PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Kurtuluş

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

TsClub41
12.07.2008, 00:49
Yusuf bu takımda direk oynayabilecek bir futbolcu benm düşüncem bu en azından.

Dogan
12.07.2008, 00:53
Yusuf'tan soğuttunuz milleti böyle savuna savuna. Bu kadar abartılacak bir şey yapmadı Yusuf şu ana kadar. Potansiyeli olabilir, göstersin öyle konuşalım. Boşa gidiyor bu konuşutklarınız...

TsClub41
12.07.2008, 01:02
Yusuf'tan soğuttunuz milleti böyle savuna savuna. Bu kadar abartılacak bir şey yapmadı Yusuf şu ana kadar. Potansiyeli olabilir, göstersin öyle konuşalım. Boşa gidiyor bu konuşutklarınız...

Kardeş dikkat edersen biz bişey konuşmuyoruz sadece düşüncelerimizi yazıyoruz sen buna konuşma diyosan buda senin hayata bakış felsefen ;)

Dogan
12.07.2008, 01:15
Felsefeye de döktük işi tamamdır. Genel bi yorumdu benimki çok kişi var Yusuf'un avukatı. Hatta savunanlardan bi tanesi kardeşi:) Bi oynasın Yusuf, göstersin yeteneklerini tam olarak bakalım. Konya'da oynadığı futbolla Trabzonspor'da kadroya giremez şu aşamada. İnşallah daha iyi olur da oynar.

ilhan
12.07.2008, 01:38

Hay ağzına sağlık güzel insan.:alkış:

Vlaznia maçıyla birlikte performansını sürekli merak ettiğim çok beğendiğim futbolunu geliştirerek çok iyi yerlere gelecek dediğim Yusuf'tan soğuttular. Hele burada Konyaspor taraftarının hakkında söylediklerini kopyalayanlar, Konyaspor'un vazgeçilmezi diye Yusuf'u lanse edenler Yusuf'un Konyaspor'da düşünülmediğini gördükten sonra neden birşeyler yazmadı merak ediyorum.

Yusuf benim için hayal kırıklığı olmuştur. Çok güveniyordum kendisine. İçimde yine bir umut var ileri de iyi bir futbolcu olacağına dair.

İnşallah çok iyi olur Yusuf.

el_conquistador
12.07.2008, 05:25
Kardeş dikkat edersen biz bişey konuşmuyoruz sadece düşüncelerimizi yazıyoruz sen buna konuşma diyosan buda senin hayata bakış felsefen ;)

Görüsünü söylemekte serbestsin tabi. Ama seninle Ersun Hoca arasinda bir belirli fark var. Bu takimda kimin oynayip oynamayacagina o karar verir.

Yusufu sezon basinda Intertoto maclarinda görmüstük zaten. Bir mac fena degildi, ama Otelul Galati macinda sönüktü. Simdi bir noktaya deginmek istiyorum. Ersun Yanal ekimde geldi. Yusuf devre arasinda gönderildi. Simdi Ersun Hoca iki ay boyunca Yusufu görmedi mi? Yoksa görmemezlikten mi geldi senin dedigin gibi?? Eger senin dedigin gibi görmemezlikten geldiyse, Ersun hocanin kari ney bu iste?? Görmeyince, yada görmemezlikten gelince ne kazaniyor?

Biz bilgisayarin basinda oturup, istedigimizi yazariz tabi. Istedigimiz gibide sallariz, su oynasin su oynamasin diye. Ama bir belirli fark vardir, bizimle Ersun hocanin arasinda. O karar verir kimin sahada olup, kimin sahada olmayacagina, cünkü meslegi o. Parasini bu isten kazaniyor. Onun en önemli hedefi takimin basarisi. Cünkü kendi basarisi buna bagli.

Simdi Ersun hoca Yusufla iki ay antreman yapmis, bazen günde bir, bazen iki kere. O antremanlarin hic birinde mi hoca görmedi onun o 'müthis' yetenegini? Birde Ersun hoca icinde hep diyorlar, genc futbolculara cok önem verir onlari hep destekler diye. Peki Yusufda o kadar yetenek olsa niye desteklemesin? Ersun Yanal dünkü hoca degil. Bir belirli tecrübesi, birikimi var. Hangi futbolcuyu neden sectiginide özenle karar veriyordur. Yusufu istemediyse bir belirli nedeni var. Sonucta herkesin görüsü var, evet ama ilk önce saygi göstermeyi ögrenmemiz lazim.

TsClub41
12.07.2008, 22:07
Görüsünü söylemekte serbestsin tabi. Ama seninle Ersun Hoca arasinda bir belirli fark var. Bu takimda kimin oynayip oynamayacagina o karar verir.

Yusufu sezon basinda Intertoto maclarinda görmüstük zaten. Bir mac fena degildi, ama Otelul Galati macinda sönüktü. Simdi bir noktaya deginmek istiyorum. Ersun Yanal ekimde geldi. Yusuf devre arasinda gönderildi. Simdi Ersun Hoca iki ay boyunca Yusufu görmedi mi? Yoksa görmemezlikten mi geldi senin dedigin gibi?? Eger senin dedigin gibi görmemezlikten geldiyse, Ersun hocanin kari ney bu iste?? Görmeyince, yada görmemezlikten gelince ne kazaniyor?

Biz bilgisayarin basinda oturup, istedigimizi yazariz tabi. Istedigimiz gibide sallariz, su oynasin su oynamasin diye. Ama bir belirli fark vardir, bizimle Ersun hocanin arasinda. O karar verir kimin sahada olup, kimin sahada olmayacagina, cünkü meslegi o. Parasini bu isten kazaniyor. Onun en önemli hedefi takimin basarisi. Cünkü kendi basarisi buna bagli.

Simdi Ersun hoca Yusufla iki ay antreman yapmis, bazen günde bir, bazen iki kere. O antremanlarin hic birinde mi hoca görmedi onun o 'müthis' yetenegini? Birde Ersun hoca icinde hep diyorlar, genc futbolculara cok önem verir onlari hep destekler diye. Peki Yusufda o kadar yetenek olsa niye desteklemesin? Ersun Yanal dünkü hoca degil. Bir belirli tecrübesi, birikimi var. Hangi futbolcuyu neden sectiginide özenle karar veriyordur. Yusufu istemediyse bir belirli nedeni var. Sonucta herkesin görüsü var, evet ama ilk önce saygi göstermeyi ögrenmemiz lazim.

Bak üstad senin sorunu kızmızı yazıya çevirdim ve şimdide o soruna cevap veriyim ;

Ersun Hoca devre arasında Karşıyakadan Onur Pecep Kıvrağın alınmasını istedi eski yönetimden.Yönetimde Onuru transfer etti doğrumu ? Doğru.! Karşıyakada Onura karşılık para ve Yusuf Kurtuluşu isteriz dedi.Ts eski yönetimi ve ersun hoca tamm dediler tamam demiyen bi kişi vardı o da Yusuf.Yusuf gitmek istemiyince Ersun Hoca ya karşıyakaya ya da Paf takıma gidersin dedi.Yusuf biz paftan geldik tekrar oraya gider oynarız gocunmayız demesi ile Ersun Hoca kafasında sildi Yusuf'u.Bide Onur transferi yatacak korkusu var.Çünkü bu transferdeki tek pürüz Yusuf'un Karşıyakaya gitmek istememesi.Kendince haklıda devre arasında o kadar süper lig takımı istiyo vermiyolar.Sonra karşıyakaya gideceksin diyolar.Yusufun yerinde kim olursa olsun gitmez.Yusuf paf takımı ile tekrar idmana çıkmasının meyvelerini devre arasında Konyaspor'a kiralık giderek aldı.Ben Ersun hocaya bundan sonra bişey demicem zaten ama sizde Yusuf hakkında ki önyargılarınızı kaldırın artık.Bildiğiniz gibi önyargıyı parçalamak atomu parçalaktan zordur;)

el_conquistador
13.07.2008, 00:56
Bak üstad senin sorunu kızmızı yazıya çevirdim ve şimdide o soruna cevap veriyim ;

Ersun Hoca devre arasında Karşıyakadan Onur Pecep Kıvrağın alınmasını istedi eski yönetimden.Yönetimde Onuru transfer etti doğrumu ? Doğru.! Karşıyakada Onura karşılık para ve Yusuf Kurtuluşu isteriz dedi.Ts eski yönetimi ve ersun hoca tamm dediler tamam demiyen bi kişi vardı o da Yusuf.Yusuf gitmek istemiyince Ersun Hoca ya karşıyakaya ya da Paf takıma gidersin dedi.Yusuf biz paftan geldik tekrar oraya gider oynarız gocunmayız demesi ile Ersun Hoca kafasında sildi Yusuf'u.Bide Onur transferi yatacak korkusu var.Çünkü bu transferdeki tek pürüz Yusuf'un Karşıyakaya gitmek istememesi.Kendince haklıda devre arasında o kadar süper lig takımı istiyo vermiyolar.Sonra karşıyakaya gideceksin diyolar.Yusufun yerinde kim olursa olsun gitmez.Yusuf paf takımı ile tekrar idmana çıkmasının meyvelerini devre arasında Konyaspor'a kiralık giderek aldı.Ben Ersun hocaya bundan sonra bişey demicem zaten ama sizde Yusuf hakkında ki önyargılarınızı kaldırın artık.Bildiğiniz gibi önyargıyı parçalamak atomu parçalaktan zordur;)

O zaman bende sana cvp verim kanka. Benim Yusufa karsi ön yargim yok. Tam tersi, gecen sezonun basinda belki bir alternatif olur diye umudum vardi, ama olmadi. Benim daha cok deginmek istedigim konu kadro konusunda kararlari hocamiz verir. Hocamiz Yusufu düsünmüyor ise, buna saygi duyalim. Yusuf bu takimda belki ilerde yer alir, kim bilir?

TsClub41
13.07.2008, 03:07
O zaman bende sana cvp verim kanka. Benim Yusufa karsi ön yargim yok. Tam tersi, gecen sezonun basinda belki bir alternatif olur diye umudum vardi, ama olmadi. Benim daha cok deginmek istedigim konu kadro konusunda kararlari hocamiz verir. Hocamiz Yusufu düsünmüyor ise, buna saygi duyalim. Yusuf bu takimda belki ilerde yer alir, kim bilir?

Evet haklısın.Bende hoca konusunda biraz haksız yorumlar yapmış olabilirim.Tabi Yusuf'u kadroda düşünmüyorsa bu kendi kararı saygı duymak lazım ama Yusuf hala Ts nin futbolcusu bunada saygı duymak lazım.Bak ben sana bişey anlatıyım bunu burda kimse bilmez ;

Yusuf daha geçenlerde Yönetici Hacisalihoğlu ile görüştü.Ersun Hoca beni bu takımda istemiyor verin bonservisimi gideyim demiş.Hacisalihoğlu hayır seni ancak kiralık veririz.Bonservisinle birlikte vermeyiz demiş Yusuf'a.Yani söylemek istediğim Yusuf'ta futbol olarak bişey yoksa neden ts yönetimi Yusuf'u takımda tutmak istesin ki..!

ilhan
13.07.2008, 10:15
Ts eski yönetimi ve ersun hoca tamm dediler tamam demiyen bi kişi vardı o da Yusuf.Yusuf gitmek istemiyince Ersun Hoca ya karşıyakaya ya da Paf takıma gidersin dedi.Yusuf biz paftan geldik tekrar oraya gider oynarız gocunmayız demesi ile Ersun Hoca kafasında sildi Yusuf'u.

Sağlam yazmışsın. Olayları bilmesek bu yazdıklarına inanırdım.:rolleyes:

Mayls
13.07.2008, 10:43
21 yasindaki bir futbolcuyu Paf takima nasil gönderecek anlamadim :eek:

yns_emre61
13.07.2008, 11:43
selçuk
colman
hüseyin
Ceyhun
Adnan
Serkan

gelseydi bile forma şansı zor..

wosporos
13.07.2008, 15:42
Birde burdan izleyelim./http://www.youtube.com/watch?v=CQof2j7Qe3g

Bunuda kardeşi yaptı heralde :)

(Link açılmıyosa yusuf kurtuluş yazıp FIRTINA YUSUF klibine bakabilirsiniz) Ben gururlandım mesela...

wosporos
13.07.2008, 15:43

NOKTA NOKTA NOKTA : Doğru söze ne hacet.Biz kimsenin avukatlığını yapmıyoruz.Gerçek zamanla anlaşılır zaten.

TsClub41
14.07.2008, 01:44
selçuk
colman
hüseyin
Ceyhun
Adnan
Serkan

gelseydi bile forma şansı zor..

Bi kere ordan hüseyin ile adnanı çıkar bunları her türlü keser yusuf.Colman ve Ceyhun hakkında bişey diyemicem futbollarını hiç izlemedim.Serkanda Yusuf'un bölgesinde oynamıyor.sağ bek ve sağ açıkta oynuyor. ;)

TsClub41
14.07.2008, 01:45
NOKTA NOKTA NOKTA : Doğru söze ne hacet.Biz kimsenin avukatlığını yapmıyoruz.Gerçek zamanla anlaşılır zaten.

tabi anlaşılacak bekleyip görecez inş.

TsClub41
14.07.2008, 01:46
21 yasindaki bir futbolcuyu Paf takima nasil gönderecek anlamadim :eek:

Erdinç ve Hasan'ı nasıl yolluyorsa öyle gönderecek kardeş

TsClub41
14.07.2008, 01:47
Sağlam yazmışsın. Olayları bilmesek bu yazdıklarına inanırdım.:rolleyes:

Olayı bide sen anlat nasıl oldu senden dinleyelim bakalım senin doğruların ne ??!!

ilhan
14.07.2008, 01:52
Olayı bide sen anlat nasıl oldu senden dinleyelim bakalım senin doğruların ne ??!!

hmm benim doğrularım yok doğrum var bu konuyla ilgili.

Yusuf kadroya giremez.

Bunu tartışmak veya başka birşey için yazmıyorum. Sadece soruna bir cevap. :)

Mayls
14.07.2008, 09:02
Erdinç ve Hasan'ı nasıl yolluyorsa öyle gönderecek kardeş
Ona Paf'a göndermek degil, kadro disi birakmak denir. Kadro disi kalan futbolcular kendi istekleriyle Paf takimin idmanlarina cikiyor.

Baggio
14.07.2008, 09:29
Bence Yusuf cok yetenekli ve top cok güzel ayagina yakisan bir Futbolcu. Ama onda bir eksik varki,bugünün Modern denilen Futbolda lazim olan taraflari........bunlar Tempo ve Fiziksel cok Agir. Bunlar onun daha iyi ve büyük takimda oynamasini büyük ölcüde etkiliyor.

TsClub41
14.07.2008, 15:43
hmm benim doğrularım yok doğrum var bu konuyla ilgili.

Yusuf kadroya giremez.

Bunu tartışmak veya başka birşey için yazmıyorum. Sadece soruna bir cevap. :)

Senin görüşüne saygılıyım bende girer diyorum :rolleyes:

Uzunoğlu
14.07.2008, 15:54
afaki konuşmanın anlamı yok yusuf kadroda değil. o yüzden beni ilgilendirmiyor.

Emo91
14.07.2008, 16:34
yusuf iyi oyuncu... keske onu kiralama sanimiz olsaydi yane bizim oyuncumuz olsaydi

yaranozlu
14.07.2008, 16:58
ben de Yusufa hak ettiği şansın verilmediğini düşünenlerdenim, ortasahada rahatlıkla oynayabilecek kapasitesi var en kötü ilk 18de falan olurdu yani, Ferhattan kat kat iyi olduğu apaçık ortadayken ona bu şans verildi kampa katıldı. Koca 1,5 seneyi bomboş geçiren Ferhatın yerinde altyapıdan yetişen Yusuf olmalıydı. Benim kanaatim bu ama yapacak bir şey yok. Umarım kendini kısa sürede ispat eder Yusuf.

TsClub41
15.07.2008, 01:51
ben de Yusufa hak ettiği şansın verilmediğini düşünenlerdenim, ortasahada rahatlıkla oynayabilecek kapasitesi var en kötü ilk 18de falan olurdu yani, Ferhattan kat kat iyi olduğu apaçık ortadayken ona bu şans verildi kampa katıldı. Koca 1,5 seneyi bomboş geçiren Ferhatın yerinde altyapıdan yetişen Yusuf olmalıydı. Benim kanaatim bu ama yapacak bir şey yok. Umarım kendini kısa sürede ispat eder Yusuf.

Hay Yüreğine ve parmaklarına sağlık :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Kadir
15.07.2008, 03:03
Yusuf'un şu an durumu ne ? Galiba boşta ?

Emre Emiroğlu
15.07.2008, 03:14
Yusuf'un şu an durumu ne ? Galiba boşta ?

konyaspora gitti bildiğim kadarıyla. yanlıs hatırlıyor olabilirim.

Kadir
15.07.2008, 03:37
konyaspora gitti bildiğim kadarıyla. yanlıs hatırlıyor olabilirim.

Geçen sene kiralık olarak Konya'daydı ama şu an Konya'da değil galiba .

TsClub41
15.07.2008, 03:49
Geçen sene kiralık olarak Konya'daydı ama şu an Konya'da değil galiba .

Şuanda konyada değil Trabzonda ailesinin yanında.Yeni sezonda kiralık gidebilir süper lig takımlarından bitanesine.

GTWorld
22.07.2008, 13:19
nerde bu Yusuf ya???

TSKara61
23.07.2008, 02:21
En son uzun sokakta gormustum 1 hafta once. Oyle tek basina yuruyordu. Keske uzun sokak ta degil Gerede kampinda gazetelerden gorseydim kendisini ama maalesef harcananlar listesine girenlerden olacak galiba...

Uzunoğlu
23.07.2008, 10:37
En son uzun sokakta gormustum 1 hafta once. Oyle tek basina yuruyordu. Keske uzun sokak ta degil Gerede kampinda gazetelerden gorseydim kendisini ama maalesef harcananlar listesine girenlerden olacak galiba...

Harcananlar listesine değil ama kendisini harcayanlar listesine gireceğine eminim...

Emirhan Makul
23.07.2008, 10:40
İlk Yarı sonunda kadromuza katılır duruma göre ya gerçek takıma yada alt takıma gider sanırım ama konyada kalma satılma ihtimali de yok değil

TsClub41
26.07.2008, 00:30
Harcananlar listesine değil ama kendisini harcayanlar listesine gireceğine eminim...

Arkadaşım bişey atıyosan ortaya bunu bize bi ispatlama bakalım.nasıl harcamış kendini bizde öğrenelim.Yusuf hakkında bişey bilmeden yaptığın yorumlar sana yakışmıyor.

yavuss
26.07.2008, 00:36
Şuan kadro dışı kalanlarlar beraber tesıslerde ıdman yapıyorlarr.....hayırlısı olsun ama genc yasta harcadılar yusufu...

futbalski60
26.07.2008, 00:44
İyi bir oyuncu her zaman kendini gösterir vasat oyuncu Yusuf büyük takımlarda oynayamaz

Erdem Keser
26.07.2008, 00:48
Büyük Yıldız(!) bakalım hangi takımla anlaşacak,merakla bekliyorum.

Uzunoğlu
26.07.2008, 01:33
Arkadaşım bişey atıyosan ortaya bunu bize bi ispatlama bakalım.nasıl harcamış kendini bizde öğrenelim.Yusuf hakkında bişey bilmeden yaptığın yorumlar sana yakışmıyor.

Yusuf u bul sor anlatır o sana kendisini nasıl harcadığını burası yeri değil

bakigokhan
26.07.2008, 06:50
BU TABLO HOŞ DEĞİL
25 Temmuz 2008 08:01

Yeniler gemide sefada eskiler ise ilkel şartlarda çalışmada. Hele içlerinden birisinin dramı var ki yürek dayanmaz.. Binlerce km getirilen bu çocuklara yazık ve günah

BU TABLO HOŞ DEĞİL

Trabzonspor’un gözden çıkardığı oyunculara ikinci sınıf muamele yapılırken Bordo mavili takıma hiç yakışmayacak bir görüntü yaşanıyor. Yusuf Kurtulmuş(Kurtuluş demek istediler herhalde),Jabi,Erdinç,Hasan Üçüncü ve Tolgahan adlı gurbetçi futbolcu takımdan ayrı olarak 5 nolu sahada çalışırken soyunma yerleri ise ilkel. Çimcilerin görev yaptığı binanın üzerinde soyunarak antrenman yapıyorlar.

Bunların hepsini normal sayabilirsiniz. Ailesinden alınıp Trabzon’a getirilen gurbetçi futbolcu Tolgahan’a ne demeli. Yeni adı Trabzon Karadeniz spor olan ve eski Değirmendere spora olgunlaşması için verilen gurbetçi futbolcu sakatlandı.Şimdi ise başının çaresine bak dendi. Sözleşmesi gereği o çocukta antrenmanlara çıkıyor ve otel odasında kalıyor. Şimdi siz kim güvenirde gurbetten oğlunu Trabzon’a gönderir.

Bu oyuncuları bıktırıp göndermeyi kafasına koyan Trabzonspor için hiç iyi bir referans olmayacağı açıkça ortada.

kaynak:medyatrabzon
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
beyler bu haberin aslı var mıdır? Trabzonda olsam boş bi vaktimde bu adamların halini görmek için bakardım. Yusuf'un ne günahı var ne kadar şans buldu ki kesik yedi?

mehmet83
26.07.2008, 07:24
Ersun Hocanin adeletli bir insan oldugunu dusunuyorum. Eger Yusuf'ta islenmemis bir yetenek yada en azindan bir umut gorseydi onu mutlaka kadroya alirdi. Ersun hocadan bahsediyoruz. Hani su genclere deger veren adamdan. Mutlaka vardir bi bildigi.

Birtan Karaman
26.07.2008, 11:38
yusufu calısıp ıyı bır on lıbero edebılırız ama kendısı konyada kalmak ıstıyor.

Uzunoğlu
26.07.2008, 17:41
Yusuf Geçen yıl Trabzonsporda hangi futbolcusu ile menejerlik oyunlarına girmişse gitsin şimdi o futbolcu onun derdine derman bulsun. Ersun hoca genç oyuncular için bir şanstır ama futbolcu olmak isteyenler için. Yusuf Ersun hocayıda ziya efendi gibi sandı.

KeLLoO
26.07.2008, 17:48
kim bu Ceyhun mu?

Uzunoğlu
26.07.2008, 18:00
kim bu Ceyhun mu?

bir tanesi o diyelim

Misina
26.07.2008, 18:32
Konya Kiralık istememiş bonservsiyle istemiş.Trabzonda Hasan ve Erdinçle beraber idman yapıyor.Yazık oluyor bu çocuğa

ilhan
26.07.2008, 18:49
Medya Trabzon ortalığı karıştırmanın derdinde ;)

Yusuf'a gelince sana ilk mesajım " Kurtuluş'umuz olursun inşallah. " olmuştu. Böyle olmamalıydı. Eğer Ersun hoca 17lik Barış'ı oynatabildiyse senide oynatırdı. Sende hata ararım başkasında değil.

KUTADGU
26.07.2008, 19:26
Koskoca Maradona hangi - kaç tane- süper lig ekibi tarafından isteniyor?

Birisi açıklama yapsa ne kadar memnun olacağım.

İslam Sezer
26.07.2008, 19:35
sanki herşey bitmiş gibi yazmış bazıları.yusuf daha genç bir çocuk.onu ne jabiyle ne hasanla ne de erdinçle kıyaslarım.bence sıfırdan başlasın çalışsın yeteneği kalitesi varsa varsa mutlaka bir yerlere gelir.hayırlısı olsun sabırlı olmak lazım,vazgeçmemek lazım.

şahinler61
27.07.2008, 03:57
şu medyatrabzonun haberlerini koymayın buraya ya

ergin cesit
27.07.2008, 09:34
medya trabzonu hayatımızdan silelim lütfen arkadaşlar.bu kadar trabzon düşmanlığı ve kindarlığı olurmu gıcık oluyorum

TsClub41
27.07.2008, 13:59
Yusuf Geçen yıl Trabzonsporda hangi futbolcusu ile menejerlik oyunlarına girmişse gitsin şimdi o futbolcu onun derdine derman bulsun. Ersun hoca genç oyuncular için bir şanstır ama futbolcu olmak isteyenler için. Yusuf Ersun hocayıda ziya efendi gibi sandı.

Senin yazdıkların ceviz kabuğunu doldurmaz..Aslı olmayan şeyleri ortaya atmak bizim için yapılması gereken en kolay davranış olsa gerek..

Uzunoğlu
28.07.2008, 06:49
Senin yazdıkların ceviz kabuğunu doldurmaz..Aslı olmayan şeyleri ortaya atmak bizim için yapılması gereken en kolay davranış olsa gerek..

Seni ikna etmek gibi bir amacım yok. İstediğin şekilde düşün umrumda olmaz.

Terzioğlu
28.07.2008, 13:33
kendisini dün forum trabzonda bir kac arkadasıyla gezerken gördüm...

seyyah61
29.07.2008, 08:04
Aldigimiz oyuncular icin "Iyi olsalardi, Istanbul takimlari kacirir miydi? " diyenler (basta kolpa medyatrabzon sitesi) simdi Yusuf'a iyi oyuncu diyorlar ama siradan Anadolu kulüpleri bile ilgilenmiyor kendisiyle. Bu nasil tezattir anlamak mümkün degil.

Erdem Keser
29.07.2008, 18:27
Büyük yıldız(!)ımız hala bir takımla anlaşamadı mı?

Terzioğlu
30.07.2008, 20:27
Bugün tekrar gördüm meydanda. Kısa bir süre konuştum kendisiyle. Çok iyi çok sıcakkanlıydı. Yusufu birkez daha sevdim. İnşallah birgün Trabzonspora geri döner. Kendisinde müthiş bir potansiyel gördüğümü zaten her defasında dile getiriyorum.

Uzunoğlu
30.07.2008, 20:44
Bugün tekrar gördüm meydanda. Kısa bir süre konuştum kendisiyle. Çok iyi çok sıcakkanlıydı. Yusufu birkez daha sevdim. İnşallah birgün Trabzonspora geri döner. Kendisinde müthiş bir potansiyel gördüğümü zaten her defasında dile getiriyorum.

senin gözlerle bakmayı ne çok isterdim :)

Terzioğlu
30.07.2008, 20:47
senin gözlerle bakmayı ne çok isterdim :)

Kendimi övmek gibi olmasın ama herkese nasip olmaz bu iş. :)
İltifatın için sonsuz teşekkürler. ;)

Hüdai Pervaneli
30.07.2008, 20:51
nerde oynacak durumu ney

Terzioğlu
30.07.2008, 20:57
Sordum Konyaya mı gideceksin belli değil şimdilik dedi. Dedim Trabzonsporda neden kalmadın sorun mu vardı. Evet dedi sorun vardı hocayla. Yani şu anda belli değil nerde oynayacağı. Ama gerçekten sıcak kanlılığı ve tarzı beni çok etkiledi.

Uzunoğlu
30.07.2008, 21:01
Sordum Konyaya mı gideceksin belli değil şimdilik dedi. Dedim Trabzonsporda neden kalmadın sorun mu vardı. Evet dedi sorun vardı hocayla. Yani şu anda belli değil nerde oynayacağı. Ama gerçekten sıcak kanlılığı ve tarzı beni çok etkiledi.

sorsaydın ceyhun ve celaleddin ile hala daha görüşüyormusun diye :)

Terzioğlu
30.07.2008, 21:10
sorsaydın ceyhun ve celaleddin ile hala daha görüşüyormusun diye :)

Beni çok sevdin galiba her yazımı alıntılayıp yazıyorsun :)

Uzunoğlu
30.07.2008, 21:14
Beni çok sevdin galiba her yazımı alıntılayıp yazıyorsun :)

Ben her Trabzonsporluyu severim :)

Fatih
30.07.2008, 21:17

tarzı derken konuşma tarzı mı yoksa oyun tarzı mı??

Terzioğlu
30.07.2008, 21:19
tarzı derken konuşma tarzı mı yoksa oyun tarzı mı??

Her ikiside ama o yazımda kast ettiğim konuşma tarzı ve sıcak kanlılığı. Bir çok kişinin düşündüğünün aksine çok efendi birine benziyor.

Uzunoğlu
30.07.2008, 21:30
Her ikiside ama o yazımda kast ettiğim konuşma tarzı ve sıcak kanlılığı. Bir çok kişinin düşündüğünün aksine çok efendi birine benziyor.

Ziya Doğan efendi de çok efendiydi hatırlatırım :)

Hatta Nuri Albayrak için de aynı şeyi söyleyebiliriz

Futboldan bahsediyoruz kişilik analizinden değil

TsClub41
30.07.2008, 21:30
Seni ikna etmek gibi bir amacım yok. İstediğin şekilde düşün umrumda olmaz.

Ne olur umrunda olsun..

Uzunoğlu
30.07.2008, 21:31
Ne olur umrunda olsun..

Kayda değer fikrin varsa yaz olayı kişiselleştirmenin anlamı yok

Terzioğlu
30.07.2008, 21:32
Ziya Doğan efendi de çok efendiydi hatırlatırım :)

Hatta Nuri Albayrak için de aynı şeyi söyleyebiliriz

Futboldan bahsediyoruz kişilik analizinden değil

Renktaşım sende bir sorun var mı sorması ayıp olacak. Kaç kere daha yazacağım futbolunu aşırı beğendiğimi.

Uzunoğlu
30.07.2008, 21:35
Renktaşım sende bir sorun var mı sorması ayıp olacak. Kaç kere daha yazacağım futbolunu aşırı beğendiğimi.

Bende sorun var mı yok mu bilemem

Forumda beni yakından tanıyanlara sor onlar daha objektif olacaklardır

Şu beğendiğin futbolun analizini yaparsan daha sağlıklı bir verilere ulaşırız ama yok şöyle potansiyel var böyle potansiyel var diye değil. Direk bilgilerden yola çıkılarak yapılan bir analiz...

s.e.1979
30.07.2008, 21:37
geçen yıl olimpiyatta canlı izleme fırsatı buldum daha doğrusu bulamadım.ziya efendi 70 li dakkalarda oyuna soktu orta alanda, galiba yusufa oyun kurucu görevini vermişti ama sanırım sahadaki bizim topçuların hiçbirinin bundan haberi yoktu.yusuf top almak istesede topla buluşamayan tek futbolcu oldu ,top almak için her kendini gösterdiğinde sanki yüzüne kapı kapattı takım arkadaşları özellikle gökdeniz ve yattara topu her aldıklarında görmezden geldiler yusufu .abartmıyorum yusuf oyuna girdi orta sahanın ortasında tek bir top alamadı çünkü gökdeniz ve yattara oyunu kafalarına göre oynadılar ilginç olan bu ikilinin o dakkaya kadar hiçbişey yapmamaları.yusufun üzerinde durulsa iyi bi ortasaha oyuncusu olacağından şüphem yok.koşan mücadele eden bi futbolcu değil ama tekniğiyle trabzonspora faydalı olabileceğini düşünüyorum.koşan pres yapan futbolculara ihtiyaç var sahada ama oyunu yönlendirecek teknik oyuncularda tutulmalı takımda.galiba ali şen kandil vakası .tarih kısa zamanda tekerrürmü edecek ne?

TsClub41
Kayda değer fikrin varsa yaz olayı kişiselleştirmenin anlamı yok

Ben Yusuf hakkındaki kayda değer bilgilerimin hepsini bu konuda bildirdim kardeş şimdi onları tekrar irdelememe gerek yok.Ama bi haksızlık var ortada Yusuf'un bu takımda olmaması ile ilgili bide ilah-i adalet var.Buda haksızlıkla ilgili :cool:

Terzioğlu
Bende sorun var mı yok mu bilemem

Forumda beni yakından tanıyanlara sor onlar daha objektif olacaklardır

Şu beğendiğin futbolun analizini yaparsan daha sağlıklı bir verilere ulaşırız ama yok şöyle potansiyel var böyle potansiyel var diye değil. Direk bilgilerden yola çıkılarak yapılan bir analiz...

Önceki sayfaları iyice bir araştır görürsün.

Bu arada burda işin gücün laf sokmak ondan sonra adama kızıyorsun kayda değer yazacak birşeyin varsa yaz diye. Sen çok kayda değer yazılar yazıyorsun ya ondan. :)

Uzunoğlu
30.07.2008, 21:41

Bu arada burda işin gücün laf sokmak ondan sonra adama kızıyorsun kayda değer yazacak birşeyin varsa yaz diye. Sen çok kayda değer yazılar yazıyorsun ya ondan. :)

Önceki sayfaları araştır görürsün

Sizlerin ulaşamayacağı bilgileri veriyorum

Uzunoğlu
30.07.2008, 21:43
Ben Yusuf hakkındaki kayda değer bilgilerimin hepsini bu konuda bildirdim kardeş şimdi onları tekrar irdelememe gerek yok.Ama bi haksızlık var ortada Yusuf'un bu takımda olmaması ile ilgili bide ilah-i adalet var.Buda haksızlıkla ilgili :cool:

Ne olur vicdanına şu soruyu sor

Genç futbolculara apayrı sempatisi olan bir hoca yusuf'u neden takımında istemiyor

Bu soruyu Yusuf'u görenler ona sorsunlar?

Erdem Keser
30.07.2008, 21:48

Merhaba dostum.
Futbol bilgine güvendiğim için sana bir sorum olacak;

Sence Yusuf şuan ki kadro yapısı içerisinde yer bulabilir mi?

Bu da genel bir soru; Türk Futboluna Caner , Selçuk İnan , Arda Turan ,Barış v.s gibi bir çok genci kazandıran Ersun hoca neden Yusuf'u kendi takım kurgusu içinde düşünmüyor.?

TsClub41
30.07.2008, 21:52

Muratım yazsa ne olur yazmasa ne olur benm hayatımda önemli bi değişiklik olmıcak merak etme :D Biz Yusuf'u tanıyor ve biliyoruz insanların Yusuf hakkında ne düşündüğünden ziyade bizim Yusuf hakkında ne düşündüğümüz önemli

TsClub41
30.07.2008, 21:54
Önceki sayfaları araştır görürsün

Sizlerin ulaşamayacağı bilgileri veriyorum

Uzunoğlu bu forumda kimse Yusuf hakkında bana benm bildiğimden fazla bilgi veremez sen canını bedava sıkma canım kardeşim

Terzioğlu
30.07.2008, 21:55
Merhaba dostum.
Futbol bilgine güvendiğim için sana bir sorum olacak;

Sence Yusuf şuan ki kadro yapısı içerisinde yer bulabilir mi?

Bu da genel bir soru; Türk Futboluna Caner , Selçuk İnan , Arda Turan ,Barış v.s gibi bir çok genci kazandıran Ersun hoca neden Yusuf'u kendi takım kurgusu içinde düşünmüyor.?

Öncelikle futbol bilgime güvendiğin için teşekkürler (tabi eğer dalga geçmiyorsan).

İlk soruna gelince. Şu anki kadroda elbette yer bulabilir. Hüseyin veya Serkan buluyorda Yusuf mu bulamayacak? Üçlü orta saha düşün. Selçuk-Yusuf-Colman. Bunların önünde serbest olarak Yattara.

İkinci soruna gelince. İlk olarak en az senin kadar Ersun hocayı sevdiğimi bilmeni isterim. Bu sorduğun soruyu bende çok sordum kendime. Fakat belli ki aralarında bir husus yaşanmış. Bunu başka türlü kendime anlatamıyorum.

ilhan
30.07.2008, 21:56
Vay be neymiş Yusuf diye lafa giriyorum :)

Yusuf'u tanıyorum, takip ediyorum diyenler İstanbul takımları ve bizim maçımız dışında Konyaspor'da kaç defa 90 dakika izledi de bu kadar emin konuşabiliyor? Yarım yamalak lig özetlerinde Konyaspor'un maçlarını izlerken orada görmek midir Yusuf'u takip etmek?

Yusuf'u ilk oynadığı maçta inanılmaz derecede beğenmiştim. Ama ne Ziya Doğan şans verdi ne de Ersun Yanal. Bu adam yetenekli olabilir. Ama bizim göremediğimiz hocanın gördüğü birşeyler olmalı ki şu an kadroda değil. Konuşurken efendidir. Zaten yüzünden belli efendi bir tip olduğu. Ama bunlar futbolda iş görmüyor.

TsClub41
30.07.2008, 21:58
Öncelikle futbol bilgime güvendiğin için teşekkürler (tabi eğer dalga geçmiyorsan).

İlk soruna gelince. Şu anki kadroda elbette yer bulabilir. Hüseyin veya Serkan buluyorda Yusuf mu bulamayacak? Üçlü orta saha düşün. Selçuk-Yusuf-Colman. Bunların önünde serbest olarak Yattara.

İkinci soruna gelince. İlk olarak en az senin kadar Ersun hocayı sevdiğimi bilmeni isterim. Bu sorduğun soruyu bende çok sordum kendime. Fakat belli ki aralarında bir husus yaşanmış. Bunu başka türlü kendime anlatamıyorum.

Aynen katılıyorum sana murat.Aralarında bi anlaşmazlık var ve Ersun Hoca bu yüzden Yusuf'u kadroda düşünmüyor.Bunu önceleri bende kabul etmiyordum ama şimdi saygı duyuyorum.

Uzunoğlu
30.07.2008, 21:59
Uzunoğlu bu forumda kimse Yusuf hakkında bana benm bildiğimden fazla bilgi veremez sen canını bedava sıkma canım kardeşim

sen desene ben yusufu yakından tanıyorum diye ona iltimas geçiyorum

senin dediğinin futbolla filan alakası yok

yakından tanıyorsan ve yüreğin varsa şu soruyu sor ona ve delikanlı gibi cevabını buraya da yaz

Celaleddin ve ceyhun ile ne gibi bir diyaloğa girmiştir, birbirleriyle bağlantıları nasıldır, menejerlik hususunda bu futbolcularla farklı hesaplara girmişmidir, Ersun hocanın bu iki futbolcu kalıyorsa ben gidiyorum demesi onda nasıl bir etki yaratmıştır...

Uzunoğlu
30.07.2008, 22:02

Yahu ben Türkçe yazmıyormuyum

Yusuf , ceyhun ve celaleddin ile beraber menejerlik konularında alavere dalavere oyunlarına girişmiş. Ersun hoca bu ikisinin biletini kesmiş. Yusuf ise konyaya gönderilmiş. Yusufu tanıdığınızı söylüyorsunuz bunu aynen ona iletin dökülecektir size :)

Terzioğlu
30.07.2008, 22:05
Yahu ben Türkçe yazmıyormuyum

Yusuf , ceyhun ve celaleddin ile beraber menejerlik konularında alavere dalavere oyunlarına girişmiş. Ersun hoca bu ikisinin biletini kesmiş. Yusuf ise konyaya gönderilmiş. Yusufu tanıdığınızı söylüyorsunuz bunu aynen ona iletin dökülecektir size :)

Ben Yusufu tanımıyorum. Sadece kısa görüştüm kendisiyle. Hepsi bu.

Sen dediğini biraz daha açarsan daha iyi anlayacağız. Birde dediğin doğuysa demek ki futbolunu beğenmedi diye birşey yok ortada.

TsClub41
30.07.2008, 22:05
sen desene ben yusufu yakından tanıyorum diye ona iltimas geçiyorum

senin dediğinin futbolla filan alakası yok

yakından tanıyorsan ve yüreğin varsa şu soruyu sor ona ve delikanlı gibi cevabını buraya da yaz

Celaleddin ve ceyhun ile ne gibi bir diyaloğa girmiştir, birbirleriyle bağlantıları nasıldır, menejerlik hususunda bu futbolcularla farklı hesaplara girmişmidir, Ersun hocanın bu iki futbolcu kalıyorsa ben gidiyorum demesi onda nasıl bir etki yaratmıştır...

Bak Uzunoğlu bildiğin bişey varsa buraya yaz bizde bu konu hakkında burda tartışalım.Ben yukarıda yazdığını Yusuf'a soracam ama senin bildiğin bişey varsa üstü kapalı konuşma anlat bakalım bizde bu konu hakkında yorumlarımızı yazalım

Fatih
30.07.2008, 22:07
ben yusufu oynadığı ilk maçta da çok beğenmemiştim açıkcası çünkü futbol adına hiçbirşey yapmıyorduk neden sonra yusuf diye ayağı az çok top yapan biri girdi oyuna iki pas üç çalım bir gol attı yıldız oldu rakip kim mi? Vllaznia diye bir takım :)

TsClub41
30.07.2008, 22:09
Ben bu konu hakkında şimdi Yusufla görüşecem bakalım olayın aslı astarı neymiş ?

s.e.1979
30.07.2008, 22:10
yusufu şahsen tanımam etmem ama futbol için iyi bir kumaşa sahip olduğunu düşünüyorum.tabi kendisi bunun farkındamı bilemem.şuda bi gerçek: ne kadar iyi olursanız olun çalışmak çalışmak çalışmak gerisi kendiliğinden gelir zaten,bide hocalarla iyi geçinmek:).ha unutmadan yusuf umarım ceyhun eriş i örnek almıyordur(ceyhun çok sevdiğim bi oyuncu ayrı konu gönderildiğinde de çok üzülmüştüm hatta çok sinirlenmiştim.)az önce bahsettiğim hocalarla iyi geçinme konusu;).yusuf bir gün geri dönüp trabzonspora faydalı olacaktır buna inanıyorum.

Uzunoğlu
30.07.2008, 22:14
Ben Yusufu tanımıyorum. Sadece kısa görüştüm kendisiyle. Hepsi bu.

Sen dediğini biraz daha açarsan daha iyi anlayacağız. Birde dediğin doğuysa demek ki futbolunu beğenmedi diye birşey yok ortada.

Bak Uzunoğlu bildiğin bişey varsa buraya yaz bizde bu konu hakkında burda tartışalım.Ben yukarıda yazdığını Yusuf'a soracam ama senin bildiğin bişey varsa üstü kapalı konuşma anlat bakalım bizde bu konu hakkında yorumlarımızı yazalım

Bakın ben birebir işin muhattaplarından duymadım bunu

Bu forumda yazan kıymetli bir abimizden bir sohbet esnasında duydum (kim diye sormayın söylemem o yazarsa yazar)

Yusuf , Ziya Doğan döneminde Trabzonspor'u kendi çiftliği olarak kullanan Ceyhun ve Celaleddin ile çok içli dışlı olmuş. Futboldan ziyade kazanacağı paraya yönelmiş. Bu fırsatı iyi değerlendiren Ceyhun ve Celaleddin bu çocuğu kendi ağlarına düşürmüş. Yusuf onlarla birlikte menejerlik hususunda beraber hareket etmiş. Bu konuyu duyan Ersun Yanal ilk iş olarak Celaleddin ve Ceyhunun gönderilmesini istemiş. Yönetim bir ara bu işe sıcak bakmamış. Ersun yanal ya onlar ya ben diyerek resti çekince bu futbolcuların bileti kesilmiş. Yusuf ise Konya' ya gönderilmiş. Ceyhun'un Konyaya gitmeside bir tesadüf değildi bence! Daha sonrası için bir şey söyleyemem duyduklarım bundan ibaret. Bu bilgilerin doğruluğuna eminim duyduğum kişi güvenilir birisidir.

TsClub41
30.07.2008, 22:14
Yusuf'un ceyhunu örnek almıyo üstad.Yusuf'un ceyhun hakkında düşüncelerini söyliyim sana.Ceyhun çok kaliteli bir oyuncu ama çok uyuşmaz bir yapısı var diyor.Konyasporda bu yüzden yolladı ceyhunu diyor.Takımda çok papazlık yapıyor diyor.

Erdem Keser
30.07.2008, 22:16

Yorumlarına bakış açımı az çok biliyorsun,saygı duyduğumuda.Tayfun dışında genel manada aynı düşünüyoruz:p

Benim şuan ki ortasaha dizilişi içerisinde açıkcası Yusuf'u bir yere koyamıyorum.Colman-Selçuk ikilisinin yerine Farabi'nin de referanslarını göz önüne alarak Ceyhun gibi bir kesiciyi koymayı daha uygun görüyorum.Ersun hocanın da Hüseyin yerine Ceyhun'u değerlendireceğini tahmin ediyorum.Çünkü takımımızın geçmişinde şahit olduğumuz -önlibero- tanımının dışında ,Ceyhun'un çok iyi bir dağıtıcı olduğu söyleniyor.En azından idman performansında şahit olmuştum.Dünkü maçtada bu göze çarpmış.
Yani şuan için ilk 11'de değerlendirebileceğimiz 3 tane banko adamımız var gözüyle bakıyorum.Birde tabi Hüseyin:)Bunun dışında Serkan da geçmiş dönemlerde ki performansıyla bu bölgede değerlendirebileceğimiz ,Ersun hocayla çıkış yapmış bir oyuncu.
Açıkcası ben Yusuf'un bu takım içerisinde yer bulamayacağını ve ağır bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.Genel olarak forumdaki bir çok kişinin aklında hala , amatör takım klasmanında yer alan Vllaznia 'ya karşı göstermiş olduğu performans var.Bunun dışında pek somut veriler yok.Yani çok net izleyemedik.
Sonuç olarak ,ben Ersun hocanın bu konuda hata yapacağını düşünmüyorum.

TsClub41
30.07.2008, 22:18
Bakın ben birebir işin muhattaplarından duymadım bunu

Bu forumda yazan kıymetli bir abimizden bir sohbet esnasında duydum (kim diye sormayın söylemem o yazarsa yazar)

Yusuf , Ziya Doğan döneminde Trabzonspor'u kendi çiftliği olarak kullanan Ceyhun ve Celaleddin ile çok içli dışlı olmuş. Futboldan ziyade kazanacağı paraya yönelmiş. Bu fırsatı iyi değerlendiren Ceyhun ve Celaleddin bu çocuğu kendi ağlarına düşürmüş. Yusuf onlarla birlikte menejerlik hususunda beraber hareket etmiş. Bu konuyu duyan Ersun Yanal ilk iş olarak Celaleddin ve Ceyhunun gönderilmesini istemiş. Yönetim bir ara bu işe sıcak bakmamış. Ersun yanal ya onlar ya ben diyerek resti çekince bu futbolcuların bileti kesilmiş. Yusuf ise Konya' ya gönderilmiş. Ceyhun'un Konyaya gitmeside bir tesadüf değildi bence! Daha sonrası için bir şey söyleyemem duyduklarım bundan ibaret. Bu bilgilerin doğruluğuna eminim duyduğum kişi güvenilir birisidir.

Yusuf bu nedenden dolayı konyaya gönderilmedi ama Yusuf Karşıyakaspor'a gönderilmek istendi.Kaleci onura takas olarak.Yusufta oraya gitmeyi kabul etmeyince Ersun Hocada ya Karşıyakaya gidersin ya da Takımdan ayrı çalışırsın diye rest çekti Yusuf'a.Yusufta takımdan ayrı çalışmaya kabul etti ve devre arası transfer döneminin son gününde Konyaya kiralık olarak verildi Uzunoğlu.Sana verilen bilgi kimin tarafında verildi bilmiyorum ama bu olayın dağru yanı bu.

Uzunoğlu
30.07.2008, 22:21
Yusuf bu nedenden dolayı konyaya gönderilmedi ama Yusuf Karşıyakaspor'a gönderilmek istendi.Kaleci onura takas olarak.Yusufta oraya gitmeyi kabul etmeyince Ersun Hocada ya Karşıyakaya gidersin ya da Takımdan ayrı çalışırsın diye rest çekti Yusuf'a.Yusufta takımdan ayrı çalışmaya kabul etti ve devre arası transfer döneminin son gününde Konyaya kiralık olarak erildi Uzunoğlu.Sana verilen bilgi kimin tarafında verildi bilmiyorum ama bu olayın dağru yanı bu.

Sen bana görünen yanını söylüyorsun

Bana şunu açıkla

Genç oyuncularla oynamayı seven bişr hoca kaliteli dediğiniz Yusuf' u takımında neden istemiyor

Yusuf kalitesiz mi

Yusuf saha dışı olaylara mı girdi

Ersun Hoca futbolcudan anlamıyor mu

TsClub41
30.07.2008, 22:22
Uzunoğlu senin söylediğin olayıda en yakın zamanda soracam Yusuf'a.Şimdi teline bakmadı ama en yakın zamanda öğrenip sizede aktarıcam bu olayın aslını.

Uzunoğlu
30.07.2008, 22:23
Uzunoğlu senin söylediğin olayıda en yakın zamanda soracam Yusuf'a.Şimdi teline bakmadı ama en yakın zamanda öğrenip sizede aktarıcam bu olayın aslını.

merakla bekliyorum

TsClub41
30.07.2008, 22:25
Sen bana görünen yanını söylüyorsun

Bana şunu açıkla

Genç oyuncularla oynamayı seven bişr hoca kaliteli dediğiniz Yusuf' u takımında neden istemiyor

Yusuf kalitesiz mi

Yusuf saha dışı olaylara mı girdi

Ersun Hoca futbolcudan anlamıyor mu

Ben ersun hoca futboldan anlamıyo demiyorum dikkatli oku.Ersun Hoca Onur'u geçen sezon devre arasında çok istedi eski yönetimden.yönetimde onuru transfer etmek isteyince Karşıyakada Onuru veririz ama onura karşılık Yusuf'u ve bi miktar para isteriz diyor.Yusuf gitmek istemiyincede Ersun Hocada çok istediği onur transferi yatmasın diye Yusuf'a böyle bi dayatma yapıyor olayın doğru tarafı bu.Ama senin söylediklerinide Yusuf'a soracam merak etme.

TsClub41
30.07.2008, 22:31
Uzunoğlu sen şu olayın biraz daha detayına inersen ve biraz daha konuyu açarsan sevirim.Bakalım böyle bi durum var mı?Hep beraber bilgilenelim.Böyle bişey varsa Yusuf bana bunu doğru olarak anlatır.Bundan şüphem bile yok

TSKara61
31.07.2008, 08:11
http://www.youtube.com/watch?v=PZi7H_VmT8I&feature=related

top kapiyor pas yapiyor sut cekiyor. neden hic sans bulamadi aklim almiyor. Ersun hocamizin aciklama yapmasi gerektigini dusunuyorum bu konuda. Yusuf harcanmasin!!!!!!!!!!!!!

Kaan
01.08.2008, 00:42
Bu Yusuf şimdi nerde yaa... :S

ts_61
02.08.2008, 20:34
yusufu harcıyorlar bence yazık edecekler çocuğa

TsClub41
03.08.2008, 15:41
merakla bekliyorum

Selam Uzunoğlu kardeş.Senin merak ettiğin konuyu Yusuf'a sordum.İlk defa senden duydum diyor.Böyle bişeyi ben yapmam diyor.Ama Ceyhunla Celaleddin böyle bişeye kalkıştıysa bunu bilemem diyor.Sen bu bilgiyi kimden aldın bilmiyorum ama bu doğru bilgi değil.En azından Yusuf'un bu olayla bi alakası yok.

TsClub41
03.08.2008, 15:46

Yusuf şimdi tesislerde takımda ayrı olarak Jabi , Hasan , Erdinç ile beraber çalışıyor.Süperlig takımları ile görüşme halinde.Şuan süper lig takımları kampta olduğu için beklemede.Eğer Süper lig takımları kamp sonrası takımlarında eksik görürlerse Yusuf transfer edebilirler.Özellikle Konyaspor , Kocaelispor ve Eskişehirspor Yusuf ile ilgilenen kulüpler.inş onun için hayırlısı olur.

Hasan Çelik
03.08.2008, 16:40
yusuf a nedne şans vermezler anlamıorum.böyle bir oyuncuyu değerlendirmemiz lazım yeni aldığımız 23 oyuncudan kaç tanesi yusuf dan iyi.hiçmi yok aralarında yusuf tan kötü olan kendi değerlerimize sahip çıkalım

Uzunoğlu
04.08.2008, 00:49
Selam Uzunoğlu kardeş.Senin merak ettiğin konuyu Yusuf'a sordum.İlk defa senden duydum diyor.Böyle bişeyi ben yapmam diyor.Ama Ceyhunla Celaleddin böyle bişeye kalkıştıysa bunu bilemem diyor.Sen bu bilgiyi kimden aldın bilmiyorum ama bu doğru bilgi değil.En azından Yusuf'un bu olayla bi alakası yok.

Bilgilendirmen için teşekkür ederim. Lakin benim aklımda hala daha şüphe yok dersem yalan konuşmuş olurum. Umarım ben yanılıyorumdur.

Fatih
04.08.2008, 01:09
böyle bişi yapmışsa evet yaptım deme cesaretini gösterebilir mi ??

bence hayır :)

Osman Yavuz
04.08.2008, 02:01
Sahada Serkan'ı görünce gerçekten üzülüyorum Yusuf'a. Gerçekten mükemmel bir yedek olurdu bu takımda.Topu iyi kullanma, top kapma gibi özellikleri olan bir isim.Ben de arkadaşlara katılıyorum.Niye Yusuf bu kadroda yok sorgulanmasını istiyorum.

Zeki Akyol
04.08.2008, 13:42
Sahada Serkan'ı görünce gerçekten üzülüyorum Yusuf'a. Gerçekten mükemmel bir yedek olurdu bu takımda.Topu iyi kullanma, top kapma gibi özellikleri olan bir isim.Ben de arkadaşlara katılıyorum.Niye Yusuf bu kadroda yok sorgulanmasını istiyorum.

Aynı mevkıde huseyın selcuk colmon ceyhun var o yzuden alınmıyor bence!!
,Serkan ı bende beğenmıyorum ama sağda fazla alternatıf yok !!

ilhan
04.08.2008, 14:20
Barış'ta olan Yusuf'ta olmayan şey nedir diye sorabiliriz pekala. Ya da Barış'ı oynatan zihniyet Yusuf gibi bir yıldızı mı göremedi?

Sorgulanacak birşey varsa o da Yusuf'un kendini sorgulaması olacaktır. ;)

Koray
04.08.2008, 14:24
Şu kesin ki Ersun hoca birini sevmedimi o adam daha takımda yer bulamaz,C.Ronaldo bile olsa...

ilhan
04.08.2008, 14:31
Böyle birşey ima edersen " Futbolcular kendini hocaya sevdirmek zorunda. " anlamı çıkar. Bildiğimiz Ersun Yanal kimseyi kara gözü kara kaşı için oynatmaz.

Ya da " Burada mutluyum " dediği kulüp yani Konyaspor neden Yusuf'u bu sezon kadroda düşünmüyor. Yoksa hocaları da mı sevmemiş olmuş oluyor?

Koray
04.08.2008, 14:41
Nerden biliyosun Yusuf'un kendi isteğiyle Konya'dan ayrılmadığını ?.. Konya taraftarı Yusuf'u çok seviliyodu halbuki,böyle sevilen bi adamı Konya neden yollasın ??

Konu o kadar tartışıldıktan sonra tekrar deşmek istemiyorum ama Ersun hoca Yusuf konusunda KESİNLİKLE haksız...

Mesela beni o kadar Süper Lig takımı istiyoken Allah'nı kulu 2. lige gitmemi isteyemez...

Terzioğlu
04.08.2008, 14:44
Böyle birşey ima edersen " Futbolcular kendini hocaya sevdirmek zorunda. " anlamı çıkar. Bildiğimiz Ersun Yanal kimseyi kara gözü kara kaşı için oynatmaz.

Ya da " Burada mutluyum " dediği kulüp yani Konyaspor neden Yusuf'u bu sezon kadroda düşünmüyor. Yoksa hocaları da mı sevmemiş olmuş oluyor?

Konyaspor bonservisi ile almak istiyordu fakat yönetimimiz Yusufu satmayı düşünmüyor ve sadece kiralamak istiyor diye biliyorum. Bu yüzdende bu transfer gerçekleşmiyor.

ilhan
04.08.2008, 14:53
Zaten kimse Yusuf'u satmaya yanaşmadı. Hoca bile kiralık gönderilmesini istedi. Ama takındığı tavır yanlıştı. Kaldı ki en az Konyaspor taraftarı kadar seviliyor yine taraftarlarımız arasında. Ne yalan söyleyeceğim ben de severim kendini.

Hâlâ şansı var. İyi kullanmalı, sürekli oynayabileceği bir takıma gitmeli. Yahu Galatasaray'lı Arda gibi olsun. Gitsin ligin vasat bir takımına her maç oynasın gelsin yıldızımız olsun. Bunu kim istemez? Ama ortada yanlışlar var. Hem Yusuf tarafında hem yönetim hem teknik kadroda. Hoca şimdiye kadar çıkıp Yusuf'u istemiyorum demedi. Yönetim çıkıp Yusuf'u satarız demedi.

Yusuf kendine bakmadı. Bunu biliyor ve söylüyorum.

Dip not : Koray, neyse ki futbolcu değilsin ve kimse 2.lig takımına gitmeni istemiyor. ;)

Koray
04.08.2008, 14:58
Dip not : Koray, neyse ki futbolcu değilsin ve kimse 2.lig takımına gitmeni istemiyor.

Hı hı neyse ki öyle...

Gökçebey
04.08.2008, 15:00
Koray neye dayanarak Ersun Hoca Yusuf konusunda KESİNLİKLE haksız hükmüne varabiliyorsun?

Koray
04.08.2008, 15:06
Gökçe abi,Ferrariye mi binmek istersin Hacı Murata mı ? :D
Ya adamın Süper lig de o kadar talibi varken niye 2. lige yollamak istiyosun adamı ?

Bu vicdansızlıktır...

ilhan
04.08.2008, 15:07
Ersun hoca vicdansız mı?

Anlıyoruz Koray :) Sen yine fena halde gaza gelmişsin.

Koray
04.08.2008, 15:11
İlhan,

Yine gaza gelmek mevzusuda nerden çıktı ?.. Ayrıca Ersun Hoca vicdansız adamın teki diye bi tabir kullanmadım,yaptığı vicdansızlıktır dedim...

Her insanın yaptığı bi vicdansızlığı vardır zaten...

ilhan
04.08.2008, 15:15
Senin şu an bilmediğin bir konu hakkında Ersun Yanal'ın tavırlarını " Vicdansızlık " olarak nitelemek gibi mi?

Yahu konuyu nereden nereye getiriyorsun.

Elinde hiçbir dayanak olmadan;

Konu o kadar tartışıldıktan sonra tekrar deşmek istemiyorum ama Ersun hoca Yusuf konusunda KESİNLİKLE haksız...

diyorsun sonrada;

Ya adamın Süper lig de o kadar talibi varken niye 2. lige yollamak istiyosun adamı ?

bunu dedikten sonra şununla bağlıyorsun;

Ayrıca Ersun Hoca vicdansız adamın teki diye bi tabir kullanmadım,yaptığı vicdansızlıktır dedim...

tamam yahu sen haklısın. Seni mi kıracağız. :)

Chovy kardeşim geçmişte yazmıştı ironi olarak. " Ersun gitsin Yusuf kalsın " diye. Ben de onunla bağlıyorum.

Koray
04.08.2008, 15:24
E konuşturuyosunuz beni konu konuyu açıyor ne yapayım :))
--
Ersun hocanın Yusuf'u Süper lig de isteyenin varken,ya Karşıyaka'ya yada Paf'a demesinin haksızlık olarak görüyorum hatta lafımın arkasındayım vicdansızlık olarak...
(ben bunları sadece gazetelerden okumadım)

Sen haklıyım diyosan haklıyımdır...

Fatih
04.08.2008, 15:54
karşıyaka kötü takım değil bir defa ligimizin en köklü takımlarından birisi

ersun hoca yusufu kadroda hiç düşünmeseydi kiralık göndermek istermiydi direk satılmasını isterdi

yusuf elindeki fırsatı kullanamamıştır karşıyakaya gitmemekle hocasına karşı gelmekle büyük bir hata yapmıştır bana göre

yusuf kurtuluş darıca gençlerbirliğinde oynadığı dönemleri de çabuk unutmuş anlaşılan bundan sonraki futbol hayatında doğru kararlar verir inşallah

KUTADGU
04.08.2008, 15:58
http://www.youtube.com/watch?v=PZi7H_VmT8I&feature=related

top kapiyor pas yapiyor sut cekiyor. neden hic sans bulamadi aklim almiyor. Ersun hocamizin aciklama yapmasi gerektigini dusunuyorum bu konuda. Yusuf harcanmasin!!!!!!!!!!!!!

Youtube'a buralardan erişim yasak.
Videoyu merak ettiğimi söylemek istiyorum.
Top kapıyor, pas yapıyor, şut çekiyor dediğiniz görüntüler hangi maça ait?
Yoksa bir çok maçtan toparlanan hareketler mi?

Gökçebey
04.08.2008, 16:00

Bu vicdansızlıktır...

Ama Koray burada sen duygusal olarak yorum yapıyorsun sadece, kesinlikle ifadesini kullanman için bildiğin gördüğün ve kanıtlanabilir şeyler olması lazım.

Ersun hoca Yusuf'u süper ligde bu kadar talibi varken 2. lige göndermek istiyorsa, kendisinden ümidi kesmemiş bence. Yusuf defteri tamamen kapanmış olsa der ki ne halin varsa gör nereye gidersen git. Fakat belli ki Yusuf'un biraz burnu sürtsün, biraz aklını başına alsın istiyor.

Badaloğlu
04.08.2008, 16:12
Arkadaşlar, bir konu hakkında size bir hatırlatma yapayım.Konuştuğunuz konuşmalar üzerine olayı karşılıklı atışmaya çevirmeye kalkmayalım.Burada fikirleriniz çatışsın... Başkada kimseler çatışmasın...

Bir takımdan bir hoca, bazı futbolcuları gönderirken sadece sahadaki oyunlarına bakmaz arkadaşlar! Futbolcunun takıma katkısı sadece saha içinde olmaz, saha dışında da olabilir.Nasıl olur? Mesela karaktersiz, egoist, ukala bir bir futbolcu'nun (Yusuf'u tenzih ederim) takıma yarardan çok zararları olabilir.Bakın meselâ geçen sene Ceyhun takımdan gönderilirken bir sürü insan çıkıp bu takımda Ceyhun oynayamaz mı? diye hocanın kararını yargılamaya kalktı.Serdar Bali'de bunları söylemişti... Ama hoca sadece onun saha içindeki faydalarından ziyade, saha dışı davranışlarınıda değerlendirmiştir...Hiçbir şey sebepsiz değildir.Bir hoca, takıma faydalı bir adamı neden durup dururken göndersin?

Ayrıca geçen sene yeni sezon için çoğumuz ne diyorduk? Satın bu takımın hepsini, yoksa seneye bu kafa yapıları değişmezse bu takımı kötü günler bekliyor demiştik.Allah'dan Nuri Albayrak gitti'de kendimize geldik.Küllerimizden doğacağız yeniden, çünkü takımın içindeki düşünce yapısında değişiklik yapmak için hamleler yapıldı.Camiaya yeni bir heyecan, yeni bir düşünce tarzı geldi.Büyük takım olduğumuzu anlayıverdik bir anda... Bilmediğimiz bazı nedenleride üzerine aklersek; bu tür bir karar alınmasında hocaya vesile olmuş olabilir...

Yusuf eğer bir futbolcuysa zaten Ersun hocaya gerek duymaz.Elbet kendini gösterecek bir takım bulabilir.Çıkıp aslanlar gibi oynar ve adından söz ettirir. O zaman herkes Ersun hoca'nın kararının yanlış olduğu konusunda hem fikir olur...

Recep Alkan
04.08.2008, 17:08
bence yazık olmus ve harcanmıs bır futbolcudur.

EmrahYalçınalp
04.08.2008, 19:39
Genellikle Forum'da. Hasan ve Erdinç'le birlikte.

Emo91
04.08.2008, 19:49
bence cok abartiyorsunuz su yusuf olayini..... hoca orta sahayi demek saglama almak istiyor, fark etdimde orta sahada genc bir ceyhun var, onunda oynamasi biraz zor gibi.....
orta sahayi hep deneyimli oyunculardan kurdu hoca.....
insallah hayirlisi millet

logitech
04.08.2008, 19:59
Genellikle Forum'da. Hasan ve Erdinç'le birlikte.

:D :D :D Çok güldüm.

TsClub41
06.08.2008, 02:59
Bilgilendirmen için teşekkür ederim. Lakin benim aklımda hala daha şüphe yok dersem yalan konuşmuş olurum. Umarım ben yanılıyorumdur.

Rica ederim.

TsClub41
06.08.2008, 03:07
Ersun Hocanın Yusufu neden gözden çıkardığı hakkında bi açıklama yapması lazım.Bu kadar taraftar Yusufun olumlu olumsuz neden gözden çıkarıldığını merak ediyor..Bi açıklama yapması lazım.Şuan mı kadroda düşünmüyor.?Yoksa kiralık olarak gönderip birazdaha mı tecrübe kazanmasını istiyor.?Veya takımda onu hiçmi düşünmüyor.?Bir Ts taraftarı olarak bunu bilmemiz hakkımız..!

el_conquistador
06.08.2008, 17:56
Ersun Hocanın Yusufu neden gözden çıkardığı hakkında bi açıklama yapması lazım.Bu kadar taraftar Yusufun olumlu olumsuz neden gözden çıkarıldığını merak ediyor..Bi açıklama yapması lazım.Şuan mı kadroda düşünmüyor.?Yoksa kiralık olarak gönderip birazdaha mı tecrübe kazanmasını istiyor.?Veya takımda onu hiçmi düşünmüyor.?Bir Ts taraftarı olarak bunu bilmemiz hakkımız..!

Hoca Ceyhunu gönderirken bile aciklama yapmadi, Yusufta niye yapsin?!? Birde hocanin isi degil böyle islerle ugrasmak. O takiminla ilgilenmek zorunda.

Recep Alkan
07.08.2008, 10:44
ne demek ya hocanın ısı degıl. hocanın ısı tabıkkı. yonetım kaydırmadıkı onun ayagını. hıoca begenmedım dedı gonderdı. o zaman cıkacaksın beklentılerı olan taraftara dıyeceksın suyunu begenmedım buyunu begenmedım dıye.

el_conquistador
08.08.2008, 02:47
ne demek ya hocanın ısı degıl. hocanın ısı tabıkkı. yonetım kaydırmadıkı onun ayagını. hıoca begenmedım dedı gonderdı. o zaman cıkacaksın beklentılerı olan taraftara dıyeceksın suyunu begenmedım buyunu begenmedım dıye.

Allah Allah. Hoca bir kere o seviyeye inmez. Cikip bu nedenden yolladim diyecek, ondan sonra baska tartisma baslayacak. Niye girsinki böyle tartismalara? Hoca takimi hazirlamasi lazim. Baska bisey degil. Feldkamp Necatiyi dislarken aciklama yapti mi?? Ugrastiginiz seylere bakin.

TsClub41
08.08.2008, 11:16
Hoca Ceyhunu gönderirken bile aciklama yapmadi, Yusufta niye yapsin?!? Birde hocanin isi degil böyle islerle ugrasmak. O takiminla ilgilenmek zorunda.

Ceyhun Trabzonspor'un alt yapısından yetişen bi topçu değil kardeş.Ama Yusuf yıllarca Ts alt yapısında oynadı.Ve Paf liginde şampiyon olan takımda yer aldı.Yusuf gelecek vadeden bir futbolcu ve geçen sezon Konyaspor'da neler yapabileceğini hep beraber gördük.Trabzonspor'un kendi yetiştirdiği futbolcusunu gözden çıkırıyosan bir açıklama yapacaksın bu taraftara.ben bir Ts taraftarı olarak Yusuf'un neden gözden çıkarıldığını merak ediyorum.ve bir açıklama bekliyorum.benm gibi bi çok Ts taraftarı bunu bilmek istiyor.Yusuf hakkında Ts taraftarının Avni Akerde (Yusuflar satılmasın diye) pankart açtığınıda biliyoruz.Bu taraftarında Yusuf'un neden gözder çıkarıldığını bilmesi lazım..Bu taraftarın hakkındır.Bunu kimse engelleyemez..!

ilhan
08.08.2008, 15:52
Ben hiç duymadım " Yusuflar satılmasın " pankartını. Bir Hasan Üçüncü için açıldığını biliyorum.

Uğurtan
08.08.2008, 17:51
Ben hiç duymadım " Yusuflar satılmasın " pankartını. Bir Hasan Üçüncü için açıldığını biliyorum.
Açıldı İlhan :) Deniz tarafı kale arkasında..

ofg_61
08.08.2008, 17:56
benim bildiğm kadarıyla yusuf kurtuluşu konyaspora kiralık vermiştik konya yusufu beğendi bonservisini istedi fakat yönetim kiralarız dedi konyada kiralık oyuncu istemiyoruz dedi ve fahriyi aldılar yusufta bize kaldı ama yanalın yusufu isteyip istemediğini bilmiyorum karadenizspora gönderirler ya da

Salih Kara
08.08.2008, 18:21
Hocanın her yolladığı oyuncu için açıklama yapmasına gerek yok.Kaldı ki Yusuf öyle problemli bir oyuncu değil hem daha kendini Trabzon'da kanıtlamış vazgeçilmez bir oyuncu da değil ki rest çeksin ayrıca bu kadar genç bir oyuncuyla hocanın kişisel problemi de olacak değildir heralde.Yani ya hocaya göre sistemine uymadı ya da hoca yeteneklerini yeterli görmedi.Bunun açıklamayı gerektirecek bir tarafı yok bana göre.

KUTADGU
08.08.2008, 18:27
Hasan Üçüncü, Erdinç Yavuz, Jabi, Yusuf Kurtuluş.

Trabzonda antreman yapıyorlar.

Yusuf bu yetenek fakirlerinin yanında bile kendini gösteremiyor ve de hala bir takım tarafından istenmiyorsa, Ersun Yanal bunun hesabını verecektir. Veremezse de gidecektir.

Tam 3 Trabzon sevdalısının yanında antreman yapan Yusuf'un Trabzonspor sevgisinden kimse şüphelenmemelidir. Ersun Yanal'ın Trabzonsporluluğu ise sorgulanmalıdır.

ilhan
08.08.2008, 19:14
Açıldı İlhan :) Deniz tarafı kale arkasında..

Teşekkür ederim Uğurtan. İlk defa duydum.

Cafer Bulur
08.08.2008, 19:26
Hasan Üçüncü, Erdinç Yavuz, Jabi, Yusuf Kurtuluş.

Trabzonda antreman yapıyorlar.

Yusuf bu yetenek fakirlerinin yanında bile kendini gösteremiyor ve de hala bir takım tarafından istenmiyorsa, Ersun Yanal bunun hesabını verecektir. Veremezse de gidecektir.

Tam 3 Trabzon sevdalısının yanında antreman yapan Yusuf'un Trabzonspor sevgisinden kimse şüphelenmemelidir. Ersun Yanal'ın Trabzonsporluluğu ise sorgulanmalıdır.
kardes ciddi olamazsin.
neden ersun yanal yusuf icin hesap versin?
neden ersun yanalin trabzonsporlulugu sorgulansin?
bir aciklik getirirsen seviniriz.

unique
08.08.2008, 19:31
kardes ciddi olamazsin.
neden ersun yanal yusuf icin hesap versin?
neden ersun yanalin trabzonsporlulugu sorgulansin?
bir aciklik getirirsen seviniriz.

Arkadaş ironi yapmış...

Cafer Bulur
08.08.2008, 20:21
Arkadaş ironi yapmış...
insan bunu yaparken en azindan bir smiley koymaz mi?
yazisi nerdeyse ciddi gibi duruyor.

Manu61
08.08.2008, 20:25
bende bi ara ciddi sandım..acaba ciddimi gercekten kafamda hala soru isaretleri var..

Emo91
08.08.2008, 21:11
jabi, hasan, erdinc ve yusuf trabzonda calismalarini sürdürüyorlarmis.....

ne utanmaz herifmis bunlar istenmedikleri yerde kaliyorlar..... para icin sereflerini kayip etmisler,
bu profesyonellik degildir!!!!

ugurTS1989
08.08.2008, 21:51
Acaba Yusufu Ziya Dogan Gonderseydi Kimbilir Neler Soylenirdi:(

TSKara61
08.08.2008, 22:00
Bence gercekten Ersun Yanal'lan ve Yusuf'un arasinda bi sorun var. Inaniyorumki Karsiyaka'ya Onur'un karsiliginda kiralik gitmedigi icin aralari bozuldu ve bu yuzden Yusuf sans bulamiyor. Konyaspor'da kiralikken tum taraftarlar ona hayrandi hatta Konya yonetimi Yusuf'un 1 yil kalmasini daha istedi ama Yusuf Trabzon'da oynamak istedigini belirtti.

KUTADGU
08.08.2008, 23:06

Düz yazılarım da smiley kullanmam. Kullanmayı sevmem.

Bilirim ki aslında, yazdıklarımın içerisinde her şey anlaşılırdır.

Ben biraz daha dikkat diyorum, başka da bir şey demiyorum.

objek
08.08.2008, 23:19

ne utanmaz herifmis bunlar istenmedikleri yerde kaliyorlar..... para icin sereflerini kayip etmisler,

Belkide kendilerinin cogu yeni gelenlerden daha iyi olduklarini hissetmislerdir...

TsClub41
09.08.2008, 12:04

Kardeş bunun şerefle merefle alakası yok adamın kontratı bitene kadar budara durabilir.Bu en doğal hakkı.O ki gözden çıkaracaktın neden bu kadar uzun soluklu sözleşme yaptın.Bi kendini sorgula bakalım.Sen kalkıp adama bu yüzden şerefsiz demeye kalkarsan hataya düşmüş olursun.Geçen sene Jabiden çok umutlu olanlar şimdi adamı şerefsizlikle suçluyo.Bu kadar vefasız olamayın.Sırf biz bu yüzden şampiyon olamıyoruz 24 yıldır.Vefasızlık diz boyu..

Cafer Bulur
09.08.2008, 12:55
Kardeş bunun şerefle merefle alakası yok adamın kontratı bitene kadar budara durabilir.Bu en doğal hakkı.O ki gözden çıkaracaktın neden bu kadar uzun soluklu sözleşme yaptın.Bi kendini sorgula bakalım.Sen kalkıp adama bu yüzden şerefsiz demeye kalkarsan hataya düşmüş olursun.Geçen sene Jabiden çok umutlu olanlar şimdi adamı şerefsizlikle suçluyo.Bu kadar vefasız olamayın.Sırf biz bu yüzden şampiyon olamıyoruz 24 yıldır.Vefasızlık diz boyu..
sen vefasizligin ne oldugunu görmek istiyorsan istanbul kulüplerine bakmani tavsiye ederim.
besiktas takimina verimli olan burak,koray ve zaman zaman oynayan fahriyi haberleri olmaksizin takasta kullanmistir.
sözlesme imzaladigi futbolcunun sözlesmesini askiya almistir.
biz ise takima hicbir faydasi olmayan futbolculari gönderemiyoruz.
evet,kendilerine hakaret etmemiz dogru degildir ama bu futbolcularin da taraftarin ve camianin sabrini tasirmamasi gerekiyor.
amaclari üzümü yemek degil bagciyi dövmek ise istemedikleri sözlerle karsilasmak durumunda kalabilirler.

TsClub41
09.08.2008, 13:30
sen vefasizligin ne oldugunu görmek istiyorsan istanbul kulüplerine bakmani tavsiye ederim.
besiktas takimina verimli olan burak,koray ve zaman zaman oynayan fahriyi haberleri olmaksizin takasta kullanmistir.
sözlesme imzaladigi futbolcunun sözlesmesini askiya almistir.
biz ise takima hicbir faydasi olmayan futbolculari gönderemiyoruz.
evet,kendilerine hakaret etmemiz dogru degildir ama bu futbolcularin da taraftarin ve camianin sabrini tasirmamasi gerekiyor.
amaclari üzümü yemek degil bagciyi dövmek ise istemedikleri sözlerle karsilasmak durumunda kalabilirler.

Ne yani Beşiktaş kulübü vefasızlık yaptı diye sendemi yapmak zorundasın.FIFA kuralları var kardeş biraz okuda bilgilen.Sözleşmesi olan oyuncuyu ancak karşılıklı sözleşmesini fes edersen onunla yollarını ayırabilirsin.Jabi Erdinç ve Hasan aldıkları senelik ücret itibari ile sözleşmelerini fes etmek istemiyolar.Çünkü başka takımlara gittiklerinde bu kadar ücret alamıyacaklarını biliyolar ve yüzden ayrılmak istemiyolar.Tamam bunu anladıkta.Yusuf , bu üç fultbolcunun senelik anlaştığı paranın 3 te birini bile almıyo.O arkadaş kalkıpta ''para için şereflerini kayıp etmişler '' yorumunu Yusuf'a uyarlarsa ben burda devreye girerim.Yusuf'u çünkü bu sezon Konyaspor transfer etmek istedi ama ts yönetimi kiralık verelim dedi.Hacisalihoğlu ile görüştü Yusuf beni kadroda düşünmüyor Ersun Hoca verin bonservisimi gideyim dedi ama gene izin çıkmadı.Ersun Hoca kadroda düşünmüyor Yusuf'u bu hocanın kararı saygı duyuyoruz ama Yusuf konyaspora gönderilmediği halde '' para için şerefini kaybetmişler '' yorumunda isminin geçmesine hiç kimse kusura bakmasın saygı göstermem...!

objek
09.08.2008, 13:49
Adam harcamada ve vefasizlikta dunya rekorlari kiran fener eskiye gore biraz akillanmis gorunuyor oynatmadiklari bir suru adami kadroda tutuyorlar ben sahsen takima uyum saglamis oyuncularin gonderilip yerlerine yarim gram ustun oyuncularin alinmasina karsiyim alacaksan eger gonderdiginden tartismasiz ustun olmasi lazim ornegin ayman iyidir kotutur onemli degil ama serkan huseyin tayfun ferhat adnan ceyhun yenilerden bazilarida henuz kapali kutu bu gibi futbolculardan ne eksigi vardi aldigin adam fark yaratmali bence hazirlik maclarinda fark yaratmasi beklenen kalecimiz halen soru isareti song ve gokhan kesin gibi gorunuyor egemen selcuk cale ve colman,da adaylar arasinda

Cafer Bulur
09.08.2008, 14:32
Ne yani Beşiktaş kulübü vefasızlık yaptı diye sendemi yapmak zorundasın.FIFA kuralları var kardeş biraz okuda bilgilen.Sözleşmesi olan oyuncuyu ancak karşılıklı sözleşmesini fes edersen onunla yollarını ayırabilirsin.Jabi Erdinç ve Hasan aldıkları senelik ücret itibari ile sözleşmelerini fes etmek istemiyolar.Çünkü başka takımlara gittiklerinde bu kadar ücret alamıyacaklarını biliyolar ve yüzden ayrılmak istemiyolar.Tamam bunu anladıkta.Yusuf , bu üç fultbolcunun senelik anlaştığı paranın 3 te birini bile almıyo.O arkadaş kalkıpta ''para için şereflerini kayıp etmişler '' yorumunu Yusuf'a uyarlarsa ben burda devreye girerim.Yusuf'u çünkü bu sezon Konyaspor transfer etmek istedi ama ts yönetimi kiralık verelim dedi.Hacisalihoğlu ile görüştü Yusuf beni kadroda düşünmüyor Ersun Hoca verin bonservisimi gideyim dedi ama gene izin çıkmadı.Ersun Hoca kadroda düşünmüyor Yusuf'u bu hocanın kararı saygı duyuyoruz ama Yusuf konyaspora gönderilmediği halde '' para için şerefini kaybetmişler '' yorumunda isminin geçmesine hiç kimse kusura bakmasın saygı göstermem...!
kardes ben yazdiklarimi yusuf icin söylemedim.
ben bunlari hasan,erdinc ve jabi icin yazdim.
zaten yusuf olayinin perde arkasini bilmiyorum,bir sey diyemem.
ayrica trabzonspor büyük takimlar icinde en az vefasizlik yapn bir kulüptür.
vefasizlik yapilmasini da hos karsilamayiz ama su bir gercekki futbolunda vefa dolu bir spor oldugu söylenemez.
iyiysen oynarsin yatersiz isen gitmeye makhumsun.
gitmemek icin ayak oyunlari oynayamazsin.

TsClub41
09.08.2008, 15:12
kardes ben yazdiklarimi yusuf icin söylemedim.
ben bunlari hasan,erdinc ve jabi icin yazdim.
zaten yusuf olayinin perde arkasini bilmiyorum,bir sey diyemem.
ayrica trabzonspor büyük takimlar icinde en az vefasizlik yapn bir kulüptür.
vefasizlik yapilmasini da hos karsilamayiz ama su bir gercekki futbolunda vefa dolu bir spor oldugu söylenemez.
iyiysen oynarsin yatersiz isen gitmeye makhumsun.
gitmemek icin ayak oyunlari oynayamazsin.

Zaten sana sen söyledin demedim yanlış anlama sakın.Bu yorumu yapan emo91'di.ben onun yorumuna karşılık yazdım bunları..

TsClub41
12.08.2008, 02:50
Yusuf uçuyor

TRABZON'un altyapısından yetişen ve kiralık gittiği takımlarda başarılı futboluyla dikkat çeken Yusuf Kurtuluş transferin gözdesi oldu. Genç oyuncuya Konyaspor, Antalyaspor, Hacettepe ve Almanya'dan Karlsruhe takımlarının talip olduğu öğrenildi. Ersun Yanal ise Yusuf'u kadroda düşünmüyor.

Kaynak : Fotomaç

Hayırlısı olsun..

Gökhan Öz
12.08.2008, 03:56
Yani,bazıları futbolcuların kulüpte neler yaşadıklarını bilmeden atıp tutuyolar.

TsClub41
15.08.2008, 08:32
Bitirin işkenceyi!

Hasan, Erdinç, Jabi, Yusuf ve Tolgahan’a yapılanlar hiç de hoş karşılanmıyor
Trabzonspor’un yollarını ayırma kararı verdiği futbolculardan başta Hasan Üçüncü, Erdinç Yavuz, Daouda Jabi olmak üzere Yusuf Kurtuluş ve Tolgahan’ın gitmeleri için her yol denenirken son olarak sabahın erken saatlerine idman konulması adeta işkence olarak nitelendirilip tepki topladı. Bu uygulama kulübün itibarını zedeler nitelikte görüldü. Hasan, Jabi ve Erdinç’in gitmeleri için sabahın saat 06.00’sına idman koyulmasından günahsız oyuncular Yusuf ve Tolgahan’ın da nasibini alması şaşkınlık yarattı. Uygulamanın futbolcu hakları ihlali olduğuna da işaret edildi. Gönderilmek istenen Hasan Üçüncü, Jabi ve Erdinç’in bonservisleri parasız kendilerine verilirken gitmek istememeleri, peşinatlarını alma çabaları ne kadar çirkin ve çıkarcı bir yaklaşım olarak görülüyorsa, yönetimin uygulamaları da aynı oranda yanlış ve kulübe zarar verir nitelikte bulunuyor.

Yusuf Kurtuluş’un Suçu Ne?
Bordo-Mavili yönetimin Hasan, Jabi ve Erdinç’in gitmeleri için uyguladıkları yöntem etik bulunmazken, bundan genç oyuncu Yusuf’un da nasibini alması şaşkınlık yarattı. Geçen sezon kiralık oynadığı Konyaspor’da harikalar yaratan ve bu sezon Bordo-Mavili takımın kadrosunda kesin olarak yer alacağı düşünülen Yusuf Kurtuluş’la ilgili politikaya hiç kimse bir anlam veremedi. Bu oyuncuyu Konyaspor bonservisiyle talep etti, yönetim kiralık vermek istedi. Yeşil-Beyazlılar da Yusuf’tan vazgeçti. Trabzonspor’un genç oyuncuyu kamp kadrosuna dahil etmesi beklenirken, onu da cezalandırma yoluna gitmesi hayret uyandırdı. Yusuf olayını yakından bilenler de, “Yusuf’un kadroda düşünülmemesinin nedeni nedir? Kulübe karşı hangi olumsuz tavrı sergiledi. Geçen sezon yetenekleriyle herkesin gözü üzerindeydi. Şimdi neden dışlanıyor?” diye soruyorlar.

Kaynak : Günebakış Gazetesi

Erkan SUİÇMEZ
15.08.2008, 09:57
yusufun kulubümüzde hem yeteneği hem gençliğiyle yeri olduğuna inanıyorum.nasıl bir olay yaşandığını bilmiyorum ama konyayada bonservisiyle verilmediğine göre ersun hoca onu ilerde mutlaka değerlendirecektir.ben yine yusufun bu sene kiralanması taraftarıyım.hem kendini geliştirir hem bu kırgınlıklar unutulur.seneyede cengaver bi ortasaha oyuncusu kazanmış oluruz..
hasan,jabi ve erdinçin yaptığınıda kınıyorum.o para onlara kulube yakışır davranışlarda bulunup çalışıp kadroya girmeleri için verilmiştir.ne umutla aldığımız jabi disiplinsiz davranışlarıyla bizi yıldırmıştır.bu kadar sorumsuz davranılmaz bunca sevgilisi olan kulube.eğer kadroya giremiyorlarsa demek bu parayıda hak etmiyorlar.hakettiği parayı transfer etmek isteyen layık görür zaten...(KONTRAT YAP ,ELENSE YAT) günün atasözü :)

azdiha6161
27.08.2008, 11:08
yusufla 3 ay önce istanbulda görüştüm işyerine gelmişti ziya doğanla çok iyiydim ama ersun yanal ile bi türlü yıldızım barışmadı diyordu.bence yusuf orta sahada aranan kan.hem genç hem trabzonlu hemde işini iyi yapıyor.ne bilim onu en azından kiralık verseler de köreltmeseler uşağı

bysurmeneli
27.08.2008, 14:24
Ben Yusuftan çok umutluydum ancak ne olduysa oldu adam bir anda unutuldu aynı şekilde Hasan Üçüncüyede haksızlık yapıldığını düşünüyorum Beyler değerlerimize sahip çıkalım bunlar bizim öz çocuklarımız Yusufu harmayalım

Hasana da haksızlık yapmayalım beğenen olur beğenmeyen olur ama kimse Hasan 'ın Trabzonspor sevgisini tartışamaz kendisi yapılan sözleşme gereği gitmek istemiyor olabilir herkes kendi menfatini düşünür klüp nasıl yaşlanınca oyuncuyu yollar ya da para kazanacağı futbolcuyu iyi bir paraya satmaya çalışırsa hasan da kendisi için en iyi kararı vermek için bekliyor Hasanda mutlaka iyi bir teklif alınca gidecektir klübün önünü tıkayacağına ben inanmıyorum unutmayalım ki Yattara Hasan'a olan sevgisinden onun nufusuna geçmiştir ve sürmeneli olmuştur bugün klüpteki bütün oyunculara sorun hepsinin en çok sevdiği adam Hasandır. Ayrıca Fatih Sultan Tekkenin de kaynıdır kendisi sülaleboyu Trabzonsporlu olan bu arkadaşın kendini düşünerekten beklemesi klübe ihanet olarak değerlendirilmemelidir bir de futbolcu tarafından bakmak lazım Hami de çıkıp onca yıl hizmet verdiğim klübüm bana bir jubile bile yapmadı diyebilir bu durumda klübü ihanetlemi suçlayacağız Hasan'ın başka bir klübe gidip Trabzonsporu zarara uğratmayacağını biliyorum onun için lütfen olayı abartmayalım

Birtan Karaman
28.08.2008, 15:04
Yusuf Denizli’de28 Ağustos 2008 Perşembe
http://www.kuzeyekspres.com.tr/foto.php?resim=/resimler/haberler/6440.jpeg&gen=188

Teknik direktör Ersun Yanal’ın yeni sezonda kadroda düşünmediği oyuncular arasında yer alan Yusuf Kurtuluş, Süper Lig ekiplerinden Denizlispor ile anlaşma sağladı. Dün İstanbul’da Denizlili yöneticilerle bir görüşme yapan genç futbolcunun her konuda anlaşma sağladığı ve 1 yıllığına kiralık olarak Yeşil-Siyahlı ekipte forma giyeceği öğrenildi. Bilindiği gibi Yusuf’u Konyaspor da ısrarla kadrosuna katmak istemişti.

hamdi_61
28.08.2008, 15:08
haber doğruysa eğer yusuf adına sevindim.satılmamış olması kiraya verilmiş olması iyi birşey çünkü ersun yanal ın onu gözden çıkarmadığı anlamına geliyor

Mollasalihoğlu
28.08.2008, 15:10
inşallah düzenli oynar hem tecrübe kazanır hem de iyice izler görürüz durumunu..

TolgaTopçu61
28.08.2008, 15:11
kiralik gitmesi iyi oldu

akin0834
28.08.2008, 17:08
konyada iyi oynadı geçen sezon..daha çok pişsin..gelecekdeki 10 numaramız..artık arayıp durmucaz 10 numara diye..pişiyo:)

Ahmet Kuru
28.08.2008, 18:21
Satılmayıp kiralık gitmesine sevindim...
İnşallah yapmış olduğu hataları tekrarlamaz...
Başarılar Yusuf...

TolgaTopçu61
28.08.2008, 18:29
Yusuf Kurtuluş Denizli'de!

Denizlispor, Trabzonspor'dan orta saha oyuncusu Yusuf Kurtuluş ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Yusuf, "İnşallah iyi çalışıp takıma faydalı olacağım" dedi.

http://www.ajansspor.com/resim/yusufkurtulus_denizli_forma.jpg

Kulüp binasında düzenlenen ve 2. Başkan Mehmet Özsoy'un da hazır bulunduğu imza töreninde 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Yusuf Kurtuluş, kendisini 3 yıllığına Yeşil-siyahlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

2. Başkan Mehmet Özsoy, imza töreninde yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Yeni yetişen genç futbolcuları Denizlispor'a kazandırmaya çalışıyoruz. Yusuf, Trabzonspor'un altyapısında yetişti ve Denizlispor'da iyi şeyler yapacak. Geçen yıl ikinci yarıda Konyaspor'da forma giyen Yusuf Kurtuluş'un transferi dolayısıyla Trabzonspor yönetimine teşekkür ediyoruz" dedi.

Genç futbolcu Yusuf Kurtuluş ise, anlaşmanın her iki tarafı için de hayırlı olması temennisinde bulunarak, "Denizlispor, gerek taraftarı, gerekse takımıyla ligin renkli takımlarından biri. Denizlispor'da forma giyeceğimden dolayı mutluyum. İnşallah iyi çalışıp takıma faydalı olacağım" dedi.

Denizlispor'un yeni transferi Yusuf Kurtuluş, daha sonra kulüp bayrağıyla basın mensuplarına poz verdi.

------------------
nasil kiralik gitmis,üste 3 yillik sözlesme imzalandi deniyor

Terzioğlu
28.08.2008, 18:31
Bonservisiyle gitmesi cok kötü olmus..

futbalski60
28.08.2008, 18:38
Hayırlı olsun kafasını futbola verirse istediği yerlere gelir kumaş var sadece bunu değerlendirecek başarılar.

SpOtLesS
28.08.2008, 19:13
kiralik mi bonservisiylemi gitti ?

Terzioğlu
28.08.2008, 19:15
Yusuf Kurtuluş Denizlispor'da

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/yusuf.jpg

Kulübümüz oyuncumuz Yusuf Kurtuluş'la olan sözleşmesini feshetti. Buna göre Yusuf Kurtuluş'un Denizlispor'a transferi gerçekleşti. Kendisine yeni takımında başarılar diliyoruz.

28.08.2008 18:58:00
trabzonspor.org.tr

SpOtLesS
28.08.2008, 19:17
kendisine yeni takiminda basarilar ama kiralik olsa iyi olurdu

kudu_61
28.08.2008, 19:18
3 yıllığına bonserveisi ile satıldı ersun hoca bu adamı niye beğenmedi anlamadım ama vardır bir bildiği yusuf adına sevindim başarılar yusuf ama 61 alamazsın orada çağdaş birinci var galiba orada bu hafta izledim şutunu yolun açık olsun yusuf oynayabileceğin bir takım hadi göster kendini

ilhan
28.08.2008, 19:30
Kendisi ve Denizlispor için hayırlı olsun. Ben kiralık gideceğini tahmin ediyordum.

Başarılar Yusuf Kurtuluş.

Tayfun
28.08.2008, 19:31
Denizlispor'da başarılar diliyorum Yusuf'a bence faydası olacaktır Denizlispor'a

Erkan SUİÇMEZ
28.08.2008, 19:33
yazık oldu ondan gerçekten umutluydum.hep kiralanma taraftarıydım.tek sevindimiğim tarafı denizlideki bütün maçlarını canlı izleyebilcek olmam.kısa zamanda bir çok fanatiği olacağına eminim.geçen sene denizlinin yıldızı yusuf şimşekti,bu sene yine başka yusuf olacaktır.hayırlısı diyelim..

Ahmet Faruk
28.08.2008, 20:12
Acaba bilmediğimiz sorunlar mı oldu.
Kendisinden beklentisi olan taraftarımız çoktu...

Hayırlısı olsun diyelim...

Yeniklasör
28.08.2008, 20:49
öz cocuk nedir ya sanki babamın oğlu.. madem milliyetcisiniz türk milliyetciliği yapın. adam oynayamıyor işte ki gönderiyolar. kimbilir kimin torpiliyle girdi altyapıya.. bi iki tanıdığı da youtube ta ortega yusuf videosu yaptı adam bir anda ortega oldu.. kendi yörenin insanlarından oluşan takım kurmak tarihe karıştı. tıpkı mahalle maçları gibi..bi faydası olmaz yani artık 96 daki gibi bir ruh kazanmak gerek. anadolunun çeşitli yerlerinden trabzonu hazedecek adamlar. mesela gökhan ünal gibi. ama umut bulut değil kesnlikle. valla anında satar bizi o:d

Özge
28.08.2008, 22:41
Denizlispor'da başarılar diliyorum kendisine.

sifuni
29.08.2008, 00:30
denizli yusuf simsegi sattiydi simdi yeni yusuflari oldu bence bu yusufda denizliye ayni faydayi saglayacak

Terzioğlu
29.08.2008, 00:35
Önümüzdeki transfer basliklarinda Yusuf Kurtulus ismini cok görecegimizi düsünüyorum. Yusuf cok kaliteli bir futbolcu, bunu herkes görecek. Umarim Denizli'de basarili olur ve onu bilgisi olmadan acimasizca elestiren herkese gereken cevabi verir. Ilerleyen yillarda Trabzonspor'a bir yildiz olarak geri dönmen dilegiyle..

M.S.SOFU
29.08.2008, 02:48
hadi bakalım hakkında hayırlısı seni hiç 90 dakika boyunca izleyemedim ama inş gelecekte bordo mavi forma altında tekrar kavuşmak dileği ile...

akin0834
29.08.2008, 05:39
çok üzüldüm yaa..geleceğin 10 numarası...neden kiraya vermediler..bonservisindende para kazanamadılar..çünkü fesetmişler sözleşmeyi...yanlış yapıldı..

Fatih
29.08.2008, 10:32
yusuf kurtuluşa denizlisporda başarılar

Serdær
29.08.2008, 10:43
Öncelikle Yusuf Denizlisporda başarılar.

Diğer Yusuf gibi Denizlisporun simgesi olabilir inşallah.

İyi yerlere geleceği konusunda hiç şüphem yok.

Kadir
29.08.2008, 20:02
Denizli'de başarılar .

TsClub41
29.08.2008, 20:35
Önümüzdeki transfer basliklarinda Yusuf Kurtulus ismini cok görecegimizi düsünüyorum. Yusuf cok kaliteli bir futbolcu, bunu herkes görecek. Umarim Denizli'de basarili olur ve onu bilgisi olmadan acimasizca elestiren herkese gereken cevabi verir. Ilerleyen yillarda Trabzonspor'a bir yildiz olarak geri dönmen dilegiyle..

Aynen katılıyorum sana Murat.Denizlispor çok akıllı bir transfer yaptı.Yusuf içinde hayırlı uğurlu olsun.Allah utandırmasın inş.