PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ibrahim Tatlises Severler...

Bl@ck_De@th_
07.01.2005, 17:31
türkiyenin en iyi dünyanin en güzel seslerin den birisi olan ibrahim Tatlises hayranlarini bekliyorum

SHENOLA
07.01.2005, 17:34
evet kardesim haklisin...bence de sesinin esi de yok benzeri de...smileys/smiley2.gifne kadar ferdi tayfurcu olsamda onu da dinliyorum...___mutlu ol yeter__smileys/smiley2.gif

Bl@ck_De@th_
07.01.2005, 17:35
eyvallah kardesim

SHENOLA
07.01.2005, 17:37
eyvallah kardesim

tabi yaaaaasmileys/smiley5.gif

Bl@ck_De@th_
07.01.2005, 17:38
gene yaptin bombanini senol

SHENOLA
07.01.2005, 17:39
eyvallah kardes....

Barış
07.01.2005, 18:28
Sesi güzel dexxxxxxx teki. Edited by: Kaya

tigin
07.01.2005, 20:55
Pkk'ya para yagdiran hain,Mafya bozuntusu,bir kadina tecavüz ettigi için artik almanyada otel odasinda mangal yakamayacak olan sapik maganda.

of-lee
07.01.2005, 21:26
sesi guzeel ama karakteri kotu

Harun-61
07.01.2005, 23:36
bu baslik kesin kilitlenir smileys/smiley2.gif

İsmail Çavuşoğlu
08.01.2005, 02:34
SESI GÜZEL OLSA NE OLACAK KARAKTER ADAMLIK OLMADIKTAN SONRA..

Magnolia
08.01.2005, 09:37
Sanatçi olabilmek için gereken üç özelligi her zaman ararim."Karakter,ses,beste"...
Sesi ve besteleri harikadir ama karakteri bozuktur.Sadece sarkilari ile ilgilenirim , özel bir sevgim ilgim olmaz... Karakter hepsinden önemli...
Ha karakteri mükemmel olur ama ses,beste yok.E o da sanatçi olmaz herhalde...

Ayrica en nefret ettigim sey , insanlarin dinledikleri sanatçilara göre kro,varos vb.tabirlerle ifade edilmeleridir.Kulagima ne hos gelirse onu dinlerim.Kimi ne kadar ilgilendirir ki...

I.Tatlises'in sesini gerçekten çok begeniyorum.Hatta yeryüzünde en çok sevdigim parça olan "Leylim ley"parçasi daona aittir.Yalniz karakter olarak bu kadar igrenç bir sanatçi az bulunur. PKK konusundaki fikirlerim bir yana , "delikanliyim"(!) diye televizyonlarda bagirip çagiran , güya sevdigi kadini(!) milyonlarca erkegin karsisinda sirf sanat diye dans ettiren bir erkek ne kadar delikanli olabilir tartisilir.Tabi bu da benim düsüncem...

A.Kaya'yi çok dinlerim.Sesini çok begeniyorum.Ahlaki bir bozuklugunu da hiç duymadim.Ancak Ülkem için yaptiklarini ve düsündüklerini bildigimden kendisinden nefret ederim.Öldügünde sevindigimide açik açik söylerim...

Ve Orhan Gencebay...Sanati,sesi,besteleri ile bana göre Türkiye'de bir ekol.Özellikle karakteri ve sayginligi için kendisini takdire layik buluyorum...

Trabzonspor'u destekleyen sanatçilari da özellikle dinledigimi ve takip ettigimi de(Rafet El Roman gibi) açikça söyleyebilirim...

Konu Ibrahim Tatlises'ti.Nerelere getirdim pardon ya.Çok doluymusum bu konuda:)

Sevgiler...

Çagman
08.01.2005, 09:42
ibo pkk yanLISI Her Zaman Ben Magarada Dogmusam diyen bir insan Kisiligini sevmiyorum ahmet kaya gibi ama Sesi güzeLsmileys/smiley2.gif

Yeni Kasetide Bomba.

Ibrahim tatlises Bir Ayrilik Sarkisi.mp3

Bu MükemmeL iste

Kaya
08.01.2005, 10:01
Isterse dünyanin en iyi sesi onda olsun, isterse ödülden ödüle kossun, isterse en iyi besteleri o yapsin.

Adam degilse, vatan haini ise

Silerim onun defterten.

Onun sarkilarinin çalindigi ortamlarda hayatta durmam.

tigin
08.01.2005, 11:13
"milletvekili olabilirsiniz,bakan olabilirsiniz, hattacumhurbaskani olabilirsiniz ama sanatci olamazsiniz" diyenAtatürk'e inat olmasi amaciyla midir bilinmez, her onune gelene veya televizyonda gorunene sanatçi ünvanini yakistirmak gelenek oldu.Ibrahim tatli benim için sanatçi degil bir önceki yazdiklarima ek olarak sarkicidir.

Sanatçi nedir?

"ben bir bölük komutaniyim, rütbem yüzbasidir. üst'ümden buyruk aldim. karsidaki tepeyi düsmandan gün dogmadan alacagim. bu buyruk üzerine tüm erlerin donatimini saglayip gerekli hazirliklari yaptiktan sonra, tepeyi gün dogmadan almamiz gerektigini söyledim bölügüme. saldiri basladi. ancak tepenin önünde genis bir vadi var. bu vadinin ne kadar zamanda geçilebilecegini hesaplamama ragmen, ne yazik ki bu öngörü ve hesapta yanilmis oldugumuzu gördüm. düsmanin da, umdugumuzdan da güçlü bir hazirligi ve inatçi bir direnisiyle karsilasmis bulunuyoruz. ve gün dogmak üzeredir? biz aldigimiz buyruga göre gün dogmadan tepeyi ele geçirecektik. gün dogmak üzere diye bu istegimizden vaz mi geçelim? hayir, zarari yok? geç de olsa, gün de dogsa amacimiza ulasacagiz. saldiri bütün gücü ve siddeti ile sürüyor. büyük bir yigitlikle dövüse dövüse tepenin eteklerine kadar yaklasmis aslan neferlerin tepeyi almalari artik bir an meselesi olmustur. günes yavas yavas dogmakta , ancak yarim kurs görünümündeyken bu tepenin zirvesini isildatmaktadir... ancak birkaç er, ellerindeki sanli bayragi tepenin isildayan zirvesine dikerken, terlemis alinlarina günün ilk isiginin vurdugunu hissediyor?

iste sanatçi da, toplumda uzun çalisma ve çabalardan sonra alninda isigi ilk hisseden insandir."
Atatürk

Bl@ck_De@th_
08.01.2005, 11:25
Akadaslar BMN ÜYELERI BEN BU KONU DA NE I.TATLISESIN KISILIGINI NEDE KARAKTERINI ÖN PLANA ÇIKARIYORUM NEDE ÇIKARMAK ISTSYORUM BEN SADECE BASTA OLDUGU GIBI SESININ MUHTESEM OLDUGUNU SAVUNUYORUM KONU DA BU SIZIN VERDIGINIZ TEPKILERE BEN DE HAK VERIYORUM AMA DEDIGIM GIBI SADECE AMA SADECE SESININ ÇOK HOSUMA GITTIGINI VE YAPTIGI SANATLA SARKILARIYLA TÜRKIYEDE VE DÜNYADA SANAT IÇIN KAYBEDILMEMESI GERKEN BIR SANATÇI OLDUGUNU BELIRTIYORUM ASLA KISILIGINI SAVUNMAM ANCAK KIMSE SANATINA LAF DIYEMEZ BUNLAR KENDI GÖRÜSLERIMDIR KISIDEN KISIYE GÖRE DEGISIKLIK GÖSTERMESI ÇOK NORMALDIR.

Bl@ck_De@th_
08.01.2005, 11:26
http://www.idobay.com/images/tatlises.jpg

Bl@ck_De@th_
08.01.2005, 11:41
<H1>Dertli dertli</H1>Görüyorsun tanrim beni degistir bu kaderimi
Açtim sana ellerimi yalvaririm dertli dertli
Bu cananin sahibisin siginacak gücüm sensin
Derman bana senden gelsin bekliyorum dertli dertli

Eskiler hep tas misali gözlerimde çile seli
Yasadigim nerden belli gecem dertli günüm dertli

Dertlerimle yalniz kaldim bir çikar yol bulamadim
Çilelerle adim adim yürüyorum dertli dertli
Özledigim günes dogsun yarabbim tek umudumsun
Duvalarim kabul olsun yasanmiyor dertli dertli

Eskiler hep tas misali gözlerimde çile seli
Yasadigim nerden belli gecem dertli günüm dertli

Duman
08.01.2005, 11:51
Ne yazik ki toplum olarak insanlari çok kolay Imparatorluk mertebesine çikarabiliyoruz. Bu mertebeye çikardigimiz insanlarin da yanlislarini hiç göremiyoruz,onlara tepki gösteremiyoruz.

Benim görüsüme göre, kadin döven ve kadin dövdügünü hiç utanmadan normal bir seymis gibi, herkese rahatça anlatan bir kisi asla "sanatçi" olamaz. Toplum olarak bunu hakediyoruz. Açik açik bir kadin dövdükten sonra, ertesi gün binlerce kadinimiz bu kisinin(sanatçi diyemiyorum) konserine gidip çilginlarca eglenebiliyorsa,o toplumdan tepki anlaminda bir sey beklememiz de çok zordur . Bu sözüm erkekler içinde geçerli pek tabii ki. Ben basinda bir kaç feminist yazar disinda bu zata tepki gösterene rastlamadim...

A.Hilal Çakıroğlu
08.01.2005, 11:53
Akadaslar BMN ÜYELERI BEN BU KONU DA NE I.TATLISESIN KISILIGINI NEDE KARAKTERINI ÖN PLANA ÇIKARIYORUM NEDE ÇIKARMAK ISTSYORUM BEN SADECE BASTA OLDUGU GIBI SESININ MUHTESEM OLDUGUNU SAVUNUYORUM KONU DA BU SIZIN VERDIGINIZ TEPKILERE BEN DE HAK VERIYORUM AMA DEDIGIM GIBI SADECE AMA SADECE SESININ ÇOK HOSUMA GITTIGINI VE YAPTIGI SANATLA SARKILARIYLA TÜRKIYEDE VE DÜNYADA SANAT IÇIN KAYBEDILMEMESI GERKEN BIR SANATÇI OLDUGUNU BELIRTIYORUM ASLA KISILIGINI SAVUNMAM ANCAK KIMSE SANATINA LAF DIYEMEZ BUNLAR KENDI GÖRÜSLERIMDIR KISIDEN KISIYE GÖRE DEGISIKLIK GÖSTERMESI ÇOK NORMALDIR.

ibrahim tatlisesin yaptiklari, kisiligi (özelliklede pkkkonusunda) bir çogumuzhemfikiriz. evet sesini ve bestelerini begenebiliriz bu kisisel bir tercihtir. ama burada onun adinin geçmesi bile bana göre reklamdir. belkide sattigi her kasetin TC.ne zarar verecek bir örgüte gittigini düsünecek olursak ben kesinlikle BU BASLIGI DESTEKLEMIYORUM!

Emorfo
08.01.2005, 12:12
Ne sevgidir aman Yarabbim. Ahmet Kaya, Ibrahim Tatlises gibi vatan hainlerini karisimiza sanatçi diye çikarmayin.

Sesi güzel olabilir ancak sanatçi her seyi ile topluma örnek olmalidir. Sanatini sanat için yapmali ancak toplumun sosyo-ekonomik durumunu unutmamali yapacagi eserler topluma bir sey kazandirmalidir. Bu bakimdan Türkiye'de sanatçi diyebilecegimiz insanlar çok azdir..

Böyle bir basligin açilmasi da ilginç yani. Kanimca forumda açilmasi gereken son baslik budur herhalde. Magazin programina döndü forum.

l-m
08.01.2005, 14:35
Ne yazik ki toplum olarak insanlari çok kolay Imparatorluk mertebesine çikarabiliyoruz. Bu mertebeye çikardigimiz insanlarin da yanlislarini hiç göremiyoruz,onlara tepki gösteremiyoruz.

Benim görüsüme göre, kadin döven ve kadin dövdügünü hiç utanmadan normal bir seymis gibi, herkese rahatça anlatan bir kisi asla "sanatçi" olamaz. Toplum olarak bunu hakediyoruz. Açik açik bir kadin dövdükten sonra, ertesi gün binlerce kadinimiz bu kisinin(sanatçi diyemiyorum) konserine gidip çilginlarca eglenebiliyorsa,o toplumdan tepki anlaminda bir sey beklememiz de çok zordur . Bu sözüm erkekler içinde geçerli pek tabii ki. Ben basinda bir kaç feminist yazar disinda bu zata tepki gösterene rastlamadim...

Pkk'ya verdigi destek konusunu da eklersek birakin imparatorlugu,yeniçeri olamayacagini anlariz...

Salih61
08.01.2005, 15:02
Sesi çok güzel olabilir...Ama ADAM degil...

Saygilarimla...

yavuzselim_61
08.01.2005, 17:10
Böyle vatan hainlerinin bizim forumumuzda olmamasi gerektigini düsünüyorum

Böyle adamlarin kasetini alip bunlara maddi destek saglayanlar paralarinin kimlere ve nerelere gittigini iyi düsünmeli

Televizyon'da seyredip reyting verenler kime ve neye söhret kazandirdiklarini ve bu söhretin kime ve nerelere yarar sagladigi iyi bilinmeli

crossfire
08.01.2005, 17:22
Bu arada TC yerine Türkiye Cumhuriyeti yazalim,TC kelimesini teröristler kullanir konusurken.

Guests
08.01.2005, 17:54
Sesi çok güzel olabilir...Ama ADAM degil...

Açıcaksan sezen aksu için aç başlık ibrahim tatlıses de kimmiş

Bl@ck_De@th_
08.01.2005, 18:00
burasi elinde sonunda bir internet sitesi ve bende bir trabzonsporlu olarak buraya üyeyim trabzonlu yum vatan için canimi seve seve veririm ama burda bu konuya verilen tepkiler acaba bana mi bu konuyu açtigim için yoksa sadece i.tatlises e mi bence bana veya baskasina saçma bir tepki eger bu sitede bir konu serbest kürsü diye bir konu basligi altinda baska konular üyeler tarafindan açilabiliyorsa istege göre hareket edilebiliyorsa bu tepkiler yanlis siz sadece bu basligi görüp daha konu basinda yazanlari bile okumadan tepkilerini gösteren arkadaslarimsiniz ama yapilmamasi gerekir bence konu sadece yaptigi sanatla öne çikan bir sanatçi siz hala israrla tepki veriyorsunuz tamam size hak veriyorum bende kisiligini savmiyorum ama burda sanati tartisiliyor bu tepkiler fazla ve anlamsiz

Guests
08.01.2005, 18:23
Black Death senle ne gibi bir sorunumuz olabilir ki?

Ibrahim tatlises hakkinda fikirlerimizi yaziyoruz buraya.Sezen aksu topici açsaydin diye lafin gleisi söyledim üzerine alinma diyicem ama amma alinmissin baksana bi paragraf yazmissin

Bl@ck_De@th_
08.01.2005, 18:34
KARDES BIZ TRABZONSPOR VE KADER KARDESIYIZ BIR SORUN TABII KI BIR SORUN YOK AMA ÇOK TEPKI VERILDI OLMAMASI GEREKIRDI BENCE

Bl@ck_De@th_
08.01.2005, 18:36
I.TATLISES KIMDIR LAFI AGRIMA GITTI BENCE SANAT YÖNÜNDEN HAKKI YENMEMELI

ts-saral-of
09.01.2005, 04:15
I.TATLISES KIMDIR LAFI AGRIMA GITTI BENCE SANAT YÖNÜNDEN HAKKI YENMEMELI

gercekten sesi cok az kiside var son kasetide mutis olmu

KIZ BEN SENI VURMAZMIYAM

BEYAZ MENDIL

Aramam

gercekten super

irfanparlak
09.01.2005, 11:28
müslüm den baskasi yalan !

Bl@ck_De@th_
09.01.2005, 13:05

sende haklisin

SHENOLA
09.01.2005, 17:10
adamin sesini tartisiyoruz bu kadar ortami germeyin....

Bl@ck_De@th_
09.01.2005, 17:11

sende haklisin

AMA KENDINE GÖRE

Bl@ck_De@th_
09.01.2005, 17:12
adamin sesini tartisiyoruz bu kadar ortami germeyin....

ÇOK HAKLISIN SENOL

SHENOLA
09.01.2005, 17:13

herkes dogru yolu bulacak....

Bl@ck_De@th_
09.01.2005, 17:28

herkes dogru yolu bulacak....

xxxxxxxxxxxxxxxxxEdited by: Kaya

SHENOLA
09.01.2005, 17:32
arkadaslar black deathin üyeliginin askiya alinmasini istiyorum böyle küfürlü konusulmaz biz trabonsporluyuz bir xxxxxxaramiza girmesin bu topigin kaldirilmasini istiyorum.... Edited by: Kaya

Bl@ck_De@th_
09.01.2005, 17:34
arkadaslar black deathin üyeliginin askiya alinmasini istiyorum böyle küfürlü konusulmaz biz trabonsporluyuz bir kiro aramiza girmesin bu topigin kaldirilmasini istiyorum....

senol saçmaliklarinla beni ugrastirma lütfen

Bl@ck_De@th_
09.01.2005, 17:37
simdi dayanamayip mesaj atar

SHENOLA
09.01.2005, 17:37
arkadaslar black deathin üyeliginin askiya alinmasini istiyorum böyle küfürlü konusulmaz biz trabonsporluyuz bir kiro aramiza girmesin bu topigin kaldirilmasini istiyorum....

senol saçmaliklarinla beni ugrastirma lütfen

saçmalayan sensin........smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Kaya
09.01.2005, 17:41
Arkadaslar lütfen sakin olalim. Burasi Trabzonspor'lularin forumu.

Olay "topal osman" topicinde ki durumu döndü.

O topicteki Bülent(monentus) abinin mesajini okusak iyi ederiz.

Isteyen istedigini dinlemekte özgürdür. Zevkler ve renkler tartisilmaz. Tartisilacaksada saygi ve sevgi içersinde olmali.

Bu tartisma daha fazla uzar ve bmn foruma yakismayacak kelimeler kullanildigi takdirde topic kilitlenir.

Oğuz
09.01.2005, 18:37
ibrahim tatlises hayrani arkadasimizin, yine kendi gibi ibrahim tatlises hayrani olanlarla sadece ibrahim tatlises üzerine sohbet etmek için açtigi bir topic..

buraya kadar bir diyecegim yok. ama daha baslikta insan tahrik oluyor. neymis imparatormus..

imparator lakabi takilan bir kaç isim geliyor aklima;

ibrahim tatlises

oguz çetin

fatih terim

3ünü de sevmem. bitim kadar sevmem. onun için midir bilmem su imparator sözüne de acayip uyuz oluyorum. sayet olur da birgun bizim futbolculardan birine de bu lakap takilirsa çok üzülürüm, umarim olmaz..

neyse madem konu ibrahim tatlises ve madem topicin açlis amaci tatlises hayranlarini burada toplamak, benim önerim basligin "ibrahim tatlises hayranlari buraya" seklinde degistirilmesidir.

admin arkadaslarin bu önerimi dikkate alacagini ümit ediyorum..

Kaya
10.01.2005, 03:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>momentus Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

Sevgili arkadaslar,
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
Önemli bir üslup yanlisligina düsüldügü kanaatindeyim. Bu platformda, ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Trabzonspor Taraftari[/B]? ortak paydasi altinda toplanmis bulunuyoruz. Elbette sosyal kimligimizde, ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Trabzonsporlu[/B]? maddesinden baska daha pek çok unsur yer aliyor. Memleketimiz, su an yasadigimiz yer, cinsiyetimiz, medeni halimiz, dünya görüsümüz, tarihe bakis açimiz, dini hassasiyetlerimiz, huy ve tabiat özelliklerimiz, vs? vs? Burada bulunus amacimiz, kimligimizin ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Trabzonsporlu[/B]? maddesi disindaki unsurlari ön plana çikarmak olmamali. Örnegin, ben dindar bir insan olabilirim. Fakat bu durum, dini hassasiyetleri benim kadar güçlü olmayan bir Trabzonsporlu?nun görüs ve düsüncelerine deger vermememi gerektirmez, gerektirmemeli? Trabzonspor için çok faydali seyler düsünen, önemli faaliyetler gerçeklestiren bir arkadasimiza, sirf baska konularda benden farkli düsüncelere sahip diye soguk bakmam, Trabzonspor?un menfaatleri dogrultusunda bir yaklasim olamaz.
<O:P></O:P>
Bu baslikta yine o ifade etmeye çalistigim istikamete dogru bir seyir göze çarpiyor. Iki grup Trabzonsporlu oldugunu düsünün, her ikisi de Trabzonspor için çok iyi seyler düsünüyorlar, Trabzonspor için çok faydali faaliyetler gerçeklestirebilecek potansiyele sahipler; fakat gelin görün ki, Trabzonspor?a zerre kadar faydasi dokunmayacak bir konuda tartismaya baslayip, birbirlerini kiriyorlar, enerji ve zaman kaybediyorlar, birbirlerinden uzak noktalara savruluyorlar. Sonuçta kaybeden Trabzonsporluluk kavrami oluyor, tartisma konusu olan mevzuu da herhangi bir sekilde çözüme kavusmuyor, kavusmadigi gibi, kafalarda eskisinden bile daha zararli bir hale geliyor, tarihteki yerini muhafaza ediyor.
Arkadaslar, bahsini ettiginiz konuyu tartismak, bu forumlarin konusu degildir.Elbette önemli bir konudur ama tartismak Trabzonsporlu kimligine yarar degil, zarar getirir.
Fakat söyle bir sey var elbette? Burasi bir taraftar sitesidir, burada Trabzonspor disindaki konular da konusulacak, tartisilacaktir? Böyle serbest kürsü bölümü de olacaktir. Siirler yazacagiz, fikralar anlatacagiz, kitaplar tavsiye edecegiz, resimlerimizi koyup, ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">vaay, karizmaya bak[/B]!? diyecegiz, günün eglencesini yazacagiz, üstümüzdeki kullanici hakkinda yorum yapacagiz vs? vs? Ben her ne kadar buralara pek ugramiyorsam da, böyle konularin bu forumlarda yer almasini onaylamadigim anlamina gelmez.
Ancak takdir edersiniz ki, bunlarin hiçbiri, bir Trabzonsporlu?nun bir digerine karsi olumsuz duygu ve düsünceler beslemesine yol açmamali.Bizim için ne kadar önemli, ne kadar hassas bir konu olsa bile?
Umarim meramimi yeterince anlatabilmisimdir.
Selam ve muhabbetle?

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Salih61
10.01.2005, 14:28
Kardesler daha önce de dedigim gibi sesi gerçekden Dünya da az rastlanan bir ses...Ama bu demek degildir...Sesi gibi herseyi güzeldir...Çok yanlis tutum ve davranislari var...En önemlisi Terör Örgütüne yardim ediyor...Soruyorum ibrahim tatlises kaseti alirtan sonra nasil vicdan azabi çekmiyorlar...Çünkü alinan her kaset Askerlerimze mermi olarak geri dönüyor...

Saygilarimla...

Bl@ck_De@th_
10.01.2005, 14:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">momentus Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">

Sevgili arkadaslar,
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
Önemli bir üslup yanlisligina düsüldügü kanaatindeyim. Bu platformda, ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Trabzonspor Taraftari[/B]? ortak paydasi altinda toplanmis bulunuyoruz. Elbette sosyal kimligimizde, ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Trabzonsporlu[/B]? maddesinden baska daha pek çok unsur yer aliyor. Memleketimiz, su an yasadigimiz yer, cinsiyetimiz, medeni halimiz, dünya görüsümüz, tarihe bakis açimiz, dini hassasiyetlerimiz, huy ve tabiat özelliklerimiz, vs? vs? Burada bulunus amacimiz, kimligimizin ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Trabzonsporlu[/B]? maddesi disindaki unsurlari ön plana çikarmak olmamali. Örnegin, ben dindar bir insan olabilirim. Fakat bu durum, dini hassasiyetleri benim kadar güçlü olmayan bir Trabzonsporlu?nun görüs ve düsüncelerine deger vermememi gerektirmez, gerektirmemeli? Trabzonspor için çok faydali seyler düsünen, önemli faaliyetler gerçeklestiren bir arkadasimiza, sirf baska konularda benden farkli düsüncelere sahip diye soguk bakmam, Trabzonspor?un menfaatleri dogrultusunda bir yaklasim olamaz.
Bu baslikta yine o ifade etmeye çalistigim istikamete dogru bir seyir göze çarpiyor. Iki grup Trabzonsporlu oldugunu düsünün, her ikisi de Trabzonspor için çok iyi seyler düsünüyorlar, Trabzonspor için çok faydali faaliyetler gerçeklestirebilecek potansiyele sahipler; fakat gelin görün ki, Trabzonspor?a zerre kadar faydasi dokunmayacak bir konuda tartismaya baslayip, birbirlerini kiriyorlar, enerji ve zaman kaybediyorlar, birbirlerinden uzak noktalara savruluyorlar. Sonuçta kaybeden Trabzonsporluluk kavrami oluyor, tartisma konusu olan mevzuu da herhangi bir sekilde çözüme kavusmuyor, kavusmadigi gibi, kafalarda eskisinden bile daha zararli bir hale geliyor, tarihteki yerini muhafaza ediyor.
Arkadaslar, bahsini ettiginiz konuyu tartismak, bu forumlarin konusu degildir.Elbette önemli bir konudur ama tartismak Trabzonsporlu kimligine yarar degil, zarar getirir.
Fakat söyle bir sey var elbette? Burasi bir taraftar sitesidir, burada Trabzonspor disindaki konular da konusulacak, tartisilacaktir? Böyle serbest kürsü bölümü de olacaktir. Siirler yazacagiz, fikralar anlatacagiz, kitaplar tavsiye edecegiz, resimlerimizi koyup, ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">vaay, karizmaya bak[/B]!? diyecegiz, günün eglencesini yazacagiz, üstümüzdeki kullanici hakkinda yorum yapacagiz vs? vs? Ben her ne kadar buralara pek ugramiyorsam da, böyle konularin bu forumlarda yer almasini onaylamadigim anlamina gelmez.
Ancak takdir edersiniz ki, bunlarin hiçbiri, bir Trabzonsporlu?nun bir digerine karsi olumsuz duygu ve düsünceler beslemesine yol açmamali.Bizim için ne kadar önemli, ne kadar hassas bir konu olsa bile?
Umarim meramimi yeterince anlatabilmisimdir.
Selam ve muhabbetle?

</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

dediklerin ve benim görüslerim çogu noktada örtüsüyor ancak dedigin gibi eger bir serbest kürsü varsa ve bizim de burada bazi ortak olan veya olmayan noktalarimizi paylasarak uzlasmaliyiz ve ya bilmeyenlere bazi noktalar hakkinda bilgi verilmelidir ancak verilen tepkiler ve konu ile alakasiz noktalara da tepki vermek hakkimizdir sanirim ama sinirlari içerisinde senol benim mahallede ve eskiden beri yürüttügümüz bir arkadaslik iliskimiz var hala da var eminim ki armiza onun yada benim görüs farkliliklarina düstügümüz noktalar aramiza bir sogukluk katmaz ancak ilk önce ferdici ildugu halde i.tatlises dinledigini ve onun sarkilarini çok sevdigini belirtiyor sonrada baska bir arkadasimizin gene konuyla ilgisiz bir görüse katiliyor onada eyvallah ama ikili oynamasi benim garibime gitti ve o kelimeler sarfedildi içten olmayan seyler ama bu ne forma nede arkadaslogimiza bir zarar verdi vermesinide istemem ben ne bu konu hakkinda nede baska konularda potansiyelimi bosa harcadigimi düsünmüyorum söz konusu trbzonsporsa her zaman harcayacagimiz potansiyelimizi harcariz çekinmeden yani o konuda sanin görüsüne katilamam o da senin görüsün tatsizlik olmasin istiyorsun peki öyle olsun

Bl@ck_De@th_
10.01.2005, 14:44
Kardesler daha önce de dedigim gibi sesi gerçekden Dünya da az rastlanan bir ses...Ama bu demek degildir...Sesi gibi herseyi güzeldir...Çok yanlis tutum ve davranislari var...En önemlisi Terör Örgütüne yardim ediyor...Soruyorum ibrahim tatlises kaseti alirtan sonra nasil vicdan azabi çekmiyorlar...Çünkü alinan her kaset Askerlerimze mermi olarak geri dönüyor...

Saygilarimla...

ben çekmiyorum kardesim hosuma gidiyor sarkilari alip dinliyorum

Salih61
11.01.2005, 15:14

Saygilarimla...

Saygi duyarim...Sonuçta bu senin görüsün...Ama birgün o mermi sana veya çok sevdigin birinegelirse yine ayni sözleri sarfedebilecekmisin?...Merak ediyorum...

Saygilarimla...

Bl@ck_De@th_
11.01.2005, 15:29

Saygilarimla...

Saygi duyarim...Sonuçta bu senin görüsün...Ama birgün o mermi sana veya çok sevdigin birinegelirse yine ayni sözleri sarfedebilecekmisin?...Merak ediyorum...

Saygilarimla...

arkadasim sen anlayamadin konuyu diyorum ki sadece buraya sanati ile ilgili görüsler yazilsin benim amacim bu ben kisiligini savunan yada i.tatlisesi savunan bir konu açmadim sadece sanat ön plana çiksin diyorum amaçta budur sen diyorsun ki terörist tamam ben vatan sever demedim ki dedim mi orda öyle bir ifade varmi yok

Salih61
11.01.2005, 15:39

Saygilarimla...

Saygilarimla...

arkadasim sen anlayamadin konuyu diyorum ki sadece buraya sanati ile ilgili görüsler yazilsin benim amacim bu ben kisiligini savunan yada i.tatlisesi savunan bir konu açmadim sadece sanat ön plana çiksin diyorum amaçta budur sen diyorsun ki terörist tamam ben vatan sever demedim ki dedim mi orda öyle bir ifade varmi yok

Anladim ama kardes adamin sanat kisiliginden çok baska seyleri ön plana çikiyor...

Saygilarimla...

bozo_ts
11.01.2005, 21:00

senolun dedigine katiliyorum arkadaslar böyle terbiyesiz bir trabzonsporlu aramizda barindirmayalim ama sözüm herkese degil sadece murat'a bu topigin askiya alinmasina oy veriyorum ve bu togik kapatilsin veya murat arkadasimiz askiya alinsin

FAruk
11.01.2005, 21:30
Pkk'ya para yagdiran hain,Mafya bozuntusu,bir kadina tecavüz ettigi için artik almanyada otel odasinda mangal yakamayacak olan sapik maganda.

eyvallah reis.

TheRapZoNe
11.01.2005, 21:39
Ibrahim Tatlises'i bende sevmem..Çünkü pkk'nin maddi kaynagini saglayan kürt sempatizani zenginlerden birisi.

Almanyada 5 yildizli otelde mangal yapip otelin yangin alarmini devreye sokan kiro

Asena adli dansöz için bile olsa '' ben istemeden kimse benden ayrilamaz'' diye ukala ve kendine göre kabadayilik gösteren cümleler sarfeden kisi.

Yillar sonrada sesi gittigi için artik sarki söylerken mikrofonu salliyor..Bunuda hatirlatayimsmileys/smiley36.gifEdited by: TheRapZoNe

Salih61
12.01.2005, 14:52
Ibrahim Tatlises'i bende sevmem..Çünkü pkk'nin maddi kaynagini saglayan kürt sempatizani zenginlerden birisi.

Almanyada 5 yildizli otelde mangal yapip otelin yangin alarmini devreye sokan kiro

Asena adli dansöz için bile olsa '' ben istemeden kimse benden ayrilamaz'' diye ukala ve kendine göre kabadayilik gösteren cümleler sarfeden kisi.

Yillar sonrada sesi gittigi için artik sarki söylerken mikrofonu salliyor..Bunuda hatirlatayimsmileys/smiley36.gif

Kürt sempatizani degil ALENI KÜRT...smileys/smiley36.gif

Saygilarimla...

Bl@ck_De@th_
12.01.2005, 19:12

senolun dedigine katiliyorum arkadaslar böyle terbiyesiz bir trabzonsporlu aramizda barindirmayalim ama sözüm herkese degil sadece murat'a bu topigin askiya alinmasina oy veriyorum ve bu togik kapatilsin veya murat arkadasimiz askiya alinsin

SEMIH FIKIRLERINI KENDINE SAKLA BI ARADA BÜYÜ

Bl@ck_De@th_
12.01.2005, 19:13
YA FORZA BEN KIMSENIN KISILIGINI SAVUNMUYORUM ANLAMIYORSUN YADA BEN ANLATAMIYORUM TARTISMAYI UZATMAYALIM

AYRICA BENCE I.TATLISES IN SESI GIBISI YOK

Bl@ck_De@th_
12.01.2005, 19:23

Yillar sonrada sesi gittigi için artik sarki söylerken mikrofonu salliyor..Bunuda hatirlatayimsmileys/smiley36.gif

KISILIK DEGIL KARDES SANAT

ErDoCLG
12.01.2005, 21:14
Kendisini sevmem ama sarkilarini severim keretanin</font>

Analyzer
13.01.2005, 04:05
Can Dündar'in söyle bir yazisi var, konuyla ilgilidir mutlaka: http://www.milliyet.com.tr/2004/01/09/yazar/dundar.html

space
13.01.2005, 04:06
aaa ne kadar ayip ya ne isi ver kardesim bu adamin, (adam da degil ama neyse ) bu sitede, kapatalim bu konuyu ya bir de resim koymusuz ya siz bizleri bu siteden sogutmak mi istiyorsunuz. yani tamam santci koyun siteye de koya koya pkk li adamimi koydunuz. tabii ya hicbirinizin bir akrabasina bir sey olmadi ya doguda ondan boyle, acaba abinizi babanizi kaybetseydiniz boyle mi olurdu, kapatin burayi yaa cok ayip ya ne isi var ibrahim tatlisesin trabzonsporun sitesinde... son derece ayip ve sizleri kiniyorum. sanatina da baslatmayin simdi yaaaa haydaaaaaaaaaaa

Kaya
13.01.2005, 08:18
aaa ne kadar ayip ya ne isi ver kardesim bu adamin, (adam da degil ama neyse ) bu sitede, kapatalim bu konuyu ya bir de resim koymusuz ya siz bizleri bu siteden sogutmak mi istiyorsunuz. yani tamam santci koyun siteye de koya koya pkk li adamimi koydunuz. tabii ya hicbirinizin bir akrabasina bir sey olmadi ya doguda ondan boyle, acaba abinizi babanizi kaybetseydiniz boyle mi olurdu, kapatin burayi yaa cok ayip ya ne isi var ibrahim tatlisesin trabzonsporun sitesinde... son derece ayip ve sizleri kiniyorum. sanatina da baslatmayin simdi yaaaa haydaaaaaaaaaaa

Kardesim benim ailmede 2 tane var. Yakinlik derecesini burada açiklamiyim. Çocuk sadece sarkilarini seviyor. Ne halt oldugunu oda biliyor.

TheRapZoNe
13.01.2005, 16:19
Ibrahim Tatlises bi ara Trabzon limanda konsere gelmisti. ve bir cümle kullanmisti'' siz Trabzonlular iyisiniz hassiniz ama gelen misafirlere kötü davraniyorsunuz,rakip takim taraftarlarini dövüyorsunuz felan.. '' aynen bunlari söylemisti. Bizim milletten bazilari yuhalamisti onu hatta Trabzon Trabzon diye bagiranlar bile oldu..Bizde zatan bir kaç kisi o aptalca laflarindan dolayi orayi terk etmistik..

Kiyo ama para herifte...Ses konusunda ise : bir zamanlar vardi simdi o da Yok...

Bl@ck_De@th_
13.01.2005, 16:38
Ibrahim Tatlises bi ara Trabzon limanda konsere gelmisti. ve bir cümle kullanmisti'' siz Trabzonlular iyisiniz hassiniz ama gelen misafirlere kötü davraniyorsunuz,rakip takim taraftarlarini dövüyorsunuz felan.. '' aynen bunlari söylemisti. Bizim milletten bazilari yuhalamisti onu hatta Trabzon Trabzon diye bagiranlar bile oldu..Bizde zatan bir kaç kisi o aptalca laflarindan dolayi orayi terk etmistik..

Kiyo ama para herifte...Ses konusunda ise : bir zamanlar vardi simdi o da Yok...

BASLIGI OKUMADIN HERHALDE SEVMEYENLER DEGIL SEVENLER

Bl@ck_De@th_
13.01.2005, 16:43

Kardesim benim ailmede 2 tane var. Yakinlik derecesini burada açiklamiyim. Çocuk sadece sarkilarini seviyor. Ne halt oldugunu oda biliyor.

BU ENALTTA YAZILAN ÇOCUK NE HALT OLDUGUNU BILMIYOR YAZISINI BAN MI YAZDIN ARKADAS ANLAYAMADIM

AYRICA BENIM DAYIM DAG KOMANDOSU IDI SIIRT SIRNAK VE BITLISTE AMCAMIN OGLU KARSTA YAPTI ASKERLIGINI BENDE YAPARIM BILMEDEN YORUM YAPMAYIN ARKADASLAR

space
13.01.2005, 18:36
ne halt oldugunu o da biliyor yazmis duzgun o okuyalim yani burda halt sen degil, ibrahim tatlises oluyor.. benim demek istedgim bu sitede ibrahim tatlises olmamali... burasi trabzonsporlularin sitesi, ben sarkilarini dinleyene de pek bir sey soyleyemem benim sadece demek istedgim bu sitede bu kisinin ne isi var... tmm madem ne halt oldugunu herkes biliyor kapatalim bu konuyu. bu topic kapanisin

Bl@ck_De@th_
14.01.2005, 13:19
ne halt oldugunu o da biliyor yazmis duzgun o okuyalim yani burda halt sen degil, ibrahim tatlises oluyor.. benim demek istedgim bu sitede ibrahim tatlises olmamali... burasi trabzonsporlularin sitesi, ben sarkilarini dinleyene de pek bir sey soyleyemem benim sadece demek istedgim bu sitede bu kisinin ne isi var... tmm madem ne halt oldugunu herkes biliyor kapatalim bu konuyu. bu topic kapanisin

yanlis okumusum kusura bakmayin arkadaslar bu tpic neden kapatilsin serbest kürsü trabzonspor disinda güncel konularida konusmak için açilmis sen görüslerime katilmiyor olabalirsin bende senin görüslerine katilmiyor olabilirim ama bu konuda i.tatlises hakkinda yani kisiligi hakkinda dediklerine katiliyorum saygi duyarim sende benim görüslerime saygi gösterirsen sevinirim bu konu hakkinda konusmuyorum sadece birbirimize saygi gösterlim

Bl@ck_De@th_
14.01.2005, 13:20

bunu gelde anlat iste bende ne oldugunu biliyorum ama sadece sesini seviyorumEdited by: Bl@ck_De@th_

Salih61
15.01.2005, 13:27

bunu gelde anlat iste bende ne oldugunu biliyorum ama sadece sesini seviyorum

Ama karakterini de savundugun zaman da oldu...Yanlis mi?...

Saygilarimla...

bozo_ts
15.01.2005, 15:48
yanlis

bozo_ts
15.01.2005, 15:49
ibrahimden baskasi yalan

Bl@ck_De@th_
15.01.2005, 15:51

bunu gelde anlat iste bende ne oldugunu biliyorum ama sadece sesini seviyorum

Ama karakterini de savundugun zaman da oldu...Yanlis mi?...

Saygilarimla...

yanlis karakterini savunmadim

_h@luk 61_
16.01.2005, 14:40
murat sana he diyorum tamammi semih sanada tamammi ibrfahimden baskasi yalanmis yok ya o kimdir ya en baba sarkici haluk levent tamammi çünkü benim adimi tasiyor hadi size iyi gayislar

nights
16.01.2005, 14:43
Haluk nediyorsun ya iyice civittin bu topihe daha girme git at kendini köprüden asagiya haluk harasmileys/smiley7.gifbmn üyelerini kizdirmasana kardesim yaaaaaaaaaasmileys/smiley34.gif

Guests
16.01.2005, 15:02
murat sana he diyorum tamammi semih sanada tamammi ibrfahimden baskasi yalanmis yok ya o kimdir ya en baba sarkici haluk levent tamammi çünkü benim adimi tasiyor hadi size iyi gayislar

ne diyorsun sen beeeeee.baslatma beni haluk levente.akilli konussmileys/smiley7.gif

Sevgi
16.01.2005, 15:41
Ben bu baslik için sadece rezillik derim.Adamin vatan hain i olmasi bir tarafa memleketimin insanina dil uzatacak kadar da cüretkar vede terbiyesiz bir insan.Sahsin kisiligi bir tarafa benim takildigim nokta TRABZON lu bir insanin TRABZONSPOR un sitesinde bu karakter yoksunu adamin ismine baslik açmasi arkadasim memleketinin takimini nasil seviyorsan memleketinin sanatçilarina da sahip çik bir FUAT SAKA , VOLKAN KONAK ve bunlar gibi sanatçilarimiz varken sirf sesi güzel diye bu sahsa tapilmasi gerçekten vahimvede üzücü bir durum !!!!!

Harun
16.01.2005, 15:45
Sevgi zevkler ve renkler tartisilmaz .Sevmek zorunda veya dinlemek zorunda degilsin ama burda bunu bu sekilde ifade etmen yanlis.Hos bende dinlemem ama dinleyenlere saygisizlik olmasin diye burda yorum yapmamsmileys/smiley2.gif

Sevgi
16.01.2005, 15:49
Harun sevmiyorum dinlemiyorum da dinleyenlere de hele TRABZON luysalar her zaman her yerde sonuna kadar siddetle tepki gösteriyorum tepkilerimde sonuna kadar sürecek saygisizlik diyorsan saygisizlik olsun kazandigi her kurusun bir kismini pkk ya gönderen bir adamin adinin burda geçmesi burda konusulmasi benim delirmeme yetti de artti bile.

Guests
16.01.2005, 16:01
Harun sevmiyorum dinlemiyorum da dinleyenlere de hele TRABZON luysalar her zaman her yerde sonuna kadar siddetle tepki gösteriyorum tepkilerimde sonuna kadar sürecek saygisizlik diyorsan saygisizlik olsun kazandigi her kurusun bir kismini pkk ya gönderen bir adamin adinin burda geçmesi burda konusulmasi benim delirmeme yetti de artti bile.

iste bu.helal olsun sanasmileys/smiley32.gif

zafer6161
30.03.2007, 17:27
valla şarkılarını beğeniyorum:rolleyes:

Mehdi
30.03.2007, 17:48
yahu ne başlıklar varmış.zafer nerden buldun çıkardın:cool:

zafer6161
30.03.2007, 17:49
ben bulurum :dansmuz: ,,,rober hatomada vardı ama yazmadım:D

Sacit
30.03.2007, 17:52
yahu ne başlıklar varmış.zafer nerden buldun çıkardın:cool:

evet mehdi yaa sanki başka sanatçı yoktu da bu konuyu açmışlar

guci 29
01.04.2007, 16:56
Başlık için tepkim::::::: :D:D:D:D:D:D

DrAgO
01.04.2007, 17:10
forooooooooooo__ Başlık için tepkim::::::: :D:D:D:D:D:D hiç sevmem bu adamı

Misina
01.04.2007, 17:13
pkk lı birinin bmn forumlarında adının geçmemesi gerektiğini düşünüyorum.ayrıca fenerlidir.

Rıza ÇOLAK
01.04.2007, 17:53
Hala bu adama seven varmı yeryüzünde?

Tufan_61
02.04.2007, 02:28
suratini görunce bile nefret eddiyorum barzani suratli adi herif icimdekileri tum saymak istiyorum kendime ama cok kiziyorum yeni cikartmis oldugu kasette turlu turlu sarkisini cok begeniyorum sesi cok guzel ama kendisi s..........

Hüda Topaloğlu
02.04.2007, 02:49
Ibrahim tatlisesin sesi güzel, aksini sölemek saçma olur, ancak ne insan olarak ne ded tarz olarak benden geçer not alamaz, ama pkk konusunda yaniliyorsunuz, pkk'li olan birinin sedat peker tarafindan kollanmasi ve iyi dostluklarinin olmasi nekadar mümkündür, eger oyle olsa sedat peker zaten kendisi buna haddini bildirmezmiydi, o yüzden önyargili olupta iftira atmayalim

guci 29
02.04.2007, 11:16
Bu başlığın açılması bir hatadır. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Tamam; ses güzel. Ama bu forumda onun adına açılmış bir başlık görmek istemiyorum. Adamın ne olduğu belli. Bu adamın BMN' de adının geçmemesi gerekiyor ve gereğinin de yapılması ayrıca gerekiyor. Şimdi bana kimse demesin ki; sevmiyor olabilirsin. Ama bir bakın; sadece ben mi?:D
Kimse yorum yapmasın. Seviyorsan da kendi içinde sev; buralara taşıma!
Başlık için tepkim::::::D:D:D:D:D

Murat'
02.04.2007, 11:38
Valla bu konunun açılması bencede çok büyük hata...Hala açık kalması daha büyük hat...

valla bu adamda ses var amaben dinlemem...tarzım değil....adı birçok şeye karıştı...ahmet kaya'yı bile geçti....kendisini sevmem..

Erkan
02.04.2007, 13:59
kilit istegi ye kilit vurulurmu ???

Kilit istegi 1 ...

Badaloğlu
02.04.2007, 14:20
İbo'ya başlık açmak isteyen gitsin antu'da açsın kardeşim...ben bu başlığı nasıl görmedim?hayret!İbo kiiimm?BMN ne ayak?