PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜRKIYE - Romanya / 22.08.07 Carsamba

lazooo28
17.08.2007, 17:20
Aday kadromuz:

Rüştü Reçber, Hakan Arıkan, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Gökhan Zan (Beşiktaş), Servet Çetin, Volkan Yaman, Arda Turan, Sabri Sarıoğlu, Hakan Şükür (Galatasaray), Serdar Kulbilge, Mehmet Aurelio, Tümer Metin (Fenerbahçe), Hüseyin Cimşir, Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor), Gökhan Ünal, Mehmet Topuz (Kayserispor), Hamit Altıntop (Bayern Münih), Halil Altıntop (Schalke 04), Emre Belözoğlu (Newcastle United), Tuncay Şanlı (Middlesbrough), Nihat Kahveci (Villarreal)

futbalski60
17.08.2007, 19:18
kadro güzelde bi ayrıntı dikkatimi çekti.Nihat villareal de kadroya giremiyo f.tekke mutsuz olmasına rağmen oynamıyo ama oynadığında da gol attı gecende resmen çifte stabdart var hakan şükür oynasın diye neler yapıyo adam helal olsun

Kadir
17.08.2007, 19:30
nihat nasıl kadroya giremiyo daha bismillah ligleri bile başlamadı

MarceloTS
17.08.2007, 19:35
hey gidi hakan bi kurtulamadı şu takım senden bırak git artık diğerlerininde önünü tıkıyorsun ama suç onlarda değil sayın terim de hala rüşrü yü servet i hakan ı alabiliyor adam kayırmanında böylesi

lazooo28
17.08.2007, 19:37
hakan rekor kiricak ya

Burak Tokal
17.08.2007, 20:53
hakan ın olması hala hata

Kadir
17.08.2007, 21:11
Nuri Şahin'e yazık oluyor çocuk TÜRKİYE milli takımını seçdi ama çok milliyetçi fatih hoca onu oynatmayıp yerine devşirme marco yu oynatıyo...

lazooo28
19.08.2007, 03:58
Nuri Şahin'e yazık oluyor çocuk TÜRKİYE milli takımını seçdi ama çok milliyetçi fatih hoca onu oynatmayıp yerine devşirme marco yu oynatıyo...

ümit milli kadrosuna dahil etmisler onuda..bu ara ergin keles de ümit milli kadrosunda

Mayls
19.08.2007, 13:40
Nuri Sahin'in son aylarda izleyenler niye kadroda olmadigini anlar. Berbat bir futbol oynadi gecen sezon. Bu sezon Feyenoord'da izleme sansim olmadi. Ama üstte Nihat'a birseyler söylenmis. Nihat gecen sezonu 4-5 ay erkenden kapatti belki ondan forma sansi bulamamistir. Bu sezonda daha yeni basladi ve Villarreal'lin hazirlik döneminde en cok göze carpan isim Nihat oldu. Hakan Sükür'de yeni rekor kirdi en az 2 sene daha Milli Takimda

Kadir
19.08.2007, 17:13
hakan 2 sene değilde bence euro2008 de bırakacak hakan euro2008 de 37 yaşında bi forvetimiz gol atmaya çalışacak..

Mayls
19.08.2007, 17:52
Kadrodaki kesin mevkiler:

Sagbek: Sabri Sarioglu
Önlibero: Marco Aurellio
Santrafor: Hakan Sükür

Gökdeniz ve Hüseyin yedek kalacak. Bunlar kesin diger mevkilerde büyük ihtimalle benim düsündügüm gibi olacak ama hazirlik maci oldugundan baska isimleri deneyebilir.

futbalski60
19.08.2007, 18:11

Gökdeniz ve Hüseyin yedek kalacak. Bunlar kesin diger mevkilerde büyük ihtimalle benim düsündügüm gibi olacak ama hazirlik maci oldugundan baska isimleri deneyebilir.
fatih hoca gökdenizi yedek bırakmaz

Kadir
19.08.2007, 19:39
nuri sahin bugün feyenoord un 3-0 kazandığı maçda 90 dk. oynamış.marco oynuyacağına milli takımda nuri oynasın.

61_Lazzzo_11
20.08.2007, 00:53
fatih hoca gökdenizi yedek bırakmaz
bu adam trabzonlulari sevmiyor. gökdeniz gibi adami da yedek birakir.

futbalski60
20.08.2007, 02:31
bu adam trabzonlulari sevmiyor. gökdeniz gibi adami da yedek birakir.
trabzonluları sevmediğini biliyoruz ama gökdenizi kariyeri açısından yedek bırakmaz

futbalski60
20.08.2007, 02:40
----------------------------------------rüştü----------------------------------------------------------hamit-----------toraman----------------gökhan------------------volkan yaman-------------------------------------m.topuz-----------aurelio---------------------------------------------gökdeniz-----------------------tuncay------------------------arda------------------------------------ --------------------gökhan-------------------------------------------
umarım bu 11 le çıkar bu 11 bile tartışılır ama eldeki kadrosu bu fatihin defansımız evlere şenlik

61_Lazzzo_11
20.08.2007, 03:57
----------------------------------------rüştü----------------------------------------------------------hamit-----------toraman----------------gökhan------------------volkan yaman-------------------------------------m.topuz-----------aurelio---------------------------------------------gökdeniz-----------------------tuncay------------------------arda------------------------------------ --------------------gökhan-------------------------------------------
umarım bu 11 le çıkar bu 11 bile tartışılır ama eldeki kadrosu bu fatihin defansımız evlere şenlik
olmadi en az 4 gs li olmali:). hakan ilk 11de oynar buna eminim:rolleyes:.

emrahs61
22.08.2007, 00:25
Hakan ölene kadar bırakmaz zaten ruh gibi dolanıyo daha ne alıyo bu adamı

futbalski60
22.08.2007, 01:01
70 milyonluk ülkede stoper nasıl çıkmaz anlamıyorum ya.Hala gökhan zan,ibrahim toraman,servet çetini izliyoruz.

Bartuğ13
22.08.2007, 01:39
stoper değil forvet çıkmıyor ben kendimi bildim bileli hakanı izliyorum.
son gs maçını da izledim biraz.hakanı eskiden severdim.olumsuz bakmazdım.hele fatih sakatlandığında hastaneye ilk koşan kişi olması hoşuma gitmişti.fakat gittikçe kendinden nefret ettiyor.sırf rekor kırmak için inatla bırakmadı futbolu.gs maçının ikinci yarısı bomboş arkadaşlarına pas vermedi kendisi 3 kişi arasında vurup gol yapıp rekor kırmak için.hala milli takımda sanki başka adam yokmuş gibi.

tabi bunların en büyük sorumlusu kim fatih terim.kendi topçumuz diye söylemiyorum ama illa pivot forvetse erseni almak yerine defalarca hakanı aldı takıma.mantıklı bir de açıklama yapamadı.hala da onda ısrar ediyor.sonra utanmadan türk futbolunun ilerlermesi,alttan oyuncu gelmesini istediğini söylüyor.
sen hala hazırlık maçlarında bile hakanı kadroya alıp ona forma verdiğin,daha elindeki halili,nihatı,fatihi,ümiti vb. kullanamadığın sürece alttan nasıl oyuncu gelsin dersin?

gs milliyetçiliği yaptığının,bunun milli takıma zarar verdiğinin hepimiz farkındayız.madem illa milliyetçilik yapacam bari ümit karanı alsa.o oyuncu hakandan çok çok daha iyi.en azından zarardan bile kâr etmiş oluruz.hoş bendeki de mantık zaten bunu düşünecek adam böyle ayrımcılık da yapmaz ya neyse...

boş konuştuk yine

denizgrsy
22.08.2007, 02:19
''Hakansız Milli Takım ,Tuzu Olmayan Sofraya Benzer ya da Kambersiz Düğün Olmaz da Diyebiliriz '' :D

futbalski60
22.08.2007, 04:10
Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın, Malta ve Macaristan maçı hazırlıkları kapsamında bugün Romanya ile oynayacağı maçın ilk onbiri belli oldu.. 22 Ağustos 2007 00:12Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif #haberImage { float: right; margin: 0 0 4px 8px;}#haberImage img { border: solid 1px #900; width: 272px; height: 204px;}#nealsak { border: solid 1px #990; width: 272px; height: 204px; background: url(http://image.haber7.com/ads/nealsak/market-bg.jpg) no-repeat; cursor: pointer;}http://image.haber7.com/haber/74188.jpg

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda Eylül ayında Malta ve Macaristan ile karşılaşacak A Milli Takım, bu maçlar öncesindeki hazırlıklar kapsamında bugün saat 21.00'de Lia Manoliu Stadı'nda Romanya ile oynayacağı maçın ilk onbiri belli oldu..
Fatih Terim, Romanya maçında ilk 11'de şu isimlere yer verdi: ''Hakan, Hamit, İbrahim Toraman, Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez, Sabri, Tuncay, Tümer, Arda, Nihat ve Gökhan Ünal''

Ba®ış
22.08.2007, 10:27

.
aurellio sakat olduğu için kadrodan çıkartıldı yerine Serdar Kurtuluş çağırıldı

Fatih Yücel
22.08.2007, 11:23
gercekten serdar da cok genc bır yetenek ama daha iileride var

Ba®ış
22.08.2007, 11:56
bakalım Fatih Terim marco nun yokluğunda hüseyin veya serdara mı şans verecek yoksa geçmişte bazı bölgelerde yaptığı gibi devşirme oyuncular mı yaratacak?

TameRHan
22.08.2007, 12:04
bu takım yenilir

szymek_17
22.08.2007, 13:22
yenilir tabi umut bulutu almamıs fatıh tekke de yok fark yeruk valla

A.Alper
22.08.2007, 13:34
Kadroya bak geri dörtlünün 3'ü bjk :confused:

Ba®ış
22.08.2007, 13:36
kalede bjk nin ;)

Ba®ış
22.08.2007, 13:50
Milliler'de ilk 11 belli!

A Milli Futbol Takımı, Romanya ile yapacağı hazırlık maçının oynanacağı statta antrenman yaptı. Bükreş'deki Otopeni Havaalanına gelen milli takım kafilesini, Türkiye'nin Romanya Büyükelçisi Ahmet Rıfat Ökçün karşıladı. Havaalanına gelen yaklaşık 50 gurbetçi de ellerindeki Türk bayraklarıyla milli takıma sevgi gösterisinde bulundu.

Türk taraftarlar, teknik direktör Fatih Terim'e ''imparator'' şeklinde tezahürat yaparken, federasyon başkanı Haluk Ulusoy'a da sevgi gösterilerinde bulundu.

Milli takım kafilesi, havaalanındaki sevgi gösterilerinin ardından iki jandarma minibüsü eşliğinde kalacakları Mariott Oteli'ne geçti.

Romanya ile yapılacak özel maç için akşam saatlerinde yapılan antrenman öncesinde karşılaşmaya ilişkin açıklamalarda bulunan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Türk ve Romen gazetecilerin sorularını ayrı ayrı yanıtladı.

Gazetecilerin havanın sıcaklığıyla ilgili sorusunu yanıtlayan Terim, sıcaklığın İstanbul'dan daha fazla olacağını tahmin etmediğini, oyuncularının ciddi bir şekilde maça hazırlandığını, yarınki maçta havanın yan etkilerinin üzerlerinde bir problem oluşturmayacağını söyledi.

Bir gazetecinin, Gürcistan ile oynanan hazırlık maçını hatırlatarak ''Yarın akşamda o maçtaki gibi sert futbol oynanacağını bekliyor musunuz?'' şeklindeki sorusunu Terim, ''Burada böyle birşey yaşanacağını sanmıyorum. İki takımında önünde Avrupa Kupası maçları var. Adına yakışır şekilde arkadaşça bir maç olacaktır. Ama tabii ki, iki büyük takımda kalitelerini sahaya yansıtacaktır. Romenlerin neredeyse hepsi, Avrupa'nın çeşitli takımlarında oynuyor. Bizim takımda da böyle bir grup var'' diye yanıtladı.

''Futbolcuların kafalarında takımlarıyla oynayacakları Avrupa Kupa Maçları varsa verimli olabilirler mi?'' şeklindeki bir başka soruyu yanıtlayan Fatih Terim, şunları söyledi: ''Oyuncularımdan gereken verimi alırız. Çok fazla vaktimiz yok. Ancak dün gece toplandık, hatta Nihat uçağa zor yetişti. Bugün buraya geldik ve yarın da maça çıkacağız. Durumdan şikayet etmiyorum. Oyuncularımla bir toplantı yaptık, grupta oynadığımız ilk yarı maçlarını hatırlattık, gerekenleri beraberce oturup, konuştuk. Eksiğimiz, fazlamız, doğrumuz ve yanlışımızla bir analiz yaptık. Türk Milli Takımının formasını giyen, ona layık olur.''

Bir Türk gazetecinin, ''Maça dünyaca ünlü hakem Markus Merk'in atanmasına ne diyorsunuz?'' şeklindeki sorusunu da yanıtlayan Terim, ''Markus Merk ciddi, taviz vermeyen iyi bir isim. Herhalde maçın önemine istinaden atandı. Yani bu maçta Gürcistan maçındaki Letonyalı hakem olmayacak'' dedi.

Fatih Terim, daha sonra Türk gazetecilerin başka sorusu olup olmadığını sordu. Terim, başka soru olmadığının belirtilmesi üzerine ''İlk 11'i merak etmiyor musunuz?'' diyerek gazetecilere kadroyu açıkladı.

HAKAN ŞÜKÜR 11'DE YOK
Türk gazetecilere Romanya maçında sahaya süreceği kadroyu açıklayan Terim'in, ilk 11'de forma giymesi beklenen Hakan Şükür'ü maçın başında sahaya sürmeyeceği ortaya çıktı. Sürpriz olarak nitelendirilen bu durum hakkında bir açıklama yapmayan Fatih Terim, Romanya maçında ilk 11'de şu isimlere yer verdi:
''Hakan, Hamit, İbrahim Toraman, Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez, Sabri, Tuncay, Tümer, Arda, Nihat ve Gökhan Ünal''

DOĞUM GÜNÜ PASTASI KESTİLER
Türk ve Romen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Terim, daha sonra Türk Milli Takımının İdari Menajeri Şükrü Hanedaroğlu'nun doğum günü kutlamasına katıldı. 38 yaşına giren Hanedaroğlu'na doğum günü pastasını ise Hakan Şükür yedirdi. Milliler, basına açık olan antrenmanın ilk 20 dakikalık bölümünde koşu ve ısınma hareketleri yaptılar.

Milli futbolcular, basına kapalı bölümde ise taktik ağırlık bir çalışma gerçekleştirdi.

TolgaTopçu61
22.08.2007, 18:52
cok zor mac olcak romanyanin takimi cok kaliteli

futbalski60
22.08.2007, 19:02
Kadroya bak geri dörtlünün 3'ü bjk :confused:
evet şu 2 maçta 6 gol attığımız ve bir o kadar da gol kaçırdığımız bjk mi acaba:confused:
aaa bak bi de gökhan zan varmış orda, gökdenizin hallaç pamuğu gibi dağıttığı oyuncu değil mi o:confused:

ilhan
22.08.2007, 19:17
Maç hangi kanalda ?

tamuğ yamtar
22.08.2007, 19:23
Maç hangi kanalda ?

ATV'de. 21:00'da.

Selman
22.08.2007, 19:32
Hollanda'ya başarılar:)

türkiyem61
22.08.2007, 20:52
hakan rekor kirmak istiyor birakin da 1 sene daha oynasin zaten ondan sonrada galatasaray sepetliyo onu daha da milli takima giremez..

ilhan
22.08.2007, 21:10
Hollanda'ya başarılar:)

Hollanda ile alakalı bir durum mu var Selman =))) Romanya dicektin sanırım.

Ya kadroya baktım da Fatih - Gökdeniz ikilisi oynatmayanlar Gökhan Ünal - Mehmet Topuz ikilisine şans veriyorlar. Tuhaf ya.

Mayls
22.08.2007, 22:03
Hollanda ile alakalı bir durum mu var Selman =))) Romanya dicektin sanırım.

Ya kadroya baktım da Fatih - Gökdeniz ikilisi oynatmayanlar Gökhan Ünal - Mehmet Topuz ikilisine şans veriyorlar. Tuhaf ya.

Bence Mehmet Topuz - Gökkhan Ünal ikilisini öpüpte basimiza koyalim. Hakan Sükür teklisinede sahaya sürebilirdi.

Selman
22.08.2007, 22:04
Yoo doğru dedim İlhan.Bir yanlışlık yok.Marco'nun oynadığı bir Milli(!) takımı tutmadığımı daha öncede belirtmiştim, bundan sonra Hollanda'lıyım:)

Önce Türk Milli Takımının Basket maçını izledim sonra biraz da Cnn Türk'teki Formula 1 pilotları ve bizim veteranlar maçına baktım ve bilgisayarımın başına geldim.Atv'de ki maç inan beni hiç ilgilendirmiyor;)

lazooo28
22.08.2007, 22:33
durum kac kac arkadaslar ?

Ozan
22.08.2007, 22:35
durum kac kac arkadaslar ?

2-0 yenik durumdayız dk 75

ismail ergin
22.08.2007, 22:51
su fatih terim td olarak geciniyor :mad::mad:

sanki bu ülkede baska td yok

Harun
22.08.2007, 22:56
Trabzonsporun çin işkencesi futbolu yetmiyormuş gibi birde milli takım çıktı başımıza.Allahım neydi günahımız.

macka61
22.08.2007, 23:00
3 eziktaş ne top oynadı be öyle sahada geziniyolardı rezil bir milli takım bide fatih terim hala gülebiliyor

futbalski60
22.08.2007, 23:04
ta baştan yazdım stoper yok diye fatih hoca da artık duygularını bırakıp kariyerini ve milli takımı düşünsün çok büyük yanlışlar yaptı hazırlık maçı da olsa
stoperin dışında ayağında top tutan forvete ihtiyacımız var sanırım

lazooo28
22.08.2007, 23:37
bence biraz daha futbolcularin performansina göre forma dagitmali

Ba®ış
22.08.2007, 23:47
Türkiye hangi 11 le çıktı sahaya ?

Harun-61
22.08.2007, 23:48
Türkiye hangi 11 le çıktı sahaya ?

Stat: Lia Manoliu
Hakemler: Markus Merk xxx, Mathias Auklam xxx, Holger Hesnchel xxx (Almanya)
Türkiye: Serdar xx, Sabri x (Dk. 82 Gökdeniz x), İbrahim Toraman xx, Gökhan Zan x, İbrahim Üzülmez x (Dk. 69 Volkan Yaman x), Mehmet Topuz xx (Dk. 74 Hüseyin x), Hamit xx, Emre x (Dk. 42 Nihat xx), Arda x (Dk. 46 Tümer x), Tuncay x, Gökhan Ünal x (Dk. 72 Halil x)
Romanya: Lobont xx, Rat xx, Chivu xx, Rasoi xx, Florentin Petre xx (Dk. 46 Nicolita xxx), Marica xxx (Dk. 82 Niculescu x), Marin Petre xx, Codrea x (Dk. 46 Munteanu xx), Goiam xx, Mutu xx, Dica xxx (Dk. 79 Cristea x)
Goller: Dk. 62 Dica, Dk. 71 Mutu (Romanya)

Harun-61
22.08.2007, 23:49
Trabzonsporun çin işkencesi futbolu yetmiyormuş gibi birde milli takım çıktı başımıza.Allahım neydi günahımız.

:):D:alkış::confused::rolleyes::alkış:

Ba®ış
22.08.2007, 23:50
AvniAker; teşekkür ettim :)

6Şafak Aydın1
23.08.2007, 00:00
Bence Hüseyin i oynatmadigi icin maci kaybettik. Orta saha diye birsey yoktu sahada özellikle ikinci yari.

Madem mac özel veya test amacli defansa Erdinc, Yasin ileride Umut, Ümit Karan gibi futbolculara sans vermemenin , davet etmemenin anlami yok.

Tam anlamiyla döküldük .

Kadir
23.08.2007, 00:04
Hüseyin girince takımın orta sahasının defansif yönününü doğal olarak güçlenmesiyle takımda güçlendi.

ve
Serdar Kulbilge oynuyorsa bu takımda Tolga'da oynar ..Vasat bir kaleci olan Serdar sırf febenin kalecisi olduğu için oynatılıyor.ben en azından kadrodakilerden orkun'un oynatılmasını beklemişdim.

ilhan
23.08.2007, 00:11
Yorumlara bakıyorum da maçı izlemediğim için mükafatlandırmışım kendimi =)

Harun-61
23.08.2007, 00:12
Yorumlara bakıyorum da maçı izlemediğim için mükafatlandırmışım kendimi =)

me too :) :)

futbalski60
23.08.2007, 00:14
Hüseyin girince takımın orta sahasının defansif yönününü doğal olarak güçlenmesiyle takımda güçlendi.

ve
Serdar Kulbilge oynuyorsa bu takımda Tolga'da oynar ..Vasat bir kaleci olan Serdar sırf febenin kalecisi olduğu için oynatılıyor.ben en azından kadrodakilerden orkun'un oynatılmasını beklemişdim.
gökhan zan,servet varsa bu takımda erdinç de hayli hayli oynar:)bi de ibrahim üzülmezin bizim celodan bile farkı yok valla:)

KadrianO Leite
23.08.2007, 00:36
Açtım babalar gibi İngiltere-Almanya maçını izledim. Süper maç oldu, Almanya 2-1 aldı. Joachim Löw'de gerçekten çok iyi hoca,1-2 seneye büyük bir takıma kapağı atar.

28TS61
23.08.2007, 00:38
iyiki gökdeniz ve hüseyin yedekti ve cok fazla oynamadilar
gereksiz bi maci yuzunden bos yere sakatlanabilirleridi
zaten terimin yaptigi takimdan ne hayir gelirki
en azindan bizim ts nin 2 futbolcusu pek yorulmadilar ve daha onemlisi sakatlik falan gecirmediler

Kadir
23.08.2007, 03:41
gökhan zan,servet varsa bu takımda erdinç de hayli hayli oynar:)bi de ibrahim üzülmezin bizim celodan bile farkı yok valla:)

Gökhan Zan bide arsenala gitcekmiş :D arsenalin rezerv takımında bile oynayamaz bu futbolla Marica-Mutu ikili Gökhana hayatının gecesini yarattı :) Toraman yine fena değildi.üzülmez konusunda ise volkan yaman ı oynatmasını beklerdim ama fatih hoca heralde savunmayı bejekilerden kurup aklı sıra uyumdan faydalanmak istiyo gördük uyumu :)

futbalski60
23.08.2007, 04:56
Gökhan Zan bide arsenala gitcekmiş :D arsenalin rezerv takımında bile oynayamaz bu futbolla Marica-Mutu ikili Gökhana hayatının gecesini yarattı :) Toraman yine fena değildi.üzülmez konusunda ise volkan yaman ı oynatmasını beklerdim ama fatih hoca heralde savunmayı bejekilerden kurup aklı sıra uyumdan faydalanmak istiyo gördük uyumu :)
gökhan zan'ın uzun boyundan başka hiç bir artısını göremedim fbli,gsli arkadaşlar hep derdi 'yaa sizin trabzon bu bjkyi nasıl yeniyo diye'çok kolay ileride hızlı bi forvetin olcak defansın arkasına bir uzun top alsana gol pozisyonu:Dnitekim fenerin son maçta aklına geldi kezmanı kaçırttılar ve o da güzel bi aşırtma attı uzun bi zamandan sonra yendiler ama fatih hoca nam-ı diğer imparator bunu hala öğrenemedi

Külünkoğlu
23.08.2007, 08:22
Fatih hocanın Amerika'yı yeniden keşfetme çabalarını izledik dün akşam. Hazırlık maçlarında konsntre olmak zor fakat teknik adamın futbolun temel prensiplerini kurallarını bir kenara bırakırsa 2. yarının başında olduğu gibi madara olursun. Adamlar elini kolunu sallaya sallaya kimseye değimeden ceza sahasının içine iniyor teknik adam seyrediyor da seyrediyor Hüseyin'i 5 dakika önce oyuna soksa 2. golü yemezdik. O saatten sonra Gökdeniz tercihi komik ona yapılan havadan ortalar ise trajikomikti. Fatih Terim heralde Zico'yu kıskandı.

emrahs61
23.08.2007, 09:18
Terimde bu kafa olduktan sonra işimiz zor.Formda olanları oynatmıyor gidip emreyi ardayı oynatıyo

LazAnisT
23.08.2007, 09:19
Fatih Terim'in neyapmak istediğini bir türlü anlayamadım.Zaten daha sonra Basket maçına geçtim açıkcası çok daha fazla keyifliydi.

Erbay
23.08.2007, 09:35
İyi ki hazırlık maçında bu kadar kötü oynadık.Hatta oynamadık.2.yarının son 15 dakikası hariç(2-0'dan sonra zaten bıraktılar) biraz iyi oynadık.

cuneytr
23.08.2007, 10:33
adamlar iyi oynadılar bizi sahada yendiler...fatih bey saha dısı kadar içiyle de ilgilense cok iyi olacak bence...

A.Alper
23.08.2007, 13:05
Türkiye Futbol Federasyonu Karması ... Oyuncu seçimlerinde ilk 11 tercihlerinde uygulanan çifte standartlardan dolayı bu takıma milli takım gözüyle bakamıyorum.

Remzi
23.08.2007, 13:37
Terimde bu kafa olduktan sonra işimiz zor.Formda olanları oynatmıyor gidip emreyi ardayı oynatıyo

form tutsunda takımlarında başarılı olsun diye:)

Ba®ış
23.08.2007, 13:39
form tutsunda takımlarında başarılı olsun diye:)
milli takım rehabilitasyon merkezi değilidir

ShadoW
23.08.2007, 13:46
"karizma" yerlerde... futbol mu bu? utanç verici!

Kadir
23.08.2007, 17:41
emre daha kendi takımında bile sakatlıkdan dolayı oynayamadı geldi milli maçda oynattı yav.. ne garip şu fatih terim.

İHSAN
23.08.2007, 17:49
Arkadaş, aklınca bu Fatih terim oyuncuları kazanacak. Peeehh!

Yıllardır oyuncu kazanmaya uğraşıyor, kaç kişiyi kalıcı olarak takıma monte etmiş. Bıraksın bu mavalları artık..

coskun0661
23.08.2007, 19:17
böyle rezil bir mac olmaz yaa..

Erdinç Barutçu
23.08.2007, 21:45
Taraftarlarımız arasında kavga çıkmış.. Polis bir sürü kişiyi göz altına almış....
Acaba bunun yüzünden trabzonspora saha kapatma cezası gelir mi? ben onu düşünüyorum...

Hüseyin Çümen
24.08.2007, 04:17
maçtan okadar sıkıldımki formula maçını izlemeyi tercih ettim

futbalski60
24.08.2007, 04:21
eee ziya doğan boşa konuşmamış 'nede olsa ROMANYA EKOLÜ'

Hüseyin Çümen
25.08.2007, 02:24
eee ziya doğan boşa konuşmamış 'nede olsa ROMANYA EKOLÜ'

işte o yüzden sevindim arkamızdan çok konuşan oldu nasıl yenildiniz diye

POYRAZ
25.08.2007, 18:49
Her zaman söylüyorum. Fatih Terim ile olmz bu is.