PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Genç Futbolcularımızı Ne Zaman İzleyeceğiz?

Sayfa : [1] 2

irfanb
26.08.2007, 21:18
Trabzonspor-Rizespor maci ;
Mac 3-0 lehimize devam ederken kadromuz ;Tolga, Tayfun, Erdinç, Tolga Seyhan, Celaleddin, Ayman, Mustafa,Ferhat,Ömer Rıza,Gökdeniz, Umut

3-0 öndeyiz sahada 8 defans oyuncumuz var buna ragmen gol yiyoruz.
Kadromuzda hicbir genc futbolcumuz yok !
Böyle bir kadro sahaya süren teknik direktörümüzü kiniyorum herseyden önce ve soruyorum.
3-0 önde oldugumuz bir macta bile sahaya bir tane genc oyuncu süremeyen teknik direktörümüz Ziya Dogan neyin pesinde?
8 defans oyuncusuyla bile gol yedigimize göre böyle korkak bir kadro neyin nesi?
Bu adam genc futbolcularimizi 3-0 önde oldugumuz Rize macinda degil de Fener-Bjk-Gs maclarinda mi oynatacak?
Biz bu genc futbolculari ne zaman seyredecegiz ?

KUTADGU
26.08.2007, 21:20
Hamsi kavağa çıkınca..

Ya da Ziya HOca gidince

tercih senin sevgili İrfan...

( İpucu Hamsi daha kolay kavağa çıkar)

Mehmet Fatih Yavuz
26.08.2007, 21:21
ziyanın gençlere önem verdiği nerde görülmüş???
çaylak ertuğrul bile 16 yaşındaki gence fırsat verirken bizimki hala eskilerin peşinde...

daha çok bekleriz ziya varken..

irfanb
26.08.2007, 21:26
Basin sözcümüz Zeyyad Kafkas hafta icinde Ergin Keles`i yere göge sigdiramiyordu.Yattara ve Ersen`i aramayiz elimizde Ergin Keles gibi genc golcümüz var diyordu.
Ziya farkinda mi acaba böyle bir futbolcumuzun varligindan ?

Misina
26.08.2007, 21:27
Fark yakalamışsın Yusuf,Ergin hatta forma şansı bulamayan Kaleci ahmet e şans vermek gerekirken yapılan Tercihler üzücü.

attagümüshane
26.08.2007, 21:54
genç futbolcuları,ilk 11 "evet bu takım şampiyonluğa oynar dediğimiz zaman izleyeceğiz"..11 ne ki geçler, kulübe öyle aman aman bir şey olsun..hatta o gençlerden ben kesinlikle şimdi forma giyenlerin bir çoğundan daha iyi oyuncular çıkacağına inanıyorum..
sözün kısası ne yazık ki bizim genç lüksümüz yok diye düşünüyorum

Koray
26.08.2007, 21:55
ziyanın gençlere önem verdiği nerde görülmüş???
çaylak ertuğrul bile 16 yaşındaki gence fırsat verirken bizimki hala eskilerin peşinde...

daha çok bekleriz ziya varken..

batuhanmı genç o çocuk ergenliğede girmemiştir Allah bilir:D

macka61
26.08.2007, 21:55
ziya doğan varken asla göremeyeceğiz

eren_61
26.08.2007, 22:37
genç futbolcuları diğer süper lig takımlarında şov yaparken izleyebiliriz.bu maçta neden yusufu ve ergini oyunsa sokmazsında giderde bu saçma değişiklikleri yaparsın anlamam ziya doğan

Emirhan Makul
26.08.2007, 22:42
ya ziyanın teknik adam olmaıdğın bu akşam anladım 3-0 öndeyiz ya ya be adam be hasan üçüncüyü oyuna alıyosun seni hasan üçüncü mü kurtaracak koysana ergini oynasın ısınsın adapde olsun bir gol atsa herşey değişir o çocuk için ya gençlere bu kadar düşman adam olmaz

Erdal
26.08.2007, 22:47
Hamsi kavağa çıkınca..

Ya da Ziya HOca gidince

tercih senin sevgili İrfan...

( İpucu Hamsi daha kolay kavağa çıkar)

Yanılıyorsun yükseklik korkum var benim :)) hatta panik atağımda her ne kadar üsküdarda oturuyorsamda....:))

Atalay
26.08.2007, 22:51
yönetim ve ziya dogan gidince!!

Bartuğ13
26.08.2007, 22:51
ben 3-0dan sonra yusuf ve ergini izlemeyi istiyordum fakat yine hasan ve ömer girince şoka uğradım diyemem.

KUTADGU
26.08.2007, 22:56
Yanılıyorsun yükseklik korkum var benim :)) hatta panik atağımda her ne kadar üsküdarda oturuyorsamda....:))

yine de hamsi kavağa daha kolay çıkar diye ısrar ediyorum... Hele ki Erttuğrul uzun zamanlığına koltuğu garantiye aldı ya....

antagonist
26.08.2007, 23:01
Vllaznia maçında izlediniz ya,daha ne istiyorsunuz?Rahat bırakın Ziya hocamı...

Ne oluyor ya bana?Yoksa...Yoksa...Mantalitenin nuru beni de mi aydınlattı? :)

Emirhan Makul
26.08.2007, 23:01
bu başlığa cevap veriyorum 2. ligde izlersiniz pişiyorlar yaaa ordaa izleyin iştee

TSknbkTS
26.08.2007, 23:10
mantaliteye aykırı bir başlık olmuş...

Selman
26.08.2007, 23:17
Vllaznia maçında izlediniz ya,daha ne istiyorsunuz?Rahat bırakın Ziya hocamı...

Ne oluyor ya bana?Yoksa...Yoksa...Mantalitenin nuru beni de mi aydınlattı? :)

Zaten bugün seni Ziya'yı aklışlerken gördüm sanki.:)

3-0 önde olan bir takımda oyun değişikliği oluyor takımda hiç şans bulamamış oyuncular yer alamıyor.(Üstelik bu şansı hakettikleri gün bi ortadayken.)

Gençleri izlemek istiyorsanız Gençlerbilirliğini izleyin diyerek iğrenç bir espiri de yapmayı unutmayayım.:)

poetricus
26.08.2007, 23:18
Başlığı görünce aklıma bir fıkra geldi.
Her an yukarıdan; "onu ben bile göremeyeceğim." diye bir ses gelebilir.

irfanb
26.08.2007, 23:19
mantaliteye aykırı bir başlık olmuş...

Mantaliteye aykiri Videosu da mevcut :)

http://www.youtube.com/watch?v=UiKodtkwE2s

Bartuğ13
26.08.2007, 23:21

3-0 önde olan bir takımda oyun değişikliği oluyor takımda hiç şans bulamamış oyuncular yer alamıyor.(Üstelik bu şansı hakettikleri gün bi ortadayken.)

Gençleri izlemek istiyorsanız Gençlerbilirliğini izleyin diyerek iğrenç bir espiri de yapmayı unutmayayım.:)

selman abi espriden dolayı seni tebrik etmek istiyorum.

oftaşlıları daha genç diyerek ortak olmak istiyorum

irfanb
26.08.2007, 23:23

Hangi Genclerbirligini ? Onun da genci var Genclerbirligi Oftas! :) :)

Sevgi
26.08.2007, 23:31
ne olursa olsun kınayacak birşeyler bulduğunuz için sizi tebrik ediyorum :alkış:

TSknbkTS
26.08.2007, 23:33
hafta içinde kadroda eksiltme yapacağını söylemiştin hocam.umarım yanlış birşey yapmazsın.bu gençlerin vebalini ne sen ne de yönetim! ödeyemezsiniz.akıllı olun.

lazooo28
26.08.2007, 23:35
batuhanmı genç o çocuk ergenliğede girmemiştir Allah bilir:D

vallahi :D

Hüseyin Çümen
26.08.2007, 23:36
sorunun cvbı tabiki hiç bizaman bu maçta bile yusuf u ergin i oynatmayan sevgili ziyamız hocamız
bundan daha rahat bi maç bulamayacaı için asla

Erdal
26.08.2007, 23:39
ne olursa olsun kınayacak birşeyler bulduğunuz için sizi tebrik ediyorum :alkış:

biz böyleyiz işte ..hiç memnun olmayız..hep daha iyisini isteriz...ve bizi biz yapanın asıl bu hep daha iyisini istememiz olduğunu bir kez daha hatırlatırız dostlarımıza ve rakiplerimize .. sizin mantığınızla sayın başkan haklı .... ne buyurmuşlardı ?"bir zamanlar eskişehir,göztepe ,kocaeli vardı ... nerdeler şimdi" yani size görede halimize şükretmemiz mi lazım ..daha iyisini istememek mi lazım.

USTA Abdurrahman
26.08.2007, 23:41
beyler bırakın 3-0'ı ben yusufu ilk 11 de görmek istiyordum ama bu hoca oldukca o cocukta külübede söner batuhanda yıldız olur ertuğrul hocya bravo valla

ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE TRABZON

YA ADALET YA KAOS

selcjK
26.08.2007, 23:43
yine boş konuşmaya devam edin, aldığımız her sonuca üzülüyorsunuz sanırım çünkü ziya hoca gitmeyecek kalacak ya. nasıl bir mantıktır bu genç futbolcularımızı ne zaman izleyeceğiz demek? bunları görende 2 metre yanına pas yapmayan futbolcu kılıklı yaşları 5 yaş gençleştirilip genç yetenek diye sunulan adamları messi, agüero,nani,anderson felan sanacak ya, genç futbolcular ya, mükemmel genç yeteneklerimiz.

Fatih BALTA
26.08.2007, 23:44
genç oyuncu dediğin öle hemencecik oynatılırmı..biraz pişecek şöle 24-25 yaşına gelsinler o zaman belki..

lazooo28
26.08.2007, 23:46
genç oyuncu dediğin öle hemencecik oynatılırmı..biraz pişecek şöle 24-25 yaşına gelsinler o zaman belki..

bakiniz --> lionel messi

TSknbkTS
26.08.2007, 23:50
yine boş konuşmaya devam edin, aldığımız her sonuca üzülüyorsunuz sanırım çünkü ziya hoca gitmeyecek kalacak ya. nasıl bir mantıktır bu genç futbolcularımızı ne zaman izleyeceğiz demek? bunları görende 2 metre yanına pas yapmayan futbolcu kılıklı yaşları 5 yaş gençleştirilip genç yetenek diye sunulan adamları messi, agüero,nani,anderson felan sanacak ya, genç futbolcular ya, mükemmel genç yeteneklerimiz.

5-1 e üzüleni görmedim ben forum da.sen rizesporun forumunu okuduysan bilemeyiz.Gençler bu takımın geleceğidir.Biz de taraftar olarak gördüğümüz ve bize göre yanlış olan bir uygulama ile ilgili uyarımızı yapıyoruz.bu takıma yeni tekkeler gökdenizler lazım diye düşünüyoruz.sen böyle düşünmüyorsan bu düşüncen bizim konuşmalarımızın boş olduğunu söyleme hakkını vermez sana...

futbalski60
26.08.2007, 23:51
batuhan'ı rooneyle karşılaştıranlara gülüyorum valla rooney formayı parçalayark kazandı 17yaşında ve hatırlatırım everton da ilk maçında gol attığında oyuna sonradan girmişti yedek kulübesinde radzinskiyi kesmişti işte hocalık budur ama ertuğrul hoca mecburiyetten batuhanı oyuna aldı çünkü yedek kulübesinde forvet oyuncusu yoktu

irfanb
26.08.2007, 23:52

Biz bos konusalim da sen dolu konus.
Aldigimiz her sonuca degil, basarisiz oldugumuz,rezilce futbol oynadigimiz, 8 defans oyuncusuyla sahaya ciktigimiza üzülüyorum sahsen.
Rakibin üc macta gol atamayip ilk golü (8 kisiyle defans yaptigin halde) sana atiyorsa, farka gittigin bir macta dahi genc futbolculari yaninda oturtup, Hasan Ücüncü`ye, Ferhat`a Ömer Riza`ya sans veriyorsan bu genclerin hem kendilerine hem de hocalarina olan güveni sarsilmazmi?
Genc futbolcularimiz mükemmel degil de Teknik Direktörümüz cok mu mükemmel ?

Ali İhsan
26.08.2007, 23:55
Doğrusu ben de maç içerisinde çok yadırgadım. Daha maçın başında hemen fark yapsak da gençler girse dedim, klübeye zoom yapılınca bir baktım bir tek Ergin ve Ferhat var genç denilebilecek. İkinci yarı 3-0 olunca, sarı kartı olan Serkan'ın yerine Ergin girer diye umut ettim ama hocamız Ferhat'ı oyuna aldı. Ferhat asla önlibero değil bunu bir kez daha anladım. Hasan girip sağ beke gidince iyi oynadı. 4-1'i bulana kadar ortasahamızın ortası boş gibiydi. İşte o anda şimdi oyuna Serkan'ın yerine Yusuf girmiş olsaydı nasıl olurdu diye düşünmedi değilim. Hasan Üçüncü Trabzonspor'da küçük yaşlarından beri oynuyor ve genç oyuncu oynatalım da kazanalım diye en son ona ilgi gösterildi. Şu anki halini görünce insanın içi kararıyor. Son yıllarda alt yapıdan en son A takıma çıkan isim Hasan ve göndermek istesen bir tane bile Süperlig takımı almaz. Ya gerçekten bizim gençlerde iş yok, ya hoca da hala takıma güven yok korkuyor ya da hoca as kadroda bu oyuncuları düşünmediği için değişiklikleri rotasyonda düşündüğü oyuncularla yapıyor. En kötü ihtimal de hoca kendi adamlarını oynatıyor. Yukarda bir arkadaş yaş küçültme olayına değinmiş. Evet bu konuda benim de şüphelerim var. Altyapı takımlarımızda bir şey gözüme çarpmıştı bir vakit, çoğu oyuncunun doğum tarihi 1 Ocak xxxx şeklindeydi ve bir anda altyapıdaki başarılar ve Trabzon lisesinin global çaptaki başarısı hakkında şüpheye düştüm. Sorun neredeyse umarım çözülür...

selcjK
27.08.2007, 00:10
o diilde artık bende bu "genc" denilen yaşları 5er yaş küçültülen insanların oynamasını istiyorum, taraftar görsünde bunlardan tencereye kapak olmayacağını anlasında, ziya doğana kızmak için bir sebepleri azalsın bari..

futbalski60
27.08.2007, 01:03
GENÇLERE KULÜP BULUN DENİLDİ
Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda genç futbolcular Eyüp Kadri, Selim ve Emre Hızarcı'dan kendilerine kulüp bulmaları istendi.

"Kadroyu 26-27' ye indireceğim" diye açıklama yapan Doğan'ın genç futbolcuları gözden çıkarması tepkiyle karşılandı.

Transfer sezonun bitimine 8 gün kala kendilerine kulüp bulmaları istenen genç futbolcular ise zor durumda kaldı.

Beşiktaş ve Galatasaray, gençlere büyük önem verirken Trabzonspor'da izlenen bu politika, alt yapıya verilen önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

Doğan tarafından ilk listede ismi verilmeyen genç futbolcu Yusuf Kurtuluş'un ise transfer yapılması durumunda gönderilmesi bekleniyor.

Trabzonsporlu yöneticiler, serbest bıraktıkları futbolcuları bonservisleri ile birlikte vermeyi düşünmediklerini belirterek, "Kiralık olarak isteyen her kulüple anlaşmaya hazırız. Biz onları ortada bırakmadık. Kendileri istedikleri kulübe gitmekte serbestler. Ancak kulüp bulamazsalar biz onlara kulüp bulmaları için gerekli yardımı yapacağız" diye konuştular.

Genç futbolculardan ilk teklif ise Selim'e geldi. Stoperde sıkıntı yaşayan Samsunspor'un, Selim'i almak için bordo-mavili kulübe boşvurduğu belirtildi.

Ahmet Karaman
27.08.2007, 02:24
ziya doğan denen zatı kovduğumuz zaman kazanacağız gençlerimizi. vizyonsuz korkak ziya.

ErtuGrul
27.08.2007, 02:40

IKi metre yanina pas yapamayan futbolcu kilikli ayman, ferhat,keceli,o.riza,celalettin,hasan gibi adamlari izlemektense genc oyunculari izlemek futbolu seviyorum diyen insanlarin en dogal hakki..Ha sen futbolu sevdigini ve bildigini soyleyip bu gence adamlara laf atarsan ortada buyuk bir celsiki var demektir..ya sen futbolu bilomiyorsun yada samimi deyilsin..ziyayi savunacak biseyler arama kendine..

sbay
27.08.2007, 03:07
Gençlere yol verildi

Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda Eyüp Kadri, Selim ve Emre Hızarcı'dan kendilerine kulüp bulmaları istendi. Doğan'ın genç futbolcuları gözden çıkarması tepkiyle karşılanırken, transfer sezonun bitimine 7 gün kala kendilerine kulüp bulmaları istenen genç futbolcular ise zor durumda kaldı.
fotomaç

cyberentalpi
27.08.2007, 03:29
Hasani oyuna aldi yaa.... Gencecik.Ferhati ida aldi. Oda genc. Omer Riza nin ise ruhu genc. Sizede bir sey begendirilmiyor yani.??

antagonist
27.08.2007, 14:26

Alkışlarım tabi,hocamız değil mi?:cool::cool::cool:

Faik Yılmaz
27.08.2007, 14:39
YILDIZLARI oynatmayıp gönderen bir adamdan gençleri oynatmasını beklemek hayal...

onları oynatırsa prensleri ayman , celo , ferhat işsiz kalır sonra....

afsbahar
27.08.2007, 15:27
önümüzdeki 10 yıla damga vuracaktı bu gençler, rize maçında 30 dk. oynasalardı çok mu olurdu. Nefret ediyorum bu hocadan... dikkat ederseniz 5-1'lik galibiyetten sonra bile taraftarın %95'i hocaya tepkili...

lazooo28
27.08.2007, 15:34
seni allah bildigi gibi yapsin ziya..yazik bu cocuklara vallahi

Serdar A
27.08.2007, 15:35
Gençlere yol verildi

Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda Eyüp Kadri, Selim ve Emre Hızarcı'dan kendilerine kulüp bulmaları istendi. Doğan'ın genç futbolcuları gözden çıkarması tepkiyle karşılanırken, transfer sezonun bitimine 7 gün kala kendilerine kulüp bulmaları istenen genç futbolcular ise zor durumda kaldı.
fotomaç

En azından Eyüp Kadri'nin takımda tutulması gerek. Ergin , Yusuf ve Eyüp yıl içinde kullanabileceğimiz mevkilerde oynuyorlar.

Ayrıca takımdaki gençleri değerlendirirken 85 doğumlu Ferhat'ı yok saymamak gerek. Takımda en çok forma bulan genç oyuncu o.

ShadoW
27.08.2007, 15:40

Haklısın aslında, takımda 50 metreye milimetrik paslar verebilen Hüseyin,Hasan,Mustafa,Ferhat varken neden 2 metreye pas veremeyen gençleri kullanalım?

Eğer vakti zamanında hasan gibi 2 metreye değil 1metreye pas veremeyen bir kazma bile bu takıma girmiş ve oynamışsa, altyapıda oynayan tüm gençlerin bu formayı giymeye hakları vardır. Kaldı ki kazma hasan hala giyiyor o formayı...

Fatih
27.08.2007, 15:44
ziyanın fantastik dörtlüsü varken biraz zor

ayman hasan ferhat ömer rıza

ferhaTS87
27.08.2007, 16:33
zıya kovuldugunda gec futbolcuları ızlemeye baslıcaz kendınızı bı ergın ın yerıne koyun oftas macında sakatlıklardan dolayı forma buldun gayet ıı gorundun hafta arasında umıt mıllı takımda 11 de oynadın gol attın(td unal ts basına gecse nası olur bı dusunun ergını sakaryada 11 gıremesken bıle kadroya alıyodu alıde var tabı onuda sakatlanmadan once kadroya alıp 11 de oynatıyodu )yonetım hafta ıcınde gelecek 10 yıl hızmet etcek fotbolcu dıye destek olduyo guvenını belırtıyo senın hocan 5-1 ken bıle senı dusunmuyo gecen hafta kadroya bıle almadıgı omer rızayı oyuna alıyo ne hıssederdınıs?
kısacası basımısa adam gıbı bı hoca gelınce ızlıcez unal karaman gıbı

ferhaTS87
27.08.2007, 16:37
o diilde artık bende bu "genc" denilen yaşları 5er yaş küçültülen insanların oynamasını istiyorum, taraftar görsünde bunlardan tencereye kapak olmayacağını anlasında, ziya doğana kızmak için bir sebepleri azalsın bari..
sen ergının mıllı takımlarda kac mac oynayıp kac gol attıgınmdan haberın varmı akcabaata kıralandıgı sezon oncesı psv almak ıstedıgınde abdullah avcını ergın hakkında soledıklerınden aslında sana cevap yasmamam lazım 5-1 ken oyuna omer rıza ve hasann ı alan bı hocayı savundugun ıcın

cIlgInIm
27.08.2007, 16:42
hasan ı anladım macı almak uzeresin savunma yapacak olmucak iş ama olsun hadi .. ferhat ı anladık tmm tayfun sag tarafda sırıtyor onun yerine aldın amennaa .. slında bunu maca başlarken yapman gerekirdi.. .. geleim ömer rızayaaa bunu niye aldın gol atsın diyemi attırsın diyemi saga sola deli danalar gibi koşsun diyemi böle bişe olamaz ya .. hadi erginde tercube eksik oynatmaysın tam tercube kazanması gereken mac olmasına ragmen .. forvet yok takımda yazık degilmi jun a .. bugune kadar jun u izleme luksumuz olmadı adam belkide harikalar yaratacak. hiç yoktan ömer rızadan bin kat daha iyi oynayacagı bi kesin. bu adamı bile takımdan ayrı calıştıran bi zihniyet nasıl olurda genclere şans verebilir ki.. maç 3-0 ken almadıgı adamı 0 0 ken alıyor macı kurtarsın diyee.. ama 3 0 ken show yapacagımıza macı katledecek ne kadar oyuncu varsa alıyor Allahım yaa

Miraç Atalay Çiftçi
27.08.2007, 16:45
İzleyecek GENÇ oyuncu mu kaldı?

Bu gidişle Nihat abi (Nihat GENÇ) bi film falan yaparsa anca onu izleriz.

turgi
27.08.2007, 16:49
Trabzonspor-Rizespor maci ;
Mac 3-0 lehimize devam ederken kadromuz ;Tolga, Tayfun, Erdinç, Tolga Seyhan, Celaleddin, Ayman, Mustafa,Ferhat,Ömer Rıza,Gökdeniz, Umut

3-0 öndeyiz sahada 8 defans oyuncumuz var buna ragmen gol yiyoruz.
Kadromuzda hicbir genc futbolcumuz yok !
Böyle bir kadro sahaya süren teknik direktörümüzü kiniyorum herseyden önce ve soruyorum.
3-0 önde oldugumuz bir macta bile sahaya bir tane genc oyuncu süremeyen teknik direktörümüz Ziya Dogan neyin pesinde?
8 defans oyuncusuyla bile gol yedigimize göre böyle korkak bir kadro neyin nesi?
Bu adam genc futbolcularimizi 3-0 önde oldugumuz Rize macinda degil de Fener-Bjk-Gs maclarinda mi oynatacak?
Biz bu genc futbolculari ne zaman seyredecegiz ?
Ziya Dogan sen korkak ve genc futbolcu düsmani oldugun bu macla ispatlanmistir.Uzun sözün kisasi...

haklısın kardeşim kadro aynen şöyleydi
-----------------tolga--------------------
--Tayfun---Erdinç--Tolga S--- Celaleddin--
----serkan-------ayman ----m.keçelinho----
-------------------------------------------
----------------ceyhun--------------------
-----------umut--------------gökdeniz------

attagümüshane
27.08.2007, 16:55

katılıyorum..sağduyulu bir yorum..yani ben de ziya hocayı eleştirenlerdenim ama az yavaş daaaa.
kulübede arda falan var da hoca oynatmıyor:-)
tekrar diyorum bu takımın 11 i ne ki yedeği genci kulübesi ne olsun..
ama elbette hasan ı hüseyin i celo yu kesip ortalama bir genci koyabilir..ama nerdeeeee...o zaman hasancılar hüseyinciler de isyan eder değil mi?
velhasıl..eleştiriyorum, gençler oynasa iyi olur diyorum ama genelde yapılan şekilde ve genelde güdülen amaçla değil açıkçası

poetricus
27.08.2007, 16:59
Şu aralar izleyebileceğimiz tek genç, maalesef ki Kamer Genç.
Ben de iğrenç espri yapma hakkımı kullanayım bari.

attagümüshane
27.08.2007, 17:07

yok abi ben güldüm valla..devam et sen...üzme kendini yıpratma kendini:-)

Gürkan
27.08.2007, 17:08
kendilerine değer veren bir hocaya denk gelirlerse başka takımlarda izleriz

fincher
27.08.2007, 17:39
Ben Ergin'i geçen sene yeterince izledim.Size de izlemenizi tavsiye etmem.Ergin'e şans verileceğine Juna verilsin.En azından bir umut olur...

Kadir
27.08.2007, 17:45
en çok deli olduğum mesele bu gençlerimize şans verelim yusuf,ergin,eyüp kadri hatta ve hatta barış.!

Ali Can
27.08.2007, 20:48
benim bu konuda umudum kalmadı bence ziya genç oyunculara fazla sans vermez

irfanb
28.08.2007, 00:26
kendilerine değer veren bir hocaya denk gelirlerse başka takımlarda izleriz

Trabzonspor`da izleme sansimiz yokmu diyorsun bu hoca müsveddesiyle ? :)

Ali İhsan
28.08.2007, 00:40
Ben de gençleri izlemek istiyorum ama bazen daha derin düşününce hocaya da hak veriyorum. Bu çocuklar yıllardır zaten biliniyor. Ergin Keleş ismini 3-4 senedir duyuyorum. O zaman zarfında 4-5 hoca geçti, hiç birisi bu adamı doğru düzgün oynatmadı, Sakarya'ya gitti döküldü geldi, belki erkenden parlamanın verdiği bir düşüşdür düzelir diye de ümit ediyorum. Ama soruyorum kaç senedir kaç tane genç izledik de Ziya'dan bekleyelim, Vahid gibi birisi bile zor bela bir iki maç verdi bu gençlere Ziya gibi birisinden nasıl beklenir. Ziya şu an ipin üstünde emin olsa ipten kendini kurtaracaklarına paf takımla bile çıkar. Adam kendini kurtarmak için garanti oynamak zorunda olduğunu düşünüyor. Bu düşünceyle hem bize hem takıma işkence ettiğinin farkında değil....

ıgdırlı
28.08.2007, 04:42

kesınlıkle katılıyorum.elımızde genc yetenek olarak kım varkı tutupta sahaya surecek.Zeyyat Kafkas "Ergın Ersenı aratmaz derken" kapatılan transfer dosyasını gozler onune sermeye calıstı dolaylı yoldan.Cıkıpta kımseyı almıcaz dıyemeyesının farklı bı ıfadesıdır.

ıgdırlı
28.08.2007, 04:47
5-1 e üzüleni görmedim ben forum da.sen rizesporun forumunu okuduysan bilemeyiz.Gençler bu takımın geleceğidir.Biz de taraftar olarak gördüğümüz ve bize göre yanlış olan bir uygulama ile ilgili uyarımızı yapıyoruz.bu takıma yeni tekkeler gökdenizler lazım diye düşünüyoruz.sen böyle düşünmüyorsan bu düşüncen bizim konuşmalarımızın boş olduğunu söyleme hakkını vermez sana...

Baki olan Trabzonspor sewgımız karsısında elımızde olanlara bır bakın:Zıya Dogan , Nuri Albayrak ve sahaya atlayıp maclara gıtmemızı engelleyen 3-5 tane gerızekalı.Bunları gectım , gencler bu takımın gelecegır dıyorsun,eger bu takımın gelecegı Ergın ve onun turevlerıyse ne yazıkkı gun gelıcek bu takımı ızlemek bıle ısteyecegız.Zaten her hafta bır 90 dakıka omurden omur calıyolar 5 tane attıkları macta bile.Yorumları yaparken lutfen daha dıkkatlı olun,genc yeteneklerı gormemız ıcın once hem genc hemde yeteneklı futbolcularımz olması lazım.Ergın'ın yası genc olabılır ama ben kendısınde bı yetenek goremıyorum ki Zıya hocayı sewmedıgım halde ona bu yuzden yuklenemem.
Saygılar ..

Tekke
28.08.2007, 10:09
Kel Ziya bitiriyor resmen Ergini.

_SeRKaN_
28.08.2007, 10:14
İzleyecek GENÇ oyuncu mu kaldı?

Bu gidişle Nihat abi (Nihat GENÇ) bi film falan yaparsa anca onu izleriz.

Yada bizim akraba Köksal Genç :D:D

S.DEMİRCİ
28.08.2007, 10:18
genç yetenek çıkmıyorsa bunu sebebide yönetimlerdir... kimse bana TRABZONDA yetenekli gençler yok demesin....... orası futbolcu tarlasıdır.. sorun o tarlayı sürmeyi beceremeyenlerde..........

ozturk
28.08.2007, 11:11
ziya doğanın yerine başka td gelince izleriz...

poetricus
28.08.2007, 12:47
Vahit halilhodziç Ergin ve Ali'yi Malatya maçında sahaya sürmüş ve maçı bu ikilinin organizasyonunda Ali'nin attığı golle 1-0 kazanmıştık. O sıralarda bu forumda genç oyuncuları kurtarıcı olarak sahaya sürüp onlardan medet umuyor diye hocayı eleştirenler vardı. Şimdi genç oyuncuları görememekten yakınıyoruz.
Garip bir durum vesselam.

ShadoW
28.08.2007, 17:00
Barış Memiş. Kesinlikle bu takımda oynamalı... Ama oynayamaz. oynatmazlar. Ne taraftar sabreder, ne teknik direktör o şansı verir ona...Öyle birşey yapmalılar ki, ağızlarıyla 3 puan tutmalılar mesela.

61viya
28.08.2007, 17:09

Öğretmenim çok iyiydi bence :D

Başlığı açan arkadaşımıza teşekkür ederim konu için.Ancak üzülerek şunu belirtmeliyim ki: Bizler de tuhafız arkadaşlar.Genç olan topçularımızı sahada görmek istiyoruz,bi hatalarını gördüğümüz an,"Daha olmamış,pişmesi lazım" diyoruz.Ve maalesef pişip geldiklerinde de gençlikten çıkmış oluyor pek çoğu...

sozveren
28.08.2007, 17:12
Siz ne derseniz deyin, ben bu maçta Ergin'i izlemek isterdim. Hadi onu geçtim, Yusuf nerelerde Yusuf? Bu adamlar ne zaman oynayacak? Elalemin batuhanı maç alıyor, bizimkiler ise yedek kulübesinde kök salıyor.

karatasof
28.08.2007, 17:19
Büyük bir ihtimalle ve tabiki ZD'a yeteri kadar şans verilmediği görüşüne sahip olanların desteği ile önümüzdeki sene sezon açılışında.Yine ve tabiki ZD'a rağmen ilk dörde kalan TS'un İntertoto'da oynayacağı maçlar için takımın gençlerden oluşacağını ifade eden Teknik heyet paf takımdan profesyonel yapacağı üç dört oyuncuyu sezon açılışına davet edecek,ZD efendi ''Benim için yıldız oyuncu yoktur,idmanda yaptıklarına göre formayı dağıtırım,futbolcularım beni tanır,ben adalet dağıtıcıların en adiliyim''gibisinden bir yığın yalanı hiç arlanma ve yüz kızarmasına mahal vermeyen bir ifade ile ekran karşısında sayıp döker.Bizlerede o kampa giden bir kaç gazetecinin ''Şu çocukta iş var,bu çocuk ilerinin Hami'si,Tolunay'ı gibi ifadelerini dinleyip iç geçirmek düşer.

Badaloğlu
28.08.2007, 17:29
Öğretmenim çok iyiydi bence :D

Başlığı açan arkadaşımıza teşekkür ederim konu için.Ancak üzülerek şunu belirtmeliyim ki: Bizler de tuhafız arkadaşlar.Genç olan topçularımızı sahada görmek istiyoruz,bi hatalarını gördüğümüz an,"Daha olmamış,pişmesi lazım" diyoruz.Ve maalesef pişip geldiklerinde de gençlikten çıkmış oluyor pek çoğu...

Tuhaflığımız şurdan geliyor.Gençler bu takımda oynasın ama oynarken bu takım yenilmesin, yenilirse bu gençler pişmek üzere gönderilir.Ama yenersek o zaman da kurtarıcı olurlar.İşte asıl sıkıntı burada diye düşünüyorum.Yukarda Poetrıcus hocamında dediği gibi böyle bir kısır döngü var.Bu çocuklar ya pişmek üzere gidecekler ya da kurtarıcı olarak sahaya sürülecekler...

Bir tekniktrektör işte bu zamanda devreye girmeli,futbolcu ve taraftarı arasında köprü olmalı.Yani futbolcuyu ne bize yedirecek ne de onu sahaya kurtarıcı olarak sürecek.Bu nasıl olacak derseniz?Çok basit takım Rize maçında 3-4 gol olduktan sonra sahaya gençleri koyarsan bu takıma bu adamları kazandırmış olursun.Ayrıca taraftarlarda onlardan kurtarıcılık görevi beklememiş olurlar.Yani o maçta Ergin,Yusuf ya da başka bir genç oyuncuyu sahaya korkmadan sürebilmelidir teknik trektör.

Ama tam tersi olsaydı, Rize bize 4-5 tane atsaydıda oyuna Ergini ve Yusufu koysaydık o zamanda bu çocukları hepten kaybederdik.İşin püf noktası bence bu.Yani iş Ziya hocada bitiyor.Gerçi onun böyle bir amacı olmadığı için çokta önemli değil yani...

61viya
28.08.2007, 17:59
Tuhaflığımız şurdan geliyor.Gençler bu takımda oynasın ama oynarken bu takım yenilmesin, yenilirse bu gençler pişmek üzere gönderilir.Ama yenersek o zaman da kurtarıcı olurlar.İşte asıl sıkıntı burada diye düşünüyorum.Yukarda Poetrıcus hocamında dediği gibi böyle bir kısır döngü var.Bu çocuklar ya pişmek üzere gidecekler ya da kurtarıcı olarak sahaya sürülecekler...

Bir tekniktrektör işte bu zamanda devreye girmeli,futbolcu ve taraftarı arasında köprü olmalı.Yani futbolcuyu ne bize yedirecek ne de onu sahaya kurtarıcı olarak sürecek.Bu nasıl olacak derseniz?Çok basit takım Rize maçında 3-4 gol olduktan sonra sahaya gençleri koyarsan bu takıma bu adamları kazandırmış olursun.Ayrıca taraftarlarda onlardan kurtarıcılık görevi beklememiş olurlar.Yani o maçta Ergin,Yusuf ya da başka bir genç oyuncuyu sahaya korkmadan sürebilmelidir teknik trektör.

Ama tam tersi olsaydı, Rize bize 4-5 tane atsaydıda oyuna Ergini ve Yusufu koysaydık o zamanda bu çocukları hepten kaybederdik.İşin püf noktası bence bu.Yani iş Ziya hocada bitiyor.Gerçi onun böyle bir amacı olmadığı için çokta önemli değil yani...

Evet,çok rahatladığımız maçlarda gençlerimizi sahaya sürsek bu problem ortadan kalkmış olacak aslında.Ancak bilemiyorum hangi mantıkla,böyle bir şey uyguanmıyor.2-1 den son dakikalarda gelen 3-2 lik mağlubiyetlerimde var neticesinde...Kimbilir belki de,hala bu korkudur cesur olmasını engelleyen..Ama risk almadan da olmuyor işte...Anlamamız lazım bunu.

Umarım daha fazla gencimizi kaybetmeden uygulamaya geçeriz artık.

irfanb
28.08.2007, 18:40
Çok basit takım Rize maçında 3-4 gol olduktan sonra sahaya gençleri koyarsan bu takıma bu adamları kazandırmış olursun.Ayrıca taraftarlarda onlardan kurtarıcılık görevi beklememiş olurlar.Yani o maçta Ergin,Yusuf ya da başka bir genç oyuncuyu sahaya korkmadan sürebilmelidir teknik trektör.

Benim de anlatmak istedigim buydu zaten.3-0 öndeyiz hala Hasan`dan,Ferhat`tan medet umuyoruz. Katkilari ne oldu asist mi yaptilar, gol mü attilar?
Oysa Yusuf gibi Ergin gibi oyuncular böylesine skor avantaji yakaladigimiz maclarda sahaya sürülse,hem takima adaptasyon saglarlar,hem kendilerine güveni gelir hem de oynadikca gelisirler.
Ziya`nin yaninda otura otura ne kazanacaklar ?

İHSAN
28.08.2007, 18:42
Ne zaman mı?? After the ZİYA.

Ziyasız herhangi bir zamanda görebiliriz. Bunadan şüphem yok.

y@vuss
28.08.2007, 18:57
Ziya Doğan olduğu sürece bize genc yetenek izlemek haram böyle bir mantalite olamaz herkes gencelere önem veriyor bizim hocada yaşlılara...Maç 3-0 olmuş koy yusufu ergini birazda onları görelim ama nerdeeee rahat maçta koymaz gider en stresli macta gencleri oyuna sokar....Galati maçında yusufu oyuna aldı ve o macta ondan umut beklıyor.....Sana göre değil hocam bu iş lütfennnnn.....

A.Alper
28.08.2007, 19:58
U18 Milli Takımı Aday Kadrosu'na şu oyuncular davet edildi;

1. Kemal CİNGİRT (Fenerbahçe)
2. Fehmi Mert GÜNOK (Fenerbahçe)
3. Koray ŞANLI (Beşiktaş A.Ş.)
4. İsmail Özgür GÖKTAŞ (Bursaspor)
5. Mevlüt GÜMÜŞTOKA (Gençlerbirliği)
6. Burak KAYA MKE (Ankaragücü)
7. Erdi BAKIRCI (İst.Büyükşehir Bld.Spor)
8. Doğan DOYANER (İst.Büyükşehir Bld.Spor)
9. Tayfur Emre YILMAZ (İst.Büyükşehir Bld.Spor)
10. Sefa AKSOY (Samsunspor)
11. Savaş YILDIZHAN (İstanbulspor A.Ş.)
12. Berkay SAMANCI (Kocaelispor)
13. Ferhat KAPLAN (Dardanelspor A.Ş.)
14. Kemal TOKAK (Dardanelspor A.Ş.)
15. Koray KURT (Dardanelspor A.Ş.)
16. Şahin ÇAKIR (Adana Demirspor)
17. Çağlar YILDIZER (Etimesgut Şekerspor)
18. Muhammet Sercan TÜRKERİ (Eyüpspor)
19. Tayfun KARADAĞ (Sarıyer)
20. Hakan ARSLAN (Oyak Renaultspor)
21. Melih ERSOY (Göztepe A.Ş.)
22. Hakan AKMAN ( Samsunspor )

Trabzonspor altayısı bakın ne halde!!!

Önce burada izlemek lazım...

Samet Berber
28.08.2007, 23:30
sanırım ziya doğan gidince...

Vkgz
28.08.2007, 23:42
Önce Bİ Şampİyon Olalimda Sonra İzlerİz GenÇlerİ

irfanb
29.08.2007, 06:13
Önce Bİ Şampİyon Olalimda Sonra İzlerİz GenÇlerİ

Görecekmiyiz o günü ???

Mustafa AYDIN
29.08.2007, 11:03
Biz genç oyuncularımızı anca başka takımlarda izleriz

İskender Çakmak
29.08.2007, 11:06
ziya doğan gitsin kesin ama kesin izleriz gençleri

Mert M.
29.08.2007, 11:09
ömer rızayı oynatacağına koy ergini , keçeliyi oynatacağına sok oraya yusufu
ama nerede...
yürek ister o iş
gençlere güvenmek gerek
sayın(!) ziya doğan unutmasın ki gençleri başarısız ve hayata küstürülmüş topluluklar yaşanacak hezimetlere hazırlıklı olmalıdırlar

Mayls
29.08.2007, 11:10
ziya doğan gitsin kesin ama kesin izleriz gençleri
Ziya Dogan'in yerine kimin gelecegine bagli.

Tolga Sarı
29.08.2007, 11:22
bugune kadar gecn izleyebildik mi (Nadir) bundan sonra izleyebilirmiyiz ( o gencin cok yetenekli olması lazım ) anca ole...bu ziya korkuyorr..kücük hedefler pesinde kosan takımları yonetmek istemiyorr..onun icin ts de aklı sıra basarı getirecekk...bu ziya bu makamı bırakmaz bizde genc falan izleyemeyiz...

SDanışmaz
29.08.2007, 11:28
Ne zaman as oyuncularımız ve yedekleri sakatlanırsa o zaman oynayacaklar...

genç oyuncular oynamak için hep bunun mu olmasını bekleyeceğiz? Neden maçların son 10 dkları oynatılmıyor :mad:

Oğuzhan Görkan
29.08.2007, 12:19
Biz genç oyuncularımızı anca başka takımlarda izleriz

başka takımlara gider orada daha iyi performans yakalarlarsa arkasından vah vah deriz...

futbalski60
29.08.2007, 12:23
ya arkadaşlar genc milli takımdaki samsunsporlu sefa 2 senedir trabzonsporun alt yapısında değilmiydi bayburtspordan transfer etmiştik 16 yaşındaydı

iyattara
29.08.2007, 12:24
Yaşlandıklarında!

Burçak
29.08.2007, 13:17
onları izlememiz için başka takımlara kiralanmalarını beklemeliyiz

A.Alper
29.08.2007, 13:18
Önce milli takımlarda izleyelim.Koskoca Trabzon'dan U18 oynayacak bir çocuk çıkmıyorsa oturup düşünmek lazım.

İHSAN
29.08.2007, 14:42
Yaşlandıklarında!
Ziya beyin Teknik direktörlük döeminde, EVET.

cınar#7
29.08.2007, 15:07
Bjk maç 0-0 ken kritik bi dakikada forvet,yani gol umudu olarak Batuhanı alıyo ama bizim kel ziya 4-1 öndeyken orta sahaya Yusufu alacağına tekvandocu Hasanı alıyo işte fark.....!

Mayls
29.08.2007, 15:52
Ne zaman as oyuncularımız ve yedekleri sakatlanırsa o zaman oynayacaklar...

genç oyuncular oynamak için hep bunun mu olmasını bekleyeceğiz? Neden maçların son 10 dkları oynatılmıyor :mad:
Hic sanmam. Gecen sezonun son haftasiydi. Baya bir sakat oyuncumuz vardi. 7 kisilik yedek kulübesinde 5 kisi oturuyordu. Üstelik hicbir iddiamiz yokken 1-2 hafta önce Paf takimdan A Takima cagirilan Futbolcular yoktu.

cuneytr
29.08.2007, 15:53
genc bir futbolcusun ve yeteneklisin a takıma alınmıssın hayata gerceklestirebilecegin tüm atılımları yapmıssın ve kadroya girmissin gelecege dair tüm umutlarını buna baglamıssın.... tüm bunları gerceklestiren genc arkadaslarımızı bir düsünelim...kadroya alınamayan ve bu nedenle sönen umutları hedefleri bir düsünelim...sehrin sınrlı iş alanlarından birinin genclerin yüzüne bir tokat gibi vuruldugunu düsünelim...belki bu olayın yalnızca futbolla sınırlı kalmayan faturasınıda görebiliriz....

ismail-dede
30.08.2007, 18:50
tv ye çıktıklarında izleriz yada m.a.yılmaz tesislerine yolumuz düşerse

oskanonur
30.08.2007, 18:56
ziya hocaya goe kadroya girecek kadar yetenekli degillermis.anlayacaginiz cok zor goruruz biz onlari.

Tahir
31.08.2007, 14:00
bu ziya ismini duyunca kötü söz söylememek için zor tutuyorum kendimi.sanki kendi çok yeteenkli de .............

irfanb
31.08.2007, 20:39
Hadi Ziya bu aksam koy bir iki genc futbolcu kadroya bak Ersen de gidiyor Ispanya`ya...:)

hüseyin1975
31.08.2007, 20:43
TD gittikden sonra izleyebiliriz herhalde...

irfanb
31.08.2007, 23:29
Ziya bu gencleri oynatman icin mutlaka ve mutlaka yumurtanin kapiya dayanmasi gerektigini anladik bu gün.Gecen hafta mac 3-0 lehimizde oldugu halde Ergin`i kadroya almayip yenik duruma düstügümüz Bursa macinda kurtarici diye sahaya sürdügün Ergin belkide istikbalini bir iki hafta daha kurtardi.

Korkma be Ziya .
Sans ver bu genclere...
Bugün oldugu gibi yarin da utandirmazlar seni inan..
Ama sende utanacak surat ne arar...

Mustafa
01.09.2007, 00:51
yeter artık Ergin i yusuf u izlemek istiyorum nedir bu cile

yns61
01.09.2007, 00:52
yusufu izlemek istiyorum

Selimag
01.09.2007, 02:50
Baris Memis'i cok methediyorlar, bilen goren varmi ? Bursa ile oynanan paf macinda da cok guzel oynamis, hatta fotomacta Cengiz Tokgöz yazmis...

http://www.fotomac.com.tr/yaz1238-50140-115.html

Bende onu gormek istiyorum bu yazidan sonra

Egemen
01.09.2007, 03:03
genç futbolcularımızı ne zaman izleyecegiz???

başımızda ziya doğan varken çok zor ama imkansız değil..

genç kelimesinin sözlük anlamını ahı gitmiş vahı kalmış şeklinde değiştirebilirsek ve bunu ziyaya yutturabilirsek bi ihtimal izleriz gençleri ;)

Vkgz
01.09.2007, 03:05
hele bi takım yoluna girsin onlarıda izleriz şmdi sırası değil..

Selimag
01.09.2007, 03:08

valla sizi bilmem ama bu sartlar altinda takimin yoluna girmesi icin benim son umidim kaldi, o da genclerden biri ve hatta birilerinin mucizevi bir sekilde sazi eline alip takimi tasimasi...

Vkgz
01.09.2007, 03:11
valla sizi bilmem ama bu sartlar altinda takimin yoluna girmesi icin benim son umidim kaldi, o da genclerden biri ve hatta birilerinin mucizevi bir sekilde sazi eline alip takimi tasimasi...

yusuf adam edilirse bi yetenek prıltısı var ama ben erginde bi yetenek göremiyorum yusufun işide orta sahada çok eleman olması nedeniyle çok zor.

Selimag
01.09.2007, 03:28
yusuf adam edilirse bi yetenek prıltısı var ama ben erginde bi yetenek göremiyorum yusufun işide orta sahada çok eleman olması nedeniyle çok zor.

umarim Ergin sizleri yaniltir ve bizleri de utandirmaz o zaman ne diyeyim :)

poetricus
01.09.2007, 03:33
Gençleri ne zaman izleyeceğiz sorusuna cevap geliyor galiba:
Golü yiyip yenik duruma düştüğümüzde, Hoca'nın acilen bir kurtarıcıya ihtiyacı olduğunda,
Vazgeçilmezlerinde bir numara olmadığı için sonuç değişmezse onların yıpranmasını istemediğinden taraftarın önüne atmak için kendisine kurban aradığında...

AyhanPe
01.09.2007, 04:59
ergin cok faullü oynuyor.neden acaba.ersen martinden bile daha fazla faul yapiyor.penalti da penalti degildi sanki..

Alptuğ
01.09.2007, 10:50
yusufu bı mac bıle oynatmadın ya zıya hocam helal sana ne zaman gorecegız yusufu

Emre B.
01.09.2007, 11:04
Demkki gençleri oynatınca ölmüyomuşuz.Hatta puan almamızda yardımları bile oluyomuş.

Ali Yerlikaya
01.09.2007, 11:13
Maalesef bu gidisle Ziya Dogan ayrilana kadar genc oyuncu göremicez.
Gencleri takimda görmek icin cesur ve yürekli bi antrenöre ihtiyacimiz var. (Ünal Karaman, Hami Mandirali gibi)

irfanb
01.09.2007, 14:16

Ne zaman olacak bu is ?

beratiabi
02.09.2007, 01:30
Bu başlığın en güzel cevabı bence " Ziya Doğan kovulduğu zaman "

Varlıbaş61
02.09.2007, 01:42
- Genç Futbolcularımızı Ne Zaman İzleyeceğiz ?
- Kel Ziya Gittiği Zaman

Alptuğ
02.09.2007, 17:47
evet zıya hoca gıttıgı zaman goruruz genclerımızı

61viya
02.09.2007, 18:26
Geçen sene oynadığımız o maçta,hani 2 1 galipken gelen iki adet son dakika gollü matan bahsediyorum,skor 2 1 ken oyuna genç isimler girse,ve olacağı var ya,yine aynı şekilde 2 3 yenilmiş olsak biz,içimizde kaçımız bu genç isimlere yüklenmezdik acaba?

OsmanCan
02.09.2007, 19:13
ziyayı gönderdügümüz gün genç futbolcularimizi izleyebilürük :D

Insafsız
03.09.2007, 01:22
Biz GençLeri DeğerLendiremediğimiz Gibi Önlerini Yani GelecekLerinide Tıkıyoruz Musampa Ve Syzmkowiak ın Futbol Hayatını Bitirdiğimiz yetmiyor Kendimizi Akan Nehrin Onune Konan Bir Set Gibi Goruyorum Bu Takımı Kurtarın Artık.Amaç Nedir ki?
Sen Ergini Kullanacagım diye 3 Sene Once PSV ye Satmadın hani nerede?
Kac mac Oynattın Bu Taraftara Acı Cektirmeyin Artık Şampiyonlukta istemiyorum Artık ben.Sadece Adalet Düzen Şeref Onur Haysiyet istiyorum
LÜTFEN!

irfanb
03.09.2007, 17:12
Artık Şampiyonlukta istemiyorum Artık ben.Sadece Adalet Düzen Şeref Onur Haysiyet istiyorum
LÜTFEN!

Sampiyonlugu Nuri de istemiyor olacak ki öyle bir kadro kurdu.Onun icin stadt projesi Sampiyonluktan önemliymis hem . Son cümlede saydiklarini isteyecegin en son yer TS yönetimi ve teknik ekibi...

erdal6167
03.09.2007, 18:12
oynadıkları zaman, sırf genc diye de adam aynatamayız. genc kalecimiz tolga bursa macında yavaş yavaş aut atıyor 1-1 olunca. ben başkan olsam hemen onu pafa ordan nere isterse ot-raya yollarım. ayıp ya.

futbalski60
04.09.2007, 03:26
Ahmet Ceyhan yönetimindeki milliler, İsveç ile 11 ve 13 Eylül tarihlerinde deplasmanda yapacakları 2 maç öncesi, 9 Eylül Pazar günü İstanbul Güneş Otel'de toplanacak. Açıklanan kadroda şu sporcular yer alıyor:

İsmail Özgür Göktaş, Sercan Yıldırım, Serdar Aziz (Bursaspor),
Erkan Reşmen, Koray Şanlı (Beşiktaş),
Barış Memiş, Zeki Ayvaz (Trabzonspor),
Burak Kaya (İstanbul Büyükşehir Belediyespor),
Uğur Arslan Kuru (Fenerbahçe),
İlker Cihan (Galatasaray),
Soner Örnek (Gaziantepspor),
Ferhat Kiraz (Gençlerbirliği),
Fatih Sözgen, M. Gürkan Öztürk (İstanbulspor),
Gökhan Değirmenci (Altay),
Şahin Çakır (Adana Demirspor),
Koray Kurt (Dardanelspor),
Furkan Özcal (1860 Münih).

Oğuzhan Görkan
04.09.2007, 03:40
transfer sezonu bittiğine göre artı bu soruda cevap buldu galiba çünkü olası ceza ve sakatlıklarda paf takımını maça çıkarmak zorunda kalacağız....
ilginçki türkiyede en çok oyuncuya sahip takım trabzonspor olmasına rağmen işe yarar 6-7tane adamımız war...trabzonspor taraftarına trajedinin bir numaralasını yaşatıyor...

mehmet83
04.09.2007, 04:20
cikmaz ayin 15 inde izleriz

gurkankyildiz
04.09.2007, 13:14
ersun hoca gelince

littlebighorn
05.09.2007, 22:45
Örneğin Hüseyin' e katlandığımız kadar Yusuf' a ya da Keçeli'ye katlandığımız kadar Ufuk Bayraktar' a şans tanısaydık ne kaybederdik?

Terzioğlu
06.09.2007, 00:25
ersun hoca gelince

aynen katiliyorum..hele bi ersun hoca gelsin siz ozaman görün genc oyunculari

farfara
06.09.2007, 19:28
Örneğin Hüseyin' e katlandığımız kadar Yusuf' a ya da Keçeli'ye katlandığımız kadar Ufuk Bayraktar' a şans tanısaydık ne kaybederdik?

Büyük bir ihtimalle MENTALITE `yi kaybederdik :)

atlantis
06.09.2007, 20:02
Her hafta Yusufu izlemek istiyorum ama sanırım bu gidişle izleyemeyeceğim...Devamlı sahaya sürse belkide yıldız olarak gündeme oturacak ama Ziya sayesinde belkide başka takıma gitmek isteyecek kadroya giremiyorum diye....

Mayls
06.09.2007, 20:03
aynen katiliyorum..hele bi ersun hoca gelsin siz ozaman görün genc oyunculari
Evet Ersun Yanal bu takimin basina gelirse gencleri izleriz.
Ama en önemlisi Futbol izleriz. Biraz artist birisi ama herseyden önce hücumu düsünmesi güzel bir sey.

Berkay Kaya
06.09.2007, 20:17
bu gidişle 2.lig a klasmanında izleriz..........

littlebighorn
06.09.2007, 21:38
Tamam çok inatcısın, oynatmayacak olsan bile kadroya al bari, prim falan alsın motive olsun çocuklar, örneğin torpillin ve hiçbir gelecek vadetmeyen Ferhat yerine Yusuf' u al kadroya....

asilhamsi
06.09.2007, 21:47
ısrarla söylüyorum yusuf ayman ve celonun oynadığı takımda 10 kere ilk onbirde oynar.
Ayrıca ergin keleş ve barış memiş (çok iyi sol açık) rahatlıkla oynar......
Ali güzeldal oynar.....murat ocak oynar.....Selim oynar.......................
Ama oynatacak yürek lazım.......
Özer de gitti...İçim yandı içim.....

oguzkoc
06.09.2007, 22:12
şuanki mevcut durumda genç futbolcuları izleyemeyiz.. yusuftan başlayalım. oynadığı mevkide yanındaki partneri çok iyi bir önlibero olmalıki yusufun yaptığı hatalar çok göze batmasın. selim... önünde erdinç-risp-çağdaş varken bu üçünden daha iyi değil.. ergin ise umutun ve ersenin olduğu takımda kolay kolay forma şansı bulamazz..

Ali İhsan
06.09.2007, 22:44
Serdar Bali Bursa maçı yorumlarında Barış Memiş'ten övgüyle bahsetti, Yattara'nın türk versiyonu falan dedi, ben bu çocuğu hiç seyretmedim ama baya övgü alıyor. Büyük gençlerde ise görüntü pek iş yok gibi. Misal Selim,Yusuf artık 20li yaşları devirdiler birşeyler olacaksa şimdi olacak. Hocanın katı tutumu da var evet ama bu hoca değil miydi Gençlerbirliği'ni gençleştiren.

Yine Bali Ergin için ilginç şeyler söyledi, özel yaşantısında yanlışlıklar var dedi. Ben konuşurum ama şu an yönetimle soğuk olduğum için yanlış anlaşılır dedi. Küçük yaşlarda yeteneği tartışılmayan Ergin'in bugün gerilemiş olmasında ilk akla gelen şey tabi ki özel yaşantı oluyor. Umarım o da kendisine çeki düzen verir eğer söylenildiği gibi yanlışlıklar varsa.

Takımımız bir jenerasyonu tamamen harcadı ve kimseyi kazanamadık. 88 altında takıma kazandırılan en son isim Hasan! Artık 88 üstü gençlerden birşeyler ümit edebiliriz ancak ve bu çocukların da önündeki kötü örnekleri görerek kendilerini yetiştirmeleri lazım. Tabi onları yetiştirme ve kazandırma görevi olan insanların tutumunun da değişmesi gerekiyor...

Ahmet Karadeniz
07.09.2007, 01:14
bence trabzonsporun basına genclere erturul saglam kadarsans veren biri getirilmeli bence bu kişi samet aybaba olabilir trabzonsporu tekrar cıkısa getirebilecek vizyon sahibi teknik adamlardan birisidir.

afsbahar
07.09.2007, 10:22
paf takımın maçlarını trabzonspor tv. neden vermiyor? :) :)

Şahin Yılmaz
07.09.2007, 11:54
Gençlerden vazgeçtim Dünya çapında yıldızlarımızı izleyemedik.Marcelinho, symek. Bu ortamda gençleri izlemeyi istemek hayalle iştigal olur.

gurkankyildiz
07.09.2007, 15:01
İnadına ersun yanal.Vestel'e ve Gençlerbirliğinde kazandırdıkları ortada

Hüdai Pervaneli
07.09.2007, 16:20
ersun yanal bize hayirli olucaktir ve gecleride oynatir ama nerde bu yönetimde o akil:D

Y.Sert
08.09.2007, 03:14
3-tek amaçları tek gayeleri Trabzon sporda oynamak olduğu zaman.yani eski yıllarda olduğu gibi.

Haydar öztürk vardır.bir çoğunuz tanımazsınız.
Trabzon Sporda turgay semerci nin yedeğiydi kendisi.benim amatör takımda oynarken hocalığımı yapmıştır.
zamanında buna çok büyük bir transfer teklifi yapılmış. o zamanlar Özkan sümer teknikdirektörmüş.
ben parayı duyunca dudağım uçukladı diyor.
ama özkan hoca olmaz demiş. biz haydarı A takım için düşünüyoruz demiş.
ben diyor bu lafı duyunca daha ne parası ne transferi. Trabzon sporda oynamak benim tek amacımdı.
ama şimdilerde diyor Trabzon sporun paf takımından çıkan hemen başka kulüplere 2.lige erzuruma giresuna felan filan gidip para kazanmaya bakıyor. onun için bizim altyapıdan adam çıkmıyor diyordu.
Haydar öztürk geçirdiği bir trafik kazasında ayağı kırılır. ve futbolu bırakmak zorunda kalır.

poetricus
08.09.2007, 03:16
2-Paf takımdan A takıma sözleşme yaparken boş mukaveleye imza attıkları zaman.
3-Tek amaçları tek gayeleri Trabzon sporda oynamak olduğu zaman.yani eski yıllarda olduğu gibi.
Saydığınız vasıflarda kaç futbolcu var Trabzonspor'da? Futbolcudan vazgeçtim bu şartlara hoca sahip mi?
Trabzonspor'a imza atarken boş mukaveleye mi attı? Tek amacı ve gayesi Trabzonspor'da hocalık yapmak mı? Öyledir demeyin yalancı olursunuz. Konya'da soyunma odasından kaçıp giden kimdi? benim Trabzonspor'da görev yapmamı büyük takımlarda çalışmamı da istemiyorlar diyen kimdi?
Boş mukaveleye imza atma dönemi Hami ile bitti. O da imza atarken ne kadar alacağını bilirdi. Bu palavraların devri geçti. Dolu dolu mukaveleye imza atıp işini hakkıyla yapanı boş mukaveleye imza atan boş gezene tercih ederim ama heyhat ona bile hasret kaldık. Yüklü meblağlara imza atıp hiçbir şey yapmayanlara mahkûmuz. Hoca ve vazgeçilmezleri gibi.

Gökhan Öz
08.09.2007, 03:28
bu trabzon halkı trabzonsporu rant olarak görüyü bana göre ben trabzonlu değilim ama dışardan bakınca öle gözüküyo,maç kazanıyosun istifa diyo birisi ,ikinci oluyosun çıkıyo bi grup hoca istifa diyo,hr yıl istifa seslerini duymak sana hizmet etmeye çalışan insanın hizmetini engellemektir.Avrupda bir yönetim 5 yıl kulübü yönetir neden?çünkü 1-2 yılda projelerle gelmezler yani bizim gibi gününü yaşamıyolar.Bizim taraftarımız anlık sevinç anlık heycan istiyo sabır yok

Cengiz Çubukcu
08.09.2007, 09:16
arkadaşlar değerli vaktinizi bu aşağıdaki yazıyla almak istemem ama kalemi eline her alanda aşağıdaki gibi sığ ve gereksiz bir yazı yazmamalı. yazılanların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemem, fakat bunların neresi skandal ? tahminimce dedikodu üzerine yazılar yazıyorlar. Daha "lağvetme" kelimesini bile yazmayı beceremeyen adamlar kalkmış başımıza yorumcu kesilmiş...

TS Altyapısında Skandal !
Ya Sümer'i gönderin ya da alt yapıyı lav edin!

Trabzonspor alt yapısında tek kelimeyle 'skandal' yaşanıyor. İnanın, rezaletin böylesi ne görüldü ne de duyuldu. Trabzonspor alt yapı sorumlusu, Eğitim ve Bölge koordinatörü Özkan Sümer, kelimenin tam manasıyla “Trabzonspor alt yapısını babasının çiftliği gibi kullanıyor”, alt yapıdan sorumlu yöneticiler de bu bu duruma hiçbir şey olmamış gibi seyirci kalmakla yetiniyor.

Trabzonspor alt yapısındaki malzemecileri kulübe değil, kendisine hizmet için çalıştıran Sümer, periyodik çay servislerini de bu malzemecilere yaptırıyor. Tenis kortunda kendi egolarını tatmin eden Sümer'in, tenis keyfi esnasında yanında kulüpte görevli nezaretçiler bulunuyor. Öyle de olmak zorundaymış! Trabzonspor alt yapısında çalışan teknik adamların özgün bir şekilde çalışmalarına müsaade etmeyen Sümer, teknik adamlara sürekli müdahale ediyor, bunun yanında da hata yapan futbolcuları hakaret ederek aşağılıyor.

Yani Trabzonspor alt yapısında mutlu olan bir kişi var, oda Özkan Sümer. Bütün çalışan personelin korkulu rüyası olan olan Sümer, otuz yıla aşkındır bulunduğu alt yapıda elle tutulur bir başarıya imza atamazken, mevcut yönetimin bu gerçeği halen daha görememesi olayın bir başka vahim olan boyutu. Trabzonspor yönetimi ya Özkan Sümer'in görevine bir an önce son vermeli, yada alt yapıyı lav etmeli.

atakankadioglu@spor61net

Fatih
08.09.2007, 11:17
ne alt yapısı yaa

TSunami
08.09.2007, 11:45
Gençlerimize milli davet
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607zeki.jpgFutbolcularımızdan Barış Memiş ve Zeki Ayvaz U-19 Genç Milli Futbol Takımı kadrosuna çağırıldılar.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Buna göre U-19 Genç Milli Futbol Takımı'nın 11 ve 13 Eylül tarihlerinde İsveç’te İsveç Genç Milli Futbol Takımı'yla oynayacağı iki özel maç için aday kadroya davet edilen sporcularımızın 09 Eylül 2007 Pazar saat 19.00'da İstanbul Güneş Otel'de başlayacak kampta olmaları istendi.

Genç Futbolcularımızı izlemek isteyenlere duyurulur

GULER
08.09.2007, 16:44
Poetricus abi senin bu genc oyuncularin hakkindaki dusncelerin nedir? paylasirsan memnum olurum!

poetricus
08.09.2007, 20:02
Poetricus abi senin bu genc oyuncularin hakkindaki dusncelerin nedir? Paylasırsan memnum olurum!
Aslına bakarsan pek ümitli değilim. Balık baştan kokarmış. En başta, seçmeler yapılırken iş çığırından çıkıyor. Yeteneğine bakılmadan bir telefonla altyapıya alınan oyunculardan kaç tanesi işe yarar ki? Her şeye rağmen işe yarayanlarda yönetimlerin, hocaların ya da ani şöhret ve paranın kurbanı oluyorlar. Uzun zamandır yetişen kimse yok. Herkesin futbolcu doğduğu bir şehirde futbolcu yetişmiyor.

muratt
08.09.2007, 21:44
arkadaşlar değerli vaktinizi bu aşağıdaki yazıyla almak istemem ama kalemi eline her alanda aşağıdaki gibi sığ ve gereksiz bir yazı yazmamalı. yazılanların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemem, fakat bunların neresi skandal ? tahminimce dedikodu üzerine yazılar yazıyorlar. Daha "lağvetme" kelimesini bile yazmayı beceremeyen adamlar kalkmış başımıza yorumcu kesilmiş...

TS Altyapısında Skandal !
Ya Sümer'i gönderin ya da alt yapıyı lav edin!

Trabzonspor alt yapısında tek kelimeyle 'skandal' yaşanıyor. İnanın, rezaletin böylesi ne görüldü ne de duyuldu. Trabzonspor alt yapı sorumlusu, Eğitim ve Bölge koordinatörü Özkan Sümer, kelimenin tam manasıyla “Trabzonspor alt yapısını babasının çiftliği gibi kullanıyor”, alt yapıdan sorumlu yöneticiler de bu bu duruma hiçbir şey olmamış gibi seyirci kalmakla yetiniyor.

Trabzonspor alt yapısındaki malzemecileri kulübe değil, kendisine hizmet için çalıştıran Sümer, periyodik çay servislerini de bu malzemecilere yaptırıyor. Tenis kortunda kendi egolarını tatmin eden Sümer'in, tenis keyfi esnasında yanında kulüpte görevli nezaretçiler bulunuyor. Öyle de olmak zorundaymış! Trabzonspor alt yapısında çalışan teknik adamların özgün bir şekilde çalışmalarına müsaade etmeyen Sümer, teknik adamlara sürekli müdahale ediyor, bunun yanında da hata yapan futbolcuları hakaret ederek aşağılıyor.

Yani Trabzonspor alt yapısında mutlu olan bir kişi var, oda Özkan Sümer. Bütün çalışan personelin korkulu rüyası olan olan Sümer, otuz yıla aşkındır bulunduğu alt yapıda elle tutulur bir başarıya imza atamazken, mevcut yönetimin bu gerçeği halen daha görememesi olayın bir başka vahim olan boyutu. Trabzonspor yönetimi ya Özkan Sümer'in görevine bir an önce son vermeli, yada alt yapıyı lav etmeli.

atakankadioglu@spor61net

Anlatılan olay doğru mu ya da Özkan Sümer altyapıyı babasının çiftliği gibi mi kullanıyor bilmiyorum ama bildiğim şey son 15 yıldır altyapıdan Gökdeniz ve F.Tekke dışında kimsenin çıkmadığıdır ki, Fatih Tekke de Trabzondan uzaklaştıktan sonra futbol oynamaya başlamıştır. Potansiyelin çok fazla olduğu koskoca karadeniz bölgesinden Trabzonspor altyapısı futbolcu çıkaramıyorsa bu işin başındaki kişi (Özkan Sümer) başarısız demektir. Bence görevi bırakmalıdır. Benim gördüğüm başkanlar içinde Sadri Şener'den sonra en başarılı başkandır ama altyapıda bir icraatı yoktur.. o yüzden başkanlık yarışına girsin ya da başka bir şey yapsın.. Ama alt yapıdan ayrılsın çünkü bu işi beceremiyorac..

Berkay Kaya
08.09.2007, 21:48
genç futbolcuların değerinden anlayan bir hoca geldiği zaman.............

muratt
08.09.2007, 21:53
Anlatmak istediğiniz şeye katılıyorum. Malesef yöremiz gençleri kafa yapısı olarak Trabzonspor'da oyanamayı kaldıracak düzeyde değil. Altyapımız (Özkan Sümer) genç futbolcuları kafa olarak geliştirmeyi başarabilseydi zaten F.Tekke 25 yaşından önce başlardı futbol oynamaya veya Ali Şen Kandil gibiler şu anda takımın yıldızıydı..

Y.Sert
08.09.2007, 22:29
Anlatmak istediğiniz şeye katılıyorum. Malesef yöremiz gençleri kafa yapısı olarak Trabzonspor'da oyanamayı kaldıracak düzeyde değil. Altyapımız (Özkan Sümer) genç futbolcuları kafa olarak geliştirmeyi başarabilseydi zaten F.Tekke 25 yaşından önce başlardı futbol oynamaya veya Ali Şen Kandil gibiler şu anda takımın yıldızıydı..

Çok Teşekkürler.
yazımdaki tek bir kelimeye değil ne anlatmak istediğimi bakmışsın.

Ertan1982
08.09.2007, 23:24
Ergin Lichtensteiner karsi 2 gol atti.Ümitler 3-2 yendi.Galibiyet golu 90+3 Ergin den geldi.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=284&ftxtID=2001

AYYILDIZ
08.09.2007, 23:33
Helal olsun ergine bence yusufta oynamali erginde

İHSAN
09.09.2007, 00:09
Ne zaman izleyebiliriz ????

Mmm! paf maçlarında, süper gençlerin maçlarında olabilir.:D

Bir diğer olasılık da diğer S.Lig takımlarında izleyebiliriz.

Selimag
09.09.2007, 03:36
Ümit millilerin ve genc millilerin maclarinda izleriz bu gidisle ancak, ama onu da izleyemiyoruz... Tv veriyormu son donemlerde umitlerin maclarini? bilgisi olan varmi ?

Bu arada Bravo Ergin Keles'e, son 2 macta 3 gol...

Kadir
09.09.2007, 03:48
ergin keleş-umut ikilisini görmek isteriz ama nerde!

Emre7
09.09.2007, 13:00
her oyuncuyu 1 hareketinden dolayı hakaret etmezsek.... oyuncumuzu gerek iç gerek dış sahada rakip takımdan çok sıkmazsak... genç oyuncuları bu haftada izleriz bundan sonraki her haftada

A.Alper
09.09.2007, 13:01
Ergini izlemek istiyoruz artık :)

http://img178.imageshack.us/img178/1557/ugovobh3.png (http://imageshack.us)

poetricus
09.09.2007, 13:31
Ergini izlemek istiyoruz artık.
Ümit Milli Takımı'nın maçında iki gol atmış.
Yaktı kendini resmen.

gurkankyildiz
09.09.2007, 14:39
Yaktı kendini resmen.
:D:D:D:DAbi kopardın beni :D:D

macka61
09.09.2007, 14:39
özkan sümer başlarısız değildir bence adam futbolcu piri istanbuldada gaziosmanpaşayı aldılar futbol okulları için sefaköy futbol okuluna maddi manevi destek vericekler bence o haber asılsızdır

gurkankyildiz
09.09.2007, 15:43
Poetricus abi ersun yanal hakkında neler düşünüyorsun acaba gelse bize faydalı olabilir mi?

Rıza ÇOLAK
10.09.2007, 18:18
Ziya varken Asla izleyemeyeceğiz
Bize Azman gibi tecrübeli iyi sigara içebilen adamlar lazım. Ne genci

Adem CAKIR
10.09.2007, 18:29
Arkadaş ben taraftar olarak rize maçı hariç takımın son 15-20 dakikasını rahat rahat izlediğim bir maç hatırlamıyorumki genç oyuncuları keyifle izleyeyim.
Şahsi fikrim H.Üçüncüyle, Keçeliyle, Celalettinle kahrolmaktansa gençlere ya sabır demeyi tercih ederim ancak Yumurta bir taraftayken şans vereceklersede vermesinler çocuklara. Bir maçta hayatları kararmasın. Sonra kimse çıkıp aha günah keçileri bunlar diyemesin...

İHSAN
10.09.2007, 19:32
Yaktı kendini resmen.
uzun zamandır gençlerimizden ses çıkmıyor. (genç millilerde)

Onlar durumun farkına vardılar herhalde:)

farfara
11.09.2007, 01:29
Ersen`in yerine Ergin`i satmasin bu yönetim Ispanya`ya.
Hazir Uefa`nin web sayfasinda mansetteyken :) :)

ÖmerFarukYılmaz
11.09.2007, 08:54
bence bu konu kapatılsın

10 yıl sonra tekrar açılsın ama başlığı değişsin

EFSANE ZİYA(N)NIN BİTİR DİĞİ GENÇ YETENEKLER NERDE ÇALIŞIYOR

UmutBaykan
12.09.2007, 00:14
şu ergin oynasın yeter başka bişe istemiyorm

KUTADGU
12.09.2007, 00:17
şu ergin oynasın yeter başka bişe istemiyorm

Öyle bir durumdayız ki;
Bu adamlar yüzünden hayallerimiz ve isteklerimiz bile küçüldü.
ahanda bu kadarcık kaldı...

İnanıyoruz, güveniyoruz Trabzonsporluluk ruhuna...

Hayde aslanlarım hayde..

Halit Aydın
12.09.2007, 00:42
Şimdiki gençler büyüsün şöyle 30-32 yaşlarına gelsin saçları dökülsün o zaman inşallah
Ziyaya kalırsa hiç oynatmaz

Ali Şahin
12.09.2007, 15:06
ufuk bayraktar dan haberi olan varmı ordudan ayrıldı şimdi nerede

Tolga Sarı
12.09.2007, 15:19
ufuk bayraktar dan haberi olan varmı ordudan ayrıldı şimdi nerede

Ufukhan'a izin
UFUKHAN'IN talihsizlikleri bitmek bilmiyor. Sabah antrenmanında ishal olan genç futbolcu zor anlar yaşadı. Çıkmak istediğini yardımcı hocasına söyleyen Ufukhan derdini tam anlatamayınca sıkıntıya girdi. Sonra idmanı terk etti

Burdaymış

kudu_61
12.09.2007, 16:26
ziya doğan gittiği zaman

Koray
12.09.2007, 16:34
Ufukhan'a izin
UFUKHAN'IN talihsizlikleri bitmek bilmiyor. Sabah antrenmanında ishal olan genç futbolcu zor anlar yaşadı. Çıkmak istediğini yardımcı hocasına söyleyen Ufukhan derdini tam anlatamayınca sıkıntıya girdi. Sonra idmanı terk etti

Burdaymış

bu ufuk başka ufuk..

onun dediği ufuk sol açık oynayan ufuk..

biraz şiirimsi odu ama neyse:D:D

A.Alper
12.09.2007, 16:37
Nedir kardeşim bizim takımdaki herkes ishal oluyor?!Musampa'da ikide bir ishal olur idmanlara çıkmazdı.Ne yiyor bunlar?

Ali Can
12.09.2007, 16:38
bu ziya ile hiç bir zaman

Adem CAKIR
12.09.2007, 16:39
bu ufuk başka ufuk..

onun dediği ufuk sol açık oynayan ufuk..

biraz şiirimsi odu ama neyse:D:D

Ne yani bizde sol açık diye bir pozisyon varmı ? :)

Emre İskender
12.09.2007, 17:03
bu hafta ergin oynayacak.... başka kimse kalmadı çünkü...

Mayls
12.09.2007, 17:18
Ergin'i ilk 11 hayatta oynatmaz Ziya. Insallah yanilirim ama büyük ihtimalle Jun yada Ömer Riza oynar ilk 11de

poetricus
12.09.2007, 17:25
Ergin'i ilk 11 hayatta oynatmaz Ziya. Insallah yanilirim ama büyük ihtimalle Jun yada Ömer Riza oynar ilk 11de
Ziya Hoca'nın taraftarın gözüne giren futbolculara karşı antipatisi var. Bir tek Gökdeniz'e dokun[a]mıyor.
Ergin Milli Takım'da iki gol attı; doğal olarak da taraftar onu Umut'un yokluğunun da etkisiyle ilk on birde bekliyor. Sizi bilmemem ama benim tanıdığım Ziya Doğan'ın Ergini oynatmaması, hatta 18 bile almaması değil oynatması sürpriz olur.

Yine de hayırlısı olsun!

hay1699
12.09.2007, 17:43

yok, sol önliberodur o! ya da kedidir kedi :)

karatasof
12.09.2007, 17:48

Var elbette ama biz onu pek fark edemiyoruz.Bu kişi ZD'nın pek sevdiği ve her gittiği takıma ''Onu almazsanız bende anlaşmam''şartı koydurttuğu Celo.Ama şimdilerde biraz yaşlanmış olmasından olacak pek fazla açılamıyo garip.Eee haksızda değil adam açılsa bu seferde geri dönemeyeceğini biliyo tabi...

karaagac61
12.09.2007, 17:53
Var elbette ama biz onu pek fark edemiyoruz.Bu kişi ZD'nın pek sevdiği ve her gittiği takıma ''Onu almazsanız bende anlaşmam''şartı koydurttuğu Celo.Ama şimdilerde biraz yaşlanmış olmasından olacak pek fazla açılamıyo garip.Eee haksızda değil adam açılsa bu seferde geri dönemeyeceğini biliyo tabi...
alsın başına çalsın celoyu

karatasof
12.09.2007, 17:56
alsın başına çalsın celoyu
Sen merak etme arkadaşım.Onlar maçlar dışında da çok sık ZD ile başbaşa verdikleri için böyle bir temenniye ihtiyaç hissetmezler.

Onur
12.09.2007, 19:19
- Genç Futbolcularımızı Ne Zaman İzleyeceğiz?
-ZD gittikten sonra

trabzonsporfc
12.09.2007, 20:07
celalettinler,ömerler,tayfunlar gittikten sonra.........

ha birde tomas juna şans verilmelimi başlıkları açılmadığı zaman:)..................

Ahmet Karadeniz
12.09.2007, 21:25
bu hocayla birazz zorr

steelturkTS
12.09.2007, 23:28
çok zor oynamalrı teknikm ekip neredeyse hazırlık maçlarında bile alt yapı oyuncularına bile lşans vermiyolar kaldı ki süperligde genç oyuncu oynatacaklar.bu nedir yaw hiç mi yetenekli altyapı oyuncumuz yok yaw.elin takımı 16 yaşında ki çocuğu çıkartıp avrupa maçında oynatıyoo bizim gençlere hiç şans yok.valla çok büyük bir ayıptır.

Özkan Erdem
14.09.2007, 01:05
Hocamız korkak, üstelik uzun süreli bir mukavelesi yok. Özetle günü kurtarma peşinde diyebiliriz. Boşuna beklemeyelim gençleri..

ceyda_bordomavi
14.09.2007, 01:29
genç futbolcuları trabzonspor forması altında değilde başka takımların forması altında izlemeye devam edeceğiz galiba..

Samet Yildirim
14.09.2007, 14:17
hami gibi abdullah gibi felan oyuncular olursa izleriz....mesela herkes YUSUF diyor tamm fena gözükmüyor fakat TS da oynamak icin daha iyi olmak lazim eski zamanda olsa YUSUF gibi oyuncunun gözüne bile bakmazlarda cünkü kadroya girecek kalitesi olmazdi ama bu takim icin iyidir oyuna sokmak lazim..

A.Alper
14.09.2007, 18:25
Sarı da milli oldu

Trabzonspor'dan Milli takımlara bir isim daha; Hasan Ahmet Sarı. İrlanda Cumhuriyeti ile İzmir'de 18 ve 20 Eylül'de iki özel maç yapacak 16 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosuna Trabzonspor'un genç isimlerinden Hasan Ahmet Sarı da davet edildi.

Samet Berber
15.09.2007, 11:58
30 yaşına gelince belki ...

hüseyin1975
15.09.2007, 13:42
Insallah ölmeden görürüz.......

hasancolak
15.09.2007, 16:16
zıya haca nezaman gıderse

Koray
15.09.2007, 16:20
bırakın artık şu genç muhabbetini yaa...

fatih,gökdeniz pek beğenmesemde hüseyinden sonra 1 tane daha alt yapıdan adam gibi futbolcu çıkmadı...

ali şen vardı üstelikte benim akrabamdır,ona geleceğin sergeni diyodular bakın şimdi nerelerde sürünüyo...

genç futbolcuları teknik heyet değil taraftar yiyo..

ferhaTS87
15.09.2007, 17:31
zıya kovuldup unal gıbı bı hoca takımın basına geldıgın de unal yonetımındek umıt mıllı takımda ergın keles(zıyanın 3 fark varken bıle caykur macında oyuna almadıgı)2 resmı macta 3 gol attı aynı unal alı guzaldal sakatlanmadan onuda kodrayo alıp oynatıyodu

poetricus
15.09.2007, 17:56
Ümit milli takımda yaşlı oyuncu vardı da Ünal ısrarla gençleri mi tercih etti? Ünal'ın çalıştırdığı takımda statü gereği zaten herkes genç olmak zorunda. O da onlardan birilerini oynatıyor.
Bu Ünal'in bir meziyeti değil ki...

ferhaTS87
15.09.2007, 18:48
Ümit milli takımda yaşlı oyuncu vardı da Ünal ısrarla gençleri mi tercih etti? Ünal'ın çalıştırdığı takımda statü gereği zaten herkes genç olmak zorunda. O da onlardan birilerini oynatıyor.
Bu Ünal'in bir meziyeti değil ki...
benım anlatmak ıstedıgımle senın anladıgın cok farklı unal ergın sakaryada oynamasken bıle ergın ı kodraya alıyodu yerıne oynatabılecegı oynayan bır suru oyuncu varken onun yeteneklerıne guvenıyodu onu yaptıkları ıcın degıl yapabıleceklerı ıcın kadroya alıyodu genc futbolcular bole kazanılır zıyada 3 fark varken omer ı oyuna alır

Kemhacıoğlu
15.09.2007, 20:33
çıkmaz ayın son pazarı oynarken görürüz inşallah...

FcTRABZONSPOR
15.09.2007, 20:35
Yaşlılar gittiği zaman:)Tabi ortada genç kalırsa:)26 yaşındaki semihe bile genç diyenler hariç:)

poetricus
15.09.2007, 21:08
@fdts2 anlatmak istediğini anladım. Açıklaman için teşekkürler.

Ziya Doğan'a genç oyuncular konusunda yöneltilen eleştiriler haklı. Diğer konularda yöneltilenler gibi. Yalnız bir yerde ölçüyü kaçırmayalım: Gençlere şans vermemek Ziya Doğan'la başlamadı. Son yıllarda Trabzonspor'u çalıştıran hocaların neredeyse tamamının genç oyuncuları kazanmak gibi bir düşüncesi olmadı. Vahid Halilhodziç'in Ali ve Emre'yi Malatyaspor maçında oynattığını; bu ikilinin organizasyonu ve Ali'nin golü ile maçı 1-0 kazandığımızı ama o maçın ardından; "gençleri kurtarıcı olarak görüyor" diye Halilhodziç'in yerden yere vurulduğunu hatırlıyorum.

Geçmişe doğru uzun bir yolculuk yaptığımızda George Leekens'ten sonra genç oyuncuları takıma kazandırma yönünde programı olan bir hocaya rastlamadım.

Ziya Doğan'a gelince...
Devenin neresi doğru ki?!..

ferhaTS87
16.09.2007, 14:00
@fdts2 anlatmak istediğini anladım. Açıklaman için teşekkürler.

Ziya Doğan'a genç oyuncular konusunda yöneltilen eleştiriler haklı. Diğer konularda yöneltilenler gibi. Yalnız bir yerde ölçüyü kaçırmayalım: Gençlere şans vermemek Ziya Doğan'la başlamadı. Son yıllarda Trabzonspor'u çalıştıran hocaların neredeyse tamamının genç oyuncuları kazanmak gibi bir düşüncesi olmadı. Vahid Halilhodziç'in Ali ve Emre'yi Malatyaspor maçında oynattığını; bu ikilinin organizasyonu ve Ali'nin golü ile maçı 1-0 kazandığımızı ama o maçın ardından; "gençleri kurtarıcı olarak görüyor" diye Halilhodziç'in yerden yere vurulduğunu hatırlıyorum.

Geçmişe doğru uzun bir yolculuk yaptığımızda George Leekens'ten sonra genç oyuncuları takıma kazandırma yönünde programı olan bir hocaya rastlamadım.

Ziya Doğan'a gelince...
Devenin neresi doğru ki?!..
soledıklerıne katılıyorumj genclerı kazanmak ıcındek takımın basında bızı ıyı tanıyan amacı kendını kurtarmak olmayn bı hoca lazım gıray bulagın gokdenızı kazandırdıgı gıbı unal bunun ıcın cok ıyı bı aday

farfara
17.09.2007, 19:06
Gençlere şans vermemek Ziya Doğan'la başlamadı.

Ziya Dogan`la baslayan seylerin basinda 7-8 defans oyuncusuyla maca cikmak ve 30 yas üzeri futbolculari transfer etmek. :)

kudu_61
18.09.2007, 10:54
hamsi kavağa çıktığı zaman.....

Emirhan Makul
18.09.2007, 12:38
bence yeni teknik adam hem taraftarın gönlünü kazanmak hemde mantık açısından mantıklı birisiyse gençleri o zaman izlerizz buna da 2 hafta kaldıı ziya manisa maçından sonra gidecek inşallahh

ergin cesit
18.09.2007, 12:52
ziya gittiği zaman.adam gibi adam ziya mış

afsbahar
18.09.2007, 13:13
korkak ziya bu takımın başındayken hiçbirimiz göremeyeceğiz galiba.

1461
18.09.2007, 13:14
Hangi maçtı unuttum ama Yusufu izlemiştim ve hayran kalmıştım. Hüseyin onun yanında hiç bir şey değil.Ama Ziya Doğan ne yazıkki korkak,ne olursa olsun as futbolculardan vazgeçemiyor.

gurkankyildiz
19.09.2007, 13:18
Hangi maçtı unuttum ama Yusufu izlemiştim ve hayran kalmıştım. Hüseyin onun yanında hiç bir şey değil.Ama Ziya Doğan ne yazıkki korkak,ne olursa olsun as futbolculardan vazgeçemiyor.
Aynen katılıyorum.Ziyan kendi oyuncularından vazgeçemez abi.Yoksa ne işi var takımda Celaleddin,Tolga Seyhan ve Ayman'ın

a f s
19.09.2007, 14:31
Bugünleri bir kenara bırakalım, genel olarak zaman ötesi başka bir değerlendirme yapalım.

İşin alt yapı, yönetim hoca, kadro kısmını bir yana bırakalım bir de diğer taraflarını da değerlendirelim. Genç futbolcularımızı ne zaman aileler ve alt yapıdaki futbolcular belli bir kültüre gelir o zaman.

Olmadan oldum havalarına girmeden iş disiplini içerisinde çalışıp kendini geliştirirlerse o zaman. Önce yılmadan işini iyi yapmaya bakacaksın, gerisini kamuoyu takip ediyor zaten.

Hangi hoca gelirse gelsin, kim Fatih veya Gökdeniz'i görmezden gelebilir.

Önce olsunlar sonra.
Kendini göster çalış, önce büyük ihtimalle genç milli takımlarda izleriz, sonra kiralık verildiğin takımda izleriz, sonra sabır gösterirsen A takımda.

Umarım...

Tansu Onur Erdoğan
19.09.2007, 14:37
bırakın artık şu genç muhabbetini yaa...

fatih,gökdeniz pek beğenmesemde hüseyinden sonra 1 tane daha alt yapıdan adam gibi futbolcu çıkmadı...

ali şen vardı üstelikte benim akrabamdır,ona geleceğin sergeni diyodular bakın şimdi nerelerde sürünüyo...

genç futbolcuları teknik heyet değil taraftar yiyo..
genç futbolcuları taraftar yiyo he buna gülerim işte tayfun gibi bi kazma cıkarsa o ayrı tabii

kimi yemiş bu taraftar bizim alt yapı durdu artık yetenekler cıkmıyo

poetricus
19.09.2007, 15:08
Ziya Dogan`la baslayan seylerin basinda 7-8 defans oyuncusuyla maca cikmak ve 30 yas üzeri futbolculari transfer etmek.
Takım niye ofansif oynamıyor diyenlere bir hücum oynuyoruz türünden şeyler söylüyor.
Sanırım bu soruya da ona benzer bir cevap verir: Biz zaten genç oyuncularla oynuyoruz. Basının dolduruşuna gelmeyin!
Adam 30-35 yaş arasını genç sayıyor; diğerleri ergen bile değil, çocuk.

kudu_61
19.09.2007, 15:11
ya hamsi kavağa çıktığı zaman yada ziya gittiği zaman izleyeceğiz yani şimdilik zor gözüküyor çok zoruma gidiyor istanbulun eziklerinde oynayan gençleri gördükçe imreniyorum evet resmen imreniyorum bizim elimizde de var onlardan ama bizse izlettirmeyen biri var inş. ziya doğan eziklerden birinin başına gider de beni anlarlar.....

attagümüshane
19.09.2007, 16:18
bu daha önce söylenmiş oalbilr ama ben yine de deniyorum şansımı;
soru: genç futbolclarımız ne zmaan izleyeceğiz?
cevap: yaşlandıkları zaman.

gurkankyildiz
19.09.2007, 16:24
bu daha önce söylenmiş oalbilr ama ben yine de deniyorum şansımı;
soru: genç futbolclarımız ne zmaan izleyeceğiz?
cevap: yaşlandıkları zaman.
geç kaldın :D

Y.Sert
27.09.2007, 14:09
SERDAR ÖZKAN VE TRABZONSPOR’UN GENÇLERİ

Serdar Özkan... Geçen sezon bu zamanlarda Sebat'ta oynuyordu. Şimdi Beşiktaş ve A Milli Takım'ın yıldızları arasında gösteriliyor. Beşiktaş'ta bu sezon en büyük patlamayı kuşkusuz Serdar Özkan yaptı .Mircea Lucescu döneminde A takıma yükselen ancak düzenli olarak her sezon başında kiralık gönderilen genç futbolcu Ertuğrul Sağlam ile adından söz ettirdi. Geçen yıl önce Sebatspor, daha sonra da Samsunspor’da görev yapan 20 yaşındaki yıldız, kamptaki performansıyla Sağlam’ın gözüne girdi. Önce Beşiktaş formasını sırtına geçiren Serdar, Siyah-Beyazlılar’ın değişmez ismi oldu.150 bin YTL’lik yıldız sanırız Trabzonspor’un gençlerine de ders veriyor. Bordo-Mavili takımda bir çok genç işte bu şekilde kaybolup gitti.

Bugün Emre Hızarcı Arsinspor’a gittiği için formasını kulübeye atabiliyor,takım arkadaşlarını beğenmiyor.Yusuf Kurtuluş İntertoto’da iki şut çekti diye yürümesi değişti..Ergin Keleş hakeza öyle.Bu özellikler Türk futbolcusunun genetik yapısında var. “Olmadan oldum”misali.

Eee öyleyse, değil Arsinspor yakın gelecekte hemen yakınınızdaki Kaşüstüspor’da oynarsınız.

Ne dersiniz, iki topa vurup kasılmaktan yürüyemeyen gençler..

Size bu Ziya az yapıyor bile.

HAMZA MISIR

.............. ben de buna benzer düşünceler yazdım. sadece argo bir kelime kullandım.
hemen ziya doğanı savunmak adına gençlerimizi karalıyorsun diye hakaretlere uğradım. o kişileri Allaha havale ediyorum.
bu arada hamza mısırıda esefle kınıyorum.
yıllarca oynadığım ve şu anda gözümde tüten kaşüstü Sporu küçük gördüğü için.

Nytre
27.09.2007, 17:05
bu tür vakalarda evet başımıza geliyor. bir iki maçlık futbolcularımız var ancak 18 kişilik paf takımından mutlaka 1 bilemedin 2 oyuncu çıkar.

doc holliday
27.09.2007, 19:19
Fatihte böyle konuşması ,bakışı,yürüyüşü değişti diye diye metazori ile gönderilmedi bu takımdan zamanında,,halbuki hiç o taraklarda bezi olmadıgını ne kadar asude biri oldugunu şimdi herkes görüyor...

Maalesef hatalar bile bizi akıllandırmıyor,daha 1 mac adam gibi oynamayan yusufa denilenlere bak,yok iki şut atmış yürüyüşü değişmişmiş..eee yani bana ne yürüyüşünden bilmiyormki eskiden nasıl yürüyordu adam..

Futbolcuların nasıl yürüdüğünü takip eden özel bir birimmi kurmuş hamza mısır..bunlarla uğraşacağına ben daha dün süper ligdeydim bugün niye amatörde mac yönetiyorum diye düşünüsün mısır...

Y.Sert
27.09.2007, 19:38
Fatihte böyle konuşması ,bakışı,yürüyüşü değişti diye diye metazori ile gönderilmedi bu takımdan zamanında,,halbuki hiç o taraklarda bezi olmadıgını ne kadar asude biri oldugunu şimdi herkes görüyor...

Maalesef hatalar bile bizi akıllandırmıyor,daha 1 mac adam gibi oynamayan yusufa denilenlere bak,yok iki şut atmış yürüyüşü değişmişmiş..eee yani bana ne yürüyüşünden bilmiyormki eskiden nasıl yürüyordu adam..

Futbolcuların nasıl yürüdüğünü takip eden özel bir birimmi kurmuş hamza mısır..bunlarla uğraşacağına ben daha dün süper ligdeydim bugün niye amatörde mac yönetiyorum diye düşünüsün mısır...

öyle ya fatihide ziya doğan gönderdi.

hamza mısır ziya doğan lehine bir yorum yapmış diye adamın iş hayatını bile sorgulamaya başladınız yani.
ama deseydiki ziya doğan gençleri bitiriyor.ondan kral yorumcu yoktu eminim.

doc holliday
28.09.2007, 16:22
öyle ya fatihide ziya doğan gönderdi.

hamza mısır ziya doğan lehine bir yorum yapmış diye adamın iş hayatını bile sorgulamaya başladınız yani.
ama deseydiki ziya doğan gençleri bitiriyor.ondan kral yorumcu yoktu eminim.

Ne alaka ziyayla ne alakası var benim yazımın,sadece olmadan oldum diyen futbolculardan değil asıl yazar olmadan spor yazarı olanlardan korkun daha tehlikeliler çünkü...hamza mısırın spor yazarlığı maalesef hakemliğinden bile daha kötü kaale almaya değmez, hele bu forumda onun için tartışmaya hiç değmez arkadaşım....

Kendisinin ulusoy federasyonu ve kararları ile ilgili görüşlerinide bekliyoruz en kısa zamanda....

özçelik61
28.09.2007, 22:14
one day ...ziyayla olmayacaği kesin onun demirbaşları 28 in ustunde olması lazım:....ayman celo erdinç tolga

hasancolak
30.09.2007, 01:53
zıya dogan nezaman gıderse

demir
30.09.2007, 01:56
genc futbolcularımızı ne zman ızlerız ben sıze solıyım delıkanlının bırısı cıkar butun herkezı satıyoruz 3 yıl bekleyın bızı dıyecek ondan sonra otekı turlu ıstanbul takımlarının ılk 11 lerıne gıremeyenlerını getırır medet umarız bugune kadar hep bunu yaptık ...! yıldız cıkardıgımız futbolculara bakın hep alternatıfı olmayan yerlerdır

Öztürk Adem
30.09.2007, 02:05
:meşale1::dansmuz:BU TEKNIK HEYETLE HICBIRZAMAN BENCE VE GELECEK VAAD EDENLERDE SATAIOZ SONRADA ONLAR BIZE DERS VERDIO SONRADA PARAYLA GERI ALIOZ ALLAHIM YA NE ZAMAN :eek:DORU :eek:1 SEY YAPACAK BU YONETIM BEKLIOM

Erkut Ay
13.10.2007, 10:53
alt yapıdan oyuncu çıkarmasını bilen ve kabbullenen aklı başında bir adam ve onu oynatacak hoca bu kesinlikle çoban ziya değil....

oskanonur
13.10.2007, 12:50
Albayrak ve saz ekibi gidince

Bahattin Aydın
13.10.2007, 13:00
gençlere önem veren trabzonsporda oynayan futbolcuların para için değil trabzonspor ruhuyla trabzonspor için oynamasıyla şampiyonluğa gidileceğini düşünen bir teknik adam geldiği zaman

kaplan6154
13.10.2007, 14:43
Bana göre gençleri bulma işini en iyi yapacak adam özkan sümerdir ama oda böyle bi teknik direktör takımın basında olunca oda diodirki gencleri alıp çürütmeye gerek yok alsamda bişe değişmeyecek diodur.

İslam Sezer
13.10.2007, 15:53
sanki şampiyon olacağız,sanki çok güzel bir futbol oynuyoruz,sanli çok büyük hedeflerimiz var,sanki çok paramız var...
kardeşim yollayın şu trikyonluk beş para etmez futbolcuları...
kalsın 1 2 tane adam gibi tecrübeli kaptan,ağabey vesaire....
gerisi tümden istikbal vadeden gençlerden kuruku bir takım.oynasınlar 4 5 sene bir arada.varsın olalım 4.5.6..
sonra eminim daha iyi futbol daha iyi bir ekonomi daha iyi bir ruh sağlığı göreceğiz...

Berbatov
14.10.2007, 04:18
Gökdeniz-F.Tekke, son yıllarda yetiştirebildiğimiz oyuncu sayısı maalesef parmakla bile gösterilemiyor.

Şuan için takımda izlemeyi istediğim, genç oyuncular;

1-Yusuf Keleş
2-Kadir Keleş (Paf takım kaptanı-sol kenar oyuncusu)

Bir de Trabzon doğumlu olan fakat değerlerimize sahip çıkamama hastalığı yüzünden elimizden kaçırdığımız Özer Hurmacı var...

hermann hesse
14.10.2007, 11:10
Gökdeniz-F.Tekke, son yıllarda yetiştirebildiğimiz oyuncu sayısı maalesef parmakla bile gösterilemiyor.

Şuan için takımda izlemeyi istediğim, genç oyuncular;

1-Yusuf Keleş
2-Kadir Keleş (Paf takım kaptanı-sol kenar oyuncusu)

Bir de Trabzon doğumlu olan fakat değerlerimize sahip çıkamama hastalığı yüzünden elimizden kaçırdığımız Özer Hurmacı var...

Bahsettiğin Yusuf' u en son Kasımpaşa maçında tribünden izleme fırsatı buldum. Adam resmen kağnı gibiydi.Sanki maça giren genç oyuncu değilde 35 lik bir futbolcu.. Gökdeniz in ilk hallerini hatırlıyorumda ....
Şahsi fikrim şudur ki genç de olsa büyük futbolcu kendini hemen belli eder.Yok uyummuş yok daha fazla şans verilmesiymiş bunlar bana göre fasa fiso.

cabri
16.10.2007, 00:39
İsmi telaffuz edilen ve ara sıra şans bulan gençlerimizden pek umutlu değilim. Her dönem böyle "..geleceğin yıldızı..." lafları söylenir zaten. Çoğu da kaybolup gitmiştir.

Terzioğlu
17.10.2007, 16:15
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/161007idman1.jpg

Risp'in arkasinda kosan Ufuk Bayraktar mi yoksa yaniliyormuyum?

hüseyin1975
17.10.2007, 16:17
Ömrümüz görmeye yeter insallah

Ünyeli Murat
17.10.2007, 17:48
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/161007idman1.jpg

Risp'in arkasinda kosan Ufuk Bayraktar mi yoksa yaniliyormuyum?

ufuk bayraktar ve cem demir ordusporda...

Fatih
17.10.2007, 17:54
genç futbolcuları paf takımın maçlarında izleyebilirsiniz:D

Erkut Ay
17.10.2007, 18:00
dünyada eşi benzerine az rastlanan capello ziya virüsünün neslinin tükendiği zaman beyin aynı çalışırsa isim farketmez.........

asikaplan
17.10.2007, 18:05
kendine güvenebilecek bir hoca gelirse izlersiniz

61_dnc_TS
17.10.2007, 18:14
ufuk bayraktar ve cem demir ordusporda...

Ufuk transfer döneminin kapanmasına bir kaç gün kala Suat Usta tarafından geri yollanmıştı.
Ziya ogünden beri antremanlara almıyordu.

Ahmet Karaman
18.10.2007, 00:21
ziya doğanı postaladıktan sonra gençlerin önü açılır.

irfanb
18.10.2007, 14:29
İsmi telaffuz edilen ve ara sıra şans bulan gençlerimizden pek umutlu değilim.

Senin de Ziya gibi tek umudun 35 lik Celalettin mi ?

Murat'
18.10.2007, 17:02
bjk ile yapacağımız paf maçı yavuz selimde oynanacak arkadaşlar...

Koray
18.10.2007, 17:04
yavuz selim tamamlandımı?? ne zamndır uğramadım oralara...

Murat'
18.10.2007, 17:11
tamamnlanmıştır illaki.....