PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziya Doğan İstifa Etti!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Ahmet Karaman
28.07.2007, 23:44
trabzonspor gibi bir kulübü önlibero ve sağbek çöplüğüne döndüren, oyuncu tercihleriyle büyük takım hocası olmadığını her hafta ispat eden, vizyonuyla ve bilgisiyle trabzonsporun büyüklüğü altında ezilen ziya doğanı istifaya davet ediyoruz. lütfen sayın ziya doğan istifa ediniz yoksa çok büyük rezillikler yaşanacak....

TUFİÇİLO
28.07.2007, 23:48
yüzsüzlüğün tarihini yazan , trabzonspora da rezillikleri yaşatan ziya doğan istifa etmelidir. defol ziya doğan defol

vadaa55
28.07.2007, 23:49
boşa gırtlak patlatmayın bol bol küfredin işe yarıyor

BDiler61
28.07.2007, 23:55
şerefi varsa istifa eder

TUFİÇİLO
29.07.2007, 00:00
KARA CAHİL ZİYA DOĞAN DDEFOLUP GİTMEN İÇİN KÜME Mİ DÜŞMEMİZ LAZIM. yeteri kadar mide bulandırdın defol git artık. ...........

ahmettin
29.07.2007, 00:05
http://internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)29 Temmuz 2007 Pazar Trabzon:Böyle başa...
Fransız ve Dünya edebiyatının yüz aklarından; klasik dönemin büyük romancısı Victor Hugo’nun son sözleri; “ Işık , daima ışık” olmuştur. Trabzon’da son yıllarda yaşananlar ve mevcut tablo bize söylenecek ter bir cümle bırakıyor artık: Haysiyet, birazcık haysiyet!

Keşke ateş yüreğimize düşmemiş olsa da, alelade bir İstanbul medya mensubu gibi, üstelik üzülmüş gibi bir hava da takınarak “ vah Trabzon”, “Trabzon’a yazık oldu”, “Direkten döndük” türü; gerçeği bir ayrıntıya kurban etme yanlışıyla yetinebilseydik. Maalesef bunu yapamayız, bu takım ve bu şehir bizim üst kimliğimizdir çünkü, onsuz hiçbir cümlenin ve yaşanmışlığın bir anlamı yoktur. Rasyonel değildir elbey bu hallerimiz, ama ne yazık ki öyledir.

“Ben demiştimcilik” üzre bir ukalalık içinde girmeden şu özeti yapalım öncelikle: Trabzonspor Futbol Takımı bu teknik adam ve futbolcu yapısıyla değil Avrupa’da Türkiye 2. liginde de bile söz sahibi olamazdı, olamadı, olmadı. Kimse kalkıp Galati’yi olduğundna güçlü göstermeye kalkmasın. Galati Lig A da bile tutunamaz!! Trabzonspor bu yapısıyla olsa olsa Gümüşhane ile Değirmendere’ye rakip olur.

Stad neredeyse ful..Daha dakikalar çift haneli rakamlara ulaşmadan turu getirecek skoru bulmuşsun. Bundan sonra yapılması gereken kontrollü bir oyunla rakibin yaprak gibi açılmasını beklemek ve darbeleri sıralamak. Heyhat; yılın yıldız transferi diye lanse edilen, yutturulan Serkan’ın kanadından başlayan ve bir türlü uzaklaştırılamayan bir top ağlarınızla “gol” olarak buluşuyor çok geçmeden. Olabilir, futbolun içinde bunlar da var, der geçersiniz. Ama gereğini de yaparsınız..

Sonrasında tam 80 dakika, oyunu Haydarpaşa garındaki tren tarife tablosunu izler gibi izleyen bir teknik direktör fiyaskosuna daha tanık olduk. Takımı “değerlerinden” uzaklaştırmasın alışmıştık ama, böylesine zayıf bir takıma karşı bunca kişiliksiz bir performans da doğrusu beklemiyorduk. Ayıptır, günahtır..Tüm antrenmanlarınızı “savunma” refleksleri üzerine inşa ederseniz, işte gole acil ihtiyaç duyulan durumlarda da kala kalırsınız. Bir takım düşünün, tüm gol ümidi Ceyhun’un uzun taçları! Futbol oyunu hiç bu kadar aşağılanmamıştı!!

Eyüp kayıplarda, üç yıldır tek bir kanat bindirmesi yapmayan Celalettin sahada. Geleni itele gideni itele. Yusuf kenarda gelene gidene “sallayan” Ayman sahada. Ortaya soruyorum; borç kapatmak için satılan Milan sahada olsaydı Trabzon o golü yer miydi? Bu kadarını da hesap edemiyorsanız, ne diye ortalarda “spor adamı” diye dolaşıyorsunuz? Kimin hesabına çalışıyorsunuz??

Ligler başlıyor, gerçek olanca çıplaklığıyla önümüzde: Bu takım küçüle küçüle birilerinin cebine girecek hale gelmiştir.

Takımın başında Ziya Doğan yerine Giray Bulak olsaydı, mesela, seyreylerdik gümbürtüyü!!

Mübarek Trabzonspor değil sanki Gümüşhanespor!!

“Haysiyet, birazcık haysiyet!”

Son söz de aynı sitede yazan (yazar diyemiyorum, zira 20 yıllık profesyonel gazeteciliğime karşın kendimi de yazar olarak görmüyorum) Yüksel Yıkılmaz’a olsun. Yıkılmaz kardeşim, üzüntünde samimi misin??

“Peki çözüm?” diyenlere de diğer yazımı bekleyin…diyelim ve bu utanç gecesini nasıl sabahla buluşturacağımızı düşünelim şimdi..

erdinc.calik
29.07.2007, 00:06
bir takım bu kadar cahil ellere bırakılır.sorsan kendini nerde görüyo acaba ,bu iböyle gitmez hocam at gözlügüyle dünyaya bakıyon bırak git olmaz olmaz böyle paraysa yönetim dagıtıyor yap pazarlıgını .... lütfen gitttt.

macka61
29.07.2007, 00:09
ziya git kardeşim daha fazla ne sen rezil nede biz dijitürkü iptal etmekle ne güzel iş yapmışım bu herifi ve başkanın eserini mi izleyecektim

Europa61
29.07.2007, 00:11
gecen sene bu adam ''alex benim takimimda oynayamaz'' diyerek aslinda ne kadar futbol bilgisiyle dolup tastigini bizlere göstermisti ... ileriki günlerde fener e bi laf daha sokar yine taraftarin sevgilisi olur merak etmeyin

ahmettin
29.07.2007, 00:13
ziya doğan takımda kaldığı için bende ligtv üyeleliğimi iptal ettirmiştim. haklı çıktığım için çok üzgünüm. bu ziya doğan bu takımın başında kaldığı zürece hiçbir şey olmaz bizden. yazıklar olsun ziya doğana..

tbs1
29.07.2007, 00:13
yüzündeki ifade bile çeküingen ürkek olan bir kişi bir takımı nasıl atak oynatabilirmi?
ilk maçta 8 adet defans ağırlık oyuncu ile sahaya çıktı onda bile 2 gol yedi
galati ye hükmedemeyen takımımız nasıl antepi bursayı kayseriyi yenecek( 3 ezikleri söyleyemiyorum bile)

poetricus
29.07.2007, 00:15
Goethe'nin son sözlerini bir güzel Victor Hugo'ya mal etmiş ya helal olsun yazarımıza. Edebiyat dünyasında da transfer oluyordu da biz mi bilmiyorduk?

Ortada koca bir fiyasko var millet Gümüşhaneli-Trabzonlu muhabbeti yürütüyor. Birinin saçmalaması bir öncekinin saçmalıklarını mübah mı gösteriyor yani? İmam böyle yaparsa...

Geri kalmışlık bir bütündür parçalanamaz.

Ahmet Karaman
29.07.2007, 00:16
cahil -vizyonsuz -kültürsüz - yüzsüz ziya doğan. defol git artık. adaklar adadım defolup gitmene ziya doğan.

Cabri61
29.07.2007, 00:21
ziya doğan tıpkı 2 sene önceki gibi çıkıp desen ki:
"Benim artık Trabzonspor'a verecek bir katkım kalmadı"

TUFİÇİLO
29.07.2007, 00:25
açlık grevi mi yapsak ta bu ziya doğanda kurtulsak.

irfanb
29.07.2007, 00:27
Teknik Direktör Ziya
Hasta ettin bizi ya
Azcik onurun varsa
Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
Takti ön liberoya
Nerdeyse tüm takimi
Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
Bu senin eserin ya
Koca Trabzon sayende
Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
Herkesi küstürdün ya
Syzmek senin yüzünden
Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
Taktin sen Musampaya
Hazir degildir deyip
Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
Engelsin Yattaraya
Seyretmedik sayende
Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
Geldin tekrar imzaya
Adam idin sen güya
Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
Hep gösteris hep riya
Cok sabrettik biz sana
Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
Sampiyonluk bir rüya
Senle bu takim ancak
Oynar ligde kalmaya

karatasof
29.07.2007, 00:30
Şimdi bu kadar gerginliğin üstüne bir fıkra.Umarım gülebilirsiniz.Zamanın birinde Trabzona yeni gelen Vali Gümüşhanelilerin şehre girişini yasaklamış,her tarafta Jandarma kontrol noktaları oluşturmuş,geleni sorguluyor.Bizim uyanık gümüşhaneliler kontrol noktasında jandarma tarafından durdurulmuşlar.
-Yasak kardeşim;Gümüşhanelilerin Trabzona girmesi yasak.
-Biz gümüşhaneli deyilik ki?
-o zaman sizi imtihan edeceğiz.Yaprak deyin bakalım.
Gümüşhaneliler hep bir ağızdan bağırır;'' Yarpah ''
Jandarma;Şimdide toprak deyin.
- Ee torpah
Jandarma; son olarak birde köprü deyin o halde.
- Körpüüü..
Gümüşhaneliler gayet memnun bütün soruları cevapladık derken,Jandarma bunları gerisin geri gönderir,siz Trabzonlu değilsiniz yürüyün memleketinize diye.
Bizim üç kafadar birbirlerine şaşkın bakarak
-Ula yarpah didi dedih,Torpah didi dedih;herhalde biz bu fışkıyı körpüde yedih....

maskeli61
29.07.2007, 00:31
28 Temmuz 2007 Cumartesi
Utanç tablosu !

Süper Lig'de geçen sezon bittiğinde, Kayseri Erciyesspor'un UEFA Kupası Ön Eleme maçını oynayacağına pek de sevinemeyenleri hepimiz çok iyi hatırlıyoruz..
Hatta, biraz daha ileri giderek, bazı bu işi çok bilmişler, "Kayseri Erciyesspor bizi temsil edemez..Yenilir gelir.. En iyisi Trabzonspor UEFA'ya, Kayserispor da İnter Toto'ya gitsin" diye davullar çalmış.. Kendi söylemiş, kendi oynamıştı..
O gün de bu günde sözümün arkasında oldum.. "Başarıyı kim yakalamışsa, o gitsin" dedim durdum..
Bir çoğu bu söylemlerimi dalgaya aldı.. "İlk turda 3 yersiniz-5 yersiniz" diyen zatı muhteremler, kendilerinin ise UEFA Kupası'na grupları bile rahatlıkla geçebileceğini iddia etmişti..
Biz de kendilerine sonsuz başarı dileklerimizi iletmiştik..
Ama, gün geldi çattı..
"Hadi ilk maç.. Deplasmandı.. Bunun Avni Aker'i var" dedik..
Ve 2-1'lik yenilgiyi sineye çektik !..
Peki, Avni Aker'deki 2-1'lik yenilgiyi nasıl sineye çekeceğiz ?
Bu utanç tablosunu nasıl utunacağız ?..
Galati'ye 2 maçta da 2-1 yenilmenin hesabını kim verecek yüce Türk milletine..
Hadi.. Buyrun efendiler.. Konuşun.. Açıklayın bu rezaleti..
Temizleyin bu utancı..
Başınızı öne eğip de "kader".. "kısmet değilmiş" sözlerini atın bir köşeye..
Ya da, "sen maçı izlemedin mi.. Onlarca gol kaçırdık.. Tek kale oynadık.. Direkten döndük.. Top, bizi sevmedi" muhabbeti yapılmasın..
Bırakılsın bu boş beleş sözler..
Gerçeklerden kaçılmayacağını bir kez daha görelim !..
Sevgili Trabzonspor taraftarı.. Trabzonspor'da bu yönetim ve bu teknik direktör değişmediği sürece, asla ve asla Trabzonspor'dan bir başarı beklemeyin !..
Yeni sezonda Şampiyonluk hesabı yapacak olan Trabzonspor, daha sahasında amatör gibi top oynayan bir takımı bile yenip, tur atlamaktan aciz bir konuma gelmişken, birileri çıkıp da bunun hesabını sormalı..
Vurun, kırın, dövün öldürün demiyorum kesinlikle !..
Bu hesap, demokratik yollarla da sorulabilir..
Türkiye'nin en önemli taraftar kitlesine sahip takımlardan birisi olan Trabzonspor taraftarı, bu 2-1'lik utanç tablosunun hesabını zerre zerre sormalı..
Futbola ihanet etmemek için..
Trabzon halkına ihanet etmemek için..
Trabzonspor formasına sahip çıkmak için..

Gelelim Kayseri Erciyesspor cephesine.. Önümüzdeki günlerde kuralar çekilecek ve rakip belli olacak.. Umut ediyorum ki Galati gibi bir takım çıkar Kayseri Erciyesspor'a.. Keşke Galati çıksa.. Çıksa da nasıl Galati takımı tor top ediliyor gösterilse.. İnşallah, Kayseri Erciyesspor, Trabzonspor'un düştüğü traji komik duruma düşmez ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eder.. Umut ve dualarım bu yönde...
Herkese de Galati faciasından dolayı geçmiş olsun diyorum..

Yüksel Yıkılmaz...

kaynak : http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=2790

Böyle beş para etmez insanalra rezil olduk ya...

maskeli61
29.07.2007, 00:35
:alkış:
Şimdi bu kadar gerginliğin üstüne bir fıkra.Umarım gülebilirsiniz.Zamanın birinde Trabzona yeni gelen Vali Gümüşhanelilerin şehre girişini yasaklamış,her tarafta Jandarma kontrol noktaları oluşturmuş,geleni sorguluyor.Bizim uyanık gümüşhaneliler kontrol noktasında jandarma tarafından durdurulmuşlar.
-Yasak kardeşim;Gümüşhanelilerin Trabzona girmesi yasak.
-Biz gümüşhaneli deyilik ki?
-o zaman sizi imtihan edeceğiz.Yaprak deyin bakalım.
Gümüşhaneliler hep bir ağızdan bağırır;'' Yarpah ''
Jandarma;Şimdide toprak deyin.
- Ee torpah
Jandarma; son olarak birde köprü deyin o halde.
- Körpüüü..
Gümüşhaneliler gayet memnun bütün soruları cevapladık derken,Jandarma bunları gerisin geri gönderir,siz Trabzonlu değilsiniz yürüyün memleketinize diye.
Bizim üç kafadar birbirlerine şaşkın bakarak
-Ula yarpah didi dedih,Torpah didi dedih;herhalde biz bu fışkıyı körpüde yedih....

:):alkış: GENEDE EN BÜYÜK HER ZMANA HERYERDE TRABZONSPOR BİTMEZ BU SEVDA BİTMEZ ÖLÜNCEDE BİTMEZ........

ELBET BİR GÜN AMA MUTLAKA ŞAMPİYON TRABZONSPORUMMM:tsbayrak:

jefferson61sefa
29.07.2007, 00:43
yarın dikkat edin yensek 1.sayfaya koymazlar ama bu ziya yüzünden bu hezimetle gastelerde 1. sayfada olucaz

Hüdai Pervaneli
29.07.2007, 00:45
bence yüürüs yapilmali

atlantis
29.07.2007, 00:46
Allahınız varsa gidin yaa böyle rezillik olmaz. Trabzonsporu izleyemez olduk sayenizde...

CAFER ÖZER
29.07.2007, 00:50
Ne oldu Ziya denen teknik arıza hani sen çok hücüm oynuyordun,Hani diyordunki "Aslında Türkiyede Şampiyon olmak çok kolay,Avrupada bile başarılı olmak çok kolay"
Ulan teknik arıza şimdibizi kim dolduruşa getirdi..Sıradan takıma elendin hala Utanmadan konuşuyorsun,Anortisi faciasından ne farkı var şu maçın,Bu ziya denen Futbol bilgisinden Yoksun Teknik arıza gitmeden Trabzonsporda 50 tane Yönetim değişsse hiç bir şey değişmez.
Hala Ziya Doğana bir şey diyen yok
Hala Ziya Doğan istifa diyen yok.
Ne oldu Ziya denilen Ş.....siz.
o kadar defans oyuncusu Transfer ettirdin. Birilerini suçladın takım hiç çalışmamış yatmış dedin.Aha sezon başında başladın ne değişti.
Defol Ziya senin takımın başında Kalman Trabzonspor Traftarları açısından Maddi kazanç sağlıyor ama günden güne Takımı Kendi küçük kafan gibi Küçük takım yapmaya çalışıyorsun.Maddi kazanç derken Senin saçma sapan Kısır futbolunu izlememek için Digi türke abone olmayacağım 700 ytl yıllık
en az 4-5 deplasman maçına gitmeyeceğim.400-500 ytl de öyle cebimizde yıllık 1.000 ytl ile 1.500 ytl kazançtayız.Senin suratsınz suratını görmek istemiyorum.Birileri bizi dolduruşa getirdi değilmi Teknik arıza,O yüzden takımı elettin.Sırdan takım karşısına bile 6 defans ağırlıklı oyuncu ile çıktın,Yaptırdığın Transferler hep defans,Nerde eski oyuncuların var eski ıskartaların var topladın,Ben Iskarta Oyuncu ve Iskarta teknik arıza istemiyorum,Senin yüzünden artık siteye bile girmez oldum.
Sen ne bela adammıssın defaolup gitmiyorsun.
Seniiş başına getiripte hala orda Tutan kendini yönetici zanneden adamlar ne kadar Futbol cahili imiş ki geçen sezondan bu güne hala sana katlanıyorlar.
Trabzonspor bu yönetimle Bu teknik arıza ve onun aldırdığı Iskarta oyuncularla 4.bile olmaz.
Yeter Söz taraftarın deme zamanın geldi geçiyor.
Ziya Doğanı kovmadan yüzümüz gülmeyecek.
YAPILACAK 1.İŞ ZİYA DOĞANI HEMEN KOVMAK
2.İŞ KONGREDE BU İŞBİLMEZ YÖNETİMİ KOVMAK.

Mantalite61
29.07.2007, 00:52
bu bişey değil hele lig başlasın şenlik o zaman başlıyor

ahmettin
29.07.2007, 00:52
ziya doğandan nefret ediyorum. ziya doğandan kurtardığımız gün trabzonsporun kurtuluş günü olarak ilan edilmeli bu gün...

yakupts61
29.07.2007, 00:55
Ziya Dogan ne basarisi varki kizalim onun sucu degil onu getirende suc oda Yönetimde.Ziya Dogan yenildik sansizdik hayat devam ediyor onun icin hava hos farketmez ya Yönetim niye Nuri albayrak istifa bagirmis Taraftar üzülmüsler ya dua etsinler Avni Aker Stadindaki taraftarlar sakin kaldi aslinda daha sert bir tepki vermesi lazimdi ama malesef cok az istifa bagiran vardi yazik trabzonspor gittikce eriyor üzülüyorum.Trabzonspor hayatim benim ama simdi benim icin öldü.

Halit Aydın
29.07.2007, 01:10
Yüksel Yıkılmaz...

kaynak : http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=2790

Böyle beş para etmez insanalra rezil olduk ya...

Yüksel beye verilecek en iyi cevap erciyesin tur maçı sonrasıdır diye düşünüyorum !

Selimag
29.07.2007, 01:29
ya agliycam ya, defolup gitsin Z.D., daha bugun uefayi da izlerim diye lig tv aldim, ordan en ufak bi para gidiyor ise bu yonetimin ve dolayisi ile Z.D. nin cebine haram olsun....
yeter artik yeter, sinirim gecsin oyle yazayim dedim, yok gecicek gibi degil.... binecem ucaga gidicem trabzona, .............

cınar#7
29.07.2007, 01:30
Lütfen bu topicde diğerleri gibi kapatılmasın artık bi şekilde protesto yapma zamanı...

Hatta başlığın ismi Ziya Doğan'a Protesto olarakda değiştirilebilir çünkü artık sadece bilgisayar başında diil eylem olarakda yapmalıyız bazı şeyleri....

Tunga
29.07.2007, 01:35
Başlık kapatılmıyor.

Ama lütfen hakaret etmeden protesto ile ilgili görüşlerinizi bildirin.

ilhan
29.07.2007, 02:09
Eyyy! Stepanov'a toptan anlamıyor bu diyen Ziya Doğan.

Toptan anlıyorsan istifa et.

Nissan
29.07.2007, 02:11
Basligi birden ilk sirada gorunce, "ziya dogan istifa etti" diye okudum vebir garip oldumdu ama icerige bakinca "etti"yi kafamdan uydurdugumu anladim.
Iyiki istifa etmemis, daha cok rezillikler bekliyoruz ondan.

sahinbado
29.07.2007, 02:13
ziya hoca gitmesin yok olsun

AYYILDIZ
29.07.2007, 02:20
Teknik hizmetli Ziya Doğan

Bir şehrin ve bir futbol takının hedefleri ancak bu kadar küçültülebilir. Sorumlular belli, futbolcuları, teknik heyeti suçlamayın ilk etapta. En büyük sorumlu yöneticilerdir. Zerre kadar sosyal olamamış dünyadan bir haber ve hatta futboldan bihaber adamları getirir yönetici yaparsanız işte olacağı budur.

Trabzonspor efsanesi yıllar önce bitti. Güzelim Trabzon, futbolla yatan futbolla kalkan o güzelim insanların şehri artık futbola soğudu. Başarıyı zaten unuttular. Lig dördüncülüğü Trabzonspor için en büyük başarı oldu.

İlk yapılması gereken yönetimin değişmesidir. Ama bu olmayacak. Onun için 2. yapılması gereken öne alınmalı Ziya Doğan’a teşekkür belgesi eline verilerek yollanmalıdır. Bir teknik adamdan çok teknik hizmetliye benzenyen, yanlış anlamayın görüntü olarak demiyorum teknik bilgisi ve beçerisi için söylüyorum. Futbolcularla kuramadığı ilişki için diyorum. Tam bir teknik hizmetli Ziyan Doğan.

Trabzonspor turu Romanya’da kaybederken, yine ufak görüşlü futbol uzmanları Trabzon’un turu rahatlıkla geçebileceğini söylüyordu. Büyük gazetelerin Trabzon yazarları Romen takınını çantada keklik görüyorlardı. Ama bir türlü Ziyan Doğan’ın ziyan ettiği takımı göremiyorlardi. Hala maç öncesinde konuşan değerli Digitürk yorumcusu Serdar Bali turu geçebileceklerine inanıyordu. Ve maçın 2. yarısında “herkes gibi ben de yanıldım Galati iyi takımmış” dedi. Galati yenilmeyecek takım değildi. İyi bir takım, adamlar yorulmuyor ve Trabzonspor’u iyi okumuşlar. Trabzonsporlu futbolcular çok güvendiler kendilerine. Bunda en büyük kabahat hocalarındaydı. Teknik hizmetli mantığı ile ilk maç sonrası alınan sonucu iyi olarak yorumlayan ve atılan bir golü avantaj sayan kişi teknik direktör midir yoksa teknik hizmetli mi?

Ziya Doğan’ı yollayın. Lige yeni bir hocayla başlayın. Yabancı oyuncu kontejanı için Türkiye’de yaşayan yabancıları tercih eden elindeki iyi yabancıları paçavraya çeviren onları futboldan soğutan ve bırakma noktasına getiren, elindeki iyi yabancı kaleciyi harcayan, zaten sorunlu olan Yattara’yı kırmızı kart bağımlısı yapan, Ceyhun gibi bir yeteneği sürekli sindirmeye çalışan, Ersan Martin‘i yedek bırakıp Umut’tan umutlanan, Ahmet’in formu belliyken sakatlıktan yeni çıkan ve daha çok toy olan Tolga’yı sahaya süren, maçın ikinci yarısı artık iyice yorulan oyuncularına takviye yapmakta geçiken, Ayman’ı çıkaran ve yerine Ayman’dan daha savunmacı Adnan’ı alan bir teknik hizmetli var karşınızda.

Kısacası Trabzonspor için ligde kalmak başarı olacaktır. Yazıklar olsun.

BDiler61
29.07.2007, 02:34
acaba ne yapsak istifa ederde yakamızdan düşer

&lazkopatti&
29.07.2007, 06:40
STEPANOVU SATAN BİR ZİHNİYET OLAMAZ!!!!! ziya doğandan başkaaaaaaaaa

ZİYA DOĞAN İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

uni_Külünkoglu
29.07.2007, 07:18
istifa diye seslenelim ama bakalım sonuç ne olcak bence ziya doğan dewam eder adam cünkü kafayı takmış millet avrupaya gider bizde türkiyeyi idare ederiz kasmayalım hesabı

cipses
29.07.2007, 07:36
ziya hoca
adam gibi adamsa gerçekten artık gitmesi gerektiğini anlamıştır

yok "adam gibi adam" lafı kendisi hakkında çıkartılmış bir söylenti ise bilmeli ki bu taraftar onu öyle ya da böyle bu takımdan uzaklaştıracaktır.

başkana gelince

başkanım istifa etmek bir erdemdir. en azından bu erdemli duruşu gösterirseniz bu taraftar size hep minnettar kalacaktır.

EmrahYalçınalp
29.07.2007, 08:54
............................

Çok ciddi bir hata yapıyoruz. Burda mesele Ayman-Umut falan değil.

Bir kere, defalarca yazdım. Rakip "Avrupalı" idi. Vasattı, ama Avrupalı'ydı. Yani aracın yürümesi için gerekli olan şey benzin ise, rakip biraz su katılmış bir benzindi. Ama benzindi. Biz oyuncularımızın bireysel özellikleriyle övündük durduk, "kaliteliyiz" diye. Doğru, kaliteliyiz, ama "ispirto"yuz. Dolayısıyla işi gören kalitesiz benzin oldu, 1. sınıf ispirto değil.

Neydi onların yaptığı, bizim yapamadığımız...

Ayağa, seri pas.
3-4 pasta kaleye inme.
Kanatlardan adam kaçırma.

Meydan muharebesi dönemi bitti. ZD iyi bir adam olabilir. Mesela savaşta çok iyi bir komutan olabilir. Niye? Çok güvendiğin ne kadar adam varsa doldurursun cepheye. Sonra, diğerlerini de doldurursun. Düşman sana "kaç kişiyle çıkıyorsun, eşit olalım" diye sormaz. Ama futbolda 11 tane adam lazım. Ve senin "savaşçı" kontenjanın yüzünden "diğerleri" ya satıldı, ya küstürüldü, ya 14 ayda hazırlanamadan futboldan soğutuldu.

Bir de anlamadığım bir şey var.
Ben bir şeye inanmışsam her zaman onda ısrarcı olurum. Yani eğer bu "takıma 5 ön libero lazım" diyorsam hep öyle yaparım. Ama adam ne zaman yumurta dayansa onları azaltıp forvet, ya da duruma göre Ceyhun-Yusuf- Ömer Rıza gibi ofansif adamları sokuyor... Yahu, madem zora girince iş yapacak adam bunlar, niye adamları kafadan siliyorsun?

Neyse... Benim beklediğim sonuçtu, o yüzden şoka girmedim. Ama üzgünüm... Trabzonspor bu turu geçse de bu kadar üzgün olurdum. Böyle futbol mu olur?

Çetin
29.07.2007, 09:05
ne zaman gururlu teknik direktörler bizde çalışmaya başlayacak? bu kadar protestoya bu kadar hataya rağmen hala daha kalmak konusunda diretmek.. yazık

gaybana61
29.07.2007, 09:07
ziya bırak bizi rahat artık...

ErtuGrul
29.07.2007, 09:09
Durun ya ne istifasi adamin daha yapacak cok isi var, Yattara ile gokdenizide sattirsin sonra belki dusunur istifayi..bu adamdan istifa beklemek, devenin igne deliginden gecmesini beklemek gibi bir sey..ziya severlerde nasilsa birazdan cikarlar piyasaya istikarar icin devam edislin diye, biz daha cok baslik acar kapatiriz..ama her seferinde bu adam yine bu takimin basinda olur..

yaranozlu
29.07.2007, 09:24
bu günler iyi günlerimiz, bugünleri de arayacağız. Ama paralı başkanımız sahip çıkar bize, çok parası var. O da olmasa... Bu taraftar her şeyi hak ediyor.

Harun
29.07.2007, 09:32
Ziya Doğan'ın herhangibir oyun sistemi olmadığıından sahaya çıkan her oyuncu kendini serbest sanıyor.Umut'u yıllardır izleriz, ben hiç bir zaman ortasahanın gerilerine kadar gelip top aldığını görmemişimdir.Fakat bizde forvetten çok ortasahada geziniyor.Çünkü ona ona top atacak oyuncu yok oyun sistemi yok.4 lü çakılı stoperli bir defans anlayışı, iki tane top kullanmayı beceremeyen önlibero ile bu sistemin yürümeyeceği ortada olmasına rağmen inatla bu yanlışın üstünde duran biri hakkında istifa istenmesi kadar doğal birşey yoktur.

Bu adamın hucum anlayışına göre illa hucuma yönelik oyuncu olması şart değil.Takım halinde hucum edersen ileride kalabalık görünür illa gol atarız mantığı var.Elindeki kadro toplu hucuma müsait bir kadro değilki.Bir Hüseyin'in bir Ayman'ın ayağındaki topla toplu hucum nasıl yapılır çok merak ediyorum.

Dün kaleye Tolga'yı koymuş.Ahmet oynadığı maçlarda kusursuzdu.Hangi sebebten dolayıdır ki kendini takımına motive etmeye çalışan birini hemen kesip yerine başka birini koyuyorsun?Kaldı ki sezona bu kalecilerle devam edeceğini açıklamıştı.Şimdi Ahmet Şahin'in yerinde kim olmak ister,kim onu tekrar motive edebilir.

Aynı şey Ferhat içinde geçerli.Tüm maçlarda banko oynattığın adamı sırf Ayman ve Hüseyin sahada kalsın diye oynatmadın.Çünkü kendide biliyor ki Ferhat oynasa Serkan ortasaya kayacak ve ortadan biri çıkacak ama çıkaramadı işte.Oysaki Ferhat sağ tarafta, Serkan Ayma'nın yerinde, Hüseyin Tayfun'un yerinde, Hüseyin'in yerinde de Yusuf çok iyi oynayabilirdi.Ama bunada kafa lazım.

Yeni sezona şurda sayılı günler kaldı sadece bir transferimiz sahada oynuyor.Adnan oynatılmayacak madem niye transfer edildi?Benim bildiğim transfer eksik bölgelerdeki açığı alacağın adamla kapatmak için yapılır.Fakat bizde yedek kulubesinde alternatif olsun diye alınıyor.6 yabancı hakkından hiç birini kullanmamakta ayrı bir meziyet doğrusu.Onu tartışmak bile gülünç cidden.

Z.D. bu takımın daha iyi olacağaını idda ediyor.İnanan var mı bilmiyorum?Ben şahsen inanmıyorum.

&lazkopatti&
29.07.2007, 09:36
ZİYA DOĞAN TAKIMI ZİYA'N ETTİ.

anaras
29.07.2007, 09:38
ne bu hoca gider nede bu yönetim deki gurursuzlar daha takımdan yolacakları çok şey var yolmadan gitmez. avrupada anket yapsalar en gurursuz yönetim ve hoca nerde deseler ahaaaa da çoğunlık burda der.

turphan
29.07.2007, 10:04
Hiç bir analize hiç bir yoruma gerek yok.Geçen sezon çektiklerimiz ve hazır takımın amatörlerle yaptığı maçlar ortada.Gitmesi için dürtülmesi gerekiyorsa artık dürtelim bence...

subay
29.07.2007, 10:07
Sistemi olmayan bir takim ne romanyanin 5.sini yener ne de lichtenstein'in 16.isini. Gelmis birde Türkiye sampiyonlugundan bahsediyor. Dalga mi geciyor ZD bizimle yahu? Oyunda sistem yokki, kimin ne yaptigi belli degil, karma karisik bir oyun. Bi cekip gitse su ZD, yeni td ve yönetim gelse elimizde olanlari (Musampa, Yattara) da satmasalar bari. Yeni td gelirse Musampa dan hala biraz ümidim var.

antitamu
29.07.2007, 10:10
Önce yönetim adam gibi bir yönetim olsun sonra oraya adam gibi bir teknik adam getirir. Bence esas suçlu yönetim. Adamlar Stepanov'u satıyor, sonra gidip futbolun çöp sepetinden Tolga'ya gelde maaş verelim sana diyor. Bu adam zaten, Trabzon'u yüzüstü bırakıp gitmemiş miydi? Bu yönetimle bu kadar olur...

İskender Çakmak
29.07.2007, 10:12
ziya istifa onurun haysiyetin şerrefin varsa yaw bu taraftarlarda hz Eyüb sabrı yok dikkat et hadi yp birgüzellik istifa et ama sadcesen değil yönetimini de al git olur mu hadegöreyimseni

Emre B.
29.07.2007, 10:21
Oynattığı sistemde ne sağ kanat var ne sol kanat ne de forvet.Herşey defans ve ön liberolarından ibaret.Maç boyunca doğru düzgün atağa çıkmayan 2 bekimiz, ileriye pas atamayan 2 ön liberomuz ve defansa kadar adam kovalayan forvetlerimiz var.Sistemin tutmadığını geçen sende gördük.Bu sende görmeye devam ediyoruz.Yediğimiz gollerde forveti suçlayan bir kişiden ne beklenirki?Umut devamlı adam kovalıyo.Bu adam nasıl gol atsın?Stepanovu bu sene çok arıycaz.Tayfundan stoper olmaz isterse 10 sene kiralasınlar.Orta sahadan kaleye dönülür mü?Hoca bunları göremiyo mu?Dakika 85 çıkan oyuncu Ayman giren oyuncu ADNAN.Yahu bu takımın gole ihtiyacı var.En azından Ömeri sok oyuna.Hoca hemen istifa edip uzun bir tatile çıksın.Tatilde de mümkünse İspanya, İngiltere liglerini izlesin.Belki mantalitesi değişir.

Erngnctrk
29.07.2007, 10:27
herşey albayrakın suçu.
bu adam bizi rezil ediyor.
hırsızın teki.
trabzon yakışmıcak biri.
trabzonlu oldugunuda inanmıyorum.
def olsun gitsin.

hayati_kamil
29.07.2007, 10:29
herkesi istifaya çağırıyoruz .................

10 numara
29.07.2007, 10:30
açıklamaya hiç gerek yok Ziya doğan istifa...buna neden göstermek çok komik olur çünkü adamın oynattığı bir sistem yok..düşünsenize maç 1-1 tur gidiyor çıkan oyuncu forvet umut giren oyuncu orta saha yusuf...yedekte bile golcü oyuncun yoksa ve sen bu takımdan jun,cem hatta musampayı kovalayarak gönderiyorsan sen teknik direktör değilsin seni hiç tartışmayalım...hala ziya ve yönt. destekleyenleri anlıyorum onlar işlerini bilirler.....:alkış::alkış:

emre81
29.07.2007, 10:30
Diğer tarafta da yazdım adamın adını ağzınıza dolamışsınız belden aşağı vuruyosunuz artık ben de eleştiriyorum ama dünkü maçta eleştirilecek tek hareketi yoktu adamın. Bu takım çift forvet oynasın diyoruz ya çift forvet oynamalı bence de ama 2 si de sahada olunca yedek forvetimiz kalmıyor farkındasınız değil mi. Kaleci diyordunuz ya bu takımda kaleci yok farkındasınız değil mi? BU işin en büyük sorumlusu yönetim takımda 2 tane yedek yok adam gibi bir sürü yerde alternatif hatta as oyuncu sıkıntısı var ama adam pişkin pişkin yayılmış şeref tribününde maç seyrediyor. Şeref tribününde oturuyorsanız söylediğiniz yalanları temizleyecek oraya layık olacaksınız.ANLAYANA

hayati_kamil
29.07.2007, 10:31
yorum yapılacak çok şey war ama bizde yorum yapmaya hal kalmadı her sene uefa kupasından hüsranla ayrılan ilk türk takımı olmak zorumuza gitmiyor değil şimdi koltuklarımıza oturur ligi seyretmeye b aşlarız yine boş şampiyonluk hayalleriyle yeter artık bu stad daha dolmayacak daha kimsede heves kalmadı

Mellih
29.07.2007, 10:32
yaww ziya doğan transfer istiyor
yönetim uefa'ya kalalım öyle alırız diyo (böyle bi mantık olabilir mi?)
ziya doğanın o anda rest çekmesi gerekir
Al işte sonucunda takımda kendisi de başarısız oluyor..
Şimdi istifa etmeli mi, çok geç kaldı bile

hayati_kamil
29.07.2007, 10:33
Diğer tarafta da yazdım adamın adını ağzınıza dolamışsınız belden aşağı vuruyosunuz artık ben de eleştiriyorum ama dünkü maçta eleştirilecek tek hareketi yoktu adamın. Bu takım çift forvet oynasın diyoruz ya çift forvet oynamalı bence de ama 2 si de sahada olunca yedek forvetimiz kalmıyor farkındasınız değil mi. Kaleci diyordunuz ya bu takımda kaleci yok farkındasınız değil mi? BU işin en büyük sorumlusu yönetim takımda 2 tane yedek yok adam gibi bir sürü yerde alternatif hatta as oyuncu sıkıntısı var ama adam pişkin pişkin yayılmış şeref tribününde maç seyrediyor. Şeref tribününde oturuyorsanız söylediğiniz yalanları temizleyecek oraya layık olacaksınız.ANLAYANA

kardeşim dediklerinde haklısın ama bu taraftara da yazık değil mi her seene uefadan geri dönmek adamın zoruna gidyor be....

Ertan 51
29.07.2007, 10:34
bu saatten sonra istifa etse ne olur etmese ne olur 1 yılımız daha heba oldu ben onu bilirm.
sezona iyibir hoca iyi bir transferlerle girsekte beklentilerimiz son buldurulsa olmazmıydı.demekki olmazmış öbür dünyada ellerim yakasında Trabzonsporumuzu bu hale getirenlerin.

hayati_kamil
29.07.2007, 10:37
yine içimde kalacak söyleyeyim ben bizim forvetlerden bi şey olmaz abi topu kaleye sürüklüyemiyorlar adamlar bi kere geliyo lam goool biz oyunu ceza sahasına yığdık içeri bi top atamadık bu ta mamen forvetlerin beceriksizliğği kendilerini boşuna bilinçsizce yorması sen forvetsin geriye doğru depar atıp adamı durdurmaya niye alışıyorsun sen git golünü at yeter ya bıktık artık ..:S

jetair
29.07.2007, 10:41
İddia ediyorum bu kel istifa etsin takım kendine gelir.Yönetimide yanlış yönlendiren O bir sürü gereksiz adam aldırdı takımın sadece bu gününü değil geleceğini de kararttı.Bu kadar stoper ve önlibero su olan bir takımı artık toparlamakda kolay bir iş değildir.Ziya Defooooooolllllll............

zahido
29.07.2007, 10:45
Yani inanılır gibi değil durum 1-1 dakika 14 bu dakikadan sonra devamlı ceza sahasına top şişirdik durduk yetmedi ceyhun taçlarıda şişirdi durdu.. Bir teknik direktör hiç mi müdehale etmez yahu.. Devrearasına girmişsin be adam versene oyuncularına taktik yerden oynayın desene.. Yok oğlu yok..

Sen tutup takımın önemli defans oyuncularından stephanovu sattır sonra tayfun gibi bi kazmayı takımda tut olucak iş mi bu??

Artık yeter yaaa vallaha yeter.. daha 22 yaşındayım fenalık gerçirdinm dün tansiyonum 8e 5 oldu.. Ne hakkınız var bize eziyet etmenize..

Tevfik Kılıç
29.07.2007, 11:24
ZDnin Artık teknik taktik fukarası olduğu anlaşımıştır.

attagümüshane
29.07.2007, 11:33
ziya gitsin..gitsin gitmesine ama yeni gelen trapattoni bile osla celalettinle hasan hüseyinle musayla ne yapabilir bir de o var!!bence bu ve bi kaç adamla ziya doğan aynı pakete konabilir.paketten tasarruf olur hem

Mehmet Fatih Yavuz
29.07.2007, 11:38
daha çok başlık açarız biz bu cehalet timsali başımızda iken..
albayrak kendi başını yiyecek..
bu adamla devam ettiği sürece stad projesi bile kongrede kurtulmasına yetmeyebilir..

ziya doğandan bu takıma hayır gelmeeeeez...

bu takım başında ziya varken inter totoya kalmamalı deyince, bazı aklı evveller tepki koymuştu..
kim haklıymış ağalar???
inter toto faciası ve kayserili bücürlerin ağzına düşünce aklınız başınıza geldi mi???

takımın başında ziya varken bu iş olmaz..
her girdiğimiz turnuvada hezimet devam edecektir.

gelsin bakayım ziyacılar..
buyrun konuşun..

bu adamı teknik direktör olarak tanımıyorum.
saha kenarına bi kavak ağacı diksem daha faydalı olur takıma...

istifa falan istemiyorum.
öyle bir kovulsun ki bir daha aklına trabzonspora yaklaşmaya bile cesaret edemesin..
derhal çok ağır ifadelerle kovulması lazım..

Nissan
29.07.2007, 11:41
Su adamin mail kutusuna lig baslayana kadar kac bin tane mail atabiliriz?

futbol@ziyadogan.com (futbol@ziyadogan.com)

10 numara
29.07.2007, 11:43
Teknik Direktör Ziya
Hasta ettin bizi ya
Azcik onurun varsa
Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
Takti ön liberoya
Nerdeyse tüm takimi
Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
Bu senin eserin ya
Koca Trabzon sayende
Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
Herkesi küstürdün ya
Syzmek senin yüzünden
Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
Taktin sen Musampaya
Hazir degildir deyip
Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
Engelsin Yattaraya
Seyretmedik sayende
Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
Geldin tekrar imzaya
Adam idin sen güya
Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
Hep gösteris hep riya
Cok sabrettik biz sana
Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
Sampiyonluk bir rüya
Senle bu takim ancak
Oynar ligde kalmaya

çok güzel olmuş tebrikler birde ölçülü yazmışsınya tam süper olmuş emeğine sağlık....:ts:

10 numara
29.07.2007, 11:45

bu takımı ancak luce kurtarır....o bir taktik dehası...

champions
29.07.2007, 11:51
Desert yani sana ne demeli bilmiyorum
Bu sonuçtan sonra keşke gitmeseydik mi diyosun ?
Gitmeseydik de gerçekleri görmemiz biraz daha ertelenseydi öyle mi?
Bırakın Allah aşkına bu ucuz lafları
Dünkü sonuç ne kadar utanç vericiyse "Totoya gitmeyelim rezil oluruz"düşünceside bi o kadar utanç vericidir Bilmem anlatabildim mi?!

ScAnDaL
29.07.2007, 11:53
yazık gunah kardesım bu taraftara ne hakkınız var bun ları bıze cektırtmeye bu zya dogan orda nasıl oturuyo hala kımse alamıyomu ordan onu ya bu mudur yanı TS NIN buyuklugu galati ye yenılmek sorumlular artık top sızde İSTİFA

Mantalite61
29.07.2007, 11:56
martin palermoyu , dhorosoo yu , bobnadilla yı, dudek i beğenmeyip, bizde bunlardan çok var diyen adam derhal istifa etmeli, hani bunlardan dün hiç göremedik?

AYYILDIZ
29.07.2007, 11:57
bjk lütfen şuna numaradanda olsa teklif yap lütfen belki 2 sene önceki gibi istifa eder

Rahim.K
29.07.2007, 12:03
Artık Forumlarda konusmayı bırakıp sokaga dökülmenin sırası geldi bence.Forumdakilere sesleniyorum.Trabzonda bir yürüyüş düzenlensin.İnanın ben istanbuldan katılmaya hazırım.2 senedir Milleti Avrupaya gidecegiz,sampiyon olacagız diye kandırıyorlar.Güya hep Futbolcuların suçu var.Yattara kırmızı kartla atıldı.Tabiki atılır.42 derece sıcaklıkta sen bu adamı oynatırsan ne olacaktıki sanki?Ziya hoca kendi zafiyetini başkalarını suclamakla kapatmaya calısıyor.Buna izin vermeyelim Lütfen.Trabzonspor tarihinde bu kadar hezimet yasamadık.Düşünüyorumda Özkan Başkanın elinde bu kadar kaynaklar olsaydı Takımı ne kadar ileriye götürebilirdi.Ah ah.Haydi artık bişeyler olsun.

bingolts
29.07.2007, 12:03
Galati yenilgisi sonrası basın toplantısı düzenleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, istifayı düşünmediğini söyledi.
29.07.2007

Galati yenilgisi sonrası basın toplantısı düzenleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, istifayı düşünmediğini söyledi. Yola devam edeceğini ifade eden Doğan, “Artık sadece lige konsantre olacağız. Rakiplerimiz üç kulvarda mücadele edecekken, biz haftada bir maç oynayacağız. Yaşadığımız bu kötü günleri belki lig başladıktan sonra unutur ve taraftarlarımızın yüzünü güldürürüz” açıklamasını yaptı.

NE ŞAMPİYONLUĞUN LAZIOM NEDE MANTALİTEN AL GETİRDİKLERİNİDE ÇEK GİT MANTALİTE FUKARASI DAHA NE OLSUN YAPTIKLARIN YETMİYOR MU?
ARKADAŞLAR LÜTFEN GİTMESİ İÇİN HERŞEYİ YAPALIM YOKSA BU YÖNETİM DAHA ÇOK BEKLETİR BİZİ

ANLAYAN VARSA BANADA ANLATSIN BU TEZGAH DEĞİL DE NEDİR ŞİMDİ GS'NİN ÇÖPLÜĞÜNDEN FUTBOLCU TOPLKAMAYA ÇALIŞIYORLAR HAYRET YA HAYRET

bingolts
29.07.2007, 12:06
YÜrÜyÜŞ En Az Onbİn Katilimli

bingolts
29.07.2007, 12:07
Tarİh 5 AĞustos Pazar GÜnÜ Saat 14:00 Herkes Bayraklari Hazirlasin Start VerİlmİŞtİr. Hayirli Olsun

Mehmet Fatih Yavuz
29.07.2007, 12:08
Desert yani sana ne demeli bilmiyorum
Bu sonuçtan sonra keşke gitmeseydik mi diyosun ?
Gitmeseydik de gerçekleri görmemiz biraz daha ertelenseydi öyle mi?
Bırakın Allah aşkına bu ucuz lafları
Dünkü sonuç ne kadar utanç vericiyse "Totoya gitmeyelim rezil oluruz"düşünceside bi o kadar utanç vericidir Bilmem anlatabildim mi?!

oldun mu olmadın mı??
çok şükür bu gerçeği yaşamadan görecek kadar bu işten anlıyoruz..
anlamayanlar için bir musibet ihtiyacı vardı demek ki..
gerçekleşmiş oldu..

sobaya elleyince elin yanar.
yanmadan farkına varamadıysanız, şimdi gelmiştir aklınız başınıza.

ziya doğan varken rezil olmaktan başka bir sonuç çıkmaz.

kimin öngörüsünün ne kadar doğru olduğunu zaman apaçık ortaya koyar...
ilk kısmını gördük..
ikinci kısmını da göreceğiz şimdi..

Soner
29.07.2007, 12:08
ne zıya dogan nede bu angut baskan gıtmezler abi, yüzsüzlük adamların kanında var. ben tam bır yıldan berı bu yonetımı ıstıfaya davet ettım. bunu tselıf kardesımede sorabılırsınız bu adamların bu ısı bılmedıgı gecen sezon basından bellıydı. Zıya dogana gelınce tek bıor cumle, 'allahın, peygamberın askına ne olur gıt abı ya, gıt. Bıraz allah korkun varsa gıt.'

My
29.07.2007, 12:15
Büyük deha DOĞAN Ziya "Yaşadığımız bu kötü günleri belki lig başladıktan sonra unutur ve taraftarlarımızın yüzünü güldürürüz" demiş. Gelde kafayı yeme. Adam kopmuş artık tamamen. Yönetim gör artık bu dengesiz futbol fukarasını. Kendi ömürünüzü de yiyorsunuz bu futbol cahili sebebine. Şuna bak ya! Belki http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/wallbash.gif N'oldu düne kadar atıp tutyordun, her şeyi ben bilirim diyordun. Hani n'oldu her şeyin doğrusunu bilen büyük deha DOĞAN. Anasını satayım ikide birde tükürdüğünü yalama da biraz taraftarın sana yakıştırdı adamlık(!) sıfatının içini doldur be hepten sinir hastası ettin bizi. Lafa bek. BELKİ!

My
29.07.2007, 12:17
Tarİh 5 AĞustos Pazar GÜnÜ Saat 14:00 Herkes Bayraklari Hazirlasin Start VerİlmİŞtİr. Hayirli OlsunBaşka bir yerde de "31 Temmuz da saat 13:00 de belediye onunde.. Haydi Trabzonsporun gercek sahipleri" diye yazıyordu !?

Soner
29.07.2007, 12:22
ayın kacında abı karar verın ona gore hazırlanalım

Soner Kurt
29.07.2007, 12:30
bu yönetim ziyanın gitmesini istemez. Başka bir TD gelirse takımın yarısını fındık toplamaya yollar. gelen TD transfer isteyecektir. buda yönetimin işine gelmez. Paramız Yok bizim.

efkarlitaraftar
29.07.2007, 12:30
OLAY VAR OLAY!
http://www.takagazete.com/haber_images/olay_29072007.090712.jpg

Zorlu müsabaka sonrası taraftarlarla güvenlik güçleri arasında arbede çıktı. Bir taraftarın ayağının kırıldığı öğrenildi
<SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Verdana; mso-bidi-font-family: TimesTU-Roman">Trabzonspor’un tur için çıktığı Otelul Galati maçının ardından istenmeyen olaylar yaşandı. Taraftarlarla güvenlik güçleri arasında çıkan olaylarda bir taraftarın ayağının kırıldığı bir taraftarın da başının yarıldığı öğrenildi. Bu arada taraftarlar, geçtiğimiz günlerde iş yeri kurşunlanan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’na yapılan saldırıyı kınar bir pankart açtı.

cuneytr
29.07.2007, 12:31
öncelikle bmn de yönetim hakkında konusacak baslık olmaması gercekten tuhaf ve üzüntü verici....gelelim asıl konuya...bu sefer kim suclu aslına bakarsanız incelenmesi lazım gelen bir olay ben söle bir düsünüyorumda havanın 30 derece civarında olması etkenlerden biri olabilir sonra takımın eksiksiz ve tam kadro olusuda maglubiyetin esas suclusu olabilir eee biraz daha düsünelim sanırım asıl meseleyi buldum futbolculardan biri sahaya sag ayakla cıkmamıs olabilir yada kale direkleri fazla kalın yapılmıs olabilir sorun saha icinde aranmalı bence ama... yoksa yıldız büfenenin ısıkları erken söndürüldü de ondan mı elendik?:)...

efkarlitaraftar
29.07.2007, 12:31
ayın kacında abı karar verın ona gore hazırlanalım

Fark etmez.
Ikisinede gidilebilir

efkarlitaraftar
29.07.2007, 12:32
http://www.fotomac.com.tr/2007/07/29/im/9BCFF82441DD334AA85E4D0Eb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifHesapta yoktu!

"Gerekli olan golü erken bulduk ama oyun disiplininden koptuk. Çok fırsat kaçırdık, bu skoru hiç düşünmemiştik".

Trabzonspor'un Romanya'nın Galati takımına 2-1 mağlup olarak UEFA şansını yitirmesinin ardından konuşan teknik direktör Ziya Doğan, "Son vuruşlarda etkili değildik. Beklemediğimiz bir yenilgi aldık" dedi. Maçın zor geçeceğinin bilinciyle sahaya çıktıklarını belirten Doğan, "Aslında maçın başında golü bulduk ve avantaj elde ettik. Ama arkasından gol yedik. Rakip disiplinli ve mücadeleci oynadı" diye konuştu.

LİGDE AVANTAJLIYIZ
Artık ligi hedeflediklerini belirten Doğan konuşmasını şöyle tamamladı: "Özellikle bizim takımın kaçırdığı çok net gol pozisyonu vardı. Ancak son vuruşlarda becerikli değildik. Bu konuda bir eksiğimiz var. Sonuçta elendik. Ama hayat devam ediyor. Ben iddia ediyorum. Bu takım iyi takım olacak. Rakiplerimiz üç kulvarda yarışırken biz haftada haftaya maç oynayacğız. Bu bizim avantajımız. Esiklerimizi giderip ligde başarılı olacağız."

Ligde avantajliyiz demek tam bir REZALET!

My
29.07.2007, 12:36
öncelikle bmn de yönetim hakkında konusacak baslık olmaması gercekten tuhaf ve üzüntü verici...Mevcut bir başlık var , gözünüzden kaçtı sanırım.

Artık Yeter Yönetim İstifa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5730&page=52)

ErtuGrul
29.07.2007, 12:37
yettim usaklar bende gelecegim..melbourn'eden gelecegim bu yuzsuzleri protesto etmek icin..bunlar bu takimi sahipsiz sandi bunlar..

krino
29.07.2007, 12:38
bu siteyi düzenleyen ve mesajları görüp yayınlayan arkadaşlar!!!!!!!!! biraz önce bayağı bir çaba harcayarak galati hüsranı,z.d.ve yön.hakkında uzun bir yazı yazdım ancak bu mesaj yayınlanmadı çok kızgınım hemde çooooooooooooooooooooooooook...................... ......................................

yaranozlu
29.07.2007, 12:38
derhal tekme tokat gönderilip Giray hoca takımın başına getirilmeli, şuandan sonra geçen her saniye aleyhimize işliyor...

cuneytr
29.07.2007, 12:40
Mevcut bir başlık var , gözünüzden kaçtı sanırım.

Artık Yeter Yönetim İstifa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5730&page=52)co ktesekkür ederim simdi gördüm genellikle acılan ama kilitli baslıklar vardı ama 1 tane var simdi gözüme carptı(kücücük,minicik ve cok da sevimli)

sarıyerli_TS
29.07.2007, 12:44
bi de utanmadan tek kulvarda mucadele edicez rakiplerimiz 3 kulvarda mucadele edicek dio sırf bu bir istifa sebebi bence biras insanlınıız varsa

ZİYA & NURİ İSTİFA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YETER ULANNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

AYYILDIZ
29.07.2007, 12:44
derhal tekme tokat gönderilip Giray hoca takımın başına getirilmeli, şuandan sonra geçen her saniye aleyhimize işliyor...

Yönetim kendini korumak için hocayı göndermesi lazım ama onu yapmıyor hemde yöntimdekiler ziya doğanı istemeyenler anlaşılır gibi değil neden kovamıyorlar

efkarlitaraftar
29.07.2007, 12:45
Dün aksam Istifa Haberlerini bekledim durdum ama yok.

Artik Baskan Baskan oldugunu göstersin.
Cesur olsun ve TD göndersin.

Kendi gidecegi yok.......

tamersoz
29.07.2007, 12:46
valla ben hala ziyaya çok fazla suç bulmuyorum elindekinin en iyisini oynattı ziyaya tek kızdığım nokta elindeki topçuların satılmasına izin vermesi istese belkide hiçbiri satılmazdı..ama yönetim istifa!!!!

krino
29.07.2007, 12:46
MY'ye
yönetim gör artık bu dengesizi diyorsun, biz de yönetim mi var hangi yönetim den bahsediyorsun z.d.ile yönetim şerh ve ihanet çephesinin en önemli iki halkası

efkarlitaraftar
29.07.2007, 12:47
bi de utanmadan tek kulvarda mucadele edicez rakiplerimiz 3 kulvarda mucadele edicek dio sırf bu bir istifa sebebi bence biras insanlınıız varsa

ZİYA & NURİ İSTİFA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YETER ULANNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Bu aciklamadan ne kadar kafasinin karisik oldugunu görebiliriz.

Herhalde zati muhterem Türkiye Kupasinda mücadele edecegimizi unutmus olmali.

Ezikler Avrupa - Lig ve Kupada mücadele edecek.

Biz ise Lig ve Kupa.

Sonuc: Onlar 3 Kulvarda biz 2 Kulvarda :mad:

Ama herhalde bizim Hoca Kupayida simdiden sildi.
Oradada grupda 2 ve 3 sinif Takimlar ile yarisamayiz nede olsa.....

champions
29.07.2007, 12:49
Desert;
Olduk Olmayacağımızı söylemedik zaten Konuları karıştıyosun Farklı bi yerdesin Neyi ne kadar anladığın beni ilgilendirmiyor Kendi adıma musibete falan ihtiyacım da yok Akıl, başa gelmek falan komiksin deGerçekleri görmemiz derken taraftarın çok azı, yönetim ve hocadan bahsediyorum Öngöründe falan değilim hocayla neler olabileceği konusunda haklısın elbette Katılmadığım nokta "Keşke katılmasaydık bakın gördünüz mü rezil olduk işte" demen Anlamamakta ısrar etme Katılmalıydık katıldık rezil olduk hepsi bu kadar

poetricus
29.07.2007, 12:54
(...)
Rakiplerimiz üç kulvarda yarışırken biz haftada haftaya maç oynayacğız. Bu bizim avantajımız. Esiklerimizi giderip ligde başarılı olacağız."

Üç kulvar: TrCell Süper Ligi, Avrupa kupaları ve Türkiye Kupası.
Biz hafta da bir maç oynayacağız dediğine göre Türkiye Kupası'na da şimdiden havlu attık mı demek istiyor?

Bu adam kırmızı çizgiyi çok ama çok geçmiş. Artık ne telkinle ne de ilaçla tedavisi imkânsız. Geleneksel yöntemleri denemek, su sesi ya da muısiki ile tedavilerin yapıldığı bimarhanelerden birine kapatmak gerek.

Bu camia bütün bunları hak edecek ne yaptı acaba?

cuneytr
29.07.2007, 12:56
fatihsiz olmuyormus degil mi ziya hazretleri.... fatihin ne kadar büyük futbolcu oldugu burdan ortaya cıkıyor bence ziya hazretlerine yakıstırılan adam gibi adam sloganlarının sahibi de oymus meger sanırım bence durumu kendisi de anlasdı zira 10 sene öncesinin geri kalmıs futbol anlayısının basarısız oldugu dün ortaya cıktı...

efkarlitaraftar
29.07.2007, 12:59
Üç kulvar: TrCell Süper Lig, Avrupa ve Türkiye Kupası.
Biz hafta da bir maç oynayacağız dediğine göre Türkiye Kupası'na da şimdiden havlu attık mı demek istiyor?

Bu adam kırmızı çizgiyi çok ama çok geçmiş. Artık ne telkinle ne de ilaçla tedavisi imkânsız. Geleneksel yöntemleri denemek, su sesi ya da muısiki ile tedavilerin yapıldığı bimarhanelerden birine kapatmak gerek.

Bu camia bütün bunları hak edecek ne yaptı acaba?

Kafasi karisik Usta.
Artik gercekdende "sacmalamaya" baslamis.

Yönetim onu görevinden almali yoksa korkarim sagligini kaybedecek.

Haftada 1 Mac oynayacagiz demesi Skandal.
Kupayida silmis yada hatirlamiyor.

Hos Baskanin "Avrupa Kupa Galibleri Kupasina" katilacagiz dedigi bir ortamda TD Türkiye Kupasini unutmus cokmu be Ustam?

Al birini vur ötekini....

oflum61
29.07.2007, 13:02
DERHAL ISTIFA!!! RAKICI HASIMDEN DE KURTULMUS OLURUZ...

G I R A Y B U L A K
varken Ersun Yanal'in adi geciyorsa bu Trabzona, Trabzonspora IHANET'TIR!!!

ISTANBUL TAKIMLARI TAKIM TARAFTARI OLANLAR, BIRAKIN ORADA FUTBOL OYANAMALRINI, TRABZONA GIRMEMELIDIR!!!

COK BEGENDINIZ SAMET AYBABAYI GÖRÜYORSUNUZ, BJK'ye ANTRÖNER OLMASI ICIN NE REZILLIKLER YAPTIGINI...

G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K - G I R A Y B U L A K -

Bayramm61
29.07.2007, 13:09
Cok seyler yazilmali cok...ama hala sinir krizlerini üzerimden atmadim...

Ve hala istifa adina bir gelisme yok...

Gecen sezon halimiz belli idi..bu sezon ayni basladi ve cok cok daha kötü gidecegi acikca ortada..bunu 10 yasinda bir cocuk bile idrak edebiliyor...

Dibe vurduk, hala bir gelisme yok...daha ne olmasini bekliyor bunlar anyamadim...Ikinci lige düsmek bile onlar icin normal sayilacak kadar basiretsiz bir yönetim ve bir TD... TD mi? göreniniz varsa bana göstersin arkadaslar..Ben dün saha kenarinda sinemada filim seyreder gibi oturan bir palyacodan baska birini göremedimde...

Neydik..Hey gidi heyyyyy....neyiz? hey gidi heyyyy....ne olacaz? allahim sana siginiyorum...dün milyonlarca cocuklarin ve taraftarlarin gözünden akan o gözyaslarinin hürmetine..BIZE YARDIM ET

kuthsal
29.07.2007, 13:14
KardeŞİm Bu Adam GeldİĞİ GÜnden Berİ Nasi Bİ Futbol AnlayiŞinda OlduĞunu GÖsterİyo Bu Adam 1 Kalecİ 4 Stoper 4 Önlİbero 1 Fatİh 1 Etooyla Anca Oynayabİlİr

kuthsal
29.07.2007, 13:17
Nurİ AlbayraĞa Da Helal Olsun Lİman İhalesİnİ Alabİlmek İÇİn Trabzon Halkinin İlgİsİnİ Trabzonsporun KÖtÜ GİdİŞİne Cevİrttİ Yillik KazandiĞin 50 Mİlyon Dolar Haram Olsun Tabİ Onda 1 Tane Trabzonsporlunun Hakki Varsa Senİ Allaha Havale Edİyorum Şereften Uzak İnsan

Burçak
29.07.2007, 13:17
SA BO TE EDİLİYORUZ.
ben artık buna kesinlikle inanmaya başladım. bu yönetim bizi parçalamak istiyor . bu hoca onların maşası olmuş. geçen sene ki rezilliğe rağmen 2. yarının en iyi en çok puan alan takımıyız diye övünenler, bu çıkışı sürdürmek yerine telaşa kapılıp yine dibe vurmaya başladılar. çıkışa geçen takımdan korkarak stepanovu sattılar. adam almadılar. elalemin yaptığı transferlere bakın . biz adam alacağımız yerde gönderdik.

nerdesin ziya hoca. eksikleri biliyordun.
niye aldırmadın kimseyi. milan gibi adamın gitmesine nasıl izin verdin.
sırada kim var. gökdeniz mi. yattaramı.
bi kaç sene öncesine kadar takımı yedekleriyle birlikte bi çırpıda sayardık. artık bırakın yedekleri 11 i sayamaz olduk be. trabzonspora yapacağınız en büyük iyilik bırakıp gitmektir sizin.

cuneytr
29.07.2007, 13:20
boyanmadık göz kandırılmadık surat kalmasın biraz daha laf biraz daha palavra hadi bakalım sampiyon trabzon olacak.....

ErtuGrul
29.07.2007, 13:20
ziya dogan istifa edemez, istifa ederse 3. ligde dahi ona is verecek bir takim olmadigini biliyor, Aralik ayina kadar ne kazansa kardir mantigi ile hareket ediyor..

turgi
29.07.2007, 13:27
sıcaklar beynine gecti adamın zaten adam gibi bi bahanesi yoksa ben binecem tepesine

turgi
29.07.2007, 13:28
ben şu saatten sonra bu adamla bu kadroyla 5.nciligi zor buluruz diyorum

hasan03
29.07.2007, 13:34
ya bu adam amma yüzsüz neden istifa etmiyor anlamıyorum aynı şey yönetim için geçerli seçileli hiç bir icraatları yok elde var sıfır bırakın gidin artık sizlerden utanır hale geldik

Erdem Keser
29.07.2007, 13:36
ya bu adam amma yüzsüz neden istifa etmiyor anlamıyorum aynı şey yönetim için geçerli seçileli hiç bir icraatları yok elde var sıfır bırakın gidin artık sizlerden utanır hale geldik
neden istifa etmemesinin sebebini yazmışsınız çünkü yüzsüz:)

50grad
29.07.2007, 13:37
gecen yil lazaroni kavulmus ziya takimin basina gecmisti besiktas macini da güzelce kazanmistik ve ziyanin ilk aciklamasi beni huyalandirmisti. ne diyordu efendi: takimin kadrosu yeterli sampiyonluga oynuyoruz ancak mantelite degismeli. mantalitiye degistirdigimiz zaman önümüzde kimse duramaz!herseyden önce tkaim hazir degildi ve mantaliteye falan da ihtiyac yoktu. sadece lazaroninin biraktigi tkaim besiktasi yenmis bunda da besiktasin defansi ortasahada kurmasi ve yine o günkü defansin olagandisi hatalarinin rolü cok büüyktü.ve ben dedim ki ziya hoca iyidir hastir ama gecmiste yaptigi hatalardan arinmistir umarim? onlardan ders almis kendini gelistirmistir. ziya da ölye diyordu zaten gecmisten cok ders almak gerekir falan. taraftarin yönetimin hemen hemen herkezin destegini alan dogan istediklerini yapmaya basladi! ancak biz dedik ki bu tkaim cok defansif oynadi daha ilk ziya doganli macinda bir daha olmasin., bu kadro defansif oyuna degil ofansif oyuna musait ve kadroya musampanin falan da girecegini düsünürsek marchenin de gercek yeri falan demeye kalmadi ziya demeci patlatti: onlar profesyonel futbolcu musampa hazir degil yattaranin "mentalite" sorunu var marchenin nerede oynayacagini en iyi ben bilirim. ikinci ücüncü mac derken bu tkaimin aslinda ziyanin elinde heba olacagi gün gibi asikar hale geldi. bir kac arkadas karsi durus sergilemeye basladik. ve hemen polita yapmis olduk, futbola ve trabzonsporumuza siyaset sokmus olduk sus be bre zindikcilar türedi birden ortaliga. albayrakta para, ziyada adamlik vardi. eee bize de susmak düserdi! susmadik. keske daha gür bagirsaydik keske ninsanlara derdimizi anlataiblseydik onlarla kavga etmek küfürlesmek yerine. ama olmadi iste. futbol zaten rasyonal olmayan bir spor! dün oldugu gibi! dünkü sonuc ziya dogana ragmen rasyonal olmayan bir sonuc! ancak böyle maclar trabzonsporun tarihinde o kadar cok ki! kopenhagen macini alin, kiev maci anarthodis maclari ispanyol takimlarina karsi cikardigimiz maclar ya da italyada üc bir kazandigimiz mac! bunlarin hepsi aslinda birlikte irdelenmesi gereken cok iyi analizlerinin cikarilip kulüp tarihinde kazanilan kupalar gibi herkezin gözü önünde tutulmasi gereken hadiseler. ayni sekilde bu yönetim ve t.direktörde iyi analiz edilmeli! ve tabi ki taraftar! insanlar korkularini dile getirdiklerinde hemen susturuldu bu sayfada ! evet düsüncelerin dile getirilis bicmi belki biraz abartiliydi ancak konuda bahsi gecen sey bizim tuttugumuz takimdi. kimileri icin yasamlarinda bircok seyden daha degerli olan bu kurum sözkonusuydu. birileri bizim elimizden bir sekilde sevdigimiz ve yasamimizin parcasi haline getirdigimiz trabzonsporu almaya calisiyor. ben bütün bu yasananlarda arrtniyet ariyorum!
ziyali günler gecen yil öyle acili gecti ki herhafta her yenilgiden sonra dua eder, umutla bekler olduk. bu hafta degilse bile gelecek hafta yok bu hafta yenildik ama yine de istifa etmedi ancak gelecek hafta kesin gider diye baslayan cümleler okuduk birlikte ama adam gitmedi iste.
ilk fatih akyel gitti. sonra symko ben futboldan biktim diyerek ülkesine kacti.marcheyi aldiklarinin biraz üstüne satip kar elde ettiler hani burada baskanlik yapmanin da bir avantaji olsun misali ve anlasildi baskanin neden yildiz sözü verdigi! adam alti ay alin size yildiz dedi sonra yildizlar trabzonda barinamiyora getirdi 500 bin euro karla adami almanyaya geri satti. hangimiz symkoyu sevmedi ki? ve bu arada musampa hala hazirlanamadi! bir futbolcuyu en fazla 20 günde hazir hale getirirsin sayet bu oyuncunun kilo sorunu yoksa ancak bu sahis mert olamadi ve acik acik diyemedi ki en musampayla claismam bana aymanimi verin! al aymaninin gözüne cal gaybana da ander!
bizi ikinci yari görün söylemlerine inanan birazda akp ve albayrak sevdasi agir basan taraftarin gazina geldik, hani biz gelmedik ama hava o yönde esiyordu o zamanlar, basladik beklemeye ikinci yariyi ikinci yari geldi oyuncular gönderildi oyuncular alindi. ancak gördük ki mental ziya sadece eski silah arkadaslarini biraraya geitriyor., risp ceyhun gibi düz ancak mental ziyaya uyan arakdaslar geldi takima. takim top oynamiyordu dört hafta dendi önce (hos simdi de tolganin gelisine dair aciklama yaparken söylenen bir söz gözümüzden kacmadi. ne diyor du hazret stoperlerimin iyilesmesi 4 haftayi bulacak bu yüzden zamana ihtiyacim var! ancak bu aymazca lafie derken stepanovu portoya yollayan da o!) neyse lig ilerledikce anliyoruz ki kandiriliyoruz ve elimizden birsey gelmiyor. bu arada ziyanin tarihi lafini unutmamak bir yerlere not etmek gerekli" türkiyede basarili olmak kolay biz avrupayi düsünüyoruz!) lig bitsin nasil olsa utanir kendisi gider diyoruz bu takimin en kötü hali 4. olurlarla avunuyoruz. oluyoruz da dördüncü ancak hafizalarda bir kayseri erciyes maci var ki unutulacak gibi degil! hatirlayiniz lutfen! mental ziya o maclarin ilkinin ardindan (hatirla(ya)mayanlar icin yazayim bir sifir trabzonda kaybettik) diyordu ki bizim mental ziya bu macin ikinci ayagi var takimima güveniyorum oyuncularim kendilerini maca veremediler(hava sicakti,kildi, tüydü) ikinci maci mutlaka alacagiz. alin ilk galatia macinin demecini koyun kayseri erciyes macinin demecinin üzerine sadece üc bes kelimenin yeirni degistirmeninz gerekir.
neyse ligler bitti adam önce külhanbeyligi yapti ve intertotoya genclerle cikacagim dedi yönetim ohha agir ol bakalim dedi sonra bütün söylediklerini yaladi iki gruba böldügü oyunculari tekrar biraya getirdi. stepanovu satmak istedigini daha belli etmemisti ancak analyabiliyorduk gecen yildan bu yana ona takindigi tavirdan. musampayi sildi geri gelen jun´a yüz vermedi halbuki iyi bir t. direktör her oyuncusuna ayni mesafede olur diye de bir atasözü vardir ya neyse!

mental ziya bizi ucurumun kenarina getirmistir. icinde bulundugu ruh halini gecne yildan bugüne muhafaza etmektedir. bu anlamyila cok istikrarli bir ruh hastasidir kendisi. iyilesme belirtileri göstermemekte ve taraftari da kendi hastaliginin pencesine atmaktadir. artik muhtemelen orada uzun süre kalamayacak ve hatta beraberinde yönetimi de götürecektir.
bu yönetimin bu adama bu denli katlanmasi kendi gelecegini ona endexlemesi de ayri bir konudur. bu denli dogmatik bir yönetim anlayisi ne firmalarda sirketlerde ne de futbol takimlarinda mevcuttur. bu ancak baska birseyle aciklanabilecek bir durumdur. dün oynanan macin ardindan zyianin hala istifa sözkonusu degil isimin basindayim demesi( ne isi lan) yöneticilerin onun arkasindayiz demesi cok garipsenecek bir durumdur!
isin asli sudur arkadaslar:

bu yönetim bu t. direktör aymanlar,keceliler hasanlar ahmat sahinler ve tolgalar, albayraklar ve bu taraftar bize göstermislerdir ki Futbol sadece futbol degildir onun icine iyi bakmak icini iyi doldurmak gerek. futbolu yasamin disinda bir özne olarak algilamak yerine belki de onu kimi zaman yasamin baskösesine koymak zorundayiz. ve bunu en gec stadyumda ya da sigara kokusu tadinda kahvelerde bir trabzonspor macini seyrederken yapmaliyiz. futbola onun layik oldugu degeri vermeli ve ona saygi duymaliyiz cünkü o bazen bizlere kendi basimiza yasayabilecegimizden ve ögrenebilecegimizden daha fazlasini sunuyor.

Sinan Akyıldız
Bu adamı anlamıyorum !

Konyada takım 2. iken neden bıraktın bu takımı be halsiyetsiz onursuz ! Geçen sene 4. lüğü başarı sayıp bu sene uefaya bile kalamadın yediniz bitirdiniz takımı .

Konya'da yaptığın hareketi şimdi neden yapmıyosun be teknik direktör bozuntusu !

Sefaenes
bunlar kadar yüzsüs insan yok. Bunlarin verdigi zararlari digerleri yapamadi aziz ali sen bunlar kadar zarar veremezdi. Icimizdeki hainler Trabzona git gide zarar veriyor malesef. Yine birsey yapip eder ziya istifa etmez bu yönetim altinda. Bunlar Trabzonumuza zarar vermek icin gelmis insanlar

efkarlitaraftar
ben şu saatten sonra bu adamla bu kadroyla 5.nciligi zor buluruz diyorum

Bende sana bu dedigine ragmen cok iyimsersin diyorum...

Oemer61
29.07.2007, 13:41
Artık istifa filan demiyorum, defol git ulaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn artık sabrımız kalmadı çek git TRABZON'dan zerre kadar şerefin onurun gururun varsa giiiiiiitttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cuneytr
29.07.2007, 13:42
anortosis otelul....baska avrupa bileti almak isteyen takım var mı?

Faik Yılmaz
29.07.2007, 13:46
yeter artık....

bıktık artık....

yüzünüzü görmeye tahammülümüz yok artık....

bekirguner
29.07.2007, 13:47
Zİya DoĞan İstİfa Ersun Yanal Trabzonspora

Enes Berfin
29.07.2007, 13:49
Ya arkadaslar siz ne diyorsunuz?

Bu macta sizin istediginiz olmadimi?

Bol gol pozisoynuna girmedikmi?

Güzel futbol oynamadikmi?

Hucüm futbolu oynamadikmi?

Eee sorun nerde ozaman? yine hedef Ziya Dogan Yaziklar olsun size be bu maglubiyetin faturasini Ziya Dogana cikariyorsunuz helal olsun size, ben bir tek elendigimize üzüldüm inanirmisiniz elendigimizden daha cok güzel bir futbol oynadigimiza seviniyorum, ve diger takimida tebrik ediyorum.

Bayramm61
29.07.2007, 13:49
7 hafta galibiyet yok...simsiyah bir sayfa
ikinci lige dpsen erciyese kupada elen...simsiyah bir sayfa..
ligi 4. bitirmeyi basari saymak...simsiyah bi sayfa...
intertotoya katilmayi basari sanmak...simsiyah bi sayfa..
gs macindan önce "bu maci alirsak ilk ikiye oynariz demecleri...simsiyah bi sayfa...

ve simdi? fulbolda bir HIC olan romanya takimina karsi, hemde ülkesinde bir HIC olan bir takima karsi elenmek...simsiyah bir sayfa...

Ulan yeter beeeeeeeeee....defterde sayfa kalmadi YETERRRRRRRRRRR

Faik Yılmaz
29.07.2007, 13:56
pozisyon ublmak önemli değil....

4. sınıf bir romanya takımından 2 maçta 4 gol yeyip elenmenin hiç bir mazereti olamaz..... olmamalıdırda.. dişrekelrden dönen topları gol saymıyorlar yada dibine girildiği için avut olan şutları....

iyi oynamışız peh peh ölçü nedir orta sahada kaç top kaçırdık bumu iyi oyun..

sol kanatsız oynadık bumu iyi oyun......

yoksa takımda sadece2 teknik oyuncunun becerisinemi kalmak güzel oyun......

yok yok bu rezil durumda bile bunları savunanlar varsa hala bize her şey müstehak neyimize uefa neyimize şampiyonluk....

Bayramm61
29.07.2007, 13:57
OOOoooooooooooooooooofff faik kardes ooooofffffffff....yokmu bu yaraya bir ilac????

EmrahYalçınalp
29.07.2007, 13:59
Hiiiiçççç...

Hayır.

Hayır.

Güzel futbol oynamadikmi
Hayır.

Hayır.

Eee sorun nerde ozaman?
Son bir yıldır futbol namına hiç bir şey yapamayışımızda... tek bir taktik geliştirememekte. Hep ezik oynamakta. Hücum oynamayı hücum oyuncularının sayısını artırmaktan ibaret görmekte. Ortasahada top kullanma özürlü adamlara sürekli görev vermekte. Dünyanın kabul ettiği adamları kenarda, çoğu zaman kadro dışında bekletip nerde bir güreşçi varsa takıma doldurmakta. 1 yıldır solaçıksız oynamakta. İlk geldiğinde şampiyonluk için yeterli gördüğü kadroya 11 tane transfer yapıp hala gelecekte eksikleri gidereceklerini söyleyen bir hocaya sahip olmakta. Ne yaptığını bilmeyen, istifayı gurur meselesi yapmış bir yönetime sahip olmakta. 19 yaşında olup Abdullah-Ogün-Şota-Hami-Ünal ve adını sayamadığım daha nice adamların futbol resitalleri hakkında en ufak bir fikir sahibi olmayıp, burda oynanan şu ucube futbola "güzel" diyen genç arkadaşların kuru inatlarında. Falan, filan...

yine hedef Ziya Dogan Yaziklar olsun size be bu maglubiyetin faturasini Ziya Dogana cikariyorsunuz helal olsun size, ben bir tek elendigimize üzüldüm inanirmisiniz elendigimizden daha cok güzel bir futbol oynadigimiza seviniyorum, ve diger takimida tebrik ediyorum.

İzninle ben de seni tebrik ediyorum, tüm içtenliğimle...

Harun
29.07.2007, 14:07

Eee sorun nerde ozaman? yine hedef Ziya Dogan Yaziklar olsun size be bu maglubiyetin faturasini Ziya Dogana cikariyorsunuz helal olsun size, ben bir tek elendigimize üzüldüm inanirmisiniz elendigimizden daha cok güzel bir futbol oynadigimiza seviniyorum, ve diger takimida tebrik ediyorum.

Öncelikle sana yazıklar olsun.

Senin beğendin futbol bu mu yani?Sen bu oynanan güzel futbol mu diyorsun?Bu kadar zayıf bir rakibin karşında kendi seyircin önünde 5/6 pozisyona girdin diye çok mu pozisyona girdik oldu?

efkarlitaraftar
29.07.2007, 14:09
Birbirimize yaziklar olsun demeyelim bence.

Herkesin Futbol anlayisi farklidir.

O arkadasin Futbol anlayisi görüldügü üzere yetersizdir ama Trabzonsporu sevdigi asikardir ve o yüzden yaziklar olsun demeyelim bence.
Tabi oda sözlerine dikkat ederse daha hos olur...

Erdem Keser
29.07.2007, 14:10
Şuraya hala ziya doğanı savunmak için giren ve çırpınan şahıslara laf etmemek için ve kabalaşmamak için kendimi zor tutuyorum .
Trabzonspor eriyor hala bazıları ziya derdine düşmüş...
Asıl sizlere Yazıklar Olsun..

burak28
29.07.2007, 14:10
slm arkadaşlar önce bizi bu hale düşüren onca senelik tarihimizi ayaklar altına alan 3.sınıf bi takım karşında bizi rezil edenlerin allah cezasını versin ziya hoca ve futboldan anlamayan başkanımıza gelince ikisinde az seref haysiyet olsaa istifa ederlerdi ama etmediler trabzonun başına iyi bi adam gelmeli burdan forum yöneticilerine sesleniyorum bi yer belirleyin orda yürüyüş yapalım sesimizi duyuralım artık iş zmanı bizde

Faik Yılmaz
29.07.2007, 14:14
kendi sahanda 3. sınıf bir takımdan 2 gol ye elen.....

3-5 pozisyon buldun diye göbek at...... Arkadaşım bursa seyircisinden ne farkın var senin

Barış BAKIRTAŞ
29.07.2007, 14:15
youtubedeb video izliyorum şimdi hüzün kaplıyor içimi biliyhorumki ziya ve bu yönetimle kimliğimizi kaybetmekten başka bir şey yaşamıyacağız.

Enes Berfin
29.07.2007, 14:15
Öncelikle sana yazıklar olsun.

Senin beğendin futbol bu mu yani?Sen bu oynanan güzel futbol mu diyorsun?Bu kadar zayıf bir rakibin karşında kendi seyircin önünde 5/6 pozisyona girdin diye çok mu pozisyona girdik oldu?

O pozisyonlardan birini veya ikitanesini gole cevirmis olsaydik burda bunlari konusmuyor olacaktik, biraz gercekci olalim dün oynanan futboldan herkesin memnun olamsi gerekiyorken kötü futbol oynadigimiz söyleniliyor, sana birsey diyeyimmi aslinda kötü futbol iyi futbolla alakasi yok sadece bizim böle bir vasat takimina karsi kaybetmemiz ve sinirlerimize hakim olamamamizdan dolayi suclari baska yerlere yönlendiriyoruz.

Trabzonspor daha iyi olacak elendigimizi unutalim bakin bende diyorum büyük bir Protesto düzenlensin yönetime ama malesef insanlarimiz uyuyor.

Trabzonspor cok daha iyi olacaktir, sadece cok az bir sabir bekliyorum sizlerden, sadece az bir zaman kaldi eger ondan sonrada basari gelmiyorsa ozaman bana gelin tamammi?

efkarlitaraftar
29.07.2007, 14:16
kendi sahanda 3. sınıf bir takımdan 2 gol ye elen.....

3-5 pozisyon buldun diye göbek at...... Arkadaşım bursa seyircisinden ne farkın var senin

Fark: Arkadasimiza bakarak herhalde Bursa Taraftari dahil daha cok Futboldan anliyor galiba......

Çetin
29.07.2007, 14:19

başka bir yere yazdım burayada yazayım, nuri veya ziyanın nesi oluyorsun? başka türlü senin yazdıklarını hiçbir aklı başında insan makul karşılayamaz

Bayramm61
7 hafta galibiyet yok...simsiyah bir sayfa
ikinci lige dpsen erciyese kupada elen...simsiyah bir sayfa..
ligi 4. bitirmeyi basari saymak...simsiyah bi sayfa...
intertotoya katilmayi basari sanmak...simsiyah bi sayfa..
gs macindan önce "bu maci alirsak ilk ikiye oynariz demecleri...simsiyah bi sayfa...

ve simdi? fulbolda bir HIC olan romanya takimina karsi, hemde ülkesinde bir HIC olan bir takima karsi elenmek...simsiyah bir sayfa...

Ulan yeter beeeeeeeeee....defterde sayfa kalmadi YETERRRRRRRRRRR

Stuttgartli genc komsu.....daha ne kadar sabir ???? yasin genc olmasina karsilik TRABZONSPOR un tarihini yasamadin...yasasaydin bizleri cok iyi anliyor olacaktin...

ErtuGrul
O pozisyonlardan birini veya ikitanesini gole cevirmis olsaydik burda bunlari konusmuyor olacaktik, biraz gercekci olalim dün oynanan futboldan herkesin memnun olamsi gerekiyorken kötü futbol oynadigimiz söyleniliyor, sana birsey diyeyimmi aslinda kötü futbol iyi futbolla alakasi yok sadece bizim böle bir vasat takimina karsi kaybetmemiz ve sinirlerimize hakim olamamamizdan dolayi suclari baska yerlere yönlendiriyoruz.

Trabzonspor daha iyi olacak elendigimizi unutalim bakin bende diyorum büyük bir Protesto düzenlensin yönetime ama malesef insanlarimiz uyuyor.

Trabzonspor cok daha iyi olacaktir, sadece cok az bir sabir bekliyorum sizlerden, sadece az bir zaman kaldi eger ondan sonrada basari gelmiyorsa ozaman bana gelin tamammi?

Tamam baska bi emriniz varmi?

Faik Yılmaz
29.07.2007, 14:21
Hani hacerül esvet taşı önceden beyazdı günahka rinsanlar yüzlerini süre süre kapkara oldu ya.....

bunların yüzleride aynı ona benzedi ama tık yok adamlarda....

Harun
29.07.2007, 14:21
Dün iyi futbol oynasak zaten kazanırdık.O gol olsaydı, bunu atsaydık,Gökdeniz kaçırmasaydı.... Bunlar bahaneden başka bir şey değil.Sen bu takıma karşı 20 pozisyona girersinde 10 'unu atar 10 'unu atamazsın tamam derim takım iy oynadı yüklendi fark kovaladı.Toplasan adam akıllı 4 tane gollük pozisyona girmişiz onun derdine düştük.Karşındaki rakip çok kuvettli olur amenna 4 te fazladır.Bi rakibe bakıyorum bi kendimize 4 yedik 2 attık.bunun bahenesi olmaz.

Erbay
29.07.2007, 14:22
1 senedir oyun planı geliştiremeyen hocadan ne hayır gelir.Hala taktiğimiz "Gökdeniz". Topu ona at,başka taktik yok.Adamlar takır takır top oynuyorlar aramızdaki fark ne?Biz onlar gibi neden oynayamıyoruz.Onlardan bir futbolcu bize gelse kazma diye kovarız.Ama teknik direktörleri onları takım yapmış.Ziya Doğan bunu başaramadı.

cuneytr
29.07.2007, 14:23
ya ben arkadasların yukarda yazılanları okumadıgıını yada macı izlemediklerini yada macın sonucunu bilmediklerini düsünüyorum lütfen yukarda yazılanları, yapılan yorumları okuyalım....ne demek istedigimiz görülecektir

Enes Berfin
29.07.2007, 14:24
Dün iyi futbol oynasak zaten kazanırdık.O gol olsaydı, bunu atsaydık,Gökdeniz kaçırmasaydı.... Bunlar bahaneden başka bir şey değil.Sen bu takıma karşı 20 pozisyona girersinde 10 'unu atar 10 'unu atamazsın tamam derim takım iy oynadı yüklendi fark kovaladı.Toplasan adam akıllı 4 tane gollük pozisyona girmişiz onun derdine düştük.Karşındaki rakip çok kuvettli olur amenna 4 te fazladır.Bi rakibe bakıyorum bi kendimize 4 yedik 2 attık.bunun bahenesi olmaz.

Adam napsin ozaman?
Mevcut kadro budur bütün hucüm oyuncularini oynatmadimi bu oyunda, ya birak arkadas burda dogru olan seyleri konusalim lütfen.

canim TS
29.07.2007, 14:25
Adam napsin ozaman?
Mevcut kadro budur bütün hucüm oyuncularini oynatmadimi bu oyunda, ya birak arkadas burda dogru olan seyleri konusalim lütfen.

Ziya Dogan Istifa

antagonist
29.07.2007, 14:26
Adam napsin ozaman?

Takımın başına geldiğinde "Bu takımın transfere ihtiyacı yok" diyip,sonra da 7 futbolcu alan ben miyim?

Bayramm61
29.07.2007, 14:27
OOOoooooooooooooooooofff faik kardes ooooofffffffff....yokmu bu yaraya bir ilac????

FAIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKK....kardesim ilac yokmuuuu???

Evdeki tabloyu anlatayim:
aksam 4 yegenimle ( 17, 14, 12, 8 yaslarinda) beraber maci izledik...

sonra kimseden cit cikmadi..birbirimize bakistik durduk..tüm gece uyyamadik..sabah yegenlerimle kahvaltidayiz..ikisinin gözleri kirmizi...(benimkilerde) ne oldu sordum..amca, bütün gece uyyamadik..agladik dediler...yüce rabbim, bizim dileklerimiz bunlarin gitmesine yetmiyorsa su cocuklarin gözyaslarinin AHI yetsin insallah....baska birsey demiyorum:mad:

ErtuGrul
Adam napsin ozaman?

ya kardesim sen ziya dogandan daha inatci bir insansin...git dalgani baska yerde gec..senin dogru dedigin sey ney kuru bir istikrardan baska, takim koy takimina elenmis sen hala ziya dogana destek isitiyosun, sen ziyaspor taraftarimisn? Trabznspor taraftarimi?

emre1inci
ziya doğan sığ görüşleri yüzünden başarılı olamıyor zaten.adamın maç sonu yaptığı yoruma baksana..onlar avrupada yarışacak biz sadece ligte..eee şampiyon olacaz yani öle mi?kendini nasıl kandırıyor ya..yazıktır vala.sanki çok güzel oyun oynadın..geçen seneden hiç fark yok ya,aynı kazmalık,taktik yok,salla gitsin toplara,olmaz bçle olmaz...

Faik Yılmaz

Neneminde bıyıkları olsa dedem olurdu........ ama yok işte... kardeşim 3. sınıf bir takıma yenilmenin hiç ama hiç bir mazereti olamaz..... ancak başına bir kaza gelir sahaya çıkmazsın ancak öyle yeinlmeyi kabullenirim ben.....

yok top direkten dönmüş pozisyon olmuş ona bakarsanız geçen maçtada en az 7-8 net pozisyonu var rakibin.... onları nedne saymıyoruz kaçan goller sayılıyorsa....

şu bir çger.ek 2 maçıda baz alırsak 3. sınıf rakibimiz kadra bile top oynayamadık......yenildik elendik.. iner-toto kupasından bile elendik.. işte gerçek bu...

Erdem Keser
29.07.2007, 14:28
(Fenerbahçe maçı sonrası)Ligde başarı kolay biz avrupayı hedefliyoruz...
Devre arası gelsin düzelecez...
(ikinci yarı başlar) 2 hafta geçsin düzelecez ...
Agırlıgımızı kupaya verecez .....
(Kupada ilk maçta ki hezimet sonrası)Rövanşta turu getirecek skoru elde edecez....
(Kupadan elendik)Şanssızdık önümüze bakacaz...
(Gerede kampı ) Bu takım şampiyonluga çok rahat oynar biraz sabredin..
(İntertoto faciası)Lige bakacaz belki taraftarın yüzünü güldürürüz

vs ....

Şu taraftarı kandırmaktan bıkmadın sana ve yandaşlarına yazıklar olsun

Enes Berfin
29.07.2007, 14:29
ya kardesim sen ziya dogandan daha inatci bir insansin...git dalgani baska yerde gec..senin dogru dedigin sey ney kuru bir istikrardan baska, takim koy takimina elenmis sen hala ziya dogana destek isitiyosun, sen ziyaspor taraftarimisn? Trabznspor taraftarimi?

Trabzonspor taraftariyim, ve Ziya Doganin hala arkasindayim.

Sonuna kadar.

ErtuGrul
29.07.2007, 14:31

Sonuna kadar.
Iyi ozaman Allah senin ziya nin sonunu hayr eylesin..

efkarlitaraftar
29.07.2007, 14:31

Sonuna kadar.

Yazik...
Cok yazik...

Faik Yılmaz
29.07.2007, 14:33
FAIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKK....kardesim ilac yokmuuuu???

Evdeki tabloyu anlatayim:
aksam 4 yegenimle ( 17, 14, 12, 8 yaslarinda) beraber maci izledik...

sonra kimseden cit cikmadi..birbirimize bakistik durduk..tüm gece uyyamadik..sabah yegenlerimle kahvaltidayiz..ikisinin gözleri kirmizi...(benimkilerde) ne oldu sordum..amca, bütün gece uyyamadik..agladik dediler...yüce rabbim, bizim dileklerimiz bunlarin gitmesine yetmiyorsa su cocuklarin gözyaslarinin AHI yetsin insallah....baska birsey demiyorum:mad:

Abey kısa vaded ebaş ağrıları geçirebiliriz o kolay ama başımızdaki ağrıları nasılgeçireceğiz onu bilmiyorum... Kene gibi yapıştılar koltuklarına acaba üzerlerine alkol döksek faidesi olurmu bilmiyorum.....

sen başının ağrıması istemiyorsan.....

1- maçlara gitmemeni tavisye derim....

2- tvlerde spor programı dinleme

3- gazetelerin son 4-5 sayfasının ( spor ) okuma

bak gör nasıl gececek ağrıların sızıların....

sana ağrı verenlere beddua edemiyorum çünkü ceza alınıyor edilince ama buradan emin olki her gün beddua ediyorum onlara....

Harun
29.07.2007, 14:39
Adam napsin ozaman?

Mevcut kadron bu olabilir.Rakibin kadrosu çok mu kaliteli? Sana şimdi 3 oyuncusunu say desem ezbere sayamazsın.Ama adamlar iki maçtada yendiler.Takımda bir düzen var en azından.Bize bak birde sol kanatsız sahaya çıkıyorız.Spiker bile maçı anlatırken rakibin zayıf noktasını çözüyor ama senin desteklediğin adam buna bir taktik yapamıyor.Şu rakibe sağlı sollu 10 dk baskı kursaydık kesin yenerdik.Ama baskı kurmayıda bilmiyoruz.Çümkü öyle bir taktik verilmemiş.Gökdeniz yada Ceyhun'a gelecek top bunlar adamları geçecek kaleye vuracak.Oh ne ala!! diğerleri ne halt edecek..

efkarlitaraftar
29.07.2007, 14:40
Mevcut kadron bu olabilir.Rakibin kadrosu çok mu kaliteli? Sana şimdi 3 oyuncusunu say desem ezbere sayamazsın.Ama adamlar iki maçtada yendiler.Takımda bir düzen var en azından.Bize bak birde sol kanatsız sahaya çıkıyorız.Spiker bile maçı anlatırken rakibin zayıf noktasını çözüyor ama senin desteklediğin adam buna bir taktik yapamıyor.Şu rakibe sağlı sollu 10 dk baskı kursaydık kesin yenerdik.Ama baskı kurmayıda bilmiyoruz.Çümkü öyle bir taktik verilmemiş.Gökdeniz yada Ceyhun'a gelecek top bunlar adamları geçecek kaleye vuracak.Oh ne ala!! diğerleri ne halt edecek..

Belki kizacaksin ama sol kanatsiz oynamaktansa orada Keceli ile oynardim daha iyi.....

Yani bizi ne hale sokdugunu görüyorsun dimi kardes?

Faik Yılmaz
29.07.2007, 14:41
diğerleri defan edecek harun hocam defans.....

subay
29.07.2007, 14:47
Oynattigi futbolda hicbir sistem olmayan, teknik oyunculara karsi alerjisi olan, defans futbolu oynatmayi seven, yabanci düsmani olan, sirf fizik gücüne bakip oyuncu alan bir td nasil sampiyonluktan bahsedebiliyor? "Gecen sene 2. yarida en cok puan toplayan takimdik". Istifa edecege benzemiyor, tekrarlasin ozaman gecen sezondaki 2. yari "basarisini". Peki beceremezse? Ozaman bu adami vurmak vacip'likten cikar farz olur.

cuneytr
29.07.2007, 14:47
her teknik direktör futboldan anlamazmıs arkadaslar....napalım onca teknik direktörden anlamayanı da bize nasip oldu:) hadi hocamızın kelini öpelim de barısalım....

Sefaenes
29.07.2007, 15:06
simdi etmese bile alacagi ilk maglubiyette yine aynisini istiyecegiz. zaten ilk yenilgimiz ligde bu hocala cok uzak degil taraftar ziya ya güvenini gecensene kaybetti ve hala inatla o koltukta kaliyor. Trabzonu Trabzonspor yapan takim ve seyircidir hacalar gelip gider ama taraftar herzaman burada kalir. Artik ziya defolup gitme zamani geldi ve geciyor bile

Semih GÜL
29.07.2007, 15:08
Hocam nasıl durursun orada anlamıyorum....Başarısızsın felan demiyorum ama hala nasıl TS nin td. apoletini taşıyorsun anlayamıyorum...
Sanırım buda bir başarı...
tebrikler....

efkarlitaraftar
29.07.2007, 15:08
simdi etmese bile alacagi ilk maglubiyette yine aynisini istiyecegiz. zaten ilk yenilgimiz ligde bu hocala cok uzak degil taraftar ziya ya güvenini gecensene kaybetti ve hala inatla o koltukta kaliyor. Trabzonu Trabzonspor yapan takim ve seyircidir hacalar gelip gider ama taraftar herzaman burada kalir. Artik ziya defolup gitme zamani geldi ve geciyor bile

Umarim ilk Maglubiyetimizi 1. yada 2. Haftada aliriz.
Yeni Hoca hemen gelir ve en gec o zaman Transfer yapilir.

Ha o zaman bu kurtulduk anlamina gelirmi.
Maalesef gelmez.....

murseltaskin
29.07.2007, 15:09
Iyi ozaman Allah senin ziya nin sonunu hayr eylesin..

ziya ne yapsın.golleri o mu kaçırdı.anlamadan yorum yapmayın.adam tek forvet oynar,çift forvet oyna diye bağırırlar.alın size çift forvet sonucu değiştirecek adam yok külübede.suç ziyanın değil.futbolcuların da değil,bunuda belirteyim.dünkü maçta şansımız yoktu.top bizi sevmedi.:bmn3:

yağız61
29.07.2007, 15:11
ziya defollllllllllllllllll.

Cabri61
29.07.2007, 15:15
ziya ne yapsın.golleri o mu kaçırdı.anlamadan yorum yapmayın.adam tek forvet oynar,çift forvet oyna diye bağırırlar.alın size çift forvet sonucu değiştirecek adam yok külübede.suç ziyanın değil.futbolcuların da değil,bunuda belirteyim.dünkü maçta şansımız yoktu.top bizi sevmedi.:bmn3:

top oynasak bu sıkıntıların hiç birini çekmeyecez.çift forvet oynamış tek forvet oynamış hikaye.bir galatinin oyununa bak bir de trabzonsporun.hızlı paslar,orta sahayı hızlı geçmeler.biz ne yapıyoruz
hüseyin ayağa kay,ayman indir. var mı şöyle güzel organizasyon takımda.günümüz futbolunun herhangi kriterlerini yerine getiriyormuyuz.çok koşuyoruz tükeniyoruz adamalrın öyle bir derdi yok pas pas pas emin ol bizim kadar kondüsyon harcamadılar maçta.

Jackdaniels
29.07.2007, 15:16
Maçtan sonra ziya doğanın açıklaması: Bu malubiyet ligi asla etkilemez hatta avantajlı duruma geçtik rakiplerimiz avrupadada mücadele ederken biz haftada 1 maç oyniycaz...Yemin ediyorum o basın toplantısında olsaydım kan çıkardı bu ne demek yaa adamın avrupa yorumuna bakarmısın artık avantajlıyız ligde diyo allah seni bildiği gibi yapsın ziya doğan.

zahido
29.07.2007, 15:18

Ben bu adamı çok korudum ama dünkü maçtan sonra hiçbişey bilmediğini açıkça gördüm.. Koskoca 77 dakika top şişirdik.. Taçlarda bile top şişirdik yaa sen ne bicim bi hocasın bi tane bile organize atak ööretemez misin bu takıma??

Sonra adamların kenar ataklarında dikkat ettiyseniz ceza sahasında bomboşlardı eğer orta yapabilseler %1500 goldü hepsi.. Defanstaki adamlar nerde duracağını bilmiolar kim ööreticek bunları tabii ki hoca.. Stephanov gibi kalifiye adamı sattıırıp tayfun gibi bi öküzü takımda tutmanın amacı ne??*

bi arkadaşa aynı cevabı verdim sanada veriiyim..

Mantalite61
29.07.2007, 15:24

Sonuna kadar.

Trabzonspor takımına yakışmıyorsun sen, seni ancak ist. b.b paklar

efkarlitaraftar
29.07.2007, 15:26
top oynasak bu sıkıntıların hiç birini çekmeyecez.çift forvet oynamış tek forvet oynamış hikaye.bir galatinin oyununa bak bir de trabzonsporun.hızlı paslar,orta sahayı hızlı geçmeler.biz ne yapıyoruz
hüseyin ayağa kay,ayman indir. var mı şöyle güzel organizasyon takımda.günümüz futbolunun herhangi kriterlerini yerine getiriyormuyuz.çok koşuyoruz tükeniyoruz adamalrın öyle bir derdi yok pas pas pas emin ol bizim kadar kondüsyon harcamadılar maçta.

Sen ne Futbolundan bahsediyorsun Kardes?

Biz Futbol Takimi degilizki?
Mantaliteyi anlamamissin herhalde?

Bizim TD gecmisine bakalim. Jimnastik Kulübünün askeriydi.
Adam bizi Futbol Kulübü olmakdan cikarip Jimnastik Kulübü yapti.

Takimi 2008 Olimpiyatlarina hazirliyor.

Kim takar UEFA'yi.

Biz Türkiyemiz icin Olimpiyatlarda en az 20 Altin Madalya kazanacagiz.

Yasasin MANTALITE!!!!!

ShadoW
29.07.2007, 15:29
Arkadaşlar bu tepki çığ olup büyümeli ve bir şekilde bizler bu konuda belirleyici olmalıyız. En azından artık sabrımızın taştığını görmeliler. Büyük bir istifaya davet yürüyüşü yaplmalıyız bence...

Mantalite61
29.07.2007, 15:40
Arkadaşlar bu tepki çığ olup büyümeli ve bir şekilde bizler bu konuda belirleyici olmalıyız. En azından artık sabrımızın taştığını görmeliler. Büyük bir istifaya davet yürüyüşü yaplmalıyız bence...

hiç birşey olmaz hatta kongrede ezici bir çoğunlukla tekrar seçilirler , ne tepkisi ? bu takım 2. lige düşse Allahın kulu sesini çıkarmaz , bir paket bulgura oyunu satan adamlardan ne beklenir ?tesis yaptıracak ya albayrak ama Aktuğ zamanında böyle değildi 2 yenilgi aldıkmı kıyametler koparılırdı hatta takımın iki sıfır önde olduğu maçlarda bile neden 3. atamadılar diye şenol güneşin yuhalandığını bilirim, böyle seyirciye böyle takım, ne demişler,

"Kitleler, layık oldukları kişiler tarafından yönetilirler"

Mehmet_Mercanlı
29.07.2007, 15:42
ziyaaaaa kooşşşşş

subay
29.07.2007, 15:46

Ziya ne yapsin söyliim sana. Bu takima sistem getirsin. Sistemsiz hicbirseysiz futbol oynaniyor su an. Adamlari görmedinmi ataga hep beraber kalkiyorlar nereye pas verecegini biliyor adam. Bu kendi kendine olmus birsey degil, teknik direktör bunlari oyuncularin beynine yerlestirecek, kimin ne zaman nerde olacagini td söylemeli. Ama birde su var, her oyuncu bunu uygulamayabilir, bazilarin teknigi kisitlidir. Sen gelirde teknik kapasitesi yüksek oyunculari küstürürsen (Yattara), tecrübeli oyunculari (Musampa, Szymkowiak) kovarsan, elindeki 10 numara oyuncuyu (Marcelinho) sol bek oynatirsan da takimdan uzaklastirirsan böyle olur. Bu adamlari sisteme oturtsaydi ZD bugün elmanin cürügünü degil saglamini yerdik. Tutturmus mantalite, mantalite, fizik yapisi güclü, cok kosan. Al sana cok kosan takim, romen liginin 5. isini eleyemedi.

macka61
29.07.2007, 15:46
gümüşahaneyeeeeeeeeeeeeeee

Adem Erdoğan
29.07.2007, 15:59
yattaraşov kaşınma .

milleti geli,p burda provoke ediyosun defol git milleti delilendirme.Adamın yedi sülalesine düz gittim dün akşam.

AYYILDIZ
29.07.2007, 16:02
hiç birşey olmaz hatta kongrede ezici bir çoğunlukla tekrar seçilirler , ne tepkisi ? bu takım 2. lige düşse Allahın kulu sesini çıkarmaz , bir paket bulgura oyunu satan adamlardan ne beklenir ?tesis yaptıracak ya albayrak ama Aktuğ zamanında böyle değildi 2 yenilgi aldıkmı kıyametler koparılırdı hatta takımın iki sıfır önde olduğu maçlarda bile neden 3. atamadılar diye şenol güneşin yuhalandığını bilirim, böyle seyirciye böyle takım, ne demişler,

"Kitleler, layık oldukları kişiler tarafından yönetilirler"

Kongrede bidaha seçileceklerini zannetmiyorum zaten bidaha seçilirlerse bidaha kongre göremeden klubu kapatırlar

10 numara
29.07.2007, 16:04
yattarashow harbi show yapıyor heeeee...
git showmenliğini başka yerde yap.........

SiNaNi
29.07.2007, 16:05
Ziya istifa eder, bir kaç transfer yapılırsa belki ilk 5 e oynarız.Aksi taktirde yine çooook sıkıntı çekeriz.Maça 2 fenerli arkadaşımı getirdim, rezil oldum çıktım stattan.Bizi bu hallere düşürenler utansın.Koskoca Trabzonspor adı sanı duyulmamış takımlara eleniyor sonrasında ne bir istifa ne bir karışıklık.Artık tribünün sesine de kulak verilmiyor.

Albayrak ın hedefi futbolcu pazarlamak.Aldıkları ortada sattıkları ortada. Bari Gökdeniz i de satta Denizlispordan farkımız kalmasın.

Emre B.
29.07.2007, 16:06
Madem sol kanadımız yok işte ilacımız:Kiki Kizito Musampa
Bu adam ne yüzle 10 numara istiyo?Marceyle Szymeki kim harcadı?Marcelinhodan sol açık-sol bek karışımı bişey yapmak istedi.Szymeki kazancam dedi kadroya bile almadı.Oynattığında da ön liberoda oynattı.Musampa gibi bir adamın varsa 75. dakikada oyuna sokmazsın.Adam 15 dakika da olumlu haraketler yapıyodu.Ama Keçeliden, Celalettinden sıra gelmedi.

Adem Erdoğan
29.07.2007, 16:10
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Rahim.K
29.07.2007, 16:10
Merhaba,
yürüyüş Trabzonda olursa 50-100 bin olur bence.Trabzonspora acilen bir Müdahale gerekiyor.Bari Lig baslamadan su Hocadan kurtulsak yine ümidim olur.Allah Aşkına şu kadro Türkiyenin en iyi kadrosu degilmi?Elimizde her yönüyle kaliteli oyuncular var ama herkesin bildigi gibi Ziya hoca insanı futboldan bile sogutur.

Zuma_Yattara
29.07.2007, 16:13
Acil yürüyüs SART! Düsürelim yönetimi!

Fatih
29.07.2007, 16:14
bu yönetime darbe yapmak lazım başka gitmicekler anlaşıldı

_SaMeT_
29.07.2007, 16:31
kardeşlerim bırakın ziyayı bence YÖNETİM İSTİFA yeter ya dışarı çıkamıyoruz artıkk TRABZONSPOR HEM REZİL EDER HEMDE VEZİR!!!

Fatih
29.07.2007, 16:33
ziya doğan nedir senden çektiğimiz tarih sizi affetmicek inanın

AyDaN_61
29.07.2007, 16:35
trabzonspor gibi bir takımın cesur ve bilinçli hocaya ihtiyacaı war önceki yıllarda başarıya taşıması daha kolayken taşıyamadı şimdi hiç olmaz

GKN666
29.07.2007, 16:36
zamanında benim bu takıma verecek bişeyim kalmadı deyip bırakıp giden o gururlu adam ne hikmetse şimdi gitmiyor...işin başı yönetim.önce yönetim gitmeli...

efkarlitaraftar
29.07.2007, 16:38
Artik merakla Yönetimin Toplantisini bekliyecegim.
Umarim yarin Toplanti yaparlar ve TD gönderirler...

Umut Hoca
29.07.2007, 16:39
bu adama gösterilen sabır bizim kendi öz evlatlarımıza gösterilmedi burda en büyük suç biz taraftarındır biz tepkimizi koymazsak tabiki adamlar istediği gibi at koşturur şenol güneş gibi misyonu ve vizyonu olan üstüne efsane futbolcumuza yapılan haksızlığın bedelini ödüyoruz şenol hocada bu kadar ısrarcı olsaydık ben şampiyonluktan çok ümitliydim şimdi başka öz evladımız giray bulak var onunda vizyonuna ve misyonuna inanıyor ve bizi ümitlendireceğini düşünüyorum

fanatikdevri
ziya doğana hiç karışmasak ve eline inanılmaz bir bütçe versek dünyada alamayacağı adam olmasa kimi getirir
ve onun mantalitesine uyan
işte benim futbolum bu
yıllarca bunun peşinde koştum
ışığı buldum dediği futbol nedir

son günlerde kafama taktım
ziya doğanın Trabzonspor'u götürmek istediği yer neresi.

Fatih

toplantıda ziya da olacak :D

efkarlitaraftar
29.07.2007, 16:44
toplantıda ziya da olacak :D

Aboooooooo:D

O zaman kesin kalir cünkü Toplantida cebinden Toprak cikarip Masaya atar :p:p:p

efkarlitaraftar
29.07.2007, 16:46
Arkadaslar abartmayin Lütfen.
Birbirimize saygili olalim Lütfen.

AYYILDIZ
29.07.2007, 16:50

Yok kardeş toplantı sonunda bu takım çok iyi olacak derler güya toplantı yapmış olurlar

Fatih
29.07.2007, 16:51
tpolantıda konu belli zaten borçları kapatmak lazım beyler acaba kimi satsak!!

Selman
29.07.2007, 16:53
Yattara*61*Show

Futbolun f'sinden zerre kadar çakmadığın belli.Belki de hayatında izlediğin tek takım Ziya Doğan'lı Trabzonpor, başka futbol maçı izlememişsinki onu savunabiliyorsun.Ne bileyim aklıma birşey gelmiyor ki onu savunmak için, saçmalayıp duruyorum sinirden.

Sana son bir soru soracağım.Dün akşam Ziya'nın açıklamalarına ne diyorsun?İmzamda mevcuttur.

efkarlitaraftar
29.07.2007, 16:54
Zeyyad Kafkas yabanci Transferi yapamiyoruz cünkü Kontenjan dolu dedi.

Musampa, Jun, Jabi, Jeff, Risp, Yattara= 6 Oyuncu.

Hakkimiz 7 degilmi?

Bunlarin her dedigi SKANDAL!

Enes Berfin
29.07.2007, 16:59
Yattara*61*Show

Futbolun f'sinden zerre kadar çakmadığın belli.Belki de hayatında izlediğin tek takım Ziya Doğan'lı Trabzonpor, başka futbol maçı izlememişsinki onu savunabiliyorsun.Ne bileyim aklıma birşey gelmiyor ki onu savunmak için, saçmalayıp duruyorum sinirden.

Sana son bir soru soracağım.Dün akşam Ziya'nın açıklamalarına ne diyorsun?İmzamda mevcuttur.

Futbolun f'sinden anlamiyorum diyorsun senin görüsündür saygi duyarim.

Dün mac sonrasi yaptigi aciklama gayet dogal bir aciklamaydi, adam bu takimi istedigimiz noktaya getirecektir bunun icin calisiyor devamli, bu adam kerizmi? neden takimi birakmiyor bukadar basarisiz sonuclar aldik ve hala istifa etmiyor, neden? Ziya hoca bu takimi Sampiyon yapar gider ozaman hem Ziya hoca sizlerden kurtulur benimde icim ferahlar, bundan baska bir amaci yoktur.

AYYILDIZ
29.07.2007, 17:02
Zeyyad Kafkas yabanci Transferi yapamiyoruz cünkü Kontenjan dolu dedi.

Musampa, Jun, Jabi, Jeff, Risp, Yattara= 6 Oyuncu.

Hakkimiz 7 degilmi?

Bunlarin her dedigi SKANDAL!

Kardeş ben bunların Trabzonsporlu olduğunada inanmıyorum büyük ihtimal fenerden bahsetmiştir

efkarlitaraftar
29.07.2007, 17:03
Kardeş ben bunların Trabzonsporlu olduğunada inanmıyorum büyük ihtimal fenerden bahsetmiştir

Olabilir.
Eziklerde 8 Yabanci var ve haliyle Kontenjan dolu:p

Selman
29.07.2007, 17:04

Dün mac sonrasi yaptigi aciklama gayet dogal bir aciklamaydi, adam bu takimi istedigimiz noktaya getirecektir bunun icin calisiyor devamli, bu adam kerizmi? neden takimi birakmiyor bukadar basarisiz sonuclar aldik ve hala istifa etmiyor, neden? Ziya hoca bu takimi Sampiyon yapar gider ozaman hem Ziya hoca sizlerden kurtulur benimde icim ferahlar, bundan baska bir amaci yoktur.

Evet mesela bende anlamam futboldan.Ama f'si nedir onu bilirim.En azından şöyle diyeyim ben kör değilim.

Hani..........
Offf ki ne off!

Yazmaktan sıkıntı geliyor ben ne soruyorum sen nasıl cevap veriyorsun.Mantıklıymış açıklamaları.Pardon;

Sen Trabzonspor'un tarihini biliyor musun?

İslam Sezer
takımdan hiç bu kadar soğumamıştım.sanırım yavaş yavaş uzaklaşma zamanı geldi de geçiyor futboldan.tat vermiyor Trabzonsporum.Şampiyonluktan çoktan geçmiştim ama bu rezil futbol tam 3 senedir artık gına getirdi.şenol güneşin ruma elenmesiyle başlayan süreçte hep kaybettik.o gün bugündür belimizi doğrultamadık.8 kişi defans yapıp yeniliyoruz.sıkıcı mı sıkıcı bir futbol.bu işkenceyi haketmiyoruz.yıldız oyuncuları kovup,kaçırıp,satıp(tekke,şimek,marcelinho,)musamp ayı doğru dürüst hiç oynatmayıp 90 dakika keçeli,celalettin,hasanı falan izliyoruz.kısır mı kısır 90 dakikalar artık yeter dedirtiyor.saldırıp saldırıp yenildiğimiz maçları özlüyorum.eski Trabzonsporumu çok özlüyorum...

Ziya Doğan lütfen istifa et,belki bir düzelten teknik direktör buluruz şansa.böyle devam ederse takımı izleyen kalmayacak...

AYYILDIZ

Kardeş bak sen hayaller aleminde yaşamaya devam et 2.lig takımını yenemeyen takım nasıl şampiyon olacak öte yandan senin ziya hocan dün biz haftadan haftaya maç yapacağız bu avantaj dedi böyle bir açıklma taraftara küfretmektir o zaman niye dünki maçı izledik

Enes Berfin
29.07.2007, 17:05
Evet mesela bende anlamam futboldan.Ama f'si nedir onu bilirim.En azından şöyle diyeyeim ben kör değilim.

Hani..........
Offf ki ne off!

Yazmaktan sıkıntı geliyor ben ne soruyorum sen nasıl cevap veriyorsun.Mantıklıymış açıklamaları.Pardon;

Sen Trabzonspor'un tarihini biliyor musun?

Biliyorum Renktas biliyorum.

efkarlitaraftar
29.07.2007, 17:07
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/Trabzonspor/A28205550.jpg (http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=4655&p=4&rid=2)

Adamdaki yüz ifadesine bakin. Bu iyi hali. Mac icerisinde sürekli sinirli. Oyunculari, yardimci Antrenörleri korkuyor resmen.

Hele yardimci Antrenörleri artik en az 3 metre mesafe aliyor.

Her an vurabilir :p

efkarlitaraftar
29.07.2007, 17:09
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/Trabzonspor/A28214156.jpg (http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=4655&p=5&rid=2)

THE END

efkarlitaraftar
29.07.2007, 17:10
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/Trabzonspor/D28205959.jpg (http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=4655&p=9&rid=2)

Acaba ne düsünüyor olabilir?

Ben nereye geldim olabilirmi???

Pek mutlu gözükmüyor gariban...

Adem Erdoğan
29.07.2007, 17:12
yattaraşovmen

ben ne ziyaya saygı duyuyorum ne kişiliğine saygı duyarım nede onu savunanlara.

efkarlitaraftar
29.07.2007, 17:12
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/Trabzonspor/D282109090.jpg (http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=4655&p=16&rid=2)

En azindan Kaptanin basi dik...

İslam Sezer
29.07.2007, 17:14
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/Trabzonspor/D28205959.jpg (http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=4655&p=9&rid=2)

ne garibanı yaa,herşey onun yüzünden,o ki en iyi haldeyken bizi sattı.şimdi kurtarıcı diye mi geldi.o oynayacağına tayfun oynamaya devam etsin ve yenilelim.bence o kiralık evet sadece kiralık.bu takımın oyuncusu değil o.

Adem Erdoğan
29.07.2007, 17:14
futbolcuların günahı yok.klavuzu karga olanın hesabı.

FcTRABZONSPOR
29.07.2007, 17:22
Hepsini ALLAH'a havale ediyorum...Aldığı paranın hakkını vermeyenin ALLAH boğazından geçirmesin...

Mehmet
29.07.2007, 17:25

ne garibanı yaa,herşey onun yüzünden,o ki en iyi haldeyken bizi sattı.şimdi kurtarıcı diye mi geldi.o oynayacağına tayfun oynamaya devam etsin ve yenilelim.bence o kiralık evet sadece kiralık.bu takımın oyuncusu değil o.

En iyi dönemlerinde Tolga Seyhan'ı, Petkoviç'i Fatih Tekke'yi ve Stepanov'u satanlar acaba Trabzonspor'a hizmet mi ediyorlar. Bu oyuncuları satanların Trabzonspor'a iyi şeyler yapacaklarına kim inanır?

Travelair
29.07.2007, 17:37
Şıracının şahidi kimdir? Bozacı
Yönetimin şahidi kimdir? Ziya Doğan

Eleştirsem bir türlü eleştirmesem bir türlü. Bunlar gitseler kim gelecek yerlerine... İyi kıskaca alındık. Yahu yok mu kardeşim işinin ehli?

Erdem Keser
29.07.2007, 17:40
Şıracının şahidi kimdir? Bozacı
Yönetimin şahidi kimdir? Ziya Doğan

Eleştirsem bir türlü eleştirmesem bir türlü. Bunlar gitseler kim gelecek yerlerine... İyi kıskaca alındık. Yahu yok mu kardeşim işinin ehli?
Ziya Doganın şahidi kim:)

Adem Erdoğan
29.07.2007, 17:46
ziya gitsinde kim gelirse gelsin.karakterli futbol oynayalım yeter.karakterli bi tane adam yokki içlerinde futbolda karaktewrli olsun.

A.Alper
29.07.2007, 17:46
Ziya Doğan'ı az da olsa savundum zamanında.Ama inat etmeye gerek yok fazla dayanamadım.İstifa etmesi gerekmez Karadeniz bölgesinin coğrafi sınırlarını Albayrak ile terketsin.

e'3'
29.07.2007, 17:47
ziya doğan istifa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:alkış:

efkarlitaraftar
29.07.2007, 17:55
Neden saçlarin beyazlamis arkadas
Sana da benim gibi çektirenmi var
Görüyorum ki hergün meyhanedesin
Yasamaya küstürüp içtiren mi var

02.08.2007 eglenemeyecegiz bari icelim.......

atlantis
29.07.2007, 17:56
Defol git ya ismini duyunca midem bulanıyor sevmiyoruz senii kardeşim, daha ne durursun...

irfanb
29.07.2007, 17:59

Daha önce yazdim yine yaziyorum...
Ziya`nin isigi bu vatandasin gözlerini kör etmis.
Engellilere daha hosgörülü olalim...

erdal6167
29.07.2007, 18:02
ziya doğan istifa ziya doğan istifa, ne ziya doğan istifası, tamam gidecekse gitsin ama sanki gitti mi bir şey olacak, bu kadar yeteneksiz bir takımın başına kim gelirse gelsin birşey olmaz, yönetimin hemen ama hemen değişmesi gerekir, bu işler hüseyin ve gökdeniz tarzında yıldızlarla olmaz. takım oyuncusu olması gerekir takım olunmak için

Fatih
29.07.2007, 18:14
yattara show kardeşim senin görüp de biizm göremediğimiz ışık nerde acaba çok merak ediyorum

alınan sonuçlar ortada ligde 30a yakın maç sonunda zar zor 4.lük 7 maç üst üste gol atamama küme düşen takıma elenme şimdide avrupada romen liginin herhangi bi takımına elenme faciası bu takım büyüktür anlıyomsun ölüsü yeter be ölüsü ama yok işte yok oğlu yok bu adamda kapasite yok

10 numara
29.07.2007, 18:16
ya bu yattarashow ziya'nın kankisi galiba baksanıza nerdeyse ilah ilan edicek adamı............

A.Alper
29.07.2007, 18:23

Dün sinirden nete girmedim biri bunları yazmış Allah aşkına çimdik atın bana gerçek değil deyin.

erdal6167
29.07.2007, 18:27
lütfen dikkat

butthead
29.07.2007, 18:31
ersun ersun diye cok demistik bazı arkadaslarla istikrar dediler neyin istikrarı allah askına 2. yarı cok iyiiymisizzz
sen bu korkak mantaliteyle neyin istikrarını istiosun 4.lügünmü????

ts@dc
29.07.2007, 18:35
yoksa yer bitirir mi Trabzon bu adamin kariyerini baslamadan.

http://www.ajansspor.com/ajansspor/ozelroportaj/h/20070705/ikinci_degil_birinci_adam_olmak_isterim.html

Gecen DigiTurk'te seyrettim bir roportajini. Oldukca akli basinda, iki kelimeyi duzgun bir sekilde bir araya getirebilen ender futbol adamlarinda biri gibi durdu.

Gercekci olursak bu takimla sampiyon olmamiz cok kolay gozukmuyor. Neden ileriye donuk bir plan yapip biraz daha sabretmiyoruz.

Gokdeniz de dahil olmak uzere, cogu futbolcunun artik TS'ye verecegi birsey kalmamis gibi gozukuyor. Iyi niyetliler ama hem TS hem de kendileri cok yiprandi bu birkac yillik yonetim yanlislari yuzunden.

Bu morelle de ligin gitmesi imkansiz.

Bence bir an once cekilsinler.

Cogunuz sevmiyor biliyorum ama MAY ciksa dese ki yeter artik cekilin ben geliyorum... denize dusen gibi sarilacagiz adama.

Keske Agaoglu elini artik tasin altina sokmasinin zamanin geldigini gorse.

Ortaligi bu firsatcilara biraktilar. TS ne hale geldi.

Yok mu yureginde TS sevgisinden baska birsey olmadan ortaya cikacak bir insan. Gucu, kuveeti, parasi, kariyeri zaten var olan, TS'yi bunun icin kullanmayacak biri. Ozellikle Oftas'taki sahsin disinda biri!

erdal6167
29.07.2007, 18:35
DOĞAN’IN İNCE HESABI
Teknik direktör Ziya Doğan da elendikleri için çok üzgün olduklarını, ancak ligde bunu lehlerine çevireceklerini vurguladı. Doğan, “Eksikliklerimiz var. Ama lige kadar bunları tamamlayacağız. Bu durumu avantaja çevirebiliriz. Rakiplerimiz 3 kulvarda yarışırken, yani Avrupa’da da mücadele ederken, biz ligde haftada bir maç oynayacağız. Böylece olumsuzluktan, olumlu bir durum ortaya çıkarabiliriz'' dedi

takımı ne hale düşürdüler, bunlar hep kayseri için, amac bizi düşürüp onları bizim konum agetirmek, bakın da görün bir önlem almazsak bu iş böyle olacak, büyükşehir belediye kayseri

Cabri61
29.07.2007, 18:39
iyiki de elenmişiz demekten kendimi alamıyorum.biz daha önce niye düşünemedik vllaznia ya elenirdik.:(

onurkaradeniz
29.07.2007, 18:41
helal sana ziya senin kadar rezil bi hoca görmedim ben yaa ne bomba adamsın sen her mağlubiyete bi kılıf buluyosun sanki maçı bi tek sen izliyosun taraftar görmüyo neden yenildiğimizi! adam değilsin defol git utanman varsa biraz !!!

Fatih
29.07.2007, 18:43
ben ersunu istiyorum şahsen

EmrahYalçınalp
29.07.2007, 19:11

Sonuna kadar.
Güzel kardeşim, sadece şu linki incele bir lütfen.
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=29&macID=3836

İtalya-Türkiye maçı.
İlk 11'de bak bakalım kaç Trabzonsporlu var.
Ve bak bakalım 90 dakika boyunca değiştirilen olmuş mu?
Ve bu kadroda olmayan Ünal'ı, Şota'yı, Arçil'i, hatta 3-5-2'nin en önemli mevkilerinden birinde yıllarca "tık" demeyen Lemi'yi de koy.
Ondan sonra kendin cevap ver... Bu devri yaşamış ben, ZD'ın "modern futbol" dediği o ücube şeyi yer miyim?

Yahu ben şampiyonluk, kupa, 3 puan istiyorsam namerdim. Tüküreyim Erciyes'ten, Kasımpaşa'dan, Sivas'tan alacağımız 1'er puana. Bu takım top oynasın. Başka derdimiz yok. Ve hezeyanlara kapılıp 4-5 tane önliberoyu takıma doldururken sol açığı bir senedir unutan biri de olmasın başımızda.

Emrullah
29.07.2007, 19:16
Ziya Doğan'ın suçu yok.Vizyonsuz< bir yönetimin getireceği teknik direktör ancak bu kadar olabilir. Tek suçlu yönetim.

Emre B.
29.07.2007, 19:23
Şampiyonluk istemiyorum adam gibi futbol oynamak istiyorum.Takımımı zevkle izlemek istiyorum.Çok değil 2 sene önce çok güzel futbol oynuyoduk.3 pasta defanstan gelip gol attığımızı hatırlıyorum.

efkarlitaraftar
29.07.2007, 19:24
Bu aksam Toplanti yapilacakmis.
Hadi hayirlisi

antagonist
29.07.2007, 19:29
Ufak bir kıyas:

Eller--->Tayfun
Stepanov--->Tolga
M.Ocak--->Celaleddin (M.Ocak İBB'ye hibe edilmiştir.)
Marcelinho--->Ceyhun
Kiki--->M.Keçeli
F.Tekke---+A.Güzeldal--->E.Martin+Umut
Szymek--->Ayman
F.Akyel--->Erdinç

Hangileri daha mental futbolcu?Tabii ki sağdakiler. ;)

bakigokhan
29.07.2007, 19:32
Goethe'nin son sözlerini bir güzel Victor Hugo'ya mal etmiş ya helal olsun yazarımıza. Edebiyat dünyasında da transfer oluyordu da biz mi bilmiyorduk?

Ortada koca bir fiyasko var millet Gümüşhaneli-Trabzonlu muhabbeti yürütüyor. Birinin saçmalaması bir öncekinin saçmalıklarını mübah mı gösteriyor yani? İmam böyle yaparsa...

Geri kalmışlık bir bütündür parçalanamaz.

tebrikler:)Birilerini istifaya davet ederken bile kendi çıkarları doğrultusunda ona buna laf yetiştirme uğraşısında olanlar var ne yazıkki aramızda.bu takımın rantı ne büyüktür ki hala jkendi payını doldurmayı düşünğyorlar.Ama gümüşhanespor olmak üzere olan takımımız oraya vardığında gemiyi ilk terkedenler de onlar olacaktır kuşkusuz.

bakigokhan
29.07.2007, 19:34
Ufak bir kıyas:

Eller--->Tayfun
Stepanov--->Tolga
M.Ocak--->Celaleddin (M.Ocak İBB'ye hibe edilmiştir.)
Marcelinho--->Ceyhun
Kiki--->M.Keçeli
F.Tekke---+A.Güzeldal--->E.Martin+Umut
Szymek--->Ayman
F.Akyel--->Erdinç

Hangileri daha mental futbolcu?Tabii ki sağdakiler. ;)

tebrikler takım nasıl küçültülür burda yazıyor işte
bu arada
küçük bir düzeltme murat ocak değil ali güzeldal dolaylı olarak hibe edilmiştir sağolsunlar

antagonist
29.07.2007, 19:35
küçük bir düzeltme murat ocak değil ali güzeldal dolaylı olarak hibe adilmiştir sağolsunlar

Bildiğim kadarıyla;M.Ocak da eski takımı olan İBB'ye bedavaya verildi...

Emre B.
29.07.2007, 19:38
Bildiğim kadarıyla;M.Ocak da eski takımı olan İBB'ye bedavaya verildi...

O zaman İBB'ye Ali Güzeldal+Murat Ocak+900 bin Euro:alkış::alkış:

+1AhmeT
29.07.2007, 19:40
bu maçtada gördüğümüz gibi ziya doğan faktörü vardı.helal olsun! takımı çok güzel yönlendiriyor. bu gidişle bu sene kesin ziya doğan şampiyondur.:D

erol-61
29.07.2007, 19:42
hani ŞENOL hocayı ana avrat sövüp gönderen delikenlılar nerde niye bu ZAVALLILARA bişey yapamıyosunuz acaba TRABZONLU değil bizim evladımız değil ondanmı acaba

Enes Berfin
29.07.2007, 19:54
Güzel kardeşim, sadece şu linki incele bir lütfen.
http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=29&macID=3836

İtalya-Türkiye maçı.
İlk 11'de bak bakalım kaç Trabzonsporlu var.
Ve bak bakalım 90 dakika boyunca değiştirilen olmuş mu?
Ve bu kadroda olmayan Ünal'ı, Şota'yı, Arçil'i, hatta 3-5-2'nin en önemli mevkilerinden birinde yıllarca "tık" demeyen Lemi'yi de koy.
Ondan sonra kendin cevap ver... Bu devri yaşamış ben, ZD'ın "modern futbol" dediği o ücube şeyi yer miyim?

Yahu ben şampiyonluk, kupa, 3 puan istiyorsam namerdim. Tüküreyim Erciyes'ten, Kasımpaşa'dan, Sivas'tan alacağımız 1'er puana. Bu takım top oynasın. Başka derdimiz yok. Ve hezeyanlara kapılıp 4-5 tane önliberoyu takıma doldururken sol açığı bir senedir unutan biri de olmasın başımızda.

Tamam abi dedigin olsun, bundan sonra Ziya Dogan hakkinda yorum yapmamaya calisacagim.

BDiler61
29.07.2007, 19:57
geçen sene lazoroniye olan bu sene ziyaya olacak ama iş işten geçmiş olacak malesef

karatasof
29.07.2007, 20:15
Hiçbir umut kırıntısı taşımadan ama yinede çıkmamış can misali bu akşam yapılacak toplantıda bu ZD denen ucubeden kurtulabilecekmiyiz diye bekleyeceğim.Adamla ilgili bir çok şey yazıldı çizildi,artık daha fazla yazmanın anlamı yok.Benim asıl korkum bu derisi beş para etmez adama biri bu açıklamalarından sonra birşey yapacak ve adam için olmadık methiyeler dizilecek.Kör ölür badem gözlü olur,kel ölür sırma saçlı olur misali..Lütfen yönetici konumunda bulunanlar sizinde bunda vebaliniz büyük olur.Bir an önce bu canlı bombayı paketleyip Trabzondan uzaklaştırın.Artık yeter.....

shenka61
29.07.2007, 20:16
ziya doğan istifa... ziya doğan istifa

BDiler61
29.07.2007, 20:16
yyönetim saat 18 den beri toplantıdaymış inşallah beklediğimiz kararlar çıkar

Mantalite61
29.07.2007, 20:24
kendileri gitmedikten sonra ziyayı gönderseler ne olacak?

karatasof
29.07.2007, 20:30
kendileri gitmedikten sonra ziyayı gönderseler ne olacak?

ZD'yi göndersinler en başta ben iyi olacağım.Ondan sonra birçok insan iyi olacak.Daha sonra iyi futbol seyretmek isteyenler iyi olacak.10 kişi ile defans yap ileride bir uzun boyluyu bırak topları sağdan soldan ona doğru şişir anlayışı bitecek.Verkaç araya pas adam kaçırma gibi futbolun içinde olan ama bizim unuttuğumuz güzellikler ortaya çıkacak.En güzeli mantık süzgeci çalışmayan bir mantalıtemiz olmayacak.

50grad
29.07.2007, 20:35
yönetim kurulunun toplantida oldugu ve toplantinin hala devam ettigi haberi onlarin yönetime gelisinden bu yana aldigim en güzel haber sanirim. bugün dananin kuyrugu kopmayacaksa ne zaman kopacak merak ediyorum. ve ziyanin da su and a otel odasinda ne yaptigini biliyorum! bir ip bulup utancindna kendisini asmayacagina göre valizini toplamakla mesgul oluyordur ve yeni takimina transfer etmek üzere keceli tolga ayman hasan ve erdincle telefonlasiyordur.

A.Alper
29.07.2007, 20:38
Bu toplantıdan ancak istikrar çıkar bunlar istikrarı çok sever :cool: