PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geri Dön Vestel !

Murat'
21.09.2007, 16:02
Ey vestel trabzonspor -sivasspor maçını bahane ederek çekildiğin manisaspor sponsorluğuna hemen dön.....trabzonsporun adını ağzına alarak çekildiğin sponsorluğa geri dön....

Erkut Ay
21.09.2007, 16:12
bu mutlu haberle bir gece yapıp takımlarına dönerler artık kına yaksınlar şimdi ukala herifler.........

Recep Çaltepe
21.09.2007, 16:12
Vestel resmen kontrpiyede kaldı şimdi. Ama bilin ki geri dönmeyeceklerdir. Çünkü çekilmelerinin altında başka sebepler vardı. Bahane Trabzonspor oldu. Çekilme bahanesi olarak öne sürdükleri karar ortadan kalktı ancak bunlar o kadar yaratıcılar ki "çevirip çevirip kazı yakmayacaklardır"

Vestel geri dönmeyecektir!

Samet Yildirim
21.09.2007, 16:14
VESTEL MANISA kulüp mü onlarin bu olaylardan sonra kendi aynalarina bile bakma haklariiiiiiiii yoooooooooooook.......zaten baksalar bile kendilerinden utanmalari gerekir...bundan sonra her SIVAS VE MANISA maclari 3puan degil 6puan demek....

TRABZON-ANTI ISTANBUL.....

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Emorfo
21.09.2007, 16:19
Dönmüyorlar, buyrun çakalların iki yüzü, diğer yüzü;

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu'nun Trabzonspor-Sivasspor maçıyla ilgili kararının, Vestel'in sponsorluktan çekilmesi kararını nasıl etkileyeceği şeklindeki soruya Çubukçu, "Ben 'Kirli futboldan artık çekiliyoruz' dediğim zaman kulüp ismi beyan etmedim. İlgili maç ilgili karar demiştim. Şu anda da yine ilgili maç ve ilgili karar bizi bağlamıyor diyorum. Bu değişen karar Türk futbolundaki kirlenmenin ortadan kalktığı anlamına gelmez. Bu kirliliğin işte ne kadar büyük boyutta olduğunun ispatı anlamına gelir. Bu benim şahsi değerlendirmem. Dolayısıyla Vestel sponsorluğunun çekilmesi kirli futboldan artık kaçmaktır. Vestel kesinlikle sponsorluğa dönmeyecektir" açıklamasında bulundu.

bordoylamavi
21.09.2007, 16:27
bence geri dönmesinler sivasa sponsor olsunlar
vestel sivasspor

Mustafa
21.09.2007, 16:28
bizi bahane ettiler zaten kacacak yer arıyorlardı vestel çok kötü bir reklam yaptı böylece bundan sonra vestel in hiçbir ürününü almayacagım(daha öncede almıyordum gerci) vede tanıdıgım kimseye aldırmayacagımda

Ayhan Yüksek
21.09.2007, 16:28
çubukçu çok ikiyüzlü çok riyakarsın nasılda uyduruvermişsin kılıfına seni kurnaz seni siz o kirliliğin ta kendisisiniz çubukçuuu

Murat'
21.09.2007, 16:30

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu'nun Trabzonspor-Sivasspor maçıyla ilgili kararının, Vestel'in sponsorluktan çekilmesi kararını nasıl etkileyeceği şeklindeki soruya Çubukçu, "Ben 'Kirli futboldan artık çekiliyoruz' dediğim zaman kulüp ismi beyan etmedim. İlgili maç ilgili karar demiştim. Şu anda da yine ilgili maç ve ilgili karar bizi bağlamıyor diyorum. Bu değişen karar Türk futbolundaki kirlenmenin ortadan kalktığı anlamına gelmez. Bu kirliliğin işte ne kadar büyük boyutta olduğunun ispatı anlamına gelir. Bu benim şahsi değerlendirmem. Dolayısıyla Vestel sponsorluğunun çekilmesi kirli futboldan artık kaçmaktır. Vestel kesinlikle sponsorluğa dönmeyecektir" açıklamasında bulundu.

sayın çubukçu bu karar sizi bağlamıyorduda neden avaz avaz tvlerde bağırdınız...

melih61
21.09.2007, 16:31
bunların alayı leblebi çocuuu!!!

Burhan61
21.09.2007, 16:33
haluk çubukçu efendi,

seni geçen yılki söylemlerinden dolayı adam sanmıştım. yazıklar olsun.

Burhan61
21.09.2007, 16:35
sadece vestel değil, zorlu grubunun herhangi bir ürününü alırsam adam değilim.

Cengiz Çubukcu
21.09.2007, 16:37
arkadaşlar çubukcuya laf yok ...akrabam olur :)

61OKTAY
21.09.2007, 16:42
zorlunun ne kadar cimri olduğunu bilmeyen yoktur
takım için harcadıkları kendilerine göre fuzuli olan paradan bıktıkları için
bi bahane aradıılar buldukları gibide kaçtılar bunun gerçeği bu

Erkut Ay
21.09.2007, 16:44
dönemez kişilik sorunları var bahaneyi buldular bırakırlarmı kozlarını saldırı çirkeflik hepsi bunlarda...

Can basten
21.09.2007, 16:54
arkadaşlar çubukcuya laf yok ...akrabam olur :)

Akraban mı olur? Allah cezanı verecek o zaman. :D:D:D

Şaka bir yana, bence Tahkim'in kararı en çok Vestel yetkililerini üzmüştür. Bahaneleri ortadan kalkmış oldu.

The Legend
21.09.2007, 17:00
gel VESTEL gel... bak lig tertemiz oldu.:mad:

Kadir
21.09.2007, 17:01
vestel geri dönmez çünkü futbola para yatırmak istemiyolar yatırdılarda ne oldu ? vestel geçen yıl küme düşüyodu.

Sefa Murat Dokuz
21.09.2007, 17:03
tertemizl ig vestel dön hadi dösene .........

sbay
21.09.2007, 17:13
bırakın kendi hallerine...vestel karlı çıkmayacağı hiçbir işe girmez....

Cengiz Çubukcu
21.09.2007, 17:23
Akraban mı olur? Allah cezanı verecek o zaman. :D:D:D

Şaka bir yana, bence Tahkim'in kararı en çok Vestel yetkililerini üzmüştür. Bahaneleri ortadan kalkmış oldu.

şaka tabi ki ..Allah korusun.. :)

Recep Çaltepe
21.09.2007, 17:32
Vestel resmen kontrpiyede kaldı şimdi. Ama bilin ki geri dönmeyeceklerdir. Çünkü çekilmelerinin altında başka sebepler vardı. Bahane Trabzonspor oldu. Çekilme bahanesi olarak öne sürdükleri karar ortadan kalktı ancak bunlar o kadar yaratıcılar ki "çevirip çevirip kazı yakmayacaklardır"

Vestel geri dönmeyecektir!

Bir saat önce söylemiştim. Beni yalanlamadıkları için teşekkür ediyorum kendilerine!

Bu da Ajansspor'da yer alan haber:

Çubukçu: "Haklılığımız ortaya çıktı"

Vestel Manisaspor Başkanı Haluk Çubukçu, Tahkim Kurulu'nun Trabzonspor-Sivasspor maçına ilişkin olarak "müsabakanın yeniden oynanması" kararını bozmasının sponsorluktan çekilme gerekçelerinin haklılığını ortaya koyduğunu savundu.

21 Eylül 2007, 17:10

Çubukçu yaptığı açıklamada, Vestel'in sponsorluktan çekilme kararını, yalnızca Trabzonspor-Sivasspor ve Vestel Manisaspor-Sakaryaspor maçlarına ilişkin verilen kararlar arasındaki tutarsızlık nedeniyle almadığını, bu durumun bardağı taşıran son damla olduğunu kaydetti.

Dolayısıyla Tahkim Kurulu'nun kararı bozmasından sonra Vestel'in sponsorluktan çekilmekten vazgeçmesinin söz konusu olmayacağını belirten Çubukçu, şöyle konuştu:
''Biz her zaman 'Temiz Futbol' diyoruz. Sponsorluktan çekilmemize yol açan şey tüm kulüplere eşit mesafede bir futbol yönetiminin olmamasıdır. Dünkü karar bizim bu iddiamızın ne kadar doğru olduğunu ortaya koymuştur. Kulüplere eşit mesafede futbolun yönetildiğine hala inanmıyoruz. Vestel'in geri dönmesi söz konusu değil, çünkü bu karar münhasıran bu olay üzerine alınmadı.''

Çubukçu, Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar'ın, ''1 Haziran 2008'e kadar Vestel devam etsin'' önerisinin daha önce de Vestel İcra Kurulu'na götürüldüğünü, ancak kabul edilmediğini belirterek, '' Tabii ki burada son kararı verecek Vestel İcra Kurulu ve sayın Ahmet Nazif Zorlu'dur. Ancak Vestel şu an sponsorluğu bıraktı. Ne kademeli olarak çekilme, ne de geri dönüş söz konusudur'' dedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070921/cubukcu_hakliligimiz_ortaya_cikti.html

-----

Bir de "haklılığımız ortaya çıktı" deyip ortaya çıkan son durumdan bile kendilerine pay biçiyorlar."Çevir kazı yanmasın" demiştim ama şimdi bunları tarif edebilecek hiç bir söz bulamıyorum.

Ah şunları bugün sahada bi rezil kepaze etsek!

maskeli61
21.09.2007, 18:02
evinde vestel markasına ait hiç bir eşya yok bundan sonrada olmucak annemin mutfak robotunu o akşam kırmıştım ona yenisini aldım beko :) bundan sonra vestel markalı hiçbirşey benim evime giremez.....

Emirhan Makul
21.09.2007, 18:05
bunlar o kadar dönektirki bakın dönerler ama tahmin etmiyorum bizim yüzümüzden bırakmadı o adam takımııı kendi maddi olaylarından karar verilmişdi de işte bahane olduu

ilhan
21.09.2007, 18:21
Vestel , Lütfen geri dönme.

Cehenneme kadar yolun var.

sanatik
21.09.2007, 18:23
oooooooooooooooooo bekoo

geri dön vestel geri dön, uydurmalar ile kacip gitme, dogru dürüst adam ol dogruyu söyle, yamuk olma yamuk.

Badaloğlu
21.09.2007, 18:24
Arkadaşlar, siz herhalde ekonomi haberleri okumuyor ya da dinlemiyorsunuz!!!Vestel'in Manisaspor'a sponluktan vazgeçmesinin asıl nedeni kirli yada omo ile yıkanmış beyaz futbol değildir...Buyurun okuyun...Sonrada Vestel ile ilgili yorumları bu bağlamda yapalım...

Avrupa LCD'ye Döndü Vestel Zarar Etti

18 Eylül 2007 11:55

Vestel, Avrupa’da LCD televizyon fiyatlarındaki hızlı düşüş yüzünden yılın ilk yarısında zarar açıkladı.
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4101395.jpg Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş, en önemli ihracat pazarı olan Avrupa’da özellikle LCD televizyon fiyatlarındaki hızlı düşüşün faaliyet marjlarını azaltmaya devam etmesiyle yılın ilk yarısında 35.26 milyon YTL zarar açıkladı.

Son 7 yıldır Türkiye’nin ihracat rekortmeni olan şirket, geçen yılın aynı döneminde 84.07 milyon YTL, bu yılın ilk çeyreğinde ise 37.7 milyon YTL zarar açıklamıştı. Vestel Dış Ticaret Başkanı Turan Erdoğan daha önce yaptığı açıklamada, dünyada özellikle tüplü televizyonlardan LCD ve panel televizyonlara geçiş olduğunu belirterek, Avrupa’da bu geçişin çok hızlı bir şekilde yaşandığını, bu dönüşümde de birçok şirketin zorlandığını söylemişti.

YÜKSEK REKABET: Oyak Yatırım’dan analist Cemal Demirtaş, şirketin performansının düşüklüğünde rekabetin yüksek olduğu Avrupa pazarında düşen televizyon fiyatlarının faaliyet marjlarını daralmasının etkili olduğunu belirterek, "TV pazarında görünüm hálá net değil ve istikrar işaretleri henüz görünmüyor. Yıllık bazda operasyonel kárlılıktaki düşüşte Avrupa pazarında tüplü televizyonlardan LCD’ye geçişin beklenenden hızlı olmasının ve bu pazarın zorlu koşullarının etkili olduğunu düşünüyoruz" dedi.

2006’DA KÁRDAYDI: Vestel Elektronik, yılın ilk altı ayında 68.5 milyon YTL net esas faaliyet zararı açıkladı. Geçen yılın aynı döneminde şirketin net esas faaliyet kárı 268.3 milyon YTL olmuştu. İMKB’nin internet sitesinde yer alan mali tablolara göre bu dönemde şirketin net dönem zararı, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 58 azalarak 84.07 milyon YTL’den 35.26 milyon YTL’ye düştü. Şirketin, yılın ilk altı ayındaki satış gelirleri ise geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 16.9 düşerek 2.53 milyar YTL’den 2.11 milyar YTL’ye geriledi.

4 MİLYON LCD: Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Ömer Yüngül, mayıs sonunda Reuters ile yaptığı söyleşide, Vestel Grubu’nun geçen yıl 3.6 milyar dolar olan satışlarını bu yıl sonunda 3.7 milyar dolara, 2006 yılındaki 2.8 milyar dolarlık ihracatlarını ise 2.9 milyar dolara çıkarmayı hedeflediklerini söylemişti. Yüngül söyleşide ayrıca, LCD’de bu sene 3 milyon adet olarak planlanan toplam satışların 4 milyon adeti bulmasını beklediklerini belirtmişti.

Yılın ikinci yarısı zarar kára dönecek

Her yılın ikinci yarısında Vestel’in cirasonun yüzde 50 oranında artığını belirten Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Ömer Yüngül, "Kimse merak etmesin. Kesinlikle yılın ikinci yarısında bu ilk 6 aylık dönemdeki zarar kapatılacak ve şirket yılı kárla tamamlayacak" dedi. Şu andan itibaren LCD panel arz yetersizliği nedeniyle artmaya başladığını belirten Yüngül, "LCD’de Avrupa’nın en büyük fabrikasıyız. Bu alanda çok büyük yatırımlar yaptık. Şu anda kasım-aralık teslimi için sipariş alıyoruz. Ayda 500 binin üzerinde LCD siparişi teslim ediyoruz. Tüm bu gelişmeler, yılın ilk 6 ayında Avrupa pazarında yaşanan gelişmelerin yarattığı zararı telafi ediyor" dedi. Türkiye’de işçilik ücretlerinin de hızla artığını anlatan Yüngül, şöyle devam etti: "Şu anda orta Avura’da işçilik ücretleri ortalama 500-600 dolar. Türkiye’de ise 1.000 dolara çıktı. Bu rakam bir zamanlar 300 dolardı. 300 dolar çok düşük, bunun 500-600 dolar seviyelerinde olması gerekir. Vestel bünyesinde 14 bin kişinin çalışıyor. Çalışan başına ayda 500 dolardan hesaplarsanız, ayda 7 milyon dolar orta Avrupa’ya göre daha fazla işçilik maliyetimiz var."

Şimdi yukarada yazılanlardan sonra bu adamlar nasıl Manisaya sponsor olacaklar?Yukarada yazılanlara göre bu sene geri dönmeleri zor.Dönmeleri için yılın ikinci yarısını bekleyin:D

BDiler61
21.09.2007, 18:31
döner yakında merak etmeyin vestel sivasspor

Mehmet Fatih Yavuz
21.09.2007, 18:41
oynadıkları tiyatro başlarına patladı..
şimdi kıvırma peşindeler..

herhangi bir vestel bayiine uğrarsam namerdim.

cabri
21.09.2007, 18:45
Bu işin altında ticari kaygılar yattığını ilk günden beri hep söyledik.. Bu haber de bunun kanıtı oldu. Bizi alet etmeleri büyük terbiyesizlik.

Recep Çaltepe
21.09.2007, 18:45
Ahmet Abi'nin dediği gibi piyasada Vestel ile ilgili zarar haberleri dolanıyor, bunlar da hala yok futbol kirli yok hakkımız yendi diye hava atıp duruyorlar. Oyunları böyle kafalarına geçer işte.

sanatik
21.09.2007, 18:54
Çubukçu: "Haklılığımız ortaya çıktı" 21 Eylül 2007, 17:10

Vestel Manisaspor Başkanı Haluk Çubukçu, Tahkim Kurulu'nun Trabzonspor-Sivasspor maçına ilişkin olarak "müsabakanın yeniden oynanması" kararını bozmasının sponsorluktan çekilme gerekçelerinin haklılığını ortaya koyduğunu savundu.

Çubukçu yaptığı açıklamada, Vestel'in sponsorluktan çekilme kararını, yalnızca Trabzonspor-Sivasspor ve Vestel Manisaspor-Sakaryaspor maçlarına ilişkin verilen kararlar arasındaki tutarsızlık nedeniyle almadığını, bu durumun bardağı taşıran son damla olduğunu kaydetti.

Dolayısıyla Tahkim Kurulu'nun kararı bozmasından sonra Vestel'in sponsorluktan çekilmekten vazgeçmesinin söz konusu olmayacağını belirten Çubukçu, şöyle konuştu:
''Biz her zaman 'Temiz Futbol' diyoruz. Sponsorluktan çekilmemize yol açan şey tüm kulüplere eşit mesafede bir futbol yönetiminin olmamasıdır. Dünkü karar bizim bu iddiamızın ne kadar doğru olduğunu ortaya koymuştur. Kulüplere eşit mesafede futbolun yönetildiğine hala inanmıyoruz. Vestel'in geri dönmesi söz konusu değil, çünkü bu karar münhasıran bu olay üzerine alınmadı.''

Çubukçu, Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar'ın, ''1 Haziran 2008'e kadar Vestel devam etsin'' önerisinin daha önce de Vestel İcra Kurulu'na götürüldüğünü, ancak kabul edilmediğini belirterek, '' Tabii ki burada son kararı verecek Vestel İcra Kurulu ve sayın Ahmet Nazif Zorlu'dur. Ancak Vestel şu an sponsorluğu bıraktı. Ne kademeli olarak çekilme, ne de geri dönüş söz konusudur'' dedi.

--------------

Hakliligin ortaya cikdiysa geri dön, ileri geri konusacagina, bu olay yüzünden degilde kivirma.

Ne kadar trabzonspor düsmani varki piyasada neler ile karsilasiyoruz.

anti--istanbul
21.09.2007, 19:05
Arkadaşlar herkes biliyor Trabzon maçının bahane olduğunu.Manisada istedikleri arazi olayı olmayınca bırakmak istediler ama baskı olunca bırakamadı.Asla geri dönmez

poetricus
21.09.2007, 19:08
Vestel'in Manisaspor'a sponsorluktan vazgeçmesinin asıl nedeni kirli ya da omo ile yıkanmış beyaz futbol değildir.
Onu biliyoruz da bahane olarak ileri sürdükleri hadisenin geçerliliği kalmadı. Şimdi ne zırvalayacaklarını merak ediyoruz.
Kıvırmalara başlamışlar da zaten.

Kaya
21.09.2007, 19:28
Umarım Trabzon'da hissedilir bir zarar yaşarlar.

hüseyin1975
21.09.2007, 19:42
Ben özlemedim.
Geri dönmesinler.

Selman
21.09.2007, 19:49
Şöyle bir açıklama da gelebilir;

"Biz futbol federasyonunun almış olduğu karardan sonra çekileceğimizi açıkladık, tahkim kurulu doğru yolu bulmuştur ama fedarasyon yetkilileri hala bu kirli futbolun içinde olduğu için dönmüyoruz":)

TheRapZoNe
21.09.2007, 19:50
Çubukçu: "Haklılığımız ortaya çıktı"

Kasım Hilal
21.09.2007, 19:51
O yurek ne gezer vestelde..

dumanpub
22.09.2007, 00:23
cehennem ve vestel evdeki vestelmürünü fakire verdim gördükçe delleniyorum

Murat'
22.09.2007, 10:49
Çubukçu: "Haklılığımız ortaya çıktı" 21 Eylül 2007, 17:10

--------------

Hakliligin ortaya cikdiysa geri dön, ileri geri konusacagina, bu olay yüzünden degilde kivirma.

Ne kadar trabzonspor düsmani varki piyasada neler ile karsilasiyoruz.

haluk çubukçu ne demek istiyor anlamıyorum valla .......nasıl bir karar çıksaydı memnun olacaktın haluk bey...

Çetin
22.09.2007, 11:38
yahu ne demişler eşşek hep eşşek kalır. yani para falan bir yere kadar. sonuçta aynaya bakınca insan eşşek olduğunu görüyordur. bazı şeyleride eşşek olmanın hıncıyla yapıyordur. anlayana

havzalı61
22.09.2007, 12:45
fener elle gol attğı zaman neredeydi bu temiz lig destekçileri o zamanda bir iki kelam etseydiniz ya

Hüdai Pervaneli
22.09.2007, 13:14
ya bunlarin hepsi trabzon düsmani yaw illa adami dinden cikaracaklar

Samet Türkmen
22.09.2007, 13:44
Vestel'in sponsorluktan ayrılmasının trabzon-sivas maçıyla alakası yok. Bizim maçtaki olaydan yaklaşık bir ay önce nazif zorlu'yu cnbc-e'de canlı yayında izlemiştim. O zaman demişti ayrılacaklarını zaten.Bizim maçta onlara fırsat oldu. Vestel'in bu bahanesine uyup dolduruşa gelmeyelim.Takmaya gerek yok.

hasancolak
22.09.2007, 15:37
arkadaşlar en guzel pırosta zorlunun hıc bır urununu almamaktır

Semih GÜL
22.09.2007, 16:02
Ey vestel trabzonspor -sivasspor maçını bahane ederek çekildiğin manisaspor sponsorluğuna hemen dön.....trabzonsporun adını ağzına alarak çekildiğin sponsorluğa geri dön....

Dönerlermi dönmezlermi bilmem ama onların sponsorluktanm çekilmesi bizim 3-0 mağlubiyetimiz olarak geri döndü...Anadolu klüplerinin sesi değiliz artık,Sunuda ben idaaa ediyorum süper ligdeki 18 takım içinde en kötü futbolu oynayan takımız....

Başarılar hocam....

Öztürk Adem
22.09.2007, 18:21
vestelden bu kadar ama acırım acırım o karaktersız takımın basındakı adama acırrım cok ıyı 1 o GIRAY BULAK

denizgrsy
05.11.2007, 00:39
ne oldu bu takım akıbeti ? hala vestel manisa diyor , çekildiysen ismini de çek kardeşim , kirletme ortalığı !

buyukkaptan
05.11.2007, 00:44
o vestelin eski başkanını gözüm hiç tutmamıştı zaten kaçmak için bahanbe arıyordu o adamı zaten gözümün tutmamasının sebebi fenerli yönetici nihat özdemire benzemesiydi yanılmamışım da dönek adamın tekiymiş

Erkin
05.11.2007, 00:45
o vestelin eski başkanını gözüm hiç tutmamıştı zaten kaçmak için bahanbe arıyordu o adamı zaten gözümün tutmamasının sebebi fenerli yönetici nihat özdemire benzemesiydi yanılmamışım da dönek adamın tekiymiş

Haklısın benziyor valla

Kaya
05.11.2007, 00:46
Benimde dikkatimi çekti. Beter olasın Vestel. Trabzon'da zararların en büyüğünü elde edersin inşallah!..

Fatih BALTA
05.11.2007, 00:47
ne oldu bu takım akıbeti ? hala vestel manisa diyor , çekildiysen ismini de çek kardeşim , kirletme ortalığı !
benim bildiğim kadarıyla bu sezonun sonuna kadar vestel manisa olarak kalacak.

OFLU
05.11.2007, 06:12
Vestel alma aldirtma!!!!

_SeRKaN_
05.11.2007, 09:15
Gazetelerin orta sayfalarını parsellemişler artık tıkanıklık var demek ki satışlarda kampanya üstüne kampanya yapıyolar eminim buna biz taraftarlar etki etmişizdir :D

izmirdenayhan
05.11.2007, 19:51
Vestel
almadım
almıyorum
almayacağım

Aldırtmayacağım..

Cafer Bulur
05.11.2007, 20:56
istanbul takimlarinin olayli maclarindan sonra ortalikda görünmeyip daha önce sponsorlugunu yaptigi trabzonsporun olayli macini bahane eden vestel inandiriciligini kaybetmistir.onlarin asil amaclari futbola artik yatirim yapmak istememeleridir.cünkü manisa takimiyla bir yere varamayacaklarini anladilar.vestel geri dönmeyecekdir ve dönmemeli de.

denizgrsy
05.11.2007, 20:57
ya arkadaşlar LCD TV leri güzel beee :D

Emre7
05.11.2007, 21:32

vestel ismini çekti fakat manisa bu kadar yıllık yardımlarından dolayı bir gönül borcu diyor buna artık siz ne dersiniz. kısaca manisa böyle istedi

Burçak
05.11.2007, 22:25
bizim evdeki tv de vestel yaa. aldığımızdan beri 3 kumanda değiştik. zırt pırt bozuluyo bee :)

Ömer TOPAL
05.11.2007, 23:00
ben bunları bilmiyordum....ögrenmiş oldum...ilk işim vestel olan DVD mi çatıdan arka bahçeye fırlatmak ve bundan sonra bu lanet markadan uzak durmak olucak......Dönme geri neme lazımsın ki

F.Levent Yavuz
06.11.2007, 11:58
vestel ismini çekti fakat manisa bu kadar yıllık yardımlarından dolayı bir gönül borcu diyor buna artık siz ne dersiniz. kısaca manisa böyle istedi

Manisanın yeni yönetimi sene sonuna kadar takımın isminin aynı kalmasını uygun gördü. İsim değişikliği şimdilik bu nedenle yapılmadı.

Bu arada Manisa halkı Vestel'den gerçekten nefret ediyor. Bir süredir Hıncal Uluç bu konuyu takip ediyordu. En son yazısı:

Vestel sonunda konuştu!..

VESTEL'DEN sonunda açıklama geldi.. Oldukça uzun.. Ana hatlarını nakletmek isterim.. Açıklamayı şirket adına, İcra Kurulu Başkanı Ömer Yüngül yapmış..
Yüngül, "Manisa Vestel'in ticari başkentidir. Bu yüzden yedi yıl önce 3. Lig'deki kulübe sponsor olduk. Büyük hedeflerimiz vardı. Büyük hocalarla çalışarak Birinci Lig'e geldik. Ama geçen yıl uğradığımız haksızlıklar ve bu sezon başındaki uygulamalar ülke futbolunun fair play'le yönetilmediğini ortaya koyunca, sponsorluktan çekilme kararı aldık" diyor.
Ahmet Nazif Zorlu'nun Vestel'in sponsor olduğu kulüpten niçin ve nasıl 20 trilyon lira alacaklı olduğunu ve bu sorunun nasıl çözüleceği konularına değinmiyor.
Vestel'in işçi politikası konusunda verdiği rakamlar, söylentileri doğrular mahiyette..
"Son 12 ayda Manisa'da 7.999 kişiyi işe aldık. 5.948 kişiyi de işten çıkardık" diyor. İşten çıkarma sebebini de "Bizim fabrikada işler sezonluktur. Bu yüzden büyük çapta sezonluk işçi kullanırız" diye izah ediyor. "İşten çıkarmalarda tüm yasal gereklilikler titizlikle yerine getirildiğinden Vestel'e karşı açılmış ve devam eden dava sayısı sadece 46'dır" diyor.
Türkiye'de işsizlik oranı yüzde 9 iken, Manisa'da yüzde 4 olmasının sebebini de Vestel Fabrikası olarak açıklıyor.
Sayın Yüngül'ün açıklamalarının beni tatmin ettiğini söylemem mümkün değil.. Manisalıların kafasındaki sorulara da yanıt verdiğini sanmıyorum.

İskender
06.11.2007, 12:41
Vestel önüne gelen ilk fırsatta sponsorluu bırakmak istiyordu...
Bizim maçta bunun için bahane oldu...
Tamamen kılıf durumuna düşürdü bizi...

kudu_61
06.11.2007, 12:45
ah be türkiyenin duruşuyla en asil teknik direktörü sen hiç o takıma yakışıyormusun seni seviyorum giray kim vestel kumandanın sessiz tuşuna bastı sesi çıkmıyor bu cihazın bir ara bağırıp duruyordu....

zafer6161
06.11.2007, 12:48
bizim evdeki tv de vestel yaa. aldığımızdan beri 3 kumanda değiştik. zırt pırt bozuluyo bee :)

devamlı zong yaparsan bozulur tabiçççççç
bizimkiside vestel 1 sene oldu alalı,kumandanın pilleri bile hala bitmedi:cool:

Murat'
22.12.2007, 23:39
ben bişey farketim yaaa bu vestelin hiçbir yere gitiği yok.....sponsorluklar falan herşey yerinde...takımın adı da vestel...

karatasof
22.12.2007, 23:46
Teneke Vestel ve onun TS'a karşı olunca cevvalleşen td'ü giray efendi.Ne oldi?Bjk hakemle elinden maçı aldı götürdü,sende hiç hırs yok.Bizle oynadığın maçta sivas'ın acısını hakemlerin sizden çıkardığını söyleme zavallılığını dillendiriyordun.Bu defa oyundan aldığın oyuncundan dayak yemek durumunda kaldın.bjk dişlimi geldi?Onlara karşı neden konuşamadın.Hepiniz böylesiniz işte koçum.Kestane gibi kumuçunuzu beğenmiyorsunuz.Başkalarının elini öpmekte en önde gidiyorsunuz.Bugün senin T.Cora isimli adamında R.Carlos'un donunu istedi ancak Carlos ona kolunu gösterdi.

Gökçebey
22.12.2007, 23:49
Ne oldu da b. jimlastik maçından sonra yine yaygarayı kopartmadı bunlar? Hani temiz lig istekleri?

Vestel için manidar bir deyiş var. At yalanı ...... inananı.

Erkut Ay
31.12.2007, 10:38
sponsorluğu bu dönem bitti galiba ama şerefsizliğiniz hiç unutulmayacak istanbul satılıkları....

Murat'
25.01.2008, 14:48
takımın adı hala vestel manisaspor.....sponsorlukları sonlanmamış herhalde

Harun-61
25.01.2008, 15:41
büyük hoca Yilmaz Vural ile birlikte 2. Lige düsmeniz ümidi ile ... :)

:)

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Sinan SARI
25.01.2008, 15:43
Arkadaşlar benim bildiğime göre Manisaspor yönetimi Vestel ile sponsorluk anlaşmasını feshetti fakat aldıkları karara göre sezon sonuna kadar vestel reklamını devam ettirecekler.

Emirhan Makul
25.01.2008, 16:11
burağa yazık oldu 2ç lige dönecek yine

UmutBaykan
25.01.2008, 16:12
Arkadaşlar benim bildiğime göre Manisaspor yönetimi Vestel ile sponsorluk anlaşmasını feshetti fakat aldıkları karara göre sezon sonuna kadar vestel reklamını devam ettirecekler.

doğru biliyorsun ..

bordoylamavi
26.01.2008, 19:28
2. ligde başarılar diliyorum kendilerine

akgulbbb
28.01.2008, 18:50
vestel grubunu da bir ilan vererek protesto etmek lazım...trabzonsporun adını kullanıp kendilerini dürüst,etik vs. kategorisine sokanlara da haddini bildirmek gerek

Vkgz
28.01.2008, 19:44
Vestelin pek gitmeye niyeti yokk...

Egemen Yılmaz
28.01.2008, 20:05
ya şunları konuşup da reklamını yapmayalım değmez çünkü