PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkan Adayları ve Vaadleri

Mehmet Fırat
07.08.2007, 01:00
11 Aralıkta, genel kuruldaki seçim için başkanlığa aday olanları, vaadlerini, geçmişte ne yaptıklarını ve çalışacağı kişileri buraya yazalım, tartışalım..

ilhan
07.08.2007, 01:03
İyide henüz lig başlamadı. Lige takımın nasıl bir giriş yapacagını bilmiyoruz. Aralık ayınada çok var. Hiç kimse çıkıp şuan vaadde bulunamaz. Bulunursa çok komik olur. Takım lige iyi başlar çok iyi puanlar toplarsa vaadler değişir. Kötü başlarsa yine değişir.

Bence erken açılmış bir topic.

Misina
07.08.2007, 01:20
Yeni Stad + 2 Yıldız Vaad Edenlere İnanmamalıyız.

poetricus
07.08.2007, 01:23

Yok canım,
Çıta o kadar düştü, hiçbir planı projesi olmayıp sadece Ziya Doğan'ı kovacağını söyleyen bile hayli oy alır.
Ben şu ana kadar başkan adaylığını deklere edenlerden hiçbirinin planı projesi olduğuna inanmıyorum. Hiçbirinin de Trabzonspor'u yönetecek kapasitesi olduğuna, hatta doğru dürüst Trabzonspor sevgisi olduğuna inanmıyorum. Sadece iştahları var. Kenarda nasiplenmek için bekleyen ayak takımları var ve bol bol boş lafları var.
Bu arada son yıllardaki delege sirkülasyonu da beni korkutuyor. Korkum o ki aday olursa Nuri Albayrek tekrar seçilir.
Anlayan anladı.

Mehmet Fatih Yavuz
07.08.2007, 01:24
ziya doğanı kovacağını vaat eden ömer hocamın da dediği gibi bayağı bir desteği kafadan elde etmiş olur..
üzerine söyleyecekleri de kaymak olur..:D

erol-61
07.08.2007, 01:26
ya bırakın iyi başlamayı ya ben ŞAMPİYON olsak bile td ve yönetimi bu YÜCE KULUBÜN BAŞINDA görmeye tahammülüm kalmadı artık iyiki TRABZONDA yaşamıyorum yemin ederimki elimden bi kaza çıkardı may başkanı eskiden severdim ama artık bazı olaylardan sonra sevmiyorum fakat gel görki şu gün MALİ YILMAZ başkan olsa zil takıp oynayacak hale geldim anlayın da halimi daha bunların 1 gün bile burda durmalarını istemiyorum

Nissan
07.08.2007, 05:08
Kolay kolay bu takimdan birsey olmaz daha. Albayrak soktu gozune herseyi birakti. Eskiden sampiyonluktan falan bahsederdi baskan adaylari, bundan sonrakiler Turkiye Kupasi'nda ceyrek final oynamak, ligde ilk 10 girmek diyerek vaadlerde bulunsada yeter. Cunku onlar da bir basari bizim icin artik.

Burhan61
07.08.2007, 09:16
başlığı ''vaadleri'' değil de projeleri olarak değiştirsek daha iyi olur bence.

güngör_81
07.08.2007, 09:36
başlığı ''vaadleri'' değil de projeleri olarak değiştirsek daha iyi olur bence.

Hiçbir vaad proje aşamasına gelmedi ya ondan öle yazmıştır arkadaş haklı bence.

gerçekefsane
07.08.2007, 09:44
kimse aday olmaz. olcak olanlar görev verilirse, taraftar istiyosa olurum diyenler olur. onların alcağı oy 500 oyu geçmez.
aralıkta kimse aday olmaz. başkan aday olur kazanır kongrede yönetim kurulu değişir. sandığın çeyiz sandığı olup olmayacağını görcez :))

LazAnisT
07.08.2007, 09:48
Gazetecinin biri Real Madrid Başkanına Capelloyu takımı şampiyon yapmasına rağmen neden kovduklarını sordu.Onun verdiği cevap ilginçti. Şaşırarak Futbol şubesiyle alakalı olan bu konuyu bana neden soruyorsunuz anlamadım! Pedja Mijatoviç' e sorun....
....Böyle profosyenel anlayışı olan yöneticiler istiyorum...Çok şeymi istedim:)

Mert M.
07.08.2007, 10:18
maalesef hiçbir kimsenin aday olacağı falan yok
çünkü hiç kimse bu oluşan bataklığı kurutamaz
yine bunlar aday olur seçilir ve devam eder
bize de böyle yas tutup kederlenmek düşer
nasıl olsa birileri paraları ceplerine indiriyor

poetricus
07.08.2007, 10:27
Gazetecinin biri Real Madrid Başkanına Capello'yu, takımı şampiyon yapmasına rağmen neden kovduklarını sordu. Onun verdiği cevap ilginçti; şaşırarak: "Futbol şubesiyle alakalı olan bu konuyu bana neden soruyorsunuz anlamadım!" Pedja Mijatoviç' e sorun....
....Böyle profosyenel anlayışı olan yöneticiler istiyorum...Çok şeymi istedim:)

Kesinlikle!
Basının dolduruşuna gelmişsin.
Tövbe et ve tez bu mantaliteyi değiştir.

ozturk
07.08.2007, 10:54
kimseye inanmıyorum artık isterseler Ronaldinho ya imza attırsınlar umrumda değil...

Acilen altyapıdan Gökdenizler.. Hamiler yetişmeli..

yoksa sıradan anadolu takımı olmayı yavaş yavaş içimize sindirecekler gibi...

rahmi_gürsoy
07.08.2007, 11:09
Eski efsane futbolcuların göreve gelmeleri gerekli bence başka türlü kurtuluşumuz yok arkadaşlar. Serdar Bali, Ali Kemal Denizci, Hami Mandıralı ve diğer efsane futbolcular

Kasım Hilal
07.08.2007, 11:24
Büyük bir ihtimak ile Ziya Doğan'dan bizi kurtarma vaadi başkanlık için yeterli olacak düzeydedir..
Eğer Albayrak milletten önce davranır da kovarsa tekrar bile seçilebilir hatta.
O derece bence.

Kadir Aydın
07.08.2007, 11:40
Yine düşeriz bir hırsızın eline, o sömürür biz de izleriz.

rahmi_gürsoy
07.08.2007, 11:41
bunlar kadar kötü olmaz

cuneytr
07.08.2007, 11:43
Yine düşeriz bir hırsızın eline, o sömürür biz de izleriz.sonra alkıslarız,sonra istifasını isteriz sonra baskası gelir sonra bir öncekini yine isteriz(bu arada o da bos durmaz götürür tabi..)sonra....

Kadir Aydın
07.08.2007, 11:48
sonra alkıslarız,sonra istifasını isteriz sonra baskası gelir sonra bir öncekini yine isteriz(bu arada o da bos durmaz götürür tabi..)sonra....

Sonra da: "ulaaaa habu filmi sanki bi daha gördiydum eee" deriz. :)

Yasin N.
07.08.2007, 11:53
ben adayım, icraatlarım:
1 yıldız alacam denizden deniz yıldızı hemde istediğiniz kadar
2 stad yaptıracam kartondan boy boy renk renk hemde her taraftara 1 tane
3 ziya doğanın sülalesini alacam takıma adam tek başına yapamıyor trabzonsporda
4 kulübün kasasına para koyacam çebimdeki bozuk paraları hergün kasadaki kumbaraya atacam
5 taraftar beni kovsada ben yanlış anlayacam hepsine el salllayacam eğer baskı artarsa ben bi sigara alayım geliyim diyip statdan kaçacam
6 her zaman ziya hocayı savunacam, takım 10 tanede yese onun hatası yoktur sorumluluk bizde diyeceğim
7 yönetimdeki çatlak ses denen arızaları giderecem en yakın tesisatcıda onartacam daha çatlak ses çıkmayacak.
8 hükümetin izlediği politikaları izleyecem durmak yok yola devam diyecem
9 takıma siyaset bulaştırmayacam ama hakkımız yendiği zamanda bile olsa bağırmayacam çağırmayacam gürültü kirliliği oluyor başbakan kızıyor, çünki o fenerli
10 takımda iyi oyuncu bırakmayacam çünki zaman geçtikce dahada değerleniyorlar o zaman satılması zor oluyor az değerlendimi satacam.
11 en büyük vaatim bu : Sizi ancak 4 yapabilirim şampiyonluk beklemeyin:) bende yalan yok.

Reha
07.08.2007, 13:31
1-Takımı 5 ön libero ve 3 stoperle kurabilecek bir teknik adam alıcam...
2-Yattarayı Galata köprüsündeki saat satan hemşerileriyle aynı kefeye koyucam...
3-İstikraradan yana olucam,10 maç kaybetmemiz beni bu davadan vazgeçiremez...
4-Kaleciye ihtiyacım yok, bizim Lunapark'ın kalecisi ayda 5 karton marlboro'ya oynarım dedi, imza an meselesi...
5-Ceyhun'u futbola küstüren bir teknik adam bulucam, çok çalım atıyo; "bak hasan kardeşim,Ayman kerdeşim deli gibi koşuyo" yazık değil mi onlara?
6-sağ kanada 2 futbolcu daha alıcam zira elimde Musa,Serkan,Jabi,Adnan,Tayfun hatta Ferhat biraz zorlarsam Keçeli var...Tek kulvarda yarışçağıma göre burası alternatifi bol olmalı...
7-Sol kanat mı? Bir kere ben sağcıyım...Lütfen sözlerinize dikkat edin!
8-Origami 'yi öğrenip binlerce stadçık yapıcam; dergi alana stad bedava...
9-Benzinlikte satılacak ıslak mendillerden elde edilecek karla B.B spor'dan ismini gizli tuttuğum süper bir yetenek alıcam....
10-3 yıldız alıcam ; 1-Yıldız kaplan 2-Yıldız kenter 3-Kuyruklu yıldız
11-El ele verip birlik olursak bizi kimse tutamaz, Hesapladım Trabzondan İstanbul'a 1.100.000 hemşerim el ele tutuşursak gücümüzü gösterebiliriz...
12-Başbakanı sevicem , sayıcam; Fenere maç satıcam, bedava "yeni şafak " gazetesi dağıtıcam, yapıcam da yapıcam çünkü benim MİSYONUM BU bana söylenen bu; ben emir kuluyum!!!!

Faik Yılmaz
07.08.2007, 13:32
1- Kuzey Buz Denizine deniz dolgusu ile 150 bin kişilik bir stadyum yapılacak. Yalnız kıyı kanunu Nato kıyı kanunu birleşmiş milletler kanunlarının değiştirilmesi bekleniyor.....

2- 55 Yaşındaki yıldız oyuncu Micheal Platini ile sözleşme imzalanacak......

3- San Marino takımlarına 5 atılacak. Sonra romanya takımlarına elendikten sonra ileriye bakıyoruz denilecek.

4- Yenilgilerden sonra gülücük dağıtılacak.

szmekobe
07.08.2007, 13:32
2 yıldız birinin maliyeti 12 milyon dolar

Bıyıkoğlu
07.08.2007, 15:33
Bu seçimde kaç kişi oy kullanabilecek yaklaşık bilen varmı arkadaşlar? Birde şehir dışındakilerin nasıl oy kullanabileceği konusunda bilgisi olan varmı? Trabzona gitmemiz gerekecekmi?

turgi
07.08.2007, 15:40
1- Kuzey Buz Denizine deniz dolgusu ile 150 bin kişilik bir stadyum yapılacak. Yalnız kıyı kanunu Nato kıyı kanunu birleşmiş milletler kanunlarının değiştirilmesi bekleniyor.....

2- 55 Yaşındaki yıldız oyuncu Micheal Platini ile sözleşme imzalanacak......

3- San Marino takımlarına 5 atılacak. Sonra romanya takımlarına elendikten sonra ileriye bakıyoruz denilecek.

4- Yenilgilerden sonra gülücük dağıtılacak.

eger ki gökdeniz'i satıp yerine daha kaliteli 3.lig gol kralını getirirsen bi iki de keçeli ve ayman gibi adı şanı olmayan ismi duyulmamıs yıldız toplarsan biz onları burda parlatırız işte o zaman benden sana tam destek hoca olarak da yılmaz vural olsa ii olur:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Muhammet Kurt
07.08.2007, 16:42
Su an Trabzonu yonetecek kapasitede bir tane sahis MAALESEF gormuyorum. Biri ciksa ve dese ki iki tane yildiz alacagim ve parasini pesin olarak da verse yine hic bir faydasi olmiyacak bu kesin.

Cok aci ama Albayrakin bazi laflarindan gercekler konusuyor. Trabzonspor maalesef kuculdu. Bu kuculmeyi ancak yapacaklari tesislerle yeniden buyutebilirler. GERCI O TESIS GELIRSE

A. Suat Ozyazici : Albayrak bu stat projesini gerceklestirsin onu basimin uzerinde tasiyacagim. Yeterki gerceklestirsin varsin Trabzonspor 10 cu olsun önemli degil!!

ARKADASLAR BIZI BIR KAC KEZ SAMPIYON YAPAN BU TEKNIK DIREKTORUN LAFLARINI II ANLAYIN

Samet Yildirim
19.09.2007, 18:54
ZIYA DOGAN gidicek ve FATIH TEKKE getircem diyen kisi büyük ihtimalle baskan olur:D:alkış::D:alkış:

Cafer KILIÇSOY
19.09.2007, 20:26
Bu seçimde kaç kişi oy kullanabilecek yaklaşık bilen varmı arkadaşlar? Birde şehir dışındakilerin nasıl oy kullanabileceği konusunda bilgisi olan varmı? Trabzona gitmemiz gerekecekmi?
Malesef oy kullanmak için Trabzon'a gitmemiz gerekecek.

Bu kongrede tahmini olarak 6500 üye oy kullanacak diye biliyorum. Yalnışsam düzeltin

Erkut Ay
19.09.2007, 20:31
bi tane adam akıllı bir aday yokmu yaw.........

BOZOHAN
19.09.2007, 20:45
hacı osmanoğlu tek desteklediğim adaydır gerisi yalandan ibarettir.

Emorfo
19.09.2007, 20:50
Seni de kandırmış demek :)

A.Alper
19.09.2007, 20:52
Hacı Osmanoğlu, Hacı Yıldız + İ. Ethem Hacıosmanoğlu mu ?

Emorfo
19.09.2007, 20:54
Hayır o hacılar farklı farklı, bir de Hacı Süleyman var bizim köyün imamı :)

Emre B.
19.09.2007, 21:31
Hacıosmanoğlu ancak sağa sola laf atar.Başka icraatını görmedim.

S.DEMİRCİ
19.09.2007, 23:47
albayrak harici herkese oy verilebilir... albayrak yıldız almış,projeler geliştirmiş ve sırada stad var.... vay yalanını yiyim... safmıyız biz yada kör.........

LAZTOLGA
20.09.2007, 00:02
yildiz, stadyum falan lazim degil tek vaad istiyoruz SAMPIYON LUK istiyoruz okadar

Nissan
20.09.2007, 01:05
Bir tane kendi cebinden, bir tanede cok yakin arkadasinda yildiz sozu veren gelsin:D

burnaklioglu
20.09.2007, 02:00
Bir tane de KTÜ'den Profesör vardı yanılmıyorsam?

poetricus
20.09.2007, 03:58
Adam cerrah. Seçilirse ne yapacağı belli olmaz...

Faik Yılmaz
20.09.2007, 08:22
Adam cerrah. Seçilirse ne yapacağı belli olmaz...

Oyuncular üst üste yenilgiler aldığında dalaklarını söker ne iyi işte...... :) Başkanımızı bulduk. Şaka bir yana Profesör olduğuna göre akademik kariyeri gayet iyi ama adamın daha adını bile bilmiyoruz. Camiada ne ölcüde tanınır bilmiyoruz....

Bilen varsa aydınlatırsa seviniriz....

Burçak
20.09.2007, 08:53
Beni başkan seçin size çok çok daha iyi Stat Maketleri yapacağııım. bu maketler ışıklı olacaaaak.
Sizlere öyle bir yıldız alacağım ki ben bile inanamayacağııım.
Takımdaki yıldız ve milli takımlarında oynayan futbolcuları tek tek satmayacağıııım.
Ben bir basın açıklaması yaparsam 3 gün sonra tam tersini söylemeyeceğiiiim.

daha Aralığa 3 ay var. kongre yaklaştıkça vaadlerimi açıklamaya devam edeceğim.

benim ondan neyim eksik. para dediğiniz neki. Dalda kuru bi yaprak..

İHSAN
20.09.2007, 09:40

Akıllı ve iyi bir yönetici kişiliğine sahipse Başımızın üstünde yeri var. Bu kulübün paralı değil, akıllı bir başkana ihtiyacı var... gerisi gelir .

Mustafa AYDIN
20.09.2007, 14:23
Tek bir şey istiyoruz,yalan söylemesinler yeter,hiç bir şey yapmıcam desinler ama yeterki yalan söylemesinler.

trabzonsporfc
20.09.2007, 15:27
Yıllardır trabzonun yakasına yapışan bazı futbolcular var..Şahsi olarak bu arkadaşlara kim yol vereceğeni söylerse bende oyumu ona vereceğim,geri kalan vaatler çokta onemlii değil zaten işin yüzde ellisi burda saklı....

Adem CAKIR
20.09.2007, 15:33
Ne paralı ne pullu başkan, ha şunları yapacak bir yiğit olsun yeter.

Kulüp bünyesinde tam zamanlı ve profesyonellerden oluşacak transfer komitesi kurulması.

Kulüp bünyesinde tam zamanlı ve yine profesyonel bir PR ekibinin oluşturulması.

Formalarımızdan göğüs ve kol reklamlarının kaldırılması. Ne zaman reklam verenler akıllanır ve bize 4 büyükten biriymişiz gibi davranırlarsa o zaman reklam alınması.

Ki bu benim en çok sevdiğim :rolleyes:
TRABZONSPOR'un Superleague Formula 'da 3 eziklerden önce yer alması. Hem prestij hemde gelir açısından.
ha bunu yapacak başkan benim için efsane olacak.:alkış:

Amatör branşlara ya önem verilmesi yada önem verecek kişi yada kuruluşlara devredilmesi.

Büyük küçüğünü sevecek.
Bu nedenle komşu takımlara destek olunacak faaliyetlere hız verilmesi.
Hatta yüksek gelir getirecek projelerde ortaklıklar kurulması.
Birinci ligde max. sayıda çevre il/ilçe takımının tutunmasının sağlanması.
Ayrıca Pilot takımımızın bir an önce süperlige çıkarılması.

Stad işine madem başlandı bir an önce kazmanın vurulması, GS gibi maymun olunmaması.

Adem CAKIR
20.09.2007, 15:38
Bu arada Superleague Formula 'da ne ki diyenler için detaylar aşağıda;
http://www.gazeteport.com.tr/NEWS/GP_005767

Kabaca her ülkeden bir futbol takımının katılacağı (Toplamda 20 ülke) F1 araçlarına yakın tasarımdaki araçlarla, her seferinde 1milyon Euro dan daha büyük bir gelir için yarışacakları bir Motorsporları yarışı.

trabzonsporfc
20.09.2007, 17:10
Bende adayım tek vaadim,Ziyasız,hüseyinsiz ve celosuz bir takım...başkan olabilirmiyim acaba?????:)

Adem CAKIR
20.09.2007, 17:11
Bende adayım tek vaadim,Ziyasız,hüseyinsiz ve celosuz bir takım...başkan olabilirmiyim acaba?????:)

Ziyansız, Celosuz kısmı hoşta, Huseyin den kaybedersin!..:)

OYılmaz
20.09.2007, 17:26

Adı ne Tanırım Büyük İhtimal ? Bize paralı Başkan Lazım değil Akıllı adam lazım ...

Yasin N.
22.09.2007, 01:12
Yönetim olarak biz aramızda toplansak bi başkan adayı çıkarsak, sonrada başa gelsek ayrıca arasırada takımda biz oynarız:) halı sahada maçlar yaparız en iyi oynayanlardan bi karışık yaparız ortaya sonrada çıkıp oynatırız, zaten ruhunu kaybetmiş bir takımdan daha ruhluyuz en azından sırtımıza Bordo ve Mavi formayı giydiğimizde içimizde halen daha heyecan vardır. Eminimki kondisyonumuz olduktan sonra bu ruhsuzlardan daha iyi oynarız ayrıcada yönetimden daha iyi icraatlar yaparız. Türkiyenin hertarafında elimiz olur. Üyelerimiz sayesinde.( fikir. A.İnceismail)

Laz_61
22.09.2007, 01:31
Özkan Sümer diyorum..sadece alt yapiya önem verilsin ..o kadar bekledik bi 3-4 sene daha bekleriz..hic degilse kendi adamlarimizla oynayalim Trabzonspor ruhu olan..Trabzonspor denince tüyleri tek tek ayaga kalkan,yüreginde kipirti his eden adamlar lazim bize...

poetricus
22.09.2007, 02:17
Özkan Sümer diyorum... Sadece alt yapıya önem verilsin...
Şu an altyapınının durumunu ve başında da Özkan Sümer'in bulunduğunu biliyorsunuz değil mi?

attagümüshane
22.09.2007, 02:37
Ziyansız, Celosuz kısmı hoşta, Huseyin den kaybedersin!..:)

bravo..
abramoviçle morinho yu getirsek bu takımdan bi halt olmaz.
ama yine de tercihen bi rus zengin gelsin bu takımın başına da..nerdeeeee..

Laz_61
22.09.2007, 03:02
Şu an altyapınının durumunu ve başında da Özkan Sümer'in bulunduğunu biliyorsunuz değil mi?

biliyorum bu sene 4 tane oyuncu cikti A Takimina,siz onu biliyormusunuz....Özkan Sümeri zamaninda burda en cok elestiren kisilerin basindaydim...ama is parali Baskanda bitmiyormus onuda anladik...eger Trabzon 2 sezon üst üste sampiyonlugu kacirmizsa bu Özkan Sümerin yaptigi dogru islerin sayesindeydi...en basiti bos yere umut vermiyordu bize özüyle sözüyle dogru bir kisiydi.

Samet Yildirim
22.09.2007, 13:38
-PARALI olmayan BA$KAN türkiyede bisi yapamaz......
-MAFYA BABASI olmayan türkiyede i$ yapamaz

bu iki madde $ampiyonluk icin %50 demek....
geri kalan %50 ise transfer, hoca vs. iste....

Adem Erdoğan
22.09.2007, 13:44
Knedisini hiç sevmememe ve nefret etmeme rağmen mali yılmaz diyorum artık.sahada kazanamadığımızı masada kazanırız hiç yoksa.dinsizin hakkından ancak imansız gelir.

SarR52
22.09.2007, 22:41
nuri gitsinde kim gelirse gelsinn yeter artık düşsünler yakamızdann belki
atay aktug tekrar gelirr en azından ada gi
bi iki kelime etmesini biliyooo

#10 Fietra
22.09.2007, 22:53
nuri gitsinde kim gelirse gelsinn yeter artık düşsünler yakamızdann belki
atay aktug tekrar gelirr en azından ada gi
bi iki kelime etmesini biliyooo
Atay Aktuğ zamanında da ben bu forumda yazıyordum.O zamanda aynen böyle bundan daha kötü olamaz deniliyordu.Bundan daha kötü olamaz,bundan daha kötü olamaz diye diye Trabzonspor diye bir şey kalmayacak en sonunda.

Ali Can
22.09.2007, 22:55
bir ingiliz iş adamı takımın basına gelse ceske
istemediğin kadar transfer yaparsın
eğer stad ve daha büyük projeler yapmak için dubaili bir başkan isterim
cok sey istiyorum galiba :D:D:D

Mustafa
23.09.2007, 01:06
nuri albayrak vaad te bulunmuyor bu sefer susma hakkını kullanacak sanırım

Ayhan Yüksek
23.09.2007, 01:32
Kendi reklamının derdinde olmayan gerçekten Trabzonspor aşkıyla dolu hizmet için can atan birleştirici(çok zor olsada)bir aday istiyorum farkındayım çok şey istiyorum ama unlar olmazsa başarı imkansız böyle biri varmı onuda bilmiyorum vardır illaki ama takımımız üzerinden nemalananlarda çok onları aşamadık bir türlü

eys_61
23.09.2007, 02:46
Aralık ayındaki kongrenin doğal adayı (olmaz olsun) Nuri Albayrak ne vaad ediyor acaba?Stad?yıldız? Bu sefer süpernova vaadetmesini bekliyorum bakalım hayırlısı.

Selim_Perçin
23.09.2007, 02:51
Yaptığını duydun mu Albayrak'ın 500 tane işçisini kulubun üyesi yapmış oy toplamak için

zanoylu
23.09.2007, 03:04
Serdar Bali geçen gece televizyonda bende adayım dedi.

demir
23.09.2007, 03:05
arkadalsar sızın azınızdan cıkanı kulagınız duyuyormu ?? denıze dusmussunuz yılana sarılıytorsunuz :) hıc heveslenmeyın AĞAOĞLU gelıyor ağaoğlu....! ve delı projelerı ıle gelıyor radyospora geldı tesadufbende orada ıdım okadar sıtemkar ve sınırlı ıdıkı 6 kere kufur ettıgı ıcın yayın kesıldı bılıyormusunuz :) okadar hırslanmıskı bır an ıcın kendımı gordum onda sankı ben oyum ve baskanlıga adaylıgımöı koyacam:D

demir
23.09.2007, 03:13

bumudur yanii mantık ozman ulkenın baskanını neden aylardır kasıyoruz getırelım ıngılız baskanını nasıl olsa para onlarda ulkeyı kalkındırırlar :D arkadaslar bızı dısardan zıyaret edıp forumda yazdıklarımızı okuyanlar hakıkatten fıkra anlattgımızı sanıyorlar :D bıraz daha dıkkat edelım :D

Ayhan Yüksek
23.09.2007, 03:18
arkadalsar sızın azınızdan cıkanı kulagınız duyuyormu ?? denıze dusmussunuz yılana sarılıytorsunuz :) hıc heveslenmeyın AĞAOĞLU gelıyor ağaoğlu....! ve delı projelerı ıle gelıyor radyospora geldı tesadufbende orada ıdım okadar sıtemkar ve sınırlı ıdıkı 6 kere kufur ettıgı ıcın yayın kesıldı bılıyormusunuz :) okadar hırslanmıskı bır an ıcın kendımı gordum onda sankı ben oyum ve baskanlıga adaylıgımöı koyacam:D
Kardeş ciddimisin şaka yapmıyorsun dimi ben Ahmet Ağaoğlunu tek geçerim yukarda saydığım özellikler bu adamda mevcut bide şer güçleri aşıp kendi listesini kabul ettirirse değme keyfimize gerçektende adayım dedimi eğer dediyse kimse aday olmamalı Ağaoğlunu birleşmeli her isim

Ayhan Yüksek
23.09.2007, 03:19
Ya kardeş yapma gece gece heyecandan tam anlamadan sazan gibi dalmışım mesaja gerçek zannettim

okan6161
23.09.2007, 10:03
hacı osmanoğlu tek desteklediğim adaydır gerisi yalandan ibarettir.

zaten başka aday olan var mı

efulim67
23.09.2007, 10:10
Onu bunu bırakın Ahmet Ağaoğlu'nun aday olmasını sağlamak için birşeyler yapalım.

Travelair
23.09.2007, 10:34
Onu bunu bırakın Ahmet Ağaoğlu'nun aday olmasını sağlamak için birşeyler yapalım.

Hepimiz el ele tutuşup "Birlik" olabiliriz. Veya golf şubesi filan açabiliriz. Başka bişey gelmiyor aklıma

Egemen
23.09.2007, 13:34
Hepimiz el ele tutuşup "Birlik" olabiliriz. Veya golf şubesi filan açabiliriz. Başka bişey gelmiyor aklıma

abi tanıdık kemençeci de varmı.. hazır elele tutuşmuşken bide horon tepelim :D:D kurtlarımızı dökelim :D

Samet Yildirim
23.09.2007, 15:13

agaoglu gelirse süper canim ozaman tartismaya gerek yok yani...insallah aday olur....

Ali Can
23.09.2007, 18:07
nuri olmasında kim olursa olsun en azından biraz akıllıca davransın bizi bos vaadlerle kandırmasın yeter

ergin cesit
23.09.2007, 18:37
gelsin artık şampiyonluğa oynatacak biri laf la değil yüreğiyle

Bartuğ13
23.09.2007, 18:50

kardeşim okulda tarih görüyor musun sen?
hani sivas kongresinde konuşulan,erzurumda ATA'nın sert bir dille reddettiği şeyi biliyor musun?
aldıklarımızı bir bir vermeye alışmışız TRABZONSPORumuzu da mı verelim?

Serkan Bozyiğit
19.12.2007, 10:34
kardeşim okulda tarih görüyor musun sen?
hani sivas kongresinde konuşulan,erzurumda ATA'nın sert bir dille reddettiği şeyi biliyor musun?
aldıklarımızı bir bir vermeye alışmışız TRABZONSPORumuzu da mı verelim?

hemşerim takımı satalım demedi zaten chelsea'nin başakanıda ingiliz değil ama ingiltere futboluna çok futbolcu kazandırmış bir kişidir. Bizde böyle başkan arıyoruz. yüzümüzü güldürecek bir başkan!!!:confused::confused:

Mayls
19.12.2007, 14:55
hemşerim takımı satalım demedi zaten chelsea'nin başakanıda ingiliz değil ama ingiltere futboluna çok futbolcu kazandırmış bir kişidir. Bizde böyle başkan arıyoruz. yüzümüzü güldürecek bir başkan!!!:confused::confused:
Türkiye'de pek mümkün degil ama bence baskan arka planda olmali. Abramovich Chelsea dendiginde akla gelen ilk isim. Ama bence baskan dedigin örn. Arsenal'deki gibi olmali. Arsenal'de baskan yanilmiyorsam 15 yildir degismedi. Ama hicbir zamanda Abramovic gibi, Aziz Yildirim gibi ön planda olmadi. Sessiz sedasiz isini yapti, Wenger'in raporlari dogrultusunda transferler yapti. Abramovic ise kafasina göre begendigi adamlari topladi takima. Roberto Carlos'u sirf oglu istiyor diye transfer etmeye kalkmisti.

Albayrak sürekli cikip birilerini topa tutuyor, basarisizligin mazeretlerini sayiyor. Haciosmanoglu yönetimdeyken sürekli cikip birileriyle kavga ediyordu. Cenelerini calistiracaklarina icraat yapsalardi Trabzonspor bugün cok daha farkli yerlerde olabilirdi. Her basarisizliktan sonra Albayrak cikti mazeretlerini saydi ve bir günah kecisi aradi. Bunlari yapacagina kendini af ettirmek icin projeler üstünde calisabilirdi. Fakat onun projeleri daha cok taraftari uyutmak icin kullanildi.

Benim görüsüm adam gibi sessiz sedasiz isini yapan bir baskanimiz olsun, isterse projelerini bizimle paylasmasin.

Muhammed KOÇ
19.12.2007, 15:54
evet.bence de başkan her maçta yüzünü ortaya çıkarmamalı doğru.ama böyle kötü sonuçlardan sonra tanzanya'dan adam getirsen bu takımın başkanı kim der yani..

Mayls
19.12.2007, 18:40
evet.bence de başkan her maçta yüzünü ortaya çıkarmamalı doğru.ama böyle kötü sonuçlardan sonra tanzanya'dan adam getirsen bu takımın başkanı kim der yani..
Biraz fazla ucacagim belki ama bence baskanin asil görevi yöneticileri denetlemek olmali.
Örnek:
Real Madrid sampiyonlugu son macta kaybeder
Muhabir: Sayin baskan bunun nedeni nedir?
Baskan: Bunu Futbol Sube Sorumlusuna sorun. Bende ona soracagim.

Muhammed KOÇ
19.12.2007, 18:58
'' BAŞKAN '' işte adı üstünde tabi herşeyi yönetecek,ilgilenecek.bu artik normal bir sorumluluk olması lazim başkanda.
ama az bir sorun bir konu olsun ne futbol şube sorumlusu ne basından sorumlu kişi ne de farklı birisine sorulmadan direkt en başa, başkana gidiliyor.böyle olmaması lazım..başkanın yüzü en son görülür.
ya şampiyon olduğunuzda kupayı kaldırırken,ya da takımı kötü olunca istifa ederken..

Cem Balcı
19.12.2007, 19:37

...:alkış::D

buyukkaptan
19.12.2007, 20:14
biz vaadler değil tek bir şey istiyoruz Şampiyonluk gerisi onlara kalmış

Koray
19.12.2007, 20:17
o değil de şampiyonluk görmeden ölürsem gözüm açık gidecek valla...şampiyonluk görmeden ölmek istemiyorum...

ismail tüfekçi
19.12.2007, 20:35
biraz gerçekçi olun ve gözünüzü açın adaylara bakalım sadri şener faruk özakın gaz vermesi ile aday oldueski gücü yok çevresindeki dolduruş yapanlara güvenmiyor hacı yıldız eski milli boksör kadrosundada maddi manevi güçlü isim gözükmüyor hacıosmanoğlu yönetimdeyken haşim sayitoğluyla mücadele edemedi kurtlar vadisinde ne yapabilir hala ağaoğlu diyenlere hayret ediyorum yorum bile yapmıyacam başarılı olamamış bir albayrak dan gerisi yalangibi gözüküyor birde albayrak yalakaları muhabbetini kabul etmiyorum adamı görsem tanımam

LazAnisT
09.01.2008, 11:12
Şener, adımı sokağa atamamhttp://www.spor61.net/images/news/sadri_sener.20071212133950.jpg08 Ocak 2008 12:36Şener” Mali konularda bilgi sahibi olmadan aday olmak hayal peşinde koşmaktır. Neden aday olduğumuzu bilmeliyiz” dedi.
Şener, adımı sokağa atamam
Şener” Mali konularda bilgi sahibi olmadan aday olmak hayal peşinde koşmaktır. Neden aday olduğumuzu bilmeliyiz” dedi.

ÖNCE KARARI ALSINLAR
Trabzonspor'un başkan adaylarından Sadri Şener kongrenin ertelenmesinin ardından yeniden aday olup olmama konusunda kararını vermedi.

Şener 2 aylık sürede kulübün ekonomik dengelerinin değişebileceğini ifade ederek “Yönetim kurulu kongreyi bildiğiniz gibi erteledi. Şimdi 1–2 Şubat ta kongre yapacakları söyleniyor. Sanırım bir toplantı da yaptılar. Ancak karar almadılar. Niye almadılar bunu bilmiyorum. Galiba tüzükte 2 ya da 6 ay gibi bir süre ertelene bilir maddesi var. Bu nedenle mi karar almadılar bunu da bilmiyorum. Önce kongre kararı alınsın bakalım. Ondan sonra arkadaşlarımızla oturup değerlendirme yaparız” dedi.

MALİ DENGELER DEĞİŞTİ
Kongre ertelenmeden önce mali konularda bir takım bilgilere sahip olduklarının altını çizen Şener “ Kulübün alacak ve borçları ile ilgili olarak çok sağlıklı olmasa da bazı bilgilere ulaşmıştık. Ancak kongre bildiğiniz gibi ertelendi. Bu sürede mali dengelerde bazı değişiklikler olmuş olabilir. Örneğin temettü faizleri ödendimi, ödenmedi mi. D Samartla 5 milyon dolarlık yayın anlaşması yapılmış. Buradan 2 milyon dolar nakit para alarak futbolculara ödeme yapıldığı söyleniyor.15Ocakta temettü faizleri ödenecek. Bu yönetim kurulu bunu Ödeyeceklermi, ödemeyecekler mi bilmiyorum. Yani bu saydığım ödemeler yapıldı mı yapılmadı mı bilmiyoruz. Konuşulanlar doğru mu, değil mi, net bir biçimde bilemiyoruz. Ben bu yönetimi takdir ediyorum. Ne borçlarını kimse kesin olarak öğrenebiliyor ne de alacaklarını” dedi.

ADIMI SOKAĞA ATAMAM
Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener” Bakın aday olup olmamak çok önemli değil. Başkan olup olmamakta çok önemli değil. Bir işi yaparken çok ciddi yapmak gerekli. Benim anlayışım bu şekilde. Trabzonspor'un sorunları var. Bu yüzden kalktık geldik. Ancak mali konularda bilgi sahibi olmalıyız. Bunları öğrenmem gerek. Ancak doğru dürüst bir şey öğrenemiyoruz. Onun için bana ismimi sokağa attırmayın. Hiç kimse bana ekonomik konularda sağlıklı bilgi veremiyor. Buna sizde dahil. Nereye aday olduğumuzu bilmemiz gerekli. Biz yönetimde olsak mali konulardaki bilgiler insanların elinde olurdu. Ancak tek kişiyle yapılırsa bu işler bilgi sızmaz” dedi.

spor61.net

Faik Yılmaz
09.01.2008, 11:51
Sayın Şener bakalım onlar biliyormu yaptıklarını klübün mali durumunu

Tahir
09.01.2008, 14:34
bu şeneri hala çözemedim ne yapmak istiyor.

Hasan61
09.01.2008, 15:51
Nuri Albayrak=Göreve geldiğimizde TRABZONSPORda çok fazla yıldız vardı ilk olarak bunları temizledik.Eğer tekrar seçilirsem elde kalan Gökdeniz ve Yattara'yı da satacağım ve en az 3 Ayman gibi oyuncu kadroya dahil edeceğim....herhalde Albayrak aday olsa böyle bir vaadde bulnurdu.

kurt2000
09.01.2008, 16:01
adamın biri papağancıya gider , bakar çok güzel bir papağan var sorar
- kaç para bu
-10.000$
-oha nie bu kadar pahalı?
-türkçe ing anında çeviri yapar
-çok iyi (bakar bir tarafta çok daha güzel bir papağan var) peki bu kaç para
-20.000$
-oha bunun ne özelliği var
-4 dil konuşur şarkı söyler ve birde şiir yazar
adam bakmış kçşede bir papağan var ama pasalmı paspal , tüyler dökülmüş , pire kaplamış vs sorar
-e bu kaç para
-100.000 $
-yuh yaw bunun ne özelliği var
- valla onun bi özelliği yok ama diğerleri ona başkan derler

_SeRKaN_
09.01.2008, 16:29
Bir fıkra bu kadarmı özdeşleşir bir takımla :D

karatasof
09.01.2008, 17:12
bu şeneri hala çözemedim ne yapmak istiyor.

Adımı Sokağa atamam? lafı ne anlama geliyor acaba.Bazan belediyeler önemli kimselerin adını sokaklara vererek o kişileri ölümsüzleştirmek istiyorlar.Acaba Sayın Şener adımı sokağa atamam demekle '' Daha ölmedim ne diye adımı sokağa veriyorsunuz?'' diye endişeye mi kapılmıştır? Yada ''Ben ölürüm adımı bir sokağa verin'' diye ilgililere mesajmı yollamıştır.

sebat
09.01.2008, 19:07
Aslında ertelenen kongreye kadar ve öncesinde de Nuri Albayrak yönetimini eleştirirdim.Ama artık eleştirmiyorum.Burdan eleştirilecek bir şeyleri yok demek de istemiyorum.Ama Karadeniz TV de izlediğim bir spor programında 4 saat boyunca Trabzonspor tartışıldı ve benim bu yönetime karşı olan görüşlerim değişti bir anda.Bu kulübün borcu artık çevrilebilir olmaktan çıkmış ve kişisel zenginliklerle ancak bu borç çevrilebilir bir hale gelecek.Aslında çok vahim bir durum.klübün ekonomik yapısı sağlam bir yapıya halen kavuşturulamamış.Ama kendine güvenen adaylar çıkıp bunun üstesinden gelebileceklerini söylüyorlar.Bu yönetimin başı yani Nuri Albayrak ve ailesi zengin bir aile ve kişisel birikimiyle Trabzonsporu taşıyabilir.Aslında gönlümden geçen tek adaylı bir kongre ve bir olmuş bir Trabzonspor camiası.İnşallah o günleri de görürüz.