PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstasyon İhalesi Ertelendi...

Vkgz
19.07.2007, 19:00
Konuyla ilgili açıklama yapan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, 2003 yılına kadar irtifak hakkı Trabzonspor'da olan gayrimenkulün isim hakkı için teklif vermek isteyen firmaların, 3 Ağustos 2007 günü saat 17.00'ye kadar tekliflerini iletmeleri gerektiğini vurguladı.

Akaryakıt istasyonu için ruhsat işlemlerinin tamamlandığına işaret eden Sayitoğlu, tekliflerin ABD Doları cinsinden alınacağını ve teklif bedelinin, sözleşme imzalanmasını müteakip 30 gün içinde peşin olarak ödeneceğini de söyledi. Sayitoğlu, "İsim hakkının verilmesiyle ilgili olarak sadece akaryakıt dağıtım lisansına sahip firmalar teklif sunabileceklerdir. Bu konuda hazırlanan şartname ilan yoluyla duyurulmaktadır. Teklifler gizli tutulacaktır. Kulübümüz daha sonra belirleyeceği bir tarihte en yüksek teklifi veren dört istekliyi pazarlık görüşmeleri için davet edecektir" diye konuştu.

Akaryakıt istasyonu projesinin kulübün geleceği ve kalıcı gelir kaynaklarına ulaşması açısından büyük önem taşıdığını da söyleyen Sayitoğlu, "Konunun gerekli yasal adımların ihale aşamasına gelmesinde başkanımız Sayın Nuri Albayrak' ın büyük katkıları olmuştur. Bu anlamda bir Trabzonsporlu olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Göreve gelirken koyduğumuz hedeflerden birisi söz konusu benzin istasyonu projesini hayata geçirmekti. Şu anda ihale aşamasına gelmemiz attığımız adımların sağlamlığının da bir göstergesidir" ifadesini kullandı.

champions
19.07.2007, 19:02
İstasyon hangi mevkide oynuyor?!?!?

Emorfo
19.07.2007, 19:02
Seçimlerden sonra stat işi de olumlu yönde netleşir Nuri Albayrak Aralık Kongresinde aday olur. Benzinlik ve stat işlerinde aşama kadedemezsem kongrede aday olmam demişti.

Ali Can
19.07.2007, 19:04
:D
İstasyon hangi mevkide oynuyor?!?!?:D:D:D:alkış::alkış::alkış:
yaw bu istasyonu niye satıyoruz anamadı galiba diyorlarki seçimden önce bi kaç kuruş daha cebimize atalım diyorlardır

Emorfo
19.07.2007, 19:04
Kartal’daki benzin istasyonu ihale şartnamesi aşağıdaki gibidir;

İLAN
TRABZONSPOR KULUBÜ DERNEGİ’NDEN
Derneğimiz tarafından, aşağıda yeri ve nitelikleri belirtilen ve 30.09.2023 tarihine kadar irtifak hakkı kulübümüze ait olan gayrimenkul üzerine akaryakıt istasyonu yapılması işidir.

İLİ : İstanbul
İLÇESİ : Kartal
MAHALLE : Aşağı
PAFTA NO : 41
ADA NO : 882
PARSEL NO : 55
YÜZÖLÇÜMÜ : 2734,48M2

1 - Yukarıda özellikleri belirtilen taşınmaz üzerinin bir kısmına akaryakıt istasyonu inşa edilecektir. İstekliler, imar durumunda belirtildiği şekilde, ikmal alanlarını ve depolama tesislerini ruhsat kapsamında kendi projeleri doğrultusunda yapacak olup, 30.09.2023 tarihine kadar irtifak hakkının kullanımı ihalesine katılabileceklerdir.

2- Yaptırılacak akaryakıt istasyonu için ruhsat işlemleri tamamlanmıştır. İstasyonun satışa başlaması için gerekli olan GSM ve lisans belgeleri istasyona ünvanı verilecek istekli tarafından alınacaktır.

3- İşletmenin yapılıp hazır hale geldikten sonra, satışa başlanabilmesi için gerekli projeler, resmi evraklar, harçlar v.s. giderler, derneğimize ait olacaktır.

4- İstekli olacaklar, akaryakıt istasyonunun anahtar teslimi yapılarak, isim hakkının 30.09.2023 tarihine kadar alınması için teklif verecek olup (Teklifler ABD doları cinsinden verilecektir.) teklif bedelini, sözleşme imzalanmasına müteakip 30 gün içinde peşin olarak ödeyecektir.

5- İsim hakkının verilmesiyle ilgili olarak sadece akaryakıt dağıtım lisansına sahip firmalarca teklif verilebilecektir.

6- Teklif sonucunda 16 yıllık sözleşme bitiminde akaryakıt istasyonu çalışır vaziyette ve eksiksiz olarak kulübümüze bila bedel teslim edilecektir.

7-İstekliler; teklifleriyle birlikte aşağıdaki belgeleri de sunacaklardır.
a)Teklif sunmaya yetkili olduğunu belirtir belgelerini,

b)Tebligat için Türkiyede adres, telefon, fax ve web adreslerini içeren beyanlarını,
c)Akaryakıt dağıtım şirketi lisansını,
d)Akaryakıt istasyonuna ait yapılacak inşaatın, tesislerin iş programını ve projelerini,

8- Teklif vermek isteyen İsteklilerin tekliflerini kapalı olarak, “Trabzonspor Kulübü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Trabzon” adresine, 03/08/2007 günü saat 17.00’ye kadar teslim etmeleri gerekmektedir. İstekliler, 0462 325 09 67 (pbx) telefonlardan, Kulüp Genel Müdürü Sinan Zengin’den bilgi alabileceklerdir

9- İsteklilerin teklifleri gizli tutulacaktır. Kulübümüz daha sonra belirleyeceği bir tarihte en yüksek teklifi veren dört istekliyi pazarlık görüşmeleri için davet edecektir.

10- İsim hakkı ihalesi aşamasından sonra yapılacak olan işletici firma ihalesinde, işletici olacak firma , isim hakkını almış olan ana dağıtıcı firmanın standartlarını ve şartlarını yerine getirmek zorundadır.

11- İhale üzerinde kalan istekli sözleşme bedelinin %3 ü oranında kesin teminat verecektir.

12- Kulübümüz, 2886 sayılı kanuna ve 4734 sayılı kanuna tabi olmayıp, ihaleyi yapıp yapmamakta, uygun teklifi belirlemekte serbesttir.

İLAN OLUNUR.

Vkgz
19.07.2007, 19:05
:D:D:D:D:alkış::alkış::alkış:
yaw bu istasyonu niye satıyoruz anamadı galiba diyorlarki seçimden önce bi kaç kuruş daha cebimize atalım diyorlardır

satmıyoruz isim hakkını veriyoruz yani akpet opet bp vb...

gvnlp
19.07.2007, 19:09
burda istasyon satilmiyo anladigim kadariyla yap islet devret yapiyorlar. sirket istasyonu yapacak 2023 e kadar isletecek bize yer kirasi odeyecek sonra da devredecek.

Erdem Keser
19.07.2007, 19:12
Stepanovun uzerine iyi gider valla herkesin tahmin ettigi gibi oldu :)ortaya bide stadyum dedikodusu atarlar degmeyin keyiflerine

agahozlu
19.07.2007, 19:39
Fatih i sattılar futbolculuğuna laf etmediğim ama bizde bir işe yaramayan marcelinho ile musampa yı aldılar Fatih olayını kapattılar.
Stepanov un üstünüde benzinlik ile örterler yok şu kadar para gelecek yok böyle olacak...
Eğer ki stat girişiminde bulunup ilk kazmayı vurursalar ki gökdeniz yattara aynı anda satarlar.Yok efendim stat yapıyoruz falan filan.Anca satarlar...

Mehmet Fatih Yavuz
19.07.2007, 19:53
maket yok mu maket???
benzinlikle milan ın üzerini örtemezler..
acele maket ve asparagas transfer haberi lazım..

bizmi paparazzi yönetimden başka birşey beklemiyorum artık.

Taner Gündoğdu
19.07.2007, 19:54
kongre yaklaştı icraatlar başladı. geldiklerinden beri yaptıkları 2.olumlu iş... ama stepanov meselesi kapanmaz bunla!!!

murat
19.07.2007, 19:56
bunlara dur diyemiyoruz ya ben ona kızıyorum! Trabzonsporumu göz göre göre batırıyorlar!

Mehmet Fatih Yavuz
19.07.2007, 19:57
saha içini tarumar ettikten sonra gözlerine soksunlar benzinliği...
2 senedir çekmedik ızdırap kalmadı..
benzinlikmiş..
benzini döksünler kendilerini yaksınlar..
ancak ciğerim soğur.

TheRapZoNe
19.07.2007, 20:35
Bizim her şeyin en iyisini(!) bilen millet yine iş başında.İstasyon ihalesini bile beğenmiyorlar. Sorsak hepsi kesin işletme üzerine master yapmıştır (:

Sevdiğim bir insanın lafı bu konuya iyi örnek olacak cinsten,
: Sürekli eleştirip duruyorsun,yoksa sen Trabzonlu musun?

sbay
19.07.2007, 20:37
başlık İstasyonda mutlu sona doğru...bu yönetimle en son ne zaman mutlu bir son yaşadık hatırlayan varmı...

TheRapZoNe
19.07.2007, 20:40
İstasyon hakkında konuşalım.Üstün bilgilerinizi ait olan başlıklara saklayınız

Bülent Bayraktar
19.07.2007, 21:27
tebrik bekliyorlar herhal

bundan sora ne yaparsanız yapın size olan öfkemiz dinmeyecek

Koray
19.07.2007, 21:31
maket yok mu maket???
benzinlikle milan ın üzerini örtemezler..
acele maket ve asparagas transfer haberi lazım..

bizmi paparazzi yönetimden başka birşey beklemiyorum artık.

alemsin yaa:D:D:D ama aynen katılıyorm tabi..

fanatikdevri
19.07.2007, 21:34
stepanovun niye sattınız elinize para geliyordu,bu kadar güzel bir haber bile bizim yönbeticilerin zeka seviyesini gösteriyor
siz dua edin seçim var yoksa siz bu kafayla bu işi yapamazdınız

Oğuzhan Görkan
19.07.2007, 21:34
bunlara dur diyemiyoruz ya ben ona kızıyorum! Trabzonsporumu göz göre göre batırıyorlar!

en çok zoruma giden de bu ya...

BDiler61
19.07.2007, 21:35
gözümüzün içine baka baka satıyorlar takımı

Jackdaniels
19.07.2007, 21:39
İstasyonmuş töbe töbe ağzımı açtıracaklar bana oldu olacak butik falanda açsınlar takıma katkısı olur....Stad nerde kardeşim stad biz istasyon olduk burda yönetimin umrunda değil.

Emre B.
19.07.2007, 21:59
Kesin şampiyonuz o zaman.Zaten eu'yu da aldılar.Bari şu arsaya TS Club açsınlar.

Mehdi
19.07.2007, 22:09
Nedense bir futbolcumuz satıldığında böyle başlıklar açmak moda oldu.Geçen sezon stadyum bu sezon benzinlik başlığı.Seneye Gökdeniz'in gidişiyle de Züccaciye dükkanı olayını gündeme getirip nabza göre şerbet hadisesiyle durumu idare eder ve çekip giderler.

Ayrıca desretstrom61'e katılıyorum.Yeni sezona maketsiz giriyoruz.Yönetim uyuma!..

KILIÇ
19.07.2007, 22:27
İş bilmez adamlara parayı yağdırsan ne olacak. Sayitoğlunun iş yeri kurşunlandı hasar var bir yerden çıkmalı bu para:)

hamdi bey
19.07.2007, 22:42
Mutlu son mu? bunun neresi mutlu haber sevinelim o zaman hep beraber kurtulduk benzin istasyonundan , stepanovdanda yaşasın yönetim büyük iş başardı utanmadan yazmışlar resmi siteyede dalgamı geçiyorlar

erol-61
19.07.2007, 22:46
bu satışlar bana birilerini hatırlatıyor elinde para eden ne varsa sat borç öde.
AMA NE VARKİ SONUÇTA ELİNDEKİLER GİDİYO SANA YİNE BORÇ KALIYO bilmem sizlere bişeyler hatırltdımı....hani nöri nin ahbabı varya

Onur
19.07.2007, 22:54
Trabzonsporumuza hayırlı olsun.

Umarım sağlam bir gelir kaynağıdır. Böylece para için oyuncu satmayı bırakırız.

Trabzonli_61
19.07.2007, 22:56
arkadaslar istasyonda mutlu son ne ifade ediyor yani kulübe ne kazandiracak kusura bakmayin bu isi tam anlamadimda

hamdi bey
19.07.2007, 22:57
Trabzonsporumuza hayırlı olsun.

Umarım sağlam bir gelir kaynağıdır. Böylece para için oyuncu satmayı bırakırız.

Oyuncudan daha önemli bu istasyon , altın yumurtlayan tavuğu kesmek gibi birşey bu

yarında Gökdeniz in satışında mutlu son diye bir başlık açarsınız çok sevmişsiniz bu satış işini :mad:

bordo61
19.07.2007, 22:57
yonetim seneler onceki vaadini gercekleştirme amacında

celilmuhcu
19.07.2007, 23:05
Nedense bir futbolcumuz satıldığında böyle başlıklar açmak moda oldu.Geçen sezon stadyum bu sezon benzinlik başlığı.Seneye Gökdeniz'in gidişiyle de Züccaciye dükkanı olayını gündeme getirip nabza göre şerbet hadisesiyle durumu idare eder ve çekip giderler.

Ayrıca desretstrom61'e katılıyorum.Yeni sezona maketsiz giriyoruz.Yönetim uyuma!..
doğru diyosun mehdicim züccaciye ye gereken malzeme yardımı toplasak mı

LazAnisT
19.07.2007, 23:33
..........

EveRgLaDe
19.07.2007, 23:38
sömürecek başka ne kaldı diye bütün defterleri dosyaları inceliyorlardır şimdi.

TheRapZoNe
19.07.2007, 23:43
Yorumları okuyorumda nedense hiç şaşırmadım. Bizim eleştirmeye meraklı millet istasyon ihalesi durumunu bile beğenmiyor.İlla bi kulp takacaksınız beyler.

hamdi bey
19.07.2007, 23:50
Yorumları okuyorumda nedense hiç şaşırmadım. Bizim eleştirmeye meraklı millet istasyon ihalesi durumunu bile beğenmiyor.İlla bi kulp takacaksınız beyler.

valla ya çok kötümseriz değilmi , halbuki sevinmemiz lazım istasyon gitti neyimize bizim istasyon , zarara uğratıyordu bizi hatta tesisleride satalım şehire uzak , milan gitti ohh ne güzel paracıklar geldi o parayla 3 tane stephanov alırız

yaşasın yönetim ya ya ya şa şa şa yönetim çoook yaşa şakşakşak

TheRapZoNe
19.07.2007, 23:54
Kanınca bu işlerden çok iyi anlıyorsun anlaşılan.Yollayalım seni TRabzonspor A.Ş'ye de bilgilerini orada kullanırsın en azından

python
19.07.2007, 23:56
Bu istasyonu kiralamak/satmak (artık ne yaptıysak bilmiyorum) yerine biz işletsek para direk kasamıza girse ve sürekli gelir kaynağı olsa daha iyi değilmiydi acaba?

Ve buna benzer bir çok proje yapılsa örneğin fabrika bile olabilir, (ufaktan başlayarak tabiki) hem Trabzon halkına iş hem de Trabzonspora gelir kaynağı olmazmıydı?

Onur
20.07.2007, 00:45
Oyuncudan daha önemli bu istasyon , altın yumurtlayan tavuğu kesmek gibi birşey bu

yarında Gökdeniz in satışında mutlu son diye bir başlık açarsınız çok sevmişsiniz bu satış işini :mad:

Hayırdır. Benim yazımı alıntı yaptığına göre bir şeye dikkatini çekmek istiyorsun. Kim sevindi ben mi?

SEDER
20.07.2007, 01:03
bu projeden nakdar gelir elde edecekmişiz bi bilgisi olan varmı?.....

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 01:20

kimsenin merakı kulp takmak değil..
böyle haberler önemli futbolcularımız satıldığında yada büyük hayal kırıklığı sonuçlar alındığında özel olarak buralara servis ettiriliyor..

beklenmedik bi yenilgi .. hooop 1. stat maketi..
fatih gitti.. hooop marce transferi..
başka bir abuk sabuk yenilgi .. hoop 2. proje..
step satılır.. aynı gün benzinlik projesi..

bu kadar ahmak mı görünüyoruz acaba şeref tribününden???

TheRapZoNe
20.07.2007, 01:59
Yapılan bir transfer,alınan yenilgilerden sonra projeler felan üretildiğine ve camianın kandırılmak istendiği söylemlerine katılmıyorum.

cyberentalpi
20.07.2007, 02:06
Oleyyyy benzinligimiz oluyor. yakinda Tekel Bufesi filanda acalim.

Emorfo
20.07.2007, 02:09
kimsenin merakı kulp takmak değil..
böyle haberler önemli futbolcularımız satıldığında yada büyük hayal kırıklığı sonuçlar alındığında özel olarak buralara servis ettiriliyor..

beklenmedik bi yenilgi .. hooop 1. stat maketi..
fatih gitti.. hooop marce transferi..
başka bir abuk sabuk yenilgi .. hoop 2. proje..
step satılır.. aynı gün benzinlik projesi..

bu kadar ahmak mı görünüyoruz acaba şeref tribününden???

Kardeş henüz stat maketimiz olmadı :) Lütfen sallamayalım.

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 02:10
Kardeş henüz stat maketimiz olmadı :) Lütfen sallamayalım.

neyi kastettiğimi gayet iyi biliyorsun..
1. stat projesi..
yani avni akerin yıkılıp yerine yapılması düşünülen stat..

gayet anladın mevzuyu..
detayında boğulup konuyu çekiştirmenin alemi yok..

orada ne denmek istediği yeterince açık..

Hüseyin Çümen
20.07.2007, 02:10
yönetim böylece borçsuz gidebilecek seçime :D

Emorfo
20.07.2007, 02:15
neyi kastettiğimi gayet iyi biliyorsun..
1. stat projesi..
yani avni akerin yıkılıp yerine yapılması düşünülen stat..

gayet anladın mevzuyu..
detayında boğulup konuyu çekiştirmenin alemi yok..

orada ne denmek istediği yeterince açık..

anla işte ben Faik'ten neler çekiyorum :)

Erdal
20.07.2007, 02:28
neyse ...allah büyük

A.Alper
20.07.2007, 14:11
Seçimlerden sonra stat işi de olumlu yönde netleşir

İşte satır aralarına dikkat edin lütfen asıl inciler burada...

OFLU
20.07.2007, 14:19
ya ne stadı da ne bişey ya bunların stad yapacagına hala daha inanıyomusunuz beyler uyanın artık çoluk cocuk muamelesi görüyoruz siyasilerin dini kullanarak insanların kalplerine girdikleri gibi bunlarda TRABZON umuzu kullanıp bize diz çöktürüyorla.Tez zamanda bırak nuri yeter..

My
20.07.2007, 21:32
Çok mutlu bir son, evet.

15 yıllık geliri peşin alabilmek için kimbilir gerçek bedelinin kaçta kaçına gidiyor.

Ayrı bir konuda 15 yılın peşin alınarak gelecek yönetimlerin bile kasasına el uzatmak.

Bera B.
20.07.2007, 21:56
:alkış::alkış::alkış::alkış::D:D:D:D:D hiç gülceğim yoktu valla:D

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 22:29
peşin paranın bir getirisi vardır muhakkak..
umarım bunun hesabını doğru yapmışlardır.
çünkü peşin ödeme yüzünden baya bi miktarın düşeceği aşikâr.

kira halinde alınsaydı senelik gelir kalemi olacaktı.
peşin alıp çok önemli bir projede mi kullanılacak???
sebebini anlamadım..
sadece borç kapatmak için peşin alınıyorsa yanlış olur.

Barış
20.07.2007, 22:34

"www.trabzonspor.eu (http://www.trabzonspor.eu) " nun yanında,stoper yani :D

Mantalite61
20.07.2007, 22:58
Bu mesajlar nereya gidiyor??? Hayır hiç bir açıklama yapmadan silinmiş kaç tane mesajım

Kasım Hilal
20.07.2007, 23:02
Peşin para iyidir hakikaten.. Yönetime bu konuda hak veriyorum. Eğer doğru kullanılırsa (işte burada şüphem var be yazık ki) uzun vadedeki getirisinden daha fazlasını sağlayabilir bize hem maddi hem manevi olarak...
Ama hazır 15 milyon doların geliyor iken Step'i neden satarsın o zaman?
İşte bunu anlayamıyorum..

Külünkoğlu
20.07.2007, 23:03
Bu mesajlar nereya gidiyor??? Hayır hiç bir açıklama yapmadan silinmiş kaç tane mesajım
Şikayetlerinizin yeri ilgili başlık değil DANIŞMA bölümündür. Şikayet ve eleştirilerinizi lütfen bu bölüme yapınız..

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 23:06
Peşin para iyidir hakikaten.. Yönetime bu konuda hak veriyorum. Eğer doğru kullanılırsa (işte burada şüphem var be yazık ki) uzun vadedeki getirisinden daha fazlasını sağlayabilir bize hem maddi hem manevi olarak...

zaten herşey burada düğümleniyor...
peşin para ile ne yapacaksın??
borsa mı oynayacan, bono mu faiz mi..:D
yoksa başka yatırım mı???

en azından paradan para kazanmaya mı çalışacaksın onu bilelim..:D

kimse güvenmiyor ki bu yönetime..
peşin para da fatihin parası gibi kaybolacak diye korkuyor herkes..
haksız mıyız kardeşim??

Semih Kırsüleymanoğlu
20.07.2007, 23:06

adamlar illa acikta olan borcu kapatmak istiyorlar. sanki ant ismisler. Bi bakim da da tabiki yaptiklari dogru ama artik Transferler acisindan okadarda iyi degil.

HALİT KARAKAŞ
20.07.2007, 23:28
tek umut bu kaldı satacak adam varsa onun parasını da hallederiz,,,,geriye kocaman borçlar kalır hayırlısı inşallah,,,

pReN@_61
21.07.2007, 11:37
başlık İstasyonda mutlu sona doğru...bu yönetimle en son ne zaman mutlu bir son yaşadık hatırlayan varmı...

aynen katılıyorum...

poetricus
21.07.2007, 12:10
İstasyon projesinde mutlu sonun yaklaştığı periyodik aralıklarla tekrarlanıp duruyor. Özellikle de belli fiyaskolar ve skandallardan sonra hemen benzinlikle ilgili açıklama gelir. Bu sefer ciddi olduğunu nereden bileceğiz? 6 ay evvel mahalli kanalların birinde benzinliğin her şeyi hazır olduğu halde neden ihale edilmediği soruluyor, Başkan'ın bunu kongreden hemen önce duyurup seçimde elini güçlendirmek isteyeceğinden bahsediliyordu. Programa katılan yönetici Emin Kahraman da kaçamak cevaplar verip duruyordu.

Şimdi takımın en iyi yuncularından biri satıldı, GS'den bir müsvette alındı ve yine benzinlikte mutlu sondan bahsediliyor. Tesadüf mü? Kim bilir?

Benzinliğin mutlu sonunu bilemem ama Trabzonspor'un sonu geliyor, üstelik pek de mutlu değil.

coolank
21.07.2007, 12:44
İstasyon projesinde mutlu sonun yaklaştığı periyodik aralıklarla tekrarlanıp duruyor. Özellikle de belli fiyaskolar ve skandallardan sonra hemen benzinlikle ilgili açıklama gelir. Bu sefer ciddi olduğunu nereden bileceğiz? 6 ay evvel mahalli kanalların birinde benzinliğin her şeyi hazır olduğu halde neden ihale edilmediği soruluyor, Başkan'ın bunu kongreden hemen önce duyurup seçimde elini güçlendirmek isteyeceğinden bahsediliyordu. Programa katılan yönetici Emin Kahraman da kaçamak cevaplar verip duruyordu.

Şimdi takımın en iyi yuncularından biri satıldı, GS'den bir müsvette alındı ve yine benzinlikte mutlu sondan bahsediliyor. Tesadüf mü? Kim bilir?

Benzinliğin mutlu sonunu bilemem ama Trabzonspor'un sonu geliyor, üstelik pek de mutlu değil.

Bu yönetimi hiç öyle istasyon vs kurtaramaz ... tek şansları olabilir tek başına akp iktidarı ve takımın kongre zamanına kadar yarışın içinde olması

coskun0661
21.07.2007, 12:46

sana katılmamak elde degil..bunlara kım dur dıyecek..

Adem Erdoğan
21.07.2007, 15:06

süpersin:D:D:D

İleli
21.07.2007, 16:52
bunlar istasyonun suyunuda kendi sirketlerine akitir!

A.Alper
21.07.2007, 18:59
Biz de istasyonla falan uyuyalım.

Nissan
25.07.2007, 08:40
Istasyonun isim hakkiyla birkac hamsi teknesi alsalar bari

ÖmerFarukYılmaz
25.07.2007, 08:42
bunlar istasyonun suyunuda kendi sirketlerine akitir!

ya yoksa klube katkı yapmalarınnmı bekliordun:D:D:D

Travelair
25.07.2007, 09:22
Nerede görülmüş 16 senelik kiralık bedelin peşin istedndiği? Kim verir uzun vadede kazanacağı miktarı peşin ödemek? Trabzonspor'un çıkarının yeterince gözetildiğine inanmıyorum. Günü kurtarmak derdindeler

Enes
25.07.2007, 15:02
bu ıstasyondan okadar buyuk paramı gelecek yonetım bu ısın reklamını neden bu kadar yapıyoo needen ıstasyona bel baglamıs durumdayız anlamak pek mumkun deıl

Drizzts
25.07.2007, 15:15
Ne güzel dimi penzin istasyonumuz olmuş..Artık Nuri Albayrak ve yönetimi benzini bedavaya getirir :)

Tolpaş61
25.07.2007, 15:43
ne yapmamız gerekiyor şimdi.kiralayalımmı yoksa kalsınmı.aynı metodla diğer takımlarda kasaına para girdisi yapmaya çalışıyor.bu yönetim yapmazsa bir sonraki yapacak.atıl durumda kalması dahamı iyi.

Faik Yılmaz
25.07.2007, 16:00
Kira gelirinin peşin olarak almamaız çok güzel bir olay ancak bu para yine çarçur edilecek tıpkı fatihin transferinde olduğu gibi.....

Selman
25.07.2007, 17:08
Çok mutlu bir son, evet.

15 yıllık geliri peşin alabilmek için kimbilir gerçek bedelinin kaçta kaçına gidiyor.

Ayrı bir konuda 15 yılın peşin alınarak gelecek yönetimlerin bile kasasına el uzatmak.

Murat abi seni kınıyorum.:)Gelecek yönetimlerin kasasına el uzatan bir tek Atay Aktuğ yönetimidir:)Hani şu anki borcun 30 trilyonuna sahip yönetim.Hey Allah'ım ya:mad:

Kasım Hilal
25.07.2007, 17:29
Bizim yönetim her şeyi peşin alıyor..
Dijitürk gelirleri peşin alındı, benzin istasyonunun parası peşin alınacak, stad kirası peşin olacak...
Sonra gelen yönetimler acaba nereden kaynak bulacaK?

Emorfo
25.07.2007, 18:46
10-15 yıllık gelirin peşin alınmasında sorun yok ta, sorun gelen paranın gelir getirici yatırımlarda kullanılıp, kullanılmamasında.

Erkut Ay
25.07.2007, 18:51
bizim mutlu sonumuz böyle benzin istasyonlarında deniz kenarında trabzonspor şemsiyesiyle olur ancak istasyonmuş ziya istasyonu alsın evine götürsün beni ilgilendirmiyor beni futbol ilgilendirir..............

A.Alper
25.07.2007, 19:07
Satın hüleann :D

My
25.07.2007, 19:33
Peşin alıyorlar, satıyorlar ama her ne hikmetse borç olduğu yerde sayıyor hatta artıyor http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/whistling.gif

Sefa Murat Dokuz
25.07.2007, 19:55
KAsamıza 15 milyon euro girmiş son 1 senede transferlerle borç nasıl o zaman 10 dan 35 milyon euroya çıktı şaşılacak iş YÖNETİM de dümenler çok enterasan şekilde dönüyor ama biz anlamıyoz

lazooo28
25.07.2007, 19:57
aynen öyle

macka61
25.07.2007, 21:14
hemde nasıl işliyor ondan sonra atay aktuğa atıyolar suçu ben şaşırıyom hangi insan 15 senelik kirayı peşin verir hemde bu bizim için zarar olur belki kiraya verildikten 1 kaç sene sonra kiralar attı ne yapacak yönetim önünü görmeden bu kadar uzun vadeli iş yapılırmı bunlar neyi doğru yaptılarki

Hüseyin Çümen
25.07.2007, 21:20
Kira gelirinin peşin olarak almamaız çok güzel bir olay ancak bu para yine çarçur edilecek tıpkı fatihin transferinde olduğu gibi.....

borçsuz genel kurul a gitmek için bunun başka bi amacı yok

TheRapZoNe
25.07.2007, 21:27
Atay Aktuğ yönetiminden 20 küsür trilyona yakın borç devralınmıştır. kulübün şu anki toplam borcundan önceki borcu çıkın,bu yönetim döneminde yapılan borç meydana çıkar. olayları geniş düşünün. eleştirmek kadar kolay bir şey elbet yoktur ama her şeyi bilerek eleştirmek en mantıklısı

ibzolist
27.07.2007, 10:32
taşlar yerine oturuyor ,
yapmaları gerekenleri sırası ile hiç aksatmadan yapıyorlar
büyüksün başkan

ibzolist
27.07.2007, 10:32
taşlar yerine oturuyor ,
yapmaları gerekenleri sırası ile hiç aksatmadan yapıyorlar
büyüksün başkan

Hüseyin Çümen
27.07.2007, 18:42
yönetimin 16 senelik geliri almak istemesi hiç hoş bi davranış değil sonradan gelicek yönetimlere saygısılıktır bu bence

A.Alper
27.07.2007, 18:48
yönetimin 16 senelik geliri almak istemesi hiç hoş bi davranış değil sonradan gelicek yönetimlere saygısılıktır bu bence

16 yıllık tahribat başka nasıl giderilir ki?

Erdinç Dilek
07.08.2007, 16:28
Zeyyat Kafkas: “Amacımız kulübümüze kalıcı gelir sağlamak”
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, İstanbul Kartal’da yer alan benzin istasyonu için 4 firma arasında 16 Temmuz Perşembe günü açık attırma suretiyle bir ihale yapılacağını açıkladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/070807kafkas.jpgİstanbul Kartal İlçesi’nde bulunan benzin istasyonu için gelen tekliflerin bugün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında değerlendirildiğini belirten Kafkas, “Kulübümüzün Denetleme Kurulu’yla birlikte teklif zarfları açıldı. En fazla teklif veren 4 firma önümüzdeki Perşembe günü yine saat 14.00’de kulübümüzde açık arttırmayla ihalenin ikinci aşamasına katılacak. İhalenin açılış bedeli 8 milyon 175 bir dolar artı KDV’dir. Katılacak olan firmalar da Shell, Opet, Petrol Ofisi ve Total’dir. Bu firmalar yüzde 3 geçici teminat mektubunu hazırlayarak perşembe günü ihaleye katılacaktırlar” dedi.

İhalenin iki aşamada gerçekleştirileceğini kaydeden Kafkas, “Perşembe günü yapılacak açık arttırmalı ihalede hangi bayrak altında istasyonun yapılacağı belirlenecek. Ondan sonra işletmesi tekrar ihaleye çıkarılacak. Bu ihalede istasyonun 16 yıl boyunca işletmesini yapacak firma belirlenecek. Sadece bayrak ihalesini kazanan firmanın şartnamesine uygun firmalar bu arttırmaya katılacak. Amacımız Trabzonspor’a kalıcı gelir sağlayan bir tesis oluşturmak. 9 yıldır bu tesisi Trabzonspor’a kazandırmak için çalışan tüm eski yöneticilerimize ve 18 aylık görev süremiz içinde büyük gayretler göstererek işi bu aşamaya getiren Başkanımız Nuri Albayrak’a yönetim kurulu olarak teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Badaloğlu
07.08.2007, 16:32
Gelde bu adamlara inan...Bu kadarda riyakarlık olur mu?Kulüp borç batağında ne konuşuyor bu adamlar?

oskanonur
07.08.2007, 16:36
Nasil olsa simdiye kadar soyledikleri bos laflarin hicbirine gerekli tepki gelmedi ve bizi gozumuzun icine baka baka uyutmaya calistilar ve malesef bunda da basarili oldular. Muhur onlarda su an, istedikleri gibi konusurlar. Nerde eski ilgili ve tepkili taraftar.

Oemer61
07.08.2007, 16:38
Ne sonu ya arkadaslar ne sonu??? Bu yönetim hic birseyi beceremez, ondada cikar bir sorun merak etmeyin siz. Bu kadar beceriksiz cimri sahtekar bir yönetim ben görmedim bugüne kadar TRABZONSPOR'da. YÖNETIM ISTIFAAAAAAAAAA...

poetricus
07.08.2007, 16:40
Ne sonu ya arkadaslar ne sonu?
Trabzonspor'un sonu.

oskanonur
07.08.2007, 16:52
satma konusunda kesinlikle cok iyiler, haksizlik etmeyelim.Piyasasi olan kimyesi birakmadilar takimda.

Mayls
07.08.2007, 17:05
Trabzonspor'un sonu.
Insallah Samsunspor'un sonuna benzemez

ayvaz
07.08.2007, 18:35
bu işi başaramayacaklar gibi geliyo bana

Mayls
07.08.2007, 18:39
bu işi başaramayacaklar gibi geliyo bana
Evet bunlarin dogru bir is yapmasi insanin tuhafina gidiyor ama 16 Agustos'ta ihale var. Yani istasyon bitti. Tarihi bile belli bir ihaleyi düzenleyemezlerse timarhanelik adamlar olurlar :p

Alptuğ
07.08.2007, 21:12
bakalım burdan gelenler nereye gıdecek

poetricus
07.08.2007, 21:14
Bu iş muhtemelen 11 Aralığa yakın kotarılıp yeni taze ve büyük bir başarı olarak sunularak oy avcılığı yapılacaktır.

Selman
07.08.2007, 21:21
Bu iş muhtemelen 11 Aralığa yakın kotarılıp yeni taze ve büyük bir başarı olarak sunularak oy avcılığı yapılacaktır.
Bence önümüzdeki aylarda çıkacak olan kıyı kanunu işaret edilerek yeni bir stad maketine kavuşmamız da bu tarihe yakın olacaktır.

poetricus
07.08.2007, 21:31
Bu filmi çok gördük. Ne zaman oratada bir rezalet ve skandal olsa stad maketleri ve benzin istasyonun neredeyse bittiği söylentileri havalrda uçuşuyor. İşin ilginç tarafı aynı şey forumda da oluyor.

hüseyin1975
07.08.2007, 22:27
Bu filmi çok gördük. Ne zaman oratada bir rezalet ve skandal olsa stad maketleri ve benzin istasyonun neredeyse bittiği söylentileri havalrda uçuşuyor. İşin ilginç tarafı aynı şey forumda da oluyor.

Haklısın Üstadım.

Milletce çok çabuk kanıyoruz maalesef....

coach
08.08.2007, 15:52
Cehaletimi mazur görün bu istasyon işinden ben pek bi şey anlamış değilim aslında anlamadığım konu bu benzin istasyonunun geliri hakkında.Az çok ticaret yapmışlığım var yani bi benzin istasyonu kadar bütçeli mağazalarda yöneticilik yaptım.

Yanlışım varsa düzeltin bi benzin istasyonu milyon dolarların döndüğü bi futbol endüstirisinde bi takıma ne kadar maddi gelir sağlar ?

Bence boğazda bi gece kulübü veya bi balık restoranı açsınlar daha iyi.

PEH !

Murat'
08.08.2007, 15:55
son iki yılda attığın oyunculardan 15 milyon euro aldında ne oldu sanki Nuri bey...kulubün yine yığınla borcu var...bu takımı kandırmaya çalışlmayın

50grad
08.08.2007, 16:00
Atay Aktuğ yönetiminden 20 küsür trilyona yakın borç devralınmıştır. kulübün şu anki toplam borcundan önceki borcu çıkın,bu yönetim döneminde yapılan borç meydana çıkar. olayları geniş düşünün. eleştirmek kadar kolay bir şey elbet yoktur ama her şeyi bilerek eleştirmek en mantıklısı

hala atay aktug diyorsunuz yahu!
avukatligina mi soyundunuz bu yönetimin anlamadim ki? sizler trabzonspordan daha coks eviyorsunuz bu yönetimi bunu anladik anladik ancak sebebini de aciklayiverin de sebebini bilelim kardesim? nedne bu yönetime bu kadar sahip cikiliyor? cüretiniz cesaretiniz biraz da gururunuz varsa mertce herseyi aciklarsiniz biz de rahatlariz siz de...
hangi mantikla ataym aktugdna yönetim 20 milyon borc aldi diyorsunuz?tkaiminsu anda zaten 24 milyon borcu var yani sana göre bu yönetim borclanmadi sadece eski yönetimin marifetleri bunlar öyle mi? yüzünüzün astari da amma kalinmis ha...

tuncii
08.08.2007, 16:12
son iki yılda attığın oyunculardan 15 milyon euro aldında ne oldu sanki Nuri bey...kulubün yine yığınla borcu var...bu takımı kandırmaya çalışlmayın

bu borclar hiçbiz zaman bitmez. bize sampıyonluk sart

Özkan Erdem
08.08.2007, 16:41
Kadron çok kalabalık, bir sürü gereksiz oyuncun var, üstelik gayet yüksek para alıyorlar. Gelir-Gider denkleşmeyince de oyuncu satmak tek çare oluyor. Hata sadece oyuncu satmak değil, başlı başına izlenen politika hatalı.

oskanonur
08.08.2007, 17:29
bu yonetimin herhangi bir alanda izlemis oldugu herhangi bir politika var mi.

Kasım Hilal
08.08.2007, 17:35
Kadron çok kalabalık, bir sürü gereksiz oyuncun var, üstelik gayet yüksek para alıyorlar. Gelir-Gider denkleşmeyince de oyuncu satmak tek çare oluyor. Hata sadece oyuncu satmak değil, başlı başına izlenen politika hatalı.

Ekleme:

Tamam oyuncu satarak gelir-gider ddengesi sağlıyoruz diyelim..
O halde haketmediği halde yüksek ücret alanlar satılsın yahu..
Örnek: Celaleddin, Musampa (aslında oynatılsa bence hakedecek ama neyse)

Gürkan
08.08.2007, 18:33
bu yonetimin herhangi bir alanda izlemis oldugu herhangi bir politika var mi.

gün aşırı bekle ve gör politikası.

ne göreceklerse.

BDiler61
08.08.2007, 18:37
bunların politakası "yapma taraftarı çıldırt" politikası

Kasım Hilal
08.08.2007, 19:00
İhaleye ek süre

Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, İstanbul Kartal'da yer alan benzin istasyonu için 4 firma arasında 9 Ağustos Perşembe günü açık attırma suretiyle yapılacağı açıklanan ihale için 16 Ağustos Perşembe gününe kadar ek süre verildiğini açıkladı.

Kafkas, söz konusu ek süre talebinin ihaleye katılacak firmalardan hazırlık amacıyla geldiğini belirterek, "Buna göre en fazla teklif veren 4 firma 16 Ağustos Perşembe günü yine saat 14.00'de kulübümüzde açık arttırmayla ihalenin ikinci aşamasına katılacak. İhalenin açılış bedeli 8 milyon 175 bin dolar artı KDV olacak. Bu firmalar yüzde 3 geçici teminat mektubunu hazırlayarak ihaleye katılacaklar" dedi.

Aha onu da yapamadılar galiba..

Oemer61
08.08.2007, 19:20
O ihaleye cok daha süre eklerler, bu yönetimden ADAM olmazzz!!!

Nytre
08.08.2007, 20:22
eziklerin stat projesindeki ihale gibi iptal olmaz inşallah...

Tolga Sarı
09.08.2007, 11:01
eziklerin stat projesindeki ihale gibi iptal olmaz inşallah...

+

ins o projedeki ustu kapalı oyunlar ve farklı amaclarda bizde olmaz...

oskanonur
09.08.2007, 11:19
sadece 2 yıllık bir donem icin secilmis bir yonetimin klubun 15 yıllık gelir kaynagini simdiden alip, kendi pisliklerini kapatmak icin kullanmasi tam bu bremen mizikacilarina gore bir davranis.Sizi yüce rabbime havale ediyorum...

irfanb
09.08.2007, 16:11
Erteleyin, erteleyin.
Mümkünse Aralik ayina kadar erteleyin.
Sizden bir cacik olmayacagi asikar.

Faik Yılmaz
09.08.2007, 16:17
1- istasyonun olduğu arazi zaten yıllardır bize tahsis edilen bir arazi.... bildiğim kadarı ile daha önceden hazırlanan bir proje hazır araziyi satmak bir başarımı....

2- ayrıca satıldı 3-5 hatta 10 milyon dolar kazandık diyelim.... fatihin , marcelinyonun stepanovun satılmasından elde eilen paralarla sanki çok önemli işler yapmışilar gibi şimdikinide satıp çar çur edecekler....

önemli olan satmak değil aldığın parayı akılcı kullanabilmekl....

takım gereken hedefleri sağlayamadığı için yani türkçesi son derece başarısız olduğu için gelirleri azalmış giderleri sabit kalmıştır... ( örneğin türkiye kupasını alsak extradan en az 2 milyon dolar girerdi kassamıza uefayada girsek ayhnı şekilde)

bu yüzden bol miktarda açık verdik şimdide transfe ryapacakları yerde açtıkları delikleri kapatmaya çalışıyorlar.....

ve bununda başarı gibi lanse etmeye çalışacaklar.....

E TABİ YERSENİZ.....

coskun0661
10.08.2007, 19:45
yeter artık kandırmayın bizlerii bıktık yalanlarınızdan istifa etmek cokmu zor sizce nöriii bey ve saz arkadaşları.

TS-Tiryaki
10.08.2007, 20:16
ya bunlar benzin istasyonu yaptiricana SU istasyonu yaptirsinlar. trabzonunumuzun temiz suyunu Istanbula borularla pompalayalim. Bence para su isinde var. :p:):p

Nytre
11.08.2007, 12:31
ne istasyonmuş... görende petkim ya da tüpraş ihalesi.

Erkut Ay
12.08.2007, 11:11
.........................

Mehmet Fırat
16.08.2007, 18:07
Benzin istasyonu ihalesi ertelendi
Kulübümüzün bugün yapılması gereken Kartal Benzin İstasyonu ihalesi ileri bir tarihe ertelendi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ihalenin ertelenme gerekçesini düşünülen ekonomik koşulların yerine gelmemesi olarak gösterdi. Kafkas, “Trabzonspor Yönetim Kurulu’nun daha önce belirlediği gelir seviyelerine ulaşılamadığı için, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda Kartal Benzin İstasyonu ihalesi ileri bir tarihe ertelenmiştir” diye konuştu.
16.08.2007 17:20:00

resmi site...

Badaloğlu
16.08.2007, 18:29
Yahu bir şaşırtın bizide bir işi sonuçlandırın daaaa...Bu ne biçim yönetim?Hiç bir iş gelmez mi bu kadar adamın elinden!!!Bıktık usandık daaa...Rezil olduk herkese,mahvettiniz kulübü...

Jester
16.08.2007, 18:34
Eveet, böylelikle bir yönetim masalının daha sonuna gelmiş bulunuyoruz sayın seyirciler...

Kongre öncesi verilen söz: 3
Seçimden sonra tutulan söz:1

Şaka maka, aslında hayırlı oldu.

İhale olmazsa bu yönetim hiçbir adım atamaz, böylelikle tekrar seçilme şansları da kalmaz.

İstasyonda gerçekten mutlu sona ulaşıcaz galiba!

AYYILDIZ
16.08.2007, 18:37
kongre oncesinde verilen sozlerden stad sozlerinide tutacaklara benziyorlar ciddi calismalar var kasimda basliyackmis stad

Badaloğlu
16.08.2007, 18:53
Kasımda stad temelleri atılır 17 Aralıkta seçimde stad biter...

My
16.08.2007, 20:13
Stepanov'un satışının hemen ardına istasyonun satışıyla ilgili mutluluk nidaları görevini yerine getirdikten sonra artık gündemden düşmeliydi tabiki. Ta ki aralık ayı yaklaşıncaya kadar yada Yattara veya Gökdeniz'in satışına kadar.

futbalski60
16.08.2007, 20:28
albayrak göreve devam edip yanına futboldan anlayan adamları alması lazım kurumsal olarak güzel şeyleri gördük ama futbol açısından fiyasko

My
16.08.2007, 21:07
Kurumsal olarak güzel şeyleri mi http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/blink.gif

Mehmet Fırat
16.08.2007, 21:09
albayrak göreve devam edip yanına futboldan anlayan adamları alması lazım kurumsal olarak güzel şeyleri gördük ama futbol açısından fiyasko

kurumsal alanda güzel olanlar sadece vaadlerdi..

Ba®ış
16.08.2007, 21:10
ocakta da yıkılır :)

Recep Çaltepe
16.08.2007, 21:12

Çocukken hatırlarım Milliyet gazetesi maket verirdi. Oturur dikkatlice yapardık. Bunlara kartondan stad maketi versen onu bile yapamazlar 17 Aralık'a kadar.

Nytre
16.08.2007, 22:37
böyle olacağı belliydi...

niye diye sormayın...

bir şeyi yapamayan başka bir şeyi yapamayan öbür şeyi hiç yapamayan bu işi nasıl yapsın...

lafla peynir gemisi yürümüyormuş yönetim!!! deği mi?

Hüseyin Çümen
16.08.2007, 23:07
böyle büyük ihaleler lla ertelenmelimi

Misina
16.08.2007, 23:14
bi işde ellerine yüzlerine bulaştırmadan yapsalar şaşacağım

poetricus
17.08.2007, 01:49
Bu başlığın adı "İstasyonda Mutlu Sona Doğru" değil miydi, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Ba®ış
17.08.2007, 01:54
evet Hocam öyleydi :)

poetricus
17.08.2007, 01:56
Aslında bütün başlıkların ortak paydası olarak bir başlık açalım: Trabzonspor'un Yaklaşmakta Olan Trajik Sonuna Doğru.
Olup bitenlere bakılırsa bu daha gerçekçi.

Harun-61
17.08.2007, 11:29

:):):):):)

Miraç Atalay Çiftçi
17.08.2007, 11:35
Bu başlığın adı "İstasyonda Mutlu Sona Doğru" değil miydi, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Evet hocam öyle idi ama zatı muhterem yönetimimiz ilk defa bir satışı becermedi. Bizede durumu aynen nakletmek kaldı. İstasyon İhalesi Ertelendi... Sebep, az para verdiler. Peki neden? Çünkü iş bilir, değerli yönetimimiz paranın büyük bir bölümünü, peşin istediler. Eee ticaret kafaları malumunuz...

Erdinç Dilek
17.08.2007, 11:47
gel 17 Aralık gel, ayrıca ilk temennim bu yönetimin artık gitmesi ikinci olarakta şu seçim tarihinin gündeme alınarak sezon sonu bir tarihe alınması

Jackdaniels
17.08.2007, 15:03
Aaaa ne kadar şaşırdım bakın hala şaşırıyorum aaaaaaaa......Töbe töbe.

Oemer61
17.08.2007, 17:42
:) Vay anasini be hic sasirmadim!!! Bu yönetim bizimle alay ediyor, yok edecekler TRABZONSPOR'u ellerinden gelse. Sivas macinda cikan olaylarin yönetim tarafindan organize edildigini düsünmeye basladim yavas yavas!! Transferden nasil kurtuluruz, nasil hedef saptiririz dediler ve bizi bu hallere düsürdüler, YÖNETIM ISTIFAAAA...:mad:

POYRAZ
17.08.2007, 17:53
:D:D:D:D:alkış::alkış::alkış:
Hirsizlik yaparlerken gözlerinle gördün mü? Her ne kadar yönetimin gitmesini ben de istesem bile bu, onlarin haysiyetlerine leke düsürücü cümleler yazma hakkini vermez bize.

A.Alper
17.08.2007, 18:34
İyi elimizde kazara da olsa bir şeyler kalacak demek.

ShadoW
17.08.2007, 19:58
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Erdal
17.08.2007, 20:19
Hirsizlik yaparlerken gözlerinle gördün mü? Her ne kadar yönetimin gitmesini ben de istesem bile bu, onlarin haysiyetlerine leke düsürücü cümleler yazma hakkini vermez bize.

yalan söyleyen ,hemde insanların gözünün içine baka baka yalan söyleyebilen birilerinin HAYSİYET şeref onur gibi kelimelerle yanyana anılır olmasına alışılmış olmaktan daha haysiyetsiz bir tablo düşünemiyorum ....

poetricus
17.08.2007, 21:27
"Hırsızlığın belgesi mi olur?" Nuri Albayrak

ErtuGrul
18.08.2007, 02:07
"Hırsızlığın belgesi mi olur?" Nuri Albayrak

Lafi gine oturtmussun:alkış::alkış::alkış::alkış:

afsbahar
18.08.2007, 14:35
tek gurur kaynağınız buydu bunu da beceremediniz.