PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke’yi Barcelona istiyor

bravets61
07.01.2005, 16:00
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/fatih_tekke0906.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>VE BARCELONA KULÜBÜ AÇIKLADI: ''FATIH'I ISTIYORUZ''
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonsporlu Fatih Tekke'nin "Barcelona da dahil olmak üzere üç Ispanyol kulübü beni istiyor" iddiasi Katalan ekibi tarafindan dogrulandi. Barcelona Spor Direktörü Txiki Begiristain, "Fatih Tekke istedigimiz oyunculardan biri. Kendisini izliyoruz. Transferi etkilememek için su anda baska bir sey söylemem dogru olmaz" yorumunu yapti. Kafa toplarinda etkili bir isim ve 9 numarali bir oyuncu arayan Barcelona, gelecek sezon Fatih Tekke'yi transfer etmeyi planliyor.

Fatih'i defalarca izlediler
Türkiye Ligi'nde gol kralliginda 14 golle ilk sirada yer alan Fatih'i Barcelona Kulübü, scout (kulübün oyuncu izlemekle görevli yetkilisi) Joan Martinez Vilesca'ya defalarca izletti. Vilesca'nin onayinin ardindan teknik direktör Frank Rijkaard ile görüsen spor direktörü ve transferin tek yetkili ismi Begiristain, Hollandali teknik adamdan onay alinca Fatih'i transfer etmek için harekete geçti. Transferi hemen hemen bitme noktasina gelen Fatih, gelecek sezon Barcelona'da ileri ikilide Eto'o ile birlikte oynayacak. </TD></TR></T></TABLE>

Ömer SEVİNÇ
07.01.2005, 16:07
Gurur duyariz ama bizim satilik futbolcumuz yok...

bravets61
07.01.2005, 16:09
Bence önemli olan Fatih i Barcelonaya satmak degil nice Fatih'ler yetistirmek.Ama kaptanin yerini doldurmak gerçekten çok zor.ONun gibi bir futbolcu degil Trabzonspor'a Türk futboluna zor gelir.Kiymetini bilelim...

Çagman
07.01.2005, 16:12
Eto Var OnLarda süper HEmde genc OnLa idare etsinLer 5 6 Yil daha

zahido
07.01.2005, 16:18
bence bi dakika durmasin kaç futbolcu ömrü boyunca barcelonanin transfer listesine girerki ii para verirlerse bence gönderilmeli

zanoylu
07.01.2005, 16:24
zahido yerini nasil doldururuz smileys/smiley19.gif

zanoylu
07.01.2005, 16:26
kaptani verirsek çok sey kaybederizsmileys/smiley7.gif

Bordomavi08
07.01.2005, 16:26
Ispanya'da AB ülkeleri disindan 3 yabanci oyuncu oynayabiliyor. Bu nedenle Barcelona sene basinda Saviola'yi bile Monaco'ya kiraladi. Fatih Tekke yabanci oyuncu statüsünde olacak. Bu haberin yalan oldugu burdan bile ortaya çikiyor.

zahido
07.01.2005, 16:31
abi isteyen barcelona tam ii duymadiniz galiba gurur duyuyoruz fatihle ama kalmasini istersek ona en büyük kötülügü yapmis oluruz her futbolcunun hayalidir barcelona gibi dünyaca ünlü bi takimda oynamak

erolizm
07.01.2005, 16:32
yakisir .....Bence Fatih Tekke Avrupaya gitmeli ,,zaten bes yillik imza atarken öne sürülen sart buydu...Gökdeniz de ayni durumda...Yerini kapatmak zor olacak ama bence bu futbolcunun yeri yurtdisi...bence fatih in önünu kesmemeliyiz...Gitsin sonucta ayni renkleri giyecek...Bordo mavi barca....

zahido
07.01.2005, 16:33
real madridte nihati istiyo ona bakarsan fatihin eksiktek çok fazlasi var nihata göre bordomavi08 bunu göz önünde bulundur gayet normal istemeleri ne yani fatih gibi futbolcuyu isteyemezmiler?

zanoylu
07.01.2005, 16:34
Abicim AB statüsünde kaptanin 11 de oynama ihtimali yook.zaten statüye uyan 3 futbolcusu var zaten.

zahido
07.01.2005, 16:36
tamam demekki bi tanesini saticaklar fatihe bu gelen transfer teklifi çok normal tam bir profesyonel avrupada ilk yari itibariyle en çok gol atan futbolcu son vuruslari mukemmel admlar bosona istemiyoki zaten

zahido
07.01.2005, 16:40
suan sizin aklinizdan geçenleri okuyabiliyorum koskoca barcelona bula bula fatihimi bulupta alicaklar siz eminim bunu söylüyosunuz fatih avrupai bi futbolcu koy manchestere chelsea veya bayern muniche hepsinde gol atar ve hepsinde oynayacak kapasite

TheRapZoNe
07.01.2005, 16:40
Barcelona'nin resmi sitesine ve Avrupa Futbol sitelerine baktim öyle bir seyden bahsetmiyorlar.

Gene Bizans EntrikasiDevrede Sanirim.Hemde haberi trabzonhaber veriyor.Yazik.

ARAGORN01
07.01.2005, 16:43
Tamamen uydurma haber.

Fatih'in birkaç gün önce yaptigi , Barcelona hayalimdeki klup açiklamasindan sonra , hemen bu konuya iliskin masa basi haberi yapilmis.

Safsata...

zanoylu
07.01.2005, 16:44
SIMAL RÜZGARIKUZEY IN YILDIZI&nbsp ;&nbsp ;Trabzonum

zanoylu
07.01.2005, 16:48
Ardaslar aynen katiliyorum.yine topçularin kafasi dagilacak.fatih,gökdeniz,tolga...vs bizans oyunu

Bordomavi08
07.01.2005, 16:49
Zahido ben fatih Barcelona ayarinda degil demiyorum ki. Fatih dünyada her takimda oynar. Ancak Barcelona'nin yabanci kontenjani dolu. Bunun için Saviola'yi bile kiralik gönderdiler. Fatih'i alabilmeleri için kontenjan bosaltmalari lazim. Bunu da yapmalari çok zor. Ronaldinho'yu gönderecek halleri yok.

zahido
07.01.2005, 16:50
ben bu habere inaniyorum ayrica fol yok yumurta yoksa futbolcularin kafasi nie karissin ki

SHENOLA
07.01.2005, 16:51
fatih sampiyonluk yasamadan asla gitmem demisti....sözünü tut fatih....

zanoylu
07.01.2005, 16:53
Ne bir arabam olsun;

Nede bir evim;

Yeter ki bu gözler seni SAMPIYON görsünsmileys/smiley19.gif

Harun-61
07.01.2005, 16:55
fatih barcelonayida realida coktan haketti !!!

ama bu haber 99.99999999999999999999999 ihtimal yalandir !!!!

Emir BAYRAK
07.01.2005, 17:03
1-)Fatihe resmi teklif gelirse sezon sonunda gonderilmesine gönlüm el verir.

2-)Eger dunya kulubu olmak istiyosak cok çalisip,Az konusup(transfer olayi)Fatihi satmamaliyiz.

cemilsezgin
07.01.2005, 17:05
herseyin hayirlisi arkadaslar.smileys/smiley1.gif

SHENOLA
07.01.2005, 17:11
herseyin hayirlisi arkadaslar.smileys/smiley1.gif

sampiyonluk yasamadan aslasmileys/smiley2.gif

Guests
07.01.2005, 17:31
sampiyon olalimda ondan sonra fatih abiye barcelona yakisir... yanliz bonservis bedeli almadan gitmek yok...

kadirsa_2000
07.01.2005, 18:13
Teklif gelmesi kesinlikle çok gurur verici birsey ancak gidpte yedek kulübesinin yildizi olacaksa hiç gitmesin derim ben. Hayirlisi olur insallah.

Barış
07.01.2005, 18:27
Sampiyonluk yasamadan gitmez.

schumi
07.01.2005, 18:33
barcanin fatihi izledigi dogrudur fakat is bitme asamasinda haberi tamamen asparagas!

Berat
07.01.2005, 18:37
yalaaaaaaaaaaaaaaan...inanamayiiiiiiiiiiiiiiiiiiin !!!

Erhan|TS
07.01.2005, 19:00
Istiyorsa seneye gitsin bence önünü kesmemek lazim..

Atmaca
07.01.2005, 19:24
Bencede gitmesi hayirli olur.Cünkü yasi itibariyle bu sansi bidahabulamayabilir.

@tigo
07.01.2005, 19:24
Eger giderse TRABZONSPOR'umuz için büyük bir kayip olur!Ancak gidersede çok iyi olur!FATIH TEKKE'ye yakisirsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif Umarim FAtih için vede TRABZONSPOR için hayirlisi olur!...

Oğuz
07.01.2005, 19:27
böyle habere verilecek en iyi cevap su olsa gerek;

verin ronaldinho ile eto'o yu, alin fatih tekke'yi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Barış
07.01.2005, 19:32
böyle habere verilecek en iyi cevap su olsa gerek;

verin ronaldinho ile eto'o yu, alin fatih tekke'yi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Neden olmasinhttp://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_11.gif

#10 Fietra
07.01.2005, 20:41
Haber aslinda yalan bir haber olarak duruyor.Ama Fatih Avrupa ayarinda bir futbolcu oldugu kesindir.Yani Fatih Barcelona'da degil de Valencia'da Deportivo'da Sevilla'da A.Madrid'de oynayabilecek bir futbolcu burasi kesin.Ingilterede de oynayabilir Middlbrough vs. gibi takimlarda ama Italya'da oynayamaz.Sene sonu sampiyon olursak Fatih gönderilmeli bence.

Gökdenize gelince Italya'da oynayamaz Ispanya'da da pek sanmiyorum Ingiltere'de belki oynayabilir.Sampiyon olursak Gökdeniz'de satilmali.

Sampiyon Yapin Avrupa Feda Olsunsmileys/smiley1.gif

Barış
07.01.2005, 20:46
Gökdeniz'i Italyada düsünemiyorum.Hücum futbolu oynanan Ispanya veya Ingiltere de oynayabilir.Fatih tam Italyan liginde oynayacak futbolcu.

#10 Fietra
07.01.2005, 20:53
Fatih Italya'da oynayamaz gibime geliyor hemen yere atliyor sert bir futbolsmileys/smiley5.gif

Recep Alkan
07.01.2005, 21:12
gercekten dunyanin en buyuk kluplerinden birisi olan barcelonanin fatih tekke ye yaptigi bu teklif onur verici. gostermis oldukleri tavir da mukemmel. ortaligi karistirmadan sezon sonunu bekleyerek hareket ediyorlar. ama insallah fatih dedigi gibi once trabzonsporumuzu sampiyon yapar daha sonra gider. ama insallah oralarda da basarili olur ve bizleri en y,iyi sekilde temsil edr.

kalbimiz seninle kaptan.

TheRapZoNe
07.01.2005, 21:13
Barça'nin resmi sitesinde böyle bir haber yok nasil böyle uydururlar anlamam .

http://www.fcbarcelona.com/eng/home-page/home/home.shtml (http://www.fcbarcel&#111;na.com/eng/home-page/home/home.shtml)

Ozan
07.01.2005, 21:37
belki uyduruyorlardir ama onlar da yildiz çok bizi kaptanimiz dan kimse mahrum edemez onun gibi bir oyuncu çok zor bulunur yoksa giderse gitsin derdik ama demiyoruz çünkü o bir tanesmileys/smiley31.gifsmileys/smiley27.gif

KeeN
07.01.2005, 22:02
Kaptanimizin gitmesi bizim için üzücü olur ama eger sezon sonunda barça böyle bir teklif yaparsa da bizim yönetim kabul etmezse hedeflerinden biri barçada oynamak olan Fatih bizde daha verimli olabilir mi?

Bana göre 5 milyon dolar dan fazla verirlerse satmak daha mantikli...

Ziya Dogan
07.01.2005, 22:05
yalan haber

cünkü ispanya'da avrupa birliginden gelmeyen yabancilardan ancak 3 kisi
ligde oynayabiliyor. zaten rüstü'nün takima girmemesinin bir sebebide
bu.

su anda kadrolarinda

meksikali defans oyuncusu marquez

brezilyali ronaldinho

arjantinli orta saha oyuncusu messi

ve kamerunlu forvet eto'o var.

KeeN
07.01.2005, 22:11
Seson sonunda belki bu futbolculardan bir kaç tanesi özel statüye alacaklar.Bunu bilemeyizki Mesela etoo yillardan beri ispanyada özel statüye geçebilir ayni ve digerleri.Barcelona için AB sorun degilki sezon sonu çalismada kim begenilirse o takimda kalir digeri kiralanir veya satilir gider Barcelonanin elinde futbolcu kalmazki istedigi takima istedigi paraya satar...

bravets61
07.01.2005, 22:14
Aslinda kaptan her zaman dedigi gibi çok geç kesfedilmis ve kendisini ancak gösterebilmis.Futbolculara Avrupanin böyle büyük takimlarinda oynamak gerçekten her zaman nasip olmaz.Fatih Tekke futbolu birakmadan kesinlikle Avrupanin büyük bir takiminda oynayacaktir ve gögsümüzü kabartacaktir... Edited by: bravets61

bravets61
07.01.2005, 23:20
Mesela Nihat Kahveci.2 sene önce real sociedad real madridle kafa kafaya sampiyonluga giderken Nihat atiyor attiriyor bir Türk olarak bizi heyecanlandiriyordu.Her maçinda hop oturup hop kalkiyorduk.Düsünsenize Fatih'in Avrupanin büyük takimlarindan birinde oynayip Trabzonu ve Türk futbolunu nasil temsil edebilecegini...Zamani gelince kaptanin bir Avrupa macerasina atilacagini ve bizi Trabzonlu hemserilerini onurlandiracagina yürekten inaniyorum...

AMA KAPTAN BIZI SAMPIYON YAPMADAN BI YERE GIDEMEZSIN....

TheRapZoNe
07.01.2005, 23:59
Gidecekse de 2006 Dünya Kupasi Finallerinde kendisini gösterdikten sonra gider en iyisi. Hem kalitesini gösterip degerinide arttirir...

TSlimetin08
08.01.2005, 00:30
<DIV>biz kaptansiz ne yapariz smileys/smiley19.gif, onun yerini cok sor doldura biliriz</DIV>

Ziya Dogan
08.01.2005, 00:44
Seson sonunda belki bu futbolculardan bir kaç tanesi özel statüye
alacaklar.Bunu bilemeyizki Mesela etoo yillardan beri ispanyada özel
statüye geçebilir ayni ve digerleri.Barcelona için AB sorun degilki
sezon sonu çalismada kim begenilirse o takimda kalir digeri kiralanir
veya satilir gider Barcelonanin elinde futbolcu kalmazki istedigi
takima istedigi paraya satar...

özel statüye almalari icin o ülkenin AB'ye adaylik basvurusu yapmis olmasi gerekir.

yukarda bahsedilen AB disi yabancilar arasinda öyle bir secenek yok.

tabii biri atasinin avrupa kökenli oldugunu ispat edebilirse de cifte vatandaslik alip yirtabiliyor.

fotomac gaztesinin haberinin yalan oldugunu asikar ama

gercekten böyle bir teklif varsa kaptanin yerinde olsam 1 saniye durmam hemen giderim

bravets61
08.01.2005, 09:21
Arkadaslar bana özelden gelen mesajlardan anladigim kadariyla sanki bu topigi kasitli açmisim ve kaptanin gitmesini istiyorum diye anlasilmis heralde...Benim hayalim, bir gün Trabzonspor'dan bir futbolcununAvrupa'nin büyük bir takiminda oynayip bize gurur vermesinden baska birsey degil...

ozcilingir
08.01.2005, 09:35
Benimde hayalim TRABZONSPOR futtbolcularinin ,TRABZONSPOR formasiyla SAMPIYONLAR LIGI sampiyonlugunu tatmasi ve avrupalilarin bize gelmek için göbek atmasi, FATIH barcelona ya gitse TRABZONSPOR lig de basarili sonuçlar alamayip avrupa kapilari kapansa ,futbolcumuzun avrupada oynamasindan dolayi nasil gurur duyulacakmis merak ediyorum. Milyonlarca vatandasimiz Avrupada isci olarak çalisiyor .Avrupalinin ekonomisine katki sagliyorlar bu durumdan gururmu duyuyorsunuz.

Saygilarimla

bravets61
08.01.2005, 10:07
Benimde hayalim TRABZONSPOR futtbolcularinin ,TRABZONSPOR formasiyla SAMPIYONLAR LIGI sampiyonlugunu tatmasi ve avrupalilarin bize gelmek için göbek atmasi, FATIH barcelona ya gitse TRABZONSPOR lig de basarili sonuçlar alamayip avrupa kapilari kapansa ,futbolcumuzun avrupada oynamasindan dolayi nasil gurur duyulacakmis merak ediyorum. Milyonlarca vatandasimiz Avrupada isci olarak çalisiyor .Avrupalinin ekonomisine katki sagliyorlar bu durumdan gururmu duyuyorsunuz.

Saygilarimla

KArdesim olaylari niye saptiriyosun, o baska bir olay.Ona bakarsanBesiktasta Nihat'i satmis ve mali durumunu toparlamistir.Yeri geldigi zaman bizden de futbolcular Avrupa ya gidecekler ve takimaekonomik yönden katki sagliyacaklar.Futbol da,profesyonelliktebuna alismak lazim.Önemli olan eldekiyle avunmak degilnice Fatih'ler Gökdeniz'ler Hüseyin'ler... yetistirmek.Bunu yapabiliyosan büyük takimsindir.Kimse TRABZON dan büyük degildir.

Ayrica da merak etme ben de Trabzonspor için canimi feda edecek kadar bu takimi seviyorum.Sampiyonluga herkes kadar hasretim...

Saygilarimla.

erolizm
08.01.2005, 10:27
Sorun trabzonspor un satip satmamasi degil, o futbolcunun hayalleri öneml olan .Her futbolcu avrupanin en buyuk kuluplerinden birinde oynamak ister...fatih tekke de bu hayalini aciklamis ve yurtdisindaoynamak istedigini belirtmistir..Ayrica atilan 5 yillik imza büyük bir fedekarlik di, ama bildigim kadariyla yurtdisindan transfer teklifi gelirse yonetimin kolaylik saglayacagi da verilen sozler arasindaydi..ayni durum gökdeniz in imzasinda da gecerli...Yurtdisina gitmesi bence trabzonspor icin kayip olabilir ama buyuk kulupler bunun ustesinden gelebilecek kuluplerdir.Bence Fatih istiyorsa yurtdisina gitmeli,,zorluk cikarilmamali..yapilacak sey Fatihten gelen parayla ayni kalitede bir oyuncu transfer etmek olacaktir.Eger bu yapilmazsa sorun o zaman baslar..

EmrahYalçınalp
08.01.2005, 11:00
Benim açımdan Trabzonspor'un her platformdaki başarısı herhangi bir
futbolcunun herhangi bir alandaki başarısından daha önemli... Yani
istiyorsa gitsin tabi, ama benim gurur duyacağım şey ne olacak ki
bunda? Yani Nihat'la ne kadar gurur duyuyorsak Fatih ile de o kadar
duyarız. Ama Trabzonspor'daki misyonunu tamamladıktan sonra...

Emorfo
08.01.2005, 11:10
Ne Barça'si palavra... hayati yalan olan bir gazeteden yine yalan bir haber.

Fatih'i satsak onun kadar kaliteli bir futbolcu nerden bulacagiz. Trabzonspor sampiyon olana kadar kimse bir yere gidemez...

Salih61
08.01.2005, 12:33
Ne Barça'si palavra... hayati yalan olan bir gazeteden yine yalan bir haber.

Fatih'i satsak onun kadar kaliteli bir futbolcu nerden bulacagiz. Trabzonspor sampiyon olana kadar kimse bir yere gidemez... Klasik BIZANS medyasi...smileys/smiley7.gif

bravets61
08.01.2005, 13:08
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/fatih_tekke01.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>FATIH'E BARCELONA'DAN SONRA A.MADRID'TE TALIP OLDU
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Milli Takim ve Trabzonspor'un yildizi Fatih'i izlediklerini dogrulayan Barcelona'ya dün de A. Madrid eklendi. Kulüp yetkilisi Ruiz, "Fatih'i biz de izliyoruz" diye konustu.

Türkiye'nin gol krali adayina göz diken Ispanyol kulüpleri, yildizimiz Fatih Tekke yüzünden simdiden birbirine girecek! Önceki gün Barcelona Spor Direktörü Txiki Begiristan'in "Fatih istedigimiz oyunculardan biri" açiklamasina Atletico Madrid'ten yanit geldi.

Madrid Kulübü Teknik Sekreteri Miguel Angel Ruiz, "Bizde alinacak futbolcular 1 yil boyunca izlenip performansi rapor edilir. Uyumu arastirilir. Fatih de izledigimiz oyunculardan biri. Biz de su an kendisini izliyoruz. Baska açiklama yapamam" dedi.
</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>

</TD></TR></T></TABLE>

bravets61
08.01.2005, 13:10
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/gokdeni6.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>WERDER BREMEN'DE GÖKDENIZ'IN PESINDE
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Gelecek sezon gidecegini açiklayan Milli Takim ve Trabzonspor'un yildizi Gökdeniz Karadeniz'e Alman Werder Bremen kulübünün talip oldugu ögrenildi. Menajer Ahmet Bulut, "Ayrica üç Türk, bir de Ispanyol kulübü Gökdeniz'i istiyor" dedi.

Bulut, "Gökdeniz için Alman kulübü en ciddi girisimlerde bulunan ekip. Bu gelismeler gelecek sezon Gökdeniz'in gidecegini gösteriyor" dedi. Lig TV'nin "Gidiyor musun?" sorusuna "Evet" yanitini veren Gökdeniz Avrupa yolcusu oldugunu böylece dogrulamis oldu. </TD></TR></T></TABLE>

bravets61
08.01.2005, 13:11
Lig tv de Gökdeniz'in böyle bir açiklamasi var mi?Izleyen var mi? Edited by: bravets61

bravets61
08.01.2005, 13:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/guncelts.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>INTER'LI KARAGOUNIS'IN TRANSFERINDE SON GELISMELER
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>

Italyan Inter takiminda forma giyen Yunanli oyuncunun menajeri ile yapilan görüsmenin olumlu geçtigi ögrenildi.

Orta olana bir yildiz almayi düsünen Trabzonspor'da Yunanistan'in yildiz futbolcusu Giorgus Karagounis için harekete geçildi. Italya'nin Inter takiminda forma giyen ve ayrilmayi düsündügü söylenen Yunanli oyuncunun menajeri ile Trabzonspor'un görevlendirdigi adi sakli tutulan Türk menajerin görüsmesinin olumlu geçtigi ögrenildi.
Karagounis konusunda hiçbir yorum yapmak istemeyen teknik direktör Senol Günes söyle konustu: "Ara transferde iyi bir futbolcu almanin çok zor oldugunu biliyoruz. Ben orta alani çekip çevirecek, oyunu yönlendirecek tek bir yildiz alinmasini istiyorum. Iki üç oyuncu almaktansa bize uyum saglayacak bir oyuncunun alinmasi yeterli olacaktir."

Bu adam alinirsa çok is yapar orta saha da Fatih'le Gökdeniz'in yükü hafifler sadece hücumu düsünürler çok iyi olur...</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: bravets61

Ömer SEVİNÇ
08.01.2005, 13:16
Fatih sampiyon olmadan gitmemeli. Tükürdügünü yalamak kaptanimiza yakismaz.

Ayrica Barcelona'nin Fatih'i istedigini de sanmiyorum. 3 yabanci olayi asikar.

Yalniz eger büyük bir kulüp isterse satilmali derim. Her zaman Fatih'den özveri bekleyemeyiz.. Fatih'in bonservisisu an en az 10 milyon dolar. Tabii bu parayi gözden çikarmaliFatih'i alacak olan kulup....

Bordomavi08
08.01.2005, 13:33
Hergün Sabah-Fotomaç grubunda Gökdeniz ve Fatih bir yerlere yollaniyor. Bugün Gökdeniz Werder Bremen'e,Fatih Tekke ise Atletico Madrid'e gönderilmis. Bu haberler kesinlikle maksatli çikariliyor. Fatih ve Gökdeniz çok kaliteli oyuncular. Özellikle kaptan dünyada her takimda oynayabilir. Fakat bu haberler birilerine hizmet etmek için çikariliyor. Bu iki futnolcunun 5'er yillik sözlesmeleri var. Trabzonspor istemedigi sürece bu oyuncular hiçbir yere gidemez. Buna ragmen bu serefsiz medyanin bu oyunculari hergün bir yerlere göndermesi art niyetin bir göstergesi.Bakalim yarin hangi takimda görecegiz bu iki oyuncuyu!!!

zahido
08.01.2005, 13:44
bugünkü karadeniz gazetesinde gökdenizin ben sezon sonu avrupaya gidiyorum demeci var ayrica ligtv de sormus aynisini söylemis taraftar yattara yerine kendi öz çocugu gökdenize tezahurat yapsaydi bunlarin hiçbiri olmiycakti sen git adamin karisinin önünü kes maç esnasinda aleyhine bagir ondan sonra vay efendim bu adamda trabzonspor ruhu yok satilmis fenere gitmek istiyor falan filan alin size yattara taraftar arkasinda olmasa kampa bukadar geç kalabilirmiydi artik kendi futbolcularimizi yok saymamaliyiz gökdeniz tabiiki zamani gelince gider bu takimdan ne futbolcular gitmis ali kemal gibi turgay gibi ama ilk önce su kadroya iki takviye ve ancak fatihli ve gökdenizli bi kadroyla sampiyon olabiliriz

bravets61
08.01.2005, 13:47
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=450>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/popup_header_editoremail.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=504>
<T>
<TR>
<TD width=25 rowSpan=9></TD>
<TD align=middle width=400 height=40>Ispanya Karisacak</TD>
<TD =sayi width=25 rowSpan=9></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle width=400>http://www.pasfotomac.com.tr/2005/01/08/im/39AF52B107F7E740AB8BE958a.jpg </TD></TR>
<TR>
<TD width=400 height=10>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle width=400>

Çarsamba günkü Gökdeniz ve Fatih?in röportajimiz büyük yanki uyandirdi.

Bu Bizans medyasi Fatih'le Gökdeniz'i çoktan gönderdiler bilesmileys/smiley7.gif.Bu nasil isdir.Ikisinin de artik bir basin toplantisi yapip olayi açikliga kavusturmalari lazim...

Bunlarin yaptigi kaçinci asparagas haber.Yeter artik.smileys/smiley7.gif

Kaptan ve Gökdenizden açiklama bekliyoruz...</TD></TR></T></TABLE>

bravets61
08.01.2005, 13:48
bugünkü karadeniz gazetesinde gökdenizin ben sezon sonu avrupaya gidiyorum demeci var ayrica ligtv de sormus aynisini söylemis taraftar yattara yerine kendi öz çocugu gökdenize tezahurat yapsaydi bunlarin hiçbiri olmiycakti sen git adamin karisinin önünü kes maç esnasinda aleyhine bagir ondan sonra vay efendim bu adamda trabzonspor ruhu yok satilmis fenere gitmek istiyor falan filan alin size yattara taraftar arkasinda olmasa kampa bukadar geç kalabilirmiydi artik kendi futbolcularimizi yok saymamaliyiz gökdeniz tabiiki zamani gelince gider bu takimdan ne futbolcular gitmis ali kemal gibi turgay gibi ama ilk önce su kadroya iki takviye ve ancak fatihli ve gökdenizli bi kadroyla sampiyon olabiliriz smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

YusufÇebi
08.01.2005, 14:10
Dogrumudur bilmiyorum ama eger böyle bir durum varsa ve fatih te gitmek istiyorsa onu engellememiz yanlis olur bu güne kadar trb ye çok fedakarlik yapti bizimde ona yapmamiz lazim...

zafercalikoglu
08.01.2005, 14:13
Eger giderse TRABZONSPOR'umuz için büyük bir kayip olur!Ancak gidersede çok iyi olur!FATIH TEKKE'ye yakisirhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif Umarim FAtih için vede TRABZONSPOR için hayirlisi olur!...

,Söylenecek Tek Söz Bu ,

Birakin artik sözü nu tutsun havalarini adam Avrupanin en ünlü klübüne gidecek sende sözünü unutma diyorsun yazik

Umarim insallah gider bizede yakisan onu alkislarla göndermek

ATMACA61
08.01.2005, 15:07
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=88661></A>Bordomavi08
Normal Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/2_star_rating.gif

bmn | Ankara

Kayit Tarihi: 31-Mayis-2004
Aktif Durum: Pasif
Gönderilenler: 282 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 07-Ocak-2005 Saat 16:49 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=88661&amp;TPN=4) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>Zahido ben fatih Barcelona ayarinda degil demiyorum ki. Fatih dünyada her takimda oynar. Ancak Barcelona'nin yabanci kontenjani dolu. Bunun için Saviola'yi bile kiralik gönderdiler. Fatih'i alabilmeleri için kontenjan bosaltmalari lazim. Bunu da yapmalari çok zor. Ronaldinho'yu gönderecek halleri yok. </TD></TR>
<TR>
<TD background="" bgColor=#f8f8fc>Yukari Dön (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2340#top)</TD>
<TD =text background="" bgColor=#f8f8fc>http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/profile_ic&#111;n.gif (java&#115;cript openWin'pop_up_profile.asp?PF=491&amp;FID=3','profile' ,'toolbar=0,locati&#111;n=0,status=0,menubar=0,scrollba rs=1,resizable=1,width=590,height=425') http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/search_sm.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/search_&#102;orm.asp?KW=Bordomavi08&amp;SI=AR&amp;FM=3&amp;FID=3&amp;TI D=2340&amp;PN=0&amp;TPN=1) http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/pm_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/pm_new_message_&#102;orm.asp?name=Bordomavi08) http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/add_buddy_sm.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/pm_buddy_list.asp?name=Bordomavi08) </TD></TR></T></TABLE>katiliyorum buda uydurma haber

lazoglee61
08.01.2005, 17:50
Fatih tabii BARCELONA da oynayacak kapasitede ama vence bizi birakmamali...

TheRapZoNe
08.01.2005, 17:59
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=450><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/popup_header_editoremail.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=504><T>
<T>
<TR>
<TD width=25 rowSpan=9></TD>
<TD align=middle width=400 height=40>Ispanya Karisacak</TD>
<TD width=25 rowSpan=9 ="sayi"></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle width=400>http://www.pasfotomac.com.tr/2005/01/08/im/39AF52B107F7E740AB8BE958a.jpg </TD></TR>
<TR>
<TD width=400 height=10>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle width=400>

Çarsamba günkü Gökdeniz ve Fatih?in röportajimiz büyük yanki uyandirdi.

Bu Bizans medyasi Fatih'le Gökdeniz'i çoktan gönderdiler bilesmileys/smiley7.gif.Bu nasil isdir.Ikisinin de artik bir basin toplantisi yapip olayi açikliga kavusturmalari lazim...

Bunlarin yaptigi kaçinci asparagas haber.Yeter artik.smileys/smiley7.gif

Kaptan ve Gökdenizden açiklama bekliyoruz...</TD></TR></T></T></TABLE>

Gerçek Trabzonsporlu eziklerin resmi yayin organlarini satin almaz.aldirttmaz

My
08.01.2005, 21:42
Senol GÜNES ne Tolga ne Gökdeniz nede Fatih SULTAN TEKKE' nin bir yere gitmeyeceini, sampiyonlukar yasadiktan sonra eger biz uygun görürsek gönderebiliriz dedi. Ayrica bu tip haberler taraftarimizi etki altinda brakmak için müthis bir siklikla çikariliyor. Sanirim futbolcularin konsantrasyonunu bozmak vede taraftari futbolcudan sogutmak için maksatli haberler. Zaten haberlerin kaynaklari nedense simdiye kadar kaale almadiimiz gazeteler.

zinos_zon
09.01.2005, 00:11
sahibinin sesi, dünya'nin halkina en cok ihanet etmis medyasi, medyamiz!, 3 adet fazla tirazj icin tüm meslek ilkelerini ayaklar altina almakta bir beis görmemektedir. "cim bom bursa'nin seftalisini yardi" gibi adilik zirvesi bir baslik atan bir "insan!", bugün "düzeyli" bir tv mizin spor müdürlügünü yapabiliyorsa, tartismak anlamsizlasiyor.

fatih'imize gelince; ondaki yetenek yasayan cok az futbolcu da var. O, her formayi aslanlar gibi tasir; ama bir forma var ki o formayi sirtindan cikardiginizda fatih de ciplak kalir.

buna ragmen, sampiyonlugu yasadiktan sonra..anlayis göstermeliyiz kaptanimiza..

Kemal Şahin
09.01.2005, 13:53
bu haber eger ki dogruysa gurur verici bi haber ama arkadaslarin da dedigi gibi su an ve sampiyon olana kadar bizim satilik topçumuz yok ve de fatihin yeri asla doldurulamaz

yavuzselim_61
09.01.2005, 14:54
sampiyon olana kadar gitmesinler ama sampiyon olduktan sonra onlarin da hakki avrupada oynamak

Düsünsenize FATIH TEKKE Barcelona'da gol kralligina kosuyor

Avrupa futbolcu görür be

of-lee
09.01.2005, 16:48
sampiyon olmadan kaptanimiz bizi birakmaz

#10 Fietra
09.01.2005, 19:35

Saygilarimla

KArdesim olaylari niye saptiriyosun, o baska bir olay.Ona bakarsanBesiktasta Nihat'i satmis ve mali durumunu toparlamistir.Yeri geldigi zaman bizden de futbolcular Avrupa ya gidecekler ve takimaekonomik yönden katki sagliyacaklar.Futbol da,profesyonelliktebuna alismak lazim.Önemli olan eldekiyle avunmak degilnice Fatih'ler Gökdeniz'ler Hüseyin'ler... yetistirmek.Bunu yapabiliyosan büyük takimsindir.Kimse TRABZON dan büyük degildir.

Ayrica da merak etme ben de Trabzonspor için canimi feda edecek kadar bu takimi seviyorum.Sampiyonluga herkes kadar hasretim...

Saygilarimla.

Dogru söylüyorsun braverts.Ama su durumda gitmemesi gerekir.Hele gitmek için de gitmemesi gerekir.Sampiyon yapsin gitsinsmileys/smiley1.gif

space
10.01.2005, 07:09
bu sehir bu taraftar ile 20 yil daha sampiyon olamaz. birakin fatih sultan tekke gitsin. bizde bordo mavi olan baska klubu tutalim belki barcelona sampiyon olursa seviniriz... smileys/smiley36.gif

bence sezon sonunda tekke gitmeli