PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye 3-0 Macaristan 12.09.07

61-POWER-2
07.09.2007, 17:18
12/09/2007 Carsamba aksami A-Milli Futbol Takimimiz Macaristan maciyla Isvicre macinin Cezasi Bitmesiyle Ilk Kez Türkiyede Maca Cikacak.Yorumlar!!!

futbalski60
07.09.2007, 17:22
kazanmaktan başka çaremiz yok istanbulda oyanacak bu maçı seyirci desteğiyle alırız diyorum

Selman
07.09.2007, 17:23
Yorumları daha önce oynanacak olan Malta maçından sonra yaparsak fena olmaz diye düşünüyorum arkadaşlar.Malta maçı bitiminde başlığı açacağım...Teşekkürler.

Selman
09.09.2007, 01:23
Hollanda'ya başarı dileklerimi burdan da ileterek başlığı açıyorum:)

antagonist
09.09.2007, 01:24
Başarılar milli takım.Daima arkandayım...

Kadir
09.09.2007, 02:07
bakalım macar maçında ne yapacak fatih terim ? bakalım hakan 90 dk oynayacak mı ?

bakalım imparator(!) adaletli olacakmı !!!!!!!!!!

denizgrsy
09.09.2007, 02:07
bu maç berabere!!!

Hüseyin Sahtiyan
09.09.2007, 02:13
bız arkadaslarla 20-25 kısı maca gıtmeyı planlıyoruz atkılarımızla formamızla pankartımızla. kapalıda bjk trıbunu yenı acıkta gene bjk trıbunu bıde bunlara ek olarak gs fb trıbununden ınsanlar olcak bız bu yuzden eskı acıga bılet almayı planlıyoruz. gelmeyı dusunen varsa eskı acıktan bılet alırsa hep bırlıkte olurus. saygılar:)

macka61
09.09.2007, 03:34
bu reziller bunlarıda yenemez bence şampiyonaya gidemiyecez paralılınca burunları büyümüş bunların malta gibi futbol tarihinde dört galibiyeti olan takımla berabere kalıyosun hemde etkisiz futbolla adama gülerler bu oyunla şapiyonada başarılı sonuç bekliyolar fatih terimde derhal istifa etmeli

Selimag
09.09.2007, 04:19
bız arkadaslarla 20-25 kısı maca gıtmeyı planlıyoruz atkılarımızla formamızla pankartımızla. kapalıda bjk trıbunu yenı acıkta gene bjk trıbunu bıde bunlara ek olarak gs fb trıbununden ınsanlar olcak bız bu yuzden eskı acıga bılet almayı planlıyoruz. gelmeyı dusunen varsa eskı acıktan bılet alırsa hep bırlıkte olurus. saygılar:)

hah, onu soracaktim, bordomavi net olarak boyle bir macta beraber olmak zevkli olurdu...

ne olursa olsun milli takimin arkasinda sonuna kadar varim...
isteyenler var ise baska bir organize olalim... bu arada biletler www.biletix.com (http://www.biletix.com) da

http://www.biletix.com/images/tr/eventimages/turkiye_macaristan.jpg
Türkiye - Macaristan
tarih : 12 Eylül Çarşamba, 20:30
mekan : BJK İnönü Stadyumu (http://www.biletix.com/webbiletix/venue.do?venueCode=IN)

http://www.biletix.com/images/tr/trans.gif bilet fiyatları
Numaralı: 70 YTL
Kapalı Üst: 40 YTL
Kapalı Alt: 40 YTL
Yeni Açık: 20 YTL
Eski Açık: 20 YTL
Eski Açık Rakip T.: 20 YTL

http://www.biletix.com/images/tr/trans.gif
http://www.biletix.com/images/tr/trans.gif ön bilgi
- Kapılar maç günlerinde 1,5 - 2 saat önceden açılır.(Emniyet Güçleri karar verir)
- 6 yaşından büyükler içinde bilet gerekmektedir.
- 5 bilet sınırı vardır.

Ozan
09.09.2007, 10:55
maltada puan kaybından sonra bu maç dahada önemli oldu . macarlar bosnayı yendi bizede öyle bir süpriz yapmazlar inşallah . normal şartlarda fark atarız derdim ama bu fatih terim ve bu oyuncularla herşey olabilir diyorum .

Emre B.
09.09.2007, 11:10
BMN İstanbul maça gidiyo mu?

murseltaskin
09.09.2007, 11:23
macaristan maçı malta maçından farklı olacaktır.bi kere rakibi küçümsemeyeceğiz,takımı daha derli toplu kuracaktır fatih terim bence

Punisher-61
09.09.2007, 11:42
bu maci izlemicem..cünkü Galatasarayin maclarini Ligdede izliyoruz..hem maceristani yensek ne olur????? bakalim bu Takimla bu kafayla bu teknik direktörle bu inancsizlikla bu havayla bu kendimizi her rakip karsisinda büyütmeyle yunanistani ve norveci yenebilecek miyiz..BENCE HAYIR..

MarceloTS
09.09.2007, 11:52
Galibiyet galibiyet galibiyet.Tek çıkar yol bu ama nereye baksam Ziya Doğan gibilerini görüyorum.Türk futbolu bunlardan kurtulduğu zaman asıl yükselişimiz başlayacak.Bakalım Hakan yine oynayacak mı:@

sbay
09.09.2007, 13:36
gökdenizi oynatmasını bekliyorum...malta maçında sonradan oyuna girmesine rağmen iyiydi....fatih hoca değerlendirir umarım...

Hüdai Pervaneli
09.09.2007, 14:33
farkli kaybederiz bunu haka sükür e ve terim edayanarak söylüyorum o takimin TD si terim degildir hakan sükürdür
farkindaysaniz dünkü macta bütün toplar hakana oynandi hatta attigiimiz ilk golde de spiker hakanin golde payi büyük dedi:D

bordox
09.09.2007, 14:39
Hüseyin oynarsa yenilmeyiz ama yenermiyiz orasını bilemem.Ben yenilmememiz için Hüseyin'in oynaması gerektiğini biliyorum bir zahmet Fatih Bey'de yenmemiz için ne yapmamız gerektiğini bulsun.

Ayrıca forvete Mert Nobre,sol tarafa Vederson Gökçek'in milli takıma alınması gerektiğini düşünüyorum.

Hüdai Pervaneli
09.09.2007, 14:50
hakan sükür türkiyenin td si

subay
09.09.2007, 19:05
Ayrıca forvete Mert Nobre,sol tarafa Vederson Gökçek'in milli takıma alınması gerektiğini düşünüyorum.

Nobre nin alinmasina kesinlikle karsiyim ama Vederson bence sol tarafa alinabilir, cünkü sol taraf rezillik. Lichtensteinin sol tarafi bile belki bizimkinden iyidir. Forvet oyuncularimiz cok: Halil, Nihat, Gökhan Ünal, Fatih Tekke....

MarceloTS
09.09.2007, 19:13
Nobre nin alinmasina kesinlikle karsiyim ama Vederson bence sol tarafa alinabilir, cünkü sol taraf rezillik. Lichtensteinin sol tarafi bile belki bizimkinden iyidir. Forvet oyuncularimiz cok: Halil, Nihat, Gökhan Ünal, Fatih Tekke....

Acıyorum şu forvetlerimize.Ben Kazma Şaban'ın yedeği olsaydım sinir krizine girerdim.Kimdir bu adam ya.460 küsür maçta 241 gol atmış bırakında atsın o kadar.Gerçek golcü Tanju gibi olur 200 maç 241 gol.Önce buraya bi açıklık getireyim..

İkincisi; Şükür UEFA zaferinden sonra Avrupa'ya gitti fos etti orda hiçbişey yapamadı ama Halil,Nihat oynadıkları zaman sahanın tozunu attırıyolar.Yani bu çifte standart ne?

Üçüncüsü; Hakan oynadığı zaman sürekli topları ona şişiriyoruz.Adamın üstünde zate ölü toprağı var topa çıkacakta,yükselecekte,indirecekte yarım saat geçer.Adam hayalet gibi geziyor sahada.Fatih Tekke'nin ölüsü bile iş yapar hiç olmadık yerden bi kafa golü atar falan değiştirir skoru bu adamın artık miladı geçmiş atın şunu takımdan:mad:

Punisher-61
09.09.2007, 19:23
arda ve sabri sakatlandi ve uzun süre sahadan uzak kalacaklar...fatih terim cok iyi oldu böyle..sen galatasarayin imajini yükseltmeye calisirken iki fire verin

Kadir
09.09.2007, 19:30
süper bu arda ve sabri haberi..

bence bu maça şöyle bir 11 ile çıkar

rüştü(hakan)
hamit
servet
toraman
üzülmez
gökdeniz
aurelio
emre
tuncay
gökhan ünal(nihat)
halil

böyle çıkabilir. yani en azından böyle çıkmalı

Orhan_Gazi
09.09.2007, 19:44
Adam kadro degi$ikligi yapacakmis. Ve müthis taraftar destegi olacagini saniyorum. Dolayisiyla maci alacagimizi düsünüyorum. En azindan umuyorum. Yenilsek hic $a$mam.

Saygilarimla

ilhan
09.09.2007, 20:42
Alın size ilk Fatih Terim Süprizi!
---------------------------------
Emre Aşık milli takımda

A Milli Takımımızın, 2008 Avrupa Şampiyonası C Grubu'nda 12 Eylül 2007 Çarşamba günü Macaristan ile oynayacağı karşılaşmanın aday kadrosuna Emre Aşık davet edildi.

Tecrübeli defans Emre Aşık G.Saray'dan Ankaraspor'a transfer olmuştu.

Bu adam son kaç aydır topa vurmuyor. Ne işi var milli takımda!!!

Yazık ya!!!

Alptuğ
09.09.2007, 20:43
volkan gökdeniz aurelio nihat ayhan oynamalı bu macta farklı olarak

Alptuğ
09.09.2007, 20:43
ceyhun neden milli takıma çağrılmaz ?

Kadir
09.09.2007, 21:54
emre aşık fatih terimistan milli takmına çağrılmış. bu kadarmı adam tutmacılık olur ya hep aynı herifler memlekette başka stoper mi yok ?

Punisher-61
09.09.2007, 22:26
Alın size ilk Fatih Terim Süprizi!
---------------------------------
Emre Aşık milli takımda

A Milli Takımımızın, 2008 Avrupa Şampiyonası C Grubu'nda 12 Eylül 2007 Çarşamba günü Macaristan ile oynayacağı karşılaşmanın aday kadrosuna Emre Aşık davet edildi.

Tecrübeli defans Emre Aşık G.Saray'dan Ankaraspor'a transfer olmuştu.

Bu adam son kaç aydır topa vurmuyor. Ne işi var milli takımda!!!

Yazık ya!!!

ayip denen bisey var yaa..olmaz bu kadar kardesim olmaz..bu futbola ihanettir

Terzioğlu
09.09.2007, 22:31
ya rezillikden baska birsey degil...emre güngör,egemen,erdinc dururken en son 2-3 ay önce top oynamis adami kadroya cagirmak neyin nesi...defolup gitse su herif ziyadan beter bu adam

Özkan Erdem
09.09.2007, 23:05
Bir kez daha tiksindim senden Fatih Terim..

Erkin
09.09.2007, 23:07
Ha bu nedir, dalga mı geçiyor bizle. :(

Kadir
09.09.2007, 23:59
emre güngör,ediz bahtiyaroğlu,egemen korkmaz,erdinç yavuz hatta ümit millideki ibrahim kaş bile çağrılabilirdi ama bu emre aşık tam rezalet ..

Erkin
10.09.2007, 00:32
Umarım Şükür'ün, Tuncay'ın, Emre'nin, İbrahim Üzülmez'in şu performansını görür de yedektekilere yine yazık etmez, Gökdeniz banko oynamalı sonra Serdar Özkan'ı koy da çocuk seri oynuyor Tuncay gibi topu ayağında eveleyip gevelemiyor.. Emre Aşık'ı çağırdığına göre Servet'i kesip onu koyacak.. Kısacası yine kadro seçimlerinde fıtık edecek :(

sbay
10.09.2007, 01:18
fatih teriminde suyu ısınıyo...ama çok bilmiş yorumcular nedense ersun hoca ve şenol hocaya yaptıkları eleştirinin onda birini yapamıyor....nasıl korkutmuş milleti yaa...

nesta61
10.09.2007, 02:08
sabri ve arda nin yerine cagirilan oyuncular ankaraspordan gs ye transfer olan hakan balta ve emre asik ayip yaaaa nedir bu gs sevdasiii olamazz biri buna dur desinn.

Kadir
10.09.2007, 02:23
hakan balta zaten kadrodaydı

Erkin
10.09.2007, 12:25
Dün gece Trt'de Avrupa Elemeleri maçları için program vardı. En sonda da nostalji olsun diye, Euro' 96 elemelerinde Macaristan'ı 2-0 yendiğimiz maçı gösterdiler.. Hey gidi milli takımda Abdullah, Ogün, Osman, Hami, Tolunay hepsi sahadalar, hatta bir ara Tolunay kaleciyle karşı karşıya kaldı :) 2.golde Hakan Şükür'ün nerdeyse ensesiyle attığı golün ortasını Hami yapmış..

Kadir
10.09.2007, 13:11
bakalım maçdan bir gün önce kadroyu açıklayacak mı ? :D

Mayls
10.09.2007, 13:17
Gökhan Zan'in sakatligi devam ediyormu?

Kadir
10.09.2007, 13:20
bildigim kadarıyla evet kadroda yok..emre aşık oynayaak heralde bu maç pislik yapmasa bari :)

Faik Yılmaz
10.09.2007, 13:35
Kadroda Hakan Şükür olursa yenmemeiz mucize olur....

Kendisine verilen bütün lakaplara layık bir oyun sergiliyr yeter artık bırakın şu dedenin yakasını

Kadir
10.09.2007, 13:47
bence bu maç oynatmayabilir belki. gökhan-halil ikilisi oynamalı bence bu maç.

Murat'
10.09.2007, 13:54
bu adaletmidir yaaa......adam doğru dürüst hazılık bile yapmadı...ama enteresan bir şekilde emre milli takıma çağrılıyor...şimdi oynayan futbolcular ne yapsın yaaa...demek ki bu adamlar yırtınsa milli takıma giremeyecekler...örnek:erdinç

Mayls
10.09.2007, 16:42
insallah Hakan Sükür'ü oynatmaz ama bana öyle geliyor Halil'i cikarip yerine Gökhan'i koyacak.

Erkin
10.09.2007, 17:28
Macaristan katı defans yapacaktır, Hakan Şükür oynarsa gerçekten işimiz zor.. Doldur boşalta dönerki topu yere indirmeden gol pozisyonuna giremeyiz.. Üretken bir orta sahayla çıkmalı :(

Barış
10.09.2007, 20:35
ön liberoda dengeyi tutturan bi takım izliyemicez galiba :D biri 3 ön liberoyla oynar biri hiç ön libero kullanmaz :)

Sacit
10.09.2007, 21:22
Bu maçta herşeyden önce servet'in yerine başka bi adam koysun da ne yaparsa yapsın.. :mad:

Erdem Keser
10.09.2007, 22:57
Kim oynarsa oynasın bişey değişmez .. Bu milli takım Ersun Yanala yapılan haksızlığın bedelini ödeyecek ..Herşeyin bi diyeti vardır...Hey gidi Ersun Yanal malta maçında takımın başında sen olsaydın medyanın yalaka kuklaları acaba hakkında neler yazardı ...

Selimag
11.09.2007, 03:52
Kim oynarsa oynasın bişey değişmez .. Bu milli takım Ersun Yanala yapılan haksızlığın bedelini ödeyecek ..Herşeyin bi diyeti vardır...Hey gidi Ersun Yanal malta maçında takımın başında sen olsaydın medyanın yalaka kuklaları acaba hakkında neler yazardı ...

Ersun Yenal'a ne haksizligi yapildi ben hatirlayamadim... Benim hatirladigim sac bas yoldurmustu hepimize kisa kariyeri boyunca...

Kadir
11.09.2007, 04:02
hakan kazmasını kesince haksızlık yapdı. fatih terim ne yapdı saki isviçreyi eledi hiç laga luga yapmasın enkaz aldım diye.imparator(!) adam isviçreyi elerdi ..

şenol hoca ve ersun hoca ya yapılan muamelelerin hiçbiri fatoşa yapılmadı ve yapılmazda büyük ihtimal.

Selimag
11.09.2007, 05:08
hakan kazmasını kesince haksızlık yapdı. fatih terim ne yapdı saki isviçreyi eledi hiç laga luga yapmasın enkaz aldım diye.imparator(!) adam isviçreyi elerdi ..

şenol hoca ve ersun hoca ya yapılan muamelelerin hiçbiri fatoşa yapılmadı ve yapılmazda büyük ihtimal.

Ya Senol Gunes ile Ersun Yenal'i niye bir tutuyorsunuz? Ersun Yenal'in ne basarisi vardi ki ne haksizligina ugradi yapmayin etmeyin arkadaslar....
Sac bas yoldurdu bizlere, hicbir beklentiyi karsilayamadi... Milli takim hazirlik maclari haric neredeyse hic mac kazanamadi... Ne cabuk unutuyoruz???
Tabii Fatih Terim'e gösterilen müsamaha ile kiyaslıyor iseniz ona birsey diyemem, gorevde kaldigi 14 ay cok az kalir onun yaninda...

Bu arada Ersun demis iken, asil keramet ama Genclerbirliginde sanirim, Ersun Yenal da, ziya dogan da kariyerlerinin doruguna ulasmislardi... Gerci;

Hatirlatmakta fayda var, yil 2003, turkiye kupasi finali;
Trabzonspor:3
G.Birligi: 1
Trabzonun basinda Samet Aybaba, G.B nin basinda Ersun Yenal var,

yil 2004 turkiye kupasi finali,
Trabzonspor: 4
G.Birligi : 0
Trabzonun basinda Ziya dogan, G.B nin basinda Ersun Yenal var.

Ziya Dogan'dan 4 gol yemis... gitmistim, cok guzel macti da, simdi dusunuyorum nasil oluyor, acaba mantalitesinde bir sorun mu vardi o gun Ziya'nin :)

Neyse sonuc olarak, Ziya dogan gibi, kucuk takimlarin buyuk antrenorudur kendisi, bu da benim şahsi kanaatim tabii ki... elbette begenenlerde vardir... ama kesinlikle trabzonsporun basinda gormek istemem....
herkese saygilarimla,

Ayşe Aygün
11.09.2007, 11:11
Peki BMN bu maça gelen yokmu ben yarın İnönüde olacağım :) da.

Harun-61
11.09.2007, 11:20
Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz bu takimda ilk 11'de oynamasi gerek !!!

Ayşe Aygün
11.09.2007, 11:38
Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz bu takimda ilk 11'de oynamasi gerek !!!

Ya biz fatih terimden iyimi bileceğiz Hakan şükür varken forvete neden Gökhan Ünalı koysunki.Bize çok şey istiyorz ha :)

sena
11.09.2007, 11:49
Terim le bu iş olmaz .... Olmayacak ta !!!

TheRapZoNe
11.09.2007, 11:52
terim terim terim
bu adamin bir gunu digerine uymuyor. maci kazandiracak taktigi verecegini sanmiyorum

zeleka
11.09.2007, 12:01
terim terim terim
bu adamin bir gunu digerine uymuyor. maci kazandiracak taktigi verecegini sanmiyorum

ya allah askina terim denen adana fellahi spor denen seyden anliyormu yoksa o PARA PARA PARA DANMI ANLIYOR

Fatih Terim ve Mafiasi orda oldukca bakmiyacagim ilgilenmiyecegim bu yazim bile fazla gibime geldi ya ...:rolleyes:

zeleka
11.09.2007, 12:17
Milli takimlardada senelerdir yapilan tek sey varo'da istanbul takimlarinin oyuncularina Rekorlar kirdirmak Zamaninda Turkiyenin en iyi'si olan Hami Mandiraliyi takima almiyan ve hicde basarisi olmuyan hakan dangalagina durmadan sans veren bu zihniyet boyle devam ederse kime yaraniyorlar diye soruyorum sizlere.. hakan sakat'iken hakan mac degil turbunde bile yer almadigi zaman ilk 11 aliniyorsa hakan ve onun gibi bir cok kisi senelerdir milli takimda yer bula biliyorsa benim bu zihniyete tek tuk sorum vede cevabim olur.

neden ???? yoksa mutlaka ve mutlaka rekor kirdirmak icin elimiz'den gelen herseyi mutlaka yapariz kimsede bize karisamaz mediasi federasyonu vede fatih terim ve onun gibi dusunenlerin Turklugunden suphelenirim.

Armağan Dere
11.09.2007, 12:57
Fatih Terim: Ben ders veririm almam...
Milli Takımlar teknik direktörü Fatih Terim yarın oynayacağımız Macaristan maçı öncesi bir basın toplantısı düzenledi.
Fatih Terim basından gelen yoğun eleştirilere çok sert karşılık verdi. Terim şunları söyledi: "Sağduyulu insanların eleştirilerine kulak veriyoruz, bunun dışındaki eleştirilere enerjimizi harcamak istemiyoruz. Tüm enerjimizi Macaristan maçında en iyi sonucu almak için harcıyoruz. Yoksa Malta ile oynayıp puan kaybetmişsinzi ve eleştirilmeniz gerekir, Türkiye gibi bir takımın Malta'da puan kaybetmemesi gerekirdi ancak bu da futbol da olağan hadiselerdir. Bir diğer önemli maça bir iki gün kala sağduyulular dışındakilerin 40 senedir değişmeyen eleştirilerine de pozitif enerjimizi harcamaya değer bulmuyorum. Onları bu değerde bulmuyorum. Hatasız emek olmaz, ben zaferleri yaşadım, başarısızılkları da tattım. Bunları yaparken bir emek sarf ettim. Siz bilir misiniz başarısızlıkları tek başına göğüslemenin ne büyük cesaret gerektirdiğini. Kimseden destek istemedim, yalnızca ailemden destek aldım. Ben yine aslanlar gibi karşınızdayım. Ne kalemimin arkasındayım ne de mikrofonun. Gazetecilik diye bir meslek var ama vicdansızlık gibi bir meslek yok. Bu zaferleri tadarken çok büyük bir yüreğe sahip olmanız gerekir, ben ve arkadaşlarım tüm sorumluluğu alacak kadar erdemliyiz. Artık biraz değişsin bu insanlar, basın değişsin. Haksız, mesnetsiz eleştirilerin gözümde hiçbir değeri yoktur. Arkadaşlarımla beraber biz bu kadar eleştiri içinde oyuncularımızı nasıl Macaristan maçına en iyi şekilde hazırlarız diye düşünüyoruz. Arkadaşlar, ben bundan sonra ders almam, ders veririm."

http://www.milliyet.com.tr/2007/09/11/son/sonspo28.asp

inşallah yeneriz yenmemiz lazım yoksa işler sakata geliyor..

A.Alper
11.09.2007, 12:59
Terim takımı motive edemiyor.Futbolcular paraya doymuş.Ruh kalmamış.Mağlubiyete tahammülsüzlük yok.Sizce Tuncay bu maçı mı düşünüyordur yoksa haftasonu M'Boro ilk 11'inde sahaya çıkıp çıkamayacağını mı?

Kadir
11.09.2007, 13:02
az önce artist artist konuşuyodu basın açıklaması yapıyodu. acayip artistlik yapıyo ya.

götür euro2008'e sonra artistliğini yap bizde eyv. diyelim !

zeleka
11.09.2007, 13:14
Ben ders veririm almam...

Yahu insan olsa utanirdi ama bunda utanmada yok adana fellahi sen git belki adanada bu tarz konusmalara odul veririler sana en buyuk dersi MALTA VERDI gitde sutunu ic ve yataginda emziginle uyuyu ver senden ne insan olur nede antronor allah yardimcimiz olsunda boyle kisiliksiz'likden nem edilmis kisilerden kurtuluruz. Insallahhhh

Erbay
11.09.2007, 14:33
Emre Aşık büyük ihtimalle oynayacakmış.

---------------Rüştü---------------------
Hamit-------Emre A----Servet------Hakan Balta

Gökdeniz----Aureilo----Ayhan------Emre

Gökhan Ü.----Nihat

Selimag
11.09.2007, 15:06

Fatih Terim, sana koca bir hadi leynnnnnn cekiyorum.....
Caykarali_61, topragum sen üzerine alinma
:))

lazooo28
11.09.2007, 16:55
İşte Milliler'in Macaristan karşısında sahaya çıkması beklenen muhtemel 11'i:

Rüştü, Mehmet Topuz (Hamit), Emre Aşık, Servet, Hakan Balta (Deniz), Gökdeniz, Aurelio, Ayhan, Emre Belözoğlu, Nihat, Gökhan Ünal

cok sükür forvette hakan yok bu defa defansimizda iki tane canli bomba yla oynuyoruz servet& emre asik

Mayls
11.09.2007, 17:09
Bence defansta Ibrahim Toraman oynamaliydi. Emre Asik'i uzun zamandir izlemedim ne yapar bilmiyorum ama Servet canli bomba ve genelde rakip forvet biraz yetenekli oldumu Servet patliyor. Ayrica neden cift Önlibero oynuyor onu anlamadim. Aurelio'dan vazgecmeyecek bunu biliyoruz. O halde Ayhan'in yerine bir 10 numara koyup hücuma agirligini verebilirdim. Bu mac ya tamam ya devam maci.

Emre B.
11.09.2007, 17:41
İnönüde kapalı tribününde Trabzonspor formalı, avatardaki şahsı görürseniz benimdir.

ilhan
11.09.2007, 18:34
İnönüde kapalı tribününde Trabzonspor formalı, avatardaki şahsı görürseniz benimdir.

Tamam Emre sen kameralar sizi yakından çekince el salla ekran başında olucaz =)

Malta maçından önce artistlik yaparak Milli takım kadrosunu açıklayan Terim, bu maçtan öncede açıklasın bakalım. Zerre kadar güvenim yok takıma.

Mesut AKYILDIZ
11.09.2007, 20:54
Yarın bir aksilik olmazsa bende Trabzonspor formamla inönüdeki yerimi alacagım inşallah gökdenizde 11 de baslar ve basarılı bir performans ortaya koyar...

The Legend
12.09.2007, 00:10

maltaya verdiğin dersi hepimiz gördük. bakalım macaristana ne verecen.

Alptuğ
12.09.2007, 10:36
bi nihatı deniyomuş bi de gökdenizi as kadroda yine mi oyantmıcaksın terim gökdenizi harikasın yine servet var takımda

Armağan Dere
12.09.2007, 11:25
Terim'in sürpriz kadrosu
İşte Macaristan maçındaki muhtemel (A) Milli kadrosu...

11.09.2007 16:24
Fatih Terim, Macaristan maçında görev vereceği kadro konusundaki son kararını bu akşam yapılacak antreman sonrasında verecek.

Macaristan karşısında sahaya çıkması beklenen muhtemel 11 şöyle:
Rüştü Reçber, Mehmet Topuz (Hamit Altıntop), Emre Aşık, Servet Çetin, Hakan Balta (Deniz Barış), Gökdeniz Karadeniz, Mehmet Aurelio, Ayhan Akman, Emre Belözoğlu, Nihat Kahveci, Gökhan Ünal...

gökdeniz ilk 11 hadi bakalım..

LazAnisT
12.09.2007, 11:42
Puan kayberersek bana sürpriz olmayacak.

Emirhan Makul
12.09.2007, 12:13
ya abiler ben macaristan maçına gidecemde üstüme formamı giyecem acaba bi sorun olur mu benden başka trabzon forması giyen varmıdır?

Can52
12.09.2007, 12:35
Oray Eğin/Akşam

Milli Takımın kodları

Demiş ya Ben ders almam‚ ders veririm diye‚ benim de aklım birkaç sene öncesine‚ Swissotelde bir konferansa gitti. Fatih Terim o gün takımdaşlık konferansında kendisinin ne kadar büyük bir hoca olduğunu anlatıyordu yine bir türlü törpüleyemediği egosuna yenilip. O yıllarda İtalyada teknik direktörlük yapıyor‚ ama Türkiyeyle de ilişkileri koparmıyordu.

O kürsüde konuşurken İtalyadaki kulübü işine son veriyordu. Kaderin cilvesi mi böylesine ironik bir durum ama Signor Terim bu tecrübeden de ders almadı. İnsanın başına daha ne gelebilir ki?

Ama Türkiyeyi çözmüştü: Bu ülkede her şey olabilirsiniz ama rezil olamazsınız (Murathan Mungan) o yüzden durmayı tercih etti. Biliyor ki‚ durduğunda sıra ona gelecekti.

Nitekim denize düşen misali Fatih Terime Milli Takımı emanet ettiler. Biat medyası kendini en çok spor basınında gösterir aslında; zamanında Terim ve ona tapınanlar ordusundan ibaretti spor sayfaları. Şimdi destekçileri epey azaldığı için Malta karşısında alınan beraberlikten sonra sesler yükselmeye başladı.

Ama Terim yıkılmamasıyla‚ boyun eğmemesiyle bunları da bastıracak gibi görünüyor. Hele bir de Macaristan maçını geçerse‚ talih döner de kazanırsa herkesi susturacağını da biliyor.

Halbuki asıl mesele geçici futbol başarıları değil; bir-iki maçı kaybetmek‚ bir-iki maçı kazanmak falan. Önemli olan büyük resimde‚ uzun vadeli bir gelecekte Fatih Terimin nereye oturacağı.

İnsanların da tıpkı modalar gibi belli dönemleri oluyor‚ Fatih Terim de miadını çoktan doldurdu. Sadece bir imaj‚ popüler bir figür olarak değil‚ anlayış olarak da Fatih Terimin devri kapandı.

Bir kere Milli Takım için gerekli en enerjiyi sarf etmekten yoksun olduğunu anlıyoruz. Yorgun‚ bıkkın da olabilir ama Fatih Terimden beklenen Anadoluya açılmak‚ tanımadık futbolcuları bulmak‚ hatta onları eskiden olduğu gibi Milli Takıma yükseltmek biraz da. Oysa ki bugünkü haliyle Milli Takımda kendi kulüplerinde bile yer bulamayan‚ gönderilen futbolculardan oluşan bir kadro göze çarpıyor.

Oysa Türk futbolunu yönetenler bir türlü ondan vazgeçemiyor. Tıpkı Galatasarayın Hakan Şükürden vazgeçemediği gibi. Terimin futbolumuzun geleceğine artık hiçbir katkısı olmayacağı aşikar‚ Hakan Şükürün de. Ama bu ısrar açıklanması gereken bazı konulara işaret ediyor.

Futbol günümüzde pek çok başka dengenin sahadaki 11e yansıdığı bir oyuna dönüştü. Bundan yıllar önce Apoyu teslim etmeyen İtalyanlara karşı Türk halkı boykot eylemleri yapıp‚ Fiat lisanslı arabaları yakarken ortalığı futbolla sakinleştirmişti egemenler.

Fiatın sahibi Agnellinin başkanlığındaki Juventus‚ Hakan Şüküre transfer teklif etmişti. Şükürün kabul etmediği bu teklifi Koç ailesinin tetiklediği o zaman çok konuşulmuştu. Sonuçta‚ Hakan Şükür gitmese de İtalyan mallarının sokaklarda yakılmasının önüne geçilmiş oldu...

Şimdi Milli Takımdaki kadrolaşmaya bakınca da hep birbirine yakın‚ birbirlerini tanıyan‚ hatta neredeyse birbirleriyle ortak dünya görüşlerini savunan futbolcuların domine ettiği bir kulüp takımı görüntüsü ortaya çıkıyor. Bu futbolcuların Milli Takımda sürekli yer almaları‚ mesela kendine epey zor kulüp bulan bir Emre Aşıkın‚ gol kısırlığının zirvesine vuran Hakan Şükürün ısrarla alınması salt performansla ilgili bir tercih mi?

Hakan Şükürün Başbakanı direkt arayabildiği konuşuluyor mesela. Özhan Canaydın randevu alamazken‚ Şükür bu kadar yakın temas içinde. Doğru mu?

Bir yerlerde bir hesap dönüyor ama bakalım ne zaman ortaya çıkacak‚ kim üzerine gidecek‚ ya da gidebilecek mi...

Milli Takım pek de öyle Ülkerin reklam filmindeki gibi masum görünmüyor doğrusu.

Kadir
12.09.2007, 12:42
oray eğini hiç sevmem ama güzel yazmış..

A.Alper
12.09.2007, 13:01
Hakan Şükürün Başbakanı direkt arayabildiği konuşuluyor mesela. Özhan Canaydın randevu alamazken‚ Şükür bu kadar yakın temas içinde. Doğru mu?

Yazar olayı çözmüş.Kimin neden milli takımda oynadığı ancak bu kadar güzel sorgulanır.

Emirhan Makul
12.09.2007, 13:22
evet bmn den kim geliyo maça belki birbirimizi görürüz

cuneytr
12.09.2007, 13:22
imparator terim medyanın imparotoru ise endişelenmesine gerek yok impartorun...2 galibiyet tamam...imparotor...ve bir haber: 'orduya fındık toplamak için giden 15 kişi trafik kazasında öldü'. işte imparorların ve 300 milyon için can verenlerin ülkesi...sinyor ve imparotor dünkü basın toplantısında ne kadar da sinirliydi?öle degil mi?...

A.Alper
12.09.2007, 13:27
Milli takım stresi yüksek maçları kaldıramıyor.Bu maç en fazla beraberlik olur.

MarceloTS
12.09.2007, 13:34
Norveç-Yunanistan maçı daha önemli benim için..
20.00'da başlayacak.Uydudan yunan ve ESPN'in çeşitli kanallarından maçı canlı takip edebilirsiniz..

cuneytr
12.09.2007, 13:38
imparatordan devam...halk cocugu terimi malum cok moda bugunlerde hani cumhurbaskanı için daha ccok bu sıfat kullanılmakta...ama imparatorluklarda kolay yıkılmıyorki...medyanın büyüttügü toplar tüfekler silahşar insanlar...denge böle saglanıyor...kimbilir bir bakmısız ilerde dengeleri degistiren bir halk cocugu cıkmıs takımın basına günes!! gibi gecmiş,imparoluk devrini yıkmıs yerle bir etmiş kimbilir...

Selimag
12.09.2007, 13:38
ya abiler ben macaristan maçına gidecemde üstüme formamı giyecem acaba bi sorun olur mu benden başka trabzon forması giyen varmıdır?

Valla Emirhan, ben 3-4 sene oncesine kadar milli maclara trabzonspor formasi ve turkiye atkisi ile gidiyordum, tip tip bakan bir kac denyo harici hic sorunum da olmamisti ama gene de bilmiyorum belki de cüssemden korkmuslardir :p

aslinda hep beraber bulussaniz da gitseniz iyi olurdu maca gidecek bordomavinetci arkadaslar hep beraber...

Emirhan Makul
12.09.2007, 14:07
evet iyi olurdu

LazAnisT
12.09.2007, 14:30
ya abiler ben macaristan maçına gidecemde üstüme formamı giyecem acaba bi sorun olur mu benden başka trabzon forması giyen varmıdır?Neden problem olsunki?.Şahsen bugüne kadar hiç milli formayla maça gitmedim.Her defasında Trabzonspor forması üzerimdeydi.

MarceloTS
12.09.2007, 14:41
Böyle saçma şeymi olur?Gideceksin tabi TS formasıyla.Maç Trabzon'da olsa Fnerli adam formasıyla gelemeyecekmiydiki?Sonuçta hepimiz bir bayrak altında tek amaç için Milli Takımımızın maçına gidiyoruz.Benim için Trabzonlu,İstanbullu,Uşaklı farketmez..

Erdem Keser
12.09.2007, 14:56
Böyle saçma şeymi olur?Gideceksin tabi TS formasıyla.Maç Trabzon'da olsa Fnerli adam formasıyla gelemeyecekmiydiki?Sonuçta hepimiz bir bayrak altında tek amaç için Milli Takımımızın maçına gidiyoruz.Benim için Trabzonlu,İstanbullu,Uşaklı farketmez..
Maç Trabzonda olacak ve fener formasıyla avniakerde milli maç izlenmeye gelinecek:)

MarceloTS
12.09.2007, 14:59
Bence gelinir eski taraftar mı var artık adamın çekirdek çıtlatmaktan başka derdi yok.Yanına otursa farkında bile olmaz belkide.İsterseniz deneme yapalım:D

Emre B.
12.09.2007, 15:42
evet bmn den kim geliyo maça belki birbirimizi görürüz
Ben kapalıdayım.Bende de Trabzonspor forması ve atkısı olcak.;)

Bence gelinir eski taraftar mı var artık adamın çekirdek çıtlatmaktan başka derdi yok.Yanına otursa farkında bile olmaz belkide.İsterseniz deneme yapalım:D

Geçen bi maçta BJK t-shirtlü çocuk gördüm.Nerde eski taraftar.

Can52
12.09.2007, 15:47
.....................................Ama Fatih Hoca’ma şunu sormak isterim. Yarın bir gün işler ters giderse, biz hesabı İçişleri Bakanlığı’ndan mı soracağız, Dışişleri Bakanlığı’ndan mı soracağız? Yoksa Portekiz Milli Takımı Teknik Direktörü’nden mi?

Erman Toroglu , Hürriyet , 12 Eylül

UmutBaykan
12.09.2007, 18:58
bu maç zor olcak...ama 3 puan bekliyorm

Onur
12.09.2007, 19:18
3 puan alamazsak terim gider o yüzden bu maçı alırız. Ve bu maçta vasatı aşamayanların milli takım kariyeri tehlikeye girer. Günah keçisi sadece terim olmaz yani..

sanatik
12.09.2007, 19:25
maci yine atv mi veriyor ?

KeLLoO
12.09.2007, 20:06
internetten izleyebilecegimiz bir yer var mi sopcast falan?
ya da malta macini internetten izleyen oldu mu aramizdan?

Halit Aydın
12.09.2007, 20:20
Şükür 18 kişilik kadroda yok çok şükür :)

Gökdeniz ilk 11 de

Hakan Arıkan, Hamit Altıntop, Emre Aşık, Servet, İbrahim Üzülmez, Nihat, Aurelio, Ayhan, Tuncay, Gökdeniz, Gökhan

Remzi
12.09.2007, 20:23
yahu emre aşık kendi takımında oynuyor mu?

Bartuğ13
12.09.2007, 20:51
neden maçın kaçıncı dakikası oynandığı yazmıyor acaba?

beni duydular yazdılar herhalde:D

dakika 41 ve onların 7 şutuna karşılık bizim 3 şutumuz var.
kim macaristan kim türkiye bilen?

61viya
12.09.2007, 21:14
Valla hep heves ederdim,maç izlerken buraya gooooool yazanlara :D Evimize net bağlattık da bugün itibariyle,o arkadaşlara özeçtim nip getv karşısına..Artık kim atasa,yazacağım vlla :D:D

Bayramm61
12.09.2007, 21:19
Yine rezil bir ilk devre..rezil bir kadro..Allah askina su ayhan, tuncay, nihat ve gökhan ne is yaparlar bilen varmi? Ayakda kala tek futbolcu gökdeniz ...digerleri macin önemini bile kavrayamamis..yazik...Bu gökhanin yerine umut rahat oynardi...hem neden tek forvet..olacak gibi degil yaw...

sbay
12.09.2007, 21:24
yaa gökdenizin biraz daha aktif olması lazım....inşalla 2. yarı çıkarmaz hoca.

61viya
12.09.2007, 22:01
Çıktı bile...

La Fatih Terim,ii bir insan olduğum için bir şey diyemiyorum sana...

Şu Nuriyi ortadan kaldırabilsem,sırada çok kişi var da...Neyse :D:D

61viya
12.09.2007, 22:03
Goooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll :D:D:D

Pastırmacı seni sevmiyorum ama neyse :D:D

Çok heves ettiydim bunu yazmaya yahu :D:D

Bartuğ13
12.09.2007, 22:09
ikinci gol oldu ama asıl gökdenizin oynaması gereken yerde dışarda oturuyor.yedek başlatıp gol atınca almalıydı.yunan maçındaki gibi.

Kaya
12.09.2007, 22:11
Bir nefes alalım. :)

Oh!..

steelturkTS
12.09.2007, 22:30
helal olsun mehmet aurelio ya çok iyi top oyandı tam bir türk gibi hela olsun gerçekten.başka bişi demiyorum 3-0 durmak ayyıldız yok yola devam sert adımlarla....

Armağan Dere
12.09.2007, 22:35
hayırlı olsun..iyi bir galibiyet aldık..adam atılmasaydı alamayabilirdik.. ilk yarıyı izlemedim ama 2.yarı oyunda kaldığı dakikalarda kötüydü gökdeniz..inşallah böle sürmez...

Kadir
12.09.2007, 22:36
çok güzel oldu. ama gera'nın atılmasınıda unutmamak lazım . maçı bitiren olaydı.

ayrıca şaban şükür olmadanda oynayan forvetlerin gol atacağını birileri gördü.

steelturkTS
12.09.2007, 22:42
valla iddalıyım hakan şükür olsa gökhan ünalın attığı gölü kesinlikle atamazdı.çok şükür hakansız bir milli takım ve anlamlı bi rgalibiyet birde hakemin lehimize çaldığı bir düdük.ne olursa olsun çok iyi bir moral oldu.

lazooo28
12.09.2007, 22:56
halil & hamit muhtesem bayiliyorum bunlarin ikisine

poetricus
12.09.2007, 23:13
Bu mübarek gece hürmetine, bize yaptığı kıyak için Allah hakeme hidayet nasip etsin.
Bir tarafım sevinçli kazandığımız için, ama hakkaniyet gözeten tarafım biraz rahatsız.

denizgrsy
12.09.2007, 23:27
adamlar 10 kişi kalana kadar ''gol'' nerde ????

herşeye rağmen galibiyet güzeldir ancak bu sadece günü kurtarmaktır! norveç ve yunanistan maçları var , bu futbollamı ? çok komik olur!!!
zorlandığımız maçlar ; bosna,malta,macaristan ???

zeleka
12.09.2007, 23:31
Kırmızı Kart: Dk. 63 Gera (Macaristan)
Goller: Dk. 69 Gökhan, Dk. 73 Mehmet Aurelio, Dk. 90 Halil (Türkiye):confused:

EVET COK DUSUNDURUCU;)

Fatihterim lutven aldigin paralarida geri ver cunku gercekdende hak etmiyorsun.

Oğuzhan Görkan
12.09.2007, 23:32
galibiyet güzel ama bu futbolla gruptan çıksak bile türk milleti verem olacak ve 2008 isviçreyi hastahanelerde seyredecekler tabi orda da başka bişe yapmazlarsa...
hayırlısı olsun...
hele fatoşun maç bitiminde kahraman gibi el sallayışı kasılması yok mu öldürdü beni sanki çok bişey yaptıda...

Özge
12.09.2007, 23:52
http://img204.imageshack.us/img204/2757/dsc03728pr5.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc03728pr5.jpg) http://img513.imageshack.us/img513/4326/dsc03729bu0.th.jpg (http://img513.imageshack.us/my.php?image=dsc03729bu0.jpg) http://img513.imageshack.us/img513/3971/dsc03740pp7.th.jpg (http://img513.imageshack.us/my.php?image=dsc03740pp7.jpg) http://img187.imageshack.us/img187/2271/dsc03741zh0.th.jpg (http://img187.imageshack.us/my.php?image=dsc03741zh0.jpg)

Maç esnasında çektiğim fotoğraflardan bazıları:)

Emre B.
12.09.2007, 23:54
Staddaki atmosfer çok güzeldi.Kapalıda eski açığa yakın yerden en öndeydim.Eski açıkta Gurbetçi Gençler pankart astı.Daha geniş bir zamande resmini foruma eklerim.Maçta çok Trabzonsporlu gördüm.

Özge
12.09.2007, 23:59
Staddaki atmosfer çok güzeldi.Kapalıda eski açığa yakın yerden en öndeydim.Eski açıkta Gurbetçi Gençler pankart astı.Daha geniş bir zamande resmini foruma eklerim.Maçta çok Trabzonsporlu gördüm.
Pankartı ben de gördüm:)Gollerden sonra da havaya kaldırıyolardı:)

subay
13.09.2007, 00:13
Futbol fazla iyi degildi bence. Hala defans sorunlarimiz var. Ilk yarida oyun kurucu (10 numara) oyuncu olmadigi icin biraz tedirgindim, cünkü malum sol tarafimiz 0, ortadan da oyun kuran biri olmayinca cok zorlandi Takimimiz. Ikinci yari Emre girince, tam bir oyun kurucu olmamasina ragmen etkili olabildik, cünkü orda bir eksiklik vardi. Ayhan berbatti bugün, ama Gökdeniz de fazla varlik gösteremedi, Fatih Terimin hamleleri iyidi bence. Ayhani degilde Gökdenizi cikarip Halil koyunca bi ara tepem atti ama hemen ardindanda Ayhanida cikarinca sevindim. Aurelio fb formasi altinda attigi gollere bugün sevindigi kadar sevinmemistir herhalde, güzel oynadi adam, hakkini yememek lazim. Oyunculari degerlendirecek olursak bence:

Hakan A.: 7
Ibrahim Ü.: 5,5
Servet: 5
Emre A.: 5
Hamit: 8
Aurelio: 8
Ayhan: 4
Gökdeniz: 6
Tuncay: 7
Nihat: 6
Gökhan Ü.: 7,5
Emre B.: 8
Halil: 7,5
Serdar: 5

10 puan üzerinden.

Harun-61
13.09.2007, 00:17
Bu mübarek gece hürmetine, bize yaptığı kıyak için Allah hakeme hidayet nasip etsin.
Bir tarafım sevinçli kazandoığımız için, ama hakkaniyet gözeten tarafım biraz rahatsız.

.....
.......

Emre B.
13.09.2007, 00:18
Gökdeniz 3-4 kere boşa kaçtı ama pas gelmedi.Macarlar önümden geçerken şşşttt diye dikkatlerini dağıttım:D.Milli marşta herkesin bayrak açtığı resim var mı?

Ahmet Karadeniz
13.09.2007, 00:37
oooooo geliyor geliyor allll yıldızlılar geliyorr

macka61
13.09.2007, 00:59
abi durarak futbol oynanırmı bide o kadar hızlı futbolcun varken yürüyerek top oynadı ilk yarı milli takım birde bu geriye dönme sevdası ne böyle hakem kurtardı bizi norveç yunanlılar rakibimiz moldova bosnayı deplasmanda yenmiş bizim yenildiğimiz bosnayı

Emirhan Makul
13.09.2007, 02:06
ya insan söyler dimi gurbetçi gençler karşıda diyee bizimkilerr doldurmuşdu deniz tarafındaki açığııı bizde gittik yeni açığaaa fenerlilerle bjk lilerin arasın trabzon formamla süperdii atmosferr

Cem Akyüz
13.09.2007, 03:34
çok zorlanıcaz bence Yunanistan ve Norveç maçlarında

Ertan 51
13.09.2007, 08:27
şimdi gelde yanma bosna ve malta maçlarında kaybettiğimiz puanlara.
gerçi hep böyle oluyor eşeğini kaybetip sonra bulup sevinen adam misali bizde kaybedip duruyoruz puanları ama inşallah sonunda buluruz ve üzülen biz olmayız.

Faik Yılmaz
13.09.2007, 08:32
Dün gece iyi oynamadık ...

Skor bizi sakın yanılmasın..... yunnasitan-norveç maçını izledim.....

Eğer onlarada dünki gibi oynarsak ikisinede yeniliriz. özellikle defans bloğu ve orta sahamız berbattı..... bu takımda ibrahim toraman neden oynatılmaz anlamıyorum sonra orta sahadaki eksiklik göz önünde iken mehmet topuz neden oynatılmaz.....

yok yok sinyor terim bu işi unutmuş....

Ayşe Aygün
13.09.2007, 08:44
Dün gece 68 dk. kadar sahada oynayan bir takım yoktu.Acemice yapılan hatalar ve allahtan macaraların yapmak istedikleri uyanıklık onlara pahalıya patladı da 10 kişi kaldılar.Yoksa adamlar 90 dk. oyundan düşmediler.Trubunlerde atmosfer güzeldi.Hatta mühteşem.Eski açıkta gurbetçi gençlerin pankart açmasıda çok güzeldi.Atmosfer muhteşem milli takım berbattı daha ne diyeyim.Bu arada maç resimleri akşam burada olacak. :)

MarceloTS
13.09.2007, 08:47
Dün gece şanslı gecemizdi.10 kişi kalmalarından sonra iş bitti zate.O pozisyon gol de olabilirdi.Birkaç maçtır dikkatimi çekti adamlar oyunu hemen başlatıyor bizimkilerde uyuyor..

En çok Emre ve Gökhan'ı beğendim.Hamit'te ilk yarı kötüydü 2.yarı toparladı.Gökdeniz fazla verimli olamadı kapalı savunmaya karşı.Macaristan kırmızıya kadar maçın hakimiydi ama işte futbol birden döndü maç.Diğer maçların sonuçlarıda bizim için önemliydi.Norveç evinde altın değerinde puanlar kaybetti.Moldova maçında sakata gelmezsek gruptan çıkarız artık.Norveç'te o potansiyel yok.Yunanistan; bi takım bu kadar ballı olabilir.En iyi örneği EURO 2008.1 korner 1 gol 11 kişi savunma.Tam Ziya'ya göre bi mantalite..

http://img181.imageshack.us/img181/2973/ssspi7.jpg

LazAnisT
13.09.2007, 09:06
50 Bin dolar prim verilecekmiş.Bence hakeme versinler çünkü o parayı sadece hakem haketti.

Teknik ekibinden futbolcusuna kadar Bunların hepsi ruhsuz.Para için oynadıkları her hallerinden belli.

LazAnisT
13.09.2007, 09:08
Dün gece iyi oynamadık ...

Skor bizi sakın yanılmasın..... yunnasitan-norveç maçını izledim.....

Eğer onlarada dünki gibi oynarsak ikisinede yeniliriz. özellikle defans bloğu ve orta sahamız berbattı..... bu takımda ibrahim toraman neden oynatılmaz anlamıyorum sonra orta sahadaki eksiklik göz önünde iken mehmet topuz neden oynatılmaz.....

yok yok sinyor terim bu işi unutmuş....Eğer YunanistAn'dün gece gibi oynarsa rahat geçeriz.Maç boyu 4 şut çektiler ikisi gol oldu ikisi direkten döndü:).Maçı berabere bitirmek için her türlü yalana dolana baş vurdular.Hakkaten aşşağlık adamlarmış.

Faik Yılmaz
13.09.2007, 09:10
As kadrodan bir çok oyuncuyu göremedim dün yunanistanda......

bu yüzden bu kadar kötü olabilir....

Hem abey aynı saatlerdeki milli maçı bırakıp yunanlıların maçınımı izledin yoksam :)

LazAnisT
13.09.2007, 09:15
Dönüşümlü seyrettim ama açıkcası ağırlık diğer maçtaydı.Bizim maçtan dahada keyifliydi:)

Faik Yılmaz
13.09.2007, 09:19
özellikle ilk yarısı öyleydi..... :)

Adem Erdoğan
13.09.2007, 09:49
Yunanistan o oyunla gruptran çıkacak ona yanıyuorum.

61 baha
13.09.2007, 10:02
[quote=fromTheRApBZONe;947005]Yunanistan o oyunla gruptran çıkacak ona yanıyuorum.[

Ademcim en azından türkiyeden iyi oynuyolar.
Dün milli takım aşırı kötüydü.

Erdinç Dilek
13.09.2007, 10:33
penaltılarını yedi hakem bence, penaltı ve kaleciye kırmızı kart göstermeliydi hiç içime sinmedi bu galibiyet

Külünkoğlu
13.09.2007, 11:23
Milli takım oyuncusu ve kaptanı tribunlere parmak sallıyor Affan Keçeci görmedim diyor.
Yani 1. golden sonraki aşağıdaki görüntüyü görmemiş.
http://www.milliyet.com.tr/2007/09/13/spor/resim/spo05.jpg

Peki 2. golden sonra bunu da mı göremedin sayın Keçeci ?

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4070722.jpg

Milli takım oyuncusu yada kaptanı daha ahlaklı olması lazım. O tribunde Türk futbolunu yönetenler ve Uluslar arası arena da Türkiyeyi UEFA'yı temsil eden insanlar oturuyor. Kimle hangi basın mansubu ile sorunun varsa özelden hallet Emre efendi, terbiyesizleşme !

Harun-61
13.09.2007, 11:31
Emre'yi Efendi, Saygili olarak taniriz...

Cirkefligine tanik olmadim bu zamana kadar, ama yaki$madi o hareket...

jason
13.09.2007, 11:31
Süper maçtı ve biz kazandık.:trbyrk:Enbüyük Türkiye başka büyük yok.:tr:

Erkin
13.09.2007, 11:32
Ee Galatasaray terbiyesizliğiyle yetişmiş her türlü hareket beklenir..

Erkin
13.09.2007, 11:35
Norveç-Yunanistan maçında Carew'in golünde kaleci boşa çıktı golü yedi.. Nikopolidis'i daha oynatmıyorlar ama Chalkias da ondan aşağı kalır değil.. İyi şut çekersek yine avlarız.. Bu arada iki golü de stoperi attı, karambole gol attıkları belli oluyor..

OYılmaz
13.09.2007, 11:38
Sonuç Güzel futbol kötü Uyumamak için kendimi zor ikna ettim 3-0 aldık ama Macarlar İlk yarıdaki o pozisyonda 0-1 öne geçseydi Her şey bitmişti Dünkü Halilin Gölünden sonra Gülmekten karnıma ağrılar girdi Neydi o gol Öyle :)

MarceloTS
13.09.2007, 12:07
[quote=fromTheRApBZONe;947005]Yunanistan o oyunla gruptran çıkacak ona yanıyuorum.[

Ademcim en azından türkiyeden iyi oynuyolar.
Dün milli takım aşırı kötüydü.

Hönk:mad:Ne iyi oynaması göz var nizam var:rolleyes:

Erbay
13.09.2007, 12:35
Hakeme dua edelim.En iyi oyuncularını durup dururken attı resmen.Ne kadar kritik pozisyon.Golü atsa Avrupa Şampiyonasına gidemeyeceğiz belki de.Ama o kendini atmayı tercih etti(Hekeme göre).
Oyuncularda büyük bir baskının olduğu apaçık ortadaydı.Oyunda risk alacak oyuncu lazımdı.Herkes çalılm atmaya korkuyordu.Emre ikinci yarı bu sorunu çözdü.İlk 2 golde büyük payı vardı.

MarceloTS
13.09.2007, 13:07
Orda ya penaltı verilecekti Hakan kırmızı yiyecekti yada vermeyip aldatmaya yönelikten Gera'ya sarı gösterecekti.İkincisini yaptı ve sarkı kart gösterdi çift sarıdan kırmızıyla çıktı dışarı.Her zaman hakemler adil olmayabilir.Örneğin Malta maçındaki Yunanlı hakem çalardı onu.Politik meseleler..

Faik Yılmaz
13.09.2007, 13:14
Bnece ne penaltılık ned esarı kartlık bi pozisyon vardı.... bizim oranın diliyle adam cimbolis oldu o kadar :)

A.Alper
13.09.2007, 13:18
İlk gol aslında bu takımın kaliteli bir takım olduğunu gösterse de rakip 10 kişi kalana kadar etkili olamayışımız fazla sevinmemek gerektiğini gösteriyor.Takım kaptanları o pozisyonda kendini yere atmak yerine gol atmayı tercih etseydi şu an farklı şeyler yazıyor olurdum.

Bahsetmek istediğim ikinci şeyse neredeyse aynı golü yiyor olmamız.Malta çabuk kullanılan bir serbest vuruş sonrası golü bulmuştu.Dün akşam rakibin kırmızı kart gördüğü pozisyon da bunun aynısıydı.Bence takımın müthiş bir konsantrasyon sorunu var.Akılları başka yerlerde.

tswonder
13.09.2007, 13:21
macin(gollerin) videolarini nereden izleyebiliyiriz, bilen var mi?

Faik Yılmaz
13.09.2007, 13:25
Defans boluğumuzun göbeği tam bir beceriksizler mangası idi....

servet her pozisyonda yüreğimizi ağzımıza getirdi....

emre aşık kendi takımında bile oynayamazken gönderilirken neden milli takımda oynatılır anlamıyorum...

Elinde İbrahim Toraman gibi kaliteli bir isim var o duruken bu kazmalara ne gerek var

MarceloTS
13.09.2007, 13:38
Gökhan Zan toplarlar defansı en azından daha iyi olacağı kesin.Emre Aşık oynuyorda Toraman oynamıyor.En son antrenmanını ne zaman yapmış Emre Aşık?

Hüseyin Sahtiyan
13.09.2007, 13:58
valla bız eskı acıktaydık. mactan oncede hem kendı sıtemızde hem bu sıtede belırtmıstık o trıbune gırecegımızı. tatangalarla beraber bıtek bız acabıldık pankartı ki cok gusel oldu:D maca gelınce takım berbat otesı. norvecten mucıze otesı 1puan yunanıstandan pozısyon yokken 4-1 lık galıbıyet dun hakemle gelen galıbıyet ne bılım belkı bu oyunla bu hocayla cıkarızda buyuk bı takımla karsılastıkmı cok buyuk hezımet olur bence.

Faik Yılmaz
13.09.2007, 14:08
şimdiye kadar hep khakem hatalarından çektik. birazda bize uygun kararlar versinler canım.....

hem oda ceza sahası içinde yıkılmasaymış canım :)

UğuR
13.09.2007, 14:14
:confused::confused:Hadi bu maçı hakemin yanlış kararıyla aldık ama ya diğer maçlar.....:confused::confused:

Sacit
13.09.2007, 14:14
Şimdiki macaristan Türkiye'ye rakib olamaz,dün de gördük bunu zaten..

Kazanmaktan başka çaresi olmayan bi takım vede eski günlerine dönmek isteyen bi takımın maçı oldu,güzel bi galibiyet aldık,futbolcuların da morali düzeldi biraz olsun.

Bu maçta oynanan oyun çok iyi değildi,kimse kanmasın,rakipde on kişi kalmasaydı herşey farklı olabilirdi ama bizim istediğimiz gibi oldu.Ayrıca macar oyuncu da haksız yere oyundan atıldı. :) resmen penaltı idi.

kivancpehlivan
13.09.2007, 15:23
:confused::confused:Hadi bu maçı hakemin yanlış kararıyla aldık ama ya diğer maçlar.....:confused::confused:

aynen katılıyorum :alkış:

bordoylamavi
13.09.2007, 16:04
yani yunan maçı adamlar acaip goller kaçırdı biz acaip goller attık. o kaleci olmasa yunanistana gol atabilecekmiydik hepsini içeri aldı. yine norveç maçı 2 0 yenikken yine o kaleci olmasa nasıl go latacaktık. bosna ve malta maçları şansımızın tutmadığı maçlardı. macarsitan maçı da şansımızın yiner ön planda olduğu maçtı. penaltı verilseydi yenilecektik ama hem golden yrıttık hemde 10 kişi kalmış rakibe yüklenme şansı bulduk
iyi de böyle nereye kadar

lazooo28
13.09.2007, 16:08
şimdiye kadar hep khakem hatalarından çektik. birazda bize uygun kararlar versinler canım.....

hem oda ceza sahası içinde yıkılmasaymış canım :)

katiliyorum vallah..baskalarina sapur supur bize yarabbi sükür ,yok öyle :alkış: bravo hakem

antagonist
13.09.2007, 16:16
Emre 'özür' dileyerek hareketinin tribündeki bir kişiye olduğunu söyledi.
(A) Milli Futbol Takımı'nın, Macaristan ile yaptığı Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu maçında, atılan ilk golün ardından basın tribününe doğru yaptığı "kol" hareketiyle büyük tepki toplayan futbolcu Emre Belözoğlu, hareketinin, tribündeki bir kişiye karşı yapıldığını savundu.

Emre Belözoğlu, yazılı açıklamasında, milli maçta gol sonrası yaptığı hareketin, hiçbir şekilde Türk basınına ve basın tribününe yönelik olmadığını belirterek, "Bu hareket, genel olarak o tribündeki bir kişiye yapılan bir hareketti ve o kişi kendini biliyor" dedi.

Emre, şunları kaydetti:

"Bugüne kadar ve özellikle yurt dışındaki haklı mücadelemde beni yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen çok değerli spor basınına, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) yönetim kadrosu ve üyelerine, spor yazarlarına böyle bir davranış içinde bulunmam söz konusu bile olamaz.

Böyle bir yanlış anlaşılmadan dolayı çok özür dilerim." Emre Belözoğlu, ayrıca, halen hiçbir kulüple transfer görüşmesi yapmadığını, basında kendi ağzından verilen haberlerin de gerçeği yansıtmadığını vurgularken, "İngiltere'de bir problemim yok. Bu sezon da Newcastle United ile yoluma devam ediyorum" açıklamasını yaptı.

Mert Marabaoğlu
13.09.2007, 16:56
İşte Millet, bizde maçtaydık Kanka'larımla! Bunlarda Resimler!!! :trbyrk::yattara:

http://img529.imageshack.us/img529/2880/resim1rf2.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=resim1rf2.jpg) http://img502.imageshack.us/img502/6484/resim5ah2.th.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=resim5ah2.jpg) http://img502.imageshack.us/img502/4057/resim2ou8.th.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=resim2ou8.jpg) http://img502.imageshack.us/img502/6109/resim6km8.th.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=resim6km8.jpg) http://img529.imageshack.us/img529/8009/resim3xc1.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=resim3xc1.jpg) http://img502.imageshack.us/img502/4884/resim7xj4.th.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=resim7xj4.jpg) http://img529.imageshack.us/img529/6991/resim4im5.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=resim4im5.jpg) http://img529.imageshack.us/img529/1015/resim8ho9.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=resim8ho9.jpg)

Emirhan Makul
13.09.2007, 17:01
vuay vuay vuay süperrr formamın rengine bakk bee herkezz imajj ama süper maçdııııı bayraklara baksanızaa

Hüseyin Sahtiyan
13.09.2007, 18:55
http://img443.imageshack.us/img443/6033/yandanpankartrm1ub9.jpg (http://imageshack.us)

http://img252.imageshack.us/img252/4537/pankartpw9is1.jpg (http://imageshack.us)

Emirhan Makul
13.09.2007, 20:44
tayfaya bak yavv süper

Misina
13.09.2007, 22:25
macarlar 10 kişi kalana kadar maçı alabileceğimizi düşünmüyordum

erdal6167
14.09.2007, 16:08
ne yazık ki bu takım pek öyle topu bilen cinsten değil malesef. iki forvette durarak oynuyor, ort sahada ki sağ ve sol daki adamlarımız cizgiye inmek yerine daha ceza sahasına yaklaşır yaklaşmaz orta yapıyor buda ortanın etkisini azaltıyor ve yan toptan cok şişirme top görüntüsü alıyor.emre aşık, i. üzülmez, tuncay,gökhan ünal,nihat, sahada hiç ama hiç bir şey yapmamıştır. . .

macın adamı emre beleözoğlu...

Mert Zaman
14.09.2007, 16:09
Sanki diger takımlar bize oynadı :D istedigimz sonuclar oldu

Harun_ayar_ts
14.09.2007, 18:05
adamlaar 10 kişi kalmasaydı biz 1 gol bile zor atardık hem yere atlıyan adamdan hemde hakemden allahrazı olsun........

A.Alper
14.09.2007, 18:17
Kalan maçlardan 2 beraberlik ve 2 galibiyet alıp gruptan çıkarız.

Halit Aydın
14.09.2007, 22:03
I_wDa1dB2-I

Gökhan Ünal 1-0 Rapidshare (http://rapidshare.com/files/55228260/turkey.1-0.hungary.avi.html)

Mehmet Aurelio 2-0 Rapidshare (http://rapidshare.com/files/55229412/turkey.2-0.hungary.avi.html)

Halil Altıntop 3-0 Rapidshare (http://rapidshare.com/files/55232291/turkey.3-0.hungary.avi.html)

Erkut Ay
15.09.2007, 12:09
Ve hakem Macarlardan özür diledi

2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda, Türkiye-Macaristan maçını yöneten İskoç hakem Stuart Dougal, penaltı yerine kırmızı kart verdiği için Macarlardan özür diledi.

15 Eylül 2007 11:58 Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif http://image.haber7.com/haber/76544.jpg

Macaristan'ın en büyük tirajlı gazetelerinden Blikk, bugün manşetten verdiği haberde, çarşamba gecesi İstanbul'da Türkiye-Macaristan maçını yöneten İskoç hakem Goudal'ın Macarlardan özür dilediğini yazdı.

Gazetenin muhabirleri, hakemin çalıştığı Glasgow'daki şirketi aradıkları ve hakem Dougal'a, niçin Zoltan Grea'yı attığını, ayrıca Macarlar'ın lehine neden penaltı vermediğini sordular. İskoç hakem, açıklama yapmasının yasak olduğunu, UEFA'dan izin alınması durumunda açıklama yapabileceğini söyledi.

Muhabirlerin bu gelişme üzerine izin için UEFA'yı aradıkları, ancak yetkililerin hakemin araması gerektiğini ifade ettiler. Tekrar hakemi arayan muhabirler, yetkililerin cevabını ilettiler. Macar gazetecilerden saat 15.00 gibi kendisini aramalarını isteyen Dougal, UEFA'nın kendisine açıklama yapmak için izin vermediğini, konuyla ilgili olarak UEFA'dan resmi bir bildirinin yayınlanacağını belirtti.

MACAR DOSTU ARACILIĞIYLA ÖZÜR DİLEDİ

Haberde, İskoç hakem Stuart Dougal'ın, maçın ertesi günü pozisyonu defalarca izleyerek, yakın bir Macar dostu aracılığıyla Macar halkından özür dilediği ifade edildi.

Verdiği karar nedeniyle çok pişman olduğunu ve Macarlardan özür dilediğini kaydeden Dougal, ''Yaklaşık 10 yıldır aynı yan hakemlerle maç yönetiyorum. 63. dakikadaki pozisyonda da çok uzak mesafede bulunuyordum. Yan hakemin işaretiyle ona güvenerek karar verdim, ancak ne kadar yanıldığımı pozisyonu televizyondan izledikten sonra anladım'' diye konuştu.

Bu arada, Macaristan Futbol Federasyonu'nun UEFA'ya başvurarak, Zoltan Grea'nın 1 maçlık cezasının kaldırılmasını istedikleri öğrenildi.
(aa)