PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları 2011-2012

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

futbalski60
29.08.2007, 23:42
febenin yine kaderini yaşayacağı kesin...
fb-ander. maçı gerçekten çok sıkcıydı ikiside ş.liginde husran yaşardı zaten, horoz döğüşü gibi maçtı fb.nin maçın başında attığı gol turu getirdi.Ayrıca bu kezman iyi ki bizim takımda değil yoksa kanser olurduk hepimiz nasıl dayanıyolar kezmana anlamıyorum

Lancet_61
29.08.2007, 23:52
bu feneri şampiyonlar liginde izlemek acayip keyifli olur ya:D

lazooo28
30.08.2007, 00:09
milyonlari cukkaladilar yine :@

Mr.No
30.08.2007, 00:09
bu feneri şampiyonlar liginde izlemek acayip keyifli olur ya:D

Sen ne diyorsun, eğlence var yine... :D

Harun-61
30.08.2007, 00:13
anladigim kadari ile seneye 2 takim ile katilacagiz gruplara, yani $L ön eleme yok...

yanli$ bilgi ise düzeltin lütfen...

.

ilhan
30.08.2007, 00:18
Barcelona'yı fenerbahçe ile aynı grupta görmek isteriz =))))))))))

Kadir
30.08.2007, 00:40
turu atlıyan TÜRK takımlarını tebrik ediyorum ülke puanı artıyor sonuçda ;)

A.Alper
30.08.2007, 11:32
Bence ne kadar sevmesekte Avrupa'da ülkemizi temsil eden takimlar bunlar. Benim ülkemin bayragi Avrupa'nin tepesine dikilecekse O'nu Galatasaray'da, Besiktas'ta dikse raziyim

gs uefayı aldığında rastlantı denildi.Rakipleri gurur duymadı.Kıskandılar.Sizin böyle güzel duygular besleyebilmeniz için önce karşı tarafın insan olması lazım.

Oruç
30.08.2007, 11:38
3 İstanbul takımını destekleyen Trabzonspor taraftarlarına şunu sormak istiyorum.

Bu kulüpler oradan kazandıkları paralarla kimleri eziyorlar ?

+

Anderlecht takım falan değil yahu. Dün 100 kere oynasaydılar Fener'le 1 gol dahi atamazdılar. Daha takım 2 pas yapmasını beceremiyor. Bu takımın taraftarlarına Allah sabır versin. İzlerken ben bile çıldırdım valla.

MarceloTS
30.08.2007, 11:50
3 İstanbul takımını destekleyen Trabzonspor taraftarlarına şunu sormak istiyorum.

Bu kulüpler oradan kazandıkları paralarla kimleri eziyorlar ?

+

Anderlecht takım falan değil yahu. Dün 100 kere oynasaydılar Fener'le 1 gol dahi atamazdılar. Daha takım 2 pas yapmasını beceremiyor. Bu takımın taraftarlarına Allah sabır versin. İzlerken ben bile çıldırdım valla.

Her takım belirli dönemlerde kötü olur.Anderlecht'te bunu yaşıyor.2-3 yıla dayanarak takım değil diyemezsin.Geçmişine bakmanı öneririm..

Gelelim bu destekleme işine.İsteyen destekler isteyen desteklemez.Şu günlerde Türk futbolu son yıllardaki Avrupa kupalarında başarısızlıklarının ardından sezona iyi bi giriş yaptı.Belçika ve İsviçre sıralamada bizim 1 basamak alt ve üstümüzde bulunuyordu elemek gerekiyordu öyle oldu ben açıkçası sevindim ama bi taraftanda üzüldüm.

Yani Trabzonsporumuzu ne zaman izleyecez gruplarda acaba.Millete laf atmayı bırakıp kendi yolumuza bakmalıyız..

Mayls
30.08.2007, 12:43
Üstteki arkadasin dedigi gibi takimin mazisine bak. Bizde 2 pas yapmasini bilmiyoruz. Bizde takim degilmiyiz? Takimiz hemde Türkiye'nin en büyügüyüz kendimize göre. Her takimin inisli cikisli dönemleri olur. Galatasaray UEFA Kupasi'ni aldi 2 sene sonra ligde zar zor 6. oldu.

Oruç
30.08.2007, 12:51
Arkadaşlar ben Anderlecht takım falan değildir ifadesini ''Fener'i eleyecek güçte olmadığını, CL'ye girerse bir şey yapamayacğını'' belirtmek için yazımd. Yoksa biz de sizler kadar futboldan haberdarız.

+
@MarceloTS

Tabi ki isteyen destekler isteyen desteklemez. Dikkat edersen kimseye ''Sen neden destekliyorsun'' vari kelimeler kullanmadım. Oradan kazandıkları paralarla TR liginde Anadolu takımlarını medyayı satın alarak, hakemleri satın alarak eziyorlar. Sonra da veryansın ediyoruz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?

Harun-61
30.08.2007, 12:51
anladigim kadari ile seneye 2 takim ile katilacagiz gruplara, yani $L ön eleme yok...

yanli$ bilgi ise düzeltin lütfen...

.

????????? :confused:

champions
30.08.2007, 12:56
????????? :confused:
Böyle bişeyin olabileceğini hiç sanmıyorum Keşke olsa belki bu sayede bizde CLye katılabiliriz:p
Anderlecht beklediğimin çok altında bir takım Öyle bi defansları var ki bizimkinden beter! (Fb korkmasa adam gibi hücum etse daha fazlasını atardı) Hücum yapmak iyi güzel de gol atacak adam yok ! Sonuç olarak Fb kadro kalitesiyle geçmiştir bu turu sahada göremesek de bunu skorda gördük Bjknin turu geçeceğinden emindim Her 2 takım içinde 3.lük başarı olacaktır

MarceloTS
30.08.2007, 13:00
gruplarda zate 3.lük için oynayacaklar takımlar çok güçlü:S Her takım bize güçlü geliyor kalite farkı

A.Alper
30.08.2007, 13:00
Arsenal Liverpool bile oynuyor ...

MarceloTS
30.08.2007, 13:04
Arsenal Liverpool bile oynuyor ...

Ne demek oluyor bu?

A.Alper
30.08.2007, 13:07
Ön eleme oyunuyor demek istedim.Bunca senedir Avrupadalar ama ön eleme oyunuyorlar.

Tiko18
30.08.2007, 13:53
fener, gs yada bjk yi burda savunan arkadalar, neden olayi milli boyuta getiriyorlar anlamis degilim, herifler tur atlicak UEFA dan dünyanin paralarini alacaklar, daha iyi transfer yapip daha güclü bir kadro ile karsimiza cikacaklar...

Ben sahsen ezilerek elenmelerini isterim...Biz elenince acaba onlardan üzülen olmusmudur ? sanmiyorum..dalga gectiler bizimle sadece !!!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

ayni fikirdeyim

fincher
30.08.2007, 19:11
Erciyesspor 2 - 0 Maccabi Tel Aviv

7' Sol kanattan yapılan uzun mesafeli ortayı başarıyla kontrol eden İlhan Özbay kalecinin yanından topu ağlara gönderdi.
7' Kayseri Erciyesspor aradığı golü buldu.
3 Kayseri Erciyesspor karşılaşmaya hızlı başladı ve oyunu Maccabi Tel Aviv'in sahasına yıktı.

fincher
30.08.2007, 19:12
30/08/2007
16'
Erciyesspor 2 - 0 Maccabi Tel Aviv
İlhan Özbay (7)
Köksal (15)

61_dnc_TS
30.08.2007, 19:16
erciyes 2 yaptı

OYılmaz
30.08.2007, 19:19
Helal Olsun Erciyes ..biz Otelulu eliyemedik sen kalktın geldin Maccabiyi eliyeceksin ayakta alkışlarım :alkış:

fincher
30.08.2007, 19:23
Maccabi ile Otelul arasında 3 gömlek fark vardır.Hatta Rıdvan Türk takımlarının rakipleri hakkında yorum yaparken,içlerinde en güçlüsü Maccabi demişti.
Sezon başında Erciyesin kupaya katılma hakkından feragat edip Trabzonspor'un katılmasını istemiştik.Utançla karışık ayakta alkışlıyorum...

A.Alper
30.08.2007, 19:37
İnşallah Maccabi 2 gol atacak arkadaşlar heyecan yapmayın.

antagonist
30.08.2007, 19:50
Erciyesspor [2 - 1] Maccabi Tel Aviv

İlk yarı sonucu

lazooo28
30.08.2007, 19:51
mac 2:1 oldu

lazooo28
30.08.2007, 19:52
otelul 0:0 berabere kalmis,turu atladilarmi bilen varmi arkadaslar ?

Egemen
30.08.2007, 19:53
her işte bi hayır vardır derler de boşa demezler..
erciyese gecen sene kupada elenmemiz iyi olmuş demekki yoksa bi israil takımına elenecektik :eek:

antagonist
30.08.2007, 19:54
Beşiktaşın Şampiyonlar Ligi'ndeki grubu:

Liverpool
Porto
Marsilya

Fenebahçenin Şampiyonlar Ligi'ndeki grubu:

İnter
PSV
CSKA

BJK'nin grubu zor,FB'ninki nispeten daha kolay...

Egemen
30.08.2007, 19:55
yazık oldu beşiktaşa :S daha kötüsü olmazdı heralde umarım 3. olup uefaya dewam ederler..

Fb nin gruptaki rakipleri : Inter PSV CSKA

gecmiş olsun fenere de :D:D

lazooo28
30.08.2007, 19:58
ikisine de gecmis olsun,hic bi cacik olmaz onlardan besiktas bir puanla, fb 3 puanla sonuncu olur

Harun
30.08.2007, 19:59
Futboldan keyif almak istiyorsanız şamiyonlar ligi maçlarını izleyin:D

Selman
30.08.2007, 19:59
Beşiktaşa geçmiş olsun:)fb yine ballı kura çekmiş.2. olabilirler.

macka61
30.08.2007, 20:05
galati elendi ilk maçı 3-1 kaybettiler diye hatırlıyorum

fincher
30.08.2007, 20:08
Fenerbahçe gruptan çıkma ihtimali olan tek kurayı çekti.Bence bu gruptan Fb'nin çıkma olasılığı az değil...
Beşiktaşınki zor bir grup ama daha zorları vardı kanımca...

Bartuğ13
30.08.2007, 20:11
skor 2-1 41de haddad attı

sbay
30.08.2007, 20:31
erciyes 3-1 yaptı...onların yaptığını biz yapamadık..

lazooo28
30.08.2007, 20:39
3:1 erciyese
gol dk.72 alaattin

ilhan
30.08.2007, 20:42
Beşiktaş o gruptan çıkar.

Fenerbahçe'nin çıkmasıda bir ihtimal.

Kadir
30.08.2007, 20:44
beşiktaş nereye çıkıyo :D liverpool,poro banko. ancak 3.lüğe oynar.
febe de çıkamaz.en fazla 3. olabilirler.inter-psv banko çıkar.cska ile 3.lük için yarışır febe.

lazooo28
30.08.2007, 20:47
pricanin takimida 1:0 öne gecti

16'AaB Aalborg1 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=uefa_q&game=220413)HJK Helsinki

ilhan
30.08.2007, 20:49
İçeride kolay maç vericeklerini sanmıyorum. Yenilirlerse Liverpool'a yenilirler. O gruptan Liverpool banko çıkar. Marsilya , Ribery'nin gitmesiyle çok iyi oynayamıyor eskisi kadar. Porto , Anderson ve Pepe gibi önemli isimleri gönderdi. Yük Quaresma'nın sırtında. Beşiktaş bence gruptan çıkabilir.

lazooo28
30.08.2007, 20:57
erciyes - maccabi karsilasmasi sonra erdi ..karsilasma 3:1 erciyes lehine sonuclandi,hayirli olsun.

MarceloTS
30.08.2007, 20:58
helal erciyes e ..

beyer yapmayın bjk hayatta çıkamaz o gruptan liverpool ve porto dan bahsediyoruz ayrıca fransız devi marseille 3.lük bile mucize

bordox
30.08.2007, 21:01
Erciyes'e helal olsun.Büyük iş yaptılar.İnşallah gruplara kalmayı başarırlar.

ilhan
30.08.2007, 21:08
1. Liverpool
2. Bjk
3. Porto
4. Marsilya

grup bana göre böyle şekillenir. Porto - Bjk yeride değişebilir =)

lazooo28
30.08.2007, 21:17
gs 1:0 slaven

ilhan
30.08.2007, 21:18
Attı valla pisi pisiler =)

fincher
30.08.2007, 21:21
Biri ikinci lig temsilcisi olmak üzere 5 takımla Avrupa kupalarına başlayan Türkiye 4 takımla yoluna devam ediyor...Avrupa'da ülke olarak başarılı bir sezon geçiriyoruz.Bu turda yapılan 8 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik alındı.Ülke puanı açısından muazzam bir durum...

futbalski60
30.08.2007, 21:23
1. Liverpool
2. Bjk
3. Porto
4. Marsilya

grup bana göre böyle şekillenir. Porto - Bjk yeride değişebilir =)
porto bu gruptan elini kolunu sallayarak çıkar;)

Özge
30.08.2007, 21:43
Erciyes'e helal olsun.Tebrik etmek lazım.Beşiktaş'ın kurası Fenerbahçe'ye göre biraz daha kolay.O da Marsilya olduğundan dolayı:)Beşiktaş belki 3. olur ama Fenerbahçe'nin işi çok zor:)

Sacit
30.08.2007, 21:46
kağıt üstünde yaptığım tahminlerde fb ve bjk de bu gruplardan çıkamaz :D

ama 3.olurlarsa büyük başarı..

fb,inter deplasmanından sağsalim dönsün yeter,ayakları kırılmadan :D

Erciyes süpersin yanii ne diyim,insalllah devamı gelecek.

Adem Erdoğan
30.08.2007, 22:12
erciyese helal olsun.Bide israilk takımını yendikleri için bin kere helal.

Bayramm61
30.08.2007, 22:19
fener, gs yada bjk yi burda savunan arkadalar, neden olayi milli boyuta getiriyorlar anlamis degilim, herifler tur atlicak UEFA dan dünyanin paralarini alacaklar, daha iyi transfer yapip daha güclü bir kadro ile karsimiza cikacaklar...

Ben sahsen ezilerek elenmelerini isterim...Biz elenince acaba onlardan üzülen olmusmudur ? sanmiyorum..dalga gectiler bizimle sadece !!!

Dün yazdim..yine yaziyorum....Herifler UEFA dan milyonlarca Euro para alacalar..biz ise onlarin basarisi ile gurur duyuyoruz...Ya arkadaslar bi düsünün, neden Tekkeyi alamiyoruz? Paramiz yok PAAA RAAA MIIIZZ YOOOOKKKKK
Ezikler simdi Fatihi aldikalarinda bizde üzülürüz agit yakariz...Ne alaka...Milli gurururmuz yükselmis yazdi bi arkadasimiz...Ya onlarin basarisi ülkemize ne getirercek? UEFA dan aldiklari paralar ile yoksullarimi doyuracaklar ? Hayir...Bize üstün gelebilmek icin daha kaliteli yabancilar alacaklar..Hepsi bu

İleli
30.08.2007, 22:30
biz olsaydik yine bi ispanyol takimi cikar onumuzu keserdi..
erciyese bravo onlarda karsi takimda kek ama Turkun gucu yahudiyi yendi!

akçaabatlim
30.08.2007, 23:14
erciyese helal olsun.Bide israilk takımını yendikleri için bin kere helal.

irkcilik yapmayalim yakismaz trabzonluya bi daha olmasin

fincher
30.08.2007, 23:34
Hersene amatör takımlara elenip bide utanmadan yerel rakiplerin elenmesi için dua mı edelim?Avrupa'da da bir rekabetin olur,onların elenmesini istersin ama hersene ön elemeyi bile geçemezken,2. lig takımı kadar olamazken,rakipler elensin demeye ben şahsım adına utanırım...

Hala İnter fenere kaç atar,bjk grupta nasıl rezil olur derdindeyiz.Sen bu konularda fikir beyan etmeden önce üçüncü sınıf avrupa takımlarını ele demezlermi adama.Yerel rakipler rezil olurlarsa da büyük maçta rezil olurlar yani okyanusda boğulurlar.Bizim gibi derede değil.O yüzden Türkiyede rakiplerimizin başarısızlıklarıyla mutlu olma yerine aynada kendimize bakıp biz Avrupada son yıllarda ne rezillikler yapıyoruz diye sormamız lazımdır...

Mayls
30.08.2007, 23:48
irkcilik yapmayalim yakismaz trabzonluya bi daha olmasin
Bence irkcilik sayilmaz bu. Bir Yunan takimini yendiginde normalden daha cok seviniriz. Bu da onun gibi birsey

28TS61
31.08.2007, 00:00
Dün yazdim..yine yaziyorum....Herifler UEFA dan milyonlarca Euro para alacalar..biz ise onlarin basarisi ile gurur duyuyoruz...Ya arkadaslar bi düsünün, neden Tekkeyi alamiyoruz? Paramiz yok PAAA RAAA MIIIZZ YOOOOKKKKK
Ezikler simdi Fatihi aldikalarinda bizde üzülürüz agit yakariz...Ne alaka...Milli gurururmuz yükselmis yazdi bi arkadasimiz...Ya onlarin basarisi ülkemize ne getirercek? UEFA dan aldiklari paralar ile yoksullarimi doyuracaklar ? Hayir...Bize üstün gelebilmek icin daha kaliteli yabancilar alacaklar..Hepsi bu

aynen sana katiliyorum
herkes kendi basarisini dusunuyor
milli basariymis falan filan hikaye bunlar

Egemen
31.08.2007, 00:17
Hersene amatör takımlara elenip bide utanmadan yerel rakiplerin elenmesi için dua mı edelim?Avrupa'da da bir rekabetin olur,onların elenmesini istersin ama hersene ön elemeyi bile geçemezken,2. lig takımı kadar olamazken,rakipler elensin demeye ben şahsım adına utanırım...

Hala İnter fenere kaç atar,bjk grupta nasıl rezil olur derdindeyiz.Sen bu konularda fikir beyan etmeden önce üçüncü sınıf avrupa takımlarını ele demezlermi adama.Yerel rakipler rezil olurlarsa da büyük maçta rezil olurlar yani okyanusda boğulurlar.Bizim gibi derede değil.O yüzden Türkiyede rakiplerimizin başarısızlıklarıyla mutlu olma yerine aynada kendimize bakıp biz Avrupada son yıllarda ne rezillikler yapıyoruz diye sormamız lazımdır...

dinamo kiev, anarthosis, osasuna, otelul galati

son 4 yada 5 yılda bunlara elendik..

rezilliklerimiz bunlar.

yazına imzamı atarım bu arada..

lazooo28
31.08.2007, 00:24

vallahi söylencek bisey yok..önce kendi kapimizin önünü süpürmemiz gerekiyo galiba,haklisin.

Kadir
31.08.2007, 01:55

çok doğru.

futbalski60
31.08.2007, 01:59
avni aker de şampiyonlar liginin müziğini ne zaman çaldıracaz acaba anadolunun öncüsü olarak ilk bizim gitmemiz lazım ş.ligine

ilhan
31.08.2007, 02:06
Bayramm61 Ağabey ;

Dün yazacaktım vaz geçtim. Bizim hoşumuza giden olay ülke puanıdır. Sen şimdi öyle birşey diyorsun ki Avrupaya sadece Trabzon gitsin parayı o kazansın. Paradan önemli şeyler var benim için. Biz elenince onlardan üzülen olur sevinen olur onların vicdanına kalmıştır. Mesela Fenerin aldığı para beni bağlamaz ama mağlubiyetine gülerim. Galibiyetinede konuşmam. 2000de Gs UEFA'yı alınca her Türk sevinmiştir. Helal olsun demiştir bence. Amaç Türk futbolunun Avrupa'da ilerlemesi.

Hepsine tebrikler. Başarılar.

Selimag
31.08.2007, 03:20
Helal olsun Erciyes'e... ikinci lig kadronuz ile bizimkilerin yapamadigini yaptiniz ya bravo...

Ve hersey bir yana, güzel moral oldu ülkemiz için, tüm takımlarimiza tebrikler. Finscher'e katiliyorum, elimizde imkan vardi, biz kullanamadik, alacaklari para elbetteki trabzonspor'un işini zorlaştiracaktir. Ama hakettiler aldilar, helal olsun diyorum ben, demem de lazim, digerlerinin basarisizligi ile sevineceksem veya bir türk takimi avrupa kupasinda tur atladi diye üzüleceksem olmasin boyle futbol sevgisi.

MarceloTS
31.08.2007, 09:30
ve evet sonunda önümüzde bulunan belçika ve çek cumhuriyetini geride bıraktık sıralamada şuan 12.sıradayız önümüzdeki ukrayna yı geçeriz diye düşünüyorum zorlarsak iskoçya da geçilebilir

Tiko18
31.08.2007, 10:01
Erciyesin eledigi takim bizi eliyen romen takimindan daha güclü, tek kelimeyle helal olsun. Iyiki biz onlarin yerine uefaya gitmedik!

MarceloTS
31.08.2007, 10:06
uefa kuraları bugün çekiliyor
ve malesef erciyes büyük ihtimalle veda edecek burada %90
işte rakipleri

Ajax (Hollanda),
Real Zaragoza (İspanya),
Sochaux (Fransa),
Braga (Portekiz)
Fiorentina (İtalya)

Galatasaray'ınkiler

OB Odense( Danimarka )
Standard liege ( Belcika )
Metalist Karhkiv ( Ukrayna )
Sion ( Isvicre )
Rabotnicki ( MAKEDONYA )

Mayls
31.08.2007, 10:35
Galatasaray tahminimce rahat cikar. Erciyes'in isi cok zor. 4. olsa basari sayilir. Keske GS Erciyes'in grubuna Erciyes'te GSin grubuna ciksaydi.

OYılmaz
31.08.2007, 10:41
Erciyese Helal olsun Gruplara kalmasını canı gönülden istiyorum Gruplara kalırlarsa UEFA tarihinde bir ilke imza atmış olacaklar . Arkadaşlar burda ülke puanı önemli ne demek yani Fenerin rakiplerine başarılar Febe bejeke gese Erciyes yendikçe Ülke puanımız artacak 2 yıl sonra ön elemesiz ş.ligine katılacağız belkide bundan bizde yararlanacağız her şeyi paraya bağlamayın bize ne millete kaç para verecekler ne yani gidelim elalemin Gavurlarınımı destekliyelim Onlar yendikçe biz kaybedeceğiz biz yendikçe çok şey kazanacağız Lig başka avrupa başka bu tür muhabbetler bizim ülkede oluyor sadece İngilizlere bakın adamlar ülke puanımız artsın diye birlik oluşturmuşlar biz ne yapıyoruz Febe 0 çeksin Bol bol dalga geçelim gülelim Çokmu hoş ...!!!

cuneytr
31.08.2007, 10:44
erciyesi kutluyorum....

Emre B.
31.08.2007, 11:46

O zaman bizde Romanya'nın ekol takımına elenmeyelim, bize de para gelsin.Sende başarılı ol sende kaliteli yabancı al.Gruplara kalmalarına sevindim.Ordan çıkamazlar ayrı konu.Erciyese de helal olsun.GS'de UEFA'da ilerleyebilir.

MarceloTS
31.08.2007, 11:49
Galatasaray tahminimce rahat cikar. Erciyes'in isi cok zor. 4. olsa basari sayilir. Keske GS Erciyes'in grubuna Erciyes'te GSin grubuna ciksaydi.

arkadaşlar onlar gruplar değil daha grup aşamasına geçilmedi bu son ön eleme orda yazıklarım erciyes'e çıkabileecek rakipler ve galatasaray'a çıkabilecek rakipler;)

fincher
31.08.2007, 12:27
İsrail'li futbolculardan iğrenç tahrik

Maccabi Tel Avivli futbolcu ve taraftarlar, Erciyes maçı öncesi Türkiye’ye gelirken uçakta Hz. Peygambere hakaret içeren şarkılar söyledi. İğrenç olayı kameralar görüntüledi.
31 Ağustos 2007 10:55
Yazı boyutunu büyütmek için
İsrail'li futbolculardan iğrenç tahrik

Maccabi Tel Avivli futbolcu ve taraftarlar, Erciyes spor maçı öncesi Türkiye’ye gelirken bindikleri uçakta Hazreti Peygambere hakaret içeren şarkılar söyledi. İğrenç olayın tüm ayrıntılarını kameralar görüntüledi. Haber Kayseri ‘de infiale neden olmaması için yayınlanmadı. Uçakta bulunan kulüp yöneticilerinin kameralar önünde Hz. Peygambere hakaretler edilmesine ses çıkarmamaları , ve İsrail gazetelerinin maç öncesi olayı haber yapmaları Kayseri seyircisini tahrik etmeye yönelik bir provakasyon olarak nitelendi….

İsrailli futbolcular Kayseri yolunda Peygambere hakarat etti!
Erciyesspor ile UEFA Kupası ön eleme rövanş maçında karşılaşacak olan Maccabi Tel Aviv’in futbolcuları ve taraftarları Hazreti Peygamber’e yönelik aşağılık bir saldırıda bulundu. Kafileyi taşıyan uçak Kayseri’ye giderken, uçağın içinde Maccabili futbolculardan bazıları ile bir grup taraftar Hazreti Peygamber’e yönelik hakaret içeren şarkılar söyledi. İsraillilerin bu davranışı uçakta bulunan 24 televizyonu muhabiri Elif Ural tarafından kameraya kayda alındı. Ancak 24 yönetimi Kayseri halkını tahrik etmeye yönelik bu haberi maç öncesinde yayınlamayı uygun bulmadı.

Haberi bilerek dün yayınlamadık!

Haber7.com ise İsrail gazetelerinde maç öncesinde çıkan haberleri gördü. Ancak Provokasyon amaçlı bu haberleri okuyucularını ulaştırmadı..

İsrail’in en önemli gazetelerinden olan Yedioth Ahronoth internet sitesinde haberi yayınladı. Gazete olayı ‘Türkiye ile İsrail arasında çok tehlikeli bir diplomatik kriz doğuracak kadar büyük’ diye niteledi. Türk gazetecinin çektiği video görüntülerinin de diplomatik kriz endişesi ile yayınlanmadığı bilgisi de internet sitesinin haberinde yer aldı.

Kayseri halkı tahrik edilmek istendi!

Maccabi Tel Avivli bazı futbolcu ve taraftarların uçağın içinde kameralar karşısında Hz Peygambere hakaret içeren şarkılar söylerken yöneticilerin olaya seyirci kalması ve bazı İsrail gazetelerinin maç öncesinde olayı İsrail basınında geniş haber olarak vermeleri, Kayseri halkına yönelik kasıtlı tahrik amacını taşıdığı şeklinde yorumlandı…
Kayserililer ise İsrail’in bu tahrikine en güzel cevabı saha içinde verdi. Kayseri Erciyes Spor İsrail takımını 3-1 yenerek , dağıttı….
Şimdi gözler İsrail ‘e çevrildi. Takımın yetkililerinin, özür dileyip dilemeyecekleri merakla bekleniyor..

OYılmaz
31.08.2007, 12:32
:mad:Bu haberi okuduktan sonra Erciyes iyi geçirmiş diyorum:mad:

MarceloTS
31.08.2007, 14:05
şuan 12.sıradayız eğer ukrayna ve iskoçya yı geçersek şampiyonlar ligi ne 2 takımımızda direk katılacak

iyattara
31.08.2007, 14:18
A.madrid-Erciyes:(
sion-gs

MarceloTS
31.08.2007, 14:19
erciyes-atletico madrid
sion-galatasaray

eşleşmeler böyle malesef erciyes veda edecek uefa ya

Vkgz
31.08.2007, 14:22
şuan 12.sıradayız eğer ukrayna ve iskoçya yı geçersek şampiyonlar ligi ne 2 takımımızda direk katılacak

10. olursak bir takımımız direkt bir takımımız 3.öneleme oynuyor

MarceloTS
31.08.2007, 14:27
olsun işte sonuçta yararımıza umarım fb-bjk evlerinde yenilmezler

Vkgz
31.08.2007, 14:27
kağıt üstünde yaptığım tahminlerde fb ve bjk de bu gruplardan çıkamaz :D

ama 3.olurlarsa büyük başarı..

fb,inter deplasmanından sağsalim dönsün yeter,ayakları kırılmadan :D

Erciyes süpersin yanii ne diyim,insalllah devamı gelecek.

bence 1 takımımız kesin çıkar şampiyonlar liginde gruplardan çünkü bizim gruplarımız 1+3 takım şeklinde oluştu. 3 takımın birbirinden pek farkı yok.. Liverpoolda puan koparılabilecek bir takım(eleme usülünde ise elenmesi çok zor bir takım).

MarceloTS
31.08.2007, 14:28
bjk den 2. bi mucize bekliyorum chelsea yi stamford bridge de yendikleri gibi

Vkgz
31.08.2007, 14:42
bence 1 takımımız kesin çıkar şampiyonlar liginde gruplardan çünkü bizim gruplarımız 1+3 takım şeklinde oluştu. 3 takımın birbirinden pek farkı yok.. Liverpoolda puan koparılabilecek bir takım(eleme usülünde ise elenmesi çok zor bir takım).

tabiki yeterli ciddiyette oynarlarsa.

Erdinç Dilek
31.08.2007, 14:44
RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU!

(CANLI) UEFA'da gruplara kalma yolunda Galatasaray ve Kayseri Erciyesspor'unda önünde artık tek bir engel kaldı, rakipler belli oldu. G.Saray İsviçre'nin Sion, Erciyesspor İspanya'nın Atletico Madrid ekibiyle eşleşti.

Kupada ilk maçlar 20 Eylül'de rövanşı ise 4 Ekim'de oynayacak. Turları geçen ekipler gruplara kalmaya hak kazanacak.

Sion (İsviçre) - Galatasaray -

Atletico Madrid (İspanya) - Erciyesspor

OYılmaz
31.08.2007, 15:03
Galatasaray Sionu rahat eler hem kendi sahasında hemde deplasmanda yener bitirir
Erciyes A.Madrid maçında malesef A.Madrid eler Erciyes bu maçta 1 tane beraberlik alsın Ülkemize puan kazandırsın yeter..

Fener 2. olarak gruptan çıkar. Bjk zorlar ama 3. olup Uefa vizesini alır
Başarılar Türkiye..

MarceloTS
31.08.2007, 15:04
sion u rahat mahat eleyemez çok iyi defansları var zorlanarak geçebilir turu 2.tromso de gelebilir

Erkin
31.08.2007, 15:39
Erciyes'in de şansına bak, rakip olarak kupadaki en zorlu birkaç seribaşından biri geldi.. :(

İHSAN
31.08.2007, 15:41
Üzgünüm arkadaşlar. Her ZAMAN her YERDE anti istanbul diyoruz ya...

Ben şimdi de diyeceğim...

lazooo28
31.08.2007, 15:47
gs'nin tur sansi 75%

erciyes 20%,bence

Egemen
31.08.2007, 16:04
aboovv erciyese düşen takıma bak :S

kötü oldu yaw.. bi yanda atletico bi yanda erciyes.. neyse ben o maçları görmezden geleyim..

futbalski60
31.08.2007, 16:09
erciyes yense de yenilsede yapacağını yaptı artık hiç değlse seyircisine athletico gibi bir takımı izlettirecek bu yeterlidir gs sion'u eler sion bize yabancı değil:) ama yine de dikkat bu isviçre takımlarının ne yapacağı belli olmuyo valla 90 dk disiplin var adamlarda ama kalite yok fazla

Kadir
31.08.2007, 16:23
galatasarda gruplarda başarılar. erciyesede şimdiden geçmiş olsun diyorum.zaten yapabilceklerinin en iyisini yapdılar bizim gibi gidip abidük kubidik bi takıma elenmiyecekler en azından.

fincher
31.08.2007, 16:26
Otelul Galati ve Trabzonspor arasındaki fark neyse Atletico Madrit ile Erciyesspor arasındaki fark da aşağı yukarı aynıdır.Bu durumda Erciyesspor için de umutlu olunabilir.Tabi A.Madritin salaklık faktörü de Erciyesin yanında olmalı...

MarceloTS
31.08.2007, 16:55
Otelul Galati ve Trabzonspor arasındaki fark neyse Atletico Madrit ile Erciyesspor arasındaki fark da aşağı yukarı aynıdır.Bu durumda Erciyesspor için de umutlu olunabilir.Tabi A.Madritin salaklık faktörü de Erciyesin yanında olmalı...

saçmalama istersen atletico ile erciyes i nası aynı kefeye koyarsın 5 gömlek üstün bi takım erciyes ten

forlan
agüero
riquelme
simao
leo franco
pablo
mista
.
..
.

uzar gider erciyes in gol atması bile mucize erciyes in ancak atletico erciyes i küçümserse bi şansı olabilir o da çok az bi ihtimal

Vkgz
31.08.2007, 17:03

okadarda değil yani abi.:)

ilhan
31.08.2007, 17:05
Marcelo , Oletul Galati mucizeyi gerçekleştirdi ama. Erciyes'te gerçekleştirebilir. Kim bilebilir ? Bizde Galati'den kaç gömlek üstündük.. Bizde yazalım yıldızları.

Galatasaray , Sion'u havada karada , suda her yerde oynasın yener. Kendimizi kandırmaya gerek yok Lincoln'ün önderliğinde ne top oynadığını görüyoruz adamların. Anti istanbul diyoruz her zaman ama ortada güzel futbol var.

Erciyes'in turu geçme ihtimali çok zor ama diğerleri bu sene altın yıllarını yaşayabilirler Avrupa'da.

MarceloTS
31.08.2007, 17:08
Galatasaray maçlarını izleyin. Takım=Lincoln+Arda diğerleri sadece bakıyor ama işte Lincoln faktörü gol atıyor mükemmel paslar veriyor ama böyle devam ederse yani lincoln kendine eşlik edecek birini bulamazsa 8-9 hafta sonra sorun çıkarmaya başlar ki disiplinsiz bi oyuncu

off off marcelinhomuzun nesi eksikti ki lincoln den

Egemen
31.08.2007, 17:10
Galatasaray maçlarını izleyin. Takım=Lincoln+Arda diğerleri sadece bakıyor ama işte Lincoln faktörü gol atıyor mükemmel paslar veriyor ama böyle devam ederse yani lincoln kendine eşlik edecek birini bulamazsa 8-9 hafta sonra sorun çıkarmaya başlar ki disiplinsiz bi oyuncu

off off marcelinhomuzun nesi eksikti ki lincoln den

mantalitesi :D

fincher
31.08.2007, 17:10
saçmalama istersen atletico ile erciyes i nası aynı kefeye koyarsın 5 gömlek üstün bi takım erciyes ten

forlan
agüero
riquelme
simao
leo franco
pablo
mista
.
..
.

uzar gider erciyes in gol atması bile mucize erciyes in ancak atletico erciyes i küçümserse bi şansı olabilir o da çok az bi ihtimal
Ne demek istediğimi yaşın münasebetiyle anlamanı beklemiyorum da senin nerdeyse iki katı yaşı olan biriyle böyle konuşma hakkını nerden bulduğunu merak ediyorum...

MarceloTS
31.08.2007, 17:16
Atlético Madrid

Gelenler

Christian Abbiati - Kiralık - A.C. Milan
Raúl García - <- CA Osasuna (€13m)
Cléber Santana - <- Santos
Luis García - <- Liverpool FC (11 mln €)
Diego Forlán - <- Villarreal CF (21 mln €)
Simão Sabrosa - <- SL Benfica (20 mln € + 2 oyuncu)
José Antonio Reyes - <- Arsenal FC (12 mln €)

Gidenler

Federico Azcárate - -> AEK Athens FC
Luciano Galletti - -> Olympiacos
Gabi - -> Real Zaragoza
Fernando Torres - -> Liverpool FC (30 million €)
Francisco Molinero - -> RCD Mallorca
Costinha - -> Atalanta
Martin Petrov - -> Manchester City
Roberto - Kiralık Gimnàstic
Iván Cuéllar - Kiralık SD Eibar
Toché - -> CD Numancia
Mario Suárez - Kiralık Celta Vigo
Diego Costa - Kiralık Celta Vigo

Başarıları

La Liga Şampiyonluğu: 1939-40, 1940-41, 1949-50, 1950-51, 1965-66, 1969-70, 1972-73, 1976-77, 1995-96
İspanya Kral Kupası: 1960, 1961, 1965, 1972, 1976, 1985, 1991, 1992, 1996
Kıtalararası Kupa: 1974
UEFA Kupa Galipleri Kupası: 1962
İspanya Süper Kupası: 1985
UEFA İnter-Toto Kupası: 2007

Kadrosu

1 Kaleci Ismael Falcón
2 Defans Yourkas Seitaridis
3 Defans Antonio López
4 Defans Mariano Pernía
5 Orta saha Peter Luccin
7 Forvet Diego Forlán
8 Orta saha Raúl García
9 Forvet Luis García
10 Forvet Sergio Agüero
11 Orta saha Maxi Rodríguez (K)
12 Defans Fabiano Eller
13 Kaleci Christian Abbiati
14 Defans Zé Castro
15 Orta saha José Manuel Jurado
16 Orta saha Cléber Santana
17 Forvet José Antonio Reyes
18 Orta saha Maniche
19 Orta saha Miguel
20 Forvet Mista
21 Defans Luis Amaranto Perea
22 Defans Pablo Ibáñez
23 Orta saha Juan Valera
24 Orta saha Simão Sabrosa
25 Kaleci Leo Franco

fincher,
yaşımız küçük diye hiç konuşmayayım yorum yapmayayım o zaman gerçekler,doğrular tartışılmaz ispanya futbolunu yakından takip edenler bilirler atletico yu

Egemen
31.08.2007, 17:23

fincher,
yaşımız küçük diye hiç konuşmayayım yorum yapmayayım o zaman gerçekler,doğrular tartışılmaz ispanya futbolunu yakından takip edenler bilirler atletico yu

kimse sana yorum yapma veya konuşma yaşın kaç demiyor..

sadece üslubunuza dikkat edin biraz ;)

fincher
31.08.2007, 17:25
Yaşın küçük de olsa büyük de olsa bu üslupla konuşma hakkın yok burda anlaşalım...
Gelelim yazdığım mesaja,ne demek istediğimi zerre kadar anlamadığın belli.Erciyesle Atleticoyu aynı kefeye koyduğumdan bahsedip bana Atleticonun kadrosunu geçmiş başarılarını falan yazıyorsun.Balıklama atlamadan önce iyice bir oku bakalım ne demek istemişim.Erciyesin Atleticoyu elemesinden mi bahsediyorum yoksa Trabzonsporun Avrupadan üçüncü sınıf takımlara nasıl salakça elendiğini mi vurgulamaya çalışıyorum?...

ilhan
18.09.2007, 20:24
Bu akşam Beşiktaş'ın Marsilya'dan puan alıcağını düşünüyorum.

Ba®ış
18.09.2007, 20:30
beşiktaşa başarılar

Selman
18.09.2007, 20:41
Marsilya ve İnter'e başarılar.Pek ihtiyaçları olmayacak gerçi:D

A.Alper
18.09.2007, 20:44
Bu akşam tüm Türk takımları baş aşağı gidecek...

Ba®ış
18.09.2007, 20:47
Bu akşam tüm Türk takımları baş aşağı gidecek...
fenerin maçı da bu akşammı ?

ilhan
18.09.2007, 20:52
Bu akşam A,B,C ve D grubunda ki maçlar oynanıcak. Fenerbahçe G grubunda. Maçı yarın akşam.

Sacit
18.09.2007, 20:59
bjk belki bişiler yapabilir ama fb'nin yapacağı fazla bişi yok :D

ınter ne kadar da eksik olsa bu italyan takımı sonuçta(kasaptan bol ne var:D)

ilhan
18.09.2007, 21:08
İnter'e karşı tek forvet oynama cesareti gösteren feneri tebrik etmek lazım :D

KeLLoO
18.09.2007, 21:09
besiktasin macini veren internet linki var mi?

ilhan
18.09.2007, 21:23
Star Tv'yi internet üzerinden izlemeyi denemiştim ama bulamamıştım.

KeLLoO
18.09.2007, 21:25
neyse buldum ben yayin. yurtdisinda olup da izleyemeyen olursa
sopcast sop://broker.sopcast.com:3912/31325 den izleyebilirler

Berat
18.09.2007, 21:59
neyse buldum ben yayin. yurtdisinda olup da izleyemeyen olursa
sopcast sop://broker.sopcast.com:3912/31325 den izleyebilirler

arkadaşım bunu kullanarak nasıl izliyoruz, biraz daha açar mısın?

ilhan
18.09.2007, 22:40
Beşiktaş iyi direniyor. Marsilya çok sert ve pislik oynuyor tabiri caizse. S. Kurtuşu ve Ricardinho sakatlandı çıktı. Zorunlu 2değişiklik yaptılar. İleride çoğalamıyorlar , Marsilya akın akın geliyor. Maç böyle biterse çok iyi.

Can basten
18.09.2007, 22:44
Beşiktaş'ta iş yok ama Marsilya pek de iyi takım değil aslında. Bu gruptan Liverpool ve Porto'nun çıkması bence daha şimdiden garanti. UEFA'ya gidecek takım ise Marsilya olur umarım. :)

ilhan
18.09.2007, 22:47
Bu arada Diatta'yı beğendim. İyi oynuyor.

Emre B.
18.09.2007, 23:52
İlk golde keşke kornerden vurduğu girseydi.BJK rezil oynadı.

Burçak
19.09.2007, 09:32
bu akşam intere el feneri karşısında başarılar diliyorum.

Harun-61
19.09.2007, 09:59
Türk Takimlarinin klasik oyun tarzi...

gol elinde sonunda gelecekti...BJK'ye yazik oldu, 1 puan alabilirlerdi...

Erbay
19.09.2007, 13:24
Böyle Marsilya'yı bulduğun zaman yeneceksin.Ligde 8 maçta 1 galibiyetleri var.İnönü'deki maçta büyük ihtimalle daha iyi bir Marsilya çıkacak karşına.Bjk kaleye doğru dürüst şut çekemedi.Sadece 1-2 dakika iyi oynadılar.O da son dakikalarda.Hakemi de unutmamak lazım.Tello'un üzerine bastılar hiçbir şey yapmadı.

A.Alper
19.09.2007, 16:30
İlk golde keşke kornerden vurduğu girseydi.BJK rezil oynadı

Korner ve her türlü bugdan gol atmak yasak Emre :D

Ayrıca Marsilya'ya tebrikler.Demirören yumruğunu masaya vurmuş :D

Kadir
19.09.2007, 16:32
nasri ile ziani dağıttı beşiktaşı bu akşamda kadıköyde şamata var.

Oğuuz
19.09.2007, 16:55
nasri ile ziani dağıttı beşiktaşı bu akşamda kadıköyde şamata var.
sonuçta ziyani olacak o kadar :)

OYılmaz
19.09.2007, 17:33
Hakem Çok cimriydi Kart konusunda İlk gol Çok baldı Rüzgar bir anda esti ne oldu anlamadım O golü yemeseydi Bjk 1 puan alırdı neyse sağlık Olsun Tüm Türk Takımlarına Başarılar...

Erkin
19.09.2007, 18:44
Bu akşam Fener'in işi zor basın tutturmuş 6 eksikle geliyor bilmem ne.. Eksik dediği defans Javier Zanetti - Samuel - Rivas - Maxwell.. Artık bakıp göreceğiz..

ilhan
19.09.2007, 22:36
Fenerin golü güzeldi :D Maçı alıcaklar mı ne olucak :D

Erkin
19.09.2007, 22:40
Fenerin golü güzeldi :D Maçı alıcaklar mı ne olucak :D

Öyle görünüyor, Inter'in gol atabileceğine dair bir şey göremedik..

Erdem Keser
19.09.2007, 22:41
Kotu oldu golu yememiz ikinci yarida ibrahimovicin biraz daha ciddi olmasini umuyorum ayrica stankovicte ilk yarida bekleneni veremedi ama ikinci yarida 60.dakikaya kadar golu bulursak maci rahat aliriz

ilhan
19.09.2007, 22:42
Mancini kazlık yapıyor. Fenerden çekiniyor. Koy ikinci yarı Cruz'u görürüm feneri o zaman ben:D Volkan kalede titriyor bir şut atan yok. Böyle giderse alıcak fener. Ya fener kazansında bu basın ve fenerliler 1ay konuşur. :D

Fatih
19.09.2007, 22:45
inter atar maç berabere biter

Koray
19.09.2007, 22:47
bu maçta interden gol yada goller bekliyorum çünkü üst oynadıımmmmmmmmmmmmmmmmmmm:mad::mad: ne zamndır ilk defa iddaa oynadım en güvendiğim maçta yatmak istemiyorum:(:D:D

Erkin
19.09.2007, 22:54
Inter biraz baskılı oynamaya başladı..

Erkin
19.09.2007, 23:02
Inter ne berbat pozisyonlar veriyor yav. Şimdi de Carlos'un topu direkten döndü, az daha becerip yiyeceklerdi..

Mancini Inter'i aynı Ziya'nın oynattığı gibi oynatıyor.. Rakibe göre oynamaya çalışıyor, pozisyona girebilmek için boşluk arıyor belki de İtalyan futbolunun defansif yönünden. Ancak şut da çekmediler adam gibi..

Erdem Keser
19.09.2007, 23:39
Bu hocayla bu kadar mancini istifa:)

Fatih
19.09.2007, 23:40
fener yendi ..

ilhan
19.09.2007, 23:40
Ula fenere bak :D İnter'i yendi. Abi bu fenerliler 1 yıl konuşur şimdi ya :D

Emre B.
19.09.2007, 23:41
Fener İntere top oynattırmadı.Fark bile atabilirdi.

emre610
19.09.2007, 23:41
bu maçta interden gol yada goller bekliyorum çünkü üst oynadıımmmmmmmmmmmmmmmmmmm:mad::mad: ne zamndır ilk defa iddaa oynadım en güvendiğim maçta yatmak istemiyorum:(:D:D

Bu maçı iddia kuponuna koyma gafletine bende düştüm ve 243 YTL paranın içine İnter bir güzel etti.Ne umutlarım vardı oysa. Hem sevmediğim takım yenilecek hem ben para kazanacaktım.

Harun
19.09.2007, 23:42
Valla helal olsun fenere iyi top oynadılar.Yiğidi öldür ama hakkını ver.İnter sahada yoktu adeta.Oyuncuları eksikte olsa sahada olanlarda kaliteli futbolculardı.Bu grup sürprizlere gebe.

Selman
19.09.2007, 23:42
Valla kabul edelim fener İnter'i ezdi, kepaze etti.İlginçtir ama bir İtalyan takımına karşı hücumda her yüksek topa kafayı vurdular.

Erkin
19.09.2007, 23:43
Ula fenere bak :D İnter'i yendi. Abi bu fenerliler 1 yıl konuşur şimdi ya :D

Ben de ondan korkuyorum susmazlar şimdi :D

Kadir
19.09.2007, 23:45
fener sürpriz yaptı tebrik etmek lazım :)

Sinan Akyıldız
19.09.2007, 23:51
Ula onu bunu bırakın :)

Formaları değiştirseniz bu maç 10-0 biterdi :D yada iboyla kezmanı yer değiştirseniz yine fark olurdu :D

Armağan Dere
19.09.2007, 23:51
yav helal olsun fenerbahçeye.. inter yener dedim ama fenerbahçe iyi top oynadı..hallaç pamuğu gibi interin defansı..ibrahimoviçe top aktaramadılar ortasaha bitik gibiydi interde..bizim ziya oyun görsün oyun korkak adam biz oynasaydık bu inter 5 atardı bize kabul edin!!!!

Nissan
19.09.2007, 23:56
Futbolda surprizlerde vardir. Dun Chelsea, bugunde Inter surpriz yapti:)

ilhan
19.09.2007, 23:57
Adamlar ManU 'nun yedeklerini 3-0 yendi 3Ay konuştular. Şimdi İnter'i yendiler. 1 yıl konuşurlar :D Her yerde formaları giyerler. Birisinin derhal fenere 5atması lazım :D

Enes Berfin
20.09.2007, 00:06
Gicik oluyorum su eziklere kendilerini birsey saniyorlar, interde sanki paf takimi gibi oynadi ezikler yine interin yedeklerle ciktigina dua etsinler, bu grubdan cikacaklarini saniyorlar öle birsey asla olmaz.

macka61
20.09.2007, 00:08
interde hiç bir şey yoktu sıfırdılar

ilhan
20.09.2007, 00:09
Mancini harbi salak ya. Sen kim oluyorsun da Adriano'yu CL kadrosuna almıyorsun.

Viera yok Adriano yok Cruz yok Materazzi yok. Pühe :D

Enes Berfin
20.09.2007, 00:10
Mancini harbi salak ya. Sen kim oluyorsun da Adriano'yu CL kadrosuna almıyorsun.

Viera yok Adriano yok Cruz yok Materazzi yok. Pühe :D

Adam manyakmida oynatmiyacak bu oyuncular belliki hepsi sakatti o yüzden oynatmadi.

Özge
20.09.2007, 00:21
Viera sakattı Materazzi'de cezalıydı galiba.Chivu da sakattı.Fenerbahçe'nin hakkını yemeyelim şimdi gerçekten iyi oynadı.Inter'in doğru düzgün atağı yok.

Emre B.
20.09.2007, 00:53
Adam manyakmida oynatmiyacak bu oyuncular belliki hepsi sakatti o yüzden oynatmadi.

Adriano Şampiyonlar Ligi kadrosunda yok.Ama Fener çok güzel oynadı.Daha fazla atabilirlerdi.

Misina
20.09.2007, 01:04
Ezikler harbiden iyi oynadı.ama inter in 8 eksiği olmasa sonuç böylemi olurdu o da ayrı bir konu

Aurello yu izlerken ahh ahh dedim bu adamı 50 bin dolar yüzünden kaçırdık.Hiç beğenmememe rağmen devid çok iyi mücadele etti heryere koştu.

Kezman değil semih 11 de başlasaydı fb rahat 3-0 kazanırdı.

Trunks
20.09.2007, 02:01
Gicik oluyorum su eziklere kendilerini birsey saniyorlar, interde sanki paf takimi gibi oynadi ezikler yine interin yedeklerle ciktigina dua etsinler, bu grubdan cikacaklarini saniyorlar öle birsey asla olmaz.

avrupada iyi oynuyorlar cikma ihtimalleri yüksek

macka61
20.09.2007, 02:12
fener çıkmaz en büyük ihtimal uefa

lazooo28
20.09.2007, 02:33
golün gelisimi ve son vurus gercekten cok güzeldi

Erdem Keser
20.09.2007, 08:58
Milanoda enaz 5 avans veriyorum fenere :)

Burçak
20.09.2007, 09:44
ezikler güzel oynadı akşam. inter berbat tı. buna diyecek bişi yok.
ha ben bu skora sevindim mi? asla. hiç bir şey fenELbahçeden nefret etmeme engel olamaz.

kivancpehlivan
20.09.2007, 09:50
*fener çok güzel oynadı david'i çok beğendim ve alex zaten maçın yıldızlarıydı.

*fener gruptan çıkamaz diyenler diğer rakiplerinden haberleri yok herhalde en kolay gruba fener düştü. en zor maçıda interdi ben interde 2 maçta sıfırı çekerler diyordum ama hesaplarına +3 puan daha eklendi.

*bence fener bu gruptan çıkar sonrasını bilemem ama.

Muhalif
20.09.2007, 11:07
Fenerin hakkı fenere şimdi.. gerçekten Fb güzel oynadı akşam özellikle ilk yarı.. İnter eksikti falan geçelim bence.. Crespo-İbrahimovic gibi golcüler sahadayken Fb gol yememeyi başardı 1-0 dan sonra..Fb bu sene ligi 2. plana itti, Avrupa'da bir atılım yapmak zorunda artık.. yoksa biter ve taraftar da yutmaz artık şampiyonluk masallarını.. bence iyi bir başlangıç yaptılar fakat futbol bu bakarsınız alacakları tek galibiyet bu olur.. yine de İnter'i yenmek kolay değil ,tebrikler..

ilhan
20.09.2007, 11:50

Adriano , dışında diğer adamları oynatmadı demiyorum zaten. Yokluğundan bahsediyorum. Adriano'yu Şampiyonlar Ligi kadrosuna almadı bu Mancini denen adam.

CSKA feneri hem burada hem de Rusya da yener. PSV fenere geçen yıl 3-0 yenilen PSV değil. Takımı değiştirdiler.

Hatırlatmak isterim fener en son şampiyonlar ligi serüvenine de PSV'yi 3-0 yenip başlamıştı. Grupta liderdi, ama sonucu hüsran olmuştu:D ( Grup sonunculugu )

Erbay
20.09.2007, 12:43
fb,İnter'i sahasına hapsetti.Adamlar çıkamadı yarı sahalarından.Hak eden kazandı bence.

28TS61
20.09.2007, 13:05
artik bunlarin havalarindan gecilmez
inter 7 eksikle cikti sahaya

OYılmaz
20.09.2007, 14:37
Fb yi Kutluyorum Eksik meksik bunlar mazeret Olamaz Adamların ilk 11 deki bütün futbolcuları Yıldız ve Milli takımlarda oynuyorlar Fb Şampiyon Ligine özgü bir futbol oynadı ve Farkı kaçırdı Böyle oynarsa Grup 1.liğine bile oynar Güzel Futbol Güzel Sonuç Bugünde Gs ve Erciyesin maçları var 2sinede başarılar diyorum Erciyes Süpriz yapabilir Çünkü Atletico Madrid Çok formsuz . Gs de dikkat etmesi lazım Rakip Kolay Lokma değil.

Sacit
20.09.2007, 14:49
fb mi bizi yanılttı,yoksa ınter mi anlamadım ama Inter benim bildiğim ınter gibi oynamadı.

Inter ne kadar eksik çıksa bile sen ınter'sin sonuçta oynayacan(Milan geldi 4 tane attı bunlar az kalsın fark yiyordu:mad:)

Bugun gs ve erciyes'e başarılar diliyorum,erciyes'in işi gerçekten zor ama imkansız değil,gs'nin rakibi daha kolay ama futbol bu belli olmaz.

Kemhacıoğlu
20.09.2007, 17:21
artik bunlarin havalarindan gecilmez
inter 7 eksikle cikti sahaya

inter 7 eksikle çıktı sahaya diyorsun kenarda oturanlara bakınca nasıl bir eksik kadro bu anlayamadım. bence fenerbahçe güzel oynadı. uzun yıllar sonra ilk defa bir türk takımı avrupanın devlerinden birine karşı bu kadar iyi top oynadı. hepsine helal olsun.

ozcan_asanoglu
20.09.2007, 17:38
valla öyle ya da böyle inter'i evire çevire yendiler. adamlara helal olsun demekten başka yapacak birşey yok. şu var tabi, bizim 30 sene önce yendiğimiz takımı şimdi yenebildiler. baya bi sonradan da olsa yaptıklarımızı şimdi başaranların çıkması da güzel tabi.sadece bizle olmaz bu işler :D

akşamki maç gösterdiki, orta sahanda alex gibi virtüöz (ama bizim ceyhun gibi lafta değil), yanında adam gibi top yapabilen kesici (aurelio), solda tekniği iyi carlos, wederson varsa iyi takım olmak zor değil. deniz gibi adam bile sırıtmıyor bu takımda.

futbol takımınızda tekniği iyi, sonucu etkileyecek adamlar da olacak, koşan mücadele eden de..teknik adamların kalitesi,yeteneği kazmaları bastıramazsa hezimetler kaçınılmaz olur...

ve bir de kazma ama savaşçı biri (Deniz) varsa iyi takım olursun.

Mert67
20.09.2007, 18:27
fb ye tebrikler takım olarak süper top oynadılar.interliler de bu duruma delirdiler zaten.ama interde dün çok isteksizdi ve yenilgide kaçınılmaz oldu.

Emre B.
20.09.2007, 21:27
Dakika 10 Sion:2 GS:0
Yeni bir ekol mü geliyor?

A.Alper
20.09.2007, 21:34
Onlar İsviçre maçından beri ekoller.Fatih Terim iyi tanır :D

Sinan Akyıldız
20.09.2007, 21:45
Yürü be Sion :D neşem yerine geldi uşaklar birazz :D:D daha beter olsun ezikler :)

A.Alper
20.09.2007, 21:46
Ezikler ve adiler.

Sinan Akyıldız
20.09.2007, 21:48
33333333333333333333333

yürü sion yürüüüüüüüüüüüüü:D

Egemen Yılmaz
20.09.2007, 21:49
gs madara oldu çok tuhaf hiç beklemezdim

Selman
20.09.2007, 21:49
gayse çaresiz:DNeler oluyor yahu:)

A.Alper
20.09.2007, 21:50
Noldu gay efendiler.Mekteb-i Kolpalar sizii :D

Bartuğ13
20.09.2007, 21:59
inşallah atarlar daha fazla.
şu anda 3-1.
avantajlı bir skor olması için en azından 2.yi atmalılar.

buraya tek gol yetecek şekilde gelmeliler.burda da bazı yazıları anlamak mümkün değil.

A.Alper
20.09.2007, 22:02
@ bartuğ

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=956942#post956942

Bu adi İstanbul şerefsizlerine acımak yok artık.Trabzon'dan ötesini yok sayıyorum.

yns61
20.09.2007, 22:03
hehehe bi de famagustaya elenince demedikleri kalmamıştı unutmamak lazım tromso =) sıon.. ve onun gibi niceleri

Mustafa
20.09.2007, 22:04
kırk yılın başında cinconlara iddaa oynadık onlarda yeniliyor yok böyle bi şans ya

Erkut Ay
20.09.2007, 22:06
kalbimiz seninle sion başarılar 5 le bu insan müsveddelerine.:)........

TolgaTopçu61
20.09.2007, 22:08
atletico 2-0 yapti

Sinan Akyıldız
20.09.2007, 22:09
batrug ' cum zalime acıyan zulme ortak olur diye bi söz vardır :)

bunlara acırsan bunlarla birlikte olursun daha beter olsunlar gram üzülüyosam namerdim . Ezikler dün yendi , güzel oyuna eyvallah ama böyle bunlar ezilincede bi neşe oluyor içimde :)

Erkut Ay
20.09.2007, 22:09
erciyes kaşar oldu pastırmadan vazgeçti bu akşam:)...

_SeRKaN_
20.09.2007, 22:10
Zavalla erciyesim sahada yıldız topçuları görünce kesin maç sonrası formasını alacakları futbolcuları düşlüyolardır...

_SeRKaN_
20.09.2007, 22:11
erciyes kaşar oldu pastırmadan vazgeçti bu akşam:)...

:D:D:D geyse abilerine çektiler aynı yoldan gidiyolar...

ilhan
20.09.2007, 22:11
Türkiye-İsviçre maçını hatırlıyorum da Gs şu turu geçsin diyorum.

_SeRKaN_
20.09.2007, 22:15

Bu zamana kadar tüm takımları destekliyodum avrupa da ama şu sivas maçından sonra herşeyden nefret ettim ve birtek Trabzonspor u düşünme kararı aldım diğerleri ne yaparlarsa yapsınlar umrumda değiller...

Mustafa
20.09.2007, 22:15

oynadıgım iddaa yı hatırlıyorum gayse yensin diyorum :D

ilhan
20.09.2007, 22:16
Kendi doğrularıma bakıyorum. Şuan Sion yerinde A.Madrid felan olsa sevinirdim bende. Ama Türkiye - İsviçre maçını unutmak mümkün değil.

serdar61
20.09.2007, 22:18
inter mağlubiyetiyle üzldüğümz bir günden sonra siyon galibiyeti çok güzel olacak

serdar61
20.09.2007, 22:21
isviçrelileride hiç sevmem ama itlayanlarıda sevmezdim.. kikiki

Bartuğ13
20.09.2007, 22:21
agalar ben bilmem.orda türkiye temsil ediliyorsa akan sular durur benim için.herkes için de öyle olmalı.

anorthosiste onu dedi bunda bunu dedi.
arsenal maçında fenerliler arsenal tribünündeydi.
dünkü maça gsliler üzüldü.

o bu şu onlar bunlar şunlar

herkes kendi kapısının önünü temizlesin.sahadaki formalardan birinin sağ göğsünde ay yıldız varsa gerisi boştur benim için.

ben kazanmalarını onlardan çok isterim.onlar bize laf etti,hayvanlık yaptı diye ben aynısını yapamam.
ben oraya bile gidememişim.gideni niye aşağılayayım?ayıpıtır günahtır.
ha yenilirler kötü oynarlar rezil ederler eleştiririm ama üzülürüm de.

örneğin bjknin defansla da olsa orda puanı hak ettiğini düşünüyordum.çok içime oturdu.

sizden de böyle bişey beklerdim ama nerde?
bunları görmek beni trabzonsporlu bir taraftar olarak çok üzüyor.büyüklük sadece sportif başarıda değildir.ondan dolayı bundan sonra bişey yazılmasın arkamdan ben de buraya yorum yazmayayım.yazılanlar beni ziyadesiyle üzdü zaten.

serdar61
20.09.2007, 22:24
Benim arkadamdan laf edenleri kuyumu kazanları çelme takanları destekelemem ben.. bu müslamın lıkta bile yok.. ne demişler kısassa kısas!

serdar61
20.09.2007, 22:28
zaten açıkçası galatasaray bu takımı geçer her ne olursa olsun

Fatih
20.09.2007, 22:35
eevt zeyyat bey nasıl böyle oynamak lazım dimi bunları örnek almak lazım siz varya siz.....

ilhan
20.09.2007, 22:36
agalar ben bilmem.orda türkiye temsil ediliyorsa akan sular durur benim için.herkes için de öyle olmalı.

anorthosiste onu dedi bunda bunu dedi.
arsenal maçında fenerliler arsenal tribünündeydi.
dünkü maça gsliler üzüldü.

o bu şu onlar bunlar şunlar

herkes kendi kapısının önünü temizlesin.sahadaki formalardan birinin sağ göğsünde ay yıldız varsa gerisi boştur benim için.

ben kazanmalarını onlardan çok isterim.onlar bize laf etti,hayvanlık yaptı diye ben aynısını yapamam.
ben oraya bile gidememişim.gideni niye aşağılayayım?ayıpıtır günahtır.
ha yenilirler kötü oynarlar rezil ederler eleştiririm ama üzülürüm de.

örneğin bjknin defansla da olsa orda puanı hak ettiğini düşünüyordum.çok içime oturdu.

sizden de böyle bişey beklerdim ama nerde?
bunları görmek beni trabzonsporlu bir taraftar olarak çok üzüyor.büyüklük sadece sportif başarıda değildir.ondan dolayı bundan sonra bişey yazılmasın arkamdan ben de buraya yorum yazmayayım.yazılanlar beni ziyadesiyle üzdü zaten.

Haklısın.

Ama fener konusunda düşünmem lazım :rolleyes:

Erkin
20.09.2007, 22:40
3-2 oldu helal :)

ilhan
20.09.2007, 22:42
İsviçre basınına kapak olsun her gol! Türkleri ırkçılıkla , barbarlıkla suçladığınız günleri unutmadık milli maçtan önce!

Erkin
20.09.2007, 22:43
Sion baskıyı yiyince resmen durdu, çekildiler sahalarına.. GS, sürekli atak halinde. Bir gol daha gelebilir..

Fatih
20.09.2007, 22:47
maç 3-2 biterse gs turu rahat geçer

Kadir
20.09.2007, 22:47
ah be olmazki böyle.

Bartuğ13
20.09.2007, 22:50
gol harikaydı.keşke bir trabzonspor golünü böyle görsek.
düşününki uefada maç yapıyoruz.

sağ bekten jabi topu orta sahaya getiriyor.celaleddin sol açıkta hatta ceza alanında rakibin belini kırıyor.topu hüseyine çıkarıyor ve hüseyin ceza alanı dışından düzgün bir vuruşla çerçeveyi buluyor.

nasıl inanılmaz geliyor di mi?

ama bak aynı mevkideki oyuncularla yapan yapıyor

ilhan
20.09.2007, 23:09
Hakan yalan olmuş. O kaçırdığı gol. Ezik ya.

Linderoth gibi bir önliberomuz olsa keşke.

serdar61
20.09.2007, 23:09
az daha yenecekti salatasaray:) maç bitti 3-2

Emre B.
20.09.2007, 23:12
Seyir zevki açısından çok güzel maç oldu.Sion boş takım değil.

Fatih
20.09.2007, 23:13

linderoth gibi 5 tane olsun önlibero olsun:D

serdar61
20.09.2007, 23:13

linderoth gibi önlibero lincoln gibi acayip şutlar atan birde sahaya atlamayan taraftarımız olsa tam ülken (süper) olcak

Recep Çaltepe
20.09.2007, 23:17
gesenin işi zor. Burada gol atmak için bastıracak ama görünen o ki FC Sion tam bir kontratak takımı, hızlı oyuncuları var.

Erkin
20.09.2007, 23:22
gesenin işi zor. Burada gol atmak için bastıracak ama görünen o ki FC Sion tam bir kontratak takımı, hızlı oyuncuları var.

Hakkaten öyle abi GS'liler ileride pozisyon ararken bir top kaptırdı, adamlar 3 pasla 50 metreyi aldılar..

28TS61
21.09.2007, 00:29
insallah heüsi elenir
tr yi kimse dusunmuyor
hem onlar yenince para aliyorlar tranfer yapiyorlar sonra biz neden yapamiyoruz diye agliyoruz
her galibiyete para aliyorla peki bize ne faydasi var

Trunks
21.09.2007, 00:57
yuh be rezillik 40 yilinm basi destekliyelim dedik hemde isvicre takimina karsi REZIL ETTILER BIZI REZIL YUH

pabucumun fatihi

Can basten
21.09.2007, 00:57
Sion'un Paito adlı futbolcusu iyiye benziyor. İlgilenmek lazım. :yattara:

Kadir
21.09.2007, 04:52
abi biz ilgilensek ne olacak bizim yönetim anca babayla ilgilenir eğer 11 aralıkda defolmazlarsa.

ilhan
21.09.2007, 05:03
Sion'un Paito adlı futbolcusu iyiye benziyor. İlgilenmek lazım. :yattara:

Önlibero mu oynuyor abi :D

Faik Yılmaz
21.09.2007, 08:26
Akşam Hakan Şükür yerine ceza sahası içine bağlanmış bir inek koyulsaydı eminim yapılan ortalardan en az 2-3 tanesi çarpıp içeri girmişti....

bu kadar fuzuli yer işgal eden bir adam görmedim ben.... 10 kişi oynasaydık daha etkili olurduk....

Harun-61
21.09.2007, 10:15
Faik abi, $ükür'ün net gollük pozisyonunu tabiiki ele$tirecegiz fakat Forvet olmasina ragmen kac kere defansa gelip yardim ettigini, top cikardiginida söylememiz lazim...Song ve Servetin yapamadigini kac kere Hakan yapti.

.

kelkitli29
21.09.2007, 10:18
Helal olsun Fenere. Yillar sonra ilk kez gögsümü gere gere gezdim bu gavur elinde. Helede fanatik Interli bir tanidigim var, degme keyfime. Tabiri caizse ezdiler Interi yahu. Bizimkilere kapak olur insallah.

Faik Yılmaz
21.09.2007, 10:21
Faik abi, $ükür'ün net gollük pozisyonunu tabiiki ele$tirecegiz fakat Forvet olmasina ragmen kac kere defansa gelip yardim ettigini, top cikardiginida söylememiz lazim...Song ve Servetin yapamadigini kac kere Hakan yapti.

.

bir eleştiride Feldkampa.. bu kadar ileri özellik taşıyan bir orta sahayı sahaya sürersen tabiki bir sürü okntratak yersin. ilk yarıda 15 ten fazla kontra yedi gs.sebep forvet hattı ile defansın arasındaki 50metre boşlukta hiç bir gslinin olmaması...

lincoln, hasan şaş ofansif anlamda etkili oyuncular ama defansif özellikleri yok. 2 tane koşan adam koymalıydı orta sahaya oysa feldkamp carruscayı alarak kendi ipini çekti. Sonra elinde ümit karan gibi bi adam var neden nonda ile başlarsınki onu sonradan oyuna alıp koyması gerekirdi.

Hakanın geriye gelmesi tabiki iyi bir olay ama ilerdeki olağanüstü beceriksizliğini kapatmaz bu durum. bide defans ve orta saha bloğu güzel oluşturulsa zaten o kadar kontra yemeyecektiler ve hakanada gerek kalmayacaktı....

Erbay
21.09.2007, 10:29
gs hafife aldı rakibini gördü sonucu.Feldkamp hafife almış aslında.Bu arada Hakan Şükür ne goller kaçırdı öyle.Artık haftada 2 maçı kaldıramıyor.İlla oynayacak diye bir şey yok ki.O yaştaki futbolcular takıma abilik yapsın diye yedekte duruyor bazen oynuyor bazen oynamıyor.Ama Hakan hep oynuyor.Al böyle boş kaleye atamazsın işte.

Burçak
21.09.2007, 13:34
Ğs 3-0 dan ii getirmiş skoru 3-2 ye. ama yetmeyecek. ;)

OYılmaz
21.09.2007, 15:52
Sion değilde Gs büyük Süpriz yaptı neydi o ilk 30 dk adamlar Şiir gibi gol yazdı Tabela 3-0 :) 3-0 dan sonra Acaba Gs 3-4 çevirebilirmi dedim Aslında Çevirebilirdi Çok Gol kaçırdı Gol pozisyonlarına girdi değerlendiremedi Gs kendi evinde bu maçı rahat ve farklı alır diyorum Bu arada Şu Ömer Üründül ve Atv ye gıcık oluyorum futboldan anlamayan adamlar Maç veriyor Yorum yapıyor Ömer üründülün yorumları adamı öldürüyor zaten sanki Matematik dersi anlatıyor Yok markaj sağdan soldan açı maçı 3-5-2 Bu Ömer Üründül Saçmalık Gitsin Matematik öğretmeni Olsun

Sacit
21.09.2007, 17:53
gs tam bir şok yaşadı,futbol bu herşey olabilir(sion kesinlikle Trabzonspor'u yenerdi dün aksam çok kesin)

erciyes'e yazık oldu ama yapabilecekleri bişi yoktu fazla,rövanş maçı prestij olacak insallah alırlar maçı
gs,eleyebilir rakibini sion kontratak baslayacak ikinci maça,gs zorlanacak gol de yiyecekler kesin ama alırlar maçı.

Adem Erdoğan
21.09.2007, 18:07
gs dün akşam 2. yarı çok iidi.baya gol kaçırdı.maç 3-0 oldu aklıma bizim atletic bilbao maçı geldi.dedim bu maç 3-2 biter aynen öle bitti.gs turu rahat geçer.

fener beklediğimden kat kat daha ii oynadı.resmen ezdi interi.golde çok güzeldi.fener olmasına rağmen zevk aldım maçtan.böle devam ederse gruptan lider bile çıkabilir.

bjhk ye gelince savunma çok ii ama 2 hatadca 2 gol yerler.hücum gücü çok zayıf.uefaya gidebilirseler şükretsinler.

KadrianO Leite
22.09.2007, 03:03
Bjk'den hiçbir halt olmaz. Puan alabilecekleri 3 maçtan 1.sini kaybettiler. Diğer 2 maçta(İnönü'deki Marsilya ve Porto) maçlarında ne yaparlar bilmem. 0 çekseler sürpriz olmaz ama sonuncu olacakları ilk maçtan belli oldu bence.

Fenerbahçe resmen süpürdü İnter'i. Yedek dediğiniz takımda İbovic-Suazo-Samuel-Cambiasso-Stankovic-Solari-Cesar-Maxwell sonradan giren Figo-Crespo gibi adamlar var. Keşke bizimde böyle bir yedek kardomuz olsa. Kezman yerine "yedek" Suazo Fb'de olsa maç 4-5 olurdu heralde. Şanslarını inanılmaz artırdılar,eğer şimdiki iki deplasmanda(CSKA-PSV) 3 puan alırlarsa gruptan çıkarlar aksi takdirde işleri zora girer. Ama Alex resmen büyüledi beni dün,şu oyununu genele yaysa şu anda hangi ligde ve hangi takımda olurdu bilmem ama bu adamı gördükçe aklıma Marcelinho geliyor maalesef ):

Galatasaray maçı efsane skora gidiyordu resmen,ama 3-1'de verilmeyen penaltı yüzlerine güldü ve 3-2 ile bence avantajı yakaladılar. Burda normal şartlarda yenerler bu takımı ama futbol bu. Lincoln biraz şanslı olsa 2-3 gol atardı. Gs forvet hattı bitmiş,Nonda adam falan değil. Hakan zaten komedi :) , bi Karan'ları var. Ayhan bu sezon çok formda,maçı değiştirdi resmen.

Erciyes maçını izleyemedim , zaten elenecekleri belliydi. Yinede teşekkürler,ellerinden gelenin fazlasını bile yaptılar.

Remzi
25.09.2007, 19:05
yaw bunlardan biri yada ikisi elensin ŞL den de Adam gibi maç izleyelim:D

Burçak
28.09.2007, 12:44
Çocuklar inanın‚ inanın çocuklar‚ daha çok efsaneler göreceğiz....

Tromso yaptıysa siz neden yapamayasınız ki ?

Gsaray dedigin nedir‚ uflesen yıkılacak...30 dakikada 3 tane attıgınız takım neticede.

Başta saldırmaya çalışacaklar‚ ilk 30 dakika dayanırsanız çözülmeler başlar...Kontradan golü atmanız çok kolay...

Servet diye bir sepet var defansta....Orta sahaya yakın yakalarsanız‚ atın arkasına koşun.....10 metre gerisinden koşmaya başlasanız kolay geçersiniz‚ 20 metre geriden başlarsanız zor olabilir çünük o ara Servet sepeti de kendi kalesine dönüp koşmak üzere pozisyon almış olur... Arkanızdan indirmesi yüksek ihtimaldir...

Bu sepeti ceza alanında yakalarsanız%75 penaltı‚ topu çekin yeter‚ arkadaş direk size dalacaktır. Biraz canınız yanar ama penaltıyı alırsınız...

Ortadaki oyuncuları Lincoln...Biraz tahrik edin‚ biraz dirsekleyin yeter. Size tükürecek veya vuracaktır. Yakın markajda kaybolacağına‚ sahadan silineceğine garanti veririm....

İlerdeki gol ümitleri 37 yaşındaki bir http://forum.antu.com/images/icon/inek.gif Elinizde bir tutam otu hazır tutun. Ağzı zaten sürekli açık‚ top sizin taraftayken tıkayın ağzına...

Top sakallı olan Ümit Karan...Topu dağlara taşlara vurarak zaman geçirmenizi sağlayacaktır...

Bide karasaban var (Kara Şaban)...Nonda...77 model‚ az kullanılmış..... Dizine alacağı ilk darbede servise girecektir...

Bide Arda diye bir yeni yetme var... Alemin dayısı sanıyo kendini...O da atılmaya yakın...

Kel biri oyuna girerse korkmayın‚ bakışları gariptir ama ısırmaz... O çalım attıkça yer gibi yapın‚ dönüp bir çalım daha atacaktır....Tüh be gene yedim diye kendinizi yerlere atın‚ keloglanın salaklaşmasına şahit olursunuz‚ etrafınızda topla dönüp sürekli çalım atacaktır... Mimiklerinden korkmayın‚ kafasını okşayın saldırmaz...Arkadaşta doğal bir yumurta kokusu vardır‚ tiksinmeyin http://forum.antu.com/images/icon/lol.gif

Neticede sevgili FC SION‚ Kendinizi deplasmanda hissetmeyin..Isvicre nufusunun 3 katı kadar Fenerbahçeli sizinle olacak...

FORZA SION‚ BIZLER INANDIK SIZDE INANIN !!!

elfeneribahçede yazıyodu. ben çok beğendim:) adamlar gırgır yapmayı biliyolar. hasan şaş la ilgili yorumlarda çok iyiydi :)

ilhan
28.09.2007, 18:39
Bu fenerliler gerçekten ezik =) İsviçre - Türkiye maçını izlesinler. Belki bir İsviçre takımını desteklemezlerdi bu kadar. Alayı ezik ya neyse :D

ilhan
01.10.2007, 09:42
İnanılmaz açıklamalar

Galatasaray’ın önümüzdeki perşembe günü UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında konuk edeceği FC Sion’da inanılmaz bir paranoyak hava hüküm sürüyor. İsviçre ekibinin başkanı Christian Constantin, sarı kırmızılıların turu geçmek için her türlü pisliğe başvuracağını, ancak kendilerinin de buna karşı önlemler aldıklarını söyledi.

İsviçre’nin saygın gazetelerinden Le Matin’e konuşan başkan Constantin, geçmiş yıllarda oynanan Galatasaray-Neuchatel Xamax ve Türkiye-İsviçre maçlarında yaşanan olaylara dikkat çekerek, "Biz milli takımımıza İstanbul’da neler yapıldığını unutmuş değiliz. Neuchatel’in yıllar önce Ali Sami Yen Stadı’nda yaşadıklarını da unutmadık. Bizi İstanbul’da ne gibi zorlukların beklediğini gayet iyi biliyoruz. Daha kura çekiminde Galatasaray ile eşleştiğimiz de Galatasaraylılar’ın bize aşağılayıcı gözle baktıklarını gördük" dedi.
10 koruma ile gelecekler
Hürriyet Gazetesi'ndeki habere göre Galatasaray’ın turu atlamak için her türlü organize hareketi yapacağını öne süren FC Sion Başkanı Christian Constantin, sözlerine şöyle devam etti: "Ben saf birisi değilim. Türkiye’de karşılaşabileceğimiz olaylar için önlemlerimi aldım. 10 kişilik özel koruma ekibi tuttum. Korumalar İstanbul’da her an yanımızda olacak. Havalimanında gümrük işlemlerinde sorun yaşamamak için İsviçre Büyükelçiliği ile şimdiden temas kurduk. Bizim bu tutumumuzu paranoya olarak değerlendirenler çıkabilir. Ama kesinlikle öyle değil. Daha önce yaşanan olaylar bu şüphelerimizde ne kadar haklı olduğumuzu ortaya koyuyor. Şunu da açıkça söylemek isterim ki, şayet oyuncularıma sahada herhangi bir şey atılırsa hiç tereddüt etmeden takımı sahadan çekerim. Bunda son derece kararlıyım" dedi. Constantin, Galatasaray maçı için aldıkları diğer tedbirleri şöyle sıraladı:
Gaz dedektörü ile kontrol
1 Zehirlenme olasılığına karşı İsviçre’den gaz dedektörü getirilecek. Dedektörlerle maçtan önce soyunma odasında gaz kontrolü yapılacak.
Yiyecekler İsviçre’den
2 Yine zehirlenme olasılığı göz önünde bulundurularak FC Sion’un bütün yiyecek ve içecekleri İsviçre’den getirilecek. Futbolcular otelde su dahi içmeyecek.
Özel aşçı getirilecek
3 FC Sion kafilesinin yemeklerini İsviçre’den getirilecek özel aşçı pişirecek. Otel restaurantının hazırladığı hiçbir şey tüketilmeyecek.
Otelin iki katı kapatılacak
4 İsviçre ekibinin İstanbul’da konaklayacağı otelin en üst iki katındaki tüm odalar tamamen FC Sion takımına ait olacak. Bu katlara yabancıların girmesine izin verilmeyecek.
UEFA’ya, "Bizi koruyun" denildi
5 UEFA ile temas kurularak, geçmiş yıllardaki Galatasaray-Neuchatel Xamax ve Türkiye-İsviçre maçlarında çıkan olaylar hatırlatılıp özel önlem alınması istendi.
Olay çıkarsa çekilecekler
6 FC Sion takımı sahaya taş, çakmak, meşale gibi yabancı maddeler atıldığı taktirde hiç tereddüt etmeden sahadan çekilecek.
Neler olmuŞtu?
G.Saray, 9 Kasım 1988’de Ali Sami Yen Stadı’nda oynanan karşılaşmada Neuchatel’i 5-0 yendi. Ancak, maç sırasında yardımcı hakem Jean Desseart’a ve yedek futbolcularına bozuk para atılmasını bahane eden İsviçre ekibi, UEFA’ya başvurdu.
16 Kasım 2005’te Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapılan Türkiye-İsviçre A milli maçından futbolcularımızdan Alpay Özalan, Emre Belözoğlu ve antrenör Mehmet Özdilek, rakiplerine saldırdı. İsviçreliler de sert karşılık verince iki takımın oyuncuları arasında soyunma odası koridorunda kavga çıktı.

İşte İsviçreliler.. Türk insanına her türlü çamuru atmakla birebirler. Boşuna demiyorum Gs bu turu geçsin diye! Onlara iyi bir ders versin diye..

Sion'u birden kardeş kulup ilan eden ezik fenerlilere denilecek laf ise ; gerçekten eziksiniz ;)

ilhan
02.10.2007, 18:07
Fenerin maçında 1 buçuk saat kaldı. :D

Selman
02.10.2007, 18:26
CSKA Moskaw'a başarılar diliyorum...:)

Berat
02.10.2007, 19:30
Ya yurtdışında internetten nasıl izliyoruz şampiyonlar ligi maçlarını.. Birisi aydınlatsın Allah rızası için..

28TS61
02.10.2007, 19:31
hadi moskova

28TS61
02.10.2007, 19:38
Ya yurtdışında internetten nasıl izliyoruz şampiyonlar ligi maçlarını.. Birisi aydınlatsın Allah rızası için..

http://www.myp2p.eu/

http://www.myp2p.eu/Matches/Match3.htm

ben ugrasim haftalardir ama cozemedim bide sen dene istersen

28TS61
02.10.2007, 19:41
gol oldu ya alex atti
ulan moskova

macka61
02.10.2007, 20:25
böyle gol olmaz ya cskalı asist yaptı

Koray
02.10.2007, 20:28
pc sinde sopcast programı olanlar için

sop://broker1.sopcast.com:3912/22947

bn burdan izliyorum

antagonist
02.10.2007, 20:37
Dakika 49,Gol Krasic...

Berat
02.10.2007, 20:38
Ya ben sopcast i kurdum izliyorum ama dakika başı hata verip kapanıyor..Neden olabilir?

28TS61
02.10.2007, 20:38
gooooollllllll :D:D:D :alkış::alkış::alkış:

28TS61
02.10.2007, 20:39
penaltiiiiiiiiiiiii

28TS61
02.10.2007, 20:39
goooollllll dk 52

moskova 2-1 ezikler

28TS61
02.10.2007, 20:40
Ya ben sopcast i kurdum izliyorum ama dakika başı hata verip kapanıyor..Neden olabilir?

link verirmisin lutfen
bende olmuyor sopcast oldugu halde

Berat
02.10.2007, 20:47
Ben sopcast indirdim (1.1.2 versiyonunu). onu çok rahat bulursun zaten..Sonra da senin verdiğin linkteki kanal listesinden herhangi birine play'e tıklıyorsun. Tabi Sopcast bölümünden..

28TS61
02.10.2007, 20:53
Ben sopcast indirdim (1.1.2 versiyonunu). onu çok rahat bulursun zaten..Sonra da senin verdiğin linkteki kanal listesinden herhangi birine play'e tıklıyorsun. Tabi Sopcast bölümünden..

bana senin sopcast versionunun linkini yollarmisn
bende bastim o sayfadaki play lere ama mac acilmadi

antagonist
02.10.2007, 20:57
Dk.66 M. Krasic

CSKA:2 FB:1

Remzi
02.10.2007, 21:02
Fener Bastırıyor..İnşallah böyle biter...

Berat
02.10.2007, 21:05
bana senin sopcast versionunun linkini yollarmisn
bende bastim o sayfadaki play lere ama mac acilmadi

http://download.sopcast.com/download/SopCastOcx.zip (http://download.sopcast.com/download/SopCastOcx.zip)