PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tsunami?ye Trabzonspor destegi...

Ömer SEVİNÇ
06.01.2005, 15:35
Arkadaslar. Su an tsunami nedeniyle olusan yardimlara bir yenisi eklenmek için maç yapilmasi önerileri var.

Trabzonspor camiasi olarak bu projeye destek vermeliyiz.

Türk Milli Takimi-Türkiyedeki Yabancilarsmileys/smiley1.gif

Istanbul Karmasi-Anadolu Karmasismileys/smiley1.gif

Fena mi olur yani böyle maçlar izlesek, yapilacak yardim da cabasi...

Çebi
06.01.2005, 19:21
Trabzonspor yine bir öncülük yapip "Atatürk Olimpiyat" stadinda bir hazirlikmaçi organize edebilir yabanci bir takimla....

Ozan
06.01.2005, 19:29
fena olmaz aslin da futbolun seyirci sayisi yüksek tabiki bunu ilk biz yaparsak daha da iyi olur smileys/smiley1.gif

Çagman
06.01.2005, 20:14
istanbuL iLe Anadolu karmasI Cok igrenc bir Durum.

Bu Durumda ayırımcıLık oLur Ama türkLEr iLe Türkiyedeki yabancıLAr fena oLmaz.

l-m
06.01.2005, 20:39
istanbuL iLe Anadolu karmasI Cok igrenc bir Durum.
Bu Durumda ayirimciLik oLur Ama türkLEr iLe Türkiyedeki yabanciLAr fena oLmaz.

Ikisi de ayrimcilik olur ve kamplasmaya yol açar.Bu tarz seylere gerek yok,Trabzonspor,Werder Bremen,yer:olimpiyat stadi.Olay bu kadar basit.

Guests
06.01.2005, 21:16
valla ne olursa olsun yardim sart...helede trabzon spor bu isin içine girerse gidilmesi sart

frango
06.01.2005, 22:17
genel olarak turkiye bu yardim olayina cok uzak kaldi gercekten uzucu bi durum spor kamuoyu bi yana geneldede bi yardim yok cok uzucu bi durum hazirlik maclarinin gelirleri oraya gonderilebilir en azindan

Harun-61
06.01.2005, 22:42
valla ne olursa olsun yardim sart...helede trabzon spor bu isin içine girerse gidilmesi sart

Oğuz
06.01.2005, 22:47
çok ilgi çekici bir maç olmali ki, seyirci sayisi ve tribün geliri fazla olsun.

ts-werder bremen maçina kaç kisi gider, hem de bu soguk kis mevsiminde ve üstelik olimpiyat stadina..?

diyelimki 5bin hadi oldu 10bin. ancak çok iddiali ve fazla reklamli bir maç olmali ki, istanbul medyasinin bu kampanya çerçevesinde üzerine düseni yapacagini sanmam.

ancak su olabilir: Türkiye - Dünya Karmasi

insanlar yardim amaçli gitmekle beraber dünyanin sayili yildizlarini da izleme firsati bulurlar. hem geliri yüksek olur hem de seyir zevki güzel bir maç olur. dahasi dünya basininin da ilgisini çeker ve bu tip organizasyonlara öncülük etmis oluruz..

anadolu-istanbul karmasi veya turk-yabanci seklinde olacak bir maç ancak çok kucuk bir kesime hitap eder ki, bu da amaca ulasmaya yetmez..

BDiler61
07.01.2005, 18:54
çok ilgi çekici bir maç olmali ki, seyirci sayisi ve tribün geliri fazla olsun.

ts-werder bremen maçina kaç kisi gider, hem de bu soguk kis mevsiminde ve üstelik olimpiyat stadina..?

diyelimki 5bin hadi oldu 10bin. ancak çok iddiali ve fazla reklamli bir maç olmali ki, istanbul medyasinin bu kampanya çerçevesinde üzerine düseni yapacagini sanmam.

ancak su olabilir: Türkiye - Dünya Karmasi

insanlar yardim amaçli gitmekle beraber dünyanin sayili yildizlarini da izleme firsati bulurlar. hem geliri yüksek olur hem de seyir zevki güzel bir maç olur. dahasi dünya basininin da ilgisini çeker ve bu tip organizasyonlara öncülük etmis oluruz..

anadolu-istanbul karmasi veya turk-yabanci seklinde olacak bir maç ancak çok kucuk bir kesime hitap eder ki, bu da amaca ulasmaya yetmez..

katiliyorum

Harun-61
07.01.2005, 23:04
yada

TS-Malatya Kupa macinda elde edilecek olan Hasilat tamami ile bagislanabilir ????

Ömer SEVİNÇ
08.01.2005, 13:09
Federasyon ve kulüpler birligi karar almis.

2 Subatta Türkiye Karmasi-Yabancilar karmasi maçi oynanacak. Büyük ihtimalle Inönü'de

zafercalikoglu
08.01.2005, 14:01
yardim etmek lazim ne olursa olsun

ATMACA61
08.01.2005, 14:58
trabzon fener maçi olimpiyatta nasil olur

of-lee
09.01.2005, 16:30
bu isin tarbzonspor la baslamasi cok guzel olur

eger boyle birsey olursa gidilir