PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanya | Bundesliga

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

Ilelioglu
08.04.2010, 17:20
Yerinde bir ceza bence..

:);)

Emrah Akcagöz
10.04.2010, 18:16
Aslan Mainz be bu takım iç sahada olunca çok güveniyorum bunlara ayrıca Kaiserslaurten'in de gelmesiyle lig daha farklı bi boyut alacaktır inşallah..

Hüdai Pervaneli
10.04.2010, 18:17
Mainz kendi evinde en az kaybeden takim

Zafer Fidan
10.04.2010, 18:25
alman futbol federasyonu hamburglu guerrero ya taraftara atmis oldugu su sisesinden dolayi 5 mac oynamama + 20 bin € para cezasi verdi. böylelikle guerrero sezonu kapatmis oldu

http://www.ard-text.de/index.php?page=221

ceza dedigin böyle olacak. keske almanlar gibi cezalar kese bilse federasyonumuz

Ayrica HSV Guerreroya 80.000€ para cezasi verdi.

Mustafa ÖZDEMİR
11.04.2010, 00:44
schalkeye ne oldu ya...

Süleyman50
15.04.2010, 09:26
Skibbe Halil ile konuştu..

Eintracht Frankfurt'un teknik direktörü Michael Skibbe, sezon arasında Schalke 04'ten transfer olan ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan milli futbolcu Halil Altıntop'a bir teklif sunduklarını, gelecek haftalarda takımda kalıp kalmayacağı konusunda karar vereceğini söyledi.
Skibbe, Sportbild dergisine yaptığı açıklamada, Halil'in Eintracht Frankfurt'a geldikten sonra iki gol atmasına rağmen çok memnun olduğunu belirterek, ''Halil ile konuştum ve bir teklif sunduk. İki-üç hafta sonra kararını verecek. Halil'i gelecek iki yıl daha takımda görmek istiyorum'' dedi.

Kendi sözleşmesinin 2011 yılında sona ereceğini ifade eden Skibbe, bu tarihten sonra da Frankfurt'ta kalmak istediğini, ancak bu konuda görüşmelerin gelecek sezonun ikinci yarısında yapılabileceğini kaydetti.

Süleyman50
15.04.2010, 09:26
Leverkusen'de Govou sesleri

Lyon'un deneyimli golcüsü Sidney Govou için Bundesliga ekibi Bayer Leverkusen'in devrede olduğu bildirildi.
(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Toni Kroos'un Bayern Münih'e dönmesinin ardından forvet hattına takviye yapmaya karar veren Bayer Leverkusen'de sportif direktör Rudi Voeller'in FRansız oyuncu için nabız yokladığı bildirildi.

Adı Premier League'den Sunderland, La Liga'dan Sevilla ve Serie A'dan Roma'yla da anılan 30 yaşındaki golcü oyuncunun sezon sonunda Lyon'dan ayrılmak istediği biliniyor.

Govou'nun sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması da kulüplerin iştahını kabartıyor.

Süleyman50
15.04.2010, 09:28
Boateng seneye City'de

Hamburg'da forma giyen Alman Milli Takımı oyuncusu Jerome Boateng'in (21) gelecek sezon İngiliz takımı Manchester City'e transfer olacağı bildirildi.
Hamburger Abendblatt ve Bild gazeteleri, Boateng'in gelecek sezon Manchester City'e transfer olacağını yazdı.

Haberlerde, Manchester City ile Boateng'in danışmanı Jörg Neubauer'in, oyuncunun 12,5 milyon avro karşılığında transferi konusunda 1 Nisan'da anlaşmaya vardığı belirtildi.

Hamburg kulübünün sözcüsü Jörn Wolf, Neubauer'in, Boateng'in sezon sonunda ayrılmak istediğini kendilerine söylediğini ifade etti.

Hertha Berlin'den 2007 yılında Hamburg'a transfer olan Boateng, Bundesliga'da 81, Alman Milli Takımı'nda da 3 kez forma giydi.

Semih Aydın
16.04.2010, 23:01
1-0 önde Köln Bochum karşısında.

Adamım (Tosic) attı. :)

FC-ST-PAULI-61
16.04.2010, 23:03
St Pauli yarin Union Berlini yenip Bundesliga ya bir adim daha yaklasacak

FC-ST-PAULI-61
16.04.2010, 23:06
1-0 önde Köln Bochum karşısında.

Adamım (Tosic) attı. :)
2-0 yine Tosic atmis:D

Semih Aydın
16.04.2010, 23:11
2-0 yine Tosic atmis:D
:)
Keşke ManU'lu olmasa.

Mustafa ÖZDEMİR
17.04.2010, 21:26
bayern coştu 7-0...

Özge
17.04.2010, 21:28
Bayern şov yaptı.Robben(3),Müller(2) ve Olic(2)'in golleriyle 7-0 yendi.Maşallah:D

Ali Tunahan Güllü
17.04.2010, 21:36
Vay be Robbene bak şimdi bu Robben realde oynamazmıydı?

Özge
17.04.2010, 21:45
Vay be Robbene bak şimdi bu Robben realde oynamazmıydı?
Robben her türlü oynardı Madrid'de.Madrid'in yaptığı en büyük yanlışlardan biriydi.Eğer izliyorlarsa pişman olmuşlardır çoktan.

Gökhan KAN
17.04.2010, 21:57
Robben i gönderen Chelsea ve Real şimdi çok pişmandır...Neyse Robben gitti Ribery gelir..

Ali Tunahan Güllü
18.04.2010, 00:46
Robben her türlü oynardı Madrid'de.Madrid'in yaptığı en büyük yanlışlardan biriydi.Eğer izliyorlarsa pişman olmuşlardır çoktan.

Aynen öyle abartmıyım ama Ronaldo kadar belki fazlasını bile yapabilirdi..

Süleyman50
20.04.2010, 12:45
''Alman milli takımına geçmeyi..''

Bundesliga takımlarından Eintracht Frankfurt'ta forma giyen milli futbolcu Halil Altıntop, Türk genç milli takımında oynadığı dönemde kendini iyi hissetmediğini ve Alman milli takımına geçmeyi düşündüğünü belirtti.
Halil, ''Frankfurter Rundschau'' gazetesinde yayınlanan röportajında, Almanya'daki yetişme tarzını anlatarak, ''Almanya'da birçok kişi tarafından yabancı olarak görülüyorum, Türk milli takımında da öyle. Türkiye'de basın ve oyuncular duygusal olmadığım gerekçesi ile bana Alman olduğumu söyledi'' dedi.

Bunun hiçbir kültürü tümüyle almamış olmasından kaynaklanabileceğini ifade eden Halil, ''Önceden Türk genç milli takımında oynarken kendimi iyi hissetmiyordum. Her şey Gelsenkirchen'den farklıydı. Türkiye'de futbol hemen hemen bir din gibi görülüyor. Futbolcular eller üzerinde tutuluyor. Bu benim için çok fazlaydı ve bir ara Alman milli takımına geçmeyi düşündüm. Uli Stielike (Alman eski U21 teknik direktörü) ile irtibattaydım'' şeklinde konuştu.

Halil, ikiz kardeşi Hamit'in ise bu konuda kendisinden tümüyle farklı olduğunu ve Türk milli takımlarında kendisini çok iyi hissettiğini kaydetti.

''Kendinizi daha çok Alman mı yoksa Türk olarak mı görüyorsunuz'' şeklindeki bir soruya karşılık da Halil, bu konuda çok düşündüğünü ve bunu açıklamakta zorlandığını belirterek, ''Bazı durumlarda Türk olduğumu fark ediyorum. Bu müzikten, eğlenceden ya da kendimi birden iyi hissettiğim küçük şeylerden olabilir. Diğer yandan Almanlar'da olduğu gibi hedefe kilitlenebiliyorum. Almanların inatçılığı ve çalışkanlığı da benim için önemli. Bu özellikleri çok küçük yaşlarda aldım. Alman ya da Türk fark etmez, Ben Halil'im, bu da bana yeter'' şeklinde yanıt verdi.

Bu tür soruların kendisi için önemli olduğunu, ancak birisi ile tanıştığında nereden geldiğinin kendisi için önemli olmadığını ifade eden Halil, çok hoş görülü olduğunu ve okulda yabancıları sevmeyen öğrenciler ile bile bir sorun yaşamadığını, hiçbir zaman kışkırtılmaya izin vermediğini ve hayatında hiçbir zaman kavga etmediğini kaydetti.

Aile içi birlikteliğin kendisi için çok önemli olduğunu ve annesine her konuda yardımcı olduklarını belirten Halil, çocuklarını annesinin yetiştirdiği gibi hoş görülü ve dünyaya açık bir şekilde yetiştirmek istediğini söyledi. Bir Alman kız arkadaşı bulunduğunu, daha önce de eğitim düzeyi yüksek Katolik bir kızla birlikte olduğunu ifade eden Halil, bu birlikteliklerden çok şey öğrendiğini, şimdiki kız arkadaşıyla eğitimini tamamladıktan sonra çocuk yapmayı düşündüklerini kaydetti.

Süleyman50
20.04.2010, 12:45
Zidan'dan kötü haber..

Bundesliga takımlarından Borussia Dortmund'un forvet oyuncusu Mohamed Zidan, sakatlığı nedeniyle 6 ay sahalardan uzak kalacak.
Borussia Dortmund Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, Pazar günü Hoffenheim ile 1-1 berabere biten maçta sağ dizindeki bağları kopan Mısırlı futbolcu, sezonu kapattı.

Dortmund, 18 takımlı Bundesliga'da lider Bayern Münih'in 10 puan gerisinde, 5. sırada yer alıyor.

Süleyman50
22.04.2010, 09:27
Fatih Terim Hamburg'a...

İddialara göre Türk Milli Takımı ve Galatasaray'ın eski hocası, Alman kulübüyle resmi sözleşme imzalamak üzere...

Kulüpler bazında Türk futbol tarihinin en büyük başarısı olarak gösterilen UEFA Kupası zaferinin mimarı olan Fatih Terim, Bundesliga’ya göz kırpıyor.

Galatasaray’da görev yaptığı 1996-2000 yılları arasında kazanmadık kupa bırakmayan, takımı 4 sene üst üste şampiyon yapan Terim, ardından Fiorentina ve Milan’ı çalıştırmış, İtalya’da tutunamayınca tekrar Cim Bom’un başına geçmişti. Ancak ikinci döneminde son derece başarısız olan tecrübeli teknik adam, Aslan’la yolları ayırmış ve A Milli Takım’ın başına geçmişti. Türkiye’yi EURO 2008’de Avrupa üçüncüsü yapmayı başaran Fatih Terim, Ay-Yıldızlı ekibi 2010 Dünya Kupası’na götüremeyince görevinden ayrılmıştı. Terim’in, yeni sezonda teknik direktörü Labadia ile yollarını ayırması kesinleşen Hamburg’la görüşmelerde bulunduğu ve tarafların resmi sözleşme imzalamaya hazırlandığı belirlendi.

Raşit Altun

Süleyman50
22.04.2010, 09:28
Mehmet Scholl uzattı..

Almanya'nın Televizyon Kanalı ARD, kanalda futbol uzmanı olarak görev yapan eski Alman milli futbolcusu Mehmet Scholl ile işbirliğini 2012'ye kadar uzattı.

ARD tarafından yapılan açıklamada, televizyon kanalı yöneticilerinin bugün Leipzig kentinde yaptıkları toplantıda, Scholl ile sözleşmelerini 2012 Avrupa Şampiyonası'nın sonuna kadar uzatma kararı aldıkları belirtildi.

ARD program direktörü Volker Herres, izleyicilerin Scholl'un bilgisi ve profesyonelliğini beğendiklerini, bundan dolayı Scholl'un gelecek yıllarda da birlikte çalışacak olmalarından memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Açıklamada, Scholl'un Almanya'da en yüksek sempati değerleri alan bir kişi olduğu kaydedildi.

Alman Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayern Münih ile 8 kez lig şampiyonu ve 1996 Avrupa şampiyonu olan Scholl, ARD'de ilk kez 2008 Avrupa Şampiyonası sırasında Almanya'nın efsane futbolcularından Günter Netzer ile birlikte uzman yorumcu olarak yer almıştı.

Emirhan Makul
22.04.2010, 15:17
Ribery vurdu ve gol :D

izzet
25.04.2010, 18:13
Labbadianin ipi cekiliyor... :-/

Kupa da yari Final oynayan Takiim, Ligde Rezil oluyor...

FC-ST-PAULI-61
25.04.2010, 18:19
hahaha Hamburg 5-1 yeniliyor cok güzel

Berk
25.04.2010, 20:37
Ligde iddiası kalmamış bir Hamburg'un evinde oynayacağı finale bir adım kalmışken rövanşı değil de ligi düşünmesi mantıklı olmazdı zaten..

Süleyman50
26.04.2010, 16:39
schalke bayerni yakaladı ama işleri zor yine dramatik bir şekilde şampiyonluk bayerne gidecek gibi...

Berk
26.04.2010, 16:40
Schalke bu sene ligi Bayern ile aynı puanda bitirip yine şampiyon olamazsa ''En dramatik son'' dalında rekorunu daha geliştirmiş olacak..

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 16:58
Schalke bu sene ligi Bayern ile aynı puanda bitirip yine şampiyon olamazsa ''En dramatik son'' dalında rekorunu daha geliştirmiş olacak..
aynen öyle olur kardeşim. ama bayern puan bırakabilir...

FC-ST-PAULI-61
26.04.2010, 17:00
Schalke cumartesi Bremeni yenemez

Süleyman50
27.04.2010, 10:08
Schalke cumartesi Bremeni yenemez
evet zor maç, bir werder bremen taraftarı olarak bu hafta kaybetmelerini isterim schalke şampiyon olsun diye...

iskenderunlu
27.04.2010, 10:54
Schalke bremen engelini aşarsa lig hayli iyi olacak o zaman :D

Mustafa ÖZDEMİR
27.04.2010, 14:46
schalke bizden daha fazla hasret lig şampiyonluğuna .artık kazansınlar şu kupayı...

6Şafak Aydın1
29.04.2010, 21:34
schalke bizden daha fazla hasret lig şampiyonluğuna .artık kazansınlar şu kupayı...

sanki eline bisey gececek :D Bayan yine vermez. schalke zaten puan kaybedecek hem haketmiyolar.

Mustafa ÖZDEMİR
30.04.2010, 12:14
sanki eline bisey gececek :D Bayan yine vermez. schalke zaten puan kaybedecek hem haketmiyolar.
bence hakediyorlar.hep bayernmi şampiyon olacak:D...

28TS61
30.04.2010, 12:17
bence hakediyorlar.hep bayernmi şampiyon olacak:D...

bu sene sampiyon anadoludan olsun :)

Hüdai Pervaneli
30.04.2010, 12:20
Schalke Almasini istiyorum Haydi schalke

Harun-61
01.05.2010, 17:31
ilk yarilar bitti

Bayern 2:0 önde

Schale 0:0

Harun-61
01.05.2010, 17:51
eski Schalke'li Mesut atti :)

1:0 önde Bremen

Harun-61
01.05.2010, 17:56
evet, Schalke herdaim "Gönüllerin Sampiyonu" olarak kalacak herhalde :)

Hugo Almeida atti 2:0 oldu....

Asist Mesut'dan.

.

Erbay
01.05.2010, 18:15
Nistelrooy yazmış golü :) Hamburg: 4-0 : Nürnberg.

MDanışmaz
01.05.2010, 18:21
Bayern şampiyon :)

Hüdai Pervaneli
01.05.2010, 18:42
Hayirli olsun bayern e

28TS61
01.05.2010, 19:14
su almanlara helal olsun. maci 2-0 yenildiler, takimlari sampiyonlugu kaybetti ama stadta hala 60 bin kisi takimina sahip cikiyor.
bizim ülkede asla böyle bir sey olacagini düsünemiyorum ne yazikki

mactan 45 dakika sonra bir görüntü
http://img710.imageshack.us/img710/6159/unbenanntejr.jpg

Özge
01.05.2010, 20:09
Vee Bayern sampiyooon.Tebrikler

Mustafa Calik
01.05.2010, 20:27
Üff be her sene aynisi gibi. Sanki yine son haftada Avrupa kupalarina katilamayacagiz. Son dakikalarda bir beraberlik kurtarabildik ve Nuri Sahin ilk yarida penalti kacirdi :o Bu aldigimiz beraberlik sayesinde Avrupa kupalarindayiz gibi insallah .. Stuttgart son haftada cok farkli yenmesi lazim eger biz kayip edersek. Hey gidi Stuttgart, sezonun ilk yarisinda neredeydiniz simdi nerelerdesiniz.

Hayirli olsun Bayern Münih.. :)

Mustafa ÖZDEMİR
01.05.2010, 21:49
su almanlara helal olsun. maci 2-0 yenildiler, takimlari sampiyonlugu kaybetti ama stadta hala 60 bin kisi takimina sahip cikiyor.
bizim ülkede asla böyle bir sey olacagini düsünemiyorum ne yazikki

mactan 45 dakika sonra bir görüntü
http://img710.imageshack.us/img710/6159/unbenanntejr.jpg
işte bunun için schalke şampiyonluğu hak ediyor...

FC-ST-PAULI-61
01.05.2010, 21:53
Yarin St Pauli Bundesliga ya cikiyor arkadaslar.Daha 40 defa yazacam tutamiyorum kendimi ;D

Gökhan KAN
01.05.2010, 22:06
St Pauliyi özlemişiz kaç sene oldu ya..

iskenderunlu
01.05.2010, 22:09
Hertha küme düştü

Gökhan KAN
01.05.2010, 22:24
Bayern şampiyon niye yazdınız ki belki Schalke 8-0 lık Ankaragücü maçı gibi rakibine 17 tane atacak..

Paksoy
09.05.2010, 16:27
st. pauli 2 fark yaparmı ? maç başladı 16 'da

macka61
09.05.2010, 20:33
tebrikler bayern munih

FC-ST-PAULI-61
09.05.2010, 20:34
st. pauli 2 fark yaparmı ? maç başladı 16 'da
Maci önemsemedik:D

iskenderunlu
10.05.2010, 19:39
Schalke yi ne zaman göreceğiz şampiyonlukda

Gümüshane
15.05.2010, 19:01
Bugün Bayern-Bremen maci var..

2:0 bayern alir diyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2010, 19:17
Schalke yi ne zaman göreceğiz şampiyonlukda
göremeyeceğiz galiba. sahasında bayerni yense şampiyon olacaktı yenildi...

Gümüshane
15.05.2010, 21:08
Bremen cok yaklasti atamadi..

Gökhan KAN
15.05.2010, 22:36
Bayern 3-0 önde..Olic,Ribery,Robben..

BurakG
15.05.2010, 22:48
München aldi Kupayi

Gümüshane
15.05.2010, 23:11
Bayern costu. Hamit kupayi aldi.

reisoğlu61
16.05.2010, 01:37
hamit sadece kupayi degil mac sonu kendini öyle kaptirmiski bira dolu büyük siseyi icti ve ortaliga sacti.
yakistiramadim bir türk futbolcusuna mac sonu hareketlerini

Gümüshane
16.05.2010, 15:59
http://content.promiflash.de/article-images/width-940/1274009293/hamid-altintop-mit-korken-im-mund.jpg

:D:D Deli bu ya hahahha

Süleyman50
17.05.2010, 13:45
kötü başlayıp iyi bitirme noktasına geldiğimiz bir sezonu en azından kupayla kapatmalıydık ama olmadı...

Hüseyin Bağdat
17.05.2010, 13:48
Avrupa'da tuttuğum takımlardan iki tanesi şampiyon oldu.(diğeri Marsilya) Tebrikler Bayern.

Almanya'ya gittiğimde Bayern maçına gitmek istiyorum:)

Süleyman50
17.05.2010, 15:42
Nürnberg ligde kaldı..

Bundesliga'yı 16. sırada bitiren FC Nürnberg, İkinci Lig'de üçüncü olan FC Augsburg ile oynadığı iki baraj maçını da kazanarak, Bundesliga'da kaldı.
FC Nürnberg, deplasmanda FC Augsburg ile oynadığı rövanş karşılaşmasını Alman 20 Yaş Altı Milli Takımı'nın Türk kökenli oyuncusu İlkay Gündoğan ve Eric Maxim Choupo-Moting'in attığı gollerle 2-0 yendi.

Daha önce sahasında yaptığı ilk karşılaşmada FC Augsburg'u 1-0 yenen FC Nürnberg, 2010-2011 sezonunda da Bundesliga'da mücadele edecek

Canberk
19.05.2010, 23:09
Tebrikler Bayern ...

Seyfi_B
19.05.2010, 23:12
hamit sadece kupayi degil mac sonu kendini öyle kaptirmiski bira dolu büyük siseyi icti ve ortaliga sacti.
yakistiramadim bir türk futbolcusuna mac sonu hareketlerini

Aynen. Hele hele Umre' ye gitmis bir Türk' e hic yakistirilmaz.

Gökhan KAN
23.05.2010, 13:39
Ribery Bayern'de kaldı..2015e kadar Bayern'de..

28TS61
17.06.2010, 07:19
borussia dortmund stadinda vuvuzelayi yasakladi

http://www.bvb.de/?%E1%86%ECZ%1B%E7%F4%9CYm%E4%82%9E

Samet Yildirim
18.06.2010, 02:04
Bayern Münih savunmaya takviye yapmali yoksa bu sene isleri zor.

Cok iyi bir stopere ihtiyaclari var.

Süleyman50
24.06.2010, 16:18
Ballack'a Bundesliga'dan iki talip..

Almanya 1. Futbol Ligi takımlarından Bayer Leverkusen ve Wolfsburg, İngiliz Chelsea takımının sözleşmesini uzatmadığı Alman Milli Takımı oyuncusu Michael Ballack'ı transfer etmek istiyor.
Bild gazetesinde yer alan haberde, Bayer Leverkusen'in, sakatlığı nedeni ile 2010 Dünya Kupası'nda milli takımda yer alamayan ve ailesi ile birlikte İtalya'nın Sardunya adasında bulunan Ballack'a 2 yıllık bir sözleşme için 12 milyon avro teklif götürdüğü belirtildi.

Wolfsburg'un da Ballack için Bayer Leverkusen'in teklifinden 3,6 milyon avro daha fazla para ödemek istediği ifade edilen haberde, Bayer Leverkusen'in sportif direktörü Rudi Völler'in, tecrübeli oyuncuyu ikna etmek için Sardunya'ya gittiği kaydedildi.

Haberde, 1999-2002 yılları arasında Bayer Leverkusen'de forma giyen Ballack'ın 10 gün içine bu konuda karar vermesinin beklenildiği bildirildi.

Süleyman50
28.06.2010, 08:41
Dünya devleri peşinde..

Barcelona, Chelsea, Arsenal.. Baba Özil, bu 3 takımın Mesut için yarışta olduğunu açıkladı..

SERHAT DEMİR - FİKRİ ERDEM / İHA

2010 Dünya Kupası'nda Alman Milli Takımı formasıyla başarılı bir performans sergileyen ve Gana'ya attığı golle futbolseverlerin beğenisini kazanan Mesut Özil'in babası Mustafa Özil, oğlunun transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Baba Özil, Barcelona ve Chealsea'nin Mesut ile ilgilendiğini belirtirken, transfer ile ilgili kararı Dünya Kupası maçlarından sonra vereceklerini söyledi.

Alman Milli Takımı'nın Türk asıllı yıldız futbolcusu Mesut Özil'in babası Mustafa Özil, ölen annesinin cenazesi nedeniyle geldiği memleketi Zonguldak'ın Devrek ilçesinde çarpıcı açıklamalar yaptı.

Oğluna övgüler yağdırarak açıklamalarına başlayan baba Özil, oğlu Mesut Özil'in Messi ve Ronaldo gibi 'Allah vergisi' yeteneklere sahip olduğunu söyledi. Baba Özil, "Mesut, normal bir futbolcu değil. Tipik Messi ve Ronaldo gibi Allah vergisi yetenekleri var. Bunu bir futbolcuya baktığında görürsünüz. Yaptığı hamleler, hazırladığı atak ve sergilediği futbolu değişik olur. Bu yetenekleri hiçbir okulda öğrenemez, alamazsınız" dedi.

Mesut için İspanya ve İngiltere gibi ülkelerin önemli takımları ile temasların olduğunu belirten baba Özil, genç futbolcunun kulübü Werder Bremen ile de 1 yıllık sözleşmesinin devam ettiğini hatırlattı. Özil, "Teklifler tabi ki var. Ama söyleyebilmek mümkün değil. Transferde Dünya Kupası da etkili olacak. O yüzden beklememiz gerekiyor" diye konuştu.

Werder Bremen Kulübü yöneticilerinin de kendisi ile sözleşme uzatmak istediğini belirten baba Özil, Arsenal Menajeri Arsene Wenger ile 3 gün önce görüşme yaptıklarını da söyledi. Barcelona, Chealsea, Arsenal gibi dev kulüplerinin uzun süredir Mesut'u izlediğini ifade eden Özil, futbolcunun formasını giymek istediği Barcelona'ya transfer olması halinde Rüştü Reçber'den sonra bu kulüpte top oynamış ikinci futbolcu olacağını kaydetti.

Barcelona Kulübü'nün menajer ve gözlemcilerinin Mesut ile ilgilenmesinin gurur verici bir şey olduğunu ifade eden Mustafa Özil, şöyle devam etti:
"Barcelona sadece bir Türk kaleci oynamıştı. Ama hiçbir Türk futbolcumuz Barcelona'da oynamış değil. Temsilci ve menajerleri ile görüşüyoruz. Gözlemliyorlar, kontaktayız ama kesin bir şey yok. Sadece Barcelona değil, İngiliz takımları ile de yazıldı. 2,5 sene önce Manchester United, Mesut'u Schalke 04'ten kiralamak istemişti. Biz, Mesut'un genç olması, fiziki yönden gelişmemesi, İngiliz futbolunun sert olması gibi nedenlerden Manchester United'ta oynamasını uygun görmedik. Düşüncemiz doğruydu. Şimdi Chealsea, Arsenel ilgileniyor. 3 gün önce Arsene Wenger, Güney Afrika'daydı. Bizim otele geldi. Kısa bir görüşme yaptık. İlk defa kendisi ile bir tanışmamız oldu. Daha önce gözlemcileri ile temas halindeydik. Bu teklifleri değerlendirmek gerekiyor. Bu da demek değil ki, yarın Barcelona, Real'e, şuraya buraya gidiyor. Dünya Kupası'ndan sonra en güzel şekilde oturup değerlendireceğiz. Kararımızı ona göre vereceğiz. Dünya Kupası'ndan sonra bir sürpriz de olabilir. Hayırlısı olsun. Futbol gerçekten hızlı dönen bir sektör. Bugün şuraya gidiyorum diyemezsiniz ama yarın ne olacağını bilemiyoruz"

Türkiye'den Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da Mesut'u istediğini belirten baba Özil, Mesut'un 6-7 yıl sonra Türkiye'de futbol oynayabileceğini ifade ederek, "Mesut ile daha önce Fenerbahçe ilgilenmişti. Sadece Fenerbahçe değil, Galatasaray da istemişti. Ama daha çok genç, Türkiye için zamanı değil. Onun için şimdilik Türkiye'ye gelmesini düşünmüyoruz. İlerisi ne gösterir bilemiyorum. 6 ya da 7 sene sonra neden olmasın. Hangi kulüp olur ? diyeceksiniz. O zamana dört büyüklerden birine mi olur, 5 büyüklerden birine mi olur bilemiyorum" diye konuştu.

BABA ÖZİL'DEN VUVUZELA DEĞERLENDİRMESİ
Baba Mustafa Özil, Güney Afrika'daki Dünya Kupası finallerine damgasını vuran vuvuzela ile ilgili de değerlendirmeler yaptı. Kendisinin hatıra amaçlı bir adet vuvuzela aldığını belirten Mustafa Özil, vuvuzellanın ismini ise söylemekte zorlanması ise dikkat çekti. Özil, "Güney Afrika'dan, hiç kimsenin sevmediği vuvuzella aldım. Gerçekten çok rahatsız edici bir şey. Onlara da saygı göstermek gerekir. Gelenekleri, FIFA'da geri çektiremedi. Birkaç maç izledikten sonra kulağınız alışıyor. Televizyonda maç izlerken daha rahatsız edici oluyor. Statta ses daha yumuşak geliyor" ifadelerini kullandı.

Süleyman50
28.06.2010, 08:43
"Serdar büyük takımdan teklif alırsa"

Bundesliga takımlarından Stuttgart'ın teknik direktörü Christian Gross, Alman Milli Takımı'nda oynayan Türk kökenli oyuncu Serdar Taşçı'nın, büyük bir kulüpten teklif alması durumunda bunu değerlendireceğine inandığını söyledi..
Bild gazetesi, Gross'un, İngiliz takımlarının hiçbir şeyden çekinmediğini belirterek, ''Taşçı'nın, büyük bir kulüpten teklif aldığı takdirde bunu değerlendireceğini düşünüyorum'' ifadelerini kullandığını yazdı.
Haberde, Serdar'a İngiliz Tottenham ve İtalya'nın Juventus takımlarından teklif geldiği kaydedildi.

Süleyman50
28.06.2010, 08:44
Ballack, Leverkusen ile imzaladı..

Alman orta saha oyuncusu Michael Ballack, 2002 yılında Şampiyonlar Ligi finali oynadığı Bundesliga ekibi Bayer Leverkusen'le 2 yıllık sözleşme imzaladı..
İngiliz ekibi Chelsea tarafından sezon sonunda serbest bırakılan Alman oyuncu Michael Ballack yeniden Bundesliga'ya döndü.

33 yaşındaki yıldız futbolcu Bundesliga'nın köklü takımlarından Bayer Leverkusen'le 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Transferiyle ilgili olarak bir açıklama yapan Ballack, "Burada çok güzel zaman geçirmiştim. Leverkusen'i seçmemdeki en önemli faktör de bu oldu" dedi.

Ballack sakatlığı nedeniyle Almanya Milli Takımı'nın 2010 Dünya Kupası Finalleri'ndeki kadrosunda yer almıyor.

Süleyman50
19.07.2010, 14:39
"Real ile bir anlaşma yok"

Bundesliga takımlarından Stuttgart'ta forma giyen Alman milli oyuncu Sami Khedira, İspanyol takımı Real Madrid ile bir anlaşmanın olmadığını söyledi.
Khedira, Kicker dergisine yaptığı açıklamada, kendisine olan ilgiden memnun olduğunu belirterek, ''Real ile bir anlaşma yok'' dedi.

Stuttgart'ın teknik direktörü Christan Gross ile de yararlı bir görüşme yaptığını ifade eden Khedira, vereceği kararın kariyeri için önemli olduğunu ve bunu düşünmesi gerektiğini kaydetti.

Khedira, tatilden döndükten sonra Gross ile yeniden görüşeceğini sözlerine ekledi.

İspanyol gazetelerinde çıkan haberlerde, Khedira'nın Real Madrid ile anlaştığı, ayrıca İspanyol kulübünün Alman milli takım oyuncuları Mesut Özil ile Mario Gomez'i de renklerine bağlamak istediği belirtilmişti.

Süleyman50
19.07.2010, 14:40
"Daum'a teşekkür ederim"

2010Fenerbahçe'nin, FC Köln'e 5-2 mağlup olduğu hazırlık maçında 2 gol atıp, bir asist yaparak maçın yıldızı olan Taner Yalçın, "Beni profesyonel yapan Daum'a teşekkür ederim" dedi.
DHA'dan Uğır Demirkırdı'nın haberine göre; Fenerbahçe'ye gol atmanın kendisi için onur olduğunu ifade eden 20 yaşındaki futbolcu Taner Yalçın, "Christoph Daum'a çok teşekkür etmek istiyorum. Beni profesyonel yapan o idi. Bana hep güvendi. Köln'de, Daum döneminde A takıma çıktım. Şu anda da Köln ile 3 senelik kontratım var" dedi.

Almanya U-19 Milli Takımı'nda oynayan Yalçın, "Mesut Özil ağabeyim şu an çok başarılı. Aynı yoldan ben de gitmek istiyorum. İnşallah başarırım. Henüz Türk Milli Takımı ile ilgili iletişime geçmedik. Gelecek aylarda milli takımla ilgili kararımı vereceğim" diye konuştu.

Taner Yalçın'ın babası Cemal Yalçın ve annesi Hanım Yalçın ise oğullarıyla gurur duyduklarını ve bugün attığı goller ve yaptığı asistten dolayı çok mutlu olduğunu söylediler.

Harun-61
20.07.2010, 00:46
Schalke'li Westermann, 7 mil. € karsiliginda Hamburg'da.

Gökhan KAN
20.07.2010, 00:53
Schalke'li Westermann, 7 mil. € karsiliginda Hamburg'da.
İyi transfer. Baya golde atan bir adam..

Süleyman50
21.07.2010, 09:42
Leo Franco imzaladı..

Galatasaray'da bir sezon forma giydikten sonra İspanya'nın Real Zaragoza takımına transfer olan Arjantinli kaleci Leo Franco, yeni takımıyla 2 yıllık sözleşme imzaladı..
Real Zaragoza ile iki yıllık sözleşme imzalayan Franco, bugün basına ve taraftara tanıtıldı. 33 yaşındaki tecrübeli kaleci "kişisel sebeplerden" dolayı İspanya'ya geri döndüğünü ifade etti. Real Zaragoza'da uyum problemi yaşamayacağını, çünkü uzun yıllar İspanya'da oynadığını kaydeden Leo Franco, "Bu zamana kadar olduğum takımlardaki gibi aynı şekilde çalışkan, tecrübeli ve profesyonel bir şekilde hareket etmeye çalışacağım" şeklinde konuştu.

Harun-61
21.07.2010, 17:19
http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/3000/artikel/740158/ballack-1279715971_zoom11_crop_560x205_560x205+8+75.jpg

FC-ST-PAULI-61
21.07.2010, 17:20
Sampiyon ST PAULI ;D

Berk
28.07.2010, 15:34
Raul Schalke'de

http://www.sporx.com/img/2010/07/281280307720.jpg
http://www.sporx.com/img/2010/07/281280307727.jpg

Harun-61
28.07.2010, 15:46
Bayern'li, Tymoschuk Wolfsburg ile anlasmak üzere.

Berk
28.07.2010, 18:58
http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/clubfootball/01/27/88/25/1278825_full-lnd.jpg

Gökhan KAN
28.07.2010, 23:19
http://estaticos02.marca.com/albumes/2010/07/28/presentacion_de_raul_por_el_shalke/1280328828_extras_albumes_1.jpg (http://www.marca.com/albumes/2010/07/28/presentacion_de_raul_por_el_shalke/index_2.html)http://estaticos02.marca.com/albumes/2010/07/28/presentacion_de_raul_por_el_shalke/1280328286_extras_albumes_1.jpg (http://www.marca.com/albumes/2010/07/28/presentacion_de_raul_por_el_shalke/index_3.html)http://estaticos02.marca.com/albumes/2010/07/28/presentacion_de_raul_por_el_shalke/1280327782_extras_albumes_0.jpg (http://www.marca.com/albumes/2010/07/28/presentacion_de_raul_por_el_shalke/index_4.html)http://estaticos02.marca.com/albumes/2010/07/28/presentacion_de_raul_por_el_shalke/1280327273_extras_albumes_0.jpg (http://www.marca.com/albumes/2010/07/28/presentacion_de_raul_por_el_shalke/index_7.html)

Mustafa ÖZDEMİR
29.07.2010, 07:14
schalke 04 bombayı patlattı...

ilhan
02.08.2010, 14:02
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_vt_Raul.jpg

Siftahı Bayern'le yaptı

Real Madrid'ten Schalke'ye transfer olan Raul, yeni takımıyla da mesaiye başladı. Yıldız golcü,takımının Bayern'i 3-1 mağlup ettiği mücadelede iki gol atarak yeni sezonda Schalke'nin en önemli kozu olacağını gösterdi. Liga-Total Cup'ın ilk maçında Hamburg'u yenen Schalke, Bayern karşısında Raul'un iki golü ve Edu ile 3-1 galip gelirken, Bayern'in tek golü Mujic'ten geldi.

Hüseyin İlkin
07.08.2010, 18:42
18.45 - Almanya Süper Kupası - Bayern Münih vs Schalke 04 - Trt 1

Bizim maç öncesi iyi gider.

Ali Tunahan Güllü
12.08.2010, 00:19
Löw'den Mesut'a tavsiye..

Almanya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, transfer döneminin gözdesi Mesut Özil'e, Barcelona'da oynaması tavsiyesinde bulundu.

http://www.ajansspor.com/resimv3/mesutozil_almanya02.jpg

Löw, Güney Afrika'daki Dünya Kupası'nda yıldızı parlayan futbolcunun transfer olasılıkları hakkında yaptığı açıklamada, ''Bir futbolcu için Barcelona'da oynamak çok özel bir durumdur'' ifadesini kullandı.

Öte yandan İspanya basını, Barcelona'nın futbolcu için Werder Bremen'e 10-15 milyon Avro arasında bir para teklif ettiğini iddia etti.

Werder Bremen'in basınla ilişkiler sorumlusu Tino Polster, bu iddialar üzerine yaptığı açıklamada, bilginin yanlış olduğunu, Barcelona'nın futbolcu için bir teklif sunmadığını söyledi.

Barcelona'nın, Arsenal'de oynayan Cesc Fabregas transferinin olumsuz sonuçlanması üzerine rotayı Mesut Özil'e çevirdiği ileri sürülmüştü. Uluslararası basında, Manchester United'ın da futbolcuyla ilgilendiğine dair haberler yer alıyor.

kaynak:ajansspor

Ali Tunahan Güllü
12.08.2010, 00:20
Audel Stuttgart'ta..

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2010, 17:12
almanyanın favorisi schalke 04...

Gökhan KAN
14.08.2010, 19:27
Leverkusen Eren ile çoştu: 1-11

Bayer Leverkusen, Almanya Kupası'nda karşılaştığı rakibi FK Pirmasens'i 11-1 mağlup etti.

FKPirmasens 1-11 Bayer Leverkusen
Goller: Kiessling (36'), Patrick Helmes (46')(58')(60'), Augusto (62'), Sidney Sam (67'), Eren Derdiyok ((4') (90')), Vidal (87'), Sam (88')(Leverkusen)/ Rich (70')(Pirmasens)

SEDAT
21.08.2010, 16:53
- Bu Hoffenhaim'daki İbiseviç İyi eleman..

Berk
21.08.2010, 18:41
Bundesliga yine gol yağmuruyla başladı.6 maçta 21 gol atıldı.

St. Pauli son 10 dakikasına 1-0 yenik girdiği maçta Freiburg'u 3-1 mağlup etti.

Hoffenheim 4-1 Bremen
Köln 1-3 K'lautern
Gladbach 1-1 Nürnberg
Hannover 2-1 Frankfurt

Erbay
21.08.2010, 21:15
Nistelrooy iki gol atmış, tüh kaçırdım maçı :)

Ali Tunahan Güllü
21.08.2010, 23:52
Hamburg'u Nistelrooy sırtladı..

Real Madrid'in eski golcüleri Ruud van Nistelrooy ile Raul'u karşı karşıya getiren maçta Schalke'yi Hollandalı golcüsü ile deviren Hamburg sezona 3 puanla başladı: 2-1

Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Bundesliga'da sezonun ilk haftasının zorlu maçında Hamburg, sahası HSH Nordbank Arena'da Schalke 04'ü konuk etti.

Hamburg sahaya; Frank Rost, Heiko Westermann, Joris Mathijsen, Guy Demel, Marcell Jansen, Ze Roberto, David Jarolim, Jonathan Pitroipa, Mladen Petric, Eljero Elia, Van Nistelrooy 11'i ile çıktı.

Konuk Schalke ise sahada; Manuel Neuer, Benedikt Höwedes, Kyriakos Papadopoulos, Christoph Metzelder, Junmin Hao, Ivan Rakitic, Jermaine Jones, Joel Matip, Raul Gonzalez, Edu, Jefferson Farfan 11'i ile yer aldı.

Bir dönem Real Madrid'in başarısı için ter döken golcüler Ruud van Nistelrroy ile Raul bu maçta birbirlerine rakip oldu.

İlk yarısından gol sesi çıkmayan mücadelede sessizliği bozan isim 46. dakikada attığı golle Nistelrooy oldu ve Hamburg'u 1-0 öne geçirdi.

53. dakikadan sarı kartı bulunan Benedikt Höwedes, 61'de bir kez daha sarardı ve kırmızı kartla oyun dışı kalınca Schalke geride kalan dakikaları 10 kişi oynadı.

80. dakikada Jefferson Farfan ile golü bulan Schalke puan veya puanlar için umutlanırken, 83'te sahneye bir kez daha çıkan Nistelrooy, Hamburg'a galibiyeti getiren golü attı.

Hamburg, Hollandalı forveti Nistelrooy'un golleriyle sahadan 2-1 galip ayrıldı ve sezona 3 puanla başladı.

Nistelrooy başladı atmaya:)

Harun-61
22.08.2010, 02:58
Bremen sezona cok kötü basladi.

pReN@_61
22.08.2010, 03:02
Hoffenhaim ne yaptı öyle ya:)

Semih Aydın
22.08.2010, 21:10
Fatih Tekke'nin kafa gollerini özleyenler şu link'e (http://rutube.ru/tracks/3515441.html?v=4681464d53299b5b6c39745a99166789) tıklayıp ikinci golü izleyebilir.

Rasmussen'in müthiş kafa golü.. :)

28TS61
25.08.2010, 14:18
BPwPPLZy9fw&feature=related

Ali Tunahan Güllü
28.08.2010, 02:25
Diego,Wolfsburg'da.

Harun-61
28.08.2010, 02:30
Bundesliga'nin ilk sürprizi ;)

Kaiserslautern 2:0 Bayern

aferin Lautern...

futbalski60
28.08.2010, 16:58
İlicevic ve Lakic iki haftadır estiriyor özellikle İlicevic tekrar sakatlanmazsa bu sene patlama yapabilir.

bahadır2561
28.08.2010, 18:18
wolfsburg 3-4 Mainz dk 85

3-0 'dan getirdiler..

Ali Tunahan Güllü
28.08.2010, 18:23
Yuh Wolsburg yuh 3-0 olunca 5-6 olur diye takp etmedim görünce şok oldum resmen.

Erbay
28.08.2010, 18:23
Nistelrooy yine boş geçmedi :)

Alihan Ertürk
28.08.2010, 18:30
Mainz 4-3 kazandı !..

Mustafa ÖZDEMİR
28.08.2010, 21:43
ilginç bir skor...

macka61
28.08.2010, 23:04
deplasman takımları ne yapmış bugün öyle mainze helal olsun iyi iş becermişler

EmreYavuz61
29.08.2010, 00:36
almaya yine bol gollü bu sene hangi kanalda bundesliga?

MDanışmaz
29.08.2010, 00:37
almaya yine bol gollü bu sene hangi kanalda bundesliga?

Trt veriyor...

trabzonlu hakan
29.08.2010, 03:45
mainz maçını duyunca resmen şoke oldum ayrıca schalke de çok kötü bir giriş yaptı sezona bakalım orası da karışacak gibi

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 03:57
89 dakikada gol yedik ve yenildik. ama Marius Ebbers süper bir oyuncu. en büyük Trabzonspor ve St Pauli ;D

Ali Tunahan Güllü
29.08.2010, 17:41
Leverkusen-M'Gladbach=1-3 dk.54

Ali Tunahan Güllü
29.08.2010, 17:43
Leverkusen-M'Gladbach=1-3 dk.54

Arango harika bir frikik golüyle durumu 4-1 yaptı.

Ali Tunahan Güllü
29.08.2010, 17:45
Arango harika bir frikik golüyle durumu 4-1 yaptı.

Yine Almanya ligi yine bol gollü bir maç:)
Leverkusen penaltıdan bulduğu golle durumu 4-2 yaptı.
Gol-Vidal.

Ali Tunahan Güllü
29.08.2010, 17:48
Yine Almanya ligi yine bol gollü bir maç:)
Leverkusen penaltıdan bulduğu golle durumu 4-2 yaptı.
Gol-Vidal.

Artık yazmıyorum Gladbach bir gol daha buldu durum 5-2:)
Gol-Idroussu dk.60.

Ali Tunahan Güllü
29.08.2010, 17:58
Artık yazmıyorum Gladbach bir gol daha buldu durum 5-2:)
Gol-Idroussu dk.60.

Dk.70 durum 3-6:D

Paksoy
29.08.2010, 18:25
bu maça +7 oynamıştım, bjk stuttgart buca lyon vwolsburg 1h sistem 4 5 6

macka61
29.08.2010, 19:06
iyi maçlar oluyor almanyada gollü maçlar baya zevk alıyodur izleyiciler

Serdær
31.08.2010, 02:01
Mainz Wolsfburg karşısında 3-0 yenik duruma düşmesine rağmen 4-3 kazandı ..

senol 6116
31.08.2010, 03:31
Bundesliga yine gollü,yine heyecanlı.Bütün liglerde görmek isterim bu heyecanı.

Harun-61
31.08.2010, 13:15
Camaronesi Yil sonuna kadar Stuttgart'da (bir yil icin 2,5 mil € )

Huntelar 12 mil. € ve Jurado (A.Madrid-14 mil.€) Schalke'de.

.

Ali Can
31.08.2010, 14:56
özetleri izledim çok fantzi bir lig..:D

ne olacağı belli değil..

ayrıca 6-3 lük maçı izledim çok güzel goller var:ok:tsira5::bmn2:

İsmail Coşgun
31.08.2010, 17:20
Bundesliga çok zevkli bir. Git gide de marka değeri artiyor. Stadlarin %90'ı yeni, zeminler harika, tribünler full... İnsanin özenmemesi imkansız. Adamlar bu değişimi çok iyi gerçekleştirdi. Şüpesiz 2006 Dünya Kupasının Almanya'da yapılmış olmasının bunda çok büyük bir etkisi var. Böyle bir organizasyonu yakın zamanda gerçekleştiremeyeceğimize göre yeni yollar bulmalıyız...

Ali Tunahan Güllü
31.08.2010, 19:21
Biri Schalkeyi durdursun Atletico Madridde çok beğendiğim Juradoyuda almışlar:)

FC-ST-PAULI-61
31.08.2010, 19:21
sampiyon ST PAULI ;D

Ali Tunahan Güllü
31.08.2010, 19:23
Biri Schalkeyi durdursun Atletico Madridde çok beğendiğim Juradoyuda almışlar:)

Schalke transfere doymuyor

Transfer sezonunun flaş ekiplerinden Schalke 04, Manuel Jurado ile Nicolas Plestan'ı renklerine bağladı.

Goal.com Türkiye

Plestanda Schalkede.

Ali Tunahan Güllü
31.08.2010, 19:24
Klaas-Jan Huntelaar Schalke'de.

İsmail Coşgun
31.08.2010, 23:49
Werder Bremende Arnavutoviç 2 gol 1 asist yapti. Çok harika bir performans gösterdi.

Kauserslautern de Iliceviç'in attığı golü futbolu seven herkesin izlemesi gerektiğini düşünüyorum...

pReN@_61
01.09.2010, 00:50
Van Nistelroooooooooooooooy.. :)

İsmail Coşgun
01.09.2010, 04:50
Raul Gonzalezzzzzz!

Huntelaarrrrrr!

Camonaressiiiii!

Michael Ballackkkkk! :) ;)

Bu sene Bundesligaya birçok yıldız geldi. Gitgide çok zevkli bir lig halini alıyor...

Özge
11.09.2010, 17:55
Nuri çok etkili.Güzel de bir gol attı.

FC-ST-PAULI-61
11.09.2010, 18:02
Hamburg haftaya St Pauliye karsi derbide yüzde bin yenilecek

FC-ST-PAULI-61
11.09.2010, 18:09
nürnberg hamburga karsi penalti kullanacak

FC-ST-PAULI-61
11.09.2010, 18:10
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool pinola hamburg 1-1 nürnberg bu cok güzel oldu

Semih Aydın
12.09.2010, 20:05
Nuri'nin golü harikaydı.
http://rutube.ru/tracks/3572787.html?v=cbb091c45bb147bf4d1b20285d26ff6c

Serdær
13.09.2010, 00:30
Nuri Şahin golü mükemmel . :ok

FC-ST-PAULI-61
13.09.2010, 00:32
son dakikada golümüzü vermedi serefsiz hakem deplasmandan bir puan aliyorduk en azindan Kölnden

28TS61
13.09.2010, 02:48
son dakikada golümüzü vermedi serefsiz hakem deplasmandan bir puan aliyorduk en azindan Kölnden

%100 ofsaytti. helal olsun o hakeme. tr de asla ve asla heleki fb,gs,bjk atsaydi ofsayt verilmezdi.
cok zor biz pozisyondu ama yan hakem cok iyi yakaladi :alkış:

28TS61
13.09.2010, 02:55
7:27 de ofsayt dolayisiyla sayilmayan st.pauli golü.

7:56 da topa kafa vuruken ofsaytta

i1R1BnoEBFQ

İsmail Coşgun
13.09.2010, 12:13

Bu futbolcu Türk Milli Takımında kendine yer bulamıyor. Yazık...

Harun-61
13.09.2010, 12:17

Maci sonradan anlatan Spiker:

"Sahanin Yildizi Nuri müthis oynadi".

.

İsmail Coşgun
13.09.2010, 12:53
Schalke, Hoffenheim karşısında 2-0'lık mağlubiyet aldı. Magath'ın yıldızlı kadrosu 3'te sıfır çekti. Hoffenheim ise 3'te 3 yaparak zirveye oturdu.

Harun-61
13.09.2010, 17:58

tevafuk iste; Nuri Sahin 5 dakika önce bizim magaza'ya geldi.

Blackberry Telefon icin Sarj aldi.
I Phone'u varmis, pek begenmiyormus :)

Milli Takim'i sordum, Istanbul Takimlari oyuncularinin torpiline degindim, tebessüm ederek kafa salladi.

cocuk'da anlamis...

.

Gökhan KAN
13.09.2010, 18:05
Nuri yetenekli bir oyuncu. Keşke bizde olsa. Colman-Selçuk-Nuri 3 lüsü harika olurdu..

İsmail Coşgun
16.09.2010, 23:49
Nuri, Avrupa Ligi maçında yine attı golünü...

Bu değeri görmeyenler utansın!
Aureliolar milli takımda ilk 11'de oynuyor, bu futbolcu yedek...

El insaf...

Harun-61
19.09.2010, 23:05
Schalke, kendi sahasinda Dortmund'a 3:1 yenildi.

4 mac 4 yenildi.

Magath yakinda istifa eder.

.

Gökhan KAN
19.09.2010, 23:09
Raul geri dön Ocak'ta hemen üzülmeni istemem oralarda....

ilhan
23.09.2010, 12:06
Nuri lige müthiş başladı. Böyle devam eder umarım. Çok kaliteli bir oyuncu ve Mesut gibi kendisini belli etmesini çok istiyorum.

*

Kaiserslautern maçında 3 asist.
Müthişsin Nuri Şahin.

Paksoy
24.09.2010, 02:24
Freıburg Schalke maçında ,Feıburg'un golü görülmeye değer

Harun-61
24.09.2010, 02:26
Nuri lige müthiş başladı. Böyle devam eder umarım. Çok kaliteli bir oyuncu ve Mesut gibi kendisini belli etmesini çok istiyorum.

*

Kaiserslautern maçında 3 asist.
Müthişsin Nuri Şahin.

Spiker: Macin yildizi yine Nuri Sahin'di :alkış:

Ahmet Başkaya
25.09.2010, 18:06
Mainz 6da 6 ya gidiyor ... Deplasmanda Münih karşısında 2-1 önde .

Gökhan KAN
25.09.2010, 18:06
Magath'ın istifasına 8 dk. kaldı..

Gökhan KAN
25.09.2010, 18:21
Magath'ın istifasına 8 dk. kaldı..
Raul'un golüyle beraberliği kurtardı Schalke..2-2

Paksoy
25.09.2010, 18:28
Maınz napıyor:eek:

magath'ı berabelik bile kurtarmaması lazım

izzet
25.09.2010, 18:48
Ne Schalke Magathi yollar, ne Magath istifa eder...

Meraklanmayin...

ilhan
25.09.2010, 19:01
Magath'ı yollayamazlar. O kadar yatırım yapıp daha ligin başlarında hoca göndermez benim bildiğim Schalke. Bu arada Dortmund dolu dizgin devam ediyor.

Paksoy
25.09.2010, 19:04
Dortmund'da tawaga var nerden geldi yazıyor her hafta,

28TS61
25.09.2010, 19:55
mainz türkiye liginde olsaydi hemen mainz gercegi, mainz devrimi vs vs baslardi medya :D

Kazım Uzunboy
26.09.2010, 00:14
Mainz iyi gidiyor ama patlarlar 3-5 hafta geçmeden.

yattarinho61
27.09.2010, 06:14
bizim milli takimda nuri sahin yedek kaliyorsa valla pes artik.. selcuk sahin le selcuk inan birlestirsen bi nuri etmez.. yazik valla

İsmail Coşgun
02.10.2010, 19:30
Schalke'de Işık Yok!

Bundesliga'da kabus gibi bir sezon geçiren Schalke 04, deplasmanda Nürnberg'e 2-1 mağlup oldu.

Schalke 04'te ışık gözükmüyor. Sezona Raul ve Huntelaar gibi yıldız transferleriyle başlayan ama ilk günden itibaren ligin dibine demir atan Schalke, deplasmanda Nürnberg'e 2-1 mağlup oldu. Ev sahibi ekibe 3 puanı kazandıran golleri 62. dakikada Frantz ve 84. dakikada Wolf attı. Schalke'nin tek golü 74. dakikada Huntelaar'dan gelirken, 53. dakikada Jermaine Jones kırmızı kart gördüğü için maçı 10 kişi tamamladırlar.

9 puana sahip olan Nürnberg, ligin 10. sırasında. 4 puanlı Schalke 04 ise lig 17.'si...

Kaynak:fanatik.com

Harun-61
03.10.2010, 00:52
Mainz yine kazandi.

Hoffenheim'i 4:2 skorla gecti ;)

izzet
03.10.2010, 17:16
Mainz böyle devam ederse 102 Puanla Sampiyon olurlar :)
---

Birazdan BVB-FCB Maci var. Cok Heyecanliyim. Tempolu bir Karsilasma bekliyorum.

Paksoy
03.10.2010, 17:20
Mainz böyle devam ederse 102 Puanla Sampiyon olurlar :)
---

Birazdan BVB-FCB Maci var. Cok Heyecanliyim. Tempolu bir Karsilasma bekliyorum.
maç öncesi signal ıduna park'ı görmek lazımdı bee.

Semih Aydın
03.10.2010, 21:11
Nuri yine yaptı yapacağını.
:alkış:
http://rutube.ru/tracks/3641605.html?v=d59281ab16a45290929ff8068cffacb5&autoStart=true&bmstart=0

Ahmet Başkaya
03.10.2010, 21:43
Nuri salladı 2 tane ;)

İsmail Coşgun
03.10.2010, 21:45
Nuri'ye helal osun ya. Adam müthiş bir form yakaladı...

ilhan
04.10.2010, 00:06
Nuri resitali devam ediyor. Medya Mesut'a gösterdiği ilginin yarısını şu adama göstermiyor. Müthiş devam ediyor Nuri. İzlemek keyif veriyor.

Paksoy
04.10.2010, 00:20
Harika gol atmış tebrikler Nuri,

İlhan ,Gökdeniz ve Fatih'e gösterilmeyen ilgi anelka'ya gösterildi, buda noral geliyor bana artık

Dursun Kaplan
04.10.2010, 12:26
Şahane gol atmış Nuri. :alkış:

Birtan Karaman
07.10.2010, 10:35
Wolfsburg'u izleyen var mı arkadaşlar aranızda ? Nedir bu sezon ki vaziyetleri ? :)

Mustafa ÖZDEMİR
07.10.2010, 21:38
schalke 04 e ne olmuş ya ...

Süleyman50
09.10.2010, 12:30
Ballack ne kadar yok?

Bayer Leverkusen'in kaptanı Michael Ballack, sakatlığı nedeniyle yıl sonuna kadar yeşil sahalardan uzak kalacak.
Bayer Leverkusen Kulübü'nden yapılan açıklamada, 11 Eylül'de Hannover 96 ile 2-2 berabere biten maçta kaval kemiğinden sakatlanan Ballack'ın henüz iyileşmediği, futbolcunun yıl sonuna kadar forma giyemeyeceği belirtildi. Açıklamada, ''Testler bunu gösteriyor. 4-6 hafta kadar atel takması gerekiyor'' ifadeleri kullanıldı.

Ayak bileğini Mayıs ayında sakatlaması nedeniyle 2010 Dünya Kupası'nda oynayamayan 34 yaşındaki Ballack, 4 yıllık Chelsea tecrübesinden sonra eski takımı Bayer Leverkusen ile bu yaz yeniden anlaşmıştı.

Gökhan KAN
13.10.2010, 12:23
Huntelaar sürekli gol atıyor. Akşam yine attı. Son 11 maçta 13 golü oldu.

Özge
15.10.2010, 23:20
Nuri attı Dortmund 2-1 yaptı son dakikada:)

Sefaenes
15.10.2010, 23:23
Helal olsun nuriye son dakikada Podolskiye iyi bir cevap verdi. Bu cocugu hem oynatmiyorlar oynattiklari zaman yanlis yerde oynadiyorlar. Köln lügüm ama Nuri Sahin oldumu onu destekliyorum

Osman Yavuz
15.10.2010, 23:24
Aslanım benim.Son zamanlarda gördüğüm en anlamlı gol sevinciydi.Helal sana Nuri.Podolski'nin yüzü g....t gibi oldu.:D

canim TS
15.10.2010, 23:26
oleeey bee, Helal Nuri sagol Dortmund. Cok iyi gidiyoruz. Iste Sahin ne kadar önemli oldugunu herkes gördü. Seni oynatamyanlar görsün

leavemealone
15.10.2010, 23:28
Serefsiz karaktersiz podolski . Iyi girdi sana o gol .

Mustafa Calik
15.10.2010, 23:39
http://www.youtube.com/watch?v=KolARDb0ujQ

Nuriiiiiiiiiiiiii Sahiiiiiiiiin .. nasil kaydi Podolski'ye.. :D

Paksoy
15.10.2010, 23:47
http://www.youtube.com/watch?v=KolARDb0ujQ

Nuriiiiiiiiiiiiii Sahiiiiiiiiin .. nasil kaydi Podolski'ye.. :D
bu video nun youtube den başka yerde olanı varmı? ve podolski olayı ne ?

- Nuri Şahin harikasın

Mustafa Calik
16.10.2010, 00:00
bu video nun youtube den başka yerde olanı varmı? ve podolski olayı ne ?

- Nuri Şahin harikasın

Podolski serefsizlik yapti. Macta ilk önce tekme atti sonra mac sonunda provoke etti yani elleriyle 3:0 gibi hareketler yapti.

Paksoy
16.10.2010, 00:03
Podolski serefsizlik yapti. Macta ilk önce tekme atti sonra mac sonunda provoke etti yani elleriyle 3:0 gibi hareketler yapti.
Nuri cevabı yapıştırmış ,haha

Gökhan KAN
16.10.2010, 00:07
Vayy koçum benim be. Helal olsun. Aferin lan Nuri. Kaç kişiye gol attın farkındamısın.

Paksoy
16.10.2010, 00:08
Nuri'nin Youtube'den başka yerde izleyebileceğim video varm ı?

danger00
16.10.2010, 00:18
http://bilder.bild.de/BILD/sport/fotos/FOTO-GALERIEN-R/fussball/bundesliga/SPIELTAGE-2010-2011/8-spieltag/koeln-dortmund/sahin-jubel-3-18074203__MBQF-1287175912,templateId=renderScaled,property=Bild,h eight=349.jpgnuri reis:D

Osman Yavuz
16.10.2010, 00:21
Öyle ibnelik yaparsan Nuri'nin parmağı bi yerine girer şerefsiz Podolski.

Paksoy
16.10.2010, 00:22
http://www.livesoccertv.com/match/144120/1-fc-koln-vs-borussia-dortmund/

Nuri biçiyomuş azkalsın harikasın ya

ilhan
16.10.2010, 00:24
Aslanım be!
Müthiş gururlandım o golde... Hele gol sevincin.
Müthişsin koçum müthiş!!!

O parmak hem Podolski'ye, hem Oğuz Çetin'e hem de Hiddink'e...

Aslanım benim !

leavemealone
16.10.2010, 00:28
Bir insan bu kadarmi hayvan olur ya .
Adam tekme atti yetmedi.. birde gitti 3-0 sizi s.... deyip hareketler cekip durdu..
Ama iyi gecirdi nuri sonunda.. ben olsam topu kicina sokardim o pisligin .
Helal olsun tekrardan.. kocum benim..

Paksoy
16.10.2010, 00:28
Dortmund'un kaleciside Podolski'ye bişeyler saydırıyor galiba:D

Emre ÖZTÜRK
16.10.2010, 00:30
Helal olsun Nuri.En iyi cevabı verdin o gıcık Podolski'ye

Ali Can
16.10.2010, 00:31
podolskinin golü şahane ama nurini yaptığıda kapak olmuş :D

Sefaenes
16.10.2010, 00:33
http://www.youtube.com/watch?v=zQkEvPK1N_c
3:0 disindaki yaptigi hareket burada poldinin ama cevapi iyi aldi Tsk ler Nuri Sahin

Terzioğlu
16.10.2010, 00:38
Yalniz serefsiz Podolski eliyle 3-0 gösteren hareketi golden tam 1 dakika önce yapti. Hemen ardindan Nuri golü atti. Müthis bir kapak oldu anlayacaginiz.

Serdær
16.10.2010, 00:43
Öyle ibnelik yaparsan Nuri'nin parmağı bi yerine girer şerefsiz Podolski.

Osman'a katılıyorum ama yazamıyorum :)

Serdær
16.10.2010, 00:45
Nuri'nin Youtube'den başka yerde izleyebileceğim video varm ı?

http://www.goalsarena.com/video/germany-bundesliga/15-10-2010-koln-1-2-dortmund_en.html

izzet
16.10.2010, 00:47
http://img203.imageshack.us/img203/4684/1225091s.gif

Aha aha aha

ilhan
16.10.2010, 00:47
Almanya'yı yensek böyle sevinmezdim ya.

Podolski bu gece uyuyamaz.

*

Çok büyüksün Nuri çooooook...

r9emre
16.10.2010, 00:53
Mesut Özil Almanya milli takımı için ne ise Nuri Şahin'de aynı mevkide oynatılarak o olmalı bizim milli takımımız için ama ön libero oynatılarak şerefsiz yorumcuların ağzına malzeme yaptırılıyor kötü oynayınca.

Emre7
16.10.2010, 00:55
maç sonunda yine hareket çekmiş podolski.
ama cevabı çok güzel vermiş nuri...

leavemealone
16.10.2010, 00:55
http://www.spiegel.de/images/image-141618-galleryV9-grcn.jpg

http://www.spiegel.de/images/image-141619-galleryV9-ldzk.jpg

Gökhan KAN
16.10.2010, 00:56
Birde Podolski'nin yaptığı hareketi görsek.

ilhan
16.10.2010, 01:04
Bence hiç görme Gökhan'ım. Podolski'den nefret ettim.

Gökhan KAN
16.10.2010, 01:10
Allah belanı versin Podolski..

http://bilder.bild.de/BILD/sport/fotos/FOTO-GALERIEN-R/fussball/bundesliga/SPIELTAGE-2010-2011/8-spieltag/koeln-dortmund/poldi-provoziert-1-18074207__MBQF-1287177594,templateId=renderScaled,property=Bild,h eight=349.jpg

Mustafa Calik
16.10.2010, 01:13
Bu hareketlerden sonra nasil oyundan atilmadi ona sasiyorum..

Mustafa Calik
16.10.2010, 01:16
http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/3000/artikel/743519/beide-1287178026_zoom31_crop_800x600_800x600+53+4.jpg

leavemealone
16.10.2010, 01:17
http://i53.tinypic.com/29mu3j7.jpg

Bir hareketi daha var ama koymamak daha iyi.. Eliyle sizi s.... hareketi..
Karaktersiz iste..

Mustafa Calik
16.10.2010, 01:24
Bir hareketi daha var ama koymamak daha iyi.. Eliyle sizi s.... hareketi..
Karaktersiz iste..

O el hareketi yaparken türkce olarak küfür etti dikkat ettiniz mi ?

Dakika 2:06 itibaren .. http://www.youtube.com/watch?v=1qWDZS_09WY

İlker Akçay
16.10.2010, 02:01
Varsın Nuri bundan sonra hiçbirşey yapmasın ki yapacaktır ama velev ki yapmadı yinede benim için En Büyükler Listesinin en üstlerindesin NURİ...

Helal sana oğuz ve hiddink gibiler sayesinde sarsılan gururumuzu onardığın ve verdiğin büyük ayar için.

Podolski denen zerzavata gelince her ne kadar oğuz ve tayfasına güvenmesemde bu işin birde Türkiyesi var gel bakalım podoş.

NURİ BÜYÜKSÜN.

Weidenfeller ;) Hep ayrı severdim Dortmund'u ve seni ama şimdi bambaşkasın :)

http://img143.imageshack.us/img143/1112/weidenfeller18074201mbq.jpg

Terzioğlu
16.10.2010, 02:38
Son resimde Podolski'nin yüz ifadesi müthis gercekten :D Böyle rezil ederler adami artist.

Ahmet Başkaya
16.10.2010, 08:26
Be oldu podoş girdi mi o 3 tane bir yerine ?

Nuriii ne desem az gelecek sanaa ...

Türk olduğunu bir daha kanıtladın gözümdee çook büyüksünn çook .

Cengiz Çubukcu
16.10.2010, 08:37
Güne böyle bir haberle başlamak mükemmel....

ilhan
16.10.2010, 09:21
Cengiz abi,

maçı izleseydin benim gibi yıkardın ortalığı. :)

Podolski'nin o hareketinden sonra içimden "Ulan Nuri Şahin bir tane yapıştırsa son dakikalarda.." diye geçirirken çatttttttttttt diye atıverdi golü. Öyle ahım şahım bir gol değildi ama çok değerliydi. Kaldıki maç içinde de gayet iyi oynuyordu Nuri.

Müthişti.
Almanlar'ı yenmek bir yana Podolski'yi morartmak başka bir yana.

*

Bizim medyamız Mesut'u ilahlaştırmaya devam etsin. Nuri Şahin sezon başından beri çatır çatır top oynuyor. Oğuz ve Hiddink'in gözlerine soka soka asistler ve goller atıyor.

cihatöztürk
16.10.2010, 10:12
şimdi seyrettim olanlara helal olsun nuri diyorum

mesut gibi yıldızlar deyil

nuri gibi hem yıldız hemde içinde Türk ruhu olan karakterli adamlar lazım bize

28TS61
16.10.2010, 10:23
borussia dortmund stadinin eski görüntüsü

http://img43.imageshack.us/img43/300/ozgurcakirpostkarteluft.jpg

peker61
16.10.2010, 10:23
Valla gurur duydum Nuriyle helal olsun dersini anında vermiş şerefsizin..

Paksoy
16.10.2010, 10:32
Weidenfeller'e bak ,Acaba Almanya basınında bu olay yansıdımı

Harun-61
16.10.2010, 10:51
cirkef podolski...

helal nuriiiiiiiiiiii.

Cengiz Çubukcu
16.10.2010, 11:16
Türk milleti olarak Nuri'ye sahip çıkmıyoruz, umarım bundan sonra onu daha fazla destekler ve hakettiği değeri veririz...

M.S.SOFU
16.10.2010, 11:21
ccc nuri reyiz ccc

bu arada ısrarla ekşi sözlük nuri şahin başlığını tavsiye ediyorum.... :D

ve yeni başlık açılmış

''podolski imzalı nuri şahin kapağı''

XD

ilhan
16.10.2010, 11:31
Weidenfeller'e de helal olsun.

*

Ama şu var. Nuri Şahin geriye doğru koşmaya başlayınca Weidenfeller zannettiki "Nuri bana doğru koşuyor" ama Nuri Şahin direkt Podolski'ye yönelmişti. Weidenfeller bi yandan Nuri bir yandan koşuyordu. Sonra Nuri müthiş kapağı yaptı, Weidenfeller yanına gelmişti. Gördün mü gördün mü babında hareket yapınca Weidenfeller reis delirdi tabii.

Weidenfeller yürü be.

*

Kaiserslauten maçında 3 asist yapan Nuri, B. Münih'e enfes gol atan Nuri, bu sezon döktüren Nuri... Ama dünkü hareketiyle Türk taraftarlarının ilgisini çekebildi. Hem iyi hem kötü...

Bu çocuktaki cevheri değerlendiremiyoruz milli takımda.
Yazık, yazık.

* *

Dün müthiş oyun oynadı yine Nuri. Ama herkes son dakikadaki bu harekete endekslenmiş. Attığı gol, yaptığı kapak bir yana oynadığı oyun şahane. ;)

Emre7
16.10.2010, 11:39
trt3 te maçı izleyebilirsiniz gösteriliyor...
dk:80 tam dakklar

mehmets61
16.10.2010, 14:13
maçı 84 dakika izledim köln gol atınca kapattım neymiş maç 90 dakika artı uzatmalar:)

Hüdai Pervaneli
16.10.2010, 14:16
Ulan Poldi Ulan poldi O ellerini musanip yerlere gecirmisdir INsallah Nurimiz

Semih Aydın
16.10.2010, 16:06
Podolski de iyi bir asıl vatanı olmadığı takımla Türkiye'yi mağlup etti. Sevdiğim bir oyuncuydu, artık nefret ediyorum kendisinden.

~~~

Nuri adamımsın ! :)
Çok iyi hatırlıyorum 11-12 yaşındayken her gün www.nurisahin.de 'de takılırdım. :p Hâlâ bazen uğruyorum o siteye.

Geçen de Nuri'nin ''A-Z'' sini (büyük önem verdiği şeyleri) okumuştum;

http://img716.imageshack.us/img716/9464/nuri1.png

http://img409.imageshack.us/img409/4581/nuri2.png

28TS61
16.10.2010, 16:55
bayern hannovere karsi gomezin goluyle 1-0 öne gecti.

asist altintoptan

Harun-61
16.10.2010, 17:58
Nürnberg'de kiralik oynayan Mehmet Ekici klas futbolcu olacak.
bugün gol atti.
Bayern'in oyuncusu ve müthis begeni topluyor.

.

Harun-61
16.10.2010, 18:35
Gomez 3 gol attı-Bayern 3:0 galip.

Mainz ilk mağlubiyetini aldı. Hamburg 89.dakika da attığı gol ile maçı aldı.

.

Gökhan KAN
16.10.2010, 19:44
Huntelaar yine atmış. 12 maç 14 gol..

Süleyman50
19.10.2010, 09:41
Frankfurt ve Hoffenheim 3 attı..

Almanya 1. Futbol Ligi'nde (Bundesliga) Halil Altıntop'lu Eintracht Frankfurt deplasmanda Kaiserslautern'i 3-0 mağlup ederken, Hoffenheim kendi evinde Borussia Mönchengladbach'ı 3-2 yendi.
Bundesliga'nın 8. haftasında, teknik direktör Michael Skibbe'nin çalıştırdığı Eintracht Frankfurt, Kaiserslautern'i 45 ve 67. dakikalarda geçen yılın gol kralı Yunanlı Gekas'ın ve 83. dakikada Meier'in golleriyle deplasmanda net bir skorla mağlup etti. Maçın 26. dakikasında Kaiserslautern'in kazandığı penaltı atışını Lakic gole çeviremedi. Halil Altıntop maçta 90 dakika forma giyerken, Frankfurt bu sonuçla ligde 10'unculuktan 7. sıraya yükseldi.

Haftanın son maçında Hoffenheim, Mönchengladbach'ı kendi evinde 3-2 mağlup etti.

Haftanın en gollü iki maçından biri olan karşılaşmanın golleri Hoffenheim'da 46. dakikada Ba, 67. dakikada Mönchengladbach'lı Anderson kendi kalesine ve 82. dakikada penaltıdan Salihovic'ten geldi.
Mönchengladbach'ın golleri ise 13. dakikada Bobadilla ve 90. dakikada Idrissou'dan geldi. Bu maçta Mönchengladbach'lı oyuncular Arango ve Schachten krımızı kart görerek takımlarını 9 kişi bıraktılar.
Hoffenheim bu sonuçla Bundesliga'da averajla altıncı sıradan dördüncülüğe yükseldi.

8. hafta karşılaşmalarında alınan sonuçlar şöyle:
Schalke 04-Stuttgart: 2-2
Werder Bremen-Freiburg: 2-1
Mainz 05-Hamburg: 0-1
Bayern Münih-Hannover: 3-0
St.Pauli-Nürnberg: 3-2
Wolfsburg-Bayer Leverkusen: 2-3
FC Kaiserslautern-Eintracht Frankfurt: 0-3
Hoffenheim-Borussia Mönchengladbach: 3-2

Seyfi_B
24.10.2010, 16:26
Hayde! Hepimiz Dortmund' luyuz :)

Özge
24.10.2010, 16:35
Nuri gol gol gol:)

izzet
24.10.2010, 16:37
Hoffenhaim karsisinda alinca bir Galibiyet, Dortmundu benim Gözümde Sampiyonlugun en büyük Adayi yapacak...

Tunay ERDEM
24.10.2010, 16:41
yedik yaaa

Ahmet Başkaya
24.10.2010, 16:48
Puffffffffffffffff .

Alihan Ertürk
24.10.2010, 18:23
90+3'te Da Silva'nın frikik golüyle bir puanı kurtardı Dortmund.

Seyfi_B
24.10.2010, 18:30
En azından bir puanı fazlasıyla haketti Dortmund. Nuri bugün kendini pek gösteremedi. Tekrarlanan bir penaltıyı kaçırdı. Halbuki gole çevirdiği ilk penaltı sayılabilir gibi gelmişti bana.

Semih Aydın
24.10.2010, 18:50
Olsun Nuri olsun. Fabregas da kaçırdı daha demin. :p
Zarar etmez.

Hüseyin Sahtiyan
25.10.2010, 10:20
Mainz'in artık düşüşe geçeceğini düşünüyordum fazlasıyla, Leverkusen'le dışarda oynuyolardı ve galip geldiler gene. Dortmund'la beraber daha ligin başında ilk ikiyi ayırdılar.

Böyle sürpriz takımları seviyorum, umarım devam ettirirler.

Biraz da Hoffenheim tırmansa yukarılara :)

Serdær
29.10.2010, 22:50
Bayern Münich 2 - 0 Freiburg

Mario Gomez

Serdær
29.10.2010, 22:52
Bayern Münich 2 - 1 Freiburg

64.dk Reizinger

Güzel maç oluyor

Özge
29.10.2010, 23:01
Bayern Münih 3. golü buldu.Kroos güzel gol attı ve 4-1 oldu.

İlker Akçay
30.10.2010, 17:51
Werder Bremen:1-Nürnberg:2

Bremen 1-0 öne geçti,Nürnberg İlkay Gündoğan ile 1-1 yaptı Mehmet Ekici Nürnberg'i 1-2 öne geçirdi :)

Tebrikler Uşaklar :) Maçta 65.dk..

Ahmet Başkaya
30.10.2010, 18:03
Werder Bremen:1-Nürnberg:2

Bremen 1-0 öne geçti,Nürnberg İlkay Gündoğan ile 1-1 yaptı Mehmet Ekici Nürnberg'i 1-2 öne geçirdi :)

Tebrikler Uşaklar :) Maçta 65.dk..

İlkay 2. golünü attı .

1-3 oldu ;)

Helal olsun çocuklar .

Özge
30.10.2010, 18:32
Bundesliga'da yine ilginç sonuçlar oldu.

Birtan Karaman
30.10.2010, 19:19
Bu Dortmund neden bu kadar sevilir anlamadım hala. :D