PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları 2011-2012

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Mehmet Fırat
05.03.2008, 11:00
Benim dediklerimle bunların bir ilgisini kuramadım Mehmet. :confused:

Neyse;biz onu bunu bırakalım,kendi takımımıza yoğunlaşalım. ;):)

Nasıl kuramadın Süleyman Abi, anlamadım. :confused:

Neyse... ;) :)

UğuR
05.03.2008, 11:13
sEVİLLA yı bu kadar kötü futbol oynadığı için kınıyorum.....

Kaptancı
05.03.2008, 11:37
elin takımı uefada şl de oynuyor bizim gabalaklar ancak sisdağı tereyağı liginde oynar yazın

dr.muhsin
05.03.2008, 11:40
elin takımı uefada şl de oynuyor bizim gabalaklar ancak sisdağı tereyağı liginde oynar yazın
:):) Aynen kardeşim aynen güldürdün beni sağol...

ozcan_asanoglu
05.03.2008, 11:53
Kulüpler arasında yapılan bir turnuvada çeyrek finale yükselen bir ezeli rakibimizi tebrik etmek mecburi olmadığı gibi olaya Türk takımı açısından bakıp sevinmek veya tebrik etmek de doğal karşılanmalıdır.

Ama kurumsal olarak böyle durumlarda nasıl bir tavır takınmalıyız bu ayrı bir tartışma konusu. Ben şahsen lyon ve aston villa maçlarından sonra caddelerde fener-gs-bjk bayraklarıyla bize eşlik edip Trabzon-Trabzon diye tezahürat yapılan anları da görmem nedeniyle tüm Türkiye'de, tüm takımlar arasında bir sorgulama, yeni bir anlayış geliştirme taraftarıyım.

Ayrıca bizim feneri örnek almaya da ihtiyacımız yoktur. Biz kendi şartlarımızı iyi ortaya koyup doğruları yaptığmız zaman sonuç kendiliğinden gelecektir zaten.

Erdal
05.03.2008, 12:16
Aston villa yı elediğimiz akşamı hatırlıyorum...15 kişi ile seyrediyorduk. tek Trabzonspor lu ben idim . Maçtan sonra aynı 15 kişi çıktık sokaklara...fb yi tebrik ettiğim için bana antu ya git diyen arkadaş ben gitmiyorum. Sende gitme... Göndere göndere adam brakmayacağız, sürekli birilerini hain ilan ede ede ne vatan kurtuluyor nede Trabzonspor...

ozturk
05.03.2008, 12:21
valla fenerin çeyrek finale çıkmasından çok bizim şu iğrenç durumumuz üzüyor beni...

oooofffff offffffff

Berat
05.03.2008, 12:29
Sevindim dersem yalan olur.. Hatta ciddi ciddi üzüldüm Fenerbahçe'nin turu geçmesine..Ancak sonuna kadar da hakettiler..

Ben Sevilla başkanının yerinde olsam o Ziya Doğan kılıklı Jimenez'i anında kovardım..

denizgrsy
05.03.2008, 12:35
sevilya belkide kupalarda ki en berbat iki maçını oynadı ! istanbulda edu nun sayesinde ispanya da ise volkanın sayesinde gol atabildiler !

açıkcası çok üzüldüm....yemişim ülke puanını da yok milli sevincini de ! Trabzon dışında herşey yalan benim futbol dünyamda ... yazıklar olsun sana sevilya ;)

Mesut AKYILDIZ
05.03.2008, 13:05
Anortosis'e elenmemize nasıl bir cok fenerli arkadasım üzüldüyse bende onların sevillayı elemesine onlar kadar olmasada sevindim diyebilirim eger bizler fenerin bu basarısına gıpta ile bakacak durumdaysak burda hatayı öncelikle kendi camiamızda aramamız gerekir. Ulke futbolunun bir yerlere gelmesini istiyorsak bu derece ust düzeyde maç oynamış milli futbolculara ihtiyacı var milli takımımızın inşallah fener gidebilecegi en iyi yere kadar giderde kadrosundaki milli futbolculardan 2008 avrupa sampiyonasında ust duzeyde verim alırız. Uluslararası arenada turk takımları ne kadar basarılı olursa bunun ulusal takımlara yansımasıda o derece ust düzeyde olur bir de olaya bu acıdan bakın...

argentina
05.03.2008, 13:12
http://www.kasimpasaspor.org.tr/

yorum sizin:D

alper*
05.03.2008, 13:15
No comment :p

Bu da bizimki (http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=38358)
bjk gs sitelerinde tek kelime yokken...

Ertan 51
05.03.2008, 13:27
Allah kalbimi biliyor
sevinmeyi bırak çok üzüldüm
çevremde o klasik dünyanın en antipatik febe tarftarlarından var anlatamam iticiliklerini
öyle tuhaf sevinme veya övünme şekilleri varki sempati toplayacaklarına kendilerinden nefret ettiriyorlar
3 ayrı kişiyle iddaya girmiştim üçünüde kaybettim oda ayrı bir konu
ve beni asıl üzen bunları görünce bizim takımın halii

Gürkan
05.03.2008, 13:42
fenerin dün akşam ki turu bize ülke puanının yanında yeni hakkımızın yenildiği maçlar olarak dönecektir. ama doğru onlardan ders almalıyız aziz gibi bir başkan , dalavereli maçlar, biz de bunu yapmalıyız. yapalım ki o kupalara 10 defa katılıp bir tur geçelim başarı olsun.

cemilsezgin
05.03.2008, 13:43
susmaz bunlar daga susmaz igrençler

TS-Tiryaki
05.03.2008, 13:50
arsenal ciksada sunlara futbol nasil oynaniyormus ögretse

Erbay
05.03.2008, 13:51
Vallahi ben de üzüldüm.Daha doğrusu Sevilla'lı futbolcuların umursamaz davranışlarına sinir oldum.Jimenez,iki maçta da Mosquera'yı oynatmadı.Anlamak mümkün değil.Lig maçlarında defansın en önemli oyuncusunu en önemli maçta oynatmıyor.Sol bek Drago stopere;hücumcu Adriano sol beke kaymış.Orta saha dirençsiz.Kanoute ve Fabiano etkisiz.Fabiano'ya iki maçta da dikkat ettim biri açıklasın ligde bu kadar golü nasıl attı?fb turu geçmeyi hak etti.Sevilla'nın bu defans anlayışıyla gol yememesi imkansızdı.Uğur Boral bir hareketle iki maçta yıldız oldu.Aynı hareketle 100 kere çalım yedi Alves.Yattara olsa vay haline.Türkiye'de o futbolun çeyreğini oynayamıyor Uğur Boral.
Bir de sevinip sevinmeme konusu var.fb turu geçince niye sevineyim ki?Adamlar 20 milyon euro kazandı.O paralarla Deivid'i,Roberto Carlos'u alıp gelip bizi yenecek.Ne kârı oldu bize?İnşallah Manchester gelir de 10 tane atar bunlara.

lazooo28
05.03.2008, 13:53
fenerin dün akşam ki turu bize ülke puanının yanında yeni hakkımızın yenildiği maçlar olarak dönecektir. ama doğru onlardan ders almalıyız aziz gibi bir başkan , dalavereli maçlar, biz de bunu yapmalıyız. yapalım ki o kupalara 10 defa katılıp bir tur geçelim başarı olsun.

Yapalim..Eger onlarda yapiyorsa ve bu basariyi getiriyorsa yapalim Gürkan Abi..
bugün Platini Azize sen buraya dalaverayla'mi geldin diye soruyormu ? Yarin kazansa Kupayi, getirecekler müzelerine..adamlar Sampiyonlar Liginde biz Intertoto'ya gidemiyoruz..simdi bir de yeni nesil acisindan bak olaya, bir tarafta cok berbat bi kadro yla Lig'de orta siralarda mücadele eden Trabzonspor bir tarafta Sampiyonlar Ligin'de ceyrek finale yükselmis fb..

28TS61
05.03.2008, 14:04
Görünüşte güzel başarı. Ama buraya gelene kadar neler yaptıklarını niye kimse görmek istemiyor?

Her türlü çirkefliğe, fesatlığa başvurmadılar mı? Bunları tek tek anlatmaya gerek var mı?

Her iddiasına varım, 2004'te Fb yerine Trabzonspor şampiyon olsaydı, Fb buralara gelemezdi.

:alkış::alkış::alkış:

MarceloTS
05.03.2008, 14:34
tebrik ederim dersin biter fbnin formasını giymeyi bile göze alanlara hayret ediyorum fener anlaşılan baya etkilemiş trabzonluları belki kardeş takım oluruz yakında turu geçtiklerinde kat kat paralar alırlar artıklarınıda bize satarlar bide bu ülke puanı palavralarınıda geçin trabzonspordan başka hiçbir Türk takımının başarısını tebrik etmem daleverayla federasyonlarla maçları kazan şampiyon ol at cebe parayı çık şampiyonlar ligine ilk kez gruptan çık vs vs.. bunlar sahte başarılar

Cem Balcı
05.03.2008, 14:52
galiba sözün bittiği yer...

helal olsun fb...

Harun-61
05.03.2008, 14:59
fener hak ederek tur atladi, kutlamak gerek...

Sevilla beni hüsrana ugratti, bu kadar kötü oynanilmaz kardesim !!!
.

Gürkan
05.03.2008, 15:02
Ulan şu ispanyol takımı az kendini sıkıp turu geçse bunca saatir yapılan tartışmalar olmayacaktı. :)

Koray
05.03.2008, 15:24
bu fbliler barcayı istiyo rahatlık elerz yormları yapıyolar :D

dr.muhsin
05.03.2008, 15:26
Yapalim..Eger onlarda yapiyorsa ve bu basariyi getiriyorsa yapalim Gürkan Abi..
bugün Platini Azize sen buraya dalaverayla'mi geldin diye soruyormu ? Yarin kazansa Kupayi, getirecekler müzelerine..adamlar Sampiyonlar Liginde biz Intertoto'ya gidemiyoruz..simdi bir de yeni nesil acisindan bak olaya, bir tarafta cok berbat bi kadro yla Lig'de orta siralarda mücadele eden Trabzonspor bir tarafta Sampiyonlar Ligin'de ceyrek finale yükselmis fb..

Tebrikler daha yaşın genç olmasına rağmen gayet iyi irdelemişsin lazooo28. Biz geçmişte takılıp kalma konusunda 1 numarayız. durumumuz gayet açık sıradanlaşan bir takım olduk. Basiretsiz yönetimlerle de daha da sıradanlaştık gittik. Şimdi yok öyle olsaydı, yok böyle olsaydı öyle olmazdı. Yazık çok yazık...

Barış
05.03.2008, 15:28
Sevilla en büyük hatayı resmi sitesine maç başlamadan at üstünde bi savaşçı koyarak yaptı :) Gelmez böyle şeyler bizim millete :)

Fatih
05.03.2008, 17:51
sevillanın feneri elemesi bana ne kazandırır koca bir hiç sadece iki üç gün dalgamı geçerim fenerlilerle unutulur gidilir

fenerin elemesi ne kazandırır peki ?

ülke puanımız artar
Türk bayrağı avrupada dalgalanmaya devam eder
avrupada ve dünyada prestijimiz artar
ligimiz daha tanınır hale gelir

Cem Balcı
05.03.2008, 18:12
sevillanın feneri elemesi bana ne kazandırır koca bir hiç sadece iki üç gün dalgamı geçerim fenerlilerle unutulur gidilir

fenerin elemesi ne kazandırır peki ?

ülke puanımız artar
Türk bayrağı avrupada dalgalanmaya devam eder
avrupada ve dünyada prestijimiz artar
ligimiz daha tanınır hale gelir

.........:alkış:

Cafer KILIÇSOY
05.03.2008, 18:13
sevilya belkide kupalarda ki en berbat iki maçını oynadı ! istanbulda edu nun sayesinde ispanya da ise volkanın sayesinde gol atabildiler !

açıkcası çok üzüldüm....yemişim ülke puanını da yok milli sevincini de ! Trabzon dışında herşey yalan benim futbol dünyamda ... yazıklar olsun sana sevilya ;)
Biz öyle ülke puanını falan yersek,avrupa kupalarına katılmak adına Kayserisporu geçmek için düz ova da kırk takla atarız, olmayınca hedef küçültürüz. Dün ''Avrupaya gideceğiz'' derken bugün ''Kalan maçlarımızı kazanacağız '' deriz.

Fenerbahce sonuçta zor olanı başarmış ve adını Çeyrek Finale yazdırmıştır. Siz tebrik etseniz ne olur etmeseniz ne olur. İsteyen eder, isteyen etmez. Hiç kimseye ''Niye tebrik ediyorsun'' tarzıyla yaklaşamayacağımız gibi, etmeyenede ''Niye tebrik etmiyorsun'' diyemeyiz. Herkesin düşüncesine saygı duymak lazım. Yani sırf bu yüzden burada ki insanların Trabzonsporluluğunun sorgulamak açık söylemeliyim ki kimsenin haddine değil!!!

Bizim burada tartışmamız gereken konu başka;

Biz Avrupanın birçok devlerini dize getirirken konumuzun muhattabı takımlar Edirne'yi öteye geçemiyordu. Şu anda Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final vizesini kapan Fenerbahcenin daha düne kadar 96'daki M.Unided'i deplasmanda Boliç'in 40. dakikada attığı golle yenmesinden başka hiçbir başarısı yoktu. Ne oldu da roller değişti? Bizim sorgulamamız ve tartışmamız gereken bu.

Fenerbahce 2. başkanı Nihat Özdemir üç sezon önce ''Amacımız Avrupada final oynamak'' derken nasıl da gülmüştük oysa. Adamlar 3-5 sene sonrasını düşünürken, biz 12 sene öncesine takıldık kaldık. Bir tarafta ''Üç sene sonra final oynamak için ne yapmalıyız'' düşüncesi varken diğer tarafta ise ''Ah ulan ah, 96'da şampiyonluğu nasıl kaçırdık'' düşüncesi hakimdi. Kimse kusura bakmasın, biz ne yaptıksa kendi kendimize yaptık.

Adamlar her maçı 50 bin kişiyle oynarken biz Trabzonda 5 bin kişi olamadık.

Onlar maça girmek için 500- 1000 doları gözden çıkarırken biz ''Ya 20 liraya bilet mi olur'' dedik utanmadan!!

Onlar başarılı olabilmek için imkanlarını zorlayıp Alex'i Carlos'u, Ortega'yı takıma kazandırırken' biz bu işlerin hâlâ daha ÖZ EVLAT larımızla yürüyeceğini sanıyoruz.

İnsanlar bize ''Bu kulübe üye olun''derken biz Albayrağı, ZD'ı bahane gösterdik. Şekil ''A'' da görüldüğü gibi ikisine de kalmadı. Demekki bu takım bizim.

Hiçbir zaman hatayı kendimizde aramadık. Yeryüzünde hatasız bir tek bizdik.

Adamlar neredeyse stadın tamamını konbine satarken biz ''1'' liraya Avni Aker'e seyirci bulamıyoruz

İşte bizim kaybettiğimiz an bu andır
Fenerbahce'yi tekrar tebrik eder, bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.

dr.muhsin
05.03.2008, 18:31
Sevgili Cafer Kılıçsoy ellerine sağlık yazının her cümlesine imzamı atıyor seni tebrik ediyorum. :alkış::alkış::alkış:

Adem Erdoğan
05.03.2008, 18:35
"Adamlar 3-5 sene sonrasını düşünürken, biz 12 sene öncesine takıldık kaldık.":alkış::alkış::alkış:

Fatih
05.03.2008, 18:44
Biz öyle ülke puanını falan yersek,avrupa kupalarına katılmak adına Kayserisporu geçmek için düz ova da kırk takla atarız, olmayınca hedef küçültürüz. Dün ''Avrupaya gideceğiz'' derken bugün ''Kalan maçlarımızı kazanacağız '' deriz.

Fenerbahce sonuçta zor olanı başarmış ve adını Çeyrek Finale yazdırmıştır. Siz tebrik etseniz ne olur etmeseniz ne olur. İsteyen eder, isteyen etmez. Hiç kimseye ''Niye tebrik ediyorsun'' tarzıyla yaklaşamayacağımız gibi, etmeyenede ''Niye tebrik etmiyorsun'' diyemeyiz. Herkesin düşüncesine saygı duymak lazım. Yani sırf bu yüzden burada ki insanların Trabzonsporluluğunun sorgulamak açık söylemeliyim ki kimsenin haddine değil!!!

Biz Avrupanın birçok devlerini dize getirirken konumuzun muhattabı takımlar Edirne'yi öteye geçemiyordu. Şu anda Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final vizesini kapan Fenerbahcenin daha düne kadar 96'daki M.Unided'i deplasmanda Boliç'in 40. dakikada attığı golle yenmesinden başka hiçbir başarısı yoktu. Ne oldu da roller değişti? Bizim sorgulamamız ve tartışmamız gereken bu.

Fenerbahce 2. başkanı Nihat Özdemir üç sezon önce ''Amacımız Avrupada final oynamak'' derken nasıl da gülmüştük oysa. Adamlar 3-5 sene sonrasını düşünürken, biz 12 sene öncesine takıldık kaldık. Bir tarafta ''Üç sene sonra final oynamak için ne yapmalıyız'' düşüncesi varken diğer tarafta ise ''Ah ulan ah, 96'da şampiyonluğu nasıl kaçırdık'' düşüncesi hakimdi. Kimse kusura bakmasın, biz ne yaptıksa kendi kendimize yaptık.

Onlar maça girmek için 500- 1000 doları gözden çıkarırken biz ''Ya 20 liraya bilet mi olur'' dedik utanmadan!!

Onlar başarılı olabilmek için imkanlarını zorlayıp Alex'i Carlos'u, Ortega'yı takıma kazandırırken' biz bu işlerin hâlâ daha ÖZ EVLAT larımızla yürüyeceğini sanıyoruz.

İnsanlar bize ''Bu kulübe üye olun''derken biz Albayrağı, ZD'ı bahane gösterdik. Şekil ''A'' da görüldüğü gibi ikisine de kalmadı. Demekki bu takım bizim.

Adamlar neredeyse stadın tamamını konbine satarken biz ''1'' liraya Avni Aker'e seyirci bulamıyoruz

cafer abi eline sağlık:alkış:

ugrpnk
05.03.2008, 18:45

olaya noktayı koydun abi... :alkış:

ÖmerFarukYılmaz
05.03.2008, 19:15

Abi ellerine sağlık

Gürkan
05.03.2008, 19:35
Bir maçla kalpleri fetih eden renkler...

lazooo28
05.03.2008, 19:43

Cafer abi muhtesem özetlemissin..hele ki o koyu olan kismi..Ellerine Saglik.Söylencek baska laf yok.

Hüdai Pervaneli
05.03.2008, 19:48
Fenerbahceden gelcek hic birseyi istemiyorum

Egemen Yılmaz
05.03.2008, 19:50
fenerbahçeyi tebrik ederim.

lazooo28
05.03.2008, 20:48
Alman Gazetesinden alintidir :

"Kanoutés Volleyschuss
Mitten in die Drangphase der Türken hinein fiel der dritte Treffer für Sevilla durch Kanouté.."

Türkcesi :

Türklerin baski kurdugu anda Kanoute Sevilla'nin ücüncü golünü atti..

Cem Balcı
05.03.2008, 21:04
Alman Gazetesinden alintidir :

"Kanoutés Volleyschuss
Mitten in die Drangphase der Türken hinein fiel der dritte Treffer für Sevilla durch Kanouté.."

Türkcesi :

Türklerin baski kurdugu anda Kanoute Sevilla'nin ücüncü golünü atti..

sanırım son metin herşeyi anlatıyo...TÜRKLERİN...

Gürkan
05.03.2008, 23:02
MARCA
“Pizjuan’daki bayram trajedi ile sonuçlandı. Sevilla, şoktan sonra Avrupa rüyasının nasıl yok olduğunu gördü. Oysa ilk başta tüm işaretler, büyülü bir gece olacağını gösteriyordu."

MUNDO DEPORTİVO
“Sevilla, penaltılarda düştü. Başta 2-0 gibi ters bir durumla karşı karşıya kalsa da Türk ekibi Fenerbahçe daha iyi bir oyun çıkarttı."
ABC
“Sevilla, en acı verici biçimde düştü, penaltılarda. Türk kalecisi Volkan Demirel, üç atışı durdurarak maçın kahramanı oldu. Böylece, mütevazı Kartalspor’da yetişen kaleci, sadece iki saatte kötü adamdan kahramana dönüşüverdi."

LA RAZON
“Sevilla, Şampyonlar Ligi’nde en acı verici yoldan elimine oldu, penaltılarda. Fenerbahçe’nin kalecisi Demirel, Escude, Maresca ve Alves’in penaltılarını durdurdu ve ekibini, 120 dakika süren anksiyetten sonra çeyrek finale soktu."
EL PAİS

“Sevilla, zafiyetlerinin faturasını ödedi. Demirel, üç penaltıyı durdurarak Sevilla’nın rüyasına son verdi."

EL MUNDO
-“Türk kaleci Demirel, penaltılarda tüm günahlarını affettirdi. Güçlü tutkular, Pizjuan’dan, Fenerbahçe’yi çeyrek finale götüren, vahşi ve anksiyete ile dolu bir maç ile vedalaştı. Sevilla için tam bir trajedi."

LA VANGUARDİA -

“Sevilla Fenerbahçe’nin önünde yenik düştü. Endülüs takımı, maça çok iyi başladı ancak sağladığı avantajı koruyamadı."
CORREO DE ANDALUCİA “Avrupa rüyasının sonuö başlığı atan Endülüs’ün büyük gazetelerinden El Correo de Andalucia’a konuşan Sevilla antrenörü Manolo Jimenez de “Çok büyük bir darbe oldu." dedi.
DİARİO DE SEVİLLA
“Futbol bazen harika, bazen da çok acı verici sürprizler yapar. Rüya, zalimce ve üzüntü verici bir biçimde yok oldu."

Mehmet
05.03.2008, 23:18
Arkadaşlar,

Galatasaray Avrupa kupasını aldığı final maçına benzedi dün akşamki Fenerbahçe^nin verdiği mücadele.
Tebrik etmek gerek Türk futbolu adına. Nefeslerin tükendiği bir maç oldu ve ilk defa bir fener maçını seyrederken, rakip takımın hocasının ne durumlara düştüğünü gökrdüm. Fenerbahçe resmen ezdi onları. Ve bu Fenerbahçe biraz daha yükselir orada belki kupayada uzanabilir. Alsınlar isterim ben şahsen. Yarın öbür gün Trabzonspor da muhakkak katılacak bu kupalara bu sene olmaz gelecek sene olur, Türk takımları karşısında titresinler biraz. Olaya böyle bakma gerek.

Mustafa
05.03.2008, 23:20
Bazı arkadaşlar dünden beri zafer turlara atmaya devam ediyor sanırım

Özkan
05.03.2008, 23:29
Sanırım benim izlediğim Sevilla-fb maçı ile sizin izlediğiniz maç aynı değildi. Ben hiç öyle rakibini ezen bir fb görmedim, tam aksine 2 maçta 5 gol yiyen bir takım, daha sonra utanmadan sabaha kadar sokaklarda korna çalarak bizleri -işi gücü olan nâmuslu şerefli insânları- uyutmayan, görgüsüz ve ezik bir taraftâr grubu ve hâlâ Türkiye'deki rakiplerine çamur atan bir başkan gördüm.

Tunga
05.03.2008, 23:51
3-2 gibi çok zor bir skorun ardından, ikinci maçta 9. dakikada durum 2-0 oluyor. Hem de rezalet hatalarla. Bir takımın yıkılması için gerekli tüm şartlar sağlanmıştı.

Ben bir Türk Takımı'nda bir şeye ilk kez şahit oldum. Böyle zor bir durumdayken dahi son derece sakin oynamayı başardılar ve bu felaket durumun altından kalktılar. Sevilla'nın en kötü oynadığı doğru olsa da, karşısında bu kadar iyi ve sakin top çeviren bir takım olacağını düşünmedikleri için diye düşünüyorum. Türkiye'de tel tel dökülen bu adamlar ŞL'de aynı sakinliğiyle kazanıyor.

İlk Inter maçının ardından arkadaşlarıma Fener'in bu kupada çok başarılı olacağını söylemiştim. Sene başında, kadro yapılarına bakarak aynı tahmini GS için de yapmış, BJK bizi rezil eder demiştim. Tek yanıltan GS oldu. Bir zamanlar "Siz hala annenizin liginde mi oynuyorsunuz" diyen GS'nin inadına, bugün FB Avrupa'da büyüyor.

Bu galibiyette Zico'nun payını görmeyen FB'liler ise değişmemekte ısrar ediyor. Şu futbolu bir türlü öğrenemediler.

Biz ise gereksiz, kabiliyetsiz adamlarla inatla zaman kaybediyoruz.

Her seferinde merdivenleri birer birer ve sabırla çıkmayı eğil de, koşarak çıkmayı deniyoruz. Her seferinde çakılıyoruz başüstü. Gene de ders çıkaramıyoruz.

Zaman kaybediyoruz, arayı çok açıyoruz.

Gürkan
06.03.2008, 00:12
"Ben bir Türk Takımı'nda bir şeye ilk kez şahit oldum."

Tunga Abi yine tam olarak şahit olmuş sayılmazsın. takımda Türk orjinli oyuncu sayısı pek fazla değil.tofaş doğan ne kadar Türk otomobili ise fener o kadar Türk takımıdır.

Mesut AKYILDIZ
06.03.2008, 00:27
Sanırım benim izlediğim Sevilla-fb maçı ile sizin izlediğiniz maç aynı değildi. Ben hiç öyle rakibini ezen bir fb görmedim, tam aksine 2 maçta 5 gol yiyen bir takım, daha sonra utanmadan sabaha kadar sokaklarda korna çalarak bizleri -işi gücü olan nâmuslu şerefli insânları- uyutmayan, görgüsüz ve ezik bir taraftâr grubu ve hâlâ Türkiye'deki rakiplerine çamur atan bir başkan gördüm.

Arkadasım o yediği 5 golün ikisi volkanın bariz hatasından birisi edunun kendi kalesine attığı gol birisi de fenerli bir defans oyuncusuna carpan topun yön değiştirmesiyle oluşmuş bir goldü burdaki belli kesim fenerin bu basarısını küçümsemeye calışsada fener anasının ak sütü gibi helal bir basarı elde etmiştir cok merak ediyorum fenerbahce yerinde trabzonspor olsaydı acaba böyle bir basarıdan sonra aynı şekilde oynanmış olan futbolu küçümseyebilecekmiydiniz...

zeleka
06.03.2008, 00:34
Turk luk Murkluk MILLI takimin Disinda hic bir takimda anlamam ben Bizans takimlari yerle bir olsunlar ulke puani diyenlere sunu diyecegim su gune kadar bizleri rezil ruspa yapan bizans takimlari ulke puanini dusunmuyorlardida nedennnn biz dusunecegiz bunuda anlamakda zorlaniyorum!!!!

gene yaziyorum buraya istatistikler yalan soylemez bizans takimlari arasinda tek kediler var istatistikleride belli eziklerinkide belli onlar bir dahaki turu Nah Gecerler....:D

Cafer KILIÇSOY
3-2 gibi çok zor bir skorun ardından, ikinci maçta 9. dakikada durum 2-0 oluyor. Hem de rezalet hatalarla. Bir takımın yıkılması için gerekli tüm şartlar sağlanmıştı.

Ben bir Türk Takımı'nda bir şeye ilk kez şahit oldum. Böyle zor bir durumdayken dahi son derece sakin oynamayı başardılar ve bu felaket durumun altından kalktılar. Sevilla'nın en kötü oynadığı doğru olsa da, karşısında bu kadar iyi ve sakin top çeviren bir takım olacağını düşünmedikleri için diye düşünüyorum. Türkiye'de tel tel dökülen bu adamlar ŞL'de aynı sakinliğiyle kazanıyor.

İlk Inter maçının ardından arkadaşlarıma Fener'in bu kupada çok başarılı olacağını söylemiştim. Sene başında, kadro yapılarına bakarak aynı tahmini GS için de yapmış, BJK bizi rezil eder demiştim. Tek yanıltan GS oldu. Bir zamanlar "Siz hala annenizin liginde mi oynuyorsunuz" diyen GS'nin inadına, bugün FB Avrupa'da büyüyor.

Bu galibiyette Zico'nun payını görmeyen FB'liler ise değişmemekte ısrar ediyor. Şu futbolu bir türlü öğrenemediler.

Biz ise gereksiz, kabiliyetsiz adamlarla inatla zaman kaybediyoruz.

Her seferinde merdivenleri birer birer ve sabırla çıkmayı eğil de, koşarak çıkmayı deniyoruz. Her seferinde çakılıyoruz başüstü. Gene de ders çıkaramıyoruz.

Zaman kaybediyoruz, arayı çok açıyoruz.
Teşekkür ederim Tunga abi. Güzel yazmışsın:alkış:

Adem Erdoğan
Volkan paçayı kurtardı.3 tane penaltı kurtarması hala onun bir kova olmadığı anlamına gelmez.Penaltıyı kaleci kurtarmaz.Kullanan kişi kaçırır.

Özkan
06.03.2008, 00:36
Arkadasım o yediği 5 golün ikisi volkanın bariz hatasından birisi edunun kendi kalesine attığı gol birisi de fenerli bir defans oyuncusuna carpan topun yön değiştirmesiyle oluşmuş bir goldü burdaki belli kesim fenerin bu basarısını küçümsemeye calışsada fener anasının ak sütü gibi helal bir basarı elde etmiştir cok merak ediyorum fenerbahce yerinde trabzonspor olsaydı acaba böyle bir basarıdan sonra aynı şekilde oynanmış olan futbolu küçümseyebilecekmiydiniz...Demek ki neymiş, fb adlı Brezilya takımının çok kötü bir defansı varmış. Ortada küçümsenecek bir futbol ve başarı yok, neyi küçümseyecekmişiz ki? fb adlı takım çeyrek finalde ezile ezile elenmezse bunların atkısıyla fotoğraf çektirip BMN'e ekleyeceğim, ki bana göre Ahmet çakar'ın verdiği sözden daha ağır bir sözdür bu.

Emiroğlu
06.03.2008, 00:37
Arkadasım o yediği 5 golün ikisi volkanın bariz hatasından birisi edunun kendi kalesine attığı gol birisi de fenerli bir defans oyuncusuna carpan topun yön değiştirmesiyle oluşmuş bir goldü burdaki belli kesim fenerin bu basarısını küçümsemeye calışsada fener anasının ak sütü gibi helal bir basarı elde etmiştir cok merak ediyorum fenerbahce yerinde trabzonspor olsaydı acaba böyle bir basarıdan sonra aynı şekilde oynanmış olan futbolu küçümseyebilecekmiydiniz...

Anasının ak sütü gibi başarı elde etmiştir derken ;

Bu şampiyonaya nasıl ! geldiği değerlendirme dışı mıdır ? ? ? ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Not : Sevilla maçını sonuna kadar hak etmiştir ! Aksini iddiaa eden aşırı fanatiklik yapıyordur ! Ama , kimsenin TEBRİK ETME gibi bir zorunluluğu da yoktur !

Şahsi fikrim ise, TEBRRİK MEVZUU'nun b.ku çıkarılmaya başlamıştır !

Adem Erdoğan
06.03.2008, 00:40
Yeri değil ama adamlar harbiden büyük maçlara iyi konsantre oluyolar.

Emiroğlu
06.03.2008, 00:41
Yeri değil ama adamlar harbiden büyük maçlara iyi konsantre oluyolar.

Yoo , tam yeri aslında...

Haklısın gerçekten...

Adamlar sırf bu maç için 1.5 haftadır lig maçlarını bile astılar...

ki , Bu hafta manisa ile oynuyorlar ve Selçuk ile Burak döndü...

İddiacılara duyurulur :)

Mesut AKYILDIZ
06.03.2008, 00:44
Demek ki neymiş, fb adlı Brezilya takımının çok kötü bir defansı varmış. Ortada küçümsenecek bir futbol ve başarı yok, neyi küçümseyecekmişiz ki? fb adlı takım çeyrek finalde ezile ezile elenmezse bunların atkısıyla fotoğraf çektirip BMN'e ekleyeceğim, ki bana göre Ahmet çakar'ın verdiği sözden daha ağır bir sözdür bu.

Eger ortada basarı yoksa senin ve benim tutmaktan onur duydugumuz takımımızında benzer basarılara imza atması gerekir ki şampiyonlar liginde ceyrek final oynama basarısını küçümsiyelim ama ne gezer biz daha sampiyonlar liginin kapısından içeri girmeyi becerememişiz..
Madem fenerin defansı kötü son iki senenin uefa kupası sampiyonu sevillanın defansı fenerinkindende beterki elendiler ve ayrıca fenerbahce dün sevilladan cok daha fazla pozisyona girdi ve daha fazla istedi maçı kazanmayı hem fenerin ofansif gücü defansından ve kalecisinden kaynaklanabilecek bireysel hataları telafi edebiliyor sevilladan farkı orda ortaya cıktı..

Mesut AKYILDIZ
06.03.2008, 00:49
Anasının ak sütü gibi başarı elde etmiştir derken ;

Bu şampiyonaya nasıl ! geldiği değerlendirme dışı mıdır ? ? ? ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Not : Sevilla maçını sonuna kadar hak etmiştir ! Aksini iddiaa eden aşırı fanatiklik yapıyordur ! Ama , kimsenin TEBRİK ETME gibi bir zorunluluğu da yoktur !

Şahsi fikrim ise, TEBRRİK MEVZUU'nun b.ku çıkarılmaya başlamıştır !

Tabiki ligerimizdeki kimi ayak oyunlarıyla menfaat sağlamalarını tasvip etmiyorum ama ş.l. deki basarısında hiçbir soruı işareti yoktur..

MarceloTS
06.03.2008, 16:12
dün haberleri izleyeyim dedim bin pişman oldum bu ülke ne kadarda fener aşığıymış star tv saat 19.00 da haberlere başladı 21.45'teki roma-madrid maçına kadar fb-sevilla maçı konuşuldu aynı şekilde diğer kanallarda öyle her kanalda bi marş aşkınla coşkunla sen çok yaşa vs vs. yeter yani bununda bi sınırı olmalı nereyi açsam fb yok ahmet çakar bikini giecekmi sevilla sokakları karnavala döndü bilmem ne..

28TS61
06.03.2008, 16:14
dün haberleri izleyeyim dedim bin pişman oldum bu ülke ne kadarda fener aşığıymış star tv saat 19.00 da haberlere başladı 21.45'teki roma-madrid maçına kadar fb-sevilla maçı konuşuldu aynı şekilde diğer kanallarda öyle her kanalda bi marş aşkınla coşkunla sen çok yaşa vs vs. yeter yani bununda bi sınırı olmalı nereyi açsam fb yok ahmet çakar bikini giecekmi sevilla sokakları karnavala döndü bilmem ne..

malesef bende ayni seyleri izlemek zorunda kaldim

zeleka
07.03.2008, 01:19
Fenerbahçe'yi kutluyoruz
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/sampilogo.jpgUEFA Şampiyonlar Ligi'nde İspanyol Sevilla'yı eleyerek Çeyrek Final'e yükselen Fenerbahçe'yi kutluyor, ilerleyen turlarda başarılar diliyoruz.

-----------------------------------------------------------------------
Nuri albayrak zamanindaki gibi gene diyorum Yaziklar Olsun kediler sitesindede kutladilarmi acaba?????? gargalar sitesindede kutladilarmi acaba ???????

ama Trabzonspor resmi wep sitesinde kutladilar. ne demeli koc kocaaaa YAZIKLAR olsun....... ha nuri albayrak ha sadri bey efendi fark nerde eski tas eksi hamam devam ediyorlar...
Trabzonsporun basina coban getirin Coban sizlerden bin kat daha iyi Baskanlik yapapar anlayan anlayana...
cikararlarin carpisdigi yerde bu bize hak'dir. yasim gecdikce utancimda fazlalasiyor Trabzonsporumdan utanmiyorum ama Trabzonsporumu yonetenlerin hebsinden utanmaya basliyorum.

Emiroğlu
07.03.2008, 01:22
Resmi sitede ki tebriğin bence bu kadar büyütülmesi de yanlış...

Sonuçta kurumlar arasında geçen bir olay.
Abartıya , aşırılığa kaçıldığını da düşünmüyorum...

Hele ki , forumda , hele de bu başlıkta yazılanları gördükten sonra...
Neyse bu konu hakkındaki son yorumum...

Yazdıklarımın da alıntı yapılmasını,cevap hakkı doğmasını istemiyorum...

Daha önemli işlerim/işlerimiz var !

zeleka
07.03.2008, 01:34
Kim ne derse desin ha seref namus edap gurur vardi ya o nerde kaldi !!!!!
afyonlanmis taraftar denen kisiler varya onlar cogu taraftara ders vere bilecek kisiler !!!!! neden afyonlasmasinki? neden maclarla ilgilenmesinki? neden Trabzonsporla ilgilenmesinki? neden uye olmasinki ? neden kombine karti almasinki? ve buna benzer seyleri saya saya bitiremeyiz kotu gundede iyi gundede neyin yaninda olacaklar??? baska klublerin basarisi??? ile meydanda ses cikaranlarlami!!!!
yok efendim bunu buyutmeyin sunu buyutmeyin,.... adam gibi adam olsunlar biz yeri geldimi adam gibi adamlari tebrik etmesinide biliriz lafda 100 milyon dolarlik futbolculariyla kendi kafalarina gore basari elde etdik sayanlari zamansiz tebrik etmek buyukluk degildir , nedir biliyormusunuz cahillik, yalakalik ,kuklalik'dir,
benim ne cikarim var eziklerin basarisinda? parami verecekler ,futbolcumu verecekler ,yendikleri zaman Turkiye kazandimi diyecekler ? yoksa FENERBAHCE KAZANDI'mI diyecekler
her seyin yolu yorgani var ama Trabzonspor Yonetimlerinin yaptigini amatorlerde bile yapmiyorlar yoksa her hangi amator klubun resmi wep sitesindede kutlama mesajlarimi? yayindandida ben kacirdim?....
Trabzonspor herkezin ayak paspasi degildir isteyen istedigi gibi kullanamaz dosluk spormenlik bilmemlenlik baska kapida yapsinlar bizim kapimizda degil.

Ali Can
07.03.2008, 17:11
sevilla alır bu maçı ama yeter mi onlara bilmem
bknz nasılda maç öncesi tahmin etmişim
ben bu işi biliyorum ya:D:D:D

Burçak
10.03.2008, 12:52
fenerbahçe her ne olursa olsun senden tek kelime ile İĞRENİYORUM. sana olan nefretim tarif edilemeyecek kadar çok. çünkü sen iki yüzlü bir HIRSIZ sın. !!!

pReN@_61
10.03.2008, 18:55
kura çekimi ne zaman olacak bilgisi olan var mı?

Remzi
10.03.2008, 19:33
Cuma günü olması lazım..

Burçak
21.03.2008, 09:14
Alaycı sözler
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/3/7_204244_grant2103bb.jpg
Chelsea'nin Hocası Grant: 'Rakip hakkında fazla bilgim yok, hatta tanımıyorum desem daha doğru olur. Ancak kupadan elendiğimiz Barnsley'den daha iyi oldukları kesin...'
21.3.2008

Fenerliler kızacak...
Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale kalarak tarih yazan Fenerbahçe’de herkes Chelsea maçlarını merakla beklerken, İngiliz temsilcisinde sorunlar bitmek bilmiyor. Premier Lig’de son olarak Tottenham ile 4-4 berabere kalarak büyük yara alan Chelsea’de gözler teknik direktör Avram Grant’ta. FANATİK yazarı Edip Adanır, İsrailli çalıştırıcı ile buluştu ve bu kritik dönemde müthiş bir söyleşi yaptı. Grant’ın açıklamaları Fenerbahçeliler’i bir hayli kızdıracak cinsten:
Barnsley’den iyiler...
Evet, Tottenham maçını kazanmalıydık ancak bu gibi kazalar herkesin başına gelir. Zaten bir sürü dedikodular var. Ölüm tehtidleri alıyorum. Yerime Rijkaard’ın geleceği söyleniyor. Bunları düşünmüyorum bile. Çünkü önümüzde çok önemli maçlar var. Fenerbahçe ile çok kritik 2 karşılaşma yapacağız. Açıkçası Fener hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Tanımıyorum desem daha doğru olur. Ancak kupadan elendiğimiz Barnsley’den daha iyi oldukları kesin...
Kovulsam da farketmez
Zaten Şampiyonlar Ligi’nde son sekize kalan takımların iyisi veya kötüsü diye bir şey olamaz. Golcülerimin şu aralar formsuz olduğu bir gerçek ancak biz dünyanın en iyi orta sahasına sahibiz. Golcülerimiz susarsa, Essien, Cole, Lampard, Ballack ve Phillips konuşur. Kimseden de çekinmiyoruz. Fenerbahçe maçları tabii ki önemli ancak Arsenal maçına da aslarla çıkacağım. Geleceğim belirsiz, kovulsam bile farketmez, Abramovich ile daima dost kalacacağız...
Edip Adanır

ilhan
21.03.2008, 09:19
En büyük alayı bizim medya yapti :) " Evet Sevgili seyirciler. Chelsea kulübünü tanıyalım. " Puhaha

alper*
21.03.2008, 20:47
" Evet Sevgili seyirciler. Chelsea kulübünü tanıyalım. " Puhaha

Sorma :D:D:D
Ayrica Chelski bu kafayla giderse isi zor bilmiyorum futbol bu...

Ali Can
21.03.2008, 22:40
açıkçası fenerin chelsea yi elemesini istiyorum
ama sonra çok havalara giriyorlar (BUNU İSTİMİYORUM)
adam olunda herkes iyliğinizi istesin

OYılmaz
22.03.2008, 12:52
[quote=forever61;1208641]Alaycı sözler
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/3/7_204244_grant2103bb.jpg
Chelsea'nin Hocası Grant: 'Rakip hakkında fazla bilgim yok, hatta tanımıyorum desem daha doğru olur. Ancak kupadan elendiğimiz Barnsley'den daha iyi oldukları kesin...'
21.3.2008

Barnsleyden iyi oldukları kesin :)

Karadeniz_37
23.03.2008, 02:36

Son zamanlarda okudugum en güzel yazi.Ellerine saglik.

alper*
24.03.2008, 00:48
http://img404.imageshack.us/img404/9076/n7651295344280371209nz3.jpg (http://imageshack.us)

pReN@_61
24.03.2008, 17:37
http://img381.imageshack.us/img381/9802/parazk5.jpg (http://imageshack.us)http://img216.imageshack.us/img216/4325/pendik0rk17zycg6.gif (http://imageshack.us)

pReN@_61
24.03.2008, 17:42
Fenerbahçe'de doping şoku

Fenerbahçeli milli yüzücü Esma Gizem Papila’nın Türkiye Şampiyonası’nda alınan idrar örneklerinde doping maddesine rastlandı.
İzmir’deki Ege Üniversitesi Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda 27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Kulüplerarası Açık Yaş Yüzme Şampiyonası’nda yarışan milli yüzücü Esma Gizem Papila’nın, yarışma sonrası alınan A ve B numunelerinde yapılan inceleme sonrasında yasaklı maddeye rastlandı.
Şampiyonada Papila, bayanlar 50 metre serbestte, 00.26.13’lük derecesiyle Türkiye rekoru kırmıştı.

__
Para, şike; işte fener işte !

atabaş
24.03.2008, 17:49
chelsea feneri döver:D

pReN@_61
24.03.2008, 17:53
http://img381.imageshack.us/img381/9802/parazk5.jpg (http://imageshack.us)http://img216.imageshack.us/img216/4325/pendik0rk17zycg6.gif (http://imageshack.us)

Fenerbahçe'de doping şoku

Fenerbahçeli milli yüzücü Esma Gizem Papila’nın Türkiye Şampiyonası’nda alınan idrar örneklerinde doping maddesine rastlandı.
İzmir’deki Ege Üniversitesi Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda 27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Kulüplerarası Açık Yaş Yüzme Şampiyonası’nda yarışan milli yüzücü Esma Gizem Papila’nın, yarışma sonrası alınan A ve B numunelerinde yapılan inceleme sonrasında yasaklı maddeye rastlandı.
Şampiyonada Papila, bayanlar 50 metre serbestte, 00.26.13’lük derecesiyle Türkiye rekoru kırmıştı.

__
Para, şike; işte fener işte !
Arkada kalmasın bu haber ;)

ilhan
01.04.2008, 19:21
Fenerbahçe - Chelsea maçının yıldızı Anelka olacak. Tabi oynatılırsa :)

Cafer Bulur
01.04.2008, 22:40
nuri albayrak yarin fb nin kazanmasi icin dua edecekmis:)f.bahce kazanmasin diyenler türk futboluna ihanet edermis.be adam sen 2 sene icinde trabzonspor a ihanet ettigin yetmedi de simdi f.b nin yenmesini istemeyenleri nasil ihanetle sucluyorsun?sen önce ihanetin kriterini ögren de gel:(

macka61
01.04.2008, 22:51
o herifin haberini koymayın arkadaşlar adını bile duymak istemiyorum

28TS61
02.04.2008, 00:58
haydi chealsea :)

TSezgin61
02.04.2008, 01:09
bana kalirsa ortada bir mac, yani fener chelseayi elese bile süpriz olmaz bana. zaten chelsea yuvarlana yuvarlana gidiyor suan. fenerinde en iyi dönemine geldi

vurgun_kiz_61
02.04.2008, 01:16
insallah chelsea yener fbyi tek dilegim bu.

pReN@_61
02.04.2008, 17:16
insallah chelsea yener fbyi tek dilegim bu.
Tahmini skorum 0-2 ;)

MarceloTS
02.04.2008, 17:23
bu maçta 2'den fazla gol olmaz bence ya 0-0 yada 0-1 biter bu maç..

TSezgin61
02.04.2008, 18:55
fenerbahceye basarilar... adamlar hak ettide geldi, en nefret ettigim takimdir, ama nasil galatasarayi desteklediysem uefada ozamanlar, simdide feneri destekliyorum. ikiside ayni benim icin bir degerleri yok, ama TRABZONSPORLU herzaman ülkesini düsünen ve milliyetci bir yapiya sahiptir...

elalemin ingilizi falan hepsi hikaye, yeterki AY-YILDIZ DALGALANSIN!!!

nezamanki bizde sampiyonlar liginde ispanyol, italyan ve ingiliz takimlari gibi 5 takimla oynariz, ozaman tabiki feneri tutacak degilim.... ama bu durumda yine söylüyorum, fenerbahceye basarilar!!!

Cafer Bulur
02.04.2008, 19:05
fenerbahceye basarilar... adamlar hak ettide geldi, en nefret ettigim takimdir, ama nasil galatasarayi desteklediysem uefada ozamanlar, simdide feneri destekliyorum. ikiside ayni benim icin bir degerleri yok, ama TRABZONSPORLU herzaman ülkesini düsünen ve milliyetci bir yapiya sahiptir...

elalemin ingilizi falan hepsi hikaye, yeterki AY-YILDIZ DALGALANSIN!!!

nezamanki bizde sampiyonlar liginde ispanyol, italyan ve ingiliz takimlari gibi 5 takimla oynariz, ozaman tabiki feneri tutacak degilim.... ama bu durumda yine söylüyorum, fenerbahceye basarilar!!!
senin feneri desteklemene saygi duyuyorum.ama ben bir türlü ayni temenniler icinde olamiyorum.fenerbahce yunan takimiyla oynasa yunani desteklerim.cünkü f.bahcenin bana zerre kadar faydasi yok.o halde neden destekleyeyim?

kivancpehlivan
02.04.2008, 19:52
zor maç güçler ortada ama fener avrupada başka bir takım oluyor. umarım iyi bir skorla 2.maça gider.

not: feneri günahım kadar sevmem ama "Söz konusu olan VATAN'sa gerisi teferruattır!" ;)

ilhan
02.04.2008, 19:57
Altı üstü bir maç Kıvanç. Vatan, millet mücadelesi değil.

ilhan
02.04.2008, 21:02
FENERBAHÇE: Volkan, Önder, Edu, Lugano, Vederson, Deivid, Maldonado, Aurelio, Uğur, Alex, Kezman

CHELSEA: Cudicini, Carvalho, Terry, Ashley Cole, Malouda, Ballack, Makelele, Essien, J.Cole, Lampard, Drogba

Muhammet
02.04.2008, 21:03
fenerbahçe buraya kadar iyi geldi, iyi mücadele ettiler, iyi futbol oynadılar.

Kısacası hak ettiler.

Zor maç.

Herkesin görüşüne saygılıyım fakat yarı finalde ingiliz bayrağı yerine hak ederek giden bir türk takımının bizim bayrağımızı dalgalandırmasını yeğlerim.

ilhan
02.04.2008, 21:08
Muhammet öyle bir söyledinki Fener buraya kadar hakederek geldide Chelsea haketmeyerek geldi gibi birşey oldu. :)

pReN@_61
02.04.2008, 21:13
Hayde Chelsea!!
;)

kelkitli29
02.04.2008, 21:18
Haydi Fener. Insallah yenecegiz. Ben inaniyorum

Harun-61
02.04.2008, 21:19
Almanya'da yasayanlar icin maci Sat 1 canli veriyor...

.

Samet Berber
02.04.2008, 21:20
chelsea ye başarılar inşallah avantajlı bir skorla döneriz ingiltereye...

Burçak
02.04.2008, 21:30
I Love You Chelsea daa

pReN@_61
02.04.2008, 21:32
Terry'den ve D.Drogba'dan gol bekliyorum.

Samet Berber
02.04.2008, 21:33
ne diyor bu ertem şener yaa ...

bursa , istanbul , ....TRABZON ..vs sarı lacivert diyor :D

Özge
02.04.2008, 21:35
Chelsea güveniyoruz sana:DDrogba'dan gol bekliyorum.:)

Remzi
02.04.2008, 21:41
Maviiiiiiii

Burçak
02.04.2008, 21:42
kullanıma hazır Avatar ve İmzalar :)

http://file038b.bebo.com/0/large/2007/11/10/15/4991575384a6072880267l.gif
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:4J3seZwFTD3d3M:http://tvtel.pt/pto/wolfe/bild/simbolo_chelsea.png

ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA _cHeLsEa_ChElSeA

Samet Berber
02.04.2008, 21:43
Beyaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

master yoda
02.04.2008, 21:47
feneri günahım kadar sevmiyorum inş. 15 tane yerler

Mehmet Fırat
02.04.2008, 21:51
Fener hâlâ gol yemedi. :alkış: :D

master yoda
02.04.2008, 21:53
fener forumlarında trabzon küme düşermi hesabı yapılırken onları desteklemek komik geliyo

AKSOY_61
02.04.2008, 21:54
edu dan kendi kalesine bi gol bekliyorum.
bakalım hayırlısı

Mehmet Fırat
02.04.2008, 21:55
fener forumlarında trabzon küme düşermi hesabı yapılırken onları desteklemek komik geliyo

Bana da. ;)

Dakika 9 oldu. Hadi Chelsea! :D

Burçak
02.04.2008, 21:58
Gooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll

pReN@_61
02.04.2008, 21:59
Gool !

Helal Drogba helal ;)

Mehmet Fırat
Deivid! Koçumsun! :D

Remzi
gol mu oldu:D

Burçak
02.04.2008, 22:00
ne olur Gol olur. beter oll!!!!!!!!!!!!

30 bin kişiyi sokağa döken haram puanları çalan şikeci hırsızlar beter ıolun lann

Gürkan
02.04.2008, 22:03
uzuldum :D:D:D:D:D:D:D:D

Egemen
02.04.2008, 22:04
içeri gidiyimda uşakları delirteyim.. :D :D

vatan millet muhabbeti yapmanın da anlamı yok sanırım. ;)

Dursun Kaplan
02.04.2008, 22:05
Gool !

Helal Drogba helal ;)

İlk goL kim atar Drogbaya oynadım ama Deivid attı.. :D

AKSOY_61
edu dan kendi kalesine bi gol bekliyorum.
bakalım hayırlısı

neyse edu olmasa da daivid imdada yetişti.
valla avrupa yakası varken bunların maçını izlemeye deymez bea:D:D

Gamze
Burçak abi coştu :D Yürü be :D

Gürkan
02.04.2008, 22:06
içeri gidiyimda uşakları delirteyim.. :D :D

vatan millet muhabbeti yapmanın da anlamı yok sanırım. ;) adasım bır fenerlıyı bıraz kızdırdım msn de ama normalde sakın olan adam burnundan soluyor. pek yanasmamak lazım. acayıp ınanmıslar.:D

Mustafa
02.04.2008, 22:10
Chelsea güveniyoruz sana:DDrogba'dan gol bekliyorum.:)

Özge dün fener diyordun bugun chalsea diyorsun karar ver :D

Erkan
02.04.2008, 22:10
ne diyor bu ertem şener yaa ...

bursa , istanbul , ....TRABZON ..vs sarı lacivert diyor :D

Orayi basmak lagzim :D Neyse Fenerbahcemize guveniyoruz haydi deividim ve edum :D gollerinizi bekliyoruz... herzaman ki giibi tabii:rolleyes:

Emre B.
02.04.2008, 22:11
Feneri tutıyım diyorum, kendimi zorluyorum ama olmuyo:D.

Erkan
02.04.2008, 22:13

Aynisi ben de , de oldu ... vazgectim olmuyor..... Fazla zorlamanin anlami yok :D CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

h@msi61
02.04.2008, 22:14

Niye zorluyorsunuz kardesim, dinleyin kalbinizin sesini. Dunyada kimse tutmaz zaten rakiplerini Avrupa'da, biz dunyanin en cirkef, en igrenc takimini niye tutalim...

AKSOY_61
02.04.2008, 22:15
chelsea bu feneri yer bitirir.
sevilla fenerrbostana karşı futbol oynanamıştı.ama chelsea öyle değil

Mehmet Fırat
02.04.2008, 22:17
Uğur Boral'ı Essien'e vermişler. Ve haliyle Uğur Boral out! :p :D

Gürkan
Ben Nefesimi bile fenerden daha uzun tutabiliyorum. :)

Mehmet Fırat
'Coze Marinyo' Emre Tilev (maçın spikeri). ççç

Selman
02.04.2008, 22:20
Chelsea iyi oynuyor iyi:)Drogba'dan ben de gol bekliyorum:D

Gürkan
02.04.2008, 22:21
Spikerler kıvırmaya başladı chelsea soyle takım boyle takım

Koray
02.04.2008, 22:21
stad'tan baya bi çekirdek sesi geliyo bide bize diyo hanzolar :D aslında çekirdeklede güzel beste yaplır,mesela şu ;

çıt çıt
çıt çıt çıt
çıt çıt çıt
fener

:D

pReN@_61
02.04.2008, 22:36
stad'tan baya bi çekirdek sesi geliyo bide bize diyo hanzolar :D aslında çekirdeklede güzel beste yaplır,mesela şu ;

çıt çıt
çıt çıt çıt
çıt çıt çıt
fener

:D
tiyatro izler gibi maç seyretmek bu olsa gerek ;)

Egemen
02.04.2008, 22:39
adasım bır fenerlıyı bıraz kızdırdım msn de ama normalde sakın olan adam burnundan soluyor. pek yanasmamak lazım. acayıp ınanmıslar.:D

solusunlar abi :D
bana işlemez bu evin reisi benim ;)

Cem Balcı
02.04.2008, 22:42
ilahi deivid...edu dan bekliyordum o espiriyi sen yaptın...

pReN@_61
02.04.2008, 22:44
ilahi deivid...edu dan bekliyordum o espiriyi sen yaptın...

iddaada "ilk golü kim atar?" bölümünde deyvide 10.00 oran veriyordu :D:D

Özge
02.04.2008, 22:46
Özge dün fener diyordun bugun chalsea diyorsun karar ver :DFener mi dedim:DFener'i hayatta tutmam yanlışın var galiba:D

Chelsea çok rahat.Çok iyi pres yapıyor.Defans sadece tek bir hata yaptı fakat bir şey olmadı.:)Yalnız ben Lampard ve Cole'den daha iyi performans bekliyordum.Umarım 2. yarı beklediğim performansı görürüm. 2. yarı büyük ihtimalle Anelka girer ve golünü atar.:Dççç

Deivid'in golüne değinmeden geçmiyim ilk Edu attı zannettim ama sonra gördüm ki Fenerbahçe'nin golcü ismi Deivid yine fileleri havalandırdı.:Dççç

Kaya
02.04.2008, 22:46
Fener nefes alamıyor. Açıkçası balon patladı gibi. :D

Egemen
02.04.2008, 22:48
"her şey yalan gerçek çelsi" mi diysın yani Kaya :D

pReN@_61
02.04.2008, 22:49
2. yarı büyük ihtimalle Anelka girer ve golünü atar.:Dççç

İnşallah :rolleyes:

Cem Balcı
iddaada "ilk golü kim atar?" bölümünde deyvide 10.00 oran veriyordu :D:D

Allah kahretsin....:S:S:S:S kaçırdım...:S:S

:D:D

pReN@_61
"CHEL" meyin Aklınızı...!

:D:D:D

Mustafa
02.04.2008, 22:50
Fener mi dedim:DFener'i hayatta tutmam yanlışın var galiba:D

Chelsea çok rahat.Çok iyi pres yapıyor.Defans sadece tek bir hata yaptı fakat bir şey olmadı.:)Yalnız ben Lampard ve Cole'den daha iyi performans bekliyordum.Umarım 2. yarı beklediğim performansı görürüm. 2. yarı büyük ihtimalle Anelka girer ve golünü atar.:Dççç

Deivid'in golüne değinmeden geçmiyim ilk Edu attı zannettim ama sonra gördüm ki Fenerbahçe'nin golcü ismi Deivid yine fileleri havalandırdı.:Dççç

Pardon karıştırmışım o yorumu Hasan(Trabrock) yapmış :D

pReN@_61
02.04.2008, 22:51
2.Yarılar Başladı...

Mehmet Fırat
02.04.2008, 22:52
Carvalho Fener savunmasını ipe diziyor. :D

TSelif
02.04.2008, 22:54
Formalarındaki TÜRK BAYRAĞI amblemine yazık valla :rolleyes:

Burçak
02.04.2008, 22:57
onlar fenerbahçe cumhuriyeti olduklarını söylemiyorlarmıydı ya. ?

Egemen
02.04.2008, 22:58
içerden sövgü dolu nidalar duyuyorum :D

fener dökülüyor herhal :D

Gürkan
02.04.2008, 22:59
chelsea ıkıyı bulsada adamlar mac sonuna kadar umutlanmasa onlarada yazık fenerlıde olsa.

Burçak
02.04.2008, 23:00
dikkatinizi çektimi. her yere düşen febe li direk hakeme bakıyor. şaşkın ifadelerle. :D

EyüpKILIÇ61
02.04.2008, 23:01
fenerin kendi kalesine attığı kaçıncı gol bu ? :D :D :D

Gürkan
02.04.2008, 23:01
hakemı bizim ligten bir hakem mi sandılar acaba.

Mustafa Önal
02.04.2008, 23:03
habu drogba bizim bildiğimiz mi yoksa fotokopisi mi :)

Cem Balcı
02.04.2008, 23:04
fenerin kendi kalesine attığı kaçıncı gol bu ? :D :D :D

abicim adamlar rekora gidiyor;ama tersten...:)

Mehmet Fırat
02.04.2008, 23:07
Attılar ya! :S

Egemen
02.04.2008, 23:08
la havle vela guvvede...

ÖzGür Ayar
02.04.2008, 23:09
nerdeyse kaleyi bulan ilk şutları gol oldu. Şansda hep yanında bunların.
makalelenin çıkıp anelkanın girmesi lazım.

Mehmet Fırat
02.04.2008, 23:12
Drogba'ya n'olmuş yahu?! Daha 2 hafta önce Arsenal'e 2 gol atan Drogba'nın yerinde yeller esiyor.

Cem Balcı
attı yav kazım...:)

Burçak
dikkatinizi çektimi. her yere düşen febe li direk hakeme bakıyor. şaşkın ifadelerle. :D

Gözlerim heeeep seni arıyooor neredesiiin seeen.

http://image.haber7.com/haber/9246.jpg

_hocam yiyim ballarini. sende olmasan napacaktık biz.
_sus çaktırma !

http://www.students.itu.edu.tr/~tekinoz/saibe.jpg

_hoca gel üçlü çekelim yaa
_ben çaktırmayın diyorum senin dediğine bak. herkes bize bakıyor.hadi dağılın lütfen

http://img204.imageshack.us/img204/850/taraftarlarkalabalikoq1.jpg

Erkan
02.04.2008, 23:13
Anelka y guveniyorum..

Mustafa Önal
02.04.2008, 23:18
drogba resmen fenere oynuyor

AKSOY_61
02.04.2008, 23:18
fener yine alıcak galiba
yav arkadaş fener mi oynatmıyor yoksa staddan mı bilmiyorum ama avrupanın çok iyi top oynayan takımları mal kesiliyor bu heriflerin önünde ya.

Cem Balcı
02.04.2008, 23:21
fener yine alıcak galiba
yav arkadaş fener mi oynatmıyor yoksa staddan mı bilmiyorum ama avrupanın çok iyi top oynayan takımları mal kesiliyor bu heriflerin önünde ya.

fb de bişey şansı var ama neyse şimdi söylemeyim.

Mehmet Fırat
02.04.2008, 23:23
Deivid astı! :S

Egemen
02.04.2008, 23:23
oha yaaa 2 oldu...

TSelif
02.04.2008, 23:24
yuh ya yuuuhhh :D

ÖzGür Ayar
02.04.2008, 23:24
hakkaten bu kısmetle kupayıda alırlarsa şaşırmam yani. yanarım yanarımda chelsea son maçımdı ona yanarım :D

AKSOY_61
02.04.2008, 23:25
fenerin rakipleri dangalak dangalak oynamaya devam ederse bu fener kupayı da alır.
bu kadar şans olamazki

Vkgz
fenerbahçe chelseayimi yeniyo yoksa banamı oyle geliyor

Erkan
hakkaten bu kısmetle kupayıda alırlarsa şaşırmam yani. yanarım yanarımda chelsea son maçımdı ona yanarım :D
Allah korusun

SDanışmaz
Devid tek kelime ile "Mükemmel" bir gol attı.. Ş.L'de en iyi goller arasına girebilir.

h@msi61
Valla ben de cok sasirdim. Ama herseyi sansa baglamayin, adamlar iyi takim gercekten. Allah vere de 3 u atmasalar...

Mehmet Fırat
02.04.2008, 23:26
Artık ciddi ciddi inanmaya başladım;

Azize devre arasında rakibe parayı yediriyor herhalde. :hırr

Mustafa Önal
02.04.2008, 23:27
drogbaya yatıp kalkıp dua etsinler kalouo yada anelka oynasa sanırım sonuç farklı olurdu. cömert drogba

h@msi61
Artık ciddi ciddi inanmaya başladım;

Azize devre arasında rakibe parayı yediriyor herhalde. :hırr

Tabi hem de milyarder Abramovich'e veriyor, cay parasi...

macka61
vallah böyle giderse jupayıda alacaklar abi bizde ligte şampiyon ne zaman oluruz diye düşünüp durucaz

Cem Balcı
yuhh bee fb ye bak...

cemilsezgin
02.04.2008, 23:28
Vay Anasini Ya Ben Bu Adamlar BaŞarisini Sevİndİnİ Her GÖrdÜmde Ölseydİm KeŞke Dİyorum

Mehmet Fırat
Tabi hem de milyarder Abramovich'e veriyor, cay parasi...

Ciddiye alınacağımı tahmin etmemiştim. :)

Erkan
http://img283.imageshack.us/img283/5738/fenerii0.jpg

SDanışmaz
Fb bu sene bir ilke daha attı, Ş.L'de bu sezon 2 gol yemişti, sadece Fb'den bu akşam 2 gol yedi..

AKSOY_61
02.04.2008, 23:29
yönetim ve stadın başarı için ne kadar önemli olduğunu görüyoruz.
ne yazıkki ikisi de bizde yok.
ve biz hala daha olimpik stad yapıcaz.tam bi komedi ya

cemilsezgin
02.04.2008, 23:29
PeŞİn PeŞİn SÖylİyİm Allah GÖstermesİn Fener Yener Burda Bİr Tebrİk Mesaji GÖrÜrÜm Yakarim Burayi

h@msi61
02.04.2008, 23:30
Ciddiye alınacağımı tahmin etmemiştim. :)

yok ben de saka yaptim zaten:)

Adamlar sene basindan beri kadikoye kim gelse yendiler, lutfen sans, bilmemne diye camur atmayin. Ben de cok nefret ediyorum adamlardan ama sansla olcak seyler degil bunlar. Yok felanca oynasa bilmemne olurdu, yok teyzemin sakali olursa amcam olurdu, gecin bunlari. Serefsizler ama iyi takimlar, ne yapalim...

alper*
02.04.2008, 23:30
Fenerbahce'yi tebrik ederim. :)

Erkan
02.04.2008, 23:32
Yangin Var yangin var... forum yaniyorr.... yetisin a dostlar... BMN tutusuyorr...

AKSOY_61
yok ben de saka yaptim zaten:)

Adamlar sene basindan beri kadikoye kim gelse yendiler, lutfen sans, bilmemne diye camur atmayin. Ben de cok nefret ediyorum adamlardan ama sansla olcak seyler degil bunlar. Yok felanca oynasa bilmemne olurdu, yok teyzemin sakali olursa amcam olurdu, gecin bunlari. Serefsizler ama iyi takimlar, ne yapalim...

katılıyorum:D

cemilsezgin
Fenerbahce'yi tebrik ederim. :)

ALPER KAŞINMA KAŞIRIM SENİ

alper*
02.04.2008, 23:35
ALPER KAŞINMA KAŞIRIM SENİ
Canın sagolsun abi bırı kasıyorsa sen kası :)

AKSOY_61
02.04.2008, 23:36
keşke sahada pendikspor olsaydı.
chelsea den daha iyi oynardı bari.

sinirden ne diyeceğimi bilemiyorum artık

ÖzGür Ayar
02.04.2008, 23:37
yeri geldiğindede tebrik etmesini bilmek lazım. kaçıncı defadır geriden maç çeviriyorlar. Adamlar zorlaya zorlaya kova volkanı kaleci yaptı. (biz hala tolgayı bekliyoruz) Sağlam oyuncular getirdi. (biz yarı parasına junu getirdik.) Statlarını yaptı. Gelirlerini 10 katından fazlaya çıkardı. feneriumları çeşit çeşit ürün basıp satıyor. büyük düşünmek lazım. büyük oynamak lazım. Ama adım adım gitmek gerekli.
3 şut çekip ikisini gol yapmış olabilirler, volkan sağlam toplar çıkarmış olabilir. ama gerçekten bir tebriği hakediyorlar.

Federasyon kollar, hakemler kollar; doğrudur. Ama bir gerçek varki örnek alınıcak bir klüp yarattılar.

Mehmet Fırat
Ve bitti!..

cemilsezgin
Canın sagolsun abi bırı kasıyorsa sen kası :)

ALPER SEN YAVAŞ YAVAŞ YOLA ÇIK ANCA BİZİM EVE GELİRSİN MAÇTAN SONRA BENDE MAZLUM ARIYODUM

Mehmet Fırat
02.04.2008, 23:38
Başladılar silah sıkmaya! :mad:

Cem Balcı
02.04.2008, 23:38
bu herifler bu gazla kupayıda alır sanırsam. :)

cemilsezgin
02.04.2008, 23:39
Burda Tebrİk Edecenİze Çikin Fenerformasiylqa DiŞarda Tur Atin

alper*
ALPER SEN YAVAŞ YAVAŞ YOLA ÇIK ANCA BİZİM EVE GELİRSİN MAÇTAN SONRA BENDE MAZLUM ARIYODUM

Abi İstanbul'dayım şimdi :)

Adem Erdoğan
Helal olsun.Belliydi böyle olacağı.Chelsea deplasmanda çok iyi oynayan bir takım değil.

Erdal
02.04.2008, 23:40
Aferim bizim gavurlara.... Futbol da kazanmanın kazanabilmenin yegane yolunun daha büyük bütçe olmadığını bir kere daha gösterdiler. Elbette ki tebrikler fb ye....

cemilsezgin
02.04.2008, 23:40
Kİlİt Bu BaŞlik Kİlİt Kİlİt Kİlİt

SDanışmaz
02.04.2008, 23:41
Helal olsun.Belliydi böyle olacağı.Chelsea deplasmanda çok iyi oynayan bir takım değil.

Değildi ama deplasmanlarda golde yemezdi..

Mustafa Önal
cemil gid önde şu drogbayı harca hele ikinci maçta böyle oynarsa sendne önce hala oğlu gidip harcıyacak. drogbanın sülalesi nasibini aldı bu akşam . ( hala oğlu daha hafta sonu inönü hezimetini atlatamadan bu şokuda yaşadı :) )

Egemen
bizde var bi gudubetlik. kimi tutsak kaybediyor kardeşim..

Terzioğlu
Oh cok iyi oldu helal olsun...

Vkgz
02.04.2008, 23:42
helal olsun kıskanmamak elde değil...

AKSOY_61
fenerin ingilterede en az 8 yemesi dileğiyle.....
gerçi bu dangalaklar orda da 2 tane yer fenerden bu gazla kupayıda alırlar

Ömer SEVİNÇ
Fb kötü oynadı ama kazandı. Hakikaten bu sene Türkiye'yi gerçekten iyi temsil ediyorlar Avrupa. Kendi adıma teşekkür ederim..

Erkan

bende anlamiyorum :confused::confused::confused:

cemilsezgin
02.04.2008, 23:43
Benİm İÇİn Farketmez Kİmİ Yenerse Yensİn Ben Şerefsİzlİk ÜÇkagit TÜm DÜzenbazlik İle Bİyerlere Gelen Bİr Takimi Ne Yaparsa Yapsin Tebrİk Etmem KardeŞİm

Cem Balcı
02.04.2008, 23:44

bendede aynen egemen abi.iddada kime versem tersi çıkıyor.:D:D:D

Selman
İddiada yattığıma mı yanayım, bu eziklerin korna seslerine mi yanayım bilmiyorum.Bunun İngilteresi de var diyorum.

lazzo_style_61
Benİm İÇİn Farketmez Kİmİ Yenerse Yensİn Ben Şerefsİzlİk ÜÇkagit TÜm DÜzenbazlik İle Bİyerlere Gelen Bİr Takimi Ne Yaparsa Yapsin Tebrİk Etmem KardeŞİm

agzina saglik:alkış:

ilhan
Ben tebrik ederim.

Tebrikler Fenerbahçe.

Erdem Keser
Helal olsun.
Tebrikler Fenerbahçe...

cemilsezgin
02.04.2008, 23:45
Demekkİ Sİzhakkedİyonuz Bu Adamlarin Bİze Yaptiklarini

ÖzGür Ayar
02.04.2008, 23:45
ben sadece darısı başımıza diyorum. Adamlar zorlaya zorlaya yapıyor. kova volkanda kaleci olduysa bu fenerde avrupada devleri yeniyorsa önce inanmak istemek lazım. Tüm takımlara örnek olması lazım.

Egemen
02.04.2008, 23:46
yalnız şu deividi alamadığımıza yanarım...

Özge
Kalou ve Anelka'yı nasıl oynatmaz yaa 5 dakika kala Anelka'yı alıyor böyle saçmalık olur mu?Drogba 2. yarı çok kötüydü.Lampard ve Cole'de kötüydü.Sanki onların yerinde başka biri oynadı.Fenerbahçe'nin de şanslı olduğunu bir kez daha görmüş olduk.Chelsea yeter artık Stamford Bridge'de bitir şu işi:D

Ömer SEVİNÇ

Tamam tebrik etmeyin de size ne bizden yahu.

Ben tebrik ederim ve ediyorum da. Gurur duyuyorum onlarla kendi adıma..

Biz de hala Avni Aker'de Barcelona'yı yenmiştik 1 kez diye kandıralım kendimizi..

AKSOY_61
02.04.2008, 23:48
feneri teprik ediyorum.
ne güzel bizle daha fazla dalga geçicekler.
daha fazla parayla daha iyi transferler yapıcaklar.
dilediğimiz şamiyonluğu bi 20 yıl daha ileriye alıcaz.
daha kolay sırtımızdan vurabilicekler.

ne güzel ya.iyiki yendiler

Erdem Keser

Biz de hala Avni Aker'de Barcelona'yı yenmiştik 1 kez diye kandıralım kendimizi..

Hala aynı muhabbet Ömer:)
Adamlar çıkıyorlar oynuyorlar bu kadar basit.
Kendimi bildim bileli aynı mevzu,bir adımda ileri gidemiyoruz.

Muhammet

:alkış::alkış::alkış:

geçmişi unutamamak diyorum ben de. Sünger çeksek diyorum artık.

Tebrikler fener. Buraya kadar hak ederek geldiler. İsteyen istediğini destekler. Saygı duymak lazım!!

Bıktım artık her avrupa maçı sonrası bu tartışmalardan.

Biz galatiyi eleyemeyiz, adamlar kimleri devirdi.

Bırakın Allah aşkına.

Remzi
Drogba çok bencil oynadı.Allah belasını versin..Yanlış taktikle oynadı chelsea 1-0 öndesin ne diye ileride pres yapıyorsun ki:confused:al işte yedin golleri:mad:

Cem Balcı
02.04.2008, 23:49
yiğidi öldür;hakkını yeme demişler.tebrikler;nediyelim...

darısı başımıza...

ilhan
Tebrik ettiğim için ne düşündüğünüz umurumda değil.

Ha turu geçer mi? Ge-Çe-Mez! Geçmesinide istemem.

Bu akşam Chelsea gibi bir rakibe karşı 1-0 dan 2-1'e getiriyorsalar maçı tebriğide hakederler. Ben öyle düşünürüm. Kimse katılmak zorunda değil.

H.Emre
Avram, bu takımı kendi sahanızda eleyemezseniz ağlayacak duvar bul kendine. Sadece elemekte kurtarmaz farklı yenmeleri lazım. Nedir bu anlamadım ki kime bel bağlasak sonu hüsran oluyor. Kendi işimizi kendimiz görelim diycem ama en az 10 senemizi alır.

macka61
02.04.2008, 23:50
helal olsun adamlar vallah çok doğru habira yenilceksiniz eleneceksiniz diyoruz ama nerde habira dalga geçiyorlar

Adem Erdoğan
3 e 5 e fenere kaptırdığımız futbolcular şimdi orda şl.de asist, gol krallığına oynuyolar.

Erdal
- Baba kimi tutuyoruz

- fener i tabi oğlum

-ama onlar gavur demiştin

- gavurlar ama bizim gavurlarımız onlar.....

1985 eylül ayı radyoda bordo fener maçı öncesi rahmetli babamla konuşmamız ( ikinci kez oldu ama yazayım dedim)

ÖzGür Ayar
feneri teprik ediyorum.

he şimdi biz tebrik etmesek bu dediklerinin tam tersi olucaktı dimi.

h@msi61
02.04.2008, 23:51
Bunun ingilteresi var muhabbetine de guvenemiyorum artik, ispanyasi da vardi yakin zamanda. Allah korusun diyelim....

Cabri61
Fenerbahçeyi tebrik ederim.İkinci maçta sanslarını az görsem de geçmelerini isterim.Fenerbahçenin Avrupa Kupalarında başarısı umarım bizimkilere futbolda ne kadar geri kaldığımızı gösterir de bundan sonra ona göre adım atarlar

alper*
Simdi Ahmet Cakar ne giyer :D:D

antagonist
Klasik,"Post Fener Maç Sendromu" belirtileri forumda görülmeye başlandı yine.

Beyler,açalım gözümüzü. Adamlar yarı finale çıkacaklar, biz Ankaraspor'a şut çekemiyoruz şut. Hey gidim...

AKSOY_61
02.04.2008, 23:52
he şimdi biz tebrik etmesek bu dediklerinin tam tersi olucaktı dimi.

daha fazla olmasından bin kat iyidir!

Ömer SEVİNÇ
02.04.2008, 23:52
feneri teprik ediyorum.

Aziz Yıldırım'ın bir lafı var bu konuda çok güzel.

Bizi aşağıya çekmeye çalışmayın. Siz bize tutunun, biz sizi yukarıya çekeriz..

Fener'i geçmek için fenerin kötü olması gerekiyorsa kalsın o şampiyonluk istemiyorum..

Selman
02.04.2008, 23:54
fener kazanıyor stresi biz çekiyoruz:DArkadaşlar tebrik eden eder, etmeyen etmez.Birbirimize laf sokma gayretinde olmayalım lütfen.

Ben tebrik etmiyorum, bu eziklerin her kazandığı maç çirkefliklerine bir yenisini ekleyecektir.

Egemen
02.04.2008, 23:56
harbiden yahu... ezikler yüzünden birbirimizi niye kırıyoruz..

yendiler.. elenir gelirler.. elenmesseler de açarız bi efes daha naapalım :D

Vkgz
02.04.2008, 23:57
Cemİl Hoca Ortami Bİraz Germİyormusun Her MaÇ Sonrasi :)

Muhammet
02.04.2008, 23:58
feneri teprik ediyorum.

ne güzel ya.iyiki yendilerbir de bu mantık.

biz yerimizde duracaz yani.

Trabzonspora yerinde say transfer yapma diyen mi var?

biz de kazanalım biz de oynayalım, biz de gelişelim, bizim takım da forma satsın, bizim takımın da stadı olsun. Daha da büyüyelim.

Gürkan
02.04.2008, 23:59
Trabzonspor kotu oldumu fenerle keyıf alırdık busene oda kursagımızda kaldı

AKSOY_61
Aziz Yıldırım'ın bir lafı var bu konuda çok güzel.

Bizi aşağıya çekmeye çalışmayın. Siz bize tutunun, biz sizi yukarıya çekeriz..

Fener'i geçmek için fenerin kötü olması gerekiyorsa kalsın o şampiyonluk istemiyorum..

valla ezik ama doğru demiş
bizim şampiyon olabilmemiz için ne yazıkki fenerin kötü olması gerekiyor.
çünkü adamlar bu kadroyla ve gittikçe artan paralarıyla bu ligte her takıma 4 atar.
yeterki rakiplerini ciddiye alsınlar.

fener baştan çok puan kaybediyor ancak iş ciddiye binince her takımdan 3 puan alabilirler.
buna diğer eziklerde dahil güçsüz anadolu takımlarıda dahil.

bu durumda biz nasıl şampiyon olucaz?
illaki fenerin güçsüz olması gerekiyor.he yok illaki onlar güçlüyken şampi. olalım diyosak
öenmli değil bekleyelim bi 15 yıl daha sorundeğil

vurgun_kiz_61
bugun hayal kirikligina ugradim gercekten chelsea yenecegini hatta farkli yenecegini dusunmustum.Drogbanin bencil oynayisi chelseayi yenilgiye surukledi:(tabiki fb ye tebrik edenlere saygi duyuyorum ama ben kesinlikle tebrik etmiyorum,ama bu macin ingiltere versyonu da var bunuda unutmamak lazim.

ilhan
03.04.2008, 00:00
Arkadaşlar..

Daha sakin..

Lütfen..

Birbirimizi kırmaya,üzmeye değmez.

alper*
03.04.2008, 00:01
Trabzonspor kotu oldumu fenerle keyıf alırdık busene oda kursagımızda kaldı

Bu sene bize her sey haram :D:D

ÖzGür Ayar
03.04.2008, 00:01
kardeşim isteyen tebrik eder isteyen etmez ama kimsede kalkıp karşı düşünene laf diyemez. Sen daha iyisini yapabiliyormusun? kaldıki adamlarda zaten çok umursuyordu bizim tebriklerimizi. Zaten maçtan sonrada girip fb futbolcuları bakıcak acaba bizimle ilgili neler düşünüyorlar diye. Eğer tebrik ettilerse bu moralle ingilterede 3 atarız diyecekler.

Gamze
03.04.2008, 00:02
Maç boyunca top oynayamayan Alex Devid'in golünde bir koşu yaptı, zeka kokuyor yahu...
Kalecinin görüş alanını kapattı belki, dikkatini dağıttı. Top dümdüz gidiyordu çünkü..
Ülen ya...
Hayatımda bu kadar ballı bir takım görmedim.
65-75 arasında şöyle biraz top oynadılar, o yani...
Başka yok...
Hay Allah...

Mustafa
03.04.2008, 00:03
Boşver Cemil kutlasınlar zaferlerini

Erkan
03.04.2008, 00:04
:o ne gol atmis deivid :S

alper*
Zenginin malı zugurdun cenesını yorarmıs.Tebrık et gec ya :):)

Muhammed KOÇ
ne derseniz deyin chl den sadece 1 gol yemek çok şey. 2 gol atmayı hiç söylemiyorum..chelsea bu noktaya gelene kadar 2 gol yemişti ..