PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daha Neyi Bekliyoruz?

61OKTAY
22.09.2007, 15:20
Trabzonlu Ama Istanbulun Kolase Olmus Tff Baskani Icin
Sahaya Adalet Icin Cikan Hakemin,adaletin Ne Anlama Geldigini Bilmeyen Adamlari Icin
Futbolun Istanbuldan Ibaret Oldugunu Sana Sozde Tarafsiz Basini Icin
Futbolun Sahada Oynanip Eglenilen Bi Spor Oldugunu Unutup Masadan Kalkmayan Baskanlari Icin
Futbolun Sozde Tarafsiz Sponsorlarinin Urunlerini Kullanmamak Icin
Bizi Parcalamak Icin Birlesmis Bu Adamlar Icin Hicmi Bisey Yapasiniz Yok....
Hic Bisey Mi

tbs1
22.09.2007, 17:14
Bir an önce etkili ve bize yakışan şekilde tepkimizi gösterecek organisazyonlar yapmalıyız.

TSezgin61
22.09.2007, 17:17
taraftarda istek yokki. heycan yok....nerde o papilanin katlettigi sampiyonlugumuzun dönemindeki heycan...

Sencer Bulut
22.09.2007, 17:25
bu takım bitmis ne yöneticisi kalmıs ne baskanı kalmıs nede taraftarı!..İstinbul sonunda amacına ulastı bi büyügü yok etti:(:(:(

onur_alabuga_61
22.09.2007, 17:29
bmn olarak bir organizasyon lazım bu şart ama kimse buna kulak vermiyo manisa maçı sonrası fenerbahçeliş bir deli bile benle trabzonsporla daalga geçti ramazan ramazan kendisini dövdürecekti bana kendimi zor tuttum ama dedeimki sonra deli de haklı bu dünyanının sonuda gelsae trabzonspor şampiyon olamaza bu kafayla ama herzamanki gibi o umutta hep içimde oluyor!!!!!!!!

onur_alabuga_61
22.09.2007, 17:31
bu takım bitmis ne yöneticisi kalmıs ne baskanı kalmıs nede taraftarı!..İstinbul sonunda amacına ulastı bi büyügü yok etti:(:(:(

haklısın the end efsane bitti buraya kadar

Mehmet Fatih Yavuz
22.09.2007, 17:31
tepki mepki çıkmaz.
taraftar gruplarını elinin altına aldıktan sonra.......
hiç boşa beklemeyin..

İskender Çakmak
22.09.2007, 17:35
efsaneler bitmez yüzyıllar boyu sürer ancak hikaye ve masallar biter bizde bir efsaneyiz ve hiçbir zmn bitmeyeceğiz evet güzel bir organizasyon ile federasyon binasını yıkabiliriz herkes neyin ne olduğunu bilmnesi lazım Trabzonspor taraftarı budur demesi lazım ama abilerimiz hiçbişey yapmıyr

kalavara
22.09.2007, 17:38
sen de bu söylediklerinle onların ekmeğine yağ sürüyorsun.yapmayın böyle.trabzon kocaman bir kültürdür ve bu kadar çabuk bitmez.kimse merak etmesin.bu takım yeniden ayağa kalkar.yeterki biz inancımızı kaybetmeyelim.asıl çöküş bizim gençlerbirliği gibi olmamızdır.büyük olmak taraftarla olur.taraftar asla umudunu yitirmemeli.öyle bir gün olur ki trabzon adını en tepeye yazdırır.korkmayın.trabzon bizim içimzde ve asla bitmez.

Emiroğlu
22.09.2007, 17:41
Yumurtayı bekliyoruz...

havzalı61
22.09.2007, 18:22
sağol albayrak amacınıza ulaştınız şimdi rahat rahat ihalelerine koşabilirsin

efulim67
22.09.2007, 18:26
Evet buyurun nasıl bir tepki yapacağız. Herkes fikirlerini sunsun. Oylayalım en etkilisini yapalım.
Sinirim geçmiyor hadiyin daaa !!!

Turgut Altun
22.09.2007, 18:28
haklısın the end efsane bitti buraya kadar

dün mü bitti? bugün mü?komik olmayın.

ne bitmesi neden bahsediyorsunuz siz.bir silkinin kendinize gelin.yönetimler, teknik ekip, futbolcular, hepsi gelip geçicidir.ama bu efsane doğduysa bitirmek kimsenin elinde değildir.yeniden şaha kalkmak için doğru isimlere ihtiyacı var sadece.

Ayhan Yüksek
22.09.2007, 18:45
Efsane bitmez asla, ama üstümüzde bi ölü toprağı var derhal silkinmemiz ve dimdik ayakta olduğumuzu göstermemiz lazım dosta düşmana

Fatih
22.09.2007, 18:46
artık aralığı beklemekten başka yapacak bişi yok

Erdem Keser
22.09.2007, 18:48
Hic bisey yapamayiz

Mehmet_Mercanlı
22.09.2007, 18:51
Yumurtayı bekliyoruz...

yumurta coktan beridir orda...! ama galıba birazdaha durursak yumurda da bulamıcaz :rolleyes:

Erkut Ay
22.09.2007, 18:52
duyguların öldüğü an bende takımla ilgili hiçbirşey hisstmiyorum artık başındaki şerefsizlere nefretten başka.........

afsbahar
22.09.2007, 19:01
takımın başındakiler defolup gitmeden bizim takımda 1 cm. bile ilerleme olamaz. bu reziller en kısa zamanda gitmeli.

Recep Çaltepe
22.09.2007, 19:08
Bu yönetim ve teknik direktör bir adım gelsin, biz 1000 adım gitmeye razıyız! Hem de seve seve!

Ali İhsan
22.09.2007, 20:13
Bu sezon her hangi bir beklentisi olmadan başlayan takımımızın şu anki performansı ve topladığı puanlar bana şaşırtıcı gelmiyor. Yapılan hakem hataları ve masabaşı olayları da nedense beni hiç şaşırtmıyor. Taraftardan ses gelmemesi herhalde bunları zaten önceden tahmin etmesinden ve yılların getirdiği bıkkınlıktan kaynaklanıyor.

mensure 61
22.09.2007, 20:15
Bakıyorumda günlerdir birşeyler yazıyoruz ama halen bir ses yok :( biz böyle susmaya devam edersek yakında Trabzonspor kalmıyıcak !!!

ayvaz
22.09.2007, 20:24
Herkes diyoki artık tepki göstermek gerekiyo bişeyler yapmak gerekiyo diyooo ama bişey yapan yok. bu yazılanları uygulamaya dökmedikten sonra biz daha çok yenilir istanbul basını altında daha çok eziliriz.neden site yönetimi bi protesto başlatmıyor acaba. Sanırım bmn nin tarafsız olarakmı kalmasını istediklerinden. Ne farkeder zaten tarafsız bakıldığında protesto edilmesi gerekir. edilmediğindee taraflı olunmuyormu. Bakın geçtiğimiz haftalarda sanal potesto yapıldı üstelik bu yönetimede değil bu güne kadar TRABZOBSPOR a haksız şekilde davrananlara dair yapıldı buna neden BMN katılmadı?? Sitenin var oluş amacı TRABZONSPOR taraftarını bir araya toplamak konuşmasını tartışmasını birlik olmasını organizasyon yapmasını tepkisini göstermesini eleştirmesini sevincini göstermesi için değilmidir.?

AYYILDIZ
22.09.2007, 20:33
2 hafta sonra olimpiyatta mac var Bmn olarak buyuk katilim gosterip tepkimizi medenice koyabiliriz

coskun0661
22.09.2007, 20:41
artık aralığı beklemekten başka yapacak bişi yok

galiba :confused:

61OKTAY
22.09.2007, 21:27
demek yok haaa.....
o zaman bu büyük çöküşü seyretmeye devam edin.

Kamil Çakmak
22.09.2007, 21:39
Tepki organizasyonları taraftar gruplarının bir araya gelip nasıl yapılacağına dair yön vermesi ile mümkün olacaktır. Bmn olarakta Tepkilerin gösterildği bölgelerde katkı yapılabilir ancak. Çünkü burdan yazan renkdaşların her biri ayrı bir memleketten. Biz sadece maillerle pretosto yapabiliriz.

Ama sessiz kalınmamalı gereken yerlere gereken tepkiler derhal verilmelidir.

muharrem demirc
22.09.2007, 21:52
bitik takımın bitik taraftarlarına selam...koskoca camia nuri ve ziyayı kovacak gücü kendinde bulamıyorsa herşey bitmiş demektir. Nuri aralıkta yine seçilirse şaşırmam. bu taraftara Nuri bile çok....nurinin ziyanın fiziki müdahale olmadan gitmeleri imkansız adamlar çiftlik yapmışlar kulübü.....sinirimden klavyeyi kıracağım

Murat Erdem
22.09.2007, 21:56
bütün dertlerimizin çözümü bizde eskiden 2-3 maç takım kötü gitse avniaker de 1 mağlubiyet alsak taraftar yani biz yeryerinden oynatır stadı yakaryıkar ya hocayı ya yönetim değiştirirdik bir an önce gerekli tepkiyi gösterip bu nuri ve ziya denen kanserli hücreden kurtulmamız gerek yoksa bütün bünyeyi kaplayıp bizi mahvedicekler bir musibet bin nasihattan iyidir demişler tepkimizi koyalım artık başka yol kalmadı tek yol isyan

Murat Erdem
22.09.2007, 21:58
tekrar ediyorum tek yol isyannnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

hüseyin1975
22.09.2007, 22:02
Daha neyi bekliyoruz?

Baskanin bu Aksam aciklama yapmasini bekliyoruz ama yok.

Ona göre Yol cizebiliriz!

Murat Erdem
22.09.2007, 22:06
bordomavi isyanın zamanı geldi geçiyor arkadaşlar artık bunlar taraftarın bütün kırmızı hatlarını ihlal ettiler isyanı hakettiler dirgeni yiyen sıpa gelmezmiş sapa şeriatın kestiği parmak acımazmış kendi düşen ağlamazmış arkadaşlar isyan edelim bu rezalete ihtilal yapalım kurtaralım birtane trabzonsporumuzu bu adilerden

karayamayman
22.09.2007, 22:40
dün mü bitti? bugün mü?komik olmayın.

ne bitmesi neden bahsediyorsunuz siz.bir silkinin kendinize gelin.yönetimler, teknik ekip, futbolcular, hepsi gelip geçicidir.ama bu efsane doğduysa bitirmek kimsenin elinde değildir.yeniden şaha kalkmak için doğru isimlere ihtiyacı var sadece.

TDK sözlüğü

Efsane:Eski çağlardan beri söylenegelen, olağanüstü varlıkları, olayları konu edinen hayalî hikâye, söylence.
Gerçeğe dayanmayan, asılsız söz, hikâye vb.

Bu kafayla devam edersek sözlük anlamıyla efsane olacağız...

bordoylamavi
22.09.2007, 22:57
turunculu adam ne düşünüyor şu anda

Ali Yerlikaya
22.09.2007, 23:05
Cöküsümüzü seyretmekten baska bisey yaptigimiz maalesef elimidende cok sey gelmiyor sözde Trabzonspor sever büyüklerimiz seslerini cikartmasi lazim ama hepsi susuyor. Sustukca eziliyoruz insallah en yakin zamanda bu yönetim ile teknik kadro degisirde, yine basarilar yasariz.

Şuayip Aydın
22.09.2007, 23:13
yapilacak tek bir sey var oda bundan sonra trabzona gelen butun taraftar olsun futbolcu;ar olsun dayak yiyip oyle gidecek yani eski trabzon yeniden gelecek her hafta olay cikmasi lazim tsde

batugol
22.09.2007, 23:15
her buyuk hareketin arkasinda guclu bir lider vardir
bizim en buyuk eksigimiz guvenebilecegimiz bir liderin olmamasi

siz_61
22.09.2007, 23:32
her buyuk hareketin arkasinda guclu bir lider vardir
bizim en buyuk eksigimiz guvenebilecegimiz bir liderin olmamasi
en buyuk lider trabzonspor

burnaklioglu
22.09.2007, 23:39
Hareket Zamanı!!!!!

Karadağ06
23.09.2007, 00:03
ya efsane bıttı büyüklük gıttı gıbı bos laflar etmeyın
sonra baskalarına kızarsınız trabzonspor buyuk değıl deyenlere.
once buyuk olduğumuza kendımız ınanalım bır cogumuz ınanıyo gercekten ama...

OZDEN61
23.09.2007, 00:28
bordomavi net trabzonspor un en buyuk taraftar sitesi. site yonetimi olarak yonetim ve ziya aleyhinde bir organizasyon, protesto yapamazmıyız. neden sadece burada yorumla kalalım. artık uygulamaya gecme vakti gelmedimi. bizi her alanda kuculten, hemen herkesin sempatiyle baktıgı ama simdi trabzona iyi oldu diyen, dusman olan diger takım taraftarlarına bizi rezil eden yonetim ve ziya icin artık bir organizasyon lazım beklemek istemiyoruzz.....

attagümüshane
23.09.2007, 00:45
bence ilk istanbul maçında istanbulda büyük bir kalabalık yaratalım.
stada girmesek de gidelim oraya ve sokaklarda caddelrde heryerde biz olalım formamızla kaşkolumuzla.
ankara bursa istanbul trabzon..birçok yerden katılım olsun.

Samet Başdağ
23.09.2007, 00:53
protesto için msn de kişisel iletimizin başına top işareti koyalım

Şuayip Aydın
23.09.2007, 00:57
protesto için msn de kişisel iletimizin başına top işareti koyalım
yuh artik yok bence lolitop koyalim abi etme ya ne topu ne anlatcaz top isaretiyle millete bence daha mantikli bisey olmali

Samet Başdağ
23.09.2007, 00:58
gülmü koyalım:)

Şuayip Aydın
23.09.2007, 01:00
gülmü koyalım:)
yok anlamadin abi ne anlatacaz biz millete top isaetiyle onu demek istiyom ben

Samet Başdağ
23.09.2007, 01:02
hani bize haksızlık yapılmıyorya onu anlatacaz:)sadece bi fikirdi