PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Genç, Yetenekli, Trabzonlu ve Trabzonsporlu Futbolcular

Sayfa : 1 [2]

Dogan
17.08.2009, 17:41
Ümit Tütüncü
Çok genç ama o:)

Valla geçen sene Hacettepe de bir maçta simasını gördüğüm an Trabzonlu olduğunu anlamıştım. İyi de maç çıkarmıştı. Fena topçu değil hani.

lazfather61
17.08.2009, 17:43
Çok genç ama o:)

Valla geçen sene Hacettepe de bir maçta simasını gördüğüm an Trabzonlu olduğunu anlamıştım. İyi de maç çıkarmıştı. Fena topçu değil hani.

tipi ayni fatih tekke ,,, acaba akrabasi filan mi fatihin?

ozturk
18.08.2009, 10:12
Engini aldık fos çıktı...

bizim ekmeğimizde zehir var...

lazanya61
19.08.2009, 17:45
ankarademirspor'da emre diye bir genç var, trabzonlu olduğunu duydum, messinin bir alt versiyonu, fizik olarak çok daha gelişmişi, ince uzun bir adam, bilekleri yumuşak, oyun zekası üst düzeyde, son vuruşlar nokta atışı, ilk seyrettiğimizde kim bu adam demiştik, berbat oynamıştı beğenmemiştik, daha sonra hep üzerine koydu, futbolunu geliştirdi, hatta çok önemli bir maçta dört gol atmıştı tarım bakanlığının sahasında, gerçi karşı takımın kısa boylu kalecisinin de payı vardı bunda, ellerini kullanmayıp sadece ayaklarıyla top çıkarmaya çalışan kaleciyi ilk orada görmüştüm, adı fatih miydi neydi kalecinin, sonra zaten kovulmuş takımdan. emrenin yaşını bilmiyorum ama araştırılmalı, böyle gençlerin önünü açmak lazım ilerde türk ve dünya futbolunda adını sıklıkla duyabiliriz.

Soytürk
27.12.2009, 14:15
elimizdekilerin değerini bilmezsek göksu barış hasan ergin ve niceleri bunlar içinde yanacagız hiç merak etmeyin...

bordo61
03.01.2010, 11:25
bursasporun paf takımında oynayan defalarca milli olan bir oyuncu var muhammet demir diye,trabzon doğumluda aslen,bu sezon A takımdada oynayabilir,milli takımlarda hemen hemen her maç golu var.

Bursaspor'da oynuyan arkadaşıma göre bu çoçuk iyi

Cihad Varlı
03.01.2010, 11:26
Bursaspor'da oynuyan arkadaşıma göre bu çoçuk iyi

Sözleşmesi bu yıl bitiyor üstelik .

Oğuz ZEYTİN
03.01.2010, 11:30

Sercan, Volkan,Ozan ve Muhammet!

Bursaspor bu dördünden çok para kazanmayı düşünüyor.

Özellikle Muhammet'in peşinde Chelsea'nin olduğunu yazmışlardı...

Ali Can
03.01.2010, 11:38

sözleşmesi bu yıl bitmiyor;)

Cihad Varlı
03.01.2010, 11:56
sözleşmesi bu yıl bitmiyor;)

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=50090

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=646854 ;)

Oğuz ZEYTİN
03.01.2010, 11:57
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=646854

Aslında bu yıl bitiyor, ama 2011'e kadar uzatılmış.

Ali Can
03.01.2010, 12:19
bu yıl bitiyor gibi gözüküyor ama oyuncu hareketlerinden bu yıl bitmediğini görürsün

nbay
03.01.2010, 12:23
bosman kurallarına göre sözleşmesi bitimine 6 aydan az kalan oyuncuyla görüşebiliyor biliyorum ben,eğer durum böyleyse belkide görüşülebilir muhammetle,tabi hangi yönetici bilecek de araştıracak :)

Oğuz ZEYTİN
03.01.2010, 12:31
Çok uzaklara gitmeye gerek yok!

A2 takım,

Trabon Karadenizspor, Akçaabat Sebatspor, Ofspor,

Araklıspor, Yalıspor, Sürmenespor, Arsinspor...

7'si profesyonel 1'i amatör... Hepsi tek bir şehrin içinde...

Nereden baksanız 100-150 futbolcu vardır bunların bünyesinde. Her sene 1 sadece 1 (yazıyla 1) futbolcu veremiyorlarsa TRABZONSPOR'a...?

Yazıklar olsun!

Hani futbolcu tarlasıydık, hani futbolun beşiğiydik...

Yalanmış. Kendimizi kandırmışız...

Yıllardır "Fatih mi gelecek, yabancı forvet nerede?"... Bu mudur yani kapasitemiz?

Tekrar ediyorum: 100-150 futbolcudan hiçbiri mi TS'de oynayanmıyor?

Enteresan :(

Hotaman
03.01.2010, 13:54
Muhammet Demir fırsat varsa kesinlikle alınmalıdır.
Göksu, Hasan, Muhammet ve Emre ile gelecek 10 yılın hücum hattının temelini atabiliriz.

M.S.SOFU
03.01.2010, 14:14

A2 takım,

Nereden baksanız 100-150 futbolcu vardır bunların bünyesinde. Her sene 1 sadece 1 (yazıyla 1) futbolcu veremiyorlarsa TRABZONSPOR'a...?

Yazıklar olsun!

Yıllardır "Fatih mi gelecek, yabancı forvet nerede?"... Bu mudur yani kapasitemiz?

genç futbolcu oynatılmalı denildiği zaman trabzonspor çocuk yetiştirme yuvası mı arkadaş filan gibi baya tepki almıştım zamanında
kesinlikle desteklediğim bir fikir ama dediğim gibi düşünsel olarak belli seviyelere gelmemiz lazım bu yerlere gelebilmek için
şimdi tepki eren arkadaşları mazur görmeliyiz
çünkü onlar bilmiyor ki manchester,barca,arsenal gibi takımların başarılı olmasının sebebi oyuncuların yılardır kulübün içinde olup genç yaşta kulübün kültürünü bilmesi

ayrıca şunuda yazmalıyım ki,bizim kulübümüzün altyapısına oyuncu gelmesiyle olmaz bu iş,çünkü oyuncu altyapıya geliyor gelmesine ama onu yetiştirecek adam yok....
iyi ve bilgi dolu bir altyapı hocası lazım bize

uemit
03.01.2010, 21:41
en iyi trabzonlu 11

ibb kaleci oguzhan mi ne =)

abdurrahman sedat tayfun caglar

gökdeniz hüseyin özer ibrahim akin

engin

fatih

Ceyhun Öncü
04.01.2010, 04:31
ankarademirspor'da emre diye bir genç var, trabzonlu olduğunu duydum, messinin bir alt versiyonu, fizik olarak çok daha gelişmişi, ince uzun bir adam, bilekleri yumuşak, oyun zekası üst düzeyde, son vuruşlar nokta atışı, ilk seyrettiğimizde kim bu adam demiştik, berbat oynamıştı beğenmemiştik, daha sonra hep üzerine koydu, futbolunu geliştirdi, hatta çok önemli bir maçta dört gol atmıştı tarım bakanlığının sahasında, gerçi karşı takımın kısa boylu kalecisinin de payı vardı bunda, ellerini kullanmayıp sadece ayaklarıyla top çıkarmaya çalışan kaleciyi ilk orada görmüştüm, adı fatih miydi neydi kalecinin, sonra zaten kovulmuş takımdan. emrenin yaşını bilmiyorum ama araştırılmalı, böyle gençlerin önünü açmak lazım ilerde türk ve dünya futbolunda adını sıklıkla duyabiliriz.

Eger tahmin ettigm kisiyse Almanyadan gitme o (takimda baska Emre varmi?). Suan Türkiyede rahatlikla 4 büyüklerde oynayabilcek bi oyuncu. Trabzonspor Pafa beraber gitmisdik ben bi devre oda son on dakika girdi ikmizde begenmediler.. Beni iki hafta önce Erdal Keser aradi biraz ümitliyim gelecekde Trabzonsporda oynayabilmek icin. Emrede duyduguma göre geri döndü almanyaya parasini vermemisler Ankarademirsporda

nbay
13.01.2010, 10:28
Bremen'in yeni prensi!
Almanya'nın Bundesliga takımlarından Werder Bremen, alt yapıdan yetişen 19 yaşındaki Türk futbolcu Onur Ayık ile 2.5 yıllık sözleşme yaptı.
Werder Bremen takımının 3. ligde mücadele eden takımında top koşturan Ayık, kendisini profesyonel yapan imzayı iki hafta önce attı. Trabzon Maçkalı olan Ayık, attığı imzadan sonra A takımla Dubai'ye kampa gitti.

Dubai kampında dizinden sakatlanan genç futbolcu, geldiği Bremen'de düz koşulara başladı. Güçlü fiziğiyle dikkat çeken Ayık, DHA'ya yaptığı açıklamada profesyonel olarak hayallerinden ilkinin gerçekleştiğini söyledi.

Werder Bremen takımının kolay kolay alt yapıdan yetişen bir futbolcuyla profesyonel sözleşme imzalamadığına dikkat çeken Ayık, "Bu şansı yakalayan çok ender futbolculardan birisiyim. Werder'de profesyonel olmak benim hayalimdi. Bunun gerçekleştiği için çok mutluyum" diye konuştu.

TAKIMIN 10 NUMARASI

Hedefinin A takıma çıkmak olduğunu vurgulayan Onur Ayık, "Ben forvette oynuyorum. Bir senedir takımın 10 numarası oldum. Gol atmaktan çok attırmaya çalışıyorum. Şu anda 2. takımda forma giyiyorum ama gelecek sene A takıma çıkmayı umuyorum. Çünkü devre arasında yapılan kampa Thomas Schaaf beni de çağırdı. Dubai'deki kampa katıldım. Schaaf beni beğendiğini ve faydalanmak istediğini söyledi. Bu beni çok mutlu etti" dedi.

MİLLİ TAKIMDAN TEKLİF BEKLİYOR

Şimdiye kadar U17 ve U19 Türk Milli Takımı'nda forma giydiğini açıklayan Ayık, "Şu anda U21'de oynamam lazım ama beni takıma çağıran olmadı. Yaklaşık bir yıldır milli takımdan kimseyle görüşmedim. Ben milli takıma hizmet etmek istiyorum. Eğer davet alırsam seve seve giderim" diye beklentisini dile getirdi.

Dubai'de yapılan kampta sakatlanan Ayık, sakatlığının ciddi olmadığını söyledi. Düz koşulara başlayan Ayık, gelecek hafta topla çalışmalara başlayacağını belirtti.

yldz_yn
29.05.2010, 15:54
serdar taşcı artvinli trabzonsporlu anlatmaya gerek yok zaten

SEDAT
30.05.2010, 03:48

- Pes vallahi pes...

Kazım Uzunboy
30.05.2010, 09:44

Vay arkadaş Engin bile fos çıkmış..

Onur
30.05.2010, 09:53

A2 takım,

Yazıklar olsun!

Çok kişinin ekmek yiyor Trabzonspor'da. Özellikle transfer zamanlarında. Derenin önüne set çektirirler mi?

Yok Avrupa'da şöyle topçu var. Yok bu adam yeni Hakan Şükür. vs vs..

carlsberg
01.06.2010, 10:25
Burakcan Kunt

Geburtsdatum: 15.05.1992 Alter: 18 Größe: 1,84 Nationalität: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif Türkei
http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/40.gif Deutschland Position: Mittelfeld - Offensiv-Allrounder Fuß: beidfüßig Marktwert: unbekannt Spielerberater: Professionals' Consulting GmbH (http://www.transfermarkt.de/de/professionals-consulting-gmbh/details/berater_652.html)

http://www.transfermarkt.de/de/burakcan-kunt/profil/spieler_85182.html

Duisburgda oynayan daha 17 yasinda gencecik bir Türk..memleketi Gümüshane-Trabzon..8 ay once buraya yazdıgımızda duisburg u17 de oynuyordu burada bazi futbol profosorleri bizim burakcanlara genclere ihtiyacimiz yok yazmıstı..Burakcan sezonun son 3 macında kendi profosyonel takımına cıkarak 3 macda 190 dk. basarili bir sekilde görev aldıktan sonra artik prof. takımda kaldi.simdide Duisburgun banko oyuncuları arasında.isin ilginc tarafi cocugun yedegi Soren Larsen Danimarka milli takımına Dunya kupasi icin cagrilmasi..Burakcani ise daha u18 milliye cagrilmadi :-)))

soldaki burakcan
http://img198.imageshack.us/img198/267/img2955c.jpg

http://img229.imageshack.us/img229/1919/img2920cf.jpg
http://img62.imageshack.us/img62/3384/729610621928scpkl.jpg (http://imageshack.us/)

aaechen maci videosu

http://ecssport.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3565:905-aachen-1-1-duisburg-2-bundesliga&catid=56:2-bundesliga&Itemid=92

efogram
01.06.2010, 11:50
arkadaşlar öle diyosunuz ama hepsi takımından mutlu hem bizim yönetimden de ses seda yok onlar yabancıya taktı ama biraz da genç türkleri alalım böyle olmazmı ki aceba soruyorum size......

Deniz Telci
01.06.2010, 16:39
Hangi Genç Türkler :confused: Trabzonlular mı :confused:

~UniCef~
02.06.2010, 11:43
Bu Trabzonlu Askini anlamadim gitti.

Sampiyon olak istiyorlar, Avrupada basari istyorlar , ama tutmuslar Trabzonlu oyunculari.

Kim iyise , kim hakediyorsa oynasin.

Ve Bilbaoyla Trabzonu kiyaslamayin, oarasi kendine özerk bir bölge. Ve Trabzonlular Trabzonsporu nasil sevdiklerini , herzaman görebiliyoruz.

Hotaman
08.06.2010, 22:25
Muhammet Demir.
92 Trabzon/ Araklı doğumlu.
Bonservisi elinde.
17 yaş altı milli takımın kaptanı.
Alın da alın.

Kader KORELİ
09.06.2010, 12:53
Muhammet Demir.
Bonservisi elinde.
Alın da alın.

Bak ben Bursasporlu Muhammedin Trabzonlu olduğunu bilmiyordum. Bonservisi elindeyse hiç düşünmeden hemen teklif gönderirdim.

Taner Gündoğdu
09.06.2010, 13:18

bu başlığı anlamsızlaştıran bir yorum :)

Hotaman
09.06.2010, 19:39
Bu arada Muhammet'in sözleşmesi bir yıl uzatılmış.
İnşallah seneye alırız.:)

Mehmet Dinç
09.06.2010, 20:10
Muhammet Demir.
Bonservisi elinde.
Alın da alın.

Benim bildiğim bu yaştaki futbolcuların sözleşmeleri elinde olsa bile.Yetiştiği takıma belli bir yetiştirme ücreti ödemeden almak mümkün değil.

Hotaman
09.06.2010, 20:17
Benim bildiğim bu yaştaki futbolcuların sözleşmeleri elinde olsa bile.Yetiştiği takıma belli bir yetiştirme ücreti ödemeden almak mümkün değil.
Elbette öyle. Ancak o bonservis bedelinin yanında devede tırnak misali.:)

ekrembulut
09.06.2010, 23:28
şimdiden 3-5 lira neyse yetiştirme parası verip almak lazım.sonra özere vahlandığımız gibi Muhammet e de vahlanırız.....

Anıl C
02.08.2014, 09:56
Canlansin bu baslik
Ihtiyacimiz var öz evlatlara :)

TolgaTopçu61
03.08.2014, 00:58
http://instagram.com/trabzonun_genc_yetenekleri

nakzo
03.08.2014, 21:15
Bu takımdan zerre ümidim yok o kadar kötü bir takımız ki 30 milyon € harcasak anca imana gelir hayatımda ilk defa sezon öncesi bir hocanın yeni takımıni bu kadar yerden yere vurdugunu gordum hocanın takıma zerre inancı yok bir cardozyla bahar gelmez bu takım 3. dahi olamaz bosuna olmayan paramızı heba etmeyelim.