PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜRKIYE 2-2 Malta l 08.09.07

FANATIK61
31.08.2007, 19:10
A Milli Takım kadrosu açıklandı
A Milli Takımımızın Euro 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubunda, 8 Eylül 2007 Cumartesi günü Malta A Milli Takımı ile Malta -Ta'Qali National Stadı'nda saat 19:30'da ve 12 Eylül 2007 Çarşamba günü Macaristan A Milli Takımı ile İstanbul - İnönü Stadı'nda saat 20:30'da oynayacağı maçların aday kadrosu belirlendi. Aday kadroda şu futbolcular bulunuyor:

Rüştü Reçber, Hakan Arıkan, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Gökhan Zan, Serdar Özkan (Beşiktaş A.Ş.), Servet Çetin, Arda Turan, Sabri Sarıoğlu, Hakan Şükür, Ayhan Akman (Galatasaray A.Ş.), Deniz Barış, Mehmet Aurelio, Volkan Demirel (Fenerbahçe), Hüseyin Çimşir, Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Ş.), Gökhan Ünal, Mehmet Topuz (Kayserispor), Hayrettin Yerlikaya (Sivasspor), Hakan Kadir Balta (Vestel Manisaspor), Hamit Altıntop (Bayern Münih), Halil Altıntop (Schalke 04), Emre Belözoğlu (Newcastle United), Tuncay Şanlı (Middlesbrough), Nihat Kahveci (Villarreal), Nuri Şahin (Feyenoord).

Milli Takım 2 Eylül Pazar günü saat 17.00'de Riva TFF Özkan Olcay Tesisleri'nde toplanacak.

Milli Takımın Malta ve Macaristan programı şöyle:

3 Eylül Pazartesi: 12.00 Basın Toplantısı (Orhan Saka Tesisleri)
19.30 Antrenman (Kapalı)

4 Eylül Salı: 10.30 Antrenman (Açık)
19.30 Antrenman (Kapalı)

5 Eylül Çarşamba: 10.30 Antrenman (15 Dakika Açık)
19.30 Antrenman (Kapalı)

6 Eylül Perşembe: 12.00 Malta'ya Gidiş
19.30 Antrenman (15 Dakika)

7 Eylül Cuma: 12.00 Basın Toplantısı
19.30 Antrenman (15 Dakika Açık)

8 Eylül Cumartesi: 19.30 Malta - Türkiye

9 Eylül Pazar: 11.00 İstanbul'a Dönüş Uçak
19.30 Antrenman (15 Dakika)

10 Eylül Pazartesi: 19.30 Antrenman (15 Dakika Açık)

11 Eylül Salı: 12.00 Basın Toplantısı
19.00 Antrenman (15 Dakika Açık)

12 Eylül Çarşamba: 20.30 Türkiye - Macaristan

Milli Takım Malta seyahati öncesi antrenmanlarını Riva Özkan Olcay Tesisleri'nde yapacak. Malta'da Radisson SAS Golden Sands Oteli'nde konaklayacak. Malta'daki çalışmalarını maçın oynanacağı statta sürdürecek. Türkiye'ye döndüğünde Swiss Otel'de kalacak. 9 ve 10 Eylül'deki çalışmalar Ali Sami Yen, 11 Eylül'deki çalışma ise İnönü Stadı'nda olacak.

A.Alper
31.08.2007, 20:15
Hakan Şükür,Mehmet Aurelio,İbrahim Üzülmez,Deniz Barış...

İçinde bu adamların olduğu milli takım ne kadar millidir.Tartışılır.

MarceloTS
31.08.2007, 20:16
Valla didişecek zaman değil yoksa EURO2008 de elden gidecek

Malta-Macaristan-Moldova böyle maçlar zate kazanılmalı..

Kadir
31.08.2007, 21:19
volakanı yine almış :D
hayrettine ne gerek var ?
deniz barışı almış hakediyodu son zamanlarda.
nuriyi almış almaması büyük hataydı.
umut niye yok kadroda sormak lazım fatih hocaya.

macka61
31.08.2007, 22:48
fatih terim yine adamlarını almış şu toraman üzülmez gökhan zanla çok katılırız şampiyonaya malta ve macaristanı rahat geçeriz diye düşünüyorum

lazooo28
31.08.2007, 23:39
cok sükür servet yok

Bartuğ13
31.08.2007, 23:55
hakan şükürün olması çok saçma ama oğlu işte.serdar özkan,ayhan akman ve deniz barış mantıklı seçimler.
emrenin de alınması saçma geldi bana.

umut alınabilirdi,ceyhun alınabilirdi.
ha saçmalardan devam edeyim 4lü savunmanın 3ünü bjklilerden kurmak da çok saçma.ne kadar kötü olduklarını gördük romanya maçında

subay
01.09.2007, 10:54
En cok üzüldügüm, asagi yukari herzamanki gibi, Yildiray Bastürkün olmamasi. Neyse artik INSALLAH kupaya katilirsak orda bari sakat olmasa. Deniz Baris dogru secim, adam son macta fbyi kendi basina galibiyete tasidi. Emre ne kadar son macta kötü oynadiysada kaliteli oyuncu. Dün gördük Trabzonspor da hayat yok, ama belki Gökdeniz ve Hüseyinle beraber Erdinci de cagirabilirdi. Ne Umut ne Ceyhun, bazi arkadaslar burda bosuna tarafli konusmasinlar, bunlar ikiside Milli Takim düzeyde oyuncular degil. Bu maclar önemli oldugu icin takimimiz iyi oynayacagini düsünüyorum, öyle olur ve aliriz insallah.

A.Alper
01.09.2007, 11:16
Hayrettin Yerlikaya , Serdar Özkan , Sabri Sarıoğlu , Hakan Kadir Balta ...

Bunlar çok mu milli takım düzeyinde oyuncular?!Bize en büyük muhalefet yine bizden geliyor ya ben buna çok üzülüyorum.

yns61
01.09.2007, 12:15
off yinemi hakan şükür

subay
01.09.2007, 12:59
Hayrettin Yerlikaya , Serdar Özkan , Sabri Sarıoğlu , Hakan Kadir Balta ...

Bunlar çok mu milli takım düzeyinde oyuncular?!Bize en büyük muhalefet yine bizden geliyor ya ben buna çok üzülüyorum.

Ceyhunu cagirip herhalde sol kanat veya sol bekte oynatacak degil Fatih Terim. Milli Takim düzeyde olan sol bek/kanat oyuncu söyle ozaman bana. Ibrahim Üzülmez olmaz bjkli, Ümit Özat olmaz eski fbli, Ayhan kazma gsli, o olmaz bu olmaz, kim olsun ozaman? Celaleddin veya Keceli mi oynasin sol bekte? Hakan Balta ve Hayrettin solda oynuyor ondan cagirildilar o kadar basit. Sag tarafta Hamiti artik nasil oynatir, sag acikmi bekmi ona göre Sabriyi koyarsin, Gökdeniz sag bek yapacak degil herhalde. Ama Hamit Altintop bek olacaksa Sabri degil Gökdeniz acikta oynamali. Hem Gökdenizi 10 numara mevkii de oynatiyor bazen Fatih Terim, etkili degil gerci orda ama Sabri sag bek Hamit sag kanatta oynadigi zaman Gökdenizi ancak o mevkiide oynatabilirsin veya Tuncayin yerine sol kanatta.

Serdar Özkani pek tanimadigim icin birsey diyemiyecegim, sag kanat oynuyor o da herhalde.

A.Alper
01.09.2007, 13:05
Ne Umut ne Ceyhun, bazi arkadaslar burda bosuna tarafli konusmasinlar, bunlar ikiside Milli Takim düzeyde oyuncular degil.

Ben bir Trabzonspor taraftarının bu adaletsiz kadro seçimine rağmen hala böyle konuşabilmesine üzülüyorum.

y@vuss
01.09.2007, 13:08
BİLMİYORUM GERCEKÇİ OLMAK GEREKİRSE BİZİM TAKIMDA ŞUANDA İKİ KİŞİ BU FORMAYI HAKEDİYOR ZATEN ONLARDA MİLLİ TAKIMA GİDİYORLAR...
SAG KANATTA GÖkdenİz Oynamali.....

Mayls
01.09.2007, 13:21
Benim gönlümden gecen kadro söyle (Olmayacak ama neyse)

__________________Hakan Arikan
Mehmet Topuz_Gökhan Zan_Ibrahim Toraman_Hakan Balta
_________________Hamit Altintop
Serdar Özkan___________________________Tuncay Sanli
__________________Nuri Sahin
_________________Nihat___Halil Altintop

MarceloTS
01.09.2007, 14:12
Şaban ilk 11'de başlarsa maçı izlemeyeceğim..

Erbay
01.09.2007, 18:56
Umut niye mi kadroda yok?Çünkü Trabzonspor'da oynuyor.Ayhan ile Servet'in ne işi var Milli Takımda.Hadi Ayhan sırıtmaz takımda tecrübeli.Servet,Bosna maçında bizi yakmadı mı?

Mayls
01.09.2007, 20:18
Umut niye mi kadroda yok?Çünkü Trabzonspor'da oynuyor.Ayhan ile Servet'in ne işi var Milli Takımda.Hadi Ayhan sırıtmaz takımda tecrübeli.Servet,Bosna maçında bizi yakmadı mı?
Her futbolcu hata yapar. Milli Takimda oynamak istiyorsan önemli olan Istanbul'da oynaman.

Alptuğ
02.09.2007, 17:56
fatıh hoca bravo hıc bı tercıhın dogru degıl ıyı ıdare edıyon bakalım sonun ne olacak

Ozan
02.09.2007, 19:01
grubun en zayıf ekiplerinden birisi ile yapıyoruz ve kayıpsız geçeceimize inanıyorum . zaten kazanamazsak hayal bile kurmayalım 2008 için .

Kadir
04.09.2007, 15:19
Volkan Kadrodan Çıkarıldı!
Malta ve Macaristan maçlarının hazırlıklarını sürdüren A Milli takımın aday kadrosundan Volkan Demirel sakatlığı nedeniyle çıkarıldı.
Millî Takım teknik heyetinin, Volkan'ın yerine aday kadroya Serkan Kırıntılı'yı çağırdığı öğrenildi.

http://goal.com/tr/Articolo.aspx?ContenutoId=403669

güzel bir haber :D

MarceloTS
04.09.2007, 15:20
Malta kalemize gelemeyeceği için.Tolga bile oynasa gol yemeyiz..

Kadir
04.09.2007, 15:22
sende de acayip bi tolga düşmanlığı var yav :D

sbay
07.09.2007, 14:03
tekke'yi sildi fatih hoca....heralde kendi kolonisini kuracak oraya....38 lik Hakanı utanmadan alıyosun Tekkenin ne günahı var....içimden bir ses finallere 38 yaşına gelmiş hakanla gideceğimizi söylüyor...Tekkeyi almassada şaşırmıcam.

Kadir
07.09.2007, 14:56
tekke'yi sildi fatih hoca....heralde kendi kolonisini kuracak oraya....38 lik Hakanı utanmadan alıyosun Tekkenin ne günahı var....içimden bir ses finallere 38 yaşına gelmiş hakanla gideceğimizi söylüyor...Tekkeyi almassada şaşırmıcam.

içindeki sese sonuna kadar güven.

euro2008 de 38'lik genç yetenek hakan gol umudumuz olacak...

Külünkoğlu
07.09.2007, 16:02
Milli Takım Kadrosu Açıklandı ;
Hakan Arıkan, Sabri, İbrahim Toraman, Servet, İbrahim Üzülmez, Arda, Hamit, Emre, Tuncay, Halil, Hakan Şükür.

İnşallah kazanırız ama tercihler yanlış gibi duruyor. Fatih Terim Romanya maçındaki gibi saçmalamazsa kazanırız ama bu kadro dengesiz olmuş.

Hüdai Pervaneli
07.09.2007, 16:09
ya bu fatih hoca de niye trabzon düsmanligi war ya

Sacit
07.09.2007, 16:12
malta Türkiye'ye rakip olamaz ama futbol bu herşey sahada belli oluyor.

herşey sahada ama sen de kendi yanlışını düzeltmezsen olacaklardan da sen sorumlusun..

servet denen şahıs yine kadroda bu adam 2.lig topçusu anca olur,nedense banko oynuyo takımda :mad:

Hüdai Pervaneli
07.09.2007, 16:31
ya adam rekor lari kirdi istediigi elde etti ama sen halen daha adami milli takima aliyon yazik olsun fatih terime
hakan da tottiyi örnek almalidir bence

futbalski60
07.09.2007, 17:12
Milli Takım Kadrosu Açıklandı ;
Hakan Arıkan, Sabri, İbrahim Toraman, Servet, İbrahim Üzülmez, Arda, Hamit, Emre, Tuncay, Halil, Hakan Şükür.

İnşallah kazanırız ama tercihler yanlış gibi duruyor. Fatih Terim Romanya maçındaki gibi saçmalamazsa kazanırız ama bu kadro dengesiz olmuş.
tercihler yanlış ama rakip de malta;)

Külünkoğlu
07.09.2007, 17:31
Rakibin Malta olduğunu bende biliyorum aynı malta'nın iki maçta neler yaptığını da. Bu zihniyet yüzünden çoğu kereler istediğimiz sonuçları alamadık. Yoksa futbolcu kalitesi elbetteki maltaya fark atar. Ama takımı takım gibi kuramazsanız. Kasaba takımı bile çıkar sahaya senle berabere kalır. Yanılmak Milli takımımız da fark atsın istiyorum.

futbalski60
07.09.2007, 17:57
Rakibin Malta olduğunu bende biliyorum aynı malta'nın iki maçta neler yaptığını da. Bu zihniyet yüzünden çoğu kereler istediğimiz sonuçları alamadık. Yoksa futbolcu kalitesi elbetteki maltaya fark atar. Ama takımı takım gibi kuramazsanız. Kasaba takımı bile çıkar sahaya senle berabere kalır. Yanılmak Milli takımımız da fark atsın istiyorum.
abi sen bu takımı değiştiremessin ki aynı oyun yine devam edecek Fatih hocayı hepimiz biliyoz kendi yaptığından kesinlikle dönmez

Halit Aydın
07.09.2007, 18:16
Böyle kadro mu olur

A.Alper
07.09.2007, 18:28
Kadronun böyle olduğu takımı tutmuyorum.Malta kazansın.

a.fındıkoğlu
07.09.2007, 18:53
servet'le deniz'in ne işi var milli takımda,başka oyuncu kalmadı mı?

Mayls
07.09.2007, 18:55
Bu mantaliteyi degistirin :D Ne güzel kadro Hakan Sükür rekor kirdi 2 yil daha resmi maclarda banko. Servet'te GSde oda artik banko.

OYılmaz
07.09.2007, 19:04
Kadronun böyle olduğu takımı tutmuyorum.Malta kazansın.

Ne olursa Olsun Türkiye kazansın Şakası bile Yanlış Arkadaş. Sabri, Servet, Şaban Şükür Hariç İlk 11 iyi bu maçı 0-4 alırız..

MarceloTS
07.09.2007, 19:33
Böyle kek gruptan 1.çıkamazsak EURO 2008'de işimiz yok..

Selman
07.09.2007, 19:58
Hollanda'ya başarılar tekrardan...

Sacit
07.09.2007, 20:35
Koskoca ülkede servet'ten daha iyi defans yok,yada varda fatih terim özgürce karar veremiyor :mad:

Bu adamın kadroda işi yok yapmayın beyler kendimizi kandırmayalım,zarardan başka bişi değil..

servet,her maçta gol atsa milli takımı gruptan çıkarsa yinede işi yok bu takımda

Kadir
07.09.2007, 20:42
gökdeniz'i niye oynatmıyo bu adam ? ulan bu kadar olmaz ya gökdeniz galatasaryda sabrinin yerine sağ açıkda oynasaydı yemin ederim banko oynardı.
servet kazmasının ne işi var ?
hakan şükür de kamerunlu foe gibi sahanın ortasında yığılığ gidecek Allah korusun.adam 5-10 dk koşuyo ondan sonra gözükmüyo anca beleşe bi top gelcekde gol atacak.

macka61
07.09.2007, 21:06
rahat geçeriz bu maçı macaristan maçı önemli onuda alırsak moldovyayıda rahat geçeriz ben bu kadro seçimine rağmen 9 puan alıcağımıza inanıyorum

Mayls
07.09.2007, 23:28
Aurellio yoksa (diger rezillere ragmen) ekran basina gecip macimi izlerim. Ama basketbol maciyla cakisiyor olabilir. O zamanda tercihim belli: Murat Kosova ve 12 Dev Adam :D:D:D

A.Alper
07.09.2007, 23:38
Benim sıralamam Filenin Sultanları , Oniki Dev Adam , Premier Lig , Bundesliga , La Liga , Zambia Primera ve milli maç şeklinde olurdu.

demir
07.09.2007, 23:44
arkadaslar mıllı takımda 8-10 topcumuz gıderken mıllı takımda yıne fatıh hoca vardı cagırmıyorsa vardır bır bıldıgı ayrıca tolunayıda kesveden fatıh hocadır onuda unutmayın yoksa bu mantelıte tolunayı kadroya bılem almazdı sız neden gs yı gıttı sanıyorsunuz :D

Kadir
07.09.2007, 23:53
Aurellio yoksa (diger rezillere ragmen) ekran basina gecip macimi izlerim. Ama basketbol maciyla cakisiyor olabilir. O zamanda tercihim belli: Murat Kosova ve 12 Dev Adam :D:D:D

yok kardeş çakışmıyo. malta maçı 20:30 da başlıyo , basket maçımız ise 22:30 da.

Selimag
08.09.2007, 00:44
:) güzel gece olacak...saatler cok guzel oturmus...malta maci bitiminde hemen slovenya maci basliyacak, maclari seyredebilirsem tabii o da ayri...
Malta macindan seyirlik bir zevk beklemiyorum... Umarim yanilirim, en iyi ihtimalle Hamit Altintop iki uc sutla kaleciyi iceri sokar, kaleci sakatlanir yedek kalecileri girer, bir 10 gol filan atariz...:p en kotu ihtimalle de malta tarih yazar, millilerimize bir iki gol atar, cok da guzel kapanir, maci alir goturur, gruptan cikma umidimiz hayal olur, biz de burda sayfalarca Fatih Terime verir veristiririz. bekleyelim ve gorelim...
Ama slovenya basket maci ayri... o iste seyretmesi zevkli olacak ona eminim...

Selimag
08.09.2007, 01:12
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4026608.jpg

Malta'liarin Turk donanmasinin kusatmasini kaldirdiklari gune denk geliyormus 8 eylul, mac icin hazirlanan afise bakarmisiniz? :)
Biz de boyle bir afis hazirlansa ne olurdu acaba ? :p

Cem Akyüz
08.09.2007, 01:47
servete laf yok o bizim Milli Servetimiz Hazinemiz laf denir mi ona

MarceloTS
08.09.2007, 09:46
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4026608.jpg

Malta'liarin Turk donanmasinin kusatmasini kaldirdiklari gune denk geliyormus 8 eylul, mac icin hazirlanan afise bakarmisiniz? :)
Biz de boyle bir afis hazirlansa ne olurdu acaba ? :p

Bayramları maç günü ama sonları Yunanistan gibi olacak.4-1 ile güzel bi bayram hediyesi vermiştik Hellas'a.Bu da farklı olmayacak.Hala boy ölçüşmeye çalışıyorlar Türkler'le.Yazık..

Harun-61
08.09.2007, 10:03
bizim;

Since 1453 pankarti geldi aklima
:-)

Adem Erdoğan
08.09.2007, 10:25
bu maçıda alamazsak artık daha fazla devam etmenin bi manası yok

MarceloTS
08.09.2007, 10:33
Ohoo Malta'dan ürkeceksek.Ölümüz bile yeter.Tarihimiz başarılarla dolu bir milletiz.Futbolda 2002'de çıkışa geçtik.Sonra belli süre düşüş yaşadık.Ama hiç umudumuzu kaybetmemeliyiz..

Yunanistan maçında onca sakatımıza rağmen Karaiskaki'de yıktık Yunanları.O yüzden tasalanmaya gerek yok karşımızda ingitere,Fransa yok Malta var..

Ben inanıyorum her maç olduğu gibi.Maçı da farklı kazanacağımızı düşünüyorum..

TÜRKİYE
Hakan
Sabri
İbrahim Toraman
Servet
İbrahim Üzülmez
Arda
Hamit
Emre
Tuncay
Hakan
Halil Altıntop

Mayls
08.09.2007, 11:32
Ohoo Malta'dan ürkeceksek.Ölümüz bile yeter.Tarihimiz başarılarla dolu bir milletiz.Futbolda 2002'de çıkışa geçtik.Sonra belli süre düşüş yaşadık.Ama hiç umudumuzu kaybetmemeliyiz..

Yunanistan maçında onca sakatımıza rağmen Karaiskaki'de yıktık Yunanları.O yüzden tasalanmaya gerek yok karşımızda ingitere,Fransa yok Malta var..

Ben inanıyorum her maç olduğu gibi.Maçı da farklı kazanacağımızı düşünüyorum..

TÜRKİYE
Hakan
Sabri
İbrahim Toraman
Servet
İbrahim Üzülmez
Arda
Hamit
Emre
Tuncay
Hakan
Halil Altıntop
Malta karsisinda ilk mac ne kadar zorlandigimizi unuttun heralde

Ertan 51
08.09.2007, 11:39
servet ve arda ilk 11 i hak etmiyor gibime geliyor ama yapacak bişey yok fatih terim bu.
ayrıca her ne kadar hakan şükür gına getirmiş olsada malta ya gol atamamış inşallah atar ben istiyorum.
atsında o rekoruda kırarsa belki bırakır gider ve azalan sempatisini iyice bitirmez.
2 yada 3 sıfır gibi bir skor tahmin ediyorum.

murseltaskin
08.09.2007, 11:40
medya ya baksana kadro da hiç fenerbahçeli yokmuş.ona bakarsan trabzonsporlu da yok.
fatih terim orta sahayı yanlış kuruyor bence.pres yapacak adam yok.yanni bir hüseyin ayhan olması lazım dı
sonuçta malta bizden kat kat düşük bir takım,11 i tamamını forvet bile yapsak yine yenemezler bizi

Mayls
08.09.2007, 12:52
Arda kesinlikle milli takimda olmayi hak etmiyor. Gecen sezon iyi bir cikis yapti ama o cikisla kaldi. Teknik ve Top sürmesi haric hicbir yetenegi yok. Sabri'ninde bu takimda yeri olmamali. Deli gibi 90 dakika pres yapan ama aklini kullanamayan. Kontra ataklarda hizli düsünemedigi icin oyunu yavaslatan birisi Sabri. Onun yerine Mehmet Topuz yada Serdar Kurtulus cok daha faydali olur sagbek olarak. Hamit'te sagacik degil Bayern'deki gibi Önlibero oynamali bence. Sagacikta Serdar Özkan yada Gökdeniz düsünülebilir ama ben Besiktas'taki performansina ve özellikle ortalarina hayran kaldigim Serdar'i tercih ederdim.

Fatih Terim'in stopere Servet'i almasi sadece Galatasaray'li oldugundandir. Bunun baska bir izahi yok. GS - Manisa macina bakan oldumu bilmem ama Galatasaray'i Servet yakti. Bakmayin Manisa firsatlari degerlendiremedi. Baska bir takim olsa Galatasaray'a fark atardi Servet sayesinde.

Ayrica Deniz haric hicbir Fenerbahceli bu takimda olmayi hak etmiyor bence.

kelkitli29
08.09.2007, 13:16
Hic tasalanmayin. Ilk kez cok begendigim bir kadro var. Halil ve Hamit ilk 11 de. Fark en az 4 olacak. Insallah Basketbolcularimizda devirecek Slovenyayi bu gece.

MarceloTS
08.09.2007, 13:40
Malta karsisinda ilk mac ne kadar zorlandigimizi unuttun heralde

11 kişi kapanırsa bi takım karşıdaki takım illaki zorlanır rahat top oynamakta.Malta maçında zorlandığımızı düşünmüyorum ayrıca..

bmnserdar_61
08.09.2007, 14:05
ya ön liberosuz oynuyacak gökdeniz niye oynamıyo ki anlayamıyorum

Kadir
08.09.2007, 14:38
fatih terim ardayı oynatmayı kafasına yerleştirmiş. yakında inat edip stoperde bile oynatır valla. sağ kanat oynatcakmış ardayı ya nasıl adam tutabiliyor bi milli takım hocası. gökdeniz sağ kanatta oynamalıdır bence.

Mert67
08.09.2007, 14:46
hamit'i yine önlibero gibi oynatacak romanya maçındaki gibi bu kadro ancak malta'yı yener eğer avrupa şampiyonasa gidersek hiç birşey yapamayız tabi ki bu gs yalakası fatih terim oldukça.

Kadir
08.09.2007, 14:55
tarihi bi fark atsak keşke :D almanlar san marino ya kaç tane atmışdı 13 müydü ne ama biz o kadar atamyızda 6-7 tane atabiliriz inş :D

sbay
08.09.2007, 19:40
bosna'nın yenilmeside iyi oldu...2 rakip kaldı...yunanlıları burda yendikmi olay tamamdır.

furkan-ts-1967
08.09.2007, 19:49
YA kım ne derse se desın mıllı takımın en ıyı futbolcusu gokdennizdir TrAbZoNsPoR

furkan-ts-1967
08.09.2007, 19:50
unuttun gokdenız fatih

MURAT İNCE
08.09.2007, 20:04
ne kadar misafir var burada

A.Alper
08.09.2007, 20:08
1 üye 19 misafir :) O 1 üye de benim.Takip etmekle kalmayın üye olun yahu.

Bartuğ13
08.09.2007, 20:21
bu milli takımı izlemek dahi istemiyorum.

şimdi pek fazla anadolu takımlarını izlemiyorum ondan örnekleri trabzonsporumuzdan vereceğim aama amacım sadece trabzonluların girmesi değil milli takıma.siz örnekleri anadoluya yayarsınız.
;
ben kendi takımında kadroya giremeyen,oynayamayan emrenin 11 başlamasını;yusuf şimşek ve ceyhunun kadroya alınmamasını anlayamıyorum.

ya da stoperde sadece bjkli oyuncuların alınmasını.

kallinin de sık sık kestiği ardanın zorla oynarken formda gökdenizin oynamamasını,

gsde kadroya gireeyen hakanın yerinin milli takımda banko oynamasını,

bu gibi örnekler çoğaltılabilir.bunların yerine bir çok oyuncu alınabilir.

mesela bu hafta kadroya anadoludan hayrettin gibi yeni oyuncular aldı ama bu oyuncular oynamayacak,18e giremeyecek.göstermelik oyuncu almayla nereye kadar?malta gibi maçlarda aldığın yeni oyunculara da şans ver be kardeşim.

ben istiyorum ki milli takım gerçekten milli bir takım olsun.türkiyenin her yerinden oyuncular olsun.türkiye yalnızca istanbul değil.aranınca gerekli mevkilere gerekli oyuncular bulunur.milli takımda oynayacak oyuncu formda olan oyuncu olmalıdır.takımda en formsuz oyuncular doluyor,hepsi de istanbullu.nasıl milli takım bu?

Remzi
08.09.2007, 20:27
Galatasaray-Malta maçı birazdan Atvde...ilgililere duyurulur...

ilhan
08.09.2007, 20:47
Arda çıkıcak gibi Gökdeniz'i ısındırıyor.

Bu Servet tam bir futbol rezaleti ya. Bu adam milli formayı nasıl giyiyor anlamıyorum.

ilhan
08.09.2007, 21:07
Ayhan'ı aldı Arda'nın yerine.

Ee tabi adam o kadar konuştu Fatih Terim ve milli takım hakkında alınması lazım. Yoksa yine konuşur.

Mayls
08.09.2007, 21:07
Yedekte Galatasaray'li varken Gökdeniz'in girmesini beklemeyelim. Zaten Ayhan girdi maca.
Ama sanki futbol acisandan biraz daha güzel bir mac. Spikerin Fikret Engin olmasi da ayri bir güzellik katiyor maca :)

AtalaY_BuğrA
08.09.2007, 21:13
Golu yedik.

AtalaY_BuğrA
08.09.2007, 21:16
1-1 oldu. Hamit

ilhan
08.09.2007, 21:16
Halil Attı =) 1-1.

Remzi
08.09.2007, 21:17
golü attık:D

Erkin
08.09.2007, 21:18
Neyseki attık.. Helal sana Halil.. Yoksa Giresun adası kadar ülke için 2.yarı yine gerilecektik :D

Yasin N.
08.09.2007, 21:21
2. yarı maçı alırız, ama ne yazıkki milli dedemiz gol atamadı:D

sbay
08.09.2007, 21:24
2. yarı gökdenizden gol bekliyorum..mümkünse yunan maçındaki gibi olsun...:)

Erkin
08.09.2007, 21:26
2. yarı gökdenizden gol bekliyorum..mümkünse yunan maçındaki gibi olsun...:)

Oynarsa :(

Ayhan Yüksek
08.09.2007, 21:29
Kendini teknikdirektör zanneden basın şişmesi fatih terimle takımımız günden güne eriyor,bu adam teknikdirektör felan değil ki bu forumda bile onun en iyi teknikdirektör olduğunu iddaa eden arkadaşlara şahit olmuştum hayretle,milli takımımızı istanbul karmasına çevirdi bu adam ve iyi olsun kötü olsun alıyor kadroya ve oynatıyor,sabri,servet ibrahim üzülmez hakan hattaarda haketmiyorlar milli takımı yazık ya ilk yarıdan zerre zevk almadım kötüyüz,ömer üründül son saçma sivas yorumlarından sonra gözümde zerre itibarın yok yanlısın objektif sanırdım ama değilsin,burdada şunu soramıyorsun yorum yaparken kötüyüz organize değiliz diyorsun eleştirsene yiyosa teimi ardanın yerinede ayhan veya deniz girmeli diyorsun öyleya Gökdeniz kimki istanbul yalaması değil,sorun Trabzonsorlu oynatmaması değil formsuz kalitesiz istanbul yalamalarını oynatması buda çok sinirlendiriyor beni.

Punisher-61
08.09.2007, 21:43
Gödeniz atacak arkadaslar..

ilhan
08.09.2007, 21:54
Gökdeniz süper oynuyor=) Bu oyuna gol yakışır.

Bartuğ13
08.09.2007, 22:00
şu kornerleri niye kalecinin ağzına kullanıoyorlar anlamadım.şu serbest vuruştan hamit çakacak

emre kullandı allahım ya

ilhan
08.09.2007, 22:02
Hamit ne oynuyor ya =))

Bartuğ13
08.09.2007, 22:03
salakça gol yedik.

Punisher-61
08.09.2007, 22:04
DÜnyaya Reziiiiiiiiiiiiiilll Oluyooruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzz

Bartuğ13
08.09.2007, 22:05
servet gol attı 2-2

Punisher-61
08.09.2007, 22:05
2-2 oldu..normalde 5-0 kazanacagimiz maci ne duruma getirdik

h@msi61
08.09.2007, 22:06
fatih terim denen herif varken bunlar cok normal, adam cimbomlu ne varsa koyuyor milli takima, biyerleri kadayif olmus hakandan medet umuyor, gokdeniz varken sabri denen adami oynatiyor. cok nomal seyler bunlar. maltadan 2 tane de yersin 5 tanede...

Punisher-61
08.09.2007, 22:10
son 10 dakika

tswonder
08.09.2007, 22:11
sopcast'den izleyebilecegimiz bir adres bilen var mi?

Punisher-61
08.09.2007, 22:17
Milli Takim Galatasarayin Pilot takimi dimi fatih terim??

Remzi
08.09.2007, 22:20
formsuz olan arda ve hakanı form tutturarak Türk futboluna kazandırmaya çalışıyor işte daha ne?
ayrıca galatasaraya transfer oln hakan baltayı da kadroya almıiş...

Bartuğ13
08.09.2007, 22:21
ya kaleci halan kalasına vuruyor faul veriyor hakem.

h@msi61
08.09.2007, 22:22
Ersun veya Senol hoca basimizdayken maltayla berabere kalsaydik neler soylenirdi Allah bilir. Senol hoca 2002 de hakan sukuru oynattigi icin elestiriliyordu, bugun terim oynatiyor alkislaniyor. bu adam bizi isvicreye filan goturemiyecek, yaziklar olsun....

Punisher-61
08.09.2007, 22:23
hakan sükür bugün sifirdiiiii ayni hocasi fatih terim gibi

Punisher-61
08.09.2007, 22:25
REZIL OLDUK BRAVOOOOO size helal olsun..hepiniz 1000%% profesiyonelsiniz..futbol devi maltadan beraberlik büyük basari

Remzi
08.09.2007, 22:25
maç sonucu galatasaray 2-2 malta

h@msi61
08.09.2007, 22:26
rcok buyuk rezalet, hayirli olsun....

ilhan
08.09.2007, 22:26
2-2 bitti.. Rezil olduk.

Punisher-61
08.09.2007, 22:28
bize bunu yapan fatih terim.. topladi galatasaraylilari

Özkan Erdem
08.09.2007, 22:28
Hatır gönül takımına döndü milli takım... Hiç haketmeyen adamlar kadroda..

İskender Çakmak
08.09.2007, 22:29
ben artık fatih terim in milli takımda ki görevini doldurugu düşüncesineyim hamit ve emre bunların ikiside hücum oyuncusu ama orta sahanın ortasında oynatıyor bunları hüseyin le başlasaydı maça bu maçı çok rahat almıştık.Şimdi en çok merak ettiğim Şenol Hoca ya eleştirilerinin çok sert biçimde yapan kartel medyası yarın ne yorum yapacak çok merak ediyorum 650.000 nüfuslu bir ülkeyi o sahaya gömeyiruz gökdeniz girdi kendimize geldik bu arada fatih terimin trabzon düşmanlığınıda anlamış değilim

Eren Uğur Ayar
08.09.2007, 22:29
Hakanı hangi kafayla oyunda tutuyor anlamıyorum.Her maçta bir kişi eksik oynuyoruz:mad:

Halit Aydın
08.09.2007, 22:30
Biliyorum Fatih Terimi biliyorum takımı. Kanser olacağımı da. Burdan takip ettim maçı hiçbir sıkıntım yok her zamanki gibi rezillik.

Eskiden Türkiyenin maçlarını iple çekerdim, hiç kaçırmazdım. Şimdi Türkiyeyi izleyesim gelmiyor. Sebebi başındaki TD...

A.Alper
maç sonucu galatasaray 2-2 malta

:alkış::alkış::alkış:

Üzülmedim...

Adem Erdoğan
rezillik başka bişii değil

Yasin N.
08.09.2007, 22:31
hakan şükür rezaleti yaşadık yine, sanırım hakan şükür bu takımda oynadığı sürece bu takım düzlüğe çıkamaz. yazık oldu rezilliğimiz diz boyu.

Erkin
08.09.2007, 22:32
Dünya aleme rezil olduk. İtalyan mı İngiliz mi Fransız mı ne oldukları belli olmayan adamlara puan kaybettik, Terim denen adam bu gruptan becerip çıkaramazsa ki çıkaramayacak yazıklar olsun.. Yeter artık başlayacam şu yalaka basındaki Terim ödlekliğine.. Adam gibi eleştirin şu herifi yeter artık..

Ayhan Yüksek
08.09.2007, 22:33
Yazıklar olsun böyle birşey olamaz ya fatih terimin eseri bu,hala hakandan medet umuyor bu adamla eksik oynuyoruz halil didindi durdu hakan seyretti rakip defansın adamı gibiydi Gökdeniz oyuna girdikten sonra benim yedekte ne işim var der gibiydi dahi terime sormalı sabri denen futbol fukarası oyunda Gökdeniz yedek,sonuçta çok önemli bir 2 puan kaybettik bu zihniyetlede daha çok puan kaybeder finallere ancak rüyamızda gideriz,son maçlarda çok kötüyüz hadi istanbulun yalama spor yorumcu nüsvetteleri konuşun fatih terimi takımımızı Şenol ve Ersundan sonra darmadağın etti terim efendi istanbul karmasınaçeirdi görünen köy ortada

sarman61
08.09.2007, 22:33
Ya bu takım Fatih Terimle anca bu kadar kendi takımlarında oynatılmayıp yedek'te duran oyuncuları alıp mıllı takım'da ılk 11'e alıcan ve bazı takımlara yalakalık yapıcam dıye onların adamlarını oynatan (sanırım hangı takımdan bahsettiğimi hepimiz biliyoruz) bir teknik direktorun kurdugu takımdan ne beklerız kı yazık Türkiye'nin düstügü su hale yazık Malta'lılar 1 puana sevınıyorlar aslında bıraz daha akıllı oynasalar 3 puanı'da alırlardı ne denerki bu takımı bu hale getırenler utasın ama nerde onlarda o yuz...

Punisher-61
08.09.2007, 22:35
Hakanı hangi kafayla oyunda tutuyor anlamıyorum.Her maçta bir kişi eksik oynuyoruz:mad:

öyle deme rekor kiracak..fatih terim yardim etmeye calisiyor

steelturkTS
ulan hakan şükür allah senin töbe töbe bu lan adam tam bir kereste rezil herif karı gibi sahada gezindi.hala ne oynatırlar bu odunu anlamam yaw. tek bir top indiremedi adamlar 1.50 boyunda allahın kütüğü tüüühhh sana.

İslam Sezer
fatih terim vedatı da oynatırdı ama artık salatasaray da oynamıyor.necatiyi çağıracaktı kadroya ama o da kiralık gitti.adam rezil bir taktik ve rezil oyuncu yerleştirmeleriyle maçı katletti.vatan millet sakarya adı altında salatasaray kayırmacılığın artık sökmüyor adanalı fellah terim.başka kapıya git artık.dünyaya rezil ettin.yeni bir soluk getirecek teknik direktör getirilmeli ve terimin ipi çekilmelidir.üstüne sifon da çekilse iyi olur....

Yasin N.
08.09.2007, 22:36
İŞTE HAKAN ŞÜKÜRÜN OYNATILMA SEBEBİ

(A) Milli Futbol Takımı forması altında birçok başarıya imza atan, son olarak da 241 golle lig tarihinin en golcü oyuncusu rekorunu eline geçiren Hakan Şükür, Malta karşısında sahaya kaptan çıkarak, hocaları Fatih Terim ile Oğuz Çetin'i geride bıraktı.

Daha önce aynı sayıyla 32'şer kez kaptan olarak bu alanda Fatih Terim ve Oğuz Çetin ile aynı sayıda bulunan Hakan, Türk Milli Futbol Takımı'nda Malta karşısına kaptanlık pazubandıyla çıkarak sayısını 33'e yükseltti ve hocalarını bir adım geride bırakmayı başardı.

Hakan Şükür'e maç öncesi kaptanlık bandını teknik direktör Fatih Terim kendi elleriyle takarak tecrübeli oyuncuya jest yaptı.

(A) Milli Futbol Takımı'nın 84 yıllık tarihinde 35 kezle sahaya en çok kaptan olarak çıkan futbolcu Turgay Şeren'e yaklaşan Hakan Şükür, 5 Haziran 1999'da Helsinki'de Finlandiya ile yapılan ve ay-yıldızlı ekibin 4-2 kazandığı Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu maçında ilk kez kaptanlık pazubandını takmıştı.

Mehmet Fatih Yavuz
08.09.2007, 22:36
galatasarayın deneme takımına çevirdi takımı..
96 avrupa şampiyonasında da aynısını yapmıştı.. sonraki sene çalışacağı topçularla doldurmuşutu.. vedatlar vs. yeni transfer edilmesine rağmen almıştı hepsini..

şenol hocaya, ersun hocaya laf eden, başlarını yiyen istanbulun kepaze medyası alsın başına çalsın çakma imparatorlarını..

hakan şükür hala bu takımda forma giyiyor.. rezilliğe bak..
topçu kalmadı herhalde..

fatih tekke kendi takımında kadroya girmedi diye oynamıyor.
tuncay full oynuyor mu sanki ingilterede???

kepaze istanbulun çakma imparatoru...

steelturkTS
08.09.2007, 22:37
utanmazlarsa milli takım patronluğunu verecekler bu hakan dene oduna gitsin kendine kereste atölyesi açsın.

Yasin N.
08.09.2007, 22:37
herŞey Hakan ŞÜkÜr İÇİn. Mİllİ Takim Kİmİn Umurundakİ:(

Emorfo
08.09.2007, 22:38
Yunanistan ve Norveç maçlarını bala mala kazanmıştık hatırlarsanız. Ancak çekirge artık zıplayamıyor. Fatih Terim denen sokak kabadyısının kıçına tekmeyi basma zamanı geldi geçiyor. Milli takım gs zanneti herhalde. Milli takıma çağırdığı oyuncular olsun, kurduğu kadro olsun. Hatır gönül işiyle takım kurılmaz. Gs lobisi Ersun Yanal'ı yedi o zamanlar bu takım Ersun'u çok arar diyordum. Hele Şenol Güneş'i öyle bir arayacaz ki.

subay
08.09.2007, 22:39
Cok kötü, ne yazikki cok kötü. Hakan Sükürün bu takimda hicbir isi yok, Milli Takimin yedegi bile olamaz bence. Halil cok güzel oynadi, attigi golden dolayi degil, Halil önde birseyler yapabiliyor hareketli oyuncu. Hamit gibisi zaten yok. Emre ne iyi ne kötüydü. Defans rezillik, sol kanat zaten yok, Lichtensteinin sol kanadi bizimkinden iyidir herhalde. Oyunculari tek tek degerlendirecek olursak:

Hakan A.: 5
Ibrahim Ü.: 4,5
Ibrahim T.: 3
Servet: 4
Sabri: 4
Hamit: 8
Emre: 6
Tuncay: 4,5
Arda: 5
Halil: 7,5
Hakan S.: 3
Gökdeniz: 8
Ayhan: 6
Deniz: 6

10 üzerinden.

Erdal
08.09.2007, 22:39
:alkış::alkış::alkış:

Üzülmedim...

alper etme be kardeşim elbette üzülmüşsündür..eminim üzülmüşsündür ...

Punisher-61
08.09.2007, 22:40
trabzonsporlu oldugu icin söylemiyorum ama gökdeniz girdi sag kanat hareketlendi..

Hakan sükür..Tuncay Sanli..Ibrahim Üzülmez.. bisey degildi bugün

Mehmet Fatih Yavuz
08.09.2007, 22:41
ersun da şenol hoca da dediğin gibi istanbuldaki şeref yoksunu mihraklar tarafından harcandı resmen.
adamın giydiği takıma bile laf edecek çapsızlarla dolu memleket..

kulun bi hesabı varsa Allah'ın da bi hesabı var.
böyle sorar işte..

ne yazık ki biz de üzülüyoruz...

kesinlikle terimin suyu ısındı..

ilhan
Altıntop kardeşlere teşekkür ederiz. Almanya'dan geldiler. Bizlere futbolun gerektirdiği bütün hareketleri gösterdiler. Altıntop kardeşleri izlemek bir zevkti. O İstanbul tayfası + İngiltere'de futbolunu öldüren milli formalı futbolculara söyleyecek lafım yok. Reziller!!

Gökdeniz , azmin ve gayretin için sanada teşekkür. Bir Trabzonluya yakışır bir futbol oynadın. Senin yerin bir başka. Seni o dakikaya kadar oyuna almayan zihniyetin ben...

steelturkTS
valla gökdeniz oyuna girdi oyun canlandı ama bu hakan şükür enkazı var ya bütün gecemizi kepaze etti.

Punisher-61
avrupa sampiyonasini utma zamani bence..mtematiksel olarak sansimiz sürüyor ama buna inanan kim???? BEN INANMIYORUM

Yasin N.
08.09.2007, 22:42
Bu Şampiyonadan eğer başarıyla çıkamazsak zaten değişecek Fatih Terim, Yerine Hakan Şükür gelecekmiş:D

Travelair
08.09.2007, 22:47
Herkes havalanmış.
Çalıp atmaya çalıştılar maç boyu
Ezbere ortalar
Hedefsiz ortalar
Saçma sapan eşleşmeler (Servet-rakibi...)
Sakatlanmama öncelikli Milli oyuncular...

Takımı formsuz oyunculardan kurarsan, pas da yapamazlar, rahat da olamazlar, maç da böyle bunalıma girer, göz göre göre gider. Yazık

Taner Gündoğdu
08.09.2007, 22:48
tek kelimeyle fiyasko!!!

her maç öncesi rakiplerimiz için "teknik kapasitesi bizden düşük!" açıklamaları yapılır ve her hüsran sonucunda "artık günümüz futbolu prese dayalı!" eleştirisi getirilir... ve yine bunun bir örneği...

sabri denen futbol yoksununu oynatmak adına hamit altıntopu ortasahaya çeken fatih terim umarım gökdenizin oyuna girişiyle sağ beke geçen hamitin gökdenizle nasıl sağ kanatı kullandığını görmüştür. gökdenizin girişiyle birlikte tüm hücumlar sağ kanattan gelişmiş ve çokta etkili olunmuştur...

deniz barışın oyuna girşiyle tam bir komedi yaşandı sahada... ömer üründül bile 5 dakika ne olduğunu anlamaya çalıştı... meğer ibrahim üzülmez ortasahanın soluna geçmiş deniz onun yerine kaydırılmış! inanılması güç! zaten ibrahimde her topu kaptırarak fatih terime gereken sinyali verdi!

hakan şükür rekoru da kırdı artık bırakır dedik ama olmadı. kabus gibi çöktü millli takımın başına. eskiden "rakibi yıpratıyor" gibi komik bir bahaneyle oynatılan hakanın bu maçta artık reflekslerinin bile cevap vermediğini gördük! istiyor ama olmuyor! bu inat niye???

ayhan akman geçen hafta bir açıklama yapıyor... diyorki fatih hoca beni almaz kadroya sebebini biliyorum. ama gidin ona sorun!... ve kadro açılanıyor ayhan kafilede! niye? yoksa fatih hoca birşey mi gizliyor? yazık!!!

fatih terim hatır için kurduğu kadroyla milli takımın ipini çekiyor! maltaya bile puan kaybedersen rakiplerin senden nasıl korkar? iyi oynadığı halde formayı haketmeyenlerin giydiini gören anadolu topçusu artık neyin savaşını verir? bu ülkede sadece 3 takım mı var? her teknik direktör gönül bağı bulunan takımdan mı iskelet oluşturur? uzar gider bu isyan! tıpkı grup liderlii hayallerimiz gibi...

steelturkTS
08.09.2007, 22:48
bu gruptan ta çıkamazsak rezil oluruz yaw.allahım yardımlarını bizden esirgeme hakan şüküre rağmen:D

A.Alper
08.09.2007, 22:51
alper etme be kardeşim elbette üzülmüşsündür..eminim üzülmüşsündür ...

Abi üzülmek isterdim ama inanın 1 gram his yok içimde şu takıma karşı.Ben bu takımın milli olmadığını savunuyorum.

a.fındıkoğlu
08.09.2007, 22:55
napar eder çıkarız bu gruptan

Remzi
08.09.2007, 22:56
Alper abime katılıyorum şurda son 1 senedir milli takımın maçlarını izlediğimi hatırlamıyorum.Bi kaç maçı da en fazla 20 dakka....

subay
08.09.2007, 22:57
Takimin yenilmesine/beraber kalmasina üzülmüyorum diyenlere yuh diyorum artik yaziklar olsun. Gelip birdaha ben Türküm demesinler burda. Ayip ya.

Erkin
08.09.2007, 22:58
Ekimde Moldova ve Yunanistan maçları var.. 2 maç da gerçekten çok kritik ama bu milli(!) takım Moldova'yla en iyi berabere kalır. Yunanistan da aynı bizim onlara yaptığımız gibi bir hezimet yaşatır bize :mad: Terim'in önünde 1 ayı var. Ya adam gibi düşünür artık kafasında aşamadığı bazı saçmalıklardan vazgeçer ya da bu gruptan becerip çıkamaz, sonucunda 70 milyon Türkiye ve dünya üzerindeki milyonlarca Türk'ü kendi saçmalıkları yüzünden kahreder, dünya aleme rezil eder :(:mad:

Punisher-61
08.09.2007, 23:01
yunanistan bizi yener...eher böyle havala kenidmizi bisey sanarak oyrasak yeniliriz..
pardon galatasaray yenilir yani..

kobra_61
08.09.2007, 23:02
Rezaletten başka birşey değildi izlediğim..Hiçbir şey yapamazsanız kendinizi ortaya koyardınız ve bu maçı alırdınız!Biz tv karşısında sinir küpü olurken Fatih Terim ne düşünüyordu çok merak ediyorum.İstediklerini aldı maltalılar bravo
Ben bi Türk olarak kendime yediremiyorum..Türk'ün gücünü göstermek bu kadar mı zordu

The Legend
08.09.2007, 23:03
fatih terim ziyadan beter. ziya hoca diyodu trabzonda benim önümü kesmeye çalıuşıyorlar diye adam haklı yoksa milli takım hocası olurdu valla.bu arada fatih hocanın gs den milli takıma çağırmadığı oyuncu varsa bidaha ki maçta onlarıda görmek isteriz.bence digiturk atv yi mahkemeye vermeli baksanıza gs nin maçlarını vermeye başlamışlar.

Mehmet Fatih Yavuz
08.09.2007, 23:12
türkiyenin yenilmesine üzülmedim vs. gibi laflardan vazgeçelim beyler..
ne demek üzülmedim???

gürcistan maçını kullanıp salak salak yorumlar yapılıyor zaten ..
şunu biri okusa ne düşünür???

Adem Erdoğan
08.09.2007, 23:15
abi şu hakan şükürü oynatmasın yemin ediyorum bu gruptan rahat çıkar milli takım.ya valla şimdi ersun yanalı mum arıyoryum ne güzel yapıyodu hakanı milli takıma almamakla.

Y.Sert
08.09.2007, 23:18
yenilgiye üzülmemek elde değil.
ama marco paşa bu takımda oynamaya başladığından beri izlemiyorum maçları zaten.

macka61
08.09.2007, 23:18
ben böyle amatör bir takım görmedim yazıklar olsun

Punisher-61
08.09.2007, 23:20
tuaf olan.. Romanya macinda adeta döküldük..o macta defansta yapilan hatalarida gördük..hic bir önlem alamadik..malta gibi 3.sinif takimin amatör forvetleri gelip bize 2 gol atabildiler

Punisher-61
08.09.2007, 23:21
bizim avrupa sampiyonasinda ne isimiz var..büyük konusmada zaten dünya sampiyonuz

Özkan Erdem
08.09.2007, 23:23
Servet'i görünce düşünüyorumda Erdinç'e haksızlık yapıyoruz. Şu kızdığımız Gökdeniz bu ülkeye göre büyük yıldız, adam girene kadar doğru düzgün pozisyon bulamadık. Bencil dediğimiz Ceyhun bugün milli takımda olsa rahatlıkla açmıştık Malta defansını...

Punisher-61
08.09.2007, 23:27
norvec maci 1-0 yirtti.. artik durumumuz kötüü..

pReN@_61
08.09.2007, 23:42

İnşallah çıkacağız bu gruptan...

denizgrsy
08.09.2007, 23:48
fatih terim Allah seni bildiği gibi yapsın !!! Şenol Güneşe demediğini bırakmayanlar yalasınlar fatih terimi!!! bıktık senden be Hakan,defol git Allah rızası için ,senin yüzünden sinirden ölüyorum milli maç izlerken,defol git belamısın nesin sen bizim başımıza! tüm maç boyunca top şişirdiler,neymiş hakanın kafasına bi tane gelecek gol olacak,lanet olsun böyle oyun anlayışına,senin elinde bir çok sut atan adamın var , hala havadan,ceza yayından bile orta yapıyorlar rezil kepazeler!!!
bi halt olmaz bu takımdan,fatih kafasında ki gs ı yaratmayı çalışıyor ;

ama unutma fatih terim sen Şenol Güneş in altın da ezileceksin buna mahkumsun,nereni yırtarsan yırt Şenol Güneşin çıktığı kürsüye çıkmayı bırak erişemessin bile!!! al 150 milyar maaş yan gel yat !!!

Can52
08.09.2007, 23:56

Nasil olacak?? Platini ye para teklif ederek 17 takimlami sampiyonayi yapmasini dayatacagiz?? :D:D

Oğuzhan Görkan
09.09.2007, 00:06
anca 2.lik için mücadele ederiz başka birşey kalmadı önümüzde çoook zor maçlar war avrupa şampiyonasını sildim kafamdan bu oyunla maltayı yenemiyorsak norveçi-yunanistanı-bosnayı nasıl yencez...
yarın basında ağzımla kuş tutsam maça almazlar dicem belki benide alırlar...
sabri-hakan şükür bu takımda hala nasıl oynar anlamıyorum....
komik çok komik

İHSAN
09.09.2007, 00:06
Baylar , bayanlar bu durum sadece futbolldan ibaret değil. İzleyenler bilirler, Basketbol, voleybol ve diğer branşlarımz da hemen hemen aynı vaziyette. Sürünüyoruz.!!!

Punisher-61
09.09.2007, 00:10
Baylar , bayanlar bu durum sadece futbolldan ibaret değil. İzleyenler bilirler, Basketbol, voleybol ve diğer branşlarımz da hemen hemen aynı vaziyette. Sürünüyoruz.!!!

basketbolda az önce slovenya bizi ezdi birakti..

İHSAN
09.09.2007, 00:14
Ya ufak bir arkadaş, kardeş tavsiyesi. Böyle maçları izlemek yerine, açın varsa diğer milli maçları izleyin. İtalya- Fransa maçı gibi..( kanal 1). En azından FUTBOL izlersiniz.

fincher
09.09.2007, 00:23
İzlanda 1 - 0 İspanya (dk 61 ispanya 10 kişi)
Gecenin sürprizi bakalım bizden mi ispanya'dan mı olacak?

Erkin
09.09.2007, 00:28
UEFA'nın sitesinden..

Servet saves Turkey in Malta

Saturday 8 September 2007

Servet Çetin rescued a point for Turkey in Malta after the islanders had threatened to mark the Victory Day public holiday with a famous UEFA EURO 2008™ qualifying win.

'Winning mentality'
Malta have shown signs of improvement under Dušan Fitzel and the Czech coach had called on his players to adopt "a winning mentality" against their more illustrious visitors. Fitzel would have been delighted with the response as Brian Said (41) and Andre Schembri (76) twice put the home team in front, only for Turkey to quickly draw level on each occasion through Halil Altıntop (45) and Servet Çetin (78). Still, it was two points dropped for Fatih Terim's men who are now four points behind leaders Greece after seven Group C outings.

Early action
An exciting game appeared in prospect right from the off in Ta' Qali, as Tuncay Sanli and Michael Mifsud traded early shots off target, although it was Said who truly ignited proceedings: the defender shooting past Hakan Arıkan following Roderick Briffa's corner. Turkey hit back almost immediately, İbrahim Üzülmez crossing from the right for Halil Altıntop to score with a powerful drive.

Stubborn rearguard
After the interval, Turkey began to dominate possession but were unable to find a way past a stubborn Maltese rearguard. Against the run of play, Malta retook the lead with 14 minutes remaining. Mifsud crossed from the left and Schembri drilled a low effort into the corner to send the home fans into raptures. Yet once again their joy was short-lived: Servet Çetin heading in Hamit Altıntop's cross with aplomb. Mifsud could have snatched a late victory for the hosts, but his fine form with Coventry City FC in England deserted the diminutive front man as he shot wide.

Lancet_61
09.09.2007, 00:31
bu akşamın tek sorumlusu fatih terim.Romanya maçında düştüğümüz rezil halleri görüyosun sahaya yine önliberosuz çıkıyosun...Takımlarında top toplamaktan başka vazifesi olmayan tuncay ile emrenin o kadroda işi ne???Kanatlarında oynayan adamlar orta açmaktan bihaberken Gökdeniz'in kenarda ne işi var???Servet'i zaten bu takıma neden alıyolar onu hiç bilmiyorum...İbrahim üzülmez'in yaptığı işi yapan bi solbek yok mu Türkiyede onu da merak ediyorum...Hani madem türk yok git o zaman wedersonu al...

Selman
09.09.2007, 00:33
Malta'yı tebrik ediyorum.Yorumlardan anladığım kadarıyla galibiyeti hakeden taraftı.

Hollanda olarak Bulgaristan'ı 2-0'la geçtik ve 2. sıraya yükseldik.

Can52
09.09.2007, 00:34
Acik ve net söylüyorum, FT bunama devrinde , yani
"ben ne yaparsam yaparim, siz kimsiniz ulan, herkes haddini bilsin".............
Biraz tuhaf olacak, ama bunu iktidarda olan bilincsiz insanlar hep yapmislardir.
Insani alt yapisi olmadan , belirli yerlere geldikten sonra cok ünlü, siyasetci ve iktidarda olan insanlar realitesini kaybetmistir....Sadece kendi egosunu tatmin etmektedirler...

Örnek: Hitler, Stalin, Caucescu (belki yanlis yazmistirim), Mossoloni , Castro vs....

Olay budur , ve bunu artik kimse inkar edemez....
FT nin cok olaylarini , yani kendi egosunun tatmini , TFF yekinlarindan duydum....

Adam sirf polemik ve ego meraklisi...

Haaa, ilk Euro 96 ve UEFA sampyionlugunu inkar edebilirmiyiz???
Hayir , ama ayni hizla calismiyor ...

O senelerin basarisi ile arkasini yaslamis ve Türk Milleti ile dalga geciyor resmen .

Benim haddim olamaz ona Futbolu sormaya, ama I.Üzülmez ve H.Sükür gibi insanlari hangi sebeplerden dolayi oynattigini kimse bilemez....

Ama Türkiyede sadece Futbolda degildir bu olay , heryerde oluyor...
Ama biz Futbolu (fazlasiyla) takip eddigimiz icin durumu görüyoruz...

Türkiymeizin durumu bu malesef...
Iyi olmak degil, kuvvetli olmaktir...

Hakli olmak degil, hakli cikmak önemli

tamuğ yamtar
09.09.2007, 00:35
Hakan Şükür'ün kırmadığı rekor kaldı herhalde. O yüzden bugün yine sahadaydı zannedersem.

Takımlarında oynamayan futbolculardan oluşan bir kadro.

Değişik bir yaklaşım. Ama bizler alışığız bu duruma.

futbalski60
09.09.2007, 00:36
egemen-erdinç ikilisinden birini neden düşünmez stopere acaba bu çocuklar ligin formda stoperleri gecen yıl da öyleydi

dinceraydogan
09.09.2007, 00:36
Bugünün özeti:
Türkiye :0 Almanya 3 ( bayanlar volleybol )
Türkiye :1 Polonya 3 ( erkekler volleybol )
Türkiye :2 Malta 2
Türkiye : 51 Slovenya :65
Bugün Türkiye olarak tam hezimet yaşadık

ilhan
09.09.2007, 00:42
Maçı baştan sona kadar izledim. Futboldan pek anlamayan babam bile Hamit ve Halil kardeş mi diye sorduğunda iyice açık etti zaten :) neyse babam bile bunların ikisi dışında oynamayı bilen yok dedi.
Haksızda sayılmaz.
Emre , ölmüş. Nerede o heryere koşan pres yapan nokta paslar atan Emre.
Tuncay, İngiltere'de futbol ruhunu kaybetmiş.
Gsliler , Eziksiniz işte o kadar.
Jimnastikçiler rezilsiniz. ( Toraman biraz gayretliydi )
Febeşten bi tane vardı o da dangalak deniz. Zaten intihar sebebi.

Bizden Gökdeniz. Bütün iyi niyetiyle rakibi yıpratmaya çalışıyodu.

Sonuç olarak dünyaya rezil oluyoruz.

Lancet_61
09.09.2007, 00:44
egemen-erdinç ikilisinden birini neden düşünmez stopere acaba bu çocuklar ligin formda stoperleri gecen yıl da öyleydi

servet bi 35 olsun da ondan sonra bakarız:D

Mehmet Fatih Yavuz
09.09.2007, 00:44
ahbap-çavuş diye bizi ulusoydan nemalanmakla suçlayan hödükler acaba fatih terimin milli kadrosundaki ahbap-çavuş olayına ne tepki verecekler??

futbalski60
09.09.2007, 00:47
-------------rüştü-----------
hamit--toraman---egemen---volkan
-------marco-----m.topuz------
gökdeniz-----yıldıray-----tuncay---
-------------f.tekke------------
ilerleyen maçlarda bu kadroyu hazırlar diye umuyorum ama nafile

tamuğ yamtar
09.09.2007, 00:52
Hakan Şükür'ün kırmadığı rekor kaldı herhalde. O yüzden bugün yine sahadaydı zannedersem.

Hakan Şükür hocalarını geride bıraktı

(A) Milli Futbol Takımı forması altında birçok başarıya imza atan, son olarak da 241 golle lig tarihinin en golcü oyuncusu rekorunu eline geçiren Hakan Şükür, Malta karşısında sahaya kaptan çıkarak, hocaları Fatih Terim ile Oğuz Çetin'i geride bıraktı.

Daha önce aynı sayıyla 32'şer kez kaptan olarak bu alanda Fatih Terim ve Oğuz Çetin ile aynı sayıda bulunan Hakan, Türk Milli Futbol Takımı'nda Malta karşısına kaptanlık pazubandıyla çıkarak sayısını 33'e yükseltti ve hocalarını bir adım geride bırakmayı başardı.

Hakan Şükür'e maç öncesi kaptanlık bandını teknik direktör Fatih Terim kendi elleriyle takarak tecrübeli oyuncuya jest yaptı.

(A) Milli Futbol Takımı'nın 84 yıllık tarihinde 35 kezle sahaya en çok kaptan olarak çıkan futbolcu Turgay Şeren'e yaklaşan Hakan Şükür, 5 Haziran 1999'da Helsinki'de Finlandiya ile yapılan ve ay-yıldızlı ekibin 4-2 kazandığı Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu maçında ilk kez kaptanlık pazubandını takmıştı.

Ben geyik olsun, biraz da ironi yapalım diye yazdım ama adam yine bir şekilde rekor kırmış:)

Turgay Şeren'i de geçmesi için, 3 maça daha çıkması lazım.

3 maç daha Hakan Şükür'le beraberiz anlayacağınız.

&lazkopatti&
09.09.2007, 00:52
Fatih terim kendini hala 90'lı yıllarda sanıyor...bu kafa ile çok zor işimiz...

Kadir
09.09.2007, 00:57
emre tuncay gibi kendi takımlarında bile adam gibi oynamayan oyuncuları oynatdı,şabana 90 dk şans verdi,sabriden sağ bek üzülmezden sol açık ardadan sağ açık yaptı hakan arıkan kalecimiz servet yıldız stoper

ve küçük takım malta bizi dağıttı adamlar tarih yazdı

ersun hoca şabanı kadroya almayınca işinden olmuş du. ama şaban sözde imparatorun oğulcuğu ya o bakımdan yeri garanti.ben belki nihatı sokar şabanı çıkarır diye düşünürken denizi sokup tuncayı çıkardı.denizi ön liberoya çekip ayhanı sol kanada çekmek varken adam üzülmesi sol açık yaptı.

helal sana fatih terim !!!!

Can52
3 maç daha Hakan Şükür'le beraberiz anlayacağınız.

Ondan sonra baska rekorda düsünebilir;)

3 macla kurtulcagimizi sanmiyorum

futbalski60
ziya doğan bile iyi takım çıkarırdı valla yaa

ilhan
09.09.2007, 00:58
Bugünün özeti:
Türkiye :0 Almanya 3 ( bayanlar volleybol )
Türkiye :1 Polonya 3 ( erkekler volleybol )
Türkiye :2 Malta 2
Türkiye : 51 Slovenya :65
Bugün Türkiye olarak tam hezimet yaşadık

Geçmişler olsun Türkiye'me =(

Selimag
09.09.2007, 01:08
yazik, cok yazik,
oncelikle Fatih Terim'i isvicre macindan sonra hala bu takimda tutan federasyona yazik...
daha sonra milli formayi gercekten de kendi takimlarinda yedek kalan oyunculara birakan F. Terim'e yazik...
35 yasinda hala top oynadigini zanneden ve hirsindan dolayi milli formadan kendi istegi ile el cekmeyen H.Sukur'e yazik...
liste uzar gider Senol Gunes bu skoru alsa yarin idam ederlerdi, dogrudur, boyle onyargili medyaya da yazik,
ama son olarak da burada mesaj yazan ve bu maglubiyete (pardon beraberlige) hic üzülmüyorum diyen arkadaslara yazik...

Milli forma o üstlerindeki forma siz oyunculari sevseniz de sevmeseniz de... Ay Yildiz herseyden once gelir Trabzon, Fener, Bursa, Kayseri, Adana yok Goztepe, bunlar hepsi kendi icimizdedir, disariya karsi burda bile birlik olamiyorsak da yaziklar olsun bize.... Daha dogrusu bunu bu hale getirdi isek, boyle diyebiliyor ise insanlarimiz, bu hepimizin hatasi, hepimize yazik !!!!

antagonist
09.09.2007, 01:13
Bir TD yüzünden milli takımdan nefret edilmez,edilmemeli...

Ayrıca futbolcuları değerlendirirken de x takımlılar kötü,y takımlılar berbat diye eleştirmek de bana ters geliyor.Sonuçta orada oynayan herkes milli formayı giyiyor,takımının formasını değil.

Trabzonspor'lu futbolcuların milli takımda oynamasını ben de isterim ama mantıklı düşünmek lazım.Yerden yere vurduğumuz Erdinç'in milli takımda oynaması ne kadar doğru olur?Diyeceksiniz ki Servet var... :)

Emre B.
09.09.2007, 01:22
Malta gibi üst düzey bir takımla hemde deplasmanda 2-2 berabere kalmak sevindirici.

ilhan
09.09.2007, 01:25
Sonuçta orada oynayan herkes milli formayı giyiyor,takımının formasını değil.

Ee o zaman mücadelesini de ona göre yapıcaklar renktaş. Nerede ne için mücadele ettiklerinin bilincinde olucaklar. Topu ayağına alan süper ligde futbol oynarmış gibi çalım atma sevdasına kapılıyor. Ya da topu geriye oynuyor. İleriye adam gibi top atan yok. Atılsa bile ileride topu alıcak adam yok.

antagonist
09.09.2007, 01:30
Ee o zaman mücadelesini de ona göre yapıcaklar renktaş. Nerede ne için mücadele ettiklerinin bilincinde olucaklar. Topu ayağına alan süper ligde futbol oynarmış gibi çalım atma sevdasına kapılıyor. Ya da topu geriye oynuyor. İleriye adam gibi top atan yok. Atılsa bile ileride topu alıcak adam yok.

Oynanan futbol eleştirilebilir,eleştirilmeli de...Ama bakış açımız x takımının topçusu,y takımının kalecisi diye olmamalı;milli futbolcu diye olmalı...

poetricus
09.09.2007, 01:43
Milli futbolcu olarak Hakan Şükür'e teşekkür edilip, kendisi hizmetine layık bir şekilde bu takımdan yollanmalı artık. Doksan dakika tek olumlu hareketi yoktu.

metehan
09.09.2007, 01:56
Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ın acilen İstanbul'a transfer olmaları gerekiyor, aksi halde Milli Takım'da kendilerine yer bulmaları zor !!!

Fatih Tekke yok, Gökhan Ünal yok ama Hakan Şükür kadroda.

Bu maçta dikkatimi çeken şey, maç berabere iken 3. oyuncu olarak maça Deniz Barış'ın girmesiydi. Yani galibiyet için Fatih Terim'İn oynadığı son koz bu oldu !

61-POWER-2
09.09.2007, 01:58
Arkadaslar,yenilmedigimize Sükür edelim.

Kadir
09.09.2007, 01:59
Bu maçta dikkatimi çeken şey, maç berabere iken 3. oyuncu olarak maça Deniz Barış'ın girmesiydi. Yani galibiyet için Fatih Terim'İn oynadığı son koz bu oldu !

olur mu canım imparator(!) ibrahim üzülmezi sol açıkda oynattı ve harikalar yarattı !!

yazık oluyo milli takımımıza !! yazık !!

metehan
09.09.2007, 02:06
olur mu canım imparator(!) ibrahim üzülmezi sol açıkda oynattı ve harikalar yarattı !!

yazık oluyo milli takımımıza !! yazık !!

Ben aslında insaflı davranıp Üzülmez'den bahsetmedim :) Vah Türk futbolu vah ! Yıllardır bir sol kanat bulup çıkaramadın. İbrahim Üzülmez "mecburiyetten" Milli Takım'da oynuyor.

Kadir
09.09.2007, 02:09
haklısın valla..
hayrettin ve hakan baltayıda şakasından milli takıma aldı bu imparator(!)

ilhan
09.09.2007, 02:16
Oynanan futbol eleştirilebilir,eleştirilmeli de...Ama bakış açımız x takımının topçusu,y takımının kalecisi diye olmamalı;milli futbolcu diye olmalı...

Milli.. Tamam renktaş düşünücem ;)

nesta61
09.09.2007, 07:08
ben maci izliyemedim, ve fatih terim aday kadroyu acikladiktan sonra baktim boyle rezalet takim olamaz sonucu ogrendigimde sasirmadim cunku bu kadroyla anca bu kadar sen daha maltayi yenemiyorsan avrupa sampiyonasinda ne isin var be adammmm .

ARDA KIM YAA biri bana bunun topcu oldugunu soylesin bu yaz bodrumda onu gordum insanda bu kadar hava olmaz yaaa, ama bekleyin havasi soncek az kaldi, sinyor terim G.T SIKISINCA niye gokdenizi oyuna aldi heee yazik ts ve fb dusmanligi var bu adamda , nihat daha yeni yeni sakatliktan cikiyor kadroya aliyor ama BIZIM KRALIMIZ TEKKE moreli bozuk diye aday kadroya almiyor olurda boyle dusmanlik olmaz yaaa ayip ayip ... bizim ziya hoca olsa yemin billah ediyorum maltayi 5lerdik ,

GS takimindan 5 oyuncu iLK 11 de basladi hic biride hak etmiyor o formayiiii!!!!!!!!!!!!!!!

suan milli takimin basinda senol gunes olsaydi basini bir okusaydiniz neler neler yaziyorduuu , ama gorunki fatih terim yazili ve gorsel basinin babasi olmus kimse sesini cikartamiyooo ;

bmtr
09.09.2007, 07:43

Bizim bakis acimiz ne kadar objective olursa olsun, orada Trabzonspor ya da herhangi bir anadolu takimin futbolcusuna karsi muthis bir onyargi var. Neden Ersun Yanal'in bileti kesenler Fatih Terime ses cikarmiyor saniyorsun. Ersun Yanal cok iyi bir teknik adamdir ve takimcilik yapmadi orada. Zinde olan ve iyi olan oyunculari oynatti. Yorumcular baktiki dedikleri tutmuyor, yalakalik yaptiklari takimin oyunculari oynamiyor, o zaman agzina geleni soylediler Ersun Yanal'a. Hatirlayin Yunanistan ile berabere kaldik diye cikardiklari yargarayi. Neymis efendim, dunya ucuncusu milli tekim formda olmayan bir Yunanistani nasil yenemezmis. NEymis efendim Fatih Tekke 100'de yuzluk bir pozisyonu beceriksizlikle gol yapamamis. Fatih Tekke milli takimin golcusu olamazmis. Falan felan.

Simdi Malta'ya yenildik, Terim istifa diyecek gucu kendilerinde bulamiyorlar.

Kusura bakmayin ama bu milli takimda acikca renkdaslik yapiliyor. Sabir kim oluyor Gokdenizin oldugu yerde. Ya da Huseyin kadar formunda bir onlibero var mi Turkiye de su anda. Ama yok. Once "3 buyukler"in formasini giymeliler rustlerini isbat etmeleri icin.

Ertan 51
09.09.2007, 08:05
rezil olduk kazanmayı hak edecek kadar oynayamadık sürekli top şişirdiler oda hep geri döndü.
Altıntop kardeşler ve sonradan giren Gökdenizimiz hariç ele alınacak bir tane adam yoktu.çok abarttıkları kaleci Hakan Arıkan,Emre bey,İbrahim Üzülmez,tekavüt Hakan Şükür,Servet,hele Tuncay,Arda yani ne diyim hepimiz gördük akşam tek kelimeyle kepazelikti.Malta yı tebrik ediyorum adamlar galibiyeti hak etmişlerdi bir ara hırsımdan yenilmemizi bile istedim belki Fatih Terim denen insan kendine çeki düzen verirmi diye.ne yazacağımı bilmiyorum sinirim daha geçmedi yazıklar olsun.

Gürkan
09.09.2007, 08:14
Milli Takımı hs ye adam hazırlamak için kullanıyo fatih terim. son 20 dakikasını izledim hakan şükürde o kadar ortaya dokunamadı.kaleciyi top geçecekte. alıştı hagi zamanı 30 pozisyona girip 2 tane atmaya.

Milli takım işi hatırla gönülle olacaksa ki fatih terim bunu yapıyor uzun adede kaybederiz. oyuncunun milli olması için gs demi oynaması lazım.

Ertan 51
09.09.2007, 08:15
haa unuttum özür olsun
Şenol hocam senin kıymetini bilmeyip karizma felan uydurup birilerine yalakalık yapan kompleksli şahsiyetlerin kulaklarını dün akşam tüm Türkiye bayaa çınlattık heralde.
öyle ağzını burnunu kırıştırıp italyanlara özenti traşla karizma olunmuyor dünya 3.lüğü müzede duruyor ve hocanın adı da ŞENOL GÜNEŞ yazıyor ilgilenmek isteyenlere duyrulur.

samts
09.09.2007, 09:11
sahada milli takım değil gs ve bjk vardı milli maç değil bjkgs karmasının maltayla macıydı

Mayls
09.09.2007, 09:31
Ilk yari gene biraz keyif veren bir futbol oynandi fakat ikinci yarida gene geride kalan 7 mactaki isteksizlik vardi.

MarceloTS
09.09.2007, 10:16
Berbat oyun, karanlık gece.Defans tel tel döklüyor.Yol geçen hanı gelen geçiyor İbrahim Üzülmez'in ne yapmaya çalıştığını anlayan biri varsa söylesin.Çalım atamıyosan neden kalkışıyosun bu işe.Mifsud'u tutamadık demek EURO 2008'de karşımıza C.Ronaldo gelince ne yaparız acaba..

Ozan
09.09.2007, 10:53
Maltayı yenemedikten sonra kötü oyunla bu gruptan çıksak ne olur :mad: hakan şükürü niye hala oynatıyor bu adam anlamış değilim . koşmasında bile meymenet yok adamın doğru düzgün oynayamadık . eleştirilecek çok yön var ama eleştirsek ne olacak sanki kafasını değiştirecek fatih terim :mad: kesin kazanmamız gereken bir maçta 2 puan bıraktık 1.lik şansımızı zora soktuk . bundan sonra ne olur bilemem ama inşallah kazanırız tüm maçları deyip geçicem .

murseltaskin
09.09.2007, 11:26
çok yazık oldu .fatih terimin açıklaması vardı:
ekim ayında lideriz diye
şimdi ne yapacak bakalım

Punisher-61
09.09.2007, 11:35
çok yazık oldu .fatih terimin açıklaması vardı:
ekim ayında lideriz diye
şimdi ne yapacak bakalım

Fatih Terim cok konusuyor..dün aksamda maceristani yenecegiz dedi..

96daki auvrupa sampiyonasinda hirvatistan yenilgisinden sonra söyle demisti fatih terim..olsun kalan iyi macimizi kazanacagiz ve gruptan cikacagiz.. Alman TVsinde yorumcular söyle dedi: Vaybee 2 maci kazanacagini biliyor bu adam lotto oynasin kesin kazanir..stüdoyda herkes gülmeye basladi... yani Fatih Terim cok komik ve geri zekali bir insan

A.Alper
09.09.2007, 12:06
Arkadaşlar bana boşuna "yuh! , yazıklar olsun! , bir daha gelip burada ben Türk'üm deme!" gibi sözler söylemeyin.Bu benim düşüncemdir.Saygı duymalısınız.Demek ki sizin hissettiklerinizi ben hissetmiyorum,ne var bunda?

Remzi
09.09.2007, 12:11
Ben aslında insaflı davranıp Üzülmez'den bahsetmedim :) Vah Türk futbolu vah ! Yıllardır bir sol kanat bulup çıkaramadın. İbrahim Üzülmez "mecburiyetten" Milli Takım'da oynuyor.

murat ocakı bize gelmeden önce oynatıyordu?bize geldikten sonra hiç almadı onu milli takıma oılsun ümit milli takıma olsun...açıkça TRabzonspor ve anadolu düşmanlığı var..

bordox
09.09.2007, 14:10
Fatih Terim'in günü kurtarma çabaları bile artık günü kurtaramaz oldu,Hakanlar,İbrahimler,Emreler,
Allahtan Aurelio'u milli takıma aldıda duygusal olarak bağlarımızı kopardı milli takımdan yoksa gerçekten üzülecektim.

Servet,Hakan Şükür,İbrahim Üzülmez,Sabri,Emre,İbrahim Toraman,Ayhan, milli takımda oynayacak ne yaptılar,form durumları da ortada.

Oynanan oyun fiyasko,rakibin Malta olması ise bizim şansımız,dün eli yüzü düzgün bir takım olsaydı rakip olarak nostalji günlerimize geri dönüş yapardık, 8-0 lı günlere.

Erbay
09.09.2007, 15:52
Amatör futbolculara az daha yeniliyorduk.Gittikçe geriye gidiyor takımın performansı.İşimiz çok zor.Fatih Terim'in aklını başna alması lazım.Futbolcular da azcık şerefli oynasın.

denizgrsy
09.09.2007, 17:22
takımında forma giymeyen futbolu unutan tuncay çağrılıyorda neden Fatih yok ? ayağında top tutan,şut çeken,kafa topuna kralından iyi vuran Fatih neden yok ????

Allah seni bildiği gibi yapsın fatih terim!!!

Sacit
09.09.2007, 18:05
Bu kadroyla bu oyun oynanırdı.

Rezilliğin son hali dünkü maçta yaşandı,oyuncular sarhoş bi şekilde sahada her yere ayak bastı ama rakibin kontratakarına ayak basamadı.servet denen kişi (futbolcu diyemem buna)böyle dengesiz birinin milli takımda ne iş yaptığı hala tespit edilememiştir.gol attı diyecekler,evet gol attı ama bunca zaman takıma bişi kazandırmadı.

hakan şükür'ü bu zamana kadar hep savundum ama artık bitmiş bu adamda..en kısa zamanda milli takımı bıraktığını futbol camiasına bildirmeli,onun açısından iyi olur.fatih terim de bu gsli oyuncularda ne bulur bilmem,iyide osla kötüde olsa kadroda yerini alırlar.

Fatih TEKKE neden milli takımda değil,hakan'ı kesemiyor mu takımdan korkuyor mu terim..

Ayrıca emre de o yağlarını eritsin vede çok çalışsın da takıma girsin..

Böyle devam ederse sıkıntıların sonu gelmez.

tamuğ yamtar
09.09.2007, 18:54
Fatih TEKKE neden milli takımda değil,hakan'ı kesemiyor mu takımdan korkuyor mu terim...

Fatih'in Milli Takım'da olmamasında bir gariplik yok ki.

bmtr
09.09.2007, 19:08
Fatih'in Milli Takım'da olmamasında bir gariplik yok ki.

Neden yok mus. Tabiiki de var. Fatih Tekke kadar iyi bir golcu yok Turkiye'de. Adam takiminda oynamiyor demek, antrenman yapmiyor demek anlamina gelmiyor ki. Herkes de biliyor Fatih Tekke nin takiminda neden oynamadigini. Yani bir sakatlik ya da g=formsuzluk degil, takimdaki anlasmazlikdan dolayi oynamiyor. Fatih Terim sagolsun Tekke'yi "cok dusunuyor". Bir roportajinda, kafasi rahat bir Tekke'yi tabiiki isteriz demis. Biz senin "kafasi rahat" bir tekkeyi con on dakikalarda aldigini'da hatirliyoruz Terim. Obur taraftan, takiminda oynamayan ve de uzun sure sakatlik gecirmis futbolcular hemen ilk firsatta takimda yer bulabiliyor. Ben iddia ediyorum Fatih Tekke Emreden de Tuncay'dan da ve milli takimdaki diger oyunculardan da daha faydali bir oyuncudur Milli Takima.

tamuğ yamtar
09.09.2007, 19:13
Neden yok mus. Tabiiki de var. Fatih Tekke kadar iyi bir golcu yok Turkiye'de. Adam takiminda oynamiyor demek, antrenman yapmiyor demek anlamina gelmiyor ki. Herkes de biliyor Fatih Tekke nin takiminda neden oynamadigini. Yani bir sakatlik ya da g=formsuzluk degil, takimdaki anlasmazlikdan dolayi oynamiyor. Fatih Terim sagolsun Tekke'yi "cok dusunuyor". Bir roportajinda, kafasi rahat bir Tekke'yi tabiiki isteriz demis. Biz senin "kafasi rahat" bir tekkeyi con on dakikalarda aldigini'da hatirliyoruz Terim. Obur taraftan, takiminda oynamayan ve de uzun sure sakatlik gecirmis futbolcular hemen ilk firsatta takimda yer bulabiliyor. Ben iddia ediyorum Fatih Tekke Emreden de Tuncay'dan da ve milli takimdaki diger oyunculardan da daha faydali bir oyuncudur Milli Takima.

Zenit'te neden oynamıyor? Kiminle anlaşamıyor?

A.Alper
09.09.2007, 19:15
Sn. tamuğ yamtar,
Milli takımda kulüplerinde oynayan oyuncular mı oynuyor?

bmtr
09.09.2007, 19:17
Fatih Terim artik isin kolayini bulmus arkadaslar. Adama gemisini salmis ruzgara, cebini rahat rahat dolduruyor. Neden kendimi sikayim demis. UEFA sampiyonu oldum cebim bu kadar para gormedi demis kendi kendine. KEndimi o kadar hirpaladim UEFA sampiyonu olmak icin ama sonuc ne? demis geceleri yalniz dusunurken. Isin kolayi var, futbolun saksakcilarini memnun edeyim, kafami da bos yere takim kurmakla, saksakcilarla ugrasmakla rahatsiz etmeyeyim demis. Zaten geldim 60 yaslarina. Bundan sonra kendimi neden hirpalayayim. Alayim adamlarin memnun olacagi oyunculari takima, ve de yuz milyarlarca parayi cebime, ohhh benden rahati yok. Sonra kizimi da okutayim "Amerikalarda" rahat rahat. Kimse de bir sey demez bana. Yaa bu adam bu kadar parayi hak ediyor mu. Biz okumak icin bir is sahibi olmak icin gecemizi gunduzumuze katalim, sonra bizim paramizla bu adam hem T.V. karsisinda bize artistlik yapsin hem de paralari cebe indirsin. O kadar sinirleniyorum ki. Bu Turkiye den baska bir yerde de yoktur. Amerika'da insanlara hesap sorarlar, ve Terim gibiler burada oyle dayi dayi degilde, sorulan hesabin bilincin de parasinin karsiligini vermenin bilincinde cevaplarini verirler. Bu ne yapiyor. T.V. karsisinda atristlik yapiyor. Bakalim hangi futbol saksakcisi bu adamin sonu geldi deme cesaretini kendinde bulabilecek.

tamuğ yamtar
09.09.2007, 19:21
Sn. tamuğ yamtar,
Milli takımda kulüplerinde oynayan oyuncular mı oynuyor?

Dün maçtan sonra yazdığım mesaj yukarıda.

Herhalde bu size cevap olmuştur.

tamuğ yamtar
09.09.2007, 19:38
Maltalıların maaşı Terim'inkinin yarısı değil

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4046392.jpg

Malta maçı sonrası Türkiye çok önemli olan şu soruyu tartışıyor: Nasıl oluyorda toplam maaşları 22 bin Euroyu geçmeyen Malta'ya, yüzbinlerce Euro maaş alan A Milli Futbol Takımımız yeniliyor?

Bir başka sonuç ise şu: Maltalı futbolcuların toplam maaşları Fatih Terim'in 1 aylık maaşının yarısı bile etmiyor. Bu nasıl sonuç?
Malta Milli Takımı’nın dünkü kadrosunda yer alan isimlerden sadece Haber, Dimech, Mifsud, Schemberi, Pace, M.Muscat ve Agius profesyonel olarak futbol oynuyor. Milli takımımıza gol atan Said kimya sektöründe çalışırken, Woods turizmci, Mallia su tesisatçısı, Azzopardi de serbest meslek sahibi. Yedek kulübesinde oturan futbolculardan Pullicino fırıncı, kaleci Muscat ise aşçılık yapıyor. Küçük bir ada ülkesi olan Malta’da milli takım futbolcuları haftanın üç günü bir araya gelerek antrenman yapıyor.
İşte toplam nüfusu 400 bin olan Malta'da milli takımdaki oyuncuların kazandığı ve A Milli Takımımızın kazandığı paralar. İki takım arasındaki 'uçurum' ne yazık ki dün akşam sahada oynanan futbola yansımadı

Kadir
09.09.2007, 19:49
hakan arıkan utan lan kimyacıdan gol yedin :)

OYılmaz
09.09.2007, 20:06
Maltalıların maaşı Terim'inkinin yarısı değil

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4046392.jpg

Malta maçı sonrası Türkiye çok önemli olan şu soruyu tartışıyor: Nasıl oluyorda toplam maaşları 22 bin Euroyu geçmeyen Malta'ya, yüzbinlerce Euro maaş alan A Milli Futbol Takımımız yeniliyor?

Bir başka sonuç ise şu: Maltalı futbolcuların toplam maaşları Fatih Terim'in 1 aylık maaşının yarısı bile etmiyor. Bu nasıl sonuç?
Malta Milli Takımı’nın dünkü kadrosunda yer alan isimlerden sadece Haber, Dimech, Mifsud, Schemberi, Pace, M.Muscat ve Agius profesyonel olarak futbol oynuyor. Milli takımımıza gol atan Said kimya sektöründe çalışırken, Woods turizmci, Mallia su tesisatçısı, Azzopardi de serbest meslek sahibi. Yedek kulübesinde oturan futbolculardan Pullicino fırıncı, kaleci Muscat ise aşçılık yapıyor. Küçük bir ada ülkesi olan Malta’da milli takım futbolcuları haftanın üç günü bir araya gelerek antrenman yapıyor.
İşte toplam nüfusu 400 bin olan Malta'da milli takımdaki oyuncuların kazandığı ve A Milli Takımımızın kazandığı paralar. İki takım arasındaki 'uçurum' ne yazık ki dün akşam sahada oynanan futbola yansımadı

Bunu Okudum ve Yorum yapmaya gerek yok diyorum Resmen Rezillik diyorum ağzı laf yapan milli takıma çağrılıyor ÖRN: Ayhan , Şaban Şükür kaç yaşına kadar oynayacak çok merak ediyorum Torun sahibi olan ilk futbolcu rekorumu kırmaya çalışıyor. Ayrıca Servet gibi buldozer milli takımda neden oynar anlamıyorum ve GÖKDENİZ neden ilk 11 de Değil ... Son olarak Terim İstifa !! Şenol hocamız milli takımın başına geçtiğinde kaleciden Hocamı olur dediler Dünya 3.cü Olduk ee tabi oluruz Avrupa Ülkeleriyle maç yapmadık dediler . Ersun Yanal Hocamıza Şimdi hak veriyorum onu anlamamışız en azından Şaban Şükür ve yaş ortalaması 30 olan oyunculara şans vermiyordu genç ve yetenekli oyuncuları oynatıyordu .. Hey Terim vazgeç artık Gs sevdasından burası Milli Takım .. Gs Milli takımı değil

Alptuğ
09.09.2007, 20:36
hakan servet ıbrahım uzulmez sabrı tuncay h sukur ve dunku oyunuyla emre mıllı takımda oynayacak kapasıtede degıller bu adamlrla mı gıtcez avrupa sampıyonasına gökdeniz gibi bir oyuncuyu fatıh terımden baska hıc bır teknık adam kenarda oturtmaz kesınlıkle yazık terım yazık sana ne yaptıgını bılmıyosun gsnın oyuncuları senı bı yere goturemez artık oynatcaksan volkanı oynatsaydın barı o da gslı bılıyon mu
şimdi işin çok zor terim
yolumuz açık olsun

Özge
09.09.2007, 20:38
Bu kadroya bu oyun çok bile.Malta'nın bizden çok pozisyonu var.Verilmeyen penaltısı var.Hakan artık bırak Milli Takımı.Yürüyor resmen.Servet ve İbrahim'i perişan ettiler.

zeleka
09.09.2007, 20:44
fazla bir sey demek istemiyorum.....

fatih terim (mafia babasi) vede Turkiyenin haracini kesen mafiasi ile bu kadar norvec yunanistan hediyelerinden sonra bosna ile birde besinci lig takimlarindan malta ile beraberlikden sonra terim in bir antroner oldugunu savunanlar olursa Allah yardimcimiz olsun alismis kudurmusdan beter dir diyerek bir koseye cekiliyorum ve artik Turk futbolu hakkinda bir sey demiyorum ne de olsa adam gibi adamlari biz gormuyoruz goremiyoruz gormekde istemiyoruz selamlar olsun bu harac kesenlere cok buyuk isler basariyorsunuz Turkiye sizlerle buyudu buyuyecek .

MarceloTS
09.09.2007, 20:48
Bu kadroya bu oyun çok bile.Malta'nın bizden çok pozisyonu var.Verilmeyen penaltısı var.Hakan artık bırak Milli Takımı.Yürüyor resmen.Servet ve İbrahim'i perişan ettiler.

Verilmeyen penaltı mı?Adamlar her pozisyonda kendilerini yere atmak için özel çaba sarfettiler.Topu cezasahasına kadar getirip yere atıyorlar kendilerini.Çirkeflik hatsafhada:rolleyes:

zeleka
09.09.2007, 20:49
bir ekleme yapayim dedim terim neden gs li futbolculardan faz gecmiyor biliyormusunuz cunku hayatinda baska bir takim vede futbolcu gormemisde ondan iste bu kadar futboldan anliyor.
yaziklar olsun aldigin milyonlarca euro'ya ,....yetimlerin hakkini yemekde tam bir adana fellahisin, yuzune bile tukurmek sana laik degil..

Özge
09.09.2007, 20:50
Verilmeyen penaltı mı?Adamlar her pozisyonda kendilerini yere atmak için özel çaba sarfettiler.Topu cezasahasına kadar getirip yere atıyorlar kendilerini.Çirkeflik hatsafhada:rolleyes:
Servet'in attığı dirseği görmedin galiba.

MarceloTS
09.09.2007, 20:50
bir ekleme yapayim dedim terim neden gs li futbolculardan faz gecmiyor biliyormusunuz cunku hayatinda baska bir takim vede futbolcu gormemisde ondan iste bu kadar futboldan anliyor.
yaziklar olsun aldigin milyonlarca euroýa yetimlerin hakkini yemekde tam bir adana fellahisin, yuzune bile tukurmek sana laik degil..

Aynı Ziya gibi.O da sadece tdlik yaptığı takımlardaki oyuncularını topluyor.Mantalite v2..;)

zeleka
09.09.2007, 20:56
Aynı Ziya gibi.O da sadece tdlik yaptığı takımlardaki oyuncularını topluyor.Mantalite v2..;)

dogru olabilir ama ziya dogan milyonlarca euro kazanmiyor ve ziya dogan hic olmassa haftada 5 gun futbolcularla birlikde anlasada anlamasada az cok gecirdigi zamandan dolayi aldigi paranin karsiligini veriyor ama terim bey hayatinda bir futbol maci seyretdimi gs kedilerinin disinda bir kursa gitdimi bir kere olsun hayatinda avrupaya cikarak futbol hakkinda bir sey yaptimi ohhhhhhhhh beeeeeeeee gelsin keriz parasi.
fatih terim su milli takimdan kovulursa bir daha hic bir takimda yer alamaz ama orasi Turkiye her sey olur yeterki baban dayim amcan ve sairen olsun....

Ali Can
09.09.2007, 21:22
bu hakan sükürü hala oynatıyor ya

İ.Öztel
09.09.2007, 23:17
mac baslamadan kadroya baktım yanımdaki abiye dedim ki " bu macta puan kaybedersek hic sasırmayın". adam baktı bi güldü.. ama dedigim cıktı maalesef.. Bu adamlarla(!) buraya kadar.

Lancet_61
10.09.2007, 00:46
Servet'in attığı dirseği görmedin galiba.

evt servet bence de orda dirseği yapıştırdı...Maçı anlatanlar kendini yere attı dedi ama servet baya baya dirseği gömdü yani

nesta61
10.09.2007, 01:28
Umit Ozat Nerede Adam Sag Ayakda Olsa Uzulmez Den Bin Kat Daha Iyi Oynardi Yazik Yazikk. Hakkini Verin O Formanin ...................

Faik Yılmaz
10.09.2007, 08:23
Sinyor Terim Hakan Şükürün yerine ceza sahasının içine bir adet Bostan Korkuluğu dikseydi en az 2-3 golümüz vardı. Bu kadar kazam bir oyuncu olurmu. Gökdeniz en az 5-6 tane servis yaptı ona. Kafaya orta yok ayağa pas yok. 90 dakika boyunca tek bir olumlu hareketini göremedik. ama ne hikmetse 90 dakika boyunca bu rezilliğe göz yumuldu.

tek keklime ile rezalet bu sonuç Trabzonun yarısı kadar nüfusu olan bir ülkeye yenildik.

Faik Yılmaz
10.09.2007, 08:52
yani birisinin sakatlanmasına sevinilmez ama Hakan Şükür sakatlanırsa milli takımın selameti açısından sevineceğim....

yoksa adam 50 yaşındada oynayacak

Nissan
10.09.2007, 09:35
hakan arıkan utan lan kimyacıdan gol yedin :)

febe Pendik'e elendigi zaman, Pendik'in kadrosuda esnaf doluydu:D

Nissan
10.09.2007, 09:38
yani birisinin sakatlanmasına sevinilmez ama Hakan Şükür sakatlanırsa milli takımın selameti açısından sevineceğim....

yoksa adam 50 yaşındada oynayacak

Aramizda da benim gibi dusunenler vardir, ben 2002'de S Gunes'e kiziyordum Sukur'u neden oynatiyor diye. Aradan 5 yil gecti adam hala oynuyor:D

Burhan61
10.09.2007, 09:39
ne yalan söyleyeyim şenol güneş ve ersun yanal'a yapılanlardan sonra milli takım pardon istanbul karması beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

çok merak ediyorum. bu gökhan ünal milli takımda oynayabilmesi için daha ne yapması lazım. keza mehmet topuz. ne kadar da bilgisizim hemen unutmuşum. tabi ki istanbul takımlarına transfer olması lazım.

euro 2008'e katılamaz bu istanbul karması.

kivancpehlivan
10.09.2007, 09:57
tam bir fiyasko.

defans oyuncuları kendini forvet sanıp korner pozisyonu uzadı diye beklerlerse orda golü görürsün kalende.2-2den sonraki kornerde de aynı hata oldu adam içeri açsa gol ama allahtan şut çekti.

bizde sahanın en iyisi ibrahim üzülmezdi.

artık fatih terim şu GS sempatisini bıraksın. 1.dk.dan beri top oynayamayan arda,sabri ve hakan şükürü izlemeye devam etti. sakatlanmasalar (ne olmuşsa artık, kılları döndü herhalde!) çıkaracakta değildi.

bu takım süt kupasına bile gi-de-mez...

Nissan
10.09.2007, 10:51
Ziya Dogan gecsin Milli Takim'in basina:p

A.Alper
10.09.2007, 11:15

Şu anda bir değişik sürümü var zaten takımın başında.

Faik Yılmaz
10.09.2007, 11:33

Ziya Hoca en güzel Yunanistan Mİlii takımını yönetir...... Defasnif mentalitesine uygundur çünkü....

Erkin
10.09.2007, 12:17
Umit Ozat Nerede Adam Sag Ayakda Olsa Uzulmez Den Bin Kat Daha Iyi Oynardi Yazik Yazikk. Hakkini Verin O Formanin ...................

Kesinlikle İbrahim 10 senedir solda oynuyor 1 tane adam gibi ortası yok, Ümit Özat' sağ ayaklı olmasına rağmen bir sürü ortası var ordan, hatta 1-1'lik Danimarka maçında Nihat'ın kafa golünde ortayı o kesmişti. Fatih Terim nedense Ümit Özat'ı çağırmıyor 2 senedir..

Kadir
10.09.2007, 12:45
abi terim onu sakat sakat bile oynatır.. o derece yani.

OLCAY ÇAKIR
10.09.2007, 12:49
ne yalan söyleyeyim şenol güneş ve ersun yanal'a yapılanlardan sonra milli takım pardon istanbul karması beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

çok merak ediyorum. bu gökhan ünal milli takımda oynayabilmesi için daha ne yapması lazım. keza mehmet topuz. ne kadar da bilgisizim hemen unutmuşum. tabi ki istanbul takımlarına transfer olması lazım.

euro 2008'e katılamaz bu istanbul karması.

Aynen katılıyorum...

Hakan Ünsal ve Okan Buruk'ta Hakan Şükür'le beraber oynamalı bence...

cuneytr
10.09.2007, 13:05
iş yapmayanların omuzlara alındıgı ülke burası degilmidir?....fatih hoca o ünlü karizmasıyla iş yapmaktan cok laf ürettiginde ona kim laf söyleyebildi ki...bir yenilgi mi fatih hocayı yıkacak?...fatih hoca kendi yardımcısını dünya kupası elemelrinde medyaya yem ederken aklımız zihnimiz bu tür olaylara calısmıyor muydu?...basarılı olmak için her yol mübah mıdır?...fatih hoca dan bundan sonrası için beklentim takımın kendinden önce geldigini anlamsı ve o görevi almak için yaptıgı hakan sükür kulisiniin bedelini ödemekten vazgecip takımın yararına oyuncu secimleri yapmasıdır...

Murat'
10.09.2007, 13:25
arkadaşlar bu medya varken fatih terime hiçbirşey olmaz....Allah aşkına söyleyin fatih terim uefa kupasını aldıktan sonra ne yapmıştır....bence hiçbirşey yapmamıştır...görürsünüz çarşamba günü macaristanada yenileceğiz..

LazAnisT
10.09.2007, 16:16
Fatih Treimin acil olarak Antrenörlüğü bırakıp iyi bir psikoloğa gitmesini talep ediyorum.

Burak 1967
10.09.2007, 16:26
arkadaşlar Fatih terim artist, popüler olma sevdalısı, kaşı gözü oynayan etrafında kamera arayıp iyi poz veren, taktiksel anlam da ise çözüm üretmede yetersiz kalan, formda oyuncular yerine kendi gibi popüler ismi olan oyunculara yönelen (daha çok 3 küçüklerden), oynatmak istediği taktikle çelişen oyuncu düzeni kuran, bazı arkadaşların dediği gibi laf ebeliğini iyi yapan üç kağıtçı bir adamdır. Tam bir gaz adamıdır ama milli takıma çağırdığı oyuncular gazla sağa sola basacak kabaca ölümüne oynayacak adamlar değildir bu da terimi yine başarısızlığa itmektedir. Şenol hocayı aldığı üçüncülük te bile eleştiren istanbul basını hala terime tek laf etmemektedir sebebi medya ile olan sağlam ilişkileri (ayrıca m.ağar mafya dostlukları vs.) dir. insan milli maç oynanırken ya işte milli takımımız diyerek göğsü kabarmıyor, içimize sindiremiyoruz bu takımı. embesil hakandan medet uman bir hocadan daha ne beklenebilir, bu ülkede forvet mi yok?!

Kadir
10.09.2007, 16:31
abi dediğin gibi tam bir artist .. hareketler falan..!

uefa kupasından sonra yıllardır ne başarısı var bu adamın ?

nesta61
10.09.2007, 17:26
MALTA ERiGi . . .

ADAMIN FUTBOLCUSU ASCI, FIRINCI, MUSLUKCU... bizimkinin birak aldigi parayi, futbolcusunun ismi bile ''servet!''

koskoca ALEX FERGUSON . . . 9 defa ingiltere sampiyonu oldu , iskocya sampiyonu oldu , 2 defa kupa galipleri kupasini aldi,

sampiyonlar ligi sampiyonu oldu, 2defa super kupa aldi, kitalararasi kupa'yi aldi, anca ''sir'' olabildi. . .

BiZiMKi ''iMPARATOR!''

bol keseden asalet . . .

KACINILMAZ REZALET . . .

Enes Berfin
10.09.2007, 22:28
Hakan Süküre bir top gelmiyor ve Hakan Sükür yinede yerin dibine sokuluyor.

E Hakan daha ne yapsin?

Erdem Keser
10.09.2007, 22:53
Bizde onu diyoruz zaten! bişey yapmasın mümkünse uzak dursun milli takımdan..
Kendi menfaatlerini milli takımın üzerinde gören bi isimden ve ondan kahraman yaratmaya çalışan bi hocadan başarı beklemek çok fazla iyimserlik olur.

Can52
11.09.2007, 00:11
Burda esas mesele $u:
Maltaya puan kaybedilirmi?? Elbette kaybedilir, Futbolda olan seyler.
6S trömsöye elenmis, FB Pendike yenilmis, Trabzonspor kibris rum kesimi takimina elenmis....Zamaninda Bayren Münih Almanya kupasinda 4.Lig takimanada maglup olup elenmis....
Burya kadar asilinda her sey normal (yani is kazalari), ama su bir gercek,
FT artik eski motive ve hirsli FT degil 96 yilinda FT degil.

3M = 9 Puan gibi entel bir aciklama yapmisti. Malta, Moldova, Macaristan.
Burda 9 Puan alindigi halde bezi sIkIntIlar vardi takimda.
H.Sükür Moldova ya 4 gol attigi icin kredisi cogalmisti.
Golleri tekrar izlersek, o kadar sahaser gollerde degildi, ama 4 gol atti herkes sustu..

Yunanistan maci ile tüm Türkiye zafer sarhoslugu yasadi, tabiki sevindirici idi , ama Yunanistan , daha dogrusu onlarin kalecileri bize baya yardimci oldu...

Norvec macinda yine rakip kalecinin bize sempatisi ile veya salakligi ile bize beraberligi getirdi....
Yunanistani daha önce yendigimiz , icin Kredi vardi..
Yani bu 2 macta 4 puan isteniyordu ve alindi

Aslinda tehlike canlari her zaman caliyordu ama, FT bunu analiz edecegine , kenar Mahalle kabadayisi uslübü ile her basin mensubuna tehdit ederek olayi örtbas etti..
Kimsede bir sey diyemedi...

Bosna maci, ardindan Romanya ile özel mac tuzu biberiydi...
Adam resmen dalga geciyordu...

Bilgin Gökberk söyle bir sey demisti zamaninda FT üzerine: "Fatih Terim o kadar karizma yapmiski, 8 kisi ile takimi sahaya cikarsa (taktik böyledir gibi), kimse bir sey diyemez," cünkü o her zaman hakliydi....

Gelmisti Malta maci......
Almanya bile burda berabere kalmisti, yani Maltaya puan verebilirsin(kücük bir is kazasi ile) , ama FT kendi hesabini yapiyor ve hep tutar diye düsünüyor.
Yani , Türkiyede Futbolu tek kesfeten FT dir ;)...

Evet görünen Köy klavuz istemez, isin en komik yönü ise , Kadroya Emre Asik gibi bir sahisi eklemesidir....
Ama adam kendi yönü ile haklidir, ego icindedir ve yerine geldigi zaman 8 kisi ile maca ciksa bile hic bir delikanli Basin mensubu ona soru sorma yüreginde olmadigi müddetce , Rüstüyü taktik olarak sol acik oynatir, Tümeri sagbeke koyar, belkide bir macta tutar ve herkes Padisahim cok yasa deyip FT yine hakli cikar....

Konu Malta maci degil , o sadece bir birikim, konu FT nin artik Türk Milleti ile dalga gecmesidir.....
Bu yüzden Milli maclari artik bir Milli mesele olarak görmüyorum..

2004 turnuvasina katilamadik, 2006 ya katiladik, 2008 e katilmasak ne olur???
Katilirsak belkide onlar güclenecek....

isaret parmagi
11.09.2007, 00:24
Burda esas mesele $u:
Maltaya puan kaybedilirmi?? Elbette kaybedilir, Futbolda olan seyler.
6S trömsöye elenmis, FB Pendike yenilmis, Trabzonspor kibris rum kesimi takimina elenmis....Zamaninda Bayren Münih Almanya kupasinda 4.Lig takimanada maglup olup elenmis....
Burya kadar asilinda her sey normal (yani is kazalari), ama su bir gercek,
FT artik eski motive ve hirsli FT degil 96 yilinda FT degil.

3M = 9 Puan gibi entel bir aciklama yapmisti. Malta, Moldova, Macaristan.
Burda 9 Puan alindigi halde bezi sIkIntIlar vardi takimda.
H.Sükür Moldova ya 4 gol attigi icin kredisi cogalmisti.
Golleri tekrar izlersek, o kadar sahaser gollerde degildi, ama 4 gol atti herkes sustu..

Yunanistan maci ile tüm Türkiye zafer sarhoslugu yasadi, tabiki sevindirici idi , ama Yunanistan , daha dogrusu onlarin kalecileri bize baya yardimci oldu...

Norvec macinda yine rakip kalecinin bize sempatisi ile veya salakligi ile bize beraberligi getirdi....
Yunanistani daha önce yendigimiz , icin Kredi vardi..
Yani bu 2 macta 4 puan isteniyordu ve alindi

Aslinda tehlike canlari her zaman caliyordu ama, FT bunu analiz edecegine , kenar Mahalle kabadayisi uslübü ile her basin mensubuna tehdit ederek olayi örtbas etti..
Kimsede bir sey diyemedi...

Bosna maci, ardindan Romanya ile özel mac tuzu biberiydi...
Adam resmen dalga geciyordu...

Bilgin Gökberk söyle bir sey demisti zamaninda FT üzerine: "Fatih Terim o kadar karizma yapmiski, 8 kisi ile takimi sahaya cikarsa (taktik böyledir gibi), kimse bir sey diyemez," cünkü o her zaman hakliydi....

Gelmisti Malta maci......
Almanya bile burda berabere kalmisti, yani Maltaya puan verebilirsin(kücük bir is kazasi ile) , ama FT kendi hesabini yapiyor ve hep tutar diye düsünüyor.
Yani , Türkiyede Futbolu tek kesfeten FT dir ;)...

Evet görünen Köy klavuz istemez, isin en komik yönü ise , Kadroya Emre Asik gibi bir sahisi eklemesidir....
Ama adam kendi yönü ile haklidir, ego icindedir ve yerine geldigi zaman 8 kisi ile maca ciksa bile hic bir delikanli Basin mensubu ona soru sorma yüreginde olmadigi müddetce , Rüstüyü taktik olarak sol acik oynatir, Tümeri sagbeke koyar, belkide bir macta tutar ve herkes Padisahim cok yasa deyip FT yine hakli cikar....

Konu Malta maci degil , o sadece bir birikim, konu FT nin artik Türk Milleti ile dalga gecmesidir.....
Bu yüzden Milli maclari artik bir Milli mesele olarak görmüyorum..

2004 turnuvasina katilamadik, 2006 ya katiladik, 2008 e katilmasak ne olur???
Katilirsak belkide onlar güclenecek....

Yazı gercekten güsel..Seviyeli ve de mantıklı şeyler var..Fakat anlayamadığım bi kaç şey var..Öncelikle Emre Aşık'ın kadroya eklenmesi neden hata..İkincisi Milli maçlarda ki dyguyu neden kaybettiniz biraz daha açarsanız sevinirim.Ve son olarak yazının sonunda 'Onlar' diye bahsettiğiniz kimler...

Can52
11.09.2007, 00:48
Fakat anlayamadığım bi kaç şey var..Öncelikle Emre Aşık'ın kadroya eklenmesi neden hata.
Sizce kurtarici bir özelligi varmi bu kisinin?
Milli Takim bu sahis sayesindemi kurtalicak?
GS nin istemedigi ve oynatmadigi bir oyuncu..
FT nin Kadro anlayisi, Formda olan oyuncu degil, o an telefonla , "kocum sana güveniyorum, hazirmisin?" olayi...
Tarcih meselesi yine ayri konu

.İkincisi Milli maçlarda ki dyguyu neden kaybettiniz biraz daha açarsanız sevinirim.
Milli duyguyu kaybetmedim, Vatanim , canlarim o ayri konu.....
Ama Futbol Milli takimi ile Milli duyguyu artik birlestirmiyorum, cünkü onlarin (Futbolculari söylemiyorum) sadece iktidar disinda benim kadar Milli duygusu oldugunu sanmiyorum...Kendi egolarinin pesinde....

Ve son olarak yazının sonunda 'Onlar' diye bahsettiğiniz kimler...
Onlar kimmi??
FT, H.Sükür, Ibrahim Üzülmez,Haluk Ulusoy, Affan Kececi , Emre belezoglu gibi kisiler.......

Siz sordunuz bende cevap verdim....;)

Ben bu kisilerin benim ülkemi temsil etmesini istemiyorum....

Bu is muhalefet gibi bir seydir, ben yine Ülkem icin herseyi yaparim (kendi imkanlarim ile) ama bunlari istemiyorum....

okeymidir;)

isaret parmagi
11.09.2007, 01:04
Sizce kurtarici bir özelligi varmi bu kisinin?
Milli Takim bu sahis sayesindemi kurtalicak?
GS nin istemedigi ve oynatmadigi bir oyuncu..
FT nin Kadro anlayisi, Formda olan oyuncu degil, o an telefonla , "kocum sana güveniyorum, hazirmisin?" olayi...
Tarcih meselesi yine ayri konu

Tercih meselesidir..Benim tercihlerim de farklı kişilerden yana o ayrı..Ama sonucta tercihit ve eleştirilecek bi yanı yoktur bence.Ayrıca tecrübesiyle bu defans kıtlığında iyi bi alternatif oluşturabilir takımda..

Diğer konularda ise şu düşüncedeyim.Zamanında Şenol Güneş için yapılanları siz de -belki de farkında olmadan - yapmaktasınız.Sırf bizden değil diye istememek.Bunu başka bi açıklaması yok.Olsaydı sebep sorunca isimlere takılmaz genel yorumlarda bulunurdunuz.Sadece siz değil forumun genelinde hakim olan anlayış ta bu bence.

Şu anki durumdan bende memnun değilim en başından beri Fatih Terimi savunan biri olarak yaptığı hataları asla kabul edemem. Şu an gözümde basarısızdır ve Milli takımın oynadığı futboldan kesinlikle memnun olamam. Ama memnun olmamamın sebebi kesinlikle isimler değil.İsterse bütün takımı İstanbul takımlarından oluşturabilir.Sorun bu değil.Önemli olan takımın belli bi uyum içerisinde göze hoş gelen zevk veren bi futbol sergilemesidir.Bunu yapabildiği sürece onaylarım.Ama anladıgım kadarıyla sizin felsefenize göre belli isimlerin defolup (!) gitmesi gerek. Bu sebeple aynı frekansta oldugumuzu düşünmüyorum..

Can52
11.09.2007, 01:26
Ama memnun olmamamın sebebi kesinlikle isimler değil.İsterse bütün takımı İstanbul takımlarından oluşturabilir.

Isimler bencede o kadar önemli degildir,orda hemfikiriz.
Yanliz hangi profil ile o isimleri cagirdigini söyledimi??
"Ben size hesap verecek degilim" diyen bir Milli takim Hocasi kime hesap verecek?
Ben elbette FT in Futbol bilgisine ve karyerine bir sey diyecek sözüm yoktur, ama olay dikkat edilirse hatir gönül meselesi ve deneyim olayi, ya tutarsa...
Ama her zaman tutmuyor ...

Ama anladıgım kadarıyla sizin felsefenize göre belli isimlerin defolup (!) gitmesi gerek. Bu sebeple aynı frekansta oldugumuzu düşünmüyorum..

Ben fazla felsefe icinde degilim acikcasi ve benim icin daha baska sorunlarda vardir..
Cocugumun gelecegi, sihhat durumu gibi seyler biraz daha önemli ;)...

Ayni frekansta olalim veya olmayalim , o kadar önemlide degildir....
Ayni frekansda olsak hep birbirimizi alkislariz ve muhabbet dogmaz :)...

Önemli olan ayni fikir degildir (buda iyisi), önemli olan fikirlere saygi duymak , hosgörülü olmak, ve tatli sohbet ile kirici olmamak..
En önemlisi insanlarin birbirine saygisi olmaktir...
Hayirli geceler....

isaret parmagi
11.09.2007, 01:40
Isimler bencede o kadar önemli degildir,orda hemfikiriz.
Yanliz hangi profil ile o isimleri cagirdigini söyledimi??
"Ben size hesap verecek degilim" diyen bir Milli takim Hocasi kime hesap verecek?
Ben elbette FT in Futbol bilgisine ve karyerine bir sey diyecek sözüm yoktur, ama olay dikkat edilirse hatir gönül meselesi ve deneyim olayi, ya tutarsa...
Ama her zaman tutmuyor ...

Ben fazla felsefe icinde degilim acikcasi ve benim icin daha baska sorunlarda vardir..
Cocugumun gelecegi, sihhat durumu gibi seyler biraz daha önemli ;)...

Ayni frekansta olalim veya olmayalim , o kadar önemlide degildir....
Ayni frekansda olsak hep birbirimizi alkislariz ve muhabbet dogmaz :)...

Önemli olan ayni fikir degildir (buda iyisi), önemli olan fikirlere saygi duymak , hosgörülü olmak, ve tatli sohbet ile kirici olmamak..
En önemlisi insanlarin birbirine saygisi olmaktir...
Hayirli geceler....

Kesinlikle zıt fikirlerin olması gerek bence de .Saygıyı yitirmemek de cok önemli.Hele bu forumda uzun süredir rastlamayınca iyice ümitsizliğe kapılmıştım..Eğer farkında olmadan bi saygısızlık yaptıysam affola..
Hayırlı geceler...

Can52
11.09.2007, 01:43
Kesinlikle zıt fikirlerin olması gerek bence de .Saygıyı yitirmemek de cok önemli.Hele bu forumda uzun süredir rastlamayınca iyice ümitsizliğe kapılmıştım..Eğer farkında olmadan bi saygısızlık yaptıysam affola..
Hayırlı geceler...

Estafurullah, yok öyle sey...

Iyi geceler

smertkan
11.09.2007, 15:42
Sahada fenerli olmamasını sorun eden bir basından ve onlara göz kırpan bir TD olan Ülkede başarı olurmu?