PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En Eğitimsiz Takımlar fb ve gs Çıktı

oskayb
04.01.2005, 11:29
Süper Lig'deki ankete göre 'Üç büyük'lerden F.Bahçe'de tek üniversite mezunu yok. G.Saray'da 6 futbolcu ilk ve ortaokul mezunu. En 'okumus çocuklar' Trabzon'da

Futbol Federasyonu'nun yayin organi 'TamSaha'da yer yer alan bir arastirma Süper Lig'in egitim haritasini ortaya çikardi. Forma giyen 442 oyuncunun 314'ü lise, 40'i üniversite mezunu, 44'ü de yüksek ögrenimine devam ediyor. Ilkokuldan sonra okumayanlarin sayisi sekiz olarak belirlenirken, lise bitirmemis futbolcu sayisi da 36. Trabzonspor'da yedi futbolcu üniversitede ter döküyor. Fenerbahçe'de ise liseden sonra okuyan yok.

Süper Lig'de hiç ortaokula baslamamis oyuncu sayisi sekiz. Gaziantepspor, üç ilkokul mezunu futbolcusuyla egitim siralamasinda geride kalan ekiplerden biri... En az lise mezunu olan takim ise Kayserispor ile Diyarbakirspor. En fazla lise mezunu 30 oyuncu ile Ankaragücü'nde. Buna karsin Besiktas'ta bes, Galatasaray'da ise bir üniversite mezunu futbolcu top kosturuyor. Süper Lig'deki futbolculardan sadece dört tanesi spor akademisinde ögrenim görüyor. Onlar da Besiktas'ta forma giyiyor.

Çagman
04.01.2005, 12:08
smileys/smiley36.gifBArbar Kimmis beLLi oLuyor UnutmayaLimki KLup futboLcuLAr Taraftari yansitir. FutboLcuLarI boyLe ise bunLarin taraftarLari daha beterdir.

Çebi
04.01.2005, 12:47
smileys/smiley36.gifBArbar Kimmis beLLi oLuyor UnutmayaLimki KLup futboLcuLAr Taraftari yansitir. FutboLcuLarI boyLe ise bunLarin taraftarLari daha beterdir.

ne alaka simdi üniversite okumamak ve barbarlik...smileys/smiley25.gif...barbar mi olunuyo o zamanhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley25.gifEdited by: BordoMavim

A.Hilal Çakıroğlu
04.01.2005, 12:56

barbarlik okuma düzeyinden belli olmuyor. cümle yanlis olmus galiba.TRABZONSPOR'da egitim seviyesinin yüksek olmasi güzel ama yanlis yorumlanmamali. tabiki bizim takimimiz ve taraftarimiz en iyisi ama bunun kaynagi olul degil.smileys/smiley20.gif

Çagman
04.01.2005, 16:54
smileys/smiley36.gifanLamadiniz Bazi oLayLardan sonra Trabzonspor taraftarina BarbarLik Gibi sifatLar takiLdi bu oLaya Tepkimdi sadece yaLnis anLasiLdim yine

Barbarian
04.01.2005, 23:30
Istanbullu futbolcular kiroyum amma para bende diyorlar smileys/smiley4.gif

Barış
05.01.2005, 12:26
KOMIK BIR DURUM.http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_6_3.gif

TheRapZoNe
05.01.2005, 17:04
Istanbullu futbolcular kiroyum amma para bende diyorlar smileys/smiley4.gif

+ PaRoLa 61

smileys/smiley36.gif

Barış
12.01.2005, 12:45
KIRONUN TA KENDISI

Sacit
17.01.2005, 10:48
zaten surpriz olmadi ki adamlar gorgusuz iste bekliyodum.ama bjk onlardan adam cikmis.smileys/smiley5.gif

Sacit
17.01.2005, 10:50
sayin oskayb lyfen uc buyk demiyelim suna lutfen bazi gercekleri gorelim

oskayb
17.01.2005, 11:43

merhaba bu uyariniz için tesekkür ediyorum bu konuda daha dikkatli davranmaliyiz dogruama oradaki 3 büyük tabiri bana ait degil,su anda adini hatirlamadigim bir gazete veya internet haberini alinti yapmistim.

Barış
17.01.2005, 14:23

merhaba bu uyariniz için tesekkür ediyorum bu konuda daha dikkatli davranmaliyiz dogruama oradaki 3 büyük tabiri bana ait degil,su anda adini hatirlamadigim bir gazete veya internet haberini alinti yapmistim. +oflu144

of-lee
17.01.2005, 21:52
okumus takimin hali bir baska oluyo

Külünkoğlu
13.11.2007, 14:11
Bakın bu açıklarını kapatmak için hangi yola başvuruyorlar. İçerinde bir arkadaşımızın çocuğu da vardı. "Ben fenerbahçeli değilim gitmek istemiyorum" diyen çocuklara rağmen zorla götürmüşler. Anaokuluna kadar indiler. Daha ne diyeyim !

"Özel İstek Kızıltoprak Anaokulu öğrencileri, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadımızı gezdi. Başlarında öğretmenleri ile birlikte stadımıza gelen 45 minik anaokulu öğrencisi, Fenerbahçe Müzesi, maraton tribünü ve stat içindeki Fenerium mağazasını gezdi. Sloganlar eşliğinde stadımızı gezen anaokulu öğrencilerine, Fenerbahçemizin şanlı tarihi ile ilgili bilgiler de verildi."

http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2007-11-12_gezi4.jpg

Cem Balcı
14.11.2007, 22:54
hiç şaşırmadım topçularının çoğu artist zaten.artist adamda okumaz gelir böle istanbul takımına ya topçu ya popçu olur...