PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daouda Jabi

Sayfa : 1 2 [3] 4

Emirhan Makul
24.01.2008, 18:12
http://www.fcna.fr/articles/20052006/photos/7Coulisses130805.jpg

bu jabinin üstündeki forma ne forması ya birde yanındaki şey değil mi yaaantepde oynuyodu şimdi ankaragücünde galiba

KUTADGU
24.01.2008, 18:14
serkan mı jabi mi?

Elma işle armutu nasıl tartacağız şimdi..

1- Jabi ofansif yönü kuvvetli, buna nispeten defans yönü daha zayıf bir kanat savunucusu..
2- Serkan hayatında hiç bir şekilde kanatda oynayacak hele ki kanat savunuculuğu yapacak bir futbolcu değil... Çok koşmasından yararlanabileceğimiz orta sahada az özellikli bir futbolcu
3- İkisini karşılaştıramayız ama sonuç olarak şunu söyleyebiliriz.

Sonuç: Jabi mevcut haliyle sağ bek, Serkan bu durumuyla orta sahada koşucu olarak görev yapmalıdırlar. Kesinlikle

Misina
25.01.2008, 19:14
3 maç üst üste bi izleyemedik bu adamı

Cem Balcı
25.01.2008, 20:07
3 maç üst üste bi izleyemedik bu adamı

şu milli görevleri bi bitsin inşallah hep izlicez.

muratd61
28.01.2008, 13:45

bu jabinin üstündeki forma ne forması ya birde yanındaki şey değil mi yaaantepde oynuyodu şimdi ankaragücünde galiba

jabi eskiden fransa liginde oynuyordu..o zamandan kalma bi foto olma ihtimali yüksek

Cafer Bulur
30.01.2008, 20:06
yattara gibi klas bir oyuncunun cagrilmadigi gine milli takimina jabi cagriliyorsa ve ilk 11 de oynuyorsa bu oyuncunun trabzonsporda verimli olamamasini kendisinin motivasyon eksikligine bagliyorum.trabzondaki maclarina baktigim zaman macta herseyini ortaya koymayan bir jabi görüyordum.bu sene icin jabiden artik faydalanacagimizi düsünmüyorum.afrika kupasi nedeniyle sezonu erken kapatacaktir.

sbay
30.01.2008, 20:34

yanındaki diawara yanılmıyosam...

ilhan
04.02.2008, 01:22
Gine elendi. Derhal Trabzon'a bekleniyorsun Jabi Can =)

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 02:14
bizde banko oynayabilecek bir oyuncu

Tansu Onur Erdoğan
04.02.2008, 06:14
sağ tarafa jabi sol tarafada mısırlıyı koyunca birazda olsa düzelolur defansta

Yeşil
04.02.2008, 06:52
Oyun stili bana Abidal'ı andırıyor.
Top alışı,çevre kontrolü,soğuk kanlılığı ve pas yüzdesi...
Ara sıra oyundan kopmasını sürekli oynamamasından kaynaklanan istikrarsızlığa bağlıyorum.
Bence onun zaman zaman takımda sırıtmasının nedeni tıpkı Umut ve Marcelinho gibi Trabzonspor'un kötü anında bu takıma gelmesidir.

Uğurtan
04.02.2008, 07:19
Ben bekte Jabi'yi beğeniyorum aslında.. Kademede birkaç hata yapsada bunun maç oynadıkça geçeceğini düşünüyorum.. Hücuma katkısı falan gayet iyi.. Şuanki sağ beklerimizi 2-3 katlayacağı kesi sonuçta.. Hem Serkan'ı ortada kullanmak daha akıllıca geliyor bana..

Harun-61
04.02.2008, 09:49
Gine elendi. Derhal Trabzon'a bekleniyorsun Jabi Can =)

Trabzon degil, Antalya'ya :)

bakalim kac gün gecikme ile gelecek :)

vadaa55
04.02.2008, 10:51
bu Jabiyi geçen sene çok beğeniyordum(takip edebildiğim kadarıyla)erciyes'te gerçekten çok iyi işler çıkardı hatta bizim maçta sakatlanmıştı (bir pazartesi günü Trabzon'da oynanan ve Gökdenizin golüyle 1-0 kazandığımımz maç)ve ben çok sevinmiştim:)

Murat'
04.02.2008, 17:07
hadi bakalım ne kadar gecikecek merak ediyorum..

Cafer Bulur
04.02.2008, 17:59
bizde banko oynayabilecek bir oyuncu
bizde ancak yedek kalabilecek bir futbolcu.yattarayi milli takima cagirmayip bu uyurgezer jabiyi milli takima alip oynatan gine milli takiminin hocasi dün aksam aldigi 5-0 lik yenilgiyle isini ne kadar yapabildigini gösterdi.

Emirhan Makul
04.02.2008, 18:05
gine elendiii jabii geliyooo serkandan kurtuldukk

Tanju
04.02.2008, 18:13
serkan şu takımda en oynayan adamlardan jabi ne yapmış?=???

AYDIN KANTEKIN
04.02.2008, 18:23

serkan şu takımda en oynayan adamlardan jabi ne yapmış?=???

arkadaslar bu iki tane futbolcu namzetini biribrine yapistirsak bile yaklasik on yil once bizde oynayan ve kullandigi bölgede tartisilmaz olan gürcü Nemzadze bile etmezler.Jabi nin transferi kesinlikle bir hataydi iste alin adam afrika kupasinda ve bizden pasa pasa maasini aliyor dua edelim ki sakatlanmasin.serkan diyecek lafimiz artik yok onun futbolcu oldugundan süpe duyanlardanim.daha cok atletizim kosucularina benziyor,kos serkan kos seni kimse tutamaz.

Tanju
04.02.2008, 18:28
serkan diyecek lafimiz artik yok onun futbolcu oldugundan süpe duyanlardanim.daha cok atletizim kosucularina benziyor,kos serkan kos seni kimse tutamaz.

senin bu mantığına göre;
ayman- güreşçi
hüseyin- basketbolcu
çağdaş- vucutçu
=)

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 18:33
bizde ancak yedek kalabilecek bir futbolcu.yattarayi milli takima cagirmayip bu uyurgezer jabiyi milli takima alip oynatan gine milli takiminin hocasi dün aksam aldigi 5-0 lik yenilgiyle isini ne kadar yapabildigini gösterdi.
jabi fiziği ile oyun görüşüyle çıkışlarıyla...paslarıyla 10000 tayfun eder.
Erciyeste oynadığı oyun çok iyiydi.Fransa liginde boşuna o kadar maça çıkmamış bir oyuncu. İyi bir oyuncu çok rahat oynar bizde

Tanju
04.02.2008, 18:36
Erciyeste oynadığı oyun çok iyiydi.Fransa liginde boşuna o kadar maça çıkmamış bir oyuncu. İyi bir oyuncu çok rahat oynar bizde

vay be ne topçumuz varmış da habertimiz yokmuşş? adam sanki yeni transfer oldu yapma arkadaşım

AYDIN KANTEKIN
04.02.2008, 18:40
senin bu mantığına göre;
ayman- güreşçi
hüseyin- basketbolcu
çağdaş- vucutçu
=)

bu saymis oldugunuz spor dallari bile beceri ve hüner gerektiri ama saydigin kisilerin ve hünerlerden mahrum oldugundan eminim diyemem sadece tahmin edebilirim.

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 18:45
vay be ne topçumuz varmış da habertimiz yokmuşş? adam sanki yeni transfer oldu yapma arkadaşım
Kardeşim bu adam ligin en iyi sağ beki olur yeterki güvenelim

Cafer Bulur
04.02.2008, 18:46
haklisin.jabi güclü fizigi ile bize faydali olmasi gereken bir futbolcu.ama benim elestirdigim bu futbolcunun kendisini nedense oyuna tam anlamiyla verememesidir.futbolcu futbolu oynadigi kadar da yasamali.bu her iste böyledir.jabi ise sadece oynamaya calisiyor.bu nedenledir ki simdiye kadar 4-5 macta oynatildi.

Tanju
04.02.2008, 18:48
Kardeşim bu adam ligin en iyi sağ beki olur yeterki güvenelim

tayfun cora'dır bence sağbekin oyuncusu

Hüdai Pervaneli
04.02.2008, 18:54
bence jabi aksam iyidi birde serbest vurus kullandiki kaleciyi saktaladi:D:D:D:D

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 19:07
haklisin.jabi güclü fizigi ile bize faydali olmasi gereken bir futbolcu.ama benim elestirdigim bu futbolcunun kendisini nedense oyuna tam anlamiyla verememesidir.futbolcu futbolu oynadigi kadar da yasamali.bu her iste böyledir.jabi ise sadece oynamaya calisiyor.bu nedenledir ki simdiye kadar 4-5 macta oynatildi.
Buna katılıyorum bizde %100 verim alamıyoruz hatta %70 alsak bile tamam ama maçlarda sanki böle bi eksiği varmış bi huzursuzluğu varmış gibi gözüküyor. Yoksa Erciyes - BJK maçını izlemiştim mahvetmişti sağ kanadı Jabi.

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 19:09
tayfun cora'dır bence sağbekin oyuncusu

allah için şu futboldan anlayan 3 yaşında çoçuk Tayfundan bi .... olmıyacağını 2 maç izlese anlar.
Ne teknik ne yetenek ne zeka ne pas hiç birşey olmayan adam trabzonun sağ bekinde oynayacak ancak gider sebatta oynar. Saçları uzatmakla artislik yapmakla olunmuyor topçu.Carlos 35 yaşında hala it gibi sahada koşuyor. Tayfun efendi de 2 metreden topu veremiyor adama kapırıryor gol yiyoruz.

Tanju
04.02.2008, 19:19
allah için şu futboldan anlayan 3 yaşında çoçuk Tayfundan bi .... olmıyacağını 2 maç izlese anlar.
Ne teknik ne yetenek ne zeka ne pas hiç birşey olmayan adam trabzonun sağ bekinde oynayacak ancak gider sebatta oynar. Saçları uzatmakla artislik yapmakla olunmuyor topçu.Carlos 35 yaşında hala it gibi sahada koşuyor. Tayfun efendi de 2 metreden topu veremiyor adama kapırıryor gol yiyoruz.

sözlerine dikkat et, edep öğretmeyeyim sana yaşın 18!
bu konuda da senle tartışmayacağım çünkü takip, analizin sıfır
sana cevap da yazmayacağım istersen uzatma...

Sefa Murat Dokuz
04.02.2008, 19:34
Takip analiz 0 öylemi benim kadar takip et sen ondan sonra gel gör su tayfunun Kayserisporda oynadığı 1 Bursa 1 de Sakarya sanırım 1 de bize karşı oynadığı maçta; o 3 maçı iyi oynadığını gördüm başka hayatımda iyi oynadığı maçını görmedim adamın sen kalkmış adamı bizim sağ beke koyuyorsun.bide bana takip analizin 0 diyorsun:D gülüyorum...
Şu attığı gol bile bize yakışmayan bir oyuncu olduğunu gösteriyor.O vurusu hiç futboldan anlmayan birini koysan daha iyi vurur o topa yahu bu bir futbolcu değilmi o topa nasıl öyle iğrenç değişik bir tabirle kız gibi vurursun.Sağ bek oynarsın 1 kez ileri çıkıp adam akıllı 1 ortan yok 1 kez orta yapta bizim adama gelsin nerdee öyle bişey yok. Değişik bir mevkide oynuyor biz 4 lü defans oynuyoruz bu 4 lü defansın en sağındaki bek oynayacağına sanki biz 3 lü defans oynuyoruz gibi buda 3 lü defansın en sağındaki stopper gibi oynuyor.

Jabi ile Tayfunu kıyaslamam bile. Hocayla bir alaka yok Fildişinin Gineyi yenmesi çok doğal birşey.
Fildişinden burda 10-15 tane adam sayarsın ama Gineden 2-3 en fazla olsun 5 kişi avrupada oynayan oyuncu sayısı kaç zaten.Çok büyük güç farkları var.Jabi orda milli takımda oynuyor bizim tayfunu bırakın şu gineyi benin in sağ bekine koymazlar.

Cem Balcı
04.02.2008, 22:19

abicim böyle konuştuğuna göre kayseride galiba jabi yi izlememişsin.

serkan ve jabi;ikiside oynatılmalıdır;takımdan kesilmemelidir.

Samet Yildirim
04.02.2008, 22:32
bence jabi cok iyi bi sag bek oyuncusu faydalanmak lazim...

Cafer Bulur
04.02.2008, 22:39
bence jabi cok iyi bi sag bek oyuncusu faydalanmak lazim...
iyi güzel söylüyorsunda trabzonspor jabiden faydalanmak istedigi kadar ,jabi de trabzonspordan faydalanmak isteseydi takimimiza daha faydali olurdu.hersey karsiliklidir.sürekli gec gelmeler,maclarda herseyiyle sahada olmak gibi unsurlar jabide olmadigi icin su ana kadar basarili olamamistir.sezon sonuna kadar da olacagina inanmiyorum.

Cem Balcı
04.02.2008, 22:42
iyi güzel söylüyorsunda trabzonspor jabiden faydalanmak istedigi kadar ,jabi de trabzonspordan faydalanmak isteseydi takimimiza daha faydali olurdu.hersey karsiliklidir.sürekli gec gelmeler,maclarda herseyiyle sahada olmak gibi unsurlar jabide olmadigi icin su ana kadar basarili olamamistir.sezon sonuna kadar da olacagina inanmiyorum.

jabi için böyle bir yorumun erken olduğunu düşünüyorum.hele bi milli takımdan dönsün ondan sonra bahanesi kalmayacaktır ve görev verildiği sürece oynayacaktır.

2. devre tam anlamıyla jabiyi tanıtacağımıza inanıyorum.

Samet Yildirim
04.02.2008, 22:44

Jabi bilinerek alindi gec gelmeler felan bilinmiyor mu....hem Böyle ülkelerden gelen oyuncu herzaman gec gelir....her yerde aynidir bu olay....100 kisi sec böyle ülkelerden brezilya felan dahil ancak 10 kisi saglam cikar...

Cafer Bulur
04.02.2008, 23:01
Jabi bilinerek alindi gec gelmeler felan bilinmiyor mu....hem Böyle ülkelerden gelen oyuncu herzaman gec gelir....her yerde aynidir bu olay....100 kisi sec böyle ülkelerden brezilya felan dahil ancak 10 kisi saglam cikar...
örnek1-jefferson.örnek2-marcelinho.ikiside brezilyadan.sürekli gec gelen ,disiplinsiz bir oyuncu oldugunu biliyorsan almayacaksin.gerci jabiyi büyük ihtimalle ziya dogan aldirmisti.

Terzioğlu
08.02.2008, 20:46
Jabi nerelerde neden hala dönmedi?

Cafer Bulur
08.02.2008, 21:06
Jabi nerelerde neden hala dönmedi?
huylu huyundan vazgecermi?bu adamin bir kerede zamaninda ülkesindan döndügünü gördükmü?görecegimizide zannetmiyorum.bu seferki gec kalma bahanesini simdiden düsünebiliyorum.kupadan elendik ama kampimiz devam ediyordu diyecektir.bos yere yabanci kontenjanimizi kapliyor.sezon sonu gitmesi gerekenlerden biridir kendisi.kimse cikipda hala bu adami savunmasin.

batuhan249
08.02.2008, 21:11
tayfun coranin en iyi yaptigi is fenerbahce amigolugu aslinda onu fenerin alt yapisina gondermemiz lazim bu sayede moruk carlostan bolbol forma alir belesten:D:D:D

Terzioğlu
08.02.2008, 21:15
huylu huyundan vazgecermi?bu adamin bir kerede zamaninda ülkesindan döndügünü gördükmü?görecegimizide zannetmiyorum.bu seferki gec kalma bahanesini simdiden düsünebiliyorum.kupadan elendik ama kampimiz devam ediyordu diyecektir.bos yere yabanci kontenjanimizi kapliyor.sezon sonu gitmesi gerekenlerden biridir kendisi.kimse cikipda hala bu adami savunmasin.

Aynen öyle. Sezon sonunda gönderilmesi gerek.
Bu ne bicim futbolcu adam her zaman milli takim kampinda olur mu. Söyle bi 2-3 üst üste izleyemedik adami...

Ali İhsan
08.02.2008, 22:33
Bu herif de benden uyuşukmuş yaw. Bir gitti mi daha bekle ki gelesin...

Cem Balcı
08.02.2008, 23:24
yine gidiş o gidiş...

galiba bu gineliler takımda farklı olmaya çalışıyolar...

unique
08.02.2008, 23:26
İlk devre kendisinden bir şey anlamadık, ama görev aldığı maçlarda çok da sırıtmadı. En azından Tayfun'dan iyidir galiba.

cengizalioğlu
08.02.2008, 23:33
arkadaşlar jabi bence kesin stoper oynaması lazım bu takımda yanında çağdaş sağda serkan solda mowad ayman ön libero solda barış sağda yattara aymanın önünde gökdeniz ilk topları alıp ileriye kulanması lazım bu arada gerizekalılar becerip iki adam daha alsalardı takım ikinci yarı uçardı

Cem Balcı
08.02.2008, 23:41
İlk devre kendisinden bir şey anlamadık, ama görev aldığı maçlarda çok da sırıtmadı. En azından Tayfun'dan iyidir galiba.

galibası yok;tayfundan kat kat iyi...

Terzioğlu
09.02.2008, 01:40
Iyide Tayfun sag bek degil stoper...

Tolpaş61
09.02.2008, 02:17
başımızın yeni belası.inadınamı yapıyorlar bu geç gelme işini.

macka61
09.02.2008, 04:56
jabi yattaraya kötü örnek oluyorsun böyle giderse para alamayacak arkadaş

Harun
09.02.2008, 09:00
Kulupte başı boşluk almış başını gidiyor.

Emirhan Makul
09.02.2008, 11:33
böyle yapacaksa ben istemiyorum bu adamı

Harun-61
09.02.2008, 11:38
bu adamlarin genlerinde var galiba !!!

Emirhan Makul
09.02.2008, 11:47
yattara öyle değil ama yani bunun kadar değil hiç değilse

karatasof
09.02.2008, 12:35
Geçenlerde bir spor programında bizim eski antrenörümüz Yılmaz Vural bu konuda maduriyetini dile getiriyordu.Afrikalı Futbolcular konusunda hayli dertli görülen Vural anlatımlarıyla ve uslubuyla bir anda stüdyoyu kırdı geçirdi.Şovmen Vural aslında antrenörlükten çok sahnede başarılı olur gibime geliyor ya ne hikmetse bir elinden tutan olmadı galiba...

'' Nedir bu afrikalılardan çektiğimiz kardeşim.Adamlara o kadar para veriyoruz parayı alırken profesyoneller ama iş futbola gelince amatör.Kardeşim memleketine giden her afrikalı muhakkak bir hafta uçağı kaçırıyor.Bu kadarda olmaz .Madem çok seviyon afrikanı orada kalsana ,ne diye bizim memlekete geliyorsun..'' Alemsin Yılmaz Hoca....

Cem Balcı
09.02.2008, 12:41
bu adamlarin genlerinde var galiba !!!

aynen öyle...kanlarında var kanlarında.:o

Cem Balcı
09.02.2008, 20:38
acaba bursa maçında oynayacakmı;daha doğrusu bursa maçına gelecekmi.?

Cafer Bulur
10.02.2008, 15:49
acaba bursa maçında oynayacakmı;daha doğrusu bursa maçına gelecekmi.?
adam daha türkiyeye bile ayak basmadi.bu gidisle a.gücü macinda bile sahada olmayacaktir.bu adamin trabzonsporda mutlu olmadigi zaten her defasinda gec gelmesinden belli.soruyorum size siz calistiginiz yerde belirli zamanlarda sürekli gec gelseniz akibetiniz ne olurdu?bu adama hicbirsey olmuyor ya ona hayret ediyorum.

Cem Balcı
10.02.2008, 16:00
adam daha türkiyeye bile ayak basmadi.bu gidisle a.gücü macinda bile sahada olmayacaktir.bu adamin trabzonsporda mutlu olmadigi zaten her defasinda gec gelmesinden belli.soruyorum size siz calistiginiz yerde belirli zamanlarda sürekli gec gelseniz akibetiniz ne olurdu?bu adama hicbirsey olmuyor ya ona hayret ediyorum.

valla cafer abi bu adamların kanında var böyle disiplinsizlik.yapacak bişe yok;ya tıpış tıpış gelir ya da kovulur.tıpkı senin sorduğun sorudaki gibi.;)

Emirhan Makul
11.02.2008, 01:56
ya neden gelmiyor bu adam yaa

FANATIK61
11.02.2008, 01:58
Sene sonu gidici listesine girmistir. Haberi yok galiba Sadri Baskan böyle adamlari hayatda sevmez.

Cem Balcı
11.02.2008, 12:10
Sene sonu gidici listesine girmistir. Haberi yok galiba Sadri Baskan böyle adamlari hayatda sevmez.

açıkcası gitmesini istemediğim topçulardan...

çünkü takıma faydalı olabilecek kapasiteye sahip;ama gel gör ki disiplinsiz...

Emirhan Makul
11.02.2008, 12:16
ya ginede ne var ben onu anlamadım her yer kuru toprak burda hayat var trabzon gibi şehir dururken orda kafasına göre takılıyor

Onur Akyüz
11.02.2008, 12:30
sözlerine dikkat et, edep öğretmeyeyim sana yaşın 18!
bu konuda da senle tartışmayacağım çünkü takip, analizin sıfır
sana cevap da yazmayacağım istersen uzatma...

tayfun'un notunu deplasmandaki famagusta macinda vermis olmaliydiniz bence..eller'in yerine oyuna girip 10 dakikada ipimizi ceken adamdi..
bu sezon yedigimiz gollerdeki katkilarini da iyi ANALİZ etmek lazim..

Onur Akyüz
11.02.2008, 12:32
ya ginede ne var ben onu anlamadım her yer kuru toprak burda hayat var trabzon gibi şehir dururken orda kafasına göre takılıyor

üle bence nemden hoslanmiyo pek..
ama iyi topcu allah'i var..cok begeniyorum..

Onur
11.02.2008, 13:29
Gine maçlarını takip eden arkadaşlar. Nasıl oynadı bizim kara uşak?

Misina
11.02.2008, 16:27
Yattaradan beter çıktı

erol_izm
11.02.2008, 16:37
Oynadığı maçlarda Erdinç ve Tayfun'dan kazmalık konusunda pekde geri kalmadığını düşünüyorum. Afrika Kupasın'dan elenen ülke futbolcularının bu hafta La Liga ve Premier ligde maça çıktıklarınıda görünce bu adamın kaprislerini neden çekiyoruz diye düşünmek lazım. Bu kadar sabrı Musampa'ya gösterseydik eminim takımı sırtlayabilecek kapasiteye gelirdi. Sezon sonunda gönderilecek kazmalar listesinde mutlaka olmalı.

Tolpaş61
11.02.2008, 17:05
bu adam hala gelmedimi bir hala kovulmadımı iki.

surmeneli_keles
11.02.2008, 19:00
klubun parasına yazık sezon sonu yollanmalı anlamıorumkı hatır ıcın mı transfer yapıolar...bu adam gıtsın ya oynadıgınıda gormedımm zaten bıde kurtarıcı dıe alıolar onune gelene şanlı trabzonspor formasını gıydırıolar ne iş yaw

DeAgLeMaNyAq
11.02.2008, 21:27
Üstüne açıklamada yapılmıyor bu ne rezilliktir. Gine'nin maçları biteli 1 hafta geçti. Hadi 3-4 gün izin verilmesi normal ama 8 gün geçmiş pes artık...

dimentio
12.02.2008, 11:53
kupada 2 maçını izledim...son derece yetersiz ve güçsüz...kondisyonu alt seviyede...60 dk dan sora dili dışarı cıkıyordu..bide kapris yapmıyomu...yav sen kimsin de her seferinde disiplinsiz davranıslar sergiliyosun...cafu kesildi başımıza...bence kadroya alınmamalı sene sonundada gonderilmeli...

Yavuz Hasan
12.02.2008, 12:17
her actigimda bu adam

ilhan
12.02.2008, 12:28
Birisi dürtsün şu adamı. Yönetim değişti, yeni başkan böyle şeyleri sevmez desin. Yoksa geleceği yok :)

Emre B.
12.02.2008, 12:59
Yollasınlar bu adamı.

Cem Balcı
12.02.2008, 14:38
umarım en kısa zamanda takıma katılır;yoksa onada verdiğimiz paralar boşa gidicek...

ilhan
12.02.2008, 14:46
Ooo Antalya kampına beklenmiş gelmemiş, noter tespiti yapılmış. Bu akşam ki antrenmana da gelmezse yine noter tespiti yapılacakmış. Ne gerek var? Geldiğinde yolla paf takıma bitsin futbol hayatı. Ne zannediyor bu adam kendini. John Terry, Rio Ferdinand, Puyol felan mı? Gel deniyorsa geleceksin!

Cem Balcı
12.02.2008, 15:03
Trabzon Jabi'yi bekliyor!
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/2/7_198983_gineeeeee280000.jpg

Trabzonspor´da, Afrika Uluslar Kupası´na giden Gineli oyuncu Daouda Jabi, halen bordo-mavili takıma dönmedi.
12.2.2008

Kulüp profesyonel şube menajeri Necmi Perekli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Jabi’nin forma giydiği Gine Milli Takımı’nın çeyrek finalde elenmesinin ardından, bordo-mavili takımın Antalya’da yaptığı kampa katılmasını beklediklerini belirtti.
Geçen hafta çarşamba gününe kadar bu futbolcunun Antalya kampına katılmasını beklediklerini ifade eden Perekli, "Ancak, Jabi kampa gelmedi. Biz de Antalya kampında noter tespiti yaptırdık. Bursaspor maçının ardından Ankaragücü maçının hazırlıklarına başlayacağız. Bu akşamki antrenmana da katılmazsa bu futbolcu için yine noter tespiti yaptıracağız" diye konuştu.
MOAWAD ÇAĞRILDI
Afrika Uluslar Kupası’nda şampiyon olan Mısır Milli Takım formasını giyen Sayed Moawad’ın ise Trabzon’a gelmesi istendi. Teknik direktör Ersun Yanal’ın Moawad’ı Trabzon’a çağırdığı ve 1-2 gün içinde bu futbolcunun büyük olasılıkla kente geleceği öğrenildi.

moawad tamamda;jabi ısrarla KAŞINIYOR...

halil ibo
12.02.2008, 15:13
Meslek etiği açısından iğrenç.Kendimden örnek vereyim:İzinden değil bir hafta iki gün geç dönsem kendimi kapıda bulurum herhalde.Gereken neyse geciktirilmeden uygulanmalı.Geciken adalet adalet değildir.Hem takım arkadaşlarına hem camiaya karşı ayıptır bu geç dönüşleri.Burası Erciyes değil birileri acilen hatırlatsın lütfen...

macka61
12.02.2008, 15:45
bu adam nasıl insan sen bir iş yapıyorsun o zaman iş yerine zamanında git para istemeye gelince istiyorsun sanki çok iyi top oynuyor hemen sözleşmesi fesh edilmeli

Samet Yildirim
12.02.2008, 15:46
alistim artik benim icin gayet dogal bu oyuncunun böyle yapamsi onun icin ona kizmiyorum...

Cem Balcı
12.02.2008, 17:27
yattarayı bile yola getirdiler bu adamı bi düzeltemediler.:)

Murat'
12.02.2008, 17:34
muhmetemelen tatil yapıyordur şimdi.....

Cafer Bulur
12.02.2008, 19:59
alistim artik benim icin gayet dogal bu oyuncunun böyle yapamsi onun icin ona kizmiyorum...
ben biliyorum senin neden kizmadigini.yabancilara karsi ayri bir sempatin var galiba.ismi tayfun cora olsaydi herhalde verip veristirirdin ona.sen bir aralar jabiyide cok savunuyordun ne oldu?bir yorumunda jabinin türkiyenin en iyi sagbeki oldugunu savunuyordun.hala ayni görüstemisin?

şahinler61
12.02.2008, 20:10
jabi bence şu an Türkiyede nerdeyse en iyi sağ bek oyuncusu ama eğer böyle yapacaksa yollasınlar gitsin.kimse vazgeçilmez değildir.

Cem Balcı
12.02.2008, 22:30
bmn nin haber bölümünde 4 gündür haber alınamadığı yazıyor.

jabi nin sonunu hiç iyi görmüyorum.

DeAgLeMaNyAq
12.02.2008, 22:40
Bu resimdeki kim o zaman?

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120208idman2.jpg

Cem Balcı
12.02.2008, 22:44
iyi hoşta bu resim nezaman çekilmiş acaba tarih söylermisin?

DeAgLeMaNyAq
12.02.2008, 22:46
Resmi siteye bakarsan bu akşam... :)

http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=38173

Cem Balcı
12.02.2008, 22:49
Resmi siteye bakarsan bu akşam... :)

http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=38173

4 gündür haber alınamıyor haberinide bmn den okudum ama...:rolleyes:

Tolpaş61
12.02.2008, 22:50
kovsunlar gitsin.ne ahlaksız topcuymuş bu adam.erciyese duyduğu saygıyı bize göstermedi.saygısız herif.

DeAgLeMaNyAq
12.02.2008, 22:52
4 gündür haber alınamıyor haberinide bmn den okudum ama...:rolleyes:

Valla bende resmi sitedeki manşet haberinde resmini görünce şaşırdım. Kaldı ki insan iki satır yazı yazar Jabi Trabzon'a döndü diye. Sadece resim koymuşlar... :)

demir
12.02.2008, 22:53
bence bu adamı asalım hatta keselımmmmm

arkadaslar sacmalamayın yenı yıonetım bu ısı cozecektır buyuk olcude para almadıgından sesımızı cıkaramıyoryuzdur :D

Cem Balcı
12.02.2008, 22:54
Valla bende resmi sitedeki manşet haberinde resmini görünce şaşırdım. Kaldı ki insan iki satır yazı yazar Jabi Trabzon'a döndü diye. Sadece resim koymuşlar... :)

bence döndüğüne dair gözlerimizle görmeden emin olmayalım.:)

ilhan
12.02.2008, 22:58
Afrika yaramamış. İyice kararmış sanki :)

Ali İhsan
12.02.2008, 23:14
Beyefendi teşrif etmişler sonunda. Bu hafta sağ ve solbek oyuncularımız cezalı, Sayed de gelse bari...

Jabi antrenmanda!

Turkcell Süper Lig'de hafta sonunda deplasmanda Ankaragücü ile karşılaşacak olan Trabzonspor, 1 günlük iznin ardından hazırlıklarına başlarken Gineli oyuncu Jabi, Trabzon'a dönerek antrenmana katıldı.

12 Şubat 2008, 22:45

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, hafif sakatlığı bulunan Gökdeniz katılmadı. Sakatlığı nükseden Tolga Seyhan ise antrenmanı tamamlayamadı. Bordo-mavili futbolcular idmanda, pas çalışmasının ardından yarım alanda çift kale maç yaptılar.

-JABI, TRABZON'DA-
Afrika Uluslar Kupası'nda Gine Milli Takımı forması giyen bordo-mavili takımın futbolcusu Daouda Jabi, Trabzon'a döndü. Geçen hafta gelmesi beklenen, ancak gelmediği için noter tespiti yaptırılan futbolcu, bu akşamki antrenmanda yer aldı. Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürecek.

ajansspor

Cem Balcı
12.02.2008, 23:15
Afrika yaramamış. İyice kararmış sanki :)

........:D:D

dönmüş galiba;ne mutlu bize.:)

TolgaTopçu61
12.02.2008, 23:38
hic dönmeseydi

Eyüphan
12.02.2008, 23:52
Dünyanın en iyi futbolcusuda olsan profesyonel olmayınca hiçbir halta yaramıyor işte.

DeAgLeMaNyAq
13.02.2008, 00:27
Gerçekten profesyonellik çok önemli. Ama Afrika'lı ve uzak doğulu oyuncularda bu çok daha fazla oluyor. Avrupa'lı oyuncularda bu tür davranışları az görüyoruz. Ama gerçekleri konuşacak olursak, Jabi Yattara ile aynı kanatta çok iyi anlaşıyor. Ve Tayfun'un sağbekteki performansının yanında çok daha etkili oynuyor özellikle de hücum yönünde...

TSezgin61
13.02.2008, 00:48
futbolcular yeni gelen yönetimin agirligini hissetikleri anda böyle seyler birdaha olmaz diye düsünüyorum

Fatih
13.02.2008, 01:32
bikere de erken gelsen jabi bey :D

emre81
13.02.2008, 11:30
Çok iyi bir oyuncu fakat takıma gram faydası olmadı, sezon sonuna kadar hareketleri gözlemlenip aynı şekilde devam ederse kesinlikle kendisine yol verilmeli.

pReN@_61
13.02.2008, 11:32
Beyefendi teşrif etmişler sonunda. Bu hafta sağ ve solbek oyuncularımız cezalı, Sayed de gelse bari...

Jabi antrenmanda!

Turkcell Süper Lig'de hafta sonunda deplasmanda Ankaragücü ile karşılaşacak olan Trabzonspor, 1 günlük iznin ardından hazırlıklarına başlarken Gineli oyuncu Jabi, Trabzon'a dönerek antrenmana katıldı.

12 Şubat 2008, 22:45

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, hafif sakatlığı bulunan Gökdeniz katılmadı. Sakatlığı nükseden Tolga Seyhan ise antrenmanı tamamlayamadı. Bordo-mavili futbolcular idmanda, pas çalışmasının ardından yarım alanda çift kale maç yaptılar.

-JABI, TRABZON'DA-
Afrika Uluslar Kupası'nda Gine Milli Takımı forması giyen bordo-mavili takımın futbolcusu Daouda Jabi, Trabzon'a döndü. Geçen hafta gelmesi beklenen, ancak gelmediği için noter tespiti yaptırılan futbolcu, bu akşamki antrenmanda yer aldı. Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürecek.

ajansspor

Haydi Hayırlısı..

İskender
13.02.2008, 12:19
Can çıkar huy çıkmaz...

Samet Yildirim
13.02.2008, 13:26
ben biliyorum senin neden kizmadigini.yabancilara karsi ayri bir sempatin var galiba.ismi tayfun cora olsaydi herhalde verip veristirirdin ona.sen bir aralar jabiyide cok savunuyordun ne oldu?bir yorumunda jabinin türkiyenin en iyi sagbeki oldugunu savunuyordun.hala ayni görüstemisin?

hic alakasi yok egitimi olan bi arkadas olsa baska türlü konusurum ama afriklai GUINEA ülkesinden bi futbolcu gelmis ve profesyonelik nedir bilmez vs. vs. onun icin fazla kizmiyorum ama egitim seviyesi üst düzeyde bi ülkeden olsa ozaman baska derim..tayfun`la ne alakasi var simdi adam kendi ülkesine gec gelecek hali yok;)

JABI`bence halanda iyi bi sag bek bence en iyi sag beklerden birisi ama bu sene beklenmeyen bi GÖKHAN GÖNÜL cikti onun icin en iyisi diyemem ama en iyilerinden birisi;)...

ama profyosoneligi sifir ama buda gayet dogal...

surmeneli_keles
13.02.2008, 13:28
niye geldıkı varlıgı ile yoklugu bır zatenn yollayın sezon sonu yollayabılırsenızz

Cem Balcı
13.02.2008, 14:21
niye geldıkı varlıgı ile yoklugu bır zatenn yollayın sezon sonu yollayabılırsenızz

bunun yerine kazanıp,takıma fayda sağlatmak daha iyi değilmidir;ki daha doğru düzgün bile ilk 11 oynamadı,yokluğu-varlığı bir demek için erken.

bence yanalın vazgeçilmezleri arasına girmeli.iyi işler yapıcaktır.

Uğurtan
13.02.2008, 17:52
Bende Jabi'yi kazanmaktan yanayım ama doğru dürüst ilk 11 oynamadı demek yine hafıza sorunları olduğunu gösteriyor bize.. ZD döneminde en az 2 Ersun Yanal döneminde ise en az 3-4 olmak üzere bu adam 5-6 maça ilk 11 başlamıştır.. İleri çıkışları ve ayak içi yumuşak pas alış verişleriyle hoşuma gitmişti ama kademede çok ağır kalması dezavantaj tabii..

Misina
13.02.2008, 18:29
Sezon sonuna kadar kado dışı bırakılmalı.Zaten bi katkısı olmadı anlasın anya yı konya yı

Cem Balcı
13.02.2008, 18:42
Bende Jabi'yi kazanmaktan yanayım ama doğru dürüst ilk 11 oynamadı demek yine hafıza sorunları olduğunu gösteriyor bize.. ZD döneminde en az 2 Ersun Yanal döneminde ise en az 3-4 olmak üzere bu adam 5-6 maça ilk 11 başlamıştır.. İleri çıkışları ve ayak içi yumuşak pas alış verişleriyle hoşuma gitmişti ama kademede çok ağır kalması dezavantaj tabii..

bu 5 maçlık bi süre,bi topçuyu tanımak için yeterli bir süreç olmasa gerek.

herşeyden önce düzenli ve istikrarlı bir şekilde oynatılmadıktan sonra jabi hakkında fikir beyan etmek saçma olsa gerek.:rolleyes::)

Hasan61
13.02.2008, 18:47
oynasa belkide yattarayla birlikte TÜRKİYEnin en iyi sağ tarafını oluşturacaklar ama ikisini aynı anda oynamak isterken bulmak çoookkk zor

Cafer Bulur
15.02.2008, 23:46
kendisini her ne kadar begenmesemde gec kaldigi icin kadro disi birakilmasinin bize ve kendisine bir fayda saglamayacagini düsünüyorum.bu haftaki macta ilk 11 de oynatilmasi gerektigine inaniyorum.kendisinde varoldugu söylenen yetenekleri görmek adina.

Cem Balcı
15.02.2008, 23:49
kendisini her ne kadar begenmesemde gec kaldigi icin kadro disi birakilmasinin bize ve kendisine bir fayda saglamayacagini düsünüyorum.bu haftaki macta ilk 11 de oynatilmasi gerektigine inaniyorum.kendisinde varoldugu söylenen yetenekleri görmek adina.

................

hay ağzına sağlık cafer abi.özelliklede son cümlene katılıyorum.

Cafer Bulur
18.02.2008, 22:19
bana öyle geliyorki jabi ersun yanalin ilk 11 de düsünmedigi bir futbolcu,baksaniza tayfun cezali ve buna ragmen ferhat oynatildi.kisisel fikrim ersun yanalin sahada kendisini trabzonsporla bütünlestiremeyen futbolcularla calismak istemedigidir.jefferson örnegine de bakarsak jabi nin genelde oynatilmamasinin asil nedeni budur.jabinin sezon sonunda gidici olduguna inaniyorum.

Hüdai Pervaneli
18.02.2008, 22:25
bence jabi guzel oynuyo

Cem Balcı
18.02.2008, 22:44
bana öyle geliyorki jabi ersun yanalin ilk 11 de düsünmedigi bir futbolcu,baksaniza tayfun cezali ve buna ragmen ferhat oynatildi.kisisel fikrim ersun yanalin sahada kendisini trabzonsporla bütünlestiremeyen futbolcularla calismak istemedigidir.jefferson örnegine de bakarsak jabi nin genelde oynatilmamasinin asil nedeni budur.jabinin sezon sonunda gidici olduguna inaniyorum.

cafer abi;bütünleşememekten ziyade,ortada ciddi bir disiplinsizlik var.herşeyin başını bu çekiyor...

eğer jabi futbolcu olduğunu anımsayıp;düzenli olarak Trabzonda olursa,ilk 11 in ve yanalın değişmezleri arasına girecektir.

TSezgin61
19.02.2008, 00:19
bu adam iyi topcuydu yaaa, nedense oynamiyor

İdris Toksoy
19.02.2008, 00:24
güzel futbol oynuyor fakat gereken ceza verilmeli.verim alabileceğimiz bir şekilde ceza alması daha uygun olur.mesela para cezası.

Yavuz Hasan
19.02.2008, 09:54
gonder gitsinnn

Hüseyin Bağdat
19.02.2008, 09:59
Sezon sonunda kesin gidecekler listesinde.Zaten sağ kanat bolluğu yaşıyoruz,Musa'da gelince gönderilmesi dahada kesinleşti...

Harun-61
19.02.2008, 10:30
ula sana verilen cezalari toplasam kesin 3 tane dubleks villa alirdim :)

:)

Cem Balcı
19.02.2008, 21:19
gonder gitsinnn

hemende kestirip atmayı nekadar çok seviyoruz....:cool:

kudu_61
20.02.2008, 13:15
iyi bir sağ bek yattara her ne kadar trabzonlu ise de arkasında bir ginelinin oynaması avantaj dır cezası neyse çekecek ama kadro dışı bırakılması kesinlikle kendine değil kulübe bir ceza olur sırtına semeri yükle koşsun dursun....

Cafer Bulur
20.02.2008, 20:16
bu hafta yine oynatilmayacaktir kanimca.tayfun favori,ferhat plase jabi ise sürpriz olur.jabininde sanssizligi mevkiisinde cok disli oyuncularin olmasidir canim.ne yapsin garibim tayfun,ferhat,serkan ve musadan sonraki tercih jabi oluyor.:p

ÖmerFarukYılmaz
22.02.2008, 09:50
YA hala goremedim ya habu herifi ona yanıyorum bı oynatın daa adam gibi

Cem Balcı
22.02.2008, 19:24
artık şans verilmeli...

hemde acilen...

lazooo28
27.02.2008, 00:18
adami dogru düzgin izleyemedik bir türlü istikrar saglayamadi..adam zaten neredeyse gelmeden kadro disi kaldi, aslinda fena da birine benzemiyordu

Cafer Bulur
27.02.2008, 19:41
bu oyuncuya verdigimiz paralara yazik oluyor!gerci suc jabide degil onu bize transfer yaptik diye yutturanda!sizi hic unutmayacagim albayrak yönetimi.eserlerinizle övünebilirsiniz...

Tanju
27.02.2008, 19:46
bu adam 2 maç oynar, bi maç yakar, diğer maçta gineye gider, sonraki maçlarda geri dönmez, döndüğünde kadroya alınmaz...=)
tek gineli yeter bize...

Emirhan Makul
27.02.2008, 23:55
oyna artık da ya

ferhaTS87
28.02.2008, 00:44
bende jabı ye sans verılmesınden yanayımda bı dusunelım bu adam sans verıldı ve harıkalar yarattı ama ılk mıllı mactan zamanından ducegının garantısı varmı gec doncegı zaman belkı de sezonun en kırıtık macını oynıcaz

Cem Balcı
28.02.2008, 00:53
inşallah bu hafta oynar.yoksa bu adamıda iki güne satarlar.

TolgaTopçu61
28.02.2008, 12:09
Jabi'ye 20 bin YTL ceza
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/2/7_201066_jabi2802bb.jpg

Karadeniz ekibinde bu sezon sadece 5 maçta forma giyebilen Jabi'ye ceza verildi.
28.2.2008

Karadeniz ekibinde bu sezon sadece 5 maçta forma giyebilen Jabi’ye ceza verildi. Geçtiğimiz ay Gana’da düzenlenen 26. Afrika Uluslar Kupası’nda milli takımının formasını giyen ve Türkiye’ye 6 gün geç dönen Jabi’ye, bu sebepten dolayı 20 bin YTL para cezası kesildi. Tecrübeli futbolcunun kendisine verilen cezayı kabul ettiği ve bundan sonra daha dikkatli olacağını söylediği kaydedildi.

Cem Balcı
28.02.2008, 18:30
acaba bu ceza onu yola getiricekmi?

hiç sanmıyorum ama...

TS-FAN
29.02.2008, 23:44
Jabi kendine gel ve şu takımda oyna artıkkkk!!!Sıkmaya başladın

Samet Başdağ
01.03.2008, 09:49
Jabi kendine gel ve şu takımda oyna artıkkkk!!!Sıkmaya başladın
adam kendinde oynatan yk jabinin ölüsü ferhattan 1000 kat daha iyi

Cafer Bulur
02.03.2008, 22:05
bu adamdan bize fayda gelmeyecek galiba.sagbekte en son tercih edilen oyuncu oluyor.ben kendisine zamaninda yedeklikten kurtulamayan cagdasin azmini önerirdim.ben bu jabi nin antrenmanlarda nasil calistigini merak ediyorum.oynamak icin özel bir cabasi var mi? yoksa sezon sonunu mu bekliyor?

lazooo28
03.03.2008, 22:02
bu sezon sonu gidici galiba

unique
03.03.2008, 22:08
Adamı hiç izleyemedik ki, Ersun Yanal oynatmadığına göre idmanlarda yetersiz olabilir. Yine de Gine milli takımında oynadığına göre Ferhat'dan daha verimli olabilir diye düşünüyorum.

Dursun Kaplan
03.03.2008, 22:09
Sol kanatta iyiydi ataklarda felan ama bununda fesini verdik.. :S

Arif Timurcioğlu
04.03.2008, 02:13
Jabi niye geldin sen bilmiyormusun trabzonda yabancı oyuncu oynama yasağı var.

BEYTEKİN61
04.03.2008, 10:22
adam iyi futbolcu ama bız hep yabancıları kusturuyoruz. oynatmıyoruz. oynatında izleyelım. trabzonun jabı ye ıhtıyacı var... bu hafta ilk 11 e gırmelı.

Kaptancı
05.03.2008, 11:53
antremanlara katılmaz, ülkesinden dönmez naz yapar oynamaz sanırsınız dünyaca ünlü yıldız tiz zamanda kabilesine gönderirler umarım şunu

Cem Balcı
05.03.2008, 18:09
adam iyi futbolcu ama bız hep yabancıları kusturuyoruz. oynatmıyoruz. oynatında izleyelım. trabzonun jabı ye ıhtıyacı var... bu hafta ilk 11 e gırmelı.

en kısa zamanda oynatılmassa;jabi de yolcudur...

doğru düzgün oynatılmadan...

Cafer Bulur
05.03.2008, 20:03
en kısa zamanda oynatılmassa;jabi de yolcudur...

doğru düzgün oynatılmadan...
bence jabi neden oynatilmadigini sizin kadar düsünmüyordur.muhtemelen önümüzdeki sezon icin takim aramaya baslamistir bile.bu adamin trabzonsporda kalici olmak icin ciddi bir caba gösterdigine inanmiyorum.

Cem Balcı
05.03.2008, 20:19
bence jabi neden oynatilmadigini sizin kadar düsünmüyordur.muhtemelen önümüzdeki sezon icin takim aramaya baslamistir bile.bu adamin trabzonsporda kalici olmak icin ciddi bir caba gösterdigine inanmiyorum.

bende bu adamı takımda tutmak için HİÇ çaba gösterildiğini sanmıyorum.yattaraya tanınan töleranslar birazda jabiye tanınmalı...

kazanmak adına...

AYDIN KANTEKIN
05.03.2008, 20:55
bende bu adamı takımda tutmak için HİÇ çaba gösterildiğini sanmıyorum.yattaraya tanınan töleranslar birazda jabiye tanınmalı...

kazanmak adına...

bir kulüp veya sirket iscisine veya sporcusuna degil o kurum veya kurulustan mas alan insanlar bagli bulunduklari kurumun kanunlarina uymak zorundadirlar.Kulübün de yönetmelikleri herkese esit olmali ve kesinlikle ayrim yapilmamilidir.bizim kimseye disiplinsizligi yüzünden kiyak gecmemiz söz konusu olmamalidir,bunun adi ne olursa olsun.

Cem Balcı
05.03.2008, 21:01
bir kulüp veya sirket iscisine veya sporcusuna degil o kurum veya kurulustan mas alan insanlar bagli bulunduklari kurumun kanunlarina uymak zorundadirlar.Kulübün de yönetmelikleri herkese esit olmali ve kesinlikle ayrim yapilmamilidir.bizim kimseye disiplinsizligi yüzünden kiyak gecmemiz söz konusu olmamalidir,bunun adi ne olursa olsun.

yattara örneğini verdim;istersen şöyle bir geriye dön düşün yattara da aynı jabi gibiydi.

neydi;ne oldu...

BEYTEKİN61
07.03.2008, 10:28
oynatsınlar.. takımın ona ıhtıyacı var

Harun-61
07.03.2008, 10:43
umarim Ersun Hoca Jabiye'de sans verir bu hafta...

Emirhan Makul
07.03.2008, 17:55
jabi=5x(serkan+tayfun)

x_man
08.03.2008, 14:14
bence tayfundan on kat daha iyidir tayfundan bi cacık olmaz

Emirhan Makul
11.03.2008, 07:24
http://www.fotomac.com.tr/2008/03/11/im/5D239851D7F85245B75917D5b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifNataşa cezası
Oturduğu sitedeki bayanların telefondaki ihbarı yaktı: Jabi, evinde nataşalarla alem yapıyor. Buradan taşınsın!.

ÇOCUKLARIMIZA KÖTÜ ÖRNEK
Trabzonspor'da Jabi'nin neden kadro dışı kaldığı ortaya çıktı. Nataşalarla alem yaptığını kulübe ihbar eden oturduğu sitedeki bayanların "Çocuklarımıza kötü örnek oluyor. Lütfen bu evden taşınsın" uyarısı Trabzonspor'u harekete geçirdi.

SEZON SONU YOLLANACAK
Açıklanmamasına rağmen uzun süredir gizlice kadro dışı bırakılan Gineli futbolcunun özel yaşamı kontrol altına alındı. Yattara da vatandaşı Jabi'yi uyarıp "Türkiye'de böyle şeyler yapamazsın. Özel hayatınla da örnek olmalısın" dedi.
CEVAT KOL

doc holliday
11.03.2008, 17:07
neden oynatılmadığına bir türlü anlam verilemeyen oyuncu.yok takımın sağ bekinde dani alves,cafu varda bizimmi haberimiz yok,yoksa afrika kupasında final oynayan her maçta ilk onbirde başlayan jabinin dublorümüydü veya şampiyonluğa oynuyoruzda takımın ahenginimi bozmuyoruz.ilgin çok ilginç ilginçtende öte.......

Egemen Yılmaz
11.03.2008, 17:13
Yattara da vatandaşı Jabi'yi uyarıp "Türkiye'de böyle şeyler yapamazsın. Özel hayatınla da örnek olmalısın" dedi.
CEVAT KOL

körler sağırlar birbirini ağırlar :D

astopal
11.03.2008, 22:32
jabi bırak allah aşkına yaa ,
bu devirde uslu zenci yokmu yaw
bak şimdi bunu duyan kulüpler de jabiye sırt çevirecek

ben bide şu komşulara sanal çürük yumurta fırlatmak istiyorum
yav kardeşim adamı mutlaka tanıyosundur
madem böle bişi var ilk önce neden efendi gibi bunun neler doğuracağını jabiyle konuşmuyorsun
jabiyi eminim uyarmamışsındır şimdi belki senin yüzünden
sahada elektrik süpürgesi (jabi) yerine çalı süpürgesi (serkan) kullanıyoruz

zafer6161
11.03.2008, 23:34
bu adamdan topçu olmaz
:D

Misina
17.03.2008, 17:54
http://www.fotomac.com.tr/2008/03/11/im/5D239851D7F85245B75917D5b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifNataşa cezası
Oturduğu sitedeki bayanların telefondaki ihbarı yaktı: Jabi, evinde nataşalarla alem yapıyor. Buradan taşınsın!.

ÇOCUKLARIMIZA KÖTÜ ÖRNEK
Trabzonspor'da Jabi'nin neden kadro dışı kaldığı ortaya çıktı. Nataşalarla alem yaptığını kulübe ihbar eden oturduğu sitedeki bayanların "Çocuklarımıza kötü örnek oluyor. Lütfen bu evden taşınsın" uyarısı Trabzonspor'u harekete geçirdi.

SEZON SONU YOLLANACAK
Açıklanmamasına rağmen uzun süredir gizlice kadro dışı bırakılan Gineli futbolcunun özel yaşamı kontrol altına alındı. Yattara da vatandaşı Jabi'yi uyarıp "Türkiye'de böyle şeyler yapamazsın. Özel hayatınla da örnek olmalısın" dedi.
CEVAT KOL

Türkiyeye gelen Bu Ginellerin Kadın düşkünlüğünü görünce Gine de kadın olmadığını düşünmeye başladım.

Özel hayatı işine yansımadığı müddetçe kimseyi alakadar etmez.Sağ bekte Ferhattan Tayfundan Serkanda çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.Tek Eksiği istikrar.

TSKara61
21.03.2008, 10:30
Allah askina su Fotomac haberlerine inanmayin bare ya.

Ben sahsen Jabi'yi begeniyorum. BJK macinda gayet iyiydi ve Kayseri macinda da oynamasi gerektigini dusunuyorum.

TUNCAY HİÇYILMAZ
21.03.2008, 16:16
Jabi bu takımdaki en iyi sağbek onun gibi dikine oynuyan bi defans adamımız daha varmı yok yattaraylada ii anlaşıyo daha ne olsun !!

furkan emiroğlu
21.03.2008, 16:37
Yattara ile birlikte milli takımda güzel anlaşıyolarmış.
Umarım Kulübede oturmaz da ikisini birlikte TRABZONSPOR da da izleme şansımız olur :rolleyes:
Hayırlı olsun bu arada:)

jabiyi sevmem kalsın

Cem Balcı
21.03.2008, 20:27
hala kalmalısın diye düşünüyorum jabi...

önümüzdeki sezon kadroda yer almalısın.

TSKara61
21.03.2008, 20:52
Bence Kayserispor macinda Ersun hoca Jabi'yi oynatacak

Cem Balcı
21.03.2008, 20:55
Bence Kayserispor macinda Ersun hoca Jabi'yi oynatacak

inşallah...

çünkü;artık jabiyi takıma oturtmalıyız.

Serdær
21.03.2008, 21:00
Kumaş var bu adamda.

Çokta iyi fizik .

TolgaTopçu61
21.03.2008, 21:21
oynamayali biraz kilo almis gibime geldi.

yns61
21.03.2008, 21:26
cok güçlü. güzel şutlarda atabilir kendini geliştirebilirse güzel bindirmiler yapıyor n.a döneminde bonservis ücreti de ödenmedi bu adama.. jabi yetenekli oyuncu biraz defansif yönde eksigi var. takımda kalmalı. adam sahada güzel oynuyorsa özel hayatına karışamayız

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2008, 22:42
Bu adamın bu kadar takozun arasında oynaması lazım diye düşünüyorum.

LazAnisT
21.03.2008, 23:06
Nataşalarla alemde yapsa 6 ay idmanda yapmasa bu takımda sağ bek oynar:)

Cem Balcı
21.03.2008, 23:15

doğru söze ne denir...:D:D:D:D

TSKara61
22.03.2008, 08:42

Hocam oda bir nevi idman sayilir :D:D

Emirhan Makul
22.03.2008, 10:39
bankooo sağğ begg ya yattarayla çok iyi anlaşıyorrr oynasın bu adam artık 11 de yoksa gönderilecek yaaa

Cem Balcı
22.03.2008, 11:39
bankooo sağğ begg ya yattarayla çok iyi anlaşıyorrr oynasın bu adam artık 11 de yoksa gönderilecek yaaa

kesinlikle ve kesinlikle;BANKO oynamalı...

yoksa gidici...

muratd61
22.03.2008, 17:04
seneye seni banko sağ bek olarak göreyim başka bişey istemem.o zaman yattara ile beraber ligin en iyi sağ kanatı olan takımı oluruz iddia ediyorum..inşallah yollamazlar seni.zaten büyük ihtimalle takımda kalıcağını düşünüyorum...

TSKara61
23.03.2008, 01:14

ÇOCUKLARIMIZA KÖTÜ ÖRNEK

SEZON SONU YOLLANACAK
CEVAT KOL

Ama bu haberi reyting icin gundeme getirenler super ornek oluyorlar ya

alper*
23.03.2008, 01:19
jabi=5x(serkan+tayfun)

Sn Emirhan
Carpmanin toplama islemi uzerine dagilma ozelligi gecerli mi :D

Emirhan Makul
23.03.2008, 01:24
Sn Emirhan
Carpmanin toplama islemi uzerine dagilma ozelligi gecerli mi :D

topladıkdan sonra çarğarız abi önce parantez içindekiler :)

alper*
23.03.2008, 01:33
Ben de sey sanmistim 5 Serkan + 5 Tayfun boyle heyecanladim :p

Emirhan Makul
23.03.2008, 01:41
sonucda hiçbirinden bişey olmaz konuşmaya değmez :) en büyükk jabi ama disiplini jabii

Cem Balcı
23.03.2008, 14:27
inşallah bugün ilk 11 çıkar.

Mustafa AYDIN
23.03.2008, 17:39
Bu adamı bugüne kadar neden oynatmadın Ersun hocam.

ÖmerFarukYılmaz
23.03.2008, 17:42
İyiydi.Neden oynatılmadığı merak konusu bende eski maçlarda.

Samet Yildirim
23.03.2008, 17:48
iyi oynadi yattarayla beraber iyi anlasiyor...

Misina
23.03.2008, 18:04
mŞimdi millii takıma gidecek yine kayıplara karışacak.Jabi yi heralde ligin son haftasında izleriz bi daha

Samet Yildirim
23.03.2008, 18:25
mŞimdi millii takıma gidecek yine kayıplara karışacak.Jabi yi heralde ligin son haftasında izleriz bi daha

yok bu sefer zamaninda gelir heralde:D:D

TolgaTopçu61
23.03.2008, 18:27
buarada esi ve kizi da mactaydi

Osman Erdoğan
23.03.2008, 18:30
jabi iyi futbolcu son zamanlarda kendini gösterio bence sezon sonu kalmalı oynatılmama neden cok acık disipsizlink ona verilcek en büyük cezayı verdiler bak nasil oynuyo şimdi böle devam

tslover
23.03.2008, 18:31
iyi topçu seviyorum kendisini

Cem Balcı
23.03.2008, 18:48
ah şu disiplin sorununu bi halletsek...

kötü topçu değil...

DeAgLeMaNyAq
23.03.2008, 19:58
Sağbekte Tayfun ve Ferhat'a oranla daha başarılı olduğu ortada...

Terzioğlu
23.03.2008, 20:02
Ben pek begenmedim ama yinede fena degilidi...sanki cok agir kaliyor gibi. Ileriye dogru iyi oynuyor fakat defans yönü biraz kötü gibi geldi...

Ise bak ya bu adam sezon basindan beri bizde ama biz daha yeni yeni taniyoruz :)

Ali İhsan
23.03.2008, 20:13
Çok kilo almış, ama istekliydi bugün. Yine de sağbekte en kaliteli oyuncumuz o. Seneye kadar bütün maçlarda oynasın ve eğer kendine çeki düzen vermeye başlarsa yeni kadromuzda yer bulabilir...

Emirhan Makul
23.03.2008, 20:41
sağlam adam kim ne derse desin sağlam yattaranın arkasında süper oynuyor adam akıllı transferler geldikden sonraa daha da iyi olur tabi birazda disipllin gerek

Cafer Bulur
23.03.2008, 21:25
katilmiyorum.jabi su ana kadar nededen oynatilmadigini bugün ispatlar nitelikteydi.bu adamda istek yok,hirs yok,bindirme yok,heyecan yok.yok oglu yok.albayragin biraktigi transfer saheserlerinden biri.sezon sonunda kesinlikle gönderilmelidir.

drexcalibur
23.03.2008, 21:47
Takımda sağ bekte oynaması gereken kişidir jabi.Disiplinsiz tavırlarını bırakırsa Yattarayla beraber çok iş yaparlar sağ tarafta bugün iyiydi bence.

Ahmet Karadeniz
23.03.2008, 22:01

haklısın hocam:D

Cafer Bulur
23.03.2008, 22:15
haklısın hocam:D
ne basarisini gördün bugün jabinin.oyunda kaldigi süre icinde düz pas vermekten baska bir is yapti mi?oyunda kaldigi süre icinde kanadindan kac defa bindirme yapti?jabi trabzonsporun futbolcusu degildir.onun gibi yabanci bir futbolcuyla oynayacagmiza ferhat ve tayfunun oynatilmasi cok daha mantiklidir.

Cem Balcı
23.03.2008, 22:15
sağlam adam kim ne derse desin sağlam yattaranın arkasında süper oynuyor adam akıllı transferler geldikden sonraa daha da iyi olur tabi birazda disipllin gerek

+1967...

biraz da takımla sürekli ilk 11 çıkmalı.

Ahmet Karadeniz
23.03.2008, 22:47
ne basarisini gördün bugün jabinin.oyunda kaldigi süre icinde düz pas vermekten baska bir is yapti mi?oyunda kaldigi süre icinde kanadindan kac defa bindirme yapti?jabi trabzonsporun futbolcusu degildir.onun gibi yabanci bir futbolcuyla oynayacagmiza ferhat ve tayfunun oynatilmasi cok daha mantiklidir.
ferhat ve tayfun düz pas yapmaı da bilmio

Muhammet
23.03.2008, 23:26
Normal oynadı ne eksiği var ne fazlası. Kullanıldığı takdirde teknik özelliklerinin işimize yarayacağını düşünüyorum zira Yattara ile iyi de anlaşabilirler

Tek eksisi vatandaşı Yattara gibi disiplinsiz olması. Var bu Ginelilerde birşey.

Terzioğlu
23.03.2008, 23:31

Tayfun bence kesinlikle sag bek oyuncusu degildir..

wolf_TS61
24.03.2008, 00:27
Abi yattaranın olduğu kanattaki defans oyuncusunun bindirme yapmasına gerek yok.Defans yapsın yeter.Yattarayı orda durduracak adam yok zaten:D(örneğin bugun kayserinin solu neye uğradığını şaşırdı:D)

Ali Yerlikaya
24.03.2008, 10:44
Suanki sag beklerden en iyisi, mac eksigi olmasina ragmen cok siritmiyor insallah sezon sonuna kadar san verilir ve sag kanatimizi gelicek sezon 2 Ginelileye emanet ederiz pardon bi Sürmeneli bi gineliye:D:D:D

Yani saka bi yana Jabi nin milli olmasi zaten baska bi avantaj ama bide diszipline edilebilirse oynamasina bi sebep kalmaz insallah bu hafta geri gelmekte sikinti cekmezler.

Ümit Tekşan
24.03.2008, 13:30
Ben Jabi için ne diyeceğimi bilmiyom adam bazen iyi bazende kötü oluyo bu da maç eksiğinden kaynaklanıyor heralde umarım daha iyi olur.

Cafer Bulur
24.03.2008, 21:20
Tayfun bence kesinlikle sag bek oyuncusu degildir..
haklisin.ama jabi den kötü oynamiyordu.rize ,manisa ve kasimpasa maclarindaki performansi ortada tayfun un.bence bu jabiye yattaranin vatandasi oldugu icin hosgörüyle bakiliyor.hicbir arti özelligi bulunmayan bir jabiye gelecek sezon da trabzonsporu layik görenlerin baska bir mantikla hareket ettiklerini sanmiyorum.

Egemen Yılmaz
24.03.2008, 21:45
Ersun Yanal Jabiyi bırakmaz bence

bakigokhan
25.03.2008, 14:39
haklisin.ama jabi den kötü oynamiyordu.rize ,manisa ve kasimpasa maclarindaki performansi ortada tayfun un.bence bu jabiye yattaranin vatandasi oldugu icin hosgörüyle bakiliyor.hicbir arti özelligi bulunmayan bir jabiye gelecek sezon da trabzonsporu layik görenlerin baska bir mantikla hareket ettiklerini sanmiyorum.

diline şeker.

Cem Balcı
25.03.2008, 15:31
Ersun Yanal Jabiyi bırakmaz bence

umarım...

çünkü jabi takımda iyi işler yapabilicek kapasitede bir oyuncu.

Arif Timurcioğlu
26.03.2008, 01:54
Bir insanda yetek olur ama hırs yok mücadele yok denince akla jabi gelir. Çok yetenekli inş. fazla kilolarından kurtulup sağ beke hırsı ve mücadelesiyle monte edilir.

Koray
29.03.2008, 14:20
jabi'den iyisi alınamazsa kesinlikle kalmalı,yere sağlam basıyo ve fiziği çok güçlü...ayrıca elimizdeki bütün sağ beklerden daha teknik...

Atakan
29.03.2008, 14:28
Bu sene Jabiden iyi alınmassa yada olağanüstü bir futblcu bence jabi kalmalı.Fiziği iyi.Güzel Paslar atıyor.Yattarayla anlaşıyor.

Emirhan Makul
29.03.2008, 16:00
ya jabi süper oynuyor ama şu defansın önünde çalım yapmakdan vazgeçemiyor hemde çok saçma çalımlar deniyor sarı kart gördü ama jabi muhteşem oynuyor

Cem Balcı
29.03.2008, 17:21
jabi sanırım sen sağbeck adamı değilsin...

iyi şeyler yaptığını söyleyemicem...

ama boş değilsin...

Cafer Bulur
29.03.2008, 18:32
jabi sanırım sen sağbeck adamı değilsin...

iyi şeyler yaptığını söyleyemicem...

ama boş değilsin...
sanirim sen de anladin artik jabi den bir cacik bile olmayacagini.bu adam trabzonspora yakismiyor!hangi takimda oynadiginin farkinda bile degil bence!

Emirhan Makul
29.03.2008, 18:33
bence çok sağlam adam disiplin sorununu hallettiği anda trabzonda banko oynar

Cem Balcı
29.03.2008, 18:36
sanirim sen de anladin artik jabi den bir cacik bile olmayacagini.bu adam trabzonspora yakismiyor!hangi takimda oynadiginin farkinda bile degil bence!

farkındaysanız ''boş değilsin'' dedim.

sadece bugün sağ beckte iyi işler yapamadı.buna değinmek istedim.çünkü kayseride genelde göbekte görev yapıyordu.sağda başarılı olamamamısı normal.

tekrar söylüyorum;boş adam değil!!!

Arif Timurcioğlu
29.03.2008, 20:43
Defansta basit bir çalım yapıp topu kaptırıyorsun 1 değil 2 değil bu kaçıncı. Her maç aynı hata. Yanından 2 adam süzülüp gidiyor sen arkalarından izliyorsun. Başlıyım senin yeteğine hep yetenek olsan ne olur oynamadıktan sonra. Bavulunu toplarsın sende sezon sonu.

Emirhan Makul
29.03.2008, 21:27
jabiye destek sonuna kadar 1-2 hatası olabilir takılmamak lazım hata arıyorsanız hüseyinle aymana gidin

Samet Berber
29.03.2008, 21:27
aynı hatayı bir kez daha yaptı ...

bizim takımda eksik yönü olmayan futbolcu bulunmadığından ... buna alışığız...

Bartuğ13
29.03.2008, 22:05
bu oyuncu bence trabzonspor formasının ona ağır geldiğini ispatlamıştır.
ikinci defa kendisini izliyorum staddan ikinci defa saçma salak hatalarla ayağındaki topu rakibe verip kendi kalesine yoktan yere pozisyon yaratıyor.
ülkesine her gidişinde bir aksaklık çıkarıyor.dönmüyor,laubalilik yapıyor.
sahada hiç bişey yapmadan bu kadar gayriciddilik,bu kadar lakayıtlık olmaz.burası TRABZONSPOR,küme düşen erciyesspor değil.

şahinler61
29.03.2008, 22:18
isteyerek oynasa inanıyorum ki müthiş bir futbolcu ama yapısından mıdır nedir çok isteksiz görünüyor

Ömer SEVİNÇ
29.03.2008, 22:48
Yanlış adama yapmışız iyi mi?:D

unique
29.03.2008, 23:08
Çok vurdumduymaz, umursamaz görünüyor; ama top ayağına yakışıyor diğer defans oyuncularımıza göre. Çok da umutlu değilim kendisinden, ama inşallah sezon sonuna kadar kendisini ispatlar yoksa bavulları toplar.

Terzioğlu
29.03.2008, 23:14
Buda oyuncu degilmis kovun gitsin...

Cafer Bulur
29.03.2008, 23:31
yattaranin hatirina jabi takimda tutulmamali burasi trabzonspordur.cemisgezekspor degil...

Terzioğlu
29.03.2008, 23:50
Kesinlikle artik Musa'ya sans verilmeli...

Emirhan Makul
30.03.2008, 13:23
musa çok zafır jabi kadar sağlam olamaz

Emirhan Makul
30.03.2008, 16:25
Yapma Bunu Yapma Bunu...!

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/041207idman2.jpg

cank_ts
30.03.2008, 20:25
musa çok zafır jabi kadar sağlam olamaz
Arkadaşım jabi bugüne kadar ne yaptı ki? bi musa kadar?! Bir maç ta dedin mi ki ? bu maçıın adamı işte jabidir? yok dimi ama bunu musa için demişizdir. Ve bir çok maçtada musanın büyük etkisi vardı! En son oynadığı maçta sakatlandıktan sonra daha hiç şans vermediler ve artık unutulmuş isimlerin arasında yer aldı malesef! Umarım bu böyle sürmez Ersun hoca farkına varır da takıma katkı sağlar! Bordo mavili günler dileğiyle...

doc holliday
31.03.2008, 11:16
potansiyeli olan fakat bu potansiyelin büyük bölümünü göstermeyen,göstermeyede niyeti olmayan,gösterecek gibide durmayan oyuncu ...sezon sonu hiç beklenmeden gönderilmelidir...yazık halbuki benim çok şey beklediğim bir futbolcuydu fakat jabi güzel kardeşim, ben bile halı sahada maç yaparken daha bi hırs yapıyorum...

_ERHaN_
31.03.2008, 16:06
Jabi kayseri erciyesde oynarken daha başarılıydı ne oldu buna anlamış değilim tabi gördü güzelim şehri gece hayatına atıldı:D

Cafer Bulur
31.03.2008, 23:39
bu adama sezon sonunda ciddi bir kulübün talip olacagini sanmiyorum.ona ancak bülent korkmazin calistirdigi bir takim talip olur.keske sezon basinda bülentin istedigi bursaya gitseydi.umarim bülent korkmaz yeniden is bulurda oraya postalariz.yoksa elimizde kalacak.

kudu_61
01.04.2008, 14:19
ayağı iyi ama çok hantal sağ beki asla götüremez bize yakışmıyor

Hami_41
01.04.2008, 14:27
aslında kapasitesi olan teknik bir oyuncu ama bir türlü tam performanısnı yansıtamadı.Ersun hoca bu adamı kazanabilir diye dşünüyorum.Biraz hırslandırılıp şans verilirse çok faydalı olabilir

KUTADGU
01.04.2008, 15:50
Bizim takımın en profesyonel futbolcularından (!)

Paramı alırım, sahada da keyfime takılırım prensibini kendine şiar edinen oyuncu...

Vurdumduymazlık yanından duydumvurmazlık aşamasına gelen nadide çiçeğimiz...

Göbek kaslarına olan düşkünlüğü ile garip adale yapısını gösteren yiğit oyuncu...

Beyaz hayranlığı neticesinde komşularını da bunaltan ve de bu beyaz hayranlığı sonucu çoğu zaman yürümekten aciz kalan gineli yol cambazı...

Cafer Bulur
02.04.2008, 20:16
Bizim takımın en profesyonel futbolcularından (!)

Paramı alırım, sahada da keyfime takılırım prensibini kendine şiar edinen oyuncu...

Vurdumduymazlık yanından duydumvurmazlık aşamasına gelen nadide çiçeğimiz...

Göbek kaslarına olan düşkünlüğü ile garip adale yapısını gösteren yiğit oyuncu...

Beyaz hayranlığı neticesinde komşularını da bunaltan ve de bu beyaz hayranlığı sonucu çoğu zaman yürümekten aciz kalan gineli yol cambazı...
jabi yi ne de güzel tarif etmissin.:alkış:biz bu oyuncunun bos oldugunu basindan beri savunduk ama ne hikmettir ki bu oyuncudan halen daha performans bekleyenler var.bence en gec sezon sonuna kadar bekleyecekler.ondan sonra zaten bizimle olacagini düsünmüyorum.

Mustafa K. Demirbaş
03.04.2008, 09:27
jabı herkesi yanlıttı bence oda gıdecekelr lıstesınde coktan yerını almıstır

Özge
04.04.2008, 22:37
Kötüydü.Sezon sonu gönderilecek oyuncular arasında galiba.

Hasan Ayvenli
04.04.2008, 22:47
zaten sorunlu bi topçu
bulunmaz hint kumaşı da değil
yeri çok rahat doldurulabilir. hatta daha iyileri de alınabilir rahatça
yabancı kontenjanını boşa meşgul etmesin

Samet Yildirim
04.04.2008, 23:06
malesef gidici performansindan baya uzak gözüküyor ama kalsa bile seneye sag bek SERKAN BALcinin...

Cafer Bulur
05.04.2008, 00:12
malesef gidici performansindan baya uzak gözüküyor ama kalsa bile seneye sag bek SERKAN BALcinin...
ne jabi ne de serkan dan sagbek olmaz.serkanin yeri orta saha,jabi ninki ise zaten belli.trabzondan bilmem nereye giden yolcu ucaginda en garanti bilet.:)

Emirhan Makul
05.04.2008, 00:18
ben jabiyi beğendim herşeye rağmen sağlam adam yattarada böyleydi ilk başlarda düzelir yattara ile iyi ikili olur...!

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040408mac6.jpg

Great White
05.04.2008, 00:23
İlk yarıdaki performansı hiç de kötü değildi..

Özellikle tel tel dökülen Çağdaş ve Ferhat' a oranla..

Kritik hiçbir hata yapmadığı gibi bugün inanılmaz kademe hataları yapan stoperlerimize de yardım etmeye çalıştı..

Daha iyisi transfer edilmediği sürece kalması taraftarıyım..

Milli bir oyuncu ve futbolu da bildiği her halinden belli..

Cafer Bulur
05.04.2008, 00:38
İlk yarıdaki performansı hiç de kötü değildi..

Özellikle tel tel dökülen Çağdaş ve Ferhat' a oranla..

Kritik hiçbir hata yapmadığı gibi bugün inanılmaz kademe hataları yapan stoperlerimize de yardım etmeye çalıştı..

Daha iyisi transfer edilmediği sürece kalması taraftarıyım..

Milli bir oyuncu ve futbolu da bildiği her halinden belli..
evet,futbolu biliyor ama yasamiyor.sanki trabzonsporda degil halisaha da top oynuyor.bir tayfuna baki,birde jabiye.birisi milli degil,senin begendigin ise milli.sen milli olani terci etmeye devam et.ben ve benim gibi düsünen yöneticilerin bu takimda jabiyi tutacaklarini sanmiyorum.futbolcunun ismi degil cismi milli olacak.jabi gibi milli yerine 1 kez milli olmamis trabzonlu tayfunu tercih ederim.sanirim cogunlukta bu fikirdedir.

Great White
05.04.2008, 00:50
evet,futbolu biliyor ama yasamiyor.sanki trabzonsporda degil halisaha da top oynuyor.bir tayfuna baki,birde jabiye.birisi milli degil,senin begendigin ise milli.sen milli olani terci etmeye devam et.ben ve benim gibi düsünen yöneticilerin bu takimda jabiyi tutacaklarini sanmiyorum.futbolcunun ismi degil cismi milli olacak.jabi gibi milli yerine 1 kez milli olmamis trabzonlu tayfunu tercih ederim.sanirim cogunlukta bu fikirdedir.

İyi de arkadaş BANA NE:D

Bana ne çoğunluğun ya da senin fikrinden?

Ben adamın ilk yarıdaki performansını beğendiğimi yazdım; Dünya Yıldızı olduğunu iddia etmedim..

Gönderilecek olursa Trabzonspor tesislerinde açlık grevine gireceğimi de taahhüt etmedim..

E daha ne?

Gözümüzle izlediğimiz maçın kritiğini de senin ya da bir başkasının futbola bakış açısına göre mi yorumlayacağız?

Ben bugün beğendim Jabi' yi; bu kadar basit..

Sen de aylar boyunca burada Yattara' ya sallayıp durdun; biz sana bir şey mi dedik yani:)

Cafer Bulur
05.04.2008, 00:58
İyi de arkadaş BANA NE:D

Bana ne çoğunluğun ya da senin fikrinden?

Ben adamın ilk yarıdaki performansını beğendiğimi yazdım; Dünya Yıldızı olduğunu iddia etmedim..

Gönderilecek olursa Trabzonspor tesislerinde açlık grevine gireceğimi de taahhüt etmedim..

E daha ne?

Gözümüzle izlediğimiz maçın kritiğini de senin ya da bir başkasının futbola bakış açısına göre mi yorumlayacağız?

Ben bugün beğendim Jabi' yi; bu kadar basit..

Sen de aylar boyunca burada Yattara' ya sallayıp durdun; biz sana bir şey mi dedik yani:)
ben yattaranin neyine sallamistim.disiplinsizliklerini elestirecekdik herhalde.yine de elestiririm.ben yattara degil trabzonspor hayraniyim.benim icin önce trabzonspor daha sonra futbolculari gelir.trabzonsporu önemli avrupa maclarinda yalniz birakan oyuncuyu elestirmeyecktikde kimi elestirecekdik?birde sende dikkatimi ceken nokta yazdigin seyleri cevap verdigimizde hemen parliyorsun.ben sana hakaret etmeden ve kücük düsürmeden bakis acini elestiriyorum.sen ise bu benim görüsümdür diye isin icinden cikmak istiyorsun.rahatsiz oluyorsan bir daha yazdigi seylere alinti yapip yazmam.ne dersin?

Serdær
05.04.2008, 01:01
Jabide iyi Yattara'da :D

Great White
05.04.2008, 01:12
ben yattaranin neyine sallamistim.disiplinsizliklerini elestirecekdik herhalde.yine de elestiririm.ben yattara degil trabzonspor hayraniyim.benim icin önce trabzonspor daha sonra futbolculari gelir.trabzonsporu önemli avrupa maclarinda yalniz birakan oyuncuyu elestirmeyecktikde kimi elestirecekdik?birde sende dikkatimi ceken nokta yazdigin seyleri cevap verdigimizde hemen parliyorsun.ben sana hakaret etmeden ve kücük düsürmeden bakis acini elestiriyorum.sen ise bu benim görüsümdür diye isin icinden cikmak istiyorsun.rahatsiz oluyorsan bir daha yazdigi seylere alinti yapip yazmam.ne dersin?

Bak şöyle açıklayayım o zaman:)

Nasıl bu kadar yanlış anlayabiliyorsun bilmiyorum ama gene de izah etmeye çalışayım..

Öncelikle şunu açıklıla belirteyim ki ben her konuda tartışmayı severim..

Ayrıca bana burada itiraz eden ilk ve tek kişi de sen değilsin; takdir edersen:)

Ama yukarıdaki gibi herhangi birimizin haklı ya da haksız çıkabilmesi imkansız bir konu hakkında tartışma yapmayı bırak, fikir ayrılığını eleştirmek dahi kusura bakma ama saçmalıktan başka bir şey değil..

Ben detaya girmeden performansını beğendiğimi yazdım sadece..

Sen de altına beğenmediğini yazarsın olur biter..

Ben kalkıp da sana "Nasıl beğenmezsin kardeşim?" diye sorarsam o zaman haklısın işte:)

Ama sen kalkıp da "Sen Jabi' yi Milli olduğu için beğeniyorsun ama Tayfun' a bakmıyorsun asıl" gibi alakasız şeyler yazmaya kalkarsan orada sana dur derim tabii ki..

Alıntı yapmana gelince..

Benim aklıma bile gelmezdi açıkçası birisine alıntı yapmayı yasaklamak:D

Burası forum değil mi kardeşim?

İstediğin kişiden dilediğin kadar alıntı yapabilirsin tabii ki:)

Neyse.. Çok gereksiz bir tartışma oldu, kusura bakmasınlar arkadaşlar..

Serdær
05.04.2008, 01:16
Neyse.. Çok gereksiz bir tartışma oldu, kusura bakmasınlar arkadaşlar..

Alıntı yaptım. ;)

Baktık kusura :D

Cafer Bulur
05.04.2008, 01:23
great white kardesim son cevabin bazi bölümleri haric doyurucu idi.beni biraz olsun sasirtan konu hemen hemen herkesin sezon sonunda gitmesi gerekir diye fikir beyaninda bulundugu jabiye burada sahip cikman idi.daha iyisi alinmadigi sürece kalmali dedigin jabiden bank asya liginde bile daha kaliteli sagbekler oldugunu düsünüyorum.tabiiki görüsüne saygim var ama sezon basindan beri oynadigi maclar icinde mustafa keceli kadar bile bindirme ve orta yapamamis olan bir oyuncuya sahip cikman beni sasirtti.tabiiki senin görüsün baska olabilir.ama görüslerinin neye dayandigini sormak da cok fazla bir sey olmasa gerek diye düsünüyorum.saygilarimla...