PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Fotoğrafın Resmi Sitede Ne İşi Var?

Berat
24.06.2007, 09:23
Ziya Doğan'ın bu çocukla fotoğraf çektirmesine bir lafım yok.. Ama resmi siteyi hazırlayanlar, haberi resmi siteye girenler bu fotoğrafı hangi mantıkla resmi siteye koymuşlar? Başka bir takımın resmi sitesinde bu tarz bir fotoğraf görmeniz mümkün mü sizce? O resmi oraya koyanlar uzayda mı yaşıyorlar, hangi akla hizmet ediyorlar??

BU FOTOĞRAF RESMİ SİTEDEN KALKMALI!

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230607idman6.jpg

Alpayer
24.06.2007, 09:29
abicim insaf diyorum ben vallahi..yöneticisinden tut da en aşağı tabakasına kadar bu trabzonsporun kadrosunun hepsi art niyetli yaaa..birileri gelmiş karış karış TÜRKİYEYİ satıyor..aynı kafadan bir grup adam da TRABZONSPORUMUZU yıkmaya çalışıyor..bu ne yaa altyapıyı dağıt gençleri küstür,transfer yapma vb. vb. siteye bakıyosun fenerbahçe forması...bizim de kanımızla oynamaya çaloışıyorlar herallde böyle şeyler göstererek fenere karşı yumuşatırlar bizi böle şeyler göstere göstere

LazAnisT
24.06.2007, 09:38
Resmi siteye Öyle bir mail yazdımki bilmiyorum aramızda Avukat varmı? kesin mahkemeye verecekler.

Gürkan
24.06.2007, 09:49
artık şaşırtıcıda gelmiyo. futbolcumuza yapılan tekliften duyulan gurur,hakkkımızı yiyen hakeme övgü.

Selçuk Yılmaz
24.06.2007, 10:01
Ayıp yaw Ayıp böyle bir Foto Olamazz Yönetim Bu nasıl Foto Bunun Hesabını Kim verecek..

murseltaskin
24.06.2007, 10:12
neden olmasın

Berat
24.06.2007, 10:15
neden olmasın

Olması için bir sebep söyle??

cemka
24.06.2007, 10:24
neden olmasın

ne demek neden olmasın.... bırakın bu centilmenlik ve hoşgörü mefhumlarını... Adam gelsin adaletsizce senelerdir benim hakkımı elimden alsın bende kalkayım bu adama alkış tutayım... Bunun adı hoşgürü değil açıkça ve açıkça basiretsizliktir... O şerefsizlerin sitelerinde sen böyle birşey görebilyormusun...Bir bizim yönetim akıllı ya...
Ey yönetim... Önce kendi taraftarının dilinden anla... Gidip hoşgörü ayaklarına rakip dediğimiz şerefsizlerin yüzünü yıkayıp durma... Artık yeter... Bu gidişin sonnuda pek hayırlı değil ama... Ama ne diyeyim, İstanbul eziklerinden yedek topçu alıp sevinen, eziğin 2. başkanının kendi asbaşkanına karşı savunan, hakkımızı yedi diye yollara döküldüğümüzü ahlaksız hakemin hakamliği bırakmasına üzülen yönetimden ancak bu bekleniiir....

Selçuk Yılmaz
24.06.2007, 10:29
MürSel KArdaşım Sen bri Trabzonspor taraftarı Olarak Nasıl tahaammül ediyorsun valla anlamadım ben ??Ordakii formaya dikkat etymeni isterim o zaman Dereagzında veya Samandırada bizim formalı Çocuklar GEzsin bakalım Gezebiliyorlarmı ??
Biz önce KEndi Değerlerimize Şiddetle SAhip çıkacazz !!!Bu kadar basit kardaşşım ben söyletmem Trabzonspor İdmanlarında ezikbahçe formalarıyla gezen çocuklar vardı diye??

SERDAR-61
24.06.2007, 10:38
artık tarafsız olarak fanatik bir TRABZONSPOR taraftarı olarak şunu söylüyorum TRABZONSPOR bitmiştir.şu nu bilelimki sadece maziyle yaşıyoruz.bunun sebebi ise yöneticilerin ve başkanların TRABZONSPORU rant kapısı olarak kullanmalarıdır.biz bu anlayışla artık hersene 3. veya 4. oluruz.

Harun
24.06.2007, 11:01
.Kendi takım taraftarını bile istemeyen,değil resim çektirmek yanında olmasından bile rahatsızlık duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle foto çektirip resmi sitede yer alması şerefsizlikten başka bir şey değildir.

Şenol YİĞİT
24.06.2007, 11:03
.Kendi takım taraftarını bile istemeyen,değil resim çektirmek yanında olmasından bile rahatsızlık duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle foto çektirip resmi sitede yer alması şerefsizlikten başka bir şey değildir.
@Harun
+1

pReN@_61
24.06.2007, 11:10

ne güzel yazdın Harun abi sana katılıyorum...

söyleyecek söz bulamıyorum...bu insanları Allah'a havale ediyorum !

A.T.R
24.06.2007, 11:11
SİlİnmİŞtİr

Rıza ÇOLAK
24.06.2007, 11:12
Valla pekte şaşırmamak gerek. Asıl şaşılması gereken neden kara karga olmadığı.
Adamın zarardan başka bi şeyini görmedik şu takımda.
Resmi oraya koyanı, şiddetle kınıyorum.

xxxxxxx
24.06.2007, 11:12
ziya doğan trabzonsporu sabote ettiğinin kanıtıdır bu adam zarardan başka birşey değil

Egemen Yılmaz
24.06.2007, 11:15
bakalım daha neler göreceğiz

A.T.R
24.06.2007, 11:20
Kusura bakmayın ama gereksiz bir hassasiyet olarak düşünüyorum tepkileri. Sebep:
1- Spor barış ve kardeşliktir ilkesi gayet güzel vurgulanmış ( bırakalım diğerleri olsa Trabzonspor formasıyla resmedilmiş bir kareyi resmi sitelerine koyar mıydı argümanlarını, biz onlar değiliz olmayacağız da)

2- İyi tarafından bakın bu FB li çocuklar bizim takımımıza ilgi gösterip gelmişler ve bunu anı haline getirebilmek için remetmişler. o resmi çekindikleri andan itibaren "bakın biz Trabzonsporlularla resim çektirdik" diye arkadaş çevrelerine caka yapacaklardır ki burada yürütülen mantığa göre arkadaşları da onlara " resim çektirecek başka takım mı bulamadınız" argümanını seslendirse nasıl hissedersiniz.

3- Muhtemeldir ki bu resmi çektiren gençler merakla resmin yayınlanıp yayınlanmadığını takip edeceklerdir veya tanıdıkları bu işi yapacaklardır. Bir şekilde buradaki protestolar o çocukların kendilerine de ulaşacaktır. Alın size nefret tohumu ekmenin bir başka yolu.

Özetle sadece yönetime olan olumsuz fikir ve hissiyatınızı bu çocukların da içinde bulunduğu bir kareden yola çıkarak ifade etmeniz bence çok fazla amacından uzaklaşmış bir yöntem olarak duruyor.

Benim ki de bir fikir tabii katılırsınız katılmazsınız siz bilirsiniz. Rekabet her zaman ama düşmanlık öze aykırı bir durum. Kızdıralım - kızdırsınlar ama sonuçta hepimiz bu vatanın çocuklarıyız.

"kaddi yâre kimi ar'ar demiş kimi elif
cümlenin maksudu bir amma rivayetler muhtelif"

Kanuni Sultan Süleyman

Şenol YİĞİT
24.06.2007, 11:24
Sayın Hotleo

Bence bu konuda Harun Arkadaşımızın dediği gibi;Kendi takım taraftarını bile istemeyen,değil resim çektirmek yanında olmasından bile rahatsızlık duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle fotoğraf çektirmesi bu olayın en üzücü tarafı olsa gerek...

A.T.R
24.06.2007, 11:32
@
Sayın Şenol Yiğit

Farklı şey söylemiyoruz zaten ,yönetimi ve Ziya D. yi eleştirmek adına kullanılan argümanın ( yani şu resmin) seçilmesi bence yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı pek uygun kaçmamıştır. Söylemeye çalıştığım bu.

Sevgilerimle

TURHAN
24.06.2007, 12:38
Tepki çekilen fotoğrafa değil, onun sitede yayınlanmasına, ne iş yapar bu site editörleri...

Taner Gündoğdu
24.06.2007, 12:50
@hotleo

kendi taraftarına düşmanca davranan bir zihniyet, başka takım taraftarına "spor barış ve kardeşliktir" deyip resmi siteye bir rakip takımın taraftarının resmini koyamaz! oldu olacak şampiyonluk kutlamalarını da koysun güzel olur mu? nasılsa kardeşiz ya!

kardeşlik tribünde ana - avrat küfür edildiğinde bitmiştir! kardeşlik ufacık bir kızın başını yardıklarında bitmiştir! kardeşlik iki insanın canına malolduklarında bitmiştir! spor barış ve kardeşliktir ama bizim onlar gibi kardeşimiz yok!

resim çekilirsin ona söyleyecek birşey yok ama siteye bu resim konmaz, konamaz! bu bizlere hakarettir!

Murat GENEL
24.06.2007, 13:08
kendi taraftarını kov sonra bu fotografı çek yazıklar olsun...sen gümüşhaneli olamassın..gümüşhane seninle rezil oluyor

Parolinho
24.06.2007, 13:10
boş gonişmayın,ne varmış resimde..ufak işlerle uğraşmasanız iyi olacak...

Adnan Mollasalihoğlu
24.06.2007, 13:11
Yapmayın allah aşkına ufak tefek ayrıntılara takılıp kalıyorsunuz???Ziya Doğan'ı sevmiyorsan bunu başka şekilde ifade edebilirsin böle lüzumsuz bir resimle değil...6 yaşındaki çocuğun resmine takılıp kalalım kamp biter artk bu resimle..
3 sene önce kampta Gökdeniz'e Fenerliler fb ipi takarken Gökdeniz o ipi alıp yere fırlattı hiçbir Fenerli bzm gibi topic açma gereği bile duymadı.Bırakın şu Fener düşmanlığını da takıma bakın yönetimi nasıl al aşağı edebiliriz onu düşünelm...

cyberentalpi
24.06.2007, 13:16
Insan o cocuga bir Ts formasi hediye eder oyle cektirir. ama nerde bunlarda o akil

Thedoors
24.06.2007, 13:21
Bu kadar dogma olmayın.Kucuk bi ayrıntı,buyuk sebeplere baglarsınız simdi siz bunu ..

A.T.R
24.06.2007, 13:32
Insan o cocuga bir Ts formasi hediye eder oyle cektirir. ama nerde bunlarda o akil

Bak eleştiri böyle olur işte , bunu söyle sonra da de ki yok ki bizde bu inceliği düşünecek bir yönetici ben de ( başkaları da) alkışlasın. Sırf eleştireceğim diye bodoslama dalınmaz ki. demeye çalıştığım buydu benim.

gerçekefsane
24.06.2007, 13:36
Güzel fotograf bu fotografa takılacağına tribunde şiddeti önleyin da

noname
24.06.2007, 13:38
bu fotoğrafta kötü bir şey yok bence. tamam ben de o renkleri sevmem. üstümde de istemem. yalnız böyle eleştiren bir zihniyete şaşıyorum. bu resim bizi küçültmez, büyütür. Hadi gitsin konuşabliyorsa o çocuk Zico'dan resim çekilmek istesin. Ya da konuşmak istesin. Konuşamaz ki. O çaocuğun kafasında birşeyler oluşturmuştur bu fotoğraf bence. Siteye koyulmasında sakınca da görmüyorum.

l-m
24.06.2007, 13:49
Gerede'ye gelemeyen arkadaşların olayı dışardan fair-play çerçevesinde değerlendirmelerini normal karşılıyorum, kendilerinin de aynı anlayışı Gerede'de yaşadıklarımız sonrası o resmin resmi sitemizde yer almaması gerektiğnii düşünen arkadaşlara göstermelerini bekliyorum.

400 km. yoldan yalnızca bu takımı görmek için giden bizlerin gördüğü muameleyi yeterince irdelemeyip bence abartıyorsunuz demek bence fair-play değil bu takımın taraftarına haksızlıktır.

Evet o çocuk Zico ile resim çektiremez, tıpkı bizim onca yolu tepme sebebimizin yalnızca Trabzonspor olmasına rağmen Ziya Doğan tarafından bir resme bile çok bulunmamız gibi, bilmem anlatabiliyor muyum?

Trabzonli_61
24.06.2007, 13:54
ya kardesim böyle sacma konu ne aciyorsun..cektirdigse cektirdi be kardesim Allah Allah ya...alti üstü cocuk fenerli

Terzioğlu
24.06.2007, 13:56
bence konuyu cok büyüttük..alt tarafi bi resim..

fındıkoğlu
24.06.2007, 13:57
şunu anlamış oluyorumki bu fotoğrafı siteye koyanlar arasındada febeliler var.
kimlerle çalışıyoruz hey allahım ya....
o fotoları oraya koymanın bedeli ağırdır ve ödetilmelidir. derhal işine son verilmelidir......
bu neya.
kendini bile denetlemekten aciz insanlara yönetim teslim etmişiz.:mad:

Adem Erdoğan
24.06.2007, 14:05
Deveye sormuşlar boynun neden eğri.Demiş nerem doğruki...

Emre B.
24.06.2007, 14:06
Ziy Doğan kendi taraftarıyla zar zor resim çektirmiş.Fenerliyle resim çektirmesi ayıp olmuş.

Oemer61
24.06.2007, 14:07
Bu kadarinada pesss artik, yuhhhh artik!!!!! Bu resmi sitende hangi akilli calisiyor ALLAH askina????

Ahmet54
24.06.2007, 14:09
bende bu resimin cekilmesinde ve yayinlanmasinda bir sakinca görmüyorum..
bu resim yayinlandi diye hemen site editörlerini fenerli yapmak biraz insaf disi oluyor..sonucta burada savas yapilmiyor burada spor yapiliyor..
benim kendi öz kardesim baska takimi tutuyor bu mantikla hareket edecek olursak ben kardesimi dislamam gerekiyor..
ben Trabzonsporluyum hemde fanatik ama bu benim sporun kardeslik ve dostluk ruhunu görmeme engel degil..
bence bu tür resimlerin sayisi artmali..hem trübünde siddetten bahsediyoruz hemde burada halis niyetle cekilmis bir resim üzerinden birilerini linc etmeye calisiyoruz..
birde sapla samani karistirmayalim..doganin bmn ekibiyle resim cekilmesine karsi cikmasini elestirelim,kinayalim ama onla bunu kiyaslamayalim..
doganin yaptigi yanlistir ve bu yanlis elestirilmelidir ancak bu resim üzerinden degil..biz böyle yaparsak fenerden bir farkimiz kalmaz yani fener gibi hic bir takimin bize sempatiyle bakmasini istemiyorsa amenna..bakin ben istanbul daha dogrusu bizans takimlariyla kardes olalim demiyorum ancak onlarin taraftarlarinida düsman görmeyelim..

Taner Gündoğdu
24.06.2007, 14:09
ya kardesim böyle sacma konu ne aciyorsun..cektirdigse cektirdi be kardesim Allah Allah ya...alti üstü cocuk fenerli

konuyu anlamadınız galiba! sorun resim çektirmesi değil resmi sitede bu resmin olması!!!

Terzioğlu
24.06.2007, 14:11
Güzel fotograf bu fotografa takılacağına tribunde şiddeti önleyin da

katiliyorum...bukadar önlenecek baska seyler varken takildiginiz seye bak...bence resmin siteye koyulmasinda hic bir sakinca yok hatta iyi bile yapilmis...baya abarttiniz olayi...

A.Alper
24.06.2007, 14:20
En fazla 15 yaşında bir çocuğun sırtına geçirdiği formadan neden rahatsız oluyorsunuz?Sevdiği kulüp ile taraftarı olduğu kulübün farklı olmasının kime zararı var?Ben bu meseleyi hassasiyet olarak değil maraz olarak değerlendiriyorum.Uğraştığımız iş spor o da bir çocuk !

Kulübün her sorunu halloldu bir bu mu kaldı ?! Haydi protesto mailleri çekelim...

Miraç Atalay Çiftçi
24.06.2007, 14:26
Resmi Site...

Ne demek resmi site?
Açıklayayım...
Resmi site baglı bulundugu kurumun tüm haberlerinin ilk agızdan ve dogru olarak verilmesi ve bilgilendirme kaynagıdır...
Peki ya bizim ki?

Hiç transfer haberini ilk oradan okudugunuz oldumu?
Hiç basına sızmadan resmi siteden bilgilendiğiniz bir konu oldumu?
Ya da benim gibi genellikle camianın ölüm haberlerini mi ögrendiniz?
......

Resmi sitemizin hali hazırda tam randıman ile çalıştgı kanısında değilim...

Fotografa gelince...
İşgüzarlık yapmıs sayın editör arkadasımız...
Aklı sıra birlik msjı vermiş...
Ya da bakın elin FB'lisi bile Ziyayı seviyor sizde sevin demek istemiş...
Peki bunun neresinden tutalım?

İşte ihtimaller...

* Biz malum takımdan da büyük bir takımız ki bakın onların taraftarı bile bizimkilerle resim çektirmek istiyor..
* Biz malum takımın taraftarını çok severiz.Onlar çektirsin biz yayınlarız.
* Malum takım taraftarı çocuk tanıdıktı.Yayınlamak istedim...
* Biz tüm takımlara açık bir kulübüz.Bizde renkler farklılığı yoktur, yarın başka takım taraftarı fotograf çektirsin ben gene yayınlarım...
* Ben bu işi bilmiyorum. Fotograflara editöryal bir yaklaşımda bulunmadım, gözümden kaçmış...
* Aman canım ne olacak sonuçta onlarda TSL şampiyonu.Düşman değiliz ki...

Bende diyorum ki...

Resmi site adı üstünde Trabzonspor'umuzun sitesi.Yani bizden haberler.Bizden bilgiler...

Malum arkadaşımız gençliğin verdiği heyecan ve dün TV'den gördüklerini bugün yakından görmesinin verdigi heyecanla fotograf çektirmiş...Bunda kızacak darılacak bişey yok...

Ama bunun resmi sitede yayınlanmasının anlamı ney???

Dün takım için yüzlerce km yol yapıp gelen taraftara bir fotografı çok görürken, bu fotografın sitenizde yer aldıgını hiç düşünmediniz mi???

Derhal kaldırın o fotografı...

not: Yakın zamanda malum takımın malum başkanı tesislere başka takım foması ile girilmesini yasaklamıstı. Üstelik gelen küçükleride almamıslardı içeri ve atlet ile giren çocuklara rastlamıstık...

İyi bir uygulama değil.Mantıksız...

Ama bu ne kadar mantıksızsa konusu geçen fotografın Resmi Sitede yayınlanmasıda o kadar mantıksız...

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||

*Biz kaldıramayız kardeşim bizim elimizden iki kere dala vere ile şampiyonlugu alan takımın taraftarının bizim (sevmesekte) T.D ile çektirdigi resmin bizim sitemizde yayınlanmasını...

Kusura bakmayın daha o kadar postmdern bir yapıya ulaşamadık...

noname
24.06.2007, 14:38
Gerede'ye gelemeyen arkadaşların olayı dışardan fair-play çerçevesinde değerlendirmelerini normal karşılıyorum, kendilerinin de aynı anlayışı Gerede'de yaşadıklarımız sonrası o resmin resmi sitemizde yer almaması gerektiğnii düşünen arkadaşlara göstermelerini bekliyorum.

400 km. yoldan yalnızca bu takımı görmek için giden bizlerin gördüğü muameleyi yeterince irdelemeyip bence abartıyorsunuz demek bence fair-play değil bu takımın taraftarına haksızlıktır.

Evet o çocuk Zico ile resim çektiremez, tıpkı bizim onca yolu tepme sebebimizin yalnızca Trabzonspor olmasına rağmen Ziya Doğan tarafından bir resme bile çok bulunmamız gibi, bilmem anlatabiliyor muyum?

İki olay birbirinden farklı bence. O resim idman sonrasında çekilmiştir diye düşünüyorum. Belki ben de olsam idmanı kesmek istemezdim. Bilmiyorum.
Biz idman başlamadan hemen önce ya da başladıktan sonra istedik resim çekilmeyi. Bizim de idmanın sonunu bekleyebilecek zamanımız olsaydı bu şekilde olmazdı.
Zate sitedeki ankette Ziya gitsin yönünde oy kullanan biriyim. Hoşuma gitmiyor söyledikleri, oynattığı futbol. Onu korumak gibi bir niyetim yok.

Ha olayı Gerede'ye gelip gelmeyenler diye ayırırsak o zaman ben hiç konuşmayayım.

@FLU
24.06.2007, 15:16
geredeye giden taraftarlarımızın fotoları neden kaldırılmış ... bunların bize saygısı yok mu

fındıkoğlu
24.06.2007, 15:16
arkadaşlar bi konuyu açıklığa kavuşturmak lazım.
biz kimsenin hiçbir ezik kulüp tatarfatarının kulübümüz antrenörüyle veya futbolcusuyla resim çektirmesine karşı değiliz kaldıki bundan mutluluk duyarız. gel görki gerede ziyeretimizde bize uygulanan tavırın hemen arkasından böyle bi resmin resmi sitede yayınlanması bizleri sonderece üzmüştür. sizlerden ricam dün gerede de bize yapılanları bilmeden yorum yapmayınız. bize! kendi taraftarına bi resmi bile çok gören necmi perekli denen zata ve ziya doğan denen herife bu taraftar yaptıklarının hesabını mutlaka bigün soracaktır...

Adem Erdoğan
24.06.2007, 15:19
bunlar zaten bitek kendi taraftarına düşman.ziya aynısını havaalanındada yapmıştı.

Hasan Habip Özbay
24.06.2007, 15:25
o ne be oha yani resmi sitede ha olmaz olamaz ancak bu yönetimde olur böyle şeyler benim de çok samimi fenerli arkadaşlarım var ama resmi site bu ne yaptığının farkında değil bunlar :mad::tsbayrak:

omer61
24.06.2007, 15:34
bu foto yu fenerliler görse onlar da kızardı heralde.. "fenerli birisi neden ziyad doğan la foto çektirio diye" :D

Hüseyin Çümen
24.06.2007, 15:38
ben sarıyla laciverti bi arada görmeye tahammül edemezken bunlar febe formalı bi cocuun fotosun koyuyolar

WERTHeR
24.06.2007, 15:39
Zİya doğanın bombaları üst üste patlıyor:) Gerçi burada bizim çok iyi idare edilen resmi sitemizin kabahati var. Bu kafayla idare edilen bir takım neden şampiyon olamıyor diye sormayalım bence...

Ali Özcan
24.06.2007, 15:45
resim Trabzonsporun büyüklüğünün işaretidir...Boş konularla gündem işgal etmeyelim, transfer şu anda en önemli mevzu...Çocuğun biri Ziya Doğan a hayranlık duymuş ve resmi sitede buna yer vermiş...Bunda bir şey yok..

l-m
24.06.2007, 16:10
resim Trabzonsporun büyüklüğünün işaretidir...Boş konularla gündem işgal etmeyelim, transfer şu anda en önemli mevzu...Çocuğun biri Ziya Doğan a hayranlık duymuş ve resmi sitede buna yer vermiş...Bunda bir şey yok..

Yani kişiye özel mesaj yazmayayım, kırıcı olmayayım diye uğraşıyorum ama aynı uğraşıyı başkalarında fazla göremiyorum. Avatar ve takma adınız gündemi 1 sene geriden takip ediyor olabileceğiniz izlenimini uyandırdı bende, önce bunu belirteyim.

Hangi konunun boş hangisinin dolu olduğu da ayrıca sizin kişisel görüşünüzdür, herkesi bağlamaz. Bana göre de transfer konusu boş, ne olacak şimdi? Eğer bir konu size bir anlam ifade etmiyorsa o konuda görüş bildirmezsiniz ve başlığın ikinci sayfaya düşmesine yardımcı olursunuz, hala iki üç adam alarak başarıya ulaşacağımızı düşünmeniz de ayrıca takdire şayan. Ben de transfer başlığının anlamsız ve boş olduğunu düşünüyorum ama transfer başlığında tek bir yazım mevcut değil, bence siz de bu başlık için aynısını yapsanız çok iyi olur, yaşananların içyüzünü tam olarak bilmediğiniz bir konuda görüş bildirmeniz üstelik de boş bir konu olduğunu söylemeniz hoş değil.

10 gün önce böyle bir resim çıksaydı bu kadar fazla önemsemezdim ayrıca onu da belirteyim.

attagümüshane
24.06.2007, 16:12
çok ayıp..ben amatörüm kardeşim hiç bi zaman inkar etmedim ve o fotodan aşırı derecede rahatsız oldum

Mehmet Fatih Yavuz
24.06.2007, 16:15
artık her türlü patavatsızlığı bekliyorum...
fener formasının ne işi var trabzonspor sitesinde..

Emorfo
24.06.2007, 16:27
Bence bu foto Trabzonspor'un büyüklüğünü gösterir. Saçma sapan şeylerden nem kapmayı bırakın artık.

MURAT SARI
24.06.2007, 16:31
@hotleo

kendi taraftarına düşmanca davranan bir zihniyet, başka takım taraftarına "spor barış ve kardeşliktir" deyip resmi siteye bir rakip takımın taraftarının resmini koyamaz! oldu olacak şampiyonluk kutlamalarını da koysun güzel olur mu? nasılsa kardeşiz ya!

kardeşlik tribünde ana - avrat küfür edildiğinde bitmiştir! kardeşlik ufacık bir kızın başını yardıklarında bitmiştir! kardeşlik iki insanın canına malolduklarında bitmiştir! spor barış ve kardeşliktir ama bizim onlar gibi kardeşimiz yok!

resim çekilirsin ona söyleyecek birşey yok ama siteye bu resim konmaz, konamaz! bu bizlere hakarettir!
sözlerine aynen katılıyorum arkadaşım. resmi sitede yayınlanabilir bu fotoğraf çünkü trabzonspor kulübünde resmiyet yok. onlar keyfine bakıyo olan bizim gibi taraftara oluyor.:trbyrk:

l-m
24.06.2007, 16:38
Deplasmanda en son 10 sene önce yenebildiğin bir takımın 10 yaşındaki taraftarının Trabzonspor teknik direktörüyle resim çektirmesinin büyüklüğümüzün delili olması gerçekten ilginç. Hayretle izliyorum!

Büyüklüğümüzün delili olan bu tip resimlerin resmi sitemizde daha fazla yer alması gerektiğini düşünüyorum, 10 yaşındaki Fenerbahçeli çocuğa Ziya Doğan'ın verdiği değeri gerçek Trabzonsporlulara vermemesi de acaba Trabzonspor taraftarının küçüklüğünün(!) işareti mi merak etmekteyim.

Vay anasını sayın seyirciler..

antagonist
24.06.2007, 16:40
Vay anasını sayın seyirciler..

Harbiden de vay anasını...

OYılmaz
24.06.2007, 16:46
Yaw Uşaklar bu fotoğraf için tartışacakmısınız gülüyorum çocuk geçerken görmüş ziyayı gel fotoğraf çekelim demiş çekmiş ne var bunda sokakta gördüğümüz her fener formalıları dövelimmi dediklerinizden ben bu anlamı çıkarıyorum bu kadar büyütmeyin daha çok işimiz var .....

Emorfo
24.06.2007, 16:56
Futbol renktir, nette holigancılık oynamayın. Geçti o devirler.

TheRapZoNe
24.06.2007, 16:58
ziya Doğan bir fenerli çocukla resim çekilmiş ve resmi siteye bu resim konulmuş diye ortalığı kaldırıyorsunuz. Havadan nem kapıyor artık bizim millet

MURAT SARI
24.06.2007, 16:59
Resmi Site...

Ne demek resmi site?
Açıklayayım...
Resmi site baglı bulundugu kurumun tüm haberlerinin ilk agızdan ve dogru olarak verilmesi ve bilgilendirme kaynagıdır...
Peki ya bizim ki?

Hiç transfer haberini ilk oradan okudugunuz oldumu?
Hiç basına sızmadan resmi siteden bilgilendiğiniz bir konu oldumu?
Ya da benim gibi genellikle camianın ölüm haberlerini mi ögrendiniz?
......

Resmi sitemizin hali hazırda tam randıman ile çalıştgı kanısında değilim...

Fotografa gelince...
İşgüzarlık yapmıs sayın editör arkadasımız...
Aklı sıra birlik msjı vermiş...
Ya da bakın elin FB'lisi bile Ziyayı seviyor sizde sevin demek istemiş...
Peki bunun neresinden tutalım?

İşte ihtimaller...

* Biz malum takımdan da büyük bir takımız ki bakın onların taraftarı bile bizimkilerle resim çektirmek istiyor..
* Biz malum takımın taraftarını çok severiz.Onlar çektirsin biz yayınlarız.
* Malum takım taraftarı çocuk tanıdıktı.Yayınlamak istedim...
* Biz tüm takımlara açık bir kulübüz.Bizde renkler farklılığı yoktur, yarın başka takım taraftarı fotograf çektirsin ben gene yayınlarım...
* Ben bu işi bilmiyorum. Fotograflara editöryal bir yaklaşımda bulunmadım, gözümden kaçmış...
* Aman canım ne olacak sonuçta onlarda TSL şampiyonu.Düşman değiliz ki...

Bende diyorum ki...

Resmi site adı üstünde Trabzonspor'umuzun sitesi.Yani bizden haberler.Bizden bilgiler...

Malum arkadaşımız gençliğin verdiği heyecan ve dün TV'den gördüklerini bugün yakından görmesinin verdigi heyecanla fotograf çektirmiş...Bunda kızacak darılacak bişey yok...

Ama bunun resmi sitede yayınlanmasının anlamı ney???

Dün takım için yüzlerce km yol yapıp gelen taraftara bir fotografı çok görürken, bu fotografın sitenizde yer aldıgını hiç düşünmediniz mi???

Derhal kaldırın o fotografı...

not: Yakın zamanda malum takımın malum başkanı tesislere başka takım foması ile girilmesini yasaklamıstı. Üstelik gelen küçükleride almamıslardı içeri ve atlet ile giren çocuklara rastlamıstık...

İyi bir uygulama değil.Mantıksız...

Ama bu ne kadar mantıksızsa konusu geçen fotografın Resmi Sitede yayınlanmasıda o kadar mantıksız...

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||

*Biz kaldıramayız kardeşim bizim elimizden iki kere dala vere ile şampiyonlugu alan takımın taraftarının bizim (sevmesekte) T.D ile çektirdigi resmin bizim sitemizde yayınlanmasını...

Kusura bakmayın daha o kadar postmdern bir yapıya ulaşamadık...
:alkış::alkış::alkış:alkış alkış alkış başka söze gerk yok:alkış::alkış::alkış:

MURAT SARI
24.06.2007, 17:02
Yaw Uşaklar bu fotoğraf için tartışacakmısınız gülüyorum çocuk geçerken görmüş ziyayı gel fotoğraf çekelim demiş çekmiş ne var bunda sokakta gördüğümüz her fener formalıları dövelimmi dediklerinizden ben bu anlamı çıkarıyorum bu kadar büyütmeyin daha çok işimiz var .....arkadaşım fotoğraf çektirebilir ama resmisitede Y A Y I N L A N A M A Z ....

MURAT SARI
24.06.2007, 17:03
Renk kardeşliği isteyenler gitsin milli takımı yönetsin. bizde kurtulalım..

Terzioğlu
24.06.2007, 17:04
birakin bu sacma isleri...bu kadar sey arasinda bi resme mi takildiniz?

Gamze
24.06.2007, 17:06
Lisedeydim.

Okul dergisinin editörlüğü bendeydi.Lisemizin mezun verdiği tanınmış isimlerle röportajlar yapacaktık.Bir kaç kişiye gittik,röportajımızı yaptık.İki kişi de futbolun içinden olacaktı. Biri gıcık İlker Yasin diğeri ise İstanbulspor'dayken Mustafa Doğan'ın ayağını kırmasından hatırlayacağınız Güven Kocabal.

İlker Yasin röportajı zaman darlığından gerçekleşmedi ancak Güven Kocabal tüm misafirperverliğiyle ağırladı beni,öğretmenimizi ve bir kaç arkadaşımızı,Nevzat Dümen tesislerinde...

Elimde TS dergisi,kolumda TS ipi BJK tesislerindeydim (neden bilmiyorum :)),Çağdaş ta oradaydı tabi :) Neyse...İmzalar alınırken Okan bana döndü, imza atacaktı ama TS dergisi olduğunu gösterdim...''Trabzonsporluyum,Beşiktaşlı değilim'' dedim. Gülüşmeler içinde fotoğraflarımızı çekti basın.Okan ''Ben de Trabzonluyum'' dedi gülerek.

Onlarca basın mensubu vardı orda,kameralar bir de.Dergiyi zoomlayanlar dahi oldu,fotosunu çekenler...Devam eden hafif atışmalı sohbetimizi kaydedenler...Bir tek fotoğraf yahut iki satır yazı çıkmadı bununla ilgili hiç bir yerde,bırakın resmi siteyi...Nedne çıksındı? Ne alakaydı ki? Biz Güven ile röportaj için oradaydık,liseli öğrenciler olarak...Okan denk gelmiş bu konuşmalar gerçekleşmiş,dergiyle fotomuzu çekmişlerdi...Ama kimse bunu büyüklüğümüz diyerek sergilemedi,değildi çünkü...Basit bir olaydı...

Burda da küçük bir çocuk normal olarak gördüğü ünlü bir futbol adamıyla foto çektirmiş.Gayet doğal.Ama doğal olmayan resmi sitenin hangi mantıkla bu fotoyu kullanmış olması ve bunu normal karşılamaktan öte olumlu gören arkadaşlar...Büyüklükle bağdaştırmak da biraz zorlama olmuş gibi Emorfo.

Ayrıca bir başka not; sitede bizim fotoğraflarımız da var arkadaşlar,aynı haberde.''O çocuğun fotosu eklenmiş ama bizimkiler yok'' demek yanlış olur.Habere baktığınızda göreceksiniz. Biraz da ben zorlayayım da şöyle bir mantık kurayım;BMNliler kampı ziyaret etti dediği haberin altına bizim fotoları,futbolcuların fotolarını ve o çocuğunkini koymuşlar.O çocuk bizimle gibi bir görüntü oluşturmaya mı çalışmışlar,ne ayıp :)

Renk faşizmini seviyorum.

Taner Gündoğdu
24.06.2007, 17:07
Yaw Uşaklar bu fotoğraf için tartışacakmısınız gülüyorum çocuk geçerken görmüş ziyayı gel fotoğraf çekelim demiş çekmiş ne var bunda sokakta gördüğümüz her fener formalıları dövelimmi dediklerinizden ben bu anlamı çıkarıyorum bu kadar büyütmeyin daha çok işimiz var .....

arkadaşlar kimse buraya yorum yazmak zorunda değil. sana saçma gelebilir ama önce başlığı açanın yazısını iyice okuyun ve ondan sonra yorum yapın ne olur Allah aşkına! kimse bir fenerli ile resim çekildi diye ayaklanmıyor. sorun bu resmin RESMİ SİTEDE yayınlanmasında. lütfen biraz zahmet edip okuyun şu ilk yazılanları...

Emorfo
24.06.2007, 17:14
Burda da küçük bir çocuk normal olarak gördüğü ünlü bir futbol adamıyla foto çektirmiş.Gayet doğal.Ama doğal olmayan resmi sitenin hangi mantıkla bu fotoyu kullanmış olması ve bunu normal karşılamaktan öte olumlu gören arkadaşlar...Büyüklükle bağdaştırmak da biraz zorlama olmuş gibi Emorfo.

Şİmdi bu fenerli çocuk Zİya Doğan ile neden resim çektirsin, çünkü Ziya Doğan Trabzonspor teknik direktörü. Bilinen tanınan bir insan. Ziya doğan Altay'ın, Kayseri'nin, Bursa'nın hocası olsa çocuk gidip resim çektirip imza almak ister mi, istemez. Aynı çocuğa Bursa'nın Kayseri'nin hocası kim diye sorsan bilmez. Dolayısıyla olay Trabzonspor'un büyüklüğü ile doğrudan alakalı. Ya da şu da olabilir. Resmi sitede ulan bizim taraftar Ziya'yı sevmiyor bakın Fenerliler bile resim çektiriyor demek istemiş olabilir. Utan taraftar felan :)

armagan67
24.06.2007, 17:17
hosgoruyu hep bıs gosterıos bıze ne zaman gostercekler acaba

KUTADGU
24.06.2007, 17:20
Şİmdi bu fenerli çocuk Zİya Doğan ile neden resim çektirsin, çünkü Ziya Doğan Trabzonspor teknik direktörü. Bilinen tanınan bir insan. Ziya doğan Altay'ın, Kayseri'nin, Bursa'nın hocası olsa çocuk gidip resim çektirip imza almak ister mi, istemez. Aynı çocuğa Bursa'nın Kayseri'nin hocası kim diye sorsan bilmez. Dolayısıyla olay Trabzonspor'un büyüklüğü ile doğrudan alakalı. Ya da şu da olabilir. Resmi sitede ulan bizim taraftar Ziya'yı sevmiyor bakın Fenerliler bile resim çektiriyor demek istemiş olabilir. Utan taraftar felan :)

diğer yazılarında sana apek katılamayacağım lakin..
herhalde işin doğrusu bu olsa gerek...

bizim sevecek halimiz yok ya, bu yaşananlardan dolayı,
tabii ki *fenerliler sevecek..

-----------------------------------------------------------------
* fenerli: Ezik, karaktersiz, hırsız........

Emorfo
24.06.2007, 17:21
hosgoruyu hep bıs gosterıos bıze ne zaman gostercekler acaba

Fb resmi sitesinde oynanan Fener- Trabzon maçından sonra yanyana oturan biri Fener formalı diğeri Trabzon formalı iki küçük resmi yayınlanmıştı.

İsmail Gökçek için oynanan Gs Trabzon maçında da yine aynı resimler Gs resmi sitesinde yer aldı.

Yin ayrıca 2 sene önceki Gerede kampı resimlerinde Gsli bir çocuğun resmi vardı resmi sitede. Kamptan notlar kısmında Gs formalı bir çocuk yanlış hatırlamıyorsam Gökdeniz ile fotoğraf çektirirken resmi vardı. O zaman neden bu şahin bakışlı arkadaşlarımızın gözünden kaçtı bu ayrıntı :)

Gamze
24.06.2007, 17:21
Valla o çocuk Yılmaz Vural'ı görse onunla da foto çektirirdi.Türkiye'nin en tanıdık futbol siması,bulunmaz nimet.Fıs fıs İsmail'e bile imza attırıp gururla gösterenler var :) Çok doğal karşılıyorum o çocuğun da Ziya ile foto çektirmesini,bunda bir sorun yok...Ben de görsem Zico'yu ''Gel Zico bey amca bir foto çektirelim,lazım olur'' derdim gibi geliyor. :) Fener'in büyüklüğünü teyid etmiş olmuyorum ki,simanın tanınırlığı ölçüt burda.

İkinci sebebin daha aklıma yattı.Ayrıca Ziya'nın tek derdi medya,kendini ispat etme çabasında.Ufak hesaplarla yürümeye çalışıyor olabilir bu yolda :)

Bu arada,daha önce benzeri bir foto olayına yine tepki verildiğini hatırlıyorum. TS dergisindeki bir fotoydu yanılmıyorsam...Öyle veya böyle renk faşizmini seviyoruz biz,sevdirttiler...Böyle iyiyiz,zorla sözüm ona centilmenlik olmaz. :)

Emorfo
24.06.2007, 17:23
* fenerli: Ezik, karaktersiz, hırsız........

Mesela şu ifade yıllarca yorum kullandık benzerlerini ben de kullanmışımdır. En yakın arkdaşım Fenerlidir, tanıdığım bir çok Trabzonlu ve Trabzonsporludan daha delikanlı daha mert daha dürüsttür. Buyur bakalım nasıl olacak şimdi.

POYRAZ
24.06.2007, 17:24
fe-be Formali cocugun Ziya Dogan ile birlikte cekildigi resimi resmi sitede gördügümde bana da tuhaf geldi. Ayni sekilde Trabzonspor formali bir cocuk fe-be teknik direktörü ile resim cekilseydi fe-be kulübü resmi sitesi bunu siteye koymazdi. Emin olun.

KUTADGU
24.06.2007, 17:24
Mesela şu ifade yıllarca yorum kullandık benzerlerini ben de kullanmışımdır. En yakın arkdaşım Fenerlidir, tanıdığım bir çok Trabzonlu ve Trabzonsporludan daha delikanlı daha mert daha dürüsttür. Buyur bakalım nasıl olacak şimdi.

lakin unuttuğun bir şey var ....

yazıldığı gibi okunduğunu nerden çıkarttın bu kelimenin...

bu kelime davrandığı gibi okunur.....

anlaştık mı?

Adem Erdoğan
24.06.2007, 17:27
şu haşimle ziyayı yanyana aynı karede görmektense bu fotoyu görmeyi tercih ederim.

tsampiyon61
24.06.2007, 17:30
Cocuk Ziya Dogan'la resim cektirdi. Tamam bunda bisi yoksa resmi sitede yayınlamasında hic bisi yok bence. KALDIRILMAYACAK BENCE

Ömer SEVİNÇ
24.06.2007, 17:53
Böyle şeylere takılmayın yav..

Oğuzhan Turhan
24.06.2007, 17:54
ne var bunda anlayamadım,hatta hoşumuza bile gitmesi gerekir fenerli bi çocuk tarbzonsporun hocasıyla fotoğraf çektirmek istiyor.kim bilir belki ilerde takımınıda değiştirir

armagan67
24.06.2007, 18:04
nette holigancılık oynamıoruz bıze hıcbır deplasmanda sewgi ve saygı gosterilmiyor.yonetıcıler yanyana resim cektrse ne olur hakarete ugrayan bızız .tepkımız holiganlık adına deıl yasananlr adına bıze deplasmanlarda herturlu pıslik yapılırken ondan sora oraya o resım konmaz.once bıze davranmayı ogrnıp saygı gostersinler bız sora gerekeni yaparız

salihismet
24.06.2007, 18:22
Ba$lik acacak kadar cok önemli bir konu mu bu? Arkada$lar bu bir spor olayidir ba$ka yerde olsa insanlarin dikkatini cekmez bile.

Koray
24.06.2007, 18:26
burası Türkiye başka bi yer değil..bizi burda olan konular ilgilendirir..git bakalım fb sitesinde buna benzer resim varmı?

l-m
24.06.2007, 18:31
Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Olay aslında bundan ibaret. Çorbasında sinek görmeyi problem etmeyenler için nasıl ben bir şey söylemiyorsam başkası da benim mide bulantım hakkında yorum yapmasın lütfen. Mide meselesi sonuçta, farklı bünyelerde farklı etkiler doğurabiliyor.

Küçük bir sinek benim midemi bulandırdı, olay bundan ibaret. Farketmez diyenler için zaten sorun yok, neyin tartışması ki bu?

Cümleten afiyet olsun.

WERTHeR
24.06.2007, 18:43

Kesinlikle katılıyorum. 4 büyük takımdan birisini küçük takım haline sokmayı amaç edinmiş birisine duyulan hayranlık sanırım:)

Muhalif
24.06.2007, 18:51
Yahu Berat:) kel başa şimşir tarak muhabbeti bu fotoğraf.. Fotodaki zatın bizim teknik direktörlükte ne işi var ki? Asıl fotoğrafta olmaması gereken kişi kabak gibi ortada duruyor sen teferruatlarla uğraşıyorsun olacak iş mi? :D

Mehmet
24.06.2007, 19:32
Resim çizilir, fotoğraf çekilir. Lütfen fotoğrafa resim demeyin :)

Fotoğraf hayatımızda önemli bir yer teşkil eder.
Anı fotoğrafları daha da önemlidir.
Bazı fotoğtaflar konuşur mesaj verir.
Bazı fotoğraf sahibi fotoğrafıyla vermek istediği bir mesaj olur.
Bu fotoğrafın isteye bir zararımı olur? Hayır olmaz bilakis faydası olur nasıl?
Reytingle. Şimdi o çocuk arkadaşlarına ben Trabzonspor hocası Ziya Doğan ile
fotoğraf çektirdim. Ahada sitelerinde yayınlamışlar dediğinde siteye ziyaretci olacaktır. Aynı zamanda belkide hatırından aklından çıkaramayacak Trabzonspor'a bile dönecek, yada en azından iyi bir sempatizan olacak.

Ha fotoğrafın bu şekilde yayınlanması tartışılır.
Ben olsaydım o fotoğraf için küçük bir haber başlığı açardım rakip takım taraftarı bile bizimle bizim hocamızla fotoğraf çektirmeye sempati ve ilgi duyduklarını yazarak altına fotoğrafı sıkıştırırdım kimsede kızmaz tepki göstermezdi. Aslında kaale alınacak çok da önemli bir konuda değil bence.
Kötü olmaktan daha iyi olmuş.

Bu arada yıllardır maçlara giderim etkinliklere giderim kazara bir tesadüf edip bir fotoğrafım resmi sitemizde yayınlanmamıştı. Gerede de nasıl olduysa bir kareye rastgelmişim.
Ortadaki mavi şapkalı sağ omuzdan görünen benim :)
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230607idman10.jpg

Selman
24.06.2007, 20:04
Hiç şaşırmadım desem?

Harun
24.06.2007, 20:43
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum;bu fotoğrafın dünkü gerede org. üstüne gelmesi ve resmi sitede yayınlanması benim gözümde herşeyi değiştirmiştir.Hepimizin diğer takım kuluplerinden tanıkdıkları ahbabları akrabaları vardır.Bu fotoğrafa tepki vermek, holiganlık yada sportmenlik dışı bir hareket olarak yorumlanmamalı.Benimde Nauma'yla,Mrmiç ile Hagi ile fotoğraflarım mevcuttur.Burda söz konusu durum çok farklı.Ben fenerbahçe dereağzı tesislerinde ,beşiktaş fulya tesislerinde de çok antreman izledim fotğraf çektirdim.Fakat bir kere olsun gerek yöneticisi gerek güvenliği gerekse hocalarından ters tepki alınmamış olup aksine hep sıcak kanlı davranışlarını görmüşümdür.Fakat bizim yaşadığımıza dönecek olursak, kendi takımının taraftarını baskıdan ve tepkiden sonra, zorla ve birton laf sokarak fotoğraf çektirmesini kabul eden bir zihniyetin rakip takım taraftarıyla üstelik resmi formasıyla yanyana aynı karade olması benim için şerefsizlikten başka birşey değildir.

okan6161
24.06.2007, 22:14
ziyaya dedik adam gibi adam ama hiçde öle değilmiş yazıklar olsun sana bu takım için onca yoldan kalkıp gelen taraftarlara bu renklere gönül vermiş kişilere sen kimsinde oyunculara görüşmeyin diyorsun ki aynı olayı hacıosmanoğlu fener maçı için izmire gelen takımımızda yapmışdır ersen ile resim çekileceğimizde kendisi engellemişdir futbolcular yanımızdan kaçarak geçtiler bu kulubün temel diregi taraftardır bunu unutanlar bir gün öyle bir tokat yer hatırlar ki bu onlar için sonradan kalkması zor bir durum olur

Can52
24.06.2007, 22:16
Bazi seyler artik a$ilsa .
Böyle seylerle ugrastigimiz icin Türk Futbolu yerinde sayiyor...

Ne olmus ? Resmi sitede Ziya Hoca bir Fenerbahce formasi ile resmi cikmis...
Sanki namus elden gitmis......Yapmayin artik...

zafer6161
24.06.2007, 22:45
DÜŞÜNÜYORUMDA ACABA ZİCO İLE TS FORMALI Bİ RESİM ÇEKİLSEM FB BUNU RESMİ SİTESİNE KOYARMI:confused::mad:

sirkan
24.06.2007, 22:52
halen anlamadinizmi simdiki "baskanimiz" fenerli.......

Erkan
24.06.2007, 23:13
DÜŞÜNÜYORUMDA ACABA ZİCO İLE TS FORMALI Bİ RESİM ÇEKİLSEM FB BUNU RESMİ SİTESİNE KOYARMI:confused::mad:

Yokk ama heralde ana haber bultenlerine cikarsin :D :rolleyes:

A.T.R
24.06.2007, 23:40
evet hassasiyet Harun'un da zoruna giden olayın üstüne denk gelmesinden kaynaklanıyor galiba. Bugün Fanatik'te okumuştum "zafer BMN'nin" diye. Bizim cefakar arkadaşlarımıza konsantrasyon bozuluyor ayağına Ziya D Fotograf ÇİZİMİ ( hehehe arkadaşın biri güzel yakalamış espiriyi) için izin vermemiş ve bayağı bir uğraştan sonra topluca resim çekilmiş.

Yani bizim bu cefakar arkadaşlarımız ellere şapır şupur bize ya rabbi şükür durumu uygulanmışken bu resmin TRABZONSPOR'un ana internet merkezi olan resmi sitede yayınlanması abes karşılanmıştır. Bu hassaiyete bu açıdan bakıldığında hak vermemek mümkün değil. Çözüm YIKIM :) Siyeyi yıkalım olsun bitsin :)

Şaka bir yana gerçekten bizim resmi site haber verme ve gündem oluşturma ve takip etme konusunda gayet zayıf. ÖNERİ: Aramızda bu işleri yapabilecek kişiler mevcut yönetime bildirsek de hayrına resmi siteyi bizler organize etsek ? Korkmasınlar para da istemeyiz ve böyle tartışma yaratack konulara da mahal vermemiş oluruz.

Bu arada GAMZE HANIM'ın dikkatine :

Faşizmin hiç bir çeşidini en azından kendi adıma makul, masum ve kabul edilebilir göremem. Renkler için bile olsa.

Sağlıcakla kalın

Erdal
24.06.2007, 23:53
anlamıyorum .....kimsenin resmin çekilmesine itirazı yok ....resmi siteye konmasına itirazı var ..galeyan yok itiraz var ..en makul ,en aklıselim abimizin bile anlayacağını düşündüğüm bir itiraz bu ..anlamalı ...soru şu o cocuk ( ALLAH annesine babasına bağışlasın)fener forması giymeseydide "sivil " bir kıyafet giyseydi siteye konurmuydu?...evet futbol renktir ve küçükken empoze edilen renklere aşık olunur ..TRABZONSPOR sitesinde sarı lacivert renkler neye yarar ...aslında hepsi halledilebilir şeyler ..ama asıl halledilmez olan bazı arkadaş,kardeş ve ağabeylerin bu konuda bile yönetimi müdafa gayretleri.....kayıtsız şartsız muhalefet ne kadar sağlıksızsa, kayıtsız şartsız destek de o kadar sağlıksızdır ..ve aslında, istenmeyen faşizmin tamda başlama noktasıdır .......

Adem Erdoğan
24.06.2007, 23:54
halen anlamadinizmi simdiki "baskanimiz" fenerli.......

o kadarda değil beaa.hem ne alakası var.albayrakmı gönderdi çocuğu git ziyayla resim çekilde bizde siteye koyalım.

Gamze
24.06.2007, 23:59
@hotleo

Şahsi görüşünüzdür teşekkür ederim.''Renk faşizmi'' kullanmaktan hoşlandığım bir tabirdir.Genel anlamda olumsuz olarak kullanırım, ama burada anlatmak istediğim biraz daha farklıydı,uzun uzadıya anlatmayacağım.O renklerin ''resmi sunumu'' huzursuzluk verici bana göre,hele ki dün yaşadıklarımızdan sonra. Bu tavrın karşısına renk faşizmiyle çıkıyorum,yönelimim budur.Şahsi yorumum,imgelemem.

Ayrıca yukarıda L-M (Osman) arkadaşımızın şu yazısının (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=848073&postcount=83) altına imzamı atarım. Teşekkürler.

A.T.R
25.06.2007, 00:12
Herşey çok güzel olsaydı şimdi bu konu tartışılıyor olur muydu? Ahh ahhh yönetim ahhh kere ahhhh Ziya nasıl intizar edeyim ben size bilemez oldum.

Durumumuzu Neyzen Tevfik'in çok iyi ifade ettiğni söyleyebilirim. Her ne kadar söyledikleri tarafımca uygun karşılanmasa da "delidir ne yapsa yeridir " babında değerlendirilince mesel kalmıyor :D

İstaiklal caddesinde aşşağıya tünele doğru yürür ve çiçek pasajının yanına gelince içeride içenleri görür canı çok ama çok çeker lakin cep delik cepken delik kevgir misali, yok tek kuruşu. İçini çeker gözlerini göğe kaldırır elleriyle beraber ve :

" Ey bana kendini büyük diye tanıtan
Halime bak da varlığından utan"
der.

Bizimkisi o hesap ey bize büyük vaadlerle gelen paralı başkan ve kendisine adamlık payesi verdiğimiz Ziya D. tartıştığımız konulara bakın da varlığınızdan ve işgal ettiğiniz makamlardan utanın .

Daha ne söyleyeyim? Hangi Yönetimi savunuyormuşuz? Derdimiz yönetimi savunmak değil sadece hırsımızın mantığımızın önüne geçip sonradan demeseydim diyebilecek olduğumuz şeylerin söylenmemesine çalışmak.
Vesselam

xxxxxxx
25.06.2007, 00:14
konuşacak birşey olmayınca öfkemizi çıkaartacak yer arıyoruz ALLAH HEPİİZE SABIRLAR VERSİN

vatandas61
25.06.2007, 00:31
fenerliler artik ayagimiza geliyor negüzel iste :D

kaplan6154
25.06.2007, 00:57
gelde bu resmi görünce bela okuma manyak bu adamlar yönetiminden tut teknik adamına kadar ulan yanarım şu adamı bir türlü trabzonspordan kovamadık ona yanarım yiyo tabi paraları oh verdiği sözlerinde hiç birini tutmadı bide trabzonsporlu olacak pis herif kınıyoruz sizi ziyayla yönetim gidin artık:tsbayrak:

murat
25.06.2007, 08:06
Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Olay aslında bundan ibaret. Çorbasında sinek görmeyi problem etmeyenler için nasıl ben bir şey söylemiyorsam başkası da benim mide bulantım hakkında yorum yapmasın lütfen. Mide meselesi sonuçta, farklı bünyelerde farklı etkiler doğurabiliyor.

Küçük bir sinek benim midemi bulandırdı, olay bundan ibaret. Farketmez diyenler için zaten sorun yok, neyin tartışması ki bu?

Cümleten afiyet olsun.

Peki sinek olduguna sen nasil karar verdin ? Baskasi icin belkide sinek degilde, tuzu eksik olan corbanin tuzudur ? Madem kimsenin senin gorusun icin yorum yapmasini istemiyorsun sende sinek deyip yorum yapma bence ;)

hangi sey duzgunki bu duzgun olsun ? bundan onemli okadar cok sey varki bizler gelip boyle ufak seylere takiliyoruz, Resmi site basli baslica (futbol tabiriyle) "ofsayt".

Demek istedigim, miden bulanmis ne mutlu senin icin. Burda kanser olanlarin sayisi binlerce Osmanim... ;)

Bilal 61
25.06.2007, 08:47
Bunlar adamı çileden çıkarsında nasıl çıkarırsa çıkarsınlar yani:mad:Tamam çocuktur ama o formayla o resimle iyi reklam yapmışlar..:mad:

TSelif
25.06.2007, 09:31
Sanırım gerede kampında yaşanan tatsızlığın üzerine bu olayın denk gelmesi biraz ortamı gerdi.
Bu arada forma gerçekten iğrenç görünüyo :D

Külünkoğlu
25.06.2007, 09:42
"Ne var ki bunda ?" diyenler Trabzonsporun Resmi Sitesinin kişisel bir site olmadığının farkındalar değil mi ? Trabzonspor Kulübü ve Camiasının temsil eden resmi sitemizde yayınlanacak olan herşeye karşı hassas olmamızdan daha doğal ne olabilir ? Sulandırılmış düşüncelerden dolayı uğradığımız zararlar yeter artık !

Atalay
25.06.2007, 09:47
bunlar yakında kulüpte çalışacak olanlarıda başka takımları tutan elemanlardan seçerler bunlardan herşey beklenir!!!

agahozlu
25.06.2007, 09:50
Ziya Doğan ve ya başka bir futbolcu kimle isterse resim çektirebilir ama bahsi olan resim resmi sitede yer alamaz.Sen kendi taraftarlarının futbolcularla resim çektirmesinde problem çıkartıyorsun,başka birileriyle çektirince "hoşgörü" oluyor!Resmi site zaten iyi değildi sonunda ona da el attılar.

ozturk
25.06.2007, 11:06
bişe olmaz ya boşverin

ozturk
25.06.2007, 11:07

Cümleten afiyet olsun.

katılıyorum sana O.Nuri

selamlar...

l-m
25.06.2007, 11:10
Peki sinek olduguna sen nasil karar verdin ? Baskasi icin belkide sinek degilde, tuzu eksik olan corbanin tuzudur ? Madem kimsenin senin gorusun icin yorum yapmasini istemiyorsun sende sinek deyip yorum yapma bence ;)

hangi sey duzgunki bu duzgun olsun ? bundan onemli okadar cok sey varki bizler gelip boyle ufak seylere takiliyoruz, Resmi site basli baslica (futbol tabiriyle) "ofsayt".

Demek istedigim, miden bulanmis ne mutlu senin icin. Burda kanser olanlarin sayisi binlerce Osmanim... ;)

Ben de diyorum ki bana göre sinek sana göre çorbanın tuzu, ben sana ne biçim adamsın bu olayı bile ciddiye almıyorsun demezken sen de bana boş işlerle uğraşma diyemezsin, olay benim için bundan ibaret. ;)

Külünkoğlu
25.06.2007, 13:29
Başka bir başlıkta yazılanlar.. konuyla binbir alakalı olan mesajlar gözden kaçmasın diyerek...

Resmi sitemizde yayınlanan Fenerbahçe formalı çocuk gibi fotoğraf çektirip gülümsemek kadar hakları yokmuydu bizim çocuklarımızın.

Hiçbirşey demiyorum.

Alkışı hak eden sizlersiniz. Kıskananlar çatlasın.:alkış:

Ali Fuat hocam, vallada billada şu anda gözlerim dolu dolu şu mesajı yazıyorum.Öyle bir konuya değindin ki, ben nedesem boş...

Şunu herkes bilsin.Biz, bu çocukların Fenerli,Beşiktaşlı,Galatasaray'lı olmaması için bunca emek verirken; Ziya Doğan'ın, Fenerbahçeli bir çocukla çektirdiği fotoğrafı normal karşılayanlar; nasıl oluyorda bizim uşaklarımıza ilerde Trabzonspor'lu olması açısından mihenk taşı olacak olan bu fotoğraflara dil uzatabiliyorlar.Allahınızdan bulun,ne diyeyim size...

coolank
25.06.2007, 13:37
İlgili resim sitede olsun ne olacak ki ne zararı var diyen arkadaşlara şunu sormak isterim ...

Acaba bir Trabzonsporlu taraftarın istanbul takımlarının hocaları ile çekilmiş resmi istanbul takımları kendi sitelerine koyarlarmıydı ?

siz bir fb gs bjk resmi sitesinde Trabzonspor taraftarının o anlamda olsa dahi resmini görebilir misiniz ? MÜMKÜN DEĞİL ....

İşte sıradan takım böyle oluyor böyle devam edilirse daha da kötü olacak ...

Adem Erdoğan
25.06.2007, 13:41
Konunun önemini şimdi daha ii anladım.Küçük gibi gözüksede artık pire için yorgan yakmak zamanı gelmiştir diye düşünüyorum.Nerde bu eski Trabzon taraftarı.üstüste 2 beraberlikte taş üstünde taş bırakmayan.Medyamızda yalancı olmuş çıkmış artık.TÜkeniyormuyuz noluyor.Takım sindirilmeye başlandı şimdi sıra taraftaramı geldi.

A.Alper
25.06.2007, 13:45
İlgili resim sitede olsun ne olacak ki ne zararı var diyen arkadaşlara şunu sormak isterim ...

Ben dün "O fotoğraf sitede dursun ne olacak?!" diyenlerden biriydim ; ancak Gerede gezisinde yaşananlardan haberim yoktu.Daha doğrusu forumun o konuyla ilgili bölümünü okumamıştım.Kilometrelece yol kateden taraftarlarımıza reva görülen uygulamalardan pek haberdar değildim doğrusu.Haberleri okuduktan resimleri gördükten sonra fikrim değişti ; lakin bu noktada biraz farklı düşünmekteyim yine.Ben şu anda o fotoğrafın siteden kaldırılmasından yanayım.Sebebi ise o kadar yol aşıp karşılıksız sevgilerini sergileme amacı güden küçüklerimize bir toplu fotoğrafı çok gören sorumsuz sorumluların iş dışarıdan bir ilgi söz konusu olunca birdenbire değişmeleridir.Ben bunu hazmedemediğim için o fotoğrafı istemiyorum.Sadece bunun için.

mehmet_35
25.06.2007, 13:49
yuh artık ya ...

Tunga
25.06.2007, 13:51
Dün bir yeğenim (kendisi Galatasaraylıdır) bana sordu:

- Abi Trabzonspor'dan umudun var mı bu sene?
- Yok
- O zaman ne işin vardı da gittin Gerede'ye kadar?
- Bizim Trabzonspor sevgimiz senin Galatasaray sevgine benzemiyor ki. Sadece umudun olduğunda tribüne gidiyorsan, iyi bir Galatasaraylısın sen. Ama Trabzonsporlu ve hele bir de Trabzonluysan, refleks olarak umudun olmadığında olaya kendini müdahil sayar, umudu yeşertebilmek için başlarsın mücadeleye. Hem de bazen kulübüne rağmen...

Bu diyaloğu yaşadığım yeğenim Artvin - Trabzonlu olmasına rağmen Galatasaraylıdır. Olma sebebi de maalesef ki medyadır. Hani bizim her fırsatta bize yer vermiyor diye yeri göğü inlettiğimiz medya.

Şimdi medyanın şekli değişti. İnternet medyanın yerini almaya başladı. Ve bu alanda daha özgürüz. Kulübümüzün internet sitesi var, haberleri oradan alabiliriz. Taraftarların bordomavi.net'i var. Oradan da alabiliriz.

Bizim internet sitemiz, yönlendirmekle suçladığımız medyanın bir unsuru mu olmalı? Sinek küçüktür ama bu "talihsizlik" ne yazık ki küçük değildir.

Diğer büyük takımları yok saymak aptallık olur elbette. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir fener formalı çocuğu geri çevirmek de nezaketsizlik.

Ama bunu alıp da koşa koşa internet sitesine koymak nedir o zaman? Renklerin kardeşliği?

Pabucumun kardeşliği...

Cabri61
25.06.2007, 14:00
a f s çok güzel açıklamış :alkış:

Erdal
25.06.2007, 14:06
üç büyüklerden futbolcu transfer eder hale geldik diye övünen ....futbolcusuna fb nin bjknin talip olmasından gurur duyan bir yönetimin böyle bir resmi koymasındaki mana ..hocamız o kadar meşhurki "büyük"takım taraftarları bile ona hayran mesajı vermek olmasın ....bence olmuş bile....bu sıcakta bize her anlamda GÜNEŞ i özletenlere ALLAH da kendi GÜNEŞ lerini özletsin.........

Ba®ış
25.06.2007, 14:09
"GÜNEŞ" yok ama hala yanıyoruz...

Murat Altun
25.06.2007, 14:15
BaŞkan Yİne Bİrİlerİne Yalakalik Yapiyordur Normal Normal

Gürkan
25.06.2007, 14:18
Trabzonspor dergisindede yayınlansın bu fotograf.

hatta diğer takımlara sayfalarda ayıralım. Kalan Ts Clublarda fener forması satalım. övünürüz fenerlilerde Ts Clubtan giyiniyo dıye. daha büyürüz böylece.

Oemer61
25.06.2007, 14:23
Ziya Dogan o cocukla resim cekilmesine diyecek birsey yok! O cocuk televisionda gördügü adami yaninda görünce resim cekilmek istemistir gitmistir yanina bunda birsey yok. Ama bu resimi kalkip bir kendini bilmez kisi RESMI sitemize koyuyorsa ben yuuhhhhhh derim artik. Kimsenin sitemizde renk kirliligine yol acmaya hakki yok!!! Zaten bizim resmi sitemiz kadar geri kalmis bir resmi site birakin Türkiye'yi DÜNYADA yok ya!!! Haberlerin en gec yayinlandigi yer, bir transfer oluyor en son resmi sitemizde yaziyor! Ancak birisi vefat edinci ilk bizim sitemizde görüyoruz veya birisi evlenince vs. Böyle resmi site olmaz olsun ya, insan adam gibi yönetir resmi siteyi!!! Kimin ne görev yaptigida belli degildir kesin...

Badaloğlu
25.06.2007, 14:26
Bu kadar dogma olmayın.Kucuk bi ayrıntı,buyuk sebeplere baglarsınız simdi siz bunu ..

Madem küçük bir ayrıntı, zamanında Mehmet Ali Yılmaz'ın elinde Fenerbahçe altyapı derneğinin forması ile çektirdiği fotoğrafa neden bu insanlar bu kadar tepki vermişlerdi.O zaman kendisine bir özür borcumuz yokmu?o da spor,dostluktur,kardeşliktir diyordu röportajında...

Mesele oradaki çocuğun fenerli olup olmaması değildir.Mesele aynı muameleyi 400km yol giden bizim uşaklarımıza neden gösteremedikleridir?Hemde aynı gün oluyor bu olay.Muhtemelen bu fenerli uşak sabah idmanında çektirdi o fotoğrafı biz akşam idmanında neredeyse baskın yapan haydut muamelesi konumuna düşürülmek için bir kısım basın mensubu tarafından bilinçlice bu konu kaşınıyor.

BMN'yi başkaları ile karıştırma çabaları görülüyor.Onlarda biliyorlar ki, BMN doğru bildiği yoldan sapmayacak,kimsenin adamı olmayacak o yüzden BMN'ye bir şey bulamayıncada bu tip bir yakıştırma içerisine girdiler.Ama yağma yoookkk.Bu kulübü kimse sahipsiz sanmasın,gerçek sahibi taraftarlardır...

Erdal
25.06.2007, 14:30
futbolcu transferinin bile bazen günlerce sonrasında duyuran sitemizin muhtemelen birkaç gün önce çekilen bu fotoyu siteye ekleme hızıda takdire şayan tabi.............

hüseyin1975
25.06.2007, 14:33
Spor Dostluk ve Kardesliktir.
Fenerbahceli bir Cocuk Hocamiz ile Resim cektirebilir ama Resmi Sitede yayinlanmamasi gerekir diye düsünüyorum......

Fatih Efe
25.06.2007, 14:34
''dost sevindiremiyoruz bari düşman sevindirelim'' Z.D

ya bu ziya hakketten sobada yakılacak adam.ulen gerede gezisinde bizim miniklerden bir tanesiyle fotoğraf çektirdi mi?gitmiş de...
ziya dön köyune

Külünkoğlu
25.06.2007, 14:47
Arka sayfada kalmasın.

"Resmi sitemizde yayınlanan Fenerbahçe formalı çocuk gibi fotoğraf çektirip gülümsemek kadar hakları yok muydu bizim çocuklarımızın.

Hiçbirşey demiyorum"

a f s

Fatih Efe
25.06.2007, 14:52
kesinlikle gözardı edilecek bir durum değil.taraftarla bu kadar mesafeli durmak ya da durmaya çalışmak sadece düşman kazandırır.
kalitesini ziyadesiyle tamamlayan ziya doğan.bu kadarıda yeter.
afs@
savunabilecek ne var ki burda hala çözebilmiş değilim.bizim çoçuklarımız sanki yetim.

akçaabatlim
25.06.2007, 15:43
Burasi Trabzonspor Forumu Burda Bunlar Olacaksa Sitenin Adini Degistirin

Hüseyin Çümen
25.06.2007, 16:01
yazıklar olsun o fotoyu çekene de yayınlayanada

Badaloğlu
25.06.2007, 16:19
Burasi Trabzonspor Forumu Burda Bunlar Olacaksa Sitenin Adini Degistirin

Kardeş, burası derken nereyi kasd ediyorsun sen?:confused:

Adem Erdoğan
25.06.2007, 16:21
Kardeş, burası derken nereyi kasd ediyorsun sen?:confused:

bırak abi sen onu şuursuz şuursuz konuşur o:D:D:D

Misina
25.06.2007, 18:12
Ziya Doğan'ın bu çocukla fotoğraf çektirmesine bir lafım yok.. Ama resmi siteyi hazırlayanlar, haberi resmi siteye girenler bu fotoğrafı hangi mantıkla resmi siteye koymuşlar? Başka bir takımın resmi sitesinde bu tarz bir fotoğraf görmeniz mümkün mü sizce? O resmi oraya koyanlar uzayda mı yaşıyorlar, hangi akla hizmet ediyorlar??

BU FOTOĞRAF RESMİ SİTEDEN KALKMALI!

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230607idman6.jpg

berat abi dün o resmi görünce ben de ayar olduk...

fakat o resmi oraya koyanların bahanesi hazırdır ''Dostluk''

yns61
26.06.2007, 11:10
ben böle dostlugun varya...

Semih GÜL
26.06.2007, 11:14
resmi sitede yayınlanması yanlış ama "ben böyle dostluğun varya..." gibi cümleler bnce çok yanlış...sonuçta gördüğünüz gibi bize 2003 te hareket çeken serkan suan ts formasıyla sahamızda top oynayacak şehrimizde yaşayacak..o zaman it serkan diyen bizlerde onunla sevineceğiz...bir yanlışı daha büyük yanlışlarla örtmeye çalışmayalım...
berat niye taşıdınbu konuyu buraya pek anlayamadım..

Mehmet
26.06.2007, 11:17
Ula şu çocuğu nasıl meşhur ettiniz ya,
İşte boşuna demiyorlar reklamın kötüsü de iyidir diye..

cIlgInIm
26.06.2007, 11:22
bu bizim ayrıcalıgımız işte arkadaşlar bunda ne varki.. bizden biri olsa gitip zicoyla resim cektirmez kolay kolay . şahsen ben cektirmem . bırakında uşak heveslensin :D

İHSAN
26.06.2007, 11:33
Berat abi kötü niyetli düşünmeyeyim diyorum ama bunlar ısrarla öyle düşünmeye sevk ediyorlar.........

Bre müsliman o renkleri orada gösterene kadar gerededeki bizim resimlerden bir tane daha eklesen olmazmıydı .. Zorundamıydınız yani....iNSAAAAAF.

Badaloğlu
26.06.2007, 11:51
resmi sitede yayınlanması yanlış ama "ben böyle dostluğun varya..." gibi cümleler bnce çok yanlış...sonuçta gördüğünüz gibi bize 2003 te hareket çeken serkan suan ts formasıyla sahamızda top oynayacak şehrimizde yaşayacak..o zaman it serkan diyen bizlerde onunla sevineceğiz...bir yanlışı daha büyük yanlışlarla örtmeye çalışmayalım...
berat niye taşıdınbu konuyu buraya pek anlayamadım..

Dostluk kısmına bir şey dediğimiz yok ama Serkanda senişn takımını dost bildiği için gelmemiş!Fenerbahçe'de alamadığı paranın neredeyse iki katı kendisine verildiği için Trabzon'a gelmiştir.Dostluk için gelmemiştir...

Hafta sonu Trabzonspor kampını ziyarete gittiğimizde aynı nezaketi bizlere göstermedikleri için bu tepkiler bu kadar fazla.

antagonist
26.06.2007, 12:03
Ziya Hocam,bizim çocuklarımızla da fotoğraf çektirebiliyormuş:

http://www.gunebakis.com.tr/images/tambiuyumicinde.jpg

Bravo hoca,bravo!!!:alkış::alkış::alkış::alkış:

agahozlu
26.06.2007, 12:43
Sayın özlü,
Fenerbahçeli bir çocuğun gelip Trabzonspor Teknik Direktörüyle resim çektirmesinde bir sakınca olmasa gerek. Asıl problem Trabzonsporlu çocukların gidip başkalarıyla fotoğraf çektirmesindedir...
Trabzonspor bu ülkenin en büyük kulübüdür ve insanlar hangi takımlardan olursa olsunlar ona hala ilgi göstermektedir... Unutmayın bir gün herkes Trabzonsporlu olacak...
Olaya bu gözlükle bakarsanız daha tahammülkar olabilirsiniz..
İlginize ve uyarınıza teşekkür eder, mutlu yarınlar dileriz...
.................................................. ......
Konu ile ilgili kulube attığım maile gelen cevap...

zisinoli
26.06.2007, 12:48
Ziya hocanın fenerbahçeli bir çocuk ile fotoğraf çektirmesinin ne sakıncası olabilir ki. Bence çok hoş bir davranış. Z.D kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen fenerli çocuğa get lan sen fenerlisin seninle fotoğraf çektirmem mi deseydi. Yapmayın arkadaşlar. Burada tartışılabilecek konu bu fotoğrafın bizim resmi siteye konmasıdır. Konulmaması gerekiyordu. Gerek yoktu. Evet...Ama abartmaya da gerek yok hani...

agahozlu
26.06.2007, 12:50
Ziya hocanın fenerbahçeli bir çocuk ile fotoğraf çektirmesinin ne sakıncası olabilir ki. Bence çok hoş bir davranış. Z.D kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen fenerli çocuğa get lan sen fenerlisin seninle fotoğraf çektirmem mi deseydi. Yapmayın arkadaşlar. Burada tartışılabilecek konu bu fotoğrafın bizim resmi siteye konmasıdır. Konulmaması gerekiyordu. Gerek yoktu. Evet...

Aynen katılıyoruz zaten.Resmi istediği herkesle çektirebilir ama resmi siteye konması hatadır,bunları içeren bir mail ile cevap verip konu ile ilgilenildiği için teşşekkür ettim.

Sevgi
26.06.2007, 12:51
Sayın özlü,
Fenerbahçeli bir çocuğun gelip Trabzonspor Teknik Direktörüyle resim çektirmesinde bir sakınca olmasa gerek. Asıl problem Trabzonsporlu çocukların gidip başkalarıyla fotoğraf çektirmesindedir...
Trabzonspor bu ülkenin en büyük kulübüdür ve insanlar hangi takımlardan olursa olsunlar ona hala ilgi göstermektedir... Unutmayın bir gün herkes Trabzonsporlu olacak...
Olaya bu gözlükle bakarsanız daha tahammülkar olabilirsiniz..
İlginize ve uyarınıza teşekkür eder, mutlu yarınlar dileriz...
.................................................. ......
Konu ile ilgili kulube attığım maile gelen cevap...

bunu günün eğlencesi başlığına aktarmanız mümkünmüdür ?

Allahım inanamıyorum ya adamların olaya bakış açısına bakarmısınız,adamların taraftarı susturmaya yelkenleri suya indirtme taktiğine bakarmısınız ''bir gün herkes Trabzonsporlu olacak'' cinnet geçirmemek elde değil :mad:olayı basite indirgeyişe bakarmısınız ''herkes Trabzonspor hocasıyla fotoğraf çektirebilir'' kafanız itiraz edilen noktanın burası olmadığına basmıyorsa bu sizin sorununuz demeyi çok isterdim ama sizin sorununuz olmaktan çıkıp bizim sorunumuz haline geliyor.:mad:
Allahım lütfen artık bu kabustan uyanayım :(

pReN@_61
26.06.2007, 13:11
Arka sayfada kalmasın.

"Resmi sitemizde yayınlanan Fenerbahçe formalı çocuk gibi fotoğraf çektirip gülümsemek kadar hakları yok muydu bizim çocuklarımızın.

Hiçbirşey demiyorum"

a f s

bence de arkada kalmasın...

Nytre
26.06.2007, 15:00
bundan haftalar once bir yazarin yazisini okurken trabzonspor başkanı başta olmak üzere yöneticilerinin ve çalışanlarının trabzonspordan çok uzak kişiler olduğunu yorumlamıştı... bunun kanıtlarını da bir çok ornekle açıklamıştı...
bu -ayrıntılar- biriktiğinde bu sonucu ortaya çıkarmıyormu?

adını ön planda tutmak için koltuğa yapışanların oluşturduğu bir yönetim yok mu? trabzonsporumuza yönetici olduktan sonra milletvekili adayı olanlar yok mu..?

trabzonsporun bu yönetimi trabzonsporluların elinde değildir...

Sefa Murat Dokuz
26.06.2007, 15:02
Bunlar bol gereksiz konular çelikmese şampion mı olacaz

Fatih Efe
26.06.2007, 20:53
http://img502.imageshack.us/img502/2262/290px9.jpg

böyle teknik doktorun böyle öğrencisi olur...
ziya mantaliten sağolsun sayende düşman sevindiriyoruz...
çoçukların psikoljisi bozuldu.
yeğenim bile kalkıp diyor ki dayi ben şampiyon takım tutmak istiyorum
buyur burdan yak dedikleri şey bu olsa gerek.

isaret parmagi
26.06.2007, 23:21
Bu konunun bu kadar abartılmasına bi anlam veremiyorum..Bence gayet hoş bi fotograf olmuş..Büyük diye geçinen İstanbul takımlarının da örnek alması gereken bi şey bence bu ve kıvanç duymamız gereken bir şey...Bu olayı farklı yönlere çekmeye çalışmayın sayın arkadaşlar..Yeni nesil olarak futbolun ne anlama geldiğini unuttuk.Futbol asla düşmanlık değildir ve bu gibi olaylar bence bir takımı daha büyük yapar..İşte ben bu büyük takımın taraftarı olarak onur duyarım bu resimden.Benim büyüklük kıstaslarım sizden biraz daha farklı.Trabzonspor her zamanki gibi yine İstanbul takımlarından daha büyük olduğunu işte bu hareketle göstermiştir.

Misina
27.06.2007, 00:14

çok ilginç bi resim.bizim uşağın yerinde olsam arkadaki çam ağzıyla resim çektiririm keçeli ile çektirmezdim.

hele fenerlinin keçeliye hiç yanaşmaması lazım

Oemer61
27.06.2007, 01:06

Babasindan görmüs normaldir:D. Ya su adam su takimdan gitse baska birsey istemiyorum!!! Yoksa yine hep onu oynatayacak cobannnnn:mad:, sonrada her zaman ki gibi is isten gectikten sonra ikinci yarida cikartacak. Ya neden akillanmiyor bu adam nedennnnnnnnnnn???

Ümit Küçük
27.06.2007, 01:55
abiler resimlerin cektirilmesine resmi sitede yayınlanmasına hic bisey demiyorum ne olacak yani alt tarafı resim cektirmis cocukları sevindirmiz böle bir resim koyularakda futbol terörünün sonuna gecileceni göstermistir ama ziyanın bizim cocuklarımızla resim cektirmemesi onun bos oldugunu gösterir cünkü biz onu istemiyoruzya oda aklınca bizi istemiyo ziyada o kadar düsünmüs anlamak lazım

cIlgInIm
27.06.2007, 09:06
REsmi sitemnizde ziya doganın resmi oluyorda neden o cocugun olmasın . hade o cocuk anlamadı resim cekildi ziyaylaa .. ziya doganı tanımadıgı belli. ilerde arkadaslarına gösterecek .. millet dalga gececek onunla haberi yok ki zavallının :D

Murat'
27.06.2007, 15:00
bence bu olayı çok fazla büyütmemek lazım.....

Yunus Emre AYAZ
27.06.2007, 15:27
aldığım duyumlara göre resmi sitenin editörü fenerliymiş :@

bordoylamavi
27.06.2007, 15:37
ben şahsen bmn nin gerede ziyaretinde ziya doğan ve yönetimin bmn ekibine karşı gösterdiği tutumu çok yanlış buldum. insanlar oraya kadar gelmiş bunun bi ara yolu bulunmalıydı tatlılıkla halledilmeliydi. neyse ama şahsen fenerli çocuklarla çekilmiş resimlere ve bu resimlerin sitede yayınlanmasını da yanlış bulmuyorum çünkü dostluk ruhu çocuklara aşılanmalı ki bugün stadyumlarımızda yaşanan olaylar olmasın.
ben de küçükken fenerli ilyas ın samsunlu tanjunun imzasını almıştım

muhammett61
27.06.2007, 16:33
ya bence fazla abartmak gerekmio cocuk daha o resimdeki fenerli oldugu halde bi trabzonluyla resim cekilmiş heves iste. bizimkilerde ulusal barısı kardesligi on plana cıkarmak için bile bile koymuslar o resmi full reklam yani..!

zafercalikoglu
29.06.2007, 10:33
OLAYLARA Farklı boyuttan bakarsak o kadar cığlık atmaya gerek yok,bizim ts formalı bir cocugun zico ile fotagrafını fb nin sitesinde gorseniz eminim onada kızarız,gerek yok ben dolu tarafından bakıyorumn olaya

Fatih Efe
29.06.2007, 22:28
ben şahsen bmn nin gerede ziyaretinde ziya doğan ve yönetimin bmn ekibine karşı gösterdiği tutumu çok yanlış buldum. insanlar oraya kadar gelmiş bunun bi ara yolu bulunmalıydı tatlılıkla halledilmeliydi. neyse ama şahsen fenerli çocuklarla çekilmiş resimlere ve bu resimlerin sitede yayınlanmasını da yanlış bulmuyorum çünkü dostluk ruhu çocuklara aşılanmalı ki bugün stadyumlarımızda yaşanan olaylar olmasın.
ben de küçükken fenerli ilyas ın samsunlu tanjunun imzasını almıştım
1.ilk başta tatlılıkla halledelim dedik olmadı
2.Trabzonspor'luluk ruhu zaten içinde sevgiyi kardeşliği barındırır ayriyetten başka bir başlık altında başka adlar altında sevgi aşılamanın mahişyet yok
3.herhangi bir takıma karşı sempati duyman bizim de farklı takımlara sempati duymamızı gerektirmez.elbette sevgi ve saygı çerçevesinin ebatını biliriz o konuda terbiyemiz sağlam.tevazu ile tahammül arasında ince bir çizgi vardır.bu çizgiyi muhafaza edebilecene sözüm yok saygım sonsuz.sonuç olarak dediklerinine katılmıyorum~~saygı duyuyorum sadece

U.Sadıkoğlu
29.06.2007, 23:14
yorumsuz .....

y@vuss
29.06.2007, 23:36
Sıcak kafalarına geçti heralde ondan koydular yada renk körü bunlar.....

Kasım Hilal
29.06.2007, 23:41
Futbolcuların ya da teknik heyeten birinin ya da bir yöneticimizin sırf üzerinde fener forması var diye çocuklarla fotoğraf çektirmemesi pek hoş olmazdı.
Onun için Keçeli'ye kızmamak lazım.
Ama o fotoğrafın resmi sitede yayınlanması pek bir garibime kaçtı benim de.
Başka resim mi yoktu?

erdal6167
30.06.2007, 02:25
sanırım resim bakın fener taraftarıda trabzonspora ilgi gösteriyor bizişm takımın peşinde koşuyor fikrini vermek amacı ile konulmuş, ama ne olursa olsun jonulmaması gerekirdi. bizim başka takımın taraftar ilgisine gerek yok,
YALNIŞ...

guci 29
30.06.2007, 11:12
Fotoğrafa baktım...
Yorumları okudum.. Tutuldum!
Ne diycemi bilmiyorum :D

Mayls
30.06.2007, 15:36
Böyle seyi zaten sadece bizim yönetimimiz yada onlarin emrinde calisanlar yapar. Baska kimse yapmaz

Yavuz Hasan
01.07.2007, 18:48
boş muhabbet

Gamze
01.07.2007, 19:00
Hangi muhabbetin boş hangisinin dolu olduğuna karar veren merci kimdir acaba burada?Cidden merak ediyorum,bir kaç mesajda bir birileri çıkıp saçmalığından falan bahsediyor da konunun...İlginç.

Başka takımlı biriyle fotoğraf çekilmesine kim ne demiş? Yukarılarda a f s abimiz bunu da çarpıcı bir şekilde yorumlamış gerçi;

''Resmi sitemizde yayınlanan Fenerbahçe formalı çocuk gibi fotoğraf çektirip gülümsemek kadar hakları yok muydu bizim çocuklarımızın.

Hiçbirşey demiyorum"

Değişik pencerelerden bakmamızı önerenler biraz da bizim şu balkonumuza yanaşsınlar,burdan her şey çok farklı.

Sarı-lacivertin resmi sunumu huzursuz etti beni.Oturdu içime,dokundu evet!Sorumlularını ayıplıyorum,kınıyorum,onlara kızıyorum vs. Konuyu suni gündem diye nitelendirenleri de garipsiyorum vesselam.

Yavuz Hasan
01.07.2007, 19:11
kişisel görüşümdür hükümsüzdür
herkez aynı şeyi düşünmek aynı şeye inanmak aynı şeyi kutsal saymak zorunda değildir önemli olan ortak nokdada buluşmaktır futbol sonuçta bi oyundur rakibe sürekli hakaret edersek sürekli aşağılarsak onlardan bi farkımız kalmaz
adam gibi bi yönetimimiz olsaydı o çocuklar şimdi trabzon forması giyiyor olurdu bence bu konuşulsa daha yararlı olur vesselam...

smertkan
01.07.2007, 19:13
Trabzonspor kulübü ile taraftarının arasında bırakın artık eylem boyutunda düşünce hatta hayal boyutunda bie uçurumlar bulunduğunun resmidir bunlar.Sağolasın yönetim sen profesyonelleri birer birer kaçır sonrada bizim tiksindiğimiz o bataklık rengini bizim sitemize koy.

Bunun en büyük ispatı Ziyaneddin hocanın kilometrelerce uzaktan gelen taraftara resim çektirmek için yaptıkları ile aynı hocanın bu tiksinti dolu resminin resmi sitede yer alması.dahga ne olsun

Gamze
01.07.2007, 19:21
Burda sorun karşı kulüp değil,aksine kendi kulübümüz çalışanlarının laçkalığıdır.Bahsettiğiimiz kulübe hakaret,saldırı yahut her hangi bir olumsuz söylem olmamıştır,olmamalıdır da.Başlığın ve tepkimizin amacı da bu değil zaten.

Hassasiyetlerimizi korumak gerek.Bugün buna eyvallah,yarın neye?Hazmedemiyorum...

celilmuhcu
01.07.2007, 22:23
bencede fazla büyütülecek bir olay deildir.çocuklar kampı ziyaret eder
furbolcularla foto çektirebilirler normal bişi.ama resmi siteye bu fotoyu koymak da tartışılır başka resim mi kalmadı

fanatikdevri
01.07.2007, 23:18
bu resim resmi sitede yayınlandı ne oldu,kendimizden bu kadarmı korkuyoruz.çocuk resmi sitede fotomontaj yapılsa çok daha ayıp olurdu,koyulmasa olurdu ama koyuldu da ne yani
bizim için değişen ne anlamadım
neyimiz eksildi
bir foto ile ne eksilir anlamadım

Sefa Murat Dokuz
02.07.2007, 01:24
yakında yattara yı fb formasıyla avni akerde görürsem hiç şaşırmıcam bu ne ya FENERBAHÇE sevigisi mi doğdu bir anda

ibzolist
02.07.2007, 13:21
bu ince hesapların bir sonucudur, masum bir çocuk febeş forması giymiş dost canlısı kulubumuz de bunu yayınlamış neden aynı dost canlısı kulup TRABZONSPOR sivasspor karşılasmasında maçı birlikte izleyen taraftarların resimlerini neden resmi siteye koymadılar merak ediyorum , aslında şaşılası bir durum değil febeşin futbolcumuzu istemesinden gurur duyan bir başkanımız olduktan sonra

Silencer
02.07.2007, 13:56
Taraftarlık, adı üstünde taraf olmaktır, gönül verdiği takımı desteklemektir.
Sarı lacivert gördüğü anda şartlı refleks vermek taraftarlığa yakışır mı, takımın başarısına destek mi olur köstek mi, bizi yüceltir mi küçültür mü, keşke birşeyler yazmadan önce kendimize bu soruları sorabilsek.

Hasan Ayvenli
02.07.2007, 14:04
futbolcuların taraftarlarla resim çekinmesini yasaklayan ziyanın çekindiğini bu resim resmi sitede öyle mi
helal olsun ne diyim

Burçak
02.07.2007, 14:07
fenerbahçeden iğreniyorum

Gamze
02.07.2007, 14:10
Renklerin her hangi bir önemi olmadığını anlatmak çok zor oldu bu sefer...

Bir kaç mesaj yukarıda dedik ki ;

Burda sorun karşı kulüp değil,aksine kendi kulübümüz çalışanlarının laçkalığıdır.Bahsettiğiimiz kulübe hakaret,saldırı yahut her hangi bir olumsuz söylem olmamıştır,olmamalıdır da.Başlığın ve tepkimizin amacı da bu değil zaten.

Hassasiyetlerimizi korumak gerek.Bugün buna eyvallah,yarın neye?Hazmedemiyorum...

Gerede kamp ziyaretimizde yaşadıklarımızın üstüne bunu görmek çok çok daha manidar oldu dedik. Dedik ki sinek küçüktür,ama mide bulandırır.Biz hazmedemiyoruz dedik.Renklerin bir öenmi yok esas olan resmi site çalışanlarının lakaytlığıdır dedik.

Burada da taraftarölçerleri almayalım elimize bir zahmet. Tarafız,taraf olduğumuz renklerin de değerini,anlamını koruyoruz çok şükür.Taraf olmadığımız renklerin resmi sunumunu da taraf olduğumuz renkler arasında görmek istemiyoruz...Ben destek için gittiğim yerde dışlandım ve renk faşizmini başlattım.Çok da iyi taraf tutarım ama,gönlünüz rahat olsun.

He, feneri de hiç mi hiç sevmem,orası ayrı...

Burçak
02.07.2007, 14:21
benim bazı uyarılarıma rastlayan takip edenler bilir. resmi siteye haberleri her kim giriyorsa o görevli editör işini çok ama çok ciddiyetsiz yapıyor. inanılmaz büyük hatalarına defalarca rastladım sitede.
hatta bi hata vardıki asla inanamazsınız . bunu nasıl yapabildi dersiniz. okadar büyük bi iş güzarlık yapılmıştı. burdan söyleyemeyeceğim. hatta print screen yapıp oyazıyı saklamıştım. sonradan silmiştim.
ama artık ciddi ciddi resmi sitede yapılan her hatayı print screen yapmaya başlayacağım. bunların hepsini toplayıp cd ye kaydetip kulüpte ilgili kişilere ulaştırmayı düşünüyorum. resmi sitenin bütün basın ve dünyaca izlenen sayfası bukadar vurdumduymaz hazırlanamaz. işini ciddi yapanlar gelsin oraya.
(bu foto ile alakalı değildi bu yazdıklarım. sadece uzun zamandır rastladığım yanlışları hatırlattı tekrar)

Silencer
02.07.2007, 14:40
Renklerin bir öenmi yok esas olan resmi site çalışanlarının lakaytlığıdır dedik.

Burada çelişki var işte.
Resmi site çalışanları neden lakayıt olmakla suçlanıyor? Sarı-lacivert forma giymiş bir çocukla çektirilen fotoğrafı yayınladıkları için, değil mi?
Öyleyse nasıl renklerin önemi yok diyebiliyorsunuz?
Bir yandan renk faşizmini başlattık derken hem de?

Gerede kampından taraftarın dışlanması, bu fotoğraf vakasından apayrı bir konu olmasına rağmen başlı başına yüz karasıdır. Bu, taraftarı öcü gibi gören Deli Ziya zihniyetinin dışa vurumudur. Ya da görmemişin takımı olmuş, tutmuş taraftardan sakınmış diyebiliriz.

Yani bunu ben de tasvip etmiyorum.
Fener'in F'sinden de oldum olası hazzetmedim.
Diğer yandan en ufak ayrıntıda şu takımın aleyhine gösterilen tepkilerin şiddeti var ya, eğer bu şiddette destek verebilseydik, bir veletin formasına koparttığımız kıyameti tribünde rakip takımlara sarabilseydik, Avni Aker eskisi gibi Cehennem olurdu.
Ama biz artık unuttuk bunları, şampiyonluklar unutuldukça biz de taraftarlığımızı unuttuk, her birimiz taraftardan çok muhalefet liderine döndük, en minik ayrıntıların arkasında art niyet aradık, aradıkça birbirimize düştük.
Amaaan, neyse, konuştukça konu dallanıp budaklanıyor, ben de efkarlanıyorum... siz takılın bildiğiniz gibi.

Gamze
02.07.2007, 15:26
Yahu bravo doğrusu,renklerin önemi yok derken Fener bjk ya da bir başkası, bunun önemli olmadığını söyledim.Sen demişsin ya sarı laciverti görünce bir haller oluyor diye...Ona istinaden..Benim tepkim her halde başka renklerin olması,ama özellikle fener nefretinden dolayı değil.Anlatmak istediğim buydu.Cımbızlamışsın,dilediğince anlamışsın.

Renk faşizmi tabirimle ilgili bir yorum yazmıştım daha önce,yinelemekte fayda görüyorum.Ayrıca birinci tekil şahıs kullandım yazımda,o görüş sadece bana aittir,başkalarını bağlamıyor.

''Renk faşizmi'' kullanmaktan hoşlandığım bir tabirdir.Genel anlamda olumsuz olarak kullanırım, ama burada anlatmak istediğim biraz daha farklıydı,uzun uzadıya anlatmayacağım.O renklerin ''resmi sunumu'' huzursuzluk verici bana göre,hele ki dün yaşadıklarımızdan sonra. Bu tavrın karşısına renk faşizmiyle çıkıyorum,yönelimim budur.Şahsi yorumum,imgelemem.

Destekle bunu karıştırmamak gerek.Karşılaştırmak baan göre anlamsız.Elimin erdiği gücümün yettiğince destekliyorum zaten.Eleştirme hakkım da saklıdır.Biraz daha ciddiyet içinde,biraz daha akıllıca ve ince düşünerek hareket etsin bu kulübün her hangi bir mevkiinde çalışanlar...

Sapla samanı karıştırmamak gerek.Destek ayrı,eleştirmek ve rahatsızlığını ifade etmek ayrı.Bu küçük dediğiniz ayrıntılar önemlidir,şeytan ayrıntıda gizli malum...

Silencer
02.07.2007, 16:04
Yahu bravo doğrusu,renklerin önemi yok derken Fener bjk ya da bir başkası, bunun önemli olmadığını söyledim.Sen demişsin ya sarı laciverti görünce bir haller oluyor diye...Ona istinaden..Benim tepkim her halde başka renklerin olması,ama özellikle fener nefretinden dolayı değil.Anlatmak istediğim buydu.Cımbızlamışsın,dilediğince anlamışsın.

özrün kabahatinden beter :rolleyes:
yani tepkin sadece fener'in renklerine değil, bordo-maviden başka her renge...
yani sadece sarı-lacivert gördün diye değil tepkin, trabzonspor renklerinden başka ne görsen eleştireceksin...
ben de bunu eleştiriyorum işte, benim eleştiri hakkım da seninki gibi saklı :)
sen buna ister cımbızlamak de, ister dilediğince anlamak...

Gamze
02.07.2007, 17:56
Trabzonspor resmi sitesinden bahsediyoruz.Oraya bir başka takım formasını giymiş taraftarın öyle veya böyle fotoğrafını koyuyorsunuz.Ben de diyorum ki ''Yuh'' gereksiz bir sözüm ona dostluk hamlesi.

Ben İstanbul'da yaşıyorum.İlk Trabzonsporlu arkadaşlarımı bu site vasitasıyla edindim.Çevremdeki dostlarım arkadaşlarım hep başka takımların taraftarlarıydı.Onlar formalarını giyip gezinirken bu bana dokunmadı.Niye dokunsun? Ancak burda bahsettiğimiz TS kulübünün resmi sitesi,ben o sitede taraftar bazında sadece TS'luları görmek istiyorum,öyle de olmalı.Orada başka bir takımın taraftarının fotosunu - hem de bize binr bir takla attırmış olan Ziya Doğan'la olanını- görürsem eleştiririm evet.Ben; bana ait bir sitede sadece kendimi görmek istiyorum.Net.

Silencer
02.07.2007, 18:20
Evet, gayet net.
İlk söylediğinde de anladım, şimdi de anlıyorum :)
Seninle ayrıldığımız nokta şu:
Ben resmi sitemizde başka taraftarın rengi göründü diye kıyamet kopmaz diyorum.

Aslına bakarsan bunun bugün rant uğruna nice eyyamcılığın yapıldığı futbol dünyamız açısından olumlu etkileri de olur diye düşünüyorum, lakin söz yeterince uzadı zaten...

Ali Özcan
02.07.2007, 20:02
Yani kişiye özel mesaj yazmayayım, kırıcı olmayayım diye uğraşıyorum ama aynı uğraşıyı başkalarında fazla göremiyorum. Avatar ve takma adınız gündemi 1 sene geriden takip ediyor olabileceğiniz izlenimini uyandırdı bende, önce bunu belirteyim.

Hangi konunun boş hangisinin dolu olduğu da ayrıca sizin kişisel görüşünüzdür, herkesi bağlamaz. Bana göre de transfer konusu boş, ne olacak şimdi? Eğer bir konu size bir anlam ifade etmiyorsa o konuda görüş bildirmezsiniz ve başlığın ikinci sayfaya düşmesine yardımcı olursunuz, hala iki üç adam alarak başarıya ulaşacağımızı düşünmeniz de ayrıca takdire şayan. Ben de transfer başlığının anlamsız ve boş olduğunu düşünüyorum ama transfer başlığında tek bir yazım mevcut değil, bence siz de bu başlık için aynısını yapsanız çok iyi olur, yaşananların içyüzünü tam olarak bilmediğiniz bir konuda görüş bildirmeniz üstelik de boş bir konu olduğunu söylemeniz hoş değil.

10 gün önce böyle bir resim çıksaydı bu kadar fazla önemsemezdim ayrıca onu da belirteyim.

Aramızdaki fark bu işte...Biz yapıcı konulara yazarız, siz yıkıcı...

Sen beni kıramazsın, sevindiremezsin, güldüremezsin, ağlatamazsın...Sanal bi gölgesin sadece hepimiz gibi, klavyeşörsün...

Ben Yönetime Ziyaya Takıma destek başlığı açarım, sen Teknik Direktörünün küçük bir çocukla resminden resmi siteye, sağa sola atarsın, tutarsın,ortaslığı yıkarsın...Sonra da neyin önemli olduğuna ben karar veririm dersin...Hayır neyin önemli olduğuna insanlar karar vermiş zaten, başlıkların aldığı hitlerden belli bu...

Avatarım, imzam, kullanıcı adım gündemi 1 yıl geriden takip ettiği izlenimi uyandırmış (!)...Çok komiksin...O zaman bizim Cyzio üstad gündemi 15 yıl:rolleyes:, Nicki Şota olanlar 10 yıl:rolleyes:, Tekke olanlar 1 yıl:rolleyes:, Ali Kemal olanlar 25 yıl:rolleyes: önceden takip ediyorlar...Yazık sana...Beyninin sınırlarını zorlama istersen cevap vermeye çalışıp...

Tatildeydim, haber var mı diye girdim, cevap vermek durumunda kaldım...

not : Ne yazarsan yaz sana kırılmam...

Erdal
02.07.2007, 20:25
yapıcı .....istikrar....empati...diye diye gelinen nokta şudur; TRABZONSPOR artık sadece yerel medya için haber kaynağıdır ....başkanımıza hocamıza ve şakşakçılarına müjde ..küçük bir sahil kentinin bir zamanlar ligi sarsan KÜÇÜK bir kulübü olma yolunda hızla ilerliyoruz ....

Gürkan
03.07.2007, 08:41
Abi büyük olcanda nolcak.Bir sürü dert.Şampiyonluk kovalayacan. İyi transferler yapacan.Stadıda büyütmek lazım. oooooo bir sürü iş. ufak olsun. hedef 4.lük olsun. stres yok. gelen yensin giden yensin. sahamızda yenilmeziz streside olmaz. küçük takım büyük takım ayrımıda olmaz herkes bize büyük gelir.:mad:

Erdal
03.07.2007, 10:45
Abi büyük olcanda nolcak.Bir sürü dert.Şampiyonluk kovalayacan. İyi transferler yapacan.Stadıda büyütmek lazım. oooooo bir sürü iş. ufak olsun. hedef 4.lük olsun. stres yok. gelen yensin giden yensin. sahamızda yenilmeziz streside olmaz. küçük takım büyük takım ayrımıda olmaz herkes bize büyük gelir.:mad:

Bu durumda bir adım daha atsın resmi sitemiz ...TRABZON sokaklarından fb gs bjk forması giymiş ( ki bu gidişle bulmak için fazla zorlanmayacağız) 3 çocuk bulsun ..ziya hoca ile resim çektirsinler ..üstüne de yazsınlar 3 büyüklerin taraftarları hocamıza hayran ......

ktü_ts
03.07.2007, 10:50
bencede bu fotoğrafın resmi sitede olması yanlış başka biriyle olan resmini koyamadılar mı da ezikbahçeli bi çocukla olan resmi koydular hay allahım yaa bakın bakalım galatasarayın beşiktaşın fenerin sitesinde böyle resimler olmasına imkan varmı...

selcjK
03.07.2007, 12:00
yuh diyebilirim kısaca; olaylara artık o kadar düşmanca yaklaşmaya başlamışsınız ki diyecek sözüm yok, unuttunuz mu fair-play? dostluk? kardeşlik?

Erdal
03.07.2007, 12:24
yuh diyebilirim kısaca; olaylara artık o kadar düşmanca yaklaşmaya başlamışsınız ki diyecek sözüm yok, unuttunuz mu fair-play? dostluk? kardeşlik?

yazılanlarda düşmanlık çağrıştıracak bir cümle yada kelime gösterebilirmisin .... yuh diyorum sana ....

ktü_ts
03.07.2007, 12:57
yaa arkadaşım burda nerde düşmanlık var biz sadece onların siteelrinde böle resimler fotolar varmı? yok...bizde neden olsunn

Murat Altun
03.07.2007, 13:04
EVET yaa bencede bu resim kaldırılsın eskiden en nefret ettiğim şey sarı lacivert ti şimdi dahada sevmediğim ziya vede nuri de var :)

bu üçünü görmeye hatta bazılarının sesini adını bile duymaya tahammülüm kalmadı

Erdal
03.07.2007, 13:26

TRABZONSPOR başkanı ;yıldız futbolcusuna istanbul takımlarının talip olmasından gurur duyduğunu ifade etii......

TRABZONSPOR başkanı ; takımın 13.olduğu bir haftada ligin çok zevkli ve çekişmeli geçtiğini ifade etti...

TRABZONSPOR HOCASI; devre arası kampında,yaptığımız takviyelerle eksiklerimiz tamamladık .taraftar merak etmesin küme düşmeyeceğiz ...dedi

TRABZONSPOR; istanbul cevahir alışveriş merkezindeki ts clup mağzasını kapattı ...

TRABZONSPOR yöneticisi ; artık bizde üç büyüklerden futbolcu transfer ediyoruz .....dedi

TRABZONa sıla i rahim eden bir arkadaş sokaklarda gs formalı çocuklar görmenin artık sıradan hale gelmiş olduğunu forumda yazdı ...

TRABZONSPOR resmi sitesinde hocamızın fb formalı bir çocukla çekilmiş resmini koydu .....

altalta okuyunca bencede kocaman bir YUHHHHH hakeden ler var .....ve ne yazıkki o kocaman YUH u hakedenleri koruma gayretinde olanlarda......

fanatikdevri
03.07.2007, 13:33
yaa arkadaşım burda nerde düşmanlık var biz sadece onların siteelrinde böle resimler fotolar varmı? yok...bizde neden olsunn

işimize geldimi onlardan farklıyız işimize gelmedimi onların yaptıklarını taklit ediyoruz
onların resmi sitesinde çıkmıyor bizde onlarla aynı değiliz bizim sitede çıkıyor

ben hala anlamadım bu resim yayınlandı ne oldu
küçüldükmü,ne kaybettik
yoksa bu tartışmamı bizi küçültüyor

bu resim neden bu kadar korku verdi anlayamadım
büyüklüğümüze ne oldu yani
kendimizden emin değilmiyiz yani
pes

Erdal
03.07.2007, 13:43
işimize geldimi onlardan farklıyız işimize gelmedimi onların yaptıklarını taklit ediyoruz
onların resmi sitesinde çıkmıyor bizde onlarla aynı değiliz bizim sitede çıkıyor

ben hala anlamadım bu resim yayınlandı ne oldu
küçüldükmü,ne kaybettik
yoksa bu tartışmamı bizi küçültüyor

bu resim neden bu kadar korku verdi anlayamadım
büyüklüğümüze ne oldu yani
kendimizden emin değilmiyiz yani
pes

:))) haklısın pes umarım senin gibi düşünenlerde pes eder ...zira biz pes etmeyeceğiz ...yaşan olay büyütülecek bir olay değil ..kabul ... lakin yaşanan olayları alt alta koyduğmuzda ; KULÜBÜN SIRADANLAŞTIRLIMASI ve bu sıradanlaşmanın içselleştirilmesi gibi bir endişemiz var bizim ....şu anda önümde bir internet haber sitesi açık .. fb, gs ,bjk aydınspor,orduspor,rizespor,wsws birçok takımdan haber var ..bizden yok ..ha bu hususta eskiden beri bir kasıt varmıydı vardı ..ama hiç bir dönem kasıtlı olan medyanın işini bu kadar kolaylaştırmamıştık ......

Erdal
03.07.2007, 13:47
bir kuzenim gs lidir mesela benim ...eskiden beri laf kondururuz birbirimize ...hiç sevmezdi TRABZONSPOR u ...şimdi ikinci takımım diyor ...anlatabiliyormuyum bilmiyorum ...sakrayada oturanlar için de sakaryaspor ikinci takımdır ...bursadakiler içinde ...anteptekiler içinde ...nereye sürüklendğimizi umarım anlatabilmişimdir....

fanatikdevri
03.07.2007, 13:48
:))) haklısın pes umarım senin gibi düşünenlerde pes eder ...zira biz pes etmeyeceğiz ...yaşan olay büyütülecek bir olay değil ..kabul ... lakin yaşanan olayları alt alta koyduğmuzda ; KULÜBÜN SIRADANLAŞTIRLIMASI ve bu sıradanlaşmanın içselleştirilmesi gibi bir endişemiz var bizim ....şu anda önümde bir internet haber sitesi açık .. fb, gs ,bjk aydınspor,orduspor,rizespor,wsws birçok takımdan haber var ..bizden yok ..ha bu hususta eskiden beri bir kasıt varmıydı vardı ..ama hiç bir dönem kasıtlı olan medyanın işini bu kadar kolaylaştırmamıştık ......

olay büyütülecek bir olay değil dediğin için tşkler.gerçekten öyle
Trabzonspor sıradanlaşmaz,tersini düşünenler Trabzonspor'u anlamamış

kivancpehlivan
03.07.2007, 14:23
bencede resim çekinebilir ama resmi sitede yayınlanması tam bir rezalet !

_SeRKaN_
03.07.2007, 19:18
Düşünüyorumda bizim formayla resim çektirmiş bir taraftarımızın fotoğrafı acaba ist. takımlarının sitelerinde olurmuydu bu kadar mı küçüldük gerçekten sıradanlaşıyoruz ve demek istemiyorum ama umursamazlıkta hat safhada artık yani bu fotoğrafı yayınlama cesareti gösterenleri cesaretlerinden ötürü acaba ödüllendirsek mi acaba yoksa cahilliklerinden ötürü suçlasak mı saçma sapan işler hiçbirşey düzenli gitmiyor aksaklıkların ardı arkası kesilmiyor sorun üstüne sorun benim bildiğim tek şey var nuri albayrak geldi geleli çok pasifleştik herşeyi normal karşılar hale geldik bir fotoğrafta eski yöneticisini kesip atıp sanki o karede yokmuş gibi davrananlar sarı lacivert formayı görünce aşka geliyolar herhalde yazıklar olsun....

Erdem Keser
03.07.2007, 19:41
Nedense dostluk kardeslik fair play hep bizden bekleniyor...hersene alin terimizin karsiligini calsinlar ama biz onlarla kardeslik dostluk kuralim onlardan gelecek dostluk manchesterlidan gelsin

selcjK
04.07.2007, 10:11
Nedense dostluk kardeslik fair play hep bizden bekleniyor...hersene alin terimizin karsiligini calsinlar ama biz onlarla kardeslik dostluk kuralim onlardan gelecek dostluk manchesterlidan gelsin

yazdığım msgı anlamayıp saçma cevap vermeyen tek kişi olarak senin söylediğini cevaplamak istiyorum; ki böyle bir cevap geleceğini tahmin etmiştim, hep bizden bekleniyor şeklinde, haklısın dostum belki öyle ama biz üstümüze düşeni gösterip büyüklüğümüzü gösterelim, bırak onlar çirkinleşmeye devam etsin.

ntvspor.net alıntı. Trabzonsporumuzun rakipleri başlığı altına yapılan yorumlardan biri.

uğur özkol - İstanbul 03 Temmuz 2007, Salı 21:15
Fenerliyim ama Trabzon'un da Avrupa'da üst turlara çıkmasını dilerim. Trabzon'un Lyon'u deplasmanda 4-3 yendiği, Orhan Kaynak'ın Aston Villa'ya İngiltere'de attığı golü unutmak mümkün değil. Aynı başarıları yine yakalarlar inşallah

cendelsahinov
04.07.2007, 13:17
hamal spor işte ama suç ziya doğanın fotosunu çekende

töre61
04.07.2007, 13:22
yazıklar olsun.ben de gs forması giyip gezecem,rezillik ya.albayrak fenerli mi ne...

cendelsahinov
04.07.2007, 13:23
bu bizim fotocunun ve siteyi yapanların amatörlüğünü gösteriyor biraz dikkat yaaa

kudu_61
04.07.2007, 13:30
şu başlık ta kabak tadı vermeye başladı bence gereksiz yere tartışıyoruz yani o resim oraya kondu diye hepimiz fenerli mi olduk ufacık bir çocuk gelmiş ziya ile foto çektirmiş biz de vay efendim febeli nasıl ziya ile foto çektirir bu site ye nasıly konuluru tartışıyoruz site site değil ki fotosunu tartışalım tsclup tsclup değil ki tsclupu tartışalımn dergi dergi değil ki dergi yi tartışalım şu anda herşey kötü ye gidiyor kurtuluş aralıkta onu tartışalım...

töre61
04.07.2007, 13:31
Resmi siteye Öyle bir mail yazdımki bilmiyorum aramızda Avukat varmı? kesin mahkemeye verecekler.

hiç bir şey yapamazlar.korkun olmasın...

gaybana61
04.07.2007, 14:05
ziya işiiiiiii

hamibasoglu
04.07.2007, 14:39
düşünsenize gs sitesinde bu resmi veya fb sitesinde gs formalı bir çocuğu!!!
akıllara zarar.sonra Trabzonlu Çocuklar niye fb veya gs forması giyiyorlar diye sormayın artık.
yazık derhal kaldırılmalı o foto.

coskun0661
05.07.2007, 12:26
düşünsenize gs sitesinde bu resmi veya fb sitesinde gs formalı bir çocuğu!!!
akıllara zarar.sonra Trabzonlu Çocuklar niye fb veya gs forması giyiyorlar diye sormayın artık.
yazık derhal kaldırılmalı o foto.

tamamen katılıyorumm..bu resmın hemen kaldırılması lazımm

sancakbeyi_61
05.07.2007, 12:34
fotografa birşey diyemicem ama dün karadeniz oyunlarında,of'taki Türkiye-arnavutluk macı öncesi iki tane fb formalı cocugu gösterdi kameralar..bayagı da uzun gösterdi sinir oldum..ilk önce biz etrafımızdakileri halledelim bence..malum artmaya basladı gs bjk formalılar.ilk önce onlara bir çare bulalım

Mert67
05.07.2007, 12:40
fotografa birşey diyemicem ama dün karadeniz oyunlarında,of'taki Türkiye-arnavutluk macı öncesi iki tane fb formalı cocugu gösterdi kameralar..bayagı da uzun gösterdi sinir oldum..ilk önce biz etrafımızdakileri halledelim bence..malum artmaya basladı gs bjk formalılar.ilk önce onlara bir çare bulalım
kardeşim aynı görüntüleri bende gördüm.trt ısrarla onları gösterdi:mad:.tv başında deli oldum

sancakbeyi_61
05.07.2007, 12:48
Valla ben trt ye kızmıyorum..trabzon gibi bir yerde öle görüntüler bulmak kolay degil..ama o cocukları oraya öyle gtiren aile hangi amaçla bunu yapıyor anlamıyorum..ya bu adamlar bize küfreden,her macımız olaylı gecen adamlar..sen cocuguna o formayı nasıl giydirirsin..hadi giydirdin trabzonda ne işin var..sonra bişe deyince holigan,suclu oluyoruz..ama yeter artık ya..bunlara bi çözüm bulalım...uyarıdan en radıkale kadar ne gerekıyorsa!!

Parolinho
05.07.2007, 19:32
doğru tespit. o fotoğrafın sitede ne işi var diye ortalığı ayağa kaldırdınız. peki iki tane fenerlinin. trabzonda of spor salonun da ne işi var. hadi ortalığı ayağa kaldırın bakalım. trt üstüne düşeni yapmış trabzonda öyle görüntüler yakalamak kolay değil.....

POYRAZ
05.07.2007, 19:38
O salonda Trabzonspor idman yapmiyordu. Ya anlamadin ya da anlayip da anlamamazliktan geliyorsun.

tuncii
06.07.2007, 11:51
bence kimse kotu dusunmesin cunku trabzonspor centırmen bitakimdir. tamam fb rakıbımız olabılır ama bunu o cocukdan degilde fb kendi sahasin yenerek kızgınlıgımızı gıderebılırız...

attagümüshane
06.07.2007, 14:58
bu tanımlanamz ve anlamsız bir kin değildir,faşist bir tutum da değildir ama kesinlikle ben de resmi sitede böyle bi foto görmek istemiyorum, rahatsız olurum

kudu_61
06.07.2007, 15:06
resmi siteyi bilmem ama hakikaten of ta ne işi var giydirmeyin giyenleri uyarın...

tamuğ yamtar
06.07.2007, 18:22
Resim Of'ta mı çekilmiş? Resmi siteyi boşverin de, çocuğun cesarete hayran kaldım.

Tebrik ederim kendisini.

aysegul61
13.07.2007, 10:50
..........Hayırdır hocam bu ne samimiyet!!!.........

Sefaenes
13.07.2007, 13:37
o cocugun hic sucu yok. suc yönetimde okadar hoslarina galiba bu resim gittiki o igrenc formayi intertoto da kalecimize giydirdiler. Kimileri yönetim icinden ezikler icin calisiyor galiba. Bizi distan yikamiyorlar ama icerdeki hainler malesef degerlerimizi bir bir yikiyor o ezilerin formasini ileride diger futbolcularada giydirilerse hic sasmam, bu yönetim herseyi yapar

Yavuz Hasan
13.07.2007, 17:05
onun tek bi çaresi var oda şampiyon olmak çocuklar tabikide şampiyon olan takım tutmak ister

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
13.07.2007, 20:46
incir çekirdeğini doldurmayacak mevzuuda 9 sayfa yazı...

Samet Yildirim
24.09.2007, 20:37
biz TRABZONSPOR`uz bize yakisani yapmis orda ziya hoca...istanbul takimlari gibi degiliz bu CUMRUHIYETE TEK`iz....tek oldugunmuzz icin yakisir bu fotoraflar....

littlebighorn
24.09.2007, 22:06
Skandal....
Aklıma o küçük kardeşimizin bir yöneticimizin çocuğu olup olmayacağı geliyor....

nakzo
24.09.2007, 22:22
na alaka ya taşıyosunuz 3 ay önceki konuyu ana sayfanın başına

Can basten
24.09.2007, 22:27
na alaka ya taşıyosunuz 3 ay önceki konuyu ana sayfanın başına

Lafı ağzımdan aldın nakzo. Gerçi biz yazsak, yönetici sorumluluğu icabı daha yumuşak ifadeler kullanırdık ama olsun anafikir aynı. :)