PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kongre'de Oy kullanacaklar, Genel Kurul 1-2 Şubat 2008

Sayfa : [1] 2

Atalay
20.09.2007, 19:39
Evet saygıdeger kongre üyeleri...unutmayın aidat borçlarınızı 30 eylüle kadar yatırınki oy kullanma hakkınızı kaybetmeyin!!!saygılarımla.....

$erîf
20.09.2007, 19:56
sitede yöneticilik yapıp, seçimde oy kullanma hakkı olup, hala üye aidatlarını yatırmayanlar var. pas geçmeyin bu konuyu beyler!

EmrahYalçınalp
21.09.2007, 09:01
sitede yöneticilik yapıp, seçimde oy kullanma hakkı olup, hala üye aidatlarını yatırmayanlar var. pas geçmeyin bu konuyu beyler!
Bu, en azından biri, ben oluyorum galiba...

Kusura bakmayın da, size ne?

Siz mi atadınız bizi?

Belki oy kullanmama hakkımı kullanmak istiyorum.
Belki beni tatmin edecek biri ya da bir proje bekliyorum.
Belki param yok.
Belki kongrede bireysel oyların hiç bir şey ifade etmediğini, her ilçenin, grubun 50'li 100'lü toplu üyeliklerle işi götürdüğünü düşünüyoum...
Belki benim açımdan o paranın çocuk yuıvası organizasyonunda kullanılması şu an için daha uygun...

Neyse ne!

Kimi, niye ilgilendiriyor?

Her "normal" insan gibi üyeleri kongreye davet etmeye yönelik iyi niyetli yaklaşımları anlarım. Aslında olması gereken de o. Ama bu ne yaw? Vallahi ben zaman ayırıp ne kadar borcum olduğuna bakamadım... Başkasının borcu için vakit ayırmak ne ulvi bir davranış böyle...

Dileyen gidip oyunu kullansın. Beni mevcut adaylardan hiç biri cezbetmiyor. Zaten ayın 30'una kadar adaylığını açıklamayıp kalan 2 ayda da başkanlığa hazırlanacak herhangi bir adaydan da bir şey beklemem.

Sitede yöneticilikle oy kullanmama arasında nasıl bir ilişki var?

Emin olun dünyanın en kolay işi bir Trabzonspor kongresinden önce üye aidat borcunun ödenmesini sağlamaktır. Anlayan anlar artık... Borç benim borcum, istediğim zaman, yine ben ödeyeceğim. Milletin kime ne kadar borcu olduğundan kime ne?

Külünkoğlu
21.09.2007, 10:22
Başlığın açılmasına kim itiraz edebilir bu doğru ve yerinde hatırlatmaya kim hayır diyebilir ? Şark kurnazlığına soyunmasın kimse. zorla konuşturacaksınız adamı yahu ! illa cümlelere " ben Trabzonspor için.." diye mi başlayalım. Bizim gösterdiğimiz saygıyı iyi niyeti herkes de bize göstermek zorunda. Trabzonsporlular ne yapacaklarını iyi bilir Kimsenin kendine özel bir rol biçmesine gerek yok !

murat
21.09.2007, 14:36
Atalay, uyarin icin tesekkur ederim kardesim.

En kisa zamanda bu gorevi yerine getirecegim, temmuzda tr e gitmeden once zaten yatiramazdim vatandaslik numarimi bilmiyordum simdi numaram elimde(kredi karti ile odeme yapmak istediginde bu numarayi soruyorlar) ve en kisa zamanda odemeyi yapacagim.

Kongrede oy kullanmayicak olsakta zamaninda odemek en guzeli ama bazen elimizde olmayan nedenlerden dolayi gecikiyoruz iste.

OLCAY ÇAKIR
21.09.2007, 15:09
Bende borçluyum:)
Daha dün bir arkadaşla bu konuyu konuştuk yüzyüze..
Çalışmaların olduğunu duyduk belki dedikodu...

Neyse 30 eylül son gün,bişey kalmamış.

Kartmı en kolay yöntem arkadaşlar,yada havale?

sbay
21.09.2007, 16:24
2 yıllık üye olmayan oy kullanamıyor bildiğim kadarıyla....doğruluğu varmı acaba bilen bilgilendirirse sevnirim.

Külünkoğlu
21.09.2007, 17:13
Doğrudur arkadaşım üye olduktan sonra iki yıl bekleme süren var. Ondan sonra Kongre üyesi olup oy kullanabiliyorsun.

izmirdenayhan
22.09.2007, 00:50
2 yıllık üyeyim aidatlarımı da hep zamanında yatırdım...
Oyumu kime atacağıma karar vermedim....(Albayrak olmayacağı kesin

batugol
22.09.2007, 00:58
ben de sabirla iki yilin dolmasini bekliyorum

Emre B.
22.09.2007, 00:59
Peki genç üyelerde 18 yaşını doldurduktan sonra 2 yıl daha mı bekliyo?Yoksa bekleme süresi üyelik tarihinden itibaren 2 yıl mı?

Atalay
23.09.2007, 12:54
Evet arkadaşlar bu konuyu ihmal etmeyelim..!! duyanlar bilenler duymayanlara bilmeyenlere iletmeyi kendilerine görev adletsinler!!!

LazAnisT
24.09.2007, 10:30
Borcum yok sadece oy verecek aklı başında birini bekliyorum

poetricus
24.09.2007, 10:36
Borcum yok sadece oy verecek aklı başında birini bekliyorum.
Ne tesadüf ben de...

Faik Yılmaz
24.09.2007, 10:44
Bu yıl üye olduğumdan dolayı oy kullanma hakkına haiz değilim. Ancak değil 1000 oyum bile olsa Takımımın iyiliği için 1 tanesini bile Albayrağa vermezdim... Dilerimki kongre üyeşerinin çoğunluğuda oy kullanırken siyasi, dini ya da başka görüşlerini işin içine katıp tarihimizin en beceriksiz başkanını tekrara seçtirme gafletine düşmezler

Emorfo
24.09.2007, 11:07
Çok bilen Faik bey kime oy verelim öneriniz nedir :)

muratt
24.09.2007, 11:12
Bir ara Nuri Albayrak şirketinden ve köyünden 500 kişiyi üye yapmış felan diye bişeler duymuştum, aslı var mı acaba, bilginiz var mı ?

not : bana mantıksız geldi, çünkü bunu yapması için bu insanları iki yıl önceden üye yapması gerekirdi.. Böyle planlı programlı birşey yapmak, Albayrak'ı biraz aşar gibime geliyor..

Faik Yılmaz
24.09.2007, 11:14
Çok bilen Faik bey kime oy verelim öneriniz nedir :)

Sen gir seni destekleyelim.... Şahıs olarak senin Trabzonsporluluğuna inanıyorum ama Albayrağınkine asla....... Kavgada etsek tartışssakta gerçek gerçektir.

Sen girmeyecem dersen yayla sezonu bitti dağdan bi çoban getirelim onu soklaım ondan çok daha iyi başkanlık yapar eminim.

Emorfo
24.09.2007, 11:19
Herkeste bir ümitsizlik, bezginlik yılgınlık var. Kongre için açıkcası heycanlıydım ancak bütün heycanım bitti. Aidatımı da ödemeyebilirim yani kongreye gelmeyebilirim. Mevcut adaylar içerisinde başarısız da olsa Albayrak kötünün iyisi gibi duruyor. Sürpriz adaylar bekliyorum. İnsanları heycanladıracak, güven bunalımına son verecek, camiayı biraraya getirebilecek bir aday bekliyorum. Umarım çıkar.

Ayrıca aidat ödemeleri için son günün 30 Eylül olduğunu sanmıyorum. Bu konuda kulüpten henüz bir açıklama gelmedi sanırım. Üstelik kongreye daha 2 aydan fazla bir süre var.

Faik Yılmaz
24.09.2007, 11:26
Bir ara Nuri Albayrak şirketinden ve köyünden 500 kişiyi üye yapmış felan diye bişeler duymuştum, aslı var mı acaba, bilginiz var mı ?

not : bana mantıksız geldi, çünkü bunu yapması için bu insanları iki yıl önceden üye yapması gerekirdi.. Böyle planlı programlı birşey yapmak, Albayrak'ı biraz aşar gibime geliyor..

O konu biraz gerçke dışı gibi duruyor ama hiç gereği olmamasına rağmen onlarca kişi klübe alınıp milyarlarca lira boşuna maaş ödeniyor bunu biliyorum.

Mesela Necmi Perekli ( kendisi yönetimin en büyük muhalifi idi şimdide toz kondurmuyor onlara) ne iş yapar Ya da altyapı sorumlusu Özkan Sümer ... ( ki ondan sonrada 2-3 isim daha alındı altyapı sorumlusu olarak onlarda ne yapıyor merak ediyorum.)

yukardaki isimlerin dışında çeşitli idari görevlerede bir sürü insan alındı bunların parasınıda klüp ödüyor. yani klüpte tamemen resmi kurumlardaki gibi bi kadrolaşma oluyor.

Emorfo
24.09.2007, 11:37
Faik maalesef yine yanlış bilgi veriyorsun. Kulüpte Atay Aktuğ deminde çalışan sayısında bir şişkinlik vardı. Albayrak yönetimi döneminde ise bir çok kişinin kulüple ilişkisi kesildi. Kulübün şirketlerinde çalışan kişi sayısı belli. O dönemle bu dönemi kıyasla farkı göreceksin.

Şunu beceremiyoruz; bir şeyi sevmeyebiliriz, nefrette edebiliriz ancak bu nefret ne önyargılarımız dürüstlüğümüzü etkilememeli, mantığımızı ve yargılarımızı etkilememeli.

Berkay Kaya
24.09.2007, 11:38
Bu yıl üye olduğumdan dolayı oy kullanma hakkına haiz değilim. Ancak değil 1000 oyum bile olsa Takımımın iyiliği için 1 tanesini bile Albayrağa vermezdim... Dilerimki kongre üyeşerinin çoğunluğuda oy kullanırken siyasi, dini ya da başka görüşlerini işin içine katıp tarihimizin en beceriksiz başkanını tekrara seçtirme gafletine düşmezler
güzel düşünce bu seçim varoluş yokoluş arasında bir tercih gibi görünüyor şahsen öyle düşünüyorum..............

Faik Yılmaz
24.09.2007, 11:46
Faik maalesef yine yanlış bilgi veriyorsun. Kulüpte Atay Aktuğ deminde çalışan sayısında bir şişkinlik vardı. Albayrak yönetimi döneminde ise bir çok kişinin kulüple ilişkisi kesildi. Kulübün şirketlerinde çalışan kişi sayısı belli. O dönemle bu dönemi kıyasla farkı göreceksin.

Şunu beceremiyoruz; bir şeyi sevmeyebiliriz, nefrette edebiliriz ancak bu nefret ne önyargılarımız dürüstlüğümüzü etkilememeli, mantığımızı ve yargılarımızı etkilememeli.

Albayrak döneminde bir çok kişinin ilişiği kesildi doğru. Ama bir çokta kişi alındı çünkü sevmediğim bi tabirdir kendi adamlarını işe aldılar. Yanlış bilgi vermiyorum bizzat kendim şahit oldum bu olaya.

Emorfo
24.09.2007, 11:49
Her zaman ki gibi ortaya bir şey attın buyur ıspatla, şahit oldunsa belgelendir, kulübün şirketlerinde çalışanların listesini ve işe başlama tarihlerini koy foruma. Bol keseden sallamakla olmaz.

LazAnisT
24.09.2007, 11:50
Bu topiği rahat bırakın bari:)

Faik Yılmaz
24.09.2007, 11:57
Bir partide belde yöneticisi olan bir arkadaşım ( adını burda vermem doğru olmaz) çalıştığı işten ayrılmak zorunda kalınca klüpte ( yani Trabzonsporda) kendisinin ihtisası olmayan bir işe girdi. 1 yıl ancak oldu. Ben gerçekleri görüyorum istersen sen araştır........

ayrıca maaş almaktan başka bir işe yaramayan Necmi Perekli ve Özkan Sümerde onların döneminde alınmadımı ..... bunlara verilen bin dolarlarla ifade edilen maaşlarıda Albayrak mı ödüyor.

Emorfo
24.09.2007, 12:09
Resmi sitede kulüp şirketlerinde çalışanların listeleri mevcut, Atay Aktuğ dönemine göre çalışan sayısı azaldı. Kulüp küçülmeye gitti. Arkadaşının görevi neydi bilmiyorum ama öyle dediğin gibi kadrolaşma vs yok. Özkan Sümer maaş almayacaktı göreve gelirken öyle diyordu. Necmi Perekli ne iş yapar onu da anlamış değilim. Necmi perekli konusu dışında sana katılamayacağım.

Eleştirmekle, çamur atmak arasındaki farkı görelim. Eleştirmek bir şeyi yok etmek değildir, olumlu eleştiri vardır, olumsuz eleştiri vardır. Eleştirirken aynı zamanda çözüm önerilerini de beraberinde sunmak lazım. Veya eleştirilen konuda derinlemesine araştırma yapmak lazım.

Bu arada konu fazla uzadı. Konuya dönelim ayıp olmasın veya galiba oldu bile :)

Külünkoğlu
24.09.2007, 12:42
Herkeste bir ümitsizlik, bezginlik yılgınlık var. Kongre için açıkcası heycanlıydım ancak bütün heycanım bitti. Aidatımı da ödemeyebilirim yani kongreye gelmeyebilirim.
Başka bir açıdan bakalım, seçimle alakalı olarak "aidatımı ödemeyebilirim" diyenler var.
Unuttuğunuz bir şey var bu sizin Trabzonspor'a olan borcunuzdur. Seçim olsa da olmasa da bu borç ödenecek. Velhasıl kelam yağma yok ! pamuk eller cebe !

noname
25.09.2007, 09:47
Albayrak başkan seçilmeden önce sitemizde yapılan 'Kim Başkan olsun' anketinde Albayrak'a oy vermiştim. O seçilince ve şimdi takım bu hale gelince sanki onun için kongrede oy vermiş kadar suçlu hissediyorum kendimi. O yüzden bu sefer gidip kendimi bu suçluluk duygusundan kurtarmak için herşeyi yaparım.
Benim de borcum varmış. Olmasın 40 liram daha ne olur dedim. Yatırdım. Ben sadece rica ediyorum oy hakkı olan üyelerimizden.. lütfen oy hakkınızı kaybetmeyin. Gidelim görelim bakalım bizim takımımız için kim oy kullanıyor, oyunu kime veriyor! Sahip çıkalım takımımıza. Biz ne ajanız, ne yaptırımcıyız. Biz bu işe gönül verdik. Bu da parayla ölçülmez zaten.
Kimse olmasa bile Ankara'dan ben tek başıma gideceğim Genel Kurul'a. Kendimi kurtaracağım bu vebalden. Gönül isterdi ki forumumuzda kime oy verebileceğimizi tartışalım ve gidip blok oy kullanalım. Hatta adaylarla görüşelim. Daha zaman var gerçi.
Mutlaka orada olacağım ben. Kimbilir bir gün hayalim gerçekleşirse.. yabancı olmamak için ortama diye :)
Haydee...

OFLU
25.09.2007, 15:23
Borcumuzu nasıl öğreneceğiz???

Selman
25.09.2007, 15:28
www.trabzonspor.org.tr adresinden Online İşlemler menüsüne giriyorsunuz.Üye borç sorgulama diye menü var oradan bakabilirsiniz...

Faik Yılmaz
25.09.2007, 15:29
Borcumuzu nasıl öğreneceğiz???

Resmi siteye giriyorsun ( www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr) ) Anasayfada online işlemler diye bi bölüm var. girip üyelik borç sorgulama yerine üye numaranı yazıyorsun. borcunu öğreniyorsun

OFLU
25.09.2007, 15:31
Resmi siteye giriyorsun ( www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr) ) Anasayfada online işlemler diye bi bölüm var. girip üyelik borç sorgulama yerine üye numaranı yazıyorsun. borcunu öğreniyorsun

eyvallah hocam sağolasın...

Nytre
25.09.2007, 19:12
ödedim mutluyum :)

Atalay
25.09.2007, 20:06
Kongreye istanbuldan katılacak arkadaşlara duyurulur..pegasus havayolları ayın 8 ve 9 undaki uçuşlara erken rezarvasyon üçreti 44 ytl gidiş 44 ytl dönüş gidiş sabiha gökşen havaalanı ......sevgiler...

Kaya
25.09.2007, 20:09
2 gün içinde bende borcumu yatırayim. Çok geç kaldık. Gökhan abi bence de bu ayrıntıyı belirttiğin iyi oldu. Ben varım ama önce şu borcumu bir kapatayim.

LazAnisT
26.09.2007, 10:02
Gitmeye niyeti olan arkadaşlar varsa beraber bir organizasyon yapabiliriz.BÖyle bir durum söz konusu olursa ben varım..

Cengiz Çubukcu
26.09.2007, 10:08
Gitmeye niyeti olan arkadaşlar varsa beraber bir organizasyon yapabiliriz.BÖyle bir durum söz konusu olursa ben varım..

benim de niyetim var...lütfen organize olalım...

Ebru
26.09.2007, 10:33
Bir aksilik olmazsa bizde gitmeyi düşünüyoruz :)

Atalay
26.09.2007, 11:35
Arkadaşlar organize işi metin kardeşimizden soruluyor!!Evet metin yap bir organizasyon.. başlık hazır.. KONGRE İÇİN TRABZONA GİDİYORUZ!!

Faik Yılmaz
26.09.2007, 11:48
Arkadaşlar organize işi metin kardeşimizden soruluyor!!Evet metin yap bir organizasyon.. başlık hazır.. KONGRE İÇİN TRABZONA GİDİYORUZ!!

Abey gerçekten çok güzel olur....

Gücümüzü herkese gösterelim. klübümüzün gerçek sahibinin kim olduğunu gösterelim....

Beceriksiz yöneticilere gereken cevabı verelim....

Kaya
26.09.2007, 13:34
Hem oy kullanırız, hem de Trabzon'da güzel bir buluşma gerçekleşir.

:)

Bıyıkoğlu
26.09.2007, 13:44
kongrenin tam tarihi belli oldumu?

Ba®ış
26.09.2007, 13:46
kongre üyesi olmak için en az 2 seneilik üye olmak lazım dimi?

Cengiz Çubukcu
26.09.2007, 14:18
kongre üyesi olmak için en az 2 seneilik üye olmak lazım dimi?

tabü tabü....

Kaya
26.09.2007, 16:01
Talimatı verdik. :) Hayırlı olsun. :)

Atalay
26.09.2007, 18:59
Evet metin sesin gelmiyor...biliyoruzki yerin altındasın!!!çık ordanda yap şu organizasyonu...!!

Berkay Kaya
26.09.2007, 19:01
:D:Dmetin abinin nereden çıkacağı belli olmuyor kendi piyasada yok ama.....

Yunus Emre AYAZ
27.09.2007, 03:54
bende gelicem tabiki niyetim var gitmeye aslında niyetim benim gitmem değil kel nörinin kürsüde yalanları savurup ama artık milletin yemediğini görmesidir.

Faik Yılmaz
27.09.2007, 08:44
Birlikte gelip blok oy kullanırsak herkes gücümüzü kabul eder.....

biz bi sonraki seçimde oy kullanacak üyelerde yanınızdayız

LazAnisT
27.09.2007, 09:30
Bence Tek aday olsa bile BMN olarak gidip toplu bir şekilde oy vermeliyiz.(AlbayraK Tek aday olursa ben oyumu boş atıcam)

Atalay
27.09.2007, 10:07
Bari ilk defa Trabzonspor camiasında birlikte hareket edilebilecegini gösterelim...bmn olarak hep beraber kongre salonunda olup herkese örnek olalım fakat herkesi oy rengi konusunda serbest bırakalım!!

Kaya
27.09.2007, 17:04
Borcum sıfırlandı.

İftardan sonra uçak biletlerini ayarlayalım.

:)

Nytre
27.09.2007, 17:18
kaç kişi olabiliriz?

Emorfo
27.09.2007, 17:30
Az önce kulübü aradım, Aralık'taki genel kurulda oy kullanabilmek için aidatların son ödeme tarihi ne zaman diye sordum. Bayan 30 Eylül dedi. Kendisine neden bu konuda taraftarlar bilgilendirilmedi dedim. Resmi siteden bir açıklama yapmayı düşünmüyor musunuz dedim. Bu konuda kulüp üyelerine sms ile haber verildiğini söyledi. Böyle bir sms alan var mı bana böyle bir sms gelmedi. Neyse bir kaç güne bende öderim borcumu. Aralık'ta Trabzon'dayız inşallah. Yemek ısmarlayacak olanlara duyurulur :)

smertkan
27.09.2007, 22:32
30 Eylül Tarihinin son ödeme günü olduğu sms ini yanılmıyorsan haziran ayında aldım.Gelen davetin gereğinide yaptım.

Atalay
27.09.2007, 22:37
Az önce kulübü aradım, Aralık'taki genel kurulda oy kullanabilmek için aidatların son ödeme tarihi ne zaman diye sordum. Bayan 30 Eylül dedi. Kendisine neden bu konuda taraftarlar bilgilendirilmedi dedim. Resmi siteden bir açıklama yapmayı düşünmüyor musunuz dedim. Bu konuda kulüp üyelerine sms ile haber verildiğini söyledi. Böyle bir sms alan var mı bana böyle bir sms gelmedi. Neyse bir kaç güne bende öderim borcumu. Aralık'ta Trabzon'dayız inşallah. Yemek ısmarlayacak olanlara duyurulur :)

faruk bize inanmıyorsun gidiyorsun kulübe telefon açıyorsun...!!ben emin olmadan böyle bir başlık açarmıyım sevgili kardeşim!!sevgiler...

noname
27.09.2007, 23:10
İftarda Ankara'dan Genel Kurula gidecekler için bir girşim başlatırız diye umuyorum.

LazAnisT
28.09.2007, 11:33
Az önce pegasusu aradım.Şu anda hemen bilet alınırsa kongre tarihinde Trabzon'a gidiş dönüş bilet ücreti 86 ytl..İnternetten alınırsa bu fiyat 80 ytl'ye düşüyor.İnanılır gibi değil.Bence böyle bir organizasyon düşünülürse elimizi çabuk tutmak lazım..

Faik Yılmaz
28.09.2007, 11:43

ALLAH sağlık verirse başıma bir hal gelmezse ben borcumu seve seve öderim.... :)

Kıymalın yumurtalımı olsun sademi olsun sen onu söyle....

Külünkoğlu
28.09.2007, 11:44
Süleyman yap bi organizasyon. :) beni de unutma bende geliyorum.

Külünkoğlu
28.09.2007, 11:45
Bu arada neden 30 Eylül son denmiş ? 30 Eylül pazara denk gelmiyor mu ?

LazAnisT
28.09.2007, 11:48
Gelmeye niyeti olanlar ismini yazsın.Sayımızı bilelim.

Biletleri alma işini ben hallederim.Sonra aramızda hesap görürüz

Biletleri hemen almak gerekiyor.Rezervasyon olmuyor.Kış tarifesi olduğu için fiyatlar yerlerdeymiş:)

Bu arada faik biz misafir pozisyonunda oluyoruz.Sen iki gün için İstanbula gelsen biz

sana para harcatırmıyız.:cool:

Bıyıkoğlu
28.09.2007, 11:49
Kongre'nin tam tarihi açıklandımı arkadaşlar?

Bıyıkoğlu
28.09.2007, 11:53
Az önce pegasusu aradım.Şu anda hemen bilet alınırsa kongre tarihinde Trabzon'a gidiş dönüş bilet ücreti 86 ytl..İnternetten alınırsa bu fiyat 80 ytl'ye düşüyor.İnanılır gibi değil.Bence böyle bir organizasyon düşünülürse elimizi çabuk tutmak lazım..

Bende 1- 1,5 ay önce tarih belli olmadığından aralık ayının her hafta sonuna THY den rezervasyon yaptırmıştım. Ama Pegasus çok daha uygun.

Faik Yılmaz
28.09.2007, 11:54
Gelmeye niyeti olanlar ismini yazsın.Sayımızı bilelim.

Biletleri alma işini ben hallederim.Sonra aramızda hesap görürüz

Biletleri hemen almak gerekiyor.Rezervasyon olmuyor.Kış tarifesi olduğu için fiyatlar yerlerdeymiş:)

Bu arada faik biz misafir pozisyonunda oluyoruz.Sen iki gün için İstanbula gelsen biz

sana para harcatırmıyız.:cool:

Abey başımın üstünde yeriniz var...... yeterki gelin siz... zaten geçen sefer seninle fazla ilgilenememiştim.....

Atalay
28.09.2007, 12:06
Evet arkadaşlar gidiş günümüz cuma,mı yoksa ç.tesi olacak kanımca ç.tesi sabah ucagı ile gidip pazar gece ucagı ile dönmemiz mantıklı gözüküyor...!!ben şimdiden liste yapalım derim...fakat yarın akşamki iftar organizasyonundan sonra konuyu konuşmak karara baglamak çok daha iyi olur.. en geç salı günüde biletlerimizi almış oluruz..fakat şimdiden pegasusun saatlerini bilenler buraya yazsın yani ç.tesi sabah kaçta uçak var ve yer varmı??pazar akşamı kaçta uçak var ve yer varmı??lütfen birisi bu konuyla ilgilensin arkadaşlar...

AtalaY_BuğrA
28.09.2007, 12:10
Bence biletleri tez zamanda alın yoksa bu sayfaları görürse birileri ,bakarsın ki ucuz biletten eser kalmamış :D

Bıyıkoğlu
28.09.2007, 12:11
Kongre olduğu hafta inşallah Trabzon'da maç da vardır. Gitmişken birde maç seyrederiz :)

Kaya
28.09.2007, 12:13
Beni de ekleyebilirsiniz :)

Kolay gelsin.

LazAnisT
28.09.2007, 12:17
Cuma ve cumartesi günü sabah 8.20 de 17.20 DE ve gece 22.15 de var.

Bana sorarsanız Cuma sabah ilk uçakla gidelim kulis yaparız:cool:

Külünkoğlu
28.09.2007, 12:18
Kongre olduğu hafta inşallah Trabzon'da maç da vardır. Gitmişken birde maç seyrederiz :)
Programa göre G.Anteple aynı gün maçımız var.
Trabzonspor A.Ş. - Gaziantepspor - 09.12.2007

Külünkoğlu
28.09.2007, 12:20
Cuma 17:20 ve Pazar 22:15 bana uyar Süleyman başkan. :)

LazAnisT
28.09.2007, 12:21
Cuma 17:20 ve Pazar 22:15 bana uyar Süleyman başkan. :)Sen varken bize başkanlık yakışırmı! hayatta olmaz:)

Külünkoğlu
28.09.2007, 12:27
Sen varken bize başkanlık yakışırmı! hayatta olmaz:)
Bizim aramızda hiç öyle bir sorun olmadığı için ben başkan namzeti bile olamadım.:D ula şakası bile ne kötü. Neisa Süleyman iş durumundan dolayı diyorum ki Gökhan'la sen başlattınız bu işi.. öne geçin bende bir bakayım listenin ortalarında olup "ben geliyorum" demek nasıl birşeymiş. :) bak şimdiden tatlı geldi. evet, "bende geliyorum". :)

Badaloğlu
28.09.2007, 12:30
Cuma günü tam gün, Cumartesi yarım gün çalışıyoruz.Ama Cumartesi akşama üzeri derseniz bende varım hatta benle beraber belki +3-5 kişi daha olabilir.

Cengiz Çubukcu
28.09.2007, 12:30
ben de gelmek istiyorum, beni de yazın lütfen...

Kaya
28.09.2007, 13:09
BMN İSTANBUL
+ Atalay
+ Lazanist
+ Hasta_Trabzonlu
+ Külünkoğlu
+ Badaloğlu (gidiş tarihine göre kesinleşecek)
+ Kaya
+ Cengiz Çubukçu
+
+

BMN ANKARA
+
+

Şu an görünen liste böyle gibi. :) Ekleme, çıkarma size kalmış.

Trabzon'a gidiyoruz yau. Bundan güzel şey mi olur?

Barış BAKIRTAŞ
28.09.2007, 13:21
Bende gelicem Allah nasip ederse ama şu borc olayı ne olacak 30 Eylül pazara denk geliyor ?

murat
28.09.2007, 13:25
Bende gelicem Allah nasip ederse ama şu borc olayı ne olacak 30 Eylül pazara denk geliyor ?

Kredi kartiyla odeme oluyor, onemli olan odemenin 30 eylule kadar yapilmasidir.. zaten odeme surecini herzamanki gibi yonetim 1 ay daha uzatir..

Faik Yılmaz
28.09.2007, 13:25
vay be millet Trabzona gelecek diye ne seviniyor be... ne nimetin içindeymişizde haberimiz yok...

Erzurumda yarım dönem okuyan ve 6 ay kalan birisi olarak gurbetliğin ne demek olduğunu iyi bilirim.

Haddime değil ama Bmn Trabzon yönetici arkadaşlarımızda bi vuslat organizasyonu düzenlerler herhalde :)

Barış BAKIRTAŞ
28.09.2007, 13:29
Ozaman pazar günü kredi kartıyla ödeme yaparım. Nasıl geleceğim konusunda bi fikrim şuanda sanırım amcam bu seçimlerde yönetici olmak için aday olacak. Burdan arabayla beraber çıkabiliriz hatta bi kaç gün izin alıp daha önceden de gelebilirim. Bu arada dernekler birliği çok güzel bir aday hazırlıyor...

S.DEMİRCİ
28.09.2007, 13:31
Ozaman pazar günü kredi kartıyla ödeme yaparım. Nasıl geleceğim konusunda bi fikrim şuanda sanırım amcam bu seçimlerde yönetici olmak için aday olacak. Burdan arabayla beraber çıkabiliriz hatta bi kaç gün izin alıp daha önceden de gelebilirim. Bu arada dernekler birliği çok güzel bir aday hazırlıyor...
dostum umutlandırma bizi güzel aday filan diye.... hele şu albayraktan bir kurtulalım.......

Kaya
28.09.2007, 13:33

444 1967 hattından kredi kartı talimatı verilebiliyor ama 24 saat içinde işlem yapma ihtimalleri var. Cumartesi halledin derim. :)

Barış BAKIRTAŞ
28.09.2007, 13:36
dostum umutlandırma bizi güzel aday filan diye.... hele şu albayraktan bir kurtulalım.......

Olacak inşallah ama aday adayı çok var şu anda. Önemli olan bunları tek bir çatı altında toplamak. Paralıda olabilir parasızda.. Paralı başkan gelecekse parasını verecek klüp yöneticiliği için daima fikir alacak. Parasız olan bir başkanda Özkan Sümer gibi bilgi ve tecrübeleri bol olan insan olacak süpriz adaylar var şuanda inşallah en hayırlısı olacak klubümüz için

Yunus Emre AYAZ
28.09.2007, 13:40
bende geliyorum tabii 2.5 yıldır üyeyim ve şimdi intikam zamanı...

Emorfo
28.09.2007, 13:55
Hayırlısı ile borcumuzu ödedik.
Trabzonspor'u Albayrak'tan kurtarmak için geliyoruz dermişim :)

S.DEMİRCİ
28.09.2007, 13:59
dostum sen bize o iyiliği yapmazsın:)

Badaloğlu
28.09.2007, 14:07

Lem Faruk, eğer Nuri Albayrak'a oy verirsen dönüşte seni uçaktan ataruk:mad:

Badaloğlu
28.09.2007, 14:10
Lem Faruk, eğer Nuri Albayrak'a oy verirsen dönüşte seni uçaktan ataruk:mad:

Düzeltiyorum, Trabzon'a giderken senden bu garantiyi alamazsak, Trabzona gelmeden seni uçaktan ataruk,maazallah 1 oyla moyla kazanırda bu sefer hepten sıyırırız...:mad:

Emorfo
28.09.2007, 14:16
Oyum açık başka aday çıkmazsa Albayrak'a verecem. Ciddi bu işi yapabilecek iyi bir aday çıkarsa oyum değişebilir. Hacıosmanoğlu pek sıcak gelmiyor, ancak listesi de önemli herşey değişebilir garanti veremem :)

murat
28.09.2007, 14:35
AYIN KACINDA bu kongre arkadaslar ?

Atalay
28.09.2007, 14:43
Arkadaşlar millet cuma günü çalışıyor bende dahil.!! cuma 17 deki ucaga binmek için saat 16.00 da havaalanında olmak lazım sizin anlıyacagınız yarım gün izin demek ayrıca ç.tesi çalışanlarda var en azından öglene kadar.... ç.tesi çalışanlar yarım gün izin alabilirler diye düşünüyorum ve bu dogrultuda herkes ç.tesi sabah ucagı ile gidebilir pazar gece ucagı ile dönülebilir mantık bunu işaret ediyor sevgili kongre üyeleri!!

Berberoğlu
28.09.2007, 15:30
Bilet almayı düşünen arkadaşlara bir hatırlatma yapmak isterim.

Anladığım kadariyle Aralık ayının hangi haftasonunda kongre yapılacağı henüz kesin değil.

Ayrıca biliyorsunuz ki son yıllarda yapılan çoğu kongrede ilk açıklanan tarihte "yeterli çoğunluk sağlanamadığı için" kongre bir sonraki haftasonuna erteleniyor.

Benim de oy hakkım var, ama gidiş-geliş işi beni düşündürüyor.. Henüz kesin karar veremedim. (bir de yeni evliyiz, malum :()

murat
28.09.2007, 15:32
evet bende buna deginecektim tam. Kongre genellikle ikinci haftada yapiliyor. Ilk hafta yeterli cogunluk olmuyor cunku..

ozcan_asanoglu
28.09.2007, 16:25
Ben de gelmek istiyorum ama kongre tarihi belli değil, hangi haftasonu..1 ay kala değiştirebilirler.

bileti erken aldıktan sonra tarih değişirse açığa çevirtilip tekrar alınabilir. veya doğrudan değiştirilebilir.

Kaya
28.09.2007, 16:39
BMN İSTANBUL
+ Atalay
+ Lazanist
+ Hasta_Trabzonlu
+ Külünkoğlu
+ Badaloğlu (gidiş tarihine göre kesinleşecek)
+ Kaya
+ Cengiz Çubukçu
+ Mc_Yunus
+ ozcan_asanoğlu
+
+

BMN ANKARA
+
+

Şu aşamda genel görünüm için listeyi toparlayalım. Bakalım duruma göre kesin listemizi ayarlarız.

OYılmaz
28.09.2007, 16:50
Arkadaşlar Oy Kullanacakmısınız Kullanacaksanız kime vereceksiniz ayrı ayrı Kullanılmasa güzel olur Aramızda görüşüp başkanlığa yakışacak olan bi adaya versek güzel olur derim Bmn Ayrı ayrı olmasın Birlik Olsun ;)

murat
28.09.2007, 18:06
Trabzonspor Kulübü Online Borç Ödeme Ekranı

Sayın MURAT ÖZCAN, Trabzonspor Kulübü üye borcunuzu ödediğiniz için teşekkürler. Kredi kartınızdan borcunuz çekilmiştir. En kısa sürede programdan borcunuz düşülecektir.

Trabzonspor Kulübü

Trabzonspor M.Ali Yılmaz Tesisleri P.K 27 TRABZON
Tel: +90 (462) 325 09 67 Fax: +90 (462) 325 55 14

Artik kongre tarihi uygun olursa bende geliyorum.

F.Levent Yavuz
30.09.2007, 15:24
Programa göre G.Anteple aynı gün maçımız var.
Trabzonspor A.Ş. - Gaziantepspor - 09.12.2007
Kongre anladığım kadarıyla 09 Aralık'da. Bildiğim kadarıyla bu tür genel kurullarda çoğunluk sağlanamazsa kongre çoğunluk aranmaksızın bir sonraki hafta yapılır. Burda da böyle bir durum var mı? Bilen bir arkadaş bizi aydınlatabilir mi?

hayat61
30.09.2007, 17:05
OLAĞAN TOPLANTI

MADDE 29 Olağan Genel Kurul ; her yıl, Kasım ayının yirminci ve Aralık ayının yirminci günleri arasında toplanır. Salt çoğunluğun arandığı ve aranmadığı toplantı günleri bu tarihler içerisinde belirlenir.

Olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkına ; yasa ve tüzük hükümleri uyarınca üyelik hakkını yitirmeyen, aidat borcu bulunmayan ve üyelikte iki tam yılı doldurmuş bulunan üyeler sahiptir.

Olağan Genel Kurul toplantıları, yasal neden ve gerekçelerle, geri bırakma sebepleri de belirtilmek suretiyle, toplantı ilanının yapıldığı gazeteye yeni bir ilan verilerek ve elektronik ortam yoluyla üyelere duyurularak, en çok iki ay içinde yapılmak üzere ertelenebilir.

AİDATI ÖDEMEYE ÇAĞRI

MADDE 19 Kulüp aidat ödemeye çağrı yapmak zorunda tutulamaz.

Sicil Kurulunca yıllık aidatlarını ödemeyen üyelerle ilgili olarak ve genel nitelikte, yerel gazeteler ile en yüksek tirajlı bir gazetede ve resmi internet sayfası aracılığı ile çağrı yapılabilir. Bu çağrı ilgili bütçe yılı veya yılları içindir.

Üye, aidatını ilgili bütçe yılı içerisinde ve en son 30 Eylül akşamına kadar öder. Aksi takdirde Genel Kurula katılma hakkını kaybeder.

GENEL KURULA ÇAĞRI

MADDE 34 a Yönetim kurulu, genel kurulu en az on beş gün önceden günü, saati, yeri ve gündemi yerel bir gazete ile kulübün elektronik ortamında ilan edilmek ve aynı zamanda bir yazı ile üyelere bildirmek suretiyle toplantıya çağırır.

b Toplantı çağrısında, çoğunluğun ilk toplantı için yeterli olmaması halinde ikinci toplantının hangi gün ve saatte yapılacağı da yer alır. Bu toplantılar arasındaki süre bir haftadan az olamaz.

c Yönetim Kurulu ; günü, saati, yeri ve gündemi bir yazı ile çoğunluk aranan birinci toplantıdan en az on beş gün önceden en yüksek Mülki Amirliğe bildirir. Bu yazıya genel kurula katılmaya hakkı bulunan üye listelerini de ekler.
MADDE 35 a Birinci toplantı, katılma hakkı bulunan üyelerin yarıdan bir fazlasının katılımı ile yapılır.
b İkinci toplantıda çoğunluk aranmaz. Ancak bu toplantıya katılan üye sayısı, yönetim ve denetleme kurullarının asil üye sayılarının toplamının iki katından bir fazla olmalıdır.
(Doğru hesapladıysam 87 kişi aranan sayısı.Bu sayıya her şekilde ulaşılacağı için kongre yapılır)

İki kongrenin aralık 20 kadar yapılacağı kesin olduğuna göre;en geç olağan kongre 9 aralıkta olması gerekiyor.9 arlık olağan kurul yapılması yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 16 aralıkta 2 kurul yapılır.Tüzük gereği 20 aralığa kadar da kurul olur.

LazAnisT
30.09.2007, 17:51
Metin Kardeşim İftar akşamı Radyocu arkadaş seni başkan diye tanıttı.Bu olayada son noktayı koymuş olduk.Hayırlı olsuun.:)

denizgrsy
30.09.2007, 18:07
aidatlarını ödemeyen üyelerin listesini burdan yayınlayalım,belki haberi olmayanlar vardır :) önemli bi mevzu

noname
30.09.2007, 18:11
İki kongrenin aralık 20 kadar yapılacağı kesin olduğuna göre;en geç olağan kongre 9 aralıkta olması gerekiyor.9 arlık olağan kurul yapılması yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 16 aralıkta 2 kurul yapılır.Tüzük gereği 20 aralığa kadar da kurul olur.
O kadar yoldan gelicez.. Genel Kurul olmadan geri dönmek zorunda kalmak istemiyorum. Sanırım açıklama olduktan sonra gideceğimiz tarihi belirlesek iyi olur.

A.Hilal Çakıroğlu
30.09.2007, 18:28
aidatlarını ödemeyen üyelerin listesini burdan yayınlayalım,belki haberi olmayanlar vardır :) önemli bi mevzu
aidat borcu smsle telefonlarımıza da geliyor o niyetle böyle birşey yapmaya gerek yok. Böyle bir liste hazırlamak borcu olan arkadaşlarımızı rencide edebilir

denizgrsy
30.09.2007, 18:36
aidat borcu smsle telefonlarımıza da geliyor o niyetle böyle birşey yapmaya gerek yok. Böyle bir liste hazırlamak borcu olan arkadaşlarımızı rencide edebilir

rencide mi ? neyse bakalım

arkadaşlar konu önemli,özen gösterelim

$erîf
03.10.2007, 00:19
16 aralıkta, 19 mayıs kapalı spor salonunda olacağım. nuri layığını bulacaksın, az kaldı...

LazAnisT
03.10.2007, 09:18
Aidatlarla alakalı gün için divan kurulu yönetime baş vurup sürenin uzatılmasını talep etti muhtemelen kabul olmaz.

metehan
03.10.2007, 12:43
Kongre tarihi henüz açıklanmadı ama sanırım 8-9 ve 15-16 Aralık olarak ilan edilecek. Arkadaşların da belirttiği gibi 2. hafta olur kongreler, yani muhtemel tarih 15-16 Aralık olacak. Zaten bir sonraki haftasonu Kurban Bayramı, oraya bırakmazlar.

Bir aksilik çıkmaz da kısmet olursa ben de gitmeyi düşünüyorum.

Külünkoğlu
03.10.2007, 12:50
Tüzüğe göre 20 Kasım 20 Aralık tarihleri arasında kongrenin yapılması şartı var. Yine tüzüğe göre 30 eylül'e kadar üye aidatlarının yatırılması gerekiyordu. Oy kullanacaklarının ilanı listelerin belli olması, kongreye davet, 1 ay öncesinden basında ve resmi sitede duyurulması bütün bu işlemlerin yapılması gerekiyor. Kulüp yetkilileri tarihin henüz belli olmadığını söylüyor.

Tarih verip insanları rahatlatsalar, herkes planını programını ona göre yapsa.. ama nerdee tabi.

Mustafa
03.10.2007, 12:56
Tüzüğe göre 20 Kasım 20 Aralık tarihleri arasında kongrenin yapılması şartı var. Yine tüzüğe göre 30 eylül'e kadar üye aidatlarının yatırılması gerekiyordu. Oy kullanacaklarının ilanı listelerin belli olması, kongreye davet, 1 ay öncesinden basında ve resmi sitede duyurulması bütün bu işlemlerin yapılması gerekiyor. Kulüp yetkilileri tarihin henüz belli olmadığını söylüyor.

Tarih verip insanları rahatlatsalar, herkes planını programını ona göre yapsa.. ama nerdee tabi.

Amaçta o zaten bana göre Metin Abi kimse programını yapmasın şehir dışından başkana karşı olan üyeler gelemesinki secimi rahat bir şekilde kazansın büyük başkan.Kalabalık bir kitleyi etkilemek kandırmak zordur ne kadar az kişi olursa o kadar işine gelir.

Külünkoğlu
03.10.2007, 12:59
Ne yalan söylüyeyim aynı elektriği bende alıyorum. Mümkün olduğu kadar az katılım isteniyor.

Kaya
03.10.2007, 13:08
Fotomaç

Kongrede rekor olur
Trabzonspor'un aralık ayındaki kongresine rekor katılım bekleniyor. Geçen sezon 4 bin 500 delegenin oy kullanabildiği kongrede bu yıl rakamın 5 bin 870'i bulacağı belirtiliyor. 100'er kişilik gruplar halinde yatırılan aidatlar kongrenin çetin geçeceğini de gösteriyor.

Fanatik

Aidat Krizi
Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun kongreye 2 aydan daha fazla bir zaman kalmasına rağmen pazar akşamı saat 00:00'la sınırladığı aidat yatırma süresi, tepki çekti. Divan Kurulu'na başvuran üyeler, "Bu usullere aykırı. O sebeple aidatlarını yatırmayanalara 1 haftalık süre daha tanınmalı" ifadelerini kullandılar.

ergin cesit
03.10.2007, 13:13
gideceksin albayrak o koltuğu bırakacaksın

Faik Yılmaz
03.10.2007, 13:17
kongreye katılımın fazla olması renkli bir kongre göreceğimizi işaret ediyor

Badaloğlu
03.10.2007, 13:19
Gökhancığım(Spartaküs), hadi gözün aydın,Ahmet Ağaoğlunu başkanlık için sıkıştırıyorlar.Ama o da ısrarla istemiyor...Bakalım sonunda Ahmet Ağaoğlunu başkan görebilecekmiyiz?

Faik Yılmaz
03.10.2007, 13:29
Gökhancığım(Spartaküs), hadi gözün aydın,Ahmet Ağaoğlunu başkanlık için sıkıştırıyorlar.Ama o da ısrarla istemiyor...Bakalım sonunda Ahmet Ağaoğlunu başkan görebilecekmiyiz?

İkna edilirse ve de güzel bir ekip kurarsa çok güzel olurdu...... o zaman gerçek bir başkanla yolumuza güvenle devam ederdik.

Emorfo
03.10.2007, 13:36
Albayrak'ın karşısına ciddi bir aday çıkmayacak sanırım. Albayrak'ın Faruk Özak'ın desteğini aldığı konuşuluyor. Kongre yaklaştıkça herşey biraz daha netleşecektir. Ağaoğlu felan fantezi gibi duruyor.

Cengiz Çubukcu
03.10.2007, 13:37
yahu biletleri de aldık 8-9 aralığa dua mı edelim bu tarihte olsun diye :)

OYılmaz
03.10.2007, 13:41
Demek Oluyorki Bmn nin Katkılarıyla Katil Nuriye Elveda .. Dimi Nuriye Oy verecek Yoktur Umarım

burnaklioglu
03.10.2007, 14:02
arkadaslar bmndeki uyelerle bu konuyu konusmali ben albayrak a vermeyecegim oyumu. Trabzonspor icin en hayirlisi kim olacaksa ona oy verelim adaylari pek tanimiyoruz henuz.

Atalay
03.10.2007, 14:11
yahu biletleri de aldık 8-9 aralığa dua mı edelim bu tarihte olsun diye :)

çengiz kardeşim mereklanma bende o tarihe aldım büyük bir ihtimalle o tarihte olur olmassa bir hafta ileri tarihe aktarırız!!

Atalay
03.10.2007, 14:12

Evet Ahmet inşallah diyorum...tabiki Trabzonspor için çok iyi olur!!

Cengiz Çubukcu
03.10.2007, 14:16
çengiz kardeşim mereklanma bende o tarihe aldım büyük bir ihtimalle o tarihte olur olmassa bir hafta ileri tarihe aktarırız!!

Gökhan Abi, sen der demez atladım kefal gibi, kendimi Bmn'nin en gaza geleni seçiyorum ..seneye en'ler yarışmasında oylarınızı bekliyorum..

Faik Yılmaz
03.10.2007, 14:17
Korkuyorum Trabzonsporumuz bir dönem daha bu beceriksizlerin elinde kalırsa ligden düşmekten korkuyorum....

LazAnisT
03.10.2007, 16:11
çengiz kardeşim mereklanma bende o tarihe aldım büyük bir ihtimalle o tarihte olur olmassa bir hafta ileri tarihe aktarırız!!Gökhan kardeşim dua edelimde sizin aldığınız tarihte olsun.Eğer bilette herhengi bir düzeltme yaparsanız bunlar promosyon bilet olduğu için astarı yüzünü geçebilir:)

metehan
03.10.2007, 19:54
Albayrak'ın karşısına ciddi bir aday çıkmayacak sanırım. Albayrak'ın Faruk Özak'ın desteğini aldığı konuşuluyor. Kongre yaklaştıkça herşey biraz daha netleşecektir. Ağaoğlu felan fantezi gibi duruyor.

Faruk Özak'ın Albayrak'ın listesine isim önereceği dedikoduları var. Ama aldığım bir duyuma göre Faruk Özak, bu iddiaları şiddetle reddetmiş. Ben Faruk Özak'ın, TS aleyhine bir adım atacağını sanmıyorum. O da hepimiz kadar, hatta belki de bizden daha fazla TS'u seviyor. Şimdi siyasi yakıştırmalar da yapılacaktır ama TS'un aleyhine olacağına inandığı bir işe gireceğini sanmam.

Bir diğer iddia da, Trabzon kanadının bu kongrede Faruk Özak çevresimnde birleşeceği ve O'nun işaret edeceği bir adayla seçime gidileceği. Bana bu ihtimal daha mantıklı geliyor ve eğer böyle birşey olursa Trabzon ekibinden çıkacak aday bu kongreyi rahat kazanır.

Ağaoğlu keşke aday olsa. Ama o talihsiz kongreden sonra artık sırtında bir kambur var. Şimdi adaylığını açıklasa, "Birileri çıkar bunu tehdit eder, O da adaylıktan vazgeçer" şeklinde yakıştırmalara ve alaya alınmalar maruz kalacak.

Özetle bu kongre işlerinde neyin ne olacağı son ana kadar belli olmaz. Ben, o kongrede Ağaoğlu'na oy verebilmek için Trabzon'a gittim. Otobüsle gitmiştim, tabi birşeyden haberim yok. Terminale inip bir arkadaşı aradım, aldığım cevap : "Hoşgeldin ama Ağaoğlu bırakıp gitti" olmuştu. :) O nedenle şimdiden belli olmaz bu işler :)

Kamil Çakmak
03.10.2007, 21:06
Klübe üye olan kişilerin, borçlarını ödemek için illa kongremi olması lazım. Bunu anlayabilmiş değilim. Saldım çayıra mevlam kayıra olmuş bu iş.

Ayrıca kongrede BMN, aday olacak kişilere oy vermek için tavsiye niteliğinde burdan yönlendirme yapabılır. Bu gayet normal ve BMN nin özüne uygun düşer diye düşünüyoorum.

izmirdenayhan
03.10.2007, 21:53
Oy hakkım var işimle ilgili izin almada sorun çıkarmazlarsa İzmir den gideceğim kongreye..Oyumun sahibi Albayreak değil.!!!!!!

Ama Serdar Bali veya İ.Hacıosmanoğlu da idealimdeki başkanlar değil...Adaylar netlik kazandıktan sonra herkes burada görüşlerini yazar biz de ona göre karar veririz..

Uğurtan
03.10.2007, 22:03
Keşke oy hakkımız olsaydı bu kongrede.. Ama olsun yinede gidip yer alacağım kongrede.. :)

A.Alper
03.10.2007, 22:06
OLAĞAN GENEL KURULA YOĞUN İLGİ

http://www304.mackolik.com/img/haberbuyuk/t/trabzonspor_logo_yB.jpg
Trabzonspor'un Aralık ayında yapılacak olağan genel kuruluna, delegelerin yoğun ilgi gösterdiği bildirildi.
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, aidat yatırma süresinin geçen pazar günü sone ermesiyle, 5 bin 870 üye aidatlarını yatırarak, genel kurulda oy kullanma hakkı elde etti.
Yurt dışından yaşayan üyelerin yatırdığı aidatlara ilişkin banka dekontlarının henüz kulübe ulaşmadığı, bu üyelerin yatırdığı aidatlarla sayının 6 bin civarında olacağı, bunun da bugüne kadarki en yüksek katılım olduğu belirtildi. Bordo-mavili kulüpte en son yapılan 54. genel kurul öncesi 3 bin 520 üye aidatlarını yatırmış ve bu üyelerin 2 bin 467'si oy kullanmıştı.
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, Aralık ayında yapılacak olan olağan genel kurulda bordo-mavili kulübün adına yakışır, kalplerin kırılmadığı bir süreç yaşamak istediklerini belirterek, herkesin mutlu olacağı, Trabzonspor'u kim iyi bir yerlere götürebilecekse onun kazanacağı bir seçim olmasını istediklerini söyledi.
Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, zor günlerde bugünlere kadar geldiklerini belirterek, "Aralık ayında yapılacak olan kongrede iyi bir sürecin yaşanmasını bekliyoruz. İnsanlar birbirlerini kırmadan, Trabzonspor'un menfaatleri adına iyi bir kongre yapmak istiyoruz. Kavganın tartışmanın olmadığı, herkesin mutlu olacağı bir listede müteakip kalacağı bir kongre yaşamak istiyoruz" dedi.
Başkan Nuri Albayrak'ın aday olacağını düşündüğünü belirten Pişiren, "Nuri Albayrak'ın yeniden aday olacağını düşünüyorum. Bu süre boyunca iyi bir deneyim kazandı. Başkan olarak çok sıkıntı çektiğini yakından biliyorum. Görev süresi boyunca hatalarını ve eksiklerini görme fırsatı buldu. Çok değerli bir insan, kendisinin Trabzonspor'a çok şey katacağını düşünüyorum" diye konuştu.
Kongre sürecinde her ne olursa olsun Trabzonspor'un kazanmasını istediklerini belirten Pişiren, "İnsanlar gelip geçicidir. Trabzonspor ise kalıcıdır. Ona yakışır bir kongre olmasını diliyorum. Kim Trabzonspor'u iyi bir yerlere götürecekse onun kazanmasını istiyoruz. Aralık ayında yapılacak olan kongrenin Trabzonspor'un oynayacağı maçları etkilememesi gerekir. Bütün aday adayı olacak olan arkadaşların buna çok dikkat etmesi gerekir. Saha sonuçlarına olumlu etki yapacak beyanlarda bulunmaları gerektiğini düşünüyorum. Bunun aksi demeçler Trabzonspor'a zarar verir" dedi.
Konyaspor galibiyeti ile rahat bir nefes alarak moral bulduklarını belirten Pişiren, "Konyaspor maçında aldığımız galibiyetle moral bulduk. Maçın bitiminde oyuncularımız bir birlerine sarılmaları ile ne kadar stresli olduklarını gösterdiler. Oyuncularımız üzerinde psikolojik olarak bir baskı vardı. Vestel Manisasspor maçı öncesi Tahkim Kurulu'nun vermiş olduğu karar da oyuncularımız üzerinde olumsuz bir etki yaptı. Oynanan futboldan çok alınan 3 puan bizim için önemliydi. Toparlanma adına camiada bir moral oldu" açıklamasında bulundu.
Trabzonspor maç kazandığı zaman şehirde her şeyin güzel olduğunu belirten Pişiren, "Trabzonspor, Trabzon için bir değer herkesin bu değere sahip çıkması lazım. Kısır çekişmeler uğuruna hem kentimizi hem de Trabzonspor perişan etmeyelim. Cuma günü oynayacağımız Kasımpaşa maçı çok önemli, artık ligde puan kaybına tahammülümüz kalmadı. İstanbul Olimpiyat Stadı'nda oynayacağımızı bu maça yüreğinde Trabzonspor sevgisi taşıyan herkesi bekliyoruz. Taraftarımızın desteği ile bu maçı kazanarak kendi sahamızda oynayacağımız Beşiktaş maçına oyuncularımız moralli çıksınlar" şeklinde konuştu.

Abdullah Altıntaş
04.10.2007, 00:59
12292 nolu kongre üyesiyim.ALLAH izin verirse kongre günü nuri ve saz heyetinin morarmış halini bizzat yerinde göreceğim.nuri ve saz heyetinin pis oyunlar içerisine girebileceği ihtimali de beni korkutuyor

Faik Yılmaz
04.10.2007, 08:33
12292 nolu kongre üyesiyim.ALLAH izin verirse kongre günü nuri ve saz heyetinin morarmış halini bizzat yerinde göreceğim.nuri ve saz heyetinin pis oyunlar içerisine girebileceği ihtimali de beni korkutuyor

Top artık onlarda değil. bizim elimizde yine bu beceriksizleri seçersek asla ama asla ağlamaya sızlanmaya hakkımız yok....

Badaloğlu
04.10.2007, 09:24

Sen öyle zannet Faruk!...Faruk Özak'ın desteğini Albayrak'ın aldığı doğru değil,hatta tam tersi bir durum var...Gelişmeler yakında BMN'de:) Bu kongrede Nuri Albayrak'ın seçilmesine bu sefer izin vermeyeceğiz...

Emorfo
04.10.2007, 09:30
Kongre tarihi yaklaştıkça herşey daha da netleşecektir elbette. Hayırlısı artık. Bu arada Albayrak'ı başkan yapmayacak olan siz kimsiniz biz kimiz. Sizi bizi mi var. Siz, biz mi olduk. Siz sizseniz siz kimsiniz. :)

Faik Yılmaz
04.10.2007, 09:38
Sen öyle zannet Faruk!...Faruk Özak'ın desteğini Albayrak'ın aldığı doğru değil,hatta tam tersi bir durum var...Gelişmeler yakında BMN'de:) Bu kongrede Nuri Albayrak'ın seçilmesine bu sefer izin vermeyeceğiz...

Abey Anzer dağlarının arısımısın nesin? Ağzından bal damlıyor senin.....

Gazetelerde Özakla Albayrağın zıt görüşler içinde olduğunu hatta Özak ın Albayrağı bir çok knuda eleştirdiğini görüyoruz. Ancak burada tam tersi bi yaklaşım olduğunu görünce şaşırmıştım.

Faruk Beyin desteğini alamamışsa Albayrak Başkanlığı rüyasında bile göremez....

Emorfo
04.10.2007, 09:39
Başka aday çıkmazsa benim desteğimi alabilir Faik :)

Faik Yılmaz
04.10.2007, 09:43
Başka aday çıkmazsa benim desteğimi alabilir Faik :)

Olsun Faruk canın sağolsun. Demekki benim bilmediğim bazı şeyleri biliyorsun..... ama bu kararına hiç şaşırmadığımı söylemeden edemeyeceğim.

bu arada mesaj sayımız 6519 a 5519 güzel bir tesadüf olmuş..... :)

emre610
04.10.2007, 09:48
Önemli bir konuda Aralık ayında ki kongreden önce kulübe üye olmak lazım bir daha ki kongrede söz sahibi olmak için.Şahsım adına böyle bir girişimim oldu.Umarım kongre telaşı ile arada kaynayıp gitmeyiz.Hoş telaşta yok gibi adamlarda ama..

Üyelik başlığına yazdım ancak buradada olursa..

LazAnisT
04.10.2007, 09:55
Eğer BMN'de yazmaya devam edeceksen(inşallah devamlı olursun)gİRişte Genel sayfasında ''hedef 100 bin üye''topiği var.Oraya girip Klübe üye olanlar listesine adını yazdırabilirsin.Sayımızda bir kişi daha artmış olur.:)

Atalay
04.10.2007, 11:21
Evet arkadaşlar kongre tarihini yönetim son ana kadar karara baglamamak konusunda kararlı!! niçin derseniz..?? millet hazırlık yapmasın..kongreye katılmasın biz çalalım biz oynayalım....!!

Badaloğlu
04.10.2007, 11:25
Kongre tarihi yaklaştıkça herşey daha da netleşecektir elbette. Hayırlısı artık. Bu arada Albayrak'ı başkan yapmayacak olan siz kimsiniz biz kimiz. Sizi bizi mi var. Siz, biz mi olduk. Siz sizseniz siz kimsiniz. :)

Faruk, yazdıklarımı iyi oku kardeşim, bak ne demişim ben orda?''Bu kongrede Nuri Albayrak'ın seçilmesine izin vermeyeceğiz'' diye bitirmişim.Buradan ne anladın sen?Sizi bizi ayırmadım, farklı bir şey demeye çalışmadım ''ceğiz'' eki orada BMN'de Nuri Albayrak ve ekibinden rahatsız olan,kulübü yönetim şeklinden memnun olmayan,yaptığı icraatlarla bizi ele güne rezil eden taraftarlarımız ve üyelerimiz içindi,bu tarifin içerisinde bende dahilim.Ama görüyorum ki sen dahil değilsin o yüzden sizli bizli mevzuyu anlamanı doğal olarak karşılıyorum.Trabzonspor camiasının büyük bir çoğunluğunun (bence) bu yönetimden memnun değildir.

Emorfo
04.10.2007, 12:23
Ahmet abi biraz iddialı bir yazı yazmışsın. BMN'nin bir adayı destekleme kararı olmadığına göre veya Albayrak yönetimini göreve getirmeme kararı olmadığına göre bu çoğul ekleri biraz iddialı oluyor. Sonuçta sen de ben de biliyoruz ki BMN'nin böyle bir kararı olsa da böyle bir gücü yok. Kapalı kapılar arkasında karar mı alındı da bunu açıklamadan bir yönlendirme çalışması yapılıyor. Herkesin elbette bir tercihi olacaktır. Buna da saygı göstermek lazım. Çoğul eklerini kullanırken daha dikkatli olmak lazım. Ayağımız yere sağlam basmalı, kendimizi kaybetmemeliyiz.

Yunus Emre AYAZ
04.10.2007, 12:50
Faruk, yazdıklarımı iyi oku kardeşim, bak ne demişim ben orda?''Bu kongrede Nuri Albayrak'ın seçilmesine izin vermeyeceğiz'' diye bitirmişim.Buradan ne anladın sen?Sizi bizi ayırmadım, farklı bir şey demeye çalışmadım ''ceğiz'' eki orada BMN'de Nuri Albayrak ve ekibinden rahatsız olan,kulübü yönetim şeklinden memnun olmayan,yaptığı icraatlarla bizi ele güne rezil eden taraftarlarımız ve üyelerimiz içindi,bu tarifin içerisinde bende dahilim.Ama görüyorum ki sen dahil değilsin o yüzden sizli bizli mevzuyu anlamanı doğal olarak karşılıyorum.Trabzonspor camiasının büyük bir çoğunluğunun (bence) bu yönetimden memnun değildir.

mesela bende bunlardan biriyim gördüğüm yerde bi kaşık suda boğucağımız bi adamı başkan olmaması için çalışmamız lazım tabiki.

bu arada çoğul eki kullandım çünkü bu forumda albayrakı destekleyen kongre üyelerinin adedi bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar o yüzden topluluğa uymak lazım :)

Badaloğlu
04.10.2007, 12:54
Ahmet abi biraz iddialı bir yazı yazmışsın. BMN'nin bir adayı destekleme kararı olmadığına göre veya Albayrak yönetimini göreve getirmeme kararı olmadığına göre bu çoğul ekleri biraz iddialı oluyor. Sonuçta sen de ben de biliyoruz ki BMN'nin böyle bir kararı olsa da böyle bir gücü yok. Kapalı kapılar arkasında karar mı alındı da bunu açıklamadan bir yönlendirme çalışması yapılıyor. Herkesin elbette bir tercihi olacaktır. Buna da saygı göstermek lazım. Çoğul eklerini kullanırken daha dikkatli olmak lazım. Ayağımız yere sağlam basmalı, kendimizi kaybetmemeliyiz.

Farukcuğum, ısrarla konuyu istediğin yere çekmeye çalışıyorsun ama benim derdim senin dediğin gibi değil kardeşim.Ben kimseyi yönlendirme yapmadım, yapmamda.İddialı cümleler kurmuş olabilirim ama senin dediğin gibi Faruk Özak,Nuri Albayrak'ı destekliyor cümlesi kadar iddialı değil diye düşünüyorum...

Faruk, sen BMN'nin birilerini yönlendirme adına bir gücü olmadığını söylüyorken, nasıl olurda biz kapalı kapılar ardında görüşmeler yapıp,kararlar alırız!!!Kapalı kapılarla işimiz olmaz Faruk, bizim içimiz ne ise dışımızda aynıdır.

Eğer Mavi Karadeniz tv'sinde Metin kardeşimizin çıktığı proğramı seyretmiş olsaydın, o zaman ''kapalı kapılar ardında'' diye cümlene başlamaz,kafandaki şüphelerinede yer vermemiş olurdun.

Cafer KILIÇSOY
04.10.2007, 13:07
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim ki aranızda olmayı çok isterdim. Ama 2 tam sene geçmediği için bu kongrede yokum. İnşallah bir sonraki kongrede yanınızdayım inşallah. Mahcubum size karşı ama elimdende bişey gelmiyor.

Bu arada BMN'de herkes gider istediğine oyunu kullanır. Nuri Albayrak'ada kullanabilir başkasınada. Yani burada insanları kimse biryere yönlendirmiyor. Zaten BMN'yi 20 bin kişiye taşıyan en önemli faktördür bu. Bu kulübe üye olun diyoruz. Üye olun gidin istediğinize oyunuzu kullanın. Kime oy verirseniz verin ama verin, bir tercih yapın. İstediğimiz bu sadece

Emorfo
04.10.2007, 13:15
Ahmet abi sonuça site yöneticisin böyle bir karar olmasa da bu konulardaki yorumların direk sitenin görüşleri gibi algılanabiliyor. Benim Faruk Özak'ın Albayrak'ı destekleyebilir cümlesi, kesin yargı ifade etmiyor, bu yönde haberler geliyor anlamında kullandım. Yani öyle bir iddiam yok, iş gereği bu tip bir sürü bilgi geliyor. Bazen doğru bazen yanlış çıkabiliyor ki zaten ilerleyen günlerde herşey netleşecektir. kapalı kapılar dediğim bir kaç forum yöneticisinin fikir birliğine vararak siteyi ve burdaki ortamı kendileri yönlendirmek istemeleri felan. Sonuçra yıllardır birbirimizi tanıyoruz. Ancak öyle şeyler oluyor ki tanıdığımızı sandığımız insanlar bile bazen şaşırtabiliyor.

Maalesef o programı izleyemedim. Burda hepimiz Trabzonspor'un faydasına bir şeyler istiyoruz. Herkesin düşüncesi, tarzı farklı olabilir. Şahsım adıma bu tip konularda genel ve çoğul ifadelerden hoşlanmıyorum. Ben genel bir görüşü savunsam da karşımda farklı düşünen biri olduğunu bilmesem bile genel ifadelerden kaçınırım. Sonuçta burda sürü olarak hareket eden bireyler değiliz. hepimiz bir bireyiz ve kendi istek ve sevgimizle bu oluşumun içerisindeyiz. Mevcut yönetime karşı memnuniyetsizliğimizi dile getirebiliriz, başkanı sevmeyebiliriz, kendi düşüncemize göre tekrar başkan olmasını istemeyebiliriz. Ancak o yazın bana biraz ters geldi, kendi düşünceme değer verilmediğini hissettirdi. Ne demek istediğimi anlamışsındır.

Sonuç olarak görünürde henüz 3 aday var. Bundan sonra geleşecek süreç herşeye gebe.

Külünkoğlu
04.10.2007, 13:44
Yani Faruk ilk paragrafındaki son satırları bizi tanımayan cahil birisi yazsa tamam diyeceğim ama yok kardeşim sözün bittiği yerdir burası. Gördüklerine bildiklerine karşı bu kadar zıt yazı yazan bir seni gördüm. Sanki yıllardan beri aramızda değilsin. Ne zaman böyle bir şey gördün söyle de ki şu zamanda şöyle de.. Vallahi ağzımdan kötü bir şey çıkacak, beni günaha sokacaksın sana olan sevgimden sana sadece "yazıklar olsun" diyorum.. Bu kadar da olmaz !

Emorfo
04.10.2007, 14:11
Metin abi yazımın o kısmını yanlış anladın galiba. Genel olarak yazdım. Bundan önceki olaylarda bunu yaşamadık mı. Tanıdığımızı sandığımız yetki verdiğiniz adam şerefsizlik yapmadı mı. Ve yine forumu farklı amaçları için kullanmaya kalkan kişiliksizler çıkmadı mı. Tanıdığımızı sandığımız insanlar hayal kırıklığı yaşatmadı mı. Sadece onu hatırlatmak istedim. Çok fazla alınganlık gösteriyorsun.

Külünkoğlu
04.10.2007, 14:40
Faruk bir kaç değil bir kişi yapmaya kalktı bunu duvara çarpmış gibi olduğunu BMN'de asla böyle şeylerin olmayacağını biliyorsun eskiyi hatırlarken eksik hatırlamışsın. Anlatacaksan tam anlat olayı eksik bir yanı kalmasın, buraları okuyanlarda yanlış anlamasın.

Tunga
04.10.2007, 15:38
Geçen seçimde babam gibi oy hakkı bulunan ve aidatlarını düzenli olarak ödeyen bazı kongre üyeleri listelerde çıkmamıştı ve çok sorun çıkmıştı. Bunu bu sefer de yaşamamak için kulübümüzün web sitesinde yapılan açıklamaya dikkat:

Üyelerimize önemli duyuru

Kulübümüzün Aralık ayı içinde yapılacak Olağan Genel Kurulu öncesi oy kullanma hakkına sahip üyelerin yer aldığı listelerin kesin halini alabilmesi için üyelerimiz tarafından kontrolü gerekmektedir.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo40yilm.jpg

Bu nedenle listeler 05 Ekim 2007 cuma saat 09:00’dan itibaren tüzüğün 33. maddesi gereğince Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri, Sadri Şener Halkla ilişkiler, Ziya Bey Sosyal Tesisleri ve kulübümüz internet sitesinde askıya çıkarılmıştır. 25 Ekim 2007’ye kadar askıda kalacak listelerde, aidatını ödediği halde adı soyadı bulunmayan üyelerin Sadri Şener Halkla İlişkiler Sosyal Tesislerinde Sicil Kurulu'na başvurmaları gerekmektedir. Üyelerimizin haklarını kaybetmemeleri açısından listeleri dikkatlice incelemeleri menfaatleri gereğidir.

www.trabzonspor.org.tr
04.10.2007 13:01:00

LazAnisT
04.10.2007, 15:46
Resmi sitede bu listeleri bulabilen varmı?

Tunga
04.10.2007, 15:48
Yarın asılacak ama yanlışlıkla "çıkarılmıştır" demişler. Yarın saat 09:00 itibariyle açıklanacak.

Emorfo
04.10.2007, 15:52
Metin abi o kişi hakkında isim vermeye gerek yok. Daha önce kongre sürecinde siteyi kendi menfaatlerine göre yönlendirmek istedi. BMN şimdiye kadar kimsenin borozanı olmadı. Her üyesinin görüşüne değer vermiştir. Yönetimleri eleştirmiştir genel kurul çağrılarında bulunmuştur ancak direk şu ismi destekliyoruz diye bir karar almamıştır bu benden daha iyi biliyorsun zaten anlatmaya gerek yok. BMN geçmiş yıllara göre daha çok kurumsallaştı bu nedenle site yetkililerinin yazıları site yönetiminin görüşü gibi algılanıyor. O şahıs ise direk siteyi kullanmak istedi. Onu hatırlatmak istedim. Daha sonra zaten amacına ulaşamadan forumdan uzaklaştı. Bunca yıldır bu site ve forum üzerinden haberleşiyoruz. Binlerce üyesi olan bu sitenin tamamen saf Trabzonsporluluk duygularıyla bu günlere geldiğine ben şahidim. Saf duygularımızla bu siteye hizmetler ettik ve etmeye devam ediyoruz. Bunu korumamız gerekiyor. Belki yazımda maksadını aşan kısımlar olmuş olabilir ancak temel kaygının bu bahsettiğim konu olduğunu bilmenizi isterim. Daha fazla konuyu meşgul etmek istemiyorum. Trabzonspor'umuz için hayırlısı neyse o olsun. Bu süreçte herkes dikkatli olması lazım.

Emrullah
04.10.2007, 15:55
Bu süre uzatılamaz mı? Bir iki gün daha uzatsınlar. 3 yıllık üyeyim bu sene unutmuşum daha doğrusu otomatiğe bağlamıştım ,kredi kartımın süresi bitince yenisini verdiler. Tabi Klüp'te parayı çekemedi. Biraz baskı yaparsak uzatırlar. fanatik'te haberi var bunun.

metehan
05.10.2007, 10:45
Yarın asılacak ama yanlışlıkla "çıkarılmıştır" demişler. Yarın saat 09:00 itibariyle açıklanacak.

Liste resmi siteye konuldu, oradan isminizi kontrol edebilirsiniz.

Gürkan
05.10.2007, 10:47
2007 yılında oy kullanabilecek üyelerimizin listesi (http://www.trabzonspor.org.tr/images/2007_Kongre_Listesi.xls)

mustafakaya
05.10.2007, 10:55
resmi sitede bulamadım listeleri. nuriii saklama listeleri:)

Gürkan
05.10.2007, 11:10
resmi sitede bulamadım listeleri. nuriii saklama listeleri:)

2007 yılında oy kullanabilecek üyelerimizin listesi (http://www.trabzonspor.org.tr/images/2007_Kongre_Listesi.xls)

http://www.trabzonspor.org.tr/

http://img49.imageshack.us/img49/8775/lste22222fb5.png

Faik Yılmaz
05.10.2007, 11:13
bu listeye göre en sonra 16391 numaralı üyemiz oy kullanabiliyor.....

numarası bundan önce olup üye aidatların yatıran herkes oykullanabilir bu genel kurulda....

Gürkan
05.10.2007, 11:19
5875 kişi oy kullanacak. listede olanların sayısı bu. 16 bimlerde 5 bin kişi . nerdeyse 3 te bir.

CAFER ÖZER
05.10.2007, 11:20
http://www.trabzonspor.org.tr/images/2007_Kongre_Listesi.xls

14445 CAFER ÖZER ÖMER AYBASTI 1968

Nuri Albayrak başkan Ziya Doğan Şampiyon

&lazkopatti&
05.10.2007, 11:21
hayırlısı olsun...

Faik Yılmaz
05.10.2007, 11:30
http://www.trabzonspor.org.tr/images/2007_Kongre_Listesi.xls

14445 CAFER ÖZER ÖMER AYBASTI 1968

Nuri Albayrak başkan Ziya Doğan Şampiyon

Biri beni çimdiklesin.....:eek: :eek::eek:

ŞAKA OLDUĞUNU BİLMESEM BÖYLE TEPKİ VERİRDİM..... :)

metehan
05.10.2007, 11:33
5875 kişi oy kullanacak. listede olanların sayısı bu. 16 bimlerde 5 bin kişi . nerdeyse 3 te bir.

Genelde öyle olur. Geçmiş kongrelerde 3000 civarı olurdu bu sayı, bu kongrede neredeyse 2 katına çıkmış. Bu da 100.000 üye kampanyası sonrası gelen yeni üyeler, epey bir artıl var yani.

Bu 16000 kişi arasında bugün artık hayatta olmayanlar var, üyeliği çeşitli sebeplerden düşenler var, vs. O nedenle gerçekte o kadar üye zaten yok. Ama herşeye rağmen oy kullanacakların sayısının 3'te 1 olması yine de az bir oran.

Faik Yılmaz
05.10.2007, 11:33
Albayrak soyadlı tam 25 kişi var.......

demekki 25 oyları garanti..... :)

Cengiz Çubukcu
05.10.2007, 11:38
15173 Cengİz ÇubukÇu Hasan MaÇka 1976

mustafakaya
05.10.2007, 11:40
http://www.trabzonspor.org.tr/

http://img49.imageshack.us/img49/8775/lste22222fb5.png

tamamdır:) tam ben şikayet ederken vermişler listeleri.

mustafakaya
05.10.2007, 11:56
bildiğim kadarı ile dernekler kanununa göre sadece toplanılan yerde (trabzon) oy kullanılabiliyor. bu oylamanın istanbul ve ankara şubesi olamaz mı acaba?

Badaloğlu
05.10.2007, 12:22
bildiğim kadarı ile dernekler kanununa göre sadece toplanılan yerde (trabzon) oy kullanılabiliyor. bu oylamanın istanbul ve ankara şubesi olamaz mı acaba?

Seninde dediğin gibi şimdilik böyle bir şey yapmak imkansız gibi bir şey!...

LazAnisT
05.10.2007, 12:24
Listede adım var.Açıkcası şaşırdım.Mutlaka bir arıza olur diye düşünmüştüm.

noname
05.10.2007, 14:20
ben de varım litede :) biraz buruk bir durumda olsa.. heyecan ve gurur karışımı bir duyguya sahibim.

Emorfo
05.10.2007, 14:51
Listelerde sorun yok sanırım.
Trabzonspor'umuza yakışır bir genel kurul olmasını temenni ediyorum.

Ahmet Faruk
05.10.2007, 15:12
listeye göre 5875 kişinin oy kullanma hakkı var. geçen senelerdeki sayı hakkında bilgisi olan varmı

Faik Yılmaz
05.10.2007, 15:15
3500 civarı idi sanırım.....

Ahmet Faruk
05.10.2007, 15:20
bu sayının yönetime büyük bir öfkenin tezahürü olmasını umuyorum. yoksa milletin yerine para yatırıp onların oylarını satın almaya çalışanlar da az değil

Berk Akçay
11.10.2007, 22:46
Aralık ayını sabırsızlık ile bekliyorum.. İnşallah Albayrak şirketler grubunu Trabzonspor'umuzun başından atacağız...

Bartuğ13
11.10.2007, 23:32
maalesef bu seçimde ben kullanamıyorum

Egemen
12.10.2007, 22:35
maalesef bu seçimde ben kullanamıyorum

üzülme bartuğ bende kullanamıyorum :D

a a üye değilmişim :P

Mayls
12.10.2007, 23:07
üzülme bartuğ bende kullanamıyorum :D

a a üye değilmişim :P
Üye olmayanlarin kac sene beklemesi gerekiyor acaba? :D:D:D

LazAnisT
16.10.2007, 11:29
22 aralık gidiş- 24 aralık dönüş olmak olmak üzere toplam 90 ytl ye biletimi aldım.

Kongre olmasada memleket havası alıp geliriz ne yapalım

Faik Yılmaz
16.10.2007, 11:51
28 aralık gidiş- 30 aralık dönüş olmak olmak üzere toplam 90 ytl ye biletimi aldım.

Gel abey gel zaten çay borcum var sana..... :)

tigin
16.10.2007, 12:09
Listede adım var ancak oy kullansam mı, kararsızım. Dandik adamlara oy vermek için 1000 km yol gidip gelmek. Değermi ki.

murat
16.10.2007, 12:13
28 aralık gidiş- 30 aralık dönüş olmak olmak üzere toplam 90 ytl ye biletimi aldım.

Kongre ayin kacinda ?

Atalay
16.10.2007, 12:56
Kongre ayin kacinda ?

Son dakikaya kadar kongre tarihini açıklamamak konusunda yönetim çok kararlı!!Çünkü neme lazım kongreye Trabzon dışından katılım olur o tarihe göre organizasyon yapılır toplu şekilde gelinir oy kullanılır diye!!sırf bu şark kurnazlıgı bile bu yönetimin başımızdan gitmesi için çiddi bir neden!!saygılarımla...

Faik Yılmaz
16.10.2007, 13:00
Son dakikaya kadar kongre tarihini açıklamamak konusunda yönetim çok kararlı!!Çünkü neme lazım kongreye Trabzon dışından katılım olur o tarihe göre organizasyon yapılır toplu şekilde gelinir oy kullanılır diye!!sırf bu şark kurnazlıgı bile bu yönetimin başımızdan gitmesi için çiddi bir neden!!saygılarımla...

Abey bence tüzük gereği en son hangi tarihte yapılacaksa o tarihte yaparlar çünkü onların derdi koltuklarında 1 gün daha fazla oturmak o koltuklarda....

murat
16.10.2007, 13:44
Valla araligin son 2 haftasonu bana uyar baska turlu gelemem..

Kasım BEKTAŞ
17.10.2007, 14:49
kongre için adaylığını kimler açıkladı?

Faik Yılmaz
17.10.2007, 15:01
Kesin olarak açıklamasalarda

1- Nuri Albayrak
2- Hacı yILDIZ
3-- ibrahim HACIOSMANOĞLU

Kasım BEKTAŞ
17.10.2007, 15:05
geçenlerde karadeniz tv de ahmet ağaoğlu'nun aday olduğu hatta teknik direktör olarak ersun yanal'ı düşündüğü söylenmişti... inşallah doğru bir haberdir...

Faik Yılmaz
17.10.2007, 15:18
ha bide bi Profesör vardı ama sonra ses çıkmadı ondan....

Samet Yildirim
17.10.2007, 15:25
ha bide bi Profesör vardı ama sonra ses çıkmadı ondan....

PF.Doktor ASLAN:D

Erdem Keser
17.10.2007, 15:25
Ahmet Ağaoğlu aday olursa ve seçilirse Ersun Yanalla kesinlikle çalışmaz:) Bu iki isim yanyana dahi gelmez

LazAnisT
24.10.2007, 15:33
Az önce Ligtv de can karyağdı söyledi kongrenin 20 gün öne alınma durumu var.Böyle bir durumda aldığımız biletler elimizde patlamış oluyor hayırlı olsun:)

Faik Yılmaz
24.10.2007, 15:39
Yönetim kurulunun 20 kasım 20 aralık tarihleri arasında genel kurulu toplama yetkisi var. eğer son güne kadar kullanırsa n geç 20 aralıkta yapmak zorunda kongreyi.....

Mehmet Fırat
24.10.2007, 16:27
Ahmet Ağaoğlu aday olursa ve seçilirse Ersun Yanalla kesinlikle çalışmaz:) Bu iki isim yanyana dahi gelmez

niye yav merak ettim??

oskanonur
24.10.2007, 16:34
Kongre tarihleri netlesti mi ya da ne zaman netlesecek bilgisi olan varsa paylassin lutfen.

Kaya
24.10.2007, 16:35
Az önce Ligtv de can karyağdı söyledi kongrenin 20 gün öne alınma durumu var.Böyle bir durumda aldığımız biletler elimizde patlamış oluyor hayırlı olsun:)

:D Nuri Albayrak adamı çarpar...

Cafer KILIÇSOY
24.10.2007, 16:53
Yönetim kurulunun 20 kasım 20 aralık tarihleri arasında genel kurulu toplama yetkisi var. eğer son güne kadar kullanırsa n geç 20 aralıkta yapmak zorunda kongreyi.....
20 Aralık Kurban Bayramının birinci günü. Yani o tarih olmaz

oskanonur
24.10.2007, 16:54
20 Aralik zaten persembeye geliyor. Muhtemel tarihler 16 Aralık ya da 23 Aralık.

beratiabi
25.10.2007, 00:17
Ben kesinlikle oyumu kullanacağım kendi görevimi yerine getireceğim. Allah utandırmasın.

Cafer KILIÇSOY
25.10.2007, 08:58
İstanbuldan gitmeyi düşünen arkadaşlar, dikkatli olun kongre tarihi belli değil. Önceden bilet alıpta sonradan değiştiririm demeyin (uçak için söylüyorum) astarı yüzünü geçiyor.

Mayls
25.10.2007, 17:14
Merak ettim simdi herkes ucakla gidiyor Istanbul'dan. Trabzon'a otobüs kac saat sürüyor.

Nytre
25.10.2007, 18:09
18 saat.. istanbul-trabzon

Cafer KILIÇSOY
25.10.2007, 21:03
O eskidendi, şimdi 15 saat Trabzon İstanbul arası.

Özel otosuyla gidecekler 10-11 saatte alır Trabzonu

Nytre
26.10.2007, 17:49
10-11 saatte mi ? abi ne yaptin ya... bütün kuralları alt üst ettin :)

Mehmet Fatih Yavuz
26.10.2007, 17:49
gidiliyor yaw...
minibüsle 12 saatte gidilmişliği mevcut..:D

oskanonur
26.10.2007, 19:51
tabi yola ciki saatiniz de cok onemli

Faik Yılmaz
26.10.2007, 22:07
yönetim sıcacık koltuklarında bir kaç gün daha oturabilmek adına kongreyi yapabileceği en son tariihte yapacak....

kayseri maçındaki puan gasplarımızı izlesinlerde nasıl beceri-ksiz nasıl ezik bir yönetim sergilediklerini görsünler ne olur bir daha seçime girmesinler....

aklı selim oy kulllanacak arkadaşlara sesleniyorum.... kayseir maçındaki iki sarı kartı defalarca izleyin.... puan gaspı nasıl olur görün... bu hatalara ses çıkarmayanlar yarın bu hakem gittiğinde arkalarından gözyaşı dökecekler ve utanmadan sizden oy isteyecekler.....

anlayın

marlalı apo
26.10.2007, 22:16
ben oy kullanabilecek üye değilim.aman ne olur şu üyelere sesleniyorum bir daha spordan anlamayan başkan seçmeyin .
nuri albayrak gişbiler trabzonspora ne diye başkan olur git sen ticaretini yap

marlalı apo
26.10.2007, 22:26
ben maçı seyretmedim zaten daha önce nuri albayrak gitmeden kazansada kaybetsede trabzonsporun maçlarını seyretmiyeceğimi
söylemiştim.
ne farkeder kazansak veya kaybetsek asıl kazanmamız gereken kongre ben antalyada bir odada üyeyim
seçimlerde öyle dolaplar dönüyorki hayret edersiniz o yüzden
seçimlerde çok dikkatli olmak lazım hiç alakası olmayanlar oy kullanıp bir kulübün geleceğini yok edebilirler.
DİİİİİİİİİİİKKAAAAAAAAT.

Ali Yerlikaya
26.10.2007, 22:52
Allahini seven Nuriye oy VERMESIN. bu takimi bu hale ö ve Ziya Dogan getirdi. Adam akilli bi baskan ile ise yaramaz capulculardan kurtulup iyi transferler yaparsan bu takim cosar. Ama Nöriii bi daha gelirse ne Ersun ne Capello bu takimi kurtarabilir.

Onun icin Lütfen baska bi baskan a oy verin ama Nuri ye sakin vermeyin.

Mayls
26.10.2007, 23:42
O eskidendi, şimdi 15 saat Trabzon İstanbul arası.

Özel otosuyla gidecekler 10-11 saatte alır Trabzonu

Abi ne yaptin ya 10-11 saat :) Biz her yil gidiyoruz yazin Istanbul - Bafra 9 saat sürüyor.

oskanonur
27.10.2007, 00:14
Kongrede oy kullanacak bir delege olarak kesinlikle oyunu Nuri ve onun gibilerine vermeyecegim.Yeter iki senedir cektigimiz.

keles76
27.10.2007, 03:47
bende bu secimde cok oy atmak isterdim ama yurtdisinda olacagim bence Nuri Albayrak devam etmeli yerine gelecek daha iyi aday bence daha cikmadi kulubumuz icin hayirli olan gelsin

Yunus Emre AYAZ
27.10.2007, 11:06

nie ben 9.5 saatte geldim oftan kartala :D

Mayls
27.10.2007, 14:46
Bence kesinlikle Albayrak secilmemeli. Ama Albayrak olmasin da kim olursa olsun mantigi yanlis. Daha kongreye var. Insallah ciddi bir aday cikar.

Cafer KILIÇSOY
27.10.2007, 17:49
Gece kimse görmez, çaktırma;)

Abi ne yaptin ya 10-11 saat :) Biz her yil gidiyoruz yazin Istanbul - Bafra 9 saat sürüyor.
Arabayı değiştir Selim;)

Mayls
28.10.2007, 00:06
Gece kimse görmez, çaktırma;)

Arabayı değiştir Selim;)
Yok abi söförü degistirecegim. Peder yaslandi artik :D emekliye ayrilip genclerin önünü acmasi lazim. Seneye insallah ehliyeti alinca bakacagim Istanbul-Trabzon kac saat sürüyor :)

ayvaz
12.11.2007, 22:17
http://www.aa.com.tr/components/com_haber/images/haberayrinti.gif TRABZONSPOR'DA, OLAĞAN GENEL KURUL TARİHLERİ BELLİ OLDUhttp://www.aa.com.tr/components/com_haber/images/385pxdots.gifTRABZON - Trabzonspor'da, gelecek ay yapılacak olağan genel kurulun tarihleri belli oldu. Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, çoğunluk aranacak olan genel kurulun ilk tarihi 8-9 Aralık olarak belirlendi. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamaması durumunda genel kurul, 15-16 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.12 Kasım 2007 Pazartesi -- 21:59:00

taner1967
12.11.2007, 22:28
hadi hayırlısı

Samet Yildirim
12.11.2007, 22:29
hadi hayirlisi insallah..

Atalay
12.11.2007, 22:29
Tamamda hangi TARİHTE genel kurul yapılır 8-9 damı 15-16 sındamı gelde çık işin içinden!!

AYYILDIZ
12.11.2007, 22:36
buyuk ihtimal 8-9 unda yapilir bu kongre cok onemli cunku

Hüdai Pervaneli
12.11.2007, 22:41
hayirlisi:D

ofkan
12.11.2007, 22:54
kabus da uyanmaya 1 ay kaldııııı

LazAnisT
12.11.2007, 22:54
Bende 8-9 aralıkta olacağını düşünüyorum.Çünkü biletimi o tArihe aldım:)

Atalay
12.11.2007, 23:03
Bende 8-9 aralıkta olacağını düşünüyorum.Çünkü biletimi o tArihe aldım:)

Bayım bizde o tarihe biletimizi aldık ama büyük bir ihtimalle 14-15 aralıkta olacak çünkü bu zamana kadar olan hiç bir kongrede ilk tarihte oylama olmadı!!senin anlıyacagın bilet tarihlerini degiştirebiliriz!!

Ömer SEVİNÇ
12.11.2007, 23:28
14-15 Aralıkta olur oylama. İnşallah adam gibi bir başkan adayı çıkar artık. Gerçi ufukta belki MAY'dan başka bir alternatif de görünmüyor. MAY'ın gelmesindense 20 tane Albayrak olsun daha iyi..

TSezgin61
13.11.2007, 00:00
bu genel kurul her yönüyle lehimize gecer.

- nuri albayrak secilmek istiyorsa, listesine camianin hayir diyemiyecegi isimleri almasi gerekir.(böyle bir yönetim is yapmazmi yapar, yani lehimize)

- baska biri iyi bir listeyle gelirse, ve camia desteklerse, bu zaten isimize yarar ve nuriden kurtuluruz

Bartuğ13
13.11.2007, 00:12
şimdi tabiki 1 aydan az zaman var ve hala doğru dürüst aday yok bunu düşünmemiz gerekli.bu seçimde oy kullanma hakkım olmadığından ben tabiki bilet falan almadım.keşke olsaydı da alsaydım.hoş kime oy vereceğimi de bilmiyorum.adam gibi aday yok ki.

nuri bey de söylentilere göre galatasaray maçını bekliyormuş.fakat maç 25 kasımda.o arada karar verecek liste hazırlayacak falan...
zannetmiyorum sürenin yetişeceğini.neyse trabzonspora hayırlı olur ve bizi nuri beyden ve onun zihniyetinden kurtarır inşallah bu genel kurul

bordobluex
13.11.2007, 00:27
Konular birleştirildi..

Cafer KILIÇSOY
13.11.2007, 00:41
Başlığı 8 Aralık olarak düzenleyin lütfen

Tunga
13.11.2007, 00:43
"8" Aralık olarak düzenlenmiştir.

Genel kurul tarihleri belli oldu
Kulübümüzün tüzük gereği Aralık ayı içerisinde yapılması gereken Olağan Genel Kurul toplantısının tarihleri belli oldu.

Buna göre çoğunluk aranan genel kurul 8-9 Aralık 2007 tarihlerinde toplanacak. Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı taktirde, ikinci toplantı 15-16 Aralık 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
trabzonspor.org.tr

Miraç Atalay Çiftçi
13.11.2007, 00:43
Genel kurul tarihleri belli oldu
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifKulübümüzün tüzük gereği Aralık ayı içerisinde yapılması gereken Olağan Genel Kurul toplantısının tarihleri belli oldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Buna göre çoğunluk aranan genel kurul 8-9 Aralık 2007 tarihlerinde toplanacak. Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı taktirde, ikinci toplantı 15-16 Aralık 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

gultekinsurul
13.11.2007, 08:49
Uşaklar Ben 8-9 aralıkta çoğunluğun sağlanabileceğini düşünmüyorum. Ama her ihtimale Karşı Trabzonda olacağım inşallah. Görüşmek üzere

Cengiz Çubukcu
13.11.2007, 09:16
sayın kanaat önderlerimiz ne yapacağuk? biletleri değiştirecek miyiz? 8-9 aralıkta gidecek miyiz?

Külünkoğlu
13.11.2007, 10:50
Arkadaşlar yazıdan da anlaşıldığı şekilde kongre 15-16 aralık tarihlerinde olacak.
Türkiye'de büyüklükleri belli olan hiçbir seçimli genel kurul açıklanan ilk tarihde seçimini yapamamış yada yeterli nisabı sağlayamamıştır. Onun için tek tarih vardır 15-16 Aralık planlarınızı buna göre yaparsanız iyi olur.

Atalay
13.11.2007, 10:52
O zaman tarihi degiştirelim 15-16 aralık yapalım metin!!

metehan
13.11.2007, 11:00
sayın kanaat önderlerimiz ne yapacağuk? biletleri değiştirecek miyiz? 8-9 aralıkta gidecek miyiz?

8-9 Aralık'ta gitmenize gerek yok çünkü kongre 14-15 Aralık'ta toplanır. Bu hep böyle olmuştur, değişeceğini sanmam. 2 tarih belirlemek prosedür olarak zorunluluk. Hatta adayların bazıları ilk hafta henüz adaylığını bile açıklamamış olur :)

Berberoğlu
13.11.2007, 11:08
Ben ailevi bir nedenden dolayı 8-9 Aralık haftasonu Trabzon'da olacağım. Görünen o ki o haftasonu yeterli sayı olmayacak, ve de oy kullanamayacağız. Hoş, kullansak kime vercez ki.. Bir sonraki haftasonu tekrar Trabzon'a gidemeyeceğime göre kongrelerdeki ilk oy hakkım yanacak gibi duruyor.. :(

Trabzonspor'umuz için hayırlısı ne ise o olsun...

murat
13.11.2007, 11:12
1 hafta daha gec olsaydi gelme imkanim olacakti, insaallah guzel bir kongre geciririz ve iyi bir yonetime kavusuruz. Gidecek arkadaslara kolay gelsin..

Faik Yılmaz
13.11.2007, 12:52
bugün bir haber kanalında genel kurulun 8-9 aralık tarihlerinde yapılacağı yazıyordu bilmiyorum ne derecede doğru bilgisi olan varmı acaba

macka61
13.11.2007, 12:54
evet çoğunluk sağlanırsa

metehan
13.11.2007, 12:58
bugün bir haber kanalında genel kurulun 8-9 aralık tarihlerinde yapılacağı yazıyordu bilmiyorum ne derecede doğru bilgisi olan varmı acaba

Sorunun cevabı sayfanın yukarılarında var.

Faik Yılmaz
13.11.2007, 13:02
http://www.aa.com.tr/components/com_haber/images/haberayrinti.gif TRABZONSPOR'DA, OLAĞAN GENEL KURUL TARİHLERİ BELLİ OLDUhttp://www.aa.com.tr/components/com_haber/images/385pxdots.gifTRABZON - Trabzonspor'da, gelecek ay yapılacak olağan genel kurulun tarihleri belli oldu. Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, çoğunluk aranacak olan genel kurulun ilk tarihi 8-9 Aralık olarak belirlendi. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamaması durumunda genel kurul, 15-16 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.12 Kasım 2007 Pazartesi -- 21:59:00

buna göre 8-9 unda ancak büyük ihtimalle çoğunluk sağlanamayacağından ( çünkü binlerce üyenin yarısından bir fazlasının gelmesi zor görünüyor ) bir hafta sonra olacak büyük ihtimalle mesele anlaşıldı temem

Bıyıkoğlu
14.11.2007, 17:11
Yaz başında Aralık ayının her hafta sonu için bilet rezervasyonu yaptırmıştım tarih belli olmadığı için.
Şimdi tarih belli ama oyumu verebileceğim kimse yok ortalıkta. bu gidişle gitmekten vazgeçeceğim anlaşılan.

noname
15.11.2007, 00:17
İnsanlar gidemesin diye bu kongre tarihi haftaiçine alınmıştır bence.. Bu yönetime kesinlikle çok yakıştırdım bu hareketi. Şaşırtmadılar beni.

Pardon şaşırttılar beni. Ne şapşalım..

Emorfo
15.11.2007, 00:26
Sanırım ayları karıştırdınız, kongre Aralık ayında, 8-9 Aralık ve 15-16 Aralık'ta hafta sonuna denk geliyor. Bu yönetim herkesi bir garip yaptı :)

Külünkoğlu
15.11.2007, 17:27
Genel kurula katılım sayısı belli oldu...

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo40yilk.jpgKulübümüzün Aralık ayında gerçekleşecek olan Olağan Genel Kurulu’nda oy kullanacak olan üyelerin kesin sayısı belli oldu. Buna göre askı süresinin ardından yapılan düzenlemede oy kullanma hakkına sahip olan üye sayısı 5963 kişi olarak belirlendi.

2007 yılı Olağan Genel Kurul'da oy kullanabilecek üyelerin listesi (http://www.trabzonspor.org.tr/KONGRE_2007.xls)