PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ülker ve D-Smart sponsorlar

coolank
01.09.2007, 12:41
Bu yazıyı çok önceden yazacaktım ama sabırla transferin son gününe kadar bekledim ...
Önceden bir yazı yazmıştım Kurtuluş Günü 11 Aralık diye bazı arkadaşlar erken olmuş diye muhalif olmuş yazının zamanlamasına sonra da erken olmadıgını kabul etmişlerdi ...Tabiii ki forumda bulunan bazı arkadaşlara bir şeyi anlatmak anlatabilmek mümkün değil ...Onları kendi küçük dünyaları ve şahsi ihtiras ve menfaatleri ile başbaşa bırakmak lazım .. Örnek aldıkları yer belli zaten ...

Ülker ve D-Smart malum oldugu üzere belli takımlara sponsor oldular ..Hem transfer açısından hem başka açılardan ...Israrla bekledim bizim Sayın Başkan ve çok degerli yönetim kurulu üyeleri ne yapacak ne düşünüyorlar nasıl bir açıklama yapacaklar diye ..

Kulube uzak biri değilim benim duydugum hiç bir şey yok ...Bu tabir için özür dilerim ÜLKERİN kıçı kırık teklifleri iş değil ...bu forumda geçen sene Ülkere tepki oldugu zaman Sayın Başkan niye koşa koşa tepki verdi ..işte sorun yok vs vs diye ...

Ben zaten D-Smart ile ilgili hiç bir şey duymadım ....

Çok uzun zamandan beri yazıp anlatmaya çalışıyorum ama anlatabilmek çok zor ...

Bu yönetim TRABZONSPOR için yüzkarası bir yönetimdir ..Bunu saha sonuçları anlamında söylemiyorum...
Bu yönetim VİZYONSUZ ,MİSYONU OLMAYAN , ÇAPSIZ , KONUŞMA ÖZÜRLÜ . NE YAPTIGINI BİLMEYEN _ bir arkadaşın yazdıgı gibi insanları salak zanneden bir yönetim _

Bu yönetime çok şey yazılır ama onun zaten başlıgı var ...

ISRARLA SORUYORUM SAYIN BAŞKAN .....

SİZ VE ÇOK DEGERLİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİZ ACABA ÜLKER VE D-SMART ADLI ŞİRKETLERDEN TRABZONSPOR ADINA NE MENFAAT SAGLAMIŞLARDIR ...

Çok kızdıgınız eski 2.başkan agzı ile konuşmayı bırakıp DÜZGÜN CÜMLELER kurup cevap verirseniz tüm taraftar bilgi sahibi olur ...

UYDURUK KAYDIRIK REKLAM PANOLARINDAN BAHSETMEYİN SAYIN BAŞKAN ...

ŞAHSİ MENFAATLERİNİZ BİZİ İLGİLENDİRMEZ TRABZONSPOR KULUBUNE BU 2 ŞİRKETTEN NASIL BİR FAYDA SAGLADINIZ ?

coolank
01.09.2007, 12:45
2 konuda haklarını yemiyeyim ..

1) Oyuncu satma konsunda müthiş şansları var

2) istasyon

Mehmet Fatih Yavuz
01.09.2007, 12:46
bi de maket stadyum yapımı...

y@vuss
01.09.2007, 12:48
Valla HerŞey DoĞru Ama Şunu Unutma Nurİ Albayrak Recep Tayyİp ErdoĞanin DÜnÜrÜ Oluyor Ve Ülker Grubununda Sahİbİ Recep Tayyİp ErdoĞan...sence ErdoĞan Bİze Kalkipta Destek Olurmu?zaten GÖnderdİĞİ Belayla UĞraŞiyoruz......

ilhan
01.09.2007, 12:49
Polyanna 'yı andıran mesajlarını da unutmayalım.

Emre B.
01.09.2007, 12:52
Site girişinde klasik kandil mesajlarına benzeyen çağrılar.

Mehmet Fatih Yavuz
01.09.2007, 12:52
Valla HerŞey DoĞru Ama Şunu Unutma Nurİ Albayrak Recep Tayyİp ErdoĞanin DÜnÜrÜ Oluyor Ve Ülker Grubununda Sahİbİ Recep Tayyİp ErdoĞan...sence ErdoĞan Bİze Kalkipta Destek Olurmu?zaten GÖnderdİĞİ Belayla UĞraŞiyoruz......

ülker erdoğanın değil..
sadece istanbul anadolu yakasının dağıtımını yapıyor...

eys_61
01.09.2007, 13:14
Geldiği günden bu yana ortaya herhangi bir katma değer koyamamış,kerameti kendinden menkul bir başkan ve yönetimden bahsediyoruz.İyi niyetli fakat beceriksiz olduklarını düşünmekteydim bir süre artık iyi niyet konusunda ciddi çekincelerim var.Kulüp değil ticarethane yönetmekte iyiyseniz buyrun o işi yapın,Trabzonspor'un yakasını bırakın.

cyberentalpi
01.09.2007, 15:50
ülker erdoğanın değil..
sadece istanbul anadolu yakasının dağıtımını yapıyor...

Tamam dostum olsun. Sonucta bizim norri RTE nin kasasi degil mi idi? Dahasi beledeyeden Norri olmadan ihale gecmez iddalari vardir.
Ulker le biz ne kadar paraya anlasiyoruz bilen duyan var mi? Ulker 3 eziklere basketbol sponsorlugu dahil futbolcu alimlarinda olaganustu yardim yapmiyor mu?

Dahasi Lig Tv ye bagimliligimiz ki bundan memnunum odullendirilmesi gerekmiyor mu? Tum maclarimizi lig ve show grubuna verdik. Satmadik adamlari.
Dogan grubundan ne kadar uzak isek o kadar kardayiz. Nefret ediyorum halki takimlari futbolu kulanarak soymalarindan

bordoylamavi
01.09.2007, 19:34
bi de maket stadyum yapımı...
en güzeli de buydu bence. bu maket stadyumlardan binlerce fabrikasyon yaptırıp ts clublarda 1000 ytl ye satılmasını istiyoruz hepimiz iki gün önceden sıraya gireceğiz

Vkgz
01.09.2007, 19:41
saçma bir konu olmuş zaten defalarca tartışıldı konu

sarman61
01.09.2007, 20:19
Senin yaptıgın yanlıs bır yorum Nuri Albayrak Tayyip Erdogan'ın dunuru fılan degıl'dır sen Sait Albayrakla karıstırıyorsun ve bu kısıyle Nuri Albayrak arasında hicbir bag yoktur ve ulker konusun'da bir zamanlar Tayyip Erdogan İstanbul Anadolu bölgesi bayiligine yapmasına ragmen artık hıcbır bagı yoktur ulker grubunun sahıbı sabri ulker ve yabancı bır ortaga aıttir asılsız haberlerle mıllet yanlıs bılgılendırme...

afsbahar
01.09.2007, 21:13
gündemde kalması gereken bir konu bence.

beratiabi
02.09.2007, 01:27
Bence Dsmart konusu güncel tutulmalı ben daha Tv.lerde reklamı çıktığı zaman dsmarta mail atmış idim protestomu bildirmek için onlarında istanbul yalakası olduklarını yüzlerine haykırmak için. Bizim yönetimden ve taraftardan tepki görmedim dsmart ile alakalı ama başlığıda açmak aklıma gelmedi. Ülker ve Dsmart artı Lig Tv. ye gerekli protestoları yapamıyoruz arkadaşlar sadece bu site değil tüm Trabzonspor ile ilgili sitelerde buna destek aramalıyız yoksa bu istanbul yalakalarının bize faydası dokunmayacak.

Tunga
02.09.2007, 02:43
Kulübümüzün 12 yönetim kurulu üyesi var.

A takımın 7 kişilik teknik ekibi var, menajer, hoca, antrenör dahil.

Bir de profesyonel kadrolar var, ama bu konu ilgilendirmediği için onları dışarıda tutuyorum.

Şimdi bu toplam 19 seçilmiş, atanmış kişi bırakın sportif başarıyı, bir sezon öncesi kampı, devre arası kamp yapılacak yeri ve süresini, genelde ise tüm sezonun oyuncu planlamasını yapamıyorlar.

Satılan oyuncular, satılış şekilleri de buna dahil. siz bu adamlardan idari, iktisadi anlamda başarılı işler bekliyorsunuz. Bence boşa zaman harcıyorsunuz.

Söyleyebildikleri tek başarı "oyuncu satmak olan" o da aslında takımda banko oynayan ya da oynaması gereken adamları satarak, gidişi ile kulübün sportif gücünü alt üst eden adamların satışı ha, yanlış anlaşılmasın.

Bunu başarı gören adam, sizin menfaatlerinizi sporsorluk konusunda savunacak? Olur mu öyle şey?

Trabzonspor'u, yöneticilik stajlarına oyuncak ettiler, gerisi yalan, rüya...

cyberentalpi
02.09.2007, 03:08
saçma bir konu olmuş zaten defalarca tartışıldı konu

bir daha tartisilsin hocam anladiklari mi var.

Emorfo
02.09.2007, 09:04
Ülker Grubu ile geçen sene sponsorluk anlaşması yapılmıştı yalnış hatırlamıyorsam. 2, 3 sene de kulübe 4 milyon dolara yakın bir para gelecekti. D-Smart olayında ise her hangi bir gelişme ve girişim yok sanırım. Ancak 3. İstanbul büyüğünün D-Smart'la ilişkisi biraz farklı. Şöyleki Fb Tv hariç BJK ve GS tvlerinin yayın hakları Doğan Yayın Grubu'nda. D-Smart bu tvleri de kullanıp bu takımların hazırlık ve Avrupa Kupası maçlarını yayınlamaya çalışıyor. D-Smart durup dururken kimseye sponsor olmuyor. Karşılığında kendileri de bir şeyler kazanıyor yani ekonomik bir ilişkisi söz konusu. Trabzonspor'un televizyonu olmadığı için D-Smart Trabzonspor'un hazırlık ve Avrupa maçlarını yayınlamak istemeyebilir. D-Smart olayı Ülker gibi onlara varda bize yok mu tarzı bir şey değil.

OsmanCan
02.09.2007, 18:45
ula nedür bu iş hala anlamadunuz mi bunlar bizi yiy yiy ama yok hala diysiniz ki ofludur bizdendür bizim partüdendür burakun habu işleri :S

Thedoors
02.09.2007, 21:54
Vahid hocanın kulakları çınlasın,veciz bi sözü vardı ,hala kulaklarımda''Trabzonlular kendi takımlarını dünyanın en büyük takımı zannediyolar''die..D-smart yada Ülker ve benzeri sponsorluklar,herneyse....neden yüklü bi miktar karşılığında anlaşma yapsınlarki bizimle şu anda !..Varmı elle tutulur ,gözle görülür bi avrupai başarınız şu anda!..yada farzedelimki sözleşmeler,kağıtlar imzalandı ,miktar belirlendi,varmı D-smart pakedini alıp evinde izliycek birkaç milyon Trabzonspor taraftarı şu anda!..Bi heyecan yok,sinerji yokki neden alsın adam Trabzonspor pakedini taraftarı olsa bile..Şu anda bunların hiçbirisi olamaz beyler..eğri oturup doğru konuşalım..Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demekten alamıyo insan kendini bu tip yazıları görünce..:)..Biraz özeleştiri,yönetime ithafen...Lütfen..

Ustaalioğlu
02.09.2007, 23:16
2 konuda haklarını yemiyeyim ..

1) Oyuncu satma konsunda müthiş şansları var

2) istasyon

oldu mu istasyon ihalesi, o da yalan dolan oldu galiba...

ferhaTS87
03.09.2007, 16:04
bu baslıgı kapatalım lutfen cok saygı deger baskanımız ve basbakanımız bılındındıgı gıbı ulker grubuyla ılıskılşerı cok ıyı bı trabzonspor ıcın zarar gelmesın