PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erdinç Yavuz

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

Oğuzhan Görkan
29.01.2006, 02:54
onu bile haketmiyor

lazutlarlivera
29.01.2006, 09:41
Hadi kötü futbolculugunu kabul ettik ama sende karakterde yok beee yani bir tek tutar dalin yok.eeee o zaman GO HOME

beratiabi
29.01.2006, 12:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Arkadaslar halen dayanisma içerisinde degiliz biz birini kötülerken karsi taraftan hemen ona destek mesajlari geliyor adam resmen TRABZONSPORUMUZU VE TRABZONUMUZU istemiyor dünya iyisi bile olsa o ve ona deger verenlerbenim için bes para etmez. Biz ilkönce içimizdeki birlikteligi sagliyalim sonra görün bakin bu tavrimizla gelecek futbolcularda bize uyum saglayacaktir. Açik ve net TRABZONUMUZU sevmeyen kisi TRABZONA gelmeyecektir bile. Yarin birgün arkamizdan ukala konusmalarla rahatsiz olmak istemiyoruz. Ve erdinç efendi yaptigi ukalalikla ki bu yönetimde tekrar tekrar söylüyorum biraz adamlik varsa bunu basinin önünde alenen rezil edercesine kovmalilar niyemi o taraftara karsi tüm dünya basininin önünde saygisizlik etmistir birdegil birkaç kez. o bunu haketti.</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Aslıhan
29.01.2006, 13:59
gerçekten söyleyecek söz yok senin için

hem berbat oynuyor takimi yakiyosun hem de gidecem diye tutturuyosun durdugun kabahat ama seni kim gönderecek?smileys/smiley7.gif

ancibranoz
29.01.2006, 14:21
ikinci hatta üçüncü ligde bir takimabedava kiralik olarakverelim. Göndermeyelim. buna gönderilmek iyilik olur, eziyet etmek lazim.

Ancumah
29.01.2006, 22:35
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif buda ayri bi bakis açisin smileys/smiley36.gif

Hasan Ayvenli
30.01.2006, 05:05
ya artik kovun su dallamayi

saral28
01.02.2006, 14:14
arkadaçlar böyle birliktelik mi olur!!!!!! takim iyiyken edinç iyi takim kötüyken erdinç kötü....burada tutaliollim önce.....

Alptuğ
01.02.2006, 15:01
milli takima secildiginde ne kadfar sevinmistik tolga ile yan yana banko oynar diyoduk su an geldigi hale bakin bizde oynayabilecek performans gosteremiyo vestel macinda cok kotuydu meduna her seferinde gecmisti onu

dilerim kendini en kisa zamanda toparlar

ancibranoz
03.02.2006, 23:22
arkadaçlar böyle birliktelik mi olur!!!!!! takim iyiyken edinç iyi takim kötüyken erdinç kötü....burada tutaliollim önce.....

Mesele erdinçin iyi oynamasi kötü oynamasi degildir arkadasim. Mesele erdinç'in ta kendisidir. smileys/smiley18.gifsmileys/smiley7.gif

diskus
04.02.2006, 00:03
bu adami bi daha trabzonspor formasi altinda mac oynadigini gormek istemiyorum,insallah ankaraspor haberleri dogrudur da defolup gider,yerine paf takimdan oyuncu koyariz bundan daha kotu oynamiyacagi kesin.

CAFER ÖZER
05.02.2006, 00:50
Sikeci degilim

Ömür AVCI / TRABZON, (DHA)

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1013245.jpgTrabzonspor?un elestirilen stoperi, "Kayserili?yim diye maçta sike yaptigim bile söyleniyor. Ben sikeci degilim. Bana bu yaftanin yapistirildigi bir yerde daha fazla duramam" dedi.

TRABZONSPOR?da Fatih ve Gökdeniz olayinin moral bozuklugu atlatilmaya çalisilirken simdi de Erdinç krizi patlak verdi. 4-2 kaybedilen Kayserispor maçinin bas sorumlusu olarak gösterilen Erdinç Yavuz, "Kayserili?yim diye maçta sike yaptigim bile söyleniyor. Ben sikeci degilim, maç satmam. Bana bu yaftanin yapistirildigi bir yerde daha fazla duramam" derken, bu sözler bardagi tasiran son damla oldu.

Erdinç?in dikkatini çeken yönetim, ayrica kulübün resmi internet sitesinde bir açiklama yayinlamasini istedi. Erdinç ise bu tür bir açiklama yapmayacagini söyleyerek öneriyi geri çevirdi.

Hoca göndermiyor

Bordo mavili yönetime basvururak kendisine talip olan kulüpler oldugunu, anlasacagi bir kulüpe gitmek istedigi söyleyen Erdinç?e ilk veto teknik direktör Vahid Halilhodziç?ten geldi.

Erdinç?i savunmadaki yenileme çalismalari nedeniyle su anda transferine karsi çikan Bosnak hoca, yönetime, "Yeni isimlerin uyum sorunu olabilir. Bu nedenle su anda defansta sayisal eksiklik yasanmasini istemiyorum. Erdinç?i digerleri uyum sorununu halledene kadar elimde tutmak istiyorum. Sezon sonu gidebilir" raporunu verdi. 1 Subat?ta Erdinç?in agzindan internet sitesinde bir açiklama yayinlandi. Açiklamanin internet sitesine girmesinden sonra Erdinç?in kendisini arayan gazetecilere, "Ben böyle bir açiklama yapmadim" sözleri dikkati çekti.

Erdinç artik durman hata bizde seni istemiyoruz.

İslam Sezer
05.02.2006, 01:16
ser....sizlik yapma be erdinç,insan ekmek yedigi yere bu kadar zarar verir mi?bu kadar kötü günler gecirirken macta kötü oldugum icin özür dilerim daha iyi olucam de olsun bitsin ne uzatiyosun,sonucta sikeci diyenler azinlikti ama sen sana inanmak isteyen cogunluguda karsina aliyosun,üstelik öyle diyenler dahi kizginlikla söylüyor bunu bilemeyecek kadar angu t musun?.TS yi sevmek varken,bu kil kil hareketler,sevmiyosan def ol git kardesim,verilen paralar haram olsun sana....yahu nerde mal var bize geliyor....

TheCrow
05.02.2006, 05:15
Bunun gibi adamlari satmayacaksin,sözlesmesinin sonuna kadar paf takimda oynatacaksin ki ibret olsun herkese...

smertkan
05.02.2006, 10:21
Erdinç sende asama kaydetemeyince basarmak için hirsalanacagina, yerinde sayiyorsun diyenlere hislaniyorsun.

Futbol kabadayilik isi degildir. Estetigi, Teknigi, Ögretisi vardir. Ama onlari edinemeyip yalnizgüçle sahada var olmaya çalisiyorsun.Ama elalemin eli armut toplamiyor.

Yetenegin bu kadarsa Seni TS tasiyamaz.Çünkü oyuncularin isi kulüpleri tasimaktir.

ancibranoz
05.02.2006, 16:31
Bu adamin agzini burnunu, kolunu, bacagini kirmak lazim. Konustugu lafada bak .... argh smileys/smiley7.gif

kaplan6161
08.02.2006, 01:40
bu takima zaten faydasi yok kaleciyide defansida birbirine katip karsi tarafa gol attiriyor. Bu giderse yerine kim gelecek malum sahis o da bunu aratmaz. Azinliga bakip konustuguna göre kanayan bir yarasi var. Bu adamin yerine sahada bir çift ayakkabi koysak daha iyi olur. En azindan takim anlar 10 kisi oldugunu. Yönetim zaten yaptigi transferleri alinacak yerlere degil klübeye oyuncu aliyor.

Sönmez Özlü
08.02.2006, 01:49
Insan düsünür ben nerede hata yaptim diye. Bir de caka yapiyor yahu! Bakiyorum da Tolga'nin yanindaki adam bu mu idi? Bütün takimda gerileme vardi, Erdinç'te de oldu, bu normal. Ama bazi oyuncular bundan ders alip kendini düzeltmeye çalisirken bazisi da Erdinç gibi saga sola satasiyor. Birak bunlari Erdinç, birak bunlari.

hakikiofkopat
08.02.2006, 16:15
ya aynen öyle moyunçur kardes. biz kötü oynamasina pek kizmiyoruzki, sahsiyetsizin ettigin kelama bak yukarida? ^^^^^^^^^^ smileys/smiley7.gif

UğuR
09.02.2006, 08:52
Ben senib biletini kestim.Git gidebildigin yere.Hala daha durman bile hata.

geronimo_61
16.02.2006, 09:53
gitsinlan ama böle bi kinci lig takimina gitsinde görsün anssini

kimsin lan sen kayseri dedigin yarin bugün küme düser sende çok ...... yersin orada

bay bay

yaranozlu
16.02.2006, 11:08
birak bu isleri Erdinç. geldigin günnden beri bi türlü isinamadim sana zaten... gicik herif. illet bi tipi var zaten, çirkeflik desen onda, itlik desen onda... Son olarak kayseri maçinda bilerek oynamayarak bizi yakti. FatihAkyele laf atarlar; ama o, maçta elinden geleni yapar. Bu adam bilerek adam kaçirdi. Bu kadar adi adam ben görmedim. Bi de takimda sigara içtigi söyleniyor, nasi topçusun sen? Allah belani.....!

Aslıhan
16.02.2006, 11:14
ya bu adami gönderecen paf takima görsün bakalim

aslinda bu ona bir hediye olur ya neyse çünkü paf kayseriden çok daha iyi bir takimsmileys/smiley4.gif

Sevgi
16.02.2006, 11:52
anladik sike degilsin buna inaniyoruzda bizim sikecimiz var zaten ikinciyi bünyemiz kaldirmaz peki''kayseri seninle gurur duyuyor'' diye tezahürat yapan kayseri taraftarini alkislamana ne demeli.Ceza agirmi geldi , bence hafif bile ceza tabi siz hala daha Aktug döneminde kalmissiniz hani ne yaparsaniz yapin evladimizdir ceza vermekle olmaz diye sahip çikilacak sanmistiniz dimi.Bence verilen ceza az bile son iki sezondur alman gereken cezalari toptan aldimis oldun.

gilimalı
16.02.2006, 12:43
bu s....... isminin siteden silinmesi bence çok iyi olur trabzonsporla alakali hiç biryerde bu sahsiyetsizin ismi olmamali

uftinci
16.02.2006, 14:46
Ya bu kadar yükleniyoruz bu adama bunu kimse istemiyor ama burda yine bi tuzak kokusu aliyorum beles gitmek istiyor galiba. Gerçekten abartildigi kadar büyük bi problem yoksa takimda kalmasini isterim ama gelismeler tekmeyi yiyecegi yönde gelisiyor...smileys/smiley11.gif

zanoylu
19.02.2006, 15:45
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> partneri tolga gittikten sonra istenen düzeyde hiç olmadi,iyi bir paraya verilmesi hem kendi hem takimin menfaatinedir...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

yaranozlu
20.02.2006, 01:27
seni oyuna alanin da, senin de ....... o kafalari kayseri maçinda niye vurmadin. hesap ver....

Şentürk
01.03.2006, 14:31
sezon sonunda takimda gitmesi gereken ilk kisi...

centilboy
10.03.2006, 12:22
erdinç yavuz isminin bo forumdan silinmesini öneriyorum. gerekçeler belli. erdinç denilen adamin trabzonla hiçbir ilgisi yoktur. kendisi ruhsuzun tekidir. futbol yetenegi sifirdir. bos bos para alir maçta da rakip forvet oyuncularini ceza sahamiza davet eder. 1 degil 2 degil yüz defa hata yapar. erdinç yavuzu ne bu forumda ne de ts ilk 11 inde görmek istemiyorum...

Tüysüzoğlu Onur
18.03.2006, 20:22
bu neyaa yok kolunu k1r yok kafasini parçala neyiz biz taraftar mi yoksa cani piskopatmiyiz.erdinçte suç varda bizde yokmu ? nie kimse öz elestiri yapmiyo tabi suçu karsida aramak kolay bu hepimizin isine geliyo.erdinç iyi oynarken aslanimerdinç,senbizim herseyimizsin.kötü olunca ............. git bu takimdan kafani patlatirim.bumu taraftarli sadece iyi gün dostumuyuz b.trabzon taraftarina bu mu yakisir.sen adam sikeci de ondan sonra hakliymis gibi birde geç karsisina .............de.ordadurcaksin arkadas kendinde de suçu aramayi bileceksin

zafer6161
19.03.2006, 23:06
kaza yapmissin erdinç

gecmis olsun

Barış
24.03.2006, 11:52
Trabzon - Trabzonspor'un savunma oyuncusu Erdinç Yavuz, bordo-mavili takimdan ayrilmak istemedigini açikladi.

Erdinç, AA muhabirine yaptigi açiklamada, Trabzonspor'un savunmasinda forma giyen en eski oyuncu oldugunu, ancak bu sezon kötü seyler yasadigini belirterek, ''Her yönden kötü bir sezon geçiriyorum. Bazi sansizliklar yasadim. Takim olarak da kupadan elendik. Ligde bize yakismayan siralamalarda olduk. Ikinci yari ise biraz toparladik. Defans da iyi oynuyor, ama bu yetmiyor. Daha da iyi olmasi lazim. Süreklilik olmali. Ilerleyen haftalarda insallah daha iyi oluruz'' dedi.

Ligin ilk yarisinda Kayserispor ile bordo-mavili takimin yaptigi maçta istemedigi seyler yasadigini dile getiren Erdinç, söyle konustu:

''Penalti pozisyonunun etkisinde kaldim. Yasadiklarimdan çok etkilendim. Kafa olarak o dönem (bittim) diyebilirim, ama her seyi geride biraktim artik. Kötü günleri bir daha yasamak istemiyorum. Önüme bakmak istiyorum. Hocam Kayseri Erciyesspor maçinda görev verirse elimden geleni yaparim. Korkunun ecele faydasi yok. Görev verirse oynarim. Isimin geregini yapmaliyim. Takim da iyi durumda. Insallah üçüncülük hedefimizi gerçeklestirecegiz.''

Trabzonspor'dan bir dönem ayrilmayi düsündügünü ifade eden Erdinç, ''Bunun tek sebebi de yasadigim kötü günler ve olumsuz dönemler oldu. Bana sahip çikilmadi. Su an kafami topladim. Aslinda ben Trabzonspor'dan hiçbir zaman ayrilmayi düsünmüyorum. Bakildigi zaman Türkiye'nin en büyük kulübü Trabzonspor, niye gitmek isteyeyim? Bunun altinda bazi sorular aramak lazim. Trabzonspor'dan ayrilmak istemiyorum. Kalip en iyi sekilde en azindan kontratim bitine kadar mücadele etmek istiyorum. Bu da hoca ve yönetimin takdiridir. Herkesten bu sezon için özür diliyorum'' diye konustu.

--------------

Ben de istemem gitmesini ama kadroya girmesi de çok zor yaw.Edited by: Oflu144

frango
24.03.2006, 13:19
erdinç için trabzonspor defteri kapanmistir bana gore verdigi hizmetler için tesekkür ediyoruz seneye erciyes yada kayseriden birinin formasini giyer artik

Murat'
24.03.2006, 15:32
ben erdinçin sike gibi bir .............lik yaptigini düsünmüyorum bunu biz kendi miz uyduruyoruz insanlari kaybetmek çokkkk kolay önemli olann onlari kazanmak erdinççç kayseri maçinda kötü oynamistir ama oi bu sezondan beri kötü oynuyor

halil ibo
24.03.2006, 15:54
Samimi açiklamalar yapmis çocuk.Insanlarin hayatlarinda kötü dönemleri olmasi dogal,bunlari sevdikleriyle atlatir.Erdinç'e asiri tepki verdigimizi düsünüyorum.Sezon basindan beri kahrolan taraftarin acisini birilerinden çikarma tesebbüsü gibi oldu tepkilerimiz.

Kalma gitme durumuna gelince;iyi niyetli,çaliskan bir futbolcu,kapasite olarak bu sezondaki performansi ile Trabzonspor'da oynayacak düzeyde görünmüyor.Hoca ve yönetim onun hakkinda gerekenkarari sezon sonu verecektir.

Murat'
24.03.2006, 16:01
bencede onu kazanmak lazimmm yoksa onun yerine aliriz bir sürü para verip bir oyuncu onun yerini dolduramaz

Selman
24.03.2006, 19:49
Oturdugun yer sana yakisiyor hep orda kal olurmu Erdinç

Hüseyin Çümen
25.03.2006, 18:06
erdinç için yeni sezonda trabzon defteri kapanacaktir çok yanlis yapti

İ.Öztel
25.03.2006, 21:14
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=768>
<T>
<TR>
<TD width=10>http://img.takvim.com.tr/i/spacer_trans_1x1.gif</TD>
<TD vAlign=top width=497>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD width=497 bgColor=#cccccc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=496>
<T>
<TR>
<TD>http://img.takvim.com.tr/i/header_spor.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=496>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=487 bgColor=#ffffff height=24>
<TABLE height=168 cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=100>http://img.takvim.com.tr/2006/03/25/im/68DC617E1464C24FB9C89AB2b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD></TD>
<TD>KONUYLA ILISKILI DIGER YAZILAR</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://img.takvim.com.tr/i/bullet_siyah_trans2.gif</TD>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Trabzon'un eseriyim (http://www.takvim.com.tr/spo119.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://img.takvim.com.tr/i/bullet_siyah_trans2.gif</TD>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Bana sahip çikilmadi (http://www.takvim.com.tr/spo120.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Emeklilerle isimiz yok (http://www.takvim.com.tr/spo121.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Yolculuk bu sabah (http://www.takvim.com.tr/spo122.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Gökdeniz'e makas! (http://www.takvim.com.tr/spo123.html)</TD></TR></T></TABLE>
Bana sahip çikilmadi

Erdinç Yavuz, yasadigi sikintilarda yalniz kalmasindan dolayi bir ara ayrilmayi düsündügünü söyledi..

TRABZONSPOR'un savunma oyuncusu Erdinç Yavuz, takimdan ayrilmak istemedigini açikladi. Erdinç, savunmada forma giyen en eski oyuncu oldugunu, ancak bu sezon kötü seyler yasadigini belirterek, "Her yönden kötü bir sezon geçiriyorum. Bazi sansizliklar yasadim. Bu dönemde de bana sahip çikilmadi. Ayrilmayi düsünmemin tek sebebi de buydu. Ancak artik toparlandim, kendime geldim. Ayrilmayi düsünmüyorum" dedi</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
03.04.2006, 02:06
önüne gelen yalnizim diyor..

sen degil miydin gitmek isteyen? paf takima giden?

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 21:59
bu adami nasil hala takimda tutuyorlar anlamiyorum kayseriye satti bizi hala duruyooo bugün hasta etti bni ztn

Erbay
09.04.2006, 22:11
Kirmizi görmek için herseyi yapti.Stoperde baska oyuncu olsa kesin oynamazdi.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.04.2006, 00:28
dinlendirilmesi sart
çok çok çok çok formsuz...

Samsa
10.04.2006, 09:17
o kayserideki hareketinden sonra puyol gibi oynasan ne farkeder erdinç? defol git erdinç.

uftinci
10.04.2006, 17:59
bencede gitmeli kafasinda bitmis takim gerçi bitmese ne yazar biz seni bitirdik zaten. Stepanov'un yanina hizli bi stoper fatih akyel sag beke geçmeli. Bunuda kayseriye verin gitsin...

İleli
11.04.2006, 03:27
sezon sonu gider bizde rahatlariz!

salihtopal48
11.04.2006, 08:07
hemen satilmali onun devri tolgaylaydi o gidince kapandi simdi hiç bir ise yaramiyor derhal gitsin nereye gidecekse

Özsu
11.04.2006, 12:31
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

katiliyorum.... bir arada GITMEYI KAFASINA KOYMUSMUS... EE ne isin war hala trabzonda... yürü bakalim burayi kaldiramazsin yok once gidicem sonra kalsamda olur... tükürdügünü yalama , adam ol biraz!!!</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=919aafd8>
hemen satilmali onun devri tolgaylaydi o gidince kapandi simdi hiç bir ise yaramiyor derhal gitsin nereye gidecekse </BLOCKQUOTE>

Özsu
11.04.2006, 12:33
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sen git kayserinin .................. arkadaslar zaten bu adamin memlketi kayseri... o mactan sonra nasi bizde duruo daa aklim ermedi... gercek bir trabzonlu olarak gitmesini istiorm erdincin we tayfun corann.... yonetim biraz bize kulak werse... görunen koy kilawuz mu ister yaa</TD></TR>

Murat'
16.04.2006, 13:02
hakkini yemeyelim bugün iii oynjadii ayrica bence hiç de art nigyetli deil art niyetli olan sizlersizniz arkadaslar

canim TS
16.04.2006, 13:49
hakkini yemeyelim bugün iii oynjadii ayrica bence hiç de art nigyetli deil art niyetli olan sizlersizniz arkadaslar

aslinda dogru diyorsun, bende gaza gelmistim, tamam adamin kapasitesi böyle, sadece bu sezon Erdinc sansiz degildi, cogu kisi bu sezon berbat, ama ne tesadüfki, Erdinc Kayseri macinda oldu olaylar. Erdinc ama sadece Kayseri macinda hatalar degil cogu macta yapti. Neyse Erdinc Stepanov defans ortalarda ve Fatih Sagbek bügün gibi olursa belki Erdinc yine eski performansina geri döner.

Özsu
16.04.2006, 14:33
HAKKI YENCEK DURUM YOK ELIN KAYSERILISININ TAKIMIMIZ DA ISI NE

canim TS
16.04.2006, 15:16
HAKKI YENCEK DURUM YOK ELIN KAYSERILISININ TAKIMIMIZ DA ISI NE

gecen sezon, kocum benim, Milli takima mutlak cagirilmasi lazim, seni özledik diye mesajlari okuduk, simdide elin Kayserilisi oldu.
Evet Kayseri macinda yaptigi hareketleri unutmicagiz, ama Erdinc sadece Kayseri macinda hatalari ve hareketleri yapmadi.
Sanki Erdinc haric hepsi süper oynuyorda. Neyse herkesin görüsüne saygilim.
Edited by: canim TS

diskus
17.04.2006, 10:45
guvenemiyorum ben artik patlamaya hazir bomba gibi her an hata yapacak diye dusunuyorum.

frango
17.04.2006, 12:04
erdinçin bana gore trabzondaki seruveni sezon sonu kesin bitecek sahada ki ucadelesine bi itirazim yok ama yanlis yapti ve seyirci artik onu bi turlu içine sindiremiyo sezon sonuna kadar oynar sezon sonu zaten kendisi gitmek ,isteyecektir

İleli
18.04.2006, 06:33
nekadar iyi oynarsa oynasin isterse fb'ye karsi galibiyet golunu atsin bu takimdan GITMELI GIDECEK...

resmen satti bizi kayseride adammisin lan!

ahmetansu61
18.04.2006, 09:00
aynen katiliyorum kardesim. erdinç in dönemi bitti. yerini emre karamanla dolduralim hemen. cok iibi defans oyuncusu.

omerkucuk
28.04.2006, 02:07
Karaktersiz!TakimLa iLiskisi sezon sonunda kesiLmeLi

Barış
28.04.2006, 02:11
ben erdinçin bizi kayseri de sattigina inanmiyorum.

amaseneye takimda olmasi daçok zorgibi.

ben sahsen isterim kalmasini.

ayrica anelka yla hesabi var kesilecek.smileys/smiley2.gif

FANATIK61
04.05.2006, 12:57
http://www.takagazete.com/resim/img/erdinctengunese.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Trabzonspor Dergisi?ne konusan Erdinç Yavuz, geçen yila oranla bu yilki basarisizligin temel etkenlerinden birinin...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor Dergisi?ne konusan Erdinç Yavuz, geçen yila oranla bu yilki basarisizligin temel etkenlerinden birinin, sezon basinda Isviçre?de yapilan hazirlik kampi oldugunu belirterek, ?Burada yeterli idman yapamadik. Idmanlardan futbolcular neler kazandi, neler kaybetti hiç bilmiyorum ama gerekli yüklemeler olmayinca takim kondisyon açisindan sikinti çekti. Sezon içerisinde birkaç arkadasimizin sakatlanmasi, cezali duruma düsmesi gibi olaylar da üst üste geldi? dedi. Erdinç, Tolga?nin takimdan ayrilmasini da en önemli etken olarak açikladi.

Samsa
04.05.2006, 18:19
acaba kalacakmi? smileys/smiley5.gif

Alptuğ
11.06.2006, 13:50
artik eski erdinc gibi oynamaiyor en fazla yedek olarak kalabilr

sanki yipranmis yaslanmis basari istemiyo gibi hirsi azalmis gibi geldi bana

salihtopal48
12.06.2006, 10:59
erdinç tolgaylaydi

stepanova uymadi

simdi stepanova uyan biri erdincin yerine takas

nemo_61
14.06.2006, 13:46
valla lee young kore de bence çok iyi oynuyo xzzaten ligin 2. yarisi çikisa geçtiydi

nemo_61
14.06.2006, 13:48
valla lee young kore de bence çok iyi oynuyo xzzaten ligin 2. yarisi çikisa geçtiydi

arkadaslar özür dilerim ben bunu lee young a yazacaktim ama yansillikla buraya yazdimm.bugün zaten bi ahller var bendesmileys/smiley5.gif

DELETE
01.12.2006, 20:19
yıl sonunda gitmesi gorusundeyim

Erdem Keser
02.12.2006, 00:38
eger zıya kalırsa kesın bunuda gerı cagırır takımda kazma sayısı azdı bununla tam olur

Halit Aydın
13.01.2007, 15:04
hoşgeldin erdinç. umarım eski günlerine dönersin

Gürkan
13.01.2007, 15:05
hoşgeldin erdinç. umarım eski günlerine dönersin

Nasıl yani.temennimi beddua mı.:D

Halit Aydın
13.01.2007, 15:11
temenni :D

Erdem Keser
13.01.2007, 15:51
eger zıya kalırsa kesın bunuda gerı cagırır takımda kazma sayısı azdı bununla tam olur
ne demistim

halil ibo
13.01.2007, 16:21
İşte şimdi defans geçilmez (

umraniye34
13.01.2007, 16:49
hadi bakalım şimdide trabzona gol atsınlar da görelim

keskinkilic_68
13.01.2007, 17:15
erdinç şuan hem musa hem de çağdaş tan daha sağlam hava hakimiyeti daha ii bir topçu

eski günlerine dönecektir

Rıza ÇOLAK
13.01.2007, 21:01
Bi sen eksiktin Erdinç efendi.

geronimo_61
13.01.2007, 23:21
Trabzonsporumuzda forma giyecek olduğuna göre
ve bu süre içerisinde de şamnlı formamızı taşıyacağına göre

Hoşgeldin Başarılar Erdinç demektan başka bir şey demeye gerek yok kanımca

Selman
13.01.2007, 23:41
kanımca

Tam süper olacak:D

Kayserili Erdinç, hoşgelmedin.:mad:

Dursun Kaplan
13.01.2007, 23:58
...::: İSTEMİYORUZ :::...

yağız61
14.01.2007, 01:17
söylenecek fazla şey yok bence.ona belkide benim kadar iyi dileklerini sunan olmamıştır herhalde! ANCAK ŞUNU DA GÖZ ARDI EDEMEYİZ EĞER İLK GELDİĞİ YIL DAKİ GİBİ OYNARSA İŞİMİZE YARAR.

Ertan 51
14.01.2007, 16:55
sefa geldi hoş geldi.ayman a risp e erkan a para verene kadar hiç olmazsa kendi sözleşmeli futbolcumuz.ismini saydığımız adamlardan da aşağı değil yeterki istekli olsun ve sadece futbolla uğraşsın luzumsuz çıkışlar yapmasın.inşallah başarılı oplur.

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 18:49
başarılar dileriz kendisine ama istemiyorum onu

GolaMTuRi
15.01.2007, 00:01
erdinc hakkindaki gercek dusuncelerimi buraya yazsam siteden atilirim veya interneti yasaklarlar bana..o kadar nefret ediyorum bu adamdan iste, futbolculugu sifir,karakteri sifir..seni takima cagiran ziya hocaya 1 sana 2 erdinc...

Gürkan
15.01.2007, 01:05
soylenen gore sakaryadan para alamamıs aylarca.bu sekılde oynamıs.

sımdı bızden ıyı bır para ıster verılmezsede hava yapar oynamam dıye.

nedense bıze 50 bın dolarınlafını yapan,daha az paraya baska takıma gıdıyo.

AKSOY_61
15.01.2007, 14:51
bizim defansta oynayacak başka adam kalmamış mı?
yine ziyanın saçmalıkları işte

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 05:24
hangi yüzle gelip bizde oynayacak çok merak ediyorum gerçekten çok içten oynaması lazım yoksa bu taraftar yapacağını bilir

Beytullah
16.01.2007, 11:20
neden gerı aldılar anlamıyorum :S:S

deniz_61
18.01.2007, 16:08
Yaptığı röpartajda kendisine sorulan ziya doğanla tekrar çalışcaksın ne düşünüyorsun sorusuna aynen şöyle diyor:E ben ziya hocayla iki dönem geçirdim başarılı olduk iki sezonda da 2.olduk galiba (muhabire soruyor 2.dimi ) böyle sorumsuz bir futbolcu,vurdumduymaz

Hüseyin Çümen
18.01.2007, 17:20
Yaptığı röpartajda kendisine sorulan ziya doğanla tekrar çalışcaksın ne düşünüyorsun sorusuna aynen şöyle diyor:E ben ziya hocayla iki dönem geçirdim başarılı olduk iki sezonda da 2.olduk galiba (muhabire soruyor 2.dimi ) böyle sorumsuz bir futbolcu,vurdumduymaz

başka ne beklersinki
bizi satmıştı kayseriye böle adamları harcayacaksın aslında

Hüseyin RİZELİ
21.01.2007, 15:25
bızım takımda bu adamın işi olmamalı..

canim TS
31.01.2007, 19:42
Hava toplarinda iyidi, yinede iyi yedek olur bana göre.

Özkan Erdem
31.01.2007, 19:45
istekliydi, iyiydi..

sismolog61
01.02.2007, 08:26
dün iyiydi Erdinç aramıza hoşgeldin

Ertan 51
01.02.2007, 08:50
çok iyi oynadı devamını ve başarılarını bekliyoruz.bi hata yapılmış tekrar tekrar ısıtıp gündeme getirmenin Trabzonspor a bi faydası olmaz.Erdinç artık takımın sözleşmeli oyuncusu başarılı olduğu sürece destek olmalıyız.
aramıza hoş geldin Erdinç.

AKSOY_61
01.02.2007, 12:38
dün bayağı bi iyi oynadı.rakip takımın forvetini iyi tuttu hatta bir sürü top çaldı.
bravo böyle devam

macka61
01.02.2007, 12:54
evet dün çok güzel oynadı inşallah böyle devam eder

ggiizzeemm
08.02.2007, 12:49
katılmıyorm sana kesnlkle erdinç çok ii we çokta yakışıo takıma....

surmeneli_keles
08.02.2007, 18:46
trabzonsporumuza insallah faydalı olur zman gostercek herseyı 2.bı sansı hakedıo bence

Kapılıkaya
09.02.2007, 11:45
Bence bu takımda hakkı verilmeyen futbolculardan bir tanesi Erdinç.Daha önce Osman vardı ona da yine çok haksızlık yapılmıştı.bence Erdinç varken Rispi alıp yabancı kontenjanını orada kulklanmak çok yanlıştı.Yabancı kontenjanı orta saha veya forvette kullanılabilirdi ama ziya ile olmayacağıda kesin adam belkide yine defansa adam isterdi.
İnşallah takıma girer ve başarılı olur.Bence yönetimin niyeti ileride risp ve Erdinç i stopere monte etmek ve iyi bir paraya Milan ı satmak.

Ertan 51
12.02.2007, 09:25
özveriyle oynadı üzerindeki tedirginliği atarsa daha faydalı olacaktır.başarılar erdinç daha iyi olacağına inanıyorum ben.

tsmusampa61
14.02.2007, 18:10
erdinçin futbolcu olarak eksiği yok fazlası var bence ama psikolojik olarak sorunları var sanırım. Mental olarak kendini geliştirirse milli takımın vazgeçilmez bi oyuncusu olabilir. Ha gayret erdinç sana güveniyoruz.

Kapılıkaya
17.02.2007, 14:51
Erdinç'i beğeniyorum ama şu anda Step değilde Rispin yerine oynayabilir ki O da zor görünüyor.

Vakfikebirli
18.02.2007, 18:09
Macin yildiziydin. Sagol Erdinc!

Misina
18.02.2007, 18:11
Bencede Maçın yıldızı erdinç ti.gol attığı için değil tüm denizli ataklarıın kesen adamdı.ikili mücadelelede çok diri idi.

geldiğinde kendisini çok eleştirenleri susturmuş oldu.hep böyle devam et erdinç

Sefaenes
18.02.2007, 18:17
Macini yildizi kendisini sevmezemde Alkisi hak etti ama insallah bizleri utandir her hafta

macka61
18.02.2007, 18:18
bencede bugün çok iyi oynadı erdinç inşallah performansını böyle devem ettirir

yns61
18.02.2007, 19:07
erdinç süperdi dewamı gelir inş.

Murat'
18.02.2007, 19:13
bence defansta erdinç ve stepanov oynamalı...süper b
ir ikili olabilirler....

Özge
18.02.2007, 19:15
Erdinç gerçekten iyi oynadı inşallah iyi oynamaya devam eder

Erdem Keser
18.02.2007, 19:53
cok yerınde mudahalelerı oldu tek basına oynadı yanındakı adam sadece erdıncın adrıanoyla mucadelesını ızlemekle yetındı

bordox
18.02.2007, 20:09
Erdinç'in futbolunu önceden de beğeniyordum ama adamda şanssızlık diz boyu iki defa Milli Takım'a çağrıldı ikisinde de sakatlandı,bir futbolcu için inanılmaz bir moral bozukluğu buna birde talihsiz Kayserispor maçı eklendi.
Defanstaki sakin oyunu ve topu oyuna sokuşu güzel.
Bu maçta gerçekten çok yerinde müdahaleler yaptı,gitmeden önce de gol atıyordu kornerden bugün yine attı.İnşallah devam eder yükselişi.

Bartuğ13
18.02.2007, 20:11
bu kadar adam burda senin karşında.ben de sana bayılmıyorum ama bugün cidden iyiydin ve terini sonuna kadar akıttın.arada hataların oldu ama olacak o kadar.en azından başkaları gibi takımı satmadığın için helal olsun diyorum ssana.aferin erdinç

yavuss
18.02.2007, 20:16
İnşallah hep böle oynarsın ALLAH nazardan saklasın TRABZON RUHUYLA oynuyor ve bugünde cok iyi oynadı hep böle olursun.......

Taner Gündoğdu
18.02.2007, 20:17
erdinç bugün defanstaki her topa müdahale etti nerdeyse. üstelik karşısında kimi zaman ligin en iyi bileklerine sahip oyuncularından biri tecrübeli yusuf vardı kimi zamanda iri vücudunu çok iyi kullanan brezilyalı oyuncu. mücadlelerin çoğundan galip ayrıldı. tolga ile yaşadığı anlaşmazlık hoş olmadı. stepanovun işi gün geçtikce zorlaşıyor

pReN@_61
18.02.2007, 20:54
inşallah hep böyle oynaR....

Oğuuz
19.02.2007, 15:24
ula uşağum ben seni çok seveyrum daaa... sağolasın beni utandırmadığın için..

atabaş
19.02.2007, 15:44
erdin gercekten cok iyiydi bu macta ama stepanovda oynamalıydı artık karar ziyanın

Berat
19.02.2007, 15:50
Yediğimiz golleri bir daha izleyin. Ama bu sefer dikkatli izleyin..

Erkan
19.02.2007, 15:55
Erdiinci hic sevmiyorum(gecmisi unutmadim).... ama simdilik iyi oyniyor...

vahit_ts
19.02.2007, 17:33
Yediğimiz golleri bir daha izleyin. Ama bu sefer dikkatli izleyin..

iyi oynadı ama bncede 3. golde hatası vardı

Fatih Ersoy
19.02.2007, 18:30
Bence defansta iyi idi. Zaman geçtikçe eski erdinç dönecektir..

+1AhmeT
19.02.2007, 18:44
bencede erdinç buhafta süper oynadı gelecek haftalardada takıma katkı sağlayacağına inanıyorum başarılarının devamını diliyorum iyiki varsın erdinç

Berat
19.02.2007, 22:57
iyi oynadı ama bncede 3. golde hatası vardı

Sadece 3. golde mi?

Harun-61
19.02.2007, 22:58
Sadece 3. golde mi?

:-)))

............

Gürkan
19.02.2007, 23:01
Sadece 3. golde mi?

3. golde hatası vardı.

(.) kaldıralım.

3 golde hatası vardı. ;)

murseltaskin
20.02.2007, 16:56
erdinç in denizliye gol attıktan sonraki sevincini gördünüz mü.işte gerçek trabzonsporlu

Recep Çaltepe
20.02.2007, 17:20
erdinç in denizliye gol attıktan sonraki sevincini gördünüz mü.işte gerçek trabzonsporlu

Yanlış anlama ama ben o sevinci gördükten sonra koskoca bir kahkaha attım.

Sinirden !!!

Murat'
20.02.2007, 17:29
Bi sen eksiktin Erdinç efendi.

başka ne beklersinki
bizi satmıştı kayseriye böle adamları harcayacaksın aslında

...::: İSTEMİYORUZ :::...

-----------yorum yok---------

zafer6161
21.02.2007, 17:49
erdinç ne yaptıda bukadar düşman kesildiniz adama anlamadım
ne yani kendi memleketinin takımının taraftarı onu tribüne çağırdı oda alkışladı ,bunda büyütecek kızacak ne var
kayseride trabzonlu ragip var ts taraftarı onu tribüne çağırsa ve taraftara aşlkışla karşılık verse kayseri taraftarı ona küsse hoşunuza gidermi
ben katılmıyorum yanlış düşünce

Hüseyin Çümen
22.02.2007, 01:12
stephanov gibi değer var bu adam oynuyor yazık

düzceli_trabzon
22.02.2007, 22:01
:tsbayrak: Bizi kayseriye satan erdinç i değil şu andaki denizliye attığı gol ve takım içinde ki oyunu vede uyumu o ilgilendirir. stepanovun yerini çoktan hak etti. Kimse vazgeçilmez değildir. Bunlar yokken tamam dı ama artık kadromuz sağlam hak edende oynuyor zaten.

:alkış: DAYANAN MERT KAÇAN NAMERT TİR....

düzceli_trabzon
22.02.2007, 22:04
:tsbayrak:CEYHUN O TAMBİR PROFOSYONEL AMA DAHADA PİŞMESİ LAZIM DENİZLİ MAÇINDA OYUNDAN ÇIKINCA YAPMAMASI GEREKENLERİ YAPTI ÇÜNKÜ OYUNDAN ÇIKMAYI HAK ETMİŞTİ GERÇİ GÖKDENİZİN DE ÇIKMASI GEREKİRDİ AMA O BİR GÖKDENİZ SONUÇTA TAKIM YOKKEN O VARDI

:alkış: GÖKDENİZ KARADENİZ OOOOOOOOOOO

oguz_0706
23.02.2007, 01:09
arkadaşlar sanırım hepiniz atlıyorsunuz bu konuyu.denizli maçında sahanın yıldızlarından biride erdinçti bence.gönderilmesi zaten bir hataydı.iyiyse stepanovuda kesecek tabiki.şu anki görüntüsüde süper zaten

akturco29
23.02.2007, 15:30
Erdinç Denizli maçında süperdi bence Erdinç mi Stepanov mu diye değil Rispmi Stepanovmu diye tartışmalıyız

Hüseyin Çümen
24.02.2007, 02:17
bejeke maçında gene sahada olucak bozmaz artık orayı ziya

cınar#7
24.02.2007, 13:15
ziyanın yeni bankosu Ferdinand gelse artık kesemez Erdinçi

Kapılıkaya
24.02.2007, 13:41
Erdinç bu takımdan hiç yollanmamalıydı ve şu andada Step ile yanyana bu takımın değişmezleri olmalılar.

emre_erbayts
24.02.2007, 23:13
Katılmıyorum futbolcu top oynayacak artistlik yapmayacak bjk macında gördük 2. golde hatası var hemde epeyi....

antagonist
24.02.2007, 23:15
2.golde yapmış olduğu inanılmaz (!) mücadelenden dolayı tebrikler Ziya'nın prensi...

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 04:41
olmuyo bu adam ya çok rahat gol yiyoruz stephanov var bu oynuyor

DeAgLeMaNyAq
25.02.2007, 06:09
olmuyo bu adam ya çok rahat gol yiyoruz stephanov var bu oynuyor

Ligin ilk yarısında Stepanov yerine Erdinç mi oynuyordu?

ShadoW
25.02.2007, 08:41
Denizli maçını farklı gözlerle mi izledik bilmiyorum ama, Kafa ile yediğimiz gol ve Adriano'nun attığı gollerdeki bariz hataları Erdinç'in aksadığına delalet bence. Ligin ilk yarısında Stepanov yerine Erdinç oynamıyordu ama Stepanov'un yanında Risp yoktu. Bence defansımız kesinlikle Risp-Stepanov ikilisinden oluşmalı. Erdinç yüzünden 2 haftada 2 gol yedik ve bu çok pahalıya patlıyordu. Biraz dinlenmesi gerek. Oyunu kenardan izleyip kendi kendine ne yaptım desin. Bir de kendini yere atıp foul bekledi o pozisyonda. Neyse ki kazandık da bunları kimse konuşmuyor ama 2. goldeki büyük hatası affedilir gibi değil!

Ertan 51
25.02.2007, 09:05
erdinç ne yaptıda bukadar düşman kesildiniz adama anlamadım
ne yani kendi memleketinin takımının taraftarı onu tribüne çağırdı oda alkışladı ,bunda büyütecek kızacak ne var
kayseride trabzonlu ragip var ts taraftarı onu tribüne çağırsa ve taraftara aşlkışla karşılık verse kayseri taraftarı ona küsse hoşunuza gidermi
ben katılmıyorum yanlış düşünce
bide adam artık Trabzonsporumuzun sözleşmeli futbolcusu geçmiş geçmişte kalmıştır zaman futbolcumuza sahip çıkma ve onu kazanma zamanıdır.bence hem Denizli maçında hemde bjk maçında canını dişine takarak yüreği ile oynamıştır.çok ufak tefek hataları kesinlikle olmuştur ama kim hata yapmıyorki.bence çok iyi bir futbolcu sahip çıkalım ve eleştirilerimiz yapıcı olsun arkadaşlar.
Teşekkürler Erdinç takıma katkıların ve mücadelen için ilerde daha iyi olacak inşallah ben inanıyorum.:ts:

coolank
25.02.2007, 10:31
ErdİnÇ Defol Gİt ....

jefferson61sefa
25.02.2007, 10:39
erdinç gayet ii oynuyor valla kaç tape hava topu kestiğine kimse dikkat etmiyor sanırım valla nobre dün adım atamadı çok iidi ama stepanov oynamalı

coolank
25.02.2007, 10:41
kardeş ikinci yediğimiz gole bakmanız öneririm .. çok ii oynuyor ya ve denizli den yediğimiz 2 gole

Cengiz
25.02.2007, 12:58
tek eksiği miLLi takımda oynamaması

Kapılıkaya
25.02.2007, 15:40
Ne hikmetse özellikle son 2 haftadır mükemmel oynayan Erdinç için olumlu şeyler yazanlar çok az.Başkaları için çalışanlar onun bu formuna iyi bir kelime dahi niçin yazmazlar acaba.

Gürkan
25.02.2007, 18:04
Erdinç büyük hata yapmamış

Bir Defans Oyuncusunun Büyük Hatası Nasıl Olur.

Bir Maçta Takımın Gol Yemesine Sebep olmaktan Daha Büyük Hata Nedir.

Şentürk
25.02.2007, 18:09
Delgadonun pozisyonu gol olsaydı......:mad:

Stephanow olmadan defans olmaz.

Şevket KÜÇÜK
25.02.2007, 18:11
Maç kazanıldığı için pek konuşulmuyor ve göze batmıyor yapılan hatalar ama defans bloğunda önem li hatalar olmaktadır son iki haftada erdinçte zaman zaman hata yapmaktadır.Bence antrenmanlarda stepanovu iyi izlesin ondan çok şey öğrenebilir geleceği için çok daha iyi olur.

antagonist
25.02.2007, 18:13
Maç kazanıldığı için pek konuşulmuyor ve göze batmıyor yapılan hatalar ama defans bloğunda önem li hatalar olmaktadır son iki haftada erdinçte zaman zaman hata yapmaktadır.Bence antrenmanlarda stepanovu iyi izlesin ondan çok şey öğrenebilir geleceği için çok daha iyi olur.

Erdinç antremanda Stepanov'u izleyeceğine,biz maçta Stepanov'u izlesek daha güzel olur gibime geliyor ;)

Ertan 51
25.02.2007, 18:46
nobre ye adım attırmadı dün çok süper bi maç çıkardı hep böyle devam eder inşallah.step'e yer açmak için Erdinç'i değilde Risp'i kessek nasıl olur arkadaşlar.Erdinç'e biraz haksızlık yapılıyor gibime geliyor hangimiz diyebilir dün Risp Erdinç ten iyiydi diye.

akturco29
02.03.2007, 18:01
Erdinç iyi yüreğiyle oynuyor buı yıl Allahtan risp sakatlandı kurtardık o adam çok dengesiz

Egemen Yılmaz
02.03.2007, 18:47
erdinç-step iyi ikili olur. risp zaten şu an sakat. çağdaş da yedek olur, ya da sol bekte kullanılır.

serseerii
02.03.2007, 19:32
Erdinç iyi yüreğiyle oynuyor buı yıl Allahtan risp sakatlandı kurtardık o adam çok dengesiz

ya dünyanın hiç bi yerinde ilk 11 oyuncusu sakatlanınca sevinen taraftar yok tur heralde ezikbahçe hariç:)

Yavuz Hasan
03.03.2007, 15:36
erdinç in tekrar trbzona gelmesi taraftarı değildim ama gorduk ki trabzonun buyuklugunu anlamış maçlarda kendini parçalıyo inşallah bi gevşeme olmaz

akturco29
03.03.2007, 16:42
ya dünyanın hiç bi yerinde ilk 11 oyuncusu sakatlanınca sevinen taraftar yok tur heralde ezikbahçe hariç:)
risp sakatlandı diye ben takımım adına sevindim çünkü çok dengesiz ama onun adına bir şanssızlık stepanov rispten çok daha kaliteli bir oyuncu adam forma bulamıyordu şimdi çıkar paşa paşa oynar takımda savunmada toparlanır

mustafakaya
04.03.2007, 23:32
yanında iyi bir defans oyuncusu (stephanov) olursa çok aksamıyor. kolay gelsin erdinç.

sismolog61
05.03.2007, 08:48
stephanov ile birlikte çok iyi ikili oldular inşallah aynen devam

KUTADGU
05.03.2007, 08:54
erdincin yer alma konusunda çok sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. ağır kalışını da biraz sezgisel kuvvetiyle kapatmakta.

Lakin.

Özellikle hava toplarında ellerini çok fazla kullanıyor. bu da doğal olarak çok fazla duran top vermemize neden oluyor.

topu oyuna sokamamadaki başarısı devam ediyor...

ve ne yazıktırki 4 lü defansımızda oynayan her futbolcuda durum böle...

daha iyi olman dileğiyle....

Kapılıkaya
05.03.2007, 09:14
Şu anki defansta erdinç ile stephanov ikilisine suç bulanlara şaşmamak elde değil.Keşke çok daha önceden bizim hoca bunu yapabilseydi illa bunun olması için hoca değilde sakatlık olması gerekiyormuş demekki.
Erdinç çok formda ve şu anda milli takımda o mevkide yaşanan sıkıntısına da ilaç gibi gelecektir bence.Ama büyük hoca var ya milli takımın başında o hala yedek oynayanları milli takıma alır da erdinçi almaz.

Şuayip Aydın
05.03.2007, 09:47
bu harfta erdince cok ama cok hata yapıl adam tafuna her deydiginde foul olmaz boyle rezalet be kardeşim ya.. ernic cok ama cok iyisin ama arada çagdaşa da yer ver ...

Ba®ış
05.03.2007, 13:30
eski maçlara nazaran daha iyiydi stepnovla uyumlu gözüktüler

akturco29
05.03.2007, 17:04
Erdinç iyi idi yine Rispin olmamasıda takımın 90 dakika gol yememesi anlamına geldi.Son dakikada ön direk hatasından yine gol yedik

surmeneli_keles
05.03.2007, 20:25
erdinç te bı kac mactır kendını bulmus gıbı eskı gunlerdekı gıbı bıraz daha calsırsa daha ii olur:D:

Uğurtan
06.03.2007, 19:16
Seni son 2 senedir hiç sevmiyorda olsam hakkını yemeyelim çok çok iyi oynuyorsun..Bu takımda F.akyel gibi bir adam oynamışsa ve iyi oynuyor diye övülmüşse kaptanlık verilmişse..Sen omuzlarda taşınmayı hakediyosund emektir..Böyle devam et Erdinç ekmeğini kazanmaya devam et..Ama gelecekte TS'li Erdinç diyemem sana asla..Bir gün yollar mutlaka ayrılcaktır..

SeRHaD
11.03.2007, 00:16
Erdinc in sakaryaya gitmesine cok uzulmustum onu burada yani kocaelide 1 kez izlemiştim zaten kocaelide bir dustu o sene hala cıkamadı o mactada kornerden atmıstı bir tane stepanowla cok iyi olacaklar

coolank
13.03.2007, 17:07
senin futbolculukla uzaktan yakından ilgin yok ... bu takımdan git de kurtulalım senden ...öle gol atıyorsun diye kimseyi kandıramazsın .. türkiyenin en kötü stoperlerinden birisin ..hem de en kötü .. kesin ilk 3 e girersin

jefferson61sefa
13.03.2007, 17:13
senin futbolculukla uzaktan yakından ilgin yok ... bu takımdan git de kurtulalım senden ...öle gol atıyorsun diye kimseyi kandıramazsın .. türkiyenin en kötü stoperlerinden birisin ..hem de en kötü .. kesin ilk 3 e girersin o kadar da kötü değil ama gs maçında ii değildi gastelere sinir oluyorum gol attı die erdinç 7 almış lk golü neden yedik erdinçin kendini robinho sanıp 2 gs linin arsıdan geçmeye kalkması yüzünden o kadar çaba harcayan gökdeniz 6 alıo o 7 çok saçam neyse risp i arıcaz

Misina
13.03.2007, 18:26
senin futbolculukla uzaktan yakından ilgin yok ... bu takımdan git de kurtulalım senden ...öle gol atıyorsun diye kimseyi kandıramazsın .. türkiyenin en kötü stoperlerinden birisin ..hem de en kötü .. kesin ilk 3 e girersin

yapma renktaşım.giydiği formanın hakkını veren oyuncularımızdan biri erdinç

ihsanbayram
18.03.2007, 02:08
ah erdinc ah ,kayseriye karsi oynamiyim diye ankaragücü macinda sari kart gördün(faul yaptigin fubolcu sen faul yapmadan pasini atmisdi ,sen topsuz alanda faul yaptin)
malesef trabzonspor cogu futbolcunun umrunda degil,yazik günah aldiginiz paralara

erdalkilicoglu
23.03.2007, 04:55
verdik gitmedin satdik gitmedin en sonunda kiraladik kurtulduk derken geri aldilar simdide takimin en iyilerinden sin kimde hata var kimlerde yok artik bunu gelecek seneler gostercek sana futbol hayatinda basarilar diliyorum.

surmeneli_keles
24.03.2007, 12:12
erdınç ii gdıonsun sımdılık hadı bakalım kendını gelıstır

pReN@_61
31.03.2007, 15:19
bu maçta oynayamayacaktı galiba...

Hasan Ayvenli
31.03.2007, 19:32
oynadımı iyi oynuyo da işte

ilhan
31.03.2007, 19:36
Memleketinin takımına karşı oynayamaması biraz ilginç gelsede son lig maçında yediği o kart gerçekten gereksizdi. Şuan defansta oynucak adam sadece Çağdaş. Keşke o sarı kartı yemeseydi.

surmeneli_keles
01.04.2007, 18:45
bı ara bocaladı ama sımdı cok ii yuru be erdınc kım tutar senı((ziya hoca))dıkkat et kıskanmasın yoksa tutat walla:D:D:D

Fatih Ersoy
01.04.2007, 21:25
Bence milli takımı hüseyinden daha çok hakediyor..

Şuayip Aydın
08.04.2007, 00:18
Erdinç Yavuz: Hakeme küfretmedim
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120307erdinc.jpgSon dakikada gördüğü kırmızı kart ile takımımızı 10 kişi bırakan Erdinç Yavuz pozisyonda hakeme küfür etmediğini vurguladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Sadece Tolga'nın penaltı atışını kurtarmasından sonra hakemin yanına giderek ''adalet yerini buldu'' dediğini kaydeden Erdinç, ''O da bana kırmızı kart gösterdi. İyi mücadele ettik ama maçın hakemi iyi değildi. İki takım adına da anlamsız kararlar verdi" dedi.

ilhan
08.04.2007, 09:40
Memleketinin takımına karşı oynayamaması biraz ilginç gelsede son lig maçında yediği o kart gerçekten gereksizdi. Şuan defansta oynucak adam sadece Çağdaş. Keşke o sarı kartı yemeseydi.

Demişim..

Yine aynı senaryo. Bu adam Kayseri takımlarına karşı oynamak istemiyor! Dün yediği kart çok gereksizdi !!!

WERTHeR
08.04.2007, 11:26
Bugün tüm gazetelerde erdinçin kayseri takımları ile yapılacak maçlar öncesi cezalı duruma düşmesine dikkat çekilmiş. İnşallah doğruluk payı yoktur. Eğer varsa yazık biz taraftarlara...

antagonist
08.04.2007, 11:59
Yani Erdinç'e söyleyecek söz bulamıyorum.Senin takımında 2 stoper sakat,sen git 90+3 te hakeme laf et de kırmızı kart gör.Tesadüfe bak ki yin Kayseri Erciyes maçında cezalı duruma düş.Tesadüf diyorum ve tesadüf olmasını umuyorum...

Hüseyin Çümen
09.04.2007, 05:02
adalet yerini buldu denicek yer orası değildi hakem maçı katletti ama son dk deki buz gibi penaltıydı diyeceksen ilk penaltıya de madem

UğuR
09.04.2007, 09:43
Yani Erdinç'e söyleyecek söz bulamıyorum.Senin takımında 2 stoper sakat,sen git 90+3 te hakeme laf et de kırmızı kart gör.Tesadüfe bak ki yin Kayseri Erciyes maçında cezalı duruma düş.Tesadüf diyorum ve tesadüf olmasını umuyorum...

Yani bu Erdinç nedende tüm Kayseri maçlarına denk geliyor hataları.Çözemedim bu adamı.:mad:

h@msi61
09.04.2007, 09:51
Yani bu Erdinç nedende tüm Kayseri maçlarına denk geliyor hataları.Çözemedim bu adamı.:mad:

neden olucak adamın forma numarası 38. insan böyle şeylere inanmak istemiyor ama bu kadar rastlantı olur mu acaba.

Naim
09.04.2007, 11:35
Kayseriye Karşı forma Giymekten Korkma

Yemek Yediği Kabı pisleyen insan.

Zeyno Tomar
09.04.2007, 16:28
hangi adaleti hatırlatıyor ki hakeme. yaptığı hareket bal gibi penaltıydı.
Tolga'ya dua etsin.

Ba®ış
09.04.2007, 16:29
tesadüf tesadüf :confused: :confused: :mad:

Yavuz Hasan
09.04.2007, 18:09
yaptığı ayıp bişey ya kupa maçında takımı eksik bıraktı

ilhan
09.04.2007, 20:19
yaptığı ayıp bişey ya kupa maçında takımı eksik bıraktı
Rakip Kayseri takımı olursa ayıp felan değildir onun için :)

Ali_Aydın_29
09.04.2007, 20:50
erdinçin oyununa bişey demiyorum hırslı,azimli sahada çok iyi mücadele ediyor..ama bu adamın kayseri maçından önce kırmızı kart görmesi(bence kasti)daha önceki yıllarda trabzonspor formasıyla kayserispora karşı oynarken performansının neden kötü olduğunu gösteriyor.bu adam kırmızı kart görmeseydi kayseri maçında bizi yakacaktı..o zamanda söylemiştim şimdi de söylüyorum bu adamın sırtındaki (38) herşeyi apaçık gösteriyor..

Şuayip Aydın
09.04.2007, 21:14
Erdinç, Terim'den davet bekliyor

Trabzonspor'un savunma oyuncusu Erdinç Yavuz, bordo-mavili takım forması altında şampiyonluk yaşadıktan sonra, futbolu Trabzon'da bırakmak istediğini söyledi. Erdinç Yavuz, Trabzonspor Dergisi'nin bu ayki sayısındaki röportajında, sezon başında teknik direktör Sebastiao Lazaroni ile anlaşamadığını ve bu nedenle Sakaryaspor'a kiralık olarak gittiğini, ancak daha sonra da Ziya Doğan ve bazı yöneticilerin isteğiyle Trabzonspor'a döndüğünü belirtti.
Sakaryaspor'da kafa olarak kendini toparladığını ifade eden Erdinç Yavuz, ''Psikolojik olarak yenilendim. İyi ki gitmişim diye düşünüyorum. Takıma döndüğümde birçok yeni isim vardı. Her şey eskisi gibi değildi. Bir de ilk yarıda alınan kötü sonuçlar nedeniyle bir eziklik yaşanıyordu. Ancak devre arasında yapılan transferler ve çalışmalarla toparlandık'' dedi.
Trabzonspor'a sanki ilk kez transfer olmuş gibi kendisini heyecanlı hissettiğini ifade eden Erdinç, şöyle konuştu:
''Farklı duygular içindeyim. Bende büyük bir hırs var. Yeni doğmuş gibiyim. Takım olarak da kalan maçlarımızın tümünü kazanıp gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Asıl hedefimiz kupa şampiyonluğu. Kupayı alarak taraftarımıza hediye etmek istiyoruz. En büyük hedefim, bordo-mavili forma altında şampiyonluk yaşadıktan sonra futbolu bırakmak. Tamamen buna yoğunlaşmış durumdayım. Trabzonspor'da futbolu bırakmak herkese nasip olmaz.''
MİLLİ TAKIM KONUSU
Erdinç, milli takıma çağrılmayı beklediğini, ancak bunun gerçekleşmediğini ifade ederek, ''Kendimi adapte etmiştim. Ama olmadı. Bunun altında farklı şeyler aramak istemiyorum, ancak takımında toplam 2 maç oynayan oyuncular davet edilirken, ben çağrılmadım. Ne diyebilirim ki. Ben bu performansımla milli takıma gidemiyorsam, bundan sonra gitmek istemem. Psikolojik olarak çok etkilendim'' dedi.
Trabzonspor'a ilk geldiği zamanlarda Avrupa'ya gitmek gibi bir hayalinin olduğunu dile getiren Erdinç, ''Ancak kaliteli bir lig ve takımda forma giymek için milli takımda sürekli oynamak gerekiyor. Bu eksikliğim nedeniyle hedefim sona erdi. Bundan sonra da beklentim yok'' diye konuştu.
Erdinç, futbolu bıraktıktan sonra teknik adamlık ve menajerlik yapmak gibi bir düşüncesinin olmadığını ve futbol ile ilgilenmeyeceğini de kaydetti.

6Şafak Aydın1
09.04.2007, 21:31
Milli Takima cagrilirsin , gidersin. Degismez elemani olmak icin sabit form gerek, gereksiz kartlar fouller penaltilar olunca, bu is yatar.

Etkilenmeye gerek yok. Zira Haberin dogrulugunuda tartisirim.

Naim
13.04.2007, 15:43
Erdinç de 3 maç ceza almış, Ziya Doğan'a bir bahane daha çıktı.
Hay Allah razı olsun
Bizim Beceremediğimizi PFDK beceriyor

erdinçsiz 3 hafta ne mutlu bize

Bu arada Erdinçin cezası

21- Erdinç YAVUZ (Trabzonspor A.Ş.futbolcusu) 07.04.2007 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş.-Gençlerbirliğispor müsabakasında, ihraç sonrası hakeme sözle hakaret etmekten ihraç olması nedeniyle oynamaması gereken ilk resmi müsabaka dışında ayrıca 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,

Yani Erdinç Efendi Erciyesspor,Rize ve Sakarya maçlarıyla Cezasını tamamlamış olacak

Erdinç Efendi Kayseri Erciyes spor Rövanş maçında Mecburen Sahada olacak
Kaçış Yok erdinç Efendi Delikanlılığını göreceğiz Kayseride ki Kupa Maçında

Hasan Ayvenli
13.04.2007, 16:05
tüh tüh tüh oynayacaksa eğre erciyes maçında ya ona ya da bize yazık olacak o zaman
eğer geçen seneki gibi yapar da satarsa takımı kayseriyle oynadığımız 4-2lik maçtaki gibi

6Şafak Aydın1
13.04.2007, 16:38
Hay Allah razı olsun
Bizim Beceremediğimizi PFDK beceriyor

erdinçsiz 3 hafta ne mutlu bize

Bu arada Erdinçin cezası

21- Erdinç YAVUZ (Trabzonspor A.Ş.futbolcusu) 07.04.2007 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş.-Gençlerbirliğispor müsabakasında, ihraç sonrası hakeme sözle hakaret etmekten ihraç olması nedeniyle oynamaması gereken ilk resmi müsabaka dışında ayrıca 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,

Yani Erdinç Efendi Erciyesspor,Rize ve Sakarya maçlarıyla Cezasını tamamlamış olacak

Erdinç Efendi Kayseri Erciyes spor Rövanş maçında Mecburen Sahada olacak
Kaçış Yok erdinç Efendi Delikanlılığını göreceğiz Kayseride ki Kupa Maçında

ALLAH ALLAH ..... ne 3 maci ya

Ertan 51
13.04.2007, 17:25
erciyes maçında sahanın en iyilerinden birisinin Erdinç olacağına inanıyorum.bu kadar abartıp büyütecek kendi oyuncumuzu da çıkmaza sokacak bişey yok.sahip çıkalım adamı hep töhmet altında bırakıp durmayalım derim ben.

Gürkan
13.04.2007, 18:28
eğer kayseri maçında bilerek ceza aldıysa oynamamak için, 2.maçtada boşuna oynamasın. ona güven olmaz.

erdal6167
14.04.2007, 20:59
hayret ben buna gitisn dememişmiyim buda gitsin. ..

canim TS
26.04.2007, 11:59
erciyes maçında sahanın en iyilerinden birisinin Erdinç olacağına inanıyorum.bu kadar abartıp büyütecek kendi oyuncumuzu da çıkmaza sokacak bişey yok.sahip çıkalım adamı hep töhmet altında bırakıp durmayalım derim ben.

dün bana göre gercekten iyi oynadi. Mac sonrasi da malum. Kutluyorum kendisini.

Hasan Ayvenli
26.04.2007, 14:44
iyi bi maç çıkardı ve bu takımda kalacak kişilerden
bence defansımız yeterli türkiye için ortasahaya çok ciddi takviyeler lazım tabi onların başına da bi hoca

Özge
26.04.2007, 15:10
Erdinç gerçekten iyi oynadı hemde Kayseri takımına karşı

messiburhan
26.04.2007, 20:59
iyi bi maç çıkardı ve bu takımda kalacak kişilerden
bence defansımız yeterli türkiye için ortasahaya çok ciddi takviyeler lazım tabi onların başına da bi hoca

bence hocadan once yonetımın defolup gıtmesı ve yerıne cok ıyı bır yonetımın gelmesı gerekıyo

Ertan 51
27.04.2007, 08:16
Erdinç e helel olsun tahmin ettiğim gibi çok iyi oynadı ve iftiraya varan dedikoduları susturdu.ben çok beğeniyorum oyununu hırsını ve yürekten oynamısını inşallah ta böyle devam eder.başarıların daim olmasını dilerim Erdinç.

ÇAĞDAŞ AYDIN
28.04.2007, 20:38
Bugün Antalya maçında sahanın en iyisiydi. Hakettiği milli takım formasına kavuşsun artık.

gaybana61
28.04.2007, 22:10
bravo sanada

ggiizzeemm
29.04.2007, 15:09
ERDİNÇ'im gysn artk şu milli takm formasını da...!!

yakışır:P:P
:yattara:

Mert Zaman
03.05.2007, 10:02
erdinçe aferin ziya hoca bosuna geri istemedi onu geri iyiki geri geldi begeniorum performansıını:D:P

Zifinaluk
23.06.2007, 00:29
Milli olmayı çoktan haketmiş ama bir türlü imkan verilmemiş bir futbolcumuz.Bu takımda devamlı olması gerekir.

Koray
23.06.2007, 17:58
erdinç kim nerse desin sahada herşeyini ortaya koyuyo..bn çok beğeniyorum kendisini...son zamnlar büyük çıkış yakalamıştı fatih terim niye onu kadroya almadı merak konusu..emre aşık malı milli takımda ilk 11 e giriyo bizim erdinç aday kadroya bile çağrılmıyo..çok yazık..

bahadır2561
23.06.2007, 18:00
erdinç canla başla oynuyo tebrik ediyorum kendisini takımda mutlaka durması lazım

Egemen Yılmaz
23.06.2007, 21:13
erdinç tuhaf oyuncu motive olunca çok iyi oynuyor ama bazı dönemler kaybolup gidiyor eski erdinçten eser kalmıyor. umarım önümüzdeki sene başarılı olur

bakigokhan
19.08.2007, 05:49
hep yüreğiyle oynar.G.B.Oftaş maçında gerektiği yerde sarı kart yiyen tek oyuncumuz

Ertan 51
19.08.2007, 07:50
Erdinç herzaman olduğu gibi görevini layıkıyla yaptı canla başla mücadele etti.performansı giderekte artacaktır tebrikler Erdinç.

Hüseyin Çümen
19.08.2007, 18:21
inşallah böyle devam eder hayret gol yemedik daha :D

Misina
19.08.2007, 21:06
sakatlanmazsa bu sezon çok katkı yapacak

Halit Aydın
19.08.2007, 21:14
son mesaj 23.06.2007 de yazılmış. ilginc :eek:

futbalski60
31.08.2007, 17:25
malta maçı aday kadrosuna mutlaka çağrılmalı mutlakaaa

Mayls
31.08.2007, 17:34
malta maçı aday kadrosuna mutlaka çağrılmalı mutlakaaa
Servet dururken Terim Erdinc'i cagirmaz. Ziya Dogan kilikli.

Gökhan Öz
31.08.2007, 17:43
Fatih terimin trabzonsporun maçlarına geldiğini hatırlayan var mı ?

cınar#7
31.08.2007, 18:19
Çağdaşın veya Tolganın yarısı olamaz çok fazla faul yapıyo bunu düzeltmesi gerek...

Zifinaluk
31.08.2007, 23:23
İyiki varsın .

zafer6161
31.08.2007, 23:43
en sağlam defans oyuncusu ,hermaçta istikrarı ver

yns61
01.09.2007, 00:35
güzel bir maç cıkardı en ii defans oyuncumuz

Ali İhsan
11.09.2007, 00:22
Erdinç'i ilk geldiği zamanlarda çok beğenirdim. Hatta I.Ziya döneminde milli takıma neden alınmıyor diye içerliyordum. Çünkü Tolga'dan daha çok beğenirdim.

Şimdi içerlemiyorum kızıyorum. Fatih Terim efendi, 3-4 aydır kendi başına idman yapan, takımından kovulmuş, 40 yaşına gelmiş, özürlü Emre Aşık'ı milli takıma çağırıyor gel kurtar beni diye. Bu çocuk sene başından beri Trabzonspor'un en formda isimlerinden. Yanındaki adamların arkasını bille kollamaya uğraşıyor. Hücum organizasyonlarında da hava topları sağlam. Neden görmüyorsun artık hocam. Servet'i senelerdir denedik başımızı yaktı. Toraman'ı anlayıp çözemedim, Gökhan Zan'ı iki maç peşpeşe seyredemiyoruz. Peki takır takır topunu oynayan Erdinç neden çağırılmıyor bu takıma??? Formasının rengi mi sarı kırmızı olacak veya Fatih Terim'in manevi oğlu mu olmak gerek

Cem Akyüz
11.09.2007, 03:44
milli servet varken terim oynatır mı onu erdinçi mücadele olarak çok beğeniyorum hırsıyla oynuyor

Ertan 51
11.09.2007, 08:17
Erdinç şun itibarı ile Trabzonspor formasını hak edip layıkıyla oynamayı ne kadar hak ediyorsa Milli formayıda aynı şekilde hak ediyor bence ve bunu son maçta cümle alem gördü.Erdinç şuanki performansı ile mevkisinde Türkiyenin 1 numarası bence ama yukarda da arkadaşların belirttiği gibi bazı kriterler var aşmak zor.

Zifinaluk
11.09.2007, 22:48
Benim gözümde Türkiyenin en iyi stoperisin.İnşallah Tolga ile eskisi gibi uyum içerisinde başarılı olursunuz.

Samet Berber
14.09.2007, 00:44
erdinç bence çok iyi bir futbolcu ...

Misina
14.09.2007, 10:36
Servet ve Gökhan Zan gibi iki ağır kalas milli takımın stoperinde oynuyor da Erdinç gibi çabuk mücadeleci oyuncu nasıl oynamıyor merak konusu

Ali İhsan
14.09.2007, 10:59
Servet ve Gökhan Zan gibi iki ağır kalas milli takımın stoperinde oynuyor da Erdinç gibi çabuk mücadeleci oyuncu nasıl oynamıyor merak konusu
Ağırlığı kalaslığı geçtim Gökhan ve Servet çok istikrarsız oyuncular. Özellikle Gökhan oynadığı zaman çok iyi ama sürekli sakatlanıyor. Servet'in ise ne zaman ne yapacağı belli değil. Erdinç'in olumlu özellikleri haricinde istikrarı da çok önemli. İlk geldiği sene çok istikrarlı oynadı, yazın sakatlandı ve sonraki sezon sorunlar yaşadı. Fakat bu sene yine gayet istikrarlı başladı ve kendi görevleri haricinde yanındakinin arkasını kollaması ve ölü toplarda ileride pozisyonlara girmesiyle bence bu sene takıma çok faydalı olacağını gösterdi. Stoper kıtlığında halla milli takımda düşünülmemesi düşündürücü!

ilhan
16.09.2007, 20:31
Yahu kardeşim senin Tolga Zengin'le alacak vereceğin mi var ? Geri pas atmak zorundamısın adama ? Top benden çıksında ne olursa olsun. Öyle mi yani ? Öyle geri pas mı verilir ? Topu ayağından çıkarmış bir adama faul yapıp sarı kart yemek ne demektir ya.

Komik...

Cem Balcı
16.09.2007, 20:33
valla hiç bi defans oyuncumuzu övmicem bence son 2 senedir ligin en berbat defansına sahibiz nereye kadar böyle gitcek bakalım.

cınar#7
17.09.2007, 15:37
Çok ağır ve sık sık faul yapıyo yine bi Trabzonspor formasını hak etmeyen daha zaten Kayseri için yanıp tutuşuyo

Tüm bunlar ziyanın gözünde ilk 11 de oynaması için yeterli zaten....

TSKara61
18.09.2007, 10:07
Erdinc Celoylan beraber takimin en kotu futbolcusu. Adam ikide bir kendini yere atip ve gereksiz agir fauller yapip bizi rezil ediyor.

trabzonsporfc
20.09.2007, 14:28
Ziya doğanın göre türkiyenin en iyi stoperi,bunu tesadüfi olarak zorlu otelde karşılaştığım ziya hoca soruma karşılık olarak soylemiştir....bende o anda dona kalmışımdır....

Misina
22.09.2007, 15:43
ZAMANLAMA ÇOK YANLIŞTI

Erdinç, Tahkim Kurulu?nun kararını eleştirdi

Vestel Manisaspor karşısında her türlü olumsuzluğa rağmen iyi mücadele ettiklerini ancak kazanamadıkları için üzgün olduklarını söyleyen Trabzonspor?un yetenekli oyuncusu Erdinç, ?40 gündür Sivasspor maçının sonucunu bekliyoruz, Tahkim Kurulu, böylesine önemli bir maçtan sadece 1 gün önce, üstelik olumsuz bir karar açıklıyor. Bunun zamanlaması yanlıştı, bu karar bizi olumsuz etkiledi? diye konuştu.

zafer6161
22.09.2007, 19:43
ErdİnÇ Bence Formayi Hakedenlerİn BaŞinda Gelİyor,acaba Son 1 Senede Hangİ Macta Onun Hatasinla Gol Yedİk,sÖylermİsİnİz

Emre B.
22.09.2007, 20:16
Eskiden Tolgayla uyumları mükkemmeldi.Artık Tolga'nın da hatalarını telafi etmeye çalışıyo.

poetricus
22.09.2007, 20:25
Sakarya'ya gidiş ve oradan dönüş sürecini hala sindirebilmiş değilim. Ama şu an gördüğüm iyi bir partnerle iyi işler yapabilir.
Tolga mı?
Elimden gelse Trabzon'a seyirci olarak bile sokmam.

Misina
22.09.2007, 20:27
Sakarya'ya gidiş ve oradan dönüş sürecini hala sindirebilmiş değilim. Ama şu an gördüğüm iyi bir partnerle iyi işler yapabilir.
Tolga mı?

Doğru Söze ne nedir.Tolga ziya nın torpili olmasa bu takımda 18 e giremez.

Ali İhsan
22.09.2007, 22:39
Tolga mı?

Tolga zaten Trabzon'a seyirci olarak gelmez. Shaktar gibi bir takıma gitmek için yanıp tutuştu ve orada hala değeri varken bize gelmek yerine gsaraya koştu. Hepsini geçtim hadi onlar oldu diyelim, bu seneki hali inanılmaz kötü.

Oysa Erdinç inanılmaz soğukkanlı gözüküyor. Kritik hataları yok ama kritik müdaheleri var. Düzgün korner ve serbest vuruş kullanan oyuncularımız olsa eminim her sezon 4-5 gol de kazandırabilir takımımıza.

Tabiki onun en büyük şanssızlığı ekürisinin patlamaya hazır bomba olması ve kademe bilmeyen beklerle beraber oynaması...

Misina
22.09.2007, 23:10
Erdinçin son yıllarda sakatlıklar dışında en büyük sorunu yanındaki stoperin sürekli değişmesi oldu.Tolga Ayrıldıktan sonra Eller,Kürşat,Fatih,Milan,Çağdaş,Risp, ve Zaman Zaman Hüseyin ile birlikte oynadı.

doc holliday
04.10.2007, 10:33
Ziya doğana göre türkiyenin en iyi stoperiymiş....

Samet Yildirim
06.10.2007, 14:49
resmen TS la dalga geciyor...ofsayt diye ellini kaldiriyor bide utanmadan öyle duruyor hadi ellini kaldirdin insan bari kosar böyle adamlar TS da oynuyor iste...koy risp ve cagdasi olsun bitsin...

Harun-61
06.10.2007, 16:16
bence dün pek hata yapmadi...
en azindan sava$iyor...

Uğurtan
28.10.2007, 02:44
Kendileri yine bir Kayseri maçı öncesi kafası! karışık olduğundan ötürü kafileye katılmadı!!! ilginç... Devre arası bir daha dönmemek üzere gönderilmeli!...

mehmet83
28.10.2007, 06:36
baslaticak kafasinada karisikliginada. parayi alirken kafasi karismazdir. arkadasinda dedigi gibi devre arasi cehennemin dibine kadar yolu var. kayseriyemi gidicek erciyesemi gidecek defolsun gitsin.

Emirhan Makul
28.10.2007, 13:46
Erdinç tepki çekti

Kayserispor maçı öncesi yine sorun çıkaran ve kafasının karışık olduğunu öne sürerek maç kadrosunda yer almak istemeyen Erdinç Yavuz, yönetimin de tepkisini çekti. Eski teknik direktör Ziya Doğan'ın isteği üzerine Sakaryaspor'dan geri alınan Erdinç ile devre arasında yolların ayrılacağı söylentileri yayıldı.