PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 1 - 2 Otelul Galati (28-07-2007)

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BDiler61
21.07.2007, 20:05
2-1 rövanşında inşallah turu geçeriz

BordoMavi Sevda
21.07.2007, 20:06
maç ne zaman

Murat'
21.07.2007, 20:06
inşallah o malum maç gibi olmaz

Kasım Hilal
21.07.2007, 20:07
Umurumda mı şimdi?
Yahu adını telafuz etmekte zorlandığımız takım bu be..
Nasıl yenilirsin orada..
Şimdi 5 tane atsak ne olur?

Can Yüce
21.07.2007, 20:07
4-0 yeneriz.

mustafa_6161
21.07.2007, 20:08
HAZIRLIK OYNANAYACAĞIMIZI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA DUYRULUR 2 1 YENİLDİK AMA ÜZÜLMEYİN YATTARAYI gökdenizide satarsak kesin şampiyonuz

Emre B.
21.07.2007, 20:10
Bakalım Trabzonda çirkeflik yapabilcekler mi?Mantalite bırakılırsa yeneriz.

Recep Çaltepe
21.07.2007, 20:17
İnsanı üzen yenilmek, kötü oynamak değil aslında, problemin çözümü yetkililerin elinde dururken bunun yapılmadığını görmek.

Ziya Doğan fantaziye kaçmadığı sürece rahat bir şekilde kazanırız ve UEFA Kupası İkinci Ön Elemesi'ne katılırız.

gurkankyildiz
21.07.2007, 20:18
ah şu son topu çizgiden çıkarmasalardı çok tatlı olurdu

Nytre
21.07.2007, 20:23
şimdi yine stres içerisinde bir hafta geçireceğiz .. üstelik iki de kırmızı kartlımız var... şimdi bize bunları yaşatanlar ellerindekini iyi kullanamayan baş man kafa olmak üzere oturup düşünsünler ne yapacaklarını..

Erbay
21.07.2007, 20:26
Bu takımı yensek ne olur.Uefa'da fark yeriz böyle giderse.

Nytre
21.07.2007, 20:31
sen tutup rakip defansı dağıtan buluştuğu ilk topla tehlike yapıp ikinci topla gol atan adamı ilk 11de oynatmazsan , ceyhunu saklarsan tabi gider bir duvara toslarsın...

Bartuğ13
çok rezildik ama ümidim var yok değil.sahaya 4 tane hücum oyuncusu çıkarsa yeterli.ilerde çoğalamıyoruz ki.pısarak nereye kadar?

bu maçı farkla kazanmamız lazım.itibar açısından.kaldi ki bugün maçın oynandığı saati anlamak mümkün değil.o sıcakta ne diye oynatırsın maçı ya.sonra su molası yapılıyor ilk defa görüyorum.neyse

sonuç adam gibi oynamak lazım ki şerefi kurtaralım.tabi önce turu kurtarmak lazım

EmreTS
hep berabre kalsak ne olurdu boyle rezıl bır futboll yok basta zıya dogan olmak uzere cagdaş da yanında macı katlettıler ya adamlar pıknık alanında top ounuyorlar vede bız hala otakıma karsı hıc bır sey uretemıyoruz yazık yazık

karaagac61
21.07.2007, 20:32
yaa bu nasıl olur.umut ne yaptı oyundan çıkana kadar nihayet erseni koydu ama geç kaldı 65. dakikalarda koyacaktı ve de yanında ceyhun gibi futbolcun varken(ne kadar bencil de olsa) oyuna onunla başlamayıp yattara ile başlarsın ve ayman denen futboldan anlamayan oyuncu musampa varken oynatılırmı nerede yusuf nerede diğerleri(yusufu yıldız yapmayalım demişti geçenlerde ziyan hoca).arkadaşlar buradan şu sonuç çıkıyor ziya hoca oyuncu moyuncu yetiştirmesinden anlamıyor.iyi niyetli olmasına karşın maalesef çakmıyor futboldan bence....................

ilhan
21.07.2007, 20:33
Şuursuzca saldırıcaz burada =) Orası kesin.

Ahmet
Ferhat - Hüseyin - Tayfun - Celaleddin
Serkan-Ayman-Hasan
Gokdeniz-Ceyhun
Ersen Martin

maçın kadrosu bence bu olucak =)

cobra_61
21.07.2007, 20:34
maç ne zaman
bu macin rovansi haftaya huseyin avni akerde saat 20:00 eger iyi hatirliyorsaum :))

insallah bu mactaki gibi rezil bi mac olmaz daha dincli bi takim cikartir ziya hoca..

Hüdai Pervaneli
21.07.2007, 20:37
7 bucukda ve ayin 28de mac basliyacak

kaynak: http://de.wikipedia.org/wiki/UEFA_Intertoto_Cup_2007

nat saat ayarlari avrupaya göre yani türkiyeye göre bir saat geride

attagümüshane
21.07.2007, 20:39
bu sitede en başından beri yazdığım şeyler hep çıktı.birileri şu adını bile unuttuğum takıma 10 atıp rekor kırmakla sevinirken ben böyle ucuz ve aşağılayıcı bir galibiyetle gurur duymanın bizi rezil ettiğini de yazdım.
bizden hiçbirşey olmaz da dedim bu kafayla.nitekim bunu da gördük.ama daha durum easa rezaleti ligde yaşayacağız.bu takıma celalettin musa hasan hüseyin keçeli ferhat çağdaş gibi adamları doldurup şampiyonluğa ıynuyoruz diyen biçareler utansın.inşallah bizlere bu çektirdiklerinizin faturasını en ağır biçimde ödersiniz yönetim ve gurur edip bu takımın iyiliği için defolup gitmeyen bi grup futbolcu.
eleştirmin dozu ne derecede kaldı bilmiyorum ama burada susuyorum içmden geçenler eminim anlaşılmıştır.

cobra_61
21.07.2007, 20:40
yaa bu nasıl olur.umut ne yaptı oyundan çıkana kadar nihayet erseni koydu ama geç kaldı 65. dakikalarda koyacaktı ve de yanında ceyhun gibi futbolcun varken(ne kadar bencil de olsa) oyuna onunla başlamayıp yattara ile başlarsın ve ayman denen futboldan anlamayan oyuncu musampa varken oynatılırmı nerede yusuf nerede diğerleri(yusufu yıldız yapmayalım demişti geçenlerde ziyan hoca).arkadaşlar buradan şu sonuç çıkıyor ziya hoca oyuncu moyuncu yetiştirmesinden anlamıyor.iyi niyetli olmasına karşın maalesef çakmıyor futboldan bence....................

sana hepsinde katiliyorum toprak.. eger bu kadroyla cikarsaz buyuk ihtimal buruya kadar olcak.. adamlar hep celonun ordan geldi.. orta sahaya busuru adamimiz var bu macda onlari goremedem insallah bu ziya aklini deyisdirir ve yanlisi gorur sanirim bu yonetimin ve ziyanin yildizlara bi sounun var ne dersiniz.?

Nytre
21.07.2007, 20:40
1-ceyhun-ersen ile başlanmaması hata
2-tek forvetle başlamak hata (umuta gelen şişirme toplar sadece umutu yordu başka bir işe yaramadı)
3-savunma ağırlıklı korkak bir anlayış tarzı hata (zinyanın yaptığı klasik bir şey)
4-golden sonra yenilen gol bir hata... oyle gol yenmez...
5-skoru koruyamamak kötü bir şey .. trabzonsporun klasik haline gelen yaşattığı bir duygu... umutlandır sonra umutları boş çıkar.

POYRAZ
21.07.2007, 20:42
Bu takimi Trabzon'da eleriz. Eleyecegiz de.

sbay
21.07.2007, 20:43
1-0 olsun bizim olsun...

Ozan
21.07.2007, 20:44
otelul galati deplasmanda kötü oynayan bir takım ve kendi sahamızda seyirci baskısıyla da bu işi bitirebiliriz ancak bizim oyuncularımızın psikolojilerinide anlayamıyorum . gereksiz yere baskı oluşuyor üstlerinde . bende bu maça gideceğim inşallah ve mutlu çıkarız maçtan .

Mert67
21.07.2007, 20:56
1-0 olsun bizim olsun...
1-0 uztamaya götürmezmi ağbi.1-0 yetiyorsa çok iyi.

cobra_61
21.07.2007, 21:17
1-0 uztamaya götürmezmi ağbi.1-0 yetiyorsa çok iyi.
mert yetiyor eger onlar 3-1 yapsaydi yetmezdi deplasmanda atdigin gol duble sayiliyor :)
ama trabzonda elleriz bu takimi

Mantalite61
21.07.2007, 21:18
1-0 yeterde , rezalet yani komedi filmi izler gibi izledik maçı rezalet, öğretmen evinde izledik maçı gelen geçen maytap geçiyordu bizimle yazıklar olsun ufak uşaklara bile rezil kepaze olduk , bu ne biçimtakımdır .Hayır yedek çıkıp yenilsek anlayacağımda as ağırlıklı kadroyla şu takımı yenemedik ligde ne yapacağız? Geçen seneyi ağrıyacağız bu gidişle

Maça gelince bu takımda bişey yok avni akerde 2 tane atarız ama yinede rezil olduk cümle aleme

gurkankyildiz
21.07.2007, 21:31
biz gol atarız ama mutlaka yeriz.Bu maç kesinlikle 1-0 bitmez

G.YAZICI
21.07.2007, 21:31
yazık çok yazık hala aynı terane .... tamam biz bu takımı eleriz elemesinede ya sonra ben bu ziyayı çözemedim arkadaş çözdüm diyen varsa beri gelsin ve banada anlatsın....

Kalkinmali
21.07.2007, 21:40
Herkes Maca............!!!!!!!

Bu Rumlar gorecek gercek TRABZON´u !!!!!

-------------------

Hayde Usaklar... Biletler ne zaman cikiyooo? bilen var mi?...

İleli
21.07.2007, 21:42
yarin memlekete ucacam Allahin izniyle maca gidecem..
ziya dogan sen Trabzonda nasil dolasirsin be adam hicmi yuz yok sende!

omer61
21.07.2007, 21:43
Herkes Maca............!!!!!!!

Bu Rumlar gorecek gercek TRABZON´u !!!!!

-------------------

Hayde Usaklar... Biletler ne zaman cikiyooo? bilen var mi?...

rum diil hocam bunlar romanyalı herfler :D

Kasım Hilal
21.07.2007, 21:53
Havaalanında güzel bir karşılama töreni yapmalı Ziya Doğan için..
Artık yumurta ile olacak iş değil bu..
Taşlamalı.. (Aman ciddiye almayın, teşbihtir)

tuncii
21.07.2007, 22:26
insallah 2 farklı bi skorla maci bitiririz uefa ya katılırız

TheRapZoNe
21.07.2007, 22:40
Ziya Doğan böyle risk alması gerektiği maçlarda forvet adamlarını çoğaltıyor ama ben sahada yine 8 defans ağırlıklı topçu göreceğimizi düşünüyorum. Bu takımı da eleyeceğimize inancım tam.

Emre B.
21.07.2007, 22:43
Yeneriz ama futbol ümit vermiyo.

10 numara
21.07.2007, 22:46
yeneriz ama kadro çok yetersiz :(

Mantalite61
21.07.2007, 22:50
Ey gidi sanki hayatlarında ilk defa top görmüşler bunlar 4 kişinin arasındaki tek adama (Gökdeniz) orta açıyorlar yani bunu birine söyleseler güler bu nasıl amatörlüktür :D

OZDEN61
21.07.2007, 22:52
ziya dogan defansif oynatacak belli. sonra sansına bir gol ve kontra atakla bir gol daha turu geceriz. 2:0. macı almak onemli degil. ziyaya ve yonetime tepkimizi koyalım. yeter yaw gecn seneden beri fıtık ettiler bizi. trabzonsporluların %99 u bu adamı eminim istemiyordur.

pReN@_61
21.07.2007, 23:02
insallah 2 farklı bi skorla maci bitiririz uefa ya katılırız

İnşallah...

İ.Öztel
21.07.2007, 23:14
bu kadar rezil bi mac daha görmedim. Adamlar eger gercekten biraz daha yetenekli bir forvete sahip olsalardı bize en az 6-7 falan atarlardı. Ya da biz ole pozisyonlar yakalasaydık 3-5 atardık. Ama yok !!! Futbolumuz rezil .. Bana sorarsanız bundan onceki maclarda oynayan gencleri sahaya sürseydik biz bu takımı kesinlikle yenerdik. Cünkü as takım dedigimiz takımda ne hırs ne ruh ne de azim var.1-0 olsun bizim olsunlara kadar geldiysek vah halimize!! Allah sonumuzu hayır etsin...

OZDEN61
21.07.2007, 23:15
ziyayı avni akerde yuh layalım da gitsin. yada trabzonda ona rastlayanlar mutlaka desinki korkaksın sen. bizi mahvettin desin. bu adam sehrin atmosferini hissetmezmi. kendisinin istenilmedigini anlamazmı.

Semih Kırsüleymanoğlu
21.07.2007, 23:18
---------Ahmet(tolga)----------
Jabi----Erdinc----Tayfun---Ferhat
-----------Hüseyin-------------
Serkan-----Ceyhun--------Gökdeniz
-------Umut ------ Ersen

AYYILDIZ
21.07.2007, 23:22
3-0 aliriz

Mantalite61
21.07.2007, 23:24
3-0 aliriz

:D ilk maçta da öyle diyorduk , bence 1-0 alırsak ne mutlu

Fatih
21.07.2007, 23:24
yeneriz yenmesine de bu adamla gitmez ya

Jackdaniels
21.07.2007, 23:32
Normal şartlarda bu maçı konuşmamamız gerek ama takım başındaki kafa insana acaba sorusunu sorduruyo malesef....

Mantalite61
21.07.2007, 23:50
Şu maçta bir Marcelinho olsaydı ya da bir Szymek olsaydı bütün bu basiretsiz topçulara rağmen farklı alırdık maçı

DeAgLeMaNyAq
21.07.2007, 23:57
Rövanş'ta kaleye Tolga'nın geçeceğini sanmıyorum. Ahmet bugünkü kurtarışlarıyla Ziya'dan formayı kapmıştır. Savunmada Çağdaş'ın yerine Erdinç oynayacaktır. Hasan'ın yerine Ceyhun'un, Yattara'nın yerine de Ersen'in oynayacağını zannediyorum...

Mantalite61
22.07.2007, 00:03
Devre arası digitürkte bundesliganın en iyi gollerini gösterdi, yanımdaki adam "ula habu takıma neden böyle yabancı gelmez" dedi, tam onu dedikten sonra Marcelinho nun golü çıktı adam ceza sahası dışından çakmış çiviyi , buyrun burdan yakın :)

sedatturan
22.07.2007, 00:07
7 buçuk deil arkadaşım 18:30

cınar#7
22.07.2007, 00:13
Bu maçta Ziyaya bi protesto yapmak gerek gerçekten yapılmalı!!!

:bmn::bmn::bmn::bmn:

bordolumavi61
22.07.2007, 00:14
abi bu nedir ya biz ayman hüseyin fazla derken
adam

--serkan--ayman--hüseyin-hasan --
oynatıyor

bende sevinmiştim serkan gelince
sadece serkanı veya serkanla birlikte huseyini oynatır diye bu kadar olmaz gecen sene daha iyyidi kadro

Çetin
22.07.2007, 00:36
ziyayla bu iş olmaz

sirkan
22.07.2007, 00:41
bu takim Trabzonda ezeriz ama Trabzonspor artik normal bir anadolu takimi olma yolunda...
bu yonetimlen eski gunleri gormek artik zor...

eger sampiyon olmak istiyorsan para icin kendi yilzdiz futbolcunu (fatih tekke ve Milan Stepanov) satmamalisin....

Kader Utansın
22.07.2007, 01:21
hicte kolay bir mac olmayacak bence. bunlar simdi manyak gibi savunma yapar 90 dakika boyunca bizimkilerde mutlaka bir gol lazim düsüncesiyle o baskiyla oynayacak.

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 01:24
yensen ne olur yenmesen ne olur allah aşkına???
boşwersenize..

sonraki turlarda eleneceğim garanti.

bu kafa ile gruplara kalacağımızı düşünen yok herhalde...
lig için de bir umut yok..

allaha emanet bi maç işte.

oguzkoc
22.07.2007, 01:24
adam

oynatıyor

sadece serkanı veya serkanla birlikte huseyini oynatır diye bu kadar olmaz gecen sene daha iyyidi kadro

senin düşüncene ziya hocadan bir yanıt :

"olurmu kardeş nediyon sen? ben geçen sene hep eksiklerimiz var düzelticez diyodum işte buydu eksiklerimiz düzeltmeye başladık. 2 önlibero yetmiyordu bana kavuştum hayallerime ilk 11 de 5 tane önlibero özelliği olan oyuncu oynatabiliyorum artık. ferhat-hasan-hüseyin-ayman-serkan. bir şekilde bunların arasına adnanı da monte edersem tamamdır"

Bera B.
22.07.2007, 01:27
ben umutsuz değilim açıkçası.. takımda pek bi numara yok.. 10 kişiyken gayet iyi oynadık eminimki ceyhunla ve iki forvet veya tek ersenle başlarsak rahatça alırız

Serdær
22.07.2007, 01:28
29 Temmuzda Trabzonda maçı izLicem ve işaLLAh turu atLicaz.

Turu atLamamiz bence çok fazla bir şeyi değiştirmez. Önemli olan istikrar ve iyi oyun ( takım oyunu ).

Dolayısıyla eğer bu mantaliteyle gidilirse bu biraz zor. !

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 01:29
ya adamlar bizim sahamızda sürekli pres yaptılar.. oyunu yıktılar bizim sahaya..
sadece ilk 2 dakika hariç..

bizim ataklarımızda dikkat edin az adamla yakalanıyorlardı..

ama semeresini de aldılar..
girdikleri pozisyonun haddi hesabı yoktu..

tabi bunu birinin ziyaya anlatması lazım..
anlayamaz gerçi ama olsun..

Semih Kırsüleymanoğlu
22.07.2007, 01:29
kötü futbol iyi futbolu bi kenara birakin.
Bu artik bi onur mücadelesi. Kezin yenmemis gerek. Hemde öyle 1-0 filan degil. söke söke, döve döve. Trabzonspor böyle ezilemez.
Biz Trabzonsporluyuz. Trabzonluylan kimze bas edemez. si** si** alicagiz bu maci. Taraftar nedir gösterelim sunlara. söyle bi 5-0 bekliyorum

Kader Utansın
22.07.2007, 01:30
--------------Tolga---------------
----------------------------------
----------Erdinc--Hüseyin---------
--Jabi--------------------Adnan--
---------------------------------
--------------Yusuf--------------
--Serkan--------------Gökdeniz--
-------------Ceyhun-------------
----------Ersen----Umut---------

Semih Kırsüleymanoğlu
22.07.2007, 01:31

tebrik ederim. güzel kadro. bu kardo ne futbol oynar bee. ama nerde o günler. Ziya anca aymanlari hasanlari motive etsin güvensin.
Ayni güveni Ceyhuna, Yusufa verse bak ne oluyor.

Serdær
22.07.2007, 01:32

Hüseyinin yerine Selim

Adnanın yerine mecbur Celo

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 01:34
kötü futbol iyi futbolu bi kenara birakin.
Bu artik bi onur mücadelesi. Kezin yenmemis gerek. Hemde öyle 1-0 filan degil. söke söke, döve döve. Trabzonspor böyle ezilemez.
Biz Trabzonsporluyuz. Trabzonluylan kimze bas edemez. si** si** alicagiz bu maci. Taraftar nedir gösterelim sunlara. söyle bi 5-0 bekliyorum

ya ne onuru..
lig başladığı zaman bunun 3 misli kuvvetli olacak en sıradan takım...
bakalım o zaman ne hale geleceğiz.

Taner Gündoğdu
22.07.2007, 01:36
adam

oynatıyor

:) ne yani 4 önlibero mu oynadık da bu isimleri yan yana dizmişsin?

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 01:38
:) ne yani 4 önlibero mu oynadık da bu isimleri yan yana dizmişsin?

şu takıma 3 ön libero oynadık..
bi sonraki turda 4 ön libero düşünüyormuş kendileri..
tabii geçersek.

Semih Kırsüleymanoğlu
22.07.2007, 01:39
ya ne onuru..
lig başladığı zaman bunun 3 misli kuvvetli olacak en sıradan takım...
bakalım o zaman ne hale geleceğiz.

sen öyle diyorsun. sizde ne kabiyet var öyle anlamadim. Rumän ligi türkyie liginden kaliteli. nasil oluyorda ozaman rumäm lignin 5. takimi bizim en siradan takimdan daha kötü oluyor. Adamlar süper takim oynu oynuyorlar. tabi belki senin icin hareket ceken fubolculari oldugu takim iyi takim oluyor dur.

Taner Gündoğdu
22.07.2007, 01:40
şu takıma 3 ön libero oynadık..
bi sonraki turda 4 ön libero düşünüyormuş kendileri..
tabii geçersek.

3 önlibero oynadığımızı söylemek bence biraz abartı olur. serkanı sık sık ilerde gördük. her forvet olmayan önlibero değildir yapmayın Allah aşkına :) ama bunda suç ziyanın, bizde artık ortasaha diye bir kavram bırakmadı adam unuttuk artık :)

Kader Utansın
22.07.2007, 01:42
barcelonayla oynasak acaba sahaya nasil cikacak cok merak ediyorum...bence böyle cikar:

-----------------------------Ahmet-----------------------------------
------Ferhat-------Erdinc------------Tayfun-----------Celaleddin-------
-----------------------------------------------------------------------
----------Serkan----Adnan----Hüseyin---Ayman---Hasan---Keceli-------
-----------------------------------------------------------------------

yani 4-6-0

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 01:43
sen öyle diyorsun. sizde ne kabiyet var öyle anlamadim. Rumän ligi türkyie liginden kaliteli. nasil oluyorda ozaman rumäm lignin 5. takimi bizim en siradan takimdan daha kötü oluyor. Adamlar süper takim oynu oynuyorlar. tabi belki senin icin hareket ceken fubolculari oldugu takim iyi takim oluyor dur.

futbol takım oyunu olduğu kadar iyi oyuncularla oynanır..
sıradan oyuncularla oynayacağın takım oyunu bile sınırlıdır...

bütçeleri sınırlı hatta senin 1 topçunun fiyatı kadar olan takımların sana karşı kazanması 10 yılda bir olması gereken iştir..
bizde maşallah her sene 3-5 kere tekerrür etmeye başladı..

ne demiştik tarih sadece aptallar için tekerrür eder....

şu, hiç abartmadan söylüyorum, kıytırık takımı iyi gördüyseniz ve skoru avantaj olarak görme şerefine erişmeyi başardıysanız, sezon boyu çok takıma hayran kalacağınıza eminim....

romanya ligi bizim gibi 2-3 takımın baskınlığı ile gider.
diğerleri figranlık rolünde benim bildiğim..

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 01:45
3 önlibero oynadığımızı söylemek bence biraz abartı olur. serkanı sık sık ilerde gördük. her forvet olmayan önlibero değildir yapmayın Allah aşkına :) ama bunda suç ziyanın, bizde artık ortasaha diye bir kavram bırakmadı adam unuttuk artık :)

ön libero zaten ileri çıkıp forwete destek verir..
bizdekiler bu işi hiç yapmadığı için tabi artık bunu yapanlar ön libero değilmiş gibi geliyor..

ön liberonun asli görevlerinden biri budur..asıl ön libero gibi oynayan serkandı zaten..
diğerleri stoperden farksız oynuyor..

Semih Kırsüleymanoğlu
22.07.2007, 01:50
futbol takım oyunu olduğu kadar iyi oyuncularla oynanır..
sıradan oyuncularla oynayacağın takım oyunu bile sınırlıdır...

bütçeleri sınırlı hatta senin 1 topçunun fiyatı kadar olan takımların sana karşı kazanması 10 yılda bir olması gereken iştir..
bizde maşallah her sene 3-5 kere tekerrür etmeye başladı..

ne demiştik tarih sadece aptallar için tekerrür eder....

şu, hiç abartmadan söylüyorum, kıytırık takımı iyi gördüyseniz ve skoru avantaj olarak görme şerefine erişmeyi başardıysanız, sezon boyu çok takıma hayran kalacağınıza eminim....

romanya ligi bizim gibi 2-3 takımın baskınlığı ile gider.
diğerleri figranlık rolünde benim bildiğim..

senin dediklerin de dogru. kötü futbol oynuyoruz dogru. Ama neden elenelim ki? bizim taraftarlar bile yeter onlara. benim tek istegim bunlari yenmek.

Sampionluk zor gözükse de (hemde cook) ben inaniyorum. Biz sampion olucagiz. bir is inanmadan olmaz zaten. Ben gönülden INANIYORUM BUNA

Trabzonspor cok büyük bi takim. Inandigi zaman yapamicagi birsey yoktur.
:tsbayrak:

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 01:54
senin dediklerin de dogru. kötü futbol oynuyoruz dogru. Ama neden elenelim ki? bizim taraftarlar bile yeter onlara. benim tek istegim bunlari yenmek.

Sampionluk zor gözükse de (hemde cook) ben inaniyorum. Biz sampion olucagiz. bir is inanmadan olmaz zaten. Ben gönülden INANIYORUM BUNA

ben elenme arzusunda falan değilim..
keşke maça gidebilsem de gene sesimi kısabilsem..
ama maalesef istanbuldayım ve maç günü kız kardeşimin düğünü var.

şampiyonluğu istemek noktasında birlikteyiz..
sonunda kadar....

ama inanmak konusunda maalesef ayrılıyoruz..
dünya gerçekler üzerine dönüyor..
hayal ben de kuruyorum.. hem de en alasını..
ama hayallerime inanmak konusunda sıkıntılarım var.
çünkü bu hayali gerçekleştirmek bizim elimizde değil..
ve elinde olanların eksikliklerini gördükçe olacağına değil, olmayacağına dair inancım artıyor..

mayd61
22.07.2007, 02:00
Haftaya maci Trabzonda izliyecek olan arkadaslar, takim zaten bu rakibi eleyecektir, mac her nasil giderse gitsin son 20 dakikada Trabzonspor tarihinde görülmemis bir sekilde Protesto etmenizi istiyorum hem Yönetimi hemde TD yi...hatta yarim saat susmadan istifa diye bagirirsaniz cok dua ederim size

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 02:08
Haftaya maci Trabzonda izliyecek olan arkadaslar, takim zaten bu rakibi eleyecektir, mac her nasil giderse gitsin son 20 dakikada Trabzonspor tarihinde görülmemis bir sekilde Protesto etmenizi istiyorum hem Yönetimi hemde TD yi...hatta yarim saat susmadan istifa diye bagirirsaniz cok dua ederim size

maalesef dediğin gibi olmuyor..
bmn maximum 30-40 kişi ile maça gidecektir..
tribünün etkin gruplarının tamamı para ile susturulmuş vaziyette olduğu için protesto falan hak getire.

herşeye amenna ama çılgınlar nasıl bu duruma tepkisiz bunu çözemiyorum..
onların susturulması ihtimali beni çıldırtıyor..

takımın şu durumuna tepki koyamıyor tribünler..
sen 30 kişi bağırmaya çalışsan emin ol 30 metre ilerde taraftarlar birliği hemen tamtamlara vurmaya ve sesini bastırmaya başlar...

güngör_81
22.07.2007, 02:10
İstİfa Dİye BaĞiracak Her KİŞİye Dua EdeceĞİm. LÜtfen Kİm Engelersen Engellesİn Bu İŞ Olmali Artik

Hüdai Pervaneli
22.07.2007, 02:11
bencede olmali yeter artik hep defansif mi oynicaz ya

mayd61
22.07.2007, 02:12
maalesef dediğin gibi olmuyor..
bmn maximum 30-40 kişi ile maça gidecektir..
tribünün etkin gruplarının tamamı para ile susturulmuş vaziyette olduğu için protesto falan hak getire.

herşeye amenna ama çılgınlar nasıl bu duruma tepkisiz bunu çözemiyorum..
onların susturulması ihtimali beni çıldırtıyor..

takımın şu durumuna tepki koyamıyor tribünler..
sen 30 kişi bağırmaya çalışsan emin ol 30 metre ilerde taraftarlar birliği hemen tamtamlara vurmaya ve sesini bastırmaya başlar...

yani drum bu kadar vahimse biz bitmisiz desenize :(:(:(
cenazeyi kaldiralim bari

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 02:13
yani drum bu kadar vahimse biz bitmisiz desenize :(:(:(
cenazeyi kaldiralim bari

maalesef durum bu...
2000-3000 bedava kombine neden dağıtılıyor???

tribünde bu iş olmaz.
büyük bi sokak protestosundan başka çare yok..

mayd61
22.07.2007, 02:19
maalesef durum bu...
2000-3000 bedava kombine neden dağıtılıyor???

tribünde bu iş olmaz.
büyük bi sokak protestosundan başka çare yok..

yani parayla susturulmus bir taraftar grubumuz var ve bu taraftar grubu parayi takimlarindan daha cok seviyor...valla benim diyecek baska hicbirseyim kalmadi, cocuklugum bursada gecti bursaspor taraftari türbine bedava girerdi ama gerektiginde tepkisini pasalar gibi koyardi...Nerde kaldi Trabzonsporluluk?

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 02:30
yani parayla susturulmus bir taraftar grubumuz var ve bu taraftar grubu parayi takimlarindan daha cok seviyor...valla benim diyecek baska hicbirseyim kalmadi, cocuklugum bursada gecti bursaspor taraftari türbine bedava girerdi ama gerektiginde tepkisini pasalar gibi koyardi...Nerde kaldi Trabzonsporluluk?

parayla susturulmuş en az 3-4 tane taraftar grubu var.. 1 değil..

ama bu iş sıkışan gazın patlaması gibi olacak en sonunda..

insanların yavaş yavaş gerilim potansiyeli tepeye varıyor..
yay gerildi..
ok yerinden öyle bir çıkacak ki en sonunda, taraftar bile verdiği tepkinin dozunu ayarlayamayacak..

salihismet
22.07.2007, 02:31
Topu iyi kullanamayan oyuncular sahada, topu iyi kullanan oyuncular kenarda, hep rakipin oyununu bozmak icin oyun kurulur mu? Ziyanin futbolculuk zamanindaki oyun sitilini oynayan oyunculari sahaya sürüyor. Hasan, Ayman, Serkan, hicbiri olumlu top kullanamiyorki, Ayman bommbo$ pozisyonda arkada$ina topu aktaramiyor, verdigi pasla golü yedik.

Bu hoca dü$üncesini daha degi$tirmez, artik ümitimi hepten kesdim, oynattigi oyun zevk vermiyor. Birde Yattara var. adam profosyönel futbolcu parasi aliyor fakat hala amatör bir kafa yapisina sahip, Trabzonsporu dinkonun ahirina cevirdi.

mayd61
22.07.2007, 02:36
parayla susturulmuş en az 3-4 tane taraftar grubu var.. 1 değil..

ama bu iş sıkışan gazın patlaması gibi olacak en sonunda..

insanların yavaş yavaş gerilim potansiyeli tepeye varıyor..
yay gerildi..
ok yerinden öyle bir çıkacak ki en sonunda, taraftar bile verdiği tepkinin dozunu ayarlayamayacak..

yani ikinci samiyen faciasi yasanbilir diyorsun...kahroluyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 02:38
yani ikinci samiyen faciasi yasanbilir diyorsun...kahroluyorum...

aynen öyle..
ve bizim oranın adamı istanbulun adamı gibi de değil..
bizim çiftemiz bayağı pek olacaktır..
alacağımız cezayı tahmin bile edemiyorum..

Fatih BALTA
22.07.2007, 02:49
aynen öyle..
ve bizim oranın adamı istanbulun adamı gibi de değil..
bizim çiftemiz bayağı pek olacaktır..
alacağımız cezayı tahmin bile edemiyorum..
emin ol ki bazı taraftar gruplarının umurunda değil trabzonsporun şuan ki durumu....

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 02:50
emin ol ki bazı taraftar gruplarının umurunda değil trabzonsporun şuan ki durumu....

zaten taraftar grupları değil.. oradaki sıradan taraftar delirecek sonunda...
bi kıvılcım vardır ya..
biri bi taş atar...

o taş atılmaz inşallah...

6Şafak Aydın1
22.07.2007, 10:03
turu gecsek kartlar silinecekmi ?

Ayşe Aygün
22.07.2007, 10:19
Maç tan önce verlen demeçlerde.Takımı ciddiye alıyourz. Ciddi şeklide ooynayacağız hiç ciddiyeti elden bırakmıyacağız dendi.Ama hakem düdüğü ile başlayan top vuruşunda gördümki hani mahalleler takım kurarlar kendi aralarında maç yaparlar işte öyle bir maç görüntüsü.iki pası bırakın topu arkadaşına atacak kadar ayaklarında derman olmayan futbolcular.Bunun üstüne ceyhun gibi adamı ve ersen gibi adamla ilk 11 başlamayan hoca. gayet normal bu yanı. birde sıcak eklenince biizmkiler hepten futbolu unuttu.Demek ki bir takımı ciddiye almak böle bir şeymiş.İyiki ciddiye aldılar ya almasaydılar.Bu ara gökdeniz , yattara,serkan ve ayman futbollarından öyle utandım ki sanki hiç top oynamamışlar geldi bana :(

TSelif
22.07.2007, 10:34
Turu geçeriz belki ama akıllı adamlar lazım bize tur için .Forma aşkı ile oynayan kimse kalmamış.
Bizim hocaya yönetime bahane çok.Sıcak 10 kişi kalmak ...ooo istemediğin kadar. Takım berbat oynadı akşam . Utandım ben de .Sinirlerim zıpladı .
Offf nedir çektiğimiz bilmem ki :rolleyes:

Travelair
22.07.2007, 10:38
Ben umutlu değilim. Tas aynı, hamam daha da eski

gvnlp
22.07.2007, 10:50
bi durun arkadaslar. interlotoda yenildik diye ne oluyoruz. bunlar hazirlik maci. lige hazirlik maclari cunku takim hazirlik maci yapamayacak lig icin. hoca da bir seyler deniyor. hemen istifa zaten adamlar gidecek. zaten bu yonetimi bu dusunce tarzi getirdi. intertoto maclariyla takimi yargilamayin ligi bekleyelim.

Murat Hızal
22.07.2007, 11:16
bi durun arkadaslar. interlotoda yenildik diye ne oluyoruz. bunlar hazirlik maci. lige hazirlik maclari cunku takim hazirlik maci yapamayacak lig icin. hoca da bir seyler deniyor. hemen istifa zaten adamlar gidecek. zaten bu yonetimi bu dusunce tarzi getirdi. intertoto maclariyla takimi yargilamayin ligi bekleyelim.

Yeni bir takım yeni bir sistem deniyor olsa sana katılacağım.

Geçen seneden beri takımda değişen hiç bir şey olmamış yine aynı kazmalar yine aynı kördöğüşü.

Söyleyin bana şu takımda Ayman Celo Hasan Ferhat gibi adamlar oynarken Ceyhun'un Ersen'in yedek oturması Musampanın kadroya bile girememesi ne demek oluyor.

Ziya Doğan kompleksleri yüzünden koca takımı sıfırladı.Trabzonspor'un oynadığı futboldan taraflı tarafsız herkes nefret ediyor,kimse izlemek bile istemiyor

Hal böyleyken bu adama hala süre verilmesi arkasında durulması Trabzonspor'a ihanettir

S@K@RON_61
22.07.2007, 11:43
Arkadaşlar Bİzim Futbolcular bu yorumları okuduktan sonra tek şanslarının turu geçmek olduklarını bilmeleri lazım yoksa taraftarlar bir yerde patlar...İnşallah bu ALi Samiyen Faciasına Dönmez....Dahha altından kalkamayız..Bİr de eskiden bizim sahamıza gelen takımlar bizden korkarlardı futbol anlamında biz eğer bu turu 2 maçta rakibi ezerek geçersek o zaman eski Trabzonspor geldi diye konuşulmaya başlanır...Ümitsiz olmaya lım...

Semih58
22.07.2007, 11:53
Trabzonspor'umuz mutlaka yenecektir.Başka yolu yok.

Mert67
22.07.2007, 12:00
inşallah ziya doğru kadro çıkarır ve kazanırız.

Erdem Keser
22.07.2007, 12:10
Ligde kacinci oluruz basligini kapatmislar ve lig sonunda
besinci yada altinci oluruz diyen arkadaslara sitemler olmus
bu futbolla sampiyonluk mu bekliyordunuz takim mukemmel
futbol oynuyorda biz mi kotu diyoruz birakin artik bu polyannaciligi
her sene hedefi sampiyonluk koydugumuz icin yapilan yanlislari gormemezlikten geldigimiz icin her sene ayni husrani yasiyoruz
bikmiyoruz yanlisin arkasinda istikrar aramaktan bikmiyoruz
Trabzonun degerlerini satanlara destek olmaktan

hüseyin1975
22.07.2007, 12:21
Umarim Turu atlariz.
Aksini düsünmek bile istemiyorum!

Yine herkesin diline dolaniriz ve Sezona Moralsiz gireriz!

Hos bizim TD basimizda kaldigi hergün zaten bize zehir zikim oluyor ama....

Emirhan Makul
22.07.2007, 12:24
çok çirkeff yaptılarr köy stadında ahkam kestiler onlarıı avni aker cehennemini göstereceğizz süper bir akşam olması lazım haftaya cumartesii süper bir şekilde rahatsızlık vermemiz gerekiyorrr onlara takmımıza da destek yeneceğiz inşallah

Canİlker
22.07.2007, 12:24
kombineler bu maçta geçerli mi acaba bilgisi olan var mı? rezil olmayalım maça gidip :)

Mantalite61
22.07.2007, 12:55

Lige hazırlık maçlarıymış ,sen bu takımın ligde ne yapmasını bekliyorsun? Bu takımdan bu kadrodan bir cacık olmaz bu sezon

salihismet
22.07.2007, 13:15
Milanin satilmasina kar$i olan arkada$lar bir kere daha dü$ünsün, Ziya Doganin hoca oldugu bir takimda, Milanin ne i$i var, Yusufun ne i$i var? Futbolla alagali hic bir $eyin Ziyanin oldugu yerde i$i yoktur.

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 13:18
Milanin satilmasina kar$i olan arkada$lar bir kere daha dü$ünsün, Ziya Doganin hoca oldugu bir takimda, Milanin ne i$i var, Yusufun ne i$i var? Futbolla alagali hic bir $eyin Ziyanin oldugu yerde i$i yoktur.

olaya milanın penceresinden bakarsan haklısın..
maalesef becerisi olan adamlar ziya doğan yönetiminde kaybolmaya mahkum..

lakin ancak trabzonspor penceresinden bakabiliyorum..
ve görünenler hiç iç açıcı olmuyor..

TSelif
22.07.2007, 13:21
Aytekin Akay

http://www.ajansspor.com/resim/aytekinAkay.jpg Trabzonspor, Trabzonspor olsa!

Trabzonspor, Trabzonspor olsa maçı alır, Trabzon'a dönerdi… Rakip Galati, yıllar önce Juventus'u kendi evinde bir kez yenmiş ve bununla övünen vasat bir Romen takımı… Trabzonspor da, yıllar yıllar önce İnter'i, Liverpool'u, Barcelona'yı yenmiş…

21 Temmuz 2007, 20:57
Bu takımları o zaman yenmek bir ‘şey’di, ama şimdi yenmek normal karşılanabilir. Neden? Çünkü, bu takımları yenen Türk takımları çıktı.

Maç oynanırken, kendi kendime düşündüm, Hey gidi Trabzonspor, senin ne işin vardı, Romanya’da bir ovada öğleden sonra maç oynamaya… Yirmi sene önce yendiğin Liverpool nerede, sen neredesin? On beş sene önce dışarıda içerde yendiğin Lyon nerede, sen neredesin?

Neyse, şimdi ahhlanmaya da luzüm yok, umutsuz olmaya da… Trabzonspor, turu geçer. Kolay geçer… Futbolcuları maça hazırlamak için özel antrenmana bile gerek yok. Kampa bile almayın. Sadece dediklerimi yapın… Maçtan üç gün önce Lyon, Barcelona maçlarının kasetlerini izlettirin… Maçtan iki gün önce, Trabzonspor müzesini gezdirin… Maçtan bir gün önce de, Ahmet Suat Özyazıcı, Deli Bekir, Ali Kemal, Kadir Özcan, Serdar Bali gibi eski futbolcu ve antrenörlerle bu oyuncuları, Avni Aker’in içindeki Profesyonel Futbolcular Derneği’nde buluşturun… Maç toplantısı, maçla ilgili uyarılar için Ziya Doğan kendi zamanını kendisi ayarlasın artık.

Gerisi laf-ı güzaf… Şuna inanırım, bir takım yeteneksizler ordusu olsa da, eğer havaya girmişse ve de takım olma bilincine sahipse, rakibinin adı sanı çok önemli değil… Galati böyle bir takım bile değil… Ne adı var ne de kendi… Trabzonspor’a baskı kurmaları, Trabzonspor’un baskı kuramamasının sonucu;o kadar…

Trabzonspor turu geçer… Turu geçecek golü attı bana göre… Ama, Avrupa kupalarında galibiyeti, mağlubiyetinden fazla tek Türk takımı olması beni daha çok ilgilendiriyor. Bu çok hoş ve güzel bir şey… O kadar hoş ki, Trabzonspor’u ayrıcalıklı kılıyor. Aynen yaşattığı ilkler gibi, kendini bir adım öne çıkarıyor. Ben Trabzonspor’da oynasam, sırf bu istatistik için bile Galati gibi takımlara yenilmeyi zul sayardım…

Ne güzel yazmış. Daha birşey yazmanın anlamı da yok zaten. Kelimeler yetersiz kalır ...:alkış:

Tolga Han
22.07.2007, 13:23
3-0 alırız rahat olun...

Enes Berfin
22.07.2007, 13:24
Rövans macini güzel bir futbolla süsleyerek turu atlayacagimiza inaniyorum.

racon_61
22.07.2007, 13:24
hayırlı olsun trabzonumu bu hallere düşürenler utansın
bizden kötü çok kötü takımada yenildik tıpkı malum maç gibi sanırım bşze dişli rakipler lazım ozaman yenilirsek fazla üzülmeyiz.

bide ziyanın yorumu çok hoştu güldüm doğrusu 42 derece sıcak filan gibi

komik doğrusu

A.Alper
22.07.2007, 13:25
Elenmemiz daha hayrımıza olabilir.

Mehmet Fatih Yavuz
22.07.2007, 13:25
ya elif futbol bu yenmek yenilmek olur..

ama bu kadar avrupa geleneği olan bir takım, yensin yenilsin farketmez, şu çaptaki bi takımdan baskı yer mi maç boyu..

ya kum torbası muamelesi etti adamlar bize..

adam hala utanmadan avantajlıyız diyor..
al avantajını kafana çal be..

TSelif
22.07.2007, 13:27
Adam ne güzel açıklamış . TRABZONSPOR diyor.
Ben de diyorum ki başımızdakiler yani başkanından hocasına kadar hala TRABZONSPOR ne demektir anlayamamışlar.. Anlayamayacaklar da ......

Mustafa
22.07.2007, 13:47

her macta böyle birileri cıkıp milleti germeyi ne kadar cok seviyor elenirsek çok mu mutlu olacaksın.Bu macı rahatca alacaz sende cok üzüleceksin kusura bakma

A.Alper
22.07.2007, 13:55
Ben kimseyi germiyorum yok senin geriliyosan krem sür geçer.Buraya bir şeyler yazarken sana danışmayı mı unuttuk?!

turgi
22.07.2007, 16:13
arladaşlar ben turu gececegimize inanıyorum herkesi de stada davet ediyorum ola ki yenildik elendik bundan daha ii bi şans mı var hazır milleti bi araya toplayalım basalım diyorduk tesisleri daha ne güzel 25,000 kişiyle saldırırız artıkk hee hee:D:D:D:D:D nuri kaçar gerci maça gelmez ama siz ziyayı bana bırakın yeter.....

Mantalite61
22.07.2007, 16:14

Elenirsek ligde şampiyon mu olacağız?

irfanb
22.07.2007, 16:40
Elenirsek ligde şampiyon mu olacağız?

Lig sampiyonu olamayiz belki ama en azindan Ziya´dan oluruz . :)

Erbay
22.07.2007, 16:43
Ziya Doğan bırakır mı bizi?Gençlerbirliğinde kovuldu.Malatyadan kovuldu.Sonra bize geldi.Bizde de bir şey yapamadı.Biz de kovarsak kim alır onu.

POYRAZ
22.07.2007, 16:56
kombineler bu maçta geçerli mi acaba bilgisi olan var mı? rezil olmayalım maça gidip :)
Eger yeni kombine aldiysan gecerli tabiki.;)

POYRAZ
22.07.2007, 16:59
Bana kalirsa bazi arkadaslarimiz biraz fazla endise ediyor. Ne oldu yenildiysek? Ondan cok daha gücsüz takimlara hem biz hem de Türkiye'de ki diger takimlar yenilmedi mi? Rakip gücsüz de olsa her ciktiginiz maci ikazanamazsiniz ki ! Bu turu gececegiz merak etmeyin. Evet takimdaki yetersizligi ben de görüyorum. Transfer sezonunu fiyasko ile tamamladik ama bu takimi perisan edecegiz Trabzon'da. Ben endise etmiyorum siz de etmeyin arkadaslar. 1-0 a turu geciyoruz, ki daha da cok gol atacagiz.

Ertan 51
22.07.2007, 17:02

aynısını bende düşünüyordum ama yazmayayım dedimiştim.fakat sezon başlamadan ne olacaksa olsada bari bu yılımız başlamadam heba olmasa diye insan içinden bu düşünceleri geçiriyor.
hocanın gitmesi lazım takıma 3-4 tane oyunun akışını değiştirebilecek kabiliyetli transferler lazım bunların yapılabilmesi için otel takımına elenmemiz gerekiyorsa varsın elenelim ve seneye şampiyonlar liginde veya uefada direk ve onurumuzla ezilmeden oynayalım.

Harun
22.07.2007, 17:03
Bana kalirsa bazi arkadaslarimiz biraz fazla endise ediyor. Ne oldu yenildiysek? Ondan cok daha gücsüz takimlara hem biz hem de Türkiye'de ki diger takimlar yenilmedi mi? Rakip gücsüz de olsa her ciktiginiz maci ikazanamazsiniz ki ! Bu turu gececegiz merak etmeyin. Evet takimdaki yetersizligi ben de görüyorum. Transfer sezonunu fiyasko ile tamamladik ama bu takimi perisan edecegiz Trabzon'da. Ben endise etmiyorum siz de etmeyin arkadaslar. 1-0 a turu geciyoruz, ki daha da cok gol atacagiz.

Önemli olan sadece bu turu geçmek mi? Karşımızdaki takım takım değil elbet yener geçeriz sorun bu değil.Sorun ilerisi ne olacak?Şu oynadığımız futbol ile kendi ligimizde 10. sıradan yukarı çıkamayız.Uefaya katılsak rezil oluruz.Daha nasıl endişe duyulmasın ki?

POYRAZ
22.07.2007, 17:06
Önemli olan sadece bu turu geçmek mi? Karşımızdaki takım takım değil elbet yener geçeriz sorun bu değil.Sorun ilerisi ne olacak?Şu oynadığımız futbol ile kendi ligimizde 10. sıradan yukarı çıkamayız.Uefaya katılsak rezil oluruz.Daha nasıl endişe duyulmasın ki?
Sadece bu mac icin görüs belirttigimden dolayi bu turu gececegimizi söyledim. Yoksa lig icin ben de endiseliyim. Zaten takimdaki yetersizligi gördügümü yazmistim. Arkadaslarimiz bu tur icin endise ettiklerinden dolayi su andaki kadromuzun bu turu rahat gececegini dile getirdim. Ligler baslayinca zorlu bir etap bizi bekliyor elbette.

bordo61
22.07.2007, 17:10
turu trabzonspor ruhu ile oynarsak geçeriz demek istemiş aytekin doğru da demiş

Emre B.
22.07.2007, 17:30
Hadi bu turu geçtik diyelim.UEFA'da ilk oynayacağımız takımda güçsüz olcak.Ya sonrasında ne yapıcaz?Ligde ne yapıcaz?

Karadağ06
22.07.2007, 17:33
Hadi bu turu geçtik diyelim.UEFA'da ilk oynayacağımız takımda güçsüz olcak.Ya sonrasında ne yapıcaz?Ligde ne yapıcaz?
bencede bunu rahat aLırız turu geçeriz...
uefadada ilk maçta şansımız war
ama 2. maç :(:(:(

ofluoglu
22.07.2007, 17:37
fazla heyecana moral bozmaya gerek yok , bi mac seyrediyim dedim yine burnumdan geldi .. ne halleri varsa...

highlander
22.07.2007, 22:37
Romanya'nın 2.sınıf takımına oyun olarak ezilip yenilen bir takım ilerisi için hiçbir umut veremez.Zaten bu takımın umut vermediğini anlamak için de yenilmesini görmeye gerek yoktu.Kadroya ve oyun anlayışına bakınca ne sonuç çıkacağı kolayca görülür.Hadi bu turu geçtik,daha sonra ne olacak?Ligde ne olacak?Yol yakınken Ziya Doğan ve yöneticilerin istafa etmeleri gerekir.Aksi bir durum bile bile lades olacaktır.Futbol izleme şevkimizi kırdınız be ,daha ne diyelim?Biraz onurunuz varsa bırakın gidin.Olmuyor işte olmuyor!

turgi
22.07.2007, 23:59
Nasıl başlamalı yazıya bilmiyorum, inanın.

Bir insan ya da bir kurum; kişisel ya da kurumsal başarısızlığının nedenlerini kendinde değil de dışarıda ararsa, elbette kendilerini tatmin edecek bahaneler üretebilirler. Ne Ziya Doğan’ın ne de Albayrak yönetiminin elle tutulur tek bir icraatları yoktur. Olmadığı gibi bir “marka değeri” taşıyan Trabzonspor’u ısrarla ve büyük bir kararlılıkla küçültmeye devam ediyorlar.

Birkaç açıdan bakalım; Mesela oyuncu kadrosundan bazı isimleri ele alalım.

Bu ülkenin gördüğü en başarılı orta saha oyuncularından biri, Simkovyak, futbolu bıraktı, kimin yüzünden bıraktığını kendi ağzından açıkladı, Ziyan oldu maalesef

Bu takımın görüp görebileceği en kariyerli oyunculardan biri, Marcelinho, sezonu bitirmeden şehirden apar topar ayrıldı! Sebep ne idi?Böyle bir dünya yıldızından sol bek yaratma sevdasına düşen teknik direktör yüzünden, Ziyan oldu maalesef

Transferi üzerindeki “lekeler” bile henüz temizlenemeyen İspanya liginin en başarılı oyuncularından biri, Musampa, sevgisizlik ve ilgisizlik nedeniyle her tür cezayı göze alıp ikinci bir Simkovyak olmayı yeğlemiştir, Ziyan olmuştur maalesef

Futboldan az çok anlayan herkesin “beğendiği” Milan Stepanov, sakatlığı sonrası bir türlü takımdaki yerini alamamış, hocası yeni stopere ihtiyacı olduğu iddiasıyla transfer istemiş ve Milan’ın kendine güvenini sarsmış ve o da Ziyan olmuştur maalesef.

Dört isimden yola çıkarak anlatmaya çalıştığımız şudur; kişiler gelir geçer ama asıl hasar kurumsal yapıda oluşur.
Trabzonspor Ziyan oluyor..Uyu Trabzon uyu..

Yönetim açısından bakarsak işimiz çok kolay zaten. Yukarıdaki teknik adam uygulamalarına “onay” veren bir yönetim anlayışını, çokça olan diğer rezillik örnekleriyle biteviye eleştirmenin manası yok. Anlamıyorlar da üstelik.
Kontenjan senatörü Celaleddin, rakibine bile isteye tekme ve tokat sallayan Çağdaş, tek bir olumlu pas üretemeyen yana ve geriye oynama ustası Ayman, kendini zerrece geliştiremeyen Hasan Üçüncü sahada; en az 3 Celaleddin edecek ama Eyüp Kadri, 5 Ayman edecek Yusuf ve 49 Hasan’a eş Ceyhun kulübede..
Eyüp Kadri ve Yusuf’un yerinde olsam derhal bir başka takıma gitmenin yollarını arardım. Belli ki bu yönetim ve Ziyan Doğan Aralık ayına kadar bu şehrin yakasından düşmeyecekler ve takımın ligdeki durumu da oyuncu ve teknik adam “ederi” ile uygun bir yer olacaktır.
Trabzon taraftarına “iyi” şeyler söyleyebilmek isterdim. Ama maalesef ben ne “besleme” ne “onun bunun adamı” ne de futbol cahiliyim.
Bu takım; bu yönetim ve bu teknik direktörle gitse gitse “erkenden” kongreye gider..

“2-1 e sevindim”

Ziyan Doğan maç sonrası açıklamasında “2-1 lik skora” sevindiğini söylemiş.
Sevinmiştir; Çünkü Doğan Trabzonspor’un “ne demek” olduğunu bilmiyor. Trabzonspor gazozuna da oynasa “avantajlı bir skorla!” yenildiği için SEVİNMEZ!

Ziyan kontenjanından Celaleddin’in ikramıyla gelen bir golle 1-0 yenik durumdasın. Yattara da sık yaptığı “rezilliklerine” bir yenisini eklemiş ve 10 kişi kalmışsın.

İşte sıkıştığı her zaman olduğu gibi Ziya Doğan bir kurtarıcı arıyor ve maskesi bir kez daha düşüyor, zira 10 kişilik Trabzon 11 kişiyle yapamadığını yapıyor ve rakibi teslim alabiliyor. Tek bir isimle . Ceyhun.

Ceyhun oyuna girdikten sonra 10 kişilik Trabzonspor’un oyunun tüm kontrolünü ele geçirdiğini gördük.
Soruyorum: Rakibini 10 kişiyle bile teslim alabilecek bir oyuncunu, ne diye oyunun başında sahaya sürmezsin Ziyan hoca?
Bunca korkuyu nasıl oluyor da, Trabzonspor Teknik Direktörü sıfatıyla aynı cümlede buluşturabiliyorsunuz?

Söyleye söyleye dilimiz yumağa dönüştü: TRABZONSPOR SAHAYA “YENİLMEMEK” İÇİN ÇIKMAZ! ALIN KENDİ KÜÇÜK DÜNYANIZI VE GİDİN LÜTFEN!

oguzkoc
23.07.2007, 00:33
ahmet
ferhat
erdinç
tayfun
celo
hüseyin
serkan
ceyhun
gökdeniz
ersen
umut

bu 11 le çıkalım ilk yarı saldırıp 2-0 3-0 yaptıktan sonra önce umutu al oyundan koy aymanı, sonra ceyhunu al koy keçeliyi bitir işi ziya..

Hüdai Pervaneli
23.07.2007, 00:38
ya ne ahmet i ya

Fatih BALTA
23.07.2007, 00:40
ahmet
ferhat
erdinç
tayfun
celo
hüseyin
serkan
ceyhun
gökdeniz
ersen
umut

bu 11 le çıkalım ilk yarı saldırıp 2-0 3-0 yaptıktan sonra önce umutu al oyundan koy aymanı, sonra ceyhunu al koy keçeliyi bitir işi ziya..

arkadaşım senin kadrona göre savunmayı kim yapacak.sen araya 4 tane ön libero daha sıkıştırıversen belki olur.napacan erseni,ceyhunu..kendi evimizde oynuyoruz sen diyosun çift forvet oynayalım.konrtadan 1 gol atarız sonra skoru korumaya oynar 1-0 turu atlarız.ziya hocadan iyi mi biliyon sen;)

töre61
23.07.2007, 01:16
ya ben galiba inancımı kaybediyorum bu takıma..

Mustafa
23.07.2007, 02:31
Ben kimseyi germiyorum yok senin geriliyosan krem sür geçer.Buraya bir şeyler yazarken sana danışmayı mı unuttuk?!

seviyeyi bozma merak etme elensekte ziya da yönetimde gitmez bi yere

alpi53
23.07.2007, 07:32
beyler romaya dilinde pankart hazir..

MUIE OTELU
DE CACAT SUNTETI DE CACAT.
BU PANKARTI ASIN SAYIN ARKADASLAR..

ozturk
23.07.2007, 08:31
herşeye rağmen turu geçebileceğimizi düşünüyorum yattaranın sorumsuzluğunu RAĞMEN BİLE..

ozturk
23.07.2007, 08:34
ya ben galiba inancımı kaybediyorum bu takıma..

bende kaybedecek inanç bile yoktu ki:)

ozturk
23.07.2007, 08:35
Romanya'nın 2.sınıf takımına oyun olarak ezilip yenilen bir takım ilerisi için hiçbir umut veremez.Zaten bu takımın umut vermediğini anlamak için de yenilmesini görmeye gerek yoktu.Kadroya ve oyun anlayışına bakınca ne sonuç çıkacağı kolayca görülür.Hadi bu turu geçtik,daha sonra ne olacak?Ligde ne olacak?Yol yakınken Ziya Doğan ve yöneticilerin istafa etmeleri gerekir.Aksi bir durum bile bile lades olacaktır.Futbol izleme şevkimizi kırdınız be ,daha ne diyelim?Biraz onurunuz varsa bırakın gidin.Olmuyor işte olmuyor!

aynen katılıyorum ve de SORUMSUZ futbolculardan kurtulmalıyız. KİM olursa olsun...

Burçak
23.07.2007, 10:08
adamlar bizden çok istediler kazanmayı. rövanş maçında mutlak galip gelmek zorundayız. ordaki hava şartlarınında etkisi vardı bu mağlubiyette. Avniakerde bu turu kolay geçeceğimizi düşünüyorum. eğeryine bi hata yapılırsa ozaman herşey dahada kötüye gider.

6Şafak Aydın1
23.07.2007, 10:11
turu gecerizde kartlar siliniyormu ????????? cok bilenler cevap versin pls ...

ilhan
23.07.2007, 10:27
adamlar bizden çok istediler kazanmayı. rövanş maçında mutlak galip gelmek zorundayız. ordaki hava şartlarınında etkisi vardı bu mağlubiyette. Avniakerde bu turu kolay geçeceğimizi düşünüyorum. eğeryine bi hata yapılırsa ozaman herşey dahada kötüye gider.

Ben şöyle düşünüyorum. 2-1lik skor çok iyi değil. 1-0 alırsak eleniceklerini biliyorlar. Maçın başlarında saldırıp 1gol arıcaklardır. Sonra kapalı savunma yapıcaklardır.

Ne olursa olsun bu maça Ersen - Umut - Ceyhun - Gökdeniz dörtlüsüyle hucum futbol oynamalıyız. Tek forvet çıkarsak işimiz çok zor.

Burçak
23.07.2007, 10:37
beyler romaya dilinde pankart hazir..

MUIE OTELU
DE CACAT SUNTETI DE CACAT.
BU PANKARTI ASIN SAYIN ARKADASLAR..

anlamı ne ki

Mantalite61
23.07.2007, 12:09
anlamı ne ki

"NİYE OTELUL U YENEMEDİNUZ ULA?"

Hüseyin Çümen
23.07.2007, 13:28
2-1 lik yenilgi çok moralşmi bozdu hiç bi beklentim kalmadı tek tesellim oda kendimce hava sıcaktı biraz onla avunuyorum

zafercalikoglu
23.07.2007, 13:42
Trabzon da fark olur
yeter ki bi,zimkiler şut atıp kaleyi tutturabilseler,
ama malesef oda olmuyor,
tandum tum devam ,

Erdinç Dilek
23.07.2007, 14:00
Trabzon da fark olur
yeter ki bi,zimkiler şut atıp kaleyi tutturabilseler,
ama malesef oda olmuyor,
tandum tum devam ,
çok doğru kaleyi bulan şutumuz 1 o da gol oldu, ayrıca faul gerekçesiyle kaleyi bulan bir şutumuz daha var o da gol oldu kalecileri o kadar kazmaki, ama biz kaleyi tutturamdık bir türlü, kalicelirin yetersizliğini bildiklerinden, can siperane nadir attığımız şutların önüne attılar kendilerini...

yine başka bir konuya değineyim, durum 1- 1iken ikinci gol gelmeden önce yapılan orta sırasında ceza sahasına baktım n egöreyim rakip 4 veya 5 kişi bizden üç kişi sanki atağı biz yapıyorduk, ve bunlarda takım olarak dikkatli olmamız gereken dakikalarda cereyan ediyordu...

stichus
23.07.2007, 14:08
gol atmak için ileriye doğru oynamamız gerektiği üzerinde durulsun..
ciddiyim..
soyunma odasında adamların pozisyonu çizilirken orta saha ve defansın geriye doğru oklarla oyunu okumalarının önüne geçmek için ileriye doğru okların kullanılması şart..
elbette turu geçmemiz zor değil ama nedense hoca güven vermiyor bize..
taraftara ve takıma güveniyoruz..
bu turu rahat geçmeli ve uefada gruplara kalmalıyız..

töre61
23.07.2007, 14:13
ya bu takımı hadi eledik...ya sonra????böyle bir takımı orda yenemedik...

OYılmaz
23.07.2007, 14:16
Farktan bahsetmeyin sinirlerim geriliyor maçtan önce Otelula 10 Atacaktık ???? şimdi....

Faik Yılmaz
23.07.2007, 14:18
normal şartlar altında bu takımı rahat bir oyunla yenmeliyiz.......

çift forvetle başlamalı ( ersen-umut) gökdenizle bu ikiliyi beslemeyliyiz. ceyhunu da duruma göre bu kiliy destek olmak üzere almalıyız ( bana klasa 11 de olmalı ama ziya hoca asla çift forvetle ve 2 hücum oyuncusuyla maça çıkmaz)

pReN@_61
23.07.2007, 14:25
bu maçta kalemizde mutlaka Tolga olmalı...İnşallah uefaya katılırız.

hüseyin1975
23.07.2007, 14:26
ya bu takımı hadi eledik...ya sonra????böyle bir takımı orda yenemedik...

Sonra daha güclü Takimlar gelecek ve daha ciddiye aldigimiz icin yenecegiz herhalde....

Travelair
23.07.2007, 14:26
Umarım yeneriz. Bu kafa yapısıyla yenebileceğimizi sanmıyorum ama. Futbolcu yapısında da bozukluk var. Benzer özellikte bir sürü oyuncu belirli mevkilere yığıldı. Elde çeşit yok.

hüseyin1975
23.07.2007, 14:27
bu maçta kalemizde mutlaka Tolga olmalı...İnşallah uefaya katılırız.

Ahmetin Performansi gayet iyiydi.

Iki ayagini kullanabiliyor ve cizgide iyi Top cikardi. Yan toplarda siritmadi.
Tolgaya pek ihtiyac yok bence.

cengizbdn32
23.07.2007, 14:51
arkadaşlar maçı ligtvde seyrettim 10 kişi kalmamıza rağmen oyun olarak hiç ezilmedik hatta son dakkalarda onlardan daha iyiydik bu birrr... romen takımı gerçekten güçsüz bir takım burada kesin en az 3 fark atarız bu ikiiii... bu takımın kesinlikle stoper kaleci ve sol tarafa transfer ihtiyacı var buda üççç.....

Mehdi
23.07.2007, 14:56
Stad dolarsa adamların ayakları birbirine dolaşır diyorum ve iddia ediyorum.Avrupa maçında stadyumunun 1/4'ine doldurup gol sevinci yaşayan bir takıma tıklım tıklım bir Avni Aker cehennem gibi gelir.

powerts61
23.07.2007, 14:56
HAZIRLIK OYNANAYACAĞIMIZI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA DUYRULUR 2 1 YENİLDİK AMA ÜZÜLMEYİN YATTARAYI gökdenizide satarsak kesin şampiyonuz
Gökdeniz ve yattara gibi bifutbolcu daha gelmez bu klube :ts2:

Emre B.
23.07.2007, 15:01
Stad dolarsa adamların ayakları birbirine dolaşır diyorum ve iddia ediyorum.Avrupa maçında stadyumunun 1/4'ine doldurup gol sevinci yaşayan bir takıma tıklım tıklım bir Avni Aker cehennem gibi gelir.

Abi<sırf Çılgınlar adamların ayağını dolaştırır.

kudu_61
23.07.2007, 15:07
turu geçeriz geçmesine de hesap verecek olanlar nerede

tolga
fatih akyel-step-çağdaş-murat
hüseyin
yattara-gökdeniz-kiki
marce
fatih tekke
bu kadroyu amatör bir anterenöre verin şampiyon yapar takımı ama biz ne yaptık rezillik birileri artık bunun hesabını versin küçültünüz bizi

Mehdi
23.07.2007, 15:12
Ben kolay kolay bu kadar emin konuşmam.Ziya şok edecek bir kadro sürmedikten sonra bu hafta AvniAkerde cümbüş var diyorum.Hele rakip ilk maçtaki oyunu beklerse şok olacak gibi geliyor bana.

tamuğ yamtar
23.07.2007, 15:13
Maçı alsak ne farkedecek ki?

Mehdi
23.07.2007, 15:14
Maçı alsak ne farkedecek ki?
Üçüncü turda rezil olmaktan kurtulup bu olasılığı diğer turlara bırakacağız:)

tamuğ yamtar
23.07.2007, 15:16
Üçüncü turda rezil olmaktan kurtulup bu olasılığı diğer turlara bırakacağız:)

Gerçekten çok şey farketti:)

Kadir İlhan
23.07.2007, 15:18
Gerçekten çok şey farketti:)

Anladıgına sewindik...:)

hüseyin1975
23.07.2007, 15:29
Elenirlerse o TD sehri hemen TERK etsin!

UğuR
23.07.2007, 16:01
Trabzon'da Galati rövanşı hazırlıklarıhttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/159222.jpg23 Temmuz 2007 16:00

FC Otelul Galati takımıyla karşılaşacak olan Trabzonspor, bu maçın hazırlıklarına başladı. Porto ile anlaşan Stepanov ise vizesini bekilyor..http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Intertoto Kupası 3. tur rövanş maçında Romanya'nın FC Otelul Galati takımıyla karşılaşacak olan Trabzonspor, bu maçın hazırlıklarına başladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Teknik Direktör Ziya Doğan yönetiminde yapılan antrenmana Musa, Risp ve Ayman katılmadı. Sağ ayak adalesinde hafif sakatlığı bulunan Tayfun Cora ise takımdan ayrı düz koşu yaptı. Bordo-mavili takım önce toplu daha sonra ise gruplar halinde koşu yaptıktan sonra yarı sahada taktiğe dayalı bir çalışma gerçekleştirdi. Antrenman şut çalışmasıyla sona erdi.

Öte yandan Portekiz'in Porto kulübüyle anlaşan Milan Stepanov ise takımla birlikte çalışmalara katılırken, Portekiz'e gidecek oyuncunun vizesinin gelmesini beklediği bildirildi. Yarın Trabzon'dan ayrılarak Portekiz'e gidecek olan Sırp oyuncunun Porto kulübü yetkilileriyle görüşme yaptıktan sonra sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Trabzonspor, FC Otelul Galati maçının hazırlıklarını bugün saat 18.00'de yapacağı çalışmayla sürdürecek..

sarman61
23.07.2007, 16:45
Bence zıya dogan bu macta ersen martını,ceyhun ve yusuf la baslarsa alırız turu gıbı gelıyor cunku ılk macta ersen martın hava toplarında defansa gore kısa sure oynasada ustundu bu bızım ıcın avantaj olabılır tabı zıya dogan kullanırsa...

Adem Erdoğan
23.07.2007, 16:48
en az 5 tane atacaz.ama ilk maçta yenilmemeliydik.

ama ziya hala aynı ziya bıraktığımız yerden devam.

Erkin
23.07.2007, 16:54
en az 5 tane atacaz.ama ilk maçta yenilmemeliydik.

ama ziya hala aynı ziya bıraktığımız yerden devam.

Takımı bilmem ama sen fazla attın be Adem.. Ufak at Ziya :D

Ama Yattara yerine Ceyhun'un oynayacak olması bir avantaja dönüştü.. Yoksa sahaya yine Hasan-Ayman-Serkan ortasahasıyla çıkacak önlerinde de Ceyhun oynar işte..

kudu_61
23.07.2007, 16:54
tolga
jabi-erdinç-tayfun-cello
hüseyin
serkan-ceyhun-gökdeniz
umut-ersen

bu kadro ile çıkarsak yeneriz gibi geliyor bana ceyhun ikinci yarı oynatılacaksa hiç oyuna alınmasın çünkü adam resmen küsüyor umut ile ersen kendi evimizde oynayacağımız maçta ilk 11 başlamalı keşke kikiyi kullanabilseydi...

kromozom
23.07.2007, 17:03
ziya hocaya burdan seslenıyorum.. artık su takımın 11 ini bır bellı et bızde bılelım kım oynar kım oynamaz her macta bırılerının yerlerıyle oynama yeter artık... cıkar as takımı oynasın takır takır .. yok yedek oturtmalar mazeretler uretıp ıdmanda sakatlandı ayakları .. bırak bunları bır kenara varsa topcuyla sorunun soylersın yonetıme ben bu topcuyla oynamak ıstemıyorum dersın olur bıter... ersen gol atar bı bakmısız sonrakı macta yok .. ceyhun gol atar sonrakı macta yok.. umut formsuz dıyosun bakmısız takımda onbır cıkıyo nedır ne değldır anlamıyoruzkı... umarım bu mac bır felakete yol acmaz yoksa bırak trabzonu sana 2.ligde bıle takım calıstırmazlar artık hocam uyan uyannn...

Harun
23.07.2007, 17:29
Bir taraftarkitlesi düşünün; rakibinden değil hocasının sahaya süreceği kadrodan çekiniyor.Bu sadece bizde var sanırım.

lazooo28
23.07.2007, 17:40
bu takimi geceriz de, uefa da ne halt yeriz orasini merak ediyorum. bu kardoyla uefa da isimiz cok zor

Kasım Hilal
23.07.2007, 17:42
Geçeceğiz kesin..
Aksini düşünmüyorum pek ama kanser olmasak bari o maçta da.

Halit Aydın
23.07.2007, 17:42
3 tane hücuma yönelik futbolcuyla çıktık, Yattara kırmızı görünce olmayan oyun sistemi allak bullak oldu. Diğerleri orta sahayı geçmedi geçen maçta :) 10 numara almıyorsun bari Ceyhun'u kullan. Onun sayesinde iki - üç top yaptık 2. yarıda. Çok kolay bir turu zora sokuyorsun Ziya Doğan...

OYılmaz
23.07.2007, 18:45
Bir tane daha Famagusta Faciası yaşamak istemiyorum...

Hüdai Pervaneli
23.07.2007, 18:50
ya ziya dogan i istemiyoruz ya bu kadar basit kovun sunu ya

oguzkoc
23.07.2007, 20:49
ersen-umut-ceyhun-gökdeniz dörtlüsü bu maçta oynamaz ise 2.famagusta faciası geliyor hazır olun...

Burak Tokal
23.07.2007, 20:56
İnternnet ten bilet alabiliyormuyuz alabilrsem bende gelicem maça galiba

Soner Kurt
23.07.2007, 20:59
Turu geçemezsek Ziyan ıda alıp gitsinler romanyaya

subay
23.07.2007, 21:00
ersen-umut-ceyhun-gökdeniz dörtlüsü bu maçta oynamaz ise 2.famagusta faciası geliyor hazır olun...

Aynen, Umutu bilmemde, Ceyhun, Gökdeniz ve Ersen Martin kesinlikle oynamali. Ceyhun ne kadar bencil osada herkesten iyi top tutabiliyor ve arapaslari atabiliyor bazen. Oyun kurucu her macta lazim. Ünal vardi o dönemler iyidik, Ünal dan sonra dogru dürüst bir oyun kurucu gelmedi takima.

Semih GÜL
23.07.2007, 21:03
İnternnet ten bilet alabiliyormuyuz alabilrsem bende gelicem maça galiba

Sen hertürlü git stad dolmaz maca rahat girersin...

Burak Tokal
23.07.2007, 21:07
Yok abi sonra Trabzon a gittide maça gitmedi demesinler garantileştrelim biletix mi dağıtıyor biletleri

tolgahan_61
23.07.2007, 21:24
bırakın boş yazı yazmayı da maç günü takımınızın yanında oln

Sencer Bulut
23.07.2007, 21:40
bu ersen martinin sucu neyde macın son dakikalarında giriyo.bugüne kadar ersenini sonra girdigi macların hepsinde ya gol atıyo yada attırıyo...

Mehmet Fırat
23.07.2007, 21:51
arkadaşlar bu adnan hangi mevkiide oynar ne işe yarar biri izah edebilir mi??

Mantalite61
23.07.2007, 22:27
Taraftar sitelerinde yazmışlar , Drakula nın takıymış bu adamların arkası sağlam koskoca Drakula bu boru mu? Otelul ismi aslen Drakula nın kız kardeşinin isminden gelmeymiş, o takım normalde bizi yenemezdi ama demekki olay böyle, sahaya sarımsak falan koysunlar

Erkin
23.07.2007, 22:35
Drakula'yı bilmem ama arkalarında dünyanın çelik devi MITTAL var.. Başka da birşey yok zaten :)

cobra_61
23.07.2007, 23:29

Trabzonspor cok büyük bi takim. Inandigi zaman yapamicagi birsey yoktur.
sana kalmamak elde deyil zaten eger birseye inanmiyorsan imkansizdir basarmak ama sunlar yapilsa bence sampiyonu ;) bunu bi arkadas daha yazmisdi ama pek ustune durulmadi ama cok hakliydi ;)
1- TRABZONUN sampiyon oldugu senelerin kasetlerini iztersinler
2- ESKI futbolculardan konusulsun ve o ortami ogrensindler
3- TRABZONUN TARIHINI MUSEDE ZIYERET ETSINLER
4- en son sozu ya ziya dogan desin ( eger ziya olmasa unal-hami-lemi takimin basina getirilsin eger SAMPIYON olmazsaz) futboldan anlamiyorum ozaman.!!

pReN@_61
23.07.2007, 23:40
Yok abi sonra Trabzon a gittide maça gitmedi demesinler garantileştrelim biletix mi dağıtıyor biletleri

Evet bilet satışını biletix yapıyor...

61-POWER-2
24.07.2007, 00:13
Trabzonspor turu gecer.2-0

Samet Berber
24.07.2007, 00:24
iple çekiyorum bu maçı ....

OZDEN61
24.07.2007, 00:48
iki seçenek var:
1- turu gececez sene sonuna kadar ziyaya tahammule devam
2- elenecez ziya gidecek.

macka61
24.07.2007, 01:27
elensekte gitmez bunlar kolay kolay onun için turu geçelim geçmemizde lazım bu takımada elenilmez

Mert Zaman
24.07.2007, 02:14
bu macta yenecez icim kıpır kıpır valla yenecez die bisi var ins kendi sahamızda onları sahaya gomecez inş

Mustafa
24.07.2007, 02:18
iki seçenek var:

elensekte bi yere gitmeeeezzzzz

Ba®ış
24.07.2007, 02:26
Taraftar sitelerinde yazmışlar , Drakula nın takıymış bu adamların arkası sağlam koskoca Drakula bu boru mu? Otelul ismi aslen Drakula nın kız kardeşinin isminden gelmeymiş, o takım normalde bizi yenemezdi ama demekki olay böyle, sahaya sarımsak falan koysunlar
oldu olacak febe nin stadında büyü yapan kadını getirsinler hey büyük Allahım :)

Erkin
24.07.2007, 02:51
iki seçenek var:

Elenmemiz hiçbir şeyi değiştirmez.. Geçen sezon 6 maç üst üste mağlubiyet rekoru kırdığımız dönemde yöneticiler çıkıp kümeye de düşsek hocamızın arkasındayız demişti.. Daha ötesi yok..

Kader Utansın
24.07.2007, 03:03
--Serkan-----------Gökdeniz--
----------Ceyhun-------------
------------------------------
-------Ersen----Umut---------

ofans hattimiz böyle olsun farka gideriz..

28TS61
24.07.2007, 04:10
--Serkan-----------Gökdeniz--
----------Ceyhun-------------
------------------------------
-------Ersen----Umut---------

ofans hattimiz böyle olsun farka gideriz..

ziya karsi gelir boyle hatta

Nissan
24.07.2007, 06:33
icinizi ferah tutun, en fazla 5 yer eleniriz. bizim takim otelul gibi takimdan 5den fazla yemez

EmrahYalçınalp
24.07.2007, 08:36
Farka falan gidemeyiz...
Şu an maçın tekrarını seyrediyorum. Yahu adamlar futbol adına denenecek herşeyi denemişler... kanatlardan bindirmeler, orta alanda ayağa isabetli paslar, adam kaçırmalar... Şu uzun boylu herif 4 kez kaleciyle birebir kaldı şu ana kadar. Yani "sallamayalım". Bu takım kolektif anlamda bizden ÇOK DAHA İYİ. Ha eleyemez miyiz? Eleriz tabi... Biz Barca'yı yendiğimizde onlar da daha iyiydi... Ama bu takım futbol felsefesi olan bir takım. Modern futbol oynamıyorlar :D Vallahi de billahi de futbol seyircisi olarak bana keyif verdiler. Topu koşturuyorlar. 3 farklı duran top organizasyonu gördüm. Biz idmanlarda ne işle iştigal ediyoruz yahu?

Skoru bilemem de, bu takımın bizden aşağı kalır bir yanı olmadığını tekrar seyredince daha iyi anladım. Çap olarak bizle yarışamayabilirler ama vallahi daha iyi futbol oynuyorlar.

S.DEMİRCİ
24.07.2007, 08:56
"Trabzonspor'un şu ana kadar görülen performansı ve futbol niyeti bu yarışta bir fark yaratmak için yeterli değil. Ciddi savunma sorunlarına rağmen Stepanov'un ayrılması işi daha da zorlaştıracak gibi.
Ziya Doğan'ın garanti oyunu biraz abarttığını ve sonuç alamadığını da söyleyebiliriz. Doğan'ın önce savunmayı kurup sonra önüne hücumcuları yerleştirdiği bir oyun görülüyor. Halbuki bunun tersi olması gerekli. Eldeki takımın bir fark yaratabilecek bölgesi forvet arkası silahları. Yani Gökdeniz, Yattara ve Ceyhun'un sürekli kullanımda olması şart. Önlerine Ersen-Umut ikilisinden birini koyduktan sonra arkaya destekleri yerleştirmek gerekli. Elde Serkan ve Ayman gibi 2 sert orta saha varken bu işi yapmak zor olmaz. Yani hücuma dönük bir 4-2-3-1 Trabzon için keyifli ve iddialı bir oyun olabilir.
Ama bunu Doğan yapar mı? Sanmıyorum. Böyle olunca da keçiboynuzu bir oyun kaçınılmaz oluyor. "

bu yazıyı mehmet demirkol yazmış... ya kardeşim Trabzonsporu ayda yılda bir seyreden adamlar bile nasıl oynaması gerektiğini anlıyor..... bir bizim akla ziyan anlamıyor..........

Karadağ06
24.07.2007, 09:38
''Ahmet kalede

İntertoto Kupası maçlarının üçünde de kaleyi koruyan Ahmet'in Galati maçının rövanşında da ilk 11'de olacağı öğrenildi. Doğan, dünkü idmanda tecrübeli kaleciyi özel olarak çalıştırdı''

yine ahmet kalede ya allah kahretsın
artıl tolgayıda maç eksiği war diye ligde oynatmaz

kudu_61
24.07.2007, 10:15
ha 1-1 bitmiş ha 2-1 ilk maçın skoru gayet güzel 10 kişi ile sıcak havada alınabilecek güzel bir skor 1-0 dan çok çok daha iyi neticede gol yemeden kazanırız diye düşünüyorum ama müthiş defansı rezil hale getirdiler bu maç defans
jabi-tayfun-erdinç-cello
veya
jabi-tayfun-hüseyin-cello
olur bu da hiç mi hiç sağlam bir defans değil
kale o da sakat yani elenebiliriz de eğer elenirsek defolun gidin...

Bilal 61
24.07.2007, 10:31
Fark olmasada olur yeterki maçı alalım :)

Burçak
24.07.2007, 10:36
farktan geçtik eleyelim yeter

UğuR
24.07.2007, 10:45
Defansları o kadar sağlam değil ama kondisyonlu takım kalecileride öyle iyi bir kaleci değil maça kesinlikle Ersen Martin le başlamamız gerekiyor .Maçın kilit adamıda Ersen Martin olur.Ziya Doğan Onu ilk 11 e koymazsa takım zorlanacak ve stres yapacaktır.Ziya biraz akıllılık yapıp Ersen Martin i 11 e koyarsa alırız bu maçı.Bence dediğim gibi Ersen Marin ve Ceyhun bu maçın kilit adamları olur.ayrıca bu maçda Hasan Üçüncüyü kesip orta saha da paftan gelen Yusuf u oynatması lazım.

Adem Erdoğan
24.07.2007, 10:46
bu maçta gol yemeyiz.

Bilal 61
24.07.2007, 10:58
bu maçta gol yemeyiz.

İnşaallah yemeyiz..

Hekimoğlu
24.07.2007, 11:29
3-0 olur.turu alırız.

macka61
24.07.2007, 11:41
inşallah bu takımı geçmeliyiz milletin diline sakız olmayalım sonra ama baya zorluyacaklar bizi maç boyunca gol yemedikleri sürece kapanırlar onlarıda açmamız zor olur bi gökdeniz birde ceyhuna bu maçta çok iş düşecek

melrok
24.07.2007, 11:46
inşallah bu takımı geçmeliyiz milletin diline sakız olmayalım sonra ama baya zorluyacaklar bizi maç boyunca gol yemedikleri sürece kapanırlar onlarıda açmamız zor olur bi gökdeniz birde ceyhuna bu maçta çok iş düşecek

mentalite dahisi oynatırsa düşer gökdeniz ve ceyhuna iş yoksa üçüncü ve ekürilerine çok iş düşer

Mantalite61
24.07.2007, 12:18
gol yersek sakat işte

Erdogan
24.07.2007, 12:20
bırakın boş yazı yazmayı da maç günü takımınızın yanında oln

Aynen katiliyorum.

Gürkan
24.07.2007, 12:43
gol yemeden en az 3 gol atmamız lazım ki maç tehlikeye girmesin. 1 -0 tur atlıyoruz ama tehlikeli son dakikada yedğini çıkaramazsın.

2-0 da yiyeceğin 1 gol maçı uzattırır. 3-2,4-3 vs skorlarda ise onlar tur atlar.

kromozom
24.07.2007, 13:20
gol yersek iş cok kötü olur.. umarım gol yemeden gooller atıp alırız macı..

ÖmerFarukYılmaz
24.07.2007, 13:33
yaw turu geçelimde ksç attımız onemli deil
10 gol atınca baya ümitlendm sezon başlamadan ümitlerimi tuketmek istemiorum

sbay
24.07.2007, 14:28
ilk maçta belli olduki ersen martin rakibin defasını fazlasıyla hırpaladı....ersen girdikten sonra defansları bocaladı....10 kişi kaldığımız maçta ceyhununda fazla top tutması avantajdı bizim için...ikisininde 2. maçta ilk 11 de olması lazım..yoksa yattaranında olmadığı bir kadro rakibi zor çözer...

Rutubet
24.07.2007, 14:34
Maç saati 21:00 olsaydı daha iyi olurdu.alırız maçı kafanızı takmayın uefa yı düşünün 2 eleme turu oynayacağız.

TSknbkTS
24.07.2007, 14:44
......................Tolga

....Ferhat....İsiyin.....Erdinç....Celo

........Gökdeniz...Serkan...Yusuf

...................Ceyhun

.............Ersen.........Umut

Şu Kadroyu çıkaralım en az 3 gol.Topu görürse galati bişey bilmiyom.

&lazkopatti&
24.07.2007, 14:47
endişeye gerek yok en az 3 tane altı kurtarmaz...

hüseyin1975
24.07.2007, 15:31
Ziya Doğan: Stoperlerin sakatlığı dışında hiçbir sıkıntım yok

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, stoperlerin sakatlığı dışında hiçbir sıkıntısının olmadığını, stoperlerin tam seviyeye geldiği zaman Trabzonspor'un liglerin en iddialı takımlarından biri olacağını söyledi.
Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.
İntertoto Kupası'nda son aldıkları mağlubiyetin fazla büyütüldüğünü ifade eden Doğan, ''Galibiyetler nasıl büyütülüyorsa mağlubiyet de öyle büyütüldü. Trabzon'da 2 günde inanılmaz karamsar hava yaratıldı. Oyuncularımı sizlerin huzurunda bir daha tebrik ediyorum. 2-1'lik sonuç önemli avantaj'' dedi.
Trabzonspor'un avantajlı bir skor ile Trabzon'a döndüğünü kaydeden Doğan, ''Trabzonspor sanki her maça çıkacak 7-0, 8-0 yenecek. Romanya futbolu küçümsenecek bir futbol değil. Sadece lüzumsuz gördüğümüz sarı kartlara kızdım. Hakemin kararından sonra itirazla sarı kart görmek, sonra da kırmızı kart görmek çok yanlış. Bu Türk futbolcusunun en büyük eksikliği. Türk futbolcusu, Avrupa'ya çıktığı zaman ortaya net bir şekilde bu çıkıyor'' diye konuştu.
Şimdi önlerinde FC Otelul Galati ile yapacakları rövanş maçının bulunduğunu dile getiren Doğan, şöyle konuştu:
''Bu takımı inşallah burada eleyeceğiz. İlk maçta 43 derece sıcakta 60 dakika 10 kişi oynadık. Biz bunu mazeret olarak söylemiyoruz. 60 dakika 10 kişi kalmış Trabzonspor, fizik gücü olarak rakibine karşı üstündü. 10 kişi çift santrfora döndük ve gol bulduk. Bana biraz haksızlık yapılıyor. Bunu yabancı bir antrenör yaptı mı, o antrenör dahi yapılıyor. Ziya Doğan 10 kişiyle iki santrforla oynadı ve gol buldu. Ama bazıların amacı üzümü yemek değil, bağcıyı dövmek. Biz bunlara alıştık, rahatız. Takımıma güveniyorum.'' Sezona başlarken stoper konusunda sıkıntı yaşayacağını söylediğini belirten Doğan, ''Bunun sebebi Stepanov'un, Erdinç'in sakatlıklarının uzaması ve Risp'in sakatlığıydı. Bunlar en azından ilk 4 hafta istediğimiz seviyede olmayacaklar. Romanya'daki maçta Tayfun'u kesmedik. Adalesinde çekme var. Onun için maç günü denemek istedik, ama hakemler müsaade etmedi. 'Tolga'ya yer açmak için Tayfun oynatılmadı' şeklinde çok komik senaryolar üretiliyor'' dedi.

TOLGA'NIN TRANSFERİ
Doğan, Tolga Seyhan'ın transferi konusunda yöneltilen sorularla ilgili olarak ise, ''Trabzon'da ve Türkiye'de genellikle kendi vatandaşına ve kendi insanına karşı büyük kampanya var. Trabzon'a aldığım her oyuncuyla ilgili tepkiyle karşılaştık. Ben buna alıştım. Avrupa'da 30-33 yaşında oyuncular alınırken sen kendi değerlerine bir yıl önce milli takımda oynayan oyuncuya tepki gösteriyorsun. Tolga gibi bir oyuncuyu dışardan alsan yabancı olsa 3 milyon dolara alırsın. Tolga, Trabzonspor'dan giderken 4 milyon dolar katkı sağladı. Tolga, bizim sistemi biliyor, katkı sağlayacaktır'' dedi.
Stepanov'un her hafta Trabzonspor'dan gitmek istediğini kaydeden Doğan, şöyle devam etti:
''Gitmesi para olarak katkı sağladı. O zaman olayın biraz da ekonomik olarak olduğunu tahmin etmeniz lazım. Biz çok doğru karar verdiğimizi biliyoruz. Kulübün iç bünyesini sizden daha iyi biliyorum. Tolga, Shaktar'dan alacağı paranın çok daha düşüğüne gelmiştir. Serkan'ı bugün 3 milyon dolar verseler vermezsiniz degil mi? Biz bedava aldık, akıllı iş yaptık. Düşük bonservisi aldın mı değersiz gibi algılanıyor. Biz doğru iş yapıyoruz.'' Stoperde sıkıntı yaşadığını yineleyen Doğan, ''Tolga'nın da zamana ihtiyacı var. Herşey çok kısa sürede olmuyor. Türkiye liginde bir futbolcu almak için Trabzonspor, kimin kapısını çalıyorsa 2 milyon avrodan açılıyor. Yönetim kurulu ile yaptığımız toplantıda birbirimizi anlıyoruz, huzur içinde çalışıyoruz. Şu anda tek sıkıntım defanstaki oyuncuların sakatlığı. Trabzonspor, hiçbir takımdan çekinmez. Tek çekindiğim, stoperde sıkıntı çekiyorum. Stoperlerin sakatlığı dışında hiçbir sıkıntım yok. Trabzonspor, stoperler tam seviyeye geldiği zaman liglerin en iddialı takımlarından biri olacak'' dedi.
Yattara konusunda konuşmak istemediğini kaydeden Doğan, ''Ben futbolcumdan kamuoyunun önünde çok bahsetmek istemiyorum. Ben kendine söylüyorum. Yönetmeliğimiz gereği Çağdaş ve Yattara'ya verilecek cezalar bellidir'' diye konuştu.

''KALECİ DÜŞÜNMÜYORUM''
Doğan, şu andan itibaren takıma kaleci transferi düşünmediğini de belirterek, ''Benim kalecilerim oldukça iyi. Şu ortamdan sonra gelen kalecinin adaptasyonu zor olacak. Yönetim kurulu transfer kapanmıştır ama zaman ne gösterir demişti. Bundan sonra bir oyuncu gitti, bir oyuncu geldi. Giden Stepanov da hazır değildi. 3-4 ay sakatlık yaşadı. Ona da gittiği takımda başarılar diliyorum'' dedi.

Stoperde sIkInti var dogru.
Hemen Jun ile Musampayi gönderin ve yerlerine Tomas ile Songu alin :-((((

macka61
24.07.2007, 15:34
büyük ihtimalle ersenle başlar ceyhunda ve gökdenizde oynayıcak gibime geliyor inşallah sıkıntısız bir şekilde turu geçeriz

karaagac61
24.07.2007, 15:42
neden galati maçında 2.yarıda 10 kişi kalmışken ersen ve ceyhunla başlanmaz ben bunu anlamıyorum ki ersen veya ceyhun(az çok bencil oynasa da) ne zaman oyuna girse oyuna bir heyecan bir pozisyon oluyor.ama umut olunca olmuyor nedense.......

Kasım Hilal
24.07.2007, 16:00
Ben hala Ceyhun'un aradığımız adam olmadığını düşünüyorum..
Çok fazla bencil oynuyor ve başına buyruk hareket ediyor saha içinde..
Zamanında onu yeri Yusuf alınsaydı çok daha iyi olurdu..

Lakin Galati gibi ne idüğü belirsi ztakımlar karşısında iyi iş çıkarabilir..
En azından Ayman'dan çok çok daha fazla iş yapar o kesin!

ÖmerFarukYılmaz
24.07.2007, 16:12
neden galati maçında 2.yarıda 10 kişi kalmışken ersen ve ceyhunla başlanmaz ben bunu anlamıyorum ki ersen veya ceyhun(az çok bencil oynasa da) ne zaman oyuna girse oyuna bir heyecan bir pozisyon oluyor.ama umut olunca olmuyor nedense.......

doğru söze nediyim
bunu sen ben görüyoruz ama o KEL göremiyor kel kel :@

adherent_1
24.07.2007, 16:45
İlk maçın ikinci yarısını izledim canlı olarak. İnanın geçen sezon beyenmediğimiz Trabzonspor un kat kat aşağısı bir Trabzonspor vardı sahada. Rakip neredeyse tek kale oynadı. Biz yine eskisi gibi kontra dan gol bulmaya çalıştık. Böyle rezil bir futboldan Ziya Hoca nasıl memnun kalmış bir türlü anlam veremedim.
Belki bazı arkadaşlar 10 kişi kaldık diyebilir ama istersek 12 kişi olalım farketmez. Çünkü paslaşmayı beceremiyoruz. Ayağımızda top tutamıyoruz. Rakibe basamıyoruz. Bunlar 8 kişi kalsak bile yapabilmemiz gereken şeyler. Ancak gel görki Romanya'nın beş para etmez bir takımı bizi eze eze yeniyor.
Yav arkadaş bu günleride mi görecektik?
Maça gidecek olan arkadaşlardam ricam yönetimi ve Ziya Doğan'ı protesto etmeleridir. Çünkü bu sezon geçen sezonu aratacak gibi gözüküyor. Şimdiden bu duruma bir dur diyelim. Ne doğru düzgün bir transfer yapıldı takıma, ne de takım doğru düzgün futbol oynuyor. Bu böyle gitmez demeliyiz protestolarla....

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

dumanpub
24.07.2007, 16:49
Aynen katiliyorum.

bencede

bu maçta stat dolmalı rakip futbolcuların ödü kopsun bizden:tsbayrak::trabzonspor:

melrok
24.07.2007, 16:56
eğer elenirsek yazıklar olsun ziyaya, elenirsekte istifa eytmeyeceği aşikar biriyle sezona başlama fikri ve futboldan uzak bir kurguyu takımda görmek beni iyiden iyiye karamsar yapıyor.

TsLaZo
24.07.2007, 17:03
Arkadaşlar İstanbuldan Canım Memleketime geldim perşembe bilet alıp maça kesin gidiyorum hadi dolduralım stadı hayd..:D

Faik Yılmaz
24.07.2007, 17:07
Maçın akşam olması ve gurbetçilerinde burda olması münasebetiyle stadın tıklım tıklım dolmasını bekliyorum....

Mehdi
24.07.2007, 17:10
Hiç bir bahane üretmeksizin her ne olursa olsun bu maça gitmeliyiz.
Şaka ile karışıkta olsa maç başlığında da yazdım burada da yazıyorum.Trabzonspor - Sevilla Uefa Final (Allah konuşturdu) maçını Avni Akerde dedem de izler:) Önemli olan şuanda orada olmak.Şartları zorlayalım.Kaldıki Trabzonsporumuzun Avrupa maçında şartları zorlamak diye bir olasılık bile düşünemiyorum.
Bu hafta bu stadyum dolmalı.Dolmak zorunda

Faik Yılmaz
24.07.2007, 17:11
bu taş banamıydı mehdi...... :)

Mehdi
24.07.2007, 17:12
bu taş banamıydı mehdi...... :)
Bilmem.İsabet ettirebildiysem ne mutlu bana:)

Enes Berfin
24.07.2007, 17:12
Trabzonspor - Sevilla Uefa Final

Sevilla hic bir avrupa basarisi olmadan ve avrupa deneyimi olmadan uefa sampiyonu oldu, biz niye olmayalimki demi.:) (ama ilk hedef tabiki Türkiye Sampiyonlugu).

Faik Yılmaz
24.07.2007, 17:14
Mesela Villeral ile oynadık elendik ama hiç te onlardan aşağı değildik..... Sonra bildiğim kadarı ile final oynadı o takım....

demek bizde oynayabilirdik....

pReN@_61
24.07.2007, 17:43
şu maçta stad FULL çeksin.Başka bir şey istemiyorum....

Orhan_Gazi
24.07.2007, 17:43
Kendi sahamizda dagitiriz bunlari diye düsünüyorum eger Ersem ve Ceyhun ile baslarsak...

EmrahYalçınalp
24.07.2007, 17:59
Stepanov'un her hafta Trabzonspor'dan gitmek istediğini kaydeden Doğan, şöyle devam etti:
''Gitmesi para olarak katkı sağladı. O zaman olayın biraz da ekonomik olarak olduğunu tahmin etmeniz lazım. Biz çok doğru karar verdiğimizi biliyoruz. Kulübün iç bünyesini sizden daha iyi biliyorum. Tolga, Shaktar'dan alacağı paranın çok daha düşüğüne gelmiştir. Serkan'ı bugün 3 milyon dolar verseler vermezsiniz degil mi? Biz bedava aldık, akıllı iş yaptık. Düşük bonservisi aldın mı değersiz gibi algılanıyor. Biz doğru iş yapıyoruz.'' Stoperde sıkıntı yaşadığını yineleyen Doğan...

Hocanın Milan'ın kendisi ve "prens"leri konusunda ne düşündüğünü bilip bilmediğini, "Hüseyin olmasa takım diye bir şey ortada kalmaz" sözünün ne anlama geldiğini tahmin edip etmediğini, adamın "annem ve kardeşim geldi, kamplardan 3-4 kez görüşebildik" lafının arkasında nelerin yattığını, 9 yıldır yenemediğimiz GS maçından sonra benzer bir durumu Sırbistan'da da yaşayan Milan'ın sabaha kadar eğleneceklerini düşünürken, o gece herkesin eve yollandığını ve dinlenmelerinin istendiğini, sonra da adamın evinde sinirden ağladığını bilip bilmediğini, beğenmediği Milan Porto'da CL'de oynayacakken kendisinin Trabzonspor'dan sonra hangi takımda çalışacağını tahmin ettiğini

MERAK EDİYORUM.

Gerçi benim işim akademisyenlik. Kendi işime bakmam lazım, ne anlarım futboldan...

Anlamadığım için de ne kombine alıyor, ne de Lig TV aboneliğimi yeniletiyorum. Futbolu anlayan bir ZD. Tepe tepe kullansın Trabzonspor'u.

Ali İhsan
24.07.2007, 18:02
Mesela Villeral ile oynadık elendik ama hiç te onlardan aşağı değildik..... Sonra bildiğim kadarı ile final oynadı o takım....

Osasuna bizi yenemeden eledi geçen sene, onlar da yarı final oynadı...

Özkan Erdem
24.07.2007, 18:22
Osasuna bizi yenemeden eledi geçen sene, onlar da yarı final oynadı...

evet hatta rövanş maçında nizami golümüzü vermemişti hakem..

İHSAN
24.07.2007, 18:30
Arkadaşlar bence Avniaker'de en az 3 fark atarız bunlara.( ilk maça bakılırsa ,komik gelebilir.)

lakin,,, fazla hayal kurmayalım derim ben. daha intertotodayız ve darmadağın olduk. Allah'tan oradan az farkla dönüyoruz, her takım bu kadar cömert olmaz değil mi?

Yıldırım
24.07.2007, 18:47
Oteul Galati takımını elemek tüm sorunlarımızı çözecek mi?Bu takımın kaleci,
forvet ve stoper sorunu çözülecek mi?Martinez'i istiyorum.En az 10 yıl kaleci sorunumuz olmaz.

Mert67
24.07.2007, 18:51
Oteul Galati takımını elemek tüm sorunlarımızı çözecek mi?Bu takımın kaleci,
forvet ve stoper sorunu çözülecek mi?Martinez'i istiyorum.En az 10 yıl kaleci sorunumuz olmaz.
martinez sakatlandıya

İleli
24.07.2007, 18:52
olası bı elenmede sahaya koltuk atılırsa anlayınkı ben attım sıkıyosa yenmesınler kırarız ortalıgı!

Yıldırım
24.07.2007, 18:54
Trabzonspor Oteul Galati'yi elemek,Avrupa'da tur atlamak isti-
yorsa kalesini sağlama almak zorunda.Şenol Güneş'ten bu yana kalemize
iyi bir kaleci bulamadık.Simoviç ve Mondragon'un Galatasaray'a katkılarını
gördük.Futbolu bilenler bilir;kaleci kimi durumlarda takımın yarısıdır.Şu
Martinez'i almadığımıza aklım bir türlü yatmıyor.

cIlgInIm
24.07.2007, 19:14

hoca sorunu yuzunden elendik zaten o senede .. ha birde erdinçi unutamıyorum o mac yeni evlenmişti ve bi defans gibi degilde balerin gibiydi sahada onun oldugu bölgeden yemiştik golleri.. ilk golden sonra seyircinin ona olan cirkik tezahuratlarıda etkili olmuştu tabi.

tirabzonli
24.07.2007, 19:32
yine Lig tv veriyor.kötü oldu.kahvelere gidiyoruz az kişi var diye açmıyorlar

efulim67
24.07.2007, 19:40
Dema nene na !
Allah'ım Güzel Günler diliyorum.

+1AhmeT
24.07.2007, 19:57
Hiç bir bahane üretmeksizin her ne olursa olsun bu maça gitmeliyiz.
Şaka ile karışıkta olsa maç başlığında da yazdım burada da yazıyorum.Trabzonspor - Sevilla Uefa Final (Allah konuşturdu) maçını Avni Akerde dedem de izler:) Önemli olan şuanda orada olmak.Şartları zorlayalım.Kaldıki Trabzonsporumuzun Avrupa maçında şartları zorlamak diye bir olasılık bile düşünemiyorum.
Bu hafta bu stadyum dolmalı.Dolmak zorunda

evet bu maça gitmek gerekir ama ben gelemiyorum maç saati bana uygundeğil iyşanlah bi terslik olmazda elenmeyiz gerçi ziya doğan :pelinden geleni yapacaktır:confused: