PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Kurtuluş

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

Emirhan Makul
20.04.2008, 11:49
geri gelir ve bir daha gitmez inşallah

ÖmerFarukYılmaz
20.04.2008, 12:12
İnşallah...

wosporos
20.04.2008, 17:30
Ersun hoca bu adamı durduk yere göndermek istemedi ya,var demek ki bir sebebi:)
Aslında tahminde edebiliyorum...

Ha bu arada Ersun hocada yalvarıyordu zaten Yusuf'la çalışmak için:)

Kardeşim espiri yapmaya çalıştın heralde :alkış: Yakında hep beraber görecez...Kafanı yorma.

wosporos
20.04.2008, 17:32
Yusuf olsaydı bu takım böyle olmazdıya getirmeyeceksiniz dimi:)

Ya kardeşim senin başka işin yok heralde anladığım kadarıyla yusuf senden yakışıklı ki bu kadar taktın bu çocuğa :) yok canım niye olsun bu takım böyle,orta sahada ayman,hasan,hüseyin,adnan varken yusufun ne işi var bu takımda :D dimi ...

wosporos
20.04.2008, 17:35
Yusuf ile ilgili diyeceklerimi önceden demiştim. Tekrar edeyim:

Eğer Yusuf'u Konya'da futbol oynuyorken takip etmemişsek,O'nun hakkında hala net bir bilgimiz yok bence.

Doğru söze ne hacet...Doğru diyosun kardşim adamlar saçına takmış.Bakmıyolar kaç dk.oynuyo kiralık olmasına rağmen her maç 11 ve 2 maç hariç 90 dk oynuyo gitti gideli...Buda bize biraz olsun bilgi veriyo heralde.

Dogan
20.04.2008, 18:56
Wosporos sen Yusuf'u niye böyle körü körüne savunuyorsun, bi akrabalığın falan mı var, Ersun Hocayla geçen birebir konuşmalardan bile haberin var. Ayrıca bi oyuncunun doksan dakika oynaması onun iyi olduğu anlamına gelmez. Ayman da 90 dakika oynuyor, Mustafa Keçeli de...

Yusuf iyi topçu olabilir, hiç maçını izlemedim. Ama öyle uğruna videolar yapılacak kadar ahım şahım bi adam olduğuna da inanmıyorum. Ersun Hoca da niye geldiği gibi Yusuf'a taktı, bunu da bi açıkla haberin vardır sanırım?

TsClub41
20.04.2008, 21:20
Doğru söze ne hacet...Doğru diyosun kardşim adamlar saçına takmış.Bakmıyolar kaç dk.oynuyo kiralık olmasına rağmen her maç 11 ve 2 maç hariç 90 dk oynuyo gitti gideli...Buda bize biraz olsun bilgi veriyo heralde.

Kedi uzanamadığı çiğere miyavv dermiş onlarınkide bu hesap :D

TsClub41
20.04.2008, 21:26
Wosporos sen Yusuf'u niye böyle körü körüne savunuyorsun, bi akrabalığın falan mı var, Ersun Hocayla geçen birebir konuşmalardan bile haberin var. Ayrıca bi oyuncunun doksan dakika oynaması onun iyi olduğu anlamına gelmez. Ayman da 90 dakika oynuyor, Mustafa Keçeli de...

Yusuf iyi topçu olabilir, hiç maçını izlemedim. Ama öyle uğruna videolar yapılacak kadar ahım şahım bi adam olduğuna da inanmıyorum. Ersun Hoca da niye geldiği gibi Yusuf'a taktı, bunu da bi açıkla haberin vardır sanırım?

Kardeş hiç maçını izlemediysen nerden biliyosun öyle ahım şahım topçu olmadığını ? Söylediklerinle kendin çelişkiye düşüyosun.Yapma Allahını seversen bu çocuk yıllardan beri Ts nin alt yapısında ter döktü.En azından ona saygı göster.

wosporos
20.04.2008, 22:01
Konyaspor forumundan Yusuf hakkinda görüsler...

kef_kef:Senin heralde dünyadan haberin yok o zaman oku bak Konyalılar ne diyor onun için kafamızdan uydurmuyoz heralde evde oturup maçları tv den izlemiyoruz biz.Acaba hayatında kaç idmana gittin sen onu merak ediyorum.Bize her gün idmana gideriz bi aksilik olmadıktan sonra o yüzden kimin o formayı hakettiğini az çok tahmin ederiz.Babamın oğlu o yüzden diyom savunuyorum yani kardeşim :) doğru diyosun ayman da 90 dk oynuyo ama Ayman bu takımdan yıllık 1 trilyon alıyo nasıl yedek oturtulsun bunu da unutma ama kiralık olmak demek nedeme biliyon mu sen tv den izle belki anlarsın :) Gelelim videolara video yapanlar yusufun yerine figüran kullanmamışlar direk kendi o kardeşim :) yani maçta yaptığı işler dikkat ettin mi.

TsClub41
20.04.2008, 22:18
Hasan ile Adnan'ı bu takımda tutan adam neden Yusuf'u bu takımdan uzaklaştırmak istedi aceba ? Ey Ersun Hoca o çocuk futbolu ile seni herzaman utandıracaktır.Tabi utanma gibi bi duygu sende varsa.Gençlerbirliğinden 3 günde kovulduğun günleride biliyoruz.

Ahmet Kuru
21.04.2008, 00:31
Yeni Kurtarıcımız Yusuf!
Vatana Millete Hayırlı Uğurlu Olsun Efendim!!!.

Fatih
21.04.2008, 00:37
Hasan ile Adnan'ı bu takımda tutan adam neden Yusuf'u bu takımdan uzaklaştırmak istedi aceba ? Ey Ersun Hoca o çocuk futbolu ile seni herzaman utandıracaktır.Tabi utanma gibi bi duygu sende varsa.Gençlerbirliğinden 3 günde kovulduğun günleride biliyoruz.

sapla saman nasıl karıştırılır işte örneği:)

Emiroğlu
21.04.2008, 02:34
Neymiş yusuf yahu ? !

Ferhat başlığı , hazırlan ! Haftaya kurtarıcımız,olmazsa olmazımız,herşeyimiz,maradona'mız sensin...

Sonra ki haftaya ALlah kerim.Yusuf sırasını bu hafta savmış oldu böylece. !

Mert Marabaoğlu
21.04.2008, 12:21
Yusuf gerçekten çok yetenekli bir futbolcu, inşallah geri gelir...

Dogan
21.04.2008, 12:48
Kardeş hiç maçını izlemediysen nerden biliyosun öyle ahım şahım topçu olmadığını ? Söylediklerinle kendin çelişkiye düşüyosun.Yapma Allahını seversen bu çocuk yıllardan beri Ts nin alt yapısında ter döktü.En azından ona saygı göster.
Ahım şahım topçu olmadığını biliyorum demedim. Öyle olduğuna inanmıyorum dedim. Ahım şahım futbolcu olup olmadığına inanmam için de 10-15 dakika izlemem yeterli. Önce bi iyice oku, çelişki var mı yok mu o zaman söylersin kardeş.

Bakın Yusuf iyi topçu olabilir. İnşallah da öyledir. Sonuçta hemşehrimiz. Benim söylediğim bambaşka bir şey.

Ersun Hoca neden gönderdi Yusuf'u onu bi söyleseniz de aydınlansak.?

wosporos
21.04.2008, 14:53
Ahım şahım topçu olmadığını biliyorum demedim. Öyle olduğuna inanmıyorum dedim. Ahım şahım futbolcu olup olmadığına inanmam için de 10-15 dakika izlemem yeterli. Önce bi iyice oku, çelişki var mı yok mu o zaman söylersin kardeş.

Bakın Yusuf iyi topçu olabilir. İnşallah da öyledir. Sonuçta hemşehrimiz. Benim söylediğim bambaşka bir şey.

Ersun Hoca neden gönderdi Yusuf'u onu bi söyleseniz de aydınlansak.?

Açıklayayım kardşeim o zaman hemen.10-15 dk izlemen yeterli ise videosu var youtuba yaz izle gol ve asistini ve neler yaptığını spikerinde dediklerini...

Ersun hoca neden gönderdi dersen buna en mantıklı cevap şu olur sanırım hoca sitilini beğenmemiştir oyun düzenine uygun değildir gibi gibi birçok neden ama unutmayalım ki bi hoca beğenmedi diye kötü oyuncu olmaz örnek verecek olursak Ayman bu takımda 11 oynuyor Yusuf Konyasporda 11 oynuyor kiralık ve 2 hoca değişmesine rağmen.

firidin61
22.04.2008, 11:01

Benim bilgim Ersun Hoca nın seneye kadrosunda bulundurmak istediği adamı cavcav satmaya kaldınca istifa etti şeklinde ... Ya sen ya ben yanılıyoruz ya neyse ...

Yusuf Hakkında ;

Trabzonspor umuz da oynadığı bir kaç maç ve konyaspor da oynadığı 1 maç dışında izleme fırsatım olmadı . Büyük bir yetenek olabilir çok fazla izlemediğim için genel yorum yapmam doğru olmaz fakat izlediğim kadarıyla ( evet en az Hüseyin kadar oynayabilir katılıyorum ) şu an için tecrübe kazanması gerekir diye düşünüyorum henüz OLMUŞ denilemez ...

Fatih ( Sultan ) Tekke de Trabzonspor da ki ilk döneminde kötüydü 11 şansı da buluyordu daha sonra oynadığı takımlarda edindiği tecrübeyle bildiğimiz SULTAN oldu ... Futbol da herşey yetenek değil ...

Saygılarımla

Çagman
23.04.2008, 03:09
ben verdiginiz Video yu izledimde mükemmel bir cocuk En Önemli Özelligi Nedir biliyormusunuz Adama Basıyor Top kapıyor Mücadele ediyor yani bizim Yıllardır Orta Sahamızda olmayan Bir Topcu Ozelligine sahip Kimler Geldi Gitti Bir Tanesi Rakiple 2li mücadeleye girmiyor izledigim Kadarıyla Hırslı bir cocuk kosuyor Teknigi süper Benim icin en Onemlisi yıpratır bu Adam Rakibi kırar Parcalar Sert Oynuyor :)

Emirhan Makul
23.04.2008, 06:13
geleceği olan futbolcu herşeyinden belli de adamı 90 dakka bi izleyemedik ya

Kaan
23.04.2008, 10:24
Yusuf iyi bir oyuncu... Sanırsam oyun kurucu... Yetenekli bir oyuncuya bnziyor... Ligdeki oyun kuruculardan çok daha iyi... Daha çok gelişebilir... ;)

Bunu sadece izlediğim kadarıyla söylüyorum...

TsClub41
23.04.2008, 11:42
sapla saman nasıl karıştırılır işte örneği:)

Kardeş sen ne anlatıyorsun.Bura ataözü yazma yeri değil.Konular hakkında yorum yapma ve tartışma yeri eğer yorum yapmıcaksan atasözlerinle boşuna çok bilirmiş gibi engelleme yorumlarımı..

Murat Engin Akyüz
24.04.2008, 16:30
hem hücuma destek veriyor hem de savunmasına yardım ediyor..elimizdekilerden kat kat iyi olduğunu(bence),en azından böyle bir potansiyeli olduğunu inter toto maçlarında gösterdi bence..şuan her maçında oynuyor konyasporun..umarım döner ve ersun hoca şans verir..kendini gösterirse manisalı selçuk'a onca milyon dolar akıtmayız hem..

Fatih
24.04.2008, 23:14
Kardeş sen ne anlatıyorsun.Bura ataözü yazma yeri değil.Konular hakkında yorum yapma ve tartışma yeri eğer yorum yapmıcaksan atasözlerinle boşuna çok bilirmiş gibi engelleme yorumlarımı..

çok değerli yorumlarınızı enegellemek ne haddime :rolleyes:

ÖmerFarukYılmaz
25.04.2008, 11:08
Neymiş yusuf yahu ? !

Ferhat başlığı , hazırlan ! Haftaya kurtarıcımız,olmazsa olmazımız,herşeyimiz,maradona'mız sensin...

Sonra ki haftaya ALlah kerim.Yusuf sırasını bu hafta savmış oldu böylece. !

Yeni Kurtarıcımız Yusuf!
Vatana Millete Hayırlı Uğurlu Olsun Efendim!!!.

Yusuf'u körü körüne savunmak yerine, hakkını vererek savunanların ti'ye alınmasını pek yakıştıramadım.

He eğer ben yanlış anladıysam özür dilerim.

Görüşlere daha dikkatli olmak dileğiyle...

halil ibo
25.04.2008, 11:54
Sezon sonuna kadar kiralık olarak verilmiş bir oyuncumuz hakkında bile anormal yorumlar yapabiliyoruz.
Teknik direktör oynatmayı düşünmediği veya seneye oynatabileceği bir oyuncusunu tecrübe ve özgüven için göndermiş olabilir.
Sezon başı kampına çağrılır,t.d.istediği verimi alamayacağını düşünüyorsa yine gönderebilir kiralık veya satında diyebilir.
Dileğimiz tabii ki Yusuf'un kazanılmasıdır.Ama daha şimdiden tartışarak kaybetmeyelim.
Gelsin,kendini göstersin ve hep birlikte ayakta alkışlayalım kendisini.

ÖmerFarukYılmaz
26.04.2008, 09:22
Geri döenecek ve aslardan biri haline gelicek eğer şans verilirse ahada buraya yazıyorum...

TsClub41
03.05.2008, 02:22
inşallah geri döner

wosporos
05.05.2008, 00:42
Bugün oynanan Konyaspor-Gaziantepspor maçında da 90 dk oynamış ve 20.000 kişi ona bağırmış inşallah Ersunla bi şekilde anlaşırda bizde oynar yoksa çok üzülecez gibime geliyo.

Konyaspor taraftar sitesinden taraftar görüşleri yeni.

valimusti:

konyaspor mallığına almak için çok uğraştı ama trabzonspor yönetimi izin vermedi kiralık geldi yani bize..trabzon taraftarı yusufu çok seviyor satmamaları için yönetime bile baskı yapmışlar..

MuRaT_KSAlıntı:

AnTi tafarından gönderildi
inş. bu sene de bizde kalır, senee trabzonda parlarsa çok üzülürümhttp://www.nalcaci.net/forum/images/smilies/smile.gif
GİTME YUSUF KAL BİZİMLEhttp://www.nalcaci.net/forum/images/smilies/smile.gif

Kalmak istiyormuş, büyük ihtimalle kalacak bence çok iyi olacak yusuf...

kartal042:

ersun hoca kaldığı müddetce almaz kıl adam. iyi olur bize kalır.

konyalıyız:

Bence kalacak maçta ki mücadelesi beni duygulandırdı,ama helal olsun konyasporumuza 20.000 kişi tek bir ağızdan yusuf bağırması bence maçın en anlamlı noktasıydı,inşallah gitmez trabzonspor'a çok faydalı oıynuyo bi kötü maçı yok geldi geleli,helal olsun.

STAD: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

HAKEMLER: Selçuk Dereli, Neşet Merdin, Özgür Fatih Kalaycı

KONYASPOR: Oğuzhan, Erkan Sekman, Ömer, Milos Mihajlov, Kaue Da Silva, Mustafa Er (Mertol Karatay), Sedat Ağçay, Erman Özgür (Burak), Yusuf Kurtuluş, Murat Hacıoğlu, Veysel Cihan (Washington)

YEDEKLER: Damir, Tehoue, Gökhan, Cedric Sabin

TEKNİK DİREKTÖR: Raşit Çetiner

GAZİANTEPSPOR: Ömer, Bekir, Deumi, Mehmet Polat, İvan, İlhan Özbay, Erdal Güneş (Özgür Yıldırım), Murat Ceylan (Hasan), Bülent Bölükbaşı, Ekrem (Erdal Kılıçarslan)), Beto

YEDEKLER: Murat, Metin Tuğlu, Soner, Erdal Fırtına

TEKNİK DİREKTÖR: Nurullah Sağlam

GOLLER: Murat Hacıoğlu (Dk.85) (Konyaspor), Özgür Yıldırım (Dk.90) (Gaziantepspor)

Terzioğlu
05.05.2008, 00:45
Insallah seneye geri döner. Yusuf'tan yana ümitliyim ben..

kosovalıhakan
05.05.2008, 00:49
Abi bu kadar zormu futbolcu takip etmek anlamıyorum ya gitti gideli 11 oynuyor yusuf ve bu takımdan gönderildi ve orta sahasında en fazla oyuncu olan Konyasporda her maç oynuyor bu teknoloji bu kadar ileri bi çağda takip etmek zormu anlamıyorum,şimdi düşünüyorum da bizim takım 2 pas yapamazken yusuf orda bangır bangır oynuyor vallahi helal olsun grurlanıyorum onu bu şekilde duyunca ve konyalıların yazdıklarına bakınca inşallah bizde bi şekilde oynar.Ersun Yanalla zor ama tabi :(

Semih Kırsüleymanoğlu
05.05.2008, 00:54
Abi bu kadar zormu futbolcu takip etmek anlamıyorum ya gitti gideli 11 oynuyor yusuf ve bu takımdan gönderildi ve orta sahasında en fazla oyuncu olan Konyasporda her maç oynuyor bu teknoloji bu kadar ileri bi çağda takip etmek zormu anlamıyorum,şimdi düşünüyorum da bizim takım 2 pas yapamazken yusuf orda bangır bangır oynuyor vallahi helal olsun grurlanıyorum onu bu şekilde duyunca ve konyalıların yazdıklarına bakınca inşallah bizde bi şekilde oynar.Ersun Yanalla zor ama tabi :(

merak etme Ersun onu kazandiracaktir Trabzonspora. Bunu Ersundan daha iyi yapabilcecek bi antrenör göstere hele

Emirhan Makul
05.05.2008, 00:57
konya maçının özetini izledim 3 tane havadan pası varki %100 gol pasları bide 3 adamı çalımlaması vardı iyi maçlar çıkarıyor demekki inşallah döner ve oynar

sifuni
05.05.2008, 00:59
antep macinin özetine baktim iyi oynuyordu oyun kurucu olarak oynuyordu oynu o yönlenrdiriyordu....

hemde bizde as oynayan ceyhun kovuldu yusuf oynuyor demekki iyi performans gösteriyor ama bana sanki yusuf trabzonspora küsmüs gibi geliyor insallah öyle degildir

yaranozlu
05.05.2008, 09:26
ben sene başında vermiştim notunu, neden gönderildi anlamadım, takımdaki ortasahaların hepsinden iyi, Ziya normalde, Ersun hoca neden böyle yaptı. Belki de daha iyi omuştur, ama kesinlikle seneye bizde olmalı ve ilk11 oynamalı, o yetenekte birisi

Osman Yavuz
05.05.2008, 12:54
Gerçekten özetlerden seyrettiğimiz kadarıyla harika top oynadı.Müthiş paslar attı.Eminim ki Konyaspor onu 1 sene daha kiralamak için şimdiden çalışmalara başlamıştır.Umarım Ersun hoca Yusuf'u değerlendirmeye almıştır.

Harun-61
05.05.2008, 12:56
2 sene daha Konyaspor'da kalmasini isterim.

kendini gelistirdikten sonra takima dönmesi onun yararina olur.

Emirhan Makul
05.05.2008, 12:57
yusuf dün dediki önümüzdeki seneye bakıcaz artık :) yusuf dönecen da abicim ya bizde oynayacan

kudu_61
05.05.2008, 13:06
bizimkilerde o kapasite olsaydı abdurrahmanı sebattan,ibrahim şanhini arsin den, bu hafta oynayan ermanı da elazığ dan alırlar bizi keçelilere muhtaç etmezlerdi yusuf,kadir,cem,ali güzeldal kaçanlar tutulan ise ergin yazık anlayan kalmamış bizde futboldan

kudu_61
05.05.2008, 13:09
Taraftarın 1 NUMARASI Yusuff...!

Takımımızın Fırtına Orta saha oyuncusu Ortega Yusuf gelecek sezonda da Konya forması giymek istiyor.

Takımımızın devre arası transfer döneminde Trabzonspor'dan sezon sonuna kadar kiraladığı 22 yaşındaki orta saha oyuncusu (Ortega) Yusuf Kurtuluş, gelecek sezonda da Konyaspor'da kalmak istiyor.

Geldiği günden sonra kısa sürede takıma alışan ve iyi performans sergileyerek ilk 11'e girmeyi başaran genç oyuncu son oynanan Gaziantepspor maçında taraftarın büyük beğenisini kazandı. Bu sezon Konyaspor formasıyla 12 maça çıkan Yusuf Kurtuluş, sahada toplam 886 dakika kalarak 1 gol kaydetti.

Yeşil-beyazlı takımda gelecek sezon da oynamak istediğini söyleyen Yusuf Kurtuluş, "Ben Konyaspor'da oynamak isterim. Bu camia içinde bulunmak isterim. Şehrin futbolculara bakış açısı ve takımdaki arkadaşlık çok üst seviyede. Gelecek sezon tekrar Konyaspor formasını giymek istiyorum" dedi.

Bizde oyuncumuz YUSUF'a KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK diyoruz...ve KONYASPOR TARAFTARLARI OLARAK HER ZAMAN YANINDAYIZ...

Ahmet Kuru
05.05.2008, 13:13
Yusuf dönmek istemiyormuymuş?
güzel...Konyadaki hayatında başarılar dilerim...

_SeRKaN_
05.05.2008, 13:16
En azından bir sezon daha konyasporda kalması taraftarıyım..Maç tecrübesi artar en azından ve daha hazır bir şekilde geri döner..Kendini ispatladığı andada kadroda rahat bir şekilde yer bulur diye düşünüyorum..

Erbay
05.05.2008, 13:21
Herkes beğenmişti Yusuf'u ama Ziya Doğan neden şans vermedi Yusuf'a hala anlamıyorum.Konyaspor'da gayet iyi oynuyor.Çok ümitliyim Yusuf'tan.

DNA-TS
05.05.2008, 13:23
gerçi henüz transfer yapmadık o yüzden yusuf oynar mı oynamazmı bişe diyemem ama 1 sezon daha kalması onun için daha iyi olur yoksa bizde adnan gibi olur son dakikalarda giyer

ErayAkyüz
05.05.2008, 13:25
yaa yusuf barıstan dahamı kucuk nedir eksigi bu adamın cozemedim kesinlikle sezon sonu takımda gormek istiyorum

Serdær
05.05.2008, 13:37
Yusuf Kurtuluş, gelecek sezonda da Konyaspor forması giymek istiyor

TS'ye dönmek istemiyor
Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon forma şansı bulamayan ve sezon sonuna kadar Konyaspor'a kiralanan Yusuf Kurtuluş, yeni sezonda Konyaspor'da kalmak istiyor. 22 yaşındakı genç futbolcu kısa sürede Konyaspor'a alışırken son haftalarda bu takımda sürekli forma şansı buldu.

Bu sezon Konyaspor formasıyla 12 maça çıkan Yusuf Kurtuluş, sahada toplam 886 dakika kalarak 1 gol kaydetti. Yeşil-beyazlı takımda gelecek sezon da oynamak istediğini söyleyen Yusuf Kurtuluş,” Burada huzurluyum. Gelecek sezon da şartlar uygun olursa Konyaspor formasını giymek istiyorum" dedi.

spor61.net

wosporos
05.05.2008, 14:29
Heralde öyle dicek kardeşim ne dicekti adamı burdan kovma kovduk ve 20.000 kişi orda ayakta alkışlıyo yusuf bağırıyo nasıl o adam ekmek yediği yere ihanet etsin ve konuşması da gayet normal şartlar oluşursa kalırım demiş,Ersun Yanal takımda kaldığına göre oda orda kalmakta haklı bencede.Bide arkadaşlar bırakın 1-2 yıl daha gelişssini falan ya adam 22 yaşında oldu hala gelişssin diyosunuz genç 17-18 yaşında olur yusuf genç değil artık koy bangır bangır oynasın.

Kazım Uzunboy
05.05.2008, 14:45
kalmak ister tabi ya bize gelip oynamamasından daha iyidir ( öyle düşünüyordur yani )

Emirhan Makul
05.05.2008, 15:05
yusuf gell hadi yusuf gel

Fatih
05.05.2008, 17:25
yusuf önce rüşdünü ispat et sonra düşünürüz...

Cengiz
05.05.2008, 17:58
ben oLsam onun yerinde 2 sene kaLırım konya'da , geri döndüğüm zamanda 61 numarayı aLırım

Uğurtan
05.05.2008, 18:00
Bence 1 sezon daha kalmalı Konya'da.. Kendini iyice geliştirsin tecrübelensin.. Daha fazla maç oynamış olur..

İskender
05.05.2008, 18:17
Taş yerinde ağırdır, bir sene daha kalmalı konyada...
Sabrın sınırları çabuk zorlanıyor Trabzonda gel denene kadar kal orda yusuf...

yns61
05.05.2008, 21:10
yusuf cok iiyiymiş.. kendi oyuncumuzdan yararlanamıyoz işe bak

Özge
05.05.2008, 21:15
Yusuf gerçekten iyi oynadı.Kendini gösteriyor Konyaspor'da.

ilhan
05.05.2008, 21:20
Adamı yaptınız Andra Pirlo.

Görende Yusuf'a garezimiz var zannedecek :) En az sizin kadar seviyorum.

Küçük takımların büyük topçuları vardır. Ama büyük takımlarda ele avuca gelir iş yapamaz. Yusuf'a sezon sonu kamp döneminde şans verecektir Ersun Hoca. Seneye kadroda kalırsa hep beraber izleyeceğiz zaten.

OLCAY ÇAKIR
05.05.2008, 21:42
Arda gibi adam manisada piştide dibi tutunca döndü GS ye.

Şimdilerde Aydın,kerim vs de aynı durumda.Mevkilerinde şişkinlik varsa,dağıtıyorlar sağa sola oyuncuları tecrübe için.

Ersun hocaya güvenen ve inanan biri olarak,Yusuf üzerinden yıpratma kampanyasını manalı buluyorum.Sanki aranan açık bulunmuş gibi burdan vurmaya çalışıyor bazıları.

Yusuf pişsin hele.

Ersun gibi gençlere inanan biri neden yusufu göndermiş olabilirki.

Yusufda ararım kabahati,eğer bir kabahat var ise.

Yoksa pişmesi için Konyaya göndermek Yusufu onore etmekten başka bişey değildir.

Kimse haddini blimiyor,bilmeyen de bitip gidiyor.

Arda'yı örnek alsın bizim gençler.
Ondan daha yetenekli iseler bilemem.

Pişin oğlum,kendinize güvenin,aşın bunları.

Ve unutmayın sözleşmesi devam ettiği sürece Hocanızın dediği olur.

Bitti.

ÖmerFarukYılmaz
05.05.2008, 21:47
Kamptan sonra durumu netleşir ve eğer kendini gösterirse kadronun değerli bir üyesi olacağına inancım tam...

ÖmerFarukYılmaz
05.05.2008, 22:02
TS'ye dönmek istemiyor
Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon forma şansı bulamayan ve sezon sonuna kadar Konyaspor'a kiralanan Yusuf Kurtuluş, yeni sezonda Konyaspor'da kalmak istiyor. 22 yaşındakı genç futbolcu kısa sürede Konyaspor'a alışırken son haftalarda bu takımda sürekli forma şansı buldu.

Bu sezon Konyaspor formasıyla 12 maça çıkan Yusuf Kurtuluş, sahada toplam 886 dakika kalarak 1 gol kaydetti. Yeşil-beyazlı takımda gelecek sezon da oynamak istediğini söyleyen Yusuf Kurtuluş,” Burada huzurluyum. Gelecek sezon da şartlar uygun olursa Konyaspor formasını giymek istiyorum" dedi.

Alptuğ
05.05.2008, 22:20
ben geri döner diye bekliyorumama açık söylemek gerekirse konyada daha iyi işler yapar diyordum

Arif Timurcioğlu
06.05.2008, 00:48
EN iyi kararı vermiş dönmemekle, iyice pişsin kendini geliştirsin.

kosovalıhakan
06.05.2008, 03:08

Şimdilerde Aydın,kerim vs de aynı durumda.Mevkilerinde şişkinlik varsa,dağıtıyorlar sağa sola oyuncuları tecrübe için.

Ersun hocaya güvenen ve inanan biri olarak,Yusuf üzerinden yıpratma kampanyasını manalı buluyorum.Sanki aranan açık bulunmuş gibi burdan vurmaya çalışıyor bazıları.

Yusuf pişsin hele.

Yoksa pişmesi için Konyaya göndermek Yusufu onore etmekten başka bişey değildir.

Bitti.

Bizim derdimiz de bu zaten kardeşim,yeterki oyuncular senin dediğin şekilde pişmek için gönderilsin ama unuttuğuna sayıyor hatırlatıyorum,Yusufu devre arası Ünal Karaman ısrarla istemiş ama Ersun yanal hayır sen orda oynayamassın hatta kadroya bile giremezsin Onurla takas ol Karşıyakaya gideceksin tehdidi ile çıkışınca Yusuf ta eğer benim iyi olmamı istiyosanız Trabzonspora daha güçlü dönememi istiyorsanız bırakın süper ligde oynayayım dedi.Bundan sonra yusuf paf takımına gönderildi ve son gün konyaya imza attı.Bu heralde gönderildimi gittiminin açık cevabı olur.

Ardaya gelince Gs yönetimi bizim gibi değil Arda Sivasa gitti sonra vestele ve sözleşmesinde 15 maç 11 de oynayacak maddesi var çünkü bedelsiz veriyor futbolcuyu süper lige bizim gibi 2.liglere değil ve her maç aranıp soruluyolar.

Evet bence pişti abisi kendine de güvendi sanki he paf takım pahasına bekledi ve 12 maç süper lig ve 1 gol he sanki bişeler yaptı abisi...

TsClub41
07.05.2008, 01:18
Konyaspor Taraftarlarının Yusuf Kurtuluş hakkındaki yorumları ;

Yazan mc_konyali, 05-05-2008 11:57 , IP: 88.232.117.5
Yusuf çok iyi futbol oynadığın gibi çokda iyi birisin inş.bizimle kalırsın..

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12682&Itemid=1)
2 Yazan bozkırlı, 05-05-2008 12:31 , IP: 78.184.179.55
ne güzel ya işte bize böyle gelecegi olan futbolcular lazım muratı veyseli getirmekler olmaz muratla veysel konyada oynamzsa başka takımda oynar umurlarında degil adamların, glecek vaadeden futbolcular istiyoruz genç olsun 1-2 sene orta sıralarda yer alalım ama ondan sonra eminim konyaspor daha iyi yerlere gelecektir

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12684&Itemid=1)
3 Yazan konyalı, 05-05-2008 12:40 , IP: 88.252.239.143
sewiyoruz be seni yusuf sen konyasporda uzun süre oynarsın

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12686&Itemid=1)
4 Yazan anti-diyar, 05-05-2008 13:01 , IP: 78.165.182.101
öncelikle murat ın gitmesi lazım adam kosamıo artk kilodan yusuf gibi gencler kalsın takımın gelecegi daha ii olur

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12689&Itemid=1)
5 Yazan ortega adamsın, 05-05-2008 13:22 , IP: 81.215.61.187
Ortega seni bu takıma getiren Ünal hocaya teşekkür ediyorum.Sahanın her yerinde varsın seni izlerken valla ben yoruluyorum nasıl bi kondisyonun var kişiliğin dıları yansıyo zaten inşallah seneyede bizle kalırsın taraftarlar olarak seni çok seviyoruz bu takımın vazgeçilmezisin artık,ORTEGA

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12692&Itemid=1)
6 Yazan levo42, 05-05-2008 13:43 , IP: 85.110.148.179
muratın göbeği eritip koşması lazım
sportif adam heryerde aynıdır. yusuf resminde bile spor yaparken fotoğraf
çektiriyor

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12694&Itemid=1)
7 Yazan mehmet, 05-05-2008 14:28 , IP: 80.131.211.187
bu oyuncuyu konyaspor bonservisiylen alsin bak nasil oynuyor ayni tuncay gibi olucak ve konyaspora cok para kazandiracak insallah konyaspor bu akilliligi gösterip ortega yusufu bonservisiylen konyaspora kazandirir bence ozaman bu transfer konyasporun en büyük transferi olacaktir

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12700&Itemid=1)
8 Yazan mustafa, 05-05-2008 15:17 , IP: 85.110.31.222
bize hacımurat gibiler değil yusuf gibi adamlar lazım yoksa gelecek senede bu sezondan farklı olmaz

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12702&Itemid=1)
9 Yazan konyalı, 05-05-2008 15:49 , IP: 88.226.51.243
işte kardeşim böyle oyuncular alın ondan sonra taraftardan destek bekleyin,sahada yürümekten aciz futbolcu değil canını dişine takıp koşan bir takım istiyoruz.

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12709&Itemid=1)
10 Yazan konyalı, 05-05-2008 15:52 , IP: 88.226.51.243
takımı çok koşan ve teknik oyunculardan kurun,işte size sivas,kayseri, oftaş örnekleri.neden bizim takımımızda böyle olmuyor.İyi bir defans kuralım

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12710&Itemid=1)
11 Yazan terbiyesiz, 05-05-2008 16:22 , IP: 85.98.235.201
Son Antep maçında hacıoğlunun eski yeşil tribününe yaptığı hareketler unutulmayacaktır.Murat Hacıoğlu'nu haklı olarak yuhalarken adam gibi adam Yusuf'u alkışladık.Hiçbir futbolcu Konyaspor camiası ve taraftarından daha büyük değildir.

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12712&Itemid=1)
12 Yazan 42, 05-05-2008 16:34 , IP: 85.105.218.51
MURAT HACIOĞLUSU TARAFTARA EL KOL HAREKETİ YAPMIŞ BİDE KÜFRETMİŞ BÖLE OYUNCULARI DURDURMAYACAN.KESİN GİTMESİ GEREKEN OYUNCULAR:VEYSEL,MURAT HACIOĞLU,MUSTAFA ER,BATİSTA,SEDAT AĞÇAY

TsClub41
07.05.2008, 01:19
Devamı..

13 Yazan ERDOĞAN, 05-05-2008 16:54 , IP: 88.247.20.111
YÖNETİME SESLENİYORUM.YUSUF KURTULUŞU NE PAHASINA OLURSA OLSUN BONSERVİSİYLE ALIN.ERMAN ÖZGÜRÜDE TAKIMDA TUTUN GERİSİ FASO FİSO.

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12720&Itemid=1)
14 Yazan hakan, 05-05-2008 18:03 , IP: 88.229.50.223
Yönetim bu oyuncuyu bonservisiyle almalı. Erman Özgür-Batista-Ömer-Milos-Erkan-Washi kalmalı

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12730&Itemid=1)
15 Yazan kosavalı hakan, 05-05-2008 19:05 , IP: 78.189.20.123
ortega yusuf geleceğin en ii ortasahası olacak türkiyede buna emınım bu futbolcuyu inş trabzonspordan bonservısıyle alırız takımımıza çok faydalı olacağına inanıyorum buradanda milli takıma gideceğine inanıyorum inş yönetim gereğini yapar ve yusufu bonservisiyle alır

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12738&Itemid=1)
16 Yazan YAZIKKKKKKKKKKKKKKKK, 05-05-2008 19:08 , IP: 88.254.31.24
YAZIKLAR OLSUN HACIOĞLUNA BİZ ÖYEL FUTBOLCU İSTEMİYORUZ DERHAL KONYASPORDAN GİTSİN.SEDAT GİTSİN , ÖMER DE GİTSİN ADAMLAR MAÇTAN SONRA DİREK SOYUNMA ODASINA GİDİYORLAR.TARAFTAR ÇAGIRIYOR AMA ONLAR BİZLERİ ADAM YERİNE KOYMUYORLAR.KİM OLUYOR ONLAR.HACIOĞLU-SEDAT-ÖMER... KONYASPOR A YAKIŞMIYORLAR.

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12739&Itemid=1)
17 Yazan hakan, 05-05-2008 19:16 , IP: 78.189.20.123
evt aynen katılıyorum erdoğan kardeşime yusuf geleceğin yıldızıdır hem takımımıza çok faydalı oacak hemde milli takımında değişilmez ortasahası olacaktır diyorum inş yönetimimiz ortegayı bonservısıyle alır ama tsnınde yusufu bırakacağını düşünmüyorum çünkü bizde gösterdiği performansla onlarda şaşırdılar nasıl gönderdik yusufu diye ama önemli olan yusufun düşüncesi ve bizim yönetimin kararlılığıdır yusuf kalmak istediğini açıkladı sıra yönetimde kararlılığını göstersin ve ortega yusufu alsınlar bunu canı gönülden istiyoruz inş transferi gerçekleştirirler

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12740&Itemid=1)
18 Yazan nalçacı, 05-05-2008 20:05 , IP: 85.110.30.222
BENDE YUSUFU GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM İNŞALLAH BİZİMLE DEVAM EDER

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12743&Itemid=1)
19 Yazan EJDER, 05-05-2008 20:08 , IP: 85.110.30.222
BİZ YUSUFU ÇOK BEĞENİYORUZ İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDER

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12744&Itemid=1)
20 Yazan hüseyin tuncel, 05-05-2008 20:10 , IP: 78.161.129.3
arkadaşlar konyasporumuza yusuf gibiadam lazım.mustaf er gibi yan pas ustasına(:ihtiyacımız yok.selamlar

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12745&Itemid=1)
21 Yazan yiğiter, 05-05-2008 21:29 , IP: 85.103.9.153
bence yusuf ve erman özgür kesin kalmalı başka takımlar kapmadan elmizdekleri kaçırmayalım yönetim uyuma futbolculara sahip çık

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12754&Itemid=1)
22 Yazan ssinan, 05-05-2008 21:59 , IP: 78.165.188.206
Yusuf ve Yusuf gibi futbolcuları istiyoruz, ama Yusuf un yeri forvet arkası oynarsa daha faydalı olur, cok ince paslar atyo

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12759&Itemid=1)
23 Yazan selim, 06-05-2008 11:06 , IP: 88.230.156.30
yusufla eger 3 senelik anlaşma yağılırsa şuanda ki mehmet topuz kadaar degerli futbolcu olur.

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12791&Itemid=1)
24 Yazan KONYASPORLU, 06-05-2008 12:12 , IP: 88.252.245.36
ARKADAŞLAR İLK BAŞTA TAKIMI DEGİL TARFTARI DEGİŞTİRMEK LAZIM YAZIKLAR OLSUN GERÇEKTEN TEZAHÜRAT EDİYORLAR DERNEKTEKİLER YANINDAKİ GRUP ISLIKLIYOR AYNI ŞEKİLDE NALÇACI TEZAHÜRAT EDİYOR DERNEK ISLIKLIYOR KONYASPOR TARAFTARINI KINIYORUZ BURDAN YAZIK HEPİMİZ AYNI TAKIMI DESTEKLERKEN BİRBİRİMİZİ ISLIKLAMAK TERBİZYESİZLİKTEN BAŞKA HİÇ Bİ ŞEY DEGİL

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12800&Itemid=1)
25 Yazan HACI SARIBAŞ, 06-05-2008 13:31 , IP: 88.252.254.82
KONYASPOR-gaziantep
MAÇINA GİTTİM MAÇ ZEVKLİ GEÇTİ TARAFTAR
LAR ÇOK SEVDİ YUSUFU
BENDE ÖYLE BAŞARILAR
DİLERİM
KONYASPOR EN BÜYÜK

Bildir (http://www.nalcaci.com/site/index.php?option=com_akocomment&task=report&id=2360&cid=12807&Itemid=1)

TsClub41
07.05.2008, 01:46
Bizim derdimiz de bu zaten kardeşim,yeterki oyuncular senin dediğin şekilde pişmek için gönderilsin ama unuttuğuna sayıyor hatırlatıyorum,Yusufu devre arası Ünal Karaman ısrarla istemiş ama Ersun yanal hayır sen orda oynayamassın hatta kadroya bile giremezsin Onurla takas ol Karşıyakaya gideceksin tehdidi ile çıkışınca Yusuf ta eğer benim iyi olmamı istiyosanız Trabzonspora daha güçlü dönememi istiyorsanız bırakın süper ligde oynayayım dedi.Bundan sonra yusuf paf takımına gönderildi ve son gün konyaya imza attı.Bu heralde gönderildimi gittiminin açık cevabı olur.

Ardaya gelince Gs yönetimi bizim gibi değil Arda Sivasa gitti sonra vestele ve sözleşmesinde 15 maç 11 de oynayacak maddesi var çünkü bedelsiz veriyor futbolcuyu süper lige bizim gibi 2.liglere değil ve her maç aranıp soruluyolar.

Evet bence pişti abisi kendine de güvendi sanki he paf takım pahasına bekledi ve 12 maç süper lig ve 1 gol he sanki bişeler yaptı abisi...

Gerçekten seni tebrik etmeden duramıcam.İşte gerçek taraftarlık ruhu bu.Ben bu konuyu kaç kere dile getirdiysem arkadaşlar Ersun Yanal hakkında duygusal davrandıkları için hemen suçlamaya başladılar daha olayı bilmeden.Bu bilgiyi nerden aldın bilmiyorum ama çok doğru bir bilgi.Arda konusuda çok doğru.Malesef bizde böyle bi takip söz konusu değil.Bizdeki zihniyet ver ikinci lige pişsin zihniyeti.Pişmesse kaybolur gider.Turkcell Süper Lige bakıyorumda ne kadar Trabzonlu olup değeri bilinmiyen ve hala bizim gelecek sezonki transfer listemizde olan futbolcu var.Ben Ersun Hocanın Yusuf Kurtuluş hakkındaki kararına karşıyım.Bence Ersun Hoca Yusufu düşündüğü için karşıyakaya göndermek istemedi.Onur Recep Kıvrağın transferi yatar korkusu ile Yusufa ya karşıyakaya yada paf a gidersin dedi.

Murat Engin Akyüz
07.05.2008, 13:00
daha önce söylediğim gibi manisalı selçuk'u alacağııza yusuf geri dönsün hem bonservissiz hem de bizim evladımız zaten çok faydalı olacağına inanıyorum..

Arif Timurcioğlu
07.05.2008, 14:41
daha önce söylediğim gibi manisalı selçuk'u alacağııza yusuf geri dönsün hem bonservissiz hem de bizim evladımız zaten çok faydalı olacağına inanıyorum.. Yusuf geri dönsün ama 1 2 sezon sonra iyice pişsin.

Emirhan Makul
07.05.2008, 15:37
ya yusuf geri gel ya uf

bakigokhan
07.05.2008, 16:44
ya yusuf geri gel ya uf

gelmezz. gelirse de yazık olur çocuğa. çünkü ben eminim ki ne kadar iyi olursa olsun bu takımda oynatılmayacaktır.

Emirhan Makul
07.05.2008, 17:16
gelmezz. gelirse de yazık olur çocuğa. çünkü ben eminim ki ne kadar iyi olursa olsun bu takımda oynatılmayacaktır.

ersun hoca onu neden oynatmadı bilemiyorum ya neden acaba

Terzioğlu
08.05.2008, 00:58
Insallah geri döner Yusuf. Kaliteli bir futbolcu oldugunu herzaman savunmusumdur. Ersun hoca ile insallah yildizi barisir. Yusuf ilerliyen yillarda büyük bir futbolcu olacak, buna inaniyorum.

Ahmet Kuru
08.05.2008, 01:00
Gönderilmekte kötü mü yapıldı arkadaşlar?
gitsin pişsin,tam kıvama gelsin istenilmiştir.Gözden Çıkarılmış olsaydı eğer satılırdı kiralık olarak gönderilmezdi.
Ayrıca Yusuf un gönderildi diye Trabzonspor a gönül koymaya hakkı yok,olamaz...

Hüdai Pervaneli
08.05.2008, 01:03
bence de dönsun am adönmezsede bolservisiyle verilmesin

ÖmerFarukYılmaz
08.05.2008, 01:08
Konyasporlu taraftarlar doğru tespitte bulunmuşlar...

Yusuf milli takımında bankosu olacaktır..

Emiroğlu
08.05.2008, 02:07

Yusuf pişsin hele.

Bitti.

Birşeyler karalayacaktım abi,gerek bırakmamışsın. :alkış:

kuymakk
08.05.2008, 02:23
Gönderilmekte kötü mü yapıldı arkadaşlar?
gitsin pişsin,tam kıvama gelsin istenilmiştir.Gözden Çıkarılmış olsaydı eğer satılırdı kiralık olarak gönderilmezdi.
Ayrıca Yusuf un gönderildi diye Trabzonspor a gönül koymaya hakkı yok,olamaz...

Futbolcunun birini 1.lig takımlarından (şimdiki süper lig) 3.lig takımına göndermişler.Adam pişsin diye.
Futbolcu ne dedi biliyormusunuz ? 6 yıldır burdayım dibime yandım,kazandibi oldum hala pişmemi bekliyorlar.
Bu gerçekten yaşanmış bir olaydır fıkra değildir.
Yusuf'u tanıyan varsa söylesin çocuğa kazana falan yapışmasın Konya'da :))

alper*
08.05.2008, 03:09
yusuf kurtulus trabzonspor'da ikinci bir sansi hakediyor bana gore.
inaniyorum ki ersun hoca ona bu sansi verecektir.
izledigim kadariyla takimimizdaki mevkidaslarindan iyi durumda.

:)

Erkan
08.05.2008, 03:49
En azindan hazirlik kampinda bi bakilsin yahu..

Ahmet Kuru
08.05.2008, 10:25
Futbolcunun birini 1.lig takımlarından (şimdiki süper lig) 3.lig takımına göndermişler.Adam pişsin diye.
Futbolcu ne dedi biliyormusunuz ? 6 yıldır burdayım dibime yandım,kazandibi oldum hala pişmemi bekliyorlar.
Bu gerçekten yaşanmış bir olaydır fıkra değildir.
Yusuf'u tanıyan varsa söylesin çocuğa kazana falan yapışmasın Konya'da :))
Biz kazandibi olmayanlarıda gördük olanlarıda...
Yusuf gönderilmişse kıralık olarak Trabzonspor a daha iyi nasıl dönerim hesabını yapmalıdır,başka ince hesapların peşinde olmamalı.
Canlı örnek var elimizde şuan,Her ne kadar performansından hala daha memnun olmasam bile Tayfun Cora yı örnek almasını isterim...Bu takımdan gönderildiğinde neydi,şimdi nasıl top oynuyor.İnşallah daha da iyi olacak.

ÖmerFarukYılmaz
08.05.2008, 11:01
Yusuf her ne olursa olsun bu takımda kalmalı...

Çünkü şuan Türkiyede bölgesindeki en iyi adam olacak potansiyele sahip...

Hatta şuan bile çoğu rakibinden daha iyi oynar...

Emirhan Makul
08.05.2008, 11:03
ceyhun kadro dışı kaldı diye tavır yapmasın hani konyada oynadılar bi fişnekleme olmasın ondan dolayı küskündür felan son konya maçından sonra piskopat gibi önümüzdeki seneye bakıcaz dedide

TsClub41
08.05.2008, 18:58
Insallah geri döner Yusuf. Kaliteli bir futbolcu oldugunu herzaman savunmusumdur. Ersun hoca ile insallah yildizi barisir. Yusuf ilerliyen yillarda büyük bir futbolcu olacak, buna inaniyorum.

Allah razı olsun Murat.Seni ben çok iyi biliyorum başından beri hep destek çıktın Yusuf'a.En azından hiç futbolunu izlememiş ve onun hakkında haksız eleştiriler yapan arkadaşların yorumlarına katılmadın.Aceba Fatih Tekke takıma dönse ve Ersun Hoca Fatih'i istemese arkadaşlar hala Ersun'u destekler mi.?Ben Ersun Hoca konusunda gerektiğinden fazla duygusal yaklaşıldığına inanıyorum.Sportif anlamda başarısını görmediğim bir teknik direktörü sanki José Mourinho 'muş gibi desteklemem.Önce başarı sonra destek.Yusuf'un tekrar geri gelme konusuna gelince.Yusuf değil Trabzonspor'a geri dönmek 1 yıllık kalan sözleşmesini bile uzatmak istemiyor.Bunların tek sebebi Ersun Hocadır.Yusuf'un ağzından duyduğum tek cümle.''Ersun Hoca o takımda oldukça üzülerek söylüyorum o takımda oynamam''.

erik
08.05.2008, 19:12
Yusuf önce futboluyla futbolculuğunu kanıtlasın ondan sonra şunla çalışmam bunla çalışmam desin.Bakıyorumda burnu kaf dağını aşmış Yusufun.Gelmek istemiyorsa yolu açık olsun.

Ahmet Kuru
08.05.2008, 19:17
Yusuf önce futboluyla futbolculuğunu kanıtlasın ondan sonra şunla çalışmam bunla çalışmam desin.Bakıyorumda burnu kaf dağını aşmış Yusufun.Gelmek istemiyorsa yolu açık olsun.
Doğru söze diyecek birşey yoktur...
:alkış:

TsClub41
08.05.2008, 19:49

Bizede çok savunduğunuz ersununuz önce başarı göstersin.Ben trabzonpsoru istemiyor demedim.Trabznospor'da Ersun hoca oldukça oynamak istemiyor dedim.Lafı değişik yerlere çekmeyelim.he bide unutmadan gelmesine ve gitmesine sen karar veremessin.Kendini Konyasporlulara kanıtladı merak etme ama anlamak istemeyen bazı çevrelere istesede kanıtlıyamaz.çünkü onlar yusuf hakkında peşin hükümlerini verdiler.

Önyargıyı parçalamak atomu parçalamaktan zordur.

TsClub41
08.05.2008, 20:01
Kim ne derse desin Yusuf futbolu ile bu haksız eleştirilere herzaman cevabını verecektir.Bu hafta Kaspımpaşa - Konyasor maçı var.O maça gidip Allahın izni ile izlicem ve bakıcam Hasan ve Adnan bu takımda oynıyabiliyosa Yusuf haketmedimi de gönderildi.Yoksa Onur Recep Kıvrağı çok istiyen Ersun Hoca transferde pürüz çıkmasın diyemi göndermek istedi.Eyy Ersun Hoca İlah-i adalet bir gün sanada tecelli edecektir.Hasan Üçüncü'nün söylediği gibi ;

“Ben bu kulüpte kaptanlık yaptım. En eskilerden biriyim. Trabzonspor kendi çocuklarına sahip çıkmıyor. Vefasızlık yapılıyor. Beni bu kulüpten koparanlar en başta teknik direktör Ersun Yanal ve yönetici Hayrettin Hacısalihoğlu'

Erdem Keser
08.05.2008, 20:05
Bizede çok savunduğunuz ersununuz önce başarı göstersin.Ben trabzonpsoru istemiyor demedim.Trabznospor'da Ersun hoca oldukça oynamak istemiyor dedim.Lafı değişik yerlere çekmeyelim.he bide unutmadan gelmesine ve gitmesine sen karar veremessin.Kendini Konyasporlulara kanıtladı merak etme ama anlamak istemeyen bazı çevrelere istesede kanıtlıyamaz.çünkü onlar yusuf hakkında peşin hükümlerini verdiler.

Burda ortaya attığın dayanaksız düşüncelerinle aklın sıra her fırsatta hoca giydirmeye çalışıyorsun ama diğer yandan da Yusuf'u inanılmaz şekilde antipatik hale sokuyorsun.
"he bide unutmadan gelmesine ve gitmesine sen karar veremessin" demişsin arkadaşa.Sende hocanın oynatıp oynatmamasına karar veremezsin.Hocanın kararı anlaşılan bayağı bi germiş birilerini..
Görende Trabzon'dan çıkan tek oyuncu Yusuf sanacak.Ne önemli adammış yahu.
Ersun'un olduğu yerde oynamayacakmış,çokta tın... Gitsin nerde oynamak istiyorsa oynasın ,paşa gönlü bilir.
Buarada ne başarısı var demişsin:)Bir çok arkadaşımız "Ersun Yanal'a Destek Verenler" başlığında yazmıştı ama öyle görünüyor ki anla(ya)mamışsın.O yüzden yazmaya gerek duymuyorum:)

KUTADGU
08.05.2008, 20:12
Yusuf'un ağzından duyduğum tek cümle.''Ersun Hoca o takımda oldukça üzülerek söylüyorum o takımda oynamam''.

Breh... Breh...

Yusuf kardeşimiz -nasıl derler- cin olmadan şeytan avına çıkmış..

Adama demezler mi?

Sen daha ne yaptın da, Trabzonspor'u beğenmiyorsun?

Ersun Yanal durdukça, forma giymeyecekmiş..
Ne güzel, bir problem yok o zaman..

Raşit Çetiner hocanla Alaattin tepesinde takılmaya devam edersin.
Ruhi arınma yaşarsın belki de.

Ele avuca sığacak hiç bir şey yapma..

Sonra da sağdan soldan diklen...

Yok yahu..

Erdem Keser
08.05.2008, 20:15
Breh... Breh...

Yusuf kardeşimiz -nasıl derler- cin olmadan şeytan avına çıkmış..

Adama demezler mi?

Sen daha ne yaptın da, Trabzonspor'u beğenmiyorsun?

Ersun Yanal durdukça, forma giymeyecekmiş..
Ne güzel, bir problem yok o zaman..

Raşit Çetiner hocanla Alaattin tepesinde takılmaya devam edersin.
Ruhi arınma yaşarsın belki de.

Ele avuca sığacak hiç bir şey yapma..

Sonra da sağdan soldan diklen...

Yok yahu..

Yıldız(!) oyuncumuz Yusuf, Ersun hocayı beğenmiyormuş:)
Ersun hocada bu duruma nasıl üzülmüştür bilemezsin:D

Dogan
08.05.2008, 20:15
Burda ortaya attığın dayanaksız düşüncelerinle aklın sıra her fırsatta hoca giydirmeye çalışıyorsun ama diğer yandan da Yusuf'u inanılmaz şekilde antipatik hale sokuyorsun.
"he bide unutmadan gelmesine ve gitmesine sen karar veremessin" demişsin arkadaşa.Sende hocanın oynatıp oynatmamasına karar veremezsin.Hocanın kararı anlaşılan bayağı bi germiş birilerini..
Ersun'un olduğu yerde oynamayacakmış,çokta tın... Gitsin nerde oynamak istiyorsa oynasın ,paşa gönlü bilir.
Buarada ne başarısı var demişsin:)Bir çok arkadaşımız "Ersun Yanal'a Destek Verenler" başlığında yazmıştı ama öyle görünüyor ki anla(ya)mamışsın.O yüzden yazmaya gerek duymuyorum:)
Her kelimesine katılıyorum...:alkış:

TsClub41
08.05.2008, 20:16

Öyle görünüyor ki sende Yusuf'un başarısını anlayamamışsın.Bir Konyalı kadar olamadınız..Adamlar eller üstünde tutuyolar Yusuf'u.Ama bizde nerde o düşünce biz ancak vefasızlık yapmasından anlarız.Ersun Hocanın başka takımlardaki başarısı beni alakadar etmez.Bana Ts 'deki başarısından söz edeceksiniz.Boşa iki üç cümle yazıp iki üç adam tarafına çekerek olmaz bu işler bilader.Sizin burda yaptığınız tekşey bu.

TsClub41
08.05.2008, 20:20
chovy bide Yusuf'un başarısı zoruna gitmesin.Merak etme Trabznospor'a da takrar gönecek.Ama Ersun gidince.O günleride görecez Allahın izni ile..

Erdem Keser
08.05.2008, 20:20
Öyle görünüyor ki sende Yusuf'un başarısını anlayamamışsın.Bir Konyalı kadar olamadınız..Adamlar eller üstünde tutuyolar Yusuf'u.Ama bizde nerde o düşünce biz ancak vefasızlık yapmasından anlarız.Ersun Hocanın başka takımlardaki başarısı beni alakadar etmez.Bana Ts 'deki başarısından söz edeceksiniz.Boşa iki üç cümle yazıp iki üç adam tarafına çekerek olmaz bu işler bilader.Sizin burda yaptığınız tekşey bu.
Hahahayt:D Görende Uefa'da çeyrek finali yakalayan takımın kaptanlığını yaptı sanacak:)
Hala başarı diyor yahu:)Evet haklısın,Yusuf'un başarısını çekemiyoruz,zorumuza gidiyor:)
"Boşa 2-3 cümle" :D Bi zahmet kendi yazdıklarını okusan sorun kalmayacak ama:)

KUTADGU
08.05.2008, 20:25

Kendini daha iyi anlatacağın platformlar beklemekteler seni..

Mesela günlük online sayısı 10 gibi mucizevi rakamları yaşayan Konyaspor'un taraftar sitesi, Yusuf ile ilgili heyecanını ve de hezeyanını yatıştırmana neden olur...

Ayrıca bu Konyaspor'lu taraftarlar, şöyle seviyorlar, böyle tapıyorlar tarzı.. gerçekci olmayan fikirlerle buraya kadar gelme...

1- Daha düne kadar, bütün futbolcularına dibine kadar kiüfür yollayanlar mı, el üstünde tutuyorlar Yusuf'u.
2- Konyaspor'un ikinci yarı maçlarında toplam galibiyet ve gol sayısı nedir?
3- Yusuf, hangi nedenlerle bu kadar çok istenmektedir?
4- Yusuf, Konyasporluların gönlünde nasıl bir tahta sahiptir..

El cevap, bu söylenenlerin hepsi, küçük şehir efsanelerinden başka da bir şey değildir.
Yusuf'u da konya da pek kimse sallamamaktadır...

Nerden mi, biliyorum?
Konya'da yaşıyorum da ondan.

TsClub41
08.05.2008, 20:27

Mesela günlük online sayısı 10 gibi mucizevi rakamları yaşayan Konyaspor'un taraftar sitesi, Yusuf ile ilgili heyecanını ve de hezeyanını yatıştırmana neden olur...

Ayrıca bu Konyaspor'lu taraftarlar, şöyle seviyorlar, böyle tapıyorlar tarzı.. gerçekci olmayan fikirlerle buraya kadar gelme...

1- Daha düne kadar, bütün futbolcularına dibine kadar kiüfür yollayanlar mı, el üstünde tutuyorlar Yusuf'u.

El cevap, bu söylenenlerin hepsi, küçük şehir efsanelerinden başka da bir şey değildir.

Nerden mi, biliyorum?

Benm gerçek dışı söylemlerle haraket etmediğimi Konyaspor'un taraftar sitesi açıklasın sana gir de bak bi zahmet..

KUTADGU
08.05.2008, 20:27
O gene Allaattin tepesinde takılacak kadar adam olmuş ama sen şunu unutma boş adam (yani sen) everes tepesinde bile takılsan adam olamaz.

Vallahi bu yazdıklarınla ufkumu o kadar açtın ki..

Nirvana'ya ulaştım desem yeridir. Yemişim Everesti..

Şunu da belirteyim aynı zamanda, seninle farklı düşündüğümüze o kadar sevindim, o kadar sevindim ki....

Ortalıkta senin gibi bir sürü adam gibi adam var...

Biz senin gibi olamadık, ne yaparsın...

Heheyyyy...

KUTADGU
08.05.2008, 20:28
Benm gerçek dışı söylemlerle haraket etmediğimi Konyaspor'un taraftar sitesi açıklasın sana gir de bak bi zahmet..

Konya Şekersporlular ne diyorlar bu duruma peki...

Erdem Keser
08.05.2008, 20:28
Edit.........

Fatih
08.05.2008, 22:33
eğer ki yusuf o cümleyi kurmuşsa bu takıma ne ersun zamanında ne de başka bir hoca zamanında gelmesin konyada 5 maç ilkonbir çıktın kendini pirlo zannettin galiba!!!
Allahım bir akıllı genç yeteneğimiz olamayacak mı:)

mustafakaya
09.05.2008, 00:02
yahu ben mi yanlış hatırlıyorum bilmem ama konyasporun bizi 1-0 yendiği maçtan sonra (ki tüm maç boyunca top oynayan bizdik) yusuf konyaspor taraftarları ile karşılıklı tezahürat yapmıştı. anlamadım ne gerek var idi?

Emirhan Makul
09.05.2008, 00:07
yusuuuuf hadi olum sezon bitti gel eve üşütürsün konya ovalarında yusufff

erik
09.05.2008, 06:41
Yusuf 5 maç oynamakla yıldız mı oldu?Keşke yıldız olsa keşke büyük futbolcu olsa da bize gelip Tekke abisi gibi kendisini taraftara sevdirse.Ama yusuf beyefendi napıyor ben Ersunun olduğu takıma gelmem.Sen Ersunun düşmanımısın ki ersun sana karşı cephe alsın.Kendini gösterseydinde takıma girebilseydin.Velev ki Ersun Hoca sana karşı ön yargı gösterdi ve seni oynatmadı futbolunla büyü ve Ersun Hocayı seni oynatmaya mecbur bırak.Ama adam da öyle bir çaba yok 5 maç oynamakla yıldız olmuş ve teknik adam beğenmemeye başlamış.Helal olsun Yusuf doğru yoldasın.Ne diyelim ki sana.

Uzunoğlu
09.05.2008, 11:01
Yusuf büyük yıldız olmuş ya konyada. Ersun hocayla çalışmam demiş. Ya bu haberler doğru değil ya da yusuf kendinde değil.

Kazım Uzunboy
09.05.2008, 11:19
Medya uydurmasıdır büyük ihtimal.
Alıştık artık

Cemalettin Taşkın
09.05.2008, 12:01
bende okuyunca çok şaşırdım yusuf trabzonspora dönmek istemiyormuş konyada kalmak istiyormuş.

Osman Yavuz
09.05.2008, 15:42
Eğer o da öyle bir açıklama yapmışsa gelmesin geri zaten.Sanki Ronaldinho'yu kaybedecek Trabzonspor.:)

Uğurtan
09.05.2008, 15:55
Yusuf'un ağzından duyduğum tek cümle.''Ersun Hoca o takımda oldukça üzülerek söylüyorum o takımda oynamam''.
Öncelikle Trabzonspor'dan o takım diye bahsetmişse.. Zorlamaya gerek yok nereye istiyorsa oraya gidebilir oynamaya devam edebilir..

Ön yargıdan çok buna biz fikir diyoruz.. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmakta sizin gibi bir duruma düşürüyor insanları ;) Ersun hocanın başarısı yokmuş.. Kimin var o zaman? :D Yusuf yetenekli olabilir ama haddini bilen bir adam olarak bilirdim en azından.. Umarım söylememiştir o sözleri..

Kim ne derse desin Yusuf futbolu ile bu haksız eleştirilere herzaman cevabını verecektir.Bu hafta Kaspımpaşa - Konyasor maçı var.O maça gidip Allahın izni ile izlicem ve bakıcam Hasan ve Adnan bu takımda oynıyabiliyosa Yusuf haketmedimi de gönderildi.Yoksa Onur Recep Kıvrağı çok istiyen Ersun Hoca transferde pürüz çıkmasın diyemi göndermek istedi.Eyy Ersun Hoca İlah-i adalet bir gün sanada tecelli edecektir.Hasan Üçüncü'nün söylediği gibi ;

“Ben bu kulüpte kaptanlık yaptım. En eskilerden biriyim. Trabzonspor kendi çocuklarına sahip çıkmıyor. Vefasızlık yapılıyor. Beni bu kulüpten koparanlar en başta teknik direktör Ersun Yanal ve yönetici Hayrettin Hacısalihoğlu'
Hasan bu takımda oynayabiliyorsa diyosunuz ve sonrasında Hasan'a vefasızlık yaptı diyosunuz sizce de burda bir çelişki yok mu? Hasan yeterli mi? Yetersiz mi? İlk söylediğinize göre yetersiz.. Sonra "Hasan diyor ki" şeklinde başlayan cümlenizde Hasan'a da haksızlık yapıldığınızı ima ediyorsunuz.. :)

Hasan konusunda bence ne dediğini kendisi de bilmiyor.. Umarım o da öyle şeyler söylememiştir.. Zira ortada bir vefa varsa bunu Hasan yapmamış demektir.. Bu takımda senelerdir hiçbişey oynamamasına rağmen milyarları götüren ben değilim!!! Hasan'ın milyarları götürmesine olanak verende ne bu yönetimdir ne de Ersun Yanal'dır! Bu yönetim göreve geldiğinde Yusuf zaten kiralık yollanmıştı.. Transfer sezonu kapandıktan sonra yeni yönetim göreve geldi.. Biraz daha bilgiye dayalı yorum lütfen.. Yoksa cidden söylediğiniz gibi sizin "duygusal" yaklaştığınız hissine kapılacağım ;) :rolleyes:

LazAnisT
09.05.2008, 18:00
Arkadaşlar birisi ortaya bir laf atıyor ve o laf üzerinden Yusufa sallamaya başlıyoruz.Çok doğru olmuyor.Yusuf'un böyle konuştuğuna dair çıkan haberin kaynağı varmı? söyleyen bellimi.Bunları bilmeden futbolunu eleştirelim ama kişiliğini değil.

Mustafa AYDIN
11.05.2008, 19:38
Basında Trabzonspor a dönmeyeceğine dair haberler çıktı,doğruluk payı nedir bilinmez.

Ozzgur
11.05.2008, 20:17
İnşallah döner.Ortega Yusuf süper bir oyuncu.Çok kaliteli bir genç yetenek.İnşallah Trabzonsporumuz bu yeteneği kaybetmez.Nolur dön YUSUF...

Kadir
11.05.2008, 21:04
Seneye kadroda bulunmalı . Kendini gösterme şansı verilirse belki de bir yıldız olur .

Ali Haydar
11.05.2008, 21:49
Bence Yusuf cok guzel bir fitbolcu...Trabzonsporun boyle bir fitbolcuya ihtiyaci vardi...InsAllah bizden onceki takimlarda nasil oynadiysa bizde de oyle oynar...Marcelinho gibi yapip 2 gunde hic birsey yapmadan gitmez...

Kalkinmali
11.05.2008, 22:55
usaklar habu yusuf kimdur?.. :D

kosovalıhakan
13.05.2008, 02:33
Yusuf 5 maç oynamakla yıldız mı oldu?Keşke yıldız olsa keşke büyük futbolcu olsa da bize gelip Tekke abisi gibi kendisini taraftara sevdirse.Ama yusuf beyefendi napıyor ben Ersunun olduğu takıma gelmem.Sen Ersunun düşmanımısın ki ersun sana karşı cephe alsın.Kendini gösterseydinde takıma girebilseydin.Velev ki Ersun Hoca sana karşı ön yargı gösterdi ve seni oynatmadı futbolunla büyü ve Ersun Hocayı seni oynatmaya mecbur bırak.Ama adam da öyle bir çaba yok 5 maç oynamakla yıldız olmuş ve teknik adam beğenmemeye başlamış.Helal olsun Yusuf doğru yoldasın.Ne diyelim ki sana.

Ya kardeşim böyle yorumlar yapıp kendinizi zayıf duruma düşürmeyin lütfen.Kendini gösterseydin diyorsun yusufa idmanlara gitmediğinin kanıtı ortaya atıyosun ersun hoca yusufu paf maçında bile denemedi ne göstermesi bu 1 Futbolunla büyü diyosun ama öyle bi çaba yok diyosun sanki futbola en son 1 yıl önce bakmışsın güzel kardeşim yusuf 3 lig maçı Trabzonspor da 14 maç Konyasporda 90 dk oynuyo...öyle ağzından duymadıktan sonra da helal olsun flan deyip bence günahına girme...SAYGILAR

kosovalıhakan
13.05.2008, 02:50

Nerden mi, biliyorum?

1-Düne kadar futolcularına küfür edenler bizi ilgilendirmiyo kardeşim bizi bizim oyuncumuz ilgilendiriyo,ona yapılan tezahurat ilgilendiriyo.
2-Galibiyet ve gol bizi ilgilendirmiyo bizim oyuncumuz oynamışmı nasıl oynamış ilgilendiriyo.(2 maç hariç 90 dk)
3-Ayman,Hasan,Adnan,Hüseyin kadar bu takımda oynar diye düşünüyoruz.
4-Konyaspor Gaziantepspor maçı 20.000 kişi yusuf bağıararak.(Konyada yaşıyorsun bilmem lazım bunu)

Nerden mi Biliyorum ?
Konyada yaşamıyorum Fenerbahçe formasıyla Avni Aker de kendi seyircimin arasında kimseyi görmüyorum.

Şimdi bunlara cevap verirken lütfen Yusufa antipati duymayın burda eksik varsa cevap verin yoksa cevap vermek için cevap vermeyin syn:KUTADGU

wosporos
13.05.2008, 02:53
Biz kazandibi olmayanlarıda gördük olanlarıda...
Yusuf gönderilmişse kıralık olarak Trabzonspor a daha iyi nasıl dönerim hesabını yapmalıdır,başka ince hesapların peşinde olmamalı.
Canlı örnek var elimizde şuan,Her ne kadar performansından hala daha memnun olmasam bile Tayfun Cora yı örnek almasını isterim...Bu takımdan gönderildiğinde neydi,şimdi nasıl top oynuyor.İnşallah daha da iyi olacak.

Rahat ol kardeşim 16 yıldır Trabzonspor forması giydi yusuf o formanın nasıl giyeceğinin hesabını yapıyodur.

wosporos
13.05.2008, 02:56
1-Düne kadar futolcularına küfür edenler bizi ilgilendirmiyo kardeşim bizi bizim oyuncumuz ilgilendiriyo,ona yapılan tezahurat ilgilendiriyo.
2-Galibiyet ve gol bizi ilgilendirmiyo bizim oyuncumuz oynamışmı nasıl oynamış ilgilendiriyo.(2 maç hariç 90 dk)
4-Konyaspor Gaziantepspor maçı 20.000 kişi yusuf bağıararak.(Konyada yaşıyorsun bilmem lazım bunu)

Nerden mi Biliyorum ?
Konyada yaşamıyorum Fenerbahçe formasıyla Avni Aker de kendi seyircimin arasında kimseyi görmüyorum.

Şimdi bunlara cevap verirken lütfen Yusufa antipati duymayın burda eksik varsa cevap verin yoksa cevap vermek için cevap vermeyin syn:KUTADGU

NOKTA............................................. ......:alkış: 10 NUMARA CEVAP AYNEN KATILIYORUM.

ihsanbayram
13.05.2008, 03:18
yusuf ikinci ali sen kandil mi yoksa ??????
yani yetenekli görünen ama ayakta duramayan yavas bir oyuncu mu ?????

KUTADGU
13.05.2008, 12:00

Nerden mi Biliyorum ?

Tam olarak ne dendiğini anlayamadım, bu benim kusurum da olabilir.
Lakin söylemek istediklerim vardır elbet.

1- Konyaspor taraftarlarında Yusuf sevgisi, toplu Yusuf tezahüratı diye bir şey yok. Bir kere bunu geçelim...

2- Galibiyet ve gol bizi ilgilendirmiyorsa, kriket maçı izleyelim o zaman.
Konyaspor dediğin takım ikinci yarı en az puan toplayan takımlardan bir tanesi.. Biz kriter olarak bir şeyler alacaksak ne alacağız peki? Ya de almayacaksak neleri almayacağız.

3- Bahsettiğin futbolcular ile ilgili kriterlerimi, düşündüklerimi defaatle dile getirdim. Eee bana da yazık yahu... Ama hepsi birbirinin ikamesi olan futbolcular. Hiçbirini Trabzonspor'da görmek istemiyorum. Yusufun bunlardan tek üstün yönü daha genç olması.

4- Konyaspor hayatında 20.000 kişiye oynamamıştır. Nerden çıkartıyorsunuz bunları yahu.. Topu topu 100 kişilik kemiğe sahip bir taraftar topluluğunu da nasıl bu kadar önemsiyorsunuz, anlamış değilim.

Birde son paragrafınızda ne anlatmak istediğinizi anlayamadım.
Onun için verecek bir cevabım yok.

wosporos
13.05.2008, 21:33
Tam olarak ne dendiğini anlayamadım, bu benim kusurum da olabilir.
Lakin söylemek istediklerim vardır elbet.

1- Konyaspor taraftarlarında Yusuf sevgisi, toplu Yusuf tezahüratı diye bir şey yok. Bir kere bunu geçelim...

2- Galibiyet ve gol bizi ilgilendirmiyorsa, kriket maçı izleyelim o zaman.
Konyaspor dediğin takım ikinci yarı en az puan toplayan takımlardan bir tanesi.. Biz kriter olarak bir şeyler alacaksak ne alacağız peki? Ya de almayacaksak neleri almayacağız.

3- Bahsettiğin futbolcular ile ilgili kriterlerimi, düşündüklerimi defaatle dile getirdim. Eee bana da yazık yahu... Ama hepsi birbirinin ikamesi olan futbolcular. Hiçbirini Trabzonspor'da görmek istemiyorum. Yusufun bunlardan tek üstün yönü daha genç olması.

4- Konyaspor hayatında 20.000 kişiye oynamamıştır. Nerden çıkartıyorsunuz bunları yahu.. Topu topu 100 kişilik kemiğe sahip bir taraftar topluluğunu da nasıl bu kadar önemsiyorsunuz, anlamış değilim.

Birde son paragrafınızda ne anlatmak istediğinizi anlayamadım.
Onun için verecek bir cevabım yok.

1-Kardeşim ya sen yalan konuşuyon yada biz yalan okuyup duyuyoruz.Eğer tezahurat diye bişe yok diyosan gir Konyaspor taraftar sitesine bak ki varmı yok mu.
2-Sen bence anlayacağını anladın ama dedin diye işi yokuşa sürüyon,Konyaspor bu ligin 18 takımından biri ve Trabzonspor'umuzu 1-0 yenmiş bi takım neyimi kriter alacaksın bizden giden oyuncu hangi takımda kaç maç oynamış nasıl oynamış.
3-Diyer oyuncular için düşündüklerin için bişey demedik neden yusuf sordun kosovalıhakan da onlar Trabzonspor forması giyebiliyosa yusufda giyer demek istedi ki aynen katılıyorum ve sadece gençliğinden değil daha da iyi oynar.
4-Trabzonsporluyum diyosun Konyadaki futbolcumuzu 1 kere orda izlemeden merak etmeden yorum yapıyosun,ve en önemlisi topu topu 100 kişi diyosun sana cevap yazmıyorum...sadece gir konyaspor taraftar sitelerine oku diyorum yada bmn bu forumdan önce ki yazılanları oku konyalıların yorumları alıp kopyalanmış.

wosporos
13.05.2008, 21:40
yusuf ikinci ali sen kandil mi yoksa ??????
yani yetenekli görünen ama ayakta duramayan yavas bir oyuncu mu ?????

:D:) yok ikinci ali şen fenerbahçenin eski başkanı:)
youtuba yaz yusuf kurtuluş bak bakalım ayakta duramayan ve yavaş bir oyuncumu sonra cevap yaz kardeşim.:confused:

KUTADGU
13.05.2008, 21:42
1-Kardeşim ya sen yalan konuşuyon yada biz yalan okuyup duyuyoruz.Eğer tezahurat diye bişe yok diyosan gir Konyaspor taraftar sitesine bak ki varmı yok mu.
2-Sen bence anlayacağını anladın ama dedin diye işi yokuşa sürüyon,Konyaspor bu ligin 18 takımından biri ve Trabzonspor'umuzu 1-0 yenmiş bi takım neyimi kriter alacaksın bizden giden oyuncu hangi takımda kaç maç oynamış nasıl oynamış.
3-Diyer oyuncular için düşündüklerin için bişey demedik neden yusuf sordun kosovalıhakan da onlar Trabzonspor forması giyebiliyosa yusufda giyer demek istedi ki aynen katılıyorum ve sadece gençliğinden değil daha da iyi oynar.
4-Trabzonsporluyum diyosun Konyadaki futbolcumuzu 1 kere orda izlemeden merak etmeden yorum yapıyosun,ve en önemlisi topu topu 100 kişi diyosun sana cevap yazmıyorum...sadece gir konyaspor taraftar sitelerine oku diyorum yada bmn bu forumdan önce ki yazılanları oku konyalıların yorumları alıp kopyalanmış.

Heyttt Be...
Tarzını yiyim senin ben..

Ne desem bilemiyorum..
Yalan konuştuğumu ima edip, Konyasporlulardan medet umuyorsun,
Gelip bunun üzerine bir de gelmiş benim Trabzonsporluluğumu sorguluyorsun...
Üstüne hiç bir şey koyamadan, anlamsız anlamsız bir şeyler karalıyorsun..
Tavsiye olarak bana Konyaspor'un taraftar sitesine girmemi öneriyorsun..
Nerden baksan hiç bir yeri tutmayan bir yazı ile bana cevap yazabileceğini zannediyorsun.
Bir de gelmişsin bunun üstüne seninle futbol konuşmamızı bekliyorsun...

Çok beklersin...

Terzioğlu
13.05.2008, 21:57
Tartismalariniz hayretle takip ediyorum. Ayrica Yusuf'a neden bukadar nefret duyuluyor, bunu anlamakta güclük cekiyorum. Bence Yusuf cok yetenekli genc bir oyuncumuz. Böyle yetenekleri kazanacagimiza neden kaybetmeyi tercih ediyoruz anlamiyorum.

wosporos
13.05.2008, 22:46
işte beklenen cevap...:alkış::alkış::alkış:

bence herkez anladı anlamlı anlamsız birşeylerin karalandığını.
farkındaysan senin gibi sallamıyorum veri sunuyorum veri dikkat et.
sen diğil ben konuşmuyorum ne konuşayım senle boş boş.

terzioğlu kardşeim aynen katılıyorum sana bende anlamıyorum ne yaptı bu çocuk bunlara.

Fatih
13.05.2008, 22:58
ben konyada 2 yılını geçiren biri olarak bir konyalının nasıl bir futbol bilgisine sahip olduğunu futbola bakış açılarını az çok biliyorum nalçacı grubu var sadece onlarda futbol dışında herşeyle ilgililer o yüzden konyayı bir futbol şehri gibi göstermeyi bırakalım

Ahmet Kuru
13.05.2008, 23:08
Vay be...
Bu yusuf neymiş yaa..1-2 kez izlediğimiz adamı bu kadar körü körüne nasıl savunabiliyoruz ya..
(konyadaki maçlarını izleyenler çıkabilir...ben Konyadan bahsetmiyorum)

KUTADGU
13.05.2008, 23:32

İşte futbol verisi..
Alex Ferguson'un futbol bilgisi hal etmiş bu veriler karşısında..

Yahu, demeyeceğim diyorum ama diyorum...

Bari şuraya yazarken veri nedir, bilgi nedir, veri bilgiye nasıl dönüşür, veriler hangi formlarda bulunur, bunların anlamlarını öğrende gel...

işte beklenen cevap...:alkış::alkış::alkış:

bence herkez anladı anlamlı anlamsız birşeylerin karalandığını.
farkındaysan senin gibi sallamıyorum veri sunuyorum veri dikkat et.
sen diğil ben konuşmuyorum ne konuşayım senle boş boş.

terzioğlu kardşeim aynen katılıyorum sana bende anlamıyorum ne yaptı bu çocuk bunlara.

Cevabı, izanı, anlamı, mantığı, karşılaştırmayı aklı selimlere bırakıyorum..
Anlıyorum ki ne desem boş.

wien_ts
14.05.2008, 01:50
birisi su yusufun asist ve gol istatistiklerini verebilirmi acaba?..Ne yapmis bakalim bu Yusuf Konyasporda?.Gerci 2.yari yusuf ve ceyhun gittikten onra takim nerdeyse küme düsüyodu, Allahtan Ceyhunu kadro disi biraktilarda kümede kalabildiler ,yoksa isleri cok zordu..

Terzioğlu
14.05.2008, 04:46
birisi su yusufun asist ve gol istatistiklerini verebilirmi acaba?..Ne yapmis bakalim bu Yusuf Konyasporda?.Gerci 2.yari yusuf ve ceyhun gittikten onra takim nerdeyse küme düsüyodu, Allahtan Ceyhunu kadro disi biraktilarda kümede kalabildiler ,yoksa isleri cok zordu..

Yusuf'un mevkisi ön liberodur. Bunun icin asist ve gol istatistikleri herseyi söylemez. Su anda Türkiye'deki en basarili ön liberolar arasinda olan ve ayni zamanda Milli takimda oynayan Mehmet Topal bu sezon 25 macta 1 gol atti, 1 asist yapti. Bu simdi onun kötü futbolcu oldugunu mu gösterir?

Konyadaki yerel basinin ve taraftarlarin Yusuf'un performansi hakkinda yazdiklari ortada. Körü körüne savunmayin diyorsunuz fakat körü körüne adami elestiriyorsunuz. Adami izlesenizde elestirseniz birsey demiyecegiz..

kosovalıhakan
14.05.2008, 11:40
ben konyada 2 yılını geçiren biri olarak bir konyalının nasıl bir futbol bilgisine sahip olduğunu futbola bakış açılarını az çok biliyorum nalçacı grubu var sadece onlarda futbol dışında herşeyle ilgililer o yüzden konyayı bir futbol şehri gibi göstermeyi bırakalım

Vallahi Fatih Küçük ilk defa doğru bişe yazdın doğru söze ne hacet futbol şehri Trabzondan başka ben bilmiyorum zaten,sadece futbolla ilgilenen kısmı kaile alıyoruz,zaten.

kosovalıhakan
14.05.2008, 11:43

:D:):D:) ee bundan çıkarılacak sonuç yusuf kötü bi oyuncumu yani 1 golü var konyada yusufun bu arada ikili arkası oynadığı tek maçta diyer maçlar ön liberoda oynamıştır.

kosovalıhakan
14.05.2008, 11:46
İşte futbol verisi..
Alex Ferguson'un futbol bilgisi hal etmiş bu veriler karşısında..

Yahu, demeyeceğim diyorum ama diyorum...

Bari şuraya yazarken veri nedir, bilgi nedir, veri bilgiye nasıl dönüşür, veriler hangi formlarda bulunur, bunların anlamlarını öğrende gel...

Cevabı, izanı, anlamı, mantığı, karşılaştırmayı aklı selimlere bırakıyorum..
Anlıyorum ki ne desem boş.

Kardeşim bence sen daha yorum yapma önüne bilgiler de konsa yine eleştiriyon sen yusuf kurtuluş tff yaz googleye bak federasyon sayfasına kaç maç oynamış sonra git maçların köşe yazarlarını ve en önemlisi ligradyodan konyanın maçlarını dinlesen anlardın veriyi,daha veri istiyosan yine yazarım dicem ama...

yns61
14.05.2008, 11:52
yusuf'un istatistiklerini soran kişiye soruyorum
Hüseyinin istatistikleri : ???????
hüseyin yüzünden yenilen gol sayısı : ??????

İskender
14.05.2008, 11:53
Yeni transferler yapılmazsa Yusuf iyi bir elternatif olabilir...

Ama bence bir yıl daha Konyada kalırsa kendine olan güvenide futbol kaliteside daha fazla gelişecektir...

Biliyorsunuz bizde futbolcu harcamak bir sanat...

kosovalıhakan
14.05.2008, 11:56
Yeni transferler yapılmazsa Yusuf iyi bir elternatif olabilir...

Ama bence bir yıl daha Konyada kalırsa kendine olan güvenide futbol kaliteside daha fazla gelişecektir...

Biliyorsunuz bizde futbolcu harcamak bir sanat...

NOKTA.....

wosporos
14.05.2008, 12:06
Bugün oynanan Konyaspor-Gaziantepspor maçında da 90 dk oynamış ve 20.000 kişi ona bağırmış inşallah Ersunla bi şekilde anlaşırda bizde oynar yoksa çok üzülecez gibime geliyo.

Konyaspor taraftar sitesinden taraftar görüşleri yeni.

valimusti:

konyaspor mallığına almak için çok uğraştı ama trabzonspor yönetimi izin vermedi kiralık geldi yani bize..trabzon taraftarı yusufu çok seviyor satmamaları için yönetime bile baskı yapmışlar..

MuRaT_KSAlıntı:

AnTi tafarından gönderildi
inş. bu sene de bizde kalır, senee trabzonda parlarsa çok üzülürümhttp://www.nalcaci.net/forum/images/smilies/smile.gif
GİTME YUSUF KAL BİZİMLEhttp://www.nalcaci.net/forum/images/smilies/smile.gif

Kalmak istiyormuş, büyük ihtimalle kalacak bence çok iyi olacak yusuf...

kartal042:

ersun hoca kaldığı müddetce almaz kıl adam. iyi olur bize kalır.

konyalıyız:

Bence kalacak maçta ki mücadelesi beni duygulandırdı,ama helal olsun konyasporumuza 20.000 kişi tek bir ağızdan yusuf bağırması bence maçın en anlamlı noktasıydı,inşallah gitmez trabzonspor'a çok faydalı oıynuyo bi kötü maçı yok geldi geleli,helal olsun.

STAD: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

HAKEMLER: Selçuk Dereli, Neşet Merdin, Özgür Fatih Kalaycı

KONYASPOR: Oğuzhan, Erkan Sekman, Ömer, Milos Mihajlov, Kaue Da Silva, Mustafa Er (Mertol Karatay), Sedat Ağçay, Erman Özgür (Burak), Yusuf Kurtuluş, Murat Hacıoğlu, Veysel Cihan (Washington)

YEDEKLER: Damir, Tehoue, Gökhan, Cedric Sabin

TEKNİK DİREKTÖR: Raşit Çetiner

GAZİANTEPSPOR: Ömer, Bekir, Deumi, Mehmet Polat, İvan, İlhan Özbay, Erdal Güneş (Özgür Yıldırım), Murat Ceylan (Hasan), Bülent Bölükbaşı, Ekrem (Erdal Kılıçarslan)), Beto

YEDEKLER: Murat, Metin Tuğlu, Soner, Erdal Fırtına

TEKNİK DİREKTÖR: Nurullah Sağlam

GOLLER: Murat Hacıoğlu (Dk.85) (Konyaspor), Özgür Yıldırım (Dk.90) (Gaziantepspor)

Gaziantepspor Konyaspor maçından sonra taraftar yorumlarını eklemiştim tekrar ekliyorum.Veri ve bilgi isteyen arkadaşa.

Uğurtan
14.05.2008, 14:52
Öncelikle sorunum Yusuf değil.. Yusuf'u Trabzonspor'da 2 maç seyrettiğimde çok olumlu bulmuş ve beğenmiştim.. Ancak Yusuf'un söylediği söylenen sözlere benim lafım.. Eğer söylemişse yazık etmiş.. Ben öyle bilmiyordum çünkü kendisini.. Futboluna lafım yok ama 1 yıl daha Konya'da kalması taraftarıyım ben.. Ama burda Yusuf'u körü körüne savunmaya çalışan arkadaş bir önceki mesajımda belirttiğim gibi yanlış şekilde savunuyorsun ve bu da Yusuf'u daha fazla antipatik gösteriyor.. Yapma bunu bırak o sahada konuşup ispat etsin kendini.. Çünkü senin sözlerin büyük çelişkiler içermekte..

demir
14.05.2008, 15:03
bu baslıkda yorum yapan arkadaslarım dostlarım abilerim bir fotbolcu savunuyor yada elstiriyorsunuz. fakat görüyorumki bu elstiriler bosa yapıyorsunuz ve bu sekılde bır bırınıze cevap verdıgınız surece sadece bu baslıkdaki mesaj sayısını arttırmıs olacaksınız. bir futbolcu ıle ilgili yorum yaparken 3 seyın dıkate alınması gerrekır 1- o futbolcunun yetnegı 2- o futbolcunun elstirme konusu oldugu gune kadarkı istatistik bilgileri 3- o futbolcunun cevresel sorunları ve hayatı

şimdi yorumlarınıza bakıyorum hepsı bos soylenmıs kulakdan dolma duygusal soru ve cevaplar teknık olarak yazılmıs hıc bıre sey goremıyorum dogal olarakda bu baslıkda yazılmıs seylerı laf kalabalıgı olarak goruyorum ve turkıyede futboldan en ıyı anlayan taraftarında trabzonspor taraftarı oldugunu dusundukce bu durumdandanda rahatsız oldugumu bıldırmek ıstıyoruım Lutfen arkadaslar bos konusmayalım yaptıgımız elşştiriler ya yapıcı olsun yada uretken ..!

cok tesekkur eder rahatsız olanlardan sımdıden ozurdilemyi bir borc bilirm

wien_ts
14.05.2008, 21:42
Dün gece birilerinin yusufun istatiklerini yazmasini istemistim..bugun ancak foruma girebildim.Benim mesajim alintilinarak verilen cevaplara bakiyorum ve gülmekten kendimi alamiyorum acikcasi..Ben Yusuf icin herhangi bi elestiride bulunmamistim,sadece istatiklerini ögrenmek istemistim..Ayrica yusufla ceyhun gittikten sonra Konyanin mac kazanamadigin son haftalardaki sonuclar olmasa nerdeyse küme düseceklerini yazmistim mesajimda..Bu yazdiklarima yalan diyebilecek birisi varmi acaba..Ben bunu yazarkende Yusuf`u elestirmek gibi bi maksadim yoktu..
Ama burda Yusuf `un körü körüne elestirildigini iddaa eden arkadaslar,hemen konuya baliklama atlayarak beni Yusuf düsmani ilan etmisler,helal olsun diyorum..
Bir arkadasimiz yusufun bölgesinin ön libero oldugunu o yüzden asist ve gol istatiginin con önemli olmadigini yazmis..Ama Trabzonspor gibi bir takimda oynayacak ön libero bence ortalama en az 5 gol 5 asistle oynamali,sahsi kanaatim budur.Böyle oyuncu var midir derseniz ,Türkiye ligi istatiklerine baktigimizda Aurelio ve Selcuk Inanin bu istatisklere yaklastigini görmekteyiz, yurt disindan ise farabi isimli üyemizin yazdigi oyunculari bi incelerseniz böyle bir sürü oyuncu oldugunu göreceksiniz..
Hüseyinin istatistikleriyle karsilastirmami isteyen arkadasada,Hüseyini savundugum veya begendigime dair olan kanaatinin nasil olustugunu sormak isterim..
Genel olarak Yusuf ile alakali düsüncem ise, eger o aciklamalari yapmissa Konyasporda futbol hayatina devam etmesi bence daha faydali olacaktir onun icin.Yok bu haberler medyanin uydurmasi ise ön liberoda yedek olarak hasan veya ferhattan daha faydali olacagi kanaatindeyim..

Terzioğlu
14.05.2008, 22:43
Bir arkadasimiz yusufun bölgesinin ön libero oldugunu o yüzden asist ve gol istatiginin con önemli olmadigini yazmis..Ama Trabzonspor gibi bir takimda oynayacak ön libero bence ortalama en az 5 gol 5 asistle oynamali,sahsi kanaatim budur.

Bu kriteri nerden cikardin bilmiyorum ama sana bir kac örnek vereyim bu konu hakkinda. Dünyanin en iyi takimlarindan birinde, dünyanin en iyi ön liberolarindan biri olan Gennaro Gattuso tüm sezon boyunca, yani 30 macta sadece 1 gol atti, hic bir asist yapmadi. Barcelona'da oynayan Yaya Toure 25 macta ayni Gattuso gibi yine sadece 1 gol atti, asist yapmadi. Liverpool'da oynayan Javier Mascherano ise 24 macta 1 gol atti, 1 asist yapti.

Gördügün gibi bir ön libero'nun asist ve gol sayisi okadarda önemli degil. Ön libero dedigin iyi bir kesici olacak, cok kosacak, oyunu iki yönlü oynayabilecek, vs. . Gol ve asist istatistikleri herseyi söylemiyor (ön libero icin)..

wosporos
14.05.2008, 23:27
+ koyup ekliyorum hemen,İntertoto 2 maç ilk maç (30 dk) ikinci maç (45 dk) 1 gol 1 asist Konyaspor 14 maç 1 gol...

wien_ts
14.05.2008, 23:49
Bu kriteri nerden cikardin bilmiyorum ama sana bir kac örnek vereyim bu konu hakkinda. Dünyanin en iyi takimlarindan birinde, dünyanin en iyi ön liberolarindan biri olan Gennaro Gattuso tüm sezon boyunca, yani 30 macta sadece 1 gol atti, hic bir asist yapmadi. Barcelona'da oynayan Yaya Toure 25 macta ayni Gattuso gibi yine sadece 1 gol atti, asist yapmadi. Liverpool'da oynayan Javier Mascherano ise 24 macta 1 gol atti, 1 asist yapti.

Gördügün gibi bir ön libero'nun asist ve gol sayisi okadarda önemli degil. Ön libero dedigin iyi bir kesici olacak, cok kosacak, oyunu iki yönlü oynayabilecek, vs. . Gol ve asist istatistikleri herseyi söylemiyor (ön libero icin)..

Alintiladigin bölümün sonundada yazdigim gibi benim kendi sahsi düsüncem..Türkiye liginde sampiyonluga oynuyacak olan Trabzonsporun, ön liberosunun 5 gol 5 asist yapmasini bekliyorum ben..Yok sen gol atmayanindan istiyosan odan senin sahsi düsüncendir..Begenmedigimiz Ayman bile bu sene 2 gol ve 4-5 tane asist yapti.

Kadir
15.05.2008, 00:09
wien ts kardeş sen çok şey bekliyorsun bir ön liberodan açıkcası. 5 gol 5 asisti bu ligde çok forvetler yapamıyor sezon boyunca kaldı ki ön liberolar mı yapacak ?

Mustafa Hazıroğlu
15.05.2008, 02:26
yusuf galiba seneyede kiralık verilebilir.konyada mutluymuş zaten.

Uğurtan
15.05.2008, 15:54
Yusuf giderken 1,5 yıllığına kiralık verilmişti.. Yarım sezon bitti.. 1 senesi daha var zaten.. iyi hatırlıyorum.. ;) Bırakın çocuk kendini göstersin orada biraz daha..

Terzioğlu
15.05.2008, 16:27
Yusuf giderken 1,5 yıllığına kiralık verilmişti.. Yarım sezon bitti.. 1 senesi daha var zaten.. iyi hatırlıyorum.. ;) Bırakın çocuk kendini göstersin orada biraz daha..

Ben dahada iyi biliyorumki sadece yarim sezonluguna kiralandi :)

Ilgili haber:

Yusuf Kurtuluş Konyaspor'a kiralandı

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/yusuf.jpg

Takımımızın oyuncularından Yusuf Kurtuluş, Konyaspor'a sezon sonuna kadar resmen kiralandı.

06.02.2008 16:14:00
http://www.trabzonspor.org.tr/haber_detay.asp?HaberID=38118

Uğurtan
15.05.2008, 16:36
Ben dahada iyi biliyorumki sadece yarim sezonluguna kiralandi :)

Ilgili haber:

Yusuf Kurtuluş Konyaspor'a kiralandı

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/yusuf.jpg

Takımımızın oyuncularından Yusuf Kurtuluş, Konyaspor'a sezon sonuna kadar resmen kiralandı.

06.02.2008 16:14:00
http://www.trabzonspor.org.tr/haber_detay.asp?HaberID=38118

Düzeltme için teşekkür ederim karıştırmışta olabilirim.. Ama baktım haberlere kısa bi aramadan sonra o dönemde birçok yerde 1,5 yıllık yazılmış kiralık süreci.. Kesin olsun diye tff'den baktım 31 mayısta geri dönüyor bize..

Ayrıca bilgi olsun bizimle olan sözleşmesi ise 28.08.2009'da sona ermekte..

Özge
15.05.2008, 16:40
Ben de 1,5 yıl kiralandı diye biliyorum.Wikipedia'da da baktım 1,5 yıl yazıyor.

Şubat 2008 den itibaren Konyaspor'la anlaşmış olan Yusuf Kurtuluş 1,5 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Uğurtan
15.05.2008, 16:45
Ben de 1,5 yıl kiralandı diye biliyorum.Wikipedia'da da baktım 1,5 yıl yazıyor.

Şubat 2008 den itibaren Konyaspor'la anlaşmış olan Yusuf Kurtuluş 1,5 yıllık sözleşme imzalamıştır.
Özge bende öyle biliyordum.. Ama dediğim gibi tff'nin bilgi bankasından baktım :)

Özge
15.05.2008, 16:52
Özge bende öyle biliyordum.. Ama dediğim gibi tff'nin bilgi bankasından baktım :)
Neyse zaten yakın zamanda ne olduğunu görürüz:)

Cagdas Topal
16.05.2008, 22:13
yusuf kurtulus gibi adamlara bizim ilerde cok ihtiyacımız olacak , onun iyi bir futbolcu olacagını düşünenlerdenim inş trabzonspor adamı kazanır yoksa bu oyuncunun da hayatını bitirir ... artık yusuf ' un yuvasına dönme wakti gelmiştir arkadaslar ...

yaranozlu
18.05.2008, 10:54
bu çocuğa şans verilirse çok iyi yerlere gelecektir. Ben hoca olsam düşünmeden ilk 11de oynatırım.

Terzioğlu
18.05.2008, 23:46
Görünen o ki Selcuk Inan'ida alamayacagiz. Bu durumda Yusuf'un geri gelip bu takimda ilk 11'de oynamasi gerektigini düsünüyorum. Iyi bir performans sergileyeceginden süphem yok. 1-2 yil sonrada kaptanlik kozu bandini takar koluna. Yakisir..

Dogan
18.05.2008, 23:48
Nedir bu Yusuf lobisi diyeceğim, gene tartışma çıkacak. Kalsın:)

Cagdas Topal
18.05.2008, 23:49
yusuf inş geri gelir ama 1.5 sene imzaladıgı için birdahaki sezonun ortasında takıma katılacak galiba ...

Uğurtan
19.05.2008, 00:28
Görünen o ki Selcuk Inan'ida alamayacagiz. Bu durumda Yusuf'un geri gelip bu takimda ilk 11'de oynamasi gerektigini düsünüyorum. Iyi bir performans sergileyeceginden süphem yok. 1-2 yil sonrada kaptanlik kozu bandini takar koluna. Yakisir..
Öncelikle uçmayalım.. :) Bizde birşeyler bekliyoruz kendisinden ama şimdiden okadar uzun boylu değil.. ;) Ayrıza "kozu bandı" değil:) "pazu bandı" ;)

Terzioğlu
19.05.2008, 00:30
Öncelikle uçmayalım.. :) Bizde birşeyler bekliyoruz kendisinden ama şimdiden okadar uzun boylu değil.. ;) Ayrıza "kozu bandı" değil:) "pazu bandı" ;)

Ne ettin ya rezil ettin beni :D :o

Ucmuyorum. Neden olmasin? Ben Yusuf'ta böyle bir isik gördüm, olamazmi? Hüseyin bu takimda kaptanlik yapmissa Yusuf rahat rahat yapar.

cahoe
19.05.2008, 02:54

Neden ucmayalım daha canlı maçı bile izlemeden ceyhun gülesam için yeni ogünümüz diyende sizler bizler değilmiyiz ?

ÖmerFarukYılmaz
19.05.2008, 10:58
Takıma geri dönmesini kesinlikle istiyorum...

İstanbula gittimi bir oyuncu için daha Ahhh demek istemiyorum...

Yavuz Hasan
19.05.2008, 18:06
Neden ucmayalım daha canlı maçı bile izlemeden ceyhun gülesam için yeni ogünümüz diyende sizler bizler değilmiyiz ?
dedikmi öyle şeyler ya:)

TsClub41
20.05.2008, 23:16
Birgün gene Trabzonspor'da oynayacağına inanıyorum.Allah büyük.

Kazım Uzunboy
21.05.2008, 02:35
Birgün gene Trabzonspor'da oynayacağına inanıyorum.Allah büyük.
Orasını Allah bilir

of_le
21.05.2008, 14:17
bu cocugun bu sene alınması ve sureklı oynaması lazım

mrt_tpc61
21.05.2008, 19:34
Bence bu çocuktan bize fayda yok.

Yavuz Hasan
23.05.2008, 17:22
bu cocugun bu sene alınması ve sureklı oynaması lazım
surekli oynaması zor görünüyor ama süperlig de sürekli oynayacağı bi takıma kiralanabilr

Emirhan Makul
23.05.2008, 17:28
konuşmalarına bakarsak fayda yok ve eğer konya isterse konyaya satılacak galiba ve büyük ihtimal ersun hocayla anlaşamadı bence ama isteğim tekrar geri dönmesi ve oynaması

ÜNAL
23.05.2008, 17:44
Takımda genel bir temizlik yapılmalı arkadaşlar Trabzonspor menfaatlerine gelmeyen futbolcular satılıp,kar edilmeli.

Zeki Akyol
23.05.2008, 19:05
Ne ettin ya rezil ettin beni :D :o

Ucmuyorum. Neden olmasin? Ben Yusuf'ta böyle bir isik gördüm, olamazmi? Hüseyin bu takimda kaptanlik yapmissa Yusuf rahat rahat yapar.

bencede ts de oynamalı ama kaptanlık hem ona hemde ts ye zararlı olur !!! Gökdenız geldı gıttı ama kaptan lık bandını ona verıldığı halde o gıymedı bundan bırşey alınmalı!!! ole kolay değil kaptanlık arkadaşlar
ama ts de oynamalı bencede!!!

Emirhan Makul
23.05.2008, 19:51
düşünsenize takımın beyninde colman selçuk yusuf daha ne gerek var başka topçuya 3 lü orta saha vay be

bakigokhan
24.05.2008, 04:46
Bence de önlibero da bayağı bir futbolcu bolluğu oldu. Ne yazık ki yetenekli olmasına rağmen bir futbolcumuzu daha kaybettik.

ÖmerFarukYılmaz
24.05.2008, 09:02
Takımda genel bir temizlik yapılmalı arkadaşlar Trabzonspor menfaatlerine gelmeyen futbolcular satılıp,kar edilmeli.

Yusuf menfaatlere yönelik;)

Emirhan Makul
24.05.2008, 14:20
bAKIN KİMİ buldumm Yusuf :D

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/23musa5.jpg

isaret parmagi
06.06.2008, 12:19
Konyasporun başkanının söylediği laf

Kiralık gelen Yusuf'un da Trabzonspor ile kampa katılacağı iidiaları . var

M.S.SOFU
07.06.2008, 15:14
bence yönetim en iyisini yapıyor. bu çocuklar genç .pişmesi lazım.fatih tekke yi de gaziantepe kiralık vermiştik hatırlayan varsa.gençler süper lig de ğişmeden trabzonspor da oynama seviyesine gelemez.(istisnalar hariç barış gibi)eğer oynatırsan bu duruma gelirsin.ferhat içinde aynı şey geçerli.

x_man
08.06.2008, 10:00
Konyasporun başkanının söylediği laf

Kiralık gelen Yusuf'un da Trabzonspor ile kampa katılacağı iidiaları . var

bence 1 sene daha konyada kalmalı konyanın en iyisi oldu diyebiliriz şu ana kadar gösterdiği performaz yüzümüzü güldürüyor İNŞAALLAH ALLAH BOZMAZDA TRABZONSPORA FAYDASI OLUR

Emirhan Makul
08.06.2008, 10:28
1.5 SENE anlaşıldı arkadaşlar yani bu sezonun ilk yarısının sonunda takımımıza katılacak

TsClub41
11.06.2008, 12:24
bence yönetim en iyisini yapıyor. bu çocuklar genç .pişmesi lazım.fatih tekke yi de gaziantepe kiralık vermiştik hatırlayan varsa.gençler süper lig de ğişmeden trabzonspor da oynama seviyesine gelemez.(istisnalar hariç barış gibi)eğer oynatırsan bu duruma gelirsin.ferhat içinde aynı şey geçerli.

istisnalar hariç diyosunda.ersun hoca barışa verdiği şansı yusufa tanımadı.yusufu hiç oynatmadan gözden çıkardı.bu şekilde futbolcu gözden çıkarmak hiçbir hocaya yakışmaz.

ApoCaN28
11.06.2008, 12:26
istisnalar hariç diyosunda.ersun hoca barışa verdiği şansı yusufa tanımadı.yusufu hiç oynatmadan gözden çıkardı.bu şekilde futbolcu gözden çıkarmak hiçbir hocaya yakışmaz.

İİDe Ersun Hoca Geldiğinde Yusuf zaten kiralıktı belki Bu sezon şans tanır...

woollss
11.06.2008, 18:59
ben bu çocuğu çok beğeniyorum... umarım harcamazlar....

TsClub41
12.06.2008, 00:28
İİDe Ersun Hoca Geldiğinde Yusuf zaten kiralıktı belki Bu sezon şans tanır...

Olurmu usta.Ersun hoca geldiğinde yusuf ts'deydi.Devre arasında ara transferde anlaştı Konyasporla.

TsClub41
12.06.2008, 00:31
Bu sene kesinlikle kampa çağrılması gereken futbolculardan bitanesi Yusuf.Böyle topçuları kolay kaybediyoruz.Ama kaybettiğimiz kolaylıkta geri alamıyoruz.

i_karahanci
12.06.2008, 02:15
Yusuf Konyaspor' da kalmak istemediğini açıklamış ve takımımızın sezon başı hazırlık kampında yer alacağı söyleniyor. Konyaspor başkanı geçen hafta Yusuf' un kalmak istemediğini açıklamıştı. Bilgilerinize...

Kadir
12.06.2008, 02:21
Kadroda alternatif olarak bulunmalı . Adnan Güngör şutlansın Yusuf tutulsun .

erik
12.06.2008, 06:58
Yusuf benim bildiğim Konyada kalmak istiyordu.Eğer Konya başkanının söyledikleri doğru haberse gelsin başımızın üstünde yeri var.

Halil Atalay
12.06.2008, 09:09
ya arkadaşlar yusuf iyi oyuncu olsaydı ziya oynadıtdı onu kımse oynatmadı fazla iyi değil yanı

hanicuu_61
12.06.2008, 11:09
iyi değil diye birşey yok. genç oyunculara güvenimiz yok. adam oynatıyor serdar özkanı avrupa maçında parlatıyor yıldızı. yusufu kaç maçta oynattık kendimize sormamız lazım aslında..

Özge
12.06.2008, 11:12
Yusuf Konya'da kalmak istiyordu.Eğer bir sorun çıkmazsa Konya'da kalacağını söylemişti.

ApoCaN28
12.06.2008, 11:13
Yusuf Konya'da kalmak istiyordu.Eğer bir sorun çıkmazsa Konya'da kalacağını söylemişti.

Bilio Bizde şans bulamıcağını ondan öle diodur:D

x_man
12.06.2008, 11:51

kısa bir sürede konyasporun en iyi adamı oldu bence 1-2 sene daha konyada kiralık oynayıp kendini trabzonspora hazırlamalı 2 sene sonra iyi bir topçu kazanırız gibi gelior

Tayfun
12.06.2008, 16:25
Biraz daha pişmesi lazım ...

TsClub41
13.06.2008, 04:38
Biraz daha pişmesi lazım ...

Çok pişmişmi az pişmiş mi istersin..?yha üstad öyle diyosunda pişmenin mecazi anlamından ziyade futbol anlamında Yusufun ne yapması gerekiyo onu bi açıklar mısın bana...?Bence yeterince geliştirdi kendini ama Ts de bazı çevreler (Ersun Hoca) takımda istemiyor Yusuf'u.Neyse hayırlısı olsun diyelim..

TsClub41
13.06.2008, 04:45

Evet öncelik Konyasporda.Bir problem olmazsa Konyasporda oynayacak önümüzdeki sezon.Eğer Konyaspor olmazsa Kocaelispor , Bursaspor veya İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımlarından bitanesi ilede sözleşme imzalıyabilir.Bu takımlarında Yusuf ile ilgilendiğini söyleniyor.

kosovalıhakan
13.06.2008, 22:11
Yusuf Konyaspor' da kalmak istemediğini açıklamış ve takımımızın sezon başı hazırlık kampında yer alacağı söyleniyor. Konyaspor başkanı geçen hafta Yusuf' un kalmak istemediğini açıklamıştı. Bilgilerinize...

Ya arkadaşlar kalmak istemiyor diye bi durum yok lütfen artık bu çocuğu olumlu eleştirelim.Neden mi sizde 15 yıl alt yapıdan pafa kadar şampiyonluklar yaşayıp bordo mavi renkle yatıp kalkarsanız acaba hanginiz o giydiğiniz formayı süper ligde giymek istemezssiniz herkez ister ama görüyor duyuyorsunuz ve biliyorsunuz ki Yusuf'u ersun hoca karşıyakaya zorla göndermek istedi yusuf ta süperligden takım olduğunu isteyerek karşı çıkmıştı.Bu yüzden Ersun yanal yusufu istemediği için oda Konyada mutlu olduğunu açıklıyor,yani ne demesini bekliyorsunuz.Ben kendi yerime koyuyorum bu kadar emek verecem beni 2.lige gönderecekler hemde ligden takım varken tabiki gitmem.Şimdi bakıyorum başkan yusufun kalmak istemediğini açıkladı yazılış yok öle bişe resmi sitede yusufun görüşülecek oyuncular arasında ismi var.

GÖRÜŞÜLECEK OYUNCULARIMIZ

Ömer Gündostu, İ.Burak Özsaraç, Murat Hacıoğlu, Erman Özgür, Oğuzhan Bahadır, Veysel Cihan, Yusuf Kurtuluş ve Mertol Karatay

Ramazan ÖZER
Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü

Ve buyrun Konyaspor taraftarlarının yaptığı klibin linkini atıyorum,bizim hala pişmesini istediğimiz oyuncu için buyrun izleyin.23 yaşında euro 2008 oynayan oyuncular var biz hala pişssin diyoz.:)

İnşallah bigün geri dönüp bize çok faydalı olacaktır.

http://www.youtubegir.com/browse.php?u=Oi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL3dhdGNoP3Y9Q 1FvZjJqN1FlM2c%3D&b=61

youtube:fırtına yusuf yazdığınızda karşınızda

ÖmerFarukYılmaz
13.06.2008, 22:18
Çok pişmişmi az pişmiş mi istersin..?yha üstad öyle diyosunda pişmenin mecazi anlamından ziyade futbol anlamında Yusufun ne yapması gerekiyo onu bi açıklar mısın bana...?Bence yeterince geliştirdi kendini ama Ts de bazı çevreler (Ersun Hoca) takımda istemiyor Yusuf'u.Neyse hayırlısı olsun diyelim..

:alkış: :alkış:

demiahme
14.06.2008, 00:16
pismesi kendi yararina olur. su an icin trabzona gelmesi faydali olmaz cok az sans bulur. lobisi guclu, seveni var o ayri:)

TsClub41
14.06.2008, 02:04
pismesi kendi yararina olur. su an icin trabzona gelmesi faydali olmaz cok az sans bulur. lobisi guclu, seveni var o ayri:)

aynen sana katılıyorum.kendini daha çok geliştimesi için sürekli maç oynaması lazım.

Onur
16.06.2008, 00:43
Ersun hoca geldiğin takımdaydı. Ve hiç bir maçta forma şansı bulamadı. Sonra kiralandı.

Çok sevdiğim ve gelecek gördüğüm bir kardeşim.

Konyaspor'da Ceyhun'un ayrılmasından sonra sürekli ilk 11 şansı buldu. Ve kendini gösterdi. Umarım tekrar dönecek ve formayı kapacak...

wosporos
16.06.2008, 01:33
İnşallah...

kudu_61
18.06.2008, 12:43
konyaspor bir gencin pişmesi için ideal bir takım biraz daha orada kalıp kendini geliştirmeli başında raşit hoca gibi deneyimli bir hoca var gençlerin dilinden anlayan tecrübeli bir hoca ben yusufa güveniyorum iyi bir futbolcu olacak

Zeki Akyol
18.06.2008, 19:02
Olurmu usta.Ersun hoca geldiğinde yusuf ts'deydi.Devre arasında ara transferde anlaştı Konyasporla.

Evet ocak ayında gonderıldı ozamn hoca vardı hatta ceyhunda sonradan gıttı ya :))) ama bence ts de kalmalydı:((

M.S.SOFU
18.06.2008, 20:20
bence kiralık gitmesi daha iyi bizde kulübede çürüyeceğine gitsin ligde top oynasın biraz zaten yarım sezon kalacak konya da 2. yarı bize katılır.bu kiralık konusunda kadir içinde böyle düşünülebilir aslında da hayırlısı diyelim öyle olsun

M.S.SOFU
23.06.2008, 16:44
fanatik gazetesi :23 haziran 2008 PAZARTESİ
Yusuf yine kiralık

YUSUF Kurtuluş bu sezon da kiraya verecek. Geçen sezon Konya'da kiralık oynayan genç oyuncu bu yıl da satılmayacak. Teknik direktör Ersun Yanal'ın isteği ile Yusuf bu sezon da kendisini isteyen bir kulüpte kiralık oynayarak tekrar Trabzon'a dönecek. [27654] (http://filtergate.com/fi.html) [27649]

ilhan
24.06.2008, 12:52
Konyaspor Yusuf'u istemiyor!

Konyaspor geçen sezon devre arasında Trabzonspor'dan kiraladığı Yusuf Kurtuluş'u yeni sezonda kadrosunda düşünmüyor.

Konyaspor, geçen sezon Trabzonspor'dan kiraladığı 22 yaşındaki başarılı orta sahaoyuncusu Yusuf Kurtuluş'u yeni sezonda kadrosunda düşünmüyor.

Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu Yusuf Kurtuluş'un çok başarılı bir oyuncu olduğunu belirterek, "Trabzonspor Yusuf Kurtuluş'u yeni sezonda tekrar kiralamayı düşünüyor. Ama biz bonservisiyle almak istedik. Onun için transfer çıkmaza girdi. Biz Yusuf'un bölgesinde kiralık değil de bizim olan oyuncumuzun oynamasını düşünüyoruz. Transfer komitemizle birlikte aldığımız kararla yeni sezonda takımda kiralık oyuncuya pek sıcak bakmıyoruz" dedi.

Yusuf Kurtuluş daha önceden Konyaspor'u çok sevdiğini ve yeni sezonda takımda kalmak istediğini açıklamıştı.

Geçen sezon Konyaspor formasıyla Yusuf Kurtuluş toplam 12 maçta forma giyerek sahada 886 dakika sahada kaldı ve 1 de gol kaydetti.

Ajansspor

Zeki Akyol
24.06.2008, 17:21
YUSUF ınşallah gelrı gelırsın dıycemde kımı kesecek :(( zor bence yıne kıralanacak:((!!!1

ceka61
24.06.2008, 19:53
Ersun hocam aman bu arkadasımızı harcama sen her zaman genclere onem verırsın ve Yusufu sakın ha unutma.

Burak_52
24.06.2008, 21:39
bu senede kiralık olursa hem kendisi hemde kulub için en hayırlısı bence

Zeki Akyol
24.06.2008, 23:38
kesın kıralık okadar defansıf ortasaha duruken zannetmıyom Yusuf u tutumaz:((

İslam Sezer
25.06.2008, 00:10
en azından idmanlara katılsa çeşke parlar belki...

magickiss
25.06.2008, 00:13
kiralık gitmesi onun acısından da ıyı olur bunun orneklerını bı cok kulupte gorduk pişsinn ve geri geldınde forması zaten hazır olur...

yns_emre61
25.06.2008, 00:15
takımagelsin kendini göstericektir.. gösteremese bile pilot takım pls

TsClub41
25.06.2008, 18:11
takımagelsin kendini göstericektir.. gösteremese bile pilot takım pls

bence süper lig takımlarına verilmesi lazım pilot takımda yeterince geliştiremez kendini.süper lig heyecanı yaşaması lazım.Zor olan şey insana olgunluk ve tecrübe kazandırır.;)

surmeneli_keles
26.06.2008, 11:30
Yusuf Trabzonspor Da Oynamasi Gereken Bi Topcuu Alternatifi Bol Bi Kadro İÇİnn Kİralik Gİtmeyebilirrr

ts_61
26.06.2008, 15:20
bence yusuf gibi 61 leri kaybetmemeliyiz kesinlikle takımda kalmalı

jako13
26.06.2008, 22:28
Yusuf Çok İyİ TopÇu Daha İyİde Olacak!!! Yusufa Sahİp Çikilmasi Gereklİ!!!

Zeki Akyol
27.06.2008, 11:47
cok beğenıyorum ama alınan okadar futbolcu ıcınde belkı takımda ıdmanalra cıkabılır sora beğenır yedek tutar bellımöı olur ama bu sadece hayal gecen ara donemde onu gonderen Ersun hoca deılmıydı :)

TsClub41
27.06.2008, 21:12
Arkadaşlar Eskişehirsporlada anlaşabilir.Sonra demedi demeyin;)

TsClub41
27.06.2008, 21:15
Kiralık olarak

Zeki Akyol
28.06.2008, 12:37
gıt kıralık gelınce de ıı performans da sergılesen yaştan doalyı gfıdersın :::::::::::::::::::::::(

M.S.SOFU
04.07.2008, 01:48
Yusuf Çok İyİ TopÇu Daha İyİde Olacak!!! Yusufa Sahİp Çikilmasi Gereklİ!!!
o zaman bmn olarak sahip çıkalım bu değerlerimize.ben bu işte ilk başı çekenlerden olurum :D

ts_61
04.07.2008, 10:49
bencede yusufları (61 leri) kaybetmemeliyiz....

Atakan
04.07.2008, 11:14
Yusuf iyi oyuncuydu ama kanımca geri gelmicek erusn hoca onu istemio

Metin Ural
04.07.2008, 12:23
hala sözleşmeli futbolcumuz değil mi?

M.S.SOFU
04.07.2008, 12:28
hala sözleşmeli futbolcumuz değil mi?
evet hala sözleşmeli futbolcumuz konyaya geçen sezon 1,5 sezonluk kiralık gitti.

Özge
04.07.2008, 12:30
evet hala sözleşmeli futbolcumuz konyaya geçen sezon 1,5 sezonluk kiralık gitti.
1.5 sezonluk değil yarım sezondu.

otuken55
04.07.2008, 12:32
bu yaşta yedek kalması onu bitirebilir kiralık gitmesi daha iyidir

M.S.SOFU
04.07.2008, 13:02
1.5 sezonluk değil yarım sezondu.
Kesin olarak söyleyemem ama büyük ahtimal 1,5 sezon anlaşma var.bu sene konyaspor teknik direktörü yusufu beğendi bizden bonservisi ile istediler yönetim vermedi ,tabi bu yüzden konyaspor pek yanaşmıyor yusufun takımda kalmasına göndermek isitiyorlar. (bu bilgiler kesin değil fotomaç fanatikten filan okudum)

Özge
04.07.2008, 13:03
Kesin olarak söyleyemem ama büyük ahtimal 1,5 sezon anlaşma var.bu sene konyaspor teknik direktörü yusufu beğendi bizden bonservisi ile istediler yönetim vermedi ,tabi bu yüzden konyaspor pek yanaşmıyor yusufun takımda kalmasına göndermek isitiyorlar. (bu bilgiler kesin değil fotomaç fanatikten filan okudum)
Ben eminim 1.5 sezon değil.Biliyorum yani:)

M.S.SOFU
04.07.2008, 13:07
kesin bilmiyorum ben fotomaç fanatik zaten ne beklersin bu gazetelerden:D

TsClub41
05.07.2008, 12:43

Evet 1.5 sezonluk değil yarım sezonluk kiralık verilmişti Konyaya..

majesty_61
05.07.2008, 15:02
yusufun durumu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan açıklama bekliyoruz ...ne yapıyor şimdi...hangi takımda

Kaan
06.07.2008, 14:52
Şimdi Yusuf bizde mi arkadaşlar..? :confused:

Cafer Bulur
06.07.2008, 15:10
Şimdi Yusuf bizde mi arkadaşlar..? :confused:
galiba degil.
izili olan futbolcular disinda herkesin su andaki hazirlik calismalarinda bulunmasi gerekirdi.
ben hicbiryerde göremedim.
zaten yusufun su anki kadro yapisi icinde forma sansi bulmasi zor gözüküyor.
kiralanmasindan veya satilmasindan yanayim.

durito
06.07.2008, 15:19
Konya'ya 1.5 yıllığına kiralandı bu yılda orada oynayacak...

TsClub41
06.07.2008, 22:51
Konya'ya 1.5 yıllığına kiralandı bu yılda orada oynayacak...

Nerden biliyosun Konyada oynıyacağını eğer bu sezonda Konya ile anlaşsaydı Konyaspor'un sitesinde haberi geçerdi.

Murat GENEL
06.07.2008, 22:52
Yusuf Trabzonsporda olmasa bile Trabzon'da oldugu kesin öglen vakti Meydan'da takılan biri rahatlıkla görür onu artık bıktım :p bi yere falan gitmedimi ?

TsClub41
06.07.2008, 22:57
yusufun durumu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan açıklama bekliyoruz ...ne yapıyor şimdi...hangi takımda

Şuanda boşta arkdaşlar.Kendiside şuan Trabzonda tatilini yapıyor ailesinin yanında.Hayrettin Hacısalihoğlu ile geçenlerde görüştü Yusuf.Bonservisini istedi.Hayrettin Hacısalihoğluda biz seni kimseye vermeyiz dedi.Büyük ihtimalle yeni sezonda kiralık oynayacak.Yusuf'la ilgilenen takımlar Antalyaspor , Kocaelispor ve Eskişehirspor.İnş. herşeyin hayırlısı olur..

Alptuğ
07.07.2008, 22:20
ya ne ümitlerim vardı yusuftan açık söylemek gerekirse geçen yıl konyada yaptıklarından daha fazlaydı beklentilerim

İskender YILMAZ
08.07.2008, 14:17
çok iyi bir vllaznia maçı ve arkası hayal kırıklığı.. hayırlısı neyse o olur inşallah yusuf için..

TsClub41
08.07.2008, 23:44
çok iyi bir vllaznia maçı ve arkası hayal kırıklığı.. hayırlısı neyse o olur inşallah yusuf için..

neresi hayal kırıklığı bence konyasporda kendini ispatladı yusuf.inş dahada ii olucak

Uzunoğlu
09.07.2008, 00:04
Öz evladımız ne de olsa yeteneğini geliştirmesi önemli değil kimliğinde doğum yeri Trabzon yazıyor ise yeter

Trabzonli_61
09.07.2008, 14:32
Öz evladımız ne de olsa yeteneğini geliştirmesi önemli değil kimliğinde doğum yeri Trabzon yazıyor ise yeter

pardon komik olmaya mi calistin? adam gibi yorum yazacaksaniz yazin suraya, sizin dalga gecmelerinizi okumaya kimse merakli degil.

Uzunoğlu
09.07.2008, 19:23
pardon komik olmaya mi calistin? adam gibi yorum yazacaksaniz yazin suraya, sizin dalga gecmelerinizi okumaya kimse merakli degil.

Yorumlarım sizin düşüncelerinizle denk değil diye söylediklerim adam gibi yorum sınıflandırmasına girmiyorsa benim elimden bir şey gelmez.

Komik olmaya çalışmıyorum komik bir kişiliğede sahip değilim zaten. Belki anlatmak istediğimi anlatamamış olabilirim. Tekrarlamakla bir şey kaybetmem.

Yusuf için ne demişim. Yeteneğini geliştirememiş. Konyada çok iyi oynadı yorumlarına katılmıyorum benim izlediğim konya maçlarında sahanın en sönük oyuncusuydu. Korkarım sonu tıpkı ergin keleş gibi olacak. İkiside bana göre yeteneklerine ihanet etmektedirler.

Öz evlatçı zihniyete de gönderme yaptığım doğrudur. Yusufu daha futbolcu bile olmadan göklere çıkartmanın onlar için tek sebebi eskilerin tabiriyle kafa kağıdında doğum yeri olarak Trabzon yazmasıdır. Bu konuda anlaşılabileceğimi düşünüyorum

Not: Kırıcı olan üslubunuzu umarım değiştirirsiniz. Bende senin gibi Trabzonsporluyum, fenerbahçeli değilim...

Trabzonli_61
09.07.2008, 20:03
Yorumlarım sizin düşüncelerinizle denk değil diye söylediklerim adam gibi yorum sınıflandırmasına girmiyorsa benim elimden bir şey gelmez.

Komik olmaya çalışmıyorum komik bir kişiliğede sahip değilim zaten. Belki anlatmak istediğimi anlatamamış olabilirim. Tekrarlamakla bir şey kaybetmem.

Yusuf için ne demişim. Yeteneğini geliştirememiş. Konyada çok iyi oynadı yorumlarına katılmıyorum benim izlediğim konya maçlarında sahanın en sönük oyuncusuydu. Korkarım sonu tıpkı ergin keleş gibi olacak. İkiside bana göre yeteneklerine ihanet etmektedirler.

Öz evlatçı zihniyete de gönderme yaptığım doğrudur. Yusufu daha futbolcu bile olmadan göklere çıkartmanın onlar için tek sebebi eskilerin tabiriyle kafa kağıdında doğum yeri olarak Trabzon yazmasıdır. Bu konuda anlaşılabileceğimi düşünüyorum

Not: Kırıcı olan üslubunuzu umarım değiştirirsiniz. Bende senin gibi Trabzonsporluyum, fenerbahçeli değilim...

Güzel kardesim senin bu anti öz evlatciligini biraz olsun anlayabiliyorum ama seninki artik abartili dereceye gelmis. Trabzonlu futbolculardan nefret eder gibi bir tavrin var. Ergin, Tayfun, Hüseyin, Yusuf gibi futbolculara resmen nefret var. Bu kadari abartili gercekten. Ayrica Yusufu konyada ne kadar izledinde kendini gelistiremedigini söyleyebiliyorsun. Ben konyali taraftar ve yerel basinin onu cok övdügünü ve sevdigini biliyorum. Kendi gözlerimlede izledigim fener maci vardi, alexe adim attirmadigi mac. Antep macinin özetleri vardi, o özetleri görsen zaten sende susacaksin.

-------------------------------------
İRFAN ŞEKER

Ünal Karaman’ın oyuncu tercihlerine karışmak elbette ki benim haddime değil. Ama bu maçta tercihlerinde hata yaptığını düşünmekteyim. Orta sahada Yusuf’un performansı fena değil, koşuyor ve pres yapıyordu. Murat Hacıoğlu’na maç boyunca sabretmesi ayrı bir konu. Yusuf’u çıkarıp orta alanı tamamen boş bırakması da farkın açılmasına neden oldu.
-------------------------------------

Konyaspor Spor Yazarı:Ahmet DALKIRAN

Konyaspor:0 G.Oftaş:1 Maçı

Bir takım bu kadar ruhsuz ve sorumsuz olamaz. İçinden al Veysel, Yusuf ve Miloşu gerisi hikaye. Dün takımda en iyi oynayan, koşan, topa basan yani her şeyi yapan Yusuf. Sen tut onu dışarı al, olacak şey değil. Batista neredeyse “beni çıkar” diye avaz avaz bağırıyor, ama Raşit hocanın bunu gördüğü bile yok. Batista, belki de futbol hayatının en çok faulünü yaptı. Hoca onu seyretti, dışarı almadı ve sonunda kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Kalan maçları nasıl geçeriz, kaç puan toplarız bilemem, ama bildiğim bir tek şey varsa işimiz mucizelere kaldı. Dünkü maçla ilgili sadece adam gibi oynayan Veysel, Miloş ve Yusuf’u mücadelelerinden, hırslarından dolayı alınlarından öpüyorum ve diğer oyuncularımıza da örnek gösteriyorum.

--------------------------------------

Ç.Rizespor:2 Konyaspor:2

Altan gibi hızlı ve çabuk olan bir oyuncuya birebir oynatılan Yusuf,Altana futbol oynatmayarak kaptığı toplarla,Altanla taraftarın birbirine girmesine sebep oldu ve Altan ikinci yarı oyundan alındı.Altan bu maçtan sonra kadro dışı bırakıldı.

--------------------------------------

Konyaspor:2 Bursaspor:0

Konyaspor Spor Yazarı:Muhammet GÜMÜŞ

Ancak yiğidin hakkını yiğide vermek gerekirse de savunmada Ömer’i, kalede Oğuzhan’ı, ileride Veysel’i, orta sahada Yusuf’u ve son olarak haftalardır sergilediği performansla hakkında tartışmalar oluşturan Tehoue’yi tebrik etmek istiyorum. Özellikle Tehoue için şunu belirtmekte de fayda görüyorum. Kasımpaşa’da sergilediği performansın yüzde 20’sini sergilediği Konyaspor’da bundan sonraki haftalarda önemli iş düşüyor.

---------------------------------------

Bunlari iyice bi oku. Bu adamlar Konya maclarini senden cok seyrediyor ve takdir edersinki buna görede senden iyi degerlendiriyor. Ama simdi cikipda bu adamlar öz evlatci dersen hic sasirmam...

Uzunoğlu
09.07.2008, 20:17
Barış için bir eleştirimi okudun mu hiç? Barış Trabzonlu değil mi? Demekki benim eleştirilerimde bir kıstas var. Futbol yeteneği ve çalışma azmi. Konyanın kıytırık yerel medyasının kıytırık yazarları beni bağlamaz. Fener maçında alexe adım attırmadığı dediğin maç eğer o 4 gol yedikleri maç ise iyiki adım attırmamış demek attırsaymış tarihi fark yerlermiş :) Konyaspor ile Trabzonsporu denk tutmak farkında olmadan Trabzonspora hakarettir.

Öz evlatçılığa karşı çıkmak benim adıma onur duyulacak bir meziyettir. Anti öz evlatçı yakıştırman için çok teşekkür ederim demek ki doğru yoldayım. Bu takım Trabzona sığmayacak kadar büyük çünkü.

Trabzonli_61
09.07.2008, 20:31
Barış için bir eleştirimi okudun mu hiç? Barış Trabzonlu değil mi? Demekki benim eleştirilerimde bir kıstas var. Futbol yeteneği ve çalışma azmi. Konyanın kıytırık yerel medyasının kıytırık yazarları beni bağlamaz. Fener maçında alexe adım attırmadığı dediğin maç eğer o 4 gol yedikleri maç ise iyiki adım attırmamış demek attırsaymış tarihi fark yerlermiş :) Konyaspor ile Trabzonsporu denk tutmak farkında olmadan Trabzonspora hakarettir.

Öz evlatçılığa karşı çıkmak benim adıma onur duyulacak bir meziyettir. Anti öz evlatçı yakıştırman için çok teşekkür ederim demek ki doğru yoldayım. Bu takım Trabzona sığmayacak kadar büyük çünkü.

Bilmeden konustugun okadar belli oluyor ki yazilarin komik bir hal almaya basliyor. Her mac en az bir asist veya bir golü olan Alex takiminin 4 gol attigi macta ne asisti var nede golü. Ilginc bir durum degilmi sence? Peki benim savundugum nedir? Alexe adim attirmadi. Bu durumda kim hakli oluyor bi aklindan gecir derim.

Futbol yetenegi ve calisma azmini kriter olarak seciyorsun oyunculari elestirirken. Iyi tamam. Fakat bana Allah askina söylermisin sen Yusufun nasil bir azimle calistigini nerden bileceksin. Onunla antrenmanlara cikiyorsunda bizim mi haberimiz yok. Yetenekleri konusunda herkese gösterdi kendisinin neler yapabilecegini. Körü körüne adami elestirip kendini komik duruma düsürme. Her futbolcu hakkinda bir yorum yazmak zorunda degilsin. Bilgin olmadigi futbolcu hakkinda gelip buraya bos ve sacma yorumlar yazmaktansa susmayi tercih etsen senin icin cok daha saglikli olacak.

Konyadaki yerel basini begenmiyorsun fakat bu adankar Yusufu senden cok ve her mac 90 dakika izledi. Haliyle bu adamlarin Yusuf hakkindaki bilgileri sendende bendende fazladir. Ama ben hala bu adamlar icin "öz evlatci bunlar" demeni bekliyorum.

Uzunoğlu
09.07.2008, 20:48
Bilmeden konustugun okadar belli oluyor ki yazilarin komik bir hal almaya basliyor. Her mac en az bir asist veya bir golü olan Alex takiminin 4 gol attigi macta ne asisti var nede golü. Ilginc bir durum degilmi sence? Peki benim savundugum nedir? Alexe adim attirmadi. Bu durumda kim hakli oluyor bi aklindan gecir derim.

Futbol yetenegi ve calisma azmini kriter olarak seciyorsun oyunculari elestirirken. Iyi tamam. Fakat bana Allah askina söylermisin sen Yusufun nasil bir azimle calistigini nerden bileceksin. Onunla antrenmanlara cikiyorsunda bizim mi haberimiz yok. Yetenekleri konusunda herkese gösterdi kendisinin neler yapabilecegini. Körü körüne adami elestirip kendini komik duruma düsürme. Her futbolcu hakkinda bir yorum yazmak zorunda degilsin. Bilgin olmadigi futbolcu hakkinda gelip buraya bos ve sacma yorumlar yazmaktansa susmayi tercih etsen senin icin cok daha saglikli olacak.

Konyadaki yerel basini begenmiyorsun fakat bu adankar Yusufu senden cok ve her mac 90 dakika izledi. Haliyle bu adamlarin Yusuf hakkindaki bilgileri sendende bendende fazladir. Ama ben hala bu adamlar icin "öz evlatci bunlar" demeni bekliyorum.

Yusufla ben antremanlara çıkmıyorum elbette. Peki yusuf ile sen maçlara mı çıkıyorsun diye sorsam senin mantığından yola çıkarak sana ne cevap verirsin.

Yeteneklerinin bu kadar üst seviyede olduğuna inandığın yusuf şu anda nerede ve ne yapmaktadır bilgin var mı?

Her futbolcu hakkında yorum yaptığımı iddia etmişsin. Bu düpedüz iftiradır. Umarım bunu ya ispat edersin ya da özür dilersin.

Yorumlarımı saçma olarak nitelendireceğin yerde söylediklerimi fikirlerinle çürütmen çağdaş insana daha çok yakışır diye düşünüyorum.

Susmayı tercih etmemin daha sağlıklı olacağını ifade etmişsin. Ben düşüncelerimi her platformda istediğim gibi dile getiririm. Bunun sağlıklı mı sağlıksız mı olacağına ben karar veririm. Yazdıklarımdan rahatsız oluyorsan BMN yönetimine şikayet etme hakkın var.

Konyadaki yerel basına öz evlatçı diyebileceğime ciddi ciddi inanman öz evlatçılığın ne demek olduğunu bilmediğinin ispatıdır.

Sizlere hoca olarak Sadi Tekelioğlu futbolcu olarak hasan yusuf ergin ile türevleri ve yönetici olarak serdar bali gibileri müstehak ama bu takımı bunlara bırakmayacak kadar bu takımı seven akil insanlar var....

Trabzonli_61
09.07.2008, 21:03
Yusufla ben antremanlara çıkmıyorum elbette. Peki yusuf ile sen maçlara mı çıkıyorsun diye sorsam senin mantığından yola çıkarak sana ne cevap verirsin.

Yeteneklerinin bu kadar üst seviyede olduğuna inandığın yusuf şu anda nerede ve ne yapmaktadır bilgin var mı?

Her futbolcu hakkında yorum yaptığımı iddia etmişsin. Bu düpedüz iftiradır. Umarım bunu ya ispat edersin ya da özür dilersin.

Yorumlarımı saçma olarak nitelendireceğin yerde söylediklerimi fikirlerinle çürütmen çağdaş insana daha çok yakışır diye düşünüyorum.

Susmayı tercih etmemin daha sağlıklı olacağını ifade etmişsin. Ben düşüncelerimi her platformda istediğim gibi dile getiririm. Bunun sağlıklı mı sağlıksız mı olacağına ben karar veririm. Yazdıklarımdan rahatsız oluyorsan BMN yönetimine şikayet etme hakkın var.

Konyadaki yerel basına öz evlatçı diyebileceğime ciddi ciddi inanman öz evlatçılığın ne demek olduğunu bilmediğinin ispatıdır.

Sizlere hoca olarak Sadi Tekelioğlu futbolcu olarak hasan yusuf ergin ile türevleri ve yönetici olarak serdar bali gibileri müstehak ama bu takımı bunlara bırakmayacak kadar bu takımı seven akil insanlar var....´

Ben Yusuf hakkinda onu izleyenlerin görüslerini buraya yazdim. Kendisini ciplak gözle izledim. Bunlarin hepsi olumlu yöndeydi. Bunun icinde dogal olarak Yusuf icin cok ümitliyim. Kendisi yukaridada belirtildigi gibi cesitli takimlardan teklif aldi ve bu teklifleri degerlendirmek üzere.

Ben senin her oyuncu hakkinda yorum yaptigini iddia etmedim, sadece her oyuncu hakkinda yorum yapma zorunda olmadigini söyledim. Asil sen bana iftira atmis oluyorsun birde utanmadan özür dilememi bekliyorsun. Ha okuma yazman yoksa orasini bilemem.

Bu arada bana öz evlatci dedigine göre demekki sen bilmiyorsun öz evlatciligin ne demek oldugunu. Bu saydiklarin isimlerden (Yusuf haric) en az senin kadar hoslanmam. Bak birkez daha iftira atiyorsun. Ben kesinlikle öz evlatci degilim. Ben dogrucuyum. Kendime göre dogru olanlari yazarim ben her zaman.

Hic bir bilgin olmadan körü körüne genc bir oyuncumuzu karalamak cok hosuna gidiyor galiba. Yusufun günahini aliyorsun. Bu yaptigin ayiptir.

Sinan Ayaz
09.07.2008, 21:15
yusuf iyi oyuncu ilerde bizde çok iyi işller yapabilir

TsClub41
12.07.2008, 00:23
´

Ben Yusuf hakkinda onu izleyenlerin görüslerini buraya yazdim. Kendisini ciplak gözle izledim. Bunlarin hepsi olumlu yöndeydi. Bunun icinde dogal olarak Yusuf icin cok ümitliyim. Kendisi yukaridada belirtildigi gibi cesitli takimlardan teklif aldi ve bu teklifleri degerlendirmek üzere.

Ben senin her oyuncu hakkinda yorum yaptigini iddia etmedim, sadece her oyuncu hakkinda yorum yapma zorunda olmadigini söyledim. Asil sen bana iftira atmis oluyorsun birde utanmadan özür dilememi bekliyorsun. Ha okuma yazman yoksa orasini bilemem.

Bu arada bana öz evlatci dedigine göre demekki sen bilmiyorsun öz evlatciligin ne demek oldugunu. Bu saydiklarin isimlerden (Yusuf haric) en az senin kadar hoslanmam. Bak birkez daha iftira atiyorsun. Ben kesinlikle öz evlatci degilim. Ben dogrucuyum. Kendime göre dogru olanlari yazarim ben her zaman.

Hic bir bilgin olmadan körü körüne genc bir oyuncumuzu karalamak cok hosuna gidiyor galiba. Yusufun günahini aliyorsun. Bu yaptigin ayiptir.

Yha hemşerim sen neyi kime anlatmaya çalışıyosun ki boşver anlaya sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.Yusuf'un bu takımdan nasıl forma şansı bulmadan gözden çıkarılış gerçeğini bilmiyener ; Yusuf hakkında ileri geri konuşarak çabalar dururlar bak ileri giderler demiyorum yerinde sayar çabalar durular.

Fatih
12.07.2008, 00:34
yusuf çok kaliteli bir futbolcu ama ersun hoca göremiyo öyle mi komik:)

TsClub41
12.07.2008, 00:48
yusuf çok kaliteli bir futbolcu ama ersun hoca göremiyo öyle mi komik:)

hayır öyle değil

yani göremiyo değil görmek istemiyor.