PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Genç, Yetenekli, Trabzonlu ve Trabzonsporlu Futbolcular

Sayfa : [1] 2

Trabzonli_61
17.06.2007, 19:43
Cok sayida genc ve yetenekli trabzonlu futbolcular var. Bunun iki örnegi Ali Güzeldal ve Özer Hurmaci. Böyle futbolcularin yetenekleri ortada ve böylesine genc futbolculari sanirim cogumuz bu takimda görmek istiyoruz! Genc, yetenekli ve trabzonlu futbolcular hakkindaki yorumlarimizi buraya yazalim!

Ali Can
17.06.2007, 19:44
ali güzeldal ve özer hurmacını trabzonspor formasını kesinlikle giymeli

61_dnc_TS
17.06.2007, 19:47
alındaa mutlu edin şu taraftarı

A.Alper
17.06.2007, 19:48
aydın yüce bonservisi elinde henüz profesyonel sözleşme yapılmadı

Terzioğlu
17.06.2007, 19:48
kesinlikle bu takima kazandirilmali ikiside...ucuz bi fiyata ikisinide alip taraftari mutlu etmenin en kolay yolu....yönetim icin bir sans.......

eren_61
17.06.2007, 19:49
kasımpaşadan ERHAN KÜÇÜK.mutlaka alınmalı hem sol ayak hemde sağ ayağını kullanıyor. sol açık oynuyor ve de forvette oynayabiliyor.herkezin dediği gibi özer var ali güzeldal var bu adamlar mutlaka Trabzonspora kazandırılmalı

Trabzonli_61
17.06.2007, 19:50
cok sayida genc trabzonlular var...yenilirsekte bunlarla yenilelim...

osman23100
17.06.2007, 19:53
evet eğerki takımda oynatmayıp yedek bekletip körertmiyeceksek alınmalılar..

Mehmet Fırat
17.06.2007, 19:54
bence ergin keleşten de yararlanılsın artık başka bi takıma kiralık verilmesin..

arkadaşlar bizde alişen kandil vardı bi ara ne oldu ona..

Terzioğlu
17.06.2007, 19:55
gidip polonyada brozeklerle mrozeklerle ugrasacagina bunlari alsinlar be...erhan kücük,ali güzeldal,özer hurmaci....bunlarin ücünü alip takima kazandiracaksin hatta ilk11de oynatacaksin....arda niye oynuyor ilk 11de? bunlarin ardadan hicbir eksigi yok...

TSelif
17.06.2007, 19:58
Ali ve Özer'ciler bu başlığa :D

Trabzonli_61
17.06.2007, 19:59
bence ergin keleşten de yararlanılsın artık başka bi takıma kiralık verilmesin..

arkadaşlar bizde alişen kandil vardı bi ara ne oldu ona..

vallah bilmiyorum alisen kandili bende cok begeniyordum sonra birden yok oldu...sakaryada mi nerde oynuyordu

eren_61
17.06.2007, 20:01
gidip polonyada brozeklerle mrozeklerle ugrasacagina bunlari alsinlar be...erhan kücük,ali güzeldal,özer hurmaci....bunlarin ücünü alip takima kazandiracaksin hatta ilk11de oynatacaksin....arda niye oynuyor ilk 11de? bunlarin ardadan hicbir eksigi yok...

yanlız alıpta adamları yedek oturtacaksan almaya gerek yok.hiç değilse adamlar güzelce topunu oynuyo.ama bence bu üç futbolcuda trabzonsporda hırsıyla futbol bilgisiyle top oynayabilecek kapasitede mutlaka takımımıza kazandırılımalı

A.Alper
17.06.2007, 20:06
u21den bir kaç futbolcu alsak yeter trabzonlu olmalarına pek gerek yok bu turnuvalardan messiler çıkıyor ve sahip olduğumuz genç değerlere de sahip çıkmalıyız

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 20:10
İnşallah alınır..Ama sadece bunlar deil bir çok yetenekli oyuncularımız var.Onlar bizim geleceğimiz...onun için onlara sahip çıkmak görevimiz...

Mayls
17.06.2007, 20:57
Ali ve Özer'i herkes biliyor heralde. Hertha Berlin'de Bilal Cubukcu var onuda heralde taniyan coktur. Bu sezon profesyonel sözlesme imzaladi Hertha'da 61 numarali formayi giyecek diye duydum bu sezon.

+Paf takimimiz

Cem Akyüz
17.06.2007, 21:06
ali güzeldal çok yetenekli bir oyunucuydu ama bizimkiler göndermekle çok büyük hata ettiler

Ali Can
17.06.2007, 21:15
info@trabzonspor.org.tr
hadi arkadaşlar bu e-maile isteklerimizi atalımbelki ciddiye alıp bize bu oyuncuları alırlar pek sanmıyorum ama:(

Sacit
17.06.2007, 21:22
bu oyuncular neden Trabzonspor da değil şimdi anlamıyorum,sen bu topçuları gördün mü hemen alacaksın.var mı Türkiye de şimdi böyle adamlar.özellikle de özer kesinlikle alınması lazım.

Özkan
17.06.2007, 21:53
Ne Ergin'i, Özer'i! Sen Ersen'den, Keçelinho'dan, Hasan Üçüncü'den, Oscar Cordoba'dan haber ver.

Fatih Sağır
17.06.2007, 21:55
Özer Hurmaciyi İstİyoruz YÖnetİm Duy Sesİmİzİİİİİ!!!!!!!!!

TolgaTopçu61
17.06.2007, 22:48
genc ve yetenekli serkan calik vardi essen de bide trabzonluydu ama gs kapti onu.bide bonservisi elindeydi yönetim her zaman ki gibi uyumus.bence faydali olurdu trabzonuma.

optic_61
17.06.2007, 22:56
iyi adama benziyor özer.Ama trabzon hücumu için alternatif olabilir sadece.Öle son 10 dk girip yorgun takıma yaptığı hareketlere aldanmayalım.Onları isteyen her futbolcu yapabilir ama girmez o işlere.Bu Özer kötü oyuncu demek değildir.Mütavezi birine de benziyor yüz ifadesi:) Aliye gelince umutun yanına veya yerine rahat oynar.Ergin işi yaş.Bi Altaya gitsin sonra Antep'e ordan bize hattrick yapsın öle olabilir.:D

Canİlker
17.06.2007, 22:57
ali güzeldalı zaten biliyordum ama özeri yeni duydum araştırdım biraz o nasıl bi topçu öle ya .. bizim lemide madem böle bi topçu var senin yeğenin getir trabzona ne işi var ankarada mankarada ..

yönetime sesleniyoruz carle marleyi geçin bunları alın eski günlerimize geri dönelim

Trabzonli_61
17.06.2007, 23:28
carle marle hepsi bos...bize böyle genc oyuncular lazim...hic olmazsa yürekle oynuyorlar

macka61
17.06.2007, 23:53
evet özlerimize dönelim artık sizden yıldız transferi istemiyoruz bu futbolcuları istiyoruz çok şey istemiyoruz sanırım

Kasım Hilal
17.06.2007, 23:59
Bizimkiler almaz büyük ihtimal.
Ocakta yeni yönetimi n ilk icraatları olur inşallah.
Ne diyelim.

Özkan
18.06.2007, 00:01
ali güzeldalı zaten biliyordum ama özeri yeni duydum araştırdım biraz o nasıl bi topçu öle ya .. bizim lemide madem böle bi topçu var senin yeğenin getir trabzona ne işi var ankarada mankarada ..
Getirmiş Trabzonspor'a ama "Yeğenini de al git!" demişler adama.

TSelif
18.06.2007, 00:03
Getirmiş Trabzonspor'a ama "Yeğenini de al git!" demişler adama.

Galiba en iyi becerebildiğimiz iş bu .

cebcare
18.06.2007, 00:05
carle marle hepsi bos...bize böyle genc oyuncular lazim...hic olmazsa yürekle oynuyorlar
aynen ..........

gurkankyildiz
18.06.2007, 01:05
aykut demir var nac breda'da oynuyor.Ön libero oynuyordu galiba.Tam ziya'lık

kalavara
18.06.2007, 01:10
beyler birde elazığda erman diye topçu var. iyi ve özellikleri olan bir futbolcu. yakında 1. ligde göreceğimize eminim. incelenip değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Terzioğlu
18.06.2007, 01:11
arkadaslar düsünüyorumda bu yaz trabzona gidecegim idmanlara katilip sansimi denemek istiyorum...tabii öncesinde saclarimi sifira vurduracagim ondan sonra anlima ön libero yazdiracagim...ne dersiniz ziya doganin gözüne girermiyim?

Koray
18.06.2007, 01:17
arkadaslar düsünüyorumda bu yaz trabzona gidecegim idmanlara katilip sansimi denemek istiyorum...tabii öncesinde saclarimi sifira vurduracagim ondan sonra anlima ön libero yazdiracagim...ne dersiniz ziya doganin gözüne girermiyim?

tmm işte daha ne olsun...arkadaşlar ziyanın yeni prensi geliyo..:D:D

Terzioğlu
18.06.2007, 01:25
futbolcular bölümünde yerimi ayirtin :D:D:D

Zafer Fidan
18.06.2007, 01:44
Artik buraya:D
Trabzonspor taraftari olarak Özer Hurmaci ve Ali Güzeldali istiyoruz!!!
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/Tam%20Saha/ozer-humaci002.jpg
vollst. Name:Özer Hurmaci
geboren am:20.11.1986
Nationalität: Türkei
Größe:174 cm
Gewicht:65 kg

Trabzonspor senin için hâlâ özel sanirim?
Trabzonspor aski küçüklügümden beri var. Orada oynayip sampiyonluk yasamak istiyorum. Almanya'da kahvelere gidip tüm maçlarini seyrederdik. Lemi dayimi izlerdik. Trabzonspor yenilince, 'Görürsünüz, oraya gidip sampiyon yapacagim' diye aglayarak çikardim. Tatillerde Akçaabat'a geldigimizde, en çok sevdigimiz sey Trabzonspor'un tesislerine gidip oynamakti. En güzeli de o zamanlar Trabzonspor'da oynayan futbolcularin çoguyla tanistim. Ünal Hoca Ümit Milli Takim'da hocam, Tolunay Hoca yine Genç Milli Takimlarda. Onlarla birlikte çalismak onur veriyor.
Röpörtajin tümü: http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=1486

oRlY6MZXNAo

Remzi
18.06.2007, 02:07
Hemen alınmalı:D

atlantis
18.06.2007, 02:16
Bir Özer hurmacı sevdası aldı başını gidiyor forumda iyi topcu heralde..
Genç yetenekli ve Trabzon kökenli futbolcuları herzaman kadroda görmek isterim. Zamanında keşvedip takıma katmak lazım sonradan büyük paralarla diğer kuluplerden transfer etmek insanı üzüyor.

Remzi
18.06.2007, 02:18
Valla ÖZer hurmacı yı tanımıyordum ama üstteki videoyu izleyince bu Topçu kaçmaz diyorum:)

Sefaenes
18.06.2007, 05:25
bencede özümüze geri dönmeliyiz. Bu formanin degerini bilenleri kadroda olmasi lazim.

Mehdi
18.06.2007, 08:07
Bende Özer Hurmacı'yı tanımıyordum videoyu izleyince Christiano Ronaldo'ya benzettim.Gerçekten iyiymiş.

capa
18.06.2007, 08:40
adam çok iyi çalım atıp pasını çıkartıyor.

Ama 61 numarayı niye giymiyor ki ?????

Erdinç Dilek
18.06.2007, 08:54
alt yapıdan yetişen futbolcularımızın hemen hemen hepsinin fiziki yapıları oldukça cılız, acep gençlik misur ekmeğini bırakip hamburgere mi yöneldi oralarda

Mehmet Fırat
18.06.2007, 08:57

özerden bahsediyorsan, 61i mehmet yılmaz giydiği için heralde..

kurt2000
18.06.2007, 09:15
beyler bu özer hurmaci bizim mahallenin cocugudur. Almanyada dogmus buyumus ve yazlari tatilini akçaabatta geçirirdi. Lemi' nin yeğenidir. çok iyi topcudur. Lemi de çok uğraştı ama bir türlü trabzon spor beğenmedi bu cocugu sonra sebatta bir idmana cikti hatta beraber gittik idmana moral olsun die cocuga . Sebatta o zaman semavi de oynuyordu ve beğenmedi bu cocugu ! teknik heyette..

artik düşünün alt yapı kimlere emanet . daha kim bilir kimleri harcadırlar . anlamadılar. yazıklar olsun şimdi milyon euro lar vereceksin almak için ...

ÖmerFarukYılmaz
18.06.2007, 09:51
ya biz kimleri harcadıkta halada harcıoruz
ferudun sungur ergin keleş bayraktar kardeşler
ooo bnlar neki dahada harcıyacaz bu kafayla

KUTADGU
18.06.2007, 09:55

belki de onun şanssızlığı

o takıma verdiğimiz mehmet yılmaz 61 numara giyiyordu çünkü.

yani özerin yaptığı ya da yapmadığı ya da yapamadığı birşey değil bu forma numarası meselesi.....

cebcare
18.06.2007, 11:52
GENÇ İSYAN!
http://www.takagazete.com/haber_images/genc_18062007.090613.jpg

Trabzonspor’da yaşanan günübirlik politikalara bir yenisi daha eklendi.

İNTER TOTO VAAT ETTİLER
İnter-Toto’da oynatılma vaadiyle sağlık kontrolünden dahi geçirilen genç futbolcuların bu hayali kısa sürdü. Yönetim kurulu bir gece yarısı operasyonuyla Emre Aygün, Selim, Muhammet Reis ve Can Parlayan dışındaki gençlere ‘Üzgünüz, kendinize kulüp bulun” mesajı çekti. Hayal kırıklığına uğrayan genç oyuncular, “Trabzonspor’un altına dinamiti böyle koyuyorlar” diyerek tepki gösterdiler.

biz daha eldekileri tutamıyoruz ufuk kadir rginde gider ufukhanda sonra bakarız ah bi zamanlar değerini anlamadık diye

Egemen Yılmaz
18.06.2007, 12:03
özer iyi topçu alınmalı hemen

Egemen
18.06.2007, 12:04
özeri kaçırırsak çok yanarız gibi geliyor bana..

macka61
18.06.2007, 13:11
evet özeri kaçırmamak lazım

cIlgInIm
18.06.2007, 13:13
yaş oralamı en genc olan takımdık bi ara ama nerdeyswe küme düşüyorduk.. bu iş gencle yaşlı ile degil yürekle olur .. inanmış oyuncu olsun

Ali Şahin
18.06.2007, 19:28
uızun zamandır yazıyorum ama bizim yönetim kafayi takmış istanbulun kırıntılarına .kısacası beygir gözlügü takmis başka yeri görmüyo

asem61
19.06.2007, 00:20
özer gercekten iyi bir yetenek, bu deve kuslari nezaman basini kumdan kaldiracakta bu genclerimizi görecekler. Hollandada oynayan Aykut demir, hertada oynayan halaminoglu BILAL cubukcu var bu genclerin en büyük özlemi trabzonsporda oynamak.

nezaman ki bu takima taraftari sahip cikar ücbes kurusa genel kuruldaki oyunu satmaz, takimini seven bir yönetim secerde bu genclerimizi takima kazandirir ozaman güzel günler yasariz. aykutun sözlesmesi 2008 de bitiyor yani simdiden halledilmesi lazim, bilalin sözlesmesi 2009 da bitiyor. bu özer kardesimide seyretmeye doyamadim. allah sakatlik vermesin.

ilhan
19.06.2007, 10:47
Almanya'daki gurbetçi futbolcular gerçekten çok büyük yetenekler. Bizimkiler Brezilyaymış orasıymış burasıymış boşuna geziyorlar. Almanya'da ne futbolcular görüyoruz. Schalke'de Mesut diye bir genç var çocuk Lincoln'un yoklugunda o mevkide oynuyordu. Nuri Şahin , Hamit / Halil kardeşler daha çok örnek var Almanya'da yaşyan oyunculardan.

Özer içinde , Mehdi kardeşe katılıyorum. C. Ronaldo izlenimi veriyor hareketleri felan. Appiah , Tuncay ve Aurelio'yu ne madara etmiş ama =)

Paf takımda her hafta gol atan bir çocuk vardı bizim o ne oldu ?

optic_61
19.06.2007, 12:52
pafların durumu belli değil.Ama hiç birini almıyorlar a takıma.O dediğin kadir heralde...

Terzioğlu
19.06.2007, 15:07
------------------Tolga-------------------
------------------------------------------
------------S.Akyüz---Hüseyin-------------
--Adnan----------------------------Erhan--
--------------------------------------------
----------------Enis Kahraman---------------
---------------------------------------------
--Gökdeniz----------------------Ibrahim Akin--
-----------------Özer Hurmaci----------------
------------Fatin Tekke---Ali Güzeldal--------

Mayls
19.06.2007, 15:38
------------------Tolga-------------------
------------------------------------------
------------S.Akyüz---Hüseyin-------------
--Adnan----------------------------Erhan--
----------------Enis Kahraman---------------
--Gökdeniz----------------------Ibrahim Akin--
-----------------Özer Hurmaci----------------
------------Fatin Tekke---Ali Güzeldal--------

Sol kanattan Ibrahim Akini cekip yerine Ali'yi koyalim forvetede Ergin'i bence daha güzel olur ama böylede güzel

ARAF
19.06.2007, 15:43
özer trabzonlu
trabzonsporlu
genç yetenekli milli takım oyuncusu
alman altyapısını almış

ama bizim akıllı yönetim bu adamları almaz
2 sene sonra 5 milyon euro ya ancak peşinden koşarsın
eyyy allahım sen kurtar bizi
psikopat yapacaklar beni yakında

cesurtrk
20.06.2007, 19:26
arkadaslar özer hurmacı da ali güzeldal da yetenekli adamlar olabilir onları takip etmedim fazla bize yetenekli çok genç geldi gitti alişen kandili hatırlıyom çok umutluydum ondan mesala ama yok oldu söndü adam.yetenek önemli tamam ama herkes önemli bişeyi untuyo antreman arkadaslar bu çok önemli niye yetenekli insanların söndüğünün altında yatan soruya cevap antreman.yetenek bir yere kadar gidiyo antremanı ihmal edersen maçta yeteneğinin 10 dakkasını gösterebiliyosun ancak .eğer bu arkadaslar yetenekliyse bunların üzerine durulmalı antreman sevgisi kazandırılmalı ilk önce.antremandan nefret eden bir çok futbolcu arkadasım var,koşmak onlara ceza geliyo terlemek onlar için kayıp gibi sanki ama ender de olsa sporsuz yapamayanlar da var adam anterman yapmazsa kendini mutsuz ,eksik hissediyo antremanı herseyden üstün tutuyo çünkü gerçeğin bilincinde adam.bizim klübünde bilincinde olması lazım en azından gencleri böle alıştırmak gerek. burda yetenekli oyuncuyu alalım diyoz ama asıl mesele iyi bir antreman aldırmak gerekiyor futbolculara en iyi olmak istiyorsak en fazlasını yapmamız gerekiyo...intertoto ya gidelim mi diye bir oylama var bence buna grek bile yok gidelim tabi takımın yorulacağından düşünenler olabilir ama ingiliz liginde oynayan futbolcular insan değilmi haftada üç mac bile yapıyorlar.bu tembel antreman olgusunu takımımızdan silmek lazım.bu yüzden basarılı olamıyoz.istanbul takımlarına karsı basarılı olmanın tek yolu onlardan daha sıkı çalışmak...ronaldinho mesela cok büyük bir yetenek ama onun yaptığı antremanlarla bu yetenek onu kral yaptı son zamanlar ronaldinhoyu izleyenler eski formunda olmadığını görüyorlardır çünkü antremanı ciddiye almazsa yetenek bir yere kadar...roberto carlosun bacağındaki kaslar doğuştan mı geldi acaba :)kesinlikle...ben yıldızlarımızın sergen gibi olmasını istemiyom antremanı sevmelerini hatta asık olmalarını istiyom,carlosun atletikliğini sergende düşünsenize sergende artı harika bir futbol zekası hersey ortada işte yönetim ,ziya bırakın eski futbol mantalitesini milenyum futbolunda güçlü,sıkı çalışan kazanıyor yetenek ikinci sırada artık

cesurtrk
20.06.2007, 19:31
arkadaslar özer hurmacı da ali güzeldal da yetenekli adamlar olabilir onları takip etmedim fazla bize yetenekli çok genç geldi gitti alişen kandili hatırlıyom çok umutluydum ondan mesala ama yok oldu söndü adam.yetenek önemli tamam ama herkes önemli bişeyi untuyo antreman arkadaslar bu çok önemli niye yetenekli insanların söndüğünün altında yatan soruya cevap antreman.yetenek bir yere kadar gidiyo antremanı ihmal edersen maçta yeteneğinin 10 dakkasını gösterebiliyosun ancak .eğer bu arkadaslar yetenekliyse bunların üzerine durulmalı antreman sevgisi kazandırılmalı ilk önce.antremandan nefret eden bir çok futbolcu arkadasım var,koşmak onlara ceza geliyo terlemek onlar için kayıp gibi sanki ama ender de olsa sporsuz yapamayanlar da var adam anterman yapmazsa kendini mutsuz ,eksik hissediyo antremanı herseyden üstün tutuyo çünkü gerçeğin bilincinde adam.bizim klübünde bilincinde olması lazım en azından gencleri böle alıştırmak gerek. burda yetenekli oyuncuyu alalım diyoz ama asıl mesele iyi bir antreman aldırmak gerekiyor futbolculara en iyi olmak istiyorsak en fazlasını yapmamız gerekiyo...intertoto ya gidelim mi diye bir oylama var bence buna grek bile yok gidelim tabi takımın yorulacağından düşünenler olabilir ama ingiliz liginde oynayan futbolcular insan değilmi haftada üç mac bile yapıyorlar.bu tembel antreman olgusunu takımımızdan silmek lazım.bu yüzden basarılı olamıyoz.istanbul takımlarına karsı basarılı olmanın tek yolu onlardan daha sıkı çalışmak...ronaldinho mesela cok büyük bir yetenek ama onun yaptığı antremanlarla bu yetenek onu kral yaptı son zamanlar ronaldinhoyu izleyenler eski formunda olmadığını görüyorlardır çünkü antremanı ciddiye almazsa yetenek bir yere kadar...roberto carlosun bacağındaki kaslar doğuştan mı geldi acaba :)kesinlikle...ben yıldızlarımızın sergen gibi olmasını istemiyom antremanı sevmelerini hatta asık olmalarını istiyom,carlosun atletikliğini sergende düşünsenize sergende artı harika bir futbol zekası hersey ortada işte yönetim ,ziya bırakın eski futbol mantalitesini milenyum futbolunda güçlü,sıkı çalışan kazanıyor yetenek ikinci sırada artık

oguzkoc
22.06.2007, 20:46
özer hurmacı bir an önce alınıp samet aybabanın takımına kiralanmalı..

çok yetenekli bir oyuncu ve bu adam sametin elinde yıldız olur.. 2009 da bizde süper yıldız...

Ali Özcan
22.06.2007, 22:07
Ali Güzeldal kesinlikle dönmeli...Özer de transfer edilmeli...Alın size bir forvet bir de 10 numara...

OYılmaz
23.06.2007, 10:40
Özer Kesinlikle gelmeli yattaranın bir benzeri sanki müthiş yetenek yönetim uyumaa alll şu Özeriiiiii

Sefaenes
23.06.2007, 12:30
ya bu yönetim almaz malesef bence, onlar ancak istanbulun cöpe atacaklari futbolculari almaya calisir. Onlar icin Trabzon tek reklam araci. Keske genclerimize sahip ciksalar. Takima almasalar bile 1 sene baska takima kiralasalar

Serdar A
24.06.2007, 16:52
Herkes biz Özer tutturmuş gidiyor.

En az Özer kadar yetenekli sayısız gençlerimiz var . Bunları takip edebilecek , takıma kazandıracak bir ekip olmadıktan sonra , her parlayan gence böyle keşke deriz.

Özer iyi oyuncu ama o kadar para talep edilmesi doğal mıdır ?.

Bvb'den Nuri yada Cska'dan Caner gibi oyuncularda artık büyük paralar ödenmeden alınamayacak oyuncular sınıfında .

Sıçrama yapmayı bekleyen , henüz maliyeti yükselmemiş bir çok oyuncumuz daha var.
Örneğin Rostock'taki müthiş 10 numara Zafer Yelen'i . Schoux'daki Mevlüt'ü ,
Hatta Aykut Demir'i , Ceyhun Gülselam'ı...
Biraz bu oyunculara bakmak lazım.

---------

İçeriğinde Avrupadaki gençlerimiz pek olmasada , tff de şöyle bir istatistik çıkarmış , inceleminizi tavsiye ederim. Buradaki gençler muhtemelen 2012 ve 2014 milli takımının iskeleti olacak.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/Milli%20Takim/genc-milli-istatistik/Genc-Milli-Maclara-cagrilma-oyna-girme.xls

TheRapZoNe
24.06.2007, 17:04
Her Trabzonlu yetenekli genci TRabzonsporda oynatamayız. Tabi bu hiç oynatılmamalılar manasına da gelmiyor ama olgunlaşmaları,tecrübe kazandırılmaları için diğer takımlarda oynatılıp daha sonra takıma kazandırılmaları lazım. İşte sorun bu aşamada ortaya çıkıyor. Diğer takımlarda oynatılmaları ve sonra geri çağrılma işlemleri felan iyi organize olmuyor sonrada eriyip gidiyorlar

xxxxxxx
25.06.2007, 00:16
ziya doğan olduğu sürece gençler şans bulamaz ancak ayyman musa keçeli celaleddin gibileri formayı gasp eder

özçelik61
28.09.2007, 22:33
yaw bizden daha ii genç mi bulunur ..ben mesela itü'nün 10 numarası abi para istemmm bir forma versinler oleyim onun için ...sevgiler

hasancolak
30.09.2007, 01:57
onceden alt yapıdan sureklı futbolcu gelırdı şimdı hıc yok varda acaba zıya doganmı oynatmıyo ?

Ali İhsan
30.09.2007, 02:02
Herhalde şu başlığın son umudu Barış Memiş olacaktır. Hakkında çok iyi duyumlar alıyoruz. Umarım birkaç sene içinde ortalarda gözükmeye başlar...

Muhammet Kurt
30.09.2007, 02:12
Valla yetenek olarak genclerimizden hic suphem yok ama ahlaklarindan onlarca hatta binlerce suphem var. Trabzonda PAF oyuncularin bile havasindan gecilmiyorumus. Bu is sadece yetenek isi degil maalesef, genc oyuncularimiz A takima vardiklarinda bu isin sonuna geldiklerini saniyorlar. Hatta BASARDIM benim icin artik son hedef budur zihniyetine variyorlar.

Ornek verecek olursak, Ali Sen gibi manyak yetenekde bir oyuncumuz vardi ama kendine hic bakmadi, tam bir alkolik cikti sonradan. Evet maalesef Turk oyuncularin en buyuk zaafi SIMARMAK.

Alt yapida buyuk bir revizyona gidilmesi lazim, oyuncular 12 yas itibaren piskolojik destek ve baslarinda bir mentor olmasi lazim. Onlara devamli profesyonelligi, futbolcu nasil giyiner, nasil yer, kendine nasil bakar diye devamli terapiler uygulamasi lazim. Merak etmeyin bir oyuncu kendini gosterir en azindan bir ERGIN KELESI izledik ama belli bir sey su ana kadar gosteremedi. Simdi onunde buyuk firsat var, gostersin artik!!!!

Yoksa onun da sonu MACITLER, OKANLAR, MEHMETLER VE NICE ALTYAPIDAN GELENDE FIRSAT VERDIGI HALDE DEGERLENDIREMEYENLER GIBI OLUR!!!

Terzioğlu
30.09.2007, 02:24
Herhalde şu başlığın son umudu Barış Memiş olacaktır. Hakkında çok iyi duyumlar alıyoruz. Umarım birkaç sene içinde ortalarda gözükmeye başlar...

baris memis orta sahanin solunda mi oynuyor yoksa saginda mi? boyu kac? resim varmi?

özçelik61
03.10.2007, 13:46
hocam konuyu özetledin bravo
Valla yetenek olarak genclerimizden hic suphem yok ama ahlaklarindan onlarca hatta binlerce suphem var. Trabzonda PAF oyuncularin bile havasindan gecilmiyorumus. Bu is sadece yetenek isi degil maalesef, genc oyuncularimiz A takima vardiklarinda bu isin sonuna geldiklerini saniyorlar. Hatta BASARDIM benim icin artik son hedef budur zihniyetine variyorlar.

Ornek verecek olursak, Ali Sen gibi manyak yetenekde bir oyuncumuz vardi ama kendine hic bakmadi, tam bir alkolik cikti sonradan. Evet maalesef Turk oyuncularin en buyuk zaafi SIMARMAK.

Alt yapida buyuk bir revizyona gidilmesi lazim, oyuncular 12 yas itibaren piskolojik destek ve baslarinda bir mentor olmasi lazim. Onlara devamli profesyonelligi, futbolcu nasil giyiner, nasil yer, kendine nasil bakar diye devamli terapiler uygulamasi lazim. Merak etmeyin bir oyuncu kendini gosterir en azindan bir ERGIN KELESI izledik ama belli bir sey su ana kadar gosteremedi. Simdi onunde buyuk firsat var, gostersin artik!!!!

Yoksa onun da sonu MACITLER, OKANLAR, MEHMETLER VE NICE ALTYAPIDAN GELENDE FIRSAT VERDIGI HALDE DEGERLENDIREMEYENLER GIBI OLUR!!!

Y.Sert
03.10.2007, 13:51
akşamki inter- psv maçında bende bir karadenizli futbolcu keşfettim.
çok genç değil ama yaşlı da değil.
üstelik forvet oynuyor. bence yönetim hemen almalı.tam bize göre bir forvet.
ha adımı: LAZOVİÇ:)

Burçak
03.10.2007, 13:57
onceden alt yapıdan sureklı futbolcu gelırdı şimdı hıc yok varda acaba zıya doganmı oynatmıyo ?
ben bu şekilde düşünüyorum.
düşünsenize Liseler arası Dünya şampiyonu olmuş takımdan Trabzonspora kimseyi kazandıramamışlar.
ziya hocanında korkka bi futbol anlayışı olduğu ortadayken gençlere şans vermesi oldukça zor. Yusuf Kurtuluş gibi bi adamı bile oynatmıyor..

tabi bunu sadece ziya hocayla sınırlandırmak yanlış olur. öyle yada böyle hiç kimse gerekli özeni gösterememiş bu gençlere.

Berk Eren
03.10.2007, 14:01
özer hurmacı seneye galatasarayda,on anlasma yapıldı..nasıl alacaz kı özeri?

Mayls
03.10.2007, 14:11
özer hurmacı seneye galatasarayda,on anlasma yapıldı..nasıl alacaz kı özeri?
Dikkat edersen Özer hayalleri 2-3 ay önce kuruluyordu :)

Ahmet Faruk
03.10.2007, 14:16
biz ancak SÖZ alırız. Bir zamanların en popüler transferiydi SÖZ. Sağ kanata söz alırız forvete de defansif özelliği yüksek bi SÖZ aldık mı tamam.

Ali Yerlikaya
03.10.2007, 14:37
Arkadaslar bi takim oturmadiktan sonra genc yetnekleri kazanmak mümkün degil. Sizce Barcelona yada baska büyük takimlarda niye her sene en az bi oyuncu cikiyor. Size söylim cok basit cünkü oturmus bi takimin icine sadece 1 yada en cok 2 oyuncu eklersen bozulmaz ama zaten bozuk olan bi takima bi oyuncu eklersen o zaman hic bisey olmaz olan yeteneklerin i bile sergileyemez.

Ben dedigimi ispatlar bisey söylim size Ergin Keles in Ümit Milli takimdaki performansi ve gollerini niye Trabzonsporda atamiyor cok basit takim yokki ortada. Benim en cok ümitli oldugu genclerden biri UFUK Bayraktar 2006 yazinda Almanya kampinda canli görme imkanim oldu müthis yetnekli bi oyuncu ama maalesef bir türlü o sansi yakaliymadi. Suanda zaten PAF takimla bile antrenmana cikartilmiyor Ziya Dogan in yüzünden.

Ama Ersun Yanal yada Samet Aybabayi takimin basina getirdikleri taktirde tahmin ediyorumki bu oyuncu ikinci yarinin en iyi genc oyuncusu secilir. Ama simdilik bu mümkün degil.

Trabzonlu Oyuncular(suanki kadroya bakarak oyniyabilecekler yani) : Erhan Kücük (Kasimpasa), Abdurrahman Dereli (Sivasspor), Ragib Basbag (Kayserispor), Kerem Seras (Genclerbirligi) , .....................
Bu saydigim oyuncular takimlarinin ilk on birlerinde oyniyna ve hazir halde olanlar.
Gelicek ´vaad edenleri yazmaya ne bu sayfa yeter ne benim o kadar zamanim var ama insallah bir gün bi antrenör gecer Trbzonsporumuzun basina ve Avrupada ve Türkiyede kendi müzevherlerimizi kesfeder.

Terzioğlu
03.10.2007, 14:57
ufuk bayraktar yanilmiyorsam orduspora kiralandi?!

Ali Yerlikaya
03.10.2007, 15:32
ufuk bayraktar yanilmiyorsam orduspora kiralandi?!

Yanlis hatirlamiyorsun renktas ama sadece transfer sezonu bitmeden bi gün önce sözlesmesini fes edip takima geri önmüstü. Yani suan Trabzonda ve tesislerde ama takimla antrenmanlar sokmiyor onu Ziya Dogan.
Cok kaliteli bi oyuncu Yattara nin sol ayak versiyonu. O oynadigi taktirde Yattarnin performansi da articagini tahmin ediyorum cünkü o zaman herkes Yattara yüklenemez.

futbalski60
03.10.2007, 15:52
Türkiye'ye tek damgasını vuracak isim Ankaragücü'nde oynayan 88 doğumlu Murat duruer diğerli patlama yapamıycak gibi murat zaten bi patlama yaptı artık milli takıma çağırılır diye umuyorum

Terzioğlu
03.10.2007, 15:59
Yanlis hatirlamiyorsun renktas ama sadece transfer sezonu bitmeden bi gün önce sözlesmesini fes edip takima geri önmüstü. Yani suan Trabzonda ve tesislerde ama takimla antrenmanlar sokmiyor onu Ziya Dogan.
Cok kaliteli bi oyuncu Yattara nin sol ayak versiyonu. O oynadigi taktirde Yattarnin performansi da articagini tahmin ediyorum cünkü o zaman herkes Yattara yüklenemez.

paf takimla antrenman yaptirmiyor mu ona ziya dogan yani?

attagümüshane
03.10.2007, 20:46
Arkadaslar bi takim oturmadiktan sonra genc yetnekleri kazanmak mümkün degil. Sizce Barcelona yada baska büyük takimlarda niye her sene en az bi oyuncu cikiyor. Size söylim cok basit cünkü oturmus bi takimin icine sadece 1 yada en cok 2 oyuncu eklersen bozulmaz ama zaten bozuk olan bi takima bi oyuncu eklersen o zaman hic bisey olmaz olan yeteneklerin i bile sergileyemez.

Ben dedigimi ispatlar bisey söylim size Ergin Keles in Ümit Milli takimdaki performansi ve gollerini niye Trabzonsporda atamiyor cok basit takim yokki ortada. Benim en cok ümitli oldugu genclerden biri UFUK Bayraktar 2006 yazinda Almanya kampinda canli görme imkanim oldu müthis yetnekli bi oyuncu ama maalesef bir türlü o sansi yakaliymadi. Suanda zaten PAF takimla bile antrenmana cikartilmiyor Ziya Dogan in yüzünden.

Ama Ersun Yanal yada Samet Aybabayi takimin basina getirdikleri taktirde tahmin ediyorumki bu oyuncu ikinci yarinin en iyi genc oyuncusu secilir. Ama simdilik bu mümkün degil.

Trabzonlu Oyuncular(suanki kadroya bakarak oyniyabilecekler yani) : Erhan Kücük (Kasimpasa), Abdurrahman Dereli (Sivasspor), Ragib Basbag (Kayserispor), Kerem Seras (Genclerbirligi) , .....................
Bu saydigim oyuncular takimlarinin ilk on birlerinde oyniyna ve hazir halde olanlar.
Gelicek ´vaad edenleri yazmaya ne bu sayfa yeter ne benim o kadar zamanim var ama insallah bir gün bi antrenör gecer Trbzonsporumuzun basina ve Avrupada ve Türkiyede kendi müzevherlerimizi kesfeder.

kardeşimin yorumu çok mantıklı.demek ki hüseyin gibi musa gibi adamlara "topçu değil" dememek için engin bir futbol birikimi gerekmediği gibi böyle haklı-doyurucu yorumlar yapmak için de yaşını başını almış illa ki olmak gerekmiyor.

coskun0661
03.10.2007, 20:51

alcak adam varmı yonetımde ..ancak satar bunlarr

coskun0661
03.10.2007, 20:52

alcak adam varmı yonetımde ..ancak satar bunlarr

littlebighorn
03.10.2007, 23:11
Enis Kahraman'da fena değildi, ne oldu şimdi bilen var mı?

Ahmet Faruk
03.10.2007, 23:48
geçen görmüştüm yine burda. bizim gençleri ziya doğan yakana kadar diğer takımlarda pişiriyor. hey gidi ziya nasıl vereceksin o çocukların hakkını

Sefa Murat Dokuz
04.10.2007, 00:09
ksaımpaşadan erhan küçük
ali güzeldal özer hurmacı bide volkan bekçi

Ahmet Faruk
04.10.2007, 00:16
arkadaşlar özer hurmacı hakkında kısa bi bilgi verebilirmisiniz

Mustafa
04.10.2007, 00:38
Enis Kahraman'da fena değildi, ne oldu şimdi bilen var mı?

degirmendere'ye kiralandı sanırım yanlış hatırlamıyorsam

Fatih BALTA
04.10.2007, 07:24

Ankaraspor'daki çıkışıyla kendisini Ümit Milli Takım'da buldu. Almanya doğumlu bir Trabzonlu. Küçükken hokey, basketbol, voleybol, masa tenisi oynamış ama Lemi Çelik dayısı, Sadi Tekelioğlu da eniştesi olunca doğal olarak futbolda karar kılmış. En ilginç anısı, 1996'da Trabzonspor'u şampiyonluktan eden golü atıp gözyaşı dökmesine neden olan Aykut Kocaman'la 10 yıl sonra hoca-öğrenci ilişkisi yaşaması.

Röportaj: Barış Tarık Mutlu

Bu sezon Ankaraspor'daki performansınla sivrildin ve Ümit Milli Takım formasını giymeye başladın. Bize Özer Hurmacı'yı anlatır mısın?

Almanya'da Essen Eyaletine bağlı Kassel'de 20 Kasım 1986'da doğdum. Ailem Trabzon'dan gelip Kassel'e yerleşmiş. Ben 9 aylıkken babamı kaybetmişiz, kalp krizinden. İki ağabeyimi ve beni annem büyüttü. Ona çok şey borçluyum. Çok zor bir şey başarmış. Ailem halen Almanya'da yaşamını sürdürüyor.

Futbola ilgin nasıl başladı?

Bu ilgi ailemden kaynaklanıyor. Trabzonsporlu Lemi Çelik dayım. Benim için dayıdan da ötedir insan olarak. Küçüklüğüm Trabzonspor'un maçlarını seyrederek geçti. Kendimi bildim bileli top peşinde koşuyorum. Daha ufacıkken ağabeylerim bana topla hareketler yaptırır, çalım attırırdı. 5-6 yaşındayken annem evimize en yakın kulübe yazdırdı beni. İlk idmanı çok iyi hatırlıyorum. Salondaydı ve diğer çocuklar benden 1-2 yaş büyüktü. İtalyan bir antrenör vardı. İlk molada yanıma gelip, 'Sen büyük takımlarda oynayacaksın' dedi. 3 yıl Hermania Kassel adlı kulüpte oynadım. Sonra Türkgücü Kassel'den beni istediler. Tamamen Türk futbolculardan kurulu Türkgücü Kassel, annemi ikna ederek beni aldı. Kassel'in üst ligde temsilcisi yoktu. Altyapıda yapılabilecek her türlü şeyi yaptık, ulaşılacak tüm başarılara ulaştık. Essen Eyelet karmasına Türkgücü'nden giden tek futbolcu oldum. Eyalet karmasında Almanya'nın büyük kulüplerin altyapılarından gelen futbolcular vardı çoğunlukla ve tek Türk bendim. Kulüp başkanımız o zamanın parasıyla 3 bin marka bir üst ligde oynayan KSV Baunatal takımına verdi. 4 sezon bu takımda top koşturdum. Her yıl şampiyonluk yaşadık, en üst kategorilere çıktık. Altyapı takımı olarak tüm Almanya'ya kendimizi tanıttık. Bu takımda 3 yıl kaptanlık yaptım.

Alman futbolunun içinde yetişmek sana neler kattı?

Oradaki mantalite ve hocamın öğrettikleri, yeteneğimi geliştirmekte çok etkili oldu. KSV Baunatal'daki hocam Wolfgaug Zieuteck'in katkısı çok büyüktü. Daha önce futbol benim için bir oyundu. Gol at, bacak arası yap gibi gösteri kısmıyla ilgileniyordum. Onunla tanıştıktan sonra ilk başlarda çok zorlandım. Zieuteck gençliğinde orta sahada oynayan, teknik bir oyuncuymuş. İlk 6 ay beni oynatmadı. İdmanlarda tüm takım serbest oynuyordu, bana "kontrol-pas" oynatıyordu. "Benimle ne alıp veremediği var?" diyordum içimden. Sonuç olarak ben de çalım atmayı bıraktım ve paslaşmaya başlayınca da onun 10 numarası, takım kaptanı oldum. 4 yıl birlikte çalıştık, bana çok güveniyordu. 84 doğumlularla birlikte oynatırdı beni. Futbolumda katkısı büyüktür.

http://www.tff.org.tr/Resources/TFF/Images/Tam%20Saha/ozer-humaci002.jpgAlmanya ve Türkiye'deki altyapıları karşılaştırdığında nasıl bir sonuca varıyorsun?

12-13 yaşındayken 4-4-2 oynamasını öğrendim. Kaymaları, kademeleri hafızama yerleştirdim. Buraya PAF takıma geldiğimde 3-5-2'den 4-4-2'ye yeni geçiliyordu. O yönden biraz eksiğimiz var diyebilirim. Altyapıda en önemli gördüğüm sorun da eğitim. PAF'ta oynayan arkadaşların çoğu okula gitmiyor. Bu çok büyük bir eksik. Almanya'da "Önce okul, sonra futbol" diyorlar bize. Liseyi bitirdim, İngilizce ve Fransızca öğrendim. Zaten Almancayı biliyordum. Hocam diyordu ki, "Büyük takıma gideceksen okulda da iyi olmalısın." Burada "Ya futbol ya okul" gibi bir düşünce var gençlerin kafasında. Bu konuda çok acil önlem alınmalı. Oyuncu en azından liseyi bitirmeli ve üniversiteyi kazanıp kendisine güvenini sağlamalı. Buradaki PAF maçlarında çocuklar sanki ölüm-kalım mücadelesine çıkmış gibiydi. Topu ayağımda durdurmaya korkuyordum, arkadan gelip biri biçer diye. Keşke bu çocukların hayatta futboldan başka alternatifleri de olsa. "Futbol benim ekmeğim" deyip hırsla saldırıyorlar ve bu onların gelişimini de eğitimini de olumsuz etkiliyor.

Türkiye'ye gelişin nasıl oldu?

KSV Baunatal PAF takımdaydım ve 4. Lig'e çıkacaktım. Ama hedefim çok daha büyüktü. Hep amatörlerden teklifler geldi. Ben de Lemi dayımla ve buradakilerle konuştum. Buraya gelmek istediğimi, kendime güvendiğimi söyledim. Lemi dayım ve eniştem olan Sadi Tekelioğlu yardımcı oldu. Direkt Ankaraspor'a geldim. Samet Hoca vardı o zaman Ankaraspor'da. Küçüklüğümden beri hedefim Trabzonspor'du ama Ankaraspor oldu. İlk idmanda Yusuf ağabey (Yusuf Şimşek) çıktı karşıma. Sonra Brezilyalıları gördüm. Baktım ki burada iyi futbolcular var. İlk antrenmanda başarılı bir grafik çizdim. PAF takımla maçlara çıktım, ardından bir Fenerbahçe maçında oynadım. Ümit Ağabey (Ümit Karan) bizdeydi o zaman. Sonra yaz kampına katıldım ve ardından Intertoto maçlarında oynadım.

Keçiörengücü'ne gidişin nasıl oldu? Neler yaşadın 3. Lig'de?

"Kiralık gideceksin" dediklerinde depresyona girdim. Lig A takımına gideceğimi sandım ama 3. Lig'de Keçiörengücü'ne gönderildim. "Takımı 2. Lig'e çıkaracaksınız" denildi. Almanya'da arkadaşlara söylesem gülerlerdi, "Ne işin var, geri gel" derlerdi. Ama orada çok iyi iş çıkardık ve takımı şampiyon yaptık. Almanya'ya tatile gittiğimde kafamda "Seneye ne olacak?' sorusu vardı. Tekrar Keçiörengücü'ne gönderilmekten korkuyordum.

Tekrar Ankaraspor'a dönüşünü anlatır mısın?

Tatildeyken takımın başına Aykut Kocaman geldi. Hemen 1996'daki maçı hatırladım. Hasta bir Trabzonspor taraftarıydım ve Avni Aker'deki maçı Aykut Kocaman'dan yediğimiz golle 2-1 kaybedip şampiyonluktan olmuştuk. Çok kızmış, çok ağlamıştık. Aykut Hoca'nın takımın başına geldiğini öğrenince, ağabeyime 'Aykut Kocaman 10 yıl önce bizi ağlattı, şimdi güldürecek umarım' demiştim. Kampa çağrıldık ve Aykut Hoca ile ilk kez orada karşılaştım. Yeniden Keçiörengücü'ne gönderilirim korkusuyla kampa çok iyi hazırlanmıştım. İlk hazırlık maçında oyuna sonradan girdim. İkinci maçta ise oyundan alındım. "Eyvah gidiyorum" korkusuyla daha da hırslandım ve çok çalıştım. Aykut Hocam da "Çok yeteneklisin, ama daha hırslı oynamalısın, dediklerimi de yapmalısın" uyarısında bulundu. Sonraki dört hazırlık maçında da 90 dakikka oynadım. Herkes şaşırdı "Neden Özer oynuyor" diye. Ama herkese güven verdim, hocama da.

İlk maçın nasıldı?

İlk Galatasaray maçıyla çıktım sahaya. Kimse bunu beklemiyordu. Ağabeyim soruyor telefonda, 'Kadroya alındın mı?' diye. 'İlk onbirdeyim' deyince çok şaşırdı.

Peki, Ankaraspor'u nasıl değerlendiriyorsun futbol bakımından?

Ankaraspor deyince biraz hafife alıyorlar. Küme düşmez, üst sıralarda da yer almaz diye. Bunu değiştiriyoruz. Şu an bence Ankaraspor, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın oynadığı futbolu oynuyor. Defanstan çıkıp eze eze oyunu rakip sahaya yıkmak ve gol atmak. Bunu büyük takımlar oynuyor ve biz de bunu oynar hale geldik.

Kolay yenilmiyorsunuz ve en çok beraberlik alan takımsınız.

Bu stilimize iyi yönden de kötü yönden de bakılabilir. Yenemiyorsan, yenilmeyeceksin. İnsan yenilmemeye alıştığı zaman kazanmaya o kadar yakın oluyor ki. Sahaya "Yenilmeyeceğiz, burası kesin de, biz bu takımı yeneriz' diyerek çıkıyorsun. Hem iyi savunma yapıyoruz hem de atak futbol oynuyoruz. Zaten iki işi bir arada yapan oyuncu iyi oyuncudur. Ama Türkiye'de hâlâ 'Geri gelmesin, önde iş yapsın' anlayışı var.

En iyi orta sahanın sizde olduğunu söylemiştin.

Adem ve Volkan ağabeyler Avrupa'da oynayacak düzeyde. Adem ağabeyi Trabzonspor bize nasıl vermiş bilmiyorum ama çok da iyi olmuş.. Hürriyet Ağabey ve Anıl da çok yetenekli. Takımdaki rekabet de kaliteyi artırıyor.

Aykut Kocaman'ın gençlere yaklaşımı nasıl?

Aykut Hocam Türk futbolunu ilerletmeye çalışıyor. Öncelikle bize futbol oynatmayı öğretiyor. "Şu maçı alalım da haftaya bakarız" değil, futbolumuzu nasıl oturturuz, geliştiririz diye bir anlayışı var. Türk futboluna yeni futbolcular ve yeni bir takım kazandırıyor.
Kamp döneminde ondan korkuyordum. İdmanlarda ikili mücadelede falan tecrübeli ağabeylerden biri bağırsa çok alınırım. Duygusalım, keyfim kaçınca çok kötü oluyorum. Bir kaç idmanda bana değil ama diğer genç futbolculara bağırmalar oldu. Aykut Hocam hemen toplantı düzenledi ve 'Gençlerin kılına zarar gelsin istemem' dedi. İşte o an benim içime soğuk sular serpildi, rahatladım. Aykut Hoca beni kendime kazandırdı, yeteneklerime inanmamı sağladı.

Ankaraspor'da istediğin futbolu ortaya koyabildin mi?

Futbolumun yüzde 30'unu oturttum diyebilirim. Takım arkadaşlarıma ve hocama güven verebildiğim için çok mutluyum. Ama yapacak çok şeyim var daha. Sezonun ilk yarısı ile ikinci yarısı arasında çok fark var performansımda. İkinci yarıya süper başlamayı bekliyordum. Ancak Galatasaray maçını kaybetmemiz ve sonra 4 haftalık periyot iyi değildi. Saha şartları çok kötüydü. Bu beni güvensizliğe itti. Saha şartları kötü olunca benim motivasyonum bozuluyor. Sahada istediklerimi yapamayınca topla kendimi kuvvetsiz hissediyorum. Kuvvetsiz insan ne yapar, agresif olur. Rize maçında yedek kaldım. Moralim bozulmadı değil ama daha da hırslandım ve maça girip bir de gol atınca güvenim dörde katlandı. Sonraki maçlarda da performansım yükseldi ve Gaziantep maçında da gol attım.

Agresiflik deyince, 6 sarı kart gördün bu sezon, fazla değil mi?

Evet, biraz tecrübesizlik aslında. Adam beni geçtikten sonra, bile bile sarı kart gördüm. Benim yüzümden gol yemeyelim diye. Kendine güvenin eksilince böyle oluyor. Çaylaklıktı açıkçası. Tecrübeyle aşılacak bir şey.

Oyun biçimini anlatır mısın biraz?

Küçükken örnek aldığım futbolcular Davids ve Zidane'dı. Davids gibi hırslı ve defansta güçlü, Zidane gibi ön tarafta etkili olmak istiyordum. Hatta Zidane'a öyle kilitlenmiştim ki, idmanda onun gibi oynamaya çalışıyordum. Almanya'daki hocam ikinci idmanda beni uyardı, 'O Zidane, onun gibi olmaya çalışma, kendin gibi ol' diye. Ama örnek aldığım futbolcular onlardı. Kendi futbolumu onlara örnek alarak anlatmak isterim. Defansif yönde takımı rahatlatıp, ofansif yönde de katkı sağlamak istiyorum.

Şu an beğendiğin futbolcu kim?

Kaka. En çok beğendiğim tarafı yeteneklerini şov için değil, takımı için kullanması.

Ligde en çok etkilendiğin maç hangisi oldu?

Fenerbahçe maçı beni çok etkiledi. Bu sezon cezalar yüzünden pek çok maçı seyircisiz oynadık. Fenerbahçe'nin stadındaki maç atmosferi müthiş geldi. Avrupa'da oynanan maçlar gibi bir hava veriyor. Tribünler dolu, saha güzel. Benim için özeldi.

Turkcell Süper Lig'de oynanan futbolu nasıl değerlendiriyorsun?

Ligde kalite çok yükseldi. Rahatlıkla 8 tane iyi oynayan takım sayılabilir. Kayserispor mesela rahatlıkla izlenir. Antalyaspor'u da hiç sıkılmadan izlerim. Halkımız hep dört büyük olsun, devamı arkadan gelir diye bakıyor. Bu anlayış değişiyor ve değişecek. Sonuncu durumdaki takım kadrosunda yıldız futbolcular olmadan, taktik disiplinden kopmadan zirvedeki takımdan puan alabiliyor, Bunun en iyi örneğini Yunanistan Avrupa Şampiyonası'nda gösterdi. Takım oyunuyla şampiyonluğa ulaştı.

İki kere U-20'de, 6 defa da Ümit Milli Takım'da oynadın.

20 yaşaltına iki kere Keçiörengücü'nden gittim. 3. Lig'den gitmek gurur vericiydi. Ümit Milli Takım'da Danimarka maçına ilk 11'de çıktım ve devamı geldi. Sonraki maçlarda da iyi oynadığımı düşünüyorum. Eskiden gazetelerde "Ümitler Azerbaycan'la berabere kaldı" gibi haberler okurdum. Bana dokunuyordu, bu takımlara karşı nasıl böyle sonuçlar alırız diye. O yüzden milli maça büyük bir ciddiyetle çıkıyorum.

A Milli Takım'da ne zaman göreceğiz seni?

Kendime güveniyorum, oynarım diyorum. Ama her şeyin bir zamanı var. Basamakları teker teker çıkmak lazım. Bir gün A Milli Takım'da olacağım. Zamana bırakıyorum.

Futboldaki hedeflerin neler?

Geçen sezon Keçiörengücü'nü şampiyon yapıp Ankaraspor'a dönmek, banko futbolcu olmaktı hedefim ve gerçekleşti. Şimdi de hedefim UEFA Kupası ya da Şampiyonlar Ligi'ne Ankaraspor'la katılmak. Ardından Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası'nda Milli Takım'ın değişmez futbolcusu olmak. Bir diğer hedefim de Avrupa liglerinde oynamak. İngiltere veya İspanya Ligi'nde oynamak istiyorum.

Türkiye'de oynamak istediğin kulüp var mı?

Türkiye'de genelde futbolcuların üç büyüklere gitme sevdası var. Benim İstanbul aşkım yok. Ama sonuç olarak profesyonel futbolcuyum ve kendimi nerede daha rahat geliştirme olanağı bulursam oraya gitmek isterim.

Trabzonspor senin için hâlâ özel sanırım?

Trabzonspor aşkı küçüklüğümden beri var. Orada oynayıp şampiyonluk yaşamak istiyorum. Almanya'da kahvelere gidip tüm maçlarını seyrederdik. Lemi dayımı izlerdik. Trabzonspor yenilince, 'Görürsünüz, oraya gidip şampiyon yapacağım' diye ağlayarak çıkardım. Tatillerde Akçaabat'a geldiğimizde, en çok sevdiğimiz şey Trabzonspor'un tesislerine gidip oynamaktı. En güzeli de o zamanlar Trabzonspor'da oynayan futbolcuların çoğuyla tanıştım. Ünal Hoca Ümit Milli Takım'da hocam, Tolunay Hoca yine Genç Milli Takımlarda. Onlarla birlikte çalışmak onur veriyor.

Almanya'dan sonra Ankara'ya yerleştin. Alışabildin mi?

Almanya'dan Ankara'ya, Keçiören'e yerleştim. Tabii zorlandım ilk başlarda. Ama zamanla alıştım. Almanya'daki arkadaşlarımı özlüyorum. Ailem gidip geliyor zaten sık sık.

Futbol dışında ilgilendiğin sporlar var mı?

Küçükken hokey, basketbol, voleybol, masa tenisi gibi birçok sporla uğraştım. Çoğunun okul takımındaydım. Eğer futbolda yetenekliysen diğer sporlarda da başarılı olursun. Akıl ve uygulama hepsine ortak yansıyor. Bir futbolcu farklı dallarla da ilgilenmeli.

EmrahYalçınalp
04.10.2007, 07:34
Trabzonlu Oyuncular(suanki kadroya bakarak oyniyabilecekler yani) : Erhan Kücük (Kasimpasa), Abdurrahman Dereli (Sivasspor), Ragib Basbag (Kayserispor), Kerem Seras (Genclerbirligi) .

Çağlar Birinci, Denizlispor'un sol kanat oyuncusu... Son şampiyon PAF takımından ve Trabzonspor'un CL ligi kadrosu ile Kiev'e götürülmüş, dönüşte hocanın "başının çaresine bak" dediği, Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir topçudur.

LazAnisT
04.10.2007, 10:06
Şu anda paf'takımında forvet oynayan gençlerden bir tanesinin babasıyla görüştüm.Çocuğun dediği şuymuş.Ziya Doğan futbolcularla ayNI uçakta yolculuk etmemize bile izin vermiyor.Onun yüzünden kimliğimizi kaybettik.O varken Trabzonspor'da oynamamıza imkan yok.Bir an önce burdan kaçmak istiyorum..Başka söze gerek varmı bilmiyorum.

Ahmet Faruk
04.10.2007, 12:33
teşekkürler ts_mania. ben özerin iyi futbaolcu olduğunu duymuştum ama bu kadar trabzonlu olduğunu duymamıştım. leminin yeğeni fanatik trabzonsporlu. demek başka takımlarda oynayan böyle gençler hala var diyesim geliyor. eğer nu çocuk galatasaraya giderse bu zorla gitmiş demektir. hey gidi yönetim gidin emekliye ayıracak futbolcu arayın siz

littlebighorn
04.10.2007, 12:38
Şu anda paf'takımında forvet oynayan gençlerden bir tanesinin babasıyla görüştüm.Çocuğun dediği şuymuş.Ziya Doğan futbolcularla ayNI uçakta yolculuk etmemize bile izin vermiyor.Onun yüzünden kimliğimizi kaybettik.O varken Trabzonspor'da oynamamıza imkan yok.Bir an önce burdan kaçmak istiyorum..Başka söze gerek varmı bilmiyorum.
eğer bu yazılanlar doğruysa ki inanıyorum, Trabzonspor bu kadar sabote edilemez kardeşim...

Yönetim neden müdahale etmiyor böyle bir işe?

ergin cesit
04.10.2007, 12:48
bizim şampiyon olamamızın en büyük etkeni zaten bu.kendi özdeğerlerimize sahip çıkmamak.ziya doğan gibi zihniyetler bizim başomızda olduğu sürece bir arpa boyu yol alamayacağımız kesin.ufuk bayraktar gibi bir genç yıldızımız var paf takımla beraber idmana giremiyorsa biz zaten şampiyonluğu kaybetmişiz demektir

vuralkara
04.10.2007, 14:55

bu çocuk yattara stili oynuyor. aşağıdaki linke tıkla çıkan videoları izle. başka da bişe anlatmaya gerek yok zaten.

http://www.youtube.com/results?search_query=%C3%96ZER+HURMACI&search=Search

ts_tuncay_ts
05.10.2007, 01:33
Bende bi spor programında trabzonsporlu bi yönetcinin açıklamalarını izlerken barış memiş adında bi futbolcu olduğunu vede yattara tarzında futbol oynadığını duymuştum ama nekadar doğru bilemem

Ahmet Faruk
05.10.2007, 01:37
barışı zaten u19 a çağırdılar. genç milli takımlara giden nadir ouncularımızdan biri. ziya onu da yakana kadar pişirmese bâri

Selçuk Çetin
04.01.2008, 11:09
Türkiye'ye tek damgasını vuracak isim Ankaragücü'nde oynayan 88 doğumlu Murat duruer diğerli patlama yapamıycak gibi murat zaten bi patlama yaptı artık milli takıma çağırılır diye umuyorum

adam taaa ekim ayından görmüş geleceği yöneticeler görmüyo yazık valla :alkış:

TheRapZoNe
04.01.2008, 14:21
Trabzon"da yapilan en iyi 2 sey maalesef dedikodu uretmek ve elestirmek. Ha bir de elestirinin tozu muhatap sahis Trabzonluysa daha da artiyor.. Bahsedilen adamlar bize alinsa bile hemen catlak sesler yukselmeye baslar: paf takimda onlar gibi bir suru adam var, yok yavuz selimden daha iyi adam bulunur vs vs gibi..

Selçuk Çetin
04.01.2008, 16:11
therapzone, gadaşım bu söledine ne desem bilmiyorum ama haklısın galiba burdan trabzonun için görmek zor gelişmeleri bilmek zor, ama şu ligin kökeninde karadenizli olan futbolcu sayısı %40 gibi önemli bir rakamı teşkil ediyor. 61 forma numaralı oyuncu sayısını her takımda görmeye başladık (fenerde görmeyelim) çocukluğunda trabzon sempatisiyle büyümüş giresunlu ordulu samsunlu sinoplu kastamonulu artvinli rizeli yani tüm kıyı şeridinden sakaryaya kadar birçok gencimiz var bunlarada sahip çıkalım aslında,bu başlığa 7 aydır kimse birşey yazmamışsa kimsenin umrunda değildir diye düşündüm ve umursamaları için hergün bir şey yazmaya çalışacağım

Ahmet Kuru
04.01.2008, 16:20
Bu takımı İstanbul takımlarının artıklarıyla güçlendirmektense genç çocuklarla güçlendirmek daha mantıklı gibime geliyor.Bu forumda 20 bin üye var içlerinden genç ve topcu biri illaki vardır.Ama geçmiş dönemlerde olduğu gibi onlarda harcandı birşekilde.Ama bu gençlerin Hasan Üçüncüden,Mustafa keçeliden,Ömer Rıza dan daha fazla bu formayı hak ettiğini düşünüyorum.

washko_61
04.01.2008, 16:34
bize genc yetenek lazım yaaw

TSezgin61
04.01.2008, 16:41
ümit millileri toplamamiz lazim!!!!

Kasım Hilal
04.01.2008, 16:43
Fatih Tekke: Zamanında demediğimizi bırakmadığımız kaptanımız. Havalı gördük, kendini bir şey sanıyor dedik; bıktırdık.. Şimdi Rusya'da ama değerini yeni yeni anlıyoruz. Artık kendisine bir şey diyen de kalmadı..
Gökdeniz Karadeniz: Büyük bir hata yaptı iddia skandalı ile.. Hemen ipe çektik. Futbol hayatını bitirmeye kadar ileri götürdük işi. Şu anda takımın neredeyse yarısından fazlası. Allah için bir tane düzgün topçumuz daha olsa ipe çekmek için can atanlar var..
Hüseyin Cimşir: Adama demediğimizi bırakmadık ki hala da diyoruz... Gökdeniz'in dahi milli takıma giremediği zamanlarda banko oyuncumuzdu. Uzun zaman milli takımdaki tek oyuncumuz idi. Lakin yetersizlikle suçlanmaya devam ediyor.
Tolga Zengin: Geleceği çok parlak olan bir kaleci. Bu bir gerçek ama biz onu kaleye uygun görmüyoruz..

ve hala genç Trabzonlu oyunculardan bahsediyoruz..
Hikaye okumayalım.
Ne yeteneği?

Selçuk Çetin
04.01.2008, 17:07
Fatih Tekke: Zamanında demediğimizi bırakmadığımız kaptanımız. Havalı gördük, kendini bir şey sanıyor dedik; bıktırdık.. Şimdi Rusya'da ama değerini yeni yeni anlıyoruz. Artık kendisine bir şey diyen de kalmadı..
Gökdeniz Karadeniz: Büyük bir hata yaptı iddia skandalı ile.. Hemen ipe çektik. Futbol hayatını bitirmeye kadar ileri götürdük işi. Şu anda takımın neredeyse yarısından fazlası. Allah için bir tane düzgün topçumuz daha olsa ipe çekmek için can atanlar var..
Hüseyin Cimşir: Adama demediğimizi bırakmadık ki hala da diyoruz... Gökdeniz'in dahi milli takıma giremediği zamanlarda banko oyuncumuzdu. Uzun zaman milli takımdaki tek oyuncumuz idi. Lakin yetersizlikle suçlanmaya devam ediyor.
Tolga Zengin: Geleceği çok parlak olan bir kaleci. Bu bir gerçek ama biz onu kaleye uygun görmüyoruz..

Hikaye okumayalım.
Ne yeteneği?

BAŞKA LAFA GEREK YOK SANIRIM HİKAYE OKUMAYALIM ve sonunda nokta, değişelim diye konuşuyoruz beyin yapısı istemediği birşeyi kötüleyerek kabul etmez mantık bumu olmalı. verdiği örnekleri artırmak gerekirse biraz daha geriye gidebiliriz .

TSezgin61
04.01.2008, 17:19

Hikaye okumayalım.
Ne yeteneği?

gökdeniz ve tolga konusuna katilmiyorum

gökdenizin bahis skandalinda ona TRABZONSPOR TARAFTARI sahip cikmistir. cikmasaydi simdi takimin yarisi olmayi birak, bu takimda bile olamazdi....gökdeniz taraftarin eseridir... bunu kendide diyor...

tolga zengine 5 senedir firsat veriyoruz yedigi gollerde sahip cikiyoruz...artik 24 yasinda olmus bir kaleci.
bir arkadasin dedigi gibi, onun yasinda rüstü elimizden sampiyonlugu almisti... bir insan hicmi kendini gelistirmez... 19 yasinda neyse hala daha o, tecrübesiz güven vermeyen bir kaleci... daha nekadar sahip cikalim. biz 10 adim gidiyoruz o 1 adim gelmiyor... kendide birseyler yapmasi lazim...

Cem Balcı
04.01.2008, 17:23

Hikaye okumayalım.
Ne yeteneği?

tekke ve gökdeniz konusunda dediklerin sadece senin kişisel düşüncelerindir hatta tamamı...çünkü ben bu topçular hakkında hiç böyle düşünmedim ve düşünmüyorum.ayrıca tekke yi biz havalandı diyipte bıktırmadıkı.avrupa avrupa diye yırtınan biz değildik,tekkeydi.yönetimde al sana avrupa dedi,oda gördü avrupayı.

Ayhan Çolak
06.01.2008, 12:31
Hamza Çakır
Defans 21 30.09.1985 almanya-Köln 181 78 bekar
Fortuna Düsseldorf ( Almanya Regional Ligi)
işte size şalpazarı üzümözü köyünden bir gurbetçi genç...
değerlendirin artık bunları. adam gelecek vaadeden yetenekli bir defans oyuncusu.

Üzeyir Gönül
06.01.2008, 15:28
gökdeniz ve tolga konusuna katilmiyorum

gökdenizin bahis skandalinda ona TRABZONSPOR TARAFTARI sahip cikmistir. cikmasaydi simdi takimin yarisi olmayi birak, bu takimda bile olamazdi....gökdeniz taraftarin eseridir... bunu kendide diyor...

tolga zengine 5 senedir firsat veriyoruz yedigi gollerde sahip cikiyoruz...artik 24 yasinda olmus bir kaleci.
bir arkadasin dedigi gibi, onun yasinda rüstü elimizden sampiyonlugu almisti... bir insan hicmi kendini gelistirmez... 19 yasinda neyse hala daha o, tecrübesiz güven vermeyen bir kaleci... daha nekadar sahip cikalim. biz 10 adim gidiyoruz o 1 adim gelmiyor... kendide birseyler yapmasi lazim...

Tolga konusunda yanıldığını düşünüyorum arkadaş. Rüştü FB'ye gittiğinde hemen kaleye geçti. Biz Tolga'ya doğru dürüst bir şans bile vermemiştik ki. Kaleci elbette ki hatalı gol yiyecek. Dünyada hatalı gol yemeyen kaleci var mı? Biz Tolga'nın yediği hatalı bir golden sonra hemen onu kulübeye çektik. Hatırlarsanız, İstanbul'daki GS maçında Tolga hatalı goller yiyince ve çok da kötü oynayınca hemen ipe asmıştık adamı. Oysa şimdi o Tolga ile şimdiki Tolga arasında dağlar kadar fark var. Sence kendini hiç mi geliştirmemiş yani!? BJK maçındaki talihsiz sakatlığı olmasaydı sanırım kaleyi hiç bırakmayacaktı. Bana göre kalede çok da iyi oynuyordu ve gördüğüm kadarıyla yediği bariz hatalı bir gol de yoktu. Tabii ki goller yiyor ama önünde oynayan defansı senin önüne koysalar sen de çuvalla gol yersin.

Selçuk Çetin
07.01.2008, 16:10
Trabzonlu gençlerle italyan defansı olan Trabzonun şimdiki haline bak yediği attığı aynı, almanyadan bir trabzonlu önermiş bir arkadaş Trabzonda bulamadık almanyadan trabzonlu getirelim görün şu taraftarın sevgisini isteğini görün artık

Selçuk Çetin
07.01.2008, 16:34
gençlere yönelik özkan hocanın nasıl bir çalışması var acaba barış ve kadir gibi kaç kişi daha gelecek inşallah hayırlıs olur

EmrahYalçınalp
22.03.2008, 13:11
Çağlar Birinci, Denizlispor'un sol kanat oyuncusu... Son şampiyon PAF takımından ve Trabzonspor'un CL ligi kadrosu ile Kiev'e götürülmüş, dönüşte hocanın "başının çaresine bak" dediği, Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir topçudur.
Çağlar Denizli'deki performansı ile sessiz sedasız A2'ye çağrıldı. Bu adamı bu forumda 4 senedir yazan biri olarak oldukça mutlu oldum. Yolu açık olsun.

Emre Yavuz
22.03.2008, 14:04
barışı zaten u19 a çağırdılar. genç milli takımlara giden nadir ouncularımızdan biri. ziya onu da yakana kadar pişirmese bâri
Abi Baris Memis Ümit milli takima cagrildi!!!

Kasım Hilal
22.03.2008, 15:28
tekke ve gökdeniz konusunda dediklerin sadece senin kişisel düşüncelerindir hatta tamamı...çünkü ben bu topçular hakkında hiç böyle düşünmedim ve düşünmüyorum.ayrıca tekke yi biz havalandı diyipte bıktırmadıkı.avrupa avrupa diye yırtınan biz değildik,tekkeydi.yönetimde al sana avrupa dedi,oda gördü avrupayı.

Elbette yazdığım her kelime benim kendi fikrimdir..
Ama fikirlerin bana ait olması Fatih'e ve Gökdeniz'e ettiklerimizi yaşanmamış kılmaz kanımca..
Fatih Avrupa'ya gitmeyi istemediği zamanlarda da taraftarlarımızca hemen hemen her kötü sonuçta küfür yağmuruna tutulmuştur. Belki siz küfür etmediniz. Ben de etmedim ama taraftarın yadsınamayacak bir bölümü küfüt etti..
Keza Gökdeniz konusunda taraftarın yine önemli bir bölümü Gökdeniz'in futbol hayatını bitirmek istemişti. Konuya bakabilirsiniz. Gökdeniz'e sahip çıkanların çoğu da söz konusu Trabzonspor olduğu için onu sahiplenmiştir. Gökdeniz'in ceza almasıyla en büyük yarayı Trabzonspor göreceği için ona sahip çıkmıştır (evet bu da benim kişisel görüşüm). Ben öyle tahmin ediyorum ki aynı dırımda başka bir takımın oyuncusu olsa idi o kadar arkasında durmazdık. Gerçi bir başka takımın topçusunu zaten arkasında durmak pek mantıklı gelmiyor, başka takımın oyuncularını sahiplenmeyiz evet ama hak da vermezdik. Ya da affedilmesini istemezdik. Ya da futbola geri dönmesini istemezdik.

Ve eklemeliyim.
Biz Tolga'ya beş yıldır fırsat vermiyoruz..
Oynadığı süre boyunca onu hep topun ucuna koyuyoruz.
Bir de Hüseyin'i..
Bir de Hasan'ı..

Büyükşehir belediyesinde çok da üst düzey bir performans sergilemeyen Ali Güzeldal'ı çok seviyoruz.
Özer'e bayılıyoruz.. (Bu iki oyuncuyu ben de beğeniyorum, o ayrı)..
Keza Özer de Ankara'da her maçta 90 dakika oynayan bir oyuncu değil.
Ama elimizdekileri beğenmiyoruz...
Biz önce kafesi açıp kuşu kaçırıyor, sonra da ağzımızla yakalamaya çalışıyoruz...

Bence bu haksızlık.

Gürkan
22.03.2008, 15:39
Tolga ne fırsatı vermemiz gerekiyor. onun yerine başkasımı oynuyor kaç maçtır o kalede.

Kasım Hilal
22.03.2008, 15:43
Şu durumdaki bri takımda Tolga'nın kalede olması ona fırsat verildiği anlamına gelmiyor bence..
Bakın diğer oyuncuların yeteneklerini de burada tartışmak istemiyiorum tek tek.
Ama takımımızda her alan felaket durumda..
Forvetimiz bir tane..
Orta sahamız dağınık, organizasyon kuramıyoruz..
Defans hem aksıyor, hem de yavaş hem de oyun kuramıyor..
Bu durumda kaleci ne yapabilir ki?

Daha net bir soru sorayım..
Bu takımın bu hali ile kalesinde Buffon olsa sizce sıralamada kaçıncı olurduk?

Misina
22.03.2008, 15:43
Ali Güzeldal derim başka bişey demem.Ergin in bulduğu Şansın 10 da birini bulup kendini göstermişti.Sakatlığından doalyı 1 yıldır doğru dürüst oynayamadı

Cem Akyüz
22.03.2008, 16:57
Ali Güzeldal derim başka bişey demem.Ergin in bulduğu Şansın 10 da birini bulup kendini göstermişti.Sakatlığından doalyı 1 yıldır doğru dürüst oynayamadı

renkdaşım katılıyorum sana Ali Güzeldal yetenekli bir oyuncu bilekleri son derece iyi bence tekrardan takıma alınması gerekir 50 tane Ergin eder Ali Güzeldal inşallah önümüzdeki sezon takımımızda görürüz

Tanju
22.03.2008, 17:22
ya bi ara emre aygün vardı o adama ne oldu_?

eMR3
22.03.2008, 18:25
Arkadaşlar Özer Hurmacı Galatasaray'la anlaştı bile gelecek sezon Gs Forması giycek bence unterha.. dan Ceyhun Gülselam Sochaux dan Mevlüt Erdinç ve A.gücünden Gökhan Emreciksin....

Hasan61
22.03.2008, 18:28
Arkadaşlar Özer Hurmacı Galatasaray'la anlaştı bile gelecek sezon Gs Forması giycek bence unterha.. dan Ceyhun Gülselam Sochaux dan Mevlüt Erdinç ve A.gücünden Gökhan Emreciksin....
ankara özeri gs'ye vermekten vazgeçti.gs'nin yatırması gereken parayı yatırmadığı için

eMR3
22.03.2008, 18:47
ankara özeri gs'ye vermekten vazgeçti.gs'nin yatırması gereken parayı yatırmadığı için

Vazgeçti ama Özer Ligtv basın mensuplarına Galatasarayda oynamayı istediqini söyledi Galatasaray sadece şimdilik durdurdu..Yaza kadrosuna katıcak...

cahoe
22.03.2008, 18:56
ya bi ara emre aygün vardı o adama ne oldu_?

Orduspor'da

zeleka
22.03.2008, 18:57
Tumu amca dayi emmi ayaklari ile geldiler oraya onun icin tumunu gondermek lazim !!!! yerlinin yerlisimi pas gecin pas tumu gonderilmeli. !!!!!:rolleyes:

Murat Cömert
23.03.2008, 04:02
yalispordan serdar tonyali..

lazzz61
23.03.2008, 11:31
erhan küüçük özer bi de gurbetcı alınmalı dıe düşünüyorumm gs ekı barıs ve serkan cok kalıtelı futbolcular bence hele barıss cok ii bi kac sene sonra avrupaya felan transfer bıle olabılır o cocuk..

Sönmez Özlü
24.04.2008, 16:05
Öğrenmek için çok geç kaldık... Ama bir tanesi de Hollanda'da imiş:

OĞUZHAN ÖZYAKUP ARSENAL'DE

Hollanda doğumlu 15 yaşındaki Trabzonlu Oğuzhan Özyakup, Arsenal'e transfer oluyor.

AZ Alkmaar genç B1 ve A1 takımlarında oynadığı futbolla izleyenleri adeta büyüleyen genç futbolcunun hayalleri gerçeğe dönüşüyor. İngiltere'nin ünlü futbol kulüplerinden Arsenal'in transfer teklifini kabul eden genç yetenek, Hollanda'nın yeşil sahalarına veda etmeye hazırlanıyor.

Aynı zamanda 17 yaş altı Hollanda Milli Takım formasını da giyen orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup, transferi konusunda açıklama yapmaktan kaçınırken heyecanlı oluşu gözlerden kaçmadı.

Dün akşam Belçika'da oynanan ve 0-0 biten 17 yaş altı Belçika - Hollanda milli takımları hazırlık maçında ilk 45 dakika 10 numaralı Hollanda Milli Takımı formasını giyen Oğuzhan Özyakup, oynadığı başarılı futbolla 4 Mayıs tarihinde Antalya'da başlayacak 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası maçlarında büyük bir olasılıkla Hollanda Milli Takım formasını giyecek.

ARAF
29.05.2009, 23:42
özer hurmacı
çağlar birinci
ragıb başdağ
abdurrahman dereli
serkan çalık

alınsa fena mı olur

savas avci
30.05.2009, 00:00
Kasımpaşalı erhanın bonservisi elinde zaten özerde ne yapıp edilmeli ve trabzonumuza kazandırılmalı.

Alper Beyazay
30.05.2009, 00:06
Bende genç,yetenekl,Trabzonlu'yum ve keşfedilmeyi bekliyorum :D

ileri_libero
30.05.2009, 00:16
bu kasımpaşalı erhan başka bir takımda oynamış mı?

Harun-61
30.05.2009, 00:31
Vazgeçti ama Özer Ligtv basın mensuplarına Galatasarayda oynamayı istediqini söyledi Galatasaray sadece şimdilik durdurdu..Yaza kadrosuna katıcak...

Gs ac karnini doyursun önce…

Osman Erdoğan
30.05.2009, 00:44
Ali güzeldal gelsin yeter geri trabzonlulara gerek yok diğerlerini paftan alırız onlar varken nie dışardan adam alcaz

Onur Civelek61
30.05.2009, 00:50
Sağ bek Ufukhan nerelerde ? :(

Emre
30.05.2009, 01:01
Erhan Küçük gelsin artık

Harun-61
30.05.2009, 01:03
Sağ bek Ufukhan nerelerde ? :(

Rizespor'da.

el_conquistador
30.05.2009, 01:42
Kasımpaşalı erhanın bonservisi elinde zaten özerde ne yapıp edilmeli ve trabzonumuza kazandırılmalı.

Yanlisin var, sözlesmsesi uzatilmis.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=512967

Can basten
30.05.2009, 02:09
Öğrenmek için çok geç kaldık... Ama bir tanesi de Hollanda'da imiş:

OĞUZHAN ÖZYAKUP ARSENAL'DE

Hollanda doğumlu 15 yaşındaki Trabzonlu Oğuzhan Özyakup, Arsenal'e transfer oluyor.

AZ Alkmaar genç B1 ve A1 takımlarında oynadığı futbolla izleyenleri adeta büyüleyen genç futbolcunun hayalleri gerçeğe dönüşüyor. İngiltere'nin ünlü futbol kulüplerinden Arsenal'in transfer teklifini kabul eden genç yetenek, Hollanda'nın yeşil sahalarına veda etmeye hazırlanıyor.

Aynı zamanda 17 yaş altı Hollanda Milli Takım formasını da giyen orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup, transferi konusunda açıklama yapmaktan kaçınırken heyecanlı oluşu gözlerden kaçmadı.

Dün akşam Belçika'da oynanan ve 0-0 biten 17 yaş altı Belçika - Hollanda milli takımları hazırlık maçında ilk 45 dakika 10 numaralı Hollanda Milli Takımı formasını giyen Oğuzhan Özyakup, oynadığı başarılı futbolla 4 Mayıs tarihinde Antalya'da başlayacak 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası maçlarında büyük bir olasılıkla Hollanda Milli Takım formasını giyecek.

BMN Ankara takımından Taner61 kardeşimizin yeğeni olur Uğur bu. :)

Terzioğlu
30.05.2009, 02:23
Abdurrahman
Özer Hurmaci
Fatih Tekke

Bu üclü seneye cok isimizi görür.

Ali İhsan Dönmez
30.05.2009, 02:41
BMN Ankara takımından Taner61 kardeşimizin yeğeni olur Uğur bu. :)

Can abi ciddi misin,ben geçen onların finalini izledim Almanya-Hollanda kaptan çıktı sahaya,sırtı dönük çok iyi top alıyor ve kafası hep havada pas atacak arkadaş arıyor,bireysel oyunu sevmediğini görebildim fakat yaşıtlarına göre fizik olarak biraz cılızdı,he bu arada maçı dehşet bir frikik golüyle 2-1 mağlup kapadılar o ayrı mesele

necmiati61
30.05.2009, 02:58
özer hurmacı
çağlar birinci
ragıb başdağ
abdurrahman dereli
serkan çalık

alınsa fena mı olur

ali güzeldal'ı ve erhan küçük'ü de ekleyelim bence..

Terzioğlu
30.05.2009, 03:03
Ali Güzeldal'dan seneye patlama bekliyorum.

Sefa
30.05.2009, 03:11
Serkan Çalık
Ali Güzeldal
Özer Hurmacı
Çağlar Birinci

Bizde iş yapabilecek topçular...

Sefa
30.05.2009, 03:12
Bursaspor'un alt yapısında da 16 yaşında Trabzonlu biri vardı. Adı aklımda değil ama U17'nin yıldızı ve gelecek vadeden bir futbolcu.

Terzioğlu
30.05.2009, 03:15
Bursaspor'un alt yapısında da 16 yaşında Trabzonlu biri vardı. Adı aklımda değil ama U17'nin yıldızı ve gelecek vadeden bir futbolcu.
Muhammet Demir. Sirt numarasi 61. Yumoslar baya tepki göstermisti bu numarayi giymesine :)

Sefa
30.05.2009, 03:17
Muhammet Demir. Sirt numarasi 61. Yumoslar baya tepki göstermisti bu numarayi giymesine :)
Babası ve kendisi sıkı bir Trabzonlu ve Trabzonspor'luymuş. Yumoşlar yetiştirsin bakalım alırız ellerinden :)

Can basten
30.05.2009, 03:20
Can abi ciddi misin,ben geçen onların finalini izledim Almanya-Hollanda kaptan çıktı sahaya,sırtı dönük çok iyi top alıyor ve kafası hep havada pas atacak arkadaş arıyor,bireysel oyunu sevmediğini görebildim fakat yaşıtlarına göre fizik olarak biraz cılızdı,he bu arada maçı dehşet bir frikik golüyle 2-1 mağlup kapadılar o ayrı mesele

Evet ya Ali İhsanım, öyle. :)

Biz Taner'den duymuştuk zaten kendisini ilk. ;)

LazAnisT
30.05.2009, 10:09
Engin Baytar'da ısrar ediyorum.Adam Trabzonspor'da oynamak için para bile verir.Bize öz evlat lazım değilmi.Engin Özdende öz:)

macuka
30.05.2009, 10:15
Engin Baytar konusunda katiliyorum. sadece sahada iki top olmasi lazim o oynarken:)

Muhammed
30.05.2009, 10:22
Engin Baytar'da ısrar ediyorum.Adam Trabzonspor'da oynamak için para bile verir.Bize öz evlat lazım değilmi.Engin Özdende öz:)

He he öyledir tabi. O yüzden fenerbahçede oynamak her futbolcunun hayali dedi dimi?

Muhammet*
30.05.2009, 12:44
Engin çok yetenekli ama bunu ahlaki degerler konusunda kendini geliştirmeli...

Recep Alkan
30.05.2009, 12:46
Engin çok yetenekli ama bunu ahlaki degerler konusunda kendini geliştirmeli...

Üzerine alınamada bende son zamanlarda bu lafa taktım kafayı. Bırakın abi kişilik meselesini, al yusuf için bende dahil hepimiz attık tuttuk, iyi ki gelmedi dedik onu dedik bunu dedik. Biz karaktersiz adam istemişyoruz dedik. Ne oldu adam tek başına aldı 3-5 maç beşiktaş bugün kupayı kaldırıyor???

Ben artık adamın karakterine dedğilim ounundayım. Al kardeşim faydası olacaksa ii ouncu ise yemişim karakterini. Maç dışında naparsa yapsın.

Birtan Karaman
30.05.2009, 12:49
Başlık Transfer Başlığına Taşınsa Daha Güzel Olur ? ;)

bkandil
30.05.2009, 13:11
Bursaspor'da Eren Albayrak var. 18 yaşında. Üsküdar doğumlu, sol ayak, kanat oyuncusu, u19 milli takımda forma giyiyor, alınabilirse faydalı bir oyuncu olur.

ceserdar
30.05.2009, 13:17
Şu an ligde oynayan futbolcular arasında yetenekli 10 tane isim saymaya kalksak, Engin Baytar o isimler arasına bence girer. Bence dünyanın geri kalanı ile ülkemiz arasındaki en büyük fark, bazı insanlarımızın sahip oldukları yetenekleri işler hale getirip, maksimum derecede faydalanamamaktır. Messi de, Ronaldo da özel yaşantısında olsun, başka konularda olsun sıkıntı yaşıyorlardır ama bunu ekmek kazandıkları işlerini engellemesine izin vermiyorlardır. Bu kesinlikle öğrenebilecek, toplumun yetişen bireylere verebileceği birşey bence. Kimi transfer edersek edelim, Engin'den yeteneklisini bulamayacağız. Ama Engin'e iş hayatı ile diğer meselerini ayırmayı öğretebilirsek bir yıldız kazanırız. Belki Şenol Hoca gelirse, eğer bu takıma, futbola birşeyler katmayı değil de, bu alanda verebileceği varsa versin.

Emre
30.05.2009, 23:41
Erhan Küçüğü istiyorum

ARAF
31.05.2009, 01:44
özer hurmacı
çağlar birinci
ragıb başdağ
abdurrahman dereli
serkan çalık
ali güzeldal
erhan küçük
engin baytar

Umut Şeref
31.05.2009, 07:38
özer hurmacı
çağlar birinci
ragıb başdağ
abdurrahman dereli
serkan çalık
ali güzeldal
erhan küçük
engin baytar

...............çağlar birinci+
ragıb başdağ+
abdurrahman dereli+
serkan çalık -
ali güzeldal+
erhan küçük+
engin baytar++--:D

muhabbet01
31.05.2009, 22:34
Engin baytar diyorum başka bişey demiyorum.

Hüseyin Gündoğdu
31.05.2009, 22:36
fenerbahçe maçında en çok ne zorumuza gitti arkadaşlar?
hırs yoktu takımda. top isteyen, boşa çıkan, inisiyatif alan oyuncularımız çok az bu takımda. kendini sorumlu hisseden bir tek Hüseyin Çimşir vardı sahada. çünkü öz be öz bu toprağın insanı. bu takıma topa basacak, tabiri caizse ölümüne oynayacak agresif futbolcular lazım. christian ronaldo çok mu karakterli adam? ama bir numara.

engin baytar
özer hurmacı
abdurrahman dereli
çağlar birinci
erhan küçük

bu uşakları alalım başka transfere ihtiyaç yok...;)

Adnankazaz
31.05.2009, 22:38
hırs yoktu takımda. top isteyen, boşa çıkan, inisiyatif alan oyuncularımız çok az bu takımda. kendini sorumlu hisseden bir tek Hüseyin Çimşir vardı sahada. çünkü öz be öz bu toprağın insanı. bu takıma topa basacak, tabiri caizse ölümüne oynayacak agresif futbolcular lazım. christian ronaldo çok mu karakterli adam? ama bir numara.

engin baytar
özer hurmacı
abdurrahman dereli
çağlar birinci
erhan küçük

bencede :alkış:

Cem Akyüz
31.05.2009, 22:39
Engin Baytar diyorum ve başlıktan çıkıyorum

hakantpl
31.05.2009, 23:37
Yönetim Engin Baytar'ı Alırsa Fatih Tekke'yi Almazsa Ayıp eder. Takım içindeki Dengelere Tekken den Çok Baytar Zarar verir .

emre81
01.06.2009, 00:06
Ben Abdurrahman'ı hiç beğenmiyorum şampiyonluğa oynayacak takımın oyuncusu değil kesinlikle bi de önünde Yattara oynarsa orası en zayıf yerimiz olur, kesinlikle lınmamalı bence. İlla Trabzonlu olsun diyorsanız Hakan Aslantaş çok daha kaliteli ve kapasiteli oyuncu.

TAHSİN 61
01.06.2009, 10:32
Engin Baytar diyorum ve başlıktan çıkıyorum

Bu adam Avrupa'da büyümüş tamamen sorunlu bir adam ne kadar iyi olursa olsun. Özkan Sümer ölmeden onu takıma ahlakından dolayı aldırmayacaktır..

sifuni
01.06.2009, 13:29
Birde Almanyadaki Trabzonlu yetenekler var onlarida kazanmak lagzim ben mesela Almanyada yasiyorum burada klüblerde futbolda oynadim ve sunu fark ettim bu klüplerde bir yere gelen futbolcularin cogunlugu Trabzonlu ben bunu öz evlatcilik olarak yapmiyorum cünkü kendim ne Trabzonluyum nede hayatimta trabzona gidebildim nede Trabzonun cevre illerindenim yani Corumluyum.

Buradaki süper yeteneklerin cogunlugu ya Trabzonlu yada diger Karadeniz illerinde geliyor bunu tarafsiz gözle bakarak diyorum.

Sefaenes
01.06.2009, 13:37
özerin gelmesini isterim ama o bence byzans takimlarini tercih edecek. Engin iyi oyuncu ama cok disiplinsiz.

Ali İhsan
01.06.2009, 13:40

engin baytar
özer hurmacı
abdurrahman dereli
çağlar birinci
erhan küçük

Tribündeki uşaklarda hırs var mıydı? Bizim uşağa ihtiyacımız yok, tecrübeli oyunculara ihtiyacımız var. Kadromuz çok genç ve gerilimli dakikalarda ayakları titriyor. Bu tecrübeliler yavşak olmadıktan sonra uşak da olabilir, dışardan da olabilir.

ARAF
02.06.2009, 13:30
fatih tekke
gökdeniz karadeniz
özer hurmacı
çağlar birinci
ragıb başdağ
abdurrahman dereli
serkan çalık
ali güzeldal
erhan küçük
engin baytar

Ali Tunahan Güllü
02.06.2009, 13:32
engin baytar konusunda ısrar ediyorum...

Bekir
02.06.2009, 13:53
engini herhalde fanatik trabzonsporlu sanıyorsunuz..
yok hırsmış yok hayali trabzonspormuş...
tamam engin cok iyi oyuncu olabilir ama bu adam trabzonspor için cok hırslı oynar diye dusunmeyin adam daha yeni fenerbahcede oynamak istedigini acıkladı...bu mu trabzonsporluluk...

Kazım Uzunboy
02.06.2009, 14:00
Engin Baytar'ın Trabzonsporlu olmadığını, Gençlerbirliği'nde oynarken bir arkadaşından öğrenmiştim.

Ama alınıp alınmaması hakkında bir yorumum yok.

ccd6167
02.06.2009, 14:16
oguzhan (konyada)
abdurrahman......tayfun....sedat.....çağlar
özer......ragıp....( burayı bulamadım) engın
tekke ibrahim şahın
boyle bi kadro bile ılk 4 ü zorlar..ben engın ozer çağlar tekke alı guzeldal ibrahım sahin hepsını gozum kapalı alırım..

28TS61
02.06.2009, 14:19
fatih tekke
gökdeniz karadeniz
özer hurmacı
çağlar birinci
ragıb başdağ
abdurrahman dereli
serkan çalık
ali güzeldal
erhan küçük
engin baytar

gökdeniz trabzonlu degil

Bekir
02.06.2009, 14:24
oguzhan (konyada)
abdurrahman......tayfun....sedat.....çağlar
özer......ragıp....( burayı bulamadım) engın
tekke ibrahim şahın
boyle bi kadro bile ılk 4 ü zorlar..ben engın ozer çağlar tekke alı guzeldal ibrahım sahin hepsını gozum kapalı alırım..
bu kadro ilk 4 u zorlar:cool::cool:
oguzhan:herhalde tek trabzonspor macında seyretmişsin bence super ligdeki en dandik kaleci tuhaf goller yiyor...
abdurrahman:begenmedigim sadece bize karsı guzel oynayan bi oyuncu..
tayfun:nasıl futbolcu olduguna anlam veremiyorum...
sedat:yorum yok.. ama tayfun ve oguzhanla beraber ligde en cok gol yiyen takım olmamızı saglarlar
caglar:6 7 macını izledim iyi,hırslı bi oyuncu ama bizde oynuyamaz...

bu defansla bu takımın ilk 4 e oynamasından suanki kadromuzun sampiyonlar ligi sampiyonu olması daha mantıklı

ccd6167
02.06.2009, 14:41
bu kadro ilk 4 u zorlar:cool::cool:
oguzhan:herhalde tek trabzonspor macında seyretmişsin bence super ligdeki en dandik kaleci tuhaf goller yiyor...
abdurrahman:begenmedigim sadece bize karsı guzel oynayan bi oyuncu..
tayfun:nasıl futbolcu olduguna anlam veremiyorum...
sedat:yorum yok.. ama tayfun ve oguzhanla beraber ligde en cok gol yiyen takım olmamızı saglarlar
caglar:6 7 macını izledim iyi,hırslı bi oyuncu ama bizde oynuyamaz...

bu defansla bu takımın ilk 4 e oynamasından suanki kadromuzun sampiyonlar ligi sampiyonu olması daha mantıklı
:D:Dolsun ne olacak oynasınlar su takımdan hangılerden eksıklerı var kı cale cok mu iyi yada umutun ıbrahım sahınden eksıgı ne colamdan enginin yada..serkan abdurradmanın.ben su ankı takımla karsılatrıdım sadece egemenle tony slyva agır basar gerısı gazel hıkaye

EmrahYalçınalp
02.06.2009, 20:54
özer hurmacı
çağlar birinci
ragıb başdağ
abdurrahman dereli
serkan çalık

alınsa fena mı olur
Ragıp'ı hep beğenmişimdir. Topu topu 2 takımda, çok istikrarlı bir kariyer sürdürdü. Bir vesile ile tanıştıktan ve birkaç kez de görüştükten sonra, insan olarak da çok kaliteli olduğunu söylemem lazım. Oldukça yoğun görüşmeler yapıyor şu sıra. Onun için en hayırlı sonucun çıkmasını dilerim, çünkü gerçekten hak ediyor.

Çağlar'la da Anderlecht ciddi biçimde ilgileniyor. Görüşümü sorarsa gözü kapalı gidip fundamental öğrenmesini tavsiye edeceğim. Zaten adamlar uzun zamandır izliyorlarmış ve oldukça da ısrarlıymış bildiğim kadarıyla. Brüksel Avrupa'nın en fuzuli şehirlerden biri bence, orda yaşayan arkadaşlar alınmasınlar ama... Yine de sıçramak için çok iyi bir takım Anderlecht. Onun için de hayırlısı olsun. Her zamanki gibi tekrar edeyim, çok güvendiğim biri Çağlar. Ve yakın bir gelecekte çok daha farklı yerlerde olacağına da eminim.

Mert Pasa
06.06.2009, 14:24
Biz bu yonetim teknik direktor kavgalarindan dunyadan koptuk,seneye ozer hurmacinin fenerde 61 numara giyip giymeyecegini yorumluyor olzcagiz herhalde,engin baytar ise top etrafinda donerek halisahalarda adindan cok sozettirebilir ama kollektif oyun,takim arkadaslari ve seyirciyle barisik olma konularinda herhalde bir uc yil ders gecmesi gerekebilir.

Ozer hurmacinin en buyuk sorunumuz olan tikanik pas trafigi icin bire bir ilac oldugunu dusunuyorum,ama elden kaciyor.
Bir de Tayfun Cora Sivasta Abdurrahman Dereli bizde oynuyor olsaydi simdi ne konusuyor olurduk acaba

majesty_61
06.06.2009, 15:23
gökdeniz trabzonlu degil
gökdeniz babsının işi sebebiyle giresunda doğmuştur ....aslen trabzon beşikdüzülüdür....bilip bilmeden konuşmayalım

mur@ts61
06.06.2009, 15:26
kardes trabzonlulugu kısıtlamayalım ben trabzon topraklarına hıc ayak basamadım ama olumune trabzonluyum...

tugay_98
06.06.2009, 15:32
genç yetenekli trabzonlu ve trabzonsporluyum!!!!:d

uyum61
06.06.2009, 16:24
bende genc, trabzonlu, dogustan trabzonsporlu ve baya yetenekleyim burada yazilanlara gore. hani trabzonsporda oynamak icin bunlar yetiyorsa beni de alin!

sinan omer
07.06.2009, 15:26
barış memiş,goksu alhas gibi genç yeteneklerimize şans tanınmalı...

şampiyonluk trabzonun öz evlatların da gizli... Bakın eski şampıyonluklara ali kemaller,senol güneşler ve daha niceleri

trabzonspor da bir futbolcu fabrikası olmalı

28TS61
07.06.2009, 15:57
gökdeniz babsının işi sebebiyle giresunda doğmuştur ....aslen trabzon beşikdüzülüdür....bilip bilmeden konuşmayalım

dogru baskan sadri senerde bilip bilmeden konusuyor.

....Ayrı bir konuda 61 numaralı oyuncuların Trabzonlu olması. Gökdeniz, Giresun'un Eynesil ilçesinden ama bizim 61 numaramız. Eskiden Ünal, Tolunay, Abdullah Trabzonlu değildi, ama şimdi hepsi eski Trabzonsporlu oyuncu diye anılıyor."...

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=41076

Mehmet Kıroğlu
09.06.2009, 00:50
yasin kıroğlu pursaklarsporda oynuyor 2. lige yükseldiler birde mehmet atik oda aynı takımda 90 doğumlular inş birgün trabzonsporda oynarlar yetiştiriyoruz tek hayalleri trabzonspor

Etem Güner
11.06.2009, 13:25
kayseri sporlu turgayda trabzonlu değil ama iyi bir trabzonsporlu trabzonda oynamak için can atıyor

Hayriye Ayan
12.06.2009, 13:02
ya şu özeri fenere kaptıracaz ona yanıyorum
adam gelmek istiyo bizim yönetim uyuyor

bugrahankazaz
12.06.2009, 13:17
bence trabzonlu olmuş olmamış hiç bir artısı yok sadece 61 numaralı formaya aday artacak şu an altyapılarda istisnalar hariç trabzonspra can atan sadece derdi ts ile şampiyonluk yaşamak olan sadece 2-3 tanedir!!!

apachi_ts
12.06.2009, 18:57
barış memiş,goksu alhas gibi genç yeteneklerimize şans tanınmalı...

şampiyonluk trabzonun öz evlatların da gizli... Bakın eski şampıyonluklara ali kemaller,senol güneşler ve daha niceleri

trabzonspor da bir futbolcu fabrikası olmalı
bencede barıs memis ve göksuya sans tanınmalı özelliklede barısın neler yapabilecegini biliyoruz destek olunup oynatılmalı göksuda öyle ... nedense gelen teknik direktörler korkuyorlar genc oyuncu oynatmaya ...

Mert Pasa
16.06.2009, 12:58
ozer hurmaci kacti biz daha ragip ti oguzhandi konusalim

ARAF
16.06.2009, 17:59
ozer hurmaci kacti biz daha ragip ti oguzhandi konusalim

özer ben trabzonda oynamak istiyorum dedi de ben mi kaçırdım

boşverin özeri o febe de efsane olmak istiyormuş...

servet nuh
17.06.2009, 10:11
kayseri sporlu turgayda trabzonlu değil ama iyi bir trabzonsporlu trabzonda oynamak için can atıyor
herkes konuşuyor,turgayla bizzat ben konuştum...babası trabzonlu...bende has trabzonluyum dedi....diğer bir mevzu ise gökdeniz tv de bas bas benim memleketim trabzon giresun değil dedi....

28TS61
17.06.2009, 11:29
herkes konuşuyor,turgayla bizzat ben konuştum...babası trabzonlu...bende has trabzonluyum dedi....diğer bir mevzu ise gökdeniz tv de bas bas benim memleketim trabzon giresun değil dedi....

sadri senerin yapan söylicek degil heralde.

....Ayrı bir konuda 61 numaralı oyuncuların Trabzonlu olması. Gökdeniz, Giresun'un Eynesil ilçesinden ama bizim 61 numaramız. Eskiden Ünal, Tolunay, Abdullah Trabzonlu değildi, ama şimdi hepsi eski Trabzonsporlu oyuncu diye anılıyor."...

agasaro
17.06.2009, 11:50
Engin Baytar'ın Trabzonsporlu olmadığını, Gençlerbirliği'nde oynarken bir arkadaşından öğrenmiştim.

Ama alınıp alınmaması hakkında bir yorumum yok.

Engin Baytar Trabzonsporlu değilse o uşağın babası bizim transfer komitesinde ne iş yapıyor? Daha çocuğuna TRabzonspor aşkı aşılayamayn adam bize doğru transferi nasıl yapacak. Trabzonpor için bu kadar profesyonellik çok fazla. Ben amatör ruhlu adamların bu takıma hizmet etmesini istiyorum.

agasaro
17.06.2009, 11:54

Eynesil Giresun'un Trabzon'a en yakın ilçesi. Eynesilli olup da Trabzonspor aşkı taşımayan çok az adam vardır. Sürekli Beşikdüzü uşağıyla kavga da etseler Trabzonspor aşkından vazgeçmezler. Onlar da Sis Dağı uşağıdır ve ben Gökdeniz'in Trabzonsporluluğundan zerre kadar şüphe duymam.

amour_61
17.06.2009, 22:18
Eynesil Giresun'un Trabzon'a en yakın ilçesi. Eynesilli olup da Trabzonspor aşkı taşımayan çok az adam vardır. Sürekli Beşikdüzü uşağıyla kavga da etseler Trabzonspor aşkından vazgeçmezler. Onlar da Sis Dağı uşağıdır ve ben Gökdeniz'in Trabzonsporluluğundan zerre kadar şüphe duymam.
Gökdeniz aslen Trabzonlu kardeş babası giresunda çalışıyordu o zamanlar dünyaya geldi 7 sülalesi Trabzonlu istersen bir araştır.

Muhammed
17.06.2009, 22:31
"Genç,Yetenekli,Trabzonlu Fenerbahçe'de efsane olmak isteyen futbolcular"

cobts28
17.06.2009, 22:55
yaser hacımustafaoglu kayserisporda 2,yıl sonra astronomik ücretlere fb nin yolunu tutar bizde bakarız devre arası alıyoduk vazgeçtik nezaman şöyle dört dörtlük bi yönetim gelecek analamış degilim..

abanoz61
20.06.2009, 13:09
özer özer dediniz adam fenere gitti bide burada efsane olmak istiyorum dedi.böyle trabzon'lunun..........

ccd6167
21.06.2009, 13:45
özer özer dediniz adam fenere gitti bide burada efsane olmak istiyorum dedi.böyle trabzon'lunun..........
senın yonetımın devre arasında 1.5 mılyon euro verıp almazsa gıder tabı adam prof....omur boyu bekyelcekmıyıd.huseyın 2.2. trılyon aldıgı yerde banko oynardı bu adam alınırdıda.kımse ozere laf atmasın adam her yerde dedı yonetım uyuyor.

karim@benzema10
21.06.2009, 14:32
http://www.youtube.com/watch?v=-qfkTmNkK68

http://www.youtube.com/watch?v=S3GGeB

6 numaralı oyuncu komple bir oyuncuya benziyor,bizim genç takımı antrenörlerimize ayıp etmek istemem ama maalesef a takıma

bu zamana kadar oyuncu çıkmamasında yönetimle birlikte onların da payı olduğunu olduğunu düşünüyorum.

Trabzonli_61
21.06.2009, 16:23
"Genç,Yetenekli,Trabzonlu Fenerbahçe'de efsane olmak isteyen futbolcular"

sen oyunculari almazsan fenerdede efsane olur barcelonadada...oyuncu ömür boyu seni bekler simdi isi gücü birakti...cocukca düsünceler bunlar!

kemaLAZ61
21.06.2009, 16:31
Özer gitti, Caglar gitmek üzere, Aykut'da gidecek.

Cok güzel dimi, böyle devam edelim bence. Elden gidiyorlar ve biz resmen UYUYORUZ...

EmrahYalçınalp
22.06.2009, 12:02
Özer gitti, Caglar gitmek üzere, Aykut'da gidecek.

Cok güzel dimi, böyle devam edelim bence. Elden gidiyorlar ve biz resmen UYUYORUZ...
Yok, yok, gitsinler. Çağlar bizde oynayacak kapasitede değil! :D

Bu çocuğu buraya ilk kez yazdığımda sene 2004 müydü neydi. O zaman PAF'taydı ve PAF'ın her maçını seyrediyordum. 9-10 tane golü vardı, nerden görürse vuruyordu. Buraya yazdım. "Lee'nin, Celaleddin'in topçu olduğu yerde bu çocuk A Takıma alınmalı" dedim. O sene alındı, kampa götürüldü. Sonra çocukla sözleşme yapılacağı söylendi. Transfer dönemi sona erince de "kusura bakma" dendi. (Bu çocuk ne biçim Trabzonlu, Denizlispor maçından sonra kolbastı oynadı sahada, değil mi?)

O dönem muhabbetimiz oldu biraz. Morali elbette çok bozuktu. Sabırlı olması gerektiğini falan söyledim, o yaştaki bir adam için bunun ne kadar zor olduğu açık olsa da. Sonra, Orduspor'a kiralandı, "geri döneceksin" denerek. Ordu'da başka sıkıntılar çıktı. Takımın içinde "değişik" güçler vardı. Çağlar'ı barındırmadılar kısaca. Sene sonunda Trabzonspor'a dönmek için direndi, çalıştı. Sene sonunda ise Bakırköyspor'a kiralık verileceği söylendi. (Bu çocuk ne biçim Trabzonlu, Denizlispor maçından sonra kolbastı oynadı sahada, değil mi?)

Sonra Bakırköyspor'a gitti. Düzenli olarak oynamaya başladı, kendini geliştirdi. Ben bir kaç maçını daha seyrettim orda. Üzerine koymaya başladığı açıktı. Yine yazdım bu forumda. "Bu çocuk kaçacak" dedim. "Bizde oynayacak kapasitesi yok" dediler, "futbolu çok iyi bilen" Trabzonsporluların bazıları. Sonra, Bakırköyspor'dayken ve Trabzonspor'a dönmesi için sezonun bitmesi gerekiyorken, çocuk kiralık değil, satılık gittiğini öğrendi. (Bu çocuk ne biçim Trabzonlu, Denizlispor maçından sonra kolbastı oynadı sahada, değil mi?)

Sonra, Denizlispor'a transfer oldu. Ben yine yazdım tabi :) "Daha Denizli'de oynayamıyor" dediler. Denizli'nin o dönemki Boşnak hocası için zaman günü kurtarma zamanı, dolayısıyla "eski" oyuncuları oynatma zamanıydı çünkü. Derken Güvenç Hoca geldi, takıma koydu, koyuş o koyuş... Ben yine forumda yazdım, yine cevap verildi: "Bizde oynayacak kapasitesi yok!"

Sonra, milli takıma çağrıldı. Kestiği adam fb'li olunca ve fb'nin stadında, fb'li Selçuk Yula tarafından sık sık eleştirilince millet de gaza geldi, "ileri çıkamıyor" dediler. Sanki herkes ilk maçında 3 gol atıyordu o ana kadar. Kaldı ki o kanattan bir faul atışı dışında pozisyon vermedik ve Çağlar gerçekten de ilk milli maçında az daha golü atıyordu. Tabi yine "bizde oyanacak kapasitesi yok"tu :) Zaten arkasında Denizlispor'un olduğu bir adam olduğu için bir daha da A takıma çağrılmadı.

Şimdi bjk'ye transferi gündemde. Onun için, çektiği tüm sıkıntıları çok iyi bişen biri olarak, hayırlısının olmasını diliyorum. Eğer giderse elbette yine işi çok kolay olmayacak, ama yine başaracak. Çok kaliteli bir topçu olduğu kadar çok da kaliteli bir adamdır çünkü. Türk futbolunun en önemli adamlarından biri olacağına dair de en ufak bir şüphem yok. Kısmet bjk'ye imiş sanırım. Zaten "bizde oynayacak kapasitesi de yok!" Kişisel olarak üst kattaki komşusunun bile futbol oynadığını bilmediği bir dönemde geleceğini çok parlak gördüğüm bir adamın bugünkü halini görünce "tutturmuş olma" mutluluğunu yaşıyorum, bu da bana yetiyor.

Mollasalihoğlu
22.06.2009, 12:09
@Emrah Yalçınalp

Aynı zihniyet değil mi Özer'i idmana dahi çıkarmayan??

ilhan
22.06.2009, 12:16
Galatasaray'a gittiği ilk sezonda taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Serkan Çalık'ı tesislerin kapısından çeviren zihniyetten mi bahsediyorsunuz Metin'im?

Mollasalihoğlu
22.06.2009, 12:28
:)
Sen ağlat biz severiz Trabzonum..

sifuni
22.06.2009, 14:16
bu yukaridaki yazilanlarin olmamasi icin Karadenizsporun önemi cok gelen her futbolcuyu orada idmana cikartmak lagzim iyise orada degerlendirip.A takima kazandirilmasi lagzim

gurcan_altan
22.06.2009, 18:04

Gökdeniz aslen Beşikdüzü-Denizli köyündendir kendisi komşumdur.

muratt
22.06.2009, 18:34
Genc Trabzonlu futbolcular ikiye ayrilir..

Bir Ozer gibi gercekten yetenekli olup Fenerbahce'de efsane olmak isteyenler digeri de Engin Baytar gibi yeterince yetenekli olmayip 61 numara kontenjanindan Trabzonspor'a kapagi atmak isteyenler..

İHTİLALL
23.06.2009, 17:34

Bir Ozer gibi gercekten yetenekli olup Fenerbahce'de efsane olmak isteyenler digeri de Engin Baytar gibi yeterince yetenekli olmayip 61 numara kontenjanindan Trabzonspor'a kapagi atmak isteyenler..
Çok ağır be abi..
Kafa ,göz kırıldı şimdi.
Gerçekler ne kadar acı ve kabullenmesi zor gerçekten:o

kingfisher
23.06.2009, 18:23
genç yetenekli topçular için 2 tane daha karadenizspor olması lazım...

canowen61
23.06.2009, 18:28
bugün bir menejer arkadaşla telefonda görüşme fırsatım oldu.bu ayın sonunda almanyadan bir topçu gelecekmiş trabzonlu.adı sefa sandıkçı u 19 da oynuyor.sadi hoca özerden yetenekli olduğunu söylemiş.
hayırlısı...

ccd6167
24.06.2009, 20:17
Yok, yok, gitsinler. Çağlar bizde oynayacak kapasitede değil! :D

Bu çocuğu buraya ilk kez yazdığımda sene 2004 müydü neydi. O zaman PAF'taydı ve PAF'ın her maçını seyrediyordum. 9-10 tane golü vardı, nerden görürse vuruyordu. Buraya yazdım. "Lee'nin, Celaleddin'in topçu olduğu yerde bu çocuk A Takıma alınmalı" dedim. O sene alındı, kampa götürüldü. Sonra çocukla sözleşme yapılacağı söylendi. Transfer dönemi sona erince de "kusura bakma" dendi. (Bu çocuk ne biçim Trabzonlu, Denizlispor maçından sonra kolbastı oynadı sahada, değil mi?)

O dönem muhabbetimiz oldu biraz. Morali elbette çok bozuktu. Sabırlı olması gerektiğini falan söyledim, o yaştaki bir adam için bunun ne kadar zor olduğu açık olsa da. Sonra, Orduspor'a kiralandı, "geri döneceksin" denerek. Ordu'da başka sıkıntılar çıktı. Takımın içinde "değişik" güçler vardı. Çağlar'ı barındırmadılar kısaca. Sene sonunda Trabzonspor'a dönmek için direndi, çalıştı. Sene sonunda ise Bakırköyspor'a kiralık verileceği söylendi. (Bu çocuk ne biçim Trabzonlu, Denizlispor maçından sonra kolbastı oynadı sahada, değil mi?)

Sonra Bakırköyspor'a gitti. Düzenli olarak oynamaya başladı, kendini geliştirdi. Ben bir kaç maçını daha seyrettim orda. Üzerine koymaya başladığı açıktı. Yine yazdım bu forumda. "Bu çocuk kaçacak" dedim. "Bizde oynayacak kapasitesi yok" dediler, "futbolu çok iyi bilen" Trabzonsporluların bazıları. Sonra, Bakırköyspor'dayken ve Trabzonspor'a dönmesi için sezonun bitmesi gerekiyorken, çocuk kiralık değil, satılık gittiğini öğrendi. (Bu çocuk ne biçim Trabzonlu, Denizlispor maçından sonra kolbastı oynadı sahada, değil mi?)

Sonra, Denizlispor'a transfer oldu. Ben yine yazdım tabi :) "Daha Denizli'de oynayamıyor" dediler. Denizli'nin o dönemki Boşnak hocası için zaman günü kurtarma zamanı, dolayısıyla "eski" oyuncuları oynatma zamanıydı çünkü. Derken Güvenç Hoca geldi, takıma koydu, koyuş o koyuş... Ben yine forumda yazdım, yine cevap verildi: "Bizde oynayacak kapasitesi yok!"

Sonra, milli takıma çağrıldı. Kestiği adam fb'li olunca ve fb'nin stadında, fb'li Selçuk Yula tarafından sık sık eleştirilince millet de gaza geldi, "ileri çıkamıyor" dediler. Sanki herkes ilk maçında 3 gol atıyordu o ana kadar. Kaldı ki o kanattan bir faul atışı dışında pozisyon vermedik ve Çağlar gerçekten de ilk milli maçında az daha golü atıyordu. Tabi yine "bizde oyanacak kapasitesi yok"tu :) Zaten arkasında Denizlispor'un olduğu bir adam olduğu için bir daha da A takıma çağrılmadı.

Şimdi bjk'ye transferi gündemde. Onun için, çektiği tüm sıkıntıları çok iyi bişen biri olarak, hayırlısının olmasını diliyorum. Eğer giderse elbette yine işi çok kolay olmayacak, ama yine başaracak. Çok kaliteli bir topçu olduğu kadar çok da kaliteli bir adamdır çünkü. Türk futbolunun en önemli adamlarından biri olacağına dair de en ufak bir şüphem yok. Kısmet bjk'ye imiş sanırım. Zaten "bizde oynayacak kapasitesi de yok!" Kişisel olarak üst kattaki komşusunun bile futbol oynadığını bilmediği bir dönemde geleceğini çok parlak gördüğüm bir adamın bugünkü halini görünce "tutturmuş olma" mutluluğunu yaşıyorum, bu da bana yetiyor.
trabzon lısesı dunya sampıyonu oldugunda da takımdaydı ve bız o takımdan bı tane topcu alamadık takıma yazık valla.
caglar tam gunumz beklerınden ılerı gıdıyor kesıyor sut cekıyor savunması fızıgı yerınde caleden de daha ıyı..
özer anlatmıyorum zaten.gokdenızdn daha yeteneklı erıc cantona ayarında bı topcu bıze gelmek ıcın daha ne yapması gerekıyordu anlamadım.
engın gayet yeteneklı sagda solda oyanaybılen bırısı.disipline girecektır bıze geldıgınde.
ibrahim şahın fızıgı yerınde gayet de iyi bi adam umuta on basar.
fatıh i yazmıyorum.
bu sene su 5 adamı alsaydık yanına bırse sag bek ıle bı orta saha alsaydık oyunu ıkı yonlu oynayacak o zamn sampıyonduk.bu kadro 3 yada 2 olur.

izmitliyim91
29.06.2009, 18:28
şenol akın trabzonlu trabzonsporlu karabüksporda forma giyiyor yaş 24 takımı ile henüz anlaşma yenilemedi karabükün can simidi

özçelik61
30.06.2009, 13:45

engin mi kotu topçu??? ne diyeyim bilemiyorum ki

ARAF
05.07.2009, 00:05
-------------------------tony------------------

a.dereli---------aykut demir------------tayfun cora----çağlar birinci

--------------------ragıp başdağ--------------

ö.hurmacı------gökdeniz------barış memiş---------------engin

--------------fatih sultan tekke-------------

birgün umarım "yetenekli ve iyi" trabzonlulardan kurulu bi takım olur

lazekom_61
05.07.2009, 10:36
beyler siz nediyonuz bizim paftakım hocaları tam bir felaket hiçbiri görevini yapmıyo trabzon spor a hep torpilli adamları alıyolar sonra doğru futbolcu çıkmıyo allah aşkına fatih ten sonra kimi çıkardık altyapıdan araklıda arsinde ofta birsürü yetenekli gennç varama kimse ilgilenmiyo bakmıyo araştırmıyo beşiktaş fener galatasaray gelip topçu götürüyo buralardan malesef çok torpilli hoca ve futbolcuvar

TAHSİN 61
16.07.2009, 10:34
Mustafa Cevahir OF 1986 = Zeytinburnuspor ve Fenerbahçe altyapısında yetişti. Turgutluspor Karşıyaka son olarak Boluspor forması giydi. Şimdi Gaziantepspor'da. Amilli takım dışında bütün kategorilerde milli oldu.

Savaş Yılmaz Sürmene 1990 = Zeytinburnuspor alt yapısında yetişti 16 yaşında 3.ligde oynadı. Kayserispor'da ve Milli takım oyuncusu..

TAHSİN 61
16.07.2009, 10:35

Ragıp, Tayfun bu takımın oyuncusu değil..

Erdem Keser
16.07.2009, 11:55

Kusura bakmayın ama Özer'in 4.2 milyon avro+2 futbolcu karşılığında transfer olduğu piyasada Engin çok daha fazlasını eder.Neyse göreceğiz neyin ne olduğunu...

nbay
16.07.2009, 12:06
bursasporun paf takımında oynayan defalarca milli olan bir oyuncu var muhammet demir diye,trabzon doğumluda aslen,bu sezon A takımdada oynayabilir,milli takımlarda hemen hemen her maç golu var.

Koray
16.07.2009, 12:10
İçimde bi his Özer''in fener için ikinci bi Kemal Arslan faciası olacak diyor...

Sinem Yılmaz61
16.07.2009, 20:53
Ah su 61 Numalari baska ezik Takimlarda görünce icim gidiyor, hele onlar gol atinca ve cok tecrübeli olunca...Bütün iylerini toplayip basarli olalim...Mesela Sivasdaki Abdurrahman Vuruslari cok sert olan birisi, Yada Özer Hurmaci, ne bilim o kadar iyi Trabzonlu oyuncular var ki Ligde bende hep sasiriyorum...

penguensimbordo
16.07.2009, 22:20
kasımpaşadan ERHAN KÜÇÜK.mutlaka alınmalı hem sol ayak hemde sağ ayağını kullanıyor. sol açık oynuyor ve de forvette oynayabiliyor.herkezin dediği gibi özer var ali güzeldal var bu adamlar mutlaka Trabzonspora kazandırılmalı
benlki katılmıya bilirsiniz ama trabzon nufusuna kayıtlı olmak bazı futbolcular için daha kötü oluyor barış .özer.çağdaş ve daha çok saya bileceğim kardeşlerim trabzon nufusuna kayıtlı olmasaydı trabzonlu yöneticiler peşinden koşuyodu ...

penguensimbordo
16.07.2009, 22:24
ali şen .ali güzeldal .ferudun.cem demir nerdeler bilen varmı

penguensimbordo
16.07.2009, 22:26
eğer özer hurmacı fenerdede 61 giye bilecekmi bakalım ...

Mert Pasa
21.07.2009, 18:27

en hayal Trabzonlu takimin kalecisi tony,Tolgaya orda bile yer yok :)

Ilelioglu
21.07.2009, 18:31

Yanlisin var Özer 10 Numarali Formayi giyiyordu Ankarada...;)

Yunus Güneş
21.07.2009, 18:32
Batuhan da trabzon çocuğuydu demi??

Sinem Yılmaz61
21.07.2009, 19:49

Evet o da Trabzonlu, fakat Istanbulda dogup büymüs...

Sinem Yılmaz61
21.07.2009, 19:51

Eger öyle sey olucaksa, vallahi yuuh diyorum, o kadar da ayip olamaz yani...

ccd6167
22.07.2009, 13:28
babası polıstır aynı zamanda sağlam trabzonsporluymus baabsı ama napsın kader onu oraya ıttı

lazanya61
28.07.2009, 14:04
İçimde bi his Özer''in fener için ikinci bi Kemal Arslan faciası olacak diyor...
bence de fener turnayı gözünden vurdu gibi geliyor, kendi evladmızı alamadık ya :(

lazanya61
28.07.2009, 14:05
ufukhan bayraktar :( kayboldu gitti, bizim cafumuz olabilirdi.

Jetaime
28.07.2009, 14:59
Abdurrahman Dereli ne gençtir nede Trabzonsporda yada başka bir büyük takımda oynayacak kapasitede bir futbolcudur. Sırf Sivas başarılı diye bu adamıda herkes çok iyi bir sağbek zannediyor, bence alakası bile yok, hatta bizim takmımızdaki Tayfun bile ondan daha iyi. Bana sorarsanız Tayfun da oynamasın sağbekte tabiki , Orhan Şam gelsin ama işte elden bişey gelmiyor, para harcayıp Abdurrahmanı bu takıma almak ahmaklıktan başka bişey değildir, haa yapılmıyomu bu tarz şeyler , sık sık yapılıyor.. çok şükürki yönetimin transfer yapmak gibi bi niyeti yok eksik bölgelere , o yüzden içimiz rahat , dereli falan gelemez :)

futbalski60
29.07.2009, 18:31
editttt....

lazanya61
05.08.2009, 09:31
ankarademirspor'da emre diye bir genç var, trabzonlu olduğunu duydum, messinin bir alt versiyonu, fizik olarak çok daha gelişmişi, ince uzun bir adam, bilekleri yumuşak, oyun zekası üst düzeyde, son vuruşlar nokta atışı, ilk seyrettiğimizde kim bu adam demiştik, berbat oynamıştı beğenmemiştik, daha sonra hep üzerine koydu, futbolunu geliştirdi, hatta çok önemli bir maçta dört gol atmıştı tarım bakanlığının sahasında, gerçi karşı takımın kısa boylu kalecisinin de payı vardı bunda, ellerini kullanmayıp sadece ayaklarıyla top çıkarmaya çalışan kaleciyi ilk orada görmüştüm, adı fatih miydi neydi kalecinin, sonra zaten kovulmuş takımdan. emrenin yaşını bilmiyorum ama araştırılmalı, böyle gençlerin önünü açmak lazım ilerde türk ve dünya futbolunda adını sıklıkla duyabiliriz.

ugurozturk
05.08.2009, 18:20
Abdurrahman Dereli ne gençtir nede Trabzonsporda yada başka bir büyük takımda oynayacak kapasitede bir futbolcudur. Sırf Sivas başarılı diye bu adamıda herkes çok iyi bir sağbek zannediyor, bence alakası bile yok, hatta bizim takmımızdaki Tayfun bile ondan daha iyi. Bana sorarsanız Tayfun da oynamasın sağbekte tabiki , Orhan Şam gelsin ama işte elden bişey gelmiyor, para harcayıp Abdurrahmanı bu takıma almak ahmaklıktan başka bişey değildir, haa yapılmıyomu bu tarz şeyler , sık sık yapılıyor.. çok şükürki yönetimin transfer yapmak gibi bi niyeti yok eksik bölgelere , o yüzden içimiz rahat , dereli falan gelemez :)

bencede Tayfun; Abdurrahmana 3 ceker.

futbalski60
16.08.2009, 17:45
http://www.ajansspor.com/resim/EmrecanAfacanoglu_buca.jpg

Emrecan Afacanoğlu - Bucaspor

1991 doğumlu ve Stoper oynuyor ayrıca U17 ve U18 Milli takımlarında defalarca oynamış bir isim. Kayserispor bu yıl 500.000 tl'lik teklifte bulundu ama Bucaspor bu teklifi geri çevirdi. Büyük takımların takibinde olduğu söyleniyor.

shade6161
16.08.2009, 18:20
Eger öyle sey olucaksa, vallahi yuuh diyorum, o kadar da ayip olamaz yani...

aynen bencede o formayı giymmemeli o kadar istedik gelmedi..gitti fenerbahceye sonrada 61 numaralı formayı gıyecek...:confused::confused:

Birtan Karaman
16.08.2009, 18:25
Almanya´nin köklü kulüplerinden Rot Weiss Essen ´de forma giyen 1990 dogumlu Milli Futbolcu´muz Bora Karadag ile Yetenekliturkfutbolcu internet sayfasi bir röportaj yapti. 1,70 m boyundaki Bora iki ayagini da ayni sekilde iyi kullanabiliyor ve topa hakimiyeti ve hizliligi ile göze batiyor.

Serkan Calik, Baris Özbek ve Ali Bilgin gibi yakindan tanidigimiz futbolculari yetistiren RW Essen kulübünde egitim almis bir futbolcu olarak gelecegini taraftari oldugu Trabzonspor´da gören Bora Trabzon´lu bir ailenin 3 oglunun en kücügü.

Üc yasinda futbola basladigini anlatan kanat oyuncusu, genc yasina ragmen Essen takiminin vazgecilmez oyuncusu olmus durumda. Iki kez U19 Milli Takimimiz´da forma giymis bir futbolcu olarak Bora Karadag´in bundan sonraki hedefi taraftari oldugu Trabzonspor´a transfer olmak. 6 yildan beri Rot Weiss Essen formasi giyen futbolcumuz, buraya Rot Weiss Oberhausen´den transfer olmus. Kendine Brezilya´li efsane futbolcu Ronaldo´yu örnek aldigini belirten Bora, bunun en büyük nedeni olarak Ronaldo´nun gecirdigi büyük sakatliklara ragmen her seferinde ayaga kalkmasini bilmesini gösteriyor.

Almanya U19 Milli Takimi´na üc kez cagirilan Bora Karadag, Almanya vatandasligina gecme teklifini Türk Milli Takimi´na bagililigindan dolayi geri cevirmis. Bora´nin bundan sonraki beklentisi de tabii ki Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri tarafindan devamli izlenmek ve Milli Futbolcu olma özelligini devam ettirmek. Bir Trabzon´lu olarak tatillerini devamli Trabzon´da geciren Bora Karadag en sevdigi yemek olarak Akcaabat Köftesi´ni gösteriyor.

Bu yasina ragmen basari basamaklarini hizli sekilde geride birakan Essen´li futbolcumuz basarisinin sirri olarak antremanlari ciddiye almak ve arkadas cevresini dogru secmek olarak gösteriyor.

Bora´nin Trabzonspor hayalinin gerceklesip gerceklesmeyecegini zaman gösterecek. Bekleyip görecegiz !

Cezasahası

lazanya61
17.08.2009, 16:50
ankarademirspor'da emre diye bir genç var, trabzonlu olduğunu duydum, messinin bir alt versiyonu, fizik olarak çok daha gelişmişi, ince uzun bir adam, bilekleri yumuşak, oyun zekası üst düzeyde, son vuruşlar nokta atışı, ilk seyrettiğimizde kim bu adam demiştik, berbat oynamıştı beğenmemiştik, daha sonra hep üzerine koydu, futbolunu geliştirdi, hatta çok önemli bir maçta dört gol atmıştı tarım bakanlığının sahasında, gerçi karşı takımın kısa boylu kalecisinin de payı vardı bunda, ellerini kullanmayıp sadece ayaklarıyla top çıkarmaya çalışan kaleciyi ilk orada görmüştüm, adı fatih miydi neydi kalecinin, sonra zaten kovulmuş takımdan. emrenin yaşını bilmiyorum ama araştırılmalı, böyle gençlerin önünü açmak lazım ilerde türk ve dünya futbolunda adını sıklıkla duyabiliriz.

nbay
17.08.2009, 17:05
Almanya´nin köklü kulüplerinden Rot Weiss Essen ´de forma giyen 1990 dogumlu Milli Futbolcu´muz Bora Karadag ile Yetenekliturkfutbolcu internet sayfasi bir röportaj yapti. 1,70 m boyundaki Bora iki ayagini da ayni sekilde iyi kullanabiliyor ve topa hakimiyeti ve hizliligi ile göze batiyor.

Serkan Calik, Baris Özbek ve Ali Bilgin gibi yakindan tanidigimiz futbolculari yetistiren RW Essen kulübünde egitim almis bir futbolcu olarak gelecegini taraftari oldugu Trabzonspor´da gören Bora Trabzon´lu bir ailenin 3 oglunun en kücügü.

Üc yasinda futbola basladigini anlatan kanat oyuncusu, genc yasina ragmen Essen takiminin vazgecilmez oyuncusu olmus durumda. Iki kez U19 Milli Takimimiz´da forma giymis bir futbolcu olarak Bora Karadag´in bundan sonraki hedefi taraftari oldugu Trabzonspor´a transfer olmak. 6 yildan beri Rot Weiss Essen formasi giyen futbolcumuz, buraya Rot Weiss Oberhausen´den transfer olmus. Kendine Brezilya´li efsane futbolcu Ronaldo´yu örnek aldigini belirten Bora, bunun en büyük nedeni olarak Ronaldo´nun gecirdigi büyük sakatliklara ragmen her seferinde ayaga kalkmasini bilmesini gösteriyor.

Almanya U19 Milli Takimi´na üc kez cagirilan Bora Karadag, Almanya vatandasligina gecme teklifini Türk Milli Takimi´na bagililigindan dolayi geri cevirmis. Bora´nin bundan sonraki beklentisi de tabii ki Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri tarafindan devamli izlenmek ve Milli Futbolcu olma özelligini devam ettirmek. Bir Trabzon´lu olarak tatillerini devamli Trabzon´da geciren Bora Karadag en sevdigi yemek olarak Akcaabat Köftesi´ni gösteriyor.

Bu yasina ragmen basari basamaklarini hizli sekilde geride birakan Essen´li futbolcumuz basarisinin sirri olarak antremanlari ciddiye almak ve arkadas cevresini dogru secmek olarak gösteriyor.

Bora´nin Trabzonspor hayalinin gerceklesip gerceklesmeyecegini zaman gösterecek. Bekleyip görecegiz !

Cezasahası

vay beee:) duyarız yakında adını

Alihan Ertürk
17.08.2009, 17:07
Burakcan Kunt ismi yakında çok duyulacak gibi ..

T.B_1461
17.08.2009, 17:22
Ümit Tütüncü