PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları 2011-2012

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Semih
04.08.2009, 22:49
Kaç kaç durum?

melihkuzey
04.08.2009, 22:50
moral düzeltti şikeciler. bir fark daha yeselerdi çok güzel olacaktı.

Kazım Uzunboy
04.08.2009, 22:50
Maç sonucu :

Sivasspor : 3 - 1 : Anderlecht

Sinan Akyıldız
04.08.2009, 22:52
Seyrettiğim en kötü maçlardan birisiydi , birisi sanki anderlecht'i zorla getirmiş . 2 takımında ayakta duracak dermanı yok :)

Zivaz'ın elle tutulur tek yanı Kamanan ve Cihan gerisi hikaye .

sessizkral_1
04.08.2009, 22:53
bu maç sizi yanıltmasın.Andetlect hiç kasmadı.En önemli oyuncularından Biglia ,Saruz gibi oyuncularını yedekte tuttu.Ronalydo gibi yedek oyunculara şans verdi.5-0 ın rehavetiydi topa hiç basmadı.Sivas ise zaten ölümüne oynadı.Yapabileceği maksimum şeyi yaptı.3-1.

Yunus Güneş
04.08.2009, 22:54
Yar saçların lüle lüle 5ivas sana güle güle..:)

only ts
04.08.2009, 22:55
by by 5iva5

10-61
04.08.2009, 22:57
maçın skoru da sivazın durumunu özetledi

Uğurtan
04.08.2009, 22:58
Suarez ve Biglia'yı oynatmayan ilk maçtaki gibi ciddiyetle oynamayan Anderlecht'i kınıyorum..

Eğlencemizi aldınız bu akşam elimizden..

Yunus Güneş
04.08.2009, 22:59
Bülent hoca biraz göbeklenmiş sanki :D

And. 5 yedi biraz fazla geldi heralde:D:..

Hüseyin İlkin
04.08.2009, 23:01
Sivas'ın elenmesi güzel..

Elenirken, az da olsa ülke puanına katkı yapması da güzel..

Şimdi UEFA Avrupa Ligi'nde destekleyeceğimiz takımı bekliyorum Sivas'a karşı. :)

yorumsuz6117
04.08.2009, 23:02
Sivas'ın elenmesi güzel..

Elenirken, az da olsa ülke puanına katkı yapması da güzel..

Şimdi UEFA Avrupa Ligi'nde destekleyeceğimiz takımı bekliyorum Sivas'a karşı. :)
inş villereal gelir..:D

macka61
04.08.2009, 23:04
ii bari ülkeye puan kazandırdınız işe yarayın biraz

Alihan Ertürk
04.08.2009, 23:06
Sivas neden Avrupa Ligine gidiyor ? Geçen sezon böyle bir olay yoktu :S

Gökhan KAN
04.08.2009, 23:09
Cihan ın performansı iyiydi ama dönüşleri çok ağır..

Kasım BEKTAŞ
04.08.2009, 23:09
arkadaşlar sivasspor taraftar sitesinde bi puan durumu var 1. sırada biz varız 2. sırada onlar var tamamen yağcılık :D

ondan değil o, herşey sıfır olduğundan diğer sitelerde alfabaye göre son sırada biz varız, onlar alfabeyi tersten koymuşlar oraya...bizi sevdiklerinden değil,kendileri 2. sıraya çıktığından :)

Muhammed KOÇ
04.08.2009, 23:12
sivas herzamanki futbolu. orta sahanın kendi yarı alanına bakan diliminde 2-3 gösteriş pası ondan sonra hooopp 40 metre pas.. normal oyunumuzu sahaya yansıtırsak sivası kolay geçeceğimizi düşünüyorum. zemini de düzeltmişler

OnOuR
04.08.2009, 23:13
Sivas neden Avrupa Ligine gidiyor ? Geçen sezon böyle bir olay yoktu :S

İntertoto kupası kalktığından dolayı açılan kontenjan sebebiyle UEFA Avrupa Ligi'ne artık Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme'den elenen takımda gidebiliyor... Şanslı takım 5iva5 işte n'olcak ;)

OnOuR
04.08.2009, 23:16
Suarez ve Biglia'yı oynatmayan ilk maçtaki gibi ciddiyetle oynamayan Anderlecht'i kınıyorum..

Eğlencemizi aldınız bu akşam elimizden..

Sen yine eğlenme bak yaa ne oldu sanki yendide C takımını :p Ciddiye bile alınmıyorlar işte varmı daha ötesi :D

Miraç Atalay Çiftçi
04.08.2009, 23:25
Ersen Martin ve birazda Cihan göze battı.
Ersen'in Türk Lig'lerinin aranılan oyuncularından olduğu yine ortadaydı. Tüm takımlarda oynayabilir bu adam

İslam Sezer
04.08.2009, 23:36
benim bildiğim sivas play-off oynayacak bizim gibi.ancak o turu geçerse avrupa ligine kalır.direk gitmesi söz konusu değil.
şimdi anderlecht bir tur daha yapacak.elerse şampiyonlar ligi elenirse avrupa ligi.

KUTADGU
04.08.2009, 23:47
Bu maçın böyle olması hoşuma gitti doğrusu.

İlk dakikalarda tesadüfen buldukları golle maça asılmaya çalıştı Sivas. Haliyle de efor sarfetti.

Anderlecht oldukça rahat bir oyun ortaya koydu.

Biraz kastıkları sıralar 3 net gol pozisyonu yakaladılar.

Bu maçı iyi okumalı ve ona göre önlemleri almalıyız.

Mutlaka ama mutlaka yerden ve hızlı oynamalıyız.

aktan61
04.08.2009, 23:51
kendi saha avantajını kullanabilmenin önemini çirkefler bir kez daha gösterdi
zor bir maç bizi bekliyor

danger00
05.08.2009, 00:17
şunları buraya ekleyerek onlara prim vermeyin.

ayrıca ne diye girersiniz elalemin sitesine, böyle yaparak kendilerinin bir halt olduklarını zannetmelerini sağlıyorsunuz.

lütfen

bafra55
05.08.2009, 08:50
Tüm taraftarları kınıyorum hangi takım olursa olsun bir türk takımının elenmesinden haz duyulmaz.Türkiyedeki futbol anlayışının küçük bi göstergesi bu.Malesef bunuda en fazla Trabzonspor taraftarı yapıyor.yazık

İskender YILMAZ
05.08.2009, 10:50
Bu maçın böyle olması hoşuma gitti doğrusu.

İlk dakikalarda tesadüfen buldukları golle maça asılmaya çalıştı Sivas. Haliyle de efor sarfetti.

Anderlecht oldukça rahat bir oyun ortaya koydu.

Biraz kastıkları sıralar 3 net gol pozisyonu yakaladılar.

Bu maçı iyi okumalı ve ona göre önlemleri almalıyız.

Mutlaka ama mutlaka yerden ve hızlı oynamalıyız.

Bu kütük savunmaya her türlü gol atarız diyorum ..

KUTADGU
05.08.2009, 11:35
Tüm taraftarları kınıyorum hangi takım olursa olsun bir türk takımının elenmesinden haz duyulmaz.Türkiyedeki futbol anlayışının küçük bi göstergesi bu.Malesef bunuda en fazla Trabzonspor taraftarı yapıyor.yazık

Bu dediğiniz olayı en çok Trabzonspor taraftarının yaptığını söylemek büyük bir iddiadır.
Bu iddiayı kanıtlamak da sizin elinizdedir.

Tayfun
05.08.2009, 12:55
N'oldu 5iva5'ın gücü yetmedi mi maçı çevirmeye..... zuhaaahahha :)

erolizmts
05.08.2009, 12:59
Sivasspor'a helal olsun. Daha 6'ıncı Avrupa kupası maçlarını oynadılar sanırım. Kim ne derse desin tecrübe eksikliğinin dezavantajını yaşadılar. Buradaki bu kadar sevinç nedendir onuda anlamak güç. Biz sanırım daha kütük bir takıma elenmiştik ön elemelerde!!

Diğer yandan doğrudur; Türkiye'de Sivasspor'un elenmesinden en fazla Trabzonspor taraftarı haz duyuyor. Bunun nedeni gerçekte Sivasspor ile oynanan ve olaylı biten maç falanda değildir. Bunun en büyük nedeni, taraftarın çoğunluğunun Trabzonspor'dan başka bir Anadolu takımının şampiyon veya başarılı olmasını istememesidir. Bu yönümüzle İstanbul takımlarından da bir farkımız kalmıyor tabi.

Vkgz
05.08.2009, 14:04
Umarım bizde birgün avrupada son 10 yıldaki silik görünümümüzden kurtulup anderlect gibi bir takımı yenme başarısını gösteririz.

OYılmaz
05.08.2009, 14:17
Sivasspor'u sevmiyorum iğreniyorum ama dünkü galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum güzel oynadılar oymadılar farketmez ama mücadele ettiler bir ara eleyeceklerini bile düşündüm 2-0 olduktan sonra

bariskaratas
05.08.2009, 14:32
Sivasspor'a helal olsun. Daha 6'ıncı Avrupa kupası maçlarını oynadılar sanırım. Kim ne derse desin tecrübe eksikliğinin dezavantajını yaşadılar. Buradaki bu kadar sevinç nedendir onuda anlamak güç. Biz sanırım daha kütük bir takıma elenmiştik ön elemelerde!!

Diğer yandan doğrudur; Türkiye'de Sivasspor'un elenmesinden en fazla Trabzonspor taraftarı haz duyuyor. Bunun nedeni gerçekte Sivasspor ile oynanan ve olaylı biten maç falanda değildir. Bunun en büyük nedeni, taraftarın çoğunluğunun Trabzonspor'dan başka bir Anadolu takımının şampiyon veya başarılı olmasını istememesidir. Bu yönümüzle İstanbul takımlarından da bir farkımız kalmıyor tabi.

yo bence yaniliyorsun
eskisehirporun sampiyon olmasini cok istiyorum. boyle sadece kendi takimini tutan sehirler olsun sampiyon.
sivas istemememin 2 nedeni var.
1- adamlarin asil takimlari sivas deil. istanbul takimlari yaninda sivasi tutuyorlar.
2- buletn tabi ki. 2. fatih terim vakasi oldugundan

Uğurtan
05.08.2009, 16:02

Bence siz başka bir gezegende yaşıyorsunuz.. :)

erolizmts
05.08.2009, 16:35
yo bence yaniliyorsun
eskisehirporun sampiyon olmasini cok istiyorum. boyle sadece kendi takimini tutan sehirler olsun sampiyon.
sivas istemememin 2 nedeni var.
1- adamlarin asil takimlari sivas deil. istanbul takimlari yaninda sivasi tutuyorlar.
2- buletn tabi ki. 2. fatih terim vakasi oldugundan

Gerçekleri konuşalım. İstanbul ve Trabzon dışında kendi şehir takımını tutan futbolsever sayısı yok denecek kadar az. Bakmayın siz onların Anti istanbul muabbetlerine. Eskişehirde ciddi anlamda taraftar araştırması yapılsa eminim 4 büyük takımın altında bir taraftar sayısı çıkacaktır. Eskişehir-Fb maçında Es Es tribünlerinde olan adam Eskişehir-Gs maçında Gs tribünlerinde yerini alır. Veya bunun tam tersi. Eskişehir,Bursa veya başka şehir farketmez. Sivastan farkları yok.

Diğer yandan Bülent Uygun ile Sivaspor'u aynı kefede değerlendirmiyorum. Bülent var diye Sivastan veya Fatih Terim var diye milli takımdan nefret edecek değilim. Ortada kabul etsekte etmesekte bir başarı var. Bülent Uygun'u sen sevmezsin bende sevmem. Lakin Sivasspor'un başarısını alkışlarım ve Trabzonspor şampiyon olamıyorsa başka bir Anadolu takımının şampiyon olmasını isterim. Bu Sivaspor olsa bile. Takıntılarım yok.

Bence siz başka bir gezegende yaşıyorsunuz.. :)
Hep bu uzun kulaklarım yüzünden. Hemende tanınıyorum. Ama gurbetçiyiz bizde napalım abi, ekmek parası işte..Bir dünya bir mars dolaş dur..

Sinan Akyıldız
05.08.2009, 17:08
Burada yazılanları Sivasspor-Galatasaray ( 3-5 ) maçında yazılanlara paralel görüyor ve Erolizmts ' nin söylediklerine katılıyorum .

sessizkral_1
05.08.2009, 17:24
Gerçekleri konuşalım. İstanbul ve Trabzon dışında kendi şehir takımını tutan futbolsever sayısı yok denecek kadar az. Bakmayın siz onların Anti istanbul muabbetlerine. Eskişehirde ciddi anlamda taraftar araştırması yapılsa eminim 4 büyük takımın altında bir taraftar sayısı çıkacaktır. Eskişehir-Fb maçında Es Es tribünlerinde olan adam Eskişehir-Gs maçında Gs tribünlerinde yerini alır. Veya bunun tam tersi. Eskişehir,Bursa veya başka şehir farketmez. Sivastan farkları yok.

Diğer yandan Bülent Uygun ile Sivaspor'u aynı kefede değerlendirmiyorum. Bülent var diye Sivastan veya Fatih Terim var diye milli takımdan nefret edecek değilim. Ortada kabul etsekte etmesekte bir başarı var. Bülent Uygun'u sen sevmezsin bende sevmem. Lakin Sivasspor'un başarısını alkışlarım ve Trabzonspor şampiyon olamıyorsa başka bir Anadolu takımının şampiyon olmasını isterim. Bu Sivaspor olsa bile. Takıntılarım yok.

Hep bu uzun kulaklarım yüzünden. Hemende tanınıyorum. Ama gurbetçiyiz bizde napalım abi, ekmek parası işte..Bir dünya bir mars dolaş dur..

Benim için başarı puansal değildir.Bir takım duruşu ilede başarılı olmalıdır.

Bugün bu ülkede eskişehir,gaziantep gibi takımlar başarılı olsun herkes destekler bu forumda.

Ancak Sivasın diğer takımlardan ayrıldığı çok ciddi noktalar var.

Bu forumda yada başka takımların forumlarında sivas konusunda bukadar negatif olunmasının sebepleri çok fazladır.

Sivasspor daha 2 yılını doldurdu bu ligde.Ama mütevazi olmadı.Hep kendini büyük gördü.Medya üstünde bu psikolojik baskıyı bizzat kendisi oluşturdu.

Ceza aldığımız maçta bir çok çirkeflik ve kavgaya yönelik agresif futbol oynandı.Sahaya taraftarın inmesi yanlıştı.Ancak inmesi için zemini oluşturan yine sivastı.

Maçtan sonra başkanları kameraların önünde "biz haketmediğimiz puanı istemiyoruz" derken kamera arkalarında "futbolcumuz yaralandı oynayacak durumda değiliz" diye rapor verdiler.,

Bu tabiki işin Trabzonspor kısmının başlangıcıydı..

Sürekli bir şekilde taraftar platformlarında bizim şampiyonluklarımızla dalga geçen,hamsili mamsili bir takım karikatürlerle sürekli istanbul ezikleri gibi seviyeyi düşüren ve tahrik edenlerde onlardır.

Geçen yıl son Sivas maçında oradaki taraftarımıza yapılan müdaheleyi biz hangi sdeplasmanda yaşadık?

Sivas hangi takımın taraftarlarına stada girerken Nüfus kağıdı kontrolü yaptı ?

Bana bu ligde maçtan sonra futbolcusu kameranın karşısına geçip "antep bugün bize karşı iyi oynad,nedenini anlamadık" diyen herhangi bir takım gösterin?

Bana bir takımın başkanını gösterinki en fazla hakem hatasıyla puan toplamasına rağmen çıkıp kameralar karşısında "Hakkımız yendi,oyunlar dönüyor,geçen yıl şampiyonluğumuzu aldılar bu yılda alacaklar" desin.

Yani şuan yazarken aklıma gelenler bunlar inanın.Bu takıma antipatik yaklaşımlar sergilemek için okadar çok sebep varki?

Neden sivas..Neden antep eskişehir antalya değilde sivas?

Sivasın kaybettiği maçlardan sonra çıkardığı kavgalar artık lig arşivlerinde en üstlerde duruyor.

Bülent uyguna geçelim.

2 günde 1 kameralar karşısına geçip sürekli açıklamalar benmi yaptım?

Laila muhabbeti,5 yeriz 6 yemeyiz muhabbeti,saha kenarındaki klubeyi tekmelemek,şampiyon belli 1. kim,gönüllerin şampiyonu cart curt.
Bu adamın şuan kassam 50 tane sırf kendisinden nefret etmek için birşey bulurum.

Niye aynı şeyi biz diğer anadolu klüplerinin teknik adamları için düşünmüyoruzda sivasda bunu yaşıyoruz?

Ayrıca Sivasın medya üstünden büyük gibi gösterilmesinede kızıyorum.2 kez ligde ilk 4 e girince birşey oldu sanılıyor.Fanatiğin 5. büyük yakıştırması,Ligtv de sivasın maçlarının verilmeye başlanması gibi olayları inanılmaz saçma buluyorum.Ligtv alan sivaslı taraftar sayısının bir bursa bir ekişehirin %5 i olmadığına bahse girerim.

Sonuç olarak sivas hiçbirzaman desteklenmeyecek ve desteklenmeyen bir takım olacaktır.En azından bilinçli ve azcık piyasayı gözlemleyen insanlar tarafından.

Nezaman efendi kendi işine bakan taraftar kitlesine ulaşan,yerini bilen nerde ne konuşacağını bilen kaliteli bir takım olur ozaman tekrar değerlendiririz.

Paksoy
05.08.2009, 18:09
Benim için başarı puansal değildir.Bir takım duruşu ilede başarılı olmalıdır.

Bugün bu ülkede eskişehir,gaziantep gibi takımlar başarılı olsun herkes destekler bu forumda.

Ancak Sivasın diğer takımlardan ayrıldığı çok ciddi noktalar var.

Bu forumda yada başka takımların forumlarında sivas konusunda bukadar negatif olunmasının sebepleri çok fazladır.

Sivasspor daha 2 yılını doldurdu bu ligde.Ama mütevazi olmadı.Hep kendini büyük gördü.Medya üstünde bu psikolojik baskıyı bizzat kendisi oluşturdu.

Ceza aldığımız maçta bir çok çirkeflik ve kavgaya yönelik agresif futbol oynandı.Sahaya taraftarın inmesi yanlıştı.Ancak inmesi için zemini oluşturan yine sivastı.

Maçtan sonra başkanları kameraların önünde "biz haketmediğimiz puanı istemiyoruz" derken kamera arkalarında "futbolcumuz yaralandı oynayacak durumda değiliz" diye rapor verdiler.,

Bu tabiki işin Trabzonspor kısmının başlangıcıydı..

Sürekli bir şekilde taraftar platformlarında bizim şampiyonluklarımızla dalga geçen,hamsili mamsili bir takım karikatürlerle sürekli istanbul ezikleri gibi seviyeyi düşüren ve tahrik edenlerde onlardır.

Geçen yıl son Sivas maçında oradaki taraftarımıza yapılan müdaheleyi biz hangi sdeplasmanda yaşadık?

Sivas hangi takımın taraftarlarına stada girerken Nüfus kağıdı kontrolü yaptı ?

Bana bu ligde maçtan sonra futbolcusu kameranın karşısına geçip "antep bugün bize karşı iyi oynad,nedenini anlamadık" diyen herhangi bir takım gösterin?

Bana bir takımın başkanını gösterinki en fazla hakem hatasıyla puan toplamasına rağmen çıkıp kameralar karşısında "Hakkımız yendi,oyunlar dönüyor,geçen yıl şampiyonluğumuzu aldılar bu yılda alacaklar" desin.

Yani şuan yazarken aklıma gelenler bunlar inanın.Bu takıma antipatik yaklaşımlar sergilemek için okadar çok sebep varki?

Neden sivas..Neden antep eskişehir antalya değilde sivas?

Sivasın kaybettiği maçlardan sonra çıkardığı kavgalar artık lig arşivlerinde en üstlerde duruyor.

Bülent uyguna geçelim.

2 günde 1 kameralar karşısına geçip sürekli açıklamalar benmi yaptım?

Laila muhabbeti,5 yeriz 6 yemeyiz muhabbeti,saha kenarındaki klubeyi tekmelemek,şampiyon belli 1. kim,gönüllerin şampiyonu cart curt.
Bu adamın şuan kassam 50 tane sırf kendisinden nefret etmek için birşey bulurum.

Niye aynı şeyi biz diğer anadolu klüplerinin teknik adamları için düşünmüyoruzda sivasda bunu yaşıyoruz?

Ayrıca Sivasın medya üstünden büyük gibi gösterilmesinede kızıyorum.2 kez ligde ilk 4 e girince birşey oldu sanılıyor.Fanatiğin 5. büyük yakıştırması,Ligtv de sivasın maçlarının verilmeye başlanması gibi olayları inanılmaz saçma buluyorum.Ligtv alan sivaslı taraftar sayısının bir bursa bir ekişehirin %5 i olmadığına bahse girerim.

Sonuç olarak sivas hiçbirzaman desteklenmeyecek ve desteklenmeyen bir takım olacaktır.En azından bilinçli ve azcık piyasayı gözlemleyen insanlar tarafından.

Nezaman efendi kendi işine bakan taraftar kitlesine ulaşan,yerini bilen nerde ne konuşacağını bilen kaliteli bir takım olur ozaman tekrar değerlendiririz.

:alkış::alkış::alkış: aynen ..veartık bülo sesli düşünme busene

Oruç
05.08.2009, 23:08
Şu "puansal" kelimesi ne anlama gelir çok merak ediyorum. Var mıdır böyle bir sözcük TDK sözlüğünde yoksa Mehmet Özdilek'den mi duydu bu kelimeyi söyleyenler. Aydınlatın beni. :)

sessizkral_1
05.08.2009, 23:21
Şu "puansal" kelimesi ne anlama gelir çok merak ediyorum. Var mıdır böyle bir sözcük TDK sözlüğünde yoksa Mehmet Özdilek'den mi duydu bu kelimeyi söyleyenler. Aydınlatın beni. :)

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=sal+sel+eki&btnG=Google%27da+Ara&meta=&aq=f&oq=

Yeterince aydınlatır umarım.

Oruç
05.08.2009, 23:28
TDK'yı sormuştum ben. Orada baktım bulamadım ben. "Sal" eki bazı kelimelerin sonuna geldiğinde bir anlam taşımaktadır ancak puan kelimesine eklendiğinde ne gibi bir anlam katmaktadır o sözcüğe onu merak ediyorum cidden. Duygu-sal'ı, hukuk-sal'ı anlıyorum da puan-sal'ı bir türlü anlayabilmiş değilim doğrusu.

Özkan
05.08.2009, 23:40
Açıkçası Sivasspor'un elenmesine sevindim, çünkü Anderlecht'in puanı bizden fazlaydı ve elenmeleri, seri başı olmamızı daha da zora sokacaktı. Keşke gs ve fb de elenseydi.

erolizmts
06.08.2009, 11:51
Trabzonspor'un seri başı olma ihtimali gerçekten varmı? Fb'nin de seri başı olma ihtimali CL ön eleme maçlarına bağlıydı sanırım.

Samet Berber
06.08.2009, 11:54
Trabzonspor'un seri başı olma ihtimali gerçekten varmı? Fb'nin de seri başı olma ihtimali CL ön eleme maçlarına bağlıydı sanırım.
Bizim seri başı olma ihtimalimiz yok denecek kadar az .

Fenerbahçe play off larda zaten seri başı , gruplara kalırlarsa 1. torbadan girmeleri ise diğer sonuçlara bağlı .

Yani Fener kura açısından oldukça şanslı olacak .

Muhammed KOÇ
06.08.2009, 15:18
Açıkçası Sivasspor'un elenmesine sevindim, çünkü Anderlecht'in puanı bizden fazlaydı ve elenmeleri, seri başı olmamızı daha da zora sokacaktı. Keşke gs ve fb de elenseydi.
ne kadar acımasız bi yorum :D

yorumsuz6117
06.08.2009, 21:06
keratasaray 2-0 önde 2.barış 6.keita........

Sefa
06.08.2009, 21:12
Fenerde 1-0 yeniyo..

Murat GENEL
06.08.2009, 21:16
keita netanya'ya karşı ölüm kalım maçını oynuyor sanki :D

Sefa
06.08.2009, 21:20
keita netanya'ya karşı ölüm kalım maçını oynuyor sanki :D
Valla adam İsrail takımı diye hırs yapmıştır helal olsun.

Kazım Uzunboy
06.08.2009, 22:14
Gs 4-0 önde gidiyor..

TSelif
06.08.2009, 22:36
Nası bir takımdır bu Netanya geleni yedi:D 5-0 :rolleyes:

worldmaster
06.08.2009, 22:44
gs maçını zileyen var mı?Nasıl Keita falan korkulacak bir oyun oynuyor mu gs

Kazım Uzunboy
06.08.2009, 22:45
Fb maçı 1-1 oldu.

yorumsuz6117
06.08.2009, 22:46
ali bilgin kendi kalesine atmış:D

worldmaster
06.08.2009, 22:48
gs 6 yapmış....

Onur Civelek61
06.08.2009, 22:49
Nonda hattrick :)

Gökhan KAN
06.08.2009, 22:49
Bizim rekor egale mi oldu..

Alihan Ertürk
06.08.2009, 22:50
Gs 6 - 0 Netanya

Honved 1 - 1 fb

yorumsuz6117
06.08.2009, 22:50
Bizim rekor egale mi oldu..
evet bizde 6-0 yenmiştik rekorumuza ortak oldu gs:)

Alihan Ertürk
06.08.2009, 22:52
gs maçını zileyen var mı?Nasıl Keita falan korkulacak bir oyun oynuyor mu gs

D-Smart yamuk yaptı maçı yayınLamıyor..

Daha doğrusu sorun varmış :D

worldmaster
06.08.2009, 22:56
D-Smart yamuk yaptı maçı yayınLamıyor..

Daha doğrusu sorun varmış :D
Gerçekten mi?gsliler çıldırmıştır şimdi ama :D

Mustafa
06.08.2009, 23:13
Bir ara baktım yayınlıyordu D Smart maçı :S

İskender YILMAZ
07.08.2009, 01:47
İnanmıyorum ya 1 gol yüzünden 265 TL'yi kaçırdım akşam akşam .. Ğs nolurdu bi gol daha atsan ya da yesen .. :)

Hüdai Pervaneli
07.08.2009, 03:58
evet bizde 6-0 yenmiştik rekorumuza ortak oldu gs:)

Hayir

Rekor herzaman Ilk Kiranindir

Miraç Atalay Çiftçi
07.08.2009, 10:10
Gs maçının en iyisi sanrıım Aydın'dı. Ortaları tam isabet gitmiş...

demir
07.08.2009, 10:12
ıkı macada baktım ıkı takımda ne korkulacak bır oyuncu var nede cekılnılecek bır takım Gs nın oynadıgı takım bızım mastrıc takımından bıle kotu fenerın oynadıgı takım ondanda beter yani dusunmenıxe bıle gerek yok onların takımın oturması ıcın baya zman var

Tayfun
07.08.2009, 17:56
5iva5'a avrupada kaydıııııı Shaktar Şhaakkkk diye oturtacak .....

Dursun Kaplan
20.08.2009, 22:09
Gs attı.

Nefretim kadar sevmem. Ama takım böyle olur işte.

Berk
20.08.2009, 22:15
Bize rakiplerimizi ibretle izlemek kalıyor.

Dursun Kaplan
20.08.2009, 22:15
Fb'de attı.

Deplasmanda 1-0 öndeler.

Mehmet Zeki
20.08.2009, 22:20
Keita acayip adam. Bizde Yattara. Senelik aliyor parayi yatiyor assaga.

Berk
20.08.2009, 22:22
Tamam adamların yıldız oyuncuları var maçın gidişatını direk etkiliyorlar.Birinin golünü Keita, diğerininkini Dos Santos atmış.Peki Sivas'ın neyi var?Shakhtar'a karşı ölümüne oynuyor adamlar.Shakhtar'ın Toulouse'tan daha güçlü bir ekip olduğuda açık.Yorumsuz..

leavemealone
20.08.2009, 22:31
Gs deki kaliteyi görüyormusunuz hücümda..

kewell-arda-elano-baros-keita

Yeni transferleri hemen 2 gol atiyor biz umutla devam ediyoruz..

leavemealone
20.08.2009, 22:34
sivas 2 yi yedi .

Dursun Kaplan
20.08.2009, 22:34
Gs 2 oldu. Yine Keita.

Bu sene büyük ihtimal şampiyonda olurlar.

Dursun Kaplan
20.08.2009, 22:46
Sivasspor-Shakhtar: 0-3

Shakhtar'da 3 oldu.

leavemealone
20.08.2009, 22:51
4 de oldu sivasda kirmizi yedi .

Dursun Kaplan
20.08.2009, 22:52
Sivas'tan bi farkımız yok.

leavemealone
20.08.2009, 22:56
Sivas'tan bi farkımız yok.

Maalesef öyle oldu bugun .

Ayrica yukarda spor sitesine bakarak shaktar 4 oldu dedim ama golü geri cekmisler . 0-3 bitmis .

Dursun Kaplan
20.08.2009, 22:57
Evet Sivas'ta 3 yemiş. Geçmiş olsun.

leavemealone
20.08.2009, 23:00
Gs oldu 3....

fincher
20.08.2009, 23:00
Ha sivas ha biz.Bu forumda kimsenin Sivasla dalga geçmeye hakkı yok.Anderlect maçında da yoktu,kendi takımımız ne ki milletle dalga geçiyoruz...Aylardır bunu anlatıyorum,biz hiç bir şey yapamıyoruz ama Avrupada başarısız olan takımların mağlubiyetleriyle eğleniyoruz.Önce kendimize bakacağız,önce bişeyi başaracağız,sonra başaramayanla maytap geçeceğiz...

Dursun Kaplan
20.08.2009, 23:05
Baroş atmış penaltıdan.

Adamlar kendi sahalarında 3 attılar. Dahada maç bitmedi. Bizde 3 yedik.

serkanholep
20.08.2009, 23:12
Ha sivas ha biz.Bu forumda kimsenin Sivasla dalga geçmeye hakkı yok.Anderlect maçında da yoktu,kendi takımımız ne ki milletle dalga geçiyoruz...Aylardır bunu anlatıyorum,biz hiç bir şey yapamıyoruz ama Avrupada başarısız olan takımların mağlubiyetleriyle eğleniyoruz.Önce kendimize bakacağız,önce bişeyi başaracağız,sonra başaramayanla maytap geçeceğiz...

çok doğru

kendimizi dev aynasında görüyoruz

Hüseyin İlkin
20.08.2009, 23:33
Tallinn defansının kendi kalesine attığı gol.
Bir forvet edasıyla vurulan kafa topu sonucu..
Beş oldu...

macka61
20.08.2009, 23:36
normal sonuç gs bu sene baya gol atıcak anlaşılan

Burçak
20.08.2009, 23:47
deli olmamak elde değil yaa.
elalem üçer beşer atıyor. biz de izliyoruz

OYılmaz
20.08.2009, 23:55
Sivasla dalga geçmeyi bırakın adamlar 1 galibiyet aldı en azından uefa sıralamasında o 1 galibiyetle hayvanca fark attılar bize haberiniz yok seneye 7.torbadan katılırız artık

Emirhan Makul
21.08.2009, 00:13
Tebrikler Galatasaray ve Fenerbahçe Bu Akşamın yüz akı takımlarımız. Rezil değil Vezir Ettiler Bizi.

unique
21.08.2009, 00:31
Tebrikler Galatasaray ile Fener'e. Bizim ve Sivas ile bozulan Türk futbolunun prestijini hala belli bir seviyede tutabildikleri için.

Serdær
21.08.2009, 00:39
Galatasaray'ın şuanki kadrosu Türkiye Standartlarının üzerinde.

Arda için Balon diyen arkadaşlara şaşırmamak elde değil.

Türkiye'nin şuanda en iyi oyuncusu.

Fenerbahçe'de Dos Santos gerçekten kalitesini gösterdi.

Aziz Yıldırım'ın Dos Santos'u elinde tutabileceğini zannetmiyorum.

Bu sene Galatasaray veya Fenerbahçe şampiyon olur.

Beşiktaş üçüncü(3) Trabzonspor ise 4 veya 5.

Mehmet Zeki
21.08.2009, 00:47
Alemin keyfi yerinde

...

KatyPerry
21.08.2009, 00:48
Keita cidden cok süpermiş

Kalitesini belli etti 2 maçtır

Resmi maçlarda 25 gol attılar henüz :S

Ciddi anlamda bu bir rekora dogru gidiyor

Helal olsun ne diyelim şimdi onlardan keyiflisi yok hakettiler

Fenerbahçe'ye gelirsek

Onlarda kazanmaya alıştılar bir şekilde kazanıyorlar eksikleri var ama

Gs şampiyon olur Fb ardından gelir

61viya
21.08.2009, 00:57
Kazandığımız maç sonlarında rakip takımın tek bir taraftarıyla bile dalga geçmedim ben,geçmem de,bana ne. Benim takımımın galibiyetini yaşarım bütün hücrelerimde.. Çünkü yukarda arkadaşımızın da dediği gibi "Önce kendimize bakacağız,önce bişeyi başaracağız,sonra başaramayanla maytap geçeceğiz"...

Sadece ilk haftada oynanan Sivas maçından sonra bunu ömrümde ilk kez yapmayı istedim. Çünkü o şehirde 5 koca yılım geçti ve her mağlubiyet sonrası her adımımda birileriyle didiştim.

Sivas'ı ikinci ligden itibaren takip edenleri ayrı tutmakla beraber, üç yıl önce başka takımı tutup,memlekt takımım ayağına o şehrin takımını tutanlardı didştiklerim. Ki benim de memleket takımım süper ligdedir ancak Trabzonsporumla maç yaparken umurumda olmaz kırmızıbeyazlı ekip. Tek gerçek bordomavidir. Ha demiyorlar mı bana,İstanbul takımlarını tutanları eleştirince,"Sen de kendi şehrinin takımını tutmuyorsun." diye. Diyorlar elbet,ama yanıtım net oluyor. "Anadoluda doğmuş bir insan olarak, Anadolu'yu ifade eden bir takımı tutuyorum,yetmez mi?" Neyse.. O maç sonunda ilk kez istedim yıllarca didiştiğim Sivaslılara laf atmayıı. Tam heveslenmiştim ki, karşıma çıkan,tanımışlığım olan Sivassporlu adam, Sivassporlu olup da sevdiğim tek adam oldu. "İnşallah bu yıl Trabzonspor şampiyon olur" diyebilen bir adam. Sözün özü,gene lafımı edemedim kimseye :)

Niye anlattım bunları? "Yukarıdaki paragrafta gereksiz olan cümleler" gibi durdu buraya kadar olan kısım ama, en azından Sivas'ın hezimetinden sonra Sivas'a laf atmayanlardan biri olduğumu ifade etmekti çabam.

"Ha Sivas ha biz" derken, dikkatli olmak gerek. Sahada 8 de yesek,ki yine dilimi ısırdım korkmayın:D "ha Sivas ha biz" değil :) Onu geçtim "Ha x,ha biz" de değil. -ki x burada değişkendir- Yani kastım Sivas'ın kupasının olmaması da değil. Biz benzemiyoruz hiçbir şeye...

Lafları oraya buraya çeken biri değilim aslında,yani farkındayım ki Avrupa arenasından bahsediyoruz şu an. İki takımında umutsuzluğundan.. Ama hassasım sanırım biraz :)

İskender YILMAZ
21.08.2009, 01:06
Bu Gs dehşet bi takım oldu ..

lazanya61
21.08.2009, 01:17
gs ve fb bu ligi beraber götürürler, gs daha önde gibi duruyor ancak hep vasatın altında takımlarla karşılaştı gs, ama herşeye rağmen bu iki takım bu ligde kafaya oynarlar

arkasından biz bjk bursa gelir...

tebrikler fb ve gs...

Oruç
21.08.2009, 03:50
Bize "bir tek tenekeden Türkiye Kupasını kazandılar..." diyen febe taraftarı gruplara kalın görelim sizi o zaman. Ha bi de zahmet olacak ama şu "tenekeyi" siz de kazanın bir ara yahu. Çok mu zor ? Hala göremedik...

Murathan
21.08.2009, 05:38
Bu Gs dehşet bi takım oldu ..
Katılıyorum inşALLAH bu sene bir kez daha ülkemize Avrupa ligi kupasını getirir :)

OYılmaz
21.08.2009, 14:12
Gs süper ligi geçtim Avrupa Liginin en büyük favorisi sevmiyorum nefret ediyorum ama böyle arkadaş

AdemS
21.08.2009, 16:06
Teşekkürler FB ve GS.. Alkışı hakediyorsunuz.. TÜRKİYE'nin ismini en güzel şekilde duyuracaklar inşAllah bu sene..

serkanholep
25.08.2009, 19:41
sivas 1- 0 yeniliyor

Serdær
25.08.2009, 20:43
2 penaltı 2-0 Sivas yeniliyor.

lazanya61
26.08.2009, 00:48
sivas yenildi

unique
26.08.2009, 01:14
Sivas'tan çok daha farklı bir mağlubiyet bekliyordum ama Shaktar çok da tınlamadı Barcelona maçını düşünmekten:)

element61
27.08.2009, 11:31
Umarım Gs veya Fenere Toulouse gelir gruplardanda bari türk futbolunun imajını temizlerler Fransada

Saygılar

deneme61
27.08.2009, 11:44
cok rahat gececeklerdır turları..bakalım guruplara bızde kalabılecekmıyız

bordo-mavii
27.08.2009, 13:33
Gs yedek ağırlıklı kadroyla çıkar heralde zaten bir sürü oyuncuyu götürmemişler,bence ardayıda oynatmazlar;yenilebilirler ama 5-0 yendikleri için yenilselerde turu geçerler

Fb'nin oynadığı takımda çok dandik zaten kadıköy'de oynuyacaklar fark atabilirler

umarım bizim takımda bir sürpriz yapar ve turu geçer

serkanholep
27.08.2009, 21:56
bjk nin grubu fena

wolsfburg

man. united

cska moskova

galibiyet veya puan alamıcak gibi

barcelona ile inter de aynı grupta

worldmaster
27.08.2009, 22:13
FB 2-2 Sion

Talinn 1-0 GS

worldmaster
27.08.2009, 22:27
Talinn 1-1 GS

Emirhan Makul
27.08.2009, 22:30
2-2 ile fener çıkıyor mu ?

Trabzonspor 61
27.08.2009, 22:31
2-2 ile fener çıkıyor mu ?

Çıkıyor. 4-2 Sion çıkar. Fener tam kadro tabi.

Emirhan Makul
27.08.2009, 22:36
Çıkıyor. 4-2 Sion çıkar. Fener tam kadro tabi.

İyi ya bir terslik olmasın da iyice rezil olmayalım.

Trabzonspor 61
27.08.2009, 22:37
İyi ya bir terslik olmasın da iyice rezil olmayalım.

Ara sıra bakıyorum Fb'nin maçına. Sion daha iyi. ilk yarı 4 gol pozisyonu var Sion'un.

bordo-mavii
27.08.2009, 22:51
fenerbahçenin penaltıdan attığı golün pozisyonu gördüm penaltı değildi!! cidden fb kadar ballısını görmedim durum 2-1 sion'un lehineydi 3'ü atsalar fb eleniyor ama hakem penaltı veriyor ki penaltı değil görüntülerden göreceksiniz

tuncay1984
27.08.2009, 22:52
bjk nin grubu fena

wolsfburg

man. united

cska moskova

galibiyet veya puan alamıcak gibi

barcelona ile inter de aynı grupta

en iyi gruba düstü bence burdan cikarlar
manu bunlarin hepsine döser o ayri konu tabi

Murat'
28.08.2009, 07:12
Dün öyle veya böyle Fenerbahçe ve Galatasaray ülke puanı için yenmeliydiler.Bu kadar basit rakipler karşısında galip gelmeliydiler.

Tolunay Abdioğlu
28.08.2009, 09:44
Fenerbahçe ve Galatasaray'a Avrupa Ligin'de başarılar diliyorum.

ozturk
28.08.2009, 14:32
fb ye steu bukres, gs ye de panathinakos çıktı..

Emirhan Makul
28.08.2009, 14:42
fenerbahçenin penaltıdan attığı golün pozisyonu gördüm penaltı değildi!! cidden fb kadar ballısını görmedim durum 2-1 sion'un lehineydi 3'ü atsalar fb eleniyor ama hakem penaltı veriyor ki penaltı değil görüntülerden göreceksiniz

Evet penaltı ile uzaktan yakından alakası yok.

sessizkral_1
28.08.2009, 14:43
F GRUBU

Panathinaikos

Galatasaray

Dinamo Bükreş

H GRUBU

Steaua Bükreş

Fenerbahçe

Twente

kura çekimleri devam ediyor

Adem Erdoğan
28.08.2009, 14:54
gs bunları silindir gibi ezer, fener ise gruptan en kötü ihtimalle 2. olarak çıkar..

KatyPerry
28.08.2009, 14:56
İkiside rahat cıkar

Bizim bu kura cekiminde olmamamızda bana koydu acıkcası

olan takımlara bak birde bize

winner
28.08.2009, 14:58
fb rahat 1 olur, gs rahat ilk iki olur Pana ile 1.lik mücadelesi yaparlar...

Hasan61
28.08.2009, 14:58
ikiside turu geçer

Ahmet Pulusoğlu
28.08.2009, 14:59
Galatasaray--------------------------- Fenerbahçe
Panathinaikos ------------------------ Steaua Bükreş
Dinamo Bükreş------------------------ Twente
Strum Graz------------------------------- Sheriff

İkiside Ballı gruplara düştüler

KatyPerry
28.08.2009, 15:00
fb rahat 1 olur, gs rahat ilk iki olur Pana ile 1.lik mücadelesi yaparlar...

Twente Maçı hollanda'da olursa yenemezler

Bu sene saglam kadroları var 3.torbadaki en sivri ekipti

Pana'da kötü takım 1.torba icin olimpiakos'u gecen sene rahat rahat yenmişlerdi Alisamiyen'de

İkiside sonuçta rahat tur atlar

Adem Erdoğan
28.08.2009, 15:06
bal mal yok adamlar 2. torbadan girdi kuraya..

Murat GENEL
28.08.2009, 15:13
yalnız 1.torbadan hangi takımı istersiniz deseler her takım steau ya da pana derdi..fb ve gs de bunları çekti..bakalım ne olacak..

bordo-mavii
28.08.2009, 16:17
bala bak bala en azından son torbadan Genoa gelseydi ikisinden birine!

fb çekilebilecek en kolay kurayı çekti bütün torbalardan en zayıf takımlar geldi rahat tur atlarlar

gs'de öyle; Pana biraz zorlayabilirdi ama onlarda Cisse cezalıymış en önemli oyuncuları oynamayacak o yüzden gs silindir gibi geçer

macka61
28.08.2009, 16:24

Pana'da kötü takım 1.torba icin olimpiakos'u gecen sene rahat rahat yenmişlerdi Alisamiyen'de

artık tek maç yok hem kendi sahanda hemde deplasmanda oynayacak takımlar 6 maç yani

Cem Akyüz
28.08.2009, 16:26
ah bee çok istiyordum fb ile Roma'nın aynı gruba düşmesini ama olmadı

Murat'
28.08.2009, 16:43

Eski sistem gibi değil artık.Hem içerde hem dışarda oynayacaklar.

KatyPerry
28.08.2009, 16:56
bu daha kötü oldu o zaman cift maçlı sistemde süpriz ihtimalı fazla kalmıyor

Bu arada

Cisse cezalı ilk maçda Pao - Galatasaray

Dinamo'nunda 3 maç seyircisiz cezası var Gs maçına denk geliyor

28TS61
28.08.2009, 17:00
insallah bjk, fb ve gs elenirler

Kazım Uzunboy
28.08.2009, 17:05
Acayip ballı kura çekmişler yahu.

ApoCaN28
28.08.2009, 17:07
İnşALLAH Türk takımları başarılı olurlar . . .

Emirhan Makul
28.08.2009, 18:25
İnşallah ikiside guplardan çıkarlar.

bordox
28.08.2009, 19:27
insallah bjk, fb ve gs elenirler

İnşallah...

Kazım Uzunboy
28.08.2009, 20:28
Gs bu gruptan çıkar, çıkmakla da kalmaz..

ApoCaN28
28.08.2009, 20:55
Gs bu sezon erken bi zor rakiple karşılaşmazsa bayağı bi ilerler . . .

bordo-mavii
28.08.2009, 21:04
malesef gs bu sene avrupada çok başarılı olur.

geçen seneyi hatırlıyorumda 2-0'dan 3-2 vermeselerdi hamburg maçını kesin finale giderlerdi ki o zaman bir sürü sakatları vardı kewell bile stoper oynamıştı o maçta,şimdi yine aynı kadro hatta elano,keita,mustafa sarp,gökhan zan( bana göre çok kötü bir stoper ama sonuçta milli takım stoperi)katıldı.bu sene finale çıkarlarsa yeminle şaşırmayacağım

oof oof içim daralıyor ,bizde orda olabilirdik pisi pisine elenmek çok koyuyor :mad:

iskenderunlu
29.08.2009, 00:34
Gs ve Fb bu gruptan çıkarlar ama bjk uefaya bile gidemez hele bugünkü Gaziantep maçından sonra ise ümit yok :D

İskender YILMAZ
29.08.2009, 00:58
Gs benim en büyük favorim Hamburg'la beraber bu kupada ..

OYılmaz
14.09.2009, 14:11
Afedersiniz ama Ahmet Çakar'ın bir sözü vardır İngiliz tecavüz eder gibi oynar beşiktaş'a başarılar :)

28TS61
14.09.2009, 18:00
Sinyaller fena..

RoONey
OweN
AndersON

:D

Timur
14.09.2009, 18:04
Besiktas bir patlama yapmazsa (ki yapicak gibi durmuyor) 4. olur.
Ramos gelmeseydi CSKA nin basina, yani Zico kalsaydi Besiktas 3. olabilirdi.
Wolfsburg Bundes ligde formda degil ama champions lig de hayvan gibi oynar, bundan eminim.

Fb yi Tvente ve Steau baya zorlar. Ama gruptan cikar fb.

Gs persembe günü deplasmanda Pana maci alirsa, grupta 1. olur...
Kaybederse Dynamo ile 2. lik icin mucadele eder. Ama gruptan cikar.

Mac tahminlerim.
Bjk 0-3 Manu
Fb 2-2 Tvente
Pana 2-0 Gs.

İskender66
14.09.2009, 18:55
Evet maçlar başlamadan önce tahminleri alalım :D

Bjk 1-3 Manu
Fb 2-1 Twente
Pana 2-1 Gs

bordo-mavii
14.09.2009, 19:56
bende tahmin yapayim
bjk:0 manu:3-------bu maç hakkında yorum yapmasamda olur 2 takımdaki fark ortada zaten

pana:2 gs:3-----niyeyse çok gollü geçecek gibi görüyorum bu maçı

pananın son maçını izledim baya kötü oynuyorlar ama çok ateşli taraftarları

var fakat bana sanki gs yenecek gibi geliyor nedeniyse en önemli

oyuncularından biri cisse cezalı o olsaydı çok etkili olabilirdi pana ayrıca gs

geçen seneden beri avrupadaki maçlarına daha konsantre oluyor şanslı görüyorum bu maçta ama zor maç deplasman olduğu için

fb:1 twente:0--------- twente'ninde son maçını izledim acaip dişli bir takım şu an

hollandada 2.sıradalar son maçlarında öyle saldırıyorlarki izlerken başım

döndü bastırdılar bir penaltı kazandılar onu kaçırdılar sonra son saniye geldi

bırakaım biz artık demeden yine bastırdılar ve 1 gol attılar son dakikada,90

dakika boyuncu çok güçlüydüler..fb'nin işi zor ama evinde oynuyor saha avantajını kullanır ve kazanır bence

Berk
14.09.2009, 20:04
BJK 0-2 United
Pana 2-0 GS
FB 2-2 Twente

Burak_52
14.09.2009, 20:22
bjk-manu -2
pana-gs -1
fb-twente -1

28TS61
14.09.2009, 20:26
buraya yaziyorum twente rahat yenecek fb yi

Muhammet*
14.09.2009, 20:50
Bjk 0-?(3-5) Manu
Fb 1-1 Twente
Pana 2-0 Gs

TAHSİN 61
15.09.2009, 09:22
Avrupa maçlarında tüm takımlarımıza başarılar umarım Ülkemizin yüzünü güldürürler..

Gökhan KAN
15.09.2009, 13:32
Manu forumlarında Berbatov un Tothenham da oynraken attığı golü ve Rooney in Fb maçında Hat Trick yaptığı videoları koymuşlar..

Nihat ın tek tutulması gereken adam olduğunu söylüyorlar..:)

Birde hala Leeds-Gs maçındaki ölen taraftarlara atıfta bulunarak bize bıçaklı diyorlar oraya seyahata gideceklere dua ediyoruz diyorlar..

ApoCaN28
15.09.2009, 14:13
Ne Yalan Söyleyeyim Fark Yemelerini İstemiyorum . . .

bordo-mavii
15.09.2009, 14:22
Manu forumlarında Berbatov un Tothenham da oynraken attığı golü ve Rooney in Fb maçında Hat Trick yaptığı videoları koymuşlar..

Birde hala Leeds-Gs maçındaki ölen taraftarlara atıfta bulunarak bize bıçaklı diyorlar oraya seyahata gideceklere dua ediyoruz diyorlar..

Hindi fotoğrafları bile koymuş gerizekalılar:hırr

Leeds-Gs maçında olanlara atıfta bulunuyorlar kendilerinin o gece taksimde neler yaptıklarını unutarak Allah'ım kendilerini zemzem suyuyla yıkanmış gibi görüyorlar çıldıracağım.bütün güçsüz ülkeleri sömürgü yeri yapan insanları katleden onlar değildi sanki!

çok sinir bozucu şeyler yazmışlar Türkler hakkında sırf bunlara inat,bir tarafları kalkık olduğu için sadece bugüne özel beşiktaşı destekleyeceğim
:Bayrağımız:

Sami Kuk
15.09.2009, 14:26
Maç Star Tv de Şifresiz diyorlar dogrumu..

bordo-mavii
15.09.2009, 14:28
Maç Star Tv de Şifresiz diyorlar dogrumu..
Uydudan izleyenlere şifreye giriyorlar diye biliyorum,ama şimdi baktım sadece Euro Star'a şifre girecekmiş

Burçak
15.09.2009, 15:36
şimdi bejeke nin maçı star da varmı kesin. şifre koyulacakmı.
karasal antenle izlesek olası şifre bizide etkiler mi :D

Atılay
15.09.2009, 15:48
şimdi bejeke nin maçı star da varmı kesin. şifre koyulacakmı.
karasal antenle izlesek olası şifre bizide etkiler mi :D

Olmadı Azerbaycan kanalı olan Az tv'den izlersin abi sorun olmaz

Gökhan KAN
15.09.2009, 15:50
Ben geçen sene grup maçlarından sadece Fb - Porto maçını izledim diğerlerinde hep şifre girdi uyduda...Gruplar bitince elemelere geçince hiç şifre girmedi..

Atılay
15.09.2009, 16:22
Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde (B) Grubu'nda bugün İngiltere'nin Manchester United takımını konuk edecek Beşiktaş'ta Brezilyalı oyuncu Bobo, sakatlığı olmadığı halde sürpriz bir kararla kadrodan çıkarıldı.
Maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla tamamlayan siyah-beyazlı takımda çalışmanın ardından Bobo da kampa alınırken, genç oyuncu bugün maça saatler kala Manchester United karşılaşmasında kadroda olmayacak oyuncular gibi BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki kamptan ayrıldı.
Sezon başında satılması gündemde olan, ancak kadroda kalan ve daha sonra tekrar transferi gündeme gelen Bobo, son dönemde yaşadığı sakatlığın yanı sıra form düşüklüğü yaşıyordu. Bu arada dünkü antrenmanda kulağına top gelen ve küçük bir operasyon geçiren kaleci Rüştü'nün durumunun ise maç saatine kadar kesinlik kazanacağı bildirildi.

a f s
15.09.2009, 16:39
Daha önce milli takımda ve Fenerbahçe'de olduğu gibi, önemli bir maç öncesi Rüştü yene sakat (!) Bu adam bunu hep yapıyor. Bu anlamda kariyerinde kurtardığı tek maç 96'daki Trabzonspor maçı.

Ali Can
15.09.2009, 16:48
bjk-manu -2
pana-gs -2
fb-twente -1

Halit Aydın
15.09.2009, 18:09
Bu sefer harbiden 5iktaş olacak yahu :D

oguzhann
15.09.2009, 19:58
Bu sefer harbiden 5iktaş olacak yahu :D
ya da 9taş?:Dççç

Oruç
15.09.2009, 19:58
Kaleci Hakan ise Manu L'pool'un 8 gollük rekorunu geçer. Umarım.:)

Berk
15.09.2009, 19:59
Bir Hakan Arıkan klasiği daha izlemeye hazır mıyız?:)Gerçi üzülüyorum Hakan'a.Ne zaman forma şansı bulsa rakip takım ya Liverpool, ya da Metalist oldu.Şimdi ise Manchester United.Formayı kaptığına seviniyor mu üzülüyor mu tam olarak bilmiyorum.Bu maçı United'ın 2-3 farkla kazanacağını düşünsemde BJK'nin kaybetmemesini de isterim..

Hüdai Pervaneli
15.09.2009, 19:59
Kaleci Hakan ise Manu L'pool'un 8 gollük rekorunu geçer. Umarım.:)

Umarim Gecer Gecer

28TS61
15.09.2009, 20:01
hakan arikan´in forma nosu 84

metallistten 4 yemisti,
sonra liverpoolden 8,
simdi de manu dan 12 yerse sasirmam

8+4=12 :D

Gökhan KAN
15.09.2009, 20:01
Beşiktaş ın galibiyet almasını diliyorum..

Oruç
15.09.2009, 20:04
hakan arikan´in forma nosu 84

metallistten 4 yemisti,
sonra liverpoolden 8,
simdi de manu dan 12 yerse sasirmam

8+4=12 :D

Tesadüf olamaz bu.:D

28TS61
15.09.2009, 20:06
Tesadüf olamaz bu.:D

alistira alistira yapiyorlar :D

4, 8, 12 ...... :D

Oruç
15.09.2009, 20:08
Ardışık sayı problemi gibi oldu.:D

Bu gece bir dua da Manu'ya etmek lazım.:) 5'ten aşağı yemezler inşallah. Yarın sabaha kalmaz Denizli'de tüyer artık.

pReN@_61
15.09.2009, 20:10
bjk için çok zor bir maç..berabere bitecek bence.

Hüseyin İlkin
15.09.2009, 20:11
http://farm3.static.flickr.com/2251/1749250138_b996ce2a8d.jpg

Başarılar Beşiktaş.

Allah yardımcınız olsun, Kadir gecesi güzel bir sonuç ile ayrılın o sahadan.

Serdær
15.09.2009, 20:20
ManU taraftarı olarak.

Hangi takım olursa olsun türk takımlarını Avrupa'da her zaman desteklerim.

Bu yüzden Beşiktaş başarılar.

İnşallah kazanırsınız..

Aker
15.09.2009, 20:55
Kusura bakmayın Türk takımı olmasına rağmen destek yok benden(yani manu gol atarsa ve gool diye yazarsam alınmayın:D) . İstanbulun üç gülü hariç diğer takımları zaten desteklerim birde Avrupada boy göstersinler o zaman arkalarındayım:)

Can basten
15.09.2009, 20:58

Manchester taraftarları BJK'yi pek takip etmiyorlar anlaşılan. Nihat'ın futbol hayatı bitmiş, ağlayanı yok be. :D

Sinem Yılmaz61
15.09.2009, 21:20
Iki takima da basarilar dilerim, hak eden kazansin ;)

Hüseyin İlkin
15.09.2009, 21:30
BEŞİKTAŞ: Hakan, İbrahim Kaş, Sivok, Ferrari, İ.Üzülmez, Ekrem, Ernst, Holosko, Tabata, Serdar Özkan, Nobre
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Denizli

M.UNİTED: Foster, Evans, Vidic, Carrick, Evra, Anderson, Scholes, Nani, Scholes, Valencia, Rooney
TEKNİK DİREKTÖR: Alex Ferguson

Manchester taraftarları BJK'yi pek takip etmiyorlar anlaşılan. Nihat'ın futbol hayatı bitmiş, ağlayanı yok be. :D

Manchester taraftarı kadroyu görüp, Nihat'ı göremeyince sevinmişlerdir belki ama ben Beşiktaş'lıların daha çok sevineceğini düşünüyorum Nihat'ın ilk on birde olmamasına.

Yunus Emre SEYHAN
15.09.2009, 22:05
İlginç...
Hala daha gol yemedi Bjk :D

izzet
15.09.2009, 22:11
Bir Türk olarak ingiliz takimini degil Besiktasi destekliyorum.

Remzi
15.09.2009, 22:13
Hala gol yok mu?:D

Kazım Uzunboy
15.09.2009, 22:19
En etkili şut Beşiktaş adınaydı bence.

İbrahim Üzülmez çok yavaş kalıyor ve bence Tabata o parayı gerçekten hiç haketmiyormuş. :)

izzet
15.09.2009, 22:19
En etkili şut Beşiktaş adınaydı bence.

İbrahim Üzülmez çok yavaş kalıyor ve bence Tabata o parayı gerçekten hiç haketmiyormuş. :)

Maksat anadolu kulüpleri kalkinsin

Fatih
15.09.2009, 22:32
Tabata ikinci yarı yerini Fink veya Yusuf'a bırakır.Bjk için 1 puan iyi olur Manu zaten rölantide oynuyor.

Hüseyin İlkin
15.09.2009, 22:36
Hayal kırıklığı eşittir Tabata, bağlantıyı bir türlü kuramıyor. Top kayıpları üstüne top kayıpları... Tello ve Fink, Üzülmez İbo ve Tabata'nın yerine girmesi gerekenler. Ekrem'de sol beke geçer böylelikle...

Emre ÖZTÜRK
15.09.2009, 22:37
bjk bu gidişle bir puan çıkaracak görünüyor umarım daha fazlasını yapıp maçı kazanabilirler.Tabata çok kötü yusuf girmeli.Serdar özkan da şımarmadan devam ederse iyi yolda

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 22:37
Beşiktaş böyle giderse puan çıkartır.

sessizkral_1
15.09.2009, 22:38
manu kötü.ronaldo ve tevezden sonra atak yapamıyor durumdalar.ayrıca 8 milyonluk tabata ruh gibi geziyor

asimetrik
15.09.2009, 22:43
Serdar gerçekten iyi yolda. Tello'suz oynamaz bjk, bence. Başlarsın Tello ile kötüyse çıkarırsın. Tabata henüz soru işareti. Ama belli ki çok üst düzey değil. Günündeyse bazı maçları çevirir o kadar. İstikrarlı değildi zaten.
Bjk ilk yarı skor yakalamalıydı. İkinci yarı daha zor olacak onlar için.
Başarılar bjk..

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 22:56
Bir kere gelirler atarlar uzatmada da 2 yi atarlar...

Hüseyin İlkin
15.09.2009, 23:02
Serdar iyi oynuyordu aslında.

asimetrik
15.09.2009, 23:04
Bence de.. Yenelim ya da yenilelim değişikliği. Yusuf'a yer açmak içindi değişiklik.. Cezayı keserler..

asimetrik
15.09.2009, 23:07
Şimdi kale önlerinde geçen zevkli bir maç halini alabilir..

Hüseyin İlkin
15.09.2009, 23:10
Hele şükür Tello geliyor.

Gökhan KAN
15.09.2009, 23:17
Çarşı ya bak be helal olsun..

Sefa
15.09.2009, 23:18
Adamların tribüne bak ya.. Bi de bizimkine ..

asimetrik
15.09.2009, 23:18
Holosko - Nihat değişikliği iyi olur gibi..

asimetrik
15.09.2009, 23:19
Olmamalıydı bu..
Berbat bir gol yediler..

Hüseyin İlkin
15.09.2009, 23:19
Kötü oldu.

futbalski60
15.09.2009, 23:22
Bjk inanılmaz mücadele etti ama Manu bu bulduğunu affetmiyor.

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:22
Beşiktaş trübünleri neydi öyle yahu ....Ne olursa olsun bugünün galibi onlar bir Trabzonsporlu olarak tebrikler dediğim gibi bir kere gelirler atarlar bir de sonradan atarlar 2-0 yenerler...Manu böyle...

Kazım Uzunboy
15.09.2009, 23:30
Beşiktaş ikinci yarıya çok daha etkili başladı ama ManU geldi ve golünü attı.

Bana göre özellikle Yusuf girdikten sonra oyun daha da hareketlendi.

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:32
Şimdi uzatmada gelir 2 yi atarlar...

Burçak
15.09.2009, 23:33
ben daha kötü bi maç geçeceğini düşünüyordum bjk adına. 1-0 lık skor iyi onlar için.
ama tribünleri hakkaten iyidi. doğruya doğru.

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:35
ben daha kötü bi maç geçeceğini düşünüyordum bjk adına. 1-0 lık skor iyi onlar için.
ama tribünleri hakkaten iyidi. doğruya doğru.

Orda da 2 -3 tane sallarlar o kadar Manu bu 8 falan beklemeyin ...

Kazım Uzunboy
Tribünler öyle bir iyiydi ki, yayında ilk önce sesi kısmışlardı. Bir ara açtıklarında duyulmasını istemeyecekleri bir tezahurat duyuldu. :):)

asimetrik
Tribünler sadece 10 dakika iyi idi. Diğer zamanlarda şikayet ettiğimiz Avni Aker daha iyi idi.

Hüseyin İlkin
15.09.2009, 23:37
Beşiktaş en az bir puanı hak edecek oyunu oynadı... Serdar-Yusuf değişikliği ritmi bozdu.

Gökhan KAN
15.09.2009, 23:38
Yazık oldu..Bjk hücumdaki yanlış tercihlerden ve yanlış paslardan kaybetti..

Mehmet Fırat
15.09.2009, 23:38
Az oldu ama öz oldu. İyi oldu..

Kazım Uzunboy
15.09.2009, 23:39
Tribünler sadece 10 dakika iyi idi. Diğer zamanlarda şikayet ettiğimiz Avni Aker daha iyi idi.

Bence iyi dediğiniz 10 dakika, tribünden gelen sesi kısmadıkları 10 dakika idi.

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:40
Bence iyi dediğiniz 10 dakika, tribünden gelen sesi kısmadıkları 10 dakika idi.
Aynen öyle idi ççç

Remzi
15.09.2009, 23:41
Her zaman böyle olmuştur. Türk takımları evlerinde rakibe karşı iyi oynarlar ama Rakip her zaman golü atar ve yener.:)

Gökhan KAN
15.09.2009, 23:43
Galatasaray a bu akşamki Beşiktaş ın mücadelesini ekleyin bu akşam Manu yu yenerdi..

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:43
Her zaman böyle olmuştur. Türk takımları evlerinde rakibe karşı iyi oynarlar ama Rakip her zaman golü atar ve yener.:)

Bununla ilgili Sinan Engin'in bir sözü vardır...

Meşgur 8 0 macerasından sonra ..

"Avrupalı affetmiyor 12 kere net geldiler 8 i gol oldu " çççççç

Erdem Keser
15.09.2009, 23:47
Gerizekalı spiker yüzünden maçın tamamını seyretmedim.Şu adama maç anlattırmasınlar , Allah rızası için.

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:51
Gerizekalı spiker yüzünden maçın tamamını seyretmedim.Şu adama maç anlattırmasınlar , Allah rızası için.

Erdem Abi yarınki randevuyu duydun mu Marınyo ile Gardyol ççç

AdemS
15.09.2009, 23:55
Beşiktaş bugün en az 1 puanı haketmişti.. Çok üstün bir oyun olmamasına rağmen çok mücadele ettiler.. Yazık oldu..
BJK taraftarı ise gerçekten harikaydı.. Resital sundular adeta bir ara..

Avrupa'da inşAllah bütün Türk takımları başarılı olurlar ve yüzümüzü güldürürler..

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 23:56
Yazık oldu beşiktaşa 1 puanı haketti.

Erdem Keser
Erdem Abi yarınki randevuyu duydun mu Marınyo ile Gardyol ççç
Ya hakkaten rahatsız bir adam .:)Öyle böyle değil yani.Owen gol kaçırıyor , başlıyor saçma sapan konuşmaya ;

yok efendim bu kadar sene maç anlatmışta , Ferguson'u bu kadar çaresiz görmemiş.Kenardaki görüntüsü çaresizliğin resmiymiş.Lan golü kaçıran Manu , sana ne oluyor.Yorumdaki saçmalığa bakar mısın.
Çok daha ağır konuşurdum da , mübarek Kadir gecesindeyiz.:DAllah Türk futbolunu böyle lüzumsuz adamlardan korusun.

Adem Erdoğan
Yusuf oyuna girene kadar bjk iyi domine etmişti, yusufun pas hataları atakları başlamadan bitirdi.

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:59
Ya hakkaten rahatsız bir adam .:)Öyle böyle değil yani.Owen gol kaçırıyor , başlıyor saçma sapan konuşmaya ;

yok efendim bu kadar sene maç anlatmışta , Ferguson'u bu kadar çaresiz görmemiş.Kenardaki görüntüsü çaresizliğin resmiymiş.Lan golü kaçıran Manu , sana ne oluyor.Yorumdaki saçmalığa bakar mısın.
Çok daha ağır konuşurdum da , mübarek Kadir gecesindeyiz.:DAllah Türk futbolunu böyle lüzumsuz adamlardan korusun.

Fergusona ne kadar laf dedi ççç....

Bu kadar yıldır maç sunuyorum sayın seyirciler Ferguson'u bu kadar sinirli bu kadar aciz görmedim ...Barcelona hezimetinden sonra bile bu denli çaresiz kalmamıştı ççç

Dediklerine kendi inanıyor mu ki ya ?

Erdal
16.09.2009, 00:02
Bir "şerefli mağlubiyet" daha...Değişmiyoruz netekim...Türk futbolu değişmiyor...

ilhan
16.09.2009, 00:05
Bu akşam yine Beşiktaş taraftarı kazandı.
:)

Özge
16.09.2009, 00:06
Maçtan çok spiker dikkatimi çekti.Ne kadar saçma konuşuyor ya.Şans elimizden tutmuştu ama bıraktı bu nedir yaççç

ManU'dan istediğim oyunu bulamadım.Özellikle ilk yarıda.Rooney çok yalnız kaldı.Berbatov Rooney ikilisi başlasa daha iyi olurdu.Gol geç oldu ama oldu:)

Oğuzhan Fidan
16.09.2009, 00:08
helal olsun beşiktaş ! ezdirmediler kendilerini runiyede kapak olsun şerefsiz herif adını bile yazmicam artık

Gökhan KAN
16.09.2009, 00:09
Maçtan çok spiker dikkatimi çekti.Ne kadar saçma konuşuyor ya.Şans elimizden tutmuştu ama bıraktı bu nedir yaççç

Birde ne diyor İbrahim Üzülmez in önünde önümü ilikliyorum bravo diyorum..ççç

Oğuzhan Fidan
16.09.2009, 00:09

ManU'dan istediğim oyunu bulamadım.Özellikle ilk yarıda.Rooney çok yalnız kaldı.Berbatov Rooney ikilisi başlasa daha iyi olurdu.Gol geç oldu ama oldu:)
şaçmalıyosunuz sadece ! nüfus cüzdanındaki türk bayrağına bakarak yazarsan inan bu cümleleri kullanmazsın senle dalga geçen bi milletin takımına bu düşüncelerin fazla!

Muhammed
16.09.2009, 00:13
Ohh bea yendi Manu rahatladım. Çok sevindim bu galibiyete. Bu arada hiçbir zaman Şampiyonlar ligi Uefa gibi organizasyonlarda ülkemizi temsil ettiklerini düşünmedim istanbul takımlarının. Onlar Şampiyonlar liginde 2. tura bir çıksınlar. Kasalarına 10 milyon euro para girer. Prestijleri artar. Gelecek sene yerli yabancı en iyi oyuncuları alırlar. Bu yüzden iyiliğimiz için İstanbul takımlarının hepsi Avrupa'da başarısız olmalı!!!

AdemS
16.09.2009, 00:15
Bir Türk takımının Avrupa takımlarıyla yaptığı maçta ne yazık ki yabancı takımı destekleyen taraftarlarımız var..
Yazık..

Oğuzhan Fidan
16.09.2009, 00:17
Ohh bea yendi Manu rahatladım. Çok sevindim bu galibiyete. Bu arada hiçbir zaman Şampiyonlar ligi Uefa gibi organizasyonlarda ülkemizi temsil ettiklerini düşünmedim istanbul takımlarının. Onlar Şampiyonlar liginde 2. tura bir çıksınlar. Kasalarına 10 milyon euro para girer. Prestijleri artar. Gelecek sene yerli yabancı en iyi oyuncuları alırlar. Bu yüzden iyiliğimiz için İstanbul takımlarının hepsi Avrupa'da başarısız olmalı!!!
sende 3.cülükle avrupaya gitmeyi düşünürsün ama o zamanda kusura bakma ... gidersin !

AdemS
16.09.2009, 00:19

Muhammed kardeşim, o dediğin şeyleri yapmak için Trabzonsporumuzu engelleyenler mi var ki.. Biz oynamıyoruz diye hiçbir Türk takımını da göndermeyelim o zaman Avrupa'ya..

Bizim iyiliğimiz için diyosun ama yanlış düşünüyosun.. Türk takımlarının Avrupa'da başarısız olması, Süper Lig'deki sıralamamıza göre de bir o kadar bizi Avrupa'da zor duruma düşürür.. Bir önceki sezon Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıkmasaydı, geçen sezonu 3. sırada bitiren takım yani biz bir ön eleme daha oynayacaktık.. Hatırlatırım..

Türk takımlarının Avrupa'da başarısız olmasının hiç kimseye bir faydası olmaz, olamaz..

Ali Tunahan Güllü
16.09.2009, 00:21
Bir Türk takımının Avrupa takımlarıyla yaptığı maçta ne yazık ki yabancı takımı destekleyen taraftarlarımız var..
Yazık..

Bende bu görüşe katılıyorum ama birde şu var biz yunan takımıyla maç yaparken karşı tarafı tutan Türkler varsa bende onların maçında onların kazanmasını istemem.

Oğuzhan Fidan
16.09.2009, 00:24
mantalite meselesi herkezin farklı görüşleri var tabi ama önemli olan işte fark yaratıcak olan senin mantıklı düşünmen.. eğer birileri böyle yaptı bende böle yapmalıyım mantığıyla yaklaşıldığı sürece ilerleme sağlayamazsın.. çak formana türk bayrağını gerisi hikaye!!!

Muhammed
Görüş farklılığı var. Bana sorarsanız onlar Avrupa'da başarılı oldukça aramızdaki fark maddi ve manevi olarak artacaktır.

AdemS
Bende bu görüşe katılıyorum ama birde şu var biz yunan takımıyla maç yaparken karşı tarafı tutan Türkler varsa bende onların maçında onların kazanmasını istemem.

Biz Yunan takımıyla maç yaparken Yunan takımını destekleyenleri zaten Türk olarak saymam ben.. :)
O yüzden birkaç dengesizin yaptığını bütün camiaya mal etmemek lazım..Avrupa'da Fener, GS, BJK yok.. Türk Takımları vardır..

Geçen yazmıştım yine tekrarlıyorum..

Eğer Türk olduğumu hissediyorsam (ki çok şükür hissediyorum), Avrupa'da Türk Takımlarını desteklemek zorundayım..

AdemS
16.09.2009, 00:26
Görüş farklılığı var. Bana sorarsanız onlar Avrupa'da başarılı oldukça aramızdaki fark maddi ve manevi olarak artacaktır.

O farkın artmasını istemiyorsak, o zaman onlardan medet ummak yerine Trabzonspor olarak bir şeyler yapmak daha güzel olur sanırım :)

Bu sezon Avrupa Kupalarına katılamamamızın sorumlusu yönetimdir..

Mustafa Yüksek
16.09.2009, 00:33
O farkın artmasını istemiyorsak, o zaman onlardan medet ummak yerine Trabzonspor olarak bir şeyler yapmak daha güzel olur sanırım :)

Bu sezon Avrupa Kupalarına katılamamamızın sorumlusu yönetimdir..

abi ben biraz farklı düşünüyorum...kazandıkları tonlarca parayı çarçur edip bizi avrupa'da bu şekilde temsil edenlere saygım yok ne yazık ki...avrupaya git 10 milyonu al keyfine göre 2 topçuya ver...

2 sene önce Avrupa'da güzel futbol oynayan fenerbahçeyi destekledim...ama kazandığı tonla paraya rağmen böyle komik bir kadroyla sahaya çıkan beşiktaşa saygı duymam...duyamam...

Özge
16.09.2009, 00:35
Türk'üm ama Bjk,Fb,Gs vs gibi Türk takımlarını destekleme gibi bir zorunluluğum yok.;)

AdemS
16.09.2009, 00:43
abi ben biraz farklı düşünüyorum...kazandıkları tonlarca parayı çarçur edip bizi avrupa'da bu şekilde temsil edenlere saygım yok ne yazık ki...avrupaya git 10 milyonu al keyfine göre 2 topçuya ver...

2 sene önce Avrupa'da güzel futbol oynayan fenerbahçeyi destekledim...ama kazandığı tonla paraya rağmen böyle komik bir kadroyla sahaya çıkan beşiktaşa saygı duymam...duyamam...

Mustafa kardeşim ben o konuda o takımları savunmadım zaten ama hani görünen köy klavuz istemez diye bir söz vardır.. Eğer ki o takımların yanlışları olduğunu savunuyorsak o zaman sazı elimize alacağız ve sonra da ritmine uyarak çalmaya başlayacağız..

Eğer bu sezon gerekli yerlere takviye yapılıp Avrupa Ligi'ne kalsaydık o zaman sazı elimize almaya daha çok yaklaşacaktık.. Dediğim gibi, bizim birşeyler yapmamız lazım ki istediğimiz seviyeye gelelim..

Bu sene Avrupa Ligi'ne katılamamakla çok şey kaybettik çookk...

Kadir
16.09.2009, 00:45
Olmadı be.. Tevavüz bekliyordum.

Mustafa Yüksek
16.09.2009, 00:53
Mustafa kardeşim ben o konuda o takımları savunmadım zaten ama hani görünen köy klavuz istemez diye bir söz vardır.. Eğer ki o takımların yanlışları olduğunu savunuyorsak o zaman sazı elimize alacağız ve sonra da ritmine uyarak çalmaya başlayacağız..

Eğer bu sezon gerekli yerlere takviye yapılıp Avrupa Ligi'ne kalsaydık o zaman sazı elimize almaya daha çok yaklaşacaktık.. Dediğim gibi, bizim birşeyler yapmamız lazım ki istediğimiz seviyeye gelelim..

Bu sene Avrupa Ligi'ne katılamamakla çok şey kaybettik çookk...

abi haklısın...hepimiz dertliyiz bu konuda...şl'ne kalıyor adam..gelen parayla 19 yaşında topçuya 6 milyon para veriyor..yazık günah...sonra manu karşısına süremiyorsun...neden? zoruma gidiyor...denizli'nin sıfır çekip dönmesini ve bir daha da hiçbir takımın başına geçememesini diliyorum...

Ali Tunahan Güllü
16.09.2009, 01:01
Türk'üm ama Bjk,Fb,Gs vs gibi Türk takımlarını destekleme gibi bir zorunluluğum yok.;)

İçimden geçenler.

Gökhan Döner
16.09.2009, 01:03
Denizli daha çok dövünecek .
Bununda sonu da herhalde bu sene Bülent Uygun gibi olacak.

Kazım Uzunboy
16.09.2009, 01:15
Hakkaten Denizli'nin gidişat çok kötü.

Gökhan KAN
16.09.2009, 01:31
Adamlar ne bağıyor yahu..Şovlar müthişti..Fergsuson da beğenmiş..

Ferguson'dan taraftara övgü!

Manchester United teknik Direktörü Sir Alex Ferguson, Beşiktaş maçı sonrası siyah beyazlı taraftarlara övgü yağdırdı..
http://www.ajansspor.com/resim/ferguson_inonu_10.jpg
Ferguson'un açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:
"Zorlanacağımızı biliyorduk. Beşiktaş, mücadeleci bir takım. Beni en çok taraftar etkiledi müthiş destek verdiler takımına. Taraftarı da biliyorduk bu yüzden zor olacağını tahmin ediyorduk.
Maç içinde skoru tuttuk. Daha sonra forveti ikiledik ve son bölümlerde golü bulduk. Bu golle de kazandık."

Devre arasında taraftarla yaşadığı diyalog sorulan Fergusun, "Fantastik, harika bir taraftar. Takımını ateşleyen, rakip takım üzerinde baskı yapan bir taraftar. Böyle bir taraftar görmedim" dedi.

BASIN TOPLANTISI
Sir Alex Ferguson basın toplantısında ise evden uzakta bir yerde kazanmanın çok iyi olduğunu söyledi.

Burada maç kazanmanın çok zor olduğunu vurgulayan Ferguson, ''Atmosfer çok güçlü. İkinci yarıya iyi başladık. İlk dakikada golü atmalıydık. Valencia çok iyi oynadı. Ondan memnunum. Scholes'ün golü hazırlanışı itibariyle güzeldi'' dedi.

İskoç teknik adam, Beşiktaşlı taraftarların inanılmaz olduğunu ve tüm gece susmadıklarını dile getirdi.

Ferguson, kamuoyunda farklı biçimde bir galibiyetin beklendiğini, alınan galibiyetten dolayı mutlu olup olmadığı sorusunu ise ''3 puan 3 puandır. Bundan memnunuz. İlk maç olduğu için kolay değil. 1-0'dan memnunum'' diye yanıtladı.

.....
16.09.2009, 07:02
Şu taraftar bizde olsa TSL yi sallarız.

gol yediler yine de bjk diye bağırıyolar.