PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları 2011-2012

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Ömer SEVİNÇ
03.04.2008, 00:05
Maç boyunca top oynayamayan Alex Devid'in golünde bir koşu yaptı, zeka kokuyor yahu...
Kalecinin görüş alanını kapattı belki, dikkatini dağıttı. Top dümdüz gidiyordu çünkü..
Ülen ya...
Hayatımda bu kadar ballı bir takım görmedim.
65-75 arasında şöyle biraz top oynadılar, o yani...
Başka yok...
Hay Allah...

Bak buna aynen katılıyorum. 2 şut 2 gol. Maç boyu mutlak hakim Chelsea'ydi. Volkan devleşmese, forvetleri azıcık becerikli olsa 3-4 tane atabilirlerdi fenere.

Her zaman kazanan haklıdır tabi ki ama bu İngiltere'de perişan olmayacakları anlamına gelmez:)

AKSOY_61
03.04.2008, 00:05
:o ne gol atmis deivid :S

evet güzel gol.
intere attığı gibi şahane gol atıyor herif ya:o

antagonist
03.04.2008, 00:06
Ben bu filmi daha önce görmüştüm.

Birazdan millet birbirine girer,yöneticiler de mecburen başlığı kilitlerler.

İnsanların meseleleri adam gibi tartışamamsı yüzünden başlık kilitlenmesi bana çok ilkel geliyor. Lafım yöneticilere değil,tartışmayı bilmeyenlere...

vurgun_kiz_61
03.04.2008, 00:07
Allak askina fb icin deger mi birbirimizi kirmaya uzmeye;lutfen daha sakin olalim tebrik eden etmeyeni elestirmesin etmeyende edeni elestirmesin;herkes ozgurdur:)

ilhan
03.04.2008, 00:07
Yalnız şu bir gerçek.

Volkan , Fenerbahçelilerden yediği gol kadar rakiplerden gol yemedi ççç

Muhammed KOÇ
03.04.2008, 00:08
evet güzel gol.
intere attığı gibi şahane gol atıyor herif ya:o
aynısını atıcaktı da topun adamdan geçeceğini tahmin etmediği için geç kaldı..

Mehmet Fırat
03.04.2008, 00:08
Arkadaşlar, sayfa 61 olmuş. Birbirimizi kırmayalım. ;)

Ne alaka! :eek: :D

Egemen
03.04.2008, 00:09
Yalnız şu bir gerçek.

Volkan , Fenerbahçelilerden yediği gol kadar rakiplerden gol yemedi ççç

mauhshahuhuhuahua ççççççççç

Gamze
03.04.2008, 00:11
Volkan cidden devleşti gene. Cins...

Hüdai Pervaneli
03.04.2008, 00:11
ilhan mersikoptum ya:D

GolaMTuRi
03.04.2008, 00:14
yahu arkadaslar birakin birbirinize laf sokmayi, tebrik etmeyenlerde ahkam kesmesin..kardesim adamlar chelsea'yi oyle veya boyle geriden gelip yendiler..kolay bir is degil..biz hala ankaraspora attigimiz sutun cetelesini tutalim..fark giderek aciliyor,bu bir gercek..
yenilse uzulmezdim ama macta feneri destekledim..zamaninda gs yapmisti simdi fb, burdan ders cikarmak lazim..
kiskanmamak elde degil, umarim obur dunyaya gocmeden trabzonsporu'da bu pozisyonda goruruz..

Burçak
03.04.2008, 00:15
61. sayfada o iğrenç yaratıkların adını kullanmayalım.

Muhammed KOÇ
03.04.2008, 00:18
bu febe nin sadece bize puan kazandırmasına seviniyorum.ne kadar puanlar etkileyecek avrupa yolunu çok merak ediyorum..

Gürkan
03.04.2008, 00:19
iş kutlamayı geçti sırf gıcıklıgına mesajlar yazılmaya basladı. isteyen kutlar istemeyen kutlamaz. her fener maçı sonrası nedir bu stres yahu. bakalım kendi işimize

TSezgin61
03.04.2008, 00:20
seviyorum beniim insanimi:D

neyse... fener yenmistir ve aci gercek suki hala biz yerimizde sayiyoruz. herkes artik hedeflerini avrupaya yönelik yapiyor biz hala sampiyonluktan öte hedef koyamiyoruz... birakin sampiyon olmayi avrupaya bile gidemiyoruz... yaziklar olsun Trabzonsporlu isadamlarina.... feneri göründe biraz utanin

Selman
03.04.2008, 00:20
Bir kere Chelsea'yi destekledik hayatımız boyunca onda da olana bak yav:)2. maçta da yenmeyin bunları ahirette iki elim yakanızda olacak...Ulan altı üstü hepsi fb.

Hüdai Pervaneli
03.04.2008, 00:21
fener liler kendini sampiyonlar ligi sampiyonu zannediyo

ilhan
03.04.2008, 00:21
Chelsea'yı karşılamaya gidenler acaba uğurlamaya da gider mi? :D

TSezgin61
03.04.2008, 00:22

birak sevinsinler, biz vlazniayi bile kutladiydik:)

Bülent Şirin
03.04.2008, 00:22
Arkadaşlar, bu yazı (site yenilendiği için) ne Günebakış'ın internet sayfasında ne de BMN ana sayfada yer alıyor. Gökdeniz'in transferi üzerine yazdığım acele yazının gümbürtüsüne gitmişti ne yazık ki... :)

Dolayısıyla bizim serander'den link vereceğim, kusura bakmayın...

http://www.serander.net/content/view/424/184/

TSezgin61
03.04.2008, 00:24
Arkadaşlar, bu yazı (site yenilendiği için) ne Günebakış'ın internet sayfasında ne de BMN ana sayfada yer alıyor. Gökdeniz'in transferi üzerine yazdığım acele yazının gümbürtüsüne gitmişti ne yazık ki... :)

Dolayısıyla bizim serander'den link vereceğim, kusura bakmayın...

http://www.serander.net/content/view/424/184/

güzel yazi... hersey net bir sekilde aciklanmis...

GolaMTuRi
03.04.2008, 00:24

allah askina bu basariyi biz elde etsek, 40-50 araba tutar sirf kendim konvoy yapardim yemin ediyorum..bunlar kirk yilda bir olan seyler,kutlamalari normal..bunu chelsea.liverpool taraftari yapsa elestirilir ama burasi turkiye..

Özkan
03.04.2008, 00:51
Avram Grant istifâ!

Bu moral bozukluğuyla herhâlde 3-5 gün kendime gelemem.

lazooo28
03.04.2008, 01:13
kisakannilmicak takim degil (stat,tesisler,kadro..)

bu ara deivid in golü bi icim su..eliyle koymus gibi durdugu yerden 90'a takti topu.

aramizdaki fark iyice büyüyor artik

Adem Erdoğan
03.04.2008, 01:18

aç tavukla buğday ambarı hikayesi

28TS61
03.04.2008, 01:19
8jk de liverpoolu ilk macta 2-1 yenmisti unutmayalim

MetiN08
03.04.2008, 01:36
valla hellal olsun fbye tebrik ediyorum onlari kim ne derse desin, biz halen konusalim 10-15 sene önceki maclardan bir 20 sene daha bekliyelim sampiyon olmak icin millet mali götürsün. Simdi bui FBnin basarisini bizim kücük cocuklar gördümü ben ona nasil anlatim Trabzonspor nasil bir takim diye, onadami anlatim oglum bende bekliyorum 25 sene sampiyon olmayi bu yüzden trabzonsporluyum 10 sene önce bizde yenmistik barcelonayi interi bunlarimi bahsedim ona, bizi bu duruma düsürenlerin allah b..... versin ya,millet avrupada sov yapsin biz tvnin önünde onlari izliyelim yok hafta sonu ankarasporu zor yeneriz yok kayseriye berabere oyanriz diye düsünelim. Abi ben FByi tebrik ediyorum ve sagi duyuyorum bugünkü basarisindan adamlar büyük oynuyor ve büyük kazaniyor bizim gibi degil yani

macka61
03.04.2008, 01:50
aynen abi çıldırıyorum neden benim takımım böyle değil elalem böyle yarın okulda martabalı gör o kadar atıp tuttuk inşallah Trabzonsporumuzda böyle durumlara gelir

Alpayer
03.04.2008, 01:52
Ben de tebrik ediyorum var mı itirazı olan. Hatta attıkları golde bağırıyorum, kaçan golde dizlerimi dövüyorum, milli maçmış gibi heyecanlanıyorum.

Adem Erdoğan
03.04.2008, 01:56
Futbol=Para

Fenerbahçe dün neydi bugün ne.
Diğer tarafta Chelsea dün neydi bugün ne.

sarıyerli_TS
03.04.2008, 01:56
bende tam tersi duygularla heyecanlanıp dizlerimi dövüorm chelsea atak yaparken pozisyona girerken :D:D ama yne de helal olsn diorm sadece yalandan artık bu şakanın bitmesini istiyorumm ahhh bee manchester nerdesn sen temiz sorunsuz bitircektn bu işi..

sametaydin
03.04.2008, 03:51
fenerbahçe bu maçta çok şanslıydı bu bir gerçek toplasan 3-4 tane şutları bile yoktur ama 2 tane gol var. ingilterede bu iş çok rahat biter.

Metin Ural
03.04.2008, 05:22
insanlarin fenerbahce'yi desteklememesini cok iyi anliyorum ama "drogba allah belani versin" gibi cumleler bana cok gulunc geliyor.

ozcan_asanoglu
03.04.2008, 09:25
70 dk. fenere top göstermediler, ben böyle birşey görmedim. arada 10 kat kalite ve güç farkı var. Bu güce güvenerek drogba çok lakayt oynadı ve farkı kaçırdılar.

fenerin maçı almasının ve hatta buralara kadar gelmesinin nedeni ise kadrosunda bulundurduğu kaliteli topçulardır, iyi futbol oynaması değil. iyi oynamadıkları, futbol olarak ezildikleri maçı bile ayağa pas yapabilmeleri ve gol yollarındaki inanılmaz becerileri ile aldılar.bu paslaşmanın ve gollerin sebebi ise o teknik ve kaliteli futbolcularıdır.

bir de kaleci volkan. hem sevilla hem chelsa maçlarında resmen takımı ipten aldı.

sonuç; futbolda bir yerlere gelmek istiyorsan ekibin ağırlıklı olarak teknik kapasitesi yüksek kaliteli futbolculardan ve çok iyi bir kaleciden oluşmalı...

Faik Yılmaz
03.04.2008, 09:29
helal olsun diyorum başka bir şey demiyorum...... diyemiyorum....

sena
03.04.2008, 09:40
İzlemedim ben biliyodum fenerin yeneceğini ve helal olsun diyorum ..
Biz naptık elimizdeki harika kadroyu gıdım gıdım yiyip yok ettik . Kaldık sonra keçeliiiii , üçüncüüüü , cimşiiiirrrr , çökmüüşşşlere :mad: çöktürdüler bitirdiler takımı mahvettiler yok ettiler efsaneyi. Ziya, Nuri Sabah sabah çileden çıkardınız insanı.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Faik Yılmaz
03.04.2008, 09:46
Sadece Fenerium gelirleri 47 milyon dolar bir klüp maç başı hasılatı 2 milyon ytl. Bir sürü projeeleri var. Nüfuzlu adamları var. camiası birbirini kırmak için çalışmıyor. Kadrosu argo tabirler kazmalarla değil her an skoru değiştirebilecek adamlarla doldurulmamış. E biraz başarı gelsinde onları bulssun. Hiç bir şey yapmadan BİZ başarılı olmayımı umuyorduk....

makas gitgide açılıyor çok ama çok acil bir şeyler yapmak lazım arkadaşlar

ozturk
03.04.2008, 09:57
Sadece Fenerium gelirleri 47 milyon dolar bir klüp maç başı hasılatı 2 milyon ytl. Bir sürü projeeleri var. Nüfuzlu adamları var. camiası birbirini kırmak için çalışmıyor. Kadrosu argo tabirler kazmalarla değil her an skoru değiştirebilecek adamlarla doldurulmamış. E biraz başarı gelsinde onları bulssun. Hiç bir şey yapmadan BİZ başarılı olmayımı umuyorduk....

makas gitgide açılıyor çok ama çok acil bir şeyler yapmak lazım arkadaşlar

olayı çok güzel özetlemişsin teşekkürler...

maalesef biz ancak geçmişteki 3-5 başarıyla övünürken adamlar gün geçtikçe büyüyor...

bu farkı kapatmamız imkansız gibi birşey olabilir...

Serdær
03.04.2008, 09:58
Fenerbahçeyi Gönülden Tebrik Ediyor.

Bir Türk olarak Gurur Duyuyorum.

İnşallah Elerler.

Londra'da -> Gökhan Gönül ve Roberto Carlos olacak. ;)

kivancpehlivan
03.04.2008, 11:49
feneri günahım kadar sevmem ama "Söz konusu olan VATAN'sa gerisi teferruattır!" ;)

Altı üstü bir maç Kıvanç. Vatan, millet mücadelesi değil.

cümlenin orjinali bozmamak için değiştirmemiştim. sen böyle algılıyorsan bişey diyemem. ama nasıl anlatmak istediğimi yazayım senin ve senin gibi düşünenlerin anlaması için,

"söz konusu türkiye'nin başarısı ise gerisi teferruattır!" ;)

TSezgin61
03.04.2008, 11:55
alman spikerler fener demiyor türkler diyor... o yüzden yukarda arkadaslarin yazdigi gibi, "söz konusu TÜRKIYEYSE gerisi teferruattir"

Mehmet Fırat
03.04.2008, 11:57
alman spikerler fener demiyor türkler diyor...

O zaman bu Almanlarda bir gariplik var kardeşim. Biz Chelsea'ye İngilizler demiyoruz ki, Chelsea diyoruz. Onlar da Türkler demesin, Fenerbahçe desin. :)

TSezgin61
03.04.2008, 12:00
O zaman bu Almanlarda bir gariplik var kardeşim. Biz Chelsea'ye İngilizler demiyoruz ki, Chelsea diyoruz. Onlar da Türkler demesin, Fenerbahçe desin. :)

elimizden birsey gelmiyor, "türkler böyle türkler söyle" sanki TÜrkiyeyle oynuyorlar... kötüde olsa TÜRK iyide olsa TÜRK.... e bizde TÜRKÜZ daaa:D

alper*
03.04.2008, 12:17
"söz konusu TÜRKİYE'nin başarısı ise gerisi teferruattır!" ;)
Hoş bir yaklaşım :):)

ilhan
03.04.2008, 12:30
cümlenin orjinali bozmamak için değiştirmemiştim. sen böyle algılıyorsan bişey diyemem. ama nasıl anlatmak istediğimi yazayım senin ve senin gibi düşünenlerin anlaması için,

Ben ve benim gibiler Türkiye'nin başarısını düşünüyor:) O yazdığın orijinalinini ne kadar bozmamak içinse " Türkiye " de orijinal yazılmalı. Küçük harflerle değil. Hem de üzerine basa basa küçük harflerle değil :)

Esenlik içerisinde kal:rolleyes:

Muhammet_61
03.04.2008, 13:18
Bir Trabzonsporlu olarak Fenerbahçe'yi gönülden tebrik ediyorum.
Unutmalıyım ki İngilizler herhangi bir Türk takımıyla maç yaptığı zaman Ts, Fb, Gs diye ayırmıyor "Türkler" ile maç yaptık diyorlar.
Gerçekten göğsüm kabardı..

eys_61
03.04.2008, 13:32
Sevilla'nın düştüğü yanılgıya düştü Chelsea de,Fenerbahçe'ye oynama şansı tanıdı Lampard'ı oyundan çıkararak oysa o dakikaya kadar Fener'in bir iki dengesiz atak girişimi dışında oyunun mutlak hakimi Chelsea'ydi.İkinci maçta işi daha sıkı tutacaktır Chelsea ve turu geçecektir ama Fenerbahçe'nin başardığı işi de gözardı etmemek gerek,tebrikler.

İskender
03.04.2008, 13:52
Tebrikler Fenerbahçe...
Söylencek fazla birşey yok, kıskanmayı bir kenara bırakıp doğru yapılan işleri örnek alırsak...
Başarılı olmamak için hiçbir sebep yok...
Hele geçmişinde nice zaferler varken...

Erbay
03.04.2008, 14:03
Chelsea maça çok iyi başlamasına rağmen kötü bitirdi.fb attığı güzel gollerle maçı kazandı.Özellikle Deivid'in golü mükemmeldi.Chelsea aslında maçı koparacak pozisyonlar buldu.Volkan hepsini kurtardı.Zaten Chelsea'yi elini kolunu sallayarak yenemezsin pozisyon vereceksin tabii ki.Lampard çok etkisiz gözüktü.(Hastaymış)Drogba inanılmaz derecede şahsi oynadı.fb'de Aurelio her zamanki gibi çok iyiydi.İkinci maçta Chelsea'nin maçı 2-3 farklı kazanacağını düşünüyorum.Ama bu maçın sonlarında olduğu gibi takım olmaktan uzak kalırlarsa turu zora sokarlar.Ben Chelsea'yi tutacağım.Sevmiyorum fbyi ne yapayım.Türk olarak algılayamıyorum onları.Chelsea'den daha yabancı geliyorlar bana.Ama hakkını verelim bu sene çok çok büyük iş başardılar.Evlerindeki bütün maçları kazandılar.İnşallah bu son maçları olur.

Murat'
03.04.2008, 14:05
Tebrik etmektan başka yapabileceğimiz hiçbirşey yok...Evet kısaknmakta hakkımız.Fener buralara gsyi kıskanarak geldi...Chealsea golü attıktan sonra çok küçümsedi fenerbahçeyi...

Bu maç ayrıca bana 2001 yılında oynanan GS-Real madrid maçını hatırlattı...O maçtada ilk yarıda real 2-0 öne geçmişti..ama gs ikinci yarıdaki müthiş oyunuyla maçı 3-2 kazanmıştı...Gerçi deplasmandaki maç 3-0 bitmişti..

kivancpehlivan
03.04.2008, 14:55

Ben ve benim gibiler Türkiye'nin başarısını düşünüyor:) O yazdığın orijinalinini ne kadar bozmamak içinse " Türkiye " de orijinal yazılmalı. Küçük harflerle değil. Hem de üzerine basa basa küçük harflerle değil :)

Esenlik içerisinde kal:rolleyes:

üzerine basabasa mı :) ya arkadaşım bi git işin yokmu senin ya bak bakayım o yazımda hangi harf büyük :D komik olmayın allah aşkına.

neyse feneri tebrik ederim bu arada güzel skor.

TolgaTopçu61
03.04.2008, 15:07
fenerbahce'ye tebrikler ama bence tur atlamalari cok zor

ilhan
03.04.2008, 15:23
üzerine basabasa mı :) ya arkadaşım bi git işin yokmu senin ya bak bakayım o yazımda hangi harf büyük :D komik olmayın allah aşkına.

neyse feneri tebrik ederim bu arada güzel skor.

Türkiye mi ? türkiye mi?

Tamam komik olmayayım seni mi kıracağım :)

Dip not : Maçın ilk yarısı bittikten sonra koyu fenerli bir kız arkadaşıma sevimli görünüceğim diye 2-1 çevirirsiniz diye attığım mesajın üzerine gelen 2-1 lik galibiyet pek hoş oldu :)

Gürkan
03.04.2008, 15:48
Türkiye mi ? türkiye mi?

Tamam komik olmayayım seni mi kıracağım :)

Dip not : Maçın ilk yarısı bittikten sonra koyu fenerli bir kız arkadaşıma sevimli görünüceğim diye 2-1 çevirirsiniz diye attığım mesajın üzerine gelen 2-1 lik galibiyet pek hoş oldu :)

Eveeeet. fenerin o kötü futbol ile chelsea yi nasıl yendiği anlaşıldı. :cool:

Bir daha ki maç lütfen o telefonun maç bitene kadar kullanma. :D

Kadir
03.04.2008, 16:01
Fenerbahçe'ye tebrikler Chelsea'yi yenmek büyük iş ama önemli olan rövanş.Umarım rövanş maçında da umduklarını bulurlar.

ecerss77
04.04.2008, 00:44
Her maç bal diyoruz ama adamlar her maç kendi kalesine gol atıyor.. Oturupta takdir etmek lazım.. Fenerbahçe buralara kadar nasıl geldi.. Biz nasıl gelebiliriz diye düşünmek gerekir.. .. Biz hep bu anti-fener muhabbetinden dolayı bi kademe ilerleyemedik.. Bizene Fenerin başarısızlığından.. Zamanında hep şampiyonluklarımızı çalan gs değilmiydi ? FEnerbahçe 96da şampiyonluğa oynarken yendi.. Gs naptı ? Amaçları yokken bize Trabzonda köpek gibi oynadılar.. 4-2 yenildik.. Şampiyonluktan olduk.. Biz anti-feneri bırakmadğımız sürece deve kuşu gibi kalırız kumların altında...

Trabzonsporlu bi abimiz kızını almış dün stadda maçı izlemiş.. Helal olsun diyorum..
http://img172.imageshack.us/img172/8210/adszfe8.jpg

HAYRETTİN
04.04.2008, 03:15
Fenerbahceyi tebrik ediyorum umarım turu atlarlar örnek alınması gereken başkanlarıvar gercekden tebrik etmemek elde değil nerden nerelere geldiler insallah bu gunleri bizde görürüz.

Tunga
04.04.2008, 03:49
Bu kadar başarılı bir takımı kıskanmak son derece doğaldır. Hatta faydalıdır da. Onları aşağı çekmek yerine, onları geçmek için mücadele vermek gerek.

Bu kadar başarılı bir takımı tebrik etmek de doğaldır. Belli ki, biz iç hesaplaşmalarımız, küçücük hedeflerimiz ile Tük Futbolu'nda çıtayı yükseltemeyeceğiz bir zaman daha. Ama birilerinin o çıtayı yükseltmesi gerekiyor.

2000 yılında Avrupa Şampiyonası'nın düzenleneceği sene Galatasaray başarılı olmuştu. O sonuçlar 2000 Avrupa ve 2002 Dünya Şampiyonalarına kadar yansımıştı. Bu başarı da (ikinci maç ne olursa olsun - ki bence Fener Chelsea'yi orada da yenecek) elbette Avrupa Şampiyonası'na yansıyacaktır. Yansımalıdır.

Burada yazılan tüm mesajları okuyunca, takımımın kendisiyle olmasa da, taraftarıyla bir kere daha gurur duydum.

Orta - uzun vadede Fener'in bu başarısı Trabzonspor'a da fayda sağlayacaktır. En azından aklını başına getirecektir.

Getirmelidir.

h@msi61
04.04.2008, 04:37
Bu kadar başarılı bir takımı kıskanmak son derece doğaldır. Hatta faydalıdır da. Onları aşağı çekmek yerine, onları geçmek için mücadele vermek gerek.

Bu kadar başarılı bir takımı tebrik etmek de doğaldır. Belli ki, biz iç hesaplaşmalarımız, küçücük hedeflerimiz ile Tük Futbolu'nda çıtayı yükseltemeyeceğiz bir zaman daha. Ama birilerinin o çıtayı yükseltmesi gerekiyor.

2000 yılında Avrupa Şampiyonası'nın düzenleneceği sene Galatasaray başarılı olmuştu. O sonuçlar 2000 Avrupa ve 2002 Dünya Şampiyonalarına kadar yansımıştı. Bu başarı da (ikinci maç ne olursa olsun - ki bence Fener Chelsea'yi orada da yenecek) elbette Avrupa Şampiyonası'na yansıyacaktır. Yansımalıdır.

Burada yazılan tüm mesajları okuyunca, takımımın kendisiyle olmasa da, taraftarıyla bir kere daha gurur duydum.

Orta - uzun vadede Fener'in bu başarısı Trabzonspor'a da fayda sağlayacaktır. En azından aklını başına getirecektir.

Getirmelidir.

Tunga abi bence gs'nin basarisinin milli takima yansimasiyla fenerinki son derece farkli. o donemde Hakan Unsal, Bulent, Umit Davala, Ergun, Emre, Okan, Hakan Sukur, Arif hatta Suat milli takimin euro2000 maclarinda sikca oynayan isimlerdi. Yani Turk futbolcu kokenli bir basari vardi ortada ve o adamlarin sinerjisi milli takima da yansimisti. Bugun Fener'e baktigimizda ise basarinin gercek mimarlarinda Turk birine rastlamak cok guc, biraz Gokhan Gonul-Ugur Boral, hadi Semih'i de sayalim ve cakma Turk Aurelio. Yani milli takima pek yansiyacagini sanmiyorum, ama insallah yanilirim. En azindan rakiplerin Turk milli takimina bakis acisini degismesine neden olacaklarina inaniyorum.
Dediginize katiliyorum, keske fener orda olmasa demek yerine keske rakipleri biz olsaydik demek daha mantikli. Ingilizlerin sampiyonlar ligi maclarini lig kupasi tadinda oynadigini goruyoruz, belki birgun biz de basaririz kimbilir. Fener'in uzun yillar yaptigi transfer yanlislarini ve teknik direktor istikrarsizligindan bile bir ders cikarsak fayda sagliyacaktir. Daha 3-4 aydir gorevde olan hocamizin tartisilmasi bile ne kadar yerimizde saydimizin gostergesidir.

ayrica son sozum antudaki yalakalara. Fener'i basarisindan oturu tebrik ederiz elbette. Amma velakin yukaridaki fotograf Trabzonsporlu amcamizin kendi insiyatidir, sitelerinde bizi feneri destekler gibi gostermelerinden rahatsiz oldum. Once forumunuzda bizim sampiyonluklarimiza utanmadan camur atan basliklari kaldirsinlar. Bunlar gercekten utanmaz, gercekten serefsiz, surda bizi hakemle sampiyonluktan ettiklerinin uzerinden 3 sene gecmemis, kendilerinin bile gormedigi helal sampiyonluklarimiza dil uzatiyorlar. Daha once birilerinin imzasiydi buralarda, domuzdan post, fenerden dost olmaz, pis yalakalar... siz hele 3 puandan az farkla gelin Avni Aker'e, size bu sevinclerinizi unutturmayacak miyiz bakalim, piskin herifler...

kelkitli29
04.04.2008, 07:48
Helal olsun Fenere. Güveniyordum zaten. Allahin izniyle bu turuda gecersek, Liverpool gelirse Finale kalabiliriz. Yürü be Fener, güldür yüzümüzü.
Bu arada Ceyrek Final maclarinin hepsini dogru tahmin ettim:).

h@msi61
04.04.2008, 10:04
Helal olsun Fenere. Güveniyordum zaten. Allahin izniyle bu turuda gecersek, Liverpool gelirse Finale kalabiliriz. Yürü be Fener, güldür yüzümüzü.
Bu arada Ceyrek Final maclarinin hepsini dogru tahmin ettim:).

kardes feneri desteklemene bisey diyemem, kendi secimindir ve son derece normal. ama en azindan biz diye sahiplenmeyebilirsin, hani onu da yaptin en azindan buraya o sekilde yazmayabilirsin, bu kadar fener dusmani icin sinir bozucu oluyor....

ilhan
04.04.2008, 10:37
Ben yurtdışında yaşayan insanlarımızın Avrupa arenasına çıkmış Türk takımlarını desteklemelerini çok normal karşılıyorum.

TSezgin61
04.04.2008, 11:32
Ben yurtdışında yaşayan insanlarımızın Avrupa arenasına çıkmış Türk takımlarını desteklemelerini çok normal karşılıyorum.

bizi anladigina tesekkür ediyorum. türkiyedeki arkadaslar belki orada olduklari icin haliyle ayrimcilik yapar, ama biz hem Türkiye hemde Trabzona hasret kaldigimiz icin ikisininde basarisini hem avrupa hemde ligde görmek istiyoruz...

istiyoruzki bütün avrupa bizi konussun... bizi kücük gören, demediklerini birakmayan avrupalilara eskiden zorlanirdik cevap vermeye, bizde eskiden fener 0 cektiginde yada galatasaray yelindeliginde "haha gördük sizi" demelerini unutmadik... ozamanlar bende demeye calisiyordum, "ben TRABZONSPORluyum" diye... ama onlar "türksünüz nefarkeder" diyip devam ediyordular....

avrupaya inat TÜRKIYEMIZIN her takimi ve TRABZONSPOR.... TÜRKIYEYE INAT SADECE TRABZONSPOR...

Gamze
04.04.2008, 11:50
Bakalım İngiltere'de neler olacak...
Valla imrenmiyorum desem, yalan söylemiş olurum.

Cem Balcı
04.04.2008, 12:17
artık ing de turu geçeceklerini sanmıyorum;chelsea ya 1-0 dahi yeticek.buraya kadar sanırım.gerçi sevilla içinde aynı şeyleri demiştik ama...

Adem Erdoğan
04.04.2008, 13:18
İngilterede 3 yer yada 5 yer ama fener yapabileceğinin en iyisini yaptı.
Aziz bu işi çok iyi başardı.Taşıma su getirmedi.Çeşme yaptı adam.Şimdi de çeşmeyi istedikleri gibi kullanıyorlar.

OYılmaz
04.04.2008, 13:35
Feneri tebrik ediyorum 0-1 den 2-1 maçı çevirmesi üstelik rakip Chelsea üstelik şampiyonlar ligi .. İnş yarı finale çıkarlar Roberto Carlos ve Gökhan gönül ile Rövanş farklı olur Fenerin defansif oynaması lazım ..

Cem Balcı
04.04.2008, 13:39
Feneri tebrik ediyorum 0-1 den 2-1 maçı çevirmesi üstelik rakip Chelsea üstelik şampiyonlar ligi .. İnş yarı finale çıkarlar Roberto Carlos ve Gökhan gönül ile Rövanş farklı olur Fenerin defansif oynaması lazım ..

ne gökhan ne de carlos...

stamford bridge de chelsea nın durduralubileceğini sanmıyorum...

seyirci desteği çok önemli...

Selman
04.04.2008, 13:40
Chelsea İngitere'de 1 gol atar, burası kesin.Golü attıktan sonra burda olduğu gibi geri çekilmeyi denerlerse bu ballı takım ilk bulduğu pozisyonda maçı 1-1'e getirir diyorum.

Muhammet
04.04.2008, 15:04
ne gökhan ne de carlos...

stamford bridge de chelsea nın durduralubileceğini sanmıyorum...

seyirci desteği çok önemli...

Sevilla maçı öncesinde de bu tür söylemler vardı..:D:D

bence chelseanin işi garanti değil. Bu takım futbol oynuyor arkadaşlar, maçtan birşeyler koparması için maçı ciddiye almaları yetiyor. Dikkat ettiyseniz bu sene fener bütün önemli kritik maçlarını kazandı; ligde, avrupada(beceke maçı, zor sivas deplasmanı, kendi evlerinde gs maçı vs vs.). zor maç ama fener eleyebilir.

Özge
04.04.2008, 16:55
Beşiktaş Liverpool maçı gibi olur.Ama skor olarak değil tabi.:)Chelsea turu geçer diye düşünüyorum.:)

Sacit
04.04.2008, 17:00
''Onları aşağı çekmek yerine, onları geçmek için mücadele vermek gerek.''

Trabzonspor'un yönetimine gelen her başkan da bu zamana kadar, paraları banka hesabına aktarmak için mücadele verdi. :mad:

TSelif
04.04.2008, 18:29
Çok adiymiş bu fener ya . Şu üzerinizdeki TÜRK BAYRAĞI amblemi hatrına saygı duyduk buna belki ama onu bile haketmiyormuşsunuz !!!

vurgun_kiz_61
04.04.2008, 18:30
simdi fbyi destekleyemenleri elestirenler anladinizmi niye desteklemiyoz bunlari:(

28TS61
04.04.2008, 18:32
simdi fbyi destekleyemenleri elestirenler anladinizmi niye desteklemiyoz bunlari:(

:alkış::alkış::alkış:

Koray
04.04.2008, 18:33
fb'yi avrupa'da destekleyenler devam etsin bu haberden sonra yine...

Uğurtan
04.04.2008, 18:34
Ben Chelsea'yi destekledim bunu inkarda etmiyorum :) Hiçbir İstanbul takımını avrupada değil uzayda olsa desteklemem.. Ancak bence görseli yanlış anlıyorsunuz bence gayet iyi birşekilde teşekkür etmişler.. :)

Adem Erdoğan
04.04.2008, 18:35
Abartılacak bir durum yok.
Chelsea forması giymediğimiz için teşekkür mahiyetinde bir slayt.

vurgun_kiz_61
04.04.2008, 18:36
demekki biz olaya ayni acidan bakmiyoruz.

Koray
04.04.2008, 18:38
Abartılacak bir durum yok.
Chelsea forması giymediğimiz için teşekkür mahiyetinde bir slayt.

Adem,o zmn sen kıskançlıktan arınmışlığını kabul ediyosun...

Uğurtan
04.04.2008, 18:39
Hedef almaya çalışıyoruz hatamız bu adamlar kıskanç bize değil diğer 2 eziğe diyorlar bikere.. bizden önce türk bayrağı koyup bunun için kıskançlıktan arınmış diyorlar.. Burda kıskançlık bize karşı söylenmiyorki.. Neresinden alınıyorsunuz anlamadım? :) Aslında benim alınmam lazım bana kıskanç diyorlar :D Desteklemedim ya :D

Adem Erdoğan
04.04.2008, 18:42
Adem,o zmn sen kıskançlıktan arınmışlığını kabul ediyosun...

Ne alaka şimdi.
Adamlar diğerlerine taş atıyolar onu derken.Ben sizin anladığınız gibi anlamadım.

Koray
04.04.2008, 18:45
Ne alaka şimdi.
Adamlar diğerlerine taş atıyolar onu derken.Ben sizin anladığınız gibi anlamadım.

olaya ince bakmıyosun Adem...
öyle bi diyolar ki sanki biz onları hep kıskandık ve sonradan pes ettik kıskanmaktan...

geçiniz...

adam gibi teşekkür edebililerdi ama nerde onlarda bu adamlık...

TSelif
04.04.2008, 18:46
Birileri de kıskançlıktan arınmış ve bordo mavi ..valla ben anlayacağımı anladım !!!

Hekimoğlu
04.04.2008, 18:47
ben kıskandım valla ne yalan söyliyeyim.

Uğurtan
04.04.2008, 18:49
Elif yanlış anlamicak olsa bişi dicektim şimdi buraya ama neyse kalsın arada kimseyi kaynatmak istemiyorum.. :) Ama anladığınız gibi değil bence hiç aklıma feneri savuncağım gelmezdi :D Hayat tuhaf..

Koray
04.04.2008, 18:52

Allah sevmediği kuluna önce eşek verip sonrada kaybettirirmiş...
onlarınkide bu misal olacak...

anadolu takımlarının haklarını gasbederek bu noktaya geldiler...
sn yinede kıskan bu hırsızları...

lazooo28
04.04.2008, 18:54

vallah sahsen bende..Allah'in bildigini kul'dan saklamaya gerek yok

Adem Erdoğan
04.04.2008, 18:56
Ben feneri asla kıskanmam.Bunu gidin Chelsea avatarlarını kullananlara söyleyin..

28TS61
04.04.2008, 19:01
fb ye destek verenler suraya bi goz atsinlar, fb kimin haklarini yiyipde oralara kadar gelmis acaba

1- 2003-04 http://www.ligtv.com.tr/LigPuanDurumu.aspx?l=2&s=3
2- 2004-05 http://www.ligtv.com.tr/LigPuanDurumu.aspx?l=2&s=4

Mustafa Önal
04.04.2008, 19:34
Bana göre feneri avrupda desteklemek yada desteklememek bize herhangi bir kazanç getirmez. şunu bilelim fenerin eski o sıfır çektiği dönemler çok geride kaldı. kimse fener yenilsede dalga geçsek diye bakmasın. bizim yapmamız gereken kulüp ve taraftar olarak onların önüne nasıl geçeriz diye düşünmeliyiz.

şuan ülkemiz şartlarını düşündüğümüzde adamların her taraftarı potansiyel bir müşteri ve alım gücünün yüzde 70 ini kendi takımlarının kasasına gidecek şekilde harcıyorlar. her geçen gün bilinçli taraftar profili çizmeye devam ediyorlar. bazen şans bazen oyunlarıyla saha sonuçlarında da başarı geliyor.
bu gün bizim kulüb yapımızla Türkiye liğinde kafaya oynuyor olsak bile bu durumu ekonomik güce çevirecek taraftarımızı potansiyel müşteri konumuna getircek bir yapımız bile yok

Ali Can
04.04.2008, 19:35
.............................

Ali Can
04.04.2008, 19:38
bence o slayt tam benim hissetiklerimi anlatmış
mesela bejeke-febe maçında ben o chelsea forması giymiş bejekeli tarafatar görünce febe yi daha destekler gördüm böyle durumlar da he zaman birbirimizin yanında olmalıyız.

FANATIK61
04.04.2008, 19:39
Tam SelamN'dan alinti yapiyordum mesaji silinmis, hayret.

SelmaN Kardes sen ne diyorsun bizim Taraftalar modernlesmeye basladi haberiniz yok... ???

Selman
04.04.2008, 19:46
Mesajı ben sildim FANATIK61.Gerekli yerler mesajını aldı sanırım, o yüzden kalmasına gerek yoktu.

34. haftaya yatırım yaptıklarını göremiyoruz hala.Bir baba ve kızı oraya gitmiş, ana sayfaya taşımışlar ki tüm "Trabzon bizim arkamızda" mesajı verecekler.Yemezler efendim.

28TS61 nickli arkadaşın verdiği linkleri biraz daha incelemenizi tavsiye ederim.

vurgun_kiz_61
04.04.2008, 19:48
Mesajı ben sildim FANATIK61.Gerekli yerler mesajını aldı sanırım, o yüzden kalmasına gerek yoktu.

34. haftaya yatırım yaptıklarını göremiyoruz hala.Bir baba ve kızı oraya gitmiş, ana sayfaya taşımışlar ki tüm "Trabzon bizim arkamızda" mesajı verecekler.Yemezler efendim.

28TS61 nickli arkadaşın verdiği linkleri biraz daha incelemenizi tavsiye ederim.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

pReN@_61
05.04.2008, 00:52
tüm "Trabzon bizim arkamızda" mesajı verecekler.Yemezler efendim.

Hay ağzına sağlık..:alkış::alkış:

Gamze
05.04.2008, 01:00
Konu kapandı uzatmayın. Herkesin görüşü kendine.

Ben de imreniyorum Fenere. Daha iyisini yapalım onlar da bize imrensin. Bitti. Kim ne derse desin... Allah Allah ya...

Serdær
05.04.2008, 01:08
İnsallah Chelsea'yi elersin..

vurgun_kiz_61
05.04.2008, 01:10
Insallah Chelsea'ye ellenirsin...

Ömer SEVİNÇ
05.04.2008, 01:10
Konu nedir yahu? Mesaj silindi sap gibi kaldık:S

Gamze
05.04.2008, 01:11
Ömer kapanmış konuyu zorlamayalım açmak için :D

denizgrsy
05.04.2008, 01:12
Allah'ım inşallah Chelsea fb yi ingilterede beşleyecek ! son nefesime kadar ANTİ-İSTANBUL !
ne fb si ne gs si ne bjk si , hepsi kör şeytandan bulsunlar , karşılarında kim varsa ellerinden geleni ardına koymasın bu üç kendini nimetten sayan takıma karşı :)

pReN@_61
05.04.2008, 01:15
Konu nedir yahu? Mesaj silindi sap gibi kaldık:S
Benim de silindi , neyse vardır bir hayır.. Değil mi Gamze :)

Gamze
05.04.2008, 01:18
Her şeyin bir sebebi var tabi ki prena. Gördüğünüz, görmediğiniz... ;) Bu sayfa zaten son günde mesaj silinme rekorunu elde etmeye çok yaklaştı. :rolleyes: :)

Neyse.

Fener de artık ne halt ederse etsin, her haliyle zarar bize be oy nenem.

vurgun_kiz_61
05.04.2008, 01:20
Her şeyin bir sebebi var tabi ki prena. Gördüğünüz, görmediğiniz... ;) Bu sayfa zaten son günde mesaj silinme rekorunu elde etmeye çok yaklaştı. :rolleyes: :)

Neyse.

Fener de artık ne halt ederse etsin, her haliyle zarar bize be oy nenem.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Serdær
05.04.2008, 01:20
İnadına Chelsea Ele..

'Türk'ün Türkten başka dostu yoktur' Derlerdi de inanırdım..

Şimdi inanmaz oldum .. !

denizgrsy
05.04.2008, 01:22
İnadına Chelsea Ele..

'Türk'ün Türkten başka dostu yoktur' Derlerdi de inanırdım..

Şimdi inanmaz oldum .. !

arkadaşım olayı neden ideolojik boyuta getiriyorsun ? ne alaksı var fb nin Türklükle !!!

beter olsunlar ....

Serdær
05.04.2008, 01:24
arkadaşım olayı neden ideolojik boyuta getiriyorsun ? ne alaksı var fb nin Türklükle !!!

beter olsunlar ....

Fenerbahce Afrikanın bir kulubu mu..

Fenerbahce Avrupada başaralı olsunda Çıtayı yükseltsin ..

Fenerbahce yükselirse bize zararı yok karı var..

Sen Avrupadan Futbolcu getirmeye çalışıyorsun Fenerde Avrupada bizi temsil ediyor..

Neyse konuyu dağıtmak istemiyorum..

Serdær
05.04.2008, 01:27
2000 yılı;

Galatasaray Uefa Kupasında Arsenal'le karşılaşıyor.fenerbahce taraftarı kadıköyde ingiliz bayrağı açıyor...
Yorum size kalmış, daha ne diyeyim...!

O onların Ayıbı !

CSKA - Fener maç yapıyor.

GS'lılar Forza CSKA tipinde bayrak açıyor.

Bir kaç taraftarın yaptığı bütün kuLup taraftarına veya takıma yıkmak yanlış.

Yorum sana kalmış. Daha ne diyeyim !

vurgun_kiz_61
Onlardan gelen kar olmaz olsun sen kendi basarinla git bireylere:(

denizgrsy
bak arkadaşım burada en nefret ettiğim şey , ''kendi doğru bildiğini başkasınada kabul ettirmeye çalışmaktır ''

sen git kimi destekliyorsan destekle, fb forması giyer turmu atarsın , evine fb bayrağımı asarsın ,fb eleyince sevinçten ağlarmısın , ne yaparsın bilmem , umrumda da değil ...

ama ben hiç ama hiç sevinmem , buda seni hiç ama hiç alakadar etmez . bunu alıp Türklük ideolojisinede getirdin ya pes , orasına hiç bişe demiyorum ...

pReN@_61
05.04.2008, 01:31
O onların Ayıbı !

CSKA - Fener maç yapıyor.

GS'lılar Forza CSKA tipinde bayrak açıyor.

Bir kaç taraftarın yaptığı bütün kuLup taraftarına veya takıma yıkmak yanlış.

Yorum sana kalmış. Daha ne diyeyim !
kusura bakma ama "Has ediyor"

Serdær
05.04.2008, 01:31
bak arkadaşım burada en nefret ettiğim şey , ''kendi doğru bildiğini başkasınada kabul ettirmeye çalışmaktır ''

sen git kimi destekliyorsan destekle, fb forması giyer turmu atarsın , evine fb bayrağımı asarsın ,fb eleyince sevinçten ağlarmısın , ne yaparsın bilmem , umrumda da değil ...

ama ben hiç ama hiç sevinmem , buda seni hiç ama hiç alakadar etmez . bunu alıp Türklük ideolojisinede getirdin ya pes , orasına hiç bişe demiyorum ...

Öncelikle söylediklerimi yanlış anlamışsın,

Ben Fener forması giymem,Fenerbahce bayrağı asmam,Fenerbahce için ağlamam.

Aslında sana ne kadar Trabzonsporlu oldugumu kanıtlamama gerek yok.

Ama şunu söylebilirim ki Fener kupayı alırsa sevinirim.

Son olarak bir arkadaşın yazdığını yazmak istiyorum ;

''Söz konusu Türkiye'nin başarı ise gerisi teferuattır..''

Saygılar..

denizgrsy
05.04.2008, 01:35
arkadaşım Trabzonsporluluğunu anlatma tabi ki , çünkü kimsenin haddine olmadığı gibi benimde haddime değil insanların Trabzonsporluluğunu tartışmak...

ancak seninle sadece fb nin başarısına ''sevinirmisin'' '' sevinmezmisin'' konusunda farklı düşünüyoruz...sen sevinebilirsin en doğal hakkın ama ben ne fb ye ne diğerlerine sevinmem,buda benim hakkım ;)

ben sadece olayı Türklükle bağdaştırmana şaşırdım ;) neyse kal sağlıcakla..

dip not : inşallah chelsea fark atar :)

pReN@_61
05.04.2008, 01:36
arkadaşım Trabzonsporluluğunu anlatma tabi ki , çünkü kimsenin haddine olmadığı gibi benimde haddime değil insanların Trabzonsporluluğunu tartışmak...

ancak seninle sadece fb nin başarısına ''sevinirmisin'' '' sevinmezmisin'' konusunda farklı düşünüyoruz...sen sevinebilirsin en doğal hakkın ama ben ne fb ye ne diğerlerine sevinmem,buda benim hakkım ;)

ben sadece olayı Türklükle bağdaştırmana şaşırdım ;) neyse kal sağlıcakla..

dip not : inşallah chelsea fark atar :)Amin..amin.. :D

@FLU
05.04.2008, 01:38
Allahın ingilizini destekliyceğime bize her platformda pislik yapan aşağılayan ingilizleri destekliyceğime hiç sevmediğim feneri desteklerim daha iyidir ...

ama fenerin slaytını tartışmaya gerek yok çok gereksiz olmuş bizi kullanmasalardı daha iyi olurdu

haaa bir şey daha bu konu yüzünden birbirimizi kırmayalım derim herkes birbirinin görüşlerine saygı duysun

Serdær
05.04.2008, 01:39
Fenerbahce Chelsea'yi yendiği zaman ;

İngilizler Türk Lokumu diye başlık atmışlardı.

Neden Fener değil de Türk ?

Anlatabilmişimdir umarım..

pReN@_61
05.04.2008, 01:40
Fenerbahce Chelsea'yi yendiği zaman ;

İngilizler Türk Lokumu diye başlık atmışlardı.

haaa bir şey daha bu konu yüzünden birbirimizi kırmayalım derim herkes birbirinin görüşlerine saygı duysun

...............

pReN@_61
05.04.2008, 01:44

Aslında yanlış başlık atmışlar.fener demeleri lazımdı...Malum; f.b.cumhuriyeti...!

denizgrsy
05.04.2008, 01:48
kimse kimseye kendi doğrularını ezberletmeye kalkmasın !
herkes nasıl istiyorsa öyle düşünebilir,birileri düşünürken birilerine sormak zorunda değil yada akıl almak zorunda değil !
fb ile yada avrupa maçları dışında ki görüşlere yer verilmeyecektir,bu ne ya ; Allahın fb si yüzünden birbirimize dönmek üzereyiz ! lütfen...seven sever sevmeyen sevmez

kurtefe
05.04.2008, 01:52
2000 yılı;

Galatasaray Uefa Kupasında Arsenal'le karşılaşıyor.fenerbahce taraftarı kadıköyde ingiliz bayrağı açıyor...
Yorum size kalmış, daha ne diyeyim...!

o zaman 11 yaşındaydın biz liverpolla interle oynarken fenerliler bizi desteklerdi
tsyd kupası oynanırken gs-bjk beraber Ts- Fb beraber aynı tribünde otururdu
ayrıca 2003-2004 te gs bizi 2-4 yendi feneri şampiyon yaptı unutulmamalı

kurtefe
05.04.2008, 02:00
fb ye destek verenler suraya bi goz atsinlar, fb kimin haklarini yiyipde oralara kadar gelmis acaba

1- 2003-04 http://www.ligtv.com.tr/LigPuanDurumu.aspx?l=2&s=3
2- 2004-05 http://www.ligtv.com.tr/LigPuanDurumu.aspx?l=2&s=4

eğer adigaysaray bizi 4-2 yenmeseydi

28TS61
05.04.2008, 02:04
eğer adigaysaray bizi 4-2 yenmeseydi

galatasaray bizi yenmeseydi degil, biz yenmeliydik
yada fb ye yenilmicektik ve puan kaybettigimiz diger maclardan puan cikartmaliydik

denizgrsy
05.04.2008, 02:10
arkadaşlar konu ''ligimizin avrupa maçları''

fb nin yada gs nin hakkımızı yiyip yemediğini başka konularda görüşsek diyorum :)

pReN@_61
05.04.2008, 12:18
İnşallah Chelsea F.C turu geçer..

MehmetGÜRSOY61
05.04.2008, 14:00
fener bir halt yapamaz londrada zurna alır o maçı

Cem Balcı
05.04.2008, 15:14
Sevilla maçı öncesinde de bu tür söylemler vardı..:D:D

bence chelseanin işi garanti değil. Bu takım futbol oynuyor arkadaşlar, maçtan birşeyler koparması için maçı ciddiye almaları yetiyor. Dikkat ettiyseniz bu sene fener bütün önemli kritik maçlarını kazandı; ligde, avrupada(beceke maçı, zor sivas deplasmanı, kendi evlerinde gs maçı vs vs.). zor maç ama fener eleyebilir.

ama bir tarafta sevvilla;diğer tarafta chelsea.bilmem aradaki farkı görebiliyormuyuz.:)

Muhammet
06.04.2008, 00:46
ama bir tarafta sevvilla;diğer tarafta chelsea.bilmem aradaki farkı görebiliyormuyuz.:)

göreceğiz artık. Bu sene chelsea kötü. Ama haklısın ingiltere deplasmanları zordur.

28TS61
06.04.2008, 01:11
nicin fb yi desteklemedigimi soranlar icin bugunki fb-kayseri maci güzel cvb oldu sanirim

Cafer Bulur
06.04.2008, 01:15
İnşallah Chelsea F.C turu geçer..
insallah kardesim insallah.dualarim degil ama gönlüm chelsea ile olacak.icimden bir his nedense fb nin onlarida eleyecegini söylüyor.futbol bu.top yuvarlak.fb nin turu gecme sansi chelsea kadar olmasada yine var diye düsünüyorum.

28TS61
06.04.2008, 01:20
insallah chelsea olmayan bir penalti ve ofsayttan goller atip fb yi eler, ben ozaman fb lileri ve türk medyasini görmek isterim

pReN@_61
06.04.2008, 12:13
nicin fb yi desteklemedigimi soranlar icin bugunki fb-kayseri maci güzel cvb oldu sanirim
:alkış::alkış:.......

Burçak
07.04.2008, 20:56
niçin febe den nefret ediyorsun neden adını duydunmu miden bulanıyor diyenler, ğs maçı öncesi hakkımızda yazdıklarını bi okusunlar. Allah sizi bildiği gibi yapsın. yarın inşallah Chelsea sizi gol manyağı yapar. adammısınız lan. hırsızlar.

alper*
07.04.2008, 21:02
Ben fbye tebrik mesaji yazmistim ama Kayseri macindan sonra benim de midem bulandi.Yok artik destek falan.

ilhan
07.04.2008, 21:09
Ben fbye tebrik mesaji yazmistim ama Kayseri macindan sonra benim de midem bulandi.Yok artik destek falan.

:alkış:

Benim de Gerrard.Hem de bir hayli midem bulandı. 3-0 yenilmeleri benim için kâfi. Hiç 360 derece döneceğim aklıma gelmezdi. Ama haketmiyorlar tebriği. Tebrik ettim pişman oldum. Pişman ederler adamı. :cool:

sbay
07.04.2008, 21:14
chelsea'den farklı bir skor beklemiyorum..bence maç çok dengeli geçer...zaten chelsea'ye 1-0 da yetiyor o yüzden fazla rsik almıcaklardır.ama fenerin azda olsa şansı var.

vurgun_kiz_61
07.04.2008, 22:16
Chelseanin farkli bir skorla galip gelecegine inaniyorum yani oyle umuyorum:)Umarim yanilmam.

ÖmerFarukYılmaz
07.04.2008, 22:19
Chelseanin farkli bir skorla galip gelecegine inaniyorum yani oyle umuyorum:)Umarim yanilmam.
Yenilse bile inş. farklı yenilmezde rezil olmayız.

pReN@_61
07.04.2008, 22:29
en az 2-3 fark şart oldu bu hırsızlara..

vurgun_kiz_61
07.04.2008, 22:31
Valla fbnin farkli yenilip rezil olmalari hiç umrumda degil,herhalde dusunebilecegim en son sey bu olsa gerek pardon ama banane:(

Muhammed KOÇ
07.04.2008, 23:06
kızarmısınız bilmiom ama febe bence kazanmasa da turu alacak diyorum..

vurgun_kiz_61
07.04.2008, 23:09
bu nasil olacak ?Chelseaye 1-0 bile yeter.

TolgaTopçu61
07.04.2008, 23:11
bu nasil olacak ?Chelseaye 1-0 bile yeter.
beraberlik olur:)

vurgun_kiz_61
07.04.2008, 23:14
dogru beraberlik yetiyor giciklara ama berabere bitmez bu mac yani kendi evinde Chelsea yenilmez.

Cafer Bulur
07.04.2008, 23:28
icimden bir his f.bahce nin chelsea yi eleyecegini söylüyor.ama mantiken baktigimda fenerin turu gecme sansi chelsea ya oranla daha düsük.umarim mantigim beni yaniltmaz da fenerin avrupa macerasi yarin gece noktalanir.f.bahcelilerin havasini atmalarina daha fazla tahammül edemem.

Kadir
07.04.2008, 23:34
kayseri maçında hakem oyunlarıyla aldıkları puan ve taraftar sitelerinde TS hakkında yazdıkları zekasızca yazılar yüzünden iyice nefret ettim bunlardan ..eskiden Türk takımı falan diyordum ama bunlar adam değil yahu .

Chelsea inş çakar ..

Serdær
07.04.2008, 23:35
İnsallah Fener Eler.

Hem ülke Puanı Hem de Türkiyenin Prestiji açısından.

Selman
07.04.2008, 23:37
Chelsea ilk golü bulur da üstüne yatarsa hata eder.Bu balık takım bulduğu tek pozisyonu(!) gole çevirir, geçerler turu.2-3-4 yetmez 5-6-7 olsun:D

Harun-61
07.04.2008, 23:39
maci fanatik Hasan abimizin evinde izliyecegim.

asikar sekilde chelsea'ya destek veremiycem :)
mecburen fb'nin kazanmasini arzuliyacagiz :( :)

ha chelsea tur atliyacaksa, fark atsinlar fenere !!!

.

Harun-61
08.04.2008, 00:02
Amigo Sefa uçamadı
Fenerbahçe'nin tribün liderlerinden ''Amigo Sefa'' olarak bilinen Sefa Kalya, Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Chelsea-Fenerbahçe maçı için Londra'ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na gelen Kalya, sahte pasaportla yurt dışına çıkmak isterken gözaltına alındı.

Atatük Havalimanı Asayiş Bürosu'nda ifadesi alınan Kalya'nın, daha sonra savcılığa sevkedileceği öğrenildi.

.

Kadir
08.04.2008, 00:03
sahte pasaport ha vay yavrum vay :)

Remzi
08.04.2008, 00:14
Aziz babaları ayarlamıştır o sahte pasaportu.Ne de olsa kaçakçılıkta 1 numara:)

alper*
08.04.2008, 00:23
Amigo Sefa diyince aklima bu adam geliyor bilmem neden ? :D:D

http://kaamos.blogsome.com/wp-admin/images/Rambo-Okan002.jpg

Adem Erdoğan
08.04.2008, 00:51
Amigo Sefa diyince aklima bu adam geliyor bilmem neden ? :D:D

http://kaamos.blogsome.com/wp-admin/images/Rambo-Okan002.jpg

Deli Rambo bu.Sefanın da bundan bi farkı yok.

Özkan
08.04.2008, 00:53
Bu feneri pyunik'le ya da apoel'le maç yaparsa belki destekleyebilirim. Umarım Chelsea ezer geçer bunları.

macka61
08.04.2008, 00:55
sefa serbets bırakılmış aziz bey devreye girmiştir herhalde

Koray
08.04.2008, 12:43
Chelsea'ye başarılar...
ilk 15 dakika da 2-0 olur diyorum...

Mehmet_Mercanlı
08.04.2008, 13:02
Chelsea'ye başarılar diliyorum ...

5-6 olursa cok güzel olur...

28TS61
08.04.2008, 13:04
ligtv.com.tr de gfb diye birinin yazisi:

türkiye ne dertte bu ne dertte.herkes acaba chelseayi gecebilirmiyiz die düsünüo.buda gündemde kalma derdinde.milletin boş konusmasıyla hakemlik bırakılsaydı türkiyede hakemmi kalırdı.maksat gündemde kalmak.tek dertleri bu...

sanirim bunu yazan bugun tr nin %80i fb ye karsi oldugunu unuttu :D

Cafer Bulur
08.04.2008, 14:17
İnsallah Fener Eler.

Hem ülke Puanı Hem de Türkiyenin Prestiji açısından.
senin hic fenerli arkadasin yok mu?ben sahsen herhangi bir konuda fb yi elestirdigimde bana dedikleri sey su oluyor:siz önce kendinize bakin.daha bir rum takimini eleyemediniz ,konusmaya hakkiniz yok.böyle bir taraftari olan takimi mi destekleyecegiz?fener bir rum takimina karsi oynasa feneri desteklemem.bukadar da basit.

futbalski60
08.04.2008, 14:27
bence de inşallah fenerbahçe yener bir kaç dengesiz fb taraftarının yaptığı hareket beni ilgilendirmiyo sonuçta ülke futbolu önemli ve bu sonuç sadece fb yi yukarı çıkarmaz Türk futbolunu da yukarı çıkarır

TSelif
08.04.2008, 14:29
Fener elerse üzülmem niye göğüslerinde haketmeseler bile TÜRK BAYRAĞI amblemi var. Ha bir de fener elenirse bak o zmaan değmeyin keyfime :D:D
Yani her iki durumda da değişien bişi olmayacak canı cehenneme zaten ne yaparsa yapsın :)

28TS61
08.04.2008, 14:39
bence de inşallah fenerbahçe yener bir kaç dengesiz fb taraftarının yaptığı hareket beni ilgilendirmiyo sonuçta ülke futbolu önemli ve bu sonuç sadece fb yi yukarı çıkarmaz Türk futbolunu da yukarı çıkarır

ülke futbolunun ne kadar önemli oldugunu haftasonu oynanan fb-kayseri ve g.birligi.gs maclari ile anlamissindir sanirim.

nicin fb yi desteklemedigimi soranlar icin haftasonu oynanan maclara bir kez daha bak diyorum

nerde tekrarini izlicem diye sorcak olursan, hafta ici trt3 te maclarin tekrarlari yayinlaniyor

izle ve seyret ülke futbolu nasil yönetiliyor diye, hak yemek nasil oluyormus diye

28TS61
08.04.2008, 14:40
insallah chelsea olmayan bir penalti ve ofsayttan goller atip fb yi eler, ben ozaman fb lileri ve türk medyasini görmek isterim

geride kalmasin :)

28TS61
08.04.2008, 14:42
Fener elerse üzülmem niye göğüslerinde haketmeseler bile TÜRK BAYRAĞI amblemi var. Ha bir de fener elenirse bak o zmaan değmeyin keyfime :D:D
Yani her iki durumda da değişien bişi olmayacak canı cehenneme zaten ne yaparsa yapsın :)

türk bayragini her yeni sezonda, bi önceki sezonu sampiyon ve türkiye kupasi sampiyonu olan takimlara veriyorlar.

yani fb isteyerek tasimiyor türk bayragimizi formasinda

Serdær
08.04.2008, 14:43
Fener skoru koruma amaçlı kendi sahasına yatarsa kötü durumlara düşebelir.

Hea açık futbol tercih ederse o zaman fark yiyebilir.

Bence burada önemli olan kontraatak tarzı ve duran topları iyi değerlendirmesi lazım.

Dolayısıyla işi zor.

Ama inşallah ümidim elerler.

Buraya kadar gelmeleri tesadüf değil.

Burçak
08.04.2008, 14:44
fenrev bahçe tam eledik derken olmayan bi penaltı çalınsın alyhlerine inşallah.
golü yesinler. ama öyle bi skor olsun ki hala onlara yarıyor olsun.
sonra uzatma dakikaları bittikten yarım dakka sonra yiyecekleri bi golle elensin sürünsünler.
beter olsunlar.

TSelif
08.04.2008, 14:45
Sonuçta istesin istemesin o bayrak hatrına kendimi paralamam ah fener niye eledi falan diye.
Yani beni bu maç ilgilendirmiyor açıkçası:) gs - TRABZONSPOR um daha önemli o maçı düşünüyorum :)

Burçak
08.04.2008, 14:45
fenrev bahçe tam eledik derken olmayan bi penaltı çalınsın alyhlerine inşallah.
golü yesinler. ama öyle bi skor olsun ki hala onlara yarıyor olsun.
sonra uzatma dakikaları bittikten yarım dakka sonra yiyecekleri bi golle elensin sürünsünler.
beter olsunlar.
Amin

......

Adem Erdoğan
08.04.2008, 14:52
Fener eler inşallah.
Ama chelsea nin beleş bir penaltıya ihtiyaç duyacağını zannetmiyorum.

TSelif
08.04.2008, 14:53
Onlara en acı darbeyi Avni Aker de vurucaz Burçak :) Bundan adım gibi eminim :) Tur için gelecekler ama ağlayarak çıkacaklar :) İnş. yani :rolleyes:

Serdær
08.04.2008, 14:57
Ne Fenermiş be. :cool:

Konuş konuş hala bitmedi. :rolleyes:

Ömer SEVİNÇ
Bu akşam da fenere üzülelim mi üzülmeyelim mi tartışması çıkmasını bekliyorum:)

28TS61
Onlara en acı darbeyi Avni Aker de vurucaz Burçak :) Bundan adım gibi eminim :) Tur için gelecekler ama ağlayarak çıkacaklar :) İnş. yani :rolleyes:

eger sampiyonun belli olmasi icin son haftaya kalirsa, ben sahsen inanmiyorum maci trabzonda oynatirlar diye,
fb yönetimi ve tff + mhk elinden gelen herseyi yapar maci seyircisiz yada tarafsoz sahaya almak icin

ilhan
08.04.2008, 15:00
Fenerin bittiği an ;

Zico : Gol atmak için oynayacağız.

[ Beşiktaş - Liverpool maçı öncesi ;

Ertuğrul Sağlam : Beraberliğe oynamaya gelmedik. İstanbul'da kazandık yine kazanabiliriz.

Sonuç : 8-0 ]

--

Tabiki böyle açıklamalar olmalı. Ama bir İngiliz'e karşı deplasmanda hucüm oynamak her babayiğidin harcı değildir.

Cem Balcı
08.04.2008, 15:01
bugün fb nin hiç şansı yok.artık veda etme zamanları;chealsea orada da artık turu fb ye verirse insan içine çıkamazlar heralde.

Selman
08.04.2008, 15:03
Maça hazırız.:cool:Farklı bir galibiyet bekliyorum.

Serdær
08.04.2008, 15:03
İnşallah Fener Elerde beni mahçup eder. :o

28TS61
08.04.2008, 15:06
bu aksam yine cok eglenceli spiklerler olur :D

http://youtube.com/watch?v=3K9BgUNuK_k&feature=related

lazooo28
08.04.2008, 15:14
senin hic fenerli arkadasin yok mu?ben sahsen herhangi bir konuda fb yi elestirdigimde bana dedikleri sey su oluyor:siz önce kendinize bakin.daha bir rum takimini eleyemediniz ,konusmaya hakkiniz yok.böyle bir taraftari olan takimi mi destekleyecegiz?fener bir rum takimina karsi oynasa feneri desteklemem.bukadar da basit.

vallah cafer abi aynisini bana da diyorlar ve haklilarda..
basarilar fenerbahce

alper*
08.04.2008, 15:20

Harfi harfine katiliyorum :)

İHSAN
08.04.2008, 15:31
Kendi düşüncemi söyleyeyim;( tavsiye ederim)

Normalde chelsea'nin kazanmasını deli gibi arzuluyordum, ama; sonra bunların ezik renkleri arasındaki ayyıldızlı amblem aklıma geldi. Bir yanda Chelsea aşkı ( = antifener sevgisi) diğer yanda ayyıldız.
Bir süre sonra orta yolu buldum. Maçı tarafsız izlemeye karar verdim ve soranlara " iyi olan kazansın" diyorum. ( iyi oynayanının chelsea olacağını hemen herkes tahmin ediyordur). Dolayısıyla dolaylı yoldan hem feneri desteklememiş oluyoruz hem de chelseaya ufaktan destek çıkmış oluyoruz.Size de tavsiye ederim.

Not: Kayseri maçını bilen bilir, bu şekilde bizim de çok canımızı yaktılar ve sezon sonu bu şekilde avrupaya gittiler. ---Sen hakkınla mı gittin ki seni destekleyeyim hele ki; benim emeğimi çalarak gittiysen hiç destek bekleme. " İYİ OLAN KAZANSIN" ( chelsea)

Özge
08.04.2008, 15:39
Chelsea 3 tane atar diyorum üstüne karışmam tabi:cool::D

Ömer SEVİNÇ
08.04.2008, 15:40
ligtv.com.tr de gfb diye birinin yazisi:

türkiye ne dertte bu ne dertte.herkes acaba chelseayi gecebilirmiyiz die düsünüo.buda gündemde kalma derdinde.milletin boş konusmasıyla hakemlik bırakılsaydı türkiyede hakemmi kalırdı.maksat gündemde kalmak.tek dertleri bu...

sanirim bunu yazan bugun tr nin %80i fb ye karsi oldugunu unuttu :D

Ülkenin yüzde 80'inin fenere karşı olduğunu düşünmüyorum. Futbola fanatik olarak bakmayan herkes feneri destekleyecektir. Pek fazla fanatik de yok zaten..

Bu akşam 12'ye kadar fenerbahçeliyim kendi adıma..

Selman
08.04.2008, 15:43
Bu akşam 12'ye kadar fenerbahçeliyim kendi adıma..

Haklısın maç uzatmalara gitmeyecek, ilk yarıda işi bitireceğiz inşallah:D

Maç bitimine kadar ben de Chelsea'liyim.:rolleyes:

ilhan
08.04.2008, 15:44
Yenildiği için üzülmem,
Kazandığı için sevinmem :)

Tamamen nötr olmaya karar verdim. Tasası beni mi gerdi sanki. Ne halleri varsa görsünler ;)

vurgun_kiz_61
08.04.2008, 15:45
Yapma be Omer.

bugune ozel avatarimi degistirdim umarim ugur getir:)

Drogba, Anelka, Ballack ve Makelele dortlusu oynuyor bugun Allahin izniyle bu iste burda biter.

Faik Yılmaz
08.04.2008, 15:45
iki yabancı takımın maçı yenilirse neden üzüleyimki...... :)

iyi oynayan kazansın... dilerim Chelsea iyi oynar :)

Ömer SEVİNÇ
08.04.2008, 15:51
Yenildiği için üzülmem,
Kazandığı için sevinmem :)

Tamamen nötr olmaya karar verdim. Tasası beni mi gerdi sanki. Ne halleri varsa görsünler ;)

ilhan ben de öyle düşünüyorum bazen ama sonra bakıyorum İspanya ligi 6.sı uefa'ya gidiyor. Bizim lig 6.sı intertotoya bile gidemiyor:D Bizde lig 4. intertotoya gidiyor onlarda şampiyonlar ligine. Fena mı olurdu ülkenin puanı yüksek olsaydı da seneye uefa kupasına gitseydik?

Dandik Yunanistan bile 4 takım götürüyor Uefa'ya. Eğer Yunanistan kadar puanımız olsaydı seneye Trabzonspor Uefa'ya gidecekti. Fener'in kazanması her şekilde bize yarar. Kaybetmesi neye yarar? Bir iki dalga geçmeden başka? Kaldı ki dalga da geçilmez ki. Adamlar çeyrek finale çıktı, biz daha grupları göremedik. Sıkıyorsa dalga geç:)

Forza Fenerbahçe:)

Faik Yılmaz
08.04.2008, 15:55
ülke puanı kazansın diyenlere hayret ediyorum.....

biz10 .yuz 9. olan hollandayı geçmek için değil fenerin yenmesi 30-40 maç daha kazanması lazım...... yani ülke puanıyla ilgisi filan yok...

Ba®ış
08.04.2008, 15:56
yeni bi tartışma başlatıyorum: semih mi kezman mı :D

ilhan
08.04.2008, 15:57
ilhan ben de öyle düşünüyorum bazen ama sonra bakıyorum İspanya ligi 6.sı uefa'ya gidiyor. Bizim lig 6.sı intertotoya bile gidemiyor.Bizde lig 4. intertotoya gidiyor onlarda şampiyonlar ligine. Fena mı olurdu ülkenin puanı yüksek olsaydı da seneye uefa kupasına gitseydik?

Dandik Yunanistan bile 4 takım götürüyor Uefa'ya. Eğer Yunanistan kadar puanımız olsaydı seneye Trabzonspor Uefa'ya gidecekti. Fener'in kazanması her şekilde bize yarar. Kaybetmesi neye yarar? Bir iki dalga geçmeden başka? Kaldı ki dalga da geçilmez ki. Adamlar çeyrek finale çıktı, biz daha grupları göremedik. Sıkıyorsa dalga geç:)

Forza Fenerbahçe:)

Sen şimdi zannediyor musun ki Fenerbahçe şampiyonlar ligini alsa bizden 4 takım şampiyonlar ligine 2 takım UEFA ya gider ? Önemli olan başarı kulüpler bazında değil Milli takımlar bazında. Yoksa Almanya liginde UEFA ve CL de başarılı olan takım çok az son zamanlarda. Ama yine katılım çok fazla. Çünkü milli takımları çok başarılı. Yunanistan dediğin takım Avrupa Şampiyonu olduğu için sıralamada üst sıralarda. CL de önemli olan başarı Avrupa Şampiyonasındaki başarıdır :)

Geçmişte Gs bir başarı yaşattı. Takımında 3 yabancı vardı. Gerisi Türk'tü. Akabinde 2002 dünya kupasındaki başarıda o çekirdek kadroyla gelmişti. Ama Fenerbahçe öyle değil. Ülke puanını arttırır ama milli takıma bir getirisi olmaz. Çünkü takım komple yabancı :)

Fenerbahçeye bu akşam destek olanı yadırgamam. Destek olmayanıda yadırgamam. Diyorum ya " nötr "üm ben bu konuda :)

alper*
Ya once hakkimizi yediriyoruz adamlari sampiyonlar ligine gonderiyoruz sonra bizi inder doto ya gidelim gidebilelim diye onlarin puan toplamasini bekliyoruz :D
Hakkimizi yedirmeyelim biz gidelim devler ligine sonra kim nereye giderse gitsin :)

Not:Ben de destekledim desteklemedim degil :D Ben de carkin dislisi sayilirim :D

vurgun_kiz_61
hic biri:( Drogba mi Anelka mi :)

Cem Balcı
ülke puanı kazansın diyenlere hayret ediyorum.....

biz10 .yuz 9. olan hollandayı geçmek için değil fenerin yenmesi 30-40 maç daha kazanması lazım...... yani ülke puanıyla ilgisi filan yok...

beni puan alakadar etmiyor...

beni;ülkem;ülkemin adı;prestiji ilgilendiriyor.

alper*
08.04.2008, 15:58
yeni bi tartışma başlatıyorum: semih mi kezman mı :D

Ergin Keles :D:D

İHSAN
08.04.2008, 16:03
Feneri destekleme olayı abartılıyor mu bana mı öyle geliyor acaba.

Ülkede ana-bacı küfür edip avrupada " yürü fenerbahçem" demeyi kendi adıma döneklik sayarım ve bir trabzonsporlu olarak kendime yakıştıramam.

Cem Balcı
08.04.2008, 16:06

Ülkede ana-bacı küfür edip avrupada " yürü fenerbahçem" demeyi kendi adıma döneklik sayarım ve bir trabzonsporlu olarak kendime yakıştıramam.

zaten sözünü ettiğiniz sav da kendi düşünceniz.

kendi adınıza...

Selman
08.04.2008, 16:07
Buraya bir slayt koyulmuştu.Bazı arkadaşlarda alkışlamışlardı.Peki o slayttan sonra bir tık yapıp forumda yazılanları okudunuz mu hiç?Senin başkanına, futbolcuna, hocana, taraftarına ağza alınmayacak kelimeler sarfaden çirkef toğluluğunun tuttuğu takıma destek vereceğim öyle mi?

Ağza alınmayacak derken; mesela aynı şeyleri sizler onların hakkında yazsanız biz buna izin vermeyiz, ne tanımlamalar var açıp okuyun.

Ülke puanı mı?Fener'le şampiyonluk için çekişiyorsun, Cem Papila denen bir adam geliyor maçı katlediyor, adamlar şampiyon oluyor, "hakkımızla olduk"diyor.Onlar 1 ön eleme oynuyor sen 2 tane!Yemişim puanını.

28TS61
08.04.2008, 16:09

:alkış::alkış::alkış:

Ömer SEVİNÇ
08.04.2008, 16:09
Sen şimdi zannediyor musun ki Fenerbahçe şampiyonlar ligini alsa bizden 4 takım şampiyonlar ligine 2 takım UEFA ya gider ? Önemli olan başarı kulüpler bazında değil Milli takımlar bazında. Yoksa Almanya liginde UEFA ve CL de başarılı olan takım çok az son zamanlarda. Ama yine katılım çok fazla. Çünkü milli takımları çok başarılı. Yunanistan dediğin takım Avrupa Şampiyonu olduğu için sıralamada üst sıralarda. CL de önemli olan başarı Avrupa Şampiyonasındaki başarıdır :)

Geçmişte Gs bir başarı yaşattı. Takımında 3 yabancı vardı. Gerisi Türk'tü. Akabinde 2002 dünya kupasındaki başarıda o çekirdek kadroyla gelmişti. Ama Fenerbahçe öyle değil. Ülke puanını arttırır ama milli takıma bir getirisi olmaz. Çünkü takım komple yabancı :)

Fenerbahçeye bu akşam destek olanı yadırgamam. Destek olmayanıda yadırgamam. Diyorum ya " nötr "üm ben bu konuda :)

ilhan milli takımların şampiyonlar ligiyle, ülke puanıyla alakası yok. Sadece kulüp takımlarının başarısı önemli. Bizi Gs'nin uefa kupasını kazanması önlere taşımıştı. O konuda bir eksik bilgin söz konusu kanka. Yunanistan bizim üstümüzde değilmiş ayrıca yanlış hatırlıyormuşum:)

6-Russia 1.9385 3.3000 3.3000 2.1860 3.1350 13.859
7-Romania 1.4300 1.8150 5.5550 3.7400 0.8580 13.398
8-Portugal 3.3825 2.6950 1.8150 2.6675 2.6160 13.176
9-Netherlands 1.7875 3.9600 2.5025 2.7105 1.6500 12.610
10-Scotland 2.4335 1.5675 1.4025 2.2275 2.8875 10.518
11-Turkey 2.1450 1.7735 1.3200 2.0125 3.2175 10.468

Fener her galibiyeti ile Türkiyeye 0.5 puan kazandırıyor. Dolayısıyla 1 galibiyet daha alırsa İskoçya'yı geçip 10. luğa çıkıyoruz..

ilhan
08.04.2008, 16:10
@ Eomer ,

Yanlış biliyormuşum kanka:) İskoçya'yı geçmen için Glasgow Rangers'ında elenmesi lazım kanka :) Adamlar UEFA'da ççç

----------

Fener Fener herkesi yener Trabzon'a gelince fıs diye söner. O yana da bu yana da salla :)

vurgun_kiz_61
08.04.2008, 16:13
Buraya bir slayt koyulmuştu.Bazı arkadaşlarda alkışlamışlardı.Peki o slayttan sonra bir tık yapıp forumda yazılanları okudunuz mu hiç?Senin başkanına, futbolcuna, hocana, taraftarına ağza alınmayacak kelimeler sarfaden çirkef toğluluğunun tuttuğu takıma destek vereceğim öyle mi?

Ağza alınmayacak derken; mesela aynı şeyleri sizler onların hakkında yazsanız biz buna izin vermeyiz, ne tanımlamalar var açıp okuyun.

Ülke puanı mı?Fener'le şampiyonluk için çekişiyorsun, Cem Papila denen bir adam geliyor maçı katlediyor, adamlar şampiyon oluyor, "hakkımızla olduk"diyor.Onlar 1 ön eleme oynuyor sen 2 tane!Yemişim puanını.

Hay agzina saglik Selman :alkış::alkış::alkış:çok guzel yazdin ama anlayana.

Cem Balcı
08.04.2008, 16:14

peki siz maçtan sonra yabancı basını;avrupa basınını takip ediyormusunuz?

ediyorsunuz...

orada;alınan başarılardan-başarısızlıklardan nasıl bahsediliyor?

''TÜRKLER''........

peki bu sözcük size neyi ifade ediyor?

yemişim fb nin getireceği ülke puanını;yemişim fb den gelen başarıyı...

ben fb yi desteklemiyorum;ben ülkemi destekliyorum...

İHSAN
08.04.2008, 16:14
Son bir kaç kelam edeyim izninizle;

Febe 'yi düşündüğüm zaman aklıma ( elimizden zorla alınan şampiyonluklarımız ve avrupa yolunda insanların emeğini gaspetmesi ) geliyor. Hele 1996 da intihar eden insanlarımız aklıma geldikçe bu adamlara olan sevgim iyiden iyiye kalmadı. Acı çektidiler bize ve çektiriyorlar hala.

FORZA CHELSEA FORZA CHELSEA FORZA CHELSEAFORZA CHELSEAFORZA CHELSEAFORZA CHELSEAFORZA CHELSEAFORZA CHELSEA......ezik, heryerde eziktir. ister avrupada olsun ister uzayda.

Burçak
08.04.2008, 16:20
herzaman heryerde anti fener. hırsızları futbolun içinden atmalılar. sahtekarlar kirletmemeli ligimizi.

Ömer SEVİNÇ
08.04.2008, 16:24
@ Eomer ,

Yanlış biliyormuşum kanka:) İskoçya'yı geçmen için Glasgow Rangers'ında elenmesi lazım kanka :) Adamlar UEFA'da ççç

----------

Fener Fener herkesi yener Trabzon'a gelince fıs diye söner. O yana da bu yana da salla :)

Kanka Uefa'da kazanılan bir galibiyet 1 puan veriyor. Şampiyonlar liginde 2 puan. Rangers bu hafta kazansa da galibiyet alırsak geçiyoruz onları ama elense daha iyi olur tabi:D

Neyse konuşmanın anlamı yok aslında. Sizi çok iyi anlıyorum ama benim gönlüm bu tarafta olmaya daha yakın:)

Selman
08.04.2008, 16:25
Cem, bana fenerbahçenin kadrosunda ki Türk futbolcuları yazar mısın?Aurelio ve Wederson'u Türk kabul ediyorsan seninle tartışmam bile.Evet olayın bu yönü beni hiç ilgilendirmiyor zira Marco'nun oynadığı Milli(!) takımı desteklemiyorum ben.3 sene önce senin hakkın yenmese belki de bugün o Ay-Yıldız'ı sen taşıyacaktın formanda.

Bu bir cihad değil, futbol maçı.Vatan Millet Sakarya muhabbetlerine gerek yok.Fener elediği zaman İngiliz'leri mi eledeği diyecek bizim basın?Hayır Chesea'yi.Avrupa'lılar ne yazıyor beni ilgilendimez.Ben sana senin benim gibi Türk olan kişilerin hakkımızda ne yazdıklarını söylüyorum.Uğraşmak istemeyen varsa özelden mesaj atsın, link vereyim, okusun.Bu sayfalarda yayınlanamaz yazdıkları.

Daha fazla uzatmak isemiyorum, destekleyen arkadaşlara da kimleri desteklerini gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum, renkdaşınız olarak.

Haydi Chelsea güldür yüzümüzü:)

ilhan
08.04.2008, 16:28
Kanka Uefa'da kazanılan bir galibiyet yarım puan veriyor. Şampiyonlar liginde 1 puan. Rangers bu hafta kazansa da galibiyet alırsak geçiyoruz onları ama elense daha iyi olur tabi:D

Neyse konuşmanın anlamı yok aslında. Sizi çok iyi anlıyorum ama benim gönlüm bu tarafta olmaya daha yakın:)

Mesajımın son kısmını konu dağılsın diye yazdım :) Yani burada şu konuyu tartışmaya gerek bile yok. Herkesin hûr iradesidir. Kimse karışamaz.

" Kazanırsa sevinmem - Ama tebrik etmekten çekinmem - ,
Yenilirse üzülmem - Mağlubiyet üzerine geyik yaparım - "

Yaşasın Nötr düşünce :)

28TS61
08.04.2008, 16:30
fb den gelecek puanlarla avrupa kupalarina katilmaktansa hic katilmam daha iyi

kendimiz basarmaliyiz biseyler yapmaya, baskasinin yardimina muhtac degiliz

Fatih
08.04.2008, 16:30
yine bir fener maçı yine aynı tartışmalar bu sefer yorum yapmıcam :)

MarceloTS
08.04.2008, 16:37
yine bir şl gecesi ve yine her zaman olduğu gibi anti-fenerliyim bu akşam stamford bridge'de feneri dağıtacak chelsea en azından ben öyle umuyorum şöyle 4-0 5-0 gibi bi skor olsa ne güzel olur

Ömer SEVİNÇ
08.04.2008, 16:37
---edit---

28TS61
08.04.2008, 16:42
Trabzonspor 2004 yılında Gs'nin Uefa kupasıyla aldığı puanlarla Avrupa'ya giderken öyle demiyordunuz ama:)

ben herzaman kendimizin basarili olmasindan yanayim, hic bir zaman bir baskasinin puani ile avrupaya katilmak istemiyorum.

2004 te kimin sampiyonlugu calindin ondanda senin haberin varmi? o günden beri neler degisti bu zamana kadar

Mustafa Önal
08.04.2008, 16:59
selman seni esefle kınıyorum avartarın için aynı şekilde sacit seni de :) düşmanımın düşmanı dostumdur demiştin sacit. sacit eski düşmndan dost olur mu kardeşim. eski düşmanın ne zaman yüz güldürdüğünü gördün. bu avartarlardan sonra BARÇALI OLMANIZ TARTIŞMAYA AÇILMIŞTIR SELMAN :) umarım sana ilk maç öncesi msn den yazdığım gibi olmaz . üzülmeni istemem .
bu akşam geçen hafta olduğu gibi spocasttan arsenal liverpool maçını izleyeceğim. gol olursa o maçada bakarım. beni pek ilgilendirmeyen bir maç. 2 takımdan da nefret ediyorum. yesinler birbirlerini

Hekimoğlu
08.04.2008, 16:59
antipatik olmakta sınır tanımayan fenerbahçe camiasını desteklemem olanaksız.elin ingilizi daha sempatik geliyor.kayserili yöneticilere kaç para aldıysanız söyleyin 2 katını verelim diyen yöneticilere sahip bir kulüp hakemlerle de destekleniyorsa chelsea 8 tane atsın umrumda olmaz.

Fatih
08.04.2008, 17:04
neden ben kayseriyle chelsea arasında bir bağ kuramıyorum :)

Muhammet
08.04.2008, 17:07
Yorumları okuyorum da, kusura bakmayın ama bu akşam chelsea'yı desteklemek bana saçma geliyor. feneri desteklemezsiniz. Ben desteklemiyorum, ama chelsea pozisyona girince de gol atınca da sevinmiyorum. Neyse herkesin kendi düşüncesi.

İlhan'ın da dediği gibi, "yaşasın nötr düşünce!"

ÜNAL
08.04.2008, 17:08
Fener in bu maçı kazansa bile daha ilerisi için şansı yok olduğunu düşünüyorum.

Muhammet
08.04.2008, 17:09
antipatik olmakta sınır tanımayan fenerbahçe camiasını desteklemem olanaksız.elin ingilizi daha sempatik geliyor.kayserili yöneticilere kaç para aldıysanız söyleyin 2 katını verelim diyen yöneticilere sahip bir kulüp hakemlerle de destekleniyorsa chelsea 8 tane atsın umrumda olmaz.

Dikkat ediyor musunuz bilmiyorum ama, gayserispor bize fenere bjkye onadığı gibi galatasaraya oynamıyor, gs gayseriden çok kolay puanlar alıyor. O zaman ben de böyle düşünüp gayseriden acayip çok nefret ediyorum ve az bile demiş fbli yöneticiler diyorum. Zira gerçekten para almış olabilir gayserili pastırmacı uyanıklar.

Fatih
08.04.2008, 17:10
Fener in bu maçı kazansa bile daha ilerisi için şansı yok olduğunu düşünüyorum.

ünal zaten hep öyle avutuyoruz kendimizi adamlar kupayı alacak hadi kupayı aldı bakalım eve nasıl götürecekler:D

28TS61
08.04.2008, 17:11
neden ben kayseriyle chelsea arasında bir bağ kuramıyorum :)

erciyes dagi vardir aranda ondan :)

Fatih
08.04.2008, 17:13
erciyes dagi vardir aranda ondan :)

farklı bir bakış açısı bulmam lazım o zaman:rolleyes::)

pReN@_61
08.04.2008, 17:13
herzaman heryerde anti fener. +1967

Başarılar Chelsea

denizgrsy
08.04.2008, 17:38
chelsea maçını ''vatan millet sakarya'' durumuna getirmemek lazım , ülke menfaatleri konumuna getirmemek lazım...herkes biliyor ki gerçek anlamda ''vatan millet sakarya'' durumu olsa herkes omuz omuza verir . ingilizlerin maç sonu ''...Türkler'' ifadeleri olacak diyede gaza gelmemek lazım ; çünkü futbol dışında çoğu konuda bırakın ingilizleri avrupa devletleri bizler için bu ve buna benzer ifadeler zaten kullanıyorlar ...

bazı arkadaşlarımız sormuşlar ; ''ya sizin hiç mi fb li arkadaşlarınız yok ?'' diye...tabi ki var , olmaz olurmu , hemde çok sağlam çocuklar var ... bu neyi değiştirir ? karşındakinin önce insan olmasına bakarsın ''hangi takımı tuttuğuna'' değil . ayrıca arkadaşlarımın arasında fb liler var diye fb yi desteklemem gerekmiyor , kaldı ki onların yüzüne karşıda '' fark yiyeceksiniz '' diyorum , bu konular futbolun güzellikleri ... herkes aynı şeyi düşünse aynı takımı tutsa bi tadı kalmaz :) dedim ya arkadaşlarımın arasında fb lilerde var diye , ancak arkadaşlarımın arasında '' Trabzonlu olupta istanbul takımlarını '' tutan yok , olmadı olamazda !!! bir tek buna tahammülüm olamaz , işte burda karşımdakinin insanlığından önce tuttuğu takım gelir ;) bence bu tanımlama içindekiler onursuzlardır !

uzun lafın kısası , sen gelip çarpa çırpa şampiyon olacaksın , arkasındaki diğer takım ağlaya zırlaya çarpa çırpa ikinci olacak ,benim Trabzonsporumu ilk dörde sokmamak için uğraşacaklar ,Trabzonsporumun elinden ''büyüklük'' sıfatını almaya çalışacaklar, bende burda oturup aman bunlar seneye daha rahat gitsin avrupaya diye ağlayacağım ,üzüleceğim :) bu salaklar yüzünden avrupaya gidemeyecemişim , yerin dibine batsın avrupası , bunlardan gelecek hayır , tövbe tövbe :)

bu akşam tüm gönlümle ''ingiliz halkını , ingiliz kültürünü,ingiliz milliyetçiliği '' değil , sadece bir futbol maçında '' chelsea'' yi destekleyeceğim :)

MehmetGÜRSOY61
08.04.2008, 18:13
yaşa bee deniz abiii inşş yenilirr beter olsun

Ali Can
08.04.2008, 18:14
aslında bende istemiyor değilim bunları....

ÜNAL
08.04.2008, 18:16
ünal zaten hep öyle avutuyoruz kendimizi adamlar kupayı alacak hadi kupayı aldı bakalım eve nasıl götürecekler:D
Aslında doğru önceki Chelsea maçında da öyle demiştim:D

Hakeden kazansın..:)

Muhammet
08.04.2008, 19:40
herzaman heryerde anti fener.

Anti-istanbul diye düzeltmek ister, saygılarımı sunarım. :D

Muhammed KOÇ
08.04.2008, 19:47
edu yada bi başkası kendi kalesine atarsa bu sefer maç dönmez.. aksi takdirde feneri şanslı görüyorum.. 3 ihtimalden 2 si fb ye yarıyor

Bahattin Aydın
08.04.2008, 19:49
zaten fener 2 tane siyahi oyuncudan korkuyor biri yattara diğeri drogba :D...Allah bu akşam chealse ye yardımcı olsun...bence fb haddini çok fazla aştı...fbliler inşallah bu akşam üzülürler..

Uğurtan
08.04.2008, 20:07
Bu akşam Fenerin elenmesini istiyorum.. Chelsea'liyim evet.. Ancak yaptıkları slaytta kesinlikle bize dokundurma yoktu tekrar söliyeyim.. Türkçe'de birinin üzerinden başkasına dokundurma sanatı var.. Bilmem anlatabiliyormuyum ;)

Muhammet_61
08.04.2008, 20:18
Ya Fb'ye tabiki de düşmanız tabiki de en nefret ettiğiiz takım. Ancak tüm bunlar ülke sınırları içerisinde kalmalı. Sonuçta chelsea karşısına göğsünde Ay Yıldız arma ile çıkıyorlar. Sonuçta ulusal bir mücadele. Futbol evrenseldir ancak adından da anlaşılacağı gibi burada "ülkeleri temsilen" takımlar yarışıyor. Eğer öyle olmasaydı her ülkeden 5'er 10'ar takım alırlardı, ulusal ligler olmadan karma bir lig yaparlardı.

Ben de önceden sizin gibi düşünüyordum. Ta ki Güney Kıbrıs'taki Apoel maçına kadar. Hatırlayın Ts'li Fb'li Gs'li oradaki Türklerden oluşan az sayıda bir taraftarımız vardı. Kalabalık rum halkına karşı bir avuç Türk bizi destekliyordu. 1-0 mağluptuk ve maçın son dakikaları. Yattara'nın mükemmel golü ile oradaki Ts, Fb, Gs ve Türkiye formalı bir avuç insanımızın nasıl bir coşkuyla sevindiğini, oradaki zor durumlarında kendi bayrağını taşıyan bir takımın rumlara attığı golle nasıl çılgınca coştuklarını hatırlamıyormusunuz ? İsterseniz bir daha izleyin.

İşte o tarihten sonra düşmanlığın rekabetin ülke sınırları içerisinde kalması gerektiğine kanaat getirdim. 2005'te Liverpool Şampiyonlar Ligini kazandığında İngiltere'de çoğu kimse şampiyon İngiltere oldu diyordu. Şimdi de "Türkler" ile maç yapıyoruz diyorlar.

Lütfen arkadaşlar..

Remzi
08.04.2008, 20:45
Gök MAvi Yer Beyaz Chelsea FC Chelsea FC:D:D

Fatih
08.04.2008, 20:46
star tv de canlı yayında Trabzonsporlu bi adam çıktı ailesiyle chelsea taraftarıyız dedi :D

Samet Berber
08.04.2008, 20:52
edu yada bi başkası kendi kalesine atarsa bu sefer maç dönmez.. aksi takdirde feneri şanslı görüyorum.. 3 ihtimalden 2 si fb ye yarıyor
bu maç üç ihtimalli değil ki 2 ihtimalli ya 1-0 chelsea ya 2-0 chelsea...

Cem Akyüz
08.04.2008, 20:56
star tv de canlı yayında Trabzonsporlu bi adam çıktı ailesiyle chelsea taraftarıyız dedi :D

:):):):)harika demiş helal olsun valla:)

Koray
08.04.2008, 21:08
vatan millet chelsea !

pReN@_61
08.04.2008, 21:10
Chelsea'nın stadyumu insanı büyülüyor hakikatten.Şahane stadyum yapmış adamlar...

İnşallah farklı kazanacak CHELSEA F.C !

Alptuğ
08.04.2008, 21:11
go on chelsea
go on chelsea
go on chelsea....

SERDAR-61
08.04.2008, 21:14

he chelsea liyiz dedi.türkiyede TRABZONSPOR taraftarıyız dedi.işin komik yanı gs liler ile fb liler adama ters ters bakmalarıydı.zaten bir gerçek var TS-fb maçları HER NE OLURSA OLSUN TÜRKİYENİN en büyük 2. derbi maçıdır.fenerli arkadaşlar da bunu söylüyor bizim için TS maçı bjk maçından daha önemli ve daha büyük maçtır ve yine diyorlar en çok ğs den sonra sizden nefret ediyoruz.:D

Samet Berber
08.04.2008, 21:15
Chelsea'nın stadyumu insanı büyülüyor hakikatten.Şahane stadyum yapmış adamlar...

İnşallah farklı kazanacak CHELSEA F.C !
duydun mu hikmet karamanı ... :D

Adem Erdoğan
08.04.2008, 21:28
chelsea değil

chel$€a

Erkan
08.04.2008, 21:29
internet ten bakacak olan varmi?:rolleyes:

pm link?

Samet Berber
08.04.2008, 21:29
chelsea değil

chel$€a
:D:D:D:D:D:D hahaha harika yaa

Harun
08.04.2008, 21:33
Benim bu tür maçlarda şöyle bir düşüncem vardır.Benim için önemli olan sahada oynanan futboldur.Mesela Fenerin Sevilla maçı öncesi Sevillanın fanatik bir taraftarı rolündeydim.Maç başladı daikalar ilerledi desteklediğim Sevilla'da bir numara göremezken.Daha akıllı oynayan, oyunu kontrol eden fener birden sempatimi kazandı ve kendi kendime ' helal olsun adamlar hak ediyor ' dedim.Yine Chelse maçı öncesi aynı roldeydim yani rakip takım taraftarıydım.Fakat yine yine o fener Chelse gibi bir takım karşısında 1/0 dan 2/1 lik galibiyete ulaşında yine sempatimi kazandı, yine helal olsun dedim.Şimdi durum yine aynı.Chelse'yi destekliyorum.Fakat fener yine hakkıyla alırsa yine helal olsun derim.
Bu Gs nin uefa kupası aldığı senede böyleydi.Hatta kupayı aldıktan sonra en azıllı düşmanları bile bu başarıyı alkışlamışlardı.
Demek istediğim hani bir söz vardır ' yiğidi öldür ama hakkını ver ' diye İşte ben öldürüyorum ama hakkınıda veriyorum:)

pReN@_61
08.04.2008, 21:34
duydun mu hikmet karamanı ... :D
Duymaz olur muyum.Kıskanıyor galiba? :D

Samet Berber
08.04.2008, 21:36
Benim bu tür maçlarda şöyle bir düşüncem vardır.Benim için önemli olan sahada oynanan futboldur.Mesela Fenerin Sevilla maçı öncesi Sevillanın fanatik bir taraftarı rolündeydim.Maç başladı daikalar ilerledi desteklediğim Sevilla'da bir numara göremezken.Daha akıllı oynayan, oyunu kontrol eden fener birden sempatimi kazandı ve kendi kendime ' helal olsun adamlar hak ediyor ' dedim.Yine Chelse maçı öncesi aynı roldeydim yani rakip takım taraftarıydım.Fakat yine yine o fener Chelse gibi bir takım karşısında 1/0 dan 2/1 lik galibiyete ulaşında yine sempatimi kazandı, yine helal olsun dedim.Şimdi durum yine aynı.Chelse'yi destekliyorum.Fakat fener yine hakkıyla alırsa yine helal olsun derim.
Bu Gs nin uefa kupası aldığı senede böyleydi.Hatta kupayı aldıktan sonra en azıllı düşmanları bile bu başarıyı alkışlamışlardı.
Demek istediğim hani bir söz vardır ' yiğidi öldür ama hakkını ver ' diye İşte ben öldürüyorum ama hakkınıda veriyorum:)
yapma bunu abi sen destekleme o zaman chelsea yi baksana hep tersi olmuş sen en iyisi fanatik bir feybe li gibi davran :D

Gamze
08.04.2008, 21:42
Harun abi, yazdıklarına harfiyen katılıyorum. Şahsen, elimde olmasa da takındığım tavır bu benim de. :)