PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Haluk Ulusoy'dan Desteğini Çekti!

Sayfa : 1 [2]

Trapezus-61
21.09.2007, 16:26
Trabzonsporda yönetim yokki...

tuncii
21.09.2007, 16:29
trabzon ulusoya gereken cevabı ver artik

ergin cesit
21.09.2007, 17:16
trabzon dan daha büyük olamazsın ulusoy
i

Muhalif
21.09.2007, 17:17
Dışarıdan bakınca o kadar tezat görünüyor ki..

Bir kaç sene evvel bizimle pek alakası olmasa da dolayısıyla 2. olup şl ye katılabilme şansı kazandığımız yıl (2004) Cem Papila Bjk'yi doğramıştı.. Pek sesimizi çıkarmadık, 2 yıl sonra bize yapınca Bjk'liler haklıymış dedik:)
Aziz kaç yıldan beri Ulusoy'u göndermeye uğraşıyor, çarpışıyor v.s biz stadımızda posterini açıyoruz.. Şimdi maç Sivas'a verilince Aziz haklıymış diyoruz içten içe:)
Böyledir bu işler maalesef...
Ayrıca şu an için Ulusoy verdiği bu kararla yönetimin ipini çekti gibi görünüyor. Şer gibi görünende hayır mı vardır bilemem...

antagonist
26.09.2007, 16:50
"Ulusoy sözünü tutsun''
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Sivasspor maçı sonrası alınan ve daha sonra değiştirilen kararla ilgili Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a sert tepki göstererek, seçime gidilmesi gerektiğini söyledi.

Albayrak, kendisine ait Yeni Şafak Gazetesi'nin Bayrampaşa'daki binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında, Futbol Federasyonu'nun Sivasspor maçı sonrası yaşanan krizi yönetemediğini ileri sürerek, ''Türk futbolunu yeniden temiz hale getirmek için yeni bir seçime ihtiyaç var. Ulusoy sözünü tutsun'' dedi.

Albayrak, federasyonun bundan sonra çıkacak krizi de yönetemeceğini savunarak, ''Kendilerine güvenlerinin kalmadığını görüyoruz. Yaşanan süreçte gördük ki bu federasyonun yönetim kurulu Türk futbolunu yönetemeyecek. Kendilerine güvenlerinin kalmadığını görüyoruz'' diye konuştu.

Yaşanan süreç sonrası Futbol Federasyonu'nun arkasında kalmadıklarını kaydeden başkan Albayrak, şunları söyledi:

''Trabzonspor Kulübü olarak görüştüğümüz bir sürü kulüp var. Türk futbolunun patronu Kulüpler Birliği Vakfı'dır. Futbol Federasyonu'nun patronu bu birliktir. Onları seçen ailedir patron. Futbol Federasyonu kamuoyunda güvenirliliğini yitirmiştir. Bir an önce seçimlere gidip bu kaostan kurtulmayı bekliyoruz. Bunun peşinde olacağımızı beyan ediyoruz. Türk futbolunu yeniden temiz hale getirmek için yeni bir seçime ihtiyaç var. Kendilerine güveniyorlarsa yeniden seçime girerler.''

Nuri Albayrak, Trabzonspor olarak Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un arkasında olmadıklarını dile getirdi.

Ulusoy'un daha önce ''Trabzonspor arkamızda olduğu sürece buradayız'' açıklamasını hatırlatan başkan Albayrak, ''Ulusoy'a verdiğimiz tüm desteği çekiyoruz. Bu konuda verdiği sözü tutsun. 45 günde bir kararı veremeyen bu federasyon yönetiminin futbolu yöneteceğine inanmıyorum. Avrupa'da ve dünyanın her yerinde bu karar hemen alınıyor ve işleniyor. Neden karar alamadıklarını kendilerine sormak lazım'' şeklinde konuştu.

Başkan Albayrak, Sivasspor maçında yaşanan olaylar sonrası maçı yöneten Hakem Bülent Demirlek'in federasyonun bir numaralı yetkilisi tarafından arandığını ve karşılaşmanın tatil edilmesini istediğini iddia etti.

Sivasspor maçının tatil ediliş şeklinin yanlış olduğunu kaydeden Trabzonspor Kulübü Başkanı Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Futbol Federasyonu'nun aldığı karar sonrası Tahkim Kurulu'nun kararı çıktı. İçinden çıkılmaz bir hale geldi. Kendilerine göre bu işin üstesinden geldiler. Ama şu anda kamuoyunun ve insanlarının vicdanlarının rahat olduğuna kimse inanmıyor. Buna kendileri de inanmıyor. Hakem arkadaşın maçı tatil ediş şekli yanlış. Türkiye'de ve Avrupa'da yaşanmış bir sürü örnek var. Geçen sene yine aynı hakem arkadaş İstanbul'da oynanan maçı 3 kez durduruyor. Federasyon yetkilileri kendisine maçı bitirmesini söylüyor. Bir numara tarafından bu arama yapılıyor. Aynı yetkili Sivasspor maçı sırasında hakemi arayarak maçı tatil etmesini iletiyor. Bu olayların sonucunda Futbol Federasyonu bu işin üstesinden gelemedi. 45 gün geçmesine rağmen sonuçlandıramadı.''

Türk futbolu adına yaşanan olayların kendisini üzdüğünü vurgulayan Albayrak, ''Trabzonspor olarak ne 3 puanın, ne de 5 puanın peşindeyiz. Kulüp olarak adaletten yanayız. Haluk Ulusoy'a diyet ödedik diye, kendilerinden diyet beklemiyoruz. Adalet bekliyoruz'' dedi.

Albayrak, kendilerine karşı alınan bir karar olup olmadığı ve kendisinin başkan olmaması halinde verilecek kararın ne olacağı yönündeki soruyu ise ''Biz olmasaydık federasyonun ilk vereceği karar bizim hükmen yenik sayılmamızdı'' diye yanıtladı.

Başkan Albayrak, 2 yıldır Trabzonspor'un aldığı cezalarda iyileştirme olmadığını dile getirerek, ''Diğer kulüplere iyileştirme yapıldı. Nedense Haluk Ulusoy yönetimindeki federasyonda bizim için iyileştirme olmadı. Cezadan korktuğumuz yok. Ama şu anda bu federasyon dirayetini kaybetmiştir'' şeklinde konuştu.

Sivasspor maçından hemen sonra 6 Sivassporlu oyuncunun Disiplin Kurulu'na sevkedildikten hemen sonra tedbirlerinin kaldırıldığını hatırlatan Albayrak, şunları söyledi:

''Ceza alması gereken oyuncuların hiçbiri ceza almıyor. Tedbiri kaldırılan oyuncular bir hafta sonra oynuyor. 250 bin YTL para cezası 50 bin YTL'ye düşürülüyor. Rakip takımın başkanı ve yöneticileri futbolun dışına çıkan beyanatlar veriyor. Olayı Arap-İsrail savaşı şeklinde değerlendirdiler. Disiplin Kurulu'na bile sevkedilmediler.''

Nuri Albayrak, geçen sezon birçok hakem hataları sonrası puanlarının gittiğini ifade ederken, 3 aylık bir süreçleri olduğunu, bu yönetim ve teknik heyet ile birlikte seçime gideceklerini dile getirdi.

Lig maçlarının naklen yayını konusunda görüşlerini açıklayan Albayrak, ihalenin yeniden yapılması gerektiğini dile getirdi.

D-Smart'ın bir teklifi bulunduğunu ifade eden Albayrak, ''Bu teklifte bütün kulüplerin gelirleri yüzde 50 artacak şekilde bir rant ortaya çıkıyor. Trabzonspor Kulübü'nün 18 Trilyona yakın bir geliri var. İhale konusunda yapılan teklifle gelir 10 trilyon daha artıyor. Bu nedenle naklen yayın ihalesinin yeniden yapılmasını istiyoruz. kulüplerin bu paraya ihtiyacı var. Federasyona gönderdiğimiz yazıda ihalenin yeniden yapılmasını istedik. Ancak ilginçtir bu süreçten sonra şu anki yayıncı kuruluş bize karşı cephe alıyor. Taraflı yayın yapmaya başlıyor'' ifadelerine yer verirken, yayıncı kuruluşun yorumcusu Erman Toroğlu'na da kendilerine yönelik yaptığı eleştiriden dolayı tepki gösterdi.

26.09.2007

Kaynak : DHA

Muhalif
26.09.2007, 17:09
Gülerler adama be.. 2 ay önce en büyük Ulusoy, şimdi Ulusoy istifa.. Hadi canım sende.. Yeri yerinden oynatacak açıklama bu muydu diyesi geliyor insanın bir de.. Farkında olmadan ne belaya çatmışız yahu! Beceremedim ben bu işi deyip gitmeli artık Albayrak.. Hiç değilse yanlış yaptı ama ilkeli fdavrandı alan derlerdi Ulusoy konusunda hep ardında durduğu için.. şimdi ne öyle de ne böyle.. hayırlısı..

hüseyin1975
26.09.2007, 17:13
Gülerler adama be.. 2 ay önce en büyük Ulusoy, şimdi Ulusoy istifa.. Hadi canım sende.. Yeri yerinden oynatacak açıklama bu muydu diyesi geliyor insanın bir de.. Farkında olmadan ne belaya çatmışız yahu! Beceremedim ben bu işi deyip gitmeli artık Albayrak.. Hiç değilse yanlış yaptı ama ilkeli fdavrandı alan derlerdi Ulusoy konusunda hep ardında durduğu için.. şimdi ne öyle de ne böyle.. hayırlısı..

Dansöz Dünya.....

sanatik
26.09.2007, 17:35
ulusoyu yeniden basa getirende kendisi degilmiydi ?

söylenecek pek bir sey kalmadi,

ulusoyda kendiside istifa.

Mustafa
26.09.2007, 17:36

gülerler degil zaten gülüyorlar bile

Abdullah Altıntaş
26.09.2007, 18:11
nuri albayrak, geçen sezon birçok hakem hataları sonrası puanlarının gittiğini ifade ederken, 3 aylık bir süreçleri olduğunu, bu yönetim ve teknik heyet ile birlikte seçime gideceklerini dile getirdi.

Seçime gidecekmiş,nuri sen ne utanmaz adamsın neye dayanarak seçime giriyorsun.Heralde bu millet sana az küfretti biraz daha küfretsin onu istiyorsun

beratiabi
26.09.2007, 19:22
İnsanlar hata yapabilirler bu konuda yanılmış olma ihtimali yüksek çünkü hepimiz yanıldık bizde Ulusoy'un arkasında değilmiydik. cem papila ve haluk ulusoy trabzonspor tarihine kara leke olarak sürülmüştür artık. Unutmadan şu anki görsel ve yazılı basınıda unutmuyoruz hepisine lanet olsun.

Vkgz
26.09.2007, 19:46
Başkanın az önce ntv'de açıkladığı gibi Trabzonspor 45 günde karar veremeyen bu federasyondan desteğini çekmiştir. Başkan:"Bu süreçte gelişen olaylar bardağı taşıran son damladır."

yns61
26.09.2007, 19:50
bekliyordum walla..

Koray
26.09.2007, 19:54
ulusoyun işi bitmiştir artık...

Bayramm61
26.09.2007, 19:56
Asil soru bu aciklama Ulusoyu ne kadar etkiler, daha dogrusu hic etkilermi ?

Sakin yanlis anlasilmasin ama bana kalirsa Ulusoy burda "Günah Kecisi" olarak ortaya atilmis bir isim..Yani yönetim kendi beceriksizligini bu sekilde örtbas etmeye calisiyor...

Trabzonspor camiasi Ulusoydanmi yoksa Albayrakdanmi daha cok maddi ve manevi zarar gördü..? Bence Ulusoyun yaptiklari Albayragin yaptiklari (daha dogrusu yapamadiklari ) yaninda bir hic gibi duruyor...

Varlıbaş61
26.09.2007, 20:00
Asil soru bu aciklama Ulusoyu ne kadar etkiler, daha dogrusu hic etkilermi ?

Sakin yanlis anlasilmasin ama bana kalirsa Ulusoy burda "Günah Kecisi" olarak ortaya atilmis bir isim..Yani yönetim kendi beceriksizligini bu sekilde örtbas etmeye calisiyor...

Trabzonspor camiasi Ulusoydanmi yoksa Albayrakdanmi daha cok maddi ve manevi zarar gördü..? Bence Ulusoyun yaptiklari Albayragin yaptiklari (daha dogrusu yapamadiklari ) yaninda bir hic gibi duruyor...

boşwerin şimdi albayrak ı
sonuçta yine bize karşı yapılan bi haksızlık war ortada ve yine ulusoy
bırakın bu ulusoy u koruma çabalarını
o adamdan bize fayda gelmedi hiç

Berkay Kaya
26.09.2007, 20:01
yorumum yanlış anlaşılmasın ama haluk ulusoy çok zor durumda kalmıştır medya spor camiası haluk ulusoyu trabzonlu yanlı karar veriyor diye itham etmiştir haluk ulusoyda vereceği kararlar açısından çıkmazda kalmıştır şimdi levent bıçakçı gibi şerefsizler olsaydı başkan maçın tekrarı gibi bir husus bile gündeme gelmeyecektir haluk ulusoya gelmeden medyası tahkimi bu camia tarafından yoklanmalıdır benim görüşüm.........

Selman
26.09.2007, 20:02
"Trabzonspor'da Yönetim Varsa, Haluk Ulusoy'un İpi Artık Çekilmeli" adlı konu başlığı "Trabzonspor Haluk Ulusoy'dan Desteğini Çekti!" olarak değiştirilmiştir ve konular birleştirilmiştir...

Varlıbaş61
26.09.2007, 20:04
yorumum yanlış anlaşılmasın ama haluk ulusoy çok zor durumda kalmıştır medya spor camiası haluk ulusoyu trabzonlu yanlı karar veriyor diye itham etmiştir haluk ulusoyda vereceği kararlar açısından çıkmazda kalmıştır şimdi levent bıçakçı gibi şerefsizler olsaydı başkan maçın tekrarı gibi bir husus bile gündeme gelmeyecektir haluk ulusoya gelmeden medyası tahkimi bu camia tarafından yoklanmalıdır benim görüşüm.........

hadi bu karar böyle oldu diyelimmm
her maç hata oluyo farkında değilsiniz herhalde renkdaş?
ulusoyun trabzona faydası olmadı bundan sonra hiç olmaz zaten
ama levent bıçakçı gibileri de ondan çok ii değil tabe...

Berkay Kaya
26.09.2007, 20:05
yönetim önce kendi beceriksizliğine baksın herkesin üzerinden kendine rant çıkarmak kadar kolay ne var acaba........

Berkay Kaya
26.09.2007, 20:07
hadi bu karar böyle oldu diyelimmm
her maç hata oluyo farkında değilsiniz herhalde renkdaş?
ulusoyun trabzona faydası olmadı bundan sonra hiç olmaz zaten
ama levent bıçakçı gibileri de ondan çok ii değil tabe...
levent bıçakçı gibi mahlukatlara paçavra olmamak için bazı şeyleride görmek gerekir saygı duyarım görüşüne ben görüşümü söyledim ama şu gerçekki haluk ulusoyun zorda kaldığı aşikar........

Remzi
26.09.2007, 20:07
Başkan Albayrak: Federasyon acilen seçime gitmeli
Başkanımız Nuri Albayrak, düzenlediği basın toplantısında Sivasspor maçı sonrası alınan ve daha sonra değiştirilen kararla ilgili değerlendirmelerde bulunurken, Futbol Federasyonu’nun seçime gitmesi gerektiğini söyledi.

Futbol Federasyonu’nun Sivasspor maçı sonrası yaşanan krizi yönetemediğini ileri süren Albayrak, ¨Türk futbolunu yeniden temiz hale getirmek için yeni bir seçime ihtiyaç var. Ulusoy sözünü tutsun¨ dedi.

Albayrak, federasyonun bundan sonra çıkacak krizi de yönetemeceğini savunarak, ¨Kendilerine güvenlerinin kalmadığını görüyoruz. Yaşanan süreçte gördük ki bu federasyonun yönetim kurulu Türk futbolunu yönetemeyecek¨ diye konuştu.

Başkan Nuri Albayrak şunları söyledi: ¨Trabzonspor Kulübü olarak görüştüğümüz bir sürü kulüp var. Türk futbolunun patronu Kulüpler Birliği Vakfı`dır. Futbol Federasyonu`nun patronu bu birliktir. Onları seçen ailedir patron. Futbol Federasyonu kamuoyunda güvenirliliğini yitirmiştir. Bir an önce seçimlere gidip bu kaostan kurtulmayı bekliyoruz. Bunun peşinde olacağımızı beyan ediyoruz. Türk futbolunu yeniden temiz hale getirmek için yeni bir seçime ihtiyaç var. Kendilerine güveniyorlarsa yeniden seçime girerler¨

Nuri Albayrak, Trabzonspor olarak Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy`un arkasında olmadıklarını dile getirdi. Ulusoy`un daha önce ¨Trabzonspor arkamızda olduğu sürece buradayız¨ açıklamasını hatırlatan Başkan Albayrak, ¨Ulusoy`a verdiğimiz tüm desteği çekiyoruz. Bu konudaki sözünü tutsun. 45 günde bir kararı veremeyen bu federasyon yönetiminin futbolu yöneteceğine inanmıyorum. Avrupa`da ve dünyanın her yerinde bu karar hemen alınıyor ve işleniyor. Neden karar alamadıklarını kendilerine sormak lazım¨ değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Albayrak, Sivasspor maçında yaşanan olaylar sonrası maçı yöneten Hakem Bülent Demirlek`in federasyonun bir numaralı yetkilisi tarafından arandığını ve karşılaşmanın tatil edilmesini istediğini iddia etti. Sivasspor maçının tatil ediliş şeklinin yanlış olduğunu kaydeden Başkanı Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü: ¨Futbol Federasyonu`nun aldığı karar sonrası Tahkim Kurulu`nun kararı çıktı. Olay içinden çıkılmaz bir hale geldi. Kendilerine göre bu işin üstesinden geldiler. Ama şu anda kamuoyunun ve insanlarının vicdanlarının rahat olduğuna kimse inanmıyor. Buna kendileri de inanmıyor. Hakem arkadaşın maçı tatil ediş şekli yanlış. Türkiye`de ve Avrupa`da yaşanmış bir sürü örnek var. Geçen sene yine aynı hakem arkadaş İstanbul`da oynanan maçı 3 kez durduruyor. Federasyon yetkilileri kendisine maçı bitirmesini söylüyor. Bir numara tarafından bu arama yapılıyor. Aynı yetkili Sivasspor maçı sırasında hakemi arayarak maçı tatil etmesini iletiyor. Bu olayların sonucunda Futbol Federasyonu bu işin üstesinden gelemedi. 45 gün geçmesine rağmen sonuçlandıramadı¨

Türk futbolu adına yaşanan olayların kendisini üzdüğünü vurgulayan Albayrak, ¨Trabzonspor olarak ne 3 puanın, ne de 5 puanın peşindeyiz. Kulüp olarak adaletten yanayız. Haluk Ulusoy`a diyet ödedik diye, kendilerinden diyet beklemiyoruz. Adalet bekliyoruz¨ dedi.

Albayrak, kendilerine karşı alınan bir karar olup olmadığı ve kendisinin başkan olmaması halinde verilecek kararın ne olacağı yönündeki soruyu ise ¨Biz olmasaydık federasyonun ilk vereceği karar bizim hükmen yenik sayılmamızdı¨ diye yanıtladı.

Başkan Albayrak, 2 yıldır Trabzonspor`un aldığı cezalarda iyileştirme olmadığını dile getirerek, ¨Diğer kulüplere iyileştirme yapıldı. Nedense Haluk Ulusoy yönetimindeki federasyonda bizim için iyileştirme olmadı. Cezadan korktuğumuz yok. Ama şu anda bu federasyon dirayetini kaybetmiştir¨ yorumunu yaptı.

Sivasspor maçının ardından 6 Sivassporlu oyuncunun Disiplin Kurulu`na sevkedildikten hemen sonra tedbirlerinin kaldırıldığını hatırlatan Albayrak, şöyle devam etti: ¨Ceza alması gereken oyuncuların hiçbiri ceza almadı. Tedbiri kaldırılan oyuncular bir hafta sonra oynadı. 250 bin YTL para cezası 50 bin YTL`ye düşürüldü. Rakip takımın başkanı ve yöneticileri futbolun dışına çıkan beyanatlar verdi. Olayı Arap-İsrail savaşı şeklinde değerlendirdiler. Disiplin Kurulu`na bile sevkedilmediler¨

Nuri Albayrak, geçen sezon birçok hakem hataları sonrası puanlarının gittiğini ifade ederken, 3 aylık bir süreçleri olduğunu, bu yönetim ve teknik heyetle birlikte seçime gideceklerini dile getirdi. Lig maçlarının naklen yayını konusunda görüşlerini de açıklayan Albayrak, ihalenin yeniden yapılması gerektiğini dile getirdi.
D-Smart`ın bir teklifi bulunduğunu ifade eden Albayrak, ¨Bu teklifte bütün kulüplerin gelirleri yüzde 50 artacak şekilde bir rant ortaya çıkıyor. Trabzonspor Kulübü`nün 18 trilyona yakın bir geliri var. İhale konusunda yapılan teklifle gelir 10 trilyon daha artıyor. Bu nedenle naklen yayın ihalesinin yeniden yapılmasını istiyoruz. Kulüplerin bu paraya ihtiyacı var. Federasyona gönderdiğimiz yazıda ihalenin yeniden yapılmasını istedik. Ancak ilginçtir bu süreçten sonra şu anki yayıncı kuruluş bize karşı cephe alıyor. Taraflı yayın yapmaya başlıyor¨ ifadelerine yer verirken, yayıncı kuruluşun yorumcusu Erman Toroğlu`na da kendilerine yönelik yaptığı eleştiriden dolayı tepki gösterdi.

Varlıbaş61
26.09.2007, 20:08
yönetim önce kendi beceriksizliğine baksın herkesin üzerinden kendine rant çıkarmak kadar kolay ne var acaba........

albayrak ı bende sewmiom ama konu burda trabzonsporun hakları
haluk bey konu gs olunca hiç yanlı davranırım die düşünmüyo konu biz olunca hemen yanlış anlaşırım die bizi eziyooo
yönetimin kötü olması bizim iç işimiz

abdus061
26.09.2007, 20:09
denıldıgı gıbı bıze trabzonlu degıl trabzonsporlu kısıler lazım

Varlıbaş61
26.09.2007, 20:09
levent bıçakçı gibi mahlukatlara paçavra olmamak için bazı şeyleride görmek gerekir saygı duyarım görüşüne ben görüşümü söyledim ama şu gerçekki haluk ulusoyun zorda kaldığı aşikar........

güsel diyosun da haluk ulusoy un gs li oldugu herkesçe biliniyor
gs lehine hata olunca bu adam zorda kalmıyo da bizim lehimize hata oluncamı zorda kalınıyor
neyse olan oldu
nasılsa hem ulusoy dan hem albayrak tan kurtulacaz...

Bayramm61
26.09.2007, 20:13
boşwerin şimdi albayrak ı
sonuçta yine bize karşı yapılan bi haksızlık war ortada ve yine ulusoy
bırakın bu ulusoy u koruma çabalarını
o adamdan bize fayda gelmedi hiç

Güzel kardesim, ben Ulusoyu hic sevmedim, sevmemde...hic bir zamanda desteklemedim, desteklememde...
Onu koruma cabalarinda falanda degilim...Zaten onun korunacak bir hali durumu yok..Ben sadece gündemi Ulusoya cekerek kendi rezilliklerini örtbas etmeye calisan yönetimin basit bir oyunu oldugunu düsünüyorum...

Varlıbaş61
26.09.2007, 20:15
Güzel kardesim, ben Ulusoyu hic sevmedim, sevmemde...hic bir zamanda desteklemedim, desteklememde...
Onu koruma cabalarinda falanda degilim...Zaten onun korunacak bir hali durumu yok..Ben sadece gündemi Ulusoya cekerek kendi rezilliklerini örtbas etmeye calisan yönetimin basit bir oyunu oldugunu düsünüyorum...

nasılsa aralık ta defolup gidecekler
bırakalım bari haklarımız adam gibi (!) savunsun kelbayrak
sadece konusuyor gerci takan yok:)

Berkay Kaya
26.09.2007, 20:17
güsel diyosun da haluk ulusoy un gs li oldugu herkesçe biliniyor
gs lehine hata olunca bu adam zorda kalmıyo da bizim lehimize hata oluncamı zorda kalınıyor
neyse olan oldu
nasılsa hem ulusoy dan hem albayrak tan kurtulacaz...
haluk ulsoy ne akrabam nede yakınım olur savunma tarruzundada değilim neden bizim sesimiz bu şerefsiz medyaya tahkime çıkmıyor ne malum tahkimin medyanın ulusoyu bitirme çabası gafında bulunmadıkları önce bunları göz ardı etmeyelim yoksa bir haluk ulusoy gider diğeri gelir ama arkadaki güçleri görmezden geldikçe biz memnun olamayız.......

Mehdi
26.09.2007, 20:17
denıldıgı gıbı bıze trabzonlu degıl trabzonsporlu kısıler lazım

Ne Trabzonlu Ne Trabzonsporlu.

Hakkımı yemesin kafi.

Nihayet neyin ne olduğu anlaşıldı.Bu karar çok önceden alınmalıydı ve bu kararı almak için Sivas veya tahkim gibi bir bahane bulmaya bile gerek yoktu.
Herşey aşikar.

Bayramm61
26.09.2007, 20:20
nasılsa aralık ta defolup gidecekler
bırakalım bari haklarımız adam gibi (!) savunsun kelbayrak
sadece konusuyor gerci takan yok:)

Haklarimizi savunmakmi? Tebrikler, aksam aksam yüzüme bi gülümseme gelmesine neden oldun :)

Insallah aralikda 3 de 3 yaparizda bu suratlari birdaha hic görmeyiz...

- Ziya Dogan
- Nuri Albayrak
- Haluk Ulusoy

Varlıbaş61
26.09.2007, 20:20
haluk ulsoy ne akrabam nede yakınım olur savunma tarruzundada değilim neden bizim sesimiz bu şerefsiz medyaya tahkime çıkmıyor ne malum tahkimin medyanın ulusoyu bitirme çabası gafında bulunmadıkları önce bunları göz ardı etmeyelim yoksa bir haluk ulusoy gider diğeri gelir ama arkadaki güçleri görmezden geldikçe biz memnun olamayız.......

onun içinde güçlü yönetim lazım
mehmet ali yılmaz ne kadar hoşuam gitmesede bu işleri iyi beceriyodu
en azından masaya yumrugunu wurdugunda sözü geçiyordu
şimdiki yönetim kendi çalıp kendi oynuyor

Varlıbaş61
26.09.2007, 20:21
Haklarimizi savunmakmi? Tebrikler, aksam aksam yüzüme bi gülümseme gelmesine neden oldun :)

Insallah aralikda 3 de 3 yaparizda bu suratlari birdaha hic görmeyiz...

- Ziya Dogan
- Nuri Albayrak
- Haluk Ulusoy

bu mubarek günde tek sey diyecem
AMİN

Emorfo
26.09.2007, 20:31
Her ne kadar sahaya giren kendini bilmez taraftarlarımız yüzünden suçlu duruma düşsekte bu olayların cezası bu şekilde olmamalıydı. Trabzonspor'un elinden maçın bitmesine 30 saniye kala masa başında 3 puan almanın bir bedeli olmalı ve bu bedeli Haluk Ulusoy ödemek zorunda. Kısaca Trabzonspor bir kelle almak zorunda. Her defasında memletimın takımı Trabzonspor benim arkamda olmasaydı seçilemezdim, Trabzon camia istemesiydi aday olmazdım diyen Haluk Ulusoy'dan Trabzonspor desteğini çekmiştir. Trabzonspor'u sadece Trabzonspor olarak düşünmeyin. 7 tane profesyonel takımı liglerde mücadele eden Türkiye'nin en büyük camiasıyız. Federasyonda bizim 8 oyumuz yok 20 ile 30 arasında değişen oylarımız var. Bu yüzden Trabzonspor'un tavrı çok önemli. Elbette yönetim hataları vardır ancak yönetim kötü diye Trabzonspor'un haklarını yiyenlere müsade edecek halimiz yok. Gerçi böyle insanlarımız da vardır pireye kızıp yorgan da yakarlar.

Trabzonspor bütün siyasi baskılara karşı Ulusoy'un arkasında dik durmuştur. O seçim sürecini hepimiz biliyoruz. Ancak ne yazık ki geçen sezon olsun bu sezon olsun hakemlerden en çok canı yanan kulüp Trabzonspor olmuştur. Takım kaptanımızın dediği gibi 24 saat içerisinde 5 puanımız alenen çalınmıştır. Türk futbolu İstanbul'dan yönetildiği için Futbol Federasyonu her zaman İstanbul basınının (ki ulusal basın oluyor bu taraflı İstabul basını) etkisinde kalmıştır. Bir maçın kararı 45 gün sonra bile kesin olarak verilemiyorsa burda bir sorun var demektir. Ulusoy federasyonundan en çok canı yanan takım Trabzonspor olduğuna göre artık daha fazla Ulusoy'un arkasında durmaya gerek yok.

Cafer KILIÇSOY
26.09.2007, 20:47
Her ne kadar sahaya giren kendini bilmez taraftarlarımız yüzünden suçlu duruma düşsekte bu olayların cezası bu şekilde olmamalıydı. Trabzonspor'un elinden maçın bitmesine 30 saniye kala masa başında 3 puan almanın bir bedeli olmalı ve bu bedeli Haluk Ulusoy ödemek zorunda. Kısaca Trabzonspor bir kelle almak zorunda. Her defasında memletimın takımı Trabzonspor benim arkamda olmasaydı seçilemezdim, Trabzon camia istemesiydi aday olmazdım diyen Haluk Ulusoy'dan Trabzonspor desteğini çekmiştir. Trabzonspor'u sadece Trabzonspor olarak düşünmeyin. 7 tane profesyonel takımı liglerde mücadele eden Türkiye'nin en büyük camiasıyız. Federasyonda bizim 8 oyumuz yok 20 ile 30 arasında değişen oylarımız var. Bu yüzden Trabzonspor'un tavrı çok önemli. Elbette yönetim hataları vardır ancak yönetim kötü diye Trabzonspor'un haklarını yiyenlere müsade edecek halimiz yok. Gerçi böyle insanlarımız da vardır pireye kızıp yorgan da yakarlar.

Trabzonspor bütün siyasi baskılara karşı Ulusoy'un arkasında dik durmuştur. O seçim sürecini hepimiz biliyoruz. Ancak ne yazık ki geçen sezon olsun bu sezon olsun hakemlerden en çok canı yanan kulüp Trabzonspor olmuştur. Takım kaptanımızın dediği gibi 24 saat içerisinde 5 puanımız alenen çalınmıştır. Türk futbolu İstanbul'dan yönetildiği için Futbol Federasyonu her zaman İstanbul basınının (ki ulusal basın oluyor bu taraflı İstabul basını) etkisinde kalmıştır. Bir maçın kararı 45 gün sonra bile kesin olarak verilemiyorsa burda bir sorun var demektir. Ulusoy federasyonundan en çok canı yanan takım Trabzonspor olduğuna göre artık daha fazla Ulusoy'un arkasında durmaya gerek yok.

Faruk içimden geçenleri virgülüne dokunmadan yazmışsın. Eline yüreğine sağlık arkadaşım

Kamil Çakmak
26.09.2007, 20:59
Nuri Albayrağın " Tff nin en üst makamından bir kişinin hakemi telefonla arayarak maçı tatil edilmesi" ni istemesi her şeyi açıklıyo.

Bayramm61
26.09.2007, 21:04
Tekrar sormak istiyorum: Trabzonsporun Ulusoydan destegini cekmesi Ulusoy icin ne gibi bi zarar teskil ediyor ?

Bilenler varsa, bi aciklama yaparsaniz sevinirim...

Berkay Kaya
26.09.2007, 21:06
ulusoya desteğin çekilmesi ulusoyun başkanlık adaylığında desteksiz kalacağı bakımından anlam teşkil ederde ulusoydan önce araştırılacak nedenler mevcut ben öyle düşünüyorum saygı duyarım herkese haluk ulusoy gider diğeri gelirde o zaman bu günleride aramasak benim dikkatini çekmek istediğim konu bazı şeylerde araştırılmalı tepki ona göre koyulmalı..............

winner
26.09.2007, 21:18
Nuri Albayrak'ın genel kurulu kazanabilmek için yaptığı bu hamle kendisini kurtarmaya yetmeyecektir.Ama başkanlık süresince yaptığı en doğru iş olan bu açıklamalar hemen meyvesini verecektir.Bu ülkede futbolun tek bir kuralı var: TFF ve diğer kurumlarla kavgalı olan kazanır.Ama FB her iki durumda da kazanır.Kavgalı ya da barışık...Örnek Haluk Ulusoy ve Levent Bıçakçı federasyonları.

Erdal
26.09.2007, 21:23
çalınana 5 puanımızın hesabını soralım ebette ... çalınan 2 yılımızında...

Erdal
26.09.2007, 21:24
............................

erannsimsekk
26.09.2007, 21:50
anadolu da güzel bir söz vardır

birisinin sayın başkana hatırlatması gerek

elin atına binen tez iner

sayın albayrak tez inmedi

tez düştü

Tevfik Kılıç
26.09.2007, 22:54
Sayuın Ulusu bizim için hayal kırıklığı oldu

Tevfik Kılıç
26.09.2007, 22:57
Türk milli takımını 3. yapan Şenol Güneş'in işine son veren bu namkörden desteğimizi çektiğimiz için sevinçli olduğumu belirtmek istiyorum.

muharrem demirc
26.09.2007, 23:29
bu yalancı nuri gündemi değiştirmek için saçma sapan açıklmalar yapmış. trabzon süper oynamış da Haluk Ulusoy mu engellemiş. beyler kendimize gelelim ligin en dandik topunu oynayan biziz. her hafta maç izlerken sıkıntıdan midemize kramplar giriyor. takım üç pas yapamıyor. Haluk ULUSOY bu iktidara karşı dimdik durmuş ve zafer kazanmıştır. eski bakan mehmet ali şahin istifa etmesi gerkirken etmemiştir. suçluyu başka yerde aramayın. suçlu yönetim ve Ziya Hocadır. Hem şampiyonluk için federasyondan medet ummak hemşeri torpili beklemk Trabzonspora yakışıyormu. Maçın bitimine 30 saniye kala taraftar sahaya girip Mehmet Yıldıza vurmadımı vurdu..eee Haluk Ulusoy naapacak kardeşim......Ama bizim süper delegeler yine Nuriyi seçerler Trabzonu daha beter sömürsün diye....11 Aralıktan hiçbirşey beklemiyorum....nuri yine seçilir bir dahaki dönemde milletvekili olur. bizde forumlarda kafayı yemeye devam ederiz.

beratiabi
27.09.2007, 00:40
[QUOTE=Muhalif;958436]
Bir kaç sene evvel bizimle pek alakası olmasa da dolayısıyla 2. olup şl ye katılabilme şansı kazandığımız yıl (2004) Cem Papila Bjk'yi doğramıştı.. Pek sesimizi çıkarmadık, 2 yıl sonra bize yapınca Bjk'liler haklıymış dedik:)
QUOTE]

Sevgili Muhalif kardeş ya o maçı izlemedin yada sallayıp duruyorsun. Bir kere o maçtaki adamın kararlarının hepsi yüzde yüz doğruydu hangi akıl ve mantıkla bunu beşiktaşlılar haklıymış dediğimizi söylüyorsun ki.
Biz hiçbir zaman beşiktaşa o konuda hak vermedik buna emin ol.
Birşeyi bilmedende elma ile armutu karıştırma.
Bilmiyor ve anlamıyorsan lütfen sus.

oflu_ömer
27.09.2007, 00:44
es,selamün aleyküm dostlar haluk beye haddini bildirmenin zamani gelmisdir bunu yapacak olanlarda biz taraftarlariz elesdirmeyi birakalim bir kenara nasil taraftar oldugumuzu gösdermenin zamani gelmisdir (BU SEVDA BIZIM SEVDAMIZ SA )ONU STATA BILE ALMAMAK LAZIM BIZ TRABZONSPOR OLARAK HAK ETMEDIGIMIZ HIC BIR PUANI FIKTIRÜMÜZE YAZDIRMAYIZ ONUN ICIN LTF ARKADASLAR NASIL ITAM EDILIR HIS ETMESI LAZIMMMMMMM YAZIKLAR OLSUN SANA HALUK BEY ALLAH SENI VE Ö YENEDIMIN ICINDEKILERI HAK ETTIKLERI YERE GEDIRIR INSALLAH SINIR DEN NE YAZACAGIMI BILE SASIRDIMMMM ALLAH BELANI VERSINNNNNNN

beratiabi
27.09.2007, 00:45
Türk milli takımını 3. yapan Şenol Güneş'in işine son veren bu namkörden desteğimizi çektiğimiz için sevinçli olduğumu belirtmek istiyorum.

Bunu unutmuştum yani bundan dolayı teşekkürü. Şenol Güneş'e yapılan ihanetin sonunu umarım devletin mahkemelerindede yargılanarak gerekli cezayı alır. terim yalakalığımı TRABZONSPOR büyüklüğümü bakalım hangisi galip gelecek.

oflu_ömer
27.09.2007, 00:47
SAYIN SITE SAGINLERI sizden ricam bir kambanya baslatmaniz bunu yerel basin ve tv tasiyalim biz kücük bir külüb deiliz bunu his etmeleri lazimmmm

Vegas
27.09.2007, 00:51
Bir atasozu var dinime kufreden musluman olsa bari diye. Onun gibi bu olayda, sanki albayrak herseyi 4-4luk yapiyorda Ulusoy onun onune tas koyuyor. Ulusoy mu sattirdi Ersen Martin'i, Fatih'i, Milan'i. Veya Ulusoy mu Ziya'yi takim basina getirdi, sahaya giren taraftar Ulusoy'u protesto icin mi girdi?
Albayrak birkac aya kadar gidecektir ama Ulusoy yillarca kalacktir o koltugunda. Ulusoy'un kalmasini istiyorum yani. En azindan benim istegim bu sekildedir, ama gelecek neyi gosterir bilemem.

tamuğ yamtar
27.09.2007, 00:59
Sahaya girildiğini herkes unutmuş gibi yorum yapıyor.

Adam gibi maçını izleyeceksin. Bitti.

TSezgin61
27.09.2007, 01:12
albayrak yapabilecek 2 seyden birini yapmis oldu....

biri ulusoydan destegimizi cektik aciklamasiydi...yapti gerekende buydu
öbürüde istifa etmek olurdu, tabi bizim en cok istedigimiz olurdu...

Uğurtan
27.09.2007, 01:33
İyi oldu her açıdan olumlu buluyorum.. En azından Trabzon kentinde bir avuçta olsa Ulusoy yanlısı kalmayacak ya da sesleri çıkamayacak artık.. Ulusoy mimlendi: "Trabzon düşmanı" diye.. Bu güzel bi gelişme.. Hiç sevmedim Gay-se yalakası bu adamı hemşerim olarak görmüyorum zaten kendilerini.. Albayrağa gelince kendisini zerre kaale almıyoruzki zaten niye sinirinizi ona boşaltıp enerjinize yazı ediyorsunuz yönlendirin Ulusoy'a :D Albayrak bugün yarın gidici zaten :)

Emre B.
27.09.2007, 01:35
Nuri Albayrağın bu takıma zararı Haluk Ulusoydan daha fazla.Kendisine verdiği desteğide çekse keşke.

hasancolak
27.09.2007, 01:37
ulusoy albayrak zıya dogan bunlardan kurtulacagımız gunu sabırsızlıkla baklıyorum

Vegas
27.09.2007, 01:42
İyi oldu her açıdan olumlu buluyorum.. En azından Trabzon kentinde bir avuçta olsa Ulusoy yanlısı kalmayacak ya da sesleri çıkamayacak artık.. Ulusoy mimlendi: "Trabzon düşmanı" diye.. Bu güzel bi gelişme.. Hiç sevmedim Gay-se yalakası bu adamı hemşerim olarak görmüyorum zaten kendilerini.. Albayrağa gelince kendisini zerre kaale almıyoruzki zaten niye sinirinizi ona boşaltıp enerjinize yazı ediyorsunuz yönlendirin Ulusoy'a :D Albayrak bugün yarın gidici zaten :)

Albayrak'i sen kaale almiyonda, Ulusoy aliyor mu sanki:D

kudu_61
27.09.2007, 08:52
ben ulusuoyun yerinde olsam tınlamam neticede albayrakın hiçbir vasıfı yok taraftar tarafından çoktan başkanlıktan indirilen birisinin bu tür açıklamaları yapması son derece komik hemen hata yapan birisini ipe asıyorsunda kendini niye hala o ipe asmadın başkanlık koltuğuna oturdun oturalı hatalar içindesin aynanın karşısına geç ve önce kendine bir bak seyirci bu yaptığın şova inanmadı çırpınıyorsun ama batman yakındır ziyayı da al git.....

Faik Yılmaz
27.09.2007, 08:53
Bugüne kadar bize faydaları varmış gibi nedne destekledikki onu anlamıyorum...

kudu_61
27.09.2007, 08:58
gündem değiştirmeye çalışıyorlar bırakın bu konuyu tartışmayı ulusoy ile uğraşacak zamanı nereden buluyorsunuz anlamadım takımın başındaki sözde teknik direktörü ve sözde başkanı gönderdiniz de ulusoya mı sıra geldi herşeyin zamanı gelecek ama önce başımızdaki 2 çıbanı sıkmamız gerekmiyor mu ben ziya ve nurinin ulusoydan çok daha tehlikeli olduklarını düşünüyorum....

sarman61
27.09.2007, 09:06
Bazı arkadaşların yazdığı yorumları üzülerek okuyorum. Kulübün başındaki başkanlarını küçümsüyorlar. Yazık gerçekten yazık. Bu adam yanlış kararlar alıyor olabilir. Çok iyi bir başkan da olmayabilir ama sonuçta bu kişi Trabzonspor Klübü başkanıdır. Biz taraftarlara düşen başkanın konuşmasına destek vermektir. Başkanı eleştireceksek kendi aramızda eleştirmeliyiz dışarıya karşı savunmalıyız. Kim çocuğunun hataları yüzünden başkaları tarafından dövülmesine razı olur. Herkez kendi çocuğuna kendi azar çeker ve uyarır başkalarının çocuğuna yaptığı sert çıkışlar çocuğun babasını rahatsız eder.

Kendi başkanımıza sahip çıkalım. Sonuçta bu adam bizi temsil ediyor.

Başkanın yaptığı konuşma bir çok gazetede yayınlandı. Doğan Medyası ise ayrı bir özen gösterdi. Sebebi ise yayın gelirleri hakkında konuşmasından kaynaklanmaktadır. Bence çok akıllıca bir konuşma yaptı.

Biz ulusoydan desteiğimizi çekersek ulusoy gider. Çünkü bizim sayemizde başkan oldu.

( Bu arada başkana verilecek en güzel cevap Aralıkta olacaktır.)

Recep Çaltepe
27.09.2007, 09:13
...sonuçta bu kişi Trabzonspor Klübü başkanıdır...

... O başkan ki Trabzonspor ile ilgili basın açıklamasını kendi özel işyerinden yapıyor.

Bu mudur Trabzonspor'u temsil etmek. :mad:

Faik Yılmaz
27.09.2007, 09:17
Bazı arkadaşların yazdığı yorumları üzülerek okuyorum. Kulübün başındaki başkanlarını küçümsüyorlar. Yazık gerçekten yazık. Bu adam yanlış kararlar alıyor olabilir. Çok iyi bir başkan da olmayabilir ama sonuçta bu kişi Trabzonspor Klübü başkanıdır. Biz taraftarlara düşen başkanın konuşmasına destek vermektir. Başkanı eleştireceksek kendi aramızda eleştirmeliyiz dışarıya karşı savunmalıyız. Kim çocuğunun hataları yüzünden başkaları tarafından dövülmesine razı olur. Herkez kendi çocuğuna kendi azar çeker ve uyarır başkalarının çocuğuna yaptığı sert çıkışlar çocuğun babasını rahatsız eder.

Cem Papilaya arka çıkan gitmesine üzülen birisine destek vermemi kimse beklemesin......

Vegas
27.09.2007, 09:25

Parmaklarinla yazdigin ikinci cumleye beynin ile de inaniyor musun?

Tiko18
27.09.2007, 09:37
arkadaslar, Ulusoy giderse biz onu arayacagiz gibime geliyo. L. Bicakci dönemini hatirlayin.
Bide anlamadigim bise varsa herkez sikayaetci Ulusoydan biz,febe,bck ve gs herkezde digerlerine torpil gecdigini düsüniyor.
Bu is bizim yönetim isine benzeyecek giden geleni arartiracak!

CAFER ÖZER
27.09.2007, 09:41
Nihayet Trabzonsporu Bitirdikten Sonra Olumlu bir karar aldılar,
Trabzonsporu erittiler,Ondan sonra Kongre yaklaşınca Olumlu karar aldılar,
Her şeye rağmen,Yönetimin İstifasını istememe rağmen ULUSOY ile ilgili alınan kararı Tebrik ediyorum.
Kendilerine TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Ulusoy denilen İstanbul Takımlarının Uşağı Trabzonspor ile oyun oynanmayacağını görmeli.
Bülent Demirlen denilen Hakem bozuntusunun yaptığı yanlışı neden Biz ödeyeleim.
Trabzonspora 5 maç 10 maç ceza veririsin önemli değil.3 puanda silersin Buda önemli değil.
Fakat Trabzonspora verdiğin bu cezayı İstanbul takımlarına verebiliyormusun Haluk efendi.
FB sana 8 yıl Boyunca Küfür etti 4-5 kez şampiyon oldu.İlla senin laftan anlaman için Sana Koro halinde Küfürmü etmek lazım.?
Dünyanın neresinde 30 saniye kala maç bitirmeyen dangalak hakem var.
Haluk Ulusoyun sonunun kendi memleketinden olacağı kimin aklına gelirdi.

Ömer TOPAL
27.09.2007, 09:50
albayrak ı bende sewmiom ama konu burda trabzonsporun hakları
haluk bey konu gs olunca hiç yanlı davranırım die düşünmüyo konu biz olunca hemen yanlış anlaşırım die bizi eziyooo
yönetimin kötü olması bizim iç işimiz

BİZİM İÇ İŞİMİZ...arkadas haklı bırakın simdi yönetimi konuşmayı..Haluk Ulusoy bizi korusun hep bizden yana olsun demiyoruz sadece Adalet istiyoruz...3 Puanın sivasa verildigini ögrendiğimde uyku uyuyamadım sinirden...şöyle bir şeye benziyor bu... ormanda çakal bir geyik avlamak için ter döküyor en sonunda yakalıyor tam yıkıyor onu aslan çıkıp geliyor alıyor onu elinden yavrusuna yediriyor...şahsen ben çakal olsam çok zoruma gider...Anlayana :alkış: :alkış:

sarman61
27.09.2007, 09:59
arkadaslar, Ulusoy giderse biz onu arayacagiz gibime geliyo. L. Bicakci dönemini hatirlayin.
Bide anlamadigim bise varsa herkez sikayaetci Ulusoydan biz,febe,bck ve gs herkezde digerlerine torpil gecdigini düsüniyor.
Bu is bizim yönetim isine benzeyecek giden geleni arartiracak!

Merak etme aramayız Çünkü ulusoy dönemleri hiç bir zaman aradığımız dönemler olmadı Aksine Levent Bıcakcı döneminde 2. sırada bitirdik ligi gerç idaha adil bir federasyon olsaydı şampiyonduk ama olmadı.

Murat'
27.09.2007, 10:57
Size BU seznki Vllaznia Maçında yaşadığım bir oloayı anlatmak istiyorum...Kale arkadı tribününde maç seyrediyordum....Maçta far açılınca maraton tribününden Büyük başkan sloganları yükselmeye başladı....Posterler Açıldı....Bende kendi kendime bu adama neden şakkaçılık yapıyorlar gerçekten anlamıyorum dedim...Yanımdaki adam da duydu ve çıkıştı...O bizim hemşehrimiz tabi onu alkışlayacağız dedi...Yahu biz hemşehriyiz diye hırsızları da mı şakkaklayacağız..

Faik Yılmaz
27.09.2007, 11:04
Biz yönetim istifa diye bağırırken ulusoy posteri açıp destek olanlar şimdi ne yapıyorlar acaba

Vegas
27.09.2007, 11:10
Merak etme aramayız Çünkü ulusoy dönemleri hiç bir zaman aradığımız dönemler olmadı Aksine Levent Bıcakcı döneminde 2. sırada bitirdik ligi gerç idaha adil bir federasyon olsaydı şampiyonduk ama olmadı.

O sezon Ulusoy baskan olmus olsaydi biz sampiyon olurduk ve suanda cok daha farkli seyler konusurduk.

omermk
27.09.2007, 11:16
türk futbolunu katleden bir adama yıllardır sırf hemşehricilik zihniyeti ile destek olanlar şimdi ateş kendilerini yakınca bir anda türk futbolunu düşünür oldular. şimdiye kadar aklınız neredeydi sayın başkan?
eğer sivaspor maçında maç bizim lehimize tescil edilseydi şu anda haluk ulusoy un hala bir numaralı destekçisi olmayacakmıydınız?
vestel manisa nın bizim maçı bahane ederek sponsorluktan çekilmesi, bizimkilerin işlerine gelince destek verip işlerine gelmeyince desteklerini çakmesi bunlar maalesef türk futbolunun içler acısı halini gösteriyor. hiçkimsenin türk futbolunu düşündüğü yok herkes kendi derdinde.
nuri albayrak ın kendi başarısızlıklarını görmeyip ulusoy u başarısızlıkla suçlaması da enteresan olmuş. demezler mi adama '' sen ilk önce bi aynaya bak'' diye.

bir de nuri albayrak ' ın şu ihale işinde ki söylediklerine dokunduralım. yahu kardeşim hadi kulüp başkanlığından anlamıyorsun saygın bir iş adamısın iş adamlığından ve ticarettende mi anlamıyorsun? çıkmış digitürk ihalesi iptal edilsin demiş, niye? başka bir kanal %50 daha fazla veriyormuş. adamların federasyonla imzaladığı söleşme ne olacak? bu sözleşmeye aykırı bir şey mi yaptılar da sözleşme iptal ed,iilsin?
şimdi bu mantıktan hareketle trabzon limanı ihalesine şimdi çıkıp biri albayrak tan daha fazla veriyorum ben dese, yetkililer albayrak la yaptıkları sözleşmeyi iptal edip o firmaya mı dönmeliler. ya da siz bir futbolcu ile sözleşme yaptınız bir sene sonra çıkıp başka bir kulüp ben daha fazla veriyorum dediğinde'' iyi o zaman bu fotbolcu o kulübe gitsin '' mi diyeceğiz.
ticaretin de anlaşmaların da kuralları var. bari hukuğa saygısızlık etmeyin...

ozcan_asanoglu
27.09.2007, 11:22
Ben de ilk başta "ihale yapılmış, belli bir fiyattan anlaşılmış. artık ne olursa olsun süre sonuna kadar bu değişmez. mesela adam ihaleyi almış inşaatı yapıyor, ortasında başka firma gelip ben daha ucuza yapacam kardeşim,ihale yenilensin dese ne kadar saçma olur.ki böyle birşey hukuken mümkün değil zaten"

Diye düşündüm ama şöyle bir önemli ayrıntı var. ihalenin normal süresi bitti. başta anlaşma yapılan fiyat-süre anlaşması sona erdi. iki taraf da edimlerini yerine getirdi. süre sonunda yeni ihale yapılmadan süre uzatıldı.

işte tam bu noktada başka bir firma devreye girip "kardeşim ihale süresi bitti, yeni ihale yapılması lazım ama yapmadınız,aynı fiyattan uzattınız. ben daha fazla veriyorum, ne uzatması, yeni ihale yapın" derse çok da haksız değildir, hatta haklıdır.

Faik Yılmaz
27.09.2007, 11:25
Ben de ilk başta "ihale yapılmış, belli bir fiyattan anlaşılmış. artık ne olursa olsun süre sonuna kadar bu değişmez. mesela adam ihaleyi almış inşaatı yapıyor, ortasında başka firma gelip ben daha ucuza yapacam kardeşim,ihale yenilensin dese ne kadar saçma olur.ki böyle birşey hukuken mümkün değil zaten"

Diye düşündüm ama şöyle bir önemli ayrıntı var. ihalenin normal süresi bitti. başta anlaşma yapılan fiyat-süre anlaşması sona erdi. iki taraf da edimlerini yerine getirdi. süre sonunda yeni ihale yapılmadan süre uzatıldı.

işte tam bu noktada başka bir firma devreye girip "kardeşim ihale süresi bitti, yeni ihale yapılması lazım ama yapmadınız,aynı fiyattan uzattınız. ben daha fazla veriyorum, ne uzatması, yeni ihale yapın" derse çok da haksız değildir, hatta haklıdır.

Abey bu konuda çok haklısın. Zaten öyle olmasa diğer firmada milyonlarca dolar harcayıp o firmayı kurmazdı. iHALESİZ SÜRE UZATIMI BENCEDE DOĞRU DEĞİL . süre bitiminde yeni ihale olmalı....

üstelik sadece bizim için 10 milyon dolar ek kaynak demek bu....

Murat'
27.09.2007, 11:26
bir de nuri albayrak ' ın şu ihale işinde ki söylediklerine dokunduralım. yahu kardeşim hadi kulüp başkanlığından anlamıyorsun saygın bir iş adamısın iş adamlığından ve ticarettende mi anlamıyorsun? çıkmış digitürk ihalesi iptal edilsin demiş, niye? başka bir kanal %50 daha fazla veriyormuş. adamların federasyonla imzaladığı söleşme ne olacak? bu sözleşmeye aykırı bir şey mi yaptılar da sözleşme iptal ed,iilsin?

ama burda şimdi şöyle bir olay var...nomalde ihale 5 senelik yapılmıştı....normalde bu sene sonunda bitiyordu ihale....ama bu fedrasyon her ne hikmetse sözleşmeyi aynı fiyatla 2 yıl daha uzattı...rüşvet falan aldılar herhalde

Şahinoğlu
27.09.2007, 11:45
gündem değiştirmeye çalışıyorlar bırakın bu konuyu tartışmayı ulusoy ile uğraşacak zamanı nereden buluyorsunuz anlamadım takımın başındaki sözde teknik direktörü ve sözde başkanı gönderdiniz de ulusoya mı sıra geldi herşeyin zamanı gelecek ama önce başımızdaki 2 çıbanı sıkmamız gerekmiyor mu ben ziya ve nurinin ulusoydan çok daha tehlikeli olduklarını düşünüyorum....

Niye bırakıcaz ki Ulusoy'la uğraşmayı Ulusoy kim , bizde zaman çok kardeş Ulusoy lada uğraşırız Kamil Koç lada , önce sapla samanı ayırmayı öğrenmemiz lazım, yönetime ve hocaya olan sinirimiz ayrıdır ve onlara tepki göstereceğimiz olay Sivas maçı hadisesi değildir lütfen bunları ayıralım, Ulusoy gidecek o kadar.

ergin cesit
27.09.2007, 12:45
başkanın ender doğrularından biridir.ne kadar da kızsak da tamamen başarısız olsada nuri albayrak bu klübün başakanıdır

mensure 61
27.09.2007, 12:49
Böyle başkan olmaz olsun !!!

sarman61
27.09.2007, 15:08
O sezon Ulusoy baskan olmus olsaydi biz sampiyon olurduk ve suanda cok daha farkli seyler konusurduk.

O dönem ulusoy başkan olsaydı biz yine hakem hatalarından kaybediyor olacaktık. O dönem Ulusoy başkan olsaydı Galatasaray şampiyonluğa oynayacaktı. Biz ise başk aşeylerle uğraşıyor olacaktık. Bakınız ulusoy dönemlerine Trabzonspor hangi sıralarda ligi bitirmiş.

A.Alper
27.09.2007, 15:11
başkanın ender doğrularından biridir.ne kadar da kızsak da tamamen başarısız olsada nuri albayrak bu klübün başakanıdır

Hemen yelkenleri suya indirmek yok :) Bundan başka ne açıklayabilirdi ki?

kudu_61
27.09.2007, 15:24
ulusoy bu olaylarda en az suçu olan kişidir sapla saman meselesi değil albayrakın kendini kurtarma oyunlarına gelemem ulusoya destek diyor albayraka istifa diyorum ulusoydan bize zarar gelmez bunu anlayın...

kudu_61
27.09.2007, 15:27
ve diyorum ki ulusoy trabzonspor başkanı trabzonspor şampiyon.......

Vegas
27.09.2007, 15:33
O dönem ulusoy başkan olsaydı biz yine hakem hatalarından kaybediyor olacaktık. O dönem Ulusoy başkan olsaydı Galatasaray şampiyonluğa oynayacaktı. Biz ise başk aşeylerle uğraşıyor olacaktık. Bakınız ulusoy dönemlerine Trabzonspor hangi sıralarda ligi bitirmiş.

Bu sezon ile o sezonu karistirmasan iyi edersin. Onceki sayfalarda da yazdim Ulusoy zorla sattirmadi albayraga, Fatih'i, Milan'i Ersen'i vs...

O sezon Samet Aybaba'nin temellerini attigi kadro zirve yapmisti...

Badaloğlu
27.09.2007, 15:41
Öküz öldü, ortakluk bozuldi desenize...

Samet Yildirim
27.09.2007, 15:41
ULUSOY istifa etmeli yeter artik onu KORUYANLAR KONUSSUNLAR BEN HERZAMAN ULUSOY A KARSI OLAN KISIYDIM SIMDI HERKES ANLAMAYA BASLADIII::::: ULUSOY ISTIFA:::

Emorfo
27.09.2007, 15:42
Biz de bu taraftar olduğu süreve Allah sonumuzu hayır etsin ne diyim. Ulusoy iyi oldu demek vışşş :)

Samet Yildirim
27.09.2007, 15:48
ULUSOY istifa etmeli yeter artik onu KORUYANLAR KONUSSUNLAR BEN HERZAMAN ULUSOY A KARSI OLAN KISIYDIM SIMDI HERKES ANLAMAYA BASLADIII::::: ULUSOY ISTIFA:::

AMA ALBAYRAK BA$KANIMIZI kutluyorum secimlerde ulusoyu destekledigi icin cünkü devletin getirdigi adami secicegime gider ULUSOYU secerim yine devletin adamini secmem....AMA TRABZOOOOOON uyan artik ulusoydan fayda yok o trabzon sayesinde böyle büyük oldu trabzona faydasi yooook...ALBAYRAKI kutluyorum aciklamalarindan dolayi....

sarman61
27.09.2007, 15:52
Biz de bu taraftar olduğu süreve Allah sonumuzu hayır etsin ne diyim. Ulusoy iyi oldu demek vışşş :)

Hocam doğru diyorsun. Diyecek söz bulamadım. Ulusoyun bu yaptıklarına rağmen onu savunuyorlar ya. Hella olsun taraftarımıza. Balık hafızalılık bu olsa gerek.

LazAnisT
27.09.2007, 15:52
Hükümeti karşısına alarak Ulusuy'u desteklemesini ne kadar taktir ettiysem bu şeklide desteğini çekmesinide o kadar yanlış buluyorum.

Vegas
27.09.2007, 16:01
Gecen donem spordan sorumlu devlet bakanligi yapan adam deviremedi Ulusoy'u ve bizim parali baskan bir aciklamayla devirecek diye ondan medet ummak balik hafizalik olsa gerek:p

Faik Yılmaz
27.09.2007, 16:02
Ulusoya ne önceden destek veriyordum nee şimdi veriyorum...

Trabzonlu olupta Gs yi tutan adamdan bize ne fayda gelirki....

Emorfo
27.09.2007, 16:03
Gecen donem spordan sorumlu devlet bakanligi yapan adam deviremedi Ulusoy'u ve bizim parali baskan bir aciklamayla devirecek diye ondan medet ummak balik hafizalik olsa gerek:p

Galiba Türkiye dışındasın ve olaylardan hiç haberin yok. Bakan Mehmet Ali Şahin Ulusoy'u yıkmak için çok uğraştı. Hatta Fenerbahçe'nin öncülüğünde Bursaspor başkanı Levent Kızıl imza topladı kulüplerden. Peki Ulusoy neden yıkılmadı çünkü arkasında Trabzonspor vardı. Nasıl Levent Bıçacı Trabzonspor'a yanlış yaptı koltuğundan oldu, Haluk Ulusoy da aynı akıbete uğrayacaktır. Her hangi bir kulüpten bahsetmiyoruz Trabzonspor'dan bahsediyoruz.

Samet Yildirim
27.09.2007, 16:05
Ulusoya ne önceden destek veriyordum nee şimdi veriyorum...

Trabzonlu olupta Gs yi tutan adamdan bize ne fayda gelirki....

ya hocam biz demiyoruz ki bize faydasi olsun ama zarari da olmasin adalet olsun biz diyet ödedik ama tsk olarak diyet istemiyoruz adalet istiyoruz sadece bu ama ULUSOY ancak ISTANBUL i$ birligi yapar....

ULUSOY ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Vegas
27.09.2007, 16:09
Galiba Türkiye dışındasın ve olaylardan hiç haberin yok. Bakan Mehmet Ali Şahin Ulusoy'u yıkmak için çok uğraştı. Hatta Fenerbahçe'nin öncülüğünde Bursaspor başkanı Levent Kızıl imza topladı kulüplerden. Peki Ulusoy neden yıkılmadı çünkü arkasında Trabzonspor vardı. Nasıl Levent Bıçacı Trabzonspor'a yanlış yaptı koltuğundan oldu, Haluk Ulusoy da aynı akıbete uğrayacaktır. Her hangi bir kulüpten bahsetmiyoruz Trabzonspor'dan bahsediyoruz.

Albayrak oyle zannediyor diye inanmak zorundamisin hemen ona, kendin de kafa yorsana biraz. Madem Trabzonspor o kadar guclu, istemedigi tff baskanini aliyor asagiya da neden her iki haftanin birisi hakemlerden falan dert ayniyor.

Albayrak gider ayak Ulusoy'u da goturmek istiyor ama onun icin 40 firin daha ekmek yemesi lazim;)

Tunga
27.09.2007, 16:15
Milli Takım kampında Riva'da Affan Keçeli'nin yanında oturup da idmanı seyreden bir eski Trabzonspor Yöneticisi vardı: Hacıosmanoğlu.

Gerede Kampını da Ulusoy ile birlikte seyreden bir eski yönetici vardı: Hacıosmanoğlu.

Trabzonspor'da yöneticiyken de gene aynı şekilde her fırsatta Ulusoy'a desteğini esirgemeyen de aynı isimdi.

Bugün Albayrak ile Hacıosmanoğlu'nun arasının ne durumda olduğunu bilmeyen yok. Dolayısıyla Trabzonspor Yönetimi içinde Ulusoy'a destek veren ana isim şimdi yönetici değil, federasyonun başkanının yanında.

Albayrak ile Hacıosmanoğlu kavgalı.

Hacıosmanoğlu ile Ulusoy kanka.

Ulusoy ile Albayrak : ? (nasıl olabilir ki?)

Koskoca adamların çocuk kaprisleri, basit hesapları ve toz duman olmuş bir camia...

Büyük başkan takımı buraya getir ! (artık hangi başkanı derseniz o olsun).

ozcan_asanoglu
27.09.2007, 16:16
Hakkımız yenmiştir. Hem de açık açık delikanlıca olsa gam yemiyecem. Ben eminim tekrar kararını bile Türker Arslan'la konuşarak vermiştir. yılların Ulusoy'u bilmiyor muydu konunun tahkime gideceğini. Türker adisi demiştir ona,siz ne karar verirseniz verin biz hükmen diyecez zaten meraklanma. böylece ne şiş ne kebap yanacaktı ama yemezler.

Kardeşim ben bunu bilirim; benim bu federasyon zamanında hakkım yendi mi, yendi. bitti. hakkımın yendiği yerde niye daha destekleyeyim.başka hangi ulvi amaç için desteğe devam edecem? yok.

Ha zamanında destek verdik. o da ehveni yer, mecburen. 2. bir bıçakçı olacağına o olsun dendi ama maalesef Ulusoy yıllar önce yaptığı gibi gene bizi harcadı.

kendisini on defa arkadan hançerleyen canaydın'ın takımının bir defa olsun canı yanmadı yaw. hiç mi aleyhlerinde hakem hatası olmaz. hiç mi hakları yenmez.yok.bi olaylı maç ona da zorla 5 maç verdiler. bizim olaya kıyaslandığında 10 maç olması gereken maça.

Emorfo
27.09.2007, 16:18
Vegas
Sen baya uzakmışsın gerçekten :) Kendi pencerenden bakmaya devam et. Zaten sorun da orda. Federasyonu destekleyenler ligin altında desteklemeyenler ligin üstünde. Ortada garip bir durum var. Trabzonspor'un sürekli hakem hatalarına maruz kalması bir tesadüf mü. Mesela Haluk Ulusoy'u hiç desteklemeyen Fenerbahçe hakem hatalarına bizim kadar maruz kalmadı veya Galatasaray. veya Anadolu'daki her hangi bir takım. Trabzonspor federasyonu desteklediği için bu hatalara fazla ses çıkaramıyordu. Çümkü Ulusoy'u göreve kendileri getirdi. Şimdi işler değişti her hakem hatasında hakemlerin hataları dile getirilecek hakemlere baskı uygulanacak böylece sana karşı hakem hatasını da azaltmış olacaksın. Türkiye'de bu işler böyle. Ne kadar çok bağırırsan yırtınırsan o kadar çok haklısın. Ulusoy'un bir kaç destekçilerinden en büyüğü bizdik biz de desteği çektik Ulusoy'un işi bitmiştir. Ramazandan sonra Kulüpler Birliği'nde yeni seçim yapılacak o seçimden sonra Federasyon genel kurula çağrılacak, Haluk Ulusoy ile yayıncı kuruluşta değişecek büyük ihtimalle.

Samet Yildirim
27.09.2007, 16:18
Albayrak oyle zannediyor diye inanmak zorundamisin hemen ona, kendin de kafa yorsana biraz. Madem Trabzonspor o kadar guclu, istemedigi tff baskanini aliyor asagiya da neden her iki haftanin birisi hakemlerden falan dert ayniyor.

Albayrak gider ayak Ulusoy'u da goturmek istiyor ama onun icin 40 firin daha ekmek yemesi lazim;)

$u konuda birleselim ALBAYRAK herkes sandigi kadar güczüz degil ALBAYRAK ULUSOY`dan hic farki yokdur ALBAYRAK istese TS simdi hemen 3-5defa satin alir ondan $üphen olmasin ama albayrak öyle paltur kuldur i$lere giren insan degil daha yumusak daha sakin bi insan ama oda artik anlamisdir TÜRK FUTBOLUN nasil oldugunu ve ALBAYRAK bundan sonra öyle kolay kolay yikilmaz bana sorsaniz ALBAYRAK yine secilecek ama ben secerim demiyorum fakat herkes ALBAYRAKI yanlis bilyior

Ömer TOPAL
27.09.2007, 16:20
$u konuda birleselim ALBAYRAK herkes sandigi kadar güczüz degil ALBAYRAK ULUSOY`dan hic farki yokdur ALBAYRAK istese TS simdi hemen 3-5defa satin alir ondan $üphen olmasin ama albayrak öyle paltur kuldur i$lere giren insan degil daha yumusak daha sakin bi insan ama oda artik anlamisdir TÜRK FUTBOLUN nasil oldugunu ve ALBAYRAK bundan sonra öyle kolay kolay yikilmaz bana sorsaniz ALBAYRAK yine secilecek ama ben secerim demiyorum fakat herkes ALBAYRAKI yanlis bilyior

aynen katılıyorum hemşerime...

50grad
27.09.2007, 16:23
bir deyim vardir baskasinins eyiiyle hacete gidilmez der. bizim durumumuz da böyle iste. köylülükten kurtulamayan yeni sehirlilerin takimi getirdigi durumicler acisidir. bu tkaimin bu baskandan önceki iki baskani türkiyede gercekten rakip tkaimlarin seyircileri yöneticileri tarafidnan saygiyla karsilanan insanlardi. onlar yönetici oalrak cok önemli hamlelere imza atarken diger yandan trabzonsporun hakkini her platformda aramaya gayret göstermis ve bunu yaparlarken dekendi ellerinin emeklerinin güclerinin disinda baska bir yola silaha basvurmamislardir. bu baskan yönetime gelirken yanina aldigi ve federasyon baskaninin hasadami hacibilmemnecocuguyla arasinin bozulmasindan sonra federasyona tavir aliyorsa bunda aslinda politik olarak herhangi bir yanlis aranmasi yanlis olur cünkü bu politik bir tercihtir ve günün kosullarinca belirlenir bu tercih. asil sorun bu baskan müsvettesinin(bana bu yüzden ceza veremezsiniz cünkü kim ki bu adama baskan der odur cezayi hakeden) yönetime glediginden bu yana bu tür zavalli aciklamalarinin ardi arkasinin kesilmemesi. bir kez olsun igneyi kendisine batiramayan bu bilgi yoksunu insan hep cuvaldizla baskalarina saldirmis ancak bunda da basarili olamamistir. acikcasi baskanin su an ki konumu spor dünyasinda herhangi bir ikinci lig takimininkinden daha kötüdür. bu adamin hicbir sayginligi kalmamistir ki bu bahsettigimiz sayginlik aslinda trabzonsporun sayginligidir.

Şahinoğlu
27.09.2007, 16:31
ulusoy bu olaylarda en az suçu olan kişidir sapla saman meselesi değil albayrakın kendini kurtarma oyunlarına gelemem ulusoya destek diyor albayraka istifa diyorum ulusoydan bize zarar gelmez bunu anlayın...

Ulusoy'un bize zararlarını saysam bitmez , ki bu olaylarda hakemden sonra en büyük suçlu kendisidir, 30 saniye kalmış bir maçı tamamlatamamış ve kendi şehrini töhmet altında bırakmıştır..Ulusoy'dan zararın ve kazığın daniskası geldi hala zarar gelmez diyebiliyosunuz pes.

Şahinoğlu
27.09.2007, 16:32

Bende bu lafına katılarak gülüyorumm :):):):):):)

Samet Yildirim
27.09.2007, 16:33

dogru dogru katiliyorum ULUSOY BA$KAN $AMPIYON TRABZONSPOR ama nerede olacak 2.lide tabi.....:alkış:

OLCAY ÇAKIR
27.09.2007, 16:38
Sen aldığın maçın son 30 saniyesinde sahaya atlayıp bir camianın bir takımın kaptanına,bir şehrin kaptanına yarım yamalak tokat atmışsın.

Alenen aşşağılamışsın herifi.

İtirazı olan yok buraya kadar değilmi?

Sonra,

Sonrasında destek verdiğin hemşehrine sallamaya başlamışsın.

Bu arada tüm Türkiye'de seni izliyor tabi.

Maç tekrarı kararı verilmiş,eğip büküp,kırpıp kırıştırıp,federasyon herşeyi göze almış bir karar almış..

Tüm stadlarda antipati başlamış sana,tüm şehirlerde.

Sonra tahkimde anlaşılmışki,gözlemciler tam sallamış son gün yetişen raporlarındaki anımsadıkları detaylarda.

Tahkim tüm uluslararası müsabakalarda olması gereken kararı geçde olsa vermiş.

Gecikme mecikme en büyük zarar sana olmuş.

Hem 3 puan hemde prestij kaybı.
Keşke konuşmama hakkını kullanmaya devam etseydin 2 yıl boyunca keşke...
Sen ve bütün getirdiklerin...İstifa edenlerde.

Şimdi soru:M.Yıldız ben sahaya çıkmam hocam deme hakkına sahipmidir?(aşağılandım tüm Türkiye önünde)
Sırf bu gerekçe bile 3 puanı Sivasa verdirmezmiydi.
Ben olsam dünkü basın açıklamasında,kamuoyundan özür dilerdim.Demirörenin geçen günkü masaya yumruk vurma temasını da işleyerek hemde.
Kirli futbolumuzun,kirli bir hak aramasına adetler gereği bizde başvurduk.
Tüm kamuoyundan çocuk ve kadınlardan başta özür dileriz.

Aralıkta daha paralısı çıkmaz inşallah:)

Nytre
27.09.2007, 16:48
ulusoydan desteği çekmek için böyle bir olayın olması gerekmemesi daha hoş olurdu. ancak geçte olsa bu yanlıştan dönüldü. ulusoyda kim oluyor? kendisi dışında türk futbolunu ne kadar düşünüyor? hiç!...

trabzonsporu kaybetmeyi gözüne almış bir bostanın şimdi ne yapacağını merak ediyorum..

bu arada son günlerde sadece nuri albayrakın konuşması ve diğer büyük şahsiyet olan yöneticilerimizin konuşmaması da düşündürücüdür...

nuri albayrak acaba bir şeylerin farkına mı vardı
bazı insanların BOŞ olduklarını yeni mi gördü.. yoksa bu boşlarin böyle bir konuda konuşacak lafları ve ortaya koyacak güçleri yok mu...

Salih Yazıcı
27.09.2007, 18:19
hüseyin pfdk sevk edilmiş tff yönetim kurulu tarafındannnnn

doc holliday
27.09.2007, 18:59
Aaa gercektenmi niye cektiki,trabzonspor onun döneminde 4 kere şampiyon,6 kere türkiye kupasını aldı halbuki,hiçte hakkı yenmedi..bak bu olmadı şimdi..

İnsanların uynanması için 3 puanımızın silinip,5 macta ceza yememiz gerekiyormuş neyse bunada şükür...trabzonpsorun düşmanlarından korkmayın, böyle dost gibi gözüken istanbul oyuncağı naylon trabzonsporlulardan korkun...

Çetin
27.09.2007, 19:39

tebrik ediyorum ne kadar kapalı gözlerle baktığımıza bundan iyi örnek bulmak zor olurdur, sağolun

KUTADGU
27.09.2007, 21:42
Ulusoy'a verilen fütursuz destek ne kadar yanlışsa..
Böyle bir olaydan sonra biz Ulusoy'dan desteğimizi çektik açıklaması o kadar yanlıştır..

Sen böyle konuşursan
kimseye anlatamazsın dürüst futbol, temiz oyun temennini.

gerçi böyle bir temennin var mı Sayın Albayrak onu da bilmiyoruz..

Sanırım Geçen Yıl Futbol Federasyonu başkanı olarak kimi görmek istiyorsunuz diye bir başlık açılmıştı.

Ben hiç düşünmeden Cemal Aydın ismini seçmiştim.
Bilenler bilir Cemal Aydın Fenerbahçe Kongre üyesidir.

Lakin bu tercihinden dolayı hiç yalpalamamış, kimseye eyvalah dememiş, gerektiğinde (inandığında) Fener'e bile rest çekmekten çekinmemiştir.

Sözüm odur ki
Trabzonlu kıstası koymak en başından beri yanlıştı.

Adam olmak diyeceğim (Ziya alınacak)
Gerçekten adam gibilerini görmek isteyeseydik o koltukta.

Ne Levent Bıçakcıları
Ne Haluk Ulusoyları
Ne de
Türker Aslan'ları görmemiş olurdu
Türk Futbolu

İşte o zaman İKinci İhtilale yine adımızı yazdırırdık..

Eyvallah...

tuncii
27.09.2007, 22:28
[QUOTE=Samsunluyum55;964616]dogru dogru katiliyorum ULUSOY BA$KAN $AMPIYON TRABZONSPOR ama nerede olacak 2.lide tabi.....:alkış:[/QUO\]

zaten baska turlu sampıyonluk sansimiz yokkı

poetricus
27.09.2007, 23:22
Güzel tespitler Kutadgu.

tamuğ yamtar
28.09.2007, 00:13
Ulusoy'a verilen fütursuz destek ne kadar yanlışsa..
Böyle bir olaydan sonra biz Ulusoy'dan desteğimizi çektik açıklaması o kadar yanlıştır..

Sen böyle konuşursan
kimseye anlatamazsın dürüst futbol, temiz oyun temennini.

gerçi böyle bir temennin var mı Sayın Albayrak onu da bilmiyoruz..

Sanırım Geçen Yıl Futbol Federasyonu başkanı olarak kimi görmek istiyorsunuz diye bir başlık açılmıştı.

Ben hiç düşünmeden Cemal Aydın ismini seçmiştim.
Bilenler bilir Cemal Aydın Fenerbahçe Kongre üyesidir.

Lakin bu tercihinden dolayı hiç yalpalamamış, kimseye eyvalah dememiş, gerektiğinde (inandığında) Fener'e bile rest çekmekten çekinmemiştir.

Sözüm odur ki
Trabzonlu kıstası koymak en başından beri yanlıştı.

Adam olmak diyeceğim (Ziya alınacak)
Gerçekten adam gibilerini görmek isteyeseydik o koltukta.

Ne Levent Bıçakcıları
Ne Haluk Ulusoyları
Ne de
Türker Aslan'ları görmemiş olurdu
Türk Futbolu

İşte o zaman İKinci İhtilale yine adımızı yazdırırdık..

Eyvallah...

Harika yazmışsın kardeşim. Olayı çözmüş bir değerli arkadaş daha.

tamuğ yamtar
28.09.2007, 00:15
Sen aldığın maçın son 30 saniyesinde sahaya atlayıp bir camianın bir takımın kaptanına,bir şehrin kaptanına yarım yamalak tokat atmışsın.

Sonra,

Maç tekrarı kararı verilmiş,eğip büküp,kırpıp kırıştırıp,federasyon herşeyi göze almış bir karar almış..

Sonra tahkimde anlaşılmışki,gözlemciler tam sallamış son gün yetişen raporlarındaki anımsadıkları detaylarda.

Şimdi soru:M.Yıldız ben sahaya çıkmam hocam deme hakkına sahipmidir?(aşağılandım tüm Türkiye önünde)
Ben olsam dünkü basın açıklamasında,kamuoyundan özür dilerdim.Demirörenin geçen günkü masaya yumruk vurma temasını da işleyerek hemde.

Aralıkta daha paralısı çıkmaz inşallah:)

Bu konuda yazdığın yazılar gerçekten övgüye değer.

Tebrik ederim.

Öztürk Adem
28.09.2007, 00:37
Gayet haklı 1 durum da yapılan 1 hareket ama ne deıscek kı o oldugu zamanda da 1 faydasımı dokundu 1 ze kı sımdı olacak deısen 1 sey bıle olmucak .O kadar mıllek vekılımız var onlardan 1 tanesı bıle cıkıp 1 acıklama da bulunamadı aama sıvaslı kıcı kırık 2 dangalak vekıl takımını vede sehrını savundu bızde de eksık olan nokta bu

Şahinoğlu
28.09.2007, 11:12

Benim itirazım var olaylar tek yönlü değil ben o günün canlı şahidiyim, sahaya giren adamın davranışını tasvip etmemekle beraber, alenen aşağılamışsın Sivas kaptanını diyosun , bende diyorumki maç boyu bizi kırıp geçirenler Sivas’lılar kart görmeyenler Sivaslılar bizimkiler dokundmumu sarı , Sivaslılara kart yok, sonrasında faül pozisyonundan sonra Ersen Martin’in boğazına sarılan ve o Kutsal formayı Bordo Mavi formayı çekiştiren gene Sivaslılar hemde nerde Sivas’tada değil ha Trabzon’da , sonrasında bir kişi girdi diye tüm tribünlere gelin gelin diye el hareketi yapan adeta kışkırtan hangi takım futbolcuları gene Sivas’lılar.

Sonra,

Ne yapıcaktı susup Nuri Albayrak ,sonuçlara göre eleştiri yapmayın lütfen, Trabzonspor’un hakkını aramıyacaktı öylemi Nuri ALbayrak , susacaktı ve bu sefer diyecektinizki korkak başkan pısırık başkan lütfen samimi olalım , tüm stadlarda antipati başlaması hiçte mühim değil bizi kimse sevmez çünki kimsenin olmayı hayal edemediği biyerdeyiz kimsenin sempatisine ihtiyacımız yok , Nuri Albayrak federasyon seçimlerinde yakın arkadaşı Başbakanı karşısına almıştır niye çünki Trabzon kimliği yüzünden hep veren Trabzonspor hem sırtımızdan bıçaklayan Ulusoy hemşerimiz yaaa 
Nuri Albayrak’ın istifa etmesini bende çok istiyorum ama asla bu olay yüzünden değil .

Aralıkta daha paralısı çıkmaz inşallah

Sahaya çıkıp çıkmama Mehmet Yıldız’ın keyfi kararına kalmış değildir, aşağılanmışsa aşağılık bi adamdır zaten yaptığı çirkeflikler yanına kalmış bir aşağılık hemde, Sırf aşağılandı diye 3 puan Sivas’a verilemez ki bu olayda en çok aşağılanan Trabzon camiasıdır Sivasspor’lu futbolcular kahraman olmuşlardır taraftarları kışkırtarak ve Trabzonspor formasını giyen Ersen Martin’in formasını çekip boğazına sarılarak , herkes bir kararı göz ününe alarak konuşuyor , sahaya seyirci girdimi o ev sahibi takımın 3 puanı rakibe verilir silinir vs , halbuki olay tek yönlü bir olay değildir, eğer diğer şartlarıda gözününde bulundurmadan karar vereceksen nerde adalet, medya çok iyi yönlendirdi herkesi tebrik ediyorum kendi taraftarımız bile medya ne derse doğrudur diyosa millet naspın, hakem maça art niyetli çıkmıştır verdiği her karar sivasspor un lehinedir ve kasıtlıdır , hakemin öncelikli görevi maçı bitirmektir , 30 saniyesi kalan bir maçı tüm güvenlik önlemleri alındığına dair Vali bile güvence veriyo ama hakem çıkmıyo niye çıksa Sivas 3-0 hükmen malup çünki 4-5 oyuncusu atılacak bunları göremiyomusunuz da sahaya giren bir dallamanın aptallığına kanıyosunuz ve diyosunuzki sahayamaı girdi ha 3 puan rakibin bu kadar basitse haklısınızzzz.

omermk
28.09.2007, 11:39
ama burda şimdi şöyle bir olay var...nomalde ihale 5 senelik yapılmıştı....normalde bu sene sonunda bitiyordu ihale....ama bu fedrasyon her ne hikmetse sözleşmeyi aynı fiyatla 2 yıl daha uzattı...rüşvet falan aldılar herhalde

ihale ilk etapta 4 yıllığına yapılmıştı 2007-2008 sezonunun sonuna kadar daha sonra levent bıçakçı döneminde (yanlış hatırlamıyorsam 2005 yılında ) 2 yıl daha uzatıldı yani 2009-2010 yılı sonuna kadar digitürk aldı ama bu yeni bir olay değil ya da haluk ulusoy un yaptğı bir şey değil. doğan grubu hiçbir hukuki dayanağı olmadan saçmalıyor maksat ortalığı karşıtırmak hadi buna sade vatandaş inanıyor bilmediği için de bizim başkana ne demeli??? insan bi durumu araştırı da ona göre beyanat verir, kednisini rezil ettiği yetmiyormuş gibi camiayı da zor durumda bırakıyor.

Nytre
28.09.2007, 16:06
takdir kurumu var yukarıda :)

bu arkadaslardan oluşan bir kadro ile ts yönetimine talip olsak kötü mü olur?

ok@n_61_Ts
28.09.2007, 19:26
dogru dogru katiliyorum ULUSOY BA$KAN $AMPIYON TRABZONSPOR ama nerede olacak 2.lide tabi.....:alkış:

katılıyorum başkan haluk ulusoy olursa bizden hiç bi halt olmaz (şimdi de olmuyoya neyse):alkış:

Badaloğlu
29.09.2007, 11:24
TÜRK FUTBOLU NEREYE KOŞUYOR?http://www.karadenizgazete.com.tr/images/yazar/41.jpgİBRAHİM CEVAHİR
icevahir@abcmedya.com
make money (http://www.bidvertiser.com/bdv/BidVertiser/bdv_publisher.dbm)
Trabzonspor ve Sivasspor maçındaki 30 saniye muamması, bir maç oynanmıyormuş gibi iki futbolcunun birbirine karşı hareketi, bu yetmezmiş gibi Trabzonspor'a karşı atılmış büyük çelme... Bunu görmemek mümkün mü?
Federasyon bir karar aldı: Maçın yeniden oynanması. Daha sonra hepimizin bildiği gibi Tahkim Kurulu'nun Sivasspor'u 3-0 galip ilan ederek Trabzonspor'un yüreğine hançeri indirmesi...
Bu karar verilirken bundan sonraki kararların Türk futboluna vereceği zararlar hiç hesap edilmemiş. Kararı veren kurul üyelerinin her birinin yanlış yaptığını ve günah işlediğini söyleyebilirim.
Kötü yönetim, kötü karar
Şimdi soruyorum size ey kurul, bundan sonra herhangi bir maçta uzatmalarda maçın bitimine 1 dakika kala bir taraf 3-0 galip iken bu tip bir hareketi 2-3 kişi kalkıp yaptığı zaman diğer tarafın galibiyetini silerek öteki takımı galip ilan edebilecek misiniz?
Ne yaptığınızı, yaptığınız hareketin ne getireceğini düşünmeden bu kararı aldınız. Bir Trabzonsporlu olarak canımın yandığı aşikar. Ama siz sadece Trabzonsporluların canını yakmadınız, bundan sonra bu kararı istismar edecek hareketler olacaktır. Aynı zamanda Türk futbolunun da canını yaktınız. Yanlış yaptınız. Yazık ettiniz. Daha ileri gidebilirim: Resmen ve resmen haksızlık ettiniz. Türk futbolu, hem federasyon hem sizin kurallarınız yönünden çok kötü yönetildi.
Yani futbolumuzun çok yanlış ellerde olduğu tamamen görülmüştür. Allah aşkına hem siz hem Federasyon böyle yanlış kararlar alma yerine hepiniz istifa edin, bu işi daha sağlıklı yapacak insanlara yol verin.
Dönüyorum, geriye doğru bakarak Federasyon'un kongrelerinden bugüne kadar onu başımıza bela edenler de belasını görmüş gözüküyor.
Hesabı ben soracağım
Trabzonspor Başkanı Trabzonspor'a verdiği sözleri yerine getirdiğini söylüyor. Ya hiçbir şeyi yerine getirmedin. Sadece onu perişan etmekle kalmadın, bugünkü perişanlıkları taşıyan Futbol Federasyonunu sen getirdiğini söylüyorsun.
Doğrudur. Sizin ellerinizde yapılan her şeyin her tarafı bozuk olduğu belli oluyor. Şimdi soruyorum:
Sayın Albayrak, Federasyon ile beraber seçtiğiniz ahbap çavuşlar ile neler konuşuyorsunuz?
Utanmadan al o Federasyon başkanını ve yönetimini de yanına çıkın, kamuoyu önünde Trabzonspor olayını konuşun bakalım.
Ne konuşuyorsunuz, ne anlatıyorsunuz, ne anlıyorsunuz?
Bunları bize anlat. Bak söylüyorum, koruyucu olarak görünüp de bırak koruyuculuğu Trabzonspor'a zarar veren ve zarar vermiş olan hem senden Sayın Aybayrak, hem de Federasyon Başkanından bu hesabı hiç kimse sormazsa benim soracağımı unutmayın. Unutmayın ki ben İbrahim Cevahir'im. Her şeyi herkese soracak kadar adamım.

Emorfo
29.09.2007, 12:17
Cevahir bey coşmuş. Mehmet Ali Yılmaz'ı da Nuri Albayrak'ı da bu kulübün başına getiren destekleyen, tanıtan kendisidir. Hatta ve hatta Futbol Federasyonu seçimlerinden Trabzonspor'un 8 delegesinden bir tanesi de İbrahim Cevahir'di. Başkan Albayrak ve yönetim kurulu ile ortak hareket eden kendisiydi. Yani insanları anlamak zor. Hacıosmanoğlu çıktı durumdan vazife çıkardı, kendini ön plana çıkarıp daha düne kadar içinde olduğu yönetimi eleştirme yarışına girdi. Şimdi de İbrahim Cevahir, Nuri Albayrak'ı desteklediği beraber Ulusoy'u göreve getirdiği günleri unutmuş önüne gelene sallıyor. Bizim insanlarımız neden böyle, sözleriyle davranışları tutarlı olan adam gibi birini göremeyecekmiyiz. Ayrıca bu adamlık kelimesinin de suyu çıktı, bunlar adamsa vah halimize.

Badaloğlu
29.09.2007, 13:21
Faruk, İbrahim Cevahir Nuri Albayrağı desteklediğini inkar etmiyor daaa...Bir önceki yazısında bunu açıkca yazmış.Yani bunca rezilliği görmezden mi geleceğiz?Seni bazen anlamakta zorluk çekiyorum.Tamam laz damarın tutti,dediğinden geri dönmeyisinda,görmeyimisun bu adamlardan bir halt olmayacağını...

cuneytr
29.09.2007, 13:47
TÜRK FUTBOLU NEREYE KOŞUYOR?http://www.karadenizgazete.com.tr/images/yazar/41.jpgİBRAHİM CEVAHİR
icevahir@abcmedya.com
make money (http://www.bidvertiser.com/bdv/BidVertiser/bdv_publisher.dbm)
Trabzonspor ve Sivasspor maçındaki 30 saniye muamması, bir maç oynanmıyormuş gibi iki futbolcunun birbirine karşı hareketi, bu yetmezmiş gibi Trabzonspor'a karşı atılmış büyük çelme... Bunu görmemek mümkün mü?
Federasyon bir karar aldı: Maçın yeniden oynanması. Daha sonra hepimizin bildiği gibi Tahkim Kurulu'nun Sivasspor'u 3-0 galip ilan ederek Trabzonspor'un yüreğine hançeri indirmesi...
Bu karar verilirken bundan sonraki kararların Türk futboluna vereceği zararlar hiç hesap edilmemiş. Kararı veren kurul üyelerinin her birinin yanlış yaptığını ve günah işlediğini söyleyebilirim.
Kötü yönetim, kötü karar
Şimdi soruyorum size ey kurul, bundan sonra herhangi bir maçta uzatmalarda maçın bitimine 1 dakika kala bir taraf 3-0 galip iken bu tip bir hareketi 2-3 kişi kalkıp yaptığı zaman diğer tarafın galibiyetini silerek öteki takımı galip ilan edebilecek misiniz?
Ne yaptığınızı, yaptığınız hareketin ne getireceğini düşünmeden bu kararı aldınız. Bir Trabzonsporlu olarak canımın yandığı aşikar. Ama siz sadece Trabzonsporluların canını yakmadınız, bundan sonra bu kararı istismar edecek hareketler olacaktır. Aynı zamanda Türk futbolunun da canını yaktınız. Yanlış yaptınız. Yazık ettiniz. Daha ileri gidebilirim: Resmen ve resmen haksızlık ettiniz. Türk futbolu, hem federasyon hem sizin kurallarınız yönünden çok kötü yönetildi.
Yani futbolumuzun çok yanlış ellerde olduğu tamamen görülmüştür. Allah aşkına hem siz hem Federasyon böyle yanlış kararlar alma yerine hepiniz istifa edin, bu işi daha sağlıklı yapacak insanlara yol verin.
Dönüyorum, geriye doğru bakarak Federasyon'un kongrelerinden bugüne kadar onu başımıza bela edenler de belasını görmüş gözüküyor.
Hesabı ben soracağım
Trabzonspor Başkanı Trabzonspor'a verdiği sözleri yerine getirdiğini söylüyor. Ya hiçbir şeyi yerine getirmedin. Sadece onu perişan etmekle kalmadın, bugünkü perişanlıkları taşıyan Futbol Federasyonunu sen getirdiğini söylüyorsun.
Doğrudur. Sizin ellerinizde yapılan her şeyin her tarafı bozuk olduğu belli oluyor. Şimdi soruyorum:
Sayın Albayrak, Federasyon ile beraber seçtiğiniz ahbap çavuşlar ile neler konuşuyorsunuz?
Utanmadan al o Federasyon başkanını ve yönetimini de yanına çıkın, kamuoyu önünde Trabzonspor olayını konuşun bakalım.
Ne konuşuyorsunuz, ne anlatıyorsunuz, ne anlıyorsunuz?
Bunları bize anlat. Bak söylüyorum, koruyucu olarak görünüp de bırak koruyuculuğu Trabzonspor'a zarar veren ve zarar vermiş olan hem senden Sayın Aybayrak, hem de Federasyon Başkanından bu hesabı hiç kimse sormazsa benim soracağımı unutmayın. Unutmayın ki ben İbrahim Cevahir'im. Her şeyi herkese soracak kadar adamım.
tamamen popülist bir konusma olarak gördüm...kötü karar diyor cevahir bey...ama gerekcesi tam bir felaket...federasyona vur gerisi kolay...ah güzel insanlar...federasyon seciiminde neredeydiniz güzel kardeslerim...yazık ki insanların bu tip durumlarda mazilerini unutmalrına...

CAFER ÖZER
29.09.2007, 13:52
Cevahir Çok biliyorsa Kendi aday Olsun Öyle Oturduğu yerden Ahkam kesmekle Bu işler olmaz.

murseltaskin
29.09.2007, 13:55
aslında trabzonspor baştan beri haluk ulusoy u desteklemeyecekti.

Emorfo
29.09.2007, 15:02
Faruk, İbrahim Cevahir Nuri Albayrağı desteklediğini inkar etmiyor daaa...Bir önceki yazısında bunu açıkca yazmış.Yani bunca rezilliği görmezden mi geleceğiz?Seni bazen anlamakta zorluk çekiyorum.Tamam laz damarın tutti,dediğinden geri dönmeyisinda,görmeyimisun bu adamlardan bir halt olmayacağını...

Ortada Albayrak felaketi varsa bunun birazı da Cavahir'indir. Yani topu Albayrak'ı atıp kenara çekilip eleştirmek bana samimi gelmiyor. Biz görmezden gelmiyoruz. Bu durumu genel olarak ele alıyoruz. Arada detaylar kenara çekilip kendilerini aklama yolunu seçmemeliler. Bir da öyle yazmış ki sanki Trabzonspor babasının malı. Madem çok biliyor aday olsun, her seçim döneminde lobi yapıp birilerini seçtirmeye çalışmasın. Sonu böyle felaket oluyor işte.

sanatik
29.09.2007, 15:11
Emorfoya hak veriyorum. Albayraki bastan destekleyen onun gecmisinin ne oldugunu bilmesi gerekirdi.

Ona "saf saf" güvenipde simdi cekilsin diye yerine getirmediklerini siralayip adamligini bile sorgulayip onu resmen yalanci ilan etmek neden daha önce albayrakin bizi bu durumalara getirebilecegini kestiremedi ?

Albayraki kendiside yenimi tanimis oldu ? öyleyse zamaninda neden destekledi ? Parasi var diye ise sayin cevahir o kadar tecrübeli bir insan olarak böyle basit düsünmesi olacak is degil.

LazAnisT
01.10.2007, 15:35
Trabzonspor başkanı cezalı,Beşiktaş başkanı cezalı,Konyaspor başkanı cezalı.Futbolcular konuşuyor diye disiplin kurullarında bu nasıl bir iş Allah aşkına.Herkes yanlış Haluk ulusoy doğru.Diktatörlük gibi.Düşün artık türk futbolunun yakasından.Millet maçlara gitmiyor uyanamıyormusunuz.Yaptığınız en iyi iş Milli takım futbolcularına pirim verip Fatih Terim'in maaşını artırmak.Lanet olsun hepinize.

lazooo28
01.10.2007, 23:51
iyi etmis baksin basinin caresine ..onun gibi trabzon luya ihtiyacimiz yok bizim

x-prenha
01.10.2007, 23:52
basında yapılmıs bır hata ıdı ulusoyu desteklemek gecmıste yaptıklarını cok erkekn unuttular

Adem CAKIR
02.10.2007, 11:02
bu boşlarin böyle bir konuda konuşacak lafları ve ortaya koyacak güçleri yok mu...

Kimse kimsenin nasırına basmak istemiyor.
Al gülüm ver gülüm.

HALİT KARAKAŞ
02.10.2007, 23:23
http://www.oflular.com/images/imgDuyuru.gif (GÜNDEM)

02 Ekim 2007 Salı 13:14

Oktay Saral'dan Federasyona Veryansın

http://www.oflular.com/images/TirnakSol.gif Of Belediye Başkanı Oktay Saral, Umre Ziyareti Öncesinde Of'taki basın çalışanlarına verdiği iftar yemeğinde Trabzonspor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. http://www.oflular.com/images/TirnakSag.gif

Başkan Saral, ‘Uzun süredir Trabzonspor üzerinde oyunlar oynanıyor. Ama son 40-45 gündür bu oyunların boyutu aşırı derecede artış göstermektedir’ diyerek Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Yönetim Kurulu ve Tahkim Kurulunu İstifaya davet etti.

İstifa et artık Ulusoy...
Trabzonspor Kulübüne yapılan haksızlıklar karşısında adeta isyan eden başkan Saral, Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy’u derhal istifaya çağırdı. Başkan Saral; ‘İstanbul’da cehennemde maç oynatan hakem Trabzon’da 30 saniye kalmış maçı bitiremedi. Hükmen yenik sayılan Trabzonspor’un Manisa maçında da hakem tarafından 2 puanı çalınmıştır. Beş maç seyircisiz oynama cezası alan ve 5 Puanı çalınan Trabzonspor başarısız atfedilmeye çalışılmaktadır. Tahkim kuruluna gelen her konuda cezalar hafifleyerek çıkarken, bugüne kadar ilk defa Trabzonspor’un cezası ağırlaşarak çıkmıştır’ dedi.

http://www.oflular.com/images/foto/h02102007131436.jpg
http://www.oflular.com/images/zoomFoto.jpg büyült... (http://www.oflular.com/foto/s/10718/)http://www.oflular.com/images/foto/h02102007131409.jpg
http://www.oflular.com/images/zoomFoto.jpg büyült... (http://www.oflular.com/foto/s/10717/)

Beceriksiz Federasyon...
Saral, Trabzonspor'un Sivas ve Manisa maçlarında haksız bir şekilde beş puanın çalındığını belirterek, "Bunu ancak, Federasyonun toplu halde istifa etmesi temizler. Bilgisiz, beceriksiz, basiretsiz federasyon Trabzonspor'u çok büyük bir kayba uğratmıştır. Sivas maçında Trabzonspor'un resmen 3 puanı gasp edilmiştir. Bu durum vicdanen kabullenebileceğimiz bir olay değildir. Son zamanlarda Trabzon şehri üzerinde oynanan kirli oyunlar sporada bulaştırılmıştır. Trabzonspor yönetimini günah keçisi ilan ederek bir yere varamayız. Trabzonspor dünya takımı olmayı hak ediyor. İlçeleriyle, köyleriyle Trabzonspor'a sahip çıkarak Trabzonspor’u layık olduğu yere getirmeliyiz" dedi.

İki Kelime Yazamayan Duayen Medya...
Başkan Saral Trabzonspor aleyhinde yazı yazan bazı spor yazarlarına da seslenerek, "Sözüm ona kendilerini duayen olarak gören iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz bazı spor yazarları, ahkam kesip duruyorlar. Sayın Nuri Albayrak ve ekibi seçimle kurulun büyük bir çoğunluğunun oylarıyla bu kulübe başkan seçilmişleridir. Elbette hataları vardır. Biz bunları kabul ediyoruz ama Albayrak hatalıdır diye Federasyon ve Tahkim Kurulunun verdiği bu akıl almaz kararları kabul edemeyiz. Sorun değil çözüm üretelim, çözümde görev alalım, 24 yıllık hasreti son verelim. Şimdi kenetlenme zamanı, gün birlik olma günüdür" dedi.

Umrede Dua...
Basın açıklamasının ardından Of Belediye Başkanı Oktay Saral, bir aylık sürede kutsal topraklara umre ziyaretinde bulunacağı için Of'taki basın çalışanlarıyla tek tek vedalaşarak, Tüm Of halkına umrede dua edeceğini belirtti ve basın çalışanları aracılığı ile of halkına veda etti. Basın mensuplarının dualarda Trabzonspor’u unutmaması uyarısı üzerine Trabzonspor’un bu sıkıntılı günlerini atlatması ve hafta sonu ilk mağlubiyetini alarak şampiyonluk yolunda 3 puan kaybeden Ofspor için de umrede dua edeceğini esprili bir şekilde dile getirdi.

Hüseyin RİZELİ
03.10.2007, 01:04
yazıklar olsun haluk ulusoy sana..

Yavuz Hasan
03.10.2007, 05:18
haluk ulusoy bizim maclara gelmesin

Fatih BALTA
03.10.2007, 06:11
haluk ulusoy bizim maclara gelmesin
gs,bjk maçlarına gitmekten diğer takımların maçlarına gitmeye fırsat bulamıyor.
zaten gelmesinde,eksik olsun.

cuneytr
05.10.2007, 15:44
trabzonspor haluk ulusoydan niye destegini cekmiş?baskan bu soruyu sivas macına göre aldıysa vah bizim halimize...önceden federasyon cok temizdi demek ki cok ahlaklıydı adaletliydi ama sonradan degisti herhalde...yada önceden adalet yalnız 4 büyüklere uygulanıyordu ama simdi trabzona uygulanmadıgı için destek kararı cekilmiş olabilir...senelerden beri anadolu takımlarının abisi olan takım anadolu takımlarının sızlanmalarıın haksızlıga ugradıklarıın yeni farkına vardı anlasılan...eee cıkar böle birsey yarın sana öbür gün bana...cıkar...herseyi cıkar olan insanların kulup yönetimde söz sahibi olmalrı böle sonucları doguruyor galiba....

Hekimoğlu
05.10.2007, 16:08
şeref yoksunu istanbul köpeği adi herif.