PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 40. Yılımızda Şampiyon Olacağımıza İnananlar Buraya

Sayfa : [1] 2

Harun_ayar_ts
29.08.2007, 20:49
TRABZONUM SEN 40. YILINDA ŞAMPİYONSUN

BORDO--MAVİ 1967

yns61
29.08.2007, 20:53
hayal gibi ama inanıyorum ben

A.Alper
29.08.2007, 20:54
O zaman ben gideyim :D

yns61
29.08.2007, 20:56
her sene inanıyoruz ama olamıyoruz sorun orda

eminbayram
29.08.2007, 21:00
iyide 40.yıl geçmedimi?olursak 41.yılda şampiyon oluruz.

Hüseyin Çümen
29.08.2007, 21:00
olursa olur havasındayız
kadromuz teknik direktörümüzün nekadar yetersiz olduğunu biliyorum
ama bu ziya hep böyle rezil oynatıp büyük puanlar topluyor buadamın balı çok fazla

geçen senenin 2. yarısında yun oynamadn enfazla ğuan toplayan takım olduk

bakacaz kendimizi biliyoruz görücez

ahamitokutan
29.08.2007, 21:07
adam gibi yönetim gelirse belki.tabi aralıka kadar en az puan kaybı yapmak şartıyla.yoksa hayal ötesi.

Erkan
29.08.2007, 21:10
inanmak istemiyorum.. inandimmi cok uzuluyorum olamadigimiz zaman, inanmadan olursak heralde daha cok sevinirim :D .... . Ama yine de inaniyorum :D

61OKTAY
29.08.2007, 21:15
şampiyonluk ümitle,inançla,sevgiyle ve disiplinle gelir....
BIRDE ZIYANIN GITMESI VE YONETIMIN DEGISMESEYLE:)
BENCE BIRI TUTMAZSA BIRI TUTAR YANI SAMPIYONLUK GARANTI:)

Adem Erdoğan
29.08.2007, 21:22
2 maç kazandık şampiyon olduk hee.bu kadroyla en fazla 10 hafta.en ii ihtimalle 3. oluruz.

Misina
29.08.2007, 22:27
başlığın Nörö Albayrak ile 40.yılda Şampiyonluğa İnanıyormusunuz Şeklinde değiştirilmesini talep ediyorum.

macka61
29.08.2007, 22:32
pek umudum yok çok zor gibi ama neden olmasın bizde bu lide oynuyoruz

amour_61
29.08.2007, 22:34
olalımda 40. yıl 41. yıl önemli değil yeterki bu sene olalım ama bu futbolla çok zor

hüseyin toraman
29.08.2007, 22:35
Şampiyon Olacağız

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, spor61'in sorularını cevaplarken, özellikle kendi yaşamı ve Türk futbolu ile ilgili bilinmeyenleri açıkladı. Doğan, Türk teknik adamların Avrupalı meslektaşları ile kıyaslamasında ilginç tespitlere dikkat çekti.

- Aileniz yanınızda yok. Çocuklarınız öğrenimlerini sürdürüyor ve babaları yanlarında yok. Siz otelde kalıyorsunuz, bu yaşamınıza hangi boyutlarda yansıyor.?

“Teknik Direktörler ailelerini bir yere getiremiyorlar ama bu konuda ben şanslıyım. Çok kısa bir dönem İstanbul'dan ayrıldım. 8 yıllık bir dönem İstanbulspor'da yardımcı antrenörlük yaptım ondan önceki dönemde bir sene İstanbul'da Beşiktaş takımında oynadım bu nedenle hep ailemle beraberdim. Ankaragücü'ne 3 yıllık oyuncu olarak gittiğimde çocuklarım küçüktü henüz okula başlamamışlardı. O yüzden çocuklarımı yanımda götürdüm. Kocaelispor'a gittiğimde de çocuklarım yanımdaydı. Fakat okul başladığı anda mecbursun çocuğunu yanında götüremiyorsun bu birçok olumsuz etki yapıyor. Türkiye'de de Teknik Direktörlerin maalesef 2-3 haftada görevine son verilebiliyor. O zaman senede belki 1-2 kere yer değiştirmiş oluyorsun, tabi bu da özellikle çocukların üzerinde olumsuz bir etki yaratıyor. Tabi bizde isteriz ki Avrupa' da ki meslektaşlarımız gibi skorları birinci planda tutmadan 5-6 senelik bir anlaşma olsa her kez ailesini yanında götürür, ama Türkiye'de bu böyle değil.”

-Türk teknik adamların Avrupalı meslektaşları ile kıyaslamasını yaptınız. Bunu biraz açarsak bunun için hangi kriterleri ön planda tutuyorsunuz?

“Türkiye de ki antrenörler çabuk emekli olması lazım, çünkü çok yıpratılıyorlar. Belki ben iddia ediyorum Avrupalı meslektaşlarımızda bu sistemin çok daha iyi oturduğuna inanıyorum. Avrupalı meslektaşlarım için söylüyorum onların 10 yılda yıpranması bizim 1 yılda yıpranmamıza bedel. Tabi bu mantalite oturmadı. Türkiye'de bugün için demiyorum ama ben kendimi emekli yapmaya hazırım. Çok uzun süre yapmayacağım. Bazı hedeflerim var ve bu hedeflerimi yakaladığım anda emekliye ayrılmayı düşünüyorum. Biraz inatçı kişiliğim var. Çok şeyler yapabileceğimize ve başarabileceğime inanıyorum. Bu hedefleri yakaladığım anda da zirvede emekliye ayrılmayı düşünüyorum. Yani zirvede. Avrupa'da başarılı olmak cok zor değil, çok farklı bir futbol oynanmıyor. Türkiye ligi çok önemli bir lig haline geldi ama Türkiye'de takımlar sistemi daha oturtamadı. Günümüzde bakıyorum geçmiş yıllara göre Anadolu takımları daha sistemli daha planlı. Bir şeylerde artık uyandı. Türk toplumu onun içinde bu ligler kötü diye bahsediyorlar aslında bu ligler kötü değil, Anadolu takımları dengeyi sağladı daha düzenli daha prensipli oyun anlayışıyla devam ediyor. Ben iddia ediyorum geçen sene ki gibi çok farklı lig olacak.

- Trabzon büyük başarılara imza atmış bir il ve aynı paralelde 40 yıllık mazisi olan Trabzonspor var. Burada şartlar ve olanaklar sizi zorluyormu. Kentin zorlu sizce varmı.?

“Trabzon, Türkiye liglerinde en zor çalışılacak yer. Bunu bütün dünya kabul etti. Sadece ben değil gelen yabancı oyuncular içinde geçerli. Arşivlere bakarsanız ondan da net anlaşılır. Tabi bunun sebepleri var, bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi başarıyı gören bir il ve camiadasınız, çıtayı yükseltilmiş, Karadeniz insanı biraz hırslı hep başarı istiyor. Bu başarı da zamanın da yakalanmış şimdi artık başarısızlık büyük baskı oluşturuyor, gerek oyuncu gerek teknik adam üzerinde baskı oluşturuyor. İşte bu baskıları kırarsan çok çok önemli iş yapmış olursun, bu da bir şekilde kırılır. Takımı zirveye oynatmak ve şampiyon yapmakta daha kolaylaşır. O zamanda da bu çektiğin sıkıntıların mükafatını manevi anlamda çok fazlasını alırsın. Trabzon'un dünya da hiç bir yerin de böyle bir şeyle karşılaşacağını düşünmüyorum sokaktaki her insan Trabzonspor'la yaşıyor bu çok doğru bir şey değil, aslında insanın yaşam şekli olur. Avrupa'da insanlar maça sadece o gün bir eğlence gibi gidiyor. Yendi yenildi hic önemli değil, mutlaka yenmek istiyor ama yenilgiyi de dünyanın sonu gibi görmüyor. Ama Trabzon'da da yenildiği zaman hayat duruyor ve insanlar küsüyor. Burada bir eksiklik var o eksiliği gidermek lazım onu da medyanın daha bilgi akışını halkı eğitim anlamında çok daha yardımcı olması lazım. Sonuçta yaptığın spor üç ihtimalli. Bunu kabul etmek lazım. Yenilgi suç değil bunu insanlara anlatmak lazım, bilinçli bir toplum meydana geldiğinde o camianın üzerinden baskılar kalkar.

-Teknoloji Dünya'da futbolu ne kadar etkiliyor. Teknolojik bilgiler çalışma prensiplerinizin hangi boyutunda. Siz, Dünya futbolunu hangi kriterlerde takip ediyorsunuz. Mektepli alaylı ayrımı konusunda ki düşünceniz?

Biz tabi ki teknolojiden faydalanıyoruz ama bazıları teknolojiden faydalanırken reklam yapar, bazıları da icraat yapar yani fazla reklamını yapmaz biz teknolojik anlamda bugünün nimetlerinden hepsinden faydalanıyoruz bilimsel anlamda her şeyi yapıyoruz. Bugün futbolcunun gelişimini takip ediyorsun bilgisayar çağında bütün her şeyi idmanları dünyadaki gelişmeleri ve futbol federasyonunun artık Türk antrenörlerine vermiş olduğu seminerlerde dünyada ki tüm gelişmelerini ortaya çıkartıyorsun. Dünyada futbol nasıl oynanıyorsa Türkiye'de futbol en azından öyle oynanmak isteniyor ve o yolda çalışmalar devam ediyor. Tabi ki üniversite mezunu hocamız var. yabancı dili var gelişmeleri en azından üniversite bazından takip ediyoruz. Üniversitelerde önemli isler yapılıyor. Spor akademileri önemli görevler üstleniyor. Futbol federasyonu her turlu yeniliğe acık, artık dünyadan kendini soyutlayamazsın. Bu anlamda gereken neyse yapılıyor. Ben konuşmalarımda bunu söyledim ama insanlar o bolumu alıyor bir şekilde dedim birlik beraberliği sağladığı anda şampiyonluğun en buyu adayı. Aradaki fark çok fazla. bu şartlar oluştuğu anda en güçlü adayız. Tam istediğimiz ortam mı, değil ama bir gerçek var. Trabzonspor elindeki mevcut kadroya maliyeti düşük oyuncular kattı. Bu sene ilk defa bonservisli oyuncu alınmadı. Fenerbahçe, Galatasaray takımınla yarışacaksın. Yarışırken şartlar eşit mı değil, ama biz doğru isler yaparak ve kafayı kullanarak isler yapmak istiyoruz. İşte bu yan etkenleri bir araya getirirsek Trabzonspor şampiyonluğun en büyük adayıdır. Bizim şartlarımız oluşsun biz her türlü yarışırız.

ZİYA DOĞAN inanıyor ama ben
bu basınla
bu federasyonla
bu fb li yönetimle
inanmak istiyorum ama inanmıyorum

utkuts
29.08.2007, 23:28
Hersene olduğu gibi bu senede sonsuz inancım var. Ama daha o günü göremedim :( Yaş 19 oldu o duygu nedir tadamadım :(

Özkan
29.08.2007, 23:37
Ömrümde ilk defâ şampiyon olacağımıza inanmıyorum. Seneye olacağımıza da inanmıyorum. O yüzden Nuri Albayrak yönetiminin yerine gelecek yönetime fazla yüklenmememiz gerektiğini düşünüyorum. Adamlar gerçekten de enkaz devr alacaklar.

Mustafa
29.08.2007, 23:54
her sene şampiyonluk beklerim takımımdan olmasada canları sağolsun

Halit Aydın
30.08.2007, 00:11
40. yılda şampiyon oluruz fakat son şampiyonluktan sonraki 40. yılda :(

Selman
30.08.2007, 00:16
Arkadaşlar bildiğiniz gibi sitemizi ziyaret eden bolca misafirlerimiz var.Daha önce de böyle bir başlık açılmış ve kapanmışltı.Rakip takım taraftarlarına koz vermememiz gerektiğini düşünüyorum.Mesajlarınızı buna özen göstererek yazmanızı rica ediyorum.Lakin rakiplerimizin bu sayfalara bakarak bizimle dalga geçmelerini istemezsiniz değil mi?

Mr.No
30.08.2007, 00:23
Adımız yeter inanmak için sebep aranıyorsa.

Gökhan Öz
30.08.2007, 01:10
3 tane kaliteli transferle şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz hatta ligin son haftası saraçoğlunda kupayı kaldırdığımızı düşünsenize

Travelair
30.08.2007, 01:17
İnanıyorum

Lancet_61
30.08.2007, 01:20
3 tane kaliteli transferle şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz hatta ligin son haftası saraçoğlunda kupayı kaldırdığımızı düşünsenize

ligin son haftası avni akerde değil mi fener maçı???Avni Akerde kaldıralım:D

Hüseyin Çümen
30.08.2007, 01:21

o mümkün olmaz işte çünkü son maç Trabzonda :)

Gökhan Öz
30.08.2007, 01:23
o mümkün olmaz işte çünkü son maç Trabzonda :)
pardon:Do zaman daha güzel işte 96 nın acısı çıkar
ben bi gün bunun olacağına inanıyorum fb yi sahadan sildiğimiz maçlarda hep yenildil bi gün acısı çok kötü çıkacak ama ne zaman umarım bu sene olur

selcjK
30.08.2007, 01:30
sezon başında o kadar ümitliydim ki bilemezsiniz ya fikstürümüz bence tam bize uygundu, 10da10 yapmamak için tek engelimiz ziya doğan diye düşünüyordum. ancak stepanovun yok yere satılması ve iyi bir kaleci bulamamız daha önce hiç olmadığı kadar içimdeki heyecanı kaybetmeme yok açtı. ziya hoca beni yanılttı ve kadroyu kurabileceği en iyi şekilde kurarak maçlara çıktı.meyvelerinide aldık, sivas maçındaki olay olmasa şu an liderdik ve önümüzde güzel bir fikstür olacaktı ama seyircisiz maçlar, sivas maçının kamoyuna etkisi hep bizi negatif etkiledi malesef, bursaspor ile zor bir maça çıkıcaz umarım kazanırız ve yolumuza devam ederiz. umudum var, başarbiliriz diyeceğim ama ben kalemizde tolga varken şampiyonluğun hikaye olacağını düşünüyorum, tolga asla trabzonsporu taşıyacak bir kaleci değil bence.

Gökhan Öz
30.08.2007, 01:33
ben de senin gibi düşünüyodum.
Takım 2.yarıda oturmuştu transfer gündemindeki oyuncukar bizi şampiyonluğa ulaştıracak isimlerdi lavezzi,mladen petriç....vs ama ne olduysa gecen seneden bi farkımız olmadı artı stepanov gitti

BDiler61
30.08.2007, 01:37
Biz Trabzonspor'uz her zaman zirveye oynarız bazıları gibi uefa yı başarı kabul etmeyiz hatta lig 2.liği bile bizi kesmez buraya gelen misafirler önce kendilerine baksınlar izim hakkımızda yorum yapmak için.her şeye rağmen şampiyon Trabzonspor

selcjK
30.08.2007, 01:39
yav sölemek istemiorum ahh atay başkan ahh, zamanında koymadın fatihin yanına zurawskiyi yaşlı dediniz alamadınız adamı, adam celticte 11de başladığı 41 maçta 31 gol attı, yav şu pişmanlık kötü ya. şimdide aynı şeyler oluyor, takımın alarm veren 1-2 yeri var ama takviye yapılamadı doğru dürüst, çok büyük bütünlük gerekiyor, ancak ben Trabzon halkında, Trabzonspor taraftarlarında maalesef o sıcaklığı o duyguyu alamıyorum, işimiz zor, yolumuz uzun, önümüz dalgalı, kaptan tayfayı iyi tanıyor görevlerini iyi dağıttı, tayfa uyumsuz değil işini güzel yapıyor; sonumuz hayrolsun.

ilhan
30.08.2007, 01:57
Aralık ayında ki kongreye güveniyorum ve bu sene şampiyonluğa inanıyorum..

Taner Gündoğdu
30.08.2007, 02:00
adını duymadığımız bir takıma iki maçta 10 gol atınca erken yükselen "şampiyonluk nidaları" adını duymadığımız bir diğer takıma elenince çabucak yerini isyana bıraktı. ligde oynanan üç maç açıkcası şampiyonluğa oynayacak bir takımın oynaması gereken bir futbol içermiyordu. ama geçen senenin şampiyonunu ve bu seneye iddalı transferlerle giren diğer iki istanbul eziğinin oynadıkları futbolu görünce ve bir de bunlara geçen seneki kötü gidişe rağmen 4. oluşumuz eklenince şampiyon olmak için illada çok iyi oynamak gerekmiyor inanacına kapıldım. ve bu yüzdendir ki bu sene şampiyonluk için "ziyaya rağmen" oldukça umutluyum...

Kadir
30.08.2007, 02:00
umutluyum. nedense içimde bir umut var :) inş oluruz.

Hüseyin Çümen
30.08.2007, 02:19
gökdeniz performansını korursa
ceyhun rize de bulduğu gerçek kimliğini artık kaybetmesse
kalecimiz artık biraz daha mantıklı olursa
golcülerimiz gollerine devam ederse
ve gol yemeyen defansımız bu alışkanlığından caymassa
neden olmasın

zaten bu dediklerimi uygulayabiliyorlar bozmadan devam etsinler inşallah diyelim olur

ziya nın tek artısı zaten bjk maçlarını hep kanzdırıyor o yüzden bjk maçlarından korkum yok :D

Adnan Mollasalihoğlu
30.08.2007, 02:30
inanmayan 3 kızkrdeşten olsn inanıorm... :D:D:D

Hüseyin Çümen
30.08.2007, 02:55
inanmayan 3 kızkrdeşten olsn inanıorm... :D:D:D

böyle büyük yeminler etme gerek yok :)

cyberentalpi
30.08.2007, 03:23
Acikcasi Ts nin son sampiyonlugunu hayal meyal gordum. Ama ilk defan bu sene hic inancim yok

Nissan
30.08.2007, 08:53
Birkac haftaya kalmaz basligi degistirmek gerekir, 40'nci yilimizda kumede kalirmiyiz diye:D
Bu arada 41'nci yila giriyoruz...

MarceloTS
30.08.2007, 09:26
Sivas
OFTAŞ
Rize
Bursa
Ankaragücü
Manisa
Konya
Kasımpaşa
Beşiktaş
Kayseri
Ankara
Denizli
Galatasaray
Gençlerbirliği
Antep (9 aralık)

15.Haftaya kadar dayanırsak şampiyonluk uzak değil..

omer61
30.08.2007, 14:00
Sivas
OFTAŞ
Rize
Bursa
Ankaragücü
Manisa
Konya
Kasımpaşa
Beşiktaş
Kayseri
Ankara
Denizli
Galatasaray
Gençlerbirliği
Antep (9 aralık)

15.Haftaya kadar dayanırsak şampiyonluk uzak değil..

bu kadar maçı kazanan bi takım zaten şampioon olur :D

bir tek biz awupada mücadele etmiyoruz we ben bunu awantaj olarak görüyorum.. ilk 2de bitirceğimize inanıyorum sezonu..

Nytre
30.08.2007, 14:06
fikstür falan bahane...

her sene inancımız içimizde dilimizde yüreğimizde....

boşuna gitmiyoruz maçlara...

inanmayan gelmesin maçlara!...

Sefaenes
30.08.2007, 14:06
Insallah bizler yanilip bu kadro bu T.D. bizi sevindirir. Hersene ayni umutla yasiyorum

coskun0661
30.08.2007, 14:15
bu senede inanalim ...zaten olamıyoruz...hayal lerle sampıyonluk da bize gelcek diilya..

Tolpaş61
30.08.2007, 14:32
iki maçı kazasız atlattık.sabır.kadro yetersiz.ama hiçbirşey imkansız değildir.ben inanıyorum.

sanatik
30.08.2007, 14:35
bu yönetim ile gecmise bakmak yetiyor.

pasason
30.08.2007, 14:37
Öncelikle teknik kadronun inanması lazım.
Ondan sonrası kolay diyorum.

asikaplan
30.08.2007, 14:37
şampiyon olmak için hiçbirşeyi bahane etmeyin kardeşim ya ne nurisi o mu oynuo sanki, takımdakş oyuncular topçu değil mi içlerinde istemediğimiz oyuncular var die şampiyonluk mu gidecek sanki bu sene şampiyon bizim bu kadar söylüyorum herkesde inansın eleştiri yapmaya gelince üstünüze yok ama takıma inanmamakdada üstünüze yoq ŞAMPİYONUZ İNŞ.
HERŞEYE RAĞMEN HEMDE

Emirhan Makul
30.08.2007, 14:38
puan kaybedebileceğimiz maçlar kayseri manisa gençler birliğiii diğerlerini alırız diyorum tabi birde fener varr

demir
30.08.2007, 14:50
1992 den beri internet kullanıcısıyım ve 24 satimin ortalama 17 satını ınternette gecırıyorum ve bu sıteye kayıt olalıda uzun bır zman olmadıgını dusnuyorum hayatımda ılk defra gırdıgım bır sıtede ceza aldım sutelık bıle bıle ..! ve sunu farkettım sampıyonlugunu hgıc gormedıgım ve macına bır kere dahı gıtme fırsatı bulamadıgım bu takıma ben asık olmusum yawww :D ben resmen fanatık veya holıgan olmusumda farkında degılmısım :D

sımdı arkadaslar ewetr belkı sampıyon olmayacaz ama suan yonetım ve t.d degısırse hıc olamayacaz buna emın olalım 24 yıldır aynı mevzuyu yassıyoruz zaaten oyuzden ınanalım ve guvenelım lutfen..!

SERDAR-61
30.08.2007, 15:15
TRABZONSPORUN RAKİPLERDEN ALACAĞI TAHMİNİ PUANLAR

Oftaş 6
Sivas 4
Rize 6
Bursa 4
Ankaragücü 6
Manisa 6
Kasımpaşa 6
Konya 3
Beşiktaş 1
Kayseri 3
Ankara 4
Denizli 6
Galatasaray 1
Gençlerbirliği 4
Antep 4
İstanbul Belediye 6
Fenerbahçe 1

TOPLAM: 71 puan tahmini sıra:%30 1.lik %50 2. lik %20 3.lük

cIlgInIm
30.08.2007, 15:27
TRABZONSPORUN RAKİPLERDEN ALACAĞI TAHMİNİ PUANLAR

Oftaş 6
Sivas 4
Rize 6
Bursa 4
Ankaragücü 6
Manisa 6
Kasımpaşa 6
Konya 3
Beşiktaş 1
Kayseri 3
Ankara 4
Denizli 6
Galatasaray 1
Gençlerbirliği 4
Antep 4
İstanbul Belediye 6
Fenerbahçe 1

TOPLAM: 71 puan tahmini sıra:%30 1.lik %50 2. lik %20 3.lük

kardeş sen rüyalandın herhalde .. yanlış görmüyorsam hiç yenilmiyoruz :D bi kaç tanede beaberlik var .. senin demene ligin bitimide 3 4 hafta kala biz kutlamalara başlarız... birde fener macına 1 puan yazmıssın .. bunu bir puanı oradamı alıyoruz buradamı.. eger oradaysa burda ki ma şampiyon olacagımızı garantileme macı gibi bişe bizi yenerse 96 senesi gibi olmayalım :D

TS-Tiryaki
30.08.2007, 15:29
Ben her zaman inancın başarının yarısı olduğuna inanırım.

Bursa
Ankaragücü
Manisa
Konya
Kasımpaşa
Beşiktaş
Kayseri
Ankara
Denizli
Galatasaray
Gençlerbirliği
Antep (9 aralık)

su maclardan en az 30 puan cikarirsak, ki ben inaniyorum buna, sampiyonlugun en güclü adayi oluruz. simdi tabi gülersiniz dalga gecersiniz benimle ama ben bu sezon cok ümitliyim. sivas olaylari, fenerle 34. haftad avni akerdeki son mac..... neden olmasin??? bende artik sampiyonluk görmek istiyorum takimimin sampiyonlar liginde oynamasini chelsea barcelona real madrid milan gibi takimlarin avni akerde mücadele etmesini istiyorum. unutmayin

BASARININ YARISI INANCTAN GELIR. 2007/2008 Turkcell SüperLig Sampiyonu: TRABZONSPOR

cIlgInIm
30.08.2007, 15:31
Oftaş 6
Sivas 4
Rize 6
Bursa 6
Ankaragücü 6
Manisa 6
Kasımpaşa 6
Konya 3
Beşiktaş 3
Kayseri 6
Ankara 6
Denizli 6
Galatasaray 1
Gençlerbirliği 1
Antep 6
İstanbul Belediye 1
Fenerbahçe 4

72 de benden :D aslında gs macına 0 puan yazacaktım fakat kimseye yenilmedik onada yenilmeyelim diye bir puan yazıyorum :D

garanti şampiyon :D

SERDAR-61
30.08.2007, 15:40
Oftaş 6
Sivas 4
Rize 6
Bursa 4
Ankaragücü 6
Manisa 6
Kasımpaşa 6
Konya 3
Beşiktaş 1
Kayseri 3
Ankara 4
Denizli 6
Galatasaray 1
Gençlerbirliği 4
Antep 4
İstanbul Belediye 6
Fenerbahçe 1

TOPLAM: 71 puan tahmini sıra:%30 1.lik %50 2. lik %20 3.lük kardeş sen rüyalandın herhalde .. yanlış görmüyorsam hiç yenilmiyoruz :D bi kaç tanede beaberlik var .. senin demene ligin bitimide 3 4 hafta kala biz kutlamalara başlarız... birde fener macına 1 puan yazmıssın .. bunu bir puanı oradamı alıyoruz buradamı.. eger oradaysa burda ki ma şampiyon olacagımızı garantileme macı gibi bişe bizi yenerse 96 senesi gibi olmayalım :D__________________ kardeş yanlış görüyorsun buraya dikkatli bak 1 ve 3 puanlar iki maçta alınan puanlardır ve TRABZONSPOR BU PUANLARI KAZANABİLECEK BİR RUHA SAHİPTİR.YETERKİ DESTEK OLALIM

Tolga Sarı
30.08.2007, 16:05
bize düsen destek olup sonuna kadar desteklemek...bu saatten sonra yonetimin degil ama teknik heyet tin takımdan ayrılması bizi kotu durumlara iter bunu istemem.sampiyonluk bizim olabilir..bu yıl bekleneni veremeyen anadolu klupleri var(g.birligi konya Rize ankara ) gibi takımlar.tam tersine iyi gözüken onların yerlerini dolduran takımlar da var(ankaragücü bursa ve denizli) bence Fb nin Gs nin Bjk nin sansı neyse bizimde sansımız odur...sampiyon olabilriz ben inanıyorum sizinde inanıp destek olmanızı istiorum..

Samet Berber
30.08.2007, 16:26
şampiyon olmak istiyoruzz...

onur_alabuga_61
30.08.2007, 17:34
11 aralıktan sonrada ziya doğan gelmelidir taki sezon sonuna o zamn şampiyon olabiliriz ne olursa olsun

A.Alper
30.08.2007, 17:50
Oftaş 6
Sivas 4
Rize 6
Bursa 4
Ankaragücü 6
Manisa 6
Kasımpaşa 6
Konya 3
Beşiktaş 1
Kayseri 3
Ankara 4
Denizli 6
Galatasaray 1
Gençlerbirliği 4
Antep 4
İstanbul Belediye 6
Fenerbahçe 1

Güzel kardeşim 6 maçtan (gs,fb,bjk) 3 puan alan takım diğer maçlardan nasıl o dediğin puanları alacak?

trts61
30.08.2007, 17:55
bence de sampiyon biziz bosuna mı istikrar diyoruzz_

Enes Berfin
30.08.2007, 17:59
Kessinlikle sonuna kadar inaniyorum, Sampiyon olacagiz.

antagonist
30.08.2007, 17:59
Trabzonspor'un bundan sonra şampiyon olacağına inanmıyorum.

A.Alper
30.08.2007, 18:00
Trabzonspor'un bundan sonra şampiyon olacağına inanmıyorum.

Bazen kendimi çok yalnız hissediyordum :(

omer61
30.08.2007, 18:01
Gerçekçi ol imkansızı iste.. O gece bu sene..

Atalay
30.08.2007, 18:58
3 maç kazandık sampiyonluk naraları başladı...!! bu taraftarın iyi niyetine saflıgına şaşırmamak elde degil... bu yönetimle bu hocayla bu kadroyla hala şampiyonluk inancı olan renktaşlarımı kutluyor gözlerinden öpüyorum!!!!

Sencer Bulut
30.08.2007, 19:04
nuri ve ziya inanıyorsa benim inanmam pek mümkün degil...

Selimag
30.08.2007, 19:09
nuri ve ziya beni baglamaz, ben nuri ve ziya ya ragmen sampiyonluk icin sonuna kadar takimimin arkasindayim...

İskender Çakmak
30.08.2007, 19:12
bende inanıyorum ama ben futbolcularda o inancı görmüyorum yaa bizimkiler top oynamıyor arkadaşlar zevk vermiyorlar eskisi gibi ya ne bileyim 3 tane pası üst üste yapamıyoruz gibime geliyor bu iş yabancı futbolcular ve ya diğer anadolu klüplerinden gelen oyuncularla olmaz bu iş yusuflarla bu iş erginlerle olur bu iş ali güzeldallarla olur bilmem yanlış mı konuşuyorum?

Muhammet_61
30.08.2007, 19:51
Bu Ziya Doğan enteresan adam. Ya takımını en berbat duruma sokuyo ya da en iyisini gerçekleştiriyo. Hiç arası yok yani. Geçen sene en berbat sezonlarımızdan birini yaşadık. Bu sezon iyi dönemi olabilir. İlk haftalar sanki bunu gösteriyor. Böyle giderse yine son haftalara potada girebiliriz.

@FLU
30.08.2007, 20:08
bu futbol ve bu mantalite ile şampiyonluk hayel hayel hayel

Emre İskender
31.08.2007, 00:02
her sene gibi bu sene de inancım tam şapiyonluğa

poetricus
31.08.2007, 00:13
Ben her zaman inancın başarının yarısı olduğuna inanırım.
Ama takımda diğer yarısından eser yok.
Gerçı bu yarısından olduğu da şüpheli ya neyse...

MURAT İNCE
31.08.2007, 17:16
inanmak istiyorum başaramıyorum...inanan arkadaşlara da saygılarımı sunuyorum

Koray
31.08.2007, 17:17
umut yoksulun ekmeğidir

tabiki inanıyorum!!!

MarceloTS
31.08.2007, 17:20
imkansız ne yav imkansız diye bişey yoktur er yada geç elbet birgün şampiyon olacağız ya bu yıl ya 10 yıl sonra ama olacağız işte o talihimizi yendiğimiz gün seriler gelmeye başlayacak

irfanb
31.08.2007, 17:25
Bu Ziya Doğan enteresan adam. Ya takımını en berbat duruma sokuyo ya da en iyisini gerçekleştiriyo. Hiç arası yok yani. Geçen sene en berbat sezonlarımızdan birini yaşadık. Bu sezon iyi dönemi olabilir. İlk haftalar sanki bunu gösteriyor. Böyle giderse yine son haftalara potada girebiliriz.

En iyisi dedigin ne ki ?
Cok mu iyiyiz sence ? Su anki durumumuz bizim iyiligimizden degil rakiplerimizin cok kötü olusundan.Rize macini rakip teknik direktörsüzken kazandik; Rize simdiye kadar gol atamamisti 8 defans oyuncusuna ragmen ilk golü onlardan yedik..Sivas maci ne olacak belli degil .Bu sene birinci lige yeni cikan Oftas`i yenmeyi de marifet sayiyorsak ben sözü uzatmayayim...

MarceloTS
31.08.2007, 17:28
En iyisi dedigin ne ki ?
Cok mu iyiyiz sence ? Su anki durumumuz bizim iyiligimizden degil rakiplerimizin cok kötü olusundan.Rize macini rakip teknik direktörsüzken kazandik; Rize simdiye kadar gol atamamisti 8 defans oyuncusuna ragmen ilk golü onlardan yedik..Sivas maci ne olacak belli degil .Bu sene birinci lige yeni cikan Oftas`i yenmeyi de marifet sayiyorsak ben sözü uzatmayayim...

ovacik_61 3 sezon öncesini anlatmak istedi sanırım

Kasım Hilal
31.08.2007, 17:32
Ziya Doğan ile şampiyonluk hayalerde bile yalan..
Selamunaleykum!

Mert M.
31.08.2007, 17:34
şampiyonluk elbette benim de her renkdaşım gibi tatmayı istediğim bir duygu
biz her maçı böyle orta sahasız oynayarak kazanamayız
oftaş a rize ye tutturdun tamam ama yarın öbür gün fb,bjk,gs gelince ne yapacaksın?
bizi şu durumda hallaç pamuğu gibi savururlar
bir insan beyinsiz bir takım da orta sahasız hiçbirşeydir

MarceloTS
31.08.2007, 17:37
şampiyonluk elbette benim de her renkdaşım gibi tatmayı istediğim bir duygu
biz her maçı böyle orta sahasız oynayarak kazanamayız
oftaş a rize ye tutturdun tamam ama yarın öbür gün fb,bjk,gs gelince ne yapacaksın?
bizi şu durumda hallaç pamuğu gibi savururlar
bir insan beyinsiz bir takım da orta sahasız hiçbirşeydir

geçen sene hiç hallaç pamuğu gibi olmadık 2 bjk + gs ve fb maçlarında iyi oynayarak kazandık o maçlara ayrı motive oluyoruz ben sezonun en garanti maçını bjk maçı görüyorum

Emirhan Makul
31.08.2007, 19:59
ruhumuzu geri kazanırsak kadromuz iyi yeter ki köstek değil destek olalım

umraniye34
31.08.2007, 20:06
her zaman inandık

python
01.09.2007, 00:08
Öyle bir futbol oynuyoruzki inanmamak eldemi..

İleli
01.09.2007, 00:09
bu futbolla hangi sampiyonluk?

Ehrimen
01.09.2007, 16:44
her sene inanıyoruz ama olamıyoruz sorun orda

Arkadaş Çok net şeKilde açıkLamış.KatıLmamak mümkün deiL : )

irfanb
01.09.2007, 16:53
Baslik : " 40. Yılımızda Şampiyon Olacagımıza İnananlar Buraya "
40. Yilimizda Sampiyon olacagimiza inanmayanlar nereye ? :)
Ben de böyle bir baslik acsam kilitlenirmi acaba ?

Selman
01.09.2007, 16:54
:)
Ben de böyle bir baslik acsam kilitlenirmi acaba ?

Sanırım ben cevaplayabilirim bu soruyu;

"Evet":D

irfanb
01.09.2007, 16:57
"Evet":D

Anlasildi Selman Kardes.
Mühür kimdeyse Süleyman O `dur . :)

61viya
01.09.2007, 17:07
Kafama birşey takıldı:

Şimdi 40. yıl derken,birinci40. yıl mı,ikinci 40. yıl mı?...kaçıncı 40. yıl? Açıklama bekliyorum:D:D

Değilse ben şahsen inanıyorum şampiyonluğa sonuna dek...Zaten,takdir edersiniz ki,şampiyonluk görmemiş bir insan olarak,bu takımı tutuyor olmak en büyük şampiyonluk!
40.yıl olması tabi ekstra bir durum ama,kaçınca yıl olursa olsun,Nurisiz olmalı...!

Kemhacıoğlu
01.09.2007, 17:09
biz 40.yılımızda değil 40yıldır her sene bu takımın şampiyon olacağına inandık...

irfanb
01.09.2007, 17:09
Nurisiz olmalı...!

Mümkünse Ziya`siz da :) :)

Emirhan Makul
01.09.2007, 17:34
ya inanıyorum tamamda ben artık rahat maç izlemek istiyorum ya bağırmadan sinirlenmeden ya bir kere de güüzel top oynadık diyebileyim bu nasıl iş ya gerçekden trabzonsporlu olmak kanserli çay içmekmiş

Egemen
01.09.2007, 17:58
22 yaşındayım ve şampiyonluk görecegime inanmıyorum...

OYılmaz
01.09.2007, 18:19
Şampiyonluk Pöh birde 40.yıldamı Geçç değil şampiyon ilk 5 e giremeyiz Ziya giderse 3. olabiliriz lütfen kızmayın ama acı gerçekler ..

Sefaenes
01.09.2007, 18:27
diger takimlar yil dönümlerimde sampiyon olmak icin Transfer yaparlar. Bizimkilerde sampiyon!!! olmak icin beyanat verip Ellerindeki iyi oyunculari satar. Her yenilgide bir bahane bulurlar

yns61
01.09.2007, 18:29
hayal kurmaya devam.. hüseyin kontra ataga kalkıcagımız zaman keyiff yapıp calımatmaya calısması teknigi 0 olmasına ragmen 2 tolgada asist yapsın tayfun oynasın.. tek forvet oynuyalım 3 ön liberö.. gökdeniz ceyhun ve umuttan goller bekliyelim bravo..

FcTRABZONSPOR
01.09.2007, 20:29
şampiyonluk hayal belki 3. olabiliriz.

cınar#7
01.09.2007, 20:36
Bu yılda en iyi 4.Oluruz sizde Nuri ve Ziyanın yalanlarına kanmayın Allah Aşkına...

a.fındıkoğlu
01.09.2007, 20:48
Sivas maçını da alırsak fena gitmiyoruz ama bu futbolla nereye kadar ..biz hep inandık

Emirhan Makul
02.09.2007, 13:39
40. Yılın Şampiyon Olabilecek kadroyuu açıklıyorum

tolga zengin

tayfun cora tolga seyhan erdinç yavuz celallettin

dauda jabii serkan balcı

gökdeniz karadeniz ceyhun eriş ibrahima yattara

umut bulut
Bu Deplasman Kadrosuuu

Şimdi İçerdeki Kadrooo

tolga

tayfun risp erdinç celalleettiin

ayman

gökdeniz ceyhun yattara

ergin umut

deplasmanlarda alırsan pricayıı koyarsın performansa göre baktık yeniliyorsunnnn pricayıı koyarsın orta sahadan birini alırsın sakatlık vs durumlarda iseee kullanacağın adamlar

yusuf,musa,adnan,jun,ufukan,murat,mustafa keçeli

budur birde bu kurduğum kadrolara trabzonun tarihini büyük perdeli bir sinemada bir piskolok danışmanla ve ilk kurulan trabzondaki futbolcularla birlikde izletim futbolcuları ağlatacak kadar tarih anlatıp gaza getirip anlatıldı mı birde futbolculara prim verildi mi bu takımı süper ligde kimse yenemez

formülll budurr bu takımda da kimseye torpil geçilmeyecek hüseyin kötüyse yerine ayman koyulabileecek ceyhun kötüyse yusuf girebilecek olay budur devre arasında da orta saha ve sol bege adam alınırsa şampiyonluk hiç de rüya değil

S.DEMİRCİ
02.09.2007, 13:51
ziya ve nuri gitmeden hiçbirşey olmaz.............

Yasin N.
02.09.2007, 16:54
Bu sene ben umutluyum şampiyon olabilme ihtimalimiz son 10 sezonki ihtimallerden daha yüksek. Aslında futbolda çok iyi oynayıp kazanmak o kadarda önemli değil sadece evimizde oynadığımız maçlarda iyi oynasak yeter göz zevki olması açısından. Önemli olan skor üstünlüğünü sağlamak maçları kötü oynayarakta kazanabilirsiniz.

Erdal
02.09.2007, 17:18
Önce sayın başkan inanmalı ..ama hazret 4 lüğün başarı olarak görülmemesini bir türlü anlayamıyormuş.... haklısınız o halde bu başlıkta işim ne....

Alptuğ
02.09.2007, 17:43
neden olmasın

hüseyin1975
02.09.2007, 18:06
Ersen satilmasaydi ve üstüne 2-3 oyuncu alinsaydi inanirdim...

61viya
02.09.2007, 18:15
Ersen satılmamış ve takıma oyuncu alınmış olsa, şampiyon olurduk cümlesini irdeleyim.Matematikte önermeler arasında şöyle bi durum var."Yanlış ise doğru=doğru" ve "yanlış ise yanlış=doğru"
O halde ilk ifademizin ilk kısmı yanlış olduğuna göre,öbür tarafın önemi yok.Bu ifadev doğrudur :D:D

Ah be Nuri,bu taraftarın bozulan sinirinin hesabını kim verecek!

KUTADGU
02.09.2007, 19:48
İnanduk Nuri ve saz arkadaşlaruna
Öyşe böle dediler.
4. olup lig bitirmeyi,
Başari olarak nitelendirdiler.

Volkan KOnak'tan az önce dinledim...
Ne diyeyim doğru teşhis yahu...

AYYILDIZ
02.09.2007, 21:09
diger 3 takimda kotu ilk yariyi liderle aramizda puan farki 4-5 olursa sampiyon olabiliriz yeni gelen yonetim ona gore davranir.Bugun fener macini izledim fener bizden kotu

ARAGORN01
02.09.2007, 21:09
Oyuncu satma şampiyonu olabiliriz. Güzelim takımı b kadar kötü idare etme ve teknik kadro yanlışları şampiyonu da oluruz.
E bir sezonda 2 şampiyonlukta bize yeter...

TolgaTopçu61
02.09.2007, 21:34
icime dogdu sampiyon olucagiz bu sene

maskeli61
02.09.2007, 22:54
Ahh Şu Bursa MaÇini Alsaydik Daha Çok İannirdim Ama Genede İnancim Var Eger Futbolcularimiz İsİmlerİne YakiŞir Bİ Şekİlde Oynarsa İnŞallah Şampİyonuz Ama İnancim Tammmmmmmmmmmm

Ustaalioğlu
02.09.2007, 22:58
duzgun bir kaleci alirsak bence neden olmasin....
millette ne kaleciler var, en kotusu bizde; vega, hakan arikan, ivankov....

Yasin N.
02.09.2007, 23:03
duzgun bir kaleci alirsak bence neden olmasin....
millette ne kaleciler var, en kotusu bizde; vega, hakan arikan, ivankov....

kalecimiz ligdeki çoğu kaleciye göre iyi ama tabiki daha iyileri var fakat, bence kendisine güvenilmeli tolganın gelecek vaad eden ve inanıyorumki en tepelere kadar çıkacak bir kaleci.

Trap_Zone61
02.09.2007, 23:05
ne transferi beyler..bizim transfere ihtiyacmız yok..bize marcehlino, sergen,fatih akyel,vs gibi reklam adamlara ihtiyacmız yok..bize bizden fayda var...hami madıralı,ogun, abdullah ,şota, vugrinc vs..yani kendi topragımızdan olan veya kendi topragımızı benimsemiş insanlara ihtiyacımız var..fatih tekkeden alınan 7 milyon luk paralar ne oldu???hani transfer??bi marcehlino ismiyle işi kapattılar..bizim tek yürek olmamız gerek..bize kendi kanımızdan kendi canımızdan insanlar gerek...aldıgımız futbolcu bizde kendini göstermek için deil trabzonsporun gücünü göstermek için oynamalı...her sene şampiyon olacagım parolasıyla yola çıkacaksan elini taşın altına koyacaksın...hakem suclama ile, maç hakkımızdı ama orda bir maçtı demeyle, olmadı napalım gibi sözlerle bu iş olmaz..hakem seni ilgilendirmiyor,sen hakemle deil rakiple oynayacaksın...hakem gol vermedikce sen gol atacaksın,hakem faul dedikce sen daha güzel ve daha akıllı daha rahat oynayacaksın..maç ortadaydı diyecegine oynadık aslanlar gibi diyecksin...adam gibi oyun adam gibi yönetim adam gibi topcu adam gibi taraftar gerekli...ben acıkcası yıllardır üzülüyorum neden böyle diye...arkadaşlar hepimiz silkenelim..kendimizi gösterelim..trabzonlu ayrıcalıktır bunu herkese ögretelim...

baskentlikaplan
02.09.2007, 23:06
bız her sene sampıyonluk umuduyla cıkıyoruz allah nasıp ederse sampıyon olabılırız umutumuzda var(umut bulut):D

beratiabi
02.09.2007, 23:13
Tek beklentimiz bu zaten Allah'ın izniyle Ziya Doğan ve Şu Transfer yapamayan yönetime rağmen Şampiyon oluruz İnşAllah.

Ustaalioğlu
02.09.2007, 23:19
kalecimiz ligdeki çoğu kaleciye göre iyi ama tabiki daha iyileri var fakat, bence kendisine güvenilmeli tolganın gelecek vaad eden ve inanıyorumki en tepelere kadar çıkacak bir kaleci.

dostum tolga genc degil 26 yasinda, daha ne gelecegi, 30undan sonra acilan kaleci tanimiyorum ben...
iddia ediyorum, tolga bizden gitsin, 1. ligde oynayamaz...

ozturk
03.09.2007, 11:34
Aslında son 3-4 yılda şampiyon olmak işten bile değil ama biz bu süreci olabildiğince KÖTÜ değerlendirdik...
ist takımları hazır sürekli puan kaybetmişken dandk dandik yönetim politikaları yüzünden bişe yapamadık...

3 yıl önceki kadro dursaydı geçen sene şampiyon olmuştuk bile ..

Ama ben bu takımın şampiyonluğuna inanmıyorum..

ergin cesit
03.09.2007, 13:11
hersene bir yıldız satmaktansa hersene bir güzel topçu alsak 5 yıl üstüste şampiyon oluruz

Karadağ06
03.09.2007, 15:28
inanmak ıstıyorum ama ınanamıyorum
neden oldugunu bı kendıme sorunca da aklıma zıya ve nurı gelıyo:D adlarını hep beraber anıyoruz
fatıh-gokdenız :D zıya-nurı farka bak
hıc yok demı:D:D:D

Hüdai Pervaneli
03.09.2007, 15:32
inaniyorum mümkündür fenerin önünde kupayi alicaz

Ycandan
03.09.2007, 15:35
Bursa'yla berabere kaldığı için göbek atan hoca ve futbolcularla şampiyonluk hayaldir.Yönetimi kaale almıyorum bile

Kadir
03.09.2007, 15:37
ZOR ZOR ZOR !!

Millet transferin anasını ağlattı biz .. ? bu takımla en fazla 3. veya 4. oluruz gibi geliyor.

Faik Yılmaz
03.09.2007, 16:03
Gökselin şarkısı varya

bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu.....

işte o misal bir inanabilsek

Emre B.
03.09.2007, 16:09
Gökselin şarkısı varya

bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu.....

işte o misal bir inanabilsek

İnanmamızı sağlayacak icraat göresk...

Faik Yılmaz
03.09.2007, 16:12
İnanmamızı sağlayacak icraat göresk...

stadyum maketleri var ya yetmezmi...... :D

valla şaka bir yana takımı 3. sınıf bir anadolu takımı yapma yolunda önemli başarılara imza attılar....

Hüseyin Çümen
03.09.2007, 16:12
forvetsiz kaldık artık inancımızı tamamen yitirebiliriz

Emirhan Makul
03.09.2007, 16:33
1,5 saat sonra ben söyleyecem olurmuyuz olamazmıyız diyee

Emre B.
03.09.2007, 16:54
1 saat 6 dakikada kaleci, sol bek, sol açık, oyun kurucu ve forvet alırlarsa neden olmasın.

Ali İhsan
03.09.2007, 16:55
1 saat 6 dakikada kaleci, sol bek, sol açık, oyun kurucu ve forvet alırlarsa neden olmasın.

abi sen de çok şey istiyosun. Bu dediklerini 3 ayda alamadık 1 saatte mi alıcaz...

Murat61
03.09.2007, 16:56
kesin oluruz inanin siz hatta kadro o kadar genis ki 3 4 kulvarda bile rahatca yarisabiliriz unutmadan senin takiminin hocasi avrupa macindan elendikten sonra neyse iyi oldu artik haftada 1 mac yapacagiz bu daha iyi oldu derken turkiye kupasini bile arada kaynatti hala sampiyon olabilecegimize inaniyormusunuz?

Adem CAKIR
03.09.2007, 17:00

Bu dediklerini alsalar bile, bu adamların takıma, Trabzon'a, sisteme ?? alışmaları zaman alır.
İlk yarı bol keseden dağıtır ikinci yarı yine ilk dörtte bitiririz.

Ali Bektaş
03.09.2007, 17:09
Ne şampiyonluğu yaa,3 ezikten birini geçsek bu sene için en büyük başarı olmuş olur

Mehmet Fatih Yavuz
03.09.2007, 17:12
fatih tekkeyi 50 dk içinde alırlarsa bi nebze inanırım..
yoksa kimse beni şampiyonluğa falan inandıramaz bu hoca ve bu kadro ile..

aka5
03.09.2007, 18:29
basta zıya dogan huseyın hasan ferhat kecelı omer tayfun umutlamı sampıyon olcaz. sanırım dunyanın dengelerı bozulur eger bu kadrola sampıyon olursak !!!yıldız topcuların havası bıter herkes huseyın hasan gıbı topcuları alamaya baslar.!!

erdal6167
03.09.2007, 18:30
ben bi bakım cıkacam hemen kim var kim yok diye

KUTADGU
03.09.2007, 18:49
KRAL ÇIPLAK, KRAL ÇIPLAK......

Bunu birilerinin söylemesi gerekiyor...

Hem de Sürekli....

Cafer KILIÇSOY
03.09.2007, 20:56
23 yıldır hep bu hayallerle başladım sezona ama sonu hüsran oldu.

Bu sene şampıyonluğa inanmıyorum.

Olursak şansıma, olmazsak hayal kırıklığı yaşamam enazından

Rasim YILMAZ
04.09.2007, 20:06
şampiyon ne demek baba¿?¿
:)

İskender Çakmak
04.09.2007, 20:09
ya inş oluruz doğdum dsoğalı şampiyonluk görmedim yaa şöyle bir iampiyon olalaım alacam arabayı gece gündüz trabzonspor bayraklarıyla gezecem yaaa

KUTADGU
04.09.2007, 23:17
KRAL ÇIPLAK KRAL ÇIPLAK.

Söylemeye devam yılmadan, bıkmadan, usanmadan...

haydi hep beraber...

KRAL ÇIPLAK

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2007, 23:18
şu yönetim anlayışı ile hala inanan varsa birşey demiyorum...

kutadgu..:D
krall show yapıyor karşımızda cıscıbıl:D

A.Alper
04.09.2007, 23:19
40. yılımızda akli dengemizi yitirmeceğimize inanmayanlar için izin çıkarsa bi topic açarım inşallah'ül azim :)

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2007, 23:20
akil bırakmadılar ki.:d
hele dün geceden sonra!!!!

Ork Hun
04.09.2007, 23:27
CELALEDDİN ayman tayfun tolga keçeli

ilk onbir de sürekli oynayan 5 adam

şimdi bunlardan herhangi birini
g saray fener veya besiktasın kadrosunda yer bulun
eğer varsa biz bu sene sampiyon oluruz
bence bu sene gsaray ve besiktası geçmemiz imkansız
feneri de çok zor ama o daha makul
onların da t.d. dandik ama kadro var yine de

S.DEMİRCİ
04.09.2007, 23:30
bu 5 adamın herhangi bir futbol takımında oynamaması lazım aslında değil koca TRABZONSPORDA

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2007, 23:30
CELALEDDİN ayman tayfun tolga keçeli

ilk onbir de sürekli oynayan 5 adam

şimdi bunlardan herhangi birini
g saray fener veya besiktasın kadrosunda yer bulun
eğer varsa biz bu sene sampiyon oluruz
bence bu sene gsaray ve besiktası geçmemiz imkansız
feneri de çok zor ama o daha makul
onların da t.d. dandik ama kadro var yine de

yedek yaparlar mı acaba????

karayamayman
05.09.2007, 00:05
Başlığı 'Bozgunda fetih rüyası görenler buraya' diye değiştirmek lazım...

umraniye34
05.09.2007, 00:21
2ci olabiliriz:)

futbalski60
05.09.2007, 00:35
40.ylında şampiyon olurmuyuz bilemem ama 40.yılda trabzonspor formasıyla şükrü saraçoğlunda cirit atan taraftarımız var helal olsun adama :)
http://www.youtube.com/watch?v=JmR2oH6Q3cg&NR=1

Karadağ06
05.09.2007, 08:55
40.ylında şampiyon olurmuyuz bilemem ama 40.yılda trabzonspor formasıyla şükrü saraçoğlunda cirit atan taraftarımız var helal olsun adama :)
http://www.youtube.com/watch?v=JmR2oH6Q3cg&NR=1
walla guzelmıs ya.:D:D
helal olsun adama

Şahin Yılmaz
05.09.2007, 10:10
Türkiye yarın AB ye alınırsa şartsız koşulsuz serbest dolaşımla tam üye olursa,
ABD Iraktan yarın özür dileyerek çekilip 100 milyar dolar savaş tazminatı ödeyerek çekilirse,
Deniz Baykal, ben seçimlerde başarısız oldum gel Mustafa Sarıgül kardeşim parti başkanı ol derse,
Mazot 1 YTL olursa,
ÖSS kalkarsa,
Ziya giderse, Nuri giderse, Stad yapılırsa,
Fatih Tekke, iyi bir sol açık iyi bir solbek ve oyun kurucu gelirse,

Bence kesin şampiyon oluruz.

Kasım Hilal
05.09.2007, 15:48
Türkiye yarın AB ye alınırsa şartsız koşulsuz serbest dolaşımla tam üye olursa,
ABD Iraktan yarın özür dileyerek çekilip 100 milyar dolar savaş tazminatı ödeyerek çekilirse,
Deniz Baykal, ben seçimlerde başarısız oldum gel Mustafa Sarıgül kardeşim parti başkanı ol derse,
Mazot 1 YTL olursa,
ÖSS kalkarsa,
Ziya giderse, Nuri giderse, Stad yapılırsa,
Fatih Tekke, iyi bir sol açık iyi bir solbek ve oyun kurucu gelirse,

Bence kesin şampiyon oluruz.

Desene bizim eşek çoktan öldü..

muratt
05.09.2007, 16:49
Bu yonetimle bu hocayla bu kadroyla sahaya atlayan taraftarla eger sampiyon olursak 96'daki kadroya ve 3-4 yil onceki Fatih Tekke'li kadroya uzulurum baska birsey degil.. Cunku o zamanlar hakediyorduk sampiyonlugu simdi haketmiyoruz...

Kral Ciplak ki hemde ne ciplak..

Faik Yılmaz
05.09.2007, 16:56
Aslanın bütün dişlerini tırnaklarını sökmüşler kükrede alemi dize getir diyorlar....

Bizim bu yönetimle

bu kadro ile

bu td ile şampiyon olma şansımız

Orta boy bir deveye americam grand kanyonddan atlatmaktan daha azdır

Sevgi
05.09.2007, 16:59
Bu yonetimle bu hocayla bu kadroyla sahaya atlayan taraftarla eger sampiyon olursak 96'daki kadroya ve 3-4 yil onceki Fatih Tekke'li kadroya uzulurum baska birsey degil.. Cunku o zamanlar hakediyorduk sampiyonlugu simdi haketmiyoruz...

Kral Ciplak ki hemde ne ciplak..

Hakedenlerin kazandığı bir ülkede yaşıyor olsaydık bugün Türk futbolu İstanbul'un tekelinde yok olmaya mahkum olmazdı.Türk hocaların anlatıldığı belgeselde Milli Takıma en büyük başarıyı yaşatan Şenol Güneş görmezden gelinmezdi.
Hakkımız olmayanı alalım demiyorum ama aldığımızda da Tekke bu şampiyonluğu yaşamalıydı bunu haketmişti diyede üzülmeye gerek yok.Yani siz sevincinizi yaşayın Tekke hakettiğini yaşıyor zaten.

Ayşe Aygün
05.09.2007, 17:11
Bu kadroyla bu hocayla bu taraftarla şampiyon olacaksan bence hiç bir sorun yok.Hakkımız olmayanı istemiyoruz zaten. eğer bu kadroyla aoacaksak zaten oynayarak alacağız puanları dilenerek değil.o yoktu bu yoktu diyede üzülmem o an kim varsa onla yaşarım şampiyonluğu.ve ben inancımı koruyorum halen daha evdeikler bana gülsede :)

Selman
05.09.2007, 17:23
Yani siz sevincinizi yaşayın Tekke hakettiğini yaşıyor zaten.

Ha! ha! ha!:D

A.Alper
05.09.2007, 17:28
Şuna emin olun arkadaşlar,lütfen.Eğer Trabzonspor şampiyon olmuşsa mutlaka hak ederek şampiyon olmuştur.Yine olacaksa hakederek olacaktır.

Harun-61
05.09.2007, 17:31
olacagiz in$a.

inanin cocuklar :-)

erdal6167
05.09.2007, 17:46
İMKANSIZ. . . :yumruk:

futbalski60
05.09.2007, 21:17
daha 4. haftadayı ama kopmalar yavaş yavaş başladı süper ligde bence gecen seneden pek farkı olmayacaj süper ligin
1.lik ve 2.lik için:galatasaray ve beşiktaş
3.lük ve 4.lük için:Trabzonspor ve fenerbahçe
5.lik ve 6.lık için:kayserispor ve sivasspor
devre arasında 35 puan toplayıp gerekli yerlere takviye yapılırsa şampiyonluk şansımız olur

batugol
05.09.2007, 21:19
burasi turkiye basari elde etmek kolay ama bizim amacimiz farkli

fetvaci
06.09.2007, 01:13
olacagiz in$a.

inanin cocuklar :-)

ahhh ah keske ınanabılsek o bıle olmuyor yaw

@FLU
06.09.2007, 01:16
cevap hakkımı aralıktan sonrasına saklıyorum

Faik Yılmaz
06.09.2007, 08:28
Dün Hürriyet gazetesinde ilk 4 maçın istatistikleri yayınlandı....

Ligin en az orta yapan takımıyız. Kanatsız kuş gibiyiz...... Hal böyle iken şampiyonluk için umutlu olmak biraz garip geliyor.

aysegul61
06.09.2007, 09:44
Ben gidiyim yanlışlıkla geldim inanmak istiyorum ama inanasım gelmiyor açıkça.Bu yönetim,teknik kadro ve yapılması gereken ama yapılmayan transferlerle zorrr.........

futbalski60
06.09.2007, 10:01
Dün Hürriyet gazetesinde ilk 4 maçın istatistikleri yayınlandı....

Ligin en az orta yapan takımıyız. Kanatsız kuş gibiyiz...... Hal böyle iken şampiyonluk için umutlu olmak biraz garip geliyor.
süper ligde en az orta yapan takımız ama ligin en fazla gol atan takımı da biziz gollerin geneli kanatlardan;)

Nissan
06.09.2007, 10:05
Boyle bir konunun tartisilmasi, ne kadar zeki(!) taraftar toplulugu oldugumuzu tekrardan gozler onune seriyor:)

Serdær
06.09.2007, 10:05
İmkansiz !

ÖmerFarukYılmaz
06.09.2007, 10:11
Bu Yönetimle Teknik kadroyla Şampiyon Olursak herhalde tüm dünya bize madalya gönderirir

İspanyayala ingiltere Ziyayla Nuriyi ŞÖVALYE ilan eder

FRANSAyla İTALYA devlet nişanı takar

RUSYAYLA AMERİKA savaşa gönderir (hem maddi hem taktik açıdan öğütler almak için)

ÇİN ekonominin başına getirir

NATO başkanlığı devreder

VATİKANda dine imana gelir böle bir başarı karşısında

Portekizle Hollanda sömürge politikalarının başına getirir

AFRİKA ise bunlar büyücü deyip ÖLDÜRÜR

Şaka bi yana bi umudum var ama inanması çok zor

yani İİNNNŞŞŞAAALLLLAAAH OLURUZ

pReN@_61
06.09.2007, 10:22
bu yönetim ve teknik heyetle imkansıza yakın..

ÖmerFarukYılmaz
06.09.2007, 10:52
bu yönetim ve teknik heyetle imkansıza yakın..

İMPOSSİBLE İS NOTHİNG dicem ama bunalr o ihtimali bile gerçekleştirir.

yunus__emre
06.09.2007, 10:59
kutlamalara nerden başlasakD

kral69hasan
06.09.2007, 12:47
stuttgart gecen seson nasil sampiyon olduysalar bizde oluruz onlar bizden daha kötüydü biz o kadarda kötü degiliz sampiyon oluruz insallah

kudu_61
06.09.2007, 13:07
inananların sayısını görmek için burdayım şimdi çıkıcam tayfun-erdinç-tolga-cello dörtlüsünün oynadığı bir defanstan kurulu takımın şampiyonluk şansı YÜZDE 1 BİLE DEĞİLDİR ARKADAŞLAR

Badaloğlu
06.09.2007, 14:29
Ne şampiyonluğu yahu?Dua edinde Aralık ayına kadar 1-2 maç daha kazanalım.Üç pas yapamayan bu takım ilk 10'a girmesi bile mucize olur.

Gürkan
06.09.2007, 14:31
iş tökezlemeye görsün.

ziya yine bir seri yapabilir heran.

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2007, 14:33
Ne şampiyonluğu yahu?Dua edinde Aralık ayına kadar 1-2 maç daha kazanalım.Üç pas yapamayan bu takım ilk 10'a girmesi bile mucize olur.

katılıyorum abi..
ben de gerçekten merak ediyorum...

şampiyon namzetine benzeyen tek bir tarafı var mı şu takımın???

Yasin N.
06.09.2007, 15:13
katılıyorum abi..
ben de gerçekten merak ediyorum...

şampiyon namzetine benzeyen tek bir tarafı var mı şu takımın???

çatlayında patlayın hemiii. inadına olacak o zaman görecem ben sizi. 9 maç kaybetmeyecek bu takım arka arkaya . bu sözü lig başında söyledim halen daha arkasındayım.

serdar61
06.09.2007, 15:15
çatlayında patlayın hemiii. inadına olacak o zaman görecem ben sizi. 9 maç kaybetmeyecek bu takım arka arkaya . bu sözü lig başında söyledim halen daha arkasındayım. inancına inanmak istiyor buradaki herkes.. ama malzeme ortada..

A.Alper
06.09.2007, 15:16
Hocam millet niye çatlasın herkes aynı amaç için burada...

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2007, 15:20
walla şampiyon olsun da ben çatlamaya razıyım..:D

ama olacağı söyliyeyim..

şampiyon değil 3. bile olamayacak..
hepimiz beraber asıl o zaman çatlayacağız..

Yasin N.
06.09.2007, 15:22
walla şampiyon olsun da ben çatlamaya razıyım..:D

ama olacağı söyliyeyim..

şampiyon değil 3. bile olamayacak..
hepimiz beraber asıl o zaman çatlayacağız..

boztepede bu konuyu çok konuşmuştuk kardeşim benim inancım sonuna kadar devam edecek ben eminimki her ne olursa olsun sonunda muhakkak bu başarı gelecek ve buda çok yakın olacak.

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2007, 15:27
yakın??

bu futbolla mı???

daha dün yayınlandı oyun içi istatistikler..

hücum girişimleri konusunda lig sonuncusuyuz..

bu kafa ile başarı...???

bakarız ve görürüz heo beraber..

A.Alper
06.09.2007, 16:14
hücum girişimleri konusunda lig sonuncusuyuz

Yanlız aslında bu iyi bir şey.Çünkü bu kadar az hücum girişimiyle bu kadar çok gol atılmış.Takımın son vuruş becerisi yüksek.

POYRAZ
08.09.2007, 15:22
Diger takimlar bizden daha iyi degil. Sampiyonluk sansi olan takimlar kadar bizim de sansimiz var.

AyhanPe
08.09.2007, 15:53
inancına inanmak istiyor buradaki herkes.. ama malzeme ortada..

dogru malzeme ortada:D gecen sene ilk yarida aldigimiz puan 19 du..bu sene ise 4 mac sonra alinan puan 10..herkes zayif takimlarla oynadigimizi söylüyorda.oftas bile fb den puan aldi.
takimda cok eksikler var.yönetim hakkinda konusmaya bile gerek yok.baska teknik direktörde bu yönetimle calismaz zaten.bundan sonra basarili olursak ziya dogana ragmen alinmis basari degil acikcasi ziya dogan sayesinde alinan basari olarak görürüm..
rakiplerin sampiyonlar liginde mücadele edecek olmasi bizim icin bir sans.bakalim nasil kullanacaklar.yarisi son haftalara kadar götürebilirsek taraftarda havaya girerse olabilir biseyler.bir cok olumsuzluk var ama.sampiyon olursak hem hakemleri hem medyayi hemde bizden bizim yerimizde gözü olan tüm istanbul yalakasi takimlari yenmek zorundayiz:D
kolay gelsin

ferhaTS87
08.09.2007, 16:21
ben yonetımsız hocasız ve sol beksız sampıyon olmayı bırakın ılk uce gıremıcegımızı dusunuyorm

GULER
08.09.2007, 16:26
benim de acikcasi bu futbolla bu TD ile ve basta bu yonetim ile bir yere varilacagina inanmiyorum. gonul baska ister ama gonulle olmuyor bu isler

serkan çekirge
08.09.2007, 17:05
ARKADAŞLAR İÇİM KAN AĞLAYARAK YAZIYORUM AMA.KÜÇÜK ADAMLARLA BÜYÜK İŞLER OLMAZ.BU HOCA BU TOPCULARLA U YÖNETİMLE BİZ ANCAK 40 YILDA 40 YIL YAŞLANIRIZ.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gif

Enes Berfin
08.09.2007, 17:13
Bu sezon Sampiyonuz olacagiz mutlu günler gecirecegiz hersey cok güzel olacak bizler hep beraber kenetlenerek bunu basarabiliriz, bu sezon Sampiyonuz.

Oemer61
08.09.2007, 17:20
Bu sezon Sampiyonuz olacagiz mutlu günler gecirecegiz hersey cok güzel olacak bizler hep beraber kenetlenerek bunu basarabiliriz, bu sezon Sampiyonuz.

Senin Ziya Dogan'in Aralikta yeni gelen yönetim tarafindan kovulursa evet SAMPIYONUZZZ!!! O kovulursa cok puan kaybetmeden bu takimin gercekten sampiyonluk sansi var!!!!!!!!!!!

Enes Berfin
08.09.2007, 17:29
Senin Ziya Dogan'in Aralikta yeni gelen yönetim tarafindan kovulursa evet SAMPIYONUZZZ!!! O kovulursa cok puan kaybetmeden bu takimin gercekten sampiyonluk sansi var!!!!!!!!!!!

Sen merak etme biz Ziya Doganla Sampiyon oluruz.

A.Alper
08.09.2007, 17:43
İnadına mı yapıyorsun?

Enes Berfin
08.09.2007, 17:48
İnadına mı yapıyorsun?

Neyi inadina yapiyorum yahu niye bukadar sana ilginc geliyor bu düsüncem birakin bu isleri ya ben sizin düsüncelerinize "dalga geciyorsun" diyormuyum hic, sizde bu takima zerre kadar inanc yok.

A.Alper
08.09.2007, 17:54
Takıma inanıyoruz ama Ziya Hoca'yı totemleştirmiyoruz.

ÖmerFarukYılmaz
08.09.2007, 19:15
Bu Yönetimle Teknik kadroyla Şampiyon Olursak herhalde tüm dünya bize madalya gönderirir

İspanyayala ingiltere Ziyayla Nuriyi ŞÖVALYE ilan eder

FRANSAyla İTALYA devlet nişanı takar

RUSYAYLA AMERİKA savaşa gönderir (hem maddi hem taktik açıdan öğütler almak için)

ÇİN ekonominin başına getirir

NATO başkanlığı devreder

VATİKANda dine imana gelir böle bir başarı karşısında

Portekizle Hollanda sömürge politikalarının başına getirir

AFRİKA ise bunlar büyücü deyip ÖLDÜRÜR

Şaka bi yana bi umudum var ama inanması çok zor

yani İİNNNŞŞŞAAALLLLAAAH OLURUZ

yeniden tekrarlıyorum

ALLAHIM SEN nasip eyle

MURAT İNCE
09.09.2007, 10:26
4. oluruz diye düşünüyordum ama dün saat 22,30 civarı içim kıpır kıpır oldu bu yıl şampiyon olacağız diye..ben bile kendime inanayım mı bilmiyorum yani..:tsbayrak:TRABZON'um oley....

dinceraydogan
09.09.2007, 10:30
Bizim takıma güvenmiyorum ama diğer takımlara da güvenmiyorum.
Maltayı yenemeyen bir ülkede Kasımpaşa da şampiyon olabilir başka bir takımda yeterki biraz akllı yönetilsin.
O kadar da fazla para harcamaya gerek yok futbol mantalitesi ve disiplini iyi olan oyuncularla şampiyon olunur ve rahat da olunur.

gurkankyildiz
09.09.2007, 15:31
O kadar da fazla para harcamaya gerek yok futbol mantalitesi ve disiplini iyi olan oyuncularla şampiyon olunur ve rahat da olunur.
abi biri bana bu mantalitenin ne olduğunu anlatsın kafayı yicem yaa

Koray
09.09.2007, 15:35
abi biri bana bu mantalitenin ne olduğunu anlatsın kafayı yicem yaa

valla bu mantalite kelimesini duyduğum zamn ateş basıyo bana...

dumanpub
10.09.2007, 16:12
çok zor ama bellide olmaz ki kel ziya varken :)

Erdem Keser
10.09.2007, 16:25
Bu futbolla bu hocayla olacak iş değil ...Bazı şeylerin değişmesi gerek.

Enes Berfin
10.09.2007, 16:29

Yahu ne 10'lugu biz ilk 15'e bile zor gireriz :alkış:.

Bizim takim bu yorumlaridami hak edecekti cok üzülüyorum vede aciyorum.

Neyse ben fazla birsey demeyeyim sezon sonunda görüsecegiz nasil olsa.

Erdem Keser
10.09.2007, 16:36
BİRE ALIP 10'A SATIYORUZ''
Yönetici Abdullah Başer ise takımda oynayamayan futbolcuları satarak iyi değerlendirdiklerini söyledi. Başer, bu konuda şunları söyledi:
?1'e aldığımız oyuncumuzdan 10 kazanıyoruz. Bunlar kolay iş değil. Bu başarılı işleri de insanlar görmeli. Ersen'den 2.5 trilyon kar ediyorduk. Düne kadar Ersen için gitsin, diyenler, şimdi satmamızı eleştiriyor. Bu çok komik. Hatalarımız olabilir ama futbolcu pazarlamak en iyi yaptığımız iş, diyebilirim. Futbolun doğası budur. Bir futbolcuyu hak ettiği parayı bulduğunda satacaksın. Biz bu işi iyi yaptığımızı düşünüyoruz.? Fatih Tekke'nin 7.5 milyon euroya, Stepanov'un 3.5 milyon euroya, yararlı olamayan Marcelinho'nun 2.7 milyon euroya satılmasının önemli işler olduğunu belirten Abdullah Başer, ayrıca Eller gibi göndermeyi düşündükleri oyuncudan bile 1 milyon euro aldıklarını atırlattı, ?Tek hatamız bana göre Musampa'da oldu? dedi.

Şu açıklamayı yapan yönetici Trabzonsporun başında bulunan bir isim ve biz şampiyonluktan bahsediyoruz ...

Enes Berfin
10.09.2007, 16:41
Fatih Tekke'nin 7.5 milyon euroya,

Madem satarak iyi is yaptiginizi düsünüyorsunuz ozaman neden ayni oyuncuyu kiralamak icin gayret gösteriyorsunuz veya bu oyunculari satarak nekadar kar elde ettiniz?

Galiba cok zor bir soru oldu.

Murat Altun
10.09.2007, 17:16
bu yönetim ve ziya gibileri ortadan kaybolmadığı sürece 400. yılımızdada hayal kurarız şampiyonluk için

Koray
10.09.2007, 17:29
. Hatalarımız olabilir ama futbolcu pazarlamak en iyi yaptığımız iş, ...

kesinlikle katılıyorum başere...futbolcu pazarlamak en iyi yaptıkları iş:mad::mad:

hiç biriniz adam değilsiniz utanmaz herifler...

Koray
10.09.2007, 17:46
ha şunuda söylemeden geçemicem...

gece rüyamda şampiyon olduğumuzu görüyorum ama kimse şampiyonluğa sevinmiyo...

çok ilginç geldi bana...

Adem CAKIR
10.09.2007, 18:43
Yönetici Abdullah Başer ise takımda oynayamayan futbolcuları satarak iyi değerlendirdiklerini söyledi. Başer, bu konuda şunları söyledi:
?1'e aldığımız oyuncumuzdan 10 kazanıyoruz. Bunlar kolay iş değil. Bu başarılı işleri de insanlar görmeli. Ersen'den 2.5 trilyon kar ediyorduk. Düne kadar Ersen için gitsin, diyenler, şimdi satmamızı eleştiriyor. Bu çok komik. Hatalarımız olabilir ama futbolcu pazarlamak en iyi yaptığımız iş, diyebilirim. Futbolun doğası budur. Bir futbolcuyu hak ettiği parayı bulduğunda satacaksın. Biz bu işi iyi yaptığımızı düşünüyoruz.? Fatih Tekke'nin 7.5 milyon euroya, Stepanov'un 3.5 milyon euroya, yararlı olamayan Marcelinho'nun 2.7 milyon euroya satılmasının önemli işler olduğunu belirten Abdullah Başer, ayrıca Eller gibi göndermeyi düşündükleri oyuncudan bile 1 milyon euro aldıklarını atırlattı, ?Tek hatamız bana göre Musampa'da oldu? dedi.

Şu açıklamayı yapan yönetici Trabzonsporun başında bulunan bir isim ve biz şampiyonluktan bahsediyoruz ...

Adam iki senelik icraatta bula bula bunu bulmuş övünüp raklam yapacak. Bulabileceği başkada bir icraat yok.
İşte bu bile Trabzonspor yönetimleri ile beğenmediğimiz 3 ezikler yönetimleri arasındaki zihniyet farkının apaçık resmidir.
Tamam kardeşim kimse bedavaya elini taşın altına sokmaz, böylesine büyük ve sorumluluk isteyen bir işe kalkışmazda, herşey erk ve para içinde, En azından Gözün kör derken, işaret parmağınızı körün gözüne sokmayın be kardeşim.

Çölde kutup ayısının tecavüzüne uğrayan bedeviden daha bahtsız olan, Onca yoldan sonra çölün ortasında yakalayıp tecavüz ettiği bedevi aids çıkan, kutup ayısıdır. Aha bu açıklamayı yapan yöneticide bizim için bu kadar büyük bir bahtsızlık işte...

Ünyeli Murat
10.09.2007, 19:30
40.yılımızda şampiyon olma ihtimali %50 dir....

Karasoy
10.09.2007, 20:39
Biz performansımızı neden bütün yıla yayamıyoruz.Geçen yıl ilk yarıda 19 puan topladık berbat bir durumdayken 2. yarı en çok galip gelen takım olduk.2004,2005 yıllarında üst üste 2.ci olduğumuz yıllarda da aynı durum sözkonusu.Biz bu ilk yarıyı en az kayıpla atlatırsak şampiyonluk şansımız yüksek olur ben inancımı yitirmedim Ziya hoca da bu takım için geçmişte iyi işler yaptı neden tekrar olmasın?

Ali Can
10.09.2007, 20:57
olamayacagız kadar olabilme ihtimali vardır takımımızı desteklemeye devam ama bazı sahısları desteklemeyelim

Muhammet Kurt
10.09.2007, 21:07
Ya cok acaip bir taraftarimiz var, ZIYA HOCA bu isi anlamiyor diyen arkadaslara bir teknik ANALIZ!!!!!

Lig basladi basliyali :

Istatiskler :

- En cok gol atan takim : TRABZONSPOR ( 8 GOL )

- En az gol yiyen takim : Besiktastan sonra TRABZONSPOR ( 2 GOL)

- EN cok pozisyona giren takim : TRABZONSPOR

- En az pozisyon veren takim : TRABZONSPOR

Sivasspor maci tatil edilmeseydi su an da LIDER olan takim TRABZONSPOR olacakti!!!!!

Guzel futbol oynamiyoruz, kondisyon olarak ta tam 90 dakika maci goturemiyoruz. AMA OLSUN, beni artik GUZEL futbol hic ILGILENDIRMIYOR. Yillardir GONULLERIN sampiyonu olduk da ne oldu. Artik benim yeni sloganim :

KOTU FUTBOL, GUZEL SKOR !!!!!!!!!!!

Enes Berfin
10.09.2007, 22:22
Ya cok acaip bir taraftarimiz var, ZIYA HOCA bu isi anlamiyor diyen arkadaslara bir teknik ANALIZ!!!!!

Lig basladi basliyali :

Istatiskler :

Sivasspor maci tatil edilmeseydi su an da LIDER olan takim TRABZONSPOR olacakti!!!!!

Guzel futbol oynamiyoruz, kondisyon olarak ta tam 90 dakika maci goturemiyoruz. AMA OLSUN, beni artik GUZEL futbol hic ILGILENDIRMIYOR. Yillardir GONULLERIN sampiyonu olduk da ne oldu. Artik benim yeni sloganim :

Abi o güzel futbol gelecek takim mac yaptikca iyiye gidiyor kötüden iyiye yani cok daha iyi olacagiz.

ÖmerFarukYılmaz
11.09.2007, 09:11

Lig basladi basliyali :

Istatiskler :

harbi he feybe çok mu gzl oynuyoduda şampiyon oluyodu daum zamanında

Selim Turan
11.09.2007, 12:37
Sıkmayın Canınzı bu sezonun sonu Trabzonspor - Fenerbahçe Maçı Şampiyonluk turunu bu sefer biz atacağız Fenerin karşısında Avni Akerde...

A.Alper
11.09.2007, 12:43

Lig basladi basliyali :

Istatiskler :

Lig 4 maçtan ibaret değil...

yns61
11.09.2007, 12:48

Lig basladi basliyali :

Istatiskler :

şimdi sen rize ve oftaş galibiyetini anlatıyosun ! çerez takım onlar büyük takımlara göre

TSezgin61
11.09.2007, 15:25
bu sene elimizde büyük firsat var, takimlar kötü, biz ise kötüden iyiye gidiyoruz...su yönetime ragmen sampiyon olmamiz lazim... hele bide aralikda yeni gelen yönetimin verdigi havayla baya iyi isler yapariz. yeterki araliga kadar kayipsiz gidelim

Samet Yildirim
11.09.2007, 18:16
aralik ayina kadar az kayipla gidersek ve ara dönemde ALBAYRAK güclü yönetimle girerse ve secilirse ve en sonunda 1-2transfer yaparsak SAMPIYON olabilirz tabi niye olmasin....

Samet Yildirim
11.09.2007, 18:19

Lig basladi basliyali :

Istatiskler :

katilyiorum sana bu takim daha hazir degil...jabi uyumu tam saglarsa eski yattara olursa...umut gecen senekinin 2.yari umutu olursa...ayman eskisi gibi olursa...ve risp savunmaya yerlesirse bunlarin hepsi olacakdir cünkü bizim dezavantijimiz UI CUP olmasiydi ama simdi yavas yavas IYI BI TS izleyecegimize eminim.....

serdar61
11.09.2007, 18:48
bu sene elimizde büyük firsat var, takimlar kötü, biz ise kötüden iyiye gidiyoruz...su yönetime ragmen sampiyon olmamiz lazim... hele bide aralikda yeni gelen yönetimin verdigi havayla baya iyi isler yapariz. yeterki araliga kadar kayipsiz gidelim

takımlar kötümü? beğenmediğimiz fenerbostan bile bizdeb iyi futbol oynuyor. galatasaraydfa lincolnun yaptıkları ortada.. beşiktaş desen .. nasıl şampiyon olacağız acaba kim kötü ? hele bi şunlarla maç yapalım nasıl oynuyacağız bir gör..

Yasin N.
11.09.2007, 18:52
Ben bu başlıa en çok inananlardanım bu takımın şampiyon olacağına inanmayanlara inatla:) ben bu başlığa tamamen inananlardanım Ziya Doğana inat, Başkana İnat. 40. Yılında şampiyon bir Trabzonspor.

sanatik
11.09.2007, 18:53
Merak ediyorum sevgili baskanimiz inaniyormu ?

Yasin N.
11.09.2007, 18:54
Merak ediyorum sevgili baskanimiz inaniyormu ?

sanırım inanıyor, yoksa çoktan bırakıp gitmişti ama ne yazıkki bunun önünde engel olarak durduğunun farkında değil:D

MURAT İNCE
11.09.2007, 19:36
Ben bu başlıa en çok inananlardanım bu takımın şampiyon olacağına inanmayanlara inatla:) ben bu başlığa tamamen inananlardanım Ziya Doğana inat, Başkana İnat. 40. Yılında şampiyon bir Trabzonspor.
az daha gayret edersen beni de inandıracaksın..;)

Telha TANYILDIZI
11.09.2007, 19:54
istemem sağ cebime koy

UmutBaykan
12.09.2007, 00:11
ah keşke olsak

KUTADGU
12.09.2007, 00:15
Yahu ne 10'lugu biz ilk 15'e bile zor gireriz :alkış:.

Bizim takim bu yorumlaridami hak edecekti cok üzülüyorum vede aciyorum.

Neyse ben fazla birsey demeyeyim sezon sonunda görüsecegiz nasil olsa.

Bizim diyerek bahsettiğimiz Şanslı Trabzonspor

Paranoyak Bir teknik direktörü
Yalancı, iş bilmez bir yönetimi.
Rezalet ötesi bir futbolu hakediyor
ama
bu yorumları haketmiyor
öyle mi?
Dİbe vurduysak ne olmuş...
Elbet çıkarız....

powerts61
12.09.2007, 01:57
Serdar bali ve abdullah ercan inanıyo

Badaloğlu
12.09.2007, 09:37
Bu takım, bu hoca ve yönetimle ilk 10'a girsin, büyük başarı sayacağım...

Faik Yılmaz
12.09.2007, 09:42

Abey zaten onlarda öyle yapıyor önce takımı 13 14. yapıp sonra 5.6. lığa çıkıyor büyük başarı olmuş oluyor.....

Hekimoğlu
12.09.2007, 10:06
bişeyi 40 kere söylersen olurmuş hem de 40. yılımızda.tabi yerseniz.

MURAT İNCE
12.09.2007, 12:01
o kadar da değil..

FcTRABZONSPOR
12.09.2007, 12:04
Bizim ölümüz ilk 4'e girer!!!

ÖmerFarukYılmaz
12.09.2007, 12:12
Bizim ölümüz ilk 4'e girer!!!

bir kere ölümüz 14. olmuştu :)

gerçi o zmn adımız için düşürülmedik ya neyse

FcTRABZONSPOR
12.09.2007, 12:14

O zamanı bırak gelen 5 atıyodu giden 5:)

Burak 1967
12.09.2007, 12:57
ben de inananların safındayım, buna ne derseniz ister inat, ister inanma arzu ve inancı, ister saçmalık, ister delilik ama inanıyorum,
belki de hepimizin inanması gerekiyor...

Karasoy
16.09.2007, 11:18
FB ve BJK yi gördükten sonra neden olmasın diyorum? Geçen yıl FB 70 puanla şampiyon oldu.Biz 77 puan toplamıştık 2005 sezonunda 2. olduk.Geçen yıl biraz daha gayret gösterebilseydik biz de şampiyon olabilirdik.Ben açıkçası umutluyum bugün Ankaragücünü yenersek ve Sivasspor maçından gelecek puanlarla iyice havaya gireriz.

Emirhan Makul
16.09.2007, 13:16
ya çokda zor bişe değil ya baksanıza rakiplerimiz hep puan kaybediyorlar ne kadar arayı açarsak o kadar iyi fener 8 de kaldı biz ankaragücünü yenersek 10 sivas maçınıda alsak 13 5 puan farkkk olaya bakk yaniiii ama bizim puan kaybetmememiz lazım

coskun0661
16.09.2007, 14:07
bu sene yine bedava bir sampiyonluk varr.. insaallah bize gelır bu sanss..bende inanmaya yakın olanların safindayimmm.....neden olmasinn:alkış:

attagümüshane
16.09.2007, 15:38
bu sene yine bedava bir sampiyonluk varr.. insaallah bize gelır bu sanss..bende inanmaya yakın olanların safindayimmm.....neden olmasinn:alkış:

bana da bedava bir şampiyonluk var gibi geldi istanbulluları görünce.ama "it iti yer de kemiğini yabana bırakmaz" diye bir laf vardır.bize yedirmezler..
bu sene şampiyonluğu isteyenler diye başlık açılsa daha grçekçi olurdu.çünkü istiyorum ama olmaycağına eminim.şu yönetim ve teknik direktörle bişe olamz deniyor evet doğru ama ekliyorum..bu kadroyu trapattoniye verin eğer şampiyon yapsın ben bi daha ağzımı açmam.bu kadroyla da bişe olmaz.

camiayı zaten "şampiyonluk" vaadleriyle kandırıyorlar bu başlığın açılmasıyla da "evet.. biz de inandık size..güveniyoruz" temasını işlemiş olduk..

POYRAZ
16.09.2007, 15:57

Ya bakin böyle seyler yazarak bize kötülük yapiyorsunuz. Kim düsürmemis bizi? Böyle bir durum olsa herkez el birligi ile canla basla Trabzonspor'un en kötü duruma gelmesi icin el birligi yapardi. Su basit Sivasspor macinda cikan kücük bir olayda bile insanlar nasil da Trabzonspor aleyhine birlik oldular.
Bu forumlari Trabzonsporlu olmayan bir dünya insan takip ediyor. Her kesimden her takimin taraftari okuyor bu yazilari. Böyle seyler yazip bize kiyak gecildigi izlenimini vermeyin lütfen.

Koray
16.09.2007, 15:59

fena saçmalamışsın haa

ofluhalit
16.09.2007, 16:18
milyonlarca dolar harcayan fb ile bjk nın oynadığı top ve aldığı sonuçları görünce valla insan neden olmasın diyebiliyor.bizde kötü oynuyoruz ama skor ii oldukça,futbolcuların güvenleri geri geldikçe belki oyunda düzelebilir.geçen senelerde küçük takımlara çok puanlar kaptırıyorduk.bu sene öyle veya böyle bunu aşarsak hiç ummadığımız bir başarı gerçekleşebilir.zor ama imkansız değil bu ligde.

AYYILDIZ
16.09.2007, 20:22
Ne sampiyonlugu ya ligde 3.olursak dua edelim

cyberentalpi
16.09.2007, 20:27
Ne sampiyonlugu ya ligde 3.olursak dua edelim

Ne 3. lugu. Bu kel organizma ile 4 yada 5 olursak tek nednei avr Ts olmamiz.

50grad
16.09.2007, 20:31
he he he he....

saka degil mi bu?
saka saka..
yok canim abartmayin olayi...

Egemen
16.09.2007, 20:33
varmı inanan kaldı 29 :D

ahahhaha

Varlıbaş61
16.09.2007, 20:40