PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konsantrasyon...Sinerji...Geriye Sayım...(30)

Ali Özcan
12.08.2007, 13:13
Bu bir "sinerji" (toplulukların aynı konu hakkında pozitif düşünerek sonuç elde etmeye çalışması) başlığıdır...
Ne başkana,ne yönetime ne de teknik direktöre destek vermeyi amaçlamamaktadır...

Tek ama tek amacı bu forumda dönem dönem aktif olan yaklaşık 12 - 13 bin farklı üyemizi,maç günlerimizde tek ortak düşünce etrafında toplamaktır...KAZANACAĞIZ...

Evet başlığın tek amacı TRABZONSPOR un maçlarını oynayacağı günlerde,TRABZONSPOR un maçlarını kazanacağına ortak biçimde inanmak ve kalanların da inanmasını sağlamaktır

Yeni sezon başlıyor..."Trabzonspor sahaya iniyor"...Herşeye rağmen, bütün engellere,engellemelere rağmen TRABZONSPOR yine başkaldıramaz mı ? İsyan edemez mi ? Daha önce bunu defalarca yapmadı mı ? Bugün "düşman kardeşleri" oynayan 3 ezikler bizim dünyalarında yaptığımız "derin darbe" nedeniyle aynı tribünde farklı bayraklarla ama ortak amaçla saf tutmadılar mı ?

Titremedi mi dizleri yıllar yılı Avni Akerde,İnönü de, Sami Yen de,Kadıköy de...Karşılaşacağımız her yere ağlayarak geldiler...Ümitsizdiler...Karşılarında bordo-mavi yi görenin dizlerinin bağı çözülüyordu...Sanmayın ki durum değişti...Fenerbahçe nin forumlarında geziyordum fikstürün çekildiği gün...Hepsi ağlıyor son hafta Trabzonspor deplasmanı cehennem olur diyorlar...İsyan ediyorlar...Korkuyorlar...

Biz bunu daha önce defalarca yapmadık mı ? Yaptık...Yaparsa yine kim yapar ? Biz...O yüzden gelin artık İnançsızlığı,korkuyu,ümitsizliği bir kenara bırakalım...İnanç sebeplendirilemez...İnanç sebepselliğin ötesindedir...Gelin hep birlikte 34 ten geriye sayarak takımımızı Şampiyon yapalım bu sene...İnanalım...Kazanacağız diyelim...

Ve önemli bir rica...Bu takım herşeye rağmen maç kaybedebilir...Lütfen mağlubiyetlerin ya da puan kayıplarının sebebini bu başlık olarak görmeyelim...Biz inanalım,konsantre olalım,birlik olalım,takımımızı destekleyelim...Gerisi sahadakilerin işi...Bu takım herşeye rağmen ŞAMPİYON olacaktır diyebiliyorum ben...İnanıyorum...Herkesin de bunu istediğine ve inanmaya hazır olduğuna eminim...

Bu başlığa inançsızlık,hedefsizlik,isteksizlik giremesin...Oynanmamış ve kaybedilmemiş 34 maç var...Oynayalım ve kazanalım öyleyse...34-33-32-31-...............3-2-1 diyerek Şampiyonluğu kutlayalım...Lütfen bu başkanla mı,bu yönetimle mi,bu hocayla mı, bu kadroyla mı demeyin...Evet bunlarla...Bizim aşkımız Trabzonspor un asi yapısına değil mi ? Evet...İşte bu yıl İSYAN edeceğiz diyorum ben...Haaa...Ya olmazsa diyorsunuz..Haklısınız ama olmazsa zaten ne inananlar inandığı için ne de inanmayanlar inanmadığı için hiç bir şey kazanmazlar ya da kaybetmezler...Çünkü olmazsa zaten hepimizin üst kimliği olan TRABZONSPOR kaybetmiş olacak...

Evet...Tek Yapmamız gereken maç günleri buraya gelip "kazanacağız" "yeneceğiz" "biz çok büyük takımız" "biz en büyüğüz" diyerek sinerji yaratmak...Çok mu zor bunu yapmak...Hayır...Deneyelim ya en azından ne kaybederiz ki ?

Ben başlıyorum...Şampiyon Olacağız bu sene...Önümüze geleni devireceğiz...

Sivası da yeneceğiz, diğerlerini de...34 hafta sonra Şampiyon olacağız...Haydi arkadaşlar...

FcTRABZONSPOR
12.08.2007, 13:14
Bu Sene ŞAMPİYONUZ!!!!

oguzkoc
12.08.2007, 13:15
lütfen bu başlığa, "bu takım bu hafta yenilsede ziya doğan gitse, bu takım hiçbişeyi beceremez" gibi düşünen arkadaşlar mesaj yazmasınlar!!!

Erkut Ay
12.08.2007, 13:18
mentalitenin ışığı vurmaya başlamış.........

python
Böyle konulara ihtiyacımız vardı tebrik ederim. Kazanacağız, yeneceğiz, devireceğiz. Herşeye rağmen..

lazzist
:tsmeşale:her şeye rağmen kazanacagız:tsbayrak:

Enes Berfin
12.08.2007, 13:20
Sampiyon olacagiz tabi, biz büyük takim TRABZONSPORUZ.

Erkut Ay
12.08.2007, 13:22
5 maç oynadık sivasla 1 ini aldık 2 ncisinide alırız canım ne olacak biz ziyayla büyük takımız....

ErayAkyüz
12.08.2007, 13:23
sivasıda yencez herkeside yencez sampiyonda olcaz:o:o:o

Ali Özcan
12.08.2007, 13:24
5 maç oynadık sivasla 1 ini aldık 2 ncisinide alırız canım ne olacak biz ziyayla büyük takımız....

lütfen arkadaşım ya...lütfen...

Enes Berfin
12.08.2007, 13:24
Yahu simdi Ziyadan kim bash etti allah askina?

Biz takimdan bash ediyoruz arkadas gelip yine olayi farkli yönlere ceviriyor. Allahim sen sabir ver bana.

Erkut Ay
12.08.2007, 13:36
Yahu simdi Ziyadan kim bash etti allah askina?

Biz takimdan bash ediyoruz arkadas gelip yine olayi farkli yönlere ceviriyor. Allahim sen sabir ver bana.
sanamı soracağız ziya dan bahsederken dokunulmazlığımı var ziyanın ben düşüncemi söylerim kimseye hakaret etmeden isteyen katılır katılmaz herkesin kendi sorunudur....

Travelair
12.08.2007, 13:43
Takım muhteşem biz en büyüğüz

lazzist
12.08.2007, 13:44
dostlar arkadaş her türlü olumsuzluga ragmen olumlu bir başlık açmış forumda yeterince olumsuz başlık var olumsuz şeyler yazacaksanız oruya yazın arkadaşa biraz saygı gösterin

Gamze
12.08.2007, 13:47
Başkaldırış...Dün başkaldırdığımız İstanbul'du...Dün engellenmemiz onların yüzündendi.Bugün ayağımıza dolananlar onlar değil..Ne gibi bir başkaldırıştan bahsedebiliriz?Kendi kendimize mi?

Umutsuzluk acıdır,ama bazen gerçektir.Yine de ruh diyorsanız;Trabzonsporluyuz.Ötesi yok.Bu takım bizim.Günahıyla sevabıyla...Şampiyon ya da değil...Biz alışkınız gönüllerin şampiyonluğuna...

Trabzonsporumuza başarı diliyorum...Elimden gelen bu...

Şahin Yılmaz
12.08.2007, 14:17
Başlığı açan dostum öncelikle sanırım bugün doğumgünün nice yıllara.

Yenmek ne kelime eze eze yeneceğiz. Ve 7. şampiyonluğu yakalayacağız. üst üste 5 yıl şampiyon olup rekorda kıracağız. İnşallah.

Ali Özcan
12.08.2007, 14:20
Başlığı açan dostum öncelikle sanırım bugün doğumgünün nice yıllara.

Yenmek ne kelime eze eze yeneceğiz. Ve 7. şampiyonluğu yakalayacağız. üst üste 5 yıl şampiyon olup rekorda kıracağız. İnşallah.

Evet bugün doğum günüm sevgili SOTA2...Çok teşekkürler...DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ İSTİYORUM SADECE...çok şey istemiyorum...

Düşüncelerine de katılıyorum...Ezeceğiz inşallah...

jacksparrow61
12.08.2007, 15:05
Butun Olumsuzluklara Ragmen Bizler Trabzonsporun Gercek Taraftarlari Olarak Hareket Edelim...
Oyuncularimiz Trabzonsporun Gercek Oyunculari Olarak Sahada Mucadele Gostersinler...
Iste Biz O Zaman Sampiyonuz..
Herseye Ragmen Inaniyorum...

!!!Şampİyon Trabzonspor!!!

kral69hasan
12.08.2007, 15:16
Yillarca Kahrolsak Dertten Kederden
Bilsek Ki Kellemiz Kopar Bedenden
A$kimiz Harbiden Hemde Derinden
Asla Vazgecemeyiz Trabzonspor Senden

Herzaman Heryerde En BÜyÜk Trabzon
Sampiyon Trabzonspor

kral69hasan
12.08.2007, 15:21
Arkadaslar gecen sezon almanya da Favori Bremenle Bayern Münih di... Stuttgart´in sansi 1 de 200 dü kadrolari iyi degildi ama onlar inandilar savastilar ve en sonunda Sampiyon oldular.... Bunlari bizde basaririz yeterki birlikte olalim ve destek verelim (ıloveyouszymek) dedigi gibi aynen katiliyorum....

pReN@_61
12.08.2007, 15:21
mentalitenin ışığı vurmaya başlamış.........

:D

hayde hayde..!:tsbayrak:

SiNo
12.08.2007, 15:29
işte gerçek başlık bu bence

her zaman karamsarlıkta olmaktansa böyle yapmak herşeyin başlangıcıdır

muhalefet yok artık şampiyonluğa gideceğiz

DURAS
12.08.2007, 15:31
konsantrasyon ve sinerjinizi, kompleksli, narsist, psikozlu ziyanla, iş bilmez vizyonu dar, Trabzonsporu her daim her platformda küçük düşüren yönetim ve başkanın gitmesi için kullanın ey büyük Trabzon taraftarı

POYRAZ
12.08.2007, 15:48
Kuruldugumuzdan beri her zaman her yerde en büyük biziz. Sampiyonluklari ve sayisiz basarilari inanarak kzandik. Bu sezon yine inaniyoruz ve sampiyon olacagiz. Tüm Türkiye'ye yine sampiyon Trabzonspor yazdiracagiz.

yns61
12.08.2007, 16:36
konu cok güzel.. oh be Moralım yerine geldi..
KAZANACAGIZ SİVASI YENECEGİZ BAŞKA YOLU YOK

İslam Sezer
12.08.2007, 16:44
Doğum günün kutlu olsun http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/post_new.gif Bugün, 13:13 #1 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=903417&postcount=1) ıloveyouszymek (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11362)

İnşallah olumlu düşünceler futbolcularımıza va kaderimize yansır,yan yatar çamura batar,teker döner,araba gider,günler geçer ve haftalar biter bir de bakmışız AAAAAAAAAAAA.

TRABZONSPORUM ŞAMPİYON OLMUŞ.

Hakikaten yaa NEDEN OLMASIN?

6 kere olduk kıyamet mi koptu?

Bir kere daha olalım ey zinde güçler.Lütfen hayvanlığınıza bir müddet ara verin ve engel olmayın.Çaktırmadan veya gerekirse çaktırarak ne yapıp edip 3 sülüğü 24 senedir şampiyon yapmakla elinize ne geçti.bir UEFA kupası o kadar.Bir biz olalım bir Stutgart,olmadı Schalke.Hep bayern olacaksa ligin tadı ve anlamı olur mu????

Bu sene biz şampiyon olmalıyız.

HAYDE....

Ali Özcan
12.08.2007, 16:48
:tsmeşale::tsmeşale::tsbayrak:
Doğum günün kutlu olsun http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/post_new.gif Bugün, 13:13 #1 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=903417&postcount=1) ıloveyouszymek (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11362)

İnşallah olumlu düşünceler futbolcularımıza va kaderimize yansır,yan yatar çamura batar,teker döner,araba gider,günler geçer ve haftalar biter bir de bakmışız AAAAAAAAAAAA.

TRABZONSPORUM ŞAMPİYON OLMUŞ.

Hakikaten yaa NEDEN OLMASIN?

6 kere olduk kıyamet mi koptu?

Bir kere daha olalım ey zinde güçler.Lütfen hayvanlığınıza bir müddet ara verin ve engel olmayın.Çaktırmadan veya gerekirse çaktırarak ne yapıp edip 3 sülüğü 24 senedir şampiyon yapmakla elinize ne geçti.bir UEFA kupası o kadar.Bir biz olalım bir Stutgart,olmadı Schalke.Hep bayern olacaksa ligin tadı ve anlamı olur mu????

Bu sene biz şampiyon olmalıyız.

HAYDE....

Teşekkürler kardeşim...Yüreğine milyonlarca kez sağlık...Haydeee....

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

lazooo28
12.08.2007, 16:52
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

mekansız-61
12.08.2007, 17:04
oh be cidden şükür olumlu yazan kişiler görmekte güzelmişş arkadaşlar umudumuzu yitirmeyelkim ne olursa olsunn trabzonspor şampiyon olmasa bile gönüllerin şampiyonudurrr ölümüne sevdalıyımmm sana TRABONSPORUMMMMMMMMM

ErayAkyüz
12.08.2007, 17:14
oh be cidden şükür olumlu yazan kişiler görmekte güzelmişş arkadaşlar umudumuzu yitirmeyelkim ne olursa olsunn trabzonspor şampiyon olmasa bile gönüllerin şampiyonudurrr ölümüne sevdalıyımmm sana TRABONSPORUMMMMMMMMM

ne kadar olumluymuski sana bile yorum yazıdrmıs bu baslık:)

ilhan
12.08.2007, 17:25
iloveyouszymek , Yazı gerçekten güzel!

İnşallah bu sene şampiyonuz!

Cafer KILIÇSOY
12.08.2007, 17:47
Başkaldırış...Dün başkaldırdığımız İstanbul'du...Dün engellenmemiz onların yüzündendi.Bugün ayağımıza dolananlar onlar değil..Ne gibi bir başkaldırıştan bahsedebiliriz?Kendi kendimize mi?

Umutsuzluk acıdır,ama bazen gerçektir.Yine de ruh diyorsanız;Trabzonsporluyuz.Ötesi yok.Bu takım bizim.Günahıyla sevabıyla...Şampiyon ya da değil...Biz alışkınız gönüllerin şampiyonluğuna...

Trabzonsporumuza başarı diliyorum...Elimden gelen bu...
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:
Gamze senden şüpheliyim. İçimden geçenleri okuyup ben yazmadan buraya mı yazıyorsun kızım ya;)

Bugüne kadar gördüğü rüyada bile Trabzonspor olan Cafer kılıçsoy bile umutsuzluğa kapılmışsa gerisini siz düşünün.

Söylediklerinizi yazmak istiyorum ama önümüzde dağ gibi duran olumsuzluklar aklıma gelince elim varmıyor inanın. Ama başlığıda amacından uzaklaştırmaya niyetim yok.

Hayden uşaklar bu akşam bir milatın başlangıcı olsun. (yazdıklarıma ben bile inanamıyorum ama olsun)

Ali Özcan
12.08.2007, 17:56
iloveyouszymek , Yazı gerçekten güzel!

İnşallah bu sene şampiyonuz!

Teşekkürler arkadaşım...Burayı gelip şöyle yürekten bir kazanacağız demek o kadar da zor değil sanırım...Hele bir de okuyup kazanacağız demeden çıkanlar var ki onlar da kazanacağız desler süper olurdu Sevgili İlhan...

Sanırım ilk bir kaç maçı kazanmamız halinde İnanan arlkadaşlarımızın sayısı artacaktır...O yüzden bu maç çok önemli...

Kazanacağız...

KUTADGU
12.08.2007, 17:56
niyesi ve gerisi yok?

Trabzonsporumuz....

Kalk yerinden ve Diril....

Seninleyiz.....

Sadece Trabzonsporluyuz.............

kral69hasan
12.08.2007, 17:58
Onu bunu anlamam Sampiyon Biziz

http://www.youtube.com/watch?v=CJ1rzxtWN4o&mode=related&search=

HAYDE TRABZON

ilhan
12.08.2007, 18:13
Teşekkürler arkadaşım...Burayı gelip şöyle yürekten bir kazanacağız demek o kadar da zor değil sanırım...Hele bir de okuyup kazanacağız demeden çıkanlar var ki onlar da kazanacağız desler süper olurdu Sevgili İlhan...

Sanırım ilk bir kaç maçı kazanmamız halinde İnanan arlkadaşlarımızın sayısı artacaktır...O yüzden bu maç çok önemli...

Kazanacağız...

Kazanacağız. İnşallah.

A.Alper
12.08.2007, 22:45
Lafla peynir gemisi yürümez.

Ali Özcan
30.08.2007, 17:46
evet...3 hafta oldu...3 te 3 yaptık sayılır...Adım adım şampiyonluğa gidiyoruz...Bursa önemli deplasman...Kazanacağız...Alayına isyan ölümüne Trabzon...

Samet Başdağ
30.08.2007, 17:59
4.maçta cepte,hiç kuşkunuz olmasın...

yns61
30.08.2007, 18:06
:ts::ts::ts::ts:

Ali Özcan
30.08.2007, 18:07
başlıktaki 34 ün 31 yapılmasını rica ediyorum admin lerden...Şampiyonluğu burada kutluycaz inşallah...

Selman
30.08.2007, 18:12
Hiç umutlu değilim ama başlığı değiştim:)

ismail-dede
30.08.2007, 18:34
başlık güzel ama
başlığın altına yazı yazmak bayağı zor
güzel düşüncelerimiz var hayallerimiz var ümitlerimiz var.
birde rüyalarımıza giren karabasanlar var
ümitlerimizi çalan hırsızlar var
düşüncelerimize tecavüz edenler var
ah bunlardan kurtulsak BAŞKA RAKİBİMİZ YOK
inanıyorum ki uzak ara şampiyon oluruz

Muhammet_61
30.08.2007, 22:49
@iloveyouzsymek

Açmış olduğunuz bu anlamlı ve bir o kadar da bütünleyici başlıktan ötürü sizlere binlerce kez teşekkür ederim.
Takımımızın, saha içinde huzurlu saha dışında sıkıntılı günler geçirdiği şu dönemde şampiyonluk uğruna tek bir odak noktasında toplanılması gerekliliğini siz de benim gibi gibi görmüş ve bu güzel satırları yazmışsınız.

Evet.. Şampiyonluk bu sene gerçekten hayal değil. Kim ne derse desin güçlü bir kadromuz var. Yönetim ve T.D.'nin son şansları. Rakiplerimizin çok pozitif futbol oynadığı söylenemez. Son olaylar futbolcu ve taraftarlarımızı iyice kenetlendirdi. Ayrıca da 40. yılımız. Bütün bu nedenler birleşince şampiyonluğa inanmamak, o sinerjiyi yaratmamak biz Trabzonspor sevdalılarına yakışmaz.

Haydi Trabzonspor haydi Trabzonspor sevdalıları..

ktü_ts
30.08.2007, 22:53
ŞAMPİYOOOONNNNNNN TRABZON hemde son hafta ezik feneri yenerek süper valla........

yns61
30.08.2007, 23:26
ezik istanbul ŞAMPİYON TRABZONSPOR

poetricus
31.08.2007, 00:21
İsterseniz bu başlığa biraz okunmuş toprak atalım.

kromozom
31.08.2007, 00:35
:bmn1::tsbayrak::bmn3::bmn2::tsmeşale::tsmeşale::m eşale1:

Hüseyin Çümen
31.08.2007, 00:39
şampiyon TRABZONSPOR hem de 6kez

7. ci neden busene olmasın

Adnan Mollasalihoğlu
31.08.2007, 01:40
Bu bir "sinerji" (toplulukların aynı konu hakkında pozitif düşünerek sonuç elde etmeye çalışması) başlığıdır...
Ne başkana,ne yönetime ne de teknik direktöre destek vermeyi amaçlamamaktadır...

Tek ama tek amacı bu forumda dönem dönem aktif olan yaklaşık 12 - 13 bin farklı üyemizi,maç günlerimizde tek ortak düşünce etrafında toplamaktır...KAZANACAĞIZ...

Evet başlığın tek amacı TRABZONSPOR un maçlarını oynayacağı günlerde,TRABZONSPOR un maçlarını kazanacağına ortak biçimde inanmak ve kalanların da inanmasını sağlamaktır

Yeni sezon başlıyor..."Trabzonspor sahaya iniyor"...Herşeye rağmen, bütün engellere,engellemelere rağmen TRABZONSPOR yine başkaldıramaz mı ? İsyan edemez mi ? Daha önce bunu defalarca yapmadı mı ? Bugün "düşman kardeşleri" oynayan 3 ezikler bizim dünyalarında yaptığımız "derin darbe" nedeniyle aynı tribünde farklı bayraklarla ama ortak amaçla saf tutmadılar mı ?

Titremedi mi dizleri yıllar yılı Avni Akerde,İnönü de, Sami Yen de,Kadıköy de...Karşılaşacağımız her yere ağlayarak geldiler...Ümitsizdiler...Karşılarında bordo-mavi yi görenin dizlerinin bağı çözülüyordu...Sanmayın ki durum değişti...Fenerbahçe nin forumlarında geziyordum fikstürün çekildiği gün...Hepsi ağlıyor son hafta Trabzonspor deplasmanı cehennem olur diyorlar...İsyan ediyorlar...Korkuyorlar...

Biz bunu daha önce defalarca yapmadık mı ? Yaptık...Yaparsa yine kim yapar ? Biz...O yüzden gelin artık İnançsızlığı,korkuyu,ümitsizliği bir kenara bırakalım...İnanç sebeplendirilemez...İnanç sebepselliğin ötesindedir...Gelin hep birlikte 34 ten geriye sayarak takımımızı Şampiyon yapalım bu sene...İnanalım...Kazanacağız diyelim...

Ve önemli bir rica...Bu takım herşeye rağmen maç kaybedebilir...Lütfen mağlubiyetlerin ya da puan kayıplarının sebebini bu başlık olarak görmeyelim...Biz inanalım,konsantre olalım,birlik olalım,takımımızı destekleyelim...Gerisi sahadakilerin işi...Bu takım herşeye rağmen ŞAMPİYON olacaktır diyebiliyorum ben...İnanıyorum...Herkesin de bunu istediğine ve inanmaya hazır olduğuna eminim...

Bu başlığa inançsızlık,hedefsizlik,isteksizlik giremesin...Oynanmamış ve kaybedilmemiş 34 maç var...Oynayalım ve kazanalım öyleyse...34-33-32-31-...............3-2-1 diyerek Şampiyonluğu kutlayalım...Lütfen bu başkanla mı,bu yönetimle mi,bu hocayla mı, bu kadroyla mı demeyin...Evet bunlarla...Bizim aşkımız Trabzonspor un asi yapısına değil mi ? Evet...İşte bu yıl İSYAN edeceğiz diyorum ben...Haaa...Ya olmazsa diyorsunuz..Haklısınız ama olmazsa zaten ne inananlar inandığı için ne de inanmayanlar inanmadığı için hiç bir şey kazanmazlar ya da kaybetmezler...Çünkü olmazsa zaten hepimizin üst kimliği olan TRABZONSPOR kaybetmiş olacak...

Evet...Tek Yapmamız gereken maç günleri buraya gelip "kazanacağız" "yeneceğiz" "biz çok büyük takımız" "biz en büyüğüz" diyerek sinerji yaratmak...Çok mu zor bunu yapmak...Hayır...Deneyelim ya en azından ne kaybederiz ki ?

Ben başlıyorum...Şampiyon Olacağız bu sene...Önümüze geleni devireceğiz...

Sivası da yeneceğiz, diğerlerini de...34 hafta sonra Şampiyon olacağız...Haydi arkadaşlar...

kardeşm dogum gnn kutlu olsn...

inancın inancımdır....Şampiyon olacağız.

İHSAN
31.08.2007, 02:53
ıloveyouszymek;
Teşekkür ederiz...(başlığı sürekli tepede tutacağız ...Söz??):D
Böyle bir başlğa gerçekten gereksinim vardı.Sürekli karamsar başlıklar görmekten ister istemez karamsarlık kaplıyordu insanı. Ben de böyle bir başlığı görmeyi çok beklemiştim.:D Benim gibi düşünenler az değilmiş.:)

Havada karada Sivası yeneceğiz. Varsın nerede oynanırsa oynansın.

Nytre
31.08.2007, 08:02
şampiyon olmamız engellenemez!...

Erdinç Dilek
31.08.2007, 08:50
laylaylaylaylaylaylaylaylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay yyy aaaaaaaaaaaaaaaaa TRRRAAAAABBBBZZZZOOOONNNNN, laylaylaylaylaylaylaylaylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyy yyyy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa TTRRAAABBZZZOOOOONNNNNN,
ooooouu ooooooo oooo ooooouu ooooo ooo Yer Bordo Gök Mavi Trabzooonn ooooo oooooo oooooo oooo oooooo
:meşale2: :meşale1: :tsmeşale: :tsbayrak: :atki:

barış6167
31.08.2007, 08:54
arkadaşa katılıyorum ve tüm kalbimle bende şampiyon olacağımıza inanıyorum.tekrar devrim yapma zamanı geldi.haydi.TRABZONSPORUM kalk ayağa ve hedefine dim dik yürü.

Tangerine Dream
31.08.2007, 09:37
Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Bu havayı sadece BMN de değil bütün Türkiye'ye yaymalıyız. Bütün Trabzonspor'lular birlik olmalıyız, çünkü sivas maçından sonra bütün takımlar bizans medyasının kışkırtmasıyla bize karşı cephe almış durumdalar. Şimdi rakibimiz sadece bizans değil bu yüzden daha sıkı kenetlenmeliyiz. Ne olursa olsun takıma destek olmalıyız, rakiplerin bize yapamadığı kötülüğü biz kendi kendimize yapmayalım.

yns61
31.08.2007, 10:44
şeftali kurdu : 0 TRABZONSPOR : 6

Ozan
31.08.2007, 10:50
bugün bursayı evire çevire yeneceğiz ve şampiyonluk için 1 adım daha atmış olacağız .

Ali İhsan
31.08.2007, 11:02
Geri sayım 31 + 1 oldu federasyon kararıyla...Bu gece 30 + 1 e inecek inşallah kayıpsız...

Kobalas61
31.08.2007, 11:12
ikinci bi secenek yok..3puan daha ekleyin Trabzon'uma

Tekke
31.08.2007, 12:49
Hayde hayde vur haydeeeeeeeee

Ali Özcan
31.08.2007, 17:46
Msj yazan tüm kardeşlerime,arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum...

nerede kalmıştık;

"Şeftali kurdunu timsah yaptılar
Trabzon kümeye diye bağırttılar..."

diye bir replik hatırlıyorum...

İnşallah akşam geriye sayıma ara vermeden,kayıpsız devam edeceğiz...

Bekle şeftali kurdu...Geliyoruz...

Hadi çocuklar yüzümüzü kara çıkartmayın...

Mayls
31.08.2007, 17:51
Keske hayat Football Manager gibi olsaydi...
Yenildigin maclari birdaha oynayabilseydin

Gerci Sivas icin biraz öyle ama malesef bizim icin degil

Tolpaş61
31.08.2007, 17:58
hepinize katılıyorum.saldır be trabzonum.

KUTADGU
31.08.2007, 18:06
Umut Attı 3 Oldu...

Doludizgin İlerliyoruz....

Bordo- Mavi Fırtına....

Sİnerjiyse Sinerji Ulennnnnnnnnnnnnnn

yns61
31.08.2007, 18:10
Duysun CÜmle Alem Bu Sevdayi Trabzonum İÇİn Yikariz DÜnyayi

Murat Hızal
31.08.2007, 18:18
Kim demiş şampiyon olamayız diye herşeye rağmen şampiyonuz!

yns61
31.08.2007, 20:01
oOoOooOoOoOoO ibrahim yattara oOoOooOoOoOoO

A.Alper
31.08.2007, 20:03
Bu akşam yenilirsek başlık ne olacak?

Konsantrasyon...Sinerji...Geriye Sayım...(??)

irfanb
31.08.2007, 23:10
Bu Ziya varken bu basliga pek ragbet olmaz sanirim

Emre B.
31.08.2007, 23:17
Bu mantaliteyle dünya kadar sinerji yapalım hiç birşey olmaz.

Ali Özcan
01.09.2007, 09:24
yenemiyorsan yenilmeyeceksin...4 maç 3 galibiyet 1 beraberlik bence iyidir...Bu takım ne çektiyse süper top oynayıp maçı tek kaleye çevirdiği maçları kazanamamasından çekmiştir...96 da fenerin 18 i içinde oynanmıştı maç...eee noldu? sonuç ? bu kadar kötü oynamamıza rağmen 3 galibiyet 1 beraberlik 10 puan iyidir...Milli maçlar arasından faydalanmamızı diliyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
01.09.2007, 09:32
yenemiyorsan yenilmeyeceksin...4 maç 3 galibiyet 1 beraberlik bence iyidir...Bu takım ne çektiyse süper top oynayıp maçı tek kaleye çevirdiği maçları kazanamamasından çekmiştir...96 da fenerin 18 i içinde oynanmıştı maç...eee noldu? sonuç ? bu kadar kötü oynamamıza rağmen 3 galibiyet 1 beraberlik 10 puan iyidir...Milli maçlar arasından faydalanmamızı diliyorum...

bu kadar kötü oyunla ancak oftaşı, hocasız rizeyi yenersin..
sivas maçı tekrar edilecek.. 3 puan yazma.. ne olacağı belli olmaz.
öyle her zaman karambol golle maç kazanılmaz.
adamlar çatır çatır top oynadılar maçta....

kroke durumdaki boksör gibi, bi yumruk salladık oturdu o kadar...
dayağı yiyen bizdik...

bursa ile başladı..
ankaragücü maçı da çok farklı olmayacak...

vasatın altındaki takımlara karşı ancak kazanırsın..
vasat ve biraz üzerindeki tüm takımlar hem bizden iyi oynar, hem bizden puan veya puanlar alır..

İHSAN
04.09.2007, 14:29
Arkadaşlar başlığın amacına uygun yazılar yazmalıyız...

Sırada Ankaragücü var. Onlara da en azından 3 tane atarız diyorum ben.

A.Alper
04.09.2007, 14:30
Ben de Ankaragücü'nü yeneriz diyorum.Ayrıca bizi 14. yapan Briegel'den de intikam almış oluruz :)

Jackdaniels
04.09.2007, 14:31
Şampiyonlar ligi şampiyonu olucaz hatta dünya kupasını biz alıcaz...(Fazla gaza geldim sanırım)

10 numara
04.09.2007, 14:33
ziya'ya rağmen Şampiyonuz...

Sencer Bulut
04.09.2007, 16:22
herseye ragmen sampiyon olacagız!

utkuts
04.09.2007, 17:49
Keltoşlar giderse ŞAMPİYONUZ inş

SiNo
04.09.2007, 18:18
gol ula gol bu gol şampiyonluk golu ula:D

ismail-dede
04.09.2007, 19:58
ya bi sinerjide ziyayla yönetime yapsak şööle etkili tarafından

Rasim YILMAZ
04.09.2007, 20:02
Taraftar da şaşırdı ne yapacağını:)
İşimiz sinerji enerji :)
Gariban Ersenede biraz pozitif enerji yollayalım ihtiyacı var...
hadi 1
2
3...
Yollayın enerjileri:)

poetricus
04.09.2007, 21:33
hadi 1
2
3...

Akü bitti, akü!

KUTADGU
04.09.2007, 23:06
hadi 1
2
3...

nereye yollanıyor
bize de söyleyin bizde yollayalım..
bizimde ah-mail imiz var canım........

Emre Emiroğlu
05.09.2007, 04:07
Ben 20 yasındayım.. şampiyonluk görmedim.. bu takıma duygularımı verdim. cop da yedim , gırtlakda patlattım , paramıda verdim.. yine veririm.. HİÇBİRŞEY GÖRMEMEMİZE RAĞMEN ! ama asla olmayacak duaya amin demem. biz büyüğüz biz yeneriz diyerek de ne kendimi gaza veririm ne başkasını. OLMAYACAK DUA YA AMİN DENMEZ !
yazılanların tam aksine.. bana göre biz büyük kulüp değiliz ! biz şampiyon olamayız ! biz bu yönetimle , bu hocayla bu MANTALİTE (!) ile kazanamayız ! diyorum...Bizim Büyük Yanımız Herşeye Rağmen Birşey Almadan Birşeyler Veren Taraftarımızdır !!!
Bizim Büyük Yönümüz Lobimizdir , İnancımızdır , Onurumuzdur , Falanımızdır Flanımızdır. Bana hiçkimse büyük bir KULÜP olduğumuzu iddia edemez !
Konuyu Acan Arkadasım Sinerjiden , Konsantrasyondan Bahsetmiş..Suanki Halimiz İtibari İle taraftarımızın takkımın başarısına daha fazla konsantrasyon olması , daha fazla olumlu yönde sinerji yaratması DAHA FAZLA HAYAL KIRIKLIĞINA YOL ACACAKTIR !
İçi Boş Büyük Laflarla Kimseyi Gaza Getirmenin Bir Anlamı Yok..
İlk Ciddi macta ne Halde oLduğumuzu Gördük..
Trabzonspora Artık Yarra Almıs,Denizde sürüklenen , batmaya hazır Kücük Bir KAYIK gözüyle bakıyorum..

Erdinç Dilek
05.09.2007, 08:41
ah turunculu ah, bi sinerjide benden sana al, al çekinme

karaagac61
05.09.2007, 12:35
hayali kadrom jefferson emrah eren stepanov fabiano eller murat ocak şimkovyak musampa gökdeniz marcelinho fatih tekke ali güzeldal

kaandc
05.09.2007, 15:39
arkadas senin hayali kadron buysa yanmisiz biz

turgi
05.09.2007, 16:25
neden olmasın elimizde her fırsat var ben ziya hocaya da güveniyorum sadece ona kömtü gözle bakmayalım yeterki biraz destek cıkalım bakın tomas jun bile affedildi insallah daha iyilere dogru yönelirix hyde gökdeniz hayde ersen-umut hayde tıolga hayde hüseyin bu takım hepinizle gurur duyuyor yüceltin bu takımını şampiyon yapın artık
:ts::ts::ts::ts::ts:

aysegul61
06.09.2007, 10:20
Yaşasın optimist yaklaşım......:D:D:DHerşeye rağmen Trabzonspor....:yattara:

A.Alper
06.09.2007, 10:36
Sinerjiyle yogayla uğraşıyoruz ama kafalar aynı hala Ziya Doğan'a destek çıkalım diyenler var hala Emrah Eren'i sağ bek yapanlar var.

Atalay
06.09.2007, 11:21
şimdi ben bir sinerji yapacagım bakalım hangi yanardag patlayacak!!!vay be etna tekrar harekete geçmiş ben neymişim beee!!!

serdar61
06.09.2007, 15:08
açıkçası senelerdir sinerji yapıyorm çevremdede bu duyguyu uyandırmaya çalışıyorum.. ümitsizliğe düştüğüm çoğu zmanda çaktırmamaya çalışıyorum.. ama yılmadık tabi.. devam devam.. sinerjii sinerjiii;)

Mehmet Fatih Yavuz
06.09.2007, 15:12
ben de geri sayırorum..

gel aralık geeeeeel..

Y.Sert
08.09.2007, 02:59
bence sinerji enerji felan yapmayalımda
galipken öküz gibi sahaya atlamayalım. daha çok faydamız olur.

AYYILDIZ
08.09.2007, 03:43
sampiyon olursa bu baslik hic kapanmasin efsane olarak kalsin

ARAF
08.09.2007, 13:02
olumsuz düşünen arkadaşlar olmayacak dua yoktur bence sadece tam inanmamak vardır gerçekten isterseniz gerçekten inanırsanız olur ama bu sinerjiyi başta futbolcuların yapması lazım ziyan hocayı geçiyorum o birşeye karışmasın yeter

İHSAN
08.09.2007, 14:38
şuan maalesef takımın başında bu adam var... Ve bu adamın başarısızlığı Trabzonsporun başarısızlığı demektir. Bu durumda görevden alınana kadar destek vermek gerektiği kanısındayım.

Gitmesi için takımın başarısız olmasını isteyen arkadaşlara da çok üzülüyorum.

FORZA ŞAMPİYONUM!!!!!!