PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Futbolcu İzleme Komitesi!

trabzonsporfc
20.09.2007, 18:21
Arkdaşlar trabzonsprun futbolcu izleme komitesi her transfer döneminde gündeme gelir ama sonra unutulur gider.halbuki tüm sezon çalışaması gereken bir oluşumdur bu.....bu konuda bazı sorularım olacak lütfen bilgisi olan arkadaşlar bizide aydınlatsın...
1-Trazbzonspor futbolcu izleme komitesi kimlerden oluşmaktadır.
2-Trazbzonspor futbolcu izleme komitesinin önerdiği hangi transfer yapılmıştır.son iki sezondur..
3-Bu komitenin elemanları şu anda hangi ülkelerde,hangi liglerde oyuncu izlemektedir.
4-Komite üyeleri ortalama ne kadar maaş almaktadır.
5-Kamuoyunda dillendirildiği gibi her kulübün candamarı olan bu komite, eski futbolculara maaş dağıtmak ve muhalif sesleri bastırmak için oluşturlumuş bir vakıf hüvviyetindemidr.
6-Zamanında 3.liglerden 2.liglerden takıma kazandırılan,bizde yıldız olan ogün,apo,orhan,tolunay gibi oyuncular artık neden bulunamamaktadır..
7-G.S bu kurumu iyi işlettiği içinmi turkiyede ve ozellikle almanyada ne kadar iyi genc oyuncu varsa son yıllarda bünyesine katmaktadır.
8-Bu soruları sormak bir taraftar olarak benim hakkımdır değilmidir..

murat
20.09.2007, 18:24
bence fazla soru sorma, birlik ve beraberlik icinde kumeye gidelim....

Adem CAKIR
20.09.2007, 18:25
Arkdaşlar trabzonsprun futbolcu izleme komitesi her transfer döneminde gündeme gelir ama sonra unutulur gider.halbuki tüm sezon çalışaması gereken bir oluşumdur bu.....bu konuda bazı sorularım olacak lütfen bilgisi olan arkadaşlar bizide aydınlatsın...
1-Trazbzonspor futbolcu izleme komitesi kimlerden oluşmaktadır.
2-Trazbzonspor futbolcu izleme komitesinin önerdiği hangi transfer yapılmıştır.son iki sezondur..
3-Bu komitenin elemanları şu anda hangi ülkelerde,hangi liglerde oyuncu izlemektedir.
4-Komite üyeleri ortalama ne kadar maaş almaktadır.
5-Kamuoyunda dillendirildiği gibi her kulübün candamarı olan bu komite, eski futbolculara maaş dağıtmak ve muhalif sesleri bastırmak için oluşturlumuş bir vakıf hüvviyetindemidr.
6-Bu soruları sormak bir taraftar olarak benim hakkımdır değilmidir..

Ağzına, ellerine kalvyene sağlık.:alkış::alkış::alkış:
Ama üzgünüm taraftar olarak bize böyle sorular sorma hakkı vereceklerini sanmıyorum.

Travelair
20.09.2007, 18:27
Bence şuan öyle bir oluşum yok. Menejerlerin tavsiyesi üzerine ve/veya Ziya Doğan'ın bizzat ilgilendiği futbolcuların yardımcıları tarafından izlenmesi olabilir

cınar#7
20.09.2007, 18:39
Celalettinle Ziyanın menajerlik şirketi dışında hiç bişey yok bu takımda varsada trabzonun antremanını izlemek dışında yaptıkları hiç bişey yok.....

trabzonsporfc
20.09.2007, 19:01
Takım sadece bir hocanın talepleri dogrultusunda(hemde güvenilmyen bir hoca)şekillendirilirmi,ondan sonra bu hoca gittiği zamn ne olacak...tek tip futbolculardan kurulu bir takım..ondan sonra menajelerin oyuncağı haline geliyoruz....

Kasım Hilal
20.09.2007, 20:31
O değil de Özer nasıl elden kaçırılmıştır ve göz göre göre geseye yem edilmiştir..
Ben daha onu bile anlamadım...
İzleme komitesini geçtik gözümüzün içine girenleri bile alamıyoruz bu nedir acaba?

Emiroğlu
20.09.2007, 21:43
Hangi komite ya ? Ne komitesi ? Amatörde daha önce top oynadın git sen topçu bak diye yollanan bir Kanca olayı vardı.Bu mudur komite ? Çok hayalperestiz ya...Kendimizi profesyonel zannediyoruz...Uyanalım arkadaşlar.Yok öyle bir topluluk !

A.Alper
20.09.2007, 21:48
Bizim öküz herifler kendi altyapılarındaki adamları izleyemiyorlar daha !

Fatih BALTA
20.09.2007, 23:05
futboldan azcık anlayan bir adamı yavuz selim stadının oraya oturt yılda 2 tane yıldız adayı futbolcu çıkarır.

Nissan
20.09.2007, 23:21
Bizim öküz herifler kendi altyapılarındaki adamları izleyemiyorlar daha !
:D:D:alkış::alkış:

Turgut Altun
20.09.2007, 23:23
Yattara var kendi takımından bi kaç tane oyuncu getirmiş Trabzona pazarlamak için.

burnaklioglu
21.09.2007, 14:00
Bu forumda bile Trabzonspor ilzleme komitesinden daha yetenekli arkadaşlar var. Tek suçları torpillerinin olmaması.

UmutBaykan
21.09.2007, 14:02
Bence şuan öyle bir oluşum yok. Menejerlerin tavsiyesi üzerine ve/veya Ziya Doğan'ın bizzat ilgilendiği futbolcuların yardımcıları tarafından izlenmesi olabilir

böyle bir oluşum olmadıgından biz bu hallerdeyiz işte

Rasim YILMAZ
29.12.2007, 17:36
Komite ???
Ersun Hocanın kendi komitesi var diye güvendik. Oda zaten 2 senedir almaya çalıştığımız Meschini yi önermiş galiba...
Ersunun scoot ları ünlüydü eskiden...

adherent_1
29.12.2007, 17:43
Kısa ve özlü bir cevap vereyim: Bizim transfer izleme komitesi tamamen ağlanılacak komedidir... :(

Samet Berber
29.12.2007, 17:45
transfer komitesi mi var trabzonsporda :)

Burak Tokal
29.12.2007, 18:06
transfer komitesi mi var trabzonsporda :)

sanırım bu adamlar niye transfer yapılmadı konusunda bahane üretmek üzerine bir iş yürütüyolar

karatasof
29.12.2007, 18:13
Bu işi TS'da kimin yada kimlerin yaptığı muğlak.Bir bakıyorsunuz Nejmi Perekli futbolcu izlemeye gidiyor başka bir haberde TD'ün yardımcılarından biri en nihayetinde bizzatihi td Ersun Yanal'ında futbolcu takibi için yurt dışına gittiğini işittik.Ancak daha sonrası yok.Her giden bir topçuyu öneriyor arkasından giden o topçu yerine seyrettiği başka bir futbolcuyu beğendiğini açıklıyor.Tam bir ''Körlerle sağırlar birbirini ağırlar'' diyaloğu.Sonuç ortada hala bir futbocuda karar verilmiş değil.

coskun0661
29.12.2007, 18:16
bizim transfer komitesı gezip, eglenıp ,klübün parasını harcayıp geliyolar işte anlayın arkadaşlar...elalem futbolcu arayıp alırken bizimkiler gezmekle meşgul . .ha bide hediye alma olayı var ... canım sana brezilyadan bunu aldım gibisi kelımeler işte:D

Emirhan Makul
29.12.2007, 18:17
transfer komitesine ver peynirliyi yesinler başka bişe yok

Burak Tokal
29.12.2007, 18:21
şöle bi sistem yapsa Ts "Listemize Oyuncu Ekleyin" diye biz oraya önereceğimiz adamın bilgilerini ve bir 10 dk da video kaydı koysak...

Para da yemezler şu komiteci amcalar

Obi-Van
29.12.2007, 18:37
transfer komitesine ver peynirliyi yesinler başka bişe yok

:D valla doğru diyosunuz bunlar tv başında maç izlerken "oğlum habu pizum körfez pide salonundan yapturun kaşarli" diyebilecek bir tarz izleme komitesi

Özkan
29.12.2007, 19:17
Transfer komitesi oyunculardan alacakları komisyonları paylaşamadığından transfer yapamıyor. Yoksa eskiden epeyce başarılıydılar. De Haine, Thijs, Jarro, Salazar... gibi ıvır zıvır futbolcularla takımı doldurmayı başarmışlardı vaktiyle.

ÖmerFarukYılmaz
29.12.2007, 19:29
Bu forumda bile Trabzonspor ilzleme komitesinden daha yetenekli arkadaşlar var. Tek suçları torpillerinin olmaması.

kesnlkle katılıyorum

OLCAY ÇAKIR
29.12.2007, 22:54
Trabzonspor futbolcu izleme KOMEDİSİ.!!!

OLCAY ÇAKIR
29.12.2007, 22:59
İzlerken izlenenlerin komitesi-komedisi.

Lemi;
Yıllarca kazma dediğin Lemi'ye güvenmezsin ama.!

Lemi bu işleri bilir,kendini bu işte yetiştiriyor.

Ama olurmu,şehrin göbeğinden çıkmış kesin kazma dır.!

Ah memleket.

Kurtuluşu B'rezil'yada arayan memleket.

Kurtuluşun transferde değil,bizzat transfer etmemekte.

Kimi aldın 23 senedir de hayrını gördün?

Dün karadeniz tv yi izleyince,çok fikir edindim çok.

Koca Trabzon.

Fındık sana faydali.
Tabi yersen.

Burçak
03.01.2008, 15:00
bu komitede kimler var isim olarak bilmiyorum. yanlız birebir şahit olduğum (kulak misafiri) birşey oldu. izleme komitesinden olan bi kişi gittiği yerlerdeki futbolculardan bahsedeceği yerde, kaldığı otelin güzelliğini anlatıyordu. Trabzonspor sayesinde kaldığı gezdiği güzel yerlerden bahsediyordu. bu şekilde izleme komitesi elemanı olacaksa varsın olmasın.
yaklaşık 1-1,5 sene önceydi

TSezgin61
03.01.2008, 15:03
ben BASKAN olsam, BMNden cok futbolcu bulurum, zaten bununla ilgilenen arastirip cikaran arkadaslar var...

TheRapZoNe
03.01.2008, 15:06
Futbolcu izlemekten cok fiyatlariyla ilgilendikleri goruntusu veriyorlar..

Obi-Van
03.01.2008, 17:24
Trabzonspor Futbolcu İzleme Komitesi

-Habu kara suratli adam iyiymiş bacakları pergel gibi tam futbolcu bunu yazayrum
-Yaz la
-Müslümanmış adam tam bizim kulübe göre helal olsun arabistan 2. liginde oynuyor
-Ben bir kahvehaneye kadar gideyrum haçan benim yerimede izleyin bir kaç topçu
-Ha giderken karadeniz pide salonundan bize 4 kaşarlı 2 kıymalı yumurtalı pide söylet, yuvarlak açık olsun böyle kuru kuru oyuncu izlenmiyor daaa
-Ben yarım akçaabat isteyrum kaşarlı ağır geliyor yanında piyaz maydonoz olmasın
-Bak haburda bir futbolcu var benim eniştemin yeğeni bunu aldıralım takıma söz verdim adama hem komisyonda alırız

ilhan
26.02.2008, 10:55
Trabzon yönetiminden yenilikler!

Trabzonspor Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda bazı kararlar aldı! Bordo mavili kulübün yeniyönetim kurulu, geçmiş yönetim kurulları tarafından oluşturulan futbolcu izleme komitesini kaldırdı..

İzleme Komitesinin kaldırılma gerekçesi de bugüne kadar yapılan çalışmalardan beklenen verimin alınamaması olarak belirtildi.

Bordo-mavililer, tüzük tadilatı yapmak için de harekete geçti. Yönetim kurulu, tüzük tadilatı için genel sekreter Dr. Hasan Yener, hukuk işleri sorumlusu Av. Ali Sürmen ve yönetim kurulu üyesi Dr. Ali Rıza Egemen'in yer alacağı bir komisyon oluşturulması konusunda görüş birliğine vardı. Söz konusu komisyonda geçmişte tüzük tadilatı çalışmalarında bulunan eski yöneticilerin de yer alması uygun görüldü.

Trabzonspor Üniversitesi ve Trabzonspor Koleji'nin kurulması konusunda da kulüp başkan yardımcısı Muammer Saka'ya yetki verildi.

Kaynak : Ajansspor

asimavi
26.02.2008, 11:12
....böyle olması iyi oldu....artık ersun hoca daha rahat olur....

...aslında ersun hoca sıkılıyordu bu komitenin oyuncu izlemesinde...zaten onun kendi ekibi var istediği oyuncuları izletiyor kendisi...

...fernandao ve alexi bu komite yüzünden alamadık....ve ya onlara takıldık....

....şimdi başkan diyecek ersun hoca ya hocam bana 3 kişi söyle gidip alayım.....durup uğraşmıyacaklar yöneticiler adam izlemekle falan...

......veya arayacaklar eski oyuncularımızı ki şuan hepsi genç takımlarda antrenör..

...diyecekler elinizdeki en yetenekli adamlar kim bunları alacaklar al sana nokta transfer

kudu_61
26.02.2008, 11:20
doğrusu yapılmış komite dediklerimiz gidip Trabzonsporun parasını yemekten başka birşey yapmadılar şimdiye kadar

Cengiz Çubukcu
26.02.2008, 12:49
bu isimlerden çoğunu yeni görmüş bulunuyorum, gerçi soyadlarından akrabalık ilişkileri vb. nedenlerden dolayı kulüpte görev aldıkları anlaşılıyor...bu kadar çok adamın olduğu bir yerde tabi ki oyuncu alınamazdı...

Ömer Uzun

Ali Kemal Özcan

Mustafa keleş

Turan Yurdakul

İlyas Akçay

Cengiz Akçay

Ömer Günaydın

Ertan Sert

Selahattin Diyadin

Ali Rıza Tunçyürek

Bekir Barçin

KUTADGU
26.02.2008, 14:26
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8375

Gamze
26.02.2008, 14:31
Bu komite kaldırıldı. Hayırlısı olduğunu düşünüyorum. Öyleyse, yukarıda Kutadgu'nun linkini verdiği başlıktan devam edebiliriz. :)