PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih AKIN'dan TRABZONSPOR BELGESELİ

Sayfa : [1] 2

Dursun Ali Bahçekapılı
21.06.2007, 11:35
Fatih Akın'dan Trabzonspor belgeseli

Dünyaca ünlü yönetmen Fatih Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'un belgeselini çekeceğini bildirdi. Akın'ın Trabzonspor'u yakından takip ettiği belirtildi... 21 Haziran 2007 11:30

Dünyaca ünlü yönetmen Fatih Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'un belgeselini çekeceğini bildirdi. Cannes Film Festivali'nde ''Yaşamın Kıyısında'' adlı film ile ''en iyi senaryo'' ödülünü kazanan, ayrıca ''Duvara Karşı'' filmi ile de Berlin Film Festivali'nde ''Altın Ayı Ödülü''nü alan Trabzonlu yönetmen Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'u yakından izlediğini söyledi. Akın, turneleri nedeniyle Trabzonspor'u çoğu zaman gazetelerden takip edebildiğini belirterek, ''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi. Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu. Trabzonspor'un başarıya ulaşması için altyapıya önem vermesi gerektiğini kaydeden Akın, şunları vurguladı: ''Takım olarak inanç, sistem ve heves olmalı. Kendine inandığında herkesi yenersin. Bazen yönetmenliği futbola benzetiyorum. Cannes'de de ödül alınca bunu vurgulamaya çalıştım. Öyle görüyorum ben. Kendine inanç, heves, altyapı ve soğukkanlılık hem futbolda hem de sinemada başarının sırrı.''

-''ALTYAPISINA ÖNEM VERMESİ GEREK''-

Fatih Akın, Trabzonspor'un isimden önce altyapısına önem vermesi gerektiğini ifade ederek, ''İsim ve tecrübe olabilir. Bunlar Trabzonspor'a gerekebilir ama şu da var ki altyapıdan da iyi oyuncular çıkabilir. Hatta yeni Maradona bile çıkabilir buradan. Ayrıca Almanya'daki Türk kültürünü de takip etmemiz lazım. Orada çok ciddi bir altyapı var. Orayla bir bağlantı olması lazım'' diye konuştu. Akın, Trabzon'a her gelişinde mutlaka ailesine ve kendine Trabzonspor'un mağazasından bir şeyler aldığını belirterek, şöyle devam etti: ''Sevgi gerçekse kimse takımını şampiyon olmadığı zaman da bırakmaz. Bırakıyorlarsa onlar zaten fasa fiso Trabzonsporlu. Gerçek Trabzonsporlular, takımları 24 sene şampiyon olmasa da yine takımını tutar ve destekler.''

Adem Erdoğan
21.06.2007, 11:39
http://www.sporx.com/images/1/29/7974_6105_B_FatihAkin001.jpg

Egemen Yılmaz
21.06.2007, 11:39
bu süper bir haber

Remzi
21.06.2007, 11:43
Helal olsun la Sana:DÇok Güzel bi haber bu:DSabırsızlıkla bekliyorum bu belgeseli:)

Külünkoğlu
21.06.2007, 11:44
Herkes üzerine düşeni elinden geleni yaptığında çok daha iyi şeyler olur. Fatih Akın'a düşüncesinden dolayı teşekkürler. Düşüncesini hayata geçirdikten sonra da minnettarlığımı sunarım.

Tunga
21.06.2007, 11:45
Böyle başarılı bir yönetmenin bu işle ilgilenmesi çok güzel bir haber. Kısıtlı olan kaynaklarımızın gelişmesi, genişlemesi açısından mutluluk verici.

python
21.06.2007, 11:49
Trabzonspor şampiyon olursa çekecek bunuda belirtelim bu arada.

Külünkoğlu
21.06.2007, 11:52
Trabzonspor şampiyon olursa çekecek bunuda belirtelim bu arada.
aşağıdaki cümlesinden anladığınız bu mudur ?

''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi. Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu.

GULER
21.06.2007, 11:58

''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi. Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu.

Trabonlu olarak gurur verici bir haber!!

Emre B.
21.06.2007, 11:59
TS Club için ürün önerilerine yazmıştım.Dileğim gerçekleşiyor.

ozcan_asanoglu
21.06.2007, 11:59
Güzel birşey..Dalında dünya çapında olan ve adından söz ettiren birinin Trabzonsporlu olması bir yana Trabzonspor için en iyi yaptığı şeyi yapmak istemesi ayrıca gurur verici...

Çok kaliteli yapımlar bekliyoruz ondan...Hatta Trabzonspor'un doğuşunu, tarihini, ihtilalini, başkaldırışını işleyen bir film bile yapabilir. Festivallerde falan gösterilir, müthiş tanıtım olur dünyaya...

python
21.06.2007, 12:01

Oradan anladığım o olsaydı tekrar etme ihtiyacı duymazdım. :)

Yeliz
21.06.2007, 12:08
Çok güzel bir haber.İnşallah yakın zamanda düşüncesini hayata geçirir.:)

Emirhan Makul
21.06.2007, 12:09
inşallah bu adam yapar abi ya sinemada da verilsin gişe rekorları kırar valla

Bartuğ13
21.06.2007, 12:21
helal olsun be.konuşmalarını ajanssporda tamamen okudum mükemmel konuşmuş.merakla bekliyorum belgeseli

KUTADGU
21.06.2007, 12:29
bu fevkaladenin fevkinde bir fikir Fatih Akın...

tuttum seni....

en iyisi olsun ama....

Hemde en iyisi

Aslıhan
21.06.2007, 12:30
Harika bir haber :)

Mert67
21.06.2007, 12:31
oleyy bu çok güzel bir haber

fındıkoğlu
21.06.2007, 12:41
trabzonsporu tutmak başka bişe.
TRABZONSPOR sevdalısı olmak başka bişe. fikri kanaatimce fatih akın da sadece tarbzonsapor şampiyonluğunda bunu yapabileceğini belirtmiş. çok abartmamak lazım.
fikir çok güzel ama önemli olan karanlıkta ışık cilvesi gösterebilmektir. takım zaten şampiyon olduğunda ona bu iş kalmaz birileri mutlaka böyle bişeyi yaparlar ozamana kadar.
külübün 40'ıncı kuruluşunu yaşadığımız şu günlerde yapılsa daha anlamlı olmazmı diye sorarlar adama......;)

oflubektas
21.06.2007, 12:50
Ünlü bir yönetmenin iyi niyetli yaklaşımı "Saksağanın kuyruğu suya değdi mi değmedi mi?" tartışmasına dönmek üzere. Bu adam Sürmenespor 3.lige yükseldiği için mi Çamburnu'na gelip çöplük yapımına karşı çıkmıştı ???

ErayAkyüz
21.06.2007, 12:51
ya son gunlerde duydugum en gusel haber bu gercekten surekli kulubumz hakkında uzucu seler yazııoruz suraya kin kusma yeri oldu forum resmen soyle yaa bakın fatih akın bile nası bilio buyuklugumuzu ama sitedeki bazı kişiler takımla dalga gecio surekli Trabzonsporum buyuktur ok!

cemka
21.06.2007, 12:57
[QUOTE=mackdali22;843941]Fatih Akın'dan Trabzonspor belgeseli

Fatih Akın, Trabzonspor'un isimden önce altyapısına önem vermesi gerektiğini ifade ederek, ''İsim ve tecrübe olabilir. Bunlar Trabzonspor'a gerekebilir ama şu da var ki altyapıdan da iyi oyuncular çıkabilir. Hatta yeni Maradona bile çıkabilir buradan. Ayrıca Almanya'daki Türk kültürünü de takip etmemiz lazım. Orada çok ciddi bir altyapı var. Orayla bir bağlantı olması lazım'' diye konuştu. Akın, Trabzon'a her gelişinde mutlaka ailesine ve kendine Trabzonspor'un mağazasından bir şeyler aldığını belirterek, şöyle devam etti: ''Sevgi gerçekse kimse takımını şampiyon olmadığı zaman da bırakmaz. Bırakıyorlarsa onlar zaten fasa fiso Trabzonsporlu. Gerçek Trabzonsporlular, takımları 24 sene şampiyon olmasa da yine takımını tutar ve destekler.''[/QUOTE

Şampiyon olmasakta bizim duruşumuz yeter Fatih abi... Bizim tek istediğimiz, başırıyı sadece Şampiyonluğa endekslemiş olan İstanbul züppelerine bir ders verebilmek...Hadlerini bildirmek...

Zeyno Tomar
21.06.2007, 13:02
böyle uluslararası bir kişinin Trabzonspor forması giyerek fotoğraf çektirmesi bile bişeydir! helal olsun!

Erkan
21.06.2007, 13:13
Yazacak bisey bulamiyorum... ;):):)

Selman
21.06.2007, 13:13
Demek Fatih Akın Trabzonspor'luymuş.Yeni öğrendim valla.Çokda sevindim.Projesini en kısa zamanda hayata geçirmesi dileğiyle.

Cengiz Çubukcu
21.06.2007, 13:17
Helal sana Fatih, iyice gözüme girdin...

Emorfo
21.06.2007, 13:17
Böyle Trabzonsporlu'nun eli öpülür. Lafla Trabzonsporluluk olmuyor hangi kulvarda başarılıysak o çerçevede elimizden geleni Bordo-mavimiz için yapmalıyız. Fatih Akın'a filmleri bir yana acayip bir semptatim vardı. Meğersem boşa değilmiş. Kan çekti. Adam bizden fanatik çıktı :)

muratt
21.06.2007, 13:21
Fatih Akin bizdenmiymis.. Helal valla.. Bende bu adama neden bu kadar kanim isindi diye merake ediodum..

Zafer Fidan
21.06.2007, 13:22
Evet süper olacak!!!
duyduguma göre Fenerin rölünü Sibel Kekili oyniyacakmis :D

Hekimoğlu
21.06.2007, 13:27
harika bir haber.yeni öğrendim trabzonlu olduğunu.sabırsızlıkla bekliyoruz.

Cem Akyüz
21.06.2007, 13:28
bölye ünlü bir yönetmenin Trabzonsorlu olması ve Trabzonspor belgeseli yapacak olmasına çok sevindim

tsakrep61
21.06.2007, 13:30
hey gidi be carlosu alsak bu kadar sevınmezdım yav helal fatih akına artık butun fılmlerını ızlerım ben

Erkan
21.06.2007, 13:33
http://nl.youtube.com/watch?v=qJz577uHVqE :) Karizmaya bakin ":) Mesaji da cok anlamli sonda..;)..

Salih Yazıcı
21.06.2007, 13:43
çok süper bir olay kesinlikle destek verilmeli

Ozan
21.06.2007, 13:46
Fatih Akın yeri belli ve kaliteli bir yönetmen . böyle bir proje düşünmesi çok güzel . ne trabzonlular gördük sadece nüfus cüzdanındaydı trabzonluluk. fatih akın gerçekten taktirimi topladı bu düşüncesiyle ve inşallah projeyi gerçekleştirir. trabzonspor un da reklamını yapmış olur dünyaca :)

Badaloğlu
21.06.2007, 13:53
böyle uluslararası bir kişinin Trabzonspor forması giyerek fotoğraf çektirmesi bile bişeydir! helal olsun!

İşte meselenin özü burada:alkış:

Erbay
21.06.2007, 14:20
:alkış:Helal olsun has Trabzonluymuş.:ts:

Gamze
21.06.2007, 14:28
Okuldaki normal bir öğrenci bile şu günlerde Trabzonsporluyum demeye çekinirken Zeyno ablamın dediği gibi böylesine ünlü bir insan çıkıp formasını giyiyor,pozlar veriyorsa- tıpkı Kazım Koyuncu gibi-,

Filminin bir sahnesini kalkıp Sadri Şener tesislerinde çekiyorsa,

Trabzonsporluyum diyerek Trabzonspor için en iyi olduğu alanda,kendi işinde bir şeyler yapacağını açık açık söyleyebiliyorsa,

İşte gerçek taraftar böyle olur demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Yaptığı her işten alnının akıyla çıkan bu Trabzonsporlu adam,Fatih Akın, bu belgeselin de sözünü verdiyse en iyisini yapacaktır...

Teşekkürler Fatih Akın...

İHSAN
21.06.2007, 14:28
ne diyelim inşallah

immortal_TS
21.06.2007, 14:29
Helal olsun Fatih Akın'a daha yeni öğrendim, inşallah başarır bu belgesel olayını ve böyle demecinden ötürü de kendisine teşekkür ediyorum.

macka61
21.06.2007, 14:48
helal olsun merakla bekliyicez belgeseli

Külünkoğlu
21.06.2007, 14:50
Flimlerini beğenmesemde beni canevimden vurmuş gözüküyor. :)

http://img.sabah.com.tr/im/2007/06/21/2A55FD9FE7849E4A9F304A90r.jpg

Can basten
21.06.2007, 14:51

Kekilli Fenerliymiş merak etme...:D

Murat Hızal
21.06.2007, 14:55
Fatih Akın'ın kamerasından Trabzonspor belgeseli fikri bile beni heyecanlandırdı.

Umarım kendisine yeterli destek verilir ve isteği gerçekleştirilir.

Mehmet Fırat
21.06.2007, 15:00
60. Cannes Film Festivali'nde 'Yaşamın Kıyısında' isimli filmle en iyi senaryo ödülünü kazanan Fatih Akın, koyu bir Trabzonspor fanatiği olduğunu belirterek, Bordo-mavili takımın şampiyon olması halinde Trabzonspor Belgeseli çekeceğini söyledi.
...
ligtv.com.tr

anlamadığım şey şampiyon olmazsak çekmeyecek mi belgeseli??:confused:

ARAF
21.06.2007, 15:01
bu adamın filmlerini çok severim şimdi daha çok seviyorum kendisini

zafer6161
21.06.2007, 15:13
Fatih akını ilk defa bugün tanıdım,kendisi çok ünlü yönetmenmiş,gerçek bir trabzonsporluymuş helal olsun valla:alkış:

ama duvara karşı filminide o çekmiş:eek::D

TSelif
21.06.2007, 15:16

Evet şu forma var ya ahh şu forma ..Akan suları durduran tek şey belkide :)

blacksea35
21.06.2007, 15:42
Bu çalışmasını hayat geçirmesini dört gözle bekliyor çalışmalarında başarılar dilerim. Tebrikler Fatih Akına...

Murat GENEL
21.06.2007, 15:49
adamı karadeniz yv konuk etsin filmleri yok satar trabzonda:D

sanatik
21.06.2007, 15:49
Trabzonlu ve Trabzonsporlu oldugunu bilmiyordum.

Ne güzel bir sürpriz böyle, göbek atmak üzereyim.

oh oh.

Filmin 100 % olacagindan eminim.

Ah birde bir sampiyonluk gelse simdi, Bak neler olacak :--)

Fatih
21.06.2007, 15:53
Fatih Akının Trabzon çamburnundan olduğunu bugün gazeteden öğrendim gurur duydum tabiki göğsüm kabardı belgesel düşüncesi de çok güzel yıllardır Trabzona bir çivi bile çakmayan gurbetçilerimize örnek olur inşallah

Enes Berfin
21.06.2007, 15:53
Fatih Akina burdan sonsuz tessekürlerimi sunuyorum, cok güzel aciklamalarda bulundu umarim yapacak oldugu Belgesel'de iyi bir sekilde sonuclanir ben buna inaniyorum.

Temel Küçükhüseyin
21.06.2007, 15:55
İlk hayırlı işi değil. Kendisi Çamburnu'lu (Sürmene) Burada kurulacak çöp arıtma tesisi için de müthiş mücadele veriyor. Hatta bu konuda Bakan Osman Pepe ile de basın yoluyla ciddi karşı karşıya gelmiştir. Hepimiz onu Kekilli'yi meşhur etmesiyle gurbetçi uçuk bir yönetmen olarak tanıdık. Ama görünüş hikaye adam CAN çıktı. Bordomavi.net olarak kendisiyle Trabzonspor üzerine röportaj yapmak çok zor olmayacaktır. Böyle bir markayı değerlendirmekte fayda var. (İlginç olan böyle birisinin tespitleri de güzel işkembeden Trabzonspor'lu değil sadece formayı giyip görüntü vermemiş)

ozcan_asanoglu
21.06.2007, 15:55
"Duvara Karşı" filmini o çekmişti doğru :eek:

neyse ;) bi de "fenere karşı" çeker olur biter...:D

Fatih
21.06.2007, 15:58
Bazı arkadaşlar olayı saptırmaya başladı bile feneri kekilliyi karıştırmayın lütfen gurur duyacağmız destek olacağımız yerde dalga geçiyoruz

Gamze
21.06.2007, 16:02

:) Çok iyiydi Özcan abi :)

Az önce Karadeniz TV'de izledim konuşmalarını...

Boş bir adam değil,Trabzon'da olduğu için formaliteden konuşmuyor.Söylediği önemli sözler de vardı. Diyor ki;

''Gençler sıkılmış,şampiyonluk yokmuş.İnsan sevdiğini böyle kolay bırakır mı?O zaman onlar Trabzonsporlu değil,hikaye fasa fiso...'' :)

Alman politikacı Claudio Roth'la birlikte gelmiş Trabzon'a.Bu Roth da Beşiktaş'ı tutuyormuş Türkiye'den.İlhan Mansız yüzünden.Hey Allahım!Habu kadınlar Mansız'dan ne bulmuş hala anlayamadım!Aptal gülümsemesine mi hayranmışlar acaba?! :confused: Ne diyeyim,neyse diyeyim...

DeAgLeMaNyAq
21.06.2007, 16:07
Çok iyi bir haber valla bravo...

Mayls
21.06.2007, 16:11
Genelde Takim belgeselleri pek ses getirmez ama Fatih Akin gibi bir dev cekerse böyle bir belgeseli baska takimlarin dikkatini bile ceker

UğuR
21.06.2007, 16:12
kendisi Trabzo Sürmene,Çamburnu köyündendir.(kÖylüm olur:))çAMBURNUn da yapılmakta olan Çöp arıtma tesislerine karşı yapmış olduğumuz harekete canı gönülden destek vermektedir.Bu son filminin bazı sahnelerini Çamburnunda çekmiştir.Verdiği sözün arkasında olacağına inanıyorum.

ozcan_asanoglu
21.06.2007, 16:13
:) Çok iyiydi Özcan abi :)

Az önce Karadeniz TV'de izledim konuşmalarını...

Boş bir adam değil,Trabzon'da olduğu için formaliteden konuşmuyor.Söylediği önemli sözler de vardı. Diyor ki;

''Gençler sıkılmış,şampiyonluk yokmuş.İnsan sevdiğini böyle kolay bırakır mı?O zaman onlar Trabzonsporlu değil,hikaye fasa fiso...'' :)

Alman politikacı Claudio Roth'la birlikte gelmiş Trabzon'a.Bu Roth da Beşiktaş'ı tutuyormuş Türkiye'den.İlhan Mansız yüzünden.Hey Allahım!Habu kadınlar Mansız'dan ne bulmuş hala anlayamadım!Aptal gülümsemesine mi hayranmışlar acaba?! :confused: Ne diyeyim,neyse diyeyim...

işin bir güzel yanı da, Gamze'nin değindiği gibi, öylesine tutmuyor Trabzonsporu. Gayet bilinçli, neyi, niye tuttuğunu, bunun ne anlama geldiğini çok iyi biliyor. bunu anlıyorum sözlerinden...helal olsun...

My
21.06.2007, 16:27
Vay be :) Demek Fatih AKIN Trabzonsporlu he :)

Akın, Trabzon'a her gelişinde mutlaka ailesine ve kendine Trabzonspor'un mağazasından bir şeyler aldığını belirterek, şöyle devam etti:
''Sevgi gerçekse kimse takımını şampiyon olmadığı zaman da bırakmaz. Bırakıyorlarsa onlar zaten fasa fiso Trabzonsporlu. Gerçek Trabzonsporlular, takımları 24 sene şampiyon olmasa da yine takımını tutar ve destekler.''

Punisher-61
21.06.2007, 16:34
Genelde Takim belgeselleri pek ses getirmez ama Fatih Akin gibi bir dev cekerse böyle bir belgeseli baska takimlarin dikkatini bile ceker

fatih akin son zamanin en basarili yönetmenlerinden birisi..trabzonspor belgeseli cekerse bu tüm dünyanin ilgisini ceker bundan eminim

Hüda Topaloğlu
21.06.2007, 16:35
Fatih Akının Trabzon çamburnundan olduğunu bugün gazeteden öğrendim gurur duydum tabiki göğsüm kabardı belgesel düşüncesi de çok güzel yıllardır Trabzona bir çivi bile çakmayan gurbetçilerimize örnek olur inşallah

Fatih akin bizlere buyuk bir sevinç yasattin, umarim dediklerini hayata geçirirsinizde asil sevinci ozaman yasariz.

(Alintiyla alakali diceklerim var, Ilginç bir tespit, her sene 400-500 euroluk lisansli ürün alip ve ayni zamanda üyelik yapanlari bir çivi çakmamakla suçluyorsan gurbette yasiyanlari düsünceni tekrar gözden geçir dostum;))

keles76
21.06.2007, 16:38
bence kulüp bu işin peşine düşsün lafta kalmasın para aktarsın destek versin çünkü bu iş eğer gerçekten hakkı verilerek yapılırsa uluslararası arenada en azından almanyada reklamımız olur . hELE BİRDE discovery yada national geographide yayınlandımı artık herkes bir şekilde bu takımı duyar olay sadece para işidir yönetmen var efsane var zaten fındık zamanı taraftarda stadda bu iş için herşey yolunda.

Fatih
21.06.2007, 16:39
Fatih akin bizlere buyuk bir sevinç yasattin, umarim dediklerini hayata geçirirsinizde asil sevinci ozaman yasariz.

(Alintiyla alakali diceklerim var, Ilginç bir tespit, her sene 400-500 euroluk lisansli ürün alip ve ayni zamanda üyelik yapanlari bir çivi çakmamakla suçluyorsan gurbette yasiyanlari düsünceni tekrar gözden geçir dostum;))

ben sizi kastetmemiştim kardeşim genel olarak konuştum sadece Trabzonspordan ibaret değil Trabzon ;)

Mehdi
21.06.2007, 16:45
Gerçekten çok şaşırdım.:alkış:
Aklımın ucundan geçmezdi.Müthiş bir haber bu.:alkış:

Şentürk
21.06.2007, 16:54
Herkes gibi bende çok şaşırmakla beraber bu öğrendiklerimiz (atık projeside dahil) karşısında çok mutlu oldum.
Türkiye'nin uluslararası alanda da başarı kazanmış yönetmenin Trabzonlu ve Trabzonsporlu oluşu çok gurur verici, zaten sempatik bir insandı, gözümüzde değeri çok daha arttı.
Helal olsun:alkış::alkış:

Ali Yerlikaya
21.06.2007, 16:59
Kirk yil düsünsen Fatih Akin in Trabzonlu ve Trabzonsporlu oldugu aklima gelmezdi. Helal dogrusu. Eppeyi yanki uyndirdi aciklamalkri her gazetede yazildi yani.
Trabzonporun bi belgeselini cekerse taraftar bile onun sayesinde kazanabiliriz.

okan6161
21.06.2007, 17:11
son zamanlarda duyduğum en iyi haber sinemada yap kesinlikle rekor kırar

Ömer SEVİNÇ
21.06.2007, 17:18
Tebrikler Fatih Akın'a. Gerçekten güzel bir proje. İnşallah başarılı olur..(Kısa ve öz:))

Sacit
21.06.2007, 17:23
Sonunda birisi sesimizi duydu,insallah en güzeli olur Trabzonspor ve bizim için,gerçi buna da ses duyurmak denmez,sadece Fatih Akın'ın kendi düşüncesi olabilir bana göre ama iyi ki olmuş.

Özsu
21.06.2007, 17:23

:):)

Umarım bu sene içinde çekilir bu film..

61viya
21.06.2007, 17:28
Fatih Akının Trabzonsporlu olduğunu bilmiyordum...İnanılmaz sevindim,süper bir haber bu...Formasını sırtına geçirmiş gururla taşıyor işte..Ve eğitimli olduğu alanda elinden geleninen iyisini yapmaya çalışıyor gönül verdiğimiz renkler için...

Ne mutlu ona,ne mutlu bize....

Ahmet54
21.06.2007, 17:28
Fatih Akin in Trabzonsporlu olmasi beni ziyadesiyle mutlu etti..o forma ne güzelde yakisiyor ona gerci o formanin yakismadigi insan olabilir mi...
insallah bu güzel proje gerceklesir..

zafercalikoglu
21.06.2007, 17:29
ben anlamıştım bu adamın trabzonlu oldugunu ,çok çabuk kanım kaynadi ona,
ver coşkuyu topragım,topraklarına

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 17:42
süper bi belgesel bekliorum bide şampiyonluğu kazandıımız gibi çıksa şu belgesel tam bomba olur

Erdem Keser
21.06.2007, 17:51
Avrupa kulturuyle yetismis bi insan Fatih Akin.. ama gercekten helal olsun kulturunden uzak kalmasina ragmen degerlerini kaybetmemis bi insan

POYRAZ
21.06.2007, 18:12
Fatih Akin'a tebrikler.

Özge
21.06.2007, 18:12
Bu habere çok sevindim.Tebrik ederim.Çok iyi bir belgesel bekliyorum Fatih Akın'dan:)

h.bezir61
21.06.2007, 18:21
Güzel bir haber gerceklesirse dahada güzel olacak.

Gürkan
21.06.2007, 18:29
Trabzonlu ve Trabzonsporlu oldugunu bilmiyordum.Gecen tvde bu haberle ilgili gördüm ama sonunu yakalayabildim.
""Fatih Akın, Trabzon'da...

Ünlü yönetmen Fatih Akın, Yeşiller Partisi Eşbaşkanı ve Almanya Federal Meclisi Türk-Alman Parlamenterler Grubu Başkan Yardımcısı Claudia Roth ile birlikte baba ocağı Trabzon'un Sürmene İlçesine geldi.""""

sanatik
21.06.2007, 18:30
Fenerlilere nedense cok dokunmus Fatih Akın´in su sözleri: "Roberto Carlos moruk, bizde başarılı olamaz"

:--)

Bu arada netde bir arama yapiyim derken su sözlerine rastladim, --> bu (http://www.trabzonsport.com/v2006/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1466) yazida: "Yeni senaryo arıyordum. Her yerden teklif geliyordu, hiçbirini beğenmiyordum. Kendi senaryom yoktu. Belki Trabzon’dan bir şey çıkabilirdi. O sırada Bob Dylan’ın güncesini okuyordum. Onun da Trabzonlu olduğunu öğrenince buraya geldim."

gercekdende Bob Dylan Annesi trabzon kökenliymis, enteresan, nerden nereye, TIKLA (http://www.voanews.com/turkish/archive/2005-10/2005-10-13-voa12.cfm)

Oemer61
21.06.2007, 18:43
Helal olsun, böyle adam gibi adamlarin hala var oldugu bilmek güzel!!!

Adem Erdoğan
21.06.2007, 18:48
Fatih Akin'a tebrikler.

burası boztepemi.

Kasım Hilal
21.06.2007, 18:50
Arasıra iyi haberler almak güzel oluyor..

Erkan
21.06.2007, 18:53
Arasıra iyi haberler almak güzel oluyor..
Nezamandir almaz olduyduk...:)

degok
21.06.2007, 18:55
ula bu çok güzel bişe kapak olsun fenerin belgeselini çekene.

ilhan
21.06.2007, 18:56
Helal olsun Fatih Akın..

Formada cuk diye oturmuş hani. Mevkisi önlibero ise Ziya hoca bişiler düşünür sanırım =)

horoz1977
21.06.2007, 19:05
bu çok güzel bişey ya.baksanıza sırtında bordomavi forma ne güzel yakışmış.İnsan gurur duyuyor.bu adamın geleceği çok parlak.Trabzonlu olupta Trabzonspor'u tutmayanlar utansın.

coskun0661
21.06.2007, 19:19
Demek Fatih Akın Trabzonspor'luymuş.Yeni öğrendim valla.Çokda sevindim.Projesini en kısa zamanda hayata geçirmesi dileğiyle.

valla bende yeni ögrendım ..helal olsun adama ..insallah böle bir proje yapa:alkış:r da herkes izler

Ba®ış
21.06.2007, 19:36
Helal olsun Tebrikler :alkış::alkış:

Kasım Hilal
21.06.2007, 19:39
valla bende yeni ögrendım ..helal olsun adama ..insallah böle bir proje yapa:alkış:r da herkes izler

Yalnız değiilsiniz...
BEn de yeni öğrendim.
Gerçi adamı pek tutmadım ama neyse..

Duvara karşı filmi zaten iğrenç nesine ödül vermişler bilmiyorum.
Hırsız var iyi idi, güzel de oynadı hatta..
Cannes'da ödül alan filmini ise izlemedim zaten.
Bakalım belgeseli nasıl olacaK?

Erkin
21.06.2007, 19:44
Bir de Kebab Connection'un senaristliğini yapmıştı. O film de güzeldi :)

Helal olsun tebrikler gerçekten.. İnşallah Trabzonsporumuza hakettiği belgeseli çeker :)

Travelair
21.06.2007, 20:09
Çok büyük bir reklam ve imaj çalışması olabilir. Yöneticiler bu işi ciddiye almalı

ceserdar
21.06.2007, 20:09
40 sene Trabzon'da yaşayıp da gerçek Trabzonspor'lu olamayanlara kapak olsun bu adam. Çok sevindim. Herkes tarafında sayılıp sevilen ve popüler bir insan olarak Trabzonspor'u sevmesine gerçekten bayıldım.

Erdem Keser
21.06.2007, 20:17
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2s_FatihAkin001.jpg

elazrail_6161
21.06.2007, 20:30
Fakat Şampİyon OlduĞumuz Takturde

hamdi bey
21.06.2007, 20:33
Fakat Şampİyon OlduĞumuz Takturde

ohooo o zaman boşuna beklemeyelim :(

Kasım Hilal
21.06.2007, 21:43
Bir de Kebab Connection'un senaristliğini yapmıştı. O film de güzeldi :)

Helal olsun tebrikler gerçekten.. İnşallah Trabzonsporumuza hakettiği belgeseli çeker :)

Onu da izlemedim!

LazAnisT
21.06.2007, 22:10
Aslen SÜRMENE Çamburnulu..Aytekin akayın yayın yönetmenliğini yaptığı ve ilk kez bu ay çıkaracağı bir dergi var ''KÜLTÜR SANAT ve TRABZON diye Bu ayki sayında çok detaylı muhteşem bir röportajı var.Hakkaten inanılmaz dolu bir adam..Okumanızı tavsiye ediyorum..

yaranozlu
21.06.2007, 22:22
ben de bilmiyordum bizim oralardan olduğunu. Gurur duydum... Düşünceleri de sıradan biri olmadığını net olarak gösteriyor. Bu tip düşünceli insanlara ihtiyacımız var. Bir yerlere gelip unutan insanları kınıyorum...

WERTHeR
21.06.2007, 22:24
helal olsun vallahi ne diyelim dediğini yapar inşallah. Niyeti bile önemli aslında

Ali Şahin
21.06.2007, 22:29
ben trabzonlu olduğunu biliyordum ama kendi kendime bunun trabzonluluğundan ne olur diyodum. şimdi ise içim içime sığmıyo söyleyecek bi şey bulmıyorum.helal olsun

mensure 61
21.06.2007, 22:39
Helal olsun :)

zafer6161
21.06.2007, 22:51
Fenerlilere nedense cok dokunmus Fatih Akın´in su sözleri: "Roberto Carlos moruk, bizde başarılı olamaz"

:--)

Bu arada netde bir arama yapiyim derken su sözlerine rastladim, --> bu (http://www.trabzonsport.com/v2006/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1466) yazida: "Yeni senaryo arıyordum. Her yerden teklif geliyordu, hiçbirini beğenmiyordum. Kendi senaryom yoktu. Belki Trabzon’dan bir şey çıkabilirdi. O sırada Bob Dylan’ın güncesini okuyordum. Onun da Trabzonlu olduğunu öğrenince buraya geldim."

gercekdende Bob Dylan Annesi trabzon kökenliymis, enteresan, nerden nereye, TIKLA (http://www.voanews.com/turkish/archive/2005-10/2005-10-13-voa12.cfm)

fatih akını bugün tanıdım.peki bob dylan kim yahu:confused::rolleyes:

Kasım Hilal
21.06.2007, 22:54
fatih akını bugün tanıdım.peki bob dylan kim yahu:confused::rolleyes:

One more cup of coffee şarkısını bilir misin?

zafer6161
21.06.2007, 22:55
One more cup of coffee şarkısını bilir misin?

yok baba anlamam yabancı müzikten:D

Kasım Hilal
21.06.2007, 22:57
Oooo..
Çok şey kaybettin be baba..

Kasım Hilal
21.06.2007, 23:02
Bilmeyenler için One More Cup Of Coffee'yi yükledim..
Bilmiyorum mp3 paylaşmak yasaktır büyük ihtimal ile ama adamı tanımamıza yardımcı olur.
Aha da Bob Dylan

MP3 Paylaşımı KESİNLİKLE yasaktır.

smertkan
21.06.2007, 23:09
Trabzonspor için bir şeyler yapan, Trabzonspora hizmet eden herkesin başımızın üstünde yeri olmalı.Umarım planlarını hayata geçirir.

Bob DYLAN ın annesi Trabzonlu olması ise bize trabzona Trabzonspora ne kazandırır bunu çözebilmiş değilim.

BDiler61
21.06.2007, 23:11
helal olsun fatih akına

pReN@_61
22.06.2007, 09:53
bu çok güzel bir haber..umarım proje en kısa zamanda hayata geçer...

Erdem Keser
22.06.2007, 10:05
http://www.youtube.com/watch?v=hE8Es14MMj4

Iste Size Fatih Akin Roportaji

Allahina Kurban Olayim Senin......

mehmet_35
22.06.2007, 10:06
Bu bir ilk olacak inş devamı gelir ve Ts Tv de açılır. bir biz kaldık tvsiz.

Alptuğ
22.06.2007, 10:29
teskkur ederım fatıh akına cok guzel bı belgesel yapacagından emınım

xxxxxxx
22.06.2007, 11:49
adama helal olsun

Bülent Bayraktar
22.06.2007, 12:06
bi ünlünin daha trabzonsporlu olduğunu öğrendik...!

sanatik
22.06.2007, 12:06
Trabzonspor için bir şeyler yapan, Trabzonspora hizmet eden herkesin başımızın üstünde yeri olmalı.Umarım planlarını hayata geçirir.

Bob DYLAN ın annesi Trabzonlu olması ise bize trabzona Trabzonspora ne kazandırır bunu çözebilmiş değilim.

bakarsin oda Trabzonsporlu cikar, yok ama fatih akin hakkinda bir yazi okurken ondan ögrendim, sasirdim konuda ilettim.

youtube daki interview icin tesekkürler.

umraniye34
22.06.2007, 12:10
ben bu adama karşı bi garezim vardı ama şimdi kalmadı :)

adam gibi adam fatih akın

zisinoli
22.06.2007, 12:54
Şu ünlü Trabzonsporluymuş bu ünlü bizdenmiş falan pek sevmem ama Trabzonspor Belgesilinin yapılması düşüncesi heyecan verici ve bu belgeselin alanında otorite olan Fatih AKIN imzasını taşıyacak olması oldukça sevindirici. Yalnız Fatih'in işi ile Trabzonspor kültürünü birleştirmesi gerek, inşallah Trabzonspor kültürünü özümşemiz, içine sindirmiş bir arkadaşımızdır.
Nuri gibi Trabzonsporlu da az değil hani :) Düşüncen için Teşekkürler Fatih, Belgesili en kısa zamanda üretmen dileğiyle...

Emre B.
22.06.2007, 13:16
Fatih Akın'ın bir filminde duvara Trabzonspor bayrağı asılmıştı.İnşallah yönetimde destekler.

Jackdaniels
22.06.2007, 13:57
Bu adamı hiç sevmezdim çok antipatik bulurdum ama dün bu haberi duyduktan sonra kanka olasım geldi :)

S@K@RON_61
22.06.2007, 14:12
Bazı Trabzonspor'u Tutan Zenginlerde Fatih Akın'ın kadar takıma sahip çıksa.

OYılmaz
22.06.2007, 14:12
Helal Fatih Akın sen bu belgeseli yap izlenme rekoru kırmazsa neyim her zaman yanındayız fatih abi artık o da fatih tekkemizden sonra 2. Fatihimiz ;)

Thedoors
22.06.2007, 14:15
Bob dylan aslen yahudidir.Gercek adı da Bob dylan deil değişik bi ismi daha var.

A.Alper
22.06.2007, 15:17
Bu adamı hiç sevmezdim çok antipatik bulurdum ama dün bu haberi duyduktan sonra kanka olasım geldi :)

trabzonsporlu olduğunu duyunca ben de çok sasırmıstım

Koray
22.06.2007, 15:18
inş. sözde kalmaz bu lafı..

Erkan
22.06.2007, 16:36
Trabzonlu olup istanbul yalakaliginla sadece yurt icinde "basarili" olabilirsin, ama gordugumuz gibi karakterli insanlar yurt icinde "basarili" gorunmese bile, yurt disinda hakketigi basariyi alacaktir..... Fatih Akin Yurtdiisinda basarili olmasaydi belki de hic duyulmazdi, mecbur kaldi ... basin ,

TheRapZoNe
22.06.2007, 17:33
Bir başka haberde;TRabzonspor şampiyon olduğu zaman belgesel çekeceği yazıyordu ama bazı kaynaklarda ise şampiyonluk şartı yazılmamış. Neyse dileğimiz şanlı bir şampiyonluk ve onu süsleyen bir Fatih Akın belgeseli.

Not: Emorfo'ya katılıyorum,Trabzonspor başkanlığında bulunan bir kişiye hiç kimsenin küfür seviyesinde hakaret etmeye hakkı yoktur

Gamze
22.06.2007, 17:34
Fatih Akın'ın sözlerini konuşuyoruz,Nuri'yi tartışmak için buyurn;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=845484#post845484

Ukala mı dedi biri? Evet aynen öyle :cool: :)

Taner Gündoğdu
22.06.2007, 18:24
bende diyorum Duvara Karşı filmini niye bu kadar beğendim, yönetmeni ile renkdaşmışız meğer :D:D:D

Trabzonsporuzu inşallah layıkıyla anlatır ve onurlu davamızı anlamakta zorluk çeken sığ beyinlileri biraz olsun aydınlatır

POYRAZ
22.06.2007, 18:45
http://www.youtube.com/watch?v=hE8Es14MMj4

Iste Size Fatih Akin Roportaji

Allahina Kurban Olayim Senin......
Tesekkür ederim link icin. Seyrettim. Herkezin de seyretmesini tavsiye ederim. Sylvester Stallone'nin "Kobra" isimli filmi vardi. Oradaki haline cok benzemis gözlügü ve saclariyla. Ayrica hic bir kulübün renkleri bizimki kadar güzel olamaz. Seyredin görün.

Adem Erdoğan
22.06.2007, 19:21
bence bu muhabbetiabartmayalım.yani fatih akının trabzonsporluluğunu.milyonlarca trabzonspoır taraftarı var.her ünlü fg gs bjk yi tutabildiği gibi ts uda tutabilir.

Badaloğlu
22.06.2007, 20:52
Konu ile ilgisiz mesajlar silinmiştir...

mensure 61
22.06.2007, 21:48
Ayyy çook hoşuma gitti Fatih Akın'ın röportajı :)

Turks
22.06.2007, 22:00
Valla süper olur:tsbayrak:

Mustafa Cem Şeyhoğlu
22.06.2007, 23:34
Helal olsun Fatih Akın'a işte gerçek Trabzonsporlu budur Ama keşke açıklamasaydı Trabzonsporlu olduğunu ne bileyim şimdi Altın portakal falan da vermezler Trabzonsporlu diye

bordo61
23.06.2007, 13:18
bende roportajını izledim gercekten guzel konusmus diyo ole bir yenildiğine bırakanlar bizden değil gercek trabzonsporlu değil onlar Belgeselinden değil ama bir insanın bunu söylemesi bence daha önemli

Mustafa AYDIN
23.06.2007, 13:34
Sıcak havalarda yapılan transferlerle bizleri iyice bunaltan yönetimin aksine,bu haber soğuk limonata gibi geldi...

The Legend
23.06.2007, 14:50
inşallah en kısa zamanda şampiyon oluruzda onun belgeselini çeker.kendisine başarılar diliyorum.

okan6161
23.06.2007, 15:23
keşke her trabzonlu sanatçılar bu gibi işlere baş koysa bir kazım koyuncumuz vardı allah rahmet eylesin ben başka duymadım trabzonlu olup böyle sosyal görevler üstlenen fatih akına tekrar tekrar teşekkürler

Ugur Ergenc
23.06.2007, 15:42
ŞANLI TRABZONUMA HERŞEY YAKIŞIR..

:bmn1:

hüseyin1975
23.06.2007, 17:28
Gercekden Helal olsun.

tsanimer
23.06.2007, 22:52
azerbaycan uçağından prf. diploması alan, 6 karısı olan ve sadece trabzonlu olduğu için büyük günebakış gazetesi tarafından neredeyse ulusal kahraman ilan edilerek sayfalar dolusu haberleri yapılan haydar baş ın yanında dünya yeteneği hemşehrimiz fatih akın a reklam kokan hareketler diye başlık atmak yetenek ister.

değil mi günebakış değil mi ali öztürk?

ha bir de of belediye başkanı vardı di mi? mübarek fatih akın dan cumhurbaşkanına oradan da genelkurmaya herkese posta koyuyor. birisi kendisini burasının saral cumhuriyeti olmadığı yolunda uyarsa iyi olmaz mı?

haydar baş a övgü fatih akına yergi

alkış
alkış

bordoylamavi
24.06.2007, 01:03
bildiğim kadarıyla sdadece Trabzonsporlu değil ayrıca Trabzonlu ve bildiğim kadarılya karadenizde çevre kirliliğine maruz kalan bir yeri tam adını bilmiyorum çevre kirliliğine karşı savunmak için ciddi bir destek veriyor

Ertan 51
24.06.2007, 09:31
helal olsun Fatih Akın'a alman kültürünün içinde yetişipte daha içinde Türkiye ve Trabzonspor aşkının olması gurur verici.son dönemlerde dünya sinamasında isim yapmış böyle başarılı bir yönetmenin bu belgeseli yapacak olması takımımızın reklamını yapacağı gibi Trabzon'uda tüm dünyaya tanıtacaktır.şimdiden teşekkürlerimizi sunalam.bu topraklarda yetişip para,şan,şöhret kazanıp Trabzon'a ve Trabzonspor'a sırtını çeviren ruhsuzlara ibret olur inşallah.

aaahmet61
24.06.2007, 10:14
dünya çapında tanınan tek türk yönetmen oda trabzonsporu tutuyor .bu hakikaten gurur verici.nerede ergun gürsoy nerde fatih akın.bu sene duyduğum en büyük transfer.

Selçuk Yılmaz
24.06.2007, 10:34
Böyle bir Kişinin bİzim Taraftarımız Olduğunu Bİlmek Gurur verdi gerçekten ...Trabzonspor böyle bir kişiyi değerlendirmeli diye düşünüyorum..

attagümüshane
24.06.2007, 16:15
gurur duydum..aslına bakarsanız para da bizim insanımızda yetenek de..başka şeyler de...ona rağmen şampiyonluğa bunca yıldır hasret kalmamız çok üzücü.
fatih akın ı da tebrik ediyorum gurur duyuyorum

POYRAZ
24.06.2007, 17:30
azerbaycan uçağından prf. diploması alan, 6 karısı olan ve sadece trabzonlu olduğu için büyük günebakış gazetesi tarafından neredeyse ulusal kahraman ilan edilerek sayfalar dolusu haberleri yapılan haydar baş ın yanında dünya yeteneği hemşehrimiz fatih akın a reklam kokan hareketler diye başlık atmak yetenek ister.

değil mi günebakış değil mi ali öztürk?

ha bir de of belediye başkanı vardı di mi? mübarek fatih akın dan cumhurbaşkanına oradan da genelkurmaya herkese posta koyuyor. birisi kendisini burasının saral cumhuriyeti olmadığı yolunda uyarsa iyi olmaz mı?

haydar baş a övgü fatih akına yergi

alkış
alkış
Millet olarak her halti tutup milli ya da siyasi kaliba sokmakta üstümüze yok. Fatih Akin ile Haydar Bas'in ne alakasi var simdi?
Dünyanin yarisinin tanidigi, dünya capindaki tek Türk yönetmen olan, Cannes'de ödül alan tek Türk yönetmen olan Fatih Akin'in Trabzonlu ve Trabzonspor'lu olmasini konustugumuz bu topige bile siyaset karisiyor.
Ya ne denir ki? Ne hale gelmisiz.:alkış:

tsanimer
24.06.2007, 19:24
poyraz kardeş bende onu diyom tam

dünya çapında bir trabzonlu olan fatih akın a aynı gün günebakış gazetesi tabirimi mazur görün giydirmiş

ama tam sayfa haydar baş a methiyeler düzmüş

onu diyom ben de

günebakış olayı yani

gaybana61
25.06.2007, 11:30
helal olsun fatih akına işte trabzon evladının yöresine takımına sahip cıkmazının bir gururu bu teşekkürler....

golebshera
25.06.2007, 18:37
muazzam olur..

trbahmet
25.06.2007, 19:43
Vayy be...Böyle başarılı bir sanatçının öncelikle türk sonra trabzonlu sonra trabzonsporlu olması beni çok memnun etti doğrusu:)

Artık Fatihlerimiz sıralaması belirlendi ozaman:
1.Fatih Sultan Mehmet(1461'deTrabzon'u fethetti)
2.Fatih Tekke(Trabzonsporumuzda gönülleri fethetti)
3.Fatih Akın(Trabzonlu ve TSli çıktı ve TS belgeseli çekebileceğini söyleyerek bizi mesetti )

trbahmet
25.06.2007, 19:45
Artık Fatih Akın abimizi yakın takibe almak lazım, ilk iş ilk fırsatta filmlerini izlemek gerek:)

Fatih abimizin yolu açık olsun...

trbahmet
25.06.2007, 19:51
Başlıkta geçen kaynakların özeti:
Fatih Akın ile ilgili linkler:
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2s_FatihAkin001.jpg (http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2s_FatihAkin001.jpg)
http://www.youtube.com/watch?v=hE8Es14MMj4 (http://www.youtube.com/watch?v=hE8Es14MMj4)
http://nl.youtube.com/watch?v=qJz577uHVqE (http://nl.youtube.com/watch?v=qJz577uHVqE)

Bob Dylan da trabzonlu çıktı:
http://www.voanews.com/turkish/archive/2005-10/2005-10-13-voa12.cfm (http://www.voanews.com/turkish/archive/2005-10/2005-10-13-voa12.cfm)

Kim bilir dünyanın hangi köşesinde çok ünlü olup ne trabzonlular vardır belki de:) Bekleyelim görelim:)

Murat'
25.06.2007, 20:01
kendisi gerçekten çok başarılı bir yönetmen trabzonsporlu olmasınada çok ama çok sevindim...gerçekten onun kamerasından süper şeyler çıkabilir...merakla bekliyoruz...

gerisiyalan
25.06.2007, 22:44
Millet olarak her halti tutup milli ya da siyasi kaliba sokmakta üstümüze yok. Fatih Akin ile Haydar Bas'in ne alakasi var simdi?
Dünyanin yarisinin tanidigi, dünya capindaki tek Türk yönetmen olan, Cannes'de ödül alan tek Türk yönetmen olan Fatih Akin'in Trabzonlu ve Trabzonspor'lu olmasini konustugumuz bu topige bile siyaset karisiyor.
Ya ne denir ki? Ne hale gelmisiz.:alkış:

mesnetsiz yorumlarıyla gümleyen gazete, gümebakış...

Gökhan Uzun
26.06.2007, 00:19
arkadaslar ben bu haberi duyunca cok mutlu oldum fatih akın gibi bi yönetmen türkiyede yaşamıyor olsa bile aslı olan trabzonun takımı trabzonsporu destekliyorsa helal olsun bazılarına da kapak olsun:alkış:
:bmn3:

macka61
26.06.2007, 00:40
bordami.net yöneticileri bir röpartaj yapar artık fatih akınla

SDanışmaz
26.06.2007, 16:18
HeLaL oLsun :)

Fatih Akın gibi bir kaç kişi daha çıksa medya bizi görmemezLikten geLemez...

Hüseyin Çümen
26.06.2007, 20:46
sabırsızlıkla bekliyoruz

Murat'
26.06.2007, 20:49
merakla bekliyoruz.........

Ertuğrul ATALAY
26.06.2007, 21:15
yarabbişükür.............
uzun zamandır Trabzonsporumuz ile ilgilli tek güzel haber.......
Helal Fatih Akına

Erkan
26.06.2007, 22:37
Insallah en yakin zamanda cekilir:)...

caykaraliTS
27.06.2007, 19:07
fatih akin aslen surmenelidur duyrulur

cagsenin
29.06.2007, 11:58
dünya trabzonlu olsun =)

aysegul61
13.07.2007, 10:56
fatih akin aslen surmenelidur duyrulur

Hadi canım walla akrabam olmasın:D Müthiş bir haber inşallah gerçekleşir..:)

Erman
13.07.2007, 11:53
.............

Travelair
13.07.2007, 12:01
Yönetimin sesi neden çıkmıyor bu projeye? Ha onlar Puma'nın mavisinin tonunun peşindeler öyle ya? Buna sıra gelmez. Ne tuhaf, sanki ince kuma batmışız, yönetim dışarıdan seyrediyor, onlar uğraştıkça biz batıyoruz, onlar çırpınıyor biz batıyoruz, Gaffur'un DVD'yi tamir etmesi gibi... Etme kardeşim etme

Enes
25.07.2007, 14:31
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak: :tsbayrak::tsbayrak:işte sehrın onemlı gorev ustlenmıs (vali,burokrat,miletvekili,sanatçı,yonetmen,beledı ye baskanları,işadamları) insanları bır araya getırebılırsek hersey daha kolay olacak ınsallah.Bizler taraftar olarak herzaman yanındayız zaten

tsli_fatih
25.07.2007, 14:42
:tsbayrak:inşallah en yakın zamanda çekilir.

POYRAZ
01.08.2007, 17:24
HeLaL oLsun :)

Fatih Akın gibi bir kaç kişi daha çıksa medya bizi görmemezLikten geLemez...
Dedigin sey Fatih Akin veya digerleri ile degil, sampiyonluk ile olur.;)

tuncii
04.08.2007, 01:11
Fatih Akın'dan Trabzonspor belgeseli

Dünyaca ünlü yönetmen Fatih Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'un belgeselini çekeceğini bildirdi. Akın'ın Trabzonspor'u yakından takip ettiği belirtildi... 21 Haziran 2007 11:30

Dünyaca ünlü yönetmen Fatih Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'un belgeselini çekeceğini bildirdi. Cannes Film Festivali'nde ''Yaşamın Kıyısında'' adlı film ile ''en iyi senaryo'' ödülünü kazanan, ayrıca ''Duvara Karşı'' filmi ile de Berlin Film Festivali'nde ''Altın Ayı Ödülü''nü alan Trabzonlu yönetmen Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'u yakından izlediğini söyledi. Akın, turneleri nedeniyle Trabzonspor'u çoğu zaman gazetelerden takip edebildiğini belirterek, ''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi. Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu. Trabzonspor'un başarıya ulaşması için altyapıya önem vermesi gerektiğini kaydeden Akın, şunları vurguladı: ''Takım olarak inanç, sistem ve heves olmalı. Kendine inandığında herkesi yenersin. Bazen yönetmenliği futbola benzetiyorum. Cannes'de de ödül alınca bunu vurgulamaya çalıştım. Öyle görüyorum ben. Kendine inanç, heves, altyapı ve soğukkanlılık hem futbolda hem de sinemada başarının sırrı.''

Fatih Akın, Trabzonspor'un isimden önce altyapısına önem vermesi gerektiğini ifade ederek, ''İsim ve tecrübe olabilir. Bunlar Trabzonspor'a gerekebilir ama şu da var ki altyapıdan da iyi oyuncular çıkabilir. Hatta yeni Maradona bile çıkabilir buradan. Ayrıca Almanya'daki Türk kültürünü de takip etmemiz lazım. Orada çok ciddi bir altyapı var. Orayla bir bağlantı olması lazım'' diye konuştu. Akın, Trabzon'a her gelişinde mutlaka ailesine ve kendine Trabzonspor'un mağazasından bir şeyler aldığını belirterek, şöyle devam etti: ''Sevgi gerçekse kimse takımını şampiyon olmadığı zaman da bırakmaz. Bırakıyorlarsa onlar zaten fasa fiso Trabzonsporlu. Gerçek Trabzonsporlular, takımları 24 sene şampiyon olmasa da yine takımını tutar ve destekler.''

cok guzelll

kalavara
04.08.2007, 01:29
kesinlikle tüm imkanlarımızla destek vermeliyiz. hiç olmazsa alkışlamalıyız kendisini.

Emre Emiroğlu
04.08.2007, 01:36
Bir davul güloğlu fenerbahceye sarkı yapıyor tüm gazeteler ve televizyonlar şarkıyı veriyorda veriyor haberlerden düşmüyor
ama fatih akın trabzonspora belgesel yaptığını yapacağını söylüyor medyada haber yko
ŞEREFSİZ MEDYA !

POYRAZ
04.08.2007, 15:00
Bir davul güloğlu fenerbahceye sarkı yapıyor tüm gazeteler ve televizyonlar şarkıyı veriyorda veriyor haberlerden düşmüyor
ama fatih akın trabzonspora belgesel yaptığını yapacağını söylüyor medyada haber yko
ŞEREFSİZ MEDYA !
Ben televizyonlarda görmüstüm.

6Şafak Aydın1
06.08.2007, 02:25
Fatih Akin birseyler yapmak istiyor yapacaktirda ama bence birazda zaman uygun olmasi lazim ...

Bunu kendisi de biliyordur..

Emre B.
06.08.2007, 10:06
Bizim yönetim adamdan para ister.

uzungöllü
06.08.2007, 22:05
İŞte ÖzÜne Sahİp Çikan Memleketİmİn Harbİ Delİkanli İnsani.. Helal Olsun Sana Be Fatİh Abİ... O İlk Adimi Atti Sira Bİzde... Hep Destek Tam Destek...

rahmi_gürsoy
07.08.2007, 11:14
Fatih Akın belgesel yapacak ama sadece eski efsane kadroya yapar bence bu son senelerdeki Trabzonspor için belgesel yapmaz bence

Kral-Tekke
07.08.2007, 21:50
Belgesel Kral Gibi Olacaktir Bence....
Yasasin Trabzonsporumuz...

hüseyin1975
07.08.2007, 22:34
Bizim yönetim adamdan para ister.

Vallahi bunu yapmazlar.

Yoksa kocaman bir ohaaaaaaaaaaaaaa derim...

Mehmet Öztürk
09.08.2007, 23:29
iki yıl önce Trabzon'daki TS Club mağazasında alış veriş yaparken deli gibi alış veriş yapan birini görmüştüm, bu adamı bir yerden tanıyorum diye düşündüm ve sonunda Fatih Akın olduğunu öğrendim, orada çekimde yapıyordu yanındakiler, tuırist gibi yani!

tuncii
09.08.2007, 23:34
her bakımdan destek lazim. trabzonun yanında olamasakda gonulden destek vermelıyız mutlaka bizi duyan olur merak etmeyın

Tolga Sarı
10.08.2007, 10:35
gercekten cok guzel bir haber bu ya. onca olumsuz seyden sonra boyle seyler insanın icini biraz olsun rahatlatıyor bu gunlerde...

Hasan Cubukcu
10.08.2007, 14:06
Ben bu adami sevmiyorum , ne kadar Trabzonlu olursada olsun yaptigi büyük hatalar var .
Avrupalilar buna neden ödül verdi acaba bunu bilen varmi !!!! Orhan Pamukda ödül aldi ayni Fatih Akin gibi anlayan anlar Zaten .
Ben kavga filan etmek istmemiyorum yanlis anlasilmasin kendi fikrimi yazdim tek !!!!

Oğuzhan Görkan
10.08.2007, 14:12
trabzonsporun nası bir geçmişe sahip olduğunu bilmeyenler veya görmek istemeyenler için güzel bir fırsat görsünler bakalım trabzonsporumuz nasıl bir takımmış...ayrıca nuri albayrakta görsünki takımı ne hallere getirmiş...

POYRAZ
11.08.2007, 17:00
Ben bu adami sevmiyorum , ne kadar Trabzonlu olursada olsun yaptigi büyük hatalar var .
Avrupalilar buna neden ödül verdi acaba bunu bilen varmi !!!! Orhan Pamukda ödül aldi ayni Fatih Akin gibi anlayan anlar Zaten .
Ben kavga filan etmek istmemiyorum yanlis anlasilmasin kendi fikrimi yazdim tek !!!!
Onun nasil ödül aldigi konusulmuyor ki sevgili renkdas.:) Böyle dünyanin tanidigi bir insanin Trabzonsporlu olmasini konusuyoruz, ayrica belgesel cekmek istedigini.;)

sweetrose
11.08.2007, 19:01
Bu gibi şahsiyetlerin bu konuda istekli olması bizim için bulunmaz nimettir. Ancak nimeti yerlerde sürdüren, kutsaliyet mefhumunu ayaklar altına alan bir yönetim için uzak şeyler bunlar. Kaf dağının ardı... Benim kanaatime göre, şahıs bu konuda yardım alamadığı takdirde ortaya son derece lakayt bir belgesel konulacaktır. Bu konuda sadece yönetim değil umumiyetten taraftarlarımızında ellerinde belge sayılabilecek dökumanları vermeleri gerekmektedir.

Ahmet Doğan
06.10.2009, 01:24
Bu belgesel çekme işi ne alemde haberi olan var mı?
Bana bir Trabzonspor belgeseli lazım şöyle güzel tarihimizi anlatan bi şey bildiğiniz bir video varsa bana link atarsanız çok sevinirim sabahtan beridir google'da aramadığım site kalmadı ama iyi bi şey bulamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Barış Kaptanoğlu
06.10.2009, 09:25
Fatih Akının Trabzonlu olduğunu ilk defa duyuyorum...Sevindim doğrusu

Dursun Kaplan
06.10.2009, 09:32
http://www.trabzonsport.com/v2006/images/haber/fatye6yy.jpg

http://img.blogcu.com/uploads/webaslanlari_fatih_akin.jpg

http://img150.imageshack.us/img150/7880/fatye6pu7.jpg
http://img150.imageshack.us/img150/9323/fat3va8vh2.jpg

:)

bordo61
06.10.2009, 09:42
Bu konu gene üste çıkmış :)

İskender66
06.10.2009, 10:11
Fatih Akın'ın Trabzonsporlu olduğunu şimdi öğrendim. Helal olsun. İnşallah en kısa zamanda güzel ve kapsamlı bir Trabzonspor belgeseli yapar.

İskender66
06.10.2009, 10:15
Bana bir Trabzonspor belgeseli lazım şöyle güzel tarihimizi anlatan bi şey bildiğiniz bir video varsa bana link atarsanız çok sevinirim sabahtan beridir google'da aramadığım site kalmadı ama iyi bi şey bulamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Renkdaşım youtube sitesinde 11 parçalık Trabzonpor Efsanesi Belgeseli var. Herbiri yaklaşık 10 dakika uzunluğunda. Yani toplam 110 dakka falan sürüyor. Ben 11 parçayıda youtubeden indirdim. Sana Trabzonspor Efsanesi Belgeseli'nin 1. parçasının linkini veriyorum. Sen oraya girip diğer parçalarıda izleyebilirsin yada indirebilirsin.

EUN3O5dhf3I

SüRMeNe_6161
06.10.2009, 12:47
Harika Olur Güzel Düşünce

hamucera
06.10.2009, 13:03
İŞte ÖzÜne Sahİp Çikan Memleketİmİn Harbİ Delİkanli İnsani.. Helal Olsun Sana Be Fatİh Abİ... O İlk Adimi Atti Sira Bİzde... Hep Destek Tam Destek...

kesinlikle ortamı germek niyetinde değilim. bu oluşuma tabi ki destek verilmeli ama ben Fatih Akın ismine çok ısınmışken bir anda soğudum. Askerlik yapıp insan öldürmekten se askerlik yapmayarak vatan haini ilan edilmeyi tercih ederim demiş, hiç hiç yakıştıramadım.

Sinem Yılmaz61
06.10.2009, 15:08
Fatih Akının Trabzonlu olduğunu ilk defa duyuyorum...Sevindim doğrusu

Hemde Sürmeneli ;)

zafercalikoglu
06.10.2009, 15:38
süper bir şey yapar bu adam HD kalitesinde

Samet Türkmen
06.10.2009, 17:35
İnşallah 96 yılından sonrasını koymaz belgesele. Hatta 95-96 bile koyulmayabilir.Kendi düşüncem. Zaten koyacakta pek birşey yok .

Anıl C
06.10.2009, 19:16
merak ediyorum 1990 sonrası için ne çekebilir
zaten çekmek istese herşey siyah beyaz görüntüler olacak
ayrıca sözde 2 sene önce çekecekti
belli ki vazgeçmiş

Mira_61
06.10.2009, 19:17
Düşünce güzel.Ama ben bu Fatih Akın'ı sevmiyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
06.10.2009, 19:25
bu adan ne zamandır söylüyor belgesel çekeceğim diye .hala ne bekliyor acaba...

yigits
06.10.2009, 19:28
Bence bu iş yaş 2 senedir haber yoksa boşa ümitlenmeyelim bence adam unutmuştur onu :)

İskender Çakmak
06.10.2009, 21:15
teşekkür fatih akın sen belgeseli yap gişe rekoru bizden

Volkan
06.10.2009, 22:34
ewt 2 seneyide gecti hala bi girişim oldumu acaba olsaydı enazından bi haberimiz olurdu ? :(

SüRMeNe_6161
06.10.2009, 22:44
Harika Olucak..

agasaro
07.10.2009, 09:29
Fatih Akın bu belgeseli çekerse eğer memleketine olan sevgisini açıkça ortaya koymuş olacaktır. Darısı Trabzonlu olmanın avantajlarını her zaman kullanmış olan iş adamlarımızın başına...

Çağatay_
07.10.2009, 12:06
Bu ne güzel bir haber ya :D

Hasan Habip Özbay
07.10.2009, 12:58
görüş olarak sevmem bu adamı ama fikir süper işde aynı olur eminim

tonyali_61
07.10.2009, 21:58
helal olsun ha bu fatih akına kendisine teşekkür ediyorum.

İHSAN
08.10.2009, 00:44
Hele bir çeksin, ondan sonra teşekkür ederiz.

FANATIK61
08.10.2009, 02:24
Bu cekimde Akyazi Projesi gibi uzun zaman alir gibi geliyor bana...

nemo_61
08.10.2009, 13:02
Bu cekimde Akyazi Projesi gibi uzun zaman alir gibi geliyor bana...

katılıyorum..Fatih akın her türkiyeye geldiğinde yada her yeni film çektiğinde bu haber tekrar tekrar yayınlanıyo..

sanatik
08.10.2009, 18:22
ewt 2 seneyide gecti hala bi girişim oldumu acaba olsaydı enazından bi haberimiz olurdu ? :(

konuyu yeni farkedenler yaziyor anlasilan.

Yeni bir gelisme varmi yoksa ?

Ahmet Doğan
08.10.2009, 19:07
Renkdaşım youtube sitesinde 11 parçalık Trabzonpor Efsanesi Belgeseli var. Herbiri yaklaşık 10 dakika uzunluğunda. Yani toplam 110 dakka falan sürüyor. Ben 11 parçayıda youtubeden indirdim. Sana Trabzonspor Efsanesi Belgeseli'nin 1. parçasının linkini veriyorum. Sen oraya girip diğer parçalarıda izleyebilirsin yada indirebilirsin.

EUN3O5dhf3I

Teşekkürler renkdaş ama bana biraz daha kısa bir belgesel lazım kardeşim sınıfta sunum yapacakmış konuyu Trabzonspor olarak seçmiş :)
Bi tane buldum ama görüntü net değil... :(

Nizam
09.10.2009, 01:04
Hele bir çeksin, ondan sonra teşekkür ederiz.

Yani .....

Ilelioglu
09.10.2009, 19:30
Helal olsun eger cekerse....;)

Adil ÖZGÜR
09.10.2009, 20:51
Hayırlı uğurlu olur, herhalde birileri yine korkulu rüyadan uyanır gibi olur ne dersiniz.

Hasan Habip Özbay
10.10.2009, 20:30
uzun sürer ama bu adam yaparsa süper yapar beklemeye değer

Sabri Kurban
14.10.2009, 16:05

EUN3O5dhf3I

Youtube belgeseli ben yükledim. Ama 500 kişi anca bakmış. İsteyene kaliteli görüntülüsünün adreslerini verebilirim.

Mayls
14.10.2009, 16:12
Şöyle bir düşündüm de, belgeselden ziyade bir film çekse çok daha güzel olur. Green Street Hooligans benzeri bir şey ;)

Murat'
26.12.2009, 11:33
Washington Post, yönetmen Fatih Akın'ın "Yaşamın Kıyısında" filmini, son 10 yılın en iyi 10 filmi arasında gösterdi.
http://ad.reklamstore.com/pixel?id=610315&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=616234&t=2

Washington Post, yönetmen Fatih Akın'a Cannes Film Festivalinde "En İyi Senaryo" ödülünü kazandıran "Yaşamın Kıyısında" filmini, son 10 yılın en iyi 10 filmi arasında gösterdi.

"Stil ve Statü: Osmanlı Türkiye'sinden İmparatorluk Kostümleri" sergisini son 10 yılın en iyi 10 sergisinden biri olarak seçen gazete, son 10 yılın en iyi 10 filmi arasına Fatih Akın'ın filmini dahil etti.

Ann Homaday'ın kaleminden çıkan yazıda, 2007 yılı Türk-Alman yapımı "Yaşamın Kıyısında", son 10 yılın en iyi filmler arasında gösterilirken, gazete bu filmlerin sıralaması için internet sitesinde anket yapıyor.
Cannes Film Festivalinde yönetmen Akın'a "En İyi Senaryo" ödülü kazandıran "Yaşamın Kıyısında", en iyi yabancı film dalında temsil etmek üzere Almanya tarafından 80. Oscar ödüllerine gönderilmişti.

Gazeteye göre, son on yılın hafızalara kazınan ve tekrar tekrar izlenmek istenen en iyi filmler arasında, 2003 yılında vizyona giren "Kayıp Balık Memo" (Finding Memo) bulunuyor. ABD'de gösterildiği ilk üç günde 70 milyon dolar hasılata ulaşan, ABD ve Kanada'da piyasaya çıkan DVD'si 28 milyon kopya satan film, 2004'te "En İyi Animasyon Filmi" Oscar'ını kazanmıştı.

Listedeki filmlerin bir diğeri de "Bana Güvenebilirsin" (You Can Count on Me). 2000 yılında gösterime giren film, Oscar'a "En İyi Kadın Oyuncu" ve "En İyi Senaryo" dallarında aday gösterilmişti. Filme, Amerikan Yazarlar Derneği de "En İyi Orijinal Senaryo" ödülünü vermişti.

Son on yılın en güzel filmleri arasında bulunan Alman yapımı "Başkalarının Hayatı" (The Lives of Others) adlı film de 2007 yılında "En İyi Yabancı Film" Oscar'ını almıştı.

Gazeteye göre son 10 yılın en iyi diğer filmleri ise şöyle:
"Ölümcül Tuzak" (The Hurt Locker), "Y Tu Mama Tambien", "Pan'ın Labirenti" (Pan's Labyrinth), "Dostluk Rüzgarları" (A Mighty Wind), "Sil Baştan" (Eternal Sunshine of the Spotless Mind), "Kan Dökülecek" (There Will Be Blood).

Gazete, son 10 yılın en kötü filmi olarak da "Star Wars: Koloni Savaşları"nı belirledi.

EN FAZLA HASILAT REKORU KIRAN FİLMLER
Gazeteye göre, son 10 yılın gişe rekorları kıran filmleri ise yapım yıllarına göre kronolojik olarak şöyle:

"Shrek, Yüzüklerin Efendisi" (The Lord of The Rings), "Örümcek Adam" (Spider Man), "Kalbinin Sesini Dinle" (My Big Fat Greek Wedding), "Chicago", "Karayip Korsanları: Siyah İncinin Laneti" (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl), "Tutku-Hz. İsa'nın Çilesi" (The Passion of the Christ), "Fahrenheit 9/11", "Kırk Yıllık Bekar" (The 40-Year-Old Virgin), "Kara Şövalye" (The Dark Knight).

bordo61
26.12.2009, 11:35
Konu hortlamış :)

Hekimoğlu
26.12.2009, 11:38
Yaşamın Kıyısında seyrettiğim en sıkıcı filmler listesinin daimi birincisidir.

Anıl Caner
26.12.2009, 12:15
Sıkıcı olmakla beraber benim izlediğim en başarılı filmlerden birisidir Yaşamın Kıyısında. Im Juli zaten harikulade bir film.

Diğer yapımlarını da severek izledim Fatih Akın'ın.

İnşallah gerçek olur bu belgesel projesi bir gün.

Murat'
26.12.2009, 12:20
Yaşamın Kıyısında gerçekten de sıkıcı ama bence çok başarılı bir film.

Ben bu projenin gerçekleşme ihtimalini uzak bir ihtimal olarak görüyorum.

Selim Turan
26.12.2009, 12:32
Şöyle GOAL serisi gibi bir film çekilse... Alt yapımızdan yetişen nadir futbolculardan birisi hem gelişiyor futbolcu oalrak hemde yaşadığı sorunları konu alıyor... Medya ve İstanbulluların oyunlarını iyi ortaya koyabilecek bir yapım olsa akla kara çok güzel göze batar...

isimsiz_61
26.12.2009, 13:08
ben yaşamın kıyısından pek birşey anlamadım:S

Soytürk
26.12.2009, 14:00
bu belgesel yayınlandımı?ben hiç biryerde görmedim 2007 de açılmış konu nerden bulup izleyebiliriz?

Hayriye Ayan
26.12.2009, 15:24
bu belgesel yayınlandımı?ben hiç biryerde görmedim 2007 de açılmış konu nerden bulup izleyebiliriz?
belgeseli yapmadı yapacak
tabi şampiyon olursak

cihatöztürk
26.12.2009, 15:34
belgeseli yapmadı yapacak
tabi şampiyon olursak

oooo yatar o iş :o:o

Murat'
26.12.2009, 15:36
Ortada yapılmış bir belgesel falan yok.Sadece Fatih Akın'ın ağzından böyle bir laf çıkmıştı.Olsa fena olmaz hani.Ama bence belgesel değil de film yapılması lazım.Green Street Hooligans gibi.

Cihan
26.12.2009, 15:36

normaldir ... sıkıntı yapmaya gerek yok .. :)

tuncay1984
26.12.2009, 15:44
trabzondan iki ünlü yönetmen cikti bir artik trabzon icin bisey yapsin

Paksoy
26.12.2009, 15:44
normaldir ... sıkıntı yapmaya gerek yok .. :)

efsane başlıklardan biri olur bu konu:D

Hayriye Ayan
26.12.2009, 15:46
oooo yatar o iş :o:o
evet:D o yüzden fazla heyecanlanmayın

Murat'
26.12.2009, 15:50
trabzondan iki ünlü yönetmen cikti bir artik trabzon icin bisey yapsin

Diğeri kim ?

zafer6161
26.12.2009, 15:51
Diğeri kim ?

tanju gürsu ;)

Hayriye Ayan
26.12.2009, 15:52
anlamazsın tabi:D
hatırlarsan sevgili kuzenimiz filmin yarısını atlayarak izletmişti bize:D

Murat'
26.12.2009, 15:55
tanju gürsu ;)

Temel Gürsu olmasın sakın.

tuncay1984
26.12.2009, 15:56
tanju gürsu ;)

ertem egilmez

Paksoy
26.12.2009, 15:57

hayriye ayan @ anlamazsın tabi:D
hatırlarsan sevgili kuzenimiz filmin yarısını atlayarak izletmişti bize:D

ççççççççç

Murat'
26.12.2009, 16:05
Vikipedi'de Ertem Eğilmez'in Trabzon doğumlu olduğu yazıyor.Acaba gerçekten öyle mi?

Yasin Altuntas
26.12.2009, 16:34
Vikipedi'de Trabzon doğumlu olduğu yazıyor.Acaba gerçekten öyle mi?

Valla benim bildigim Almanya dogumlu benim Okuluma gidiyordu ama sonradan Göcmende olabilir

Murat'
26.12.2009, 17:09
Valla benim bildigim Almanya dogumlu benim Okuluma gidiyordu ama sonradan Göcmende olabilir

Ben onu Ertem Eğilmez için yazmıştım.Yanlış anlaşılmaz olmasın.

Ufuk Bayraktar61
26.12.2009, 17:13
2025e başlık aranıyodu..bu başlığın kalacağından eminim :)

ibrahim
26.12.2009, 21:41
bu haberden sonra 3 film cikardi hala bekliyoz belgeseli