PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları 2011-2012

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36

Alihan Ertürk
04.08.2010, 23:18
Beyler abartmayalım .
Önümüzde bizimde Avrupa maçımız var .
Olası bir hezimette yüzümüz kızarmasın .

Biz hezimet yaşamayız.. Eleniriz ama bunun adı hezimet olmaz.

Bize gelecek rakipler İngiltere-İspanya-Almanya vb.. ülkelerden olacak. Ve kağıt üstünde favori gösterilecekler.
Fener'in durumuyla bizimki aynı değil.. Onlar favori gösterildikleri turda elendiler , hiç şans verilmeyen YoungBoys'a karşı. ;)

asimetrik
04.08.2010, 23:18
Umut kaçırınca yuh, Semih kaçırınca ne varsa Semih'te var. Bir düşünelim, aynı maçı biz oynasak 90+2 de Umut böyle bir gol kaçırsa ve elensek ne olurdu. Oyuncularımıza sahip çıkalım..

_SeRKaN_
04.08.2010, 23:19
Aynı şey bizim de başımıza gelebilirdi..Üüzlüdm Fener'e...
Fener ile rakabet başka Avrupa arenası başka!
TÜRK FUTBOLU CAN ÇEKİŞİYOR BEYLER!
Buna dikatinizi çekerim!

Türk futboluna en büyük darbeyi fener Avrupa kupalarına katılmakla yaptı...Onun yerine başka takım gitse daha iyiydi...:)

Cyzio
04.08.2010, 23:20
Heh he....

Allah'ım... İşte öz evlat, işte sonucu...

İstanbul takımlarında olduğu müddetçe...

Yaşasın Öz Evlatlar...

.

Cihad Varlı
Biz hezimet yaşamayız.. Eleniriz ama bunun adı hezimet olmaz.

Bize gelecek rakipler İngiltere-İspanya-Almanya vb.. ülkelerden olacak. Ve kağıt üstünde favori gösterilecekler.
Fener'in durumuyla bizimki aynı değil.. Onlar favori gösterildikleri turda elendiler , hiç şans verilmeyen YoungBoys'a karşı. ;)

Hiç yaşamadık yani öyle mi ?
Galati , Apoel , Anorthosis .
Biraz daha temkinli konuşun , konuşurken .
Büyük lokma yiğin ama büyük konuşmayın .

mete61bordomavi
Şu Türk futboluna yazık valla yazık!
En son World Cup'a gidemedik!
Senelerden beridir, Avrupa'da klüp takımları bazında yokuz!
Hala anneannemizin liginde SANAL büyüklük mücadelesi veriyoruz!
Avrupa'nın kıyrırık takımları bizimkileri yeniyor!

Fener'in elenmesine sevinmek bana çok saçma geliyor! Belki de yaşım büyük olduğu için ben artık böyle çocukça şeylere sevinemiyorum...
Ama bilinen birşey var: TÜRK FUTBOLU CAN ÇEKİŞİYOR!

.....
Umut kaçırınca yuh, Semih kaçırınca ne varsa Semih'te var. Bir düşünelim, aynı maçı biz oynasak 90+2 de Umut böyle bir gol kaçırsa ve elensek ne olurdu. Oyuncularımıza sahip çıkalım..

:alkış:

Çok haklısın abi. Sonuna kadar katılıyorum.

EmreYavuz61
yani gs maçı bir aldatmacaydı fb zaten gsyi her zaman yeniyor :)

ilhan
Şu fenerbahçe camiasını hiç sevmedim. Ama gs'den daha fazla delikanlıdırlar bana göre. En azından adamların rengi belli. Gs gibi iki yüzlü değiller. Aykut Kocaman o camiada saygı duyabileceğim yegane isim. O adamın Anadolu takımlarında başarılı olmasını çok isterim. Kaldı ki fb yer yutar o adamı.

Sıra Gs ve bjkde. :)

Avrupa'da da 2 Anadolu takımı kalacak. :)

Cyzio
04.08.2010, 23:21

Apoel'i elemiştik.

.

Emrah KabuL
04.08.2010, 23:22

Ruhsuz Gökhan'ı bile geri isteyenler vardı..

İyi ki satmışız.

Alihan Ertürk
04.08.2010, 23:23

Önce gelecekten bahsediyorsun , sonra da yıllar önceki şeyi söylüyorsun.. Ben diyorum ki zaten bizim rakibimiz kağıt üstünde favori gösterilecek , eleniriz ama bunun adı hezimet olmaz.

Şu an fener bir hezimet yaşadı.. Çünkü onlar da favorilerdi ve YoungBoys'a hiç şans verilmiyordu.

Anlatabildim mi , anlayabildin mi ?

Kasım BEKTAŞ
04.08.2010, 23:23
aykut Trabzon'u göremeyecek. yazık :)

Murathan
04.08.2010, 23:24
Fenerbahçe taraftarı ; iyi günde kötü günde yanındadır takımının,hele ki skor taraftarlığı hiç yapmaz.
(bende yalanda yok hilafta yok)

mete61bordomavi
Şu fenerbahçe camiasını hiç sevmedim. Ama gs'den daha fazla delikanlıdırlar bana göre. En azından adamların rengi belli. Gs gibi iki yüzlü değiller. Aykut Kocaman o camiada saygı duyabileceğim yegane isim. O adamın Anadolu takımlarında başarılı olmasını çok isterim. Kaldı ki fb yer yutar o adamı.

Aslına bakarsan öyle düşünesim gelmiyor değil,ama yeterince yerin dibine girdi Türk futbolu...
Puanlarımız düştü, böyle giderse CL'ye tek takım da gidebilir:)
Yani Fener'i sevmiyorum doğru, Gs'den daha delikanlı olduklarına da katılıyorum.
Fakat yine de şu Türk futbolunu bu halde görmek cidden üzüyor beni..

Taner Uykuçeken
Aykut benim gördüğüm hep pasa dayalı bir futbol anlayışına sahipti Ankarasporu o şekilde oynatıyordu en azından

aldıkları adamlara bakıyorum Dia Sprinter Stoch Sprinter at önleribe koşsun

Daha çok yolu var Aykutun

Alihan Ertürk

Ben onu fener camiası için söyledim.. Zaten mesajımda da bunu belirtmiştim ama gözden kaçmış sanırım :) Demek istediğim tam olarak şuydu ; Fener'in elindeki en iyi forvet Semih , ama yıllardır kulübede.. Ne varsa Semih'te var.

:)

yorumsuz6117
Güntekin Onay nerelerde programı sunanı ilk defa gördüm. :)

Cihad Varlı
04.08.2010, 23:25
Önce gelecekten bahsediyorsun , sonra da yıllar önceki şeyi söylüyorsun.. Ben diyorum ki zaten bizim rakibimiz kağıt üstünde favori gösterilecek , eleniriz ama bunun adı hezimet olmaz.

Şu an fener bir hezimet yaşadı.. Çünkü onlar da favorilerdi ve YoungBoys'a hiç şans verilmiyordu.

Anlatabildim mi , anlayabildin mi ?

Sanki muhtemel rakiplerimizin arasında yenebileceğimiz takım yok .
Yarı yarıya .
Yarısında favori biz oluruz , yarısında onlar olur .
Ben diyorum ki , Fener'in elenmesine üzülmek yerine seviniyoruz .
Acizliğimizi gösterir bu bence .

Cyzio
aykut Trabzon'u göremeyecek. yazık :)

Peki ya bizim öz evlat :D?

.

asimetrik
Ruhsuz Gökhan'ı bile geri isteyenler vardı..

İyi ki satmışız.

Bakıyorum da aynı Gökhan. Demek bize garezi yokmuş. Maç gidiyor adamın umurunda değil, hala ofsaytlar adamın içinden geçmeye çalışmalar filan..
Neticede arada atar bir kaç tane kritik gol, birkaç asist, kimi iyi kimi kötü derken, tartışmalı bir oyuncu olarak hayatına devam eder.

Murathan
04.08.2010, 23:26

.
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/Turkcell-Super-Lig-Kupa1111.jpg
Bunu gorcez inşallah abi.

OYılmaz
04.08.2010, 23:26
Haberler iyi durum 1-1 miş

Alihan Ertürk
04.08.2010, 23:27
Sanki muhtemel rakiplerimizin arasında yenebileceğimiz takım yok .
Yarı yarıya .
Yarısında favori biz oluruz , yarısında onlar olur .
Ben diyorum ki , Fener'in elenmesine üzülmek yerine seviniyoruz .
Acizliğimizi gösterir bu bence .

Kardeşim , bu neden bizim aciz olduğumuzu göstersin ? Hani nerde acizliğimiz ?

Tek gerçek var şu anda Fener büyük bir hezimet yaşadı.. Bunun dışında hiçbir lafının gerçekliği yok.. Biz elensek bile hezimet yaşamayız ;)

Zafer Fidan
04.08.2010, 23:28
Bizim Gökhan Ünal nasildi? Baski varmiydi baski? :D

Yunus Güneş
Haberler iyi durum 1-1 miş

:D:D gösteri bitti

asimetrik
Ben onu fener camiası için söyledim.. Zaten mesajımda da bunu belirtmiştim ama gözden kaçmış sanırım :) Demek istediğim tam olarak şuydu ; Fener'in elindeki en iyi forvet Semih , ama yıllardır kulübede.. Ne varsa Semih'te var.

Alihan afedersin. Ben bazı arkadaşlarda bu bakış açısını görüp senin mesajını da okuyunca ihale sana kaldı:)

Cihad Varlı
04.08.2010, 23:29
Kardeşim , bu neden bizim aciz olduğumuzu göstersin ? Hani nerde acizliğimiz ?

Tek gerçek var şu anda Fener büyük bir hezimet yaşadı.. Bunun dışında hiçbir lafının gerçekliği yok.. Biz elensek bile hezimet yaşamayız ;)

Nasıl hezimet yaşamayız ?
Büyüğüz , büyüğüz diye bas bas bağırmıyor muyuz ?
Hani nerde büyüklük ?
Yıllardır Avrupa'da yoksun .
Şenol Güneş diyor , Avrupa benim için ligden önemli diye .
Avrupa'ya girememek benim için en büyük hezimet olur bu yıl .
Size bilemem .
Ayrıca Fener'in elenmesi ülke adına kötü .
Puan düşüyor .
Bu sizi mutlu ediyorsa sevinmeye devam edin sorun yok . ;)

.....
04.08.2010, 23:29

İnşallah abi inşallah :)

Onlara futbolu yasaklayacaz :D

Yunus Güneş
04.08.2010, 23:30

aynı tas aynı hamam..

Alihan Ertürk
04.08.2010, 23:30
Alihan afedersin. Ben bazı arkadaşlarda bu bakış açısını görüp senin mesajını da okuyunca ihale sana kaldı:)

Estağfurullah abi.. :) İhale kalsın önemli değil de böyle bir izlenim bırakmayayım gözünde.

Cyzio
04.08.2010, 23:32
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/Turkcell-Super-Lig-Kupa1111.jpg
Bunu gorcez inşallah abi.

İnşaallah.

.

ilhan
04.08.2010, 23:33
İnşallah abi inşallah :)

Onlara futbolu yasaklayacaz :D

Ama bu sene bjk açık ara şampiyon olur. İlhan demişti dersin. :) Avrupa'da cırtlar. Korkuyorum biz de cırtlarız diye. İyi top oynarız ondan şüphem yok. Ama gol atar mıyız? Bilemiyorum.:)

İnşaallah.

.

Hayırdır hocam? Zamanı geriye almayı mı düşünüyorsunuz? Keza 2007-2008 yazıyor orada.

:D

Tamam, kabul ediyorum kötüydü.:)

Alihan Ertürk
04.08.2010, 23:33
Nasıl hezimet yaşamayız ?
Büyüğüz , büyüğüz diye bas bas bağırmıyor muyuz ?
Hani nerde büyüklük ?
Yıllardır Avrupa'da yoksun .
Şenol Güneş diyor , Avrupa benim için ligden önemli diye .
Avrupa'ya girememek benim için en büyük hezimet olur bu yıl .
Size bilemem .
Ayrıca Fener'in elenmesi ülke adına kötü .
Puan düşüyor .
Bu sizi mutlu ediyorsa sevinmeye devam edin sorun yok . ;)

Bunu kendin söylüyorsun zaten , yıllardır avrupada yokuz.. Yine lafıma gelmiş oluyorsun bizim elenmemiz doğal karşılanır ama fener yıllardır avrupada mücadele ediyor ve bu sene büyük bir hezimet yaşadılar.

Elenebiliriz doğal birşey bu ama kesin eleneceğiz diye birşey yok , rakibi geçebiliriz de.. Unutmayın bu sene başımızda Broos değil Şenol Güneş var !

Elensek bile bu bizim büyüklüğümüzü değiştirmez... Tıpkı şuan Fener'in elenmesi ama 1-2 hafta sonra çeşitli kişiler , mecralar tarafından yeniden ülkenin en büyüğü olduğunun söyleneceği gibi-kabul edileceği gibi.

Kasım BEKTAŞ
04.08.2010, 23:34

.

bizimki aykut gibi yetiştirme yurdundan alınmadı gerçek öz evlat o :)

kovsanda gidecek başka yeri yok:)

mhayri
04.08.2010, 23:34
İşine, iş arkadaşlarına, saygısı olmayan tek amacı
kapağı İstanbul2a atıp yan gelip yatmak olan bir futbolcudan kurtulmuş olmaktan hiç bir
sıkıntım yok kaldı ki alanın başına bela oldu olacaktır da...
Gökhan'ın 2 sene sonra gideceği yer Antalya, Denizli, Ankaragücü gibi takımlar olacaktır...
Aziz beyin elinden ne kaşarlar geldi geçti beyefendiye mi acıyacak...

M.S.SOFU
04.08.2010, 23:35
bu fener işi iyide oldu kötü de oldu

iyi olması istanbullu istanbulludur

kötü olması:ülke puanı düşmekte

yakında sadece şampiyon ueda ön elemesine katılacak galiba

yıllardır girer bizim takımlar hiçbiri adam akıllı bir başarı gösteremedi

asimetrik
04.08.2010, 23:35
Ama bu sene bjk açık ara şampiyon olur. İlhan demişti dersin. :) Avrupa'da cırtlar. Korkuyorum biz de cırtlarız diye. İyi top oynarız ondan şüphem yok. Ama gol atar mıyız? Bilemiyorum.:)

Hayırdır hocam? Zamanı geriye almayı mı düşünüyorsunuz? Keza 2007-2008 yazıyor orada.

Doğru diyorsun, 1995-1996 yazsaydı haydi neyse:)

Cihad Varlı
04.08.2010, 23:36
Bunu kendin söylüyorsun zaten , yıllardır avrupada yokuz.. Yine lafıma gelmiş oluyorsun bizim elenmemiz doğal karşılanır ama fener yıllardır avrupada mücadele ediyor ve bu sene büyük bir hezimet yaşadılar.

Elenebiliriz doğal birşey bu ama kesin eleneceğiz diye birşey yok , rakibi geçebiliriz de.. Unutmayın bu sene başımızda Broos değil Şenol Güneş var !

Elensek bile bu bizim büyüklüğümüzü değiştirmez... Tıpkı şuan Fener'in elenmesi ama 1-2 hafta sonra çeşitli kişiler , mecralar tarafından yeniden ülkenin en büyüğü olduğunun söyleneceği gibi-kabul edileceği gibi.

Ne sen beni anlıyorsun , nede ben seni .

.....
04.08.2010, 23:37

Umut atar bizde turlarız :)

Murathan
04.08.2010, 23:38

Tarihine bakmayı unutmuşum:D
Sizden de bir şey kaçmıyor.:)

Cyzio
04.08.2010, 23:38

Murathan'a ait :D...

.

Bilhan Özhan
04.08.2010, 23:40
:D bu gece üzüldüm desem yalan olur ve sevinmedim desem ayri bi yalan olur:D cok mutluyum:D aslinda gecmelerini istemistim ama sonra fenerin o asagilik taraftarlarini görünce yenilsin istedim :D

Gümüshane
Bu Bursaspor cok balli arkadas.. Fener devam gelemedi Bursanin kasasina 10 Milyon girdi!!!!!!!!!!

Sacit
Beyler abartmayalım .
Önümüzde bizimde Avrupa maçımız var .
Olası bir hezimette yüzümüz kızarmasın .

benim bir beklentim yok bizim maçta da..
açıkçası ben hazırlıklıyım.. :)

asimetrik
04.08.2010, 23:41
Düşünüyorum da Trabzonsporlu olmaktan daha dertlisi Fenerli olmakmış. Son 3 resmi maçta kaçırdıkları Türkiye kupası, lig şampiyonluğu, Şampiyonlar ligi. Üstelik dünya kadar da paraları var(dı). Biz olsak şimdi ruh hastası olmuştuk.

Cyzio
04.08.2010, 23:42
bizimki aykut gibi yetiştirme yurdundan alınmadı gerçek öz evlat o :)

kovsanda gidecek başka yeri yok:)

İşte doğru bir tesbit :alkış::alkış::alkış:.

Gidecek başka yeri yoooook...

Ben de yıllardır bunu yazıyorum ;).

.

ilhan
04.08.2010, 23:44
Doğru diyorsun, 1995-1996 yazsaydı haydi neyse:)

Teselli olsun diye mi abi?

Umut atar bizde turlarız :)

Havalar bu ara çok sıcak be Ömer'im. Şöyle denize falan at kendini, biraz serinle. Azıcık tatil yap. Hep buralardasın. :p

Tarihine bakmayı unutmuşum:D
Sizden de bir şey kaçmıyor.:)

Biz şampiyon olalım da, isterlerse maketini versinler. :D

Alihan Ertürk
04.08.2010, 23:45
Ne sen beni anlıyorsun , nede ben seni .

- Anlaşırız bir gün , merak etme.

- Hepinize iyi geceler.. Mutlu bir sonla bitirdik bu geceyi , umarım Süper Kupa ve Avrupa Ligi Play-Off maçlarının geceleri de mutlu biter bizler için.

Ve en önemlisi 15 Mayıs gecesi de Allah hepimize mutluluk nasip etsin , yüzlerimiz gülsün o gece.. :)

Emrullah
04.08.2010, 23:48

Baskı vardı. Dakika 82 de oyundan alınıp Semih girecekken taraftarlar bu değişikliği protesto etti. Baskı sonucu Gökhan'ın yerine Dia oyundan alındı ve Semih oyuna dahil oldu.

Cihad Varlı
- Anlaşırız bir gün , merak etme.

- Hepinize iyi geceler.. Mutlu bir sonla bitirdik bu geceyi , umarım Süper Kupa ve Avrupa Ligi Play-Off maçlarının geceleri de mutlu biter bizler için.

Ve en önemlisi 15 Mayıs gecesi de Allah hepimize mutluluk nasip etsin , yüzlerimiz gülsün o gece.. :)

1 hafta sonra ki maçıda unutmamak lazım . :)

SEDAT
- Aykut Adına Üzüldüm Birtek..Ah Aykut ah Gelmeyecektin Bu Takıma..Yem Yaptılar adamı..

SDinc
04.08.2010, 23:49
Yazıklar olsun!
Şu takımı hangi akla mantık Aykut'a emanet etmişler anlamıyorum. Ülkemiz futbolu adına üzüldüm.
Ayriyetten bu mağlubiyet bizede kötü olarak yansıyacak , Aykut'u gönderecekler daha eli ayağı düzgün bir teknik direktörle tek kulvarda şampiyonluğun en büyük adayı olacaklar.

.....
04.08.2010, 23:53
Havalar bu ara çok sıcak be Ömer'im. Şöyle denize falan at kendini, biraz serinle. Azıcık tatil yap. Hep buralardasın. :p

Burası benim ikinci evim abi gidemem bi yere :p :)

Muhammed
04.08.2010, 23:53

Abi Semih'i boşverde Young Boys'un 1 milyon euroluk siyahi forvetini nasıl buldun? Keşke Umut bugün onun sahada yaptıklarını yapabilse hiç gol atmasada olur.

Cyzio
04.08.2010, 23:54
Yazıklar olsun!
Şu takımı hangi akla mantık Aykut'a emanet etmişler anlamıyorum. Ülkemiz futbolu adına üzüldüm.
Ayriyetten bu mağlubiyet bizede kötü olarak yansıyacak , Aykut'u gönderecekler daha eli ayağı düzgün bir teknik direktörle tek kulvarda şampiyonluğun en büyük adayı olacaklar.

Eee... Herkes bizim kadar inatçı değil, başarısız öz evladı yerinde tutacak.

O yalnızca bize has bir...

Neyse cümlenin devamını getirmeyeyim.,

.

atigol
04.08.2010, 23:59
Abi Semih'i boşverde Young Boys'un 1 milyon euroluk siyahi forvetini nasıl buldun? Keşke Umut bugün onun sahada yaptıklarını yapabilse hiç gol atmasada olur.

Ya bırakın allah aşkına Umut'un onda biri etmez bir gol attı diye...ayrıca umut gol atsada atmasada eleştiriliyor, onun durumu farklı

SDanışmaz
05.08.2010, 00:07
Golde öyle bir bağırmışım ki millet yanımıza geldi ne oluyor diye :D

Ben birde Ts'ye kötü diyordum. Biz 10'luk oynuyorsak fb 3'lük oynuyor.

asimetrik
05.08.2010, 00:12
Baskı vardı. Dakika 82 de oyundan alınıp Semih girecekken taraftarlar bu değişikliği protesto etti. Baskı sonucu Gökhan'ın yerine Dia oyundan alındı ve Semih oyuna dahil oldu.

Bence tepkiden değil, tam değişiklik yapılacakken Dia sağ açıkta bir mücadele sonunda reklam tabelalarına kadar gidip tutunup yarım dakika kadar nefes almaya çalıştı. Seyrederken adam yorgunluktan ölmüş, hala Gökhan mı çıkacak derken hoca da bu durumu görüp Dia'yı aldı gibi geliyor bana..

Muhammed
05.08.2010, 00:18
Ya bırakın allah aşkına Umut'un onda biri etmez bir gol attı diye...ayrıca umut gol atsada atmasada eleştiriliyor, onun durumu farklı

Ben attığı gol için yazmadım. Ancak çok faydalı oynadı adam. Defalarca kanattaki oyuncularla pas alışverişine girdi. O olmasaydı Fenerin yarı sahasında top tutamazdı Young Boys. Bugün gol atmasaydıda aynı şeyleri yazacaktım.

futbalski60
05.08.2010, 00:22
Fenerbahçe'nin geçen sene ki hastalığı devam ediyor. Çok yavaş oynuyorlar, tempoları düşük Bilica, Selçuk ve Baroni takımdan ayrılmadıkça bu sorunları devam eder. Young Boys maça iyi konsantre olmuş her zaman ki gibi iyi mücadele ettiler turu kesinlikle hak ettiler.

Mustafa Umut
05.08.2010, 00:41
Fenerbahçe'nin geçen sene ki hastalığı devam ediyor. Çok yavaş oynuyorlar, tempoları düşük Bilica, Selçuk ve Baroni takımdan ayrılmadıkça bu sorunları devam eder. Young Boys maça iyi konsantre olmuş her zaman ki gibi iyi mücadele ettiler turu kesinlikle hak ettiler.
Bence geçen seneden daha vasat bi durumdalar :)

Samet Yildirim
05.08.2010, 00:41
Fenerbahcenin sorununu daha önce belirttim yine belirtecem, daum varken takimda 2 grup vardi bir grup daum digeri ise aykutun grupu...simdi daum gitti ve aykut ne yapmali 2 grup degil tek grup yapmali ama bu imkansiz cünkü takimda ona karsi olanlar var...Sportif Direktör olup 1 sene görmesi öyle gelmesi avantaj diyordu herkes ama bana göre dezavantajdi ve öyle de oldu...

Daum ve aykut grupu varken simdi aykutu takimin basina getirip nasil takim ruhu yaracaksin ki ?? Imkansiz...

Gelelim sahaya...Santos savunma yapmayi sevmez, bilica öyle, gökhan daha cok ofansif, christian maldonado 2 vakasi defansla felan alakasi yok, stoch-alex-dia ne defansa geliyorlar nede pres yapyiorlar böyle bir takimin basarili olmasi imkansiz. takim emre ve luganonun üzerinde ama nereye kadar götürsünler..

4 tane hucumdaki adam ne defans yapyior nede pres yapyior böyle oldugu sürece basari gelmesi mucizelere bagli...

Yanlis transfer politikasi

FB ye en az 3 oyuncu lazim altini cizerek söylyüorum en az 3... stoper-ön libero-golcu...daha cok lazimda ben vicdanli davraniyorum...

ilhan
05.08.2010, 01:10
Guiza oynasa turu geçerdiler.

Şaka yapmıyorum. :)

Sefa Murat Dokuz
05.08.2010, 01:18
Ohh paralar anadoluda kaldı.

Timur
05.08.2010, 01:23
Üzüldüm yahu. Elin oglu (russya) CLige, gruplara 3 takim yolluyor biz sadece 1. Fener gruplara kalsaydi oynamadan bile 4 bonus puan alicakti ve bu ülkemize yariyacakti. Simdi o 4 puani alabilmek icin avrupada 4 mac kazanmasi gerekiyor galiba.

Bu sene elimize süper bir firsat gecti.

Suraya bakin:

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method4/crank2011.html (http://www.xs4all.nl/%7Ekassiesa/bert/uefa/data/method4/crank2011.html)

Galatasaray ve Fenerin son 3 yilda az cok topladigi puan bile 9. siraya yükselmemize yetmis. Bu seneyi 9. sirada kapatabilirsek, seneye avrupaya 5 degil, 6 takim gönderecegiz. Daha önemliside 6. olan Russya ile aramizda olan puan farka dikiz, sadece 4 puanlik bir farktan bahsediyoruz. Simdi bu sene mesela Trabzonsporumuz, Galatasaray, Besiktas , Bursa ve Fener avrupada mücadele edecek. Bu takimlar gruplara kalsin, acayip puanlar kazaniriz. Diyorum ya, sadece Galatasary (uefa kupada) ve Fenerin (clde ceyrek finali) adam gibi puan toplamis ve bu bile bizi 9. siraya yükseltti. Yukarida saydigim 5 takim aynni anda adam gibi puan toplarsa bu sene, yolumuz cok acik olur. Ben buna cok önem veriyorum ve tüm takimlar gruplara kalsin cok istiyorum. Fener cl ÖN ELEMELEri gecsin istiyordum, cünkü orda puan toplamak daha kolay, gruplara kalirsan bonus 4 puan var, grubundan cikma basarisini gösterirsen yine bonus puanlar geliyor, 6 puan yanilmiyorsam. Ama olmadi, simdi umarim UEFA da hic degilse play offu gecerler. Yarin Gs ve Bjkyi de destekliyecegim ama onlarinda isleri cok zor, elenen olursa bu 2 takimdan cok yazik olur, mis gibi puanlardan oluruz ve 2 sene sonra ülke siralamasinda yine 12-13 siralara düser canim Türkiye.

Fenerin bügünkü macin hakkinda söylyebilecegim cok sey yok. Resmen rezil oynadilar, Türkiyeyi rezil temsil ettiler. Kazimin gördügü kirmizi kart ve Stochun gördügü kizmizi kart saka gibi, olmaz böyle sey. Oynadiklari futbol b.k gibi. Isleri cok zor, ligde fenerle erken mac yapiyor olmamiz bizim icin büyük avantaj.

InsAllah Play offu geceriz ya, bu sene avrupada basarili olmaliyiz. Elin oglu Metalist bile ceyrek finala kadar gitmisti yanilmiyorsam, su play offu gecersek özgüven falan süper olur, gruplarda cok is yapariz.

Timur
05.08.2010, 01:29
Fenerli topcular avrupada oynarken hakemlere karsi ne kadar nazik oluyorlar, farkettiniz mi?

Bügün o kadar cok pozisyon olduki, hakem Türk olsaydi Gökhan Gönül-Emre-Alex ve Billica hemen itiraz icin üstüne giderdi, sert bakislarla, hareketlerle tepki verirlerdi ama yok, hakem yabnci olunca hicbiri ligde yaptigini yapamadi. Gökhan Gönülün bir pozisyonu vardi, faul yapildi kendisine hakem devam dedi, üstelik gercekten fauldu hareket ama Gökhan hicbirsey demedi, hicbir hareketde cekmedi kalkti gitti. Hakem Türk olsaydi kafayi yerdi.

FC-ST-PAULI-61
05.08.2010, 02:27
bir fenerli nin yorumu
"Acilen Galatasarayla maç yapıp moral depolamamız lazım."
hahaha

Timur
05.08.2010, 02:36
bir fenerli nin yorumu
"Acilen Galatasarayla maç yapıp moral depolamamız lazım."
hahaha

bu galatasaray olmasaydi feneri konusan olmazdi zaten.

feneri yenmeyen, ezmeye takim kalmadi galatasaray haric..

.....
05.08.2010, 02:46

bu galatasaray olmasaydi feneri konusan olmazdi zaten.

feneri yenmeyen, ezmeye takim kalmadi galatasaray haric..

gslilerin hiç konuşmaya hakkı yok :D

DeAgLeMaNyAq
05.08.2010, 02:49
Bu ülke puanına göre değişiyor .
Belli bir kısas var tam olarak bilmiyorum .
Ama takımlarımızdan birisi Avrupa'da gruplarda yer almassa şampiyon takım gruplara katılamıyor .

Hangi ülkenin kaç takımla Avrupa kupalarına katılacağı, kulüplerin son 5 yılda yaptığı müsabakaların puanlarına göre hesap ediliyor. Örneğin biz son 3 yıldır ülke sıralamasında 11.sırada yer alıyoruz. Bu tabloda lig şampiyonu direk şampiyonlar ligine, lig ikincisi şampiyonlar ligi 3.ön elemesine, kupa şampiyonu ile ligi 3 ve 4.bitiren takımlarımızda UEFA Avrupa Ligi ön elemesine katılma hakkı elde ediyor. Bu tablo ülke sıralamasında 10-13 sırasında yer alan ülkeler için geçerli. Mesela yeni sezona 9.olarak başladık. Eğer sezon sonunda da böyle devam ederse bu sezon değil ama gelecek sezon +1 takımımız daha Uefa Avrupa Ligi ön elemesine katılma hakkı elde eder...

Bıyıklıoğlu
05.08.2010, 02:58
Bugün biletix gişelerinde rastladım onlara!Trabzon maçını alıp şampiyon olacaklarına inandıkları gibi,bu maçı alıp Şampiyonlar Ligi'nde yollarına devam edeceklerine inanmışlardı.Ki bir bilete 165 lira verecek kadar...Yine olmadı,olmuyor işte...Ama maçı izlediklerine değdi.Boys'larının ölçülerini aldılar!:)

Bursa'm
05.08.2010, 03:20
Fenerli topcular avrupada oynarken hakemlere karsi ne kadar nazik oluyorlar, farkettiniz mi?

İstanbul takımı futbolcuları TSL'de bu kadar el bebek gül bebek oynatılmasa , hakemlerimiz onların aleyhine yapılan sertliğe prim tanısa Avrupa'da çok daha başarılı oluruz.

Mesut AKYILDIZ
05.08.2010, 09:25
Bu sene eğlence biraz erken start aldı....

Harun-61
05.08.2010, 10:04
Edirne'den sonra vize gerekiyormus :) :)

Napoli
05.08.2010, 10:30
Forveti Gokhan Ünal Olan takımdan bir cacık olmaz. !

Tayfun
05.08.2010, 12:12
Fenevbahçe taraftarına acıyorum yahu o bunaltıcı sıcağın üzerine bir de kendi takımlarının eziyeti + Gökhan Ünal eziyeti oyy oyyy :)

28TS61
05.08.2010, 15:42
dünki 6 macida dogru bildim. kaldi bir tek odense bk.
kuponu garantilemicem tutarsa tutar tutmazsa tutmaz artik.

http://img843.imageshack.us/img843/8489/sdc10944.jpg

EmreYavuz61
05.08.2010, 15:54
ooo iyi para almışsın abi ben 20-30 kere tutturdum iddayı en fazla 78 aldım :):) hele fb maçı tam cuk oturmuş.bide oranlar daha iyi ya orda ...

28TS61
05.08.2010, 15:58
ooo iyi para almışsın abi ben 20-30 kere tutturdum iddayı en fazla 78 aldım :):) hele fb maçı tam cuk oturmuş.bide oranlar daha iyi ya orda ...

daha almadim, bu aksamki mostar-odense maci kaldi. odenseye verdim.
oranlarin yüksek olmasi canli bahis oynadim diye.

Gülyalı
05.08.2010, 16:18
Fener bu sene bizden çok yaşayacak gol sorununu.Aha buraya yazıyorum.

Emrullah
05.08.2010, 17:00
Bugün biletix gişelerinde rastladım onlara!Trabzon maçını alıp şampiyon olacaklarına inandıkları gibi,bu maçı alıp Şampiyonlar Ligi'nde yollarına devam edeceklerine inanmışlardı.Ki bir bilete 165 lira verecek kadar...Yine olmadı,olmuyor işte...Ama maçı izlediklerine değdi.Boys'larının ölçülerini aldılar!:)

Üstelik maçtan sonra Young Boys 'lar Young Girls 'leri 1-0 yendi muhabbetine mazruz kaldılar. :)

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 17:55
Birazdan sarı pembelilerin maçı başlayacak.

Mustafa Umut
05.08.2010, 17:56
Birazdan sarı pembelilerin maçı başlayacak.
Aaaaa lütfen ama pembe değil somun rengiymiş o :D

Mustafa Umut
05.08.2010, 17:57
Fener bu sene bizden çok yaşayacak gol sorununu.Aha buraya yazıyorum.
Tabi eğer forvet alamazsalar.

Mustafa Umut
05.08.2010, 18:02
Hadi bakalm gs ne yapacak bugün :)

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 18:04
Aaaaa lütfen ama pembe değil somun rengiymiş o :D

:D yok bu seneye özgü değil ben hep sarı pembe diyorum onlara :D

U.Sadıkoğlu
05.08.2010, 18:10
Bunların giydikleri şey formamı :D:D

Cafer Bulur
05.08.2010, 18:12
Mustafa sarpla golü buldu gs.

Mustafa Umut
05.08.2010, 18:14
Yorumcu tam bir bomba :)

Bu tip golleri kendi evinde yiyebiliyorsan deplasmandada atabilirsin :D

EmreYavuz61
05.08.2010, 18:17

yoksa ömer üründül mü?? :D:D:D:D

M.Kılıç50
05.08.2010, 18:18

yeni bir ömer üründül kazaniyoruz :D

spiker topa sahip adamin ismini söylemeden bu söylyüor :D

Atılay
05.08.2010, 18:18
Erken golü bulması iyi oldu gsnin yoksa sıkıntı yaşayabilirlerdi.

U.Sadıkoğlu
05.08.2010, 18:19
bu takım her türlü gol atar cimboma

Cafer Bulur
05.08.2010, 18:20
Yorum yapan kisiyi cevad prekaziye benzettim.

Atılay
05.08.2010, 18:23
Yorum yapan kisiyi cevad prekaziye benzettim.

Evet abi Prekazi bugün alt yazı geçiyodu ayrıca ofk belgradın aynı zamanda da altyapı sorumlusu

EmreYavuz61
05.08.2010, 18:25
2 oldu be!

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 18:33
2-1 oldu :D

Mustafa Umut
05.08.2010, 18:33
OFK attı golü güzel bir gol.

Aykut 'un hatası var biraz :) dk.33

Cafer Bulur
05.08.2010, 18:34
Gs nin ilginc ofsayt taktigi tutmadi ve 2-1 oldu.

EmreYavuz61
05.08.2010, 18:35
aha yine 2-0 dan çevirmesinler :D:D:D

Mustafa Umut
05.08.2010, 18:35
Az önce OFK şutu çekti Aykut topa uzandı yorumcu aynen şöyle dedi '' Güzel bir şut ama malesef Aykut uzandı''

Şimdi Gs golü yenince yorumcu ''Ofsayt gibi gözüküyor ama malesef değil''

Bi karar ver abi :D

Altan 61
05.08.2010, 18:37
Ala su Aykutan umudumu var gsyin ,hic kaleci degil su ,gecen haftada atali gol yedi. Ah Franco ah Aykut

Mustafa Umut
05.08.2010, 18:37
Yorumcu spikeri konuşturmuyo yaa gülmekten kopardı beni :D

Ömer Üründül 'e çok sessiz diye kızıyoduk ama böylesi daha kötüymüş :D

Mustafa Umut
05.08.2010, 18:38
2 tane %100 gol pozisyonu buldu OFK ancak kaleci Aykut çok ilginçtirki kurtardı :D

Altan 61
05.08.2010, 18:39
Gs defansi berbat arkadaslar, bu sene bu defans coook gol yer

Alihan Ertürk
05.08.2010, 18:54
Maçı unutmuşum.. :o Nasıl gidiyor , izlemeye değer mi ?

Altan 61
05.08.2010, 18:59
Maçı unutmuşum.. :o Nasıl gidiyor , izlemeye değer mi ?

Eh iste fena mac degil , cok pozisyonlu geciyor ama , iki defans ve kaleciler de kotu ondan sebeb bol golu mac oluyor. Ikinci yarida gol olur bu gidisle

Alihan Ertürk
05.08.2010, 19:09
Ğs elensin de , 2/2 yapalım.. :)

Altan 61
05.08.2010, 19:16
Kewell 3-1 etti penaltidan ve kirmizi yedi OFK

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 19:19
sarı pembeliler 3. golü attı.

Mustafa Umut
05.08.2010, 19:19
Kewell 3-1 etti penaltidan ve kirmizi yedi OFK
Bundan sonra OFK 'nın çevirmesi çok zor.

EmreYavuz61
05.08.2010, 19:20
hadi geçmiş olsun!!!

Erbay
05.08.2010, 19:20
gs'nin imdadına amatörce yapılan penaltı yetişti yoksa kesin 2-2 olurdu. Berbat oynuyorlardı penaltıya kadar, orada bıraktım izlemeyi. Prekazi Ömer Üründül'ü arattı valla, o nasıl yorum yapmaktır susmuyor ki.

Alihan Ertürk
05.08.2010, 19:23
Şu Prekazi'yi çok övdünüz -:D- Açayım televizyonu bari.

Altan 61
05.08.2010, 19:25
Su Prekazi'yi alsinler lig tv ,her mac guleriz, cok acayip yorumlar ediyor :D

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 19:30
4-1 arda güzel aşırdı.

Altan 61
05.08.2010, 19:31
Arda 4-1 etti

Kazım Uzunboy
05.08.2010, 19:32
Arda attı 4 oldu..

Altan 61
05.08.2010, 19:40
Batdal 5-1

Kazım Uzunboy
05.08.2010, 19:41
Mehmet Batdal attı 5 oldu..

Gülyalı
05.08.2010, 19:52
Adam Prekazi'ye söz vermeye korkuyor.Susmuyorki:)

Mesut Özil'i bile anlattı az önce:D

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 19:53
Maç bitti.5-1

Mustafa Umut
05.08.2010, 20:01
Bakalım akşam Beşiktaş ne yapacak.

iskenderunlu
05.08.2010, 20:22
dediğim gibi YOUNG BOYS sürpriz yaptı az kaldı OFK BELGRAD da yapıyordu :D

M.S.SOFU
05.08.2010, 20:43
şu avrupa maçlarını görünce bizim türk futbolu konusunda içim acıyor vallahi

önce fb gisiyor kendinden maddi anlamda 5 kat küçük takıma eleniyor.hayır futbol şansıda yok ortada

o şans fenerdeydi yoksa ilk maçta 5 lik olmuştu fener.

sonra koskoca galatasaray-sonuçta uefayı almış takım- sırbistanın vasat bir takımına-- 11 e 11 top yapamıyor.adamların 2 net pozisyonu var yalancık penaltıdan önce.sonra penaltı oluyor,kırmızı kart hadi top yapalım.rezalet yahu.

ulan milyon € lar harcıyorsunuz yuh ya

bizim takım hem fb yi hem gs yi kucağına alır oynar uşak diye.

ama bjk sıkar biraz

kötü de oynasalar adamda gol yapacak yıldız çok.

Berk
05.08.2010, 20:52
En büyük eğlence Fenerbahçe

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:01
En büyük eğlence Fenerbahçe

Tek eğlence fenerbahçe bizim için :)

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:16
Beşiktaş 'ın rakibi bayağı zorlayacak gibi gözüküyor Beşiktaş 'ı...

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:27
Viktoria Plzen tek kale oynuyor...

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:33
Viktoria Plzen 10 kişi kaldı. dk.32

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 21:34
bjk tehlikeli yerden frikik atacak

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 21:35
victoria bence bu karttan sonra defans yapacaktır.0-0 ve 1-1 de onlar tur atlıyor.

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:37
victoria bence bu karttan sonra defans yapacaktır.0-0 ve 1-1 de onlar tur atlıyor.
Bu durumda bjk atlıyor benim bildiğim.

Deplasmanda 1 gol attı ya.

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 21:39
Bu durumda bjk atlıyor benim bildiğim.

Deplasmanda 1 gol attı ya.

Doğru kusura bakma ben bjk deplasmanda oynuyor sanıyorum.Malum bazardan ses gelmiyo :D

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:40
Quaresma süper bir gole imza atıyor dk.38

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 21:40
q7 güzel bir gol attı bu arada

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:43
beşiktaş 2 gole çok yaklaştı ancak kaleye giden topu çizgiden çevirdi savunma.

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:49
İlk yarı sona eriyor...

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 21:53
Ana bende yayın gitti :D

Mustafa Umut
05.08.2010, 21:56
Ana bende yayın gitti :D
Bende duruyo :)

Alihan Ertürk
05.08.2010, 22:00
İzlediğiniz adresi yollayın bakalım , aynı yerden mi izliyoruz.. :)

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:01
İzlediğiniz adresi yollayın bakalım , aynı yerden mi izliyoruz.. :)
Yasak değilmi ki ?

Timur
05.08.2010, 22:06
isler su anda süper gidiyor, nazar deymesin.

rumenlerin 2 takimi elenmek üzere.

yunanlarin takimi olymiakos 1-0 yenik durumda ama daha kocaman bir 45 dk daha var, insalllah elenir. Bu skorla biterse mac eleniyor zaten.

bir baska yunan takim 1 gol yerse uzatmalara gidecek mac.

Besiktas kazanacak gibi. Galatasarayda kazandi. Fenerde kazanmis olsaydi süper puanlar toplayip, geride brakirdik haftayi ama neyse. Avrupada bir b.ka yaramiyorsun be fener. :)

Alihan Ertürk
05.08.2010, 22:07
Yasak değilmi ki ?

Özel mesaj yoluyla gönderirsen yasak değil.. :)

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:10
Viktoria Plzen 10 kişi kalmasına rağmen etkili oyununu sürdürüyor...

Altan 61
05.08.2010, 22:14
isler su anda süper gidiyor, nazar deymesin.

rumenlerin 2 takimi elenmek üzere.

yunanlarin takimi olymiakos 1-0 yenik durumda ama daha kocaman bir 45 dk daha var, insalllah elenir. Bu skorla biterse mac eleniyor zaten.

bir baska yunan takim 1 gol yerse uzatmalara gidecek mac.

Besiktas kazanacak gibi. Galatasarayda kazandi. Fenerde kazanmis olsaydi süper puanlar toplayip, geride brakirdik haftayi ama neyse. Avrupada bir b.ka yaramiyorsun be fener. :)

dedin anda yedi aris 1-2 :) tbz icin hepsi iyimi su an ?

Bilhan Özhan
05.08.2010, 22:21
delgado ve Q7 gercekten birbirleriyle iyi oynuyolar iyi uyum sagliyorlar.. acaba guti transferi bosa miydi

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:21
Quaresma 'nın ortasında Delgado 'nun kafa vuruşu sonrasında 58. dk da top ağlarda.

Timur
05.08.2010, 22:25
kahretsin aris 2-2 yapti, timsorada son dk golu atarak 3-3 yakaladi, ve turu atladi.

olympiakos hala 1-o yenik ama bir gol bulur bunlar gibi geliyor

neyse, hayirlisi artik.

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:28
Az sayıdaki Viktoria Plzen taraftarları Beşiktaş taraftarlarının muhteşem şovunu kameraya çekiyorlar :)

Timur
05.08.2010, 22:30
stuttgart ilk yari 0-1 yenik kapatmis, böyle biterse eleniyor yanilmiyorsam.

Cafer Bulur
05.08.2010, 22:33
stuttgart ilk yari 0-1 yenik kapatmis, böyle biterse eleniyor yanilmiyorsam.
Ilk maci deplasmanda 3-2 kazandigi icin 1-0 yenilse de turu geciyor stuttgart.

Bilhan Özhan
05.08.2010, 22:34
holosko manyak bi gol atti

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 22:34
holosko :alkış::alkış:

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:36
Holosko 71. dk da ceza sahasının dışından sol çaprazdan vurduğu plase ile topu ağrala güzel bir şekilde yolladı 3-0

Timur
05.08.2010, 22:37
Ilk maci deplasmanda 3-2 kazandigi icin 1-0 yenilse de turu geciyor stuttgart.

eminmisin?

hmm, gol yemeden deplasmanda 0-1 kazanirsa gecer diye düsünüyordum.

ozaman isi zor molde'nin

Timur
05.08.2010, 22:38
Besiktasta sut cekmeyen kalmadi, sutlarin hepsi cok etkiliydi..

Uğur KÜÇÜK
05.08.2010, 22:38
stutgart yedı golu 2 oldu

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:41
Besiktasta sut cekmeyen kalmadi, sutlarin hepsi cok etkiliydi..
Evet Beşiktaş 'ın şutları bayağı iyi.

Timur
05.08.2010, 22:42
stuttgart 2. de yedi muhahaha

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:43
İnş. Trabzonspor 'da avrupa da gruplara kalır da şöyle avrupada biraz izleriz.

Ne güzel olur :)

Timur
05.08.2010, 22:43
Montpellier de 0-1 yenik, böyle biterse uzuyor mac

bucareste elenmek üzere, daha cok zaman var ama, 1 gol bulursalar uzatmalara gidiyor.

ölympiakos hala 1-0 yenik durumda

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:44
Arkadaşlar bu Quaresma Delgado ikilisine dikkat etmek lazım çok etkili geliyorlar.

Timur
05.08.2010, 22:44
İnş. Trabzonspor 'da avrupa da gruplara kalır da şöyle avrupada biraz izleriz.

Ne güzel olur :)

insAllah ya, bi su lanet gruplara katilabilsek, gerisi zaten gelir.

oyuncularin motivasyonu icin falan cok önemli avrupa.

düsünsene alanzinho, colman juventusa, liverpoola karsi grub macinda nasil oynar :)

Timur
05.08.2010, 22:45
aris malesef turu gecti.

stuttgat 1-2 yapti.

macuka
05.08.2010, 22:45
bizim takımın gruplara kalacagı konusunda acayip kaygılar besliyorum... Adı yemek ismine benzeyen rum takımlarına elenmelerimizden sonra boyle düsünüyorum artık:)

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:46
insAllah ya, bi su lanet gruplara katilabilsek, gerisi zaten gelir.

oyuncularin motivasyonu icin falan cok önemli avrupa.

düsünsene alanzinho, colman juventusa, liverpoola karsi grub macinda nasil oynar :)
Kendilerini göstermek için elinden gelen herşeyi yaparlar. :)

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:47
bizim takımın gruplara kalacagı konusunda acayip kaygılar besliyorum... Adı yemek ismine benzeyen rum takımlarına elenmelerimizden sonra boyle düsünüyorum artık:)
Abi öyle deme yinede ya :rolleyes:

Umudumuz hep olsun :)

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:49
Beşiktaş 3 e 2 yakaladı ancak Tabata bencil davranınca topa kaleci sahip oldu. dk 87

Cafer Bulur
05.08.2010, 22:49
Trabzonsporun gruplara kalabilecegi konusunda kaygi tasimayan var mi sence?

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:50
Holosko kaleciyle karşı karşıya kaldı ancak topu üstten auto yolladı.

Timur
05.08.2010, 22:56
olympiakos elendi, süper.

Mustafa Umut
05.08.2010, 22:56
Ve maçın son düdüğü geldi.

Beşiktaş 3-0 Viktoria Plzen

Uğur GEMİCİOĞLU
05.08.2010, 22:57
Evet yarın 4 takımla kuralardayız.Hayırlısı olsun.

Samet Yildirim
05.08.2010, 23:08
BJK yi izleyemedim fakat okadar süre 10 ve 9 kisi oynayan takima karsi sadece 3-0 bide evinde bide rakip inanilmaz zayif düsündürücü...

GS ilk 22 dk iyi sonra berbat...

Timur
05.08.2010, 23:13
stutgart 2-2 yapti
dynamo bucareste de elendi, ohh süper.

Berk
05.08.2010, 23:23
Stuttgart 2-2 yaptı son dakikada ama maç 2-1 bitse bile tur atlıyorlardı.

Samet Yildirim
05.08.2010, 23:32
Muhtemel rakiplerimiz kimler ?? Güclü rakipler kim oldugunu yazsaniz yeterli :)

Murat GENEL
05.08.2010, 23:43
maç sonuçlarına baktıgımda öyle 3-5 ekip çok çok zor gerisi dişe diş diyebileceğimiz dişten ama bizim gibi Play-off'tan başlayacak ve Şampiyonlar Ligi elemelerinden gelecek olan güçlü takımlar vardır muhakkak..

Hamdi Karamahmutoğlu
05.08.2010, 23:59
Kesinlikle seribaşı olamayacağız.
Öncelikle bunu söyleyeyim, diğer 3 takımımız seribaşı olarak katılacak ama onlarla eşleşmeyeceğiz.

Muhtemel rakiplerimiz arasında:

Liverpool
FC Porto
CSKA Moscow
PSV Eindhoven
Juventus
Sporting CP Lisbon
VfB Stuttgart
Steaua Bucuresti
Lille OSC
Bayer Leverkusen
Paris Saint-Germain
Celtic
Club Brugge
Palermo
Getafe
Manchester City
AEK Athens
Aston Villa
Lokomotiv Moscow
Metalist Kharkiv
Levski Sofia
Unirea Urziceni
Austria Wien
Feyenoord
Real Mallorca
Napoli

gibi takımlar var.
Umarım Liverpool'u çekeriz.
8 Yemeyiz ama elenirsekte kimsenin diline ciklet olmayız en azından.
Geçen yılki gibi Avrupa'yı yeni görmüş bir Fransız takımına elenmememiz lazım.

AKSOY_61
06.08.2010, 00:00
Bjk evinde çok iyi takım olacak gibi çok puan toplarlar iç sahada.
Taraftarı inanılmaz zaten bjk tek gıpta edilecek yönü taraftarıdır gerisi tırt.

Şuan takımları oturmamış gözüküyor ama yavaş yavaş toparlanacaklar.
Bu maçta dikkatimi çekenler bizim dert yandığımız kaleyi bulan süper şutlar
ve necip oldu.

Adamlar bedavadan 1..2 sene içinde en az 5..6 milyon euro edecek futbolcu çıkartmışlar.
Bi de bizde senelerdir bi gıdım ileri gidemeyen barışa bak.
Allahın artisti, şu altyapı konusu açılınca moralim bozuluyor.

Neyse yarın da kuradan bizim adımıza hayırlı bir sonuç çıkar inşallah

Harun-61
06.08.2010, 00:02
BJK yi izleyemedim fakat okadar süre 10 ve 9 kisi oynayan takima karsi sadece 3-0 bide evinde bide rakip inanilmaz zayif düsündürücü...

GS ilk 22 dk iyi sonra berbat...

Holosko'nun golü muhtesem di.

Murat GENEL
06.08.2010, 00:55
Austria Wien olmazsa Liverpool..:)

tabi imkanı olsa gönül fener diyor :D

Timur
06.08.2010, 01:20
Austria Wien olmazsa Liverpool..:)

tabi imkanı olsa gönül fener diyor :D

ahahahaha ne güldürdün beni ama ya, süpersin )))) :D:D

28TS61
06.08.2010, 07:52
dünki 6 macida dogru bildim. kaldi bir tek odense bk.
kuponu garantilemicem tutarsa tutar tutmazsa tutmaz artik.

http://img843.imageshack.us/img843/8489/sdc10944.jpg

odense 0-0 kaldi ve benim kupon yine tutmadi :(

pazarkapılı
06.08.2010, 11:34
izledigim üç istanbul takımından da birsey olmaz....bakalım bizimki napacak?....

ilhan
06.08.2010, 12:07
Dün önce gsnin sonrada bjknin maçına baktım. Gsnin rakibi amatör takım gibiydi. Bjknin rakibi daha derli bir takım gibiydi. Eksik kalana kadar da iyi idare ediyorlardı. Bjknin fark yaratan oyuncusu fazla. Dün maç 7-8 olurdu. Ama rakip kaleci günündeydi ve çok iyi kurtarışlar yaptı. Bjk ilk maça oranla daha derli toplu oynadı. Q7 farkını yavaş yavaş gösteriyor. Bir sağda bir solda oynuyor. Karşısına gelen adamları resmen topla oynamadan ayak ve vücut hareketleriyle geçiyor. Attığı goldeki dış vuruş ders diye okutulur. Bu adamı zaten popüler yapan o dış vuruşları. Adam işi o kadar abartmış ki dibindeki adama pas atarken bile şeklini belli ediyor.

Bobo önemli bir futbolcu. Dün kaç tane pozisyon hazırladı sayamadım. Sırtı dönük ve topu cok iyi saklıyor. Gol atmasa da şu özelliği ile çok iyi pozisyonlar hazırlıyor orta saha oyuncularına.

Bir tırnak işareti de Necip için. Daha ilk oynadığı kupa maçında belliydi bu çocukta iş olduğu. Bazı arkadaşlar milli takıma alınınca "bu çocuğun ne işi var orada" diyordu. Dün görmüşlerdir umarım çocuktaki ışığı. Valla helal olsun. Türk futboluna böyle çocuklar lazım. Top kapıyor, şekil yapıyor, pas veriyor, şut atıyor, top kesiyor, oyun kuruyor, derinlemesine çok ince paslar bırakıyor. Hem de daha 19 yaşında... Avrupa kupası maçında yapıyor. Biz halen Barış'ı yıldız yapacağız.

Bjk zaten böyle. En kötü sezonlarında bile alt yapıdan bir tane adam çıkarıyorlar lige. Necip Türk futboluna hediyeleri olsun. İnşallah Türk futbolunda Necip gibilerin sayısı artar.

*

Tabata cırt oğlu cırt.

* *

Gsde fark yaratan adam Kewell. Bu adam özel. Leeds United'dan beri severek izlerim. Sahada hep görevini yapıyor. Artistlikle falan işi yok, sadece futbol oynuyor.

Türk futbolunda Q7'lerin, Kewell'ların artmasını umuyorum. Tip tip adamlar geliyor, yıldız diye lanse ediliyor. Hiç kusura bakmasınlar. Yıldız olanlar kendilerini her şeyleriyle belli ediyor. İşte örnekleri.

OYılmaz
06.08.2010, 17:15
fenerin rakibini tanıyoruz

http://www.youtube.com/watch?v=vqo_rqMc8NA

Berk
06.08.2010, 17:47
Beşiktaş ve Galatasaray'a gruplara kaldılar gözüyle bakabiliriz.

Fb'ye gelince; işleri bizim kadar zor.

M.S.SOFU
06.08.2010, 18:48
ben bursayı merak ediyorum

fb-gs-bjk yine bir şey yapamazda bu sene avrupa kupalarında trabzonumla bursayı destekliyorum

yavşak ingilizlerin ve türk basının ertuğrul hoca gibi efendi bir adamla dalga geçmesi beni deli ediyor.

bursayı bilmemde sırf ertuğrul hoca için bu sene gitsin 2 maç kazansın bursa avrupada.

champions
06.08.2010, 18:54
Fb'nin Paok'a eleneceğini düşünüyorum.Salpingidis-Muslimovic ikilisi çok tehlikeli.

Bursa'm
06.08.2010, 18:58
Fenerbahçe'nin işi çok zor.PAOK sağlam bir tribüne sahip.Ayrıca Türkiye-Yunanistan olarakta olaya bakıcak olursak her halükarda çok sağlam maçlar seyredicez.

Bjk ve Gs takılmazlar diye düşünüyorum.

Şu 20 gün geçsede bizim gruplarımızda belli olsa :o

Uğur Ö.
06.08.2010, 19:05
'İnşallah bütün herkes rakiplerini elerde puanımız artar' artık şunu demeliyiz.Tamam TSL de rakip olabiliriz ama Avrupada kardeş gözüyle bakmalıyız.Bence milli maçtan farkı yok.Türkiye yi temsil ediyoruz biz ve rakiplerimiz

Samet Yildirim
06.08.2010, 19:12
FB nin isi cok ama cok zor...Elenirler...

GS-BJK tur atlar..

Biz ne yapariz insallah tur atlariz :)

leavemealone
06.08.2010, 19:43
Fb nin isi bjk ve gs ye göre daha zor ama insallah hepsi gruplara katilir..

balaban
06.08.2010, 20:39
fb elenir gs ve bjk tur atlar diye tahmin ediyorum

iskenderunlu
08.08.2010, 17:36
PAOK taraftarlarının face adresine GS VE BJK taraftarları istila etmişler FB lilerde hemen karşılık vermişler tam komediler :D

28TS61
08.08.2010, 17:43
ben hepsinin elenmesini istiyorum.
dün bursalilari gördük liverpool bagirmis diyorlar stadda olanlar.
herkes kendi icin yarisir baskasi icin degil.

ha burdan iddaacilar icin fb-paok ve paok-fb maclari icin direk paoka oynasinlar diyorum. fb ilk mac en az 3 yer. benden demesi

M.S.SOFU
08.08.2010, 19:29
bursalılar dün liverpul diye bağırmışlar

elenin itoğulları elenin

sürünün

real gelsin 10 atsında bjk nin talihi değişsin.

ertuğrul hoca bir tanedir ama sizin gibi karaktersiz taraftara böyle karakterli bir adam yakışmıyor

Uğur GEMİCİOĞLU
08.08.2010, 19:54
Evet hepsi elensin.Sonra şampiyon olunca ne şanssız bir takımız o kadar sene bekle bekle tam şampiyon ol ön eleme oyna deriz kendi kendimize. :)

EmreYavuz61
08.08.2010, 20:49
bu sene işimiz çok kötü.avrupada daha şimdiden basarısız olduk.bursa 0 çeker.fb elenir bizim soru işareti.gs ve bjk çıkar sadece.not:bursa hariç hiçbirinin elenmesini istemem(fb yide yunan takımı olduğu için)
gs ve bjk facebookta paok bayrağıyla takımlarının bayrağını yan yana koyup paoka basarı dilemişer gs bi kaç yıl öncede yunan bayrağı açmıştı bunlar çok garip adamlar biz burdada büyüklüğümüzü ve gösterdik böyle sanal ortamlarda yunan takımı desteklemedik.tabi içimizde fb elensin duygusu var ama en azından yüksek sesle bunu meydana getirmedik.

M.S.SOFU
13.08.2010, 01:26
en son bursa maçına kadar ben bursayı destekliyordum sırf ertuğrul hocanın hatırına

ama artık sürüm sürünmelerini mümkünse bjk nin elinden o 8-0 lık rezaleti almalarını istiyorum.

ulan kendi t.d. ne 8 atmış o değil herhangi bir türk takımına 8 atmış takımı nasıl desteklersin yahu.

buna da ünlü müzisyen fazıl say ın deyimiyle texas yavşaklığı diyoruz.

neyse bursa hakkında pek konuşmayacağım,çünkü yaklaşık 8 adam aldılar kim nereye alındı bilmiyorum,8 adam nasıl adapte olacak kadroya onuda bilmiyorum

dediğim gibi sürüm sürüm sürünsünler,real madrid gelsin on atsın

her neyse

diğer anlamda ne kadar sevsekte sevmesekte gs ve bjk e gruplara kalmalı.çünkü ülke olarak gerçekten bu puanlara ihtiyacımız var.

yakında neredeyse sadece şampiyon ön elemeyle şampiyonlar ligine kalacak.

gs nin uefa yı aldığı sene 2 takım ş.ligine 4 takım uefaya kalıyordu.

böyle bir kıpırdanma lazım bize.

gelleim işin gerçeğine bu sene bjk uefada bence min. bir çeyrek görür,kadro iyi çünkü.bjk busene ligdede tutturursa götürür.tutturursadan kastım istikrar durumu.çünkü bu kadrola 3 maç arka arkaya puan kaybına kimse tahammül edemez sallandırırlar t.d. koltuğunu.
bu arada bjk nin yabancı olayını nasıl çözeceğini izlemek heycan veriyor.bu kadar dangalakça transfer yapılmaz.
artık futbolda modası geçmiş 10 numara mevkiinde 3 eleman var=delgado,tabata,guti.

ayrıca fink gibi bir adamı göndermek direk intihar olur çünkü necip her an bayrağı çekip ben bu stresi kaldıramıyorum diyebilir-yaşı ufak 19 -

neyse bjk çok acayip bu sene,coşkjuyla takip ediyorum kendilerini :D

gs yine hüsran olur.döküntü sırp takımını bile ite kaka elediler-bakmayın 4-1 lik skora maçı izleyenlar anlar ne dediğimi-.bu sene lig dede gs den bir cacık olmaz.kadro derinliği yok çünkü.adamların apaçık bir forvet sorunu var,m batdalı küçümsemek istemiyorum ama bence uefa da maç oynayacak kadar tecrübeli değil.kewell ada olmaz bu işler.yeni aldıkları pino da hış bence.
gs nin tek avantajı defans 4 lüsünün-hakan,servet,neill,sağ bek insanı- iyi olması -sabri hariç :D -

bence ilk yarıya kalmadan rijkard gider.

olmadı yani maya tutmadı.burası türkiye başka ülkeye benzemez.
yok total miş motalmiş anlamaz kimse açar tabelayı bakar,bir güzelde yorum çakar,k.çının üstüne oturturlar adamı.

neyse gelelim fb ye.

fb bildiğimiz fb.
adamların iç sıkıntısı bitmiyor.
hem iç sıkıntısı var hem de futbolcularda karakter sorunu var.-kelepçeciler hala uefa maçına çıkıyor-[ayrıca çukucu bilicada var, şu kazım la önder fb den gitsede fb hatırına milli takıma alınan bu adamlardan kurtulsak]

bu sene ne olduğunu kimse anlamadı zaten
daum gitti geldi derken bir anda sahaya akut hoca indi.
2 transfer geldi tam temizleyecekler feneri derken young boys maçıyla fener yine bildiğimiz fener.

aldıkları stoch ve dia kaliteli adamlar ama o orta sahayala ve alex le olmaz.
bi kere daha fenerin dizilişini anlayamadık.
neyse fb den o orta sahayı ve takımdaki karakter sorununu düzeltmedikçe bi cacık olmaz.

semihi hala oynatmıyorlar bundan sonrası semihin mallığı.bir dakkka durmasın takımda.

gelelim fener bu sene ne yapar,inşallah yunanlıları iki sahadada perme perişan ederler.

ondan sonrası malum zaten
bu kadroyla ne avrupa ne türkiye ligi olur.
yok yani,hani biraz bi parıltı olsa bir şey demem

çünkü gördükki fenerin iskelette sorun var

orta ikili-emre,selçuk,christian- çok kötü istikrarsız
kanatlarda iş var-sağ saol bek açık iyi
forvet kötü
stoperlerde alternatiflerde -ilhan,bekir- aslarda iyi değil.sonuçta luganoda sakatlık ayağına yatıp işten kaçmaya başladı.

gelelim bize.

öncelik kaleden başlayalım
sezonun hepsi onurun sakatlanmaması için dua ederek geçecek tahminim.

liverpool maçındada bizi ancak onun kurtarabileceğini düşünüyorum

stoperlere baktığımızda giray,glowacki,egemen türkiyede galatasaraydan sonra en iyi defans hattına sahibiz derim.

kimse girayı beğenmiyor ama oynadığı zaman can hıraş oynaması yeter
yeni transfer glowacki de boş çıkmadı.adam en azından futbolu biliyor bunu görmüş olduk.
egemene zaten laf yok.geçen sene ki tramva döneminide atlattıktan sonra bu adama bir şey olmaz.

bek konusunda ise sıkıntımızvar bizim
solda cale ve ferhat ciddi aksıyor ama şu an caleden iyisi galatasarayın aldığı çağlardı o nuda alamadık artık yapacak bir şey yok.yeni bir yabancı tranferle kumar oynamaktansa sol bekte gabric cale ve ferhat üzerinde ısrar edilmeli.

herkes sezon başında seğ bek transfer istiyordu ama bence şu an takımda sağ açık fazlalığı nedeniyle sağ bekte oynatılan serkan bu açığı muhteşem kapatıyor.şahsen kendisini izlerken zevk alıyorum.tayfunun bundan sonra pek toparlayabileceğine inanmamakla beraber yeni transfer barışın burada alternatif olup yüreğini ortaya koyacağını düşünüyor ve ikisinede güveniyorum

orta saha ve forvete laf söylemeye gerek duymuyorum

her biri bomba.

velhasılı bu sene şampiyonluğun en büyük adayıyız,büyük ihtimalle bjk ile çok haşinbir şampiyonluk mücadelesi vereceğiz.

gelelim uefaya

hele bi gruplara kalalım ondan sonra bizi tutabilene aşk olsun.

balaban
13.08.2010, 01:52
rakiplerimizin avrupada başarısız olmalarını çok istiyodum ama fikrim ufak ufak değişiyor
senin şampiyonluktaki rakiplerin daha young boys gibi takımlara eleniyorsa sen ne yaparsan yap avrupada başarılı olamazsın

Mustafa ÖZDEMİR
13.08.2010, 20:08
bursa haricindeki rakiplerimizin avrupa kupalarında başarılı olacağını düşünüyorum...

Bıyıklıoğlu
17.08.2010, 19:43
Beşiktaş:1 Helsinki:0
Gol:Hiıbert

Maçta şu anda dakika 40

Bıyıklıoğlu
17.08.2010, 19:50
İlk yarı sona erdi.1-0

Kazım Uzunboy
17.08.2010, 19:51
Maç çok erkenmiş..

bahadır2561
17.08.2010, 20:31
Q7'den güzel bir gol..

2-0

Mustafa ÖZDEMİR
17.08.2010, 20:49
güzel gol attı adam...

Uğur Ö.
17.08.2010, 20:55
Q7 maşallah durmuyor :)

ilhan
18.08.2010, 00:46
Quaresma'nın formu artmaya devam ediyor. Henüz Porto'daki Q7'nin 1/3'ü bile değil. Ama ligi rahat götürecek performans sergiler. Avrupa'da da tecrübesi ve kalitesiyle iş yapıyor.

Guti ise ister gol atmasın isterse asist yapmasın. Böyle bir adamın olsun orta sahanda, sadece izle. Başka hiçbir şey yapma. O adamı izle. O kıvamda bir oyuncu.

Hilbert'i henüz çözemedim. O adamı ne diye almışlar anlamadım.:)

Serdær
18.08.2010, 00:48
Quaresma mükemmel bir gol attı.

İlhan'ın dediği gibi performans olarak tam seviyeye gelmedi.

Bu seviyede bile çok iyi işler başarabiliyor.

Beşiktaş sol kanata doğru cekiyor Quaresma üzerinden ,eskiden Trabzonspor gibi sağ kanat çekiyordu Yattara varken.

Bu onlar için handikap olabilir.

Bunun haricinde iyi oyun iyi skor.

Tebrikler.

pReN@_61
18.08.2010, 00:59
q7 güzel gol atmış..

M.S.SOFU
18.08.2010, 02:21
ohara

gönderilecek denilen adam gol attı

bu yabancı meselesi ne olacak yahu

yalnız bu bjkden fink giderse 2 bjkli arkadaşla kulübü basacağız :)

adamlar finki çok seviyor

bende hastasıyım

zaten bu 3ümüzden başka finki seven adam olmadığından bende kalabalık yaratmak için gidiyorum

gelen arkadaşlar varsa finkin gönderilme ihtimali durumunda bjk yi basacaklar listesine adını yazdırsın

liste

1.bjkli bi arkadaş
2.bjk li bi arkkadaşın arkadaşı
3.ben

ayrıca fink için bkz.finkin fenere attığı hayvanvari volesel gol

sevgilerle

finkler gitmesin taraftar kızmasın

FC-ST-PAULI-61
18.08.2010, 02:38
galatasaray elensin

Dursun Kaplan
19.08.2010, 09:58
Avrupa'da mücadele edecek olan tüm TÜRK takımlarını yürekten başarılar dilerim. ;)

Umarım Türkiye'yi ayağa kaldıracak sonuçlar ve başarılar elde ederiz. Türkiye'nin artık spor olarakta büyük başarılara ihtiyacı var. Avrupa kupalarında aynı ülkenin iki takımı birbiriyle eşleşdiği zaman, " vay be adamlara bak " diyebiliyoruz. İleride Türkiye'den iki takımında avrupa kupalarında birbirlerine rakip olmalarını çok isterim. :) Ama bunun için kör düşüncelerden arınmak gerek.

Trabzonspor'umuz başta olmak üzere, diğer takımlarımıza tekrar yürekten başarılar dilerim.

bahadır2561
19.08.2010, 11:41
Fener elensin gerisi umrumda değil..

Berk
19.08.2010, 11:44
Karpaty Lviv takımından sürpriz bir sonuç bekliyorum açıkçası.
Metalist Kharkiv etkisi yapabilir.

balaban
19.08.2010, 15:44
fener elensin bjk -gs devam etsin
bursa zaten max 4 puan alır

Uğur Ö.
19.08.2010, 21:05
Avrupada bütün TÜRK takımlarına başarılar dilerim.Elin gevurunu tutacağıma ülkemin takımını desteklerim daha iyi

Mustafa
19.08.2010, 21:16
Bu ğs çok kötü bir takım yahu.

Ali Tunahan Güllü
19.08.2010, 21:42
ğs çok kötü..

OYılmaz
20.08.2010, 01:11
Yau ne şanssız takımız kardeşim Liverpool'la eşleşmek iyi hoşta daha kolay rakip gelip elemeliydik artık Avrupa'da bir şeyler yapma zamanı nitekim en formda dönemlerimiz

Emre EFENDİOGLU
20.08.2010, 01:15
Umarım tüm takımlarımız rakiplerini eler.

Harun-61
20.08.2010, 03:18
Baros gercekten kaliteli bir forvet..

Dursun Kaplan
20.08.2010, 10:30
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs139.ash2/40313_423356051045_118099966045_5394586_3360513_n. jpg

Bu fotoğraf dün gece ki Paok - Fb maçından.

Bjk atkılı arkadaş Paok trübünlerinden çektirmiş bu kareyi büyük bir gururla. Bana göre çok terbiyesiz bir davranış olmuş.

Dün gece Liverpool maçında, Gs formalı, Fb formalı Türk seyirciler 90 dk. Trabzonspor'umuzu desteklediler. Aynı şeyi bende yapardım. Giyerim Ts formamı gider Türk takımımı desteklerim.

Ama bu zihniyet ve bakış açısına göre biz bu kareleri daha çok görürüz.

EmreYavuz61
20.08.2010, 10:48
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs139.ash2/40313_423356051045_118099966045_5394586_3360513_n. jpg

Bjk atkılı arkadaş Paok trübünlerinden çektirmiş bu kareyi büyük bir gururla. Bana göre çok terbiyesiz bir davranış olmuş.

Dün gece Liverpool maçında, Gs formalı, Fb formalı Türk seyirciler 90 dk. Trabzonspor'umuzu desteklediler. Aynı şeyi bende yapardım. Giyerim Ts formamı gider Türk takımımı desteklerim.

galatasarayın taraftarının bukelemun olduğunu zaten herkes biliyor. fakat bjkyi bilmezdim.olacak iş değil paoklularla maç izleyip gururla türk takımının atkısını açıyor namussuz herif.!!!

EmreYavuz61
20.08.2010, 10:56

bu fotoğrafı beşiktaşlı bi abime gösterdim.gerçek değildir bjknin öyle atkısı yok fotomontajdır dedi..doğru olabilir..

AKSOY_61
20.08.2010, 11:18
Fb nin bir farkla yenilmesini istanbuldaki maçta paoka fark atmasını istiyordum.
İlk devresi gerçekleşti ikinci devresi de kadıköyde gerçekleşecek inşallah.

Liverpool maçından biraz moralsiz döneceğimi tahmin etiğim için fb nin de moralsiz dönmesini istiyodum.
Kadıköyde evire çevire yeneler inşallah

Vkgz
21.08.2010, 00:33
fenerinki beklenebilecek bi sonuç
bizimkide beklenebilecek bi sonuç
beşiktaşınkide beklenebilecek bir sonuç
galatasarayınki ise beklenmeyecek bir sonuç
yukardaki fotoğraftada problem ne anlamadım .

Mert Oğuzlu61
21.08.2010, 14:40

hayır bu kesinlikle bjk li bir taraftar değil, paok kulübünü istanbuldan göç etmiş bjk li rumlar kurmuş, onlarında simgesi kartal, renkleri siyah beyaz, adamlar bjk yi bu yüzden severler.

bu dingilde bir yerden bulmuş bjk atkısı poz veriyor işte, yunan bu türk değil.

Salih Edip
25.08.2010, 03:04
Gs de kewell ve elano sakatlanmış karpety maçında yok şimdiden geçmiş olsun Gs ye zaten bitane adamları vardı oynayan...

İlker Akçay
25.08.2010, 10:18
PAOK klübü dünyada ki bütün siyah-beyaz renkli takımlarla dirsek temasında(taraftarlar)ve yukarıda arkadaşında belirttiği gibi İstanbul'dan giden beşiktaşlılar klübü kurmuşlar.Büyük ihtimalle atkıyı açan Paok taraftarı olabilir.

Hee ama derseniz bjknin böyle davranışları yok mu diye ? kesinlikle var fenerin chelsea'ye elendiği maçın ardından gururla chelsea formalarıyla İnönü'de poz veren bejekeliler gözümün önünde hala.

Muhammed
25.08.2010, 14:14
Bu muhabbetlerde kabak tadı vermeye başladı. Milli takım maçı değil bunlar. Her takım kendini temsil eder ülkesini temsil etmez. Partizan taraftarı Kızılyıldızın, Panathinaikos taraftarı Olympiakos'un, Barcelona taraftarı Real Madrid'in, Roma taraftarı Lazio'nun yenilmesini ister tabiki. Örnekleride çoğaltabiliriz elbette. Fenerbahçe yine neysede tek işi ligdeki sözleşmesi devam eden oyuncuların aklını çelmek olan Galatasaray'ı kimle oynarsa oynasın destekleyeceğimi düşünmüyorum.

Oğuzhan İnce
25.08.2010, 19:37
umarım türk takımlarının tümü turu geçer.
fenerbahçe'nin geçmesini ayrıca içtenlikle istiyorum.

Berk
25.08.2010, 20:27
Bu olayı bu kadar tartışan sadece biz varız sanırım dünya üzerinde.
Her takımın başarısı kendine, kimse x takım kupa kazanınca gelip bize madalya takmayacak.
İsteyen istediğini destekleme konusunda özgürdür.
Şu ''ülke puanı aga yaağğ'' olayı da kabak tadı verdi artık.

Serdær
25.08.2010, 20:49
Galatasaray,Beşiktaş ve Fenerbahçe yarın oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçlarında başarılar.

İnşallah hepsi turu geçip gruplara kalırlar..

asimetrik
25.08.2010, 22:14
Umarım bütün takımlarımız turu geçerler. Eskiden pek takmazdım ama son zamanlarda aklıselim futbolseverlerin arttığını görünce ben de onlara uymak istedim. Özellikle Fenerbahçe taraftalarındaki değişim sevindirici..
Darısı Gs ve Bjk nin başına..

r9emre
25.08.2010, 22:31
Bana geliyor ki Fenerbahçe'nin hiç şansı yok tur için.

Galatasaray'ın işi ortada şu an çünkü rakibi çok zayıf aslında.

Beşiktaş turu rahat geçer.

Üçünede başarılar umarım kazanan hep bizim takımlarımız olur yarın akşam.

TSezgin61
26.08.2010, 13:07
insallah hepimiz turu geceriz.

artik avrupada ülke olarak ciddi bir yer edinmemizin zamani geldi.

hepsine basarilar...

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 13:18
bjk geçti zaten fb de geçer .belki gs geçemez .bizim şansımız da yarıyarıya...

Dursun Kaplan
26.08.2010, 13:22
Bütün takımlarımıza yürekten başarılar diliyorum. Türkiye için ekstra puanlar için eleyelim şunları.

AKSOY_61
26.08.2010, 22:54
Fb attııı:alkış:

Hürgün Aygün
26.08.2010, 23:25
Bursaspor bence sonuncu olur o grupta...

Erkin
26.08.2010, 23:36
Gs macinda dk 90 hala 0-0 bu durumda GS de eleniyor.. FB uzatmalara gitti..

Erkin
26.08.2010, 23:38
Gs macinda dk 90 hala 0-0 bu durumda GS de eleniyor.. FB uzatmalara gitti..

GS atti 1-0 dk 90...

Kaya
Gs attı...

Elediler artık...

Halit Aydın
Gs atmış dk 90 Aydın yılmaz

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 23:39
komedi .1-1 oldu...