PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke'yi Yönetim Almıyorsa Biz de Yönetime Aldıralım!

Sayfa : [1] 2

Serdær
24.08.2007, 23:23
http://image.haber3.com/spor3/haber/83343.jpg

Taraftar sadece onu istiyor !
Trabzonspor taraftarları, yönetimi protesto ederken Fatih Tekke lehine de slogan attı.

Fatih Tekke'nin Fenerbahçe ile sıcak temasta olması Trabzonsporlu taraftarları hareketlendirdi. Zonguldak'ta, Trabzonsporlu bir grup taraftar, Fatih Tekke'nin takımlarına transfer olmasını istediklerini belirterek, Trabzonspor yönetimini protesto etti, futbolcunun lehine slogan attı.

Fenerbahçe ve Trabzonspor'un transfer gündeminde bulunan Zenit Petersburglu Fatih Tekke'nin kendi takımlarına transfer olmasını isteyen kadın, erkek ve çocuklardan oluşan bir grup taraftar, İnağzı mahallesindeki çocuk parkında toplanarak burayı bordo mavili forma ve bayraklarla süsledi.

Trabzonsporlu taraftarlar, "Mehmet Ali Yılmaz başkan, Trabzonspor şampiyon", "Fatih Tekke sen bizim her şeyimizsin", "Cimri Albayrak defol git artık. Ömrümüzü yedin yeter artık ulaa" şeklinde yazıların yer aldığı pankartlarla yönetimi protesto ettiler, alkışlı tempo tuttular.

Taraftarlar, Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor yönetimine her zaman destek vermeye hazır olduklarını, bir bankada açılacak hesaba hiç tereddüt etmeden para yardımında bulunabileceklerini belirttiler.

Taraftarlardan Ertaç Öztürk, Fatih Tekke'nin ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye transfer olmasını istemediklerini belirterek, "Fatih, Trabzonspor'un çocuğudur, çünkü onu Fatih Tekke yapan Trabzonspor'dur. Telefonla kulübü aradım ve bir yöneticiye, 'Fatih Tekke'yi istiyoruz, paranız yoksa kulüp olarak bir hesap açın Fatih Tekke için istenilen parayı toplarız, toplayamazsak o zaman istediği kulübe gitsin' dedim. Nuri Albayrak, Trabzon limanından kazandığı paranın onda birini versin Fatih Tekke'yi alır" diye konuştu.

Engin Turhan da Fatih Tekke'nin, Trabzonspor'un dışında bir başka kulüpte oynayamayacağını savunarak, "Hele hele ezeli rakibimiz Fenerbahçe'ye hiç gidemez" dedi.

Koyu Trabzonspor taraftarı olduğunu belirten Zarife Yarımbaş da ailece Fatih Tekke hayranı olduklarını ve takımlarında görmek istediklerini belirterek, Fatih?in transferi ile ilgili kulübün hesap açması durumunda kolundaki bileziği satmaya hazır olduğunu kaydetti.

Elinde Trabzonspor bayrağı ile Fatih Tekke lehine tezahüratlarda bulunan 82 yaşındaki Emine Yarımbaş da Fatih Tekke'yi çok sevdiğini ve Fenerbahçe'ye gitmesini kesinlikle istemediğini söyledi.

macka61
24.08.2007, 23:26
her türlü desteğe varım eğer fatih geicekse

Özkan
24.08.2007, 23:27
Fatih Tekke bize gelmese de ezik İstanbul takımına gitmeyecektir. Bunu da âilesinin son açıklamalarında net olarak görmekteyiz.

Laz_61
24.08.2007, 23:28
ver o zaman 1 milyon dolar..ya kardesim forumda 3-5 kurus topliyipta yapilacak bir is degil bu...

Serdær
24.08.2007, 23:30
ver o zaman 1 milyon dolar..ya kardesim forumda 3-5 kurus topliyipta yapilacak bir is degil bu...

forum sadece bir araç.
Tabzonspor Taraftarının büyüklüğü ve yüceLiği tartışıLmaz.

Yukarıda ki yazıyı okursan ZonguLdak'tan bahsediyor. Kadın biLezikLerimi bozar yine para weririm demiş.

Burda sesimizi duyurabiLmek bence önemLi oLan.

Cafer KILIÇSOY
24.08.2007, 23:31
Ki biz 32 YTL'ye insanları bu kulübe üye edemiyoruz...

denizgrsy
24.08.2007, 23:31
o zaman herkes kulübe üye olmaya , haydeeeeeee uşaklar haydeee :)

önce 100 Bin Üye Kampanyasına katılın bakalım

Laz_61
24.08.2007, 23:34
forum sadece bir araç.
Tabzonspor Taraftarının büyüklüğü ve yüceLiği tartışıLmaz.

Yukarıda ki yazıyı okursan ZonguLdak'tan bahsediyor. Kadın biLezikLerimi bozar yine para weririm demiş.

Burda sesimizi duyurabiLmek bence önemLi oLan.

sesimizi duyuracagimiz cok daha önemli isler var ..bak 5 mac geldi 3-0 hükmende geliyor....yani büyüklügümüz elden gidiyor...

Miraç Atalay Çiftçi
24.08.2007, 23:35
100.000 üye kampanyası başlayalı günde 20 kişi bu kulübe üye olsaydı.
Şimdi ne Fatih söz konusu olurdu, ne Albayrak...
Bir çok şeyi halletmiş olurduk ama...
Ama sanırım önce başka şeyleri halletmemiz gerekiyor...

sanatik
24.08.2007, 23:36
Umut Bulut ve Ömer Riza ile degissinler.

Yetmiyorsa yanina Ersen Martinide versinler alsinlar.

Serdær
24.08.2007, 23:38
sesimizi duyuracagimiz cok daha önemli isler var ..bak 5 mac geldi 3-0 hükmende geliyor....yani büyüklügümüz elden gidiyor...

BüyükLük bir maça kaLdıysa Yandık.

Kimse bizim büyükLüğümüzü aLamaz '

cabri
24.08.2007, 23:44
Aslında olmayacak iş değil.. Örneğin Turkcell-Vodafone-avea operatörleri ile anlaşıp geliri Trabzonspor a gelecek şekilde bir yardım kampanyası yapılabilir.. Yardımda bulunmak isteyen taraftar bir sms atarak 5 ytl katkı yapmış olur... İsteyen istediği kadar sms atabilir.. 5 milyon Trabzonspor taraftarı olduğu söyleniyor.. Bu sayının % 10 u sms atsa 2 milyon 500 bin ytl eder (2,5 trilyon).. Trabzonspor taraftarı diğer büyüklere göre sayıca daha az olabilir ancak takımına çok bağlıdır.. Utanıp sıkılmasın yardım istesinler.. Trabzonspor taraftarı gerekeni yapar..

:trbyrk:

karatasof
24.08.2007, 23:44
Bu konuya girmek istemiyordum ama kıyından köşesinden yine bulaşacağım.Umarım kimseler kırılmaz.Ben TS'un sattığı topçusunu yeniden satın almasına karşıyım bu F.Tekke bile olsa.Ama yine ben F.Tekke'nin Türkiyede başka bir kulüpte futbol oynamasınada karşıyım.Şimdi çıkıp birinizde ''Bu ne perhiz ne lahana turşusu''demeye kalkmasın çünkü bu ifade aynı zamanda F.Tekke'nin kendi ifadesidir hatırlatırım Zenith'e gitmeden önce.O halde şimdi ne değişmiştir FT kardeşim,sen avrupada top oynamak istemiyormuydun?Üstelik Kadiköy avrupada bile değil!!!

Fatih BALTA
24.08.2007, 23:47
Aslında olmayacak iş değil.. Örneğin Turkcell-Vodafone-avea operatörleri ile anlaşıp geliri Trabzonspor a gelecek şekilde bir yardım kampanyası yapılabilir.. Yardımda bulunmak isteyen taraftar bir sms atarak 5 ytl katkı yapmış olur... İsteyen istediği kadar sms atabilir.. 5 milyon Trabzonspor taraftarı olduğu söyleniyor.. Bu sayının % 10 u sms atsa 2 milyon 500 bin ytl eder (2,5 trilyon).. Trabzonspor taraftarı diğer büyüklere göre sayıca daha az olabilir ancak takımına çok bağlıdır.. Utanıp sıkılmasın yardım istesinler.. Trabzonspor taraftarı gerekeni yapar..

oldu olacak her trabzonsporlu cuma namazı sonrası cami avlusuna mendil açıp yardım toplayalım daha neler bu şekil bi kampanya bence bizi küçültür.

Kadir Aydın
24.08.2007, 23:49
İyice geyseye benzedik. Hani bunlar önceden kart mı ne satıyorlardı kulübe yardım için, bizler de alay ediyorduk. Bari bizde aynısını yapalım, o zaman baya bir gelir elde etmişlerdi.

cyberentalpi
24.08.2007, 23:51
Yonetim yada yoneticiler para vererek alcaksa alsin. Yoksa Fakir imaji ile medine dilencisi gibi para toplayip futbolcu alinmaz

Kadir
24.08.2007, 23:54
albayrak fakir mi yav başkan olmak kolay parayı harcasın alsın.!!

Travelair
24.08.2007, 23:55
Videosu:

http://video.ajansspor.com/seyret?v=fSHpeXZXiFEKlDKhzqjLXphxXMMnZM

Serdær
24.08.2007, 23:55
...........

Samet Türkmen
25.08.2007, 00:02
Fatih gelince ne değişecek. Şampiyon mu olacağız.Taraftar herşeyi unutup yönetimin arkasına mı geçecek.Sorunlar mı bitecek. Kuılübe yeni yönetim ve yeni yapılanma gerek.Anlayışın değişmesi lazım artık. Herşey mali denge değil.Biraz borca girip risk almak lazım.
Hiç riske girmeden kazanılır mı kolay kolay. Hayatımız biraz böyle değil mi zaten. Örnek vereyim ezikbahçe yıldız alıyor ama bilmem kaç yüz milyon dolar borcu var. Bizimkiler tutturmuş kulübün dengeleri vs...
Bu anlayışla bir yere varamayız. Kulübün dengeleri bozulmasın ama son sıralarda gezelim. Yazık.Bu yönetime değil kulübe yazık.Böyle insanların elinde eriyor gün geçtikçe

Emirhan Makul
25.08.2007, 00:04
hayret konu kilitlenmiş :)

Samet Türkmen
25.08.2007, 00:06
Sayitoğluda açıklama yapmış yeni kulübün dengeleri bilmem onu kiralamamız için kulüpte şartlar oluşmalı falan.
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070824/trabzonspordan_fatih_tekke_aciklamasi.html

Serdær
25.08.2007, 00:09
Fatih Trabzonspor için bir simgedir"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Rusya'nın Zenit Petersburg takımında forma giyen milli oyuncu Fatih Tekke'yi bonservisiyle transfer etme konusunda Trabzonspor'un gerçekleri ve dengeleri açısından herhangi bir çalışmalarının bulunmadığını belirtti.

Sayitoğlu, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Fatih Tekke'nin Trabzonspor'un simgesi olan, önem ve değer verilen bir futbolcu olduğunu belirterek, "Kendisini tekrar Trabzonspor'a kazandırma adına Zenit Kulübü'ne Fatih'in kiralanması doğrultusunda bir talepte bulunduk. Bu talebimiz halen geçerlidir. Ancak Fatih'i bonservisiyle transfer etme konusunda Trabzonspor'un gerçekleri ve dengeleri açısından herhangi bir çalışmamız yoktur" dedi.
Fatih Tekke'yi ancak kiralayabileceklerini kaydeden Sayitoğlu, "O, Trabzonspor için bir simgedir, kaptanımızdır. Ancak yeniden transferi konusunda kulübümüz adına gereken şartlar da oluşmalıdır" açıklamasında bulundu.

A.Furuncu
25.08.2007, 00:11
evt arkadaşlar almıyorsa aldıralım 11 aralıkta neyine güvenipte hala bişe yapmadan oturuyo anlamıyorum....

fatih tekkeyi geri istiyorum

macka61
25.08.2007, 00:13
böyle bir şey bizi değil yönetimi küçük düşürür fakrliklede alakası yok bu fatihe olan bağlılığımızı gösteriyor

A.Furuncu
25.08.2007, 00:15
yönetimi küçük düşürrse düşürsün ...............şartalr olgunlaşmadı diolar ya kardeşim paramı yok açsınlar bi hesap numarası bk nası para yağıyo

açsınlar hesp no bi tane transferi taraftar karşılasın

BDiler61
25.08.2007, 00:18
zamanında şotanın alınması içinde böyle bi olay olmuştu ama ortaya çıkan rakamlar çok komikti yanlış hatırlamıyorsam

Emirhan Makul
25.08.2007, 00:18
fatihi oynayacağı futboldan değil yapacağı kaptanlıkla takım ruhu getireceği için istiyorum zaten o ruh olsa kadromuzda sorun yok süper bir kadromuz var ama ruh olmayınca oynamıyorlar inanın ceyhun-yattara-hüseyin-gökdeniz ve özellikle umut adam gibi adam olmazlarsa süper oynamazlarsa bende bişe bilmiyorum fatihin gelmesi bu isimlere yarar tek ceyhundan şüpheliyim zıt ya anlaşamazlar kavga ederler ceyhun gider olabilir ama anlaştıklarını düşündüğünüzde süper bir oyun olur

Samet Türkmen
25.08.2007, 00:24
Hep bizim kulübe mail atıyoruz birazda zenit'e atalım :DSiteninde reklamı olur rusyada

Emirhan Makul
25.08.2007, 00:36
atalım vallla
rusça bilen var mı
ruça sözlük felann
şu kelimleri buraya yazsın rusçasını "sayın zenit klübü bi indirim yapında fatihi alalım ayıp etmeyin yanii o kadar ilişkimiz var olmadı ömer rıza diye süper topçu var onu verelim hertürlü bütün şehir istiyor sizde zorluk çıkarmayın nuri ne diyosa onu yapın lütfen "

Emirhan Makul
25.08.2007, 00:39
FC Zenit
190000, 5 Galernaya St., St. Petersburg, 190000, Russia
Phone: 7 (812) 315-62-02 Fax: 7 (812) 315-62-02
Merchendise department
Phone: 7 (812) 949-08-49 E-mail: reklama@fc-zenit.ru (reklama@fc-zenit.ru)
Press-service
Phone: 7 (812) 315-62-02 Fax: 7 (812) 315-62-02 Email: apetrov@fc-zenit.ru (apetrov@fc-zenit.ru)
Newspaper “Nash Zenit” editorial
Phone: 7 (812) 325-62-02 Fax: 7 (812) 315-62-02 Email: gazeta@fc-zenit.ru (gazeta@fc-zenit.ru)
Web-group of official site
Phone: 7 (812) 315-62-02 Fax: 7 (812) 315-62-02 Email: web@fc-zenit.ru (web@fc-zenit.ru)

Emre B.
25.08.2007, 00:49
Daha kolayı var.Klübe üye olun yönetimi siz belirleyin, hatta yönetim kuruluna siz girin Fatihi siz alın.

Emirhan Makul
25.08.2007, 00:51
rusça bilen yok mu yarın haber olalım :)

Hüseyin Çümen
25.08.2007, 00:55
onun yerine orta sahaya yıldız alalım 7.5 milyona kim alınmazki

Emirhan Makul
25.08.2007, 01:02

sayın abim nuri bugün transferin bittiğini söyledi bundan sonra alınan yararlı olmazmışş

alpi53
25.08.2007, 01:06
hesap acsinlar 200 dolar ben yatiracam

Vkgz
25.08.2007, 01:07
5 milyon bons verirsin yıllıkta 1 vereceğine 2 m euro verirsin, en kral isimli topçuyu getirirsin. Aynı paraya gelir üstelik.

#10 Fietra
25.08.2007, 01:15
Hay Allahım dayanamıyorum,basacağım kahkahayı yahu.:D

tuncii
25.08.2007, 01:17
oldu olacak her trabzonsporlu cuma namazı sonrası cami avlusuna mendil açıp yardım toplayalım daha neler bu şekil bi kampanya bence bizi küçültür.

fatıh tekkeyı tekrar kazanabilmek için gerekırse camii'ye gideriz para toplarız,gerekırse maasimizdan keseriz,gerekırse rıskımızdan keserız,gerekırse yemegimizden keseriz. yınede fatıhı avnı akerde oynatırız. ama helal parayla. yeterkı el ele vereyım. unutmayalım kı bu sehır takımına asık bi şehır.dunyadakı takımını bu kadar cok seven tek takımız. kadın, erkek, genc, yaslı, cocuk butakımı herkez sevıyor. gerekırse git camii den para topla. bos oturma harkete gec........................

tuncii
25.08.2007, 01:21

guzel kardesim bizim amacımız her hangi bir oyuncu almak degilki kendi oyuncumuzu içimizden yetısen kardeşimizi geri almak ve onu ezeli rakıbe kaptırmak degil. sen ne sandin??????
kımden bahseddigimize bi bakarmısın..!

İHSAN
25.08.2007, 01:42
Şu ayırımı iyi yapmak lazım.

7.5 Milyon euro için, 5 ytl bağışla olur mu deniliyor vs. vs. Evet abicim, Fatihi almak için gerekirse yapılabilir. Bunun hiçbir mahsuru yok.

Real Madrid 60 EURO luk forma satmak için Beckham'a 40 Milyon EURO verdi. Netice de 2 milyon adet Beckham forması sattı. Ve elde ettiği gelir 120 Milyon EURO.

Demek istediğim şu ; olaya küçümseyerek bakmamak lazım. Evet 5 ytl ile Fatih alınır mı? Artık alınır.

atlantis
25.08.2007, 01:48
Bu beceriksiz yönetim alamaz Tekkeyi...giden paraların hesabını versinler...çürük çarık topcuları alarak klüpte para bırakmadınız...

Hüseyin Çümen
25.08.2007, 01:53
guzel kardesim bizim amacımız her hangi bir oyuncu almak degilki kendi oyuncumuzu içimizden yetısen kardeşimizi geri almak ve onu ezeli rakıbe kaptırmak degil. sen ne sandin??????
kımden bahseddigimize bi bakarmısın..!

ben sizin kimden bahsettiğinizin farkındayım bizi satıp giden birisi deilmi bu oyuncumuz biz onu şimdi onu geri almaya çalışıyoruz hemde değerinin 3 katı üstüne

kimse TRABZONSPOR dan üstte değildir unutma güzel kardeşim

vaslat
25.08.2007, 09:31
Bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok 7.5 milion euro verip fatihi alamayız.Ha başkan istese bastırır parayı alır.Ama bizim başkan diğer başkanlara benzemez aşırı cimridir.

Emre B.
25.08.2007, 10:20
Sürekli sakatlanan ve formsuz bir futbolcu için kim olursa olsun 7.5 milyon euro verilmez.Aynı paraya kaç tane Stapanovşa Yattara alınır.

a d bacan
25.08.2007, 10:31
fatihi sadece fenerde oynamasın diye ne pahasına olursa olsun almamız lazım
nedeni şudur:fener fatihi almakla TRABZONSPORun kaptanını,taraftarın sevdigi futbolcusunu almış olacak
direk TRABZONSPORdan almasada entrikalarla alsada sonuçta almış olacak
benim zoruma giden tarafı bu
yoksa o fiyata fatihten daha iyi futbolcuyu alırız
mesele bence burda

fablestorm
25.08.2007, 10:59
FATİH TEKKEYİ ,TEKKE yapan TRABZON taraftarıdır.Zenite gitti orada da verimli olamadı neden çünki arkasında TRABZON taraftarı yok.FATİH TEKKE TRABZONDAN başka bir takımda oynayamaz.Şükrü saraçoğlu denilen hayvanat bahçesinde onu SULTAN yapanda yine TRABZON tarftarıdr.Hatırlarsanız bir pankart açılmıştı FATİH SULTAN TEKKE diye.Eğer biraz gönlünde TRABZON sevgisi varsa FATİH TEKRAR bizim aramıza döner.

poetricus
25.08.2007, 11:21
Sürekli sakatlanan ve formsuz bir futbolcu için kim olursa olsun 7.5 milyon euro verilmez.Aynı paraya kaç tane Stapanov ve Yattara alınır.
Sonra da daha pajalıya satılır.
Malum marka olduk ya.

Cafer KILIÇSOY
25.08.2007, 11:37
Daha kolayı var.Klübe üye olun yönetimi siz belirleyin, hatta yönetim kuruluna siz girin Fatihi siz alın.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Çetin
25.08.2007, 11:53
ben anlamıyorum gs onca borca rağmen sponsor bulup futbolcu alıyor biz neden bu tarz birşeyi yapamıyoruz?

ofkan
25.08.2007, 12:33
2 gün önce trabzonda karadeniz gazetesinde bozoğlu grup yönetim kurulu üyesi uğur bozoğlu fatih tekke için her şeyi yapmaya hazır olduklarını ve fatih kesinlikle alınması gerektini söyledi ama bize söylesinler dedii

degok
25.08.2007, 13:15
bizim yönetim açıklama yaptı . takım içi dengeler car t curt sebebiyle bonservisi ile alamayız ancak kiralarız diye. fatihi bu durumda isterse fener alır. bayada gol atar orda. bizim yönetime de kapak olur.

Erkut Ay
25.08.2007, 13:46
fatih tekkenin gidişinde gelişinde yönetime kızmıyorum ama fatih tekke gibi adamı 7.5 milyon dolara satıp kytrik oyuncularla çarçur etmenin özeti. nedir acaba.....

cIlgInIm
25.08.2007, 13:47
Fatih i fatih yapan degeri kendi biliyorsa zaten gelecegi takım Trabznspordur.. bunun para toplamayla bilmem neyle alakası yoktur.. kendinizi onun yerine koyun ve ne yaparsınız düşünün.. ben olsam hiç gözümü kırpmadan bu parasız Trabzpnspora gelirim .. FAtih i suan bizden alacagı para zengin edecek degil yaa .. onca para kazandı trabzonspor sayesinde bi sezonda parasız oynasın ne olacak .. cokmu zor dogdugu büyüdügü onu tekke sultan yapan takıma bi yıl beleş hizmet etse .. işte o zaman degeri artar ..

cIlgInIm
25.08.2007, 13:48
bırakın fatih i kendi kafasına bakalım ne kadar Trabzonsporlu eger fenere imza atp diyebilirseki Trabzonspor az para verdi fener cok verdi oraya gittim desin amenna demesini biliriz..

Faik Yılmaz
25.08.2007, 13:54
Ben Fatihi fenere gidecek diye asla kınamıyorum....

Çünkü alacağı para yaklaşık 4-5 trilyon lira. Hemde diyorki Trabzon klübümle anlaşsın ben gereken fedakarlığıda yaparım diyor daha ne desin....

Sen hem adamı 3. sınıf bir takıma yolla 3-5 kuruş için üstelik geri gelmekte istiyor almada onu sonrada neden fenere gitmek istiyor diye kına onu.. olurmu öyle şey....

A.Furuncu
25.08.2007, 13:54
ya bir kere fener'in fatih'i alma sebeplerinden biri ...Trabzonspor'a dönmesini engellemek ve ts'nin önünü kesmektir ..yıllarca bu böle gelmiş ve böle gidyo istanbul takımları her zaman bizim önümüzü kesmek için uğraşıyo şimdi fatih i transfer etcek belki de fener oynatmıycak amaç belli alıp fatihi söndürmek ts'ye geri dönmesini engellemek.............

evt fatihi biz alalım artık taraftarların ayaklanması lazım yürümesi lazım fatihin alın die ..................yönetimi istifaya davet etmek için yürümeli ....artık taraftar ayaklanmalı bu öncülüğü ilk önce trabzondaki taraftar arkadaşlarımız yaptıktan sonra bunun arkası gelir zate.önce ana yer olan trabzondan ayaklanmayı başlatmak lazım

Suat Saruhan
25.08.2007, 13:57
:):):):):):):):)

Suat Saruhan
25.08.2007, 13:59
Fatih Tekke deki hirs teknik adamda ve yönetimde olsaydi Takım şampiyon olurdu

MarceloTS
25.08.2007, 14:02
Fatih'e 7.5 vereceğine git 4-5 tane adam gibi yetenekli ve genç oyuncular al yabancı

Faik Yılmaz
25.08.2007, 14:02
Bu adam rusyanın 3. sınıf br takımına trasnfe rolurken transferin formalite olduğu 1 ya da 2 yıl sonra fenere gideceği söyleniyordu...

yönetimde kesin bir dille yalanlamıştı o zaman.....

Belkide bizim yönetiminde içinde olduğu bir oyundur bu. çünkü aRTIK aLBAYRAĞA HİÇ BİR KONUDA GÜVENMİYORUM

A.Alper
25.08.2007, 14:07
Giden futbolcu TD kim olursa olsun geri gelmesin o varken de şampiyon olmadık.Parayı boşuna ziyan etmeyelim.

ÖmerFarukYılmaz
25.08.2007, 14:15
Giden futbolcu TD kim olursa olsun geri gelmesin o varken de şampiyon olmadık.Parayı boşuna ziyan etmeyelim.

bize geri dönen hep patlıyor zaten bizde geri dönüş omuyor

Emirhan Çorumlu
25.08.2007, 14:30
HMM Madem Bu yönetim almiyior gitsin su Kötü Yönetim bildigim kadariyla onlar gelmeden önce Trabzonsporun Borcu yoktu siumdi Borclu Trabzon hani Stadt yaptiracaklardi Kayserispor bizden sonra dedi Stat yapacagiz diye adamlarinki basladi bile ve bizimkini yeri bile belli degil bende bunlarin hepsi yalan!

anaras
25.08.2007, 14:33
bu yonetımden bır b.... olmaz bunlara ver yesınler.

6Şafak Aydın1
25.08.2007, 16:25
Umut Bulut ve Ömer Riza ile degissinler.

Yetmiyorsa yanina Ersen Martinide versinler alsinlar.

abi madem is adamisin bir baskan olarak güya medya patronusun, gidersin sadece Ömer Riza ile takas edersin hic para harcamadan :D

aka5
25.08.2007, 16:30
bence gelecek cuma butun karadenızde ve bazı baska sehırlerde tekke ıcın para toplayalım . dıyanetten ızın alıp :):)

aka5
25.08.2007, 16:31
abi madem is adamisin bir baskan olarak güya medya patronusun, gidersin sadece Ömer Riza ile takas edersin hic para harcamadan :D

tabi nede olsa arsenalın alt yapısından cıkma :)

POYRAZ
25.08.2007, 16:32
Kirlanma yoluna gidilmesi daha mantikli. 30 Yasina gelmis bir oyuncu Fatih. O kadar parayi verip transfer etmeye kalkasaniz kac yil top oynayacak ki? Bana göre en iyisi kiralamaya gidilmesi.

ferhaTS87
25.08.2007, 16:56
napoli taraftarı maradona ıcın para toplamıstı fatıh te bızım ıcın maradonadan farksız olduguna gore bız bıze dusenı layıkıyla yaparıs da bunun olması ıcın en azından aralıga kadar fatıhın beklemesı lazım malum nurıyı aralıkta yoluyoz

Koray
25.08.2007, 17:00
böyle lafta olmaz eğer bişeyler yapılacaksa somut adımlar atılsın...önce bi hesap açtırmaları lazım...

cabri
25.08.2007, 17:44
Trabzonspor camiasında herkes aynı şeyi söyler.. birlik beraberlik... niye önemli olduğunu ama asla gerçkelşmeyeceğini daha iyi anlıyorum... uzağa değil bu konuya bakmak yeterli.. her kafadan bir ses.. herkes ayrı muhalefet..

POYRAZ
25.08.2007, 17:53
Trabzonspor camiasında herkes aynı şeyi söyler.. birlik beraberlik... niye önemli olduğunu ama asla gerçkelşmeyeceğini daha iyi anlıyorum... uzağa değil bu konuya bakmak yeterli.. her kafadan bir ses.. herkes ayrı muhalefet..

Kismen haklisin fakat muhalefet olmasin diye insanlar dogru bildiklerinden sasmaz. Her insan dogru bildigi ne ise onu söyler.

Halit Aydın
25.08.2007, 17:55
Nj3HwTPCFW0

http://img184.imageshack.us/img184/414/downloadxj1.png (http://www.speedyshare.com/935548683.html)

coolank
25.08.2007, 18:00
burada önemli olan taraftarın ne kadar para toplama gücünün ortaya çıkması değil ... zaten başkan da böle şeylere girmez daha dogrusu giremez ...Toplanacak olan paranın miktarı da önemli değil zaten öyle bir kampanya da olmaz ..önemli olan hassasiyet duyarlılık ...Ne kadar dogru olur tartışılır ama taraftar kaptanı istiyor ...Galati maçından sonra yönetimin ilk iş olarak taraftarı yatıştırmak için transfer yapması gerektiğini yapmıştım ... Fatih Tekke yi becerip alırlarsa veya kiralık olarak tepkinin % 30 nu engellerler ...Hele hele bir de başta kaleci olmak üzere sol tarafa da adam alırlar ruh hastasını da yollarlarsa başkan çok istediği başkanlık koltuguna oturmaya devam eder ...

SAHA SONUÇLARI KÖTÜ OLSA BİLE ...(geçen seneden iyi olacak :) )

ofkan
25.08.2007, 18:02
arkadaşlar aklıma bi fikir geldi trabzon şehrinin sayısız büyük zeginleri var onlara bir çağrı bir bildirge yayınlayalım ama bişeyler yapalım bahsetimiz oyuncu sıradan deilllll

Mehmet Fatih Yavuz
25.08.2007, 18:03
burada önemli olan taraftarın ne kadar para toplama gücünün ortaya çıkması değil ... zaten başkan da böle şeylere girmez daha dogrusu giremez ...Toplanacak olan paranın miktarı da önemli değil zaten öyle bir kampanya da olmaz ..önemli olan hassasiyet duyarlılık ...Ne kadar dogru olur tartışılır ama taraftar kaptanı istiyor ...Galati maçından sonra yönetimin ilk iş olarak taraftarı yatıştırmak için transfer yapması gerektiğini yapmıştım ... Fatih Tekke yi becerip alırlarsa veya kiralık olarak tepkinin % 30 nu engellerler ...Hele hele bir de başta kaleci olmak üzere sol tarafa da adam alırlar ruh hastasını da yollarlarsa başkan çok istediği başkanlık koltuguna oturmaya devam eder ...

SAHA SONUÇLARI KÖTÜ OLSA BİLE ...(geçen seneden iyi olacak :) )

dediğin hau işlerin hepsini bu yönetim mi yapacak:D
aman abi boşwer...

POYRAZ
25.08.2007, 18:07
Nj3HwTPCFW0

http://img184.imageshack.us/img184/414/downloadxj1.png (http://www.speedyshare.com/935548683.html)
Gercekten harika. Bu müzigi de biliyorum. Klibe cok iyi oturmus. Emegine saglik. Attigi kafa gollerine bakiyorum da dünyada kac oyuncu böyle zor pozisyonlarda rahatca gol atabiliyor. Ingiltere'de, Ispanya'da veya Italya'da dogmus olsaydi bugün dünyanin sayili krallari arasinda yer alirdi. O gercek bir kral. Attigi bir gol sonrasi spikerin söyledikleri hala kulaklarimda "Bay gol bu macta da konusmaya basladi"

Mustafa AYDIN
25.08.2007, 18:09
Fatih fenere gitme bizi kahretme,kendinide rezil etmee...

coolank
25.08.2007, 18:09
dediğin hau işlerin hepsini bu yönetim mi yapacak:D
aman abi boşwer...

vallahi kardeşim biliyorum çok zor ama bunlar bir kişi en azından alacaklar .. kim olur bilmem kaptan mı olur yoksa o danimarkalı mı olur bilmem ...kaleci konusunu anlamak zaten mümkün değil .. Antepli Faruk gelmeye ugraşıyor zaten kadro dışı kalmış ... sonuçta birini alırlar boş geçmezler ama kim olur bilmem .. kaptandan hala vazgemiş değiller onun için belli olmaz :)

yönetim sanırım 2 şey yapmaz kesin olarak

1) kaleci almaz ( nedense bunu anlamak mümkün değil )

2)ruh hastasını çok zor yollarlar ( bunu anlamak kaleci olayından daha zor )

ofkan
25.08.2007, 18:12
klip harika tüylerim diken diken oldu ne olur arkadaşlar somut bişeyler yapalımmmmmmm

Emirhan Makul
25.08.2007, 18:14
videoda ufukana bak ya nasıl öpüyoo

magicyattara
25.08.2007, 18:50
Gözlerim hala onu arıyor,stad hoparlörü kadroları sayarken hala "DOKUZ NUMARAA FAATİİİH TEKKEE" diyecek zannediyorum.
Yokluğuna alışamadık.
Antepten geri geldiği günden sonra Trabzonspor inanılmaz bir takım oluverdi,diğer futbolcuların hakkını yemek istemem ama o takım Fatihin takımıydı.Gökdenizle müthiş bir ikiliydi.Yattaranın ortaları onunla anlam kazanıyordu hakeza szymekin ara topları onunla öldürücü oluyordu.
Adeta Trabzonsporun tutkalıydı,o gitti takım dağılıverdi.

Büyük Kaptan yuvana geri dön.fb forması sana yakışmaz.
Milyonlarca Trabzonsporlu senin geri dönmeni bekliyor.
Seni satanlar utansın!!!

magicyattara
25.08.2007, 18:52
Nj3HwTPCFW0

Muhteşem bir video. Teşekkürler halitaydın61.

ofkan
25.08.2007, 18:55
bmn yönetimi acilen bişeyler yapmalı

POYRAZ
25.08.2007, 19:05
Nj3HwTPCFW0

Klipteki müzigi bugüne kadar yalansiz belki 10 bin kez dinlemisimdir. Klipteki görüntüler ile mükemmel uyumlu olmus. Böyle güzel bir video kaybolup gitmesin. Bu videonun bir yere sabitlenmesi gerekiyor. Klipte Tekke'nin gollerine sira geldiginde mükemmel bir duygu olusuyor insanda. Avrupa maclarini seyredenler söylesinler. Kac oyuncu böyle muhtesem goller atabiliyor. O gercekten hic tartismasiz gercek bir kral. Bir usta. Bir gol makinasi.
Lütfen yönetim Fatih'i kiralama yoluyla olsa bile geri getirsin. Onsuz olmuyor olmuyor olmuyor.

ofkan
25.08.2007, 19:07
somut bişeyler somut fikir i olanlar yazsın

Halit Aydın
25.08.2007, 19:12
Klipteki müzigi bugüne kadar yalansiz belki 10 bin kez dinlemisimdir. Klipteki görüntüler ile mükemmel uyumlu olmus. Böyle güzel bir video kaybolup gitmesin. Bu videonun bir yere sabitlenmesi gerekiyor. Klipte Tekke'nin gollerine sira geldiginde mükemmel bir duygu olusuyor insanda. Avrupa maclarini seyredenler söylesinler. Kac oyuncu böyle muhtesem goller atabiliyor. O gercekten hic tartismasiz gercek bir kral. Bir usta. Bir gol makinasi.
Lütfen yönetim Fatih'i kiralama yoluyla olsa bile geri getirsin. Onsuz olmuyor olmuyor olmuyor.
Klipler müziklerle anlam kazanır bence. Cat Steven'ın Akustik Gitarıyla yorumladığı bu hoş müziğin üstüne Fatih'in golleri de eklenince ortaya hoş bir klip çıktı :)

Videoları takip etmek isteyenler www.youtube.com/halitaydin61 :yattara:

coskun0661
25.08.2007, 19:29
arkadaşlar aklıma bi fikir geldi trabzon şehrinin sayısız büyük zeginleri var onlara bir çağrı bir bildirge yayınlayalım ama bişeyler yapalım bahsetimiz oyuncu sıradan deilllll

olabilir bence...:rolleyes:

bekirguner
25.08.2007, 22:17
info@trabzonspor.org.tr kulübe mail yağmuruna tutalım FATİH TEKKE ALIN DİYE HAdi herkes mail atsın

y@vuss
25.08.2007, 22:29
Sen bu tarftarın herşeyisin ama seni fener formasıyla görmek istemiyorum....

cabri
25.08.2007, 22:33
Kismen haklisin fakat muhalefet olmasin diye insanlar dogru bildiklerinden sasmaz. Her insan dogru bildigi ne ise onu söyler.

Peki insanın her söylediği ve doğru sandığı şey gerçekten doğru mudur?

alpi53
25.08.2007, 22:46
hesap acsinlar 200 dolar yatiracam..

Egemen Yılmaz
25.08.2007, 22:47
info@trabzonspor.org.tr kulübe mail yağmuruna tutalım FATİH TEKKE ALIN DİYE HAdi herkes mail atsın

bizi dinleyecek olsalar satmazlardı zaten

Vkgz
25.08.2007, 22:49
fatih nereye gidersen git ama bize ve fenere gelme

Hüseyin Çümen
26.08.2007, 02:10
Trabzonspor kaptanlığını yaptığım bi takım diyen bi oyuncumuza mı bukadar vefa
Fatih i Fatih yapan kimdi sorması ayıp olmasında?
ayrıca biz Fatih e ne yaptıkta gitmek istedi gidecem beni kimse tutamaz dedi?
belki bu soruya cvp lar gelecektir hemde mantıklı cvplar
ee ozaman gitmesine neden olan unsurlar ortadan kalkmadan biz onu nasıl kaçmak istediği bu şehire geri getirecez

Emirhan Makul
26.08.2007, 08:21
gaziantepde dayak yedi trabzona geldi

Nissan
26.08.2007, 09:05
Hahaha yonetim her isteginizi yerine getirdiya (istifa dahil), bunu da getirir:D

The Legend
26.08.2007, 09:19
anlayamadığım transferide taraftar parasıyla yapacaksak nuri albayrak ın orda işi ne. üstelik bu adam topçularımızı satarak 25 trilyona yakın para aldı ve şuan kulübün borcu 35 trilyon. Buradaki 60 trilyon nereye gitti. biri bana anlatsın.

Tolpaş61
26.08.2007, 09:28
Çok istiyorsak taraftar olarak gereken neyse yapmalıyız.Kendisini pek sevmem ama Fenere kaptırmamız hiç hoş olmaz.
Yetkili taraftar site yönetiçileri ve taraftar dernek başkanları zaman geçirmeden yönetimle konuşmalı.Paraysa herkes fedakarlık yapmalı.
İstanbulla başetmenin tek yolu bence taraftarın maddi desteği.Herkes güçü neyse her yıl bağış yapmalı.
Başka hiçbir tutkumuz yok.Hiç kimse olmaz böyle şey demesin.hani TRABZONSPOR onurumuzdu,gururumuzdu!!!
Ne onur kaldı ne gurur!hepsi ayaklar altında.Ayağa kalkmanın zamanı gelmedimi.Ne kadar sevdiğimizi göstermenin zamanı gelmedimi.Ne kadar sahip çıktığımızı göstermenin zamanı gelmedimi.
Her içraat bir büyüklüktür,sevgidir,sahiplenmektir.Herkes güçünün yettiği kadar katkıda bulunmalı.
Bunun için yetkili herkesi göreve çağırıyorum!!!!!!!!!!!

magicyattara
26.08.2007, 10:17
‘Fatih’e bileziğim feda olsun’
Zonguldak'taki Trabzonspor taraftarları, eski kaptanları Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transferine karşı çıkarak eylem yaptılar.
25.08.2007

Zonguldak'taki Trabzonspor taraftarları, eski kaptanları Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transferine karşı çıkarak eylem yaptılar. Dün şehirde toplanan 30 kadar taraftar, “Fatih sen bizim her şeyimizsin“ pankartları taşıdılar. Taraftarlar, Tekke'nin transferi için yönetimine destek olmaya hazır olduklarını, açılacak hesaba tereddütsüz para vereceklerini söylediler. Bayan taraftar Zarife Yarımbaş, “Fatih Tekke hayranıyız. Kulüp, Fatih’in transferi için hesap açarsa kolumdaki bileziği satmaya hazırım“ derken elindeki Trabzonspor bayrağıyla Fatih Tekke lehine gösteri yapan 82 yaşındaki Emine Yarımbaş'da, “Fatih'i çok seviyorum. Fenerbahçe'ye gitmesini istemiyorum“ diye konuştu.

Durmuş SEVİNDİK/DHA

Yorumsuz...

Varlıbaş61
26.08.2007, 10:30
Trabzonspor kaptanlığını yaptığım bi takım diyen bi oyuncumuza mı bukadar vefa
Fatih i Fatih yapan kimdi sorması ayıp olmasında?
ayrıca biz Fatih e ne yaptıkta gitmek istedi gidecem beni kimse tutamaz dedi?
belki bu soruya cvp lar gelecektir hemde mantıklı cvplar
ee ozaman gitmesine neden olan unsurlar ortadan kalkmadan biz onu nasıl kaçmak istediği bu şehire geri getirecek

eğer gerçekten fatih tarbzonumuzu sadece kaptanlık yaptığım bi takım olarak görüyosa diyecek pek bişi yok...artık zaten fb ye gitse de umursayacak bişi yok..kendisi açıkladı zaten kulubümle anlaşşsınlar ben gelirim diye...fatih in yasını tutacak adam değiliz..fatih ünaL karaman dan daha has bi adam değil..ünal hoca ya helal olsun..adam gibi adam o çıktı...
ayrıca fatih fb ye gitse bile ne yapacak çok merak ediyorumm...ayrıca bi önceki sayfadaki videoyu islerken sanki fatihi fatih yapan unsurların en başında szymkowiak gibi geldi bana...
szymek gibi adamı yediler yaa..:(

Emirhan Makul
26.08.2007, 12:16
zicoo akşam istemem yan cebime koy gelirse yedek otururu gibi yaptııı tanımıyorum ama iyi galiba gelirse bakarız dedii güya kendini ağırdan satıyor la o krall laa haberi yokk o zaman hep beraber........................

lay la la lay lay lay lay lay lay lay lala lay layaly Fatih Tekke

Erbay
26.08.2007, 12:29
anlayamadığım transferide taraftar parasıyla yapacaksak nuri albayrak ın orda işi ne. üstelik bu adam topçularımızı satarak 25 trilyona yakın para aldı ve şuan kulübün borcu 35 trilyon. Buradaki 60 trilyon nereye gitti. biri bana anlatsın.
Aldığı parayı geri versin Yönetim.O parayı harcayacak pek bir şey yapmadık.

Ali Özcan
26.08.2007, 12:53
Fatih Trabzonsporlu...Bildiğim en Trabzonsporlu adamlardandır...Kadıköy de Fener e attığı gollerden sonra tribünlere gidip eliyle "sizin için" işaretleri yapar, Kadıköyü sustururdu...Fatih Tekke fenere gitmeyecektir...Ha oldu da gitti mi, o zaman ben kendimden bile korkarım bir gün fenerli olabilirmiyim diye...O kadar eminim...çünkü kendimden eminim...Fatih doğup büyüdüğü, tuttuğu, yenilince ağadığı takımı bırakıp en ezeli rakibine gitmez...Emin olabilirsiniz...Parasını verebilirsek bize gelecektir...Veremezsek ta oturduğu yerde otursun...Oynasa da oynamasa da yıllık garanti 2 milyon € su var Fatih in...Ümit Karan bile Gs yi bırakıp da gidemedi fenere...Fatih Tekke gitmez...Bu arada bu akşam 23.30 da maraton da olacak Fatih Tekke lig tv de...Kesin olarak bazı açıklamalar yapacakmış...Göreceğiz ne olduğunu...Bu gece herşey netleşir...Giderse gitsin demekle olmaz arkadaşlar...Bu bizim için onur meselesidir...Bunca yıl dalga geçtik fenerlilerle "kaptanın ancak formasını alırsınız" diye...Eğer transfer olursa bütün angutlar burada fink atar...Fatih in sağı solu oynamasın...Adam gibi dursun...Duracaktır da...Eminim...

A.Alper
26.08.2007, 12:57
Sevginiz kıymetlidir ; onu gerçekten hakedene verin.

Mert M.
26.08.2007, 13:01
Fatih Trabzonsporlu...Bildiğim en Trabzonsporlu adamlardandır...Kadıköy de Fener e attığı gollerden sonra tribünlere gidip eliyle "sizin için" işaretleri yapar, Kadıköyü sustururdu...Fatih Tekke fenere gitmeyecektir...Ha oldu da gitti mi, o zaman ben kendimden bile korkarım bir gün fenerli olabilirmiyim diye...O kadar eminim...çünkü kendimden eminim...Fatih doğup büyüdüğü, tuttuğu, yenilince ağadığı takımı bırakıp en ezeli rakibine gitmez...Emin olabilirsiniz...Parasını verebilirsek bize gelecektir...Veremezsek ta oturduğu yerde otursun...Oynasa da oynamasa da yıllık garanti 2 milyon € su var Fatih in...Ümit Karan bile Gs yi bırakıp da gidemedi fenere...Fatih Tekke gitmez...Bu arada bu akşam 23.30 da maraton da olacak Fatih Tekke lig tv de...Kesin olarak bazı açıklamalar yapacakmış...Göreceğiz ne olduğunu...Bu gece herşey netleşir...Giderse gitsin demekle olmaz arkadaşlar...Bu bizim için onur meselesidir...Bunca yıl dalga geçtik fenerlilerle "kaptanın ancak formasını alırsınız" diye...Eğer transfer olursa bütün angutlar burada fink atar...Fatih in sağı solu oynamasın...Adam gibi dursun...Duracaktır da...Eminim...
doğru söylüyorsun
fatihin fenere gitmesini zaten biz de istemiyoruz
bu arada avatarında szymek i görünce bir an duygularım depreşti
TRABZONSPOR forması ne kadar da çok yakışıyordu ona
hele gol attıktan sonra iki kolunu da yüzünün hizasına gelecek şekilde kaldırıp yumruklarını da sıktığı gol sevinci anlatılmaz güzellikte karizmatik
adam bize yakışıyordu

atlantis
26.08.2007, 14:53
Ne gerikiyorsa yapmak gerek...maddi olarak ta Trabzonspor taraftarı görüyoruz ki hazır...

Mayls
26.08.2007, 15:58
Ben dün mail cektim Kaptanimizi geri istiyoruz diye ama biraz sivri dilli oldu heralde dikkate alacaklarini sanmiyorum ama toplu olarak mail bombardimanina tutalim bence

EmrahYalçınalp
26.08.2007, 20:24
Fatih Tekke Fener'e de gider, başka bir takıma da. Hakkıdır, kimse de tek kelime etmemelidir.

Yani, geçmişe dönmeyeyim diyorum ama olmuyor...

Bu forumda Fatih'i en çok eleştiren adamlardan biri bendim. Temel nedeni de "gideceğim, bu kadar basit" dedikten sonra "Ben en büyük Trabzonsporluyum" gibi açıklamalr yapmasıydı. O zaman dedim ki "Gideceğim, bu kadar basit" diyen adam Trabzonsporlu değildir. Ben Trabzonsporluyum mesela... Takımın yıllarca şampiyon olamasına rağmen "bu takımı artık tumayacağım, bu kadar basit" diyebiliyor muyum? Hayır! Öyleyse bu nasıl Trabzonsporluluktur ki hem gideceğini açıklayıp yönetimin pazarlık kozunu elinden alıyor -ki Allah'tan Zenit ederinin çok üzerinde bir bedelle aldı, hala anlayamıyorum, niye-, hem de taraftarın kalbine çalışıyorsun... Trabzonsporlu adam gitmez. Fatih de Trabzonsporlu falan değildir. Zaten olması da gerekmez. Bu bir ayıp ya da kusur değildir. Bir bonservisi olan her adam gibi o da bu işi kişisel tatmin (ekonomik ve EGOnomik :) ) için yapıyor. Zamanında kendini böyle darboğaza almasaydı şimdi çok daha rahat olurdu. Ama yanlış üstüne yanlış... Ne gerek vardı yani? Hala asla fb'de oynamayacağına dair açıklamaları orada duruyorken ona o parayı verebilecek tek kulübün fb olması tuhaf bir durum yaratacak...

Ben Fatih Tekke'nin iyi topçu olduğunu düşünüyor, Trabzonspor'a Hami, ve öncesini bilmediğimden belki Ali Kemal ve diğer bazı futbolcularımızdan sonra en çok katkı yapmış adamdır diyorum. Ama hepsi bu kadar. Abartmanın anlamı yok. Fatih'e 7 milyon Euro verilmez. Vermeyene de Zenit Fatih'i vermez. Dolayısıyla Fatih kolay kolay bize gelmez. Gittiği takımda da kolay kolay eski Fatih olamaz. Kısaca, bir biçimde gelmesini çok istesem de, Fatih de tıpkı Rıdvan gibi tadı damağımızda kalmış bir yıldız olarak futbol hayatını bir ülkede ve bir takımda sürdürür.

________

Ayrıca, aşağıdaki yazıyı aşağı yukarı tam bir sene önce English başlığına yazmışım... Bana hiiiç sürpriz olmadı valla:

The first thing that I want to say is I hope everything with Fatih and Zenit will be decent though, I don't think this will be that easy for both two sides. Fatih is a great skilled player and make sure you wont be able to believe in your eyes many times when seeing how to get a goal by him. Furthermore he is quite good at priming the mates, which is one of the main reason that people love him that much. However, I saw him saying he still have difficulties in understanding how fast he got Russian league on a Turkish TV. At this point, I think the approach to him is really really very important, owing to the fact that being different from many others, Fatih, like nearly all Turkish players, is very prone to feeling melancholic in such situations, which might give a rise to a shorter stay belonging to him than what Zenit supporters have expected at the beginning. As with the most important thing I suggest, almost all Trabzonspor fans are ready for giving him a rain check!

As I said before, I hope what I have written here is just a unsuccessful presentiment and everything with Fatih and Zenit will be great. But still I assume life is more than breathing and dealing with football for him, which means that he is a great player doens't mean he is going to play great for Zenit. Please be aware of this situation, in which both sides will be sad, and encourage him so that he could do his best for your team.

regards

KUTADGU
26.08.2007, 20:57
________

Ayrıca, aşağıdaki yazıyı aşağı yukarı tam bir sene önce English başlığına yazmışım... Bana hiiiç sürpriz olmadı valla:

The first thing that I want to say is I hope everything with Fatih and Zenit will be decent though, I don't think this will be that easy for both two sides. Fatih is a great skilled player and make sure you wont be able to believe in your eyes many times when seeing how to get a goal by him. Furthermore he is quite good at priming the mates, which is one of the main reason that people love him that much. However, I saw him saying he still have difficulties in understanding how fast he got Russian league on a Turkish TV. At this point, I think the approach to him is really really very important, owing to the fact that being different from many others, Fatih, like nearly all Turkish players, is very prone to feeling melancholic in such situations, which might give a rise to a shorter stay belonging to him than what Zenit supporters have expected at the beginning. As with the most important thing I suggest, almost all Trabzonspor fans are ready for giving him a rain check!

As I said before, I hope what I have written here is just a unsuccessful presentiment and everything with Fatih and Zenit will be great. But still I assume life is more than breathing and dealing with football for him, which means that he is a great player doens't mean he is going to play great for Zenit. Please be aware of this situation, in which both sides will be sad, and encourage him so that he could do his best for your team.

regards

biz hiç bir şey anlamadık ama Emrah HOcam. Ne olaki bu

EmrahYalçınalp
26.08.2007, 21:12
Fatih'in bir Türk televizyonuna Rusya'ya transferinin çok hızlı olduğunu ve hala durumu tam anlamadığını söylediğini, bu noktada ona yaklaşımın önemli olduğunu, diğer bir çok Türk oyuncusunun olduğu gibi onun da melankoliye çok yatkın olduğunu, bu durumda muhtemelen Zenit taraftarlarının sandığından çok daha kısa süreliğine Rusya'da kalacağını, bir çok Trabzonspor taraftarının da zaten onun geri gelmesine hazır olduğunu, iyi bir futbolcu ve insan olmasının Zenit için iyi oynayacağı anlamına gelmediğini falan yazmıştım. Zenit tarftarı biri vardı forumda, bu kadar parayı verdiniz ama muhtemelen bu adam orda çok durmayacak dediğimde tepki göstermişti, ben de detaylandırmıştım.

KUTADGU
26.08.2007, 21:18
Fatih'in bir Türk televizyonuna Rusya'ya transferinin çok hızlı olduğunu ve hala durumu tam anlamadığını söylediğini, bu noktada ona yaklaşımın önemli olduğunu, diğer bir çok Türk oyuncusunun olduğu gibi onun da melankoliye çok yatkın olduğunu, bu durumda muhtemelen Zenit taraftarlarının sandığından çok daha kısa süreliğine Rusya'da kalacağını, bir çok Trabzonspor taraftarının da zaten onun geri gelmesine hazır olduğunu, iyi bir futbolcu ve insan olmasının Zenit için iyi oynayacağı anlamına gelmediğini falan yazmıştım. Zenit tarftarı biri vardı forumda, bu kadar parayı verdiniz ama muhtemelen bu adam orda çok durmayacak dediğimde tepki göstermişti, ben de detaylandırmıştım.

Eyvallahh.

öngörü denilen şey bu olsa gerek

Muhalif
26.08.2007, 21:31
Bu arada ilk önce ben gördüm:D Ben öngördüydüm:D
Hayırlısı, hayırlısı...

selcjK
27.08.2007, 00:14
arkadaşlar yönetimin fatihi alacağı felan yok bunu anlayın artık lütfen, fatihi bugun alacak adam 1 yıl önce satarmıydı? sırf taraftarın tepkisini az da olsa engellemek için kiralama haberi çıkardı, ki bunu zenitin kabul etmeyeceğini biliyorlardı. haberi çıkardı ve tepkiler azalsın, faso fiso yani nur1 başgandan iş çıkmıcak.

AYYILDIZ
27.08.2007, 00:35
Arkadaslar Fatih Tekke kisaca profesyonelim zenitle anlasan takima giderim ama zenit birakmak istemiyor diyor eger parayi verirsek aliriz ama zor yani Trabzonspora gelmesi zor.

Serdær
27.08.2007, 00:36
'Tek engel Zenit !'
Nuri Albayrak, Fatih Tekke transferi konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

27 Ağustos 2007 00:00
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Çaykur Rizespor maçı sonrası yapmış olduğu açıklamada, saha kapatma cezasına itiraz edeceklerini ve maçın skorunun yarıda kaldığı gibi tescilini beklediklerini belirtti. Nuri Albayrak, Fatih Tekke transferi hakkında da açıklamalarda bulundu.

Çaykur Rizespor maçı sonrası bazı açıklamalar yapan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ''Yarın tahkime müracat edip Sivasspor maçında verilen 5 maçlık saha kapatma cezasını en asgariye indirmek için elimizdeki bilgi ve belgeleri federasyonu sunacağız. İlk lig maçını da Trabzonspor kazanmıştı, hakem hatalarından dolayı bu duruma geldi. Biz ilk maçında tescilini bekliyoruz ve sonuç itibari ile ligde lider olarak yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

Transferin son gün dahi gerçekleşebileceğini söyleyen Albayrak, "Şu anda çalışmamız var. Ancak pek bir şey yok. Trabzonspor kulubünün büteçesine mali yapısına uygun, iç bünyedeki sporcuların yapısına uygun bir transfer bulursak yapacağız. Şu anda Fatih Tekke ile ilgili olarak kiralık teklifinde bulunduk. Ancak bize net olarak bir cevap vermediler, bekliyoruz. Fatih Tekke bizim takımın kaptanıydı. O günkü şartlarda sözleşmesini uzatmadığı için Zenit takımına kendisi ile karşılıklı anlaşarak verdik. Fatih bizim evladımız. Nereye giderse gitsin, Trabzopor'un kaptanı. Biz ona heryerde sahip çıkarız. Profesyonel bir futbolcu. Geçimini buradan sağladığı için tabi ki öncelikle bize gelmesini isteriz. Biz Fatih ile her şartlarda anlaşabiliyoruz. Ancak Zenit takımı ile anlaşamadığımızdan dolayı durum bu şekilde" diye konuştu.

Seyircinin takımın 12. adamı olduğunu söyleyen Albayrak, "İsterdik ki seyirci ile beraber bu coşkuyu yaşayalım. Üzgünüz. Ama Trabzon halkı, Trabzonspor taraftarı çok centilmendir. Biz kötü oynadığımız zaman ve rakip iyi oynadığı zaman onu alkışlaylayan taraftarımız var. Futbolu bilen çok iyi taraftarımız var. Ama üç kişinin 5 kişinin yaptığı bu hareketleri kimse Trabzonspor camiasına mal edemez" şeklinde konuştu.

Trabzonsporlu futbolcu Serkan Balcı ise sahada iyi bir mücadelenin olduğunu belirterek, "Önümüzde Bursa maçı var. Artık onu düşünmek gerekiyor. Bugün bu mutluluğu yaşayıp, yarın Bursa maçına konsantre olmamız gerekiyor. Kazanma bilincinde olduğumuzdan için önemli değildi, ama seyirci olsaydı daha iyi olurdu. Bir an önce seyirci ile de oynamak isteriz" dedi. Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından ilk 11' de sahaya sürülen Tolga Zengin, zor bir maç olduğunu belirterek, "Neticesinde Rize çok zor günler yaşıyordu. Onlar için çıkış maçı olacaktı. Biz iyi oynadıktan sonra, rakip takımlar bizi ilgilendirmiyor. Futbolumuzu sahaya yansıttık iyi bir skor aldık. Artık bundan sonra Bursa maçına bakacağız" dedi. Umut Bulut ise şampiyon olmayı çok istediklerini belirterek, "Tabi ki Allah nasip ederse Şampiyon olmayı çok istiyoruz ama şuan çok erken diye düşünüyorum. Önümüzde Bursa maçı var. Biz hedeflerimize tek tek gitmek istiyoruz. Bursa' yı da yenip ilerki haftalara daha iyi bir şekilde hazırlanmak istiyoruz" dedi.

BDiler61
27.08.2007, 03:16
Tekke'den Fener sinyali!

Fatih Tekke ilk kez bu kadar dobra dobra konuştu. Zenit'ten ayrılmak mı istiyor? En yüksek teklifi hangi Türk takımı verdi? Trabzonlulara ne mesaj gönderdi? Trabzonlu yöneticilerle neden konuştu? Zenit kulübü Fatih hakkında ne düşünüyor?

"ZENİT'TEN AYRILMAK İSTİYORUM"
İşte bu soruların tüm cevabını Fatih Tekke LİG TV'den Can Karyağdı'ya verdi. St.Petersburg'da LİG TV'ye konuşan Fatih Tekke Zenit'ten ayrılmak istediğini açıkladı. "Zenit'ten ayrılmak istiyorum. Bazı rahatsızlıklarım oldu ama bunlar hep saha içerisindeydi. Hedeflerime bu oyun anlayışıyla ulaşamayacağım düşüncesi nedeniyle 2 ay önce hem yöneticilerime hem de hocama takımdan ayrılmak istediğimi söyledim" ifadesini kullanan Fatih Tekke bu kararı verdikten sonra gönül bağı olan Trabzonspor'a bu düşüncesini ilettiğini belirtti.

"TRABZON'A HABER GÖNDERDİM"
Başkan Nuri Albayrak ve teknik direktör Ziya Doğan ile konuştuğunu belirten Fatih Tekke "Başkanla hocamla görüştüm son 10 güne kadar konuşuyorduk. Ben onlara bütün problemleriminden haberdar ettim" dedi. Trabzon'a çok kırılamadığını da ifade eden Fatih Tekke takımıma dönmek isterim ama bu biraz zor. Çünkü maliyetim çok yüksek" ifadesini kullandı.

"EN CİDDİ TEKLİF FENERBAHÇE'DEN"
Fenerbahçe ve G.Saray'ın da Zenit'e kendisi için teklifte bulunduğunu belirten golcü futbolcu "Fenerbahçe daha ciddi teklif götürdü. Tok satıcı olduklarından beni satmayı düşünmediler. Şu anki durum ise verilen teklifleri Zenit değerlendiriyor. Şu anki süreçte kulüp vermeyecek. Beni bırakmak istemiyorlar. Real Madrid bile olsa vermeyiz demişler. Şu an için en yüksek teklifi Fenerbahçe vermiş. Verdikleri parayı geri istiyorlar. Bunu da kim verirse ben o kulübe transfer olacağım"
"dedi.

TEKKE'DEN FENER SİNYALİ
"Profesyonel futbolcuyum. İşimi en iyi şekilde yapmak zorundayım. Nerede olursam olayım iş için herşeyi saha içinde yaparım. İkincisi de Trabzonspor'a kırgın değilim. Ben Fatih olarak kendime yakışanı yaptım. Bundan sonra da böyle olacak. Eğer başka kulübe gidersem saha içinde de ölene kadar mücadele ederim. Herkes beni tanır" diyen Fatih Tekke bir anlamda Trabzonlu taraftarlara mesaj gönderdi.

Fatih Tekke'nin daha geniş röportajı Salı günü LİG TV'de yayınlanacak...
(Ligtv.com.tr)

EmrahYalçınalp
27.08.2007, 09:38
"Benim sağım solum oynamaz."
:)

Hey gidi... Ne günlerdi be! Birkaç "Kurtlar Vadisi" kokan vecize daha vardı ama şimdi girmeyelim.
Allah kimseye tükürdüğünü yalatmasın. Daha önce de yazmıştım. Fatih'in en doğal hakkı istediği kulüpte oynamaktır, kimse de karışamaz. Ama o zaman delikanlılık yapacağım diye bir taraftan gideceğim derken diğer taraftan benden büyük Trabzonspor'lu yok demeyeceksin. O zaman arkasından "heyt bee" diye bağıranlar da şimdi fb'ye giderse küfretmesinler. İki yanlış yapmış olurlar.

Bu arada, Fatih'in yetenekleriyle ilgili yorum yapmaya gerek yok. Ancak adam "Trabzonspor'luyum" dedi, gideceğim diye tutturdu. "Profesyonelim" diyor, Antep, Trabzonspor ve Zenit'te sözleşmesi sürüyorken gitmek istiyor. Şöyle bir yeteneği topu topu 2 sene seyredebildik. Keşke gerçekten ya tam Trabzonsporlu, ya tam profesyonel olsaydı. Şimdi, biz alamayız, yazık... Zaten ona 7 milyon euro vereceğimize Marcel'i eri alalım, yanına 3 tane de topçu alsın gelsin. Zenit'te kalsa, yazık. fb'ye gitse, yazık... Allah yolunu açık etsin, herşey gönlünce olsun inşallah. Cidden hem onun hem de Trabzonspor'un adına çok üzgünüm...

metehan
27.08.2007, 10:02
Şimdi ortadaki gerçeklere bakalım :

1. Fatih, Zenit'te mutsuz ve gitmek istiyor. Zaten Emrah'ın da yukarıda yazdığı gibi, Fatih'in şu ana kadar Zenit'e neden gittiğini kendinin de cevaplandırabildiğini sanmıyorum.

2. Zenit bu transfer için 7,5 milyon Euro verdi. Dolayısıyla Fatih'i satacaksa buna yakın bir rakamı almaya çalışacaktır, kiralık vermek en son seçenektir.

3. TS, bu transferi ancak kiralık olarak gerçekleştirebilir, bonservisi ile Fatih'i alabilmek bizim için hayaldir.

4. FB'nin, Fatih için 5-6 milyon Euro vermeye razı olduğu haberleri var basında.

Yukarıdaki bilgiler ışığında düşünürsek, eğer Fatih'in bir transferi olacaksa, bu FB'ye olur, aksi mümkün değil. Yaptığı açıklamalara bakarsak, Fatih'in de şu aşamada FB transferine "hayır" demeyeceği görülüyor. Eğer öyleyse FB'ye gider, bize de bu konuyu artık kapamak düşer.

Eğer FB'ye giderse; (yani Kezman'ın bile tartışılır hale geldiği FB'ye) umarım Mehmet Demirkol'un dediği gibi "mundar" olmaz Fatih Tekke ! Umarım kalan futbol hayatı, O'nun klasına ve yeteneğine yakışır geçer. Geçmişte çok zaman kaybetti, bundan sonra kaybetmez !

jacksparrow61
27.08.2007, 10:25
arkadslar burada fikirlerimizi belirtmemiz guzel ancak is isten gecmeden bir adim atilmali ve biz de destegimizi vermeliyiz. hic olmazsa bmn olarak bir seyler yapalim ancak konusuyoruz icraata gecelim bir an once.

Armağan Dere
27.08.2007, 10:35
fatih tekke fenere gitmeden önce ogün ve abdullaha olanlara baksın ve ona göre karar versin trabzonspor taraftarının gözünde fenerbahçe ne kadar seviliyor fatih tekke benden iyi bilir fenere gitmesi onun bütün artılarını bitirir bence bakalım neler olacak

murseltaskin
27.08.2007, 10:39
fatih tekke türkiye ye dönmek istiyor.dönünce de oynamak istediği takım trabzonspor bunu yönetime bildirmiş,fakat yönetimin parası yok.dün albayrak açıklama yapıor.fatihi bonservisiyle değil ama kiralamak için teklif yaptık bekliyoruz.zenit dünya para verdiği adamı kiralar mı tabi k ifenere satacak

EmrahYalçınalp
27.08.2007, 10:45
fatih tekke fenere gitmeden önce ogün ve abdullaha olanlara baksın ve ona göre karar versin trabzonspor taraftarının gözünde fenerbahçe ne kadar seviliyor fatih tekke benden iyi bilir fenere gitmesi onun bütün artılarını bitirir bence bakalım neler olacak
Adam zaten fb'ye gitmek için can atmıyor ki. Hatta kendisine Tümer hatırlatıldığında "Benim adım FT, sağım solum oynamaz" diyen birinin yapmak isteyeceği son şey bu olsa gerek. Ya da Almanya'daki abisinin fb'ye gitmesi durumunda yapacaklarını söylemesi... Adam zaten zorda. Dünyanın bir ucunda fanus içinde futbol oynuyor, kimsenin ne yaptığından haberi yok. Muhtemelen sevmiyor ve sevilmiyor. Daha ne yapsın orda? Gökdelende yangın çıktı. Ya yanacak, ya atlayacak... fb'ye giderse kişisel olarak göstereceğim tek tepki ileriyi düşünmeden yaptığı saçma sapan açıklamalar yüzünden hem kendine hem Trabzonspor'a yaptığı eziyetten dolayı olur. Egosu yüksek bir adam olsa da bize çok emeği geçmiştir. Sorun onun için en güzel yöntemle çözülür inşallah... Bir biçimde döner gelirse mutlu oluruz ama "zor ötesi"...!

fatih tekke türkiye ye dönmek istiyor.dönünce de oynamak istediği takım trabzonspor bunu yönetime bildirmiş,fakat yönetimin parası yok.dün albayrak açıklama yapıor.fatihi bonservisiyle değil ama kiralamak için teklif yaptık bekliyoruz.zenit dünya para verdiği adamı kiralar mı tabi k ifenere satacak
Doğru ifade etmek lazım. Bu durumda kullanılacak ifade "yönetimin parası yok" değil, "Fatih'e 7 mio euro verilmez" olmalı. Verene de helal olsun zaten...

cuneytr
27.08.2007, 11:09
fatihin zor secimi....ben fatihin fenere gitmesiyle paranın acamayacagı kapı yoktur yargısının kendi içimde dogrulugunun bir bakıma testi olarak görüyorum.orada kimse izlemiyormus dünyanın bir ucunda imiş gibi söylemlere sözüm yok ama benim düsüncemde bu yönde...endüstüriyellesen futbolda orta boy ve kücük boy kuluplerin elleri ve kolları parayla baglanırken bizim dogru saydıgımız bazı ahlaki degerlerin maalessef yıkılmakta oldugunu görüyorum.parayla esir alınan futbolcular sadece ve sadece hayatlarının belirli dönemlerinde kendilerine inanan güvenen yücelten insanlara bir vefa örnegi gösteremez mi?zaten sahip oldukları ve kendilerine biçilen degerler ömrü hayatları boyunca kendilerini idare edecekken bu cesareti ve yürekliligi bir kez olsun bu insanlara gösteremezler mi?....

Emirhan Makul
27.08.2007, 11:26
valla fatihin ağzından duyunca bazı şeyleri olay bitiyoo akşam konuşmasını dinledikden sonraa çok üzüldümmm kahroldum trabzonlular ve bazı insanlar bilsin fatih tekke hangi takıma giderse gitsin aynı fatih tekkedir sahada olan hiçbirşeyim değişmez kimseye farklı oynanama hangi klüpde isem ölene kadar oynarım dedi her takıma gidebilirim sinyalii verdiii bu sözden sonra kahroldum helel bizim maçdan sonra başkan fatihle anlaştık ancak zenitle anlaşamadık bekelmedeyiz sözleri ayrı bir kahrettiii alışmalıyız bu sene fatih zenitte oynamaz ama türkiyeye gellirsede bu fener olacak galiba alışın arkadaşlar

bordomavii61
27.08.2007, 11:57
yaa albayrak su yazılanları okumuyo mu biri okutsun ona yaa barii fatih tekkey i alıp kendını afffettirmeye calıssınn bu kadar acizlik olmaz yaa istese kendide alır onu ondakı para bende olsa coktan getırmısstımde neyse...

Vkgz
27.08.2007, 11:59
Tekkenin bize gelme gibi bir ihtimali yok. ya fenere ye avrupaya gidecek

Sacit
27.08.2007, 12:02
işte buna gülerim :D

yönetimin bizi kaale aldığı yok,biz bişi diyecez de yapacaklar hee

yönetim Fatih'i gönderip aldığı parayı bir daha verir mi Fatih için..

Vkgz
27.08.2007, 12:05
Bana göre Prica gelecek.

ktü_ts
27.08.2007, 12:05
albayrak gazete okumuyo kalkıp burayı okuyupda bizi kaale alacak ölemi buna gülerim işte adamın varsa yoksa kendi işleri trabzonsporu unutmuş çoktannn..

Misina
27.08.2007, 12:18
Fatihi fb ye mecbur ediyorlar.ah albayrak sanki paran yok.cebindeki akrep i çıkart

sbay
27.08.2007, 12:19
transferin bitmesine az zaman kaldı 1-2 gün içinde herşey belli olur.

Emirhan Makul
27.08.2007, 12:25
bizim transfer yapma gibi bir olayımız yok

Emre Emiroğlu
27.08.2007, 12:29
taraftar 7.5 milyon € toplayamaz. ancak kiralama parasını toplar. fatihi kiralamakta günümüzü kurtarmaktan baska hiçbirşey değildir... bence fatihteki ısrarımız saçma

a_turan60
27.08.2007, 12:32
neden küçük düşelim galatasaray gecen sene futbolcuların borcunu ödemek için para toplamdımı
bu fedakarlıkdır acsınlar hesap toplayayyım

Serdær
27.08.2007, 12:38
Trabzonspor ve Milli Takım'da ortaya koyduğu performansın ardından Rusya'nın Zenit takımına transfer olan Fatih Tekke yeniden Türkiye'ye dönmeye hazırlanıyor...http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif
Zenit'in futbol mantalitesinin kendisine uymadığını dile getiren Fatih Tekke, Ligtv'de yayınlanan röportajında kulüp ve şehirle hiç bir sorunu olmadığını, sorununun saha içinde, takımın oyun anlayışında olduğunu belirterek, Zenit'ten ayrılmak istediği ifade etti. Hedeflerine Zenit'teki futbol anlayışıyla ulaşmasının mümkün olmadığını da belirterek, ''Zenit'ten ayrılmak istiyorum. Bazı rahatsızlıklarım oldu ama bunlar hep saha içerisindeydi. Hedeflerime bu oyun anlayışıyla ulaşamayacağım düşüncesi nedeniyle 2 ay önce hem yöneticilerime hem de hocama takımdan ayrılmak istediğimi söyledim" ifadesini kullanan Fatih Tekke bu kararı verdikten sonra gönül bağı olan Trabzonspor'a bu düşüncesini ilettiğini söyledi.

"TRABZON'A HABER GÖNDERDİM"
Başkan Nuri Albayrak ve teknik direktör Ziya Doğan ile konuştuğunu belirten Fatih Tekke "Başkanla hocamla görüştüm son 10 güne kadar konuşuyorduk. Ben onları bütün problemlerimden haberdar ettim" dedi. Trabzon'a çok kırılamadığını da ifade eden Fatih Tekke,''Takımıma dönmek isterim ama bu biraz zor. Çünkü maliyetim çok yüksek" ifadesini kullandı.

"EN CİDDİ TEKLİF FENERBAHÇE'DEN"
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da Zenit'e kendisi için teklifte bulunduğunu belirten golcü futbolcu, "Fenerbahçe daha ciddi teklif götürdü. Tok satıcı olduklarından beni satmayı düşünmediler. Şu anki durum ise verilen teklifleri Zenit değerlendiriyor. Şu anki süreçte kulüp vermeyecek. Beni bırakmak istemiyorlar. Real Madrid bile olsa vermeyiz demişler. Şu an için en yüksek teklifi Fenerbahçe vermiş. Verdikleri parayı geri istiyorlar. Bunu da kim verirse ben o kulübe transfer olacağım." dedi.

"Profesyonel futbolcuyum. İşimi en iyi şekilde yapmak zorundayım. Nerede olursam olayım iş için herşeyi saha içinde yaparım. İkincisi de Trabzonspor'a kırgın değilim. Ben Fatih olarak kendime yakışanı yaptım. Bundan sonra da böyle olacak. Eğer başka kulübe gidersem saha içinde de ölene kadar mücadele ederim. Herkes beni tanır" diyen Fatih Tekke bir anlamda Trabzonlu taraftarlara mesaj gönderdi.

Oruç
27.08.2007, 12:41
Değerli yöneticim Emrah Yalçınalp'ın yaptığı yorumlara saygı göstermek herkes gibi benimde yapmam gereken bir durum. Lakin katılmadığım yönler var. Fatih'in ya da bir başkasının ''Trabzonsporluluğunu'' sorgulamak, ya da ''O daha Trabzonsporlu'' demek kimsenin hakkı değildir diye düşünüyorum. Maalesef Fatih bizdeyken de bu tartışılıyordu, şimdi de. Herkes kendine göre Trabzonsporlu'dur az ya da çok...

Trabzonspor kulübü Fenerbahçe ya da bir başka takımla yarışmak istiyorsa saha içinde oluduğu kadar saha dışında da mücadele etmelidir. Fatih'i satacak olan kulüp Zenit'tir. Fatih'in bu konuda söyleyeceği tek söz yoktur. Fatih Fenerbahçe'ye verilirse şahsen zerre kızmam, sinirlenmem ya da sövmem. Gitmeme gibi bir lüksü olmadığı gibi -oynamıyorum- deme şansı da yoktur. Fenerbahçe'ye giderse orada başarılı olacağını da düşünüyorum. Ayrıca şampiyonlar ligi gibi bir organizasyonda yer alacak olması onun için çok büyük bir şanstır.

Yönetim Fatih'i alamıyorum diyorsa burada suçlu yönetimdir. Trabzonspor bir Bursaspor ya da Samsunspor değildir. Fatih'i alacak gücü vardır. Ki alırsa a verdiği paranın karşılığını en kısa sürede geri alacaktır. Hoş Vlaznia maçlarından sonra ''transfer'' konuşulmadı, dünkü 5 golün ardından da ''Takımımızın transfere ihtiyacı yoktur'' demeleri normal karşılanacaktır muhtemelen...

futbalski60
27.08.2007, 12:45
fatihin kaderini anderlecht-fenerbehçe maçı belirlerfener elerse ş.ligini düşünerek fenerbahçe mutlaka bu transferi bitirir şayet elenirse uefa ve süper lig için fatihe o kadar para vermezler

denizgrsy
27.08.2007, 12:46
fb ye transferini oldu bittiye getirmeye getiriyorlar mecburiyet havasına sokuyorlar!yok öyle bir şey Fatih ne fb ye ne de başka istanbul kulübüne gitmeyecek!istesede gidemez Trabzonspor taraftarlığından gelmiş birisi istesede o kadar profesyonel olamaz!biz duygusalızdır,kızarız söğeriz bağırır çağırırız ama ; '' bi Trabzonspor kelimesine bi de kemençe sesine '' dayanamayız...Fatih te böyledir değişmez..

Ali İhsan
27.08.2007, 12:50
Fatih de hayatının hatasını yapıyor şu an. Ömründe şampiyonluk görmemiş adam şu anda ligin bitimine 8 hafta kala sadece 2 puan farkla ikinci sıradalar. Takımdaki en kaliteli forvet Fatih ve formda olsa her maç oynar. Ömründeki ilk şampiyonluğu orada görebilir, son 8 haftada kendinden söz ettirip devre arasında acil forvet ihtiyacı olan bir premier lig, bundesliga takımına gidebilir. Çok değil 8 maçta 8 gol atsın kesinlikle gider. Bir şekilde kafası karışmış, pes etmiş bu şeyler hiç yakışmıyor Fatih'e. Sıcak para var diye hayallerinden vazgeçmesi, üstelik camiasının değerlerine ters bir transfer yapması da cabası. Yakışmadı Fatih ama kızamıyoruz sana işte...

MahmutHSO
27.08.2007, 12:56
Fatih,otursun takımında mücadele etsin adam gibi,futbolunu oynasın.Avrupa diye kıçını yırtanlar 1 senede ağlamaya başlıyorlar.Ne demek fenerde de oynarım.Bonservisi kim verirse onda oynarım ne demek.Adam gibi mücadeleni yap orda,sonra da avrupada bir takıma git.Hemen pes edip,işin kolayına kaçıp profesyonel deyip işin içinden çıkamazsın.Bu taraftar seni affetmez bunu bil

Gökçebey
27.08.2007, 12:58
Fatih Tekke transferinde son perde de gösterime girdi. Albayrak Fatih profesyonel futbolcu istediği yere gidebilir hep kalbimizde yaşayacaktır dedi. Yani uzun lafın kısası Fatih hayalleri suya düştü.

ALBAYRAK'TAN TEKKE'YE DESTEK!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, "Fatih bizim evladımız, nereye giderse gitsin Trabzonspor'un kaptanı, evladı. Biz ona her yerde sahip çıkarız. O da profesyonel futbolcu. Geçimini bu işten sağlıyor. Tabi ki öncelikle bize gelmesini isteriz" dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ve Çaykur Rizespor maçlarını rahat bir şekilde geçtiklerini, ilk hafta Sivasspor ile yaptıkları ve 1-0 öndeyken tatil edilen maçın da tescilini beklediklerini söyledi.

Albayrak, yaptığı açıklamada, son 2 haftada 6 puan elde ettiklerini belirterek, ''Geçen hafta Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ve bu hafta da Çaykur Rizespor'u rahat bir şekilde geçtik. Sporcularımızı ve hocamızı tebrik ediyorum'' dedi.

Ligin ilk haftasında tatil edilen Sivasspor maçının ardından 5 maç seyircisiz oynama cezası aldıklarını ifade eden Albayrak, ''Bu cezayı asgariye indirmek için tahkim kuruluna başvuracağız. Sivasspor maçını kazanmıştık, ama hakem hatalarından dolayı bu duruma geldik. Maçın tescilini bekliyoruz. Netice itibariyle lider olarak yolumuza devam edeceğiz'' diye konuştu.

Albayrak, taraftarın bordo-mavili takımın 12. adamı olduğunu kaydederek, şöyle devam etti:
''İsterdik ki seyirciyle bu coşkuyu yaşayalım. Trabzonspor taraftarı, halkı centilmendir. Rakip iyi oynadığı zaman rakibi alkışlayan taraftarımız var, ama 3-5 kişinin yaptığı hareketi kimse Trabzonspor Kulübü ve camiasına mal edemez. Trabzonspor, inşallah bu sezon istenilen sonuca ekibi ve camiasıyla ulaşacaktır.''

-''FATİH BİZİM EVLADIMIZ, KAPTANIMIZ''
Rusya'nın Zenit Peterbursg Kulübü'ne daha önce verdikleri Fatih Tekke'yi geri almak için kiralık olarak teklifte bulunduklarını belirten Albayrak, şöyle konuştu:
''Ancak net olarak bir cevap vermediler. Fatih Tekke, bizim takımın kaptanıydı. O günkü şartlarda sözleşmeyi uzatmadığı için Fatih Tekke'yi Zenit'e karşılıklı anlaşarak verdik. Fatih bizim evladımız, nereye giderse gitsin Trabzonspor'un kaptanı, evladı. Biz ona her yerde sahip çıkarız. O da profesyonel futbolcu. Geçimini bu işten sağlıyor. Tabi ki öncelikle bize gelmesini isteriz. Fatih ile her şartta anlaşabiliriz, ama Zenit kulübüyle istediğimiz şartlarda anlaşamadığımız için şu anda beklemedeyiz.''

Transferin, transfer süresinin son saatine kadar olabileceğini ifade eden Albayrak, ''Görüşme halinde olduğumuz oyuncular var. Fiyatların kulübün mali yapısına uygun olursa transfer yapacağız'' dedi.

Berk Eren
27.08.2007, 13:01
ben profesyonellık fılan bılmem,anlamam eger fatıh fb forması gıyerse adam degılmıs derım ve gecerım..profesyonellık farklı,Trabzonsporluluk farklı seyler..okadar laf dıyeceksın fbye Trabzonspordayken sonra profesyonellık dıyıp tukurdugunu yalıyacaksın..

ne kadar karaktersız ınsan varsa hepsı fbye gıtsın..

Armağan Dere
27.08.2007, 13:02
Adam zaten fb'ye gitmek için can atmıyor ki. Hatta kendisine Tümer hatırlatıldığında "Benim adım FT, sağım solum oynamaz" diyen birinin yapmak isteyeceği son şey bu olsa gerek. Ya da Almanya'daki abisinin fb'ye gitmesi durumunda yapacaklarını söylemesi... Adam zaten zorda. Dünyanın bir ucunda fanus içinde futbol oynuyor, kimsenin ne yaptığından haberi yok. Muhtemelen sevmiyor ve sevilmiyor. Daha ne yapsın orda? Gökdelende yangın çıktı. Ya yanacak, ya atlayacak... fb'ye giderse kişisel olarak göstereceğim tek tepki ileriyi düşünmeden yaptığı saçma sapan açıklamalar yüzünden hem kendine hem Trabzonspor'a yaptığı eziyetten dolayı olur. Egosu yüksek bir adam olsa da bize çok emeği geçmiştir. Sorun onun için en güzel yöntemle çözülür inşallah... Bir biçimde döner gelirse mutlu oluruz ama "zor ötesi"...!

emrah abi ben önceden fatih tekke ölse fenere gitmezdi derdim... ama son zmnlarda açıklamaları bunun böle olmadığını söylüyor.. şöyle bişey var, gitmek isteyen kendisiydi... bi ara deportivo söylentileri de vardı medyada tristan fatih tekke takası gibi bak ona fanustan kurtulma şansı da vardı yönetimin de payı büyük o fanusa girmesinde ama biraz da kendiside istedi....neyse o önemli değil de,belki de türkiyeye geçiş için zenite gitti ve türkiyede de geçeceği takım da fenerbahçe olacaktı ben böle düşünüyorum... önemli olan bu bence...

MahmutHSO
27.08.2007, 13:04
Fatih i bizim alma ihtimalimiz koskoca bir sıfırdır.Az önce de yazdım,Fatih işin kolayına kaçmasın,mücadele etsin.
Mağduru oynayıp,ben ne yapayım elimden bişey gelmedi,Trabzonspor bonservisi ödeyemedi ben de fenere gittim derse,hayatının hatasını yapar ve taraftarın gözünde hiç olur.
Bazı futbolcular takımları için özeldir ve farklıdır,onlar için profesyonel düşünemeyiz.Fatih de bunlardan biridir.
Hakan Şükür ün fb de oynayabileceğini düşünüyormusunuz.Asla oynamaz.
Fatih sakın taraftarı kandırmaya çalışma sakınn.fb ye gidersen Trabzon u unut

Mehmet Fatih Yavuz
27.08.2007, 13:06
delikanlılığına, trabzonluluğuna güveniyorum.
bazı mevzularda profosyonellik falan geçmez.

tümer örneği verildiğinde "ben sözümün eriyim" e getirdi lafı geçen sene...
bu sene bu lafı yutacaksa benim için tümerden farkı kalmaz.

büyük lokma yiyeceksin, büyük laf etmeyeceksin.....

benim sağım solum oynamaz demek kolay..
mühim olan sağını solunu oynatmamayı becerebilmek...

Berk Eren
27.08.2007, 13:07
Bazı futbolcular takımları için özeldir ve farklıdır,onlar için profesyonel düşünemeyiz.Fatih de bunlardan biridir.
Hakan Şükür ün fb de oynayabileceğini düşünüyormusunuz.Asla oynamaz.
Fatih sakın taraftarı kandırmaya çalışma sakınn.fb ye gidersen Trabzon u unut
uste yazdıgım yazının altına bunuda eklersem fatıh tekke transferının benım ıcın yorumu tam anlamıyla olusmus olur..yuregıne saglık

MahmutHSO
27.08.2007, 13:08
Fatih i o iğrenç formayla gördüğüm gün Fatih benim için bitmiştir ve diğer ezik takım futbolcularından hiç farkı olmayacaktır benim için.Çünkü o da artık bir ezik olacaktır.
Çok iyi düşün Fatih.

Ayşe Aygün
27.08.2007, 13:09
İstanbul sahalarında ona yapılan hakaretleri kendimize yapılmış sandık. GS maçında ona yapılanları unutmadık ölümüne arkasında olduk.Evet şuan bizim futbolcumuz değildir.Zenit nereye verirse oraya gider.Ama o bunu yaparken normal futbolcu gibi davranamaz. hem sen tonlarca paraya adamlara evet de bir yıl dolmadan ben mutlu değilim oynayamıyorum de beni satın de.Ben bu düşünceyi hiç anlayamıyorum. Aslınd Fatih tam ne istiyor onuda anlamış değilim. Bizde son zamanlarda huzurlu değilid gitti. zenitte değil önce bence kendi ne istediğini bilisn. eğer fenerde huzurlu olacağına inanıyorsa yolu açık olsun ama ben hiç mutlu olmayacağım.ve onu ömrümün sonuna kadar affetmyeceğim.O artık TS Fatih Tekke olmaz. Ts Fatih olabilmesi için Futbolu tam anlamıyla bizde oynayıp bitirmeli. Bunu fener ve başka klupte yaparsa sanır TS olur.

Mehmet Fatih Yavuz
27.08.2007, 13:15
BU affedilir birşey değil...
hiçbir sebep, bahane herneyse fenere gitmesini mazur gösteremez.
istanbulun herhangi bir takımına giderse, günü gelip döndüğünde bu şehirde yürürken dahi hep suçlayan gözler görecek..
ben, aysenin dediği gibi kendim gibi gördüğüm bu adamı bu ihanetten sonra affetmem..
fatih kendi sözleri ile istanbul yolunu kendine kapattı....
giderse allah yolunu açık etsin..
ama buradan bir daha sevgi beklemesin.

MahmutHSO
27.08.2007, 13:20
Düşünsenize son maçımız fb maçı ve bunun bir şampiyonluk maçı olduğunu ve Fatih fener formasıyla karşımıza çıkmış.
Hadi Fatih,profesyonel ol bakalım.

zahido
27.08.2007, 13:45
Tekkenin bize gelme gibi bir ihtimali yok. ya fenere ye avrupaya gidecek

suanda tekkeye okadar parayi bayabilecek tek kulup var oda fenerbahce.. Avrupadaki taimlar kolay kolay fatihe okadar para baymaz..

zahido
27.08.2007, 13:48
delikanlılığına, trabzonluluğuna güveniyorum.
bazı mevzularda profosyonellik falan geçmez.

tümer örneği verildiğinde "ben sözümün eriyim" e getirdi lafı geçen sene...
bu sene bu lafı yutacaksa benim için tümerden farkı kalmaz.

büyük lokma yiyeceksin, büyük laf etmeyeceksin.....

benim sağım solum oynamaz demek kolay..
mühim olan sağını solunu oynatmamayı becerebilmek...

kisa ve oz cok guzel bi yorum..

BDiler61
27.08.2007, 13:59
BU affedilir birşey değil...
hiçbir sebep, bahane herneyse fenere gitmesini mazur gösteremez.
istanbulun herhangi bir takımına giderse, günü gelip döndüğünde bu şehirde yürürken dahi hep suçlayan gözler görecek..
ben, aysenin dediği gibi kendim gibi gördüğüm bu adamı bu ihanetten sonra affetmem..
fatih kendi sözleri ile istanbul yolunu kendine kapattı....
giderse allah yolunu açık etsin..
ama buradan bir daha sevgi beklemesin.

aynen katılıyorum bu yoruma

aka5
27.08.2007, 14:15
son 4 gun kaldı transfer sezonun bıtmesıne . tekkeyı gectım bıtane forvet bıde sol kanatada hasan sası alsalar barı .keske daha ıyısı olsada ben onada razıyım

FANATIK61
27.08.2007, 14:16
"Tekke için çok iyi bir teklif almadık"
St. Petersburg'un Zenit takımının teknik direktörü Dick Advocaat, milli futbolcu Fatih Tekke'den memnun olduğunu, ancak Zenit'in ödediği bonservis bedelini verebilecek bir kulüp olması halinde Fatih'in takımdan ayrılabileceğini belirtti.
Advocaat, Rus Sovietskiy Sports gazetesine Tekke'nin Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: ''Ben Fatih'in kalmasını istiyorum. Ancak Fatih değişik nedenlerden dolayı St. Petersburg'da huzursuz. Şu anda Türk kulüpleriyle görüşmelerin sonuçlanmasını ve bu kulüplerin Zenit'in ödediği bonservis parasını verip veremeyeceklerini öğrenmeye çalışıyoruz. Durum bir hafta sonra netliğe kavuşacak. Tekke şu anda idmanlara devam ediyor ve bizimle birlikte Samara deplasmanına gelecek.''

Zenit kulübünün başkanı Sergey Fursenko da Sport Ekspress gazetesine yaptığı açıklamada, Tekke'nin transferiyle ilgili açıklamasında Fatih'ten memnun olduklarını ve onu sadece çok iyi bir teklif gelmesi halinde satacaklarını bildirdi. Tekke'nin kontratının devam ettiğini hatırlatan Fursenko, ''O gerçek bir profesyonel ve idmanlarda son derece mükemmel çalışan biri. Takımın vazgeçilmez oyuncularından biri'' dedi.

Fursenko, Fatih Tekke'nin son haftalarda yedek olarak sahaya çıkmasıyla ilgili bir sonu üzerine de ''Tekke kadroya girmek için diğer arkadaşlarıyla rekabet içinde. Onu ancak, çok iyi bir teklif gelmesi halinde satabiliriz. Şu ana kadar da böyle bir teklif almadık'' ifadelerini kullandı.

27.08.2007

Kaynak : AA

Vkgz
27.08.2007, 14:24
"Tekke için çok iyi bir teklif almadık"
St. Petersburg'un Zenit takımının teknik direktörü Dick Advocaat, milli futbolcu Fatih Tekke'den memnun olduğunu, ancak Zenit'in ödediği bonservis bedelini verebilecek bir kulüp olması halinde Fatih'in takımdan ayrılabileceğini belirtti.
Advocaat, Rus Sovietskiy Sports gazetesine Tekke'nin Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: ''Ben Fatih'in kalmasını istiyorum. Ancak Fatih değişik nedenlerden dolayı St. Petersburg'da huzursuz. Şu anda Türk kulüpleriyle görüşmelerin sonuçlanmasını ve bu kulüplerin Zenit'in ödediği bonservis parasını verip veremeyeceklerini öğrenmeye çalışıyoruz. Durum bir hafta sonra netliğe kavuşacak. Tekke şu anda idmanlara devam ediyor ve bizimle birlikte Samara deplasmanına gelecek.''

Zenit kulübünün başkanı Sergey Fursenko da Sport Ekspress gazetesine yaptığı açıklamada, Tekke'nin transferiyle ilgili açıklamasında Fatih'ten memnun olduklarını ve onu sadece çok iyi bir teklif gelmesi halinde satacaklarını bildirdi. Tekke'nin kontratının devam ettiğini hatırlatan Fursenko, ''O gerçek bir profesyonel ve idmanlarda son derece mükemmel çalışan biri. Takımın vazgeçilmez oyuncularından biri'' dedi.

Fursenko, Fatih Tekke'nin son haftalarda yedek olarak sahaya çıkmasıyla ilgili bir sonu üzerine de ''Tekke kadroya girmek için diğer arkadaşlarıyla rekabet içinde. Onu ancak, çok iyi bir teklif gelmesi halinde satabiliriz. Şu ana kadar da böyle bir teklif almadık'' ifadelerini kullandı.

27.08.2007

Kaynak : AA

ben,m isteiğim olurda fatih orda kalır gollerini atar.. bakın hasan kabze nasıl attı golünü ilk haftasında.. helal kabzeye

Vkgz
27.08.2007, 14:27
Rusya'da Türk damgası!
Rusya Premier Ligi'nde top koşturan Hasan Kabze ve Caner Erkin, bu hafta oynanan karşılaşmalarda ilk gollerine imza attılar. Rusya'da liglerin sona ermesine 8 hafta kalırken, milli futbolcu Fatih Tekke'nin forma giydiği Zenit'e şampiyonluk yolunda müjdeli haber, Galatasaray'ın eski futbolcusu Hasan Kabze'nin yeni takımı Rubin Kazan'dan geldi.

Kazan ve lider Spartak Moskova arasında oynanan karşılaşmada Hasan Kabze ile yine eski Galatasaraylı Tomas 90 dakika forma giyerken, Kazan karşılaşmayı 3-1 kazandı. Kazan'ın son golünü 62'inci dakikada Hasan Kabze kaydetti. Çok sayıda Türkün de Türk bayraklarıyla izlediği karşılaşmada, Hasan Kabze, 86'ıncı dakikada alkışlar eşliğinde sahayı terk etti.

Lider Spartak Moskova'nın Kazan engeline takılmasının ardından deplasmanda Krilya Sovyetov'u 3-1'lik skorla yenen Fatih Tekke'nin takımı ikinci sıradaki Zenit, liderle arasındaki puan farkını 2'ye indirdi. Tekke, karşılaşmayı yedek kulübesinden izledi. Rusya liglerinde top koşturan bir diğer Türk futbolcu CSKA Moskovalı Caner Erkin de bu hafta Rusya Premier Ligi'ndeki ilk golünü attı. Erkin, CSKA'nın Rostov'u 5-1 gibi farklı bir skorla yendiği karşılaşmanın 82'inci dakikasında Rusya Premier Ligi'ndeki ilk golünü kaydetti.

EmrahYalçınalp
27.08.2007, 17:47
Değerli yöneticim Emrah Yalçınalp'ın yaptığı yorumlara saygı göstermek herkes gibi benimde yapmam gereken bir durum. Lakin katılmadığım yönler var. Fatih'in ya da bir başkasının ''Trabzonsporluluğunu'' sorgulamak, ya da ''O daha Trabzonsporlu'' demek kimsenin hakkı değildir diye düşünüyorum. Maalesef Fatih bizdeyken de bu tartışılıyordu, şimdi de. Herkes kendine göre Trabzonsporlu'dur az ya da çok...

Trabzonspor kulübü Fenerbahçe ya da bir başka takımla yarışmak istiyorsa saha içinde oluduğu kadar saha dışında da mücadele etmelidir. Fatih'i satacak olan kulüp Zenit'tir. Fatih'in bu konuda söyleyeceği tek söz yoktur. Fatih Fenerbahçe'ye verilirse şahsen zerre kızmam, sinirlenmem ya da sövmem. Gitmeme gibi bir lüksü olmadığı gibi -oynamıyorum- deme şansı da yoktur. Fenerbahçe'ye giderse orada başarılı olacağını da düşünüyorum. Ayrıca şampiyonlar ligi gibi bir organizasyonda yer alacak olması onun için çok büyük bir şanstır.

Yönetim Fatih'i alamıyorum diyorsa burada suçlu yönetimdir. Trabzonspor bir Bursaspor ya da Samsunspor değildir. Fatih'i alacak gücü vardır. Ki alırsa a verdiği paranın karşılığını en kısa sürede geri alacaktır. Hoş Vlaznia maçlarından sonra ''transfer'' konuşulmadı, dünkü 5 golün ardından da ''Takımımızın transfere ihtiyacı yoktur'' demeleri normal karşılanacaktır muhtemelen...

Elbette ben de senin yorumlarına saygı duyuyorum. Ama genel hatlarıyla da katılmıyorum. Fatih Tekke'nin Trabzonspor formasıyla pik yaptığını, Milli Takım da dahil olmak üzere hiç bir takımda bir daha asla o performansını yakalayamayacağını düşünüyorum. Elbetteki söylediklerim spekülatif, bilimsel bir temele dayanmıyor. Ama varsayım diyelim. En azından Zenit'te 1 sene ya durur ya durmaz derken de aynı şekilde davranmıştım. Fatih çok yetenekli ama kendinin sandığı kadar değil. Trabzonspor'u gitmek istediğini açıklayarak zor durumda bırakmıştı, başkan da tek olumlu icraatiyle bundan sonraki nesillere hiç kimsenin Trabzonspor'u harcayamayacağını göstermişti.

Ben Fatih Tekke'nin Trabzonspor'luluğunu tartışmıyorum. Sadece mantığım bir adamın hem Trabzonsporlu hem de profesyonel olmayacağını bana söyleyecek kadar çalışıyor. E adamın kendi de profesyonel olduğunu söylüyor. Öyleyse neyi tartışıyoruz? Fatih istediği kulübe gider. Bu fb de olur. Ama Zenit onun için daha iyi bir yer, ona eminim...

Bize gelince... Trabzonspor değil Fatih'e, şampiyonluğun kendisine bile 7 mio euro vermemelidir. Trabzonspor duruşuyla her ne kadar Bursaspor değilse de mali dinamikleri itibariyle Trabzon da asla Bursa değildir.

gurkan61040
27.08.2007, 17:51
fatih satılırken nerdeydik

Mayls
27.08.2007, 19:14
fatih satılırken nerdeydik
Digerleri bilmemde Fatih Zenit'le anlastiginda ben o sezonun Transfer basligindaydim :D

Mert Zaman
27.08.2007, 20:07
Fatİh Tekke Fenere Gİtmez Yaw İnŞ

highlander
27.08.2007, 20:54
Fatih'in dün geceki konuşmaları bu işin bittiğini gösteriyor bence.Önümüzdeki hafta veya ondan sonraki hafta Fenerbahçe formasıyla izleriz kendisini.Bana bunu düşünmek çok acı veriyor;o acaba fener formasıyla Avni Aker'e geldiğinde neler hissedecek?Bütün lisanslı futbolcular profesyoneldir;ama içlerinden pek azı için taraftar çıldırır,gözüne bakar,sakınır,onunla ağlar,onunla güler.İşte bu tip oyuncular profesyonelim diyip işin içinden çıkamaz.Fenere'e imza attığın anda adını ağzıma almam Fatih Tekke.Bir Trabzon efsanesi olamazsın artık!

6Şafak Aydın1
27.08.2007, 22:00
hesap acin 1000 euro benden ne gerekirse veririz

bordomavii61
27.08.2007, 22:13
Advocaat, Rus Sovietskiy Sports gazetesine Tekke'nin Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
''Ben Fatih'in kalmasını istiyorum. Ancak Fatih değişik nedenlerden dolayı St. Petersburg'da huzursuz. Şu anda Türk kulüpleriyle görüşmelerin sonuçlanmasını ve bu kulüplerin Zenit'in ödediği bonservis parasını verip veremeyeceklerini öğrenmeye çalışıyoruz. Durum bir hafta sonra netliğe kavuşacak. Tekke şu anda idmanlara devam ediyor ve bizimle birlikte Samara deplasmanına gelecek.'' Zenit kulübünün başkanı Sergey Fursenko da Sport Ekspress gazetesine yaptığı açıklamada, Tekke'nin transferiyle ilgili açıklamasında Fatih'ten memnun olduklarını ve onu sadece çok iyi bir teklif gelmesi halinde satacaklarını bildirdi.
Tekke'nin kontratının devam ettiğini hatırlatan Fursenko, ''O gerçek bir profesyonel ve idmanlarda son derece mükemmel çalışan biri. Takımın vazgeçilmez oyuncularından biri'' dedi.

61viya
28.08.2007, 15:04
Arkadaşlar yönertim zerre kadar ilgilenmemekle brilikte,Fatihin bize gelmesini "gereksiz" görüyor...Bizzat içlerinden duydum.Geçmiş ola.!

Paramız yokmuş,nere gidiyorsa olayın satış kısmından kazanılanlar.!

FANATIK61
28.08.2007, 15:21
Lig TV Son Dakika:

Trabzonspor Fatih Tekke'nin transferinden vazgecti...

Tangerine Dream
28.08.2007, 15:22
Lig TV Son Dakika:

Trabzonspor Fatih Tekke'nin transferinden vazgecti...

Evet, Can Karyağdı az önce bildirdi bu haberi.

61viya
28.08.2007, 15:26
Arkadaşlar yönertim zerre kadar ilgilenmemekle brilikte,Fatihin bize gelmesini "gereksiz" görüyor...Bizzat içlerinden duydum.Geçmiş ola.!

Paramız yokmuş,nere gidiyorsa olayın satış kısmından kazanılanlar.!

ben demiştim demeyi istemzdim......

Emirhan Makul
28.08.2007, 15:32
konu kapansın fatihden vazgeçmiş başkann

champions
28.08.2007, 15:34
Ben demiştim demeyi istemezdim

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=913221&postcount=23012 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=913221&postcount=23012 Ben) Ben (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=913221&postcount=23012 Ben) daha önce demişim:D Bu şartlarda olamazdı, olmamalıydı Yönetim bekleneni yapmış ve taraftarı kandırmıştır

61viya
28.08.2007, 15:34
konu kapansın fatihden vazgeçmiş başkann

O olayın veriş kısmından sorumlu,alış kısmından değil.Hiç ilgilenmediği bi konudan vazgeçmek..ilginç gerçekten!

a f s
28.08.2007, 16:18
28 Ağustos 2007 / 15:37
Zenit takımında formaya giyen Fatih Tekke'nin ayrılma sebebini ile ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Zenit kulübüne rekor bir ücretle transfer olan ve Fenerbahçe ile anlaşması beklenen Fatih Tekke'nin Rusya'dan ayrılmak istemesinin nedeni ortaya çıktı.
Zenit takımında formaya giyen Fatih Tekke'nin ayrılma sebebini LİG TV' açıkladı.??Rusya'ya giderek Fatih Tekke ile çok konuşulan bir röportaj yapan Can Karyağdı takım arkadaşlarının Fatih Tekke'yi kıskandıklarını ve saha içinde ona destek vermediklerini söyledi.
Takımda en çok kazanan futbolcuların başında gelen Fatih Tekke'nin en iyi dostlarının Norveçli ve Koreli futbolcular olduğunu ve onların da Tekke'yi çok sevdikleri fakat Rus futbolcuların özellikle saha içinde golcü futbolcuya tavır aldıkları ve pas vermedikleri ifade edildi. ??Fatih Tekke ise buna örnek olarak bir Avrupa maçında Zenit'in maçı 9-3 kazanmasını, kendisinin yerine oyuna giren futbolcunun 3 gol atmasına karşın kendisinin yeterince pas gelmediği için hiç gol atamadığını gösterdi. ??Rusya'ya geldiğinde forma numarası ve aynı zamanda Trabzon'un plakası olan 61 tane gol gol atacağını söyleyen Fatih Tekke'nin takımdan ayrılmasına kesin gözüyla bakılıyor. Öte yandan Fenerbahçe'nin Zenit ile hala görüşmelerinin sürdüğü ve Trabzonspor'un yüksek bonservis nedeniyle bu transferden çekildiği öğrenildi. ?

Fatih ilk sene sırt numarasını 61 yapmıştı bu sene 9, yani dokuz golü atıp gelecek Türkiye'ye. Doldurdu mu 9 golü acaba??

Muhalif
28.08.2007, 16:59
28 Ağustos 2007 / 15:37
Zenit takımında formaya giyen Fatih Tekke'nin ayrılma sebebini ile ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Zenit kulübüne rekor bir ücretle transfer olan ve Fenerbahçe ile anlaşması beklenen Fatih Tekke'nin Rusya'dan ayrılmak istemesinin nedeni ortaya çıktı.
Zenit takımında formaya giyen Fatih Tekke'nin ayrılma sebebini LİG TV' açıkladı.??Rusya'ya giderek Fatih Tekke ile çok konuşulan bir röportaj yapan Can Karyağdı takım arkadaşlarının Fatih Tekke'yi kıskandıklarını ve saha içinde ona destek vermediklerini söyledi.
Takımda en çok kazanan futbolcuların başında gelen Fatih Tekke'nin en iyi dostlarının Norveçli ve Koreli futbolcular olduğunu ve onların da Tekke'yi çok sevdikleri fakat Rus futbolcuların özellikle saha içinde golcü futbolcuya tavır aldıkları ve pas vermedikleri ifade edildi. ??Fatih Tekke ise buna örnek olarak bir Avrupa maçında Zenit'in maçı 9-3 kazanmasını, kendisinin yerine oyuna giren futbolcunun 3 gol atmasına karşın kendisinin yeterince pas gelmediği için hiç gol atamadığını gösterdi. ??Rusya'ya geldiğinde forma numarası ve aynı zamanda Trabzon'un plakası olan 61 tane gol gol atacağını söyleyen Fatih Tekke'nin takımdan ayrılmasına kesin gözüyla bakılıyor. Öte yandan Fenerbahçe'nin Zenit ile hala görüşmelerinin sürdüğü ve Trabzonspor'un yüksek bonservis nedeniyle bu transferden çekildiği öğrenildi. ?

Fatih ilk sene sırt numarasını 61 yapmıştı bu sene 9, yani dokuz golü atıp gelecek Türkiye'ye. Doldurdu mu 9 golü acaba??

Böyledir bu devran.. her takımın bir takım ağaları vardır ve düzen böyle yürür.. pas atılacak ve atılmayacak oyuncular o ağalarca belirlenir.. Avrupa'da yoktur belki böyle şeyler ama Rusya'nın bizden pek farkı yokmuş anlaşılan.. Etme bulma dünyası demeyeceğim ısrar etmeyin:D

#10 Fietra
28.08.2007, 17:37
Böyledir bu devran.. her takımın bir takım ağaları vardır ve düzen böyle yürür.. pas atılacak ve atılmayacak oyuncular o ağalarca belirlenir.. Avrupa'da yoktur belki böyle şeyler ama Rusya'nın bizden pek farkı yokmuş anlaşılan.. Etme bulma dünyası demeyeceğim ısrar etmeyin:D
Boynuz kulağı geçermiş ben diyorum.:D

EmrahYalçınalp
28.08.2007, 18:30
Geçen sene benim ne hissettiğimi anlaması için Fatih'e "Bence 30 yaşına gelmiş, takımının 9 gol attığı maçta pozisyonu olmayan bir adam 3 mio euro bile etmez, bu kadar basit" diyesim geliyor. Ama olmuyor işte, burnu sızlıyor insanın. Fatih Tekke kendine yazık edenler listesinin zirvesindeki yerini alarak gelecek nesiller için iyi bir örnek teşkil etmiştir. Trabzon'da kalıp iyi para kazanarak belki takımı şampiyon yapıp kahraman olmak varken gitmiş Rusya'da fb'ye gelebilmesini meşru çıkartacak şeyler söylemeye çalışıyor. Yazık günah vallahi... Allah kimseyi utandırmasın, kimse de hesapsız kitapsız konuşup kendini zor durumda bırakacak pozisyonlara girmesin...

ErseN_MaRTiN_61
28.08.2007, 19:06
Fatihin açıklamalarını oku bence ..

umraniye34
28.08.2007, 19:09
bir yönetici veya bir tane trabzonlu iş adamı çıkıpta fatih tekke yi trabzona geri getircem diyemiyom birileri çıkıpta lafta çok sevdikleri trabzonumu za böle bi iyilik yapmıyo

EmrahYalçınalp
28.08.2007, 21:20
Fatihin açıklamalarını oku bence ..
Decoder gerektiren şeyler yazacağına açık açık yaz da anlayalım. Ben yeterince okudum, üstüne üstlük defalarca da röportajı seyrettim. Adam fb'de -ya da başka bir takımda- oynamak için ölüyor. Bence sen bir daha bi bak bakalım...

ozcan_asanoglu
28.08.2007, 21:36
Geçen sene benim ne hissettiğimi anlaması için Fatih'e "Bence 30 yaşına gelmiş, takımının 9 gol attığı maçta pozisyonu olmayan bir adam 3 mio euro bile etmez, bu kadar basit" diyesim geliyor. Ama olmuyor işte, burnu sızlıyor insanın. Fatih Tekke kendine yazık edenler listesinin zirvesindeki yerini alarak gelecek nesiller için iyi bir örnek teşkil etmiştir. Trabzon'da kalıp iyi para kazanarak belki takımı şampiyon yapıp kahraman olmak varken gitmiş Rusya'da fb'ye gelebilmesini meşru çıkartacak şeyler söylemeye çalışıyor. Yazık günah vallahi... Allah kimseyi utandırmasın, kimse de hesapsız kitapsız konuşup kendini zor durumda bırakacak pozisyonlara girmesin...

aynen...rüştü bile bjk.ya gitti ben fenerliyim halen dedi, bizimki daha zenitte ben Trabzonsporluyum diyemiyor, fazla veren beni alır diyor.tek kelimeyle yazıklar olsun...

ferdiT
28.08.2007, 21:39
bir yönetici veya bir tane trabzonlu iş adamı çıkıpta fatih tekke yi trabzona geri getircem diyemiyom birileri çıkıpta lafta çok sevdikleri trabzonumu za böle bi iyilik yapmıyo
hakkaten ha ben bi kere gormedim birinin boyle bisey yaptigini trabzonda...

Emirhan Makul
28.08.2007, 21:41
bitttiii o işşşş

Armağan Dere
28.08.2007, 23:21
Tekke: "Türkiye'ye dönmem zor"
Fatih Tekke dedikodular hakkında verdiği röportajda ilginç açıklamalar yaptı.

28.08.2007 20:52
Tekke en yüksek teklifin Fenerbahçe'den geldiğini bildirirken Hertha Berlin'den teklif geldiğini duyduğunu ve Türkiye yerine Almanya'yı tercih edebileceğini söyledi. Fatih Tekke'nin röportajından bazı bölümler şöyle;

''Hocayla sorunum olmadı. Hoca beni çok seviyor. Oyuncularla problemim yok. Benim problemim saha içi problemler. 9-3 yendiğimiz maçta dahil pozisyonum olmuyor. Onlar da biliyor ve değişeceklerini söylemişlerdi. İlk haftalarda attığım gollerde de bunları biliyordum. Dışarıda çok rahatım. Baskı yok. Ben buraya futbol oynamaya geldim. İyi olan oyuncular burdan farklı yerlere gidebilir diye düşünmüştüm. Burada sakatlıklar yaşadım. Hayatım boyunc ahiç yapmadığım şekilde özel ricalarla iğnelerle oynadım. Saha içerisinde problemim. Ben ne kadar topla buluşursam o kadar çok gol atarım. Ben 30 yaşına geleceğim. 4-5 yıl daha oynamak istiyrum. Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynamak istemiyrum. Türkiye'de olamayacağım kadar rahatım. Futbol oynamayı seviyorum. Saha içerisi hariç çok rahatım. Bana söz verilmşti ama sözler tutulmadı. Tam tersi oldu. Ben de kulüpten ayrılmak istediğimi söyledim. Şu an durum bu. Menajerim de geldi. Beni bırakmayı düşünmüyorlar. Bana güvenleri var. Takım arkadaşlarım da biliyorlar. Onlar da benim yanımda yer aldılar. Şampiyon olmak istiyoruz, istiyorlar. Bu yüzden beni takımda tutmak istiyorlar.

Ben haberleri birebir takip edemiyorum. Transferin süreci 1.5 aydan daha fazla. 2 ay önce hocama gitmek istediğimi söyledikten sonra Trabzonspor'a bunu haberdar ettim. Trabzon camiasıyla görüştüm. 15 güne kadar hergün konuşuyorduk. Ben problemlerimi anlattım. Buraya birini göndermelerini istedim. Şuanki süreç başkan beni vermiyor. Bırakmak istemiyorlar. Real Madrid olsa bile vermeyeceğiz diyorlar. 10 aylık sürec içerisinde büyük paralar harcadılar. Onlara da hak vermek lazım"

- "EN YÜKSEK TEKLİF FENERBAHÇE'DEN" -

"Diğer büyük kulüpler de beni istedi. Hepsine teşekkür ediyorum. Benim transferim kolay değil. Maliyetim yüksek. Galatasaray istedi. Fenerbahçe daha iyi teklif getirdi. Bunları hocalarım söyledi. Adamlar tok satıcı olduklarındna dolayı çok haberdar etmiyorlar. Teklifler değerlendiriliyor. Şu an için başarı değilim. Bu açık ve net. Ama çok rahat başarılı olabileceğim yerde başarılı değilim. Benim hedeflerim var. Transfer konusunda Trabzon'a kırılamıyorum. Maliyetim çok yüksek. Ama en azından bir kişi bile gelseydi ilişkiler sağlamlaştırılsaydı bu iş olurdu. En yüksek teklif Fenerbahçe'den geldi."

- "TRANSFER OLMAM ZOR" -

"Bu transferin herhangi bir kulübe olması zor görünüyor. Beni bırakmak istemiyorlar ve çok para istiyorlar. Bu transfer zor bir transfer. Verdikleri parayı geri almak istiyorlar. Herhangi bir kulübe imza atmadım. Bu benim karakterime ters. Kulüpler anlaşmadan ben başka kulübe imza atamam. Önce Fenerbahçe kulüple anlaşmalı. Bu da benim gözümle zor"

"İnsanlar beni zaten biliyor. Herkes karakterimi biliyor. Ben profesyonel futbolcuyum. ekmek paramı nerede kazanıyorsam canla başla mücadelemi veririm. İşimiz futbol. Gönlümüz başka yerde olur ama profesyonellik ayrı birşey. Trabzonspor taraftarının beni unutmaması çok güzel birşey. Onlarla güzel şeyler yaşadık. Orada oynayan arkadaşlar için baskı oluyor bu. Umut, Ersen Martin kaliteli futbolcular.. Bu baskılar da iyi değil. Trabzon'a transfer olmam zor görünüyor. Ben Trabzon'a dönmek için elimden geleni yaptım. Böyle davranmam gerekiyor. Ben Trabzonspor sayesinde bu hale geldim. Ben onların sevgisine göre davranmam lazım"

- "BAŞKA FORMAYLA GELİRSEM BANA TEPKİ OLMAZ" -

"Eğer başka takıma transfer olursam ve Trabzon'a gelirsem tepkiyle karşılanacağımı düşünmüyorum. Diğerlerine yapılanlar bana olmaz. İçim rahat. Abimin "F.Bahçe'ye giderse kardeşlikten silerim" gibi açıklamaları doğru değil. Biz de sevgi vardır. Hangi forma altında olursan ol o forma için oynamalısın. Sen gönlünden ne düşünürsen düşün. Abim Trabzon'u çok sever, ailem de çok sever. Hayırlısı neyse o olsun diyor. Öyle söyledikleri doğru değil"

- "TÜRKİYE YERİNE ALMANYA'YI TERCİH EDERİM" -

"Transfer sezonun biteceği 3 Eylül'e kadar beni Hertha Berlin de istiyor. Transfer olacağımı düşünmüyorum. Ama bekliyorum. Bu zaman zarfı içerisinde birşey olursa olur. Bu kafayla buraya yardımcı olmam çok zor. Eğer vermezlerse burada devam edeceğim. Türkiye yerine Almanya'yı tercih ederim. Eğer Hertha Berlin'in teklifi doğruysa... Rusya'ya gelmeden önce başka teklifler vardı İngiltere'den. O günkü şartlar onu gerektiriyordu. Keşke dememeliyiz artık. Ciddi teklifler geldi. Hiç değilse kiralık olarak gitmek istedim. En iyi yaptığım iş futbol. Ben işimi iyi yapıyorum. Severek yapıyorum. Bir insna ne kadar mutlu olursa o kadar başarılı olur. Şu an ayın 3'üne kadar bekliyorum"

"2-3 tane önemli oyuncu geldi. Kalite yükseldi. Burada G.Saray ve Fenerbahçe geçen seneye göre daha iyi görünüyor. Trabzonspor hava tutturursa peşlerini bırakmaz. Kayseri iyi geliyor. Kalite olarak 4 büyüklerin maçları kaliteli olacaklar. Diğer maçlarda çok kalite olmaz"

- "BASKI FUTBOLCULARI ETKİLİYOR" -

"Trabzonspor'un bu durumu üzücü. Ama bu kişilerin durumlarını tm taraftarlara mal etmemek lazım. O çocuklar baskı altındalar. Çok çabuk etkileniyorlar. Bu Trabzon'un en büyük handikapı. Önemli futbolcular rahat olurlarsa daha iyi oynarlar. Baskıyı takıma olumlu yansıtmamız lazım. Ne kadar kaliteli takım olursa olsun baskı kötü yöndeyse o kalite işe yaramaz"

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=34039&cat=170&dt=2007/08/28

Sevgi
28.08.2007, 23:24
Fatih Tekke hakettiği yerde,kendisi istedi gitmeyi ve gitti.Herkes hakettiğini yaşar o da onu yaşıyor.

Samet Berber
28.08.2007, 23:29
fatih sakın feybe ye gitma nolur rica ediyoruz ..

gs ye git ama feybe ye gitme nollr :(

Miraç Atalay Çiftçi
28.08.2007, 23:32
Ona tüm takımların kapısı açık, O da diyor ki profesyonelim paramı kim verirse saha içinde terimin son damlasına kadar savaşırım, en iyisi olmaya çalışırım. Hala diyemiyor binlerce km uzaktayken beni kimin istediği önemli değil ben Trabzonlu, Trabzonsporluyum diye. Yetmiyor bizim Sayın Başkanımız çıkıp nereye giderse gitsin O Trabzonsporun Kaptanıdır, evladıdır diyor....

Tüm bunları görünce demek istediklerimi sıfatım engelliyor, forumumuzun kuralları engelliyor, Trabzonluluğum, Trabzonsporluluğum engelliyor.

Demek istiyorum ki nerede sagı solu oynamayan Fatih, Nerede burdan kurtuluyumda fbde bile oynarım demeye getiren Fatih...

Armağan Dere
28.08.2007, 23:36
Ona tüm takımların kapısı açık, O da diyor ki profesyonelim paramı kim verirse saha içinde terimin son damlasına kadar savaşırım, en iyisi olmaya çalışırım. Hala diyemiyor binlerce km uzaktayken beni kimin istediği önemli değil ben Trabzonlu, Trabzonsporluyum diye. Yetmiyor bizim Sayın Başkanımız çıkıp nereye giderse gitsin O Trabzonsporun Kaptanıdır, evladıdır diyor....

Tüm bunları görünce demek istediklerimi sıfatım engelliyor, forumumuzun kuralları engelliyor, Trabzonluluğum, Trabzonsporluluğum engelliyor.

Demek istiyorum ki nerede sagı solu oynamayan Fatih, Nerede burdan kurtuluyumda fbde bile oynarım demeye getiren Fatih...

işte bu kadar yorum budur alkışlıyorum

BDiler61
28.08.2007, 23:44

al birini vur ötekine ne farkeder benim için aynı ikiside

Can
29.08.2007, 00:20
bi grup cıkdı fatih icin maddi yardımda buluncaz dedi ne oldu odamı fos cıkdı reklam yapdı heralde:rolleyes:

sancakbeyi_61
29.08.2007, 00:45

ya bu nasıl bır mantık..anlayın artık hepsi beş para etmez o üç takımın..yeter ya anti istanbul diyoruz anti fb değil...

Emre B.
29.08.2007, 00:50
Fatihe 7.5 milyon Euro verilmez.Hesap açılsa bile yazanların çoğu para yatırmaz.

sancakbeyi_61
29.08.2007, 00:53
Fatihe 7.5 milyon Euro verilmez.Hesap açılsa bile yazanların çoğu para yatırmaz.

niye para yatırcakmısız..burdan gitmek için basbas bagırmadı mı?gerçek trabzonsporlular trabzonsporda karın tokluguna oynamaz mı..ben oynarım valla..bize böyle ruha sahip futbolcu lazım..avrupa avrupa diye sayıklayan degil

attagümüshane
29.08.2007, 01:09
fatih istanbula gitme de neydiysen et!!!
bu takıma gelip de celo gibi hasan musa hüseyin gibiler yüzünden kariyerini de ye diyemem!!
ama gelsen fena olmaz:-)

attagümüshane
29.08.2007, 01:12

aha bu yoruma da katılırım ve eklerim!!ben amatörüm kardeşim!!!profesyonellik ayağına istanbula gidene hakkımı asla ama asla helal etmem bu fatih tekke de olsa!!

trts61
29.08.2007, 01:19
10 milyon euro istiyorlarmıs baskan twnette acıkladı . ve 40yılın gslisi tamburacı tsyi sawundu

sancakbeyi_61
29.08.2007, 01:23
aha bu yoruma da katılırım ve eklerim!!ben amatörüm kardeşim!!!profesyonellik ayağına istanbula gidene hakkımı asla ama asla helal etmem bu fatih tekke de olsa!!

ben öyle kardeş..yerim profesyonelligi..biz burda ts için canımızı vereriz diyoruz,ama ts li bildigimiz adamlar profesyonellikten dem vuruyor..

Özkan
29.08.2007, 02:26
10 milyon euro istiyorlarmıs baskan twnette acıkladı . ve 40yılın gslisi tamburacı tsyi sawunduBu spor yazarı denen adamların hepsi Banknotspor'u tutarlar. Tamburacı'nın ve Sarıalioğlu'nun patronları bizim başkan olduğu için ismi geçenler son dönemde Trabzonspor'u savunmaya başladılar.

Oğuzhan Görkan
29.08.2007, 02:58
daha önceki örneği tolga seyhanda da gördük trabzonspordan ayrılmak için herşeyi yaptı 250bin dolar için gitti sattı trabzonu ama ne yaptı "hiçbirşey"... ama fatihle bu şahsı karşılaştırmak istemiyorum tolga gittiğinde hiçbir iyi dileğim yoktu ama fati gidince inş. başarılı olur dedim ve onun dahada ünleneceği günü bekledim ama o ne yaptı...fatihinde düştüğü konum çok üzücü zenite transferinden önce herkes bana oğuzhan naber fatih fb ye geliyormuş derlerdi bende fati öyle şey yapmaz yapılan her habere inanmayın derdim...ama nerde şimdi o fatih bizim yüzümüzü yere düşürdü...yinede trabzonspora hizmet verdiği için saygı duymak lazım o sultandı ama artık değil kendi kendini tahttan indirdir...geri dönmesini istemiyorum...

futbalski60
29.08.2007, 03:11
fatih zenitte artık öle de olması gerekiyodu biraz dişini sıksın 4 ay sonra avrupa da güzel bi kulübe gider ayrıca mutsuz olmasına rağmen az da gol atmadı önümüzdeki 4 ay da gollerine devam edip avrupaya transfer olur

TSMareNero
29.08.2007, 15:21
arkadaslar hertha berlinde lima diye bi brezilyali forvet aldi... o kapida kapandi onun icin...

61viya
29.08.2007, 15:30
Adam artık futbol oynamak istediğnii söylüyor.Lig tv den net anladığım tek şey bu :D Ama şöyle bi durum var.Futbol oynamak adına neresi olursa olsun mantığı hakim şu anda Fatihde.Ben topumu oynayım,bildiklerimi sahaya yansıtayım da hangi forma içinde olursa olsun gibi..

"Kulübüm" diye bahsediyor hala Zenit yerine Trabzonspordan.Bahsetmelidir de zaten.Trabzonspor yönetimine elinden gelen her türlü fedakalığı yaptığını yapacağını da ekliyor: "Keşke aralarından görevli biri gelseydi buraya da,öyle konuşsaydık" diye de ekleyerek..

Ama ne olursa olsun insan emeğini çalan takımda oynamamalı diye düşünüyorum.Hepinizin bildiği üzere,konu Trabzonspor olunca tescilli bi duygusalım ben.Bizim yöneticimizin bir tanesinin bana bizat" gerek de yok" dediği Fatih Tekke var ortada...Bizimkiler böyle düşünürken kendisi o takımlara gitmezse eğer orada çürüyecek,bunun farkındayım.Ama Trabzonsporluluk,orada oynamamk adına gerekirse ölmeyi gerektirir diyor sol yanım..

Bilemiyorum! Onlarca örnek varken önünde,sen "Trabzonsporlu" sıfatını kaybetme,lütfen!

Harun_ayar_ts
29.08.2007, 15:34
fatih tekke den baskasını kabullenemeyiz bunu bil yönetim:mad:

Oruç
29.08.2007, 16:09
Fatih'in Türkiye'ye dönmesi o kadar da zor bir iş değil ama yönetimin yönetim olması lazım bu konuda. Borç batğındaki Bejeke ve Gese sponsor bulup oyuncu transfer ediyor ama bizim -yönetim diye tabir ettiğimiz topluluk- bunu akıl edemiyor. Şaşıramak istiyorum ama şaşıramıyorum işte ! Hadi onu bıraktık hiç mi Trabzonspor taraftarı iş adamı yok Trabzon'da ya da İstanbul'da ? İşte buna şaşırıyorum !

Avrupa liglerindeki takımlara imreniyorum doğrusu. Keşke Trabzonspor'u da bir işadamı satın alsa (katılırsınız-katılmazsınız) diye. O zaman Şampiyon olmak hayal olmayacak bizim için ama Türkiye'de bunu yapmak zor iş. Göztepe satıldı geçenlerde taraftarı isyan ediyor. Anlamıyorum. O kadar seviyorsa o taraftar kulübün bilmem kaçıncı liglerde ne işi var diye sormak lazım. Biz de böyle bişey olsa yer yerinden oynar tahminimce. Ha bu olmuyor en azından -beğenelim, beğenmeyelim- Aziz Yıldırım gibi ticaretten anlayan kişilerin bu takımın yönetiminde olması gerek yoksa başarı hep hayal olarak kalacak bizim için. Kabul edelim etmeyelim.

Son olarak Fatih için geçmişte '3 ay sonra tekrar TS'ye döner, devre arasında TS'ye döner' diyen arkadaşları da müthiş -öngörülerinden- ötürü kutlarım...

Erbay
29.08.2007, 16:36
Dün, Can Karyağdı "Trabzon bu transferden tamamen çekildi" dedi.Ne kadar doğru bilmem ama almamız zaten zordu şimdi imkansız gibi.Fatih İngiltere,Almanya,İtalya ve İspana liginden en kötü takıma da gitse Zenit'te oynadığından daha çok dikkat çeker.

sbay
29.08.2007, 16:44
fatihin ligtv deki röporatjında bu saatten transferinin gerçekleşmesinin zor olduğunu söyledi...büyük olasılıkla ocak ayına kadar yine zenitte kalacakmış.

EmrahYalçınalp
29.08.2007, 17:08
Fatih'in Türkiye'ye dönmesi o kadar da zor bir iş değil ama yönetimin yönetim olması lazım bu konuda. Borç batğındaki Bejeke ve Gese sponsor bulup oyuncu transfer ediyor ama bizim -yönetim diye tabir ettiğimiz topluluk- bunu akıl edemiyor. Şaşıramak istiyorum ama şaşıramıyorum işte ! Hadi onu bıraktık hiç mi Trabzonspor taraftarı iş adamı yok Trabzon'da ya da İstanbul'da ? İşte buna şaşırıyorum !

Avrupa liglerindeki takımlara imreniyorum doğrusu. Keşke Trabzonspor'u da bir işadamı satın alsa (katılırsınız-katılmazsınız) diye. O zaman Şampiyon olmak hayal olmayacak bizim için ama Türkiye'de bunu yapmak zor iş. Göztepe satıldı geçenlerde taraftarı isyan ediyor. Anlamıyorum. O kadar seviyorsa o taraftar kulübün bilmem kaçıncı liglerde ne işi var diye sormak lazım. Biz de böyle bişey olsa yer yerinden oynar tahminimce. Ha bu olmuyor en azından -beğenelim, beğenmeyelim- Aziz Yıldırım gibi ticaretten anlayan kişilerin bu takımın yönetiminde olması gerek yoksa başarı hep hayal olarak kalacak bizim için. Kabul edelim etmeyelim.

Son olarak Fatih için geçmişte '3 ay sonra tekrar TS'ye döner, devre arasında TS'ye döner' diyen arkadaşları da müthiş -öngörülerinden- ötürü kutlarım...
Biraz felsefi bir giriş olacak ama, büyüklük ve küçüklük, fazlalık ve azlık göreceli kavramlar. 7 mio euro da aslında çok büyük bir rakam değil. Mesela karşılığında bir stadyum yaptırabiliyorsan "bedeva" bile denebilir. Ama konu 30 yaşında bir futbolcuysa, ve bu bu futbolcu spor hayatının sadece 2 senesinde son derece başarılı olup gittiği bütün takımlardan (Altay konusunda emin değilim) sözleşmesi sürüyorken ayrılmak istiyorsa, fazla. Çok fazla hem de... Bu noktada ben Fatih'e 7 mio euro verecek sponsordan bir 7 daha kopartıp, karşılığında da her türlü isim hakkı desteği verip stadyumu yaptırmaya başlamaktan yana tavır koyarım. Kalanı da hallolur bir şekilde...

Bu arada Fatih'in orada yapamayacağını öngörenlerden biri olarak tebriğiniz için teşekkür ederim. Diğer öngörülerim inşallah doğru çıkmaz, çünkü ikisinin de sonu hiç iyi değil:

- Fatih Zenit'ten kolay kolay ayrılamaz ve ya böyle her sezonda 3-5 golle hayatını geçirir, ya da bize gıcıklık yapmaya kalktığında bizim yaptığımız gıcıklık gibi, Zenit kendi istediği bir takıma yollar. İkisinde de Fatih için futbol hayatının parlak günleri bitmiştir.

- Fatih fb'ye gelir, ona verilen paranın karşılığında her hafta 3 gol atması beklenir. Boru değil, Kezman'ı yuhalayan taraftar ona da aynı tarifeyi uygular. Fatih için futbol hayatının parlak günleri bitmiştir.

futbalski60
29.08.2007, 19:51
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_em_Kezman-tekke001.jpg

Rusya bu takas iddiasını konuşuyor

Fatih Tekke'yi renklerine bağlamak için uzun süredir Rus ekibi Zenit St. Petersburg takımını ikna etmeye çalışan Fenerbahçe'nin, Tekke'yi Sırp yıldızı Mateja Kezman'la takas edeceği iddia edildi.

Rusya'da yayın yapan Sports Express Daily Gazetesi'nin internet sitesinde yer alan haberde, Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'yi transfer edebilmek için Rus ekibi Zenit'e, Sırp golcüsü Mateja Kezman'ı önerdiği iddia edildi. 'Fenerbahçe'nin forveti Mateja Kezman bugün Zenit'e katılabilir' başlığıyla verilen haberde, Zenit'in Kezman transferi için Fatih Tekke'yi takasta kullanacağını da gazete tarafından okurlarına aktarıldı.
Eğer takas gerçekleşirse Fenerbahçe, uzun süredir peşinden koştuğu 29 yaşındaki milli futbolcu Fatih Tekke'ye kavuşacak ancak Kezman'ı da Rus ekibine vermiş olacak.

Oruç
30.08.2007, 11:59
@EmrahYalçınalp

Değerli yöneticim 'Fatih'e verilecek 7 milyona bir 7 daha ekleyip stad yapımına başlarım' demişsiniz. Üstelik bu iş o kadarla bitmeyecek, -kalanını-da ''kendisine yönetim süsü vermiş ekibin'' halledeceğini hiç mi hiç sanmıyorum. Malumunuz kendileri kaç zamandır stad projesinden bahsedip dururlar...

Fenerbahçe dün Şampiyonlar ligine girdi. Büyük ihtimalle Fatih'i alacaklardır. Fatih şu an o takımda oynayan Kezman-Deivid-Semih'ten daha iyi bir golcüdür. Üstüne onlardan daha tekniktir. Takımına uyum sağladıktan sonra orada çok başarılı olacağını düşünmeye devam ediyorum. Fatih gibi iyi bir golcünün kariyerinde Şampiyonlar Ligi olmasını ben şahsen istiyorum. Fener'e giderse de zerre kadar kendisine kızmam. F.Akyel'in bu takımda oynamasını içine sindiren, onu alkışlayan taraftarımızın da Fatih'e tek söz söyleme hakkının olduğunu pek sanmıyorum.

Bir futbolsever olarak Fatih'in maçlarını izlemek istiyorum. Bu hangi takım olursa olsun farketmez benim için...

tuncii
30.08.2007, 12:23
ben sizin kimden bahsettiğinizin farkındayım bizi satıp giden birisi deilmi bu oyuncumuz biz onu şimdi onu geri almaya çalışıyoruz hemde değerinin 3 katı üstüne

kimse TRABZONSPOR dan üstte değildir unutma güzel kardeşim

emin ol kı o bızı satıp gitmedi onu yonetım gonderdı oda gitmek zorunda kaldı kı sımdıkı gıbı fener eger onu alırsa oda gıtmek zorunda adamın bı yerde ekmek parası. oda kendini ve kulubu dusunerek gitti onun sayesinde kac oyuncu aldık bugun halen ayaktaysak fatıhe ve gecmısde emegi gecen herkezın sayesinda burdayız

gerisiyalan
30.08.2007, 12:23
Fatih'in : "ben profesyonelim, Zenit kimle anlaşırsa gider oynarım" şeklinde sözleri çıktı basında. Eğer doğruysa çok yazık. Kaptana hiç yakışmamış.

Ramazan ayında orucunu sektirmeden tutan bir "profesyonel" olduğunu biliyoruz, profesyonellik şimdi mi aklına geldi kaptanın. Zaten Trabzonsporun başına ne geldiyse şu profesyonellikten geldi. Soruyorum : 6 şampiyonluk profesyonellikle mi geldi yoksa amatör ruhla mı geldi? Şahsi görüşüme göre profesyonellik geldi mertlik bozuldu.

Fatih kaptanın bu sözleri doğruysa eyvahlar olsun. Kendimi Trabzonspor taraftarı olarak Cezar gibi hissediyorum :
"sen de mi brütüs..."

tuncii
30.08.2007, 12:25
Fatih'e 7.5 vereceğine git 4-5 tane adam gibi yetenekli ve genç oyuncular al yabancı

merakı etme fatıh o 4-5 tane adamdan daha iyidir cunku turk o.............

ilhan
30.08.2007, 12:59
Benim için hep aynı kalıcaksın KRAL.. ;)

A.Alper
30.08.2007, 13:03
Fatih'e 7 milyon euro verileceğine bence de üstüne biraz daha para koyup stada kazma vurulsun.

Mert Zaman
30.08.2007, 13:05
fatİh Tekke Fatİh Tekke

sanatik
30.08.2007, 13:11
Fatih'in : "ben profesyonelim, Zenit kimle anlaşırsa gider oynarım" şeklinde sözleri çıktı basında. Eğer doğruysa çok yazık. Kaptana hiç yakışmamış.

Ramazan ayında orucunu sektirmeden tutan bir "profesyonel" olduğunu biliyoruz, profesyonellik şimdi mi aklına geldi kaptanın. Zaten Trabzonsporun başına ne geldiyse şu profesyonellikten geldi. Soruyorum : 6 şampiyonluk profesyonellikle mi geldi yoksa amatör ruhla mı geldi? Şahsi görüşüme göre profesyonellik geldi mertlik bozuldu.

Fatih kaptanın bu sözleri doğruysa eyvahlar olsun. Kendimi Trabzonspor taraftarı olarak Cezar gibi hissediyorum :
"sen de mi brütüs..."

Fatih Tekkenin hedefi Sampiyonlar Ligi olmali.

sbay
30.08.2007, 13:24
bence fatihin hedfefi avrupa şampiyonası.....rusya da gözden uzak kalmaya devam ederse gidip görebileceği tek büyük turnuvayıda kaçırmış olacak....terim büyük olasılıkla ona orda kalmaya devam ederse takıma almayacağını söylemiştir....bu yüzden de ordan ayrılmak için elinden geleni yapıyor olabilir.

KeLLoO
30.08.2007, 13:53
emin ol kı o bızı satıp gitmedi onu yonetım gonderdı oda gitmek zorunda kaldı kı sımdıkı gıbı fener eger onu alırsa oda gıtmek zorunda adamın bı yerde ekmek parası. oda kendini ve kulubu dusunerek gitti onun sayesinde kac oyuncu aldık bugun halen ayaktaysak fatıhe ve gecmısde emegi gecen herkezın sayesinda burdayız

nasil emin olalim ki. herkes Fatih in kendi agzindan cikan "trabzon dan ayrilacagim bu kesin" cümlesini duydu.
rusya degil de baska bir avrupa ligine gitmek istiyordu muhtemelen ama rusya da ki sartlar takimin da menfaatine olusunca yönetim de yolladi. yönetim gönderdi demek ne demek yani Fatih "ne olur beni yollamayin" dedi de zorla mi oldu bu is?

@Emrah Yalcinalp

tamamen katiliyorum söylediklerine. bize gelse illa ki faydali olur ama o para 1) FAtihe verilmez 2) Umut gibi gümbür gümbür gelen bir adam var bu takimda 2) Ersen diye cok degisik özellikleri olan bir kurtarici var bu takimda, bu ikisini de silmek manasina gelir.
hepimiz eski o sasali günlerden dem vuruyoruz. hani o her önümüze gelen anadolu takimini devirdigimiz 1. Ziya Dogan dönemini ama hesaba katmadigimiz bir sey var.
nitekim o zamanlar LEvent Bicakcinin yürürlüge koydugu mac basina para uygulamasi yoktu. Yense de yenilse de alacagi para ayni idi her takimin. bu uygulamadan sonra Fatih in de oldugu kadro basarisiz oldu.

agar bir varsayim olacak, ama düsüse gectigimiz dönem ile mac basina para alma uygulamasi ayni dönemlere denk geliyor. bence düsünülmeye deger bir soru isaretidir bu..

Harun-61
30.08.2007, 14:00
Zenit'de kafayi bozmu$

Kezman + 4 milyon avro istiyorlar... :-)))

10 numara
30.08.2007, 15:10
Zenit'de kafayi bozmu$

Kezman + 4 milyon avro istiyorlar... :-)))

KEZMAN Çok kötü bu aralar ben olsam kezman + 6 milyon avro isterim :D

Mayls
30.08.2007, 16:06
KEZMAN Çok kötü bu aralar ben olsam kezman + 6 milyon avro isterim :D

Yav ne 6 milyonu :D Kezman son maclarda izledigim kadariyla Mustafa Keceli'nin forvet versiyonu olmus :D Tekke'nin fiyati 7 milyonsa Kezman + 10 milyon isterim ben :D

Jackdaniels
30.08.2007, 16:08
Fatihi bizden başka herkes alır bu yönetim varken bi çöp bile alamayız....

Mayls
30.08.2007, 16:09
bu yönetim varken bi çöp bile alamayız....
Abartma sözlesme bitip serbest kaldiysa aliriz :D

corleone
30.08.2007, 16:20
fatih'in alınmasına, her geçen gün iyiye giden umut'un önünün kesilmesine, takımdaki dengelerin altüst olmasına, 7 mio euro'nun gitmesine hiç gerek yok, fatih için ve bizim için en iyisi avrupaya gitmesi, tabi fenere gidip bi ay sonra yuhalanmaya başlamak ve yedek kalmak istemiyorsa, bugün fenerde oynayamayan kezman'ın açıp youtube'dan psv'de attığı golleri izleyin, psv'den gittiği takımlara bakın, fatih'in de sonu fener'de kezmandan farklı olmayacaktır...

Samet Berber
30.08.2007, 16:31
arkadaşlar bence umutlanmayalım fatih i alma şansımız yok diyorlar kendi ağızlarıyla :(

Özkan
30.08.2007, 20:29
Fatih Tekke Trabzonspor'a geri dönerse takımı karıştıracaktır. Otursun oturduğu yerde, hattâ hayâllerini süsleyen İstanbul takımlarına gitsin ama bize bulaşmasın artık. Ben kendisini istemiyorum. Fatih Tekke "Trabzonspor'dan ayrılacağım, bu kadar net. Allah nasip ederse bu yurtdışı olacak. Bu kadar basit." dediği gün benim için bitmiştir.

steelturkTS
31.08.2007, 00:26
arkadaşlar cnn turk spor haberlerinde zenitin başkanı fenerle fatih tekke kezman takası için görüştüklerini açıkladı.pazarlıklar sürüyomuş. yarın akşama kadar kesin olarak bu karar verilcekmiş.fatih tekkenin yarın uefaya adı verilmezse lanet fenere gidecek kesin olarak.

devbey
31.08.2007, 01:39
Bu günün sonunda , büyük ihtimalle...

Fatih Tekke Fenerli olucak gibi..

Artık bazıları da..

Kına yakarlar...Mabad'larına...

http://img254.imageshack.us/img254/6667/ff10ho2.gif

Hüseyin Çümen
31.08.2007, 04:16
fatih in adı yarınki maç kadrosunda yokmuş sanırsam fatih fenerde
kendisini rezil edecek

Emirhan Makul
31.08.2007, 11:13
yok yok fatih zenitte

Murat Altun
31.08.2007, 11:14
YAA BU YÖNETİM ALIRMI ALLAH AŞKINA FATİHİ :)

ne okadar para verirler nede ziya yeni bir yıldıza katlanır zaten yattara ve gökdeniz yeterince ziyaya bela:)

giden yıldızlardan şampiyonluğa oynayan bir takım kurulurdu

EmrahYalçınalp
31.08.2007, 11:35
Yahu şaşırmamak elde değil...

Fatih'i biri zorla mı konuşturdu "gideceğim, bu kadar basit" diye?
Sözleşmesini uzatmak istedi de zorla mı kalemi elinden aldılar?

Adam gitmek istediğini söyledi. Biz de işimize neresi geldiyse oraya gönderdik. Benden giden topçunun gittiği kulüpten, orda ne yaptığından bana ne?

Zorla gönderilmişmiş...

Zorla değil belki ama, Rusya'ya gönülsüz gitmiş olabilir.
Bir de gönlünü mü yapacaktık?

Şu Fatih konusunda birileri yönetime çatınca "ALBAYRAK" baskılı tshirt giyip dışarı çıkasım geliyor. Adamın en doğru icraati, belki tek dorğu icraati Fatih'i göndermek oldu.

Zaten Fatih gönderilmesi gerektiğine karar verdi, kulüp nereye gönderileceğine...

Şimdi "benim sağım solum oynamaz" diyen topçumuzun "Fenerbahçe, nerdeeeeee...." diye konuşmasına bakıp yönetime sallayanlar var. Daha geçen sene bu zamanlarda abisi fb'ye giderse kardeşlikten reddeceğini söylüyordu hani? O zaman niye yalanlanmadı bunlar da, şimdi "yok öyle bir şey" oluyor?

Kahramanlık zor iş. O yüzden, beceremeyeceksen "normal insan" olarak kalmakta fayda var. Ayrılıyorken "ben profesyonelim" demeyip Trabzonsporluluk edebiyatı yaparsan böyle yersin laflarını...

O zaman ben de Trabzonspor'luyum. Ama bu sene fb'yi tutayım da takımımda Carlos olsun bari...

Hekimoğlu
31.08.2007, 12:52
kezman zenit'e gitmez.para ile ancak alabilir fener.şampiyonlar ligine girdiğine göre büyük ihtimalle de alacaklar.

61_Lazzzo_11
31.08.2007, 13:02
Takas da yok transfer de

Fenerbahçe yönetimi, Anderlecht maçının ardından yaptığı durum değerlendirmesinde aradığı santrforu bulamadığı için transferi kapatma kararı aldı.
Akşam gazetesinin haberine göre Sarı-Lacivertliler, sadece kadroyu geniş tutma adına Sivasspor’dan Mehmet Yıldız’ın transferini gündeminde tutuyor. Rus Zenit’le yapılan Fatih Tekke görüşmeleri ise olumsuz sonuçlandı. Rus kulübünün yöneticileri, Fenerbahçe’ye Fatih ile Kezman’ı takas etmeyi önerdi. Fenerbahçe yönetimi bu öneriyi reddetti. Anderlecht’e attığı golle kendine gelen Sırp futbolcu da Zenit’e gitmek istemedi. Sarı-Lacivertliler bunun üzerine “5 milyon euroya verirseniz Fatih’i alırız” dediler.

Ruslar da bu öneriyi kabul etmeyince Fatih Tekke transferi kapandı. Mehmet Yıldız transferi de gerçekleşmezse Zico, gol yollarında Kezman’ın yanında İlhan ve Semih’i kullanacak. Bu arada Fenerbahçe’nin Anderlecht karşısında sergilediği futbol, yöneticileri fazlasıyla memnun etti. Sarı-Lacivertli yöneticiler, sezon başında yapılan ağır çalışmaların futbolcular üzerindeki etkisinin ortadan kalkması ile birlikte takımın daha iyi futbol oynayacağı inancını dile getirdi.

BDiler61
31.08.2007, 15:53

Adam gitmek istediğini söyledi. Biz de işimize neresi geldiyse oraya gönderdik. Benden giden topçunun gittiği kulüpten, orda ne yaptığından bana ne?

Zorla gönderilmişmiş...

Şu Fatih konusunda birileri yönetime çatınca "ALBAYRAK" baskılı tshirt giyip dışarı çıkasım geliyor. Adamın en doğru icraati, belki tek dorğu icraati Fatih'i göndermek oldu.

Zaten Fatih gönderilmesi gerektiğine karar verdi, kulüp nereye gönderileceğine...

Şimdi "benim sağım solum oynamaz" diyen topçumuzun "Fenerbahçe, nerdeeeeee...." diye konuşmasına bakıp yönetime sallayanlar var. Daha geçen sene bu zamanlarda abisi fb'ye giderse kardeşlikten reddeceğini söylüyordu hani? O zaman niye yalanlanmadı bunlar da, şimdi "yok öyle bir şey" oluyor?

Kahramanlık zor iş. O yüzden, beceremeyeceksen "normal insan" olarak kalmakta fayda var. Ayrılıyorken "ben profesyonelim" demeyip Trabzonsporluluk edebiyatı yaparsan böyle yersin laflarını...

O zaman ben de Trabzonspor'luyum. Ama bu sene fb'yi tutayım da takımımda Carlos olsun bari...

Baştan beri Fatih hakkındaki yorumlarına katılıyorum ama madem fenerde aradan çekildi i son dakika sürprizi yapıp kiralayabilirsek bizimde işimize gelir ama 7,5 milyon euro verilmesine bende karşıyım

Emre B.
31.08.2007, 16:55
Her fırsatta gitçem diyen oyuncuyu kim olursa olsun tutamazsın.Sene sonunda bedavaye gitçeğine para kazandırarak gitti.Şu anda Fatihe 7,5 milyon Euro verilmez.

Vkgz
31.08.2007, 17:02
prica gelsin tekkede orda akıllı olsun şampiyon olsun.

oskanonur
31.08.2007, 17:05
Donusu beklentilerimizi karsilamaz. Her firsatta gidecegim diyen birinin bize faydali olacagini sanmiyorum.

MURAT İNCE
31.08.2007, 17:10
fatihi izlemek sanırım bütün trabzonsporlulara özellikle son yıllarda büyük keyif vermiştir.ama artık trabzonsporda tekke dönemi bitmiştir diye düşünüyorum..

SDanışmaz
31.08.2007, 17:20

Zorla gönderilmişmiş...

Abi doğruları yazmışsın ama Fatih'i fbde görmeyi hiç istemiyorum, o zaman içimde O'na karşı büyük nefretle dolar...

Bu şehirin ve bu takımın O'nu ne kadar sevdiğini bile bile fbye gitmesi bizleri incitmez mı? Hatta bunun Ogün ve Abdullah örnekleri varken?

Benim tek oynadığım oyun Football Manager'dir. Ts'yi aldığım gibi ilk transferim Fatih'i geri almak ve 9 numarayı ona vermek olmuştu.. Emekli olana kadar da takımda tuttum, emekli olduktan sonra da 9 numarasını kimseye vermedim..

Şimdi bizim O'na karşı duyduğumuz sevgi ortadayken, fbye giderse O'nu "Sultan" yapan şehri üzeceğini bilmiyor mu?

Yaptığı açıklamalarda "Ben profosyonelim" diyor, yerim profosyonelliğini...

omerkucuk
31.08.2007, 17:34
emrah yaLçınaLp kardeşim yazdıkLarının tamamının aLtına imzamı atıyorum.

ayrıca Fatih ßu geçen 1 yıL içerisinde mafyayLa oLan iLişkiLerini düzene sokmuş heraL tekrar üLke sınırLarına gireßiLecek cesareti gösterdiğine göre

Serdær
31.08.2007, 23:38
YoqLugun beLLi oLuyor !

irfanb
31.08.2007, 23:41
YoqLugun beLLi oLuyor !

Ziya`nin da varligi :) :)

Serdær
31.08.2007, 23:43
Ziya`nin da varligi :) :)

Ben haLa devamLıLıktan yanayım.

ALLah keRim ! :rolleyes:

metehan
01.09.2007, 00:09
Tamam arkadaşlar kapatalım artık bu konuyu. FB almıyor, biz zaten alamayız, Fatih şimdilik Zenit'te. Ara transferde tekrar açarız bu konuyu :)

Ehrimen
01.09.2007, 16:43
Önce Sat sonra almaya çalış Zenitte kaLsın Fatih ! Bizmi dedik ona git die.Kendi düşen agLamaz.

Mustafa 42
01.09.2007, 20:33
olurmu arkadaslar ben olsam fatihi gri alirim cünkü görüyoruz iki sezondan beri dogru dürüst gol atamiyoruz golcumuz yok bu istanbul takimlariylan yarisabilmek icin bizimde fatih gibi oyunculara ihtiyacimiz var ben olsam alirim burda yonetimin cok büyük hatasi var satmamaliydi görüyorsunuz kayseri erciyes hic kimseyi satmadi isde böyle olacak kulup satmayacaksin alacaksin yoksa sampiyonlugu unut bizde böyle aval aval trapzonspor u destekleyim bizede yakisan zaten bu ama olmuyor canimiz yaniyor bizde sampiyonluk görmek istiyoruz ne zaman acaba ölmeden öncemi yoksa öldükden sonrami vallahi ben bir hasta trabzonsporlu olarak kendimden yavas yavas sogumaya basladim hic sevk vermiyor böyle fitbollan can cekise cekise bir bursa sporu bilen yikamiyor isde gelde kizma,,nede olsa ben bu fatihi alirim abi ne olursa olsun

Erkut Ay
27.10.2007, 18:33
bu yönetimden bunu beklemek ne kadar abes.......

Cem Balcı
27.10.2007, 18:36
ya Allah aşkına hala tekkenin ts ye geleceğine inanıyomusunuz yaa artık bitti o muhabbet mazi oldu.adam açıklamasınıda yapmış türkiye defterimi kapattım die.daha ne tekkesi Allah aşkına....

tuncii
27.10.2007, 18:37
duydugum haber dogrumudur bılmıyorum ama;
tekke ile hanımı arasında gecen dıyalogda;
hanımı:fenere gidersen senı bosarım demıs.
bu laf dogrumu duyan varmıdır?????????