PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iş değişti-trabzona saldırıyorlar...

kalavara
03.09.2007, 04:40
arkadaşlar şu sivas maçı sonrası yaşananlarla ilgli alınan karardan sonra medyada kopartılan yaygara benim canımı çok sıktı çünkü iş artık trabzona ve trabzonspora saldırıya dönüştü.çk bağıranın haklı olduğu yerde biz susuyoruz ve sanki her pislik bizim üstümüzde kalıyor.istanbul yalakası medya söz konusu trabzon olunca tüm silahlrını çekip taarruza çıkmış.federasyonun verdiği kararı tarihin en kara sayfası olarak gösteriyorlar.bu durumda bizim yönetimimizde hiç sesini çıkarmıyor ama öncelikle bizim olaya müdahil olmamız lazım gelir.protesto ise protesto.bugüne istanbul takımlarının pisliğini temizlemekle meşgul olan medya söz konusu trabzon olunca temiz futbol diye basbas bağırıyor.bizi suçlu ve haksız göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar.ben şimdiden ulaşabildiğim tüm medya mensuplarına mail atmaya başladım bile.dört koladan bu işe sarılmalıyız arkadaşlar.neredeyse herkes bizi karşısına almış yok etmek için gün sayıyor.bence derhal sesimizi duyurmalıyız.bu nedenle tüm medya kuruluşlarına telefon,mail,faks gibi yollarla ulaşmalıyız.aynı şekilde medyada konuşabilecek trabzonlulara derdimizi anlatmalıyız ve onlardan sesimizi duyurmasını istemeliyiz.trabzonu yok etmek bu kadar kolay olmamalı.

futbalski60
03.09.2007, 04:44
nereye kadar saldıracaklar?
trabzon bir şehir takımı değil Türkiye'nin büyük takımıdır bu karalamayla yıpranacak bir kulüp değil