PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları 2011-2012

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

champions
03.08.2007, 14:52
Geçen sezon Turkcell Süper Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe, 3. ön eleme turunda rakibini elemesi halinde 32 takımın katılacağı grup mücadelelerine girmeye hak kazanacak. Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçlarının ilki 14 Ağustos'ta, rövanş karşılaşmaları ise 29 Ağustos'ta oynanacak

Şanslı bi kura çekmişler :) Geçen sene ki gibi..
Bu kadroyla turu geçmeleri gerekiyor ama ben geçebileceklerini sanmıyorum
Başlasın köy takımı muhabbetleri ve sonrasında gelen hayal kırıklıkları
Her iki takıma da başarılar!:)

Onur
03.08.2007, 14:55
Tüm Türk takımlarına Avrupa'da başarılar. İnşşallah her maçalrını kazanırla da Türkiye'me bir hayırları dokunur. Başka hayırlarını göremedik zaten...

Burçak
03.08.2007, 14:59
fenevbahçe ye Anderlecht önünde bol kırmızı kartlar dilerim.

Faik Yılmaz
03.08.2007, 15:08
Trük takımlarına başarılar bu yüzden Fener Rum Patrikliği karşısında Anderlete başarılar..... :)

MarceloTS
03.08.2007, 15:14
hiç değilse onlar elenirse belçikanın en iyi takımına elenecek bizim gibi 5.sınıf bi rumen takmına değil BAŞARILAR

python
03.08.2007, 15:19
İlk 11 kadrosunda 2 türk futbolcu olup, Türkiye adına yarışan bir takıma başarılar dilemem.

Ali Sırrı
03.08.2007, 15:20
Kalbimiz seninle anderlecht..

Faik Yılmaz
03.08.2007, 15:21
E bizde roberto carlosu almadık.... :)

Tolpaş61
03.08.2007, 15:36
bize kesin liverpool çıkardı.inşallah fb eler.ondan sonra 6 maçlık eğlence serisi bizi bekliyor.

A.Alper
03.08.2007, 15:38
Anderlecht'e başarılar diliyorum.Fenerbahçe'nin bu turu geçemeyeceğine eminim çünkü zico futbol fakiri.Eğer fener turu geçerse rodos'a kadar yüzerim :D

Burçak
03.08.2007, 15:58
bize kesin liverpool çıkardı.inşallah fb eler.ondan sonra 6 maçlık eğlence serisi bizi bekliyor.
hiç bu yönden düşünmemiştim. 6 maç perişan olmaları daha bi zevkli olurdu aslında :D

Erdem Keser
03.08.2007, 15:59
Kalbimiz anderlectle olacak allah utandırmasın

Mert67
03.08.2007, 16:12
Anderlecht çok şanslı bir kura çekmiş :D:D

Hasan Ayvenli
03.08.2007, 16:47
geçen yıla göre kadrosu daha iyi değil fenerin
hocası da işe yaramaz bu tur ortada
ligde de şampiyon olacaklarını sanmıyorum

KadrianO Leite
03.08.2007, 17:24
Anderlecht'e başarılar diliyorum.Fenerbahçe'nin bu turu geçemeyeceğine eminim çünkü zico futbol fakiri.Eğer fener turu geçerse rodos'a kadar yüzerim :D

Fener geçsin geçmesin umrumda değil ama Zico'ya futbol fakiri demek komik olmuş :)

Zico,Garrincha,Best,Puskas,Pele,Maradona gibi adamların futbol bilgisini tartışmak ayıp olur yani :rolleyes:

bahadır2561
03.08.2007, 17:43
Anderlecht çok şanslı bir kura çekmiş :D:D
evet katılıyorum :D :D

A.Alper
03.08.2007, 21:32
Zico,Garrincha,Best,Puskas,Pele,Maradona gibi adamların futbol bilgisini tartışmak ayıp olur yani

Hocam onlar futbolcu antrenör değil her futbolcudan iyi antrenör olacak diye bir şey yok ;)
Hani böyle düşünmesem bile o zamana yetişmedik ki :)

Remzi
03.08.2007, 21:42

Fener sayesinde geçen sene iddaa dan 50 milyon aldım:)Banko 2 oynayın:Dyani fenerin rakiplerine:)

Mehdi
03.08.2007, 23:28
Anderlecht'e başarılar diliyorum.

Ba®ış
03.08.2007, 23:46
fenerbahçe nin geçen sene elendiği dinamo kiev anderlechtten daha iyi bi atkım bence fenerbahçe turu geçecektir

Muhalif
04.08.2007, 00:36
Anderlecht bu turu bence 2 maçı da kazanarak geçecektir. Ah Frutos sakat olmayaydı fark atarlar derdim:D

gilimalı
04.08.2007, 01:02

sen kendine altı maçlık eğlence arıyosun fb altı maçlık eğlence için en az 20milyon euro para kazanacak şampiyonlar ligi stad geliri reklam geliri bide tesadüf galibiyet aldımı al sana 20 milyon euro sen ne kazandın sadece koskoca bi sıfır(0)

Can basten
04.08.2007, 01:11
Fenerbahçe bence geçen seneki halinden güç kaybetti. Anderlecht'e elenmeleri kuvvetle muhtemel. Dileğimiz de o yönde tabi ki.

Her zaman her yerde anti-İstanbul.

Nokta

h@msi61
04.08.2007, 11:03

2 kez üstüste şampiyonlar ligi elemelerine kaldığımızda bize de liverpool filan çıkmamıştı, ilk sene dinamo kiev, 2. sene ise glaskow rangers, fakat biz glaskowla oynama şansı bile bulamamıştık o ayrı mesele.

fener yine çok şanslı bir kura çekti ne diyelim Anderlecht'e başarılar.

POYRAZ
04.08.2007, 15:36
hiç değilse onlar elenirse belçikanın en iyi takımına elenecek bizim gibi 5.sınıf bi rumen takmına değil BAŞARILAR
Sen hic Sigma diye bir takim duymus muydun? Fe-be o takima elenmisti. Cannes diye bir takimin ismini duydun mu? Fe-be o takima da elenmisti. Avrupa'da 2 macta 12 gol yiyen biz degildik, yine fe-be idi. Ülke puanini düsürmekten baska hic bir sey yapmiyorlar. Anderlecht'e basarilar dilerim. Fe-be mutlaka perisan olacaktir. Cünkü orada hakemleri satin alamiyorlar, ya da rakiplerine para verip maci satin alamiyorlar.

Rumen takimi ile yapacagimiz mac öncesinde fe-be b.klu dere kus cenneti sitesine girdim. Orada Türk futbolu isimli foruma tikladim. Bir tanesi de bizim kazanmamizi istedigini yazmamis. Foruma yazan ne kadar üye varsa hepsi kaybetmemiz yönünde istek bildirmis. Durum böyle olunca kazanmalari yönünde istek bildirmemi kimse isteyemez benden. Kaybetmelerini istiyorum ve kaybedecekler de. Üzüldügüm ülke puani ama gruplara girdikleri zaman daha beter düsecek ülke puanimiz. Kulüp simgesi kus olan takimin taraftarindan da bir sey olmaz. Kücük kus beyinliler. Kus kadar beyinleri olmayan itler.

Murat GENEL
04.08.2007, 17:12
anderlecht'e bak be ballı takım:D fener yine edirneyi geçemicek

kivancpehlivan
04.08.2007, 17:38
türkiyede trabzonspor, dışarda türkgücü.

kim olursa olsun başarılı olsun isterim sonuçta ülke puanı denen bi olayda var fener yense ülke puanı artacak belkide bu kadar çok ön eleme oynamayacağız ileride.

başarılar. tüm türk takımlarına...

Emre B.
04.08.2007, 18:10
Seneye Avrupaya daha fazla takımla gitmek için feneri tutuyorum.

A.Alper
04.08.2007, 18:34
Ülke puanını düşünüyorsak daha iyi bir takım kuralım Türk futbolunda ülke puanını Trabzonspor'dan iyi kemiren bir takım bilemiyorum.Özellikle son birkaç yıldır.Burada binbir dümen dolap katakulli ne bileyim ne varsa o yoldan gidip Avrupa'da maç kazanma hakkı elde etmiş bir takım başarılı olsa ne olur.Ki olamıyor :D

KadrianO Leite
04.08.2007, 23:25
6 yabancıya daha çok elenir Türk takımları. Kafamızda örümcek var resmen. Türk futbolunun biran önce kurtulması lazım böyle insanlardan.

Ama öncelikle Federasyon başkanı ve kulüp başkanları gitmeli... Yoksa kendi ligimizde birbirimiz yer dururuz.

Sacit
05.08.2007, 13:46
fb güya rakipler arasın da en kolayını seçmiş,görücez bakalım.deplasmandaki maçta bişi yapamaz fb,istanbul da biraz zorlar o kadar,bu takımın ülke puanı lazım değil,şımarmasalar bişi demicem de elerseler rakibi hemen havaya giriyolar,grublarda sıfır çekiyolar o komedi oluyor.

ne halleri varsa görsünler...

tsukru61
05.08.2007, 13:59
Kayseri Erciyes UEFA hakkını bize versin diye ağız açmış bekliyorduk...

Ülke puanımız iyi olsa lig şampiyonumuz ön eleme mi oynar. Kendi acizliğimizi örtbas etmek için diğer takımların başarısızlığını istemek bu Ülkeye ihanet gibi bir şey...

demir
05.08.2007, 14:03
arkadaslar fenerbahce veya dıger takımlar bızlerın rakıpleri olabılır hatta sıkelerle ve uckagıtlarla elımızden bazı seylerıde almıs olabılırler ama o yorumlar bıze yakısmıyor sonucta bu bır avrupa arenasıdır rum patrıgı bıle olsa turkıye adına orada mucadele edecekler :) oyuzden butun turk takımlarına yurekden basarılar :) avrupada dunya ahiret kardesız ama turkıyede denk gelmeyelım :D :D :D (ben bu sozu nerden hatırlıyorum :D)

MarceloTS
05.08.2007, 14:05

Ülke puanımız iyi olsa lig şampiyonumuz ön eleme mi oynar. Kendi acizliğimizi örtbas etmek için diğer takımların başarısızlığını istemek bu Ülkeye ihanet gibi bir şey...

budur nokta.:alkış:

Can basten
05.08.2007, 17:45
... diğer takımların başarısızlığını istemek bu Ülkeye ihanet gibi bir şey...

Ben bu tür popülist yorumların modasının geçtiğini sanırdım ama varmış hala nostaljik birkaç arkadaş.:)

Vkgz
05.08.2007, 23:27
fener ballı bu sene... beşiktaşta şanssız... trabzonsporumuz ise artık asya kupasına doğru yonelsin artık bu ne be kardesim 5 senedir hep en fazla 1 tur geçebiliyoruz... inşallah telafi ederler şu elenmeyi bi şekilde

denizgrsy
05.08.2007, 23:39
bu akşam ilk kez izledim feneri ve değişen bişe yok...anderlecht bu feneri yener!

Vkgz
06.08.2007, 00:23
beşiktaş %50, zürih%50
anderlect%50,fenerbahçe%50

tsukru61
06.08.2007, 00:50
Ben bu tür popülist yorumların modasının geçtiğini sanırdım ama varmış hala nostaljik birkaç arkadaş.:)

Erdinç'i, Tolga'yı, Celalettin'i ... izlemekten bıktım.

nowhere
07.08.2007, 02:23
bence sadece biz katılaım avrupa kupalarına
anderlecht,sheriff,gsnin rakibini bilmiyom adı neyse işte onlara basarılar..
yasa TÜRKİYE varol..

kivancpehlivan
07.08.2007, 09:12

böyle bi durum varmıydı cidden :D ben niye duymadım yaw :confused::eek::D

:alkış: budur yani

Mehdi
07.08.2007, 09:26
Fenerden gelecek olan ülke puanını yerim ben.Robertoyla Alexle gelen 5 puana göbek atacağıma Celalettin'le,Adnan'la kaçan 2 puana soğuk su içerim daha iyi.

ilhan
07.08.2007, 09:38
Fener bu turu geçse ülke puanına katkısı X olur. Sonra gruplara kalır avaraj takımı olur. Ülke puanı kaybı 10X olur.

Tiko18
07.08.2007, 11:53
herkesin gönlü rahat olsun banko anderlecht

LazAnisT
07.08.2007, 12:28
Gönül rakipten yana ama fenerin eleyeceğini düşünüyorum..

UğuR
07.08.2007, 12:32
Ülke puanı falan anlamam sonuna kadar Andarlecht

Adem Erdoğan
07.08.2007, 12:36
bende fener hariç diğer takımların başarılı olmasını isterim.fenerin anderlechti geçebileceğini düşünmüyorum.sonuçta eşşeğe altından roberto carlos bindirsen eşek yine eşektir.

hatta eski,den biş gazete başlığı vardı

EŞŞEKLER ADAM OLUR BU FENER ADAM OLMAZ:D:D:D

Mehdi
07.08.2007, 13:30
O başlık değişti Ademcim.

Eşşekten adam olur fenerden eşşek bile olmaz:cool:

onurkaradeniz
07.08.2007, 14:28
anderlecht feda olsun sana canımız

feneri eleyene kadar hep senin yanındayız:D:D:D

Selman
07.08.2007, 14:36
Oturup düşünüyorum diyorum ki "Bu kadar çok ön eleme maçı oynayışımızın ve Avrupa kupalarına az takımla gidişimizin sebebi ne?Tabi ki Türk takımlarının başarısızlığı.fener elesin diyorum"

Sonra televizyonu açıyorum maç reklamlarına bakıyorum.Neymiş efendim "Şampiyonlar liginin mutlak favorisi Anderlecht karşısına çıkıyor bilmem ne kanalı bu canlı yayınlıyor"(Geçen sene Uefa kupası Az maçı öncesi tv kanallarının reklamlarından uyarlanmıştır.)

Şimdi gel de feneri destekle.Ölümüne Anderlecht'liyiz:D

Burçak
08.08.2007, 10:18
fenerden iğreniyorum

Gürkan
08.08.2007, 10:40
Türk Futbolunun İyiliği İçin

Anderlecht e başarılar.:D

Mehdi
08.08.2007, 10:48
Şu şampiyonlar ligi başlasada azcık eğlensek ya.Özlemişim walla.Zaten 4-5 maç sonra Avrupa takımlarını izlemeye başlıycaz:)

Mert67
08.08.2007, 12:06
fenerin maçlarını dsmart ın alması kötü oldu.ne güzel eyleniyoduk :D:D
acaba elenince fenerliler kimi ıslıklayacaklar. :):)

Lancet_61
08.08.2007, 12:27
maç gecesine anderlecht bayrağı sipariş ediyoruz:Disteyenler bana isim yazdırsın:D:D

Mayls
08.08.2007, 12:39
Anderlecht'imize basarilar...

Mehdi
08.08.2007, 13:30
maç gecesine anderlecht bayrağı sipariş ediyoruz:Disteyenler bana isim yazdırsın:D:D
Tayfun şöyle balkona asılandan bi tane ayarlasana bana:)

Recep Çaltepe
08.08.2007, 13:35
Türk Futbolu'nun iki problemi var:

Birincisi Avrupa'da karşımıza kim çıkarsa çıksın, kesin eleyeceğimiz yanılgısıdır. Maç oynanmadan kazanılmaz. Anderlecht pek de yabana atılır bir takım değil. Öyle şeker gibi falan bir kura değil bu.

İkinci problem ise febenin varlığı :D

ktü_ts
08.08.2007, 13:37
ölümüne anderlecht :D

ilhan
08.08.2007, 13:59
Hazırlı maçında 6-0 yenildi Anderlect. Fener bunları ezer geçer.

Mehdi
08.08.2007, 14:09
http://img245.imageshack.us/img245/7615/anderkr3.jpg

champions
08.08.2007, 14:24
Alakaya maydanoz olmuş biraz
Bu düzeyde F.b nin ezip geçebileceği takım yok Turu geçebilirler o başka konu ki ben böyle bişeyin olabileceğini sanmıyorum Ne halleri varsa görsünler

ilhan
08.08.2007, 14:27
Alakaya maydonuz mu ariyorsun ?

Süper kupa finalinde Beşiktaş ile olan maçlarını 90dk izledim. Çok rahat pozisyonlara giriyor. Tuncay'dan sonra ayrı bir hava yakalamışlar. Çok iyi organize oluyorlar. Anderlect, fazla direnemez gibi geliyor. Eğri oturup doğru konuşalım;)

champions
08.08.2007, 14:37
Ne tesadüf ki bende izledim o maçı ilerde pres yapamayan kendi sahasına çekilmiş kontradan gelen Bjk ye karşı iyi oynadılar evet cılız Bjk ataklarında bile defansta zorlandılar
Anlayacağın yine alakasız olmuş Avrupa kupası farklı bişeydir Neyse F.b üzerine tartışmak istemiyorum eleyebilecek kadroları olduğunu böyle bi sonuçta şaşırmayacağımı ama elenme ihtimallerinin daha yüksek olduğunu rakibi ezip geçmelerinin ise imkansız olduğunu söylüyorum Zaman gösterir eğri mi doğru mu konuştuğumuzu

ilhan
08.08.2007, 14:41
Elenirseler tek neden alışkanlık =)))

Elerlerse de beklediğim sonuç olur.

Şahsen ben elemelerini istiyorum. Hemen 2 maç yapıp elenmesinler. Tek takımla fazla eğlenemem. Gruplara kalsınlar =) Gruptaki diğer 3takım zaten yener bu ezikleri. O daha eğlenceli =)

Recep Çaltepe
08.08.2007, 14:57
Anderlecht’in bu sezon 100. yılını kutlamaya hazırlandığını biliyor muydunuz? ;)

febenin yüzüncü yılına Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu’nu(!) hedefleyerek girdiğini düşünürsek, Anderlecht’in de bu önemli yılında vardır bir beklentisi. Yani en azından ön eleme maçlarında elenmeyi pek istemiyorlardır.

KadrianO Leite
08.08.2007, 15:10
Elenirseler tek neden alışkanlık =)))

Elerlerse de beklediğim sonuç olur.

Şahsen ben elemelerini istiyorum. Hemen 2 maç yapıp elenmesinler. Tek takımla fazla eğlenemem. Gruplara kalsınlar =) Gruptaki diğer 3takım zaten yener bu ezikleri. O daha eğlenceli =)

Adamlar zaten aşmışlar bütçeyi,siz hala eğlence kısmındasınız. Adamlar girip 6 maç yaptığı anda havadan 20 milyon euro girer kasalarına. Ayakbastı parası,reklam geliri,tv geliri,bilet satışı cart curt parası belki 20'yide geçer.

Siz hala yok eğlence olur yok şu olur bu olur diyorsunuz. Keşke biz girsekte her maç 5 yesek orda. Hiç değilse önümüzdeki yıl adam akıllı transfer yapacak para girer. Orhan Ak'lar için falan dua eder hale gelmeyiz. Hiçbir genç oyunuc gelmiyor buraya bilmem farkındamısınız. Köklü, çooook köklü değişiklikler lazım ama önce kafaların değişmesi lazım.

Tribünlerimiz dolmaz,taraftar forma almaz,yönetim iş bilmez,dönüp dolaşıp Ziya'yı takımın başına getiririz (adamı başımıza Capello yaptılar), her sene önelemelerde adını sanını duymadığımız takımlara eleniriz,lige kötü başlarız sonrası malum, ondan sonra yok fb elendi muhahah gs yenilmiş puhahaha ,bjk karışmış ihihihihi diye güleriz...

Yenim ediyorum 1 gr aşama kaydedeceğimize inancım yok...

Nytre
08.08.2007, 15:15
anderlecht için sanslı bir kura cekti diyenler var. bence sanslı bir kura degil. türk futbolunda oyle bir zihniyet var ki avrupada soz sahibi olmamiz icin Atatürk gibi birinin gelip futbol anlayisini kökten degistirmesi lazım

ilhan
08.08.2007, 15:41
Adamlar zaten aşmışlar bütçeyi,siz hala eğlence kısmındasınız. Adamlar girip 6 maç yaptığı anda havadan 20 milyon euro girer kasalarına. Ayakbastı parası,reklam geliri,tv geliri,bilet satışı cart curt parası belki 20'yide geçer.

Siz hala yok eğlence olur yok şu olur bu olur diyorsunuz.

Fenerin bütçesi beni ilgilendirmiyor. Aldığı mağlubiyetlerden eğleniyorum;)

Emre B.
08.08.2007, 15:50
FENER'İN RAKİBİ HEZİMETE UĞRADI!
Haberi yazdırın 08 Ağustos 2007 12:54

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda eşleştiği Belçika'nın RSC Anderlecht takımı, İspanya Birinci Lig takımlarından Murcia ile yaptığı hazırlık maçından 6-0 yenik ayrıldı.

Bornem kentinde oynanan karşılaşmaya tam kadro olarak çıkan Anderlecht'te, yeni transfer Çek futbolcu Jan Polak'ın performansı göz doldurdu.

26 yaşındaki orta saha futbolcusunun ortaya koyduğu futbol, Belçika basını tarafından beğeni kazanırken, De Man ve Bortgoor, Polak ile birlikte Anderlecht'in en iyileri olarak gösterildi.

Bu sezon Nürnberg'den transfer edilen Jan Polak, 6-0 yenildikleri maç sonrası yaptığı değerlendirmede, Fenerbahçe maçına kadar daha hazır bir duruma geleceğini belirterek, ''Fenerbahçe maçından önce ligde iki karşılaşmaya daha çıkacağım. Bu benim için yeterli olabilir. Ama en önemlisi takımda oynamam'' dedi.

"TÜRK TAKIMI İSTEMİYORDUM"

Bu arada Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı ve Anderlecht takımının maçtaki en önemli kozu olan Ahmed Hassan, gönlünde kurada bir Türk takımıyla eşleşmemek yattığını belirterek, "Fakat rakip olarak karşımıza Fenerbahçe çıktı. Yapacak bir şey yok. Ben profesyonel bir oyuncuyum, çok zorlu bir maç olacak. Türkiye'nin her tarafını çok seviyorum. Orada birçok arkadaşım var. Türkiye benim ikinci vatanım." diye konuştu.

Her iki takımın da tur şansının % 50 olduğunu belirten Ahmed Hassan, "İlk maçımızın deplasmanda olması bizim için pek bir şey değiştirmiyor, bizim için aynı. Biz bir sistem içinde oynuyoruz. Orada berabere kalırsak bu bizim için daha büyük bir avantaj olur. Biz orada normal oyunumuzu oynayacağız, hem atak hem defans; ama daha çok dikkatli oynayacağız." dedi.

Hocasıyla Fenerbahçe hakkında görüştüğünü belirten Ahmed Hassan, "Gerekli bilgileri hocama aktardım. Rakibimiz nasıl oynuyor; ne yönleri etkili ne yönleri zayıf?.. Ona gereken bilgileri verdim." ifadelerini kullandı.

Anderlecht Teknik Direktörü Frank Vercauteren ise Fenerbahçe'nin güçlü bir rakip olduğunu belirtti. Vercauteren, "Bu karşılaşma bizim adımıza oldukça zor geçecek. Şunu hesaba katmamız gerekir, bu turu biz geçemeyebiliriz. Fenerbahçe'nin Köln'de oynadığı Süper Kupa maçını izlemesi için bir ekip gönderdik. Ekibimizden gelecek olan görüşleri bu hafta içinde değerlendireceğiz ve Fenerbahçe'nin ileriki maçlarını da yakından takip edeceğiz" diye konuştu.

Yeni transferlerle Fenerbahçe'nin kadrosunu güçlendirdiğine dikkat çeken Vercauteren şunları söyledi:

"F.Bahçe, üst düzeyde kaliteli bir takım. Taraftarları oldukça ateşli, takımlarını çok iyi destekliyorlar. Bununla birlikte bir maçı sadece bir oyuncu değil, tüm takım iyi ve birlikte oynarsa kazanabilir. Biz orada sadece rakibimize karşı değil, seyircilerine karşı da oynayacağız."

ZAMAN / İbrahim ARK

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=31749
-------------------------------------------------------------------------------
Ayrıca Fenerbahçe-Anderlecht maçının bilet fiyatları açıklanmış.En ucuz bilet 100 YTL

pReN@_61
11.08.2007, 13:08
Tüm Türk takımlarına Avrupa'da başarılar. İnşşallah her maçalrını kazanırla da Türkiye'me bir hayırları dokunur. Başka hayırlarını göremedik zaten...

katılıyorum..

bari ÜLKE puanımız yükselsin..

28TS61
11.08.2007, 13:31
anderlechte basarilar dilerim

Adem Erdoğan
11.08.2007, 20:49
İBB maçında ki gibi oynarsalar büyük bi hezimet yaşarlar.İBBnin 5 gol pozisyonu vardı fenerin ise 90 dk da sadece 1.Bu arada hasagiçi almayan yönetime buradan saygılarımı sunarım.

poetricus
11.08.2007, 22:01
Ülke puanı gibi mantıklı, Türk takımı gibi hamasi ve duygusal gerekçeler de bu maç için pek umurumda değil. Anderlect Breams Urbain Hoca'nın eski takımıdır. Gerçi olmasa da benim için değişen bir şey olmazdı ama en azından şu an çok geçerli bir sebebim var.

Ben Anderlecht'liyim.
Anderlect'e başarılar!

Nissan
11.08.2007, 22:30
Bir suredir izlenimlerim sonucu bir karara varmistim. Daha onceden yazdimsa ozur dilerim.

Cok basarili bir donemimizde yada en basarisiz gunlerimizde bile kendi icimizde 100%'luk bir butunluk saglayamiyoruz. Ornek gerekirse bugun Nuri ile Ziya'yi halan savunanlar var.

Ancak ne zaman bir fenerbahce'nin rezil oldugu mac olsa muthis bir sekilde hepbirlikte buna doyuyoruz. 0-4'luk Milan maci neredeyse bir yil eglendirmisti bizi. Dunku maclarininda guzel bir reytingi olmus diger bolumde. Daha bu maclarina cikmadan ortam hazirlanmis burda.
Bize bu zevkleri yasatan saibeli takima binlerce tesekkur:)

lazooo28
11.08.2007, 23:43
isin ucunda ay yildizli bayrak var..gerci fb'den hic ümidim yok ama

İHSAN
12.08.2007, 02:12
Ne olursa olsun, bu takımı desteklemek gelmiyor içimden.

Unutamıyorum ben ; bu takım nasıl yüreklerimizi yaktı( 1995-1996 sezonu), ciğerleri yanan analar ve biz. Az mı ah ettik biz bu takıma; az mı yendi emeğimiz, az mı çalındı alınterimiz ve daha bir sürü şey.

Kimse kusura bakmasın. Dünyanın neresinde olursa olsun, FORZA ANTİ İSTANBUL- FORZA ANDERLECHT

Cem Akyüz
12.08.2007, 03:41
forza anderlecht şöyle 2-3 tane atsalar fenere çok mu şey istiyorum acaba

Samet Türkmen
12.08.2007, 03:53
yüreklerimizi yakan bu takım değil o takımın başındakilerdi. Biz futbolumuzu oynadıktan sonra kimse bizi yakacak değil. Fenerbahçe'ye başarılar diliyorum inşallah galip gelir.
Ama beşiktaş'a ayrıca başarılar diliyorum zürich(isviçre) karşısında. Şunlardan öcümüzü alsın bir :D

Hüseyin İlkin
12.08.2007, 09:23
Bu Fenerbahçe zaten istese de Anderlect'i eleyemez,takıma bir-iki günde sihirli değnek değmezse bu takım yine bir yenilgi tadacaktır Avrupa'da,gerçi alışıklar fazla acı çekmezler bu sefer..
Savunma anlamında Carlos'un gelmesi iyiden iyiye mahvetmiş savunma hattını,o koridordan çok açık veriyorlar,iki göbek oyuncusu Edu-Can iki maçta da güven vermedi,özellikle Can bu takımın o formasını hak etmiyor..
Tuncay'ın hırsını,savunmaya olan yardımını çok arar bu Fener,o taraftaki oyuncuları Ali Bilgin-Uğur Boral kalite olarak iyi oyuncular ama daha istenen düzeye gelmeleri için 3-4 sene daha var bana göre..
Kısacası Anderlect bu turu geçer..

Özgür Öztürk
12.08.2007, 15:06
Arkandayız Anderlect, başarılar. :yattara:

Remzi
12.08.2007, 15:07
Ülke puanı için Tabii ki

ANDERLECHT:D

femalkocoglu
12.08.2007, 15:32
fener kazansınnnnnn

POYRAZ
12.08.2007, 16:02
:Dfe-be iki macta bir düzine gol yemeye alismis bir takim. Eh, alismis kudurmustan beter oldugu icin rakiplerine boyun egecekler. Bunlarin kulüp simgeleri kus oldugu icin dolayisiyla kendileri de kus beyinli oluyorlar. Rakiplerini, isim benzerliginden dolayi Adanaspor falan sanip belki de maci parayla satin almaya kalkarlar, hatta hakemi de Türk hakem sanip bir dönercide lahmacun ismarlama karsiliginda hakemin macta kendi lehlerinde düdük calmasini isteyebilirler.:D Cünkü ceza sahasi disinda, faul bile olmayan bir pozisyondan penalti karari verrek sampiyonlugumuzu calmisti hakemler. Yine ayni filme basvurmak isteyebilirler. Kus beyinli olduklari icin rakiplerinin ve hakemin yabanci oldugunu da belki anlayamayip bu yola basvurabilirler.:D
Zaten gruplara katilirlarsa her macta 3 er tane gol yiyip zaten icine ettikleri ülke puanimizi iyice düsürecekler vatan hainleri.
Basarilar Anderlecht:alkış: Bize bu iyiligi yap ve ülke puanimizi daha fazla düsürmemesi icin fe-be b.klu dere kus cenneti futbol kulübünü gruplara katma.:alkış:

OYılmaz
12.08.2007, 16:45
Uşaklar artık bırakın Bu muhabbetleri Biz oTelulu eledikmi Biz kendimize bakalım adamlar Şampiyonlar Ligine kalmış biz ne yaptık elalemin maskarası olduk Anderlechte başarılarmış pöhh gülüm bari Biz önce kendimize bakalım Totoyu bile tutturamadık..

POYRAZ
12.08.2007, 17:07
Uşaklar artık bırakın Bu muhabbetleri Biz oTelulu eledikmi Biz kendimize bakalım adamlar Şampiyonlar Ligine kalmış biz ne yaptık elalemin maskarası olduk Anderlechte başarılarmış pöhh gülüm bari Biz önce kendimize bakalım Totoyu bile tutturamadık..
Burada kendi oynadigimiz maci konusmuyoruz. Basliga bakarsan fe-be ve rakibi ile ilgili. Kendi macimizi kendi macimizin basliginda zaten konustuk. Ayrica fe-be liler kendi sitelerinde 2 macta yedikleri 12 golün muhabbetini yapmiyor, her üye Trabzonspor'un basarisiz olmasi yönünde görüs bildiriyor. Yani "Biz adi sani duyulmamis bir sürü takimdan fark yedik, o yüzden Trabzonspor'u elestirmeyelim" demediler. Elestirmemiz icin illaki sampiyonlar ligi sampiyonu falan mi olmamiz gerekiyor? Hem insanlarin düsünceleri bunlar. Sen baskalarinin düsüncelerini elestirecegine bence bu baslik hakkinda yorum yapmalisin.

OYılmaz
13.08.2007, 17:51
Burada kendi oynadigimiz maci konusmuyoruz. Basliga bakarsan fe-be ve rakibi ile ilgili. Kendi macimizi kendi macimizin basliginda zaten konustuk. Ayrica fe-be liler kendi sitelerinde 2 macta yedikleri 12 golün muhabbetini yapmiyor, her üye Trabzonspor'un basarisiz olmasi yönünde görüs bildiriyor. Yani "Biz adi sani duyulmamis bir sürü takimdan fark yedik, o yüzden Trabzonspor'u elestirmeyelim" demediler. Elestirmemiz icin illaki sampiyonlar ligi sampiyonu falan mi olmamiz gerekiyor? Hem insanlarin düsünceleri bunlar. Sen baskalarinin düsüncelerini elestirecegine bence bu baslik hakkinda yorum yapmalisin.

Yorumumu yaptım ben biz işimize bakalım bize ne Fbde anderlechtten peki fb elerse andelechti ne yorum yazacaksınız gereksiz bir konu kapatılmasını istiyorum Eziklerin sitesinde Trabzon-Otelul diye başlık varmı bırak artık kardeşim başka takımları eleştirmeleri dalga geçmeleri biz 23 yıldır şampiyon olamıyoruz onun hesabını yapın biraz... bu başlık dünya futbolu topicindemi Serbest kürsümü ??

Vkgz
13.08.2007, 18:13
neden bjk-zurih başlığı açılmadıda fb-anderlecht başlığı acıldı :)

Mayls
13.08.2007, 18:22
neden bjk-zurih başlığı açılmadıda fb-anderlecht başlığı acıldı :)

Besiktas kimsenin umrunda degil heralde. Kazanirsa Ülke puani icin iyi olur ama kaybederlersede kimse üzülmez :) Ama Fenerbahce'nin kaybetmesini hepimiz ya da en azindan cogumuz gönülden istiyoruz :D

POYRAZ
13.08.2007, 19:50
Eziklerin sitesinde Trabzon-Otelul diye başlık varmı bırak artık kardeşim başka takımları eleştirmeleri dalga geçmeleri biz 23 yıldır şampiyon olamıyoruz onun hesabını yapın biraz... bu başlık dünya futbolu topicindemi Serbest kürsümü ??
Evet var. Onlarin sitesinde Otelul macimizin basligi acilmis. Hemde dünyadaki en büyük fe-be sitesinde. Linkini de verebilirim. Yorumlari da okursun. 23 Yildir sampiyon olamayisimizin sebeblerini ilgili topiklerde zaten konusuyoruz. Baslik Türk ve dünya futbolunda. ;)

Sacit
13.08.2007, 20:05
eğer kazanabilirse kazansın,ama son lig maçındaki oyunu oynarsa hali yaman olur.

yürekten söylemiyorum kazansın ama becerebilirse bişi yapsın...

tsss_kalkınma
13.08.2007, 21:09
banko anderchlet diyom başka bişe demiyom kalbimiz snnle anderchlet

Trkz61
13.08.2007, 21:51
Anderlechte yürekten başarılar kalbimiz seninle...

Samet Türkmen
13.08.2007, 22:40
fenerbahçe nin durumuna kötü diyorsunuz ama anderlecht'te 6 tane yedi onu unutmayalım. Yanlış hatırlamıyorsam 6-0 yenildi

poetricus
14.08.2007, 00:25
Onu bunu bilmem. Yıllar evvel kendime verdiğim bir söz vardır ve hala sözümdeyim. İki takımı desteklerim:
Biri Trabzonspor diğeri istanbul takımlarını kim yenerse o. Yerli ya da yabancı farketmez.

Özkan
14.08.2007, 00:32
Fenevbahçenin yenilmesini değil farka boğulmasını, ezilmesini, sahadan silinmesini, suçu hakemlere atıp dünyâya rezîl olmasını, meşhûr teröristlerinin sahada olay çıkartıp yüklü bir cezâ almasını, milyon dolarlar saydıkları topçu müsveddelerinin sakatlanmalarını, taraftarlarının insân içine çıkamamalarını istiyorum.

Sakın aziz üç-beş adam tutup Belçika'da sahaya sokup kendi topçularını dövdürmesin? :D

Vkgz
14.08.2007, 00:39
fener yener bunları...

futbalski60
14.08.2007, 03:00
dişe diş mücadele our 2 side denk takım fb nin yıldızı çok ama anderlecht takım oyununu güzel oynuyo umarım fb yener ama işi zor şartlar eşit ayrıca anderlecht fb den daha tecrübeli

Adem Erdoğan
14.08.2007, 07:52
Anderlecht turu geçer fener dibe vurur o zaman.turu geçemezseler zico yu gönderip ersunu getireceklermiş.ersun yanal 3-5 hafta yapar bişeler ondan sonra yatış.

Burçak
14.08.2007, 08:31
fenevbahceyi ezmelerini rezil etmelerini sahada palyaçoya çevirmelerin istiyorum. GO ANDERLECHT

MarceloTS
14.08.2007, 09:21
dünkü maçtan sonra fikrim değişti hiçbir Türk kulübünün avrupada başarısını istemiyorum(TS hariç) zate fenerde bişey yok yenilecek bu maçta

zafer6161
14.08.2007, 10:32
Anderlechte yürekten başarılar

Harun-61
14.08.2007, 10:34
FB turu gecse dahi, bu defans yapisi ile $amp. liginde "yine" rezil olur !!!

.

Samet Türkmen
14.08.2007, 13:01
Arkadaşlar fener maçında olaylar çıksın fener ceza alsın diyorsunuzda olası bir olayda sadece fener değil Türkiye zarar görecek. Adamlar fener'e veya galtasaray'a fark attığı zaman ''aa fener'e fark attık ''demiyorlar.''Türklere fark attık''deyip dalga geçiyorlar. Bunları düşünmeden geçmeyin.Türkiye'de gıcık ol ama yurtdışında değil

28TS61
14.08.2007, 13:03
anderlechte basarilar dilerim
malesefe ögelnci oldugum icin eglenceyi izleyemecegim

Adem Erdoğan
14.08.2007, 13:15
Arkadaşlar fener maçında olaylar çıksın fener ceza alsın diyorsunuzda olası bir olayda sadece fener değil Türkiye zarar görecek. Adamlar fener'e veya galtasaray'a fark attığı zaman ''aa fener'e fark attık ''demiyorlar.''Türklere fark attık''deyip dalga geçiyorlar. Bunları düşünmeden geçmeyin.Türkiye'de gıcık ol ama yurtdışında değil

ama bu seferde fenerliler sanki avrupa takımını dilde bizi yenmiş gibi artislik yapıyolar.dieğr takımların başarılı olmasını isterim ama fenerin ASLA.

28TS61
14.08.2007, 13:18
ama bu seferde fenerliler sanki avrupa takımını dilde bizi yenmiş gibi artislik yapıyolar.dieğr takımların başarılı olmasını isterim ama fenerin ASLA.

ben sadece bizim basarili olmamisi istiyorum digerlerini degil
eskiden ben almanalar diyordum neden diger alman takimlarina karsisiniz diye onlarda almanya icin oynuyor diyorudum
ama onlari simdik daha iyi anliyorum

Vkgz
14.08.2007, 13:30
fener 3 ander 1

Samet Türkmen
14.08.2007, 15:45
bordomavi.net'te bir ilk yanlış anlamayın ''Haydi fenerbahçe göreyim seni'' :D

Mayls
14.08.2007, 17:41
Fenerbahce'yi destekleyen fazla yoktur ama destekleyenlere söylemek istedigim birsey var. Biraz Ülke puanini düsünün. FB Anderlecht'i yenerse gruplarda kaybedecegi puanlar kadar puan kazanamayacak. O nedenle Ülke puani icin Anderlecht'liyiz. :D

nowhere
14.08.2007, 18:01
tam bi komedilik halimiz var,avrupanın KÖY takımlarına 2 maçtada yenilen elenen sanki biz değiliz.Sonra da Anderlect yensin diyoruz..artık büyük olmaktan çıkan bir takıma sahibiz avrupanın en kötü takımını dahi yenemeyecek bir takıma sahibiz haberimiz yok..
Gerçi biz olsak yenerdik anderlecti değil mi en az 5 atardık..ama önce şampiyon olmak gerekiyor bu ligde o da en az 20 yıl içinde belki olur mucize fln anca,,bu sene küme düşersek hiç ama hiç şaşırmıcaammm..
Nuri+Ziya+Ayman=Ne muhtesem 3 lüsünüz '' EDİT''

Kemhacıoğlu
14.08.2007, 18:10
kardeşim aynen katılıyorum sana. benim feneri düşündüğüm falan yok sadece kendimi düşünüyorum ve uluslararası camiada ülkemin adını. sonuçta bu adamlar ligi şampiyon bitirdi ve bizi şampiyonlar liginde temsil etme hakkına sahip oldular. dikkatinizi çekmek istiyorum febe bizi temsil ediyor bu yadsınamaz bir gerçektir. bu yüzden anderlect karşısında başarılı olmasını diliyorum..

Kemhacıoğlu
14.08.2007, 18:14
bu kupada bizi sadece febe temsil etmiyor. beşiktaş da var. bende bari bu konuyu açayım dedim.
bana göre bjk zürih karşısında tur için mutlak favori...

Selman
14.08.2007, 18:17
Haklısın aslında kupada sadece ezikbahçe yok.Zürih'e başarılar diliyorum:)

Vkgz
14.08.2007, 18:17
1-0 1-1 2-0 üçünden biri olur

Vkgz
14.08.2007, 18:36
fener yenilmez bu takıma arkadaslar

Kemhacıoğlu
14.08.2007, 19:06
Fener fark yer en az 4 diyorum , cimbom çakar. Cimboma ve anderleche başarılar

ben anlamıyorum bu cimbom sevgisini ya. adamalr bize en düşman istanbul kulübü biz hala adamlara sempati duyuyoruz...

Samet Türkmen
14.08.2007, 19:12
Fenerbahce'yi destekleyen fazla yoktur ama destekleyenlere söylemek istedigim birsey var. Biraz Ülke puanini düsünün. FB Anderlecht'i yenerse gruplarda kaybedecegi puanlar kadar puan kazanamayacak. O nedenle Ülke puani icin Anderlecht'liyiz. :D
gruplarda puan kaybetmekte ne ki? yeni duydum :D anderlecht'i geçerse + puan yazılır ülke puanına.Gruplardada ne kadar kazanırsa artık.

Özkan
14.08.2007, 22:02
Fenevbahçe en fazla Anderlecht kadar Türk takımıdır, dolayısı ile Anderlecht dururken bu ezik takımı destekleyecek değilim. Üstüne üstlük, olmaz ya, Anderlecht elenirse eziklerin kasasına 10 milyon Euro girecek. O para da ligimize ihtiyâr Brezilyalı, kan, şiddet, şike, tehdît olarak geri dönecek. Bunu hiç mi hiç istemiyorum.

pReN@_61
14.08.2007, 22:50
Galatasaray, UEFA Kupası 2. ön eleme turu 1. maçında Hırvatistan temsilcisi Slaven Koprivnica’ya konuk oluyor.

bu başlık da benden olsun bari...

pReN@_61
14.08.2007, 22:52
febenin bu turu geçeceğini hiç zannetmiyorum.

a.fındıkoğlu
15.08.2007, 02:32
fb:1-anderlecht:1

AYYILDIZ
15.08.2007, 03:10
anderlech turu gecer ahmed hassan atar bugun 2 tane

futbalski60
15.08.2007, 03:29
fener kalbimiz seninle al maçı ülke puanımız yükselsin alex bu maçı çözecektir umarım

Samet Türkmen
15.08.2007, 03:31
her maç şifreli sinir oldum.Yakında milli maçlarıda şifreye alırlar.Hadi lig tv tamam dedik şimdide d-smart saçmalığı çıktı.

Gamze
15.08.2007, 03:32
Fener'in muhtemel kadrosu sayılıyordu...

Futbolu hiç bilmesem Türk takımı olduğunu anlamazdım belki...Peh..

Adem Erdoğan
15.08.2007, 07:44
oldu olacak şurda hep beraber bi sarı-laci çekelim nedersiniz.

Adem Erdoğan
15.08.2007, 07:57
bu başlıklar birleştirlse iiyi olur.

Adem Erdoğan
15.08.2007, 07:58
bjk bu sezon çok iyi oynuyor.turu geçerler.

MarceloTS
15.08.2007, 09:24
koprivnica ya gönülden başarılar

MarceloTS
15.08.2007, 09:25
gönlüm zürih le bence eleyecekler

Burçak
15.08.2007, 09:27
Forza Zürih

Harun-61
15.08.2007, 09:38
Kolpa Car$i iki günde nasil degi$ti :)

kac bilet sözü aldin Sinan'dan söyle bakim Alen :)

..neyse bejekeye ba$arilar...

Harun
15.08.2007, 09:41
Bu başlık altında Turkcell süper liginde mücadele eden takımların avrupa arenasındaki maçları ile ilgili yorumları paylaşacağız.Bu vesile ile her takım için ayrı başlık açmamış olup konu kirliğiliği ortadan kaldıracağız.

Ba®ış
15.08.2007, 15:32
bütün Türk takımlarına oynayacakları maçlarda başarılar :)

Mayls
15.08.2007, 15:46
bütün Türk takımlarına oynayacakları maçlarda başarılar :)
Fenerbahce haric diyerek altina imzami koyuyorum :) (Fenerbahce Yunan yada Rum takimiyla oynarsa bu sözüm gecersizdir :))

ilhan
15.08.2007, 17:07
Beşiktaş ve Galatasaray'a başarılar.

Mert67
15.08.2007, 19:40
fb bu akşam yenilir.bjk de avantajlı bir skorla döner diye tahmin ediyorum.

MarceloTS
15.08.2007, 19:56
Beşiktaş-Zürih maçını ''TSR2'' kazanalından naklen izleyebilirsiniz.Saat 21.15..

futbalski60
15.08.2007, 21:07
bjk'yı da sevmem fc zürih i de sevmem raffael ve okonkwo ya dikkat etsinler yeter ama yabana atmasınlar takım oyununu iyi oynuyolar

lazooo28
15.08.2007, 21:20
Beşiktaş-Zürih maçını ''TSR2'' kazanalından naklen izleyebilirsiniz.Saat 21.15..

hotbirddemi bu kanal ?

Selman
15.08.2007, 21:21
bjk:1 Zürih:0 Dk:3 Delgado

lazooo28
15.08.2007, 21:41
fb 1 : 0 Anderlecht Dakika 40

bjk 1 : 0 zürich Dakika 25

ilhan
15.08.2007, 22:33
Anderlect , iddaa yatıyo yen şu feneri =)

Ba®ış
15.08.2007, 22:44
dakika ve skor alabilirmiyiz :D

antagonist
15.08.2007, 22:59
85' Zurich 0 - 1 Besiktas

FT Fenerbahce 1 - 0 Anderlecht

Harun
15.08.2007, 23:01
Valla şaşılacak şey.Hiç beklemezdim bu kadarını.

Ba®ış
15.08.2007, 23:02
teşekkür ettim :)

Ba®ış
15.08.2007, 23:11
bjk 90+7 de gol yedi ve maç bitti :)

ilhan
15.08.2007, 23:13
6 Dakika uzatma 98. dakikada gol =) Hakem yaktı Beşiktaş'ı.

Anderlecht yatırdın kuponu. Ne diyim sana ben =)

Mayls
16.08.2007, 09:16
6 Dakika uzatma 98. dakikada gol =) Hakem yaktı Beşiktaş'ı.

Anderlecht yatırdın kuponu. Ne diyim sana ben =)

Benimkinide Besiktas macinin Hakemi yakti. 6 dakka uzatmami oynatilir

MarceloTS
16.08.2007, 09:27
anderlecht evinde turu geçer bence ama zürih in işi çok zor

cuneytr
16.08.2007, 17:23
besiktas zürihi eler fenerbahcenin işi biraz zor olmasına ragmen gruba kalır gibi...erciyese de basarılar ayrıca...

POYRAZ
16.08.2007, 18:33
bjk 90+7 de gol yedi ve maç bitti :)
Zaten baska bir sey beklenemezdi. fe-be de Mutlaka deplasmanda turu kaybedecektir.

A.Alper
16.08.2007, 18:56
Helal Zürih :)

Vkgz
16.08.2007, 19:36
golllllllllllllllllllllll pastırmacılar 1-0 önde.....

Vkgz
16.08.2007, 19:46
servet penaltı yaptı... koprinica penaltı kullanıyor.... ve goll

MarceloTS
16.08.2007, 19:53
gooooooll koprivnica 1-0 yaptı işte bu

A.Alper
16.08.2007, 19:55
Yürü be :D

futbalski60
16.08.2007, 19:55
bu servet avrupa maçlarında neden böyle oynuyo anlamadım yaa milli takıma filan almasınlar valla istemiyorum servetin yeri süper lig baska yerde oynayamaz

futbalski60
16.08.2007, 19:57
aslında bu maölardan çok lokomotif sofya-otelul galati maçını bekliyorum ne olcakaacaba sonucu ahh trabzon eleseydin lokomotifle maçını izliyecektik bu akşam:(

10 numara
16.08.2007, 19:59
cimbom 1-0 yenik erciyes 1-0 önde :)

A.Alper
16.08.2007, 20:04
bu servet avrupa maçlarında neden böyle oynuyo anlamadım yaa milli takıma filan almasınlar valla istemiyorum servetin yeri süper lig baska yerde oynayamaz

gsli gördüm seni :D

lazooo28
16.08.2007, 20:07
gs penaltidan mi yemis ?

MarceloTS
16.08.2007, 20:08
evet servet dengesizinin yaptığı penaltı sonucu yediler

OOOOOO KOPRİVNİCAAAA OLEEEEEYYYY:D

Vkgz
16.08.2007, 20:10
gs penaltidan mi yemis ?

yukarda çok net açıklaması var :)

futbalski60
16.08.2007, 20:10
ne gs lisi yaa puana ihtiyacımız var yoksa yine intertoto kupasında dolaşırız biz bu kafayla ülke puanın artması lazım

MarceloTS
16.08.2007, 20:13
1-1 oldu ya allah kahretsin

A.Alper
gs mi kurtaracak bizi bırakın lütfen.

Vkgz
maccabi ve gs attı . maçlar 1-1"

Ba®ış
16.08.2007, 20:14
dk 42 ayhan attı

lazooo28
16.08.2007, 20:15
erciyes götüremez bence veririler maci birazdan

Ba®ış
16.08.2007, 20:18
gs maçında ilk yarı bitti 1-1

A.Alper
16.08.2007, 20:19
İsim değiştirerek İsrail ligine iltica edeceklermiş.

lazooo28
16.08.2007, 20:19
bizim prica'nin takimida 2-1 yeniliyor

28TS61
16.08.2007, 20:30
arkadaslar bu sabah bmn de bi link gormustum turkce spor radyosu yayini yapan
ama o linki bulamadim hangi topicte oldugunu unuttum
yardimci olabilcek varsa lutfen yazsin simdiden tsk ederim

Vkgz
16.08.2007, 20:48
arkadaslar bu sabah bmn de bi link gormustum turkce spor radyosu yayini yapan
ama o linki bulamadim hangi topicte oldugunu unuttum
yardimci olabilcek varsa lutfen yazsin simdiden tsk ederim

googleye maç radyoları yaz gelir bişeyler

Vkgz
16.08.2007, 20:50
galati gol yedi

28TS61
16.08.2007, 20:53
googleye maç radyoları yaz gelir bişeyler

ok sagol zaten hemen karsima cikti google yazdiktan sonra

futbalski60
16.08.2007, 21:00
sofya 1-0 otelul galati

28TS61
16.08.2007, 21:01
gs 2-1one gecti:mad:

Ba®ış
16.08.2007, 21:02
dk 73 gol volkan

lazooo28
16.08.2007, 21:02
pricanin takimi 2-1 yenildi,maclari bitti

vatandas61
16.08.2007, 21:12
ne galatiymis ya, lokomotiv sofia bile yeniyor adamlari. biz yenemedi baska.
ilk defa böyle kolay rakipler düsüyordu bize uefa ya dogru. ne yapalim nasip kismet...

lazooo28
16.08.2007, 21:15
cluj 0 - 1 anorthosis
sofia 1 - 0 galati

Ba®ış
16.08.2007, 21:18
ercieyes maçı ne alemde ?

lazooo28
16.08.2007, 21:19
1-1 90 dakika.

lazooo28
16.08.2007, 21:22
gs maci bitti 2:1

28TS61
16.08.2007, 21:22
gs 2-1 yendi

fincher
16.08.2007, 21:26
Erciyes'e helal olsun.Türkiye'yi Avrupa'da Trabzonspordan daha iyi temsil ediyor.Trabzonspor olsaydı Maccabi 3 tane sallamışdı şimdi.2. ligden gelip Avrupada deplasmandan avantajlı skorla ve puan alarak dönmek kolay iş değil...
Canı gönülden tebrik ediyorum...

28TS61
16.08.2007, 21:27
erciyesspor da 1-1 bitti

lazooo28
16.08.2007, 21:28
evet, tel aviv 1 : 1 erciyes

ilhan
16.08.2007, 21:29
Maccabi , Kayseri'de yener Erciyesspor'u. Türkiye'de en son helal olsun diyeceğim 2-3takımdan birisi ;)

lazooo28
16.08.2007, 21:29
amma uzatmis hakem erciyes macini o zaman

macka61
16.08.2007, 21:33
helal olsun bizim yapamıdığımızı adamlar yaptılar ziya ve yönetim utanırsınız diyecem ama nerde

TolgaTopçu61
16.08.2007, 21:35
helal olsun erciyese

Tolga_61
16.08.2007, 21:56
erciyes 90 dan sonra 2 net pozisyon kaçırdı kaleciyle karşı karşıya maç 1-1 bitti :)

Vkgz
16.08.2007, 22:22
helal olsun bizim yapamıdığımızı adamlar yaptılar ziya ve yönetim utanırsınız diyecem ama nerde

son 5-6 yıllık avrupa macerasından sonra şunu gordumki biz çok sıradan bir takımız... lokomotif bile bizden büyük bir takım.

nowhere
16.08.2007, 22:45
biz olsaydık 3-4 tane yemiş gelmiştik.Helal olsun adamlara

MarceloTS
17.08.2007, 09:03
otelul yenilmiş 3-1 lokomotif e lide de 3 maçta 3 puanları var elendiğimiz takıma bak

Mayls
17.08.2007, 10:54
Erciyes'i tebrik ediyorum. Biz olsaydik 3-4 tane yemeden yurda dönmezdik. Galatasaray'i tebrik etmiyorum cünkü yapmasi gerekeni yapti.

Adem Erdoğan
17.08.2007, 11:05
Erciyes e helal.olsun.Bu turu geçerseler çok büyük bir iş başarmış olurlar.Bayada ezmişler.kaçan %100lük pozisyonları var.

Oğuuz
17.08.2007, 11:37
bencede helal olsun erciyese.. şu turu geçerlerse büyük iş yapmış olacaklar vesselam..

Tiko18
28.08.2007, 10:50
Haydi Anderlecht kalbimiz seninle....

a.fındıkoğlu
28.08.2007, 21:24
inşallah fener dahil tüm takımlarımız tur atlar ülke puanımız yükselir.inşallah erciyes tur atlar uefada en büyük süprizi yapar haydi erciyes .

MarceloTS
28.08.2007, 21:40
fener zate elenecek anderlecht turu bırakmaz sahasında diğerleri geçer ama erciyesten şüpheliyim israil takımı sağı solu belli olmaz

ilhan
28.08.2007, 21:56
Anderlecht kadroya Serhat'ı da alıcakmış sanırım. Umarım Serhat oynar feneri eleyecek golü atar =)

lazooo28
29.08.2007, 00:34
yarin anderlecht banko galip bence mac 2:0 veya 3:1 anderlecht lehine biter feybe de is yok fos

61viya
29.08.2007, 16:11
Anderlecht yap bi güzellik taraftarlarına yahu:D Belki içten içten seni destekleyen başkaları da olur hem..(Abi kızma bana:D:D Çocuk bütün gün,atlarız inş deyip durdu.Arkasından da atlarsak 10milyon euro gelecek.Kesin bi bomba patlatır yönetim.Adriano olmazsa Fatih olur gibi cümeller kurması en büyük hatası oldu kendisinin.) Umarım elenrisinizi abiciğim.Kusuruma bakma.Bilyorum sen bütün avrupa maçlarımızda bizi destekliyorsun sonuna kadar.Ama ben yapamıyorum.İçimden gelmiyor.Bir abimizin dediği gibi:"Bu Trabzonsporu yabancı bir takım gibi görenlerin sorunu"

Kadir
29.08.2007, 16:14
volkan demirel show var bu akşam! kaçmaz valla :) Allah trt1 den razı olsun bakacam maça :D

Muhalif
29.08.2007, 16:20
Anderlecht turu 3-0 gibi bir skorla geçecektir diye tahmin ediyorum. Kendi sahalarında hiç bir takım ayırmadan sürekli baskılı oynayan bir ekipler ve Fb baskı yiyince dağılan bir takım. Bence Anderlecht tur atlar.
Diğer yandan Zurich'i de yabana atmayın derim. Hatta bana sorarsanız Zurich de turu geçer ama Bjk seyircisi üstün motive edici bir seyirci. Futbol olarak olmasa da seyirci etkisiyle Bjk belki turu kurtarabilir. yüzde 50 görüyorum şansları.

61viya
29.08.2007, 16:22
Anderlecht turu 3-0 gibi bir skorla geçecektir diye tahmin ediyorum. Kendi sahalarında hiç bir takım ayırmadan sürekli baskılı oynayan bir ekipler ve Fb baskı yiyince dağılan bir takım. Bence Anderlecht tur atlar.
.

Ağzından bal damlıyor yahu.İnşallah demekle yetiniyorum yazdıkalrına :D

Oruç
29.08.2007, 16:27
Anderlecht taraftarıyım bugün. Fener turu geçerse Fatih'i alır. Bunu engelleyebilecek tek takım şu an Anderlecht.

Zürich'e de gönülden başarılıar. Dularaımız sizlerle :D

Erbay
29.08.2007, 16:29
fbnin orta sahasında Tümer,Alex ve Deivid birlikte oynarsa Anderlecht rahat galip gelir.İlk maçta itiraf ettikleri gibi fbdden korktular,bu maç daha farklı olacak.

Selman
29.08.2007, 16:35
Fener'in kalesinde Volkan var.Çok büyük güven bunalımı yaşıyor.Herkes Serdar sakatlandı diye veryansın içinde.Gol yiyecekleri kesin, burdaki 1-0'lık sonuç onlara yetmez.Angut.com'a baktım biraz içlerinde akıllı olanları gerçekleri görebiliyor.:DAnderlecth'yiz yok ötesi:)

Jimnastik kulübü her halükarda turu atlar, keşke farklı olsaydı.gs zaten orda bitirdi işi burda da fark yaparlar.

Erciyes'e başarılar.

macka61
29.08.2007, 16:43
anderlecht rahat geçer turu aslında çekebilecekleri en rahat kurayı çektiler

MarceloTS
29.08.2007, 16:48
anderlecht 1-0 buldumu işi kolay olur ama ya fener şansa bulursa:Dişte o zaman yandık anderlecht çeviremez o maçı

Burçak
29.08.2007, 16:49
anderlechte gönülden başarılar diliyorum. inşallah ezik febe yi dağıtırlar.

A.Alper
29.08.2007, 16:59
Maccabi,Zürih,Koprivnica ve tabi ki Anderlecht'e başarılar dilerim.İnşallah turu geçen taraf olurlar.

Özge
29.08.2007, 17:58
Kalede Volkan olacağı için Fenerbahçe'nin işi oldukça zor:)Turu geçen taraf Anderlecht olur inşallah:)

Mert67
29.08.2007, 18:09
anderlecht'in en büyük artısı volkan inşallah iyi değerlendirirler.bjk in de işinin çok kolay olmadığını düşünüyorum.

61 baha
29.08.2007, 18:23
iki takımımıza da yürekten başarılar.
fb nin işi daha kolay bence

Samet Başdağ
29.08.2007, 18:26
bjk eler,fb maçı uzatmaya gider

futbalski60
29.08.2007, 19:32
umarım ikisi de eler bjk zürich'e dikkat etmeli hafife alırlasa çok kötü olur onlar için alphonse'u umarım gökhan zan'la eşleştirmezler

TS-Tiryaki
29.08.2007, 19:54
arkakaslar bakiyorumda herkes rakipleri destekliyor. ben ama fb bjk kayseri ve gs nin tur atlamasini isterim. ama tabiki ligde en fazla nefret ettigim takimlar ezik istanbullular. ancak gsnin uefa kupasini aldiginda trtde söyle bi yazi vardi "kupa TÜRKIYEDE" anliyan anladi.

61 baha
29.08.2007, 19:58
arkakaslar bakiyorumda herkes rakipleri destekliyor. ben ama fb bjk kayseri ve gs nin tur atlamasini isterim. ama tabiki ligde en fazla nefret ettigim takimlar ezik istanbullular. ancak gsnin uefa kupasini aldiginda trtde söyle bi yazi vardi "kupa TÜRKIYEDE" anliyan anladi.

tek kelimeyle altına imza atıyorum tebrikler

A.Alper
29.08.2007, 20:28

Biraz angut.com'da gezinirsen tam aksini düşünürsün.

TS-Tiryaki
29.08.2007, 20:32
Biraz angut.com'da gezinirsen tam aksini düşünürsün.

benim angut eziklerin sitelerinde isim yok. ben sapina ve ölümüne kadar TRABZONSPORLUYUM ve bununla gurur duyuyorum. ama avrupa bir TÜRK takimi yabancilara karsi oynadimi ben bu TÜRK takimini desteklerim. kim ne derse desin. ama sakin yanlis anlasilmasin. ligde isler baska. antiistanbul ÖLÜMÜNE TRABZON.

A.Alper
29.08.2007, 20:36
Sen güzel düşünüyorsun ama Türkiye'de işin vatan millet kısmı pek umursanmıyor.Bahsettiğin takımın taraftarları Türk Milli takımını bile tereddütle destekliyor heyecan duymuyorum diyor.

ilhan
29.08.2007, 21:14
Beşiktaş - Zurich ilk yarı 0-0 bitti.

Adem Erdoğan
29.08.2007, 21:20
2 side geçer turu.fner 2. maçı daha rahat alır

ilhan
29.08.2007, 21:31
Delgado attı. Beşiktaş 1-0 önde.

ilhan
29.08.2007, 21:34
Kezman attı. 1-0 önde fener.

ilhan
29.08.2007, 21:39
Delgado , Zurich'i eziyor.

2-0.

Sinan Akyıldız
29.08.2007, 21:40
vay be ilhanım eziklere bak hele :) fırtına gibi başladılar

ilhan
29.08.2007, 21:41
Sinan`ım Beşiktaş kazansın istiyorum =) Ama fener kazansın istemiyorum =)

Sinan Akyıldız
29.08.2007, 21:42
Görünen o ki bunların 2 side kazanacak :) bize yine hüsrann :))

Sinan Akyıldız
29.08.2007, 21:44
beşiktaş 2 :)

ilhan
29.08.2007, 21:46
Delgado , Zürih'ten intikam alıyor adeta =)

Sinan Akyıldız
29.08.2007, 21:50
Canım sıkıldı ula :) bari bende gidip izliyim maçları çatır çatır gol oluyo :)

ilhan
29.08.2007, 22:01
Fener maçı harbi çok zevkli gidiyor. Tabi Anderlecht atak yaptıkça =))

ilhan
29.08.2007, 22:14
Beşiktaş , Şampiyonlar liginde.

Emre B.
29.08.2007, 22:22
Bizim gibi ekol takımlarla oynamıyolarkim.Nerde Otelul nerde Anderlent

Mayls
29.08.2007, 22:22
Besiktas'i tebrik ediyorum. Insallah Sampiyonlar Liginde bizi gururlandirirlar.

Buarada Anderlecht 1:0 geride. Hadi oglum Anderlecht. Cok sey mi istiyoruz 3 gol. Shevchenko tek basina atiyor 4 tane. Siz 11 kisisiniz. :D

Bayramm61
29.08.2007, 22:28
fener, gs yada bjk yi burda savunan arkadalar, neden olayi milli boyuta getiriyorlar anlamis degilim, herifler tur atlicak UEFA dan dünyanin paralarini alacaklar, daha iyi transfer yapip daha güclü bir kadro ile karsimiza cikacaklar...

Ben sahsen ezilerek elenmelerini isterim...Biz elenince acaba onlardan üzülen olmusmudur ? sanmiyorum..dalga gectiler bizimle sadece !!!

Misina
29.08.2007, 22:33
Tebrikler.bjk.Kimse bana kızmasın bjk bizim ilacımız iyi sonuçlar almalı :D

Kadir Aydın
29.08.2007, 23:10
Şu civciv ne ballı takım yaa, gitmiş de en dandik takımı çekmiş kurada harbiden.

futbalski60
29.08.2007, 23:30
gerçekten güzel bir gündü türk futbolu adına artık ülke puanımız artsın ligin kalitesine yakışmıyo puanımız.Şu da bi gerçek ş.liginde daha güçlü takımlarla oynayacak temsilcilrimiz bu oyunla işimiz kötü umarım düzeltirler oyunlarını

Mayls
29.08.2007, 23:32
fener, gs yada bjk yi burda savunan arkadalar, neden olayi milli boyuta getiriyorlar anlamis degilim, herifler tur atlicak UEFA dan dünyanin paralarini alacaklar, daha iyi transfer yapip daha güclü bir kadro ile karsimiza cikacaklar...

Ben sahsen ezilerek elenmelerini isterim...Biz elenince acaba onlardan üzülen olmusmudur ? sanmiyorum..dalga gectiler bizimle sadece !!!
Bence ne kadar sevmesekte Avrupa'da ülkemizi temsil eden takimlar bunlar. Benim ülkemin bayragi Avrupa'nin tepesine dikilecekse O'nu Galatasaray'da, Besiktas'ta dikse raziyim.

Kadir Aydın
29.08.2007, 23:33
gerçekten güzel bir gündü türk futbolu adına artık ülke puanımız artsın ligin kalitesine yakışmıyo puanımız.Şu da bi gerçek ş.liginde daha güçlü takımlarla oynayacak temsilcilrimiz bu oyunla işimiz kötü umarım düzeltirler oyunlarını

febenin yine kaderini yaşayacağı kesin...