PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜm Taraftar Derneklerİ Ortak Bİldİrİ Yayinlamali..

yakutlu61
28.06.2007, 14:49
Arkadaslar şu an yonetımın ızlemıs olduğu transfer polıtıkasından hıç kımsenın memnun olmadığı ortada gerek sıtemızde gerekse baska taraftar sıtelerındekı forumlarda taraftarlarımızın isyanı yukselıyor, ancak buna ragmen kendı aramızda yaptıgımız bu sohbetler anlasılıyorkı yonetım tarafından dıkkate alınmıyor yada cıddıye alınıp okunmuyor bıle.
bence yapılması gereken ortak bır metın hazırlanıp taraftarın rahatsızlıgı dıle getırılmelı.mademkı aralıga kadar seçım yok ve yonetım gorev basında Trabzonspor taraftarı olarak yonetımı dıkkatlerını cekecek şekılde uyarmak zorundayız.

Umarım bu onerım dıger arkadaslardanda kabul görür ve site yöneticisi arkadaslar gerekeni yaparak Trabzonspor taraftarının tepkısız olmadıgını ve rahatsızlıgını dıle getırırler....

Murat Altun
28.06.2007, 15:20
ohooo kaç tane bildiri yayınlandı son çağrı son uyarı en son çağrı gibi :P
yüzsüzlük diz boyu bunlarda bildiri mildiri yaynınlamak boş geliyor bunalra
gidip klüpte esaslı bir protesto yapıp bizzat hadlerini bildirmek lazım bence

HasanGucmen
28.06.2007, 15:21
Zaten yakın bir zamanda yayınlanmıştı taraftar birlikleri eğer sürekli yapılırsa bu iş bence bir önemi kalmaz..

yakutlu61
28.06.2007, 15:31
Zaten yakın bir zamanda yayınlanmıştı taraftar birlikleri eğer sürekli yapılırsa bu iş bence bir önemi kalmaz..

arkadsım bıldırıyı yayınlayıp kenara cekılmek elbettekı hıç bırsey ıfade etmez.
bu basında gereklı yerı bulacak sekılde demokratık hakları kullanacak şıddetten ve hakaretten uzak pretestolarla klube faks ve maillerle seteklenırse bence etkılı olur.
elimizden gelenı sonuna kadar yapmassak sonrakı keşke lerimiz hiçbir işe yaramaz

WERTHeR
28.06.2007, 17:40
lüzumsuz. laftan anlamaz bunlar

Erkan
28.06.2007, 18:15

----------------

cIlgInIm
28.06.2007, 18:34
taraftar birlikleri maclarda birlik kurup 3 lük cekemiyorlar birbirini kötülemekten bildiri yayınlıcaklar .. bunları işin içine katmayın sakın .. taraftarımız o bilinç için de degil henuz.. taraftar bölünmüş artık Ts taraftarı gibi degil hacıosmancılar nuriciler parti tutar gibi bi adamın peşine kooşar olmuşlar takım için kıpraşan yok bile..

Kasım Hilal
28.06.2007, 22:42
Zaten yapılan bir şeye neden yapılmadı demek pek bir anlamsız geldi.
İki kere kongre kararını okudum ben.
Ha stadda neden birleşemiyoruz?
O ayrı mesele.
Öyle hemen çözülebileceğe de benzemiyor.

pReN@_61
30.06.2007, 16:44

katılıyorum...

mensure 61
01.07.2007, 13:52
Çok sessiz kalıyoruz söyliyim :( Yazmakla olmuyo :( bunların anlıyacağı dilden birşeyler yapmamız lazım ! Sonradan çok pişman olucaz !..