PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4.Hafta | Bursaspor 1-1 Trabzonspor [31.08.2007]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Punisher-61
26.08.2007, 21:01
bi mac basligida ben acim dedim:) sansi gelir insallah

ilhan
26.08.2007, 21:04
31 Ağustos Cuma
21.00 Bursaspor - Trabzonspor

İnşallah yenicez.

TsLaZo
26.08.2007, 21:05
alırız tek cümle :D

Serdær
26.08.2007, 21:05
YENERSEK sürpriz OLUR !

Punisher-61
26.08.2007, 21:07
YENERSEK sürpriz OLUR !

anlamadim?? bursada kimmis yenersek sürpriz olacakmis???

Serdær
26.08.2007, 21:08
anlamadim?? bursada kimmis yenersek sürpriz olacakmis???

Bursa bizden daha iyi top oynuyor. Gs maçında gördük. Bizim bugünkü futboldan sonra,

Bursa'yı yenersek SÜRPRİZ olur !

Mehmet Fatih Yavuz
26.08.2007, 21:11
zor maç..
hele bu hafta oynadığımız gibi oynarsak skor tabelasını hep beraber okuruz...

sbay
26.08.2007, 21:24
direk alırız diyemiyorum...çok dirençli bir takım olacak karşımızda...rizespor maçı gibi olmayacağı kesin..sivas maçıda 1-0 tescil edilirse o moralle bursa maçınıda kazanırız.

irfanb
26.08.2007, 21:29
Bence cok zor bir mac olacak bizim icin.Kimse bu günkü skora aldanmasin.Kazanirsak bence de sürpriz olur.

Karadağ06
26.08.2007, 21:51
bencede çok zorlucak bızı bursa ama hayırlısıyla
inşallah bu maçı da alacaz
SaLdır TraBzon'uM

Koray
26.08.2007, 21:53
arkadaşlar yapmayın yaa yenersek ne süpriz olması bizim adımız Trabzonspor adımız yeter onlara adımızzz...

Vkgz
26.08.2007, 21:57
Başabaş maç olur kadro kalitesi daha iyi olan Trabzonspor'umuz kazanır.

Bilal 61
26.08.2007, 22:01
Bu akşamki moralle devam edersek bursayıda rahat yeneriz..gerçi 1 hafta var neler olur bilemeyiz..

attagümüshane
26.08.2007, 22:03
rize gibi değil..işte eğer yenersek üzerinden haklı yorumlar yapabilceğimiz.haklı övgülerde bulunabilceğimiz bir maççç
ve hiç de kolay değil..çünkü takımımızın ne denli eksik olduğu ortada.kandırmayalım kendimizi..tek ümidim bir hava yakalanabilmesi...inşallah bari bunu beceririz

Mert M.
26.08.2007, 22:03
bursa karşısında galip gelmek kolay değil
hem de adamların sahalarında
temennim yenmemiz yönünde ama...
inşallah yeneceğiz

Punisher-61
26.08.2007, 22:04
bu maci alacagiz baska care yok..onlar korksun..zor olabilir ama 34 macin hangisi kolay ki?

İskender Çakmak
26.08.2007, 22:06
Evet Bursaspor dirençli bir takım iyi futbolcuları var mesela yenal ve veli geçn hırslı ve teknik futbolcular ama ben serkanın bu ikisiylede baş edeceği düşüncesindeyim maç sonucuna gelince bizim onlara ismimiz yeter başka da bir şey demiyorum yeneceğiz bu haftaki maçı almaları iyi oldu 3-0 Şanlı Trabzon'um alır merak etmeyin gardaşlarım

A.Alper
26.08.2007, 22:13
Maç için İstanbul'dan organizasyon olacak mı?

sirkan
26.08.2007, 22:13
pursa bizim muhattabimiz degildir vede olamaz.... (gecen seneyi unutalim)
Trabzonspor olarak bu maci alacagiz....

Tevfik Kılıç
26.08.2007, 22:18
Tabiiki yenersek asla süpriz olmamalı ama zor bir maç olacağı kesin

Remzi
26.08.2007, 22:24
Maç için İstanbul'dan organizasyon olacak mı?

Kocaeliyle beraber gel Alper abi İstanbuldan organizasyon olmazsa:)

TolgaTopçu61
26.08.2007, 22:25
zor bir mac ama insallah kazaniriz

Remzi
26.08.2007, 22:25
bu maçı alacağız.Skor tahmininde bulunmuyorum.Her türlü galibiyet kabulümdür:)Zor bir maç olacak ama TRabzonspor'umun ismi yetecek bence:)

selcuk
26.08.2007, 22:31
hüseyin oynayabilirse yenebilecegimiz mac
kaptansiz ortasahayi mbugün gördük
onsuz bence cok zor olacak

ve imkani olan herkes maca gidib takima moral vermeli, yanlarinda oldugumuzu hissetsinler

A.Alper
26.08.2007, 22:31
Kocaeliyle beraber gel Alper abi İstanbuldan organizasyon olmazsa:)

İnşallah.Ulaşım sorunu hallolsun bir şekilde o maça gidilmesi lazım.Baksana bizi bekliyorlarmış.

eren_61
26.08.2007, 22:36
maç maç düşünelim.artık bizim için rize maçı bitti ve artık bu maçı almalıyız.inşallah iyi futbolla bu maçıda alırız.Allah yardımcımız olsun

Emirhan Makul
26.08.2007, 22:40
valla kolay maçlar oynadık oftaş rize felan şimdi deplasmanda kendimizi göstermenin zamanı geldi bursanın kenetlendiği 2 takım var beşiktaş trabzon bence çok zor bir maç olacak ben beraberlik alırız diyorum galibiyet zor olur şans olur gerçekden rize maçına aldanmamak lazım güzel top oynamıyoruz rizede hiç birşey yokdu bursa bizi yenebilir ama inşallah maçı alırız

DeAgLeMaNyAq
26.08.2007, 22:46
Riza maçındaki skoru baz alarak biz bu maçı rahat alırız dersek kendimizi kandırmış oluruz...

macka61
26.08.2007, 22:56
tabiki kandımış oluruz ama inşallah bizi yanıltırlarda şu maçıda alırlar

TSknbkTS
26.08.2007, 23:08
Zor maç gibi gözüküyor.Ama eğer açık futbol oynarsa bursa ''ki bülent kazması açık futbol oynatmaz asla'' rahat da kazanabiliriz.3 skora da açık.

Serdær
26.08.2007, 23:14
Bursa DepLasmanda GençLerbirLiğini 3-1 yendi.

Gs kök söktürdü ve iyi bir takım.

Bizim gücümüz burada ortaya çıkacak.

Eğer bursa maçını yenersek, seyircisiz oynadığımız 5 maçın 5inide kazanırız.

Bursa maçında bir etken Fedarasyonun bu hafta vereceği karar çok önemLi :alkış:

Jackdaniels
26.08.2007, 23:22
Bu hafta gerçek gücümüzü görecez bakalım dişli takımlara karşı ne kadar dirençliyiz...

Bartuğ13
26.08.2007, 23:28
asıl kriter bu maç olacak.bakalım nolcak.kazansak da zor kazanırız gibime geliyor ama hayırlısı bakalım

Yasin N.
26.08.2007, 23:54
Bilindiği gibi Bursa nın acısı büyük yine saldıracaklar, çirkefleşecekler ve yine saçma sapan şeyler yapacaklar ve sonuç olarak biz yine cevabımızı sahada vereceğiz. Ardı ardına 10 maçta 10 galibiyet. 3Ü gitti 7 kaldı

fetvaci
26.08.2007, 23:57
Bursa bizden daha iyi top oynuyor. Gs maçında gördük. Bizim bugünkü futboldan sonra,

Bursa'yı yenersek SÜRPRİZ olur !

o kadarda dııl abartmayalm sen trabzonsn karsındakı takım bursaspor tmm daha ii oynuyo olablr sıwasta fenerden ii top oynuodu noldu fener yenınce suprız mı oldu takımı elestırelm ama bu kadarıda fazla arkadasm

USTA Abdurrahman
26.08.2007, 23:59
zor mac kolay galibiyet alırız inşallah hic bişeyden korkmuyorum sadece bu ziya hocadan korkuyorum inş adam gibi bi 11 cıkarır sahaya (inş - amin ) :D:)

Ali İhsan
27.08.2007, 00:01
Defansif sorunlarımızı giderirsek ve Rize maçında ikinci yarı yaşadığımız orta saha sorununu(hoca maçtan sonra bu durumun farkında olduğunu ısrarla belirtti) da Hüseyin'in gelişiyle halledersek bu maçı rahat alırız.

Bence maça bu kadroyla çıkarız...

....................Tolga.....................
Jabi.......Tolga.........Erdinç.......Celo
Serkan....Hüseyin...Ayman...Gökdeniz
...................Ceyhun....................
...................Umut.......................

Not: Benim hayalimdeki kadro değil, Ziya böyle çıkar diye tahmin ediyorum...

Serdær
27.08.2007, 00:03
o kadarda dııl abartmayalm sen trabzonsn karsındakı takım bursaspor tmm daha ii oynuyo olablr sıwasta fenerden ii top oynuodu noldu fener yenınce suprız mı oldu takımı elestırelm ama bu kadarıda fazla arkadasm

Senin görüşüne saygıLıyım.

Fakat gerek geçen seni oynadığımız maç gerek bu sene 3 maçta oynadığımız futbola istinaden ben bunu söyledim.

Tekrar söylüyorum yenersek sürpriz oLur .!

lazooo28
27.08.2007, 00:04
kazanikrsak,cok güzel bi hava olur..4x4

Serdær
27.08.2007, 00:04
Defansif sorunlarımızı giderirsek ve Rize maçında ikinci yarı yaşadığımız orta saha sorununu(hoca maçtan sonra bu durumun farkında olduğunu ısrarla belirtti) da Hüseyin'in gelişiyle halledersek bu maçı rahat alırız.

Bence maça bu kadroyla çıkarız...

....................Tolga.....................
Jabi.......Tolga.........Erdinç.......Celo
Serkan....Hüseyin...Ayman...Gökdeniz
...................Ceyhun....................
...................Umut.......................

Not: Benim hayalimdeki kadro değil, Ziya böyle çıkar diye tahmin ediyorum...

Böyle iyi bir kadro !

fetvaci
27.08.2007, 00:10
inşallah kazanırız o zmn ıste takım iice hawaya gırmee baslar bugun rızenın kötülüündenmıdır yoksa trabzonun iiliğindnmıdır bılınmez ama takım gecen haftalara gore daha formda gozuktu umarım kayıpsz atlatrz

selcjK
27.08.2007, 00:24
zor maç olacağı kesin, bursanın bu hafta kazanması bizim için avantaj 3 puan stresini yenmiş çıkacaklar maçımıza ama yinede zor bir deplasman taraftarları çok iyi akıllı ve iyi oynarsak sabredersek bizim için iyi bir sonuç çıkacak, sonrası için 10da10 yapmamak için herhangi bir sebep kalmıcak. güveniyorum. iyi motive olmuş lakayıt olmayan bir maç oynarsak kazanırız. yalnız kalemizde bir handikap var bence, o yüzden 2 gol bulmalıyız.

irfanb
27.08.2007, 00:33
yalnız kalemizde bir handikap var bence, o yüzden 2 gol bulmalıyız.

Handikap kalemizde degil,teknik,taktik ve idari yönetimimizde ...

selcjK
27.08.2007, 00:41
evet gördük bugun bunu net bir şekilde. tolgaya gelen şut inanılmaz zor bir kurtarış gerektiren bir vuruştu.

TS-Tiryaki
27.08.2007, 00:53
ben bu bursasporu hic sevmiyorum. süper ligde en nefret ettigim anadolu takimi. insallah parcalariz bursayi. nede olsa yumusak renkli takim. anladin sen onu:D:D

steelturkTS
27.08.2007, 01:02
valla bursa maçına gidecek taraftar kardeşlerimizi panzerlerle götürsünler.bursalılar ellerine ne geçerse sallıcaklar adamların futbolla işleri yokki.işleri güçleri çirkeflik yumuşak olmalrına rağmen :D

macka61
27.08.2007, 01:06
onlarıda trabzondaki maçta değil panzer ordu gelse kurtaramaz

Özkan
27.08.2007, 01:16
Bursa'yı yeneriz, sonradan tribünlerde kavga çıkar. Belki de (İnşallâh) sahaya girerler. "Demedi" demeyin.

Hüseyin Çümen
27.08.2007, 01:17
bursa haddini bilemiycek ve Trabzonsporumuza saldıracak ve hayatlarının hatasını yapacaklar beklenenin aksine kolay bi maç olucak
bize saldıran ın vay haline

erken bi gol atıcaz ve o beceriksiz golcüleriyle bize gol atmaları zor

Kadir Aydın
27.08.2007, 01:17
Böyle gerçekçi bir taraftar topluluğunun mensubu olmaktan gurur duyuyorum. :) Yenileceğimizin iddia edildiği her yorumdan ayrı bir gerçeklik fışkırıyor. Evet kazanmamız mucize olur bu bir gerçek. :)

futbalski60
27.08.2007, 01:20
Böyle gerçekçi bir taraftar topluluğunun mensubu olmaktan gurur duyuyorum. :) Yenileceğimizin iddia edildiği her yorumdan ayrı bir gerçeklik fışkırıyor. Evet kazanmamız mucize olur bu bir gerçek. :)
bu ne demek oluyo?

Hüseyin Çümen
27.08.2007, 01:27
yenilirsek skandaldır buyrun

Kadir Aydın
27.08.2007, 01:29
bu ne demek oluyo?

Gerçekleri söyledik işte ne olsun. :)

ferhaTS87
27.08.2007, 01:36
oynadıgımız maclar ıcnde kendımızı degerlendırebılcegımıs tek mac sıva macı o macta bana hıc umut vermemıstı buldugumuz sans golu sıvasın son dakıkalardakı pozısyonları bence bursa macı cok zor gecıcek buyuk ıhtımal puan kaybederız

Misina
27.08.2007, 01:38
Geçen yıl yaptıkları aşağılık davranışın acısını çıkartmalıyız.bmn bursa sizden çok şey bekliyoruz.

Selimag
27.08.2007, 01:41
bu maçı alacağız.Skor tahmininde bulunmuyorum.Her türlü galibiyet kabulümdür:)Zor bir maç olacak ama TRabzonspor'umun ismi yetecek bence:)

ben bulunayim nasil olsa tutturamiyorum, 4-2 aliriz... goller de yattara, umut, huseyin, ergin keles
:p

kim ne derse desin, sevmiyorum bursaspor seyircisini, kaybetmekten en nefret ettigim deplasman da bursa deplasmani, o yuzden de kaybetmeyecegiz !!! inaniyorum ve umuyorum

Erdal
27.08.2007, 01:41
sivas maçını baz alırsak ; maçın 80.dakikasında alkışlanan takım sivastı..alkışlayan seyircide bizim seyirci ...intertoto maçları dahil izlediğim 7 maçı gözönünde bulundurursak evet haftaya zorlanırız...bunu söylemek "ironi"malzemesi yapılmamalı ..yada böyle düşündüğümüz için "içinizdeki irlandalılar"olmamalıyız diye düşünüyorum...

kawwwal
27.08.2007, 01:44
Alırız ya hic suphe yok

Hüseyin Çümen
27.08.2007, 01:44
bursa geçen sene hariç en son bize karşı nezaman galibiyet almışki bursa herzaman yendiğimiz şeftali kurdu türünde bi takım

ts-1967-61
27.08.2007, 01:53
mrb arkadaslar , öncelikle ben koyu bir Trabzonspor taraftarıyım ve henüz bordomavi.net-forumda yeniyim ancak uzun zamandır yazılanları okumaktayım ... Ve bugun Bursaspor macı baslıgının altında yazılanları okurken derin bir üzüntü duydum . Trabzonspor takımının hedefi İlk yarıyı lider tamamlayıp kongreye gitmekken ve 3te3 yapmısken taraftarın bu kadar umutsuz olması üzücü. Trabzonspor ' un ismi bile Bursaspor'u yenecek gucteyken taraftarımızın ümitsizligi bni üzmektedir. Son olarak kaybedersek TESADUF olur ben inanıyorum ki Trabzonspor'umuz Sivas macı dahil puan kaybetmyecek ... İlk yarıda 2 beraberlik hakkımız var o kadr ... iyi geceler. ..

Karadağ06
27.08.2007, 01:58
mrb arkadaslar , öncelikle ben koyu bir Trabzonspor taraftarıyım ve henüz bordomavi.net-forumda yeniyim ancak uzun zamandır yazılanları okumaktayım ... Ve bugun Bursaspor macı baslıgının altında yazılanları okurken derin bir üzüntü duydum . Trabzonspor takımının hedefi İlk yarıyı lider tamamlayıp kongreye gitmekken ve 3te3 yapmısken taraftarın bu kadar umutsuz olması üzücü. Trabzonspor ' un ismi bile Bursaspor'u yenecek gucteyken taraftarımızın ümitsizligi bni üzmektedir. Son olarak kaybedersek TESADUF olur ben inanıyorum ki Trabzonspor'umuz Sivas macı dahil puan kaybetmyecek ... İlk yarıda 2 beraberlik hakkımız var o kadr ... iyi geceler. ..
ewet umutlu olmak lazım ama fazla abartmıssın
inş. haklı cıkarsın(ziya'yla biras zor ama)

Vkgz
27.08.2007, 01:58
aldığımız 9 puanı ziyayla aldık ki eğer siz bu takıma bursaya %90 yeniliriz diyorsanızki diyorsunuz ya bursayı çok büyütüyorsunuz yada tuttugunuz takımı çok küçümsüyorsunuz. maç başabaş olur kadro kalitemizle 1 adım ondeyiz. kazanacağız, siz inanmasanızda sayın arkadaşlarım, yada bursa atmosferinden çekinsenizde.

lazzist
27.08.2007, 02:01
zor maç ama bu salı günü acıklanacak muhtemel ceza(malesef) kamcılaar ekstra motivasyon saglar ne olursa olsun almalıyız maçı

Karadağ06
27.08.2007, 02:02
bursayı yenecegımıze bende inanıyorum ama bunu gerısıde war sadece bursayla bıtmıyo
bu kadro nereye kadar dayanabılır

ts-1967-61
27.08.2007, 02:05
ewet umutlu olmak lazım ama fazla abartmıssın
inş. haklı cıkarsın(ziya'yla biras zor ama)

Ne beklersen o gelir diye bir söz var yanlıs hatırlamıyorsam ... ve yapmıs oldugu her iste basasrılı olan Albayrak'ın burada da basarılı olup bırakacaqı görüsndeym onun icin umutluyum ve ziya dogan a guvenmek zorunda oldugumun farKINDAym :S

Mustafa
27.08.2007, 02:09
bursa da kim oluyormuş.bursa kümeye.

gecen sezon bursa tribun görüntüleri vardı forumda onlar nerde kaldı :D

aka5
27.08.2007, 02:12
bursa geçen sene hariç en son bize karşı nezaman galibiyet almışki bursa herzaman yendiğimiz şeftali kurdu türünde bi takım

ozamankı trabzonla sımdıkı trabzon arasında daglar kadar fark var. vlaznia macında pek cok kısı gıbı bende dahıl takımın oyununa aldandım . ve sonrasını görduk zaten.ozamanlar mılıtakımın ıskeletını tarbzonlular olusturuyodu sımdı gokdenız dısında adamımız yok huseyın tarıtısmalıdır.takıma baktıgımda defans ozellıgı fazla olan bussuru topcu var. defans harıc ekstra 4 topcu daha oynuyor takımda. serkan huseyın ayman hermac banko oynuyan topcular . 8 topcu defans ozellılı teknık ozellıgı olan topcu sadece ve sadece 2 tane .onlarda ceyhun ve gokdenız.bıkere takımın oyun tarzı yanlıs. bu kadar defans topcusula 3 macta 3 yaptısak aslında buyuk basarı . zaten karsımıza dıslı rakıp daha cıkmadı . beni 5 1 lık oyun tatmın etmıyor . eger bu hafta bursayı yensek bıle bukadar defans topcusula busene yapabılcegımız pek bısey yok. zıyayı eskıden begenırdım.ama ınsan bukadar korkak olmazkı ya . rızenın adam gıbı sahana gırememıs sut cekememıs sen oyuna 3 tane kazma topcu alıyorsun . 2 sı gene defans ozellıklı topcu dıgerıde kazma bır golcu.nerde yusuf nerde ergın .ben bunların gırmesını beklerken zıya gene sasırtmadı 3 tane kazma topcu aldı oyuna .hadı bız antep bursa gencler gıbı takım olsak anlıcam . trabzon 4 buyuk dıyoruz . hanı nerde buyuklugu. zıya takımın buyuklugunu engellıyor . sonra dıyoruzkı kayserı cıkıyor yok sıvas cıkıyor yada ıst takımları bızım buyuklugumuzu tartısıyor dıye bız kızıyoruz. evet adamlar haklı . buyuk takım dedıgın atak oynar. eger zıya bunu yapabılcek cesaretı yoksa ...... gitsın!

ts-1967-61
27.08.2007, 02:18
ozamankı trabzonla sımdıkı trabzon arasında daglar kadar fark var. vlaznia macında pek cok kısı gıbı bende dahıl takımın oyununa aldandım . ve sonrasını görduk zaten.ozamanlar mılıtakımın ıskeletını tarbzonlular olusturuyodu sımdı gokdenız dısında adamımız yok huseyın tarıtısmalıdır.takıma baktıgımda defans ozellıgı fazla olan bussuru topcu var. defans harıc ekstra 4 topcu daha oynuyor takımda. serkan huseyın ayman hermac banko oynuyan topcular . 8 topcu defans ozellılı teknık ozellıgı olan topcu sadece ve sadece 2 tane .onlarda ceyhun ve gokdenız.bıkere takımın oyun tarzı yanlıs. bu kadar defans topcusula 3 macta 3 yaptısak aslında buyuk basarı . zaten karsımıza dıslı rakıp daha cıkmadı . beni 5 1 lık oyun tatmın etmıyor . eger bu hafta bursayı yensek bıle bukadar defans topcusula busene yapabılcegımız pek bısey yok. zıyayı eskıden begenırdım.ama ınsan bukadar korkak olmazkı ya . rızenın adam gıbı sahana gırememıs sut cekememıs sen oyuna 3 tane kazma topcu alıyorsun . 2 sı gene defans ozellıklı topcu dıgerıde kazma bır golcu.nerde yusuf nerde ergın .ben bunların gırmesını beklerken zıya gene sasırtmadı 3 tane kazma topcu aldı oyuna .hadı bız antep bursa gencler gıbı takım olsak anlıcam . trabzon 4 buyuk dıyoruz . hanı nerde buyuklugu. zıya takımın buyuklugunu engellıyor . sonra dıyoruzkı kayserı cıkıyor yok sıvas cıkıyor yada ıst takımları bızım buyuklugumuzu tartısıyor dıye bız kızıyoruz. evet adamlar haklı . buyuk takım dedıgın atak oynar. eger zıya bunu yapabılcek cesaretı yoksa ...... gitsın!

O zaman ki Trabzonspor ile bu zaman ki Trabzonspor arasında daglar kadar fark olablir fakat ismimiz hala TRABZONSPOR'dur . Ve bursayı ismimizle yeneriz.

2-Oyun 3-1 ken ziya doganın almıs oldgu kazma umut'un son gölünün asistini yapmıstır .

3- Ziya Dogan'ın Ceyhun'u kenara cekip ömer rızayı alması tartısılmaz hatadır ancak ufak w hızlı oldugundan oyuna dahil etmistir.

4- Hasan'a diyeck birsey bulamıyorum tamamen hatalı degisikliktir.

ama bursayı yenecegiz

ve kadroya gelince ayman ilk kez 11 de basladı kadro yetersizlignden
ferhat da öyle mustafada öyle sakatlardan dolayı kadro böle oldu

Hüseyin Çümen
27.08.2007, 02:21
@aka5
biz kötü zamanımızdada bu adamları yenmişiz
şimdi çok kötü durumda sayılmayızki

rize ölçü sayılmayabilir ama bu takım pas yapmaya başlamış bizim kondisynumuz zaten çok ii dudumda ama futbol oynamayı bilmiyoruz malesef
rizede sanki futbol oynar gibi olduk

aka5
27.08.2007, 03:09
O zaman ki Trabzonspor ile bu zaman ki Trabzonspor arasında daglar kadar fark olablir fakat ismimiz hala TRABZONSPOR'dur . Ve bursayı ismimizle yeneriz.

2-Oyun 3-1 ken ziya doganın almıs oldgu kazma umut'un son gölünün asistini yapmıstır .

3- Ziya Dogan'ın Ceyhun'u kenara cekip ömer rızayı alması tartısılmaz hatadır ancak ufak w hızlı oldugundan oyuna dahil etmistir.

4- Hasan'a diyeck birsey bulamıyorum tamamen hatalı degisikliktir.

ama bursayı yenecegiz

ve kadroya gelince ayman ilk kez 11 de basladı kadro yetersizlignden
ferhat da öyle mustafada öyle sakatlardan dolayı kadro böle oldu

ıste hasanda 2 sene once gs macında gokdenıze asıst yaptı adam 1.5 sene banko oynadı ondan sonra .sonra ne katttı takıma koca 1 hıc!!!ferhat ustun mezıyetlerı olan bır topcu değil sadece yedek olabılcek topcu hatta bu takıma yakısmıyor. keske bu ozellıkte 1 2 topcumuz olsa ama takım zaten boyle mezıyetı olanlarda olusuyor .sonra bızde bu takımdan bısey beklıyoz. bukadar aynı ozellıgı olan bı takım yok . hepsı kazma . celo huseyın ferhat kecelı serkan musa ferhat omer bız once bunlardan kurtulmalıyız eger iyi bir takım seyretmek ıstıyorsak. bu futbolcularla her mac defans yapan
pas atamayan orta yapamayan bır takım seyretcez butun lıg boyunca. ıste gökdenız ceyhun yattara gununde olursa ozaman belkı yenerız. bu hafta cok zor mac olcak derbı mac gıbı. ınş alırız. ama bukadar duz ve kazma futbolcuları barındıran bu kadrola col sey beklemek hayelcılık olur!!!

cyberentalpi
27.08.2007, 03:10
Bursa en uyuz oldugum Kluptur. Umarim yeneriz. Ama tahminim bu ziyan ile yeniliriz

Hüseyin Çümen
27.08.2007, 03:36
bursadan her yönümüzle güçlüyüz

kendimize güvenimizde geldi hele ki sivas maçı olumlu sonuçla açıklanırsa ozaman bursaya şans vermiyorum ben

bursada geçmişte olduu gibi rahat bi galibiyet alacaz inşallah

ts-1967-61
27.08.2007, 04:43
ıste hasanda 2 sene once gs macında gokdenıze asıst yaptı adam 1.5 sene banko oynadı ondan sonra .sonra ne katttı takıma koca 1 hıc!!!ferhat ustun mezıyetlerı olan bır topcu değil sadece yedek olabılcek topcu hatta bu takıma yakısmıyor. keske bu ozellıkte 1 2 topcumuz olsa ama takım zaten boyle mezıyetı olanlarda olusuyor .sonra bızde bu takımdan bısey beklıyoz. bukadar aynı ozellıgı olan bı takım yok . hepsı kazma . celo huseyın ferhat kecelı serkan musa ferhat omer bız once bunlardan kurtulmalıyız eger iyi bir takım seyretmek ıstıyorsak. bu futbolcularla her mac defans yapan
pas atamayan orta yapamayan bır takım seyretcez butun lıg boyunca. ıste gökdenız ceyhun yattara gununde olursa ozaman belkı yenerız. bu hafta cok zor mac olcak derbı mac gıbı. ınş alırız. ama bukadar duz ve kazma futbolcuları barındıran bu kadrola col sey beklemek hayelcılık olur!!!

Kadromuza baktıgın zaman ne görüyorsun hic bir sey mi ??
Cevabın evet ise

Dön ve Kulbeye bak ...

birilerini mutlaka blursun daha fazlasını mı istiyorsun kadro dısı kalanlara bak ??

aradıgın orada we onlar we kulubedekiler dnünce aradıgın takım olusacaktır.

Mert67
27.08.2007, 08:11
gökdeniz karşı karşıya posizyonlarda gol atarsa kazanırız.

Burçak
27.08.2007, 08:44
bursa kim Allah aşkına. tarih boyunca bize emsal olamadılar olamayacaklarda. burza sporda sıradan asansör bi takım . bursa gibi köy takımlarının yerine izmirden altayın karşıyakanın ligde olmasını isterdim. küme düşmesi yakındır. belki busene belki geleceksene.

Tiko18
27.08.2007, 09:22
Trabzonsporumuzun bu seneki gücünü bu maçda görecegiz. Oftaş, Rize ölçü değildi. İnşallah kazanırız ama içimden bi ses berabere kalacağız diyor :o

ErayAkyüz
27.08.2007, 09:41
bu macı alırsak artık epey bi yol katetmiş olacaz yani dananın kuyrugu burda kopcak hadi bi galibiyet

Serdær
27.08.2007, 09:58
Bursa maçını kazanmamız takıma güven sağlar.

Yalnız bursa maçında takımın iyi veya kötü oynamasını etkileyecek olay ise Futbol Fedarasyonun Sivas maçında vereceği karar olucak bence.

ama yinede söylüyorum bursaspor bizden daha iyi oynuyor we daha derli toplular.

Dolayısıyla biz yenersek sürpriz olur .

cIlgInIm
27.08.2007, 10:01
bursaspor Trabzonspor için bence bir ölcü degil . herkes bursayı nasıl yenecez diyor bursa sonucta seftali yer gibi yenecez bundan kolay ne var .. takımımız iyi futbol oynamamasına ragmen kötü oyunlada olsa yenecegine inanıyorum .. iyi oynayıp kayıp etmektense kötü oynayıp yenmeyi tercih ederim..

A.Gökhan AKIN
27.08.2007, 10:07
şöyle bir yorum yapalım isterseniz. Tatil edilen Sivas maçında oynadığımız futbol herkesin eleştirisine neden olmuştu ama 1 belki 2 pozisyon dışında sivasa pozisyon vermedik bu pozisyonlardan 1 tanesi çok önemliydi. bu hafta sivas karşısında feneri gördük kaç tane pozisyon verdiğini ve kaçan golleri de gördük. Kesinlikle Bursa sivastan daha iyi bir taktım değil halen daha da idda ediyorum rakibe göre futbol oynadığımızı ve Bursayı da geçebileceğimizi düşünüyorum çok rahat olmayacak ama kesinlilke kaybedeceğimizi düşünmüyorum.Ylınzı tolga ve erdinçe büyük iş düşecek bide Jabi nin muhakkak oynaması lazım ve inşallah hüseyinde, yattarayı zaten bu maça sakladığını düşünüyorum Ziya hocanın e bide ersen iiyileşseyşdi değemeyin keyfimize olurdu ama alacağız inşallah bu maçıda alırsak ve düşük bir ihtimal dahilinde olsada sivas maçı 1-0 tescil edilirse 5 de5 garanti gözüküyor ve nasılda kulağa hoş geliyor :))

ozturk
27.08.2007, 10:11
bence bu maçta gerçek gücümüz ortaya çıkacak sivas ve oftaş maçlarında futbol oynamadan kazanmasını bildik.. Rize maçını izlemedim. Ama bursanın kolay lokma olacağını hiç zannetmiyorum.. 1-0 falan alabilirsek büyük başarı sağlarız bence takımda oyun disiplini yok defansa ve tolgaya çok iş düşecek.. Çift forvt oynasak bari ama nerdeeee

Ali İhsan
27.08.2007, 10:15
bursaspor Trabzonspor için bence bir ölcü degil . herkes bursayı nasıl yenecez diyor bursa sonucta seftali yer gibi yenecez bundan kolay ne var .. takımımız iyi futbol oynamamasına ragmen kötü oyunlada olsa yenecegine inanıyorum .. iyi oynayıp kayıp etmektense kötü oynayıp yenmeyi tercih ederim..

Bu takımda oynayan 7-8 defansif eleman görevini hakkıyla yapsın, Gökdeniz,Ceyhun,Umut golleri atar işi bitirir. Serdar Bali'nin dediği gibi bizim defansif taktiklerimizi gözden geçirmemiz lazım, bu oyuncuların ise sırtını sıvazlamamız...

Emre7
27.08.2007, 10:16
zor maç hemde çok zor

Denizli 0-0 Bursaspor (ligin ilk haftası diye es geç)
Bursaspor 0-1 G.Saray(derbi diye asılmışlardır..)
Gençlerb. 1-3 Bursaspor(oftaşın 1er hafta arayla2 kez yendiği bir takım)

bu skorları alan en golcüleri sinan kaloğlu olan bir takım mantıklı oynarsak aceleci davranmazsak maçı alabileceğimize inanıyorum....

Mustafa OK
27.08.2007, 10:22
bencede zor maç olacak alırsak çok iyi olur

yabancı oyuncuları tum oyunu çok iyi takip ediyo ama son vuruşu iyi değil inş. bizim maçtada öyle olur ama genelde bizim maçlarda böyle futbolcular gol atıyor ...?

murseltaskin
27.08.2007, 10:27
normal şartlarda trabzonspor bursayı rahat yener.fakat araya saha dışı ndenler giriyor.bursa taraftarının trabzonsporu sevmediği aşikar bizimde onları sevmediğimiz biliniyor.bursa bizim maçla büyük maçla sahasında ilk galibiyetini almak isteyecektir.bence trabzon yenilmez fakat her fark attığımız maçtan sonra rakip kim olursa olsun hep zorlanıyoruz

magicyattara
27.08.2007, 10:31
Bursa sivastan iyi bir takım değil.Kesinlikle sivas daha iyi bir takım.Bu açıdan bakarsak daha çok pozisyon bulabileceğimiz bir maç bence.Forvetleri çok iyi değil.
Biraz dikkatli oynarsak rahat alacağımız bir maç.

Yunus Emre AYAZ
27.08.2007, 10:36
yoruma gerenk yok bursa da kim oliyyy :)

direk skor tahmini 0-2

Şahinoğlu
27.08.2007, 10:59
Bizim takım her nekadar ofansif olarak fazla pas yapmasada rakibede pozisyon vermiyor eksilerimizin yanında doğrumuz bu , zaten pozisyon vermezsek illaki rakip kalede pozisyon buluyoruz ve gol atıp dönüyoruz , bursa gs maçında iyi oynamış sanırım millet iyi takım diyo alakası yok, Gökdeniz ve Umut'la bitiririz bursayı hayatlarında kaç kere yenmişler bizi , formamızı görünce ayakları titrer 3 puan bizim olacak inşallah.

kaandc
27.08.2007, 11:03
bursa maçı büyük ihtimalle seyircisiz oynanacak arkadaşlar. bursa pfdk ya sevkedildi. çünkü gs macında 90 dk küfür edildi ve çıkan olaylar da cabası. muhtemelen yarın çıkacak kararda bursa sahası en az 1 mac kapanacak ya da seyircisiz oynayacaktır...

tutuncuerdem
27.08.2007, 11:05
bursa yı 2 şekilde yeneriz.

1- defansdan çıkışlarda top kaybı olmazsa
2- ortasahayı kitlersek

Emirhan Makul
27.08.2007, 11:29
valla bursayı olurda yenersek
1.si takımın kendine güveni gelir
2.si takımda sakatların iğleşmesiyle daha güçlenir
3.sü bursayı yenmemiz için salı günü iyi bir haberde alırsak daha kolay olacaktır moral olur futbolcular dediii aklımız orda acaba ne olacak 3 puanı alacaz mı diye düşünüyorlarmışş kafada rahatlar

futbalski60
27.08.2007, 11:31
bursa eğer galatasaray maçındaki gibi hücum futbolunu seçerse trabzon bu maçı rahat alır,eğer sakin,kontrollü oynarsa bu maç zor geçer

Emirhan Makul
27.08.2007, 11:34
ya kalemiz sakat ya rizeden yediğimiz golü gördünüz mü üstüne gelen topu içeri aldıııı defans hattımız iyi ancak orta sahada top tutup kanatlara yayma gibi bir beceriğimiz yok rakip rhat top çeviriyor bursaya alan bırakırsak gol atarlar tolgayı sinana erdinçi tuna kitledik mi tamam sonra keçelinyo şov izlerizzz

A.Alper
27.08.2007, 11:35
Bu maçta 1 oynayacağım kaybetsem de Trabzon kazanmış olur.

Emre B.
27.08.2007, 11:35
BMN İstanbul'un organizasyonu var mı?Ona göre evde diplomasi girişimlerinde buluncam.Şeftali kurtlarının gazetede yaptığı açıklamalardan sonra zor ama şansımı deniyim.

Emirhan Makul
27.08.2007, 11:40
Bu maçta 1 oynayacağım kaybetsem de Trabzon kazanmış olur.

oynayacaksan 02 oynaa yada üstt şeftalii kurtlarına gol olup yağarız yönetimde istifa eder

yns61
27.08.2007, 11:45
bursa kim ki ondan korkcagız güldürmeyin beni ehehehehehehehehe :) helegaza gelip hucum ederseler dagıtırız onları :)

Cem Yavuz
27.08.2007, 11:50
hafta sonu maçtayım....
Nuri Albayrak ın yıldızlarını ve Ziya nın müthiş taktik dehasını izleyecem....,
Benden sanslısı yok...

Mayls
27.08.2007, 12:00
Pek ümitli degilim. Dün gayet güzel oynadik ama rakip Rize'ydi ve biz Rize'nin okadar formsuz oldugunu anlayana kadar bence herzamanki igrenc futbolu oynadik. Bursa karsisinda oyunu ileride oynarsak kazanabiliriz ama Ziya Dogan oyunu kendi kalesinde kabul edecek ve ani ataklar haric bir sansimiz olmayacak gibi.

Oyunu ileride kabul ettirirsek sansimiz var

Oğuuz
27.08.2007, 12:34
bence bursayı çok rahat yeneceğiz..

Berk Eren
27.08.2007, 12:56
dun hurrıyet gazetesının ekınde texas grubunun amıgolarının acıklamalrı vardı,okuyanlar varmı?
bizim icin pek ıyı seyler soylemıyorlar kendılerı..gecen sene Trabzonda adam gıbı mac ızlıyorlarmıs,bızımkıler demır fılan atmıs ustlerıne,sonrada otobuslerını taslamısız,sagnak yagmurda camsız otobuslerle bursaya kadar gıtmısler..sonrada dıyorkı;ben daha nasıl dıyım kucuklere,kardeslerıme Trabzon bızım dostumuzdur,kardesımızdır..

bunu bence Trabzon kumeye dıye bagırırken dusunmelıydıler..
ben bursayla dost kulup olmamızı,taraftar anlamında butunlesmemızı cok ısterım,cunku anadoluda ıstanbula kafa tutan bızım dısımızda ıkı kulup var ankaragucu ve bursa..bu uc takım taraftarı bence kesınlıkle bırlesmelı ve ortak hareket etmelıdır..

bide son bıse bu sezon ıcın bursaya gelecek Trabzon taraftarını tehdıt etmısler..(yazı uzun sadece bızımle ılgılı olan yerlerını yazdım)

Ustaalioğlu
27.08.2007, 13:01
Bursa bu sene iyi top oynuyor,dikkatli olmamiz lazim...
Bursayi da yenersek bu sene olduk demektir biz :)

emrahs61
27.08.2007, 13:03
2-1 alırız inşallah galatalı bülent yenmek ıçin her şeyi yapacaktır

Ali İhsan
27.08.2007, 13:08
Bursa bu sene iyi top oynuyor,dikkatli olmamiz lazim...
Bursayi da yenersek bu sene olduk demektir biz :)

Bursa'nın iyi top oynaması beni hiç rahatsız etmiyor. Çünkü bizim takımımız oynadığı topun düzeyini rakibe göre ayarlıyor. Misal Sivas maçında rakiple beraber sert oynadık, Oftaş maçında ise yavaş ve gömülü bir futbolu her iki takım da tercih etti. Rize ise geniş alanda oynamaya çalıştı ve geniş alanın oynanacağı en son takım doğal olarak onları dağıttı. Şimdi Bursa erkek gibi oynayıp, geniş alanlar versin bakalım. Çirkeflik yapıp, hakemle falan oynamazlarsa biz sadece 3 kişiyle yeneriz Bursa'yı. Umarım güzel futbol oynar Bursa, çünkü onlar güzel oynarsa o dilden anlayan oyuncularımız var...

MarceloTS
27.08.2007, 13:12
erken gol yememeliyiz sonra işler sarpa sarıyor iyi bi gökdeniz-ceyhun-umut 3lüsü ve kalecimiz tolga da iyi oynarsa maçı rahat kazanırız

Zafer BİLGİN
27.08.2007, 13:14
dun hurrıyet gazetesının ekınde texas grubunun amıgolarının acıklamalrı vardı,okuyanlar varmı?
bizim icin pek ıyı seyler soylemıyorlar kendılerı..gecen sene Trabzonda adam gıbı mac ızlıyorlarmıs,bızımkıler demır fılan atmıs ustlerıne,sonrada otobuslerını taslamısız,sagnak yagmurda camsız otobuslerle bursaya kadar gıtmısler..sonrada dıyorkı;ben daha nasıl dıyım kucuklere,kardeslerıme Trabzon bızım dostumuzdur,kardesımızdır..

ben bursayla dost kulup olmamızı,taraftar anlamında butunlesmemızı cok ısterım,cunku anadoluda ıstanbula kafa tutan bızım dısımızda ıkı kulup var ankaragucu ve bursa..bu uc takım taraftarı bence kesınlıkle bırlesmelı ve ortak hareket etmelıdır..

bide son bıse bu sezon ıcın bursaya gelecek Trabzon taraftarını tehdıt etmısler..(yazı uzun sadece bızımle ılgılı olan yerlerını yazdım)
ısıracak köpek diş göstermez.ısıracak olsada kimle ısıracaklar.fatih ürek zeki müren bülent ersoylamı

sbay
27.08.2007, 13:16
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_rf_AliKarasu004.jpg

"Sıra Trabzonspor'da"

Bursaspor Başkanı Ali Karasu, takımın Gençlerbirliği'ni çok net bir skorla geçmesinin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "4. Haftada Trabzonspor'u da yeneceğimize inanıyorum." dedi.

Ligin 3. haftasında deplasmanda Gençlerbirliği'ni yenerek 3 puanla tanışan Bursaspor'da yüzler gülüyor. Takıma her zaman güvendiğini söyleyen Başkan Ali Karasu, "Çok mutluyuz. Biz takıma güvendiğimizi daha önce de söylemiştik. Güzel bir galibiyet. Taraftarlarımıza armağan olsun. İçerde ve dışarda tüm maçlara mutlak galibiyet parolasıyla çıkıyoruz. Haftaya konuk edeceğimiz Trabzonspor'u da yeneceğimize inanıyorum. Fotbolcularımıza güveniyorum." diye konuştu.
Karasu, yönetim kurulu üyeleri arasında oluşan gerginliğin takıma yansımaması içinde ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, bu konuda Çarşamba günü konuşacağını sözlerine ekledi

MahmutHSO
27.08.2007, 13:16
Bu maç çok zor bir maç ve takımımızın gerçek gücünü,ligde neler yapabileceğini bu maç gösterecek.
Bu maçı alırsak, emin olun sonuna kadar şampiyonluğu kovalarız.
İnşallah alırız bu maçı.

Zafer BİLGİN
27.08.2007, 13:19
bir trabzonsporlu centilmendir.fakat asla tırsak değildir.yazılara bakıyorumda yok cehenneme gidiyoruz.yok çok pislik taraftarı var.ee ne yapalım yane şimdi.formamızı kıçımıza saklayıpta gidecek halimiz yok.efendi gibi giyerim formamı.kimsee sataşmadan adam gibi girerim stada.hee bela beni bulursada hoşgeldin buyur diyecek halimizde yok.orası bursaysa bende trabzonluyum arkadaşlar.bu dönme şehrinide bu kadar büyütmeyin yaa

Remzi
27.08.2007, 13:19

bursalıların sitesindeki haberlere göre Hürriyetin yazdığı haber yalan:)
http://www.teksas.org/

dumanpub
27.08.2007, 13:25
gökdeniz karşı karşıya posizyonlarda gol atarsa kazanırız.

evet yaaa anlamıyorumm en zor pozisyonlar gol oluyor ama karsı karsıya kalınca gökdeniz atamıyor bu her maçta olluyor bu konuda kendisini geliştirmesi gerek diye düşünüyorumm

FANATIK61
27.08.2007, 13:42
Cuma Günü Seftali yemeye gidiyoruz :D varmi gelen...

Kadir
27.08.2007, 13:43
Şeftali kurdu bekle bizi parçalayacaz ulan !!!

coach
27.08.2007, 13:47
Trabzonspor açısından çok zor bi maç olucak tüm spor kamuoyu Rize maçında çok güzel futbol oynadımızı gördü herkez şimdi Bursa maçını bekliyor iyi futbol kötü fütbol fark etmez 3 puanı kapmamız lazım.

sbay
27.08.2007, 13:52
Bursa taraftarı cevap verecek!

Bursasporlu taraftarların, takımlarının hafta sonu Trabzonspor ile yapacağı maç için özel hazırlık yaptığı bildirildi. Taraftarların, geçen sezon Trabzon'da oynadığı maçta tribünlerde açılan pankartlara cevap vereceği belirtildi.

Taraftarlarca oluşturulan, internet sitesinde yer alan açıklamada, geçen sezon Bursaspor'un Trabzon'da oynadığı maçta tribünlerde açılan pankartlara karşılık verileceği bildirildi.

Geçen sezon 33. hafta Avni Aker Stadı'nda oynanan matça Bursa ve yeşil-beyazlı takım aleyhine ''çok çirkin ifadeler'' içeren pankartlar açıldığı belirtilen açıklamada, cuma akşamı oynanacak maçta Trabzonspor'a yönelik aynı şekilde içinde mizah içeren pankartların hazırlanacağı kaydedildi.

Mehmet Fatih Yavuz
27.08.2007, 13:54
bursasporum (http://www.bursasporum) diye bir site var mı??
varsa ben erişemiyorum da:D

aka5
27.08.2007, 13:55
bir trabzonsporlu centilmendir.fakat asla tırsak değildir.yazılara bakıyorumda yok cehenneme gidiyoruz.yok çok pislik taraftarı var.ee ne yapalım yane şimdi.formamızı kıçımıza saklayıpta gidecek halimiz yok.efendi gibi giyerim formamı.kimsee sataşmadan adam gibi girerim stada.hee bela beni bulursada hoşgeldin buyur diyecek halimizde yok.orası bursaysa bende trabzonluyum arkadaşlar.bu dönme şehrinide bu kadar büyütmeyin yaa

arkadasım bursalı olarak senı kınıyorum . ben trabzonlu değilim karadenızlı hıc değilim . has ve has bursalıyım . ama takımın trabzonspor olmasından da gurur duyuyorum!!bence konusurken kırıcı olmayın hangı sehır olursa olsun.

Armağan Dere
27.08.2007, 13:55
Bursa taraftarı cevap verecek!

Bursasporlu taraftarların, takımlarının hafta sonu Trabzonspor ile yapacağı maç için özel hazırlık yaptığı bildirildi. Taraftarların, geçen sezon Trabzon'da oynadığı maçta tribünlerde açılan pankartlara cevap vereceği belirtildi.

Taraftarlarca oluşturulan, adresli internet sitesinde yer alan açıklamada, geçen sezon Bursaspor'un Trabzon'da oynadığı maçta tribünlerde açılan pankartlara karşılık verileceği bildirildi.

Geçen sezon 33. hafta Avni Aker Stadı'nda oynanan matça Bursa ve yeşil-beyazlı takım aleyhine ''çok çirkin ifadeler'' içeren pankartlar açıldığı belirtilen açıklamada, cuma akşamı oynanacak maçta Trabzonspor'a yönelik aynı şekilde içinde mizah içeren pankartların hazırlanacağı kaydedildi.bu bursasporlular çok komik yav ilk siz başlattınız bizi stada almadınız 20 dk artı trabzon kümeye diye bağırdınız karşılığını trabzondaki renkdaşlarımızdan aldınız bunu uzatmaya ne gerek var yapsan sanki biz küçülcez aksine büyürüz devam edin devam

sbay
27.08.2007, 13:56
diye bir site var mı??
varsa ben erişemiyorum da:D

varda hatta forumlarına geçici süre üye alımı durdurulmuş.

Samet Başdağ
27.08.2007, 14:03
arkadaşlar yeneceğiz ceyhun rize maçında oynadığı gibi oynasın gökdeniz yakaladığı pozisyonları atsın iyi bi yattara olsun hüseyinde oynasın yeter nedir bu bursa bursa bu kadar büyütüyorsunuz.

Karadağ06
27.08.2007, 14:07
cevap vcerseler kac yazar bunun bıde avnı akerı war bı kapak daha alır otururlar

Koray
27.08.2007, 14:08
bursada kimmiş yaa ezer geçeriz Allahın izniyle

bekleyin salak kertenkeleler geliyoruz BİZE HER YER TRABZON

Bartuğ13
27.08.2007, 14:10
saçmalıyor bursalılar.sanki onlar trabzona geldiğinde biz onlara pankart hazırlamayacaz.uzatmanın alemi yok ama altta kalmanın da yok.uzatıırlarsa asla alta kalmamalıyız.
kaldı ki herşey gün gibi ortada.biz efendiliğimizle cevap verdik sessizce,bu yaratıklar oraya buraya reklam veriyor,ajanssporda bile yayınlatıyorlar.ezikliğin,küçüklüğün imgesi bu herifler

Samet Başdağ
27.08.2007, 14:12
şöle ya içiniz bi rahat olsun yeneceğiz o kadar

Karadağ06
27.08.2007, 14:16
keske uye olabılseydık ya sunlara kendı formlarında cvp werırdık
meydanı boş bulmus trabzonspora atıp ufuruyolar

Koray
27.08.2007, 14:19
onların işi o zaten...adamlar fark atmaktan bahsediyo:D:D:D:D

ozturk
27.08.2007, 14:20
bursa taraftarı özellikle beşiktaşa karşı çok zıt.. bizle fazla bir olayları yok... olsa bile bizimle başa çıkamazlar...

Samet Başdağ
TRABZONSPOR yılda 1 defa gidiyor oraya, gariplerim her zaman göremiyor o renkleri, kendilerini tatmin ediyorlar.
tolga
jabi erdinç tolga celo
serkan hüseyin

yattara gökdeniz
ceyhun

umut

ozturk
onların işi o zaten...adamlar fark atmaktan bahsediyo:D:D:D:D

geçen senede kümeye diye bağırıyorlardı ama aldılar cevaplarını...

Samet Başdağ
27.08.2007, 14:21
bişe yapamazlar burda 30.000tane şeftaliyi kafalarına yemek istemezler:)

Emre B.
27.08.2007, 14:22
http://img146.imageshack.us/img146/5420/200507mac5ww2.jpg (http://imageshack.us)
Geçen seneki kapağımız

futbalski60
bursanın bizim muhattabımız olmsı için önce 6 şampiyonluğunun olması gerekir tartışmaya girmemiz yanlış bursayla

Karadağ06
bursa taraftarı özellikle beşiktaşa karşı çok zıt.. bizle fazla bir olayları yok... olsa bile bizimle başa çıkamazlar...
ewet puan durumunda bıle herkezın ısmı nomal ve tam
basıktasınkı kucuk harflerle jımnastık k yazıyo :)

Samet Başdağ
27.08.2007, 14:24
bence yattara ilk 11 de başlamalı çünkü bunları rahat oynatmamamız lazım

Karadağ06
27.08.2007, 14:25
bursanın bizim muhattabımız olmsı için önce 6 şampiyonluğunun olması gerekir tartışmaya girmemiz yanlış bursayla
ha bıde su war bakın bızım sampıyonluklara ne dıyolar

lodos'u karadenız fırtınası yaptılar,şikelerle 6 kere sampıyon oldular,kendılerını bı bok sandılar bursamıza laf attılar trabzon kumeye:mad:

pankart onerılerı arasından bırı
bunlar kendılerını ıyıce bısey zannetmeye basladılar

Emirhan Makul
27.08.2007, 14:28
ya bizim kapağımızdan sonra hiç pankart asmamamaları lazım rezillik olur biz lafı komuşuz konu kapanmış

Emre B.
ha bıde su war bakın bızım sampıyonluklara ne dıyolar

Kıskananlar çatlasın.NE OLDUĞUNU BİLMEK İSTERSEN MAZİNE BAK.

Zafer BİLGİN
arkadasım bursalı olarak senı kınıyorum . ben trabzonlu değilim karadenızlı hıc değilim . has ve has bursalıyım . ama takımın trabzonspor olmasından da gurur duyuyorum!!bence konusurken kırıcı olmayın hangı sehır olursa olsun.
arkadaşım yazımda bahsettiğim kişilerle alakalı olmadığın için sana cevap vermiyorum.bu seni adam yerine koymadığımdan değil kastettiğim kişi olmamandandır

antagonist
27.08.2007, 14:30
@Junior_ugur,

Başka forumlardan alıntı yapmak yasak.

Unutmadan;it ürür kervan yürür.:cool:

___61___
27.08.2007, 14:34
bu cuma bursada trabzonsporuma destek verecegim için çok mutluyum ama işalla daha önce gittiğim trabzonspor maçları gibi olmaz skor.(anorthosis,ankaraspor,galati,sakaryaspor) bu gittiğim maçların 3ünde yenildik birinde berabere kaldık

Emirhan Makul
27.08.2007, 14:35
büyük taraftar baskısı olur ama ince ses çıkarrr fazla rahatsız etmez tahminimce

Samet Başdağ
27.08.2007, 14:36
gitme maça:)

sbay
27.08.2007, 14:37
bu maçı kazanmanın önemi daha da arttı...pankart hazırlayanlara kapak olur....

Koray
27.08.2007, 14:40
bu cuma bursada trabzonsporuma destek verecegim için çok mutluyum ama işalla daha önce gittiğim trabzonspor maçları gibi olmaz skor.(anorthosis,ankaraspor,galati,sakaryaspor) bu gittiğim maçların 3ünde yenildik birinde berabere kaldık

kardeş boşver gitme o zman..hatta tv dede izleme maça yakın bi zman kala uyku ilacı iç maç bittikten sonra uyandırsınlar seni:D

Halit Aydın
27.08.2007, 14:47
Gs maçında o kadar yırtınmamıza rağmen yeni kaleye gs taraftarları alındı.
kendi biletli ve kombineli taraftarlarımız dışarda kaldı ...
böle saçmalık olmaz...
bursada yaşayıp hamsiyi tutan çok insan var.
bu yüzden ağırlığımızı koyalım bence...
bize yaptıkları çirkinlikleri unutmadığımızı gösterelim...

Yeni kale arkasından çok çekiyolar anlaşılan biri yazmış. Tc kimlik no istiyorlar forumlarında. ben üye oldum dün okuyorum gülüyorum :)
üye olsak muhtemelen atarlar eğer nüfusta Trabzon yazıyorsa.

futbalski60
27.08.2007, 14:49
ben üye oldum nüfu tokat atmadılar:)3.sayfaya geldiler bizde 6 dayız ama çoğu boş yorum ilerinde bi tanesi diyo işte zor maç gökdenizden ceyhundan korkuoz filan diyo

Remzi
27.08.2007, 14:53
ben üye olurum Bursaya kayıtlıyım ama boşver ya ne yapcam forumlarında :)

Koray
27.08.2007, 14:56
hangi site arkadaşlar link verirmisiniz?

Halit Aydın
27.08.2007, 14:58
www.xxxxx/forum (http://www.xxxxx/forum) :D

adres vermek yasaktır

Enes
27.08.2007, 14:58
biz karşımızdaki rakip kim olursa olsun küçümsemediğimiz ve ciddiye aldığımız takdirde rakibi rahat yeneriz.Kaldıki bursa güzel top oynuyor bence sezonun en güzel maçlarından biri olacak ve de inşallah alacağız. bursa tribünlerine gelince bizi tehdit ederek egosunu tatmin ediyo heralde çünkü yapıp yapabileceği en büyük şey bursadan sağa sola tehdit yağdırmak daha ötesini yapamazlar

ferhaTS87
27.08.2007, 15:07
bursa taraftarı pankart hazırlıyomus kecen senekı mactakı pankartlara cevap olarak ne yazcakla belkı aldkları ıkıncı lıg kupası resmını koyarlar

Hekimoğlu
27.08.2007, 15:14
boşverin şu şeftalileri.pankartta hazırlarmış aman da aman.

Zafer BİLGİN
27.08.2007, 15:14
fatih ürek sahaya üçlü çektir bursaya

Zafer BİLGİN
27.08.2007, 15:15
bülent ersoy sen bizim herşeyimizsin

61_dnc_TS
27.08.2007, 15:50
Allahınızı severseniz uğraşmayın şunlarla, kaale aldıkça kendilerini nimetten saymaya başlıyorlar.
Türkiede şampiyonluklarında leke olmayan tek takımı çekemiyorla işte.

Kupalarınızı koyacağınız bir müzeniz var mı? Yanlış sordum bir kupanız varmıydı acaba.
http://www.trabzonspor.com/images/muze2004.jpg

TSezgin61
27.08.2007, 15:52
bunu pankart yapalim :D

SeRHaD
27.08.2007, 15:53
Allah'ın izniyle yenerek 4 te 4 yapacagız..

ziya doganal 10 mac peşpeşe macınıda egale ederiz inşallah..

Çok heyecanlanıyorum maca gidicegiz nasipse BMN Kocaeli olarak.

TSezgin61
27.08.2007, 15:54
bursa taraftarı pankart hazırlıyomus kecen senekı mactakı pankartlara cevap olarak ne yazcakla belkı aldkları ıkıncı lıg kupası resmını koyarlar

insallah yamuk birsey yazmazlar...bunun TRABZONUDA VAR

Emre B.
27.08.2007, 16:06
Onlarla muhatap olmamak gerekir.En kötü senemizde bile puan farkı attık.İlk önce bizim seviyemize gelsinler.
Texas Tommiks fark etmez Trabzonum affetmez.

Selman
27.08.2007, 16:11
Hüseyin'siz bir maç dileğiyle.:)

Ula bizim müzede yürüyecek yer yok, ağırlıktan çökecek müze:)Buu bursalılarla ne uğraşıyorsunuz arkadaşlar?:)

Halit Aydın
27.08.2007, 16:13
Hüseyin'siz bir maç dileğiyle.:)

Ula bizim müzede yürüyecek yer yok, ağırlıktan çökecek müze:)Buu bursalılarla ne uğraşıyorsunuz arkadaşlar?:)

Üyeliğin kabul edildi mi bursayla uğraşmayan kişi :D

dumanpub
27.08.2007, 16:16
:alkış:ezik şeftaliler akıllarını alıcaz az kaldı

OYılmaz
27.08.2007, 16:16
Bursa taraftarı bekle Cuma günü taraftar neymiş gör :mad: Texasmış siz Texas iseniz bizde Laz uşaklarıyuk 14lü belimizde sürmene bıçağı elimizde bize erkeklik yapmaya çalışıyorsanız DELİKANLICA CEVABINI VERİRİZ !!!

bursa 0-3 Trabzonspor

omerkucuk
27.08.2007, 16:26
ayman hüseyin ve mustafa keçeli orta sahayı kapatırsa (ki keçeli dün akşamki oyunuyla bu konuda üzerine düşeni fazlasıyla yapacağını göstermiştir) normal bi maç olacağını düşünüyorum 2-1 lik bi galibiyet ile de neticelenir sivas maçını lehimize tescil ettikleri anda liderLik keyfini doya doya yaşarız miLLi maç arasında :)

Serdar A
27.08.2007, 16:29
Trabzon şu beğenmediğimiz haliyle bile istanbul medyasının pek beğendiği 3 maçta 1 galibiyeti ve 1 averajı olan bursayı rahat yenecektir. bursa , sivastan daha iyi takım değil. Bülent hoca orada iyi işler yapmaya çalışıyor ama bursanın bünyesi fazla doğru işi kabul etmez.

Ortasahada beğenmediğimiz Hüseyin - Ayman - Serkan ( Ziya hoca defansif ortasaha kurgusunu 3'lü değil iki oyunculuda kurabilir ) bursayı iki pas yapamaz hale getirebilir. Kontra atak yemezsek ( 7 müdafa oyuncusuyla biraz zor ) ve kanatlarıda sıkıştırabilirsek bursadan kalemizde gol görmeden çıkabiliriz

Gökdeniz ve Ceyhun formunu haftayada taşırsa mutlaka 4-5 önemli gol pozisyonuna gireceğiz. 2-0 3-1 gibi iki farklı galibiyet bekliyorum. Kötü oynarsak 0-0 1-1 zayıfta olsa diğer ihtimaller.

lazooo28
27.08.2007, 16:36
"..adresli taraftar sitesinde açıklama yapan yeşil-beyazlı taraftarlar, geçen sezon Bursaspor'un Trabzon'da oynadığı maçta tribünlerde açılan pankartlara karşılık vereceklerini söyledi."

hay sizin ben.. :D fb yalakalari

atlantis
27.08.2007, 16:43
Pankartta kesin hamsi ile ilgili bi geyik yaparlar..Tabi bunları orda mağlup edince boşuna uğraşmış olucaklar pankart ile...

OYılmaz
27.08.2007, 16:45
Şu Yeryüzünde En gıcık olduğum Amigoluğunu Fatih üreK grub sözcülüğünün Bülent Ersoy yaptığı Amerikan sempatizanı Texastır Onlara en iyi cevabı vereceğiz Bir Trabzonluyla atışmak bir Trabzonluya hakaret neymiş görecek Karışma Laza Basar gaza unutma Bursa dönmeleri Trabzon size kaza... !!

A.T.R
27.08.2007, 17:10
Hürriyet cumartesi ekinde bu Texas'ın ve daha light olan texastan ayrılan grubun lideriyle röportaj vardı. Ve Trabzonspor'a ve taraftarlarına tehdit içeren cümleler söz konusydu. Ve tabii özellikle Texas'ın liderinin söyledikleri tam anlamıyla kendi kendini ihbar ama Türkiye'de savcı yok demek ki ki bu söylenenleri suç duyurusu olarak kabul etmiyorlar. Ya da o adamın söylediği gibi herşeyi biliyorlar ve bulaşmaya korkuyorlar.
Hukukunuzu yiyeyim, futbolda terörün başkenti Trabzon ha?? Utanmaz istanbul yazarları mal bulmuş mağribi gibi Trabzon ve Trabzonspor'a saldıracağınıza burnunuzun dibinde olana bitene bakın. Çarşı gerçekten delikanlı ise Bursa'ya gider ya da Savcılığa suç duyurusunda bulunur.

Bu arada maç gerçekten zor olacak, Bursa hiç fena takım değil hatta takım olma ve sistemli yolunda bizden daha iyiler. Dilerim 4'te 4 yaparız ama beraberlik ve malubiyet de aklımızdan çıkmamalı.

zafercalikoglu
27.08.2007, 17:11
bu sezon trabzonun gercek formunu görecegimiz en onemli mac bence ,
galibiyet super olur,bursadan korkan bursalı olsun

MahmutHSO
27.08.2007, 17:12
Bursaspor'da adeta bütün taşlar yerinden oynadı. Kulüp yönetiminden 11 yönetici bulundukları görevlerden istifa etti. İşte istifa eden yöneticerin görevleri ve isimleri...

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Federasyon Temsilcisi
Zekeriya Ünaldı, Genel Sekreter Kani Kudu, Futbol Okulu Sorumlusu Miraç Şimşek, Hukuk İşleri Sorumlusu Turgut Özkan, Amatör Şubeler Sorumlusu Emir Cemal Beşkardeş, Dış İlişkiler Sorumlusu Mehmet Tahir Evran, Tesisler Sorumlusu Kamil Dalgıç, Teknik Asbaşkan Ekrem Senal, Mali Asbaşkan Tarık Gökçen, Altyapı Sorumlusu Necmettin Kocaman ve İdari Asbaşkan Aziz Demirkakan'ın görevlerinden istifa ettiği kaydedildi.

Yeşil-beyazlı yönetimin, en kısa sürede yeni görev dağılımı yapacağı
bildirildi..

Faik Yılmaz
27.08.2007, 17:24
Bursa bu yıl güzel top oynuyor....

ama biz kendimiz gibi oynarsak yenemeyeceğimiz takım yok.....

cIlgInIm
27.08.2007, 17:28
bakalım en şeftalici golcumüz kim bursa macında cıkar meydana :D

Remzi
27.08.2007, 17:35
Bursaspor maçı seyahat programı belli oldu
Takımımızın 31 Ağustos 2007 Cuma günü deplasmanda Bursaspor'la oynayacağı Turkcell Super Ligi 4. hafta müsabakasının seyahat programı belli oldu.

Buna göre kafilemiz 30.08.2007 Perşembe günü THY'ye ait tarifeli uçakla Trabzon’dan saat 12.55’de Bursa'ya gidecek. Takımımız 1 Eylül Cumartesi günü saat 15:20’de yine THY’na ait tarifeli uçakla Trabzon’a dönecek. PAF Takımımız da Bursa deplasmanında A Takım'la birlikte seyahat edecek.

Nytre
27.08.2007, 17:36
zor bir maç olacak atmosfer bakimindan... inşallah yeneriz... cuma pazar günü olmasi iyi aslinda maçların. arada fazla beklememiş oluyoruz :)

Burak Tokal
27.08.2007, 17:40
zor bir mac olcak 1-0 olsun bizim olsun

Kadir
27.08.2007, 17:43
texas mexas vız gelir
bu dalga karadenizden gelir
atar umut gollerini
bursalılar dellenir

uydurmasyon servisi iş başında :D :D

Cem Akyüz
27.08.2007, 18:15
şeftali kurtları afkursunlar maçdan sonra bakalım ne yapacaklar kesin kazanırız diyorum

Emirhan Makul
27.08.2007, 18:22
kesin demiyelim ak göz kara göz bellii olacak bu maçda bakalım trabzon zor takımlara karşı nasıl oynuyor şuana karşı kofti takımlarla oynadık şimdi zor bir sınavv

cIlgInIm
27.08.2007, 18:45
kesin demiyelim ak göz kara göz bellii olacak bu maçda bakalım trabzon zor takımlara karşı nasıl oynuyor şuana karşı kofti takımlarla oynadık şimdi zor bir sınavv

zor takımlara dediğin bursasporla oynuyoruz kardeşim nedir bu zor takım diye diye ettiniz bursayı bişe bursalı işte ne olacak.. OlayımAllahınıza sunlara zor takım deneyin bursaya zor takım diyorsak vay halimize ligde tek kolay takım rizeyle oftaşmıydı.. sivas bence bursadan daha zor takım ama 1 0 lık bi sonuc söz konusu oldu bence mac tamamlansa öyle tamamlanacaktı gol felan olmazdı o maçta.. bu bursa değilmi ligden düşen bu bursa degilimi düşme hattına en yakın takımlardan biri kimi transfer ettilerde zor takım oldu bunlar.. yapmayın böyle şeyler yaa .. gecen seneki pankartı ne cabuk unuttunuz yıldızımız ve ruhumuz size yeteri.. Ts formasına kurban olsun onlar.. futbolda yenmek yenilmek var tabiki fakat bursaya yenilirsekte zor takım oldgundan degil bizim bireysel hatalarımızdan yanlış kaddro kurgusundan bu gibi olanaksızlıklardan yeniliriz bunun başka bi izahı yok arkadaşlar ..

Mustafa AYDIN
27.08.2007, 18:57
Bursaspor un 11 tane yöneticisi istifa etmiş,yani karışmış durumdalar,bizde bu firsatı iyi değerlendirip bursadan en az 3 farklı galibiyetle dönmemiz lazım.

Özsu
27.08.2007, 19:41
Maçı alacağımızı düşünüyorum ve ayrıca içimemi doğdu nedir Umut'un bu maçta şov yapacak..
İnşaallah:)

ferhaTS87
27.08.2007, 19:47
bu maca ts taraftarı bı organızyn yapcakmı

Emre B.
27.08.2007, 19:53
BMN İstanbul organizasyon var mı?

Vkgz
27.08.2007, 19:55
bmn kırklarelinin organizsyonu varmı :)

Mert Zaman
27.08.2007, 20:04
bu bursa macını alacaz inş bu arada herkezin mubarek kandili kutlu olsun

Ali Can
27.08.2007, 20:46
BMN nin Bursa organizasyonu varmı :D:D:D:D:D

futbalski60
27.08.2007, 20:58
ohhh rahatladım yaa girdim teksasın formuna bize laf atanlara kapak gibi cvp verdim çıktım gerçekten güzel oluyo :)

Ba®ış
27.08.2007, 21:01
BMN nin Bursa organizasyonu varmı :D:D:D:D:D
BMN Kocaeli gidiyor maça ;)

Selman
27.08.2007, 21:26
Allahınızı severseniz uğraşmayın şunlarla, kaale aldıkça kendilerini nimetten saymaya başlıyorlar.
Türkiede şampiyonluklarında leke olmayan tek takımı çekemiyorla işte.

Kupalarınızı koyacağınız bir müzeniz var mı? Yanlış sordum bir kupanız varmıydı acaba.
http://www.trabzonspor.com/images/muze2004.jpg

Bu resim az sonra texsaslıların forumunda olacak:)

Birkaç cümle ile beraber:)

Serap
27.08.2007, 21:30
maç günü Bursa'da olacağım ama bende bu enişte varken...çok zor gitmek çok...:rolleyes:

Ba®ış
27.08.2007, 21:30
Bu resim az sonra texsaslıların forumunda olacak:)

Birkaç cümle ile beraber:)
hangi resim :)

Selman
27.08.2007, 21:31
hangi resim :)

:D (http://www.teksas.org/forum/viewtopic.php?t=4287&start=48:D)

Gökhan Öz
27.08.2007, 21:40
güzel cvptı üstteki de baya ezmiş:) it ürür kervan yürür,timsah yerlerde sürünür:Dhi gülesim yoktu

Mert Zaman
27.08.2007, 21:55
___@______@______@______@___
___@_________@__@_________@__
___@___________@___________@__
____@______kandiliniz_____ @__
_____@______mubarek_____@___
______ @_____olsun______@_____
________ @_____________@_______
___________@________@_________
_____________@____@___________
________________@____________

muharrem demirc
27.08.2007, 21:58
arkadaşlar bmn bursa bir organizasyon yapsında buluşup beraber gidelim maça...geçen sene en berbat halimizle bizi zar zor yendiler ...bu sene tokatlarız Bursayı skor TS: 2 Bursa: 1

:):):):)

Gökhan Öz
27.08.2007, 22:02
türkiyenin n çok rezil olan taraftarıdır bursanın taraftarı asarız keseriz hep bu paraolayla gidiyolar bu yüzden çok nefret ederim bursa taraftarından içlerinde bursasporu tutan yoktur belkide gs,fb tarafatrı çoğu

OFLU
27.08.2007, 22:17
bi ice tea veerrr,ŞEFTALİ olsun.

Jackdaniels
27.08.2007, 22:52
Umarım kazanırız...

&lazkopatti&
27.08.2007, 22:59
Bursalılara gıcık kapıyorm zatenn...
kendilerine texsas meksas diye isim takmışlar aslında okdar uzağa gitmelerine gerek yok...şeftali olabilirdi mesela... ;D

kendi sitelerinde trabzon kumeye diye bağıralım diyolar... se..izler

İHSAN
27.08.2007, 23:01
Bursa kolay lokma olmayacaki hatta yutulması çok çok zor bir lokma olduklarını söyleyebilirm.:D

Bu maçın skorunu Kalecilerin büyük oranda belirleyeceğini düşünüyorum. Ve eğer öyle olusa yandık.

Muhammed KOÇ
27.08.2007, 23:08
Bursa kolay lokma olmayacaki hatta yutulması çok çok zor bir lokma olduklarını söyleyebilirm.:D

Bu maçın skorunu Kalecilerin büyük oranda belirleyeceğini düşünüyorum. Ve eğer öyle olusa yandık.
Kardeş tolga'ya gönderme yapıyorsun herhalde.bence tolga çok iyi kaleci

ktü_ts
27.08.2007, 23:13
yaa şunlar için bide burda konuşuyoruz yaaa konuşmaya değmezz şeftali kurtlarını yenecez okadar aksi düşünülemez...

S.DEMİRCİ
27.08.2007, 23:15
bursalılardan bahsediyor kimden bahsedecek........

zahido
27.08.2007, 23:17
Cok zor bi mac gercekten..Bursanin gol yollarinda sikintilari var.. Ilk golu atan muhtemelen kazanir veya berabere biter diye dusunuyorum.. Kazanmamiz, camia olarak dahada kenetlenmemize vesile olur..

Karadağ06
27.08.2007, 23:24
texas mexas vız gelir
bu dalga karadenizden gelir
atar umut gollerini
bursalılar dellenir

uydurmasyon servisi iş başında :D :D

bu uydumanı ızın werırsen bursa formuna yazcam sımdı oky:confused::D:Dteksasa

şahinler61
27.08.2007, 23:40
arkadaşlar duyduğuma göre maçta şu pankartı açacaklarmış
çok özür dileyerek yazıyorum
90+3 te sahaya atlayan hamsi değil sazandır

bunlar iyi bi dayağı hakediyolar

Emorfo
27.08.2007, 23:48
Trabzon'daki taraftarlarımız Bursaspor kestasini fazla ciddiye alıp pankart felan hazırladılar ya Bursalılar kendilerini adamdan saydılar, Boşu boşuna muhatap aldık onları. Bursa şehrinin takımına sahip çıkmasını cani gönülden desteklerim ancak aralarında çok kanı bozuk var. Mesela bir önceki başkanları Levent Kızıl Aziz Yıldırım'ın köpeğiydi. Hatta bazı rivayetlere göre Fenerbahçe kongre üyeisiydi. Bursaspor camia olmayı başaramamış bir takım rüzgarlara göre yön değiştiren Bursa gibi büyük ve güzel bir şehrin küçük takımını kendimize bu kadar muhatap almamalıydık. Hatırlarsanız Bursa taraftarları en son Trabzon kümeye diye bağırdıkları sene kendileri düşmüştü. :)

erol-61
28.08.2007, 00:28
bursalılara bu pankart yetr resme tıklayın

Mustafa
28.08.2007, 00:57
Bursa yönetiminde 11 kişi istifa etti
27 Ağustos 2007 22:30

Bursaspor'da adeta bütün taşlar yerinden oynadı. Kulüp yönetiminden 11 yönetici bulundukları görevlerden istifa etti. İşte istifa eden yöneticerin görevleri ve isimleri...

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Federasyon Temsilcisi
Zekeriya Ünaldı, Genel Sekreter Kani Kudu, Futbol Okulu Sorumlusu Miraç Şimşek, Hukuk İşleri Sorumlusu Turgut Özkan, Amatör Şubeler Sorumlusu Emir Cemal Beşkardeş, Dış İlişkiler Sorumlusu Mehmet Tahir Evran, Tesisler Sorumlusu Kamil Dalgıç, Teknik Asbaşkan Ekrem Senal, Mali Asbaşkan Tarık Gökçen, Altyapı Sorumlusu Necmettin Kocaman ve İdari Asbaşkan Aziz Demirkakan'ın görevlerinden istifa ettiği kaydedildi.

Yeşil-beyazlı yönetimin, en kısa sürede yeni görev dağılımı yapacağı
bildirildi..

A.Furuncu
28.08.2007, 01:15
2-1 alırız gibi gelio

futbalski60
28.08.2007, 01:41
resmi web sitemiz hacklenmiş bunlar yapmasın

Mustafa
28.08.2007, 01:43
bizde onları ligden hackleyecez yakında

Fatih BALTA
28.08.2007, 01:45

şimdi baktım yok öyle bişey.yanlışlık olmasın.

yns61
28.08.2007, 01:45
pek sanmıyorum forumları bile phpbb :) ben hack mack görmedim sitede

futbalski60
28.08.2007, 01:47
şimdi baktım yok öyle bişey.yanlışlık olmasın.
kısa süreli kardeşim gecen hafta fb ninkinide gsliler hacklemişti 10 sn

ts-1967-61
28.08.2007, 02:07
öle basit hackler oluo bi taraftar sitemize de saldırmıslardı

futbalski60
28.08.2007, 02:43
bursayı köşeye sıkıştırmış bizimkiler 18 yaşından büyükler için

Hüseyin Çümen
28.08.2007, 02:52
bursayı köşeye sıkıştırmış bizimkiler 18 yaşından büyükler için

o nedir hakaten çok küfür var :D
yazık

bordobluex
28.08.2007, 02:59
futbalski60 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19788)eklediğin videoyunun linkini sildim. Bu kadar küfürlü bir videoyu buraya eklemenin ne anlamı var anlayamadım.

futbalski60
28.08.2007, 03:00
futbalski60 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19788)eklediğin videoyunun linkini sildim. Bu kadar küfürlü bir videoyu buraya eklemenin ne anlamı var anlayamadım.
onu burdaki teksaslılara sor :)

Hüseyin Çümen
28.08.2007, 03:17
onu burdaki teksaslılara sor :)

çok ii di gerçekten gelen misafirlerimiz görüp gelmemelier gerektiini anlayabilirlerdi :D

Hüseyin Çümen
28.08.2007, 04:03
sıkıyosa bu maçta girsinler sahaya die bi msj okudum şeftali ci forumunda hey Allah ım

ne işimiz olur gelip yenip gidecez sahaya siz girmek zorunda kalacaksınız dayanamıycaksınız maç tatil olmak isteyeceksiniz :D

Ali Sırrı
28.08.2007, 05:32
Zorlanmadan 2 atarız diyorum..
Bursa kim yaa.. Dürümcü tayfası :P

oflu_ömer
28.08.2007, 08:08
yederki oyuncularimiz inansin bu maci alacagimiza bizim yenemeyecegimiz takim yokdur lig de macin sokuru bence 3-1aliriz allah yardimcilari olsun (SENSIN BIZIM SANIMIZ )(SENSIN BIZIM CANIMIZ )(BORDOMAVI RENKLERE)(FEDA OLSUN CANIMIZ

Bilal 61
28.08.2007, 08:34
Bu haftaki moralle mutlaka yenmeliyiz bursayı..

Erdinç Dilek
28.08.2007, 09:01
evet bu haftaki maç moral acısından iyi oldu, ama bugün verilecek kararda moral için bir okadar önemli, bizim futbolcularımız ellerinden geleni nen iyisini yapmaya çalıştıkça mutlaka güzel sonuçlar çıkacaktır ortaya... bunuda sağlayacak kriterlerden biride bizleriz yan itaraftar, takım sahada iyi sonuç alıyorsa bunda bizimde etkimiz var, Trabzonsporu onca yıldır var eden de bizleriz, o yüzden takılıp kalmamalıyız bazı şeylere futbol sahasını intikam yerin e çevirmemeliyiz oraya takımımızı desteklemeye gitmeliyiz, geri pas yapıyorsa bir futbolcu veya defans oyuncusu topu taça attıysa yuhlamamalı aksine alkışlamalı onu daha cesaretli oynayama teşvik etmeliyiz, takım böyle tutulur...

Erdinç Dilek
28.08.2007, 09:03
bursa maçına gidecek olan taraftarlarımızdan da böyle bir destek bekliyorum, onların her zaman yanında olduğumuzu dünyanınneresinde olursa olsun onları yanlız bırakmayacağımızı futbolcularımıza göstersinler, başarılar Trabzonsporum...

Burçak
28.08.2007, 09:18
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/thumb/7/72/Tommiks_ceylan_cilt24.jpg/250px-Tommiks_ceylan_cilt24.jpg

:D:D :D

yns61
28.08.2007, 10:37
bu maç bizim

gugula
28.08.2007, 10:57
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/thumb/7/72/Tommiks_ceylan_cilt24.jpg/250px-Tommiks_ceylan_cilt24.jpg

hiç gülesim yoktu :D:D:D:D

Karadağ06
28.08.2007, 11:03
sıkıyosa bu maçta girsinler sahaya die bi msj okudum şeftali ci forumunda hey Allah ım

ne işimiz olur gelip yenip gidecez sahaya siz girmek zorunda kalacaksınız dayanamıycaksınız maç tatil olmak isteyeceksiniz :D
bende bazı seyler okuyup cevap yazıyodum onlara amaaaaaa..
akşam uye olmustum sabaha kadar benı attılar:D:D:D
bıraz agır konustum heralde ıclerıne sındıremedıler

ErayAkyüz
28.08.2007, 11:07
dananın kuyrugu bu amcta kopacak bursa cok hırslı olacak eminim buna hem gecen yılın acısı var hemde seyirciye actımız pankart onları cok kızdırdı bu mac cok onemli kim ne derse desin bi fener macı kadar dikkatli olmak lazım!!!

Karadağ06
28.08.2007, 11:08

su fıyatında 600 krs mı yazıyo ben mı yanlıs goruyorum:D:D
60 krs olması gerekmıyo mu:D:D

ozturk
28.08.2007, 11:08

hiçbişe anlamadım??? biri açıklaya bilir mi???:confused::confused::confused:

Emre B.
28.08.2007, 11:12
hiçbişe anlamadım??? biri açıklaya bilir mi???:confused::confused::confused:

Bursaspor'un taraftar grubunun adı Texas.

Karadağ06
28.08.2007, 11:21
bu arada trabzonsporun web sıtesını bu gece hacker lar hack lemıs mı????

ozturk
28.08.2007, 11:22
Bursaspor'un taraftar grubunun adı Texas.

teşekkürler şimdi anladım:)

Karadağ06
28.08.2007, 11:26
Bursaspor maçı seyahat programı belli oldu
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/ucak22.jpgTakımımızın 31 Ağustos 2007 Cuma günü deplasmanda Bursaspor'la oynayacağı Turkcell Super Ligi 4. hafta müsabakasının seyahat programı belli oldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Buna göre kafilemiz 30.08.2007 Perşembe günü THY'ye ait tarifeli uçakla Trabzon’dan saat 12.55’de Bursa'ya gidecek. Takımımız 1 Eylül Cumartesi günü saat 15:20’de yine THY’na ait tarifeli uçakla Trabzon’a dönecek. PAF Takımımız da Bursa deplasmanında A Takım'la birlikte seyahat edecek.

a f s
28.08.2007, 12:16
Dün akşam olay tvde Bursaspor'u konuşuyorlardı. Bedava dağıtılan kombine biletler, taraftara verilen paralar Bursalılar gergin ve alıngan. Gerçek Bursaspor taraftarı olaylardan rahatsız ve yönetimlerinin birşey bu konularla ilgili birşey yapmamasından şikayetçi. En önemlisi de futbolcularının bir aydan fazladır hiç para almamaları. Hocaları bile konuşmalarına siz işinize bakın para işi yönetimin diye başlıyormuş. Özeti Bursa'nın psikolojisi iyi değil. Bu durumu lehimize çevirebilirmiyiz, Ziya Hocaya rağmen çevirebiliriz gibime geliyor. Fakat bugün açıklanacak karar piskolojik olarak bu maça etki eder. Zira 5 farklı galibiyete rağmen tüm yorumcular bu skor yanıltıcı hala Trabzonspor'da bir ışık yok eksik çok diyorlar.

utkuts
28.08.2007, 12:18
Ziya doğanla zor maç olacak ancak ceyhun gökdeniz ikilisi rize maçındaki kadar uyumlu olursa 3 puanı alacağımıza inanıyorum.

utkuts
28.08.2007, 12:28
su fıyatında 600 krs mı yazıyo ben mı yanlıs goruyorum:D:D
60 krs olması gerekmıyo mu:D:D

Cilt 24. Yani baya bi eski. Benim babamın zamanında kalma bişey olsa gerek :D

AKSOY_61
28.08.2007, 12:32
zor maç
denizliyle berabere kaldılar
gs zorla 1-0 yendi
gençleri deplasmanda 3-1 yendler.bu sene iyi oynuyolar.
bence zorlansakta yeneriz en kötü ihtimal berabere kalırız

sbay
28.08.2007, 12:36
gökdeniz rize maçında forvet oynadı umutla beraber ve çok etkili oldu...bursa maçında da ilerde umutla-gökdenizin oynaması ağır bursa defansını zorlar....ziya hoca bunu gözden kaçırmaz inşallah.

Erdogan
28.08.2007, 12:40
Trabzonspora bu macta basarilar dilerim, lige iyi basladik. Tüm olumsuzluklara ragmen herseyin üstesinden gelecegimize inaniyorum. Yeterki biz onlardan destegimizi hic eksik etmiyelim...

Mert67
28.08.2007, 13:02
26 Ağustos akşamı forum alanında üye olmuş bazı trabzonsporlu kişilerin sanaldan küfür, atar ve gider yapmanın cezalarını hukiki yollardan cezalandırılacağını bildiririz.

İsimleri ve TC Kimlik Numaraları tespit edilip, Bursa Emniyet Müdürlüğünce kurulan İnternet Polis Birimine verilmiştir.

Verilen isim ve TC Kimlik numaraları
S. G.
344*****996
G. Ö.
101*****996

Not: İsimler ve TC Kimlik Numaraları güvenlik gereğince kısaltılmıştır.

Teksas.org

sitelerinde yazıyo arkadaşlar inşallah aramızdan bir değildir.

Gürkan
28.08.2007, 13:17
internette yazılanların da ceza alabileceğini defalarca söylemiş ve uyarmıştık. bize yakışmayacak ve ceza almamıza sebep verecek olaylardır bunlar.

yazdıklarmıza dikkat etmemiz lazım.

Karadağ06
28.08.2007, 13:18
26 Ağustos akşamı forum alanında üye olmuş bazı trabzonsporlu kişilerin sanaldan küfür, atar ve gider yapmanın cezalarını hukiki yollardan cezalandırılacağını bildiririz.

İsimleri ve TC Kimlik Numaraları tespit edilip, Bursa Emniyet Müdürlüğünce kurulan İnternet Polis Birimine verilmiştir.

Verilen isim ve TC Kimlik numaraları
S. G.
344*****996
G. Ö.
101*****996

Not: İsimler ve TC Kimlik Numaraları güvenlik gereğince kısaltılmıştır.

Teksas.org

sitelerinde yazıyo arkadaşlar inşallah aramızdan bir değildir.

bn uye oldum ama kufur etmedım
ayrıca bn zaten TC kımlık numaramı dogru yazmadım attım:D:D:D

ramazankement
28.08.2007, 13:25
[arkadaşlarr bir an sinirlilik esnasında ettigim küfürden dolayı hepinizden öncelikle özür dilemek isterim.. 1 hafta ceza almıştım :D herneyse bursa macı hakkındaki görüşüm kesinlikle macın ts tarafından rahat bir oyunla kazanılacagı fikrindedir .içimden bir ses bu macımızı 2 0 galip alacagımı sölüorr ...saygılarr

ramazankement
28.08.2007, 13:29
Bu KÜfÜr Edenler Ts Ye Mİ KÜfÜr EtmİŞ .... ?? Bİlgİ Beklİyorum Saygilarr ... ??