PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Musampa & Jun Niye Satılmıyor?

Alpayer
12.07.2007, 11:33
ewet arkadaşlar kafamı karıştıran bir olay bu ..bu adamlar hangi amaçla satılmıyor..şuan itibariyle bu iki oyuncuyu bedava bile göndersek kara geçmicekmiyiz??yıllık 1.5 milyon avro transfer ücreti varmış bu adamların..parasız bile versek 1.5 milyon avro karımız olacak..dahası ne..bunun yanında kaleye de gerçek bi kaleci alabileceğiz..kontenjan açılacak..tabi bu kontenjanın açılmasını istemiyorsalar o başkaççbu adamlardan herşey beklenir!!!

Punisher-61
12.07.2007, 11:41
bizde her zaman söyle bi durum var..Oyuncu alirken altin degerinde oluyor ama satmaya sira gelince pasli teneke kutusu kadar degeri kalmiyor

Travelair
12.07.2007, 11:46
Parasız bile alan yok demek ki. Kaldı ki Musampa beyefendi örneğin bu aldığı yıllık üzreti dünyanın başka hangi noktasında kazanabilecek? Adamları tatile yollayacaklarına biraz hırpalarsınız idmanlarla veya eğitim diye burunlarını sürtersiniz biraz, o zaman anlarlar burda 1 sene daha kalmayayım hayatım rezil olacak diye. Bakın tasvip etmiyorum ama paragöz Tigana bile milyonlarca euroluk tazminatını bırakıp gitti neden? Eh birkaç kere evine doğru kovalanmış gözü korkmuş :) Tasvip etmediğim şeyler. Ama eğer karşındaki kulübün parasını iç etmeye çalışıyorsa profesyonelce ve bonservisini bedava almaya çalışıyorsa veya hak etmediği parayı, o zaman sen de profesyonelce tesislere bekçi yapıp erzak taşıtacaksın ki Anya Konya nerde bir haberi olsun

irfanb
12.07.2007, 11:50
Bu futbolculari hickimse dogru dürüst seyretme imkani bulamadigindan ne biz bunlari pazarlayabiliyoruz,ne de bunlara bir talip cikiyor.
Aslinda Intertoto da ilk turu garantiledik. Bence ikinci macta satmak istenilen yabancilari ( Musampa,Jun,Jefferson )kadroya sürüp en azindan bir iki talipli cikar düsüncesindeyim.
Yoksa Ziya bunlar takimi sabote edip maci vermelerinden mi korkuyor ? :)

TSunami
12.07.2007, 11:53
musampa&jun niye satılmıyor??

bizim gibi takım, bizimkiler gibi yönetici bulunamadığı için.

şaka bir yana bonservissiz de versen gönderemezsin bu tip adamları. çünkü senden yılda 1,5 milyon alıyor gittiği kulüp 300 - 500 bin verecek. sen olsan gidermisin. adamın kapı gibi 3 yıllık anlaşması var.

Mert M.
12.07.2007, 11:55
ben üzerine gidildi mi ikisinin de çok iyi işler yapabileceğine hala inanıyorum
bence uyum sorunu filan hocanın bahanesi
bu oyuncuları hala kazanabiliriz
yararsız inatlarımız (!) devam etmediği sürece tabii...

halil ibo
12.07.2007, 11:59
Bencede göndermek yerine ısrarla ve inatla kazanmaya çalışsak en azından birini kazanabilsek kardır.
Yani şimdi birisi bana desin ki bu adamlara şans verilirse takıma Mustafa Keçeli yada Hasan Üçüncü kadar katkıları olmaz.Bende eyvallah diyeyim...

Murat Altun
12.07.2007, 12:00
ziya hiç denedimi bunları kazanmayı acaba?? ben özellikle musampanın çok iyi işler yapabieceğine inenıyorum
bence ziya adam harcayarak hem takımda güç gösterisi yapıyor hemde kendi başarısılığının faturasını başkalrına kesiyor hemde dikaktleri dağıtıyor

Sinan Akyıldız
12.07.2007, 12:01
Onların yerinde bende olsam gitmezdim :) Zabtını tutturmuşsun , idmana , kampa gelmediğini belgelemişsin fesh et sözleşmesini işte .

Mehmet Fatih Yavuz
12.07.2007, 12:04
jun önceki yönetimin hatası, musampa bu yönetimin ve ziya doğan ın ortak eseri..
bu adamları para ile satamayacaklar..
parasız satmak işlerine gelmiyor ama zararın neresinden dönersen kârdır.
bu iki adam senede eşşek yükü ile para alıyor.
en azından sırtımızdaki bu kamburdan kurtulmamız lazım.

Alpayer
12.07.2007, 12:24
yani ne oynatıyosun ne de satıyorun adamlar oturduğu yereden bi cuval para götürüyolarr..eğer satmıcaksan oynatt işe yarasınlar..eğer satacaksan git sat olmadı oynat sora sat..yatan adamı trabzonspordan başka kimse almaz çünkü...satılcaksalar ibel biraz bişeler yapmaları lazım...ayrıca durdukları yerde zararlar..eğer trbazonspor isterse her türlü gönderebilir bunları..öyle şey olurmu o kadar aciz mi bu yönetim..sadece yıllı ücretleri burda fazla die burda kalcaklar..olmadı tehdit edersin kovarsın gerekirse kendi isteğiyle gider ozamn..o kadar kerizmiyiz biz yaaaa??

Bera B.
12.07.2007, 12:27
ben yine de jun'un hemen satılması taraftarı değilim açıkçası hatta musampanın bile.. şu önümüzdeki maçta biraz denemek lazım.. eğer üst turda da ilk maçtan garantilersek rövanşta da deneyebiliriz hem belki böylece talip bulabiliriz ufak bir ihtimal olsa da..

Yavuz Hasan
12.07.2007, 12:29
alan varrmı onu sormak lazım aslında muşambanın kariyeri kupalarla dolu bi talibi çıkması lazım

Misina
12.07.2007, 12:35
İkiside Limanda Yükleme Boşaltma Görevlisi olarak çalışmaya başlayacakmış:)

A.Alper
12.07.2007, 12:48
Alan kimse yok oyuncuların piyasası sıfır + bu oyuncularda şevk falan da kalmamıştır.

zafer6161
12.07.2007, 13:04
Alıpta başlarına belamı alacaklar:)

Badaloğlu
12.07.2007, 13:18
Aslında bu konuda taraftar olarak birşeyler yapamazmıyız?Gidelim tesislere kovalum bu adileri...Para sonuçta bizim paramız,Trabzonumuz'un parası...Tamam bizim yöneticiler ahmak bir iş ettiler,bunun cezasınıda hepimize ödetmekte neyin nesi?Gidip idmanda kovalım Jun ile Kıkı'yi...Kendimi salak gibi hissediyorum.Yahu neden veriyoruz bu adamlara bu paraları?Adam Trabzonspor'a bir şey vermiyor ama bizim paramızı alıp tatil'de çatır çatır yiyor.Var mı böyle bir şey?...Defolsunlar

Mehmet Fatih Yavuz
12.07.2007, 13:22
demin ligtv de dinledim..
musampaya katılmadığı 40 idman için idman başına 1000 euro dan 40000 euro, trabzonsporu zarara uğrattığı için 300.000 euro toplam 340.000 euro ceza kesmiş.

A.Alper
12.07.2007, 13:44
demin ligtv de dinledim..
musampaya katılmadığı 40 idman için idman başına 1000 euro dan 40000 euro, trabzonsporu zarara uğrattığı için 300.000 euro toplam 340.000 euro ceza kesmiş.

abi çok güzel ama bence biz UEFA'dan ceza yeriz bu yüzden :)

Miraç Atalay Çiftçi
12.07.2007, 13:45
Musampa'ya ceza geldi

Trabzonspor Yönetim Kurulu, Kongo asıllı Hollandalı futbolcusuna para cezası verdi. Bordo-mavili kulübün yönetim kurulunun dün akşam yaptığı toplantıda, Musampa'ya sezon öncesi hazırlık çalışmalarına zamanında katılmadığı ve disiplinsiz hareketlerinden dolayı 40 bin YTL para cezası verme kararı aldığı belirtildi. Trabzon'a geç gelen Musampa'nın, teknik direktör Ziya Doğan tarafından kadroda düşünülmediği ve bu nedenle takımdan ayrı olarak çalıştığı kaydedildi. Bordo-mavili kulüp, Gerede kampına katılmayan Musampa için noter tespiti de yaptırmıştı.

Kadir
12.07.2007, 13:58
musampayı geçelimde şimdi bide bu jun u verirsek bi takıma patlama yaparsa pişman olurmuyuz :)

A.Alper
12.07.2007, 13:59
patlayamaz 2 sezonda 3 gol atmış ya da daha az ...

Kadir
12.07.2007, 14:03
bu adamı (jun) bence istanbul belediyeye kiralık verelim bakalım napcak :D :D

Kasım Hilal
12.07.2007, 14:09
Musampa ne pahasına olursa olsun satılmalı.
Bu vakitten sonra bize faydası olmaz.
Ziya Doğan bitirdi adamın işini.

Ama Jun'a bence bir yıl şans verilmeli.
Daha çocuk yaşta geldi bizeç
Adamı bir sezon oynatmadık.
En azından Keçeli'den iyidir.
Oynatılmalı bence!

Hüseyin Çümen
12.07.2007, 14:52
ziya biraz akıllı olup bu adamı oynatsaydı adamı biraz parayla satardık oynadıı maçlarda hiç fena diildi adamı hiç bi maç oynatmadı oynamamaış adamıda millet almıo sakatmıdır nedir ne bilecek işte biraz zeki olmak lazım

metehan
12.07.2007, 15:00
Aslında bu konuda taraftar olarak birşeyler yapamazmıyız?Gidelim tesislere kovalum bu adileri...Para sonuçta bizim paramız,Trabzonumuz'un parası...Tamam bizim yöneticiler ahmak bir iş ettiler,bunun cezasınıda hepimize ödetmekte neyin nesi?Gidip idmanda kovalım Jun ile Kıkı'yi...Kendimi salak gibi hissediyorum.Yahu neden veriyoruz bu adamlara bu paraları?Adam Trabzonspor'a bir şey vermiyor ama bizim paramızı alıp tatil'de çatır çatır yiyor.Var mı böyle bir şey?...Defolsunlar

İyi de Ahmet, suçlu futbolcular mı yönetim mi? Şimdi bunların sözleşmesini karşılıklı feshedip (tabi oyuncu isterse), varsa tazminatı da ödeyip serbest bırakırsın. Ama böyle bir durumda, klüp epey bir zarara girecektir. Kaldıkları sürece de para alacaklar, birşey farketmez diyebilirsiniz. Ama sonuçta klüp de , 1 sene boyunca bu adamları PAF takımı ile çalıştırıp para ödemeyi düşünmüyordur. Bu şekilde davranarak kendilerine klüp bulmalarını ve Eller'de olduğu gibi az da olsa bir bonservis bedeli alarak elden çıkarmayı düşünüyordur. Kısacası yapılan yanlış transferlerin faturası işte bu kadar ağır olabiliyor. Adamdan faydalanamadığın gibi takımdan göndermek de ayrı bir dert oluyor. Umarım talipleri çıkar da en az zararla bu işi de hallederiz. SOnrasında da sakın yabancı falan almaya kalkmasın bu yönetim. Sonra onlarla da aynı şekilde uğraşmayalım.

karatasof
12.07.2007, 15:12
Benim kanaatim bu adamların bir şekilde oynatılması.Futbolcunun vitrini maçlar olduğuna göre bu adamlarıda maçta görmek gerek.Kesin bir şekilde ZD bu adamları istemediğine göre bu artık yönetimin problemi olmuştur.İster satsınlar ister atsınlar.Bunu baştan düşünerek ona göre transfer yapılmalı.

Jester
12.07.2007, 15:22
Başlık "Musampa ve Jun niye satılmıyor?" değil, "niye satılamıyor?" olmalı.

Kısaca işbilmezlik diye özetlenebilir.

Yönetim akıllarınca kulübü en az zarara uğratacak şekilde satmaya çalışıyor. Bunun için de sadece fiziki olarak kasaya giren ve çıkan paraya bakıyorlar.

Oysa bilmedikleri, farkında olmadıkları, anlamadıkları iki nokta var:

1- Prestij (kaybı) = para (kaybı)
2- Zaman = para

Yani elindeki oyuncuyu satamamanın da , istediğin oyuncuyu(Martinez vb.) alamamanın da bir bedeli var.
Bu şekilde, üstelik hepsini medyaya yansıtarak kulübün marka değerini düşürdüklerinin farkında bile değiller.
Benzer şekilde bugün iyi bir kaleci almakla Ağustos'un 25'inde kaleci almak arasındaki maddi kaybı da anlamaktan acizler.
Haşim Bey de 6-0'ın rehavetiyle saçmalamaya devam edebiliyor.
Cumartesi akşamı sahte zafer sarhoşluğu bir nebze yok olur.
Ne kadar şanssızıs ki en az 1 ay daha ciddi bir takımla maç yapmayacağız.
İyi bir kaleci ve orta sahada top yapacak bir adam almaları için herhalde başlarına gökten taş düşmesini ummamız gerek..
Aksi taktirde ağustos ayında yeni menajer oyunlarına ve panik transferlere hazırlanalım..

Ali Özcan
12.07.2007, 15:32
Ben Jun un iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum hala...Ama adamın başlangıcı kötü olunca ısınamadı buraya...Çok genÇ...Eğer ederine satılamıyorsa kesinlikle kasroda tutulmalı...

Musampa nın oynamaya niyeti yok...Bu çok belli...

Mehmet Fatih Yavuz
12.07.2007, 15:40
jun musampadan beter yahu..
nasıl bir golcüdür anlamadım.
sadece bizdeyken kötü değildi ki..
bizden kime kiralandı da iş yaptı sanki??
hiç..

Kasım Hilal
12.07.2007, 15:41
Bu bir fırsat meselesi.
Kıvamı tutturursak iyi iş yapabilir.
Ne de olsa +1 gibi bir seçeneğimiz var.
Ben bunu Jun'dan yana kullanmayı tercih ederim!

Mehmet Fatih Yavuz
12.07.2007, 15:44
eksik yerlere yerli transfer yapılanbiliyorsa tamam..
ama yapılamıyor ki..
sol taraf orta saha forwet kale..
hepsine yabancı bakılıyor.

tunganyan
12.07.2007, 15:48
İyi de Ahmet, suçlu futbolcular mı yönetim mi? Şimdi bunların sözleşmesini karşılıklı feshedip (tabi oyuncu isterse), varsa tazminatı da ödeyip serbest bırakırsın. Ama böyle bir durumda, klüp epey bir zarara girecektir. Kaldıkları sürece de para alacaklar, birşey farketmez diyebilirsiniz. Ama sonuçta klüp de , 1 sene boyunca bu adamları PAF takımı ile çalıştırıp para ödemeyi düşünmüyordur. Bu şekilde davranarak kendilerine klüp bulmalarını ve Eller'de olduğu gibi az da olsa bir bonservis bedeli alarak elden çıkarmayı düşünüyordur. Kısacası yapılan yanlış transferlerin faturası işte bu kadar ağır olabiliyor. Adamdan faydalanamadığın gibi takımdan göndermek de ayrı bir dert oluyor. Umarım talipleri çıkar da en az zararla bu işi de hallederiz. SOnrasında da sakın yabancı falan almaya kalkmasın bu yönetim. Sonra onlarla da aynı şekilde uğraşmayalım.
kardeş senin dediğinde doğru aslında ama sözleşmeyi fesh edelim demiyoruz isteyen bi klube düşükde olsa bi ücretle satalım diyoruz..yazdığına göre bu ayın sonunda transfer taksidini ödemek zorunda kalacakmışız!!yani temmuz sonuna kadar satamassak 500bin avro civarında zarara girecez o musampa şe.....sizi de bunu bekliodur...yattı yattı daha yeni geldi zaten!!???

Ali Özcan
12.07.2007, 15:52
Jun Beşiktaş a kiralandığı dönemde fena işler yapmadı. Lig Tv den bütün maçlarını izledim...Bu adam ilk kez yurt dışına çıkmıştı...Yani alışmalı takıma kente vs...Adamı tek başına çalıştıracağına al kadroya dene...Ne kaybedersin ki...Yeni oyuncu alınmayacağını açıkladı zaten yönetim...O zaman bu adamları hazırlamak, faydalanmak, vitrine çıkarmak sonra satmak gerekiyor...

karatasof
12.07.2007, 16:00
Zaten asıl anlayamadığımız bu futbolcuların elden çıkartılması gaye ise bunları göstermen lazım.Yani maçlarda oynatmalısın.Sen adamları takımla idmana bile çıkartmıyorsan nasıl satacaksın ki.Yine bu adamların özellikle Musampa'nın bu takımda sol kanat problemine ilaç olacağı ortada iken takıma konmaması ayrı bir tartışma konusu.Bugün elinde fırsatta var,oldukça avantajlı gittiğin intertoto rövanş maçında bu adamları oynat.Vitrin yapsınlar fırsatı değerlendir.

fındıkoğlu
12.07.2007, 16:10
benim anladığım kadarı ile adamlar adam gibi sözleşme yapmışlar trabzonsporla.
kulübün elini kolunu bağlamışlar kısaca. istedikleri gibi borularını öttürüyolar. bunlara yapılacak tek şey ya oynatıcaksın kendilerine piyasa yapana kadar. yada topla idman yaptırmayıp habire kondisyon yüklemesi yapıcaksın; öyleki futbol topunu tatile gittiği zaman orada görecek vaziyete getireceksin. bak ozaman trabzonla olan ilişkilerini nasıl gözden geçiriyolar. ama önce bunu yapabilecek ADAM VE KARARLI YÖNETİM lazım. malesef oda bizde yok....:mad:

Özkan Erdem
12.07.2007, 16:15
40.000 ytl'den sonra musampaya çok büyük bir ceza daha verilecekmiş dendi ligtv'de.. cezayı alacağından kesip serbest mi bıracaklar acaba..

Taner Gündoğdu
12.07.2007, 16:16
istediğimiz kadar bekelyelim bu adamları bonservis bedeli ile satamayacağımız aşikar... zararın nersinden dönersek kardır. musampa nın hemen sözleşmesi fesh edilmeli. +1 gibi bir seçeneğimiz olduğu içinde bence jun kadroda tutulmalı talibi çıkana kadar. ve şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. ve buna pazar günü rövanş maçında başlanabilir...

Badaloğlu
12.07.2007, 16:23

Metehan, ben inan bu iki futbolcuya sinirlendiğim için bu şekilde yazdım.Yoksa tabiki adamları dövelim demiyorum zaten...Ama baktığım zaman bu adamlarda sanki bir boşvermişlik havası var.Yani ''amaaaaan canım sendeee, nasıl olsa paramızı alıyoruz, bize ne Trabzon'un 24 yıldır şampiyon olamayaşından'' havasına uyuz oluıyorum.Koca adamlar şu takımda kadroya giremiyorsalar birazda suç bunlarda...

Yönetimler yanlış yaptı,paralar boşa gitti-gidiyor ama taraftarlar olarak bu adamlara daha ne kadar katlanacağız?Yönetici yanlış yapınca bir şekilde adama ceza veriyorsun onu başkanlıktan ediyorsun ama ya bu futbolcuların boşvermişliğini ne yapacağız?Yöneticiler tabi en birinci suçludur.Hem yaptıkları anlaşmalarla Trabzonspor'un geleceğini ipotek altına almaya kimin hakkı var.Ben aidatımı ödeyeceğim,resmi ürün kullanacağım ama Musampa oynamayacak!!!yok öyle yağma...

metehan
12.07.2007, 16:24
kardeş senin dediğinde doğru aslında ama sözleşmeyi fesh edelim demiyoruz isteyen bi klube düşükde olsa bi ücretle satalım diyoruz..yazdığına göre bu ayın sonunda transfer taksidini ödemek zorunda kalacakmışız!!yani temmuz sonuna kadar satamassak 500bin avro civarında zarara girecez o musampa şe.....sizi de bunu bekliodur...yattı yattı daha yeni geldi zaten!!???

İyi ya işte, yönetim de bunu bekliyor yani düşük bir bedelle de olsa satabilmeyi. Temmuz sonunda transfer taksidi ödeyip ödemeyeceğimizi bilmiyorum. Ama ödenecekse de ödeyeceksin tabi ki, ya klüp bulup satacaksın ya da ödeyeceksin. Bazı yanlışların bedeli işte böyle ağır oluyor, yapacak birşey yok.

metehan
12.07.2007, 16:29
...
Yönetimler yanlış yaptı,paralar boşa gitti-gidiyor ama taraftarlar olarak bu adamlara daha ne kadar katlanacağız?Yönetici yanlış yapınca bir şekilde adama ceza veriyorsun onu başkanlıktan ediyorsun ama ya bu futbolcuların boşvermişliğini ne yapacağız?Yöneticiler tabi en birinci suçludur.Hem yaptıkları anlaşmalarla Trabzonspor'un geleceğini ipotek altına almaya kimin hakkı var.Ben aidatımı ödeyeceğim,resmi ürün kullanacağım ama Musampa oynamayacak!!!yok öyle yağma...

SEn de haklısın tabi ama bu iş biraz karmaşık. Şimdi adama, "TS senin umrunda değil, kadroya bile giremiyorsun" desen, vereceği cevap belli : "Ben çalışıyorum ama hoca oynatmıyor." Yani bu işin sonu yok. Jun ve Musampa için TS olayı bitmiştir. Ziya Doğan zaten kadroda düşünmediğini belirtmişti. Eller'e olduğu gibi bunlara da bir takım bulup bu işi tatlıya bağlamak lazım. Hem kendimize hem de furbolculara eziyet etmenin anlamı yok.

cyberentalpi
12.07.2007, 16:37
Jun belada musampa yuzde yuz ziya dogan efendinin zarari.Adami oynatmadi soguttu. Musampa gonderilmeli artik.Jun icin sabredilebilir.

Badaloğlu
12.07.2007, 17:02
SEn de haklısın tabi ama bu iş biraz karmaşık. Şimdi adama, "TS senin umrunda değil, kadroya bile giremiyorsun" desen, vereceği cevap belli : "Ben çalışıyorum ama hoca oynatmıyor." Yani bu işin sonu yok. Jun ve Musampa için TS olayı bitmiştir. Ziya Doğan zaten kadroda düşünmediğini belirtmişti. Eller'e olduğu gibi bunlara da bir takım bulup bu işi tatlıya bağlamak lazım. Hem kendimize hem de furbolculara eziyet etmenin anlamı yok.

Üsdat, ben adamların bu vurdumduymazlığına uyuz oluyorum.Bize gelince hepsi profösyonel oluyorlar.Kadroya girmiyorsa çekersin bir kenara ne derdin var? sonra aynı hava devam ediyorsa vereceksin 100.000$ cezayı,sonrasını o düşünecek...
Bizim ne günahımız var?Bu paralar bizden çıkacaaakkk...

Çetin
12.07.2007, 17:06
Eğer satılamıyorlarsa oynat, kullan. Her ne olursa olsun para vereceksin çünkü elinde tuttuğun sürece.

ebahadir
12.07.2007, 17:13
SİZİ UYANIKLAR!
http://www.gunebakis.com.tr/images/siziuyaniklar.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/siziuyaniklar.jpg)

Trabzonspor Yönetiminin bir türlü elden çıkarmayı başaramadığı 3 yabancı oyuncuya Temmuz sonuna kadar 900 bin avro ödeme yapılması gerektiği belirtildi. Geçtiğimiz sezon yıllık 900 bin avro garanti paraya anlaşan Kiki Kzito Musampa’nın Temmuz sonuna kadar gitmemesi halinde peşinat olarak 500 bin avro alacağı vurgulandı. 3 sezon önce transfer edilen ve yine hiçbir varlık gösteremeyen Tomas Jun da bu sezon 750 bin avro alacak. Bu paranın 275 bin avrosunun da bu ayın sonuna kadar verilmesi gerekiyor. Aksi taktirde FİFA’ya gidip, oynamadığı halde parasını alma hakkına sahip bulunuyor.

Jefferson Yine Gidebilir

Elden çıkarılmak istenen bir başka oyuncu olan Brezilyalı kaleci Jefferson Galvao’nun da peşinat olarak 150 bin avro alması gerekiyor. Bordo-Mavililer bu nedenle onu da, bu ayın sonuna kadar elden çıkarması gerekiyor. Tomas Jun ve Kiki Musampa, gitmek için ağırdan alırken, asıl amaçlarının Temmuz ayında ödenmesi gereken peşinatlarını ceplerine indirmek olduğu kaydedildi. Bu nedenle kendilerine yapılan tekliflerin kulübe hemen ulaşmasını istemiyorlar. Peşinatlarını aldıktan sonra bonservis bedeli vermeden ayrılmanın yollarını bulmaya çalışacaklar. Yönetim ise bu girdaptan kurtulmanın yolunu arıyor.

http://www.gunebakis.com.tr/haberdetay.asp?id=729&b=SİZİ%20UYANIKLAR!

Bilal 61
12.07.2007, 17:18
Gerçektende madem satamıyorlar bu oyuncuları oynatmayı denesinler bari belki faydaları olur:confused::confused::confused:

Erbay
12.07.2007, 17:22
Alanlara sormak lazım.Mesela Jun kimdir?Alırken gazetelerde yeni Shearer diyorlardı.Bunu İngiltere'de söylesem Shearer'a hakaretten içeri atarlar beni.Musampa desek o ayrı hikaye.İlk başta geldi sonra gitti sonra bir daha geldi.Menajerlerin oyununa geldiler herhalde.aslında çok iyi oyuncu ama kullanamadık.
Jun veya Musampa'yı Türkiye'den kimse almaz.Hatta üstüne para versek de almazlar.

oskanonur
12.07.2007, 17:24
bence sorun bu futbolcularda degil. asil suclu yonetim ve teknik heyet;
yonetimlerin boylesine pervasizca yapmis oldukalr anlasmalarin sonuclari bunlar.Teknik heyet ise abuk sabuk kararlar ve oyuncu tercihleri ile bu futbolculari aylar oncesinden kafasindan silmis. Ben kendimi jun ve musampanin yerine koydugumda bana da biri bu kadar kolay para kazanma sansi verse sonuna kadar korumaya calisirim bu durumu.

BDiler61
12.07.2007, 18:05
bunları tek başına çalıştırmak gibi saçma bi düşünce olamaz zaten bunu yapsa yapsa ziya yapardı ve o yaptı yine

cobra_61
12.07.2007, 18:56
musampayı geçelimde şimdi bide bu jun u verirsek bi takıma patlama yaparsa pişman olurmuyuz :)

valla gokturk acikcasini soylemek gerekirse sevinirim cunku trabzona ne vaydasi olmuski pisman olalim.. onu zaten almakla bi hata yaptik cunku adam 1-1.5 sene oynamamisdi ve bizim yonetecileri onu okadar buyuttiki trabzonspor taraftaramisi cok guzel uyuttular.. ben kendim hollandada kaliyorum vittesse almak istiyormus haberlerde musampanin konusu bile gecmiyor.. su bi gercek baskanimiz bizi iyi uyutun simdi dinamit elinde patladi ;)

murseltaskin
12.07.2007, 20:24
sen pazara gitsen kalmış veya çürük mal alırmısın

Özkan Erdem
12.07.2007, 20:41
Lig Tv'den Can Karyağdı'nın haberine göre Musampa'ya 300.000 euro'luk bir ceza verilecekmiş, bunun hakkında federasyonla görüşmeler yapılmış. Gerekçesi de kulübü zarara uğratmasıymış.

FEDAİ
12.07.2007, 20:44
şimdi ligtv de söyledi.musampaya kesilen 40.000 usd ın haricinde takımı zarara uğrattığı için 300.000 usd daha ceza kesilecekmiş.uygun olup olmadığı konusunda federasyondan haber bekleniyormuş.ama nasılbi zarar olduğu hakkında bilgi verilmedi.bu zarar ziyan konusunda bilgisi olan var mı?

Miraç Atalay Çiftçi
12.07.2007, 20:45
şimdi ligtv de söyledi.musampaya kesilen 40.000 usd ın haricinde takımı zarara uğrattığı için 300.000 usd daha ceza kesilecekmiş.uygun olup olmadığı konusunda federasyondan haber bekleniyormuş.ama nasılbi zarar olduğu hakkında bilgi verilmedi.bu zarar ziyan konusunda bilgisi olan var mı?

Valla bilmiyorum ama bence T.F.F' nin bizim başkana ceza kesmesi daha uygun olurdu. Türk Futbolu ve Trabzonspor'a yapamadıkları dolayısı ile...

m.seha
12.07.2007, 21:22
bi kurtulamadık gitti şunlardan ya!!!yeter artık!!!

smertkan
13.07.2007, 08:51
Menejer ile Transfer yaparsan olacağı bu işte adamlar öyle bir satıyorlarki üstüne para verip göndereceksiniz başkası yalan

Tomas JUN,Rune LANGE,Miroslaw SİMKOVİAK Menajer Mithat HALİS

Marcelinho, Kiki Musampa Menajer Mustafa DEMİR.

Engin BAYTAR için İlhan CAVCAV dan menejeri Ali EGESEL 700-800 bin $+ 180 bin $ menejerlik ücreti isteyince CAVCAV menejeri kovmuş ve Enginide PAF a göndermiştir.

İş Yönetimlerin tecrübesizliğine Kulüpteki kurumsal yapının kurulamamasına ya da olanında işletilememesine dayanıyor.bizim başkan bizim yönetim bilir başkaları ne oluyor mantığı bizi buraya getiriyor.Yani balık baştan kokuyor.

Nissan
13.07.2007, 10:02
Musampa iyi oyuncu ama kullanacak adam getirilmedi kadronun basina.

hüseyin1975
13.07.2007, 10:04
Lig Tv'den Can Karyağdı'nın haberine göre Musampa'ya 300.000 euro'luk bir ceza verilecekmiş, bunun hakkında federasyonla görüşmeler yapılmış. Gerekçesi de kulübü zarara uğratmasıymış.

Umarim TFF bu Cezaya onay verir.
O zaman kesin satabiliriz cünkü kendisi zarar etmemek icin gitmeyi kabul eder....

AKSOY_61
13.07.2007, 10:27
alan yokki satasın.
hadi musampayı geçelim jun satılmalı bence.
ondan ne köy olur ne kasaba

MehmeTS_ADANA
13.07.2007, 10:31
bonservislerini ellerine vermezsek zor satarız

oguzkoc
13.07.2007, 11:41
jun için artık çok geç ama musampa bu takıma kazandıralibir.. fakat ziya doğan musampayı ağzında kuş tutsa oynatmayacak bu belli. kaleci transferi için bu 2 oyuncuyu bahane ediyolar. allah aşkına hem jeff hemde yabancı kaleci bulundurma lüksümüz nedir? gönder jeffi al bir kaleci.. kaleci işi kesinlikle bu 2 oyuncuya bağlı değildir.

musampa ve jun yerlerine adam alınamazsa bile gönderilmeli.. takıma faydası olmayacağı gibi zararları çok büyük. enazından bu oyuncular yerine takıma 2 tane 17 yaşında fiyatı uygun yetenekler alsak daha iyi. takıma faydalı olmasa bile takımla idmanlara çıkarlar. hemde üç kuruş maaşa...

uftinci
13.07.2007, 11:48
Balık yanlış niye satılmıyor deil, niye satılamıyor olacaktı. :)

Murat'
13.07.2007, 11:55
ikisni de bi enayi bulup stmak lazım

Ba®ış
13.07.2007, 11:57
bizim gibi bi enayi bulabilirmiyiz acaba :)

Onur
13.07.2007, 12:29
Jun tam anlamıyla elimizde patladı. Fakat Musampa'dan ümidim var hala. Ahh bi oynasa...

Burçak
13.07.2007, 14:02
adamları top oynarken gören yokki.kim neden alsın.
kadroda düşünmüyosan bile yalandan olsun bazı maçlarda oynatın bari. az piyasa yapsınlar..

Jackdaniels
13.07.2007, 14:05
Oynatsana jun ve musampayı vllaznia maçında hemde avrupa piyasası izlemiş olur sen adamları hiç oynatma sonra gel talipleri yok de hayret bişey yaa...

metehan
13.07.2007, 14:51

Bu neyin cezasıdır anlayamadım. Kampa geç katıldığı için böyle bir ceza verilecekse bu çok ayıp olur, zira kampa geç katılan ilk oyuncu Musampa değil. Takımı nasıl bir zarar uğrattığını ben de merak ettim. Hayır, nasıl bir zarara uğrattığı elbette açık da bunun cezasını oyuncuya kesmek için nasıl bir cin fikir üretecek yönetim onu merak ediyorum:)

Burçak
13.07.2007, 15:41
güya adamı bıktırmaya çalışıyolar. ama yanlış yoldalar. ceza vermişsen her geç kalana aynı şekilde olmalı.

hüseyin1975
13.07.2007, 16:09
güya adamı bıktırmaya çalışıyolar. ama yanlış yoldalar. ceza vermişsen her geç kalana aynı şekilde olmalı.

Iyilikle olmuyorsa mecburen bu Oyunlari yapmak zorundayiz.
Maalesef...

Samet Türkmen
13.07.2007, 16:34
Yattara ,Musampa ,Jun hepsi aynı.Kıllarına zarar gelsin 2 ay tedavi olurlar yalandan. Kampa geç katılmalar disipsizlikler,hocalarla tartışmalar. Bu adamların 3'ünüde istemiyorum şahsen. Ya adam gibi çalışsınlar ya da kontenjanı boşuna doldurmasınlar gitsinler. Geçen gün yattara'nın yaptığı rezillikleri gördünüz.
Türkiye'de hiç futbolcu kalmadı 2000-3000 km ötede futbolcu arıyoruz. Ya valla boş işler bunlar. Oralara verdikleri uçak paralarına Türkiye'de altyapı takımı kurarlar.
Bu yönetim anlayışıyla şampiyonluk rüyamıza bile giremez. Elimizde yemek yapmaya malzeme yok biz hala ziyafete kimleri çağıralım diyoruz

Adem Erdoğan
13.07.2007, 16:35
bu adamlar elimizde patladı.kimse almaz daha bunları.

Burçak
13.07.2007, 16:37
Maalesef...
tamamda, nolur beni alın diye yalvarmadıki adam. profesyonel olarak attığı imzanın karşılığını istiyor. burda en az suçlu musampadır.

Samet Türkmen
13.07.2007, 16:40
Attığı imzanın karşılığını istiyorda o parayı alacak kadar oynadı mı sanki. Adama kaç hafta ulaşamadılar. Gelmiş hala para istiyor.Ancak uçak biletinin parasını alır

Burçak
13.07.2007, 16:41
soruyu şöyle değişelim mi?
kaçdefa oynaması için şans verildi. ?

Samet Türkmen
13.07.2007, 16:42
Performans gösteren herkesi oynatır. Bilgisayar oyunu değil ki bu oynadıkça performansı artsın. Önce kendini gösterecek sonra yerini korumaya bakacak.

Burçak
13.07.2007, 16:45
hocamız başkası olsa tamam diyeceğimde, ziya hocadan bahsediyoruz. szymkowiak a bile futbolu bıraktıran birisi musampayı ne yapmazki..

Samet Türkmen
13.07.2007, 16:55
O da gitmeli zaten.Fubolcularla beraber. Bu üç adamı defetmeliyiz takımdan.Virüs trojan bunlar. Sonrada anakartı yenilemeliyiz.(yönetim)

Lokman
13.07.2007, 16:57
O da gitmeli zaten.Fubolcularla beraber. Bu üç adamı defetmeliyiz takımdan.Virüs trojan bunlar. Sonrada anakartı yenilemeliyiz.(yönetim)

çok güldüm saolasın iyi fikir esasen denenebilir.

cyberentalpi
13.07.2007, 16:57
Performans gösteren herkesi oynatır. Bilgisayar oyunu değil ki bu oynadıkça performansı artsın. Önce kendini gösterecek sonra yerini korumaya bakacak.

Ziya ve performans demi? Bu dediklerine gore keceli hasan celo hic oynatilmamali Ts de
Oyuncusuna trip adan onu takimdan bile bile sogutan ve ilk firsatta kadro disi birakan bir adamdan bahsediyoruz. Iddaa ediyorum ziya gitsin gelsin baskasi yerine musampa baya baya oynar bu takimda.
Jun ise kapali kutu. Tutabilirde bu asi tutmayabilirde.
Birde soyle bakalim. Transfer yapmicaz diyor yonetim. Ihtiyacimiz forvet ve sol kanar. Eee bunlarda boyle. Faydalanmayi deneyebilirz. Musampa oynadigi maclarda hicte fena oynamadi.

Yada zararin neresinden donersen kardir mantigi var. Nba de takimlar bazen yuksek maliyetli futbolcularin bonservisini pesin satin alir yollarlar. Bizde anadolu takimlarina ustew te ikisini biz veriyoz sizde kalani verin filan diyerek kiralayabiliriz.

Yavuz Hasan
13.07.2007, 16:59
ya adam idmana çıkmıyo neyinden yararlanıcan

metehan
13.07.2007, 17:03
Maalesef...

İyi de arkadaşlar, koca TS var işin içinde. TS gibi bir klübe böyle birşey nasıl yakıştırabiliyorsunuz? Alacağı transfer taksidini adama ceza olarak kesip, gitmesini sağlayacağı öyle mi? Tek kelimeyle ayıp !

cyberentalpi
13.07.2007, 17:05
İyi de arkadaşlar, koca TS var işin içinde. TS gibi bir klübe böyle birşey nasıl yakıştırabiliyorsunuz? Alacağı transfer taksidini adama ceza olarak kesip, gitmesini sağlayacağı öyle mi? Tek kelimeyle ayıp !

ayiptan ote kucultucu bir hareket bizim icin

kudu_61
13.07.2007, 17:06
arnavutluk takımı ile oynanan iki maçta da oynatılmalıydı belki iyi oynarlardı da en azından arnavutlukta piyasa yaparlardı bu oyunculara yapılan haksızlık trabzona gelmek için kimse yalvarmadı onları gittiler izlediler beğendiler istediler getirdiler imzalattılar yani herşeyi yapan trabzonspor kulübü adamların herhangi bir ters hareketi yok hakaretleri yok adamlar oynamak istiyorlar trabzonspor bu oyuncuları oynatmaya mecburdur neticede profesyonel topçun HİÇBİR İNAT TRABZONSPOR KULÜBÜNDEN BÜYÜK OLAMAZ ZİYA BİR İNAT ETTİ KULÜBÜ FALAN HİÇE SAYIYOR BEN ANLAMADIM BU İŞİ...

bordo61
13.07.2007, 17:23
satamıyolar ya :) bunlar bakkalda cikolata satamazlar
şaka bi yana bunda bence futbolcuların daha fazla payı oldugu kasınındayım şimdi siz bi klub yoneticisi olsanız bunları alırmıydınız kendi takımıza ??? cogumuzun cevabı almam olur kesinlikle ee siz almıyosunuz adamlar nasıl alsın dimi ama ??? ikinci bir konu da bunları bedava bırakmak o konuyu hiçç dusunmeyin ole bişey yaparlarsa yap diyenler bile yerin dibine sokarlar onları yok o kadara aldın da nasıl bedava bırakırsın yok ole de yok bolede yani bole bir ihtimal bence zor

emre81
13.07.2007, 17:33
Böyle bir mantık yok ya oynatır takıma sdokarsın ya yollarsın bu adamlar takımda kalacaklar ya da satılıp yerine oyuncu alınmayacaksa yazıklar olsun. Ne derece amatörce yönetildiğimizin bir kanıtı millet tek yabancıyı nereye nasıl alacağının hesabını yaparken biz nelerle uğraşıyoruz kısacası bizim durum Nasrettin Hoca misali göle maya çalmak gölde yoğurt olursa bizde şampiyon oluruz.

bordoylamavi
13.07.2007, 20:46
bakıyorum da artık musampa için oynamalı diyen pek kalmadı. ama ewn çok merak edilen şey madem bu oyuncu bu kadar iyi bir oyuncu niye biri de çıkıp almak istemiyor bunu

maskeli61
14.07.2007, 04:06
başlıgı NİYE SATILAMIYOR diye degişsek :) çünkü oynamayan oyuıncuyu satamassın .. haa satarsında verdigin partanın çeyregini alamassıınn... zaten alamassında işte belki yarısını alırlar diye bekliyolar ama oda olamaz bu adamlardan büyük zarar ettik bunun dönüşü yok .... verin lisanslarını gitsinler.... yok satacazda para alacaz diye çok beklersiniz.. bizide bekletirsiniz.. BAŞARILI!!!!! YÖNETİMİMİZE SAYGILAR!!!!!!

POYRAZ
14.07.2007, 16:53
ya adam idmana çıkmıyo neyinden yararlanıcan
Cikmiyor degil, idmanlara hem Jun hem de Musampa alinmiyor. Ikisi beraber yanliz baslarina idman yapmak zorunda birakildilar.

ahmetto
14.07.2007, 17:14
bence yeni transferler yapmamak için onları satamıyorlarmış gibi gösteriyorlar alın size bir senaryo işte olamazmı

Metin Ural
14.07.2007, 19:08
ki bu senaryoyu desteklemek amaciyla djokaj'in serbest birakilisindan birkac hafta sonra almanya 2. liginden bir takimla anlasmasi gosterilebilir.

celilmuhcu
14.07.2007, 19:47
doğru sebata yollayacan onları bak nasıl oynarlar

DURAS
14.07.2007, 19:57
albayrağın parası yokta o yüzden satılmıyor. yoksa onlar gidince yerine hangi parayla adam alınacak.

m.seha
14.07.2007, 20:25
bu yonetime ronaldinhio yu ver onu bile satamaz:)

LazAnisT
15.07.2007, 08:58
Çiftliği bulmuşlar kim bırakmak isterki?.Umarım bu futbolcularla yaptıkları sözleşmelerden ders çıkarmışlardır.

Kadir İlhan
15.07.2007, 10:03

Bunların antivirüs veya antitrojen proları yoqmu??

alpi53
15.07.2007, 10:15
ulan bu ulker geyseye alanakadar baptistayi bize alsin ne olur yani.
hani bu ulker bizim baskan basbakan falan arkadastilar ne oldu..
yapsin bi kiyak ta gorelim ...bir daha yonetimi elestirirsem de adam degilim ...
10 milyon dolsrlik yildiz bu olur..
3 te ikisini ulker versin gerisini biz veririz taraftarlar toplayacaz parayi ben 250 dolar veriyorum..

Travelair
15.07.2007, 10:20
Ben onu bıraktım, Jun'la Musampa'nın zararını karşılayacak kadar yardım etsin yeter. 2 kontenjan açılır, eğer tabi transfere niyetleri varsa yönetimin, Vllaznia maçlarının sonuçlarına aldanmamaları lazım

alpi53
15.07.2007, 10:20
ahan da buraya yaziyom hic yapmiyacagim bisey mhp liyim son on senedir universiteden beri aktif olarak .. akp ye oy verecem alsinlar baptistayi ..
anama babama da izin verecem akp ye verebilirsiniz diyecem ..

aysegul61
15.07.2007, 10:35
Kulübeyi beklemeye de adam lazım!!! Ziya işi biliyor canım.....:D:D:D

irfanb
15.07.2007, 11:22
ahan da buraya yaziyom hic yapmiyacagim bisey mhp liyim son on senedir universiteden beri aktif olarak .. akp ye oy verecem alsinlar baptistayi ..
anama babama da izin verecem akp ye verebilirsiniz diyecem ..

Anan baban senin izninle mi oy kullaniyor ? :)

Misina
15.07.2007, 11:59
başlığa ithafen:

Arz Talep Meselesi

tunganyan
16.07.2007, 23:55
temmuz sonunda musampanın tkasidi geliyoo 500.000 euroo?!?!?! eminim saiitoğlu faln bu paradan komisyon alcak onun için satmıyolar...nedeo lsa klüp ödüyo parayı kendi ceplerinden gitmioyaaa...sırf o taksit parasıyla copa americadan iyi bi futbolcu transfer edilebilir nerdeyse yaaa

Zurawski
17.07.2007, 00:39
Musampa satılmalı Jun ise 6+1 in +1 'i olarak takımda kalmalı.Bu sezon bence çok büyük bir forvet sıkıntısı yaşayacağız en azından yedek olarak kulübede otursun.Zaten 7. yabancı olarak adam alacağımızı zannetmiyorum.En azından kendi oyuncumuz Jun şu anda ,değerlendirilmeli diye düşünüyorum.Ama Ziya Doğan çok önyargılı bir adam kafasından silmiştir bu 2 oyuncuyu da.O yüzden elden çıkarmaya çalışıyorlar.

hüseyin1975
17.07.2007, 18:03
Trabzonspor'da Musampa yine kayıp...

Trabzonspor'da disiplinsiz davranışlarıyla dikkati çeken, zaman zaman da bu nedenle bordo-mavili kulübün yönetim kurulu tarafından para cezası alan Kiki Musampa'nın, izinsiz olarak bugünkü çalışmaya katılmadığı bildirildi.
Sezon öncesi Gerede'de yapılan hazırlık kampına katılmayan ve bundan dolayı noter tespiti yaptırılan Musampa, gecikmeli olarak Trabzon'a gelmişti. Ancak bu futbolcu, teknik direktör Ziya Doğan tarafından düşünülmediği için takımdan ayrı olarak çalışmalara başlamıştı.
Kulüp profesyonel futbol takımı idari sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Musampa'nın bugün tek başına gerçekleştirmesi gereken çalışmaya çıkmadığını belirterek, ''Bütün aramamıza karşın bu futbolcuya ulaşamadık. Onun için tekrar noter tespiti yaptırdık'' dedi.
Bordo-mavili yönetim, disiplinsiz davranışları nedeniyle geçen hafta Musampa'ya 40 bin YTL para cezası vermişti.

Yetti artik bu serefsizin yaptiklari.....

demir
17.07.2007, 18:14
bıos yere ellerınızı klawyenızı ormayın boole karaktersız bır adamın bu takımda yerı zaaten olmaz jan neysede bence musampa dırek gonderılsın hatta vurun gıtsın kımse cesedını bıle aramaz :D okdar gereksız bır adam :D

Ali Can
17.07.2007, 18:16
bide şöyle düşünülmeli
musampayı 400.000 euro ya sat gitsin bide hala 500.000 yapmaya çalışıosun sat bi 400.000 ne kurtul hemde vereceğin 500.000 euro dan kurtulmuş olursun eder sana 900.000 euro

a f s
17.07.2007, 19:58
Dünyaca ünlü bir futbolcuyu al sonra bu hallere düşür.
Eminim insan olarak bir kez bile Musampa ile oturulup konuşulmamıştır bütün meseleler.
Bu mu bizim misafirperverliğimiz, insanlığımız.

FEDAİ
17.07.2007, 20:33
musampa ya 250 000 usd ceza verilmiş.artık kesin gider herhalde

DeAgLeMaNyAq
17.07.2007, 20:34
Siz bu cezanın tahsil edilebileceğine inanıyor musunuz? Bu tür hareketlerle bence yönetim kendini küçültüyor. Bu olay kuvvetle muhtemel Fifa'ya gidecek ve biz haksız duruma düşeceğiz, Musampa serbest bile kalabilir...

POYRAZ
17.07.2007, 20:40
musampa ya 250 000 usd ceza verilmiş.artık kesin gider herhalde
Asli olduguna emin misin? Rakam cok büyük. Hatta belki de rekor bir ceza. O yüzden asilsiz olma ihtimali var diye düsündüm.

FEDAİ
17.07.2007, 20:43
Asli olduguna emin misin? Rakam cok büyük. Hatta belki de rekor bir ceza. O yüzden asilsiz olma ihtimali var diye düsündüm.

federasyondan görüş alınmış ve böyle bir ceza verilmesine karar kılınmış.can karyağdı söyledi

smertkan
17.07.2007, 22:20
Musampa kulüp bulmuş ve görüşmeye gitmiştir. Umarım iki taraf içinde iyi biter.

Sencer Bulut
17.07.2007, 22:48
junu yine besiktasa kiralıyalım:)

sanatik
20.07.2007, 17:41
Cok basarili futbolcu olduklarindandir.

Junu alirken konuyu takip ediyordum burda, inanamayanlar vardi, nasil basardik diye, ama basa gelecekleri nerden kestirebilirlerdi. Sparta Prag tam zamaninda postalamis, trabzonda tatil yapmaya gemlis arkadas, gerisini hepimiz biliyoruz.

Musampa ise göz göre göre yapilan kocaman bir hatadir. Beklenti musampayi tekrar düzene sokmakmiydi trabzonda ? Anlamiyorum anlayamiyorum.

Serdar A
20.07.2007, 17:56
Jun'u elden çıkarmak için yönetimin en ufak bir çabası olduğuna inanmıyorum.

Bu oyuncu idmalara alınıp inter toto maçlarında oynayabilir , Çek liginde bir başka oyuncuyla takası araştırılabilir , Türkiye liginde alınmak istenen bir oyuncuya karşılık yapılan teklifin içinde olabilir.

Gelen ilk resmi teklifte en iyi yabancısını satan yönetim , Jun'un kendi çabalarıyla bulduğu takımla pazarlık yapmayı deneyecek.

emre81
20.07.2007, 17:58
Ya bunların işi gücü yalan dolan onları gönderirlerse adam almak zorunda kalacaklar adam alacak para nerde bunlarda anca taraftarı kanrısın bu yalancı düzenbazlar.

ozcan_asanoglu
20.07.2007, 18:00
Yönetim en büyük beceriksizliğini bu konuda göstermektedir. Maharet, iyi yöneticilik en az zararla bunları elden çıkarmaktır. yoksa normal, rayında giden işleri herkes idare eder...

Hekimoğlu
20.07.2007, 18:38
musapma -jun -jefferson da satılmalı.

Drizzts
20.07.2007, 19:15
yönetim musapma -jun -jefferson üçlüsünü niye satsınki sattığında yerine birilerini almak zorunda en güzeli bu yöntem satma bak satamıyoruz de.yerlerinede adam alma... zaten bunlar kimi tanıyor yurt dışında da birilerini getirecek... geçen sene adam brezilyada 1 sene kaldı gittiler almanyadan brezilyalı aldılar :))) bu saaten sonra yönetim ronaldo yu alsa şüpheyle bakarım kesin imitasyondur :)

SDanışmaz
20.07.2007, 19:18
Bizimki gibi yönetim kadrosu başka takımlarda olmadığı için...

Özkan Erdem
20.07.2007, 19:33
Musampa kulüp bulmuş ve görüşmeye gitmiştir. Umarım iki taraf içinde iyi biter.

Kaynak nedir, kulüp kimdir merak ettim..

Kasım Hilal
20.07.2007, 21:09
Musampa & Jun Niye Satılmıyor??

El cevap: Çünkü Step satılıyor..

Mayls
20.07.2007, 23:59
Musampa & Jun Niye Satılmıyor??

El cevap: Çünkü Step satılıyor..

:alkış: :alkış: :alkış:
Yildizlarimiz dururken neden kadro disi kalmis adamlari satalim. Kimin bonservisi daha yüksekse o gider

kaplan6161
21.07.2007, 23:41
Trabzonspora zarar verdikleri için yönetim trarafından özellikle tutuluyorlar

tunganyan
22.07.2007, 10:06
pehh şşuraya bakın her konuda yaşadığımız rezilliği oyuncu satarken bile yaşıyoruz...bu admalar için halen daha bir gelişme yok!!bunlar kesin elimizde kalır daha çok para harcarız bunlara bizzz...bukadar aciz bir yönetim varmı??futbolcu almayı bırakın satamıyorlar bilee ne rezil insanlar bunlar yaaaa??????

Ali Can
22.07.2007, 20:17
yaw hiç bir kulübün böyle bir derdi varmı hep bize oluyor böle şeyler istemiyorum artık bu yönetimi gidinlan artık

turgi
23.07.2007, 00:24
iyide adamların bizimle oynadıklarına dair bi maçmı varki de satalım adam gibi 2-3 maça cıkart haa begenmedik derizki böyle böyle oynuyorlar satılıtır diyee

cendelsahinov
23.07.2007, 01:52
ya adamları 2maç oynatsalar gam yemeyeceğimde, oynatmadıktan sonra satmanın bir anlamı yok hep zarar...

Burçak
23.07.2007, 10:38
satılmıyor değil satamıyoruz desek daha doğru olur.

TSezgin61
23.07.2007, 13:55
satamıyor deigl....bu konuda her gecen günü zarar olarak görüp, kar edebıllecek günü beklememek gerekır...zararınada satsak karını fazlasıyla alacaz

yağız61
25.07.2007, 09:53
Kesİnlİkle Beklemeden GÖnderİlmelİler.

cIlgInIm
25.07.2007, 11:26
istanbul takımlarının elindeki necati orhan ak ı bile yıldız tanıtımı yaparak hergun gazetelerde boy boy resimleri yok 4 büyükler peşlerinde diye bangır bangır haber yapıyorlar .. arkan kuvetlii olacak biraz .. ellerindeki kazmaları istedikleri takıma aksıyorlar menejerler ve basın sayesinde .. bizdeki yıldızlarıda satamıyorz para etmiyorlar .. tamamen br yönetim ve hoca haasıdır ..

Canİlker
25.07.2007, 13:56
en akıllıca yöntem ziysyı göndermek getir takımın başına takıntısız bi adam bak nasıl oynatıyor ikisini birden.. sonrada istemezsen seneye aldığın paraya satarsın.. ziya olduu sürece ne bunları satabiliriz ne de takıma kazandırabiliriz..

Hüseyin Çümen
25.07.2007, 14:03
musampa satılamıosa tek neden ziyadır bi oynatamadın adamı gerçi oynatsa gitmesine gerek kalmayacaktı adam taş gibitopunu oynayacaktı

attagümüshane
26.07.2007, 02:55
soru:Musampa & Jun Niye Satılmıyor??
el cevap: "biz adam satmayız" mı acaba

Tiko18
26.07.2007, 16:22
Biz Jun ve Musampa yerine Ziyayi yollasak daha mantikli olur. Cünkü Musampa & Jun kaliteli topcular , eminim yeni gelecek TDle takima büyük fayda sağlarlar. Oynatmayi bileceksin

LaZuRiBeRe_53
26.07.2007, 16:28
musampa ile junu satmazlar stepanov gibi yıldızları satarlar .. ha musampa junuda kadro dışı bırakırlar adamlar tıkır tıkır parasınıda alırlar...AH AHHH

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 16:46
NURİDEN YENİ PLAN SÜMELA MANASTIRINA SAT-MI-YO-RUZ ADINDA KOSKOCA SAĞDA MUSAMPA SOLDA JUN POSTERLErİ İLE AFİŞ ASILACAK:D

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 17:09
satılmıyor değil satamıyoruz desek daha doğru olur.

yani kim istedi de wermedk djokaj kovalar gibi gnderdiler herifler

Tolpaş61
26.07.2007, 17:15
NURİDEN YENİ PLAN SÜMELA MANASTIRINA SAT-MI-YO-RUZ ADINDA KOSKOCA SAĞDA MUSAMPA SOLDA JUN POSTERLErİ İLE AFİŞ ASILACAK:D
iyi espiri:bmn3:ama alıntı olmasaydı keşke.önce biz akıl etseydik.

Yavuz Hasan
26.07.2007, 18:33
jun u geçtim de muşambayı niye kimse almak istemiyo halbuse takımdaki en kariyerli futbolcu bi sürü kupa kaldırmış zamanında mazisi başarılarla dolu

kurnaze
26.07.2007, 19:31
valla jun gönderilsin deniliyor ama biz gercek anlamda jun'un oynadıgı futbolu seyredemedik ki ilk başlarda macın sonlarında oyuna alındı daha sonra hatırlamıyorum bile belki ilk 11 cıkmıssa o maclarda kendisini gösteremedi bunun yanında gönderilmesin de demiyorum ama musambanın da durmasına katlanamıyorum... üstüne para verilecek durumda bile olsa gönderilmeli.

Kasım Hilal
26.07.2007, 19:38
Cem'i de yolladık..
Bırakalım da oynasın çocuk..
Sanki yönetime bıraksak daha iyisini mi alacak?

LaZuRiBeRe_53
27.07.2007, 10:06
acilen çözüm bulmaları gerek dicem ama nerde ..

Enes
27.07.2007, 16:28
:ts::bmn:jun un gıtmesıne eyvallah da musampa bıraz ugrasılırsa bızde cok ıs yapardı oynatılmamasının nedenı kesınlıkle performansı deıldır baska nedenlerı mutlaka olması gerekıyo ve acıklanmalıdır... sımdı sudan ucuza bıle elımızden cıkartamıyoruz adamı:ts::bmn::tsamblem:

Can
27.07.2007, 16:52
ne yapmaya calısıyolar yaa bi anlasam

Harun
02.08.2007, 10:37
Bu gidişle elimizde kalacağı kesin bu oyuncuların.Takır takır paralarıda ödeniyor.Adamlarında işine geliyor, biz değil onlar kulub bulsun diye bekliyorlar.Zaten Musampa'yı alacak kulub bakacak adamın performansına bir sezon boyu yatmış hiç top oynamamış buna 1000 euro anca para veririm diyecek.

_SaMeT_
02.08.2007, 10:45
ben biliyorum bu adamları niye göndermeyeceklerini turşusunu kuracakalar da onun için :D yaw şakası bir yana bunları trabzonunB takımına vereceklerdi ne oldu o iş para kazanmak istiyo bu herif ler siz bakmayın bu albayrak doğan felan bunlar trabzonu şampiyon yapma niyetinde değiller PARA KAZANMA niyetindeler...

Mert M.
02.08.2007, 10:47
oy-na-ta-cak-sın!!!
oynatacaksın arkadaş
satamıyorsan bu adamlardan fayda sağlamaya bakacaksın ki bunlar da iyi futbolcular
keçiliği bırakacaksın
lanet olsun be bırak şu inadını artık
oynat şu adamları keçi
biz usandık bu adam usanmadı
oynat ulan ben kefilim
oynat pişman olmayacaksın
keçeliden daha iyi oldukları aşikar zaten

Eyüphan
02.08.2007, 10:49
Yönetimin acizliği

Selimag
02.08.2007, 11:00
oynatsinlar 3-5 mac sonra satsinlar diyecegim ama mazallah simdi cok guzel oynar ikisi de ziyaN dogan rezil olur, karizmasi cizilir, belki utanir hatta istifa bile eder, sonra biz ZiyaN Dogan'siz ne yapariz.. ??!!!! su takimda ikisinin de ayarinda topcu yok bence, her halikarda ilk onbirde oynar ikisi de...

bu arada bu topic yeri degil ama ziya dogan istifa etseydi gecen seneden, bu sene su an uefa da idik kesin cunku intertoto'ya dusmezdi isimiz, syzmek gitmezdi, stepanov bir sene daha oynardi bu sene sampiyonluk umudu var diye, neyse uzatmiyim, "su olsa idi bu olsa olsa idi"lerle biryerlere varacagimiz yok....

Ama demek istedigim, yaziklar olsun yonetime ki maalesef, 2008 ocaginda yeni yonetim geldiginde (umarim aksi olmaz ve yonetim kalmaz) bile biz hala ZiyaN Dogan'in gidip gitmemesini tartisiyor olacagiz... acin 2007 ocak ayindaki mesajlari, okuyun, gene konusulan bunlar, ayni seyler, fark ne, fark giderek Trabzonsporun karizmasinin onarilamayacak bicimde ciziliyor olmasi.... bunu anlamiyan Trabzonsporlular varsa, lutfen artik takimin sirtindan insinler, yeter...

Kasım Hilal
02.08.2007, 11:11
Satılmıyor değil satılamıyor..
E madem satamıyorsun neden oynatmıyorsun?
Ben onu da sorarım.

10 numara
02.08.2007, 12:16
inter toto'da oynatılsalardı hem turu geçerdik hemde her ikisindende kurtulurduk..aslında musampa iyi bir oyuncu ama malum ziya............

poetricus
02.08.2007, 12:43
Niye satılmadılarının galiba mantıklı bir açıklaması var.
"Yabancı kontenjanımız dolu, o yüzden transfer yapamadık." diyebilmek için.
Gerçi Stefanov satılıp bir kişilik yer açıldı ama bizimkilerde jeton çok geç düşer.

Cengiz Çubukcu
02.08.2007, 12:52
satmasınlar hibe etsinler....zararın neresinden dönersek kardır..ama bu yönetim zararı büyütmek için bekletmeye devam ediyor..

efkarlitaraftar
02.08.2007, 13:32
Takimin moralini bozmakdan baska ise yaramaz bu adamlar.
Ya oynat yada ne kadar zarar olursa olsun sat.

winner
02.08.2007, 14:26
Efendim malumunuz üzere Musampa ve Jun hala kulübümüzün futbolcuları ama antrenmanlara çıkamıyorlar.Kendi başlarına takılıyorlar.Yönetim düşünmüş taşınmış demiş ki,madem biz bu adamları futbolcu olarak kullanmıyoruz bari bir işe yarasınlar.Trabzonspor’un 100 yıllık planlaması içinde yer alan projeye göre(Aman Allah korusun şakası bile korkunç), Sayın Albayrak’ın sahibi olduğu ve Trabzonspor’un elinden (ç)aldığı, şey pardon ihaleyle aldığı, Trabzon Limanında Musampa çımacı,Jun’da yükleme –boşaltma elemanı olarak istihdam edilecek.Çalışmaları karşılığı almaları gereken yevmiyede transfer ücretlerinden kesilecek.Böylece Trabzonspor’un milyon Euro’ları çöpe gitmeyecek.İşte bu nedenle Musampa ve Jun satılmıyor. Bilmeden konuşursunuz öyle gül gibi yönetimimiz hakkında!Cık Cık Cık…

ayvaz
02.08.2007, 14:37
basit oynamayan adama talip çıkarmı??
efendim!!!! çıkmaz dimi o kadar para ver adam günde iki saat çıksın koşsun

Benim mhayalini bile kuramayacağım paraları alsın. Oh ne güzel iş valla

Çetin
02.08.2007, 14:56
basit oynamayan adama talip çıkarmı??
efendim!!!! çıkmaz dimi o kadar para ver adam günde iki saat çıksın koşsun

Benim mhayalini bile kuramayacağım paraları alsın. Oh ne güzel iş valla

niye biz musamoa yı alırken bu adam oynuyor muydu :) bizim gibi bir kulüp çıkar umalım :)

fetvaci
02.08.2007, 22:41
dünyada tek boyle bı transfer komıtesı bızde warda ondan yanlıs oyuncu ısteyen bızımkılere danıssın bızde coook

szmekobe
02.08.2007, 22:46
satmıyosan oynat bari satıyosan da ver birine satacak klüp o kadar çok ki

irfanb
02.08.2007, 23:54
Madem bu iki oyuncu elimizde kaldi satamiyoruz, Ilhan Cavcav`a hibe edelim bunlari sadakamiz olsun bu mübarek Recep ayinda. Ne yaparsin kiminin parasi kiminin duasi.
Iki günde bu adamlari satmazsa ben de hic bir sey bilmiyorum.:)

cendelsahinov
03.08.2007, 00:47
satmıyosan oynat bari satıyosan da ver birine satacak klüp o kadar çok ki

bencede haklısın

Punisher-61
03.08.2007, 07:41
gecenlerde Musampayi trabzonda gördüm adam sari bir seat Leon ile Meydanda tur atiyor geziyor para yiyor..

Tolpaş61
03.08.2007, 10:20
bak gene sinirlendim.yahu bu adamlar neden satılmıyor yahu.satamıyorsan ver eline bavulunu yolla gitsin.allah alllah yahu.sanki ilk defa transfer yanlışı yapıyoruz.gönderin be kardeşim.hayır trabzonda gezerlerken biri çıkıp ağızlarını burunlarını kıracak rezil olacağız.

tunganyan
03.08.2007, 17:11
bunun başka açıklaması yok kesinlikle bu saİToğlu musamoanın parasından alıyodur anlaşmalıdırlar başka türlü bu adam en kötü bedava ssatılırdı çünkü agustos ayı itibariyle taksit zamanı geldi 500bin avro ödenecek!!!!herşey beklenir bu şerefsizlerden...mantık işi mi bu yaa..adamı satamıyosun güya para kazanmak için beklioolarmışş tabi tek başına idman yaparak değeri artacak yaa!!!hem beklerken bu arada avrolar da gidiyor bu adamlar kadar şerefsiz başka bi yönetim daha var mı bu dünyaadayaaa..aziz yıldırım gelseydi keşke o daha iyi yönetirdi bizi..allah bildfiği gibi yapsın bu şereften yoksun insanlarıı...rezillerr adi şerefsizlerrrrrr!!!!!!!!

Tolga Sarı
03.08.2007, 18:13
jun hakkında yorum yapamam ama musampa bu takıma yararlı olabilecek bi futbolcuydu...bazı maclarda son dakikalarda gorew aldı...surekli oynatılmadı...iyi motive edilmedi...en buyuk sorun her oyuncunun yeni takımına alısma sureci musampa da uzun surdu...ole bi surec olmadı da diyebiliriz...Bjk runje ilk geldinde bi ton yorum yapılıyordu 2. yarı takımına bulundugu ortama alısmıs bi runje Bjk ın en az gol yiyen takım olma yolunda onemli bir isimdi....bizimkiler musampa ya bole bi olanak saglamadı..

herseye ragmen ikiside yanlıs transfer...:(

cyberentalpi
04.08.2007, 00:25
Hala iddaa ediyorum. Musapma su olu hali ie bile celodandan kecelidende hasandan da on kat iyi oynar bu takimda. Jun u ise oynatacaksin gostereceksin satacaksin. İkisinide oynat bakim sen satiliyor mu satilmiyor mu?

kromozom
04.08.2007, 00:51
bızım klubun oyuncu satma huyu yok anlayamadınızmı bunu daha...

ya kıralık verırler ya takasta kullanırlar yada oynatmayıp adamın futbol hayatını bıtırırlerrr

tuncii
04.08.2007, 00:53
ya kımse nasil bi oyuncu oldugunu bılmıyorlarkı tomas jun'u maden bi oynat adamı tanısınlar gorsunler nasil birisi oldugunu bılsınler ondan sonra teklıfler gelmeye baskar su ana teklıf bile gelmiyordur bile gelse zaten simdiye burda olamzlardı

Emre Emiroğlu
04.08.2007, 01:24
Madem Satmıyoruz Neden Kazanmaya Calısmıyoruz Anlayamıyorum... Takımda Ne Futbolcular Oynuyor ( celaleddin , mustafa keçeli vb..) Musampa ile Jun a Bu Takımda Yermi Yok...

cyberentalpi
04.08.2007, 02:23
Madem Satmıyoruz Neden Kazanmaya Calısmıyoruz Anlayamıyorum... Takımda Ne Futbolcular Oynuyor ( celaleddin , mustafa keçeli vb..) Musampa ile Jun a Bu Takımda Yermi Yok...

Kazanmak mi kazaniyoruz ziyan ile:) Bunun kazanma yontemi bu.

Nytre
04.08.2007, 09:19
yanlış görmediysem musampayı arasıra zorlunun oralarda görüyorum... jeffide bir gün görmüştüm...

dolaşıyorlar işte...

gilimalı
05.08.2007, 00:17
bu adamlar neden satılmıyor
bunların ikiside bu takıma yıldız olarak gelmedimi
başkan iki yıldız alacağım demişti
bunları oynatsınlar belki yıldızları parlar o zamanda başkanın dediği olur
şu anda arşatırılsa belkide dünyada en rahat para kazana futbolcuları musampa ve jun dur

szmekobe
05.08.2007, 00:22
Musampa neyse belki futbolu bırakır ama
JUNA yazık ya sen ş.liginde falan oyna çekm milli takımında oyna liginde gol kralı ol avrupanın gelecek vaat eden en iyi 20 oyuncu arasına gir SONRA gel Trabzonspora ve futbol hayatın %1000 çöküşe geçsin. Yazık gerçekten üzülüyorum adama kimse istemez böyle durumda olmayı harbi üzülüyor insan ya Ziya Doğan senin aklından süphe ediyorum ömer riza nın hasanın aymanın keçelinin celaleddinin oynadığı takımda musampa ve jun forma bulamıyor
:Dgülüyorum ama ağlanacak durum

Balcklabel
05.08.2007, 01:29
Farkında mısınız bu yönetim geldiğinden beri; iki önemli misyonu başarıyla yerine getiriyor: Birincisi taraftarı futboldan soğutmak, ikincisi futbolcuları futboldan nefret edet hale getirmek... Tabi bunların çok önemli bir amacı var. O da futbol afyonunu insanlarımızdan uzaklaştırarak gelişimci bri toplum oluşturmak ve çocuklarımızın futbolculara heveslenmelerini engelleyerek başka meslek dallarına yönelmelerini sağlamak. Ulu kurtarıcı Nuri ve Baş elçi Ziya ve de ekip arkadaşları; her gün amacına biraz daha yaklaşıyorsunuz. Tebrik ediyorum sizi...

Fanatik28
05.08.2007, 18:28
Bu adamlarin ici disi artniyet. Adamlar sirf yabanci kontenjani bosalmasin, bu sayede kontenjan dolu deyip yabanci futbolcu almamak icin bu ikisine bosu bosuna onca para ödüyor. Ama hala gereken tepki gösterilebilmis degil. Adamlar yüzsüz, protesto ediyorsun kacip gidiyorlar, ertesi gün yine ayni piskinlik. Bu adamlari hala Trabzon`a sokan herkese yaziklar olsun.

szmekobe
05.08.2007, 18:29
Bu adamlarin ici disi artniyet. Adamlar sirf yabanci kontenjani bosalmasin, bu sayede kontenjan dolu deyip yabanci futbolcu almamak icin bu ikisine bosu bosuna onca para ödüyor. Ama hala gereken tepki gösterilebilmis degil. Adamlar yüzsüz, protesto ediyorsun kacip gidiyorlar, ertesi gün yine ayni piskinlik. Bu adamlari hala Trabzon`a sokan herkese yaziklar olsun.
ama bu adamları hala savunanlarda var

kudu_61
05.08.2007, 22:35
adamı kovacaksan yerine alacağın topçu hazır olacak şu anda kontejyan boş alsalar ya sanki musampa gittikten sonra sol açık jun gittikten sonra forvet jeff gittikten sonra kaleci mi alacaklar da adam gönderiyoruz oynatta bi görelim bırak kalsınlar bıktırdınız artık bu sene transferin böyle olacağı önceden de belliydi biz görünen köye klavuz isteyenlerden değiliz....

Fanatik28
05.08.2007, 23:13
Ziya Dogan varken sanki bu adamlar oynayacak mi? Bu adam gercekten hasta ve bu gidisle bizi de hasta edecek, tabi zaten olmadiysak. Ben olsam bunlari direk oynatirim. Ama oynatilmiyorlar iste. O zaman satacaksin ve bosu bosuna para vermeyeceksin. Ama ne satiliyorlar, ne de oynatilmiyorlarsa, ben bunda artniyet ararim.

Ben buraya üye oldugumda Sayin utanmaz, yeni Baskan secilmisti. Daha ilk yaptiklari aciklamada, bunlarin ne mal olduklari anlasilmisti. Daha dogrusu ben anladim ve defalarca dillendirdim bunu.

Bu arada onlara hala destek verenler, onlardan nemalananlardir, yani satilmislar. Trabzonspor`un ne olacagi umurlarinda bile degildir.

Semih Öztürk
06.08.2007, 00:14
Musampayı Aralık ayına kadar kulup elinde tutmalı diye düşünüyorum..Aralıktan sonra gelecek yönetim ya hocayı deiştirir ya da hocaya Musampa şartını koyar ve takıma kazandırılması yönünde direktifler verir herhalde..

Mehmet Fırat
06.08.2007, 00:46
Musampa&Jun&Keçeli&Ö.Rıza&Celaleddin&Ayman&Adnan&Ferhat Niye Satılmıyor??

antagonist
06.08.2007, 10:53
Bugünkü Fanatik'ten:

Premier Ligi takımlarından ve İngiltere’nin köklü kulüplerinden olan Derby Country’nin, Trabzonspor’da ciddi problemler yaşayıp özel hoca eşliğinde çalışan Musampa’da ısrarcı olduğu öğrenildi. Bordo-Mavili yönetimin de, teklifin resmileşmesi halinde Hollandalı’yı elinden çıkarabilmek için her türlü kolaylığı yapmaya hazır olduğu vurgulandı. Musampa giderse yabancı kontenjan sayısı 2’ye yükselecek.

cınar#7
06.08.2007, 12:18
Musampa&Jun&Keçeli&Ö.Rıza&Celaleddin&Ayman&Adnan&Ferhat Niye Satılmıyor??
+Hasan 3. ;)

ÖmerFarukYılmaz
06.08.2007, 16:22
ya oynatılsınlar en iyi transferlerimiz olurlar yeterki şöle adam akıllı bir şans verilsin

yoksa ikinci szymek vakası olur bu

LaZuRiBeRe_53
06.08.2007, 16:37
ya satın yada af çıkarın alın kadroya hayret bişeee yaaa

uzungöllü
06.08.2007, 22:02
Adamlar Oynamamaktan KaŞarlandi Pas Tuttular...bu Adamlari Kİm Ne Yapsin.... Ya Adam Akilli Şans Verİlsİn Oynasinlar Ya Da GÖderİlsİnler Bİr Şekİlde ... BÖyle Gİderse Takimin İmaji Da Zedelenİyor Adam Harcayan Takim Dİye....

SiNaNi
07.08.2007, 09:45
Neden satılmıyor!
Çünkü millet satacağı oyuncuyu oynatıyor.Bizimkiler de satacağı adama amatör muamelesi yapıyor.Eğer satacaksan al bi hazırlık maçı bir şey oynat adamları.Hangi takım yatan adamı almak ister(trabzonspor hariç).Ziya, Nuri farkı.

Tiko18
07.08.2007, 09:52
Aralığa kadar sıkın dişinizi. Nuri ve Ziya gittikden sonra takımı bu iki topcu taşıyacak görürsünüz;)

poetricus
07.08.2007, 10:29
Musampa, Jun, Keçeli, Ö. Rıza, Celalettin, Ayman, Adnan, Ferhat Niye Satılmıyor??

+Hasan 3.
Galiba buldum: Çünkü para eden oyuncular henüz tükenmedi.

Kasım Hilal
07.08.2007, 11:32
Adamları göremedik ki iki kere oynarken..
Bir izlesek belki de satılmalarına razı olmayacağız..

Emre B.
07.08.2007, 13:39
Adamları oynatmazsan kime satçan?Herkes Nuri Albayrak değilki.

muratt
07.08.2007, 15:04
ya bu islerle ilgilenen arkadaslar, Jun ve Musampa'nin guzel videolarini Youtube'a koysalar ya, belki biri gorur de kanar alir adamlari ..

surmeneli_keles
07.08.2007, 15:32
2 sıde cok ii topcuydu zamanında keske kusturulmek yerıne kazanılmaya calısılsaydı....sımdıde satma cabası içindelerrr zor satarsınızzz kulubeye kök saldı musampaaa

Jester
07.08.2007, 17:38
Biraz daha satılmazlarsa artık vazgeçelim, kulüp müzesine kaldırıp orada sergileyelim.
'Elimizde patlayan yabancı futbolcular' bölümünde.
Yine Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiş oluruz....

Kadir Aydın
07.08.2007, 17:47
O kadar çok talep var ki, şaşırdılar hangisine verelim diye. O yüzden... :)

Sacit
07.08.2007, 17:55
Bulmuşlar böyle bi yönetim giderler mı yatıp para alıyolar :D

_SeRKaN_
07.08.2007, 18:10
Bulmuşlar böyle bi yönetim giderler mı yatıp para alıyolar :D

Onların hiçbir suçu yok profesyonelce idmanlarını yapıyolar sorun bunları oynatmayan hocada ve futbolcuları oynatmadan nasıl pazarlayabileceğini bilmeyen iş bilmez yönetimde insanoğlu bu kadarda olmaz sen onları dışla başka sahada idman yaptır sonrada neden satılmıyolar diye isyan et kim görecek kardeşim senin elindedki topçuyu sen bu mantelitenle onları ancak bölge takımlarına pazarlarsın çünkü ancak onlar idmanlarını takip eder musampa ve jun un

Emirhan Makul
07.08.2007, 18:25
aralıkdan sonraa ersun yenal oynatacak onları ya acele etmeyin

egeli
07.08.2007, 18:51
başlığın değiştirilmesini talep ediyorum.

"neden kazanılmıyor" şeklinde olması için

Tiko18
08.08.2007, 09:20
seninkide soru sanki "neden kazanilmiyor". Çünkü onlarin mevkilerinde Keçeli ve Umut gibi süperstarlarimiz oynuyo

Sencer Bulut
08.08.2007, 11:41
jun bilmemde musampa bu takımda kesinlikle kalmalı adam daha bi kere yerinde oynamadı yaw 2-3 mac 2.yarı oynattı o kadar verdigi bütün sans bu aymana verdigi sansın yarısını musampaya verseydi simdi millet musampayı konusurdu....

Tolga Sarı
08.08.2007, 11:46
seninkide soru sanki "neden kazanilmiyor". Çünkü onlarin mevkilerinde Keçeli ve Umut gibi süperstarlarimiz oynuyo

bu cumleni espri olarak goruyorum...:):):):) espiri niyetinde bile olsa "keceliyi" koydun ya superstar unvanına...supersin

antagonist
08.08.2007, 11:51
başlığın değiştirilmesini talep ediyorum.

"neden kazanılmıyor" şeklinde olması için

Z.D. en soz Szymek'i kazanmıştı,hatırlatırım.;)

asimavi
08.08.2007, 11:56
musampa ve jun u kazanmadan satmamız mümkün değil ....çünkü piyasada bizm yöneticiler ve td kadar keriz başka kimse yok....

....eğer bu iki oyuncu başka takımın başına dert olsaydı hemen almıştık bunları ucuz diye....

....tabi bu adamları kazanmak içinde td değişikliği şart......

...hatta trabzonsporumuzu geri kazanmak için külli bir değişiklik farz oldu artık.....

....değmez ya valla değmez bir stadyum için bu kadar küçülmeye değmez .....

....trabzonspor avni akerde şampiyon oldu ....suyumu çıktı stadın şampiyonluk stadla olsaydı gs olippiyatta oynadığı yıl şampiyon olurdu....

LazAnisT
08.08.2007, 16:45
asbaskan omer sarı şöle bi acıklama yapmıstı, "jun'u izlemeden aldık, hata yaptık. zurawski bizi bekliyordu. ancak brezilya'yı da düşündük. burada tüm imkanları seferber edip, kahe'yi alabilirdik. boş dönünce zurawski'de geciktik. zaman kaybettiğimiz için jun'a yöneldik...YORUMSUZ

Yavuz Hasan
08.08.2007, 17:50
asbaskan omer sarı şöle bi acıklama yapmıstı, "jun'u izlemeden aldık, hata yaptık. zurawski bizi bekliyordu. ancak brezilya'yı da düşündük. burada tüm imkanları seferber edip, kahe'yi alabilirdik. boş dönünce zurawski'de geciktik. zaman kaybettiğimiz için jun'a yöneldik...YORUMSUZ
iş bilmez çavuşlar ...

61viya
09.08.2007, 12:49
Bence de değiştirilmeli başlık."Musampa ve Jun neden hala kaçmadı" ya da "neden hala futbolu bırakmadı" falan diye :D Peygamber sabrı varmış valla adamlarda:D

hüseyin1975
09.08.2007, 13:05
Bu iş artık tam bir Komedi oyununa dönüsdü.....

ktü_ts
09.08.2007, 13:08
musampayı hergün uzunsokakta veya akşamları trabzonu bilin bilir yeni tanjantta cadde cafede otururken görüyorum kız ve erkek arkadaşlarıyla nediyim artıkk....

hüseyin1975
09.08.2007, 13:11
musampayı hergün uzunsokakta veya akşamları trabzonu bilin bilir yeni tanjantta cadde cafede otururken görüyorum kız ve erkek arkadaşlarıyla nediyim artıkk....

Allah afiyetini bozmasın:(

Koçum Musampa:(

rahmi_gürsoy
09.08.2007, 13:14

ziya hoca sağolsun yeşil sahalarda oynatmıyorki oda ne yapsın arkadaşlar .........

oskanonur
09.08.2007, 13:58
Bir satici dusunun, her firsatta elindeki urunu tum iletisim organlarinda kotuluyor ve o urunle ilgili surekli olumsuz haberler veriyor, gerekli testlerden gecirmiyor, vs... Boyle bir saticinin elindeki urunu satmasi tam bir mucizedir.

poetricus
09.08.2007, 15:06
Ömer Sarı yalan söylüyor.

Zurawski ve defansa düşünülen Thomas'ın transferi bitmişti. Uçak biletlerini alıp gelmek için haber bekliyorlardı. Ama problem şu ki bu işle ilgilenen kişinin Szymkowiak transferi ile büyük sükse yapan Metin Akbaşoğlu olması, yönetimin genç prensi ve kendisini başkanlığa hazırlayan Murat Bozoğlu'nun asla kabullenemeyeceği bir şeydi. Zira Akbaşoğlu’nun karizmasının altında ezilme tehlikesiyle karşı karşıyaydı. Bozoğlu ve ekibi hemen devreye girerek çok daha kalitelisini çok daha ucuza alacaklarını iddia ettiler. Akbaşoğlu'na Polonya'dan dönmesi söylendi ve tarihe II. Brezilya Seferi diye geçen yolculuk böyle başladı.

Lig sıralamasına göre takımlar izlenerek forvetlerine talip olundu. Her tekliften sonra; "olmazsa da taraftarın merak etmemesi gerektiği, zira alternatifi olduğu" söylendi. Bizler TV 8 başında Brezilya Ligi'ni internet makrolarında Portekizceyi hıfz ederken yaşanan her fiyaskonun alınamayan her futbolcunun ardından ismi gündeme gelenin bir öncekinin bilmem kaç katı olduğu türünden matematik egzersizleri yapılarak genç arkadaşlar ÖSS sınavına hazırlandı. Üç aylık bir sergüzeştin serencamı olarak Eller ve Jefferson de Galvao ile Trabzon'a dönüldü. Bu sırada Jefferson’u aldığımız için taraftarın kulübü bastığı, ülkede borsanın çöktüğü, ordunun yönetime el koyduğu türünden ajitasyonlarla ne muhteşem futbolcular alındığı ima edildi. Sonra Portekizcenin yerini Çekçe aldı ve sadece PC başında bir resmini gördüğümüz bir golcü için yönetimde tek adamlığın kitabını yazan Atay Aktuğ’un inisiyatifi devreye girdi ve biz de dua etmeye başladık.

Yaşanan ve yaşatılan fiyaskolardan sonra Brezilya ekibi birbirine düştü. Mahalli kanallarda birbirlerinin kirli çamaşırlarını ortaya dökmeye başladılar. Ömer Sarı'nın plajlarda sabahladığı,güzel hatunlarla zevk ü sefaya, ayş ü işrete daldığı; Lemi'nin orak çekiçli tişörtünü beline sarıp diskoteklerde performansının doruğuna çıktığı, Bozoğlu’nun bu ikilinin almaya kalktığı her oyuncuyu engellediği gibi şeyler sayılıp döküldü.

Muhteşem üçlü bir süre “tencere dibin kara, seninki benden kara” oynadılar. Brezilyada yaşanan muhteşem rezaletin unutulması için Faruk Kanca'nın daha büyük skandallara imza atmasını beklemek zorunda kaldık.

Millet nasıl olsa balık hafızalı. Palavraya devam.

Emirhan Makul
09.08.2007, 15:12
musampa musampa kizito musampa

Mehmet Fırat
09.08.2007, 23:18
bunlar oynamayınca ben vicdan azabı çekiyorum yarın bi gün "Trabzona gelmeyin kariyerinizin sonu olur" diyecek olanlar bunlar olacak..

Hasan Cubukcu
10.08.2007, 14:17
Z.D. futbolcu yok etme makinesi vallahi insan da bu kadar inat olamaz yahhuu.

FcTRABZONSPOR
10.08.2007, 14:20
zaten bu ziya onları oynatmıcak onları alanda olmaz en iyisi versinler bonservislerinde gitsinler...Yazık TRABZONSPOR'umun paralarına....

_SeRKaN_
10.08.2007, 14:40
Oynatmadan bir futbolcuyu nasıl satmayı düşünüyorsun.....

FcTRABZONSPOR
10.08.2007, 14:50
Oynatmadan bir futbolcuyu nasıl satmayı düşünüyorsun.....
ben ne diyorum iyi okuda ondan sonra yorum yap...

_SeRKaN_
10.08.2007, 14:53
ben ne diyorum iyi okuda ondan sonra yorum yap...
Anlayışına hayran kaldım kardeşim rahatsızmısın sen sana lafım olsa direk alıntı yapardım şurda adam akıllı bağımsız bir şekilde yorumda mı yapamayacağız sana lafım olsa direk haklısın yorumunu dahi cevaplamadım okumadım bile laflarını tart öyle konuş öyle okuda bak felan diye laflar etme seviyeli ol....

Murat Altun
10.08.2007, 14:59
musampa gibi bir futbolcuyu harcayan beyinsizler hala Trabzonspor da ya ben ona yanıyorum

zymeck marce step ve daha niceleri harcandı

sizin gibi yönetiminde teknikdirektöründeeeeeeee

Thedoors
10.08.2007, 16:45
Ömer Sarı yalan söylüyor.

Zurawski ve defansa düşünülen Thomas'ın transferi bitmişti. Uçak biletlerini alıp gelmek için haber bekliyorlardı. Ama problem şu ki bu işle ilgilenen kişinin Szymkowiak transferi ile büyük sükse yapan Metin Akbaşoğlu olması, yönetimin genç prensi ve kendisini başkanlığa hazırlayan Murat Bozoğlu'nun asla kabullenemeyeceği bir şeydi. Zira Akbaşoğlu’nun karizmasının altında ezilme tehlikesiyle karşı karşıyaydı. Bozoğlu ve ekibi hemen devreye girerek çok daha kalitelisini çok daha ucuza alacaklarını iddia ettiler. Akbaşoğlu'na Polonya'dan dönmesi söylendi ve tarihe II. Brezilya Seferi diye geçen yolculuk böyle başladı.

Lig sıralamasına göre takımlar izlenerek forvetlerine talip olundu. Her tekliften sonra; "olmazsa da taraftarın merak etmemesi gerektiği, zira alternatifi olduğu" söylendi. Bizler TV 8 başında Brezilya Ligi'ni internet makrolarında Portekizceyi hıfz ederken yaşanan her fiyaskonun alınamayan her futbolcunun ardından ismi gündeme gelenin bir öncekinin bilmem kaç katı olduğu türünden matematik egzersizleri yapılarak genç arkadaşlar ÖSS sınavına hazırlandı. Üç aylık bir sergüzeştin serencamı olarak Eller ve Jefferson de Galvao ile Trabzon'a dönüldü. Bu sırada Jefferson’u aldığımız için taraftarın kulübü bastığı, ülkede borsanın çöktüğü, ordunun yönetime el koyduğu türünden ajitasyonlarla ne muhteşem futbolcular alındığı ima edildi. Sonra Portekizcenin yerini Çekçe aldı ve sadece PC başında bir resmini gördüğümüz bir golcü için yönetimde tek adamlığın kitabını yazan Atay Aktuğ’un inisiyatifi devreye girdi ve biz de dua etmeye başladık.

Yaşanan ve yaşatılan fiyaskolardan sonra Brezilya ekibi birbirine düştü. Mahalli kanallarda birbirlerinin kirli çamaşırlarını ortaya dökmeye başladılar. Ömer Sarı'nın plajlarda sabahladığı,güzel hatunlarla zevk ü sefaya, ayş ü işrete daldığı; Lemi'nin orak çekiçli tişörtünü beline sarıp diskoteklerde performansının doruğuna çıktığı, Bozoğlu’nun bu ikilinin almaya kalktığı her oyuncuyu engellediği gibi şeyler sayılıp döküldü.

Muhteşem üçlü bir süre “tencere dibin kara, seninki benden kara” oynadılar. Brezilyada yaşanan muhteşem rezaletin unutulması için Faruk Kanca'nın daha büyük skandallara imza atmasını beklemek zorunda kaldık.

Millet nasıl olsa balık hafızalı. Palavraya devam.

Korkunç bişiy bu..kibir,riya,kompleks..ne ararsan var..yazıklar olsun..Bu taraftar size hakkını helal edicekmi bakalım (Ömer Sarı,Murat Bozoğlu...vb..)...Lanet olsun..

lazooo28
10.08.2007, 17:02

ne yapsin adamcigaz efkâr dagitiyordur..baska takimda olsaydi simdiye coktan parlamisti. Ziya mahvetti adamin futbol hayatini.

Harun
11.08.2007, 11:24
Futbolculara dağıtılan paralardan bu oyuncularada kesin bir miktar verilmiştir.Hem oynatma hem satma hem para var.Bunu sadece bizde görebiliriz.

poetricus
11.08.2007, 11:43
Bir miktar bazı yöneticilerin cebine gitmiştir. Tıpkı transferlerinde olduğu gibi...

Samet Türkmen
12.08.2007, 01:08
siteye girmeyeli baya oluyor.Bu adamlar yollanmadı mı hala yahu :D

Travelair
12.08.2007, 10:31
İşe iyi tarafından bakmak gerek. Bu sene PAF takımımız kesin şampiyon olur :eek:

Şaka bir yana, Musampa'ya verilen 250 bin € cezayla bence kaçırtmaya çalıştılar. Fifa geçersiz saydı. Ne olacak bu hikayenin sonu?

Mert Pasa
12.08.2007, 10:34
Fifa neyi gecersiz saydi

oguzkoc
12.08.2007, 12:03
musampa ağustosun sonuna kadar ingiltere championship takımlarından birine ya kiralık olarak verilecek yada satılacak bunda eminim. jun ise ilkyarıda takımda kalabilir idmanlara filan çıkar ve 2.yarıdada satılamazsa kontrat iptal edilir. çünkü 31 ağustosa kadar bir yabancı kesin geliyo. 2.yabancıyıda devre arası bekliyorum...

Erkut Ay
12.08.2007, 12:04
alan yokki satan versin.......

tbs1
12.08.2007, 12:47
ya şu keltoş musampayı gözüne soktuya içim yanıyor ya
senin futbol bilgine şaşarım keltoş z.d

femalkocoglu
12.08.2007, 15:37
Parasız bile alan yok demek ki. Kaldı ki Musampa beyefendi örneğin bu aldığı yıllık üzreti dünyanın başka hangi noktasında kazanabilecek? Adamları tatile yollayacaklarına biraz hırpalarsınız idmanlarla veya eğitim diye burunlarını sürtersiniz biraz, o zaman anlarlar burda 1 sene daha kalmayayım hayatım rezil olacak diye. Bakın tasvip etmiyorum ama paragöz Tigana bile milyonlarca euroluk tazminatını bırakıp gitti neden? Eh birkaç kere evine doğru kovalanmış gözü korkmuş :) Tasvip etmediğim şeyler. Ama eğer karşındaki kulübün parasını iç etmeye çalışıyorsa profesyonelce ve bonservisini bedava almaya çalışıyorsa veya hak etmediği parayı, o zaman sen de profesyonelce tesislere bekçi yapıp erzak taşıtacaksın ki Anya Konya nerde bir haberi olsun

HAKLISINNNNNN

İslam Sezer
12.08.2007, 16:54
bu adamlara kısa bir çernobil gezisi yaptırılmalı,eğer genel kültürleri ve tarihi bilgiliri zayıfsa yerler ama neden sadece ikimiz diye şüphe duyarlarsa geziye jefferson da eklenebilir.Diğer bir alternatifse müslüm şarkıları+jiletli traş seansları.Türkçeleri zayıf arebesk duyguları kayıpsa geriye tek yapacak tek şey kalıyor o da kafalarına sıkmak.(Bu da bize yakışmaz) Olmadı beslemeye devam etmek.Bunları satacak kabiliyette bir sahtekar satıcı bulmak lazım.Biz de alırken Stichus gibi usta transfer alıcıları mevcut ama dışarıya satmakta mahir pek bir tüccarımız yok anlaşılan.Tekke ve Stephanov mu?
Ya onları dedem de satar,önemli olan bu iki ıskartayı satmak.Satın da görelim.Trabzonsporumun kasası deniz yemeyen domuz...

Semih GÜL
12.08.2007, 16:59
Vitrinde görünmeyen ürünü satması anca müptelası ile ilgileneni arasında gerçekleşir oda yoksa...