PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bülent Demirlek..+ TFF....

ozants61
14.08.2007, 01:34
arkadaslar bu baslıgı acmamdakı neden artık bu hakeme bıraz dıkkat edılsın...neden bu adamın maclarında olaylar cıkıyor..neden bu adam maclarında sahayı terk edıyor...yada aslında tek isimede baglı kalınmamalı NEDEN TRABZONSPORUMUZUN üstune oyunlar oynaıyor?????:confused:

fetvaci
14.08.2007, 01:37
trabzonun kendı ıcınde bır suru oyun oynuo arkadasım tamamen rant olmus orası herkes pıyasa pesınde baskan olaymda bu takıma katkı saglaym dıen bı allahın kulu yok warsa yoksa baskan olup pıyasa yapmak adını duyurmak rant saglamak bu takım nıye ılerlesınkı

Hüseyin Çümen
14.08.2007, 01:38
bu adam ı eskiden beri beenmem kişilksiz tipinde bile hayır yok kaprisli

tuncii
14.08.2007, 01:39
bu adam kendi ismini duyurmak gibi bir amaci var sanirim. ileride kendini olaylı hakem olarak duyurmak iştiyor. yoksa olayları bu seviyeye tasimazdi. zamaninda calmadigi dudukler zamansiz verdigi pozisyonlardan sonra asil dayagi hak eden oydu ama taraftar bunun farkına varmadi cunku cok ofkelıydı nereye saldiracagini bilmiyordu ve o kısıde mehmet yıldız oldu

yns61
14.08.2007, 01:40
bursa bölgesinden değil mi ? olacagı budur.

ozants61
14.08.2007, 01:42
trabzonun kendı ıcınde bır suru oyun oynuo arkadasım tamamen rant olmus orası herkes pıyasa pesınde baskan olaymda bu takıma katkı saglaym dıen bı allahın kulu yok warsa yoksa baskan olup pıyasa yapmak adını duyurmak rant saglamak bu takım nıye ılerlesınkı
haklsın kardesım aslında bızım en bas sorunuus ıkı tane kanat var...yok istanbul kanadı ıstedı trbzon kanadı ıstemedı...falan fılan...kanatlarda denge olunursa rahat uculur..ama bızde nerden alsam nerden kacırsam yonetımı var...ah mehmet ali yılmaz ah...adam stada adım attıgında anons yapılırdı buyuk baskan geldı dıye trıbunlarde ayakda alkıslardılar...:alkış::(

ozants61
14.08.2007, 01:43
bu adam kendi ismini duyurmak gibi bir amaci var sanirim. ileride kendini olaylı hakem olarak duyurmak iştiyor. yoksa olayları bu seviyeye tasimazdi. zamaninda calmadigi dudukler zamansiz verdigi pozisyonlardan sonra asil dayagi hak eden oydu ama taraftar bunun farkına varmadi cunku cok ofkelıydı nereye saldiracagini bilmiyordu ve o kısıde mehmet yıldız oldu
zaten pıyasaya adını duyurmak ısteyen bızı buluyor...cem papıla ornegıde acıkca ortada..heralde bulentte 2 ay sonra telegolde yorumcu olur..baksanıza telegolde su anda pozısyon degerlendırecek bırı yok..adamlarda uyanık yaa...

fetvaci
14.08.2007, 01:46
haklsın kardesım aslında bızım en bas sorunuus ıkı tane kanat var...yok istanbul kanadı ıstedı trbzon kanadı ıstemedı...falan fılan...kanatlarda denge olunursa rahat uculur..ama bızde nerden alsam nerden kacırsam yonetımı var...ah mehmet ali yılmaz ah...adam stada adım attıgında anons yapılırdı buyuk baskan geldı dıye trıbunlarde ayakda alkıslardılar...:alkış::(

abı sampıyon olunduundakı donem ıncelensın takımda o kadar bırlık beraberlık warkı bıseye uzuldumu herkes uzulur bıseye sewınıldımı herkes sewınır yonetımde bolunme yoktr ayrıca takıma bı bakıosn ılk 11 ıcınde mınumum 6 7 tane trabzonlu adam trabzonun cocuu war yanı tum warlıını sahaya koyan adamlar sımdı bu ıs boyle yurumuyor her gecen gun ıstanbl takmları buyuyor we benım takımım her gecen gun onlardan daha da uzaklasıyor bana koyuyo kards bu

ozants61
14.08.2007, 01:49
abı sampıyon olunduundakı donem ıncelensın takımda o kadar bırlık beraberlık warkı bıseye uzuldumu herkes uzulur bıseye sewınıldımı herkes sewınır yonetımde bolunme yoktr ayrıca takıma bı bakıosn ılk 11 ıcınde mınumum 6 7 tane trabzonlu adam trabzonun cocuu war yanı tum warlıını sahaya koyan adamlar sımdı bu ıs boyle yurumuyor her gecen gun ıstanbl takmları buyuyor we benım takımım her gecen gun onlardan daha da uzaklasıyor bana koyuyo kards bu
cok haklsıın kardes biz kendımıızı ıcten yerken mıllet malı goturuyor yıne olan cafakar taraftara oluyor....ahh ahhh........:(

Varlıbaş61
14.08.2007, 08:31
şu hakem bozuntusu yolda bi karşıma çıksa ahh ahhh
bak o zaman anlıcak artislik nasıl oluyomuşş
1 dk kala maçı tatil eden hakem nerde war
hemde içeri girdikten 5-10 dk içinde her şey normale dönmesine rağmen
hakem olabilir ama adam olamayacağı anlaşıldı
ama Allah büyük
gün olur devran döner

Burçak
14.08.2007, 08:34
bursa bölgesinden değil mi ? olacagı budur.
e desenize zamanında. bende diyorum bu bülent niye böyle

yaranozlu
14.08.2007, 08:40
ben geçen seneki gs,fb maçının hakeminin bu olduğunu yeni öğrendim, o maçı bitirebilen hakem bu bizim maçı 10sn kala bitiremiyor, çok ama çok düşündürücü....

Samet KILIÇ
14.08.2007, 08:46
kardeşim sence neden bitirememesi yemiyor çünkü...aklı sıra trabzon maçına çıkmayıp otoriterite kurmuş gösteriyor......böyle saf zihniyetli oldukca biz daha neler gelir başımıza....

Adem Erdoğan
14.08.2007, 08:58
aklı sıra kendi egosunu tatmin etti.bi daha Trabzona girebilirmi acaba.

Samet KILIÇ
14.08.2007, 09:03

girmesine girerde çımasına.......

LazAnisT
14.08.2007, 09:15
Ben yanlış bir maç izledim galiba.Bence maçın hakemi bir iki pozisyon dışında düzgün bir maç yöneltmiştir.Ve bu pozisyonlar maçın kaderini etkileyecek pozisyonler değildi.Bundan önceki maçlarda yaptıklarınında bizi ilgilendirmemesi gerekir.Neden her seferinde suçu başkalarında arıyoruz?

güngör_81
14.08.2007, 09:19
Ben yanlış bir maç izledim galiba.Bence maçın hakemi bir iki pozisyon dışında düzgün bir maç yöneltmiştir.Ve bu pozisyonlar maçın kaderini etkileyecek pozisyonler değildi.Bundan önceki maçlarda yaptıklarınında bizi ilgilendirmemesi gerekir.Neden her seferinde suçu başkalarında arıyoruz?

Evet sen yanlış maç izlemişsin. Burada tavşan atlet istemiyoruz onuda bilesin. Birilerini o yöne çekmeye çalışma hakem maçı katletti.Sen Büyükşehir maçınımı izledin yoksa.

Samet KILIÇ
14.08.2007, 09:20

kardeşim biz maçı kötü yönetimi dedik sadece kendi egolarını tatmin etti adam sen nasıl olurda 30 sn kalan macı tatil etersin o kadar maç tatil etme istegi varsa gidip gs macını tatil edicekti adam trabzonspor üzerinden rant sağlıyo siz hala uyuyorsunuz..

LazAnisT
14.08.2007, 09:22
kardeşim biz maçı kötü yönetimi dedik sadece kendi egolarını tatmin etti adam sen nasıl olurda 30 sn kalan macı tatil etersin o kadar maç tatil etme istegi varsa gidip gs macını tatil edicekti adam trabzonspor üzerinden rant sağlıyo siz hala uyuyorsunuz..
Çok haklısın bende diyorum ki bu hakemlerin hepsi ard niyetli.Neden adamın eline o kozu veriyorsun?.

ilhan
14.08.2007, 09:28

Maçın başında ipin ucunu kaçırıcağı belliydi. Sivassporlu futbolcuların sertliğini cezalandırmadı. Sürekli onların sertlikleri pas geçti. Dikkatini çekerim Yattara , Ceyhun itirazdan sarı kart yediler. Neden çünkü hakem takdir haklarını hep Sivasspor'dan yana kullandı.

Aklı sıra sertliğe göz yumdu. Spiker zaten (rezil insan) sahada tatlı sert mücadele oluyor diye söylenip duruyordu. Ne tatlı sert mücadelesi abicim adamlar bizim futbolcuları hırpalıyordu. Yasir denen futbol cahilinin Ceyhun'dan kapmaya çalıştığı bir top var ki ; adamın parmakları Ceyhun'un gözüne giricekti neredeyse.

Bülent Demirlek maçı katletmiştir.

Bu sene hakemlerden çok çekeriz.

güngör_81
14.08.2007, 09:30
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Samet KILIÇ
14.08.2007, 09:33
sadece o mu bütün yorumcular çıkıpta biri sivassporlu oyunculara bir laf etmedi...hep bize hep bize

Adem Erdoğan
14.08.2007, 09:39
@lazanist

gurbanov kendini yere attı ceza sahasında neden penaltı vermedi.penaltı vermedi çünkü hakemi kandırmaya yönelikti 2. sarıdan kırmızı.Gereken yerlerde gerekli kartları çıkartamadı.oyunda otorite kuramadı.

ozcan_asanoglu
14.08.2007, 10:11
Lazanist Kardeşim bak Metin Tokat ne diyor;

TRABZON-SİVAS: Bülent DEMİRLEK
Seyircinin yaptığı hareketi tasvip etmek tabii ki mümkün değil. Ancak müsabakanın başından itibaren oyunun kontrolünü ele alamadı. Sivassporlu futbolcular oyuna sert başladı. Hakem olarak top oynamak isteyenle, oynatmamak isteyeni ayırt edemedi. 25.dakikaya kadar 12 faul yapan bir takımdan hiçbir oyuncu sarı kart görmezse maçın tansiyonunun artması kaçınılmazdır. Sarı kartı olan Gurbanov'un 4 tane faul yapmasına rağmen kırmızı kart görmemesi Demirlek'in aşırı hoşgörüsüydü. Uzatma dakikalarının son saniyelerinde Ayman'ın, Balili'ye karşıdan kayarak sakatlamak amacı ile yaptığı hareketin karşılığı kırmızı kart olmalıydı. Eğer ihraç kararı verseydi zaten gergin olan oyunun tansiyonu yükselmez ve seyirciler sahaya girmezdi. Maçın yarım kalmasının en büyük sorumlusu Bülent Demirlek'tir.
-------------------------------------------------------
Sivas'ın ilk yarıda en az 1 kırmızı 3-4 sarı kart görmesi gerekirdi ki bunlar yapılsaydı oyun normale dönerdi.
Bunlar hadi hata diyelim..Ama Demirlek'in 20 sn.yi çıkıp oynatmaması hata değil, bilinçli, sırf Trabzon 3 puanı almasın diye yapılmış bir hareket bir seçimdir.

On defa duran GS-FB maçını, geri dönüp oynatanın aynı hakem olduğunu düşündüğümüzde Trabzon düşmanlığının korkunç boyutları ortaya çıkıyor.

3 puanı vermesinler Ulusoy Trabzon'da biter. Daha doğrusu tamamen biter. Nasıl bir kirli oyunun içine girdiği, bu ihanetinin nedenleri de ortaya çıkar. 3 puanı gasp ederse en azından benim en büyük düşmanım Ulusoy olacak bundan sonra..

Erkut Ay
14.08.2007, 11:15
ahmet çakar yedeğini bırakmış galiba bülent demirlek hiç iyi anılmayacaksın artık çifte standardını belli ettin istifa günlerin yakındır.....

y@vuss
14.08.2007, 11:30
MaÇin Bu Hale Gelmesİnİn Tek BaŞrol Oyuncusu Hakemdİ MaÇi ÇiĞrindan Cikardi Kartlarinda Hep Çİfte Standart Uyguladi Sİvasli Kamburovun Ceza Sahasinda Kendİsİnİ Yere Birakmasina GÖz Yumdu Ve Hep Bİzİ Yildirmaya ÇaliŞti.....ama Sİvasta Yasİr,mehmet Yildiz,murat,musa Aydin Bu Kendİnİ TopÇu Zanneden MÜsvettlerde Olaylari BaŞlatan İsİmlerdİ......

Travelair
14.08.2007, 11:33
Türkiye'de şampiyonu düşeni kalanı hakemler belirliyor

oskanonur
14.08.2007, 11:54
Acaba hakem evine gittiginde aklina gs macindaki olaylar ve orda vermis oldugu maci oynatma karari gelmismidir?

Badaloğlu
14.08.2007, 12:02
Acaba hakem evine gittiginde aklina gs macindaki olaylar ve orda vermis oldugu maci oynatma karari gelmismidir?

Zaten bu maçı tatil etmesinin tek nedeni o maçtır.Çünkü o maçı nasıl 90 dakika bitirirsin? diye çok büyük eleştiriler almıştır.Bu eleştirilere MHK'da dahildir.O yüzden 30 saniyeyi oynatma cesareti gösterememiştir...

Cengiz Çubukcu
14.08.2007, 12:13

bence de aklına o karar gelmiştir. kendi kendine yemin bile etmiştir !

Trapezus-61
14.08.2007, 13:08
Tabii o zaman orada yapamadığını gelsin burada yapsın. Geçmişe takılıp kaldıysa bu adamdan ne hayır gelirki. Nasıl olsa Trabzonun sesi çıkmıyo vurun abalıya

Adem Erdoğan
14.08.2007, 13:10
Kendisi için cesur hakem dedirtmeye çalışıyo.

macka61
14.08.2007, 13:12
sevsinler onun cesurluğunu 30 saniye oynatamayan adam mı cesur olucak asıl cesurluk ve hakemlik o maçı o hale getirmemektir

28TS61
14.08.2007, 13:13
bravehaert bülent tekerlek

Drizzts
14.08.2007, 13:25
Türkiye de lafa geldimi lobisi güçlü federasyon başkanı TRABZON'LU Haluk ULUSOY ya arkadaş ne kıyağını gördük senin.Kıyak isteyende yok ya senden sadece adil ol dedik.En zor gününde Bu BÜYÜK taraftar senin arkadanda oldu sana destek verdi.Sen ne yaptın 3 büyükler denilen Şaibeli külüplerin sezonun ilk maçlarında gittin izledin.Bize niye gelmedin açıkla ULUSOY.Sana sahip çıkan şehre ne kıyağın oldu bırak bu işleri ULUSOY İSTİFAAAAAAAA. şampiyonluğumuz çalındı nerdeydin ulusoyy.Bende istanbuılda yaşıyorum ama trabzon'luluğumdan hiçbir şey kaybetmedim..Sen neler kaybettin ulusoy açıkla sendemi İSTANBUL'LU OLDUN SENDEMİ SOSYETE OLDUN ULUSOY AÇIKLAAA

karatasof
14.08.2007, 13:35
Olaya Bülent Demirlek özelinden bakarsak bütünü göremeyiz.80 askeri ihtilali sonrası değişen Türkiye'de Para= Herşey anlayışı hakim kılınmış ve ''Kazanmak için heryol mübah'' felsefesi geçerli olmuştur.Bu dönem sonrasında TS gibi kıt kanaat bütçeleri olan ve yetenekleri ile şampiyon olan takımlar yerine büyük sermayelerin destekçisi para aklayıcıların takımları şampiyonlukları paylaşmışlardır.Zaten Futbol Federasyonu ve onun yan kuruluşu olan MHK bu üç sülük arasında futbol arenasındaki rantı paylaşabilmeleri için kurulmuş kurumlardır.Bu kurumlar bunlar pastayı paylaşırken sağa sola çok zarar verip göze batmasınlar diye oluşturulmuş olup; birde siyasiler el atınca bugünki tablo ortaya çıkmıştır.''Çirkefliğin Ferrasini Satan Ali Şen '' gibi adamlar ile onun öğretilerini takip edenler herşekilde sahip olmak istediklerini elde etmişler ve bu yolun anahtarını koltuğu devrettiklerine vermişlerdir.Aziz Yıldırım denen zat ''Şampiyon olmanın sadece sahada mümkün olmadığını öğrendim'' özdeyişini kulaklarımıza nakşederken ezeli dostu Adnan Polat ona geç kaldığını hatırlatırcasına ''Rakip takım topçularını satın almak için uğraşmak yerine bizim gibi yan hakemleri satın alsaydınız'' vecizesini söyleyivermiştir.Bir başka tarafta bambaşka suçtan gözaltına alınan biri kendisine yurt dışına çıkartabilmek için Külüp Kartı ayarlayamayan futbol şube sorumlusu Sinan Engin'e '' 100 yılınızda size şampiyonluğu ayarlarken iyiydik,şimdi bizi yüzüstü bırakıyorsun'' diye sesleniyordu.
Şimdi bunlar herkes tarafından bilinip konuşuluyorken hiç kimseye birşey olmuyor ve hayat devam edip gidiyorsa bizim bundan ders almamız gerekiyor.Ya bizde bu kirli oyuna girecek para-siyaset-mafya üçgeni ile şampiyonluk kazanacağız yada Şampiyon olmayı istemeyip ama en azından bu pisliklerle terimizin son damlasına kadar gücümüz yettiğince savaşacağız.Karar sizin.....

oskanonur
14.08.2007, 14:15
Eger Demirlenk gs macinin etkisinde kalmis ise, ki bende o macin etkisinde kaldigini dusunuyorum, sivas macinda taraftar müsfettelerinin sahaya girmeleri ve cikarmis olduklari olaylar sonunda vermis oldugu tatil kararinin sorumlulugunu tasiyamayacagi kanaatindeyim. Kaldi ki bundan sonra ki maclarda da olaylari birbirinden bagimsiz suzemeyn bir hakem olarak hafizalarda yerini alacak ve surekli tartismalara neden olacaktir.

Gürkan
14.08.2007, 14:20
Bülent demirlek artık büyük ve stresli maçı unutsun. bu tür maçları kaldıramadığını gösterdi. gitsin bir halı saha ile anlaşıp orada hakemlik yapsın.

oskanonur
14.08.2007, 14:26
bu federasyon ve merkez hakem kurulu ile yesil sahalarda daha cok mac yonetir kendisi

hüseyin1975
14.08.2007, 14:27
Haluk Ulusoydan utanıyorum.....

MahmutHSO
14.08.2007, 15:29
Eğer hakeme ,maça çıkma talimatını Haluk efendi vermişse,bu işin altından kalkamaz.
Birdaha da Trabzona giremez.Bunu böyle bilsin.

Nytre
14.08.2007, 15:33
bu hakemin maçlarında tabi olaylar çıkıyor çünkü adam olaylara hakim değil ve ADALETİ ADALETLİ bir biçimde dağıtamıyor.

MahmutHSO
14.08.2007, 15:36
Bu işin cesaretle uzaktan yakından alakası yok.Adama stadı boşaltalım maçı bitir diyorlar.Bunu da koskoca Vali söylüyor,adam kimseyi takmıyor.Çünkü adam sahibinin sesi.

smertkan
14.08.2007, 15:42
Buna benzer bir başlığı İsmet ARZUMAN için açmıştım.Kupa Finali Kayseri ERCİYES maçtı.Bizimle ilgisi yok diye Türkiye ve Dünya Futbol Başlığına taşındı.Şimdi aradım ama bulamadım.

Neden İsmet Arzuman, 2005 yılı Şenol hoca gitmiş Yerine Halilhodziç gelmişti.Samsunla oynuyoruz gayseye 4-1 yenildiğimiz maçın sonrası.30. dakikada gol attık Mehmet YILMAZ 40 lı dakikalarda ilk yarı Ceza sahasına giren ve açısını kaybeden Celil kendini yere attı Arzuman efendi depenaltıyı verdi. Olay gözümüzün önünde oluyor. Akşam çıktı Celil dediki Penaltı değildi.Buraya kadar normal değilmi.Asıl Olay Vestel Manisa Samsun Maçında oldu Samsunun kader maçlarından biri Hakem İsmet Arzuman celili Kırmızı kartla oyundan attı.Hemde ne diye Hakemi Kandırmaya yönelik hareketten.

İsmet ARZUMAN a ne oldu hiç.Üstüne Kupa Finali oynattı.Ligde Derby maçı hakemi.Yani ödüllendirildi.

Bülent Demirlek te ödüllendirilecektir.Ha İsmet olmuş Ha Bülent

Samet Türkmen
14.08.2007, 15:45
tek kelimeyle 2.cem papila

Emiroğlu
14.08.2007, 16:19

Giremez mi acaba ?

Serdar A
14.08.2007, 16:36
Türkiye de lafa geldimi lobisi güçlü federasyon başkanı TRABZON'LU Haluk ULUSOY
...

Biz kimse tarafından kayırılmak istemiyoruz .
Ama tff başkanı en büyük desteği trabzondan almasına rağmen bazı lobilere , cemiyetlere yakın durabilmek için istanbul klüplerinin dibinden ayrılmamıştır.

Türkiye'de şampiyonu düşeni kalanı hakemler belirliyor
:alkış:
Bunun üstüne şöyle bir soru sormak lazım ; Hakemleri kim belirliyor ?

sametaydin
14.08.2007, 16:53
avni akerde haluk ulusoy posteri açanlar görün haluk babanızı. trabzonspora nasıl sahip çıktı ama.

attagümüshane
14.08.2007, 17:03

kesinlikle katılmıyorum. trabzonda neler oldu neler..herkes -ben de dahil- bu tip bi tepki verridim ama geçti onlar artık..
bi kere öylesine tepki koyabilcek ve etkili olabilceklerler varsa hala trabzonda bu yönetim ve ziya ve tayfası ( celo hasan vs..) orada olamazdı

ozants61
15.08.2007, 00:41
avni akerde haluk ulusoy posteri açanlar görün haluk babanızı. trabzonspora nasıl sahip çıktı ama.
katılıyorum kardesım alın sıze baba..baskanı arayıpta gecmıs olsun bıle dememıs...:alkış:

İleli
15.08.2007, 01:53
bulent demirleki cemil ustada gormustum mactan onceki gun onumdeki masada oturuyorlardi ibrahim haciosmanoglu gelmisti yanlarina tokalasip gitmisti..o adam degil cemil ustaya Trabzona bile gelmesin mumkunse!

Varlıbaş61
15.08.2007, 08:37
bulent demirleki cemil ustada gormustum mactan onceki gun onumdeki masada oturuyorlardi ibrahim haciosmanoglu gelmisti yanlarina tokalasip gitmisti..o adam degil cemil ustaya Trabzona bile gelmesin mumkunse!

ne mümkünse si hocam yaa
tüm olanakları kullansa bile gelemez artık trabzona sınırlarından bile geçemez
onun gidebileceği il sayısı 80 e düştü

Travelair
15.08.2007, 11:12
Yeterince güçlü bir kamuoyu baskısı yaratıp hakemlerin daha "Özenli" olmalarına mecbur bırakacağız. Bunun bir tehlikesi var. Avcılar bilirler. Örneğin ayıyı vurursan öldürmek zorundasın, yaralarsan öldüremezsen o seni öldürür. Baskı oluşturma yoluna gider de yeterince oluşturamazsak o zaman onlar üzerimize gelip bizi ezmeye çalışacaklardır. Ligde adalet duygusu şimdiden yara aldı

UğuR
15.08.2007, 11:29
Demirlek gittiği yeri karıştırıyor!http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/17053aymanbalili.jpg15 Ağustos 2007 10:25

Bülent Demirlek ismi, uzun süredir olaylarla gündeme geliyor. Hakem hocalarının yetersizlikle suçladığı Demirlek, sadece Trabzonspor'u değil, birçok takımı yaktı.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Son 30 saniyesini oynatmayarak Trabzonspor-Sivasspor maçını tatil eden ve günlerdir süren tartışmalara neden olan Bülent Demirlek'in hakemliği yeniden masaya yatırılmış durumda.

Hakem otoritelerinin ezici bir çoğunlukla beğenmediği, hatta bazılarının “Hakem değil” bile dediği Demirlek, otorite konusundaki zaafı, kararsızlığı ve saha içindeki dirayet yoksunluğuyla eleştiriliyor.

Demirlek'in ön plana çıktığı bazı maçlar ve yaptıkları şöyle sıralanabilir: 2003-04 sezonundaki F.Bahçe Elazığ maçında F.Bahçe'nin iki penaltısı, bir golünü vermedi, yanı sıra Tuncay'ın ofsaytını değerlendirmedi.

UNUTULMAZ DERBİ
15 Ağustos 2004'teki G.Birliği-Beşiktaş maçında da Demirlek işbaşındaydı. Sarı kart göstermesi gereken futbolcu yerine, olayla ilgisi olmayan oyuncuyu kartla cezalandırması uzun süre konuşuldu.

F.Bahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Cordoba atıldığı için Pancu'nun kaleye geçtiği 4-3 siyah-beyazlıların kazandığı karşılaşmada da Demirlek başroldeydi. Geçen sezon G.Saray'ın 5 maç ceza almasına yol açan Ali Sami Yen'deki F.Bahçe derbisi ise Demirlek'in en büyük skandallarından biriydi.

Sahaya müdahaleler nedeniyle defalarca durdurduğu bu karşılaşmayı tatil etmeyen Demirlek'in, Trabzon'da tam tersini yapmasının nedeni merak ediliyor.

BÜLENT YAVUZ: Kuralları işletemiyor
Ne yazık ki Bülent Demirlek, hakemlik kurallarını işletemiyor. G.Saray-F.Bahçe maçında olup bitenlere nasıl seyirci kaldığını anlayamıyorum. Hayatımda böyle bir maç görmedim.

AHMET ÇAKAR: Hiç mi hiç beğenmiyorum
Demirlek ile ilgili ilk aklıma gelenlerden biri, F.Bahçe-Beşiktaş kupa finalini berbat etmesi. Onunla ilgili duyduğum şeyler beni çok üzüyor. Üstelik hakemliğini de kesinlikle beğenmiyorum.

ÖZCAN OAL: Demirlek hakem değil
Bülent Demirlek'i nasıl eleştirelim ki.. O bana göre hakem değil. Bir kere saha içinde otoritesi, saygınlığı yok. Futbolcular karşısında bu kadar ezilip büzülen bir hakemliği ben kabul etmiyorum.

gaybana61
15.08.2007, 12:20
şerefsiz herif 30 saniye bu nasıl bitirmezsin sen macı korkak....

Travelair
15.08.2007, 12:36
Adam diyet öder gibi, gs'ye 5 maç geldi yönettiği maçta, şimdi de biz yandık nasıl olsa bize ceza gelmesi hem "tatmin" yaratır bazı çevrelerde, hem de medyada gücümüz olmadığından her zamanki gibi hakkımız çok kolayca yenir, haklı taraflarımızın üstü kapatılır

İslam Sezer
15.08.2007, 13:23
ben başkanın yerinde olsam yapılan toplantıda bak vali herşey tamam diyor buna rağmen çıkmazsan sen Trabzonspora düşmanlık için çıkmıyorsun bunun hesabını sorarız tarzında ikna edici bir şekilde baskı yapmalıydı.azize olsa çoktaaan halletmişti.3 puanı silmek için adam maça bilerek çıkmadı ve 30 saniyeyi oynatmadı.sivaslılar dayak atıp stres attılar hakemin sayesine bir de kebap 3 puan bir de mazlum edebiyatı ile şirine oldular medyada.çoook büyük şanslı takımmış helaaallll....Trabzonspor da yine acıların takımı yine yalnız ve yine saldırgan olarak kaldı medyada.

trapesus
15.08.2007, 14:52
Sayısı binlerle ifade edilen yabancı madde sahaya yağacak. Üstelik bu maddelerin içinde kesici maddeler de bulunacak. Taç çizgisi kenarındaki bütün mücadelelerde futbolcuların başına yağmur gibi şişe,çakmak vs. yağacak ve futbol oynamak imkansız hale gelecek. Fırlatılan çakmak yüzünden bir polisin tek gözü kör olacak. Tribünde kavga dövüş gırla, taraftar polise saldıracak. Sen de paşa paşa maçını yönetip bunları görmeyeceksin Demirlek. Hiç bir şey olmuyormuş gibi davranacaksın. Çünkü futbol oynanmasını engelleyen hiç bir şey yok. Futbolcular koşarken kafalarını tutup sakınmıyorlar bay Demirlek.

Ama Trabzon'a gelince birdenbire hakemlik vasıflarını hatırlayacaksın. Futbolcuların güvenliğini her şeyden önde tutacaksın. Sahalardaki bu çirkinliklere o delikanlı tavrını koyup soyunma odasının yolunu tutacaksın. Vali gelmiş, emniyet müdürü güvence vermiş, gerekirse stad boşaltılırmış, maçın bitimine 30 saniye kalmışmış. Sen yer misin be Demirlek! Fair-Play havarisisin ya. Bu konudaki hassasiyetini daha önce defalarca gösterdin ya. Staddaki insanların güvenliğini her şeyden ön planda tuttun ya. O polis kör olmadı senin yönettiğin GS-FB maçında. Tribünde polisle taraftar meydan savaşı yapmadı. Sahaya binlerce madde yağmadı. Maçtan sonra insanlar hapis yatmadı.

Üç ay önce delikanlıydın, kavga dövüş içinde 90 dakika maç yönetirdin. Şimdi öyle sümsük olmuşsun ki 30 saniye dayanamadın.

Ne de güzel ders verdin Trabzon'a, Trabzonspor'a Demirlek. Maç nasıl izlenilir öğrettin. Ama bir de şunun hesabını ver. Bu iki maçı yöneten Bülent'lerden hangisi sensin!

POYRAZ
15.08.2007, 17:36
Her sene mutlaka Trabzonspor'un hakkini yemek icin para ugruna namusunu satmaya alismis olan iki hakem görevlendiriliyor. Bu sezon ilkini tanimis olduk. Bülent Demirlek bu namussuzluk carkinin ilk dislisi oldu. Önümüzdeki haftalarda carkin ikinci dislisini de görecegiz.

POYRAZ
15.08.2007, 17:39
Üç ay önce delikanlıydın, kavga dövüş içinde 90 dakika maç yönetirdin. Şimdi öyle sümsük olmuşsun ki 30 saniye dayanamadın.
Ne de güzel ders verdin Trabzon'a, Trabzonspor'a Demirlek. Maç nasıl izlenilir öğrettin. Ama bir de şunun hesabını ver. Bu iki maçı yöneten Bülent'lerden hangisi sensin!
Sanirim bunu kendisi de bilmiyor. Dönmeye o kadar alismis ki, her macta aldigi paraya göre dönüyor. Insan bi kere dönmeye görsün. Ondan sonra kim fazla para verirse ona döner.

cyberentalpi
15.08.2007, 18:14
Bulent demilek benim bildigim Burda degil Izmir bolgesi hakemi. Urlada Halk egitimde calisan bir ogretmen ayni zamanda.Pek gorev filan yaptigi yok 1 Lig hakemi oldugu icin

Yavuz Hasan
15.08.2007, 18:16
maçın başından beri yapılanları ya görmedi yada görmezlikten geldi musa aydın gözünün önünde neler yaptı acaba o nereye bakıyodu çıkış tünelini mi arıyodu

vadaa55
15.08.2007, 18:17
Bulent demilek benim bildigim Burda degil Izmir bolgesi hakemi. Urlada Halk egitimde calisan bir ogretmen ayni zamanda.Pek gorev filan yaptigi yok 1 Lig hakemi oldugu icin
bursa hakemi olması lazım hatta benim bir hocanın tanıdığı... hıyarın teki diyorduhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif...
kendisi beden eğitimi öğretmeni olması lazım

Ba®ış
15.08.2007, 18:36
3-2 lik Trabzonspor-bjk maçının da hakemiydi galiba o maçta da verdiği/vermediği kararlarla seyirciyi tahrik etmişti

ÖmerFarukYılmaz
15.08.2007, 18:47
Sanirim bunu kendisi de bilmiyor. Dönmeye o kadar alismis ki, her macta aldigi paraya göre dönüyor. Insan bi kere dönmeye görsün. Ondan sonra kim fazla para verirse ona döner.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Hüseyin Çümen
15.08.2007, 19:03
bu adam bidaa bizim maçlara verilmesin kişiksiz herif idda ediorum bu adam kişiliği oturmamış rezil bi adam

ozants61
16.08.2007, 11:09
3 Mayıs 2006
İzmir Atatürk
Türkiye Kupası Finali
Fenerbahçe-Beşiktaş
Dakikalar 31’i gösterdiğinde Ümit Özat ile Okan Buruk arasındaki mücadele sonrasında iki futbolcu da yerde kalıyor... Herkes Ümit’e faul yapıldığını düşünürken, Demirlek Beşiktaş lehine faul kararı veriyor. Topun başına gelen Tümer, frikikten attığı golle Siyah-Beyazlı takımı öne geçiriyor. Bu karşılaşmada takdir haklarını sürekli olarak Kara Kartal’dan yana kullanan tecrübeli hakem, Fenerbahçeli taraftarların da büyük tepkisin çekmişti. Beşiktaş’ın kazandığı Türkiye Kupası’nın, Yıldırım Demörören tarafından, o dönemde hasta olan Haluk Ulusoy’un babasına götürülmesi de eleştirilmişti.

26 Kasım 2006
Hüseyin Avni Aker
Süper Lig maçı (15.hafta)
Trabzonspor-Fenerbahçe
2006/2007 sezonunun ilk yarısının bitmesine iki hafta var... Avni Aker Stadı’nda Trabzon ile Fenerbahçe kozlarını paylaşıyor, hakem Bülent Demirlek... Trabzonsporlu Ufukhan, geçen hafta Ayman’ın Balili’ye yaptığı hareketten daha sert bir şekilde Uğur Boral’a tekme atıyor. Pozisyona çok yakın olan Demirlek, kırmızı kartı göstermeyince, ertesi gün hakem hocaları ve futbol otoriteleri tarafından ağır eleştiriler alıyor. Bu mücadelede de sahaya bir Trabzonspor taraftarının girmesi, Sivasspor maçıyla ufak da olsa benzerlik taşıyor.

19 Mayıs 2007
Ali Sami Yen
Süper Lig maçı (33.hafta)
Galatasaray-Fenerbahçe
İşte tüm dünyanın gündemine oturan derbi... Fenerbahçe şampiyonluğunu ilan etmiş, ezeli rakibi Galatasaray ile formalite maçı oynuyor. Ancak, herkesin skorunu merakla beklediği bu karşılaşma biraz ‘sulanıyor’! Sarı-Kırmızılı taraftarlar sahayı pet şişe yağmuruna tutuyor, Demirlek 48’de oyunu durduruyor, 55:25’te soyunma odasına giriyor, maçı 17 dakika sonra yeniden başlatıyor. Sarı-Kırmızılılar, Sami Yen’in zeminini sulamaya devam ediyor! Herkesin tatil edilmesini beklediği maçı devam ettiren Demirlek, çok eleştiriliyor.

12 Ağustos 2007
Hüseyin Avni Aker
Süper Lig maçı (1.Hafta)
Trabzonspor-Sivasspor
Merkez Hakem Kurulu’nun gözbebeği Bülent Demirlek, ligin ilk maçında yine görev başında... Trabzonspor, Sivasspor karşısında 1-0 önde, artık uzatma bölümlerine geçilecek. Ayman Abdelazez, Sivassporlu Balili’ye öyle sert giriyor ki, herkes ‘kırmızı’ olması gerekir diyor. Futbolcular birbirine giriyor. Peki ya Demirlek ne yapıyor? Ayman’a ve Musa’ya sarı gösteriyor. (Burada otoritesini gösterebilse, belki de hiç olay yaşanmayacak) Sahaya bir taraftar giriyor, Mehmet Yıldız’a vuruyor. Sivaslı futbolcular bu taraftara saldırınca ortalık karışıyor. Maçı 30 saniye kala tatil ediyor.

MehmeTS_ADANA
16.08.2007, 11:21
bu şerefsiz gayse-febe maçını tamalayabiliyor fakat bizim maçı tamamlayamıyor.olacak işmi bu

bmnserdar_61
16.08.2007, 16:33
böyle hakemler oldukça türk futbolu bir yere gidemez galatasaraya gelince 2 kere durdurdugu maçı devam ettiriyorAyrıca koluk parcaları luganonun gösterdigi gibi bogazını kesebilir insanın.Trabzon da validen emniyet müdüründen aldıgı güvenceye ragmen maçı tatil ediyo hemde başkan isterseniz tribünleri boşaltalım önerisine ragmen o fıfa kokartınıda nasıl vermişlerse ona

Nytre
16.08.2007, 16:36
neden bu ülkede hakemler ceza almazlar anlamıyorum?...

adam hep vukuat...

cem papilanın yerini doldurmuş!

gkhntrk_61
16.08.2007, 16:52
suc bunu hakem yapanda... zaden kücüklümden beri sevmiyordum bu hakemi simdik ise hic sevmiyorum

POYRAZ
16.08.2007, 17:08
böyle hakemler oldukça türk futbolu bir yere gidemez galatasaraya gelince 2 kere durdurdugu maçı devam ettiriyorAyrıca koluk parcaları luganonun gösterdigi gibi bogazını kesebilir insanın.Trabzon da validen emniyet müdüründen aldıgı güvenceye ragmen maçı tatil ediyo hemde başkan isterseniz tribünleri boşaltalım önerisine ragmen o fıfa kokartınıda nasıl vermişlerse ona
Inan Türk futbolunun bir yerlere varmasi hic kimsenin umurunda degil. Herkez Türk futbolunun gelismesi konusunda kendilerinin bile inanmadiklari bir seyler söylüyorlar.
Hakem denen satilmis adama kalan 30 saniyenin oynatilmasini, her türlü tedbirin alinacaginin garantisi verilmesine ragmen, hatta bununla da yetinilmeyip sahanin bosaltilacaginin söylenilmesine ragmen yine de oynatmadi kalan 30 saniyeyi. Simdi ben bu adamda art niyet aramayayim da ne arayayim? Trabzonspor üzerinde her sene alisilagelmis olan cirkin oyunlar bu sefer erken basladi. Malum, hic degilse sezon basladiktan bir kac mac sonra cirkin oyunlarin üzerimizde oynanilmasina alismistik. Bu sefer biraz erken oldu.

sazman
16.08.2007, 17:22
Evet Ulusoy'a bende tepkiliyim ama ona gelene kadar asıl suçlu olan yönetimdir. Yönetim sahip çıkıyormu sizce takıma. Ha birde güya 3 transfer vardı ne oldu bilen varmı?

ozants61
16.08.2007, 18:37
valla yonetım bu olaylar sayesınde transferlerıde uunutturdu helal olsun yaa...

POYRAZ
16.08.2007, 18:42
Evet Ulusoy'a bende tepkiliyim ama ona gelene kadar asıl suçlu olan yönetimdir. Yönetim sahip çıkıyormu sizce takıma. Ha birde güya 3 transfer vardı ne oldu bilen varmı?
Bence bu olaylar sonrasinda sahip cikiyor. Egri oturup dogru konusmakta fayda var her zaman. Hic kimse ellerine silah alip kulübe sahip cikmak adina insan öldürmelerini bekleyemez. Gerekli olan her seyi bence yapiyorlar. Gereginden fazla ceza almamiz durumunda ellerinden gelen her seyi yapacaklarini da söyledi yönetim. Su anda sonucun ne olacagini beklemekten baska yapilabilecekleri bir sey yok.
Transferlere gelince. Sanirim bunu Transfer ile ilgili topige yazmalisin.

DrAgO
16.08.2007, 21:38
bu hakem bitti artık atrık daha mac alamaz sonu cem papila gibi olcak

Erkan
16.08.2007, 21:47
Bu haftaki hakem firat aydinus cok sinsice bi siritmasi var gecen sezon hangi mac oldugunu unuttum sanirsam antalyamiydi? kotu/(hakkimizin) yenildigi maclardan birisiydi.... bu hafta da kotu yonetirse arkasindan art niyet ararim....insallah iyi bir mac yonettir...

Nytre
16.08.2007, 22:35
hakkımızı savunabilen bir yönetimimiz olduktan sonra tüm hakemler havadır

ama yönetim sağlam olmazsa tepkisini vermezse pısırık kalırsa o zaman tüyü bitmemişler gelir agalık taslarlar

poetricus
17.08.2007, 02:00
Yönetim basiretsizliği, hoca aymazlığı, futbolcu ahlaksızlığı vs. Bunların hepsini tartışabiliriz. Yalnız bir şeyi unutmayalım maktülün günahları katili haklı çıkarmaz. Bülent Demirlek bir cinayet işlemiştir. Katlettiği takım da Trabzonspor'dur. İşin bu hale gelmesinde elbette yönetim acizliğinin büyük payı vardır; elbette sahaya atlayan kişi veya kişilerin savunulacak bir tarafı yoktur ama Trabzonspor bir vesile ile sindirilirken bunu yönetime karşı olan muhalefet ya da kinimizi tatmin etmek için kullanmayalım. Nasrettin Hoca'nın da dediği gibi: "Bu hırsızın hiç mi suçu yok?"

Jackdaniels
17.08.2007, 15:04
Bu Bülent demirleğ'in fifa kokartının elinden alındığı doğrumu?

ctmeoy
17.08.2007, 15:10
macların saha dısında kazanıldıgını azize demişti biz hala konusuyoruz yok düzgün yönetsinler adam gibi baskanımız olsun bak nasıl düzgün yönetiyolar ..

irfanb
17.08.2007, 16:31

Sonu Cem Papila gibi olacaksa bu ise en cok Nuri Albayrak üzülür.
Cem Papila`nin hakemligi biraktigina üzüldügü gibi.

Tolpaş61
17.08.2007, 16:54
ben şimdi nasıl sakin olayım.allahım sabır.sabır yarabbim.senin hakemliğin bitmiştir.ancak 4. hakemlik yaparsın.özgüç türkalp sana birşey hatırlatıyormu?

smertkan
19.08.2007, 09:42
Hakeme hiçbir şey olmayacak Sivassporun oyuncu cezaları ortadadır. Gözlemci raporlarına göre ceza veiyorlar.Hakeme şahidi şıracı yani. TFF zaten bizans gibi ayak oyunlarını yarın koltuğa oturabilirmiyim hesapları içinde.Hakem 2 hafta sonra sahada ayrıca Birilerine tetikçi lazım.Ne de olsa Bülent Demirlekte görevini iyi yapıyor.

murseltaskin
19.08.2007, 11:50
elinden fifa kokartı alınacak ilk hakemdir bence

Emirhan Makul
21.08.2007, 10:20
ya oldu ki federasyon hükmen dedi 3-0 5 maçda ceza verdi ne yapabiliriz ki ben dün onu düşündüm ne olur ne yapabiliriz tamam çıktık bağırdık protesto etttik güzel ne olacak 3 puanı geri verirler mi yönetim ne yapar ki

Drizzts
21.08.2007, 12:57
böyle karaktersiz hakemleri görünce insan futboldan soğuyor.İnsan ne iş yaparsa yapsın önce dürüst ve iş namusu olucak.Parayla satın alınabilen bir kişinin namusu ve dürüstlüğü gitmiştir.Bu insanların tek hedefi para para para.Kimse bana inandıramaz Cem papila,bülent demirlek,cem deda(ve sülalesi), vs. bunların sadece hakem hatası yaptıklarını.Bunlar kul hakkı işliyor.Özelliklede cem papilaya aldığı yediği paraların hayrını göremez inşallah.

emrahs61
21.08.2007, 14:33
İlhan cav-cav iddaa da sivasa oynamış kaybedeceğini anlayınca hakeme haber göndermiş hakem de üstüne düşeni yapmıştır bence

ozturk
21.08.2007, 14:34
bu arada cem papila ne oldu?? bi haberi olan var mı? bıraktı mı hakemliği..

demirlekte bıraksa da anlasa Trabzon aleyhine davranmanın bedelini..

emrahs61
21.08.2007, 14:36
Milletvekili adayı idi en son kazanamayınca krize girdi heralde

Nytre
21.08.2007, 16:08
kanal1de filmin devamı diye bir program var yakında oraya konu olur kiralık hakem cemoş

Hüseyin Çümen
22.08.2007, 01:31
hem kokartı alınacak hemde dinlendirilecek

denizgrsy
22.08.2007, 11:31
bülent demirlek in peşini bırakmak yok! o hakemliği bırakacaksın , Trabzonspor'a öten o düdüğünü asacaksın! adalet yoksa , adaleti sağlayamadıysan adam gibi çıkıp gideceksin !

Harun-61
22.08.2007, 11:34
bülent demirlek in peşini bırakmak yok! o hakemliği bırakacaksın , Trabzonspor'a öten o düdüğünü asacaksın! adalet yoksa , adaleti sağlayamadıysan adam gibi çıkıp gideceksin !

+ 1967 :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

denizgrsy
22.08.2007, 13:30
bu konu bu başlık aşşağıda kalmasın gözden kaybolmasın!

İskender Çakmak
22.08.2007, 13:35
o kokartı bana versinler ben gerekeni yaparım bülent demirlek için he bir de düdüğü versinler

ÖmerFarukYılmaz
22.08.2007, 14:02
o kokartı bana versinler ben gerekeni yaparım bülent demirlek için he bir de düdüğü versinler

sırayla:D:D:D

LazAnisT
22.08.2007, 15:00
Olaylara birazda iyimser bakmak lazım.Bir tanesinden kurtardık.

adherent_1
22.08.2007, 18:33
Ne yazık ki hakem Bülent Demirlenk ve Sivasspor oyuncuları, taraftarlarımızı oldukça profosyenel bir şekilde tahrik etmeye çalışmışlar ve birkaç taraftarımız da buna alet olmuşlardır. Olaylarda, sahaya giren taraftarlardan daha ziyade Sivasspor'lu futbolcuların sert müdehalelerine ve tahriklerine göz yuman hakemin ve Sivas'lı futbolcuların rolleri vardır.
Netice itibariyle Futbol Federasyonu'nun yaşanan olayları çok iyi okuyup, Trabzonspor takımı ve Trabzon şehri üzerinde oynanmaya çalışılan iğrenç oyunları görmesi gerekmektedir. Sadece görmesi değil gereken neyse onları da süratle yapması gerekir. Mesela hakem Bülent Demirlenk'in Fenerbahçe-Galatasaray maçında, tüm olumsuzluklara rağmen maçı sonuna kadar sürdürüp bitirme çabası varken, nasıl oluyorda Trabzonspor-Sivas maçında, Trabzon valimizin ve Emniyet müdürümüzün verdiği güvencelere rağmen bu çaba gösterilmeyerek maçı "bir kalemde" tatil etme kolaylığı gösteriliyor.
Bu çifte standartın, hatta bana göre Trabzonspor düşmanlığının cezası mutlaka verilmelidir. Futbol Federasyonu göreve!...

coskun0661
22.08.2007, 19:25

insallah dedigin gibi olur renkdaşşş..bu hakeme duduk degil eline bir kac simit verip sokakta bagırtılmalı..gerci fenerasyonda simit fırını gıbi zaten:Dparay veren simidi alıyo

6Şafak Aydın1
22.08.2007, 23:56
memlekette hakem zaten yok.

Bülent Demirlek Fifa kokartli hakemimiz. Fifia kokartini TFF mi belirliyor yoksa direk FiFa mi hakemleri seciyor

denizgrsy
23.08.2007, 11:10
bülent efendi hakemliği bıraktığın günü iple çekiyorum, sen göz göre göre ,bile bile birilerine uşaklık yaptın,talimat aldın yoksa nerde sende o yürekkkk,ama o talimat aldığın uşaklık yaptığın kişiler yiyecek senin başını!

defol git bülent!

61viya
23.08.2007, 15:53
Geceleri nasıl uyur sen ve senin gibiler bilmem ki..

KUTADGU
23.08.2007, 16:03
Geceleri nasıl uyur sen ve senin gibiler bilmem ki..

zannederim birilerinin pışpışlamasıyla...
ve
masallarıyla mışıl mışıl uyuyordur...

Her ne hikmetse
aklıma Cesur Yürek filminden bir sahne geldi..
Wallace'ı para karşılığı satan bir iskoç derebeyi mışıl mışıl uyurken...
kapı bir at tekmesiyle açılıyor ve satıcının kafası topuz darbesiyle paramparça ediliyordu...

Wallace gelde kurtar biz.

Varlıbaş61
25.08.2007, 14:37
en fazla 5 maç ceza alırız dedim öyle oldu
we en fazla da maçın 1 dk. sı oynanır yada 1-0 tescil olur
başka yolu yok..
yoksa maç oynanmaz trabzonda.......

POYRAZ
25.08.2007, 16:43
Bu hakem ceza aldi mi?

denizgrsy
14.11.2007, 09:51
şiişşşt bülo sen hala bu kişilikle hayata devam etmeyemi çalışıyorsun ? bence önce kişiliğini karakterini temizle ( hakemlişk mesleğini bırakarak ) daha sonra hayata devam et .İkisi bir arada olmaz !

çok kulaklarını çınlatıcam çook gs maçında :) seni saygı ve sevgiyle anacağım

Ünyeli Murat
14.11.2007, 10:41
hakemlerde insan....onlarında hata yapma hakkı vardır...yaptıkları hatalarda kasıt aramamak lazım...yöneticinin yaptığı yanlış transferleri,futbolcunun kaçırdığı golü,kalecenin yediği golün cezasını maç içinde bir kere hata yapan hakemlerimize kesmemek lazım...
fakat düşüncelerimi bazen öyle boşa çıkartacak hata yapıyorlarki kağıttan kule gibi hemen yıkıyorlar...ağza alınmayacak galiz küfürler ettiriyorlar... gelde ondan sonra art niyet arama...

Harun-61
14.11.2007, 10:59
Istifa

Istifa

!!!!

İsmail Çavuşoğlu
14.11.2007, 11:06
bundan ne hakem olur nede insan....

denizgrsy
17.11.2007, 23:57
büloooo ben geldim , kabusun :eek:

sen hala düdük çalıyormusun len :) bırak bırak bu işi , ben sana iş bulacağım ...

kişiliğine uygun bir çok iş varken insanların emeğini çalmaya devam etme , bu dünyanın öbür tarafıda var unutma :)