PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 5. Hafta | Trabzonspor 0-0 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

serdar61
16.09.2007, 22:04
Çok şanslıyız bence çok hemde...

selokal61
16.09.2007, 22:10
Hayatım da izlediğim en sıkıcı maçlardan biriydi.. Korkum odur ki Ziya Doğan takımı böyle oynatmaya devam ederse çok yakın zaman içinde maçlarımızı izleyecek taraftarımız kalmayacak..Bu tarz bir futbol müsebakası izleyerek 2 saati harcamanın herhangi bir mantığı var mı ???

Fatih BALTA
16.09.2007, 22:12
6.hafta:manisa(d)
7.hafta:konya
8.hafta:kasımpaşa(d)
9.hafta:bjk
10.hafta:kayseri(d)
11.hafta:ankaraspor
12.hafta:denizlispor(d)
13.hafta:galatasaray
bu futbol anlayışıyla ben sonumuzu pek iyi görmüyorum.önümüzde ankaragücünden daha dişli takımlar var.allah sonumuzu hayır etsin.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 22:12
o kadar izlemeyeceğim dedim, gene gittim salak gibi izledim maçı..

bu kafa ile cezamız bittikten sonra bile seyircisiz oynarız biz.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 22:17
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, golsüz biten maçın ardından yaptığı değerlendirmede, ligde üst sıralarda yer alan takımların puan kaybettiği haftayı galibiyetle kapatmayı arzu ettiklerini belirterek, ''3 puanın moral motivasyon olarak da katkı sağlayacağını düşünüyorduk. Ama beklediğimiz oyunu oynayamadık'' dedi.

acaba ne zaman futbol oynadık??? beklenen oyunu oynadığımız bir maç var mı??

Gol bölgelerinde çok etkisiz kaldıklarını ifade eden Doğan, ''İkinci yarı
forveti desteklemek için 3-5-2'ye döndük. Ancak 1-2 pozisyon bulabildik.
Beklediğimiz bir oyun olmadı. Rakip iyi defans yapıyor. İyi takımla oynadık. Pek hata yapmadılar'' diye konuştu.

niye eksik kaldık gol bölgelerinde bre akıl fukarası???
3-5-2 mi düzeltecek bu işi?
düzeltti mi???
ama haklısın, sen başımızda olduğun sürece bütün rakipler bizden iyi..

Bu maçla ilgili çok fazla konuşacak şey olmadığını kaydeden Doğan, şöyle
devam etti: ''Bu oyunun hakkı beraberlikti ve beraber bitti. İsterdik ki avantaj yakalayıp önümüzdeki haftalara moralli girelim. Ama olmadı yapacak bir şey yok. Bazı sıkıntılarım var. Rakip forvet bizi fazla zorluyor. O bölgedeki oyuncularım sezon başladıktan sonra takıma katıldıkları için hazır değiller.

bu kadar geride oyunu kabul edersen rakip forwet seni zorlamayacak da ne yapacak??
senin takımın hiçbir zaman hazır olamayacak.

Çok topla oynadıkları zaman rakibin çoğalmasını sağlıyorlar. Bununla ilgili çalışma yapmak lazım. İlk defa az pozisyonlu maç oldu. Rakibimiz de iyi takım. 3 puan istiyorduk ama bir puan normal diye düşünüyordum.''

trabzonspor için kendi sahasında değil ankaragücüne hiçbir takıma karşı alınan beraberlik normal değildir.. daha bunu kavrayamamış bir akıl fukarasını başımızda hoca diye tutanların da gözüne dizine dursun..

omer61
16.09.2007, 22:18
yaw yattara gbi ileriye top taşicak adam sonradan oyuna girerse onun yerinede ilk 11 de keçelimidir nedir bu işe yaramaz adam başlarsa ts daha çoooooookk berabere kalır...bırak artık ziyaa bırak...

keçeli yattaradan daha iyi oynadı yalnız.. yattara ne yapmş allahaşkna??

maç 2.lig maçı gibiydi uyuymamak iiçin kendimi zor tuttum..

poetricus
16.09.2007, 22:22
"İstatistikler yalan söylemez:
Bu maçta gol yemeyen iki takımdan biriyiz."

Böyle bir açıklama yaparsa şaşmayın. Yoksa yaptı mı?

Cem Balcı
16.09.2007, 22:24
yaw mustafa keçeli hucum adamı değil ziya doğan tek forvet çıkıyo ama nedense hucumla hiç alakası olmayan adamı kanata koyuyo sonada ts gol atamıyo umut gol atamıyo bi gökdeniz bi ceyhunla olmaz bu iş ileri top taşicak top atacak adam lazım sence mustafa böyle bi adammı. ya yattara hiç değilse adam eksiltiyo mustafanın yaptığı tek şey koşmak ve buda maalesef gol getirmiyo.

Kaya
16.09.2007, 22:24
Kaleci Tolga'nın sürekli degaj yapmasına bir çözüm bulmak gerek. Koca ilk yarı yapılan degajdan 1 tane bile etkili pozisyon yaratamazken; maçın bitmesine 3 dakika kalmış, kalecimiz topu hala oyuna degaj yaparak sokuyor. Gerçi burada tek suç kalecimiz de değil. Maalesef takımımızda defans oyuncuları teknik olmadığından topu orta sahaya taşımakta zorlanıyorlar. Daha doğrusu yapamıyolar.

Kısacası bu akşam oynanan futbol rezaletti. Bir maç ancak bu kadar sıkıcı olabilirdi. Oyuncularımızda maaşallah çok silikti. Ne hareket ne bir şey.

Yazık.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 22:25

bu yüzsüzlükteki bi yapıdan her açıklamayı beklerim..

adam 1 puan bizim için normal diyor...

neye alıştırmaya çalışıyorsun bizi kepaze herif..
bir puan hiçbir zaman normal olmadı, olmayacak..

kepazeliğini örtmek için bizi küçültmeye çalışıyor.
arsızlığa bak.

zeleka
16.09.2007, 22:26
evet bu macda bereberlikle bitdi ben bakmadim, calisiyordum birazda para kazanalim degilmi futbolcu denen bu kisiler oturduklari yerde para kazaniyorlarda bende evde kalacagim para kazanmiyacagim ve birde bu bes kurusluk futbola bakacagim hemi bakmam daha iyi ne futbolcu denenler nede antroner birde bunlara boyle bir yonetim eklersek istek mistek degil futbola ilgim bile yok kanimiz canimiz Trabzonspor ama su an lik kenarda beklentideyiz ne yapalim bizde para kazanalaim degilmi...:cool:

Cem Balcı
16.09.2007, 22:26
ya ziya doğan birtürlü anlamıyo ts nin bu duumunu adam sürekli ortasahaya transfer yapıyo yaw senin forvetlerine bi bak ersen martin yok ergin keleş.. ya bu adamlarla bu iş olmaz sayın ziya doğan hala ortasahaya adam alıyo ilginç..

dumanpub
16.09.2007, 22:27
forvette adam yok ya offfffffff

onurts61
16.09.2007, 22:27

O ne guzel imzadir oyle su anki durum ancak bu kadar guzel anlatilabilirdi , imza bursa macinda beraberlige iyi sonuctur diyen tuttugu takimin tarihsel misyonunu , tasidigi degeri anlamayan taraftara kapak olur.

Şahin Yılmaz
16.09.2007, 22:30
Gözleri görmeyen, sağır, idiot bunların ötesinde kendini Formula 1 şoförü sanan birinin kullandığı bir otobüsle yolculuk yapıyoruz. Allah hepimize sabır ihsan eylesin. Aynı zamanda hepimizin akıl sağlığını korusun.

UmutBaykan
16.09.2007, 22:30
Ah ah biz bu günleri ararız.millet puan kaybediyo iki haftadır aynı şekilde bizde...of off

Cem Balcı
16.09.2007, 22:32
valla kardeş haklısın bi saattir kendimi yırtıyorum diğer sayfalarda gerçekten forvet yok adamakıllı biz hala ersen yok erginden medet umuyoruz..

cabri
16.09.2007, 22:36
Maçı izlemedim... 35-45. dk arasını radyodan dinledim... Maçı anlatan adam, "....iyi ki maç seyircisiz, gelen olsaydı verdiği paraya yazık olacaktı..!" İlk korner kullanılıyor dk 40..... Radyoyu da kapattım. Sonuç belli dedim ya 0-0..ya 0-1 biter bu maç.

Bu yönetim bu hoca.. hala gözümüze baka baka masal anlatıyorlar. Asıl ona sinir oluyorum. Aloooo biz herşeyi görüyoruz biliyoruz diye haykırasım geliyor. Trabzonspor bu değil... Buna sebep olanları gerek yönetim gerek hoca bazında ufak ufak destekleyenlere bile hiç tahammülüm yok bütün sinirimi onlardan alasım geliyor... :mad: Şimdi de stad projesi çıktı başımıza.. Bence Albayrak projesini de alsın.... evine dönsün. B.belediye de kendini tatmin etsin. alsın satsın.. takılsın kafasına göre......

:trbyrk:

atlantis
16.09.2007, 22:37
Çok sıradan takım olduk...Ziya doğan yüzünden gitti 2 puan kendi sahamızda tek forwet oynuyoruz aklım almıyor...yattara gibi adamın var hadi deplasmanda oynatmazsın yahu kendi sahandan hucumu düşün..takımda 3 tane teknik kapasitesi normalin biraz üstünde adam var diğerleri kazma sıfır teknik hayret birşey...Bukadar keyifsiz maç izletiyorlar rakiplerin puan kaybettiği bi haftada ne güzel üst sıralara çıkacaktık....

Mustafa
16.09.2007, 22:38
bu maçta başkan gene ortalıkta yoktu yada ben dikkat etmedim acaba takımının macı oldugu sırada ne gibi önemli işi oluyor çok merak ediyorum

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 22:39
çooook zor takım bursaspora belediye neler yapıyor bi izlesin bizim ziya..

3 kuruşluk takımı ile hem de..
başında hoca olacak ki birşeyler olsun...

Egemen
16.09.2007, 22:40
çooook zor takım bursaspora belediye neler yapıyor bi izlesin bizim ziya..

3 kuruşluk takımı ile hem de..
başında hoca olacak ki birşeyler olsun...

o zaman teknik direktörlüğe ilk adayım abdullah avcı :D:D

poetricus
16.09.2007, 22:41
Çok zor takım Bursaspor'a Belediye neler yapıyor bir izlesin bizim Ziya...
Bu gidişle o Belediye'nin bize neler yapacağını izleyecek; bize de izletecek.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 22:41
o zaman teknik direktörlüğe ilk adayım abdullah avcı :D:D

100 tane ziya üst üste eder..
hiç abartmadan söylüyorum..

gerçi 100 tane ziya etmek için çok büyük hoca olmaya gerek yok..

bu ziyanın küçüklüğünden geliyor..

Cem Balcı
16.09.2007, 22:42
yaw bu takımın başına adamakıllı bi teknik direktör gelmicekmi yaaa...offfff

burak60
16.09.2007, 22:44
Merhaba arkadaşlar bu işte ziya doğanla yürümez Ziya Doğanın Bişey Bildiğini sanmıyorum Tek Forvet Oynamakta ne demek İstifaaaaa...

efulim67
16.09.2007, 22:46
Hala Yönetimden biri çıkıpta ben futboldan azda olsa anlarım Bu ZiyA ile bu iş olmaz demeyecek mi?Allah Aşkına !
Bir tane pozisyonumuz yok Tolga Seyhan'ı çıkarıp Risp i oyuna almanın mantığı nedir? Bilen anlatsın lütfen !
Yattara -Ceyhun değişikliğide bir alem. Yani 2 tane kaliteli topçuyu aynı anda oynatsak olmaz mı?

Emirhan Makul
16.09.2007, 22:47
takım başına 80 yaşında bi adam lazım. ama kel olmıcak.'

burak60
16.09.2007, 22:48
kardeş tek forvette ne demek tek forvet oynanmazki o maçta.

highlander
Kazanmak gibi bir düşüncesi yok Ziya Doğanın.Onun için birinci öncelik yenilmemek.Kafasında yaptığı planlar hep yenilmemek üzerine.Kariyeri sonuna kadar da hep yenilmemeyi düşünecek korkarım.Saha da futbol namına hiçbirşey yoktu.Bu takımın oyununu eleştirmeye kalkmak boş iş.Neresinden başlayacaksınız?Yöneticileri sefil,hocası orta sınıf,kadrosu bir iki oyuncu dışında Antepten,Manisadan,Ankaragücünden pek farklı değil.Taraftarı 1996'dan sonra hep kandırılmış ve artık bezmiş.Tüm bu tablonun bir iki değişiklikle,istikrarla,sabırla çözülecek bir tarafı yoktur.İstikrar ancak takım rayına oturduğunda takımı ileri taşıyacak bir erdem olacaktır.Bu yöneticilerin,hocanın,oyuncuların durması ve böyle devam edilmesi istikrar değil,düpedüz küçülmedir.Bunu herkes görürken icraattaki insanların hala pişkince yerlerinde durmalarını ancak karakterlerindeki zaafiyete bağlıyorum.Çünkü biraz onuru olan adam artık istafa eder.Yöneticilerin tamamı ve Ziya Doğan istifa etmelidir.Trabzonspor'a yapacakları tek iyilik ,yarar artık maalesef budur.Aksi bir yol çıkmaz yoldur.Bizi sadece aşağı götürür.

Emirhan Makul
kellllllllllllll ziyaaaaaaaaaaaa

Cem Balcı
16.09.2007, 22:49
ziya hoca istifaaaaa....

burak60
16.09.2007, 22:50
lazoqli_87 ye katılıyorum.

redplane
16.09.2007, 22:51
izlediğim en zevksiz , sıkıcı , kaliteden uzak , kısır ,Trabzon maçıydı. ne olacak bu takımın hali bilmiyorum. bir takım bu kadar mı isteksiz oynar. akıl almaz bir olay.

zafer6161
16.09.2007, 22:57
onlarda seyircisiz

Galatasaray, Konyaspor karşısında Hasan Şaş ile 6-0'lık skoru yakaladı.

Egemen
16.09.2007, 22:58
onlarda seyircisiz

lincoln oynuyomu zafer??

oynamıyosa eger gs şampiyonlugun en büyük adayı bu sene..

atlantis
16.09.2007, 22:58
Korkak Ziya...Basiretsiz Yönetim...Haftaya full defans çıkar gol yemiyelim atmayalımda tüm kazmaları sahaya sür...celalettinin hiç topu sürerek oyuna soktuğunu göremedim..adam nezaman gelse vur topa salla gitsin...ziyanın mantığı bu...ayman da adam biçer başka işe yaramaz...keçeli sol kanadın gülü...bir tane orta kesemeyen sol açık oyuncusu....hüseyin sende ileri çıkıyorsun topu kanatlara yaymaktan başka bişey yapmıyorsun birkerede ara pası ver...Ceyhun da 2 haftadır yok ortalıkta....bu böyle gider sezon sonuna kadar.... bi arkdaşın dediği gibi bizim topcuların diğer anadolu takımında oynayan futbolculardan bir farkı yok...

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 22:59
onlarda seyircisiz

feldkamp-ziya....

hey yavrum hey...

Emre B.
16.09.2007, 23:05
onlarda seyircisiz

Tüh be halbuki en çok gol atan takımdık.

Gürkan
16.09.2007, 23:05
ilk yarıyı izledim.ikinci yarı dısarı cıkmam lazımdı kayıta aldım macı. gercı ılk yarıdakı oyundan (olmayan oyundan) pek bı umudum yoktu acıkcası. gelınce ıkıncı yarıyı ızlemedım pek bır sey kacırdıgımı sanmıyorum.

merak ettıgım zıya nın mac sonu acıklamaları ısıtmamı yaptı menude yenı bahaneler varmıydı.

mıllı mac ıcın verılen ara,ramazan,oruc vs elınde yenı bahane uretecek malzeme vardı.

KUTADGU
16.09.2007, 23:06
sahana kadar gelmiş bir takıma 6 atıp yollamak futbol felsefesine ihanettir...

Yaşasın skorların en asili olan 0-0

Seviyoruz Seni Ziya Hoca Seviyoruz..

Biriz- Beraberiz......

Egemen
16.09.2007, 23:06
Tüh be halbuki en çok gol atan takımdık.

hee bide sivası yenip gizli lider degil açık secik lider olacaktık :D

Gürkan
16.09.2007, 23:07
bu galatasaray ve felkamp millete kotu ornek oluyo.

dıger takımları ornek verenlerın bahanesını elıne alıyor. ayıptır.

hem liderlik hem enfazla gol atan takım bahanesıde gıttı.

denizgrsy
16.09.2007, 23:08
arkadaşımızın biri ''ben ceza almak istiyorum,istediğim gibi yazıcam '' demiş,yapmayın arkadaşlar tepkiyi gösterecek başka kelimelerde mevcut,illa küfür yada hakaret gerektirmez! özellikle bayanlarında takip ettiği bulunduğu bir ortamdayız,küfür etmek yakışık almaz,yönetim ve ziya kör şeytandan bulsun,Allah onları bildiği gibi yapsın ama küfür yok,lütfen ...

Mehmet Fatih Yavuz
rizeyi aciz yakalayıp kaleye şut falan çekince güya en çok şut çeken takımlardan biri olmuşuz..

tek maçlık istatistikle bu kadar olur..

işe yaramayan ziyanın işe yaramayan istatistikleri..

Cem Balcı
valla çok yazık kaçan puanlara bak yaaaa...

denizgrsy
16.09.2007, 23:11
inşallah bir gün kaçan puanlar olmazda ''ziya'' olur!!!
yeter senin tek forvet anlayışından bıktık usandık,senin kimsenin anlayamadığı mantalitenden bıktık usandık,Allahım Yarabbim ya,belamısın sen başımıza,bu nedir ya,rüyamısın ,şakamısın sen yaaa ,töbeee töbeee

Erkin
16.09.2007, 23:12
onlarda seyircisiz

Hocam Konya 1-0'ken maçın başında 10 kişi kaldı farkın açılması biraz da bu yüzden ama Ne olursa olsun Feldkamp her an pozisyon üretebilecek şekilde organize etmiş takımı, soldan sağdan adam kaçıyor, aralara toplar atılıyor, verkaçlara giriliyor.. Gol gelmemesi imkansız..

Ziya'nın bu futbol görüşüne ulaşabilse ancak kıyamet kopardı heralde.. Gole ihityacımız var ve tam o sırada Yattara çıkıyor Ceyhun giriyor.. Ama o vazgeçemediği 3 ön liberosuna dokunmuyor.. Ankaragücü çok katı defans yapmış da bilmem ne.. Sen tek forveti 4 kişinin arasına atarsan heralde katı olur. Çık bakayım 4 forvetle adamın karşısına defans mı kalıyor. Malesef korku içine işlemiş işi zor valla sevgili hocamızın. En çok pozisyona giren takımışız, Ziya fazla istatistiklere takılmış, bulutların üstünde uçmaya devam ediyor. Korkulan Trabzonspor'dan, korkan rakibe göre oynayan Trabzonspor'a! Vay be :(

poetricus
16.09.2007, 23:13
100 tane ziya üst üste eder..
hiç abartmadan söylüyorum..

gerçi 100 tane ziya etmek için çok büyük hoca olmaya gerek yok..

bu ziyanın küçüklüğünden geliyor..

Biyolojine kefilim ama matematikten sınıfta kaldın.
100*0=0 eder her zaman.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 23:14
100*0=0 eder her zaman.

ben bindelik dilime sığdırmaya çalışmıştım:D
çok acımasız çıktın abi:D

gerçi buna da şükür - olması da muhtemeldi:D

Egemen
16.09.2007, 23:15
100*0=0 eder her zaman.

çok ağır olmadımı hocam.

fizikten de biraz bahsedersek ne de olsa bi kütlesi var yani sıfır değil :D

Eren Uğur Ayar
16.09.2007, 23:16
Galatasaray transferleri yaptı meyvesini topluyor bizim işe yaramaz yönetim ne yaptıki ne bekliyor.Yazıklar olsun bizi mahfettiler.

poetricus
16.09.2007, 23:18
çok ağır olmadımı hocam.

fizikten de biraz bahsedersek ne de olsa bi kütlesi var yani sıfır değil :D

Herif tam bir deforme olmuş "Big Bang": Sıfır kütle, sonsuz ağırlık.
Yokse tersi miydi?
Sakın kimyayı karıştırmayalım; radyoaktif tepkime geçiriyorum bu adamın adını duyunca... Hay aksi yine adam dedim!
Ziya Doğan'ın kültür hayatımıza katkıları. Forum artık fen bilimleriyle meşgul olmaya başladı.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 23:21
Yokse tersi miydi?
Sakın kimyayı karıştırmayalım; radyoaktif tepkime geçiriyorum bu adamın adını duyunca... Hay aksi yine adam dedim!
Ziya Doğan'ın kültür hayatımıza katkıları. Forum artık fen bilimleriyle meşgul olmaya başladı.

sıfır hacim sonsuz yoğunluk..:D

tam uyar bu herife..

nokta kadar bile değeri olmadan, üzerimize haddinden fazla baskı yapıyor.

Mustafa
16.09.2007, 23:21
Yokse tersi miydi?

olayın felsefi yönü var ama mantalite iyi incelemek gerek :D

sena
16.09.2007, 23:24
Harikaydık bu akşam :alkış: !!!!!!!!!!

Egemen
16.09.2007, 23:25
Yokse tersi miydi?

hocam yoksa alim mi çıkarmaya çalışıyor bu ziyan denen yeni yaşam formu???

bizi TRABZONSPOR'dan soğutup kendimizi ilime bilime mi vermemizi istiyor acep??

Cem Balcı
16.09.2007, 23:26
ziya doğan istifaaa...

poetricus
16.09.2007, 23:26
hocam yoksa alim mi çıkarmaya çalışıyor bu ziyan denen yeni yaşam formu?
Bizi TRABZONSPOR'dan soğutup kendimizi ilime bilime mi vermemizi istiyor acep?
Mantalite havarileri duymasın! Bunu da ziya Doğan'ı savunmak için kullanırlar, hafazanallah!

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 23:27
Mantalite havarileri duymasın! Bunu da ziya Doğan'ı savunmak için kullanırlar, hafazanallah!

hiç şaşırmam...

Emre B.
16.09.2007, 23:27
hocam yoksa alim mi çıkarmaya çalışıyor bu ziyan denen yeni yaşam formu???

bizi TRABZONSPOR'dan soğutup kendimizi ilime bilime mi vermemizi istiyor acep??

Bizim mantalitemiz bilimle futbolun mükkemmel bir sentezi.

Egemen
16.09.2007, 23:28
Bizim mantalitemiz bilimle futbolun mükkemmel bir sentezi.

ama sağlam bir analizi olmayan sentez hiçbişeye yaramaz emre..

analistler ne diyor bakalım bi :D :D

eys_61
16.09.2007, 23:29
Beni futboldan bu kadar soğutmayı başarabilen insana saygı mı duymalıyım acaba diye düşünmekten alamıyorum bazen kendimi.Sen bunu hakediyorsun galiba Ziya Doğan.

atlantis
16.09.2007, 23:30
Bu yönetim kendisi inanıyormu şampiyon olacağımıza hiç sanmıyorum akıllarından neler geçiyor kimbilir...Kandırılıyoruz...ee şimdi gelde küfür etme yani...

Emre B.
16.09.2007, 23:31
ama sağlam bir analizi olmayan sentez hiçbişeye yaramaz emre..

analistler ne diyor bakalım bi :D :D

İstatistiklere göre 15 ile 30. dakikalar arasında lideriz.Son 10 dakikada en çok gol atan takım, 45-55 arası en az posizyon veren takımız.Daha nasıl sentez olsun?

TSelif
16.09.2007, 23:32
93 dakikada tek 1 pozisyon... İzlediğim en kötü takımdı. 1 puanı bile haketmedik :mad:

Cem Balcı
16.09.2007, 23:33
çok çalışmamız lazım çoooookkkk.....

Mehmet Fatih Yavuz
93 dakikada tek 1 pozisyon... İzlediğim en kötü takımdı. 1 puanı bile haketmedik :mad:

hoşgeldin dyecem ablacım ama..
böyle bir adamla, böyle bir takımla ne kadar hoş olabilir ki ...

yine de hoşgeldin.

Egemen

eba sen nerelersun :D:D hoşceldun

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 23:34
eba sen nerelersun :D:D hoşceldun

en iyisini yapıyor aslında..
biz burada kafayı yedik ...

uzak kalıp akıl sağlığını korumak lazım...

Emre B.
16.09.2007, 23:34

Abla gazetelere ilan vercektik.Ziya istifaaaaaa.

atlantis
16.09.2007, 23:35
şuan Telegol de ufakta olsa ersen martin olayını örnek verdiler...Bukadar amatörce işler yapılırmı diyor...Gökmen

Serdær
16.09.2007, 23:36
Maçı izLemedim( İyiki izLememişim ) Radyodan dinLedim.

Spikerin şu yorumu yeter benim için ;

1.Ligde oynanan futbol maçlarındaki En kötü maçlardan birisi veya biri.

Bu söz yeter !

yanbeyi61
Birileri puan kaybedince,azıcık sevinelim deriz.Ama nerede bizim takım taraftarını güldürmemeye yeminli sanki.
Güldürtseniz de ağlatsanız da peşinizi bırakmadığımızı biliyorsunuz.Bu güzelim ramazanda insanları çileden çıkarmayın bari,tuttuğumuz oroçlar boşa gitmesin....:alkış:

Cem Balcı
yaw sena yapma ne bravosu.... :-)

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 23:39
Maçı izLemedim( İyiki izLememişim ) Radyodan dinLedim.

Spikerin şu yorumu yeter benim için ;

1.Ligde oynanan futbol maçlarındaki En kötü maçlardan birisi veya biri.

Bu söz yeter !

ziya doğanın modern futbol dediği şeyin adı bu işte..

her zaman kötü futbol..

orucum da mekruha girdi...

Ali Yerlikaya
16.09.2007, 23:40
Trabzonsporun oyunculari bizimle resmen dalga gecti bizimle. 90 dakika sahada yürüdüler ve kazanmak icin hicbir olumlu hareketleri olmadi. Tamam herkes Ziya nin taktigine kiziyor ama istedigin taktigi oynat oyuncular kosmadiktan sonra basari gelmez. Insallah oyuncular uyarilir ve böyle bi rezil mac bi daha cikartmazlar. 1 tane kaleyi bulan sutumuz yok feci ezil olduk.
Hayirlisi insallah Manisa macinda sunu telafi ederiz.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 23:41
Trabzonsporun oyunculari bizimle resmen dalga gecti bizimle. 90 dakika sahada yürüdüler ve kazanmak icin hicbir olumlu hareketleri olmadi. Tamam herkes Ziya nin taktigine kiziyor ama istedigin taktigi oynat oyuncular kosmadiktan sonra basari gelmez. Insallah oyuncular uyarilir ve böyle bi rezil mac bi daha cikartmazlar. 1 tane kaleyi bulan sutumuz yok feci ezil olduk.
Hayirlisi insallah Manisa macinda sunu telafi ederiz.

at sahibine göre kişner..

yanbeyi61
16.09.2007, 23:42
Çileden çıkmamak için takıma sarılmak lazım...:AMMA çile ip yumağıdır.Bu ip yumağını birileri çekip bişeyler yapmaya çalışıyorlar ve olan yine taraftara olacak.yine taraftarın başına çorap örecekler:confused:

Ali Yerlikaya
16.09.2007, 23:46
at sahibine göre kişner..

Ziya Dogan i her zaman sadece kosan ve mücadele eden oyuncularlan kurdugu icin elestirmiyormuyuz.
Simdi ise Ziya Hocanin böyle oynattigini ima ediyoruz.

erol-61
16.09.2007, 23:46
şşşşşşşşş ne oluyo orda yahu atmaayın MUHTEŞEM HOCANIN aleyhinde mükemmel top oynadık

biz bu hoca yı ne doktorlar ne mühendisler istedied vermedik arasan bulamazsın bunları yönetimde dahil . BUNLAR TÜRLERİNİN SON ÖRNEKLERİ NESİLLERİ TÜKENİYO SADECE BUNLAR KALDI ONLARIDA BİZ KORUMAYA ALDIK

Emirhan Makul
16.09.2007, 23:48
ya hayal ya bunu anladım bugün bi bizim kadromuza bakın bi gs nin kadrosuna bakın ya yanında nile geçmez hem kalite olarak hem ruh olarak futbolcuları korkutan bi teknik adam yok gs de oynamssan kovulursun bizde oynaanda oynamassda takımdasın yeter artık yaa ben inamıyorum şampiyonluğun ş sini bile ağızlarına almasında artık 4.sırayıı hakediyorz ilerisi hak etmiyoruzz ileride gidemeyiz zaten kandırılıyoruz anlayın artık illaa ki 14. sıralara düşmeyi beklemeylim tepkiyi koyalım biz böyle mi taraftarız şimdi diyeceksiniz ki maçın heyecanıonda böyle konuyosun geçerrr değil arakdaşlarr

yaa ben haftaya manisa maçını düşünemiyorum yaa rezil rüsva olacağız ordaa bakında görünn yaa yeter artık

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 23:49
Ziya Dogan i her zaman sadece kosan ve mücadele eden oyuncularlan kurdugu icin elestirmiyormuyuz.
Simdi ise Ziya Hocanin böyle oynattigini ima ediyoruz.

karşında mücadele eden bir takım varsa senin mücadelen hiçbir işe yaramaz.
sadece koşmak atlara mahsus bir iş...

işin içine teknik katmazsan biraz eli yüzü düzgün bir takımın karşısında rezil olursun...

Ali Yerlikaya
16.09.2007, 23:53
karşında mücadele eden bir takım varsa senin mücadelen hiçbir işe yaramaz.
sadece koşmak atlara mahsus bir iş...

işin içine teknik katmazsan biraz eli yüzü düzgün bir takımın karşısında rezil olursun...

Bugün hic mücadele etmedilerki biraz olsun kossalardi bu maci mutlaka alirdi. Kimsenin kazanma arzusu yoktu bugün takimda neden sorarsan onu bende cok düsündün bu takimda yine biseyler rayinda gitmiyor herhalde. Büyük olasilikla secim propagandalari basladigindan herhalde.

yanbeyi61
16.09.2007, 23:53
Yere ayak basmalıyız,
Zamanı artık tartmalıyız.
Dünden çok
Bugunlerden ders almalıyız.

Dün şampiyonluk kovalıyorduk
Bu gun ise futbolcu.
Dun sabrımız vardı
Bugunse sabrımız ramazandı.

Emre B.
16.09.2007, 23:55
Herşey fizik mücadele değil.Maçı kazanman için topun kontrolünü alman, topu iyi kullanman lazım.Maalsef çıkarttığımız kadroda bu işi yapabilcek 3 oyuncu vardı.Oyuncu değişiklikleri de bu sayıyı etkilemedi.Gole ihtiyacımız varken forvet çıkartıp forvet aldık.

Balcklabel
Bu kötü futbolun temelinde TD'ün salak kadrosu temel oluşturmakla birlikte, futbolcuların şuursuz ve isteksiz oyunun altında süper ligdeki tüm futbolcuların izinliyken onların kampa götürülmesine yönelik bir tepkisi olduğunu ve eğer böyleyse bunda da haksız olmadıklarını düşünüyorum. Görünen o ki basiretsiz yönetimin yapamadığını futbolcular yapacak!!!

TSezgin61
Bugün hic mücadele etmedilerki biraz olsun kossalardi bu maci mutlaka alirdi. Kimsenin kazanma arzusu yoktu bugün takimda neden sorarsan onu bende cok düsündün bu takimda yine biseyler rayinda gitmiyor herhalde. Büyük olasilikla secim propagandalari basladigindan herhalde.

alakasi yok renkdas. bu takimda ruh zaten yoktu. artik yeni teknik direktör lazim bize. ziya doganla olmuyor iste zorla olaack hali yok. iyiye giden birsey olsa, tamam kabul. ama takim yerinde sayiyor, diger takimlarinda git gide oturdugunu düsünürsek, hicde iyi görünmüyor durumumuz. feldkampa bakin, gsye bakin..a.adam isi biliyor

Ayhan Yüksek
16.09.2007, 23:56
İnanılmaz rezil oynadık abartısız.tek atak yok organizasyon yok sadece ziyanın korkaklığı vardı bu adam kara bi bulut gibi çöktü üstümüze bi takım bukadar inançsız sistemsiz vurdumduymaz olamaz benim Trabzonsporum bu olamaz iki pas yapamayan pısırık alması gereken maçta rakibe baskı kuramayan hatta son dakkalarda çaresizleri oynayan,şu saatten sonra yönetimin aklını başına alıp bu adamı kovması lazım kendisi istifa etmiyor ziya kovulmalı ve Ersun Yenal gelmeli bence adam boşta ondan daha iyisinide bu zamanda bulamayacağımıza göre biçilmiş kaftan bizim için neyi bekliyor daha yönetim yenilgi serileride kar etmiyor sonumuz hayır olsun başladık puan kaybetme serilerine

Ali Yerlikaya
17.09.2007, 00:00
alakasi yok renkdas. bu takimda ruh zaten yoktu. artik yeni teknik direktör lazim bize. ziya doganla olmuyor iste zorla olaack hali yok. iyiye giden birsey olsa, tamam kabul. ama takim yerinde sayiyor, diger takimlarinda git gide oturdugunu düsünürsek, hicde iyi görünmüyor durumumuz. feldkampa bakin, gsye bakin..a.adam isi biliyor

Haklisin renktas ama buna bi care düsünmemiz lazim. Yoksa yine en kisa zamanda yukaridan kopbiliriz mazallah.
Yeni baskan ve antrenörlen bu sene ipi gögüsleyebiliriz. Ama ona oyuncularin inanmasi sart. Bugün onu cok aradik. Insallah haftaya daha istekli cikarlar maca.

Sefaenes
17.09.2007, 00:02
Allah dan maca bakmadin onun yerine Arabafuarina gittim oradaki hostesleri Takimi yönet desen bu ziyadan daha iyi takim cikartirlardi Yattara neden yedek oyuna almis anlamiyorum. Bu takimda Yattara öl+üs+ 11 de oynar ama kell bunu anlamiyor 3 hafta zaman sonra takim iyi olacak diyordu hadi milli aradaki 2 haftayi sildik
Kel ziya 2 haftan kaldi ya adam gibi oynat yada defolup git Allah askina

yanbeyi61
17.09.2007, 00:02
Arkadaşlar hepimizin isteği Trabzonsporu layık olduğu yerde görmek sanırım.
Evet sanırım değil hakikat bu.O zaman ne yapabiliriz.
Açılan başlıklarda da gördüğüm şu ki ne yönetimden ne teknik adamdan ne de futbolculardan memnunuz.
Bunu yönetim değişmiyor zaten koz onun elinde
Teknik heyetde gitmiyor.Futbolcular sa alacağı paraya bakıyor.Ne yapmalıyız peki
İşde burda devreye girecek olan seçim ya secimlede olmazsa ne olacak.
Asker değiliz ki silahlı darbe yapalım.
Taraftar ne yapabilir bu konu da
En buyu takım taraftarı toplayan yer olarak BMN ye duşen bu birliği Trabzonspor yararına kullanarak en zararsız şekilde buyuk bir protesto gösterisi hazırlamak.başka çözum var diyen buyursun.

TSezgin61
17.09.2007, 00:04
Haklisin renktas ama buna bi care düsünmemiz lazim. Yoksa yine en kisa zamanda yukaridan kopbiliriz mazallah.
Yeni baskan ve antrenörlen bu sene ipi gögüsleyebiliriz. Ama ona oyuncularin inanmasi sart. Bugün onu cok aradik. Insallah haftaya daha istekli cikarlar maca.

henüz 5. hafta oldugunu düsünürsek, simdi gelecek olan hirsli bir hocalya bu is olur. o hoca zaten masaya yumrugunu vurup " bu sene sampiyonluga inanmayanlar gitsin" dedigi an takim havaya girer. buda basin toplantisinda taraftarlara yansir. hersey mümnkün. ama suan bu sene kayiplar arasina girecek gibi.

gec olmadan...dedigim gibi daha 5. hafta

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 00:04
inanç denen şey ..
önce hoca inanacak...

hocanın büyüklüğüne inanmadığı, farkına varmadığı, buna göre demeçler verip, buna göre kadrolar oluşturduğu bir yerde ben futbolcuların inanmasına şaşırırım zaten..

hocaya rağmen hiçbirşey olmaz.

steelturkTS
17.09.2007, 00:05
TAKIMDA herkes kendinden habersiz oynuyo.kendi takımımız ama bu kadar da kötü oynanmazki hep eleştiriyoruz destek verelim diyoruz. veriyoruz da ama karşılık gelmiyo takımdan.suç kimde teknik heyette mi oyuncularda mı,yönetimde mi yoksa taraftar olarak bizde mi?bir türlü istikrar yakalayamadık.takımda ruh yok.ruhu verecek bir allahın kulu da yok.

yanbeyi61
17.09.2007, 00:06
Geç olmadan evet geç kalmadan birşeyler yapılmalı.:alkış:

TSezgin61
17.09.2007, 00:07
bu saatten sonra destek bitmistir. bu sene sampiyonlugu birakin kupa bile olmayacak böyle giderse....

birseyler yapilmali...zaman gecmeden, aslinda gec bile oldu

zanoylu
17.09.2007, 00:09
Yattara neden yedek oyuna almis anlamiyorum. Bu takimda Yattara öl+üs+ 11 de oynar ama kell bunu anlamiyor

Ziyanın Yattaranın memleketten döndüğünden habarı yoğmuş.:D

Volkan Albayrak
17.09.2007, 00:11
bu jabiyi ziya aldırmadımı allah aşkına bu adam manyadı ii ce kafayı yedi

steelturkTS
17.09.2007, 00:13
benim görüşüm bu mevcut kadranun başına kim gelirse gelsin teknik heyet olarak hiç birşey değişmez.kadromuz o kadar iyi değil

karaagac61
17.09.2007, 00:14
ne denir bu futbola bilmiyorum ki, resmen ağladım maçı izlerken, bu kadar berbat futbol oynanır (şansa falan bir gol bulup galip gelsek de aynı şeyleri yazacaktım). Yönetim; Trabzonsporumuzu her anlamda bitirmekle, küçültmekle meşgul, ziya doğan; takım futbol oynamasın diye elinden geleni yapıyor, futbolcular; sizlerdende hiç bir beklentim yok artık, bugün o sahada sadece yürüdünüz, bitsede gitsek modundaydınız...
Yönetim, ziya ve futbolcular hepinizden utanıyorum, hiçbiriniz yakışmıyorsunuz Trabzonsporuma...
ne denebilir ki başka dostum

yanbeyi61
17.09.2007, 00:17
ne denir bu futbola bilmiyorum ki, resmen ağladım maçı izlerken, bu kadar berbat futbol oynanır (şansa falan bir gol bulup galip gelsek de aynı şeyleri yazacaktım). Yönetim; Trabzonsporumuzu her anlamda bitirmekle, küçültmekle meşgul, ziya doğan; takım futbol oynamasın diye elinden geleni yapıyor, futbolcular; sizlerdende hiç bir beklentim yok artık, bugün o sahada sadece yürüdünüz, bitsede gitsek modundaydınız...
Yönetim, ziya ve futbolcular hepinizden utanıyorum, hiçbiriniz yakışmıyorsunuz Trabzonsporuma...

gereken söylenmişdir Allah razı olsun

oguzkoc
17.09.2007, 00:51
geçen sene bu forumun aktif üyelerinin neredeyse yarısı ankaragücünün stoperi emre için yırtınıp durdu. bir maçlık adam diyenlerde çıktı aramızda fakat emre bugün bir kez daha kanıtladı ne olduğunu. tolgayı alan bu yönetim emreyi alsaydı onun yerine daha güzel olmayacakmıydı? bu sene sonunda koşacaklar peşinden ama iş işten çoktan geçmiş, emre milyon dolarlık futbolcu olmuş olacak... ha bu arada sayın terim, servet ve hatta hala inatla oynattığın emre aşık yerine bide bi çocuğu denesen? nasıl olur?

Selçuk Baki
17.09.2007, 01:01
insanda azıcık utanma duygusu olur yahu.. bu ne biçim bi insan.. nasıl yüzsüzce hala orada durabiliyor... Offf.. oFFF... sabır sabır da nereye kadar....

Selçuk Demircioğlu
17.09.2007, 01:08
ne diyebilirim ki...hüsran hüsran hüsran..bu sistem de nasıl gol atmayı düşünüyor hocamız anlamıyorum..adamlar bir nonda diye herif getiriyolar ilk maçın da 2 tane sallıyor..bizimkiler de jun gibi golcü adamı koymuyorda tolgayı çıkarıp risp i yerine koyuyor..ben 1 puan istemiyorum hocam 3 puandan gerisi yalan bana..

Mustafa
17.09.2007, 01:09
jun da başımıza kahraman oldu cıktı

Selçuk Demircioğlu
17.09.2007, 01:17
bakın kayseri de yenildi ama çatır çatır futbol oynadı..ben böyle yenilgiler istiyorum hocam böyle beraberlikler değil..anla artık...

Erkin
17.09.2007, 01:24
Her hezimetin sonunda aynı şeyleri söylemekten bıktık ama yukarıda arkadaşın da yazdığı gibi Trabzonspor'u her alanda küçültmeye and içmiş bir yönetim ve oyun sistemini korku üzerine kurarak, eski TS'un aksine rakibin çekindiği değil rakipten korkan bir sistem kuran bir hoca oldukça ne desek boş.. Ve malesef böyle sürüp gidecek..

hasancolak
17.09.2007, 01:27
ziya doğanin kapasıtesı bukadar nıye kiziyosunuzki adama ben bile bu adamdan daha iyi yonetirim bu takimı adamın gole ihtiyaci var sen umutu cikariyon ergunu aliyon ne anladık ama suc sende degil senı orda tutan yonetimde

celilmuhcu
17.09.2007, 01:30
yok arkadaş yok ne kadar yazsakda bu çilebitmeyecek

Harun-61
17.09.2007, 01:44
Takim 1 hafta boyunca Bolu'da kamp yapmi$, Hoca diyorki cok iyi degerlendirdik...hahah haha haahahah!!!
yuhhh sana Ziya Hoca yuhhh...Erdin 87. dakkada" ben bittim" diyor, nerde kondisyon, nerde kamp ???

igrenc ötesi bir macdi...Amatör Küme maclari kesin daha heyecanli gecer...

0 pozisyon, 0 heyecan ???

yaziklar olsun !!!

Cabri61
17.09.2007, 02:07
valencia taraftarı hocayı protesto için maçta beyaz mendil salladılar
acaba bizim taraftarımızda böyle bir şey yapabilir mi?

Misina
17.09.2007, 02:12
pozisyonsuz 90 dakika izledik.Kendi sahanda tek forvetle maça başlıyorsun gol atmak gereken dakikalarda risk alıp forvet sayısını artırmak yerine tek forveti dışarı alıp onun yerine bir forvet koyup tek forvetle maça devam etmek.aklım almıyor.

h@msi61
17.09.2007, 02:27
valencia taraftarı hocayı protesto için maçta beyaz mendil salladılar
acaba bizim taraftarımızda böyle bir şey yapabilir mi?

bizim taraftar maca gidene kadar ziya takimi iddiasiz hale getirecektir...

AKSOY_61
17.09.2007, 02:32
bu sene yine 4. lüğe oynucaz.
ne zaman biticek bu hasret ya

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 02:34
bu sene yine 4. lüğe oynucaz.
ne zaman biticek bu hasret ya

korkarım 4. lüğe de oynayamayız...

Selçuk Demircioğlu
17.09.2007, 02:36
bu takımı bu hale getiren kimse acaba rahat uyuyabiliyor mu...ben uyuyamıyorum arkadaş..insan sevdiğini kötü yolda olduğunu görse uyuyabilir mi...

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 02:37
bu takımı bu hale getiren kimse acaba rahat uyuyabiliyor mu...ben uyuyamıyorum arkadaş..insan sevdiğini kötü yolda olduğunu görse uyuyabilir mi...

takımın değil de kendi menfaatlerini önde tutanlar yönettiği sürece merak etme...
horul horul horulduyorlardır.

AKSOY_61
17.09.2007, 02:42
korkarım 4. lüğe de oynayamayız...

evet bu futbolla o da zor.gerçi geçen sezonda çok dandik top oynuyoduk 4. olmuştuk.
bunda kayserininde rolü vardı tabiki.

takımda değişen hiçbişey yok alınan vasat futbolcular dışında
ziya aynı ziya, yönetim aynı yönetim.
beceriksizler topluluğu..:mad::mad:

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 02:45
dediğin gibi kayserinin son 6-7 haftada yaptığı aptallıklar olmasa biz 5. likte otururduk..
keşke öyle olsaydı..

intertoto rezilliğini yaşamazdık.

bu sene kayserinin yanına sivası ankaragücünü falan da ekle...
bunlar iyi takımlar..
takım oyunu oynuyorlar..
kişisel becerilere mahkum takımız biz..

takım oyunu oynayanlar her zaman bizden 1 adım önde.

Haluk Ongan
17.09.2007, 02:48
Hayatımda ilk defa gol yememiz için dua ettim belki yenilirsek gider yönetim ve ziya diye isterseniz ayıplayabilirsiniz ama yemin ederim dua ettim bu adamdan kurtulmak için.Hayatımda izlediğim en iğrenç ve en kötü maçtı kaleyi bulan şutumuz yok biz hala şampiyonluktan bahsedioruz.Serkan orta sahaya alındı sağ bek oynuyor.Ayman yine takımın en kilit bölgesinde.Ceyhun umursamaz oynuyor.Umut dökülüyor.Tek çabalayan bizim hep eleştirdiğimiz keçeli.Bide belirtiyim ben Yattaranın yerinde olsam çeker giderim.Hüseyin,ayman,celo,keçelinin direk oynadığı takımda Yattaranın yedek kalmasını bana kimse izah edemez.Adamın ölüsü bu takımda ilk 11 O-Y-N-A-R.Koyarsın sahaya bişey yapamazsa çıkarırsın.Ergini de gördük top kontrol edemiyo yani tepeden tırnağa dökülen bir takım.Hocamız araı çok iyi değerlendirdik diyo erdinç 88.dakikada bittim dio nası iyi değerlendirdiğimiz belli.Hepimiz bütün maçları izliyoruz ligin açık ara en kötü oynayan takımıyız.Bizim kadar kötü bir tek ankaraspor var.Sorunlar saymakla bitmiyor ve sizin aranızda hala şampiyonluğa hatta ilk 4e inanan varsa boşuna umutlanmasın.Çok sevdiim bi atasözü vardır.Kılavuzu karga olanın burnu b.ktan çıkmazmış.Kalın sağlıcakla haftaya ne mi olur? Gol atamayız orası kesin yemezsek 1 puan alırız ziya da çıkar henüz yenilmeyen takımız der,bu devran da böyle gider.Stepanov Portoda Marce Wolfsburgda haftanın karmasına girmeye bizde çile çekmeye devam ederiz.Saygılar

AKSOY_61
17.09.2007, 02:52
dediğin gibi kayserinin son 6-7 haftada yaptığı aptallıklar olmasa biz 5. likte otururduk..
keşke öyle olsaydı..

intertoto rezilliğini yaşamazdık.

bu sene kayserinin yanına sivası ankaragücünü falan da ekle...
bunlar iyi takımlar..
takım oyunu oynuyorlar..
kişisel becerilere mahkum takımız biz..

takım oyunu oynayanlar her zaman bizden 1 adım önde.

katılıyorum.yattara ceyhun ve gökdenizin ayağına bakıcaz artık.
onlar yoksa sahada trabzonda yok.
şu gayseye bakıyorumda en uyuz olduğum takım ama kadrosuna ve teknik adamına baktığımda
resmen imreniyorum ya
bide bizimkilere bakıyorum futbolucular dışında hepsi hiçbir işe yaramazlar.
ha varlar ha yoklar.

Fanatik28
17.09.2007, 03:18
Yazik!!! Hala bu paranoyak kisiligin istifa etmesini bekliyorsunuz ya!!! Bu adama saglam bir dayak atmak gerek. Ancak o zaman kurtuluruz.

Su macta gol atamiyoruz, bari bir gol yiyelimde, Kel bir ofans oyuncusu alsin diye dua eder oldum. Maci ancak bu sekilde kazanabilecegimizi, daha da önemlisi biraz da atak bir futbol görebilecegimi düsünüyordum.

GolaMTuRi
17.09.2007, 03:25
maci izlemedim ve burda yazilanlara gore yine dokulmusuz..zaten uzun bir suredir trabzonsporu takip etmeyi biraktim..ne tv ne canli nede birsey...herhangi bir kanalda haberlerimize rastladimmi kanali degistiriyorum,gaztedeki haberlerimizide hemen okumadan atliyorum...sadece arasira foruma bakarim o kadar..sizde deneyin rahat edersiniz.olan bizim saglimiza oluyor ve bos yere gunaha giriyoruz bu ucubeler sayesinde..bu takimda gokdeniz,ceyhun,yattara disinda adam yok...ziya keli zaten birini oynatmiyor,geriye kaliyor iki kisi..ceyhun-gokdeniz gununde olursa sansa belki mac aliriz o kadar..ama futbol 11 kisiyle oynaniyor iste..2-11 veyahut 3-11 nereye kadar mucadele edebilirsinki...
sene basinda diyordum siradan anadolu takimi olduk diye, allah askina mevcut kadronun ve mevcut zihniyetin ne farki var diger anadolu klupleriyle..

poetricus
17.09.2007, 03:27
Valencia taraftarları hocayı protesto için maçta beyaz mendil salladılar.
Acaba bizim taraftarımız da böyle bir şey yapabilir mi?
Yapmasına yapar da protestoyu sevgi gösterisi olarak algılayan adam acaba beyaz mendili ne olarak anlar?
En iyisi sahamızda oynanacak ilk maça kırmızı pelerinlerle gidelim; belki öfkelenir...

Emiroğlu
17.09.2007, 04:26
rakibin defansi iyimis, fizik olarak gucluymus ve cikmamislar. bizim forvetler sabit kalmis gezmemisler. her turlu varyasyonu denemisiz de olmamis. ziya dogan boyle diyor. kornerlerde bile 4 defans 2 forvetin basinda duruyormus. sanki 10 tane korner attik, ayrica kornerlerde neden sadece 2 adamin icerde demezler mi sana. 3 lu savunmayi ovmeye basladi, bu bir kabus olmali gercekten. ziya oynadigimiz futbolu yeterince cag disi bulmuyor demek, iyice bir gerilere goturme cabasinda bizi...

Oovvv ! Bunlar ilerisi için birer yatırım.Yeni bir kadro stili doğuyor !
1 (kaleci)
1 1 1 ( 3'lü defans)
1111
1 1 (ceyhun gökdeniz)
1 (umut)

1'ler bilin bakalım hangi mevki ve kaç adet ? Kendimizi alıştırmamız lazım...

Hüseyin,serkan,ayman,keçelinho(hasan)..olabilir mi ?

Eğer bu zati erdur kişinin gönlünden geçen kadro bu değilse,bende ziyacıyım ulen bundan sonra.

Emiroğlu
17.09.2007, 04:27
Normal sonuç... Tahmin yarışmasında beklentimin beraberlik olduğunu yazmıştım. Sadece 0 şutla maçı tamamlayacağımıza ben dahi pek ihtimal veremezdim. Alışmak lazım...

Forza ZD, forza istikrar. Bizim kafamız basmaz bu işlere. Futbol bu, herkes işine bakıyor işte... İçine ettiğimin istatistiklerine göre hiç de fena gitmiyoruz.

Ya seninle bi tanışamadıkya...

Bu arada 10 günlük Trabzon tatilimden bugün döndüm.Bir gözlemi mi anlatmak istiyorum yeri tam burası olmasada...Bu geçen hafta bursa maçı ve özellikle de patlayan ersen olayı özellikle bu gözleme neden oldu.Aklı başında her insan gibi Hepimiz biliyoruz büyük rezillik.Trabzonda ki esnafın,annemin babamın,arkadaş çevremiz,bir alt jenerasyon olan kardeşlerimin,komşularımın,mahallemizin bakkalının ve dolmuş şoförlerinin vs vs... görüşleri tepkileri ne mi ?

0 !

Kimsenin umurunda değil.Kimse artık sinirlenmiyor bile.Hatta ve hatta kimse öyle bir olayın farkında bile değil.Herkese ilk ben anlatıyorum.Bir sinirler lafa giriyorum anlatıyorum anlatıyorum bir sürü heyecanlı heyecanlı,karşılığında aldığım yorumların hepsi aynı :
gülerekten " Ya Trabzonspor işte..."

Çok üzüldüm çok...Şehirden bütün umudumu yitirmiş durumdayım ! Sanki kendimi bir kayseride sivasta antepte hissettim.arkadaşlarım abilerim kardeşlerim kimsenin haberi bile yok ! Haberi verdiklerim kimse beni sallamadı bile ! Üzerinde 20 sn bile konuşulmadı !

O kadar bizim hasta paranoyak antrenör ve adam(!) bozuntusunun yaptıklarına,yönetim kelimesinden bihaber zavallıların yaptıklarına rağmen yıkılmadım,bu Trabzona gittiğimde gerçekten yıkıldım.Halkımın beni hiç bu kadar üzdüğünü hatırlamıyorum !

28TS61
17.09.2007, 06:38
mahalle macindan beter macti
insan kaleye bi sut cekemezmi
hicmi organize oynanmaz
bam gum tenis deki gibi topa vurdur ancak
maci izlerken uykum geldi gercekten

kalavara
17.09.2007, 06:55
benim görüşüm bu mevcut kadranun başına kim gelirse gelsin teknik heyet olarak hiç birşey değişmez.kadromuz o kadar iyi değil
valla kesinlikle doğru.elimizde fatih, symek ve iyi bir yattara varken bile ikinci olabildik.şimdi şampiyonluk bekliyoruz. bu kadrodan.hem yönetimin hem de zd nin kredisi çoktan bitmiştir de haberleri yok.

Faik Yılmaz
17.09.2007, 08:19
Rizespor Fenerbahçe karşısına üstelik deplasmanda çift forvetle çıkıyor.... istediği sonucu yani beraberliği alıyor....

Anakaragücü Türkiyenin en zor deplasmanlarından birinde çift forvetle oynuyor ( bebbe , ahmet dursun ) bizse tek forvetle oynuyoruz..... bu kadar ezik bu kadar korkak bi anlayışla sahaya çıktıktan sonra neden acaba yenemedik diyoruz.....

Dünki maçt aoynadığımız şeyin adı futbolsa ingilterede çelik çomak oynuyorlar demektir....

ibzolist
17.09.2007, 08:28
özlenen ve beklenen trabzonsporun geri dönüşü yönetim ve ziya doğan hakkındaki görüşlerimi pekiştirmiş , kişilikleriyle ilgili niyetlerimi körüklemiştir,,,

albayrak .........

yakuphoca
17.09.2007, 09:13
ben hayatımda böyle iğrenç bir maç seyretmedim..

Barış BAKIRTAŞ
17.09.2007, 09:19
Mübarek günlerde insanı günaha sokuyorlar. Kadroya bakıyorum birde arada bir tvnin gösterdiği ziya doğana.. Sonra oruç filan kalmıyor..Hani nerde şu artis artis istifa ediyorum tripleriyle Trabzonsporu bırakıp giden ziya doğan. Kendini bir anda dünyanın en iyi teknik direktörü zanneden şahıs. Gözümüzün içine bakarak bizle alay eder gibi yalan söyleyen şahsiyet. Biraz gururu şerefi haysiyeti varsa istifa eder gider..Geçen seneden beri bu takıma ne katmış ? Katmayı bırakın alıp getirmiş. Çıkıyor gazetelere tvlere yıldız oyuncularla problemim olduğunu nerden çıkartıyorsunuz hücum futbol oynatıyorum diyor. Hoca kendi sahanda ankaragücü ile oynadığın kadroda 3 tane gol bolgesinde iş yapacak adam vardı. Umut, Gökdeniz, Ceyhun.. geriye kalan 8 kişi gol yememeyi düşünüyordu.. Celalleddin son 10 maçta yaptığı olumlu hareketler nelerdir birisi bana söylesin.. Bir tane savunmadan top çıkarmışmı bir tane adam akıllı doğru düzgün pas atmışmı. Torpilli adamlar takımı olduk resmen ya. Yaz yaz bitmez vallahi mahfettiler psikolojimizi bozdular resmen..

Faik Yılmaz
17.09.2007, 09:20
ben hayatımda böyle iğrenç bir maç seyretmedim..

Dün maçmı oynadık :eek: yada yaptığımız şeyin adı futbolmuydu.. hiç sanmıyorum....

cIlgInIm
17.09.2007, 09:23
tek şanssızlıgımız yenilemiyoruz kahretsin .. Acilen 3 4 maç kaybetmemiz lazım arkadaşlar aralık ayını beklmekle bu iş olmazz .. bu yönetim bu adamı başka göndermez.. Trabzonspor hocası cıkıyor ve mac sonrası macın hakkı beraberlikti diyor.. cıkıp bi yönetici bu adama diyemiyormu senin hedefin ne ne beraberliği bereaberlik içinmi cıktın maca .. forvet cıkarıyoruz oyundan .. bekliyoruz ankragucu son dakialarda üzerimize gelsn kontradan gol atalım kendi sahamızda Allahım sen koru bizi yarabbi ..

Erbay
17.09.2007, 09:31
Trabzonspor kendi evinde bir tane isabetli şut çekemiyorsa maçın analizini falan yapmaya gerek yok.

littlebighorn
17.09.2007, 09:58
Ya seninle bi tanışamadıkya...

Bu arada 10 günlük Trabzon tatilimden bugün döndüm.Bir gözlemi mi anlatmak istiyorum yeri tam burası olmasada...Bu geçen hafta bursa maçı ve özellikle de patlayan ersen olayı özellikle bu gözleme neden oldu.Aklı başında her insan gibi Hepimiz biliyoruz büyük rezillik.Trabzonda ki esnafın,annemin babamın,arkadaş çevremiz,bir alt jenerasyon olan kardeşlerimin,komşularımın,mahallemizin bakkalının ve dolmuş şoförlerinin vs vs... görüşleri tepkileri ne mi ?

0 !

Kimsenin umurunda değil.Kimse artık sinirlenmiyor bile.Hatta ve hatta kimse öyle bir olayın farkında bile değil.Herkese ilk ben anlatıyorum.Bir sinirler lafa giriyorum anlatıyorum anlatıyorum bir sürü heyecanlı heyecanlı,karşılığında aldığım yorumların hepsi aynı :
gülerekten " Ya Trabzonspor işte..."

Çok üzüldüm çok...Şehirden bütün umudumu yitirmiş durumdayım ! Sanki kendimi bir kayseride sivasta antepte hissettim.arkadaşlarım abilerim kardeşlerim kimsenin haberi bile yok ! Haberi verdiklerim kimse beni sallamadı bile ! Üzerinde 20 sn bile konuşulmadı !

O kadar bizim hasta paranoyak antrenör ve adam(!) bozuntusunun yaptıklarına,yönetim kelimesinden bihaber zavallıların yaptıklarına rağmen yıkılmadım,bu Trabzona gittiğimde gerçekten yıkıldım.Halkımın beni hiç bu kadar üzdüğünü hatırlamıyorum !
Zaten amaç buydu.... Başardılar işte.... Kendilerince dikensiz gül bahçesini yarattılar....

Aralıkta yine seçtirilerse de şaşırmayın....

TheRapZoNe
17.09.2007, 10:03
Ankaragucune karsi bile korkak oynatan teknik adam
Birakin gol atmayi ;futbol adina sahada hic bir sey yapamayan futbolcular..

yakuphoca
17.09.2007, 10:04
Kendimden örnek vereyim.
Bundan birkaç yıl önce Trabzonspor'un maçını seyrederken küfrediyordum.. Ama şimdi seyrederken gülüyorum.. Bu iyimi yoksa kötü bir gelişmemi bilemiyorum..

kudu_61
17.09.2007, 10:05
Yıllardır zevkle izlediğim Trabzonspor maçlarından artık sıkılır heyecan alamaz oldum kendimi bildim bileli maçlarını kaçırmadığım Trabzonspor maçlarına artık zorla istemeye istemeye gider oldum bu kadar aciz futbol oynanamaz bu kadar rezil bu kadar sıkıcı bir maç olamaz trabzonspor değil pas yapmak rakip kaleye gitmeyi bile düşünmüyor ceyhun isterse oynuyor istemezse oynamıyor umut ne yapsın rakipler belli şifreyi çoktan çözmüş ceyhun ile gökdenizi 11 futbolcu ile bağlayan takım Trabzondan çok rahat puan alır varyasyon deneyebileceğimiz kimse yok elde hep yeteneksizler var en gayretlisi de yetersiz olsa bile keçeli cello yok serkan yok erdincin tolganın hiç bir faydası yok hüseyin ile aymanın zerre kadar hücuma katkıları yok hocanın müdahaleleri tamamen saçmalık neymiş efendim 3-5-2 ye dönmüş kim ile umutu çıkarıp ergini alarak ceyhunu çıkarıp yattara yı alarak sol açığa celloyu sağ açığa serkanı koyarak REZİL HOCA BİZ ARTIK KÖTÜ DE OLSA KİKİYİ YUSUFU İZLEMEK İSTİYORUZ DEFOL GİT ARTIK bu takımı bu kadar zamanrdır hazırlayamadın hala saçmalıyorsun bıktık artık senden......

Varlıbaş61
17.09.2007, 10:05
Rizespor Fenerbahçe karşısına üstelik deplasmanda çift forvetle çıkıyor.... istediği sonucu yani beraberliği alıyor....

Anakaragücü Türkiyenin en zor deplasmanlarından birinde çift forvetle oynuyor ( bebbe , ahmet dursun ) bizse tek forvetle oynuyoruz..... bu kadar ezik bu kadar korkak bi anlayışla sahaya çıktıktan sonra neden acaba yenemedik diyoruz.....

Dünki maçt aoynadığımız şeyin adı futbolsa ingilterede çelik çomak oynuyorlar demektir....

en zor deplasman derken????
eskiden di hocam o...
şimdi elini kolunu sallayan hapsediyo bizi sahamıza....bu kel oldukça 2 forwet de oynar 5 forwet de oynar rakip takım...

Faik Yılmaz
17.09.2007, 10:17
Reklam gibi olmasın ama hafta sonu İngiltere liginin maçlarını bi kanal veriyor. Şifresiz olarak Trabzonsporun maçlarını izleyecek yerde Asyon Viila - Wigan Atletic maçını izleyelim daha iyi. sıradan premier ligi takımları bile teknik 90 dakika koşan mücadeleci bir futbol sergiliyor.....

O ligi izledikten sonra Trabzonun maçını izledim. Köfte yedikten sonra ekşimiş çorba yemiş gibi oldum....

futbolumuz rezelet tek keklime ile mahalle takımları gibi.....

KALEYİ TUTAN İLK ŞUTUMUZ DAKİKA 85. TEgeldi. SADECE BU İSTATİSTİK BİLE NE KADAR KÖTÜ OLDUĞUMUZU ANLATIYOR

Erkut Ay
17.09.2007, 10:34
bunlar ne kampı yaptı 15 gündür kampın faydasını bırak topa vuramaz olmuş adamlar..........

aysegul61
17.09.2007, 10:47
...................................(yorumsuz)

Mehdi
17.09.2007, 10:49
Geçen sezon kendi evimizde yenildiğimiz takımdan 1 puan aldık.Azcık yüzünüz gülsün yahu.

İslam Sezer
17.09.2007, 10:53
Trabzonspor ruhu komada,bu maç bunu teyit etti.kendi sahasında tek forvetle oynayıp,kısır,sıfır bir futbolla ölü bir Trabzonspor.yazık oluyor gerçekten.Birileri dur demeli bu gidişe....

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 10:57
Geçen sezon kendi evimizde yenildiğimiz takımdan 1 puan aldık.Azcık yüzünüz gülsün yahu.

dur zaten sinirim tepemde, oruç başıma vurmuş..

ziyanın yapmaya çlıştığı şey de bu..

maçtan sonra yaptığı açıklamaya bak.. 1 puan iyiymiş..

ne diyorsun rezil kepaze herif..
ar damarı çatlamış ...
yüzsüzlüğü sınırları aşmış.

açıklamaya bak..

günahı vebali boynuna rezil herif..
ne orucumda sevap bıraktın ne bişe..

Faik Yılmaz
17.09.2007, 10:57
siz bu takımı 4-5 hafta sonra görün....... :)

Erkut Ay
17.09.2007, 10:59
türkiye liginde başarı çok kolay..:)
şair...capello ziya

Emre B.
17.09.2007, 11:00
İlk 3 haftada şampiyon olduk daha ne istiyosunuz?

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 11:02
boş istatistiklerini saysın boş herif..
sinirden yemek yiyemedim sahurda..
3 tane hurmayla gün geçireceğiz.

bulunduğu yerin ne olduğunu bilmeyen boş bi adam yüzünden girdiğimiz hallere bak.

Mehdi
17.09.2007, 11:03
1

Geçen sezon kendi evimizde yenildiğimiz takımdan 1 puan aldık.

2

İlk 3 haftada şampiyon olduk

Budur işte.:)

Z.D.

Bahanesi bol.

Faik Yılmaz
17.09.2007, 11:07
şimdi ilk 3 haftada en iyi takım biziz...

bu takımı 4-5 hafta sonra görün gibi saçmalıklarla devam edecek koınuşmaya

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 11:08
4-5 hafta sonunda kesin kez ikinci yarının başını hedef gösterecek...

muktedir olmayan müddet ister dururmuş...

Emre B.
17.09.2007, 11:11
4-5 hafta sonunda kesin kez ikinci yarının başını hedef gösterecek...

muktedir olmayan müddet ister dururmuş...

Hatta defanstaki eksikliklerden yakınıp en az 3 adam istiycek.Bu adamalrda defans veya ön libero yani mantaliteye uygun adamlar olcak.

Faik Yılmaz
17.09.2007, 11:17
adamda bahane çok....

istediğim adamlar alınmadı ( nbir yanda kadro yerlidir der bi yanda öyle der)

takımın zamana ihtiyacı var der.....

futbolcular oruçluydu ondan yenildik der......

hava yağmurluydu zeimn kötüydü ( sanki rakip başka yerde oynuyormuş gibi)

velhasıl kendi haricinde herkese kusur bulur zaman ister durur taki onu hakettiği yere gönderene kadar ( g. hane doğan spor)

S.DEMİRCİ
17.09.2007, 11:20
defanstaki adamlarla sezon başından beri beraber çalışamadık diyor... gelde çıldırma.... bu herife biri maçı kazanmak için gol atmamız gerkiyor diye söylesin... ben buradan söylersem biraz ağır kaçacak...

Travelair
17.09.2007, 11:24
- Oyle demeyin. Bugun feybe de uç-beş-ıiki'ye dondu. Maçımız cumartesi olsa ilk ben getirecektim Turkıiye'ye bu sistemi. Kısmet değilmiş...
- Öyle hocam öyle. Sen aldırma birkaç kendini bilmeze. Biz senin arkandayız. Aralık'a kadar destek??
- :eek:

murseltaskin
17.09.2007, 11:25
galatasaray caruscaya şans verdi gol attı.sende jun a şans versene.gole ihityacımız var umutu çıkarıp ergini alıyorsun.çift forvet yapacağına tek forvette ısrar ediyorsun.

Badaloğlu
17.09.2007, 11:27
Yahu bu adama biri çıkıp 1 hafta Gerede'de ne yaptığını sorsun!Kondisyon diye diye sıyıracak balataları...Kafayı yedirecek bana yahu hala daha takımın zamana ihtiyacı var demekte ne oluyor!!!Gerede'de ne yaptınız?yyiyip içip yan gelip yattınız öyle mi?Nasıl olsa Trabzonspor kulübübu bu ahmak paraları kasadan ödüyor...Utanmaz insan...

Çek git yaaa,nedir senden çektiğimiz?Ama az kaldı aha Aralık'da öyle bir tokat yiyeceksin ki aklın başından gidecek.Beklede gör...

Erkut Ay
17.09.2007, 11:29
capello ziya şener şen futbolcular hababam ne olacak izci kampına dönüştürmüşlerdir orayı...........

Travelair
17.09.2007, 11:33
'1 puan normal'

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_2992_Z%C4%B0YA-DOGAN70280.jpgZiya Doğan, Ankaragücü karşısında bekledikleri oyunu ortaya koyamadıklarını söyledi.
17.9.2007

Ziya Doğan maçtan sonra yaptığı açıklamada bekledikleri oyunu ortaya koyamadıklarını söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Gol yollarında etkisizdik. Rakip hata yapmadı. Defansımızı zor duruma düşürdüler. Maçın hakkı beraberlikti. Rakip forvetler bizi çok zorluyor. Savunmadaki oyuncularım, takıma sezon başı ve daha sonrasında katıldıkları için tam olarak hazır değiller. 3 puan istiyorduk ama 1 puan normal bu şartlarda. Golü erken bulsaydık, rakip açılacaktı ama bunu başaramadık“ dedi.

‘İyi olan bizdik’
MKE Ankaragücü teknik direktörü Hans Peter Briegel takımının oyunundan memnun olduğunu söyledi. Alman çalıştırıcı, “Maçtan önce 1 puanı hedefliyorduk. Ama maçın sonucuna baktığınızda 3 puan da alabilirdik. Çünkü oyuncularım çok güzel mücadele etti. Çok sayıda gol pozisyonu bulduk. Trabzonspor ise sadece ikinci yarının başında bir gol pozisyonu yakaladı. Kalecimize iş düşmedi. Savunmada sağlam bastık, ileride de iyi oynayıp pozisyonlar bulduk. Takımın oyunundan memnunum. Trabzonspor kötü oynamadı, biz iyi oynadık” dedi.

Sen rakibin hata yapmasını beklersen, 1 puanı bu camiaya ve kendine normal görürsen, 1 puan için gelen rakibin 3 puan için ağzı sulanırsa, Trabzonspor gibi bir takımı sadece 1 pozisyona sokabilirsen, kalecisi hareketsizlikten üşütüp hasta olursa,
ve rakip teknik direktöre "Trabzonspor kötü oynamadı ama biz iyiydik" dedirtiyorsan, o normal dediğin sonuçları git başka takımlarda al

Faik Yılmaz
17.09.2007, 11:39
Bir daha bu yönetime oy verecek gerçek Trabzonsporlular varmıdır acaba çok merak ediyorum....

Mehdi
Buyur işte.Ben boşuna söylemiyorum.Geçen sezon yenildiğimiz takımdan 1 puan kapmak ne kadar gurur vericidir bilir misiniz?

Yaşa sen Ziya.

Mustafa AYDIN
İyiki izlememişim,bunların yüzünden orucu riske atmaya değmez,bunları izleyen anca küfür eder..

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 11:51
şu maçta trabzonspor kötü oynamadı diyecek bir adamın ruh hastası olduğu tescillenmiş oluyor..

pozisyon bulamadan iyi oynamış..
adamlar son 10 dk kendi evimizde yarı sahamıza kilitlemişler bizi..
ama ziyaya göre iyi olan bizdik..

mübarek ramazan günü bütün içimden gelerek söylüyorum..
allah seni senden beterinin eline düşürsün...

metehan
17.09.2007, 12:06
Bu maçla ilgili yorumum şu : TS'un dün akşam oynadığı "şey"i, biz de arkadaşlarla halı sahada kısmen oynayabiliyoruz !

Travelair
17.09.2007, 12:10
Yok kötü oynamadı diyen Briegel :)

afsbahar
17.09.2007, 12:17
arkadaşlar aralık ayına az kaldı diyorsunuz ama öyle değil. aralık ayına daha çok var. valla aralık ayında sezonun ilk yarısı bitiyor. birileri birşeyler yapmalı. bu katliamı izlemek insana acı veriyor. HAZMEDEMİYORUM. Benim desteklediğim takımı bu şekilde oynatanların hala oralarda olmasını hazmedemiyorum.

Sefa Murat Dokuz
17.09.2007, 12:36
futbol adına en ufak bişey yapmadık böyle berbat bir hoca bu kadar aciz oyuna müdahele edemyen biri görmedim

ozturk
17.09.2007, 12:45
ne güzel fener bjk puan kaybetmiş 3 puan alırız süper olur diyordum.. ayrıca ist takımlarının avrpa maçları var.. bu sene şansımız artar...diyordum ama nerdeeeeeeeeeeeee...

Yok arkadaş VALLAHİ bu takıma zerre kadar inancım yok artık şampiyonluk yolunda..

Allah versede avrupaya gitsek bari(gitsek ne olacaksa..)

neyse lig ilginçleşti anadoludan başka takım şampiyon olmaz inşallah Tahminim galatasaray şampiyon olur bu sene ..

fener olacağğına galatasaray olsun derim...

TheRapZoNe
17.09.2007, 12:49
Erken tahmine gerek yok. Lig cok seye gebe.Aklimizi ve firsatlari kullanirsak sampiyon oluruz neden olmasin.Tabi gecen seneki gibi sacma hatalar yapilirsa uefaya gittik mi sansli sayalim.Neyse Bekleyelim gorelim.

Kemhacıoğlu
17.09.2007, 12:51
babam maçtan önce fenerle bjk puan kaybetti trabzonda kesin kaybeder dedi. bende yok baba kesin kazanırız dedim. oğlum bu trabzondan adam olmaz kesin puan kaybedecekler dedi. dediği doğru çıktı. allahtan babam maçları seyredip daha fazla kahrolmuyor...

Erdem Keser
17.09.2007, 13:14
Allah aşkına şu adamın cep telefonu numarasını bilen yok mu koca Trabzonda ? şuna bi şekilde ulaşalım yoksa yönetimin göndereceği yok bu saatten sonra seyircide stadta tepki veremeyecek .Başka alternatifler bulmamız lazım tepkiyi dile getirmek için

littlebighorn
17.09.2007, 13:14
ne güzel fener bjk puan kaybetmiş 3 puan alırız süper olur diyordum.. ayrıca ist takımlarının avrpa maçları var.. bu sene şansımız artar...diyordum ama nerdeeeeeeeeeeeee...

Yok arkadaş VALLAHİ bu takıma zerre kadar inancım yok artık şampiyonluk yolunda..

Allah versede avrupaya gitsek bari(gitsek ne olacaksa..)

neyse lig ilginçleşti anadoludan başka takım şampiyon olmaz inşallah Tahminim galatasaray şampiyon olur bu sene ..

fener olacağğına galatasaray olsun derim...
Ya Trabzonspor şampiyon olur ya da kim olursa olsun bizi ilgilendirmez...
Büyük takım taraftarına böyle düşünmek yaraşır....

Sefa Murat Dokuz
17.09.2007, 13:21
Allah aşkına şu adamın cep telefonu numarasını bilen yok mu koca Trabzonda ? şuna bi şekilde ulaşalım yoksa yönetimin göndereceği yok bu saatten sonra seyircide stadta tepki veremeyecek .Başka alternatifler bulmamız lazım tepkiyi dile getirmek için
Geçen sene mi ne telefonla çok konuştu die kızmıştı f.akyele ziya doğan için çok teknolojik bir alet telefon onun sistemine ters kullanmaz heralde rezil herif zaten boyna numara değiştirmek zorunda kalıyodur o kadar hakaret yedikten sonra aynı telefonu kullanamaz

ertek61
17.09.2007, 13:25
"Futbolcularıma M.Keçeli'yi örnek gösteriyorum" diyen bir hocadan ne bekliyorsunuz.Maçın 90 dklık süresinin neden 90 yıl gibi geldiğinin cevabı bu.
Koş Koş!rakibe pres yap topu kap,ne yaparsan yap,arapası yasak,adam eksiltmek yasak,klas hareket yasak,çalım yasak,yapanı gönderirim(szymkowiak,marcelinho,musampa...)

Hüdai Pervaneli
17.09.2007, 13:38
ya bu adam kabahati yattra bulmusya

Sacit
17.09.2007, 13:41
Trabzonspor'un düştüğü hallere bak yaa..çok yazık

Kazanmak için elinden geleni yapmayan,kazanmak zorunda olduğu halde sahadaki en iyi adamlardan birini çıkarıp,ne yapmaya çalıştığı belli olmayan bir adamın elinde felakete doğru sürükleniyoruz.

''maçın hakkı beraberliktir''diyen bir adam Trabzonspor'a ne kazandırır ki..Bunu nasıl söyleyebiliyor anlamıyorum.bu kadar mı aciz olur bi insan.rakibin durumu seni alakadar etmiyor ki sen kendi işine bakacaksın,rakip iyi defans yapıyormuş sanane ulannn :mad: koskoca takımın kaleye çektiği şut maç boyu 2,3 geçmiyor :mad:

Travelair
17.09.2007, 13:41
Bir insan "Oldum" diyorsa o insan bitmiş demektir. Çünkü kendini fikirlere kapatır, bildiğini okur. Fatih Terim'in Milan'dan kovuluşunun ardından İtalyan televizyonundaki Fatih Terim skecini hatırlıyorum da... İtalyan komedyen "Beni kovamazsınız diyordu, ben imparatorum, imparatorum!" Böyle diye diye uzaklaştı ses.

"Adam gibi adam" diye 3 afiş açıldı tribünlerde. Adamlığına lafımız yok. Ama ne alaka futbolla? Neden bu bir kompleks oluşturuyor? Bjk'ye o dönem gitmedi diye bu afişler açıldı, ya da davet eden olmadı? Peki ya sonra ne oldu?

Herneyse, takıma ne idmanı yaptırıyor bilmiyorum, ama tahminim pres, savunma ve kondüsyon idmanından başka birşey yapmadığı. Futbolcularına futbol zekalarını kullanma ve geliştirme imkanı tanımıyor. Bu açıkça görülüyor. Takıma futbol oynattıramıyor, var mı ötesi ya??? Var mı ötesi???

vuralkara
17.09.2007, 14:38
rakip ankaragücü ve adamlar deplasmanda trabzona karşı oynuyorlar çift forvet sahaya çıkıyorlar (ahmet dursun, bebbe) biz ise koskoca anlı şanlı trabzonspor kendi sahasında oynuyor ve tek forvet umut... ikinci forvet olarak ergin sahaya sürülüyor ama çıkan kim? öbür forvet umut... bu mantaliteyle sen başarıyı unut... daha da bişey demeye lüzüm yok.

darkredistanbul
17.09.2007, 15:16
celalettin kac senedir biz de hiç bi orta saha bazen defans oynayan biri ileri oynamazmı hep geri yaa neden oynuyo bu takımda ziya getirdi onu onu ondan lazorini zamanında oynamadı bole takıntılı biri olabilirmi ben aldım oynayacak mustafa keceli bu kadar oturdu sahada adam kalmayanca oynatmak zorunda kaldı tum trabzonspporluların dediği gibi ziya dogan istifa

kudu_61
17.09.2007, 15:18
bu rezilliğin kılıfı yok
trabzonda seyirci yok
olsa idi seyirci çoktan indirmiştik bu adamı
dalga geçilir hale geldik
takımımızı izlerken sıkılır olduk
özetleri takip etmez olduk
tepkisiz kaldık tepkisiz ziya doğan trabzonda sokağa çıkmıyor mu çıkın toplanın sokaklarda afişler asın posterler asın her tarafa yazılar yazın biz seni istemiyoruz diye adam gibi adam demesini bilenler seni istemiyoruz demesini de bilirler bu adam bu takımı hazırlayamıyor oynatamıyor yeter artık bıktım TRABZONSPORU İZLEMEK İSTEMİYORUM ARTIK DEFOL GİT........

ahmet60
17.09.2007, 15:34
ben önce maçı alarız 2-1 diye tahmin etmiştim ve gözlem yapmıştım ancak bu hocayla ve bu kafayla hiç birşey olmaz, çünkü bence sıradan geçen sene düşmemeye oynayan ve bu sene birigel hocayı getirerek adamlar yine bizim sahadan puanla dönüyorlar birde bizimkiler utanmadan biz büyük takımız şampiyonluğa adayız diyorsunuz sondan birinci şampiyon oluruz bu senede yine ömrümüz tükenir.

Emre B.
17.09.2007, 16:09

Benim bi berber abi vardı.Sana Ziya Doğan'ın telefonunu veriyim mi diye soruyodu.Daha Ziya Malatyasporda ilk dönemini yaşıyoken telefonunu rehberinden göstermişti.Ama istememiştim.Abimizi de maalesef kaybettik.

ozturk
18.09.2007, 09:57
Ya Trabzonspor şampiyon olur ya da kim olursa olsun bizi ilgilendirmez...
Büyük takım taraftarına böyle düşünmek yaraşır....

fener olmasında kim olursa olsun.. onu demek istedim fener karşısındaki en güçlü takımı desteklerim... Trabzonspor dan sonra...

Faik Yılmaz
18.09.2007, 10:11
Şimdi ziya hoca derki ligin mağlubiyet almamış 3-4 takımından biriyiz yani başarılıyız......

ya da son 15 dakiklarda gol yemeyen takımız ilk 3 haftada şampiyonluğa oynadık filan.....