PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor Maçı | TFF Trabzonsporun 0-3 Hükmen Yenilgisine Karar Verdi

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

tslove
16.07.2007, 14:21
Türkiye Süper Ligi Müsabakası:

Trabzonspor - Sivasspor

Tarih/Saat: 12.08.2007 / 18:45
Stad: Hüseyin Avni Aker

Hakem: Bülent Demirlek

__________________________________________________ _____

:tsbayrak:evet bu maçla ilgili düşünceleri alalım
bence bu maçı 2-1 kazanırız

ErayAkyüz
16.07.2007, 14:25
mutlak galibiyet

OYılmaz
16.07.2007, 14:26
iyiki ilk maç kendi evimizde Trabzona geleceğim tarihede uğruor kısacaSı tribündeyim organizayson varsa benide yazın ;)

Remzi
16.07.2007, 14:28
tarih nedir?

Burçak
16.07.2007, 14:28
Tribünde BMN Trabzonla izlemek istersen Organizasynlar bölümünü takip edersin. Listeye adını eklemeyi unutma.;)

Misina
16.07.2007, 14:32
3-1 kazanacağız

OYılmaz
16.07.2007, 14:33
Tribünde BMN Trabzonla izlemek istersen Organizasynlar bölümünü takip edersin. Listeye adını eklemeyi unutma.;)

İnş. mümkün olursa katılacam organizasyona artık bizde açılalım organizasyonlara :)

Ali Özcan
16.07.2007, 14:46
Ligler 10-11-12 ağustos ta başlıyor...Maç günü belli değil henüz, federasyon ilerde açıklayacaktır...

a f s
16.07.2007, 14:48
Sivasspor: İlk haftadaki Trabzon maçı bu sezonki en zor maçımız olacak
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ligin ilk haftasında Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşacakları maçın, bu sezon ki en zor karşılaşmaları olacağını söyledi.
Uygun, 2007-2008 sezonu fikstürüyle ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezonda Sivasspor'a yakışır bir mücadeleyi sergilemek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini kaydetti.
Fikstüre göre ligin ilk haftasında Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşacaklarını belirten Uygun, rakiplerinin UEFA İntertoto Kupası maçları nedeniyle sezonu erken açtığını ifade ederek, ''İlk haftadaki Trabzonspor maçımız, bu sezon ki en zor karşılaşmamız olacak. Çünkü Trabzonspor Avrupa kupalarındaki maçları nedeniyle sezonu erken açtı. Diğer takımlara göre daha hazır bir takımla karşılaşacağız. Karşımızda daha hazır ve daha diri bir takım bulacağız. Çok zor bir maç olacak'' dedi.
Ligin ilk yarısında Trabzonspor'un yanı sıra 3. haftada Fenerbahçe, 12. haftada Beşiktaş, 16. haftada ise Galatasaray ile karşılaşacaklarını belirten Uygun, 4 büyüklerle ilk yarıda deplasmanda karşılaşmalarının kendileri açısından fark etmediğini, sonuçta bu rakiplerle iç sahada da karşılaşacaklarını söyledi.
Sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Uygun, ''İlk yarıdaki hedefimiz en az 25 puan toplamak. Bu hedefe ulaşmak için de en iyi şekilde çalışıyoruz. Yeni sezon hazırlıklarımızı sürdürüyoruz'' dedi.

selcjK
16.07.2007, 14:52
maça 1 ay olmasına, arada 2 tane intertoto mücadelesi olmasına rağmen, yine önce ben topik açıyım mantığıyla açılmış bir topik olarak görüyorum. tamamen intertotoya odaklanmamız lazımken yine yapılan yanlış bir hareket. daha takım ne ne değil belli değil, belki sakatlıklar olcak? neyse olağanüstü bir durum olmadığı sürece(+ziyadoğanın muhteşem taktik üstünlüğü) rahat yeneriz

Punisher-61
16.07.2007, 14:57
ben 3-0 diyorum..intertoto kupasi sayesinden takim erken form tutuyor o yüzden tahminim besiktas macina kadar iyi sonuclar elde ederiz..

KUTADGU
16.07.2007, 14:59
çok ters zamana geldi..

Eğer 10 Ağustos tarihinde oynanırsa
mutlaka Avni Aker'deyim...

İnşallah kazanır iyi başlarız..

iyi en iyi yerde bitiririz.......

DeAgLeMaNyAq
16.07.2007, 15:12
Diğer takımlardan alt tarafı 1 hafta önce açtık sezonu. Aslına bakarsak as oyuncularımızda geç katıldı ama nedense bu durum çok abartılıyor...

The Legend
16.07.2007, 15:26
mutlak galibiyet diyorum

Oğuuz
16.07.2007, 15:30
bu başlığı ben açacaktım ama :(
bence bu sene sivassporun yılı olacak, süper bi kadro kuruldu bu sene.. bence Trabzonspor Sivassporla karşılacağı en ii hafta birinci hafta olurdu, ki öylede oldu :) Trabzon kazanır ama maç hiç kolay olmaz..

Emre B.
16.07.2007, 15:36
Lige iyi başlamamız lazım.

Hüdai Pervaneli
16.07.2007, 15:37
bumaci kazanip iy baslangic ve sampiyonluk gelecektir:D

Burçak
31.07.2007, 08:57
bari lige iyi başlayalım.

Mert67
31.07.2007, 09:36
inşallah kazanırız.tahminim 2-0 alırız.

MarceloTS
31.07.2007, 09:52
1-0 olsun bizim olsun galibiyet getirecek her skora razıyım arallığa dayanmamız lazım ceyhun dan gol bekliyorum

Onur
31.07.2007, 09:55
Bizimkiler kendini affettirmek için iyi bir sonuç alacaktır. Eğer mağlubiyet alırsak bu futbolcuların hem ZD hemde NA istemedikleri ve bilerek maçı verdikleri anlamına gelir...

Nissan
31.07.2007, 10:15
Bu yilda serbest kursude tahmin yarismasi olacak mi?

Bu mac icin tahminim TS 1-3 Sivas

ilhan
31.07.2007, 10:16
İlk mağlubiyeti alacağımız takım Sivasspor olur=)

melrok
31.07.2007, 10:23
biz önümüzdeki maça bakıyoruz burada defans blokları ( adam için tüm takım defans) arasında anlaşma iyi değildi gelecek haftalarda daha iyi olacağız. büyük ihtimale maçtan sonraki ziyan açıklama bu olur.

Talat YAVUZ
31.07.2007, 10:59
bu takım hakkettiği yerlere gelmesi için oyuncuların giydikleri formanın özünü bilmeleri lazım ama görünüyorki bilen oyuncu sayısı ya bir oluyor ya da iki o yüzden
no comment.

cuneytr
31.07.2007, 11:23
kendi shasında favori olmayan,olamayan trabzonspor ile sivassporun macı....iyi olan kazansın demeye gönül elvermiyor biliyoruz ki takımıımız iyi deil-iyi olsa trabzonspor kendi sahasında favori olmaz mıydı-takımımız bu seneye iyi hazırlanmamıs ve yine biliyoruz ki takımımız ruhunu baska takımlara vermiş yerine rakiplerimizden arta kalanları almıs. evet durum bu...macı takımımız kazansa sivassporu yenecez sadece ilerisi galiba yok...

Enes
31.07.2007, 11:38
:ts2:karamsar olmamak elde degıl ama tüm bu yaşananlardan sonra(artık ne yönetimin ne futbolcunun ne teknik direktörün ikinci bi şansı yok) sivassporu bız güzel futbolla yeneriz... (inşallah):ts2:

Faik Yılmaz
31.07.2007, 11:40
yenmek yenilmek o kadar önemli değil sonuçta 3 puan telafi edilebilir ama

taraftarın umudu yok heyecanı yok..işte umutsuz kalmak en kötüsü....

ErayAkyüz
31.07.2007, 11:42
komik sivası yensek nolcak sorun bitcekmi bi hafta yen iki hafta yenil iki hafta yen bi hafta yenil istikrar die bişe yokken ne Trabzonsporun tadı var ne de futbolun

Faik Yılmaz
31.07.2007, 11:46
Takım yağsız tuzsuz diyet yemeği gibi olmuş....

yesen ne fayda yemesen ne fayda....

Emirhan Makul
31.07.2007, 11:50
bence 0-0 biter

Hüdai Pervaneli
31.07.2007, 12:23
sunu söyleyeyim ki bu mac kaybedecigiz
adamlar transfer yapiyo biz ise bir mahelle takiminina yeniliyoruz

bence bu maci kaybedicez

cendelsahinov
31.07.2007, 12:24
hiç umdum yok bu takımdan

MarceloTS
31.07.2007, 12:26
en azından bi beraberlik olur bence

cendelsahinov
31.07.2007, 12:28
başımızda keller olduğu sürece yensekte bir yenmesekte...

Eren Uğur Ayar
31.07.2007, 12:31
Zor bir maç olur ama biz kazanırız...

FcTRABZONSPOR
31.07.2007, 12:33
inşallah yenilirizde taraftar biraz olsun akıllanırda başkan ve tdyi iyice döverler...Ama sanmam onu yapacaklarını istanbul eziklerinde böyle rezil yönetim ve td olsaydı şimdi öldüydü...

MarceloTS
31.07.2007, 12:34
inşallah yenilirizde taraftar biraz olsun akıllanırda başkan ve tdyi iyice döverler...Ama sanmam onu yapacaklarını istanbul eziklerinde böyle rezil yönetim ve td olsaydı şimdi öldüydü...

bu zamana kadar dövmeyen taraftar bundan sonra hiçbişey yapamaz:rolleyes:

FcTRABZONSPOR
31.07.2007, 12:39
bu zamana kadar dövmeyen taraftar bundan sonra hiçbişey yapamaz:rolleyes:
bende onu diyom...bizim taraftar anca söver başka bişe yapamamaz.yoq otobüs taşlamıslar futbolcuların ne suçu var bende futbolcu olsam o kel baştayken bende top oynamam...

noname
31.07.2007, 12:46
Elenmemizde kaynaklanan tepkiden dolayı.. Takım bu maçı bir şekilde alacaktır. Hep öyle olmadı mı? Moralimizi bozan her olaydan sonra, karşılık gelen küçük mutluluklar yaşadık. Umutlarımız sönmek üzereyken.. Hep "acaba takım kendine mi geliyor" dedik.
Biz umut besleriz ama asla enayi yerine koyulmuşluktan değil. Sezonu da açıcam inşallah.
Alırız diye düşünüyorum.

Barış BAKIRTAŞ
31.07.2007, 12:52
Nasip olursa bu maçta olucam ama ondan önce takımın antremanını ziyaret edicem bi kaç lafım olacak sevgili ziya hocaya

kurnaze
31.07.2007, 12:55
sivas galati'den iyidir bizi yenerler

Oğuuz
31.07.2007, 13:04
HEDEFE KOŞARIZ
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ligin birinci haftasında oynayacakları Trabzonspor maçının sezonun en zor mücadelesi olacağını belirtti. Uygun, "Oyuncularımı bu maç için uyardım. Trabzon'dan puanla dönersek ligde hedefe koşarız" dedi.

ZİRVEYE ÇIKARIZ
Uygun, bu sezon forvet hattına çok güvendiğini de kaydederek şöyle konuştu: "Balili, Mehmet Yıldız ve Cvetkov formlarının zirvesindeler. Sivasspor tarihinin gol rekorunu kıracağız. Taraftarlarımız şimdiden gol şovlara hazır olsun."

FcTRABZONSPOR
31.07.2007, 13:07
HEDEFE KOŞARIZ
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ligin birinci haftasında oynayacakları Trabzonspor maçının sezonun en zor mücadelesi olacağını belirtti. Uygun, "Oyuncularımı bu maç için uyardım. Trabzon'dan puanla dönersek ligde hedefe koşarız" dedi.

ZİRVEYE ÇIKARIZ
Uygun, bu sezon forvet hattına çok güvendiğini de kaydederek şöyle konuştu: "Balili, Mehmet Yıldız ve Cvetkov formlarının zirvesindeler. Sivasspor tarihinin gol rekorunu kıracağız. Taraftarlarımız şimdiden gol şovlara hazır olsun."
TRABZON'â gelen takımlar önceden fark yememek için geliyolardı şimdide garanti puan alınacak yer olarak!!!

macka61
31.07.2007, 13:09
ben pek galip geleciğimize ihtimal vermiyorum

omer61
31.07.2007, 13:16
berabere bietrr bencee

Ozan Yazıcı
31.07.2007, 13:27
sivas alır

tamersoz
31.07.2007, 13:32
çok zor ma çolacak inş. kazanırız bide bişi soracam BMN ekibi trabzonda maçları nerde seredio hangi türbünde..

atlantis
31.07.2007, 13:33
Walla Trabzonspor'un bu sene nasıl bir grafik çizeceğini tahmin edemiyorum...Rahat bir futbolla maglup ederiz sivası diyemiyorum...geleceğini göremiyorum...Başında Albayrak ve Ziya oldukca..çok mağlup oluruz.

Faik Yılmaz
31.07.2007, 13:35
Önceden 1 paun alan takım şampiyon olmuş gibi sevinirdi.....

şimdi 1 puan alan takım küme düşmüş gibi üzülüyor....

ve bazıları hala istikrar diyor....

MehmeTS_ADANA
31.07.2007, 13:37
şok geçirmekten artık kalp hastası olduk umarım yeni bi şok yaşamayız.bu kalp bunu zor kaldırır

Tolga Han
31.07.2007, 13:42
yeniliriz...

okan6161
31.07.2007, 13:43
istere yenilgi olsun ama güzel bir oyunla olsun artık saha içinde aman ne olcak deyip dolaşan kişi görmek istemiyorum savaşna her yere basan kişiler görmek isityorum

Tufan_61
31.07.2007, 14:26
hayirlisi olsun iyi olan kazansin

Mert M.
31.07.2007, 14:31
ne halleri varsa görsünler

python
31.07.2007, 14:32
2 - 1 yenilmek moda oldu Trabzonspor'da:) Ben 2-1 yeniliriz diyorum.

DİNÇ
31.07.2007, 14:37
Kesinlikle yeneceğiz...İlk 5 maçı alacağız...
Bu kadar umutsuzluğun ardından iyi işler yapılacak...
Öyle ümit ediyorum...
Bu sene şampiyonluğun en güçlü adayıyız...
Ziya Doğan ve Nuri Albayrak a rağmen...
Trabzonspor çok iyi işler yapacak...
Hele Albayraklardan kurtulduğumuzda çok daha iyi işler yapacağız...
Tek dileğim ilk yarıyı liderden 3-4 puan aşağıda bitirmek...
Sonrasında Albayrakların ve Ziya Doğanın bileti kesilince zaten düzlüğe çıkarız...

Sivassporu yeneceğiz....
Hatta İNŞALLAH ilk 6 maçı kazanacağız...Sonrasında herşey daha güzel olacaktır...
En azından kendimize güvenimiz gelecektir....

Ancak şunu unutmayalım....
5-6 maç üstüste kazanınca yine de dünyanın en iyi takımı olmuyoruz...

Biz bu takımdan bu sene şampiyonluk beklemeyelim...
Belki kendisi bize bir gün uğrar...

Murat Altun
31.07.2007, 14:39
süper zor maç sivasspor iyi takım biizm gibi hedefsiz ziyalı ve nuri li bir takımın yenebileceği bir takım değil

adamların başkanalrı vede teknikdirektörleri var enazından

Halit Aydın
31.07.2007, 14:40
Arkadaşlar elenmeyi bir tarafa bırakalım da geçen gece (o baskı olmasaydı) oynanan futbol bence Sivas maçına yeter. Yeneceğimizi düşünüyorum...

Mert M.
31.07.2007, 14:40
abi keşke dediklerin olsa ama yinede umut tabii ...

Tolpaş61
31.07.2007, 14:41
lütfen yeniliriz gibi laflar etmeyelim.hatırlayın geçen sezonu.üst üste kaybettiğimiz 7 maçın 4ünü alsak neler olurdu.lütfen ama lütfen takımımız hakkında hep iyi dileklerde bulunalım.
benim fikrim en az 3 farklı alırız.en azındann kazanacağımıza eminim.

Tolpaş61
31.07.2007, 14:43
en az 3 farklı alırız.olmasa dahi kaznacağımızdan eminim.
inşallah kaybeder laflarınıda pek kullanmayalım lütfen.neticede delisi olduğumuz canımız çiğerimiz trabzonsporumuz.
alayına isyan ölümüne TRABZON

vadaa55
31.07.2007, 14:45
lütfen yeniliriz gibi laflar etmeyelim.hatırlayın geçen sezonu.üst üste kaybettiğimiz 7 maçın 4ünü alsak neler olurdu.lütfen ama lütfen takımımız hakkında hep iyi dileklerde bulunalım.
benim fikrim en az 3 farklı alırız.en azındann kazanacağımıza eminim.
o 7 maçın 4ünü alsaydık kazandığımız 7 maçın da en az 3ünü verirdik bından eminim...kapasite meselesi:alkış::(http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon13.gif

Erkin
31.07.2007, 14:47
Maçı rahat alacağımıza dair nasıl bir belirti var? Maçlara rahat çıkamıyoruz. Vllaznia maçlarındaki farklı skorlar sahte bir rahatlık yarattı. Topçular sevgili hocalarından kaptıkları özellikleriyle son derece gergin çıkacaklardır.. Bence zor geçecek, erken gol bulamazsak hele bir de gol yersek Ziya yine paniğe kapılır, yedek kulübesine oturup tırnaklarını yemeye başlar..

Ayrıca ortasahada diğerlerinin topu Gökdeniz'e atıp çizgide nasıl yaparsa yapsın da bize orta yapsın diye beklemelerinden başka bir hücum varyasyonumuz yok.. Baktık olmuyor topu ileri doğru şişirmeye başlarız.. En karamsar haliyle böyle.. Ama bundan da farklı olacağını pek umut edemiyorum :(

Murat Altun
31.07.2007, 14:51
en az 3 farklı alırız.olmasa dahi kaznacağımızdan eminim.
inşallah kaybeder laflarınıda pek kullanmayalım lütfen.neticede delisi olduğumuz canımız çiğerimiz trabzonsporumuz.
alayına isyan ölümüne TRABZON

okadar nefret ettirdirdilerki kendilerinden bunlardan gelebilecek iyi birşeyi dahi istemiyorum zaten en ufak bir umudumda yok bunlar görev başında olduğu sürece TS küçültülmeye devam edecektir

bu yönetim ve ziya yüzünden milletin maskarası olduk

zeyyat çıkmış hala istikrar diyor istikarrlı şekilde batırıyorlar

bizim millet istikarrın ne demek olduğunu bilmiyor sanırım bir istikrardır gidiyor ama allah sonumuzu hayır etsin

H.Emre
31.07.2007, 15:49
Başımızda 22.yüzyılın futbol anlayışını dahiyane fikirleri ve döneminde anlaşılamayan ama büyük ihtimalle gelecek nesilleri peşinden sürükleyecek mantalitesiyle şekillendiren bir futbol dehası. orta sahada topun arkasından aptal aptal koşarak pres yaptığını sanan, ayağına hiç istemesede kazaran gelen topları geride en müsait adama atan ön libero bozuntuları. Geride gelen her topu rastgele vurarak uzaklaştırmaya çalışan, bir rakip gözünün yaşına bakmadan, ceza sahası falan dinlemeden yere indiren gözü pek, cesur defans oyuncuları. İlerde tek başına çabalayan Gökdeniz ve ne yapmayı çalıştığını anlamaya kapasitemin yetmediği Ceyhun. En ileride ise mantalitemiz gereği topla pek fazla muhatap olmayan, hatta hoca tarafından gereksiz görülmesine rağmen sırf aşırı eleştirilerden tırsan bir psikolojiyle sahaya sürülmüş forvet oyuncusu. Şeref tribününün en ön saflarında sahada yapılan fiiliyatın futbol olduğunu bilip bilmediğinden şüphe duyduğum bir patron.

ZD ve NA'lı Trabzonspor bence bundan ibaret bu yüzden oynayacakları her maçta en büyük ihtimal mağlubiyet, küçük bir ihtimal ise galibiyet. Yinede kolay gelsin inşallah kazanırlar. Ben bu ikili olduğu müddetçe bu takımın maçlarını izlememeye geçen yılın sonunda ZD'ın gönderilmeyeceğini anladığımda karar vermiştim. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi Toto maçlarından sonra anladım. ZD'nin takımı yüzünden psikolojik sorunlar çekenlere basit ama etkili bir çözüm yolu; maçların tümünü kaybedeceği ön kabulüyle maçları izlememek, hem kazandıkları zaman rakip kim olursa olsun ekstra bir sevinç yaşatıyor insana :-)

Cem Akyüz
31.07.2007, 16:25
umarım kazanırız kesin kazanırız demeyi çok isterdim ama diyemiyorum malesef

Kasım Hilal
31.07.2007, 16:27
Türkiye ligindeki en dandik takım bile Galati'den iyidir..
Türkiye'deki en kötü hoca da Ziya Doğan'dan iyidir..
İş bizim yıldızlara bakıyor yani..
Bakalım..
Yattara, Umut, Gökdeniz ya da Ceyhun'dan biri maçı alır sa alır..
Yoksa ancak hava alırız..

zafercalikoglu
31.07.2007, 16:30
hal ve durum ortoda
çok karamsarlıga yer yok,bence berabere biter balili gununde olmazsa eger,

Emiroğlu
31.07.2007, 16:30
:mad::mad:yemeyiz şöyle 3-4 tane ki

MarceloTS
31.07.2007, 16:31
:mad::mad:yemeyiz şöyle 3-4 tane ki

esek nolur yönetim mi istifa eder yoksa:rolleyes:

Emiroğlu
31.07.2007, 16:37
esek nolur yönetim mi istifa eder yoksa:rolleyes:

Nerde ! Galati maçında allbayrağın oturuşunu görmedik mi ? Hiç istifa edecek gibi oturuyormuydu o koltukta ! Terbiyesiz insanın oturmaktan bile haberi yok !

zafercalikoglu
31.07.2007, 16:38
maç hangi gün haftaya trabzondayım belki giderim maça

coolank
31.07.2007, 16:42
adam alırlarsa belki bir halt olur takımdan

Travelair
31.07.2007, 16:53
Lig başlıyor. İnşallah hayırlısı ile kazanırız umarım

POYRAZ
31.07.2007, 17:47
Malesef liglere umutsuz ve morali bozuk bir sekilde basliyoruz. Yine de bu maci kazanarak lige iyi bir baslangic yapmaliyiz.

KeLLoO
31.07.2007, 17:58
halitaydina katiliyorum baski olmasaydi biz galati yi de gecerdik.
iyi basladigimiz, iyi oynadigimiz bir mac -yine- bir tayfun un uzaklastiramadigi top yüzünden onlarin lehine döndü baski artti, oyun top sisirmeye döndü . dersiniz ki takimi o durumdan cikarmak hocanin görevi, tayfunu orayan koyan da bizzat hoca veya sivas galati den cok daha iyi bir takim, eyvallah derim, tartisilir.
ama su tabloda galati macinda oynadigimizla topla sivasi -sezona iddiali giriyor olmalarina ragmen- yeneriz.

yeneriz ve istifa sesleri kesilir... ben burada deli olurum... anlarim ki burda bagiran cogu insan sadece anlik kizginliklarda olumsuzluklari görebiliyor iki mac kazandik mi herseyin üstüne sünger cekiyor.

ziya dogan destekcisi biri olarak, biliyorum(saniyorum) ki onun yerine kim gelirse gelsin netice daha iyi olmayacak.
onu istifaya davet eden herkese de saygim var. ama simdi su kaos ortaminda iki laflarindan biri istifa olan insanlar yarin iki mac kazaninca o degerli "istifa" sözcüklerini unuturlarsa anliyacagim ki: bunlar fevri davranislar ve diyecegim ki: "sizin yaptiklarinizdan haberiniz bile yok".
Saygilar.

A.T.R
31.07.2007, 18:02
Favori sonuç 0-0 beraberlik
Plase ite kaka 1-0
Netice: Fıtık olmuş,karamsarlığa gark olmuş milyonlarca Trabzonspor gönüllüsü.
Var mı ötesi?
işte hali pür melalimiz.

tamuğ yamtar
31.07.2007, 18:03
Sivas ne yapar bilen var mı? Adamların da durumunu bilmiyoruz ki.

Bilen varsa bi zahmet. Eskiden olsa alırız derdim.

Eskiden= Şöyle 5-6 yıl önce. Gerçi o zaman Sivas var mıydı? Sıradan Anadolu takımı diyelim.

Samet KILIÇ
31.07.2007, 18:06
fikstür cok güzel keske adam gibi kadromuz olsa belki ilklere oynardıkkk

BDiler61
31.07.2007, 18:11
inşallah kazanırız diyecek başka bi şey yok malesef

fteotdgs
31.07.2007, 19:27
Cesur yurek! Ziya hocamiz 1-0 olsun bizim olsun mantigi ile her zamanki gibi tespih bocegi taktigi ile baslar maca. Hala nasil defans yapilacagini ogretemedigi kaleci dahil 8 defans adami ne yapar eder 1 gol yer bu arada. Daha sonra tutusan Ziya hocamiz lutfedip biriki hucum oyuncusu alir oyuna. Suursuzca saldirirken eger Sivas'in birazcik akli ve cesareti varsa baska gol ve goller bulabilir kalemizde. Mac sonrasi Ziya hocamiz "Bu mac bitti bla bla bla.Onumuzdeki maclara bakiyoruz" der. Yonetim de "haa oldu. Biz sana guvenioyruz zaten. 2040 yilinda, o gunleri gorebilirsek sampiyonuz" der. (Maca giden) taraftar da koyun gibi bu adamlarin basinda oldugu takimi desteklemeye devam eder baslamadan biten sezonun kalan hedefsiz haftalarinda.

AYYILDIZ
31.07.2007, 19:47
inşallah ilk 5 maçı alırız ve futbolculara güven gelir

efkarlitaraftar
31.07.2007, 21:59
Bildigim kadari ile Sivasspor Taraftari ile hos bir samimiyetimiz varmis.
Bize bir iyilik yapib ilk Hafta bizi yenerlermi?
Acaba yenseler yinede TD basimizda kalirmi?

Kafam su günlerde gercekden cok karisik....

Semih Kırsüleymanoğlu
31.07.2007, 22:00
insallah o gün mactayim. Ve tum olumsuzluklara ragmen ins. yeneriz. TRABZONSPORA destek olmamiz gerek. Stadi dolduralim. Unutmayin ki biz futbolcularina veya antrenöre veya baskana degil renklerine asikiz.

Emre B.
31.07.2007, 22:27
Yenemezsek ligde biter.

yns61
31.07.2007, 22:45
berabere biter..

efkarlitaraftar
31.07.2007, 22:48
Trabzonspor'un 40 yılı böyle geçti
A.A 31 Temmuz 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3825456.jpgKuruluşunun 40. yıl dönümünü 2 Ağustosta düzenlenecek etkinliklerle kutlayacak olan Trabzonspor, yaşadığı başarılarla, yetiştirdiği futbolcularla, bünyesinden çıkan teknik direktörler ve yöneticileriyle Türk futboluna renk kattı.

İdmanocağı, İdmangücü, Karadeniz Gücü ve Martıspor'un birleşmesiyle 2 Ağustos 1967 yılında kurulan bordo-mavili kulüp, 1973-74 sezonunda ikinci ligi ilk sırada tamamlayarak birinci lige çıkma hakkı elde etti.
1974-75 sezonunda ligdeki ilk yılını geçiren bordo-mavililer, 1975-76 sezonunda şampiyonluk elde ederek kuruluşundan 10 yıllık bir süre geçmeden lig şampiyonluğu yaşadı.
İstanbul'un şampiyonluk yaşayan kulüplerinden en son kurulan Fenerbahçe'den 60 yıl sonra kuruluşu gerçekleşen Karadeniz kulübü, 40 yıllık süre içerisinde 6 kez lig şampiyonluğu elde ederek şampiyonluğu İstanbul dışına taşıdı.
Bordo-mavililer, 7'şer kez Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı, 5 kez de Başbakanlık kupasını müzesine götürdü.

AVRUPA BAŞARILARI

Trabzonspor, Avrupa Kupaları'nda da güçlü takımlar karşısında galibiyetler aldı.
Bordo-mavili takım, İspanya'nın FC Barcelona, İtalya'nın İnter, İngiltere'nin Liverpool ve Aston Villa, Fransa'nın Olympigue Lyon gibi takımlarını yenmeyi başardı.
Karadeniz ekibi, Avrupa'da 40 yıllık tarihinde 80 karşılaşmaya çıktı. Bordo-mavililer, bu maçlarda 31 galibiyet, 31 mağlubiyet ve 18 beraberlik aldı.

GOL KRALLARI

Trabzonspor'da, 3 futbolcu ligde gol kralı olmayı başardı. Karadeniz ekibinde 1976-77 sezonunda Necmi Perekli 18 gol, 2004-2005 sezonunda Fatih Tekke 31 golle ligde gol kralı oldular.
Bordo-mavili takımda Gürcü oyuncu Şota ise 1995-96 sezonunda 25 gol ile gol kralı olmuştu.

ANADOLUNUN ŞAMPİYON HOCASI ÖZYAZICI

Trabzonspor'un efsanevi teknik direktörü Ahmet Suat Özyazıcı, 1'i ikinci lig olmak üzere bordo-mavili ekiple 5 şampiyonluk yaşayarak, Fatih Terim ile birlikte ligde en fazla şampiyonluk elde eden teknik direktör unvanını elde etti.
İlk olarak 1973-74 sezonunda ikinci ligde Trabzonspor'u şampiyon yaparak birinci lige çıkaran Özyazıcı, daha sonra bordo-mavili takıma 1975-76, 1976-77, 1979-80 ve 1983-84 sezonlarında olmak üzere 4 lig şampiyonluğu daha yaşattı.

SÜMER, HER ALANDA

Trabzonspor'da futbolcu, teknik direktör ve kulüp başkanlığı yapan Özkan Sümer, Türkiye'de bu üç görevi yapma şansını yaşamış oldu.
Sümer'in teknik direktörlük yaptığı 1978-79 sezonu ile 1980-81 sezonunda Trabzonspor, şampiyonluk elde etti. Trabzonspor, böylece 6 şampiyonluğunu da yerli teknik direktörlerle elde etmiş oldu.

GÜNEŞ İLE DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

Trabzonspor'un kalesini uzun süre başarıyla koruyan Şenol Güneş, teknik direktörlük yaparak da Türk futboluna hizmet etti.
Şenol Güneş'in milli takımlar teknik direktörlüğü yaptığı dönemde, Türkiye, 2002 Dünya Kupası'nda üçüncülüğü elde ederek milli takımlar düzeyindeki en büyük başarısını yaşadı.

TÜRK FUTBOLUNUN REKOR TRANSFERİ

Trabzonsporlu Fatih Tekke'nin Rusya'nın Zenit Petersburg takıma transferi Türk futbol tarihinin rekor transfer ücreti olarak gerçekleşti.

Bordo-mavili kulüp, Fatih Tekke'nin satışından 7.4 milyon avro gibi rekor ücret aldı.

kromozom
31.07.2007, 23:13
saygıdeğer capello mantelıte ziya efendı bu mactada takımı cımlere gomecek bır takım cıkarmaz umarımmm ... yoksa bu sefer affı olmaz sanırımm....

murseltaskin
31.07.2007, 23:26
ben bu maçı alacağımızdan çok eminim.çok zorlanabiliriz ama galati maçındaki gibi oynayalım,şans yanımızda olsun bu maçı söke söke alırız

Ali Sırrı
31.07.2007, 23:47
2-0 diyecem ama umudum yok, sadece beklentim bu..
En kötü ihtimal 0-0

yns61
31.07.2007, 23:55
0-0 1-1 2-2 3-3 4-4 ..

efkarlitaraftar
01.08.2007, 00:04
Acilis macimiz Sivasspoa karsi.
Acilis maclarinda genelde basarili oluruz. Galiba son 8 Yilda 1 yenilgimiz var!

Ama maalesef Taraftarin büyük Bölümü umutsuz.

Durumumuz gercekden vahim.

Bu saatden sonra yapilacak Transferlerde bunu degistirmeyecek cünkü yabanci Oyuncu Takima alismasi lazim ve bu sürebilir.

Bence Türkiyeden oyuncu sart cünkü uyum sorunu olmaz.
Sivasli Hayrettin ve Kabze yada Necati iyi olurdu bana göre.

sbay
01.08.2007, 00:54
bence farklı olmasada kazanacağımız bir maç olacak....muhtemelen 2-0 gibi bir skorla alırız....

irfanb
01.08.2007, 01:13
onu istifaya davet eden herkese de saygim var. ama simdi su kaos ortaminda iki laflarindan biri istifa olan insanlar yarin iki mac kazaninca o degerli "istifa" sözcüklerini unuturlarsa anliyacagim ki: bunlar fevri davranislar ve diyecegim ki: "sizin yaptiginizdan haberiniz bile yok".
Saygilar.

Iki mac degil yirmi iki mac alsak dahi ben sözümdeyim.Ve Ziya bu takimin basinda oldugu müddetce de :

Teknik Direktör Ziya
Hasta ettin bizi ya
Azcik onurun varsa
Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
Takti ön liberoya
Nerdeyse tüm takimi
Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
Bu senin eserin ya
Koca Trabzon sayende
Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
Herkesi küstürdün ya
Syzmek senin yüzünden
Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
Taktin sen Musampaya
Hazir degildir deyip
Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
Engelsin Yattaraya
Seyretmedik sayende
Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
Geldin tekrar imzaya
Adam idin sen güya
Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
Hep gösteris hep riya
Cok sabrettik biz sana
Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
Sampiyonluk bir rüya
Senle bu takim ancak
Oynar ligde kalmaya

Fikirlerim degismeyecek....

Nissan
01.08.2007, 08:37
Bence bu takim en gec 3'ncu hafta sonunda lig sonuncusu olacak.
Benimle bahse giren varmi:D

vadaa55
01.08.2007, 09:12
V[quote=fteotdgs;893237]Cesur yurek! Ziya hocamiz 1-0 olsun bizim olsun mantigi ile her zamanki gibi tespih bocegi taktigi ile baslar maca. Hala nasil defans yapilacagini ogretemedigi kaleci dahil 8 defans adami ne yapar eder 1 gol yer bu arada. Daha sonra tutusan Ziya hocamiz lutfedip biriki hucum oyuncusu alir oyuna. Suursuzca saldirirken eger Sivas'in birazcik akli ve cesareti varsa baska gol ve goller bulabilir kalemizde. Mac sonrasi Ziya hocamiz "Bu mac bitti bla bla bla.Onumuzdeki maclara bakiyoruz" der. Yonetim de "haa oldu. Biz sana guvenioyruz zaten. 2040 yilinda, o gunleri gorebilirsek sampiyonuz" der. (Maca giden) taraftar da koyun gibi bu adamlarin basinda oldugu takimi desteklemeye devam eder baslamadan biten sezonun kalan hedefsiz haftalarinda/quote]VALLAHİ TEK KELİMEYLE GERÇEKÇİ BİR YORUM. BU ARKADAŞ GELECEĞİ GÖRÜYOR.MAÇ BİTİMİNDE OLACAKLARIN AYNISINI YAZMIŞ.

Ali Özcan
01.08.2007, 10:22
Kesinlikle yeneceğiz...İlk 5 maçı alacağız...
Bu kadar umutsuzluğun ardından iyi işler yapılacak...
Öyle ümit ediyorum...
Bu sene şampiyonluğun en güçlü adayıyız...
Ziya Doğan ve Nuri Albayrak a rağmen...
Trabzonspor çok iyi işler yapacak..Hele Albayraklardan kurtulduğumuzda çok daha iyi işler yapacağız...
Tek dileğim ilk yarıyı liderden 3-4 puan aşağıda bitirmek...
Sonrasında Albayrakların ve Ziya Doğanın bileti kesilince zaten düzlüğe çıkarız...

Sivassporu yeneceğiz....
Hatta İNŞALLAH ilk 6 maçı kazanacağız...Sonrasında herşey daha güzel olacaktır...
En azından kendimize güvenimiz gelecektir....

Ancak şunu unutmayalım....
5-6 maç üstüste kazanınca yine de dünyanın en iyi takımı olmuyoruz...

Biz bu takımdan bu sene şampiyonluk beklemeyelim...
Belki kendisi bize bir gün uğrar...

Nasıl olacak bu ikisi aynı anda...

A.Alper
01.08.2007, 10:24
Bu sene takımımdan umutlu değilim saç baş yolunacak bir sene daha bizi bekliyor.21 yaşındayım bu takım yüzünden babamdan az saçım var.

cuneytr
01.08.2007, 10:32
Bu sene takımımdan umutlu değilim saç baş yolunacak bir sene daha bizi bekliyor.21 yaşındayım bu takım yüzünden babamdan az saçım var.:) :) ziya gidince inş yeniden cıkar sacların...

Oğuuz
01.08.2007, 11:35
Bence bu takim en gec 3'ncu hafta sonunda lig sonuncusu olacak.
Benimle bahse giren varmi:D
been varım :)

winner
01.08.2007, 11:38
Umarım maç 11 ya da 12 ağustos'ta olur.O tarihlerde Trabzon'dayım.Uzun zamandan bu yana Trabzon'da maç izleme fırsatım olacak.

Burçak
01.08.2007, 11:48
Maç 10 Ağustos Cuma günü

winner
01.08.2007, 13:30
Ligin bir hafta ertelenmesi gündemdeymiş.Maç hayallerimde suya düştü böylece.Neyse kazanalımda televizyondan izleriz artık.

bahadır2561
01.08.2007, 13:36
cok zor maç inşallah alırız....

TheRapZoNe
01.08.2007, 13:38
sivas bizi yenerse hiç şaşırmam. ziyan doğanın yeni açıklamarına hazırlıklı olmak lazım. yenildik evet ama aslında kazandık gibi söylemler mesela..

Kasım Hilal
01.08.2007, 13:40
Yensek ne olur yenilsek ne?
Ziya Doğan ile gelecek galibiyetlere bile artık razı değilim!

Hekimoğlu
01.08.2007, 13:53
ziyan ve allyaprak'ın son maçı.

Mustafa
01.08.2007, 13:57

her maç son maçı ama gelmedi bi son maç

güngör_81
01.08.2007, 14:18
Sivas maçından sonraki Ziya Doğanın İlk Yorumu Takım tam olarak hazır değil lig uzun maraton şu anda takım %30 ile oynuyor tam olarak hazır olduğumuz zaman bizi kimse yenemez.
Aynen böyle diyecek hee bide bu maçı unuttuk önümüzdeki hafta oynanacak maça konsantre oluyoruz demezse de görün bak ne olayım..

coskun0661
01.08.2007, 14:45
bu mac berabere bitecektir buna emınım

Burçak
01.08.2007, 14:49
Sivas maçından sonraki Ziya Doğanın İlk Yorumu Takım tam olarak hazır değil lig uzun maraton şu anda takım %30 ile oynuyor tam olarak hazır olduğumuz zaman bizi kimse yenemez.
Aynen böyle diyecek hee bide bu maçı unuttuk önümüzdeki hafta oynanacak maça konsantre oluyoruz demezse de görün bak ne olayım..
yaa geçen dedim resmi siteden ziya hocanın geldiğinden beri her maç sonu yaptığı açıklamaları buraya kopyalayayım. ama bulamadım bu açıklamalarını. zaten bütün açıklamaları yukarıdakine çok benziyordu .

ÖmerFarukYılmaz
01.08.2007, 15:09

şampiyonluk göremicez bari bu günleri görelim ama ondanda umut yok :(:(:(

Erdem Koltuk
01.08.2007, 15:21
0-2 olur ziya gider.

ilhan
01.08.2007, 15:24
Maç 10 Ağustos Cuma günü

Açılış maçı bizim maç mı ?

Burçak
01.08.2007, 15:25
sivastan değil ziya hocadan çekiniyoruz işe bakın :)
ah ziya hoca aaaah. bırak bizide rahat bi galibiyet alalım sivastan

@ilhan
normalde cuma günleri tek maç oluyordu. bizim maçın resmi sitedeki tarihi bu. ve yine tek maç oynanacaksa açılış maçı bizimki oluyo.
ama unutmamak gerekirki resmi sitedeki her habere aldanmamak gerekir. daha önceki deneyimlerimizde biçok defa gördükki o tarihler değişebiliyo.

güngör_81
01.08.2007, 16:10
Bu yönetim ve teknik direktör değiştiyi zaman taraftarda müthiş bir birlik beraberlik olacakmış gibi hissediyorum artık millet patlayacak kim gelirse gelsin.Bu taraftar bağrına basıp takımda şahlanacak.Öyle hissediyorum.

My
01.08.2007, 16:18
Ha bu futbol fukarası büyük deha zarar-ı Ziya'n DOĞAN başımızda olduğu müddetçe bizlere rahat maç izlemek, Trabzonsporlu gibi maç izlemek yok! Boşuna kimse 10 atarız 20 atarız diye ümid etmesin. Göreceği tek şey 90 dakika boyunca sinir harbi, ezik futbol!

Hüdai Pervaneli
01.08.2007, 16:25
ya acilismaci bizim i ya:D

Selman
01.08.2007, 16:43
Futbol federasyonunun resmi sitesinde bizim maçımız 12'sinde gösteriyor.

Arama Sonuçları:

Detaylar Ev Sahibi Takım (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:__doPostBack%28%27ctl00$MPane$m_322_1480_ctnr $m_322_1480$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl00%27,%2 7%27%29)
Misafir Takım (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:__doPostBack%28%27ctl00$MPane$m_322_1480_ctnr $m_322_1480$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl02%27,%2 7%27%29) Tarih (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:__doPostBack%28%27ctl00$MPane$m_322_1480_ctnr $m_322_1480$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl03%27,%2 7%27%29) Saat (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:__doPostBack%28%27ctl00$MPane$m_322_1480_ctnr $m_322_1480$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl04%27,%2 7%27%29) Stat (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:__doPostBack%28%27ctl00$MPane$m_322_1480_ctnr $m_322_1480$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl05%27,%2 7%27%29) Organizasyon Grup (Hafta) (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:__doPostBack%28%27ctl00$MPane$m_322_1480_ctnr $m_322_1480$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl06%27,%2 7%27%29) Sayfalar: « Önceki ( 1 2 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:__doPostBack%28%27ctl00$MPane$m_322_1480_ctnr $m_322_1480$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl02%27,%2 7%27%29) ) Sonraki » (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:__doPostBack%28%27ctl00$MPane$m_322_1480_ctnr $m_322_1480$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl03%27,%2 7%27%29) | 1 / 2, Toplam 68 kayıt bulundu. http://forum.bordomavi.net/App_Themes/TFF_Default/Images/design/icon.detaylaryazisiz.gif (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=29&macId=66265) TRABZONSPOR A.Ş. (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3596) - (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=29&macId=66265) SİVASSPOR (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=28&kulupId=74) 12.08.2007 HÜSEYİN AVNİ AKER Turkcell Süper Lig (1) http://forum.bordomavi.net/App_Themes/TFF_Default/Images/design/icon.detaylaryazisiz.gif (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=29&macId=66571) TRABZONSPOR A.Ş. (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3596) - (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=29&macId=66571) SİVASSPOR (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=28&kulupId=74) 12.08.2007 12.00 HÜSEYİN AVNİ AKER Paf Ligi (1)

Tolpaş61
01.08.2007, 16:57
bu maçı alacağız.rahat olun.en az 3 tane atacağız.

POYRAZ
01.08.2007, 17:08
Ligin bir hafta ertelenmesi gündemdeymiş
Neden?...........

gerçekefsane
01.08.2007, 17:19
sivassporu banko yenecezde rakip diyecekki Trabzonspor bizden önce sezonu açtı.daha hazır takımdı :)

szmekobe
01.08.2007, 17:21
9 ağustosda trabzondayım bu maça gideceğim

POYRAZ
01.08.2007, 17:25
9 ağustosda trabzondayım bu maça gideceğim
Güle güle git. Iyi seyirler.;)

ozcan_asanoglu
01.08.2007, 17:52
Ligler sıcaklardan dolayı ertelenebilir

Elazığsporlu futbolcu Gökmen Yıldıran'ın, geçen yıl ağustos ayında bir antrenman sırasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi, liglerin bu yıl ertelenmesini gündeme getirdi.

Son günlerde etkisini artıran ve tüm Türkiye'yi etkisi altına alan sıcaklar Türkcell Süper Ligi'ni de tehdit etmeye başladı. ıÜüElazığsporlu Gökmen Yıldıran olayında ki gibi üzücü durumlarla karşılaşılmaması için Türkiye Futbol Federasyonu 10 Ağustos'ta başlayacak olan lig maçlarını 1 hafta ertelemek için girişimlere başladı.

Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu tarafından sıcakların futbolcular üzerinde meydana getirebileceği olumsuz etkilere dikkat çekilerek, liglerin ileri bir tarihe ertelenmesinden yana tavır koymasınında Yıldıran'ın yaşadığı olayın etkili oldoğu bildirildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Asbaşkanı Affan Keçeci imzasıyla tüm Süper Lig kulüplerine gönderilen yazıda sıcaklık nedeni ile kulüplerden müsabakaların tehiri istenip istenilmediği sorulurken, 10 Ağustos'ta başlayacak ligin bir hafta sonraya tehir edilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Kulüplerin, erteleme dilekçeleri federasyonu ulaşmaya başladığı öğrenilirken, 10 kulübün olumlu cevap vermesi halinde maçların 17 Ağustos tarihinde başlayacağını öngörülüyor.

Elazığsporlu Gökmen Yıldıran, 9 Ağustos 2006 tarihinde antrenman sırasında aşırı sıcaklardan kaynaklanan kalp krizi nedeniyle saha ortasında hayatını kaybetmişti.

Elazığspor Tesislerinde antrenman sırasında fenalaşan Gökmen, kulüp doktorlarının bir saate yakın çalışmasına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti.

Yaşanan acı olay Elazığ başta olmak üzere spor camiasını büyük üzüntüye düşürmüştü. Evli ve 1 çocuk babası olan Gökmen Yıldıran'ın ismi daha sonra Elazığspor tesislerine verildi. Geçen sezon Vestel Manisasporlu Meduna'da aşırı sıcaklardan dolayı maç esnasında fenalık geçirmişti.

CİHAN

tuncii
01.08.2007, 18:56
2-0 alırız. goller: eger oynarlarsa gokdeniz(serkan) ve umut bulut'dan gelır dıyorum

kalavara
01.08.2007, 19:05
allahın izniyle bu maç tarihinde trabzonda olacağım.kazanırsak en azından hayal kırıklığı yaşamam.

winner
01.08.2007, 19:38
Neden?...........
Sıcaklar nedeniyle geçen yıl yaşanan rahatsızlıklar yüzünden

poetricus
01.08.2007, 20:15
Sivas'a karşı şansımız pek yaver gitmiyor.
Maç ertelenmez de kötü bir sonuç alırsak mazeret hazır: "Çok sıcaktı." Bu bahane daha önce de kullanılmış işe yararlığı test edilmiştir.
Ertelenir de yine kötü bir sonuç alırsak: "Maçın ertelenmesi bütün konsantrasyonumuzu bozdu. İşte biz Türkiye'deki bu mantaliteyi değiştirmeliyiz."

Maç son derece iyi bir havada oynanır, her şey futbola müsait olduğu halde başarısız bir sonuç alırsak: "Beni ilgilendirmez, araştırın sebebini bulun."

Ya da:

İlk maçımızda mağlubiyeti lehimize çebirebiliriz. Rakiplerimiz namağlup unvanlarını kaybetme korkusuyla maçları stresli çıkacak. Bizse rahatız.

Ya Kazanırsak:

"İlk haftanın en çok puan toplayan takımlarından biriyiz."
Gol ya da gollerin atılış dakikasına bağlı olarak: "X. dakikada gol atan tek takımız."
X-Y dakikaları arası gol yemeyen tek takımız.
İlk on beş dakikanın lideriyiz."

Onur
01.08.2007, 20:18
Ya da:
İlk maçımızda mağlubiyeti lehimize çebirebiliriz. Rakiplerimiz namağlup unvanlarını kaybetme korkusuyla maçları stresli çıkacak. Bizse rahatız.

"Sanşsızdık" canım sende :)

poetricus
01.08.2007, 20:24
Hoca ne demişti:

"Beni ilgilendirmez, araştırın sebebini bulun."

Bakın bulmuşsunuz:

"Şanssızdık" canım sen de!

pReN@_61
01.08.2007, 22:07
lige galibiyetle başlamamız lazım...

haydi hayırlısı.

adherent_61
01.08.2007, 22:45
Sivasspor maçında olursam, ki büyük ihtimalle stadda olurum elimden geldiği kadar Ziya'yı protesto edicem. Tüm taraftarlardan beklentim Ziya'nın protesto edilmesidir. Başka çare kalmadı...
Adam tam bir karabulut gibi Trabzonspor'un üzerine çöktü. Bu alçak herife ne kadar kaliteli topçu alınırsa alınsın farketmez, benimsediği futbol mantığıyla hiçbir takıma iyi futbol oynatamaz. İsterse başında bulunduğu takım farklı kazansın. Hiç farketmez. Tesadüften başka birşey olmaz bu durum benim için.
Arkadaşlar; önümüzdeki sezonda da dört defans, dört ön libero, bir orta saha ve bir forvet şeklinde sahaya çıkacak bir Trabzonspor istemiyorsak, Ziya'nın bu takımdan gitmesi lazım. Bunun için de Ziya'yı Sivas maçının başından sonuna kadar istifaya davet etmek gerek.
Şimdi olur mu canım o istifa edince bir sezon heba olacak diye düşünenler olabilir.
Valla arkadaş Ziya Doğan başımızdayken heba olacağına, başımızda değilken heba olsun daha iyi. Ama şu da var. Teknik direktör olarak yeni kim gelirse gelsin, Ziya'dan çok daha iyi performans göstereceğine eminim...

KeLLoO
01.08.2007, 22:51
buna güldüm

Özgür Öztürk
01.08.2007, 22:57
Sivas bi balans ayarı çeker bize galiba.

e'3'
01.08.2007, 23:14
bence 3/1 kazariz bunlarin yeneriz...;)

ph=61
01.08.2007, 23:15
Beraberlik kokuyor...

vatandas61
02.08.2007, 00:25
su düstügümüz duruma bir bakin ya. normalde nekadar atariz diye düsündügümüz rakibimize insallah kazaniriz diyoruz.
trabzonsporu bu duruma düsürenler elini kolunu salliyor. kongre gel artikkkkkkkk

serdar
02.08.2007, 01:25
Umudum sifir...Bosuna bir yil kaybedecegiz...Heycanlanamiyorum bile, belki maclari bile izlemem...En iyi durumda Kayseri ile 4 cülüge oynariz, o bile basari sayilir bu yil

Emre7
02.08.2007, 01:29
su düstügümüz duruma bir bakin ya. normalde nekadar atariz diye düsündügümüz rakibimize insallah kazaniriz diyoruz.
trabzonsporu bu duruma düsürenler elini kolunu salliyor. kongre gel artikkkkkkkk
eyyy taraftar artık barca man bile temkinli başlıyo maçlara senin gibi düşüncelerle biz eleniyo uefadan intertotodan eyyy gidi heyyyy

Emre Emiroğlu
02.08.2007, 01:45
Sivasa Sansımız Tutmuyor.. İnsallah Aksi Cıkar Ama Yenileceğimizi Düşünüyorum...

50grad
02.08.2007, 03:26
kendi sahamizda oynuyoruz rakip sivas ve biz kazaniriz diyemiyoruz. diyemiyoruz cünkü bu sakat düsünceli insan bize kaybetmeyi ögretti. sivasi evire cevire yeneriz aslinda bunu biliyoruz. biliyoruz da olmujyor iste insan güvenemiyor tkaimina. aymana güvenir mi insan? topla ileri cikmakla yükümlü olan ancak cogunda son intertoto macinda oldugu gibi topu kaptirip gol yememize sebep olan bir oyuncunun sahada ki varligi hangimizi tedirgin etmiyor! ya da hasanin varligi ya da kecelinin bankta oturmasi ömer rizanin ersani umutu ya da yattarayi kesebilme ihtimali ya da kaleye ahmet sahinin gecebilece düsüncesi! tolganin yer tutatamayisini düsünmek ya da geri pasta yapamadigi vuruslari düsünmek... herseyin ceyhunun yattaranin ve gökdenizin ayaklarina ve o günkü performanslarina bagli olmasina ne demeli?
ya kenarda kisa boylu sürekli yattaraaaaaaaaa ya da umuuuuuuuuuuuuuuuuut diye bagiran bir güdücünün varligiyla rahat bir galibiyet düsüncesini nasil bir arada düsünebiliriz ki?
maci bir kenara birakmisiz ve mactna sonra yapilacak olan demec icin demec toto oynuyoruz cünkü oyundan artik zevk almiyoruz!
ancak futbolun bir oyun oldugunu ve bu oyundan zevk almanin oyunun izlenmesinin en önemli sebebi oldugunu da mi bilmiyor ziya dogan!

hadi birakalim herseyi bir kenara! taktigi oyunculari oynatmamasini, göndermesini, defansif oynatmasini hatta taktik anlayisinin rezilligini bir kenara birakalim ve sadece oyunu tartisalim. bizler futbolu seviyoruz cünkü bize heyecan veriyor. ligden düsmemeye oynayan takimlar bile futbol oynamaya calisiyor günümüzde yukaridakilerin amaci ise güzel oyun! bakin genclerbirligine kayseriye manisaya antalyaya bunlar güzel futbol oyayan tkaimlar fb gs besiktas kanimca zaten turkiye standartlarinin üzerinde futbol oynuyorlar ya biz! biz ne yapiyoruz? belki son bir yildir oynadigimiz en iyi oyundu galati macinin ikinci ayagi ancak bu bile öyle berbat bir oyundu ki! durum bundan ibaret arkadaslar en iyi oynumuz aslinda gecmisle karsilastirildiginda en kötü oyunumuz.
bizi rahatsiz eden ziyanin kel kafasi ya da igrenc sesi degil bizi rahatsiz eden onun bizi alistirmaya calistigi igrenc oyun...
bu yüzden biz ondan da onu yollamayna yönetimden de igreniyoruz...

maca gelince! gelmesek olmaz mi? oynanamasa mesela bu mac ya da ligler iki yil ertelense.. bilmem stadyumun cimleri günesten yansa ya da kale direkleri yikilsa...

yenersek iyi yoldayiz denecek, yenilirsek biraz zamang erekli denecek, berabere kalinirise sansizdik denecek ancak biz ne olursa olsun mutlu olmayacagiz.
hangi sonuc olurs aolsun bu taraftar mutlu olmayacak ve bunun yegane sebebi o macta saha kenarinda bögüren bir sahis olacak...

efkarlitaraftar
02.08.2007, 07:25
Lige moralli baslamak sart...

melrok
02.08.2007, 11:12
ligler bir hafta ertelenirse bu maçta stada olucam ve sonuna kadar ziya istifa diye bağırıcam aha öyle bir deli görürseniz tek başına bağıran bilinki benim

poetricus
02.08.2007, 11:15
Ligler bir hafta ertelenirse bu maçta stada olacağım ve sonuna kadar ziya istifa diye bağıracağım. Aha öyle bir deli görürseniz tek başına bağıran bilin ki benim.
Keşke burada yazıp duyurmasaydın. Muhtemelen seni bastırmak isteyen ıslıkçılar da o maçta tribünlerdeki yerlerini alacaklardır.

ferhaTS87
02.08.2007, 11:15
ılk macta bı suprız bızı beklıyo olabılır ben zıyaya pek guvenmıyorum

KUTADGU
02.08.2007, 11:18
bu maç hakkında bence, bana göre tarzında yorumlar yapılması gayet sakıncalıdır..

çünkü ortaya yine kimsenin bekleyemeyeceği gurubet bir oyunla başlarız..

sonucunu da kimse tahmin edemez...

Bence, üç ihtimalli bir maç...

Burçak
02.08.2007, 11:18
normal şartlarda Trabzonsporun sivassporu çok çok rahat yenmesi gerekir. Bizim rakibimiz değiller sonuçta. formamız bidefa galip başlıyor maça. ama ziya hoca varken ne olur bilemiyorum

poetricus
02.08.2007, 11:22
Hanım, özlemiştik seni. Çok doğru tespitler. Müsaadenle bazı ilavelerim olacak.

Bu maç hakkında bence, bana göre tarzında yorumlar yapılması gayet sakıncalıdır...
Zira Ziya'ya göre oynuyoruz.

Çünkü ortaya yine kimsenin bekleyemeyeceği gudubet bir oyunla başlarız...
Yok o garabet ve gudubet oyunu hepimiz bekliyoruz, artık.

Sonucunu da kimse tahmin edemez...
Bence, üç ihtimalli bir maç...

Önemli değil ki, gol attığımız dakikanın lideri olacağız. Tabiî atabilirsek.

melrok
02.08.2007, 11:23
Keşke burada yazıp duyurmasaydın. Muhtemelen seni bastırmak isteyen ıslıkçılar da o maçta tribünlerdeki yerlerini alacaklardır.

poetricus;
biz Trabzon dışından gelenleri bastırmaya ve tepkiyi azaltmaya sanırım hiçbir ıslıkçının yüreği yetmez. burada içimiz yanıyor ama hiçbirşey yapamıyoruz fırsatı yakalarsam sonuna kadar kullanırım.

Doğan BULAT
02.08.2007, 11:36
Ha sivas ha biz.. Fark yokki arada artık... 3 ihtimalli sıradan bir maç.. Yensek ne olur yenilsek ne olur Sanki bu kafayla şampiyonmu olucaz..:(

KUTADGU
02.08.2007, 11:40
Hanım, özlemiştik seni. Çok doğru tespitler. Müsaadenle bazı ilavelerim olacak.

.

tespitlerin doğruluğu hakkında teşekkür etmekle beraber.

kel başa şimşir tarak taktiğiyle ileriyi görmemek zaten pek de büyük yetenek değildir sanırım..

bu arada ilk 30 saniye sonuçlarına göre ligin namağlup takımı olacağımız hakkında bir düşünce hasıl oldu bende.. hayırlısı...

poetricus
02.08.2007, 11:59
Bu arada ilk 30 saniye sonuçlarına göre ligin namağlup takımı olacağımız hakkında bir düşünce hasıl oldu bende... Hayırlısı...
Allah Allah, o his bende de var.
Ayrıca ben de ilk on beş saniyede ligin en az gol yiyen takımı olacağımız hissi de var. Hayırdır inşallah.

10 numara
02.08.2007, 12:07
konu Trabzonspor olunca 15 saniyeden öte düşünemiyorum ki... yorum yok.......

Emre B.
02.08.2007, 12:32
Mantalitenin gazabına uğramazsak kazanabiliriz.Sivas iyi takım.

poetricus
02.08.2007, 12:40
Konu Trabzonspor olunca 15 saniyeden öte düşünemiyorum ki... Yorum yok...
Herkeste aynı belirtiler görülmeye başladı. Allah sonumuzu hayır etsin!

antagonist
02.08.2007, 12:44
Allah Allah, o his bende de var.
Ayrıca ben de ilk on beş saniyede ligin en az gol yiyen takımı olacağımız hissi de var. Hayırdır inşallah.

Kalp kalbe karşıymış. :)

Bu sene ligin en uzun taç atan,25-30. dakikalarda en çok gol atan,2.yarının son çeyreğinin orta kısmında en çok puan toplayan takımı olacağımıza can-ı gönülden inanıyorum..

Burçak
02.08.2007, 13:47
geçen senenin istatistiklerine bakarsak ilk saniyelerde biz daha erken gol yiyoruz. ama geçen sezonun 2. yarısındada en çok puan toplayan takımız . ziya hoca öyle diyodu. o demişse vardır bişe :)

oooy oy ne hallere geldik yaa. la gidin artık da gidin.

cIlgInIm
02.08.2007, 18:51
bu sene ligde kimse oyuncu satmadı aksine takviye yaptı guzel bir lig olacak bu yıl sivas macıda kaliteli gececektir.. İnşallah hepimiz için hayırısı olur..

AKSOY_61
02.08.2007, 19:08
sıradan bir anadolu takımı haline getirildiğimiz için herşey olabilir.
yenebilirizde fark da yiyebiliriz.

Telha TANYILDIZI
02.08.2007, 19:09
çok rahat kazanacaz bu maçı ama 2. hafta kesin bizi yenerler rakip kim olursa olsun bu takımda devamlılık yok abe

Semih Kırsüleymanoğlu
02.08.2007, 19:24
macin tarihi simdi 12 agustos mu???
ona göre gidecegim!
Samsundan gidmek isteyen varsi bana eslik edebilir.

Erdogan
02.08.2007, 19:28
Bu takima biraz güvenin...

Murat Altun
02.08.2007, 20:05
Ha sivas ha biz.. Fark yokki arada artık... 3 ihtimalli sıradan bir maç.. Yensek ne olur yenilsek ne olur Sanki bu kafayla şampiyonmu olucaz..:(

olurmu ha sivas ha biz sanki onların başında nuri ve ziya doğan gibi birimi var

cyberentalpi
02.08.2007, 20:09
Su Ziyan in hemen istifa edecegini bilsem direk yenilelim derim. Ama adam sicagi mazeret gosterir yok kondsyon der yok yeni toplnacaz der bir sekilde istifa etmez. Birde mac cuma olur ve tek mac olursa ilk golu filan atarsak kesin soyle der. Cok basairli idik. ligde 30 dk lider olduk:) ilk 30 dk nin lideriyiz.
Maci filan dusunmuyorum Once su ziya gitsin baska bir sey istemiyorum

macka61
02.08.2007, 20:29
sivaspor maçıyla ilgili değil ama 2 haftaki oftaş maçıyla ilgili biletler biletixte satışa çıkmış
http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HGO01

TsLaZo
02.08.2007, 21:16
Ben Galti Maçini izlemi_ biri olarak bu tak1mdan bi halt olmaz...

6Şafak Aydın1
02.08.2007, 21:59
artik seneye bakacagiz

Emre B.
02.08.2007, 22:27
Santrayı ilk biz yaparsak ligde topla oynama yüzdesi en fazla takım bile olabiliriz.

fetvaci
02.08.2007, 22:37
ilk 6 7 hafta en az kayıpla atlatılır we basın tarafından sampıyon ılan edılırız sorada uefayı zorlarız demedı demeyın baska da bısey olmaz bu takımdan

efkarlitaraftar
02.08.2007, 22:47
40. Yilimizda ilk resmi macimizi almamiz SART!

töre61
02.08.2007, 23:50
önce mantalite

Nissan
03.08.2007, 01:47

Sadece bu maci alirsak, bizi sampiyon yapacaklarini bilsek bile bizim takim yenemez Sivas'i. Ben ihtimal falan vermiyorum. Ancak 5% yenebiliriz.

Hüdai Pervaneli
03.08.2007, 01:56
mac han gi gün oynanaCAK

KeLLoO
03.08.2007, 02:19
yeni sezonun sloganini acikliyorum arkadaslar hazir olur....
"hep mantalite tam mantalite"

Cem Akyüz
03.08.2007, 03:13
sivas öyle kötü bir takım değil inşallah kazanırız ama genelde ligin ilk maçlarını alıyoruz bunuda alıcaz gibime geliyor

ilhan
03.08.2007, 11:44
İşkence başlıyor desenize =)

Hüdai Pervaneli
03.08.2007, 11:54
bu macta stad full cekip futbolculara m otivasyon vermeli ki mac sonundada ziya istifa diye bagirmaliyiz cünkü bend egelicem insallah:D

Tolpaş61
03.08.2007, 13:43
hep yazdım yine yazıyorum bu maçta en az 3 göl atarız.

Tolpaş61
03.08.2007, 13:46
bu göl yazışıma en az sizin kadar güldüm.göl atamayacağımız kesin olduğu için ben kaybettim.ama kesin 3 gol atarız.

muharrem demirc
03.08.2007, 13:50
arkadaşlar sivasspor galatiden daha iyi..biz ideal kadromuzlaçıktığımız galati maçını kazanamadıktan sonra sivas maçını nasıl kazanacağız ...inşallah ilk 4 maçta yenilirizde bu kepaze herifler gider.....Allahım ne günlere kaldık takımımın yenilmesini istiyorum bunların gitmesi için..aklımızı yedirdiler bu herifler bize...tövbe tövbe....

Kamil Çakmak
03.08.2007, 13:51
İnşallah maçı alırız. Şanlı dönemlerimizde ilk 10 yada 11 hafta yenilgi yüzü görmezdik. Daha ilk maçda korkuyla bakıyoruz acaba yenecekmiyiz diye. Ne günlere kaldık ya..

Nuri Albayrak heralde skor olarak önde olduğumuzda stada gelir gibime geliyor. Hele birde 70. dk larda yenik durumu falan düşersek(allah göstermesin) maçın sonunu beklemeden tebkilerden çekinerek terkedebilir

Zafer BİLGİN
03.08.2007, 13:54
arkadaşlar biz genelde büyük hüsranlardan sonrki maçları alırız.tahminimcede maöı 3-1 kazanırız.ama klasik sorunumuz olan sanki bir maç kazanınca şampiyon olmuş gibi rahatlamamız sonucundada 2. maçımızı kazanımıyız onu bilemem.herkese hayırlı cumalar

Küçükalioğlu
03.08.2007, 15:15
Açıkcası pekde umrumda değil yensede olur yenmesede bu yönetim gidene kadar takımı da pek takip edeceğimi zannetmiyorum. Lig tv filan da almadım bu sene napıyosalar yapsınlar yönetim gidene kadar Forza Barcelona bu sene henry filan duman attıracaklar. Yok abi şimdiden kendimi şartlandırıyorum seyretmiyeceğim maçlarını Trabzon'un maçı seyrediyorum ondan sonra ne kadar sevdiğim insan varsa hayfımı onlardan çıkarıyorum. Ne gerek var kasmaya bende teyzeminoğlu gibi oldum herhalde ''adam hacca gidiyor herkse orda Yarabbi sağlık sıhhat ver güzel bir nasip ver işim ii olsun gibi dualar eder.Bizim teyzeoğlu Allah'ım ne olur şu Trabzonspor sevgisini biraz azalt öleceğim stresten diye dua ediyor'' Maç tahminim Trabzon:1 - Sivas : 1

Jackdaniels
03.08.2007, 15:33
İlk defa lige az bi zaman kala hiçbi heyecanım olmadığını anladım teknik heyet ve yönetim sağolsun....

Tolga_61
03.08.2007, 16:03
maçı 2-1 alırız bence biraz zor olur son dakkalar yırtınırız gene ama aluırız bence

Mehdi
03.08.2007, 16:16
Açıkcası pekde umrumda değil yensede olur yenmesede bu yönetim gidene kadar takımı da pek takip edeceğimi zannetmiyorum. Lig tv filan da almadım bu sene napıyosalar yapsınlar yönetim gidene kadar Forza Barcelona bu sene henry filan duman attıracaklar. Yok abi şimdiden kendimi şartlandırıyorum seyretmiyeceğim maçlarını Trabzon'un maçı seyrediyorum ondan sonra ne kadar sevdiğim insan varsa hayfımı onlardan çıkarıyorum. Ne gerek var kasmaya
Şu başlığa ne yazsam ne yazsam diye düşünüp duruyordumki bu yazının anlatmaya çalışacağım yazıyla birebir aynı olduğunu gördüm.Artı birşey yazmıyorum ve bu yazıya aynen katılıyorum.Sağlıklı ve huzurlu birkaç hafta diyorum en azından.:)

Tolga Sarı
03.08.2007, 18:01
Fb - Bjk - Gs bu 3 takımında bu yıl banko mac sayıları bir hayli fazlalastı...bizim ise Galati macı sonrasında tam tersi oldugunu dusunmeye basladım...gecen yılki gibi daha ilk 10 hafta da sampiyonluk yada 2. yarısından koparsak dusunemiorum halimizi...sivas macına gelince zorlu gecicek kalbim Ts kazanır diyor ama dusuncelerim biz iyi hazırlanamadıgımız belli eger sivas bu yıl iyi hazırlandıysa beraberlik + sivas olabilir diorum.....

Semih58
03.08.2007, 18:04
Arkadaşlar bilgisayarım şu anda aut bu yüzden ne yazık ki pek bağlanamıyorum.Sevgilerimle
Artık bize kendilerini affettirsinler.en az 2-0 yenmemiz gereken bir maç

Oğuuz
03.08.2007, 18:05
Açıkcası pekde umrumda değil yensede olur yenmesede bu yönetim gidene kadar takımı da pek takip edeceğimi zannetmiyorum. Lig tv filan da almadım bu sene napıyosalar yapsınlar yönetim gidene kadar Forza Barcelona bu sene henry filan duman attıracaklar. Yok abi şimdiden kendimi şartlandırıyorum seyretmiyeceğim maçlarını Trabzon'un maçı seyrediyorum ondan sonra ne kadar sevdiğim insan varsa hayfımı onlardan çıkarıyorum. Ne gerek var kasmaya bende teyzeminoğlu gibi oldum herhalde ''adam hacca gidiyor herkse orda Yarabbi sağlık sıhhat ver güzel bir nasip ver işim ii olsun gibi dualar eder.Bizim teyzeoğlu Allah'ım ne olur şu Trabzonspor sevgisini biraz azalt öleceğim stresten diye dua ediyor'' Maç tahminim Trabzon:1 - Sivas : 1

anamı ağlattın ama yinede seni çoook seviyorum Trabzonsporum.. sen ağlat ben severim seni..

ÖmerFarukYılmaz
03.08.2007, 18:08
sivas 2 trabzon 3 tammn içimdn geçti
ama takıma tırnağım kadar guvenmıyorum

bu sonuç hayal oldu bile bnm için

tunganyan
03.08.2007, 18:45
herkes yine bi umutlu eee nede olsa fakirin ekmeği umut!!!!hiç umudum yok güzelcene bi yenilcez daha ilk haftadan!!haa bi artımız var onlardan çok idman yaptık belki kondisyondan fazlamız vardır o da belki????

My
03.08.2007, 19:15
Maçın tarihi belli oldu mu arkadaşlar ?

Erdogdu61
03.08.2007, 19:22
oldu, pazar günü 18.45de. maci 1 0 aliriz, golüde gökdeniz atar

Eren Uğur Ayar
03.08.2007, 19:31
Pazar günü sabah yola çıkacaz nasipse aksam saatlerinde sivasspor maçına yetisecez.İnşallah güzel bir maç olur trabzonspor kazanır ama stadta yönetim istifa diye bağırmak çok istiyorum yenersek eğer bizim taraftar bağırmaz gibi geliyor ama inşallah bağrırırız..

My
03.08.2007, 19:33
Sağolun arkadaşlar :)

Selman
03.08.2007, 19:44
Pazar günü sabah yola çıkacaz nasipse aksam saatlerinde sivasspor maçına yetisecez.İnşallah güzel bir maç olur trabzonspor kazanır ama stadta yönetim istifa diye bağırmak çok istiyorum yenersek eğer bizim taraftar bağırmaz gibi geliyor ama inşallah bağrırırız..

Sağolun arkadaşlar :)

Oooo Kocaeli tayfası hep Trabzon'da demek.Orada görüşmek üzere:)

My
03.08.2007, 19:47
Selman sen gelmiyor musun ? :)

Selman
03.08.2007, 19:52
Selman sen gelmiyor musun ? :)

Geliyorum Murat abi:)

efkarlitaraftar
03.08.2007, 20:36
Aliriz! Bu kadar Basit!

MarceloTS
03.08.2007, 20:47
Maç 12 Ağustos Pazar Günü Saat 18.45'te Avni Aker'de!!

Bilmeyenler için hatırlatayım..

szmekobe
03.08.2007, 21:19
Maç 11 Ağustos Cumartesi Günü Saat 18.45'te Avni Aker'de!!

Bilmeyenler için hatırlatayım..

12 Ağustos Pazar 18:45 de maç

szmekobe
03.08.2007, 21:19
Turkcell Süper Ligi 1. hafta programı şöyle:

10 Ağustos 2007 Cuma
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Fenerbahçe ... 21:45

11 Ağustos 2007 Cumartesi
Ankaraspor - Ankaragücü ... 21:00
Beşiktaş - Konyaspor ... 21:45

12 Ağustos 2007 Pazar
Trabzonspor - Sivasspor ... 18:45
Gaziantepspor - Kasımpaşa ... 21:00
Gençlerbirliği - Gençlerbirliği Oftaşspor ... 21:00
Denizlispor - Bursaspor .... 21:00
Kayserispor - Vestel Manisaspor ... 21:00
Galatasaray - Çaykur Rizespor ... 21:45

MarceloTS
03.08.2007, 21:25
uyarın için teşekkürler kafam karışık yanlış yazmışım

pReN@_61
03.08.2007, 21:25
12 Ağustos Pazar 18:45 de maç

umarım stadyum dolar...

szmekobe
03.08.2007, 21:30
umarım stadyum dolar...
Ben Maçta oluyorum 9 Ağustosa aldım bieltimi trabzona gidiyorum herkesi bekliyoruz
zaten ilk haftalar hep dolar gurbetçi çok istanbuldan izmirden ankaradan gelenler almanyadan gelenler maça gider bizimkilerden de giden olsa doalr stad.5.6. haftadan sonra bom boş olcak zaten başarısız da olursak 5 bin kişi olmaz maçlarda.
Seyici ortalamalrını gördüm utandım bursa bile 17 bin biz 15 bin mi ne kayseri falan geçmiş bizi BİZİM GS yi çok rahat geçmemiz gerekirken o bile çok çok üstümüzde.

lazsa61
03.08.2007, 21:33
arkadaslar tek bizim mac 18.45 de digerleri 21 den sonra serin serin
bu kadarda olmaz lig baslamadan pislik basladi

Çetin
03.08.2007, 21:40
mçın favorisi biziz, kesin alırız... diye başlayan cümleler ordan bakıncada komik duruyor değil mi :)

agahozlu
03.08.2007, 22:18
9 ağustosta bir aksilik olmazsa ist.dan Trabzona gidiyorum.Stadda yerimi alacağım.Maçın diğer müsabakalara göre erken saatte olması yayıncı kuruluş hikayesidir yine.
Çekişmeli maç olur diye düşünüyorum . Avantajımız 4 tane maç yapmamız olabilir.Defansımız olmadığını ve ya çok kötü olduğunu düşünürsek balili gibi hızlı bir forvete karşı etksiz olabiliriz savunmada.Ama Trabzonspor artık kendini lige vermiştir diye düşünmeden edemiyor ve bu maçı alacağımıza inanıyorum.maç gün stadda buluşmak dileğiyle...

Cem Akyüz
03.08.2007, 23:04
benim ailem Trabzonda olucak maça gidicekler evet umuyorum stad dolar iyi bir başlangıç yaparız

yns61
03.08.2007, 23:31
arkadaslar tek bizim mac 18.45 de digerleri 21 den sonra serin serin
bu kadarda olmaz lig baslamadan pislik basladi
lig tv engel oluyor ;)

BDiler61
03.08.2007, 23:44
zaten bu sezonu başlamadan kaybettik ilk maçta bi olumsuz sonuç olsada ziyan ve yönetimdende kurtulsak.bu 5 kuruş etmeyecek adamlar yüzünden trabzın yenilsin istiyorum varmı böyle bir şey ya

Emre GÜRDAL
04.08.2007, 10:54
suan balıkesrıde askerdeyım ama 12 agustosta allah kısmet ederse bende avnı akerde olucam

Emirhan Makul
04.08.2007, 11:01
1-1 berabere veya yeniliriz sivas bizden iyi oynuyor

AKSOY_61
04.08.2007, 12:41
taraftarın deli gibi ziya istifaaaaaaaaaa yönetim istifaaaaaaaaaaaaaa
diye bağırmasını istiyorum.
galibiyet yenilgi farketmez.
7-0 yensek bile istifa.
bu takım zorla bi galibiyet alır diğer hafta fark yer.
öyle dandik, ne yaptığını bilmeyen takım haline getirildik.

selcjK
04.08.2007, 12:46
10-0 yensek nolcak ki? zaten fikstürümüz çok kolay 12de12 yapmamak için ziya doğan olmak gerekir. yalnız yensek nolcak? benim içimdeki heyecanı bekletileri öldürdüler artık maç izleyecek halim kalmadı ilk defa böyle oluyor; ne heyecan ne istek hiç bişe bırakmadılar. bravo nur1 başGan. bu arada maçın saatide iyiymiş biz zekiyiz erken oynuyoruz, o sıcakta, nemde; sivas alışık onlara rahatlık yapmışlar, bravo nur1 başGan bu konudada gerekeni yapmışsın

Mustafa
04.08.2007, 13:24
zaten bu sezonu başlamadan kaybettik ilk maçta bi olumsuz sonuç olsada ziyan ve yönetimdende kurtulsak.bu 5 kuruş etmeyecek adamlar yüzünden trabzın yenilsin istiyorum varmı böyle bir şey ya

ya arkadaşlar yeter artık her maça çıkarken yenilsekte ziyadan yönetimden kurtulsak yazıyor birileri yenilsekte gitmiyorlar işte

poetricus
04.08.2007, 13:32
10-0 yensek nolcak ki? Zaten fikstürümüz çok kolay 12'de 12 yapmamak için Ziya Doğan olmak gerekir.
Başımızdaki de Ziya Doğan zaten.

28_bordomavi_61
04.08.2007, 13:39
bence ilk mağlubiyetimizi alacaz hersene belki bu sene şampiyonluk gelir ümidiyle başladım ama bu sene nuri albayrak olduğu müddetçe şampiyonluğun gelmeyeceğini biliyorum

eren_61
04.08.2007, 13:41
bu maçı alabileceğimize inanmıyorum bu ziya doğanla.en son maçı statdan izleyen biri olarak bu ziya doğandan teknik direktör olmıcağını gene anlamış oldum.inşallah kazanırız demekten başka care yok

tamersoz
04.08.2007, 13:51
inşallah kazanırız arkadaşlar lütfen stadı dolduralım takıma destek verelim trabzonda başka bir TRABZONSPOR yok o bizim takımımız kimsenin değil kötü günlerde yanında olmassak bizim hiç bir anlamımız kalmaz ancak takımı desteklerken yönetimede tepkimizi koyalım

40.yıl kutlamaları biletli oluyor daha önceki sezon açılışları biletli diildi ancak ne kadar kızsamda takıma gittim biletimi aldım belki kapılar açılacak ama hiç önemli diil bu takım bizim yanında olmak zorundayız..

irfanb
04.08.2007, 14:22
2-1 yeniliriz

Semih GÜL
04.08.2007, 14:37
2-1 yeniliriz

Ziya gidene kadar yeniliriz inşallah...

Onur
04.08.2007, 14:47
Başkanın gideceğini bile bilsem gene takımın yenilmesini istemem! Büyük olasılıkla Aralık'ta zaten gidecekler. PEki taraftar hala takımın yenilmesini istiyor. Mutlu mu olacaksınız?

Biz TAKIMIN arkasındayız, sizin değill yönetim.

Serdar A
04.08.2007, 15:04
Bu maçı 3-1 alırız. Yattara 1 gol 1 asist. Taraftar Yattara'nın yaptıklarını bir anda unutur.

kudu_61
04.08.2007, 15:28
şimdi bu maçın muhtemel defansı ne olacak

tolga
jabi-tolga-erdinç-cello

veya
jabi-erdinç-tayfun-cello

veya
jabi-tolga-tayfun-cello

hangisini yazarsanız yazın 2 gol yiyeceğimiz kesin çünkü takımda ne stoper var ne sol bek sağ beki de doğru dürüst tanımıyoruz sivas maçı zor olacak inşallah kazanırız ama ben hiçbir maç öncesi kesin kazarınız diye yazamayacağım çünkü defansımız tam bir saatli bomba bu sezon ki yerimiz kuvvet ve muhtemelen 4.lük olur çünkü ben bu defansı hiç mi hiç sevmiyorum....

SiNaNi
04.08.2007, 15:46
Ne zaman sezona iddialı başlasak 5 haftada bütün umularımızı söndürüyorlar.Ne zaman da bu takımda iş yok desek 2. oluyor Türkiye Kupası felan alıyoruz!
Bu sezonda basit bir kadroyla başlıyoruz.İnşallah yine öyle olur.Bu arada istanbul düdüklerinin kadroları da yeni oluşuyor.Anadoludan iyi puan çıkarırsak işi götürürüz.

Sivas maçına gelince yeneriz diye umuyorum.İnşallah statta olacağım.

yakup
04.08.2007, 15:52
mutlak galibiyet 2_0

erkankoc
04.08.2007, 16:13
rahat olalim yenecegiz ya..kesin..simdiden umutsuzlaga dusersek vay halimize

POYRAZ
04.08.2007, 16:15
Kazanacagimiza inaniyorum.

vadaa55
04.08.2007, 17:02
inşallah ilk 5 maçı alırız ve futbolculara güven gelir
inşallah ilk 34(30 olsa da olur) maçı alırız da şampiyonluk gelir ilk 5 maçı alma ihtimali ile aynı ihtimal...

szmekobe
04.08.2007, 17:05
%100 gol yiyecez çünkü bugune kadar avni akere gidip de gol yemediğim bir maç hatırlamıyorum
2002 sanırm trabzon antep 2-1
2003 falan trabzon fb 0-1
2005 trabzon d.kiev 0-2
2007 trabzon manisa 1-1

yani kesin gol yicez
Zaten gol yiyeceğimiz içime doğuyor
2-1 yada 1-1 biter

vadaa55
04.08.2007, 17:09
Sivas'a karşı şansımız pek yaver gitmiyor.
Maç ertelenmez de kötü bir sonuç alırsak mazeret hazır: "Çok sıcaktı." Bu bahane daha önce de kullanılmış işe yararlığı test edilmiştir.
Ertelenir de yine kötü bir sonuç alırsak: "Maçın ertelenmesi bütün konsantrasyonumuzu bozdu. İşte biz Türkiye'deki bu mantaliteyi değiştirmeliyiz."

Maç son derece iyi bir havada oynanır, her şey futbola müsait olduğu halde başarısız bir sonuç alırsak: "Beni ilgilendirmez, araştırın sebebini bulun."

Ya da:

Ya Kazanırsak:

"İlk haftanın en çok puan toplayan takımlarından biriyiz."
Gol ya da gollerin atılış dakikasına bağlı olarak: "X. dakikada gol atan tek takımız."
X-Y dakikaları arası gol yemeyen tek takımız.
helal olsun

@FLU
04.08.2007, 17:47
ya futbolla kazansak ne olur 2 maç kazanırız sonra gene küt aşağı geçen seneden farklı olacağını sanmıyorum futbol olmıycak sahada gene kanser olucaz gene günahkar

Cem Akyüz
04.08.2007, 19:04
ziya ile futbol vahşeti başlıyor az kaldı bekleyin ve görün

Nytre
04.08.2007, 20:56
ziyanın mantığı ile futbol oynarsak çileden çıkar bu taraftar... kanser eden sadece çernobil değil....

Kasım Hilal
04.08.2007, 21:00
İzleyen olacak mı ki?
Ya da takip eden..
Ben Galati'nin rövanş maçında yaptığımı yapmaya çalışacağım.
Maç vaktini uyuyarak geçireceği inşallah!

Nytre
04.08.2007, 21:08
ben izleyeceğim.. hem de çılgınlardan... en güzel yerden

Emre B.
04.08.2007, 21:31
İmkanım olsada Çılgınlarla maçı izleyebilsem.Puan kaybedersek lig başlamadan biter.

SDanışmaz
04.08.2007, 21:54
Umutsuzum ama inadına TRABZONSPORLUYUM...

Yasin N.
04.08.2007, 22:35
bu umutsuzluk ve karamsarlık sebebi galatyi maçları olduğu kesin ama sonuçta yeni bir lig yeni bir heyecan o sebepten bence herşeyi bir kenara bırakıp hreşeye yeniden başlamalı ve bütün olumsuzluklara rağmen takımımızı desletlemeliyiz başka Trabzonspor yok. Maçı kesin kazanacağımıza olan inancım halen daha yerinde eğer havamızıda yakalarsan farkta atabiliriz.

Vkgz
04.08.2007, 22:56
Bu maçı 3-1 alırız. Yattara 1 gol 1 asist. Taraftar Yattara'nın yaptıklarını bir anda unutur.

hiç güleceğim yoktu :):) yattara once 90 dk oyunda kalabilmeyi başarsın takımını herseneki gibi satmasın avrupada sonra oynasın takımda...

szmekobe
04.08.2007, 23:05
%99 maçtayım Yattaradan hiç bişi beklemiyorum çok zor maç kesinlikle çok sıkıntı yaşıcaz tribünlerden ıslık protesto eksik olmayacak bizim en büyük avantajımız trabzonsporu seven bu yönetimden nefret etsede klübünü yanlız bırakmayan benim gibi renktaşlarım.
9 ağustosda izmirden kalkıyorum 10 ağustosda trabzonumun havasını solumaya geliyorum.
O zamana kadar çubuklu forma çıkarsa alırım olmadı bir forma alacaz. Tam diyordum 55 Stepanov alıyım formanın arkasına yazdıracak adam akıllı kişi kalmadı. Yattara hastası olan ben bu adamdan öyle soğudumki yani seviyormuyum sevmiyormuyum bilmiyorum. Tepki olarak 77 Ahmet şahin mi alsam acaba:D, Fatih Tekke alamıoz MArcelinho alamıoz en koyanı symek alamıoz
ayman keçeli veya ahmete kaldık

Bu maçta 2-2 gibi skorlar olabilir gerçi biz çok zor gol atıp çok kolay gol yiyen takımlardan biriyiz ama yensek bile haftaya hiç bişi değişmez bu takım formda olamaz hava yakalayamaz öyle bir kadro yok çünki

ilhan
04.08.2007, 23:10
İşkenceye az kaldı =)

Sahada nasıl bir dizilişin ve nasıl bir futbolun bizi beklediğini bilmiyoruz.

Fanatik28
04.08.2007, 23:16
Iddiacilara süper bir mac. Ilk yari kesin 2, mac sonucuda muhtemelen öyle.

Selimag
04.08.2007, 23:27
Umutsuzum ama inadına TRABZONSPORLUYUM...

en guzeli, kesinlikle katiliyorum... o yuzden de gene de macin 90'ncı dakikasina kadar takimi gonlumden destekliyecegim... ama dakika 91 ve gene baslarim ZiyaN DogaN istifa....

Selimag
04.08.2007, 23:29
hiç güleceğim yoktu :):) yattara once 90 dk oyunda kalabilmeyi başarsın takımını herseneki gibi satmasın avrupada sonra oynasın takımda...

bence gulme, kesinlikle katiliyorum bu macta yattara kesinlikle sov yapar...

sonraki haftalar gene kanser eder o ayri....

6Şafak Aydın1
04.08.2007, 23:32
Tolga

Jabi - Erdinc - Cagdas - Celaleddin

Yattara - Hüseyin -Ceyhun- Gökdeniz

Ersen Martin - Umut Bulut

skor 5-3

oguzkoc
04.08.2007, 23:38
bugünkü maçı seyrettikten sonraki bu maça ve tüm maçlara çıkmamız gerekn kadro

tolga
serkan-erdinç-tolga-mustafa
hüseyin-ayman
yattara-ceyhun-gökdeniz
umut

ama tabi ziya hoca bu kadroyla hayatta çıkmaz.

bu maçtan 1-0 yada 1-1 gibi sonuçlar bekliyom daha fazlası olmaz... :(