PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haydi Forumuna Sahip Çık!..

turgi
04.09.2007, 02:29
arkadaşlar demin sitede ki tüm üyeleri araştırıyım dedim yaklaşık 19609 üyeye sahibiz sayı güze artacak tabi ama dikkatimi ceken başka bi mevzu oldu siteye kayıtlı bu 19609 kişinin sadece 4900 üyesi forumda yazı yazıyor bu sayı neden bu kadar az yani foruma girenlerin 4/1 i forumda yazı yazıyor 4/3 ü ise ya izleyici katılıyor yada hiç girmiyor bile oysa bizler burda TRABZONSPOR için ugraş veren insanlarız sayımız ne kadr az olsa da sesimiz o kdar gürdür....
onun için herkesi bu kampanyaya davet ediyorum ve birlikte tek yürek olup takımımızı daha ii bi yerlere getirmeyi ümit ediyorum sizlerle güçlerimiz daha da artacagına inanıyorum...

hayde uşaklar hep birlikte bir bütün olarak forumumuza destek olalım ona sahip çıkalım trabzonumuzu yüceltelim.....

Kadir
04.09.2007, 02:32
yazan yazar :) nasıl sahip çıkacaz yahu :D

böyle bi kampanyaya gerek yok.. :)

turgi
04.09.2007, 02:44
yazan yazar :) nasıl sahip çıkacaz yahu :D

böyle bi kampanyaya gerek yok.. :)

hocam tamam da neden acılan her konuya belli başlıklı insanlar katılıyor onlarda bu forumun üyeleri degil mi onlarda bu takımın taraftarı degil mi o zaman katılsınlar bizlere de takım tutmak demek illa oturup evinden maç seyretmek degildir isyan sevda tutku tartışma olmalı bunların arasında bizler burda tartışıyoruz neden trabzonun daha ii yerlere gelmesi için...
isyan ediyoruz neden istemedigimiz bize uymayan şeylere karşı geliyoruz...
sevda tutku yu daha ii ögreniyoruz burda çünkü sevgi paylaşıldıkca artar arkadaşım...

macka61
04.09.2007, 03:49
bu formun 16 bin değilki 19 bin üyesi var fazla kişi olacağına az adam gibi adamlrın olması yeterli bence

A.Alper
04.09.2007, 11:24
Okumayı tercih edenleri yazmaya zorlayamayız.Kaldı ki yazmayan çoğu kişi organizasyonlara iştirak ediyor.Şahit oldum bizzat.

Halit Aydın
04.09.2007, 13:36
19609 üye var şuanda

İHSAN
04.09.2007, 14:21
En azından kendilerine uygun bir başlığa bir iki kelam edebilirler. Burada herkese hitap eden başlıklar mevcut.

Bu bakımdan yazmamanın geçerli bir sebebi olabileceğini sanmıyorum.

Ali Can
04.09.2007, 20:15
bende katılıyorum

Sacit
04.09.2007, 20:25
kesinlikle katılıyorum,siteye yazı yazanlar Trabzonspor'u çok yakından takip eden insanlar

diğer üyelerin sadece ''üye olayım da bi ara girer yazarım bişiler'' der gibi bi halleri var.

en azından 2 günde bir siteye girmek gerek diye düsünüyorum

zafer6161
04.09.2007, 22:34
ben üye olduktan 6 ay sonra yazmaya başlamıştım,onlarda yavaş yavaş yazar merak etme sen ;)

kobra_61
04.09.2007, 22:45
ßelki işleri vardır,belki yazmaya vakit bulamıyorlardır;sadece haberleri takip etmekle yetiniyor olabilirler :) mazur görmek gerekir bence

turgi
05.09.2007, 00:59
bu forum sadece trabzonsporla ilgilenmiyor aynı zamnda takımda olan biten tüm haberlerle adı haberlerde bile cıkmayan transferlerle sadece futbolla ilgili degil kendi aramızda eglencelerle yeri geldiginde bir hayat kurtarma ugruna kan bulmada(ben o iinsanların bundan bile haberleri oldugunu sanmıyorum) can sıkıntımıza dert olmada gülüp eglenmede ben bile canım sıkılınca girip komedileri izleyip okumada olsun bize her konuda yardımcı olmustur bu forum tüm kurucu yönetici yazan her arkadaşlara teşekkür ederim
nasıl ki bir paylaşım sitesinden dosya aktarırken rep yazmak sorunluysa bizde gönlümüzden ne koparsa yazmak elbette zor degildir hiç yoktansa bi teşekkür bile yazabilir insan herkes burda bişelerin bi ucundan koşturmuş biyerlere ulasmaya calısırken onlar oturup uzaktan izliyorlar

Nissan
05.09.2007, 11:37
Uye sayisina bakip aldanmamak gerek. Benim 10'a yakin uyeligim var, donem donem baskasiyla yaziyorum. Bazilari daha calismiyor falan.
Birde foruma uye olup ancak bir yil ust uste baglanti yapmayanlar falan uyelikten cikarilsa o zaman biraz daha gercekci olarak uye sayisini ogreniriz.

Külünkoğlu
05.09.2007, 11:54
Nissan söyle bakayım geri kalan 9 tane kullanıcı adlarını ?

Sinan Akyıldız
05.09.2007, 11:55
ben üye olduktan 6 ay sonra yazmaya başlamıştım,onlarda yavaş yavaş yazar merak etme sen ;)

Bende onu dicektim abi :D bende epey sonra yazmıştım yanlış hatırlamıyosum :)

kendisine uygun bi konu buldugunda herkes mutlaka 1-2 kelime bişeyler yazar .

A.Alper
05.09.2007, 12:28
Uye sayisina bakip aldanmamak gerek. Benim 10'a yakin uyeligim var, donem donem baskasiyla yaziyorum. Bazilari daha calismiyor falan.
Birde foruma uye olup ancak bir yil ust uste baglanti yapmayanlar falan uyelikten cikarilsa o zaman biraz daha gercekci olarak uye sayisini ogreniriz.

Zuhahahaha :D

Mayls
05.09.2007, 12:28
Bende onu dicektim abi :D bende epey sonra yazmıştım yanlış hatırlamıyosum :)

kendisine uygun bi konu buldugunda herkes mutlaka 1-2 kelime bişeyler yazar .

Ben uzun bir süre üyeligin ne ise yarayacagini cözememistim. Sonradan ögrendimki forum diye birsey varmis ve üyeler oraya yaziyormus. :D

Hekimoğlu
05.09.2007, 12:57
bile bile lades :D:D:D

Kadir
05.09.2007, 13:12

çok açık sözlüsün ama dikkatli olmaz lazım mazallah :D

Nissan
05.09.2007, 13:17
Cevap yazmayacaktim ama gaza getiriyorsunuz beni. Ben Kulunoglu'ndan torpilliyim, siz kendinize dikkat edin:)

Külünkoğlu
05.09.2007, 13:53
Birincisi torpilin falan yok ikincisi soyadımı yanlış yazanlara da ayrıca gıcık olurum. Sallantıdasın özel mesajla bilgilendirme bekliyorum yoksa bütün kullanıcı adlarınla beraber uçacaksın, uçacaksın havalara uçacaksın. :)
Vakit kaybetmeden özel mesajla bilgilendirme yapsan iyi olur.