PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özgür Bayer diyor ki!

Recep Alkan
03.01.2005, 20:08
Özgür Bayer ismini Trabzonsporlu taraftarlar çok yakindan biliyor. Çünkü genç futbolcu yaklasik bir yildir Bordo-Mavililer;in gündeminde... Denizlispor'un ilk onbirinde sürekli forma giyen Özgür, Türk futbolunun gelecek vaadeden yildizlari arasinda ve teknik direktör Giray Bulak'in gözdesi. Iste Özgür, transferiyle ilgili Karadenizli taraftarlari çok sevindirecek bir açiklama yapti. Sezon basinda Trabzonspor;a söz verdigini söyleyen Özgür, ''Tercihim Trabzonspor;dan yana. Kendime güveniyorum ve Bordo-Mavili takimda sans bulacagima inaniyorum. Besiktas'tan bir teklif almadim. Sadece beni istediklerini dolayli yoldan duydum. Umarim Trabzonspor'la anlasiriz''

senelerdir istedigimiz futbolculari baska takimlara kaptirmaktan bikmistik. boyle sozunun eri insanlara bizim cok ihtiyacimiz var. hayirlisi ile insallah ozgur de TRABZONSPOR formasini sirtina giyer ve bir daha cikarmaz...

İsmail Çavuşoğlu
03.01.2005, 21:42
BU COCUGA YAKISIRTRABZONSPORDA oynamak,INSALLAH ÇOK ÇALISIR OYNAR VE ÇOK SEVDIGIM GIRAY HOCAMIN YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMAZ.

İsmail Çavuşoğlu
03.01.2005, 21:44
TRABZONUM BENIM BIRICIK SEVGILIM SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM SENINLE AGLAR SENINLE GÜLERIM SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM Edited by: Kaya

Harun-61
03.01.2005, 22:47
transferi bitmis...smileys/smiley32.gif

kadirsa_2000
04.01.2005, 14:08
Imzayi görmek lazim. Insallah grçeklesir. Hayirli olsun.

TigerOfBlacksea
04.01.2005, 15:50
Iste bize bu tip futbolcular yakisir. Biz de yüregi ile oynayacak oldugundan kesinlikle sans bulur ve degisilmezligini ispatlar... Gelecek basarilarin özgürle de alevlenmesi dilegiyle....

Barış
04.01.2005, 15:55
Besiktasin isi zaten ortaligi karistirmak.Helal olsun Özgüre.

schumi
04.01.2005, 15:55
imza atmadan hiçbirsey söylemememizi gerektiren bir yönetimimiz var ne yazikki!!!

gelecek vadettgi söyleniyor umarim biz transfer ederiz ve basarili olur...

Erhan|TS
04.01.2005, 16:39
dün aksam trt 1 den futbol vizyon programinda süper denizlisporlu bir yöneticiden aldigi bir bilgiye dayanarak özgür'ün transferi %99 Bitti Dedi.. hayirlisi.. bakalim..

baris_aykan
04.01.2005, 17:26
olsun bakalim olsun

kis ayidir yaz olsun trabzonspordan baska seversem

iki gözüm kör olsun

Bordomavi08
04.01.2005, 20:22
Bizde bu kadar beceriksiz ve ayakta uyuyan bir yönetim varken Özgür ne derse desin! 1 yil oldu su adami almayi beceremedik. Musa'yi kaptirdilar simdi sira Özgür'de.

Photoshop
05.01.2005, 08:52
bu terbiyesiz samet aybaba önce musa büyük e saldirdi.
simdi de özgür ü aliyorlar. yaziklar olsun yaa iki tane kalburüstü bile olamamis
futbolcuyu siradan bir takima 1 er hafta arayla kaptirmak gücüme gidiyor.
dilerim özgür ü de kulübün menfaatleri icin transfer etmedik gibi palavralarla
karsimiza cikmazlar. yaziklar olsun size o adami alamazsaniz...

Cemalettin Taşkın
05.01.2005, 09:21
sampiyonluga oynayan bir takim dururken küme düsmeye oynayan bir takima giden futbolcu iyi ki gelmemis bize.

zisinoli
05.01.2005, 10:02
Yönetim açiklama yapar simdi: "Kizdik almadik, zaten bize yakismazdi". Eger Özgür konusunda da aynisini söylerlerse sanirim bizim de söyleyeceklerimiz olur. Ancak transferde Ankarasporla bile basedemedigimiz bir gerçek. Helal olsun valla. Biz bitmisiz de haberimiz yok...Üstelik adam zorla Trabzona gelmek istiyor. Bu transferi bitirirse Özgür bitirir.Bunlarin bir sey yapacagi yok...

EmrahYalçınalp
05.01.2005, 10:43
Trabzonspor mali yapisiyla 28 tane Ankara BB eder, bu takimin devletin imkanlarini parasini kullanma avantajina ragmen hem de... Önemli olan bu adamin o parayi edip etmeyecegine karar vermek. Onurmeselesi haline getirip ederinden fazla ödemenin bir anlami yok. Gelirse oynayacagi takim Trabzonspor...

TS61_NL
05.01.2005, 11:08
Her sene sampiyonluga oynayan bir takim (Trabzonsporumuz) dururken, durduk yerde kume dusmemeye oynayan Ankaraspora gitmek enayilikten ote bir sey degildir. Zaten giderse zorla gider sanirim cunku Ozgur gibi gelecek vaad eden bir oyuncunun Denizlispor gibi iyi oynayan ve her sene citayi yukselten bir takimdan gidip herhalde Trabzonumuz duruken Ankaraspora imzayi atmaz. Soyle dusunun: Zaragozanin bir oyuncusunu isteyen R. Madrid ve Mallorca arasinda tercih etmesi gerekirse herhalde bu oyuncu imzayi Mallorcaya atmaz!! Ama Denizlispor "parayi veren dudugu calar" derse isler zorlasir, lakin hepimiz bizim yonetimin ne kadar "basarili" bir transfer politikasi uyguladigindan heberdar. Ama Ozgurun gonlu bence Trabzonumuzda, yakisani da o bence. Sonucta kim 250 kisi onunde iddiasiz bir ekipte top oynamak ister? Ankaraspora gidecegine Denizlisporda kalsin bence. Ankaraspora giderse kariyeri biter bence.......ama Trabzonspora gelirse Milli Takima kadar yukselebilir ki bu yetenekler var onda....

corleone
05.01.2005, 11:15
imza atmadan hiçbirsey söylemememizi gerektiren bir yönetimimiz var ne yazikki!!!

arkadaslar bu yaziyi alip çerçeve yaptirip duvara asmamiz ve her transfere kalkistigimizda okumamiz gerekir diye düsünüyorum...

Barış
05.01.2005, 12:11
sampiyonluga oynayan bir takim dururken küme düsmeye oynayan bir takima giden futbolcu iyi ki gelmemis bize. smileys/smiley20.gif

Tandogan
05.01.2005, 12:53
Özgür'ün transfer olayinda B.B.Ankara'nin devreye girmesinden dolayi bir sikinti dogdugu gerçek.Dün aksam söylenenlere göre bugünkü Kulüpler Birligi Toplantisinda Atay Aktug'la Denizli baskani biraraya gelecekmis.Herhalde bugün bu konuda olumlu ya da olumsuz bir sonuç çikar.

Ömer SEVİNÇ
05.01.2005, 12:57
Ben Özgür'ün Ankaraya gidecegini sanmam.Özgür insallah Ts'ye gelecek. Ama gurur savasina giripte parayi ziyan etmeyelim

Salih61
05.01.2005, 12:58
Kendilerini HADLERINI bilmeye çagiriyorum...Ilk önce KIDEM farkina baksinlar sonra TRABZONSPORA...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

61viya
05.01.2005, 15:11
ankaranin baskani telefonla ikna etmeye etmeye çalismis özgürü..ama kendisi'biz trabzonsporla her konuda anlasmistik,üstelik trabzonspora söz verdim'' demis..ankaraspora gidecegini sanmiyorum.adamin gönlündeki takim trabzonspor!

Emir BAYRAK
05.01.2005, 15:21
ÖZGÜRANKARAYA GITMEZ.Edited by: Creasy

selçukabi
05.01.2005, 15:23
ankaranin baskani telefonla ikna etmeye etmeye çalismis özgürü..ama kendisi'biz trabzonsporla her konuda anlasmistik,üstelik trabzonspora söz verdim'' demis..ankaraspora gidecegini sanmiyorum.adamin gönlündeki takim trabzonspor!

valla abicim böyle birsey demisse helal olsun o çocuga delikanliymis...bize yakisir...ankaraspor gitsin kaleci senol gibilerini bulsunsmileys/smiley7.gif

BLUE-RED KIT
05.01.2005, 15:28
Atay baskan uyan kicikirik belediyesporla bile bas edemeyeceksen, lutfen o serefli koltugu isgal etme. Her transfer sezonunu bu taraftara kan kusturmaya hakkin yok, hala beyanat veriyorsun soyle olacak , boyle olacak. Birde uc sene gibi uzun birdonem baskanlik yapacaksinki buda su demek 6 transfer sezonu eder. Bu 6 transfer sezonu nasil gececek yarabbim sen bizlere sabir ver.

FERO61
05.01.2005, 15:56
bissmillah

61viya
05.01.2005, 17:02

valla abicim böyle birsey demisse helal olsun o çocuga delikanliymis...bize yakisir...ankaraspor gitsin kaleci senol gibilerini bulsunsmileys/smiley7.gif

Barış
05.01.2005, 17:07
Senol u unutmadik http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_5_132.gif

Recep Alkan
05.01.2005, 17:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>ÖZGÜR ANTALYA'DAKI KAMPA KATILIYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Süper Lig;in ikinci yarisina daha da güçlenerek girmeyi hedefleyen Trabzonspor, ara transferdeki ilk somut adimi atti ve Denizlisporlu Özgür;ü renklerine bagladi. Teknik menacer Senol Günes;in ;olur; verdigi basarili savunma oyuncusu için Yesil-Siyahli yönetimle dün masaya oturan ve siki pazarlik yapan Karadeniz ekibi, her konuda anlasmayi gerçeklestirdi. Özgür;ün, bugün ya da yarin resmi sözlesmeyi imzalayacagi ve Antalya kampina katilacagi belirtildi.

Denizlispor Futbol Sube Sorumlusu Turgut Dalaman, Özgür;ün transferi konusunda birkaç çok küçük pürüz disinda Trabzonspor;la anlastiklarini dogrularken, ;Görüsmelerimiz 2-3 gündür sürüyordu. Futbolcu da gitmek isteyince, yolunu açmak için yönetimimiz onay verdi. Özgür için ;Artik Trabzonsporlu oldu; diyebiliriz; açiklamasini yapti. Denizlispor;la sözlesmesi sezon sonunda bitecek Özgür, Bordo-Mavili kulüpten bir yil için 600 bin YTL alacak. </TD></TR></T></TABLE>

trabzonhaber internet sitesinden alintidir.

61viya
05.01.2005, 19:35

selçuk abicim,bugünkü fanatikte yaziyor..umarim gönlündeki takima gelecek..

My
05.01.2005, 19:45
Valla benim aklim karisti smileys/smiley5.gifBizim sitenin anasayfasinda bile Özgür ile anlasma saglandi yazarken yönetiminbizleri bu kadar hayal kirikliina uraticani sanmiyorum.

Ziya Dogan
06.01.2005, 17:58
ne oldu arkadaslar ???

transfer ettik mi özgür'ü ???

Harun-61
06.01.2005, 22:54
ne oldu arkadaslar ???
transfer ettik mi özgür'ü ???

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gif

Harun-61
06.01.2005, 22:56
<CENTER>ÖZGÜR RESTI</CENTER>Bordo-Mavili yönetim Denizlisporlu oyuncu konusunda taviz vermeme karari aldi

BASKAN SERT ÇIKTI
TRABZONSPOR Baskani Atay Aktug, Kulüpler Birligi toplantisi için gittigi Ankara?da Özgür konusunda resti çekti. Denizlispor Baskani Zafer Katranci?ya anlasma asamasina gelinen rakamdan bir kurus dahi yukari çikmayacaklarinin mesajini veren Aktug, Musa Büyük?ten sonra Özgür?e de kanca atan B.B.Ankarasporlu yöneticilere de çikisti. Aktug, Baskentli yöneticileri ilgilendikleri her oyuncuya el atmakla suçladi.

SON RAKAM SÖYLENDI
YÖNETIMIN en son 300 bin dolar önerdigi Özgür için bu rakami yükseltmeyecegine dikkat çekildi. B.B.Ankaraspor?un ise rakami artirmaya çalistigi belirlendi. Trabzonspor Baskani Atay Aktug?un, Katranci ile yaptigi görüsmede, \"Size ödeyecegimiz rakami söyledik. Sezon basinda 900 bin dolar verdik satmadiniz. Oyuncunun sözlesmesi doluyor. Ister verirsiniz ister vermezsiniz\" dedigi belirlendi.

OYUNCUYA GÜVENILIYOR
TRABZONSPOR Yönetim Kurulu?nun Denizlispor?a son sözü söylerken Özgür?ün tavrina güvendigi tespit edildi. Genç oyuncunun transfer için tercihini Bordo-Mavili kulüpten yana kullanmasi ve bunu açikça dile getirmesi yöneticileri rahatlatti. Baskan Aktug?un son çikisinin ardindan Yesil-Siyahli kulübün söz konusu transferle ilgili takinacagi tavir merakla beklenmeye baslandi.

Hüda Topaloğlu
07.01.2005, 01:30
Tekrarliyorum helal olsun yönetime, öle fiyat yukseltme politikasini denizlispor yonetimi bize ogretmesin, eninde sonunda özgür bize gelecek, eminimki gönlü Trabzondan yana...

ÇaGaTaY
07.01.2005, 02:09
yalniz onu bunu bilmemde özgür çok delikanli çocukmus,bu çocuk trabzonumuza çok yakisir,adam gibi adam valla...

selçukabi
07.01.2005, 08:14
bu denizlisporun yedigi ilk mok degil zaten oyuncularini fenere, bejekeye peskes çekerken iyi bize gellince acaip kiymetleniyorlar

Duman
07.01.2005, 09:57
Eger Özgür'ün açiklamalari dogru ise, harbi-delikanli çocukmus. Bize de böyle adamlar lazim. Verecegimiz para belki diger takimlara göre az, ama istatistiklere bakilip hangi takimdan ne kadar oyuncu yildiz olmus,süreklilik kazanmis ve de milli takim seviyesine yükselmis diye bakilirsa, tercihinde hakli oldugu görülecektir.

Recep Alkan
07.01.2005, 21:18
arkadaslar ozgur boyle demesine diyor ama ankaraspor ve samet aybaba isi karistiryor. insallah cocuk beklendigi gibi delikanlidir.

Recep Alkan
07.01.2005, 21:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>ÖZGÜR: ''TRABZONSPOR'A GITMEK ISITYORUM''
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Denizlispor'un genç yildizi Özgür Bayer, Trabzonspor'da forma giymek istedigini belirterek, "Trabzonspor'a karsi sempatim var. Büyük takimlardan birinde forma giymeyi ve basarili olmayi istiyorum" dedi..

Trabzonspor'un yanisira Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor'un da renklerine baglamak istedigi Yesil-siyahli futbolcu Özgür, transferiyle ilgili açiklamalarda bulundu. Her futbolcunun oldugu gibi kendisinin de büyük takimlarin birinde forma giymeyi hedefledigini belirten Özgür, "Büyük takimlarin birine gidip basarili olmak istiyorum. Bugüne kadar çalismalarimi hep bu yönde sürdürdüm ve koydugum hedefler dogrultusunda çalistim. Trabzonspor beni sezon basindan beri istiyor. Halen beni transfer etmek için çaba sarfediyorlar. Benim de Trabzonspor'a karsi büyük sempatim var. Ben de Trabzonspor'da forma giymeyi istiyorum. Ancak su anda beklemekten baska yapacak bir seyim yok" dedi.

Transferiyle ilgili gelismeleri kendisinin de merak ettigini ifade eden Özgür, "Halen Denizlispor'un futbolcusuyum ve takimimla antrenmanlara çikiyorum. Takimimla birlikte ikinci yariya en iyi sekilde hazirlanmaya çalisiyorum. Transferimle ilgili gelismeleri basinda çikan haberlerden takip etmeye çalisiyorum. Transferimle ilgili gelismeleri ben de merak ediyorum" diye konustu. Bugünlere gelmesinde Denizlispor'un katkisinin çok büyük oldugunu, transferinin gerçeklesmesi halinde Denizlispor'dan ayrilmanin kendisine çok zor gelecegini kaydeden Özgür, hocalarini ve takim arkadaslarini çok sevdigini kaydetti.

A Milli Futbol Takimi'nda oynamayi çok istedigini ve birgün bunu basaracagina inandigini belirten Özgür, "A Milli Takim konusunda kararlar hocalara ait. Ancak ihtiyaç duyuldugu zaman milli takim formasini giymeye hazirim" dedi.

Bu arada, Denizlispor Profesyonel Futbol Sube Sorumlusu ve Transfer Komitesi Baskani Turgut Dalaman, dün Ankara'da yapilan Kulüpler Birligi toplantisinda Trabzonspor ve Büyüksehir Belediyesi Ankarasporlu yöneticilerle Özgür konusunda görüstüklerini söyledi. Dalaman, her 2 kulüp yöneticilerine bonservis ücretini söylediklerini ve cevap beklediklerini sözlerine ekledi.
</TD></TR></T></TABLE>trabzonhaber den alinti.

GurbetciGenc
08.01.2005, 05:02
Atay baskan uyan kicikirik belediyesporla bile bas edemeyeceksen, lutfen o serefli koltugu isgal etme. Her transfer sezonunu bu taraftara kan kusturmaya hakkin yok, hala beyanat veriyorsun soyle olacak , boyle olacak. Birde uc sene gibi uzun birdonem baskanlik yapacaksinki buda su demek 6 transfer sezonu eder. Bu 6 transfer sezonu nasil gececek yarabbim sen bizlere sabir ver.

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Guests
08.01.2005, 09:04
Atay baskan uyan kicikirik belediyesporla bile bas edemeyeceksen, lutfen o serefli koltugu isgal etme

---

o ankara dedigin takim su anda türkiyenin en zengin klübüdür bunu bil.

---

özgür insallah imzaliyacak bende gidicem formasini alicam hadi hayirlisi

erolizm
08.01.2005, 10:46
Sanirim bu transfer klasik, bildigimiz sekilde sonlanacak..Bu futbolcu baska takima kaptirilacak ve birileri cikip zaten ihtiyacimiz olan futbolcu degilde denecek..ya da once bize soz verdi sonra baska kuluple anlasti..sanirim trabzonsporu yonetenler buyuk kulup yönettiklerinin farkinda dgilller..büyük kulupseniz alacaksiniz,,mazeretler uydurmayacaksiniz ya da en basindan cikip transfer yapmayi düsünmüyoruz diyeceksiniz..adam trabzonspor da oynamak istedigini soylemis,,daha ne bekliyoruz...smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif

Emorfo
08.01.2005, 10:58
Sunu kabul etmek lazim Trabzonspor'umuzun ekonomik durumu iyi degil degeri 300 bin olan bir futbolcuya rekabet yüzünden 600, 700 bin dolar vermez veremez. Kimse babasinin hayrina çikarip 3, 4 milyon dolar kulübe hibe etmez... Bu yüzden Özgür konusunda yönetim son sözünü söyledi. Anlastigimiz fiyattan bir lira fazla ödemeyiz. Futbolcu da bize gelmek istiyor ya simdi verirsiniz ya da sözlesmesi sezon sonunda bitiyor bedava aliriz. Özgür'ü baglamislar zaten neden daha fazla para ödensin... Trabzonspor transferde büyük paralar ödeyemez bize Trabzonspor ruhuna sahip parayi sonra düsünen futbolcular lazim.. Yönetimi suçlamak bence yanlis.. Gereksiz yere borçlanmakta bizi eskiye götürür...

Guests
08.01.2005, 11:03
denizliyefazladan 500 bin dolar daha verecegimize özgüre 100 200 bin dolar veririz kimseye imza atmaz çikar adam gibi topunu oynar sene sonu bize gelir.

CeSS
08.01.2005, 11:03
Gereksiz yere borçlanmak yanlis tabiki ama degeri 4,2 milyon dolar bir futbolcuya nasil talip olunuyor para yoksa. bu fiyati beklemiyorlarmiydi ? yada bu tip transfer söylentileri ile taraftarimi oyaliyorlar ?

erolizm
08.01.2005, 11:18
Yok kardesim büyük külüpsen bir yerden sonra parana kiyacaksin..madem biz bu paralari veremiyoruz veya vermiyoruz , kendimizi bu yilda turkiye kupasiyla avuturuz..Bu gercekleri kavrayalim 1970 lerde degiliz ..artik turkiye dunya futbolunda soz sahibi olan bir ulke ,,artik liglerimize avrupada tanidigimiz bildigimiz yildizlar geliyor.. biz hala siradan takimlara futbolcu kaptiriyoruz...sonra tek hedef sampiyonluk deyip taraftari kandiriyoruz..bu mantik ve zihniyet trabzonsporu bu hallere getirdi..alacaksin,,para vermem diyorsan da elindekin le yetinmeyi ogrenecek,,turkiye kupalariyla teselli bulacak,,sampiyonlar liginde oynama hayalleri kuracak ve bi 20 yil daha sampiyonluk hasretiyle yanip tutusacaksin..tabii o zaman sampiyonluk hasreti ceken trabzonspor taraftari bulabilirsen...

Harun-61
08.01.2005, 23:58
<CENTER>YA GELECEGIM YA GELECEGIM</CENTER>Transferi gündemden düsmeyen Özgür, Alaattin Kazanci?ya birkaç gün içinde kampa katilacagini müjdeledi

?IKI DEFA SÖZ VERDIM?
TRABZONSPOR?UN iki sezondur pesinden kostugu ve son asamaya gelinmesine ragmen transferi gerçeklestirilemeyen Özgür, günebakis?a önemli açiklamalarda bulundu. Antalya kampini takip eden muhabirimiz Alaattin Kazanci?yi arayan genç futbolcu, Trabzonspor?a bir degil iki kez söz verdigini vurgulayarak, son noktayi koydu: ?Kulübüme söyledim. Ya ikinci devre trabzonspor?da oynarim ya da sezon sonu bonservisimi alip Trabzon?a öyle giderim?

?ANKARA?DA OYNAYAMAM ?
TRABZONSPOR formasini giyen Mehmet Yilmaz, Hüseyin, Erdinç gibi isimlerle milli takimlardan yakin arkadas oldugunu kaydeden basarili futbolcu, ?Onlarla birlikte oynamak, Trabzonspor gibi büyük bir takimin futbolcusu olmak bana gurur verecek? dedi. B.B. Ankaraspor?da futbol oynayamayacaginin da altini çizen Özgür, ?Trabzonspor her zaman hedefleri olan bir takim. Böylesi büyük bir takimda görev almayi kim istemez? diye konustu.

AKLI MILLI FORMADA
DENIZLISPORLU futbolcu yine dün Ihlas Haber Ajansi?na yaptigi açiklamada Trabzonspor?a sempatisinin oldugunu vurgularken, A Milli Takim\'da oynamayi çok istedigini ve birgün bunu basaracagina inandigini dile getirdi. Bu arada, Denizlispor Profesyonel Futbol Sube Sorumlusu, Transfer Komitesi Baskani Turgut Dalaman, Trabzonspor ve B.B.Ankarasporlu yöneticilere Özgür?ün bonservis ücretini söylediklerini ve cevap beklediklerini açikladi

61viya
09.01.2005, 00:17
afferin be....bize böyle adam yakisir............

Çagman
09.01.2005, 13:22
heLAL oLsun Özgüre Mert Cocuk Lafinin arkasinda duruyor smileys/smiley32.gif

Kemal Şahin
09.01.2005, 13:44
evet arkadaslar her futbolcu illaki güzel oynuyor diye göklere çikarilamaz bi kere futbolcu ahlakiolacak trabzonsor formasini tasiyabilecek karadeniz insanin sorumlugunu tasiyabiecek birisi olmasi gerekiyor.itiraf etmeliyim özgür bizim için önemli bir futbolcu adam adam gibi adam önemli olan bu simdilik ve de basarili olacagina inaniyorum insallah bize gelecek

MaHMuT_61
09.01.2005, 16:31
Kulübüme söyledim. Ya ikinci devre trabzonspor?da oynarim ya da sezon sonu bonservisimi alip Trabzon?a öyle giderim?

''Sunu kabul etmek lazim Trabzonspor'umuzun ekonomik durumu iyi degil degeri 300 bin olan bir futbolcuya rekabet yüzünden 600, 700 bin dolar vermez veremez.''Sözünü söyleyen arkadasa yukariyi okumasini söylüyor ve smileys/smiley36.gifyorum.Bu takim LEE EUL YOUNG YAS 30 katki 0 isgal edilen yabanci kontejyani 1 adli adama 650 bin dolar verdi.Ne inadindan bahsediyorsunuz Allah askina?

of-lee
09.01.2005, 16:39
insallah ozgur bayer gelecek

sözünü tutarsa

Muhalif
10.01.2005, 08:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Trabzonspor'a Söz Verdim Ama</TD></TR></T></TABLE>

Denizlispor'un yildizi Özgür, "Her zaman sözümü tutarim. Ama beni yetistiren kulübümü de silip atamam. Lütfen anlasin" diyor.

TRABZON'UN almak için iki sezondur pesinden kostugu Özgür, Pasfotomaç'a konustu. Genç yildiz "Trabzonspor'a verdigim söz geçerli. Ancak kulübümü, bana emegi olan insanlari silip atmam mümkün degil. Zor durumda kalmak istemiyorum. Lütfen anlasin" diyor.

DENIZLISPOR'DA yetistigini belirten Özgür "Asla bana emegi olan insanlari unutamam. Burada yetistim. Geçmisini unutanlarin basariya ulasamadiklari gerçegi ortada" dedi.

ANKARASPOR'UN da devreye girmesi ile Trabzon'u kizdiran Özgür, "Ben bir tek Trabzonspor ile görüstüm. Baska kimse ile görüsmedim. Baska kulüplerin de beni istemesi sevindirici. Ama Trabzonspor'a söz verdim öncelikli onlar" dedi.

TURGUT Dalaman da Ankaraspor'un devreye girdigini dogrulayarak "Trabzon ile görüsüyoruz. Istedigimiz rakami onlara ilettik. Ankara ile görüstük ama Trabzon vazgeçerse görüsecegiz" diye konustu.
------------------------------------------------------------ --

evet arkadaslar eger yukaridaki açiklamayi yapmissa gerçekten iste asil simdi adam gibi adam diyebilirim özgür için.. gönlüm trabzonda, tercihim trabzonspor dedigi zaman herkes alkisladi ama bu yönü pek düsünülmedi isin.. özgür ü denizlispor a gelmeden önce kim tanirdi? onu özgür yapan denizlispor olmustur.. bunun karsiliginda takimina ekonomik olarak hiç bir katki saglamadan ayrilsa ne denli etik olurdu?

ya da söyle sorayim.. tolga shaktar a sene sonu sözlesmesi bitince bedelsiz olarak gitse ne hissedersiniz?

iste yukaridaki açiklama-ki dogruysa- benim için trabzonspor u tercih etmesinden daha önemli.. çünkü sezon sonuna kadar bekleyip bedava gelse, 2 sene sonra bizde yildizi iyice parlayinca, milli olunca mesela bir fb ye bedava gitmeyeceginin garantisini veremezdik degil mi? öyle ya denizlispor a da böyle yapmisti simdi de böyle yapmasi dogal diyebilir miydik?

aksam senol günes tv 8 de idi.. herkes gibi benimde canimi sikan konu 2 saatin 15 dk sinin trabzonspor a ayrilmasi idi.. fakat bahsettigi konular gerçekten trabzonspordan daha önemli konulardi.. çünkü o konular çözüme kavussa türk futbolu-otomatik olarak trabzonspor da-ileri gidecektir.. özgür ün bu söylemi de senol günes in bahsettigi konulardan pek irak degil..

selamlar..

PsYcHo_LaZ61
10.01.2005, 12:53
özgür bayer ailesi manisa somada.

gecen yaz in dukkanin onunden gecerken seni trabzonda görecez bu sene demistim..

oda insallah demisti..

insallah gelir bize.

ShadoW
10.01.2005, 13:27
Yonetimin transfer Politikasi yuzunden geciken her bir gun ozgurun takima adapte olmasini zorlastiran etmenler...Bir transfer yapacaksan erken davranacaksin ki aldigin oyuncudan bekledigin verimi alabilesin. Herkes onun bunun devreye girdigini ve denizli yonetiminin kivirdigini soyluyor. YONETIMIN BASIRETI NEREDE? Elbette transferde bu tip çirkeflikler olacaktir ama bunu kalkip da kamuoyuna yansitarak biz oyuncuyu alicaz ama bundan bundan alamiyoruz demenin mantigi nedir? Anlayamiyorum. Bu isi bitirmeden konusmalari yüzünden daha önce Musa Büyük ve ismini hatirlamadigim bir oyuncuyu daha kaçirdik. Umarim Özgür de gitmez. 2 defa Üzülürüm Hem alamadigimiza, hem de yönetimin "Zaten isimize yaramazdi" demesine üzülürüm...

Salih61
10.01.2005, 13:46
Kulübüme söyledim. Ya ikinci devre trabzonspor?da oynarim ya da sezon sonu bonservisimi alip Trabzon?a öyle giderim?

''Sunu kabul etmek lazim Trabzonspor'umuzun ekonomik durumu iyi degil degeri 300 bin olan bir futbolcuya rekabet yüzünden 600, 700 bin dolar vermez veremez.''Sözünü söyleyen arkadasa yukariyi okumasini söylüyor ve smileys/smiley36.gifyorum.Bu takim LEE EUL YOUNG YAS 30 katki 0 isgal edilen yabanci kontejyani 1 adli adama 650 bin dolar verdi.Ne inadindan bahsediyorsunuz Allah askina? Helal olsun...smileys/smiley32.gif

geronimo_61
12.01.2005, 16:40
atay baskana transfer yüzünden bu kadar acaimasiz elestiri getirilmesine ben sahsen fazla katilmiyorum ders almisa benziyor yani üstelik bu kulübe tolga, volkan, celalettin ve adem gibi gerçekten kalburüstü oyunculari aldigini unutmayalim. açikçasi su da var özgür trabzonda ilk onbir oynayacak bir oyuncu degil gerçi su da varki 4 lü defansin sag kanadinda oynayabilir ama öncelik çokii gerçek anlamiyla bir 10 numara her kelimeye ama futbolcuda karakter de önemli keske özgür trabzona gelse

MahmutHSO
12.01.2005, 17:07
Bu haber denizlispor resmi sitesinden

SICAK PAZARLIK.

Denizlispor'da Ersen Martin ve Özgür'ün transferleri ile ilgili sessizlik devam ediyor. Trabzonspor ve Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor'un israrla istedigi Özgür ile Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor ve Almanya'nin Wolfsburg takimlarinin talip oldugu Ersen Martin'in fiyatlarinda indirim yapmayan Yesil Siyahli yönetim, kulüplerle görüsmelerini sürdürüyor. Turgut Dalaman, Trabzonspor'la bugün yaptiklari görüsmelerde Özgür'ün fiyatinda indirim yapmayacaklarini söylediklerini belirterek, "Denizlispor, futbolcu satarak ayakta kalmaya çalisan bir takim. Trabzonspor ise Sampiyonlar Ligi'ni kovaliyor. Hem Ersen Martin, hem de Özgür konusunda geri adim atmamiz beklenmesin. Her iki futbolcu için de fiyatimizi belirledik ve açikladik. Bu futbolculari almak isteyen takimlar, istedigimiz parayi vermek zorunda. Biz ille de futbolcularimizi satmak için ugrasmiyoruz" açiklamasini yapti. (11/01/2004)

Photoshop
12.01.2005, 18:13
Bu haber denizlispor resmi
sitesinden</font>

SICAK PAZARLIK.Denizlispor'da Ersen Martin ve Özgür'ün transferleri
ile ilgili sessizlik devam ediyor. Trabzonspor ve Büyük?ehir Belediyesi
Ankaraspor'un ?srarla istedi?i Özgür ile Büyük?ehir Belediyesi Ankaraspor ve
Almanya'n?n Wolfsburg tak?mlar?n?n talip oldu?u Ersen Martin'in fiyatlar?nda
indirim yapmayan Ye?il Siyahl? yönetim, kulüplerle görü?melerini sürdürüyor.
Turgut Dalaman, Trabzonspor'la bugün yapt?klar? görü?melerde Özgür'ün
fiyat?nda indirim yapmayacaklar?n? söylediklerini belirterek, "Denizlispor,
futbolcu satarak ayakta kalmaya çal??an bir tak?m. Trabzonspor ise
?ampiyonlar Ligi'ni koval?yor. Hem Ersen Martin, hem de Özgür konusunda
geri ad?m atmam?z beklenmesin. Her iki futbolcu için de fiyat?m?z? belirledik
ve aç?klad?k. Bu futbolcular? almak isteyen tak?mlar, istedi?imiz paray?
vermek zorunda. Biz ille de futbolcular?m?z? satmak için u?ra?m?yoruz"
aç?klamas?n? yapt?.* (11/01/2004)

tühh bee alamicaz bu özgür ü

zinos_zon
18.01.2005, 11:40
özgür kardes,

belki kirilan, ama egilmeyen baslarin arasinageldin, hos geldin...