PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları 2011-2012

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Salih Edip
26.02.2010, 00:16
dostum haklısın ama misafirlerimiz vardı yeni girdim foruma:)
uydu otomatik çözmüyorsa kumandadan dan şifre olarak 1212121212121212 girin.

abi gerçekten ben de baktım bir kaç azeri kanala , sonra vermiyolardır diye bıraktım aramayı :D

Kaan
26.02.2010, 00:17
kına yakan yakana. beyler lig macı değil bu.. Avrupaya neden az takımlarla katılıyoruz der durursunuz. yazık sizlere...

Hiç de demem.

Fenerbahçe ve Galatasaray ligde türlü türlü yollarla elde ettiği başarıyı nedense Avrupa'da edemedi. (!)

Ne üzüleceğim, seviniyorum bile. :)

Tebrikler Lille ve Atletico Madrid. :alkış:

Canberk
26.02.2010, 00:17
Benide aradılarda dediğim gibi çözmeyince bende dedim vermezler heralde diye bıraktım uğraşmayı :D

Salih Edip
26.02.2010, 00:18
futbolu memleket meselesi yapmayı sevmiyorum ...

Canberk
26.02.2010, 00:20
futbolu memleket meselesi yapmayı sevmiyorum ...

Haklısın :alkış:
Bir başarı lazımsa biz yapmalıyız biz orlara gelsek Antu veya UltrAslan bahsedecekmi bizden forumlarında :S

DNA-TS
26.02.2010, 00:20
ben 2side geçer diyordum ama 2side takıldı.geçmiş olsun artık annemizin liginde başbaşayız.

sessizkral_1
26.02.2010, 00:21
2 takımda güzel futbol sergilemedi.hatta biz şuan sahada 10 kat daha iyi işler yapıyoruz.bizim %10 umuz kadar mücadele etmediler.%10 umuz kadar pas yapamadılar.

Canberk
26.02.2010, 00:22
Valencia maçının uzatmalarında ilk yarı bitti bu skorla biter muhtemelen daha süprize penaltılara gerek kalmaz :D ççç

Harun-61
26.02.2010, 00:23
Daum ve Rijkard'dan toplu Istifa bekliyorum ;)

klasik laflar bekliyorum simdi;
Lige konsantre olacagiz :D

.

Halit Akyüz
26.02.2010, 00:25
Bekir iki kupayıda almak istiyoruz demiş..:D

Canberk
26.02.2010, 00:27
Valencia %100 lük bir kaleciyle karşı karşıya kalma organizasyonunuda guiza gibi topu gökyüzüne vurarak kaçırmış durumda iken gelişen 2.pozisyonu kaleci son anda kornere çeldi...

Canberk
26.02.2010, 00:29
İşte özlediğimiz Tribün görüntüleri Valencia'dan ahh Meksika dalgası ah :(

Canberk
26.02.2010, 00:37
Valencia işini şansa bırakmadı ve Pablo'nun gölüyle 3-0 ı yani 3-1 buluyor ve son 3 dakikada kendini tehlikeye atmıyor .
Valencia 3-Club Brugge 0 Dakika 119

kudu_61
26.02.2010, 00:56
lille ve atletico ya başarılar sözde milli mesele olan bu avrupa maçlarında takımların başarılı maçlarından sonra gazete manşetlerinde Türk futbolunun değil de genelde güzide kulüplerimizin öne çıkması, olası bir kötü skorda ise Türk futbolunun öne çıkması klasiğinden sıkıldım ben hiçbir yerde hiçbir zaman istanbulun bu 3 güzide takımını alkışlamadım alkışlamam da

Aker
26.02.2010, 01:01
lille ve atletico ya başarılar sözde milli mesele olan bu avrupa maçlarında takımların başarılı maçlarından sonra gazete manşetlerinde Türk futbolunun değil de genelde güzide kulüplerimizin öne çıkması, olası bir kötü skorda ise Türk futbolunun öne çıkması klasiğinden sıkıldım ben hiçbir yerde hiçbir zaman istanbulun bu 3 güzide takımını alkışlamadım alkışlamam da

Aynen:alkış::)

Burak 1967
26.02.2010, 01:12
istanbul medyasınca şişirilerek servis edilen iki kulübün avrupaya vedası aslında çok traji komik. iki takımında parasal değerleri karşılaştırıldığında rakiplerinden üstün olan fb ve gs, uefa da ilk kez orta düzey takımlarla eşleştiklerinde ne hale geldiler gördük.

Türk futbolunun bu zihniyetle aslında gün ve gün geriye gittiğini görmek üzüntü verici, burda medya kadar federasyon da suçlu, siyasette suçlu. 6 yabancı oyuncu sınırı kalksa 7 olsa, 8 olsa yada 11 olsa hepsini yabancı tercihle oynatırlar, populist transferler ile iq'su düşük yalaka spor basınınca yerlere göklere sığdırılamazlar, havalimanlarında omuzlarda adam getirtirler, Türk futbolunu istanbul dan ibaret sanırlar, bölgeselcilik yaparlar, politik kaygıları doğrultusunda futbol şehirleri yaratma teşebbüsünde bulunurlar, reyting kaygısı ile hakemlere ezikleri kollayın ama sakın belli etmeyin talimatı verirler, ve ve ve...

insanın canını bunlar sıkıyor, insanı futboldan bunlar soğutuyor, insanın adalete, hakkaniyete olan inancını bunlar sarsıyor...

28TS61
26.02.2010, 02:19
iki macida izlemedim ama ikisininde elenmesine cok sevindim.
hatta gs nin penaltisi verilmedi diye okuyorum her yerde ve daha cok seviniyorum

türkiye liginde hakemlerle mac alirken iyi avrupada yenilince hemen veryansin et. olmuyor ama :D:D:D

28TS61
26.02.2010, 02:31
Gs'nin penaltısı verilmedi.

Ligde hakemlerle maclar kazanan, karda beyaz formayla sahaya cikan gsnin hakem hatasiyla elenmesi beni ziyadesiyle mutlu etti, darisi kizkardesinin basina...

iste bu nedenlerden dolayi o üc takimin hicbir avrupa macinda desdeklemiyorum

kasitli hakem hatalari ile bir yerlere geldiler baska bir ifade ile en cok bizim hakkimizi calarak bir yerlere geldiler

hakkimi calarak biryerlere gelenlerin basarisini isteyecek enayi degilim

kimse kusura bakmasin

:alkış::alkış::alkış:

hem fikir oldugumuza sevindim.
hadi bizi hakkimizi gectim türkiyede diger takimlarin hakkini yiyip bir yerlere gelip orda oynuyorlar.
simdik ise hakem hatasiyla elendik diye agliyorlar. az bile oldu.

renktaslara katiliyorum

hakkimizi calarak biryerlere gelenlerin basarisini isteyecek enayi degilim

Hüdai Pervaneli
26.02.2010, 04:09
Bekledigim sonuclarin cikmasi cook guzel

Hakemlerden agliyorlar hemende

macuka
26.02.2010, 07:58
Eskiden olsa, uzulurdum ama artik uzulmuyorum,
cunku takimlarin emeginin cogunu yabanci futbolcular veriyor, kaybedince en fazla uzulmem, kendini en fazla yirtan Turk futbolcularin uzgun haline uzulmemdir.
Artik sadece seyirciyim bu maclarda, Brezilya-Arjantin maci seyreder gibi, hangisinde iyi futbolcu varsa veya enerji fazla ise onu tutuyor, mac icinde bile tuttugum takimi degistirebildigim maclar artik avrupa maclari...

Murat'
26.02.2010, 08:27
Şunu yapmayın arkadaşlar biz Avrupa'da senelerdir bir tur öteye çıkamıyoruz, adamlar hiç olmazsa galibiyet falan alıyorlar.Bunun adına çekememezlik diyorlar herhalde.Adama derlser ''Dinime söven de Müslüman olsa'' diye.

Cengiz Çubukcu
26.02.2010, 08:30
dün akşam 12'ye kadar kahvede 85 dakika bekledim sırf bir gol görmek için :) umarım o gülmelerimiz bu akşam tersi olarak bize dönmez :)

Murat'
26.02.2010, 08:40
dün akşam 12'ye kadar kahvede 85 dakika bekledim sırf bir gol görmek için :) umarım o gülmelerimiz bu akşam tersi olarak bize dönmez :)

Cengiz abi bence onların hepsi bir şekilde bize dönüyor.Yıllardan beri Avrupa'da bir tur ileri gidemiyoruz, saçma sapan takımlara yeniliyoyoruz, inal maçlarını kazanamıyoruz daha ne olsun.

Cemalettin Taşkın
26.02.2010, 09:08
galatasaray maçındaki pozison penaltı. yardımcı hakem gördüğü halde vermedi kasıtlı olmadığını düşündü galiba. ama o pozisyondan 10 dakika önce hakan baltanın reyese yaptığı da penaltı hakem onu da vermedi.

ayrıca canerin sinirlenip üstüste 2 tekme atıp kırmızı kart görmesi ne kadar acemi olduğunu gösteriyor !!! galatasaray 10 kişi kalmasa maçı uzatmalara götürebilirdi.

hakeme yükleneceklerine canere yüklensinler.

Oruç
26.02.2010, 09:49
Burada hakemle kazanınca her şey süt liman, Avrupa'da aleyhinize olunca "vay efendim..."

Yok ya. Zerre üzülmedim.

Ayrıca Servet kazması ilk yarıda Agüero'nun suratına vurdu tekmeyi, kimse bi şey dedi mi bu pozisyona ?

Hakem faul bile vermedi.

Adnan Polat, hani "yıldızları koruyacaktık ?"

Hüseyin Bağdat
26.02.2010, 10:04
İkisininde eleneceğini düşünüyordum. Bekledğim gibi çıktı. Beni yanıltmadıkları için Lille ve Atletico Madrid'e teşekkürler...

Dursun Kaplan
26.02.2010, 10:17
İşin özeti " yazık oldu ".

Selman61
26.02.2010, 10:45
Fener' in elenmesi kendisi için de çok iyi oldu. En azından Liverpool'dan fark yememiş olacaklar. :D

Mehdi
26.02.2010, 10:59
Sabah cinconlu biriyle muhabbet ediyordum.

Vay efendim hakem o eli nasıl görmemişmiş,penaltıyı vermemişmiş.

Geçen sene Servet bizim kaleye smaç bastığında bin beterini bulun dediydim yine o insana.Hiiiç acımıyorum.

Türkiye'nin iki şımartılmış takımının hayal dünyasından çıkıp görebileceği en gerçek şeyi bir kez daha görmeleri çok hoşuma gitti,lütfen kimse bu konuda benimle tartışmaya girip ülke puanı falan filan muhabbeti yapmasın.

Ya adam gitti millet forveti mumla ararken Nonda'nın sözleşmesini feshetti.:)Komik oğlu komik.

ElGalacticos'muş.

Pırt.

Erbay
26.02.2010, 11:01
Adnan Polat, Servet'in insanlık dışı tekmesine ne dedi acaba? O tekmenin onda biri Agüero'nun sol bacağı etmeyecek sözde dünya yıldızlarına atılsa ne derdi acaba? Forlan'ın yerine ben atsam o golü şeref tribünün önüne geçip ne yapardım acaba? Caner'in pozisyonu penaltıysa, Reyes'in pozisyonu da penaltıydı bence.

fb, akıllı oynadı ta ki son 15 dakikaya kadar. Daum saçma sapan değişiklikler yaptı. gs gibi onlarda hücum edemiyor. Tek çareleri kapanıp bala bir gol bulmak. Gökhan Gönül, sağ kanatta hiç yapamadı. Emre hırslıydı mırslıydı ama ikinci yarı çok top kaybetti. Alex'in kafa vuruşu klişe tabirle maçın kader anıydı. Dedim bu kesin Güiza ama Alex olduğunu görünce şaşırdım :) Duran toptan klasik Türk takımı golü yediler. Volkan'ın büyük hatası vardı.

İki takıma da bakıyorum, bir yandan elenecekleri öyle veya böyle belli. İte kaka bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Bir yandan da bakıyorum o kadar eksik kadrolarına rağmen(Lille'de eksik vardı gerçi) yine de son anda eleniyorlar, fb mesela duran topta dikkatli olsa şimdi turu geçmişti. gs saçma sapan kırmızıyı görmese belki onlar da turu geçecekti.

Cengiz Çubukcu
26.02.2010, 11:04
Sabah cinconlu biriyle muhabbet ediyordum.

Vay efendim hakem o eli nasıl görmemişmiş,penaltıyı vermemişmiş.

Geçen sene Servet bizim kaleye smaç bastığında bin beterini bulun dediydim yine o insana.Hiiiç acımıyorum.

Türkiye'nin iki şımartılmış takımının hayal dünyasından çıkıp görebileceği en gerçek şeyi bir kez daha görmeleri çok hoşuma gitti,lütfen kimse bu konuda benimle tartışmaya girip ülke puanı falan filan muhabbeti yapmasın.

Ya adam gitti Nonda'nın sözleşmesini feshetti.:)Komik oğlu komik.
Mehdi Trabzondfa cinconlu mu var ? :)

Mehdi
26.02.2010, 11:06
Olmaz mı abi.Domuz gribiyle aynı anda girdi.:)

Yeni yetmeler işte.Ne edecen.

Kazım Uzunboy
26.02.2010, 11:18
Adam edecen Mehdi abi. Başka ne edecen. :)

Serdar Dilekoğlu
26.02.2010, 11:23
Fener' in elenmesi kendisi için de çok iyi oldu. En azından Liverpool'dan fark yememiş olacaklar. :D

Liverpool çok kötü duruma düştü son yılların en kötü futbolunu oynuyor. Ama bizimkilerin elenmesi pek iyi olmadı Gs nin tek kulvarı lig kaldı. Fener de iki kulvara kaldı. Geçen Adnan Polat'ın bir yazısı vardı 5 kupayı alacağız diye ben sayıyorum 5 kupa etmiyor (Türkiye şampiyonluğu, Türkiye Süper Kupası, Uefa Avrupa Ligi Kupası, Uefa Süper Kupası, ? ) Belki de gazete yanlış yazmış olabilir ama konuşma metni böyleydi.

Neyse zaten bu kadrolarla hiçbirşey yapamazlardı diğer turlarda.

pazarkapılı
26.02.2010, 11:39
macın baslarından itibaren galatasarayın elenecegini düsünüyordum...oynadıgı oyunla...galatasaray ve fenerbahce hakemi bahane etmesinler.yenildin işte kardesim penaltı falan söyleme bana...ayrıca,fenerbahcenin elenmesine sanırım fener teknik kadrosu ve yönetimi sevinmiştir...galatasary içinde gecerli aynı sekilde...biraz hekem konusalım suanda sonra....

Muhammed
26.02.2010, 18:48
2 takımında elenmesine çok sevindim. Canları cehenneme...

tuncay1984
26.02.2010, 21:01
ulan bu ülkenin medyasi parasi bütün zenginleri sizin elinizde gidip yenildiginiz takimlara bak
o gücün yarisi ts de olsun sampiyonlar ligine final oynariz ezik bunlar ya

Atılay
21.06.2010, 20:22
2. ÖN ELEME EŞLEŞMELERİ ŞÖYLE:

Cercle Brugge- (TPS-Port Talbot Galibi)
(Kalmar-EB Streymur Galibi) - (Dacia-Zeta Galibi)
Ventpils-Teteks
Brondby-Vaduz
Maccabi Tel Aviv- (UE Santa Coloma-Mogren Galibi)
Honka-Bangor City
(Karabağ-Metalurg Skopje Galibi) - (Portadown-Skonto Galibi)
Bakü-Buducnost Podrorica
Motherwell-Breidablik
Utrecht-Tirana-ZTE
OFK- (Zhodino-Fylkir Galibi)
Stabaek- (Laçi-Dnepr Mogilev Galibi)
A.Wien- (Olimpija Ljubljana-Siroki Brijeg Galibi)
Levski- (Dundalk-Grevenmacher Galibi)
Beşiktaş-Vikingur
(Tobol-Zrinjski Galibi) - Tre Penne
(Sibenik-Sliema Galibi) - (Anorthosis-Banants Galibi)

1. Ön Eleme Turu eşleşmeleri şöyle:
UE Santa Coloma-Mogren
Olimpija Ljubljana-Siroki Brijeg
Anorthosis-Banants
Lankaran-Olimpia Balti
Sibenik-Sliema
Tobol-Zrinjski
Ulysses-Bnei Yehuda
Lusitans-Rabotnicki
Tirana-ZTE
Zestafoni-Faetano
NSİ-Gefle
Zhodino-Fylkir
Randers-Dudelange
Portadown-Skonto
TPS-Port Talbot
KR-Glentoran
Dundalk-Grevenmacher
Kalmar-EB Streymur
Llanelli-Tauras
Trans-MyPa
Dacia-Zeta
Laçi-Dnepr Mogilev
S.Karagandy-Ruch
Dinamo Tbilisi-Flora
Nitra-Györ
Karabağ-Metalurg Skopje

UEFA (http://www.milliyet.com.tr/index/UEFA) Avrupa Ligi (http://www.milliyet.com.tr/index/Avrupa%20Ligi)'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş (http://www.milliyet.com.tr/index/Besiktas)'ın 2. Ön Eleme Turu'nda karşılaşacağı rakibi Faroe Adaları'ndan Vikingur ekibi oldu. Beşiktaş 2. turdaki ilk maçını 15 Temmuz'da İnönü Stadı (http://www.milliyet.com.tr/index/Inonu%20Stadi)'nda, rövanş karşılaşmasını ise 22 Temmuz'da deplasmanda oynayacak.
Rakibi tanıyalım
Vikingur 2008 yılında Gota ve Leivrik takımlarının birleşmesiyle kurulmuş bir takım. Geçtiğimiz sezon Faroe Ligi'ni 3. sırada tamamlayan Vikingur, Avrupa Ligi'ne ise kupa şampiyonu olarak katılma hakkını elde etti.
Faroe Adaları'nda ligde 13. hafta geride kalırken, Vikingur liderin 8 puan gerisinde 17 puanla 6. sırada bulunuyor.
Kupa galibi olarak Avrupa Ligi'ne katılan Vikingur Gota, maçlarını 2000 kişilik Serpugerdi Stadı'nda oynuyor. Teknik direktörlüğünü Jógvan Martin Olsen'nin yaptığı ekibin kadrosunda sadece 2 yabancı oyuncu var. Bu futbolcuların ikisi de Macar forvet Zoltán Bükszegi ve kaleci Géza Turi.
BEŞİKTAŞ CEPHESİNDEN KURA DEĞERLENDİRMESİ

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, siyah beyazlı takımın UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme turunda Faroe Adaları'ndan Vikingur takımı ile eşleşmesini değerlendirdi.
Adalı Beşiktaş'ın bu sezon Avrupa'da arenasında da ciddi hedefler koyduğunu belirtirken, rakip kim olursa olsun turu geçeceklerine inandıklarını belirterek, "Kuramız hayırlı olsun. Beşiktaş'ın hedefi katıldığı her turnuva (http://www.milliyet.com.tr/index/turnuva) en üst noktaya çıkmaktır. 15 Temmuz ve 22 Temmuz tarihlerinde oynayacağımız iki karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılıp yolumuza devam edeceğiz. Rakibimizin kim olduğu önemli değil. Turu sorunsuz bir şekilde geçeceğimize inanıyorum" dedi.

Uğur GEMİCİOĞLU
29.06.2010, 23:27
Arkadaş biz de böyle ilk turlardan katılıp puanı artırsak mı ne :D

parlayan
30.06.2010, 01:06
Bursaspor en rahat takımdır galiba şu an. Acaba ne zaman dinleyeceğiz Avni Aker'de diye arkadaşlarla hep konuştuğumuz Şampiyon Ligi marşı Bursa'da çalacak... Rezil olur muyuz stresi de yoktur üzerlerinde zaten en kötü;
- Hiç gol atamazlar
- Hiç puan alamazlar
- Bir maçta 8 yerler

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne kalacaktır. 2008'de olduğu gibi gruptan çıkma başarısı göstermesi herkesin yararına olacaktır.

BJK ve GS'de en azından son 32'ye kalır Avrupa Ligi'nde.. Daha ötelere de gidebilirler umarım..

Biz de artık şu playoff şanssızlığını kırıp Avrupa ligi gruplarına kalmalıyız en azından.

İskender YILMAZ
14.07.2010, 15:04
http://2.bp.blogspot.com/_iK7Dl_38dj0/TDsu0QXjpfI/AAAAAAAAGDw/u0sqqNqDnCU/s1600/V%C4%B0KK33.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_iK7Dl_38dj0/TDsuwDcH02I/AAAAAAAAGDo/1xFPUNAyifU/s1600/V%C4%B0KK2.jpg

Vikingur takımının İstanbul'a gelişi .. :)

Mahallede hayatında top gören kim varsa toplayıp gelmişler galiba .. :) Bu nedir yahu .. :)

Hüseyin İlkin
14.07.2010, 15:16
Vikingur oyuncusu Niclas;

Niclas: Doğru, takımımız bir işçi grubu, hiç profesyonel oyuncumuz yok. Mesela ben bir bankanın işletme departmanında çalışıyorum. Takım arkadaşlarım marangoz, elektrikçi, öğrenci, balık fabrikasında işçi falan.

Gökhan KAN
16.07.2010, 14:49
UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş'ın Vikingur'u elemesi halinde 3. ön eleme turunda karşılaşacağı rakibi belli oldu.
Siyah beyazlılar 3. ön eleme turunda Çek Cumhuriyeti'nden Viktoria Plzen ile eşleşti.

Bu kupadaki mücadelesine 3. ön eleme turundan başlayacak olan Galatasaray ise OFK Beograd-Torpedo Zhodino eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

Alihan Ertürk
16.07.2010, 17:27
Young Boys'lu Doumbia CSKA'ya transfer olmasaydı da o zaman görseydi Fener kolay rakibi..

TSelif
22.07.2010, 21:13
Bu bjkın oynadığı takım uzaydan falan mı geldi ya nasıl bi takım bu ççç

Berk
22.07.2010, 21:31
Galatasaray'ın rakibi OFK oldu.

Cafer Bulur
22.07.2010, 21:35
Bu bjkın oynadığı takım uzaydan falan mı geldi ya nasıl bi takım bu ççç
Orada 22 saat günisigi,2 saat gece varmis.

Sanirim uykularini alamiyorlar.:)

Uğur GEMİCİOĞLU
22.07.2010, 21:38
Orada 22 saat günisigi,2 saat gece varmis.

Sanirim uykularini alamiyorlar.:)

Coğrafya ile ilgili bi konu abi.6 ay gündüz 6 ay gece olayı.Sırf bunu görmek için gitmek istiyorum oralara.Norver isveç falan.

Kazım Uzunboy
22.07.2010, 21:52
Şehirlerinde 2000 kişi yaşıyormuş. :)

Bu da ilginç bir nokta.

TSelif
22.07.2010, 21:56
Statda 200 kişi ancak var zaten doğrudur :D

Kazım Uzunboy
22.07.2010, 22:01
Stadın dış tarafı görünüyor arada.

Kadırga'ya stad yapmışlar sanki. :)

ilhan
22.07.2010, 22:17
Bobo'nun 2, Nihan ve Ekrem'in golleriyle 4-0 önde bjk.

Bu arada Nihat geçen seneki Nihat'tan çok farklı olacak sanırım. Kariyerinde her zaman olduğu gibi... İlk seneleri sönük, ikinci seneleri parlak daha sonra ise sakat. :)

Since1912KsK
23.07.2010, 00:18
çok ateşli taraftarları vardı :D

Deniz Telci
23.07.2010, 04:47
Beşiktaş'in maçı kötüydü aslında :) ikinci liverpooll korkusu var içlerinde :)

Dursun Kaplan
23.07.2010, 09:14
48 bin nüfus, 70 bine yakın koyun varmış adalarda. :)

izzet
28.07.2010, 17:04
Bugün Türkiye Futbolu icin önemli bir Karsilasma var.

Sanirim Fener Berni yenebilecek Gücte.

Bu Gruplardan önceki son Tur degilmi?

Berk
28.07.2010, 17:12
Bugün Türkiye Futbolu icin önemli bir Karsilasma var.

Sanirim Fener Berni yenebilecek Gücte.

Bu Gruplardan önceki son Tur degilmi?

2 tur oynayacaklar, bu ilki.

Türk takımlarının İsviçre takımlarıyla oynadığı maçlar genelde bol gollü geçmiştir.Bu maçtan da bol gol bekliyorum..

izzet
28.07.2010, 17:12
3. Tur son Tur diye aklimda kalmis.

Bundan sonra daha Disli Rakipler bekliyor demekki...

EmreYavuz61
28.07.2010, 19:14
fenerbahçe büyük ihtimal bu turu geçer ama bidahaki turda işi tamamen zenite bağlı zenit elenirse fb 1.torba zenit çıkarsa fb 2.torba zenit ilk maçında dün deplasmanda adını hatırlamadım şimdi kendinden güçsüz bir ekiple 0-0 berabere kaldı büyük ihtimal çıkar yani fbnin muhtemel rakipleri.
tothenam-arsenal-sevilla-valencia-milan vs...

iskenderunlu
28.07.2010, 19:18
Young Boys bir sürpriz yaparmı acaba ilk maçta ?

EmreYavuz61
28.07.2010, 19:23
yok sanmam güçlü bir ekip değiller rahat eler fb

EmreYavuz61
28.07.2010, 21:32
beyler bi sorum var maçı izliyodum semihi kadroda gördüm geldim hemen.semih oyuna girmesse 90 dk yedek otursa bize geldiğinde avrupada oynayabilkirmi?

TSelif
28.07.2010, 21:33
Buram buram gol kokuyordu gol olur dedim ve gooooolllll oldu ççç

Berk
28.07.2010, 21:36
Golün geleceği çok belliydi.

Young Boys çok etkili, böyle devam ederlerse maçı kazanırlar.

izzet
28.07.2010, 21:38
Neyse 1-1 yine BIZIM icin iyi skor sayilir. Bern zor atar Kadiköyde...

--------

Türkiyenin Ülke Puani yükselmesi, Düsmanliktan önemlidir.

Semih Aydın
28.07.2010, 21:39
Vay be İssiar Dia ve Semih Şentürk Gökhan Ünal'ın yedekleri. :)

Trabzonspor'da çok görmek istediğim St. Gallen'li Moreno Constanzo da Young Boys'a gitmiş.
Keşke Seydou Doumbia Moskova'ya gitmese de bu maçta şov yapsa. :)

Kazım Uzunboy
28.07.2010, 21:41
Yazık ediyorlar şu Semih'e.

E Semih sende atla gel be bize. :rolleyes:

izzet
28.07.2010, 21:42
Semih kendine yazik ediyor asil.

Insan böyle bile bile Cürürmü yahu...

Mustafa Umut
28.07.2010, 21:43
young boys tek kale oynuyor. fenerin golü kontradan zaten. young boys eleyebilir... ama nazar deymeisn :D

Mustafa Umut
28.07.2010, 21:44
Yazık ediyorlar şu Semih'e.

E Semih sende atla gel be bize. :rolleyes:
oynatmıyacaklar bu senede. bira zoturup düşünse gelir.......

EmreYavuz61
28.07.2010, 21:44
beyler bi sorum var maçı izliyodum semihi kadroda gördüm geldim hemen.semih oyuna girmesse 90 dk yedek otursa bize geldiğinde avrupada oynayabilkirmi?

Keramettin
28.07.2010, 21:45
Fenev bal yemiş çıkmış

EmreYavuz61
28.07.2010, 21:45
o nası kaçtı bee önce direk sonra yuhhhh be yuhh!!!

Berk
28.07.2010, 21:46

Bu kural bu sene değişecekti diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim.

Mustafa Umut
28.07.2010, 21:46
young boys 3. kez karşı karşıya kaldı ve bunuda kaçırdı MALESEF DİREKTEN DÖNDÜ 2. posizyonda kale boşken bir eleman topu taca attı :D

TSelif
28.07.2010, 21:47
Umut bile atardı o golü yuh be :D
Fb ne pozisyonlar veriyor öyle :S

EmreYavuz61
neler kaçıyor neler!!!!!

Berk
Bu akşam Trabzonspor rolünü Young Boys üstlenmiş anlaşılan..:D

Mustafa Umut
sizce ne olur fenerbahçe maçı_?

AdemS
28.07.2010, 21:48
Young Boys tarihi farkı kaçırıyor hakikaten..

Fenerin daha dikkatli olması lazım, avantajlı bi skorla dönseler bari, ülke puanı açısından..

bordo61
Ne gol kaçırdılar ya.

Çok komikti :D

Mustafa ÖZDEMİR
sizce ne olur fenerbahçe maçı_?
yener bence...

EmreYavuz61
bu akşam trabzonspor rolünü young boys üstlenmiş anlaşılan..:d

:):):) :d:d:d

Mustafa Umut
28.07.2010, 21:49
Bu akşam Trabzonspor rolünü Young Boys üstlenmiş anlaşılan..:D
biz attık 1 tane sonra döndük fenere :D

ilhan
28.07.2010, 21:49
Yuh ya.. Adamlar farka gideceği maçta neler kaçırıyorlar.

Mustafa Umut
28.07.2010, 21:50
Young Boys tarihi farkı kaçırıyor hakikaten..

Fenerin daha dikkatli olması lazım, avantajlı bi skorla dönseler bari, ülke puanı açısından..
abi hakkaten rahat 5 olmuştu şimdiye kadar.

Berk
28.07.2010, 21:51
Aykut Kocaman için ilk yarı sonunda gider demiştim ama gidişi daha erken olacakmış gibi.:D

Young Boys kazanır maçı, hatta turu bu maçta bile garantileyebilirler ama böyle komik bir şekilde gol kaçırmaya devam etmemeliler.

bordo61
28.07.2010, 21:55
Fenerin forması güzel ama

Çakma Chelsea gibi

Mustafa Umut
28.07.2010, 21:55
Aykut Kocaman için ilk yarı sonunda gider demiştim ama gidişi daha erken olacakmış gibi.:D

Young Boys kazanır maçı, hatta turu bu maçta bile garantileyebilirler ama böyle komik bir şekilde gol kaçırmaya devam etmemeliler.
evet ya adamlar boş kaleye vuruyor taça atıyor biraz daha dikkatlli olmaları lazm

Keramettin
28.07.2010, 21:57
Güzel gol ..

Stoch

Mustafa Umut
28.07.2010, 21:57
offffffffffff offffffff gökhan asist yaptı stoch attı olabileceğin en kötüsü oldu :( 5-1 olacak maç 1-2 oldu yazık

AdemS
28.07.2010, 21:58
Güzel goldü gerçekten.. Gökhan bizdeki gibi asist yapmaya devam edior...

TolgaTopçu61
Kazim kirmizi gördü...

Ahmet Karadeniz
ya biz fenerbahçe gibi kötü oynayıp kazansak süper olur iyiki kazım gibi topcumuz yok

AdemS
28.07.2010, 21:59
Yaw nasıl profesyonel futbolcular bunlar anlamıyorum.. Gereksiz yere kart görmekte üstümüze yok hakikaten..

Kazım gibi bir futbolcumuz olmadığı için cok mutluyum..

Berk
Son zamanlarda izlediğim en zevkli maç..:D

EmreYavuz61
ulan nası bi adam bu kazım.aykut hoca böyle disiplinsizliklere devam ederse oynatmaz bunu hem dia nie yokki sağ kanatt?

Kazım Uzunboy
28.07.2010, 22:00
Kazım yapmıştır yine bir artistlik. :)

Semih Aydın
Kâzım Kâzım = Mario Balotelli

Keramettin
Bu fenerden gerçekten adam olmaz ya :cool: :D

bordo61
28.07.2010, 22:01
Ne biçim ortasaha bu ya

Mustafa ÖZDEMİR
28.07.2010, 22:01
fener sayesinde 6 tl yi kazandım şimdiden .haydi fener:D...

leavemealone
28.07.2010, 22:04
Ancaki pozisyonda Emrenin dudaklarini okuyabildinizmi.. Young boysluya feci küfür etti :) .
Normal karsiliyoruz tabi..

izzet
28.07.2010, 22:05
Ne kadar cirkef, kisliksiz ve simarik bir Takim olsada...

Türkiyeyi temsil eden bir Takimin basarisizligi Ülkeme ne kazandirir?

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 22:07
Ula bizde para yok dert çekiyoruz ...

Allah'tan Fenerli değilim ...

Parasıyla rezil olmak budur herhalde :)

EmreYavuz61
28.07.2010, 22:07
hatırladığım kadarıyla bu emrenin trabzonla bi bağı vardı annesimiydi trabzonlu neydi bilen varmı?

izzet
28.07.2010, 22:08
Annesi Trabzonlu.

Interde Basarisiz iken, bize Kiralama Mevzusu vardi...

Hüseyin İlkin
28.07.2010, 22:08
Youngs Boys dünyaları kaçırdı. Sağdan, soldan, göbekten Feneri deldiler ama sonuç gelmeyince pek bir anlamı kalmıyor.

EmreYavuz61
28.07.2010, 22:09
ondandır zaten bu snirli tavırları.trabzonlu olupta uysal bi adam varmı nası bi damarsa şu trabzon damarı mübarek gerçi bendede var :):)

bordo61
Trabzonda oynamış bir aralar

Amatör bir takımda , öyle bir dedikodu da vardı

bekir61
fener kendi gibi oynuyor

rezil

Uğur GEMİCİOĞLU
28.07.2010, 22:11
ahh ahh hastayım televizyonun karşısında uzanıyorum.Maç resmen komedi gülmemeye çalışıyorum olmuyor güldükçe de her tarafım ağrıyor.Yapma fener bu eziyete son ver :D

Mustafa Hazıroğlu
28.07.2010, 22:11
3-2, 4-2 falan young boys alır bu maçı.

Başarılar Young Boys

Keramettin
28.07.2010, 22:12
3-2, 4-2 falan young boys alır bu maçı.

Başarılar Young Boys
Bence hiç şansları yok .

Fener alır maçı .

Mustafa Hazıroğlu
28.07.2010, 22:13
Youngs Boys dünyaları kaçırdı. Sağdan, soldan, göbekten Feneri deldiler ama sonuç gelmeyince pek bir anlamı kalmıyor.
10 kişi kaldı zaten fener. Kazanır bu maçı Young Boys. 2.yarı çok zor olacak fener için.
Sanki çok büyük bir takımla yapıyorlar :D

Mustafa Hazıroğlu
28.07.2010, 22:14
Bence hiç şansları yok .

Fener alır maçı .
Bakalım ne olacak.

Osman Yavuz
28.07.2010, 22:15
Gökhan 2 asistle Fenerbahçe'nin öne çıkan tek ismiydi bence.Young Boys büyük zevk verdi bana ilk yarım saatlik oyunuyla.

Keramettin
28.07.2010, 22:18
Bakalım ne olacak.

Teşekkürler :D Moda artık bu .

asimetrik
28.07.2010, 22:18
Gerçekten Young Boys'u seyretmek zevkti. Hele 1-1 iken topuk pasını da gol yapsalar veya direkten döndükten sonra gol yapabilselerdi harika olacaktı.

EROS87
28.07.2010, 22:19
şu fb ve gs nin hazırlık maçlarındaki performansından ve fb nin bugünkü oyununu da gördükten sonra yapılmayan transferlere daha fazla üzülüyorum.

asimetrik
28.07.2010, 22:21
Rıdvan da boş konuşuyor. Fener 4-5-0 oynuyor. Gökhan bile geri gelmiş, Young Boys defansta bir-iki kişi bırakıyor, çok riskli oynuyor filan diyor.

bordo61
28.07.2010, 22:24
Eyvah eyvah deyip duruyor Rıdvan

Korktuğu ses tonundan belli

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 22:26
Fener'in Türkiye'yi rezil edişini ibretle izliyorum ...

Mustafa Umut
28.07.2010, 22:30
tarihi farkı kaçırıyor ya young boys. ama onu bunu bırakalımda şu an fenerin rezil olması paha biçilemez.

bordo61
28.07.2010, 22:32
İyi oynuyor Young Boys

Fatih Bayrakdar
Sattıkları forvet Doumbia olsaydı çok farklı olurdu bu maç ...

Mustafa Umut
ahh ahh hastayım televizyonun karşısında uzanıyorum.Maç resmen komedi gülmemeye çalışıyorum olmuyor güldükçe de her tarafım ağrıyor.Yapma fener bu eziyete son ver :D
yanımda fenerli eniştem var :D:D lugano yok fln diyo ahahaha:D halısaha maçı gibi oldu diyo :D:D:D süper eğlendiriyo beni fener ya.

Mustafa Umut
28.07.2010, 22:34
boş kaleye vuruyo taça atıyor abi olurmu bu ya :(

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 22:38
Önliberoya ihtiyaç varsa Gökhan Ünal'ı alalım :)

Full defans şu anda Fener ...

Travelair
28.07.2010, 22:39
feybe'ye bakıyorum da en az yarısı pislik peşinde kasıtlı faul yapma derdindeler

AKSOY_61
28.07.2010, 22:40
Youngboysun kaçırdıklarını görünce bizimkilere şükrediyorum.

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 22:41
feybe'ye bakıyorum da en az yarısı pislik peşinde kasıtlı faul yapma derdindeler

Emre , Santos , Bilica gibi futbolcularımız olmadığı için seviniyorum ...

AKSOY_61
28.07.2010, 22:46

Bi ara gs böyleydi şimdi yerini fb aldı.
Emre , Santos , Bilica nın yanında lugano ve cristian da hayli çirkef oyunculardır.

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 22:53
Bunlar biraz şansla Feneri Saracoğlunda eler ...

Terzioğlu
Vallah onu bunu bilmem ama Stoch müthis oyuncu ve bence yilin transferi. Sadece bu maca bakarak konusmuyorum uzun zamandir takip ettigim bir oyuncu. FB'ye cok katkisi olur.

bordo61
Büyük Şans ;)

AKSOY_61
28.07.2010, 22:57
Kaçırdıklarını gördükçe adamın sinirleri bozuluyor.

AKSOY_61
28.07.2010, 22:59
Pelantıları da gitti

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 22:59
Bal gibi penaltı

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 23:00
Ceza sahasına inen bütün toplara vurdurdular ...

Bu sene rakip görmüyorum bu ezikleri ...

Özge
28.07.2010, 23:00
Young Boys tek kale oynuyor resmen.Hala atamadilar.

bordo61
28.07.2010, 23:01
Penaltı bee :D

Kazım Uzunboy
28.07.2010, 23:02
Hakem verdi penaltıyı. :)

Uğurtan
28.07.2010, 23:03
Gooll :)

Aferim..

AKSOY_61
attılar.........

Hüseyin İlkin
Şu oyuna şu skor, yazık valla. :)

bordo61
Gol be gol :)

Yeter la o kadar gol kaçırılır mı :D

Kazım Uzunboy
Ve skor 2-2

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 23:04
Aykut'a 6 ay veriyorum ...

2. haftayı da iple çekiyorum ...

Kazım Uzunboy
28.07.2010, 23:04
Bunların teknik direktörü demişti.

Turu geçmek için iyi oynamak yetmez. Şanslıda olmak gerek.

Uğurtan
28.07.2010, 23:05
Ve skor 2-2

Bu kez doğru :D

Özge
28.07.2010, 23:05
Fenerbahce icin iyi skor bu oyuna gore.Young Boys neler kacirdi oyle ya.Macin basindan sonuna kadar.

TSelif
28.07.2010, 23:06
Rıdvanın sesi gitti :D
Gitti ülke puanı vah vah :D

bordo61
28.07.2010, 23:07
Fenerbahçe için çok güzel skor

Bu kadar kaçırılan gol var.

Rıdvan ağlay mı :D

bahadır2561
28.07.2010, 23:07
Bunlar kadıköy'de şov yapar haa :D

Her türlü gol atar bu takım

Kazım Uzunboy
28.07.2010, 23:09
El salla, el salla

Aykut Hoca el salla..

Uğurtan
28.07.2010, 23:09
Tarihi değil mitolojik fark kaçtı..

Ayıp young boys ayıp..

Rıdvan derin oh çekti..

Sakatlar iyileşecekmiş :D

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 23:11
Young Boys'un oyununa hayran oldum ...

Son atakları olmasına rağmen şişirme yapmadı adamlar yahu ...

Çok iyi paslaştılar , Degen , Costanzo, Sutter , Dudar , Doubai , Mayuka çok iyi oynadılar ...

Gökhan KAN
28.07.2010, 23:12
Fb tam kadroyla içerde bu takımı 5 ler..

Erbay
28.07.2010, 23:14
fb hakemin ve şanssının sayesinde berabere kaldı.

Full HD
Fb tam kadroyla içerde bu takımı 5 ler..

5ler 5ler;)

TSelif
İnşallah 10 tane yerler rezil olurlar dicem ama tabi öyle bir mucize olmaz ama umarım elenirler ...

Murathan
28.07.2010, 23:15
Young Boys ile vur kaleye :D

asimetrik
28.07.2010, 23:16
Vallah onu bunu bilmem ama Stoch müthis oyuncu ve bence yilin transferi. Sadece bu maca bakarak konusmuyorum uzun zamandir takip ettigim bir oyuncu. FB'ye cok katkisi olur.

Yılın transferi mi bilmiyorum ama fener için kesin yılın transferi. Benim de çok beğendiğim bir oyuncu. İşin tehlikesi sol tarafta fener çok üstün. Stoch sol tarafa yakın oynuyor. Caner ve Dos Santos'u da ekleyince sol taraftan müthiş hücum varyasyonları yapıyorlar. Allah'tan Gönül oynamıyor. Bugüne bakmayalım, sağlı sollu iyi takım oldu fener. İnşallah iyi bir golcü bulamazlar:)

Hüseyin İlkin
28.07.2010, 23:20
Fener solunda savunma zaafı olur. Stoperlerden sola yakın oynayan isim de Bilica olunca büyük bir maden var o tarafta diyebiliriz.

Muhammed
28.07.2010, 23:21
Yahu şu Önder'in eline çarpan topta nasıl penaltı verilmedi? Birde Santos'un dirseğini hakem keşke görseydi febe 9 kişi kalacaktı.

Uğurtan
Fener solunda savunma zaafı olur. Stoperlerden sola yakın oynayan isim de Bilica olunca büyük bir maden var o tarafta diyebiliriz.

Yani Yattara diyorsun Hüseyin..

:D

Fatih Bayrakdar
Sergen : "Allah'a emanet bir takım Fenerbahçe"

Fatih Bayrakdar
28.07.2010, 23:22
Sergen verip veriştiriyor Fener'e ...

Gökhan KAN
28.07.2010, 23:23
Rıdvan Dilmen maç esnasında bir ara Gyan'dan bahsetti. Özellikleriyle ilgili bişey demişti ama unuttum. Demekki Fb Gyan'la işi bitirdi.

Kazım Uzunboy
28.07.2010, 23:24
Sergen : "Allah'a emanet bir takım Fenerbahçe"

Sergen ile Rıdvan'ı verekceksin bir programa.. :)

Hüseyin İlkin
28.07.2010, 23:26
Yani Yattara diyorsun Hüseyin..

:D

Yattara futbol oynamak istiyorsa neden olmasın. :)

Ali İhsan
28.07.2010, 23:28
2-2 mi bitmiş :)

futbalski60
28.07.2010, 23:31
Young Boys geçen sene A.Bilbao maçında da buna benzer oynamıştı 2 maçta da tek kale oynadı sonra elendi tecrübesiz bir takım hücum futbolunu çok abartıyolar Doumbia'yı satmasalardı Fb bugün o staddan çıkamazdı. İstanbul'da daha derli toplu oynarsa Fb turu geçer ama turu geçmeleri için en az Young Boys kadar mücadele etmeleri lazım.

OYılmaz
28.07.2010, 23:34
İsviçre'den gol haberi var

Gökhan KAN
28.07.2010, 23:38
Bu zamanda Avrupa da bu sistemle oynanırmı. Tamam liginde gider diğerlerinden kaliteli oyuncuların var ama Avrupa da senden kaliteli takımlara karşı anca böyle üstün oynarsın. Başka da bişey olmaz. Doumbia olsa çok şey değişirdi ama yok. Fb kötü görünmesine rağmen 10 kişi kalmasaydı bu maçta 1 2 gol daha bulurdu.

Fanatik34
28.07.2010, 23:58
Bu Young Boys´u görünce aklima 90´li yillarda ki Trabzonspor aklima geldi. Müthis futbol ama berbat sekilde gol kaciran hücum hatti!

Samet Yildirim
29.07.2010, 02:47
Kankamla beraber izledik resmen sok olduk...Bu FB bu ligde isi cok zor...her yere takviye lazim...stoch-alex-dia ve santrafor nasil oynayacak merak ediyorum...christian rezalet...savunma elvere senlik...kondusyon yok bisi yok....

Son 20 yilin en kötü takimi izledim...

Halit Aydın
29.07.2010, 02:52
Bu arada İsviçre'den gol haberi mi var? 2-2 mi? 2-2 mi? Doğru mu Koray? :o :eek:

winner
29.07.2010, 09:16
O kadar kötüydü ki fb dün iki üç pas yapılınca dağılacak bir görüntü veren young boys maçı 15-2 kazanabilirdi.fb nin kaleyi bulan iki şutu var ikisi de gol oldu. Zaten başka atakta geliştirmediler.Degen maçın yıldızıydı, fbnin sol kanadında resital sergiledi.

Bu fb moral verdi bana. Orta saha çok zayıf, hızlı çıkabilen her takım ezer fbyi.İlerideki 4 oyuncu topsuz oyunda hiç yok, yük binen bu orta saha işi kıvıramaz.

Sonuçta fb bir şekilde turu geçebilir ama eski tas eski hamam durumdalar...

Cemalettin Taşkın
29.07.2010, 09:36
bu kesinlikle fenerbahçenin balı. bu kadar şanslı bir takım olabilir mi?

adamlar bomboş ceza sahasına giriyorlar ama atamıyorlar bir türlü. 3 top direkten döndü.

ayrıca hakemde 1 kırmızı bir penaltıya rağmen yine de fenere kıyak geçti. santosun da kırmızı görmesi lazımdı penaltıdan önce önderin eline çarpan topta penaltıydı.

Harun-61
29.07.2010, 09:48
Fener zor kurtuldu, direkler v.s.

Bern rahatlikla 3-4 fark atmaliydi.

Uğur Ö.
29.07.2010, 10:28
Herhalde Barca YB kadar tempolu oynamıyordur.Ne bileyim tam seyirlik bir futbol.Birde o maçın berabere bitmesi mucize inanılmaz birşey :)

eyinc
29.07.2010, 11:11
Dün akşamki maç bizim aslında ii bir kadroya sahip olduğumuzu gösterdi bence. 3-4 oyuncu hariç ilk 11 oyuncularıyla oynadı fb. fb nin yumuşak karnı orta saha ve defans hızlı oynayan her takım fb ye çok rahat gol atar. stoch ofansı ii ama defansı felaket kötü diada böyleyse forvet stoch alex dia 4 oyuncuyla orta saha evlere şenlik olur emre her maç kırmızı görür benden söylemesi. fenerin madeni sol kanadı o kanda yüklenen işi götürür santos adım atacak hali yok.

Samet Türkmen
29.07.2010, 11:41
fb,gs,bjk ve bursa. Hepsinin avrupa'da berbat bir yıl geçirmesi dileğiyle...

Enes
29.07.2010, 11:43
Çok şanslıydı Fener bu arada stoch iyi futbolcu biraz zaman geçtikçe sağlam iş yapar süper ligde...

Cemalettin Taşkın
29.07.2010, 15:08
bu kazım kazım nasıl futbolcu?

haftaya milli maç varmış bakalım yine milli takıma çağrılacak mı?

Berk
29.07.2010, 15:13
Genelde klasik taktiklerin kullanıldığı günümüzde Young Boys marjinal bir taktik ves sistemle oynamaya çalışıyor.Pozitif ve göze hoş gelen futbol oynuyorlar, sabaha kadar oynasalar izlerim o derece zevk aldım.

Fb'liler skora sevinmekte haklılar ama rövanşı düşünmeye başlasalar iyi olacak.Tur şanslarını eşit görüyorum iki takımın.

Dursun Kaplan
29.07.2010, 15:24
Dün akşam bir kez daha gördüm ki, Emre Belezoğlu Türkiye ligindeki en pislik ve terbiyesiz futbolcudur.

Serdar Ersoy
29.07.2010, 15:56
fb,gs,bjk ve bursa. Hepsinin avrupa'da berbat bir yıl geçirmesi dileğiyle...

Mantığa bak ya !!!

Hangi Türk takımı yabancı bir takım ile maç yaparsa ben Türk takımını desteklerim. Şahsen dün Fb'nin gollerine sevindim...

Alihan Ertürk
29.07.2010, 16:01
Young Boys madara etti ezikbahçe'yi.. :) Ama bi takımda hiç mi şans olmaz ? İnşallah Kadıköy'de yine bu tür bir oyunla turu geçen taraf olacaklardır.

Bu arada direkten dönen toplarının sayısı 3'dü , değil mi ..?

SDanışmaz
29.07.2010, 20:23
Fenevim bir tarafı zor kurtardı. Ne ballı takım çıktı top bir türlü girmedi kaleye. 10-2 bitecek olan maç 2-2 bitti..

28TS61
29.07.2010, 20:30
Mantığa bak ya !!!

Hangi Türk takımı yabancı bir takım ile maç yaparsa ben Türk takımını desteklerim. Şahsen dün Fb'nin gollerine sevindim...

mesela bursaspor fb nin elenmesini istiyor. sebebi ise cok basit, para.
eger fb sampiyonlar ligine giremezse fb nin payinida bursaspor alacak ondan.
peki biz ne kazanmis olacagiz? hic bir sey.
yada bize destek olduk diye paradan vereceklermi biraz? hayir.
hem bu zamana kadar hakkimizi yiyip orda oynuyorlar. nicin benim hakkima calana destek olayim?
e ozaman tabiki hepsinin yenilmesini elenmesini rezil olmasini isterim.
ülke puani falan bahane.

Bilhan Özhan
29.07.2010, 20:39
ben fenerin turu atlayacagina inaniyorum ki o kapasitede bi takim yani gecme imkani daha yüksek.. BJK ve GS yede bugün basarilar..

EROS87
29.07.2010, 20:46
mesela bursaspor fb nin elenmesini istiyor. sebebi ise cok basit, para.
eger fb sampiyonlar ligine giremezse fb nin payinida bursaspor alacak ondan.
peki biz ne kazanmis olacagiz? hic bir sey.
yada bize destek olduk diye paradan vereceklermi biraz? hayir.
hem bu zamana kadar hakkimizi yiyip orda oynuyorlar. nicin benim hakkima calana destek olayim?
e ozaman tabiki hepsinin yenilmesini elenmesini rezil olmasini isterim.
ülke puani falan bahane.

senin düşüncen saygı duyarım.

ancak ben yine de diğer taraftan bakmak istiyorum.
rusya örneği de önümüzde, adamlar bu sezon şampiyonlar liginde üç takımla temsil edilecekler.

avrupada mücadele edecek takımlarımızın ciddi manadaki başarısı halinde, belkide önümüzeki yıllarda aynı konumda biz olacağız.

ligi 3. bitirdiğimizde şampiyonlar ligine katılacağımızı ve oradan gelecek çok ciddi meblağları düşündüğümüzde bile, şuan avrupada mücadele eden takımları desteklemek gerek diye düşünüyorum.:)

28TS61
29.07.2010, 20:58
biz kendimiz katilmayi basaralim yeter. baskalari oynayip ülke puani alsin gelsin bizde ligi 5. sirada bitirip katilalim düsüncesine sahip degilim.
sonra neden biz onu bunu alamiyoruz diyoruz. nedeni ortada. para olmadigindan

EmreYavuz61
29.07.2010, 21:10
hadi gs hadi bjk handikaplı girdim hadii be :D:D !!!

Bilhan Özhan
29.07.2010, 21:16
GS bayagi baskili oynuyor alicak gibi maci hadi insallah..

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 21:26
attı gs gol arda

Bilhan Özhan
29.07.2010, 21:26
ardadan güzel bir gol

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 21:28
kalecinin hatası ...

Kazım Uzunboy
29.07.2010, 21:29
Gs dahada atar, durmaz 1 gol ile..

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 21:31
yabancı hiç oyuncu yokmu banamı öyle geliyor gs de..

TolgaTopçu61
29.07.2010, 21:33
yabancı hiç oyuncu yokmu banamı öyle geliyor gs de..
Sadece Neill...

Bilhan Özhan
29.07.2010, 21:35
besiktas bu gidisle gol yiicek

Bilhan Özhan
29.07.2010, 21:39
Q7 sanki isteksiz gibi oynuyo

EmreYavuz61
29.07.2010, 21:44
beyler bjk ve gsnin durumları nasıl handikaplı girdim??

Bilhan Özhan
29.07.2010, 21:47
GS üstün oynuyor ve 1-0 önde.. BJK maci biraz karisik ve bence rakip cok az daha üstün 0-0..

EmreYavuz61
29.07.2010, 21:50
offf wisla krakowdan yattım ilk yarı 1 girdim 0-0. hadi geçmiş olsun.artık gs ve bjknin yenilmesini istiyorum!!! :)

Bilhan Özhan
29.07.2010, 21:58
ve 1-0 BJK yeniliyor..

Keramettin
Bjk güzel gol yedi

FC-ST-PAULI-61
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool besiktas yeniliyor

Ertan1982
29.07.2010, 21:59
Ne GS nin nede BJK nin Defansi iyi.

BJK gol yedi

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 22:00
En hazır biz iz gibi geliyor bana...gs de öyle ahım şahım bi top oynamıyor zayıf rakip karşısında.. Bu arada bjk nin defansı berbat... fark bile yiyebilirler...

Keramettin
29.07.2010, 22:01
Hakan ne özenti ya :D Onur'a özenmiş uşak :D

Harun-61
29.07.2010, 22:02
dün fener bugün bjk...

tam bir rezalet.....Hakan Arikan 10 dakika icinde 3 tane %100'lük cikardi.

bu gidisle bjk fark yer.

EmreYavuz61
29.07.2010, 22:03
goooollll!!!!!!

Özge
29.07.2010, 22:06
Bu takimlar cok etkisiz kaldi ya:)

Mustafa Umut
29.07.2010, 22:07
Gs,Fb,Bjk maçlarını gördükten sonra forveti daha çok istemeye başladım.

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 22:07
Bu takimlar cok etkisiz kaldi ya:)

Ligdede bu şekilde görmek tek dileğimiz :)

Keramettin
29.07.2010, 22:08
Bjk ve Febe oldukça kötüler . Hilbert daha sağdan atıp soldan geçmeyi bilmiyor ya da geçemiyor .

Böyle devam ederseler bir forvetle Şampiyon biziz .

Karşı karsıya atamadı :eek:

Harun-61
karsi karsiya cikardi yine Hakan.

5 tane %100'lük oldu :)

Mustafa Umut
dün fener bugün bjk...

tam bir rezalet.....Hakan Arikan 10 dakika icinde 3 tane %100'lük cikardi.

bu gidisle bjk fark yer.
aha bi tane daha kaçırdı yine hakan. Yok abi avrupa bize göre deil :(

Mustafa Umut
29.07.2010, 22:09
Ligdede bu şekilde görmek tek dileğimiz :)
harbiden öyle :D

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 22:10
Panter mübarek... Ben sadece Trabzon maçlarında panter kesiliyor sanıyordum...Dün Volkan bugün Hakan...

Mustafa Umut
29.07.2010, 22:11
bu maçlar rövanşlı maçlar kaçırmamak lazım net pozisyonları :)

Taner Uykuçeken
29.07.2010, 22:11
Dün Young boys bugün Plzen resmen futbol dersi veriyorlar, farkı hakan önlüyor

EmreYavuz61
29.07.2010, 22:12
nihat frikik ve direk!!

Keramettin
29.07.2010, 22:13
Panter mübarek... Ben sadece Trabzon maçlarında panter kesiliyor sanıyordum...Dün Volkan bugün Hakan...
Bende bende :D

Harun-61
29.07.2010, 22:14
ula bu kadar sans olmaz

penalti, adam takildi arkadan :)

Keramettin
Penaltı verdi Bjk penaltı atıcak

Ve gol Delgado

Mustafa ÖZDEMİR
güzel maç oluyor...

Bilhan Özhan
bakalim BJK maci üstün bitirebilecek mi :) hadi bakalim geri kalan dakikalari da iyi oynasinlar

Harun-61
29.07.2010, 22:15
Gol: Delgado

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 22:16
Penaltı değildi... Neyse nede olsa Türk takımı sonuçta...

Mustafa Umut
29.07.2010, 22:20
Arkadaş yazık şu Fb ve Bjk nin rakiplerine ya tarihi fark atıcakken neler kaçırıyolar.Umut'u yollasakmıki :)

Mustafa
29.07.2010, 22:20
Bu penaltıyı rakibe verseler bjkliler kıyameti koparırdı.

Mustafa Umut
29.07.2010, 22:21
Dün Young boys bugün Plzen resmen futbol dersi veriyorlar, farkı hakan önlüyor
evet kesinlikle !

EmreYavuz61
29.07.2010, 22:21
işte tecrübesizlik önce boys sora plzen tecrübe çok önemli bu tür maçlarda...

Mustafa Umut
29.07.2010, 22:22
Hakan ne özenti ya :D Onur'a özenmiş uşak :D
Sorma yav. Ama Onur gibisi yok be abi :)

FC-ST-PAULI-61
29.07.2010, 22:25
Faulü önce quaresma yapti ne bicim Hakem ya

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 22:27
Gs deki Pino iyi topcu yalnız...

FC-ST-PAULI-61
29.07.2010, 22:28
gs sirbistanda 2-3 tane yer bence

Cüneyt Canlıca
29.07.2010, 22:35
arda attı gene...

OYılmaz
29.07.2010, 22:35
İlk 45 dakika anladım ki Plzen'de maragozcu fırıncı yokmuş

mhayri
29.07.2010, 22:37
Arda olmasa bu gs harbi fısmış yahu...

EmreYavuz61
29.07.2010, 22:38
golll 2-1 oldu

Mustafa ÖZDEMİR
29.07.2010, 22:40
bursa bu senede şampiyon:D...

ilhan
29.07.2010, 22:44
Bu maçlar yanıltıcı olur arkadaşlar. Çünkü bizim ezik İstanbul takımları rakiplerini aşırı küçümsüyorlar bu turlarda. Kendilerine rakip olarak Avrupa'nın büyük takımlarını görüyorlar. Sonra sahada cırt top oynuyorlar. Dün fener, bugün bjk. Rakipleri azıcık tecrübeli olsa ilk yarılarda bitirecekler maçları.

Erkin
29.07.2010, 22:44
2-2 oldu kimse Belgradliya dokunmayinca adam bos kafaya yukselip vurdu :D Adam adama iste boyle oynanir haha