PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rade Prica Transferi

Sayfa : [1] 2 3 4

Vkgz
01.09.2007, 02:15
Trabzonspor lune på Prica

Den tyrkiske storklub Trabzonspor er voldsomt AaBs svenske angriber Rade Prica.

Det skriver B.T. og understreger, at Trabzonspor to gange har budt på svenskeren, der er nyudtaget til det svenske landshold til EM-kval-kampen mod Danmark.

Sportsdirektør Lynge Jacobsen skulle have afvist et konkret tilbud på en million dollars og efter avisens oplysninger have krævet mindst halvanden.

Spørgsmålet er så, om parterne rykker nærmere en aftale inden transfervinduet lukker natten mellem fredag og lørdag.

Hayırlı olsun camiamıza...

Laz_61
01.09.2007, 02:16
bu ne ya..yokmu ceviren

Vkgz
01.09.2007, 02:17
5.5 milioner kroner diyor. kaç para oluyor.

Terzioğlu
ne yaziyor orda

Terzioğlu
5,5milyon kroner cok düsük bir rakam 1milyon eurodan da az galiba

Terzioğlu
01.09.2007, 02:18
ve bu haber nerden alinti

Fatih BALTA
kesin olarak alındımı kaynak yukarıda yazılanlarsa biri tercüme edebilir mi acaba.

Özkan
Bu haber Danimarka'dan yayın yapan bir internet sitesinden alıntı. Bizdeki Ajansspor gibi bir site.

Neyse ki fazla para harcamadılar. Umarım başarılı olur. Olmasa da cânımız sağ olsun.

Egemen
01.09.2007, 02:19
bir kron 0.25 ytl olsa 5.5 m kron 1.1 m ytl eder oda 1m $ın altında bişeye denk geliyor gibi sanki heralde..

şu kron kaç lira ona bi bakalım da hatalıysak düzeltelim :D

1 (DKK) Danimarka Kron
alış 0.2371

satış 0.2382

1m $ gibi bişey sanırım :D:D

Vkgz
01.09.2007, 02:22
bir kron 0.25 ytl olsa 5.5 m kron 1.1 m ytl eder oda 1m $ın altında bişeye denk geliyor gibi sanki heralde..

şu kron kaç lira ona bi bakalım da hatalıysak düzeltelim :D

1 (DKK) Danimarka Kron
alış 0.2371

satış 0.2382

1m $ gibi bişey sanırım :D:D

1320 ytlye geliyor yani 1m dolar

cyberentalpi
01.09.2007, 02:25
Hayirli olsun simdiden. Umarim ziyadan hic bahsetmemislerdir:)

Erkin
01.09.2007, 02:25
Hadi hayırlı olsun ne diyelim.. Ersen'i satıp Prica'yı alıyorlar.. Öyle olmasa şaşardım zaten..

Egemen
01.09.2007, 02:26
Hayirli olsun simdiden. Umarim ziyadan hic bahsetmemislerdir:)

2 hafta sonra kadro dışı kalınca anlar ziyanın kim oldugunu :D

ErtuGrul
01.09.2007, 02:27
Pricanin menejeri kim...insallah cikar iliskileri bu transferdede bas rolu oynamamistir..

AyhanPe
01.09.2007, 02:28
neyse en azindan yattaradan sonra kadroda ki 2.yabancimiz olacak:D iyide jun diye bi futbolcumuz vardi.bu futbolcu tüm sezon bosmu oturacak.belkide unuttular onu.kiraya verilse olmazmi acaba..
yabancilardan aldigimiz verime bakin..bence 7 yabanciyi 2 ye indirsinler.bize zaten yaramiyor

futbalski60
01.09.2007, 02:30
ayağında top tutabilen bir forvetimizin olması güzel oldu

AyhanPe
01.09.2007, 02:32
bu arada pricaya mönchengladbach da talipti..aldiysalar o fiyata bence iyi transfer..

futbalski60
01.09.2007, 02:33
anderlecht de talipti ama ş.liginde olamayınca vazgeçtiler fener ekmeğimize yağ sürdü yani :)

AyhanPe
01.09.2007, 02:37
demekki sampiyonlar ligi ne girince pricayla güclenmek istemis anderlecht.yani sampiyonlar ligini kaldirabilecek ayarda bi futbolcu almisiz:D

Egemen
01.09.2007, 02:50
umarım jun gibi olmaz bu da.. hane o da kraldı ya 14 golle çek ligi kralı.. peh pabucumun kralı..

ne yalan söyliyim gol kralı alacağımızı duyunca tüylerim diken diken oluyor :)

macka61
01.09.2007, 03:11
bu adamdan bir şey olmaz ziya bunu hazır değil diyip 5-6 hatta daha fazla maçta oynatmıyacak elimizde kalıcak verdiğimiz para ziyan olucak ama inşallah ben yanılırım

AyhanPe
01.09.2007, 03:25
danimarka ligi devam ediyor.futbolcunun mac eksigi de yok..

futbalski60
01.09.2007, 03:30
8 eylülde yapılacak isveç-danimarka euro 2008 eleme maçının kadros da açıklandı prica kadroda var
Forwards: Marcus Allback (FC Copenhagen), Johan Elmander (Toulouse), Zlatan Ibrahimovic (Inter Milan), Rade Prica (Aalborg), Markus Rosenberg (Werder Bremen)

Kadir
01.09.2007, 03:35
hayırlı olsun..eğer jun oynatılmayacaksa yerli yada yabancı bir forvet daha almalılar.

futbalski60
01.09.2007, 03:41
oyun kurucu alınırsa iyi olur ceyhun'la bi yere kadar gidebiliyoz servis yapan bir oyuncu yok 2 milyon euro'ya kıyıp ya transfer listemizde olan herenven'li isveçli oyuncu tom caluwe'yi alacaksın ya da perulu marino'yu kurtuluşumuz bunlar

AYYILDIZ
01.09.2007, 03:47
futbalski 60 sen pricayi takip ediyorsun bu adam ersen ve umuttan iyi mi sampiyonluga oynayan takimda rahat oynar mi?

Keleşoğlu
01.09.2007, 03:52
2.jun vakasi olacak gibi bi his var icimde

futbalski60
01.09.2007, 03:53
futbalski 60 sen pricayi takip ediyorsun bu adam ersen ve umuttan iyi mi sampiyonluga oynayan takimda rahat oynar mi?
Daha önce de dedim prica o takımda lier oyuncu yani bizde fatih tekke neyse orda da prica o takım atağa çıkarken ilk prica'yı görüyolar o da geri gelip defansına yardım ediyo,verkaçlara çok giriyo fiziğini iyi kullanıyo,ön direğe iyihareket ediyo artıları bunlar stil olarak fati tekkeye benziyo ama isveçli arkadaşım var sıksık görüşüyoz prica yeni patlama yaptı diyo önceden kaeyi düşünmezmiş hatta uzun bir süre ol atamamış ama şuanda larson'un boşluğunu prica ile doldurmak istiyomuş isveç teknik direktörü izleyip göreceğiz

AyhanPe
01.09.2007, 04:02
futbolski 60 oyun kurucu konusunda haklisin ama bundan önceki dönemlerde 0 oyun kurucuyla lige basladigimizi düsünürsek suanki ceyhun bile bana fazla geliyor:D

Cem Akyüz
01.09.2007, 04:10
hiç bilgim yok umarım faydalı olur tabi kesin gelirse videosu falan var mı acaba

futbalski60
01.09.2007, 04:11
futbolski 60 oyun kurucu konusunda haklisin ama bundan önceki dönemlerde 0 oyun kurucuyla lige basladigimizi düsünürsek suanki ceyhun bile bana fazla geliyor:D
abi ceyhunun kalitesini tartışamayız gerçekten çok kaliteli bir oyuncu ama bizim ihtiyacımız farklı servis yok takımdaa sürekli top şişir şişir nereye kadar ya da gökdenizin yattaraının driplingiyle nereye kadar?Fark ettiysn ofans oyuncularımız birbirlerine çok uzak paslaşma yapamıyolar bunun için bu sorunu çözecek bir servisçi lazım takıma

Egemen
01.09.2007, 04:16
abi ceyhunun kalitesini tartışamayız gerçekten çok kaliteli bir oyuncu ama bizim ihtiyacımız farklı servis yok takımdaa sürekli top şişir şişir nereye kadar ya da gökdenizin yattaraının driplingiyle nereye kadar?Fark ettiysn ofans oyuncularımız birbirlerine çok uzak paslaşma yapamıyolar bunun için bu sorunu çözecek bir servisçi lazım takıma

bizim okulda bi servisci abi var ama kabul edermi acaba teklifi :confused::rolleyes:

futbalski60
01.09.2007, 04:17
hiç bilgim yok umarım faydalı olur tabi kesin gelirse videosu falan var mı acaba
http://www.youtube.com/watch?v=j49vPpFVw6o&mode=related&search=
prica'nın 2 gol atttığı maç
http://www.youtube.com/watch?v=QjyR8HR3-a0&mode=related&search=
bu da sas ligi derbisi fc kopenhag-Aab maçı gs'li linderoth ve prica'nın golleri var son gol prica'dan

Cem Akyüz
01.09.2007, 04:18
http://www.youtube.com/watch?v=j49vPpFVw6o&mode=related&search=
prica'nın 2 gol atttığı maç
http://www.youtube.com/watch?v=QjyR8HR3-a0&mode=related&search=
bu da sas ligi derbisi fc kopenhag-Aab maçı gs'li linderoth ve prica'nın golleri var son gol prica'dan

sağol ağabey hemen izliyorum zaten anlattıkların kadarı ile iyi bir golcü umurım bizdede iyi oynar

AyhanPe
01.09.2007, 04:18

evet hemde forvet den cok buna ihtiyacimiz vardi.birde kaleci..bunlar cok önemli iki ihtiyacimizdi..sol konat ve forvet de alinmasi gerekiyor ama bunlar ikinci planda düsünülmesi gerekirdi.simdi bi forvet verip bi tane alacagiz..prica ersenden basarisiz olmaz bence ama bizim icin yeterlimidir görecegiz artik.uyum sorunuda var.risp in oynamasi onun icin belli ölcüde avantaj..
ceyhun bazi maclarda bize cok faydasi dokunur ama seninde dedigin gibi servis özelligi yok..ofansi besleyemiyor.zaten daha cok bireysel becerileriyle ön plana cikmak istiyor.pas bile zor atiyor..transferin son gününde bi kaleci birde oyun kurucu alabilseler ne rahat edecem..
bu arada mustafa keceli gün gectikce daha olumlu oynuyor.bugün cok güzel bir pozisyon hazirladi birde gol atiyordu nerdeyse.sol kanat icin jun bile denenebilinir..

Egemen
01.09.2007, 04:21
sol kanat icin jun bile denenebilinir..

yuh artık!!!:eek:

tartışmayacaktım ama dayanamadım...

liginde gol kralı olmuş bi adamı solda deniycez hee :) hemde solak değil :confused:

futbalski60
01.09.2007, 04:23
keçeliçeyi kendini düzeltmeye başladı adama özgüven gelmiş bu belli biraz da fizik olarak güölenince iyi olur faruk bayer deniliyo sol açığa ama kaçali bu performansla faruk'a forma vermez

Cem Akyüz
01.09.2007, 04:24
keçeliçeyi kendini düzeltmeye başladı adama özgüven gelmiş bu belli biraz da fizik olarak güölenince iyi olur faruk bayer deniliyo sol açığa ama kaçali bu performansla faruk'a forma vermez

faruk bayar hep sol kanatta onu görmek istemişimdir

AyhanPe
01.09.2007, 04:25
yuh artık!!!:eek:

tartışmayacaktım ama dayanamadım...

liginde gol kralı olmuş bi adamı solda deniycez hee :) hemde solak değil :confused:

suanda sol kanat da alternatif yok.sag kanatta yiginma var.jun örnegini daha cok ironik anlaminda söyledim ama gülücük isareti yapmadigim icin anlayamadin:D yine affedersin..gerci ilk geldiginde solda oynadigi bir kac maci begenmistim junun..forvet oynamasindan daha basariliydi:D:D

futbalski60
01.09.2007, 04:26
bizim okulda bi servisci abi var ama kabul edermi acaba teklifi :confused::rolleyes:
hiç gülesim yoktu:Dgelmesin yedek kulübesinde sürüneceğine minibüsünde otursun

AyhanPe
01.09.2007, 04:27
hiç gülesim yoktu:Dgelmesin yedek kulübesinde sürüneceğine minibüsünde otursun

yedek klübesine servis yapsa olmazmi:D

poetricus
01.09.2007, 04:28
Adı Trabzonsporla anılmaya başladıktan sonra 3'ünde 90 dakika sahada kaldığı toplam 5 maçını, internetten topladığım 13 golünü izledim. Hakkında epeyce yazı okudum. Edindiğim intiba İskandinav ekolünden tipik bir santrafor olduğu yönünde. Teknik kapasitesi sınırlı ama son vuruşları iyi. Her iki kanadı da çalışmayan bir takımda ne kadar faydalı olur hep beraber göreceğiz. İçimde çok kötü hisler var ama inşallah ben yanılırım ve Trabzonspor'a faydası dokunur.

Egemen
01.09.2007, 04:28
ama kaçali bu performansla faruk'a forma vermez

ah yaaa forvetimiz adam gibi olsaydı ne goller atardık keçelinin sıfırdan kestiği toplarla..

futbalski60
01.09.2007, 04:29
yedek klübesine servis yapsa olmazmi:D
ziya hocayla çalışmak istemem şahsen yedek kulübesindeki çalışanların halini gördük bjk maçında inönüde ersen gol atınca sevinen malzemeciyi az daha döğüyodu:D

Egemen
01.09.2007, 04:30
Adı Trabzonsporla anılmaya başladıktan sonra 3'ünde 90 dakika sahada kaldığı toplam 5 maçını, internetten topladığım 13 golünü izledim. Hakkında epeyce yazı okudum. Edindiğim intiba İskandinav ekolünden tipik bir santrafor olduğu yönünde. Teknik kapasitesi sınırlı ama son vuruşları iyi. Her iki kanadı da çalışmayan bir takımda ne kadar faydalı olur hep beraber göreceğiz. İçimde çok kötü hisler var ama inşallah ben yanılırım ve Trabzonspor'a faydası dokunur.

niye öyle diyorsun hocam keçeli performansını gün be gün arttırıyor :D

yattarada 15 dakika oynadıgı topu 60 dakikaya cıkardı mı kanat problemimiz çözülüyor...

MEB havuz problemlerini piyasadan kaldırdı.. federasyona başvursak da onlarda kanat problemlerini kaldırsa :D:D

AyhanPe
01.09.2007, 04:31

sag kanatimiz calisiyor.sol kanat calismiyor ama biz zaten kac senedir tek kanat da oynuyoruz hep:D sol kanatimiz varken sag kanatimiz calismaz..sag kanat da 8-9 futbolcu yiginmasi varken sol kanat da kecelinin alternatifi yok nerdeyse..bu sene yaptigimiz tüm transferlerde sag kanat icin.tuhaf..eger bu takimda ersen 10-15 gol atabiliyorsa prica da atabilir.

futbalski60
01.09.2007, 04:31
sorun kanatta değil topu kanatlara yayamayan ortasahada

AyhanPe
01.09.2007, 04:33

evet..oyun korucu servis yapan adam yok.oyunun temposunu ayarlayabilecek takimi ataga kaldirabilecek birisi lazim.hagi yi alsak olmazmi:D aslinda ben oyun kurucuyum.bonservisimde elimde..servisci ayligina calismaya raziyim..beni alsalar olmazmi:D

Egemen
01.09.2007, 04:33

hmmm bak şimdi kanat problemi önlibero problemine dönüştü ki ziya hocan duymasın :D

futbalski60
01.09.2007, 04:38
eskiden eski de değil yeni gerçi orta sahada kaptığımız top tak gol pası oluyodu szymek vardı o zaman ya da defanstan çıkan topu alan szymek gözü kapalı yattaraya gökdenize atardı ceyhun bunu yapamıyo ceyhun serbest adam oyun kurucu olamaz ama serbest oynadığında çok verimli olur

AyhanPe
01.09.2007, 04:41
syzmek in ilk geldiginde oynadigi yarim sezonluk futbolu diyorsun sanirim..ondan sonra hicbir katkisi olmadi zaten.evet bu caluwe transferi olsa fena olmaz.caluwe ve martinez ide alirlarsa cok güzel olur

macka61
01.09.2007, 04:44
videolara bakılırsa iyiye benziyor inşallah erseni aratmaz

akshy61
01.09.2007, 11:21
jundan iyi olduğu tekkedende kötü olacağı kesin. bursa macındada görüldüki umut hava toplarında yani top indirmede oldukca yetersiz bu adam o görevi yapabiliyorsa bu sene bizi idare eder

Karadağ06
01.09.2007, 11:27
takıma yararlı olur ınş.
danımarka lıgınde gol kralı olmus bızdede olsun baska bısı ıstemıyom ama 4 -5 hafta eksıgı oljak:D

Emirhan Makul
01.09.2007, 11:35
ya gol kralı olanlar bize yaramıyo bizde de 2 kral var jun prica inşallah radenin kaderi juna benzemezz

selcjK
01.09.2007, 11:47
trabzonsporda her zaman 11de oynayacak, ısınırsa her maç gol atabilecek bir futbolcu aldık, hayırlı olsun; bide musampa,jun,jefferson'ın nolacakları açıklansa memnun olacamda 6+1 yabancı hakkımız var biz çok akıllıyız 4 tane oynatıyoruz.

MarceloTS
01.09.2007, 11:49
hala açıklamadılar şu transferi ne bekliyorsunuz aalborg un resmi sitesinden mi duyacaz haberi

A.Alper
01.09.2007, 11:52
Trabzonspor lune på Prica

Den tyrkiske storklub Trabzonspor er voldsomt AaBs svenske angriber Rade Prica.

Det skriver B.T. og understreger, at Trabzonspor to gange har budt på svenskeren, der er nyudtaget til det svenske landshold til EM-kval-kampen mod Danmark.

Sportsdirektør Lynge Jacobsen skulle have afvist et konkret tilbud på en million dollars og efter avisens oplysninger have krævet mindst halvanden.

Spørgsmålet er så, om parterne rykker nærmere en aftale inden transfervinduet lukker natten mellem fredag og lørdag.

İnsan okuyunca gururlanıyor.Acaba ne yazıyor orada?

zahido
01.09.2007, 11:54
İnsan okuyunca gururlanıyor.Acaba ne yazıyor orada?

ne yazıcak Trabzona bi güzel kakaladık yazoyodur :D

mehmet_35
01.09.2007, 11:55
gelmesi ii de ERSEn in gitmesi kötü.

zahido
01.09.2007, 11:55
trabzonsporda her zaman 11de oynayacak, ısınırsa her maç gol atabilecek bir futbolcu aldık, hayırlı olsun; bide musampa,jun,jefferson'ın nolacakları açıklansa memnun olacamda 6+1 yabancı hakkımız var biz çok akıllıyız 4 tane oynatıyoruz.

dahada beteri mesela dün yabancısız oynadık.. baksan 5 tane yabancı var ama oynatmaya gelince araki bulasın ..

A.Alper
01.09.2007, 11:56
2 maçta 3 gol atan bir futbolcuyu yedek bırakmak için dünyada başka hangi takım transfer yapar?

yns61
01.09.2007, 11:59
hayırlı olsun :)

GULER
01.09.2007, 12:07
kesinlesti mi??? resmi sitede haber yok henuz

yns61
01.09.2007, 12:11
kesinlesti mi??? resmi sitede haber yok henuz
resmi sitede transfer haberlerini 1 ay sonra veriyor ;) :D:mad:

handsome-1967
01.09.2007, 12:17
Adamın futbolunu görmeden,seyretmeden ne desem boş olur..Hayırlı olsun TS mize.Yalnız yukarıda arkadaşların verdiği fiyatlar dikkatimi çekti.Bizim yönetim yine klasik şirket kar-zarar anlayışıyla futbolcu almış.Ne kadar ucuza alırsam kar demiş.Ne diyeyim inş bu parayla TS ye gelen Prica başarılı olur da ist takımlarının milyon dolarlarının nasıl boşuna harcandığını gösterir,bizi de gururlandırır.

_SeRKaN_
01.09.2007, 12:23
resmi sitede transfer haberlerini 1 ay sonra veriyor ;) :D:mad:

:D:D çok yaşa valla futbolcular bölümüne baktım formalardan belli oluyor kimin ne zaman foto çektirdiği son olarak hatırladığım kadarıyla Ergin Keleş Tolga Seyhan vede Tomas Jun un fotolarını koymuşlar formalı JUn a üzüldüm yaw adam oynamadığı halde çağırmışlar foto çekimine bana aynı hareketi yapsalar rest çekerim küfür eder gibi birde fotosunu çekip siteye koyuyolar adamın duygularıyla oynamayın bari koyun oraya eski çekilmiş fotosunu bunlarıda anlamak güç :D:D

Terzioğlu
01.09.2007, 12:26
isvec milli takiminda oynamasi güzel bir olay...risp ile de iyi anlasabilirler...kendisini hic seyretmedim...insallah yararli olur..

Özkan Erdem
01.09.2007, 12:26
:D:D çok yaşa valla futbolcular bölümüne baktım formalardan belli oluyor kimin ne zaman foto çektirdiği son olarak hatırladığım kadarıyla Ergin Keleş Tolga Seyhan vede Tomas Jun un fotolarını koymuşlar formalı JUn a üzüldüm yaw adam oynamadığı halde çağırmışlar foto çekimine bana aynı hareketi yapsalar rest çekerim küfür eder gibi birde fotosunu çekip siteye koyuyolar adamın duygularıyla oynamayın bari koyun oraya eski çekilmiş fotosunu bunlarıda anlamak güç :D:D

O fotoğraflara dikkatli bakın, Ergin ve Jun'un kafalarını kesip yeni formalı birilerinin fotoğraflarının üstüne yapıştırmışlar.

Ba®ış
01.09.2007, 12:28
jun gibi olmasın çek liginin gol kralı olarak geldi ama fos çıktı bi kazık daha yemeyelim yeterinc eyedik zaten :)

Terzioğlu
01.09.2007, 12:29
O fotoğraflara dikkatli bakın, Ergin ve Jun'un kafalarını kesip yeni formalı birilerinin fotoğraflarının üstüne yapıştırmışlar.

vay caniler var kafa kesmeye de basladilar :D

_SeRKaN_
01.09.2007, 12:30

Gerçi doğru diyosun bir bakıyorum hepsinin duruş şekli aynı tek yumurta ikizi gibilerdi :D

Gürkan
01.09.2007, 12:36
bize ön liboralarımız yada defans oyuncularımızın ve yahut kalecimizin gelişine dan dun vurdukları topu göğsünde yumuşatıp önüne alan veya kafa ile kendi önüne indiren iki defansın arasından sıyrılıp golü atacak adam lazım.

pricanın bu özellikleri varsa yararı olur. yoksa umut gibi sağa sola koşturu durur garibim

ilhan
01.09.2007, 12:39
İmzayı atmadan inanmam.

y@vuss
01.09.2007, 12:41
iNŞALLAH İYİ BİR GÖLCÜDÜR GİDENLERİ BİZE ARATMAZ....

Terzioğlu
01.09.2007, 12:44
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/1610/radeprica/profil.html

ilhan
01.09.2007, 12:47
http://www.transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/uebersicht/startseite.html

adamlar kadroya bile koymuşlar Prica'yı.

Kamil Çakmak
01.09.2007, 12:56
Hemşerim buraya servis yaptığın prica görüntüleri için teşekkürler. Bis liborolardan orta sahadan dan dun toplarla mı servis hazırlayacaz bu pricaya. Daha Transfer edildiği ile ilgili kesin bişey yok. Heran hayel kırıklığı yaşayabiliriz bu konuda. Eğer transfer edilirse yattara ilk onbirde başlamalı maça. Ceyhunde bencilliği bir kenara bırakım posizyona sokmalı pricayı.

corleone
01.09.2007, 12:57
prica'ya geçmiş olsun, basketbolcu gibi havadan gelen toplara baka baka boyun fıtığına yakalanır.

Kadir
01.09.2007, 12:57
umutluyum bu pricadan. umut-prica ikilisi iyi iş çıkarır inş.

A.Alper
01.09.2007, 12:58

Önce onların ikili olması için dua etmemiz lazım.

10 numara
01.09.2007, 13:00
şişşştt öyle ikili falan ne oluyor..aman ziya duymasın..:D

pReN@_61
01.09.2007, 13:06
hayırlı olsun...umarım başarılı olur.

Kadir
01.09.2007, 13:10
Önce onların ikili olması için dua etmemiz lazım.

şişşştt öyle ikili falan ne oluyor..aman ziya duymasın..:D

haklısınız :D:D ama bence mecburen ziya artık çift forvete dönecek. prica mı yedek kalacak ? umut mu ?

şuda var pricayı orta saha kullanırsa vay halimize :D

Çetin
01.09.2007, 13:10
yani ben anlamıyorum elinde tanıdığın bildiğin ersen martin varken sat onu. git yne tomas junun halasının oğlunu al getir. bizim kulubü yönetenler eğer bir bakkalı bir ay batırmadan idare etsinler bende birşey bilmiyorum

10 numara
01.09.2007, 13:11
haklısınız :D:D ama bence mecburen ziya artık çift forvete dönecek. prica mı yedek kalacak ? umut mu ?

şuda var pricayı orta saha kullanırsa vay halimize :D

cen tam emin değilim geleceğinden nobre yazıyor medyda birde jun affedilcekmiş........

Serdær
01.09.2007, 13:12
Kaç yaşında bu Adam !

Kadir
01.09.2007, 13:13
yaşı önemlimi o kadar afedersin ama 18 yaşındaki brezilyalı geleceğin yıldızını getiremiyoz trabzona :D

10 numara
01.09.2007, 13:14
yaşı önemlimi o kadar afedersin ama 18 yaşındaki brezilyalı geleceğin yıldızını getiremiyoz trabzona :D

adamlar 18'e bıakmıyorlar artık 9-10 yaşında buluyorlar...

Suat Saruhan
01.09.2007, 13:15
SÜPERİZ Gerçekten yönetim ve Ziya Doğan çok iyi uyum içindeler. Bence Nuri Albayrak ve ekibi Arsinspora başkan olsun Ziya Doğanida yanina alsin o zaman başarılı olurlar. Trabzonspor bu insanlara büyük geliyor rakamlar altında eziliyorlar Allah sonumuzu hayir etsin

BDiler61
01.09.2007, 13:15
cen tam emin değilim geleceğinden nobre yazıyor medyda birde jun affedilcekmiş........

Adam affedilecek bir şey yapmadıki kötü performans göstermiş olabilir ama bizim kel adamı hiç antremana almadı.Bide bizimki prica yı önlibero bile yapar nede olsa fiziğini iyi kullanıyor:confused:

Kadir
01.09.2007, 13:18
adamlar 18'e bıakmıyorlar artık 9-10 yaşında buluyorlar...

onlar istisna :D arada bir çıkıyo öyle olay.

sbay
01.09.2007, 13:35
prica gelirse kimi kesecek acaba kadrodan ziyaa hoca.

yns61
01.09.2007, 13:37
öz evladı olan aymanı kesmesi lazım

zahido
01.09.2007, 13:39
prica mrica hakgetire yeni transferimiz tomas jun işte :D

ilhan
01.09.2007, 13:41

Kimseyi kesmicek ki. Yedek kulübesinde oturtucak =)

Emirhan Makul
01.09.2007, 13:43
pricanın daha ayrıntılı video resimlerini araştıralımmm hadiii isüper transferimizz daa 9 numarayı mı giyecek acaba

hasko582
01.09.2007, 13:45
abi ben transfer dönemini kapattık junu affettik bi forvet gitti bi forvet geldi demelerinden korkuyom ya

zahido
01.09.2007, 13:45
Tomas jun takıma dahil edilicekse prica hiç alınmasın yaa.. Ulan dünyanın parasını verdik adama victor shaka gibi bi maçını izleyemedik..

Cafer KILIÇSOY
01.09.2007, 13:46
Ya arkadaşlar buraya başka bir siteden ingilizce bir yazı alıntılayıpta hayırlı olsun deyip kenara çekilmeyin. Madem alıntıladın açıklamasınıda altına yaz. Takdir edersiniz ki burada herkesin ingilizcesi yok, enazından benim yok

zahido
01.09.2007, 13:50
Ula bütün spor kamuoyu bizi konuşuyo valla :D

Punisher-61
01.09.2007, 13:51
sadece 500.000 euro kar yapmak icin kadroya alismis ve önemli Golcümüzlerden olan Erseni sat..yerine Rade Prica gibi sirada bir adami satin al...sonra uyum sorunu cözene kadar bekle ondan sonrada form tutmasini bekle ondan sonra uyum saglamasini bekle ve en sonda Takima alismasini bekle..

ALBAYRAK ve ZIYYAAAA sizde bekleyin anca gidersiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiizz

ben bu adami Hansa Rostocktan taniyorum.. orda 84 macta 16 Gol atmisti sonra 2005 sezonu mu neydi rostock icin 2.Ligde mücadele etti ve 24 macta sadece 4 Gol atabildi..gecen sezon iste danimarkada 19 Gol kaydetti..

yani bu transfer sadece TRANSFER YAPTIK anlaminda bir transfer

MarceloTS
01.09.2007, 13:52
Biri bana bu haberin şaka olduğunu söylesin:@
http://www.sporx.com/futbol/superlig/77993/

Emirhan Makul
01.09.2007, 13:53
pricayı aldık abicim yalandır bu haber maksat gündem haraketlensinnn

Punisher-61
01.09.2007, 13:57
Rade Prica
30.06.1980
185 cm
80 kg

2002/2003 Hansa Rostock 27mac 7Gol

2003/2004 Hansa Rostock 28mac 3Gol

2004/2005 Hansa Rostock 29mac 6Gol

2.Lig 2005/2006 Hansa Rostock 29mac 4Gol

2006/2007 Aalborg BK 19Gol

yns61
01.09.2007, 13:58
pricayı aldık abicim yalandır bu haber maksat gündem haraketlensinnn
katılıyorum

Özkan Erdem
01.09.2007, 13:59
Beşiktaş'la ilişkileri iyidir Albayrak'ın. Nobre özür dilemiş, affedilmemiş, geri dönüşü zor görünüyor.

Transfermarket.de sitesine göre Prica'nın bonservisini almışız, AA ajansına göre nobre ile ilgileniyormuşuz, Jun takımla idmanlara çıkacakmış.

Ayrıca şu Huelva biraz daha para versin bari de Musampa'yı da verelim Ersen'le beraber.

MarceloTS
01.09.2007, 14:00
transfermarkt a güven olmaz ordaki rakamlar var ve bazı transferler yanlış ne yaptıkları belli değil bizim yönetim neyi bekliyor yine şüpheleniyorum bu transferden

10 numara
01.09.2007, 14:00
katılıyorum

kesin kesin yoksa umutla bir sene.......

Özkan Erdem
01.09.2007, 14:02
Rade Prica
30.06.1980
185 cm
80 kg

2002/2003 Hansa Rostock 27mac 7Gol

2003/2004 Hansa Rostock 28mac 3Gol

2004/2005 Hansa Rostock 29mac 6Gol

2.Lig 2005/2006 Hansa Rostock 29mac 4Gol

2006/2007 Aalborg BK 19Gol

Adam değişik mevkilerde oynayabiliyormuş. Aab taraftarı bir arkadaş girmişti foruma Prica ilk gündeme geldiği sıralar. Hansa Rostock'da sağ kanatta oynatıldığını, bu nedenle fazla gol atamadığını söylemişti Prica'nın.

Punisher-61
01.09.2007, 14:04
yinede cok riskli bence.. ne gerek vardi..ersen takimi biliyor..prica iyi olabilir ama türkiye ligini sallayamaz herhalde....erseninde ondan bir eksiginin oldugunu sanmiyorum..

yinede haber gercekse tabiki hayirli olsun hepimize

_SeRKaN_
01.09.2007, 14:04
Bunların ne yaptıkları belli değil site site değil ne alınanı yazıyo ne yollananı bir yandan Prica transfer edildi deniyo başka bir site hatta siteler Nobre den bahsediyo ve son olarak Jun un idmanlara başlayacağı bence bu transfer sezonuda bitiyor ya ihtimallerden başkası değil nasıl olsa biri tutacak ama siteye hayret ediyorum sanki sağır vede dilsiz en son biz yazıyoruz ilgilenmiyolar mı acaba ne olacak Tolga Seyhan a foto çektirip onun gövdesini kullanarak Ergin ve Jun un fotolarını yapıştıran zihniyetten ne beklenir ki...

Özkan Erdem
01.09.2007, 14:05
transfermarkt a güven olmaz ordaki rakamlar var ve bazı transferler yanlış ne yaptıkları belli değil bizim yönetim neyi bekliyor yine şüpheleniyorum bu transferden

Nobre işini bekliyor olmasınlar sakın. Adam yerli statüsünde oynuyor, böylece 1 kontenjan boş kalacak ve bir kaleci süprizi yapılacak. Diye kandırayım kendimi...

Erkan
01.09.2007, 14:06
Adam değişik mevkilerde oynayabiliyormuş. Aab taraftarı bir arkadaş girmişti foruma Prica ilk gündeme geldiği sıralar. Hansa Rostock'da sağ kanatta oynatıldığını, bu nedenle fazla gol atamadığını söylemişti Prica'nın.

Ozaman bizde nerde oynaticalagi anlasildi.... Sag kanat...

Vkgz
01.09.2007, 14:06
yinede cok riskli bence.. ne gerek vardi..ersen takimi biliyor..prica iyi olabilir ama türkiye ligini sallayamaz herhalde....erseninde ondan bir eksiginin oldugunu sanmiyorum..

yinede haber gercekse tabiki hayirli olsun hepimize

ersenle şampiyonluğa koşulmaz sadece maç kazanılır. aynı huelvann yapacağı gibi.

Punisher-61
01.09.2007, 14:09
ersenle şampiyonluğa koşulmaz sadece maç kazanılır. aynı huelvann yapacağı gibi.

kardes sana ziya doganin ilk yarida yapacagi yorumlar:

6.hafta prica iyi daha alismasi lazim...
9.hafta idman eksikligi var
12.hafta adamin uyum sorunu var...
14.hafta beyin yikiyoruz kafasi cok karisik..
17.hafta mantalite sorunu var..

oflubektas
01.09.2007, 14:09
şuanda larson'un boşluğunu prica ile doldurmak istiyomuş isveç teknik direktörü izleyip göreceğiz

Valla bu lafı diyen de inanan da, bu siteye taşıyan arkadaşımız da çok ayıp ediyor. Larsson ve Prica !? yok daha neler ...

irfanb
01.09.2007, 14:11
Ayrıca şu Huelva biraz daha para versin bari de Musampa'yı da verelim Ersen'le beraber.

Ziya da bizden olsun sadakamiza
..:)

10 numara
01.09.2007, 14:11
inş. sağ gösterip sol vururlar nobre, prica diye gösterip Martin Palermo ,Fernando Belluschi (http://en.wikipedia.org/wiki/Fernando_Daniel_Belluschi) sürprizi olurmu ? bence olmaz ama işte bendekide umut :)

61 baha
01.09.2007, 14:12
inşallah jun gibi olmaz..
Sonra al başına belayı

karatasof
01.09.2007, 14:13
Yaşı kaç bu çocuğun.Şimdi ZD ile tanışınca bi cahillik edip canına kıymasından korkarım.İnşaallah birileri adama ZD hakkında bilgi verir.''Ha o kelmi?Kendini TD zannediyor.Yönetimden birilerinin adamı.Üstelik doktor raporuda var.Elindeki düdüğünü almadıktan sonra tehlikeli sayılmaz.Bizim başımızda durarak kendini iyi hissediyo garibim.''

Erkan
01.09.2007, 14:15
lig tv de Trabzonsporun Nobreye resmi teklif goturdugunun (bjkya ) ama Bjka reddetmis satmiyoruz falan demisler..

AYYILDIZ
01.09.2007, 14:22
lig tv de Trabzonsporun Nobreye resmi teklif goturdugunun (bjkya ) ama Bjka reddetmis satmiyoruz falan demisler..

Pricayi aldiysak neden Nobreye teklif goturdikki bence Pricayida alamadilar aksama dogru zeyyat kafkas aciklama yapar Ergine guvenimiz tam diye

Şenol YİĞİT
01.09.2007, 14:24
Pricayi aldiysak neden Nobreye teklif goturdikki bence Pricayida alamadilar aksama dogru zeyyat kafkas aciklama yapar Ergine guvenimiz tam diye
Bu açıklamaya hiç şaşırmam:)

Mehmet Fatih Yavuz
01.09.2007, 14:27
nobre sadece rakibi boğan takımlarda iş yapar...
sürekli kaleye şut atacaksın, orta yapacaksın..
o da dönen toparı ya da karambolleri sonuçlandıracak..

bizim takımımız zaten rakipleri o kadar boğuyor ki nobreye teklif götürmüşler..

cabri
01.09.2007, 14:27
Ersen takımı takım da Ersen i tanıyordu.. Maçlar başlamış bu değişiklik ne alaka şimdi.. transfer şimdi mi yapılır?? Hadi yapıldı Ersen i niye satıyorsunuz.. prica nın uyum süreci nasıl olacak.. takıma.. Trabzona.. arkadaşlarına.. en önemlisi ziya ya alışana kadar ilk yarı biter.... o da tutarsa tabi.. Aynı ayarda iki futbolcu için bu riske girilmez.
Bunlar işi bilmiyor.. Böyle acemi yönetim böyle dengesiz td... zor gerçekten..

:trbyrk:

EmrahYalçınalp
01.09.2007, 14:34
Pricanin menejeri kim...insallah cikar iliskileri bu transferdede bas rolu oynamamistir..
Ali Egesel :D

Mert Pasa
01.09.2007, 14:46
Nobre ismi konusunda yeni bisey duyan varmi?

dinceraydogan
01.09.2007, 14:48
Ali Egesel ismi insanlara hiç yabancı gelmiyor.
Nuri ve Ziyanın baş adamı
Celonun menejeri
Bu adamdan bize ne yarar geldi ki şimdi gelsin

OfluMo
01.09.2007, 14:53
Nobre hic olmassa Prica´dan cok daha iyidir. Hem ligi taniyor.
Gerci Prica oyun stili ile bize yakin ... yani eger gercekten gelecekse uyum süresi cok kisa olur. Basarili olurmu Allah bilir.

transfermarkt konusuldu:
Arkadaslar o site sadece Futbolseverlerden idare ediliyor. Resmi bir sayfa degildir. Ben orda Türkiye liginin Admin´ligini ediyorum.
Ordaki adim: Mo10
Bugün sabah siteyi actigimda bende sasirdim, Prica Trabzonspor´da diye. Kim o transferi bitmis diye gösterdiyse bilmiyorum.
Belki Danimarka liginin Admini Prica satildi diye kendi Forum´unda yazdi, ve öyle degisti.
Ama meseleyi inceliyorum.

irfanb
01.09.2007, 14:57
Gerci Prica oyun stili ile bize yakin ...

O da 3 önliberolu sistem hayranimi ?
Birak gelmesin .
:)

OfluMo
01.09.2007, 15:14
O da 3 önliberolu sistem hayranimi ?
Birak gelmesin .
:)

Bende illaki gelsin demiyorum :)
Ben onu Rostok zamanindan taniyorum - ve oyun stili "YÜRÜMEK YÜRÜMEK YÜRÜMEK"
Cok savasan bir oyuncu. Ayrica orta sahadan´da yüklenebiliyor.

Ama gelmessede yas tutmam :D

Aslinda simdi kalkip Fener Fatih´ten vaz gectikten sonra, Fatih´i kiralik olsa bile geri alsalar bu sezon icin, cok iyi is ederler ... ama nnneeeerrrdeeeeeeeee

Selman
01.09.2007, 15:19

Ali Egesel :D

Valla burda boşuna parmak yoruyoruz.Hadi buyrun!

siz_61
01.09.2007, 15:20
Nobre ismi konusunda yeni bisey duyan varmi?
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_fd_Nobre010.jpg

Trabzon'da hedef Nobre

Ersen Martin'i İspanya'nın Recreativo Huelva Kulübü'ne veren Trabzonspor'da forvet oyuncusu arayışlarını sürüyor.

Danimarka'nın Aalborg Takımı'nda forma giyen Rade Prica'nın transferiyle uzun süredir ilgilenen bordo-mavili kulüp, sürpriz biçimde Beşiktaş'da Zurih maçı sonrası kadro dışı bırakılan Mert Nobre'yi gündemine aldı. Bordo-mavililerin Mert Nobre konusunda Beşiktaş Kulübü ile görüşmeler yaptığı ve bu transferin kısa sürede olumlu veya olumsuz olarak netlik kazanacağı kaydedildi. Bu arada Trabzonspor'da kadro dışı kalan Çek oyuncu Tomas Jun'un da herhangi kulübe transferinin gerçekleşmemesi halinde affedilerek takımla birlikte idmanlara başlayacağı öğrenildi

Tevfik Kılıç
01.09.2007, 15:26
Yıldız düşmanı Kel ziya Prica'yı kesin oynatmaz.Transfer yapıp zarar edeceksek,
elimizdekilerle yetinip transfer yapmayalım diyorum.
Ersen'i gönderen zihniyete yazıklar olsun

Burak Tokal
01.09.2007, 15:27
prica nın geldiği nerde yazıor?

MarceloTS
01.09.2007, 15:29
hiçbiyerde yazmıyo ya yabancı bi gazeteden bi haber var herşey ona dayanarak transferin kesinleştiği yok

A.Alper
01.09.2007, 15:29
Ziya Hoca Prica'yı oynatır ama sırf işkence olsun diye ya Umut'u yedek bırakır ya onu.

61viya
01.09.2007, 15:32
Neyse ki fazla para harcamadılar. Umarım başarılı olur. Olmasa da cânımız sağ olsun.

Aksi bi durum beklemiyorduk di mi arkadaşım :D Düşünsene bizim yönetim milyon dolarlar harcayıp topçu alıyor:D Dünyanın sonu bu olsa gerek:D

He bi de,iyi çıkmazsa Trabzonspordaki ömrü iyi olablir tabi.Yok hani iyiyse falan azcık,bi ayrılık daha bekliyor demektir bizi çok yakında..

Çok şükür ki,çok iyi olan ve bu kapsama girmeyen oyuncularımız var hala! Allah bozmasın!

siz_61
01.09.2007, 15:35
biz bu kadar konuyoz ama resmi site daha bise yazmadi

&lazkopatti&
01.09.2007, 15:44
Prica pazartesi günü trabzona geliyor...

Balcklabel
01.09.2007, 15:52
Ziya Doğan futbol dünyasının gazap kılıcıdır... Daha önce yaşamlarında büyük günahlar işleyen yıldız futbolcuları cezalandırmak için futbol dünyasına gönderilmiştir. Szymek, musampa, jun, marce, yattara'dan sonra acaba Prica'nın günahı ne ki, Ziya Hocanın gazabına sunuluyor...

&lazkopatti&
01.09.2007, 15:52
Prica bu maçta bir gol atıyor...

pL2Z7VaKBnY

Samet Berber
01.09.2007, 15:57
Prica pazartesi günü trabzona geliyor...
kaynak ???

&lazkopatti&
01.09.2007, 16:00
kaynak ???

Trabzonspor Prica'yı getiriyor

Trabzonspor, Bursaspor maçının ilk dakikalarında kaçan gollere yanıyor. Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, "O golleri atabilseydik sonuç çok daha farklı olurdu" dedi. Pişiren, transfer çalışmalarının ise Pazartesi günü netlik kazanacağını söyledi. Trabzonspor' un golcü futbolcusu Ersen Martin, İspanya Birinci Lig takımlarından Recrativo Huelva' ya 1. 5 Milyon Euro karşılığında satıldı. Bordo - mavililer bu futbolcunun yerine Pazartesi günü İsveçli golcü Rada Prica' yı Trabzon' a getiriyor. "ŞANS YANIMIZDA DEĞİLDİ"
Bursaspor' la deplasmanda 1 - 1' lik skorla berabere kalan Trabzonspor, ilk dakikalarda kaçan gollere yanıyor. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, Bursaspor maçına iyi başladıklarını belirterek, "İlk dakikalarda rakip kalede oldukça etkiliydi. İki tane net gol pozisyonuna girdik ama başarılı olamadık. Daha sonra yediğimiz golle biraz bocaladık ancak ilerleyen dakikalarda toparlandık. Sonuç olarak Bursaspor karşısında alınan sonuçta şansızlığın büyük etkisi var. Takım olarak her geçen gün biraz daha iyiye gittiğimizi düşünüyoruz. Bundan sonraki haftalar daha dikkatli olup skorun da lehimize olması için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

01.09.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

yns61
01.09.2007, 16:04
prica hakkında izleyenler için bir kaç soru soruyorum
1) bitiriciligi nasıl ?
2) kafa toplarındanasıl
3) bu adam cok gol kacırıyor mu ?
4) ayagında top tutabiliyor mu ?
5) şimdiden teşekkürler yotubede 1 videosunu izledim ama 1 video ile olmuyo işler..

Erkan
01.09.2007, 16:05
Prica bu maçta bir gol atıyor...

pL2Z7VaKBnY

Son 1.30 dakikada olan olaylar nedeniyle mac tatil edildi mi acaba :D? :rolleyes: Bu videonun son 1.30 dkksi

Cabri61
01.09.2007, 16:08
o maçta prica 2 gol atıyor

&lazkopatti&
01.09.2007, 16:09
Son 1.30 dakikada olan olaylar nedeniyle mac tatil edildi mi acaba :D? :rolleyes: Bu videonun son 1.30 dkksi

Sende problem var video 6 dakika 54 saniye...;)

SiNo
01.09.2007, 16:10
jardel gibi golcüü: hahaha

Erkan
01.09.2007, 16:12
:rolleyes:
Sende problem var video 6 dakika 54 saniye...;)

son kalan yaziyor ya.. orda;).. 6.dakika 54 saniye de basliyor 0 a kadar iniyor yavas yavas... sen 1 dakika 37 saniyeyi ac ta bak :p sahaya atlayanlar oluyo ....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

futbalski60
01.09.2007, 16:41
Valla bu lafı diyen de inanan da, bu siteye taşıyan arkadaşımız da çok ayıp ediyor. Larsson ve Prica !? yok daha neler ...
bunu söyleyen ben değilim isveçli arkadaşım senden,benden daha iyi bildiği kesin

Özkan Erdem
01.09.2007, 16:42
Kesinleşen bir şey yok mu hala?

Ehrimen
01.09.2007, 16:48
Kesin bir açıklama bekliyoruz :(

futbalski60
01.09.2007, 16:50
balon haber olabilir bu bu prica transferi danimarka'nın en büyük spor portalı bu habere yer vermemiş kunsport.dk

A.Alper
01.09.2007, 17:00
Kongreden önce Prica satılır ... İddiaya giren var mı :)

Koray
01.09.2007, 17:06
yaw prica danimarkalı deilmi...

nerden çıktı şimdi isveçle larson nasıl bi baağlantı kurdunuz anlamadım valla

Kemhacıoğlu
01.09.2007, 17:07
yaw prica danimarkalı deilmi...

nerden çıktı şimdi isveçle larson nasıl bi baağlantı kurdunuz anlamadım valla

danimarkada oynuyor ama isveçli...

Atalay
01.09.2007, 17:08
kim bu adam hayatımda ilk defa adını duyuyorum!! şimdide kalkar yönetim bize bu adamı yıldız diye kakalamaya çalışır tabiii yersek!!!

irfanb
01.09.2007, 17:08
Kongreden önce Prica satılır ... İddiaya giren var mı :)

Satilamaz.Ben varim iddiaya giren.Nesine ?
Kongre Aralik`ta.
Ara transfer Ocak`ta. :)

A.Alper
01.09.2007, 17:15
Satilamaz.Ben varim iddiaya giren.Nesine ?
Kongre Aralik`ta.
Ara transfer Ocak`ta. :)

Bunları söyledikten sonra iddiaya girmem tabi.

Gökhan Öz
01.09.2007, 17:18
yaa bırakın beyler yaa isveç milli takımında oynayan oyunucuyu tartışıyoz:)görende bizi chelsea taraftarı zanneder umut'dan ersen'den iyidir bizimkiler aday kadroya bile çağrılmıyo gerçeklere dönün biraz:)

Selman
01.09.2007, 17:19
Birbirinize sataşmaktan ne haz alıyorsunuz anlam vermiyorum arkdaşlar.Mesajlar silinmiştir, silinmeye devam edilecektir.;)

A.Alper
01.09.2007, 17:19
Neye dayanarak Umut'tan iyi olduğu kanısına vardınız?Milli takım seçmeleri objektif mi ki?

MarceloTS
01.09.2007, 17:20
bu adamda yalan olacak gibi tık yok transfer konusunda

poetricus
01.09.2007, 17:20
Gelsin bakalım.
Geleceği varsa göreceği de var.

61viya
01.09.2007, 17:21
Arkadaşlar birbirinizi yiyip durmayın.Enerjinizi kendiniz için değil,Nuri ve saz arkadaşları için harcayın.Lütfen:)

Gökhan Öz
Neye dayanarak Umut'tan iyi olduğu kanısına vardınız?Milli takım seçmeleri objektif mi ki?
umut yetenekli tamam ama top istop edemmiyo daha ayağına top tutamıyo burda çok gol atıyosa attıranlara da bakmak lazım gökdeniz,ceyhun,yattara

Koray
Gelsin bakalım.

:D:D:Dbncede yazık olacak adama:D

61viya
01.09.2007, 17:22
Gelsin bakalım.

Öğretmenim,hiç sanmıyorum geleceğini.Nedense futbolcu almak konusunda pek bir umutsuzum.Gelirse de hayırlı olsun hepimiz için...

Kemhacıoğlu
01.09.2007, 17:24
prica iyi topçuymuş.daha izlemedim ama bana göre bu takım jun'a ikinci şansı vermeli...

Gökhan Öz
01.09.2007, 17:26
prica iyi topçuymuş.daha izlemedim ama bana göre bu takım jun'a ikinci şansı vermeli...
nobre geleceğine Jun'a şans verseler daha iyi olur zaten jun kulüp bulamazsa takımla birlikte çalışcakmış

Cabri61
01.09.2007, 17:26
nedense pricanında kaderi jun la aynı gidiyor.
ikiside gol kralı oldular
ikiside milli takımda oynamaya başladılar
ve ikiside Trabzonspor tarafından keşfedildiler :)
biri bu zinciri kırmalı :D

Kemhacıoğlu
01.09.2007, 17:27

helal olsun ii benzetme yaptın

BDiler61
01.09.2007, 17:27
http://transfermarkt.de/de/spieler/1610/pricarade/profil.html

sabah Trabzonspor diye yazıyordu takımına şimdi Aalborg olmuş yeniden galiba yönetim gerçekten nobrenin peşinde:mad::mad::mad:

irfanb
01.09.2007, 17:29

Ikisi de transferin bitmesine saniyeler kala transfer edildiler.Burasi cok önemli .:)

Emirhan Makul
01.09.2007, 17:29
resmi sitede yayınlanmdan gaza geldikkk hiç bir yönetici de bişey söylemedi hadi hayırlısı

irfanb
01.09.2007, 17:31
resmi sitede yayınlanmdan gaza geldikkk hiç bir yönetici de bişey söylemedi hadi hayırlısı

Yöneticilerimiz bu ara cok mesgul, transferin bitmesine saatler kaldi futbolcu pesindeler aciklama yapmaya zamanlari yok.:)

61viya
01.09.2007, 17:33
Yöneticilerimiz bu ara cok mesgul, transferin bitmesine saatler kaldi futbolcu pesindeler aciklama yapmaya zamanlari yok.:)

Satmak için,bizim futbolcuların peşindelerdir onlar:) Nerenin yöneticisi,kimi temsil ediyorlar anlamadım ki!

Bartuğ13
01.09.2007, 17:36
oyuncuyu almadan böyle bir başlık açmak da yanlış.gelip imzayı atmadan resmi açıklama olmadan boşa konuşuyoruz

6Şafak Aydın1
01.09.2007, 17:36
insallah iyi cikar ne diyelim hayirli olsun . Ersen`e basarilar. Ispanya da iyi isler yapar.

Gökhan Öz
01.09.2007, 17:37
prica'yla transferi kapatmazlar inşallah

Ertan 51
01.09.2007, 17:39
oyuncuyu almadan böyle bir başlık açmak da yanlış.gelip imzayı atmadan resmi açıklama olmadan boşa konuşuyoruz
doğru,
hele bi gelsin ondan sonra üfürürüz şimdi erken bence.

poetricus
01.09.2007, 17:40
Geleceğini var sayarsak;
Prica büyük bir günah işlemiş midir?
Çocukluğunda kedi taşlamak, kuş yuvası bozmak, yılanları yakalayıp kafalarını koparmak gibi acısı ileride çıkacak kötülükler yapmış mıdır?
Hayır mı? Öyleyse sabrı sınanıp evliya katına ulaşmak için mi buraya geliyor?

Atakan
Bir golcü alcakmışız ama kim.Bursaspor maçi öncesi röpörtaj:
Muhabir:Yeni Bir Golcü Alcakmısınız.
Yönetici:Evet
Muhabir:Bu isim kafanızdaysa kim olsuğunu söyleyebilirmisiniz?
Yönetici.Bu isim hocamızın kafasında ve 1 kaç gün içinde imza attıracağız.

İnşallah prica gelir:D Bence takıma uyum sağlar ve gollerini atar.

afsbahar
prica'yı bilmem ama dün geceki maçtan sonra kaleci şart. bursanın bacak kadar kalecisi her yan topu aldı. zamanlaması çok iyiydi. bizimki biraz erken karar verebilse golu bile yemezdi. bir de hala bu kaleciye nasıl geri pas verebiliyorlar anlamıyorum. her geri pasta küçük dilimi yutacak gibi oluyorum. bence kaleci şart.

Gökhan Öz
01.09.2007, 17:41
prica'yı risp kandırmıştır:)

Gökhan Öz
01.09.2007, 17:42
prica'yı bilmem ama dün geceki maçtan sonra kaleci şart. bursanın bacak kadar kalecisi her yan topu aldı. zamanlaması çok iyiydi. bizimki biraz erken karar verebilse golu bile yemezdi. bir de hala bu kaleciye nasıl geri pas verebiliyorlar anlamıyorum. her geri pasta küçük dilimi yutacak gibi oluyorum. bence kaleci şart.
Tolga tansiyonu yüksek maçlarda hep başımıza bela olacak orası kesin daha pişmedi heycanlı oynuyo martinezi hemen kapmamız lazım

Mustafa Önal
01.09.2007, 17:43
habu transfer de carle işine dönmesin biz getirelim gençleralsın:)

Egemen
01.09.2007, 17:47
prica'yı risp kandırmıştır:)

olabilir aslında

taraftar seni yıldız sanıyor ve ziya hca yıldız sevmez.. sende yattıgın yerden para kazanırsın demişmidir acaba??

paranoyak olduk iyice.. ulan ziya..

Enes Berfin
01.09.2007, 17:48
Rade Prica Aalbordan önce Almanyanin Hansa Rostock takiminda oynuyordu ve orada gösterdigi iyi perfosmansla Aalborga 2,2 Million € karsiliginda transfer oldu, kendi oyun stili olarak teknigi cok iyi olmamasina ragmen cok iyi sutlari var ve hava hakimiyeti oldukca iyi gecen sezonda Icvec Liginde 19 golle Gol Krali olmustur su ana kadar edindigim bilgiler bundan ibaretdir, kisaca kötü futbolcu oldugunu kanaat edemeyiz bu transferin nekadar dogru oldugunu hepimiz ilerleyen haftalarda görecegiz.

racon_61
01.09.2007, 17:49
ben hiç bir gazete yada internt sitesinin haberine inanmıyorum. bizim çooook sayın yöneticiler açıklamadan bişeye inanmam. ne ersen nede prica hepsi yalan ben FATİH TEKKE den başkasına kanmam.
Zaten geçen gün lig tvde de izledim TEKKE nin içinde hala TRABZONSPOR var ve gelmek istiyor türkiyede bizden başka hiçbir takımda oynamayacağı kesin. TRABZONSPORDAN başka hiç bir takımda oynamaz bu adam

Zafer BİLGİN
01.09.2007, 17:51
bu şark kurnazı yönetim sayesinde şu anda çok ucuz olan martinezide kaptırıyoruz.galatasaray devre arasında ismail buzidi kiralık verip martinezi almak için çalışmalara başladı.galatasarayın kalesinde seyrettikçe kafamızı taşlara vururuz.üç kuruşa kaçırdığımız kingladzeler aureliolar zurawskiler gibi

Gökhan Öz
01.09.2007, 17:52
ilgin oyuncu ya almanya da sağ kanat oynarken Aab'ye transfer oluyo gol kralı oluyo :)gaztelerde yazan prica transferinin yalan olduğunu fiyatından anlıyoz geçen hafta foxsport da gezerken bir haber vardı anderlecht prica'ya 2 milyon euro teklif etti diye bu adam 1 milyon euro'ya gelir mi hiç :)

irfanb
01.09.2007, 17:54
anderlecht prica'ya 2 milyon euro teklif etti diye bu adam 1 milyon euro'ya gelir mi hiç :)

Ziya`yla calisma zevki icin 1 milyon € gözden cikardi adam. Ziya`nin aski adama neler yaptirmaz :)

karatasof
01.09.2007, 17:57
Niye bu futbolcu Trabzona geliyor.ZD takımı yeniden Bolu'ya kampa götürüyor,bundan yönetimin haberi yok mu?Yoksa ZD Musampa kaçınca yanlız kalan Jun'un yanına antrenman arkadaşı mı aldırıyor.

Erbay
01.09.2007, 17:57
Prica'yı almak için illa adam satmak mı gerekiyordu?Ne ilginç transfer politikası bizimki.1 alıyoruz 1 satıyoruz ne değişiyor?Hem nerede Galati maçından sonra söylenen iki yabancı transfer?

Gökhan Öz
01.09.2007, 17:58
ben bu yönetim çok destek verdim hala da veriyorum ama taraftarı bu kadar kandıran,umutlandırıp üzen yönetim görmedim nuri iyi niyetli başkan ona suçlamıyorum harbiden marcelinho nun parasını o vermiş ama yanındaki adamlar nurinin akını çeliyo yanındakilerin temizlenmesi lazım transferi yönlendiren o adamlar

Enes Berfin
01.09.2007, 17:58
ilgin oyuncu ya almanya da sağ kanat oynarken Aab'ye transfer oluyo gol kralı oluyo :)gaztelerde yazan prica transferinin yalan olduğunu fiyatından anlıyoz geçen hafta foxsport da gezerken bir haber vardı anderlecht prica'ya 2 milyon euro teklif etti diye bu adam 1 milyon euro'ya gelir mi hiç :)

Türk gazetesinden aldigim bir bilgi degil bu efendim.

ergin cesit
01.09.2007, 17:59
ziya doğan trabzonun başında olduğu sürece hiç bir yıldız trabzonda kalmaz yıldız düşmanı kel ziya

Zafer BİLGİN
01.09.2007, 17:59
hep olumsuz şeyler yazıyorum.birazda güleyim.iki ay kadar önce 6 saat süren bir ameliyat oldum.narkozdan ayıldıktan sonra doktor geldi.başladık muhabbete.
doktor:amma tv seyrediyorsun sen zafer
ben:yok be hocam.ne televizyonu.evdekilerin yüzünü zor görüyorum.
doktor:bırak ulan bu işleri.brezilya dizilerindeki hatunlar çok hoşuna gidiyor dimi.
ben:hocam tövbe.ne kızı ne dizisi
doktor:lan madem seyretmiyon ayılırken martinez martinez diye sayıkladığın kimdi.amcanın oğlumuydu.
ben:hee hocam.omu?ya sakaryasporun kalecisi o.alınmasını çok istiyorum.kaç günden beri aklımda.onu sayıklamışım.
doktor:ya nasıl adamsın sen ya.millet ameliyattan ayılırken ya ağlar ya annesini sayıklar sende martinezi sayıklıyon.bende seni bi adam sanmıştım
ben:sorma hocam.şu adamı bi alsak başka bir şey istemiyorum

Egemen
01.09.2007, 18:02
hep olumsuz şeyler yazıyorum.birazda güleyim.iki ay kadar önce 6 saat süren bir ameliyat oldum.narkozdan ayıldıktan sonra doktor geldi.başladık muhabbete.
doktor:bırak ulan bu işleri.brezilya dizilerindeki hatunlar çok hoşuna gidiyor dimi.
doktor:lan madem seyretmiyon ayılırken martinez martinez diye sayıkladığın kimdi.amcanın oğlumuydu.
ben:hee hocam.omu?ya sakaryasporun kalecisi o.alınmasını çok istiyorum.kaç günden beri aklımda.onu sayıklamışım.
doktor:ya nasıl adamsın sen ya.millet ameliyattan ayılırken ya ağlar ya annesini sayıklar sende martinezi sayıklıyon.bende seni bi adam sanmıştım

madem konumuz ameliyat :D

bende ayılırken vasiyetimi açıklamışım.. formalarımı falan filan vereceklerimi söylemişim :D

Zafer BİLGİN
01.09.2007, 18:04
arkadaşlarv emin olun şu anda elimizde çok büyük bir fırsat var.adam hafif sakat.fiyatı şu anda 1 milyon euro.vede taliplisi yok.ama bizim iş bilmez yönetim sanırım fiyatının 100 bin dolara düşmesini bekliyorlar.şu adamı bir alsak 5 sene sıkıntımız olmaz.adapazarındaki arkadaşlar dedi.oda trabzona çok gelmek istiyor.sakın şimdi birisi çıkıpta demesin.bizim elimizde tolga var.hemde genç diye.hatırlatırım ikiside 83 doğumlu.

AYYILDIZ
01.09.2007, 18:04
bu aksam yattara veya gokdenizi satar Albayrak heralde yerinede soyle 35 yaslarinda adam alirlar

cIlgInIm
01.09.2007, 18:09
acaba kaç sene uyum sonra istenilen düzeye gelecek.. kesin kondisyonu eksik diye ligin ilk yarısı ziya bunu takımdan ayrı özel bir idman programı iile çalıştırır .. vah garibim prica yaktın kariyerini yazık olacak sana :D Allah sonunu haıyr etsin hem bizim için hem onun için...

Gökhan Öz
01.09.2007, 18:11
prica iş yaparsa devre arasında ziya'nın gözdesi olan isveçli oyun kurucu tom caluwe'yi de getirir trabzon

Atakan
01.09.2007, 18:11
Faksla imzalattılar
ERSEN’i ispanyol temsilcisine veren Bordo-Mavililer, Doğan’ın golcü istemesi üzerine daha önce prensipte el sıkıştıkları isveçli golcü Prica ve kulübü Aalborg ile tekrar temasa geçti. Prica’nın Trabzonspor’a gelmek istediğini tekrarlaması üzerine, sıkı bir pazarlığa girişen yönetim, 1 milyon Euro bonservis bedeliyle işi bitirdi. Prica’nın dün akşam saatlerinde faks yoluyla resmi sözleşmeyi imzaladığı ifade edildi.

Atakan
01.09.2007, 18:12
prica iş yaparsa devre arasında ziya'nın gözdesi olan isveçli oyun kurucu tom caluwe'yi de getirir trabzon
inşallah getirirler

winner
01.09.2007, 18:25
Ozaman bizde nerde oynaticalagi anlasildi.... Sag kanat...

Hüseyin,Ayman ve Serkan'ın yanına 4.ön libero olarak monte edilecekmiş.Kim mi diyor?İçimden bir his...

ShadoW
01.09.2007, 18:30
Tom Caluwe mi? Allahım neler duyuyorum... Alllahım...

Malmö'lü Ola Toivonen (21) dururken, Tom Caluwe kim Allah aşkına? Carlos Villanueva dururken, Tom Caluwe kim? Allahım sen aklıma mukayyet ol...

cyberentalpi
01.09.2007, 18:31
Gelir prica
Ziya İlk macta adami 5 dk sahaya surer. Muhtemelen umut un yerine.
sonra adam derki defansa yakin oyna.
Sonra adam yerini yadirgar 3-4 mac gol atamaz
Ziya kondusyon eksik der.
Prica ziya nin ne oldugunu anlar.
Bir gun gece klubune gider:)
Film kopmustur kadro disi
seney gelir kampa alinmaz.
elimizde junla birlikte bir de pricamiz olur)

Gökhan Öz
01.09.2007, 18:33
Tom Caluwe mi? Allahım neler duyuyorum... Alllahım...

Malmö'lü Ola Toivonen (21) dururken, Tom Caluwe kim Allah aşkına? Carlos Villanueva dururken, Tom Caluwe kim? Allahım sen aklıma mukayyet ol...
onlar transfer gündemimizde değil ki :)perulu marino,tom caluwe,mladen periç,lavezzi bu isimlerdi ziyanın istedikleri

Atakan
01.09.2007, 18:35
yönetime bağrıp duruyoruz ama bi düşünün transfer istiyosunuz adamlar alıyo siz yok bi şey olmaz jun la birliklte olurlar felan adamlarda ne yapsın almasalar transer diyo bi tarafımızı yırtıoz alsalar yaranamıolar almasalar yaranamıolar tamam kötü yönetim ama adamlarada hak verelim biras tabikide oyuncu satmak konusunda değil yada teknik direktör seçiminde yada yaptığı şeylerde

ercinio
01.09.2007, 18:37
Millet adriano carew falan dio biri nonda yı getirio bizde prica. bid eutanmadan şamipiyonluğun en büyk adaylarından biriyiz diyolar yaa ve hoca hala dioki dun akşam maçtan sonra eksiklerimiz var.ne ekskmişiz be 1 yıldır bitmedi. ulan salak adam elimizde ne varsa gönderdin bide eksikelrimiz var hala diosun.Sen zaten celalledin ve aymanla her hafta 9 kişi çıkıosun sahaya. Zaten her hafta eksik çıkıoz sahaya.Allahım sabır ver bize..

İleli
01.09.2007, 18:38
kesin bise yok belcikanin anderlecht takimida istiyormus pricayi, adamlar zaten tchiteyi satmis onlarda zorlar e adam uefadada oynamak ister belki!!

Gökhan Öz
01.09.2007, 18:42
Anderlecht volgt Zweedse spits Prica

http://www.hln.be/static/FOTO/art/4/9/1/large_496341.jpg Prica werd vorig seizoen topscorer in Denemarken met 19 doelpunten.

Volgens de Deense krant Ekstra Bladet volgt Anderlecht de Zweedse aanvaller Rade Prica. Hij schakelde met AaB Aalborg, Gent uit in de tweede voorronde van de Uefa-beker. Prica werd vorig seizoen met negentien doelpunten topscorer in de Deense Superliga.

Hoe concreet de interesse voor de spits is, weet de krant niet. Feit is dat Pär Zetterberg zijn verrichtingen met argusogen volgde. Nog volgens Ekstra Bladet werkte de spits hard tijdens het duel met Gent maar scoren kon hij niet. (hln)

çeviri yapabilecek var mı :)

akçaabatlim
01.09.2007, 18:44
Prica Gelirse Kesin Sampiyon Oluruz Kimsenin Kuskusu Olmasin Adrianodan Daha Yetenekli Tum Dunya Bu Transferi Konusru Ha Bu Arada Pricayi Hic Izlemedim Ama Ersen In Yarisi Bile Olcagini Sanmiyom Adami Ispanyadan La Liga Dan Gelip Aldilar Biz Kurtarici Diye Aldigimiz Adam Prica Super Kesin Sampiyonuz

Gökhan Öz
01.09.2007, 18:46
Prica Gelirse Kesin Sampiyon Oluruz Kimsenin Kuskusu Olmasin Adrianodan Daha Yetenekli Tum Dunya Bu Transferi Konusru Ha Bu Arada Pricayi Hic Izlemedim Ama Ersen In Yarisi Bile Olcagini Sanmiyom Adami Ispanyadan La Liga Dan Gelip Aldilar Biz Kurtarici Diye Aldigimiz Adam Prica Super Kesin Sampiyonuz
sanki ersen yapacaktı bizi şampiyon fatih tekke yaptı mı bunlar yapsın kişiyle şampiyonluk olmaz kişilerle olur

Koray
01.09.2007, 18:47

kendin bile ne dediğini bilmiyosun...hastamısın nesin...

ferdiT
01.09.2007, 18:48
hay sen cok yasa yawww:D:D:D

Mert67
01.09.2007, 18:49
bence gereksiz.ersen dursayı prica gelmeseydi.

Enes Berfin
01.09.2007, 18:52

http://www.hln.be/static/FOTO/art/4/9/1/large_496341.jpg Prica werd vorig seizoen topscorer in Denemarken met 19 doelpunten.

Volgens de Deense krant Ekstra Bladet volgt Anderlecht de Zweedse aanvaller Rade Prica. Hij schakelde met AaB Aalborg, Gent uit in de tweede voorronde van de Uefa-beker. Prica werd vorig seizoen met negentien doelpunten topscorer in de Deense Superliga.

Hoe concreet de interesse voor de spits is, weet de krant niet. Feit is dat Pär Zetterberg zijn verrichtingen met argusogen volgde. Nog volgens Ekstra Bladet werkte de spits hard tijdens het duel met Gent maar scoren kon hij niet. (hln)

Dogrudur cünki bugün Anderlecht bir forvet oyuncusunu ispanya liginde bir takima satti o yüzden onlarinda bu oyuncuyu transfer etmek istedikleri dogrudur.

Gökhan Öz
01.09.2007, 18:54
Dogrudur cünki bugün Anderlecht bir forvet oyuncusunu ispanya liginde bir takima satti o yüzden onlarinda bu oyuncuyu transfer etmek istedikleri dogrudur.
tchite yi satmışlar racing santander'e 10 milyon euro'ya fener maçında pozisyona bile girememişti:D

serdar
01.09.2007, 18:55
Prica , Jun dan daha iyise benim adim Nadia Komenetschi olsun !!!!!!

Al birini vur digerine, Almanyada birsey yapamadi, beceriksizin teki...

2. Jun faciasi Prica...

arti....

Erseni verdik, eeee, sayin bakalim, kac forvet Transferi yaptik ?????

"Allah belanizi versin yönetim" demek istemiyorum, günahtir, ama allah basimizdan ayirsin sizi...

MarceloTS
01.09.2007, 18:55
prica yı da anderlecht kapar yalarız avcumuzu bu konu neden açıldı ya bi açıklama gelmeden sinirlerim daha beter bozuldu

Gökhan Öz
01.09.2007, 18:57
prica yı da anderlecht kapar yalarız avcumuzu bu konu neden açıldı ya bi açıklama gelmeden sinirlerim daha beter bozuldu
parayı veren düdüğü çalar kaçırmıyacaktık bu oyuncuyu inşallah kaçırmayız;)

magicyattara
01.09.2007, 19:00
Avrupa ülkeleri ellerindeki kaliteli oyuncuları,takıma faydalı oyuncuları böyle bugünkü futbol piyasası için düşük denilecek 1 milyon dolar gibi paralarla kimseye vermezler.Avrupalı futbol tacirleri bu işi çok iyi bilirler.
Fatihle mukayese ediliyor Prica;Fatihin fiyatı belli Pricanın fiyatı belli.Aradaki fark kalite farkıdır bu işin tüccarlığını yapanlar iyi bilir.Aalborg gibi bir takım niye elindeki silahı yok pahasına satıyor anlamak güç.Afrikadan ucuza kaliteli adamlar bulabilirsiniz ama avrupalılar iyi adamı ucuza vermezler.
İnşallah yanılırım ama 1 milyon dolara verdiyseler bir bit yeniği vardır işin içinde.Pricayı tanımıyorum inşallah takımımıza faydalı olur.

szymek_17
01.09.2007, 19:03
forvet sattık forvet aldık baskanın cebınde akrep var transferden gelen parayla transfer yapıyo su aralık gelsede yonetım degısse yoksa bu herıf gokdenızı satar o parayla futbolcuların borclarını oder transfer fılan da yapmaz bız de oyle bakarızzzz

zahido
01.09.2007, 19:04
gs nondanın bonserisini 500 bin dolara almış..

MarceloTS
01.09.2007, 19:05
Gelecek kongrede Hacıosmanoğlu ve Bali dışında aday var mı?Al birini vur ötekine hepsi aynı.Başka aday çıkmazsa işimiz yaş yine..

serdar
01.09.2007, 19:08
Ramazan geliyor, artik her teravi den sonra

"Allahim su yönetimden kurtar Trabzonsporumu" diye dua etcem kismet olursa...

Hepimiz dua edersek kurtuluruz su cimri heriflerden, Erseni elde tut, Pricayi al, ozaman birse demezdim, Prica yedek kalmasina ragmen

Vkgz
01.09.2007, 19:09

31 Temuz haberi... 1 ay öncesinin

http://www.hln.be/hlns/cache/det/art_538935.html?wt.bron=hlnBottomArtikels

Kadir
01.09.2007, 19:23
gelsin artık :D:D

hüseyin1975
01.09.2007, 19:24
Ersen satilmamaliydi.
Prica yada Umut sakatlanirsa (Allah korusun) yanlizca tek Forvet kaliyor elimizde cünkü Jun kadro disi ve Ömer Rizaya Forvet diyebilmek icin en az 10000 tane sahit lazim

MarceloTS
01.09.2007, 19:30
Gözümüz aydın.Beşiktaş'tan açıklama geldi Nobre satılmayacak diye..

Erkan
01.09.2007, 19:32

Anderlecht Isvecli forveti izliyor.. (pesinde)

Fotonun altindaki yazi Prica gecen sene Danimarka liginde 19 gol ile gol krali olmus.
Danimarkali Ekstra Bladet gazetesine gore Anderlecht isvecli forvet Rade Pricanin pesindeymis. Gecen sene Uefa 2 nci on eleme turunda Belcikanin Gent Takimini aalborg ile elemisler. Prica gecensene 19 gol ile golkrali oldu danimarka liginde..

Anderlecht in ilgisinin de derecede oldugunu gazete bilmiyormus. Ama Gerisini ben de anlamadim :D Belcikalilar cok tuhaf adamlardir... Gent e karsi cok iyi oynamis gecen sene ama gol atamamis isvecli gazeteye gore..

Ceviri yaptim ama insallah :D anlasilmam icin bu cevirime de ceviri gerektirmez..

tuncii
01.09.2007, 19:39
Ramazan geliyor, artik her teravi den sonra

"Allahim su yönetimden kurtar Trabzonsporumu" diye dua etcem kismet olursa...

Hepimiz dua edersek kurtuluruz su cimri heriflerden, Erseni elde tut, Pricayi al, ozaman birse demezdim, Prica yedek kalmasina ragmen

dualarımız hep o yonde olacak zaten

tuncii
01.09.2007, 19:41
aslinda prıca'yı tanımıyorum ama inşallah sampıyon olmamızda buyuk yararlı olur

futbalski60
01.09.2007, 19:44
Anderlecht Isvecli forveti izliyor.. (pesinde)

Fotonun altindaki yazi Prica gecen sene Danimarka liginde 19 gol ile gol krali olmus.
Danimarkali Ekstra Bladet gazetesine gore Anderlecht isvecli forvet Rade Pricanin pesindeymis. Gecen sene Uefa 2 nci on eleme turunda Belcikanin Gent Takimini aalborg ile elemisler. Prica gecensene 19 gol ile golkrali oldu danimarka liginde..

Anderlecht in ilgisinin de derecede oldugunu gazete bilmiyormus. Ama Gerisini ben de anlamadim :D Belcikalilar cok tuhaf adamlardir... Gent e karsi cok iyi oynamis gecen sene ama gol atamamis isvecli gazeteye gore..

Ceviri yaptim ama insallah :D anlasilmam icin bu cevirime de ceviri gerektirmez..
andelrecht'in önceden gündemindeydi ama şimdi gündeminde yok

Gürkan
01.09.2007, 19:59
Ya arkadaşlar buraya başka bir siteden ingilizce bir yazı alıntılayıpta hayırlı olsun deyip kenara çekilmeyin. Madem alıntıladın açıklamasınıda altına yaz. Takdir edersiniz ki burada herkesin ingilizcesi yok, enazından benim yok

sadece ingilizce değil.almanca fransızca vs. de bilmen gerekiyor.

Gelsin bakalım.

geleceği varsa da artık bir geleceği yok.

61OKTAY
01.09.2007, 20:01
bunlar iyice esnaf oldular al - sat yok yalnış oldu önce sat sonra al
ee bunu bu forumda yazı yazan herkez yapar başkan marifet satmadan almada büyük başkan
neyse eğer doğruysa hayırlı olur inşallah

FcTRABZONSPOR
01.09.2007, 20:19
Erseni sattılar bu adamı almazlar çünkü bu adam 1 milyon dolar ediyo biz erseni 1,5 milyon euroya sattık dolayısıyla kasaya para sokma niyetinde olmayacagı için o kadarlık futbolcu alır...:)

cınar#7
01.09.2007, 20:26
bize Martins stili hızlı,yırtıcı bi forvet lazımken Mehmet Yılmazın yabancını 1 Milyon Euro verip almak bizim yönetimden beklenen bi davranış bu adamda Junun kaderinde ilerliyo arkadaşlar....

FcTRABZONSPOR
01.09.2007, 20:28
bize Martins stili hızlı,yırtıcı bi forvet lazımken Mehmet Yılmazın yabancını 1 Milyon Euro verip almak bizim yönetimden beklenen bi davranış bu adamda Junun kaderinde ilerliyo arkadaşlar....
Aralığa kadar mecbur bu baş belalarını cekecez...Aralıkta bi şut GOLLLLL!!!!

coskun0661
01.09.2007, 20:30
hoş geliyor sefa geitirıyor...onuda görcezzz

Mustafa AYDIN
01.09.2007, 20:34
Gözümüz aydın.Beşiktaş'tan açıklama geldi Nobre satılmayacak diye..

Hay Allah razı olsun senden,uzun zamandır böyle güzel bir haber almamışdık.

Koray
01.09.2007, 20:35
hoş gelmesine geliyoda sefa getirirmi bilemeyiz artık...

FcTRABZONSPOR
01.09.2007, 20:35
Hay Allah razı olsun senden,uzun zamandır böyle güzel bir haber almamışdık.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:aynen nobre3 kimki ya onu alıp oynatacagıma ömer rızayı oynatırım daha ii...

martinpetrov
01.09.2007, 22:10
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:aynen nobre3 kimki ya onu alıp oynatacagıma ömer rızayı oynatırım daha ii...
bu gidişle 3 sene sonra nobre gibi futbolcular formalarını bile imzalayıp göndermezler bu kulübe.nuri saolsun ortada kulüp diye bişey bırakmadı.

Fatih
01.09.2007, 22:52
prica nın backgrounduna baktım fm den oynadığı takımlarda sadece bir sezonda 10 golün üzerine çıkmış o da 11 gol tomas jun gibi fiyasko olmaz inş.