PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ülkerspor

Salih61
31.12.2004, 13:15
Kardeslerim galiba BMN de Basketbol da Ülkersporu tutan tek kisi benim...smileys/smiley19.gif....smileys/smiley2.gifÜlkersporu tutan baska kardeslerim varsa bu topice cevap yazmalarini bekliyorum...

Saygilarimla...

SDanışmaz
31.12.2004, 16:39
Ülkerspor deme be.Dün bizi burda 17 sayi farkla yendiler.smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Harun
31.12.2004, 19:52
Kardeslerim galiba BMN de Basketbol da Ülkersporu tutan tek kisi benim...smileys/smiley19.gif....smileys/smiley2.gifÜlkersporu tutan baska kardeslerim varsa bu topice cevap yazmalarini bekliyorum...

Saygilarimla...
Tek sen degilsin kardes burda bir ülker fanatigi var.Bunun sebebi ise Harun Erdaydi tabiki.Her ne kadarda sunan ülkerde olmasa bu saatten sonra birakilmaz bu takim.smileys/smiley2.gif

Salih61
03.01.2005, 15:44

Saygilarimla...
Tek sen degilsin kardes burda bir ülker fanatigi var.Bunun sebebi ise Harun Erdaydi tabiki.Her ne kadarda sunan ülkerde olmasa bu saatten sonra birakilmaz bu takim.smileys/smiley2.gif Bence de...smileys/smiley32.gif

bravets61
03.01.2005, 18:00
Ülker çok iyi takim fakat su son saniye sendromunu en çok yasayan takimdi ama artik bunu asmis gibi gözüküyo.Euroleaguda final four bekliyorum ins.Forza ÜLKER...

bravets61
03.01.2005, 18:22
Efes Pilsen koraç kupasini aldigi zaman müthisti.ins Ülkerde euroleaguede final oynar da bu kupayi alir.Ne güzel olur.Efes de ii gidiyo ama kadrosu final four için yeterli gözükmüyo.Ben Ülkere güveniyorum tabii son saniye sendromunu Allah(c.c.) göstermesin.

of-lee
03.01.2005, 20:00
futbolda trabzon

baskette ulker

ikisi en buyuk

Salih61
04.01.2005, 14:20
futbolda trabzon

baskette ulker

ikisi en buyuk Eywallah...smileys/smiley32.gif

Guests
06.01.2005, 17:26
ARKADASLAR BURDA ÜLKERIN TIRÜBÜNÜNÜ KOVALAYAN BI GENÇ KARDESINIZ VAR.TASINDIK HEPSI GERIDE KALDI.AZ MI KAVGA ETTIK SAFAKAYLA.AMA SOYLIYIM MI ALAYI FENERLI TIRÜBÜNLERINDE.FENER ÜLKER MAÇINA ÜMRANIYEYE GELDIK ONCEKI SENE BIRLIKTE BAGIRDILAR

Guests
06.01.2005, 17:31
ARKADASLAR ÜLKER TIRÜBÜNLERI HAKKINDA SIZE BIRAZ DAHA bilgi veririm ama isten kaçtim gidiyom daha sonra

Guests
06.01.2005, 21:31
valla tirübüne yaklasik bi sene bizi almadilar.neyse gs maçiyla bize af geldi bi toplandik.tirübüne bi girisimiz vardi abdi ipekçi de herkes sasti kALDI..

TIRÜBÜNÜ ALMAK IÇIN ÇOK ÇILE ÇEKTIK

GECELERI UYUMADAN SABAHLAR ETTIK

OKUL ÇOCUKLARIYLA TIRÜBÜN OLMAZ

ÜLKER SPOR TARAFTARSIZ SAMPIYON OLMAZEdited by: mrblacksea

Harun-61
06.01.2005, 23:20
dün son saniyede yenildi ülker :( smileys/smiley18.gif

of-lee
16.01.2005, 20:00
ulker maci kacakac bitti bilen var mi

Harun-61
16.01.2005, 23:13
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD>BESIKTAS, ÜLKER'I YIKTI GEÇTI
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">Türkiye Basketbol Ligi'nde Besiktas, çekismeli ve zevkli geçen karsilasmada Ülkerspor'u 64-59 yendi.

Salon: Akatlar
Hakemler: Emin Mogulkoç xxx, Serkan Emlek xxx, Aytug Ekti xxx

Besiktas: El Amin xxx 15, Haluk xx 1, Bekir xxx 14, Ellis xx 4, Varda xxxx 22, Erkan xx, Mourning x 2, Nedim xx 6, Murat x, Tolga x

Ülkerspor: Kerem Tunçeri xx, Serkan xx 13, Stombergas xxx 16, Kerem Gönlüm xxx 15, Praskevicius xx 4, Zukauskas xx 10, Fatih x, Glover x, Tutku x 1

1. Periyot: 12-21
Devre: 30-37 (Ülkerspor lehine)
3. Periyot: 44-45

Bes Faulle Çikanlar: 36.42 Zukauskas (Ülkerspor), 39.45 El Amin (Besiktas)
</TD></TR></T></TABLE>

selçukabi
17.01.2005, 08:11
abicim adamlarin seyirci avantajlari var, yenebilirler kadrolari da fena degil ama play-off'a dayanamaz onlarin kadrolari. nekadar ugrasirssa ugrassinlar bu sene yine biskuvitçilerle biracilar arasinda geçer final...

Harun-61
17.01.2005, 11:46
abicim adamlarin seyirci avantajlari var, yenebilirler kadrolari da fena degil ama play-off'a dayanamaz onlarin kadrolari. nekadar ugrasirssa ugrassinlar bu sene yine biskuvitçilerle biracilar arasinda geçer final...

senin gibi düsünmekteyim selcuk abi, fb-bjk iyi kadro kurdular fakat play off icin yetmez, bjk'de dün bireysel oyunu ile varda maci aldi onun yaninda birde el-amin var...bencleri yetersiz...

ama kulübü kutlamak lazim, harbiden iyi salon yapmislar.akatlar spor kompleksi

Guests
17.01.2005, 11:58
dün ülker maçi farkli alabilirdi ama 3. yada 4. çeyrekte sanirim inanilmaz hatalar yaptilar ve sayi bulamadilar haliyle maçi kaybetmeleri normal oldu. ama bir efes taraftari olarak ülkeri maçi kaybetmesi iyi oldu efes avarejla lider kaldismileys/smiley2.gif

Salih61
17.01.2005, 15:48
Dün maçi pisipisine verdik...smileys/smiley7.gif

of-lee
17.01.2005, 21:42
izleyemedim yenilmisiz olsun sampiyon oluruz insallah

of-lee
19.01.2005, 16:19
ülker - cska moskova

maci var

saat:19:00

kanal syk turk de

The Londoner
19.01.2005, 19:53
ilk yari sonucu: CSKA: 45 ULKER:42 (Ilk periyod: 25:23)

Mac simdilik basabas...

The Londoner
19.01.2005, 20:26
3. periyod:

CSKA: 70 ULKER:60

The Londoner
19.01.2005, 20:51
Mac Sonucu:

CSKA: 90 ULKER: 77smileys/smiley18.gif

of-lee
19.01.2005, 21:36
kötü oldu ya

of-lee
19.01.2005, 21:36
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

selçukabi
21.01.2005, 12:04
normal sonuç arkadaslar üzülmeyin.CSKA bu sene sampiyonlugun en favori adayi hatta simdiden sampiyon diyebilirim.(final 4 moskovadasmileys/smiley2.gif)

t-mac
25.01.2005, 19:19
Allahin çikolotacilari nolacaksmileys/smiley11.gif

usaklar kizmayin ama neyin muhabbetini yapaysiniz haburdasmileys/smiley36.gif

ne final fouru ne sampiyonlugundan bahsediyorsunuz güldürmeyin benismileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

hadi öpsün sizi kaspars kambala

The Londoner
27.01.2005, 20:03
Ilk periyod

Ulker: 12 Benetton: 18

Iyi baslamadilar ama hadi hayirlisi. Grup ikinciligi icin bu mac hayati onem tasiyor. Ulker evinde kaybetmez insallah...

The Londoner
27.01.2005, 20:22
Ilk yari skoru:

Ulker:26 Benetton:33

Oldukca dusuk skorlu bir mac oluyor...

The Londoner
27.01.2005, 21:00
Ucuncu ceyrek sonu:

Ulker: 41 Benetton: 47

Degisen fazla birsey yok...

The Londoner
27.01.2005, 21:28
Mac Sonucu:

Ulker:62 Benetton:69 smileys/smiley5.gif

13-14 sayi geriden gelip one gectikten sonra bu kadar hata yapip mac kaybedilir mi? Ustelikte ikincilik icin cekistigin rakibine karsi... Ulker kazansa 2.lik buyuk oranda tamamdi. Ustelik Panathinaikos`da kaybetmis ve puan farkini acma firsati yakalanmisti.

Ulker bunu hep yapiyor, yillardir kritik maclari kaybederek hayal kirikligi yasatiyor... Hatalardan hic ders alinmaz mi? Tek kelimeyle yazik...

Harun-61
28.01.2005, 00:19
hasan abi, sadece Serkan Erdogan ile olmuyor bu is...dedigin gibi kritik maclari hep veriyor Ülker...

Tekke
03.02.2005, 13:29
Ülker Pantinaikos a ayari verecek bugün rahat oluuun.

Salih61
03.02.2005, 17:02
Ülker Pantinaikos a ayari verecek bugün rahat oluuun. Insaallah...

The Londoner
04.02.2005, 00:08
Maalesef Ulker yine kaybetti:

Panathinaikos: 79 Ulker: 72

Ulker`in ilk 16`ya kalabilmesi icin Tau Ceramica`ya karsi son maci almasi gerekiyor. Alirsa, grubu 4. bitirecekler. Kaybederlerse de buyuk olasilikla elenecekler. Cunku Unicaja son macinda grup ikinciligini garantilemis olan Benetton`u mutlaka yenecektir. Scavolini`de buyuk ihtimalle evindeki son maci kazanacaktir.

Ulker`in kaybetmesi, Unicaja`nin kazanmasi, B grubunda da Scavolini`nin Montepaschi`ye karsi evinde kaybetmesi durumunda (ki sadece istatistiksel olarak bir olasilik. Bir ust turu garantilemis Montepaschi bir Italyan takimini elemeyecktir herhalde) Ulker en iyi grup 6.si olarak bir baska deyimle 16. takim olarak ust tura cikabilecek.

Nereden nereye? Gecen hafta evinde Benetton`a karsi kazanmasi durumunda buyuk ihtimalle grubu ikinci bitirecekken, simdi ilk 16`ya kalma savasi veriyorlar (?)Edited by: hasancavit

of-lee
04.02.2005, 02:53
bune ya kaybetme serisi basladi gibi takim kendini toparlamazsa kotu olur

selçukabi
04.02.2005, 08:20
grubu sonuncu bitirecek takima 2 maçtada yenilen bir takimin top16'ya kalamamasi sasirtici olmaz herhalde.Ülker'in pota alti zayif...öyle fatih solakla, ereliusla, keremle olmaz bu isler.eger top16'ya kalamazsa Ataman'a evinin yolunu gösterirler heralde.

The Londoner
09.02.2005, 23:49
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Ulker son macini Tau Ceramica karsisinda 86-73 kazanarak grubunu 4. bitirdi. Boylece, ilk 16 kura cekiminde 3.torbada yer alacaklar...

Efes Pilsen de muhtemel rakipleri arasinda. Insallah ayni gruba dusmezler...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

of-lee
10.02.2005, 02:03
sonunda yenebildik

efesle ayni guruba ins. dusmeyiz

Harun-61
25.02.2005, 01:14
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD>ÜLKER, MACCABI'DEN FARK YEDI
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">Basketbolda, ULEB Erkekler Avrupa Ligi 2. tur (D) Grubu'nda mücadele eden Ülkerspor, ilk maçinda Israil'in Maccabi Elite Tel Aviv takimina deplasmanda 90-59 yenildi.

Salon: Nokia Arena
Hakemler: Nikolaos Pitsilkas xx (Yunanistan), Iztok Rems xx (Slovenya), Spiros Gondas xx (Yunanistan)

Maccabi Elite Tel Aviv: Baston xxxx 17, Vujçiç xxx 9, Parken xxx 9, Urstein xxxx 15, Jasikevicius xxxx 21, Sharp xx 1, Kommatos xx 3, Thomas xxx 11, Green xx 4

Ülkerspor: Stombergas x 3, Zukauskas xx 10, Kerem Tunçeri xxx 11, Praskevicius x 5, Serkan xxx 14, Vukçeviç xxx 12, Kerem Gönlüm xx 2, Oguz x 2, Tutku x, Ersan x

1. Periyot: 22-25
Devre: 42-38 (Maccabi Elite Tel Aviv lehine)
3. Periyot: 62-51

Karsilasmaya rakibine oranla daha baskili baslayan Ülkerspor, ilk periyodu, bitime 2 dakika 30 saniye kala Maccabi Tel Aviv'in oyunda esitligi saglamasina ragmen 25-22 önde geçti.

Ev sahibi takim, uzun süre geride götürdügü maçta, ikinci periyodun bitimine 50 saniye kala 38-38 esitligi yakaladi. Bundan sonra da Baston'un sayilarina engel olamayan turuncu-yesilliler, devreyi 42-38 geride tamamladi.

Üçüncü periyotta Maccabi Tel Aviv, skorer oyunculari Parken ve Thomas ile buldugu sayilarla aradaki farki bir anda 14 sayiya (60-46) kadar çikardi. Bu dakikadan sonra oyuna iyice agirligini koyan Israil ekibi, hem hücumda hem de savunmada etkili oyunuyla bu periyodu 62-51 önde kapadi.

Son periyotta oyundan iyice kopan Ülkerspor'un üzerine gelen ev sahibi takim, Jasikevicius'un sova dönük oyunuyla bitime 5 dakika kala farki 20 sayiya (76-56) kadar çikarirken, karsilasmadan da 90-59 gibi farkli bir skorla galip ayrildi.

Kerem Gönlüm hastaneye kaldirildi

Öte yandan karsilasma sirasinda Parken ile çarpisan Kerem Gönlüm, aniden fenalasip sahanin ortasina düsünce kulüp doktoru kontrolünde hastaneye kaldirildi. Bu basketbolcunun saglik durumu hakkindaki açiklamanin daha sonra yapilacagi bildirildi. </TD></TR></T></TABLE>

Utku061
25.02.2005, 02:50
Ülker'in bu agir yenilgisi hiç iyi olmadi! Oysa ilk yari basa bas idi..Bundan sonra kendileri 2 lik için ugrasacaklar..Ama Siena da iyi basladi..Isleri zor

of-lee
27.02.2005, 12:50
ulker cok fark yedi

uzulduksmileys/smiley19.gif

The Londoner
23.03.2005, 21:29
Ulker`den cok onemli ve kiritik bir zafer. smileys/smiley1.gifsmileys/smiley32.gif

Inanilmazi gerceklestiren Ulker en az 13 farkla kazanmasi gereken maci 14 sayiyla kazanarak grupta kendi kaderini kendi eline gecirmis oldu. Ilk maci Montepacshi`ye karsi 84-71 kaybeden Ulker bu defa Istanbul`da 85-71 kazanarak ilginc bir skora da imza atmis oldu.smileys/smiley1.gifBu yil cok buyuk bir asama kaydeden Serkan Erdogan 32 sayiyla yildizlasti.

Son macini Cibona`ya karsi deplasmanda oynayacak olan Ulker alacagi herhangi bir galibiyetle grubunu ilk ikide bitirip ceyrek finale kalacak. Yenilmesi durumunda ise Montepaschi`nin son macta kendi evinde Maccabi`ye yenilmesini bekleyecek.

Insallah son macta bir cuval inciri berbat etmezler. Ulker bu konuda sabikalidir cunku!Edited by: The Londoner

Utku061
23.03.2005, 23:04
Hirvat takimlarida ters gelir bizlere haydi hayirlisi..

Guests
24.03.2005, 07:56
ula durdun durdun sienayi yendin gitti paralar

selçukabi
24.03.2005, 08:25
Ulker`den cok onemli ve kiritik bir zafer. smileys/smiley1.gifsmileys/smiley32.gif

Son macini Cibona`ya karsi deplasmanda oynayacak olan Ulker alacagi herhangi bir galibiyetle grubunu ilk ikide bitirip ceyrek finale kalacak. Yenilmesi durumunda ise Montepaschi`nin son macta kendi evinde Maccabi`ye yenilmesini bekleyecek.

Insallah son macta bir cuval inciri berbat etmezler. Ulker bu konuda sabikalidir cunku!

hayatta eziklerden sonra sevmedigim bir baska takim da ülkerdir.Tamamen Efes Pilsen'in bira markasi olmasindan dolayi ona reaksiyonel olarak kurulmus ve zamaninda (1992 galiba) Izmit takimi Nasas'i satin alarak gökden 1.lige inmis bir takim...Istikrarsiz ve dolayisiyla Avrupada hiçbir basarisi olmayan, oyuncu ve özellikle teknik direktör sirkülasyonu çok fazla olan (bu özellikleriyle acaip bir sekilde feneri andiran bir takim...play-off sansina gelince; bence bugünkü maccabi-cibona maçini beklemekte yarar var, ama ben yine de ülker'in sansi olmadigini düsünüyorum.Hem çiksa bile rakip CSKAsmileys/smiley5.gifAllah kolaylik versin.Edited by: selçukabi

The Londoner
24.03.2005, 10:14

Insallah son macta bir cuval inciri berbat etmezler. Ulker bu konuda sabikalidir cunku!

hayatta eziklerden sonra sevmedigim bir baska takim da ülkerdir.Tamamen Efes Pilsen'in bira markasi olmasindan dolayi ona reaksiyonel olarak kurulmus ve zamaninda (1992 galiba) Izmit takimi Nasas'i satin alarak gökden 1.lige inmis bir takim...Istikrarsiz ve dolayisiyla Avrupada hiçbir basarisi olmayan, oyuncu ve özellikle teknik direktör sirkülasyonu çok fazla olan (bu özellikleriyle acaip bir sekilde feneri andiran bir takim...play-off sansina gelince; bence bugünkü maccabi-cibona maçini beklemekte yarar var, ama ben yine de ülker'in sansi olmadigini düsünüyorum.Hem çiksa bile rakip CSKAsmileys/smiley5.gifAllah kolaylik versin.

Selcuk Ulker`in nasil kuruldugu veya kurulusunun (varsa) arkasindaki ideolojik sebepler beni pek ilgilendirmese de ben de Ulker`i pek sevmem. En az 15 yildir (belki de daha fazla) basketbolda Efes`i desteklerim. Fener`i ve diger Istanbul eziklerini ezerek sampiyonluklara ambargo koyduklarindan beri! Tipki bizim yaptigimiz gibi!smileys/smiley2.gif

Lakin Ulker`in de bir Turk takimi olarak Avrupa`nin elit liginde saygin bir yerde olmasini ve (hele de bu kadar para harcadiktan sonra) basarilar elde etmesini isterim. Yanilmiyorsam tarihlerinde ilk defa ilk 8`e kalma sanslari yakaliyorlar. Efes`le birlikte ilk 8`e kalirlarsa 8 ceyrek finalistten 2`si Turkiye`den olacak ki bu da Turkiye`nin Avrupa kulupler basketbolundaki itibarini artiracak. Benim derdim bu...

Yine de Ulker`e tam guvenim yok ve son macta kotu bir surpriz yapabileceklerini dusunuyorum. Insallah yanilirim...

61trabzonomer
27.03.2005, 23:11
Efese yenildik herhalde neyse telafisi insanlah olur ileriki maçlarda..

Utku061
31.03.2005, 23:17
cibona-Ülker=64-68

Ülkerde grubunu 2 bitirerek cska ile eslesmis oldu..hadi hayirlisi

Ozan
01.04.2005, 09:59
evet dün yenmemiz iyi oldu. ben normalde basketbol da efes'i tutarim ama bu maç avrupa maçi.insallah CSKA yida yenip önümüze bakariz...

selçukabi
01.04.2005, 12:21
evet dün yenmemiz iyi oldu. ben normalde basketbol da efes'i tutarim ama bu maç avrupa maçi.insallah CSKA yi da yenip önümüze bakariz...

buyursmileys/smiley5.gifben sana o serinin sonunu simdiden söyliyim 2-0 CSKA

Taner Uykuçeken
01.04.2005, 12:33
ÜLKER beni sasirtti dogrusu hiç beklenmedik bir olayi gerçeklestirdiler kadro olarak avrupanin en iy kadrosu oldugu dönemde bile avrupada sürekli tökezleyen bireysel oynayip takim olamayan ülker kedi olup bir fare yakaladi nihayet

Harun
01.04.2005, 21:01
Ahbe o Harun Erdanay'li ,Serdar Apaydin'li efsane kadro nerdeeesmileys/smiley19.gif

Ozan
01.04.2005, 22:12
evet dün yenmemiz iyi oldu. ben normalde basketbol da efes'i tutarim ama bu maç avrupa maçi.insallah CSKA yi da yenip önümüze bakariz...

sende hakli olabilirsin Selçuk abi . cska güçlü bir takim. bende yenebiliriz diyorum.insallah da aliriz...

#10 Fietra
02.04.2005, 16:17
Yarin Ülker - Fener maçi var arkadas çagiriyorlar ama gitmiyorum

Harun
05.04.2005, 17:21
Trabzonsporun yapamadigini baskette Ülker yapti .Helal ülkerim beasmileys/smiley32.gif

The Londoner
05.04.2005, 21:06
Ulker daha macin ilk yarisinda havlu atti gibi!

CSKA: 49 ULKER:34

The Londoner
05.04.2005, 22:07
CSKA:88 ULKER:74 mac sonucu.

Ikinci ceyrekte olusan 14 sayilik fark macin da ozeti olmus oldu. Kalan 3 ceyrekte takimlar berabere!

Bir diger ilginc istatistik: Her iki takimin da isabet sagladigi ucluk ve ikilik sayilari esit. Buna ragmen serbest atislarda CSKA 21 sayi bulurken Ulker sadece 7 sayi bulabilmis. Bu da aradaki 14 sayilik farkin izahi oluyor.

Netice olarak, kazansa sezonun en buyuk surprizini gerceklestirecek olan Ulker kimseyi yaniltmadi ve maci her zaman oldugu gibi kendi hatalariyla kaybetti!

selçukabi
06.04.2005, 09:10

sende hakli olabilirsin Selçuk abi . cska güçlü bir takim. bende yenebiliriz diyorum.insallah da aliriz...

Orhan Gencebayin bir sarkisi vardi hani sen onu bilirmisin "Haklisin Hakli" diyordu hazret.Ikinci maçta 14 sayidan da fazla fark olacagina bahse bile girerim.

Ozan
06.04.2005, 21:15

Orhan Gencebayin bir sarkisi vardi hani sen onu bilirmisin "Haklisin Hakli" diyordu hazret.Ikinci maçta 14 sayidan da fazla fark olacagina bahse bile girerim.

selçuk abi ermis gibi adamsin smileys/smiley2.gifmaçin sonucunu bildin ama ben de yenilebilecegimizi tahmin edebiliyodum.moral olsun diye yenebiliriz dedim.neyse bunun 2. maçi var.onda da pek yenecegimize inanmiyorum ama insallah yeneriz.

The Londoner
14.07.2005, 02:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510>
<T>
<TR>
<TD =hurnewstitle align=left>Serkan Erdogan TAU?ya transfer oldu</TD>
<TD vAlign=bottom align=right></TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD align=right>http://www.hurriyetim.com.tr/images/trs.gifhttp://www.hurriyetim.com.tr/displayimage/0,,203274,00.jpg< name=examp></></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
Ayhan GÜNER
Ülkerspor?dan Kerem Gönlüm ve Tutku Açik?tan sonra Serkan Erdogan da ayrildi. Milli oyuncu yaptigi 3 yillik anlasma sonrasi toplam 1 milyon 950 bin dolar alacak.
ÜLKERSPOR?da yaprak dökümü sürüyor... Kerem Gönlüm ve Tutku Açik?tan sonra Serkan Erdogan da kulüple yollarini ayirdi. Bu sezon gösterdigi performansla Euroleague?de bir kez ayin, bir kez de haftanin oyuncusu seçilen milli oyuncu, bu sezon Final Four?da final oynayan TAU ile 3 yilligina anlasti. Ispanyollar Ülker?e bonservis ücreti olarak 550 bin, Serkan?a da ilk yil için 600, ikinci yil 650, üçüncü yil için de 700 bin dolar ödeyecek. Serkan, ?Yarin (bugün) ev bakmak için Ispanya?ya gidecegim. Burada oynayan ilk Türk olacagim için gururluyum? dedi. Avrupa?da sayi kralliginda 8. olan milli oyuncunun menajeri Ali Güven, ?Serkan, TAU?da basarili olacak? dedi.
-------------------
Ulker icin kotu, Serkan ve Turk basketbolu icin iyi bir haber!smileys/smiley1.gif</TD></TR></T></TABLE>

#10 Fietra
14.07.2005, 02:56
Ülker'in güç kaybettigi kesin ancak ismi yeter yine de.(efesliyim)

Utku061
14.07.2005, 03:05
Hayret sezon basinda Ülker Klüp olarak küçülecek diyorlardi da inanmiyordum,artik inanmaya basladim.

t-mac
14.07.2005, 12:39
ben ülker yönetiminin aldigi bu karari destekliyorum, çünki onca transferler yapip hedefler koyuyorsun ama her sene sadece türkiye kupasiyla yetiniyorsun!

bence bir kaç yil bu tarz kadrolar kurup altyapiya daha fazla önem vermeliler. bir efespilsen fanatigi olarak sampiyonluk maçlarini febe yada bejeke yerine ülkerle oynamayi tercih ederim. üç sülüklerin basketbolda final oynama basarisi elde etmelerine bile tahammülüm yok!

The Londoner
14.07.2005, 12:46
Ulker`in bir anlamda geri cekilmesi meydanin tamamen Efes`e kalmasianlamina geliyor. Bu da aslinda iyi bir gelisme degil. Acikcasi ben bir Efes taraftari olarak Turkiye ligindeEfes`in guclu rakiplerle oynamasi taraftariyim.Cunku ligin kalitesi duserse bu Efes`in Avrupa`daki performansini olumsuz etkileyecktir.

#10 Fietra
14.07.2005, 14:36
Bu sene BJK ve FB'nin daha tecrübeli oldugu kesin.

yavuzselim_61
17.07.2005, 16:06
Ülkerspor Bodiroga'ya talip olmus. Bodiroga bu sene Barcelona'dan ayrilacak. Eger Ülker Bodiroga'yi alabilrse yilin transferi olur.

Berat
17.07.2005, 16:13
Ya Ülker küçülmüyor, öyle birsey sözkonusuydu ama sanirim karar degistirdiler.. Cüneyt Erden ve Mirsad ile anlasildi..Ismini animsayamadigim bir de ABD li aldilar..Su andaki hedefler Ibo+Bodiroga.. Bu ikisinin Ülker'e geldigini düsünemiyorum bilesmileys/smiley1.gif

yavuzselim_61
17.07.2005, 16:16
Efesle birlikte Final-Four oynarlar..

Insallah

Harun-61
17.07.2005, 16:23
Ya Ülker küçülmüyor, öyle birsey sözkonusuydu ama sanirim karar degistirdiler.. Cüneyt Erden ve Mirsad ile anlasildi..Ismini animsayamadigim bir de ABD li aldilar..Su andaki hedefler Ibo+Bodiroga.. Bu ikisinin Ülker'e geldigini düsünemiyorum bilesmileys/smiley1.gif

Ömer Onan, Cüneyt Erden, Bekir Yarangüme, Jerry Hollman?ın yanı sıra Türk Milli Takımı?nın yıldızı Mirsad Türkcan?ı da renklerine bağlayan Turuncu - Yeşilliler, şimdi de İbrahim - Bodiroga ikilisiyle anlaşmanın yollarını arıyor.

Harun
20.07.2005, 10:12
Ibrahim'lede anlasildismileys/smiley2.gif

Oruç
20.07.2005, 13:33
Evet Ülker Ibo'yu da aldi!

Bence pek yararli olmaz...

FATIH SULTAN TEKKE

Tserhan
23.07.2005, 14:56
BENIM GÖNLÜM DE ÜLKERDEN YANA.. AMA EFES PILSENIDEAVRUPADA DESTEKLERIM. ZATEN PEK DE TAKIP EDEMIYORUM. HEPSINE BASARILAR

corleone
23.07.2005, 15:08
bu kadar adam aldilar en azindan final foura çiksinlar istiyor gönül yaziktir talihsiz bi takim bu ülker her sene takim degistirilirse böyle olur bir türlü kemik kadro olusturamadilar fener ne yapiyorsa futbolda ülker de basketbolda aynisini yapiyor...

The Londoner
23.07.2005, 15:23
En son Siena`san Stefanov`u aldilar. Daha once Karsiyaka`da oynamisti.

Ulker`in cok dahaguclu kadrolar kurdugu donemler oldu. Yalniz, bu kulubun geleneksel olarak Avrupa`da basarisiz olmasi takimin uzerindeki en buyuk ugursuzluk. Turkiye sampiyonu olduklari donemlerde bile Avrupa`da hep Efes`in golgesinde kaldilar.

selçukabi
25.07.2005, 08:35
Abdullah, Ülker -bence- tarihinde kurdugu en güçlü kadroya imza atti diyebilirim.Tabii Mirsad transferi gerçeklesirse.Yanliz pota altlari hala zayif gözüküyor.Hakan Artis bir 3 numara baktiklarini söylemis ben olsam bir 5 numara bakardimsmileys/smiley36.gifiste ayni pozisyona 4 transfer ayni ezikler gibim...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

lazkaya
31.07.2005, 21:12
Ülkerde bi seyler ters gidiyor.Koç süper oyuncular süper fakat yetrerli basari yok neden acaba?