PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Günün Sallama Haberleri

OYılmaz
23.08.2007, 22:02
Evet Günün Sallama haberlerini biz yazıyoruz Fotomaç , Fanatik gibi rakip yayın organlarımıza taş çıkartacak haberlerimizi burada paylaşıyoruz ilerde Fotomaç gazetesinin kadrolu sallamasyon İşcisi olabiliriz kolay gelsin ;)

SON DAKİKA !! KEÇELİNHO BARÇA'YA DOĞRU...

http://www.fotomac.com.tr/2006/10/04/im/8EA5E1E92F7FBA40A6050521b.jpg

Barcelona başkanı ve Rjkaardın çok istediği Babası Brezilya Annesi Türk asıllı Mustafa Keçelinho transferinin bitme aşamasına gelindiği öğrenildi . Daha önce Trabzonsporda mutlu olduğunu buradan kesinlikle ayrılmak istemediğini açıklayan Keçelinho , yaptığı kavisli ortalar , tam 90 dan attığı gollerle tanınıyor . Barça başkanının bu transferin bitmesi için 40 Milyon avroyu gözden çıkarması Paragöz Nuri Albayrağın gözünü canlandırdı . Trabzonun çiçeği burnundaki teknik patronu Ziya Doğan bu transferi onaylamadığı Keçelinhoyu kimseye satmayız dediği öğrenildi aksi takdirde istifa dilekçesini yönetime sunacağını söyleyen Ziya Doğan yönetime gözdağı verdi . Bunu duyan başkan , Ziya Doğanın gitmesine gözyummayız gerekirse Keçelinhoyu satmaktan vazgeçeriz dediği öğrenildi . Keçelinhonun sık sık vatandaşı Ronaldinhoyu aradığı Barça ve şehir hakkında bilgiler aldığı denize girecek yerlerin olup olmadığını sorduğu ajansımıza sızan bilgiler arasında ...

Ali Can
23.08.2007, 22:10
Evet Günün Sallama haberlerini biz yazıyoruz Fotomaç , Fanatik gibi rakip yayın organlarımıza taş çıkartacak haberlerimizi burada paylaşıyoruz ilerde Fotomaç gazetesinin kadrolu sallamasyon İşcisi olabiliriz kolay gelsin ;)

SON DAKİKA !! KEÇELİNHO BARÇA'YA DOĞRU...

http://www.fotomac.com.tr/2006/10/04/im/8EA5E1E92F7FBA40A6050521b.jpg

Barcelona başkanı ve Rjkaardın çok istediği Babası Brezilya Annesi Türk asıllı Mustafa Keçelinho transferinin bitme aşamasına gelindiği öğrenildi . Daha önce Trabzonsporda mutlu olduğunu buradan kesinlikle ayrılmak istemediğini açıklayan Keçelinho , yaptığı kavisli ortalar , tam 90 dan attığı gollerle tanınıyor . Barça başkanının bu transferin bitmesi için 40 Milyon avroyu gözden çıkarması Paragöz Nuri Albayrağın gözünü canlandırdı . Trabzonun çiçeği burnundaki teknik patronu Ziya Doğan bu transferi onaylamadığı Keçelinhoyu kimseye satmayız dediği öğrenildi aksi takdirde istifa dilekçesini yönetime sunacağını söyleyen Ziya Doğan yönetime gözdağı verdi . Bunu duyan başkan , Ziya Doğanın gitmesine gözyummayız gerekirse Keçelinhoyu satmaktan vazgeçeriz dediği öğrenildi . Keçelinhonun sık sık vatandaşı Ronaldinhoyu aradığı Barça ve şehir hakkında bilgiler aldığı denize girecek yerlerin olup olmadığını sorduğu ajansımıza sızan bilgiler arasında ...
gülmekten nefes alamıyorum :D:D:D:D:alkış::alkış:

Emre B.
23.08.2007, 22:11
Ziya Doğan:Hücum Futbolu Benim Hayat Felsefem
Trabzonspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Ziya Doğan göreve gelir gelmez yaptığı revizyonla dikkatleri üzerine çekti.Musatafa Keçeli, Celalattin Koçak, Ayman Abdelaziz, Ferhat Çökmüş, Ömer Rıza gibi isimleri takımdan kovan Ziya Doğan ''Kadroya genç yeteneklerin yanı sıra Szmkowiak, Musampa, Marcelinho ve Yattara gibi yıldızları monte etmeyi planlıyorum'' dedi.Antremanda futbolcularına ''Hücum futbolu oynamanızı istiyorum.En iyi savunma saldırmaktır.Kafanızdan savunma futbolunu silin, benim mantalitemi uygulayın'' dediği belirtildi.

Emre B.
23.08.2007, 22:17
Ayman Centilmenlik Ödülünü Aldı
Trabzonspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman Abdelaziz sezon boyunca hiç sarı kart görmeyerek yılın en centilmen futbolcusu ödülünü aldı.Ayman ödül töreninde ''Bu ödülü bana layık görenlere çok teşekkür ediyorum.Ben sadece Fair-Play çerçevesinde oynayıp hocamızın dediği gibi teknik özelliğimi kullanıyorum'' dedi.

yns61
23.08.2007, 22:25
ronaldinho teması
trabzonspor yaklasım 2 yıl boyunca izledigi ronaldinho adlı oyuncuya transfer teklifinde bulundu ronaldinho ts ye gitmek kendisi için mutluluk duyacagını belirten ronaldinho transfer için son aşamalartrabzonspor yöneticisi yaptıgı acıklamada ince eleyip sık dokuyoruz henuz kesin kararı vermiş değiliz dedi. basın transfere bitti gibi bakıyor ziya dogan ise transfere sıcak bakmıyor begenmedigini mantelizeye uymadıgını soyluyor denenme teklifi edilmeside gündemde.

AYYILDIZ
23.08.2007, 22:30
TRABZONA BUYUK PROJE

Albayrak stad maketinden sonra Trabzona uzay ussu insaat edeceklerini soyledi.Aralikta secilmeleri durumunda bu projenin gerceklesecegini soyleyen Albayrak Nasaya bu konuda basvurduk kabul ettikleri an insaat baslayacak dedi.Projenin Trabzonsporun 100 yilini kurtaracagini soylerken bu sayede kamplarda otellere para odemeyecegiz ve buyuk kar saglayacagiz dedi.

macka61
23.08.2007, 22:53
süperler ya gülmekten kırıldım harikaaaaaaaaaaaaa

TolgaTopçu61
23.08.2007, 23:29
flas flas flas trabzonspor 19 yasindaki brezilyali kerlon nu kapti.devlerin pesinde kostugu kerlon trabzonspora geldigi icin cok mutlu oldugunu dile getirdi.kerlon:ziya dogan gibi iyi ve kaliteli teknik direktör ile calismayi cok istedigi icin milan ve interin teklifini red ederek trabzonspora imza atmak icin yarin saat 13,30 da trabzon da olacak ve mehmet ali yilmaz tesislerinde 4 yillik sözlesme imzalayacak.trabzonspor un 5. yeni transferi takimda 17 numarali formayi giyecek

Yasin N.
23.08.2007, 23:58
yılan hikayesine dönen Fatih Tekke transferi bugün kesinolaak netleşti; edinilen bilgiye göre Trabzonun her ilçesinden fındık üreticilerinin hepsinden 1'er çuval fındık toplayarak elde edilen tırlar dolusu fındığın rusyanın zenit takımına verilerek Fatih Tekkeyle takas yapılmasına karar kılındı. Konuyla ilgili olarak kulüp başkanı Albayrak; Bizim taraftarımızın bu kadar futbolu iyi bildiğini ve Fatih Tekkenin ne kadar yaralı olacağını anlayamadık eğer bunu fark etseydik zamanında bende fındığımı toplar yollardım ama böyle olmasıda iyi oldu taraftar başkan Trabzonspor şampiyon nasıl olsa bende para yok dedi:)

cınar#7
24.08.2007, 00:00
Hasan Üçünçü Dünyada Yılın En İyi Oyuncusu Seçildi!

http://www.trabzonspor.org.tr/images/futbolcu/hasan-k.jpg

Maçkada yapılan milyonlarca kişinin katıldığı ödül töreninde göz yaşlarını tutamayan oyuncu şu sözleri söyledi:

"Öncelikle beni bu yerlerlere gelmemi sağlayan biricik teknik direktörüm Ziya Doğana teşekkür ederim.Onun Mantalitesi olmasaydı bu ödül benim için sadece bi hayal olarak kalıcaktı.Onun sayesinde 36 maçta 39 gol 61 asist başarısı gösterebildim ve Ödül benim için süpriz olmadı."

2.lik Ödülünü alan Henryde Hasanın yeteneklerinin inanılmaz olduğunu ondan öğrenecek çok şeyi olduğunu söyledi.

Gecede ilginç bi olay daha yaşandı Hasan ödülü kaldırırken elinden kayması sonucu sağ ayak parmağına geldi ve ameliyat olmak zorunda kaldı,alınan son haberlere göre sahalardan 1 yıl uzak kalması bekleniyor.

Dünya Basınında bu oyuncuyu Jose Mourinhonun yakından izlediği ve takımına kazandırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçmayacağı söyleniyor...

kaynak:Uefa61.net http://www.sabah.com.tr/2006/08/15/im/857192342CA55B4BB8E0FA33d.jpg

yns61
24.08.2007, 00:05
walla gülüyoruz ne güzel :)

Lancet_61
24.08.2007, 00:22
TRABZONDA YÖNETİM ŞOKU
Gece yarısında acilen kurmaylarını toplayan Albayrağın taraftarın baskısına daha fazla dayanamayız artık istifamızı verelim...ziyamızı da alıp gidelim dediği öğrenildi

yns61
24.08.2007, 00:31
şampiyon gelenegini devam ettiriyor.
tam 989 yıldır üst üste şampiyon olan trabzonspor 3010 yılında 990.sampiyonluguna ulaştı. 2. sırada ofspor bulundu ilk 15 takım ülkemizi avrupada temsil edicek :) temsilcilerimize başarılar bu arada amatör liginden 3 takım kapandı : galatasaray ,fenerbahce ,bjk :)

Lancet_61
24.08.2007, 00:36
Nereden Nereye

Bi dönem Trabzonspor forması giyen ve ziya doğanla yaşadığı sorunlar yüzünden kadroya alınmayan musampa trabzonspora teknik direktör olarak geldi...Musampanın malzemeci olarak ziya doğanı istediği ve o dönemlerin intikamını ancak böyle alırım dediği öğrenildi

ShadoW
24.08.2007, 00:37
Gece gece öldürdünüz beni ya hele hasan haberi var ya... hala gülüyorum :)))))))) Olamaz ya böyle bişey... :) Bir haber de benden:

Celaleddin: Bırakın beni gideyim

Trabzonspor'un devleri peşinden koşturan süper sol beki Celaleddin Koçak, Bayern Munchen'in kendisini ısrarla istediğini, kulübün ise buna yanaşmadığını, ancak kendisinin kariyeri açısından gitmek istediğini söyledi. Alman Millî takımında da oynayan, Lahm gibi bir oyuncuyu kesen Celaleddin, "başka teklifler de var, ama ben Bayern' seçiyorum, çünkü çocukluğumdan beri Bayern taraftarıyım." dedi.

Bayern'in yıldızı Luca Toni "Celaleddin'in ortalarıyla coşacağım, onun takımımıza katılması çok yerinde olacaktır." dedi.

Franck Ribery ise celaleddin'i 2006 dünya kupasındaki akıl almaz performansıyla tanıdığını, Fransa Almanya Maçında kendisine adım attırmadığını,Onu takımda görmenin tüm oyunculara motivasyon olacağını söyledi ve ekledi: "Celaleddin ayrıca delikanlı bir arkadaş. O gelirse Şampiyonlar Ligi bizim"

Teknik Direktör Ziya Doğan ise transfere karşı: Ben hanıma ne cevap vereceğim? Bey oğlumuz nerde derse onun yüzüne nasıl bakacağım? diyerek dert yandı.

macka61
24.08.2007, 00:51
ya abi manyak bi şey bunlar süperler koaprıyolar insanı

Misina
24.08.2007, 00:54
İstikrar Abidesi Musampa
http://www.trabzonspor.org.tr/images/futbolcu/musampa-k.jpg

Trabzonsporun Kongo asıllı Hollandalı yıldızı Kiki Musampa Ligde Oynanan 34 Maçın Tamamında 90 dakika forma giyme başarısı göstererek klasını bir kez daha kanıtladı

Vkgz
24.08.2007, 01:55
http://www.ziyadogan.com/yeni/images/haberresim/hoca5.jpg

Ziya Doğan First Class'ta

Bugün uefa tarafından yapılan açıklamaya göre Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan Dünyanın en iyi 15 teknik adamından oluşan gruba katılma hakkı elde etti ve "First Class Manager " ünvanını alarak bu listeye giren ilk Türk teknik direktör oldu. Ziya Doğan konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Yıllar süren uğraşlarım sonunda Türk futbolcusuna mantaliteyi kavratmayı başardım ve bunun mükafatını almaya başladım, haftaya Ferguson'un daveti üzerine İngiltere'ye ilk grup toplantısına gideceğim." dedi. Bizde Sporfix.com olarak Başarılı Teknik Adamın-mıza Başarılar Dileriz.

Kadir
24.08.2007, 02:18
Celaleddin Juve yoLunda

http://futbol.milliyet.com.tr/Images/OyuncuFotograf/424.jpg

İtalyada SerieA'ya yeniden çıkan Juventus kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Juventus şimdide TrabzonSpor'dan Celaledin ile ilgileniyor.Juve'nin hocası Ranieri Cello sol bek e ilaç olacak o benim rüyalarıma giren bir yıldız dedi.Celaleddin'in Alman pasaportunun olması yabancı kontenjanı sorunu çekmeyeceği anlamına geliyor ve bu transferin olması için iyi bir sinyal.

Bonservis bedeli 7.5 Milyon Avro

Celaleddinin bonservisi 7.5 milyon avro.Başkan Nuri albayrak gelecek parayı ne yapacaklarını henüz bilmediklerini söyledi taraftar ise Fatih Tekke transferine harcanması yönünde baskı yapıyor.

şipşak spor servisi

Samet Türkmen
24.08.2007, 02:23
UMUT'A CHELSEA KANCASI

Yeni sezon'a birçok sıkıntı ile başlayan Trabzonspor'a bir darbe de ada'dan geldi.Gol yollarında sıkıntı çeken Chelsea'nin hocası Morinho'nun Abrhamovic'e ''Umut mükemmel bir oyuncu,tam benim istediğim şekilde,şutları asistleri ve hızı çok iyi .Shevchenko'nun yerine onu düşünüyorum mutlaka almalıyız'' dediği kaydedildi. Abrhamovic'in hocanın bu isteği doğrultusunda harekete geçtiği istanbul'daki yat tatilini yarıda kesip özel uçağıyla bir gece Trabzon'a gidip yöneticilerle özel bir görüşme yaptığı belirlendi.
Gazetecilerin ısrarlı sorularına albayrak şu cevabı verdi: ''Chelsea çok makul bir teklifte bulundu.Kulübümüzün menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapacağız''.
Yönetime yakın bazı isimlerde Umut'un artık chelsea'de olduğunu söylüyor.

Mayls
24.08.2007, 10:04
Ferhat Cökmüs Real Madrid'de
Trabzonspor'un basarili savunma oyuncusu Ferhat Cökmüs Ispanyol devi Real Madrid'le prensipte anlasti. Bu sezon kadroda 7 Önlibero barindiran Trabzonspor'da Teknik Patron Ziya Dogan'in defansif futbolu sevmemesinden dolayi 4 Önliberoyu gönderebileceklerini belirtmesi üzerine harekete gecen Mor Beyazlilar bonservis konusunda Nuri Albayrak'la anlasti. Trabzonspor'a 28 milyon Sterlin ödeyecek olan Ispanyol ekibi öte yandan Ayman'i da kadrosuna katmaya calisiyor.

Nuri Albayrak dün transferle ilgili aciklamalar yapti ve Real Madrid'le anlastiklarini ve son karari Ferhat'in verecegini söyledi. 1'e aldiklarini 3'e satamanin mutlulugunu yasayan Trabzonspor Yönetimi böylece bir marka olduklarini da gösterdi.

Ferhat Cökmüs Trabzonspor'a 2005 yilinda 13 milyon Sterline mal olmustu ve forma giydigi 48 macta 28 gol atarak Trabzonspor Tarihinin en golcü Önliberosu olmustu.

Mert67
24.08.2007, 10:48
Transfer Geliyor
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/bayrakkk280.jpg
Trabzon Yönetimi kadroya takviye yapılması konusunda ortak karara vardı.
24.08.2007

Taraftar Sevinçli
Sivas maçının gerginliğini bir türlü üstünden atamayan Trabzonspor yönetimi transfer konusunda da somut bir adım atdı. Transfer sezonunun bitimine sayılı günler kala bir karara varan Bordo-Mavili idarecilerin bu tutumu da camia içinde sevinçle karşılandı. Özellikle Galati maçından sonra ortaya atılan, "Takviye yapacağız" açıklamalarından sonra HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ SÖZÜNDE DURAN YÖNETİM golcü bir isim üzerinde bir karara vardığı öğrenildi.

‘Verim alacağız’
Bordo-Mavili takımda yönetim ve Ziya Doğan'ın yapılacak olan transferin sezon başladıktan sonra verimli olacağı konusunda fikir birliğine vardıkları kaydedildi. Daha önce Uruguaylı Silva, İsveçli Prica ile görüşen ve olumlu yanıt alamayan Nuri Albayrak ve kurmaylarının takıma takviye yapmayı büyük ölçüde kararlaştırdığı bildirildi.Bu isim ise transfer sezonun başından beri Trabzonspor'un gündeminde olan sergen yalçın'ın olduğu iddaa edildi.
Daha sonra kameralarımıza bir açıklama yapan sayın Nuri Albayrak söyle konuştu: Daha önceden taraftara bir yıldız sözümüz vardı.bunuda sergen'i alarak yerine getirdik.çok mutluyuz dedi.
Ve kulüb binası önünde toplanan bir gurup taraftar sergen'in takımımıza gelmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ve yönetimin transfer politikasını çok iyi bulduklarını belirtti.
SHA/TRABZON

Emre B.
24.08.2007, 11:34
http://img292.imageshack.us/img292/3867/omerrizakmp0.jpg (http://imageshack.us)

Altın Ayakkabu Ömer Rıza'nın
Trabzonspor'un başarılı forvet oyuncusu Ömer Rıza 34 maçta attığı 40 golle altın ayakkabının sahibi oldu.Ödülünü Pele'nin elimden alan Ömer Rıza ''Hasan ve Hüseyin'in asistleri olmasaydı bu kadar gol atamazdım.Bu ödülü tüm takım arkadaşlarım adına alıyorum.Onlar olmasaydı bugünlere gelemezdim'' dedi

Ömer Rıza Kimdir?
8 Kasım 1979 yılında Londra da doğan Ömer Rıza sırasıyla Arsenal, West Ham United, Barnet (Kiralık), Cambridge United (Kiralık), West Ham United, Cambridge United, Denizlispor'da forma giydi.18 Ocak 2006 tarihinde Trabzonspora imza atan başarılı futbolcu yüksek top tekniği, duran toplardaki becerisi, çalımları ve karşı karşıyada gol kaçırmamasıyla ünlü.

Fatih Yücel
24.08.2007, 14:13
Riquelme, Aimar Ve Xavi Trabzon’da!

Libertadores Kupasının en değerli oyuncusu seçilen Arjantinli yıldız Juan Ramon Riquelme dün gece Trabzon’a geldi.

Libertadores’in final maçında formasını giydiği Boca Juniors’un rakibi Gremio ağlarına 3 gol bırakan Arjantinli yıldızın apar topar Trabzon’a gelmesi, başta İstanbul’un üç hacimlisi olmak üzere herkesi alarma geçirdi.

Geceyi Trabzonspor tesislerinin yanındaki yat limanında geçiren Riquelme ve menejari Kafkaeskov Alkov, sabah mesaisinin başlamasına dakikalar kala (0.9.58 civarı) Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin kapısına dayandılar.

Ancak Arjantinli yıldızı bir sürpriz bekliyordu. Kapıda kendilerinden önce gelerek beklemeye başlayan başka yıldızlar da vardı. Dünya yıldızları Aimar ve Xavi’yi iteleyerek ön sıraya geçmeye çalışan Riguelme’nin menacerini dayak yemekten Trabzonspor tesisler gece bekçisi kurtardı.

Olayı haber alarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne gelen basın mensupları, önce işletildiklerini düşündülerse de, kapıda bekleşen yıldızları görünce, haliyle gözlerine inanmak zorunda kaldılar. .Basın mensupları içinde İspanyolca bilen olmadığı için yıldız oyuncuların ne demek istedikleri pek anlaşılmasa da, Riquelme’nin elindeki bordo – mavi tesbihi sallaması ve öpmesi dikkat çekti. Tespihini aynen Trabzonsporlu kimi yöneticiler gibi hızla ve şaka şuka ritmiyle çeken Arjantinli oyuncu “ ben var Trabzon’da oynamak, yok Trabzon yok hayat” gibi bir şeyler söylerken, İspanyol Xavi’nin de gömleğini yırtarak içindeki bordo – mavi formayı göstermesi tikkatli gözlerden kaçmadı. İki rakibinin Trabzonsporluluklarını ispat için girdikleri yarışta biraz geri düşen Aimar’ın, ne yapacağım diye düşünürken birden pantolon kemerlerini çözmeye başlaması kısa süreli bir panik yaşanmasına neden oldu. Tiplomatik gözlemciler bu hareketin ardında bordo – mavi bir şortun olduğu konusunda hemfikirler.

Yıldız oyuncuların menecerleri; Trabzonspor’da oynamak için her tür fedakarlıkta bulunacaklarını açıklamak üzereyken, Trabzonspor Yöneticileri de kapıda göründü. Riquelme, Aimar ve Xavi’yi kapıda gören bir Trabzonspor yöneticisi içinden “ la habulari bi yerden taniyrum ama, du bakali hayirlisi” diyerek “selamun aleyküm” dedi. Tek kelime Türkçe bilmeyen menecerlerin “ aleyna ve aleyküm selam abi, hoş celdunuz” demeleri gazetecileri acucuk şaşırtsa da, olayın büyüklüğü bu küçük ayrıntının unutulmasına neden oldu.

Gazetecilerin olayı anlatmaları üzerine yüzü asılan Trabzonspor Yöneticisi tam bir şey demeye hazırlanırken, menecerlerden biri Türkçe olarak “ abi biz istemez para pul, biz ister şeref , onur, şampiyonluk, siz almak bizi, vermemek para, hatta biz toplamak aramızda para, vermek size , siz yemek afiyetle” dediği duyuldu.

Ne yapacağını şaşıran Trabzonspor yöneticisinin gözleri bir anda fıldır fıldır dönmeye başladı ve şu tarihi sözler duyuldu: Valla sizi alırdık ama, maalesef tükkan kapandı, valla alırdık , ama kısmet değilmiş işte, ehe” dedi

Konu hakkında görüşü sorulan Trabzonspor başkanı ise; “ iyi bir kaleciye ihtiyacımız var, bi dane de 10 numara alacağız, aslında ben baktım 10 numaralı formamız zaten var, ama teknik ekip istedikten sonra bize almak düşer, bir dediklerini1.5 etmeyiz. Aslında kalecimiz de iyi, ama alsak da fena olmaz. Aslında bize stoper lazım, çünkü elimizdeki stoperlerden bir takım çıkmıyor, yine de geçmeyi pelumun ağrisi” dedi..

Siz ne deysunuz?? Sizinle dalga geçen ha bu yazi midur yoksa yönetim midur? Eyi bi düşünün pakayim
* Yeni nesil Trabzonspor yöneticisi

SDanışmaz
24.08.2007, 15:38
Yakında sizlere adı Fotoyla başlayan gazeteler yazarlık teklifi yaparsalar şaşırmamak lazım :D

ÖmerFarukYılmaz
24.08.2007, 17:04
Ayman Centilmenlik Ödülünü Aldı
Trabzonspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman Abdelaziz sezon boyunca hiç sarı kart görmeyerek yılın en centilmen futbolcusu ödülünü aldı.Ayman ödül töreninde ''Bu ödülü bana layık görenlere çok teşekkür ediyorum.Ben sadece Fair-Play çerçevesinde oynayıp hocamızın dediği gibi teknik özelliğimi kullanıyorum'' dedi.

en güzeli bu helal olsun emre

ÖmerFarukYılmaz
24.08.2007, 17:09
LA GAZETTA DELLA SPORT: TÜRKİYENİN EN İYİ HOCASI , DÜNYANIN EN OFANS FUTBOLUNU OYNATAN TEKNİK DİREKTERÜ ZİYAN

DOĞAN JUVE'DE

Aldığımız bilgilere göre Zİya doğanın yanında PRENSLERİ AYMAN ÖMER RIZA VE CELALETTİNİDE GETRİECEĞİ ÖĞRNLDİ.

cAPELLODA İTİRAF ETTTİ : zİYA DOĞAN İDOLÜMDÜR HATTA GİİTİĞİM HERYERE EMERSONU GETİRMEM ONUN AYMANA GETİRMESİ İLE ÖZENTİLİĞİMDEDİR

ShadoW
24.08.2007, 17:10
Futbolu Seyir Zevkine Dönüştüren Adam: Ziya DOĞAN...

Dünyaca ünlü futbol dergisi FranceFootball, bu ayki sayısında, geçtiğimiz sezon ŞL Kupasını rekor kırarak alan Trabzonspor'un "Mantalitör" lakaplı TD'ü Ziya DOĞAN'ı kapak yaptı. Doğan'ın, dünya futboluna yepyeni tanımlamalar getirdiğinin altını çizen dergi "onun yönetimindeki takımlar akın akın saldıran osmanlı akıncıları gibi, hollandalı rinus michels'in futbol devriminden sonra dünya futbolu ikinci devrimi Ziya Doğan'la yaşadı" İfadelerine yer verdi.

Ziya Doğan'a 4 önlibero, afederdiniz alışkanlık, 4 tam sayfa ayıran dergi başarılı hoca ile yapılmış bir de röportaj yayınladı.

Francefootball:
Bu günlere gelirken çok çalıştınız mı?
ZD:
Ben bu saçları Çernobilde dökmedim efendi. Önce ben de bir hücum özürlüsüydüm. Ama sonra bir evrim geçirdim ve bu günlere geldim sonunda. Bu arada Afedersiniz tükürerek konuşuyorum.
FF:
Önemli değil, sizin tükürüğünüz biz hücumfutbol severler için nimettir. Peki ne gibi bir evrimdi bu?
ZD:
Bir gece rüyamda, eski Osmanlı Paşalarından Malkoçoğlu Eşref'i gördüm. Kendisi de Trabzon asıllıdır. Bana hücum! diye bağırdı, bir an korktum, aman paşam dedim, ne hücumu? Türkiye kaldırmaz böyle şeyleri. O da cevap olarak: Ziya, yüzündeki bu ziyanın sebebini ve iç dünyanı görebiliyorum. Hücum diyorsam, hücum, O kadar!
İşte o gece uyandığımda baktımki altıma kaçırmışım. Bu olay bana hücum oynamanın ne kadar "tesirli olduğunu" öğretti. O gün bugündür büyük bir gelişim gösteriyoruz.
FF:
Çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz, bir de sizden adetimiz olduğu üzere ideal 11inizi öğrenebilir miyiz? Tüm zamanların oyuncularından bir takım seçseniz nasıl bir takım kurardınız.
ZD:
Kaleye Koray Avcı,Defansa Dunga,Dino Baggio, Redondo,Celaleddin, Ortasahaya Emerson,Ayman,Hasan,Celaleddin, ileriye de Celal ve eddin.
FF: Hocam celaleddin'i üç kere...
ZD: Konuşma sen... bişey biliyoruz biz.

ÖmerFarukYılmaz
24.08.2007, 17:16
haluk ulusoy şeref ödülünü aldı

hayatnda bir takım hariç hiçkimseye torpil geçmediğini açıkladı

o takımda trabzonspor dedi
memleketim olduğu için die itiraf etti

Mert M.
24.08.2007, 17:44
çok güzel olmuşlar:alkış::alkış::alkış:
gül gül öldüm
hasan haberini hasanın gülen yüzüne bakarak güle güle okudum

TS-Tiryaki
24.08.2007, 17:47
Ömer Riza Arsenal yolunda.

Ingilterenin ünlü kulüplerinden Arsenal London Trabzonsporun gol makinesi Ömer Rizanin pesine düstü. Futbola Arsenalin alt yapisinda baslayan Ömer Riza gecen sezon Trabzonspor formasi altinda 23 kere forma giydi. Bunlarin yirmi ikisinde yedek baslayan Ömer Riza tam iki-üc gol atti. Ömer Riza icin Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger söyle konustu: "Ömer Riza cok büyük bir yetenek. TRABZONSPOR formasi altinda gecen sezon bir kac kez izleme sansim oldu. Ve her oyuna girdiginde kendime hep sordum: Ben bu yetenegi zamaninda nasil yolladim. Bir topcu bukadarmi güzel oyuna girer, bukadarmi yetenekli olur. Ama onu geri getirmek istiyorum diye konustu. Trabzonspor Kulübü Baskani Paragöz Nuri ömer Riza icin 750.000 Euro istiryor ancak Arsenal 600.000 Euroda diretiyor. Arsenal bu transferi gerceklestirip Thierry Henrynin yerini doldurmak istiyor. Ancak dünya basinini büyük baskisi ve Arsenal taraftarinin bu transferin gerceklesmesi icin baslattiklari kampanyalar Arsenal yönetimin sikintiya soktu ve sonunda 750.000 Euroyu ödemeyi kabul etti. Arsenal kulübü 50 bin adet 10 Numarali Ömer Riza formalarini satisa sundu. Taraftarlarin büyük ilgi gösterdigi formalar 2 saat icinde tükendi. Ömer Rizanin Yarin saat 26.75te basina tanitilacagi ögrenildi. Ömer Rizayi havaalaninda ingiliz bandosu karsiliyacak. Bütün dünyadan basin mensuplarininda olacagi karsilama törenine Ingiliz Baskani Brown ve Ingiltere Kralicesi Elizabethde katilacak.

Mayls
24.08.2007, 18:36
Ayman'a Liverpool kancasi
Trabzonspor'un basarili ve mental futbolcusu Ayman Abdelaziz Liverpool yolunda. Gerrard'in bu sezon bekleneni verememesinden dolayi Ayman icin girisimlere baslayan Liverpool yönetimi bu futbolcuyla prensip anlasmasina vardi. Ayman'in hafta sonu Ingiltere'ye gidip imza atacagi bildirildi.

Ayman kimdir?
Ayman Abdelaziz Mantalitenin efendisi olan Ziya Dogan'in gözbebegidir. Ziya Dogan tarafindan kesfedilerek Malatyaspor'a transfer edilen yildiz futbolcu daha sonra Ziya Dogan'la beraber Genclerbirligi'ne ve Trabzonspor'a gitti. Ayman'in en büyük basarisi ise Arap - Israil savasini baslatmak oldu.

OYılmaz
24.08.2007, 20:24
Trabzonspor'da Babayıkako ve Kadozinafo Sesleri

http://www.kenthaber.com/Resimler/2006/09/07/00075407.jpg

Transfer sezonun bitmesine az kala Ziya Doğanın çok istediği Babayıkako ve Kadozinafo kardeşlerin Trabzonsporla söz kesme aşamasına gelindiği Kaydedildiği bildirildi Kırım Kongo asıllı Fransız kardeşler Daha önce Bursa merinos , YeniKırşehir ve Tuncelisporda Top koşturduğu Babayıkakonun 34 maçta 1 gol attığı Kadozinafonunda 34 maçta kendi kalesine 3 gol kaydettiği bildirildi özellikle Ziya doğanın istediği bu 2li Kırım Kongo milli takımında 160 kez milli olduğu gittiği her takımdan kovulduğu biliniyor Nuri Albayrak bu 2linin ucuz olması nedeniyle transfere sıcak bakıyor

Babayıkako- Ben var Trabzon gelmek Ziyayı sevmek ben olacak başarılı
Kadozinafo-Ben geldi büyük takım taraftar olmak süper biz var Trabzon şampiyon.

TolgaTopçu61
24.08.2007, 20:36
jefferson milan'da???
23 yasindaki file bekci milan ile anlasti.italyan dello sport gazetesine göre milan jefferson a 20 milyon euro ve dida yi verecek.trabzonspor baskani nuri albayrak bu transfere hemen onay verdi.dida da trabzonspor gibi büyük bir camiyada oynicagi icin cok mutlu oldugunu dile getirdi.

Halit Aydın
24.08.2007, 21:24
Sizleri Ne Dediler Ne Demeliler başlığına da bekleriz ;)

Bayağ cevher var aramızda :)

SeRHaD
24.08.2007, 22:46
İki arada bi derede kaldı!

Trabzonsporun gurbetci oyuncusu ömer rıza almanyadan ve ingiltereden aldıgı iki astronomik teklifle adeta iki arada bi derede kaldı!!

Bayern'in 40 euor -Chealse 'nin ise 25 milyon pound u gözden cıkardıgını internet sitelerinden duyurdu..

Ailesi almanyada oynamasını istedigi ömer rıza Benim tarzım ingilterenin sert ve hızlı futboluna daha uygun dedigi fakat ailesinide kırmak istemedigi ögrenildi..

Koray
24.08.2007, 23:00
Trabzonspor'da Babayıkako ve Kadozinafo Sesleri

http://www.kenthaber.com/Resimler/2006/09/07/00075407.jpg

Transfer sezonun bitmesine az kala Ziya Doğanın çok istediği Babayıkako ve Kadozinafo kardeşlerin Trabzonsporla söz kesme aşamasına gelindiği Kaydedildiği bildirildi Kırım Kongo asıllı Fransız kardeşler Daha önce Bursa merinos , YeniKırşehir ve Tuncelisporda Top koşturduğu Babayıkakonun 34 maçta 1 gol attığı Kadozinafonunda 34 maçta kendi kalesine 3 gol kaydettiği bildirildi özellikle Ziya doğanın istediği bu 2li Kırım Kongo milli takımında 160 kez milli olduğu gittiği her takımdan kovulduğu biliniyor Nuri Albayrak bu 2linin ucuz olması nedeniyle transfere sıcak bakıyor

Babayıkako- Ben var Trabzon gelmek Ziyayı sevmek ben olacak başarılı
Kadozinafo-Ben geldi büyük takım taraftar olmak süper biz var Trabzon şampiyon.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Lancet_61
24.08.2007, 23:21
TS CLUB ÇİNDE
Kurulduğu bugünden bu yana sürekli büyüyen ve ürettiği ürünlerle mavi,colin's,lewis gibi markaları dahi sollayan Ts Club 250. mağazını Çinde açtı...Başkan Nuri Albayrak yaptığı açıklamada artık üretmediğimiz ürün kalmadı yeni ne üretsek diye kara kara düşünüyoruz dedi....

Emre B.
25.08.2007, 00:07
http://img403.imageshack.us/img403/7682/ahmetkck1.jpg (http://imageshack.us)

Ahmet Şahin Şenol Güneş'in Rekorunu Kırdı
Trabzonspor'un pembe panter lakaplı file bekçisi Ahmet Şahin, Şenol Güneş'in 1112 dakikalık gol yememe rekorunu kırdı.En son 20. haftasında ki Çaykur Rizespor maçında gol yiyen Ahmet Şahin, 33. haftada oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında da kalesini gole kapatınca Trabzonspor'un efsane kalecisi Şenol Güneş'in rekorunu kırdı.Başarılı file bekçisi yaptığı açıklamada ''Trabzonspor'un efsane kalecisi Şenol Güneş'in rekorunu kırmak benim için bir onurdur.İsmimi tarihe yazdırdığım için çok mutluyum.İnşallah taraftarlarımız da beni gönüllerine yazmışlardır.Taraftarlarımıza, takım arkadaşıma, yönetimimze ve özellikle Ziya Hocama verdiği destek için çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Kadir
25.08.2007, 00:10
Uganda Milli Takımının Yıldızı Karadeniz Yolunda

TrabzonSpor Uganda Milli Takımının 30 yaşındaki yıldız oyuncusu Malafati Maganda ile anlaşdı !

http://www.aksam.com.tr/foto/2006/08/22/g10.jpg

Uganda Liginde ismi bilinmeyen bir takımda top oynayan Maganda yurtdışına çıkmanın en büyük hayali olduğunu söyledi.TrabzonSpor'a gideceği için çok mutluymuş.

ÖnLibero oynayan Maganda çok etkili bir oyuncu.

Maganda Trabzon'a mesaj gönderdi

Çok sert futbol oynarım.. Ayman benim yanımda Pollyanna gibi kalır.Sertliklerime kimse dayanamaz.Piskopatın önde gideniyim.

Maganda başarılar diliyoruz.Rakiplerine ise dikkatli olmalarını öneriyoruz..

şipşak spor servisi

Lancet_61
25.08.2007, 00:42
malafati maganda:D:D:D

İHSAN
25.08.2007, 01:53
Bunlar ne yaaa, Allah iyiliğinizi versin. İnsanı kalpten götürür bunlar. Dikkat edelim biraz.!

Misina
25.08.2007, 03:23
Celaleddin Kadro Dışı
http://www.trabzonspor.org.tr/images/futbolcu/celaleddin-k.jpg

Trabzonsporun başarılı sol beki Celaleddin Disiplinsiz Davranışlarından dolayı Teknik Direktör Ziya Doğan Tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.

Doğan Yaptığı Açıklamada Trabzonspor ruhunu sahaya yansıtmayan Trabzonsporlu gibi yaşamayan Celaleddin i Takımda istemiyorum dedi

Celaleddin ise anadolu ajansına yaptığı açıklamada Doğan Entrika çeviriyor.Yakında herkes Gerçekleri Öğrenecek dedi.

emrahs61
25.08.2007, 09:05
C.Ronaldo yaptığı açıklamada artık daha büyük bir takımda oynayacağını açıkladı.Daha sonra man utd den ronaldonun 85 milyon dolara Trabzonspora satıldığı açıklandı.

Veysel Tomruk
25.08.2007, 10:11
Hasan Üçünçü Dünyada Yılın En İyi Oyuncusu Seçildi!

http://www.trabzonspor.org.tr/images/futbolcu/hasan-k.jpg

Maçkada yapılan milyonlarca kişinin katıldığı ödül töreninde göz yaşlarını tutamayan oyuncu şu sözleri söyledi:

"Öncelikle beni bu yerlerlere gelmemi sağlayan biricik teknik direktörüm Ziya Doğana teşekkür ederim.Onun Mantalitesi olmasaydı bu ödül benim için sadece bi hayal olarak kalıcaktı.Onun sayesinde 36 maçta 39 gol 61 asist başarısı gösterebildim ve Ödül benim için süpriz olmadı."

2.lik Ödülünü alan Henryde Hasanın yeteneklerinin inanılmaz olduğunu ondan öğrenecek çok şeyi olduğunu söyledi.

Gecede ilginç bi olay daha yaşandı Hasan ödülü kaldırırken elinden kayması sonucu sağ ayak parmağına geldi ve ameliyat olmak zorunda kaldı,alınan son haberlere göre sahalardan 1 yıl uzak kalması bekleniyor.

Dünya Basınında bu oyuncuyu Jose Mourinhonun yakından izlediği ve takımına kazandırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçmayacağı söyleniyor...

kaynak:Uefa61.net http://www.sabah.com.tr/2006/08/15/im/857192342CA55B4BB8E0FA33d.jpg

HARİKAA YAAAAAAA:alkış::alkış::alkış::alkış::D:D:D:D

İHSAN
25.08.2007, 14:01
Bu da Taraftar için!!

FORMA SATIŞLARINDA PATLAMA!

Ajansımıza ulaşan bilgilere göre, bu sezon bordomavili taraftarlar formalara müthiş bir rağbet gösteriyorlar ve TS CLUB bayileri önünde uzun kuyruklar oluşturdukları söyleniyor. Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamaya göre, sadece 1 ayda satılan forma sayısı 1 milyonu bulmuş. Özellikle, kulüp futbolcularından Celaleddin formalarının tükenmek üzere olduğu, ve pumanın Almanyadaki üretim merkezine ekstra sipariş verdiği gelen bilgiler arasında.

KOMBİNELER 15 DAKİKADA TÜKENDİ!!!!

Yine edinilen bilgilere göre, dün satışa çıkan kombinelere ilginin üst düzeyde olduğu ve biletlerin 15 dk gibi kısa bir sürede bittiği öğrenildi. Bunun yanı sıra, bir o kadar da taraftar bilet kalmamasından dolayı mağdur durumda kaldı, ve yönetime şikayette bulundular. Taraftarlar artık yönetimin acil, yeni ve daha büyük bir stad yapması gerektiğini ifade etti ve ekledi, biz her sezon olduğu gibi yiine kombinelerimizi alarak takıma sahip çıktığımızı gösterdik. Yapsınlar 50.000 kişilik stad yine doldurmaya hazırız" dedi.

TRÜBÜNLER HİÇ SUSMADI!!!

Yine, Bordomavili ekibin yaptığı son maçta trübünler tıklım tıklımdı. Taraftarlar TS CLUB dan aldıkları YENİ formaları sırtlarına geçirdikleri gibi stada koştular. Trübünler adeta karnaval yeri gibiydi, her yer bordomavi renklerle doluydu.! Taraftarların 90 dk hiç susmadan, tek bir ağızdan söyledikleri marşlar adeta futbolcuları kamçıladı. Bu konuda Celaleddinin maçtan sonra yaprığı açıklamaysa ilginçti; " İşte bizim taraftarımız bu, sağolsunlar her maç tribünleri dolduruyorlar, hiç susmadan BÜTÜN STAD ayakta bizi destekliyor. Bu gerçekten harika. Onlar böyle olduğu müddetçe , bizim burada yenemeyeceğimiz takım yok." dedi.

ShadoW
25.08.2007, 14:16
İhsan, tek kelimeyle Süperdi.

ÖmerFarukYılmaz
25.08.2007, 14:23
Bu da Taraftar için!!

FORMA SATIŞLARINDA PATLAMA!

Ajansımıza ulaşan bilgilere göre, bu sezon bordomavili taraftarlar formalara müthiş bir rağbet gösteriyorlar ve TS CLUB bayileri önünde uzun kuyruklar oluşturdukları söyleniyor. Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamaya göre, sadece 1 ayda satılan forma sayısı 1 milyonu bulmuş. Özellikle, kulüp futbolcularından Celaleddin formalarının tükenmek üzere olduğu, ve pumanın Almanyadaki üretim merkezine ekstra sipariş verdiği gelen bilgiler arasında.

KOMBİNELER 15 DAKİKADA TÜKENDİ!!!!

Yine edinilen bilgilere göre, dün satışa çıkan kombinelere ilginin üst düzeyde olduğu ve biletlerin 15 dk gibi kısa bir sürede bittiği öğrenildi. Bunun yanı sıra, bir o kadar da taraftar bilet kalmamasından dolayı mağdur durumda kaldı, ve yönetime şikayette bulundular. Taraftarlar artık yönetimin acil, yeni ve daha büyük bir stad yapması gerektiğini ifade etti ve ekledi, biz her sezon olduğu gibi yiine kombinelerimizi alarak takıma sahip çıktığımızı gösterdik. Yapsınlar 50.000 kişilik stad yine doldurmaya hazırız" dedi.

TRÜBÜNLER HİÇ SUSMADI!!!

Yine, Bordomavili ekibin yaptığı son maçta trübünler tıklım tıklımdı. Taraftarlar TS CLUB dan aldıkları YENİ formaları sırtlarına geçirdikleri gibi stada koştular. Trübünler adeta karnaval yeri gibiydi, her yer bordomavi renklerle doluydu.! Taraftarların 90 dk hiç susmadan, tek bir ağızdan söyledikleri marşlar adeta futbolcuları kamçıladı. Bu konuda Celaleddinin maçtan sonra yaprığı açıklamaysa ilginçti; " İşte bizim taraftarımız bu, sağolsunlar her maç tribünleri dolduruyorlar, hiç susmadan BÜTÜN STAD ayakta bizi destekliyor. Bu gerçekten harika. Onlar böyle olduğu müddetçe , bizim burada yenemeyeceğimiz takım yok." dedi.

elemeeeeeen:D:D:D:D

Erdogan
25.08.2007, 14:24
FLAS FLAS FLAS,,,, SOK SOK SOK,,,,, YALAN YALAN YALAN

Ziya dogan Trabzonsora daha fazla fayda veremeyecegini anlayip istifa etmeye karar vermistir.

Mert67
25.08.2007, 14:40
ŞOK ŞOK
Bir gazetenin yapmış olduğu bir araştırmaya göre Trabzonspor'un bu yıl transfere en fazla para harcayan kulüb olduğu ortaya çıktı.Transfer işine yaklaşık 45 milyon euro gibi bir ücret ayıran Trabzonspor şampiyonluğun en büyük adayı.Başkan Nuri Albayrak kulüb için bu sene çok fedakarlık yaptığını,oyuncuları trabzon'a getirmek için çok uykusuz geceler geçirdiğini söyledi.

Öte yandan trabzonspor Türkiye'nin en büyük stadını yapmak için kolları sıvadı.Yaklaşık 80 bin kişilik bir stad yapmayı düşünen yöneticiler 'stad için hiçbir masrafdan kaçmadıklarını yakında trabzon'a dünyada eşi benzerine çok zor rastlanır bir stad yapmayı düşündüklerini sölediler.'

macka61
25.08.2007, 16:17
ya harikalar ys süpersiniz

Ali Can
25.08.2007, 18:33
çeşke hepsi gerçek olsa :(:(

POYRAZ
25.08.2007, 18:51
http://img403.imageshack.us/img403/7682/ahmetkck1.jpg (http://imageshack.us)

Ahmet Şahin Şenol Güneş'in Rekorunu Kırdı
Trabzonspor'un pembe panter lakaplı file bekçisi Ahmet Şahin, Şenol Güneş'in 1112 dakikalık gol yememe rekorunu kırdı.En son 20. haftasında ki Çaykur Rizespor maçında gol yiyen Ahmet Şahin, 33. haftada oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında da kalesini gole kapatınca Trabzonspor'un efsane kalecisi Şenol Güneş'in rekorunu kırdı.Başarılı file bekçisi yaptığı açıklamada ''Trabzonspor'un efsane kalecisi Şenol Güneş'in rekorunu kırmak benim için bir onurdur.İsmimi tarihe yazdırdığım için çok mutluyum.İnşallah taraftarlarımız da beni gönüllerine yazmışlardır.Taraftarlarımıza, takım arkadaşıma, yönetimimze ve özellikle Ziya Hocama verdiği destek için çok teşekkür ediyorum'' dedi.
Sanirim gülme konusunda da rekoru kimseye kaptirmaz.:D

İHSAN
26.08.2007, 01:49
Harikulade yazılar...

Nerede kalmıştık!!!

İHSAN
26.08.2007, 02:18
MİLAN FC FELSEFEME UYMUYOR!!!

Evet bu sözler, Avrupada ve dünyada üst üste 4 kez "Yılın teknik direktörü" seçilen Ziya Doğan'a ait.

Milan FC nin Ancelotti'den boşalan teknik direktörlük görevine ısrarla getirmek istediği Ziya Doğan bu teklifi elinin tersiyle itti ve " Benim mantalitem Hep Hücum, Yek Hücum... Milan ise defansif özelliğiyle öne çıkan bir kulüp. " dediği gelen bilgiler arasında.

Milan FC Başkanı Berlusconi ise bu transferde ısrarlı olduklarını ve Ziya Doğanı takımın başında görmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi. Ayrıca Milan bu transferi bitirmek için Berlusconin İtalya Başnakanlığı döneminde tanıdığı , arkadaşı R.Tayyip Erdoğan'dan yardım istediği öğrenildi. Ancak Ziya Doğan yaptığı son basın açıklamasında yumuşama belirtisi gösterdi ve bazı şartlar oluşması halinde teklifi değerlendirebileceğini söyledi. Doğan'ın Milan'a gitmesi halinde ,takımda görmek istediği bazı oyuncuların alınması şartını koştuğu ve bu futbolcuların ise , Trabzonsporun süper starları Celaleddin , Hasan ve Ömer rıza olduğu söylendi.

Milan bonservis ücretleriini çok bulduğu için, bu transferlerin askıya aldığını açıkladı. Bunun yerine Takıma Messi , ronaldinho ve Drogbayı katmayı öneren Milan yönetiminin Ziya doğanla anlaşamadığı Öğrenildi. Doğan'ın " istediğim oyuncular yoksa ben de yokum dediği ve Hasan, celaleddin, Ömersiz bir takımda çalışmayı asla kabul edemeyeceğini söylediği kaydedildi .
Kaynak : İHSAN.G

Erkin
27.08.2007, 02:34
http://www.trabzonspor.org.tr/images/futbolcu/mustafa-k.jpg

KEÇELİ'DEN İDDİALI SÖZLER

Trabzonspor'un vazgeçilmez sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli yaptığı açıklamada iddialı sözlere yer verdi. Gerçek performansıyla takımdan kesilmesinin mümkün olmadığını söyleyen Mustafa, ''Yavaş yavaş gerçek seviyeme geliyorum. Birkaç haftaya kalmaz driplinglerim ve asistlerimle taraftarı coşturacağım. Onların da benim arkamda olduğunu biliyorum. Avrupa asist kralı olmaya adayım'' dedi. Taraftarın İskender Günen'den sonra böyle sol açık görmedik şeklindeki görüşlerine de değinen Keçeli '' Sağolsunlar hep arkamdaydılar. Ancak hocamın da katkısı büyük, ne de olsa ofansif futbola yatkınım. Ziya Hoca da Tükiye'de pozitif futbol oynatan tek hoca.'' dedi.

TEKLİFLER VAR

Transfer tekliflerini de değerlendiren Mustafa ''Avrupa'dan teklifler gelmedi diyemem. İspanya ve İngiltere'nin önde gelen kulüpleri teklif getirdi ama burada kulübümün menfaatleri de çok önemli.'' dedi. İngiltere'den Ryan Giggs'in yerine sol açık arayan Manchester United ile İspanya'dan ise Carlos'tan sonra solu boş kalan Real Madrid olduğu öğrenildi.. Marca'nın haberine göre Manu ve El Galacticos'un kıyasıya yarıştığı bu transfere yakın olan tarafın Real Madrid olduğu ve Pepe, Robben, Sneijder gibi yıldızlara yüksek ücretler ödeyen Real'in 20 milyon Euro'yu gözden çıkardığı iddia edildi. Yine Marca gazetesi, Real Madrid Sportif Direktörü Jorge Valdano'nun da bu transfer için her şeyin yapılması emrini verdiğini yazdı.

Emre B.
27.08.2007, 20:29
Ziya Doğan:Futbolcularımı Uyaracağım
Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan. Turkcell Süper Ligi'nin 3. haftasında oynadıkları Çaykur Rizespor maçında alınan 5-1'lik galibiyetten memnun olmadığını söyledi.Ziya Doğan yaptığı açıklamada ''3 ön liberoyla oynamamıza rağmen 5 gol bulduk.Sorunlarımızı biliyorum bunları çözeceğim.Oyuncularıma defans yapmalarını söylememe rağmen psikolojik olarak ileri çıkıp gol arıyorlar.Bu mantaliteyi değiştirmem lazım.Bazı oyuncularımız bana komplo kuruyo.Bu ortamda nasıl başarılı olabilirim?3 haftada 1 gol yememiz ise düşündürücü'' dedi.

İHSAN
27.08.2007, 23:28
ZİYA DOĞAN: " FAVORİM OTELUL GALLATİ "

Ziya doğanla yapılan bir röportajda , kendisine yöneltilen " Şampiyonlar ligindeki favoriniz kimdir, neden? " sorusuna verdiği yanıtı aktarmak istiyorum sizlere.
Z.D : " Tabiki favorim Otelul Gallati. Gerek oyuncu kalitesi, tesisleri ( özellikle stadyumları) bütün bunlarla birlikte tam bir ekip görünümündeler. Otelul özellikle evinde oynadığı maçlarda çok etkili , stadı dolduran taraftarlaeını da arkasına alsığı sürece yenemeyecekleri takım yoktur..
Otelul takımının forvet hattı çok formda oldukları zaman onları durdurmak neredeyse imkansız. Özellikle benim de felsefem olan hücum futboluna çok elverişli bir takım. Otelul Bir ekol takımı.
Şampiyonlar Liginde onları en çok zorlayacak ekibin chelsea olacağını düşünüyorum. Ama onları da eleyebilecek güce sahipler.
Dediğim gibi, bu kadro yapısıyla , şampiyonlar liginde ipi çok rahat göğüsleyeceklerini düşünüyorum. Favorim Otelul Gallati.

Özsu
28.08.2007, 00:04
Trabzonspor'da Bursa Hazırlıkları
Teknik Direktör Ziya Doğan yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri' nde yapılan çalışmada, Çaykur Rizespor maçında ilk on birde forma giyen forvet oyuncuları idman içerisinde Ziya Doğan tarafından yetersiz bulunduğu gerekçesiyle soyunma odasına gönderildi..

Teknik Direktör Ziya Doğan' ın idman sırasında Rizespor maçında alınan galibiyetten dolayı keyifsiz olduğu gözlendi. Forvet oyuncularının katılmadığı İdmanın ardından bordo - mavili takımın, Bursaspor karşısına Rizespor maçına göre daha defansif bir ekiple çıkması bekleniyor..

Lancet_61
28.08.2007, 00:19
Fatih İle Anlaştık
Nuri Albayrak bu akşam yaptığı açıklamada:
''İçimden yeter ulannn dedim ve cebimden bakın dikkatinizi çekiyorum cebimden çıkardığım 10 milyoncuk avroyu zenit başkanın suratına çarptım,Fatih yarın imzaya geliyor hayırlı olsun'' dedi...

futbalski60
28.08.2007, 00:31
ZİYA'DAN SON DAKİKADA MÜTHİŞ GOL
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12089ziya.jpg
Bursaspor-trabzonspor maçında oyuncularına hücüm oynayın diyen ziya doğan takımının performansını beğenmeyince kendisini umut bulutun yerine oyuna aldı.90.dk da yattaranın ortasına voleyle karşlık verip topu doksana attı ve takımının galibiyetinde önemli rol oynadı.Maçtan sonra ziya doan önemli olan tecrübedir gençlerde iş yok gerekirse bu takımda babamı bile oynatırım dedi
Ziya doğanın golü avrupada da yankı buldu
lagazetta della sport:Türkler batuhandan sonra ziyayı da keşfetti herkes bu oyuncuyu konuşuyor
kicker:barcelona henry'nin yerin ziya ile dolduracak

Gökhan Öz
28.08.2007, 03:26
süpersiniz yaa gece gece beni güldürdünüz karadeniz insanın zekiliği işte bu:)

İHSAN
28.08.2007, 13:51
Ziya doğan Bursaspor maçı öncesi yaptığı açıklamada, " Bu maça çok iyi hazırlandık, hedefimiz kesinlikle bol gollü bir galibiyet ve göze hoş gelen bir futbol.

Maça her zamanki gibi 4 forvetle çıkacağını söyleyen Doğan, Bursasporu sahasına haps edecek bir hücüm futboluyla mücadele edeceğiz. Bizim mantalitemiz bellidir ve değişmez; daima hücumdur ." dedi

Mert67
28.08.2007, 14:05
ŞOK HÜSEYİN KADRO DIŞI....
Takımda ön libero fazlalığından yakınan ziya doğan hüseyin'i kadro dışı bıraktı.Dün akşamki antrenmanda takımdaki 10 önliberoyu arasında bir gol atma yarışması düzenlendi ve herkes en az gol atan futbolcunun kadro dışı kalacağını zannederken en çok golü atan hüseyin'in kadro dışı kalması oyuncular arasında şaşkınlığa yol açtı.Antrenmandan sonra kameralarımıza konuşan hüseyin;
-Artık Trabzonspor da vadesinin dolduğunu ve Trabzonspor un ziya doğanla hiç bir başarı yakalayamayacağını söyledi.başarılı futbolcu avrupa dan gelen teklifleri yeniden değerlendirmeye alacağını sözlerine ekledi.

MarceloTS
28.08.2007, 14:09
hehe çok güzeller zaman buldukça yazarım

bu arada Milan FC değil AC Milan olacak;)

İHSAN
28.08.2007, 19:32
SON DAKİKA!!

Bursaspor teknik direktörü Bülent korkmazla Vakıfköy tesislerinde kısa bir söyleşi yaptık. Kısaca özetleyecek olursak, kendisine daha çok cuma akşam oynanacak olan Trabzonspor maçını sorduk.

İHSAN.G : Hocam, cuma akşamki maç için neler söylemek istersiniz? Doğan yaptığı açıklamada, kesinlikle kazanmak için hücum oynayacaklarını belirtti. siz ne diyorsunuz bu konuda.

B.Korkmaz: Valla, cuma akşamı çok zor bir maç olacağını şimdiden söyleyebilirim. Trabzonspor çok formda ve Hücumu çok iyi yapıyorlar. Evet ziya hocanın her zaman olduğu gibi hücum futbolunu tercih edeceğini biz de tahmin ediyorduk.

İHSAN.G: Peki ziya hocanın bu Hücum futboluna karşılık siz nasıl oynamayı düşünüyorsunuz?

B.Korkmaz: Buna maç günü karar vereceğiz ama şunu söyleyebilirim ki , Kapalı bir futbol oynayabiliriz. Bu noktada savunma futbolunu tercih edebiliriz.

İHSAN.G: Peki hocam , Trabzonsporda çekindiğiniz oyuncular var mı veyahut önlem almayı düşündüğünüz isimler var mı?

B.Korkmaz: Tabiki, Trabzonspor Ömer, celaleddin,hasan ayman gibi önemli yıldızlara sahip. Bunlara karşı önlemimizi alacağız kuşkusuz. Özellikle Ömer Rızanın son haftalarda çok formda olduğu düşünülürse ve son vuruşlardaki ustalığı göz önüne alınırsa, önlem almamız kaçınılmaz oluyor.

İHSAN.G: Hocam son olarak maçla ilgili ne söylemek istersiniz?

B.Korkmaz: Çok çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum. İnşallah maç lehimize sonuçlanacak. Kazanacağımıza inancımız tam. Ama yine söylüyorum,çok iyi hücum yapıyorlaronları durdurmak hiç kolay olmayacak.

İHSAN.G : Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.

Samet Berber
28.08.2007, 23:43
:):):):):):) Harİka Yaa ! ! !

Lancet_61
28.08.2007, 23:48
SZYMEK_MUSAMPA ELELE

Trabzonspordan sorunlu bi şekilde ayrılan ikili ANTİ-ZİYA adı altında bi dernek kurarak marcelinhoya da mesaj yolladı...
musampa:
-kendi kendime antrenman yaparken böle bi fikir geldi...Hemen benden önce de ziya ile sorun yaşayan szymeki aradım...O da bana valla ben de sıkıntıdan meşgale arıyom zaten ii olur dernekte 2 laf eder çay içeriz güzel olur deyince çalışmlara başladım...Marcelinhoyu da aramıza en kısa sürede bekliyoruz...Biliyoruz ki sayımız ziya hoca sayesinde kısa bi sürede artacak...

Cyzio
29.08.2007, 12:11
Dünyanın sayılı zorlu liglerinden kabul edilen Güney Kore Ligi'nde, aldığı beraberliklerle başarıdan başarıya koşan Şenol Güneş, sonunda Avrupa'nın büyük klüplerinin de dikkâtini çekmeyi başardı. Barcelona, Chelsea ve Manchester United klüplerinin daha şimdiden başarılı hocayı, 2008-2009 sezonunda kendi takımlarının başına getirmek için girişimlerde bulunduğu iddia edildi.

Bilhassa Chelsea'nin, beraberlikler kralı ünlü teknik direktörü mutlaka takımın başında görmek istediği ve bunun için de kesenin ağzını bolca açacağı ifade edildi. Şenol Güneş'e ayda 4 milyon Euro maaş ve sınırsız transfer yetkisi veren klübün, önümüzdeki sene beraberlikler kralı kurt teknik direktörle anlaşmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu gelişmeler üzerine beraberlikler kralı genç teknik direktör Şenol Güneş, bir basın toplantısı düzenleyip;

-"Trabzon'da başarısız olduğum yıllarda, bir takım merciler, sağolsunlar hep 'birlik-beraberlik çağrısı' yaparlardı. Sağ olsunlar, onlara beraberlik gücümü gösterdim."

şeklinde konuştu. Teklif aldığı klüpler sorusu sorulduğunda, beraberlikler kralı dâhi teknik direktör, her zamanki tevazusuyla:

-"Bunu değerlendirmek bana düşmez."

deyip, BMN'den Czyio'ya "nanik" işareti yaptı.

http://img259.imageshack.us/img259/470/senolgunesel1um4.jpg

Turgut Altun
29.08.2007, 14:21
Üç Korner Bir Penaltı

Bu hafta köşemizde 3 korner 1 penaltı uygulamasının doğuşuyla ilgili en çok kabul gören hikayeyi anlatacağım.2000 li yılların başlarında Türk futbolu inişli çıkışlı bir garfik sergiliyordu.Uefa Kupasını alan klüpler olduğu gibi Şampiyonlar Liginde 0 çeken klüplerimizde vardı.Bir zamanlar Liverpool, Barcelona gibi büyükleri dize getiren bugünlerin rakipsiz takımı Trabzonspor o zamanlar avrupa kupalarında adı duyulmamış takımlara eleniyordu.Milli takımımız o yıllarda dünya 3. lüğünü kazanmış, daha sonra yeni arayışlara girip devşirme futbolculara kucak açmış ancak yinede beklenen başarıya ulaşamamıştı.

Hikayemizin kahramanı Ziya Doğan o yıllarda 2. Trabzonspor mecarasını yaşıyordu. O yıllarda kötü yönetilen klüp transfer yapamıyor bu durum Ziya Doğan'ı kara kara düşündürüyordu. Bu düşünce fırtınası içinde Ziya Doğan'ın aklına parlak bir fikir geldi. Trabzon gibi futbolcu fabrikası olarak bilinen topraklarda yetenekleri uzaklarda aramamak gerekir diyerek il genelinde ne kadar halısaha maçı, mahalle maçı görürse izlemeye ve oyuncu beğenmeye başladı.Bu yeni sistem ilk zamanlarda biraz tartışılıyordu. Zira Ziya Doğan'ın ilk beğendiği oyuncu ne kadar medyadan saklansada Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusu Celaleddin Koçak'ın ta kendisidir.Olayın gelişimi ise gerçekten düşündürücüdür.Haldır haldır halısaha arayan Ziya Doğan MAY tesislerini görünce burası ne kadar güzel bir tesis amatörlerinin bile böyle tesislere sahip olduğu toprakların futbolcu fabrikası olmasına şaşmamalı diye düşünmeden edememişti.Daha sonra bu tesislerde yapılan çift kale maçı izleyen Ziya Doğan maç sonunda Celaleddin Koçak'a hayran kaldı.Yardımcılarına bu oyuncuyu istiyorum diye talimat verdi ve kendisini takip eden basın mensuplarına gördüğünüz işte Türk futboluna kendi imkanlarımla bir yıldız daha kazandırmak üzereyim diye beyanat verdi. Daha sonra olay anlaşıldı ve günlerce yerel medyada bu konu dillendirip duruldu.

Bu ilk olumsuz deneme Ziya Doğan'ı yıldırmadı arayışlarına mahalle aralarında devam etmeye karar verdi.Tek hayali birgün Trabzonspor'da oynamak olan çocuklar kendilerini Ziya Doğan'ın izlemeye geldiğini görünce, fırsat bu fırsattır gözüne girmeliyim bu adamın diyerek bütün hünerlerini sergiliyorlardı.Ancak aralarından bazılarının ilerleyen yıllarda bir şekilde Chelsea, Barcelona, Real Madrid gibi büyük takımlara gittiği oyuncuların kendilerini Ziya Doğan'a beğendirmeleri neredeyse imkansızdı.

Yine birgün mahallearası macerasında Ziya Hocayı çok iyi tanıyan sistemini özümsemiş zeki bir çocuk maç sırasında sürekli geri pas verince Ziya Doğan kağıdı kalemi çıkarıp not almaya başladı.Ziya'daki bu hareketlenmeyi farkeden çocuk var gücüyle sağa sola koşuyor kavga eder gibi futbol oynuyor ve aldığı her topu geri pas olarak kullanıyordu.Maç sonunda Ziya Doğan bu çocuğun yanına gitti ve hemen o gün resmi sözleşme imzalandı.

Bu olay bir efsane gibi yayıldı ve artık herkes Ziya Doğan'ın gözüne nasıl gireceğini biliyordu.Ziya Doğan yeniden işe koyulduğunda çocuklar artık ne yapmaları gerektiğinin farkındaydı.Maç boyunca geri pas yapan çocuklar Ziya'nın gözüne girmeyi başardılar ve Ziya Doğan için gerçekten bereketli bir gün oldu.O gün 7 oyuncu daha sözleşme imzaladı.

Bu yeni geriye oynama sistemi mahalle arası maçlarda yeni bir sorun oluşturdu.Artık bütün toplar sürekli geri oynamaktan kornere çıkıyordu ve anlamsız zevksiz golsüz maçlar futbol aşkını bıçaklıyordu.İşte bu anda ortaya yeni bir fikir atıldı. 3 Korner 1 Penaltı. Bu fikir hemen benimsendi ve günümüze kadar mahalle arası maçlar için vazgeçilmez bir kural olarak yerini korudu.

Bazı kaynaklar 3 Korner 1 Penaltı sisteminin daha öncelere dayandığı belirtmektedir.Ancak şuan için en çok kabul gören Dedem Ergun Ata'nın anlattığı bu hikayedir.

29.08.2061
Pazartesi
Ergun TORUN

Not:Başlığın gidişatından biraz farklı ancak yinede beğeneceğinizi umuyorum.

Bartuğ13
29.08.2007, 14:43
FATİH TEKKE TRABZONDA!!!
evet sevgili arkadaşlar 2 aydır görüşmelerin sürdüğü fatih konusunda 2 saniye anlaşmaya varıldı.
2 aydır fatihle konuşup,kulüple konuşmayı akıl edemeyen yönetim,bunu akıl ettiği anda anlaşmayı sağladı.
zenit yönetimi size vermeyeceğiz de kime vereceğiz diyerek,biz oynatamıyoruz alın siz oynatın hayrını görün diyerek bedelsiz trabzonspora verdi!!!
ŞOK ŞOK ŞOK
FLAŞ FLAŞ FLAŞ

cınar#7
29.08.2007, 16:23
İŞTE ZİYA DOĞANIN İSMİNİ SIR GİBİ SAKLADIĞI ÖN LİBERO ADAYLARI...!

Yine uefa61.net farkıyla sır perdesi açıldı,işte gündem yaratacak,bomba haberin detayları:

Ziya Doğan geçtiğimiz hafta yaptığı "Transfer istiyorum,transfer! Eğer istediğim yapılmazsa istifa edip,sizi terk etmek zorunda kalacağım" açıklamasından sonra "paragöz" lakaplı Nuri Albayrak kesenin ağzını açtı....Ve Ziya Doğanı ikna etmeyi başardı bunun üzerine Dünyaya açılıp yeni Ön Liberolar kefşetmeyi amaçlayan Doğan iki oyuncuda kararsızlık yaşadığı,transfer sezonun bitmesine dakikalar kalan şu günlerde bi seçim yapacağı belirtildi...

İşte Ziya Doğanın Amerika ve Japon seferleri sonucu izlediği ve çok beğendiği belirtilen iki oyuncu:

Asashoryu Ayuva:

http://www.expo2005.or.jp/ml/images/12/col_03_fr.jpg

Ülke:Japonya
Klüp:Tahashi Mahuski
No:50
Mevki:ÖN LİBERO
Oynadığı Maç:74
Kariyer Golleri:-5(Kendi Kalesine)
Kariyer Kartları:61 sarı kart 27 kırmızı kart

Vurdunmuo İndirindio

http://www.getlois.com/ricpunchani.gif

Ülke:Amerika
Klüp:Fight Club
No:99
Mevki:ÖN LİBERO
Oynadığı Maç:14
Kariyer Kartları:14 Kırmızı Kart 0 Sarı Kart

Bu iki oyuncudan Kel olması ve Ziya Doğanın prensi Celalettinle aynı numarayı taşıması sebebiyle Vurdunmuo İndirinho'nun daha önde olduğu sızan bilgiler arasında...

Aynı zamanda Ziya Doğanın bu iki oyuncuyu izledikten sonra Kadınların Amerikan Güreşini izlemesi ise gözlerden kaçmadı ve bu olay kafalarda soru işaretlerinin artmasına neden oldu...

Hasan Üçüncü ise yaptığı açıklamada "Yeni Ön Libero demek rekabet demek...kim gelirse gelsin formamı bırakmıycam zaten Ziya hocamda benim yanımda oynatıp Ön Libero sayısını artırmak istiyodur...Yeni Transferle çok iyi anlaşacağıma inanıyorum" dedi...

kaynak:uefa61.net http://www.sabah.com.tr/2006/08/15/im/857192342CA55B4BB8E0FA33d.jpg

OYılmaz
29.08.2007, 17:20
Vurdunmuo İndirindio

http://www.getlois.com/ricpunchani.gif

Puhahaha :D bu güzeldi :D

Misina
29.08.2007, 17:35
http://www.haberglobal.com/haber_imaj/fatihak.jpg

1 yıl aradan sonra tekrar seri a ya dönen Juventus Kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.İtalyan ekibi Türk oyuncu Fatih Akyel ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.Fatih yaptığı açıklamada ilk hedefim 2 ay burada kalıp fatih akyel bi takımda 1 aydan fazla kalamaz düşüncesini yıkmaktır dedi.Ardından Gazetecilerin sorularını yanıtlayan deneyimli savunma oyuncusu Futbolu Juventusta bırakmak istiyorum diyerek sözlerini noktaladı

Özkan
30.08.2007, 00:21
FENERBAHÇE ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDEN DİSKALİFİYE EDİLMELİDİR!

Fenerbahçe, Anderlecht'i güzel bir oyunun ardından 2-0'lık bir skorla eledi. Maçın en göze batan oyuncusu kaleci Volkan'dı. İlk yarı 2 adet yüzde yüzlük golü çıkaran başarılı kaleci takımına güven verdi.

Ama, ikinci yarının sonlarına doğru yaşanan olaylar çok üzücü, sahalarda görmek istemediğimiz olaylardı. Maç boyunca meşalelerini yakarak çıkacak olayları sezdiren Fenerbahçe taraftarları hep birlikte Anderlecht taraftarlarına eline geçenleri atıyor, onları tahrik ediyordu. Galibiyet ve Şampiyonlar Ligi vizesi ne kadar güzelse bu olaylar da o kadar mide bulandırıcıydı. Zaten her zaman dediğim gibi Fenerbahçe taraftarı teröristtir ve teröristliğini yine yapmıştır.

Bu taraftar cezalandırılmalı ve alacakları ceza herkese örnek olmalıdır. Fenerbahçe'nin ağır para cezasına çarptırılması, sahasının on maç kapanması, Şampiyonlar Ligi'nden diskalifiye edilmesi, Roberto Carlos, Kezman, Alex ve Mehmet Aurelio'nun sezon boyunca hak mahrumiyeti alması gerekmektedir. UEFA bu cezayı veremezse Avrupa liglerini kaos sarar.

Mehmet Demirkol

OFarukEmin
30.08.2007, 15:50
Geleceğin Fanatik Gazete habercileri Yeteneklerini Burda Sergiliyorrrr :)

OYılmaz
31.08.2007, 15:52
Son Dakika Ronaldinho Trabzonluymuş ..

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cb/Ronaldinho061115.jpg/255px-Ronaldinho061115.jpg

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada asıl Kökenimin Trabzon olduğu söyleyen Ronaldinho Arabamın Plakası bile 61 olduğunu hergün akşam yemeğinde hamsi buğlama yediğini söyledi . Yıllar önce Brezilyaya göç eden ailesi nedeniyle Brezilyada kala kala Sambacı olduk diyen Ronaldinho Dünyayı şoke eden açıklamalarda bulundu . BBC haberi son dakika olarak verdi . Ronaldinho kendini inandırtmak için çektiği Gizli çekimle Hoptek oynadığını gösterdi işte Şok eden görüntüler ;

4_jIqB5qEG0

yns61
01.09.2007, 01:00
cok güzell güldüm :)

Emre B.
01.09.2007, 22:59
Takımını fazla ofansif oynattığı için eleştirilen Ziya Doğan yaptığı açıklamada ''İstatistiklere baktım forvet hattını kalabalık tuttuğumuzda daha az gol yiyoruz, ben 4 defans oynatıyorum.Bunlara birde ön libero eklersem forvet çok boş kalır.Bazıları benim büyük bir takım çalıştırmamı hazmedemiyo ve başarılı olmamı istemiyo.'' dedi.

turgi
02.09.2007, 01:48
abramoviç'in üst üste alınan olumsuz sonuclar ve son 4 yılda hiçbir başarı sergilemeyerek satışa cıkardıgı chelsea futbol klubüne ilk ciddi teklif trabzonspor başkanı nuri'den geldi verilen teklif tam olarak bilinmezken nuri'nin yakın dostu hacıosmanoglu'nun verdigi demeçte 1,000,000,000,000, ytl olarak teklifde bulunduklarını ve arada ufak pürüzler kaldıgı anlasıldı.
nuri'nin yaptıgı acıklama da takımın sportif direktörlügüne düşündüğü ziya dogan ise gelen teklif konusunda gayet hoş karsıladıgını acıklarken bir an önce takımın başına gecmek istegiyle yatıp kalkıyor ayrıca verdigi demeçte takımda performansını begenmedigi ve kalmasını istemedigi(LAMPARD-CECH-SHEVO-DROGBA) oyuncular oldugunu ve bu oyuncuların yerine kendini kanıtlamıs dünya yıldızları ve aynı zamanda trabzonun son 4 yılda şampiyonlar kupasını almasında emegi gecen CELLOLİNHO_KEÇELİNHO kardeşlerle ÖMER RIZA VE JEFFERSON gibi kendi takım yıldızlarını transfer edecegini söyledi....
turgay gültekin/FANATİK-DIŞ HATLAR

AYYILDIZ
02.09.2007, 02:52
Kupalar Satiliyor

Geldigi gunden bu yana klupte ne var ne yok satan yonetim kupalarida satmaya karar verdi.Konuyla ilgili olarak Zeyyat Kaf;Baskanimiz karar verdi kupalar orda bos duracagina satilip klube gelir gelsin cunku orda durararak para etmiyorlar dedi.

turgi
02.09.2007, 12:39
trabzonsporun zamanında aldıgı ve dünyada bir ilk olarak bilinen yarım kupa bi işe yaramadıgı düşüncesiyle başkan nuri hurdalıga cıkardı ilk ciddi teklif verenlere kelepir fiyatına satılıcaklar alcılara duyurulur...

MarceloTS
02.09.2007, 12:54
Messi Trabzon Yolunda

Bir süredir Ziya Doğan'ın yakın takibinde bulunan Messi, Nuri Albayrak'ın yoğun uğraşları sonucu Trabzonspor'a transfer oldu..

Barcelona'nın 19 yaşındaki genç yıldızı Lionel Messi, dün gece telefonla bağlandığı bir spor programında sezon sonu Barcelona'nın ezeli rakibi Trabzonspor'a gideceğini açıkladı.Arjantinli yıldız 'Kulübümle Trabzonspor her konuda anlaşmaya vardı.Birkaç ufak pürüz dışında sorun yok' dedi.Neden Trabzonspor'u tercih ettiniz sorusuna ise Messi 'Trabzonspor'u tercih etmemde Ziya Hocamın büyük payı var.1-2 gün önce beni aradı ve takımın bana ihtiyacı olduğunu söyledi.Bende onu kıramadım ve evet dedim.Hüseyin,Ayman,Ferhat gibi futbol virtüözleriyle bir arada oynayacağım için çok mutluyum' cevabını verdi.

Öte yandan Ziya Doğan'ın raporu doğrultusunda forvet arayışlarını sürdüren bordo-mavili ekip Chelsea'nin 29 yaşındaki golcüsü Didier Drogba ile prensipte anlaştığı kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamayla doğrulandı.Oyuncunun Pazartesi günü Trabzon'a gelip kendisini 3 yıllığına bordomavili formaya bağlayan sözleşmeyi imzalaması bekleniyor..

Kaynak: Trabzonspor TV

Muhalif
03.09.2007, 21:18
Ersen'in Başına Gelenler
Öğleden sonra Huelva ile sözleşme imzalamak üzere Atatürk Havaalanın'dan İspanya'ya hareket eden Ersen Martin Almanya üzerinden geçerken cep telefonuna N.Albayrak'tan gelen mesaj sonucu yetkililerden uçağı Almanya'ya indirmesini rica etti. Uçakta cep telefonunun açık olmasından dolayı hostes ve uçuş görevlilerden fırça yiyen Ersen'in üzgün olduğu gözlendi. Ersen ısrarlı tutumuyla uçağı Almanya'ya indirip İstanbul uçağına yetişti. Amma ve lakin İstanbul'a iner inmez telefonunu açan Ersen, N.Albayrak'tan Huelva ile anlaşıldığı mesajını aldı. Bunun üzerine akşam saatlerinde tekrar İspanya uçağına bilet almaya çalışan Ersen uçakta yer olmayınca Belçika uçağına atlayıp Brüksel aktarmalı İspanya'ya geçecekti fakat o da mümkün olmadı. Belçika havaalanında telefonu çaldığında arayan kişi N.Albayrak'tı ve kendisini Tekke'nin yanına partner olarak Zenith'e sattıklarını haber verdi. Ersen cebinde kalan son parayla Rusya bileti aldıktan sonra, Rusya'ya vardığında gelen son dakika mesajıyla takımının Bolu kampına beklendiğini öğrendi. Fatih Tekke'den borç para isteyen Ersen'in uçak olmadığı için Sochi limanından deniz yoluyla Trabzon'a hareket ettiği tahmin ediliyor. Alınan duyumlara göre Ersen Trabzon'dan Bolu'ya otostopla gidecek.
Sallama Haber Ajansı olarak kendisine geçmiş olsun diyor, hayırlı yolculuklar diliyoruz...

futbalski60
04.09.2007, 04:05
http://89.149.196.193/k/res/2007/01/20070129_1_1170033080_txiw.jpg
TRABZONSPOR'UN YENİ BOMBASI İDMANA ÇIKTI
Trabzonsporun gece geç saatlerde transfer ettiği rus finolenko bolu kampına katıldı.Teknik direktör ziya doğan'ın çok beğendiği finolenko kısaca fino deparlarıyla dikkat çeken bir oyuncu takıma çabuk ısınan fino kardeşi olan lassiyov'u da türkiye de oynaması için ikna edebileceğini söyledi.Başkan nuri albayrak fino çok hızlı kampa geldiği günden beri bi oyana bi bu yana gidiyo hızına biz bile yetişemedik tazı gibi maşallah bu sene herkes onu izleyecek dedi.Finolenko'nun menejeri panter emelov da bu oyuncu hayvan gibi mücadele eder kefili benim açıklaması yaptı.

EmreTS
04.09.2007, 10:21
bom ba aberler dogruluk payı yuzde 51 :D

EmreTS
04.09.2007, 10:22
sankı son haber bıraz asparagas geldı de dıgerlerı tamam da
:):):)

ozayarda
04.09.2007, 11:14
http://Settings\öğrenci\Desktop\45000000007069725.jpg

flash flash ! shok shok!

TRABZONSPOR'un dün gece geç saatlerde anlaştığı ama basına sızdırmadığı transfer herkesi hayrete düşürdü...

bugün basın önünde 7 yıllık anlaşmaya imza atan dünyaca ve uzayca ünlü futbolcu kim?

küççük dilinizi yutacaksınız....

bravo başkan bravo yönetim....

Trabzonspor'dan Chelsea'ye büyük çalım...

saat 10:30 itibari ile basın önüne çıkan ünlü futbolcu

Barcelona'nın yıldız futbolcusu ''RONALDİNHO''dan başkası değil...

basın toplantısında Nuri Albayrak transferle ilgili şunları söyledi:bizim transfer yapamayacağımızı söyleyenler utansın...gördüğünüz gibi amcamın uzaktan akrabasının oğlu olan Ronaldinho'yu hamsi yemek bahanesi ile Trabzon' getirdim.hamsiyi çok seven Ronaldinho Nuri amca ya hamsi çok güzel beni Trabzonspor'a transfer et burda kalayım diye adeta yalvardı ee tabi bende nede olsa akraba diyerek kendisine bir Ronaldinho'nun yeri Nuri amcasının yanıdır dedim ve kendisini 7 yıllığına renklerimize bağladım hepimize hayırlı uğurlu olsun.

kaynak:fotopas

İHSAN
07.09.2007, 20:58
YILIN BAŞKANI : NURİ ALBAYRAK

Bu sezon sonu düzenlenen Altın Adam yarışmasında "Yılın Başkanı " ödülüne Nuri Albayrak layık görüldü. Yapılan açıklamada; Nuri Albayrağın özellikle genlere verdiği önem, yıldız oyuncuları keşfetme ve takıma kazandırma ,zeki transfer politikaları, kurumsallaşma ve kulüp içi yönetimde gösterdiği üstün başarılardan dolayı bu ödülün layık görüldüğü belirtildi. Ödülü takımının teknik direktörü, Ziya Doğan verdi. Doğan ise " Başkanımızı tebrik ediyorum, kendisiyle mithiş bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Daha büyük başarılar elde edeceğimizden şüphem yoktur." dedi.

Muhalif
25.09.2007, 16:16
Trabzon'dan 2 haber ve 2 yorum:D

Trabzon'da Erken İftar
Trabzon'da normal saatinden 20 dk önce patlayan iftar topu binlerce kişinin orucunun sebil olmasına sebebiyet verdi sayın seyirciler. Topun erken patlamasıyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz Bmn Trabzon Temsilcisi ve yönetim kurulu üyesi Emrah Yalçınalp mikrofonlarımıza şu çarpıcı açıklamada bulundu. 'Bu olayın ardında Ziya Doğan var bence. Akşam idmanlarını iftar saatine göre ayarlayamadığı için iftarı öne aldırarak antrenman yaptırmak istemiştir' dedi.

Trabzon'da Sıcaklıklar Kışla Birlikte Daha da Artacak
Meteroloji Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Trabzon bu yıl Aralık,Ocak ve Şubat aylarında yılın en sıcak günlerini yaşayacak. Konuyla ilgili görüşlerine başvurmamıza fırsat kalmadan mikrofonu kapan Bmn Trabzon Temsilcisi ve yönetim kurulu üyesi Emrah Yalçınalp ''Ben zaten çok önceden küresel ısınmanın Ziya Doğan'dan kaynaklandığını söylemiştim'' dedi

Mayls
25.09.2007, 16:27
Trabzonspor'da Albayrak Soku!!!
Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak Aralik ayinda yapilacak olan Genel Kurul'da üye olmayacagini acikladi. 20 aylik görev süresinde sayisiz basarilara imza atan ve Stadyum konusunda ciddi adimlar atan ve Trabzonspor'u dünya takimi haline getiren Nuri Albayrak transfer dönemlerinde de kadroya Ayman, Tolga Seyhan ve Adnan Güngör gibi dünya yildizlari katmisti.

Trabzonspor taraftarlari aldiklari haberle sok oldu. Albayrak'siz bir Trabzonspor'un düsünülemez oldugunu söyleyen bircok taraftar simdi uzun sacli Baskanlarini ikna etmeye calisiyor. Nuri Albayrak ise "Artik cok yoruldum. Dinlenmek istiyorum. Baskanliga devam edersem saclarim dökülecek" dedi. Nuri Albayrak Trabzonspor tarihinin en uzun sacli baskani ünvanini da elinde bulunduruyor.

l-m
26.09.2007, 05:47
Msn'de Smiley Krizi
Dünyada kullanımı en yaygın anlık mesajlaşma(instant messaging) yazılımı olan MSN'de yeni versiyonun yakında çıkacağı bilgisi gelirken kriz patlak verdi. MSN yetkililerinden alınan bilgiye göre Türk Büyüğü Haşim Sayitoğlu'nun "Ne kadar başarısız olduğun önemli değildir, önemli olan yüzündeki yapmacık tebessümü kaybetmemendir." felsefesinden yola çıkarak ayaklı gülen yüz (smiley) olarak da tarif edilen yeni bir smileyin çıkacak yeni versiyonda yer alacağı öğrenildi. MSN'deki muhalif bir kanat ise buna karşılık ayaklı çatık kaş - çakma godfather ismini verdikleri ve felsefesini bir başka Türk Büyüğü İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan aldıkları kaş çatan yüz (angry smiley) ile yeni versiyonda muhalifliği de anlatabilmek istediklerini bildirdiler. Konuyla ilgisiz olarak Türkiye'deki bir spor kulübü başkanı olan Nuri Albayrak, "Bu bizim marka olduğumuzu gösterir." dedi. Gazetecilerin kendisine göreve geldiğinde Trabzonspor'un zaten bir marka olduğunu hatırlatması üzerine arka taraftaki platformda açıklamayı gizlice dinlediği farkedilen Ziya Doğan başını perdeden uzatarak "MSN'in yaygınlaşmasını istemeyenler var. Bu onların uydurması." dedi.

Bu anlamsız tartışmalar sürerken MSN yeni versiyonu şimdilik askıya aldığını duyurdu.
Sızan bilgilere göre yeni versiyon çıksaydı smiley kısayolları şu şekilde olacaktı.

:UH (Ula Haşim)
:MUH (Muhalefet)

Bu noktada da bir kısım yetkililer kısaltmada kullanılan : alışkanlığını değiştirmeyi hedeflediğini ve kimsenin anlam veremediği bu iki yeni smiley için iki nokta üst üste yerine üç nokta kullanılarak ( ...UH ve ...MUH ) ifadelerdeki sofistike yaklaşımın kısayollara da yansımasını istedikleri bildirildi. Ziya Doğan bu konuya da burnunu soktu ve "Sofistike mofistike değil, bunlar basının uydurmasıdır." dedi.

Bill Gates'in bu tartışmalardan rahatsız olduğu ve bmmsn.net (bordomavi msn.net) adresini satın alarak farklı bir pazara açılmayı hedeflediklerini yakın çevresine ifade ettiği öğrenildi.

Bill Gates'in son olarak "Bu olay bizim marka olduğumuz gösterir." açıklamasına kimse anlam veremedi. Nuri Albayrak bu olay karşısında gülümsemekle yetindi. Nuri Albayrak'ın yakın çevresine "Onu en iyi ben anlıyorum." dediği de gelen bilgiler arasında. Nuri Albayrak'ın İngilizce bilmemesine rağmen Bill Gates'i çok iyi anladığını ifade etmesi ise taraftarlar arasında gülüşmelere neden oldu.

Haberin bir türlü bitmemesi üzerine benim işime son ve..

ÖmerFarukYılmaz
18.03.2008, 19:57
Ne oldu bu başlıklara eskiden buraları okuyarak neşelenirdik ya.

Çok gerilere düşmüş...

yns61
30.03.2008, 22:24
bu başlık cok gerilerde :(

Erkin
30.03.2008, 22:36
EmreCan'ın Basketbol sayfasında soldaki kırmızılı kişiyi Lazaroni'ye benzetmesi üzerine :D:D

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300308basket11.jpg

Trabzonspor Basketbol Şubesinde Sürpriz Gelişme..

Takımın eski teknik direktörü Sebastiao Lazaroni, şimdi de Coach olarak Basketbol takımının başına getirildi. Ayağının tozuyla tribüne gelerek Niğde Bld. ile oynanan lig karşılaşmasını da izleyen Lazaroni ''Ben eski bir basketbol fanatiği ve eski bir basketbolcuyum, Brezilya 3. basketbol liginde ilk double double'ı ben yaptım'' diyen Lazaroni ''Trabzonsporsuz yaşayamadım, hasrete dayanamadım ve döndüm. Sadece 3-4 maça çıkarak aldığım 650bin $'lık tazminatın hakkını vereyim dedim. Dolayısıyla yeni sözleşmeye de gözüm kapalı imza attım. Hedefim Trabzonspor'u Euro League şampiyonu yapmak.'' diyerek sözlerini bitirdi.

_ERHaN_
31.03.2008, 19:39
çok komik yazwwwf