PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İmza Toplamaya Bizde Katılalım

onur_alabuga_61
05.08.2007, 22:02
Trabzon'da taraftar yönetime isyan bayrağı açtı... Nuri Albayrak ve yönetimini istifaya davet eden Bordo-Mavililer, imza kampanyasıyla seslerini duyurmanın peşinde...

Trabzon'un Beşikdüzü İlçesi'nde bazı taraftarlar başlattıkları imza kampanyasıyla Trabzonspor yönetimini istifaya davet etti.

Bordo-mavili taraftarlar adına açıklama yapan Mehmet Demirel, Trabzonspor'un son yıllardaki başarısızlığına çok üzüldüklerini belirterek, mevcut yönetimin görevi bırakmasını istediklerini söyledi.

Trabzonspor'un eski başarılı yıllarını özlediklerini ve şu anki durumun kendilerini çok üzdüğünü kaydeden Demirel, "Şampiyonluk istemiyoruz, hiç olmazsa ezilmeyelim. Başkan ve yönetim artık Trabzonspor'a bir şey veremezler. Artık ulusal medyada yerimiz yok. Sahada başarımız yok. Sıradan futbolcularla birlikte bir yerlere gelmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

Şu ana kadar 500'ün üzerinde imza topladıklarını ve kampanyayı sürdüreceklerini dile getiren Demirel, "Biz Trabzonspor'a kim faydalı olacaksa onun gelmesini istiyoruz.

http://img53.imageshack.us/img53/7088/166731sd6.th.jpg (http://img53.imageshack.us/my.php?image=166731sd6.jpg)

Arkadaşlar buda bir yöntemdir Trabzonda böyle bişi yapsak yine bu bir şeyleri başlangıcı olabilir.Şampiyonluk istemiyoruz, hiç olmazsa ezilmeyelim. Başkan ve yönetim artık Trabzonspor'a bir şey veremezler. Artık ulusal medyada yerimiz yok. Sahada başarımız yok. Sıradan futbolcularla birlikte bir yerlere gelmeye çalışıyoruz... iSTİFAAAAAAAAAAAAA

anaras
05.08.2007, 22:05
imzada atalım Trabzonada gidelim yürüyüş yapalım. yoksa efsane eriyor bitiyor.

Onur
05.08.2007, 22:08
MAY sempatizanları başka bir şey değil. Eğer böyle bir imza kampayasına yapıyorsan kimin geleceği konusunda görüş BİLDİRMEYECEKSİN. MAY ın borcunu kaç sene ödedi bu takım . Ama yetmemiş daha büyük borç istiyoruz anlaşılan.

EVet bu başkan gitmesi için imza toplansın. Ama bu imzaları topluyoruz bu başkan gittikten sonra şu gelsin bu gelsin diyeceksen, hiç yapma bu imza kampanyasını. Çünkü bunları yapanları MAY ın tuttuğu adamlar olarak gördüm.

Eğer tarafsız olsalardı belkide efsane olurlardı...

İmza topluyorsan safını belli etmiyeceksin. Seçimde her şey belli olur. Ama inanın MAY a en az mevcut yönetim kadar karşıyım...

tbs1
05.08.2007, 22:17
burada amaç mevcut yönetimi göndermek
protestolara devam edelim.
gün belirleyip yürüyüş yapalım.

Sencer Bulut
05.08.2007, 22:17
may icin toplayacaksa kalsın onunda neler yaptıgını biliyoruz...

tbs1
05.08.2007, 22:19
söz konusu may değil arkadaşlar nuri ve çetesinin gitmesi
kulübümüz yönetecek kaliteli insan bol yeter ki bunları yollayalım

Onur
05.08.2007, 22:22
söz konusu may değil arkadaşlar nuri ve çetesinin gitmesi
kulübümüz yönetecek kaliteli insan bol yeter ki bunları yollayalım

İmza kapanyasını başlatanlar kimin başkan olmasını da söylemiş. Sen şimdi bu imza kampanyasının tarafsız olduğunu ispatlayabilir misin? Tabii ki hayır.

O yüzden herkesten bağımsız bir imza kampanyası başlatılabilir... Veya yürüyüş her neyse. Ama tarafsız olmayacaksa bırakın hiç olmasın...

tbs1
05.08.2007, 22:25
tabi ki haklısın yanlış anladın
biz bağimsız bir kampanya yapabilriz.

Mehmet Fatih Yavuz
05.08.2007, 22:29
MAY a destek mi istiyorsun, yönetimin istifasını mı??
önce karar versinler sonra destek istesinler.
ikisi bir arada ise, MAY a destek vermek pek akıl işi değil.
o yüzden imza kampanyası biraz kambur olur..

tbs1
05.08.2007, 22:37
may destek kesinlikle hayır.

Cafer KILIÇSOY
05.08.2007, 22:43
MAY'ı istemiyoruz

Atay Aktuğ'u beğenmiyoruz

Özkan Sümer gelmesin diyoruz.

Serdar Bali'ye başlı başına sevmiyoruz.

Ağaoğlu böyle bir görevi istemiyor.

İşin aksi tarafı kim gelirse gelsin tüzüğe göre Aralıkta tekrar seçim olacak.

ALLAH sonumuzu hayırlı etsin

yaranozlu
05.08.2007, 23:03
Atay Aktuğa kurban olun, paralı başkan isteyenler bakadursun...

Can basten
05.08.2007, 23:07
MAY, NA'nın antitezi değil bir değişik versiyonudur.

Ve Trabzonspor'un geleceği bunların çizgisinden olabildiğince uzak kalmasındadır.

onur_alabuga_61
05.08.2007, 23:10
arkadaşlar bende konuyu değiştirdim may kelimelirini kaldırdım amaç may değil mühim olan nuri den kurtulmak amaç bu saptırmayalım

onur_alabuga_61
05.08.2007, 23:12
yada biz bunun gibi bağımsız bir şeyler yapabiliriz bmn olarak

ilhan
05.08.2007, 23:15
MAY'ı istemiyoruz

Atay Aktuğ'u beğenmiyoruz

Özkan Sümer gelmesin diyoruz.

Serdar Bali'ye başlı başına sevmiyoruz.

Ağaoğlu böyle bir görevi istemiyor.

İşin aksi tarafı kim gelirse gelsin tüzüğe göre Aralıkta tekrar seçim olacak.

ALLAH sonumuzu hayırlı etsin

Cafer Abi çok iyi özetlemişsin.

devbey
05.08.2007, 23:23
http://img263.imageshack.us/img263/4764/norimayug6.gif

cyberentalpi
05.08.2007, 23:26
MAY a destek mi istiyorsun, yönetimin istifasını mı??
önce karar versinler sonra destek istesinler.
ikisi bir arada ise, MAY a destek vermek pek akıl işi değil.
o yüzden imza kampanyası biraz kambur olur..

Bu yonetim bu ziyan gitsin.May bunlardan 10 kat lezzet verir.

turgi
06.08.2007, 01:21
http://img263.imageshack.us/img263/4764/norimayug6.gif

kardeş eline yagına agzına saglık başka da birşey demiyorum yaa:mad::mad::mad:

6Şafak Aydın1
06.08.2007, 01:49
Bu yonetim bu ziyan gitsin.May bunlardan 10 kat lezzet verir.

May istemiyoruz Atay aktug begenmiyoruz vs vs. bu gidisle yeni bir Nuri Albayrak bizi bekliyor.

Ben bu imza kampanyasina katilirim cünkü baska hic kimse bu klübü er yada gec belirli bi duruma getiremez.

Canİlker
06.08.2007, 02:45
may olmasın onursal başkan olarak iyi öle. ama mevcut yönetimin gitmesine bende imzamı atrım

Samet Türkmen
06.08.2007, 03:34
Bu imza olayını bu gece trt2'de spor haberlerinde izledim. MAY'ı destekleyenler tarafından düzenleniyor. Haberde de böyle söylendi.

ozturk
06.08.2007, 08:41
may=na birbirlerinden yok farkları

imzalarınız nuri albayrak a yedek parça olmasın:)

ozturk
06.08.2007, 08:44
may ın zamanında neler yaptığının kulübü ne hallere getirdiğini cümle alem biliyor.. tekrar gelmesin ALLAh korusun bizi...

zeki gursoy
06.08.2007, 09:13
may la nuri başkanı hangi başarıya hangi kritere göre kıyaslayıp aynıdır diyebiliyosunuz?
biraz el insaf...hatta mayı daha kötü diye tanımlayanlar var...
ne diyim ben size...size nuri albayrak çok bile...

bordoylamavi
06.08.2007, 09:55
kimbilir bu lafta kalan kaçıncı yöntem. olmaz arkadaşlar bunlar gitmez.o yüzden biraz bekleyeceğiz aralık ayına kadar zaten bu kadar durduktan sonra bu kadar olaydan sonra gitmediyseler son güne kadar gitmezler

Emin
06.08.2007, 10:06
OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

MADDE 30: Olağanüstü Genel Kurul ; .............................................en son Olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkı bulunan üyelerin 1 / 5 inin noterce onaylanmış yazılı istekleri üzerine toplantıya çağrılır.

Aranızda son kongreye katılma hakkı olan kaç kişi vardı bilen var mı. 100 BMN imzası vardır heralde. Hadi gerisini de tamamlayalım.

Kamil Çakmak
06.08.2007, 10:27
Yönetimin istifası için verilen mücadeleye destek tabiki veririz. Ancak Şu ana kadar vizyon sahibi, futboldan anlayan bir kimselerin henüz ortada olmadığıdır. Trabzonda Gruplaşmaları ortadan kaldırmadıkdan sonra, tek yürek olmadıktan sonra oluşturulacak yönetimlerin başarısı bir noktaya kadar olcaktır. Yada başarılı olamayacaktır.

Mayls
06.08.2007, 10:42
Yönetimin istifası için verilen mücadeleye destek tabiki veririz. Ancak Şu ana kadar vizyon sahibi, futboldan anlayan bir kimselerin henüz ortada olmadığıdır. Trabzonda Gruplaşmaları ortadan kaldırmadıkdan sonra, tek yürek olmadıktan sonra oluşturulacak yönetimlerin başarısı bir noktaya kadar olcaktır. Yada başarılı olamayacaktır.

Evet Kongre'de Adaylar rakip degil Trabzonspor'un basarisi icin mücadele eden 2 dost, kardes olmalidir.

LazAnisT
06.08.2007, 10:51
Televizyonda ilk bu haber çıktığında bu işi kimin organize ettiğini merak etmiştim ve haberin sonunda öğrendik.Maalesef artık bu tip işlerin arkasında hep birilerini arar olduk.Yapılan işlerin samimi olmadığına dair de hep haklı çıktık..İnşallah samimi olarak bu işe artık birileri el atar..Ama bunun kulübün geleceği için M.A.Y olmaması gerekir diye düşünüyorum

pReN@_61
06.08.2007, 11:53
imzayla olur mu bilmem ama sağlam bir yürüyüş şart oldu...

zeki gursoy
07.08.2007, 11:36
mehmet ali yılmaz
takıma sahip çık...
kimse çıkmıyor ..kaldık nuriye..
gelsen gelsen sen gelirisin..

Kasım Hilal
07.08.2007, 11:37
mehmet Ali YILMAZ için imza toplayacağıma Nuri Albayrak'I tercih ederim!

Faik Yılmaz
07.08.2007, 11:50
Bizim amacımız mevcut yönetimi yollamak.. Bunun için üye olarak her türlü desteğe varım....

Sorun May sorunu değil klübümüzün geleceği karanlık bunlar 2-3 daha kalırsa 2. sınıf bir takım olarak kalacağız.....

Reha
07.08.2007, 13:13

Tamam MAY ın hataları var ama bu kadar nankör olmayalım LÜTFEN!!!

Faik Yılmaz
07.08.2007, 13:31
E bende Nuri Albayrak yerine Serdar Baliyi tercih ederim ne olacak...... :)

zeki gursoy
07.08.2007, 13:39
takıma başkan olmak için yarış halindeya, oyüzden başkasını seçebilirsiniz..
varmı başka talip olan, gıkı çıkan varmı?
yok..ne patırtı ediyosun ozaman?
ne yaptı may sizede nuriden daha aşşağıda bi seviyeye layık?
bırakın bu işleri ya...
may babamın oğlu değil ama şu anki yönetimden on gömlek diğer telafuz edilenlerden üç gömlek üstte bi adam..
en azından ezilmeden , medyada adam gibi yerimiz vardı..
takmışınız yok may olacağına diye..
korkarım içini sende dolduramasın bu sözcüklerin..
o yüzden bu başkana kaldık, adam vazgeçilmezim sanıyo..
başka aday olsun onu destekleyelim canım...

Aydın67
07.08.2007, 14:17
trabzonsporun en iyi başkan ahmet ağaoğlu olur eğer rahat bırakılırsa

oskanonur
07.08.2007, 14:57
rahat bıraksalar bende baskan olurum Trabzonspora. Madem bu kulubu seviyorlar, madem bu kulubun cikarlarini dusunuyorlar, iste gorev zamani.Bu soyledigim Agaoglu icin de gecerlidir.

Hüseyin Çümen
07.08.2007, 15:00
keşke şöyle iyi bir aday çıksada imza toplasak ama yok MAY için toplamaya değermi sizce

oskanonur
07.08.2007, 15:06
elimizdekileri degerlendirdigimizde MAY neden olmasin diye dusunuyor insan.

karaagac61
07.08.2007, 15:08
trabzonspor ne zaman eski günlerine dönecek offf offf....hergün supersportu izliyorum bu yüzden en azından futbol görüyom şimdi ise tiyatro......................

muratt
07.08.2007, 15:09
"MAY gelsin" adi altinda yapilan hic bir imza kampanyasina imzami atmam.. Bi imza topluyorlarsa adam gibi objektif toplasinlar.. MAY'da su takimin yakasini biraksa artik, unutsun o bizi.. Biz bu Trabzonspor uzerinden rant saglama hastaligimizdan kurtulamadigimiz surece cok daha cekecegimiz var..
MAY gelecegine Nuri kalsin bence.. ikisinin de Trabzonspor taraftari bile oldugunu sanmiyorum, en azindan Nuri yildizlarimizi febeye degil, elin Ruslarina satio . .

Tunga
07.08.2007, 15:15
Çok afedersiniz ama Mehmet Ali Yılmaz için imza toplamak acziyetin göstergesidir.

Nuri ALBAYRAK'ı beğenmiyoruz, haklı nedenlerimiz var.

Mehmet Ali Yılmaz, zamanında 13 sene bu kulüpte yöneticilik yaptı. Bir defa şampiyon olduk o da Mustafa Günaydın'ın sermayesini yiyerek (parasal değil, takım sermayesini). Daha sonra sessiz - başarısız geçen 10-11 sene.

Şimdi Albayrak gitsin de, Mehmet Ali Yılmaz gelmesin. Sakın ha!

Dediğim gibi Mehmet Ali Yılmaz için imza toplamak "ben acizim" demenin imzalı versiyonudur.

zeki gursoy
07.08.2007, 15:19
bi arkadaşın avartında vardı: bu tepkisiz taraftara ziya çok bile diye..
eksik söylemiş: bu taraftara nuri bile çok...
ben 35 yaşındayım ötesini de az çok bilirimde bildim bileli tarbzonun tarihinde ne böyle bi başkan, ne böyle bi yönetim ne böyle bi hoca nede topçular vardı..
ahmet mehmet veli her kimse..aday varmı maydan başka? yok..
yoksa eldekilerin tek olanı eniyisidir..yada nuri ve ekibiyle durmak yok yola devam!

Tunga
07.08.2007, 15:30
Bugün bu kulüp Albayrak yönetimine kaldıysa, bunda Mehmet Ali yılmaz'ın payı yoktur demek saflık olur.

Bugün bu kulüp sadece gelirlerle büyük kaldıysa ve sportif anlamda yıllardır tek adım atamadıysa, futbolun endüstrileştiği devrede başkanlık yapıp da tüm dünyaya gözlerini kapayan Mehmet Ali Yılmaz'a pay çıkarmamak olmaz.

Bugün bu taraftar "haydi gençlerimizi kazanalım" değil de "transfer transfer" diye inliyorsa, bundan Mehmet Ali Yılmaz'a pay çıkarmamak olmaz.

Bir kişi Spor Bakanlığı yapıp da devrim saydığı şeyleri yapıp da sonra iki defa Federasyon Başkanlığına adaylığını koyup da seçilemiyor ve bunu da daha önceden göremiyorsa, o kişiye "karizmatik" dediğinizde laf havada kalacaktır.

Bugün bu kulüp borçlarını ödedi diye gurur duyuyorsak, karşılığında hiçbir başarı vermeden bunca borca sokan kişiye sorumluluk payı çıkarmamak olmaz.

Daha çok dahası var.

İşlerini ahbap çavuş ilişkisiyle değil, adam gibi yöneticilik kabiliyetiyle yapacak bir yönetimi seçeceğiz, başka çözüm yok.

Yakandan zor silkip attığın bir adamı, çare diye sunmak, tekrar ediyorum "acziyeti" gösterir. Trabzonspor'u daha fazla incitmemek için bundan kaçınmak gerekir.

Not: Ben hayatımda Mehmet Ali Yılmaz'ın bir kere bile olsun (hatta seçildiği dönemlerde bile) "adayım" dediğini duymadım.

oskanonur
07.08.2007, 15:31
MAY ile ilgili olarak olumsuz anlamda birseyler yazmaya baslarsak hepimizin soyleyecek birseyleri olur.Ancak su anki durumu degerlendirdigimizde kimi destekleyecegiz?

turgi
07.08.2007, 15:35
Avrupa'da hüsran yaşatan Trabzonspor'un teknik direktörü Ziya Doğan'ın kaldığı otel odasına 'İstifa et' yazılı mektup bırakıldı... Ziya Doğan durumdan çok rahatsız oldu

Ziya Doğan, kaldığı Zorlu Grand Otel'in 4'üncü katındaki odasına dönüşünde kapısının altından atılan mektupla karşılaştı. İçeriğinde tehditler de bulunduğu iddia edilen 2 sayfalık mektupta, Trabzonspor taraftarı olan kişinin bordo mavili takımın aldığı başarısız sonuçlardan dolayı Ziya Doğan'ı suçlayarak, “Senin yüzünden sokağa çıkamaz oldum, çocuklarımın yüzüne bakamıyorum, psikolojim bozuldu. Sen ne hakla orada durabiliyorsun?“ ifadelerine de yer verdiği öğrenildi.

Trabzon'da yayın yapan medyatrabzon.com isimli internet sitesi, Ziya Doğan'ın mektupla birlikte yönetim kuruluna başvurduğu ve, “Artık taraftarlar odamın kapısına kadar gelip mektup bırakıyorlar“ diye yakındığı belirtildi.

Yönetim kurulunun ise Ziya Doğan'a, “Bu mektupla ilgimiz yok“ cevabını verdiği kaydedildi. İki sayfalık mektup hakkında Yönetim Kurulu'nun bir araştırma yapacağı kaydedildi.

rahatsız mı oldun paşam??????

oflu_ts
09.08.2007, 08:46
devbey bravo!çok iyi özetledin biz TRABZONSPOR taraftarı olarak bir arada kenetli olup bu işin işinden kalkmamız gerekiyor..

Nissan
09.08.2007, 09:24
Kendinizi o adamin yerine koyup dusunsenize biraz. Siz baskan olsaniz ve takiminizi her alanda rezil etmek icin gece gunduz calistiginiz bir donemde onunuzde bir milyon tane imza toplanmis kocaman bir defter koysalar istifa eder misiniz? Istifa etmenizi gerektiren birsey olurmu ki?
Ama bir gece 2'de evinizde uyurken, camlarin kirilip odaniza tas yagdigi gunden sonra da duramazsiniz orda daha.

W_O_L_D_A
09.08.2007, 09:29
DESTEK veriyorum

Bu Takım Kac Yıldan Beri Başarı Elde Edemiyor Bunun Sebebi nedir ? Nereye Kadar Sürücek Bu Sorumsuzluk ? Eskiden 4 Büyükler Deniliyordu Şimdi İse Bu 3 Büyükler Oldu Bu Benin Nasıl Zoruma Gidiyor Bilemezsiniz Artık Yeter Kim İStifamı Ediyor Yokda Başka Bişeymi Yapıyor Ne Yaparsalar Yapsınlar Bu Camiya Bu Kadar Başarısızlıgı Haketmiyor Artık Son Bulsun Bu

Nytre
09.08.2007, 09:44
may için değil trabzonspora hizmet için imza toplarım

Onur
09.08.2007, 23:00
Bu imza kampanyasından sonra ulusal medyada TS tarftarı MAY ı istiyor diye haber çıktı.

İmza filan kalsın hepsi. Aralıkta zaten gidici bunlar. Aralıkta seçim olacağından şu anda istifa etsede kimse başkanlığı almak istemez.

ismail-dede
11.08.2007, 11:05
gelecek başkan önce grupların sesini kesmeli bizim kendimizden başka rakibimiz yok
may ı sevmem ukala kibirli ama mevcut isimleri görünce tercih olabilir
ağaoğlu bu işi beceremez ufak bi olayda çekildi kulüp kaynayan kazan muhalefetin sesini kesemez
geriye may kalıyor arkadaşlar

poetricus
11.08.2007, 11:14
Geriye MAY kalıyor arkadaşlar.
Allah yazdıysa bozsun!

coolank
11.08.2007, 11:16
demek ki insanların hafızası balık hafızası .... ne yapalım yapacak bir şey yok